PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46

Hotaman
21.08.2009, 02:58
Hayır, maç almasın...Ama arkadaşları ne yapacağını bilsin...İnan bana çok yanıltıyor...Adamı karşıladığını düşünerek diğerleri pozisyon almaya çalışıyor ama o sadece adamın karşısında duruyormuş gibi yapıyor...Sadece dursa adam yine rahat edemeyecek belki ama adamla yer dğeiştiriyor....İhanet yanlış kelime oldu haklısın özür dilerim....

Estafurullah abi.

Tutarlı davranmalı, o zaten yapması gereken. Ancak maçı da tutacak abi. Topu alacak, isteyecek, korkmayacak. Szymek mesala topu kazandığımız zaman "döve döve" alırdı topu. Kullanırdı ama iyi ama kötü ama korkmazdı. İsterdi topu.
Bu kadro 2004 yılının kadrosundan çok daha geniş ve toplamda daha kaliteli ama sezon da ki yıldızlardan yok bu takımda. Kimse top istemiyor, ucuza kaçıyor. Böyle büyük maç kazanamayız.

Daha önce şöyle bir yazın vardı, Sivas maçını uslu çocuklarla kazanamazsın diye, onu Engin'le Fatih'le kazanırsın ya da kaybedersin ama ezilmesin diye. Engin felaket bir kırmızı kart yedi, yediğimiz ilk golde kendisinin kaybettiği toptan ama çocuk istedi topu. Kullandı da gücü yettiğince. Böyle olmalı, topu ısrarla istemeli işte.

Erdal
21.08.2009, 02:59
Gürcan abi, hoş geldin....Bu da geçer Ya Hu...

Lazistan
21.08.2009, 02:59
üzülme yattara söyleriz rövanşda daha beterini yapar onlara 11i kale önüne yığar:)
yattaranin anlasmasi varmis tsyle böyle maclarda oynamaz diye, sif kasimpasa, gencler gibi takimlara oynar diye, onlari kolay geciyorda

Harun
21.08.2009, 03:00
Rezil bir gece yaşadık.Üzgün olmaktan çok kızgınlık hakim bende.Göz göre göre yapılan yanlışlar sıkıyor canımı.
-Tijikuzu iki kere canlı izledim.Hüseyin'den tek farkı kanatlara top açması.Ne ofansif anlamda ne de defansif anlamda bir katkısı yok
-Selçuk'ta tık yok.Ama her türlü oynatılıyor.
-Barış yine neden yok?
-Tayfun'un bu takımın oyuncusu olmadığını ispat etmek için sürekli taraftarın önüne atmak mı gerekli?
-Defansta bireysel hatalar olmazsa olmaz gibi birşey.
Şimdi bunlara istinaden
Demezler mi Yanal niye gönderildi.
Demezler mi Bross'ta formsuz olmasına rağmen aynı oyuncuları deniyor.
Demezler mi bu takıma yıllardır forvet ,sağ ve sol bek bir de oyun kurucu lazım neden hala alınmadı diye
Demezler mi Başkan acaba ne zaman" bana değil hocaya sorun" diyecek.

Vallahi için yanıyor billahi içim yanıyor.Bir takım göz göre göre nasıl başarısızlığa sürükleniyor hayretler içerisinde izliyorum.Ben mi futbolu çok iyi biliyorum yoksa bunlar mı hiç bilmiyor aklım almıyor.
Kızgınım başkana,kızgınım hocaya,kızgının bu yılların döngüsüne.

zahido
21.08.2009, 03:00
Mehmet, nasıl düzelir?

Ben sana direkt soyliyim abi nasil duzelcegini.. Orta sahadaki yigilmadan 3 adamini 2si yabanci olmak uzere gondericeksin..

En iyisinden bir sagbek ve on libero alicaksin..

Forvetede jardel tarzi attigi gol olan bir futbolcu alicaksin..

Bunlari yapmadigin surece her aldigin galibiyet tesadufi olacaktir..

Umutun kaval kemigine bakarsin sora..

Erdal
21.08.2009, 03:03
Harun, şu imzanı değiştir Allah aşkına...Allah bu günleri özletmesin yahu...

Fanatik28
21.08.2009, 03:05
Eger Gignac Trabzonspor´da olmus olsa maci en az 3:0 kazanirdik. Birde onlarin ortasahasinda sayisiz top kesen eleman...Iste bu macin en kisa özeti.

1. Onlarda tecrübesiz, bizde..onlarda LIDER bir oyuncu var, bizde yok.

2. Bana sahada 11 km kosan adamlar lazim degil, sahada 8 km kosup, nasil kosacagini bilenler lazim. Yoksa bu macta oldugu gibi dk. daha 40´i göstermeden, sahada dolasan oyuncular görürsünüz. Ikinci yarida da film daha 70´e gelmeden bitti. Bu Kondisyon sorunu degil, kafa sorunu!

is_mail61
''onu Engin'le Fatih'le kazanırsın ya da kaybedersin ama ezilmesin diye'' şu kelime sabahtan beri bütün demek istediklerimi özetliyo ya kim demişse ağzına sağlık

Mehmet Sarigül
Mehmet, nasıl düzelir?

Erdal, hepimizin istedigi iki transfer (sagbek, forvet) disinda bu takimin sahada bir lidere ihtiyaci var...
Bu aksamki Colman'a (tabiri caizse) kicina tekmeyi atacak bir lider... Arkadaslarini gerektiginde motive edecek, gerektiginde ikaz edecek bir lidere...

Laz_61
21.08.2009, 03:07
artik transfer felan beklemeyin bu takim böyle gider yilbasina kadar sonrasi maglum..Yönetim gidecek bunu onlar diyor vede gösteriyorlarda..bir takimin eksik bölgeleri belliyken o takima transfer yapmamak ihanetdir..

SEDAT
21.08.2009, 03:09
yok canım esaz hain bizleriz eleştirmek için yaratılmışız ya ondan olsa gerek..ya bu takıma güvenipte hiç başkasıyla iddaaya giripte kazanan oldumu çok merak ediyorum ya valla..

futbalski60
21.08.2009, 03:10
Bjk da geçen yıl Metalist'e 4-0 yenildi Avrupa'ya veda etmişti ama ders aldılar önemli hamleler yaptılar en azından müthiş bir ruh kazandılar sağbek Ekrem, solbek İbrahim Üzülmez geçen yıl piyango lig dedik ama inandılar ve başardılar.

Cem Kıran
21.08.2009, 03:11
Yönetim=Rezalet
Takım=Rezalet
Hoca=Rezalet
Taraftar= Rezalet+Berbat

SEDAT
21.08.2009, 03:12
Yönetim=Rezalet
Takım=Rezalet
Hoca=Rezalet
Taraftar= Rezalet+Berbat
sen süpersin öylemi

is_mail61
21.08.2009, 03:14
ulan keşke girmesedim foruma içim karardı be okadarda kötü deil ya allah allah her gecenin bir sabahı var heralde bence bukadarda karamsar olmamak lazım şahsen manisa maçından sonra çıkışa geçiceğimize inanıyorum ayrıca bu adamlarıda turu geçmesekde kendi sahalarında yenicez

Fatih Özkan
21.08.2009, 03:15
Yönetim=Rezalet
Takım=Rezalet
Hoca=Rezalet
Taraftar= Rezalet+Berbat

Vay be...
Dağıtalım takımı...
Yıkalım da stadı...
Uyar mı ?

is_mail61
21.08.2009, 03:16
Vay be...
Dağıtalım takımı...
Yıkalım da stadı...
Uyar mı ?
valla stadın yenisini yapcaksan yık bana uyar:)

Fatih Özkan
21.08.2009, 03:18
valla stadın yenisini yapcaksan yık bana uyar:)

Aklına espri nasıl geldi anlamadım ?
Ben sahur sofrasını hazırlarken bile aklıma maç geliyor...
...

asimetrik
21.08.2009, 03:18
Hoşbulduk Erdal, acı kısmı geçti şimdi acıdan zevk alma kısmındayım..

Bahattin Aydın
21.08.2009, 03:27
Belkide maçı ilk yarıda koparabilirdik.Takımda istekli oynayan çok az oyuncu vardı.Son vuruşlardaki sıkıntılarımız her zamanki gibi devam ediyor.Evet kalbimiz kırıldı bu bir gerçek ama herşeyin sonu değil.Umarım takım kendini toparlar ve daha iyi durumlara geliriz.

SEDAT
21.08.2009, 03:28
ama bu sene çok rahatım valla hiç bi beklentide olmadığım için stres yok ohh süper valla sizde deneyin acaip güzel oluyor

Laz_61
21.08.2009, 03:29
yok canım esaz hain bizleriz eleştirmek için yaratılmışız ya ondan olsa gerek..ya bu takıma güvenipte hiç başkasıyla iddaaya giripte kazanan oldumu çok merak ediyorum ya valla..

Yönetim bu sene takima bile bile göz göre göre Ihanet etmisdir..Kombine dediler aldik forma dediler aldik Ts Club bu sene moda bordo mavi dediler Trabzondaki TsClub hergün doluydu...napacak daha taraftar..bi Fatih Tekke dedik alay etti bizlerlen Yönetim...

Erdal
21.08.2009, 03:29
Hayırlı Ramazanlar herkese...

Sefa
21.08.2009, 03:30
Broos, bundan sonraki planlarıyla ilgili olarak da, "Yaklaşık iki haftadan bu yana olası takviyeler üzerinde çalışıyoruz. Bazı takımların bazı oyunculara verdiği 10 milyon euroları biz veremeyiz. Biz makul oyuncular arıyoruz. Ancak böyle bulabilirsek transfer gerçekleştirebiliriz" ifadesini kullandı.

Hoca transfer istese de yönetim bir şekilde susturmuş.

is_mail61
21.08.2009, 03:32
Aklına espri nasıl geldi anlamadım ?
Ben sahur sofrasını hazırlarken bile aklıma maç geliyor...
...
vallahi ben maçtan çıktığımda çok kötüydüm işte anla çok kötü halim bu oluyo normal kızmış halim de normal insanlar gibi sinirli oluyorum bu sefer bizim takım aşırı doz verdi kafayı yedirdi bana dünyanın sonu diil ya alıştırdılar bizi yenilmeye herseferinde kafayı yicek halim yok bekliyodum açıkcası ama ilk yarı o ii oyunu görünce adamı heveslendirdiler işte

Erdal
21.08.2009, 03:32
Şimdi al bakalım alabiliyormusun "yaşlı", "uyumsuz" Fatih i...Ah be başkan ne diyeyim sana bilmem ki....

is_mail61
21.08.2009, 03:36
Şimdi al bakalım alabiliyormusun "yaşlı", "uyumsuz" Fatih i...Ah be başkan ne diyeyim sana bilmem ki....
başkan fatihi almaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz sahaba kadar gol atsa gene almaz hatta takımın şampiyon olucağını bilse gene almaz fatih gelmezse trabzonun küme düşüceğini bilse gene almaz daha sayayımmı adamlar bişi var işte almıyo inad etti bu saatten sorada hayatta almaz

Halit Aydın
21.08.2009, 03:40
Broos'la olmadı 6 ay sonra kovarlar. Boşa çıkan Şenol Güneş görevi devralır. Sözleşmesi biten Fatihi takıma ister. Sadri Şener kıyamaz Şenol'una. Alır Fatih'i. Hepimiz mutlu mesut yaşarız. Sıkmayın canınızı.

Emre EFENDİOGLU
21.08.2009, 03:42
Bu maçı kazanacağız demiştim sözlerimi yuttum.
Yattara'ya bir çift sözüm var. Git abicim, oynama bu takımda. Zaten oynadığın yok ama burayı emeklilik yerin olarak kullanma. Katara git, Dubai'ye git nere gidersen git, ne zaman önemli maç olsa ya oynayamıyor, ya sakat ayağına yatıyor. Bu kadar tesadüf O-LA-MAZ!
Bu adamı 2milyon euroya satsak kardır.

Erdal
21.08.2009, 03:43
Halit, Şenol Güneş koreli ler yüzünden mi gelmedi sanıyorsun?

is_mail61
Broos'la olmadı 6 ay sonra kovarlar. Boşa çıkan Şenol Güneş görevi devralır. Sözleşmesi biten Fatihi takıma ister. Sadri Şener kıyamaz Şenol'una. Alır Fatih'i. Hepimiz mutlu mesut yaşarız. Sıkmayın canınızı.
içimi okudun desem yalan olmaz heralde ulan burdaki herkez bugün benim yazıcamı benden önce yazıo ya heralde yarın ölcem böle giderse

asimetrik
Herkese hayırlı ramazanlar, hayırlı sahurlar, hayırlı geceler.
Kesintisiz desteğe devam. Düze çıkacağız inşallah. İyi ki Trabzonspor'luyuz.

Halit Aydın
21.08.2009, 03:45
Halit, Şenol Güneş koreli ler yüzünden mi gelmedi sanıyorsun?

Abi tazminat dolayısıyla gelemediğini sanıyordum, sebebi nedir bilmek isterim.

Erdal
21.08.2009, 03:46
Gelmedi....Sebebi bu...Yani Koreliler falan değil....

Remzi
21.08.2009, 03:48
Gelmedi....Sebebi bu...Yani Koreliler falan değil....

Gelmesin abi. Bu taraftar onu da gönderir yine küfürlerle yuhalamalarla.Adamı iyice küstüreceğiz Trabzon'a.

Erdal
21.08.2009, 03:49
Trabzon a tatile falan gelmedi hoca...Görüşmeye geldi...Ama baktı ki anlayış farklı,kültür farklı felsefe farklı....

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 03:50
Öncelikle, herkese hayirli Ramazanlar...

Bizim forvet ihtiyacimizin "sadece" Fatih Tekke ile iliskilendirilmesini dogru bulmuyorum.

Bu takimin bir forvete ihtiyaci var,...bu belki Fatih olabilirdi...Batuhan olabilir, yabanci bir forvet olabilir.

Bu takimin belkide bir forvet transferinden daha öncelikle bir sagbeke ihtiyaci var...

Cünkü, bir macda kalenizde göreceginiz her gole karsilik siz bir fazlasini atmak zorunda kaliyorsunuz...

Erdal
21.08.2009, 03:50
Farklı derken aynı...Yıllardan beri terketmediğimiz "idare eder" yaklaşımı devam ediyor....

Erdal
21.08.2009, 03:52
Mehmet, elbetteki Fatih tek çare değildi. Ama o fiyata bize uyabilecek en makul isimdi...

Serdar A
21.08.2009, 03:55
Bu iş geçen ay inceldiği yerden kopacaktı . Şimdi bazı meseleleri kan davası haline getirenlerle kulüp arasında amansız bir çatışma başlayacak . İkaz atışları zaten uzun süredir vardı .

