PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Sivrikaya
20.08.2009, 22:19
Gökhan ünala kral diye hitap edenler nerde??? Umutçular.. Colmancılar.. alanzinhocular.. nerdesiniz.. Aybabaya dünyayı diyen taraftar nerde.. hügocular nerde..

Recep Alkan
dağıttığımız sivas ikinci yarı nasıl top oynuyor seyretmenizi tavsiye ederim,

kamyonetçi
Başkandan beklentim,tez zamanda mağlubiyetin sorumlusunu açıklamasıdır.

Başkanada bu yakışır!

Hürgün Aygün
biz ancak şu kadroyla başarı yakalarız söyliyim
-------------------------Sylva--------------------
-Kesin Transfer------Giray(Girayla yürümez transfer lazım)-Song-Cale(Burayada kesin transfer şart)
--------------------Ceyhun(Tijikuzuyu alarak kazık yedik buraya da transfer şart)
----------------------Selçuk(Yeterli değil ama transfer şart)-------------
-Yattara------------------------------------------------------Alanzinho--------
-----------------------------Trasfer------Transfer
eee bu takımda sadece ben sylva alanzinho yattara sınga şans veririm bu takım yeniden kurulmalı hepsi satılsın geri kalanların yeni adamlar alınsın başarı ancak böyle olur

elif dikmen
anca gidenin arkasından ağlarız zaten

burdayken kim diyodu aferin hüseyin harikasın hüseyin

böyle yorumlar yazıp daha çok yönetime gereksiz ve saçma bir baskı yapıyorsuz....

Uğur KÜÇÜK
valla bende bu aksam anladım hıc sevmedıgım sergen colman icin halısaha topcusu derken kızıyodum ama adam az bile demiş daha da beter tjıkuzu ya kımse onlıbero demesın onlıbero dedıgın adamla savasır top calar top kullanır bunda sadece top kullanma var eee simdi ne işimize yaradı egemen e kesın nazar degdı mac ıcınde ınanılmaz yerını kaybedıyor cok basıt hatalar yapıyor artık tayfun icin hic konusmucam o ne yaptıgını bıle bılmıyor sahada valla surda yattara yı savunanları da hıc anlamıyorum ya sen takımda tavan ucret 1.8 para al takımın en onemlı maclarında oynama (gerci oynasa da bi şey yapacagı yok da)gercekten de bu macla anladım kı bu yıl buyuk husran olacak ACI AMA MAALESEF GERCEK

lazo1967_61
20.08.2009, 22:20
Bu takimin kondisyon eksikligi mi var ?

Ikinci yari bizim futbolcular kosamiyordular

İsa
Umut mu iyi oynadı hım ben başka maçı seyrettim o zaman.
Bencede başka maç seyrettin heralde!

Muhammed KOÇ
zafer yelen var nie hiç oynatılmıyor. serkanın oyununa laf yok ama o kadar orta saha oyuncumuz var hala defansa tayfunu çekip ortaya serkan koyuluyor. ceyhun neden girmedi hiç ? alanzinho oturacak adam değil. son 3 maçtır kulübe ve 11 de başlama hatalarından kaybettik. alanzinho girdikten sonra 1 top alamadı 1 !

Pro-TS
geçmiş olsun

Mustafa Ayazoğlu
toulouse en az çeyrek final oynar bu sene uefa'da...
helal olsun adamlara...
en azından forvetleri var..

Yok be abartmayın, Trabzonspor kötü.. Diyarbakır bile 2-1 yeniyorda Fransız mı yenemeyecekti !

Forvetsiz oynuyoruz 2 yıldır.

muratoglu.61
gizli servisler son olarak yeni işkence metodu geliştirdi. dn iyidğitimli ajanlar bile bu işkence karşısında ya konuşuyorlar yada aklını oynatıp deli oluyorlar. işkencenin şekli trabzonspor maçlarıını izletmek. FATİH TSKKE GELSİN YÖNETİM GİTSİN...

Punisher-61

Başkanada bu yakışır!

kendisi..yeterli dedigi kadroya bak tel tel döküldü yedekte adam yok..

lazkopatfaroz
ya ne saçmalıyorsun engin naptıki..

sahılde gezer gbıı gezdı.. aldıgı butun topları rakıbe verdi.. attıgı paslar süper. yaptıgı iş süper. bide bu adamı arda ila kıyaslıyorsunuz

Samet Türkmen
Herşeye rağmen yönetimdeki kenelerin temizlenip, Sadri Şener'e en azından bu sene destek olunmasından yanayım.

Cemal REİS
sen değere bakma o adam lyonu elinin tersiyle itti.. tüm teklifleri itti takımı için var adam böyle delikanlı bir adam bize de nasip olur inşallah

bizde de boş mukaveleye imza atan adamlar vardı ama arabasına sıktılar mağazasını kurşunladılar kaçırıp para istediler ilk fırsatta gitti sonra da bonservisini başkası vereceği halde yıllık ücret olarak yattarının aldığının yarısından daha az para önerdik delikanlılık bu mu???!!!

Gordon Freeman
bi arkadaş geçen sezonun sonlarına doğru "Fatih Tekke bu yonetımın ipini çeker" demıştı de içimden "yok artık o kadar da deıl" demıştim.şimdi acı acı gulumsuyorum.vay anasını be vay anasını!!!!

Ali Tunahan Güllü
Yonetim uyuyor.

+

futbolcular uyuyor.
teknik direktör uyuyor.
yardımcısı uyuyor.
sportif direktörümüz uyuyor.

hepsine iyi geceler tatlı rüyalar!!!

TSKara61
Yonetim bir cuval inciri nasil berbat etti anlamak mumkun degil.

-Hedefi Avrupa olarak koy. Uzun sureden sonra takimi yeniden bir yapilanma icine koy. Iyi takviyeler yap. Pilot takimi gibi onemli projelere imza at.

-Lige cok guzel basla. Mukemmel bir sinerji olustur.

-Ligin son haftalarina kadar sampiyonlugu kovalamayi basar.

-Sonra herseyi cope atarmiscasina, takim hedefinde olmasina ragmen seni bu noktaya tasiyan hocana sahip cikilmaz.

-Boyle bir durum icin hic bir hazirligin, planin, ya da arastirman olmamasina ragmen ligin bitime 5 hafta kala Hocaylan yollar ayrilir.

-Plansizlik basbariz belli edilir. Butum umutlar Senol Gunes'e baglanir, fakat o plan suya dusunce ortada kalinir. Haftalarca suren hoca arayisi Samet Aybaba'ylan sonuclanir.

-Samet Aybaba kararindan ertesi gun taraftarin baskisi yuzunden vazgecilir. Verilen kararin ne kadar bilincsiz yapildigini gosterir.

-Yonetimden istifalar gelir. Sadri Sener istifa edecegini soyler.

-Sadri Sener istifadan vazgecer.

-Takimin hala hocasi yoktur. Bu kaos ortaminda hoca arayislari devam eder.

-Zacharoni, Vogts, Topmoller, gibi isimler arasinda bir rotasyon olusur. Haftalarca belirsiszlik surer fakat hic bir isimde ilerleme olmaz. Ayni isimler haftalarca gundemde kalmayi basarir.

-Eriksson'lan anlasildigi tum Turkiye'de haber olur. Haberler fos cikar.

-Hoca arayislarina devam edilir. Yine uzuyan surec Hugo Bross'lan sonuclanir.

-Sportif direktor olarak Unal Karaman getirilir. Gorevi nedir, ne tur faaliyetlerde bulunur belli degildir.

-Genel gorus olarak kabullenen eksik bolgeler sagbek ve forvet olmasina ragmen, yonetim bu konuda hic bir adim atmaz. Telafuz edilen isimler teker teker diger takimlara kaptirilir. Taraftarin buyuk israrina ragmen Fatih Tekke'ylen anlasmaya varilmaz. Yonetim komik bonservis rakamlari onerip transferi cikmaza sokar.

-Takimin kadrosu iyi olarak kabullensede seviye atlatacak 1-2 puf transferler gerektiginin dusuncesindeyken kamuoyu, hicbir ust duzey transfer yapilmaz.

-Yonetim bu surecler boyunca sacma sapan demecleriylen gundeme gelir. "Anderleht'i biz yenerdik" gibi gereksiz laflar telfauz edilir.

-Haftalaraca Drago Gabric'in pesinden kosulur. Transferde bir sona varilamaz ve uzar. Oyuncunun Uefa macinda oynamasina izin verilir. Yonetim transferden vazgecmez. Hedef Avrupa Ligi olmasina ragmen, takimin anahtar parcasi olacak bir oyuncu hicbir Avrupa macinda yer alamayacaktir.

Evet arkadaslar. Bu cok buyuk bir ibret hikayesidir. Muthis baslayan bir hikaye ancak bu kadar berbat bitirilebilir. Yonetim'e bunlarin hepsinin teker teker sorulmasi lazim aslinda. Cunku hic birinin mantikli bir aciklamasi yok.

Uğurtan
Başta yönetime sonra Alan'ı yedekte başlatan hocaya ve istisnasız tüm futbolcularımıza sadece bravo..

Bravo beyler böyle devam..

iskenderunlu
valla kötü bir gece ve inanın sabah olmayacak :(

Cafer Bulur
20.08.2009, 22:21
Yenilgi önemli degildi,toulouse cok iyi bir takimdi.

Takimin ikinci devrede resmen teslim olusudur beni hirpalayan.

Takimin fizik gücü ciddi derecede sorgulanmali.

Diyar bir,bu iki....

İsa
-Kesin Transfer------Giray(Girayla yürümez transfer lazım)-Song-Cale(Burayada kesin transfer şart)
--------------------Ceyhun(Tijikuzuyu alarak kazık yedik buraya da transfer şart)
eee bu takımda sadece ben sylva alanzinho yattara sınga şans veririm bu takım yeniden kurulmalı hepsi satılsın geri kalanların yeni adamlar alınsın başarı ancak böyle olur
Biraz abartmışşın sanki.

naimbektas6161
Gökhan ünala kral diye hitap edenler nerde??? Umutçular.. Colmancılar.. alanzinhocular.. nerdesiniz.. Aybabaya dünyayı diyen taraftar nerde.. hügocular nerde..
aynen katılıyorum nerdesiniz arkadaşlar...

bluelight
Yönetim FORVET görsün...

evrents
Bencede başka maç seyrettin heralde!
Ama senden başka umutu beğenen fazla insan yok.Arada sizin gibi tek tük çıkıyor işte.

Karadağ06
ne kadar gereksiz topçular var yaa
2. golu yedıkten sonra macı bıraktılar boyle bısey olabılır mi
kimse defansa felan kızmasın abi kime pas atacak adamlar pasa geçen mi var nerde colman nerde selçuk
maçı bıraktılar yaa
bunun rovanşı var daha
hepsinin allah belasını versin aldığınız paranın hakkını verin..

bi takım insanın moralini bu kadar bozabilir mi anlamış değilim ya..

bmtr
Tek sevincim Engin'in kirmizi kart gormesi. Yoksa bu adam gelecek macta'da ilk 11'e adi ilk yazilan oyuncu olacakti. Gerci sagolsun, goldeki payi cok yuksek. Ama onun haricinde harcadigi bir o kadar pozisyon, ve kaybettigi bir suru top var.

muratoglu.61
20.08.2009, 22:22
Fatİh tskke gelsİn yÖnetİm gİtsİn...

