PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46

titanic
21.08.2009, 00:09
Serkan ın dışında futbol oynayan yoktu,yanıldığıma sevindiğim bir olay oldu maçta Enginin goldeki çabası,geldiğinden beri yerden yere vurduğum beğenmediğim adam ne süper top oynuyordu,keşke bu uzun sürseydi.Az biraz parladı sonra söndü.Hem kendi karardı hem takımı mahvetti

Oemer61
21.08.2009, 00:10
hangisine itirazın var hangisi olmazsa çok üzülürsün ya da hangisi oynamazsa takım daha kötü olur yada başka bir deyişle hangisi beğenmediğimiz ist. takımlarında oynayabilir:hiçbiri...

Sylva'ya olan tepkileri anlayamiyorum, siz Tolga'nin maclarini cok cabuk unutmussunuz galiba. Gecen sene Slyva'nin sayesinde kazandigimiz veya beraberligi kurtardigimiz maclari cok cabuk unuttunuz. Size Tolga gibi bir kaleci lazim, belki o zaman anlarsiniz Slyva'nin degerini. Song'u suanda satarsak, yerinde Giray'dan baska oynayabilecek birisi kalmaz, ki suanda az maliyetle ondan iyisini alip takima alismasini oynamasini saglamak bir kac ay sürer. Tjikuzu'da bende hala bir isik göremedim, ama daha yeni geldi takima. Oyuncak degil bu al sat. Biraz bekleyelim bakalim, hayirlisi! Takimdaki futbolculari satmak yerine, bu takimda eksik olan adeta bagiran forvete takviye lazim!

DKaraduman
Ne yapalım ? Oturup ağlayalım mı ? Takımı yerden yere mi vuralım ? Maçlara gitmeyelim mi ? Destek olmayalım mı ? İnanmayalım mı ? Ümitlenmeyelim mi ?

Hayır, yanlış anlama dediklerimi. Ama ortada eleştirilecek bir şeyler olduğu kesin. Şimdi biz bu takımı tutuyoruz diye bunları görmezden gelemeyiz.

yattarinho61
bizim "taraftar" gibi taraftar dünyada yoktur.. nedir kardesim 2 mac yenildik diye birilerini gönderiyorsunuz?? önce stadda cekirdek citleten, oyuncularimizi yuhalayan kisilerin gönderin,, gerci kendi kendinizi nasil göndereceksiniz olmaz.. ayip olur !!

daredevilts
21.08.2009, 00:11
Arkadaşlar Tayfun konusunda bir düşüncem var.Tayfun'dan önce tulus takımı oyuncu degiştirdi.Onun ugultusu ve yuhalaması esnasında Tayfun oyundan alındı.Tayfun ugultuyu kendi üzerine alma ihtimali çok yüksek.Çünkü ugultudan bir süre sonra alkış sesleri azda olsa duyuldu.Benim tezim bu.Tayfun kötü oynamış olabilir.Teknik Direktör eger bir oyuncuyu oynatıyorsa onu desteklemekten başka elden birşey gelmez.

yanlış bir dşüncen var... biz direk tayfunu yuhladık... 2 golüde onun tarafından yedik... özellikle 2. golde adamını kaçırdı boş bıraktı...

Hotaman
Özellikle Cale sezona çok kötü başladı.
Alternatif var, değerlendirilmeli.
Colman'ı hep savundum, eleştirdim ama savundum. Ancak Colman beni bu maçta taşıyacak abi ki ben Colman Trabzon'un bel kemiğidir diyeyim.

hüseyin1975
bu takımı böyle görme imkanımız yok 7 yabancı var çünkü..:)

Ben 6 gördüm.
Yattara Türk olmamismi yoksa hala:p

Eziklerde olsa 99899 kere Türk yapmislardi garibimi:(

Mehmet Zeki
Toulouse'yi eleyecegiz demistim. Eleyecegiz.

Mert Oğuzlu61
____________onur kıvrak_________

__serkan_____şef______ego______çalı

_________aurelio*___selçuk_____

__yattara____________________gabric

___________alanzinhoooo________

_______________KRAL____________

nasıl kadro sizce ? 10 numara alan olur...

bize ''sağlam'' orta saha lazım, sağlam derken demek istediğimi anlamışsınızdır şimdi açmama gerek yok o kısmı, aurelio yu istesek alamazmıyız ???

2 nokta transfer yaptım şu takıma ne hale geldi bakın ? güzel değilmi ?

Gordon Freeman
21.08.2009, 00:12
Ben Toulouse'yi hala eleyeceğimize inanıyorum .

Hayal kurmak bedava nasıl olsa :)

Cihad Varlı
21.08.2009, 00:12
Hayır, yanlış anlama dediklerimi. Ama ortada eleştirilecek bir şeyler olduğu kesin. Şimdi biz bu takımı tutuyoruz diye bunları görmezden gelemeyiz.

Ben eleştirmeyelim mi dedim ? Abartmayalım dedim.. Lanet olsun , yazıklar olsun , bu takımdan bir cacık olmaz , yönetim istifa , Broos işi bilmiyor da ne demek ? Bunlar eleştiri değil bence . Tamam eleştirelim , bende söylüyorum forvete ihtiyacımız var . Ama bu turu geçemiceğimiz anlamına mı geliyor ? Ne mucizeler gerçekleşti bu mu imkansız olan ? Ne demişler.. İmkansız diye birşey yoktur , zor olan sadece zaman alır .

LECOSSEEMRE
21.08.2009, 00:13
Bence Bu Maçta Taraftar iyidi Beğendim ben...Kimse bişi Oldumu taraftara suç atmaktan vazgeçsin taraftar gruplarının birleşmesini hepimiz çok istiyor ama adım atan yok Bence Futbolcular trabzonsporda oynadıklarının farkında değil dünyanın parasını alıyolar ama bir 90 dk mücade edemiyorlar..

Koray
Hayrettin Hacısalihoğlu ve İhsan Alioğlu ilk 11'de ikili forvet hattını oluşturmalıydı Hoca büyük yanlış yaptı...

Forvete ihtiyacımız yok ya...

Remzi
Ersun Yanal zamanında ruhsuzluk yoktu öyle mi?

Maçı kazanmak adına savaşan takım vardı!.

OYılmaz
fb ve gsli taraftarların hafta içi maçlarını izlerken gol diye bağırmalarından bıktım sezon sonunda şampiyonluk kutlamaları yapan caddelerde sokaklarda meşale şov yapan takımlardan bıktım Allah aşkına başarı ağlayacam artık bıktım usandım isyanım var benim takımım neden böyle değil neden toparlayın şu takımı Allah aşkına Toulouse maçına kadar futbolcularımıza moral verelim antremanlarına gidelim bir mucize olsun eleyelim Trabzonspor formamı giymiş başım dik şekilde caddelerde sokaklarda dolaşayım

duman6kelimeler

eler miyiz?
bence zor ama imkansız değil.

Emirhan Çorumlu
Of Of... Yine Yarinlara kaldi Avrupa Kupalarindaki Basarilarimiz... Mac 1-1 oldu ondan sonra o heyecanla hemen D Smart'i olan bir Kahveye gittik... Taktim TS Formami Üstüme gittim... Ama acikcasi keske gitmeseymisim dedim icimden... Ne umutlarla gittim ama dönüs pek güzel olmadi ya... :(:(:( Yazik oldu bu güzel destek veren Taraftara... Bir Gignac'i ve bir Tazemata'yi tutamiyoruz... Bu Oyuncularin ortak noktasi ne diye sorarsaniz... : Iki Forvet Oyuncusuda bize Avni Aker'de 2 Macta 2 Gol atti... Nedir bu 2'den cektigimiz... Bugün sahsen begenmedigim Trabzonsporlular: Hugo Broos (Alanzinho yedek ve Tayfun ile basladi), Tayfun, Cale, Sylva... vs... Yenilgimize ragmen iyi oynuyanlar: Egemen, Song, Engin, Umut... geri kalan Takimda ortalarda biryerde... Insallah SüperLig'de birseyler yapariz'da bari seneye Avrupada birseyler yapariz... Üzülmekten fazla yapacak birsey yok... :cool:

Mehmet Zeki
eler miyiz?
bence zor ama imkansız değil.

Biz zoru severiz. Eleyecegiz be.

mete61bordomavi
21.08.2009, 00:14
O kadar dedik, forvet yok!
O kadar dil döktük, takım iyi ama bu takım Trabzonspor değil, ona ruh verecek Tekke'ye ihtiyacımız var diye!
Tekke bizim için sadece golcü değildi!
O bizim sahada güvendiğimiz yegane unsurdu, Gökdeniz ile birlikte!
Yani bizim futbolumuzun kimliğiydi Fatih Tekke!
Tıpkı bir ara Hamdi gibi....
Ne demişti Bursayı 5-1 yendiğimiz maçta?
''Trabzonspor en büyük ,en güçlü, istediğine 5 atar istediğine 6 atar! biz inanıyorduk''

Derken Hami bizim kimliğimiz olmuştu!
Sonra Gökdenizler ve Fatih'ler!

İşte o yüzden ısrar ettik, Tekke alınsın diye!

Ama hem çokbilmiş, forum ukalası taraftarlar hem de çokbilmiş bay hacısalihoğlu, alınmasın dedi!
''Kimin yerine oynatacağız?'' dedi!
''Takımın ahengini bozar!?'' dedi!

Bazı aklıevveler de yaşına dem vurdu!
Sorarım PUYOL kaç yaşında?

Evet beyler, siz kaybettiniz!
Siz kim misiniz?
Fatih ve gökdeniz düşmanı taraftarsınız!
Sadri Şenersiniz!
Hacısalihoğlusunuz!
Küme düşen takımın hocasının Trabzonspor'umuza reva görülmesine ses çıkarmayanlarsınız!

Sefa
Sen bağırdıysan desteklediysen niye üzerine alınıyorsun ?

Ben açık konuşayım : bugüne kadar senin dediğin gibi düşünüyordum ama bu maç son damla oldu ! Yuhlayanlar düşünsün.

Bu takım neden içeride kazanamıyor ! Soruyorum sana.
Alınmamak elde değil inan..

Neden mi kazanamıyor ?

Kendi evinde oynayacak kadro ile başlamıyoruz(çift forvet). Rakibi boğamıyoruz(takım olarak). Takım nasıl olsa biz bu maçı alırız havasına giriyor. Zaten gol atamadığımız gibi rakip defans yaptımı hepten mucize oluyor bu iş. Bir kontra atak küt. Sonra çıksın profesyoneller(!) baskı altındayız desin.

Barış Kaptanoğlu
elemek ve ya elenmek önemli değil kardeş elenelim hiç sorun değil ama şu takımın eksiklerini görsün artık yönetim

Pro-TS
bu arada geçen sene kendilerine çok kızmama rağmen Trabzonlu Gençleri tebrik etmek sitiyorum. Kesinlikle çıkar gütmüyorlar

yorumsuz6117
Ben 6 gördüm.
Yattara Türk olmamismi yoksa hala:p

Eziklerde olsa 99899 kere Türk yapmislardi garibimi:(
yattara türk olmadı malesef olacağınıda sanmıyorum bu satten sonra..

champions
Şu birkaç aydır yaşadıklarımızla hızlı bir geri dönüş yaptık.
Herşeyin içine ettik desek, yeridir.
Lig benim için hiç başlamamıştı, Avrupada başladığı gibi sona erdi.
Önümüzde bakacak yıl kalmadığında mutlu bir taraftar oluruz bizde, sadece aklım değil hayalim de almıyor başka türlüsünü.
Yazık kere yazık.
Geçmiş olsun, gelmesin bir daha.

İyi geceler, nasıl iyi olacaksa.
Hayırlı Ramazanlar herkese.

