PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46

hüseyin1975
20.08.2009, 23:29
burda yazılanların her kelımesıne katılıyorum.Bravo...:alkış::alkış::alkış:

Bende bu moral bozukluguna ragmen üsenmeden okudugun icin sana Bravo diyorum:alkış::p

suat kalkan
tjikuzu
colman selçuk

bu üçlü uyum sağlayamadıktan sonra tekke de gelse sağbek de alınsa değişen bir şey olmaz tjikuzu top kesici topu kesiyor topu alıp kullanması gereken adamlar kim selçuk ve colman ama bu iki zatımuhteremler topu almaktan kaçıp sahada gizleniyor

Ali Tunahan Güllü
ünal karaman ne işe yararsın sen gelecek yılmış bırak git yaa!!!

Hasan61
Ünal'dan Chris Boyd Açıklaması
20 Ağustos 2009 / 22:55
sportif direktör Ünal Karaman Trabzonspor'un Toulouse ile yapacağı maç öncesinde açıklama yaptı

Trabzonspor'un Toulouse ile yapacağı maç öncesinde açıklama yapan sportif direktör Ünal Karaman Glasgow Rangers'ta forma giyen golcü oyuncu Chris Boyd hakkındaki transfer söylentilerin açıklık getirdi.
Boyd'un iyi bir oyuncu olduğunu belirten Karaman, şu an için yabancı kontenjanlarının dolu olduğunu ve hiçbir oyuncularını satmayı düşünmedikleri için bu transferin gündemde olmadığını söyledi.

Ünal Karaman, gelecek yıl için bazı düşünceleri olduğunu da sözlerine ekledi.
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=42549
gelecek yıl boyd için plan yapıyorlarsa yapmasınlar zaten söz. bitiyor bize bırakmazlar
söz. bitiyor diye bu kadar inmişti fiyatı

mhayri
20.08.2009, 23:30
Bir seneyi geçti yaklaşık 40-45 maç oynadı...
şimdi ha haftaya ha 1 ay sonra olacak derken bugün tüy dikmiştir
Colman artık 11 başlama hakkını kaybetmiştir benim gözümde ve
devre arası mümkün olan en az zararla elden çıkarılmalı...
Olmuyorsa olmuyordur...
Hele bugünkü gibi yalandan takılmak onun adına samimiyetsiz görüntü
oluşturdu...

yorumsuz6117
ünal saçmalama ya seneye bu takımda kalabilecekmisiniz bakalım..

Cafer Bulur
Bu arada alanzinho icin verilen 4 milyon euro yanlis bir transfermis,bunu kabul etmek lazim.

Yanlismiyim?

Yiğit SARI
seneye diyor adam ?!*@

MehmeTS_ADANA
colman,selçuk,gökhan ünal,cale vs.vs. aslında bunlar geçen senede böyle oynuyorlardı.fakat belli olmuyordu be sene ligde kalite biraz artınca hepsinin foyası ortaya çıktı.bu kadar basit

gökçay61
tjikuzu ile hüseyinin tek farkı ten renkleri

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

gcolman
ferhat manisada kardeş

ferhat cokmus deil ferhat oztorundan bahsediorm sol bek Calenin yerine:cool:

gerenimo
ilginç olmayan yorumlarını bekliyorum

saçmalamaktansa susmayı tercih ederim. genelde de okurum.

arimseli
Kendimizi kandırmayalım...
Ts geçen sezonda iyi değildi. Geçen sezon TS kaybettikçe rakiplerde kaybettiği için kafada tutunabilmiştik. Aldığımız maçların çoğunda aşırı derecede zorlanıyorduk.

Bu sezon maç almakda zor, sen kaybettikçe rakiplerin kaybetmesi de...

II61II
Tjikuzu dahil hepsi...

İnsallah bu sözlerin manisaspor macında dogru cıkar bende bu soyledıklerıme pısman olurum..

gökçay61
Bu arada alanzinho icin verilen 4 milyon euro yanlis bir transfermis,bunu kabul etmek lazim.

Yanlismiyim?

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

10 numara
20.08.2009, 23:31
tjikuzu
colman selçuk

bu üçlü uyum sağlayamadıktan sonra tekke de gelse sağbek de alınsa değişen bir şey olmaz tjikuzu top kesici topu kesiyor topu alıp kullanması gereken adamlar kim selçuk ve colman ama bu iki zatımuhteremler topu almaktan kaçıp sahada gizleniyor
tjikuzu'mu top kesiyor..ya bırakın Allah aşkına...

kursat1313
Kendi başlığınada yazdım ;

Bu Colman topçuysa Ajdar'da dünyanın en iyi popçusudur...

Bu adamı izlerken arabesk müzik dinleyesim geliyor.
çok güzel yazmışsın katılıyorum sahanın en kötüsüydü

Uğur KÜÇÜK
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=42551 alın okuyun adam dogruları bas bas bagırıyor duy yonetım defans sadece defansla yapılmaz forvete de kımse kızmasın 2 mactır bızı yakan ORTASAHAMIZDIR rakıbe basmıyor pres yapmıyor top kullanamıyor.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: bordomavi@bordomavi.net

Ömer1967
ya bırakın Allah aşkına yönetimin yerinde olsam fatih tekke ve sağbek abdurrahman alırdım o zaman görürdük bu takımın halini, umut topçu değil bence atletizm yapsa daha başarılı olur maç boyunca sinir küpü olduk anladık bari bir şey yapamadın sırtın dönük top tut o da yok ne yapar anlamadım

samway
adamlar bizi iyi çözmüş
solden gel arkaya doğru ortala zaten orda kimse olmaz

ahahaahhahahahhaaa gecenın en guzel sözü bu harikasın bıraz olsun neşelendım bak :)

Armağan Dere
Sadri Şener: Biz zaten Avrupada maç oynamak istiyoruz dedik kupayı alacaz demedik...

Bu nası bi yorumdur Sayın Başkan Bırakmak İstiyorsun Belli...Halen daha böle yorum yapıyorsun..Şu taraftar sana o kadar güvendi ki yazıktır bu taraftara..Avrupada maç oynamak istiyoruz ne demektir ya..bana biri bunu anlatsın

Mehmet Zeki

Yanlismiyim?

4 milyon yine iyi. Gokhan'a 6 milyon euro.?

sorin
saçmalamaktansa susmayı tercih ederim. genelde de okurum.

okumaya devam et sesin çıkmasın o zamam milletin siniri tepesinde provoke etme kimseyi

Erdal
20.08.2009, 23:32
Tijikuzu konusunda bence haksızlık yapıyoruz...Yüksek toplarda ezildi kabul ama neredeyse her pozisyonda rakipten 2 futbolcu vardı yanında...

S.DEMİRCİ
forma hak edenin,sahada mücadele edenin olmalı...
colman kesinlikle bu 90 dakikayı tamamlamamalıydı..

Ali Tunahan Güllü
manisayı yenebilirmiyiz?

Eren Karaahmetoğlu
Gayse 5 atıyor, fener atıyor, onlar attıkça çıldırıyorum. Hayat iyice çekilmez bir hal alıyor.

TSunami_69
tarbzondaki arkadaşlarr iyi güzel stadı dolduruyorsunuz ama keşke bizim oyuncuları baskı altına alacağınıza rakip oyuncuları baskı altına alın. bence avni akerdeki mağlubiyetlerin tek sebebi seyirci baskısı..

Night61
Arkadaşlar neye üzlüyorum biliyomusunuz.Şu yaşadığımız kötü ve ders verici maç bile transfer konusunda gözü kör olan yönetimimizin gözünü açmayacak(biz dersimizi taraftar olarak zaten çoktan almıştık)

kaptans
arkadaşlar bazen ne konuştuğumuu bilmiyoruz sanırım ama bu bilememezliğin sebebinin şu anda her trabzonspor taraftarının içinde olan durdurulamaz ateşten ileri geldiğini biliyorum...
Şimdi trabzonspor takım olarak ilk yarım saat kötüydü ki diyebilir hemde sahaya çıkan kadronun zaafiyet içinde olmasına rağmen.Eğer o kaçan pozisyonlar golle sonuçlansa einim şu anda çok daha değişik şeyler konuşacaktık.Ve yarım saatten sonra takım yavaş yavaş düştü touluese takımı birada şasının yardımıyla ikinci yarıda öne geçti ve film koptu.toulouse kendi liginde deplasmanda en iyi kapanan takımlardan biri ve futbolcu yapısıda buna uygun.bizim takımın ALLAH aşkına çıkan on birine bakın gol atmayamı çıktık gol yememeyemi hiç biri beli değil.Senin elinde alanzinho varsa bu oyuncuyu bu kadar yokluk içinde oynatırsın çünkü bişeyler yapabilecek tek oyuncun ve sonra 2-1 öne geçmiş takıma karşı onu koyuyorsun en önemli özelliği ne boş alanı sever hılıyken adam eksiltir ya adamlar önde kapanmış artık kontradan gol arıyorlar alanzinho ne yapsın adamın böyle bi özelliği yok ve bi kozumuzuda böylece harcadın bu adamın yapacaklarını engin yapmaya çalıştı ama bi kaç kere başarılı olabildi sen ne eksiğini gördün ligde oynadığın iki karşılaşmada elindeki kozu kullanmadın ve colman denen halı saha topçusunu o performansla o umursamazlıkla 90 dakika sahada tuttun böyle bi topçu tipi yok nerden buluyoru bilmiyorum ama bide patlıyor işte.Bi teknik adam o adamı görüp çıkarmazmı yada asıl yerinde oynatmazmı daha iyi kullanamazmı.Burdan serkanın alnından öpüyorum böyle bi tek kişilik ücadele gösterdiği için o ciğerine sağlık teknik yanlışlıklar yönetimsem hatalar ve elinde koca bi sıfır şimdi geçebilirmiyiz turu niye olmasın üç gol atabilmemiz zor ama ALLAHtan ümit kesilmez hayırlısı olur inşallah

ümit akyıldız
tjikuzu ile hüseyinin tek farkı ten renkleri
aynı fıkırdeyım sıddetle katılıyorum yerlı ve sorumluluk alan huseyını gonderıp aynı yasta aynı mevkıde ve hıcbır artısı olmaya tjukuzu alınıyorsa ve bu transfer basarısı gıbı gosterılıyorsa vay halımıze ayrıca sahada atakları yavaslatan topları yana gerı ve taca atan tjukuzu cıkarken alkıslanıyosa ve takımda duzgun orta yapmaya calısan tayfun(ki ortaları tehlıke yarattı hatta bır topunu kalecı zor çeldi)cıkarken yuhalanıyosa hepimiz birden burda utanalım

Koray
20.08.2009, 23:33
Tjikuzu'nun bu maçta takımı hücuma kaldırırken attığı isabetli uzun pas sayısı kadar Hüseyin futbol hayatı boyunca öyle paslar atmışmıdır ?!

suat kalkan

haklı olabilirsiniz top kesici değil kabul ama bu üçlü bu kafa ile oynarsa işimiz çok zor

Ilelioglu

Hatta 6.5 Milyon diye biliyorum, yani cok yazik...:rolleyes:

bluelight
Gs 5-0........

Gordon Freeman
20.08.2009, 23:34
Bende bu moral bozukluguna ragmen üsenmeden okudugun icin sana Bravo diyorum:alkış::p

bılmıyorum bı tek ben mı okudum ama giriş cumlesı ılgımı cektı.sonra profıle baktım 35 yaşında gormuş geçirmiş bır abım.bunlar okumam için bana yetti.

Cafer Bulur
Tjikuzu hüseyinden daha isabetli ve uzun paslar atiyor,kabul.

Ama hüseyin de tjikuzudan dan daha etkili savunma yapiyordu.

