PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46

Halmanli
21.08.2009, 12:43
daha yeni basladi gun, iki saat soora gorurum seni :)
:) Yattarayı satışamı çıkarmışlar ne o haber doğruysa Ben o sinirle 10 gün çok rahat tutarım kardeşim :)

Erdal
Herkes başkan...
Herkes menajer...
Herkes teknik direktör...
Transferle havada uçuşuyor.
Para da zaten Zigana'dan akıp geliyor(!)
Yabancı sınırlaması da sorun değil...
Al-sat işi de bilgisayar oyunları gibi bir tıkla oluyor...

Hocam öyle imalar falan yok...Laf kime ise mesajı alıntılayın...Benim fikrim bu...Bu travma başka türlü geçmez...Başka bir fikriniz varsa eyvallah...Alışmayın adressiz kurşunlara...Net hedefe atış yapın...Ben diyorum ki değil biz takım bile kendine güvenmiyor. Nasıl gs nin golleri iyi oyunun değil güvenin eseri ise bizim hallerimiz de güvensizliğin eseri...Çare hadi koçum değil....

Adem Erdoğan
yerli alternatif bulun..
kimseyi göndermeyin...

yerli alternatif kim var bana cevap soruyosun sen ceva ver bakalım.song gitdecek egemen gidecek.

Muhammed
21.08.2009, 12:44
Song bu takımın halen en iyi defans oyuncusu. Gönderilmesi hata olur.

Remzi
gs, baros gibi adama 5 küsur verirken Trabzonspor'umuz gökhan ünal gibi bir topçuya 6 küsur verirken neden hiç konuşmadın?

baros Gsye 5'e gelirken Trabzon'a 7ye belki gelir.

oguzhanssan
arkadaşlar gerçekçi olmam lazım..
biraz umudum vardı açıkçası.. sergen e de hak vermiyor değildim ama ben egemenin işi kotarabileceğine inanıyorum ama sorun şu ki yedek kulübesindeki arkadaşlar kim?
dün gece ki maçı hala izleyemedim. ama utancımdan izlemek de istemiyorum.. TD nin suçu olduğuna inanmıyorum. Bu takımın hiçbirşeye ihtiyacı olmadığını düşünen yönetime kızıyorum. tüm futbolcular rhatsızlanır mı ya.. nasıl bir kulüptür bu?
bu takımın forvetinin olmadığını havadaki kuş bilirken bu adamlar bilmiyor mu?
anlamıyorum ve utanıyorum...UTANIYORUM artık. 4. büyüklüğümüz kalmadı ve artık kimse büyük olarak da kabul etmiyor bizi...anlayın artık.. avutuyorlar bizi.. birşey olmaz bu takımdan..bitti..

Hürgün Aygün
21.08.2009, 12:45
savunmada song, giray ve serkan'dan başka kimseye güvenmiyorum artık

devilkid
aurelio alınmalı!!!!

Muhammed
Hiç bişey yapamıyorsan formsuz oyuncuları yedeğe çek çünkü bu oyuncular bu değil formsuzlar belli. Egemen,Cale,Selçuk,Colman,Tayfun haftaya yedek başlasın yerlerine Giray,Ferhat,Ceyhun oynasın

Oğuz ZEYTİN
gs, baros gibi adama 5 küsur verirken Trabzonspor'umuz gökhan ünal gibi bir topçuya 6 küsur verirken neden hiç konuşmadın?

Sen konustun mu bilmiyorum cunku siteye dun sabah uye oldum ;)

((( bu konudaki fikirlerimiz işimize yararsa uygun bir zaman karşılıklı paylaşırız... istersen tabii)))

NOT: Tartışmayı kişiselleştirme gayretine anlam veremiyorum. Burada amaç senin egon mu, yoksa TS'nin mutlu ve başarılı geleceği mi?

olcay_61
21.08.2009, 12:47
aurelio alınmalı!!!!
bizde para yok borç batağında yüzen gs alır onu biyerden para bulup!!!

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 12:47
Song bu takımın halen en iyi defans oyuncusu. Gönderilmesi hata olur.
bencede..
ama fiizk gücü beni düşündürüyor...
ve yanında artık giraya şans verilmeli...

Halmanli
21.08.2009, 12:48
Tartışmayı kişiselleştirmeye çalıştığım falan yok inanki. sana denk geliyor yazılar :D

S.DEMİRCİ
transfer hakkında konuşmak için başkan,yönetici,menejermi olmak gerekiyor..
ben taraftarın..
en çok benim konuşma hakkım var..

ertuuu
dün bizim maçı izledim gittim d-smart'dan. sonrada gs maçını veriyormuş arkadaşlar geldi izledik beraber.
arkadaşlar ima etti hiçbir anadolu takımı samiyene gelmesin dedi.
cevapsa veririz önemli değil. üste çıkarım yani.
ama bu oyunla ben kendi takımıma güvenmiyorum...

Suayb
bizde para yok borç batağında yüzen gs alır onu biyerden para bulup!!!

:) Adamlarin gelirlerine bir bakin derim.. Gecen aylar kasalarina
nekadar ve nerden para girmis bir górmek lazim..

cihatöztürk
songun gönderilmesi hata olur.....

cale gönderilirse gönderilsin...

colman sert şekilde uyarılsın ama gönderilmesin gerekirse okkalı para cezası

tayfun defolsun gitsin umut ile gökan kalsın ama iyide bir forvet alınsın

yattaranın son şansı bence bu senede adam gibi oynamassa satılsın derhal

Travelair
21.08.2009, 12:49
Ozan, belli ki Tayfun, Hüseyin ile konuşuyor, Gökdeniz ile konuşuyor, Fatih ile konuşuyor...Bu konuşmalar da işte yerli oyuncuya sahip çıkmıyor noktasına geliyor...Doğru değil tabi...Ama senin takımındaki adamın kafasında bu var ise manajer, sportif direktör, Trabzonlu yardımcı hoca uyuyor mu?...Ha izah ettin samimiyetle oturup konuştun....Hala aynı...O zaman gönderirsin...

Tayfun konuşsa ne yazar konuşmasa ne yazar. Tayfun Trabzonspor'da oynayacak yetenekte bir oyuncu değil. Ama yıllardır oynatıyorsun bu takımda. O zaman istediğini yapar. El kol hareketi yapmış diyorlar. Onu da yapar. Ben de olsam yapardım

Trabzonspor'un kalibresinde oyuncular getirmek lazım. Yetersizleri en az kayıpla elden çıkart. Her sene 2 transfer yap. İyi para ver. O paranın 3 katını alabileceğin oyunculara ver. Açığını kapatsın. Cuk otursun eksik noktana. Zamanında sat. Yenisini al. Başka çıkar yolu yok. Yama tutmaz böyle giderse. Her taraf yama. Her futbolcu kafasına göre takılıyor. Uyum yok. Özellikler, kaliteler, huylar birbirini tutmuyor.

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 12:49
Hocam öyle imalar falan yok...Laf kime ise mesajı alıntılayın...Benim fikrim bu...Bu travma başka türlü geçmez...Başka bir fikriniz varsa eyvallah...Alışmayın adressiz kurşunlara...Net hedefe atış yapın...Ben diyorum ki değil biz takım bile kendine güvenmiyor. Nasıl gs nin golleri iyi oyunun değil güvenin eseri ise bizim hallerimiz de güvensizliğin eseri...Çare hadi koçum değil....

Kimseye değil, genel havayı süzemiyor musunuz?

"Herkes" diyoruz...

Adresimiz belli... Ne yani, yerimiz burası ne diyoruz: TARAFTAR sitesi...

Bize düşmez kimin hangi pozisyonda oynayacağını belirlemek...

O yüzden sen- ben ne kadar Ahmet gelsin mehmet gitsin dersek diyelim... Sonuç yok yani, gerçek bu!

lazfather61
21.08.2009, 12:50
Gabric'le her konuda anlaşıp da onu hajdukla avrupa kupasında oynatmayacak çözümü bulamayanlara, 10M'a sol açık alıp, onun solaçık olmadığını bilmeyenlere, Yönetim kurulunu şahsi menfaatleri için kullananlara, Kendi futbolcusunu maçın son düdüğü çalmadan yuhalayıp perişan edenlere, Buradan ahkam kesip de takıma bir kuruş katkısı olmayanlara, Beleş bilet için 40 takla atanlara, alamayınca da "istifa" diye bağıranlara, Maçta 90 dakika susup, maçtan sonra saatlerce konuşanlara ve hala Trabzonu şampiyon olduğu için değil, ruhumuzun takımı olduğu için tuttuğumuzu anlamayanlara söylecek çok söz var da..... söylemiyorum
;)

Hep destek!Tam Destek!

soyledigin herseyde dogrusun ... ama yonetimin hatalari bizim hatalarimizdan daha mi fazla sence, trubunde kavga etmekten baska birsey yapmiyoruz, yonetimle kavga, hoca ile kavga, futbolcu ile kavga, uzar gider..., huzursuzlugun oldugu yerde basari nasil gelsin ki takim ne kadar iyi olursa olsun???, su soruyu bir kendimize sormak lazim bu takim deplasmanda kazaniyorken hatta 4-5 atabiliyorken avni akerdeki en farkli galibiyetimiz neden 2-0, sizce taraftarla bir baglantisi yokmu, yoksa bunun nedeni nedir? trubunde biz takimi desteklemiyoruz ki ... belli basli oyuncular hata yapsinda yuhalayalim yenilelim ofke kusalim, bu takimin kazanmasi icin birseylerin bizimde yapmasi lazim, onune sunulan yemege birazda tuz sen koy yahu, bu corba soguk diye itiraz etme yahu, cunku bu imkanlarla ancak boyle bir takim kurulabildi,

bir skoru etkileyen bircok etken vardir bunlardan biri seyircidir, bence yonetim her nekadar hata yapsada bazi konularda,,, iyi bir takim kurdu, bu takim gecen sene basarili oldu, bu senede olacak ve iyi top oynuyoruz yenildigimiz maclarda iyi top oynayarak yeniliyoruz rakibe boyun egip degil. taraftari suclamiyorum yanlis anlasilma olmasin kazanmak istiyorlar ama isler kotu gidince, bizde kotu gidiyoruz yani ayak uyduruyoruz yani basarisizlikta bizimde payimiz var sadece bunu aciklamak istedim az sabir az sabir daha sezonun basi biz hatalarimizi duzeltelim dogruyu bulalim bence bu duzeltilen hatalar ve dogrular takimida etkiler ve basari gelir, bir nevi kelebek etkisi gibi birsey yani...

hep destek tam destek!!!

Hürgün Aygün
bu haftaki manisa maçını alamazsak inanılmaz bir sıkıntı olur

devilkid
bildim bileli yattranın son sansı...adam ne sanslıymıs be...

songun gönderilmesi hata olur.....

cale gönderilirse gönderilsin...

colman sert şekilde uyarılsın ama gönderilmesin gerekirse okkalı para cezası

tayfun defolsun gitsin umut ile gökan kalsın ama iyide bir forvet alınsın

yattaranın son şansı bence bu senede adam gibi oynamassa satılsın derhal

Oğuz ZEYTİN
transfer hakkında konuşmak için başkan,yönetici,menejermi olmak gerekiyor..
ben taraftarın..
en çok benim konuşma hakkım var..

Lafla peynir gemisi yürümüyor...

Sabahtan akşama kadar Cristiano Ronaldo diyelim o zaman...

element61
21.08.2009, 12:51
aurelio alınmalı!!!!
Aurelio alınmalı diyorsun güzel kardeşim ama,

Aurelio'nun davası varken kimse aurelio demedi.Arayan soran yoktu büyük ihtimalle.Çünkü Tjikuzuyualmıştık.

Galatasaray Aurelio davalıkkenonu istiyordu.Biz davayı kazanıncamı gidelim.Daha önceki cümlemle yazıyorum Biz kötü gün dostu olmadık,o da iyi gün dostu olmaz.

Galatasarayda, M.Sarp,Ayhan,Elano,Arda,Barış,M.Topal,Lİnderoth gibi orta saha oyuncuları var.Ve büyük ihtimalle aurelioyuda alacaklar.

Neden biliyormusunuz Kadro derinliği için.Ligi götürür bu orta sahalardan hangisini oynatsan.Çok kolay rotasyon yapabilir Rijkaard.

Suayb
Tayfun konuşsa ne yazar konuşmasa ne yazar. Tayfun Trabzonspor'da oynayacak yetenekte bir oyuncu değil. Ama yıllardır oynatıyorsun bu takımda. O zaman istediğini yapar. El kol hareketi yapmış diyorlar. Onu da yapar. Ben de olsam yapardım

Trabzonspor'un kalibresinde oyuncular getirmek lazım. Yetersizleri en az kayıpla elden çıkart. Her sene 2 transfer yap. İyi para ver. O paranın 3 katını alabileceğin oyunculara ver. Açığını kapatsın. Cuk otursun eksik noktana. Zamanında sat. Yenisini al. Başka çıkar yolu yok. Yama tutmaz böyle giderse. Her taraf yama. Her futbolcu kafasına göre takılıyor. Uyum yok. Özellikler, kaliteler, huylar birbirini tutmuyor.

Herseyi, kelimesi kelimesine katildigim alt yazinizda yaziyor zaten..

Futbolcuda bulunmasi gereken özellikler...
Havuza akan bir su kirli olsa, havuzu kirletmeye yetiyor

Muhammed
Tayfun'u ısrarla Bursaspor istiyormuş ne beklersin boşuna ne verirlerse sat gitsin.

Abdülkadir Kılıç
21.08.2009, 12:53
Bence maçın en iyisi Serkan'la Tjikuzu'ydu. Diğerlerinden de çok kötü oynadı diyebileceğim oyuncu yok ama 3-1'lik bir yenilgi var. Nerede eksik var diye düşündüğümde aklıma pek birşey gelmiyor. Beni asıl bu siniz ediyor. Kim ne derse desin takım fena oynamadı. Tek tek baktığında büyük hatalar yapan oyuncu yok gibi. Ama takım olarak gol atamayan ve savunma yapamayan bir takım var.

ozturk
şimdi sivas maçının gollerini izledim:)

beterin beteri var halimize şükredelim...

