PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46

BAHADIR33
21.08.2009, 14:57
takımı gol pozisyonuna iten tek oyuncu tjikuzu ydu.
ilk yarı birkaç uzun pas yaptı da kanatlardan gitmeye çalıştık.
gerisi karabol.
enginin bir asisti varki saolsun pozisyonu hazırlaması 3 maç sürdü.
colman yok, hiç yok.
takımda ofansif güç yok.
forvete bahane üretmeyin.forveti gol pozisyonuna sokan yok.
forvet gol atamıyorsa maç 0-0 bitsin o zaman...
forvet ilerde top tutamazsa,rakip defansı rahatsız edemezse tabi ki gol yersin

temel_yilmaz
21.08.2009, 14:57
Forvetin attığı golun puanı daha mı fazla?

Gol olsun da ha forvet atmıs ha savunma...

Futbol takım oyunu değil mi?

O zaman ne gerek umut ile gökhana trilyonların akıtılmasına her durumda zaten antikabiliyetler çıkarırsın ikisini paran sende kalır nasıl olsa golleri stoperler atıyor bizde al sana takım oyunu.

Harun
21.08.2009, 14:58
Bence Ersun Yanal öyle söylememiştir, söyletilmiştir. Bir takım takıma iyi takviyeler yapılıp başarılı olmak istemezmi? Aynı Broos gibi.

Bencede söylememiştir.Ama bunu idda edenler var malesef.

brushfield
21.08.2009, 14:59
Sadri Şener, Mehmet Ali Yılmaz ve Albayrak'ın yanına ismini yazdıracak bu gidişle.

ertuuu
21.08.2009, 15:00
forvet ilerde top tutamazsa,rakip defansı rahatsız edemezse tabi ki gol yersin

11 de yanlızca 1 forvet var. forvet kadar topa basmayan 3 tane ofansif oyuncu var. kim top tutmalı, kim pozisyona sokmalı hesap edin...

spormania
21.08.2009, 15:01
Yönetici Dr.İhsan Alioğlu geçen hafta transfer düşünmüyoruz demiş gerekli bulmuyor herhalde...Bu benim bir hastaya teşhis koymaya çalışmam gibi bir şey.Alimallah ölür adam benim teşhisten.

ya ne olursunuz bana Alioğlu veya Hacısalihoğlu demeyin...içimde bu adamlara karşı inanılmaz bir duygu var tarif edemiyorum ve bu adamların şu anda yönetici olmasına kendi açımdan tahammül edemiyorum...Egoları büyük kendileri küçük yöneticilerimiz olarak görüyorum..tanımam etmem muhakkak kendi mesleklerinde başarılıdırlar ama bu işi yapamıyorlar...bu iki yöneticimizin tutarsız beyanatlarının hem takımı hemde taraftarı baskı altına aldığın inanıyorum...

BAHADIR33
21.08.2009, 15:02
11 de yanlızca 1 forvet var. forvet kadar topa basmayan 3 tane ofansif oyuncu var. kim top tutmalı, kim pozisyona sokmalı hesap edin...
o zaman senin hesap şu mu? bizim forvetler becerikli aslında ama onlara pozisyon hazırlayan yok.

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 15:03
büyük takım küçük yönetim..
sonuç ortada...

ertuuu
21.08.2009, 15:05
o zaman senin hesap şu mu? bizim forvetler becerikli aslında ama onlara pozisyon hazırlayan yok.

forvetlerimiz fena değil.
gol pozisyonu hazırlamayacaksa enginin colmanın bu takımda ne işi var?

Harun
21.08.2009, 15:06
Dün tarafar hariç herkes suçluydu.Birinci yönetim nedenleri zaten ortada. "oturmuş takım" lafı beyinlerine işlemiş transferi masraf görüyorlar.İkincisi hoca,elindeki kadro eksik mevkilere rağmen bu kadar rezil bir oyunu hak etmiyor.Ben canlı iki maçını izledim kim iyi kim kötü anladım.Kendisi hazırlık maçlarından beri takımın başında ama iyi analiz edememiş.Üçüncüsü topçular.Aralarında yetekleri ve kumaşı iyi olanlarda var.fakat onlar bile önemi bu kadar büyük bir müsabakada antrenan havasında bir oyun sergilediler.Bu takımda değil ilk onbir yedek kulubesinde bile oturmayı hak etmeyen oyuncular var.

elif dikmen
ya ne olursunuz bana Alioğlu veya Hacısalihoğlu demeyin...içimde bu adamlara karşı inanılmaz bir duygu var tarif edemiyorum ve bu adamların şu anda yönetici olmasına kendi açımdan tahammül edemiyorum...Egoları büyük kendileri küçük yöneticilerimiz olarak görüyorum..tanımam etmem muhakkak kendi mesleklerinde başarılıdırlar ama bu işi yapamıyorlar...bu iki yöneticimizin tutarsız beyanatlarının hem takımı hemde taraftarı baskı altına aldığın inanıyorum...

doğru albayrak yönetimi bu işi süper yapıyodu

bu yüzden küme düşüyoduk

nolursa olsun gelen yönetimi kötüleyecek bişey bulunuyor

takım kötü oynadı yönetim mi çıkıp oynasaydı sahada

evet eksikleri olabilir

ama bu kadar da kötüleyip yıkıcı olmaya gerek yok...

Alp Yavuz 13
bakınız turu geçince off muhteşem olacak ya hele ki ondan sonraki organizasyonlar ve ibb maçı olimpiyat yine tıklım tıklım off off süper olacak her şey süperrr

Cihad Varlı
21.08.2009, 15:07
Ortada bir hasta var ve biz bu hastayı ölmeden mezara koyuyoruz . İlginç.. Tamam durum kötü olabilir ama öldüğü anlamına gelmez . Çıkmadık candan ümit kesilmez . Yapmamız gereken hastanın en iyi hastanelerde tedavi görmesini sağlamak . Ama biz ne yapıyoruz ? Çağırıyoruz bir imam , cenaze namazı kılıyoruz . Klasiktir , doktur durumu kötü olan hasta yakınlarına ne der ? Moralini yüksek tutun , umudunu yitirmesin.. Biz ne yapıyoruz ? Dibine kadar ümitsizliğe kapılıyoruz.. Yazık bize..

machi_61
21.08.2009, 15:08
Şu konuyu kilitleyin artık Adminler!!!

lazut.61
21.08.2009, 15:08
bizim gibi engerek traftara müstahak abi şu yazdıklarınızı bi bastan okuyun yabancı bırı sıteye girse sizin yorumlarınızı okusa sizi febeli geseli sanar:S bu nedir yaa toparlanınn

elif dikmen
21.08.2009, 15:10
bizim gibi engerek traftara müstahak abi şu yazdıklarınızı bi bastan okuyun yabancı bırı sıteye girse sizin yorumlarınızı okusa sizi febeli geseli sanar:S bu nedir yaa toparlanınn

:alkış::alkış::alkış:

BAHADIR33
21.08.2009, 15:12
ya bırak döksün içini burada millet de maçta yuh çekmesin.

Alp Yavuz 13

sabahtan beri bende onu diyorum ama yok toparlanmanın vakti geldi HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Oğuz ZEYTİN
orası öyle ama o zaman forvete ne gerek başka takımların forvetlerini görüyoruz adamlar golcü bizimkilerde bişeyler var.gökhan gelmeden önce gerçek bi golcüydü buraya gelince ona bişeyler oldu çok güvensiz kendine...:(

Bu senenin verileriyle...

6 hazırlık maçı (ne çok zayıf rakipler ne de çok güçlü)

Atılan gol :16 (ort . 2,67)

Maastricht macını cıkarırsak... 5 mac 10 gol (ort. 2 gol)

Dağılımı...

Colman 4 gol
Alanzinho 3 gol
Eren G 2 gol
Umut
Engin
Barış
Giray
Yattara
Zafer
Song

Sonuç: Umut dışandakiler santrafor değil. Peki Trabzonsporlu da değil mi?

Bırakalım forvetmiş değilmiş... Takımın başarısı için uğraşalım...

Umut'un Gökhan'ın attığı golden daha değersiz değildir Egemen'inki, Song'unki...

hakanhan
21.08.2009, 15:13
galatasaray transfere verdigi para 15 milyon euro alanzinho gabric engin tjikuzu verdigin para 10 milyon euro yöneticilik farkini anlayin.. bitmisizde aglayanizmiz yok..

BAHADIR33
21.08.2009, 15:15
galatasaray transfere verdigi para 15 milyon euro alanzinho gabric engin tjikuzu verdigin para 10 milyon euro yöneticilik farkini anlayin.. bitmisizde aglayanizmiz yok..
gs 10 milyonu sadece lincolne yedirdi yav :)

machi_61
21.08.2009, 15:17

Keşke bizde öyle yedirsekte sahada futbol oynayan futbolcu görebilsek.

trabzonsporfan
Şu konuyu kilitleyin artık Adminler!!!
her başlığa kilitleyin yazıyosun nedir zorun anlamadım

AdemS
Geçen sezon takım mağlupken bile, oyunu rakip yarı alana yığan, pres yapan, ısrarla golü isteyen bir Trabzonspor vardı.. Peki bu sene? Yeniliyoruz, bastırmamız lazımken daha da acemice hareketler yapıyoruz.. Ne iş anlamadım..

Cihad Varlı
Görende cenaze namazına geldik zannedecek . Turu biz zaten kafamızda kaybetmişiz .. Ne gerek var ki ikinci maça.. Bu mu yani taraftarlık ?

Oğuz ZEYTİN
O zaman ne gerek umut ile gökhana trilyonların akıtılmasına her durumda zaten antikabiliyetler çıkarırsın ikisini paran sende kalır nasıl olsa golleri stoperler atıyor bizde al sana takım oyunu.

Eleştirdiğiniz forvet (Umut)

3 sezonda yani 102 maclık sürecin 97sinde forma giymiş---> 43 golu var.

Daha iyi fiyatlara daha iyisini gidin bulun getirin, konuşmayla olmuyor!!!

cihatöztürk
sonuç olarak beklemekten başka çaremiz yok bakalım neler olucak

elif dikmen
21.08.2009, 15:19

daha herşey bitmedi yeni başlıyoruz.şimdi destek zamanı fbyi görüyoruzilk başta çok kötü oluyo sonra bi bakıyoruz şampiyon.lütfen moralimizi bozmayalım.böyle zamanda destekçi olmazsak ne zaman olacaz.sadece yenince mi??:(

machi_61
her başlığa kilitleyin yazıyosun nedir zorun anlamadım

Çünkü bu başlığı gördükçe tepem atıyor. Dünkü futbolun üzerine saçma yorumlarında yapılmasını istemiyorum.

ozturk
Umut'un Gökhan'ın attığı golden daha değersiz değildir Egemen'inki, Song'unki...

iyi güzel de egemen,song gol atmak için ileri çıkarsa defansta kim duracak?

onların görevi gol atmak mı yoksa rakip ataklarını önlemek mi?

o zaman gökhan ve umut ta defansta oynasın..

Cihad Varlı
21.08.2009, 15:21
Trabzonspor taraftarını daha önce hiç bu kadar umutsuz görmedim..

SERDAR-61
21.08.2009, 15:22
TRABZONSPOR TARAFTARLARI TİTREYİN VE KENDİNİZE GELİN.
Futbolda her sonuç ortaya çıkabilir fakat TEK TRABZONSPOR VAR ONA SAHİP ÇIKMA ZAMANI

TameRHan
Trabzonspor maalesef eline gelen fırsatı tepmiştir. Avrupa ligine katılarak hem prestij kazanacaktık hemde ilerki zamanlarda daha başarılı olacaktık ama yönetim bunu idrak edemedi.sonuçta fransanın sıradan takımına kendi sahamızda fark yiyerek elendik

bunun adı hezimettir,bunun adı hüsrandır,bunun adı hayalkırıklığıdır
baş sorumlusu ise bu takıma forvet almayan,taraftarın dediğini kaale almayan,kendi bildiğini yapan yönetimdir

zaten bu yönetim sportif alanda nisan ayından beri tek doğru iş yapmamıştır

hatice_61
takımdan ümitliyim aslında ama forvetsiz olmuyo işte olacağı bu kadar acil bi önlem alınmalı

lazut.61
21.08.2009, 15:23
arkadaşlar bi başlık acalım takımımızın desteklenmesi ve toparlanmasına yardımcı olmak adına taraftarlar bunun ıcın var yenınce alkıs yenılınce yuhhhhhh cekmek deıl tutuyorsan egerki bu renkleri hep destek tam desTEk olaaaaaaaaaaaaaaaaaa

trabzonsporfan
Çünkü bu başlığı gördükçe tepem atıyor. Dünkü futbolun üzerine saçma yorumlarında yapılmasını istemiyorum.
biz yorumlanmasını istiyoruz kardeş

Başlığı açmazsan içinde yazanlarıda görmezsin

Oğuz ZEYTİN
iyi güzel de egemen,song gol atmak için ileri çıkarsa defansta kim duracak?

onların görevi gol atmak mı yoksa rakip ataklarını önlemek mi?

o zaman gökhan ve umut ta defansta oynasın..

Senin dediklerini işi gücü bu olanlar bilmiyor mu!?

Teknik direktör ve ekibi senden de benden de daha iyi biliyorlar ki o işin başındalar.

Sıkma canını, biz taraftarız! Kimin nerede nasıl oynadığı değil bizim görevimiz.

DESTEK OLMAK!!!

Düşün ki onlar(futbolcular) da gelse forumlarda kale arkası bağırmıyor onları numaralıya alalım, maraton uyuyor onları Meydan parkına yollayalım deseler hoşuna gider mi?

TameRHan
trabzonspor artık büyük bir kulüp değil. eski başarılarla övünüp durmaktan başka elimizde bir şey kalmadığı aşikar. trabzonsporumuz bu kadar başarısız olduğu halde sahada yürüyen futbolculara verdiği çuvalla paranın sorgulanması gerekir.
trabzonspor yönetimi trabzonsporu sokmuş olduğu borç batağına karşılık yaşana bu hezimetlerin hesabını vermelidir

Ilelioglu
21.08.2009, 15:24
Ben maci izleyememistim ama özetine baktim bana hicte kötü oynadik gibi gelmedi. Bence herzamanki sorun devam ediyor. Gol atma becerisi yok bu takimda, sonuca gidemiyoruz, iyi baski kurduk ama buldugun pozisyonlari atamassan, arkada bosluklar olusuyor ve adamlar gelip atiyor.

Kolay kolay gol atamadigimizi herkes biliyor ve buna ragmen ilk yari bu kadar yüklenmek cok mantiksizdi bence, cünkü arkada verdigimiz aciklar yüzünden 3 golü yedik. Savunma bence iyi degil, ayni sekilde Forvet hattimiz. Savunma derken söyle iyi degil: Baski kurdugumuz dakikalar ileri cikiyorlar bence arkada kalsalar daha mantikli.

