PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7 Yıllık hatanı düzelt, Ahmet Özen’i kabul et TFF !

Külünkoğlu
28.05.2009, 13:47
Trabzonspor, ligi ikinci sırada bitirmesi durumunda ise antrenör Ahmet Özen, takımını Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne taşıyarak önemli bir katkı da sağlayacak.

Antrenör Özen, Trabzonspor'da 2000 yılında görev yapmaya başladığını ve 2002 yılında Futbol Federasyonu'na teknik direktörlük kursuna katılmak için müracaat ettiğini belirterek, ''7 yıldır bu müracaata olumlu bir cevap gelmedi. Teknik direktör olamamam benim dışımda bir olay'' dedi.

Özen, kriterlerinin uygun olduğunu, teknik direktör olabilmesi için kursa çağrılması gerektiğini kaydetti.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Trabzon Şube Başkanı Nurettin Balaban, genel merkez olarak Ahmet Özen'in teknik direktörlük kursuna katılması için birçok girişimlerinin bulunduğunu belirterek, ''Özellikle Futbol Federasyonu'nda bu konuya bakan eğitim dairesi yöneticileriyle görüşmelerim oldu. Ahmet hoca ile beraber çalışan ama Trabzon'da isim vermeyeceğim 2 teknik adam aynı kriterlerde kursa katıldı. Ahmet hoca ne olduysa katılamadı'' dedi.

Federasyon ile yaptıkları görüşmelerde, ''özellikle milli takımda uzun süre futbol oynayıp antrenörlüğe başvuran bazı kişilerin puanlamada Ahmet hocadan önde olduğu'' yönünde ifadelerin yer aldığını kaydederek, ''Federasyonun eğitim dairesinde değişmeler oldu. Kursların içeriğinde değişmelerde oldu. Son 2 yıl içinde bunla ilgili değişiklikler olabilir ama daha öncesinden Ahmet hocanın neden bu kursa gidemediği yönünde kafamda soru işareti var. Bunu bende belirtmek isterim'' diye konuştu.

TÜFAD olarak Futbol Federasyonuna öneriler getirdiklerini, ancak bunların çoğunluğunun dikkate alınmadığı zamanlar olduğunu ifade eden Balaban, şöyle devam etti: ''TÜFAD'ın kurs açma gibi bir yetkisi yok. Futbol federasyonu Geçmiş yıllarda lise mezunu dışındakilerin kursa alınamayacakları yönünde yönetmelik çıkardı. Ama iki üst düzey futbolcunun mağduriyetinden dolayı bu değişti. Tabanda çalışan Türk futbolunun yüzde 80'inine hitap eden, amatör kümede çalışan teknik adamların haklarıyla ilgilenilmedi. Maalesef 3-4 ay önce çıkan yönetmelikle lise mezunu şartı artık aranmıyor. Maalesef bu ülkede bunlar oluyor. Bunlara karşıyız. Mümkün olduğunca dilimiz döndüğü kadar anlatıyoruz. Katkı sağlamaya çalışıyoruz.''

Daha önceki dönemlerde üst düzey oyuncuların kurslara alındığını belirten Balaban, ''Ahmet hoca gibi teknik direktörlük kursuna katılmayı bekleyen bir sürü antrenör var. Daha önce milli takımda oynamış, belli süreçte futbol oynamış kişiler genelde kursa alınıyordu. Milli takımda oynayan ayrı kurs, diğerlere ayrı kurs gibi çalışmalar var. TÜFAD sadece bir takım doğruları inandıkları şeyleri sunar. Ama en son uygulayıcı merci Futbol Federasyonu ve Eğitim dairesidir'' dedi.

Trabzonspor Kulübü menajeri Caner Çuvalcıoğlu ise Ahmet Özen'in 9 yıldır Trabzonspor'da görev yaptığını belirterek, ''Ahmet hocanın teknik direktörlük kursuna çağrılması için kriterleri uygundur. Böyle bir hakkı bulunduğu halde 7 yıldır teknik direktörlük kurslarına çağrılmıyor'' dedi.

Özen'in Trabzonspor gibi bir kulüpte 7 yıldır çalışan bir kişi olduğunu kaydeden Çuvalcıoğlu, ''Kriterlerin yanında bunlar da önemli faktörlerdir. Ahmet hocanın mağduriyeti söz konusudur. Ahmet hoca diploma olarak hak ettiği yere gelememiştir'' diye konuştu.