Artık istanbul'dan bir başkan ithal eder , bir kaçta transfer yapılır .

Her yer gül bahçesi olur , Toulouse'u hatırlayan kalmaz .

Erdal
21.08.2009, 03:56
Şimdi mesela, genç gelecek vadeden forvetle olmaz...Bundan sonra hiç olmaz...Mağlup götürdüğünüz maçın son 10 dakikasında Barış ı oyuna sokup kazanmaya ( hem Barış ı hem maçı) gibi bir durum olur....Bu travma para harcayarak atlatılır...

is_mail61
21.08.2009, 03:56
Mehmet, elbetteki Fatih tek çare değildi. Ama o fiyata bize uyabilecek en makul isimdi...
ayrıca fatih tekke bizim için sadece forvet deil hem bir lider hemde kaptanımız deilmi hal böyleyken ve herşey olumluyken neden alımasın daha mantıklı deilmi

Erdal
21.08.2009, 03:57
Serdar, hazır kimseler yokken şu bakan bey meselesini konuşalım. Bence eksik bilgin var...Ya da benim :)

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 04:00

Bu konunun (Fatih Tekke) gündemde kalmasi bize (Trabzonspor'a) zarar veriyor, onu söylemek istedim...
Bugün Gökdeniz'in aciklamalarini okudum, ne kadar dogru bilmiyorum...
Taraftar hakli, yönetim hakli derken kendi kendimize zarar veriyoruz.

tamuğ yamtar
21.08.2009, 04:05
90 da 3. golü yemeseydik iyi olacaktı.

Fransa da umudumuz biraz daha fazla olurdu.

Serdar A
21.08.2009, 04:05
Asbaşkan bu işte kabahatlidir . Bir başkan olarak Sadri Şener'in kabahati de asbaşkandan büyüktür . Ancak asıl oyun bozanların sahnedeki oyuncular olmasını beklemekte büyük saflıktır .

Birde not ; bu takıma değil Fatih , ligin en iyi kadrosu kurulsa , önüne taş koyacakların başında kendi taraftarı gelir .

Ramazan ayı hepimize hayırlı olsun bu arada . Allah tutacağınız oruçları kabul etsin .

Erdal
21.08.2009, 04:06
Valla Mehmet, konuşmayalım deyince konuşulmayan bir mesele değil ne yazık ki...Konuşulmamasının çaresi belli...Alırsın bir forvet konuşulumaz....Kimse Gökdeniz neden alınmadı demiyor...

Oruç
21.08.2009, 04:07
Biri felsefe mi dedi ? :)

tamuğ yamtar
21.08.2009, 04:08
Valla Mehmet, konuşmayalım deyince konuşulmayan bir mesele değil ne yazık ki...Konuşulmamasının çaresi belli...Alırsın bir forvet konuşulumaz....Kimse Gökdeniz neden alınmadı demiyor...

Mesela Diyarbakır maçında alınan mağlubiyetin sebebi forvet midir?

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 04:08
Trabzon a tatile falan gelmedi hoca...Görüşmeye geldi...Ama baktı ki anlayış farklı,kültür farklı felsefe farklı....

Aslında baktı ki herşey hala aynı. En son bıraktığındaki gibi..

Hüseyin İlkin
21.08.2009, 04:10
90 da 3. golü yemeseydik iyi olacaktı.

Fransa da umudumuz biraz daha fazla olurdu.

Bu konuda, takımın geriyi düşünmeden son anlarda çok ileriye yüklendiğini düşünüyorum.
Bir nevi bu gole zemin hazırladık.

Erdal
21.08.2009, 04:11

Değildir...Ama bazı şeyler vardır dolaylı etkisi direk etkisinden daha fazladır. Bu gün neden tribünler tam dolu değildi? Ahali güvenmiyor takıma. Peki futbolcu farklı mı düşünür? Ben maçın hatta maçların önce kafada kazanıldığına inanırım. Diyarbakır maçında golü yedikten sonra tek atak yapamamazını bu maçta2. golden sonra düşmemizin sebebi bu...Güvenmemek...

Erdal
21.08.2009, 04:14
Mesela siz hissetmiyormusunuz. Taraftar ne kadar Umut'a güvenmiyorsa futbolcu da o kadar güvenmiyor...

futbalski60
21.08.2009, 04:15

2 maçta da mağlubiyetin sebebi forvet değildi. Oyuncular sisteme uygun oynayamıyor bu konuda önemli bir sıkıntı yaşıyoruz üzerine de defansta yapılan bireysel hatalar mağlubiyeti getiriyor. Broos acilen bir reçete hazırlamalı tatiksel anlamda. Takviye olarak forvet şart zaten o ayrı konu.

Erdal
21.08.2009, 04:16
Bu arada evet 3. golü yemeseydik tur u konuşuyor olabilirdik...

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 04:16

Cözümü elbette yönetimin elinde,...yanliz tribünde "Fatih Tekke" sesleri duyuldukca sahadaki takim zarar görecek.

Sadece bu aksamki mac degil,...Trabzonspor camiasinin kendi kendini icine sokdugu durum "aci verici"...:(

Erdal
21.08.2009, 04:17
Bu travmadan çıkmanın yolu transfer yapmak...

Erdal
21.08.2009, 04:18
Bu akşam Fatih Tekke sesi duymadım ben. Hatta Umut bir pozisyonda alkışlandı...Hani taraftar ne yapsın daha bilmem ki...

Oruç
21.08.2009, 04:19
Sıvasspor maçını orta sahamızın yüksek direnci ile kazandık. Bu direncin aynısını ne Diyarbakırspor maçında görebildik ne de Touluse maçında. Bireysel hataları saymazsak bu iki yenilgide esas faktör orta sahamızın üretken olmayışı. Üretken olmayan bir orta sahanın önünde oynayan forvet bu durumda masum kalmaktadır.

Hotaman
21.08.2009, 04:20
Umut yılda 15 gol ortalaması ile oynuyor. Genelde gollerini ligin ikinci yarısının son haftalarında atıyor. Bu yıl, bu takımın gol yükünü Gökhan Ünal çekecek. Eğer beceripte çekebilirse. Manisa maçı dönüm noktası inşallah o maçta Gökhan gol atabilir.
Söylenenin aksina rakibimizin çok üst düzey bir takım olduğunu düşünmüyorum. Sadece çok çok iyi bir santraforları var. Hala turdan umutluyum, benim için tur atarasan süpriz olmayacak.

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 04:20
Diayarbakır'ı yenememenin sebebi forvet olamaz. Toplama birlikte yaptığı idman sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen takımı her türlü yenebilmeli Trabzonspor. Ama içerdeki maçlarda özellikle gol yediğinde takım; yenilen gol sonrası taraftarın da tepkisinin etkisiyle(bir anda sessizliğe gömülme homurtunun başlaması) takımın da güveni kayboluyor kendisine. Yenilen gole kadar iyi de oynuyor olsak golden sonra maçtan kopuyoruz. Taraftardan korkar hale geldi futbolcular. Bunu atlatmaları, buna alışmaları lazım.

Erdal
21.08.2009, 04:21
Maçları niye kaybettik sorusunun birden çok cevabı var. Bu durumdan nasıl çıkarız sorusunun tek cevabı var. Transfer....

tamuğ yamtar
21.08.2009, 04:22
Değildir...Ama bazı şeyler vardır dolaylı etkisi direk etkisinden daha fazladır. Bu gün neden tribünler tam dolu değildi? Ahali güvenmiyor takıma. Peki futbolcu farklı mı düşünür? Ben maçın hatta maçların önce kafada kazanıldığına inanırım. Diyarbakır maçında golü yedikten sonra tek atak yapamamazını bu maçta2. golden sonra düşmemizin sebebi bu...Güvenmemek...

Buna katılıyorum. Güven konusu önemli.

Bu futbolcuların güveni neden kayboldu bunu düşünmek lazım.

Taraftarın az oluşu ekonomik sebeplere de dayandırılabilir.

Diyarbakıspor maçında ki sorun güvenden çok sistemle alakalı.

4-5-1 bizim oynadığımız gibi oynanmaz.

Biz Diyarbakır maçının ilk dakikasından itibaren çok kötü oynadık.

Orta saha oyuncuları sanki ceza sahası çizgisinde duvar varmış gibi çarpıp geri döndüler.

Ceza sahasına giren oyuncu yok.

Teknik Direktör ya bu sistemi tam anlatamamış ya da bizim topcular bu işi anlamamış.

O maçta Umut'un hiç suçu yoktu, hem de hiç.

Çok beğendiğimden değil, gerçekler böyle diye.

O maçtan sonra yapılan forvet yok kardeşim yorumlarına da kusura bakmayın ama çok güldüm.

Ya bu insanlar ezbere yorum yaptılar ya da maçı "ezbere" izlediler.

Sistem yanlış efendim, sistem.

Takımda coşku yok ayrıca.

Rakibi ilk dakikadan boğmak, bunaltmak gerekiyor.

Bunun forvetle ne alakası var. Hele tek forvet oynuyorsanız.

Serkan sağdan bindirmiyor mesela.

Ekran başında insan inanamıyor. Nerede diyorsun bu sağ kanat oyuncusu.

Bindirse bomboş. İlk golü nasıl yedik Diyarbakırda?

Adam bindirdi sağdan ve işi bitirdiler.

Ceza sahasına ezbere orta. Umut 3 kişinin arasında.

Ceza sahasını karıştıran yok, rakip savunmanın aklını karıştıran yok.

Sisteme dikkat etmeli bence.

tamuğ yamtar
21.08.2009, 04:23
2 maçta da mağlubiyetin sebebi forvet değildi. Oyuncular sisteme uygun oynayamıyor bu konuda önemli bir sıkıntı yaşıyoruz üzerine de defansta yapılan bireysel hatalar mağlubiyeti getiriyor. Broos acilen bir reçete hazırlamalı tatiksel anlamda. Takviye olarak forvet şart zaten o ayrı konu.

Ben de bunu söylüyorum işte.

Asıl dikkat edilmesi gereken sistem sorunu.

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 04:23
Bu travmadan çıkmanın yolu transfer yapmak...

..."dogru" transfer yapmak...:) Gelecek futbolcunun bu "yükü" kaldirabilecek bir özgecmisi (özellige) olmali.

Bir Batdal, bir M. Pektemek...cözüm degil.

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 04:24
Maçları niye kaybettik sorusunun birden çok cevabı var. Bu durumdan nasıl çıkarız sorusunun tek cevabı var. Transfer....

Erdal abi transfer de. Bu yönetim yapar mı bu bir? Bu saatten sonra kimi alıp getireceğiz bu iki?

Sefa
21.08.2009, 04:24
Fotomaç bile transfer haberi yapmadı. Onlar bile ümidi kesti. Yazık.

UtopyaTs
21.08.2009, 04:26
Evet ben bugun Sergen'in dedigine katılıyorum Trabzonun acil başarıya ihtiyacı var yoksa daha kotu gider işler dedi bence dogru once Manisaspor'u kayıpsız geçmemiz lazıım sonra da Fransa da ki maçta elimizden gelen en iyisi yaparız.Eger Manisa da gene kotu bir sonuçla karşılaşırsak Trabzonun bir daha kendini toplarması zor olur onun için acil başarı lazımm Trabzonuma

Halit Aydın
21.08.2009, 04:27
Takım 4-4-2 ye dönmeli. 4-5-1 bize uymuyor. İleride top tutan ve değerlendiren iki forvet olması lazım.

Sefa
21.08.2009, 04:27
Bizim yönetimi görünce aklıma şu söz geliyor. ''Bir evde horoz ne kadar çok olursa sabah o kadar erken olur''..

Erdal
21.08.2009, 04:28
4-4-2 Ama nasıl?

Oruç
21.08.2009, 04:29
Gol umudumuz Giray... Acı ama gerçek. Kafa golü atabileceği düşüncesiyle Broos'un Giray tercihi bile bu takımın forvet ihtiyacına gönderme yapıyor. Yazık.

futbalski60
21.08.2009, 04:29
Ben de bunu söylüyorum işte.

Asıl dikkat edilmesi gereken sistem sorunu.

Çift forvete de geçse tek forvete de devam etse üzerinde duracağı konu şu;

Colman-Selçuk-Tjikuzu burdaki en zayıf halkayı tespit etmesi lazım. Yerine seçeceği sisteme uygun oyuncu takviye etmeli ya takım içinden ya da dışardan.

Erdal
21.08.2009, 04:31
Forvetle beraber ben de Colman- Selçuk- Tijikuzu üçlüsünün sorgulanması gerektiğini düşünüyorum. Yahu işe bak en iyi olduğunu düşündüğümüz yeri konuşuyoruz...

Sefa
21.08.2009, 04:31
Bu durumu unutun
Allah aşkına böyle bir oyuncu bu kadar serbest bırakılr mı? Böyle oyuncuya hiç mi önlem alınmaz! Tek başına Avni Aker'de aldı turu Fransa'ya taşıdı. Trabzonspor üst üste iki maç mağlup oldu. Elbette bu yenilgilerin faturası Trabzonspor için ağır olacaktır. Alınan bu skorla Avrupa arenasına veda edildi gibi. Benim korkum; kötü futbolun devam etmesi halinde çok iddialı girilen (!) Türkiye ligi serüvenine de daha sezonun ilk maçlarında havlu atılması... Bordo-mavililer ne yapıp edip bu psikolojiden çok çabuk çıkmalıdır. Yoksa yarın çok daha geç olabilir. Burada iş hiç şüphesiz teknik ve idari yönetime düşmektedir. Necmi Perekli

Bu durumdan kurtulmak için önce transfer sonra Manisa maçını galibyetle kapatmak lazım.

Hüseyin İlkin
21.08.2009, 04:32
Selçuk - Tjikuzu
Yattara- Alanzinho- Gabriç
Gökhan

Arka hatta sadece iki yabancı oynatma hakkımız kaldığından dolayı, Song'un yerine Giray.
Beklediğim, izlemek, görmek istediğim düzen şuan bu şekilde benim.
Kağıt üzerinde fena gözükmüyor, tabii her şey kağıt üstündeki gibi olmuyor.

Oruç
21.08.2009, 04:33
Colman'ın üzerine gidilmesini de anlamış değilim. Colman 4-4-2 nin en ortasında oynayan ikiliden biri olmadığı sürece hiç bir şekilde verim alamazsınız. Selçuk -Tj-Colman üçlüsü asla bir arada oynayamaz. 4-4-2'de hiç bir şekilde üçü de tam randıman veremez, vermeyecektir de.

tamuğ yamtar
21.08.2009, 04:34
Çift forvete de geçse tek forvete de devam etse üzerinde duracağı konu şu;

Colman-Selçuk-Tjikuzu burdaki en zayıf halkayı tespit etmesi lazım. Yerine seçeceği sisteme uygun oyuncu takviye etmeli ya takım içinden ya da dışardan.