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 15:25
arkadaşlar bi başlık acalım takımımızın desteklenmesi ve toparlanmasına yardımcı olmak adına taraftarlar bunun ıcın var yenınce alkıs yenılınce yuhhhhhh cekmek deıl tutuyorsan egerki bu renkleri hep destek tam desTEk olaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Allah razı olsun...
Ağzına yüreğine sağlık

TameRHan
2 haftadır gignac yazılıp çizildi ama maç boyunca gignacı 2 kişi kollaması gerekirken herif sürekli kendisini boşa çekmesini bildi.
ayrıca umut ve gökhan gibi beceriksiz oyunculara nasıl forvet olunur göstermiş oldu.

gignac golcünün olması gereken her özelliğe sahip bir oyuncu.trabzonspor onu durduramayarak en büyük hatayı yapmış oldu

Ilelioglu
trabzonspor artık büyük bir kulüp değil. eski başarılarla övünüp durmaktan başka elimizde bir şey kalmadığı aşikar. trabzonsporumuz bu kadar başarısız olduğu halde sahada yürüyen futbolculara verdiği çuvalla paranın sorgulanması gerekir.
trabzonspor yönetimi trabzonsporu sokmuş olduğu borç batağına karşılık yaşana bu hezimetlerin hesabını vermelidir

Böyle sacma yorumlara gerek yok..:mad:

lazut.61
Trabzonspor maalesef eline gelen fırsatı tepmiştir. Avrupa ligine katılarak hem prestij kazanacaktık hemde ilerki zamanlarda daha başarılı olacaktık ama yönetim bunu idrak edemedi.sonuçta fransanın sıradan takımına kendi sahamızda fark yiyerek elendik

bunun adı hezimettir,bunun adı hüsrandır,bunun adı hayalkırıklığıdır
baş sorumlusu ise bu takıma forvet almayan,taraftarın dediğini kaale almayan,kendi bildiğini yapan yönetimdir

zaten bu yönetim sportif alanda nisan ayından beri tek doğru iş yapmamıştır

bırak buna yönetim üzülsün borcları uefadan gelıcek parayla azaltcaz dıyodular kendi yollarına taş koydular inat eTTiler forvet almamak ıcın ...
çok çok ne olur SadRi şeneR'de kara listeye girer o olur :D:D aLbayraK'La kanka ederZ:D:D

Cihad Varlı
21.08.2009, 15:26

Amacınız ne ? Ben daha önce hayatımda böyle birşey görmedim . Bu nasıl anlayış ? Yapmayın Allah aşkına .. Yerden yere vura vura bitirdiniz takımı be ! Hocayı , yönetimi , futbolcuları aşşağılamaktan başka birşey bilmez misiniz ? Ne oldu ne çabuk değişti düşünceleriniz ? Sizi gördükçe bukalemun aklıma geliyor..

GERONIMO35
21.08.2009, 15:26
Ersun Yanal'ın başarısızlığında " takıma takviye istemeyen kendisidir.Yönemtime bana futbolcu lazım değil " dediği söylentileri vardı.Acaba diyorum Bross'ta mı aynı şeyleri yönetime söylüyor.Bizim yönetim ne ballı valla!!

futbolcu istemeyen hoca olmaz sanıyorum Yeterki hoca yönetimden gerekli sinyali alsın para varsa futbolcuda var yönetimin niyeti ve parası yoksa yada azsa teknik direktör istese ne olacak gidip keçeli filan alacaklar:)

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 15:28

Yönetimden hesap sormak için boş Genel Kurul salonlarını doldurun.

Borcun kapanmasında forma ve diğer ürünleri alarak destek olun.

Kuru sözlerle gelmiyor şampiyonluk...

Trabzonspor'un büyüklüğü ise ayrı bir konudur, altın yere düşmekle değerini yitirmez!!!

2 galibiyetle şampiyon olunmadığı gibi 2 mağlubiyetle de büyüklük gitmez!

Büyüklük duruştadır, büyüklük inançtadır, büyüklük ruhtadır!

Ruhunu inancını kaybedersen, işte o zaman büyüklük tartışılır.

cihatöztürk
trabzonsporu istanbula taşıyalım ancak öle şampiyon oluruz

trabzonsporfan
Trabzonspor büyük kulup değil nasıl bir kıt düşüncedir.Böyle bişe yok ya

Erdem Koltuk
21.08.2009, 15:29
2 haftadır gignac yazılıp çizildi ama maç boyunca gignacı 2 kişi kollaması gerekirken herif sürekli kendisini boşa çekmesini bildi.
ayrıca umut ve gökhan gibi beceriksiz oyunculara nasıl forvet olunur göstermiş oldu.

gignac golcünün olması gereken her özelliğe sahip bir oyuncu.trabzonspor onu durduramayarak en büyük hatayı yapmış oldu

İmzan ve yorumların örtüşüyor:alkış:

lazut.61
Amacınız ne ? Ben daha önce hayatımda böyle birşey görmedim . Bu nasıl anlayış ? Yapmayın Allah aşkına .. Yerden yere vura vura bitirdiniz takımı be ! Hocayı , yönetimi , futbolcuları aşşağılamaktan başka birşey bilmez misiniz ? Ne oldu ne çabuk değişti düşünceleriniz ? Sizi gördükçe bukalemun aklıma geliyor..

verilebilicek en güzel cevaptı aslında burda artık itici yorumları mantıklı acıklamalarla deıl yerın dibine sokucak acıklamalar yaparak ortadan kaldırabılırz kaldıralım ki bidaaha cesaret edıp takımıımızı aşşalamasınlar ....

ozturk
Teknik direktör ve ekibi senden de benden de daha iyi biliyorlar ki o işin başındalar.

Sıkma canını, biz taraftarız! Kimin nerede nasıl oynadığı değil bizim görevimiz.

DESTEK OLMAK!!!

madem biliyorlar neden diyarbakıra tulus a yeniliyorlar?

başkaları 2-0, 5-0 yenerken benim takımım niye hezimet yaşıyor?

bizim taraftar olarak gülmeye hakkımız yok mu?

sürekli yenilsinler diye mi destek vereceğiz?

en önemlisi desteğimizin karşılığını ne zaman ve nasıl alacağız?

trabzonsporfan
cihatöztürk İstanbulspor niye olmuyor şampiyon

Cihad Varlı
Hepiniz iyi gün dostusunuz !

Ilelioglu

Sende komiksin. Bugün nedense herkes sacma konusmaya basladi...:rolleyes:

elif dikmen
21.08.2009, 15:31

:confused: ne alakası var ya...

Ilelioglu
Hepiniz iyi gün dostusunuz !

Bencede öyle, tamam herkesin sinirleri bozuk bende buna dahilim ama bukadar sacma yorumlar olmaz yani..:cool:

lazut.61

renktaş sen o takımları tut ozman artk senide eski renktaş dıe adlandırırz ;) :alkış: gözlerın o renklerle uyuşabılıcekse hayırlı işler....

ozturk

bunlar soyut kavramlar..

taraftar somut başarı bekliyor.

çıkar 2. lig takım taraftarı ben de büyük takımım der...

bunlar göreceli kavramlar..

bize somut ve sportif başarılar gerekli

cihatöztürk
21.08.2009, 15:32
siz dalga geçin trabzonspor trabzonda olduğu sürece hiç bişey olmaz bizden

Zafer Fidan
21.08.2009, 15:32

10 Milyona lincoln Istanbula geldi, 20 milyonada Trabzona gelir. Fark burda

rebelking
21.08.2009, 15:33
Bravo hocam tebrik ederim. İstediğimiz taraftar profili işte bu...

Yönetimden hesap sormak için boş Genel Kurul salonlarını doldurun.

Borcun kapanmasında forma ve diğer ürünleri alarak destek olun.

Kuru sözlerle gelmiyor şampiyonluk...

Trabzonspor'un büyüklüğü ise ayrı bir konudur, altın yere düşmekle değerini yitirmez!!!

2 galibiyetle şampiyon olunmadığı gibi 2 mağlubiyetle de büyüklük gitmez!

Oğuz ZEYTİN

Anneyi babayı vatanı bayrağı karşılık veriyorlar diye mi seviyoruz?

Trabzonspor da kutsalsa yukarıdakiler gibi, karşılık beklemeden destek olacağız!!!

Siz ne bekliyorsunuz?

Yaşattığı onur, renkleri, mazisi...

Ve inşallah bizlerin de desteğiyle başarı dolu gelecek...

Bunlar yetmez mi?

Daha 2. haftada herşeyi yakıyorsunuz...

Biraz sabır...

((( Emin olun, o istanbul takımları da bizim rakibimizle oynasalardı skor farklı olmazdı)))

Cihad Varlı

İstanbul'da tutulmaya müsait 3 takım var zaten .

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 15:35
bunlar soyut kavramlar..

taraftar somut başarı bekliyor.

çıkar 2. lig takım taraftarı ben de büyük takımım der...

bunlar göreceli kavramlar..

bize somut ve sportif başarılar gerekli

Somut seyler arıyorsan;

SADRİ ŞENER KULÜP BİNASI MÜZESİNDEKİ KUPALAR

VE FORMANDAKİ YILDIZ YETER!!!

Erdem Koltuk
21.08.2009, 15:36

Menejerlik oyunlarında bile yok bu seçenek...

machi_61
21.08.2009, 15:37
Somut seyler arıyorsan;

Ne yazıkki biz gençler o kupaların sadece 3 tanesinin alındığını gördük. Onlarda Türkiye kupası.

ozturk
Anneyi babayı vatanı bayrağı karşılık veriyorlar diye mi seviyoruz?

Trabzonspor da kutsalsa yukarıdakiler gibi, karşılık beklemeden destek olacağız!!!

Siz ne bekliyorsunuz?

Yaşattığı onur, renkleri, mazisi...

Ve inşallah bizlerin de desteğiyle başarı dolu gelecek...

Bunlar yetmez mi?

Daha 2. haftada herşeyi yakıyorsunuz...

Biraz sabır...

((( Emin olun, o istanbul takımları da bizim rakibimizle oynasalardı skor farklı olmazdı)))

peki tulus a elendik...

diyarbakır a yenildik...

futbolcuları alkışlarla uğurladık diyelim..

hiç eleştiri de yapmadık ..

bana manisa maçını kesin kazanacağımızı bu maçı 90 dk çok rahat izleyecebileğimizi söyleyebilir misin?

BiZe HeR YeR 61
Sizin gibilerin yüzünden hala olduğumuz yerde sayıyoruz...!

TameRHan
trilyonları aldıkları halde sahada yürüyen oyuncular ve işini ciddiye almayan yönetim olduğu sürece değil her maçı istanbulda, uzayda oynasa bile bu takım başarılı olamaz...

Erdem Koltuk
21.08.2009, 15:38
Machi_61

Liverpool kaç yıldır şampiyon olamıyor bir araştırsana.

ozturk
21.08.2009, 15:38
Somut seyler arıyorsan;

bu da önemli bir konu...

müzedeki kupalar benim tulusa elendikten sonraki moral bozukluğumu gideriyor mu

HAYIR

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 15:39
peki tulus a elendik...

diyarbakır a yenildik...

bana manisa maçını kesin kazanacağımızı bu maçı 90 dk çok rahat izleyecebileğimizi söyleyebilir misin?

İyi bir kul olmadan cennete gidebilir misin?

TS taraftarı olmak zor geliyorsa,

Cefa cekmeden sefa sürülemeyeceğini idrak edemiyorsanız

Girmeyin bu külfetin altına...

BİZİ BİZİMLE BIRAKIN!!!

BİZ BU TAKIMI HERŞEYE İNAT GERÇEKTEN "YENSE DE YENİLSE DE" SEVİYORUZ!!!

bugrahankazaz
21.08.2009, 15:40
sabır sabır sabır başka trabzon veya takımımız yok !!!

DKaraduman
21.08.2009, 15:42
Machi_61

İstanbul'daki maç yeter onlara.

Cihad Varlı
21.08.2009, 15:42
Ne yani herşey şampiyonluk mu ? Varsın olmasın.. Sevgim mi biticek ? Hayır.. Şampiyon olsak ne olacak olmasak ne olacak.. Trabzonspor aşkı bize yeterde artar bile..

Travelair
21.08.2009, 15:43
Evet evet. 25 sene. Başarısız olan gider değil mi? Yanlarına kalan cabası. Biz karşılıksız sevmeye devam. Masal anlatmayın. Sorunu tespit ve çözümlemedir asıl olan

Hasan61
Machi_61

o dönemde aldıkları avrupa kupaları yetiyordur onlara:cool::rolleyes:

tlotwat
biraz sabır arkadaşlar 2 mağlubiyetle takımı yerin dibine soktuk bu nedir yaa anlamıyorum tamam takımda bazı eksikler var bunu

herkes kabul ediyor zamanla düzelmiyecek hiç bir şey yoktur sonuçta hocanın elinde olan kadro bu hiç bir oyuncuyu kendi almadı

gabriç hariç ben hale söylüyorum bizim iyi bir kadromuz var ama futbolcuların bir an önce kendilerini toparlamaları lazım

GERONIMO35
21.08.2009, 15:44
eleştirin eleştirmeden doğrular bulunamz ama eleştireyim derken yakıp yıkmayın biz ne heyecvanlı bir taraftarız yahu bir maçla herşeyi yakabildiğimiz gibi bir gollere gökelrede çıkabiliyoruz
ama herşey açlığımızdan evet ben 37 yaşındayım şampiyonluğu hayal meya hatırlıyorum yoksa hatırlamıyormuyum dur bi düşüneyim

Turan Bebek
21.08.2009, 15:44
Bu takıma sadece iyi bir golcü lazım...topu üç direğin arasından sokabilecek. Yönetim bu gerçeği görmüyor mu? Ortada bir masa var...herşeyi var ancak bir bacağı eksik...ayakta durabilir mi?

ozturk
21.08.2009, 15:45

BİZİ BİZİMLE BIRAKIN!!!

peki..

hep mi cefa çekeceğiz?
ne zaman bizde sefa süreceğiz?
yıllardır aynı şey...

seneye kesin şampiyonuz, gönüllerin şampiyonuyuz..

bu bitsin artık. biz de şampiyon olalım.biz de rakamsal olarak bir şeyler elde edelim...

taraftar bunu isteyemez mi?

DKaraduman
21.08.2009, 15:45
biraz sabır arkadaşlar 2 mağlubiyetle takımı yerin dibine soktuk bu nedir yaa anlamıyorum tamam takımda bazı eksikler var bunu

herkes kabul ediyor zamanla düzelmiyecek hiç bir şey yoktur sonuçta hocanın elinde olan kadro bu hiç bir oyuncuyu kendi almadı

gabriç hariç ben hale söylüyorum bizim iyi bir kadromuz var ama futbolcuların bir an önce kendilerini toparlamaları lazım

Tamam da bunların düzelmesi için birilerinin bu sorunları gündeme getirmesi gerekiyor. Ne kadar sert şekilde gündeme getirirsek o kadar çabuk düzeliyor maalesef.

