PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46

_KaaN_
21.08.2009, 10:25
bu yönetim gignac ı büyük ihtimal izlemiştir ..kör değildir herhalde..depar atmada umut ve gignac eşit ..ama iş top sürmeye gelince umut taaa of ta kalıyor..yönetim :golcüye ihtiyacımız yok..ama teknik heyet tayfunun sonunu bile bile onu çıkarmadı..maçta ne olur gol yemeden değişiklik yapılsın ve tayfun olsun dedim..ama teknik heyet ersun yanal taktiği ile sabretti..sonuç yinne hüsran..ne oldu ben demiştim..artık hiç bir futbolcuya pompalamayacağım..tayfuna en ufak bir tepkim olmamıştır millet onu yuhalarken ama tüm futbolcularla birlikte hakketti..yattara dahil..

BALKAN 06
yönetim çok emek verdi tamam bir çırpıda silmemek lazım ama bir plan dahilinde olmadıkları ortaya çıktı
kendilerinide yıprattılar camiayıda
yeniden şahlandırılan TS yeniden hüzün kaplandı

düzelirmi dersek,bence düzelmez
bir gabric için 2 ay ıkındık şimdi 4 yabancı sat yerine 4 kaliteli yabancı al desek ben dahil herkez güler
para artı zaman artı beceri yetmez
onun için gitti bu sene...

oguzhann
bunun gerçekleşmesini hayal etmek bile güzel ama bu şartlarda biraz zor hatta baya zor...
zamanında bursa'ya yaptığımızı yapabiliriz belki de(çok iyimser düşünüyorum ama olsun)

mahmuter61
21.08.2009, 10:27
Bu kadrodan ne köy olur nede kasaba demicem sokak olmaz!Trabzonspor tarihinin en pahalı ve en yeteneksiz kadrosu diyebiliriz.Youtube ye girip eski maçlara baktığımda hele bursa maçalarına Hamdilerin dönemi hem türübün hemde takım harika inanç ve güven var istek var arzu var herşeyden öte ruh var!Şimdi umut-gökhan gibi Trabzonla hiçbir bağı olmayan gönül bağıda olmayan paramı alırım işime bakcağıma yan gelir yatarım motoru bozar maça çıkmam diyen sorumsuz vurdum duymaz sadece almayı düşünen vermeyen kişilerle bir adım öteye gidemeyiz.Gs ye yüzbinkere helal olsun Adnan Polat ve Haldun Üstüneli tebrik ediyorum onlarında 2 kolu 2 bacağı var 1 tane beyni var!Kurulan takım ortada biz bu kadroyla Fb ve Gs ye kaç atarız?Yiyeceklerimizi dikkate almıyorum.Sadri bey senin suratını omaçlarda çok merak ediyorum mimiklerin nasıl olacak!!!evet kızgın ve üzgünüz.

salihce61
21.08.2009, 10:27
bir kalecin var çıkıp top alamıyor,bir defansın var hava hakimiyeti yok(yenilen ikinci gol)bir beklerin var ne savunma ne hücum var,bir forvetin var kaleye şutu yalnızca bir.
böyle bir takıma önce forvet mi aranır?

Ahmet Faruk
21.08.2009, 10:28
İki takımın tek forveti de 10 numarayı giyiyordu...

Bence maçı bu 10 numaraların farkı aldı.
Gignac tek başına bizim takımı yendi gibi birşey...

Onların 10 numarası 3 kişilik top oynadı, sağ açık oldu, sol açık oldu, top dağıttı...
Bizim 10 numaramız ve sonradan eklenen 9 numaramız toplasan bir oyuncu olmadı...

Umut maçın başında Gignacı sakatlasaydı kırmızı kart görme pahasına, bu maçı çok çok rahat alırdık...

karatasof
21.08.2009, 10:30
Önceliği TD Hugo Broos'a verelim.
''Ben takımıma güveniyorum,bu turu geçeceğiz'' diye konuşmuştu.Ancak oynanan futbol ve skor onu doğrulamıyor.Ve en acı olanı yine taraftara ''Siz skor taraftarısınız,galip gelince seviniyor,yenilince eleştiriyorsunuz.''diye ünleyen çok bilmiş futbol ulemaları ''yaklaşık iki haftadır takıma yapılabilecek takviyeler için uğraşıyoruz.Şurası bir gerçek ki bazı kulüpler gibi 8-10 milyon doları bir futbolcuya veremeyiz.'' şeklindeki açıklamalarına ne buyururlar.
Biri bana izah edebilir mi acaba?Başkanından TD'ne avrupa ligini hedefleyen ancak yaptığı transferi bu ligde oynaması mümkün olmayan bir futbolcu transfer eden başka kulüp örneği Dünya'da mevcut mudur?
Tur atlamak için altın kural ''Önce gol yeme'' olduğunu A.Aker önünde köfte ekmek satan birinin bile bildiği gerçeğine inad rakip takımın ve ülkesinin gol kralına önlem almamak nasıl izah edilebilir?
İkinci altın kural ''gol atabilmek'' iken senin takımının golcüsü hazırlık maçları dahil henüz siftahı bile olmamasına karşın forvet istememek hangi akılla izah edilebilir?

mahmuter61
21.08.2009, 10:30
zamanında bursa'ya yaptığımızı yapabiliriz belki de(çok iyimser düşünüyorum ama olsun)

bu takım Toluse orda 1 gol bile atamaz biraz gerçekçi olalım sonra hüsrana uğruyoruz bu takım bu kadroyla burda avrupa işi bitmiştir Türkiye ligi ise başlamamıştırki bitsin 34 maçta sen sahanda dbakıra yenilirsen gs ve fb ye neyaparsın.

_KaaN_
21.08.2009, 10:31
anlamadığım serkan da ilerde tayfunda ilerde ..bu ikisini sahaya süreceğine ..neyse ..o kadar çok sinirliyim ve kızgınım ki..gülsem mi ağlasam mı diye şaşırdım ..yanımda 5 6 kişi olsaydı gignacı tribüne çağıracaktım..gözümüzle bir topçu görelim diye..tabi ki umut la gignac bir tutulamaz ama umut sonra çıkıp demesin bu sene daha çok gol atacağım ''

salihce61
21.08.2009, 10:32
iddia ediyorum trabzonsporun forveti gicnac olsa da biz yine goller yerdik.takım savunması çok kötü bi kere...

Volkan
21.08.2009, 10:32
herşey 2. maca kaldı ama umut la deyil

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 10:35
2 yenilgiyle dağıldıktan sonra..
büyük camiadan söz edilemez...
kulübün büyüklüğü takımın o anki gücüyle ölçülmez..
camianın gücüyle ölçülür...
toparlanacağız.. toparlanacağız....

Badaloğlu
21.08.2009, 10:35
Bu Tjikuzu bu takımda hangi kriterlerle transfer edildi? Tjikuzu'yu daha önceleri hiç izlememiştim.Trabzon'a geldiğinde de hazırlık maçlarının hiç birini izlememiştim.Ancak sezonun ilk 2 maçı ve dün akşamki UEFA maçında izlediğim Tjikuzu, bu takımda oynayamaz kardeşim.Hiç bir özelliği yok.Orta sahanın en önemli mevkiinde oynuyorsun ve bir tane top rakipten aldığın yok.Hava hakimiyeti desen tam bir fiyasko, sağından at solundan geç o kadar ağır bir adam.Bu adam mı takımı, oyunu hızlandıracak? sağ tarafa 3 tane uzun pas attı.Başka olumlu bir icraatını göremedim.Bu tarz pasları maç içinde Egemende, Song'da yaptı... Tjikuzu ile biz çok gol yeriz, ne defansif ne ofansif bir özelliğini göremedim. Bu adamdan defansın önünde emniyet sübabı olmaz.Topsuz alanda yaptıkları ise komedi.Bazen Engin ile birbirleri ile çarpıştılar, o derece sahada nerede duracağını (Enginde dahil bilmiyor) Rakip kontra atağa kalkıyor bu da peşlerinden koşuyor, adamı indireceği yerde geçmesine izin veriyor.Yani kısacası benim için tam bir hayal kırıklığı...

Bu takım, bu kafa yapısıyla, oyun anlayışı ile Süper lig'de ilk 10'a girsin bence başarıdır.Bir takımın oyun felsefesi ve anlayışı vardır değil mi? Hani derizya, bu takım presle adamı gebertir, ya da çok iyi bir pas yüzdesi vardır, ya da duran top özelliği v.s... Peki Allah aşkına söyleyin dün gece izlediğimiz Trabzonspor'un ne gibi bir özelliğini gördünüz? Kornerler atılıyor hepsi farklı noktalara, Colman arka direğe kesiyor, Selçuk penaltı noktalarına, Engin ise ön direğe.Fransız takımı ise ön direğe sert ve kavisli ortalar yapıyor.Evet her korneri bu noktaya attı adamlar.Ama bizde kornerlerde her pozisyonda acaba top nereye kesecek? diye kafa yoruyoruz. Bu takım golcüleri bu anlayışla topu nerde bekleyecek? ya da sahada nerede duracak? Top her seferinde kornerlerde ya da duran toplarda başka bir yere atılıyor.

Engin, gol pası dışında bu haliyle takıma zarar veriyor.Gene bu haliyle takıma çok daha fazla zarar verecek gibi... Dünkü maçta kendini yere atıp penaltı yaptırma gayretleri ise Trabzonspor futbolcusuna yakışmadı.Fizik olarak çok zayıf, bu haliyle ilk 11'de oynuyorsa Alanzinho'da banko oynamalıdır.Adama arkadan tekme atıp 2. sarıdan kırmızı kartla oyun dışı kalması ise fizik ve mental olarak sahada bittiğinin resmidir.Bunu kenardan okuyamayan hocanında en az Engin kadar kabahati vardır.

İkinci yarı sahada olması gerektiğini düşündüğüm Ceyhun'u göremeyince çok şaşırdım.Bazı maçlar vardır oynayamasanda, rakibe fizik olarak gücün yetmese bile, kenarın müdaheleri sayesinde oyunda kalırsın.Dünkü maçlarda onlardan bir tanesi idi.Ceyhun sahada olsaydı, duran toptan bu kadar basit ikinci golü yemezdik.Çünkü adamın boy avantajını kullanabilirdik.Sonra kaleye uzaktan sert şutlar atacak Ceyhun sahada olmalıydı.Tamam ağır bir adam ama Tıjıkuzuda ağır.En azından Tıjıkuzunun ilk karşılaması gereken hava toplarını karşılayamamasının önüne Ceyhun'la geçebilirdik.Uzun boyu ile hem ofansif, hem defansif olarak ondan faydalanabilirdik.Yağmurun yağmasından dolayı zeminin ıslak olması kaleye şut çekmemiz gerçeğini sahadakilerin unutmasını belki Ceyhun mani olabilirdi ama olmadı.Onu sahaya hocamız süremedi...

Umut sahada tek forvet oynadığında çaresiz kaldığı bir çok pozisyona şahit olduk.Hele takımın kontra ataklarda tek başına kalıp, rakip takımdan 4 kişinin karşısında duvar gibi savunma yaptığını görünce, topu ne yapacağını şaşırması ise çok acıklı... O pozisyonda ona destek olmak için çaba gösterecek başka bir oyuncuda yoktu zaten.Sonra oyuncularda birbirlerini tanımıyorlar.Engin topu sıfıra indiriyor, Umut ise kaleci ile birlikte çizgi üzerinde oyunun akışına kendini bırakıyor.Oysa Song'un durduğu yerde Umut olamlı.Song'un çektiği şut Umut'a çarpıp gol bile olmayabilirdi.İşte burada Umutun nerde durması gerektiğini bilmediği gerçeği ile karşılaşıyoruz.

Bu takım tek forvetle, özellikle Umut'la gol bulamaz.Bunu görmeyen yönetimi ise ilerde zor günler bekliyor.Fatih Tekke'yi takımda kolej havası var, bu havayı bozar diye almayanların ilerde bunun hesabını nasıl vereceklerini merak ediyorum.Trabzonspor'u ilerde çok zor günler bekliyor.Israrla forvet ve sağ bek ihtiyacını görmezden geldiler.Forvette adam var dediler ama o forvettekiler hazırlık maçlarında 1 tane gol atabildiler.Maça bakıyorsun Serkan sağ açık, evet Serkan bu maçta çok gayretli idi, sahanın belkide en iyisi idi.İlk yarı sağdan çok iyi bindirmeleri vardı ama ikinci yarı kenardan Serkanı sağ beke çektik, ama o gene ileri geri gidip gelmesi ile pancar motor gibi çalıştı.

Tayfuna ne demeli bilmiyorum.Utanmadan birde taraftarın protestosuna kızıyor.Allahını seversen tayfun kaç yaşına geldin? Bu takıma borcunu ne zaman ödeyeceksin? Adam sana çizgi üstünde çalım atıyor, utanmıyormusun? Şu Serkanın gayretini görüp azıcık yüzün kızarmadı mı? Sen 4-5 sene evvel Anartosis maçında oyuna sonradan Eller'in yerine girmiştin ve o maçtada takımı yakan adam olmuştun.Onca zaman geçti ama sen hala daha futbolu öğrenemedin.Bu taraftar sana Anartosis maçından beri sabır gösteriyor, daha ne yapsın? Sen ısrarla ben futbolu bilmiyorum diye bağırıyorsun.

Colman, çok kaçak oynuyor.Oyuna girip yeterince sorumluluk almıyor.Engin bile zaman zaman yerini Colman yüzünden kaybetti.Eğer bu takımın en önemli adamlarında biride Colman ise mevkisinin önemine göre oynamalı...

Bu takımda sağ bek sorunu bariz bir şekilde görünüyor.Bunu yönetim çözeceğide yok.O zaman kenar olarak ne yapılmalı? Ben hoca olsam sağ bek olarak Song'u oynatır yanında Giray ve Egemeni koyarım.Sol tarafta Caleye kesik atar Ferhat'ı denerim.Cale konusuna hiç girmeyeyim, olacak iş değil yani... Bir adam ancak futbolu bu kadar kibar oynayabilir.Güya Hırvatlar sert futbol oynar.Hani nerde?

_KaaN_
21.08.2009, 10:36
maçta dikkat ettim de mahmuter abimin dediği gibi savaştığını gösteren bir takım göremedim..profesyonellik yapıp sanki paramı alırım maçıam çıkarım havası vardı..yönetime dedik bu kadar transfer yerine 2 kilit adam al ..geçen seneden daha çok zorlanıyoruz ..taraftarlar 5. bile olamayacağımızı söylüyor ..daha kötüye gideceğiz sanki o zaman da ts kulübü çok kötü dağılır ve bu havayı da bulamaz..colman tjıkuzu nereye pas atsam diye şaşırıyor..offfffffff offfffffffff

kefkenist
21.08.2009, 10:39
ALLAH'tan bize BAKIRKÖY yakın,,, ailemiz fazla masrafa girmeyecek çocuk delirdi diye...

S.DEMİRCİ
şapkamızı önümüze koyup düşüneceğiz..
nerede yanlış yapıyoruz..
2 senelik yapılanmada bu kadar eksik mevki kalırmı?
takımdaki en büyük sorun..
savunma ve forvette..
orta saha bir şekilde toparlanır..
ama acilen stoper ve top kontrolu olan bir forvet lazım...

xander1967
sadri şener bana yıldız kavramını anlatın ben bilmiyorum nasıl oluyor demişti hatırlayacaksınız dün öğrenmiştir nasıl olduğunu

Ahmet Faruk
Ya ben got kafalıyım, ya da anlaşılması gerçekten zor...

Senin elinde Alanzinho gibi rakibin belki de çekindiği tek adam olan cillop gibi bir topçu var...
Durmadan savunmanın arkasına adam kaçırmaya çalışıyorsun.
Ve gol pası dışında benim neredeyse hiçbir olumlu hareketini görmediğim, ilk yediğimiz golden önce Sivas ve Diyarbakır maçlarında yapmaya çalışıp da yanından bile geçemediği 3 kişinin arasına dalma ekşini yüzünden kaybettiği top 2 pastan sonra kalemize giren bir Engin gerçeği var...

Yahu adamlar ilk yarı bitmiş, korkuyorlar, çekiniyorlar ama sen adamları daha da bunaltacak, büyük ihtimalle maçı da getirebilecek bir Alanzinho faktörünü adamların en çok isteyeceği zamanda ortaya çıkarıyorsun...

Yahu bu maçta kendi düşüncenle hangi değişikliği yaptın. Yoksa hamlelerin hep rakip yüzünden ve rakibin isteyeceği şekilde miydi...