Bravo kardeşim. Tespitler süper.

Ankara'da ezan okundu. Sahurumuzu da yaptık.

Artık yatalım. Sabah kalkıp ders çalışmam lazım.

Arkadaş ben bordo-mavi renkleri sahada görünce bile çok mutlu oluyorum.

Ayrı, anlatılmaz bir mutluluk veriyor bana.

Mağlubiyeti elbette ki istemeyiz.

Ama o güzel renkleri yeşil sahada görmek bile çoğu zaman yetiyor insana.

Daha güzel günlerde yorumlar yazmak üzere.

Ah o 3. golü yemeseydik :)

is_mail61
21.08.2009, 04:34
bugün bizim yenilmemizin tek sebebi orta alanın ortasındaki üçlümüzüm colman selçuk ve tjikuzunun oyundan düşmesidir başka bişi deil ilk yarı ben gayet umutluydum ama 2. yarı berbattık bu takım 4-4-2 oynasın forvetimiz umutla gökhan olsun bukadar aciz olmayız ve takır takırda gol atarız oyüzden bize acil bi forvet bide sağ bek gerek 4-4-2 ye dönersek hiçbi sıkıntımız kalmaz bence kadromuzda gayet zengin olur biz 4-5-1 i oynayamıyoruz bukadar basit 2 maçdırda yenilmemizin nedeni budur

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 04:36
4-4-2 Ama nasıl?

Gökhan ve Umut, ne 4-4-2'nin 2'si olabilirler, ne de herhangi biri 4-5-1'in 1'i...

Ancak bir forvet transferi ile bu iki forvetimizin birine (Umut, Gökhan) uyumlu (tamamlayan) bir partner bulunabilir. Bu isim bence Gökhan olmali...

@FLU
21.08.2009, 04:38
Rövanşı 3-1 Alırız . Penaltılar da Eleniriz ....

hos_cocuk61
21.08.2009, 04:40
İnşallah şu futbol topu o gün bizi severde, şu takımı orada 3 yada 4 - 0 yeneriz, olurmu? İnşallah olur.

Halit Aydın
21.08.2009, 04:40
Tjikuzu şu durumda Colman ile kulübe yolu için düşünülmesi uygun durumdalar.

Benim tercihim Tjikuzu. Ben bu adamda önlibero özelliği göremedim. Resmen ortasaha Colman-Selçuk gibi. Defansif özelliği zayıf. Onun yerinde Selçuk biraz geriye kaydırılır önlibero şartsa. Tjikuzunun defansif özelliğiyle Selçuğun defansif özelliği arasında fark yok. Yabancı kontenjanını bu oyuncuyla harcamamız iyi olmadı.

Halit Aydın
21.08.2009, 04:43
Olayların üzerinden zaman geçtikçe daha sağlıklı yorumlar yapabiliyoruz. Maçın hemen ertesi saatleri sinir stresle birbirimizin kalbini kırıyoruz. Yarın daha sağlıklı düşünebiliriz olaylar hakkında.

is_mail61
21.08.2009, 04:44
Rövanşı 3-1 Alırız . Penaltılar da Eleniriz ....
3-1 alalım penaltılarla elenirsekde gam yemem:)

is_mail61
21.08.2009, 04:49
İnşallah şu futbol topu o gün bizi severde, şu takımı orada 3 yada 4 - 0 yeneriz, olurmu? İnşallah olur.
bu takım gününde olsun şansda yanımızda olsun onları orda perişan ederiz eminim ama o hırsı ben bizim topçularda görmüyorum şu manisa maçı sorasında ne olur bilemem bellide olmaz tabiki

@FLU
21.08.2009, 04:51
Yürürsen , Yenilirsin .
Mücadele Etmezsen , Yenilirsin .
Pres Yapmazsan , Yenilirsin .
Arkadasına Yardıma Koşmazsan , Yenilirsin .
Top Almazsan , Yenilirsin .
Korkak Oynarsan , Yenilirsin .
Arkadasının Açıgını Kapatmazsan , Yenilirsin .
Pas Yapmazsan , Yenilirsin .
Organize Olamazsan , Yenilirsin .
Hata Yaparsan , Yenilirsin .
Topun Peşine Koşmazsan , Yenilirsin .
Durcagın Yeri Bilmezsen , Yenilirsin .
Vurcagın Yeri Bilmezsen , Yenilirsin .
Gerekli Transferleri Yapmazsan , Yenilirsin .
Destek Olmaz Köstek Olursak , Hepimiz Yeniliriz .

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 04:51
Tjikuzu şu durumda Colman ile kulübe yolu için düşünülmesi uygun durumdalar.

Benim tercihim Tjikuzu. Ben bu adamda önlibero özelliği göremedim. Resmen ortasaha Colman-Selçuk gibi. Defansif özelliği zayıf. Onun yerinde Selçuk biraz geriye kaydırılır önlibero şartsa. Tjikuzunun defansif özelliğiyle Selçuğun defansif özelliği arasında fark yok. Yabancı kontenjanını bu oyuncuyla harcamamız iyi olmadı.

evet tjikuzu bir ön libero değil. bu kesin.

61_Lazzzo_11
21.08.2009, 04:52
1 adam yendi bizi. gignac gibi adam bizde olsaydi bunlara en az 4 atardik. gol atmasini bilen forvetin oldumu mac kazaniyorsun iste. en iyi savunma en iyi orta saha ne isine yarar gol atmassan.

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 04:54
3-1 alalım penaltılarla elenirsekde gam yemem:)

Yahu pozisyona giremiyoruz. Hadi diyelim 3 gol attık kaza bela. Şu gignac'ı nasıl durduracağız. Ancak şöyle olabilir. Yemeklerine musil ilacı atacak bir ajan buluruz. Adam cırcır olur oynamaz. Bizimkiler gibi zırt pırt grip de olmuyor ki bu adamlar.

Halit Aydın
21.08.2009, 04:55
evet tjikuzu bir ön libero değil. bu kesin.

Bu adamı Rizeye getiren Güvenç Kurtar kendi ağzıyla söyledi. Aslında sağ bek oynadığını, Almanyada 143 maç oynamış sağbekte. Rizede önlibero eksikliğinde onu monte etmişler oraya öyle devam etmiş.

Madem sağ bek eksiğimiz var deneyin şu adamı sağ bekte.

hos_cocuk61
21.08.2009, 04:55
bu takım gününde olsun şansda yanımızda olsun onları orda perişan ederiz eminim ama o hırsı ben bizim topçularda görmüyorum şu manisa maçı sorasında ne olur bilemem bellide olmaz tabiki
Artık ben bu takımı Avrupa Liginde görmek istiyorum, bu şehrin buna ihtiyacı var. Her kesimden gencinin, yaşlısının, esnafının, simitçisinin herkezin buna hem maddi hemde manevi olarak ihtiyacı var. Düşünebiliyormusun 3 Ülkenin takımı gruplara kalmamız halinde Trabzon'a taraftarları ile geliyor inanılmaz bir maddi getiri ve sosyal aktivitenin kısıtkı olduğu şehrimizde bizlere güzel bir sosyal aktivite.

is_mail61
21.08.2009, 04:56
şimdi facebookda yorumları okudum millet isyanlarda vallahi ben kızıyorum böyle taraftarlara tamam tabiki sinirlenebilirsin ama bu isyan ne ya yok şampiyon olamıycakmıyız yok rezil olduk bilmem ne biz bu takımı şampiyon oldu die sevmiyoruzki trabzonspor olduğu için seviyoruz

is_mail61
21.08.2009, 05:00
Yahu pozisyona giremiyoruz. Hadi diyelim 3 gol attık kaza bela. Şu gignac'ı nasıl durduracağız. Ancak şöyle olabilir. Yemeklerine musil ilacı atacak bir ajan buluruz. Adam cırcır olur oynamaz. Bizimkiler gibi zırt pırt grip de olmuyor ki bu adamlar.
olmaz die bişi yok renkdaş ki 3-0 da okadar da imkansıız bir skor deil bence bu adamlar forvetleri hariç çokda üst düzey oynayan adamlarda deil sadece ii takım oyunu oynuyorlar ki bu adamların sağ beklerini serkanla tayfun defalarca geçip orta açtı sen bidedüşün orda yattaranın oynadığını günüde hırslı bir alanzinho koşan bir orta saha bide bakmışsın umut gol atmış:) neden olmasın benim hala ümidim var

futbalski60
21.08.2009, 05:03

Sen Trabzonspor'san zaten bunu düşüneceksin, inanacaksın buna mecbursun geçmişte bunu çok yapmış bir kulübüz. Eğer bu inançla sahaya oyuncuların çıkmazsa onlarla bu yarışa devam etmeyeceksin.
Oyunculardan beklediğim bu artık, eleyemesen de tur yattı gibisinden oynamasınlar hiç değilse bir galibiyet alsınlar.

Futbolda her şey olur bugün rakibin en önemli eksiği çabuk demoralize olmalarıydı biz golü atınca paniklediler, ceza sahasından çıkamadılar, defansta oyun kurmakta zorlandılar pas hataları yaptılar imdatlarına devre arası yetişti yani erken bulunacak gol ya da goller, kontrollü oyun, sabır gibi faktörlerle bu olay gerçekleşir zor evet ama imkansız değil.

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 05:04
olmaz die bişi yok renkdaş ki 3-0 da okadar da imkansıız bir skor deil bence bu adamlar forvetleri hariç çokda üst düzey oynayan adamlarda deil sadece ii takım oyunu oynuyorlar ki bu adamların sağ beklerini serkanla tayfun defalarca geçip orta açtı sen bidedüşün orda yattaranın oynadığını günüde hırslı bir alanzinho koşan bir orta saha bide bakmışsın umut gol atmış:) neden olmasın benim hala ümidim var

Tabiki olmaz diye birşey yok da. Önce takımın inanması lazım bunu yapabileceğine. Ayrıca bizim o sağ beklerimizle ve bu savunmamızla orada gol yemememiz mucize olur. Sadece gignac tek başına neler yaptı gördük. Umarım beni ve birçoğumuzu şaşırtırlar. En azından güzel bir futbol ve galibiyetle veda etmeni onurunu yaşatırlar. Bunu da yapmaları lazım kesinlikle.

is_mail61
21.08.2009, 05:04
herkese hayırlı sabahlar ii bir gün olması dileğiyle

is_mail61
21.08.2009, 05:06
Tabiki olmaz diye birşey yok da. Önce takımın inanması lazım bunu yapabileceğine. Ayrıca bizim o sağ beklerimizle ve bu savunmamızla orada gol yemememiz mucize olur. Sadece gignac tek başına neler yaptı gördük. Umarım beni ve birçoğumuzu şaşırtırlar. En azında güzel bir futbol ve galibiyetle veda etmeni onurunu yaşatırlar. Bunu da yapmaları lazım kesinlikle.
renkdaş yatıcaktım ama buna cvp vermem lazım zaten bizim 3 gol atmamız için bu forvetle 90 dk onların bizim kalemize gelmemesi lazım oyüzden ben onu düşünerek syledim:)

is_mail61
21.08.2009, 05:08
Sen Trabzonspor'san zaten bunu düşüneceksin, inanacaksın buna mecbursun geçmişte bunu çok yapmış bir kulübüz. Eğer bu inançla sahaya oyuncuların çıkmazsa onlarla bu yarışa devam etmeyeceksin.
Oyunculardan beklediğim bu artık, eleyemesen de tur yattı gibisinden oynamasınlar hiç değilse bir galibiyet alsınlar.

Futbolda her şey olur bugün rakibin en önemli eksiği çabuk demoralize olmalarıydı biz golü atınca paniklediler, ceza sahasından çıkamadılar, defansta oyun kurmakta zorlandılar pas hataları yaptılar imdatlarına devre arası yetişti yani erken bulunacak gol ya da goller, kontrollü oyun, sabır gibi faktörlerle bu olay gerçekleşir zor evet ama imkansız değil.
cidden ilk golden sora belki bir kaç gol daha bulabilirdik ya okadar kötü oynadılarki ama 2. yarı akıllandılar bi çıktılar geriye yaslı onlarda öğrenmiş geriye yaslanan her takım sonlara doğru avniakerde 2 gol atıyor sanki kural çıldırmamak elde deil neyse olan oldu

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 05:09
renkdaş yatıcaktım ama buna cvp vermem lazım zaten bizim 3 gol atmamız için bu forvetle 90 dk onların bizim kalemize gelmemesi lazım oyüzden ben onu düşünerek syledim:)

Diyarbakır'ın gelebildiği kaleye, toulouse her türlü gelir :)

hos_cocuk61
21.08.2009, 05:12

Evet inanmak başarmanın her zaman yarısıdır. Toulouse takımı öyle abartılıcak bir takım değil 1,2 oyuncusu dışında ele avuca sıkan oyuncusu yok, Yattara'nında katılması ile ümit ediyorum o skoru yakalarız ve şu İstanbul yalakaları ve Fransız çok bilmişlerine iyi bir Osmanlı tokatı patlatırız.

is_mail61
21.08.2009, 05:15
biz trabzonluyuz zoru severiz inş düşündüğümüz gibi olur 3-0 da abartılıcak kadar bi skor deil neden olmasın bir hafta var rövanşa inansak yeter inanan adamlar lazım bize biri kırmızı gördü ama olsun ama anladığım kadarıyla hoca hala turdan umutlu yani bu hoşuma gitti orda 3 atmayı düşünüyo bence olabilir

omondoles
21.08.2009, 05:17
ilk goldeki vuruşu bizim gölcüler sabaha kadar denese başaramazdılar. bence oyle bir vuruş akıllarına bile gelmezdi. heralde topu durdurup adamı geçmeye felan çalışırlardı.

is_mail61
21.08.2009, 05:19
ilk goldeki vuruşu bizim gölcüler sabaha kadar denese başaramazdılar. bence oyle bir vuruş akıllarına bile gelmezdi. heralde topu durdurup adamı geçmeye felan çalışırlardı.
vallahi ne yalan söyliyim bende ömrümde öle bi vuruş görmedim heralde

is_mail61
21.08.2009, 05:20
Diyarbakır'ın gelebildiği kaleye, toulouse her türlü gelir :)
gelsinler ya gelecekleri varsa görecekleride var ikinci maçta kalede inş onur olur

is_mail61
21.08.2009, 05:22
herkese ii sabahlar ben yatar

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 06:21
Yenilgilerin Analizi

Yediğimiz ilk gol geçen yıl Galatasaray maçında Alanzinho'nun orta sahada kaptırıpta yediğimiz golün aynısı !