NOT:"neden sivasla karşılaştırıyorsun" demeyin onların ayarındayız çünkü..

Erdal
Bu bir travmadır. Kolay atlatılmaz....Bunu atlatmanın yolu herkese güven getirecek transferdir....Kesin çözüm değildir ama ihtimaldir...Durum budur...

Bigben, anlamıyorum ne demek istiyorsun....Neyse hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar.....

olcay_61
:) Adamlarin gelirlerine bir bakin derim.. Gecen aylar kasalarina
nekadar ve nerden para girmis bir górmek lazim..
sen de kombine sattın forma sattın seninde gelirlerin var. ki eminim onlardan daha az borcumuz vardır. sen de adam gibi topçu getir seninde gelirin olsun forma satışından vsden
ben de barosu kwelle getir demiyorum zaten gelmezler istanbul varken trabzona ama gelebilcek adam getir para verip. 2.sınıf topçu getirme

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 12:54
Lafla peynir gemisi yürümüyor...

Sabahtan akşama kadar Cristiano Ronaldo diyelim o zaman...
bu dediğinle benim yazdıklarımın ne ilgiis var...
burada kim ronaldoyu,messiyi alın yazdı..
asıl boş mesajları sen yazıyorsun..

oguzhanssan
21.08.2009, 12:54
gs alır ama adamların takımlarını maddi olarak da destekleyen bir zengin taraftar kitlesi var..
bizim o kadar zenginimiz var ama destekleri nedir bilemiyorum!!!
Ben nacizane üyeyim ve en azından aidatımı ödemeye çalışıyorum. he rne kadar kulup odememi bana hatırlatmayıp odemedim diye bana oy kullandırmadıysa da ben hemen yeniden yatırdım ama yine de oy kullanamadım. daha profesyonel bir yönetim lazım.. reklam için kullanmayın insanların umutlarını.. bu kafa ile 100 yıl daha gönüllerin şampiyonu sivas kadar bile olamayız, avrupa da dökülen...

Atalay
21.08.2009, 12:55
Maçın ikinci yarısını seyretmedim.....

İyikide seyretmemişim....

İddaa ediyorum bu takım kendi sahasında başarılı olamaz...

Deplasmanlarda çoşar.....

Seyredin şimdi manisa vede toulose deplasmanlarını...

İddaa ediyorum bu iki maçıda alacagız turuda geçeçegiz...

Söz gider yazı kalır...

Suayb
Bu bir travmadır. Kolay atlatılmaz....Bunu atlatmanın yolu herkese güven getirecek transferdir....Kesin çözüm değildir ama ihtimaldir...Durum budur...

Bigben, anlamıyorum ne demek istiyorsun....Neyse hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar.....

:) Herseyin cözümü bence transfer degildir abim? Ama siz oyle diyorsaniz
bir bildiginiz vardir..

Sonucta bu takimda eski travmalari atlatmak icin kurulmadimi?

Sanki arabamizin yol gösteren fatmasi bizi hep ayni noktaya getiriyor gibi

Pardon --> bir ihtimal demissiniz.. :) Ozaman katilirim..

Ama yinede su fatmayi duzenlemek lazim artik

Samet KILIÇ
Aurelionun cezası kaldırıldı...

Muhammed
21.08.2009, 12:56
Oyuncularımızda mental problem var bunu defalarca yazıyorum. 2. maç fırsat işte. Çık deplasmanda 1-0 öne geç en azından rakipte hafiften korku yarat yoksa elenecekmiyiz diye ama nerde bizim futbolcularda o hırs. Liverpool evinde Chelsea'ye 3-1 yenildikten sonra deplasmanda tura inanarak gitti. 2-0 da öne geçmişlerdi adamlar.

Halmanli
21.08.2009, 12:56
Sivasın veya herhangi bir anadolu takımının ayarında falan değiliz biz. Biz Trabzonspor'uz. Biz Trabzon şehrinin vermiş olduğu erdemleri takıma yansıtmış istanbullu üç kızkardeşi dize getirmiş ve şu aralar basitleştirilmek istenen bir takımız. bizim hayatımız Trabzonspor.

Rıdvan Dilmen bir ara demişti "Avni Akerde eskiden bırakın galibiyeti, gol atmak bile büyük bir başarıydı, gol atmak büyük başarı sayılırdı"

Biz hiçbir Anadolu kulübüyle aynı değiliz, Büyük şehrin Büyük takımının Büyük taraftarıyız.

Büyük takımlar, futbolcu satmaz para için futbolcu tutar takviye eder ve başarılı olur. Bu yönetim(ler)in suçu

Halmanli
21.08.2009, 12:58

Söz gider yazı kalır...

inşallah. Manisayı yenmek fark atmak BAŞARI sayılmaz. En azından benim için. Çünkü Trabzonspor manisa gibi takımları zaten yenmeli zaten dağıtmalı.

Toulose deplasmanında inşallah dediğin olur

Oğuz ZEYTİN
bu dediğinle benim yazdıklarımın ne ilgiis var...
burada kim ronaldoyu,messiyi alın yazdı..
asıl boş mesajları sen yazıyorsun..

O ki taraftarın herşeyi soyleme hakkı var... Söyle söyle dur: Sonuç=0...

Biz ne dersek diyelim, transferi yönetim yapacak (yapacaksa)

KAdroyu hoca kuracak... (beğenirsin ya da begenmezsin)

( Hakarete de gerek yok, tanımayız birbirimizi. Şu mübarek günde ortak amacımız TS'nin başarısı ise düzgünce tartışalım... )

Aker

Söz gider yazı kalır...

Aynen sizin gibi düşünüyorum.
Yönetim 1-2 doğru transfer yaparsa çok rahatlarız. Bize forvet olarak hırçın demiyorum ama kafa yapısı olarak rahat bir oyuncu lazım, taraftardan ne olumlu ne de olumsuz bir şekilde etkilenmemesi iyi olur. İşini yapması yeter gignac gibi.

zahido
21.08.2009, 12:59

Ustelik sivasta bizdeki kadar para olsa nerelerde olurdu simdi.. 4 milyon avrolar 6 milyon avrolar insanin ici yaniyor.. Toplasan 10 milyon avroya 2 oyuncu almisiz.. 10 milyonun 4 milyonuyla iyi bir onlibero (mevkisinin en iyisinden) 4 milyonuyla sagbek(mevkisinin en iyisinden) 2 miyonuylada fatih tekke (mvkisinin en iyiinden ) alirdik..

Ne yapmisiz biz?? Har vurup harman savurmusuz.. Gorunen koy klavuz istemez..

lazfather61
21.08.2009, 13:00

biz kimsenin ayarinda degiliz kimsenin kopyasida degiliz biz trabzonsporuz !!! bu kadar ezik olacaksan veya populer takim ozentisi olacak olan tutmasin zaten bu takimi, tekrarliyorum biz trabzonsporuz bizim takimimiz her takimdan baskadir ve her takimdan ustundur cunku bu bizim takimimiz ...

Öztürk Adem
21.08.2009, 13:00

Söz gider yazı kalır...
ilk kuralar cekılırken o kadar ıcten ınandım kı bu takımın gelecegıne . Ve geldı sonrasında gecegımıze ınandım . Sadece zora soktuk . Yıllardır hep turu evımızde kayvedıyorduk. Iyı hatırlayalım. Deplasmanlarda super bır skor ama evımızde hep husran oluyorduk.Sımdı ıse tam tersı olacak . Ben yıne ınanıyorum tıpkı senın gıbı .

Bross kalıtelı hoca

oguzhanssan
21.08.2009, 13:01
Sivasın veya herhangi bir anadolu takımının ayarında falan değiliz biz. Biz Trabzonspor'uz. Biz Trabzon şehrinin vermiş olduğu erdemleri takıma yansıtmış istanbullu üç kızkardeşi dize getirmiş ve şu aralar basitleştirilmek istenen bir takımız. bizim hayatımız Trabzonspor.

Rıdvan Dilmen bir ara demişti "Avni Akerde eskiden bırakın galibiyeti, gol atmak bile büyük bir başarıydı, gol atmak büyük başarı sayılırdı"

Biz hiçbir Anadolu kulübüyle aynı değiliz, Büyük şehrin Büyük takımının Büyük taraftarıyız.

Büyük takımlar, futbolcu satmaz para için futbolcu tutar takviye eder ve başarılı olur. Bu yönetim(ler)in suçu

Sana katılıyorum ama eskiden böyle idik arkadaş.. şimdi kurt kocayınca misalimiyiz.. sivas bizi kaale almıyor nerdeyse.. nerde eski günler.. şu anda ne fb ne gs ne de bjk yi yenebilecek bir takımımız var.. bırakın onu bursa ve manisa, agücü maçlarından da tırsıyorum yani.. bu takımın hırsı yok..hırslı oyuncu lazım.. ama en azından birkaç tane de yetenkli oyuncu lazım.
oyuncuları artık tanımıyorum bile bildiğim şu ki birkaç hırslı oyuncu var..bir de şu gökhan da biraz hırs olsa....
ama sorun yönetimin bence.. büyüklüğünü göstermeli...

Ertan OKUMUŞ
21.08.2009, 13:02
bu takım Toluse orda 1 gol bile atamaz biraz gerçekçi olalım sonra hüsrana uğruyoruz bu takım bu kadroyla burda avrupa işi bitmiştir Türkiye ligi ise başlamamıştırki bitsin 34 maçta sen sahanda dbakıra yenilirsen gs ve fb ye neyaparsın.

bu takım onlara Fransada 2 gol atar,bu kapasitesi rahatlıkla var,turdan hiç ümidim yok ama orda burdakinden çok daha iyi bir Trabzonspor izleyeceğiz emin olun..

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 13:02
O ki taraftarın herşeyi soyleme hakkı var... Söyle söyle dur: Sonuç=0...

Biz ne dersek diyelim, transferi yönetim yapacak (yapacaksa)

KAdroyu hoca kuracak... (beğenirsin ya da begenmezsin)

( Hakarete de gerek yok, tanımayız birbirimizi. Şu mübarek günde ortak amacımız TS'nin başarısı ise düzgünce tartışalım... )
size hakaret etmek gibi bir niyetim yok..
peki biz ne yapalım?
içimiz acıyor...

a f s
21.08.2009, 13:04

Hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar.....

Bu durumun bir travma olduğu ve aşılması gerektiği tespiti sonuna kadar doğru.

BAHADIR33
21.08.2009, 13:04
Boyd işi ne oldu?

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:05
Boyd işi ne oldu?
alınmıyor ünal karamanın açıklamalarına göre

Mehmet Zeki
21.08.2009, 13:07
Bu durumun bir travma olduğu ve aşılması gerektiği tespiti sonuna kadar doğru.

Tamam'da nasil?

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 13:07
size hakaret etmek gibi bir niyetim yok..
peki biz ne yapalım?

H. Avni Aker'e gittiniz mi son iki senedir?

Sus pus olmuş, bölük börçük taraftar kitlesi... BİR OLALIM...

TS CLuplar yeniden canlandı. Eksiği yok mudur, elbette ancak mevcut buysa daha iyisi olana kadar en azından "lisanslı" ürünü talep...

Gücümüz yettiğince kombine desteği ((( kamu kurumlarınca alınıp memurlara dağıtılan onların da evde oturacağıma maça gideyim replikleriyle sahiplenen kombine değil- stada gidip gerçek DESTEKÇİ olmak sartıyla alınmış kombine... )))

Fikirlerimizi duyurabilmek için kulübe üye olmak...

Şu anda aklıma gelenler bunlar...

Mustafa Yılmaz.20
21.08.2009, 13:08
Boyd işi ne oldu?
boyd un önümüzdeki sezon sözleşmesi bittiği için önümüzdeki sezonun çalışmalarından birisiymiş..yani ünal karaman dün maçtan önce öyle söyledi

spormania
21.08.2009, 13:09
Ben Trabzonspor' un bu turu geçeceğine inanıyorum.

Fakat bu eksiklerimiz olmadığı anlamına gelmiyor ve maalesef başkan yanındaki iş bilmezlere aldanıp kendini kandırıyor.

Mehmet Zeki
21.08.2009, 13:10
Tamam'da nasil?

Aslinda aklima birsey geldi. Aurelio, Fatih Tekke. Idda ediyorum bu 2 transferi yaptiktan sonra sampiyon oluruz. Sagbek'te istemiyorum. Bu transferler tutsa 2,5 milyon ve 3 milyon arasi tutar.

spormania
21.08.2009, 13:11

TS CLuplar yeniden canlandı. Eksiği yok mudur, elbette ancak mevcut buysa daha iyisi olana kadar en azından "lisanslı" ürünü talep...

Gücümüz yettiğince kombine desteği ((( kamu kurumlarınca alınıp memurlara dağıtılan onların da evde oturacağıma maça gideyim replikleriyle sahiplenen kombine değil- stada gidip gerçek DESTEKÇİ olmak sartıyla alınmış kombine... )))

Tekrar çalışmaya başlayayım ilk işim kulübe üye olmak olacak...O zaman Hacısalihoğlu ve Alioğlu na daha rahat saydırabileceğim...Şimdi içim biraz buruk...

zahido
21.08.2009, 13:11

Fakat bu eksiklerimiz olmadığı anlamına gelmiyor ve maalesef başkan yanındaki iş bilmezlere aldanıp kendini kandırıyor.

Buna inanmak kendini kandirmakla esdegerdir.. Biz orda 3-0 one gecelim yine bu turu veririz..

element61
21.08.2009, 13:12
Söyle ünal karaman söyle.Kimi istiyorsak söylede Kayseri,Antep önce davranıp alsın.Söyle söyle devam et.Adama bak seneye istediğimiz oyuncuları bile söylüyor açık açık.Böyle transfer çalışmasımı olur

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 13:12

istanbulda yaşıyorum..
2 senede bir veya 2 maça gidebiliyorum avniakerde
kombinem var bmn TRABZONDA..(destek kısmı için şüphem yok)
kulüp üyesiyim..
sürekli lisanslı ürün alırım..
dergi abonesiyim..
tarfatar kartım var...
ama konuşma hakkım yok sizce?
yada beş parasız bir taraftarım diyelim...
konuşma hakkımız olmayacakmı?