Rahatsın tabi, ne de olsa kimse maçlardan sonra "Hocaya sorun" demiyor...

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 10:40
Daha ligin ikinci haftasında bu kadar eleştiri?
İşte bizim farkımız bu diğer takımlardan...(!)
Takım gol yiyor, taraftar susuyor...
Bizden DESTEKÇİ olmaz!!!
"Hep yönetimler, futbolcular, hocalar hatalı... Biz hep haklıyız" öyle mi?
Maastricht, Diyarbakır ve Toulouse maçlarındaki tribün boşluklarını hiçbir mazaret açıklayamazzz!!!
Yok fındık zamanı, efendim biletler pahalı... yok artık...
Ama Fatihleri istemeye gelince, Sametleri kovalamaya gelince dünyanın efendisi kesiliyoruz!
Uzun lafın kısası, gelin hep birlikte TRABZONLU ve/veya dışarıda yaşayan kardeşlerimiz/büyüklerimiz, BİR OLALIM!
DESTEK için yarışalım bu sefer!
Bunun için de aramızdaki "taraftar kılıklıları" ayıklayalım.
Önce kendimizi eleştirelim...
Bazıları daha şimdiden "gelecek sezona bakalım" diyor...
Söyleyecek söz bulamıyorum. Böylesine pes etmişlik yakışmıyor bize.
Sezon başlamadan 6 hazırlık maçında 16 gol atıp sadece 3 gol yiyen bu takım değil miydi?
Ve tüm bunları görüp "bu sezon daha farklı olacak" diyenler bizler değil miydik?
İki olumsuz saha sonucu herşeyi değiştiriyorsa...
Transfer sayısı her sene 10'u aşmıyor diye beğenmiyorsak...
Kusura bakmayın, 25 seneler bitmez...
Barcelona'yı, Liverpool'u, İnter'i dinleyip, Lyon, Aston Villa'yı izleyip
APOEL, Famagusta,Toulouse, Osasuna anlatırız yeni nesillere...

Zaman küsme değil, destek olma zamanıdır!
Haydi, lütfen...

(1985-2003 arası Trabzonda Boztepe-Yenicuma-Yenimahallede yaşamış, kendimi bildim bileli Avni Aker'in ve tesislerin havasını solumuş, TS neredeyse orada olamaya çalışan bir Trabzonsporlu olarak görüşlerimi paylaşmak istedim. Amacım kimseyi kırmak değil. İsteyelerle DESTEKÇİ TARAFTARLIK + DUYGU YÖNETİMİ vs. konularda çözüm üretmek için çalışmak isterim.)

Saygılarımla

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 10:42
Ya ben got kafalıyım, ya da anlaşılması gerçekten zor...

Senin elinde Alanzinho gibi rakibin belki de çekindiği tek adam olan cillop gibi bir topçu var...
Durmadan savunmanın arkasına adam kaçırmaya çalışıyorsun.
Ve gol pası dışında benim neredeyse hiçbir olumlu hareketini görmediğim, ilk yediğimiz golden önce Sivas ve Diyarbakır maçlarında yapmaya çalışıp da yanından bile geçemediği 3 kişinin arasına dalma ekşini yüzünden kaybettiği top 2 pastan sonra kalemize giren bir Engin gerçeği var...

Yahu adamlar ilk yarı bitmiş, korkuyorlar, çekiniyorlar ama sen adamları daha da bunaltacak, büyük ihtimalle maçı da getirebilecek bir Alanzinho faktörünü adamların en çok isteyeceği zamanda ortaya çıkarıyorsun...

Yahu bu maçta kendi düşünce hangi değişikliği yaptın. Yoksa hamlelerin hep rakip yüzünden ve rakibin isteyeceği şekilde miydi...

Rahatsın tabi, ne de olsa kimse maçlardan sonra "Hocaya sorun" demiyor...
bunu bir türlü anlatamadık..
alanzinhoyu ya oynatırsın
yada satarsın..
kulübede oturtmanın anlamı yok...

Selçuk Çetin
21.08.2009, 10:43
keşke bu ilk maç orda olsaydı, bunlar hucum futbolu oynamayı bilmiyorlar kontra atak belki oynardık.

Okan Çıtlak
21.08.2009, 10:44
Trabzondaki seyircimize,

Bana göre takıma destek demek galipken tezahurat yapmak değil, mağlupken destek verip itici güç olmak demek

Bana göre maç devam ederken kendi oyuncusunu yuhlamak değil rakip oyuncuyu etki altında bırakmak için uğraşmak demek..

Eskiden cehennem dedğiniz yeri Cennete(!) çevirdiğiniz için ayrıca teşekkürler..

son cümlene kadar katılıyorum. bağırmak için ayağa kalktığım da otur otur diye omuzuma vuranlara bıraktım o stadı... ve ilkkez kombine almadım ve ilkkez bu sene maçlara gitmiyorum.... hayırlı olsun staddaki sezssizlik herkese

salihce61
21.08.2009, 10:46
valla tayfun çııyor yuhluyorsun.niye?kötü oynadığı için diye değil
trabzonlu olduğu için.
tjikuzu çıkıyor yuhluyamıyorsun.niye?
çünkü o yabancı.
bu kafayla bu taraftar anlayışıyla başarı olmaz,olamaz zaten.dünyada böyle bir taraftar yok.

Emirhan Ömeroğlu
21.08.2009, 10:49
bu sene hiç heveslenmeyin hemde hiç bir şeye heveslenmeyin. avrupa kupalarına katılırsak yeter bize.

Sümeyye Şahin
Mağlubiyet.

'Acı verici'.

En çok güvendiğim(iz) ortasahadaki futbolcularımız soru işaretleri bıraktı son günlerde kafamda.

Yanlış olan bir şeyler var.

Bitti artık 90 dk. Yapacak bir şey yok. Geriye kalan sadece bu anların unutturulması isteğiyle 'İyi ki Trabzonsporluyum' diyebilmek...

bekirguner
dün maçtaki fark 10 numaralar dı bir bizim 10 numara bak bir de rakibin 10 numarasına bakın başka bişey diyecek yok

ekrembulut
21.08.2009, 10:50
takım dün akşam kötüydü, tıpkı diyarbakır maçında olduğu gibi.az önce internetten haberleri okuyorum. hemen "Broos'un Suyu Isındı" tarzında haberler okumaya başladık.Umarım Halilhodziçteki süreç burada da işlemez.Halilhodziçi 4.hafta gönderten basın daha bu sezon onu getirtmek için neler neler yazmıştı.
Tüm bunlardan dolayı taraftar olarak takıma ve hocaya biraz sabır ve birde takım üzerinde baskı yaratacak davranışlarda bulunmamak lazım.
İnş. bu kötü günler geride kalacak ve fantazi belki ama fransada 2.bir lyon zaferiyle tur atlıycaz.onlar bizi tanır :)

winner
21.08.2009, 10:51
Takımda birbirinine yakın, aynı tipte 10 tane oyuncu tutacağına, fark yaratan bir oyuncuya basarsın parayı çevresine koyarsın daha alt kalitede adamları hem daha az maliyetli olur hem de başarılı olursun.Dünkü maç ve Gignac buna çok iyi bir örnek...

magicyattara
21.08.2009, 10:53
Serkan Manisa maçında ya Colmanın yada TJ nin yerine orta sahada oynamalı
Serkan,geçen yıl ki Sivas maçında benim kurduğum kadronun orta sahasında oynuyordu.Colman'ın yerine Serkan'ı koymuştum.
Serkan'ın yeri bu işi bu.
Koşacak,oyun bozacak,pres yapacak,top kazanacak,gol pozisyonu arayacak.
Bu adamı sağ bek oynatıp,Yattara gibi orta kes dersen yapamaz.

tsmusampa61
21.08.2009, 10:53
Bu takıma lider aklı başında,yıldız adam lazım oda bu devirde Fatih'den başkası olamaz... ne yapıp ne edilip alınmalıdır..

Koray
21.08.2009, 10:56
Bi rakip futbolculara baktım bi bizimkilere baktım, arada idman eksikliği gördüm...

Adamlar o kadar rahat ki sanki hiç koşmamış gibi, bizimkiler nerdeyse başka yerlerinden nefes alacak.

Adulyan7
21.08.2009, 10:56
takımda bi dağınıklık var kimse toparlayamıyo sahada takımı egemen kendi derdine düşmüş zaten kendini toparlayamıyo..fatih tekke şart.. bi de ikinci maçta sakatlar gelirse farklı bi hava yakalayabilir takım bben o kadar ümitsiz değilim..

soner_61
21.08.2009, 11:01
http://www.youtube.com/watch?v=MWaZToX9FTM macın ozetı ızleyemeyenler ıcın

erdo6
21.08.2009, 11:01
Kenar yönetimi fiyasko

hugo bros'dan bir şey olmayacağı belli,takımı kuran metin diyadin,hugo bros metin diyadin ne isterse onu yapıyor

ikiside ilk yarı bitmeden yollanır bu kadar yanlış oyuncu seçimi ve oyun anlayışı olamaz bu anlayışla biz daha çok maç kaybederiz

belliki ikinci yarı şenol hoca takımın başına gelecek ozamana kadar ben takımdan hiç birşey beklemiyorum

galatasarayın 200 trilyon borcu var yinede ortalığı yıldızlar geçidine çevirdi, başkan bu takıma yıldız futbolcu alllllllllll

karaman6106
21.08.2009, 11:03
Bu takımda sağ bek sorunu bariz bir şekilde görünüyor.Bunu yönetim çözeceğide yok.O zaman kenar olarak ne yapılmalı? Ben hoca olsam sağ bek olarak Song'u oynatır yanında Giray ve Egemeni koyarım.Sol tarafta Caleye kesik atar Ferhat'ı denerim.Cale konusuna hiç girmeyeyim, olacak iş değil yani... Bir adam ancak futbolu bu kadar kibar oynayabilir.Güya Hırvatlar sert futbol oynar.Hani nerde?
bravo!!!!!!!!!!!!!!!

olcay_61
21.08.2009, 11:03
biz bu takıma forvet lazım diye yırtınıyoken dün gördümki forvetin yanında gerçek bi sağbek(serkanla olmuyo hele tayfunla hiç olmuyo) ön libero(tijikuzu yanlış bi transfermiş onu da anladık) ve oyun kurucu( colman o görevi yapamıyo) lazım. yabancı transfer yapılacaksa slyva da(sivas+diyarbakır+toulouse maçlarında gelen her top gol oldu) gönderilebilir bence zaten avrupadan elendik ligi tolga ve onur götürür nasılsa şampiyonluk hayal gs ve fenerin kadrosuna ve oyunlarına bakarak kendimizi kandırmayalım.

karatasof
21.08.2009, 11:04
Kenar yönetimi fiyasko

hugo bros'dan bir şey olmayacağı belli,takımı kuran metin diyadin,hugo bros metin diyadin ne isterse onu yapıyor

ikiside ilk yarı bitmeden yollanır bu kadar yanlış oyuncu seçimi ve oyun anlayışı olamaz bu anlayışla biz daha çok maç kaybederiz

belliki ikinci yarı şenol hoca takımın başına gelecek ozamana kadar ben takımdan hiç birşey beklemiyorum

galatasarayın 200 trilyon borcu var yinede ortalığı yıldızlar geçidine çevirdi, başkan bu takıma yıldız futbolcu alllllllllll

Aman kardeşim,gözünü seveyim yapma.
Başkanın iki sezondur aldığı topçuları gördük.
Bırak daha fazla almasın.
Bana bu kadarı yetti de arttı bile....

karaman6106
57 Aktif Üye!!!!!!trabzonsporluluk bu

Zafer Fidan

Alamassinnnnnnn. Yildiz futbolcu Trabzonspora niye gelsin? Avrupa Kupalarinda kendisini göstermek icin mi? FB/GS/BJK nin yaptigi transferleri bizim yapmamiz mümkün degil, anlayin artik

nbay
21.08.2009, 11:05
tayfun konusunda sedat abinin yazısına baştan sonra katılıyorum,bu adamı mecburiyetten orda oynatıyoruz.. kaldıki oyunda kaldığı dakikalarda ondan daha iyi orta yapan adamımız olmadı,birde caleye bakın derim oyunun sadece savunma yönünü oynuyor,hucuma bir tek olumlu katkısı yok,ama alkışlanıyor,tziku da öyle,yazık gerçekten çok yazık

Napoli
21.08.2009, 11:05
Bu hoca ortasahayı,çok güçsüz kuruyor Turkiyeyi tanımıyor ee yavaş yavaş tanıyacak,ama takım ciddi anlamda çok kötü...

colman Acilen gonderilmeli.
slva gönderilmeli (onura artık sans verilmeli)
Song gonderilmeli
Umut acilen gonderilmeli.

Koray
21.08.2009, 11:07

Abi sende dün geceden beri taktın üyelere :))

karatasof
21.08.2009, 11:07
valla tayfun çııyor yuhluyorsun.niye?kötü oynadığı için diye değil
trabzonlu olduğu için.
tjikuzu çıkıyor yuhluyamıyorsun.niye?
çünkü o yabancı.
bu kafayla bu taraftar anlayışıyla başarı olmaz,olamaz zaten.dünyada böyle bir taraftar yok.

Ben kötü oynadığı için oyundan alındı diye biliyorum.Kaldı ki zat-ı muhterem ise aksine çok iyi oynadığını düşünmüş olmalı ki çıkarken bu kararı protesto etmiş ve kenar yönetime el-kol hareketleri etmiş diye basına yansıdı.
Elbette Tjikuzu'daz kötü oynamış,ancak hiç olmazsa o bunun bilinciyle olacak edebiyle dışarı çıkmasını bilmiş......

Halmanli
21.08.2009, 11:10
Dün gece oyun sıfırdı. anlaşılan takım taraftarlar kadar ciddiye almamış bu avrupa ligi işini. İkinci golü slyva mükemmel yedi yani bir top ağırdan ağırdan ağlarla buluşana kadar ancak bu kadar iyi seyredilir. tebrik ederim kendisini. gökhan girdi umutla aynı. Bu takım bizi bu sene yine kanser eder.

nbay
şaka maka gün yine zehir oldu..

Ahmet Faruk
Bir daha Avni Akerde maça gitmem heralde...
4 maça gittim, 4ünde de yenildik.
3 ü 1-2 bitti, dün de 1-2 iken stattan çıkıyordum...

Haftaya rakip Bursa, neme lazım, gitmiyorum...

karaman6106
21.08.2009, 11:12
Abi sende dün geceden beri taktın üyelere :)):):)
tepkim var. neye mi?????tek büyük trabzonspor taraftarına hakaret edenlere!!!!!!!!!!!!!

Ahmet Kuru
21.08.2009, 11:12
Diyecek,söylenecek pek birşiey yok aslında...
İki takım arasındaki forvet kalitesi sonucu getirdi diyebiliriz...
Adamların forvetlerinin ayağına her top geldiğinde tehlikeli bir pozisyon,bizimkisine ise,35 dk da bir geliyor ondada bir icraat yok...
Geçen sezonun ortasından itibaren,bu sezon başlamadan önce yırtındık...
Geçen sene gibi çekmeyelim,bu takıma bir forvet lazım....
Alın işte...
Hazırlık maçları dahil takım 10 un üzerinde maç yapmıştır,forvetlerin daha gol atamadı...
Herşey yalan olsa bile bu gerçek...
Sadri Şener ve arkadaşlarının kişiselliğinin kurbanı oldu bu takım..
Bu yanlıştan dönmezseler yazık olacak harcanan milyon eurolara...
E tabi Trabzonspor'a....

Bera Algün
21.08.2009, 11:13
karadenizi çernobil değil bu takım kanser ediyor

winner
21.08.2009, 11:15
gs ve fb doludizgin gidiyor.Bir an önce toparlanmazsak bu sezonda kaybedilecek.Manisa maçı dönüm noktası bence, kaybedilirse sarsıntı büyük olur hatta yönetim ve teknik heyet anlamında yıkım getirebilir.Zaten ciddi bir hayal kırıklığı olan şu ortamda tuz biber olur.Hele bir de Isaac iyi oynar ya da gol atarsa...

Volkan
21.08.2009, 11:16
şu günü bekliyodum gün geldi saati beklemeye başledım heyecanla ama gece götü bitti

inş bu yenilgiden ders cıkartmışlardır

Tiko18
Düsünüyorumda ankaragücü darius vassell´i getirdi kurus bonservis bedeli olmadan. Fatih Tekkeyi gectim Vassell bile bizde olsa simdi cok sey farkli olurdu...

