PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46

Mert Oğuzlu61
21.08.2009, 01:06
biz bu tulusu fransada dağıtırız, 4-1 skor tahminim :)

imposible is nothing :D

tamam tamam kızmayın :D

şaka maka takım harbiden zombi gibi, noldu bu uşaklara yaw... manisa maçında colman engin başta olmak üzere bazı elemanları yedek kulübesine doğru fırlatmak lazım!!!! barış ve ceyhun diyorum bu oyuncuların yerlerine!

Onur Civelek61
21.08.2009, 01:07
Oyna oyna bastır bastır sonra da yenil.Sonra da maç izle.

hüseyin1975
21.08.2009, 01:07
Bu gece sahaya en başta Alanzınho çıkmalıydı hücuma en yatkın isim o.Ama gel görki maçın bitimine 20 dk varken ve takım tamamen yürürken oyuna alındı ve en önemli silahımızı da kullanamadık.Süper zeki bir kulübemiz var maşallah...

Vallahi Alan cok gücsüz ve dar alanda etkisiz bir eleman.
Tamamiyla sisiriyoruz.
Alan ancak deplasmanda ise yarar bence.

Avrupada orta sahada adama hemen basiyorlar, yok öyle top alma 3-5 kisi calimlama falan.

Zamaninda Alanin yerine Polonya Milli Takimindan Rogeri alsalardi cok daha iyi is yapmis olurlardi.

samway
21.08.2009, 01:08
daha oncelerde de cok yazdım tayfun la bırebır konusmamda taraftara neler demıs bır adam en basından berı soledım gecen sene almıs oldugum kararın arkasındayım hala tayfun bu formayı gıydıgı surece maca gıtmıcem o formayı zerre kadar haketmıyo performansı falan deıl taraftarı kaıle almayısı hareketlerı ustune ustluk sıfır hırsla mucadele etmeden macı tamamlaması ...

ogun gıbı kaptan dayak yedı trabzonda agzını acmadı işte boyle bır futbolcu olsun canım feda olsun gerısı faso fiso

bıraz gurur varsa gıder bu takımdan

hüseyin1975
Ha birde sucular nerede, bucular nerede yazilarini hic sIk bulmuyorum :-(

Hepimiz Trabzonsporluyuz!

hakanihtiyar
serdar bali bu işi çok iyi biliyor.broosla her kulvarda iyi sonuçlar alacağız demisti..ersun yanalın kuyusunu kazanlardan..sadri şenerin akıl hocalarından...sen git bjkyi yorumlaa..düşün takımın yakasından..rahat bırakın beee..ersun yanalda ne vardı..adam forvetsiz oynatıyordu takımı...en çok pozısyona gıren takımdı...ya simdiii!!!!ah ersun hocam ahh!!bilemedik kıymetini

unique
21.08.2009, 01:09
2-1 bitirebilseydik, Yattara da dönseydi ben turdan ümitli olabilirdim. Ama Engin'in disiplinsizliğinden kaynaklanan kırmızısı ve bilinçsiz bir şekilde defansı boşlamamızdan kaynaklanan son dakika golü, her şeyi mahvetti gerçekten.

Hotaman
Biz bu takıma, şansımız birazcık yaver gitseydi sadece ilk devre 3 gol atamaz mıydık? Sadece Umut'a bağlamadan atmaz mıydık?

Biz Perucia, Kiev, Villareal, Osasuna maçlarında deplasmanda daha iyi sonuçlar almadık mı?

Bu takım, söz konusu takımlar ayarında bir takım değil mi?

Tamam tur beklemek süpriz kabul ediyorum, ancak yine de bekleyemez miyiz?

Onur Civelek61
2 golde hata Tayfun'un.Sağ beksin sen Tayfun alooo.Arka direk niye boş.Niye adama rahat rahat vurduruyorsun.Sonra tepkilere parmak sallarsın.

Gordon Freeman
Herkese iyi geceler.
Özetle:

TS ve 5iva5 elendiler.

Ezikler gecdiler.

yanı sana gore elenenler deıl eleyenler ezık.

hodlu
Eğer Colman denen adam bu takımda her maç 90 dk oynuyorsa bizi her takımın yenmesi normal kimse kızmasın.Sadece Colman olsa cale-selçuk-Tjikuzu bu adamların sahada ölesiye mücadele etmeyi bırakın yalandanda olsa koştuklarını gören varmı.Birde Umut felaketi varki onu zaten ben oyuncu diye saymıyorum...

Emirhan Çorumlu
Egemenciler nerde acaba..

Ben Egemen'i seven bir Taraftarim ve 2.Gol Egemenin hatasi olabilir... Kactane Macta kici..... kurtardi Egemen o 1.Tane hatayi yüzüne vurmak ayip olur acikcasi... ben egemeni karalamak icin demedim... ortaligi kizistirma... zaten egemen kendide o hatayi kabul etti ama Diyar... Macinda komple defans kötüydü misal: Serkan Balcida hata yapti ve gol oldu, hatalar insanlar icin, ama benim demek istedigim nezaman kolektif önlem alsak defansimizi hep 1 tane adam geciyor...

naimbektas6161
Arkadaşlar 3 0 lazım bize.Toplam gol sayılarına bakılır fazla olan tur atlar eğer eşitse deplasmanda fazla gol atan tur atlar o da eşitse(yani iki maçta aynı skorla bitmisse) o zaman uzatmalar oynanır. yani 4-2, 5-3, 6-4, gibi iki farklı galibiyetler bize turu getirir yoksa 3-0 gibi bi skorla yenmemiz gerekir 3-1 yenersekde uzatmaya gider. sanırım yeterince açıklayıcı oldu.

İskender YILMAZ
21.08.2009, 01:10
2 golde hata Tayfun'un.Sağ beksin sen Tayfun alooo.Arka direk niye boş.Niye adama rahat rahat vurduruyorsun.Sonra tepkilere parmak sallarsın.

2 golde de Tayfun'un hatası yok ..

samway

burdayım egemen gıbı 1 tane daha adam olsa yada 11 tane adam olsa yenılsek umrumda olmaz adamın kafasının ustune nasıl sıcrıyo ölümüne bırakın allah askına egemen e laf atmak yakısmıyo sıze ...

egemen herseyını verıyo sahaya yuruyun gıdın beee

Emirhan Çorumlu
Ha birde sucular nerede, bucular nerede yazilarini hic sIk bulmuyorum :-(

Hepimiz Trabzonsporluyuz!

Katilmamak elde degil =)

hüseyin1975
21.08.2009, 01:11
yanı sana gore elenenler deıl eleyenler ezık.

Kendimizi bir sekilde avutuyoruz isde:rolleyes:

Halit Aydın
Adam 19luk çocukları koymuş oynatıyor çatır çatır da oynuyor. Biz bi adamı 23üne kadar pişsin diye sağa sola yolluyoruz.

Bir tane adam gibi orta açamayan insanlara kızacağımıza Tayfun'a kızıyoruz. Kızılacak ilk adamlardan biri olmadığına inanıyorum.

Bu arada geldiği günden beri elinden gelen neyse onu yapmaya çalışan Serkana kocaman bir :alkış:

unique

yAHU bırakın şu Egemenciler, Yattaracılar tartışmasını. Bu oyuncular hepimizin, kendi içinde taraftarından bin bir ses çıkan bir taraftar topluluğu görmekten utanıyorum bazen. Resmen bölünmüşüz, işe bak.

Bu arada beğenmediğin Egemen, geçen sezondan beri bu takımın en istikrarlı ve başarılı oyuncularından. Hemen bir-iki maç kötü oynadı diye asın adamları; bu gidiş iyi değil arkadaş.

Onur Civelek61
2 golde de Tayfun'un hatası yok ..

He benim hatam var.

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 01:12
burdayım egemen gıbı 1 tane daha adam olsa yada 11 tane adam olsa yenılsek umrumda olmaz adamın kafasının ustune nasıl sıcrıyo ölümüne bırakın allah askına egemen e laf atmak yakısmıyo sıze ...

Ne güzel doldurusa geldin... iste arastirmadan yorum buna derim... ara son 20 sayfayi... Egemen adi geciyor mu hic kimse Egemene birsey demiyor... Bizde onu senin kadar seviyoruz nihayetinde Kaptanimiz...

Bartuğ13
tam bir rezalet.tamam gol atamayı beceremiyoruz o zaman 10 kişi bastırıp o rezalet ötesi golü neden yiyoruz.1-2 bile kaybetsek yine ümidim olabilirdi.turu mucizelerden de öteye bıraktık.hiç değilse diğer maça yattara-alan ikilisiin oynarken görelim.
o lüzumsuz insan engin baytarı bir süre görmek istemiyorum.umarım manisa maçında da oynatılmaz.bu kırmızı kart 5 maçlık falan getirsin cezayı(tabi teknik adam gözünde).yani en azından 11de olmasın.
ordaki maçtan da tek beklentim en azından berabere kalıp ülke puanına bir katkı sağlanması.başka hiçbişey beklemiyorum bu takımdan.

bu sene zaten bişey yapamayacağımızı biliyorduk.hiç yoktan gruplara kalıp para almak ve gruplarda alınacak bir kaç puanla hem ülke puanına katkı yapacak,hem de önümüzdeki sene seri başı olabilecektik.bugün sadece bu seneki avrupa hayalleri değil,önümüzdeki seneki avrupa hayallerimiz de çöpe gitti.

Erdal
Arkadaşlar be...Ben seviyorum bu takımı...Yani Manchester ı tutsaydım bu akşam ki duyguyu yaşayabilirmiydim ki...Gurbettesin, ailenden uzaktasın...Otelde seyrediyorsun maçı...İlk maç senin maçın...Ramazan ın ilk sahuru bu akşam...Yeniliyorsun, yenilmiyorsun üzerinden tank geçiyor...Çaresizsin...Sonra bu forumdan tanıştığın bir ağabeyini arıyorsun. Diyor ki Antalyadayım. Yanımda yabancı bir arkadaş var. O na neden üzgün olduğumu anlatmaya çalışıyorum. Bir türlü anlamıyor. Nasıl yani diyor futbol takımı kaybetti diye mi bu haldesin diyor. Ben ona diyorum ki kaybeden takım değil ki...Romantizm...Anlıyor diyor...Öyle deyince Trabzonspor'un içini doldurunca anlıyor....

Forumdaki arkadaşlara selam söyle diyor. Üzülmesinler diyor...Umutsuzluk yok diyor... Film adımıydı yoksa kitap adımı? DERDİMİ SEVİYORUM....

Mehmet Zeki
yAHU bırakın şu Egemenciler, Yattaracılar tartışmasını. Bu oyuncular hepimizin, kendi içinde taraftarından bin bir ses çıkan bir taraftar topluluğu görmekten utanıyorum bazen. Resmen bölünöüşüz, işe bak.

Bu arada beğenmediğin Egemen, geçen sezondan beri bu takımın en istikrarlı ve başarılı oyuncularından. Hemen bir-iki maç kötü oynadı diye asın adamları; bu gidiş iyi değil arkadaş.

:alkış:

Bu takim hepimizin.

İskender YILMAZ
He benim hatam var.

Keşke daha dikkatli olsaydın o zaman ne diyim ..

Sivrikaya
Egemen karateci cocuk. Şimdi hata yapıyor diye bu yorumu yapmıyorum. Sizlerin çok dediği dönemde de sevmezdim. Bu adam topu oyuna sokarken iyi bakın çok amatör. Song tan çok şey öğrenmesi lazım. Yaşlı başlı adam onun kadar mücadele ediyor.

futbalski60
21.08.2009, 01:13
Biz bu takıma, şansımız birazcık yaver gitseydi sadece ilk devre 3 gol atamaz mıydık? Sadece Umut'a bağlamadan atmaz mıydık?

Biz Perucia, Kiev, Villareal, Osasuna maçlarında deplasmanda daha iyi sonuçlar almadık mı?

Deplasmanda iyi oynuyoruz ama karşımızdaki takım kapanacak zaten Fransa'nın en az gol yiyen takımı bunun üstüne gol arayan biz olacağız savunmamız öne çıkacak ve onlar da illaki gol bulacak onların bulacağı bir gol zaten her şeyi bitirir.

Celil Köse
Saha da Serkan dışında bugun o formayı hak eden bi futbolcu gören var mı:confused:

Onur Civelek61
Kısacası bir avrupa macerası daha başlamadan bitti.

lazanya61

bekleyemeyiz, dilerim insaf ederler rezil etmezler bizi, takımın neresini tutsan elinde kalıyor, ayrıca bu takım bahsettiğin takımlar ayarında falan da değil, sivasla dalga geçiyoruz ama görünen pek bi farkımız yok futbol olarak

U.Sadıkoğlu

Yürüyelim bakalım ..

Paksoy
21.08.2009, 01:14
ulen 2 kuponum bilbao-tromso maçından diğeri roma dan yattı 200 tl gitti trabzonum yense koymazdı adama ,

son üç dakikada bilbao sallamış, sevinemiyorm ya ha bu sevdaluk yedi bitirdi
...........................

Onur Civelek61
21.08.2009, 01:14
Keşke daha dikkatli olsaydın o zaman ne diyim ..

Ah keşke o direkte dursaydım ilerde top beklemeseydim.

qrkm61
21.08.2009, 01:15
He benim hatam var.
supersin usta yaaa:D:D:D:D

Erdal
Yarın bu forumdan yöneticiler çıkacak aranızdan. Allah aşkına o gün geldiğinde bu günleri unutmayın...Şahsi inatlarınızı Trabzonspor'un üzerine çıkarmayın...Hakkımı helal etmem ona göre:)

Mehmet Sarigül
Ben fazla beklemiyeceğim, çünkü yorumlar anlıyana, senin daha çok bekliyeceğinde kesim gibi bu mantık ile 25 değil 50 sene şampiyonluk beklersin galiba.

Inan yorumlarini anlamak istiyorum,...tam 1218 ileti oldu.:)

Amacim seni kirmak degil,...ama lüften, yorumlarinda biraz matikli ol.:(

lazkopatfaroz

salladıgı o parmagı....

samway
21.08.2009, 01:16
Ne güzel doldurusa geldin... iste arastirmadan yorum buna derim... ara son 20 sayfayi... Egemen adi geciyor mu hic kimse Egemene birsey demiyor... Bizde onu senin kadar seviyoruz nihayetinde Kaptanimiz...

yaşın 16 ettıgın lafın buyuklugunde deıl ama kucuklugune verdım saygısızca konusmıcam sana karsı

yaşım 30 dolduruşa gelmek deyımını gıt yaşıtların üzerinde yap olur mu güzel kardesım

Uğurtan
21.08.2009, 01:17
Yarın bu forumdan yöneticiler çıkacak aranızdan. Allah aşkına o gün geldiğinde bu günleri unutmayın...Şahsi inatlarınızı Trabzonspor'un üzerine çıkarmayın...Hakkımı helal etmem ona göre:)

Erdal abi ben bunu göze şimdiden alabiliyorum.. Ha öyle bir ihtimal var mı bilemem ama öyle kutsal bir şansa vakıf olursak hiç problem değil ben bu takım için sana hakta öderim öbür dünyada.. Bildiğimden şaşmam :)

İskender YILMAZ
Ah keşke o direkte dursaydım ilerde top beklemeseydim.