AA

Dursun Kaplan
28.05.2009, 13:49
Aynı şey ezik İstanbul takımının teknik sorumlularından birinin başına gelse ne olurdu acaba ?

Neyse biz sizin ne mal olduğunu biliyoruz.

Hatanı düzelt TFF !.

28TS61
28.05.2009, 13:50
bizans takimlarinda olsaydi 5 dk halederlerdi

SDanışmaz
28.05.2009, 14:11
bizans takimlarinda olsaydi 5 dk halederlerdi

Onlardan olsaydılar kursa bile gitmelerine ihtiyaç duymadan direk diplomalarını verirdiler...

Mayls
28.05.2009, 14:12
Sana da bu yakışır TFF...
Umarım düzeltirsin hatanı yakın zamanda.

Hüseyin İlkin
28.05.2009, 14:15
Umarım en yakın zamanda bir gelişme olur.

Mehmet_Mercanlı
28.05.2009, 14:32
Tff deĞİl

İff

Muhammet*
28.05.2009, 14:35
Bir an önce düzeltilmeli...

Cem Akyüz
28.05.2009, 14:36
zaten bu ğff 'yi anlamam mümkün değil

Mehmet Fırat
28.05.2009, 14:39
TFF tamam da bizim yönetim hiç mi baskı yapmıyor?

Badaloğlu
28.05.2009, 14:46
Bence bu konu öncelikle Trabzonspor yönetiminin ayıbıdır.

İsmail Alkan
28.05.2009, 14:48
Bizim kulüpteki idareciler ne gibi girişimlerde bulunmuşlar acaba ?

Dur bakalım hele,bi detayları öğrenelim kokusu çıkar bu işin.

ilhan
28.05.2009, 14:49
Son 3 yoruma sonuna kadar katılıyorum. Tff'ye karşı hiç mi girişimde bulunmadık? Bizde de yanlış olan bir şeyler var sanıyorum. 7 yıl önce kimdi başkanımız? Ondan sonra kaç başkan değiştirdik?

Hüseyin Çümen
28.05.2009, 14:52
çok büyük bi ayıp bi an önce bu ayıp düzeltilmeli tabi yönetimlerin hatalarıd abüyük

Kubilay ŞAHİN
7 Yıl he..

Onlara Bu Yakışır Zaten..

Celal Demir
Bizim yönetim ne yapmış bu konuda bunu bilmeden yorum yapmamak lazım ama 7 yıldan bahsediliyor hadi mevcut yönetim ilgilenmedi diğerlerşdemi ilgilenmedi :S bence olayın aslını öğrenip öyle konuşmak lazım bu konuyu.

Külünkoğlu
28.05.2009, 14:56
Ben onu bunu bilmem, eğer biz bir camia isek kibrit çöpüne dahi sahip çıkacaksın.. Elinoğlu hiçbir vasfı olmayan adamları cilalayıp cilalayıp servis ediyor her yere. Gerçek liyakat sahipleri de dışarda duruyor olacak iş değil.

Aker
28.05.2009, 15:05
TFF ye yakışan bir olay, hiç şaşırmadım.

Cengiz Çubukcu
28.05.2009, 15:08
Bence bu konu öncelikle Trabzonspor yönetiminin ayıbıdır.

Kesinlikle yönetimin, geçmiş yönetimlerin ayıbı var burda...

Celal Demir
28.05.2009, 15:27
bakalım bizim yönetim bu konuda bir çalışma yapacakmı yoksa diğerleri gibi seyredecekmi ?

oktay61
28.05.2009, 15:30
TFF den çok yönetimin derdi bence, daha nereden bulacaksın böyle hocayı ucuza çalıştır, yerli, takımı iyi biliyor, kaprissiz

Celal Demir
28.05.2009, 15:32
eğer şenol hocayla anlaşılmazsa bence ahmet hocayla devam edelim tabi bu benim fikrim :D

Murat 61
28.05.2009, 15:33
Neden takımla bu kadar uğraşırlar . !

Ve bu takımın üyesi, parçası olan kişi ve kurumlarla .!