Sonuc:Trabzonsporun aradigi oyuncu degildi nabimyali...

Hasan Ayvenli
Sadri Şener, Hayrettin Hacısalihoğlu ve İhsan alioğlu gibi yetenekleri tribünde oturttuğu için Broos suçludur. Bu 3 forvetimizi birden ne diye tribüne yollarsın ki..

Berk
tarbzondaki arkadaşlarr iyi güzel stadı dolduruyorsunuz ama keşke bizim oyuncuları baskı altına alacağınıza rakip oyuncuları baskı altına alın. bence avni akerdeki mağlubiyetlerin tek sebebi seyirci baskısı..

Lütfen artık bu mazeretin arkasına sığınmayalım, lütfen..;)

OnurKul
Maç bileti 50 lira...
Forma 75 lira...
Çekirdek 2 lira...

Maç sonunda takımı yuhalamak paha biçilemez (!)

Maç sonunda futbolcuları yuhalamak neyin nesi ? Neden içeride maç kazanamıyoruz ?

logitech
20.08.2009, 23:35
Tijikuzu konusunda bence haksızlık yapıyoruz...Yüksek toplarda ezildi kabul ama neredeyse her pozisyonda rakipten 2 futbolcu vardı yanında...
boşversene rahat pozisyonlarda bile nasıl geriye oynadığını gördük. orta sahada bir tane ikili mücadele kazanamadı. bir atak kesemedi. hava topunu saymıyorum bile. iki pasla maçı tamamlamaya çalıştı ona da antrenörler dayanamadı.

gökçay61

buna katılmıyorum.ali samiyende baskı yokmu kadıköyde yokmu inönüde yokmu.bizim oyuncuların baskı yediği yok kalite farkı var.beceriksizlik var.2 pas yapamayan takım olurmu.taaa sivas maçında durumun çok kötü olduğunu söyledim hatta buralarda bile söyledim.şimdi hazır olun manisayı bırakın sonraki hafta bursa maçı var sizce puan alabilecekmiyiz???

uzungöllü
ulan bizim neremiz büyük takım beeee...... sıradan bi takımız bunu kabullenelim... bizim tarihimiz büyük onunla gurur duyup avunmaya devam edelim...

Ali Tunahan Güllü
Maç bileti 50 lira...
Forma 75 lira...
Çekirdek 2 lira...

Maç sonunda futbolcuları yuhalamak neyin nesi ? Neden içeride maç kazanamıyoruz ?

çok doğru söylüyorsun maç sonunda oyuncular çağırıp çiçek ve plaket verilmeliydi hakkediler nede olsa!!!

Cafer Bulur
Tjikuzu'nun bu maçta takımı hücuma kaldırırken attığı isabetli uzun pas sayısı kadar Hüseyin futbol hayatı boyunca öyle paslar atmışmıdır ?!
Dogru ama kabul et koray,tjikuzu hüseyini agir kalma konusunda aratmiyor.

Hüseyini gönderdik ama daha iyisini almadik.

Sorun sadece tji degil tabiiki,orasi ayri...

Barış Kaptanoğlu
manisayı yenebilirmiyiz?
kalkıp ankaradan manisaya gitcez yensinler artık bi galibiyet lazım takıma

futbalski60
20.08.2009, 23:36

İlerleyen günlerde gösterecekler kaç para olduklarını.

Ustaalioğlu
Tjikuzu hüseyinden daha isabetli ve uzun paslar atiyor,kabul.

Ama hüseyin de tjikuzudan dan daha etkili savunma yapiyordu.

Sonuc:Trabzonsporun aradigi oyuncu degildi nabimyali...

bu dakikadan sonra paraya kıyılıp aurelio ve tekke alınmalı, yoksa bu sene oynayıp oynayıp kaybedeceğiz, görülen o...

II61II

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

Kesinlikle sorun Bu. Tayfun cıkarken o tepkiyi gosteren taraftar bidaha tayfundan hic bir sey beklemesin. O ıslıklar takımın moralinide bozdu . Takımın ...... ettiniz helal olsun.. Keske trabzon istanbulda oynasa maclarını

Barış Kaptanoğlu
bugün için değil bence

Kobalas61
Sokaklarda Yine Silahlar Atılıyor Kornalar Çalıyor
Biz Yine Evimizdeyiz

Eren Karaahmetoğlu
adamlar bizi iyi çözmüş
solden gel arkaya doğru ortala zaten orda kimse olmaz

Şu günde trajikomik bir şekilde bir nebze olsun tebessüm etmemi sağladın.:)

zahido

2 tane biz saydik o paslari.. Mac boyunca zaten 2 tane ileri top oynadi..

Biz buyuz iste tjikuzuyu savunan taraftar topluluguyuz bizim basarili olmamiza imkan yok!!

Malesefki biz kaybetmeye mahkumuz..

Colmanida savunur bu taraftar tjikuzuyuda..

Colman tjikuzu gidicek yerlerine yabanci sagbek ve onlibero gelicek yoksa yitirilmis bir sezon daha yasayacagiz..

Bunu yapabilicek bir yonetim olmasi gerek transfer sezonun bitmesine daha var ve daha once izlenilen adamlar var alsinlar bu isimleri yoksa o yaptiklari borcla birlikte bogulucaklar..

Yiğit SARI
Ve maç sona erdi.. Galatasaray Tallinn'i sahasında 5-0 mağlup etti..

OnurKul
Lütfen artık bu mazeretin arkasına sığınmayalım, lütfen..;)

Ha bu bahane mi ? Maç bitti, seyirci nedne yuhalıyor bu takımı ? Ayıptır ya...

gcolman
20.08.2009, 23:37
Alanzinhoya 4 milyon euro ver Gokhana 6 milyon euro... Fatih Tekkeden o kadar para kazan bos mukaveleye imza atsin de vay be!!!ben olsam Fatihin yerinde bu yonetim oldugu surece gelmem bu takima adami getirdikleri duruma bak ya!!

real_rock

Maçtan geliyorum.Hiç öyle seyirci falan demeyin.Bu akşam seyirci mükemmeldi.Rakip takımı da baskı altına aldık bir ara.Ama ne zaman sessizlik olsa gol yedik.Bence bu maç seyirci üzerine düşeni yaptı..

Ömer1967
seyirci baskı altında oynattı takımı tamam da senin işin futbol oynamaksa sahaya çıkıp 90 dk baskı maskı hissetmemen lazım o seyirci seni iyi oynadın mı baş tacı yapar

littlebighorn
İki yıldır yapılan transferlerin çoğu boşa gitti. En son örnek de Tjikuzu bence, son derece gereksiz bir transfer. Geçen yıl 10 küsür transfer yapıyorsun, ara transferde adam alıyorsun, bu yıl 5 transfer yapıyorsun. Sağ bek yine Tayfun, sağ kanat Serkan, sol kanat yok. Bunu bana kimse açıklayamaz. Yaptığımız transferler vasat transferler.Az para da harcanmıyor.

10 numara
tamam tjikuzu mümkünse uzun pas atmasın sadece yanından gelip geçenlere konsantre olsun savunma yapamıyor bıraktım çift yönli orta saha masalını ön libero bile olamıyor...

Taner Uykuçeken
20.08.2009, 23:38
manisayı yenebilirmiyiz?

İlk yarıdaki Takım manisayı yener
İkinci yarıdaki takım hiç heveslenme

Şahin_53
Maç bileti 50 lira...
Forma 75 lira...
Çekirdek 2 lira...

Güzel bir yorum..

logitech
yenilgiyi taraftara bağlayanlara kufur edecem artık.

Ilelioglu
Neden Futbolcular yuhalaniyor ki?

Onlarin ne sucu var? Transferleri yapmayan Yönetim, bu Futbolculari oynatan Hoca!

Gordon Freeman

bırazdan fırçayı yersın hüseyinci bi arkadaştan şimdi."yanılıyorsun renktaş ıkı arasındakı tek fark ten rengı" diyebılır dikkat.

Atakan Hacıbekiroğlu
yaw ilk yarıda o kadar pozisyona giripte gol atamamak futbolcuların mı yönetimin mi teknik ekipin suçu mu biri bana bunu söyleyebilir mi ???

StyLe
20.08.2009, 23:39
Yok yok bu yönetim, tatlı dilden güleryüzden anlamıyor, şu taraftar kaç kere yönetiminden bir transfer için bu kadar ısrar etti, Fatih Tekke'yi almak bu kadar mı zordu? İlla eski günlerde ki gibi stadı yıkacaksın, yakacaksın, söveceksin, sahaya gireceksin ki ya Trabzondan defolup gitsinler yada doğru yola gelsinler. Takım gol yiyor Hugo Bross gülüyor, ben Hugo Bross'a kızmıyorum burada onu o takımın başına getiren zihniyete kızıyorum.

Umut Allah aşkına defol TRABZON'dan!!!!....

Barış Kaptanoğlu
bi adam 4 milyonlar 6 milyonlar alıyorsa her baskıyı kaldıracak arkadaş kaldıramam derse gelmeyecek

TSunami_69
valla durum bu. avni aker de futbolcuları tanıyamıyorum..futbolcuları yuhalamaktan vazgeçelimm..bunun kimseye faydası yok.. not: yüreğim yanıyorrrr

Lancet_61
geçen sene ersun yanal zamanında takım sezona çatır çatır mücadele ederek girdi...bu sene bu dirilik yok...

Cafer Bulur
bu dakikadan sonra paraya kıyılıp aurelio ve tekke alınmalı, yoksa bu sene oynayıp oynayıp kaybedeceğiz, görülen o...
Bunu yapabilecek bir yönetim ben ortada göremiyorum ne yazikki.

Gören varsa beri gelsin.

Bu sezonda kayip yillar hanesine yazilmak üzere...

melegim61
GS 5-0 FB 2-0 yaziklar olsun !!!

Altan Atabay
ferhat cokmus deil ferhat oztorundan bahsediorm sol bek Calenin yerine:cool:

sonradan aklıma geldi sinirden unutmuşum be kardeşim kusura bakma

Mehmet Zeki
İlerleyen günlerde gösterecekler kaç para olduklarını.

Tamam abi. Gostersinler. Haksiz cikmaya raziyim.

Murat Cömert
Birde iyi açıdan bakalım Gignac gibi bi adamı canlı ızleme sansını bulduk!!!

OnurKul
çok doğru söylüyorsun maç sonunda oyuncular çağırıp çiçek ve plaket verilmeliydi hakkediler nede olsa!!!

Yuhalanmayı haketmediler. Bu takım içeride neden maç kazanamıyor ? Ya arkadaş Trabzon'da taraftar yok. Holigan değil taraftar. Herkes mırıldansa yeter bağırmalarına gerek yok. O bile yok !

Takım ilkyarı nasıl coşkuluydu ! İkinci yarı ??? Herkes sus pus oturuyordu. Ben gs maçını izledim utandım ya !

Hüseyin Çümen
20.08.2009, 23:40
hayattan soğudum yan tarafta kafe var zırt pırt gol sesi geliyor bizim düştümüz durumdan sonra bu sesleri duymak işkence

Trabzonspor artık türkiyeye kötü takım imajı dağıtıyo bol keseden biz şimdi 3 büyük diyenleri nasıl susturacaz

artık eski Trabzonspor yok herşey bitti bida geri dönmeyecek diye korkularım çok fazla

Sefa
Maç bileti 50 lira...
Forma 75 lira...
Çekirdek 2 lira...

Ne diyorsun kardeşim sen ya yeter artık şu taraftara laf atmayı bırakın !

Oturun oturduğunuz yerde..

Maç bitti takımı alkışladık yanımıza çağırdık neden gelmediler..