ζζъuяДҝζζ
Dayanın uşaklar seneye inşallahh şampiyon oluruz. :(

evrents
Yuh ya batırcan mı trabzonu :)

maskeli61
yazık çok yazık tayfun sebatta bile ilk 11 e giremez herkes kötüymüş ne alaka ya kötü olmak başka ruhsuz olmak başka tijimidir kuzumudur nedir şimdi bu admaın hüsseyinden ne artısı var biri söylesin diceksinizki iyi pas atıyo bu adamı kesici die aldık türkiyenin en iyi kesicisi hüsseyini verdik bunu aldık neymiş hüsseyin geri yana poas atıyomuş bu ne yapıyo peki???? yazık çok yazık yazık...

hugo brosa kesinlikle hiçbir artısı yok. yok bekleyelim yok iyi olacvak faland emesin kimse ziya dogan hatta aybabab bile bundan iyidir savunmuyorum yanlış anlaşılma olmasın ama kendimi bu kadar çaresiz görmedim . maçı izlerken 3 cü golü yiyince sinirden alkışlaayıp bagırmaya başladım.baktım dışardan şampiyon sekiztaş forması giyen biri gülerek alkışlıyo tabi sonuç en son eleman altımdaydı o sinirle rezilde olduk elemaleme netice şu bize gülmek haram. Biz gögsümüzü gere gere maç izleyemicez hep hüsran hep stres hep skıntı . böyle gitmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Muhalif
Bir de kimse hocaya yüklenmesin Alanzinho ilk 11 de başlamadı diye. Hocanın Toulouse'u hepimizden iyi analiz ettiği açık. Alanzinho veya Engin'den birini tercih edecekti, Engin'i etmiş ki muhtemelen mücadele gücü daha yüksek diye. Alanzinho oyuna girdikten sonra top yüzü göstermediler adama. Maça ilk 11 de de başlamış olsa olacağı buydu. Güçlü ortasaha oyuncuları olan takımlar karşısında Alanzinho gibi adamlar hiç birşey yapamaz. Bunu yazınca kızıyorsunuz ama gerçek bu malesef. Bence hocanın çıkardığı kadro elindeki en iyisiydi. Yani maçı en azından 0-0 bitirmek, güçlü ortasahası olan takımla daha iyi boğuşabilmek için Serkan-Colman-Selçuk-Tjikuzu dörtlüsüyle oynadı ama rakibin ortasahası hem daha güçlü, hem daha kaliteli oyunculardan kurulduğundan üstün geldi. Touluse'la dişe diş oynayacak takımlar Bjk-Gs-Fb'dir Türkiye liginde, diğerleri bizden beter olurlar.

Hürgün Aygün
Biraz abartmışşın sanki.
neresi abartı abi her yerde eksiğimiz var bu kadro ile ilk 5 e bile zor gireriz

EMiRHAN61

Başkanada bu yakışır!

kolayı var hocaya sorarız.

kemal_efe

Başkanada bu yakışır!
hocaya sorun der.

Cem Akyüz
gücümüz yetmedi bu kadar açık..ama takımın özellikle 2.yarı bu kadar kötü oynamaya hakkı yok..Elveda Avrupa yine erken ayrıldık..Forvetin tanımı=GİGNAC adam gerçekten ben forvetim diyor...ne diyelim seneye demeye alıştık

Mehmet Kıroğlu
.Örnek taraftar...:(:(:(
belki örnek taraftar değilim hatta örnek insanda değilim asabiyim ama ne yapayım acı ama gerçek hoca girayı gol atar belki diye oyuna aldı forvet yok bu takımda almadılar istifa etsinler inat uğruna takımı mahf ettiler

Cafer Bulur
Hoca da cok kötüydü.

Colman a 90 dakika sabretmek,ceyhunu kullanmamak,yapilan degisikliklerin zamani ve niteligi icler acisiydi.

Bu hoca da bizim aradigimiz kan degil gibi...

İsa
20.08.2009, 22:23
Ama senden başka umutu beğenen fazla insan yok.Arada sizin gibi tek tük çıkıyor işte.
Demekki herkesin bakış açısı farklı.Kimisi istediği görüyor istemediğini görmüyor.Önyargılarının önüne geçemiyor.

OrkHun
bir de görmüş olduk ki
GALATASARAY ın ve FENERBAHÇE nin kadroları
bizim fersah fersah ötemizde

ayrıca egemenin neden milli takımda olmadığını da umarım anlamışızdır
gıgnac yarım metrekare de çizgi üzerinde çalım attı egemene

tjikuzu ve colmanın bir tane top çalmadan bitirdiği ve ikisinin toplam hızının ancak normal bir insan süratine ulaştığını düşünürsek
orta sahamızın ne kadar ağır olduğunu görmüş oluruz

ve bu takımda yattara 4s formülüne göre oynar
ilk fırsatta onu gönderenler bir daha düşünsün

serkan da orta açmayı öğrenirse
cale de atağa çıkınca
bir gün forvetimiz de olursa

NEDEN OLMASIN?

İskender Çakmak
engin alışacak abisi ilk golde güzel çalımlarla getirdi güzel de pas attı iyi de koştu ama öğreneceği çok şey var. maalesef artık taraftarın takım üzerinde baskı oluşturduğunu düşünüyorum....
abi yapma gözünü seveyim sivas maçından bu yana ezmediği top kalmadı sonra gitti kırmızı kart gördü süper lige bir mimli oyuncu daha eklendi alpay fatih akyel ceyhun eriş kaleci şenol ve son olarak engin baytar bu adamdan bize hayır gelmez çok sevindim gelmesine ama barışa yazık ederiz

Muhammed KOÇ
20.08.2009, 22:24
Yenilgi önemli degildi,toulouse cok iyi bir takimdi.

Takimin ikinci devrede resmen teslim olusudur beni hirpalayan.

Takimin fizik gücü ciddi derecede sorgulanmali.

Diyar bir,bu iki....
toulouse hiç iyi bir takım değil. hiç abartılmaya göze büyütmenin manası anlamı yok. yenilmek istiyoruz ve yeniliyoruz.

mete61bordomavi
Trabzonspor ruhu öldü!
Yıllar önce şampiyon olduk!
Yıllar önceydi son avrupa zaferimiz!
Teneke kupa Fortis'i en son 2005 de aldık!
Geçen sene başarılı değildik, sadece üç hacimli klüp başarısızdı!
Kendimizi aldattık!
Geçen sene de dahil bu sene ASLINDA FUTBOL OYNAMADIK!

Üzülerek söylüyorum ki, Trabzonspor ölmüştür!

elif dikmen
Dayanın uşaklar seneye inşallahh şampiyon oluruz. :(

hep seneye şampiyonuz zaten bakalım hangi sene görecez...:(

Sivrikaya
Biz sivas gibi rezil olmayız diyorduk. Maskara olduk kendi evimizde..

Burçak
içim acıyor yaa.
neyin eksik olduğu belli.
bile bile ladesin sonucu bu. kaçınılmaz son..

is_mail61
ya bu takım okadar kolay gol yiyorkiadamlar tek forvetle bizi mahfetti ya eminim fatih tekkeli ve birazdaha dikkatli bi trabzonspor bu takımı mahfeder ya ama gel görki takımın bi oyun anlayışı yada bi sistemi yok hoca takımı paslı oynatmak istiyor ama o sistemde pası hızlı atmalısın bizim topçularımızın çoğu o kapasitede deil topu alan etrafında dönmeden edemiyor ya ve çok yavaş oynuyorlar bide trabzonun gardı düştümü inanın çok gol yiyor mesela bu akşam ben tolouse teknik direktörü olsam varya bu trabzona deil 5 6 bile atarım öyle bir yılıyorlarki anlamak mümkün deil ileridede ikinci yarı özellikle hiç top tutamıyoruz çünkü lider vasıflı bir oyuncumuz yok orta sahaya şöyle sağlam bi 10 numara bide düzgün bi forvet başka bişi deil başkan yoksa çok başını taşlara vurursun çok trabzon bu takıma kendi sahasında yenilicek takım deil

TheRapZoNe
İkinci yarı sahada çaresizleri oynayan Trabzonspor oyuncularının halini bir araştırmak lazım. Nedir bu sorumsuzluğun nedeni..

Sefa
Adamlar bir futbolcu ile aldılar maçı.. ne denir bilmiyorum..

Yönetim uyumaya devam et sıra sizde sizinde ipiniz çekildi kendinizi yaktınız..

İskender Çakmak
Hoca da cok kötüydü.

Colman a 90 dakika sabretmek,ceyhunu kullanmamak,yapilan degisikliklerin zamani ve niteligi icler acisiydi.

Bu hoca da bizim aradigimiz kan degil gibi...
hadi hoca görmüyor metin diyadinde mi görmüyor

Hürgün Aygün
fener ve gsnin maçını izleyenler var mı nasıl oynuyorlar

hüseyin1975
20.08.2009, 22:25
+

futbolcular uyuyor.
teknik direktör uyuyor.
yardımcısı uyuyor.
sportif direktörümüz uyuyor.

hepsine iyi geceler tatlı rüyalar!!!

Sportif Direktör?

O kim yahu:p

Geldi geleli bir numarasi yok!
Ancak eldekileri övsün dursun ve ikinci sinif topculari önerip onlari bile alamasin!:(

gcolman

Umuta ii demiorm ben ama sunu diorm takimda her mac bi Umut mu kotu digerleri mukemmel mi?

vse61
hep derim orta sahaya fransadaki ayılrdan alsak die..
benim anlamadığım, adamlar bizim adamlkarın hepsinden daha iriyken, nasıl daha hızlı ve çevik olabiliolar..

pReN@_61
Her zaman söylediğimiz gibi;

"Bir Başka Bahara"

S.DEMİRCİ
egemen iyi bir takım oyuncusu olamaz..
hırs.. hırs.. hırs..
bir yere kadar..
yabancı stoper şart....

Selman
Yazmayayım diyorum ama dayanılacak gibi değil.

Hüseyin diyen arkadaşlara gülüp geçemiyorum artık.

Hüseyin olsaydı o 3 golü yemeyecektik öyle mi? Hangi golde Tijikuzu'nun bariz hatası var?

Saçmalamanın da bir sınırı var canım.

Attığı 30-40 metrelik toplarıda mı görmediniz.Serkan ve Tayfun biraz daha yetenekli olsa o toplarla şimdi maçın yıldızıydı Tijikuzu.Bana göre de ilk yarının en iyi adamıydı.

Bir top kesme muhabbetidir gidiyor, benim bildiğim top oynanır arkadaş, kesilmez.

melegim61
Yedi Bizi Bu Sevdaluk !!!!!!!!

bluelight
Seneye seneye yemediğimiz şaplak kalmadı ENSEYE...

metinbay61
dağıttığımız sivas ikinci yarı nasıl top oynuyor seyretmenizi tavsiye ederim,
nefret ediyorum şu takımdan ama adamlar en azından hırslı oynuyolar...bizimkiede hiç hırs yok en önemli eksiklik bu...mağlubiyeti kaldıramayan takım olmamız lazım

ilyskm
20.08.2009, 22:26
Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir Diyarbakırı yenemeyen takım Fransada 4. olmuş takımı yenebilir mi? Biraz gerçeklerle yüzleşelim arkadaşlar. Bu iş buraya kadar kendi farkındalığımızı yaratmadan efsaneyi geri getirmemizin imkanı yok o farkındalıkta TRABZONSPORLULUK ruhudur. Derleme toplama takım ile bu kadar oluyor biz İstanbul dallamalarının yaptığı gibi 200 milyon dolarlar vererek bir takım kuramayız kurabilirsek belki ama imkansız sonuç olarak ruh gerekli o da bir gün bir yerlerden gelecek eminim...

elif dikmen
Trabzonspor ruhu öldü!
Yıllar önce şampiyon olduk!
Yıllar önceydi son avrupa zaferimiz!
Teneke kupa Fortis'i en son 2005 de aldık!
Geçen sene başarılı değildik, sadece üç hacimli klüp başarısızdı!
Kendimizi aldattık!
Geçen sene de dahil bu sene ASLINDA FUTBOL OYNAMADIK!