Ertan OKUMUŞ
21.08.2009, 15:47
alınmıyor ünal karamanın açıklamalarına göre

ya zaten her sene böyle değilmi :p taraftarın gazını almak için 2-3 hafta bu söylemler devam eder,devre arasına kaldı denir,sonra devre arası kimse bırakmıyor topcusunu denir vs.vs.

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 15:47

BİZİ BİZİMLE BIRAKIN!!!

elimde olsa zaten çoktan bırakırdım bu takımı..
futbolu filan hayatımdan çıkarırdım..

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 15:50
peki..

hep mi cefa çekeceğiz?
ne zaman bizde sefa süreceğiz?
yıllardır aynı şey...

seneye kesin şampiyonuz, gönüllerin şampiyonuyuz..

bu bitsin artık. biz de şampiyon olalım.biz de rakamsal olarak bir şeyler elde edelim...

taraftar bunu isteyemez mi?

Sen istiyorsun da biz istemiyor muyuz?

Her halde hep birlikte...

Ama o başarıya ulaşmak için dağıtmadan yıkıp yakmadan birlik olmalıyız, sağlıklı düşünerek ve üzereimize düşen görevi en iyi şekilde yapmalıyız.

Cefa cekicez tabii, deplasmansa deplasman... Karsa kar yagmursa yagmur...

Yenmek kadar yenilmek de var. Bunu kabul edelim. Yenilmekten haz almak değil tabii ki... Ama bitti işte dün akşam geri gelmeyecek.

EVet çok zor ama bunun bir de deplasmanı var...

Lige dönersek 32 koca haftaya rağmen şampiyonluk gitti demek mantıkla örtüşmüyor dostlar...

Biz taraftarsak, yapmamız gerekeni yapalım.
Lütfen

AdemS
21.08.2009, 15:51
Sabır taşı olduk mübarek :)

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 15:51
"Balik basdan kokar..." diye bir atasözü var...

Toulouse'un 3. golünü birkez daha izleyin!...Top Serkan'nin ayagindan ciktigindan itibaren, ekrandan görebildiginiz oyuncularimizin yerlerine bir bakin...cezasahasinin icindekileri bir tarafa birakin, sadece Serkan, Alanzinho ve Colman'i izleyin...birde golü atan Mansare'yi (sol bacagi bandagli!) ve diger siyahi (Silva ile karsi karsiya kalan!) Toulouse'lu futbolcuyu izleyin...

Toulouse'un 3. golünü Toulouse'lu futbolcular atmadi...bu gol sadece birseyi gösteriyor;

1. Sahada futbolcular arasinda büyük bir disiplinsizlik var!

2. Yedek kulübede Teknik kadronun icinde büyük bir otorite boslugu var!

3. Yönetim bazinda (düsüncede ve uygulamada) büyük bir uyumsuzluk var!

Dogru yönetilen bir kulübde, bir teknik kadro bu kadar caresiz kalmaz...
Dogru yönetilen bir kulübde, sahadaki futbolcular rakibin gol atmasini (topluca) seyretmez...

Kimse 3. gol bir kontra atak golü demesin,...cünkü 3. golü atan Mansare, Serkan'nin, Alanzinho'nun ve Colman'nin gerisinden gelip topu takip ediyor...cünkü 3. golü (Selcuk haric!) bütün takim izlemekle yetiniyor...

"Balik basdan kokar...", cünkü gercek sorunlar ne sahada, ne de teknik kadroda...

Ne yazik ki, gercek sorunlar basda...yönetimde.

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 15:52
elimde olsa zaten çoktan bırakırdım bu takımı..
futbolu filan hayatımdan çıkarırdım..

Benim tüm ailem BJKLi... Ve kulübe üye noktasındalar.

Benim aklımdan geçmedi hiçbir zaman o takım.

Gözümü açtım BORDO-MAVİ, Allah'a şükür bugün de dilimde yüreğimde o...

Cihad Varlı
21.08.2009, 15:52
Resmen takımı ölüme götürüyorsunuz . Böyle yaparak ne kazanacağız ? Ne gibi bir katkımız olacak takıma ? Bende görüyorum eksikleri.. Pek çoğunuzla aynı düşünceye sahibim , ama elimi kalbime koyuyorum . Kalbimde destek ol diyor . Neden diyorum ? Çünkü destek olduğun takdirde düzülme ihtimali var , köstek olduğunda öyle bir ihtimal bile yok diyor . Bu kadar basit .

lazkopatfaroz
21.08.2009, 15:54
Resmen takımı ölüme götürüyorsunuz . Böyle yaparak ne kazanacağız ? Ne gibi bir katkımız olacak takıma ? Bende görüyorum eksikleri.. Pek çoğunuzla aynı düşünceye sahibim , ama elimi kalbime koyuyorum . Kalbimde destek ol diyor . Neden diyorum ? Çünkü destek olduğun takdirde düzülme ihtimali var , köstek olduğunda öyle bir ihtimal bile yok diyor . Bu kadar basit .

şu zamana kadar hep destek oldum düzeldiğini sandım yanıldım hala düzelecek dıye beklıyoruz..

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 15:54
arkadaşlar şöyle bi kendinize gelin tamam kolay değil ramazandayız bide oruçluyuz daha sinirliyiz ama bu takım rövanşta çok farklı olacak emin olun tur geçicez

ZAFERRRRRRRRRRRRRR GELİYOR ALLAH'IN İZNİ İLEEEEEE

Ilelioglu
21.08.2009, 15:55
Benim tüm ailem BJKLi... Ve kulübe üye noktasındalar.

Benim aklımdan geçmedi hiçbir zaman o takım.

Gözümü açtım BORDO-MAVİ, Allah'a şükür bugün de dilimde yüreğimde o...

Neden onlar bejakali?

Cihad Varlı
21.08.2009, 15:55
Dün turu geçicez dedim , bazı arkadaşlar dalga geçti . Bu gece rüyamda turu geçtiğimizi gördüm . Maçı 3-0 alıyorduk .

Ilelioglu
21.08.2009, 15:56
"Balik basdan kokar..." diye bir atasözü var...

Toulouse'un 3. golünü birkez daha izleyin!...Top Serkan'nin ayagindan ciktigindan itibaren, ekrandan görebildiginiz oyuncularimizin yerlerine bir bakin...cezasahasinin icindekileri bir tarafa birakin, sadece Serkan, Alanzinho ve Colman'i izleyin...birde golü atan Mansare'yi (sol bacagi bandagli!) ve diger siyahi (Silva ile karsi karsiya kalan!) Toulouse'lu futbolcuyu izleyin...

Toulouse'un 3. golünü Toulouse'lu futbolcular atmadi...bu gol sadece birseyi gösteriyor;

1. Sahada futbolcular arasinda büyük bir disiplinsizlik var!

2. Yedek kulübede Teknik kadronun icinde büyük bir otorite boslugu var!

3. Yönetim bazinda (düsüncede ve uygulamada) büyük bir uyumsuzluk var!

Dogru yönetilen bir kulübde, bir teknik kadro bu kadar caresiz kalmaz...
Dogru yönetilen bir kulübde, sahadaki futbolcular rakibin gol atmasini (topluca) seyretmez...

Kimse 3. gol bir kontra atak golü demesin,...cünkü 3. golü atan Mansare, Serkan'nin, Alanzinho'nun ve Colman'nin gerisinden gelip topu takip ediyor...cünkü 3. golü (Selcuk haric!) bütün takim izlemekle yetiniyor...

"Balik basdan kokar...", cünkü gercek sorunlar ne sahada, ne de teknik kadroda...

Ne yazik ki, gercek sorunlar basda...yönetimde.

Ben maci izlemedim ama bu dediklerin dogru ise gercekten cok yazik!

ozturk
Sen istiyorsun da biz istemiyor muyuz?

Her halde hep birlikte...

Ama o başarıya ulaşmak için dağıtmadan yıkıp yakmadan birlik olmalıyız, sağlıklı düşünerek ve üzereimize düşen görevi en iyi şekilde yapmalıyız.

Cefa cekicez tabii, deplasmansa deplasman... Karsa kar yagmursa yagmur...

Yenmek kadar yenilmek de var. Bunu kabul edelim. Yenilmekten haz almak değil tabii ki... Ama bitti işte dün akşam geri gelmeyecek.

EVet çok zor ama bunun bir de deplasmanı var...

Lige dönersek 32 koca haftaya rağmen şampiyonluk gitti demek mantıkla örtüşmüyor dostlar...

Biz taraftarsak, yapmamız gerekeni yapalım.
Lütfen

zaten 25 yıldır çekiyoruz cefayı..

bir 25 yıl daha çekeriz ne yapalım..

ama şampiyonluk, başarı gelir mi? hiç zannetmiyorum..

Alp Yavuz 13
Dün turu geçicez dedim , bazı arkadaşlar dalga geçti . Bu gece rüyamda turu geçtiğimizi gördüm . Maçı 3-0 alıyorduk .
Kardeşim bu kadar inanan bi seni bi de kendimi gördüm herkez inanmalı
ZAFER GELİYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Ilelioglu

Insallah........;)

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 15:57
Neden onlar bejakali?

Bu soruyu başka takımları tutan herkese sordun mu bugune kadar?

U.Sadıkoğlu
21.08.2009, 15:57
Millet yine 3 leri 5 leri havada uçurmaya başlamış :D

Ilelioglu
21.08.2009, 15:58
Bu soruyu başka takımları tutan herkese sordun mu bugune kadar?

Evet sordum. Sadece Istanbullulara sormadim.

ozturk
21.08.2009, 15:58

zaten rüyalarla teselli buluyoruz..
Aldemir adlı bir üye bu yıl kesin şampiyonuz diyordu aynı rüyayı 14 yıl arayla görmüş..

ama gerçek dünyada 1-2,1-3 olarak dönüyor..

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 15:59
zaten 25 yıldır çekiyoruz cefayı..

bir 25 yıl daha çekeriz ne yapalım..

ama şampiyonluk, başarı gelir mi? hiç zannetmiyorum..

Ben inanıyorum, o yüzden bu takımı destekliyorum.

TSli olmaktan da gurur duyuyorum.

Şampiyon olamasa da kaldırıp atıp başka arayışlara girmiyorum.

Sana düşünce ve hislerinle mutluluklar diliyorum

ozturk
21.08.2009, 15:59
Millet yine 3 leri 5 leri havada uçurmaya başlamış :D

haftaya perşembe akşamına kadar daha ne skorlar uçuşur merak etme:D

lazfather61
21.08.2009, 16:00
peki tulus a elendik...

diyarbakır a yenildik...

hicbirzaman soyleyemez kimse ,,, bunun garantisi yok ama cogu bulus deneme yanilma yoluyla bulunmusutur, denemekte fayda var sonucta yuhlamayi denedik basarili olamadik. bu arada elestiri yapmak baska amacsiz yere yuhhh diye bagirmak baska, elestiri ve tartisarak dogrulari bulursun cunku bir dusunce ve anlam ifade eder, yuhlama hicbir anlam ifade etmez, cunku ofke, nefret, ve dislama baska hicbirsey ifade etmez. bana yuh cekmek neyi ifade eder diye biri aciklarsa sevinirim... cunku dusunuyorum ve hicbir anlam cikartamiyorum sadece yuhhh kelimesi ne anlam ifade edebilirki ???

Oğuz ZEYTİN
Evet sordum. Sadece Istanbullulara sormadim.

Ne cevap verdiler sana?

Cihad Varlı
@ ultrats

İmzan kim için yazılmış ?

ozturk
21.08.2009, 16:01
Ben inanıyorum, o yüzden bu takımı destekliyorum.

TSli olmaktan da gurur duyuyorum.

Şampiyon olamasa da kaldırıp atıp başka arayışlara girmiyorum.

Sana düşünce ve hislerinle mutluluklar diliyorum

ben başka arayışa girdiğimi söylemedim ki?

sadece istanbul takımlarının özellikle ikisiyle aramızda DAĞLAR KADAR fark var..

olay bu..

bir de bugün onlar huzurlu bir şekilde sevinirken biz moral bozukluğu içindeyiz..

ozturk
21.08.2009, 16:02
@ ultrats

İmzan kim için yazılmış ?

ben lafımı ortaya koyarım beğenen alır gider beğenmeyen bırakır kaçar:D

Alp Yavuz 13
şuanda ne skorlr havada uçuşan diyen arkdaşları turu geçince görmek istiyorum

Ilelioglu
Ne cevap verdiler sana?

Cogu cevap veremedi. Bazilari baska tutulacak takim mi var diye sordu. Az bir kismi sanane diye gecistirdi. Senin cevabin ne?

Oğuz ZEYTİN
ben başka arayışa girdiğimi söylemedim ki?

sadece istanbul takımlarının özellikle ikisiyle aramızda DAĞLAR KADAR fark var..

olay bu..

bir de bugün onlar huzurlu bir şekilde sevinirken biz moral bozukluğu içindeyiz..

Bu takımın ölüsü gecen sezon o ikisini geride bıraktı ;)

U.Sadıkoğlu
haftaya perşembe akşamına kadar daha ne skorlar uçuşur merak etme:D

çok iyimser taraftarız :D

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:03
Cogu cevap veremedi. Bazilari baska tutulacak takim mi var diye sordu. Az bir kismi sanane diye gecistirdi. Senin cevabin ne?

Benim cevabım olamaz! Çünkü ben TRABZONSPORLUYUM!!!

O soruyu muhattaplarına sorarsın ;)

Cihad Varlı
Herkesin herkesi yenebildiği şu dönemde , küçük büyük takım ayrımı olmayan şu zamanda niye bu umutsuzluk niye ! ?

U.Sadıkoğlu
şuanda ne skorlr havada uçuşan diyen arkdaşları turu geçince görmek istiyorum

Kardeşim turu geçelim de sen bizi yeter ki gör ..

Ilelioglu
21.08.2009, 16:05
Benim cevabım olamaz! Çünkü ben TRABZONSPORLUYUM!!!

O soruyu muhattaplarına sorarsın ;)

Zaten sana sormuyorum. Benim Sivasli bir Arkadasim var, ona sordum: Neden Sivasspor'u degilde Fenerbahce'yi destekliyorsun diye?