10-61
28.05.2009, 16:12
Utanç vesikası lig fikstürü

25 Ağustos Pazartesi 2008

F.Bahçe‚ 2008-2009 sezonu ilk yarısında G.Saray‚ Beşiktaş ve Trabzonsporun her üçüyle içeride oynayacak... Sarı-lacivertliler‚ geçen sezon da her üç rakibiyle ilk devrede içeride oynamıştı! Kaba bir hesapla‚ bu durumun iki yıl üst üste gerçekleşme ihtimali 64te 1... Bu bir tesadüf tabii ki...
Beşiktaş içinse tam tersi bir durum oluşmuş. 2008-2009 sezonunda her üç ezeli rakibiyle ilk yarıda dış sahada oynuyor siyah-beyazlılar... Yine kaderin garip bir cilvesi‚ onlar da geçen yıl ilk devrede üç büyük maçı da dışarıda oynamışlar. Bu da bir tesadüf. Ve bence her iki takıma da dikkate değer bir avantaj yada dezavantaj sağlamamıştır/ sağlamayacaktır bu fikstür...
Peki‚ yine Fstatsın araştırmasına göre‚ Süper Ligde son 7 sezonda altıncı kez 16ncı haftaya bir derbi maçı (G.Saray‚ F.Bahçe‚ Beşiktaş ve Trabzonsporun birbirleri ile oynadıkları müsabaka) denk gelmesine ne demeli? Bir devrede 6 derbi olduğu düşünülürse‚ son 7 sezonda 6 kez 16ncı haftaya derbi denk düşmesi olasılığı‚ yaklaşık 800de 1... İşte bu tesadüf olmamalı...
Ve yine son 7 sezonun ilk 5 haftalarında‚ G.Saray‚ F.Bahçe ve Beşiktaşın birbirleri ile karşılaşmamış olmaları... Son 7 sezondur en erken İstanbul derbisinin 6ncı hafta oynanmış olması... Ne yazık ki bu da tesadüf değil... TFF‚ uzun zamandır fikstür çekiminde üç büyüklere toplarını önceden vererek‚ ilk 5 haftada birbirleri ile oynamamalarını alenen organize ediyor. Resmi olarak açıklanmamış olsa da‚ değerli meslektaşımız Atilla Türkerin Hürriyet Spordaki araştırmasına göre‚ bu talep yayıncı kuruluşlardan geliyor...

F.Bahçeye 10 numara
Bu sezon da fikstür‚ son yıllarda alışılagelmiş biçimde çekildi‚ aslında büyük bölümü önceden hazırlanmış bir şablondu‚ deyim yerindeyse bifteklerin pozisyonunun belli olduğu‚ sadece bezelyelerin kendilerine uygun bir yere geçeceği bir tabak hazırlandı. Fikstür çekimi başlamadan önce F.Bahçeye 10 numara verildi‚ Beşiktaşla G.Saraya da 16 ve 17... Bu hazır numaraların önceden verilmesindeki amaç‚ hem derbilerin ilk haftalara denk gelmemesi‚ hem de üç büyük takımın milli maçlardan bir önceki veya bir sonraki hafta karşılaşmamasını sağlamakmış! Yani hasbelkader‚ F.Bahçe-G.Saray birinci‚ G.Saray-Beşiktaş ikinci‚ F.Bahçe-Beşiktaş üçüncü hafta karşılaşırlarsa‚ kalan 14 haftayı kimse izlemezmiş! Tabii bir de üç büyüklerin milli futbolcuları önemli‚ aman onlar demoralize olmasın‚ kazara derbilerde sakatlanmasın‚ nasıl olsa Kayserili Mehmet Topuzun veya Bayern Münihli Hamitin yeri doldurulur‚ üç büyüklerin yıldızlarınınsa yeri dolmaz!
Bayern Münihli Hamit demişken‚ sayısız milli oyuncusu olan son şampiyon‚ ilk hafta Hamburgla‚ ikinci hafta Dortmundla oynadı‚ 6-10 Eylüldeki milli maçlar öncesi Hertha Berlinle‚ beşinci haftada da Werder Bremenle oynayacak! Yine İngilterede de milli maçların hemen ardından Liverpool-M.United‚ beşinci haftada da Chelsea-M.United kapışması var! Anlaşılan oralarda yayıncı kuruluşun da‚ milli takımın da fikstürle pek alkaları yok!
Biz fikstür çekimimize dönelim‚ üç büyüklerin numaralarının belli olmasının ardından‚ aynı haftada İstanbulda 3 maç olması ihtimalini ortadan kaldırmak için‚ Belediyespora da doğrudan 5 numara verilmiş... Aynı sebeple Ankara ekipleri‚ Gaziantep ve Kayseri de kuraya girmemiş ve numaralarını önden teslim almışlar. Yalnız burada da son derece enteresan ve aşağılayıcı bir detay var: Bir hatır şikesi ihtimaline karşılık‚ Ankara takımlarının maçları sezon ortasına denk getirilmiş! Hacettepe-Ankaraspor 4‚ G.Birliği-Ankaraspor ve Hacettepe-Ankaragücü 5inci hafta mesela... Son 3 hafta Ankara takımları birbirleriyle oynayamıyorlar‚ çünkü şike yapabilirlermiş! Bu önyargı‚ bu itham‚ sadece Ankara takımları için değil‚ tüm bir futbol ailesi için‚ hatta bütün bir ulus için ağır bir hakaret niteliğinde. Bu ulusça birbirimize duymadığımız güvenin‚ birbirimizden esirgediğimiz saygının resmiyete dökülmüş‚ belgeye yazılmış hali...
Bu fikstür çekimi‚ ulusal bir utanç... Aynı stadı kullanan takımların özel durumu haricindeki bütün detaylar‚ son derece lüzumsuz ve aşağılayıcı... Ligin son haftasında‚ Ankara 19 Mayıs Stadında şampiyonluğu garantilemiş Hacettepe ile kümede kalmak için 1 puana ihtiyacı olan Gençlerbirliği oynasa‚ hatta maçı da Ankaralı hakemler yönetse‚ sahadaki 22 futbolcu ve 4 hakemin tamamının namuslu ve dil bir biçimde vazifesini yapacağına inanıyoruz biz...
Eminiz ki‚ bu fikstürü çekenler de‚ sporculara‚ teknik adamlara‚ hakemlere inanıyor...