2. gol ise yine geçen yıl Beşiktaş maçında olduğu gibi 1 kişiye 3 kişi müdahale ediyor , Bobo'nun attığı gole bakın ! Duran top boş bırakılan en etkili isim !

1. Gol : Artık ileri çıkışlarda oyuncularımız orta sahada gereksiz çalımlarla kendilerine oynamayı bıraksınlar! Alanzinho , Engin ve Yattra bunu çok yapıyor.

2. Gol : Gignac duran topta nasıl boş bırakılır ! Kornerlerde adam paylaşımı hiç mi çalışılmaz !

Tüm maçlar benzer hatalardan dolayı kaybedilmiştir.

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 06:34
RAKİBİ KİM İZLEDİ!

Kalan dakikalarda Trabzon için olumlu bir şey yazmak pek mümkün değildi. Zaten 90'da Fransız ekibi gülerek, oynayarak bir gol (Mansare) daha attı ve tur biletini cebine koydu: 1-3. Avrupa Ligi ilk maçında evinde aldığı bu yenilgiyle Trabzon'un tur umutları azalırken, Broos'un hiç de rakibi izlemediği de gün gibi aşikardı.. Hadi Bross izlemedi ya diğerleri (!).. Maçın yıldızı olup 2 gol atan, geçen sezon Fransa Ligi'nde tam 24 gol (38 maçta) kaydeden Gignac'a hiçbir önlem alamayan Belçikalı hoca, kulübede akşam matinasanın seyircisi gibiydi!...

http://www.sabah.com.tr/Spor/2009/08/21/bile_bile_lades

fx307
21.08.2009, 07:01
Ramazanın ilk günü berbat oldum. Sahura kalktığımda çuval yığını gibiydim. Ve halen öyleyim. Sanırım bu sene geçen seneyi arayacağız.

taskin kadioglu
21.08.2009, 07:28
Eğer defans ile forvet arasınsa 60m varsa ben Brosun antrenörlüğünden şüphe ederim.
yok o oynamış yok bu oynamış hikaye sayın metin diyadinve Bros....!

taskin kadioglu
21.08.2009, 07:32
SERKAN: ÜMİDİMİZ DEVAM EDİYOR
Bordo-mavili futbolcu Serkan Balcı da, "İlk yarıda yüksek tempoyla oynadık. İkinci yarıda ileriye çıkınca golü yedik. Ümidimiz devam ediyor. Fransa (http://www.hurriyet.com.tr/index/fransa/)'da sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum" diye konuştu.
Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'un tek golünü atan Rigobert Song ise, "Karşımızda iyi bir takım vardı. Çok iyi bir ilk yarı oynadık. Son vuruşlarda ve bitiricilik konusunda sorunlar yaşadık. Maçı kazanma hevesimiz aceleci davranmamıza neden oldu. Bu rakibin işine yaradı. Onlar da bunu çok iyi değerlendirdi. Burada kabahati savunmacılara yüklemek bizi çok yanıltır. Son iki maçta aldığımız yenilgilerin arkasında kolektif hatalar yatıyor. Amacımız bunları düzeltmek olur. Eğer sadece belli oyuncuların üzerine iş yıkılırsa yanlış yerlere gideriz. Kolektif olarak yolunda gitmeyen şeyler var. Skoru koruyamıyoruz. Geri dönemiyoruz. Bunları idmanlarda telafi etmeye çalışıyoruz. Olayı belirli oyuncuların üzerine yıkmadan ciddi ciddi neler yapmamız gerektiği konusunda kafa yormamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.
Karşılaşma sonrasında açıklama yapmadan aracına binen Başkan Sadri Şener ise, "Bu takımı orada yenmeye çalışacağız. Yapacak bir şey yok. Üzgünüz" demekle yetindi.

Beni deli edip Bakırköy akıl hastanesine yatıracak bu adammmmmmmmmmmmmmmmmm.
dün gece fener ve g.Sarayı seyrettikten sonra utandım:(

taskin kadioglu
21.08.2009, 07:35
Alın m.Aurelloyu adam boşa çıkmış.Bonserviside yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.G.Saray tatır takır oynuyor şimdi de m.aurelloyu alacak.Duyydunuz muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Öztürk Uğur
21.08.2009, 07:41
orta alana teknik ve mücadeleci bir oyuncu daha lazım ve hernekadar istemesemde aurello buraya ilaç gibi gelir. Sağbek ve forvetede birer kaliteli oyuncu lazım, başkan avrupadan geçtim bari liigde ilk 3'e girelim daaa

BALKAN 06
21.08.2009, 07:54
zor maç
ben golsüz beraberliğe bile razıyım
1-0 yensek tur atladık sayarım çünkü rövanşa kadar mantıklı 1-2 takviye olur belki
şu halimizle işimiz şansa kalmış yani...

endişenin sessizliği abi
bilinç altında kötü sonuç alacağımız yatıyor gıkımız çıkmıyor
(en azından ben öyleyim)
(dün maçtan önce yazdıklarım)

ben biliyordum böyle bir sonuç alacağımızı ama direk söyleyemedim
keşke hislerim beni yanıltsaydı ama olmadı
neyse
ne desek boş,süreç işliyor,bakalım sonu ne olacak...

blacksilva
21.08.2009, 08:00
2-0 yetiyor

onlAR 3-1 kazandi biz orada 2-0 kazanirsak deplasman gollerimiz cift sayildigi icin biz turu atlariz...

:D:D:D

ne zamandan beri cift sayiliyor?? yoksa ben mi bilmiyorum. tamam cift sayildi diyelim ozaman matematik de mi bilmiyon? onlar 3 attiysa biz 2 atiyorsak onlarin 6 bizim 4 olmasi lazim degilmi??:D

en az 3-0 almaliyiz 3-1 de uzatma var 2-0 dalan hikaye. o zaman fener alkmaara neden elendi? sahasinda 3-3 deplasmanda 2-2 bitti

irfanb
21.08.2009, 08:05
Ise bak!
Bir kaleci icin üc tane aternatifin var.
Iki ileri ikilin icin ücüncü bir alternatifin yok.

ispela61
21.08.2009, 08:19
artık hayal ve imkansız gibi görünen turu bu takım geçerse yer yerinden oynar.öyle birşeyi bir başarabilirsek gerçek fırtına geri döner ama bu ihtimal sadece yüzde 5

Trk61
21.08.2009, 08:27
yauw ben böyle bir anlayis görmedim HAZIRLIK MACLARINDA bir beraber diger maclacri hep yenmisik... ulan o takimlar kacinci ligin takimlari.. bu Trabzonspor bu sene bir sey yapamaz Hugo desen 2-3 hafta sonra gider ozaman bakalim acemi yönetim ne yapacak

mehmetali61_55
21.08.2009, 08:27
yenilginin sebebi ortasahamızdır sahada olduğunu kart görünce anladığım colman ileriye top atmayan (terse attığı topları saymazsak) tijikuzu adamlar ortasahamızı hemen geçti bence forvettenb önce önlkibero lazım defanstanda oyunu kuracak bir adamımız yok o yüzdende arkada kalıyoruz takviye şart bence son gol olmsaydı şansımız eşitti ama şimdi biraz zor

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 08:28
Beşiktaş 1-1 , Denizlispor 2-0 , Konyaspor 1-0 , Galatasaray 2-2, Gaziantepspor 3-2 , Sivasspor 3-0, Fenerbahçe 2-1 , Diyarbakırspor 2-1 , Toulouse 3-1

Şu maçlarda yenilen golleri sırayla izleyen rakip teknik direktör Trabzonspor'u yenmesi için yapması gereken başka bir şey yok ! Goller birbirinin kopyası.

Zaten takım gol atamıyor yenilgi kaçınılmaz!

Emirhan Ömeroğlu
21.08.2009, 08:31
Hiç bir şeyi haketmiyoruz.

Trabzonspor hiç bir şeyi haketmiyor.

Faik Yılmaz
21.08.2009, 08:32
En etkili oyuncuların Yattara ve Gökhan takımda yokken maça Alanzinyosuz başlamak hangi akıla hizmettir anlamadım....

Takımdaki tek ofans oyuncuyu oyundan kesmek....

Kurtarıcı diye Girayı oyuna almak.....

bunda kadrodaki fakirliğinde etkisi var tabi.....

Süleyman Sofu
21.08.2009, 08:34
nedense içimde bir huzursuzluk var kötü şeyler olacak bu hissi en son sivasa 3-0 yenildiğimizde hissetmiştim.
Allahım sen bizi eziklerin diline düşürme... Dün 18.04 deki mesajım...

Birkez olsun haksız çıkart be takım birkez olsun...
Bu takım UEFADA yarı final oynar(Sadri Şener)
Yeni adam alıpta kimin yerine oynatacaz(Sadri Şener)
Sayın başkanım sizi taraftarla geçtiğiniz dalgalar nedeniyle kınıyorum bu takım deil uefada yarı final oynamak Edirneden öteye çıkamaz.
Taraftar çile bülbülüm çileyi söylemekten sefil oldu rezil oldu siz hala işin dalgasındamısınız yoksa dün akşam izlediğiniz rezaletten sonra düşünmeye başladınızmı?
yazık yazık yazık...

ozturk
21.08.2009, 08:37
yenildik..Türkiyeyi avrupada rezil ettik..

fb li ve gs liler ne dese haklı...

bu takımdan bi nane olmaz...

sıradan bir anadolu takımıyız..

ozturk
21.08.2009, 08:38

hala rüyasasınız...

Allah uyandırsın..

orada 5 yiyince belki uyanırsınız..

Mustafa Yılmaz.20
21.08.2009, 08:39
bizim en çekindiğimiz oyuncu olan (teknik heyet değil taraftar !) gignac tek başına adamlara turu getirirken, rakibin en çok çekindiği adam ve bizim en büyük beklentimiz olan oyuncu (alanzinho) 70 dkk. kenarda oturuyor..broos tekniği sıfır yada sıfıra yakın olan oyuncularla gol atmaya çalışıyor..transfer yapılacağını hiç zannetmiyorum..bari şu takımı alanzinhonun üstüne kursa

vuralkara
21.08.2009, 08:40
beyler eleştirinin dozunu kaçırmayalım lütfen

cınar#7
21.08.2009, 08:41
hacısalih burada mı
hayır,seneye forvet alcaz diye açıklama yapcakmış..tabi amaç milleti uyutmak olduktan sonra,en iyi yaptıkları iş bu..Ünalda katıldı bunlara.

Faik Yılmaz
Maçtan sonra Bross tan organize ekibe karşı oynadık onun için yenildik türünden bir açıklama bekliyordum......

Emirhan Ömeroğlu
90 dakika kaleyi gördüğümüz halde ceza sahası dışından şut çekmedik.

Hakketten bu sonuç rezillik. Bizden bi cacık olmaz.

temel_yilmaz
Herhangi birşeyin en kötüsü onun kötü olduğunu bile bile iyi görmektir dün bunu anladık bizim öyle başa güreşecek bir kadromuz yok dün bu gün yüzüne çıktı.
Ben Colman dan acaip umutluydum ama artık Colmanın top oynamasını bekleyemeyiz yani 5 maç yatacak herhangi bir maçta oynayacak futbolcu lazım değil.
Ama inanamıyorum bizim yönetim nasıl görmez takım bağırıyor sağbek forvet diye diye yok almıyorlar.Dün Gs yi izlerken moralim bozuldu .
Biz büyük takım hüviyetini kazanma kültürünü kaybettik büyük takım ne olursa olsun sahasında böyle kolay kolay maç vermez ,büyük takım oyundan düşmez
maçın bitmesine neredeyse 30 dakika var 2. golü yedik bizim futbolcular maçı bıraktı 30 dakikada 5 gol atılır ama dediğim gibi bizim oyuncu kadrmuz maalesef iyi değil.
Birde şu umut ile gökhan dan hala medet uman varmıdır bilmiyorum forveti dün akşam izledik ,hazırlık maçları lig maçları neredeyse 7 tane maç yaptık 1 tane golü yok forvetlerimizin ve bu takıma forvet lazım değil diyen adam tamamen art niyetlidir.

Süleyman Sofu
21.08.2009, 08:42
İnsan gsyi izleyince şaşırıyor bu takım geçen seneki takımmı diye?keza fenerde öyle tamam para bukadar sevgi bukadar diyebilir başkan ama ne diye umut veriyorsun bu taraftara gördümü sevgili asbaşkan acaba dün akşam forvet nasıl olurmuş yöneticilerin iş bilmezliğinin cezasını garibim hugo bros çekecek 1 aya kalmaz başkan arrkasındayım demeye başlar sorada tekme bu saatten sonra gerçekçi olursak avrupa yok lig zor en iyi 3.olabiliriz oda bişeyler düzelirse ama şu bi gerçek balık kaçtı ve malesef kaçan balık büyük oldu...

ozturk
21.08.2009, 08:42
Maçtan sonra Bross tan organize ekibe karşı oynadık onun için yenildik türünden bir açıklama bekliyordum......

7. haftada takımın td si kim olacak şimdiden merak ediyorum..

Doğan BULAT
21.08.2009, 08:44
Türkiye'de 3 büyük takım kalmış 1 tanesi kayıp..

Süleyman Sofu
genel koordinatör ve yardımcı hocamız tabiki yada Şenol hoca...

Faik Yılmaz

Aslında Tdninde Alansız başlamak dışında bir kusuru yok... ama kurtarıcı diye Girayı almak zorunda kalıyorsa kadroda ciddi bir zaafiyet var demektir.....

Tdnin gitmesi hiç bir işe yaramaz... Yalnız yönetimin çok acilen bir şeyler yapması lazım......

Bu arada iyiki kombine almamışım ve de iyiki maça gitmemişim dışardan dayanamıyorum bu rezil oyuna ve hezimetlere içerde lsam kafayı yerdim heralde.....

vuralkara
bizden gerçekten birşey olmaz. 1 galibiyetle şampiyonluk türküleri söyleyip, bir yenilgi ile de takımını yuhalayan ve acımasızca eleştiri saldırısı yapan bir taraftar profilimiz olduğu sürece bizden bir şey olmaz.

güngör_81
21.08.2009, 08:45
Yazıklar olsun yönetime başka bir şey demiyorum iş yerinde odamdan dışarı çıkamıyorum hiçbir haberi okuyamıyorum.Ve dün akşamdan beri sadece susuyorum.

ikizcelimoro
harbi olmak gerekirse dün akşam oynanan oyuna ve skora bakınca TRABZONSPOR lu olduğumdan bile utandım.

temel_yilmaz
Hiç değilse geçen senede böyle oynuyorduk ama gol kaçırıyorduk bu sene golde kaçıramıyoruz .

ozturk
Türkiye'de 3 büyük takım kalmış 1 tanesi kayıp..

belki de 96 dan beri öyleydi de biz göremiyorduk...

maalesef bu futbolcu,td kadrosuna "büyük takım" diyemiyorum..