Üzülerek söylüyorum ki, Trabzonspor ölmüştür!

ya abi senin amacın ne?? inanmıyosan bırak tutma ya zorla trabzonsporlu ol diyen yok.öldüyse senin için trabzonspor bi fatiha oku şuraya da şöyle mesajlar yazma nolur...

Kubilay ŞAHİN

Buradayız Bir Sorunmu Var..

Yahu Ne Anlıyorsunuz Şu Taraftarı Sınıflandırmadan Anlamıyorum ..

lazo1967_61
Ikinci yari yoktuk.
Ne oluyor bu takima.
Kondisyon eksikligi var.
Fizik olarak futbolcular sifir.

Hamdi Karamahmutoğlu
Sapır sapır dökülen COlman nasıl olur bu takımda 90 dakika oynar, aklım ermiyor.
Tayfun'u devre arasında çıkartıp, Alanzinho'yu alsaydı yuhalatmazdı.
Müthiş yetenek Engin'deki ısrarı onu Kırmızı'ya götürdü.
Yani yakındır Hugo'nun gidip Metin'in takımı idare etmesi.

Varlıbaş61
Yok be abartmayın, Trabzonspor kötü.. Diyarbakır bile 2-1 yeniyorda Fransız mı yenemeyecekti !

Forvetsiz oynuyoruz 2 yıldır.

toulouse'yi takip edicem grup maçlarında...
bence adamlar baya yol kat edecek uefa'da
bizi zaten A.Aker'de yenmeyeni dövüyorlar....

Cafer Bulur
hadi hoca görmüyor metin diyadinde mi görmüyor
Ts nin yedek kulübesine girince hocalara birseyler oluyor sanki.

Belki de metin diyadin diyordur da broos dinlemiyordur.

Metin hoca uyarabilir ama neticede karar broosundur.

hamucera
Önlibero mu dediniz? Hüseyin nerdesin Hüseyin.

Bu sene Hüseyin'i bile çok arayacağız.

olurmu tjikuzu var. sürekli ileriyi düşünen,

düşünmek ama sadece düşünmek.
egemen çok kötü
aldığı topları ileri şişiriyor ve o toplar aynen bize geri geliyor, tayfun ve serkan isteyerek oynadı, ama futbolu en iyi bilen taraftar tayfunu ıslıkladı, ıslıklayanları kınıyorum,

kahve köşelerinde umut a selçuk a sövenler, Allah sizi bildiği gibi yapsın, anca ekran başından konuşurlar zaten, umut 3 kişi arasında kayboldu zaten yapacak birşeyi yoktu, zaten gelen topları indirdi vursunlar diye ama olmadı, bir topuda direkten döndü

Mehmet Zeki
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2455-3N0Z2I3L.jpg

Bunlara yazik.

İsa
neresi abartı abi her yerde eksiğimiz var bu kadro ile ilk 5 e bile zor gireriz
Alanzinho'nun olduğu bölgede Gabriç var diye o mevkiyi pas geçiyorum.2 forvet alınması konusunda abartmışsın bi tanede yeter.Diğer mavkiler transfer gerekli oldugunu transfer başlığında cokca söylemiştim.
Solbekte abartı olmuş transfer gerekli ama Ferhat var biraz onu izleyelim.

Ali Tunahan Güllü
20.08.2009, 22:27
içim acıyor yaa.
neyin eksik olduğu belli.
bile bile ladesin sonucu bu. kaçınılmaz son..

acı son ve daha çok acı çekeceğiz öyle görünüyor!!!

AKSOY_61
yahu toulouse takımı şu shaktarı alır parça pincik eder.
ulan bizde şans yok yemin ediyorum ya.

neden inişte olan takımlarda değil de çıkışta olan takımlar gelir bize ya.

Şenol Altunsoy

Başkanada bu yakışır!

Yenilgiyi taraftara sorun demesin

Laz_61
Baskan ve süper hocasi ..hepsini denize dökecen

Cemal REİS
abi yapma gözünü seveyim sivas maçından bu yana ezmediği top kalmadı sonra gitti kırmızı kart gördü süper lige bir mimli oyuncu daha eklendi alpay fatih akyel ceyhun eriş kaleci şenol ve son olarak engin baytar bu adamdan bize hayır gelmez çok sevindim gelmesine ama barışa yazık ederiz

barış konusunda haklısın barış'a geçen sene yazık oldu ama engin de çok yaşlı sayılmaz üzerindeki baskıyı atması lazım eskişehir'den geldi avrupa maçına çıktı adam şaşırır tabi. hazırlık maçlarında kafası rahattı ne güzel topunu oynuyordu. kendi diyor zaten ayaklarım titredi diye. bence engin'e psikolojik destek lazım...

Mehmet
SıradanlaşanTrabzonspor artık daha tad vermiyor. Trabzonspor UEFA Avrupa Ligi Play-off turu ilk maçında Fransız Toulouse takımına kendi sahasın da 3-1 mağlup olup yolun başında erken havlu attı. Bu kötü sonuç Trabzonsporun değil, Trabzonspor yönetimi ve taraftarının eseridir. Takıma iyi bir forvet alınması gerekirken sırf taraftarlar yabancı hoca istiyor diye maksat yabancı hoca aldık olsun anlamın da sıradan bir hoca ile anlaşılıp forvet eksiğini görmezlikten gelmenin sonuca tesir etmesidir. Güzelim Trabzonsporuma yazık oluyor göz göre göre. Yönetime de kızıyorum ama taraftara daha çok kızıyorum, alın size iyi bir yabancı KAZIK.

Ahmet Başkaya
Yapacağın bir sağ bek bir forvet.....Sene başında açıklıyorsun Avrupa'ya gidersek şehrin havası değişir diyorsun ama gidiyorsun bahaneler uyduruyor hiçbirini almıyorsun bunun üstüne defansif orta sahaya getire getire Tjikuzu'yu alıyorsun sonra takım iyi cart curt yemeyin bizi ya yemeyin...Adamın golcüsünü görmedik mi adam top indirmiyo ya geliyor top tak....

Sende hafta içi açıklama yapıp forvetler iyi diyorsun ...Gökhan Ünal Ferrari ile geze geze top tutmayı unutmuşsun be adam....

Yattara neden bizim takımda duruyor boş yere Allah Rızası için birisi bana açıklasın bu adam hangi maçta oynayacak ?

Colman en iyi Ofansif Orta Saha imiş yemeyin bizi ya...3 BÜYÜK takımda kadroya almazlar Colman'ı 3 maç yat 1 maç oyna...

Selçuk 1 senedir ne yapıyor bu takımda ? Her pozisyonda yat iyi alıştırmış bizimkiler antremanda sanırım...

60 dakika geçmiş durum 1-1 güya 2 farkla yenmek istiyoruz gol yemeden diyorsun...Maç berabere golde yemişsin ancak takımının en etkili oyuncusu Alan yedekte....Tek forvet oynuyorsun...

Biz bu takımı niye boşa izledik ki adamların en etkili oyuncusu Gignac hatta takımın 3 de 2 si ama her topu aldı adam...

Bizim takım hiç mi korner çalışmıyor Allah Rızası için ofansif veya defansif bir kafa vuruşuna da biz vuralım.... Ligde vuranıyorsun Avrupa'da vuramıyorsun....Eeee ne yapıyorsun ?

Tony iyi dedik adam sene başından beri cepheden tek top çıkartmadı oynat Tolga'yı da pişsin bari...Bundan kötü olamaz ya....

Kısacası geçen sene takımı iyi yere getiren yönetim bu sene yine sınıfta kalmıştır ...Bana yine hasret bana yine hüsran......

Fatih Tekke'yi nasıl almayız diye bahane üretecekleri yere Gabriç'i nasıl Avrupa'da oynatırız diye düşünseler şimdi belkide zevkten dört köşe olurduk....

Not: Dalga geçtiğimiz Sivas Son Uefa Şampiyonuyla eze eze maç yapıyor....

Tuğba ÖZTÜRK
20.08.2009, 22:28
top bizi sevmedi derlerya...

hamucera
Ikinci yari yoktuk.
Ne oluyor bu takima.
Kondisyon eksikligi var.
Fizik olarak futbolcular sifir.

e o kadarda olsuın artık seon öncesi kros yapmayan hemen toplu çalışmaya başlayan takımın dökülmesi normal ama bu çok erken oldu

S.DEMİRCİ
Yazmayayım diyorum ama dayanılacak gibi değil.

Hüseyin diyen arkadaşlara gülüp geçemiyorum artık.

Hüseyin olsaydı o 3 golü yemeyecektik öyle mi? Hangi golde Tijikuzu'nun bariz hatası var?

Saçmalamanın da bir sınırı var canım.

Attığı 30-40 metrelik toplarıda mı görmediniz.Serkan ve Tayfun biraz daha yetenekli olsa o toplarla şimdi maçın yıldızıydı Tijikuzu.Bana göre de ilk yarının en iyi adamıydı.

Bir top kesme muhabbetidir gidiyor, benim bildiğim top oynanır arkadaş, kesilmez.
demek kesilmiyor oynanıyor..
sayende öğrenmiş olduk..
evet tekrar ediyorum..
tükuzu ilk görevi olan top kesme işini yapamamıştır..

Gordon Freeman
Sadri başkan senın yeterlı gordugun YETENEKLI forvetın Umut.
Adamların YETENEKLI forvetı ise Gignac.

İsa
evet umut kıçını yırttı her yere koştu, denedi AMA SONUÇ???
keşke Gignac kadar koşsaydı ve İKİ TANE GOL atsaydı...
Keşke gignac kadar boş alan bulabilseydi.Keşke Tolouse defansı kornerden gelen topta arka direği boş bıraksaydıda Umut'ta orda olsaydı...

Hürgün Aygün
trabzoncell alıcaktım yarın ama bu takım forvet alıncaya kadar trobzoncell almıcam

Mustafa Önder
Her sezon önümüzdeki sezonları düşünmekten bıktım.

ademkazaz
Hugo Bross bir iki yenilgi sonrası "bu futbolcularla bu kadar" diyecektir. Adam avrupalı, gerçekleri söyleyecektir, bu da zorumuza gidecek tabi.

Devre aarasında Şenol güneş ve Fatih Tekke gelecektir. Muhtemelen bir yönetim değişikliği de olacaktır bu gidişle.

Sadri Şener TrabzonCell genel müdürü olur son günlerde şirket işletiyor gibi davranıyor.

Barış Çebi
Yahu fatih tekke ne yapacak bu takıma ? saplanmayalım bir adama. Tamam fatihi çok severim ama adamda uzaylı değil ki be kardeşim. Bu takımı biz bitiriyoruz haberiniz yok. Sen umutun yerinde olsan gökhanın yerinde olsan her maçta fatih diye bağırsan daha oynarmısın ? forvet yok diyorsunuz , 4-5-1 sistemle,bu orta saha ile umutun 30 golmü atmasını bekliyorsunuz ? yada umutun yerine fatih gelince takım süper mi olacak ? bu kadar transfer boşa yapılmış o zaman, 1 fatihi alsaydık diğerlerini almasaydık bari.

balli_kuymak
2. yarı takım sahada olmasa hiçbirşey değişmeyecekti o derece kötü oynadık...eğer bu bunalımı atlatamazsak bu sene çok kötü günler bizi bekliyor...