Faik Yılmaz
Tayfunun çıkarken yuhalanma nedeni kötü oynaması değildi. El kol hareketleri yaptı bir dövmediği kaldı teknik heyeti bunun için yuhalandı....

Taraftarlara oyunculara ne kadar saygı göstermesi gerekiyorsa oyucuylardateknik heyete saygı göstermeli... Helede 6-7 yıldır bu takımda oynuyorsan örnek olmalısın....

olcay_61
bu sene de hayallerimizle oynadılar ne yazıkki...

Samet KILIÇ
21.08.2009, 11:17
Herkes bir tutturmuş oyun kurucu colman oynuyor diye bu maçta oyun kurucu selçuktu biraz dikkatli olalım lütfen colmana gelince gerçekten bu maçta aşırı derece kötüydü..ayrıca engin topu çok ezdi belki bireysel olarak birşeyler yapmak için ezdiysede gerçeten takımın oyununu bozdu hakeza orta alanda top kesen oyuncumuz yok..top kesmeyi bırakın hücüma çıkanda yok nasıl bu iş onu hiç anlamış değilim ortasahada toplanmış kuru kalabalık gibiydiler....

Eleştirilerden sonrada ilk yarı için takımın hakkını vermek lazım gerçekten çok savaştılar mücadele ettiler kazanmak için savaştılar ancak olmadı..bu saatten sonra zaten fazla konuşmaya gerek yok.sağlık olsun deyip kanser olacağız....gerçekten sağlık olsun ve geçmiş olsun

Halmanli
21.08.2009, 11:19
Bu takımın tek yıldızı YATTARA'dır. El üstünde tutacaksın bu adamı bırak hazırlık maçlarında oynamasın keyfine baksın.

Hasan61
21.08.2009, 11:21
cale-colman-sylva dinlendirilmeli

Berk
21.08.2009, 11:22
Bu takımın tek yıldızı YATTARA'dır. El üstünde tutacaksın bu adamı bırak hazırlık maçlarında oynamasın keyfine baksın.

Baş üstüne.Başka bir arzunuz varmıydı?

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 11:22
Taraftarın görevi takıma DESTEK olmaktır, bırakalım olayı yönetim değerlendirsin, sucu onlar bulsun, gerekiyorsa cezayı kessin...

Başarının yuhalamayla gelmeyeceğini anlayamadık!

Tek soru: Bu takım gecen sene deplasman kralı, iç saha fakiri. NEDEN?

Doğru cevap ardından da çözüm BAŞARIYI getirecektir...

winner
21.08.2009, 11:24
Sorun biraz da yöneticilerin futbolu ben bilirim, tarnsferi ben yaparım anlayışında.Tamam kalitesi tarrtışılmaz oyuncu alacaksan al kimseye sorma; Keita, Baros,Elano gibi...Ama aldığın isimler bunlar değilse kimleri aldığını, nerede oynayacaklarını,geçmişlerini ve özelliklerini bilmezsen driplingle oynayan 5 orta saha oyuncusu ile oynarsın birbirlerine çarpıp durur, toptan daha çok koşar ve yere yapışırlar.Şimdi Broos'a sorsan Tjikuzu'yu tercih edermi ya da Colman'ı.Sağbekte Tayfun'u mu ister acaba.Ya da sol açıkta Engin...Sonra adam "biz İstanbul takımları gibi 10 milyon euro'ya oyuncu alamıyoruz"diye çakar lafı sana...

Halmanli
Baş üstüne.Başka bir arzunuz varmıydı?

Disiplinsever taraftar portresi çizmek istiyorsan çizebilirsin hiç derdime değil.

Bende bir taraftar olarak diyorumki ne istiyorsa yapsın oynadıktan sonra bu kadrodan tek birşeyler bekleyeceğin isim Yattara'dır. Başka adam yok takımda diğerlerinin hepsi düz-vasat-sıradan futbolcular. Varsa Yattara'dan başka yıldızımız söyle de bileyim hani belki sen görmüşsündür.

tuncay1984

onu sen yöneticerine söyle adamlar gecen be küfür filan etmedim bi hafta uzaklastirdilar burda aradim ts forumlari ama bulamdim yoksa gelecegim yoktu falan buraya bazilari kendi kafasina göre hareket ediyo TS renklerini kullanarak

olcay_61
21.08.2009, 11:25
biz bu takıma forvet lazım diye yırtınıyoken dün gördümki forvetin yanında gerçek bi sağbek(serkanla olmuyo hele tayfunla hiç olmuyo) ön libero(tijikuzu yanlış bi transfermiş onu da anladık) ve oyun kurucu( colman o görevi yapamıyo) lazım. yabancı transfer yapılacaksa slyva da(sivas+diyarbakır+toulouse maçlarında gelen her top gol oldu) gönderilebilir bence zaten avrupadan elendik ligi tolga ve onur götürür nasılsa şampiyonluk hayal gs ve fenerin kadrosuna ve oyunlarına bakarak kendimizi kandırmayalım.
ayrıca sivas ve diyarbakır maçlarında olduğu gibi engin yine kötüydü tek olumlu hareketi gol pasıydı. topu çok ezdi hatta ilk yediğimiz gol onun kaptırdığı top sonucunda oldu..
çoğunluğun gördüğü şeyler bunlar....

Halmanli
21.08.2009, 11:26
Taraftarın görevi takıma DESTEK olmaktır, bırakalım olayı yönetim değerlendirsin, sucu onlar bulsun, gerekiyorsa cezayı kessin...

Bende bu her zaman destek olayını anlamıyorum. Eleştiri yapınca işte bizim taraftar böyle bizim taraftar şöyle. koyunmu olsun bizim taraftar? bu taraftar az bile yapıyor. o syzmkowiak'ı bitirenleri, gökdenizi, fatihi, stephanov'u, aurelio'yu satıp da takımı mahvedenlere bile destek oldu bu taraftar daha ne yapsın.

Samet KILIÇ
21.08.2009, 11:26

bir geçen sene için değil ki bu iç saha fakirliği keza 95-96 03-04 04-05 senelerindede deplasman puanları iç saha puanlarının üstündedir....

lazkopatfaroz
21.08.2009, 11:27
Bir daha Avni Akerde maça gitmem heralde...
4 maça gittim, 4ünde de yenildik.
3 ü 1-2 bitti, dün de 1-2 iken stattan çıkıyordum...

Haftaya rakip Bursa, neme lazım, gitmiyorum...

aman şeftalı kurtlarına yenılmeyelım

Travelair
21.08.2009, 11:28
Kandırılıyoruz. Başka birşey değil

KÖKSAL AYDIN
21.08.2009, 11:28
şu günü bekliyodum gün geldi saati beklemeye başledım heyecanla ama gece götü bitti

inş bu yenilgiden ders cıkartmışlardır

Dünyada yenilgilerden ders çıkarmayan tek takımız.O yüzden bunu unut.

Her yıl dönüm maçlarımız oluıyor ve hepsini kaybediyoruz.

Dün yazmıştım.Dönüm maçlarında biz yokuz diye.İnşallah yanılırım demiştim ama Trabzon beni yanıltmadı.Bu böyle devam eder dostlar.

karaman6106
21.08.2009, 11:29
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
onu sen yöneticerine söyle adamlar gecen be küfür filan etmedim bi hafta uzaklastirdilar burda aradim ts forumlari ama bulamdim yoksa gelecegim yoktu falan buraya bazilari kendi kafasina göre hareket ediyo TS renklerini kullanarak:alkış::alkış::alkış:
burası eğer birilerini aklama-paklama yeri olacaksa bir dakika bile ben de kalmam burada!!!!

lazkopatfaroz
21.08.2009, 11:29
ersunu beğenmıyoduk istemıyoduk.. o takım daha dirençlı daha mucadelecı daha pozisyon üreten bir takımdı. düzgün bir forvet olsaydı adam başarılı olurdu. bu sene yönetim çok hatalı tabıkı hugo da.. resmen hocaya kafana göre transferler yapıp başarılı olmasını beklıyosun.. takım bas bas bağırıyor forvetttttt, sağ bekkkkk, oyun kurucu diye !!!!

olcay_61
21.08.2009, 11:30
real madrid'i al, tüm kadro, teknik heyet, stad, herşeyiyle getir trabzona yerleştir, küme düşmezse şerefsizim.
günün espirisi olmaya aday bi cümle :)

cihatöztürk
21.08.2009, 11:30
bu sene gs en yakın rakibine 15 puan atar

adamlar müthiş

cihatöztürk
21.08.2009, 11:31
real madrid'i al, tüm kadro, teknik heyet, stad, herşeyiyle getir trabzona yerleştir, küme düşmezse şerefsizim.

sende kına yakarsın o zaman

lazkopatfaroz
21.08.2009, 11:31

alex el üzerinde mı tutuluyor ?? 6 senedir el üzerinde tutuldu hayatında göremeyecegı seylerı gördü. takıma ne verdi ??

karatasof
21.08.2009, 11:32
Eğer kuraldışı davranan bir soföre ceza kesmek trafik polisinin işidir, başkasının değil!

İyide ben suçu yönetimde buluyorum.
Ancak Yönetim kendini Allame-i cihan zannediyor.Futbolu onlardan gayri kimse bilmiyor diye biliyorlar.
''Kabahat zümrüt dolu kaftan olsa kimse üzerine giymez.'' diye atasözümüz de var üstelik,sizde bunu biliyorsunuzdur sanırım.Şimdi bu Yönetim suçun kenidilerinde olduğunu kabul edip ,yine kendilerine ceza keseceklerini mi düşünüyorsunuz?
Öyleyse ya çoooooooooook iyimsersiniz yada sizde ''Avrupa'da yarı final,Türkiye'de şampiyonluk'' sözüne inanalardansınız...

lazkopatfaroz

adamlar müthiş

bizde bu kadro ve transferlerle ilk 5 i zorlarız

bluelight
Sadri Şener'i zor sakinleştirmişler. Kabahat kendisinde, çevreye sataşıyor...

ozturk

adamlar müthiş

boşverelim gs yi fb yi biz kendi halimize ağlayalım..

ne olacak bu takımın hali... offf..

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 11:33
Bende bu her zaman destek olayını anlamıyorum. Eleştiri yapınca işte bizim taraftar böyle bizim taraftar şöyle. koyunmu olsun bizim taraftar? bu taraftar az bile yapıyor. o syzmkowiak'ı bitirenleri, gökdenizi, fatihi, stephanov'u, aurelio'yu satıp da takımı mahvedenlere bile destek oldu bu taraftar daha ne yapsın.

Koyun olun mu dedik!!!
DESTEK olarak KUDURABİLİRİZ...

Islık ya da yuhalama rakibe olsun, kendi oyuncuna değil...

Ne oldu Maastricht macında Barış'ı yuhaladık da((( ben de kızdım ona ama yuhalamadım yine de -yuhakladık- diyorum cunku o tribunde hepimiz bütünün parçalarıyız)))

Hüseyinler... Tayfunlar...

Peki önündeki topa adım atmayan Yattaralar, Alanzinholar... Topu kaybettiklerinde "helal sağa uşağım" sempatikliği bu kardeşlerimizden neden esirgeniyor?

Burada "diş geçirememe" söz konusudur. TS taraftarı kendisine bazı futbolcuları köle bazılarını ise sultan/kral noktasına taşımamalıdır.

Tabii ki herkes aynı ölçüde sevilmez, benimsenmez.

Ama DESTEK takımadır, bireye değil!!!

vaslat
21.08.2009, 11:33

adamlar müthiş
buldular amatör takımı nesi müthiş daha dur bakalım çok erken konuşuyoruz her zaman ki gibi TS nin GS den bir eksiği yok bence tamamen psikolojik

lazkopatfaroz
21.08.2009, 11:34
Sadri Şener'i zor sakinleştirmişler. Kabahat kendisinde, çevreye sataşıyor...

ne yapmış ??

ozturk
21.08.2009, 11:35
cale ve yattara satışa çıkarılmış..

Trabzonspor’da Diyarbakır ve Toulouse yenilgileri sonrasında camiada ve taraftarda yükselen isyan üzerine Başkan Sadri Şener kurmayları ile maç sonrasında acil bir toplantı yaptı. Takıma transfer yapılması konusunda fikir birliğine varılmasına rağmen gerek mali sıkıntı gerekse de yabancı kontenjanının dolu olması nedeniyle oluşan darboğazın Cale ve Yattara’nın satışı ile aşılması görüşü ağırlık kazandı.

Katar’dan gelen Feidoundo ile takas teklifi için yeni bir temas kurulacağı, Cale için Alman ve Rus ekiplerinden gelen tekliflerin artık ciddi şekilde değerlendirileceği belirtildi. Bordo-Mavili yönetim, bu iki oyuncuyu satarak hem kontejanı boşaltmak hem de transfer için kaynak yaratmak peşinde.

medyatrabzon..

cihatöztürk
21.08.2009, 11:35
buldular amatör takımı nesi müthiş daha dur bakalım çok erken konuşuyoruz her zaman ki gibi TS nin GS den bir eksiği yok bence tamamen psikolojik

ahada görürüz bakın bu sene gs avrupadada çok iş yapar

EMRAH ERTEMOĞLU
21.08.2009, 11:37
http://i28.tinypic.com/k9jgpc.jpg

http://i32.tinypic.com/2z71iky.jpg

http://i30.tinypic.com/e7aul2.jpg

http://i25.tinypic.com/35k0flv.jpg

Sümeyye demir

adamlar müthiş

Katılıyorum..önlerine gelen her takıma fark atıyolar.kadrolarında etkisz oyuncu göremiyorum.böyle rakplerimz varken şampiyonluk hayal..

Badaloğlu

İyide 25 senenin hesabını kim verecek?

Halmanli
21.08.2009, 11:38
Koyun olun mu dedik!!!
DESTEK olarak KUDURABİLİRİZ...

Islık ya da yuhalama rakibe olsun, kendi oyuncuna değil...

Ne oldu Maastricht macında Barış'ı yuhaladık da((( ben de kızdım ona ama yuhalamadım yine de -yuhakladık- diyorum cunku o tribunde hepimiz bütünün parçalarıyız)))

Hüseyinler... Tayfunlar...

Peki önündeki topa adım atmayan Yattaralar, Alanzinholar... Topu kaybettiklerinde "helal sağa uşağım" sempatikliği bu kardeşlerimizden neden esirgeniyor?

Burada "diş geçirememe" söz konusudur. TS taraftarı kendisine bazı futbolcuları köle bazılarını ise sultan/kral noktasına taşımamalıdır.

Tabii ki herkes aynı ölçüde sevilmez, benimsenmez.

Ama DESTEK takımadır, bireye değil!!!

Takıma DESTEK her zaman olalım. Takım bizim takımımız. Fatih gibileri sattırmayalım, Gökdeniz gibileri yedirmeyelim, Yattara gibileri oynatalım, Aurelio gibileri 50.000 dolar için gönderip gökhan gibi bir ağır topçuya o paraları verdirmeyelim .Böyle taraftar olalım. Yönetimlere hesap soralım.

yoksa sür umutu gökhanı sür tayfunu engini colmanı. Bende sürekli alkışlayayım. mı?

nbay
şu göksuyu hala neden oynatmazlar ,bir kere deneylim sağ bekte bakalım nasıl olacak ,o kadar üzerinde duruluyor bu adamın ama kimse oynatmıyor anlamış değilim

ozturk
çok ilginç, çoğu haber sitesinde "avrupaya erken veda eden Trabzonspor" yazıyor..

yıllar önce wisla krakow a deplasmanda 5-1 yenilmiştik. o zaman bile böyle şeyler konuşulmuyordu..

demekki durumumuz gerçekten vahim..

Furkan

malesef suçlu olan YÖNETİM kardeşim onlara cezayı kim kesecek???

Oğuz ZEYTİN
İyide ben suçu yönetimde buluyorum.
Ancak Yönetim kendini Allame-i cihan zannediyor.Futbolu onlardan gayri kimse bilmiyor diye biliyorlar.
''Kabahat zümrüt dolu kaftan olsa kimse üzerine giymez.'' diye atasözümüz de var üstelik,sizde bunu biliyorsunuzdur sanırım.Şimdi bu Yönetim suçun kenidilerinde olduğunu kabul edip ,yine kendilerine ceza keseceklerini mi düşünüyorsunuz?
Öyleyse ya çoooooooooook iyimsersiniz yada sizde ''Avrupa'da yarı final,Türkiye'de şampiyonluk'' sözüne inanalardansınız...