Emirhan Ömeroğlu
21.08.2009, 08:46
dün bizim maçtan sonra fb ve gsnin maçını izledim. tamam rakipleri kolay olabilir ama oynadıkları futbol hiçte yabana atılcak cinsten değil.

güngör_81
21.08.2009, 08:47
Büyük takım alternatifi olacak ne öle 2 forvetle lige başlayan takım mı var bakın bakalım ligde bizden başka 2 forveti olan takım varmı.

ozturk
21.08.2009, 08:48
Aslında Tdninde Alansız başlamak dışında bir kusuru yok... ama kurtarıcı diye Girayı almak zorunda kalıyorsa kadroda ciddi bir zaafiyet var demektir.....

Tdnin gitmesi hiç bir işe yaramaz... Yalnız yönetimin çok acilen bir şeyler yapması lazım......

Bu arada iyiki kombine almamışım ve de iyiki maça gitmemişim dışardan dayanamıyorum bu rezil oyuna ve hezimetlere içerde lsam kafayı yerdim heralde.....

abi td nin bir kusuru yok ama bu masıl futbol?

bu futbol önce futbolcuların sonra td nin eseri değil mi?

Trabzonspor tarih boyunca kaç kere tek forvet oynamış?

bu sistemin (4-5-1) tutacağını düşünüyordum ama ters tepti..

tek hedef türkiye kupası..

orda da Şanlıurfaspora 2-1 yenilip gruptan çıkamayız..

Mustafa Ayazoğlu
hayır,seneye forvet alcaz diye açıklama yapcakmış..tabi amaç milleti uyutmak olduktan sonra,en iyi yaptıkları iş bu..Ünalda katıldı bunlara.

Yamalıya yamalıya takım yapacaklar. Her yıl bir eksik tamamlanırsa şampiyon olmamıza çok yıl var demektir.

Eksiklerimiz belli iken bir seferde şu işi halledemedik.

Galatasaray'ın Fenerbahçe'nin oynadığı futbolsa biz ne oynuyoruz.
14-15 net gol pozisyonu bulmak rastgele olacak iş değil. Bunları atmak ayrı bir meziyet.

Bu saatten sonra forvet alsalar bile takıma alışması felan... olcak iş değil ! Bu yıl rezillik diz boyu.

vuralkara
daha fazla bu başlıkta kalıp sinirlerimi yıpratmamak için çıkıyorum forumdan. ben böyle birşey görmedim. böyle bir taraftar görmedim. bir yenilgi ile takımına bu kadar acımasızca saldıran bir taraftar topluluğu görmedim. oldu olacak gidip asalım tüm takımı rahat edelim

temel_yilmaz
21.08.2009, 08:49
dün bizim maçtan sonra fb ve gsnin maçını izledim. tamam rakipleri kolay olabilir ama oynadıkları futbol hiçte yabana atılcak cinsten değil.

Evet özellikle Gs nin hucum futbolunun herşeyi var acabakim gol atar diye bekliyorsunuz herkes gol atıyor takımda kaleci dışında bizdede kaç maç yaptık stoperler haricinde gol atan yok ve hala bu takıma forvet lazım değil diyen yöneticilerimiz var attığımız golleri lig başladı başlayalı stoperler ile ön liberolar atıyor

hakanhan
21.08.2009, 08:49
hala iyimser olanlar neye guvenerek iyimserler anlamadim. sampiyonmu olacak bu takim avrupada turmu atlayacak sanki. gs fb gibi kadronmu var .ikinci kadrolari trabzonsporun kadrosuyla hemen hemen ayni.. hala iyimserlik sarmis bazilarini.. baros cikiyor elano giriyor adamlarda.. sen bi tekkeyi alamamis yonetimin taraftarisin. cok acilar cekeriz cok.. su iyimserler gibi keske olabilsemde herseye toz pembe bakabilsemde mutlu olabilsem. ama negam ne keder olmuyor işde..

lazfather61
21.08.2009, 08:50
hala rüyasasınız...

Allah uyandırsın..

orada 5 yiyince belki uyanırsınız..

5 degil 10 yeriz, dunku macın hakkı 3-1 degildi bence, enteresan goller yiyoruz ya, anlamadım gitti kaos heralde buna denir, birseyler iyi giderken anlasılamaz seyler olmasına, 2. golde on direkte tjikuzu var arka direkte kimse yok ön direk degil arka direkte biri olsa o golu yemeyecektik, offf ya ben anlıyamıyorum bi lanet mi var uzerimizde ne, diyarbakırspor macı adamlar 1-0 yenilmeye razı oynuyorlar sonra aniden 1 gol, cok enterasan isler oluyor, dun toulose bizden iyi oynayarak macı kazanmadı bence futbol birazda sans isi, su futbolcu yuhalama olayından bir an once vazgecsek bence cokda iyi olacak, neyse takımımız bu ve ben hala cok iyi takım oldugumuzu iddia ediyorum.

bide bir ek yapıyım kaosun olusmasını tek taraflı dusunmeyelim, bu skorun olusmasında futbolcuların kotu oynamasına bizim de katkımız oldu, kısacası bu maglubiyetin sorumlusu tek futbolcular değidir herkestir, ben fenerin mac 2-0 ken heerenvenin skoru 2-2 ye ve feneri eledigi mac aklıma geliyor, o turu seyirci aldırmıstı takımına, futbolculara biraz da biz bıraktırıyoruz macı.

güngör_81
Korkuyorum 5 hafta sonra hedefsiz kalmaktan
Korkuyorum koca bir seneyi maç izlemeden geçirmekten
Lütfen başkan sana yalvarıyorum al şu takıma bir forvet

Doğan BULAT

Bırak arkadaşım ya.. Kabul et onu yapacak Trabzon eski Trabzondu.. Ruhuyla oynayan savaşan takımdı.. Şimdikilerin ne umrunda Allah aşkına.. Herşeyiyle sıradan anadolu külübüyüz.. Ömrüm bu takımın şampiyonluğunu görmeye yetmeyecek valla:mad:

ozturk
21.08.2009, 08:51
daha fazla bu başlıkta kalıp sinirlerimi yıpratmamak için çıkıyorum forumdan. ben böyle birşey görmedim. böyle bir taraftar görmedim. bir yenilgi ile takımına bu kadar acımasızca saldıran bir taraftar topluluğu görmedim. oldu olacak gidip asalım tüm takımı rahat edelim

ben de bu kadar sevgiye cevap ver(e)meyen bir futbolcu kadrosu görmedim..

taraftara yazık değil mi?her 90 dk. sinir krizleri mi geçirmek zorundayız?

sarman61
21.08.2009, 08:51
Dün akşam çok fazla ağzımı bozdum. Ben böyle rezillik görmedim hayatımda. Nasıl bir oyundur nasıl bir oyun anlayışıdır anlamıyorum. Diyarbkır maçındaki hatalar devam ediyor. Defans top çıkarmaktan aciz. Yahu hiçmi kafalarını kaldırmazlar topu hep oyunun sıkışık olduğu yelere gönderiyorlar. AÇIN OYUNU ARKADAŞIM AÇIN. Bu takımın forvete ihtiyacı yok çok kaliteli 2 forveti var Umut ve Gökhan. Bu açıklamayı yapan yönetimi Allaha Havale ediyorum. Sayın Şener Fatih Tekkeyi almamak sizi koltuğunuzdan edecektir emin olabilirsiniz. Bir inat uğruna bu adamı almadınız Allah sizleri bildiği gibi yapsın başka birşey demiyorum.

Emirhan Ömeroğlu
21.08.2009, 08:52
geçmişte forma için oynayan oyuncularımız vardı şimdi para için.

işe para karıştığı zaman sen herşeyini iyi yapmak zorundasın. biz bu sene ne maç izleriz nede başka birşey yaparız.

ikizcelimoro
21.08.2009, 08:52
bu takımın iki sene önceki nuri albayrak ve ziya doğanın takımından ne farkı var ?

Cengiz Çubukcu
21.08.2009, 08:53
Ne yazık ki geçen seneyi bile mumla arayacağız, hiç değilse mücadele etmek, tempolu oynamak gibi bazı şeyleri doğru dürüst yapıyorduk şimdi ise doğru yaptığımız hiçbir şey yok...
1. Camia geçen sene yakalanılan havayı kaybetti.
2. Yönetim hoca seçimi, oyuncu transferleri konusunda büyük yanlışlar yaptı ve yapıyor..
3. Taraftar zaten sabırsızdı artık iş zıvanadan çıkacak gibi (yeni transfer tjikuzunun bile tribünden gelen homurtular yüzünden eli ayağı dolaşıyor, oyuncular şut atacakken pas yapıyorlar)
4. Futbol takımında fizik güç, motivasyon, yardımlaşma çok yetersiz
5. Geçen sene yaşanmayan sakatlık,hastalık vb. sorunlar başımızı ağrutmaya başladı...

ozturk
Bırak arkadaşım ya.. Kabul et onu yapacak Trabzon eski Trabzondu.. Ruhuyla oynayan savaşan takımdı.. Şimdikilerin ne umrunda Allah aşkına.. Herşeyiyle sıradan anadolu külübüyüz.. Ömrüm bu takımın şampiyonluğunu görmeye yetmeyecek valla:mad:

ruh falan yok...

Avni akerin atmosferini görüp bu sonuçları almak..

zaten "özevlatlar" da koparılıyor takımdan..

Mustafa Ayazoğlu
Korkuyorum 5 hafta sonra hedefsiz kalmaktan
Korkuyorum koca bir seneyi maç izlemeden geçirmekten
Lütfen başkan sana yalvarıyorum al şu takıma bir forvet

Geç kalındı. Artık yapacak birşeyleri yok.

En büyük endişem Fenerbahçe ve Galatasaray'dan tarihi farklar yiyerek rezil olmamız durumu söz konusu.

Faik Yılmaz
21.08.2009, 08:54
abi td nin bir kusuru yok ama bu masıl futbol?

bu futbol önce futbolcuların sonra td nin eseri değil mi?

Trabzonspor tarih boyunca kaç kere tek forvet oynamış?

bu sistemin (4-5-1) tutacağını düşünüyordum ama ters tepti..

tek hedef türkiye kupası..

orda da Şanlıurfaspora 2-1 yenilip gruptan çıkamayız..

Yani mağlup durumda kimi alıp maçı çevirecek diye bakıyorumda o anlamda söylüyorum..... 11 de bile büyük aksaklıklar var..... bir ölçüde tdnin müdahil olması lazım ama daha yeni geldi adam.. Takımı tanıyamamaış olabilir. hadi o bilmiyor Metin Diyadindemi bilmiyor Ünal Karamandamı bilmiyor....

bilmiyorum ya açıkcası ne ligle ilgili ne de kupayla ilgili hiç bir umudum yok benim.....

theo
21.08.2009, 08:54
sinirim yeni yeni geçiyor ve sıcağı sıcağı yerine şimdi yazmayı daha uygun gördüm foruma...

1)forvet hattını bu kadar bariz sırıtırken hala transfer yapmayan sadri başkan büyük hata içerisinde(bu demek değilki sadri başkan işini kötü yapıyor...sadece 1 yerde kafasının dikine gidiyor...ama onun da eli kolu bağlı)
2)tayfun ve umut gibilerin hala bu takımda oynaması trabzonsporun büyük ayıbıdır..
3)bu taraftara böyle bir hezimet yaşatan futbolcuların nasıl bir anlayış içersinde olduklarını çözmek çok zor...
4)tayfunu yuhalamak aslında çok doğru bir hareketti...çünkü bu yaşa gelip de hala orta nasıl yapılır bilmeyen adamın bu takımda işi olmaz...
5)futbolcular acaba hocayı mı sabote etmek istiyorlar anlamış değilim...çünkü hoca kenardan işaret ediyor yönlendiriyor top yapın ayağa diye peki sahaaki olay ne???
6)bu takıma en az 3 transfer lazım...bu dünkü maçta da apaçık ortaya çıktı...
7)elalem 10milyonlara işini iyi yapan oyuncular alırken biz neden kendi değerimiz olan bir oyuncuya 2 milyonu çok görüyoruz...???

ozturk
21.08.2009, 08:55
geçmişte forma için oynayan oyuncularımız vardı şimdi para için.

maalesef...

futbolcuların sorunu yok.. paraları tıkır tıkır ödeniyor nasıl olsa...

niye çıkıp kendilerini parçalasınlar ki?

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2009, 08:55
Yani mağlup durumda kimi alıp maçı çevirecek diye bakıyorumda o anlamda söylüyorum..... 11 de bile büyük aksaklıklar var..... bir ölçüde tdnin müdahil olması lazım ama daha yeni geldi adam.. Takımı tanıyamamaış olabilir. hadi o bilmiyor Metin Diyadindemi bilmiyor Ünal Karamandamı bilmiyor....

bilmiyorum ya açıkcası ne ligle ilgili ne de kupayla ilgili hiç bir umudum yok benim.....

Bilmez olurlar mı? Belkide Hugo Broos'un ayağını kaydırmaya çalışıyorlar.

ozturk
21.08.2009, 08:57

ilk aklımıza gelen komplo teorisi ama zannetmiyorum..

takım iyi futbol oynamıyor..

"iyi takım" değiliz vesselam..

theo
21.08.2009, 08:57
dün galatasaray maçını izleyince şunu gördüm...takımda hocanın sözünden dışarı bir saniye bile çıkma gibi bir lüks yok...hoca kenardan ne diyorsa takım o hava içerisinde oynuyor...peki ya bizde???

Faik Yılmaz
21.08.2009, 08:58

Ersun Ynalın ayağını kaydırmaya çalışıyorlar Hugo Brosun ayağını kaydırmaya çalışıyorlar.....

gerçekten öyle karakterde adamklar varsa ne işi var bu takımda....

Doğan BULAT
21.08.2009, 08:58
Eskiden takım yenildiğinde futbolculara para cezası veriliyordu.. Şimdi de öylemi acaba? Kes bakalım primlerini maaşlarını bakalım bir sonraki maçta nasıl oynuyolar..

sorin
21.08.2009, 08:59
içim yanıyor
canım sıkkın
muhtemelen günüm kötü geçecek
mübarek gün tadım kalmadı
sizdede ertesi gün sendromu oluyor mu
neden biz neden biz?

ozturk
21.08.2009, 08:59
yenildiğimiz takımda o.lyon, shaktar, werder falan olsa tamam diyeceğim de...