EmreTS61
egemen iyi bir takım oyuncusu olamaz..
hırs.. hırs.. hırs..
bir yere kadar..
yabancı stoper şart....
abi dıyarbakır macından sonra verdım onun notunu bencede yabancı stoper sart kaptanlıkta yakısmıyo ona

Hüseyin İlkin
20.08.2009, 22:29
İyi bir ilk yarı, izlerken kahrolduğumuz bir ikinci yarı.
Sonuç, seneye inşallah.
Geçmiş olsun.

kaan53
TRABZONSPOR ruhu taşımayam futbolcu topluluğu ,olmuşuz tjikuzu niye alındı hüsyinden ne fazlası var üstüne üstlük yabancı kontejanını artık tüm umudum bitti bu sezon ligdede ilk 5 e girersek öpüpte başımıza koyalım...

muratoglu.61
Fatİh tskke gelsİn yÖnetİm gİtsİn...

oguzhann
hüseyinciler ve karşıtları başlamışız yine.biraz önümüze bakalım derim.

batugol
20.08.2009, 22:30
hem metin diyadin hem de ünal varken bu futbolcularda hırs yoksa oturup düşünmek lazım
cok iyi hazırlık macları çıkaran
sivasta güzel top oynayan bir takım
nasıl olur da bu kadar çabuk yıkılır ?

muratoglu.61
umutu savunanlar serkan bile iki pozisyona girdi

II61II
ne desteği arkadaşlar ts bnm için bitmiştir elveda en uzun süren sevdam

Trabzon spor her takımı tutar gibi tutulmaz.. Böyle diyen adama aramızda yer yok zaten

EmreTS61
bugun sahanın en iyisi bence engın baytardı... tabi bı yandan hakemde cok yedı bızı bı tane yan top vermedı yhaaa bı tane kart cıkarmadı toulouse ye ayıptır yaaa nedır bızım bu hakemlerden cektığımız...

Erdal
Ümitlenmiştim hazırlık maçlarında, Sivas maçının sonlarına doğu hepten artmıştı ümidim...Ama ikinci yarıyı gördükten sonra...Ne konuşulur ki...Neyi konuşmak lazım bilmiyorum. Ama ben olsam işe Tayfun un sözleşmesini feshetmekle başlardım. İyi oynarsın kötü oynarsın bunların hepsi olur be Tayfun. Ama kulübeye hareket nedir? Senin sorumlu davranman gerekirken nedir o hareket...

cihatöztürk
bence suç tamamen hocada yanlış kadroyla başladı bi defa

is_mail61
engine kızanlar neden kızıyor anlamıyorum golünü atan o enazından adam bişi yapıyor ya adam kızıp topun peşinden koştu kırmızı yedi ulan enazından sinirleniyorda gidip bişiler yapıyor enazından umrunda yani sen colman selçuk tjikuzu bunlar bütün maç uyudu ya böyle bişi varmı top geliyo ortaya hayda geri pas ileriye gidemiyorsunki koşmuoki kimse adam bişiler yapmaya çalıştı enazından ki girdiğimiz çoğu pozisyonda engin vardı yani

Enes Ünal Kaya
20.08.2009, 22:31
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2455-3N0Z2I3L.jpg

Bunlara yazik.

evet aynen öyle.. her sene başı dik gezemeyen taraftara yazık.. bunca çileye özleme rağmen hala destekleyen taraftara yazık..

Öztürk Uğur
top bizi sevmedi derlerya...

bugün top bize aşık bile olsaydı biz bu maçı alamazdık. Top falan oynamadık, eksik noktaları görmüyorlarmı allah aşkına.İki futbolcuyu koruyucaklar diye koskaca klübü batırdılar Allah topunun belasını versin, mübarek aya girdik beni burda sinir hastası ettiler.

Selman
demek kesilmiyor oynanıyor..
sayende öğrenmiş olduk..
evet tekrar ediyorum..
tükuzu ilk görevi olan top kesme işini yapamamıştır..

Biraz daha yazıyım öğrenmeye devam edin o zaman.

İlk golde Engin'in kaptırdığı top orta açıldı ve adam direkt vurdu.İkinci golde korner atışı, Egemen'in hatası arka direkte bomboş bir adam.Bunların hangisini kesecekti ?

Yanında oynayan Colman'ın yürüdüğü bir maçta tek başına vasatın üzerinde oynamıştır Tijikuzu.E tabi alışkınsınız rakibe asist yapan ön liberolara ağır geliyor sizlere.

irfanb
http://4.bp.blogspot.com/_XrlW5svfajw/SdoW8jypKVI/AAAAAAAAD_0/NUcSx_Rhdts/s400/ssenermkq6.jpg

-Sayin Baskan Toulouse ye yenildik ne diyeceksiniz ?
-Sadri Sener : - Ben Aderlecht`i yeneriz dedim,Toulouse`yi yeneriz demedim.!!!

hüseyin1975
Fenerin aldigi Dos Santos paso Gol atiyor.
Keitada kisa sürede iyi uyum sagladi.

Fark burada!
Bizim tek umudumuz Yattaranin eski günlerini yakalamasi ve Gabricin Insallah iyi cikmasi.
Onlarda olmasa orta sinif Takimiz maalesef.

Yasin T.
touluse ve trabzon birbirine eşit takımlardır.farkı yapan gignaçtır.bu iş bu kadar basit

Anıl Caner
Sahanın en iyisi Umut Bulut'tu. Selçuk ile beraber.

Sağ bek gerçekten tam anlamıyla ağlıyor.

Gordon Freeman
Allah aşkına Hüseyin demeyin.Allah bılır bıgun bu takımdan Umut gıtse.umut umut dıye arkasından ağlarsınız bu sefer.

Cafer Bulur
20.08.2009, 22:32
Tjikuzu yu öne sürüp hüseyin i aramak dogru degil.

Sorun sadece tjikuzu da degil.

Adam herseyini ortaya koyuyor ama selcuk ve colman ona yeterince yardim etmiyorlar.

Koca orta sahayi tji ye emanet edeceksek,evet cok arariz hüseyini.

atomania
ne kadar gereksiz topçular var yaa
2. golu yedıkten sonra macı bıraktılar boyle bısey olabılır mi
kimse defansa felan kızmasın abi kime pas atacak adamlar pasa geçen mi var nerde colman nerde selçuk
maçı bıraktılar yaa
bunun rovanşı var daha
hepsinin allah belasını versin aldığınız paranın hakkını verin..

bi takım insanın moralini bu kadar bozabilir mi anlamış değilim ya..

son golde, 3 stoper oyundayiken son Adam Selcuktu( Kalenin icine kadar girmis). Yok böyle birsey. Sahanin en iyisi bence Serkandi digerleri REZALET.

Colman sanki küsmüs, seyinde degil hicbirsey, Umut Bal yapmayan Ari, Tjikuzu 2 metrelik Pasi zor Atiyor ( Top yari Yolda duruyor). YAhu Ceyhunla niye baslamiyon, Colmandan kötümü oynardi?
Cale cakili solbek. Selcuk nerde oynadigi belli degil. Egemen her Topu sisiriyor.

Istemeyerek aklimdan geciyor, ya bu Metin Diyadin Broosa yanlismi Bilgi veriyor Oyuncular hakinda bilmiyorum sanki Koltugunda gözü var gibi.

Gökhan, Ceyhun, Alanzinho varken tek Forvetle ve Tayfunla nasil baslarsin.

Tamam birakiyom, yazdikca sinir olup duramiyom.

yorumsuz6117
bu takıma ciddi revizyon gerektiğini düşünüyorum ama bunu yapacak para yok..

ilyskm
Ah Sadri ağa ah. 30 senedir bu işin içindesin ama bir Azis Kaldırım kadar futbolu öğrenemedin. Adam yanlış yapa yapa öğrendi sen hala başladığın yerdesin...

Eren Karaahmetoğlu
Sylva'nın konsantrasyon problemlemininden kurtulması, bazı şutlarda donup kalmaması
Fiziği sağlam orta yapmasını bilen ileri geri çalışan sağbek
Song,Giray,Egemen'e ek olarak başka bir stoper
Serkan'ın orta yapmayı öğrenmesi
Tayfun'un takas gibi şeylerde kullanılması
Cale'ye orta yapma ve hücum özelliğinin kazandırılması
Tjikuzu,Colman,Selçuk,Ceyhun'un ağırlıklarından kurtulmaları,sorumluluk almayı öğrenmeleri vetakımdan bir tane yabancı gönderilerek orta sahaya fiziği kuvvetli (Toulouse'daki Sissoko) tarzında adam alınması
Alanzinho ve Engin'in de daha fazla takım oyunu oynamaları gerektiğini öğrenmeleri
Yattara'nın sakatlıktan kurtulup eski Yattara olması
Gabric'in de hastalıktan kurtulması
Gökhan'ın bir an önce Kayseri'deki gibi oynaması
Umut'un yedek kalması veya mümkünse gönderilip yerine Mustafa Pektemek gibi bir oyuncunun alınması
Son olarak da Kris Boyd, Andre Pierre Gignac vs tarzında bir forvet oyuncusunun takıma katılması gerekmekte. Yabancı kontenjanı için vazgeçilebilecek oyuncular da yeterince var. Vazgeçilenlerin yerine de Türk alternatiflerin alınması gerekmekte. Benim gördüğüm eksikler bunlar. Bu eksiklerle de ne Uefa'ya kalabilirdik zaten, ne de şampiyon olabiliriz.

irfanb
Erdal formami alayim :)

S.DEMİRCİ
20.08.2009, 22:33
Biraz daha yazıyım öğrenmeye devam edin o zaman.

İlk golde Engin'in kaptırdığı top orta açıldı ve adam direkt vurdu.İkinci golde korner atışı, Egemen'in hatası arka direkte bomboş bir adam.Bunların hangisini kesecekti ?

Yanında oynayan Colman'ın yürüdüğü bir maçta tek başına vasatın üzerinde oynamıştır Tijikuzu.E tabi alışkınsınız rakibe asist yapan ön liberolara ağır geliyor sizlere.
sen önce önlibero görevini öğren..
sonra konuşalım..

bluelight
http://4.bp.blogspot.com/_XrlW5svfajw/SdoW8jypKVI/AAAAAAAAD_0/NUcSx_Rhdts/s400/ssenermkq6.jpg

-Sayin Baskan Toulouse ye yenildik ne diyeceksiniz ?
-Sadri Sener : - Ben Aderlecht`i yeneriz dedim,Toulouse`yi yeneriz demedim.!!!

:D:D:D:D aynennn

Cafer Bulur
Ümitlenmiştim hazırlık maçlarında, Sivas maçının sonlarına doğu hepten artmıştı ümidim...Ama ikinci yarıyı gördükten sonra...Ne konuşulur ki...Neyi konuşmak lazım bilmiyorum. Ama ben olsam işe Tayfun un sözleşmesini feshetmekle başlardım. İyi oynarsın kötü oynarsın bunların hepsi olur be Tayfun. Ama kulübeye hareket nedir? Senin sorumlu davranman gerekirken nedir o hareket...
Abi tayfun o hareketi seyircilere mi yoksa broosa mi yapti?