Ömer1967
bence 1 maç taraftar sahaya gitmesin bakalım ne olcak bence değişen hiç bir şey olmaz ben eskileri çok bilmem fakat eskiden çok daha seyirci baskısı olduğu söylenir maratonun daha aktif olduğu flan, ee bu eski oyuncular nasıl oynuyordu acaba soruyorum size

Adem Köse
Arkadaşlar oyuncularımız iyi, en azından kapasitelerinin olduğunu biliyoruz.Ama oynamıyorlar savaşmıyorlar sorun burda... Bakın şuan burda olan herkesi o maçta sahaya koy ciğerleri patlayana kadar elinden geleni yapıp koşmazsa ne olayım... Bu takıma alt yapıdan oyuncu koymak şart 3-4 tane alt yapıdan oyuncu koy onlar oynasın diğerleri de oynamak zorunda kalacaktır... Başarı altyapıyla gelecektir uzun vadade birşeyler yapmak lazım... Bizim öyle 50milyonlar verecek durumumuz yok... geçen sene üç-beş kişi koşuyor diğerleri de koşuyordu bu sene bu yokkk.

karaman6106
21.08.2009, 00:15
181 Aktif Üye Görüntülüyor

Erbay
Toulouse'u elemek için gol yemeden 3 gol atmamız gerekiyor. Biz daha üst üste 3 pas yapamıyoruz.

vendercan
Neden kendi insanımız, TS'un en büyük hazinesi taraftarı hırpalanıyor!!!! Siz hiç İstanbul takımlarının taraftarını bu şekilde harcadığını izlediniz mi? Ya ,en son FB stadında taraftar sahaya girdi sonuç??? ...Bizim taraftar gibi çilekeş dünyada kaç taraftar var!!!Hep horlanıyor , hep aşağılanıyor!!!! Ne yapmış taraftar ???? Bu taraftar ne yapmışsa bu külübü büyütmek için yapmıştır!!! TS'u yönetemeyecek yetersiz sözde yöneticileri bu camiayı, bu taraftarı hep rezil etti!!! Bu kafayla hep de rezil edecektir!!! Sorarım sizlere TS taraftarı kadar alaya alınan, sesine kulak tıkanan ( Fatih Tekke olayı en küçük ıspatı) başka takım taraftarları nasıl tepki koyardı??????????????????

Mehmet Zeki
elemek ve ya elenmek önemli değil kardeş elenelim hiç sorun değil ama şu takımın eksiklerini görsün artık yönetim

Gormuyor abi. Ne yapalim? Tesislermi basalim!

Kemal Musaoğlu
Kendi evinde oynuyorsun.ortasahada tijikuzu topu alıyor.Sağa bak sola bak,top isteyen yok.Sorumluluk almak isteyen yok.biraz agresif olacaksın.Adamlar çıkmaya korkacaklar.

zahido
Benim icerledigim sey ben bir mekanda maci izleyip kahrolurken colmanin sahada yavaaaas yavas adimlarla yurumesiydi..

Gocunuyorum arkadas bu duruma..

Senelik 1 milyon avronun ustunde para aliyorsun ve sahanin icinde 90 dakika sadece yuruyorsun..

Bu genislik bu adamin ailesinden mi geliyor bilmiyorum..

Orda ben para almama ragmen yirtinirken beyfendi husu icinde yuruyor..

Sanirsin uskudar rihtimda karisiyla beraber cekirdek citlata citlata yuruyor..

Colman iste senin gibi futbolcular oldugu surece bu takim daha cooook boye maglubiyetler alir..

Herkes oze donus diyip dururdu bende bi durun yaa sacmalamayin derdim hangi devirdeyi derdim..

Artik bende oze donuscuyum.. Gercektende ben orda uzulurken kendini paralayan takimi icin savasan futbolcu istiyorum..

Oz evlatlarimizi gormek ISTIYORUMMMMM..

karaman6106
21.08.2009, 00:16
hayırdır 181 kişi ne yapıyor burda????!!!!!!!!!

TSunami_69
21.08.2009, 00:16
yuhhh. bee bu kadarr karamsar taraftar görmedimm..bu takıma 3 tane atmak çok zor deil. tabii önce buna bizim inanmamız lazım

Barış Kaptanoğlu
21.08.2009, 00:17
Gormuyor abi. Ne yapalim? Tesislermi basalim!
sen de haklısın kardeş ne diim:)

Cihad Varlı
İmkansız diye birşey yoktur , zor olan sadece zaman alır .

OnurKul
Alınmamak elde değil inan..

Neden mi kazanamıyor ?

Kendi evinde oynayacak kadro ile başlamıyoruz(çift forvet). Rakibi boğamıyoruz(takım olarak). Takım nasıl olsa biz bu maçı alırız havasına giriyor. Zaten gol atamadığımız gibi rakip defans yaptımı hepten mucize oluyor bu iş. Bir kontra atak küt. Sonra çıksın profesyoneller(!) baskı altındayız desin.

Bu dediklerin taraftar sorununa ek olur anca. Ben ilk yarıda ki Trabzon'u çok beğendim. Hop oturdum hop kalktım. Sivas maçında yerde çok paslı sabırlı atak yapan takımı da sevdim. Bu takımda bir şeyler öyle veya böyle oturacak. Ancak taraftar profilinin değişmesi gerek.

Gruplar birleşmeli. Başka çare yok. Maratonda ailesi ile maç izleyen adam varsın bağırmasın.

karaman6106
hacısalih burada mı

Emirhan Çorumlu
fb ve gsli taraftarların hafta içi maçlarını izlerken gol diye bağırmalarından bıktım sezon sonunda şampiyonluk kutlamaları yapan caddelerde sokaklarda meşale şov yapan takımlardan bıktım Allah aşkına başarı ağlayacam artık bıktım usandım isyanım var benim takımım neden böyle değil neden toparlayın şu takımı Allah aşkına Toulouse maçına kadar futbolcularımıza moral verelim antremanlarına gidelim bir mucize olsun eleyelim Trabzonspor formamı giymiş başım dik şekilde caddelerde sokaklarda dolaşayım

Top yuvarlak hersey mümkün ama ben buna kendim inanmiyorumki futbolculari inandirabileyim... is isten geceli baya oldu... Biz Avni Aker'de yenemedik Fransa'da mi yenecegiz bu Takimi??? Problem: Muhakkat 3 Gol atmamiz lazim deplasmanda ve ben buna hic ama hic inanmiyorum... Keske inanabilseydim... =)

Kasım BEKTAŞ
Biz elimizden geleni yapıyoruz.. birsürü grup varsa buda grup Başkanlarının sorunu.

60.dk da çıkan futbolcuyu grupların hepsi alkışladı.

ve yanında yuhalayanları susturdu..

Grup olmayan kendi halindeki taraftar topluluğu maratondan geldi yuhalamalar.. Maraton'da bir grup olsa öyle olmazdı bu da yönetimin problemi..

aynı şeyleri söylüyoruz...

evet gruplar yuhlamadı ama toplasan tüm grupları 5.000 zor eder

geriye kalan 10.000 kişi????

yenildiğimize çok üzüldüm ama yuhlama anını gördükten sonra futbolculara kızamadım...bir taraftar kendi futbolcusuna bu kadar eziyet edermi???

biz futbolun moral işi olduğunu öğrenmemiz için ne kadar daha yenilmemiz lazım...

evsahibi avantajı ve deplasman dezavantajı lafı bile sayemizde saftasata oldu!!!

Pro-TS
[/URL] (http://forum.bordomavi.net/%3Cobject%20width=)http://www.youtube.com/watch?v=Bu_lUgMaXEA (http://forum.bordomavi.net/%3Cobject%20width=)

bu ruhu futbolcularımızda görmek istiyorum yoksa varsın yenilelim (http://forum.bordomavi.net/%3Cobject%20width=)[URL="http://www.youtube.com/watch?v=Bu_lUgMaXEA"]

hüseyin1975
yattara türk olmadı malesef olacağınıda sanmıyorum bu satten sonra..

Biliyorum kardes.
Bende kizdigimdan öyle yazdim.

Yabanci Kontanjani acilamiyormus.
Yahu yapsana Yattarayi Türk.
Neden ilgilenmiyorlar anlamiyorum?

Emirhan Makul
21.08.2009, 00:18

Eledim eledim Höllük eledim aynalı beşikta yavrum bebek beledim Ahıııııı Büyüttüm besledim asker eyledim gitti de gelmiyor hey can buna ne çareeee

Mehmet Zeki
http://www.youtube.com/watch?v=1ZQXYIUIkn4
(http://www.youtube.com/watch?v=1ZQXYIUIkn4)

OFLU
Şu birkaç aydır yaşadıklarımızla hızlı bir geri dönüş yaptık.
Herşeyin içine ettik desek, yeridir.
Lig benim için hiç başlamamıştı, Avrupada başladığı gibi sona erdi.
Önümüzde bakacak yıl kalmadığında mutlu bir taraftar oluruz bizde, sadece aklım değil hayalim de almıyor başka türlüsünü.
Yazık kere yazık.
Geçmiş olsun, gelmesin bir daha.

İyi geceler, nasıl iyi olacaksa.
Hayırlı Ramazanlar herkese.

Okudugum en guzel mesaj...
Siir tadinda.. Sagolasin

Paksoy

senarist adaylarını okuyoruz.:D

Anıl C
yuhhh. bee bu kadarr karamsar taraftar görmedimm..bu takıma 3 tane atmak çok zor deil. tabii önce buna bizim inanmamız lazım

dostum ben bu takıma her zaman inanıyorum
her Trabzonspor taraftarı da inanıyo
ama oynayan biz değiliz ki tekmeye kafayla girelim
futbolcu oynamadıktan sonra elden ne gelir

61viya
Bu takıma 3 gol atmak zor değil fikrine katılıyorum. Çok üstün bir takım değiller bizden. Tutmamız gerekn adamları tutmayı becerebilir ve daha becerili olup,şans kendi lehimize çevirmeyi biz becerebilirsek..

erkankoc
21.08.2009, 00:19
sampiyonlukmu? hadi oradan

qrkm61
inandık noldu...?? 3 tane yedik...forvetsiz bu kadar anca napalım..adamların forveti leblebi gibi gol attı top ayağına geldiği gibi gol.

ziyaretci
ya bırakın Allah aşkına yönetimin yerinde olsam fatih tekke ve sağbek abdurrahman alırdım o zaman görürdük bu takımın halini, umut topçu değil bence atletizm yapsa daha başarılı olur maç boyunca sinir küpü olduk anladık bari bir şey yapamadın sırtın dönük top tut o da yok ne yapar anlamadım

herkes hep bir agizdan salliyor ... ne abdurrahmani ya.. anderlecht ilk macta kac golunu sagbek den yedi izledinmi maci. skor yorumu yapmayin arkadaslar,,, tamam hata war ama hata sadece fovet geri kalanda bu kadar acimasiz ezbere elestiri olmaz... su abdurrahmani ne abarttiniz anlamis deilim

A.Ali Karanis
Bana yine hüsran..bana yine çile..15 yaşındayım,biliyorum ki 30-35 yaşındaki abilerim çok daha sıkıntılı..yaşadığım şehirde göğsümü gere gere giyemedim formamı,savunamadim desteklediklerimi.. çünkü hep bir sorun çıktı..'olm bundan yirmi altı sene önce şampiyon olmuşuz,70lerin sonunda liverpoolu yenmişiz,başka hiçbir anadolu takımında yok bu başarılar' sökmüyor artık..şu takımın inşallah bir avrupa kupalarında gruplara kalmasını,avrupadaki bulacağı bir başka liverpoolları,lyonkarı,ligde şampiyon olmasını görebilirim..inşallah..durmak yok desteğe devam..yol tarafı kale arkasındaydım yani stadyumdaydım ve futbolcular ne hakettiler ise onu aldılar.serkani yuhalayani gördünüz mu ? Tayfun aslında stopermis..ben onun şu son iki yıldır stoperde oynadığını görmedim.insanda azcık gelişme olur..şimdiye kadar oynadığı maçlarda çok iyi oynadı sanki..ilk kez böyle hatalar yaptı ve bu kadar yuhalandı ha ? tüm takım için geçerlidir aslında bu son söylediğim.tek tek futbolcular hakkında yorum yapmayacağım,yorgun ve üzgünüm..gignaci gördük hiç olmazsa..

Hüseyin İlkin
İçerideki puan kayıplarını taraftara bağlamak?
Ben böyle düşünmüyorum.
Ama alıştım, her puan kaybından sonra taraftarın ön plana alınmasına. :)
Bu arada yanlışlar yok mu oradakiler tarafından yapılan?
Elbette var, mesela bir futbolcunun yuhlanması, olmamalı.

efulim67
Hazrılık maçlarında yenilgi yok !
Resmi maçlarda 3 de 1.
Sivas'ı yendikya bu bize 1 sene yeter. Hele Trabzon'da da yenersek 2 sene yeter.
İstanbulluları bıraktık Sivas'la uğraştık 2 sene !
Rakibin küçükse sende küçülürsün.

TSunami_69
haydi hep beraber manisa deplasmanınaa.. gerçek taraftar zor günde belli olur

zahido
21.08.2009, 00:20
Orda seyircinin tayfunu yuhalamasinin nedeni sagbek transfer edilmemesidir..

Yoksa taraftarda biliyor tayfunun yeteneklerinin sinirli oldugunu..

Edilen kufurler aslinda umuta degil alinmayan forvetedir..