Suç atacak başka bir yer bulun !

iskenderunlu
ya bu takım ne pahasına olursa olsun gururumdur FORZA TRABZONSPOR

Harun CAN
bu akşam eğerki tjikuzu günah keçisi olduysa bunun sebebi colman ve selçuktur... 5 li ortasaha olduğu halde biz pas yapmak amacıyla üçgen yapamıyorsak bu tjikuzunun suçu değil ayrıca attığı 40 metrelik paslar da çok iyiydi ama ortasahada fazlasıyla yalnız kaldı...sonlara doğru o da cıvıttı zaten...bizim sorunumuz gol atamamak< eğerki bugun ilk yarı o pozisyonları değerlendirsek hem toulouse moral bozcaktı hem de biz rahatlıcaktık .. topçumuz da bize benziyo..gol atamayınca kaleci dahil herkes strese giriyo... gignac-suarez-baros gibi forvet lazım bize... tayfunu hep yerden yere vururum ama bu akşam onalafım yok.. iyi ya da kötü olduğu için değil.. elinden geleni yaptığı için.. kapasitesi o kadar napsın çocuk !

manisa maçı herşeyi belli eder ! bakalım broos ne kadar kurt hoca ...

S.DEMİRCİ
bence hiçbir yabancımıza talip yok..
o nedenle transfer filan yapamayız..
o nedenle mevcut yapıdan en iyi kadro çıkarılmalı....
gabriç ve yattara takıma katılınca takımın gücü artar..
ama kesinlikle şampiyon filan olamayız ..
kimse boşuna umutlanmasın...

Pro-TS
20.08.2009, 23:41
taraftara laf etmemin anlamı yok daha nasıl destek olsunlar anlamıyorum .

StyLe
20.08.2009, 23:42
yenilgiyi taraftara bağlayanlara kufur edecem artık.

Aynen valla taraftara kimse şu gerginlikte birşey söylemesin!!!! Sinir kat seviyemizi 2ye kaldırmayın artık, hangi takımı tuttuğunuzu bilin, Sivassporlu değiliz, Trabzonsporluyuz ok? Eskiden olsaydı, Umut Trabzon'da mermi manyağı edilirdi, Ogün Temizkanoğlu'nun yediği sopayı örnek verim size isterseniz?

Burçak
bi adam 4 milyonlar 6 milyonlar alıyorsa her baskıyı kaldıracak arkadaş kaldıramam derse gelmeyecek
:alkış:

İcabında kulakları duymayacak, masaya oturulduğunda profesyoneliz diyor herkez.
bizim ömrü billah hayal edemeyeceğimiz olanaklarınız var.
masada dediğiniz gibi sahadada profesyoneliz diyin.
Trabzonspora imza atarken nasıl bir yükün altına girdiğini herkes biliyor.
kaldıramam ben bu yükü diyin. ne siz üzülün nede biz.

Barış Kaptanoğlu
şu yattara da oynayacaksa oynasın artık oynamayacaksada defolsun gitsin

erdogan69
Cyzio hocam hatırladığım kadarıyla siz teknik direktör arayışalrı sırasında yanılmıyorsam Urbain Brems in işaret edeceği bir yabancı hoca istmeiştiniz... Hoca tercihi sizin dediğinizin aynısı oldu...

Bende yabancı hoca istiyordum. Hugo Brossa kötü demiyorum... Sorun bence TD sorunu değil.... Sorun yönetim.... Kendi reklamlarını yapma derdinde olanların bu kulüpte işleri olamaz.

gökçay61
bunlara haddini bildirmek lazım..:D

Hasan Ayvenli
Sadri Şener, Hayrettin Hacısalihoğlu ve İhsan alioğlu gibi yetenekleri tribünde oturttuğu için Broos suçludur. Bu 3 forvetimizi birden ne diye tribüne yollarsın ki..

Ercan DEMİRCİ
ulan bizim neremiz büyük takım beeee...... sıradan bi takımız bunu kabullenelim... bizim tarihimiz büyük onunla gurur duyup avunmaya devam edelim...
2 maç kaybettik diye sıradan oluyorsak bu takıma destek verme.

melegim61
20.08.2009, 23:43
futbolcuysan ii bir takimsan sen taraftarsizda alirsin maç, herseyi taraftara baglamayin lutfen, COK basit bahaneler bunlar

Ömer1967
hayattan soğudum yan tarafta kafe var zırt pırt gol sesi geliyor bizim düştümüz durumdan sonra bu sesleri duymak işkence

Trabzonspor artık türkiyeye kötü takım imajı dağıtıyo bol keseden biz şimdi 3 büyük diyenleri nasıl susturacaz

artık eski Trabzonspor yok herşey bitti bida geri dönmeyecek diye korkularım çok fazla

aynen ya bizim de yanda kafeden her gol sesi geldiğinde deliye dönüyorum

mustafats1967
http://i140.photobucket.com/albums/r30/mustafats1967/U.jpg
http://i140.photobucket.com/albums/r30/mustafats1967/U2.jpg

Oemer61

Ya artik yeter ya. Ne istiyorsunuz taraftarimizdan? Bu futbolcular nankör arkadaslar, gitmeyin maclara bos kalsin o statta rahat etsinler! Futbolcular kosmayacak mücadele etmeyecek, sahada yürüyecek hic birseyde denmeyecek tepki gösterilmeyecek!? Bebek mi bunlarda baskiya giriyorlarmis? Milletin cogu cekirdek citleyerek izliyor maci, bizim futbolcular etkileniyormus, iyi tüm taraftarlar inletmiyor o stadi, yoksa soyunma odasina kacacak demek bizim bebeklerimiz...

Mustafa Önder
20.08.2009, 23:44
Hoca bangır bangır bağırmadı mı kardeşim 3 TAKVİYE DİYE ne hocaya kabahat buluyornz

SAĞ BEK
FORVET
ORTA SAHA

OnurKul
Ne diyorsun kardeşim sen ya yeter artık şu taraftara laf atmayı bırakın !

Oturun oturduğunuz yerde..

Maç bitti takımı alkışladık yanımıza çağırdık neden gelmediler..

Suç atacak başka bir yer bulun !

Arkadaşım yaşını bil de konuş !

yuhalayanlara sor sen onu ! Herkes üslubunu bilsin haddini bilsin ! Buraya kavgaya mı geliyorsunuz ! 18lik çocukların diline bak

Ercan DEMİRCİ
Taraftarı beğenmeyen stada gitsin!!!

Dursun Ali Bahçekapılı
bırazdan fırçayı yersın hüseyinci bi arkadaştan şimdi."yanılıyorsun renktaş ıkı arasındakı tek fark ten rengı" diyebılır dikkat.

Olayı Hüseyinci ya da Tjci şeklinde algılamak ve bunu deklare etmek tehlikeli sularda gezmektir... Benim Hüseyine muhalif oldugum bilinen bir gercektir lakin Diyarbakır ve bu akşamki macta Tj ne yaptı? Hüseyin için cok agır ve geriye dogru cok pas yapıyor demiyor muyduk?
Bu maçta Tj özellikle ikinci yarıda etkili olabilecek atakların başlangıcında ya cok agır kaldı ya da geriye dogru oynadı... Maça at gözlügü ile bakıp birkaç uzun pas denemesi yapması Tj'i iyi bir ön libero yapmaz kaldı ki Hüseyin'in kaptıgı topların yarısını bile kapamıyorken... Bu takımın ön liberosu Aurellio olmalı hazır cezası yeni kalkmışken

baştürk
macı ızledıgım kadarı ıle en isteklı oynayan sızcede engin degilmiydi....

S.DEMİRCİ
takımdaki en büyük zaaf savunmanın göbeğindedir..
song iyi futbolcu ama fizik gücü düşük..
keşke yerine güçlü bir stoper alabilseydik...
giray-song göbekte olmalı....

II61II
20.08.2009, 23:45
Avni akerde takımı yuhalamayı bırakmadıkca takımdan basarı beklemeye hakkınız yok

unique
Gignac, insan filan değil:) Bir pozisyonda resmen Egemen'in içinden geçti, ağzım açık kaldı. Bu tür yenilgileri sezon başı transfer sezonu bitmeden yaşamak, aslında eksikleri gidermek için büyük bir fırsat ama yönetim inanılmaz bir şekilde duyarsız bu konuda. Sağ bek/forvet hattı kıvranıyor böyle gitmeyecek diye ama hala alternatif oyuncu arıyorlar.

Barış Kaptanoğlu
katılıyorum ve serkanı da ekliyorum

mkmsas
Aynen valla taraftara kimse şu gerginlikte birşey söylemesin!!!! Sinir kat seviyemizi 2ye kaldırmayın artık, hangi takımı tuttuğunuzu bilin, Sivassporlu değiliz, Trabzonsporluyuz ok? Eskiden olsaydı, Umut Trabzon'da mermi manyağı edilirdi, Ogün Temizkanoğlu'nun yediği sopayı örnek verim size isterseniz?

Ligleri karıştırdın herhalde.. Burası Kolombiya ligi değil..

Saçmalamanın da bir sınırı var yani..

tbs1
aurelio-fatih acilennnnnnnnnnnnnn

mhayri
En son Avrupa başarımızın ardından bu güne baktığımızda
Avrupa nereye gitmiş biz nerede kalmışız...
Ve daha kötüsü ligdeki rakiplerimiz nerelere gelmiş
biz geçen zaman içinde nerede kalmışız...
Sürünüyoruz resmen ...
Sadri başkan da başaramazsa daha iyisi varmı acaba...

gerenimo
***antep maçı çıkışı önümde yürüyen çocuklardan biri şunu söyledi hem güldüm hem de hak verdim '' çernobil falan hikaye trabzon'da kanseri arttıran trabzonspor'dur''...
***14 aylık bi oğlum var eşim ''sen çektin bari bırak çocuk trabzonspor'u tutmasın da , çekmesin''... hernekadar kızsam da haksız da değil.

neyse bize de bu sene yine acıdan zevk almak düşecek belli oldu...