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:13
ben bu takım için tam 580 tllik alışveriş yapıyım tırdan şu futbola bak peh

spormania
21.08.2009, 13:14
Buna inanmak kendini kandirmakla esdegerdir.. Biz orda 3-0 one gecelim yine bu turu veririz..

inanmakla ne kaybederim ki...Ben inanıyorum bu turu geçeceğimize...

lazfather61
21.08.2009, 13:14

yok bence bu biraz fazla umut baglamak olur bence 3-0/3-1/4-2 lik skorlar biraz zor skorlar bugun barceolan bile gelse bu takimi 3-0 biraz zor yener bence ama orda onlardan daha iyi top oynuyacagimiza inaniyorum, ben tur atlama konusunda neden olmasin diyorum ama cok cok cok cok az umudum var.

Paksoy
21.08.2009, 13:15
2-0 bize yetmiyor sanırım;

bordoylamavi
21.08.2009, 13:15
yediğimiz gollere bir baktım da savunmad ve orta sahadaki pozisyon alışımız ve duruşumuz darmadağın. herkes değişki yerlere kümelenmiş. ikinci gol arka direkte kimse yok. son gol ikiye iki giderken bi anda iki kişiyi de boşa çıkarıyoruz nasıl bir iş bu anlamadım gitti.

Paksoy
21.08.2009, 13:16
ben inanıyorum , okadarda imkansız bişey değil,yeterki oyuncular inansın istesin

cihatöztürk
turu geçebileceğimize inanmak kendini kandırmaktır.....

orda bu adamlar bize 3 tane daha atar

BAHADIR33
alınmıyor ünal karamanın açıklamalarına göre
toulouse maçından önce futbolcuarın kafasını karıştırmamak için böyle demiş olabilir mi karaman?

spormania
21.08.2009, 13:17
yok bence bu biraz fazla umut baglamak olur bence 3-0/3-1/4-2 lik skorlar biraz zor skorlar bugun barceolan bile gelse bu takimi 3-0 biraz zor yener bence ama orda onlardan daha iyi top oynuyacagimiza inaniyorum, ben tur atlama konusunda neden olmasin diyorum ama cok cok cok cok az umudum var.

ben turu geçeceğimize inanıyorum ve 4-2 kazanacağımızı düşünüyorum..

Oğuz ZEYTİN
istanbulda yaşıyorum..
kulüp üyesiyim..
dergi abonesiyim..
yada beş parasız bir taraftarım..

Bakın, konuşma hakkınızı elinizden mi aldım?
Veya diğer konularda sizi sorguladım mı?
Naçizane bir taraftarın öncelikli görevlerini paylaşmak istedim yoksa tekrar ediyorum sizin Tsliliğinizi ölçmek gibi bir niyetim yok.

Ayrıca kimsenin maddi yeterliliğine de lafım yok ((( ben de İstanbul'da okuyan devlet yurdunda kalan harçlığından artırıp deplasmana giden, yazın bir iki maçı zor da olsa Avni Aker'de izleyen hasta Tsliyim -kendimce- )))...

Konuşmayalım demiyorum ancak söylediklerimiz neye yarıyor?

Yöneticiler bizim buradaki transfer listelerimizle mi hareket ediyor?

Kendimizi kandırıp yormayalım, enerjimizi DESTEĞE saklayalım...

Samet KILIÇ
ben inanıyorum , okadarda imkansız bişey değil,yeterki oyuncular inansın istesin

bende inanırdım ama hami hamdi orhan şeyhmuz olsaydı:o

_KaaN_
taraftar istiyorsanız yönetim kale arkasını komple dün bizi coşturan gruba versin görün sizde çarşı yı salı pazarını ...ama böyle birşey söz konusu olmaz niye çünkü kombime=para ...siz hala tarftar şöyle yapmalı böyle yapmalı diyorsunuz..

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:18
toulouse maçından önce futbolcuarın kafasını karıştırmamak için böyle demiş olabilir mi karaman?
olabilir tam bir bilgim yok

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 13:19
ama maç öncesi güzeldi kim ne derse desin cinconların içinde şampiyon trabzon diye sonra ışıkların orada bi grup karşıda dier grup karşıda bordo mavi çekişimiz güzeldi ya
ama ben şundan eminim arkdaşlar şuanda takım'ın moreli çöktü ama bu maça kilitlenecekler önce manisa yi ALLAH'ın izni ile yenicez ardından toulouse orda uzatmaya götürcek veyahut eleyecek skoru alacağız yattara'yı bekliyorum eğer orda ilk yarıda yakaladığımız pozisyonları yakalarsak yattara onların canını çok yakar ve ayrıca ordaki maçda kesinlikle savunmada song oynamalı egemen biraz daha avrupa için tecrübe kazanması gerekiyor çok kolay geçtiler egemen'i İNŞALLAH duvar örüp güzel bi oyunla turu geçeceğiz

İNANIYORUMMMMMMMM!!!!

Hürgün Aygün
ben rövanş maçını izlemicem

Paksoy
bende inanırdım ama hami hamdi orhan şeyhmuz olsaydı:o

senn ümidin kalmamış ozaman heyecan bitmiş

_KaaN_
21.08.2009, 13:22
yani arkadaşlar siz diyorsunuz ki o takım bize gol atamaz ..adamlara 1 gol turu getirir..ama yenemezmiyiz ..yenebiliriz ..bu takım kendi sahasında gol yiyince donup kalıyor orda gol yeyince 3 tane atması lazım...ama olur mu olur mübarek aydayız..

BAHADIR33
21.08.2009, 13:23
ben bir de golden sonra song'un gs deki gibi aslan yüryüşü yaparak sevinmesine taktım.. hala kafası orada mı acaba? gerçi belki gs den önce de böyle seviniyordu .bilmiyorum.

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 13:23
sen inan kardeşim ben sonuna kadar zaten inanıyorum ümiti kaybedersek hiç bir şeyden keyif almayız ya toparlanalım artık ya tamam yenildik kolay değil ama futbolculardan önce biz inanmalıyız hepbirlikte futbolcularda destek verelim bir mağlubiyetten sonra yapılmamalı sinirlere hakim olmamız çok zor ama böyle karamsar olursak daha çok zarar vermekten bir şey kaybetmeyiz misal : medyatrabzon girdim bugün bakim ne yazmışlar bross'un suyu ısındı bi de tam tersini düşünelim yenseydik bross'u kahraman ilan ederlerdi arkdaşlar bi maça göre yorum yapmayalım ve takımımzı sonuna kadar destekleyelim ben turu geçeciğimize inanıyorum ve takımıma güveniyorum ilk yarıdaki gibi oynarsak 90 dk büyük bölümünde yeneriz onları sadece forvetlerine dikkat etmeliyiz dün çok pozisyon yakaladık bizde sanş bizden yana değildi karamsar olmayalımm lütfennnnn

Samet KILIÇ
21.08.2009, 13:24

heyecan hiçbir zaman bitmiyorda ümidim kalmadı avrupa için lig için tabikide ümitliyim...

_KaaN_
ben bir de golden sonra song'un gs deki gibi aslan yüryüşü yaparak sevinmesine taktım.. hala kafası orada mı acaba? gerçi belki gs den önce de böyle seviniyordu .bilmiyorum.

kaplan pençesini görmedin mi?

spormania
Bizi kısa vadede ayağa kaldıracak tek şey bu turu geçmektir ve biz bu turu geçeceğiz...

Mustafa Önal
21.08.2009, 13:26

Söz gider yazı kalır...

şu 3. golü yemesek belki ama rakip zaten deplasmanda 0 içerde 10 numara.

lazfather61
21.08.2009, 13:26
istanbulda yaşıyorum..
kulüp üyesiyim..
dergi abonesiyim..
tarfatar kartım var...
yada beş parasız bir taraftarım diyelim...
konuşma hakkımız olmayacakmı?

kesinlikle olacak ... yazini alinti yaptim sadece ek yapmak icin ... bu zamana kadar hep bir gunah kecisi bulduk onu yolladik eeeee ne degisti??? hala bir gunah kecisi ariyoruz bizi kurtaracak !!! bence bir basarisizligin nedeni o seyi kapsayan herseydir, biraz belki basit bir ornek olacak ama bir araba dusunursek en onemli aksami motor teker olmassa calisamaz dimi ,,, ama onemsiz bir aksam gibi gozuken radyotor borusu delinirsede araba hareket edemez...

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:28
ben turu geçeceğimize inanmıyorum ama takımdan iyi bir futbol bekliyorum artık son 2 haftadır baya bir düşüş var

cihatöztürk
Bizi kısa vadede ayağa kaldıracak tek şey bu turu geçmektir ve biz bu turu geçeceğiz...

ayağa kaldırır hemde ne kaldırırda çok zor be abi :o

BAHADIR33
kaplan pençesini görmedin mi?
kaplan pençesini hakemde gördüm. resmen pençeledi bizi.

Atakan
21.08.2009, 13:29
Şimdi 3-0 olması gerekiyor dimi ?Çok zor.

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 13:29
İstanbul takımlarının kombine pazarlama stratejilerini kaynak göstererek aktarabilirim.
Hangi taraftar gruplarının stadın hangi bölümlerinde kombine sahip olabileceği...
Diğer taraftarlara verilecek yerler...
Fiyatlandırmalar...
Kampanyalar...

Asıl nokta bundan sonrası:
Stada gelen taraftarın verdiği DESTEK!!!
Biz hiç olmazsa burada onlardan aşağı kalmayalım, bunu istemek stadda yanındaki adamın da bağırmasını alkışlamasını istemek mi suç?

Diyarbakır maçında da dün akşamda yanımda süt dökmüş kedi gibi oturan genç yaşlı adamları görünce çıldırdım...

Yok mu sizin etrafınızda bunlardan_!?

Gelmiyor mu içinizden sizin desteğinizi arkasında isteyen ruhlu 11 saldıran adamı izlemek...

Belki yorgunlar, işte o noktada biz girmeyecek miyiz devreye!!!

Arkama dönüp haydi hep beraber ayağa kalkalım bağıralım diyince önden iri yarı bir "büyük taraftar (!)" -sadece cüssece- sus lan sana mı kaldı diyor?

Sen de bağır kardeşim deyince tribünde kendi karizmasına atılmış çizik gibi hissediyor benim takımıma yenilse de sahip çıkmamı...

İşte bu yüzden yönetim, hoca, umut tayfun değil benim derdim

BU LEŞ KARGALARI!!!

BİZ SENELERCE AVNİ AKER'DE DİKİLDİK BUNLARIN KARŞISINA SUSMADIK!

ANADOLU LİSELİYİZ DİYE EZİK SANIP SUSARIZ SANDILAR, YILMADIK! ARADAN SENELER GEÇTİ AYNI ADAMLAR KIYIYORLAR TRABZONSPOR'UMA...

BU ÇAĞRIM, YUKARIDAKİLERİ YAŞAMIŞ OLANLARA (((YAŞAMAMIŞ OLANLAR DA BÜYÜK İHTİMALLE BU "ABİ"LERİN KARDEŞLERİDİR...)))

Paksoy
21.08.2009, 13:30
solda alan sağda yattara ortada ceyhun colman selçuk gökhan ilerde, sağlı sollu gelsek bunaltsak keyf alsam bu bile yeter bana

Hürgün Aygün
yattara ilk hangi maçta oynıyacak lütfen bilgi!!!!!

Alp Yavuz 13
2-0 uzatmaya götürür diye biliyorum

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 13:31
manisa maçında oyntmasınlar bence saklasınlar oynatırlarsada son 20 dk falan

Bakanay61

2-0 eve götürür sadece.

Hürgün Aygün
manisa maçında oyntmasınlar bence saklasınlar oynatırlarsada son 20 dk falan
ama 2. maça yetişiyor dimi

Hasan61
deplasmanda daha fazla gol attıkları için eleniriz

calypso
21.08.2009, 13:32
futbolda dün dündür bugün bugündür..bence bu konuyu uzatmayalım artık yoksa yaranın kabuk baglamasini degil sürekli kanamasını sağlamaktan başka bir işe yaramıyor.

BAHADIR33
21.08.2009, 13:32
2-0 eve götürür sadece.
:D:D:D:D :eek: :D:D:D:D:D

_KaaN_
21.08.2009, 13:33
her zaman şunu söylerim : savaşmadan başaramazsın..bu daha çok küçük takımlarda geçerli oluyor..ben akşam hırslı bir ts görmedim..bu tarftar baskı altına alıyormuş...pehh..
beyler biz hangi skorlarla turu geçeriz ve yattara oynayacak mı?

BAHADIR33
engin'e ceza verecekmiş yönetim. hey allahım yaa. haber yalandır umarım.

titanic
Tur çok zor görünüyor,hatta görünmüuyor artık ligr bakmak gerek 1 farkla yenilseydik keşke ama bir farkla yenikkkende maç böyle bitsin demedik,

titanic
21.08.2009, 13:34
engin'e ceza verecekmiş yönetim. hey allahım yaa. haber yalandır umarım.
Engin cezayı haketti,ama önce yönetim kendini cezalandırsın

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 13:35
deplasmanda daha fazla gol attıkları için eleniriz

öyle bir şey yok artık direk gol sayısına bakılıyor deplasmanda kim ne kadar attığı önemli değil ;) öyle biliyorum ben ve her dediğim kişide öyle dedi

Paksoy
21.08.2009, 13:35
aslında engin hırsının kurbanı ceza verilmese daha iyi olurdu

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:36
yattara rövanş maçına yetişiyor mu bilgi lütfenn

Alp Yavuz 13
zaten öyle olmasaydı gazetelerde yazmasdı 4-2 yetiyor diye :)

titanic
öyle bir şey yok artık direk gol sayısına bakılıyor deplasmanda kim ne kadar attığı önemli değil ;) öyle biliyorum ben ve her dediğim kişide öyle dedi
Yeni mi değişmiş bu?