Cevap cok komik oldu: Sivasspor'u da destekliyorum. Ikisini birden idare ediyor.:D

BAHADIR33
21.08.2009, 16:05
neden herşeyin ters gittiğini yorumları okudukça daha iyi anlıyorum..şuradaki 50 kişinin herbirinden farklı bir ses çıkıyor. ondan sonra birlikten , dirlikten , destekten bahsediyoruz.
her başarısızlıkta gemileri yakıyor , köprüleri atıyoruz.
yönetimi kovuyor,teknik direktöre yetersiz , diyor futbolcuya yuh çekiyoruz.
küçük hesaplarla büyük başarılar istiyoruz.
vermeden alalım istiyoruz,
yenilmeden şampiyon olalım istiyoruz,
gol yemeden atalım istiyoruz,
en iyi futbolcu bizde olsun istiyoruz,
en çok golü biz atalım istiyoruz,
en güzel golü biz atalım istiyoruz,
hep biz söyleyeyim başkası dinlesin istiyoruz,
bu forumda her yazdığımıza alkış gelsin istiyoruz,
3 atsak 4 istiyoruz,
yensek daha iyi futbol istiyoruz,
maçlar bedava olsun istiyoruz,
maçın başında işi bitirelim kalanını rahat rahat izleyelim istiyoruz,
fatihi istiyoruz
gökdenizi istiyoruz
şotayı istiyoruz
hamiyi istiyoruz
şenol güneşi istiyoruz,
imza istiyoruz,
forma istiyoruz,
yumruk havaya istiyoruz,

ama biz "karşılıksız" seviyoruz bu takımı !!!

Ilelioglu
21.08.2009, 16:06
Herkesin herkesi yenebildiği şu dönemde , küçük büyük takım ayrımı olmayan şu zamanda niye bu umutsuzluk niye ! ?

NIYE BU UMUTSUZLUK, NIYE? Bende merak ediyorum.

Alp Yavuz 13
Kardeşim turu geçelim de sen bizi yeter ki gör ..

benim bu lafım herkeze değil burda takımı yerden yere vuran takımı acımasızca eleştirenlere dün yenseydik böylemi konuşacaklardı bakalım ama eleyeceğiz turu geçen İNŞALLAH biz olacağız takımını bir maça göre yerden yere vuran acımasızca eleştiren TRABZONSPOR taraftarı olamaz .....

Oğuz ZEYTİN
Zaten sana sormuyorum. Benim Sivasli bir Arkadasim var, ona sordum: Neden Sivasspor'u degilde Fenerbahce'yi destekliyorsun diye?

Cevap cok komik oldu: Sivasspor'u da destekliyorum. Ikisini birden idare ediyor.:D

Vardır kardeşim insanların bir sempatisi bunu eleştiremezsin adama neden su takımı tutuyorsun bu takımı tutyorsun deme hakkımız yok!

Biz kendi takımımızı en iyi şekilde DESTEKLEYELİM gerisi önemli değil zaten...

kemal_efe
arkadaşlar şöyle bi kendinize gelin tamam kolay değil ramazandayız bide oruçluyuz daha sinirliyiz ama bu takım rövanşta çok farklı olacak emin olun tur geçicez

ZAFERRRRRRRRRRRRRR GELİYOR ALLAH'IN İZNİ İLEEEEEE
zafer geldi ama sakat olduğu için oynayamıyor.turdan bahsediyorsan geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye tabirini hatırlatırım.

Cihad Varlı
21.08.2009, 16:07
Futbolu bilmiyoruz . Daha doğrusu futbolun gerçeklerini bilmiyoruz . Nedir futbolun gerçekleri ?

1. Günümüzde büyük , küçük takım ayrımı kalmadı .
2. Herkes herkesi istediği yerde , istediği skorla yenebilir .
3. İnanan , güvenen kazanır .

Bu kadar basit . Sizin gibi inanmayıp eleneceğimize , inanırım paşalar gibi elenirim daha iyi .

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:08
27.Agustos'ta Touluse deplasmanda bize yne en az 3 atacaktır bundada herkesle iddaasına girerim ... hic bosuna heveslenmeyin umutun forvet oldugu bırtakım goooollll atamaaaaaaaazzzzzzzz

Cihad Varlı
21.08.2009, 16:08
zafer geldi ama sakat olduğu için oynayamıyor.turdan bahsediyorsan geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye tabirini hatırlatırım.

Çıkmadık candan ümit kesilmez .
İmkansız diye birşey yoktur , zor olan sadece zaman alır .

Tabirlerini hatırlatmak istedim bende .

Ilelioglu
21.08.2009, 16:09
Vardır kardeşim insanların bir sempatisi bunu eleştiremezsin adama neden su takımı tutuyorsun bu takımı tutyorsun deme hakkımız yok!

Biz kendi takımımızı en iyi şekilde DESTEKLEYELİM gerisi önemli değil zaten...

Neden yokmus? Onlar bana sorarken iyidi ama cevabim cok net: Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum, varmi östesi?

Tabiki destekleyelim gerisi önemli degil...:)

Adem Erdoğan
edirneyi bile göremeden elenmek ne güzel...

temel_yilmaz
[QUOTE=bigben;2576161]Eleştirdiğiniz forvet (Umut)

Daha iyi fiyatlara daha iyisini gidin bulun getirin, konuşmayla olmuyor!!![/QUOTE

Matematik böyle bişi işte veriler doğru ama bakış açısına göre
ama sende haklısın atamadığı gollerin istatistiğini tutmuyorlar matematik işte.

Ilelioglu
21.08.2009, 16:10
-[ooD;2576480']27.Agustos'ta Touluse deplasmanda bize yne en az 3 atacaktır bundada herkesle iddaasına girerim ... hic bosuna heveslenmeyin umutun forvet oldugu bırtakım goooollll atamaaaaaaaazzzzzzzz

Tam tersi...0-3;)

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:10
-[ooD;2576480']27.Agustos'ta Touluse deplasmanda bize yne en az 3 atacaktır bundada herkesle iddaasına girerim ... hic bosuna heveslenmeyin umutun forvet oldugu bırtakım goooollll atamaaaaaaaazzzzzzzz

Mutlu mu olacaksın 3 yersek?

Kardeşim ne kadar negatifsiniz...

DESTEK OLALIM dedikçe 3 yeriz 5 yeriz...

Bırakın bu asi isyankar taraftar ayaklarını...

Varsa da boyle olumsuz hisleriniz içinizde saklayın...

Rövanşta ne olur bilemeyiz, ama inşallah başarılı olacağız!!!

BAHADIR33
21.08.2009, 16:11
neden herşeyin ters gittiğini yorumları okudukça daha iyi anlıyorum..şuradaki 50 kişinin herbirinden farklı bir ses çıkıyor. ondan sonra birlikten , dirlikten , destekten bahsediyoruz.
her başarısızlıkta gemileri yakıyor , köprüleri atıyoruz.
yönetimi kovuyor,teknik direktöre yetersiz , diyor futbolcuya yuh çekiyoruz.
küçük hesaplarla büyük başarılar istiyoruz.
vermeden alalım istiyoruz,
yenilmeden şampiyon olalım istiyoruz,
gol yemeden atalım istiyoruz,
en iyi futbolcu bizde olsun istiyoruz,
en çok golü biz atalım istiyoruz,
en güzel golü biz atalım istiyoruz,
hep biz söyleyeyim başkası dinlesin istiyoruz,
bu forumda her yazdığımıza alkış gelsin istiyoruz,
3 atsak 4 istiyoruz,
yensek daha iyi futbol istiyoruz,
maçlar bedava olsun istiyoruz,
maçın başında işi bitirelim kalanını rahat rahat izleyelim istiyoruz,
fatihi istiyoruz
gökdenizi istiyoruz
şotayı istiyoruz
hamiyi istiyoruz
şenol güneşi istiyoruz,
imza istiyoruz,
forma istiyoruz,
yumruk havaya istiyoruz,

ama biz "karşılıksız" seviyoruz bu takımı !!!

U.Sadıkoğlu
21.08.2009, 16:11
benim bu lafım herkeze değil burda takımı yerden yere vuran takımı acımasızca eleştirenlere dün yenseydik böylemi konuşacaklardı bakalım ama eleyeceğiz turu geçen İNŞALLAH biz olacağız takımını bir maça göre yerden yere vuran acımasızca eleştiren TRABZONSPOR taraftarı olamaz .....

Biz bu takımı eleştirmeyeceğiz de hangi takımı eleştireceğiz ? Eğer ortada bi sorumsuzluk varsa ben bunu sonuna kadarda eleştirip tepkimi koyarım dün sahada hiç bişey görmedim millet kahvede Trabzonspor'a bak mahalle takımı olmuş diyordu eskiden neydi bu takım gelene geçene 3 atardı diye .. Anlatabildimmi ..

Fatih Özkan
21.08.2009, 16:12

Ne mutlu sana!
Keşke senin gibi olabilsem (!)
Ben hala içimde bir umut taşıyorum!

Oğuz ZEYTİN
[QUOTE=bigben;2576161]Eleştirdiğiniz forvet (Umut)

Daha iyi fiyatlara daha iyisini gidin bulun getirin, konuşmayla olmuyor!!![/QUOTE

Matematik böyle bişi işte veriler doğru ama bakış açısına göre
ama sende haklısın atamadığı gollerin istatistiğini tutmuyorlar matematik işte.

İstatistik filan değil...

Eleştirini de sen nasıl yapıyorsun?

"10 pozisyona giriyor 1ini atıyor" demiyor musunuz?

Bu istatistiktir!

Ama 43 gol TS ye yapılan hizmettir!!!

Emre B.
Avrupa rüyası da başlamadan bitti.

ozturk

şahsım adına cevap vermek istiyorum:)

geçen cumartesi günü tüm iyi niyetimle kendimden emin bir şekilde gittim kahveye ..

maç başladı..

arkama yaslandım. nasıl osa güzel futbol ve farklı galibiyet alacak ertesi gün spor gazetelerini rahat rahat okuyup keyif yapacaktım."GÜVENİYORDUM" yani..

ama o da ne!

ilk 30 dk idare eder futbol ve gol yok neyse gol geld ilk yarı bitti..

HERŞEYE RAĞMEN eyvallah dedim.

ama bir ikinci yarıoynandı ki sormayın gitsin..

sahadakiler inancı o derece kırdı ki maçın 89. dk 1-1 ken bıraktım..

akşam evde moral bozukluğu sinir krizleri...

sonra bir öğrendim ki maç 1-2 bitmiş...

------------------

Avrupadır dedim, bu sefer iyi oynar kazanırız dedim.. tüm inancıml yukarıdakileri tekrar ettim..

sonuç aynı..

şimdi soruyorum:

benim yerimde olsanız pazar günü aynı inançla,Umutlu bir şekilde, takımınıza güvenerek manisa maçını izlemeye gider misiniz?

ben gitmem

Alp Yavuz 13

hatırlatmak isterimki önümüzde oynanmayan bir 90 dk var ;)

Ilelioglu
Biz bu takımı eleştirmeyeceğiz de hangi takımı eleştireceğiz ? Eğer ortada bi sorumsuzluk varsa ben bunu sonuna kadarda eleştirip tepkimi koyarım dün sahada hiç bişey görmedim millet kahvede Trabzonspor'a bak mahalle takımı olmuş diyordu eskiden neydi bu takım gelene geçene 3 atardı diye .. Anlatabildimmi ..

Elestir tabiki ama belli ölcülerde, bazi arkadaslar cizgiyi geciyor...:cool:

karatasof
edirneyi bile göremeden elenmek ne güzel...

Edirne dedinde aklıma geldi.
Ne güzel olurdu şimdi Selimiye'de olup teravih namazını eda edebilmek.
Hey gidi günler be.Dile kolay,neresinden bakarsan bak 20 sene geçmiş.
Yaşlanıyormuyuz ne?

Sefa Murat Dokuz
21.08.2009, 16:13
Dün Akşam 17.00 civarı Sadri Şener Ts Clup'taydım ve hala biletix'te maraton bileti falan olduğunu görünce moralim hafiften bozuldu. 18.30 civarı stada geldik ve beklediğimden daha az kalabalıkla karşılaştım.Önce Diyarbakır maçı yenilgisi taraftarı küstürmüştür gibi düşündüm.Ayrıca yol tarafındaki kale arkasının orda Drago Gabric'i gördük.Millet daha adamı tanımadığı belliydi orda yattara olsa çok farklı ilgi olabilirdi. Neyse 19:15 gibi deniz tarafı kale arkasına geçtik stada girmek için. Maça 30 dk var ama öyle bir sıkışıklık ve kalalık vardı ki polislerin arama değil eziyet yapması insanları biribirne düşürüyordu adeta. Bileti olup .... maçına deyip o kalabalıktan çıkanlarda oldu. Cocukların ezilme tehlikesi falan resmen rezalet yaşandı. Stada normalde 20-25 sn ye girilecek yolu, 35 dk da girebildik.Umtun direkte patlayan şutu olduğunda turnikedeydim. Maça girdik.Maratonda yeryer hafif boşluklar. Neyse Kale arkalarında bağıran iki kenarlar ve ortada izleyen seyirciler.Yinede sesimiz kısılına kadar bağırdık destekledik.1-1 den sonra galibiyete adeta emindik. Çok da istekli oynuyorduk. Stadda izlediğimde ilk golde Sylva ya çok hata bulmuştum ama video da bakınca topun yerde sektiğini görüyorum çok zor bir topmuş ki biz golü attıktan sonra benzer bir pozisyonda yer de sekmeyenini kurtardı sylva(devamında direkten dönen pozisyon).
Bu dk lardan sonra tayfunun roveşatası, selçuk'un volesi,serkanın şutu kaçan pozisyonlar oldukça fazlaydı.Ve bu da bize pahalıya patladı.
2.golde ise arka direk diye birşey yoktu takımda sağ bek nerdeydi acaba!
Engin'in sarı kartı varken rakip sahada böyle gerkesiz bir hareketi yapması akıl almıyor.
3.golde ise yine Serkanın çok kötü bir ortasında savunmada 2 kişiyle yakalandık ve dalga geçer gibi bir gol attılar.
Ne düşüncelerle gittik nasıl döndük.Zehir oldu resmen avrupa bize. Başkan da artık bu körlüğü bırakıp takıma acil bir sağ bek birde net golcü alınması gerektiğini görmeli.

kemal_efe
Çıkmadık candan ümit kesilmez .
İmkansız diye birşey yoktur , zor olan sadece zaman alır .

Tabirlerini hatırlatmak istedim bende .
sala verildi gömülme işi kaldı sadece kardeş.imkansızı başarmak için hami-tolunay-ünal -orhanların olması lazım.varmı bugün onların yaptığını yapacak adamlar.