DKaraduman
Ben eleştirmeyelim mi dedim ? Abartmayalım dedim.. Lanet olsun , yazıklar olsun , bu takımdan bir cacık olmaz , yönetim istifa , Broos işi bilmiyor da ne demek ? Bunlar eleştiri değil bence . Tamam eleştirelim , bende söylüyorum forvete ihtiyacımız var . Ama bu turu geçemiceğimiz anlamına mı geliyor ? Ne mucizeler gerçekleşti bu mu imkansız olan ? Ne demişler.. İmkansız diye birşey yoktur , zor olan sadece zaman alır .

Şu an itibariyle forvete aşırı derecede ihtiyacımız olması bence turu geçemeyeceğimiz anlamına geliyor. Bu yüzden "yönetim istifa" derecesinde olmasa bile yönetime buradan laf etmek son derece mantıklı. Yani şöyle ki toprak kazacağız biraz masrafa girip kazma kürekle kazmak varken yönetimin inadı yüzünden parmaklarımızla kazmaya çalışıyoruz. E yanımızda bizle yarışarak kazan kişiler kepçe almışlar onla kazıyorlar biz hala daha parmaklarla vakit kaybedip üstüne üstlük kendimizi yıpratıyorsak bu salaklıktan başka bir şey değil.

karaman6106
ben gignacı istiyom!!!!!!!!banane!!!!!!!!!!!!!!!!

Mehmet Zeki
http://www.youtube.com/watch?v=r1njvbNn_iI

Bakin buna

Burak Akçay
inanmak için kıvılcım görmek lazım. evet bu takıma 3 atmak zor değil ama maalesef 3 yedik. hani çok iyi oynasak inanalım ama... eskiden böyle miydi. dakika 80. kendi sahanda yeniliyorsun ve hala rakibi kendi sahasına hapsedemiyorsun. oyuncularda sanki bir isteksizlik, zorla oynuyor havası var.. Allah sonumuzu hayır etsin.

Selçuk Demircioğlu
Bu mağlubiyetin sorumlusu herkesin gördüğü sağ bek ve forvet ihtiyacını göremeyip transfer yapmayan, avrupa maçında oynaması imkansız olan bir gabriçi transfer eden yönetim kuruludur..

Başkanım bu gidiş iyi gidiş değil..Umarım daha zamanımız varken bir sağbek ve santrafor alırsınız...

is_mail61
ulan gaza gelsek elerizde bizde o ışık yok işte yoksa okadarda zor deil ilk yarı ben ilk golü attıkdan sora okadar bastırdıkki dedim biz bunlara gol yağdırırız ama adamlar 2. yarı baya önlem aldılar yani bu işler bellide olmaz gününde bi yattaralı ii bi forvetli trabzon bakmışsın 3 farklı kazanmış ama şu ortamda çok zor eskiden bi bursa maçı vardı deplasmanda 3-0 yenilmiştik burdada ilk yarı 1-0 yenikdik herkez stad bile boşalmıştı 2. yarı maç 5-1 bitti kupayı aldık ama uzun zaman önceydi tabiki o hırs lazım bize

Ali Özcan
evet kadroda 7 yabancı olmuş...o zaman Tjıkuzu yerine Ceyhun...O kadroyu görmeden eleştirmeyelim...

ÇaGaTaY
Bu sene Fatih Tekke sesleriyle geçer benden söylemesi..

yorumsuz6117
21.08.2009, 00:21
Biz zoru severiz. Eleyecegiz be.
ya neyi eliyosun bırak ya gignac 3 taen daha atar bize orda..

DKaraduman
Maçı kazanmak adına savaşan takım vardı!.

Bence yoktu. Ersun Yanal'ın tek sevdiğim yanı maçları sakatsız yürütebilme işiydi.

vendercan
METE61BORDOMAVİ renktaşım senin yazdıklarının altına imzamı atarım.Alkışlıyorum!!!!Sen ve senin gibi TS'luların sesi , şakşakçılardan çok çıkamalı ki TS gerçek konumuna gelebilsin!!!!

yorumsuz6117
21.08.2009, 00:22

Bakin buna
çok güzel insan duygulanıyo tabi ama bunları izlemektende sıkıldık artık yeni zaferler yaşamak istiyoruz avrupada..

efulim67

Bakin buna

Şu Youtube şifresini anlatır mısın kardeş ?

Sefa
Bu dediklerin taraftar sorununa ek olur anca. Ben ilk yarıda ki Trabzon'u çok beğendim. Hop oturdum hop kalktım. Sivas maçında yerde çok paslı sabırlı atak yapan takımı da sevdim. Bu takımda bir şeyler öyle veya böyle oturacak. Ancak taraftar profilinin değişmesi gerek.

Gruplar birleşmeli. Başka çare yok. Maratonda ailesi ile maç izleyen adam varsın bağırmasın.

aynı şeyleri söylüyoruz...

evet gruplar yuhlamadı ama toplasan tüm grupları 5.000 zor eder

geriye kalan 10.000 kişi????

yenildiğimize çok üzüldüm ama yuhlama anını gördükten sonra futbolculara kızamadım...bir taraftar kendi futbolcusuna bu kadar eziyet edermi???

biz futbolun moral işi olduğunu öğrenmemiz için ne kadar daha yenilmemiz lazım...

evsahibi avantajı ve deplasman dezavantajı lafı bile sayemizde saftasata oldu!!!
Kale arkalarında problem yok gruplar yuhalamadığı gibi diğer taraftarlarıda yuhalatmıyor.

Sorun Maraton tribününde grup olmaması. Orda bir grup olsa orayı idare eder. Grupların birleşmesi çok zor. Ama yavaş yavaş beraber bağırıyoruz. Bu şekilde de olabilir.

Tek sorun maraton'un başı boş olması. Bu da oraya grup sokmayan yönetimin sorunu.

Remzi
Bence yoktu. Ersun Yanal'ın tek sevdiğim yanı maçları sakatsız yürütebilme işiydi.

o zaman geriden gelip aldığımız maçlar şans eseriydi diyosun. Katılmıyorum buna..

Paksoy
21.08.2009, 00:23
arenkdaşlar şöyle bir gerçek var takım iyi başladı , gol yedik attık ama taraftar uyuyor,bide gignac bizde olsa biz bu takımı en az 2 farklı yenerdik:D

h@msi61
Tekke dakika itibariyle Zenit'in deplasmanda 3. golunu atti...

Barış Kaptanoğlu
hayırlı ramazanlar büyük TRANZONSPOR taraftarı ben yatayım artık...Her şey iyi olacak inanalım takımıza güvenelim

Cihad Varlı
İnanıpta sahaya çıkan hangi takım başarıya ulaşmamış ? Bir tane örnek verin , susucam . Bir kez olsun inanın şu takıma ya . 3 tane fark neden olmasın ? Neden yani neden ?

Sivrikaya

Formasını alabilirsin.

Ts yıldız aldı.. Neymiş GABRİÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ heheh yıldız.. Gabriç varya sıradan bi anadolu takımında anca oynar.

Mehmet Zeki
ya neyi eliyosun bırak ya gignac 3 taen daha atar bize orda..

Banane Gignac kim ya? Gorecegiz kim 3 tane atacak!

karaman6106
Bu mağlubiyetin sorumlusu herkesin gördüğü sağ bek ve forvet ihtiyacını göremeyip transfer yapmayan, avrupa maçında oynaması imkansız olan bir gabriçi transfer eden yönetim kuruludur..

Başkanım bu gidiş iyi gidiş değil..Umarım daha zamanımız varken bir sağbek ve santrafor alırsınız...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::al kış::alkış::alkış::alkış:

oeince
Ben yenilgiyi seyirci baskısına bağlayanlara hiç katılmıyorum. Avni Aker cehennemi sloganını ağızlara dolayan da aynı seyirciydi. Ne yapsın yani bir yarı boyunca hiç bir halt yemeyen takımı ayakta mı alkışlayacklardı? Takım seyircinin heyecanının yarısını hisseste seyirci ile takım arasındaki gönül köprüsü yeniden kurulur. Trabzon taraaftarı hem vefalı hem de affedicidir. Ama yarasına her maçta basılırsa çıldırmasından doğal birşey de yok! Bize cesaretli bi yönetim lazım. Neyin nasıl olmayacağını anlatıp durmayan bir yönetim. Şenol Güneş'i bir şekliyle takımın başına getirebilecek, bugün rakibin forveti gibi gol atmayı beceren bi forvet alabilecek, takımın sağ bek gibi aksayan yerlerini düzeltecek, Alenzinho'ya 4 milyon vermek yerine adam gibi bi on numara alacak ve bizleri coşturacak bir yönetim. Yoksa bu iş olmayacak!

Necat Ulusoy

Maç iptal oldu.Yarın aynı saatte tekrar oynanacak.
Biletli seyirciler eski biletleriyle maça girebilecekler.

zahido

Ersun hocanin broostan hicbir farki yok.. Ikiside ayni bana kalirsa.. Bu takim hala hucum organizasyonu calismamis.. Mac icersinde tek bir calisilmis organize atak girisimi olmadi.. Song aldi sisirdi umuta umut indirmeye calisti 1-2 tane gercekten guzelde indirdi okadar.. Buysa sistem zaten sistemsizlik icinde curur bu takim./.

Koray
21.08.2009, 00:24
arenkdaşlar şöyle bir gerçek var takım iyi başladı , gol yedik attık ama taraftar uyuyor,bide gignac bizde olsa biz bu takımı en az 2 farklı yenerdik:D

o takımı yenmemiz için Gignac2ın bizde olmasına gerek yok, Gignac onlarda olmasaydı 1-0 yenmiştik zaten...

Emirhan Çorumlu
Bana yine hüsran..bana yine çile..15 yaşındayım,biliyorum ki 30-35 yaşındaki abilerim çok daha sıkıntılı..yaşadığım şehirde göğsümü gere gere giyemedim formamı,savunamadim desteklediklerimi.. çünkü hep bir sorun çıktı..'olm bundan yirmi altı sene önce şampiyon olmuşuz,70lerin sonunda liverpoolu yenmişiz,başka hiçbir anadolu takımında yok bu başarılar' sökmüyor artık..şu takımın inşallah bir avrupa kupalarında gruplara kalmasını,avrupadaki bulacağı bir başka liverpoolları,lyonkarı,ligde şampiyon olmasını görebilirim..inşallah..durmak yok desteğe devam..yol tarafı kale arkasındaydım yani stadyumdaydım ve futbolcular ne hakettiler ise onu aldılar.serkani yuhalayani gördünüz mu ? Tayfun aslında stopermis..ben onun şu son iki yıldır stoperde oynadığını görmedim.insanda azcık gelişme olur..şimdiye kadar oynadığı maçlarda çok iyi oynadı sanki..ilk kez böyle hatalar yaptı ve bu kadar yuhalandı ha ? tüm takım için geçerlidir aslında bu son söylediğim.tek tek futbolcular hakkında yorum yapmayacağım,yorgun ve üzgünüm..gignaci gördük hiç olmazsa..

Bende 16 Yasindayim ve sana katiliyorum... Insallah bizde görecegiz o güzel Günleri... Insallah...

gökçay61
bütün arkadaşlarım dalga geçiyo benimle çok sinirliyim çoooookk

OFLU
Bu saatten sonra alinacak forvet yada sagbek ten nasil bi fayda bekliyoruz ki beyler? Arastirilmis mi bakalim bu zamana kadar elde avucta bir isim var mi? Telasla yanlis kararlar verebilir yonetim hele ki taraftar ayyuka cikarmisken..
Sakin olup bekleyelim transfer yapmak icin Transfer olmasin;paramiz heba olmasin..
Cok iyi bir forvet alma ihtimalleri olmadigina gore yonetimin su asamada bence alinmasin daha iyi..

Zafer Fidan
21.08.2009, 00:25

Hangi taraftar uyudu? Birakin ya.. taraftar iyidi. Futbolculara iyidi de taraftara laf atmayin

61viya
Formasını alabilirsin.

Ts yıldız aldı.. Neymiş GABRİÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ heheh yıldız.. Gabriç varya sıradan bi anadolu takımında anca oynar.

Enteresan bir yorum :) Fransa da gol kralı olmuş biri için söylenen bu sözler :)

Paksoy
serkan balcı ya 61 nıumarayı vermeliyiz ... bu formayı hakeden oyuncu bence

Mehmet Zeki
http://www.youtube.com/watch?v=XcbVk3Rjk2c

Bilâl ÇOBAN
tayfun ? o nasıl bir oyun anlayışı öyle, ne yaptığın belli değil, bir bakmışsın song ile egemen'in ortasında, bir bakmışsın rakip atağa kalkarken, karşı korner direğiyle dans ediyor...

61viya

Şimdi o arkadaşlarına süper bir cevap verirdim ama şu forumda sicilim tertemiz.

karaman6106
sadri beyle, hacısalih sağ bekte dönüşümlü oynasın yaş itibariyle...alioğlu da forvet de idare eder ilk yarıda...ikinci yarı bakarız...