Sağ bek kornerlerde arka direği alır diye bi olay mı var, benim niye haberim yok ? Varsa özür dilerim :) :)

Emiroğlu
İlk olarak şunu yazayım.

Toulouse öle dediğiniz gibi basit bir takım değil.Tamam çok üst düzeyde değil fakat basit falan da değil.

1.takım oyununu gerçekten iyi oynayan bir takımdır.
2.ortasaha elemanları nerde neyi yapabileceklerini bilen , mevkilerinde ortalamanın üzerine "işçii" futbolculardan kuruludur.
3.TAKIM OYUNUNU gerçekten iyi oynarlar ve yardımlaşmayı iyi bilirler.
4.Senelerdir iddia ederim , Türkiyede HİÇBİR takımın bilmediği(Milli takımda dahil) takım savunmasını,kendini yormadan , hatta dinlendirerek defans yapmayı gayet başarılı yapabilen bir takımdır.
5.Gignac gibi bir forvetleri var ve emin olun duyduklarınız abartı falan değil.
6.Bir avrupa takımı.Bizim kıçı kırık Türkiye Ligi takımı değil.Her sene Lyon ile , Marsilya ile mücadele veriyor ki geçen yıl kötü falan değildiler.

Kurayı çektiğimizde gerçekten zor kura dedim.Basel'i tercih ederdim.O kadar yani.

Maça gelince , maçın kaybedilmesi kesinlikle sürpriz olmadı.Skor da keza öyle.
Sürpriz olan , takımın anında oyunu bırakması idi.
Bireysele yüklemek istemiyorum , takım tamamı ile kesinlikle istenen yerde değil.
Bunda tabi ki futbolcu kalitesinin yeri büyük.

Bir karşılaştırma yapılırsa , şu anki Gs yada fb takımına bizden , özelliklede bu akşamki kadrodan hangi futbolcuları koyarsınız ?
Şu an gs,fb ve bjk üçlüsü arasında ki en vasat forvet hattının ve ofansif gücün bizde olduğu kabak gibi ortada.

O yüzden , şunu kazıyın bi defa kafanıza " Şampiyonluk falan haaayaal ! " Kimse kendini kandırıpta sene sonu hayal kırıklığı büyük olmasın.
Ortasahada hala yaratıcı , oyun kilitlendiğinde cesaret edip risk alacak futbolcumuz yok.Bir nebze Alan işte.

Gs maçlarını izliyorum.Oyuncuların bireysel olarak gerçekten oldukları bir kenara , hepsi avrupa tozu yutmuş , futbol,taktik,taraftar,dizilim,pozisyon alma(ki bence en önemlisi bu),koşu yolları,saha görüşü , kısacası futbol kalitesi olarak kıçı kırık Türkiye Liginden çooook daha üst düzey liglerin takımlarında oynamış kendilerini geliştirme süreçlerini yaşamış.Bu yüzden gs başarılı olur.Biz olamayız.

Geçen yılki 2-2 lik trabzon-gs maçı.
90 dakika boyunca Baros ne yaptı ?
90 dakika uyudu , Ardanın güzel pasında NEREYE DOĞRU KOŞACAĞINI ve TOPU SÜRECEĞİNİ bildiği için 20 metre topu koşturup plasesini yaptı.

Bunu bizim takımımızda yapabilecek 1 oyuncu olmadığı için biz başarılı olamayız.

Gel gelelim defansa.
Egemen iyidir hoştur , Giray potansiyel sahibidir.
Fakat hiçbiri yine avrupa liglerinde oynayamaz.Bazı şeyler hırs ile olmaz.Bazı açıklar istek ile kapanmaz.
Belirli bi seviyede eğitim almış olmanız gerekir.Belirli bir çıta üzerinde yoğurulmuş olunmalıdır.
Giray - Egemen stoper olsun , yediğimiz tüm golleri izleyin , ya adam kaçırmadan , ya pozisyon alamamalarından yenir.

Gel gelelim beklere.
Dünya futbolu son 5-6 yıl içindeki değişimi yaşadıktan sonra beklerin önemi kat be kat arttı.
Artık 3-5-2 sistemi kalmadığı için , beklerin hız , yine pozisyon alma, kondisyon ve ofansif yetenekleri önemini tavana vurdurdu.(bknz Alves).Takımdaki en iyi bekimiz olan(ki katılmıyorum bence çok düz bir oyuncu) Cale'nin kaç defa sonuca etki ettiğini gördünüz ? Ya da göreceksiniz ?

Bu yüzden avrupayı falan unutun.Kandırmayalım kendimizi.

Şunu da açıkça iddia edeyim.
İtalya,Fransa,İngiltere,İspanya , Almanya liglerinden geçen yılı ilk 10 da bitirmiş herhangi bir takımla eşleşseydik dahi , sonuç değişmeyecekti.

İşin yönetim kısmına hiç gelmeyeceğim.Daha önce Sadri Şener başlığına yazdığım gibi.
Bu seneki transfer politikası , Yönetimi İpe götürür.
Kendi tercihlerine bırakıyorum kendi adıma bundan sonrasını.

Yalnız , şunu demeden edemeyeceğim.
Sayfalardır bir Fatih Tekke lafıdır gidiyor.
1 forvetle falan takım düzelmez.Şampiyon falanda olmaz.
Ne düşündüğünüzü çok merak ediyorum.
F.Tekke gelince hemen bu yık gol kralımı olacak ?
Bütün takım şaha mı kalkacak ?
Derbilerin hepsini kazanacak mıydınız ?
Ya da bu akşam Toulouse'u 4-3 yenecekmiydik ?
Fatih'i son 2 yıldır izleyen var mı ?
Şu anda futbol ve kondisyon olarak nerelerde biliyor muyuz ?
Öyle bir intiba yaratılıyor ki , Fatih sihirbaz , geldi mi takım uçacak !
Ne kadar kendisini sevmesemde , bende isterim gelsin.
Ama bakalım eskisi kadar yararlı bir futbolcu mu ?
Yıllar hiç bi birşey alıp gitmedi ondan ?
Sonra geldi diyelim , patladı elimizde.Sene sonuna kadar attı 10 gol.Olur olur.
O zaman ne olacak ?
Şota yı mı yaad edeceğiz ?

Kafaları değişip , bugün'e ayak uydurmamız lazım.

Her zaman yapılan " Biz Avni Akerde kimleri yenmedik ki !!!! Toulouse kimmiş ? !! " yaklaşımı gibi , " Kral gelsin ! dertler bitecek ! " yada " Takım uçacak " yanlışına düşülüyor.
Yine her zamanki gibi MAZİDE YAŞANARAK !

Bizim en büyük problemimiz mazide yaşamamız.İlerleyen ve değişen devir e hala eski anılarla cevap vermemiz.

Bakın , şu an bu konuda ilerlemiş 2 kulüp var Türkiyede.
Birisi fb , diğeri gs.

Gs , güncel bir antrenör getirdi.4-3-3 taktiğini gerçekten işletip dünyaya sunan adamı(bulan demiyorum).
Aynen gs ye uyguluyor.
Tabi , bu taktiği becerebilecek futbolcularla !

Keza fb.
Yaptığı en iyi iş , bir ülkeye yöneldi.Bütün futbolcularını ordan alıyor.Tabi başarılı olması kuvvetle muhtemel futbolcuları.

Geçen hafta Diyarbakır'a toplama diyorduk ya.Bir dönüp baktım bizim takıma.Bizimkide az toplama falan değil.
Ben demiyorumki gidelim sadece Arjantinden futbolcu toplayalım.
Ama bir karşılaştırın yahu son 5 seneyi.
Fb yada gs de kaç tane futbolcu geldi geçti TEK başına maçı koparabilecek futbolcu ?

Biz hep Enginler ile Abdurrahmanlar ile boğuştuğumuz sürece , başarı falan beklemeyin.
Ne zaman gerçekten avrupa tozu yutmuş (kariyerinin son baharında olsada) futbolcular yönelebilirsek , kıçı kırık Türkiye Liginde o kadar çıtayı yükseltiriz.
Avrupa maçlarında da o kadar ayağımız yere sağlam basar.

Bugün itibari ile devir bunu gerektiriyor.

Saygılar.

Hotaman
bekleyemeyiz, dilerim insaf ederler rezil etmezler bizi, takımın neresini tutsan elinde kalıyor, ayrıca bu takım bahsettiğin takımlar ayarında falan da değil, sivasla dalga geçiyoruz ama görünen pek bi farkımız yok futbol olarak

Villareal'in, Kiev'in bu takımdan fazlası var eksiği yok.
Allah aşkına bu güne kadar kaç kez bu takım hakkında haber okudunuz?
Dalga geçmiyorum, takımımdan tur bekliyorum. İmkansız değilse beklemek hakkım.

Sivrikaya

Ben yönetici olursam.. Banka şampiyonuz demektir. Sahada yürüyen futbolcunun hayatını söndürürüm.

samway
Yürüyelim bakalım ..

babacım o anlamda soylenmıs bısey deıl polemık konusu yaratmıyorum ben bu adamı sevıyorum herkes hata yapıyo ama o adam öldüresiye oynarken hata yapıyo tek fark bu

hüseyin1975
ben seni sevduğumi da dünyalara bildurdum.......

adem73
21.08.2009, 01:18
colman tjıkuzu nun yerine geçince ileriye top çıkmaya başladı.ben yanlış görmedim herhalde.bu adam önlibero yahu.yanlış kullanılıyor bu adam.

Paksoy
21.08.2009, 01:19
ben 5-0 da yenilsek yinde umutluyumdur herzaman takımımdan ne biliyim aksini düşündüğüm zaman trabzonspor dan soğumuşumdur demektir bence

Armağan Dere
21.08.2009, 01:19
salladıgı o parmagı....

Ona yedireceksin...O kimmiş ya Tayfun Coraymış Roberto Carlos'tan Trabzonda Yalvararak forma alan adam değil mi o?...ilk golde Gıgnac'ın önünü kapatmıyor..2. gol de arka direk boş...Ne diyim bu öz evladımız bizim aman kalbi kırılmasın..

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 01:20
yaşın 16 ettıgın lafın buyuklugunde deıl ama kucuklugune verdım saygısızca konusmıcam sana karsı

yaşım 30 dolduruşa gelmek deyımını gıt yaşıtların üzerinde yap olur mu güzel kardesım

Akil Yasta degil basta... ben saygisizca davrandigimi düsünmüyorum... sadece doldurus lafi kullanildi onun disinda birsey yok... Ben bir birey olarak 16 yasindayim diye düsündüklerimi destekledigim takimin forumunda beyan edemeyecekmiyim??? nerde egemenciler??? ondan sonra senin cevap geliyor usta... =) Sen istedigini yaz yasima tak birsey bul sen bilirsin...
saygilar :rolleyes:

hodlu
Tayfun'u yuhalayan taraftarı affetmiyorum yazıklar olsun.Ben taraftarı hep savunan birisiyim ama bu yıllardır kabak tadı verdi olmuyor artık.Tayfun kötü oynadı da diğerleri çokmu iyi oynadı...

OZDEN61
hugo bross bakalım ne kadar dayanacak baskıya. sırayla birileri gelip gidiyo. bu hızla bana bile sıra gelir. banada taraftar tepkisi olur. bende bırakırım. benden sonraki düşünsün.

U.Sadıkoğlu
21.08.2009, 01:21
babacım o anlamda soylenmıs bısey deıl polemık konusu yaratmıyorum ben bu adamı sevıyorum herkes hata yapıyo ama o adam öldüresiye oynarken hata yapıyo tek fark bu

Kardeşim tamam hata yapılıyor da yediğimiz ikinci gol neydi yaa bi adamı tutamadılar biz bile forumda o kadar yazdık gignac gignac diye adam dalga geçti bilardo yaptı bize.

Hotaman
21.08.2009, 01:21

Ağabey kesinlikle öyle bir hedefim yok. Çünkü o düzeyde biri olduğumu düşünmüyorum. 6 milyon taraftarı olan koca bir camia yöneticisi olmak kolay değil. Daha doğrusu kolay olmamalı.:)

yorumsuz6117
21.08.2009, 01:22
sadri şener geçen sene colman seneye türkiyenin en iyi 10 numarası olucak diyodu:D:D

hüseyin1975
21.08.2009, 01:23
Nedir bu Direk meselesi?
Direklerde genelde takimin kisa boylulari yer alir ve genelde mac öncesi bu belirlenir.
Tayfunun orada durmasi SART degildir.
Ayrica ceza sahasinin hakimi Sylva olmalidir.
Sylva direkleri kontrol edip Takimi uyarmalidir.

Eger o görev Tayfuna verilmisse hata yapmisdir. Ama bunu biz bilemeyiz, Hocaya sormak lazim.
Yada korner atilirken diregin dibinde beklemisse ve oradan gereksiz yere ayrilip Gol yememize sebep olmussa yine Tayfun sucludur. E buda olmadi anlasilan.

Tayfunu elestirelim ama adil olalim.

Kornerlerdeki Direk ve Adam paylasimini BIZ BILEMEYIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emirhan Çorumlu
sadri şener geçen sene colman seneye türkiyenin en iyi 10 numarası olucak diyodu:D:D

daha önümüzde koca sezon var ;) belki olur... :cool:

Sefa
Sadri Şener genelde ben futboldan anlamamda diyor :rolleyes:

Sivrikaya
21.08.2009, 01:24

Heee hatırladım.. Colman trabzonu sevmedi. Hayatından memnun değil.. gitmek istiyor. Tam performanslı halide mehmet topuzun yarısı kadar işte..

Celil Köse
Bugun ku macı kaybetmemizin nedenlerinden biri de saha da lider bi oyuncumuzun olmayışıdır..

İşler kötü giderken "hadi arkadaşlar toparlanıyorz" diyip takımı canlandıracak topu ayağına alıp kaleye sert bi şut çekip taraftarı ve takımı heycanlandıracak ne yazık ki bi liderimiz yok..

samway
Akil Yasta degil basta... ben saygisizca davrandigimi düsünmüyorum... sadece doldurus lafi kullanildi onun disinda birsey yok... Ben bir birey olarak 16 yasindayim diye düsündüklerimi destekledigim takimin forumunda beyan edemeyecekmiyim??? nerde egemenciler??? ondan sonra senin cevap geliyor usta... =) Sen istedigini yaz yasima tak birsey bul sen bilirsin...
saygilar :rolleyes:

sen demek bıle hala saygısızlık neyse be bu saatten sonra ahlak bılgısı vermek benım haddıme deıl bana ABİlerim ters bısey soledıgınde ben susar kendımde sucu arardım ama sana benım zamanımı benım kulturumu ogretmeye calısana kadar deveyı hendekten atlatırım sanırım ...

daha da uzatma konuyu sana ABİ lik yapmak zorunda bırakma benı olur mu

futbalski60
ben 5-0 da yenilsek yinde umutluyumdur herzaman takımımdan ne biliyim aksini düşündüğüm zaman trabzonspor dan soğumuşumdur demektir bence

Hocam umut herkeste var ama işimiz çok çok zor.

Toulouse'un en büyük eksikliği bir anda moral bozukluğuna girmeleri. Bakın golü bulduk ceza sahasından çıkamadılar, defanstan top çıkarmada zorlandılar imdatlarına devre arası yetişti biz o bozulan Toulouse'u ilk yarıda bitiricektik.