"İğneyi başkasına çuvaldızı kendimize batıralım" diye de atasözümüz var, değil mi?

O yönetim kötü, bu hoca bilmiyor, futbolcu ruhsuz... eyvallah...

Peki taraftar DESTEKÇİ mi?

(İyimser olsam ne olur, kötğmser olsam ne olur... Bu takımdan rantım mı var? Sadece kutlu formamı giyer, Taksim'de, Kızlılay'da Diyarbakır'da Bodrum'da Eskişehir'de Kars'da, Osaka'da Amsterdam'da o formayla dolaşmanın gurunu yaşarım... Bu noktada bana düşen görev kulubüme maddi-manevi taraftar sorumluluğuyla DESTEK olmaktır... )

Samet KILIÇ
21.08.2009, 11:39
Dün kimsenin dikkatini çektimi bilmiyorum ama tribünlerin bir yerinde ''SALDIR TRABZONUM OLEYYY'' diğer bir bölümündede ''LAY LAYY LAYY LAY OOO TRABZON'' diye bağrılıyordu....nedir bu rant meselesi anlamış değilim...biz daha tribünde birlik olamıyor sahada birlikten bahsediyoruz yardımlaşmadan bahsediyoruz....PEYGAMBERİMİZİN bir hadisi var ''KENDİNİZİN YAPMADIĞI BİRŞEY BAŞKALARINI ZORLAMAYINIZ'' diye bence bu söz herşeyi anlatıyor..saygılarımla

Halmanli
21.08.2009, 11:40
ersunu beğenmıyoduk istemıyoduk.. o takım daha dirençlı daha mucadelecı daha pozisyon üreten bir takımdı. düzgün bir forvet olsaydı adam başarılı olurdu. bu sene yönetim çok hatalı tabıkı hugo da.. resmen hocaya kafana göre transferler yapıp başarılı olmasını beklıyosun.. takım bas bas bağırıyor forvetttttt, sağ bekkkkk, oyun kurucu diye !!!!

Bu taraftar suçu her zaman Antrenörde arıyor. Vahid öyle Ersun öyle.

Ersun Yanal gibi adamın antrenörlük hayatını bitirenler UMUT BULUT ve GÖKHAN ÜNAL ikilisidir. Bu ikilinin yerine vasat bir forvet oyuncumuz olsaydı geçen yıl şampiyonduk. Ersun yanalda kraldı.

Suç transfer yapmayan bırak transferi eldeki kralı Fatih'i satan yönetim(lerde)

nuhkoç
21.08.2009, 11:41
kadiköyde bir maçkafediyim ilk maç trabzonun aynı anda kafede 3 maç oynatacaklar maç başladı yenildik çok üzüldüm gururum incidi oradan galatasaraylı diyor bakın maç seyredin bekleyin bir 5 lik atarız siz seyredesrsiniz bi diegeride diyorki fenerli takıma bakın takıma bu lazlar olsa olsa lig 4.cüsü olur
çok koydu beee neden ezikler dalga geçsinki neden bir hafta sonumuz güzel geçmesinki olmuyor bee omuyor neden bilmem ama olmuyor :( :( üzülmek üzülmek

Halmanli
YATTARA'yı sattırmayız yeter artık. Bu takımda başka yıldızı geçtim vasat oyuncu bile yok. Bu takımın tek yıldızı YATTARA'dır. Fatih gitti Eyvallah, Gökdeniz gitti Eyvallah, Stephanov gitti eyvallah, Aurelio gitti Eyvallah ama hop yeter artık YATTARA yok. olmaz, satılamaz, gidemez.

ozturk
"İğneyi başkasına çuvaldızı kendimize batıralım" diye de atasözümüz var, değil mi?

O yönetim kötü, bu hoca bilmiyor, futbolcu ruhsuz... eyvallah...

Peki taraftar DESTEKÇİ mi?

taraftar destek olsa bile başarı geleceğine inanmıyor bence.. bu öfke o yüzden

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 11:42
malesef suçlu olan YÖNETİM kardeşim onlara cezayı kim kesecek???

Tamam diyelim bu yönetim suçlu...

Alternatifinş söyle!

Kim gelsin?

Neler yapsın?

Başkası gelince 20000 kişi aynı ağızdan aynı tezahüratı yapacak mı? Onlar gitsin gelsin...

Avni Aker'de yine sen ben BİZ olacağız.

O yüzden BİZ en iyi olmalıyız...

Furkan
21.08.2009, 11:45
YATTARA'yı sattırmayız yeter artık. Bu takımda başka yıldızı geçtim vasat oyuncu bile yok. Bu takımın tek yıldızı YATTARA'dır. Fatih gitti Eyvallah, Gökdeniz gitti Eyvallah, Stephanov gitti eyvallah, Aurelio gitti Eyvallah ama hop yeter artık YATTARA yok. olmaz, satılamaz, gidemez.

gökdeniz top oynuyordu, fatih kraldı, stephanov tekmeye kafa uzatıyordu peki ya yattara??? lanet olsun aldığı 1.8 milyon dolara defolsun gitsin ama gitmez zaten isteyenide yok olsa çoktan satılmıştı...

bu arada aurelionun fenerle olan davasında lehine karar çıktı yönetim bassın parayı alsın orta sahada top kesecek adam lazım...

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 11:45
taraftar destek olsa bile başarı geleceğine inanmıyor bence.. bu öfke o yüzden

İnanç yok ama devre arasında hoptek var...

Bu nasıl iş!?

İkinci yarı başlıyor tribün susuyor...

Bekle ki 61. dk gelsin... Allah'tan plaka 61. 91 olsa ne yapacaktı bu taraftar diye düşünüyorum...

olcay_61
21.08.2009, 11:46
taraftarın tepkisi oyunculara değilki onların kapasiteleri bu. tepki bu kapasitedeki oyuncuları şampiyonluk için oynayan TRABZONSPORA alan ya da bi kısmını hala takımda tutan yönetime...
yani bazı şeyleri görebilmek için müthiş futbol bilgisine sahip olmaya gerek yok sağbek, iyisinden ön libero, oyun kurucu ve adam gibi forvet hepsi bu

nuhkoç
21.08.2009, 11:46
Bu taraftar suçu her zaman Antrenörde arıyor. Vahid öyle Ersun öyle.

Ersun Yanal gibi adamın antrenörlük hayatını bitirenler UMUT BULUT ve GÖKHAN ÜNAL ikilisidir. Bu ikilinin yerine vasat bir forvet oyuncumuz olsaydı geçen yıl şampiyonduk. Ersun yanalda kraldı.

Suç transfer yapmayan bırak transferi eldeki kralı Fatih'i satan yönetim(lerde)
umut ve gökhan demişin ama kardeşim takım oynamıyor adamlar ne yapsın kim gelirse gelsin olmaz bu adamlar iyi golcüler ama arkadan destek yok

Travelair
21.08.2009, 11:47
Benim hayalkırıklığım şundan oluyor:

Yattara'ya 10 milyon €'luk teklif geldi. Transferi olmadı. Hani nerede Yattara? En önemli maçta nerede? Sakat. Haaa. Şey ben ona 1.8 milyon € ödüyorum da her sene. Hatta 10 milyon €'luk teklif de gelmişti? Sakkat kardeşim. Söylerim sonraki maçlarında ekstradan seyirciler için 2 çalım fazla atar...
Gökhan'ı 6,25 milyon €'ya aldık. Nerde Gökhan? Hani büyük golcümüz, kral? Önce bileğinden sakatlanmış da üstüne zehirlenmiş de, bağırsak enfeksiyonu geçirmiş de, kondüsyon açığı varmış da... E ben kulüp olarak ona dünya kadar para saydım? Kondüsyon açığı var. Yok ya?
Örnekler çoğaltılabilir. Ben napacam en ihtiyacım olduğu zaman yokolan futbolcuları. Ya ilk 11'deki futbolcular? Neden bu paralar harcanıyor? Neden bu futbolcular kayboluyor küçülüyor etkisiz kalıyor? Demek biz değerlerini yanlış belirliyoruz. Kandırılıyoruz, kazık yiyoruz. Hala oyuncak bebek gibi futbolculara sarılıp duran ne taraftarı kendi bile farkında değil insanlar var. Takım işlemiyor kardeşim fantazinin vakti mi?

komdere
21.08.2009, 11:48
Gabric'le her konuda anlaşıp da onu hajdukla avrupa kupasında oynatmayacak çözümü bulamayanlara, 10M'a sol açık alıp, onun solaçık olmadığını bilmeyenlere, Yönetim kurulunu şahsi menfaatleri için kullananlara, Kendi futbolcusunu maçın son düdüğü çalmadan yuhalayıp perişan edenlere, Buradan ahkam kesip de takıma bir kuruş katkısı olmayanlara, Beleş bilet için 40 takla atanlara, alamayınca da "istifa" diye bağıranlara, Maçta 90 dakika susup, maçtan sonra saatlerce konuşanlara ve hala Trabzonu şampiyon olduğu için değil, ruhumuzun takımı olduğu için tuttuğumuzu anlamayanlara söylecek çok söz var da..... söylemiyorum
;)

Hep destek!Tam Destek!

amour_61
21.08.2009, 11:48
tjikuzu ile hüseyinin tek farkı ten renkleri
Hüseyin Tjikuzudan en az 5 gömlek üstündür

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 11:49
Takıma DESTEK her zaman olalım. Takım bizim takımımız. Fatih gibileri sattırmayalım, Gökdeniz gibileri yedirmeyelim, Yattara gibileri oynatalım, Aurelio gibileri 50.000 dolar için gönderip gökhan gibi bir ağır topçuya o paraları verdirmeyelim .Böyle taraftar olalım. Yönetimlere hesap soralım.

yoksa sür umutu gökhanı sür tayfunu engini colmanı. Bende sürekli alkışlayayım. mı?

Ne kaybedersin alkışlasan?

Takımı teknik olarak eleştirme gücünü nerden buluyor taraftar bunu da anlamıyorum. 4-4-2 yi 4-5-1 i... Hocadan iyi mi bileceğiz?

Takımın bütçesini nereden biliyoruz?

Kaçımız genel kurula kkatılıyoruz?

Kaçımız kulübe üyeyiz?

Yönetimde söz hakkı istiyorsak üye olup gerekli koşulları sağlayalım, muhalafet yapacaksak orada yapalım.

Badaloğlu
21.08.2009, 11:49

Alternatifinş söyle!

Kim gelsin?

Neler yapsın?

Başkası gelince 20000 kişi aynı ağızdan aynı tezahüratı yapacak mı? Onlar gitsin gelsin...

İlla birinin gelmesine gerek var mı? Doğru işler yapsan birileri niye gelsin? Herkes destek olur. Ama sen ısrarla yanlış yaparsan, o zaman birileri elbet gelir.Ama kim olur onu bilemem...

Trabzon'daki zihniyet değişmediği sürece bu şehrin başarıyı yakalaması imkansız.Küçük olsun benim olsun zihniyeti ne zaman değişecek? Ne zaman büyük hayallerimizin peşinden koşacağız?

Furkan
21.08.2009, 11:50

Alternatifinş söyle!

Kim gelsin?

Neler yapsın?

çarşı grubunda her maç binlerce kişi tezahürat yapıyor avrupa şampiyonu mu oldu bjk ?? tribünle olcak işse bu geçen sezon küme düşen koceli avrupada destan yazardı. göztepe amatör kümeye kadar düşmezdi saçma saçma konuşmayın lütfen...

nuhkoç
21.08.2009, 11:51
hüseyin yuhaladınız adama etmediginizi bırakmadını dün neden biride tiji ye bişi demedi sesi çıkmadı hüseyini çok ararsını çoook trabzonluları uzaklaştırıyoruz başka bişi yok bunu halen anlayamadıgımıza üzülüyorum

ozturk
21.08.2009, 11:52
çarşı grubunda her maç binlerce kişi tezahürat yapıyor avrupa şampiyonu mu oldu bjk ?? tribünle olcak işse bu geçen sezon küme düşen koceli avrupada destan yazardı. göztepe amatör kümeye kadar düşmezdi .

bence de..

daha büyük sorunlar varken taraftara odaklanmamak gerek..

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 11:52
[QUOTE=Furkan KAPLAN;2575217]çarşı grubunda her maç binlerce kişi tezahürat yapıyor avrupa şampiyonu mu oldu bjk ?? tribünle olcak işse bu geçen sezon küme düşen koceli avrupada destan yazardı. göztepe amatör kümeye kadar düşmezdi saçma saçma konuşmayın lütfen...[/QUOTE

Geçen senenin şampiyonunu bilemeyecek kadar futboldan uzak değilsindir sanırım...

BAHADIR33
21.08.2009, 11:53
çarşı grubunda her maç binlerce kişi tezahürat yapıyor avrupa şampiyonu mu oldu bjk ?? tribünle olcak işse bu geçen sezon küme düşen koceli avrupada destan yazardı. göztepe amatör kümeye kadar düşmezdi saçma saçma konuşmayın lütfen...
geçen sene nerelerden gelip şampiyon oldular yetmez mi?

ozturk
21.08.2009, 11:54
Hüseyin i öven arkadaşlar;

O olsaydı da bişey değişmezdi merak etmeyin..Geçen yıl da hüseyin eleştiriliyordu...

Harun-61
golden sonra müthis baski yaptik, o dakikalarda gol gelseydi cok farkli olurdu...

Oğuz ZEYTİN
bence de..

daha büyük sorunlar varken taraftara odaklanmamak gerek..

Önce taraftar olayını çözelim arkadaşlar.

MAçlara gitmiyor musunuz?

Her tribünün farklı tezahürat yapması üzmüyor mu sizi?

Her top kaybındaki homurdanmalardan rahatsız olmuyor musunuz?

Zafer Fidan
hüseyin yuhaladınız adama etmediginizi bırakmadını dün neden biride tiji ye bişi demedi sesi çıkmadı hüseyini çok ararsını çoook trabzonluları uzaklaştırıyoruz başka bişi yok bunu halen anlayamadıgımıza üzülüyorum

Hüseyin bizi kesin kurtarirdi dünkü macta dimi, forvetlerimizi o müthis ara paslariyla besleyek bir oyuncuydu eski kaptanimiz..vah vahhh

lazkopatfaroz
21.08.2009, 11:55

ya bırakın ya huseyınlede az saç beyazlatmadık

Remzi
21.08.2009, 11:56
Hüseyin değere bindi aman Allah'ım. :D Tjikuzu'dan da 5 gömlek üstünmüş. Yok artık.

cihatöztürk
ne hüseyini ya delirtmeyin adamı

_KaaN_
yanımdaki adam zaten söylüyordu: hüseyini beğenmeyenlere yazıklar olsun..maçtaki herkes tayfunun sonunun böyle olacağını biliyordu..fakat broos oyuncu değştirmekte geç kaldı..çünkü ts nin alıştığımız sahnelerini bozmamak için..nedir o? gol yemeden oyuncu değiştirilmez..şimdi ne oldu tayfuna yazık oldu..şuç kimde ''?'' ..tarftarda değil..tarftarı şuçlayamazsınız..siz ne arıyorsunuz..yaş ortalaması 35 ..çarşının kaç..? ben hiç 90 dk bağıran ts tarftarı görmedim..bu tarftar ne yapsın senelerce bekliyoruz..ama aynı yeşilcam sahnesi..yazık.. HEDEF: UEFA YARI FİNALİ.. BU TARFTAR NE YAPSIN...

EmreTS61
21.08.2009, 11:57
olan oldu artık önümüze bakıcazz...

winner
21.08.2009, 11:57
Forumda her türlü hakaret serbest, bir deyim yazınca mı kabahat oldu.Bu da Ramazan açılımı mı yoksa?

lazkopatfaroz
21.08.2009, 11:58
olan oldu artık önümüze bakıcazz...

önumuze baka baka bakacak önumuzde kalmadı aldılar gittiler

nbay
dün ki maçta yine gördük ki inanılmaz sabırlı ve tahammül gücü yüksek bir taraftarımız var,yönetim bi söyledi fatih tekke diye bağrılmasın herkes kuzu kesildi.. bunun gibi birçok konuda yönetim ve özellikle hacısalihoğlu taraftarı bastırmayı çok iyi biliyor,en iyi bildikleri şeyde bu zaten

Furkan
nedense önemli olaylardan sonra buraya hep birileri kaydoluyo ve kendi fikirlerini kabul etmek için o gün boyunca uğraş veriyolar sonra da ne hikmetse hepsi kaybolup gidiyo. bakalım sizi buralarda kaç gün daha görücez bigben???