Cyzio
Bana yine hüsran..bana yine çile..15 yaşındayım,biliyorum ki 30-35 yaşındaki abilerim çok daha sıkıntılı..

Bir de 47'ler var...

trabzonunal
bu isi tekke paklar!!!

erkankoc
21.08.2009, 00:26
butun tehlikeli ataklar hep sag taraftan geldi..tayfun hic mevkisinde degildi..bu kadarda olmaz.cikarkende bide trip yapiyo..satin bursaya gitsin..beceriksiz herif..forvete gelince ya sadri sener yada hacisalihoglu oynasin bakalim

A.T.R
Transfer sayfasında bazı arkadaşlar, yabancı kontenjanımızın dolu olmasından dolayı hangi yabancımızın gönderilmesi gerektiği konusunda fikir ayrılığı yaşıyorlardı. Colmancılar, Alanzinhocular,Caleciler, Tjikuzucular vs vardı. Ben size söyleyeyim bir çırpıda bu takımdan anında en az 3 yabancı gitmeli COLMAN sefilleri oynadı bu akşam, TJİKUZU, sağından soluna dönene kadar 30 saniye geçiyor, SYLVA maalesef oyuna zerre kadar konsante olmuyor. ALANZİNHO ( herkes ya zaten maça girdiğinde olay bitmişti diyebilir) modern futbolla zerre kadar alakası olmayan bir adam, ENGİN inanın çaresi kalmadığı için ceza sahasının dışına doğru pas çıkardı eğer önünde iğne deliği kadar boşluk olsaydı kaleye vuracaktı atılan golde. Takımda zerre kadar ahenk yoktu ve inanılmaz derecede heyecanlı ve telaşlı idiler. Serkan bence gecenin en çok çalışanı ve üretmeye uğraşanı idi becerememiş bile olsa. Umut'a demediğimizi bırakmıyoruz ama biraz fazla hakkını yiyoruz bence. Saydınız mı santrafor oynayan bir adam kaç top geçirebildik diye?

Velhasılı kelam avrupaya veda etmenin üzüntüsü içimi yaksa da beni asıl düşündüren bundan sonra tepetakla gidişimiz an meselesi olacaktır. Çünkü ne taraftar sakin olabilecek ne de yönetim. Tüm takımı göndermek mümkün olamayacağı için de kabak maalesef olayda ( bana göre ) en az kusuru olan adam asılıp kesilip gönderilecek olan HUGO BROOS'un kafasına patalayacak.

Yazık çok yazık. İnşallah hem taraftar hem de yönetim sakin kalmayı becerir de bu kriz atlatılır.

Haa bu arada yönetim gerçekten sitemi sonuna kadar hak etmiştir bu sene yapmadıklarından ve yaptıklarından dolayı.

Paksoy
o takımı yenmemiz için Gignac2ın bizde olmasına gerek yok, Gignac onlarda olmasaydı 1-0 yenmiştik zaten...

evet böylede diyebiliriz

Kasım BEKTAŞ
21.08.2009, 00:27
Kale arkalarında problem yok gruplar yuhalamadığı gibi diğer taraftarlarıda yuhalatmıyor.

Sorun Maraton tribününde grup olmaması. Orda bir grup olsa orayı idare eder. Grupların birleşmesi çok zor. Ama yavaş yavaş beraber bağırıyoruz. Bu şekilde de olabilir.

Tek sorun maraton'un başı boş olması. Bu da oraya grup sokmayan yönetimin sorunu.

anlamıyorum nedir arkadaş bu grupların derdi? neden birleşemiyor? dertleri, sıkıntıları birbirinden çok mu farklı?

Emirhan Çorumlu
Ersun hocanin broostan hicbir farki yok.. Ikiside ayni bana kalirsa.. Bu takim hala hucum organizasyonu calismamis.. Mac icersinde tek bir calisilmis organize atak girisimi olmadi.. Song aldi sisirdi umuta umut indirmeye calisti 1-2 tane gercekten guzelde indirdi okadar.. Buysa sistem zaten sistemsizlik icinde curur bu takim./.

Ikisindede Rotasyon yok... Ersun Hoca 4-4-2 diretti / Hugo Broos 4-5-1 diretti ve diretecek... Oyuna giren oyuncu ilaki cikan oyuncunun yerini almak zorunda degil... sen rakibini izlerken bakacaksin Hoca olarak... defansif mi ofansif mi oynuyor kanatdan geliyormu hangi taktikle oynuyor ve kafanda önlem alacaksin ama bu önlem alanzinhoyu yedek bekletmek veya tayfunu ilk 11 oynatmak olmamali...

karaman6106
Maç iptal oldu.Yarın aynı saatte tekrar oynanacak.
Biletli seyirciler eski biletleriyle maça girebilecekler.

tüh biletimi yırtmışım!!!!!!!!!!!!!!

unique
Fatih Tekke, az önce UEfa'da çok kritik bir gol attı. Zenit, Portekiz takımı Nacional Madeira karşısında 4-2 yenikken, 70. dakikada oyuna girdi ve son dakikada golü atarak 4-3 yaptı; tur ümitlerini perçinledi.

Bundan sonra istesek de alamayız zaten, adamlar en iyi forvetleri Pobrebnyak'ı satılar yakın bir zamanda; geçti Bor'un pazarı yani.

hüseyin1975

Samimi olmadiklarina güzelce söv ve rahatla:p

61viya
Bir de 47'ler var...
Abiciğim, sıranızı bekleyiniz lütfen :)) Daha var size... Hele bir 20 yaş altı döksün içini :)

DKaraduman
21.08.2009, 00:28

Ersun Hoca'ya 1 yıl verip bu yorumları yapıyorsunuz Broos'a 3 maç verip. Pek adil değil bana kalırsa.

Mehmet Zeki
Egemen. Kaptan cik aciklama yap. Deki: Ozur diliyoruz taraftardan. Toulouse macinda kolbasti yapacagimiza soz veriyoruz. Yap boyle bir aciklama.?

Selçuk Demircioğlu
Bu arada serkan ıda göstermiş olduğu üstün hırstan dolayı kutluyorum....
Aldığı para anasının ak sütü gibi helal olsun..güle güle ye..

Tayfuna da bir kaç söz edecektim ama değmez..

cyberentalpi
21.08.2009, 00:29
Bende 16 Yasindayim ve sana katiliyorum... Insallah bizde görecegiz o güzel Günleri... Insallah...

ben son sampiyonlugu gordum hahahahahahaha 8 yasında idim:)

Erdal
Olağanüstü hal ve bu moralle yarın gidilecek 800 km yola binaen oruç tutmama fetvası verebilecek var mı aranızda :)

Mustafa

Trabzonspor'da 15 milyon euroluk bir oyuncu gördünüz mü hiç.

Murat Cömert
Olayın özeti şudur : Trabzonspor UEFA 'ya Fransız kalmıştır..

Cihad Varlı
Şu mübarek gecede Allah'a dua ediyorum . Tek istediğim hepinizi utandırması , yüzünüzü kızartması . İyi geceler .

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 00:30
Ersun Hoca'ya 1 yıl verip bu yorumları yapıyorsunuz Broos'a 3 maç verip. Pek adil değil bana kalırsa.

Dogru pek adil degil ama ilerdede büyük ihtimalle böyle olacak... zaman gösterecek... bir atasözü vardir... dogacak oglak b... bellidir...

TSunami_69
umudumuzu kaybetmeyelim. umut fakirin ekmeğidir.diğer Umut a da ALLAH yetenek versin.

OrkHun
türkiye ligi benim için bitmiştir!!!

yaşasın LA LİGA....

Paksoy
Bu arada serkan ıda göstermiş olduğu üstün hırstan dolayı kutluyorum....
Aldığı para anasının ak sütü gibi helal olsun..güle güle ye..

Tayfuna da bir kaç söz edecektim ama değmez..

:%100 katılıyorum bu formayı hakeden tek futbolcu helal olsun

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 00:31
ben son sampiyonlugu gordum hahahahahahaha 8 yasında idim:)

Usta desene senden iyisi yok... o günleri biz görebilecekmiyiz acaba??? Insallah... :rolleyes:

Cyzio
Abiciğim, sıranızı bekleyiniz lütfen :)) Daha var size... Hele bir 20 yaş altı döksün içini :)

25 senedir bekliyorum zaten, sevgili Begüm. Ama sen dedin ya, gene beklerim :).

Sefa
anlamıyorum nedir arkadaş bu grupların derdi? neden birleşemiyor? dertleri, sıkıntıları birbirinden çok mu farklı?
Dertleri ne bilmem ama şunu söyleyeyim birlikte bağırdıktan sonra önemi yok bir isim altında bağırmanın. Bu sene genelde birlikte bağırıyoruz maratonda ara ara destek veriyor. Maratonda bu sene potansiyel var ama grup yok. Eğer bir grup olsaydı yuhalamalar olmazdı ve maraton genelinde destek verirdi. Yönetim zaten istemiyor grup filan stadda.

qrkm61
bazı grupların arkasında atatürk resmi olan kağıtları tek yeme isteğinden kaynaklanıyor sıkıntı güzel abim ..;) kısa ve öz..

fındıkoğlu
Artık bundan sonra pasif seyirci olmaya karar verdim...:cool:
Bundan böyle Trabzonsporun ne satadta nede tv de maçlarını izlemicem .:mad:
Sağlığım bozulmaya başladı bunlar yüzünden..:mad:
Şampiyonluk gelene kadar bu böyle devam edicek...:cool:
Sadece maç sonu skorlarını takip edicem. İzlemek yok dinlemek yok.:mad:

DKaraduman
Dogru pek adil degil ama ilerdede büyük ihtimalle böyle olacak... zaman gösterecek... bir atasözü vardir... dogacak oglak b... bellidir...

Bugüne kadar sürekli istikrardan bahseden BMN'nin bu atasözünü kullanması çok garip kaçar bence. En azından Ersun Hoca'ya verdiğimiz süreyi verelim de bir görelim.

Erdem Keser
@Hoş Çocuk

Kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu sorgulamaya kalkmasın !

gökçay61
Samimi olmadiklarina güzelce söv ve rahatla:p

aynen öyle yapıyorum ama sövmkten başka bişe gelmiyo elden..şöyle yüzümü güldüren bi trabzonspor hiç izleyemedim yaa ve inatlada bu takımı tutuyom ya ben kesin cennetliğim :D

karaman6106
butun tehlikeli ataklar hep sag taraftan geldi..tayfun hic mevkisinde degildi..bu kadarda olmaz.cikarkende bide trip yapiyo..satin bursaya gitsin..beceriksiz herif..forvete gelince ya sadri sener yada hacisalihoglu oynasin bakalim

işte bu...

DKaraduman
21.08.2009, 00:32
Şu mübarek gecede Allah'a dua ediyorum . Tek istediğim hepinizi utandırması , yüzünüzü kızartması . İyi geceler .

Amin. Bizim de dualarımız o yönde.

OrkHun
Olağanüstü hal ve bu moralle yarın gidilecek 800 km yola binaen oruç tutmama fetvası verebilecek var mı aranızda :)

seferi sayılırsın...
tutmasan da olur
ama bu üç gol seni bir kaç gün tok tutar
ayrıca hezimet kısmen iştahsızlık da yapar
rahatça tutabilirsin aslında:D

trabzonsporfan
............................sylva................. ...............

Tayfun.........Song.................Egemen.......C ale

Yattara......Selçuk......Tjikuzu............Gabric

.................Alanzinho........................ ....

...............................Gökhan Ü..............

Onur
Serkan
Giray
Ceyhun
Colman
Umut
Engin

Şu takımı bu diziliş ve bu yedek kulübesiyle sahada görmeden HİÇKİMSENİN ELEŞTİRMEYE HAKKI YOK...

Bu takımı kazandığı Sivas maçında en çok ben eleştirdim...Şu taşlar bi yerine otursun...Hemen idam sehpası kurmayın...Lütfen...

doğru 7 yabancı olduğu için hakkımız yok

Erdal
21.08.2009, 00:33

Kandırma kendini :)...