Kaynak: Milliyet(Uğur Meleke)

yeri değil belki bu konunun ama fikstür işini böyle ayarlayan bi federasyondan başka ne beklenir ki?

İsmail Alkan
28.05.2009, 20:47
Kesinlikle yönetimin, geçmiş yönetimlerin ayıbı var burda...
Katılmıyorum cengiz :)

Bu gibi konuları yöneticiler değil,idareciler takip eder.

Eğerki idarecilerin artık yapacak bir şeyleri kalmaz ve iş idarecileri aşar ise yönetime bilgi verilir ve yönetim devreye girer,bu aşamaya gelmiş olan yani yönetimin devreye girmiş olduğu bir mevzuda haber olarak karşımıza çıkar,

Ben bugüne kadar böyle bir haber duymadım.

Bazan kulüple ilgili konuları konuştuğumuzda dönüp dolaşıp aynı noktada tıkanıyoruz...

Demekki bir şeylerin artık değişme vakti geldi gibime geliyor...

TAHSİN 61
29.05.2009, 08:28
Aynı şey ezik İstanbul takımının teknik sorumlularından birinin başına gelse ne olurdu acaba ?

Neyse biz sizin ne mal olduğunu biliyoruz.

Hatanı düzelt TFF !.

Sergen YALÇIN'ın başına geldi yardımcı hoca olmadı. O da yeni kursu bekliyor.

temel_yilmaz
29.05.2009, 08:43
Bu federasyonun değilki TRABZONSPOR un ayıbı .7 senedir çalışan t.d diploma alamamışsan oturup sen düşüneceksin.

Külünkoğlu
29.05.2009, 09:18
Bu federasyonun değilki TRABZONSPOR un ayıbı .7 senedir çalışan t.d diploma alamamışsan oturup sen düşüneceksin.
Başvuruyu kabul etmemek yada bir kez olsun cevap vermemek kimin ayıbı ?

Celal Demir
29.05.2009, 10:01

abicim işin doğrusu tam olarak bilmiyoruzki onun için bişeyde söylememek lazım gibi geliyor bana eğer biz böyle bir başvuru yapmışsakta federasyon cvp vermemişse tabiki yapacağımız bişey yok ama bu olayın üstüne nekadar gidildi bunuda bilmiyoruzki yönetimimizde bi açıklama yapmadı inşallah düzeltirler bu işi...

Harun-61
29.05.2009, 10:05
e artik hatalarini anlayip verirler.

7 sene yahu, yuh !

Külünkoğlu
29.05.2009, 10:09
abicim işin doğrusu tam olarak bilmiyoruzki onun için bişeyde söylememek lazım gibi geliyor bana eğer biz böyle bir başvuru yapmışsakta federasyon cvp vermemişse tabiki yapacağımız bişey yok ama bu olayın üstüne nekadar gidildi bunuda bilmiyoruzki yönetimimizde bi açıklama yapmadı inşallah düzeltirler bu işi...