BAHADIR33
21.08.2009, 13:37
Engin cezayı haketti,ama önce yönetim kendini cezalandırsın
adam ilk sarı kartta omuz yedi. penaltı verilebilecek pozisyonda sarı kart gördü. ikinci pozisyonda da sağdan kaptırmış gidiyordu fransız. taktik faul yaptı. buna ceza mı verilir?

titanic
Yattara nın bu pazartesi takımla çalışacağı söylenmişti.Belki oynar

ibrahim ŞEN
zaten öyle olmasaydı gazetelerde yazmasdı 4-2 yetiyor diye :)
4-2 le 2-0 aynı sey deılkı :)

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 13:38
hemde öyle böyle değil patlayacak o maçda

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:39
o zaman yattara manisa maçında yok pazartesi başlıyacaksa çalışmalara

Paksoy

aman patlamasın sakatlanmasında , :D

_KaaN_
beyler kendi sahamızda 2-1 yenilip orda 1 -0 olduğunda uzatmaya gidliliyorda burda 1-3 orda 2-0 da niye gitmesin...böyleyse biz bir gol atsak yine 3-1 falan olsa bile umudumuz var ..soyadı da bulut...

Alp Yavuz 13
4-2 le 2-0 aynı sey deılkı :)
evet :) ama 2-0 da baktığın zaman maç sonucu 1-3 toplam gol sayıları 3-3 oluyor yani uzatma

Hasan61
21.08.2009, 13:40
beyler kendi sahamızda 2-1 yenilip orda 1 -0 olduğunda uzatmaya gidliliyorda burda 1-3 orda 2-0 da niye gitmesin...böyleyse biz bir gol atsak yine 3-1 falan olsa bile umudumuz var ..soyadı da bulut...
burada 2-1 yenilip orda 1-0 yendiğimizde uzatmaya gittiği nerden çıktı

titanic
adam ilk sarı kartta omuz yedi. penaltı verilebilecek pozisyonda sarı kart gördü. ikinci pozisyonda da sağdan kaptırmış gidiyordu fransız. taktik faul yaptı. buna ceza mı verilir?
Birinci kartta atladı Engin ben öyle gördüm,ikinci kart ağırdı haklısın ama bu maçta kırmızı görmemeliydi.Hakem de çok şeye göz yumdu karşı takım lehine bunu gören topçu biraz dikkat edecek

Muhammed
Offf daha eleme usulünü bilmeyen kişiler var. 2 takımın maçta attıkları gol sayıları toplanır. Deplasmanda kim daha fazla attıysa o eler bu kadar basit.

Mesela biz 2-0 kazanırsak toplamda 3-3 olur. Onlar deplasmanda 3 gol biz 2 gol attığımız için onlar eler.

Hasan61
evet :) ama 2-0 da baktığın zaman maç sonucu 1-3 toplam gol sayıları 3-3 oluyor yani uzatma
işte öyle olmuyor deplasmanda gol atmak avantaj sağlıyor
çok saçma bir kural ama kural böyle

BAHADIR33
bence yetişmesin. kesin kırmızı kart görür.

Alp Yavuz 13

çalışmalara zaten başladı hafiften ama yani yetiştirirler :) maça

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 13:41
Offf daha eleme usulünü bilmeyen kişiler var. 2 takımın maçta attıkları gol sayıları toplanır. Deplasmanda kim daha fazla attıysa o eler bu kadar basit.

Mesela biz 2-0 kazanırsak toplamda 3-3 olur. Onlar deplasmanda 3 gol biz 2 gol attığımız için onlar eler.
ya kardeşim tamam biz bu kuralı biliyorduk ama o kural değişti artık !!

_KaaN_
21.08.2009, 13:41
tmm ben anladım sağolun bi daha fransaya gidip masraf yapmaya gerek yok diyorsunuz....

trabzonsporfan
21.08.2009, 13:42
ya birde Trabzonlular futbolu çok iyi bilir derler.Palavra resmen daha hangi skorlarda tur atlanır bilmiyoruz

Alp Yavuz 13
bence yetişmesin. kesin kırmızı kart görür.
sanmıyorum yattara şov yapar o maçda dünkü maçda ilk yarıda sahada olsaydı kesin alırdık
şu anda takımda avrupa tecrübesi olan bi song var dı oda dün gösterdi kendini zaten

Hasan61
o pozisyona Türkiye'de bile penaltı çalmazlar
adam gelip önünü kapayıp kalecinin topu almasını sağladı
2.kart pozisyonunda da savunmada 3-4 kişi vardı ve rakip oyuncu ortaya doğru değil çizgiye gidiyordu önünü rahatça kapıyabilir pozisyonu engelleyebilirdi

Samet KILIÇ

hangi maç öyle uzatmaya gitmiş söylermisin uzatmaya götürecek tek sonuç 1-3 dür

titanic
21.08.2009, 13:43

Belkide kastedilen geçen pazartesidir bilemiyorum,Haberi okuyalı bayağı olmuştu

vatandas61

o bizim ligimizde öyle. iki averajlarda deplasmanda atilan goller sayilmiyor, uefa da baska. Yani 2-0 bizi eve görürü. yemeden 3 tane atmamiz lazim.

BAHADIR33
Birinci kartta atladı Engin ben öyle gördüm,ikinci kart ağırdı haklısın ama bu maçta kırmızı görmemeliydi.Hakem de çok şeye göz yumdu karşı takım lehine bunu gören topçu biraz dikkat edecek
ben de ilk önce atladı zannettim ama tekrarını izleyince öyle olmadığını gördüm. sağındaki oyuncu omuzuyla yüzüne sağlam bir tane vurdu. engin de yere düştü.

EmreTS61
21.08.2009, 13:44
fransada 3 tane attık attık atamassakk avrupa yalan olur...

komdere
deplasman gollerini x2 yapın iç saha golleri x1 sonucu anlarsınız.
Şu anda adamlar 6-1 öndeler ancak biz de 3-1 yenersek maç uzar. Başka bir ihtimal yok.
Maalesef en az 3-0 yenmeliyiz.
Ama futbolda bu da vardır.
Ve biz bakmadan ölünün iki kere gözlerine, öldüğüne de inanmayız!
.)

_KaaN_
arkadaşlar benim tur skorlarını bilmem mi önemli oyuncularımız futbolu bilmesi mi ?

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 13:45
o bizim ligimizde öyle. iki averajlarda deplasmanda atilan goller sayilmiyor, uefa da baska. Yani 2-0 bizi eve görürü. yemeden 3 tane atmamiz lazim.
valla yanlışım olabilir ama ben öyle biliyorum 2-0 atmışken 3'de atarız

yeterki YATTARA oynasın o maçda

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:45
o zaman mania maçı kadrosu
--------------------------------------Sylva-----------------------------
-Serkan---------Giray-------------------------Song-------------------------Ferhat
------------------------------Tijikuzu------------------------
------------------------------Selçuk--------------------------------
--Yattara-----------------Alanzinho------------------------------Gabriç--
------------------------Gökhan-----------------------------------
tabi bu benim görüşümdü hoca tabiki böyle çıkmaz

titanic
21.08.2009, 13:46
ben de ilk önce atladı zannettim ama tekrarını izleyince öyle olmadığını gördüm. sağındaki oyuncu omuzuyla yüzüne sağlam bir tane vurdu. engin de yere düştü.
Desene o zaman kimsede kabahat aramayalım hakem yaktı bizi

vaslat
ben daha ilk sivas maçında ilk yarıda 1 yıldır bu kadar kötü oynayan bir TS görmedim dedim abartıyorsun dediler TS kötü oynama sinyalini sivas maçının ilk yarısında vermşti ama ben bu takımın çabuk toparlanacağına inanıyorum sizde inanın

Alp Yavuz 13
o zaman mania maçı kadrosu
--------------------------------------Sylva-----------------------------
-Serkan---------Giray-------------------------Song-------------------------Ferhat
------------------------------Tijikuzu------------------------
------------------------------Selçuk--------------------------------
--Yattara-----------------Alanzinho------------------------------Gabriç--
------------------------Gökhan-----------------------------------
tabi bu benim görüşümdü hoca tabiki böyle çıkmaz,
gabriç gruplara kalınca İNŞALLAH

Atalay
21.08.2009, 13:47
9O da yedigimiz golü yemeseydik 2 farkla turu geçiyorduk...

Bir golün önemini bile idrak edemiyen acemiler mangası idi dünküler...

Ahmet Başkaya
valla yanlışım olabilir ama ben öyle biliyorum 2-0 atmışken 3'de atarız

yeterki YATTARA oynasın o maçda
Kime atıyorsun yaa :):) Fransanın en az gol yiyen takımı ile oynuyorsun ne kolay gol atmak.....Kural mural da değişmedi bilmeden konuşup milleti yanlış yönlendirmeyin...

keles76
benim hiç umudum yoktu zaten oturup maçı izleyecek cesaretimde yoktu herşeye rağmen iyi oynamışız biz bu takımla bu kadarız daha dirençli olmalıyız ama defansta egemen ve song var daha çok gol atmalıyız ilerde umut var üzerine birde sağbekin yoksa mucize beklemek gerekir herkesin ramazan ayı mübarek olsun

Hürgün Aygün
,
abi ben zaten manisa maçının kadrosunu yaptım:)

Mehmet Zeki
21.08.2009, 13:48
---------------Sylva-----------------
Serkan----Song------Giray------Ferhat
------------Selcuk----Tji-------------
Yattara---------------------Alanzinho
---------Gokhan---------Umut--------

Alp Yavuz 13
Kime atıyorsun yaa :):) Fransanın en az gol yiyen takımı ile oynuyorsun ne kolay gol atmak.....Kural mural da değişmedi bilmeden konuşup milleti yanlış yönlendirmeyin...
Ya kardeşim ben inanıyorum bu takıma orda turu geçeceğiz bu takım bu kez orda inanmış olarak gidecek sürekli golü zorlayıp istediğimiz golleri bulucaz yattarada oynayınca daha güzel olacak

Hürgün Aygün
---------------Sylva-----------------
Serkan----Song------Giray------Ferhat
------------Selcuk----Tji-------------
Yattara---------------------Alanzinho
---------Gokhan---------Umut--------
abi çıkar umutu sok gabriçi

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 13:49
abi ben zaten manisa maçının kadrosunu yaptım:)
:d :d :d :d

Mehmet Zeki
abi çıkar umutu sok gabriçi

Gabric oyniyamiyor UEFA macinda.

Kubilay61
Bu skoru beklemiyordum desem yalan olur. Bu takım tek forvetle yürümez + bu forvetlerle yürümez. Oyuncuların kendine olan güvenide geri gelmesi gerekiyor yoksa çok zor hem avrupada hem Türkiye'de...

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:50
Gabric oyniyamiyor UEFA macinda.
he pardon ben lig maçı için kurdun sandım kadroyu

maxim
deplasman gollerini x2 yapın iç saha golleri x1 sonucu anlarsınız.
Şu anda adamlar 6-1 öndeler ancak biz de 3-1 yenersek maç uzar.

Bu doğru değil abi..

Biz orda maçı 5-4 kazanırsak ne olacak? Tabi ki eleneceğiz. Ama senin formüle göre biz 11-10 önde oluyoruz o durumda.

Daha önce de yazılmış. Golleri toplayın, eşitse deplasmanda daha fazla atan turu geçer. Uzatma ise sadece her iki maç aynı skorla biterse oynanır.

BAHADIR33
bu bizi yakan hareket değil. benim söylemeye çalıştığım haber doğruysa-ki doğru olduğuna inanmıyorum- yönetim yine günah keçisi arıyor.

EmreTS61
bıraz oyle oluyo abi yan hakemde sağolsun lehımıze bı tane yan top vermedı adam...

Erdem Koltuk
21.08.2009, 13:51
Çıkarsın sahaya,inanarak ama...5 de olur 10 da Hamdi demiş zamanında.Bizim önemli maçlarında yaşadığımız hüsran yıllardan beri ortada.Ne kadrolar değişti ama hala önemli, final niteliğindeki maçlarda durum hep aynı.Demek ki sorun yaratılan baskı ortamı.Taraftarından yöneticisine herkes inanarak bu işe yaklaşırsa neden olmasın.....

Erdem Koltuk
21.08.2009, 13:51
,

Çeyrek finale kalınca....

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:53
desenize yani bize 2-0 yetmiyor 3-1de uzatmalara gidiyor 3-0 ALIRSAK GRUPLARDAYIZ YA İŞİMİZ İNANILMAZ ZOR

Hürgün Aygün
21.08.2009, 13:54
ya bu maçı alalımda güzel oynayalım tur çok zor artık

Travelair
21.08.2009, 13:55
Birisinin çıkıp "Nefes" filminin meşhur sahnesini futbolculara izletmesini isterdim. Uyuma! Yoksa yenilirsin. Size yenilmeyi yasaklıyorum!

trabzonsporfan
21.08.2009, 13:56
sevmediğimiz küfür ettiğimiz İstanbul takımları gidip ülkemizi temsil ediyolrlar bu ülke puan kazanıyorsa hep onların sayesinde biz ne yapıyoruz hersene ilk turdan eleniyoruz prestijini azaltıyoruz

Atakan
Maçı bari 2-1 bitirselerdi.

titanic
9O da yedigimiz golü yemeseydik 2 farkla turu geçiyorduk...

Bir golün önemini bile idrak edemiyen acemiler mangası idi dünküler...
2-2 bitirmek daha hesaplı olduğundan saldırı modundaydılar.Ama o kadar mı boş bırakılr adamlar çok kalabalık geldiler son golde

titanic
21.08.2009, 13:57
sevmediğimiz küfür ettiğimiz İstanbul takımları gidip ülkemizi temsil ediyolrlar bu ülke puan kazanıyorsa hep onların sayesinde biz ne yapıyoruz hersene ilk turdan eleniyoruz prestijini azaltıyoruz
Bizim Avrupa Kupalarına katılabilmemizi sağlıyorlar.Haklısın

HUSSAIN
21.08.2009, 13:57
Trabzonspordaki yönetimler önce tur sonra transfer mantığıyla hareket ettiği sürece, biz avrupada olamayız, 5 forvetimiz var diyen ve futbolu bu kadar iyi bilen yöneticiler varken, kendi egolarını takımın üstünde görüp gönüllerince transfer yapıp bazılarını istedikleri gibi bu takıma alıp bazılarını kulüp binasından içeri sokmayacak kadar öteleyenler varken, tayfun denilen futbol özürlüsünü 7 senedir bu takımda tutanlar varken ve buna senede yüzmilyarlarca para verenler varken, sabırsız denilen ki bana göre bu ülkenin en sabırlı taraftarı olan trabzonsporlular bu kazma oyunculara bu kadar sabır gösteriyorken (bizim sahadaki en iyi 5 futbolcumuz fener galata ve beşiktaşta kaç ay futbol oynayabilir acaba) bizim şampiyon olmamız ve avrupada başarılı olmamız hayal. Daha önce diyara yenilmemiz iyi oldu hiç olmazsa şampiyonluk sitresi yaşamayacağım diyodum, toulous maçıda şunu gösterdiki bu takımdan ne şimdi ne de gelecekte bi cacık olmaz...