Cihad Varlı
Belki uyarı alıcam , belki de ceza . Ama bunu söylemezsen patlarım . Umutsuz olan taraftarlara lafım ! İnanın şuan size ihtiyacımız yok . İçinde umut olan , takıma güvenen taraftarlara ihtiyacımız var .

theo
21.08.2009, 16:14
Duyduğum bi laf var.. Hugo bross 4-5 oyuncu istemiş. Yönetim eldekileri göstermiş. Şunu ima etmişler hocam sen al paranı eldekilerle idare et..

bu muhabbet ciddi mi yaa??? çünkü benim de tahminim o yönde bu konu ile ilgili...

Oğuz ZEYTİN

Ayrıca 3 yememizle Umut'un atamamasının bağlantısını da kurmamıza
yardımcı olursan seviniriz...

Ne alaka kardeşim ileride gol kaçıyor diye mi gol yiyoruz!?

Alp Yavuz 13

geçen cumartesi günü tüm iyi niyetimle kendimden emin bir şekilde gittim kahveye ..

maç başladı..

arkama yaslandım. nasıl osa güzel futbol ve farklı galibiyet alacak ertesi gün spor gazetelerini rahat rahat okuyup keyif yapacaktım."GÜVENİYORDUM" yani..

ama o da ne!

------------------

Avrupadır dedim, bu sefer iyi oynar kazanırız dedim.. tüm inancıml yukarıdakileri tekrar ettim..

sonuç aynı..

şimdi soruyorum:

benim yerimde olsanız pazar günü aynı inançla,Umutlu bir şekilde, takımınıza güvenerek manisa maçını izlemeye gider misiniz?
giderim renkdaş üstüme alırım formamı giderim sonra yenincede daha ümitlenirim tur için

Ilelioglu
21.08.2009, 16:15

maç başladı..

ama o da ne!

------------------

sonuç aynı..

şimdi soruyorum:

ben gitmem

Senin yasadiklarini eminim herkes yasadi ama elden ne geliyor ki sabretmekten baska?

Ayni inancla ve takima güvenerek gitmem ama umutlu bir sekilde giderim.;)

aaahmet61
bu forvetle umut olur mu Allah aşkına.sanki forvet hami şota arçil veya fatih tekke.gol atamadı mı tüm takımın morali bozuluyor.

Dip.Ing.Mag.
Mutlu mu olacaksın 3 yersek?

Kardeşim ne kadar negatifsiniz...

DESTEK OLALIM dedikçe 3 yeriz 5 yeriz...

Bırakın bu asi isyankar taraftar ayaklarını...

Varsa da boyle olumsuz hisleriniz içinizde saklayın...

Rövanşta ne olur bilemeyiz, ama inşallah başarılı olacağız!!!

sen neden bahsedıyorsunnn .. ne mutlu olması ! ne destek olması ! sonuna kadar trabzonspor un arkadasındayız evelallah ama senın gıbı de polyanacılık oynamaya gerek yok ... bu takımın for ve ti yooooooookkkkk hala göremedin mi sen keske 5 atsak 10 atsak .. ne yani hadi destek olalım burda 5 atacaz yazalım desem atacaz mı deplasmanda 5 elıyecez mı ... duygularınızla hareket etmeyı bırakın artık , benımde yıllardır en buyuk hayalımdı trabzonspor u avrupa arenasında ızlemek.ama yok dun aksamdan sonra suna kanaat getırdım kesınlıkle ama kesınlıkle buyuk takım degılız. buyuk takım yenılır kendı sahasdındada yenılır ama acız duruma dusmez 1 adam o buyuk takımı dagıtamaz bu budur

Cihad Varlı
sala verildi gömülme işi kaldı sadece kardeş.imkansızı başarmak için hami-tolunay-ünal -orhanların olması lazım.varmı bugün onların yaptığını yapacak adamlar.

Kimin selası verildi ya ? Yapmayın Allah aşkına.. Ne çabuk Pendik , Trömsö facialarını unuttunuz . Neden olmasın ? Herkesin herkesi yenebildiği şu dönemde neden Toulouse'u orada 3 farklı yenmeyelim . Onlar bize Trabzon'da 3 atıyorda biz neden orda 3 atmayalım ? Neden..

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 16:16
var tabikide TRABZONSPOR FORMASI ALTINDAKİ BÜTÜN FUTBOLCULAR!!!!!!!!

Oğuz ZEYTİN

maç başladı..

ama o da ne!

------------------

sonuç aynı..

şimdi soruyorum:

ben gitmem

Yahu kusura bakmayın ama gitme, senin gibi düşünenler gitmesin!!!

Fener oynayacak diyarbakırla gidin onu izleyin...

BİZ TS'NİN YANINDA OLURUZ, GEREKEN DESTEĞİ VERİRİZ...

KAzanınca siz yine mutlu olursunuz...

Adem Erdoğan
Edirne dedinde aklıma geldi.
Ne güzel olurdu şimdi Selimiye'de olup teravih namazını eda edebilmek.
Hey gidi günler be.Dile kolay,neresinden bakarsan bak 20 sene geçmiş.
Yaşlanıyormuyuz ne?

İftarı düşünüyorum abi zaman geçmek bilmiyor, teravih iftardan sonraki psikolojiye göre artık..:D

SDinc

Senin Umut'la alıp veremediğin nedir Allah aşkına ?

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 16:17
Futbolu bilmiyoruz . Daha doğrusu futbolun gerçeklerini bilmiyoruz . Nedir futbolun gerçekleri ?

1. Günümüzde büyük , küçük takım ayrımı kalmadı .
2. Herkes herkesi istediği yerde , istediği skorla yenebilir .
3. İnanan , güvenen kazanır .

Bu kadar basit . Sizin gibi inanmayıp eleneceğimize , inanırım paşalar gibi elenirim daha iyi .

Yav sahada ne gördün, seni ne umutlandırıyor da hala kazanmayı umut ediyosun? Unutun artık, trabzonspor efsanesi en son 26 yıl önce şampiyon oldu ve bir daha olamayacak. Olmaya yaklaşacak ama olamayacak. Bu gerçeği kabul edin artık.

Son söz; kendi taraftarından bu kadar çekinen bir takımın futbolcularının inanması da güvenmesi de imkansız.

Sefa Murat Dokuz
21.08.2009, 16:18

Niye mi?
Çok açık bir şekilde iki takım arasında fark var.Ne mi?
Forvet futbolda meyveleri toplayacaksan golcün iyi olacak.
Bu taraftara artık laf edecek olan düşünüp laf etsin. Gol yedikten sonra bile susmayıp bağırdık. Ama nafile. Görünen köy kılavuz istemez!
Evimizde 1 gol attığımız takıma allah aşkına deplasmanda nasıl en az 3 gol atacaksın. Hemde en az 3.

lazfather61
ben lafımı ortaya koyarım beğenen alır gider beğenmeyen bırakır kaçar:D

ultrats yuhhhlamak istiyorum seni ... bu sene sampiyon olacagiz ... kacari yok ... bu bahtsizlik tersine donecektir ,,, 2-3 seri galibiyet alirsak devami gelir ... ben hala inaniyorum sampiyonluga bu arada bjk li arkadasla msn muhabbeti:

Zenci mahaLLesindeki Kaşı DeLik SoLaryumcu Nazi xD says:
waLLa çok üzüLdüm kanka bisürü pozisyon kaçırdınız
lazfather@hotmail.com says:
ya hea ya
hic sorma ayar oldum

Cihad Varlı
-[ooD;2576532']sen neden bahsedıyorsunnn .. ne mutlu olması ! ne destek olması ! sonuna kadar trabzonspor un arkadasındayız evelallah ama senın gıbı de polyanacılık oynamaya gerek yok ... bu takımın for ve ti yooooooookkkkk hala göremedin mi sen keske 5 atsak 10 atsak .. ne yani hadi destek olalım burda 5 atacaz yazalım desem atacaz mı deplasmanda 5 elıyecez mı ... duygularınızla hareket etmeyı bırakın artık , benımde yıllardır en buyuk hayalımdı trabzonspor u avrupa arenasında ızlemek.ama yok dun aksamdan sonra suna kanaat getırdım kesınlıkle ama kesınlıkle buyuk takım degılız. buyuk takım yenılır kendı sahasdındada yenılır ama acız duruma dusmez 1 adam o buyuk takımı dagıtamaz bu budur

Acizlik bu olsa gerek.. Kendine göre haklısın , ama yok öyle birşey . Tutturdunuz bir polyanacılık ! Evet ben polyanacalık oynuyorum ! Siz devam edin takımı yerden yere vurmaya ! Madem büyük takım değiliz , gözünüzde büyük olan takımlar sizi kabullenecektir . Ayrıca futbol bu ! Daha futbolun tanımının bile bilmiyoruz . Nerde görülmüş dev klüplerin kendi sahalarında aciz duruma düşmediği ?

Oğuz ZEYTİN
-[ooD;2576532']sen neden bahsedıyorsunnn .. ne mutlu olması ! ne destek olması ! sonuna kadar trabzonspor un arkadasındayız evelallah ama senın gıbı de polyanacılık oynamaya gerek yok ... bu takımın for ve ti yooooooookkkkk hala göremedin mi sen keske 5 atsak 10 atsak .. ne yani hadi destek olalım burda 5 atacaz yazalım desem atacaz mı deplasmanda 5 elıyecez mı ... duygularınızla hareket etmeyı bırakın artık , benımde yıllardır en buyuk hayalımdı trabzonspor u avrupa arenasında ızlemek.ama yok dun aksamdan sonra suna kanaat getırdım kesınlıkle ama kesınlıkle buyuk takım degılız. buyuk takım yenılır kendı sahasdındada yenılır ama acız duruma dusmez 1 adam o buyuk takımı dagıtamaz bu budur

Büyük takımın taraftarı da sizin gibi sırtını çevirmez takımına...

Bunun adı pollyanacılık filan değil dostum, KARŞILIK BEKLEMEDEN SEVMEK/DESTEK OLMAK!!!

Ilelioglu
Kimin selası verildi ya ? Yapmayın Allah aşkına.. Ne çabuk Pendik , Trömsö facialarını unuttunuz . Neden olmasın ? Herkesin herkesi yenebildiği şu dönemde neden Toulouse'u orada 3 farklı yenmeyelim . Onlar bize Trabzon'da 3 atıyorda biz neden orda 3 atmayalım ? Neden..

Evet bencede, akilli ve sabirli oynarsak iyi bir sonuc aliriz, zaten ilk golü erken bulursak paniklerler ve ummadik bir anda 0-2 olur. Toulouse'lu Futbolcular moral ve motivasyon olarak cöker, biz daha cok isteriz ve kopaririz. 0-3

Külünkoğlu
21.08.2009, 16:19

İmzanla çelişmişsin be kardeşim. :)
Bir adam gitti diye şampiyon oluyordun ya ? Şimdi rakipteki bir adamdan şikayet ediyorsun ? oldu mu bu yaptığın şimdi ? :)

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:20
Ayrıca 3 yememizle Umut'un atamamasının bağlantısını da kurmamıza
yardımcı olursan seviniriz...

Ne alaka kardeşim ileride gol kaçıyor diye mi gol yiyoruz!?

bana su futboldan azcık anlayanlar yazsın arkadasım ben ıskembeden sallamıyorum...

neyın ızahını edeyım sana sen goremedıysen dunku macta bıle ... bızım forvetımız kım umut bulut .. dun ılk yarı ben sayamadım kac pozısyona gırdık dıye hangı pozısyonun ıcınde vardı??? bırtek dırekten donen topta.. 1 70 lık serkan bıle kaleye kafayla sut cektı ... okadar korner kullanıldı 180 lık umut nerdeee be arakdasss... bana su cocugu kımse savunmasın.. umut dünyanın en melakı adamı olabılrı ama forvet vasfı yok herıfte ... bızı zaten hep su duygusallıgımız yaktı yaa genede akıllanmıyoruzz.. huseın ts evladı 10 sene kalsın takımda umut cok ıyı bı usak bı 10 senede o kalsın ... hasan topa bıdefa kafa uzattı bı 10 senede o kalsın.. ee sonra da aaaa 26 sene oldu sampıyon olamıyoruz hayırdır dıye de kımse ısyan etmesın be arkadas

Alp Yavuz 13
Yav sahada ne gördün, seni ne umutlandırıyor da hala kazanmayı umut ediyosun? Unutun artık, trabzonspor efsanesi en son 26 yıl önce şampiyon oldu ve bir daha olamayacak. Olmaya yaklaşacak ama olamayacak. Bu gerçeği kabul edin artık.

Son söz; kendi taraftarından bu kadar çekinen bir takımın futbolcularının inanması da güvenmesi de imkansız.
Ne mi gördük ilk yarıda oynanan futbolu ve biliyoruz ki ilk yarıda oynanan futbolu rövanşta 90 dk oynayacağız ve tur gelecek mantıksız konuşma bence şampiyon nasıl olamayacağız oluruz hemde paşalar gibi....

AdemS
Yahu kusura bakmayın ama gitme, senin gibi düşünenler gitmesin!!!

Fener oynayacak diyarbakırla gidin onu izleyin...

BİZ TS'NİN YANINDA OLURUZ, GEREKEN DESTEĞİ VERİRİZ...

KAzanınca siz yine mutlu olursunuz...

Bu kadar sert ve gergin cevaplar vermenin mantığı nedir acaba? ultrats duygularını paylaşıyor, yenildiğimiz için de morali bozuk, üzgün ve bu duygularla maça gidemeyeceğini söylüyor.. Madem cevap yazacaksınız, biz de gideceğiz dersiniz olur biter..

Biraz anlayış gösterin millete Allah aşkına..

Ilelioglu
21.08.2009, 16:21
Niye mi?
Çok açık bir şekilde iki takım arasında fark var.Ne mi?
Forvet futbolda meyveleri toplayacaksan golcün iyi olacak.
Bu taraftara artık laf edecek olan düşünüp laf etsin. Gol yedikten sonra bile susmayıp bağırdık. Ama nafile. Görünen köy kılavuz istemez!
Evimizde 1 gol attığımız takıma allah aşkına deplasmanda nasıl en az 3 gol atacaksın. Hemde en az 3.

Peki ne yapalim? Oturup aglayalimmi?

Cihad Varlı

Trabzonspor'lu olmam umutlanmama yeterde artıyor bile . Seni umutlandırmıyorsa o senin sorunun . Bak sen söyledin Trabzonspor Efsanesi dedin ! Efsaneler ölmez ki.. Bir gün tekrar geri gelecek ;) O geri gelene kadar bu forumdan ayrılmayın.. Hesabımız var..

Fatih Özkan
Bu nasıl bir durum ?
İnanmıyorum !
Trabzonspor taraftarına bakar mısın ?
Ligin 2. haftasında alınan bir mağlubiyet ve Avrupa maçında alınan bir mağlubiyet sonrası oluşan havaya bak...
Bizler de sıradanlaştık!

kemal_efe
inşallah dediğin gibi olur ama hangi forvetle 3 atacan orası meçhul.

e-mercan
Bİzde forvet yok hepsİ bu... Umut ve gÖkhan denen becerİksİzler hangİ Önemlİ maÇta yÜzÜmÜzÜ gÜldÜrmÜŞlerkİ analog bunlar bu dİgİtal zamanda İŞe yaramazlar biktik salakliklarindan defolup gİtsİnler

temel_yilmaz
21.08.2009, 16:22
[QUOTE=temel_yilmaz;2576491]

İstatistik filan değil...