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 00:34
Bugüne kadar sürekli istikrardan bahseden BMN'nin bu atasözünü kullanması çok garip kaçar bence. En azından Ersun Hoca'ya verdiğimiz süreyi verelim de bir görelim.

zaten bende zaman var dedim... =) Hemen kovalim veya Hocamiz Broosa karsiyim demedim :) Halen onun 4-5-1 den vazgecmesi icin dilek diliyorum... =) bizi basariya götürebilir ama rotasyon sart...

erkankoc
ya arkadaslar bence biz takimimizi fazla abartiyoruz...butun tvleri izliyorum..herkes takimin kotu oldugundan bahsediyo..gucu bu diyo...herkes hem fikirken biz nasil baska turlu goruyoruz..demekki fanatigiz..realist yaklasmiyoruz..kotu takimiz bu acik ve net...ilk 4 bu sene iyi olur bence

Cyzio
Olağanüstü hal

Buna birşey diyemem.

ve bu moralle yarın gidilecek 800 km yola binaen oruç tutmama fetvası verebilecek var mı aranızda :)

Bu kaza etmek kaydıyla olabilir. Hâşâ fetva veriyor değilim de; bildiğim kadarıyla...

duman6kelimeler
21.08.2009, 00:35
Olayın özeti şudur : Trabzonspor UEFA 'ya Fransız kalmıştır..
yarın manşet yaparlar bunu

Sefa
21.08.2009, 00:36
Gerçekten de kandırmak bu Erdal Abi..

Benimde sağlığım bozuldu. Bazen bende izlemeyeceğim desem de yok olmuyor olmasında :)

Gordon Freeman
onceden 30 trilyon harcayıp ilk 6 içerısınde yer alıp şampıyon olamıyorduk.şimdi de 100 trilyon harcayıp ilk 6 için oynuyoruz ve şampıyon olamaycagımız da aşikar.o halde basit bı matematıkle buyuk bır kazık yedık maalesef.

Mehmet Zeki
yarın manşet yaparlar bunu

Fransa'daki mactan sorna: Fransa'da kolbasti basligi. Merak etme.

efulim67
zaten bende zaman var dedim... =) Hemen kovalim veya Hocamiz Broosa karsiyim demedim :) Halen onun 4-5-1 den vazgecmesi icin dilek diliyorum... =) bizi basariya götürebilir ama rotasyon sart...

4-5-1 bize göre bir sistem değil.
4-5-2 bizim işimizi görebilir.

hodlu
Serkan Balcı hariç sahada rezilleri oynayan oyuncularımıza ne diyelim bilmemki...Gerekli yerlere oyuncu almayan yönetime ne diyelim bilmemki...Sahaya yanlış 11 ile çıkıp sonrada saçma sapan değişiklik yapan hocaya ne diyelim bilmemki...Oturduğu yerden Umut ile Gökhan'ın karakterini(sanki karakterlerine laf eden varmış gibi) bize öven sportif direktör'e ne diyelim bilmemki...

TSunami_69
21.08.2009, 00:37
ya arkadaslar bence biz takimimizi fazla abartiyoruz...butun tvleri izliyorum..herkes takimin kotu oldugundan bahsediyo..gucu bu diyo...herkes hem fikirken biz nasil baska turlu goruyoruz..demekki fanatigiz..realist yaklasmiyoruz..kotu takimiz bu acik ve net...ilk 4 bu sene iyi olur bence
tv de övülen GS Yİ en az 5 hafta sonra görecezz..önce bjk den sonra bizden bi darde ysinler de akılları başlarına gelsin... adamlara her maç penaltı çalınıyor ya

Erdem Koltuk
15-16 yaşında çocuklar çıkıpta burada yönetim istifa diyemez.Saçma sapan içi boş yorumlar yapamaz.Herkezin sinirleri bozuk.Hiç bir futbol takımı her maçı kazanamaz.Oturun yerinize sabır edin.

Bilâl ÇOBAN
Ayrıca Tjikuzu ?

evimizde oynuyoruz, neden klasik ön liberoya ihtiyaç duyuyoruz ki ? göbeğe Colman - Selçuk yetmez mi ? Bu korkaklık nereye kadar, biz değil miyiz cesur futbolu dünyaya öğreten ?

Egemen'de ciddi bir form düşüklüğü var, toparlanacaktır.

Song avrupa maçlarında yararlanacağımız bir isim.

Cale, bildiğimiz cale.

Serkan, bir ara o hırsından dolayı çatlayacak sandım, Helal Olsun !

Alanzinho, yeterli gözükmedi.

Colman, göbekte tjikuzu ile birlikte oynadı, yerini yadırgadı sanırım.

Selçuk, müsait pozisyonlar bulmasına rağmen şut çekmedi, oyalandı. keşke cesur olup kaleyi yoklasaydı.

Engin, ah evladım çemişgezekspor da değilsin, bir gol attırınca onun üstüne yatasın. TRABZONSPOR'dasın, kulağının çekilmesi lazım.

Umut, kafası kesilmiş tavuk gibi... koşuyor koşuyor koşuyor, ne yumurta yapıyor, ne de duruyor. gereksiz toplara attığı deparlardaki enerjisini topa vururken kullansa çok güzel olacak fakat olmuyor. direkten dönen şutu takdire şayandı.

tayfun'u söyledik, tekrar söyleyelim, gidebildiği kadar uzağa gitsin, bir de artistleniyor ya, torpille buraya kadar!

Serkan Miletli
madem bu takımın hedefi avrupa ligleri o zaman alın kardeşim şu takıma forvet yapmayın etmeyin yazık oldu yine bize. Sıkıldık sürekli yenilmekten hep tarihimizi söylüyoruz.Artık yeni tarihler yazma zamanı gelmedimi. Trabzon parkta oynayan cocuğa sorsan bu takıma forvet alın der. Ben anlamıyorum adamların forvete bak hiç yoktan bir topa vurdu gol yaptı.İkincisi taraftarımız ne olur yapmayın bunu adam hata yapinca eskilerini istemeyin. Yani hugo hoca yenilince ersun hoca yı istemeyin. Ne biliyim slyva hata yapinca tolga yı istemeyin. kuzu hata yapinca hele hüseyini hiç istemeyin ztn onlar yüzünden cok çektik.ne yapalım alıştık yine aynı şeyleri belki şampiyon ümiti ile yaşayıp ligi 3. 4. bitirmeye kaderimiz bu olsa gerek.Ama eğer başkanım avrupa ligi hedefimiz diyorsan o zaman avrupa ligi için takım kuracaksın amatör lig için değil.Takımın sol açığı yok adam alırsın sezon başlamıştır. forvetin yok almazsın nasıl bir zihniyet.

Çetin
klişe bir laf vardır hani hoca öğrencisine "eşek bağlasan bu kadar senede mezun olurdu" demiş, kıssadan hisse bizim bazı oyuncularımız yıllardır saç baş yoldurmaktan başka bir şey yapmıyor bize. yazık.

hüseyin1975

Ben cok denedim ama olmadi.
Hanim her defasinda sevindi ama sonra hayal kirikligi oldu.
Simdi oglum ve iki kizimida benim gibi hasta ediyorum:(

Ne yapalim karadenizliyiz.
Kanimiz hep kayniyor ve cokda inatciyizdir.

Bu özellikler bizi pasif Taraftar olmamiza ENGEL:p

karaman6106
hadi iyi ramazanlar...sahur var daha...

efulim67
21.08.2009, 00:38
tv de övülen GS Yİ en az 5 hafta sonra görecezz..önce bjk den sonra bizden bi darde ysinler de akılları başlarına gelsin... adamlara her maç penaltı çalınıyor ya

Kime güvenerek yazıyorsun Renkdaşım ?
Umut'a mı? :)

Mehmet Zeki
15-16 yaşında çocuklar çıkıpta burada yönetim istifa diyemez.Saçma sapan içi boş yorumlar yapamaz.Herkezin sinirleri bozuk.Hiç bir futbol takımı her maçı kazanamaz.Oturun yerinize sabır edin.

Neden? Dolu yorumlar nasil oluyor?

Erdal
Oy benum sevdiceğum olur mi boyle keder
Farklı Manisa galibiyeti ve hiç değilse bir forvet 15 doktora bedel.....

fındıkoğlu
Çok ciddiyim erdal abi..... kolay kolay böyle bişe söylemem ama söylediğime göre kesin yaparım.....:cool:

Sivrikaya
Ts de bu kadar boş adam olmasaydı.. Tamamen yerli futbolcu olsaydı.. Kuruş borcumuz olmasaydı ama yeri geldiğinde büyük bir yıldızı tak diye alacak parası olsaydı.. Keşkeler..

96 yılından bu yana gerçek trabzonlulardan oluşan ve başarı yakalayan tek samet aybaba..

61viya
21.08.2009, 00:39
Yahu nedense, bu takım maçlarını bir daha izlemeyeceğim tarzı cümleler hiç kurmadım :) Hiçbir zaman :) Kuranların da samimi olamdığını biliyorum galiba ama, kendimi bildiğim konulardan biri demek bu :) İzleyeceğim,üstelik bu maç 7 0 filan da bitseydi ki dilimi ısırdım,korkmayın :D diğer maça formamla gidecektim,yine dua edecektim vs vs :) Sözüm yanlış anlaşılmasın ama, hastayız biz arkadaşlar, kabul etmek gerek :) Hastalığı azdıran da, hastalığa deva olan da Trabzonspor. Gerçek bu :)

Ufuk Bayraktar61
manisa maçında ıssac bize patlarsa gel bak işe

Gordon Freeman

ben nuri donemınde aynen boyle yaptım.maç skorlarıyla yetındım.stresten kederden uzak 2 yıl yaşadım.ıyı kı uzak kaldım takım hiçbir halt yıyemedı o donemlerde.gerçekten kanser olmak ıstemeyen arkadaşlara onerılır.şaka yapmıyorum.

TSunami_69
Kime güvenerek yazıyorsun Renkdaşım ?
Umut'a mı? :)
umudunu kaybetme

antagonist

"Bir doktor kolay yetişmiyor." diyerek şu kötü gecede nüktedar bir cevap verelim...

:p

champions
"Kadromuz kısıtlı, Avrupadan elenmemiz iyi oldu, böylece iyicene konsantre oluruz lige" diyen çıkmamış hiç.
Şaşırdım doğrusu.:D

Emirhan Çorumlu

Usta ben 16 Yasindayim... insallah beni kastetmemissindir cünkü öyle birsey hayatta yazmam ben, Sadri Baskanin Karizmasi yeter... Bütün gencleri (15-16 Yasinda) ayni torbaya koyma bence...

Selçuk Demircioğlu
21.08.2009, 00:40
Aslında bana koyan bu akşam yada önceki hafta yenilmemiz değil...
Futbolcuların umursamaz tavırları ve geleceğe dair hiçbir ışık görememek..

yazık bu taraftara..her maç sonrası suçlanan taraftara yazık...
bu taraftar takımını seviyor..ama birileri baskı diye birşey uydurdu..Futbolculara da mazeret doğdu..
Eğer iyi bir takımsan baskı sana vız gelir....

efulim67
umudunu kaybetme

Şu Umut bir kaybolsun!
Ararsam şeref yoksunu olayım!

DKaraduman
Forumda yine yaş muhabbetlerini açmayın. 2 senedir kimse yapmıyordu yine eski haline dönmesin burası.

İbrahim Keleşoğlu

kesinlikle bende böyle yapıcam,ben dersaneden çıkıyorum o kadar yorgun halimle maçlara gidiyorum.peki ne oluyor ? durduk yere sinirlerim bozuluyor.bu sene daha hiç bir maçı izlemeye gitmeyecegim .

Mehmet Zeki
"Kadromuz kısıtlı, Avrupadan elenmemiz iyi oldu, böylece iyicene konsantre oluruz lige" diyen çıkmamış hiç.

Daha elenmedik!!

OnurKul
21.08.2009, 00:41

abi takım kalecisiz mi oynayacak :) 4-5-2 diyince ?

4 - 4 - 2 olur ya da 4 -1 - 3 -2

hatta bence 4 - 1 - 3 - 2.

Elimizde ki kadroya göre şöyle olur :

---------------Tony----------------
((((((((((((((((((Onur)

Serkan---Giray---Egemen---Cale----
(((((((((((((((((Song)

-------------Tjikuzu----------------
((((((((((((((Ceyhun)

Yattara------Selçuk------Alanzinho-
((((((((((((((Alanzinho)((((((Gabric)

--------Umut ----- Gökhan --------
(((((((((( ( Bir tane iyi forvet !)

Serdær
Kadromuz kısıtlı, Avrupadan elenmemiz iyi oldu, böylece iyicene konsantre oluruz lige :)

zahido

Sende kimseye sabret diyemezsin bu taraftar 26 senedir hep sabret kelimesiyle uyutuldu.. Tjikuzu colmanlara sabredemem ben.. 16 yasindaki cocukta sabretmesin, sabretmemeli!!

Pro-TS

ne güzel dedin be abicim

uzzun
diyarbakır maçından sonra yaptığım yorumlarda bu maçın böyle olacağını söylemiştim...brossla bu kadar....ne bekliyordunuzki...ersunu yollayan bunuda 4 hafta sonra yollarlar...yeni bir kaos, yeni umutlar......ölme eşşeğim ölme, yaz gelince yonca vereceğim......