Mehmet Zeki
21.08.2009, 13:58
Bombacı Hami o maçı anlattı
Trabzonspor'un Bursa'ya 3-0 hakem katliamı ile yenildiği ve rövanşı Avni Aker'de 5-1 kazandığı maçın kahramamlarından bombacı Hami konuşuyor.
Yıl 1991-92 Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener

Trabzonspor Türkiye Kupası final ilk tur maçında Bursa deplasmanında skandal hakem hatası yüzünden Bursaspor'a 3-0 yeniliyor. Rövanş Avni Aker'de oynanıyor. Ve Trabzonspor evindeki bu maçta bir tarih daha yazarak , Türkiye Kupasını müzesine getiriyor. Bursaspor'u 5-1 yenen Sadri Şener başkanlığındaki Trabzonspor mucize yaratarak dönemin spor bakanı Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz'ın elinden Türkiye Kupasını alıyor.

TARİH TEKERRÜR MÜ EDİYOR?

1991-92 futbol sezonunda Trabzonspor başkanı Mehmet Ali Yılmaz dönemin spor bakanı. Trabzonspor'un o dönem ki başkanı Sadri Şener .Trabzonspor o tarihte Türkiye kupası final maçında deplasmanda 3-0 mağlup olduğu Bursaspor'u Trabzon'da 5-1 mağlup ederek Spor bakanı Yılmaz'ın elinden Türkiye kupasını alıyor.

Şimdi 2008-2009 futbol sezonu. Spor bakanı yine Trabzonspor eski başkanlarından biri. Trabzonspor'un eski futbolcusu ve yöneticisi Başkanı Faruk Özak. Trabzon bu kez kupada değil ama ligde şampiyonluk adayları arasında. İlginç tesadüf Trabzonspor'un yine başkanı Sadri Şener. Acaba tarih bir kez daha tekerrür mi ediyor .

Trabzonspor ligde önünde 3 kritik maç kaldı, şampiyonluk yolunda 3 maçı kaldı, bordo mavili takım sahasında hafta sonu Bursaspor karşısına çıkacak. Bu maçı kazandığı taktirde şampiyonluk iddiası büyük oranda yükselecek. Ancak Trabzon'a Bursa galibiyeti yetmiyor, Sivasspor ve Beşiktaş'ında puan kaybetmeleri gerekecek.,

Trabzonspor 91-92 yılında Sadri Şener'in Spor Bakanı Mehmet Ali Yılmaz'ın elinden aldığı Türkiye kupası, bu sezon Trabzonspor şampiyon olduğu taktir de yine bir Trabzonlu Spor Bakanı Faruk Özak'ın elinden alır mı?

İşte bu önemli maç öncesi 91 yılında Bursaspor'u 3-0'dan rövanşta 5-1 yenerek, galibiyet golleri ile katkı yapan ve Trabzon'un Türkiye kupasını almasını sağlayan Maçın kahramanları konuşuyor.

BOMBACI HAMİ MANDIRALI TRABZONSPOR'UN O MAÇINI ANLATTI

İşte Bombacı Hami ile 1991 yılına gidiyoruz.

TRABZONSPOR OLARAK MUCİZEYİ GERÇEKLEŞTİRDİK

İlk maçımızda 3-0 yenilmiştik. Futbolda mucize derler ya biz onu yarattık. Bunu ekip olarak başardık. Biz Bursaspor'dan bir gol yiyeceğiz dedik, bir gol yedik. Birbirine inanan ve birbirini sahiplenen ve her türlü baskıya rağmen birbirini koruyan ekipdik. Bu ekip ruhunu da sahaya yansıtarak maçı kazandık. Çok güzel bir maç oldu ve sonunda da kupa vardı. Bu daha da anlamlıydı
BAŞKAN SADRİ ŞENER'E BURSA'YI YENECEĞİMİZİ SÖYLEDİM

Bursa'dan Trabzon'a dönüşümüzde başkanımız Sadri Şener Bursa'yı Avni Aker'de yenemeyiz ,tur atlamayız diye düşünüyordu. Ben de ona Trabzon'da Avni Aker'de dağıtırız. Siz endişelenmeyen başkanım biz onları eleyeceğiz dedim.

HOCAMIZ BREMS'E BURSA'YI YENECEĞİMİZİN SÖZÜNÜ VERDİM

Yemeğe gittik, hocamız Urbain Breams üzgün bir şekilde öylece oturuyordu. Ben de hocamızı üzgün görmeye alışkın değildim. Doğruca yanına gittim ve hocamı yanaklarından öptüm. Breams' baba gibi bir adamdı, ben de ona hep baba derdim. Ona döndüm Baba merak etme biz Bursa'yı eleyeceğiz 2 gol de ben atacağım, sen rahat ol,dedim. Bunun üzerine Breams bütün yöneticilere hitaben Ben artık rahatım, bundan sonra korkmam , çünkü Hami bana söz verdi, biz bu maçı alacağız diye duygusal bir konuşma yapmış. Ardından da Breams'ın duygusal konuşmasını dinleyen yöneticiler yanıma gelerek bana Hami hocamıza ne dedin ki, bu adamı duygulandırdın dediler.

Bursa'dan dönüşte ben ona tur sözü verdiğim için bu maçın ilk idmanının iptal etti. 2 gün sonra maça çıktığımızda Bursa'yı adeta dağıttık. Beraberlik golünü yememize rağmen hiç endişe ve korku taşamadık. Çünkü ne kadar gerekiyorsa o kadar atacaktık

Boyle bir zafer bekliyorum.

Ömer1967
21.08.2009, 13:59

aynen ben hiç sevmem fenerbahçe galatasarayı hatta avrupada bile farklı takımları desteklerdim fakat anladım ki bu sene uefa şampiyonu olsun fenerbaçe galatasaray, trabzon direk katılacaksa

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 14:00
Çeyrek finale kalınca....
gruplara kalınınca yeni liste veriliyor diye biliyorum yoksa yanlışmı biliyorum :S

titanic
21.08.2009, 14:02
Bombacı Hami o maçı anlattı
Trabzonspor'un Bursa'ya 3-0 hakem katliamı ile yenildiği ve rövanşı Avni Aker'de 5-1 kazandığı maçın kahramamlarından bombacı Hami konuşuyor.
Yıl 1991-92 Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener

Trabzonspor Türkiye Kupası final ilk tur maçında Bursa deplasmanında skandal hakem hatası yüzünden Bursaspor'a 3-0 yeniliyor. Rövanş Avni Aker'de oynanıyor. Ve Trabzonspor evindeki bu maçta bir tarih daha yazarak , Türkiye Kupasını müzesine getiriyor. Bursaspor'u 5-1 yenen Sadri Şener başkanlığındaki Trabzonspor mucize yaratarak dönemin spor bakanı Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz'ın elinden Türkiye Kupasını alıyor.

TARİH TEKERRÜR MÜ EDİYOR?

1991-92 futbol sezonunda Trabzonspor başkanı Mehmet Ali Yılmaz dönemin spor bakanı. Trabzonspor'un o dönem ki başkanı Sadri Şener .Trabzonspor o tarihte Türkiye kupası final maçında deplasmanda 3-0 mağlup olduğu Bursaspor'u Trabzon'da 5-1 mağlup ederek Spor bakanı Yılmaz'ın elinden Türkiye kupasını alıyor.

Şimdi 2008-2009 futbol sezonu. Spor bakanı yine Trabzonspor eski başkanlarından biri. Trabzonspor'un eski futbolcusu ve yöneticisi Başkanı Faruk Özak. Trabzon bu kez kupada değil ama ligde şampiyonluk adayları arasında. İlginç tesadüf Trabzonspor'un yine başkanı Sadri Şener. Acaba tarih bir kez daha tekerrür mi ediyor .

Trabzonspor ligde önünde 3 kritik maç kaldı, şampiyonluk yolunda 3 maçı kaldı, bordo mavili takım sahasında hafta sonu Bursaspor karşısına çıkacak. Bu maçı kazandığı taktirde şampiyonluk iddiası büyük oranda yükselecek. Ancak Trabzon'a Bursa galibiyeti yetmiyor, Sivasspor ve Beşiktaş'ında puan kaybetmeleri gerekecek.,

Trabzonspor 91-92 yılında Sadri Şener'in Spor Bakanı Mehmet Ali Yılmaz'ın elinden aldığı Türkiye kupası, bu sezon Trabzonspor şampiyon olduğu taktir de yine bir Trabzonlu Spor Bakanı Faruk Özak'ın elinden alır mı?

İşte bu önemli maç öncesi 91 yılında Bursaspor'u 3-0'dan rövanşta 5-1 yenerek, galibiyet golleri ile katkı yapan ve Trabzon'un Türkiye kupasını almasını sağlayan Maçın kahramanları konuşuyor.

BOMBACI HAMİ MANDIRALI TRABZONSPOR'UN O MAÇINI ANLATTI

İşte Bombacı Hami ile 1991 yılına gidiyoruz.

TRABZONSPOR OLARAK MUCİZEYİ GERÇEKLEŞTİRDİK

İlk maçımızda 3-0 yenilmiştik. Futbolda mucize derler ya biz onu yarattık. Bunu ekip olarak başardık. Biz Bursaspor'dan bir gol yiyeceğiz dedik, bir gol yedik. Birbirine inanan ve birbirini sahiplenen ve her türlü baskıya rağmen birbirini koruyan ekipdik. Bu ekip ruhunu da sahaya yansıtarak maçı kazandık. Çok güzel bir maç oldu ve sonunda da kupa vardı. Bu daha da anlamlıydı
BAŞKAN SADRİ ŞENER'E BURSA'YI YENECEĞİMİZİ SÖYLEDİM

Bursa'dan Trabzon'a dönüşümüzde başkanımız Sadri Şener Bursa'yı Avni Aker'de yenemeyiz ,tur atlamayız diye düşünüyordu. Ben de ona Trabzon'da Avni Aker'de dağıtırız. Siz endişelenmeyen başkanım biz onları eleyeceğiz dedim.

HOCAMIZ BREMS'E BURSA'YI YENECEĞİMİZİN SÖZÜNÜ VERDİM

Yemeğe gittik, hocamız Urbain Breams üzgün bir şekilde öylece oturuyordu. Ben de hocamızı üzgün görmeye alışkın değildim. Doğruca yanına gittim ve hocamı yanaklarından öptüm. Breams' baba gibi bir adamdı, ben de ona hep baba derdim. Ona döndüm Baba merak etme biz Bursa'yı eleyeceğiz 2 gol de ben atacağım, sen rahat ol,dedim. Bunun üzerine Breams bütün yöneticilere hitaben Ben artık rahatım, bundan sonra korkmam , çünkü Hami bana söz verdi, biz bu maçı alacağız diye duygusal bir konuşma yapmış. Ardından da Breams'ın duygusal konuşmasını dinleyen yöneticiler yanıma gelerek bana Hami hocamıza ne dedin ki, bu adamı duygulandırdın dediler.

Bursa'dan dönüşte ben ona tur sözü verdiğim için bu maçın ilk idmanının iptal etti. 2 gün sonra maça çıktığımızda Bursa'yı adeta dağıttık. Beraberlik golünü yememize rağmen hiç endişe ve korku taşamadık. Çünkü ne kadar gerekiyorsa o kadar atacaktık

Boyle bir zafer bekliyorum.
Böyle bir zafer çok güzel olur,takıma canlılık getirir sonrası için,Başkan aynı başkan ama Hami gibi bir adam gerekli

Alp Yavuz 13
ben bir zafer olacağını eminim HAYDİ FIRTINAM

Alp Yavuz 13
Aslında motive için bizim futbolcular la fatih terim bi konuşsa kesin alırız maçı

Atakan
21.08.2009, 14:03
Listeyle alakası yok.Lugano'yu nasıl verdi Fener.

Erdem Koltuk
şuan ki verilen listeler gruplar için.Gruplardan çıkınca listeler yenilenecek.Yani şimdi Gagnic i alsak gruplarda oynatamayız:)

OYılmaz
Haydi arkadaşlar sonuna kadar destek daha elenmedik zoru başaracağız inanıyorum rövanş maçında ilk dakikalarda 1 gol bulursak özgüvenimiz yerine gelip hırsla bastıracağız her şey bitmedi ilk yarı iyiydik 2.yarı dağıldık toparlanamadık bunlar bize tecrübe olsun 90 dakika savaşın inanıyoruz

Mehmet Zeki
Böyle bir zafer çok güzel olur,takıma canlılık getirir sonrası için,Başkan aynı başkan ama Hami gibi bir adam gerekli

Bombaci Ceyhun?

Adnankazaz
21.08.2009, 14:04
bu kadar kötü bir trabzonspor olamaz

ozturk
21.08.2009, 14:05
bir hafta da 91 deki bursa maçıyla avunuruz artık:)

real_rock
Trabzon kalsa kalsa süper lige kalır...

Erdem Koltuk
Listeyle alakası yok.Lugano'yu nasıl verdi Fener.