Mustafa Yılmaz.20
21.08.2009, 09:00
anadolu takımlarının futbolcularını toplaya toplaya anadolu takımında farksız olduk...yabancılardan alanzinho, cale, gabric dışında ki tüm yabancıları bütün anadolu takımları alabilirdi..hatta cale ve gabric i bile zorlasalar alırlar..umut a.gücünün, gökhan kayserinin, selçuk manisanın,egemen bursanın topçusu..bu oyunculara kötü oyuncu demiyorum ama 1 maç iyi oynadıktan sonra hemen havalara giriyorlar..üst üste 2 maç kurtaran futbolcumuz yok

ozturk
21.08.2009, 09:01
içim yanıyor
canım sıkkın
muhtemelen günüm kötü geçecek
mübarek gün tadım kalmadı
sizdede ertesi gün sendromu oluyor mu
neden biz neden biz?

sende iyi ki 1 gün oluyor. ben ertesi galibiyete kadar sinir krizleri geçiriyorum.

Doğan BULAT
21.08.2009, 09:01
Fener ve Galatasaray'a saygı duymaya başladım artık..

ozturk
21.08.2009, 09:02
Fener ve Galatasaray'a saygı duymaya başladım artık..

saygı zaten duyuyoruz da..

şunu kabullenmeliyiz arkadaşlar:

hiçbir bakımdan onlara kafa tutacak gücümüz yok..
futbol eski futbol değil artık..

Doğan BULAT
21.08.2009, 09:04

Mazimizle avunalım...

zafercalikoglu
21.08.2009, 09:07
yönetim bu sene iyice kastı,kongre ,,tekke ,forvet derken durum bu aşamaya kadar geldi,ünalı alıp durumu kurtarmaya çalıştılar ama malesef,sadri baskan bu iş bu senede olmayacak neyse bi gene transfer araştırması yapalım..

Süleyman Sofu
21.08.2009, 09:08

Evet bir maçla avrupa gitti...
Başkanın en az yarı final oynarız dediği avrupa????

Evet bir maçla ligde toplama takıma yenilip rezil olduk.Maşallah sizinde bir maçınız bitmiyor bunun peşine bide bursa yenerse kesin o zamanda bir maç dersiniz kusura bakmayın ama bu takım bizi rezil etmeye devam ettikçe bizimde sinirlerimizin artık dayanacak dernmanı kalmadı...

ozturk
21.08.2009, 09:09
yılmışsınız siz:) 1 maç daha var önünüzde belki 2-0 yenersiniz.zügürt tesellisi olabilir ama umut var hala.

bizim yerimize ankaragücü oynasa samimi söylüyorum turu geçme olasılığı daha fazla..

bizim takımdan bir beklentimiz yok 5 yiyip rezil olmasın da. makul bir yenilgiye rzıyız zaten..

Doğan BULAT
21.08.2009, 09:10
Trabzondaki seyircimize,

Bana göre takıma destek demek galipken tezahurat yapmak değil, mağlupken destek verip itici güç olmak demek

Bana göre maç devam ederken kendi oyuncusunu yuhlamak değil rakip oyuncuyu etki altında bırakmak için uğraşmak demek..

Eskiden cehennem dedğiniz yeri Cennete(!) çevirdiğiniz için ayrıca teşekkürler..

theo
artik maziyle avunmak tatmin etmiyor...osmanlı gibi ne o öyle mazinle avun paso...mazisiyle övünenler ilerleme kaydedemiyor ve belli bir yerden sonra da çöküyor...biz hem mazimizle övünüp hem de mazimizdeki başarıların üstünde başarılar elde etmeliyiz....

Samet Metin
benim dün akşam sahada gördüğüm trabzonsporun eksiği yok fazlası vardı... fazlası da taraftardı.
trabzonsporun öyle büyük takımlığı falan kalmamış.
denizlisporu ya da antalyasporu da çıkarsan toulouse ile böyle oynardı...
küçük takım yöneticisi ve teknik kadrosu olan
küçük takım kalecisi,defansı,orta sahası ve küçük takımlarda bile yedek kalacak forveti olan trabzonspor nasıl yensin toulousu? böyle bir takımın dün akşam ki maçta galip gelmesini bekleyen taraftar büyük takım taraftarıdır...
yani asıl sorun bizde. fazla şey istiyoruz bu takımdan...
ben şahsen bugünden sonra küçük takım taraftarı gibi davranmaya başlıyorum... trabzonspor küme düşmediğinde mutlu olacağım...

Reha
Geceden kalanlar ne alemde en son 02.30 da bıraktım...ben bıraktımda Trabzon aynı yerde ama!

Doğan BULAT
21.08.2009, 09:11
Bu arada başkan hiç açıklama falan yaptı mı bilen var mı?

ozturk
21.08.2009, 09:12
Trabzondaki seyircimize,

Bana göre takıma destek demek galipken tezahurat yapmak değil, mağlupken destek verip itici güç olmak demek

Bana göre maç devam ederken kendi oyuncusunu yuhlamak değil rakip oyuncuyu etki altında bırakmak için uğraşmak demek..

Eskiden cehennem dedğiniz yeri Cennete(!) çevirdiğiniz için ayrıca teşekkürler..

abi son iki maçta taraftar iyiydi yine..

temel_yilmaz
21.08.2009, 09:12

Tutarsın ama doğru adamlarla senin orta sahan kız gibi oynar mücadeleden kaçarsa hiç bişi olmaz Colman dün bana omuz atmasınlar diye yalandan ortada aldı verdi aldı verdi aldı verdi hiçbirşey yok onun haricinde Colman Alanzinho kadar mücadele etmiyor.
Aslında bizim için bu sene çok önemliydi üstüne koyma açısından yani geçen senenin üzerine iyi futbolcular transfer etmeliydik stoper ,sağ bek forvet ön libero hiçbirini yapamadık işte rehabilite olsun diye engini aldık ,zaferden umutluyum inşallah yanıltmaz beni, tijikuzuyu aldın ama forvet almadın bir inat uğruna forvet almadın bizde gignacın yarısı kadar bir forvet olsaydı Fransaya çok daha umutlu giderdik.

ozturk
21.08.2009, 09:14
,zaferden umutluyum inşallah yanıltmaz beni,

zafer de onlara ayak uydurur. bizim ekmeğimizde zehir var..

ozturk
21.08.2009, 09:15
benim dün akşam sahada gördüğüm trabzonsporun eksiği yok fazlası vardı... fazlası da taraftardı.
küçük takım kalecisi,defansı,orta sahası ve küçük takımlarda bile yedek kalacak forveti olan trabzonspor nasıl yensin toulousu? böyle bir takımın dün akşam ki maçta galip gelmesini bekleyen taraftar büyük takım taraftarıdır...
ben şahsen bugünden sonra küçük takım taraftarı gibi davranmaya başlıyorum... trabzonspor küme düşmediğinde mutlu olacağım...

şu an ki Trabzonspor camiasının taraftarı hariç hiç bir şeyiyle büyüklüğü kalmadı gibi..

Doğan BULAT
21.08.2009, 09:16
zafer de onlara ayak uydurur. bizim ekmeğimizde zehir var..

doğru dedin kardeş.. Yedikleri dokunuyo bağırsak enfeksiyonu geçirir o da..

brushfield
Yazık. Yine döndük memur zihniyetli topçulara. Bu sene heba olacağa benziyor. Alt yapı ne iş yapıyor. Nerde Gökdeniz'den sonra alt yapıdan gelen topçu. Anlaşılan iyi çiftlik kuruldu tesislerde. Hepsine afiyet olsun. Hakkımız varsa haram olsun.

Faik Yılmaz
yılmışsınız siz:) 1 maç daha var önünüzde belki 2-0 yenersiniz.zügürt tesellisi olabilir ama umut var hala.

Sevgili Arkadaşım Vassel gibi bir forvetimiz ve işleyen bir orta sahamız olsa umudumuz olabilirdi... Ama bu Umutla umutlu olmak pek mümkün değil maalesef

ozturk
21.08.2009, 09:17

zor teselli etmişler. açıklama yapmadan gitmiş diye duydum..

Ayhan Yüksek
21.08.2009, 09:17
Her yenilgide çıkıp taraftarı yerden yere vuranlar yokmu ayıptır ya, tamam taraftarında kabahati olabilir ama senin kadron eksik oynadığın futbol berbat ve 26 senedir gelmeyen şampiyonluğa rağmen taraftar herşeyiyle yanında ama yenilince taraftar suçlu yok ya... şuruya gelip insan içini dökmeyecekse aksaklıkları eleştirmeyecekse forum niye var, yalanmı yazalım kardeşim 2 mağlubiyetle takımı yerden yere vuran başka taraftar topluluğu yokmuşta yazılanlara inanamıyorlarmışta okumayın kardeşim o zaman, yüreğimiz yanıyor ya az bile eleştiriyoruz.
Maç için diyecek bişey yok çok kısaymış avrupa maceramız, bu takımın 3 nokta transfere ihtiyacı var öyle alternatife falan değil, sağ bek orta saha ve forvet, orta sahamızda yığılma var güya ama gel gör ki orta sahamız eksik transfer politikamız malesef yanlış lazım olanı dğil bonservissiz bulduğumuzu alıyoruz demek ki. Tjikuzu bende hayal kırıklığı oluşturdu. 3 transfere kesinlikle ihtiyacımız var ama birinin bile yapılacağına zerre kadar inancım yok.
Şu kaleyi Onura teslim edebilseydik şimdi boş bir kontenjanımız olurdu, ne kayberderdik ki Onura teslim etseydik kaleyi, etmedikte ne kazandık ki...

sorin
21.08.2009, 09:18

en büyük taraftar futbolcular sahtekar (beceriksiz yönetim)
forza Trabzonspor

H.Tolga YİĞİT
21.08.2009, 09:19

kıvıracak durumu kalmadı ne açıklaması yapacak...
Milyonlarca taraftarın gördüğü eksikleri görmezden geldi...
Bir inat uğruna takımın düştüğü hallere bak...
Yazıklar olsun...

theo
21.08.2009, 09:21
Her yenilgide çıkıp taraftarı yerden yere vuranlar yokmu ayıptır ya, tamam taraftarında kabahati olabilir ama senin kadron eksik oynadığın futbol berbat ve 26 senedir gelmeyen şampiyonluğa rağmen taraftar herşeyiyle yanında ama yenilince taraftar suçlu yok ya... şuruya gelip insan içini dökmeyecekse aksaklıkları eleştirmeyecekse forum niye var, yalanmı yazalım kardeşim 2 mağlubiyetle takımı yerden yere vuran başka taraftar topluluğu yokmuşta yazılanlara inanamıyorlarmışta okumayın kardeşim o zaman, yüreğimiz yanıyor ya az bile eleştiriyoruz.
Maç için diyecek bişey yok çok kısaymış avrupa maceramız, bu takımın 3 nokta transfere ihtiyacı var öyle alternatife falan değil, sağ bek orta saha ve forvet, orta sahamızda yığılma var güya ama gel gör ki orta sahamız eksik transfer politikamız malesef yanlış lazım olanı dğil bonservissiz bulduğumuzu alıyoruz demek ki. Tjikuzu bende hayal kırıklığı oluşturdu. 3 transfere kesinlikle ihtiyacımız var ama birinin bile yapılacağına zerre kadar inancım yok.
Şu kaleyi Onura teslim edebilseydik şimdi boş bir kontenjanımız olurdu, ne kayberderdik ki Onura teslim etseydik kaleyi, etmedikte ne kazandık ki...

biz oyuncumuzu dövmüyoruz sadece sahada işini yapmayana hakettiği şekilde prostesto ediyoruz!!! eğer o formanın hakkını vermiyorsa bu takımda da işi olmaz bir oyuncunun...
taraftar herşeyiyle takımın yanında ama takım nedense taraftarın yanında değil!!!

Süleyman Sofu
21.08.2009, 09:23
Teşekkürler Hayrettin bey Teşekkürler Başkanım eserinizle övünüyor yeni hezimetleri çaresizlikle bekliyoruz saygılar efendim saygılar!!!!

ozturk
21.08.2009, 09:24
Teşekkürler Hayrettin bey Teşekkürler Başkanım eserinizle övünüyor yeni hezimetleri çaresizlikle bekliyoruz saygılar efendim saygılar!!!!

bende futbolculara teşekkür etmek istiyorum..

Diyarbakır maçından bir özür borcunuz vardı, ödediniz..

Teşekkürler tüm futbolcular !!!!!!!

sorin
başkana ithafen

Zalim Allah görür
Bir hata uğruna harcanir mi ömür
Ahlar bu ahlar nereye gidersen
Bil ki peşinden gelir kalbine yürür

toksoy61
Adamlar bizden çok daha iyi takımlar. Heleki forvetleri gignac müthiş oyuncu. ilerde bu adamı dev takımlarda görürseniz şaşırmayın zaten mancester united istiyormuş galiba.

akşamki maçta eksiklerimiz bir bir göründü. ama onca hazırlık maçında bunların gözükmemesi yada gözüktüde önlem alınmaması hata.
pek çok problemimiz var ne yazıkki:
1-şu bir gerçek ne serkan nede tayfun sağ bekte yapamıyor. heleki son golde serkanın becerip orta atamamasının yüzünden gol yedik. 2.golde gignac bom boş o adamı kim tutacaktı?
2- colman ortada rezalet oynadı. resmen kız misali dolaşıp durdu.
3- cale vasattı. hücumda sıfır resmen.
4- egemen yine hatalar yaptı. gignac dan yemediği çalım kalmadı.
5- silva bildiğiniz gibi geleni alıyor içeri 1.golde olduğu gibi
6- tjıkuzu kesiciliği çok zayıf. hava toplarının hiçbirini alamıyor.
7- umut bildiğiniz umut ama gecenin en çok çalışanıydı. güzel bir şut çıkardı.
8- alanzinho büyük takım oyuncusu değil. son 30 dakika yorulmuş bir takıma karşı bile adam gibi oynayamadı.

sonuçta elendik gibi. inşallah toparlanırız. bu saatten sonrada adam gibi transfer yapamayız zaten. herkes istediğini aldı kimsede elindeki adamı vermez şu anda. bu sene dekayıp bir yıl oalcak gibi.

mkmoglu
21.08.2009, 09:26
iki senedir yanliş transfer politikaları ile çuvalla para harcadılar takımın geleceğine ipotek koydular.bizde bu yabancı hayranlığı olduğu muddette daha çok hüsrana uğrarız.taraftar öz evlatlarından nefret ediyor,sylva cale serkan,umut,egemenin olduğu takımdan başarı beklemek hayal olur.

