PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

hüseyin1975
20.08.2009, 21:52
Tartismayin kardeslerim.
Turu gecmek icin 3-0 gerekiyor.
2 - 0 yetmiyor.

Yani kisacasi ELENDIK!!!

Barış Mayda
bu takımdan ne köy olur ne kasaba böyle gelmiş böyle sürecek olay bu

Hami_41
yaw gerilmeyim sert yazmıyım diyorum ama bilmeyipte uzatmayın etmeyin saçmalamayın 2-0 yetiyor diyenler bizim deplasman gollerimiz çift sayılıyorda onlarınki tekmi sayılıyor.
Böle akılsız adamların yorumlarını dikkate alıp okuyoz bizde burda...

karayamayman
Yetiyor 2 -0 ya deplasmanda gol yemeden 2 fark yeter

Şaka mısınız siz anlamadım...

Berk
Boyd nereye oynuyor?Adam transfer bile edilmemiş, gitmişsiniz adamı önce kendi kafanıza göre transfer etmişsiniz sonra tüm UEFA statüsünü çiğneyerek adamı 2. maç kadrosuna koymuşsunuz.Peh.

Sivrikaya
halamın bıyıgı olsaydı amcam olurdu..

sen boş konuşuyorsun..Tr kupasını eleme usulüydü o zaman..şurda o takıma kötü diyen yok ama fatih gökdeniz gitti Ts bitti demen boş konuştugunun kanıtıdır..Sanki CL'yi aldık yendiğimiz rakip Gençlerbirliği hemde..

Evet boş konuşuyorum. Bu kadro ile bırak şampiyonluğu o hiç saydığın Tr kupasını nah alırsın..

Yunus Emre SEYHAN
Biz takım falan değiliz. Geçen yıl Fransa Lig Şampiyonunu eledi Galatasaray.. Hemde o sınırlı kadrosuyla ( Kewell bile defans oynuyordu)
Resmen 2. yarı hiç birşey yapmadık.

Hedefim Avrupa dersin, İlk 3'ten düşmessin Ersun Hocayı hooooop gönderirsin...
O Ersun Hoca sana ne diyordu? Kapalı takımları açamıyorum Yusuf lazım bana YUUUSUUF.

Şenol Güneş 'i almaya calısırsın Kulubü vermez.. 6 ay sonrayı beklemek zorunda kalırsın....

Ve maliyetsiz bir hoca ile anlasırsın (Kovarken Tazminat işine girmemek için)..

Sokaktan 5 yaşındaki cocugu cevirip eksiğimiz ne kardeşim desen ? sana ne der biliyormusun..? Forvet ve Sağ bek..

Bunları yapmak cok mu zor?

Bu takıma karşı kapanan her takım puan alır ya da yener..

Eren Karaahmetoğlu
Stoper, sağ bek, santrafor ve fizik olarak da kuvvetli orta saha oyuncuları. Tıpkı Toulouse'dakiler gibi.

Kereşenli
20.08.2009, 21:53
Biz kendi evimizde gol atıyoruz bi işe yaramıyor ama onlar kendi evinde gol atamazsa biz 2 tane atsak yetmiyor öyle mi. Bence bu bilgisizlik. Ayrıca neyin tartışmasını yapıyoz bilmiyom ama biz acaba orda gol atabilecek miyiz?

Arkadaşım kafanın almadığı için uzunca yazmak istiyorum.

Durum şu anda 1-3. Toulouse deplasmanda 3 tane gol attı. Biz deplasmanda 2-0 kazanmamız durumda durum 3-3 oluyor, yani eşitleniyor, bu durumda deplasmanda en çok gol atan takım turu atlıyor yani TOULOUSE! Anlamıyor musunuz ya, bilgisizlik senin yaptığın işe derler.

Hürgün Aygün
ah tayfun aah engin ben foruma yazmıştım ya alanzinho girmeden yenik durama düşersek diye korktuğuum başıma geldi

Tolga Han
bu takımdan hiç bir şey olmaz çok rezil bir takımız.
bu sene geçen seneden daha kötü geçecek
bu takıma iyi bir forvet alınmadıgı sürece hiç bir maçı izlemicem...
yeter artık çektigimiz çile gülmek mutlu olmak bizim hakkımız degil mi?
ya taraftarın hakettigi gibi bi takım yaratsınlar ya da defolup gitsinler.

Armağan Dere
bu bizim takımdan hiçbir şey olmaz..yattara'ya göbekten bağlı ve yattara da bunu bildiği için her türlü dalaverayı yapıyor canı istedi mi oynuyor istemedi mi oynamıyor..Colman'da öle ruh gibi gezindi sahada..Adamlar taş gibi oynadılar..bi gignac'ı tutamadık..Evet elendik uefadan geçmiş olsun 2-0 yenebileceğimizi düşünenler polyannacılık yapıyorlar gerçekleri görün artık!!... ligde ne olur şüpheli..kimse merak etmesin 2-3 hafta üst üste yenerler bu taraftar affeder nasılsa alıştık dimi?...Helal olsun Trabzonspor insanı sinir stres sahibi yapıyorsun...Ne diyim Enginle,Selçuk İnanla,tayfunla vs. adamlarla bu iş olmaz top oynamaya korkuyorsun hem de Kendi sahanda yapmayın etmeyin Şu mübarek gece de İnsanı çileden çıkarttınız..Ne diyim Başarılarının devamını dilerim...

S.DEMİRCİ
egemen sürekli hata yapıyor..
sıradan bir fransız takımına yeniliyoruz..
gignacı adam markajı verilse takım kilitlenir..
iyi bir stoper,ortasaha ve forvet lazım...

leavemealone
Toulouse evinde en az 3 farkli yenicegizde tur atlayacagiz...
Cok zor cok maalesef kaybeden biz olduk .