Furkan
Keşke gignac kadar boş alan bulabilseydi.Keşke Tolouse defansı kornerden gelen topta arka direği boş bıraksaydıda Umut'ta orda olsaydı...

malesef umut öyle bir gol atamaz çünkü gignac gibi aklını çalıştırıp oraya gitmeyi akıl edemez...

vatandas61
vallaha fark atacagimiz takima yenildik. Diyarbakir bile touluse dan daha iyi oynadi. Adamlarin bir golcüsü var gignac diye, bütün mac boyunca bombos du, kimsede tutmadi bu adami.
Atanin ve tutanin iyi olacak, hernekadar umut bugün fena oynamasada bize göre bir forvet degil.
Tur mur sansimiz kalmadi daha, bosuna avutmayalim kendimizi. Her sene hüsran hersene aynisi. Bizim kaderimiz bu. Toulusn hocasina bile sorsan bu takima forvet lazim mi diye oda bile evet der. Her sene takim eksik, hersene önce bir katilalim kupaya öyle adam aliriz diyoruz. Nasil matiksa bu.

II61II
ersun hoca zamında en azından defansımız iyidi simdi o da kötü .. Sadece umuta yüklenmeyi bırakın Takıma bakın biraz. Hangisini soyliyim Topu 2 saatte ayagından cıkaramayn Tijkuzu mu ,, Sahada artis gibi dolasan top ayagına geldımi oynayan colman mı ?

mete61bordomavi

Fark burada!
Bizim tek umudumuz Yattaranin eski günlerini yakalamasi ve Gabricin Insallah iyi cikmasi.

Adam parayı basıyor, başarı görüyor. Sen gidip şöyle adam gibi beyin orta saha, adam gibi forvet alabildin mi?
O ZAMAN İSTİFA ET!

Mustafa Önder

Fark burada!

keita 2 gol attı bugün ki maçta

elif dikmen
evet aynen öyle.. her sene başı dik gezemeyen taraftara yazık.. bunca çileye özleme rağmen hala destekleyen taraftara yazık..
ne olusa olsun tarbzonlunu başı her zaman diktir.siz kendinizi öyle hisstemiyosanız eyv.ben şahsen gittiğim her yerde formamı gururla giyip başım dik gezebiliyorum...

b_m_61
Engin bu takımın en çok top ezen oyuncusu bir topu iyi kullansa 10 topu eziyor, her maçta kırmızı kart görme tehlikesi var bu maçta da gördü ve 10 kişi kalınca bir gol daha yedik birde gelmiş hala Engin iyi oynadı diyorsunuz.

Sefa
Başkanın açıklamalarını merak ediyorum.

Berk
20.08.2009, 22:34

Farkeder mi?

Erdal
Eyvallah İrfan abi...Forma senindir...

Taner Uykuçeken
İkinci yarı bizimkilerin ne yapmak istediğini anlayan varmı adamlar resmen uyuttu bizimkileri çaktırmadan attılar golleri gittiler. Sağ beki olmayan stoperleri ve kalecisi formsuz, Sol beki uyuşuk Orta sahası hayalet bir takım vardı resmen

Hürgün Aygün
şimdi 2. maçı 2-0 yenersek ne olur

kemal_efe
arkadaşlar Fatih Tekke olsaydı bu macta şimdi play off u geçmiş durumdaydık fazla söze gerek yok.

Halit Aydın

Abi taraftar yuhaladı diye "yanlış yapıyorsunuz" demek istedi heralde o hareketiyle. Kulübeye yaptığını sanmıyorum.

Yuhalama işini çok iyi yapıyoruz :alkış:

elif dikmen
Başkanın açıklamalarını merak ediyorum.
aynen...........

Yunus Emre SEYHAN
20.08.2009, 22:35
Al işte adamlar alıyor işte...
Keita macta 2. golünü attı

Cafer Bulur
Sahanın en iyisi Umut Bulut'tu. Selçuk ile beraber.

Sağ bek gerçekten tam anlamıyla ağlıyor.
Selcukla beraber mi,olamaz.

Selcuk acilen yedege cekilmeli,yetenek var ama gelisim yok onda.

Trabzonspor orta sahasini tasiyacak kaliteyi selcukta göremiyorum.

Şenol Altunsoy
Neye kime kızacağımızı şaşırdık Yattara sağbek iyi bir stoper ve iyi bir forvet olmadan tabii Gabriçinde iyi çıkması şartıyla bu takım adam olmaz

ilyskm
Arkadaşlar, Bu takımda süreklilik sıkıntısı var. Diyarbakır maçında da 2. yarı takım havlu attı. Ya bu adamlar doğru dürüst idman yapmıyor ya da kapasiteleri bu. Bu maçta da ilk yarı kaçırdıklarımızı atsak fark 2 olacak atamayana atarlar adam bas bas bağırdı 2. yi atacağım diye arkada buluştu attı.

Ilelioglu

Güzel bir galibiyet aliriz ama tur icin az...:cool:

II61II
20.08.2009, 22:36

Seyircilere yaptı tabi.. Seyircilere Sadece SEYİRCİLERE ..

melegim61
cimbomlan Fenere Bakin, Alin size Takim !!!! ey gidiiiiiiii Yazik Yaziiikkk

Erdal
Abi taraftar yuhaladı diye "yanlış yapıyorsunuz" demek istedi heralde o hareketiyle. Kulübeye yaptığını sanmıyorum.

Ben öyle anlamadım. Önce o kulübeye hareket yaptı. O'nun üzerine taraftar yuhaladı sanki? Yanılıyorsam özür dilerim Tayfun'dan...

Rahim.K
Geçen sene 24 futbolcu aldık dedi başkan.Futbolcu almak kolay ama iyi oyuncu almak zor.Şu takımda oyunu degiştirecek 2 tane futbolcu sayabilirmisiniz?Mübarek ramazan ayınına girdik ama morali bozuk durumdayız.:(

antagonist

Halit, sen olsan oturup takım arkadaşlarını izlemez misin?

Hem de böyle bir maçta!

Hürgün Aygün
ahh umut ahh gökhan nedir sizden çektiğimiz

Ilelioglu
Maci malesef izleyemedim, neden bu kadar farkli maglup olduk?

Adem Köse
Hiçbirşeyi yok yaa oynadığımız takımın hiç mi önlem alınmaz bir topçuya, Gignac denen oyuncuyu bi tutamadılar, Allah aşkına rakibin nesini gördünüz... Kendilerine gelsinler bu takıma deplasmanda 3 tane de atarlar... Sağbek forvetten daha gerekli bana göre, birtane sağbek bir de Fatih Tekke olacak yeter yaaa... Çok mu zordu

ibilek
Buradayız Bir Sorunmu Var..

Yahu Ne Anlıyorsunuz Şu Taraftarı Sınıflandırmadan Anlamıyorum ..

aynen katılıyorum ya bu nedir.hüseyin diyenler, yok hoca diyenler şunu diyenler bunu diyenler...kraldan çok kralcı var aramızda.bu akşam allah aşkına ortada takımmı vardıki, onu eleştirelim bunu övelim.takım olarak berbattık.

Ben TRABZONSPOR Taraftarıyım.oyuncu taraftarı olamam...

EmreTS61
bu arada alanzınhoyuda gördüm bugun ben bu adamı cozdum iyice arkadaslar bu adam fızık gucu yuksek olan takımlara karşı oynayamıyo bugun de görüldüğü gibi...

Hasan Ayvenli
20.08.2009, 22:37

teselli. ve ahlar vahlar ah o son dakikadaki gol olmasaydı olur.

mora1157
hangi taktik hangi amaçla oynadığımızı anlayamadım.pas veren başlıyor izlemeye bakalım napacak diye.koş yardıma gitsene.böyle bişey olmaz ya taraftar umuta kızmasın taraftar gökhana bişe demesin.ne yapsın taraftar.forvetsiz oynuyoruz ya forvetsiz.

Şenol Altunsoy

Sorma gadaşım şu soruyu ne olursun

Cafer Bulur
Farkeder mi?
Seyirci kendisini yuhaladigi icin yaptiysa farkeder tabiiki.

Taraftar olmayan sadece seyirci olan o topluluk tayfunu adeta linc etmek istiyor.

Gücü yetenin sylva yi,caleyi,egemeni,selcugu ve colmani yuhalamasi lazimdi ama nerde o yürek onlarda?

MehmeTS_ADANA
Geçen sene 24 futbolcu aldık dedi başkan.Futbolcu almak kolay ama iyi oyuncu almak zor.Şu takımda oyunu degiştirecek 2 tane futbolcu sayabilirmisiniz?Mübarek ramazan ayınına girdik ama morali bozuk durumdayız.:(
aynen katılıyorum keşke 24 çeyrek yerine 6 tam adam alsaydık

Mustafa Önder
20.08.2009, 22:38
Erkin Ekşi:

macin ozeti :
bir tane adam gibi forveti olan takim forveti olmiyan takima karsi oynadi.
aradaki fark daglar kadar.

zahido
Atibanin alinmasi yonunde gorus bildirilmisken bize tjikuzuyu kim aldirdi?? Bunu ogrenmek istiyorum..

Colman bu takima hicbir sey veremiyor.. Hoca resmen 10 kisi oynatti bizi forvetde olmadigi icin 9 kisiydik..

Hadi forveti koy bi kenara be adam su colmanla ceyhunu degissene.. Daha neyi bekliyorsun..

Colmani disari almak icin daha ne "yapmamasi" lazim????

Yazik ki boyle futbolcularla basariya ulasmak istiyoruz..

Bugun fener tjikuzuyla colmani alsin o taraftar kulubu basar ama biz aman colmana bisey deme aman tjikuzuya bise deme..

Alin colmanin tursusunu kurun.. Anca ona yarar..

Sufyu_41
Bakıyorum herkez bir tufan ...tjikuzu maçın bende yıldızıydı.Eğer hale hüseyin olsaydı o goler yenmez diyen arkadaşların futbol bilgisini anlamış değiliim.Bilerek mi yapıyorlar yoksa bilmeyerek mi analamış değilim !!
Tayfun maçın en kötülerindendi yalan yok.Eğer hoca onu devre arasında almış olsa tayfun'a bukadar yüklenmezlerdi.Kaleciye gelince bukadar iyi bir kaleci bulduq diyoruz şayet hiç bir topa bir hamle yapamıycak kadar ya ağır yada kendi zıplamıyor.
Serkan bitmeyen enerjisi koşuyor.Bal yapmayan arı misali serkan.Herkez diyor ki colman 90 dakika oynmadı.ee oynadığında colman böle yok söle demiyoruz mu ?Bizdeki yapı şudur.Yenersek herzaman iyiyiz yenemezsek kötüyüz.Herkez yazıyor baksanıza bu hoca 2-3 hafa galibiyet alamasa hoca'nında ipini çekerler demedi demeyin!!!

3-1 mağlup olduk sonuçta orda işimiz top oynamamıza kaldı.futbol bu oynanılmadan kazanılmıyor.Engin Baytar için ise nekadar yetenekli olduğunu herkez benşm kadar biliyorum.Ama kart konusunda bizi çok yakıcağını düşünüyorum.Egemen nekadar kaliteli olursa olsun .Türkiye'De onun gibi iyi bir defans yok diyebiliriz.Ama avrupadaki takımlalrına karşı inanıLmaz kademe hataları yapıyor.Song oLmasa 5 tane yerdiq diye düşünüyorum...

Lige umutla bakıyorum.

yorumsuz6117
Selcukla beraber mi,olamaz.

Selcuk acilen yedege cekilmeli,yetenek var ama gelisim yok onda.