Süleyman Sofu
21.08.2009, 09:26
XXX İbrahima YATTARA bu adamın biran önce takımdan şutlanması lazım bize avrupada yaramayan sivasta yaramayan derbilerde bildim bileli yokları oynayan artist şovmen değil gignac gibi tuttumu atan hatta durdurmadan atan adamlar lazım süs bebekleri artık rafa kalkmalı...

DİNÇ
21.08.2009, 09:28
Bizi Avrupa Bozuyor...
Kim ne derse desin...
Geçen sene Avrupa mavrupa yoktu...
Kendi kendimizeydik...
Takım daha iyiydi...
Son 4-5 senedir ne zaman avrupa maçı yapsak, sonrasında takım bozuluyor...
Ve hatta öncesinde...
Futbolculara laf etmeyin...
Ne olur...
Onlar yapabileceğinin ötesini yaptılar...
Sınırlarını zorladılar...
Helal Olsun Futbolcu Kardeşlerime...
Sadece...
Yetenekleri bu kadar...
Kapasiteleri bu...
Hacı Murata en güzel benzini koysanda,
Ferrari ile yarıştıramazsın...

cınar#7
21.08.2009, 09:28
XXX İbrahima YATTARA bu adamın biran önce takımdan şutlanması lazım bize avrupada yaramayan sivasta yaramayan derbilerde bildim bileli yokları oynayan artist şovmen değil gignac gibi tuttumu atan hatta durdurmadan atan adamlar lazım süs bebekleri artık rafa kalkmalı...
saçmalama,adam bilerek sakatlandı gibi konuşuyosun..

ozturk
21.08.2009, 09:29
XXX
İbrahima YATTARA bu adamın biran önce takımdan şutlanması lazım bize avrupada yaramayan sivasta yaramayan derbilerde bildim bileli yokları oynayan artist şovmen değil gignac gibi tuttumu atan hatta durdurmadan atan adamlar lazım süs bebekleri artık rafa kalkmalı...

şimdi sert eleştiriler alırsın:)

şaka bi tarafa maalesef yattar iki güzel hareketle taraftarın gözünü boyuyor.. kimse de toz kondurmuyor..

geldiğinden beri hep sorun hep sorun..

bir arkadaşım 3 yıl önce bana "büyük hedefleri olan bir takım o futbolcuyu almaz" demişti..

çok disiplinsiz sırtımıza büyük bir yük..

uğurts
ilk yarıya bak ıkıncı yarı ya bak nerde bu takımda kondısyon nerde uzaktan sut çalışması nerede bu forvet pozısyonlara gıren ısım serkan balcı. yaa ayıptır yaa manısa deplasmanına gıdıcem yemın ederım duşunuyorum yaa husran olarak mı doncez dıye yazık yaa bu kadr ısteksız ruhsuz olunur. soyunma odasına gıren takım daha cok hırs yapar bızımkıler boş verın avrupayı bız lıgı zor goturuyoruz demişler ve avrupaya gıtmeme kararı almışlar bunun başka bır acıklaması olamaz yanı.

BALKAN 06
bende böyle düşünüyorum ama kızıyorlar:o

ozturk
21.08.2009, 09:30
saçmalama,adam bilerek sakatlandı gibi konuşuyosun..

ne hikmetse bu sakatlıklar hep önemli maçlardan önce oluyor...

Mustafa Yılmaz.20
21.08.2009, 09:32
benim anlamadığım dünkü maçtan sonra yattara ya saldırılması..adam oynamayınca düştüğümüz hale bak..şu takımda topu ileri taşıyacak 2 adamımız var..biri alanzinho diğeri yattara...dün yattara yok tu alanzinho yedekti halimizi gördük..alan girdi de ne yaptı diyeceksiniz..alan girdiğinde bizimkiler maçı bırakmıştı artık..defanstan top şişirmeye başladılar...bu iki adamın oynaması riskli diyolar ama geçen sene ersun yanal ikisini birlikte toplam 60 dkk bile oynatmadı(devre arasından lig sonuna kadar)..bu sene de oynamadılar..gerekirse orta sahadaki bütün adamlar defansif oyuncu olsun ama bu ikili en azından bir maçta sahada olsun..sanki fatih gittikten sonra takımda iyi oynayan birisi varda artık alışılmış her maçtan sonra suçlu yattara..tamam hepimiz üzgünüz ama biraz daha mantıklı yorum yapsak iyi olur

Erdal DİLEK
21.08.2009, 09:32
biz artık sadece efsaneyiz, galiba da öyle kalacağız. . .

murat köse
21.08.2009, 09:33
gecen sene sen nersun yanalı yolladın kendini ve yönetimini kurtarmak için acaba bu sene ne yapıcaksınız çok merak ediyorum.

ersun yanal dönemindei takımdaki hırs azim ve mücadeleden eser yok sahada bu sene, bir hısrla sivası yendik ve futbolcular bu böyle gider diye düşündğler.

kalecmiz resmen uyuyor. tayfunu saymıyorum zaten ilk golde kendi kanadındaki adama 10 metre mesafede duruyordu.
colman gercekten nefret ediyorum bu adamdan kzı gibi oynuyor kaçak oynuyor.

dün gecenişn en iisi bence serkan umut ve birazda selçuktu.

birileri engine trabzonsporda oynadığını hatırlatması lazım 100000 dolar ceza kesicen bölelerine bak bidaha orta sahada adama faul yapıyormu ?

yönetim gercekten bir bataklığın içine doğru gidiyor. yanlışlar zinciri ersun yanalı yollamakla başladı ve halen dewam ediyor. sonumuz hayır olsun.

Erdinç Dilek
gignac iki gol attıktan sonra ağzımda bross un şu laflarını geveleyip durdum:" gol ayaklarına özel bir önlem almadım, sadece onların ofansif düzenlerini bozmaya yönelik önlemler aldık"( yani topu gignaca gelmeden kesecez bağlantıyı koparacaz olarak algıladım) aaa ne geroğuu var gignacı tutmaya ne onu tutabildikte ne ona gelen topları bırak yaa

Gökhan Döner
Çok güzel ilk yarım saatin arkasından yenen gol ve daha sonra 60 dakika tel tel dökülen takım.
Herhalde bu saatten sonra Avrupa macerası bitti gibi.Gerçi çıkmamış candan ümit kesilmez ama
görünen köyde kılavuz istemez.Herşeyin hayırlısı.

Casanova:Böyle bir Trabzonspor Beklemiyordum.Adam ne kadar rahat top oynattırdı takımına .
sen 10 dakika baskıyap gol atama.

cınar#7
21.08.2009, 09:34
ne hikmetse bu sakatlıklar hep önemli maçlardan önce oluyor...
yani bilerek sakatlanıyo öylemi?:) avrupa kupası maçından bahsediyoruz,kim oynamak istemez?? kendisi diyo zaten bu sene 61in hakkını vermek istiyorum diye..neyse konu yattara değil.

LazAnisT
21.08.2009, 09:34
Büyük bir ihtimalle Toulouse bizi eler ama Moral bozamaya gerek yok.Takım iyi olacak arkadaşlar.

Erdal DİLEK
21.08.2009, 09:35
bu takımda fuutbol namına hiç bir şey yapmıyor, kuvvat desen o da yok, cale tayfun mayfun bunlar hikaye, song yaşlı, artık kelyi tutan her şutu içeri alıyor silva,

bu takımdan bir şey olmaz arkadaşlar boşverin gitsin, sedece koşmayla cabalamayla olmaz birazda zekan ve tekniğin olacak, idman futbolcuları bunlar, bunlar topa vurmayı idman yapa yapa öğrendi, öyle yetenek falan yok. .

ozturk
21.08.2009, 09:37
.Takım iyi olacak arkadaşlar.

yıllardır bununla avutuyoruz kendimizi ama sonuç hep hüsran..

nbay
21.08.2009, 09:37
Hüseyin’i kovduk Tjikuzu’yu ayakta alkışlıyoruz, Barış Memiş’i küfür ve tükürüğe boğduk ama sarı kartı varken önünde koşan adama çelme takan Engin’i ayakta alkışlıyoruz. Kim alkışlarsak alkışlayalım, bu yönetim portresi ve futbolcu karakteri Trabzonspor’u ne kadar hak etmiyorsa taraftarın sergilediği bu çifte duruş Trabzonspor’un hiç bir noktasına yakışmıyor. Yazacak çok fazla şey yok şehre yabancılaşmış bir takım tamamen asimile olmuş futbol ve futbolcu anlayışı ve en önemlisi bu enkazı yaratırken, camiayı 110 trilyon borca sokan yönetici posteri….. Siz bunları hak ediyorsunuz

Ceyhun Eskici(Günebakış)
işin özü bu valla.. aynı şey cale içinde geçerli

BALKAN 06
21.08.2009, 09:38
benim anlamadığım dünkü maçtan sonra yattara ya saldırılması..adam oynamayınca düştüğümüz hale bak..şu takımda topu ileri taşıyacak 2 adamımız var..biri alanzinho diğeri yattara...dün yattara yok tu alanzinho yedekti halimizi gördük..alan girdi de ne yaptı diyeceksiniz..alan girdiğinde bizimkiler maçı bırakmıştı artık..defanstan top şişirmeye başladılar...bu iki adamın oynaması riskli diyolar ama geçen sene ersun yanal ikisini birlikte toplam 60 dkk bile oynatmadı(devre arasından lig sonuna kadar)..bu sene de oynamadılar..gerekirse orta sahadaki bütün adamlar defansif oyuncu olsun ama bu ikili en azından bir maçta sahada olsun..sanki fatih gittikten sonra takımda iyi oynayan birisi varda artık alışılmış her maçtan sonra suçlu yattara..tamam hepimiz üzgünüz ama biraz daha mantıklı yorum yapsak iyi olur
renktaş bırak mantığı felan,
ligdeki 34 maçın 20 sinde oynamazsa,en önemli avrupa maçlarında takım arkadaşlarının yanında olmazsa;
oynamadığı maçlarda da eleştirilir
oynamadığı maçta niye eleştirilir,
yeteneklerini biliyoruz ve ondan medet umuyoruz kurtarıcımız diyoruz ve bulamıyoruz da ondan.
haa
ne yapsın isteyerek mi sakatlanıyor diyebilirsin
o zaman bende derim ki Allah iyilik versin başka takımda sakatlan bize az sakatlanan adam lazım dayanıklı ve güçlü derim...

BEYTEKİN61
21.08.2009, 09:39
futbolcular nasıl iyi. colman ne oynadı. kaleci hatalıydı.mücadele eden futbolcular vardır. taraftar tepkisini gösterecek tabi. trabzonu sessizliğe boğdular. herkes çok üzüldü. herkese hayırlı ramazanlar

Erdal DİLEK
21.08.2009, 09:40
hüseyini kovduk barışı tkürükledik, bu takımda daha cok kvulması gerekn adam var, hüsyin ve barış memeiş ne yapmışlar bu takıma trabzonlu olmaktan başka

bu adamanın yazısı leş kargalığından başaka birşey değil, fırsat vermeyen bu adamlara. .

nbay
21.08.2009, 09:43
ikinci yarıya girerken o kadar not aldı hoca dedim herhalde ikinci yarı bomba gibi oynarız ilk yarı kötü değildik çünkü,ama maç bir başladı sanki takıma uyuyun sahada diye direktif verilmiş kimsede istek yok özellikle son 10 dakika resmen bitiktik.. hazırlık maçlarında da bu takımı izledik biz,ama zerre kadar alakası yok,ne olduda 2 maçta bu hale geldik anlamış değilim valla? manisa maçını alırsak artık avni akere bulurum artık suçu herhalde..

chopper61
21.08.2009, 09:43
artık tüm dünyada aanlaşılan bişey varki hücum defanstan başlar,defansta hücumdan..ama malesef bizim defanslarda teknik sıfır.öncelikle ileride burası düzeltilmeli.ayrıca defansıda tam olarak bilmiyorlar hatayapmaya müsaitler.herkesin övdüğü egemeni gördük kaliteli forvet karşısında ne hale geldi.bize kkardeşim aldığımız adamlar taş gibi olmalı boyu posu fiziği yerinde olmalı rakibi ürkütmeli.fransa liginde daha pekçok sıradan takımda acaip oyuncular, defanslar, forvetler,bek oyuncular var.hepside sağlam adamlar..ben takımın kalitesiz olmasına üzülmem standardının olmamasına dengesiz oluşuna üzülürüm..bozuk barabellli gibi ""iki çakıp bir yakmamalı"..engin baytar malesef problem ve banko oynuyor.colman oyunda ok kayıp,songolde selçuk var savunmada deniyor ama oda geriye koşmasa ofsayt olacak vsvs forvet cabasıı...çok yolumuz var

Ibo61
21.08.2009, 09:47
Tahminim TS 1 - Toulouse 3

insallah yanilirim......

Dün, 15:15 #6834
Ibo61

Dün saat 15:15 de yolladigim mesaj......

Sanki icime dogmustu bu skor....

theo
21.08.2009, 09:48
Dün, 15:15 #6834
Ibo61

Dün saat 15:15 de yolladigim mesaj......

Sanki icime dogmustu bu skor....

cumartesi için sayısal sonuçları da var mı sen de???