Gordon Freeman
bu takım şimdi şampıyonlar lıgını mı kovalıyacak.katılsak bıle yıne on elemelerde madara ederler bızı.şampıyonlar lıgıne direk gruplardan başlamak istiyorsak da şampıyon olmak zorundayız (ki bu da ımkansız ).biz en ıyısı 4.olmaya çalışalım.bu takımın hedefı bundan oteye gitmez.gidemez.

erolizmts
Eğer kendi sahanda en önemli hücum gücün olan Alanzinho'yu oynatmıyorsan, Cale'yi oyundan alıp dahiyane bir hamle ile Ceyhun'u değilde başka bir savunmacı Giray'ı oyuna alıyorsan farklı bir sonuç beklemeyeceksin.

Diyarbakırspor maçında yanlış kadroyla maça başlayıp yanlış oyuncu değişiklikleriyle skoru lehine çeviremeyen Hugo Bross yine yanlış kadro ile maça başlayıp yine yanlış oyuncu değişiklikleriyle oyunu iyi okuyamadığını gösterdi bence.

Son olarak; bu takıma halâ forvet alınmıyorsa kimse ne seyirciden nede başka olumsuzluklardan bahsetmesin. Yok Umut çok koşuyormuş, yok orta saha topcuları ona top getiremiyormuş falan filan hikaye. Yahu hazırlık maçlarından bu yana atılan gollerin %90'ı savunma ve orta saha oyuncularından geldi. Elin golcüsü olmadık pozisyonlarda nerede duracağını ve topa nasıl vuracağını gayet iyi biliyor ve geleni leblebi gibi atıyor. Umut veya Gökhan'a top getirsen ne yazar? 10 vursalar 1'i kaleye belki girer belki girmez.

Geçen yılı çok arayacağımızı düşünüyorum.

Barış Mayda
trabzonspora türkcell süperlig de başarılar dileriz olay bu

kocaman61
bu maçta serkan dışında kimseyi beğenmedim lig de böyle gidersek işimiz çok zor

TheRapZoNe
Turu kaybetmemizin en büyük sorumlusu Trabzonspor yönetimidir

Yine ve yeni bir hayal kırıklığı ve hüsran daha yaşayan Trabzonspor taraftarı biliyorki Trabzonspor yönetimi bu turu ciddiye almış olsaydı touluse gibi takıma kendi sahamızda farklı şekilde yenilmeyecektik.

Yönetim işini ciddiye alsaydı Trabzonspor'u forvetsiz bırakmayacaktı. Takımın sadece defans oyuncuları gol atarsa halimiz işte böyle olur. Yazıklar olsun

macka61
biran önce toparlanmalıyız ve manisa maçını kazanmalıyız takımın morale ihtiyacı var canları sağ olsun uzun bir süredir ilk defa adam gibi avrupa takımıyla karşılaştık en son osasunayla karşılaşmıştık eli ayağı düzgün ve önemli bir lig takımı olarak orda galip geleceğimizi pek sanmıyor neyse sağlık olsun lig ve fortise bakmalıyız artık

Serhat34_61
20.08.2009, 21:54
onu bunu bırakın da adamların forvete bakın umutla gökhanı topla 2yle carp gene bu adamın yarısı etmez :):)

zahido
Orta gobekte tjikuzu ve colman oldugu surece hicbir macin garantisi yok arkadaslar...

Bu ikisi ne kosuyorlar ne defans yapiyorlar nede hucuma katkida bulunuyorlar...

Colmancilr nerde>??? Bu adami hala savunan cikarsa daha onla futboluda tartismayacagim..

Ozan Yazıcı
Biz kendi evimizde gol atıyoruz bi işe yaramıyor ama onlar kendi evinde gol atamazsa biz 2 tane atsak yetmiyor öyle mi. Bence bu bilgisizlik. Ayrıca neyin tartışmasını yapıyoz bilmiyom ama biz acaba orda gol atabilecek miyiz?

Arkadaşım siz maç sarhoşu musunuz, futboldan mı çakmıyorsunuz.
Gol eşitliğinde deplasmanda daha çok gol atmış olan turu atlar
Bunun neyini tartışıyorsunuz, dalga mı geçiyorsunuz..

unique
2-0 yeter diyen insanlar, burada futbol tartışıyor:)

Eren Karaahmetoğlu
Bu arada maçın sonunda takımı tribüne çağırdı bazı taraftarlarımız:)

Mehmet S. Pervan

hala ısrar edenler var. daha fazla kalamicam forumda görşrz beyler. kafayı yicem bazılarının yüzüne

Murat GENEL
Evet boş konuşuyorum. Bu kadro ile bırak şampiyonluğu o hiç saydığın Tr kupasını nah alırsın..

Hala o kadro şampiyonluk kazanmış gibi konuşuyorsun..Ftk'yi almak başarımıdır ki hedefi o yapmışsın..Umrumda değil Türkiye kupası lig şampiyolugu umudum zaten yoktu sezon başından beri..

cihatöztürk
ne yazım bilmiyorumki

uzun bi süre herkez gözükmesin buralarda sakın futbol programları fln da izlemeyin

Horispin
2-0 yetiyo diyen arkadaşları kotulememek lazım hayatlarında avrupa macı galibiyeti goremediler ki bu takım o sevinçleri yasatamadi genc taraftara

Yasin T.
arkadaşlar net söylüyorum 2-0 YETMEZZZZZ.fransada 2-0 yensek toplam atılan gollerde durum 3-3 oluyo.bu durumda deplasmanda en çok gol atan turu geçiyo.touluse da avni akerde bize 3 tane attığı için deplasman golü üstünlüğüyle bizi eler

Mehmet S. Pervan
2-0 yeter diyen insanlar, burada futbol tartışıyor:)

aynen katılıyorum arkadaşım

Semih
20.08.2009, 21:55
yav yetmiyor neden anlamiyorsunuz??? , ya 4-2, ya 5-3, ya 6-4, yada 3-0 ve üstü..