bi kaç tespitim var, paylaşmak istedim...
*bu taraftarla avniaker cehennem olur ama sadece bizim futbolculara. iddia ediyorum bu takım ceza alsa ve 5 maç boş tribüne oynasa beşte beş yapar.
*tayfun'u sevmem bu takımın ayarında bir futbolcu olmadığına da inanırım ama bugün bu takımda kötünün iyisi 2-3 kişiden biriyken bile yuhalanan bu çocuğa yazık ama asıl yazıklar onu yuhalayan zavallılara.bu memleketin kendi çocuklarına bu garezi nedir anlamak mümkün değil...
*hoca hazırlık maçlarında ve sivas maçında herkesin gözünde büyümüştü ama önce diyarbakır sonra toulouse maçlarında sınıfta kaldı. bu iki maçta da gerek çıkardığı kadro ama daha da önemlisi yaptıüı değişiklikler bende hayal kırıklığı yarattı.
*son iki maçı da forvetsizlikten değil en kalabalık olduğumuz ortasahanın kontrolsüz ve koordinasyonsuz oyunundan kaybettik.
*geçen senenin en iyi oyuncusu egemen maalesef bu sene çok ama çok kötü başladı. yaptığı hatalardan ziyade maça başladığında ilk topta bomboşken topu taca atması geçen maçta yaptığı hatanın etkisinde kaldığını ve baskı altında oynayamayacağını gösteriyor. burası trabzonspor bursa değil her şartta sakin olacaksın hele hele de kaptansan.
*selçuk 90 dk nasıl sahada kaldı anlayamadım. tek bir olumlu hareketi olmadığı gibi özellikle ilk yarı kendisine gelen her topta kendini yere bıraktı. geçen maç ceyhun ilkonbirdeydi madem o kadar iyiydi selçuk ve colman'ın bu kadar kötü oynadığı bir maçta oyuna giremiyorsa, ya bu maçta ya bir önceki maçta bir hata vardır hoca açısından.
*tjikuzu 'yu eleştirmiş arkadaşlar ben beğendim ama selçuk ve colman o kadar pasifti ki bugün top rakipteyken tek kaldı adam. attığı toplar da çok iyiyidi bugün. değiştirilmesi tamamen taktikseldi kötü olduğu için değil.
*ersun hoca'yı çok severim ama geçen sene takım iki pas üst üste yapamadığı için eleştiriyorduk, bu sene ne fark etti? e o zaman ersun hoca'nın günahı neydi?
*engin, muhteşem bir gol attırdı ama başka da bişey yapmadı. diyar maçında hiç yoktu. ben pek çözemedim açıkçası ama sürekliliği olmasa da faydalı olacağı maçlar olacaktır.
*takımda ki sol ve sağ açıklar ; yattara, alanzinho, gabric, engin, barış memiş. forvetler; umut ve gökhan. herhalde hoca da dahil herkes bu işte bir dengesizlik olduğunu farkediyordur...
*fatih tekke'yi severim, geçen sene takımda olsa şampiyon olacağımıza inananlardanım ama yönetim bu adamı almıyorsa bir problem vardır. artık maçlarda, forumlarda tekke diye böğürmenin takıma zarar vermekten başka bir işe yaramadğını kabul edelim.
*bu takımda 8 yabancı'da aşağı yukarı aynı kalitede ve sadece altısı oynayacak. bizim bu kadar para verdiğimiz adamları yedekte tutma lüksümüz yok hele hele de forvet ve sağbekte açıklarımız varken. ben alanzinho veya yattara'ya teklif gelirse yönetimin satacağını tahmin ediyorum. gabric transferinin başka bir izahati yok.
*cale'yi beğenirim ama hücumda maalesef etkisiz eleman. ferhat'ı izlemedim ama referansları çok olumlu hatta hoca'nın ilk tercihinin ferhat olduğu ama yönetimin isteğiyle cale'yi oynattığı söylentisi var. sebebi cale'yi piyasasını arttırıp satmakmış. söyleyenlerin yalancısıyım.
*sivas'ın iki sene üst üste şampiyonluğu son haftalarda kaçırdığı bir ligde bizim ölümüzün bile her zaman şampiyon olma ihtimali vardır ama geçen sene ayağımıza gelen şampiyonluğu kaçırdıktan sonra bu sene çok büyük beklentilere girmek sadece uğrayacağımız hayal kırıklığını arttıracaktır.
***gelelim beni asıl üzen olaya; sivas'ı yendik ertesi gün internette trabzon'da taraftarların meydanlara çıktığı haberleri. sivas'ın anderlecht maçı ve başkasının golleri ile zevke gelen biz yine forumlarda sivas aleyhine atıp tutan taraftarlarımız. bakıyorum bunları yapan genelde 20 li yaşlarda genç taraftarlarımız. bu çocukların babalarına, abilerine veya etraflarındaki büyüklerine sesleniyorum; sivas trabzonspor'un muhatabı değildir hiçbir zaman da olamaz. sivas'ı bu şekilde kaale alarak onları değil anadolu'da bir devrim yaratan 6 şampiyonluk yaşayan daha da önemlisi her yıl en kötü zamanlardan geçerken bile şampiyonluk paralosı ile lige başlayan büyük bi camiayı küçük düşürüyorsunuz. kendinize gelin hangi takımı tuttuğunuzun farkına varın... bizim büyüklüğümüz sivas ve türevleri şampiyon olduklarında ellerini sıkmayı gerektirir ayaklarına çelme takmak ya da düştüklerinde arkalarından gülmeyi değil.
*keşke olabilseler ama sivas ve türevleri ancak ikinci ligde şampiyonluk göreceklerdir bu konua endişelenmek de yersizdir ayrıca...

söylenecek çok şey var ama görünen o ki bize acil bir şampiyonluk gelmezse genç jenerasyonun bu sabırsızlığıyla bizi çok kötü bir gelecek bekliyor. bir şampiyonluk bu gençlerin üzerine çöken sabırsızlığı ve kompleksi alacaktır aksini düşünmek bile istemiyorum...
*trabzonspor'da yöneticilik yapan 3 kişi bakan olmuştur bu sayade yani trabzonspor bişeyler verir bu bağlamda ama iyi niyetle hizmet etmeye çalışan yöneticilere ve özellikle bu başkana , bu taraftarlarla allah sabır versin...
*son olarak bir sivas galibiyeti ile şampiyonluk naraları atan yönetim ve taraftarı görünce belki de bu iki mağlubiyet iyi olmuştur demekten kendimi alamıyorum. belki biraz olsun ayaklarımız yere basar...

arkalarda kalmaması gereken güzel bir yazı olmuş. saçma mesajlar yazmaktan kafa koparmaktansa, emir cümleleri kurup tehdiit etmektense durumu analiz edecek özelştiri içeren yazılar yazmak gerek.

Ali Tunahan Güllü
20.08.2009, 23:46
Hoca bangır bangır bağırmadı mı kardeşim 3 TAKVİYE DİYE ne hocaya kabahat buluyornz

SAĞ BEK
FORVET
ORTA SAHA

abi öyle deme bu takımın transfere ihtiyacı yok hem oyuncu alsan kimi keseceksin!!!:mad::mad::mad:

StyLe
Ya beyler takım gol yiyor, bu Hugo Bross gülüyor, ben buna ne diyim şimdi Allah aşkına söyleyin, hangi takımın hocası gol yediği zaman güler, laaaaaaaa yine çıldırtcaklar adamı la havle ve

TSunami_69
maçların istanbulda oynanması fikrini destekliyorum....

Erdal
İlk yarı iyi mi idik? Bunda hemfikirmiyiz?

Cafer Bulur
Engin cok istekliydi ama cok da top ezdi.

Song attirdigi gol en olumlu hareketi olarak göze carpti.

Kirmizi kart mi;bekliyorduk artik.:)

Ilelioglu
20.08.2009, 23:47
Avni akerde takımı yuhalamayı bırakmadıkca takımdan basarı beklemeye hakkınız yok

Evet bencede birakin cünkü böyle hicbir yere varamayiz ama gerektiginde mac sonu tepkinizi ortaya koyun...!

UZLU
İki yıldır yapılan transferlerin çoğu boşa gitti. En son örnek de Tjikuzu bence, son derece gereksiz bir transfer. Geçen yıl 10 küsür transfer yapıyorsun, ara transferde adam alıyorsun, bu yıl 5 transfer yapıyorsun. Sağ bek yine Tayfun, sağ kanat Serkan, sol kanat yok. Bunu bana kimse açıklayamaz. Yaptığımız transferler vasat transferler.

olay budur işte!!! :alkış::alkış::alkış:

bir de Colman efendinin futbol yeteneklerine!!!, umut ve gökhanın alternatifsizliklerine mahkum kalınca daha ne olsun??! onlarca transfer yap, lazım olan 3 mevkiyi hep pas geç!!! anlamak mümkün değil!!!!!!!!!!!!!

hala umut'u oynatan bir teknik kadroyu da alkışlamayı ihmal etmeyelim!!!, ya bırakın bu adamı da paf veya karadenizin santraforunu getirin koyun o oynasın, ben razıyım arkadaşlar, yetti vallahi canıma,!!!

10 numara
bence acilen yabancıların birçoğu elden çıkarılmalı gözümü bile kırpmadan colman - tji - slva - song....

zahido

SAĞ BEK
FORVET
ORTA SAHA

Hoca xanax atmis colmani 90 dakika sahada tuttu.. Xanax beynini uyusturmus adamin yoksa baska birisi colmani dove dove cikarirdi disari..

Bundan soora her mactan once xanax aticam arkadas.. Cekilcek dert degil..

Yeter istedigimiz bi sampiyonluktu alamadiniz... Olamiyoruz dedik bari avrupada bisiler yapalim dedik onuda yapamadiniz..

Ben bu takimin hedefini gozumde kuculttum yoksa Trabzonspor sevgimden suphe etmeye baslayacagim.. :(

StyLe
Ligleri karıştırdın herhalde.. Burası Kolombiya ligi değil..

Saçmalamanın da bir sınırı var yani..

96 sezonunda Kolombiya ligindeydik heralde? Ya tamam kardeş boşver ben birşey demedim say, sinirliyim, üzmeyelim birbirimizi

baştürk
katılıyorum ve serkanı da ekliyorum

engın yıne sarı kart, hatta kırmızı kart gordu dıye tepkıler gelıyor ama o adam macı cevırmek ıcın elınden gelenı yaptı bence....

dıger oyuncular engının kadar ısteklı olsalardı bu macı farklı kazanırdık.

Cafer Bulur
Bence iyi degildik,suursuz bir baski kurduk.

Genelde uzun oynayarak pozisyon bulmaya calistik.

Ilk yarida da organize bir takimimiz yoktu sahada.

Cafer KILIÇSOY
20.08.2009, 23:48
Ama şimdi bize de hiç yaranılmıyor ki;) Seyirci bağırmaz ''Sustu'' deriz. Bağırır ''Takımı baskı altına aldı'' deriz.

Bulamadık orta yolunu gitti;)

mhayri

Saçma sapan bir baskı kurmuş gibiydik...
Aynen bu cümle gibiydik işte...
Ne olduğumuz belli değildi :)

61viya
Çekirdek 2 lira...

Yok yahu,ben bugün gördüm, artık çekirdek devri kapanmış,antepfıstığı devri başlamıştır. Yaşasn antep fıstığı!

Osman Yavuz

SAĞ BEK
FORVET
ORTA SAHABağırdı ama Alanzinho'yu da yanında oturttu.;)

Cyzio
Cyzio hocam hatırladığım kadarıyla siz teknik direktör arayışalrı sırasında yanılmıyorsam Urbain Brems in işaret edeceği bir yabancı hoca istmeiştiniz... Hoca tercihi sizin dediğinizin aynısı oldu...

Ben de bu duruma çok üzüklüyorum zaten. Tam dediğim oldu ama sonuç bu gece için tam bir hayal kırıklığı.

Bende yabancı hoca istiyordum. Hugo Brossa kötü demiyorum... Sorun bence TD sorunu değil.... Sorun yönetim.... Kendi reklamlarını yapma derdinde olanların bu kulüpte işleri olamaz.

Yönetim maalesef çok yanlış işler yaptı. Ama bu gece bence Broos'un eseri. İnşaallah toparlanır.

Hasan Ayvenli
Gignac, insan filan değil:) Bir pozisyonda resmen Egemen'in içinden geçti, ağzım açık kaldı. Bu tür yenilgileri sezon başı transfer sezonu bitmeden yaşamak, aslında eksikleri gidermek için büyük bir fırsat ama yönetim inanılmaz bir şekilde duyarsız bu konuda. Sağ bek/forvet hattı kıvranıyor böyle gitmeyecek diye ama hala alternatif oyuncu arıyorlar.

Ama biz bu tür yenilgilerde hep dağılıyoruz malesef..

Mehmet Kıroğlu
GS 5-0 FB 2-0 yaziklar olsun !!!
helal olsun çekememezlik yerine tebrik etmek gerek keşke bizde kazansaydık ama olmadı inş onlar iyi puan alırda bizde avrupaya direk gideriz

Koray
Bu takıma forvet alınmamasının tek nedeni 6 milyon euro verilen Gökhan Ünal'dır, bu kadar basit...

Sırf adama 6 milyon euro verdik kenara oturtamayız diye düşündükleri için forvet almıyorlar, yoksa kendileride biliyor forvetletlerimizin yetersiz olduğunu.

61viya
20.08.2009, 23:49

Oyumu fazlasıyla "evet"ten yana kullanıyorum.