Tur için umudum ilk 20 dakikada bulacağımız 2 gol ve Toulouse'lu futbolcuların çabuk demoralize olmaları.

Kasım BEKTAŞ
biz bu sabırsızlıkla daha çok yıllar sabrederiz...

İskender YILMAZ

Olabilir, Colman'ı harcamayın hemen, pişman olursunuz .. ;)

hos_cocuk61
21.08.2009, 01:25
Inan yorumlarini anlamak istiyorum,...tam 1218 ileti oldu.:)

Amacim seni kirmak degil,...ama lüften, yorumlarinda biraz matikli ol.:(
Mantıkdan bahsedene bakın bir siz önce, sence mantık her maç kaybından sonra gelip futbolculara yönetime hakaretmi, sence mantık burada geyik yapmakmı, sence mantık her mağlübiyette taraftarı suçlamakmı, sence mantık başkalarına atıp tutmakmı haa sence mantık bunu eğer mantık bu ise ben mantığı kabul etmiyorum. Anlamışsındır sanırım mesajları iyi oku yada geçmiş mesajları takip et etmiyor isende başkalarını kendi çapında yargılama!!!

Cem Akyüz
21.08.2009, 01:25
oldukça kötü bir futbol oynadık ve sonucunda mağlup olduk..aylarca buralarda sağ bek ve forvet diye haykırdık ama sesimizi duymadılar duymak istmediler..Takımdaki oyuncularda elbet suçludur ama bence en büyük suçlu yönetimdir..Yahu sağ bek ve forvet eksiğini nasıl görmezsiniz bunu görmemk için kör olmak gerekiyor daha ağır konuşacağım ama tutuyorum kendimi..resmen aptal yerine koyuluyoruz hedef avrupa ligine kalmak yahu nasıl kalacağız sağ bekin yok forvetin yok yaratıcı oyuncun yok takımda hırs yok ulan paraları almaya gidince bankaya depar atarak gidiyorsunuz maçta 2 metre ötedeki topa hamle yapmıyorsunuz..yazıklar olsun koskoca Trabzonspor böyle ruhsuz oynar mı bir avrupa maçında..Son cümlem Serkan helal olsun sana takımda birşeyler yapmaya çalışan tek oyuncuydun helal olsun..

Gordon Freeman
21.08.2009, 01:26
bugun sahada oynuyan futbolculardan hiç eleştirmedıgımız kalmadı dimi.ha bi Song a laf etmedık.oysa kazara bi gol atıp maçı 2-1 alsaydık tebrık etmedıgımız oyuncu kalmıcaktı.ne garıp taraftarız.

Emirhan Çorumlu
sen demek bıle hala saygısızlık neyse be bu saatten sonra ahlak bılgısı vermek benım haddıme deıl bana ABİlerim ters bısey soledıgınde ben susar kendımde sucu arardım ama sana benım zamanımı benım kulturumu ogretmeye calısana kadar deveyı hendekten atlatırım sanırım ...

daha da uzatma konuyu sana ABİ lik yapmak zorunda bırakma benı olur mu

siz mi deseydim? usta dedim daha ne diyeyim? herkesin kendi kültürü var. ayrica herkesin görüsü ayni olmak zorundada degil... tesekkürler

ugurozturk
Ilk gunun teravih namazini kilarsan kendinin kinin ikinci gun anneninkinin ucuncu gunde babanin gunahlari affolurmus..

Bunlar (colman) gibiler yuzunden teravihide kacirdik.. Simdi kiliyim belki colmana ettigim kufurlerde affolur..

hakkaten teravih de gitti.

samway
21.08.2009, 01:27
Kardeşim tamam hata yapılıyor da yediğimiz ikinci gol neydi yaa bi adamı tutamadılar biz bile forumda o kadar yazdık gignac gignac diye adam dalga geçti bilardo yaptı bize.

fransa mıllı takımının golcusu bu adam artı mıllı maclara cıkıyo bızde egemen ın avrupa mac tecrubesı var mı ??? fatıh terım denen şahsiyet bu adamı boyle sartlara hazırlamadı kı hem gignac cok ozel bır oyuncu servette sheva karsısında rezıl olmustu ama adamı mıllı takıma dewamlı cagırdılar sımdı daha tecrubelı yanı cok normal tmm dıyarbakır macında sacmaladı formsuz ama hala hırsla mucadelesıne dewam edıyo bu benım hosuma gıdıyo

hodlu
21.08.2009, 01:27
Bu gece ben gs maçını da izledim rakipleri gerçi cok zayıftı ama açık söyliyeyim adamlar felaket derecede topa ve oyuna hükmediyor..

Ümit Küçük
21.08.2009, 01:28
dikatinizi çekdimi bilmiyorum ama bu sezonu bu takım acdıgı günden beri forvetlerimiz gol atmadı....ve izledigim 3 macdada engin çok kötüydü....bu takımda ilk yarıda umutun direkden dönen topu gol olsaydı çok farklı olurdu...birde bana göre kadro yanlısdı bu sene silvadada bir şeyler var

hos_cocuk61
21.08.2009, 01:28
@Mehmet Sarıgül
Heyecanla senin mantık açılımını bekliyorum, hadi bakalım.

Sivrikaya
21.08.2009, 01:29
Yerlisin yerlisi dediğimizde kızanlara sesleniyorum. Trabzon küçük yer. Yabancı futbolcular burda sıkılıyor. Uzaklaşmak istiyor. Bakın trabzona bi merkez başka ne var..

Bizim takımda 4-5 tane trabzonlu futbolcu şart.. Çark dönsün.. Birileri umutsuz olsada onlar bir ateş yaksın..

Emirhan Çorumlu
Bu gece ben gs maçını da izledim rakipleri gerçi cok zayıftı ama açık söyliyeyim adamlar felaket derecede topa ve oyuna hükmediyor..

Evet GS'de bugün yine Keita Sov vardi ya...

U.Sadıkoğlu
fransa mıllı takımının golcusu bu adam artı mıllı maclara cıkıyo bızde egemen ın avrupa mac tecrubesı var mı ??? fatıh terım denen şahsiyet bu adamı boyle sartlara hazırlamadı kı hem gignac cok ozel bır oyuncu servette sheva karsısında rezıl olmustu ama adamı mıllı takıma dewamlı cagırdılar sımdı daha tecrubelı yanı cok normal tmm dıyarbakır macında sacmaladı formsuz ama hala hırsla mucadelesıne dewam edıyo bu benım hosuma gıdıyo

Ben göremedim birader o hırsı kimsede bugün kusura bakma ben televizyonun başında daha çok hırs yaptığımı düşünüyorum.

Selçuk Demircioğlu
21.08.2009, 01:30
Yahu bide benim anlamadığım adamların en iyi topçusunun gignac olduğunu sağır sultan duydu da bizimkiler neden bir tek önlem bile almadılar...adam adama oynatsana be kardeşim..

Yok yok bize gelen mallaşıyor kusura bakmayın...

Emiroğlu
21.08.2009, 01:30
İlk olarak şunu yazayım.

Toulouse öle dediğiniz gibi basit bir takım değil.Tamam çok üst düzeyde değil fakat basit falan da değil.

2.ortasaha elemanları nerde neyi yapabileceklerini bilen , mevkilerinde ortalamanın üzerine "işçii" futbolculardan kuruludur.
4.Senelerdir iddia ederim , Türkiyede HİÇBİR takımın bilmediği(Milli takımda dahil) takım savunmasını,kendini yormadan , hatta dinlendirerek defans yapmayı gayet başarılı yapabilen bir takımdır.
6.Bir avrupa takımı.Bizim kıçı kırık Türkiye Ligi takımı değil.Her sene Lyon ile , Marsilya ile mücadele veriyor ki geçen yıl kötü falan değildiler.

Kurayı çektiğimizde gerçekten zor kura dedim.Basel'i tercih ederdim.O kadar yani.

Bireysele yüklemek istemiyorum , takım tamamı ile kesinlikle istenen yerde değil.

Bir karşılaştırma yapılırsa , şu anki Gs yada fb takımına bizden , özelliklede bu akşamki kadrodan hangi futbolcuları koyarsınız ?
Şu an gs,fb ve bjk üçlüsü arasında ki en vasat forvet hattının ve ofansif gücün bizde olduğu kabak gibi ortada.

O yüzden , şunu kazıyın bi defa kafanıza " Şampiyonluk falan haaayaal ! " Kimse kendini kandırıpta sene sonu hayal kırıklığı büyük olmasın.
Ortasahada hala yaratıcı , oyun kilitlendiğinde cesaret edip risk alacak futbolcumuz yok.Bir nebze Alan işte.

Gs maçlarını izliyorum.Oyuncuların bireysel olarak gerçekten oldukları bir kenara , hepsi avrupa tozu yutmuş , futbol,taktik,taraftar,dizilim,pozisyon alma(ki bence en önemlisi bu),koşu yolları,saha görüşü , kısacası futbol kalitesi olarak kıçı kırık Türkiye Liginden çooook daha üst düzey liglerin takımlarında oynamış kendilerini geliştirme süreçlerini yaşamış.Bu yüzden gs başarılı olur.Biz olamayız.

90 dakika uyudu , Ardanın güzel pasında NEREYE DOĞRU KOŞACAĞINI ve TOPU SÜRECEĞİNİ bildiği için 20 metre topu koşturup plasesini yaptı.

Bunu bizim takımımızda yapabilecek 1 oyuncu olmadığı için biz başarılı olamayız.

Gel gelelim defansa.
Fakat hiçbiri yine avrupa liglerinde oynayamaz.Bazı şeyler hırs ile olmaz.Bazı açıklar istek ile kapanmaz.
Belirli bi seviyede eğitim almış olmanız gerekir.Belirli bir çıta üzerinde yoğurulmuş olunmalıdır.
Giray - Egemen stoper olsun , yediğimiz tüm golleri izleyin , ya adam kaçırmadan , ya pozisyon alamamalarından yenir.

Gel gelelim beklere.
Dünya futbolu son 5-6 yıl içindeki değişimi yaşadıktan sonra beklerin önemi kat be kat arttı.
Artık 3-5-2 sistemi kalmadığı için , beklerin hız , yine pozisyon alma, kondisyon ve ofansif yetenekleri önemini tavana vurdurdu.(bknz Alves).Takımdaki en iyi bekimiz olan(ki katılmıyorum bence çok düz bir oyuncu) Cale'nin kaç defa sonuca etki ettiğini gördünüz ? Ya da göreceksiniz ?

İtalya,Fransa,İngiltere,İspanya , Almanya liglerinden geçen yılı ilk 10 da bitirmiş herhangi bir takımla eşleşseydik dahi , sonuç değişmeyecekti.

İşin yönetim kısmına hiç gelmeyeceğim.Daha önce Sadri Şener başlığına yazdığım gibi.

O zaman ne olacak ?

Her zaman yapılan " Biz Avni Akerde kimleri yenmedik ki !!!! Toulouse kimmiş ? !! " yaklaşımı gibi , " Kral gelsin ! dertler bitecek ! " yada " Takım uçacak " yanlışına düşülüyor.

Bizim en büyük problemimiz mazide yaşamamız.İlerleyen ve değişen devir e hala eski anılarla cevap vermemiz.

Birisi fb , diğeri gs.

Gs , güncel bir antrenör getirdi.4-3-3 taktiğini gerçekten işletip dünyaya sunan adamı(bulan demiyorum).
Aynen gs ye uyguluyor.

Keza fb.
Yaptığı en iyi iş , bir ülkeye yöneldi.Bütün futbolcularını ordan alıyor.Tabi başarılı olması kuvvetle muhtemel futbolcuları.

Geçen hafta Diyarbakır'a toplama diyorduk ya.Bir dönüp baktım bizim takıma.Bizimkide az toplama falan değil.
Fb yada gs de kaç tane futbolcu geldi geçti TEK başına maçı koparabilecek futbolcu ?

Biz hep Enginler ile Abdurrahmanlar ile boğuştuğumuz sürece , başarı falan beklemeyin.
Ne zaman gerçekten avrupa tozu yutmuş (kariyerinin son baharında olsada) futbolcular yönelebilirsek , kıçı kırık Türkiye Liginde o kadar çıtayı yükseltiriz.

Saygılar.

Unutmadan , bu akşamki gs maçını , rakipleri ne kadar zayıf olsada bi izleyin.En azından özetleri.

Armağan Dere
21.08.2009, 01:31
@Samway...Usta o imzandaki diyalog gerçek mi çok güldüm ya:D:D...ALLAH uzun ömür versin..Hayırlı Ramazanlar Diliyorum

samway
21.08.2009, 01:32
ya su taner gullerı bızım forvetlerden ıyıdır cumlesı kurcam ya ... yanarım yanarım ona yanarım

Erdal
21.08.2009, 01:33
Emiroğlu, tabiki seninle aynı fikirde değilim. Ama bu akşam konuşmayalım bunu :)

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 01:33
Yahu bide benim anlamadığım adamların en iyi topçusunun gignac olduğunu sağır sultan duydu da bizimkiler neden bir tek önlem bile almadılar...adam adama oynatsana be kardeşim..

Hocamiz Hugo Broos Repörtajda Kolektif Defans yapmak istedigini dile getirmisti yani bütün Takima karsi önlem almak istemisti... Yani Gignac degil Toulouse'u tutalim düsüncesindeydi, yoksa oda yeteri kadar biliyordur Gignac'i =)

samway
21.08.2009, 01:34
@Samway...Usta o imzandaki diyalog gerçek mi çok güldüm ya:D:D...ALLAH uzun ömür versin..Hayırlı Ramazanlar Diliyorum

annanem yaaaa eskıden asırı fanatıktı :) ama ölen cocuklardan sonra maclardakı ölenlerden sonra kadın artık fanatık deıl ama bu seferde cok ıyı nıyetlı :)))) hayırlı ramazanlar sana da kardesım

Selçuk Demircioğlu
21.08.2009, 01:34
Başka takımların reklamını yapmayın arkadaşlar..bizim derdimiz bize yeter...Adamlar olmayan paralarını harcıyorlar...Bizimkiler de 2milyon veripte bi topçu alamıyorlar...
Yok arkadaş hiç bu kadar ümitsiz olmamıştım yahuuu..

AYYILDIZ
21.08.2009, 01:35
Engin Baytar gibi yeneceğine inanan 11 adamla sahaya çıksaydık alırdık maçı.

Selçuk Demircioğlu
Hocamiz Hugo Broos Repörtajda Kolektif Defans yapmak istedigini dile getirmisti yani bütün Takima karsi önlem almak istemisti... Yani Gignac degil Toulouse'u tutalim düsüncesindeydi, yoksa oda yeteri kadar biliyordur Gignac'i =)

Gördük ne kadar bildiğini..:D

Emiroğlu
Emiroğlu, tabiki seninle aynı fikirde değilim. Ama bu akşam konuşmayalım bunu :)

Özelden de olsa , fikirlerini dinleme isterim abi.

Halit Aydın
21.08.2009, 01:36
Yahu masa tenisinde raketin dış tarafıyla topa sert vurursun ya hani. Bu Gignac aynen öyle çakıyor toplara. Bize attığı ilk golün aynısını bu hafta st. etienne takımına atmıştı. Müthiş forvet tek başına işi bitiriyor.