Biraz sakin ...

vaslat
boşverin Avrupayı bu yıl bu takım şampiyon olacaak sezon sonuda görüşürüz.Desteğe devam...Öfkeyle kalkan zararla oturur az sakin olalım

naimbektas6161
Ya neyin peşindesiniz 2 0 yenersek orda tur atlarız falan filan sadece kendimizi kandıralım.Ayrıca orda 3 farklı galip gelmemiz lazım tur için.2 farklı tek sonuç maçı uzatmaya götürür o da 3 1 yenersek.yine hüsran bu senede boşa gitti...

kocaman61
hala yok 2-0 yenersek tur atlarız falan muhabbetleri dönüyo biraz gerçekçi olalım biz bu oyunla fransa bir gol bulursak başarıdır

ssaraloglu
Yönetim ne yapacak çok merak ediyorum şu aşamada artık...

;););););)

MehmeTS_ADANA
2-0 yetiyor

onlAR 3-1 kazandi biz orada 2-0 kazanirsak deplasman gollerimiz cift sayildigi icin biz turu atlariz...
onların deplasmanda attığı 3 gol çift sayılmayacakmı
Allahım ya çıldıracağım sanki beraberlik yetse berabere kalabileceğiz

bingolts
3-1 yapar uzatmaya gideriz
4-2 yener tur atlarız
3-0 yener tur atlarız
5-3 yener tur atlarız

S.DEMİRCİ
tikuzu bir tek kesmedi....
colman sahada yoktu..
biraz serkan biraz selçuk ...

TheRapZoNe
Yönetim bu sezonki hedefini avrupa ligi olarak belirlemişti.Çünkü istanbul takımları iyi transfer yapmış Trabzonspor ise forvetsiz olarak yarışa başlıyordu. Ama ne oldu? Avrupa ligini bile ciddiye almadı yönetim.forvetsiz bıraktılar takımı. fransanın sıradan takımına kendi sahamızda esir olduk. kim ne derse desin Trabzonsporumuz büyük bir takım hüviyetinde değil maalesef.

unique
Gignac, Touluouse takımının yüzde 50-60'lık bir kısmı. Aramızda kadro kalitesi olarak çok fark yok ama işte bu adam, kalitesiyle farkı yarattı. Bize de bu tarz bulduğunu atan adam lazım, Tekke hala neden düşünülmez inanılmaz.

Mert Zaman
Simdi Kime Kızılacak Yonetimemi Futbolcularamı _?

Özkan
Üniversite öğrencisi olan ya da sınavlara hazırlanan taraftarlarımız için güzel bir sezon. İlgilenilesi bir Trabzonspor yok, işimize adam akıllı konsantre oluruz.

Bizi böyle saçma teselliler aramaya itenler utansın.

Ali Tunahan Güllü
vay be avniaker cehennemiymiş.
adamlar da korkudan altlarına yaptılar gerçekten.

kimse taraftara suç bulmasın artık.
bunun nedeni ne 1.5 aylık hoca ne de taraftardır suçlu şu kadroyu bu forvetleri bize reva görenlerdir.

aynen öyle transfere ihtiyacımız yokmuş hadi canım sende bu takıma en az 4 tane direk oynayacak oyuncu lazım yoksa diyarbakırada yenilirsin manisayada...bu ne böyle yaa bizim hiçbir zaman yüzümüz gülmeyecekmi ne biçim futbolcusunuz bu oyunla ilk 10 girersek mutlu olurum...bide hocaya gelelim eyyyyyyyy broos hocam eyyyyyyyyyy metin hocam yedek kulubesinden taraftar gibi maç izlemekle olmaz bu iş golü yiyoruz adam değiştiriyorlar hey allahım ya ne biçim oyun planıdır ne beçim düzendir gerçekten çok kötü durumdayız takım üst üste 3 pas yapamıyorsa bu işte bir sorun vardır kimse taraftara suç bulmasın çok iyi olmasada 90 dk tezahürat yapıldı...

ben aslında sadri şenere üzülüyorum adam o kadar uğraşıyor ama tık yok!!!artık seneye seneye demekten yoruldum bir kerede şöyle rahat rahat oturup bir maç izleyelim hep diken üstünde hep bir tedirginlik nasıl iştir anlamadıım...

!!!

Hami_41
20.08.2009, 21:56

Durum şu anda 1-3. Toulouse deplasmanda 3 tane gol attı. Biz deplasmanda 2-0 kazanmamız durumda durum 3-3 oluyor, yani eşitleniyor, bu durumda deplasmanda en çok gol atan takım turu atlıyor yani TOULOUSE! Anlamıyor musunuz ya, bilgisizlik senin yaptığın işe derler.

Yaw renkdaşım bunu anlamak bu kadar zormu acaba vallaha maçtan çok buna sinirlendim yaa:confused:

Varlıbaş61
Yönetim ne yapacak çok merak ediyorum şu aşamada artık...

ne yapacak...
çok iyi takım kurduk..futbolcularımıza güveniyoruz diyecek...

bugün gazetenin birinde bi yöneticimiz " toulouse'yi küçümsemiyoruz" dedi...
futboldan anlamayan yönetici ile bu kadar...

AKSOY_61
şu yattarayı satmamız lazım 5 milyon verirler belki.şu istikrarsız takıma bir de istikrarsız yattara katılırsa iyice kafayı yeriz.
colmanı da vericen adam gibi bi forvet bi de ortasaha alıcan.

Cemal REİS
az sonra birileri gabrici de deplasmandaki kadroya eklerse şaşırmam...bize kıyak geçip kuralları değiştirseler de bizden bi halt olmaz

is_mail61
ya ne tartışıosunuz sen 2 yi at ben turu geçti sayıcam ya trabzon bu takıma gol yemeden 2 gol atamaz sabah kadar gene atamaz bu anlayışla imkansız ya ki bizim takımımız herzaman panikdir soğuk kanlı top oynadığını görmedm hiç orda gol atmak için saldırırsa dahada çok yer eminim bundan

Saltuk Buğra
Trabzonspor un sadece tarihi büyüktür..

Arkadaşlar bu gerçeği hiçbir zaman kabullenmedim ama artık gerçek olduğunu düşünüyorum..

futbalski60
egemen sürekli hata yapıyor..
sıradan bir fransız takımına yeniliyoruz..
gignacı adam markajı verilse takım kilitlenir..
iyi bir stoper,ortasaha ve forvet lazım...