Anıl Caner
Herkese iyi geceler. Her şeye rağmen bizim Trabzonspor'dan başka kapımız yok diyerek veda edeyim. Gözlerim dolu, ellerim saçlarımda ah o sahada ben olsaydım keşke diye hayal etmeyi bile seviyorum ben.

Sınavım vardı bugün.Maç ayağına onun da içine ettim. Tüm futbolcularımızın, layıkıyla destek vermeye çalışan taraftarlarımızın ve yıllardır burada Trabzonspor için düşünen, üretmeye çalışan herkesin canı sağolsun diyorum.

Belki her şey yoluna girer. Belki her şey daha kötü olur. Ama biliyorum ki bizler yine burada oluruz.
Hayırlı ramazanlar.

TheRapZoNe
21.08.2009, 00:42
Sadri şener ve ekibini eleştirilmez yapmak ve toz kondurmamak kimsenin haddine değil çünkü kulübün sahibi ne sadri şenerdir nede ekibindekiler. Burada son aylarda yapmış oldukları hatalar zincirlerinin halkalarından bahsedilmesi gayet doğal.

yönetim avrupa ligini ciddiye almadı,kolay sandı. Şimdi ise sıradan bir fransız takımına elendik. her türlü kaybımız oldu. umut ve gökhanı kadroda tutup forvet almamakta diretenler sizin toz kondurtmadığınız sadri babanız ve ekibidir

KUTADGU
Şoku atlatabilmiş değilim hala.

Ne söylesem, ne düşünsem, kendimi nasıl avutsam bilemiyorum.

Ama bu gece Avni Aker'de yapılmaması gereken her şey yapıldı. Sonuç kocaman bir fiyasko.

Toparlanabilir miyiz? Evet.

Ama akıllı ve soğukkanlı olmak şartıyla...

Cyzio

12 kişiyle mi oynayacağız, yoksa kalecisiz mi :D?

Paksoy
ulen 2 kuponum bilbao-tromso maçından diğeri roma dan yattı 200 tl gitti trabzonum yense koymazdı adama ,

son üç dakikada bilbao sallamış, sevinemiyorm ya ha bu sevdaluk yedi bitirdi

efulim67
abi takım kalecisiz mi oynayacak :) 4-5-2 diyince ?

4 - 4 - 2 olur ya da 4 -1 - 3 -2

Olmaaaaazzz !
Zaten sinirliyim ! Üstüme gelme !
Kalecide olacak tabi !
ama 4-5-2 oynayacaĞZ. (Umut'u oyuncu mu sayıyon?)

A.T.R

Seferi olam dolayısı ile zaten bir ruhsata sahipsin oruç tutmama konusunda ama bu moralle zaten yemek yiyemez insan ancak çay sigara zannımca sende sadece çay olayı vardır Erdal onu da iftara sakla ki daha tatlı olsun :) Yani değmez Mubarek ayın ilk gününü boş geçirmeye derim ben :)

61viya
21.08.2009, 00:43

Çok güldüm yahu :) Ama reca ederim, daha bir şey bitmedi. Gülmeyin da, sahi bir şey bitmedi... Bekleyelim bakalım.

onurts61
Arkadaslar, 2:0 yenersek yetiyor .. uzatmayalim.

erke üzüntülü söyleeceklermin yanlış anlaşılmasını istemem , bizleri istanbul takımları tararftarından ayıran en belirgin özellik futbol oyun ve kural bilgimizde ama malesef o konuda da istanbula benzemeye başladık , maç 2-1 ken bir mesaj var eğer burda 2-2 biter orda 1-0 yenersek turu geçermiyiz bu soruyu bir Trabzonspor taraftarı sormamalı veya yukardaki yazıyı yazmamalı kısacası araştırmadan bir şey söyleme cahilliğin ortaya çıkmaz...

hodlu
Colman'ı kovun, hemen Bruls gelsin bari çocuk bu sene takıma alışır...

Erdem Koltuk
Neden? Dolu yorumlar nasil oluyor?

Üstüne alındığına göre boş yorumlar yapmışsın.Senin yaşın kadar Trabzonu takip ettim.Sen de takip et dolu yorumlar yaparsın.Yönetimin istifa etmesini gerektirecek bir durum yok ortada.

titanic
madem bu takımın hedefi avrupa ligleri o zaman alın kardeşim şu takıma forvet yapmayın etmeyin yazık oldu yine bize. Sıkıldık sürekli yenilmekten hep tarihimizi söylüyoruz.Artık yeni tarihler yazma zamanı gelmedimi. Trabzon parkta oynayan cocuğa sorsan bu takıma forvet alın der. Ben anlamıyorum adamların forvete bak hiç yoktan bir topa vurdu gol yaptı.İkincisi taraftarımız ne olur yapmayın bunu adam hata yapinca eskilerini istemeyin. Yani hugo hoca yenilince ersun hoca yı istemeyin. Ne biliyim slyva hata yapinca tolga yı istemeyin. kuzu hata yapinca hele hüseyini hiç istemeyin ztn onlar yüzünden cok çektik.ne yapalım alıştık yine aynı şeyleri belki şampiyon ümiti ile yaşayıp ligi 3. 4. bitirmeye kaderimiz bu olsa gerek.Ama eğer başkanım avrupa ligi hedefimiz diyorsan o zaman avrupa ligi için takım kuracaksın amatör lig için değil.Takımın sol açığı yok adam alırsın sezon başlamıştır. forvetin yok almazsın nasıl bir zihniyet.
yamama bir takım oluşturuldu.Avrupada senede sadece iki maç yapabiliyoruz o da maçlar rövanşlı olduğundan yoksa sadece 1 maçla yetineceğiz.bu satten sonra forvet alsa ne olur,almasa ne olur yönetim bu işi beceremedi burdan bu sonuç çıkar

Serdær
21.08.2009, 00:44
--Tony Slyva--

Serkan--Song--Giray--Ferhat

Yattara--Selçuk--Colman--Gabric

-----------Alanzinho----

-------Gökhan Ünal---

Manisaspor karşısında böyle bir kadro istiyorum.

Yattara oynamazsa Barış Memiş Oynasın.

hakanihtiyar
avnı aker bızlere cehennem olmaya devam edıyor...nereye kadar gıdecek anlamıyorum...

Emirhan Makul
Kadromuz kısıtlı, Avrupadan elenmemiz iyi oldu, böylece iyicene konsantre oluruz lige :)

Hep böyle kandırmadık mı kendimizi zaten :)

Ohh Uefaya gittik iyidir ya avrupada hedeflerimiz olsun
Uefadan elendik ohh be lige odaklanırız artık
Lig olmadı uefaya gittik ama avrupa önemli
Elendik ama olsun lige döneceğiz daha iyi olur tek kulvar

Bu ne yaman çelişki bu ne kısır döngü Konsantre Meyva suyu gibiyiz sert ve vitamini belirsiz.

Mehmet Zeki
Üstüne alındığına göre boş yorumlar yapmışsın.Senin yaşın kadar Trabzonu takip ettim.Sen de takip et dolu yorumlar yaparsın.Yönetimin istifa etmesini gerektirecek bir durum yok ortada.

Size gore yok.

TSunami_69
benim anlamadığım forvet yok deniyor... ısaac i manisayı gönderdik. göksu yu gönderdik..anlamıyorum.. 25 inden sonra mı oynayacak bu çocuk. o kadar meth ettiler. yine gönderdiler

Erdal
21.08.2009, 00:45
Kerim, senin durumun aklıma meşhur bir hikaye getirdi.

Vakti zamanında bir şehy varmış. 40 tane de müridi. Gel zaman git zaman müritler hayli aşama kadetmişler. Ve bir gece hepsi birden şehlerinin şaki olduğunu görmüşler rüyalarında. Ertesi gün biri hariç hepsi gitmiş. Şeyh kalan müride sormuş arkadaşlarının nerde olduğunu. Mürit utana sıkıla anlatmış gördükleri rüyayı...Şeyh sen de gördün mü peki demiş aynı rüyayı? Mürit yine utana sıkıla evet demiş. Şeyh demiş ki; Ahhhh oğlu sizin gördüğünüz rüyayı ben 20 senedir görüyorum. Ama gidecek başka kapı yok ne yapayım demiş.....

Yok Kerim...Hasta olduk Trabzonspor'un derdine okusunler bize yasini....

efulim67
--Tony Slyva--

Song--Egemen--Giray--Ferhat

-----------Alanzinho----

-------Gökhan Ünal---

Yazalım GAbric'i hemen YAzalım.
Geleli 2 hafta oldu. Kesin oda diğrelerine benzemiştir Merak etmeyin.
Yoksa takımda sırıtır yaşatmazlar onu !

İbrahim Keleşoğlu
2-0 yetmiyor bize 3-0

zahido
Colman'ı kovun, hemen Bruls gelsin bari çocuk bu sene takıma alışır...

Gecenin en guzel yorumu olarak seciyorum :)

mustafats1967
21.08.2009, 00:46
Aurelİo - tekke elele ts ye gelsİn

Erdem Keser
Hocaya inanılmaz kızdım.Nedense umduğum dağlaralara hep karlar yağıyor.

Maç 2-1 biz ise 9 kişiyle rakip sahadayız.Sen rövanşlı maça çıkıyorsun ve yiyeceğin bir gol , tur ümidinin tamamiyle sona ermesine sebep olacak.Nitekimde öyle oldu...

Yani bir hocanın bunu düşünmesi gerekmez mi ?
Neden 3-5-2'ye dönüyorsun , neden Cale'yi oyundan alıp o dakikadan sonra savunma kurgusunun içine ediyorsun...

Bırak , dengeli git rakibinin üzerine gerekirse 1-2 bitsin.Orada ilk yarıda atacağın bir gol ile rakibi telaşa sürükler ve arkasından atacağın bir gollede turu alırsın.Ama gel gör ki vaziyet bundan ibaret.
Yazık oldu.Moralim altüst oldu.Şeytan diyor , sahura kadar gir mutfağa geberene kadar yemek ye !

OZDEN61
evet bu taftar bu hocayıda yakında gönderir. son 10 senedeki 16. hocamız olur. tayfun gider. aldığı parayı hakedecek oyun oynamıyor. serkan gider. herkes gider. yeni yönetim yeni hoca gelir. yeni oyuncular. çünkü taraftar zihniyeti değişmez. bu şehre bu takım fazla. maçlarını dışarda oynasın artık. stadda yeni yeni küfürler duyuyorum. maçın başından sonuna kadar. bunlar taraftarın hataları.
bugünkü maçta kadro seçimi yanlıştı. hocanın hatası bu. yönetimin hatasıda geçen seneden beri görülen mevkilere trasfer yapamadı. heleki bugünkü maçtan sonra korkum o dur ki aceleyle yapılacak bir tomas jun transferi daha.
yenilsekte 2 senedir kombinemi alırım. yine her maça gideceğim. yine sabredeceğim. takıma değil hiçbir şeyden memnun olmayan taraftara. taraftar her türlü destek vermediği için kendi sahamızda kötüyüz. geçen sene deplasmanda en çok puan kazanan ekibiz. buna rağmen avni akerde puan kayıplarımız var. istatistik ortada. varın sebebi siz bulun.

Sivrikaya
ulen 2 kuponum bilbao-tromso maçından diğeri roma dan yattı 200 tl gitti trabzonum yense koymazdı adama ,

Çok kötü tutturdum.. Bu gece tek tesellim bu.. 3 Kupon yarın alırım paraları:D

En iyi ganyan Toulouse geldi.. :o Bide sivastan..

Serdær
21.08.2009, 00:47

Dur bakalım adam daha sahaya inmedi.

Zaman tanımamız lazım şehire alışması lazım gibi cümlelerde kendimizi kandıralım.

Önümde Kewell,Keita,Baros,Dos Santos,Tello gibi örnekler varken,

Daha şehire takıma alışacak 6 ay var daha ..

uzzun
yazıklar olsun...kahrettiniz ulan bizi yine.........................

Emirhan Çorumlu
--Tony Slyva--

Serkan--Song--Giray--Ferhat

-----------Alanzinho----

-------Gökhan Ünal---

Manisaspor karşısında böyle bir kadro istiyorum.

Yattara oynamazsa Barış Memiş Oynasın.

Song Sag Beke alismali ve Ferhat daha tecrübesiz... =)

hodlu
Kendimizi kandırıyoruz.Bu takımla hiç birşey olmaz.Egemen ve Song kardeşim neden her pozisyonda ileri çıkarsınız, bu hangi mantıkta var anlamadım gitti.2 yıldır defans oyuncularımız forvetler kadar pozisyona giriyor bu olacak şey değil...