Ne ile alaksı var?Lugano fenerbahçenin sözleşmeli oyuncusu iken listeleri verdiler.Başka bir takımla Avrupa maçına çıksa o da oynayamazdı

titanic
21.08.2009, 14:06
Bombaci Ceyhun?
Yok öyle değil,zaten Ceyhun hiçbir zaman bir Hami olamaz da,zaferin Hami nin şutlarıyla değil,Hami nin hocasını bile motive edişiyle ilgisi var

Alp Yavuz 13
şuan ki verilen listeler gruplar için.Gruplardan çıkınca listeler yenilenecek.Yani şimdi Gagnic i alsak gruplarda oynatamayız:)
biz yinede alalım bize karşı oynamasından iyidir :D :D

Varlıbaş61
daha hangi skorların bizi tura taşıyacağını bile bilmiyoruz yaaa...
3-0 en net olanı
illa iki farklı olsun diyorsanız 4-2,5-3,6-4 vb...
aslında hesaba da gerek yok yani...
nasılsa orda da yenileceğiz gibi...

stichus
21.08.2009, 14:07
üzücü bir sonuç almış olmanın ötesinde bir moral bozgunuyla cebelleşiyoruz..
bana göre üçüncü golü yeme sebebimiz de budur, moralimizin yıkılmış olması..
oyuncularımız yetenekli değil diyemeyiz ama doğrusu çok kibarlar.. maça asılan bir tek engini gördüm ben.. colman cale gibi salon beyefendisi arkadaşlarla olağanüstü atletik yarısı zenci neredeyse dört metre adamlarla mücadele zor oluyor..
mücadele edenimiz de serkan gibi diğer özelliklerinden mahrum olayın..
tüm yönetimler iyi niyetle takımın başarısı için mücadele ederler buna inanıyorum..
yönetim inşaallah şu aralar gaza gelip forvet işine girmez, zira bu büyük kayıp olur..
bizim avrupada şen şakrak seyirciye ihtiyacımız var..
o seyirci için de girenin çıkanın yıldız olduğu bir takım güzel stad para falan..
yok aslında, asılsın maçlara genç çocuklar, biz yine şen şakrak izleriz maçları..
gide gide duvara dayandık daha yolun başında, daha fazla para harcamadan hocaya da inanıyorsak bu çocukları destekleyelim derim ben..
ne olacaksa oldu neredeyse..
bari uşaklarun gözleri gülsun la!
:)

Hürgün Aygün
21.08.2009, 14:07
maçtan önce lucio31 ile dalga geçiyorduk bi de maçtan sonra foruma gel diye

Erdem Koltuk
21.08.2009, 14:08
biz yinede alalım bize karşı oynamasından iyidir :D :D

o imkansız ama Tayfun'u bedelsiz onlara verebilirsek o mantıklı:)

titanic
Haydi arkadaşlar sonuna kadar destek daha elenmedik zoru başaracağız inanıyorum rövanş maçında ilk dakikalarda 1 gol bulursak özgüvenimiz yerine gelip hırsla bastıracağız her şey bitmedi ilk yarı iyiydik 2.yarı dağıldık toparlanamadık bunlar bize tecrübe olsun 90 dakika savaşın inanıyoruz
İlk yarıdaki o adamlar ikinci yarı nereye kayboldular hala anlamış değilim

ozturk
MESAJI ALDIK, FUTBOLCULAR RAHAT OLSUN!

21 Ağustos 2009 Cuma 13:53

Trabzonspor’u yönetenler, yönetmeye çalışanlar, kendilerini kurdukları dünyadan kurtarıp da biraz taraftarın sesine kulak verseler ne olur?

Ama yok! Bu devirde 3 maymunu oynamak en doğrusudur.

Görmedim, duymadım, bilmiyorum…

Lig şampiyonluğunda hedefimiz vardı. Ama daha ligin ikinci haftasında şampiyonluk adayları belli oldu. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş. Trabzonspor ise bu kadro yapısıyla, bu oyun anlayışıyla ancak ilk 5’in içerisinde olur.

Avrupa Ligi’nde oynayacaktık, başlamadan bitti.

Yolun başında konulan hedeflerden tek tek uzaklaşıldı.

Hayaller, hedefler, bu sıcak ağustos ayında bir kağıt parçası gibi buruşturulup çöpe atıldı.
Tüm bunlardan uzaklaşmak birilerinin hoşuna gidebilir ancak onları zaten biz tanıyoruz. Trabzonspor’un başarısız olması için dua eden tayfa onlar… Trabzonspor’a ihanet eden tayfa onlar… “Ben varsam varım, yoksam yansın samanlık” mantığını güden tayfa onlar…

Bugünün Trabzonspor’unu gördükçe yüreğim sızlıyor…
Rahmetli kaptan Dozer Cemil ve ebediyete göç etmiş Trabzonsporlu futbolcuların kemikleri sızlıyor… Hami’nin, Hamdi’nin, Kemal’in, Gökdeniz’in ve Fatih Tekke’nin vicdanı sızlıyor. Taraftarın içi sızlıyor…

Trabzonspor’u yönetenlerin hali nedir bir onu bilmiyorum ama eminim çok üzgündürler!

Peki ya futbolcular…
Dün akşamki maçın bir bölümünde yağmur yağmaya başladı. Taraftarlarımız hep bir ağızdan, “beraber yürüdük biz bu yollarda, şimdi sıra geldi şampiyonluğa “şarkısını söylemeye başladı. Ancak sahadaki 11 Trabzonsporlu futbolcu o sözlere karşılık olarak bu sezon hiçbir kulvarda beraber yürümeyeceklerinin şimdiden mesajını verdi.

Mesaj alınmıştır beyler, siz rahatınıza bakın. Unutmayın futbolcular gelip geçici Trabzonspor ebedidir. Sakın bunu aklınızdan çıkarmayın

ahmet çağlar yıldırım..

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 14:09
ya arkdaşlar alıcaz bu maçı ZORU BAŞARMAK BÜYÜK BİR KEYİFDİR KOLAY DEĞİL TABİ Kİ DE AMA ALLAH'IN İZNİYLE BAŞARICAZ

TAHSİN 61
21.08.2009, 14:09
Trabzonspor ligde şampiyon olamaz. Avrupa'da başarılı olamaz kimse kendini avutmasın kandırmasın 20 senede geçse biz yine şampiyon olamayız. Ha biz nabıyoruz takımımızı destekliyoruz yensede yenilsede gurur duyuyoruz, elimizden geldiğince bişeler yapmaya çalışıyoruz. Ne bu oyuncular nede bir başka oyuncu kadrosu Trabzonspor Ligde başarılı olamaz. Ligde şampiyonluk dışında hiç sonucu başarı saymıyorum.

Yensende yenilsende taraftarın senle , üzüntüne sevincinde seninle birlikte hesabı..

Hürgün Aygün
21.08.2009, 14:10
Ya uff yattara da tam sakatlancak zamani bulmuŞ dÜn olsaydi kesİn alirdik maÇi

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 14:10
o imkansız ama Tayfun'u bedelsiz onlara verebilirsek o mantıklı:)
Öyle diyoruz ama tayfunun keşke o röveşatası gol olsayddı

BAHADIR33
21.08.2009, 14:11
Ya uff yattara da tam sakatlancak zamani bulmuŞ dÜn olsaydi kesİn alirdik maÇi
yattara dün oynasaydı kesin kırmızı görürdü. adam boğa gibi. önemli maçlarda kırmızıya dayanamıyor.

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 14:12
Trabzonspor ligde şampiyon olamaz. Avrupa'da başarılı olamaz kimse kendini avutmasın kandırmasın 20 senede geçse biz yine şampiyon olamayız. Ha biz nabıyoruz takımımızı destekliyoruz yensede yenilsede gurur duyuyoruz, elimizden geldiğince bişeler yapmaya çalışıyoruz. Ne bu oyuncular nede bir başka oyuncu kadrosu Trabzonspor Ligde başarılı olamaz. Ligde şampiyonluk dışında hiç sonucu başarı saymıyorum.

Yensende yenilsende taraftarın senle , üzüntüne sevincinde seninle birlikte hesabı..
ya arkadaşım anlıyorum seni moralin bozuk birde şunu düşün eğer 3-1 biz yenseydik biz şampiyon olamayız bir şey yapamayız diyecekmsiin veyahut elediğimiz takdirde yine aynı şeyi diyebilecekmisin

ibrahim ŞEN
Ikıncı macta kesın oynamalı yattara bol bol ortaya ıhtıyacımız olcak adamların yuksek toplarda zaafları var..

Oğuz ZEYTİN
MESAJI ALDIK, FUTBOLCULAR RAHAT OLSUN!

21 Ağustos 2009 Cuma 13:53

Trabzonspor’u yönetenler, yönetmeye çalışanlar, kendilerini kurdukları dünyadan kurtarıp da biraz taraftarın sesine kulak verseler ne olur?

Ama yok! Bu devirde 3 maymunu oynamak en doğrusudur.

Görmedim, duymadım, bilmiyorum…

Lig şampiyonluğunda hedefimiz vardı. Ama daha ligin ikinci haftasında şampiyonluk adayları belli oldu. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş. Trabzonspor ise bu kadro yapısıyla, bu oyun anlayışıyla ancak ilk 5’in içerisinde olur.

Avrupa Ligi’nde oynayacaktık, başlamadan bitti.

Yolun başında konulan hedeflerden tek tek uzaklaşıldı.

Hayaller, hedefler, bu sıcak ağustos ayında bir kağıt parçası gibi buruşturulup çöpe atıldı.
Tüm bunlardan uzaklaşmak birilerinin hoşuna gidebilir ancak onları zaten biz tanıyoruz. Trabzonspor’un başarısız olması için dua eden tayfa onlar… Trabzonspor’a ihanet eden tayfa onlar… “Ben varsam varım, yoksam yansın samanlık” mantığını güden tayfa onlar…

Bugünün Trabzonspor’unu gördükçe yüreğim sızlıyor…
Rahmetli kaptan Dozer Cemil ve ebediyete göç etmiş Trabzonsporlu futbolcuların kemikleri sızlıyor… Hami’nin, Hamdi’nin, Kemal’in, Gökdeniz’in ve Fatih Tekke’nin vicdanı sızlıyor. Taraftarın içi sızlıyor…

Trabzonspor’u yönetenlerin hali nedir bir onu bilmiyorum ama eminim çok üzgündürler!

Peki ya futbolcular…
Dün akşamki maçın bir bölümünde yağmur yağmaya başladı. Taraftarlarımız hep bir ağızdan, “beraber yürüdük biz bu yollarda, şimdi sıra geldi şampiyonluğa “şarkısını söylemeye başladı. Ancak sahadaki 11 Trabzonsporlu futbolcu o sözlere karşılık olarak bu sezon hiçbir kulvarda beraber yürümeyeceklerinin şimdiden mesajını verdi.

Mesaj alınmıştır beyler, siz rahatınıza bakın. Unutmayın futbolcular gelip geçici Trabzonspor ebedidir. Sakın bunu aklınızdan çıkarmayın

ahmet çağlar yıldırım..

Yolun başında hedeflerden nasıl uzaklaşılıyor?

Böyle bir yılgınlık olabilir mi?

Gitmeyelim mi maçlara?

İzlemeyelim mi?

Biraz sakin olun Allah aşkına...

Hayaller yitirilir mi? Bu kadar kolay mı!!!

EyüpKILIÇ61
21.08.2009, 14:13
İlk yarıda bulduğumuz sayısız gol pozisyonundan sonra şu takıma göz göre göre eleniyor olmak acı veriyor insana :(

Punisher-61
deplasmanda bunlari yenemeyiz adamlar kalemize her gelmelerinde tehlikeli geldi..fransada bize 3 tane cakarlar eve yollarlar

Hürgün Aygün

abi biz napalım elanolu keitalı kewellı ardalı gs santoslu alexli emreli fb arasından 2. olursak başarı olmazmı

ertuuu
21.08.2009, 14:14
ya arkdaşlar alıcaz bu maçı ZORU BAŞARMAK BÜYÜK BİR KEYİFDİR KOLAY DEĞİL TABİ Kİ DE AMA ALLAH'IN İZNİYLE BAŞARICAZ

bu takım mı yapacak o işi? hani keşke olsa da ben rezil olsam...
maç 1-2 olmuş son dakikalar defans cale-selçuk'a emanet.
engin-colman oynamıyor.
zor abiler zor...

Travelair
http://www.izlesene.com/video/sinema-nefes-filminden-uyursan-olursun/1086939

18 yaşından küçükler izlemesin lütfen

titanic
Ikıncı macta kesın oynamalı yattara bol bol ortaya ıhtıyacımız olcak adamların yuksek toplarda zaafları var..
İnşallah oynayıp dağıtacak rakiibi

Gordon Freeman
21.08.2009, 14:15

adamların zaafı olsa ne olur ki.bızım forvetimsiler kafa vurmayı bılıyor mu.yada gelen ortaya ayakla dokunmayı.

Mert Oğuzlu61
21.08.2009, 14:17
maçtan önce ya biz fark atacağız yada onlar demiştim, biz ilk yarı bulduklarımızı cömertçe harcadık ama adamlar 4-5 pozisyon buldu 3 ü gol oldu 1 i direkte patladı... avrupa kupaları maçında altın kural şudur, bulduğunu atacaksın..!

Alp Yavuz 13
İlk yarıda bulduğumuz sayısız gol pozisyonundan sonra şu takıma göz göre göre eleniyor olmak acı veriyor insana :(
eyüp abi eğer ilk yarıdaki oyunu orda 90 dk taşırsak yenicez ve eleyeceğiz

spormania

inan bana adamların defansı bizden kötü..bizim eksikliğimiz topu orta sahadan kalenin önüne indirememek...ilk yarı çok açık verdiler fakat ikinci yarı çok iyi bir taktikle çıktı sahaya toulousse..Diyarbakırspor taktiği...

eğer topu rakibin ceza sahasına yakın yüzümüz kaleye dönük alabilecek ataklar gerçekleştirebilirsek ki ben bunu yapabileceğimize inanıyorum 4-2 lik skorla biz bu turu geçeriz...

Birtan Karaman
21.08.2009, 14:19
Bence 3-4 Maç Kötü Sonuç Alırsak Broos'un Koltuğu Sallanır ..