Egemen 2 maçtır berbat, Gignac nasıl boş bırakılır bu maçta açıkça gösterdik bu nasıl savunma anlayışıdır anlayamadım.

Gereksiz yere 7-8 kere top kornere atılır mı ? Hiç mi topa basamıyorsunuz ?

Muhammed KOÇ
Bu arada maçın sonunda takımı tribüne çağırdı bazı taraftarlarımız:)
gülmeyin şurda adamın sinirini bozmayın

elif dikmen
maçı seyredemedim ama colman çok kötüydü heralde...adam geçen sezon harikalar yarattı 2 maçta kötüydü diye hemen silmek oluyo mu yani umut bile gitmediyse kaç senedir colmana laf söyletmem.

ccd6167
su colmana cale slyvya kı bu kalecı bıze bı tane mac alamdı alanzınhoyu takıma alan yonetımın taaaa dıyorum...baskan aynı hukumet gıbı uyutmasını ıyı bılıyorlar tarftarı valla..

Punisher-61
HERKES DIKKATLE OKUSUN:

Trabzonspor su skorlarlar tur atlar: 3-0,4-0,4-1,4-2,5-1,5-2,5-3

Toulouse su skorlarla tur atlar: 0-1,0-2,1-2,2-3,3-4 ver türlü galibiyetle ve beraberlikle

mac 3-1 biterse uzatmalara gider

lazkopatfaroz
boşverin Avrupayı bu yıl bu takım şampiyon olacaak sezon sonuda görüşürüz.Desteğe devam...Öfkeyle kalkan zararla oturur az sakin olalım

kafan mı güzel abi ???

macka61
20.08.2009, 21:57
bu tartışmlar gereksiz bizim orda onları yenmemiz yüzde 5 adamlar kendi sahalarında 1 kez yenilmiş geçen sene bari berabere kalalım yada yenebiliyorsak yenelim 1-0 2-1 gibi ülkemize puan kazandıralım dalga geçtiğimiz sivas bile puan kazandırttı bize

b_m_61
Hugo BRoss'u en iyi futbolcumuzu 25 dakika oynattığı için kutluyorum :mad: Takımın en iyilerinden Tjikuzu'yu kenara alıp, Giray'ı oyuna sokması mükemmel bir hamleydi bir maç böyle hediye edilir! Tebrikler Bross !

Engin Trabzon'da uslu durur, Engin süper futbolcu diye benimle tartışan 2 sezondur Figo'yu alıcağınıza Engin alın diyenler çıksın şimdi konuşsunlar ! YOk büyük takımda yapmazmışmış!! daha 3. maçında kırmızı kart gördü, sivas maçında da eşiğinden döndü hatta hazırlık maçında bile kırmızı kart görmekten kurtulmuş. Aldığı her topu eziyor 3 maçtır, 1 gol attırdı 3 maçta 50 tane top ezdi birsürü golden etti! Şimdi benimle uzun uzun Engin'i tartışan ulemalar çıksın konuşalım bakalım :mad:

Barış Mayda

tartışmaya gerek varmı sen kendi evinde 1 golü zor atıyon elin fransızı kendi sahasında sana 3 gol attırır mı? ya yada bu kadroyla sen 3 gol atabilirmisin ? boşuna tartışmayın trabzonspor bu oyunla avrupa ligine kalıpta beşkitaş gibi 8 yiyecegine türkcell süperligda kalıp ilk dört icin oynasa yeter biz alıştık artık dert cekmeye

yorumsuz6117
yönetim golcünün ne olduğunu anlamıştır herhalde..sadece forvet sorun olsa nese ortasahada tjikuzu ve colmanın bu takımda yeri yok özellikle colman hemen gönderilmeli bir futbolcu bir maçta hiçmi olumlu yada olumsuz hareketi olmaz sergen doğru sölemiş bu adam halısaha topçusu..bu arada deplasmanda 2-0 yeneriz diyen arkadaşlar 2-0'da yine turu atlayan toulouse olur deplasman golüyle zaten 2-0 kazanmamızda imkansız 3 tanede orda yeriz garanti..

Berk
Daha deplasman golü averajını bile kavrayamamışız.Atılan goller eşitse deplasmanda hangi takım daha fazla attıysa o takım turu geçer.Neyin tartışmasını yapıyoruz hala?

Varlıbaş61
Gignac, Touluouse takımının yüzde 50-60'lık bir kısmı. Aramızda kadro kalitesi olarak çok fark yok ama işte bu adam, kalitesiyle farkı yarattı. Bize de bu tarz bulduğunu atan adam lazım, Tekke hala neden düşünülmez inanılmaz.

boş mukaveleye imza atmadı ya
niye düşünülsün ki!!!!!!!!!!!!!!!!!

61baron61
antremanlara gidenler varmi aranizda?

ya bu umut ne yapiyor orda gol atabiliyormu idmanlarda?

tlotwat
benim bildiğim kadarıyla onları orda 2-0 yenersek turu biz atlarız ama eğer orda da bir gol yersek bu sefer 3 farklı yenmemiz gerekir yani 4-1 veya 5-2 gibi

lazrail8989
maça yine hoca damgasını vurdu yanlış 11 sahaya sürdü alanzihoyu görmediğimde çok şaşırdım ve takım 2. yarı resmen dökülüyor ama müdahele 70 te geliyor.Ayrıca bütün hocalar tayfunda ne bulur anlamıyorum adama da yazık ya her maç yuhalanıyor nerdeyse.Selçuk ruh gibi sahada dolanıyor.Serkanı verdiği mücadeleden dolayı ayakta alkışlıyorum.Bakalım forvetsiz nereye kadar!!!!!

zahido
tikuzu bir tek kesmedi....
colman sahada yoktu..
biraz serkan biraz selçuk ...

Abi colman ve tjikuzunun acil gonderilmesi lazim bu takimdan..