Mustafa Yılmaz.20
21.08.2009, 09:49
renktaş bırak mantığı felan,
ligdeki 34 maçın 20 sinde oynamazsa,en önemli avrupa maçlarında takım arkadaşlarının yanında olmazsa;
oynamadığı maçlarda da eleştirilir
oynamadığı maçta niye eleştirilir,
yeteneklerini biliyoruz ve ondan medet umuyoruz kurtarıcımız diyoruz ve bulamıyoruz da ondan.
haa
ne yapsın isteyerek mi sakatlanıyor diyebilirsin
o zaman bende derim ki Allah iyilik versin başka takımda sakatlan bize az sakatlanan adam lazım dayanıklı ve güçlü derim...
sana bişey söylimmi..yattara en önemli maçlarda oynamıyor ve genelde sakat yada cezalı oluyor..ama sakat yada cezalı olmadığı derbilerde yada avrupa maçlarında kulübede oturuyor..
-dün sakat olmasa yine kulübede oturacaktı belki de...bize şimdiye kadar gelen hiçbir hoca onu büyük maçlarda oynatma cesaretinde bulunamadı..
-vahid döneminde 3-2 yenildiğimiz FB maçında önce formdaydı yedek kaldı..dinamo kiev le burda yaptığımız maçta yine çok formdaydı ve yine yedekti..bunun gibi bir sürü maç var..anadolu takımlarına karşı en az 3 lü 4 lü kademeye karşı oynuyor..
-birde sakatlanma nedenleri kendine iyi bakmamak değil..maçta çok şey yapmak istiyo ve hep kendini zorluyo..s.liege maçında zorladı zorladı kendini sakatladı..keşke sakatlanan bütün oyuncular onun gibi sakatlansa..biri maçta istekli olurda sakatlanır..diğeri keçi etinden sakatlanır..biri 100-150 milyarlık adam diğeri 6 milyon euro luk adam

BALKAN 06
21.08.2009, 09:49
aslında sakin kafayla baktığımızda sıkıntının yabancılarımızda olduğu görülüyor
Türkiye ligi ve avrupadan hedefi olan hangi takım bizdeki yabancılardan şu benim kadromda olsa diye iç geçirir,
belki alanzinho olabilir
onun dışında ne tiji-ne song-ne colman-neyattara-ne cale-ne silva yı takımında görmek istemez
sıkıntı burda
cale-silva ve alan benim kahramanlarım ama demekki yanılmışım...

güvençelik
21.08.2009, 09:50
biz artık sadece efsaneyiz, galiba da öyle kalacağız. . .

o kadar yazı okudum forumda ..senin yazdıklarından sonra başka söze gerek yok .

ozturk
hüseyini kovduk barışı tkürükledik, bu takımda daha cok kvulması gerekn adam var, hüsyin ve barış memeiş ne yapmışlar bu takıma trabzonlu olmaktan başka

bu adamanın yazısı leş kargalığından başaka birşey değil, fırsat vermeyen bu adamlara. .

emin olun futbolcular hiç üzülmüyordur...

niye takımı eleştiriyorsunuz diyorlar..

mağlubiyetin cefasını biz çekiyoruz da ondan..

agasaro
Galiba artık sıradan bir kadroya sahip olduğumuzu kabul etmenin zamanı geldi. Ben busaatten sonra Trabzonspor Manisa'yı, Kasımpaşa'yı yenerse çok şaşırıp sevineceğim. Bu takıma olan bütün güvenimi kaybettim. Önümüzdeki yıl çok çok çok daha güçlü bir kadro nasıl kurabilirizin hesabı yapılmalı.

Kıvanç Çuvalcı
21.08.2009, 09:52
bizim yerimize ankaragücü oynasa samimi söylüyorum turu geçme olasılığı daha fazla..

bizim takımdan bir beklentimiz yok 5 yiyip rezil olmasın da. makul bir yenilgiye rzıyız zaten..
konusurken kendi adina konus biz diye genelleme yapma.ben makul bir yenilgiye raziyim de.

cınar#7
21.08.2009, 09:54
yazık bu taraftara,bir elemeyi bile geçemedik yıllardır..milyonlarca taraftar 25 yıldır sabrediyo,her sene birisi şampiyo olucaz diye geliyo..bu senede bir şey olmayacak,takımda eksikler hala görülmediği taktirde..

ozturk
21.08.2009, 09:54
konusurken kendi adina konus biz diye genelleme yapma.ben makul bir yenilgiye raziyim de.

eyvallah ...

tatlı rüyalar o zaman..

problem yok benim için..

Ayhan Yüksek
21.08.2009, 09:55
Çok gereksiz bi şekilde doldurduk 6+2 yabancı hakkımızı, yeterli kalite ve fayda yok bence ve diyoruz ki hangisini gönderipte kontenjan açabiliriz, biz yeter ki paraya kıymasını bilelim kaliteli transfer yapalım açılacak kontenjan çok bence.

Mustafa Yılmaz.20
21.08.2009, 09:55
keşke şu umutla gökhana yönetimin ve teknik heyetin verdiği desteği, fırsatı, gazı alanzinho ve yattara ya verselerdi..ben bir kerede yattara ya güveniyoruz..yenilgide onun yapabilecek birşeyi yoktu dediklerini duymadım..ama umutla gökhan için her maç söyleniyor..hani kendi evlatlarımıza sahip çıkmıyoruz diyoruz ya..artık yattara da kendi evladımız olduğu için ona da aynı muamele yapılıyor

cihatöztürk
21.08.2009, 09:57
neyse artık olan oldu....

belki ikinci maçta uzatmaya fln götürebiliriz.......

ama çok şansızdık be ilk yarıda kaçanlar gol olsaydı bence çok farklı olurdu

winner
21.08.2009, 09:59
Takım iyi çalışmıyor bu kesin.Geçen sene ki basan, ısıran takımdan eser yok.Fizik gücü yüksek Tjikuzu yerlerde.Egemen bile geçen seneyi mumla arattı son iki maçta.Futbolcuların rahat tavrı acaba treknik yönetimiden mi kaynaklanıyor?Bence sert tedbirler alınması ve bazı futbolcuların ciddi şekilde uyarılması gerekiyor.Özellikle yabancılardan Sylva,Song,Colman dünya umurlarında değilmiş gibi oynuyorlar.

Adnankazaz
21.08.2009, 10:04
Takım iyi çalışmıyor bu kesin.Geçen sene ki basan, ısıran takımdan eser yok.Fizik gücü yüksek Tjikuzu yerlerde.Egemen bile geçen seneyi mumla arattı son iki maçta.Futbolcuların rahat tavrı acaba treknik yönetimiden mi kaynaklanıyor?Bence sert tedbirler alınması ve bazı futbolcuların ciddi şekilde uyarılması gerekiyor.Özellikle yabancılardan Sylva,Song,Colman dünya umurlarında değilmiş gibi oynuyorlar.

böyle adamalara dünyasini dar edeceksin ak nasil oynuyo

Süleyman Sofu
21.08.2009, 10:08
Yattara aldığı parayı hakediyor diyen el kaldırsın ve gamze madem mesajı düzenledin oldu olacak alıntı yapılanlarıda düzenleseydin

Erdinç Dilek
21.08.2009, 10:10
colman bayan futbol liginde kral olur bu kadar mütevazi sakin aman girmeyeyim adama birşey olur diyen adam görmedim, ve dün korktuk resmen şut atamadık attıklarımızda dizimizin bağı çözüldüğünden tehlikeli olamadı.

Gamze
21.08.2009, 10:11
Yattara aldığı parayı hakediyor diyen el kaldırsın ve gamze madem mesajı düzenledin oldu olacak alıntı yapılanlarıda düzenleseydin

Düzenledim, hatırlatma için teşekkürler.

ofli
21.08.2009, 10:12
artik en zoruma giden sey, birseyin baslamadan bitmesi olmasi. her sene "artik önümüzdeki sene icin" diye diye seneler geciyor. biz siradanlasiyoruz, bu apacik ortada. oldum 30 yasimda, daha sampiyonluk görecegim. avrupa icinde iyiki yillar önce bi liverpool, inter ve barcelonayi yenmisiz. bozdur bozdur harca. artik torunlarimizada anlatiriz, fener, galatasaray gibi takimlar finallere ciktiklari zaman, bosverin, biz yillar öncesi daha büyük basarilara imza attiydik diye. cok ama cok aci verici bir durumdayiz. kendi kendime kiziyorum, niye bu kadar kafama takiyorum diye. sonucta futbolcular kesinlikle bizim dert ettigimiz kadar etmiyorlar. buna her iddasina girerim. ise yaramayan bir yönetim, ne istedigini bilmeyen bir hoca, ve ruhsuz isteksiz s..... futbolcular.

winner
21.08.2009, 10:13
Her sezon en az 8-10 maç sakatlıktan dolayı oynamayan, 8-10 maç çok kötü oynayan,3-5 maç vasat oynayan bir oyuncunun aldığı parayı hakketiğini söylemek için çok zorlamak lazım...

Erdinç Dilek
21.08.2009, 10:15
toulouse nin hocası Trabzon iyi takım ikinci maçtada aynı direnci göstermeliyiz demiş, ha ha ha e adamları yedurduk içurduk hediyeler verduk bi da üstüne üstlük kendi sahamızda onlardan 3 tane yeduk, e adam yerin dibine sokacak değildi ya bizi...

afsbahar
21.08.2009, 10:16
Avrupa Ligine gireceğimiz zaman, parasal açıdan takımımız için iyi olacaktı, prestijimiz artacaktı, oyuncularımızın değeri artacaktı, takımın kendine güveni gelecekti, oyuncuların avrupa tecrübesi olacaktı. Herşey iyi olacaktı. Ama her yaptığı ile destek verdiğimiz Yönetim Kurulumuz kendilerini Avrupaya hazırlayamadı. Her zaman Trabzonspor yöneticilerinin vizyon eksikliğinden bahsettik. Sadri Şener vizyonu geniş bir başkan dedik hep arkasında durduk. Ben şahsen yine de arkasındayım.

Yönetim Kurulumuz Avrupa Ligi ön elemesinde galiba karşılarına San Marino'dan bir takım çıkacağını düşünerek takıma istenen takviyeyi yapmadı. Geçen yıl herkesin bağıra bağıra söylediği bu takıma 3 kaliteli oyuncu alınması gerektiğiydi (1.Santrafor 2.Sol Açık 3.Sağbek).

Bizim Yönetimimiz ne yaptı Avrupa Ligi için hangi boşluğu doldurdu. Geçen yıl da Tayfunla Serkanı tartışıyorduk yine onları tartışıyoruz. Geçen yıl da Umutla Gökhanı tartışıyorduk yine onları tartışıyoruz, geçen yıl da Cale'yi tartışıyorduk yine onu tartışıyoruz. Ferhat en az Cale kadar tecrübesi olan bir oyuncudur belki de ona şans vermek gerekiyor. Hüseyin sıkıntısı öyle ya da böyle geçti. Avrupa da boy göstemek ini yerine alınması gereken oyuncu Tjikuzu muydu. Kale sorunumuz bir şekilde halloldu diyorduk korkarım şimdi birçok taraftar kalede Tolga'yı görmek istiyordur. Aslında sorunlarımız çok. Bu maçtan önce Toulouse karşısında galibiyetten şüpheliydik. Ama dünkü kadro ile maçı alamayacağımız aşikardı. İstekli oynanan ilk yarıdan sonra ikinci yarıya golü yemeden önce Alanzinho ile Gökhanı alabilseydik belki daha iyi olurdu. Kaliteli bir takviye ile ikinci maçtan ümidimiz de olabilirdi. Ama o ümit de kalmadı artık.

Üç maçta 6 gol yiyip 4 gol atan bir takımımız var. Bu takım Fransa da hiç gol yemeden 3 gol atabilir mi, diye düşünen var mı acaba?

Kısacası son söz Yönetim Kurulu'na "GEÇTİ BOR'UN PAZARI SÜR EŞEĞİ NİĞDE'YE"
Saygılar.

_KaaN_
21.08.2009, 10:16
yönetim forvet görsün gignac nasıl şişirdi.. bu taraftarı bulurlar rüyalarında artık..yazıklar olsun yürüyon topçulara ...sanki hazırlık maçlarında başkaları oynadı..2. yarı ts için her zaman kötü olmuştur ..böyle takımlar 2. yarı maça asılırlar ..ilk yarı şansızlığımızüzerimizdeydi..ama nededik gol kaçırmayacaksın ..ağzımaçık izledim gignacı havadan gelen topa nasıl plase vurdu..ah yönetim ahh..

Murat Keçeci
21.08.2009, 10:17
ofanstada sıkıntı var ama asıl sıkıntı defansif bence son 3 maçta yediğimiz gol sayısı 6 kendi kendimize resmen golleri atıyoruz sinekten yağ çıkaracakken biz rakibe sayısız duran top veriyoruz 3 kişinin arasındakı bir toulouselu oyuncu kaç kez korner yaptırdı gignacın ikinci golde markajdan nasıl çıkılır ve boş kaleye atılır dersi verirken birinci goldede hareketli yukardan düşen topa nasıl şut çekilirin dersini verdi farkıda bu yarattı zaten takımdaki önemli bir eksiklikte çok çabuk demoralize oluyoruz maç 2-1 oldu diye herkes maçı bıraktı 90 dk değil ki 180 dklık bir maç oynuyoruz bu umutsuzluk niye kendi kendimizi bitiriyoruz.Deplasmanda 3 gol atabilirmiyiz kontra ataka uygun oyuncularımız var atabiliriz ama gol yemeden maçı bitirebilirmiyiz ondan emin değilim

kürşat_61
21.08.2009, 10:18
Bizim burda yazdiklarimizi klüp yöneticeleri okumuyor galiba. Boşuna konuşuyoruz bu takimdan birşey olmaz.

Gideceklerin listesi:
Kaleci: Yer tutmayi bilmiyor
tijikuzu: çok yavaş.orta saha oyuncusunun topu alip ilriye gitmesi gerek geri değil. Bu oyuncuyu geçmek çok kolay. Koşamiyor.
Umut ve gökhan : Ayni hamami kullaniyorlar vede ayni tas. Değişen birşey yok.golcü bunlarin neyine denmiş anlamadim.
Colman:karasiz kaldiğim bir futbolcuydu ama bize her maçta oynayacak topcu lazim , adam gününde olacak ta oynayacak böyle iş olmaz.
Tayfun cora:satilip üzerine para katilip daha iyi değerlendirelebilir.

Sonuç olarak başta dediğim gibi yöneticiler bunlari okumuyor galiba .
Bu şeye benzedi zenginin parasi züğürtün çenesini yorarmiş.

Burdan form yöneticilerine sesleniyorum: Imza toplanacaksa toplayalim faks çekilecekse çekelim, trabzona gidilecekse gidelim, artik başkanin evinin kapisinami yönetimin kapisinami onu bilemem ama acilen taraftar olarak birşeyler yapmamiz şart
hergün böyle yazmakla olmayacak.
Saygilarimla...

_KaaN_
21.08.2009, 10:18
zoruma giden şey de son 2 golün boş kaleye atılması...

Erdinç Dilek
21.08.2009, 10:20
ikinci maçta dünyaya sürprizimiz var demiştim, ceyhunla yattara nında oynayacağını düşünerek bakalım

afsbahar
21.08.2009, 10:22
Hele yediğimiz üçüncü gol bana "halı sahalarda oynarken maç bitsin de gidelim dediğimiz zamanlarda üçe bir kalan kalecilerin durumunu" hatırlattı.

Süleyman Sofu
21.08.2009, 10:23
ikinci maçta dünyaya sürprizimiz var demiştim, ceyhunla yattara nında oynayacağını düşünerek bakalım
bunun gerçekleşmesini hayal etmek bile güzel ama bu şartlarda biraz zor hatta baya zor...

Ahmet Faruk
21.08.2009, 10:23
İki maçtı kenar yönetimi bize maç kaybettiriyor...
Yazık...