Ahmet Hoca,
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Trabzon Şube Başkanı Nurettin Balaban,
Trabzonspor Kulübü menajeri Caner Çuvalcıoğlu,

Yalan mı söylüyor ? Başvurunun kabul edilmediği yada cevap verilmediği ortada. En azından niçin kabul edilmediğini gerekçeleri ile söylemek zorundalar. Emsal bir çok örnek olduğundan dolayı bunu söyleyeceklerini de sanmıyorum.

Fatih Yücel
29.05.2009, 10:13
ey gidi tff ......

Celal Demir
29.05.2009, 10:16
ozaman tff en azından neden kabul etmediğini açıklaması lazım 1 yıl değil 2 yıl değil 7 yıldan bahsediyoruz bukadar da olmaz ya.

samy
29.05.2009, 11:28
Bu 7 yıl içinde haluk ulusoy f.başkanlığı yapmamış mıydı?

özkan sümer bu işi h.ulusoy ile hemen çözemezmiydi. İsteseydi çözerdi elbette, ama onun hep bir b planı vardır daima...

bu vurdumduymazlığına rağmen şimdi T.direktör imza destekli olarak ahmet özen'i sahaya süren de kendisi.

bordo61
29.05.2009, 12:09
Geçenlerde sergenin beşiktaş genç takımında çalışıyor gösterilip diploma aldıracağı haberi dolaşıyordu tff müfettişleri denetime gidecekmiş

bordo61
29.05.2009, 12:14
Büyük pay yönetimde sen adamını kollamazsan kimse kollamaz

M.S.SOFU
29.05.2009, 12:16
tff akıllı ol,kaşınma,yürütme...
illa söyleyelim mi yani...tövbe tövbe

Misina
29.05.2009, 13:55
Süleyman Atalı ne için Tff temsilcisi yaptık?

ts_tuncay_ts
29.05.2009, 13:59
vurun artık şu masaya elinizi sözle yürümüyo artık bu işler anlayın.....

temel_yilmaz
29.05.2009, 14:46

Sen Türkiye nin en büyük kurumlarından bir tanesisin 7senedir hocanı kaale bile aldırıp cevap aldırtamıyorsan bu bizim hatamızdır.Federasyonun ayıp meselesine gelince federasyon ne zaman ne yapmışki bize şimdi yapmasını bekiyoruz?Çıkarmasın fbden gsden bjk den birine diploma yıkarlar o federasyonu bizde yıkmalıyız ..
Trabzonspor taraftarı gariban değildir herzaman hakkını arar gibi birinin sözü vardı ,lakin bu klübün yöneticileri herşeyi taraftardan bekler olmuş.

Cafer KILIÇSOY
29.05.2009, 15:58
Öncelikle Metin abiye böyle bir konuyu gündeme getirdiği için teşekkür ediyorum. Bende bugünkü Fanatik Gazetesinde öğrendim durumu.

Öncelikle belirtmeliyim ki bu Trabzonsporu bu zamana kadar yönetenlerin ayıbıdır!! Kimse kusura bakmasın. Kendi bünyende 7 yıldır çalışan bir insana bir diploma alamıyorsan oturup düşünmen lazım. Adama gülerler yaa. Futbolla uzaktan yakından ilgisi olmayan insanlar gözümüzün önünde dururken Trabzonsporun başındaki bir insanın teknik direktörlük diplomasının olmaması tek kelimeyle bu camianın ayıbıdır. Sormak istiyorum Trabzonspor kulübü Federasyona yazı yazmanın dışında ne yapmıştır? Ya da şöyle söyleyelim; yönetimler bu tip işleri halledemeyecekse niye vardır? Şimdi siz şu anki yönetimin bu işi halledemeyeceğini mi sanıyorsunuz? Buna sokaktaki çocuklar bile güler. Bu konuda bir gecikme, bir ihmalkarlık varsa bu öncelikle Trabzonspor yönetiminindir. Öyle ''Yazı yazdık da cevap gelmedi'' ayaklarını bırakalım. Oturduğu yerden başarıya ulaşan tek yaratık tavuktur der eskilerimiz. Demekki yazı yazmakla olmuyor bu işler. Bir oyuncunun lisansının yetiştirilmesi için yapılan mücadelenin üçte biri yapılsa bu iş şimdiye çoktan hallolmuştu.

Özetlemek gerekirse;

Bu camiayı yönetenler; 7 yıllık hatanızı düzeltin.