2 tane kafadan yabanci hakkimiz oluyor..

birisi sagbeke otekisi onliberoya 2 tan yabanci transferi yapmamiz lazim..

Forvetede fatih tekeyi almamiz lazim..

Bu kadroyla hicbir macin garantisi yok bunu kabul etmemiz lazim..

Mustafa Önder
20.08.2009, 21:58
Kafayı yiyecem ben ya kafayı....
2 hafta kendime gelemem artık...
Diyarbakıra yenildik sezon başı dedik....
Golcü yok dedik ısrarla golcü yokkk dedikkk umurlarında olmadı.
Para yok dediler gittiler milyon eurolara topçu aldılar iş TEKKE ye gelince nanay çektiler.(sırf ideolojik %100 eminim)

Artık bu klübe para kazandırmak istemiyorum bu yönetim varkennnnn

lazkopatfaroz
maçı seyredemedim ama colman çok kötüydü heralde...adam geçen sezon harikalar yarattı 2 maçta kötüydü diye hemen silmek oluyo mu yani umut bile gitmediyse kaç senedir colmana laf söyletmem.

neyın harıkasını yarattı. rakıpte alex var sende kopuk kopuk oynayan takımı ateşleyemeyen oynayıp oynamadıgı bellı bıle olmayan sıradan bır oyuncu var..

Mehmet Kıroğlu
ya ağaoğlu gelsin gitsin bunlar birisi trabzonspora sahip çıksın ramazana girmenin tadını çıkartamıyoruz dert sahibi yapıyorlar adamı

gcolman
Egemen
Tayfun
Cale

Bu maçı bu noktaya getiren isimler, kimse forvete pay çıkarmasın pozisyonlara girmemizi Umut sağladı.

engin ve tjikuzu hatta ama her nedense herkes Umuta yuklenior yeter artik sunu yapmayin ya herkes iyi oynadi bi Umut kotuydu di mi yeter artik bu bagnazlik ya !!!

Sivrikaya
Hala o kadro şampiyonluk kazanmış gibi konuşuyorsun..Ftk'yi almak başarımıdır ki hedefi o yapmışsın..Umrumda değil Türkiye kupası lig şampiyolugu umudum zaten yoktu sezon başından beri..

Burda fatih tekke yi abartmıyorum. kendi adamlarımızı verip topa vurmasını bilmeyen adamları alan yönetimi destekleyen taraftara sitemim.. Görün gökdenizden gelen para ile neler alındı.. Sustukca Trabzonspor daha da küçülecektir.

S.DEMİRCİ
koşmayan,mücadele etmeyen bir ortasaha...
sürekli hata yapan bri defans..
olmayan forvet...
sonuç...

Mehmet S. Pervan
20.08.2009, 21:59
2 - 0 yetiyor diyenlerle kalkmış bide futbol konuşuyoruz. Toplumumuz daha futbol kurallarından habersiz. Heyy gidi heyy !!

LoVeRbOy
Yazık bu yönetime hala umutla gökhanla maçlara çıkıyoruz. sağ açık yok forvet yok nasıl maç kazanacağız atak yapamıyoruz sağdan soldan şansa falan gol atıyoruz yeter artık adam gibi forvet alın artık bıktım umuttan gökhandan ............

TheRapZoNe
Buradaki 3-0 hesaplarını geçen sezon fener maçı öncesi feneri farklı yenme senaryolarına benzetiyorum.

Hayalci olmayı bırakın beyler. Trabzonsporumuz hüviyetini kaybetmiştir artık. sıradan bir fransız takımına kendi sahasında farklı yenilen ve son zamanlarda gollerini defans oyuncularının attığı bir Trabzonsporumuz var maalesef...

Yasin T.
zamanı geriye almayı o kadar çok isterdimki.sivas maçı bitmiiş ne güzel keyifliydik.nedir bu çektiğimiz

elif dikmen
neyın harıkasını yarattı. rakıpte alex var sende kopuk kopuk oynayan takımı ateşleyemeyen oynayıp oynamadıgı bellı bıle olmayan sıradan bır oyuncu var..

tmm colman gitsin yerine siz oynayın.kesin şampiyonuz.

Aytaç Çakıroğlu
20.08.2009, 22:00
yazık yazık. fransızlr sonuna kadr hakketiler turu helal olsun bi gignac tutmadık. neyse artık seney avrupaya gideriz sırvaları başlar. emeklere yazık, umutlara yazık. çok üzüntülüyüm çünkü yoruldum artık yemin ederim ağlıyorum şu an ama sinir ve kızgınlığımdan. tükettiler valla. ne başkan suçlu ne futbolcular ne t.direktör bütün suç bende çünkü bekliyorum umut ediyorum ve istiyorum. neyse artık daha da yazmayacağım ama şu an boğazımda bir düğüm var ve onu la duruyorum. YETERRRRRRRRRRRRRRRRR üzemeyin biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii.

zahido
Takim orta sahasiz oynuyor siz hala forvetin derdindesiniz.. Colman ve tjikuzu bu iki adam oynamadiktan sonra Trabzonspor hicbirsey yapamaz ki yapamayacak.. Bu iki adamin gonderilmesi lazim..

Ali Tunahan Güllü
Egemen 2 maçtır berbat, Gignac nasıl boş bırakılır bu maçta açıkça gösterdik bu nasıl savunma anlayışıdır anlayamadım.

Gereksiz yere 7-8 kere top kornere atılır mı ? Hiç mi topa basamıyorsunuz ?

evet egemene kaptanlık yaramamış zaten bir liderliğinide göremedik!!!

serkan,tjikuzu,tayfun bu oyuncular trabzonsporun paf takımında oynayamazlar yeter artık!!!

orta saha diye birşey yok bizim takımımızda bir takım hem ofansta hem defansta yoksa bu sonuçlar normal...

Yunus Emre SEYHAN
Bu maçta kac tane geri pas yaptık acaba.. bir ara saymaya kalkıcaktım..

Murat GENEL
Burda fatih tekke yi abartmıyorum. kendi adamlarımızı verip topa vurmasını bilmeyen adamları alan yönetimi destekleyen taraftara sitemim.. Görün gökdenizden gelen para ile neler alındı.. Sustukca Trabzonspor daha da küçülecektir.