Sefa
Arkadaşım yaşını bil de konuş !

yuhalayanlara sor sen onu ! Herkes üslubunu bilsin haddini bilsin ! Buraya kavgaya mı geliyorsunuz ! 18lik çocukların diline bak
Yaşını açarsan yaşına göre hareket ederim.

Yuhalayan varsa destek verende var bunu bilin. Trabzon dışındakilerin ağzına sakız oldu bu. Trabzondaki taraftar.. Laf edenlerin hiç biri staddakinden farklı birşey yapmaz bunu bilin.

Çocukça bahaneler güzel tatlı rüyalar..

Takım top oynamıyor, sebep Trabzondaki taraftar öylemi...

Hayırlı İşler..

unique
Üzüldüğüm noktalardan birisi de Kosice gibi bütçesi bizimkinin belki de 10'da biri olan bir takım, bugün Roma'ya terinin son damlasına kadar direnip 3-3 gibi bir skor alıyorsa, Hapoel Tel Aviv gibi elin İsraillisi Göteborg'u eleyip bugün de deplasmanda Çek takımını yeniyorsa, biz bir yerlerde çok büyük hatalar yapıyoruz demektir.

Toulouse takımından Gignac'ı atın, inanın bizim Kayserispor ayarında takım ama bizi ikinci yarı nasıl aciz duruma düşürdüler inanılır gibi değil.

Barış Kaptanoğlu
ilk yarı iyiydik ama ikinci yarıda ilk yarıdaki tempomuz nedeniyle oyundan düştüğümüzü düşünüyorum

Volkan Taş
fatihi almayan yönetimin
gol atamayan forvetin
çıkarken el kol yapan terbiyesizin
bu kulupte işi ne

formanın hakkını vermezsen
sahada sürünüp gezersen
boş kaleyi görmezsen
bu kulupte işin ne

diyeceğiz şampiyonuz seneye
üzülme torununda der yine
haydi dönelim evlerimize
şampiyonluk bizim neyimize

daha yazıcamda sinirden titriyom hala..

Ahmet Aksoy
Luis Suarez 3 resmi maçda 9 gol...Bizim ne zaman böyle bi golcümüz olacak..?

Ömer1967
bence seyirci flan bahane olamaz çık adam gibi oyna topunu seni kral yaparlar orda

bluelight
Kendi futbolcusuna maç esnasında küfür eden kişinin IQsunda kesin problem vardır...

Cafer KILIÇSOY
Taraftarı beğenmeyen stada gitsin
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Cafer Bulur
20.08.2009, 23:50
bence acilen yabancıların birçoğu elden çıkarılmalı gözümü bile kırpmadan colman - tji - slva - song....
Tji kalsin ama digerleri gidebilir.

Yerli transferi icinde takas formülünü kullanmaliyiz.

Ver tayfunu al orhan sam i ya da abdurrahmani mesela...

krdnz

İlk yarı iyiydik.Hatta öne geçme şansımız da vardı kullanamadık.İkinci yarı gelen gol herşeyi berbat etti.Kendi evimizde ikinci yarı gol yediysek zaten takım bozuluyor.Bugün de aynısı oldu.Top kayıpları v.s hep golden sonra başladı.

Mustafa Gegüç
takımın akıbeti ne olur bilmem ama bu gidişata göre sezon sonu en çok golu atan oyuncu stoperden çıkacak :D

S.DEMİRCİ
Bu takıma forvet alınmamasının tek nedeni 6 milyon euro verilen Gökhan Ünal'dır, bu kadar basit...

Sırf adama 6 milyon euro verdik kenara oturtamayız diye düşündükleri için forvet almıyorlar, yoksa kendileride biliyor forvetletlerimizin yetersiz olduğunu.
sorun şu..
gökhan iyi futbolcu ama tek başına o hattı kaldırabilecek bir oyuncu değil...
söyleidkleirne katılıyorum...
yapılanmada hatalar yapıldı...

littlebighorn
Sorun yönetim özellikle de transfer politikası, iç transferde genellikle belediye takımlarından transfer yapılıyor Kayseri-Ünal, İBB Tjikuzu, nicelik olarak çok ama nitelik olarak vasat transfer yapılıyor iki yıldır bu kadar transfer yerine geçen yıl 6 nokta transfer yapılsaydı- Kaleci, sağ bek, golcü, ön libero, stoper, sol açık ve de kadroyu gereksiz şişiren oyuncular takasda kullanılarak genç oyunculara yer açılsaydı şimdi çok daha başarılı bir takım izliyor olurduk. Örneğin Göksu bu takımda şu haliyle oynayabilir bence.

BDiler61
20.08.2009, 23:51
Hoca buyuk forvetimiz Hayrettin`i neden oynatmadi acaba?

efulim67
helal olsun çekememezlik yerine tebrik etmek gerek keşke bizde kazansaydık ama olmadı inş onlar iyi puan alırda bizde avrupaya direk gideriz

Aynı dilek ve teennileri bende yapıyorum.
Adamlar turlarıda geçsin, puanlarımızıda yükseltsin sonra biz direkt katılalım.
Sonra da Bizim maçlarımızada onlar gitsin oynasınlar yensinler gelsinler bizim yerimize.
Bizim bahçeyede ekecem bu takımlardan olursa bende onları tutacam.

Hürgün Aygün
ya yattara manİsa maÇinda oynuyormu?????

leavemealone
Cnn türkte simdi bizim macin özeti gelecek . Izlemek isteyen varsa bakabilir .

gerenimo
Saçma sapan bir baskı kurmuş gibiydik...
Aynen bu cümle gibiydik işte...
Ne olduğumuz belli değildi :)

yapmayın ilkyarı oldukça iyiydik. o baskıdan en az 1 gol çıkarabilseydik şimdi başka şeyler konuşuyor olurduk. ilkyarıdaki oyunu sürekli hale getirmeliyiz.
ikinci yarı ise çok kötü adeta tükenmiştik anlam veremedim.

II61II
bu taraftarla avniaker cehennem olur ama sadece bizim futbolculara. iddia ediyorum bu takım ceza alsa ve 5 maç boş tribüne oynasa beşte beş yapar.

Kesinlikle katılıyorum

Anıl Caner
Burası forum. yazılan her mesaj yüzlerce kişi tarafından okunuyor. bu mesajlar genelleme bir kanı yaratıyor ve bu durum özellikle mağlubiyet durumunda çok can sıkıcı hal alıyor.

Şu gerçeği artık önümüze koyalım. Biz Trabzonsporluyuz. Hepimiz. Ve hiç birimizin üzüntüsü diğerinden az değil. Birbirimizle didişmenin alemi yok. Oyunculara saldırmanın da, yönetime sallamanın da, hocaya küfür etmenin de.

Konuşalım, tartışalım. Güzel güzel. Kötü olan noktaları mantık ve saygı çerçevesinde ele alalım.

Ne başka Trabzonspor var ne bizim başka bir kimliğimiz. Mağlubiyet anında sağa sola salyalar saçan, nefret kusan insanlar olursak işte o zaman farkımız kalmaz İstanbul takımı taraftarından.

Şahsen burada ümitsiz, olumsuz mesajlar okumak istemiyorum. Tamam polyanacılık da oynamayalım ama edebiyle, güzel güzel tartışalım konuları.

Sen şunu almadın ya kahrol, sen bu golü nasıl atamazsın lanet adam, bu ne vizyonsuzluk, bu ne misyonsuzluk mesajları okumak istemiyorum.

Biz aynı derdin, aynı sevdanın parçasıyız. Biz de birbirimize girersek bu işler nasıl olacak?

Çok zor değil, canın sağolsun Trabzonspor'um benim senden başka gidecek yerim yok ki demek.

Etem Güner
arkadaşlar takım futboluna herzaman varım eyvallah ama arkadaşlar geçen yıldan beri sağdan ,soldan ortadan gelen ortalarda kendi şahsi beceriside dahil forvetlerimizin verimsizliği takımı birbütün olarak etkiliyor ve umutsuzluğa sürüklüyor şöyle birkaçmaç biraz rahat gol atarak maçlarımızı kazanırsak bu moral takım futbolunada yansıyacak ben kaliteli yırtıcı olmayacak anda gol atan bir forvet şart diyorum buda yerli olarak benim bildiğm yok arkadaşlar fatih konusunu yönetim yeniden düşünmek zorunda fatih gibi lider bir oyuncuya çok ihtiyacımız var hemde çok acilll

Sefa
Taraftarı beğenmeyen stada gitsin!!!
Katılmamak elde değil.

Maçalara pek giden birisi değilim, bu sene aldım kombinemi desteğimi veriyorum ama her zaman aynı lafı duymaktan bıktım alıp alacağıma pişman oldum beğenmeyen gelsin bağırsın.

Oğuzhan Fidan
bu kulübe bi devrim niteliğinde kararlar alınması lazım... kısır bi döngü içinde yuvarlanıp gidiyo takım..hep başa sarıyoruz. takımda forvet yok diye 70 milyon bağırıyo ama güzel yönetimci kardeşlerimiz abilerimiz amcalarımız her ne hikmetse kulak asmıyolar.. demekki hiçkimse bişey anlamıyo sadece onlar biliyolar! umut bulut harbi sağlam çocukmuş bu takımda ilk 11de oynamayı başarıyo alkışlıyorum umut kardeş bravo mükemmelsin..

hüseyin1975
bılmıyorum bı tek ben mı okudum ama giriş cumlesı ılgımı cektı.sonra profıle baktım 35 yaşında gormuş geçirmiş bır abım.bunlar okumam için bana yetti.

Giris cümlelerini okudum ve kendi halim aklima geldi üzüldüm:(
Kalaninida okuyup iyice efkarlanmayayim dedim:p

Saka bir yana, gercekden düsünüp yazmis, ellerine saglik abimin.:alkış:

OnurKul
Yaşını açarsan yaşına göre hareket ederim.

Yuhalayan varsa destek verende var bunu bilin. Trabzon dışındakilerin ağzına sakız oldu bu. Trabzondaki taraftar.. Laf edenlerin hiç biri staddakinden farklı birşey yapmaz bunu bilin.

Çocukça bahaneler güzel tatlı rüyalar..

Takım top oynamıyor, sebep Trabzondaki taraftar öylemi...

Hayırlı İşler..

Yaşımı açmaya gerek yok, yaşıma saygı duyma ! Karşında insan var ! Sanal oyuncak değiliz biz. Herkes birbirine saygı duysun önce.

Açık söylüyorum bu saygı Trabzonspor'dan daha önemli. Bu olmadığı sürece aha böyle kördöğüşünden başka bir şey olmaz. !

10 numara
Luis Suarez 3 resmi maçda 9 gol...Bizim ne zaman böyle bi golcümüz olacak..?zamanında izleyip keşfedince...

Zafer Fidan
20.08.2009, 23:52
Taraftarlar bana göre cok iyidi, hele kale arkalari 90 dakkada susmadi. Ama ne yazikki kapali tribün yarisindan fazla bos kalmis, ilginc..

Gignac gercekten müthis, tam bir gölcü. fizik..teknik..sut..hiz..hersey var adamda. 2:1 de az da olsa yine kücük bir umut olacakti ama artik UEFA kupasi bizim icin yine cok erken bitti, herzamanki gibi. Biktim su GS/FB/BJK nin avrupa maclarini izlemekten, zaten izlememde ...

yapacak birsey yok. destek vermeye devam!

Erdal
Hayır ben de ilk yarı pozisyon bulmamıza rağmen iyi olduğumuzu düşünmüyorum. Devre arası Gürcan abi ile konuştuk. Benim Hatırladığım top Song un ayağında, Colman ona sırtını dönüyor. Tijikuzu baskı yiyor ve Song Umut'a doğru topu şişiriyor...Yahu en iyi dediğimiz bölge en sıkıntılı bölge mi olur....