Trabzonspor orta sahasini tasiyacak kaliteyi selcukta göremiyorum.
selçuk colman ve tjikuzudan çok daha kaliteli bir oyuncu o yedeğe çekilirse colman ve tjikuzunun göderilmesi lazım ozmanda orta saha kalmaz takımda az öncede dediğim gibi revizyongerekiyor bu takıma ama hangi parayla..

ccd6167
arkadaslar trabzonsporun ılk 11 de 4-5 tane trabzonlu topcu yoksa basarı beklmeyın bunun ustune basabasa soyluyorum ..ruh yok takımda ruh arkadaslar ya ruh yok.trabzonsporun kadrosun da 4*5 tane trabzonlu topcu olması lazım asıl sorun budur..

cihatöztürk
arkadaşlar ne iş anlamadım ya

2-0 a noluyo şimdi

Cabri61
20.08.2009, 22:39
Bir de kimse hocaya yüklenmesin Alanzinho ilk 11 de başlamadı diye. Hocanın Toulouse'u hepimizden iyi analiz ettiği açık. Alanzinho veya Engin'den birini tercih edecekti, Engin'i etmiş ki muhtemelen mücadele gücü daha yüksek diye. Alanzinho oyuna girdikten sonra top yüzü göstermediler adama. Maça ilk 11 de de başlamış olsa olacağı buydu. Güçlü ortasaha oyuncuları olan takımlar karşısında Alanzinho gibi adamlar hiç birşey yapamaz. Bunu yazınca kızıyorsunuz ama gerçek bu malesef. Bence hocanın çıkardığı kadro elindeki en iyisiydi. Yani maçı en azından 0-0 bitirmek, güçlü ortasahası olan takımla daha iyi boğuşabilmek için Serkan-Colman-Selçuk-Tjikuzu dörtlüsüyle oynadı ama rakibin ortasahası hem daha güçlü, hem daha kaliteli oyunculardan kurulduğundan üstün geldi. Touluse'la dişe diş oynayacak takımlar Bjk-Gs-Fb'dir Türkiye liginde, diğerleri bizden beter olurlar.

Sonuna kadar katılıyorum.Hocaya tek kızdığım nokta Girayı değil de Ceyhun u oyuna almamasıydı.
Bir de son zamanlarda alışık olmadığımız bir şey yaşadım.Her ne kadar 2-1 geride olsak da 3 lü savunmaya dönüp 3 ününde ilerde olması ba pek mantıklı gelmedi.Bunu yapmamalıydık.

İdris Toksoy
avrupa serüveni başka bahara kaldı.

Şenol Altunsoy
Geçen sene neredeyse hiç sakat vermedik bu senedaha yolun başında sakatlıktan bağırsak enfeksiyonundan kurtulamıyoruz

Emin Danışmaz
Umut - Tayfun - Gökhan başka birşey söylemiyorum.

Erdal
Allah aşkına birbirimize eziyet etmeyi bırakalım. Takım eziyet ediyor, medya eziyet ediyor yönetim eziyet ediyor bir de biz birbirimize eziyet etmeyelim. Oturup adamlar gibi ağlaşalım...Konuşalım...Nasıl düzelir onu konuşalım...Ama kırmadan dökmeden...Hiç değilse birbirimizi....

Aker
Umutu neden savunuyor bazıları anlamış değilim, top gelmiyor umuta diyorlar birde.
Lütfen orta saha defans oyuncusu yerinde olduğunuzu düşünün. Sen topu ileri taşı, zar zor getir, forveti en net pozisyona sok o atamasın. Sense yorulduğunla, bir o kadar yırtındığınla, boşuna mücadele ettiğinle kal. Siz bu durumda ne yapardınız? Açıkçası ben o sözde forvete pas atmam.

iril
ne kaçan gollerimize nede yediğimiz gollere üzülüyorum. tek üzüntüm 60. dakikada futbolcuların maçı bırakması.

batugol

2-0 a noluyo şimdi

hadi ben söyleyeyim
eleniyoruz

Mehmet Zeki
Geçen sene neredeyse hiç sakat vermedik bu senedaha yolun başında sakatlıktan bağırsak enfeksiyonundan kurtulamıyoruz

Ersun hoca faktoru abi!

ilyskm
20.08.2009, 22:40
Futbol iyi topçular ile oynanır. Kural bu kadar basit. İyi topçularda biraz pahalı. Normal topçuları pazarlayanlar yöneticilerden daha akıllı olduklarından sonuç normal. Bu takımın yenilmesine şaşmamalı...

atomania

Kesinikle Kulübeye yaptı. Parmakla yanlis yaptiniz gibi bir isaret verdi.

Oruç
Forvet isteme gibi "mantıksız" tepki vermekten kaçınalım lütfen.

yorumsuz6117

2-0 a noluyo şimdi
eleniriz 2-0da ...

bluelight
Bence tüm suç hakemde. Yönetim hiçbir sorumluluk almayacağına göre, bariz eksiklikleri giderememelerine rağmen yine başka bahaneler üreteceklerine göre açıklamaları duyunca çıldırmamak için buna inandıralım kendimizi...

is_mail61
fatih tekke olsa nolcak diyen arkadaşlara bişi dicem bi avrupa maçıydı gene takım aynen böyle orta sahayı geçemiyordu fatih gelip topu orta sahadan alıyordu topu ayağında tutup saklıyordu ve pozisyona giriyorduk fatihe karşı olanların çoğu onun nekadar çok yönlü ve lider ruhlu biri olduğunu unuttular heralde sazı eline almasını biliyordu adam nerde sende o zor zamanda o işi yapıcak adam hani yok

Hamdi Karamahmutoğlu
20.08.2009, 22:41
Önemli olan Trabzonspor sevgimiz.
Ne bu yönetim, ne futbolcular ne de teknik heyet bizdeki bu aşkı köreltemez.
Kendimi bildim bileli bu acıyı çekiyorum.
Hayatımın büyük bir bölümünü moralsiz, asabi geçirdiysem bunun sebebi bu formayı hak etmeyen oyuncular ve sahada alınan sonuçlardır.
Bizimkisi böyle bir sevda işte.
Acıdan zevk alıyoruz.
25 yıl geçti, 2 tane daha 25 yıl geçse, ömrüm vefa ettikten sonra kalbim çarpacak bu takım için.
Bir gün şampiyon olup, o üç kuruş para kazanan ama İnter'leri, Barça'ları, Liverpool'ları, Lyon'ları haşemat eden eden takım geri gelecek.
İşte o zaman dünyanın en mutlu insanı ben olacağım.

Oruç
Ikinci maç Engin'i sahada görmeyeceğim için çok mutluyum açıkçası.

II61II
ahh umut ahh gökhan nedir sizden çektiğimiz

Yuh ya Umuttan daha ne istiyorsunuz Ortasahaya bakın önce.. Umuta sayılı top geldi hepsinie iyi kullandı .2 3 top indirdi ama o inen topa vurcak orta saha lazım !

EmreTS61
Engin bu takımın en çok top ezen oyuncusu bir topu iyi kullansa 10 topu eziyor, her maçta kırmızı kart görme tehlikesi var bu maçta da gördü ve 10 kişi kalınca bir gol daha yedik birde gelmiş hala Engin iyi oynadı diyorsunuz.
allah aşkına kım vardı takımda bugunn iyi oynayan yıne en ıyısı engın baytar dı kırmızı karta gelınce hakem saolsunnn alakasız bı kırmızı kart toulouse orta defans oyuncusunun engın yaptığı dırek kırmızı karttı ama hakem sarı kart cıkarma tenezzülünde bıle bulunmadı...

Ahmet Başkaya
Yapacağın bir sağ bek bir forvet.....Sene başında açıklıyorsun Avrupa'ya gidersek şehrin havası değişir diyorsun ama gidiyorsun bahaneler uyduruyor hiçbirini almıyorsun bunun üstüne defansif orta sahaya getire getire Tjikuzu'yu alıyorsun sonra takım iyi cart curt yemeyin bizi ya yemeyin...Adamın golcüsünü görmedik mi adam top indirmiyo ya geliyor top tak....

Sende hafta içi açıklama yapıp forvetler iyi diyorsun ...Gökhan Ünal Ferrari ile geze geze top tutmayı unutmuşsun be adam....

Yattara neden bizim takımda duruyor boş yere Allah Rızası için birisi bana açıklasın bu adam hangi maçta oynayacak ?

Colman en iyi Ofansif Orta Saha imiş yemeyin bizi ya...3 BÜYÜK takımda kadroya almazlar Colman'ı 3 maç yat 1 maç oyna...

Selçuk 1 senedir ne yapıyor bu takımda ? Her pozisyonda yat iyi alıştırmış bizimkiler antremanda sanırım...

60 dakika geçmiş durum 1-1 güya 2 farkla yenmek istiyoruz gol yemeden diyorsun...Maç berabere golde yemişsin ancak takımının en etkili oyuncusu Alan yedekte....Tek forvet oynuyorsun...

Biz bu takımı niye boşa izledik ki adamların en etkili oyuncusu Gignac hatta takımın 3 de 2 si ama her topu aldı adam...

Bizim takım hiç mi korner çalışmıyor Allah Rızası için ofansif veya defansif bir kafa vuruşuna da biz vuralım.... Ligde vuranıyorsun Avrupa'da vuramıyorsun....Eeee ne yapıyorsun ?

Tony iyi dedik adam sene başından beri cepheden tek top çıkartmadı oynat Tolga'yı da pişsin bari...Bundan kötü olamaz ya....

Kısacası geçen sene takımı iyi yere getiren yönetim bu sene yine sınıfta kalmıştır ...Bana yine hasret bana yine hüsran......

Fatih Tekke'yi nasıl almayız diye bahane üretecekleri yere Gabriç'i nasıl Avrupa'da oynatırız diye düşünseler şimdi belkide zevkten dört köşe olurduk....

Not: Dalga geçtiğimiz Sivas Son Uefa Şampiyonuyla eze eze maç yapıyor....
Sormayın Yahuu Sormayın 2-0 YETMİYOOOOOORR..........

İ. C. Ertem
turu geçmemiz için kaç kaç bitmesi gerekiyor

Koray
Gignac söyledikleri kadar varmış harbiden, herifin nerden çıkacağı belli değil hayalet gibi mübarek...

Şimdiye kadar sayısız maç izledim ama onun gibi forveti ilk defa canlı izliyorum.

Emrah KabuL
Geçen sene uzun bir süre kafaya oynamamız bu sene ki beklentileri arttırdı ama çok önemli birşey unutuldu.. Geçen sene Fb ve Gs kötüydü keza Bjk'de kötü olmasına rağmen 3-5 haftalık bir seriyle Şampiyon oldu.. Biz ise bu kadar kötünün arasında ligi 3.bitirdik.. Şampiyonluk çok zor , geçen seneki şansı kullanamadık. Her neyse bizler beklemeye devam edicez.. Trabzon'a isim yapmış yabancı hoca ve futbolcu getirmek çok zor.. Altyapıdan birşeyler çıkacak ki geçmişte olduğu gibi başarılı olalım..

Maça gelirsek.. sadece Serkan Balcı vardı takımda... tuhafdır en çok eleştirilen oyuncuların başında gelir ama adam gibi mücadele eden sadece Serkan'dı.. Ha bir de benim anlamadığım bu Broos sezon ortasında falan gelmedi neden transfer sezonunun başında Sağ bek şart demedi.. Tayfun yine dışarı çıkarken yuhalandı.. çok üzüldüm gerçekten.. Olacak şey değil asıl mevkisi stoper olan birinden ileri çıkıp orta yapmasını bekliyorsun.. yapamayınca da suçlu kendisi oluyor..