Ve bu arada bizim defansımız resmen 2 kişiden ibaret. Diğerleri ortasaha. Adamların defansı yerinde. Takım dediğin böyle olur.

Golleri 90. dakikada kontradan yiyoruz. Bu da ilginç tarafı ki sağ veya sol kanattan kaleye paralel pas attığımızda kaptırılan toplar gol oluyor.

Emiroğlu
21.08.2009, 01:36
Başka takımların reklamını yapmayın arkadaşlar..bizim derdimiz bize yeter...Adamlar olmayan paralarını harcıyorlar...Bizimkiler de 2milyon veripte bi topçu alamıyorlar...
Yok arkadaş hiç bu kadar ümitsiz olmamıştım yahuuu..

Laf bana ise abi ,
olay reklam olayı değil.

Rakibinde olsa yaptığı başarılı işlerden örnek almak gerek diye düşünüyorum.

futbalski60
21.08.2009, 01:37
2 Kötü maç izledik bu maçlarda zaman zaman iyi oynasak da kötü olduğumuzu kabul etmek zorundayız.

2 maçta gördüğüm problem Egemen ve Cale'nin inanılmaz derecede formsuzluğu ve hücum hattındaki tıkanıklıktır bu tıkanıklıkta en büyük pay Engin'in yerine daha bitirici oyuncun olmayışı ayrıca ceza sahasına yeterince yerleşemememiz.

gerenimo
Unutmadan , bu akşamki gs maçını , rakipleri ne kadar zayıf olsada bi izleyin.En azından özetleri.

iki takımı karşılaştırmak abesle iştigal. mastrih ayarında bile olmayan bir takımla oynadılar.

hakanihtiyar
sıvas macıyla basladı aslında hersey...85 pas hatası ıle oynadı takım...aksam kı maca bakıyorum pas yapamıyor yıne takım...ya allah askına soyleyın bana...4. buyuk dıyoruz..ıstanbul takımlarının forvetlerıne bakın bıde bızım forvetlere...kım alır umut ıle gokhanı...yapmayın arkadaslar...sag bek forvet dıyorsunuz...evet dogru da ya o kalecıı...ya adam tam bı mall...bı macta all beee...su takıma guven verr....ne dıyeyım bılmıyom kı...herkese hayırlı ramazanlar

hodlu
Bende bu gece bütün ümitlerimi kaybettim.Işık yok ne yapalım,ne yazalım bilmiyorum.Neresinden tutsak elimizde kalıyor.

samway
21.08.2009, 01:38
gignac super adam gecen hafta attıgı gol bıze ılk gol gıbıydı adamın ayaklar bitirici raket gıbı masallah gercekten bır topcuyu uzun zamandır bu kadar begenmemıstım messı hariç

Erdal
Özelden de olsa , fikirlerini dinleme isterim abi.

Hiç o halde değiliz be kardeş...Ama konuşmak lazım bunları...

qrkm61
tutmasaydık nolurdu acaba:rolleyes:

Emirhan Çorumlu
Abilerim, Ustalarim, Yasitlarim, Renkdaslarim, ayni Sevgiyi paylastigimiz güzel Insanlar
hepinizin Ramazaninin hayirli olmasini diliyorum ve hepimize hayirli ve kolay oruclar diliyorum. Insallah Ramazan destekledigimiz Trabzonsporumuzun dönüm noktasi olur... Insallah Zorlari asariz... Hepinize Hayirli geceler... Iyi Geceler... =)

Halit Aydın

Hocaları gelir der ki takımı tanımıyorum ama Alanzinho gibi tehlikeli isimleri var. Biz tehlike yaratmayalım diye oynatmayız.

Murat Cömert
21.08.2009, 01:39
Zenitin uefada bu aksam 4 -3 yenıldıgı macta Tekke 90' da gol atmış..

Mehmet SELEN
21.08.2009, 01:40
İlk olarak şunu yazayım.

Gel gelelim defansa.

Gel gelelim beklere.

O zaman ne olacak ?

Birisi fb , diğeri gs.

Aynen gs ye uyguluyor.

Keza fb.

Saygılar.

Kardeşim seni tebrik ediyorum.Çok güzel saptamalarda bulunmuşsun.Ne iş yaptığını bilmiyorum ama

sende yazı yazma sanatı gördüm. Kesinlikle yazmaya devam et.Ulusal basındaki spor yazarlarından daha iyisin.

hos_cocuk61
@Memet Sarıgül
Bizi açılımından mahrum bırakma, bak çıkıcağım birazdan, örnek taraftar profilini foruma aç ister isen, herkez senden bir şey kapsın, eee... tek doğru sensin, hadi beni uykusuz bırakma.

adem73
bu takımın tamamının türk futbolcu ve en az 7-8 inin trabzonlu olması şart diyenlere de artık itiraz etmiyor sonuna kadar katılıyorum.yenik duruma düşer düşmez kafa olarak bitip sahada dolaşan futbolculara artık hazmedemiyorum.derhal yerlinin yerlisine dönülmelidir.

Sivrikaya
Fatih ve gökdeniz rüya gibi geliyor bana.. Daha dün bizdelerdi.. Heleki gökdeniz apayrı..

samway
21.08.2009, 01:42
Zenitin uefada bu aksam 4 -3 yenıldıgı macta Tekke 90' da gol atmış..

macta oynamıs gelse oynayamaz dı mı bızde uefa macında ?*

zaten bızım de oynayabılcek uefa macımız kalmadı sanırsam !!!

Muhammed
21.08.2009, 01:43
İşin kadro kısmına az sonra gireceğim. Ama diyelim ki kadromuz yetersiz bu bir Avrupa maçı çıkın bütün ruhunuzla oynayın oyuncular stadı cehenneme çevirin taraftarlar. Rapid Vienna bugün Aston Villayı yendi. Nacional Modeira takımı Zenit'i yendi. Bu takımlar çok iyi oldukları için mi yendi? Takımımızda mental sorunlar var bence.

Selçuk Demircioğlu
21.08.2009, 01:43
Laf bana ise abi ,
olay reklam olayı değil.

Rakibinde olsa yaptığı başarılı işlerden örnek almak gerek diye düşünüyorum.

O örneği biz almıyacağız güzel kardeşim..Takımı oluşturanlar alacak..
Biz ancak konuşuruz ..Belki sonucada varırız ama atı alan üsküdarı geçmiş olur ki geçmek üzereler..

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 01:44
Bu teknik kadro ve yönetim bu gidişle 3 ay içinde gidecek. Daha sonra da kadroda yeniden bir revizyon muhabbetleri olacak. Malum taraftar baskısı var ya Trabzon'da top oynayamıyor beyefendiler. Paraları alırken de biraz yüzleri kızarsa performanslarıyla orantılı olarak.

hodlu
Hocaların biraz daha cesur olmasını beklerim.Onur-Göksu-Ceyhun oynasın bari rakip bizi yense bile yorulup gitsin...

Yunus Emre SEYHAN
Geçen yıl cogunlukla maça iyi konsantre olan,mücade eden bir takımımız vardı.

Bu yıl aynı hava yok bence.
Hocamız "Türk oyuncuları motive etmek gerek "demişti ama pek bir istek göremiyoruz oyuncularımızda.. (Serkan,Metin Diyadin ve Halil Yazığolu haric)

En basit örneği sahamızda Sıradan bir Fransız takıma 2-1 yeniliyoruz, Alanzinho kenarda oyuna girmeden önce gülüyor....

Ortasahamızda mucadele gücü cok düştü. dörtlü ortasahadan beşli ortasahaya geçmemize rağmen..

samway
herkese ıyı geceler hayırlı ramazanlar bu takım bızım takımımız kımse taraftardan önce gelemez bız tartısır bız kavga eder bız güler biz ağlarız bız burda oldugumuz ıcın BÜYÜĞÜZ ...

sınırlılık ve gergınlık dolayısıyla kırdıgım uzdugum bırı varsa affola saygılar ıyı geceler herkese

zahido
21.08.2009, 01:45

Ahmet Suat Ozyaziciydi galiba baska bi takimin basindayken bi besiktas macina cikicaklarmis.. Ozamanlarda metin-ali-feyyaz baya etkiliymis ozelliklede metinin durdurulmasi lazmmis.. Maca cikmislar metin 3 gol atmis mac sonundada suat hocaya bu durumu sormuslar.. Efendim metinin nekadar etkili oldugunu herkes biliyor niye onlem almadiniz?? Ahmet Suat Ozyazicida onun etkili oldugunu bende biliyorumda kolaysa siz durdurun demis :) Bizdekide o hesap yani.. Adamin etkili oldugunu biliyoruzda durduramadik iste..

adem73
21.08.2009, 01:45
İşin kadro kısmına az sonra gireceğim. Ama diyelim ki kadromuz yetersiz bu bir Avrupa maçı çıkın bütün ruhunuzla oynayın oyuncular stadı cehenneme çevirin taraftarlar. Rapid Vienna bugün Aston Villayı yendi. Nacional Modeira takımı Zenit'i yendi. Bu takımlar çok iyi oldukları için mi yendi? Takımımızda mental sorunlar var bence.
mental sorun olduğu muhakkak.gol yiyince yelkenleri suya indiriyorlar.kafa olarak bitiyorlar resmen:(

hodlu
21.08.2009, 01:46
Takım maçlarda erken yoruluyor bu büyük maçlarda bizi felakete götürür, inşallah antrenmanlarda yüklenme işi devam ediyordur...

is_mail61
21.08.2009, 01:47
engin bu takımın yıldızı olucak enazından adamda hırsda var gerçi yeteneğide var yakında çok yakında ama bu taraftar onuda yuhalar bence takım iç saha maçlarını istanbulda oynasa daha ii olur cidden olimpiyatta süper olurmaç vermeyiz valla

Sivrikaya
21.08.2009, 01:49
Forvet eren görür.. alanzinho yerine göksu.. ceyhun banko oynamalı.. barış oynamalı.. Bu adamlarla yenilsek sadece alkışlarım..

Bunlar şaka değil.. Aybaba böyle bir kadro kurdu.. Başarı gördük.. Takviye ile güçlendirilmesi gerekirken hepsini dağıttık..

ŞAMPİYON OLAMAYACAĞIZ.. AMA KÜMEDE DÜŞMEYİZ.. ONUN İÇİN GENÇLER OYNAMALI

U.Sadıkoğlu
Birrr ooof çeksem karşıki dağlaaaaarrr

zahido
engin bu takımın yıldızı olucak enazından adamda hırsda var gerçi yeteneğide var yakında çok yakında ama bu taraftar onuda yuhalar bence takım iç saha maçlarını istanbulda oynasa daha ii olur cidden olimpiyatta süper olurmaç vermeyiz valla

Engin cok istekli bir futbolcu ama fizik gucu yetersiz.. Acilen guclenmesi gerekn futbolculardan oda..

poetricus
21.08.2009, 01:50
Uzun zaman sonra Genel başlığında yazabileceğim tek şey:
Tebrikler ve teşekkürler Emiroğlu.

Lazistan
21.08.2009, 01:50
Hocaları gelir der ki takımı tanımıyorum ama Alanzinho gibi tehlikeli isimleri var. Biz tehlike yaratmayalım diye oynatmayız.
buraya bunu yazmak icin girmistim tesadufe bak sagol

Reha
21.08.2009, 01:51
Bu adam Hoca değil...
Cale sol bek değil...
Tjikuzu ERNST in yarısı değil...
Colman seni seyredenler aptal değil Trabzonlu...
Umut futbolcu bile değil...
Tayfun adam değil...
Maraton ve kapalı taraftar değil...
Fatih i isteyenler HAİN değil...
İstemiyenler aklı başında değil...
Yattara 1 hafta sonra çıkıp turu almazsa ADAM değil...
Hacısalihoğlunun ve Başkanın TARAFTARIN ACISI umurlarında DEĞİL!!!
BU geceyi yaşatan baş sorumluları unutanlar ise TRABZONLU DEĞİL!!!!!!!!!!!

worldmaster
Her gecenin sonu gündüze çıkar ama geceler uzadı mı ne ...Adamı perişan etti bu takım.Her şeyim tıkırında çok şükür,ama illa Trabzon oyunbozanlık edecek...

hakanihtiyar
cok mu karamsar oldum??dusunuyorum dusunuyorum rahat edemıyorum...su super lıgte hangı takımı rahat yenerız dıyee....bulamıyorum..allah sonumuzu hayredeee!!!

Muhammed KOÇ
21.08.2009, 01:52
yönetim veya hoca gitmiş gelmiş hiç umrumda değil artık ama takım korkutuyor artık beni.

Armağan Dere
ŞAMPİYON OLAMAYACAĞIZ.. AMA KÜMEDE DÜŞMEYİZ.. ONUN İÇİN GENÇLER OYNAMALI

Sanki şu anda küme düşüyoruz etma gitma 2.hafta bitti daha dur bakalım bu takım silkinir kendine gelir bence (tabi inşallah)...geçen sene ki Konya-Denizli maçları Trabzon'da kaybedildi ne oldu? ama bu puan kayıplarının ilk haftalarda olması bana göre iyi oldu... haksızmıyım sence?...Bi de Fb-Gs-Bjk şamp.ligi ve uefa ile uğraşacaklarından biz daha avantajlı oluruz gibime geliyor...

Mehmet Sarigül
Nedir bu Direk meselesi?
Direklerde genelde takimin kisa boylulari yer alir ve genelde mac öncesi bu belirlenir.
Tayfunun orada durmasi SART degildir.
Ayrica ceza sahasinin hakimi Sylva olmalidir.
Sylva direkleri kontrol edip Takimi uyarmalidir.

Eger o görev Tayfuna verilmisse hata yapmisdir. Ama bunu biz bilemeyiz, Hocaya sormak lazim.
Yada korner atilirken diregin dibinde beklemisse ve oradan gereksiz yere ayrilip Gol yememize sebep olmussa yine Tayfun sucludur. E buda olmadi anlasilan.

Tayfunu elestirelim ama adil olalim.

Kornerlerdeki Direk ve Adam paylasimini BIZ BILEMEYIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tayfun'u ikinci gol icin elestirmek, haksizlik olur...

"Kornerlerdeki Direk ve Adam paylasimini BIZ BILEMEYIZ"....Evet!

Ama,...sagdan (sag ayakli bir futbolcudan kullanilan!) bir kornerde direklerin sadece biri tutulacaksa, bu ancak ikinci direk olur.

Sagdan (sag ayakli bir futbolcudan kullanilan kornerde!) topun yüzde 90 "tehlikeli sekilde" düsecegi bölge, yine bu aksam izledigimiz gibi ön diregin hem 5-8 metre önündeki bölgedir.
Buna önlem almak icin bu bölgede hava hakimiyeti olan iki futbolcu bulundursunuz.

Ne yazik ki, uzun zamandir kanatlarda gelen toplarda adam paylasiminda ve hava hakimiyetini kurmakda cok zorlaniyoruz.

Hasan Ayvenli
21.08.2009, 01:53
mental sorun olduğu muhakkak.gol yiyince yelkenleri suya indiriyorlar.kafa olarak bitiyorlar resmen:(

Özellikle içerdeki maçlarda gol yiyince maç bitmiş yenilmiişiz havasına giriyor takım. Resmen taraftarlardan korkuyorlar yahu. Taraftarı suçlamak için yazmıyorum, bu durumda futbolcular.