EmreTS61
tjikuzu elestırenler anlamıorumm macı izlememıs gıbı konusmayalım arkadaslar adam ilk yarıda hem sağa hem sola top dağıttı alan genıslettıı attığı paslarla daha neyını elestiriosunuz bu adamı anlamadım şimdide huseyın kıymete bındı...

lazkopatfaroz
21.08.2009, 11:59
abi takım oynamıyor diye birşey yok bunu aklınızdan çıkarın. sen ilk yarıdaki gibi baskıyı kurmuşken 2-3 tane sallayamıyorsan suçlu forvettir. %100 lük golleri kaçırıyorsan suçlu forvettir. onları atsan rakip açılacak, sende dağıtacaksın. fakat sen atamıyorsun sonra rakip ilk pozisyonda gol atıyor takıl yıkılıyor. canavar gibi oynarken gol atamıyorsak şimdi hiç atamıcaz moduna giriyor. yani forvet sadece gol demek değil. forvetin iyiyse yaptığın defans ta işe yarar. ama değilse bütün herkes gol için seferber olur ne defans kalır ne ortasaha...

suçlu o forvetlere hala destek veren inatcılık yapıp adam gibi forvet almayan yonetımdır

Berk
Hüseyin değere bindi aman Allah'ım. :D Tjikuzu'dan da 5 gömlek üstünmüş. Yok artık.

Diyarbakır maçından sonra Ayman ve Adnan'ın kıymete binmediğine dua et sen..

SDinc
Benim hala umudum var. Deplasmanda ilk 15 dakikada atılacak bir gol , devamında güzel bir futbolla Toulouse'u eleriz.

Badaloğlu
21.08.2009, 12:00

Hüseyin, Tjikuzu'dan 5 gömlek üstündür, ya a değildir.Şimdi mesele o değildir.Hüseyin, artık bu takımda oynamıyor arkadaşlar.Bir gerçek varki o da Tjıkuzu'nun bu takım için çok ağır olduğudur.Hava hakimiyetinin olmadığıdır.Bize tek top, dikine, ayağa sağlam pas yapabilecek o mevkide bir oyuncu gerekli.

Bu adam kesinlikle Tijikuzu değil... Kağnı arabası gibi, ağır ve yavaş...

EmreTS61
önumuze baka baka bakacak önumuzde kalmadı aldılar gittiler
yapıcak bişey yok abiii ne yapıcann bu saatten sonra...

lazkopatfaroz
dün ki maçta yine gördük ki inanılmaz sabırlı ve tahammül gücü yüksek bir taraftarımız var,yönetim bi söyledi fatih tekke diye bağrılmasın herkes kuzu kesildi.. bunun gibi birçok konuda yönetim ve özellikle hacısalihoğlu taraftarı bastırmayı çok iyi biliyor,en iyi bildikleri şeyde bu zaten

zaten hep susturuluyoruz.. susturulmasak sürünmezdik..padişahlık hüküm sürüyor

karatasof
Bu maçtan umudu olmayanlardan biride benim.Gerekçelerim de belli zaten.
1.Bugüne kadar Yönetim tarafından hedef gösterilerek (zaten pamuk ipliği mukavemetinde olan) takımın sinir sistemiyle böyle gerilimli maçların hiç birini kazanamamış olmamız.
2.Diyar maçı öncesi basına da yansıyan ''Bizim için Avrupa Kupası maçları daha önemli,önceliği bu maça vereceğiz.Futbolcularımız bu maçta kendilerini fazla sıkmasınlar.'' yollu açıklamalar hem maçı hem de moral kaybetmemize sebep oldu.
3.Avrupa liglerine kalmamız halinde gelecek para.
Bu maddi beklentili açıklamalarında bugüne kadar TS'a bir faydasını göremedik.Çok geriye gitmenize gerek yok.Bakınız ligin son maçı,galip gelsek Şampiyonlar Ligi'ne katılacak 2.takım olacaktık ve yine aynı açıklamalar fb önünde kendi futbolumuzu oynamamıza bile engel olmuş.Rezil bir oyunla hem yenilmiş hem de gösterilen hedeften uzak kalmıştık.
4.Gol atacak eleman eksikliği.
Bu konuda zaten pek çok şey yazıldı,söylendi.Daha farklı şeyler söylenin anlamı yok.Adamların golcüsü geçen senenin Fransa Gol Kralı,bizimki hepimizin malumu.Çok koşuyo,çok hırslı.....
Dahası?Dahası yok,hepsi bu kadar...

Maçtan önce söylediklerimiz bunlardı.Maalesef haklı çıktık.......

LazoV3Ra
21.08.2009, 12:01
Hala Hüseyin' mi diyoruz. Anlayamıyorum ben bu taraftarımızı. Tjikuzu' nun dün sağ kanatta Tayfun' a attığı pasların toplamı, Hüseyin' in o kadar sene oynayıpta o şekilde atmaya çalışığı pasların toplamından daha fazlaydı. Hüseyin her deneyişinde paslar, ya auta, ya rakibe yada çoğunlukla taça giderdi. Tel şanssızlığımız dün akşam Yattara' nın oynamayışı ve pasların Tayfun yada Serkan' a gidişiydi.

Yattara olsaydı en azından 2 gol çıkardı diye düşünüyorum pozisyonlardan ama olmadı işte.

lazkopatfaroz
yapıcak bişey yok abiii ne yapıcann bu saatten sonra...

doğru söyluyosun yapılan şeyin davası olmazmış...

mhayri
Şu cinyak denen adamın başına kademeli yakın markaj neden
vermedik hala anlamıyorum...
Yoksa verdik de görev sahipleri işi savsadımı...
Aklım hala bunu almıyor...
Bir adam tek bir adama yenildik...
Kim ne derse desin...İki takım arasındaki tek fark buydu...

Adem Erdoğan
bize yine bağlarbaşı

zahido
21.08.2009, 12:03
Birisi acilen colmana bu takimin nekadar buyuk oldugunu anlatmasi lazim...

Boyle capsiz futbolcularla anca boyle sonuclar alirsin..

Bu sene kadroya takviye olmayacaksa hedefe ulasamayiz oyuzdende hoca alsin goksuyu barisi kadroya..

Goksuya sagbekte sans versin.. Hasan ahmet Sari var onuda cikarsin a takima..

Bu adamlar en azi ndan rakibi isirirlar.. Sahada gezinip durmazlar..

olcay_61
Önce taraftar olayını çözelim arkadaşlar.

MAçlara gitmiyor musunuz?

Her tribünün farklı tezahürat yapması üzmüyor mu sizi?

Her top kaybındaki homurdanmalardan rahatsız olmuyor musunuz?
şu taraftar olayını da anlamıyorum. takımda 2.sınıf oyuncular var, kötü oynuyoruz, yönetim yanlış transferler yapmış hatta gerekli mevkilere adam almamış suç yine taraftarda niye organize tezahürat etmiyomuş. en son konuşulması gereken şey bu

Erdal
Dün akşam taraftarın ne kabahati var anlamadım? Tayfun konusunda tepki Tayfun un kulübeye hareketlerine idi. Tayfun yanlış yaptı ve bence mutlaka cezalandırılmalı, Ama belli ki ikna edilmemiş belli ki yönetimden yerlilere karşı bir tutum olduğunu düşünüyor, ben burdan bunu okuyabiliyorum, Bizim arkadaşların Isparta kampından ilettikleri bir anektottan okuyabiliyorum. Sabah akşam tv lere radyolara konuşmak için haftanın günlerini paylaşmış arkadaşlar okuyamıyorlar mı? Tayfun u böyle bir şeyin olmadığına ikna edersin. Olmuyor mu gönderirsin....

Adem Erdoğan
21.08.2009, 12:04
Benim hala umudum var. Deplasmanda ilk 15 dakikada atılacak bir gol , devamında güzel bir futbolla Toulouse'u eleriz.

o tren dün akşam geçti, 1 sene sonra inşallah bir daha gelir.

spormania

kardeşim Hüseyini de gördük yine Eskişehir maçında yaptığı penaltıdan...yaktı Bursayı... Ne Hüseyin ne de bu formuyla Tjikuzu Trabzonspor un topçusu değil de tamam..ama hemen yok Hüseyin bundan iyi yok şundan iyi...gördük senelerdir ne kadar iyi olduğunu...

Oğuz ZEYTİN
yanımdaki adam zaten söylüyordu: hüseyini beğenmeyenlere yazıklar olsun..maçtaki herkes tayfunun sonunun böyle olacağını biliyordu..fakat broos oyuncu değştirmekte geç kaldı..çünkü ts nin alıştığımız sahnelerini bozmamak için..nedir o? gol yemeden oyuncu değiştirilmez..şimdi ne oldu tayfuna yazık oldu..şuç kimde ''?'' ..tarftarda değil..tarftarı şuçlayamazsınız..siz ne arıyorsunuz..yaş ortalaması 35 ..çarşının kaç..? ben hiç 90 dk bağıran ts tarftarı görmedim..bu tarftar ne yapsın senelerce bekliyoruz..ama aynı yeşilcam sahnesi..yazık.. HEDEF: UEFA YARI FİNALİ.. BU TARFTAR NE YAPSIN...

Broos'un oyuncularla yaşadığı günleri haftaları taraftar mı yaşıyor?

Tesislerde ne olup bittiğini nereden biliyoruz?

Bize düşen sahadaki 11 TS'li temsilcimizi DESTEKLEMEKTİR.

Bunun sonu, sınırı yoktur...

Yönetimi, hocayı, futbolcuları eleştirmek kolay.

Ersun gitti Broos geldi... Umut gider x gelir... Sadri gider y gelir...

Sorunlar çözülür mü?

Çözüme kendimizden başlayalım.

Bütün stad aynı tezahüratı nasıl yapacağız bunu araştıralım. Yoksa kendini çok şey sanan "abi"ler sus derse susalım. "onlar bitirsin biz başlayalım" diyerek tribünü onlar - biz diye bölen çapulculara ego sağlayalım...

Sorarım size gerçekten DESTEKÇİ TARAFTAR olarak BÜYÜK müyüz?

Badaloğlu

Bu konuda sana katılıyorum.Bazı şeyleri örtbas etmekle, hiç bir şey düzelmiyor. Taraftarın tepkisini bastırmakla neyi halledeceğini sanıyorlar? O bastırdığını sandığı taraftar yakında kendi aleyhlerinde bağırmaya başlarsa nasıl olacak o zaman? O zaman kimi bastıracaklar?

Kendi yanlışlarını taraftarı baskı altına alarak kapatmaya çalışmasınlar.

ERDINCC
Dün yenilmemizin tek sebebi rakibin forveti Gignac(iyi bir golcü) ı durduramayışımızdır.Ama futbolcularımızın çoğunun galiba maç sırasında kafaları çalışmıyor geçen senede aynı sorun vardı ya arkadaş yenemiyorsan yenilme yada gününde değilsen 1-2 ise maç öyle bitsin zaten 10 kişisin.Egemen de düşüş var malesef ,Tayfun Cora ise (bana göre bu takımda işi yok Collman gibi)sağolsun sağ koridoru yine otoyol gibi kullandırdı rakibe.

Travelair
21.08.2009, 12:05
4 milyon € verdiğimiz oyuncu 66. dakikada oyuna giriyor.
6,25 milyon € verdiğimiz oyuncu 72. dakikada oyuna giriyor
10 milyon € teklif gelen oyuncu yok, sakat
2,5 milyon € verdiğimiz oyuncuyu Avrupa kupası'na yazdıramıyoruz, oynatamıyoruz
2,75 milyon € verdiğimiz oyuncu sahada. Ne yaptığı belli değil

Yazık günah değil mi bu paralara?
Aslında göründüğümüzden çok daha zengin kulübüz. Hatta en azından gönlümüz zengin

devilkid
bu mac metin diyadinin eseridir..zannetmiyorumki hocanın aklına tayfunu koyup serkanı onunde oynatmak gelsin..alanzinho gibi topu tasıyacak tek adam bu yuzden yedek kaldı..tiji top atacak adam arıyor..colman geride oynatmak nasıl bir sistemin anlayışıdır...

Erdem Koltuk
Sitede bir problem mi var yoksa benim bilgisayarda mı bir sıkıntı var.Mesaj yazmadan önce ekran donuyor, bastığım harfler ilk başta gözükmüyor ve sonra birden ters olarak geliyor ekrana.Örnek olarak Yarın yazıyorum nıraY diye çıkıyor.Dünden beri böyle.Bie msj yazmak için 3-4 dak uğraşıyorum.

Adem Erdoğan
21.08.2009, 12:06
bırakında dün akşamki futbola karşılık taraftar da biraz homurdansın.

zahido
Şu cinyak denen adamın başına kademeli yakın markaj neden
vermedik hala anlamıyorum...
Yoksa verdik de görev sahipleri işi savsadımı...
Aklım hala bunu almıyor...
Bir adam tek bir adama yenildik...
Kim ne derse desin...İki takım arasındaki tek fark buydu...

Abi tutulmuyor adam.. Bizde o isi egemen yapti ama nereye kadar.. Simdi butun takimlar bu adamin ne denli etkili oldugunu biliyor.. Herkesinde ttmasina ragmen senede 30u askin bir gol orani var.. Aadam gol atmak icin yaratilmis.. En ufak bir boslukta gidip golunu atiyor.. Herkes bizim umut gokhan gibi diil ya..

_KaaN_
ben de yuhaladım ..benim tepkim broos a idi...golün geleceği 2. yarı başladığında bellydi..tayfun saçma sapan hareketler yapıyor ve yerini kaybediyordu..taraftar tayfuna sesleniyor arkana bak diye ve tayfun yerine geliyordu..tayfunun sonunu broos hazırladı..golden önce tayfun tarafından 2 kez geldiler..sonuçta aynı sahne...

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 12:08
nedense önemli olaylardan sonra buraya hep birileri kaydoluyo ve kendi fikirlerini kabul etmek için o gün boyunca uğraş veriyolar sonra da ne hikmetse hepsi kaybolup gidiyo. bakalım sizi buralarda kaç gün daha görücez bigben???

Amacın üzüm yemek mi bağcı dövmek mi?

Fikirlerime karşı fikrini söyle, hep birlikte TSnin başarısına bir nebze katkı sağlayalım. Merak etme birisinin adamı filan değilim.

İstediğin zaman ve yerde yüzyğze medenice konuşup çözümler üretip flamalar hazırlayıp tezehüratlar besteleyebiliriz...

Ancak birlikte kendi takımın futbolcusuna küfür etmem, yuhalamam, yönetimime sırt çevirmem...

ozturk
O bastırdığını sandığı taraftar yakında kendi aleyhlerinde bağırmaya başlarsa nasıl olacak o zaman? O zaman kimi bastıracaklar?

görüntüye göre yakında "yönetim istifa" sesleri gelecek gibi..

bir kez daha:

ALLAH sonumuzu hayır etsin..

Erdal
Lafı eğip bükmenin anlamı yok...Trabzonspor yönetilemiyor...Hep söylüyorum bu kulüp sadece spor kulübü değil. Ulan millet uyuyamıyor, sahuru sigara ile yaptı. Çıkın biriniz konuşun...Hiç bir şey yapamıyorsanız ağlayın...Bilelim ki en az bizim kadar üzüldünüz...Deyin ki şunu yanlış yaptık....En kısa zamanda el ele vererek toparlayacağız...Birbirimize destek olalım deyin...Ben de göreyim. Sizi o halde göreyim...Diyeyim ki haydi bismillah bende ne heyecan var ise onlar da da var...Ben de ne üzüntü var ise onlarda da var...

zahido
21.08.2009, 12:09
bu mac metin diyadinin eseridir..zannetmiyorumki hocanın aklına tayfunu koyup serkanı onunde oynatmak gelsin..alanzinho gibi topu tasıyacak tek adam bu yuzden yedek kaldı..tiji top atacak adam arıyor..colman geride oynatmak nasıl bir sistemin anlayışıdır...

Colmani Allahlik Allahlik istedigi yerde oynasin yinede bi b.k olmaz o adamdan.. Burda soyledik soyledik bi kufur yemedigimiz kaldi.. Alin size colman 90 dakika yurudu hafif tempoda..

Fatih Öztürk
21.08.2009, 12:09
maçın kopma noktası tijikuzuyu oyundan alan cahil zihniyetin ta kendisiydi!

maç başlıyor,rakip takım 8 kişi defans yaparken çilingirin alanzinho kenarda neden oturuyor?hadi kafalarınız buna erken basamadı,2.yarı neden bu cocuğu sahaya sürmüyorsunuz?