Barış Kaptanoğlu
yapmayın ilkyarı oldukça iyiydik. o baskıdan en az 1 gol çıkarabilseydik şimdi başka şeyler konuşuyor olurduk. ilkyarıdaki oyunu sürekli hale getirmeliyiz.
buna ilk yarıdaki yüksek tempomuz sebep oldu bence...bu tempoya dayanamadık...

Halit Aydın
O kadar abarttığımız kadar yoktu aslında bu Toulouse. Bu Gignac denen baş belası olmasın bu takımı gerçekten yenerdik gerçekten..

S.DEMİRCİ
yenilgi tamamda..
bu pes etmişlik...
yenilgi kabullenmek ne oluyor?

mkmsas
"Şu kadar para alan adam baskıyı kaldıracak" sözü de çok boştur bence..

Adamlar futbol oynayabildikleri için alıyorlar o paraları..

Psikolojik dirençleri taş gibi olduğu için değil..

Bir insan yaptığı işte hata yaptığı zaman 20 bin kişinin anasına söveceğini, yuhalanacağını, sokakta rahat rahat yürüyemeyeceğini bilirse işini tam anlamıyla yapamaz...

Sizin aradağınız rahatlıktaki adam takımı da seyirciyi de işini de umursamayan adamdır..

Lincoln'dür, yani.. Parasına bakar, gerisini sallamaz...

mhayri
20.08.2009, 23:53
Rakibin iyi takım olduğunu bana kimse söyleyemez...
Ne yaptığını bilen ve birlikte hareket etme yeteneği olan
bir takım sadece...
Ve bizi sadece Cinyak denen adam tek başına yenmiştir...
Ve tek kozunun bu adam olduğunu bilen kenar yönetiminin
bu adamın başına 2 kişi dikememesi büyük bir hatadır...
Kenar yönetim yenilginin en büyük sorumlusudur....

devilkid
20.08.2009, 23:53
tayfunu yuhlayan taraftarı bende yuhluyorum..adam mevkisi olmayan yerde oynamaya çalışıyor..fena sayılmayan işler de yapmış...ama ne işi takıma güç sağlamak olan taraftar işini yapmıyor yetmezmiş gibi tayfunu yuhluyor...bu taraftar yattarayı hak ediyor...yat aşa al paraları...

efulim67
20.08.2009, 23:54

Çıkaramazsın. O pozisyonlarda da çıkaramazsın başka pozisyonlarda da !
Bu Umut Bulut ile kaçıncı sezonumuz?
Bedavaya versen Allahı'nızı severseniz söyleyin üstüne 1 milyon Euro versen hangi büyük kadrosuna alır.

Oğuzhan Fidan
fovet ve kalecinin ne kadar önemli olduğunu bir kezdaha görmüş olduk. bi forvet tek başına maç alabiliyo demekki.. başkan iyi izlemiştir umarım gignac ı helal olsun adama!

Oemer61

Az olmadimi ya istersen tüm takimi satalim yeniden kuraririz, nede olsa zaman coooooooook...

yorumsuz6117
Şener: Yapacak Bir Şey Yok
20 Ağustos 2009 / 23:50
Sadri Şener maçtan sonra oldukça moralsizdi

Toulouse karşısında alınan 3-1'lik mağlubiyet sonrası açıklama yapmadan aracına binen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in oldukça moralsiz olduğu gözlendi..
Herhangi bir açıklama yapmadan aracına binen Şener, "Bu takımı orada yenmeye çalışacağız. Yapacak bir şey yok. Üzgünüz" demekle yetindi.

Trabzonspor takım otobüsünün stadyumdan ayrılışı sırasında bir grup taraftar futbolcuları alkışlayarak protesto etti.
http://www.trabzonunsesi.com/news_detail.php?id=42308

TSunami_69
20.08.2009, 23:55
artık manisa maçını düşünmemiz lazımm.mutlak galibiyet almamız lazımmm.en büyük TRABZONN.. Bu gücün altında ya eğileceksinizzzz ya ezileceksinizzzz.. karar sizin

61viya
Burası forum. yazılan her mesaj yüzlerce kişi tarafından okunuyor. bu mesajlar genelleme bir kanı yaratıyor ve bu durum özellikle mağlubiyet durumunda çok can sıkıcı hal alıyor.

Şu gerçeği artık önümüze koyalım. Biz Trabzonsporluyuz. Hepimiz. Ve hiç birimizin üzüntüsü diğerinden az değil. Birbirimizle didişmenin alemi yok. Oyunculara saldırmanın da, yönetime sallamanın da, hocaya küfür etmenin de.

Konuşalım, tartışalım. Güzel güzel. Kötü olan noktaları mantık ve saygı çerçevesinde ele alalım.

Ne başka Trabzonspor var ne bizim başka bir kimliğimiz. Mağlubiyet anında sağa sola salyalar saçan, nefret kusan insanlar olursak işte o zaman farkımız kalmaz İstanbul takımı taraftarından.

Şahsen burada ümitsiz, olumsuz mesajlar okumak istemiyorum. Tamam polyanacılık da oynamayalım ama edebiyle, güzel güzel tartışalım konuları.

Sen şunu almadın ya kahrol, sen bu golü nasıl atamazsın lanet adam, bu ne vizyonsuzluk, bu ne misyonsuzluk mesajları okumak istemiyorum.

Biz aynı derdin, aynı sevdanın parçasıyız. Biz de birbirimize girersek bu işler nasıl olacak?

Çok zor değil, canın sağolsun Trabzonspor'um benim senden başka gidecek yerim yok ki demek.

Epeydir duygusala bağlamıyor,zorluyorsun beni Anıl..!

Varlığından haberdar olmak güzel... Keşke arada kaybolmasa şu mesajın...

S.DEMİRCİ
rakip sıradan bir franszı takımı..
gignacı çıkar ...
gerisi sıradan...
asıl sorun bizim takımda...

Eren Karaahmetoğlu
Hayır ben de ilk yarı pozisyon bulmamıza rağmen iyi olduğumuzu düşünmüyorum. Devre arası Gürcan abi ile konuştuk. Benim Hatırladığım top Song un ayağında, Colman ona sırtını dönüyor. Tijikuzu baskı yiyor ve Song Umut'a doğru topu şişiriyor...Yahu en iyi dediğimiz bölge en sıkıntılı bölge mi olur....

Ben ilk yarıda kesinlikle iyi olduğumuzu düşünmüyorum. Oldukça şuursuz bir oyun sergiledik ilk yarıda da. Geçen sene kurduğumuz garip baskılar gibiydi.

AYYILDIZ
Arkadaşlar taraftarın ne suçu var.Baskı maskı yok ne baskısı Allah aşkına.Takımın kapasitesi bu kadar.

Sefa
Yaşımı açmaya gerek yok, yaşıma saygı duyma ! Karşında insan var ! Sanal oyuncak değiliz biz. Herkes birbirine saygı duysun önce.

Açık söylüyorum bu saygı Trabzonspor'dan daha önemli. Bu olmadığı sürece aha böyle kördöğüşünden başka bir şey olmaz. !
Sizde saygı duyun bu taraftara..

Sen ne için gitmeyi düşünüyorsan o stada herkes onun için gidiyor. Bizimde bir sabrımız var o stada gidip 90dk bağıran adamı düşünün hergün hergün aynı şeyleri okumaktan bıktık.

Cihad Varlı
20.08.2009, 23:56
Taraftar umudunu , heycanını kaybetmiş .

dimsag
İlk yarı iyiydik.Hatta öne geçme şansımız da vardı kullanamadık.İkinci yarı gelen gol herşeyi berbat etti.Kendi evimizde ikinci yarı gol yediysek zaten takım bozuluyor.Bugün de aynısı oldu.Top kayıpları v.s hep golden sonra başladı.
golü yiyinceye kadar hocamız ne yapıyordu golü yiyene kadar tek atağımız olmadı hoca seyretti broos değil boş

Mert Oğuzlu61
ben bu colman ı çözemedim... ciddiyim çözemedim...

zahido
yenilgi tamamda..
bu pes etmişlik...
yenilgi kabullenmek ne oluyor?

evet abi kabullenemiyorum.. kabullenemedigim yonetimin yanlislari 3 tane transfer yapmasi lazimken gereksiz transferleri..

colmani affetmeyecegim.. sanki suanda sevgilimden ayrilmis gibi huzunluyum..

Ben orda maci izlerken kahrolurken o adam sahanin icinde dolaniyordu yediremiyorum bunu kendime..

Adam milyon avrolar aliyor ama sahada sadece yuruyor enayi yerine koyuyor bizi resmen..

Arkadaslarina takimina ihanet ediyor..

Colmani omru billah affetmeyecegim.. Gorsem herahngi biyerde yuzune tukurecegim..

Cafer Bulur

Toulouse karşısında alınan 3-1'lik mağlubiyet sonrası açıklama yapmadan aracına binen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in oldukça moralsiz olduğu gözlendi..
Herhangi bir açıklama yapmadan aracına binen Şener, "Bu takımı orada yenmeye çalışacağız. Yapacak bir şey yok. Üzgünüz" demekle yetindi.

Trabzonspor takım otobüsünün stadyumdan ayrılışı sırasında bir grup taraftar futbolcuları alkışlayarak protesto etti.
Yapacak bir sey yok degil baskanim var.

Takima en az 2 nokta transfer yapmalisin,yapmazsan futboldan anlamadigini bir kaz daha ortaya koymus olacaksin.

Hasan61

evet başkan yapacak bir şey yok
yapacak çok şey vardı ama şimdi yok

adem73
cok uyumsuz bır kadro yapısı var.kim nerde oynayacak belli değil.ayaga pas yapıp çıkamıyan takım galip gelemez.alan ve gökhan 2-1 den sonra neyi değiştirecek.

gerenimo
20.08.2009, 23:57
buna ilk yarıdaki yüksek tempomuz sebep oldu bence...bu tempoya dayanamadık...

olabilir, tüm enerjimizi kullandık sanırım. kondisyon sorunu olabilir.

Mehmet Zeki
Taraftar umudunu , heycanını kaybetmiş .

Sadece taraftar mi?

erdogan69
Valla ben ne ilk yarı nede ikinci yarı beğendim... Organize hiçbir atağımız yok... Bu takım organize olamıyor...

Pro-TS
tayfunun ne kabahati var önündeki serkan hiç dönmediki hep ilerde yattı.
sonra umtun ne kabahati var orta saha top taşıyamazsa

Hotaman

Aynen katılıyorum.
Ben BMN'ye kaybettiğimiz maçlardan sonra daha fazla ihityaç duyuyorum. Neden birbirimize ufakta olsa destek çıkmak yerine savaşıyoruz ki? Yeterince yara almadık mı zaten?

qrkm61
ya lütfen artık şu taraftar baskısı lafını bi kenara bırakın ALLAH aşkına ya ... güzel ramazan ayına girdik lütfen...yemin ediyorum benim formam sahadakilerden daha fazla ıslandı sıksan su çıkardı ... 90 dk takıma destek olduk elimizden geldiğince...maç bitimindede takımı çağırdk alkışladık gelmediler...herkes elinden geleni yapıyor destek oluyor tribünde çekirdekçiler hariç..biraz da sahaya bakın adamlar yılda kaç milyon eurolar alıyorlar..saysanız kaçtanesi hakkını veriyor yüreğini ortaya koyuyor..en fazla 2 veya 3 biz ve onlar elbet gidecek ama biz yine tribünde takıma destek olacaz..birazda objektif olalım bu kadar da taraftara yüklenilmez..

Sefa

Yapacak birşey yok diyor hala..