Laz_61
21.08.2009, 01:53
Acaba simdi Yönetim hedefi ne acaba Kongremi...

hos_cocuk61
21.08.2009, 01:54

Engin cok istekli bir futbolcu ama fizik gucu yetersiz.. Acilen guclenmesi gerekn futbolculardan oda..
Engin golde mükemmeldi, ben golden sonra daha iyi bir performans bekledim; ama hep toptan kaçtı birazda fizik açıdan yeterzi kaldı. İnşallah biraz dikkatli olur. Çünkü oynadığı zaman bana göre bir Yattara kadar yaratıcı bir oyuncu; ama şuan fizik sorunu var inşallah en kısa sürede aşar ve biraz daha sakin olmasını temenni ederim.

Reha
Bu takımı elememiz bu maça bakarsak çok zor,malesef böyle!

Demedi deme İbrahim demiştim geçen hafta!

SEDAT
bu klüpte ii giden bişey hiç bir zaman iki sezon sürmez..şimdi açıcam ağzımı gabriçi neyine aldınız kardeşim sol açık lazım adamlar dravdan maçta oynatmış adam avrupada yok jetle alıyosun ama tekkeye gelince sokağa atılcak para yok transferi kapattık kimseden ses yok bu taraftara az bile yapıyor bizi yönetenler..ya bide merak ettim bu bizim belediye başkanı maçlara geliyormu ya gören felan varmı yani..

Lazistan
kusura bakma ama engin futbolcuysa bende bi daha yazi yazmayim

Sivrikaya
21.08.2009, 01:55
Sanki şu anda küme düşüyoruz etma gitma 2.hafta bitti daha dur bakalım bu takım silkinir kendine gelir bence (tabi inşallah)...geçen sene ki Konya-Denizli maçları Trabzon'da kaybedildi ama bu puan kayıplarının ilk haftalarda olması bana iyi oldu gibime geliyor haksızmıyım sence?...Bi de Fb-Gs-Bjk şamp.ligi ve uefa ile uğraşacaklarından biz daha avantajlı oluruz gibime geliyor...

Ruh gitti.. İnanç yok bu oyuncularda.. Bu saatten sonra inan bu takımdan fayda gelmez. Göreceksiniz. Değişiklik şart.. Bu saatten sonra fatih gökdeniz de olmaz.

Yeni fatihler gökdenizler çıkarmamız lazım.

Bak kadroya.. forvetler orta saha defans hepsi vasat.. Bunlara para verildi para..

SEDAT
Bu adam Hoca değil...
Cale sol bek değil...
Tayfun adam değil...
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

is_mail61
ya ben merak ediyorum bu colmanda nasıl bi ruh hali var abi bu adam oynayınca biz gerçekten çok güzel oynuyoruz oynamayınca takım dökülüyor biz bu adamın keyfinimi beklicez arkadaş biri bunun kulaklarını çeksin bugün resmen hamak kurup yatmadığı kaldı sahada ya

Sinan_Ts61
21.08.2009, 01:56
Böyle olurcag az cok belidir ama..korktum basima geldi ve yenildik..hemde 3-1
kendi sahamizda artik anlisdik galiba kendi sahamizda yenilmeyi...cok üzkünüm ve sinirliyim...böyle mi lig ve avrupa ya basliyacaktik arkadaslar? Galiba bize avrupa iki nr büyük geliyor daha hazir degilliz avrupa icin .Zaten kendi ligimizde sampiyon olamiyoruz kac senedir sampiyonluk istiyoruz ama caba yok caba olsa ilk yari oluryor nedense ikinci yari bitiyor??? Avrupa da mi basarli olurcagiz ?Biz ne zaman ligimizde sampiyon olurcak o zaman avrupa da birseyler yapabiliriz üzkünüm ama durum bence böyle.bende cok isterim trabzonspor basarli olsun ama böyle degil...Baskan görsün halimizi birde transfer bize lazim degil diyiyor .........Simdi bu moraller nasil olurcak lig bilmiyorum insallah kötü olmaz bizim icin ...

hodlu
Nerde o sahamızda Avrupa takımlarını ezen Trabzonspor, işte sahada Trabzonlu oyuncu olmassa rakibi ısıramadan yenilirsin...

Selami Gürpınar
Hayallerimiz bu maçta iyice sona erdi diyebilirim.

Reha
21.08.2009, 01:57
Sanki şu anda küme düşüyoruz etma gitma 2.hafta bitti daha dur bakalım bu takım silkinir kendine gelir bence (tabi inşallah)...geçen sene ki Konya-Denizli maçları Trabzon'da kaybedildi ne oldu? ama bu puan kayıplarının ilk haftalarda olması bana göre iyi oldu... haksızmıyım sence?...Bi de Fb-Gs-Bjk şamp.ligi ve uefa ile uğraşacaklarından biz daha avantajlı oluruz gibime geliyor...

Yapma be kardeşim ,etme be bu kadar küçük düşünme ...Bak daha yaşın genç...Bu yaşta bu kadar küçük hedeflere alıştırılıyorsun;uyma bu yönetime...Onlar avrupa da sen avantajlı olucan hee! Ne diyim be sana çaykaralım;Allah şifanı versin!

is_mail61
21.08.2009, 01:58
Engin golde mükemmeldi, ben golden sonra daha iyi bir performans bekledim; ama hep toptan kaçtı birazda fizik açıdan yeterzi kaldı. İnşallah biraz dikkatli olur. Çünkü oynadığı zaman bana göre bir Yattara kadar yaratıcı bir oyuncu; ama şuan fizik sorunu var inşallah en kısa sürede aşar ve biraz daha sakin olmasını temenni ederim.
renkdaş ben onda o ruhu görüyorum adam deli gibi hırslı evet fiziği biraz yetersiz çok top kaptırmasıda hırsından dolayı gerçekten çok fazla şey yapmak istiyor ve yeteneğide var açıkcası diyorum ya olcak inş biz böyle adamlarla şampiyon oluruz ancak

hakanihtiyar
sadri şenere fazla yüklenmeyin sakın sakın...walla alınır bak sonra gider ne yaparız biz:)

hodlu
Bu adam Hoca değil...
Cale sol bek değil...
Tayfun adam değil...

Süper yazmışsın sana helal olsun...

is_mail61
21.08.2009, 01:59
kusura bakma ama engin futbolcuysa bende bi daha yazi yazmayim
her atakta engin vardı abi ya nasıl böyle bişi söylersin tmm çok top kaptırıyor olabilir ama bunuda heycanına ver biraz adam enazından bişiler yapmak istiyor ve yakında yapıcakda

Reha
21.08.2009, 02:01
Süper yazmışsın sana helal olsun...

Bi mukabele ,senin de imzan süper ; eyvallah!

hakanihtiyar
eyy avni akerin amigolarıı!!!hiç mi vicdanınız sızlamıyor...cennete çevirdiniz be stadı..teşekkürler

hodlu
Kaleye artık Onur geçse bence daha iyi olur...

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 02:02
@Memet Sarıgül
Bizi açılımından mahrum bırakma, bak çıkıcağım birazdan, örnek taraftar profilini foruma aç ister isen, herkez senden bir şey kapsın, eee... tek doğru sensin, hadi beni uykusuz bırakma.

Matikli bir cevap istiyorsan; "Uykundan mahrum kalma..." derim.:)

Cok büyütün sen bu konuyu...ayrica ismimi de yanlis yazmissin.
Neyse, uykusuzluguna veriyorum.:) Iyi geceler...

Oruç
21.08.2009, 02:02
Bizimkilerin topu neden yere indirmediklerini anlamış değilim. Top yere inmedikçe bizim gol atmamız zor. Bugün bu maçı kaybedişimizin etker sebebi orta saha oyuncularımızın maça yeterince konsantre olamayışıdır. Kalecimizi söylemiyorum bile. Kaleye gelen 3 şut gol oldu. Ilginçtir Diyarbakırspor maçında iki defa gelindi ikisi de gol oldu. Tesadüf olamaz bu

is_mail61
21.08.2009, 02:03
Kaleye artık Onur geçse bence daha iyi olur...
kesinlikle katılıyorum bu artık kabak tadı verdi hemde onura bu şans verilmeli yani adam bi golüdemi çıkarmaz arkadaş

Armağan Dere
Yapma be kardeşim ,etme be bu kadar küçük düşünme ...Bak daha yaşın genç...Bu yaşta bu kadar küçük hedeflere alıştırılıyorsun;uyma bu yönetime...Onlar avrupa da sen avantajlı olucan hee! Ne diyim be sana çaykaralım;Allah şifanı versin!

Amin Reha ağabey cümlemize...Ama Napalım Habu Ramazan gecesi az da olsa umut ışığı oluyor bana...Alıştırılma mı bilmiyorum ama bu takım geçen sene iyiydi de bu sene mi çok kötü daha 2 maç oldu yapmayın etmeyin tepki verilir ama yok küme düşüyoruz yok uyuşturuluyoruz fln yok...Kelleler alınacaksa da Alır abi bu taraftar ama durun bakalım 2.maç var umudum var az da olsa

Halit Aydın
Geçen yıl cogunlukla maça iyi konsantre olan,mücade eden bir takımımız vardı.

Bu yıl aynı hava yok bence.
Hocamız "Türk oyuncuları motive etmek gerek "demişti ama pek bir istek göremiyoruz oyuncularımızda.. (Serkan,Metin Diyadin ve Halil Yazığolu haric)

En basit örneği sahamızda Sıradan bir Fransız takıma 2-1 yeniliyoruz, Alanzinho kenarda oyuna girmeden önce gülüyor....

Ortasahamızda mucadele gücü cok düştü. dörtlü ortasahadan beşli ortasahaya geçmemize rağmen..

Alanzinho onunla aynı anda oyuna giren 25 numaralı rakip futbolcuyla konuşuyordu. O sırada gülüştüler. Yani aralarında ne konuşuyorsa o.

Yoksa sanmam Alanzinho bu takıma gülecek.

SEDAT
maç bitmiş bizim taraftralar hala çekirdek yiyormuş görevliler uyarmış hatta aralarından bazıları aaa biz stadadaymışız ya falan demişler...kaynak:corieradellaLAZsport

BDiler61
Takimda serkandan baskasi yalan valla.

Reha
21.08.2009, 02:04
Çak bi XANAX hadi iyi geceler! Nice 25 senelere...Nice liverpool,İnter,Barcelona,Lyon avuntularına! Benden bu gece bu kadar!

hos_cocuk61
21.08.2009, 02:04
renkdaş ben onda o ruhu görüyorum adam deli gibi hırslı evet fiziği biraz yetersiz çok top kaptırmasıda hırsından dolayı gerçekten çok fazla şey yapmak istiyor ve yeteneğide var açıkcası diyorum ya olcak inş biz böyle adamlarla şampiyon oluruz ancak
Diğer arkadaşlarada şunu diyorum, tamam Engin genelde gol dışında çok parlak değildi; ama o golu bizde Yattara, Alanzinho dışında yapabilecek tek kişide Engin'di keza başardıda; ama bu performansı genele yaymalı, yoksa şansını tüketir. Çünkü Yattara ve Gabric geride bekliyor .

hodlu
21.08.2009, 02:05
Bu gece gs'yi izledim vallahi kıskandım onları.Kızmayın bana ama adamların sağ ve sol bekleri bile bizim en teknik oyuncu kadar topla oyuna katılıyor.Biz sahada topla kavga ediyoruz adamlar şiir yazıyor topla...

U.Sadıkoğlu
21.08.2009, 02:06
Bu gece gs'yi izledim vallahi kıskandım onları.Kızmayın bana ama adamların sağ ve sol bekleri bile bizim en teknik oyuncu kadar topla oyuna katılıyor.Biz sahada topla kavga ediyoruz adamlar şiir yazıyor topla...

gs bu sene 80 puanı bile görebilir adamlar kaç gol ortalamasıyla oynayacaklar çok merak ediyorum

Muhammed KOÇ
geçen sene sozonun sonunda patlak veren arızalar şampiyonluktan etmişti. şimdi sezonun başındayız ve arızalar fışkırıyor. gerekli önlemleri gerekli kişilerin almasını arz ediyoruz artık.

Sefa
Geçen yıl oldukça gol pozisyonuna girmemize rağmen gol atamıyorduk bu sene pozisyona bile giremiyoruz.. Sonumuz hayrola..

hakanihtiyar
21.08.2009, 02:07
sayın başkanım diyor ki:trabzon milleti eleştirmek için yaratılmıstır diye....sayenizde başkanım sayenizde..

hos_cocuk61
21.08.2009, 02:07
Evet Gs. güzel top oynuyor; ama şunuda unutmuyalım rakibi çok zayıftı ve şunu hatırlatıyorum, geçen sene bu yorumları görmüştük; ama sezonu Gs nın üstünde bitirmiştik.

is_mail61
21.08.2009, 02:08
Diğer arkadaşlarada şunu diyorum, tamam Engin genelde gol dışında çok parlak değildi; ama o golu bizde Yattara, Alanzinho dışında yapabilecek tek kişide Engin'di keza başardıda; ama bu performansı genele yaymalı, yoksa şansını tüketir. Çünkü Yattara ve Gabric geride bekliyor .
haklısın bencede dediklerinde doğruluk var ama dur bakalım gabriçi daha görmedik ki buda enginin daha tam performansı deil adam songa gol attırdı küçümsememek lazım :)

Proof
21.08.2009, 02:08
Takimda serkandan baskasi yalan valla.

Ya maci baktinmi anlamiyorum. Tamam cok kosuyor, ama topu asagi yukari 6 defa sag kanattan bindirdi. Ne bir orta, ne bir geri pas, bu adamin bize ne faydasi var? Madem sadece kosmayla oluyor bu is alalim bizim Akcaabattan delinin birisni, koy sag beke..

Modenr futbolda sadece kosmayla bisey basaramazsiniz. Tayfunu kimse sevmiyor, sac tipindenmi bilmiyorum. Ama sag aciga her nezaman inerse ya iyi bi orta atiyo, yada geri pas cikiyo. Sag bekten ne bekliyorsunuz anlamis degilim.

Bugunku yenilgini Tjikuzunun da buyuk payi var, Huseyin bukadar pas hatasi yapmazdi.

Biz kendimizle savasacagina birilik olsak bu takim cok sey basarir.

hodlu
21.08.2009, 02:09
Hayrettin bey maçla ilgili neler söylemiş merak ediyorum.Çok biliyorya futbolu yorumlarını öğrensek te bize yol gösterse...

zahido
21.08.2009, 02:11
Herseferinde diyorum ki dahada yenilgilere uzulmem ama yinede uzuluyoruz..

Allah sana saglik vermis degerini bilmeden yirtinip duruyorsun..

Bugun kanserli cocugu olan Trabzonlu babanin umrunda mi Trabzonsporun maci?

Aslinda bizimde icinde olmamasi lazim..

Her aldigimiz nefesin ne buyuk bir lutuf oldugunu anlamamiz lazim..

Bugun su mac icin aksam namazini kacirdim teravih kilmadim (hos gelince kildim) simdi bakiyorum geriyede cok nankoruz diyorum..

Her uzuldugumde aklima yatalak bir hastayi getiririm gozumun onune..

Sonrada mehmet senin uzulmeye hakkin yok be derim ama bu sefer diyemedim..

Diyemedim cunku vazifemi yerine getiremedim..