4 gol pozisyonunun 3 tanesine sağ bekten devşirme sağ acık oyuncun giriyorsa hugo bross bu işi hiç düşünmeden bıraksın kardeşim.sistem diye bir olgu yaratılmamış!tijikuzu ve song dışında kimse ne yaptığını bilmiyor.

alanzinhyo son 2 maçtır ilk onbirde şimdi neden yedek kulubesinde oturuyor?

hastalığımı tuttu?

yok yok,siz bi halttan anlamıyorsunuz ondan olabilir!

umuta gecen hafta sövülüyor sahaya cıktığında başı hep önünde moralsiz ama sahaya sürülüyor,gökhan nerde midesinde problemmi var!

sadri başkan moralin neden bozuk?

niye kombine satılmıyor sorusunun cevabını sanırım bu maçta net olarak almışsındır.

yaptığın tranzsferlerde biraz tyijikuzu haric gerisinin fiyasko olduğunu senden önce taraftar görmüştü!

akıllarda cok cok iyi bir forvet oyuncusu vardı,umut iyiydi gökhanda öyle ama gol sorunu vardı,senden aylar önce taraftar gördüde sokaklara döküldü o malum oyuncu için. eli ayağı düzgün gabriçi aldın ama bile bile avrupa kupalarında oynatamamana rağmen.sanırım siz bu işi diyarbakırdaki ziya doğan kadar bilmiyorsunuz.siz acımasız eleştirilerin en kötüsünü hakediyorsunuz.
atın taraftara sucu şimdi.bu taraftar sizide paketlemesini bilir.bakalım bu kahırlı haftalar ne kadar sürecek.

son söz;son yıllarda türk takımlarının avrupadaki fiyaskosu trabzonsporu,artık türk takımları avrupada görmek istemiyor!..

Adnankazaz
21.08.2009, 12:10
bunun tek sorumlusu futbolculardir oynamiyo adamlar bariz görünüyor kosmuyor mücadele etmiyor nedir bu anlamadim fazlami rahatlar bunlara iyi bir ders vermek lazim bence fener galasaray besiktas basarisiz oldugu zaman hemen tesisleri basiyolar adamlar

Oğuz ZEYTİN
21.08.2009, 12:11
bırakında dün akşamki futbola karşılık taraftar da biraz homurdansın.

Futbolun nesi vardı ilk yarıda?

Taraftar futbolun kalitesini ölçüp ona göre mi DESTEK verir?

lazkopatfaroz
tayfun dün sarhoş gibiydi sallana sallana dolaşıyordu... colmanda nerde oldugunun farkında değil sahilde gezıyorum sanıyor herhalde

_KaaN_
arkadaşlar bu taraftar olaylarını benden iyi bilirsiniz ..hangi hep beraber bağırmaktan bahsediyorsunuz..o yüzden mi kale arkası ikiye ayrılmış..niye birleşmiyorlar...çünkü birbirlerine üstünlük sağlama yarışı var gruplarda..kaç kez kavga ettiler hepniz biliyorsunuz...herkes en büyük bizim grup demeye çalışıyor .. o yüzden mi yol tarfında 50 kişilik grup var..BUNU DEĞİŞTİREMEZSİNİZ ....

Sami Kuk
21.08.2009, 12:12
Bidaha Avrupayı zor görürüz Şurda ayagımıza gelmıs 1 mac yapıp gruplara kalacktık..Orda mucıze lazım bıze..Guruplara kalsaydık cıkamasaydık guruptan kı bence cıkardık..artık kımbılır kac sene sonra olur bırde..

LİGDE Hiç umudum yok 5-6-7 bu sıralarda takılıp gideriz

Erdal
21.08.2009, 12:12
Yahu bir gün çıkıp yanlışını itiraf edecek bir adam gelsin ömrünün sonuna kadar bu kulübün başında kalsın...Hata yaptığını itiraf edebilen bir daha yapmaz çünkü...Kimse hatalı olduğunu düşünmüyor. İhale kalıyor taraftara...Taraftar sabırsız...Ne yapacak taraftar...Kaç kombine satıldı? Bu şehrin nufusu kaç? Ekonomik düzeyi ne ? Oranlarsan dünyada var mı böyle bir şehir?...

ozturk
21.08.2009, 12:13
Lafı eğip bükmenin anlamı yok...Trabzonspor yönetilemiyor...Hep söylüyorum bu kulüp sadece spor kulübü değil. Ulan millet uyuyamıyor, sahuru sigara ile yaptı. Çıkın biriniz konuşun...Hiç bir şey yapamıyorsanız ağlayın....

en çok bu dokunuyor..

taraftarının takımını kaale almadığı bir camia olsak neyse diyeceğim.

ama her mağlubiyette hayatı en az 1 hafta zehir olan insanlarız hepimiz.

nbay
Hala Hüseyin' mi diyoruz. Anlayamıyorum ben bu taraftarımızı. Tjikuzu' nun dün sağ kanatta Tayfun' a attığı pasların toplamı, Hüseyin' in o kadar sene oynayıpta o şekilde atmaya çalışığı pasların toplamından daha fazlaydı. Hüseyin her deneyişinde paslar, ya auta, ya rakibe yada çoğunlukla taça giderdi. Tel şanssızlığımız dün akşam Yattara' nın oynamayışı ve pasların Tayfun yada Serkan' a gidişiydi.

Yattara olsaydı en azından 2 gol çıkardı diye düşünüyorum pozisyonlardan ama olmadı işte.

tjziku eğer böyle oynarsa çok gol yeriz çok çalıma giriyo mecbur kalıyo, yardıma kimse gelmeyince de tehlikeli yerlerde top kaptırıyor.. colman ve selçuğun yardım etmesi lazım özellikle colmanı ilk yarıda hiç görmedik kopuk oynuyor oyundan biraz daha mücadele etmesi gerekli..

Badaloğlu
Sitede bir problem mi var yoksa benim bilgisayarda mı bir sıkıntı var.Mesaj yazmadan önce ekran donuyor, bastığım harfler ilk başta gözükmüyor ve sonra birden ters olarak geliyor ekrana.Örnek olarak Yarın yazıyorum nıraY diye çıkıyor.Dünden beri böyle.Bie msj yazmak için 3-4 dak uğraşıyorum.

Sitede bir sıkıntı yok! Virüs taraması yap kardeşim...

salihismet
Ben taraftara bir şey dıyemıyorum, fakat eski bir yönetıcının dedığine inanmaya başladım,
diyordu ki; bu takım maclarını istanbulda oynasa acık ara şampiyon olur. Aslında İstanbulda
oynamalarıda şart deyil, futbolu daha az bilen başka bır şehır olsada olur.

Sercan Yaylı
arkdaslar bizim takımımızın yapacağı bu kadardır bizde 1. sınıf oyuncu yoktur geçen sene ezikler kötüydü o yuzden iyi göründük bunu bütün taraftar biliyor ama başkanımız bilmiyor yada bilmek işine gelmiyor

AKSOY_61
şu gignac denilen herife iki tane defans adamıyla markaj yap yine gider gol atar.
bu markaj olayı fransız takımlarının hiç aklına gelmedi demekki gignac fransada gol kralı oldu.

bu adama ne kadar verdiler de toulouse kabul etmedi acaba?

devilkid
21.08.2009, 12:14
sunuda anlamıyorum...ilk yarı super top oynamıssın..belliki içerde daha da coskulu bir konusma olacak...ikinci yarı daha baskı beklıyosun..sonra ne oluyor topcular sahaya cıkmıs mac baslamıs ama ses yok...ben tv karsısında macın basladığını anlamaz oluyorum..ey ahali yarıdan sonra boyle mi baslanır..kale arkası şarkı soyluyor karsısı çekirdek yiyor...ikinci yarı cıkısta tum stad ayaklansa coskulu bir tezaruhat olsa bakın nasıl baslıyorduk maca...

kivancpehlivan
yok böyle bişey ilk maç evindesin 2-1 mağlupsun defansın bomboş full atağa kalkıyorsun.

hadi 2. maç olur 2-2 sana yetecektir anlarım zaten oynadığın futbol ortada normal topunu oyna belki bi gol atarsın atamasan en azından 2.maça şansın kalır.

3.golü ye sen sonra git fransada hazırlık maçları dahil gol atamayan forvetten 3 gol bekle ve salakça hatalar yapan defanstan süper performans bekle.

fransada 3-0 mı geçmiş ola!!!

Oğuz ZEYTİN
arkadaşlar bu taraftar olaylarını benden iyi bilirsiniz ..hangi hep beraber bağırmaktan bahsediyorsunuz..o yüzden mi kale arkası ikiye ayrılmış..niye birleşmiyorlar...çünkü birbirlerine üstünlük sağlama yarışı var gruplarda..kaç kez kavga ettiler hepniz biliyorsunuz...herkes en büyük bizim grup demeye çalışıyor .. o yüzden mi yol tarfında 50 kişilik grup var..BUNU DEĞİŞTİREMEZSİNİZ ....

DEĞİŞECEK!!!!!

Yeter bunlardan çektiğimiz!

Birileri öncülük etmeli!

Ve bu "abi"lere HADDİNİ BİLDİRMELİ!!!

Hangisi bizden daha TRABZONSPORLU!!??

Başka kulüpleri örnek vermek istemezdim ama deplasmanlarda küçük takımların taraftarlarını da görmüyor muyuz?

nbay
21.08.2009, 12:15
dün serkanın yakaladığı atakları yattarayla yakalasaydık durum çok daha farklı olurdu şüphesiz..

a f s
21.08.2009, 12:15
http://img341.imageshack.us/img341/2697/idealtrabzons.jpg

Dün akşam sahada böyle bir kadro olsaydı, oynanan oyun ve sonuç böyle olur muydu?

Erdal
21.08.2009, 12:16
İlk yarı süper top falan oynamadık. Pozisyon bulduk sadece...İlk yarı geçen sene yaptığımızı bu kez tek forvetle yaptık...İlk yarı Song'un Umut a şişirdiği topları sayan var mı?

Halmanli
Bu yönetim(ler)ce eleştirmeyen taraftar sadece harcayan gelir sağlayan taraftar portresi yaratılmak isteniyor herhalde. Her taraftar kötü giderse takımını eleştirir ancak biz eleştirince Trabzonspor taraftarı hep böyle hep şöyle hep yıkıcı vs. uğultuları dolaşıyor etrafta.

Şu yönetime yönetim istifa diye bağırılmıyorsa bu taraftar bir kulüp yönetiminin sahip olabileceği en büyük şanstır bana göre. Eleştirmek yasak tabi

Bütün yıldızları sat, alkışla yinede büyük başkan
Aurelio'yu 50.000 dolar için sat, fenere gitsin o yıl fener şampiyon ama sen ikinci ol. ama onu satan yönetim bozuntularına ses çıkarma
stephanov'u sat defansın delinsin yine alkışla
fatihi sat gökdenizi sat
üstüne al bide yattarayı sat öyle ya problemli adam. biz yine alkışlayalım(?)

Slyva sivas ve diyarbakır maçlarında müthiş performanslar göstererek goller yesin üstüne dün 2.golde mükemmel bir performansla gol yemeyi başarsın ama eleştirme destek destek

tayfun sallansın dursun olmaz Trabzon çocuğu destek destek
colman hiçbişey yapmasın
Gökhan ünal - umut bulut onlara da destek

öylemi? yokya

Oğuz ZEYTİN

Dün akşam sahada böyle bir kadro olsaydı, oynanan oyun ve sonuç böyle olur muydu?

-Selerle -salarla olmuyor ne yazık ki...

mehmets61
21.08.2009, 12:17
maç 2 1 iken bu kadar boşluk bırakmak bana yanlış geldi sonuçta 2 2 yapamıyorsan 3 ü de yemeyeceksin bunun 2. maçı da var...

Erdem Keser
21.08.2009, 12:17
Öncelikle rakibin ortasahası Sisokko’dan başlamak gerek.Hakikaten dedikleri kadar varmış adam , Patrick Viera’dan bile iyi olabilecek bir potansiyele sahip.Adamın fiziksel yapısını göz önüne getirdiğinizde böyle bir hıza sahip olması insanı şaşırtıyor ister istemez.Harika bir top tekniği var ve çok iyi pozisyon alıyor.Geriden etkili çıkışları olan bir oyuncu…Özellikle cezasahasına yaptığı deparlı koşularla takımı adına çok iyi pozisyonlar yaratabiliyor.Bunlardan bir tanesinde ilk yarıdaki vuruşuda direkten dönmüştü.Tothenham 20 milyon avro veriyormuş kendisi için..

İkinci isimse Gignac ; tam bir golcü.Bizim forvetlerimiz gibi topu yarım saatte kontrol etmeye çalışmıyor , son vuruş ustası.Gol kokluyor ve oraya bitiyor.

Umarım böyle oyunculara bizde sahip oluruz ilerleyen dönemlerde.

Bize gelirsek ; çok savruk bir Trabzonspor seyrettik maçın genelinde.Yine basit bir savunması hatası sebebiyle yenilen bir gol ve o golü çıkarmak için yapılan şuursuz baskı…

Hugo Broos’u bu maçta asla affetmeyecem.Bir şekilde Alanzinho’yu kenarda tutarak rakibin ortasahasıyla güç dengesini kurmak amacıyla mücadeleci bir 5’liyle maça başlayabilirsin ama 65 dakika maçı kenardan izleyemezsin.Selçuk’u inatla forvet arkasında denemeye çalışması ise yanlışlar zincirinden sadece bir halka.Takım geriden topla çıkamıyor , çek Selçuk’u geri , ayağa pasla çıkalım.Ne yazık ki bu da son 10 dakikada gerçekleşti.Ama büyük bir faciayla …
Cale’nin oyundan çıkmasıyla 3’lü savunmaya dönen takım böylesine kritik bir maçta sistem değiştirip , hocanın olağanüstü katkılarıyla(!) savunma kurgusunu mahvediyor.Halbuki maç 1-2 bile bitse orada senin atacağın bir gol rakibi telaşa sürükleyip panik yapmasına sebep olur.Ama biz 8 kişiyle rakip sahadayız ve geriye koşan tek isim Selçuk…

Tjikuzu'nun oyundan çıkmasıyla ortasahamız yine düştü ve bunu ikinci kez yaşadık.Adam ilk yarıda Serkan'a 3 , Tayfun'a da 2 tane ters top attı ilk topta.İlk müdahelerde sıkıntı çekiyor ama böyle bir maçta oyundan alma lüksün yok.Sahada yürüyen , oyuna dahi girmeyen bir Colman'a 90 dakika boyunca sabretti ki , tebrik ederim sayın Broos'u.Hoş , oyuna girmeye kalksa dahi bu fizik yapısıyla top göstermezler kendisine ama yapacak birşey yok.Bu adam bu tip maçları kaldıramıyor.

Sissokko ve Selçuk'lu bir ortasahaya sahip olmayı isterdim.Üstelik sene başında Atiba'yla çok yakındık böyle bir kurguya sahip olmaya ama yine bekleyeceğiz uzun bir süre daha...

Mücadele açısında sorumluluktan kaçmayan iki oyuncu vardı sahada , Serkan ve Selçuk.Engin’in ise sinirlerine hakim olması gerek.Hırslı ve yetenekli bir oyuncu ama mental olarak ilerlemeli , hırsına yenik düşmemeli.İlerleyen dönemlerde takıma Gabriç , Yatara ve Zafer’in de döneceğini hesaba katarak lig için kaçan hiç bir şeyin olmadığını söylebilirim ama hepsi bu , fazlası yok.Trabzonspor yine Avrupada yok ve yine seneye taşıyacağımız hayallerden başka bir şey yok elimizde…

forza61ts
21.08.2009, 12:18
şu taraftar olayını da anlamıyorum. takımda 2.sınıf oyuncular var, kötü oynuyoruz, yönetim yanlış transferler yapmış hatta gerekli mevkilere adam almamış suç yine taraftarda niye organize tezahürat etmiyomuş. en son konuşulması gereken şey buyönetim neden bukadar aciz anlamıyorum ya tutsun parayla20 30 adam koysun 10 ar metre aralıklarla taraftarların onune bır bırlık olussun herkes aynı anda bagırsın baskı kuralım nerdeeeeeeeeeee..:(

Fatih Öztürk

disiplinsiz engin baytar ve savruk oynamaya başlayan calenin yerlerine yeni sol bek ferhat ve alanzinho olursa cok daha iyi olur gibime geliyor.