Neler alınabilirdi kimi bekliyordun ? hepimiz alkışlamadık mı gelen isimleri zamanında ?

Hüseyin Hatırlı
Daha ne kardeşim sen kendi sahanda 3 tane ye ondan sonra umut besle var mı böyle bi şey ya. Bu sene biizm için geride kaldı trnasfere falan lüzum yok. Yattara yı Hüseyin i beğenmeyen kardeşler de pozisyonlarımızı ve yediğimiz pozisyonları bi düşünsünler lütfen.
Hadi yönetimi görelim neler denecek neler yapılacak. Olmazsa bırakın gidin kardeşim zorlamanın mantığı yok. Sizin mentalitenizle olmuyo bu işler demek ki.
Tayfun lütfen DEFOL git. Kimsin sen de hareket yapıyosun takımın asıl sahiplerine. Yarını bekleme ayrıl kop..
Tjikuzu iyi oyuncusun ama tek başına oynayabilecek bi önlibero değilsin.
Colman Yattaranın çizdiği yolda ilerliyorsun ama çok erken be koçum.
Sylva acayip motivasyonun eksik.
Defans hattı; çok fazla gelen ataklardan bası döndü...

ŞANSımız eksilerde ve Hakem bu yetersiz adam olduktan sonra yapılabilinecek de bi şey yoktu.

Ha takıma transfer mi bence hiç gerek yok bu sene için..

Varlıbaş61
ikinci yarının başında selçuk veya colman çıkıp ceyhun girmeli idi...
sen oyuncu değiştirmezsen adam golünü yazar, ondan sonra kimi oyuna alırsan fayda etmez işte...
yazık oldu...
hoca hatalı bence ama forvet farkı açık ve net olarak görülmüştür...

S.DEMİRCİ
umuta tek top geldi...
oda direkte patladı..
alanzinhoya ya satacaksın.
yada takımın onun üstüne kuracaksın..

kocaman61
bizim takımda tavan ücreti alan futbolcuların neler yaptıklarını gördük biz kendi öz evlatlarımızı dışladığımız sürece böyle konuşup durururuz takımızda gol atacak futbolcu yok acilen forvete ihtiyacımız var bunu tüm taraftarlarımız gördüğü halde bazıları anlamamakta güçlük çekiyo bir de colman ve egemen iki maçtır çok formsuz...........

İsa
Kalabalık adamla savunma yapan takımlara karsı inanılmaz zaafiyet sürüyor.

Furkan Dündar
Hepimize Geçmiş Olsun boş Hayaller Kurmakdan vazgeçmemizi saglayan Bir takım ızledım bu gece daha da hayal kurmam

Anıl C
20.08.2009, 22:01
2 - 0 yetiyor diyenlerle kalkmış bide futbol konuşuyoruz. Toplumumuz daha futbol kurallarından habersiz. Heyy gidi heyy !!

2-0 nereye yetiyo
eğer bu skoru deplasmanda alsaydık yeterdi
ama en az 3 farklı kazanmalıyız

MehmeTS_ADANA
ya arkadaşlar umut ne yapsın kaç top attılarki.bu arada engin baytara birilerinin haddini bildirmesi lazım

Cemal REİS
elimizde kaliteli oyuncular var ama onlara göre taktik yok:D

Barış Çebi
Dua edinde orada 5 yemeyelim. Bize ancak ermeni,azeri,arnavutluk,izlanda takımları gelirse biz işte o zaman tur atlarız tablo bu maalesef.Gemiş olsun arkadaşlar.Biz lige bakalım avrupa şu an bize 3 gömlek yukarıda.

Travelair
1. sınıf futbolcu zeki olur, altyapı eğitimi iyi olur nerde ne yapacağını iyi bilir, huyu iyi olur kendi için değil takımı için oynar, futbolu her yönüyle bilir ilkelerine sadık kalır. Bizde 1. sınıf futbolcu yok. Diğer sınıflar da yayılmış geviş getiriyorlar

bingolts
4-2 yener tur atlarız
3-0 yener tur atlarız
5-3 yener tur atlarız

futbalski60
engin ve tjikuzu hatta ama her nedense herkes Umuta yuklenior yeter artik sunu yapmayin ya herkes iyi oynadi bi Umut kotuydu di mi yeter artik bu bagnazlik ya !!!

Umut'a bu maçta kötü diyen maçı kesinlikle izlememiştir.

Fofana gibi oyuncuyu resmen ezdi tüm toplara çıktı ve çoğunu aldı, pas verdi pozisyon yarattı ilk yarıdaki pozisyonların 1'i gol olsa şimdi tur hesapları yapardık. Takım halinde savunma yapamazsan, defans kurgun dengeli olmazsa hüsran yaşarsın Avrupa'da

Varlıbaş61
bu takımı orda yenmek mi?
adamlar çok sağlam valla..
en az 3 yeriz orda da...

mustafats1967
20.08.2009, 22:02
Bu rıhla bu takımın yapacağı maksimum performans buydu fatih mi gelcek kim gelcekse gelsin düzelsin takım artık yeterrrrr .. .

Her maç başını heyecanla izlerken sonunda hüsranla kalkmaktan bıktık . . .

Bi ÇARe Bulunsunnnnnnnnnnnnnnnnnn................

Kereşenli
Abi sorsana maçı izleme imkanımız oldu mu diye?

61baron61
gitmeyelim bile fuzuli masraf,
o paralarla forvet aliriz

lazkopatfaroz
tmm colman gitsin yerine siz oynayın.kesin şampiyonuz.

kardeşim sahada sende dolanırsın bende dolanırım.. öenmlı olan katkı sağlamak.. yabancı kontenjanımız dolu denıyor transfer yapılmıyor.. böyle sıradan oyuncularla bizden hiç bişey olmaz.. rakıplerın aldgıı oyunculara bak senın aldıgın oynattıklarına bak. biraz objektıf bakalım olaylara

Recep Alkan
ALLAH hepsinden razı olsun.