Ne icin????

Ruhsuz (colman) beceriksiz (tayfun) ne idugu belirsiz (umut) gibiler icin,..

Bugun Trabzonspora uzuluyoruz ama aslinda uzuntu nedir bilmiyoruz kanimca..

hodlu
Bu adam Hoca değil...
Cale sol bek değil...
Tayfun adam değil...

Kısaca bu yılın özeti ben bir daha alkışlıyorum...

is_mail61
acaba turu geçme ihtimalimize olan inancınız nedir herkesden bi oran istiyorum mesela yüzde kaç??????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????? çok merak ettim

baştürk
21.08.2009, 02:12
engın in golden baska oyunu bi katkısı yok deyenler halt etmiş bence.

herkes engin gibi çaba sarf etse idi bu takımı farklı yenerdik.

futbalski60
21.08.2009, 02:13
Bazı yorumları okudukça başarıyı hak eden taraftarlar olmadığımızı düşünüyorum.

Remzi
21.08.2009, 02:14
Bazı yorumları okudukça başarıyı hak eden taraftarlar olmadığımızı düşünüyorum.

Onlar taraftar değil bir yerden çıkarı olanlar:rolleyes:

Reha
Harbiden yattım!

baştürk
acaba turu geçme ihtimalimize olan inancınız nedir herkesden bi oran istiyorum mesela yüzde kaç??????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????? çok merak ettim

turu gecme sansımız kendı dusunceme gore %16

Erdal
21.08.2009, 02:15
Edepsizliğin luzumu yok...Ayıp oluyor ama...Bence de gelinen noktanın sorumlusu yönetimdir...Ama bunu ifade etmenin yolu edepsizleşmek değil...Herkes üzgün..Kırgın, yorgun...

Yasin Berber
Renkdaşlar şunu sölim ayıptır sölemesi benim kardeşim fenerbahçenin alt yapısında oynuyor.Maçını izlemeye gittim ilk yarı bitti teknik direktörleri oyuncularla konuşuyor hocaları bir çocuğa kızdı olum bu nasıl bir oynayış çocukda dediki,hocam koşuyorum ben ne yapim hocada dediki olum hipodromdaki atlarda koşuyor..........anlaşıldı umarım

Şunu söylüyorum bizim kadromuz çok iyi ama ne yazıkki istikrar açısından yetenekli futbolcumuz yok....Şimdi daha umudum ligdede yok diyemiyorum öle bir dengesiz takım oldukki ümit veriyor sonra bitiriyor .... yani gülimmi ağlimmi bilemicem

Barış Bağcıoğlu
yarın manşet yaparlar bunu
yaptılar bile fanatik

hakanihtiyar
21.08.2009, 02:17
starda macın ozetı...ıcım sızlıyor..yanıyor..ne yapayım

futbalski60
21.08.2009, 02:17
Onlar taraftar değil bir yerden çıkarı olanlar:rolleyes:

Pc başında başkanlık ya da yöneticilik dersi vermeyi geçtim görevini yapmaya çalışan birine uygunsuz laflar söylemenin mantığı nedir. Futbolun basit bir oyun olmadığını öğrenmemiz lazım kağıt üstünde gitmiyor her şey.

is_mail61
21.08.2009, 02:18
turu gecme sansımız kendı dusunceme gore %16
baya kötü ozaman yaben daha fazla düşünmüştüm belki yattara gelirse takım birazdaha toparlanır die ama

hodlu
Bu takımı eleme şansımız kocaman bir '0'...

gauss32
Anlam veremediğim bir maç daha..İçerideki konya denizli ibb fener maçları ve geçen sene ki sivas deplasmanı..Bu nedir yaa tecrübesizlik dedikleri buymuş herhalde bugün bi daha anladım..Ne zaman bir maç bizim için çok önemliyse o maçı alamıyoruz sağolsun futbolcularımız örneklerle ispatlıyor bunu..İlk yarı gerçekten çok iyiydik bu takımın sağ beki tartışmasız Tayfun olmalıdır serkandan daha iyi bindirme yapıyor daha iyi orta açıyor..Cale çok düz..Geçen sene bjk deplasmanındaki asisti ve hacettepe deplasmanındaki şans eseri atılmış golünden başka ofansa en ufak katkısı yok..Ferhat denenmeli..Sylva kaledeyken ben hiç rahat değilim her an komik saçma sinir bozucu bir gol yemekten korkuyorum..Barış çok önemli bir yetenek her maç en az 30-40 dk oynamalı..Acilen bir forvet almamız lazım..Gökhan ve Umut dünyanın en iyi forvetleri bile olsa 3. bir forvetimiz yok..Bu yönetimin ne kadar küçük düşündüğünün göstergesidir..%80 ihtimalle avrupa işimiz bitti ve ligin henüz başındayız..Moral bozmamak ve telaş etmemek lazım..Son olarak;Ah yattara neden istikrarsızsın ki :(

Erdal
Hepimizin öyle Hakan...Ramazan'ın ilk günü sahuru sigara ile yapacağız...Ama ne olursa olsun kızgınlığımızı ifade etmenin başka yolu olmalı....

SEDAT
Edepsizliğin luzumu yok...Ayıp oluyor ama...Bence de gelinen noktanın sorumlusu yönetimdir...Ama bunu ifade etmenin yolu edepsizleşmek değil...Herkes üzgün..Kırgın, yorgun...
dua et bu millet iyi konuşuyor yine

Fatih Özkan
21.08.2009, 02:19
Çok üzgünüm...
Ben bile bu kadar rahatsız iken futbolcuların durumu nasıl merak ediyorum...
O kadar coşkuluyken taraftar, çıkarken herkes yaktı sigara, suratlar bi karış...
Düşünmüyorlar mı ?
Sırf bunun için o çimleri bile yerim!

SEDAT
21.08.2009, 02:19
Hepimizin öyle Hakan...Ramazan'ın ilk günü sahuru sigara ile yapacağız...Ama ne olursa olsun kızgınlığımızı ifade etmenin başka yolu olmalı....
valla ben içimden geçenleri yazsam varya banlanmada guınes rekorlar kitabına girerim

Ahmet Başkaya
21.08.2009, 02:20
Herseferinde diyorum ki dahada yenilgilere uzulmem ama yinede uzuluyoruz..

Allah sana saglik vermis degerini bilmeden yirtinip duruyorsun..

Bugun kanserli cocugu olan Trabzonlu babanin umrunda mi Trabzonsporun maci?

Aslinda bizimde icinde olmamasi lazim..

Her aldigimiz nefesin ne buyuk bir lutuf oldugunu anlamamiz lazim..

Bugun su mac icin aksam namazini kacirdim teravih kilmadim (hos gelince kildim) simdi bakiyorum geriyede cok nankoruz diyorum..

Her uzuldugumde aklima yatalak bir hastayi getiririm gozumun onune..

Sonrada mehmet senin uzulmeye hakkin yok be derim ama bu sefer diyemedim..

Diyemedim cunku vazifemi yerine getiremedim..

Ne icin????

Ruhsuz (colman) beceriksiz (tayfun) ne idugu belirsiz (umut) gibiler icin,..

Bugun Trabzonspora uzuluyoruz ama aslinda uzuntu nedir bilmiyoruz kanimca..
Ne güzel söyledin be abi inan öyle....

Erdal
21.08.2009, 02:21
dua et bu millet iyi konuşuyor yine

Kime dua edeyim? Kim için dua edeyim? Sadri Şener babamın oğlu mu? Trabzonspor başkanı...Trabzonspor benim mi? Bana para mı kazandırıyor? Kime dua edeyim niçin dua edeyim?...La havle vela.....

hodlu
21.08.2009, 02:22
Hepimizin aklından geçenler aynı, neler neler yazacağım ama...

Erdal
21.08.2009, 02:24
Aranızda yenildik diye sevinen var mı?

Aranızda forvet ve sağ bek almadığı için başkan ve yönetime kzımayan var mı?

Yenildik, yenilmedik ezildik uyuyamıyoruz ve birbirimizle dertşelmeye çalışıyoruz...

Selçuk Demircioğlu
21.08.2009, 02:24
Neyse her şer de bir hayır var demişler..
Bekliyip göreceğiz...
Hayırlı ramazanlar kardeşler abiler..

hodlu
21.08.2009, 02:25
En kötüsü yine 3 takım Avrupada yoluna devam ediyor biz döndük evimize.Karizmamızı bozuyor bu ama katlanacağız çaresiz...

Halit Aydın
21.08.2009, 02:25
İşin kötü yanı geçen sene yedek kulübemiz zayıf diye yakınıyorduk. Takıma takviye yapıldığı halde sonumuz iyi gözükmüyor. Çünkü asıl mevkilerimize takviye yapılmadı. Ortasahada bir yığılma var. Hoca bu yüzden tek forvet oynatıyor.

Tek forvetli sistem bize uymuyor. Hoca bu yanlışından vazgeçip tekrar çift forvete dönüş yapmalı. Manisa maçıyla bunu bekliyorum kendisinden. İleride top tutacak forvet yok. Umut ortasahadan top taşımaktan ceza sahasına giremedi bugün.

Umut ve Gökhan ikisi birlikte oynadığı vakit bize faydalı olacaktır..

Erdal
21.08.2009, 02:27
Hepimizin ağzına zehirden laflar geliyor...Hepimiz sinirimizi çıkaracak yer arıyoruz...Ama tecrübe ile sabit ki küfür edince geçmiyor anasını satayım....

Halit Aydın
Aranızda yenildik diye sevinen var mı?

Aranızda forvet ve sağ bek almadığı için başkan ve yönetime kzımayan var mı?

Yenildik, yenilmedik ezildik uyuyamıyoruz ve birbirimizle dertşelmeye çalışıyoruz...

Abi Diyarbakır maçından sonra sırf aklımız başına gelir diye kendimi avutmuştum. Ama bugünkü isteksiz futbol. Olmadı. En azından golden sonraki o futbolu devam ettirseydik. Burda konsantrasyon devreye giriyor. Oyun disiplinini 90 dakikaya yayamıyoruz.

is_mail61
bence biz bunlara oynadığımız ilk yarıdaki futbolu 90 dk ya yayar defansdaki hataları toparlar vede biraz şanslı olursak turu geçebiliriz ya zaten biz o azmi gösterelim turda umrumda deil açıkcası canım istiyorki trabzon çıksın bu takımı orda rezil etsin başka bişi deil gücüme gitti çünkü

muratd61
21.08.2009, 02:28
ilk kez hoca ile ilgili de endişelerimin oluştuğu bir maç oldu :S valla çok kötü bir durumdayız forvet alsak bile takım düzelcek mi şüphem var.yine tek forvet mi oynucaz 2 li forvete mi döncez napcaz tahmin edemiyorum.tek dileğim ligdeki manisa(D) ve bursa maçlarını kazanıp rahat bir nefes almamız.sonra olimpiyat ibb maçı varki evimizde gibi olcaz malum :)

oeince
21.08.2009, 02:29
Aurelio'yu niye satıyosun? Stephanov'u niye satıyosun? Fatih'i Gökdeniz'i Mehmet Yılmaz'ı niye satıyosun? Tolga'yı niye satıyosun? Hatta Şota'yı niye satıyosun? Şenol Hoca'yı niye tutmuyorsun? Biz iyi oyuncularımızın yanına takviye yapmaktansa onları bir bir satıp sonra da mumla aramaya alıştırıldık yönetimlerce. Bu sene de iskeletimiz iyi aksayan yerler belli. Bu açıkları nasıl olursa olsun kapatmak zorunda olduğu halde bizim yönetimde hala bir ciddiyetsizlik, hala saçma sapan açıklamalar. Olmaz böyle şey!

SEDAT
Kime dua edeyim? Kim için dua edeyim? Sadri Şener babamın oğlu mu? Trabzonspor başkanı...Trabzonspor benim mi? Bana para mı kazandırıyor? Kime dua edeyim niçin dua edeyim?...La havle vela.....
bırakında birazda millet içindekini yazsın ya nedir bu takım kevgire dönmüş millete alay konusu olmuşuz biz böyle şeylere alışkın değiliz kardeşim ne yapıcaktık biz ingiliz değiliz alman değiliz öyle buzdolabı gibi hayatımıza devam edemeyiz Trabzonspor demek bizim ruhumuz demek ben Trabzonlu olupta başka takımları tutan en yakın akrabalarımı bile Trabzonludan saymıyorum sen ne anlatıyosun sadri şener babanın oğlu değilse hatalarınıda görüceksin hakaret eden yok zaten merak etme banlamak için hevesli bu kadar güzel bi forum daha görmedim sen antuyu felan görmemişssin adamlar yemin ediyorum küfürü bi yazmıyolar yani başka herşey var dolduk ya başkanda bi girer soyunma odasına ne oluyor kardeşim der ya ama nerde...

Halit Aydın
En kötüsü yine 3 takım Avrupada yoluna devam ediyor biz döndük evimize.Karizmamızı bozuyor bu ama katlanacağız çaresiz...

Ümit abi ne yalan söyleyeyim Avrupa'da ilerleyen takımlarımızı destekliyorum sonuna kadar. Karizmamızı da bozsa sezarın hakkı sezara. Keşke Sivasta iyi bir sonuç alsaydı. Onlar da sonlarda bozdular işi.

hodlu
21.08.2009, 02:30
Yattara ve Gabriç takıma girince biraz fark eder takım ama yine iyi bir forvet almadan bu sene yine özellikle büyük maçlarda saçlarımızı yolmaya devam ederiz...

trabzonsporfan
21.08.2009, 02:30
3. golde Mansare orda topu kalemize göndermek üzereyken içimde öyle bir üzüntü vardı ki.Olmamalıydı Trabzonsporumun o manzarasını görmemeliydim.Çok üzgünüm bugün Allah hepimize sabır versin

hodlu
21.08.2009, 02:32
Aurelio'yu niye satıyosun? Stephanov'u niye satıyosun? Fatih'i Gökdeniz'i Mehmet Yılmaz'ı niye satıyosun? Tolga'yı niye satıyosun? Hatta Şota'yı niye satıyosun? Şenol Hoca'yı niye tutmuyorsun? Biz iyi oyuncularımızın yanına takviye yapmaktansa onları bir bir satıp sonra da mumla aramaya alıştırıldık yönetimlerce. Bu sene de iskeletimiz iyi aksayan yerler belli. Bu açıkları nasıl olursa olsun kapatmak zorunda olduğu halde bizim yönetimde hala bir ciddiyetsizlik, hala saçma sapan açıklamalar. Olmaz böyle şey!

Gecenin alkışı hakeden yazılarından biri daha...

is_mail61
21.08.2009, 02:32
3. golde Mansare orda topu kalemize göndermek üzereyken içimde öyle bir üzüntü vardı ki.Olmamalıydı Trabzonsporumun o manzarasını görmemeliydim.Çok üzgünüm bugün Allah hepimize sabır versin
üzülme yattara söyleriz rövanşda daha beterini yapar onlara 11i kale önüne yığar:)

.....
21.08.2009, 02:33
Trabzonspor yazılarla sözlerle ifade edilemez diyoruz ya boşuna demiyoruz bunu. Şimdi kim bilir kimler sadece Trabzonspor için ne fedakarlıklar ediyor , ne hüzünler çekiyor ama kimseyede belli etmiyordur.