Halit Aydın
Taraftardan kasıt seyircilerden yakınalım. En azından ben öyle düşünüyorum. Milletin maraton tribününde taraftar var. Bizim maratonda seyirci. Benim yakınmam bunlara. Elbetteki kale arkasındaki renkdaşlarımızın çırpınışlarını görüyorum. Helal olsun gerçek taraftarlara.

Yahu 61. dakikada kutlama yaptığımız gibi takımda gözle görülür bir hareketlenme oldu. Ama sadece 2 dakika sürdü. Şu tüm stadın bağırma işini halledebilirsek eski Avni Aker baskısı oluşur rakip takıma. Ama maratonla bu iş olmaz.

efulim67
21.08.2009, 00:48
Hayırlı Sahurlar, Hayırlı Ramazanlar.
Dua ile kalalım . . .

TSunami_69
21.08.2009, 00:48
bir de sadri şener sivas maçından hemen sonra Avrupa ligini düşünüyoruz artık diyorr.. yaa bu adam çıldırmış. senin daha önünde diyarbakır maçı var.bak şimdi ne oldu diyarbakıra da yenildik toulusa da. sıfıra sıfır elde var sıfırr

Mehmet Zeki
21.08.2009, 00:49
Kendimizi kandırıyoruz.Bu takımla hiç birşey olmaz.Egemen ve Song kardeşim neden her pozisyonda ileri çıkarsınız, bu hangi mantıkta var anlamadım gitti.2 yıldır defans oyuncularımız forvetler kadar pozisyona giriyor bu olacak şey değil...

Abi bu takimdan birsey olur. Ve Egemen ve Song konusuna katiliyorum

hos_cocuk61
Arkadaşlar, bu Gabric'e kurtarıcı gözü ile bakıyoruz; ama bana göre en büyük sorun forvet ve defans hattında ne yapıp ne edip bu takımı taşıyacak bir forvet transfer edilmeli. Defans hattı ise beni çok üzdü Sylva,Egemen, Cale ben bir revizyon bekliyorum Onur, Ferhat, Giray bu revizyon Manisa maçında olmalı!!!

OnurKul
Olmaaaaazzz !
Zaten sinirliyim ! Üstüme gelme !
Kalecide olacak tabi !
ama 4-5-2 oynayacaĞZ. (Umut'u oyuncu mu sayıyon?)

Tamam tamam :) sinirlerimiz bozuldu iyice di mi ? :)

Zafer Fidan

Ne yapsinlar, bizim forvetlerde is olsa ileri cikmazdilar

Burak 1967

Daha yaşın ne başın ne! nedir bu sabırsızlık, sen o formayı her zaman başın dik bir şekilde giyip gezebilirsin, çünkü o formanın asaleti, şerefi ve amacı vardır.

şimdi bu forum artık benim için özellikle kaybedilen maçlar sonrası girilesi, takip edilesi olmaktan çıkmıştır. biz alınan mağlubiyetlerden sonra 'bizliğimizi' unutup üslup, usül bilmeden birbirimize, takıma, oyunculara, seyirciye, başkana atıp duran bir topluluğa dönüşmüşüz. hem de en bilinçli taraftar kitlesinin olduğunu düşündüğüm bu sanal platformda!
kardeşim eleştirmeyelim mi? bunu söylemekte mi suç? para veriyoruz kardeşim oynayacaklar! yuhlarız adam gibi oynasınlar! Trabzon da maç oynanmasın (evet hatta kadiköyde oynayalım, yok yok inönü akustiği daha iyi hem dünyanın en iyi 4. stadı seçilmiş, olimpiyatta olabilir bizim eve yakın, ya da bursa da oynayalım hem onlarda gelir belki seyircimiz biraz tezahurat öğrenir!), hocaya bak gol yedikten sonra yüzüne baktım sırıtıyordu!, almazsan tekkeyi alırsın ...yı! bu arada gs 5-0 oldu (evet gs çok zorlu bir maça çıktı)! ..............

arkadaşlar son 12 sayfada yazılan yorumlardan aldığım kritik sözcük ve cümleleri, bazı anlamsızlıkları paylaşma adına yukarıda sıraladım. üzüntülüyüm, en çok içine düştüğümüz bu hallere üzüntülüyüm, iletişimsizlik girdabında debelenen halimize, Trabzonspor sevgisinin bizde yaşattığı travmaya üzüntülüyüm, büyüklüğümüzün burada kendi içimizde tartışılır hale gelmesine üzüntülüyüm, gs ismini daha önce duymadığımız bir takıma şampiyonlar ligi eleme maçında elenmişti, hatırlayanlar vardır, o sene gs hem ligi hem de uefa kupasını kaldırdı...
önceden diyarbakırlısı, edirnelisi, mersinlisi Trabzonsporu tutarken şimdi yeni nesil Trabzon'un çocukları gs, fb, bjk tutuyorsa bunun kazanılamamış şampiyonluklardan çok geçirdiğimiz bu travma ile ilgisi olduğunu düşünüyorum. Trabzonspor bir ihtilal takımıdır, bir devrim unsurudur, Taraftarını bu misyon etrafında arttırmıştır. eğer şimdi siz bu misyonun ortadan kalktığına inanıyorsanız, ftekke diye bağrılcağınıza veya bilmem kime yuh diyeceğinize veya birbirimize taraftarlık dersi vereceğimize bu misyonu yeniden hayata geçirmeye çaba gösterelim. bunun da yolu, stadlara gitmekten, saygı çerçevesinde fikir alışverişinde bulunmaktan, düzeyli ve anlaşılabilir mesaj yayınlamaktan, BİZ olmaya çalışmaktan geçmektedir.
saygılarımla,

fındıkoğlu
21.08.2009, 00:50
Kerim, senin durumun aklıma meşhur bir hikaye getirdi.

Vakti zamanında bir şehy varmış. 40 tane de müridi. Gel zaman git zaman müritler hayli aşama kadetmişler. Ve bir gece hepsi birden şehlerinin şaki olduğunu görmüşler rüyalarında. Ertesi gün biri hariç hepsi gitmiş. Şeyh kalan müride sormuş arkadaşlarının nerde olduğunu. Mürit utana sıkıla anlatmış gördükleri rüyayı...Şeyh sen de gördün mü peki demiş aynı rüyayı? Mürit yine utana sıkıla evet demiş. Şeyh demiş ki; Ahhhh oğlu sizin gördüğünüz rüyayı ben 20 senedir görüyorum. Ama gidecek başka kapı yok ne yapayım demiş.....

Yok Kerim...Hasta olduk Trabzonspor'un derdine okusunler bize yasini....
O hikayeyi çok iyi bilirim erdal abi..
İnan bu sefer çok farklı çünki etrafımdakilerede zararım dokunmaya başladı....
Kendimi bi süreliğine nadasa çekmeye karar verdim... BMN maçları stadda izleme organizasyonları hariç her organizasyonda görüşmek üzere....:cool:

Mustafa Mahmutoğlu
ah ah olmadıki gignac gibi bi forvetimiz. umutla gökhanla devam . forvet ihtiyacımız yok . sadri başkan bindin laz inadına bak düştüğümüz hale. gökhan cırcırı atlamadı hala sanırım koşmaya korkuyordu. umut maçın başında bi şut çekti ümitlendim bu maç bişeyler yapçak diye ama yine boş . aynı umut işte. koşar koşar durur. verceksin buna parayı 90 dakka koş umut. topa müdahele etme yeter. bu maçta hocanın tercihleri yine yanlıştı. sergen yalçında bahsetti programda. tayfun ve serkan önlü arkalı oynayamaz. tayfun bugn yine boş gezindi. takım böyle giderse halimiz kötü. ama avni akerde sanırım seyircilerde çok iyi bi gelişme var ;)

My
Hocaya inanılmaz kızdım.Nedense umduğum karlara hep karlar yağıyor.

Maç 2-1 biz ise 9 kişiyle rakip sahadayız.Sen rövanşlı maça çıkıyorsun ve yiyeceğin bir gol , tur ümidinin tamamiyle sona ermesine sebep olacak.Nitekimde öyle oldu...

Yani bir hocanın bunu düşünmesi gerekmez mi ?
Neden 3-5-2'ye dönüyorsun , neden Cale'yi oyundan alıp o dakikadan sonra savunma kurgusunun içine ediyorsun...

Bırak , dengeli git rakibinin üzerine gerekirse 1-2 bitsin.Orada ilk yarıda atacağın bir gol ile rakibi telaşa sürükler ve arkasından atacağın bir gollede turu alırsın.Ama gel gör ki vaziyet bundan ibaret.
Yazık oldu.Moralim altüst oldu.Şeytan diyor , sahura kadar gir mutfağa geberene kadar yemek ye !Çok tehlikeli bir hamle olduğu belliydi. Hele hele rakip takım hocası savunma yerine Mansare ile forvete takviye yapınca tehlike çanları hepten çalmaya başladı ama nafile. Göz göre göre 3 yedik. Oyunu bu kadar riske atmaya gerek yoktu.

hüseyin1975

Ustam sen bayagi sinirlenmissin:)

Keske Futbolcularimizin bazilari bu siniri sahada gösterebilselerdi ama nerdeeeee.
Kimisi Gamsizin önde gideni yahu.

Onlara Manganin su parcasini armagan ediyorum:

Naber bak, bende dert yok tasa yok
Mutluyum artık bir beynim yok
Dikmişim ekrana gözlerimi
Başka da bir ihtiyacım yok

Kişisel neyim kaldı ki bir iletim olsun
Tıklana tıklana her şeyim ortada
Atın ölümü arpadan olsun
Her yiğit gibi benimki de meydanda

Tıklama konusu ayrı bir dava
Mahkemelerde görülüyor hala
Namusu bacak arasında ararım
Dişi sinek bile görsem laf atarım

Çakma makma, üçe beşe bakmam
Önüm, arkam, sağım solum markam
Bana pastamı verin, ekmeğe gerek yok
Ben tüketmeden var olamam

Ayna, ayna hadi söyle benden daha gamsızı var mı?
Ayna, ayna hadi söyle benden daha arsızı var mı?

Dünyanın sonuna doğmuşum
Ya da ölmüşüm de haberim yok
İyi bilirdik derler elbet ardımdan
Bundan büyük bir yalan yok
Yok , bundan büyük yalan yok

Erdem Koltuk
21.08.2009, 00:51
Sende kimseye sabret diyemezsin bu taraftar 26 senedir hep sabret kelimesiyle uyutuldu.. Tjikuzu colmanlara sabredemem ben.. 16 yasindaki cocukta sabretmesin, sabretmemeli!!

96 yılında 14 yaşımdaydım.2 ay kendime gelemedim.Ağzımı açıp ne yönetim istifa dedim, ne de o gitsin bu gelsin dedim.Sabretmen gerekiyorsa sabredeceksin.Belki 60 yıl şampiyon olamayacaksın.Ben 27 yaşımdayım şampiyonluk görmedim.Görmeden de ölmeye razıyım.Trabzona aşığım.Şampiyonluk nedir?Ben her galibiyette heyecan duyar her malubiyette üzülürüm.

İbrahim Keleşoğlu
Taraftardan kasıt seyircilerden yakınalım. En azından ben öyle düşünüyorum. Milletin maraton tribününde taraftar var. Bizim maratonda seyirci. Benim yakınmam bunlara. Elbetteki kale arkasındaki renkdaşlarımızın çırpınışlarını görüyorum. Helal olsun gerçek taraftarlara.

Yahu 61. dakikada kutlama yaptığımız gibi takımda gözle görülür bir hareketlenme oldu. Ama sadece 2 dakika sürdü. Şu tüm stadın bağırma işini halledebilirsek eski Avni Aker baskısı oluşur rakip takıma. Ama maratonla bu iş olmaz.

kesinlikle yok böyle bir şey ya , adamlar maç boyu oturuyor ayaga bile kalkmıyor bir yfun oyundan çıkarken bütün maroton ayakta yuhalamaya !!! bu nedir arkadaşlar? avni akerde niçin kazanamıyoruz söyleyeyim mi bundan dolayı ... o senin futbolcun ne kadar kötü oynarsa oynasın alkışlayarak çıkartacaksın...

zahido
Ilk gunun teravih namazini kilarsan kendinin kinin ikinci gun anneninkinin ucuncu gunde babanin gunahlari affolurmus..

Bunlar (colman) gibiler yuzunden teravihide kacirdik.. Simdi kiliyim belki colmana ettigim kufurlerde affolur..

İskender YILMAZ
Yazıklar olsun ..