Eleştirini de sen nasıl yapıyorsun?

"10 pozisyona giriyor 1ini atıyor" demiyor musunuz?

Bu istatistiktir!

Ama 43 gol TS ye yapılan hizmettir!!!

Ne hizmeti ne yaptın sen bigben atacak zaten adamın görevi o iş için alınmış yani kendilerinin deyimi ile profosyonel.Hizmet falan belediyecilik anlayışından uzaklaşalım ne hizmeti kim hizmet etmiş Trabzonspor'a ALLAH aşkına ben bir tane hizmet adamı göremiyorum.

Paksoy

benim umutlanmam için trabzonspor u sevmem inanmam yeter;)

Adem Erdoğan
arkadaşlar dün akşam ne skor vardı ne de futbol, polyannacılık oynamayın, elendik işte bu kadar basit..

S.DEMİRCİ
-[ooD;2576556']bana su futboldan azcık anlayanlar yazsın arkadasım ben ıskembeden sallamıyorum...

neyın ızahını edeyım sana sen goremedıysen dunku macta bıle ... bızım forvetımız kım umut bulut .. dun ılk yarı ben sayamadım kac pozısyona gırdık dıye hangı pozısyonun ıcınde vardı??? bırtek dırekten donen topta.. 1 70 lık serkan bıle kaleye kafayla sut cektı ... okadar korner kullanıldı 180 lık umut nerdeee be arakdasss... bana su cocugu kımse savunmasın.. umut dünyanın en melakı adamı olabılrı ama forvet vasfı yok herıfte ... bızı zaten hep su duygusallıgımız yaktı yaa genede akıllanmıyoruzz.. huseın ts evladı 10 sene kalsın takımda umut cok ıyı bı usak bı 10 senede o kalsın ... hasan topa bıdefa kafa uzattı bı 10 senede o kalsın.. ee sonra da aaaa 26 sene oldu sampıyon olamıyoruz hayırdır dıye de kımse ısyan etmesın be arkadas
evet umutun forvet vasfı yok..
bunda umutun suçu ne..
adama orada oyna diyorlar
oda çıkıp tüm gayretiyle oynuyor..

ozturk
ultrats yuhhhlamak istiyorum seni ... bu sene sampiyon olacagiz ... kacari yok ... bu bahtsizlik tersine donecektir ,,, 2-3 seri galibiyet alirsak devami gelir ... ben hala inaniyorum sampiyonluga bu arada bjk li arkadasla msn muhabbeti:

Zenci mahaLLesindeki Kaşı DeLik SoLaryumcu Nazi xD says:
waLLa çok üzüLdüm kanka bisürü pozisyon kaçırdınız
ya hea ya
hic sorma ayar oldum

inşallah...

benim 2 haftaki mesajlarımı okursan bu takıma en çok güvenenlerden biriydim..

ama bir diyarbakır maçı oynandı ki sorma gitsin evlere şenlik..

o maçın iş kazasıyla , ciddiyetsizlikle açıklanacak hiç bir mazereti yok..

sonra tulus maçı tuz biber oldu..

bu iki maç 2009-2010 sezonunu bitirdi benim gözümde..

bu konuda yanılmayı o kadar istiyorum ki..
ama yanılmayacağım..

Dip.Ing.Mag.
İmzanla çelişmişsin be kardeşim. :)
Bir adam gitti diye şampiyon oluyordun ya ? Şimdi rakipteki bir adamdan şikayet ediyorsun ? oldu mu bu yaptığın şimdi ? :)

onuda ıyı hatırlattın sagolasın hüseyin kardes , oraya umut u da eklıyecektım sımdı sen sanıyorsun kı ben sırf elestırmek ıcın gırıyorum buraya kesınlıkle hayır benım cok zoruma gıdıyorrr takımımızın bu halı ve vasıfsız bazı oyuncular yuzunden gıden emekler... bak bılader ben taa vıayadan kalktım geldım dunku macı stadyumda ızleyebılmek ıcın trabzonspor icin bu bıle bısey degıl ama yeter artık yaaa touluse bızden cok mu ustun bır takım ? dun umut un yerıne koy bak güiza yı en azından emın ol o bıle 2 gol atardı

Oğuz ZEYTİN
-[ooD;2576556']bana su futboldan azcık anlayanlar yazsın arkadasım ben ıskembeden sallamıyorum...

Umutun bu formayla attığı 43 gol hangi duygusallığın ürünü?

Futboldan anlayan arkadaşım, beğenmiyorsan bu takımı bak dünyanın en popüler sporu futbol...

Çekin ellerinizi bu takımın üzerinden...

Daha çok şut çeken bilmem kaç boyundaki futbolcuları olan takımlara destek verin...

Ilelioglu
21.08.2009, 16:23
arkadaşlar dün akşam ne skor vardı ne de futbol, polyannacılık oynamayın, elendik işte bu kadar basit..

Olabilir ama destek vermekten baska yapacak birseyimiz yok...;)

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 16:23
Ne mi gördük ilk yarıda oynanan futbolu ve biliyoruz ki ilk yarıda oynanan futbolu rövanşta 90 dk oynayacağız ve tur gelecek mantıksız konuşma bence şampiyon nasıl olamayacağız oluruz hemde paşalar gibi....

26 yıldır şampiyon oluyoruz zaten. Evet birgün olacağız. Ben de ölmeden bir kez olsun şampiyonluk görürüm heralde diyorum. Eğer ömrüm yeter de 50'li yaşları görürsem. Ama ne zaman?

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:24
-[ooD;2576574']onuda ıyı hatırlattın sagolasın hüseyin kardes , oraya umut u da eklıyecektım sımdı sen sanıyorsun kı ben sırf elestırmek ıcın gırıyorum buraya kesınlıkle hayır benım cok zoruma gıdıyorrr takımımızın bu halı ve vasıfsız bazı oyuncular yuzunden gıden emekler... bak bılader ben taa vıayadan kalktım geldım dunku macı stadyumda ızleyebılmek ıcın trabzonspor icin bu bıle bısey degıl ama yeter artık yaaa touluse bızden cok mu ustun bır takım ? dun umut un yerıne koy bak güiza yı en azından emın ol o bıle 2 gol atardı

Guiza=14 milyon avro

Fener'in kombine fiyatları?

Ts nin kombine fiyatları?

Duygusal olmayalım!!! ;)

Cihad Varlı
Bu nasıl bir durum ?
İnanmıyorum !
Ligin 2. haftasında alınan bir mağlubiyet ve Avrupa maçında alınan bir mağlubiyet sonrası oluşan havaya bak...
Bizler de sıradanlaştık!

Ne güzel özetledin abi.. Takım hala büyük takım , taraftar ise sıradan anadolu klübü taraftarı..

Dip.Ing.Mag.
evet umutun forvet vasfı yok..
bunda umutun suçu ne..
adama orada oyna diyorlar
oda çıkıp tüm gayretiyle oynuyor..

ben zaten umut suclu demıyorum kı la havle ben onu neden orada oynatıyorlar dıyorum ... neden yanı ts nın forvetı neden umut bulut gıbı bır oyuncu bunu sorguluyorum ??'?!??!?!

Erdinç Dilek
biran önce baskı bahanesinden kurtulup şu futboldan zevk almaya golü koklamaya başlasınlar, gignacın ikinci attığı golü pozisyonu iyi okumasından buldu toulouse.. gökhanın ve umutunda madem bizde oynayacaklar bu yapıya bürünmeleri gerekiyor attıkça baskıyıda hissetmezler...

e-mercan
21.08.2009, 16:25
Bu nasıl bir durum ?
İnanmıyorum !
Bizler de sıradanlaştık!

diğer maçlara bak birde bizim takımın oyununa delirtmeyin insanı sizin bu saçma sapan hoşgörülü yaklaşımlarınız yüzünden bu hallered düşüyoruz zaten

Hasan Ayvenli
Trabzonspor'lu olmam umutlanmama yeterde artıyor bile . Seni umutlandırmıyorsa o senin sorunun . Bak sen söyledin Trabzonspor Efsanesi dedin ! Efsaneler ölmez ki.. Bir gün tekrar geri gelecek ;) O geri gelene kadar bu forumdan ayrılmayın.. Hesabımız var..

Ben kaç kez umutlanıp da hayal kırıklığı yaşadım. 96'dan bu yana. Hesap yapmaya gerek yok. Hepsinin sonu aynı oldu. Sende benim yaşadıklarımı geriden yaşamaya devam et kardeşim.. Gün gelir anlarsın..

Ilelioglu
Guiza=14 milyon avro

Duygusal olmayalım!!! ;)

Biraz daha ac..

U.Sadıkoğlu
Bu nasıl bir durum ?
İnanmıyorum !
Bizler de sıradanlaştık!

Bi 25 sene daha sıradan olmaya devam..

Dip.Ing.Mag.
Guiza=14 milyon avro

Duygusal olmayalım!!! ;)
güiza ayarında bır oyuncu fıyat olarak demıyorum tyama ozaman sana sunu soylılyeyım emın ol umutun yerıne en kötu ıhtımalle sıvaslı kamanan olsa yada mehmet yıldız gurescı murescı ama bı sekılde atardı gol ... yahu bızım umutta hıc bır vasıf yokkkk

Cihad Varlı
21.08.2009, 16:26
diğer maçlara bak birde bizim takımın oyununa delirtmeyin insanı sizin bu saçma sapan hoşgörülü yaklaşımlarınız yüzünden bu hallered düşüyoruz zaten

Sizin bu insafsız halleriniz mi kurtaracak bizi bu durumdan peki ?

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:26
[QUOTE=bigben;2576507]

Ne hizmeti ne yaptın sen bigben atacak zaten adamın görevi o iş için alınmış yani kendilerinin deyimi ile profosyonel.Hizmet falan belediyecilik anlayışından uzaklaşalım ne hizmeti kim hizmet etmiş Trabzonspor'a ALLAH aşkına ben bir tane hizmet adamı göremiyorum.

Çıkıp sahay biz mi atıcaz golleri o zaman...

Oysa sporcun DESTEK OL diyoruz ne kaybedersin...

Eleştirince ne olacak yuhalayınca... Veya biz burada konuştukça...

O yüzden biz taraftarız bize DESTEK OLMAK düşer!!!

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:27

kesınlıkleee bende onu anlatmaya calısyorum .. onlarda bılıyorlar yakın gelecekte basarının gelemeyecegını yınede kendılerını kadnırıyorlar polyanacılık oynuyorlar

Hasan Ayvenli
benim umutlanmam için trabzonspor u sevmem inanmam yeter;)

Ben sevmiyorum sanki. Sevmek desteklemek ayrı şey, umutlu olmak ayrı şey. Bu takımı şampiyon oluyor diye mi tuttuk, destekledik, sevdik. Yine destekleyeceğiz, seveceğiz..

U.Sadıkoğlu
Kalearkasına 40 ytl fiyat koyuldu diye tepki gösteren taraftar hiç konuşmasın hem başarı isterler transfer isterler iş icraata geldimi herkes fıs , fenerbahçe kepezsporla oynarken kalearkası 66 ytl oluyor adamlar 50 bin kişiye oynuyor sonra hala yıldız yıldız diye cebelleşiyoruz..

Külünkoğlu
-[ooD;2576574']onuda ıyı hatırlattın sagolasın hüseyin kardes , oraya umut u da eklıyecektım sımdı sen sanıyorsun kı ben sırf elestırmek ıcın gırıyorum buraya kesınlıkle hayır benım cok zoruma gıdıyorrr takımımızın bu halı ve vasıfsız bazı oyuncular yuzunden gıden emekler... bak bılader ben taa vıayadan kalktım geldım dunku macı stadyumda ızleyebılmek ıcın trabzonspor icin bu bıle bısey degıl ama yeter artık yaaa touluse bızden cok mu ustun bır takım ? dun umut un yerıne koy bak güiza yı en azından emın ol o bıle 2 gol atardı

Umut'un bir katkısı olmadığı konusunda hemfikiriz ama bu zihniyetle gidersen her sene bir adam koyarsın o listene. Bu da doğru bir yaklaşım değil. Bir adam gitti diye bir takım şampiyon olmaz. Bir adamın üzerine daha iyi bir adam gelirse şampiyonluk gelir. Yıllardan beri yapamadığımız bu. Üzerine koyamamak...

Bir örnek vereyim geçtiğimiz yılın şampiyonu kim ? Beşiktaş değil mi ?

Yusuf, Delgado, Bobo, Holosko'nun iyi olduğu zamanlarda bile aynı anda kulübede oturduğunu bilirim. Peki bu adamlar Trabzonspor'un 11'de oynar mı ? hiç şüphesiz oynar. Bitti işte bu kadar nettir bu olay.

ozturk
21.08.2009, 16:28
[QUOTE=temel_yilmaz;2576568]

biz taraftarız bize DESTEK OLMAK düşer!!!

peki futbolculara ne düşer?

sorun burada...

sorin
bu takım beni çok incitti ve bütün sene de böyle devam edecek galiba elimizden gelseydi de bu forumdaki çok değerli insanlardan bi yönetim kurulu seçebilseydik takımın başına

Cihad Varlı
Ben sevmiyorum sanki. Sevmek desteklemek ayrı şey, umutlu olmak ayrı şey. Bu takımı şampiyon oluyor diye mi tuttuk, destekledik, sevdik. Yine destekleyeceğiz, seveceğiz..

Sevmek , desteklemek buysa eğer biz ne sevmeyi biliyoruz nede desteklemeyi .

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:30
Biraz daha ac..

Bizim kombineler 100-2500

Fenerinki 800-7000 (localar hariç)

Bunları bilerek Guiza örnekleri verelim...

Paksoy
21.08.2009, 16:31
dünkü sonuç sadece umut un kötü oyunumu sizce başka bişey yok mu ? avni aker de süper atmosfer mi vardı. herkzde biraz suç var yönetim td, taraftar,ama maçdan sonra yorum yapmak çok kolaydır,

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 16:31
Sevmek , desteklemek buysa eğer biz ne sevmeyi biliyoruz nede desteklemeyi .

Yahu seviyorum, destekliyorum diye umutlu olmak zorunda mıyım. 26 yıldır şampiyonluk görememiş bir takımdan neden o kadar umutlu olayım ki. Defalarca hüsrana uğramışım. Şampiyonluktan umutlu değilim. Turdan umutlu değilim. İlk 4'e girmekten umutlu olabilirim belki. Çünkü en güzel yaptığımız şey o.