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 14:19
bu takım mı yapacak o işi? hani keşke olsa da ben rezil olsam...
maç 1-2 olmuş son dakikalar defans cale-selçuk'a emanet.
engin-colman oynamıyor.
zor abiler zor...
Cale ile selçuğa neden emanet saldırıyorlar o sırada da olur böyle şeyler ama orada daha dikkatli olup eleyeceğiz İNŞALLAH

AYYILDIZ
21.08.2009, 14:20
http://www.izlesene.com/video/sinema-nefes-filminden-uyursan-olursun/1086939

Aynen Trabzonspor'u anlatıyor.Kahramanca savaşıp ölmedik,uyuduk diye öldük.Futbolculara bu videoyu izletmek lazım.

winner
21.08.2009, 14:21
Bence 3-4 Maç Kötü Sonuç Alırsak Broos'un Koltuğu Sallanır ..

Ben o kadar iyimser değilim.Camiayı birazcık tanıyorsam milli maç arasına kadar olan iki maç Manisa ve Bursa maçlarındaki olası puan kayıpları halinde Broos gider....

ertuuu
21.08.2009, 14:22
inan bana adamların defansı bizden kötü..bizim eksikliğimiz topu orta sahadan kalenin önüne indirememek...ilk yarı çok açık verdiler fakat ikinci yarı çok iyi bir taktikle çıktı sahaya toulousse..Diyarbakırspor taktiği...

eğer topu rakibin ceza sahasına yakın yüzümüz kaleye dönük alabilecek ataklar gerçekleştirebilirsek ki ben bunu yapabileceğimize inanıyorum 4-2 lik skorla biz bu turu geçeriz...

bana bunu yapacak adam söylermisin bizim kadrodan.
engin yok Allaha şükürler olsun ki yok.
colman keyfi gelirse 1-2 pozisyon hazırlar. gol olurmu bilinmez.
selçuk belki?
alanzinho ayakta kalabilirse.
gabriç yok.
yattara şüpheli?
geri kalan zafer yelen-ceyhun-tjikuzu...

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 14:22
Ben o kadar iyimsert değilim.Camiayı birazcık tanıyorsam Milli maç arasına kadar olan üç maç Manisa,Bursa,Belediye maçlarındaki olası puan kayıpları halinde Broos gider....
öyle bir şey kesinlikle mümkün değil

winner
21.08.2009, 14:23
öyle bir şey kesinlikle mümkün değil

Bakınız Lazaroni...

Emo91
21.08.2009, 14:24
trabzonspor taraftari ilk bi kendine ceki düzen vermelidir!

taraftariz diye gezinenler, takima zarardan baska hicbirsey vermiyor!

yönetici, teknik heyet, futbolcu dururken bizim taraftar burnunu herseye sokuyor!
herseyi biliyorum diyip, herseye karisiyor!

SIMDI GIDIN FATIH TEKKE YI TRANSFER EDIN!!!!
yaziklar olsun fatih tekkeyede, sizin gibi taraftarada!!!!

is_mail61
21.08.2009, 14:25
alah aşıkına colman böyle oynıcaksa hiçbi maçta oynamasın ben teknik direktör olsam vallahi buna sabredemezdim sahaya girer dalardım heralde bukadar vurdum duymazlık olmaz tek topda yoktu nezman tjikuzu çıktı opzaman sorumluluk aldı ondada bişi yapamadı zafer yelende eminim bukadar oynar bence satılmalı istikrarı yok

esra61
21.08.2009, 14:26
ark akşamki maçı izleyemedim sonucu duyduğum anda inanamadm ve şok old.resmen.bn galibiyet beklerken yenilgi oldu.ama herşeyde bi hayır vardır.inanır ve güvenirsek sonuca ULAŞIRIZ..
ŞİMDİ FRANSADA MAÇ SONUCU NASIL OLMALIKİ TURU ATLAYABİLELİM:???

sehzade_61_
İstanbul takımlarının kombine pazarlama stratejilerini kaynak göstererek aktarabilirim.
Hangi taraftar gruplarının stadın hangi bölümlerinde kombine sahip olabileceği...
Diğer taraftarlara verilecek yerler...
Fiyatlandırmalar...
Kampanyalar...

Asıl nokta bundan sonrası:
Stada gelen taraftarın verdiği DESTEK!!!
Biz hiç olmazsa burada onlardan aşağı kalmayalım, bunu istemek stadda yanındaki adamın da bağırmasını alkışlamasını istemek mi suç?

Diyarbakır maçında da dün akşamda yanımda süt dökmüş kedi gibi oturan genç yaşlı adamları görünce çıldırdım...

Yok mu sizin etrafınızda bunlardan_!?

Gelmiyor mu içinizden sizin desteğinizi arkasında isteyen ruhlu 11 saldıran adamı izlemek...

Belki yorgunlar, işte o noktada biz girmeyecek miyiz devreye!!!

Arkama dönüp haydi hep beraber ayağa kalkalım bağıralım diyince önden iri yarı bir "büyük taraftar (!)" -sadece cüssece- sus lan sana mı kaldı diyor?

Sen de bağır kardeşim deyince tribünde kendi karizmasına atılmış çizik gibi hissediyor benim takımıma yenilse de sahip çıkmamı...

İşte bu yüzden yönetim, hoca, umut tayfun değil benim derdim

BU LEŞ KARGALARI!!!

BİZ SENELERCE AVNİ AKER'DE DİKİLDİK BUNLARIN KARŞISINA SUSMADIK!

ANADOLU LİSELİYİZ DİYE EZİK SANIP SUSARIZ SANDILAR, YILMADIK! ARADAN SENELER GEÇTİ AYNI ADAMLAR KIYIYORLAR TRABZONSPOR'UMA...

BU ÇAĞRIM, YUKARIDAKİLERİ YAŞAMIŞ OLANLARA (((YAŞAMAMIŞ OLANLAR DA BÜYÜK İHTİMALLE BU "ABİ"LERİN KARDEŞLERİDİR...)))

Trabzonsporu karşılıksız sevenlerdenim...19 yaşıma geldim bir şampiyonlugunu dahi gormedigim Trabzonspora hep destek oldum ölene kadar da olacam inşallah...Trabzonsporun bir çok sıkıntısı var bence bunlardan en onemlisi de taraftar sıkıntısı...Trabzonspora yakışan Taraftar grubu ne yazık ki Trabzonda yok...Butun gruplar ben Trabzonun en prestijli grubuyum dedirttirme derdine duşmuş Trabzonu dusunerek tezahurat eden yok grubu için tezahurat eden var...

Şu bir gerçek ki 12. adamın etkisi futbolcular için tartışılmaz bir gerçektir...takımımız ligin diger takımlarına gore ust seviyede kadroya sahip... şimdi bizim yapmamız gereken 12. adam olarak (gerçek TRABZONSPOR taraftarı olarak )kulübümüz futbolcularına kupayı ne kadar cok istedigimizi stadyumda haykırmak...bu nedenle BUTUN TRABZONspor gruplarına çagrım silkenin kendinize gelin bu takım sampiyon olacaksa TRABZONSPOR taraftarı sayesinde olacak...Sampiyon olabilmemiz için butun stadyumun hep bir agızadan inanarak ŞAMPİYON TRABZON diyebilmeliyiz zaten bunu başardıgımız gun şampiyonuz demektir...

Alp Yavuz 13
Bakınız Lazaroni...
lazaroni geldiğinde belliydi ama tamam bross geldiğinde de çoğunluk biraz somurttu ama sonuçta oynattığı futbol güzel futbol hadi dediğin gibi puan kayıbı olsa başkanımız bunu yapacak kadar cahil değil yollayamaz yollamaz

AYYILDIZ
trabzonspor taraftari ilk bi kendine ceki düzen vermelidir!

taraftariz diye gezinenler, takima zarardan baska hicbirsey vermiyor!

yönetici, teknik heyet, futbolcu dururken bizim taraftar burnunu herseye sokuyor!
herseyi biliyorum diyip, herseye karisiyor!

SIMDI GIDIN FATIH TEKKE YI TRANSFER EDIN!!!!
yaziklar olsun fatih tekkeyede, sizin gibi taraftarada!!!!

Ne alakası var bu olayın Fatih Tekke'yle.Adam geldi sana evinde 3 attı sorumlusu Fatih Tekke oldu.Ziya geldi toplama takımla devirdi sorumlusu taraftar oldu.Takım takım değilse taraftar ne yapsın.

spormania
21.08.2009, 14:27
bana bunu yapacak adam söylermisin bizim kadrodan.
engin yok Allaha şükürler olsun ki yok.
colman keyfi gelirse 1-2 pozisyon hazırlar. gol olurmu bilinmez.
selçuk belki?
alanzinho ayakta kalabilirse.
gabriç yok.
yattara şüpheli?
geri kalan zafer yelen-ceyhun-tjikuzu...

olacak ertuu olacak..nasıl olacak bilmiyorum ama olacak işte...
ben inanıyorum neden bilmiyorum ama içimde gerçekten büyük bir zafer alacağımız yönünde bir kıpırtı var...

Alp Yavuz 13
21.08.2009, 14:27
Trabzonsporu karşılıksız sevenlerdenim...19 yaşıma geldim bir şampiyonlugunu dahi gormedigim Trabzonspora hep destek oldum ölene kadar da olacam inşallah...Trabzonsporun bir çok sıkıntısı var bence bunlardan en onemlisi de taraftar sıkıntısı...Trabzonspora yakışan Taraftar grubu ne yazık ki Trabzonda yok...Butun gruplar ben Trabzonun en prestijli grubuyum dedirttirme derdine duşmuş Trabzonu dusunerek tezahurat eden yok grubu için tezahurat eden var...

Şu bir gerçek ki 12. adamın etkisi futbolcular için tartışılmaz bir gerçektir...takımımız ligin diger takımlarına gore ust seviyede kadroya sahip... şimdi bizim yapmamız gereken 12. adam olarak (gerçek TRABZONSPOR taraftarı olarak )kulübümüz futbolcularına kupayı ne kadar cok istedigimizi stadyumda haykırmak...bu nedenle BUTUN TRABZONspor gruplarına çagrım silkenin kendinize gelin bu takım sampiyon olacaksa TRABZONSPOR taraftarı sayesinde olacak...Sampiyon olabilmemiz için butun stadyumun hep bir agızadan inanarak ŞAMPİYON TRABZON diyebilmeliyiz zaten bunu başardıgımız gun şampiyonuz demektir...

ben hep şunu isterim stad yıkılım yeniden yapılırken 1 yıl istanbulda oynansın maçlar o zaman görün taraftar

GERONIMO35
21.08.2009, 14:28
yine bana hüsran yine bana hasret var

Murat Keçeci
fransadaki maçta 3 gol gerekiyorsa giray-ceyhun-gökhan-umut-alanzınho beşlisinin sahada olması gerek orada organize atak olarak 3 gol atmamız imkansız araya bir iki duran top golüde sığdırmamız gerek duran toplardan gol atma şansımız ne kadarsa turu geçme şansımızda okadar ayrıca rakibin de üçe bir ikiye bir yakalıyacağı pozisyonları da dışarı atmalarını bekliyeceğiz.

BAHADIR33
sadri başkanın telefonunu bilen var mı? ramazanını kutlayayım bi. ama sms göndereceğim :)

winner
21.08.2009, 14:29
lazaroni geldiğinde belliydi ama tamam bross geldiğinde de çoğunluk biraz somurttu ama sonuçta oynattığı futbol güzel futbol hadi dediğin gibi puan kayıbı olsa başkanımız bunu yapacak kadar cahil değil yollayamaz yollamaz

İki maç sıfır ya da 1 puan olursa yeni teknik direktör Ünal Karaman olur.

karaman6106
21.08.2009, 14:30
engine ceza. tayfuna ilk 11. tayfun-şener tonyalımıdı???????????!!!!!!!!!!!!!

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 14:30
ne alakası var bu olayın fatih tekke'yle.adam geldi sana evinde 3 attı sorumlusu fatih tekke oldu.ziya geldi toplama takımla devirdi sorumlusu taraftar oldu.takım takım değilse taraftar ne yapsın.

destek olsun yeter!

ertuuu
21.08.2009, 14:32
olacak ertuu olacak..nasıl olacak bilmiyorum ama olacak işte...
ben inanıyorum neden bilmiyorum ama içimde gerçekten büyük bir zafer alacağımız yönünde bir kıpırtı var...

inş olsun ben rezil olayım kaç defa dedim.
bir hafta önceye kadar bemde pembe tablo çizenlerdendim.
hatta 1 aydan uzun zaman önce imzama 74 puan yoplayıp şampiyon olacağımızı yazmıştım halen duruyor.
ben ne umut kaldı ne güven...

Mehmet Zeki
21.08.2009, 14:32
Trabzonspor'da kriz masası kuruldu!

Trabzonspor Yönetim Kurulu, Diyarbakspor ve Toulouse mağlubiyetlerinin perde arkasındaki nedenlerini araştırmaya başladı.

Yönetim Kurulu, Sportif Direktör Ünal Kahraman ve Teknik Direktör Hugo Broos'un bir araya geleceği toplantıda arka arkaya alınan şok yenilgilerin nedenlerini tartışılacak ve çözüm yollarını arayacak.

Sivasspor galibiyeti ile sezona güzel bir başlangıç yapan Trabzonspor, Diyarbakırspor ve Toulouse mağlubiyetleri ile adeta yıkıldı. Bordo-mavili camiadaki günlük-güneşlik hava yerini karabulutlara bıraktı. Hafta sonu Manisaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener ve yönetim kurulu takım üzerindeki karabulutları dağıtmaya çalışıyor. Üst üste alınan şok yenilgilerle hayal kırıklığı yaşayan Trabzonspor'da yönetim kurulu beklenmedik mağlubiyetlerle ilgili olarak Hugo Broos'un raporunu isteyecek. Radikal kararlar alması beklenen yönetimin, yaşamlarına dikkat etmeyen bazı oyuncuların ikaz edeceği belirtiliyor.

Oynanacak olan rövanş maçında tur şansını mucizelere bırakan Trabzonspor'da yönetim kurulu eleştirilerin odağında bulunuyor. Özellikle forvet mevkiine transfer yapmamasından dolayı eleştirilen yönetim kurulu bütün okları üzerine çekmiş durumda.