F.Tekke konusuna da deyineyim.. Takım'da herşey tamam da bir tek Golcümüz eksik değil.. Bugün ki maçta F.Tekke sahada olsaydı eski performansına ulaşıp gol atsaydı yine de bu golleri yerdik.. Hocanın da 2.yarı Tjikuzu'yu oyundan alması tam bir komedi.. aynı hatayı D.Bakır maçında da yaptı ve yine ortasaha düştü.. Bu takımın en büyük eksiği sağ bektir.. orjinal bir sağ bek olsa o kanattan o kadar pozisyon vermeyiz.. Birde Egemen'i adam eden Song'dur.. Hiç kimse Egemen neden M.Takım'a alınmıyor demesin..

Gerçekleri görelim bu takıma dünyanın en iyi hocası gelsede değişen birşey olmaz.

vatandas61

eleniriz, iste bu yüzden turu gecmemiz mucize bile degilm. IMKANSIZ

Erdal
20.08.2009, 22:42
Valla Umut bu gün kötü değildi. Hani bir şeyler yapan Umut, Selçuk...Serkan yapmak istiyor tabi ama istiyor sadece...Bu gün için Umut a laf edecek bir durum yok bence....

cihatöztürk
hiç bir şey yapacak istediğim kalmadı be

bende heyecanla istanbul belediye maçını bekliyorum

Mehmet Zeki
Fatih Tekke!

rebelking
Ya yapmayın arkadaslar. abartmayın bizim takımı. Adamlardaki Gignac denen adam bizim takıma bedel. Ne hocanın sucu var, ne yönetimin suçu var nede baskasının. trabzonun elindeki imkanlarla yapabilecegi en iyi kadro bu. Anlamıyorum insanları forvet alsın, sag bek alsın, stoper alsın onu alsın bunu alsın.Alsında kardesim nasıl alsın verin para alsınlar etimiz ne budumuz ne. bu takımlarla anca fb-gs-bjk mucadele edebılır....

hüseyin1975
20.08.2009, 22:43
Özet:

TS ve Sivas elendiler.

GS ve FB turu gecdi.

Uğur KÜÇÜK
arkadaslar trabzonsporun ılk 11 de 4-5 tane trabzonlu topcu yoksa basarı beklmeyın bunun ustune basabasa soyluyorum ..ruh yok takımda ruh arkadaslar ya ruh yok.trabzonsporun kadrosun da 4*5 tane trabzonlu topcu olması lazım asıl sorun budur..
takımdakı trabzonluları da goruyoruz arkadasım ya yapmayın allah askına artık herkes paraya bakıyor kımse kusura bakmasın bizim efsane kadromuz yıllar öncesınde kaldı artık takıma bascan parayı alcan yıldız topcuyu ben bu aksam serkan ve song harıc hıcbır topcumuza hakkımı helal etmıyorum aldıkları para dizlerine gözlerine dursun

Sufyu_41
Atibanin alinmasi yonunde gorus bildirilmisken bize tjikuzuyu kim aldirdi?? Bunu ogrenmek istiyorum..

Colman bu takima hicbir sey veremiyor.. Hoca resmen 10 kisi oynatti bizi forvetde olmadigi icin 9 kisiydik..

Hadi forveti koy bi kenara be adam su colmanla ceyhunu degissene.. Daha neyi bekliyorsun..

Colmani disari almak icin daha ne "yapmamasi" lazim????

Yazik ki boyle futbolcularla basariya ulasmak istiyoruz..

Bugun fener tjikuzuyla colmani alsin o taraftar kulubu basar ama biz aman colmana bisey deme aman tjikuzuya bise deme..

Alin colmanin tursusunu kurun.. Anca ona yarar..

onu ed bunu etme bunu yapsaydınız o yapsaydınız.Madem bukadr biliyorsun git sen otur koltuğa görelim.Colman hermaç iyi oynuyor bu maç oynamadı diye silicek miyiz?tjukuzi'yi nekadr iyi o ynadığını göremediysen ftubol bilginden şüphe ediyorum snn kdardeş...Bırak colman bize klsın.Sen turşusunu kurarsın...

iril
Futbol iyi topçular ile oynanır. Kural bu kadar basit. İyi topçularda biraz pahalı. Normal topçuları pazarlayanlar yöneticilerden daha akıllı olduklarından sonuç normal. Bu takımın yenilmesine şaşmamalı...

para harcamıyo olsak yine içim yanmıcak. ucuz ve geleceği parlak sanılan gereksiz bir sürü oyuncuya toplamda büyük paralar veriyoruz. karadenizsporun 10 milyon ettiği söyleniyor. battalı 500 milyara almaya çalışıyoz. Paraları biriktirip adam gibi topçu almak daha mantıklı

EmreTS61
Gignac söyledikleri kadar varmış harbiden, herifin nerden çıkacağı belli değil hayalet gibi mübarek...

Şimdiye kadar sayısız maç izledim ama onun gibi forveti ilk defa canlı izliyorum.
özelliikle ılk golunde cok usta bı vurus yaptıı...

erdogan69
Maçta idim yine... Bu takım organize olamıyor... Organize atak yapamıyor... Futbolcular nerede duracağını bilmiyor...

Başkana,Hacısalihoğluna ve Alioğluna selam ederim..

Ali Tunahan Güllü
forvet dediğin böyle olur gignac...

bizimkiler hangi gruba giriyor acaba?

Ilelioglu
Yahu Yönetim Forvet almiyorsa, Umut ne yapsin?

Sümeyye demir
Allahım ,ağlıycam ya. .bikere de şöyle deli dolu sevinebilsek..Awrupa maceramızda başlamadan bitti..TSL de de bi ümidm yok

Trk61
kim ne derse desin dogdum günden beri TRABZONSPORLUYUM ve ölene tekde öyle olacak.. ama bir gercek varki bu sene cook hüzran gececek bizim icin simdikden üzülüyorum gecen sene üzerimde öyle bir istek vardiki simdik umrumda bile degil artik ne haleri varsa görsünler.. cünkü olan bize oluyor malesef:( yönetim iyi isler yapdi ama devami hic gelmedi ITRAF edmek gerekiyorsa ACEMI bir YÖNETIM var basimizda.. Sadri senerle olmuyor bu is sadece digerleri ise KEDNILERI REKLAM yapma amacla TS basindalar serefsizler

Semih
Ben takımı beğendim arkadaş!

Bu işe ilk yarıda son noktayı koyabilirdik.
İkinci yarıda ne değişti bilemiyorum fakat, ikinci yarıyı baz alıp kahrolak yerine ömrümce ilk yarıyı düşüneceğim.

Olur, geçer...

Toparlarız...

bluelight
Valla Umut bu gün kötü değildi. Hani bir şeyler yapan Umut, Selçuk...Serkan yapmak istiyor tabi ama istiyor sadece...Bu gün için Umut a laf edecek bir durum yok bence....

bu biraz da ne beklediğine bağlı... çıtayı düşürünce evet iyi oynadı...

antagonist
Kornerlerde neden arka direği tutmayız, anlamıyorum. Geçen sene Konya maçında da benzer bir gol yemiştik...

Varlıbaş61
20.08.2009, 22:44
Sormayın Yahuu Sormayın 2-0 YETMİYOOOOOORR..........

yahu ne 2-0 ı
bunlar bizi 5'ler orda...
bu defans böyle olduğu sürece...

Eren Karaahmetoğlu

Abi nasıl yok? Bu kadar sıradan mı olmalı Trabzonspor'un forveti? Ne eksiğimiz var Toulouse'dan? Bizden çok mu daha büyük takımlar? Bir onların forvetinin yaptığı işlere bak bir Umut'un. İstediği kadar iyi oynasın elinden geleni yapsın olmuyor artık Umut'la. Olmuyor. Bu arada sinirim sadece Umut'a değil. Bütün takıma. Yani yenilgiyi Umut'a bağlamıyorum.

Halit Aydın
Halit, sen olsan oturup takım arkadaşlarını izlemez misin?

Hem de böyle bir maçta!

Evet abi o konuda Tayfuna sinirliyim. Oturup izlemesi lazımdı. Soyunma odasına gitmemesi lazımdı.

OrkHun
turu geçmemiz için kaç kaç bitmesi gerekiyor

10-0 yenersek tur atlıyoruz

15-4 biterse biz çeyrek finale toulouse da 5.tura yükseliyor

18 den az atıp 6 taneden fazla yersek

dünya kupasını biz alıyoruz
beşiktaş da olimpiyat şampiyonu oluyor...

anlamışsınız dır umarım

Barış Bağcıoğlu
bu nedir ya ts umun yaptığı hastalık
biliniyor butakımın en tehlikeli adamı gignac ver yanına bi adam adamın gölgesi olsun
vurdurmasın çok mu zor
sivas 3 oldu bu arada

yorumsuz6117
onlarda gignac olmasaydı turu geçerdik forvet farkı otraya çıktı malesef..şimdi manisa maçına kimse gitmez seyircisiz oynanır o maç..

TSercaN
Allah aşkına birbirimize eziyet etmeyi bırakalım. Takım eziyet ediyor, medya eziyet ediyor yönetim eziyet ediyor bir de biz birbirimize eziyet etmeyelim. Oturup adamlar gibi ağlaşalım...Konuşalım...Nasıl düzelir onu konuşalım...Ama kırmadan dökmeden...Hiç değilse birbirimizi....

Iyi guzel diyorsun da, nasil duzelecegini biz burda yazsak ne olur? Kim sesimizi duyacak kim istedigimizi yapacak bana soylermisin Erdal abi?

Sufyu_41
forvet dediğin böyle olur gignac...

bizimkiler hangi gruba giriyor acaba?

bide bari başkan bize gignac'ı getir diye.allah alalh

Adem Köse

Katılıyorum...Bu kadar!!! biran önce altyapı için vargücüyle çalışsınlar başkatürlü parayla iyi bir takım yapamayacağımızı kabül etsinler...

Taner Uykuçeken
20.08.2009, 22:45
Umuttan ne istediğimi söyleyeyim Gignacın yarısı olsun yeter başka bir şey istemiyorum ikiside golcü İlk gollerindeki vuruşu yapabilirmiydi Umut Yada ikinci goldeki fırsatçılığı...

ilyskm
Kendimizi kandırmayalım 2. sınıf topçularla bu kadar. Alanzinho, Colman, Tcikuzu falan fos adamlar rakip 1 adım atıyor bizimkiler 3 adımda yetişemiyor. Ne kaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrr ekmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkk o kaaaaaaaaaaarrrrrrrrr köfte.

erdogan69
Umut çok yalnız kalıyor... Adama destek yok. Biz iki maçtır sanki deplasmanda oynuyoruz... Rakibi baskı altına alamıyoruz.

İsa
20.08.2009, 22:46
Selçuk bence kötüydü kesinlikle yeri orası değil.Hugo Broos'ada yazık değil mi Erdal abi.Adam forvet yok diye 4-5-1 e dönüyor.bu seferde Forvet arkasında oynayacak en iyi alternafi Selçuk.Yönetim bu sene transfere yeterince kafa yormadı heralde.

Samet KILIÇ
yattara yattara yattara başka birşey demiyorum

cihatöztürk
bence bizde fenerbahçenin yaptığı gibi brezilyalı futbolculara yönelmeliyiz

iril
maçtan önce alioğlu "umuttan çok memnunuz, geçen yıl gökhanla beraber beklentilerimizin üzerine çıkıp 30 gol attılar" dedi

MehmeTS_ADANA
İYİ FUTBOL İYİ FUTBOLCUYLA OYNANIR,BÜYÜK MAÇLAR VE BÜYÜK BAŞARILAR BÜYÜK OYUNCULARLA KAZANILIR
başka bişey demiyorum

OrkHun
onlarda gignac olmasaydı turu geçerdik forvet farkı otraya çıktı malesef..şimdi manisa maçına kimse gitmez seyircisiz oynanır o maç..

niye manisalılar kesin yeneriz heyecan olmaz diye mi gelmeyecek
bence tadını çıkarmak isterler
hele bir de isaac ergin falan gol atarsa dadından yenmez:mad:

EmreTS61
bizim takımımızın şöyle bı hatası var 3-4 mac ust uste kazandıkmı rehavete kapılıoruzz ve olumsuz etkılıoo bızı....