Yönetiminden, masörüne, topçusundan, BAŞKAN'ına kadar.

Teşekkürler Trabzonspor.

Jackdaniels
Maçın tek iyi hareketi enginin kırmızı kartı oldu deplasmandaki maçta oynayamayacak çok şükür..

karayamayman
benim bildiğim kadarıyla onları orda 2-0 yenersek turu biz atlarız ama eğer orda da bir gol yersek bu sefer 3 farklı yenmemiz gerekir yani 4-1 veya 5-2 gibi

Trabzonspor taraftarı futbolu çok iyi biliyor diyenler okusunlar bunları:confused::confused::confused:

Mehmet Kıroğlu
fati tekke diyorum başka birşey demiyorum

İsa
Umut bugun üzerine düşüni pekala yaptı.Maçın kaybedilişi sadece forvet olarak görülmesin.Ortasahamız gercekten cok kötü.

cngz
aynen öyle transfere ihtiyacımız yokmuş hadi canım sende bu takıma en az 4 tane direk oynayacak oyuncu lazım yoksa diyarbakırada yenilirsin manisayada...bu ne böyle yaa bizim hiçbir zaman yüzümüz gülmeyecekmi ne biçim futbolcusunuz bu oyunla ilk 10 girersek mutlu olurum...bide hocaya gelelim eyyyyyyyy broos hocam eyyyyyyyyyy metin hocam yedek kulubesinden taraftar gibi maç izlemekle olmaz bu iş golü yiyoruz adam değiştiriyorlar hey allahım ya ne biçim oyun planıdır ne beçim düzendir gerçekten çok kötü durumdayız takım üst üste 3 pas yapamıyorsa bu işte bir sorun vardır kimse taraftara suç bulmasın çok iyi olmasada 90 dk tezahürat yapıldı...

ben aslında sadri şenere üzülüyorum adam o kadar uğraşıyor ama tık yok!!!artık seneye seneye demekten yoruldum bir kerede şöyle rahat rahat oturup bir maç izleyelim hep diken üstünde hep bir tedirginlik nasıl iştir anlamadıım...

!!!

sadri başkana neden üzülüyorsun kardeş, başkan kendisi dedi uefa ligine klaırsak iyi bir forvet oyuncu alırız diye. ama kendisi bile farkında değil, forvetimiz olmadığı için uefa ligine katılamıyoruz eleniyoruz.

evrents
4-2 yener tur atlarız
3-0 yener tur atlarız
5-3 yener tur atlarız
Neden boşuna yazıyorsunki?

mete61bordomavi
valla bıktım. artık koptum futboldan.
Sen rahat et şimdi yönetim.

Hami_41
Haaaaaaala 2-0 yetiyor diyenler var.
İki maçta atılan goller toplandığında eşitlik olursa deplasmanda fazla gol atan turu geçer!.
Ben de bmn de futboldan anlayanlar yorum yapıyor sanardım.
Bunu iddia eden bir sürü kişi var.
kimlerle futbol tartışıyoruz haberimiz yok.
Tamam bilmiyo olabilirsin karıştırmış olabilirsin.
Yanlış işte da iddia etme kafanı çalıştır mantığını söylüyoruz.

Serhat34_61
20.08.2009, 22:03
hala yok 2-0 yenersek tur atlarız falan muhabbetleri dönüyo biraz gerçekçi olalım biz bu oyunla fransa bir gol bulursak başarıdır
hak vermemek elde degil...

Gordon Freeman
ben sahaya 1 yıldır 10 kişi çıkıyoruz dedıgımde bana kızan arkadaşlar bana ınanmışmıdırlar acaba.bu maç kanıt olabılır mı ? yoksa yıne "bu maç kotuydu ama lıgın en yeteneklı golculeri bizde.yakında form tutacaklardır." lafını mı duyucam.

MehmeTS_ADANA
ya benim anlamadığım meğdem bu kadar savunma ağırlıklı oynayacaktık neden ceyhun ile başlamadık zaten pozisyona giremiyoruz bari arada sırada 25-30 metreden sıkarda belki tutturdu ayrıca topunkaleciden sekme ihtimalide çok yüksek

metinbay61
bugün gazetede takımın en deneyimli oyuncusu umut bulut yazıyodu okuyunca önce bi sinirlendim...tamam umut çok iyi niyetli ve azimli olabilir...ama burdaki sağlığı yerinde yaşı müsait her adam da ondan daha fazla istek ve azim olur o formayı giyince hemde bedavaya oynar...yani anlatmak istediğim yetenek yoksa yapacak bşey yok...1 adam neleri değiştirir karşı takımda gördük bu akşam...

Özkan
Ah Egemen ah! Hadi Gignac'ı tutamadın, neden sakatlamıyorsun onu? Hiç olmazsa farka gitmezdi maç.

Kereşenli
Neden boşuna yazıyorsunki?

Hala aramızda 2-0 ile tur atlayacağımızı düşünenler var. Bu mesajı göre göre anlayacaklardır.

Muhammed KOÇ
ya olmuyor olmuyor olmuyor !

her maçı kaybediyoruz bu ortak kanı. ama her maçı farklı şekilde kaybediyoruz. bi umut faciası oluyor tayfun güzel oynuyor. bir sylva faciası egemen iyi oynuyor. hiç beklemediğin en güvendiğin adam egemen bizi yakıyor. her maç birisi bizi yakıyor zaten rakibin bişi yapmasına gerek yok. takım değiliz malesef bunun başka açıklaması yok. oturmuş takım değiliz ve oturacağı da yok.

hasancolak
şukretmek lazım 5 ,6 ,7 de yıye bılırdık bu futbolla

Ali Tunahan Güllü
kimse birbirini kandırmasın bu takımdan birşey olmaz ne biçim düzendir hiçbir oyun anlayaşımız yok!!!