Bordo-mavili kulübe geldiği günden beri ilgi odağı olan Hugo Broos, Diyarbakırspor ve Toulouse maçlarından sonra yaptığı tercihler nedeniyle eleştirilmeye başlandı.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, oynanan karşılaşmadan sonra stadyumu sinirli bir şekilde terk ederken Şener'in oldukça moralsiz olduğu gözlendi. Ekonomik anlamda sıkıntılı günler geçiren Bordo-mavili kulübün hayata geçirdiği projelerin alınan kötü saha sonuçları nedeniyle yavaş gitmesi de Şener'i düşündürüyor.

kivancpehlivan
21.08.2009, 14:34
arkadaşlar yıllardır tartışılıyor sadece aynı skor uzatmaya götürür! öğrenelim artık.

3-0 , 4-2, 5-3 bize tur attırır. geçmiş ola!!!

Atakan
Ne ile alaksı var?Lugano fenerbahçenin sözleşmeli oyuncusu iken listeleri verdiler.Başka bir takımla Avrupa maçına çıksa o da oynayamazdı

Bilmediğinin göstergesi olmuş bu cevap.Fb listeyi salı günü gönderdi.(Pazartesi olabilir.Bu hafta yani.)

GERONIMO35
bizim tarftarda hiç hakem baskısı yok adam abuk sabuk kararlar veriyor bazen statdan bir iki ıslık yada tv de biz öyle duyuyoruz bir kaç doğru yada yanlış kararda stadı inletmeliki hakem düdüğünü çalrken birdaha düşünsün.
bir gol yiyoruz takım birden abondone oluyor bende bunu anlayamıyorum diyarbakır maçındada aynısı oldu bnlar nasıl profesyonel oyuncu yok taraftar baskısıymış vs tarfatardan kimse etkilenmiyor sadece bizim futbolcularmı etkileniyor transfer sezonunda herkes profesyonel oluıyor ama.

siz iyi oynayın bu taraftar sizi göklere çıkartır Buarada tabikide en ufak şeyde dümdüz giden küfür eden taraftarda istemiyoruz tabiki

akşam bu gagnic i kim tutuyordu yada bu adamı serbestmi bırakmış bizim hoc onuda anlayamadım

Emo91
21.08.2009, 14:35
Ne alakası var bu olayın Fatih Tekke'yle.Adam geldi sana evinde 3 attı sorumlusu Fatih Tekke oldu.Ziya geldi toplama takımla devirdi sorumlusu taraftar oldu.Takım takım değilse taraftar ne yapsın.

benim kizdigim sey, bu tarafdarin her maglubiyette dünyanin sonu geldi sanmasi!!
yendigimiz zamanda havalara ucuyor herkez!
bu böyle oldugu zaman, bizden hic bir sey olmaz, olamaz!

Muhammed
Oyuncularda güvensizlik var. Agresif oynamıyorlar. İnanarak saldırmıyorlar.

BAHADIR33
Trabzonspor'da kriz masası kuruldu!

Trabzonspor Yönetim Kurulu, Diyarbakspor ve Toulouse mağlubiyetlerinin perde arkasındaki nedenlerini araştırmaya başladı.

Yönetim Kurulu, Sportif Direktör Ünal Kahraman ve Teknik Direktör Hugo Broos'un bir araya geleceği toplantıda arka arkaya alınan şok yenilgilerin nedenlerini tartışılacak ve çözüm yollarını arayacak.

Sivasspor galibiyeti ile sezona güzel bir başlangıç yapan Trabzonspor, Diyarbakırspor ve Toulouse mağlubiyetleri ile adeta yıkıldı. Bordo-mavili camiadaki günlük-güneşlik hava yerini karabulutlara bıraktı. Hafta sonu Manisaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener ve yönetim kurulu takım üzerindeki karabulutları dağıtmaya çalışıyor. Üst üste alınan şok yenilgilerle hayal kırıklığı yaşayan Trabzonspor'da yönetim kurulu beklenmedik mağlubiyetlerle ilgili olarak Hugo Broos'un raporunu isteyecek. Radikal kararlar alması beklenen yönetimin, yaşamlarına dikkat etmeyen bazı oyuncuların ikaz edeceği belirtiliyor.

Oynanacak olan rövanş maçında tur şansını mucizelere bırakan Trabzonspor'da yönetim kurulu eleştirilerin odağında bulunuyor. Özellikle forvet mevkiine transfer yapmamasından dolayı eleştirilen yönetim kurulu bütün okları üzerine çekmiş durumda.

Bordo-mavili kulübe geldiği günden beri ilgi odağı olan Hugo Broos, Diyarbakırspor ve Toulouse maçlarından sonra yaptığı tercihler nedeniyle eleştirilmeye başlandı.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, oynanan karşılaşmadan sonra stadyumu sinirli bir şekilde terk ederken Şener'in oldukça moralsiz olduğu gözlendi. Ekonomik anlamda sıkıntılı günler geçiren Bordo-mavili kulübün hayata geçirdiği projelerin alınan kötü saha sonuçları nedeniyle yavaş gitmesi de Şener'i düşündürüyor.

tamam işte tam da başarısızlığımızı bekleyen medyanın istediği pozisyon. vurun ha vurun.. bize düşen takıma destek olmaktır ağalar. fatih tekke için yürüyüş yapacağımıza destek yürüyüşü yapalım. kol kırılsın yen içinde kalsın.

mhayri
Her sezon başı yaşadığımız travmalardan biri daha...
Bu seferki çok erken oldu...
Saneye bu zamanlar travmasız sezona başlamak dileğiyle...
Seneye kesin şampiyonuz Avrupa liginde yarı final oynarız kesin...

winner
21.08.2009, 14:36
Sen yine iyisin ben 30'uma geldim göremedim...

sehzade_61_ tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2575914#post2575914)

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 14:39
bizim tarftarda hiç hakem baskısı yok adam abuk sabuk kararlar veriyor bazen statdan bir iki ıslık yada tv de biz öyle duyuyoruz bir kaç doğru yada yanlış kararda stadı inletmeliki hakem düdüğünü çalrken birdaha düşünsün.
bir gol yiyoruz takım birden abondone oluyor bende bunu anlayamıyorum diyarbakır maçındada aynısı oldu bnlar nasıl profesyonel oyuncu yok taraftar baskısıymış vs tarfatardan kimse etkilenmiyor sadece bizim futbolcularmı etkileniyor transfer sezonunda herkes profesyonel oluıyor ama.

siz iyi oynayın bu taraftar sizi göklere çıkartır Buarada tabikide en ufak şeyde dümdüz giden küfür eden taraftarda istemiyoruz tabiki

akşam bu gagnic i kim tutuyordu yada bu adamı serbestmi bırakmış bizim hoc onuda anlayamadım

Avni Aker'de rakibi ya da hakemi etkilemekten ziyade yeni moda 61 beklemek...

Oyuncu değişikliklerinde kendi sporcumuzu ıslıklamak...

Ama topu oyuna sokmayan rakibe ses çıkarmamak ((( Allah için gol yedikten sonra kızgınlıkla çok süper küfrediyoruz (!) )))

Tarih kitaplarında yutub videolarında kaldı Barcelona, Liverpool vs. destanları...

Geriye dönmenin manası yok: Bugün bile yeter ders çıkarmaya!

BİR OLALIM İRİ OLALIM DİRİ OLALIM!!! ( Birilerinin işine gelmez ama...)

GERONIMO35
21.08.2009, 14:40

Ziya doğan şansla devirdi birşey bildiğinden yada akıllı oynadıkalrından değil gole kadar biz gayet iyi oynuyorduk golü yiyince kronik hastalığımız başladı moral sıfır oyundan koptuk Bireysel hatalrla yedik
takımımız bütün eksikliklere rağmen iyi avrupa hayal oldu yine bu sene ama artık bazı şeyleri yönetiminde teknik heyetinde iyice gördüğünü düşünüp gelecek için umutlanmak istiyorum

ozturk
21.08.2009, 14:40
Sen yine iyisin ben 30'uma geldim göremedim

merak etme 19 dakiler de 30 unda göremez:)

AYYILDIZ
21.08.2009, 14:42
Ziya doğan şansla devirdi birşey bildiğinden yada akıllı oynadıkalrından değil gole kadar biz gayet iyi oynuyorduk golü yiyince kronik hastalığımız başladı moral sıfır oyundan koptuk Bireysel hatalrla yedik
takımımız bütün eksikliklere rağmen iyi avrupa hayal oldu yine bu sene ama artık bazı şeyleri yönetiminde teknik heyetinde iyice gördüğünü düşünüp gelecek için umutlanmak istiyorum

Teknik heyet bu süreçte en masum olanı.Hugo Bross kampta bu takıma 3 takviye lazım yoksa şampiyonluk hayal dedi.Yönetim şu takıma iyi bir forvet ve sağ bek alsaydı belki başka olurdu.

Vural Kuyumcu
21.08.2009, 14:42
fırtınam dün hüzran dolu bır geceydı avnı akerde fransada bır kere daha destan yaz hadı fırtınam

Halmanli
21.08.2009, 14:44
Teknik heyet bu süreçte en masum olanı.Hugo Bross kampta bu takıma 3 takviye lazım yoksa şampiyonluk hayal dedi.Yönetim şu takıma iyi bir forvet ve sağ bek alsaydı belki başka olurdu.

Bencede Vahid'den beri antrenölerde hiçbir suç yok.

Geçen yıl iyi bir forvetimiz olsa yüzde yüz şampiyonduk ersun yanal'da uzun yıllarca bizdeydi.

ama gökhan umut elele bitirdiler adamı

elif dikmen
21.08.2009, 14:45
Oyuncularda güvensizlik var. Agresif oynamıyorlar. İnanarak saldırmıyorlar.

ne saldırması herkes uyuyo.hiç bi istek yok:(

Halmanli
21.08.2009, 14:45
Bende öyle düşünüyorum. Song yan toplardan değilde öyle bir pozisyona girerek gol atması çok düşündürücü

Sivrikaya
21.08.2009, 14:47
Duyduğum bi laf var.. Hugo bross 4-5 oyuncu istemiş. Yönetim eldekileri göstermiş. Şunu ima etmişler hocam sen al paranı eldekilerle idare et..

elif dikmen
21.08.2009, 14:48
takımda yenmek için illaki birilerinin gol atması gerek.bu da daha çok forvetin işidir.ama bizim forvetimiz etkisiz eleman olduğu için defansın gol atmasına şaşmamak gerek...

ertuuu
21.08.2009, 14:52
takımda yenmek için illaki birilerinin gol atması gerek.bu da daha çok forvetin işidir.ama bizim forvetimiz etkisiz eleman olduğu için defansın gol atmasına şaşmamak gerek...

takımı gol pozisyonuna iten tek oyuncu tjikuzu ydu.
ilk yarı birkaç uzun pas yaptı da kanatlardan gitmeye çalıştık.
gerisi karabol.
enginin bir asisti varki saolsun pozisyonu hazırlaması 3 maç sürdü.
colman yok, hiç yok.
takımda ofansif güç yok.
forvete bahane üretmeyin.forveti gol pozisyonuna sokan yok.
forvet gol atamıyorsa maç 0-0 bitsin o zaman...

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 14:53
Forvetin attığı golun puanı daha mı fazla?

Gol olsun da ha forvet atmıs ha savunma...

Futbol takım oyunu değil mi?

trabzonsporfan
21.08.2009, 14:53
Aurellio yu alalım.Tjikuzu yu gönderelim forvete de bi makina alalım

Harun
21.08.2009, 14:54
Ersun Yanal'ın başarısızlığında " takıma takviye istemeyen kendisidir.Yönemtime bana futbolcu lazım değil " dediği söylentileri vardı.Acaba diyorum Bross'ta mı aynı şeyleri yönetime söylüyor.Bizim yönetim ne ballı valla!!

temel_yilmaz
21.08.2009, 14:54
Şimdi dün gece haldır huldur saldıran takımımızada bir tane akıllı adam olsa derdiki 2-0 bize yetiyor fazla gol yemiyelim ama maalesef büyük takım futbolcusu olmadıkları için düşünemediler.3. golüde yiyince Fransaya ne için gidileceği belli oldu eyfel ve şanzelize gezisi için.
Bu takım tamamen depresyona girmeden 50- 60 trilyonu heba olmadan muhakkak bir transfer lazım kimsenin tartışamıyacağı biri lazım takımdaki oyuncu yeni gelen oyuncuyu gördümü heh şimdi diyebilmeli.
Kim ne derse desin dünya şartlarında Trabzonspor için en iyisi Fatih Tekke dir,bütün ok işaretleri onu gösteriyor yok kolej havası yok meslek lisesi havası falan kimse kendi kişisel kinini dökmesin,Fatih Trabzonsporu başarıya taşayıcak olgulukta ve seyirciyi tekrar takımla barıştırıcak yapıya sahiptir.

winner
21.08.2009, 14:55
Yönetici Dr.İhsan Alioğlu geçen hafta transfer düşünmüyoruz demiş gerekli bulmuyor herhalde...Bu benim bir hastaya teşhis koymaya çalışmam gibi bir şey.Alimallah ölür adam benim teşhisten.

Halmanli
Ersun Yanal'ın başarısızlığında " takıma takviye istemeyen kendisidir.Yönemtime bana futbolcu lazım değil " dediği söylentileri vardı.Acaba diyorum Bross'ta mı aynı şeyleri yönetime söylüyor.Bizim yönetim ne ballı valla!!

Bence Ersun Yanal öyle söylememiştir, söyletilmiştir. Bir takım takıma iyi takviyeler yapılıp başarılı olmak istemezmi? Aynı Broos gibi.

temel_yilmaz

:D:D:D:D:D Ama geçen sene pozisyona giriyorduk da edi ile büdü atamıyordu
şimdi pozisyonada giremiyoruz.

elif dikmen
Forvetin attığı golun puanı daha mı fazla?

Gol olsun da ha forvet atmıs ha savunma...

Futbol takım oyunu değil mi?

orası öyle ama o zaman forvete ne gerek başka takımların forvetlerini görüyoruz adamlar golcü bizimkilerde bişeyler var.gökhan gelmeden önce gerçek bi golcüydü buraya gelince ona bişeyler oldu çok güvensiz kendine...:(