TSercaN
Kornerlerde neden arka direği tutmayız, anlamıyorum. Geçen sene Konya maçında da benzer bir gol yemiştik...

Bu soruyu ben kac senedir soruyorum ama birturlu cevap alamiyorum. Bu moda yi kim cikardi bilmiyorum ama nekadar sacma bir sey ki, ikinci direge adam koymak sanki ayip birseymis gibi.

bluelight
20.08.2009, 22:47
maçtan önce alioğlu "umuttan çok memnunuz, geçen yıl gökhanla beraber beklentilerimizin üzerine çıkıp 30 gol attılar" dedi

Sorunun kaynağı bulundu... Bizim Futbol Şubesinin başına transfer yapmamız lazım...

Ahmet Başkaya
Evet abi o konuda Tayfuna sinirliyim. Oturup izlemesi lazımdı. Soyunma odasına gitmemesi lazımdı.
Yapma be Halit sen izleyecekmiydin yapma:)...

Arkandan Anana sövecekler...Şerefsiz diyecekler... Sen orda maç izleyecen batsın öyle maç...

Hqmi
Barış gibi olmasında o Trabzon'lu futbolcular..

Ali Tunahan Güllü
yarın beklediğim açıklama:

hayrettin hacısalihoğlu ve ihsan alioğlundan;

transfere gerek yok oyuncularımıza güveniyoruz 5 tane forvetimiz var!!!

sonra radyoya ünal karaman bağlanır:umuta ve gökhana güveniyoruz transfere ihtiyaç yok!!!

TheRapZoNe
Kendi sahasında fransanın sıradan takımına basit hatalar sonrası gelen gollerle elenen forvetsiz Trabzonspor'un, bu takımı orada eleyebileceğini cidden düşünüyor musunuz da gelip 2-0 yetiyor mu diyorsunuz. Değil 3-0 bizim takım 1 farklı galibiyet yetse onu bile yapamaz. Kimse kimseyi kandırmasın, Trabzonspor son 15 yıldaki Trabzonspor...

yalcinsenel
Arkadaşlar ben hiç üzülmüyorum.
Niye mi?
İlk yarı mükemmel bir futbol oynadık, biraz şans ve biraz beceriyle maçı ilk yarı bitirebilirdik. Ama olmadı adamlar 2 kez geldi ilk yarı, biri gol oldu biri direkten döndü.

ikinci yarı salakça yenilen bir gol moralleri bozdu yorgunluk vs.. kötü oynadık ama klasik lafımızı diyelim "YENİLDİK AMA EZİLMEDİK".

Gelelim sorunlara yediğimiz ilk gol kontraya çıkarken engin topu kaptırdı dönen top gol oldu, 3. golde kontradayken serkan topu kaptırdı dönen gol oldu. 2. golü hiç demiyorum arka direkte niye adam yok onu anlamadım.

Bizim defansı bi şekilde adam etmemiz lazım. Bu defansla böyle oynayarak bu lig bitmez. Bide kontrdayken kontraya düşmemeyi nası yapcaz bilmiyom.
Yediğimiz 3. golü geçtiğimiz sezonda çokca yemiştik....

Gelelim son probleme serkana orta yapmayı kim öğretecek?

Taner Uykuçeken
Birde Colman mümkünse duran topları özellikle kornerleri kullanmasın

RepLay
Kaç maç oldu hala forvetlerden gol sesi duyamadık....

antagonist
Ersun hocanın ahı tutuyor...:rolleyes:

yorumsuz6117
niye manisalılar kesin yeneriz heyecan olmaz diye mi gelmeyecek
bence tadını çıkarmak isterler
hele bir de isaac ergin falan gol atarsa dadından yenmez:mad:
pardon ya yenilginin etkisiyle kafam allak bullak manisa maçını bi an kendi sahamızda sandım:D

Sefa
Dün ben Gignac gol atar dediğimde o mu gol atar niye bu adamı bu kadar büyütüyorsunuz diye tepkiler gelmişti..

Keşke yanılsaydım..

Mehmet Zeki
Tekrar herkese rezil olduk. Ne zaman sevincli okula gidecegim?

Koray
20.08.2009, 22:48

Yok yaa...

vse61

abi adam arka direğe koşu yaptı, çok ekstra bişi yapmadı 2. golde.. arka kameradan tekrar izleyin egemenle yanyanalardı.. adam koştu, egemen durdu...
ayrıca 2. gol geliorum diyodu, bizimkiler her topu kornere attılar.. biri girer garip bişi yok..

bir sürü anlayamadığım şey war da en çok bu alanzinho'yu hem de ayı gibi adamların olduğu norveç liginde izleyip nasıl beğenmişler anlayamıyorum...

Mustafa Demir
sivas ayvayi yedi

Mustafa Ayazoğlu
Ersun hocanın ahı tutuyor...:rolleyes:

Sadece Ersun mu?

TheRapZoNe
yarın beklediğim açıklama:

hayrettin hacısalihoğlu ve ihsan alioğlundan;

transfere gerek yok oyuncularımıza güveniyoruz 5 tane forvetimiz var!!!

sonra radyoya ünal karaman bağlanır:umuta ve gökhana güveniyoruz transfere ihtiyaç yok!!!

İşte bu lakayıt ve ciddiyetsizliklerinin bedelini ödedik ve ödeyeceğiz..

Kasım BEKTAŞ

takım komple kötü iken sadece tayfunun yuhlanması doğrumudur..tayfuna kaçıncı yuhlama oldu bu?...takımın morale ihtiyacı varken, yuhlayarakmı moral verilir...zaten o dakikadan sonra takımında morali sıfıra düştü ve kaçınılmaz son geldi...

II61II

Tüm stat cocukca bir hareketle macın hırsını 1 adamdan cıkartmak icin deli gibi ısıklıyor . Adam ne yapsın bundan sonra . Ben olsam trabzonu terkederdim . Kendimi o durumda dusunemıyorum

Ayıp bu yaptıgınız !!!

Mehmet Zeki
Ersun Yanali ozluyorum.

OrkHun
20.08.2009, 22:49
:alkış::alkış:
Birde Colman mümkünse duran topları özellikle kornerleri kullanmasın

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

My
Üzülcem üzülemiyorum. Kızcam kızamıyorum. Bizim maçta Toulouse1:0 öne geçtiğinde Sivas tribünleri(!) "Trabzon gol gol gol!" diye bağırıyordu. Sivas maçı şu an 1:3. 4. yü de yediler de ofsayt diye iptal oldu. Şimdi de Petko kırmızı gördü.

hüseyin1975
Sivasda bize ayip olmasin diye 3 yedi.
Haftaya senlik var.
Bakalim kim daha fazla Gol yiyecek :-((((((

Rock_Boy
bugün sahada olanlara hala inanmıyorum.Bizim takımın kötü oynaması beklenecek bir şeydi ama Toulose ın kadar etkili olamsına ne demeli...Adamlar çözmüş bizim takımı..önde presle bitirdiler işi...Ama Serkan Ve Umut 'un hakkını yiyemem canla başla oynadılar helal olsun...Deplasmanda işimiz çok daha zor en azından galibiyet alalım bari.Bu sene bu oyunla turu geçmemiz gerçekten mucize ben seneye diyorum tabi artık sağır sultanın duyduğu mevkilere transfer yapılırsa ...Ama gönlüm her zaman FIRTINAM ile sonsuza kadar...

Uğur KÜÇÜK
İYİ FUTBOL İYİ FUTBOLCUYLA OYNANIR,BÜYÜK MAÇLAR VE BÜYÜK BAŞARILAR BÜYÜK OYUNCULARLA KAZANILIR
başka bişey demiyorum
imzamı atıyorum su an konusmaya baslasam sabaha kadar surer ama artık degmez benı bu genc yasımda kanser ettı bu takım artık uzulmuyorum bu ask insanın icinde bitmiyor işte (ne sevgılı ne para ts askı bambaska.*?...)

b_m_61
allah aşkına kım vardı takımda bugunn iyi oynayan yıne en ıyısı engın baytar dı kırmızı karta gelınce hakem saolsunnn alakasız bı kırmızı kart toulouse orta defans oyuncusunun engın yaptığı dırek kırmızı karttı ama hakem sarı kart cıkarma tenezzülünde bıle bulunmadı...

Takımda en çok top kaybı yapan kişi Engin. Ayrıca 3 resmi maç oynadık, bu maçta kırmızı kart gördü, Sivas'ta sarı kartı varken saçmalamaya başladı hakem kırmızıyı vermedi, hazırlık maçında bile rakip taraftara el kol hareketi yapıp kırmızı kart görmeye çalıştı. 10 kişi kaldıktan sonra 3. golu yememizi de boşverdim, Engin o kadar topla buluştu birkaçı dışında hepsini rakibe verdi, nasıl bu maçta beğendin anlayamıyorum sen dikkatli izlemedin sanırım aklında kalan 2 hareketiyle değerlendiriyosun Engin'i. Bundan sonra dikkatli izle bak bakalım aldığı topların ne kadarını olumlu kullanıyor.

Erdal
Hafta boyunca her mikrofona konuşan arkadaşlar niçin şimdi çıkıp bir şey demez. Hal çaresine bakacağız dersin, gerekirse trasnfer yapacağız dersin...Bir şey de....Sorumluluk al...Hafta içi çıkıp laylaylom konuşmak değil yöneticilik...Böyle zamanlarda yönetici arıyorum ben...Hiç bir şey bilmiyorsan hatalar yaptık en kısa zamanda telafi edeceğiz de....De ama de...Demezsen görünen köy kılavuz istemez. Şahsen benim başkanlığa yakıştıramadığım adam bangır bangır geliyor. Üstelik sizin beceremediğiniz bir şeyi bilerek geliyor; Taraftarın dilinden anlamak....

muratoglu.61
hepiniz hoca olmuşsunuz tarbzonsporun geleceği için tarbzonsporu protesto etmeyi nezaman öğreneceksiniz

Cafer Bulur
20.08.2009, 22:50
abi adam arka direğe koşu yaptı, çok ekstra bişi yapmadı 2. golde.. arka kameradan tekrar izleyin egemenle yanyanalardı.. adam koştu, egemen durdu...
ayrıca 2. gol geliorum diyodu, bizimkiler her topu kornere attılar.. biri girer garip bişi yok..

bir sürü anlayamadığım şey war da en çok bu alanzinho'yu hem de ayı gibi adamların olduğu norveç liginde izleyip nasıl beğenmişler anlayamıyorum...
Stoperde song ve girayi denemenin zamani sanirim geldi.

Egemen e kaptan oduktan sonra bir seyler oldu,formasinin garanti olmadigi ona hissettirilmeli...

II61II
takım komple kötü iken sadece tayfunun yuhlanması doğrumudur..tayfuna kaçıncı yuhlama oldu bu?...takımın morale ihtiyacı varken, yuhlayarakmı moral verilir...zaten o dakikadan sonra takımında morali sıfıra düştü ve kaçınılmaz son geldi...

Kesinlikle katılıyorum sadece tayfunu degil takımı bitirdiniz orda..

Egemen kendisi alkısladı Tayfunu ...

Cyzio

Kardeşimin sık sık belirtip, çok sinir olduğu bir konudur bu.