Takımın yenilmesi kağıt üzerinde değil , yüreğimizin içinde büyüyen yara oluyor . Bir gol umuduyla ettiğimiz dualar , söylediğimiz zafer şarkıları.

Ne olursa olsun Trabzonspor diğerlerinin anlayamayacağı kadar vefakar taraftardır. Sinirle yapsakta bazı şeyleri ; aklımız başımıza gelince hop dur bakalım diyoruz. En azından demeye çalışıyoruz.

Hey gidi Trabzonum heyyy. Ama nasip olursa ölmeden bir kere bile olsa kavuşacam sana...

Erdal
21.08.2009, 02:33
bırakında birazda millet içindekini yazsın ya nedir bu takım kevgire dönmüş millete alay konusu olmuşuz biz böyle şeylere alışkın değiliz kardeşim ne yapıcaktık biz ingiliz değiliz alman değiliz öyle buzdolabı gibi hayatımıza devam edemeyiz Trabzonspor demek bizim ruhumuz demek ben Trabzonlu olupta başka takımları tutan en yakın akrabalarımı bile Trabzonludan saymıyorum sen ne anlatıyosun sadri şener babanın oğlu değilse hatalarınıda görüceksin hakaret eden yok zaten merak etme banlamak için hevesli bu kadar güzel bi forum daha görmedim sen antuyu felan görmemişssin adamlar yemin ediyorum küfürü bi yazmıyolar yani başka herşey var dolduk ya başkanda bi girer soyunma odasına ne oluyor kardeşim der ya ama nerde...

Blacksea, güzel kardeşim ben o lafı niye yazdım? Şimdi silinmiş bir arkadaşın mesajı üzerine yazdım. Başkan ın hatalarını nasıl görmem... Bir başkası da başkanın hatalrını nasıl görürsün diye suçluyor beni...

Burda öyle ya da böyle bir çizgi tutturulmuş, küfür edilmiyor...Yahu hiç değilse bunu becermiş olalım...

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 02:34
Ya maci baktinmi anlamiyorum. Tamam cok kosuyor, ama topu asagi yukari 6 defa sag kanattan bindirdi. Ne bir orta, ne bir geri pas, bu adamin bize ne faydasi var? Madem sadece kosmayla oluyor bu is alalim bizim Akcaabattan delinin birisni, koy sag beke..

Modenr futbolda sadece kosmayla bisey basaramazsiniz. Tayfunu kimse sevmiyor, sac tipindenmi bilmiyorum. Ama sag aciga her nezaman inerse ya iyi bi orta atiyo, yada geri pas cikiyo. Sag bekten ne bekliyorsunuz anlamis degilim.

Bugunku yenilgini Tjikuzunun da buyuk payi var, Huseyin bukadar pas hatasi yapmazdi.

Biz kendimizle savasacagina birilik olsak bu takim cok sey basarir.

"Sag bekten ne bekliyorsunuz anlamis degilim." yorumuna sunu söyleyebilirim;

- Kademeye girmesini bilmeli...dörtlü savunmada her zaman yanindaki arkadaslarina göre hareket etmeli...aradaki mesafe ne cok kisa, ne de cok uzun olmali...rakibe ne zaman basacagini, ne zaman uzak duracagini bilmeli...bir yan topda topa bakarken, durmasi gerektigi yeri ve rakibini unutmamali (bu aksam ilk golde bu hatayi yapti!)...rakibine sirtini cevirmemeli...ve saire...

Bizim iki sagbek bunlari yapabiliyor mu?

İbrahim CİHAN
15-40. dakikalar arası sahada o kadar çok boşluk vardı ki gözlerim top sürebilen dribling yapabilen alanzinhoyu aradı.. ama alanzinho 60. dakikada sahanın daraldığı oyunun daraldığı dakikalarda oyundaydı.. çok garip..

bluelight
orada kesin yeneriz ama sonunda kıl payı turu kaçırdık deriz... senaryo belli... yılların senaryosu... eski türk filmlerindeki gibi... tekrardan başka birşey değil...

My
21.08.2009, 02:35
Şimdi Star'da özetleri izledim.

Engin öyle bir kart gördü ki akla zarar.

3. golü öyle bir yemişiz ki o da akla zarar. Sanki her şey burda bitecek bu işin Fransa'sı olmayacakmış gibi. Adamlar bizi 4 e 2 yakalayıp gol atmış bu nedir yahu.

.....
Abi Diyarbakır maçından sonra sırf aklımız başına gelir diye kendimi avutmuştum. Ama bugünkü isteksiz futbol. Olmadı. En azından golden sonraki o futbolu devam ettirseydik. Burda konsantrasyon devreye giriyor. Oyun disiplinini 90 dakikaya yayamıyoruz.

Bende böyle düşündüm Diyarbakır maçından sonra. Dedim yönetimin aklı başına gelir belki Fatihi alırız dedim. hatta Sakaryadaki dayımda aynı şeyi söyledi.

Şimdi yine yenildik. Ama bu sefer Fatih konusunda umudum kalmadı. Adam avrupa maçına çıktı golünü bile attı. Artık ben sana ne diyim Trabzonum he ne diyim? ....

zahido
Aslinda saticaksin butun yabancilarini donuceksin ozune... Alicaksin fatih tekkeni yanina koyucaksin hasan ahmet sariyi pissin diye.. Sonra orta sahaya barisi goksuyu monte edip birde gokdenizi alicaksin.. Huseyini getiriceksin tekrardan.. Sagbeke abdullah karmili ortayada mustafa yumluyu koyacaksin.. Belki mac kaybederler ama kaybederken colman gibi yurumezler en azindan..

Allah biliyo yaa gun gelir colmani karsimda gorursem bir cift lafim var ona.. Hicbirzaman Affetmeyecegim onu..

is_mail61
21.08.2009, 02:36
15-40. dakikalar arası sahada o kadar çok boşluk vardı ki gözlerim top sürebilen dribling yapabilen alanzinhoyu aradı.. ama alanzinho 60. dakikada sahanın daraldığı oyunun daraldığı dakikalarda oyundaydı.. çok garip..
bende maçı ilk izlediğimde dedimki ah yattara ah nerdesin ya tam senin maçın o boşluklarda alan olsaydı gerçekten farklı olabilirdi

Lazistan
21.08.2009, 02:37
kimse bana kizmasin ama övmesini bildimiz kisiyi zamani geldinde elestirmeyi de bilecegiz. baskan bu sene yapabilece herseyi yanlis yapmisdir, anlasilan o ki gecen sene kasada olmayan (cebinde zaten yok) paralari harcayib iyi isler yapdi, bu senede o borc lardan kurtulmak istiyor. paran yoksa oraya gecmeyecen, gercek bu futbolda parasiz basari olmaz. sen 3 ay hoca ara okadar super isim at ortaya ondan sonra broos u getir. ts nin iyi bir hocaya, iyi takviyelere, sakin ve huzurlu bir ortama ihtiyaci varken sen kalk kongre kaosuna gir. ne oldu oyuncular belirlenib bir hocanin önune koyarsan bu olur. madem hocanin secmesine gerek yok oyunculari, gabric sacmalina hayir diyemedin mi? forvet lazim, 10 nr lazim, sag bek lazim, gabric neye lazim? real madrid o klas takimina niye yeni yeni transfer yapiyor? taraftar heb heycanli olsun, yenilik görsun diye. bunu aziz yildirim da ögrendi, her sene isim aliyor, satiyor, ama yenisini aliyor, uzun zaman kalan tek alex oldu. oysa sayin baskanim senin isin daha kolay, bu taraftar senden messiyi istemedi, abimizi, kardesimizi fatih tekkeyi istedi. benim en karsi oldum laf su, ts trabzonlulardan kurulsun, o zaman bana tayfun, engin gibi trabzonlulardan bas etme. ne hikmetse iyi trabzonlular heb baska takimlari tasiyor, kofti trabzonlular bizde oynuyor. abdurrahman sag bek, lazim degil deni baskan. fatih-gökdeniz gereksiz. özer beceriksiz. caglar, bjk isteye bilir ama bizde oynayamaz. tugay, oktay ve sayre....oh be curuk elmalar bize iyileri aleme. ha sunu belirteyim yinede baskanin gitmesini istemem, ts de gelen heb gideni aratiyor, ersun yanali bile ariyorum, evet dostlar acinacak bir hal deyim. ahmet agaoglu ve ya ulusoy gelmeden sen yine istifa etme baskanim, allah korusun bakarsin baskan serdar balli olur veya Haciosmanoglu. Gelelim hocaya, ben demisdim bidaha diyorum, sen ersun yanaldan iyi bir hoca degilsin, oda iyi degil, ama sende ondan iyi degilsin. Ersun yanal kalsaydi, bu takim 60 yasindaki nene gibi surunmezdi, daha ligin 2 haftasinda. yahu coban ziya doganin takimi bile daha hazir olurdu. kondisyon sifir. ersun hoca olsaydi sana verilen transfer parasi sayin broos, futbolcu transferine saklanirdi, demi sayin baskanim öyle demisdiniz de bikere. sen komandan olamamissin hugo hocam, bazi asker vardir mecbur kaldi icin girer catismaya, bazi asker vardir komandani icin gider ölume. bizim askerlerimiz ersun hoca icin ölmeye hazir dilar sayin broos icin 55 dk gecemiyorlar. ersun hoca olsaydi, gabric transferi olmayacakti, forvet veya 10 nr, veya sag bek alinacakti, ama baskan ve hugo da görmusdur artik forvetin gereklini, forvet olmadi icin giray kurtarici oldu, vay be vay.ersun hocayla tek ayni olan yaniniz oda takima mudale etmiyordu izliyordu, bugün diyarbakir macinin kopyasi yasandi vallahi, dk 55 takim finish, mudale yok, alanzinho halida yedek, rakip gol atiyor hoca uyuyor. dogru bir degerlendirelim kadrodan kim gitdi hüseyin-isaac! gelen tjikuzu-engin-gabric-zafer, yani kadro bence guclendi. gecen sene iyi oyun vardi demek bu futbolcularla olabilir, eeeeeeeeeee niye olmuyor o zaman? ersun hoca iyi degildi kabul, ama broosda hoca degil, bu ayibda senin baskanim, forvetsizlikde senin ayibin, cektimiz acilarda. o yuzden haci bey midir nedir, taraftarin daha yapmadiklarina dua edib sus, o dr aliyi de al git.

Hotaman

Bizde en az senin kadar üzgünüz. Ayrıca Antu'dan bize ne?

lazut.61
ben karaoglanıma guvenıyorum biz onu 7. senedir gözü kapalı hep kadromuzda görmek istiyorsak o bizi üzmicek yattara'm tek umudumsun takımda ....

hodlu
21.08.2009, 02:38
Yediğimiz 3. gol bizim Egemen ile Song efendinin 2 yıldır her atakta ileri çıkma sevdasının son eseri...

AYYILDIZ
21.08.2009, 02:39
Bursa'ya 3-0 yenilip sonra 5-0 yenip tur atlayan kadro acaba 3-0 lık maçtan sonra neler düşünüyordu?Şu an ki futbolcular neler düşünüyor.Biraz inanç olsaydı böyle olmazdı.

Erdal
21.08.2009, 02:39
Yattara ve Gabriç gelince düzelir mi? Bilmiyorum. Ama artık forvet almak zorundalar. Şimdi "yaşlı" Fatih i de alamazlar. Şimdi Mustafa yı da alsalar işe yaramaz. Takımın ve taraftarın psikolojisini düzeltmek için iyi bir transfer lazım. Travma ancak böyle atlatılır...Bekleyerek düzelmiyor....

Ahmet Başkaya
21.08.2009, 02:40
Niye seviyorum ben seni ya niyee ?

Bir açıklaması var mı bunun ?

1 Kere bile olsa şehrine bile adım atmadım ki Trabzon'un yolunu bilmem ki ben seni neden seviyorum ....

Ailemde Trabzonla bağlantısı olan tek kişi bile yok ben seni niye seviyorum ya harbiden söylesene....

Gecenin bu saatinde neden beni hüzünlendiriyorsun arkadaş neden ? Derdin ne benle ha ?

Olsun be Bordo Mavim bu da geçer bu da unutulur...Bunu da sineye çekerim ben kendimi bilmiyormuyum ?

3 gün sonra yine senin için Tv başına geçmeyecek miyim ?

Bir kerede güldür be yüzümü Ey Sevgili Ey Yar NE VAR HA NE VAR ?:(

Ben seni Neden seviyorum bilmiyorum ama Çok seviyorum be seni çok Canın Sağolsun Arkadaş Canın Sağolsun.....

AYYILDIZ
21.08.2009, 02:41
Yediğimiz 3. gol bizim Egemen ile Song efendinin 2 yıldır her atakta ileri çıkma sevdasının son eseri...

Song değilde Egemen 2 maçtır bir defans futbolcusu ne yapmaması gerekirse aynen yapıyor.En güvendiğimiz futbolcu bile vasatın altındaysa sorun var.

Oemer61
Aslinda saticaksin butun yabancilarini donuceksin ozune... Alicaksin fatih tekkeni yanina koyucaksin hasan ahmet sariyi pissin diye.. Sonra orta sahaya barisi goksuyu monte edip birde gokdenizi alicaksin.. Huseyini getiriceksin tekrardan.. Sagbeke abdullah karmili ortayada mustafa yumluyu koyacaksin.. Belki mac kaybederler ama kaybederken colman gibi yurumezler en azindan..

Allah biliyo yaa gun gelir colmani karsimda gorursem bir cift lafim var ona.. Hicbirzaman Affetmeyecegim onu..

Abi sen neden Colman'a taktin? Sahada kosmayan tek futbolcu omuydu? Colman'in ne zaman ne yapacagi belli olmaz, bir bakarsin Manisa'yi tek basina yener! Benim aklimin almadigi sey, mac 1-2'yken koskoca TRABZONSPOR yenilirken, bizim futbolcularimizin hala yavas harete etmeleri, laubali bir sekilde oynamalari. Ya nasil bu kadar vurdumduymaz olabiliyorlar. Insan o kutsal formadan azicik utanir ya, hic birseyden utanmiyorsa formadan utanir ya:(

serkanholep
üzülme yattara söyleriz rövanşda daha beterini yapar onlara 11i kale önüne yığar:)

hiç beklenti içinde olma derim

yattara yı da gördük anortosis te felan

bi halt olmaz bizden

daha çok fırın ekmek yememiz lazım

eski yattara olsa yenemesekte eğleniyoduk

yatırıp kaldırıyodu ama oda yok şimdi

SEDAT
21.08.2009, 02:42
Blacksea, güzel kardeşim ben o lafı niye yazdım? Şimdi silinmiş bir arkadaşın mesajı üzerine yazdım. Başkan ın hatalarını nasıl görmem... Bir başkası da başkanın hatalrını nasıl görürsün diye suçluyor beni...

Burda öyle ya da böyle bir çizgi tutturulmuş, küfür edilmiyor...Yahu hiç değilse bunu becermiş olalım...erdal abi lafım şahsına değil yanlış anlama..o başkanın hatasını nasıl görürsün diyen bakar kör arkadaşı bana yönlendir sen

AYYILDIZ
21.08.2009, 02:42
Yattara ve Gabriç gelince düzelir mi? Bilmiyorum. Ama artık forvet almak zorundalar. Şimdi "yaşlı" Fatih i de alamazlar. Şimdi Mustafa yı da alsalar işe yaramaz. Takımın ve taraftarın psikolojisini düzeltmek için iyi bir transfer lazım. Travma ancak böyle atlatılır...Bekleyerek düzelmiyor....