Yapacak birşey var transfer. Transfer yapmazsan bu senede böyle gider sezon sonu Başkan'da gidersin..

hüseyin1975
20.08.2009, 23:58

Kötü günde konusman lazim Baskan!
Öyle arada sov yapib Genc Taraftari kandirmakla olmuyor bu isler.
Trabzonsporumuza Projeler kazandiriyorsunuz ve bunun icin sizi seviyorum ama Futbol isine LÜTFEN karismayin ve TD güvenin. Onun isteklerini yerine getirin, tek istedigimiz budur!

KatyPerry
Egemen le olmaz bu iş dedim dedim de durdum

Gignac cok iyi gölcü dedim bana iyiyse bu takımda ne işi var egemen kitler dediniz

Savunma denen birşey yok

Ortasahada kitlediler bizi

Colman alıyor verıyor başka birşey yaptıgı yok

Forvet zaten ortada

Eksik cok ama bu eksikleri giderecek yönetim yok

Kadro kısıtlı kaliteli bir kadro degil

Yazık oldu..

iskenderunlu
futbolcularımızın sahaya çıkış mentalitesi kaybetmişliğin göstergesiydi

yorumsuz6117
Yapacak birşey yok diyor hala..

Yapacak birşey var transfer. Transfer yapmazsan bu senede böyle gider sezon sonu Başkan'da gidersin..
sezon sonuna kalmaz..

10 numara
Az olmadimi ya istersen tüm takimi satalim yeniden kuraririz, nede olsa zaman coooooooook...hangisine itirazın var hangisi olmazsa çok üzülürsün ya da hangisi oynamazsa takım daha kötü olur yada başka bir deyişle hangisi beğenmediğimiz ist. takımlarında oynayabilir:hiçbiri...

Cihad Varlı
20.08.2009, 23:59
Ben Toulouse'yi hala eleyeceğimize inanıyorum .

Hasan Ayvenli

OYılmaz
Haydi Trabzonum tarih yaz !

Ilelioglu
Baksaniza Baskan Arabaya binmis gitmis...Oh ne güzelmis!!!

Cafer Bulur
Sadri senerin 3-4 mac arka arkaya kaybedince hoca yi tutamiyorsunuz kahinligine 2 mac kaldi.:(

efulim67
artık manisa maçını düşünmemiz lazımm.mutlak galibiyet almamız lazımmm.en büyük TRABZONN.. Bu gücün altında ya eğileceksinizzzz ya ezileceksinizzzz.. karar sizin

Güç ?
Güç parada !
Bizim maçın devamında gs maçını izledim. Keşke bizim futbolcular, özellikle yöneticilerimizde izlemiş olsalardı.

Ozan Yazıcı
Hafta sonu Manisa'da alınacak ters bir skor ligi de kitler ki, arkadaşlardan birinin dediği gibi o zaman halkın dilinden anlayan başkan adayı ufukta görünür..
Sadri Başkan beni çok şaşırtıyor çok, demek ki zamanında şirketlerini de böyle yönetti. Önce parlattı, sonra battı gitti..

TSunami_69
ya lütfen artık şu taraftar baskısı lafını bi kenara bırakın ALLAH aşkına ya ... güzel ramazan ayına girdik lütfen...yemin ediyorum benim formam sahadakilerden daha fazla ıslandı sıksan su çıkardı ... 90 dk takıma destek olduk elimizden geldiğince...maç bitimindede takımı çağırdk alkışladık gelmediler...herkes elinden geleni yapıyor destek oluyor tribünde çekirdekçiler hariç..biraz da sahaya bakın adamlar yılda kaç milyon eurolar alıyorlar..saysanız kaçtanesi hakkını veriyor yüreğini ortaya koyuyor..en fazla 2 veya 3 biz ve onlar elbet gidecek ama biz yine tribünde takıma destek olacaz..birazda objektif olalım bu kadar da taraftara yüklenilmez..
pekala avni akerde neden kazanamıyoruzzz

trabzonsporfan
yapma be kardeşim vallahi böyle yorumlar okuyunca ağlayasım geliyor

gerenimo
21.08.2009, 00:00
Ben ilk yarıda kesinlikle iyi olduğumuzu düşünmüyorum. Oldukça şuursuz bir oyun sergiledik ilk yarıda da. Geçen sene kurduğumuz garip baskılar gibiydi.

yani baskı yapsın takım tempo yapsın istiyoruz. takım bunu yapıyor garip baskı oluyor. gariplik gol bulamammak mı? golün olmaması baskılı oynadığımızı ve tempoyu yükselttiğimizi ortadan kaldırır mı? ilkyarı bence bazı kötü performanslar dışında oldukça iyiydik. colman selçuk egemen tüm maç boyunca kötüydü.

Hasan Ayvenli

Tabi forvete ibrahimoviçi, sağ beke srnayı, orta sahaya da xaviyi transfer edecez ya eleriz.

Pro-TS
Takımda sistem yok abilerim kardeşlerim , sorun burdan kaynaklanıyor.

Ayaz
Tur gitmiş, tartışsak neye yarar. 1 numarada değişiklik şart / Tolga ve Onur'a şans verilmeli.. Giray Banko oynamalı / Egemen 3-4 maç kesik yemeli.. Tjikuzu dan ancak iyi bir yedek olur düşüncesinide iyice aklımdan çıkardım bu maç ispatı oldu kendi açımdan. Faty papy tutulmalıydı yada brüls takıma katılmalı hala şansımız var.. Colman silik sahada hiç yok. Takımda Forvet gören varmı? Banada bi zahmet söylesin.. aman ya sadece kendimizi avutuyoruz işte. Yine travmalı başlayan bir sezon. Yine moral bozukluğu.. Yine Hüzün..

Cihad Varlı
Kadroya kısıtlı diyenler geçenlerde öve öve bitiremiyordu kadroyu . Çok geniş kadromuz var , çok iyi kadromuz var diyorlardı . Sürekli şekil değiştiren başka bir taraftar grubu var mı ? Bukalemun gibisiniz..

Kasım BEKTAŞ

Sen ne için gitmeyi düşünüyorsan o stada herkes onun için gidiyor. Bizimde bir sabrımız var o stada gidip 90dk bağıran adamı düşünün hergün hergün aynı şeyleri okumaktan bıktık.

kaç kişisiniz??? deki 1000
peki sizden başka grup varmı? bir sürü
siz tezahürat yaparken onlar ne yapıyor? onlarda başka tezahürat yapıyor
aynı anda farklı bir şey söylendiği zaman ne anlaşılıyor? HİÇ BİR ŞEY

her ne kadar kendi egolarını yenipte birleşip takıma adam gibi destek veremeselerde grupların çok özverili olduklarını kendi çaplarında ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını biliyoruz...

sorun bu değil

sorun henüz maçın 60. dakikasında kendi oyuncusunu yuhlayan taraftar...sen kendini o futbolcunun yerine koy, bir daha ölümüne oynarmısın????

Serkan Miletli
21.08.2009, 00:01
arkaşlar maçın özet görüntüleri varmı acaba.

antagonist

Güzel bir cevap:

İç sahada oynamaya uygun bir kadro yapısı yok . Herşeyi dönüp dolaştırıp taraftara bağlıyoruz , bu çok doğru değil .

Kadroda hedef santrafor var mı ?

Kadroda forvet arkası oyun kurucu var mı ?

Kadroda hücuma etkili çıkan ve oyunu açan bekler var mı ?

Kadroda arkasına atılan topları etkisizleştirecek , iyi geri koşan ve birbirini tamamlayan defans ikilileri var mı ?

Biraz rasyonel düşünmekte fayda var .

Mehmet Zeki
Gerçekçi ol imkansızı iste! ..
Gerçekçide olduk imkansızıda istedik.
Sizden mucize beklemiyoruz.Sizden Trabzon'u yaşatmanızı istiyoruz..

Aslinda su Toulouse'a uc tane atabiliriz.

Ufuk Bayraktar61
Karşımızdaki takımların forvetleri var bizim yok...
daha başka şey yazmaya gerek yok sanırım

devilkid
fatih bugun zenitte forma giymiş mi..bu top tutamayan forvetlerle değil eufayı şampiyonlukun şa.. sını göremeyiz..

Halit Aydın
Olay şu:

- Turu geçseydik transfer yapacaklardı. Onlar turu geçemeyeceğimizi çok iyi bildikleri için forvete takviye yapmıyorlar. Eğer gruplara kalırsak yaparız diyerek geçiştirdiler.

Yazık bize yazık

Erdal
Sistem yok, ama hazırlık maçlarında vardı?

S.DEMİRCİ
21.08.2009, 00:02
avrupa ligine veda ettik..
artık süper lige dönmek lazım..
maçtan önceki yorumlarında
takımın gol yemeden bu maçı tamamlayamacağı idi..
bu nedenle ilk önce savunmayı toparlamalıyız...

Hotaman
Turu imkansız yapmadığımız taktirde deplasmanda bu işin üstesinden gelebileceğimize inanıyordum.
Yine ümidim var, yine yapabiliriz ancak buna önce teknik heyet sonra futbolcular inanmalı.

Altan Atabay
Sadri senerin 3-4 mac arka arkaya kaybedince hoca yi tutamiyorsunuz kahinligine 2 mac kaldi.:(

:):):):):)

uzungöllü
ah ulan trabzonspor ah ulan be... yaktın yıktın viran ettin beni be... 3 yıllık ilişkim bitti kız arkadaşımdan ayrıldım gözümden bir damla yaş geldiyse namerdim... ama bu akşam ki maçtan sonra habu taş kalbimden gelip gözlerimden akan yaşlar HELAL olmasın sana emi... of ulan ooooooooooooofffffffffffffffffffffffffff......

yorumsuz6117
sende boşboş ümit dağıtıp durma etrafa..

antagonist

Anıl, bravo. :ok

mhayri
Tulus takımını elersek bikini giyecek varmı :)

TSunami_69
21.08.2009, 00:03
Gerçekçi ol imkansızı iste! ..
Gerçekçide olduk imkansızıda istedik.
Sizden mucize beklemiyoruz.Sizden Trabzon'u yaşatmanızı istiyoruz..

Aslinda su Toulouse'a uc tane atabiliriz. ya kardeşim aynı kadro sivası nasıl yeniyor 4 Eylül de

Barış Kaptanoğlu
Tulus takımını elersek bikini giyecek varmı :)
toulusu eleyince değil de forvet alırlarsa giyerim valla:)

bluelight
üzülmeyelim, seneye inşaallah... :N seneye seneye, inş. seneye evet evet seneye, seneye seneye... hehe seneye... tabiii canim seneye...

Pro-TS
21.08.2009, 00:04
bende taraftarı kabahatli bulurdum ama
bu maçta gördümki bazıları hariç taraftarın kabahati yokki
geçen sene bjk kupa maçında takım yenilmesine rağmen alkışlandı.
sahada ruhsuz futbolcu olunca taraftar ne yapsın
ki bu maçta da hiç olmadığı kadar da destek vardı.
Ama bazı saçma sapan hareketlerimizde var yani biz çuvaldızı kendimize baturuyoruz
iki haftadır futbolcularımız niye batırmıyor anlamış değilim

DKaraduman
21.08.2009, 00:04
Kadroya kısıtlı diyenler geçenlerde öve öve bitiremiyordu kadroyu . Çok geniş kadromuz var , çok iyi kadromuz var diyorlardı . Sürekli şekil değiştiren başka bir taraftar grubu var mı ? Bukalemun gibisiniz..

Valla sen de aynı pollyanna gibisin. Sürekli böylesin yani sadece bugün için değil her yorumunda bir optimistlik var. Bu kadar abartma bence.

Halit Aydın
21.08.2009, 00:05
Adamın forvetine bak. Ortasahadan geri dönmüyor. Bizimkisi maşallah defanstan top almaya geliyor. Kaleye gidene kadar adamda hal kalmıyor.