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:32
[QUOTE=bigben;2576604]

peki futbolculara ne düşer?

sorun burada...

Onları değerlendirecek olan HOCADIR-YÖNETİMDİR, biz değiliz!!!

S.DEMİRCİ
takımın fizik kondüsyonu çok zayıf...
mücadele edemiyoruz..

Dip.Ing.Mag.
Umutun bu formayla attığı 43 gol hangi duygusallığın ürünü?

Futboldan anlayan arkadaşım, beğenmiyorsan bu takımı bak dünyanın en popüler sporu futbol...

Çekin ellerinizi bu takımın üzerinden...

Daha çok şut çeken bilmem kaç boyundaki futbolcuları olan takımlara destek verin...

bigben bana birdaha cvp yazma madem anlamıyorsun bu ısten sus ohalde. ben ne dıyorumm sen nedıyorsunn ... gecen sezondan berı basbas bagırıyor o bolge ben forvet ıstıyorum dıye sımdı bana artıs artıs yazarak bırsey yaptıgını sanma , ben o bolgenın acılen forvet vasıfları tasıyan bır oyuncuya ıhtıyacı oldugunu vurguluyorum ama bak ne olursa olsun dıyeorum borc harc bırsekılde alınması lazım madem kı hedefımız basarı .... yoksa yıne heba olan 1 sezon daha ... umut 43 gol atmıss vayy bee super ee fatıh tekke varken bı sezonda 30 gol atmıyormuydu.sen eger basarı ıcın opynayan bır takımsan fatıh tekke gıbı bırını sattıktan sonra yerıne umut u almayacaksın .. olay budur

Ertan OKUMUŞ
21.08.2009, 16:33
Belki uyarı alıcam , belki de ceza . Ama bunu söylemezsen patlarım . Umutsuz olan taraftarlara lafım ! İnanın şuan size ihtiyacımız yok . İçinde umut olan , takıma güvenen taraftarlara ihtiyacımız var .

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: gözlerinden öpüyorum sevgili kardeşim

Cihad Varlı
21.08.2009, 16:34
Yahu seviyorum, destekliyorum diye umutlu olmak zorunda mıyım. 26 yıldır şampiyonluk görememiş bir takımdan neden o kadar umutlu olayım ki. Defalarca hüsrana uğramışım. Şampiyonluktan umutlu değilim. Turdan umutlu değilim. İlk 4'e girmekten umutlu olabilirim belki. Çünkü en güzel yaptığımız şey o.

Bence mantık bu olmamalı. Her sene umutlu oldukta ne oldu , bu sene umutlu olmayacağım demek yanlış . Demek ki umudumuz yetersizmiş , daha fazla umutlu olmak gerekiyor . İnanç meselesi , inanırsan başarırsın . Ötesi yalan .

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:34
-[ooD;2576635']bigben bana birdaha cvp yazma madem anlamıyorsun bu ısten sus ohalde. ben ne dıyorumm sen nedıyorsunn ... gecen sezondan berı basbas bagırıyor o bolge ben forvet ıstıyorum dıye sımdı bana artıs artıs yazarak bırsey yaptıgını sanma , ben o bolgenın acılen forvet vasıfları tasıyan bır oyuncuya ıhtıyacı oldugunu vurguluyorum ama bak ne olursa olsun dıyeorum borc harc bırsekılde alınması lazım madem kı hedefımız basarı .... yoksa yıne heba olan 1 sezon daha ... umut 43 gol atmıss vayy bee super ee fatıh tekke varken bı sezonda 30 gol atmıyormuydu.sen eger basarı ıcın opynayan bır takımsan fatıh tekke gıbı bırını sattıktan sonra yerıne umut u almayacaksın .. olay budur

Mehmet Yıldız mı Kamanan mı ya da kim atacak golleri?

Birini soyle yönetime gitsin alsın...

ozturk
21.08.2009, 16:35
Onları değerlendirecek olan HOCADIR-YÖNETİMDİR, biz değiliz!!!

hocam çok merak ediyorum ama artık dayanamıyorum mutlaka bu soruyu soracağım:D kusura bakma

sen sinirlerini mi aldırdın?
ya da sakinleştirici iğne falan mı yaptılar?

nasıl bu kadar umutlu olabiliyorsun?

eğer cevabın HAYIR sa bu kadar ümitvar olmana hayranım. açık söyleyeyim..

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:37
hocam çok merak ediyorum ama artık dayanamıyorum mutlaka bu soruyu soracağım:D kusura bakma

sen sinirlerini mi aldırdın?
ya da sakinleştirici iğne falan mı yaptılar?

eğer cevabın HAYIR sa bu kadar ümitvar olmana hayranım. açık söyleyeyim..

İstanbuldaymıssın... Gel birgun tanısalım. İftardan sonra biryerde oturalım konusalım...

İnanırsın belki

Sunu anla once: Senin gibi dusunmek zorunda değilim bu bir...

İki. Sen de ben gibi dusunmek zorunda değilsin
Ancak bu takıma DESTEK OLMAK ZORUNDAYIZ!!!

Öyle ya da böyle!!!

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:38
cio_henry.14 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24790) abisi sen cok demogoji yapıyorsun bu yaptıgında yanlıs... bırakta 2 mac üst üste kaybedılen 6 puanı ve yıllar sonra avrupa arenasında kendını ıspatlamak ısteyen bır takımın 2 mac sonra bu seruvenının bıtecegı taraftarları olarak bazı seylerı elestırme hakkımız olsun... bana gore kesınlıkle bu sene sezon oncesı hersey cok guzeldı transferlerde ddahı ızlenen polıtıka cok basarılıydı ama tek bır mevkıı unutuldu yada gormemezlıkten gelındı forvet hattı gecen sezondan berı en zayıf yonumuzdu bunu elestırıryoruz tsl de gol atamayan adamlar avrupada nasıl atacaklar merak edıyorum

temel_yilmaz
21.08.2009, 16:39
[QUOTE=temel_yilmaz;2576568]

Çıkıp sahay biz mi atıcaz golleri o zaman...

Oysa sporcun DESTEK OL diyoruz ne kaybedersin...

Eleştirince ne olacak yuhalayınca... Veya biz burada konuştukça...

O yüzden biz taraftarız bize DESTEK OLMAK düşer!!!

Ben bundan 2 sezon önce Türkiye liginin en iyi zamanlamasına sahip forvetini gördüm kendi takımımda daha top gelmeden gol atıyordu.
Kardeşim yok yok destek falan olamam ben o adama, iyi biri olabilir ahlaklı biri olabilir ,iyi bir aile babası olabilir ,iyi bir insan iyi bir eş olabilir,ama iyi bir futbolcu değil.
Ben onu yerinde oyanayan Hami yi gördüm Orhan ı gördüm Şotayı gördüm Fatih'i gördüm nasıl destek olabilirimki bizmi attık o golleri.
Yetersiz biri destek falanda olamam aynı parayı alıpta ondan çok daha iyi oynayan oyuncular var sen ol devam et hep destek tam destek.

Dip.Ing.Mag.

umuttan daha ıyı bıtırıcı oldukları kesın ...

Hasan Ayvenli
Bence mantık bu olmamalı. Her sene umutlu oldukta ne oldu , bu sene umutlu olmayacağım demek yanlış . Demek ki umudumuz yetersizmiş , daha fazla umutlu olmak gerekiyor . İnanç meselesi , inanırsan başarırsın . Ötesi yalan .

Benimki artık bu seneye özel değil. Umutsuzluk da değil bunun adı aslında. Benim benimsediğim bir gerçek. Biz bir daha şampiyon olamayız. Neden olamayızın birçok açıklaması olur. Yönetimlerin hataları. Taraftarın sabırsızlıkları. vs vs. Düşündükçe çoğalır sebepler..
Birgün olur da şampiyon olursak. Getir bu mesajları vur yüzüme. Ben de iyi ki yanılmışım diyeyim..

Ayrıca iş benim umutlu olmamla olsaydı.. Umut tehlikeli bir şeydir. Bizim forvetimiz umutla karışmasın sakın :)

Ertan OKUMUŞ
ayrıca dünkü maçta serkandan sonra bence ençok çalışan Umuttu,ona kızmayalım,yöneticilerin işbilmezliğinin faturasını ona çıkarmayalım,hem birde şu var bu adamı ersun hocada sürekli oynattı,broosta ee Umut bunların babasının oğlumu,torpillemi oynuyor? daha iyisi gelene kadar eniyisi Umut demekki,tepkide ona değil gercek adresine yönlensin artık

ozturk
İstanbuldaymıssın... Gel birgun tanısalım. İftardan sonra biryerde oturalım konusalım...

İnanırsın belki

Sunu anla once: Senin gibi dusunmek zorunda değilim bu bir...

İki. Sen de ben gibi dusunmek zorunda değilsin
Ancak bu takıma DESTEK OLMAK ZORUNDAYIZ!!!

Öyle ya da böyle!!!

tabiiki benim gibi düşünmek zorunda değilsin onu demek istemedim..

neyse

ZAMAN herşeyin ilacı.. bekleyelim bakalım ne olacak..

keşke takım sahada iyi snuçlar alsa da gergin olmasak. neşeli olsak..

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 16:40
kim ne derse desin yok turu geçemicez falan filan bunlar TURU GEÇECEĞİZZZZZZZZZZZ

olcay_61
21.08.2009, 16:40
ne güzel yaaa kimse konuşmasın herşey süper, sorun yok, mükemmel futbolcularımız var vs vs!!!
sevmek eleştirmemek anlamına gelmez. ayrıca biz TRABZONSPORU seviyoruz o formayı destekliyoruz oyüzden o formayı giyenlerinde iyi futbolcular olmasını istiyoruz. yönetim yanlış yapmıştır düzeltmekde ellerindedir bukadar basit

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:41
[QUOTE=bigben;2576604]

Ben bundan 2 sezon önce Türkiye liginin en iyi zamanlamasına sahip forvetini gördüm kendi takımımda daha top gelmeden gol atıyordu.
Kardeşim yok yok destek falan olamam ben o adama, iyi biri olabilir ahlaklı biri olabilir ,iyi bir aile babası olabilir ,iyi bir insan iyi bir eş olabilir,ama iyi bir futbolcu değil.
Ben onu yerinde oyanayan Hami yi gördüm Orhan ı gördüm Şotayı gördüm Fatih'i gördüm nasıl destek olabilirimki bizmi attık o golleri.
Yetersiz biri destek falanda olamam aynı parayı alıpta ondan çok daha iyi oynayan oyuncular var sen ol devam et hep destek tam destek.

harika bir özetleme .. olayın özü budur forvetinde orhanlar hamiler shota lar tekke olan bır takımın forvetı umut olmaması lazım

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:42
-[ooD;2576665']umuttan daha ıyı bıtırıcı oldukları kesın ...

Ama gel gor ki benim tuttuğum takımda oynamıyorlar...

İyisi de kotusu de Sylvadan Umuta kadar hepsine destek oluyorum ben.

Yarın onlar gidecek Ahmet Mehmet gelecek onlara da ((( terbiyesizlik yapmazlarsa))) destek olacağım.

Sizden de ricamız, taraftar olarak kendi oyuncumuza yaptığımız olumsuz etkiyi birazcık hakemlere rakibe yöneltmeniz...

Ilelioglu
Bizim kombineler 100-2500

Fenerinki 800-7000 (localar hariç)

Bunları bilerek Guiza örnekleri verelim...

Herhalde öyle olacak, Adamlar satiyor. Kime nasil satiyor? Sadece Istanbul'da Taraftari yok, hangi sehire gidersen git yüzde 50'si Fenerli, 40 Gs'li felan. Trabzonlu haric kim memleketinin takimina destek veriyor? Eger herkes memleketinin takimina destek verse arada bukadar farkli bir Ekonomik ölcü olmazdi. Maddi olarak en az onlar kadar iyi bir durumda olurduk.

Adamlar sadece Forma satislarindan kazandigi parayi biz Biletlerden kazanamiyoruz.

GERONIMO35
kim ne derse desin yok turu geçemicez falan filan bunlar TURU GEÇECEĞİZZZZZZZZZZZ

bursayı yenip kupayı aldığımızdan beri böyle bir sonuç olmadı hiçbir maçta

Night61

ççç Fatih Tekke diye kim ağlıyodu ,burda kimse mehmet yıldız demedi.İsim çok yeterki yönetim almak istesin komik insan ççç

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:43
[QUOTE=bigben;2576604]

Aynen öyle sıkma sen canını BİZ DESTEK OLURUZ!

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:43
ayrıca dünkü maçta serkandan sonra bence ençok çalışan Umuttu,ona kızmayalım,yöneticilerin işbilmezliğinin faturasını ona çıkarmayalım,hem birde şu var bu adamı ersun hocada sürekli oynattı,broosta ee Umut bunların babasının oğlumu,torpillemi oynuyor? daha iyisi gelene kadar eniyisi Umut demekki,tepkide ona değil gercek adresine yönlensin artık

klişe olmus su lafı duymaktan nefret edıyorummm ama acı gercegımız bu sanırım daha ıyısı gelene kadar......

bu mantalıte ıle 100.yıl gelene kadar sampıyon olamayız 2067 yanı oda mechul

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:44
Herhalde öyle olacak, Adamlar satiyor. Kime nasil satiyor? Sadece Istanbul'da Taraftari yok, hangi sehire gidersen git yüzde 50'si Fenerli, 40 Gs'li felan. Trabzonlu haric kim memleketinin takimina destek veriyor? Eger herkes memleketinin takimina destek verse arada bukadar farkli bir Ekonomik ölcü olmazdi. Maddi olarak en az onlar kadar iyi bir durumda olurduk.

Adamlar sadece Forma satislarindan kazandigi parayi biz Biletlerden kazanamiyoruz.

Olsa etse... gecin bunları.

Gercıek bu işte!

Boyumuzu bilip ona göre oynucaz, bu kadar basit!

Travelair
21.08.2009, 16:45
[QUOTE=temel_yilmaz;2576662]

Aynen öyle sıkma sen canını BİZ DESTEK OLURUZ!