Bugün rakibin o forvetini görünce bizim Fatih Tekke'den sonra forvetsiz oynadığımız kanısına vardım.

lazut.61
21.08.2009, 02:43
rengindeki asalete adınındaki harflere belkide aşk'm... sana aşkı bitenlere inat sevıyorm belkide

Erdal
Evet kulübün parası kıymetli, evet bütçeyi bozmamak lazım. Ama eğer bu takım çökerse içerisinde değer edecek adamlar da para etmez. Yani 2 milyondan tasarruf edeceğim derken 10 milyonlar gidecek...Takımın güveninin yerine gelmesi için herkesin kabul edeceği bir hatta mümkünse 2 transfer lazım....Gerekirse feshet iki futbolcunun mukavelesini...Colman ı serbest bırak ( atıyorum)...Bu travma böyle atlatıtlır...

is_mail61
Bursa'ya 3-0 yenilip sonra 5-0 yenip tur atlayan kadro acaba 3-0 lık maçtan sonra neler düşünüyordu?Şu an ki futbolcular neler düşünüyor.Biraz inanç olsaydı böyle olmazdı.
inancı diğer maçta görücez artık bakalım ne yapıcaklar

KatyPerry
21.08.2009, 02:44
Resmen Avrupa sizin neyinize dedi adamlar

My
21.08.2009, 02:45
Evet kulübün parası kıymetli, evet bütçeyi bozmamak lazım. Ama eğer bu takım çökerse içerisinde değer edecek adamlar da para etmez. Yani 2 milyondan tasarruf edeceğim derken 10 milyonlar gidecek...Takımın güveninin yerine gelmesi için herkesin kabul edeceği bir hatta mümkünse 2 transfer lazım....Gerekirse feshet iki futbolcunun mukavelesini...Colman ı serbest bırak ( atıyorum)...Bu travma böyle atlatıtlır...Zaten başımıza ne geldiyse bu üçe beşe bakmaktan ve de idare edercilikten geldi.

Erdal
21.08.2009, 02:46
Valla Colman ı uzun süredir inceliyorum. Bu gün itibari ile olmayacak diyorum...Olmayacak ne yazık ki...Kötü olmak başka şey...Hatalı pas vermek başka şey...Hatta gol kaçırmak başka şey...Ama basıyormuş gibi yapıp aslında basmamak arkadaşlarına ihanet...

Halit Aydın
21.08.2009, 02:46
Egemen ve Song gol atma sevdasıyla defans hattımızı tehlikeye sokuyor. Yani dönüp baktığımızda kontraatağa yakalanıyoruz çok tehlikeli oluyor.

Bugün yediğimiz son golde defansa en yakın isim Selçuk İnan'dı. Hatta adeta kaleci oldu sonda. Egemen ve Songu göremedim.

Cale'nin kanadına Gabriç monte edilmeli. Cale çok ileri çıkıyor. Defansa katkısı azalıyor.

Erdal
21.08.2009, 02:47
Blacksea, eyvallah kardeşim....Hepimiz üzgünüz...Ağlayabilsek belki rahatlayacağız ama onu da yapamıyoruz...

AYYILDIZ
Evet kulübün parası kıymetli, evet bütçeyi bozmamak lazım. Ama eğer bu takım çökerse içerisinde değer edecek adamlar da para etmez. Yani 2 milyondan tasarruf edeceğim derken 10 milyonlar gidecek...Takımın güveninin yerine gelmesi için herkesin kabul edeceği bir hatta mümkünse 2 transfer lazım....Gerekirse feshet iki futbolcunun mukavelesini...Colman ı serbest bırak ( atıyorum)...Bu travma böyle atlatıtlır...

Abi bu travma ancak bir şekilde atlatılır ne yabancı oyuncularımız yollanır ne de çok para harcanır.Ah be demiştik demek çok kötü ya.

ugere
bugun arkadaslarimla hemen cafeye gittik ben ve 3 arkadasim.2 si fenerbahceli 1 i galatasarayli ve ben trabzonsporlu.Ve ts nin macini izlemeye basladik.nasil uzuldugumu anlatamam.top yapmayan sacmalayan bi takimdi trabzonsporum o kadar dandikki arkadaslarim hali saha kadromuz bu takimi yener diye dalga gectiler.fb maci baslayinca tabiki cafe de ts maci kapatilip fb maci acildi fb guzel oynadi ve ilk yarinin sonunda golu buldu fb arkadaslar hakli olarak sevindiler (tabiki bnde sevindim bi turk takiminin yabanci bi takimla oynadigi maclarda o turk takimi gol atarsa turk evladi olarak bizde seviniriz ) devre arasinda gs maci acildi o da ne gs gol atti gs li arkadasim sevindi bu kez bnde onla birlikte.ve mac sonuclari sion 0 fb 2 Galatasaray 5 - Levadia 0 Trabzonspor 1 - Toulouse 3.fb gs li arkadaslarimin alay konusu oldu yine trabzonspor.Peki ts alay konusu olmayi hak etti mi evet sonuna kadar hak etti.yeter artik yuzumuzu bi kere guldur trabzonspor

hodlu
Sahur hazırlığına geçelim artık.Ramazan ayı hepimize hayırlı olsun.Trabzonspor'u yönetenler bizi kahretmeye devam ediyor malesef...

bluelight
Trabzonspor adı bu tür maçlardan sonra ciddi erozyona uğruyor. Hiçbir kader maçını alamıyoruz ve diğer takım taraftarlarının tüm sempatileri bu nedenle koyu bir nefrete dönüyor. Şampiyon olmanı beklerken diğerleri de sen basit maçları kaybediyorsun. Avrupa'da senden umut edenler bu yenilgilerden sonra kızgınlık duyuyor, rakiplerini yenemiyorsun ve insanlar hayal kırıklığı yaşıyor. Anadoludaki son zamanlarda oluşan TS nefretinin temelinde bu kırılmaların olduğunu düşünüyorum. Bugün bu gruba yenileri de eklenmiştir.

zahido
21.08.2009, 02:48
Abi sen neden Colman'a taktin? Sahada kosmayan tek futbolcu omuydu? Colman'in ne zaman ne yapacagi belli olmaz, bir bakarsin Manisa'yi tek basina yener! Benim aklimin almadigi sey, mac 1-2'yken koskoca TRABZONSPOR yenilirken, bizim futbolcularimizin hala yavas harete etmeleri, laubali bir sekilde oynamalari. Ya nasil bu kadar vurdumduymaz olabiliyorlar. Insan o kutsal formadan azicik utanir ya, hic birseyden utanmiyorsa formadan utanir ya:(

Bundan sonra istedigi kadar oynasin.. Bu macta 90 dakika yurudukten sonra isterse 100 asist 50 gol atsin gozumde pul kadar degeri yok artik onun.. Gununde olmayabilirisn pas hatalari yaparsin anlarim ama 90 dakika boyunca yurumenin hicbir sekilde bahanesi olamaz..

Okadar para aliyorsun bu kulupten bi zahmet kaldir su kicinida cirpin.. Maci izlerken ben daha fazla efor sarfetmisimdir bu sahistan..

Digerleri baska bu baska.. Digerlerinin elinden bisey gelmiyo sinirli futbolcular.. Bu oyle degil colman vurdumduymaz cokta tiiiinnnn seklindeydi bu macta..

Boyle futbolculardan medet ummak dahada kahrediyor insani ama yapacak bisey yok iste..

Hotaman
Valla Colman ı uzun süredir inceliyorum. Bu gün itibari ile olmayacak diyorum...Olmayacak ne yazık ki...Kötü olmak başka şey...Hatalı pas vermek başka şey...Hatta gol kaçırmak başka şey...Ama basıyormuş gibi yapıp aslında basmamak arkadaşlarına ihanet...

Abi ihanet çok ağır oluyor. Sen yapma bari.:(

Colman'a gelince, bana şimdiye kadar bir tane büyük maç almadı. Bir maçı tutmadı bile, eğer ben büyük futbolcu olacam diyorsan bu maçı alacaksın bana arkadaş. Lamı cimi yok alacaksın...

My
Song ve Egemen'in gol bölgesine yaklaşması onların suçu değil onları oraya gönderen hocanın suçudur. Bu kadar da bariz bir şekilde kontraya da yakalanılmaz ki !

hodlu

Adam kafasına göre geziyor sahada ve bir Allahın kulu onu oyundan çıkarmıyor...

futbalski60
Cale ve Egemen çok formsuz 2 maçta da bu oyuncuların eksikliğini yaşadık ve 5 gol yememize patladı bu durum. Bir an önce form tutmaları lazım.

Lazistan
her atakta engin vardı abi ya nasıl böyle bişi söylersin tmm çok top kaptırıyor olabilir ama bunuda heycanına ver biraz adam enazından bişiler yapmak istiyor ve yakında yapıcakda
dostum kendin vermissin cevablari, cok sey yapmak istiyor, ben almanyada 4 ligde oynuyorum, bizim hoca heb sunu derdi 5 metrelik pasi kusursuz oyna, sonra kalk 30 metreyi dene? yani cok sey yapayim derken sacmaliyor. ha, dedine katiliyorum kumas var, olacak, ama sanki engin alanzinhoyu kesmek icin alinmis, ben iyise zaman zaman katki yapsin, illerde banko olsun diye dusunmusdum onu. ama haklisin topcu degil diye yazdim icin öyle anladin, özur dilerim

Erdal
21.08.2009, 02:51
Abi ihanet çok ağır oluyor. Sen yapma bari.:(

Colman'a gelince, bana şimdiye kadar bir tane büyük maç almadı. Bir maçı tutmadı bile, eğer ben büyük futbolcu olacam diyorsan bu maçı alacaksın bana arkadaş. Lamı cimi yok alacaksın...

Hayır, maç almasın...Ama arkadaşları ne yapacağını bilsin...İnan bana çok yanıltıyor...Adamı karşıladığını düşünerek diğerleri pozisyon almaya çalışıyor ama o sadece adamın karşısında duruyormuş gibi yapıyor...Sadece dursa adam yine rahat edemeyecek belki ama adamla yer dğeiştiriyor....İhanet yanlış kelime oldu haklısın özür dilerim....

serkanholep
21.08.2009, 02:51
arkadaşlar şu da var ki fb ve gs daha güçlü bir takımla oynamadı

onların 5 attığına biz de bikaç tane atarız

ama dur bakalım biraz güçlü takımlarla karşılaşınca ne yapacaklar

futbalski60
21.08.2009, 02:52
dostum kendin vermissin cevablari, cok sey yapmak istiyor, ben almanyada 4 ligde oynuyorum, bizim hoca heb sunu derdi 5 metrelik pasi kusursuz oyna, sonra kalk 30 metreyi dene? yani cok sey yapayim derken sacmaliyor. ha, dedine katiliyorum kumas var, olacak, ama sanki engin alanzinhoyu kesmek icin alinmis, ben iyise zaman zaman katki yapsin, illerde banko olsun diye dusunmusdum onu. ama haklisin topcu degil diye yazdim icin öyle anladin, özur dilerim

Kesinlikle, ilerde top ayağına geldiğinde basit oynamayı tercih etse daha yararlı olurdu. Engin uçuk oynamayı seven bir oyuncu her zaman zor deniyor aklıyla ayağını bir türlü birleştiremiyor.

Erdal
21.08.2009, 02:53
Hadi biraz daha moralinizi bozayım; Sanırım artık Avrupa da yenilgimiz galibiyetimizden fazla...

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 02:54
Şimdi Star'da özetleri izledim.

Engin öyle bir kart gördü ki akla zarar.

3. golü öyle bir yemişiz ki o da akla zarar. Sanki her şey burda bitecek bu işin Fransa'sı olmayacakmış gibi. Adamlar bizi 4 e 2 yakalayıp gol atmış bu nedir yahu.

Engin'in ikinci sari karti ve Toulouse'nin 3.golü birer örnek bence...

Engin gereksiz ve amatörce bir faul yapiyor, evet.
Nedeni belki yorgunluk, belki asiri hirs...
ama adamin pesine kosuyor!...

Toulouse'nin 3.golünde kac futbolcumuz geriye kosuyor?

Sadece Selcuk...oysa ki, top kaleciden dönüyor ve gerilerden gelen baska bir Toulouse'lu futbolcu tamamlayabiliyor.

3.gol Broos'un söyledigi gibi "aci verici"...

is_mail61
21.08.2009, 02:54
ya abi zaten yattara gelince yedek olucak muhtemelen ama bence çokda ii bi yedek yani ilerde banko olur gibime geliyor bende senin dediklerine katılıyorum

zahido
21.08.2009, 02:55
Hayır, maç almasın...Ama arkadaşları ne yapacağını bilsin...İnan bana çok yanıltıyor...Adamı karşıladığını düşünerek diğerleri pozisyon almaya çalışıyor ama o sadece adamın karşısında duruyormuş gibi yapıyor...Sadece dursa adam yine rahat edemeyecek belki ama adamla yer dğeiştiriyor....İhanet yanlış kelime oldu haklısın özür dilerim....

Hayir abi hayir degistirme o kelimeyi.. Ihanet dupeduz hem arkadaslarina ihanet hemde takimina ihanet.. Sen kimsin ki kosmuyosun yaaa nesin sen?? Benim maasli elemanimsin konucaksinnn yirtinicaksinnnnnn o toplari alicaksinnnn..

Bunlarla olmaz abi vallaha olmaz.. Colmanin bunu bize arkadaslarina takimina yapma luksu yok.. Dupeduz ihanet baska tarifi yok.. 90 dakika yuruyen bir futbolcu kendinede ihanet etmistir..

Halit Aydın
21.08.2009, 02:55
31 Galibiyet 32 Mağlubiyet 18 Beraberlik.

Bir aralar galibiyetimiz daha fazlaydı.

Bizim takıma Avrupa'da şans yaramıyor. İki sene önce Osasuna'ya verilmeyen ofsayt golü ile elenmiştik.

Birilerinin ahını aldık galiba ben buna inanmaya başladım.

Erdal
21.08.2009, 02:56
Engin'in ikinci sari karti ve Toulouse'nin 3.golü birer örnek bence...

Engin gereksiz ve amatörce bir faul yapiyor, evet.
Nedeni belki yorgunluk, belki asiri hirs...
ama adamin pesine kosuyor!...

Toulouse'nin 3.golünde kac futbolcumuz geriye kosuyor?

Sadece Selcuk...oysa ki, top kaleciden dönüyor ve gerilerden gelen baska bir Toulouse'lu futbolcu tamamlayabiliyor.

3.gol Broos'un söyledigi gibi "aci verici"...

Mehmet, nasıl düzelir?

Saltuk Buğra
21.08.2009, 02:57
Hadi biraz daha moralinizi bozayım; Sanırım artık Avrupa da yenilgimiz galibiyetimizden fazla...
hayır 41 maç 23 galibiyet..

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 02:57

Tam olarak bilmek isteyenlere:

Oynanan Mac Sayisi: 81
Galibiyet: 31
Beraberlik: 18
Maglubiyet: 32
Attik(Gol): 114
Yedik(Gol): 122