İskender66
29.05.2009, 19:10
Tek kelimeyle rezalet ve ayıp yahu. 7 yıl dile kolay.

bordo61
29.05.2009, 19:12
Bu 7 den nedir çektiğimiz bu seneden beri

Halil Atalay
29.05.2009, 22:34
TFF'ise başka birşey konuşmak ayıp olur .......

b_m_61
30.05.2009, 00:08
Arkadaşlar bu olay medyaya yansıdıktan sonra artık mecburen yapıcaklar bunu ama 7 yıllık gecikme cezasız kalacak maalesef. Belki medyaya yansıyınca utanmışlardır, manevi ceza çeksinler bari :) Lisans verilmezse protesto ederiz ama bu noktadan sonra sorun çözülür diye düşünüyorum.

jako13
30.05.2009, 00:16
ahmet hocaya büyük ayıp etmişler....hoca, efendi adam! en ufak yaygara yapmıyor başkası olsa bas bas bağırır söverdi....!!

İsmail Alkan
30.05.2009, 00:18
Tabiiki federasyonun,

En büyük hata ise bunun takibini yapmayan kulüpteki idarecilerimizindir.

Mevcut yönetimin belkide bu olaydan haberi dahi yoktur,onlarda kimbilir daha yeni öğrenmişlerdir.

Kimbilir Ahmet Özen kulüp idarecilerine kaç sefer yansıtmıştır "benim şöyle bir sıkıntım var" diye,onlarda belkide hallederiz/ilgileniriz diye başlarından savmışlardır.

Nede olsa yönetimler gelip geçici,idareciler her zaman kulübün sahipleridirler ya :cool:

Geçmişte bir ingiliz komedi dizisi vardı,ismi "bakanım" mı,yoksa "başbakanımmı" hatırlıyamadım ama bu diziyi hatırlıyanlar ne demek istediğimi çok iyi anlarlar.

Yanacam yanacamda şu Ahmet Özenin ismini belki bir altı ay sonra kimse lafını dahi etmiyecekte ona yanarım...

Emre
30.05.2009, 01:04
ayıp vallahi:mad:

Ömer TOPAL
30.05.2009, 11:14
kursda nedir ula...siz gelin asıl ahmet hocadan kurs egitimi alın...

Gürkan
30.05.2009, 11:25
Tabiiki federasyonun,

En büyük hata ise bunun takibini yapmayan kulüpteki idarecilerimizindir.

Mevcut yönetimin belkide bu olaydan haberi dahi yoktur,onlarda kimbilir daha yeni öğrenmişlerdir.

Kimbilir Ahmet Özen kulüp idarecilerine kaç sefer yansıtmıştır "benim şöyle bir sıkıntım var" diye,onlarda belkide hallederiz/ilgileniriz diye başlarından savmışlardır.

Nede olsa yönetimler gelip geçici,idareciler her zaman kulübün sahipleridirler ya :cool:

Geçmişte bir ingiliz komedi dizisi vardı,ismi "bakanım" mı,yoksa "başbakanımmı" hatırlıyamadım ama bu diziyi hatırlıyanlar ne demek istediğimi çok iyi anlarlar.

Yanacam yanacamda şu Ahmet Özenin ismini belki bir altı ay sonra kimse lafını dahi etmiyecekte ona yanarım...

Her ikiside önce emret bakanımdı sonra başbakanım oldu.

Özkan
30.05.2009, 14:39
Süleyman Atalı ne için Tff temsilcisi yaptık?Şu fb kongre üyesi olan şahıs mı?:mad:

Trabzonspor'u TFF'de temsil eden adam fb kongre üyesiyken Ahmet Özen'e 7 yıldır diploma verilmemesine şaşırmamak gerekir.

Uğurtan
30.05.2009, 22:08
Hoca ilk oyuncu değişikliğin dk 75'te takım bitmiş yürüyor sen napıyorsun?

Mollasalihoğlu
30.05.2009, 22:09
Güzel hocam yaşattığın heyecan için teşekkürler..

Aldığın gömlekleri anlayamayanlar utanacak sivası Şampiyonlar Ligi'nde izlerken artık..

Cihan
30.05.2009, 23:18
yok birader yok etmesinler tamam mı .. dakika 80 de oyuncu değiştirecek hocayı kabul etmesinler

FerhaTS
30.05.2009, 23:20
kimileri hatayı hocada arıyor neden geç değişiklik yaptı diye, şöyle bir yedek kulübesine baktım da bu adamları konyaya versen kaçı kadroya girer merak ediyorum.