Külünkoğlu
İlk yarı iyiydik. İkinci yarı ise ne sıradan bir futbol takımı ne de Trabzonspor'un adı vardı sahada...

Futbolcular için konuşmama orucum sürüyor. Çünkü onların kabahati yok.

Halmanli
dün serkanın yakaladığı atakları yattarayla yakalasaydık durum çok daha farklı olurdu şüphesiz..

kesinlikle. Bu takımın tek yıldızı Yattara'dır. Daha iyisini getirene dek ondan başka yıldız yok tekrarlıyorum vasatın üstünde oyuncu bile yok takımda.

karaman6106
21.08.2009, 12:19
oyundan colman çıkarılıp, yüzü kaleye dönük mükemmel oynayan alan alınmalı, hatta böyle başlanmalıydı...kesinlikle song sağ bek oynatılmalı...65 te gökhan umutun yerine alınmalıydı...takımın zaten olmayan takım savunması çökrtilince çift forvete dönmek tam bir fiyaskoydu...ceyhun sun dakikalarda pivot olarak kale önüne sürülebilirdi!

salihce61
Ben kötü oynadığı için oyundan alındı diye biliyorum.Kaldı ki zat-ı muhterem ise aksine çok iyi oynadığını düşünmüş olmalı ki çıkarken bu kararı protesto etmiş ve kenar yönetime el-kol hareketleri etmiş diye basına yansıdı.
Elbette Tjikuzu'daz kötü oynamış,ancak hiç olmazsa o bunun bilinciyle olacak edebiyle dışarı çıkmasını bilmiş......

o teknik adamı deil taraftarı protesto olsun diye direk soyunma odasına giitti.ben de olsam aynını yaprdım ve kayseriye nasıl bir daha dönerim onun yolunu arardım.çünkü böle bi taraftarın önünde futbol oynanamaz!

ozturk
Enginin kırmızı kart görmesi de cabası..

geldiğinden beri hiç iyi değil bakalım ne olacak..

olcay_61
:alkış:
Bu yönetim(ler)ce eleştirmeyen taraftar sadece harcayan gelir sağlayan taraftar portresi yaratılmak isteniyor herhalde. Her taraftar kötü giderse takımını eleştirir ancak biz eleştirince Trabzonspor taraftarı hep böyle hep şöyle hep yıkıcı vs. uğultuları dolaşıyor etrafta.

Şu yönetime yönetim istifa diye bağırılmıyorsa bu taraftar bir kulüp yönetiminin sahip olabileceği en büyük şanstır bana göre. Eleştirmek yasak tabi

Aurelio'yu 50.000 dolar için sat, fenere gitsin o yıl fener şampiyon ama sen ikinci ol. ama onu satan yönetim bozuntularına ses çıkarma
fatihi sat gökdenizi sat

Slyva sivas ve diyarbakır maçlarında müthiş performanslar göstererek goller yesin üstüne dün 2.golde mükemmel bir performansla gol yemeyi başarsın ama eleştirme destek destek

colman hiçbişey yapmasın

öylemi? yokya
:alkış::alkış::alkış:

Oğuz ZEYTİN

fatihi sat gökdenizi sat

colman hiçbişey yapmasın

öylemi? yokya

Fatih, Gökdeniz, Stepanov geri mi gelecek?

Taraftar tepki gösterince Tayfun daha mı iyi oynayacak?

Paranız cebinizde kalsın harcamayın, o zaman da Çarşı'yı ağzınıza almayın! Adamlar formaları beğenmeseler de gidip alıyor, maça bedeva biletle gelmiyorlar...

Ondan sonra da başkandan Quaresmayı istiyor.

Biz?

"Transfer yoksa kombine de yok"

Yok ya !!!???

LazoV3Ra
tjziku eğer böyle oynarsa çok gol yeriz çok çalıma giriyo mecbur kalıyo, yardıma kimse gelmeyince de tehlikeli yerlerde top kaptırıyor.. colman ve selçuğun yardım etmesi lazım özellikle colmanı ilk yarıda hiç görmedik kopuk oynuyor oyundan biraz daha mücadele etmesi gerekli..

Bence Tjikuzu' nun yanında Colman yerine Selçuk oynamalı. Ya da Colmanı yedeğe çekip Ceyhun' u koymalı yanına.
Çok yanlız çünkü sürekli uzun oynama gayreti içerisinde. Orta saha ve Tjikuzu' unun arasındaki mesafe çok uzun, pas verecek arkadaşını bulamıyor, o arada da kaptırıyor topları, kalemizde tehlike görüyoruz.

Eminim T.D. bu soruna çözüm bulacaktır.

Ayhan Yüksek
21.08.2009, 12:20
Tjikuzu berbattı akşam ve çıkması lazımdı bence oyunun kopma noktası değildi velhasıl, bence Tjikuzu transferi iyi olan değil hayal kırıklığı olan transferlerden bu adam bizim orta sahamızda oynayacak kapasitede değil ya da şöyle diyeyim orta saha kalitesini artıracak nitelikte değil, kaldı ki teknik heyet gelmeden onayı alınmadan yapılan bi transfer saçma gelir bana,
Erdal Beyin dediği gibi uyuyamdık gece sahuru sigarayla yaptık, başım ağrıdan çatlıyor şimdi evet çıksın onlarda üzüntülerini dile getirsinler bir umut serpiştirsinler yüreğimize ama yok malesef bence onlar inancını bizden çok yitirmişler.

Erdal
21.08.2009, 12:21
Kaçan bir şey yok gibi görünse de bizde, tribünde, hocada var olan "bu takımın bariz eksikleri var" anlayışı futbolcularda da var... Ne yazık ki bunu ortadan kaldırmanın çaresi transferdir...

Halmanli
21.08.2009, 12:21
oyundan colman çıkarılıp, yüzü kaleye dönük mükemmel oynayan alan alınmalı, hatta böyle başlanmalıydı...kesinlikle song sağ bek oynatılmalı...65 te gökhan umutun yerine alınmalıydı...takımın zaten olmayan takım savunması çökrtilince çift forvete dönmek tam bir fiyaskoydu...ceyhun sun dakikalarda pivot olarak kale önüne sürülebilirdi!

Tayfunu o kadar ıslıkladılar umut çıksaydı neler olurdu acaba

hatta enginin penaltı bekleyipte sarı kart gördüğü pozisyonda fransız defans oyuncusu () elinde çakmakmı vardı ne tribünden atıldı deyipte illa hakeme vericek . o aleti bizim taraftar kesin umuta atmıştır, fransız yanlış anlamış öyle düşünüyorum ben.

olcay_61
21.08.2009, 12:22
yönetim neden bukadar aciz anlamıyorum ya tutsun parayla20 30 adam koysun 10 ar metre aralıklarla taraftarların onune bır bırlık olussun herkes aynı anda bagırsın baskı kuralım nerdeeeeeeeeeee..:(
yönetim işini yapsın gerekli transferler yapsın 2.sınıf topçuları yollasın yeter

karatasof
21.08.2009, 12:22
Lafı eğip bükmenin anlamı yok...Trabzonspor yönetilemiyor...Hep söylüyorum bu kulüp sadece spor kulübü değil. Ulan millet uyuyamıyor, sahuru sigara ile yaptı. Çıkın biriniz konuşun...Hiç bir şey yapamıyorsanız ağlayın...Bilelim ki en az bizim kadar üzüldünüz...Deyin ki şunu yanlış yaptık....En kısa zamanda el ele vererek toparlayacağız...Birbirimize destek olalım deyin...Ben de göreyim. Sizi o halde göreyim...Diyeyim ki haydi bismillah bende ne heyecan var ise onlar da da var...Ben de ne üzüntü var ise onlarda da var...

Aman Hocam,ne konuşması.Adamların ettiği laflar ile icraatleri ortada zaten.Daha ne konuşsunlar?
İki sene boyunca otuzun üzerinde transfer yapmışsın bir sağ bek bulamamışsın.Takımda hala önlibero,forvet ve oyun kurucu eksikliği bas bas bağırıyor.
Geçen sene girdiğin gol pozisyonlarından ancak 1/5'ini değerlendirebilmiş forvet elemanlarının beceriksizliği sebebiyle Şampiyonluğu kaçırmışsın yine bu mevkiye takviye yapmamışsın.
İkinci ligden çıkan takımla superligden düşmekten son anda yırtan iki takımdan vasatın altı iki eleman almışsın ''Gerekli takviyeleri yaptık.Artık sıra Avrupa'da yarı final,Türkiye'de şampiyonlukta'' diyebilmişsin.

Bence bunlar konuştıkça batıyorlar.En iyisi susmanın erdemine sığınsınlar.

erdogan69
21.08.2009, 12:23
Bizim şer bildiklerimizde hayrı olabilir , hayır olarak bildiklerimz de de şer olabilir.

Dünkü maç belki de Hacısalihoğlu ve Alioğlu gibi Trabzonsporu kendi çıkarlarına alet eden iki kişiden kurtulma yolunda bir fırsat olarak görülebilir.

Bence tribünlerde bu adamların gitmesi için baskı yapılmalı. Takımı bu adamlar mahvediyor... Başkan acilen kendisinin çevresini temizlemeli...

Nuri Albayrak , Haşim Sayitoğlunu temizlemeyerek bunun bedelini çok ağır ödedi... korkarım ki Sadri Şener de çevresini yapmazsa kulüp tarihindeki adına çok kara bir leke sürecek... Hemde kulübü en fazla borçlandıran ve başarısız bir başkan olarak tarihe geçecek...

Muhammed
Dünde yazmıştım Selçuk,Colman,Egemen,Cale,Tayfun rezaletti resmen. Enginde kötüydü ama gol yarattı adam. Halen değişik bir kadro ile çıkabiliriz sahaya benim önerim şu kadro

----selçuk--ceyhun----
yattara--alan----gabric
------gökhan---------,

Kadro bakınca iyi gibi görünüyor. Ancak en büyük sorunumuz oyuncuların mental sorunu .

Doğan BULAT
Bidaha Avrupayı zor görürüz Şurda ayagımıza gelmıs 1 mac yapıp gruplara kalacktık..Orda mucıze lazım bıze..Guruplara kalsaydık cıkamasaydık guruptan kı bence cıkardık..artık kımbılır kac sene sonra olur bırde..

LİGDE Hiç umudum yok 5-6-7 bu sıralarda takılıp gideriz

ya bırakın ya bu takım gruplara çıksa 0 puanla evine geri döner.. Avrupa bizim neyimize artık..:mad:

forza61ts
DEĞİŞECEK!!!!!

Yeter bunlardan çektiğimiz!

Birileri öncülük etmeli!

Ve bu "abi"lere HADDİNİ BİLDİRMELİ!!!

Hangisi bizden daha TRABZONSPORLU!!??

Başka kulüpleri örnek vermek istemezdim ama deplasmanlarda küçük takımların taraftarlarını da görmüyor muyuz?hattimızi biliyoz abi trabzoncell:)

salihismet
Engin 3 resmi mac oynadı 4 kart gördü, 3 sarı bir kırmızı.

ozturk
Kaçan bir şey yok gibi görünse de bizde, tribünde, hocada var olan "bu takımın bariz eksikleri var" anlayışı futbolcularda da var... Ne yazık ki bunu ortadan kaldırmanın çaresi transferdir...

transfer olsa ne olacak ki..

engin, tjikuzu nun hali ortada...

gabriç desen ilk 11 e gireceğini öğrenince midesine ağrılar giriyor..

zahido
21.08.2009, 12:24
maç 2 1 iken bu kadar boşluk bırakmak bana yanlış geldi sonuçta 2 2 yapamıyorsan 3 ü de yemeyeceksin bunun 2. maçı da var...

Arkadas iyi hos diyorsunda bu takim sifira karsi hicbir takimi yenemezzzz.. Fransada biz bu adamlri gol yemeden 2 gol atarak zaten yenemezdik.. O yuzden ha 2-1 yenilmisiz ha 3-1 bence arasindafazlada fark yok..

Savunmn iyi degil, orta sahan yok, forvetin yetersiz.. Biz bu takimdan cok seyler bekliyoruz ama bence bizde ne yaptigimizin farinda degiliz..

Bakiyorum yorumlara hala tjikuzuyu sahiplenen taraftar toplulugu su takimi nasil sampiyon olarak gorecek ilerleyen yillarda merak ediyorum??

Keza bazi kesim yine colmani aradan cikarmaya calisiyor..

Bu adamlar genlerbirligi, ankaragucu ayarinda topcular burda defaatle soyledim bunlari ama futbol bilgimden suphe edildi..

Onemli degil ben neyin ne oldugunu biliyorum ve diyorum ki orta ikilisi tjikuzu ve colmandan olan bir takimin alacagi tum galibiyetler tesadufidir.. Uzun vadede basarili olabilme sansi %1 bile degildir.. Sezon basindan beridir soyluyorum devamlida soyleyecegim..

Mustafa Önal
erdem SİSSOKKO vierada çok YAYA TOURE gibi. YAYA DA ileri çıktığında çok tehlikeli. fizik gücü yüksek takıma dirençsiz orta saha ile mücadele ettik.

Ömer1967
ben umut'u halısahada takımıma almam adam trabzonsporda oynuyor

sarman61
Colman derhal gönderilmeli ve yerine İyi bir forvet alınmalı. Birde satış listesindeki Aurelio takıma geri getirilse buraya yazıyorum. Açık ara şampiyonuz.

Ozan Yazıcı
21.08.2009, 12:25
Dün akşam taraftarın ne kabahati var anlamadım? Tayfun konusunda tepki Tayfun un kulübeye hareketlerine idi. Tayfun yanlış yaptı ve bence mutlaka cezalandırılmalı, Ama belli ki ikna edilmemiş belli ki yönetimden yerlilere karşı bir tutum olduğunu düşünüyor, ben burdan bunu okuyabiliyorum, Bizim arkadaşların Isparta kampından ilettikleri bir anektottan okuyabiliyorum. Sabah akşam tv lere radyolara konuşmak için haftanın günlerini paylaşmış arkadaşlar okuyamıyorlar mı? Tayfun u böyle bir şeyin olmadığına ikna edersin. Olmuyor mu gönderirsin....

Tam anlamadım hocam, biraz açabilir misin konuyu?

10 numara
gignac'ı egemen marke ediyordu ama ilk golde aralarında usain bolt ve arkasındaki ezik kadar fark vardı...

Sümeyye Şahin
Dün kulübede Göksu'yu mu gördüm, bana mı öyle geldi?

a f s
21.08.2009, 12:27
disiplinsiz engin baytar ve savruk oynamaya başlayan calenin yerlerine yeni sol bek ferhat ve alanzinho olursa cok daha iyi olur gibime geliyor.

Benimde gönlümden geçen tam da böyle bir kadro zaten.

http://img199.imageshack.us/img199/4583/idealtrabzonsp.jpg

Paksoy
Dünde yazmıştım Selçuk,Colman,Egemen,Cale,Tayfun rezaletti resmen. Enginde kötüydü ama gol yarattı adam. Halen değişik bir kadro ile çıkabiliriz sahaya benim önerim şu kadro

----selçuk--ceyhun----
yattara--alan----gabric
------gökhan---------,

Kadro bakınca iyi gibi görünüyor. Ancak en büyük sorunumuz oyuncuların mental sorunu .

bence avni aker sendromundan kurtulmalılar, deplasmanda çok rahat oynadıkları gerçek, taraftar profilini değiştiremeyeceklerine göre;

Halmanli
erdem SİSSOKKO vierada çok YAYA TOURE gibi. YAYA DA ileri çıktığında çok tehlikeli. fizik gücü yüksek takıma dirençsiz orta saha ile mücadele ettik.

Rakip gerçekten iyiydi. Sissokko yeni vieira. Kalecileri iyiydi. Fransız milli takımında oynayan forvetler gignac. Böyle bir rakibe karşı yenilirsin yenersin elersin elenirsin sorun o değil, sorun oyunun sıfır olması. sorun gelecek. bu halde biz lig'de neler yaparız hiç bilmiyorum.

Badaloğlu
21.08.2009, 12:28

Yahu bir gün çıkıp yanlışını itiraf edecek bir adam gelsin ömrünün sonuna kadar bu kulübün başında kalsın...Hata yaptığını itiraf edebilen bir daha yapmaz çünkü...Kimse hatalı olduğunu düşünmüyor. İhale kalıyor taraftara...Taraftar sabırsız...Ne yapacak taraftar...Kaç kombine satıldı? Bu şehrin nufusu kaç? Ekonomik düzeyi ne ? Oranlarsan dünyada var mı böyle bir şehir?...