Eski duruma döndük. Şişir şişir şişir. Sivas'ı yerden topla çıkarak yenmedik mi. Zoru görünce şişir babam şişir. Şişe şişe bi hal olduk. Patladık artık çok normal bu taraftara çok yazık.

Mehmet Zeki
Yavas yavas inanmaya basladim be. Hadi costurun bizi be!

Remzi
Bu takım Bu taraftara fazla. Ne bu ya her kötü sonuçta birilerini gönderiyor. Alın işte Gönderdiniz Ersun Yanal'ı şimdi mumla arar oldunuz. Onun zamanında en azından ne sakatlık sorunu ne de ruhsuzluk vardı takım mücadele ediyordu. 1 sene sabredemediniz. şimdi de hâla birilerini gönderme peşindesiniz.

Trabzonda Çekirdek çitleten ve takımı yuhalayan taraftar Bu takımı haketmiyorsunuz!

duman6kelimeler
her sene ilk maçlarda iyi sonuçlar alıp :
'bu sene şampiyonuz !!! ' diyip sezona başlıyorduk ve hüsranla sonuçlanıyordu.
...

bu sene tam tersi oldu.
sivas galibiyeti ile yine şamiyonluk sesleri gelecekti ki:

diyar mağlubiyeti
fransz ekibi mağlubiyeti...

ve son iki maç 'İçerde!!!!'

...

bu sefer ortada umut verecek 'SKOR'lar yok...

neler olacak merak ediyorum.

Sefa
kaç kişisiniz??? deki 1000
peki sizden başka grup varmı? bir sürü
siz tezahürat yaparken onlar ne yapıyor? onlarda başka tezahürat yapıyor
aynı anda farklı bir şey söylendiği zaman ne anlaşılıyor? HİÇ BİR ŞEY

her ne kadar kendi egolarını yenipte birleşip takıma adam gibi destek veremeselerde grupların çok özverili olduklarını kendi çaplarında ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını biliyoruz...

sorun bu değil

sorun henüz maçın 60. dakikasında kendi oyuncusunu yuhlayan taraftar...sen kendini o futbolcunun yerine koy, bir daha ölümüne oynarmısın????
Biz elimizden geleni yapıyoruz.. birsürü grup varsa buda grup Başkanlarının sorunu.

60.dk da çıkan futbolcuyu grupların hepsi alkışladı.

ve yanında yuhalayanları susturdu..

Grup olmayan kendi halindeki taraftar topluluğu maratondan geldi yuhalamalar.. Maraton'da bir grup olsa öyle olmazdı bu da yönetimin problemi..

Burçak
Olay şu:

- Turu geçseydik transfer yapacaklardı. Onlar turu geçemeyeceğimizi çok iyi bildikleri için forvete takviye yapmıyorlar. Eğer gruplara kalırsak yaparız diyerek geçiştirdiler.

Yazık bize yazık
bu forvetlerle biz ligdede çok çekeriz
7. maç oldu umutun tek golü var. hazırlık maçları lig uefa her golü defans yada diğerleri attı.
bunu görmek için futboluleması olmaya gerek yok ki.

hüseyin1975

Hocam isde simdi beni hayal kirikligina ugrattiniz;)

Hazirlik maclarinda Rakip sizi "isirmiyor". Top ayaginiza geldiginde hemen basmiyor.
Öyle "laylaylom" cevirip cevirip cok iyi is yaparmis gibi gözükürsünüz.

Sinavlara iyi hazirlanmak yeterli degil, Sinavlarda basarili olmak önemlidir.

Paksoy
21.08.2009, 00:06
ben izlediğim son 3 maça baktığımda, tjkuzu ne sert ne topa kayıyor ne hava topu alıyor, yumuşacık bir ön libero ,taraftar olarak, maçdan önce yöneticimiz, tribünlerde 17 bin kombine satarak, aile kavrramı vs bişiler dedi, yani bi anlamda avni aker korkunç biyer olmakdan çıkardık dedi. bide serkan balcı ve diğerleri olarak takımı ayırıyorum..

Ali Özcan
............................sylva................. ...............

Tayfun.........Song.................Egemen.......C ale

Yattara......Selçuk......Tjikuzu............Gabric

.................Alanzinho........................ ....

...............................Gökhan Ü..............

Onur
Serkan
Giray
Ceyhun
Colman
Umut
Engin

Şu takımı bu diziliş ve bu yedek kulübesiyle sahada görmeden HİÇKİMSENİN ELEŞTİRMEYE HAKKI YOK...

Bu takımı kazandığı Sivas maçında en çok ben eleştirdim...Şu taşlar bi yerine otursun...Hemen idam sehpası kurmayın...Lütfen...

Dursun Ali Bahçekapılı
Abi maastrichti 6-0 yenmek mi sistemin oldugunu gösterir.. Kendimizi kandırmayalım o zaman da söyledim Bochum ve S.liege maclarında ikinci yarılarda atılan penaltı golleri ile galibiyete ulaştık.. Kaldı ki Heerenven,Bochum ve S.liege bizim macta en az 7-8 değişiklik yaparken biz en fazla 3 degişiklik ile oynadık... Onların yedek takımlarını yenmek mi bizi sistemli bir takım yapıyor?

S.DEMİRCİ
çokta umutsuz olmayalım..
kötü değil sadece eksik kadromuz var...
manisayı bir şekilde yener
gabriç ve yattara takıma katılırsa takım toparlanır..
beni düşündüren tek yer...
savunma...
savunma ne hucümda ne savunmada var...

DKaraduman
Bu takım Bu taraftara fazla. Ne bu ya her kötü sonuçta birilerini gönderiyor. Alın işte Gönderdiniz Ersun Yanal'ı şimdi mumla arar oldunuz. Onun zamanında en azından ne sakatlık sorunu ne de ruhsuzluk vardı takım mücadele ediyordu. 1 sene sabredemediniz. şimdi de hâla birilerini gönderme peşindesiniz.

Trabzonda Çekirdek çitleten ve takımı yuhalayan taraftar Bu takımı haketmiyorsunuz!

Ersun Yanal zamanında ruhsuzluk yoktu öyle mi?

TSunami_69
bu fransızz matmazellerii fransada 3 0 yenememiz çok mu zor.. bence ilk yarıdaki oyun farnsada işi bitirir

Cihad Varlı
sende boşboş ümit dağıtıp durma etrafa..

Asıl siz insanların canını sıkıp durmayın . Moral bozmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz . Takım kötüyse ne yapalım ? Tutmayalım mı ? Ümitsiz mi olalım ? Ne zaman bitti ki ümit ? Celaleddinler , Tolgalar , Aymanlarla devam etti Colmanlar ,Caleler , Alanzinholarla mı bitecek ?

Pro-TS
21.08.2009, 00:07
evet abi ilginç olan da bu ya anlamadım gitti, sen anladıysan bana da anlat

hüseyin1975
21.08.2009, 00:07
bu forvetlerle biz ligdede çok çekeriz
7. maç oldu umutun tek golü var. hazırlık maçları lig uefa her golü defans yada diğerleri attı.
bunu görmek için futboluleması olmaya gerek yok ki.

Sen hala anlamamissin güzel kardesim;)

Sayin Hacisalihoglune bir sor, o anlatir sana / bizlere:D

Beyefendi Umut ve Gökhandan zaten Gol beklemiyormuski:D
Ha ama bu atmiyacaklar anlaminada gelmiyormus:D

Buyurun KOMEDI DÜKKANINA:(

Gordon Freeman
21.08.2009, 00:08
Karşımızdaki takımların forvetleri var bizim yok...
daha başka şey yazmaya gerek yok sanırım

ben bu arkadaşımızın özetine katılıyorum.
bu takıma forvet transferını ben yapmayacagıma gore utanması gereken yonetımdır.

daredevilts
öncelikli hedefimiz avrupa ligi dedi sadri bey... ulen ben 29 yaşındayım daha şampiyonluk sevinci yaşamamamışım 96 nın acısı hala boğazımda düğüm duruyor adam kalkmış avrupa ligi diyor ya... bi git ya bi git artık kandırdığınız yeter bizi... neyi ersun yanalın yada ahmet özenin bu adamdan farkı????????? engini ferhatı alırken hocaya sorma yok ama fatih tekkeye sıra gelince hoca şsterse alırız demek var...

qrkm61
statda olan 20bin kişinin toplasan bin kişisi tayfun çıkarken yuhaladı çok yanlış..eyvallah..ama bi de şöyle bişe var..yıllardan beri bi özlem var 26 senedir uğraşıyoruz..bi önceki sene kıyısından dönmüşüz forvet ve bazı noktalardaki eksiklikler yüzünden özellikle tayfun...metin şentürk gördü buralardaki eksikliği .. bizim yönetim göremedi..ne zaman maça baksam tayfunun alanı yayla gibi adam aldığı gibi gdiio..ve bu oyuncu ilk 11 de başlıo ..bizim bazı kesimede çıkarken tepki gösterio ..bunlar azınlık..içerde neden maç kazanamıyoruz diosun..avni akere gelen hiç bir takım tam anlamıyla açık futbol oynamıyor.yaslanıyor 10 kişi savunmaya aç açabilrsen..bizim de böyle durumlarda kapalı savunmayı açacak futbolcumuz yok..

S.DEMİRCİ
bek olayına en kötü ara transferde halletmemiz lazım..
solda ferhata sanş tanınması lazım...

Cihad Varlı
Valla sen de aynı pollyanna gibisin. Sürekli böylesin yani sadece bugün için değil her yorumunda bir optimistlik var. Bu kadar abartma bence.

Ne yapalım ? Oturup ağlayalım mı ? Takımı yerden yere mi vuralım ? Maçlara gitmeyelim mi ? Destek olmayalım mı ? İnanmayalım mı ? Ümitlenmeyelim mi ?

EmreBir61
21.08.2009, 00:09
Arkadaşlar Tayfun konusunda bir düşüncem var.Tayfun'dan önce tulus takımı oyuncu degiştirdi.Onun ugultusu ve yuhalaması esnasında Tayfun oyundan alındı.Tayfun ugultuyu kendi üzerine alma ihtimali çok yüksek.Çünkü ugultudan bir süre sonra alkış sesleri azda olsa duyuldu.Benim tezim bu.Tayfun kötü oynamış olabilir.Teknik Direktör eger bir oyuncuyu oynatıyorsa onu desteklemekten başka elden birşey gelmez.

OnurKul

Sen bağırdıysan desteklediysen niye üzerine alınıyorsun ?

Ben açık konuşayım : bugüne kadar senin dediğin gibi düşünüyordum ama bu maç son damla oldu ! Yuhlayanlar düşünsün.

Bu takım neden içeride kazanamıyor ! Soruyorum sana.

futbalski60
bu fransızz matmazellerii fransada 3 0 yenememiz çok mu zor.. bence ilk yarıdaki oyun farnsada işi bitirir

Bu defans kurgusuyla çok ama çok zor turu geçmemiz.

yorumsuz6117
............................sylva................. ...............

Tayfun.........Song.................Egemen.......C ale

Yattara......Selçuk......Tjikuzu............Gabric

.................Alanzinho........................ ....

...............................Gökhan Ü..............

Onur
Serkan
Giray
Ceyhun
Colman
Umut
Engin

Şu takımı bu diziliş ve bu yedek kulübesiyle sahada görmeden HİÇKİMSENİN ELEŞTİRMEYE HAKKI YOK...

Bu takımı kazandığı Sivas maçında en çok ben eleştirdim...Şu taşlar bi yerine otursun...Hemen idam sehpası kurmayın...Lütfen...
bu takımı böyle görme imkanımız yok 7 yabancı var çünkü..:)

Emirhan Makul
Güle güle Düşler Sahnesi.