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 00:52
Hababam Sinifinda bile Haytalar ya Mahmut Hocadan cekerlerdi yada Trabzonspor'dan =) Veya (kimin dedigini hatirlamiyorum): Trabzonspor Maclarina bakarken hep tek Tarafa baktigimiz icin boyunlarimiz tuttulurdu... Ben bu Trabzonsporu özledim...

Halit Aydın
21.08.2009, 00:52

Ey gidi Ziya Doğan :)

Rakiplerimiz 3 kulvarda yarışacakken biz 2 kulvarda devam edeceğiz, bu avantaj derdi rahmetli..

Hasan Habip Özbay
21.08.2009, 00:53
ben bu engin ve tayfun coranın varya kızmayın ama yırtarım artık lisanslarını bi şey yapmış gibi hala taraftara el kol hareketi derhal ..... ama şunuda bilin yinede sevgimden asla bi şey kaybetmedim şu ezik istanbullular ne kadar tahrik etsede

zahido
21.08.2009, 00:53
96 yılında 14 yaşımdaydım.2 ay kendime gelemedim.Ağzımı açıp ne yönetim istifa dedim, ne de o gitsin bu gelsin dedim.Sabretmen gerekiyorsa sabredeceksin.Belki 60 yıl şampiyon olamayacaksın.Ben 27 yaşımdayım şampiyonluk görmedim.Görmeden de ölmeye razıyım.Trabzona aşığım.Şampiyonluk nedir?Ben her galibiyette heyecan duyar her malubiyette üzülürüm.

Ozaman sen uzlmeye mahkumsun diyerek teravih namazini kilmaya gidiyorum ben.. Bence sende kil.. bordo mavi dunya fani..

Gordon Freeman
21.08.2009, 00:54
bazı arkadaşlar hala 2-0 yetmıyor 3-0 lazım muhabbetınde.farzedelımkı 1-0 bıze turu getırıyor.ne olcak geçcekmıyzı turu.Gignac 2 tane de orda sallar bize.

hakanihtiyar
sadri şener allah seni bildiği gibi yapsın emi...eyy o stada maç izlemeye gidenler..evinizde yiyin o çekirdeklerii...90 dakika susulur mu yaa...yok abicim yok bizden bi cacık olmaz...çernobilden beter oldukk...

Mert Oğuzlu61
Size gore yok.

renktaş sadri şener neere istifa ediyor yaw şöyle yorumlar yapmayın gerçekten komik oluyor :)

Mehmet Sarigül
Arkadaşlar, bu Gabric'e kurtarıcı gözü ile bakıyoruz; ama bana göre en büyük sorun forvet ve defans hattında ne yapıp ne edip bu takımı taşıyacak bir forvet transfer edilmeli. Defans hattı ise beni çok üzdü Sylva,Egemen, Cale ben bir revizyon bekliyorum Onur, Ferhat, Giray bu revizyon Manisa maçında olmalı!!!

Bende senden gelecek ilk mantikli yorumunu bekliyorum...

Anlasilan ikimizde daha coook bekleyecegiz....:)

Sivrikaya
21.08.2009, 00:55
Ey gidi Ziya Doğan :)

Rakiplerimiz 3 kulvarda yarışacakken biz 2 kulvarda devam edeceğiz, bu avantaj derdi rahmetli..

İngilterede adamlar bazen haftada 3 maç yapıyor. Biz de futbol oynuyoruz güya..

Emirhan Makul
http://img33.imageshack.us/img33/4329/n5949421213761912706.jpg (http://img33.imageshack.us/i/n5949421213761912706.jpg/)

sessizkral_1
yattara 2. maçta varmı acaba

İbrahim Keleşoğlu
bazı arkadaşlar hala 2-0 yetmıyor 3-0 lazım muhabbetınde.farzedelımkı 1-0 bıze turu getırıyor.ne olcak geçcekmıyzı turu.Gignac 2 tane de orda sallar bize.

ben bi arkadaş öyle biliyor diye dedim !!!

hüseyin1975
21.08.2009, 00:56
yattara 2. maçta varmı acaba
Yok.
Yattara önemli maclarda yok:(

sessizkral_1
deplasmanda atılan ilk gol 2 gol yerine geçiyor.

biz şimdi 4-1 yenildik gibi.

eğer 2-0 yenersek 3-0 yenmiş gibi oluruz.

bu durumda maç uzatmalara gider sanırım ?

Erdem Koltuk
Size gore yok.

Tamam canım kardeşim.Derhal yönetim istifa etmeli.Ama senin eski mesajlarına da bakıcam, Sadri Şener'e övgüler yağdırdığın mesajların olduğuna adım gibi eminim.O yüzden iyi geceler sana.

hodlu
Kim yazıyor 2-0 yeter diye bunu daha öğrenemedikmi Allah aşkına.3-0 ile geçeriz turu ama bu takım bize bu halimizle 3 tanede orda atar...

gcolman
21.08.2009, 00:57
futbol kaliteli oyuncularla oynanir ve takimlarin yildizlari wardir trabzonda ise bunlardan eser yok...Adamlar dunya yildizlarini aliolar sen yerinde sayiyorsun...Sayin Sadri Sener tribunlere oynuo en iyi kadro bizdeymis bizi enayi yerine koymasin lutfen ayip!!!

titanic
21.08.2009, 00:57
Ya kimse bilmiyor mu bu yönetimin içinde,futbolda forvet mevkisinin hala var olduğunu

Uğur Cira
21.08.2009, 00:58
beyler takımımız kötü oynamadı. şunu söyleyeyim;

tayfun coranın oynaması gerçekten çok sürprizdi benim için. ya biri bu hocaya tayfunun sağ bek oynayamayacağını anlatmadı mı? burası çok önemli bence. maçın sonucunu malesef tayfun cora belirledi.

gerçekten sağ kanatımız karşı takım tarafından koridor gibi kullanıldı. song o bölgeyi ekstra olarak kapatmaya çalıştı.bu arada şunu söyleyeyim. genel olarak umutu beğenmem. ama bu maçta beğendim. kötü oynamadı bence.

Gignac ile adam adama oynamamız gerekiyordu. herif gerçekten çok iyi yerlere kaçıyor. çok ilginç bir futbolcu. Hugo broos bu konuda hatalıydı.
caleyi de etkisiz ve zayıf buldum.

Düşünün sağ ve sol bekte oynayan oyuncularınız iyi olmazsa ne kadar etkili olabilirsiniz. serkan çok istekliydi ve takdiri hakediyor.selçuk colman ve tjikuzu vasattı bence.

renkdaşlarım moralimizi bozmayalım.toulouse süper oynayan bir takım değil. 2. yarı kapandılar. ve 3. gol de öyle geldi.Futbolda hiçbir şey garanti değil. Takımımız rövanş maçında elinden geleni yapacaktır ben buna inanıyorum sizinde inanmamızı istiyorum

Gordon Freeman
ben bi arkadaş öyle biliyor diye dedim !!!

benım lafım sana deıl.genel olarak dıyorum ben.

hodlu
Takımın sanki kondüsyon sorunu var gibi geldi bana maşallah son 30 dk döküldük...

titanic
Kim yazıyor 2-0 yeter diye bunu daha öğrenemedikmi Allah aşkına.3-0 ile geçeriz turu ama bu takım bize bu halimizle 3 tanede orda atar...
20 tane net gol ozisyonu bulmamız gerekecek ve syilvada gol atmalı

hüseyin1975
21.08.2009, 00:59
Üzülmeyin ranktaslarim.
Hedef Yari Final:p

Ben demedim, Sadri Baskan dedi:D

unique

Bu nasıl bir matematik abi:)
2-0'da eleniriz bu arada:)

Mehmet Zeki
Tamam canım kardeşim.Derhal yönetim istifa etmeli.Ama senin eski mesajlarına da bakıcam, Sadri Şener'e övgüler yağdırdığın mesajların olduğuna adım gibi eminim.O yüzden iyi geceler sana.

Sanada iyi geceler. Hayirli ramazanlar. Allah simdiden kabul etsin.

OnOuR
21.08.2009, 01:00

Elemek için 3-0 yenmek gerekiyor yada 4-1 & 5-2 gibi skorlarda olabilir... Ama ahh ahh demekten kendini alamıyor insan...:cool:

Sivrikaya
Takımın sanki kondüsyon sorunu var gibi geldi bana maşallah son 30 dk döküldük...

Davrazda baklava ile besle. Hollanda.. herşeyleri dört dörtlük.. Sahada yürüsünler.. La bunları sopa ile dövecen..

Biz orda en az 5 yiyeceğiz. burda yazıyorum aklınızda olsun.

hos_cocuk61
Bende senden gelecek ilk mantikli yorumunu bekliyorum...

Anlasilan ikimizde daha coook bekleyecegiz....:)
Ben fazla beklemiyeceğim, çünkü yorumlar anlıyana, senin daha çok bekliyeceğinde kesim gibi bu mantık ile 25 değil 50 sene şampiyonluk beklersin galiba.

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 01:01

Arkadaslar Allah Askina yapmayin ya... Maci evimizde 3 - 1 kaypettik siz daha 2 - 0 diyorsunuz ya... Biz orada 2 - 0 yenersek macin durumu 3 - 3 oluyor ama onlar disarda (Trabzonda) 3 Gol attigi icin turlarlar... Yani bizim orada en az 3 Gol atmamiz lazim... 3 Gol attip yemezisek turlariz ama 3 attip 1 yersek yani yine 3 - 1 uzatmalara ancak ozaman gider... bizim direk turlamamiza yariyacak sonuclar: 3-0 , 4-2, 5-3, yani hep 2 gol fazla ve en az 3 gol atmaliyiz elenmemek icin... buda cok zor... :cool:

U.Sadıkoğlu
21.08.2009, 01:02
İkinci maçı yazıyorum .

Gignac 5 - 0 Trabzonspor ..

Bi adamı tutamadık yazıklar olsun.

unique
21.08.2009, 01:02
Elemeli turlarda şu geçerlidir: İki maç sonucunda atılan toplam goller eşitse, deplasmanda atılan gollere bakılır. Deplasmanda daha fazla gol atan, turu geçer. Deplasmanda atılan goller de eşitse, o zaman uzatmaya gider zaten. Yani deplasmanda atılan gol iki gol sayılır, bizim çocukluk günlerimizden kalan bir efsane sadece:)

2-0 yenersek orada, toplam goller 3-3 olur; ama onlar deplasmanda 3,biz 2 gol attığımız için turu onlar geçer.:cool:

hüseyin1975
21.08.2009, 01:03
Herkese iyi geceler.
Özetle:

TS ve 5iva5 elendiler.

Ezikler gecdiler.

Emirhan Çorumlu
21.08.2009, 01:03
İkinci maçı yazıyorum .

Gignac 5 - 0 Trabzonspor ..

Bi adamı tutamadık yazıklar olsun.

Sanki Diyarbakir Macinda Tazematayi tuttabildik?

Mehmet Sarigül
21.08.2009, 01:04

Fazla kizma renkdaslarima...:) Futbolcularimiz hala sagdan (sag ayakli bir futbolcu tarafindan!) yapilan bir köse vurusunda öndirege adam verir ama arka direge vermezse,...bu gibi "kücük" ayrintilarin ne önemi var?

hüseyin1975
21.08.2009, 01:04
Elemeli turlarda şu geçerlidir: İki maç sonucunda atılan toplam goller eşitse, deplasmanda atılan gollere bakılır. Deplasmanda daha fazla gol atan, turu geçer. Deplasmanda atılan goller de eşitse, o zaman uzatmaya gider zaten. Yani deplasmanda atılan gol iki gol sayılır, bizim çocukluk günlerimizden kalan bir efsane sadece:)

2-0 yenersek orada, toplam goller 3-3 olur; ama onlar deplasmanda 3,biz 2 gol attığımız için turu onlar geçer.:cool:

Evet haklisin.
Ayrica Deplasmanda atilan Gol 2 sayilsada elenmis olurduk.

1 - 3 = 1 - 6
0 - 2 = 0 - 4
Yani toplamda: 6 - 5:D

hodlu
21.08.2009, 01:05
Bu gece sahaya en başta Alanzınho çıkmalıydı hücuma en yatkın isim o.Ama gel görki maçın bitimine 20 dk varken ve takım tamamen yürürken oyuna alındı ve en önemli silahımızı da kullanamadık.Süper zeki bir kulübemiz var maşallah...

lazanya61
21.08.2009, 01:06
yazıklar olsun :(

real_rock
deplasmandaki maçta birşey beklemiyorum.Fark yemeyelim yeter...Takımın kötü olmasından demiyorum.Kabul edelim beceremedik.

U.Sadıkoğlu
Sanki Diyarbakir Macinda Tazematayi tuttabildik?

Egemenciler nerde acaba..