Ah hoca ah! Sen çok beklersin öyle birini... Sıkıntılı anlarda kimse olmaz kameralar karşısında, ama işin içinde reklam olunca herkes o kadranın içine girmeye bakar...

Trabzonspor'un yazık olmuş, geçmiş 25 senenin hesabını birileri vermeden bu işler düzelmez.Düzeleceğide yok, yalandan kimse kimseyi kandırmasın.Yeter daaa! Bu inişler çıkışları daha ne kadar yaşayacağız? Sıçrama yapmamaız gereken yerlerde ne hikmetse ısrarla hep aynı hatalar yapılır mı? Fatih tekke almadık, neymiş takımda kolej havası bozulurmuş.Hadi ordan canım, ne koleji? Bu takımdan bırakın koleji, düz lise bile olmaz...

karaman6106
heyecandan midesine ağrı giren topçunun sorumlusuda mı taraftar...adam türbünde heyecan yapmadan çekirdek çitliyodu...buyur işte, onun taraftardan ne farrkı var????

Erdal
Gerekirse feshet bir yabancının sözleşmesini o yabancı golcüyü al...Antep ten Murat Ceylan ı iste...( Gerçi elimizde Murat ın yaptığı işleri yapabilecek bir Serkan var ama ) Bir de komitemiz var ya bir sağ bek bulsunlar....Toplam maliyeti 7 milyonmudur bunun. Bu kamyon devrilirse kulübe maliyeti 50 milyon olur....Yahu şirketlerinizi nasıl yönetiyorsunuz bilmiyorum ki?

Muhammed
Atiba tam Sissoko gibi adamdı işte. Anlaştığın adamdan vazgeçmeyi bizden başka yapacak kulüp var mı?

Samet KILIÇ

----selçuk--ceyhun----
yattara--alan----gabric
------gökhan---------,

artık ümidimiz gabricle yattara.....

cihatöztürk
halen daha umuta kızanlar var ne diiiyim ben yaa

ispela61
21.08.2009, 12:29
ben onu bunu bilmem onlar gelip bize nasıl 3 tane attılarsa bizde en azından oraya gidince onları zorlamamız lazım ama yöneticiler bile lige döndük diye demeçler vermeye başladı.tamam kabul ediyorum işimiz çok zor ama şansımız yaver giderse erken atabileceğimiz bir gol bize bir şans yaratamaz mı?ne biliyim işte biz kievi 2-1 yendikten sonra adamlar bizi 10 kişi ile 2-0 yenmedi mi herşeyin başı birazcık inanç.ben futbolculara 1 hafta boyunca antrenman olarak sadece bize her yer trabzon adlı kitabı okuturum ki nerde olduklarını anlasınlar.

Erdal
21.08.2009, 12:30
6-7 milyondan tasarruf yapmak için 50 60 milyonu riske atmayın...Hala şansınız var...

Muhammed
21.08.2009, 12:30
Gerekirse feshet bir yabancının sözleşmesini o yabancı golcüyü al...Antep ten Murat Ceylan ı iste...( Gerçi elimizde Murat ın yaptığı işleri yapabilecek bir Serkan var ama ) Bir de komitemiz var ya bir sağ bek bulsunlar....Toplam maliyeti 7 milyonmudur bunun. Bu kamyon devrilirse kulübe maliyeti 50 milyon olur....Yahu şirketlerinizi nasıl yönetiyorsunuz bilmiyorum ki?

Kurtuluş Atiba'da. Orta sahayı dinamizmi fizik gücünü herşeyi getirecek adam o.

ertuuu
21.08.2009, 12:31
o 2. yarı neydi öyle ya.
sinirden tüm gece foruma girmedim.
anladık gol atamıyosunuz 1-2 iken defansı selçukla cale ye bırakmak nedir?
yediğimiz 3. gol tam bir rezalet.
engin ile colmanın bu takımı ateşlemesi gerekirken takıma yük oluyor.
geçen maç colman nerde demiştim bu maçtada diyecem cevap gelecek hemen; kim iyi oynadı diye.
keyfi gelince oynayan adama lanet olsun.
engin bişeyler yapmaya çalışıyor ama zarar veriyor takıma. zararı yararını geçiyor.
alanzinho desen güçsüz.
enginle colmanı halısahada eksik olsam yine almam kadroma.
yok abiler bizim takımdan gerçekten bir cacık olmazmış...

S.DEMİRCİ
gignac'ı egemen marke ediyordu ama ilk golde aralarında usain bolt ve arkasındaki ezik kadar fark vardı...
egemene laf etme..
ben ettim bir dayak yemediğimiz kaldı..
egemen bu takımın futbolcusu değil...
acilen songu yollayıp..
iyi bir yabancı stoper alınacak..
giray-yabancı stoper oynayacak..

Muhammed
http://cache.daylife.com/imageserve/0fqI5mKdDb2j8/340x.jpg

http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20090219/20/734806871-soccer-uefa-cup-round-32-fc-copenhagen-v-manchester-city.jpg

Adamdaki atletikliğe bakarmısınız? Viera gibi adam.

ozturk
Ersun dursaydı en azından yarım sezon rahat ederdik..

takımda ne azim var ne mücadele..

recdodo

Bugüne kadar kaç tane sözleşmesi feshetilmiş oyuncumuz oldu ki abi?

zahido
21.08.2009, 12:32
Benimde gönlümden geçen tam da böyle bir kadro zaten.

http://img199.imageshack.us/img199/4583/idealtrabzonsp.jpg

Abi kusura bakma dun macin verdigi uzuntuyle selam vermeden ciktim :)

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 12:32
Kurtuluş Atiba'da. Orta sahayı dinamizmi fizik gücünü herşeyi getirecek adam o.
bunun içinde colmanı yollayacaksın..
benim ilk adayım cale ama onun alternatifi bir tek ferhat var..

ozturk
21.08.2009, 12:33
egemene laf etme..

zaten takımın bazı dokunulmazları var, egemen, yattara...vs

Muhammed
21.08.2009, 12:33
Trabzonspor'da olmasa rahat oruç tutamayacağız yemeden içmeden kesildik zaten.

Erdal
21.08.2009, 12:34
Ozan, belli ki Tayfun, Hüseyin ile konuşuyor, Gökdeniz ile konuşuyor, Fatih ile konuşuyor...Bu konuşmalar da işte yerli oyuncuya sahip çıkmıyor noktasına geliyor...Doğru değil tabi...Ama senin takımındaki adamın kafasında bu var ise manajer, sportif direktör, Trabzonlu yardımcı hoca uyuyor mu?...Ha izah ettin samimiyetle oturup konuştun....Hala aynı...O zaman gönderirsin...

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 12:35
fatih tekke..
atiba...
yabancı bir stoper..
yerli bri sağbek....
alınmasının maliyeti alınmamasından fazla olacak...

ertuuu
egemene laf etme..
acilen songu yollayıp..

fatih terimde haklı çıkmaya başlıyor.
bende fatih terim ile aynı şeyleri düşünmeye başlıyorum.
mücadele-güç falan filan herşey iyi de.
egemende mental sıfır...

recdodo
zaten takımın bazı dokunulmazları var, egemen, yattara...vs

Yattara konusuna bir şey demiyorum ama kaptan dan alıp veremediğiniz nedir, onu anlayamadım:confused:

Adem Erdoğan
21.08.2009, 12:36
egemene laf etme..
acilen songu yollayıp..

başka...?

yanında aparatifte gönderelimmi..

Muhammed
21.08.2009, 12:37
Trabzonlu futbolcu olayı tam bir hikaye. Bir futbolcuda ruh varsa yürek varsa papua yeni gine ligine koysan bile aynı ruhla oynar. Bize yürekli topçular lazım. Mücadeleci güçlü oyuncular lazım yetenek para etmiyor artık. Yabancı haklarımızın hepsini siyahi oyunculardan kullanalım.

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 12:38
başka...?

bumudur cevabın yani?
bu ramazan ayında bu kadar derin düşünme...

Remzi
21.08.2009, 12:38
1 Mağlubiyette takımdan gönderilmeyen kimse kalmamış:)

Ozan Yazıcı
21.08.2009, 12:39
Ozan, belli ki Tayfun, Hüseyin ile konuşuyor, Gökdeniz ile konuşuyor, Fatih ile konuşuyor...Bu konuşmalar da işte yerli oyuncuya sahip çıkmıyor noktasına geliyor...Doğru değil tabi...Ama senin takımındaki adamın kafasında bu var ise manajer, sportif direktör, Trabzonlu yardımcı hoca uyuyor mu?...Ha izah ettin samimiyetle oturup konuştun....Hala aynı...O zaman gönderirsin...

Anladım abi, eyvallah.

Oğuz ZEYTİN
Herkes başkan...
Herkes menajer...
Herkes teknik direktör...
Transferle havada uçuşuyor.
Para da zaten Zigana'dan akıp geliyor(!)
Yabancı sınırlaması da sorun değil...
Al-sat işi de bilgisayar oyunları gibi bir tıkla oluyor...

Halmanli
Trabzonspor'da olmasa rahat oruç tutamayacağız yemeden içmeden kesildik zaten.

Yani. açlık maçlık hiç aklıma bile gelmiyor.

a f s
http://cache.daylife.com/imageserve/0cwh0b1fiedWw/610x.jpg

Birileri başkana bakın bu adam 'forvet' oluyor demiştir umarım.

Tjikuzu'yu hiç beğenmedim. Maç boyunca yapması gereken görevi olan bir top kesmez mi insan? Oyun zekası, saha içindeki yer tutuşu Trabzonspor'un ondan beklediği görevleri kaldıracak düzeyde değil maalesef. Oynadığı son 4 maçını izledim, hiçbir ilerleme yok.

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 12:40
yerli alternatif bulun..
kimseyi göndermeyin...

zahido
Yani. açlık maçlık hiç aklıma bile gelmiyor.

daha yeni basladi gun, iki saat soora gorurum seni :)

devilkid
hiç atibaya filan gerek yok..aurelio yanı basımızda hemde turk...biraz fazla para verip alınmalı...en azından kendimizi buluruz..

ozturk
21.08.2009, 12:41
Yattara konusuna bir şey demiyorum ama kaptan dan alıp veremediğiniz nedir, onu anlayamadım:confused:

benim bir problemim yok:)

tepkilere binaen yazdım..

Sergen diyarbakır maçından önce Egemen ve Song la sezon sonuna kadar şampiyonluğu kovalayamayacağımızı söylemişti..

gülüp gemiştim..

ama şimdi gülemiyorum maalesef..

ertuuu
başka...?

colman olsun o aperatif de...

element61
Dedik biz bunu çook önceden.

Tjikuzuyla falan olmaz bu iş.Tjikuzu.Kuzu gibi top oynuyor.Eğer baskı altındaysan bu kuzu istemediğin hiçbirşey yapmaz.Ağır,kesiciliği yok.Bize gereken bir futbolcu değil demiştim.

Engin için biraz şımarırsakötü olur dedim.İşler iyi gidince değil kötü gidince engin karakterindeki futbolcular karakterlerini yansıtırlar.Daha işlerin kötü gidişinin başlangıcıydı bu.2-3 hafta daha kötü gitsin bu engin yattarayla caleyle ceyhunla kavga eder.İlk golde topu kaptırdı,takımını ne olursa olsun 10 kişi bıraktı.Ancak Hakkınıda vermek lazım güzel gol attırdı

Halmanli
Herkes başkan...
Herkes menajer...

gs, baros gibi adama 5 küsur verirken Trabzonspor'umuz gökhan ünal gibi bir topçuya 6 küsur verirken neden hiç konuşmadın?

Suayb
Ne diyebilirimki... Üzücü bir skor.. Cok üzücü..

:) Dün buralara birsey yazmim dedim.. Sonucta su anda orucluyum.. Mlübarek bir cuma günü...
Keyfim yerinde.. Sonucta bazi seylerin fani oldugu.. Ve yapacagimiz gúzelliklerin bizimle geldigini
kendimce analiz ettikten sonra bu yaziyi yazmak daha mantikli geliyor bana. Insan sinirle olunca, iblis'e ve iblislere
firsat doguyor.. Ver gazi, ver gazi..

Keyfim yerinde.. --> Belki bu yukarida not ettigim tepki cekecektir.. Yahu, sonucta o muazzam ay baslamis.. Gönül isterki
Trabzonspor'un galibiyeti ile girelim.. Olmadi.. Napalim.. Futbolculari asacak halimiz yok. Dövecek halimiz yok..

Dün Engin Baytar'in o güzel asistini bir görebildim.. Song'un o muthis hirsli sevinci.. Aklimda kalan bir bu guzellik vardi.. Hele Engin Baytar'in
rakiplerini bire bir ipe dizdigi, kac kisi calimladi dort galiba, bir harikaydi..

Ama AYNI Engin Baytar, kirmizi kart yiyor.. Evet, profesyonel bir davranis degil.. :) Ama anliyorum onu.. Cok hirslidir kendisi.. Kazanmak istiyor, yenmek istiyor.. Ama bunu istiyorsan, bunu kirmizi kart'a degil, aslinda bunu sen Serkan Balci gibi, icraat'e dökmen gerekirdi..

Saglik olsun.. Elestireyim desem.. Kimi elestireyimki? Aslinda söiylenecek cok söz var.. Ama ayni zamanda söylenemeyecek cok söz var...

Allah sonumuzu hayir etsin.. :) Bu takima bir üfürükcü lazim degil.. Ama bu takima, aklinin, mum isigi oldugunu ve artik kalbin
onunu aydinlatmasi gerektigini anlatmasi gereken bazilari olmali..

Akil olmadigi yerde, zifiri karanlik olur.. Kalbin onu aydinlanmaz.. Hata uzerine hata yaparsiniz.. Karanlikta yuruyun bakalim.. Oranizi buranizi
carpa carpa gidersiniz..

Ne yazikki --> Diyarbakir macindan evvel bu konuya dikkat cekmistim.. Korktum.. Olduda..

Toparlanilmazmi? Toparlanabilirsiniz.. Ama soz konusu bir X takim degilki.. Trabzonspor..
Aklma sóyle bir 96, D. Kiev, Anorthosis maclarini getirince.. Heba olan sezonlar, bir mac ugruna gorunce..

Toparlanabilirmiyiz?

Buda benim sorum

a f s
21.08.2009, 12:42
Trabzonspor Avrupa ligine girse 1 milyon euro ayak bastı parası alacaktı

Trabzonspor Avrupa Ligi Playoff gurubunda Toulouse'ye 3-1 mağlup olarak tur şansının mucizelere bıraktı. Bordo Mavililerde bu maçla birlikte rövanş'da turu geçmek mucizelere kalırken bordo mavililer prestijin yanı sırada büyük maddi zararar uğradı.

Bordo Mavililer UEFA'nin vereceği 1 milyon euro aylak bastı parasının yanı sıra UEFA'nin maç başına verdiği galibiyet ücreti, ayrıca reklam ,sponsor ve yayın gelirlerinden de oldu. Trabzonspor'un Avrupa ligine katılması halinde yönetim 4 milyon euroya yakın bir gelir elde etmeyi planlıyordu. Bordo mavililer en büyük geliri ise yeni anlaşma yapacağı ve yayın haklarını sattığı D Smarttan alacaktı.

Parayı dereden beklemeye gerek yok, ayağımıza gelen fırsatları sürekli tepersek nasıl olacak bu işin çözümü?

olcay_61
21.08.2009, 12:42
Herkes başkan...
Herkes menajer...
zamanında yapması gereken şeyleri konuşuyo herkes. tamam kalsın böyle sezon sonuna kadar acaba kaçıncı oluruz. seneyede devam etsinler para yok madem aynen bu kadroyla biz 24 sene daha bekleriz nolcakki...

Hami_41
21.08.2009, 12:43
UEFA Avrupa Ligi play-off ilk maçında Nacionale'e konu olan Rus ekibi Zenit, Fetih Tekke'nin uzatmalarda attığı golle evine avantajlı döndü...

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 12:43
benim bir problemim yok:)

tepkilere binaen yazdım..

Sergen diyarbakır maçından önce Egemen ve Song la sezon sonuna kadar şampiyonluğu kovalayamayacağımızı söylemişti..

gülüp gemiştim..

ama şimdi gülemiyorum maalesef..
zaten bu takım şampiyon filan olamaz..
kendimizi kandırmayalım..