Siz kimsiniz? Gerçek taraftarlar mı?

lazfather61

bu polyanacilik degil umut cunku bizim takimimiz kotu takim degil ve 3 atabilir ama tabi kide elde edilmesi zor bir skor ama imkansiz degil, ama senin gibi yapip off elendik ne yapacaz demek te cozum degil o zaman soyluyelim futbolculara hic gitmesinler!!!, ben bu takimin su ana kadar 3 hazirlik maci haric tum maclarini 90 dakika izledim ve hepsinde de karsisindaki takimdan daha iyi futbol oynadi, dun ku macin hakkida futbol anlaminda 2-1 bizim hakkimizdi, biz buyuk takim degiliz zaten trabzonsporuz bu buyukluk nedir ya anlayamadim gitti illa bir takimi tutmak icin buyuk takimmmi olmasi gerekiyor sacmalik karsiliksiz sevginin(gercek sevginin) anlami bu olmamalidir ,,, trabzonsporu sevmek baska birseydir tanri gibi birseydir trabzonspor bir bagimliliktir, bu sacma sapan dunyadan sistemden kacis icin kullanilan ,,, yanlizligini giderir, insanlari birlestirir, herseydir bir garip seydir bu sevgi senin, anladigin anlamda kupa al sevin, alamadigin zaman kufur et saydir anlaminda degildir, trabzonspor senin bir yansimandir zaten sen o takima bakinca kendini gorursun filan uzarda gider bu sevgi karsiliksiz sevginin anlami yoktur zaten bir nevi kaos gibidir seversin ama soyut birseydir niye sevdigini bilmessin sana bir faydasi yoktur ama seversin, bence biraz soyut dusun bu isi, ali al ilk okul mantalitesi ile degil ...

Oğuz ZEYTİN
ççç Fatih Tekke diye kim ağlıyodu ,burda kimse mehmet yıldız demedi.İsim çok yeterki yönetim almak istesin komik insan ççç

O isimleri ben değil başkaları istiyor kardeşim, öncesine bak!

hakanhan
21.08.2009, 16:46
oyle komik yanlisliklar varki aslinda trabzonspora bu bir gazapdir. yattara gibi sorumsuz bir futbolcu 6 senedir bas taci olur bu takimda 8.5 m euroya sattigin gökdeniz yildiz olmaz o paraylada yildiz gökhan ünal alinir Allah büyük isde yildiz degil diye aşagiladigin gokdeniz karadeniz rubin kazan gibi rusyada esamesi okunmayan takimi sampiyon yapti yildiz diye alinan gokhan ünal ise ne yaptigi ortada. yahu gecen sene gokdeniz olsa bu takimda sampiyonduk sampiyon.. simdi sadri sener gokhan ünali alsin söyle bir mehtapli gecede elinide omuzuna atsin yildizlari saysinlar.

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 16:46

Gercıek bu işte!

yani?
şampiyonluğu unutun mu ?

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:47
[QUOTE=bigben;2576690]

Siz kimsiniz? Gerçek taraftarlar mı?

Benim taraftarlığımı mı ölçeceksiniz!?

Birtan Karaman
21.08.2009, 16:47
Aslında Toulouse'a Karşı 3 Gol Yiyeceğimizi Sanmıyordum .. Samimi Konuşayım Yenilgi'de Şaşırmayacaktım ..

Toulouse Takımını Tanıyorum Ve 2,5 Senedir Takip Ediyordum .. Fransa'da Desteklediğim Bir Takımdır .. Dün Gördük ki İyi Bir Takımlar Ve Lig Daha Yeni Başlamasına Rağmen 10 Gol'e Ulaşmış Bir Forvetleri Var ..

Broos'un Alanzinho'yu Yedek Başlatarak Yapmak İstediği Hamleyi Herkes Az-Çok Kestiriyor ..
Allah'tan İlk Yarı'yı Yenik Kapatmadık , Yoksa Daha Kötü Olurdu ..

Alanzinho'da Bir Fizik Sorunu Olduğu Çok Açık Ve Net .. Bu Fikri Dün'de Tazelemiş Olduk ..
Artık Bir Manisa Maçı Var O Maç'a Konsantre Olmalıyız .. Rövanş Maçı Geldi mi Yine Toulouse Maçına Konsantre Oluruz ..

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:48
Ama gel gor ki benim tuttuğum takımda oynamıyorlar...

İyisi de kotusu de Sylvadan Umuta kadar hepsine destek oluyorum ben.

Yarın onlar gidecek Ahmet Mehmet gelecek onlara da ((( terbiyesizlik yapmazlarsa))) destek olacağım.

Sizden de ricamız, taraftar olarak kendi oyuncumuza yaptığımız olumsuz etkiyi birazcık hakemlere rakibe yöneltmeniz...

arkadasım sen neden olayı anlamak ısteıyorsun. takıma destek anlamında kımsenın sorunu yok surda gordugun herkes sonuna kadar destek verıyor. ama destek olmak senın dedıgın mantalıtenle lıse maclarında kı gıbı degıl... umut bulut a ben burda yazıp cızssem vayy kocum benım nekadar ıyı nıyetlı oyuncu suna bak neguzel kosuyoo .. ya gol atamıyor o gol atamadıgı ıcn maclarıda kaybedıyoruz ee bır macta en fazla gol pozısyonuna gıren takım oluruz ama atamıyor forvetlerımız ee yınede tam destek bır gun atarlar bu nasıl bır mantık bana ızah etsene bı ! suan senle tamamen farklı dunyalardan baglantı kurmaya calısıyoruz ... ama anlayamıyorsun olayı sen

Ilelioglu

Gercıek bu işte!

Öyle yok. Bugünlerde Trabzonlu olupta baska takima destek verenler var ve bu sayi artiyor, artikca Trabzonspor biraz daha deger kaybediyor.

Taraftar Sayisinin azalmasi demek, Kulübe maddi destegin azalmasi demek üstelik Trabzonsporluyum diyenler bile dogru dürüst destek olmuyorlar(bazilari haric).

Oğuz ZEYTİN
yani?
şampiyonluğu unutun mu ?

Ne alakası var?

O cevabın neye verildiğini okudunuz mu?

Saçma saçma konuşup sıkmayın adamın canını...

olcay_61

Gercıek bu işte!

sen hersene 3. 4. olmaya tatminsin demekki boyumuz o sana göre

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 16:49
Ne alakası var?

O cevabın neye verildiğini okudunuz mu?

Saçma saçma konuşup sıkmayın adamın canını...
sen saçma saçma konuşuyorsun..
bir ermişlik havası..
herkese akıl öğretmeler...

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 16:50
-[ooD;2576719']arkadasım sen neden olayı anlamak ısteıyorsun. takıma destek anlamında kımsenın sorunu yok surda gordugun herkes sonuna kadar destek verıyor. ama destek olmak senın dedıgın mantalıtenle lıse maclarında kı gıbı degıl... umut bulut a ben burda yazıp cızssem vayy kocum benım nekadar ıyı nıyetlı oyuncu suna bak neguzel kosuyoo .. ya gol atamıyor o gol atamadıgı ıcn maclarıda kaybedıyoruz ee bır macta en fazla gol pozısyonuna gıren takım oluruz ama atamıyor forvetlerımız ee yınede tam destek bır gun atarlar bu nasıl bır mantık bana ızah etsene bı ! suan senle tamamen farklı dunyalardan baglantı kurmaya calısıyoruz ... ama anlayamıyorsun olayı sen

Adamları beğenmiyorsunuz, o gitsin bu gelsin diyorsunuz!

Bunu yapabilmen için yönetime girmen lazım...

Yönetici ya da hoca olduğunda kurarsınız kafanızdaki takımı başarılı olursunuz...

Hasan Ayvenli
bir başka Trabzonlu ve Trabzonsporlu arkadaşımla olan konuşmamda kendisinin tespiti..

olm trabzon insanına ne dersen de
o ts ye her sene inanır
şampiyon olacak die
her senede haule beşinden bakar

Olayın özeti de budur.

ozturk
-[ooD;2576719']arkadasım sen neden olayı anlamak ısteıyorsun. takıma destek anlamında kımsenın sorunu yok surda gordugun herkes sonuna kadar destek verıyor.

+1 katılıyorum...

destek konusunda problem yok ..

problem futolcu, td ve yönetimin taraftarın isteklerine ve beklentilerine cevap verememesi.

en basitinden kendi evinde bir avrupa maçı kazanmak..

Oğuz ZEYTİN
sen hersene 3. 4. olmaya tatminsin demekki boyumuz o sana göre

Eleştirdiniz de şampiyon mu olduk?

Ilelioglu
21.08.2009, 16:51

Elestirmedikde Sampiyon'mu olduk?

Travelair
21.08.2009, 16:53
[QUOTE=Travelair;2576698]

Benim taraftarlığımı mı ölçeceksiniz!?

Hayır soruyorum. Biz diyorsunuz da. Kaldı ki burda eleştiri getirenleri eleştirirken kimse size böyle demedi
Herkes burda taraftar. Ama destek vermek, birşeylerin üstünü örtmek değildir. Bu da benim görüşüm. Yeni geldiyse performansının artması için destek verilir. Performansı belli ise daha iyisinin aslınması için uğraşılır ve alınır. Alınamıyorsa da şampiyonluk sözü verilip insanlar kandırılmaz

Oğuz ZEYTİN
sen saçma saçma konuşuyorsun..
bir ermişlik havası..
herkese akıl öğretmeler...

Siz o cevabın neye istinaden verildiğini bir önceki sayfaya bakıp görünüz. Sonra yorum yapın, ne demek istediğimi anlayacaksınız!

Yine de yardımcı olayım.

Bazı arkadaşalar Umut'un yerinde Guiza olsa diyorlardı...

Ben de fb nin kombine fiyatlarıyla bizimkini karşılaştırdım

Ona cevap veren bir arkadaş da istanbul ile trabzonun nüfus farklılığını yazdı.

Ben de şehrin kapasitesi bu kadar dedim.

Şimdi ne alaksı var, hedefsizlik le şampiyonluktan vazgeçmeyle...

Hazıra konmadan biraz araşatırarak lütfen...

olcay_61
herkes senin gibi tatminkar değil işte. ortada bir yanlış var ki eleştiriliyo

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:55
+1 katılıyorum...

destek konusunda problem yok ..

problem futolcu, td ve yönetimin taraftarın isteklerine ve beklentilerine cevap verememesi.

en basitinden kendi evinde bir avrupa maçı kazanmak..

helal olsun kardesim , bu ya cok mu bırsey ıstıyoruz kendı evımızde yıllar sonra bır avrupa macına cıkıyoruz rakıp fransa lıgınde 2008 sezonu son anda kume dusmekten kurtulan bır takım (kotyu demıyorum ) ama kesınlıkle bızım ayarımızda , ama neden hep bızım ıcın husran olacak ıllakı , nedenmı tedbırsızlık baskada bırsey degıl.. gecen yıldan barız bellı olan en buyuk eksıgımız olan forvet sorunu cozulmedı.. hazırlık maclarında atılan 18 golun sadece 3 unu forvetlerı atmasıda buna cıla oldu ama yınede forvet alınmadı , ben de dıyorum kı sezon basında kalıtelı bır forvet alabılseydık e usaklar sız soyleyın bu takım adam olmazmıydı gol ataıyoruzz bu barız bellı daa daha nıye umut u mumut u savunuyorsunuz bana ...

ozturk

hocam zannediyorum sen diyorsun ki sahadaki sonuç ne olursa olsun herşey iyiymiş gibi davranın..

peki maçın ertesi günü arkadaşlara madara olunca nasıl davranalım?

çoğu kişinin eleştiriside bundan sanırım..

Oğuz ZEYTİN
Elestirmedikde Sampiyon'mu olduk?

Olacağız inşallah...

Biz iki mağlubiyette ağlama duvarının önünde eğilmiyoruz, yılmıyoruz,

DESTEK OLALIM diyoruz...

Ertan OKUMUŞ
-[ooD;2576691']klişe olmus su lafı duymaktan nefret edıyorummm ama acı gercegımız bu sanırım daha ıyısı gelene kadar......

bu mantalıte ıle 100.yıl gelene kadar sampıyon olamayız 2067 yanı oda mechul
haklısın ama yönetime yönelteceğimiz eleştirileri umuta veya başka futbolculara yapmayalım ben onu demek istiyorum,sonuçta sahadaki 11 bizim futbolcumuz iyisiyle kötüsüyle...ama onlara yapılan her olumsuz eleştiri onları daha iyi yapmıyordur eminim...bunun yanında ençok eleştirilmesi gerekenler yöneticiler ama asıl umursamaz olan onlar bence..

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:56
herkes senin gibi tatminkar değil işte. ortada bir yanlış var ki eleştiriliyo

bu arkadasın yası kucuk gabıla bızım kadar ac degıl basarıya ..

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 16:57
Siz o cevabın neye istinaden verildiğini bir önceki sayfaya bakıp görünüz. Sonra yorum yapın, ne demek istediğimi anlayacaksınız!

Yine de yardımcı olayım.

Bazı arkadaşalar Umut'un yerinde Guiza olsa diyorlardı...

Ben de fb nin kombine fiyatlarıyla bizimkini karşılaştırdım

Ona cevap veren bir arkadaş da istanbul ile trabzonun nüfus farklılığını yazdı.

Ben de şehrin kapasitesi bu kadar dedim.

Şimdi ne alaksı var, hedefsizlik le şampiyonluktan vazgeçmeyle...

Hazıra konmadan biraz araşatırarak lütfen...
sen yanlış anladın..
aradaki ekonomik gücü göre mücadele hangi yöntemle olmalıdır konusundaki fikirlerinizi öğrenmek için sormuştum..
ama siz hemen saçmalamakla suçladınız beni..

Berk
-[ooD;2576757']bu arkadasın yası kucuk gabıla bızım kadar ac degıl basarıya ..

Yakında açlıktan ölüp gideceğiz..:)

Dip.Ing.Mag.
haklısın ama yönetime yönelteceğimiz eleştirileri umuta veya başka futbolculara yapmayalım ben onu demek istiyorum,sonuçta sahadaki 11 bizim futbolcumuz iyisiyle kötüsüyle...ama onlara yapılan her olumsuz eleştiri onları daha iyi yapmıyordur eminim...bunun yanında ençok eleştirilmesi gerekenler yöneticiler ama asıl umursamaz olan onlar bence..

haklısın bende umut a bırsey demıyorum neden bu takımın forvetı umut ona kızıyorumm .. neyseee dunku yenılgı cok koydu bana gercekten

Oğuz ZEYTİN
[QUOTE=bigben;2576714]

Hayır soruyorum. Biz diyorsunuz da. Kaldı ki burda eleştiri getirenleri eleştirirken kimse size böyle demedi
Herkes burda taraftar. Ama destek vermek, birşeylerin üstünü örtmek değildir. Bu da benim görüşüm. Yeni geldiyse performansının artması için destek verilir. Performansı belli ise daha iyisinin aslınması için uğraşılır ve alınır. Alınamıyorsa da şampiyonluk sözü verilip insanlar kandırılmaz

Üstüne örtmeyelim ve o zaman gerçekçi ve ciddi bir şekilde taraftar bölünmüşlüğünü tartışalım.
Biz taraftarız üzerimze düşeni yapalım.
Nasıl ki transfer yönetimin, takımı hazırlamak hocanın işi...
Bizim işimizde sahaya çıkan takıma destek olmak...
Bunu kabul etmek bu kadar zor mu?