Furkan Dündar
Maçın tek iyi hareketi enginin kırmızı kartı oldu deplasmandaki maçta oynayamayacak çok şükür..

agzına saglık :alkış::alkış:

elif dikmen
mehmet s. pervan abi çok sıkıntılanıyosun bırak anlamayan anlamasın birbirimize kızmaya gerek yok:o

Mustafa Ayazoğlu
4-2 yener tur atlarız
3-0 yener tur atlarız
5-3 yener tur atlarız

Fransada gol atarsak başarı. Fark yemezsek iyi

Murat GENEL
İlk yarıdaki tji kötümüydü sizce? Hüseyin Bursa'da da takımdan kesildi..Bırakın maval okumayı..Belki Tji yetersiz ama hüseyinle karşılaştırmayın..

ibilek
20.08.2009, 22:04

nasıl yani ? kurallarmı değiştide benim haberim yok...

b_m_61
Bu maçta Umut'un ve Tjikuzu'ya hesap kesmek insafsızlıktır! Umut'a ne asist yapıldı ne yardımına birisi geldi tek başına didindi durdu, ha eğer siz maçtan önce Umut'un topu ortasahadan alıp tek başına gol atacağını düşündüyseniz eleştirmeye devam edin

Hami_41
Trabzonspor taraftarı futbolu çok iyi biliyor diyenler okusunlar bunları:confused::confused::confused:

Şoktayım renkdaşım inanamıyorum gerçekten...

Ahmet Ocak
1-engİnİn kirmizi kartina hİÇ ŞaŞirmadim zaten her gİttİĞİ yerde ayni bu herİf
2-yenİlmemİze hİÇ ŞaŞirmadim zaten beklİyordum
3-gol atmamiza ŞaŞirdim 0 a karŞi yenİlİrdİk dİye beklİyordum
4-fransaya hİÇ gİtmesek daha İyİ

ccd6167
babam cok derdı cok :oglum trabzonsporun ılk 11 de 4-5 tane trabzonlu topcu yoksa o takımın pesınden hıc gıtme derdı...hey gıdı babam hey..bunlar ozer 3 mılyon euro vermez ama colman gıbı bı ruhsuza verır..

MehmeTS_ADANA

vallaha bende hayretler içinde okuyorum

naimbektas6161
Bize avrupa çok fazla lig bize yeter de artar bile gidiyoruz rezil olup dönüyoruz orda inşallah fark yemeyiz berabere falan kalsak bari...........

kocaman61
ah hani alsalar tekkemizi geri ama nerde..........

Hasan61
rakip orta sahayla bizim orta sahayı karşılaştırınca fark ortaya çıkıyor
adamlar bizimkilerden 2 fazla kat fizik gücüne sahip

evrents
Hugo Broos ilk 11'de sadece 2 hücum oyuncusuna yer verdi.(engin,umut)

Cafer Bulur
Ilk yari iyi,ikinci yari cok kötüydük.

Eksigimizin sadece forvet olmadigini gördük.

Bu takima orta saha lazim,orta saha...

cihatöztürk
trabzonspor büyük takımdır zoru başarır ümitsizliğe kapılmayın :o:o:o:o:o

ibilek
20.08.2009, 22:05
İlk yarıdaki tji kötümüydü sizce? Hüseyin Bursa'da da takımdan kesildi..Bırakın maval okumayı..Belki Tji yetersiz ama hüseyinle karşılaştırmayın..
hüseyin gidince defansımız dağıldı.tji nin yan pasları iyi fakat bizim takımda hüseyini gönderince çok daha kalitelisini almak lazımdı.kuzuyu değil.

OrkHun
transfer başlığında basından beri tjikuzu ya sallayan bir arkadaş vardı
biz de fütursuzca ona yükleniyorduk
o arkadaşa en derin saygılarımı sunar ellerini öperim...

Trk61
bu adam masini yenikisinde sonra bye bye der

Mert Oğuzlu61
adamlar 4 kere geldi 3 ü gol oldu 1 i direkte patladı, biz 10 kere gelmişizdir 1 i direkten döndü 1 i gol oldu diğerleri beceriksizlik ve şanssızlık yüzünden gol olmadı, yapacak bişey yok. şu maçı alırsak belki transfer yaparız diye bekliyordum ama elendik, yönetim forvet felanda almaz artık, kaldık umuta gökhana ..........

çok şey istemiyoruz sadri emice, bari ligde yüzümüz gülsün, al getir kralımızı, yeter artık!!!!!:mad:

Sivrikaya
Neler alınabilirdi kimi bekliyordun ? hepimiz alkışlamadık mı gelen isimleri zamanında ?

Gökdeniz gittiğinde 1 hafta kendime gelemedim. Gelenlerin hiç birinide alkışlamadım. Fanatik fenerli olup gökdenizin formasını alan adam çok gördüm..

Takımın alayı vasat... Bu futbolcuları satsanda para etmez..

zahido

Iyi miydi?? Iyiydi diyorsan bu sonuc reva bize zaten.. Daha konusmaya gerek yok..

elif dikmen

off allahım offffffff...........

Cemal REİS
20.08.2009, 22:06
levadianın en pahalı oyuncusu 250.000 euro imiş. gignac 22.000.000 ???

Cafer Bulur
Tayfunu yuhalayan zihniyete yaziklar olsun.

Onlar futboldan anlasalardi egemen,cale,colman ve selcugu yuhalamalari gerekirdi.

Hüseyin Hatırlı
şu yattarayı satmamız lazım 5 milyon verirler belki.şu istikrarsız takıma bir de istikrarsız yattara katılırsa iyice kafayı yeriz.
colmanı da vericen adam gibi bi forvet bi de ortasaha alıcan.

Bu akşam yattaranın yüzünden yedik 3 tane di mi?
Saçma konuşuyorsunuz...

Furkan Dündar
trabzonspor büyük takımdır zoru başarır ümitsizliğe kapılmayın :o:o:o:o:o

pardon !!! :eek:

ibilek

ortasaha lazım haklısın ama sağbek, ön libero, forvet kısımlarınıda es geçmeyelim.

Kubilay ŞAHİN
Yorumları Okuyorumda..

Ne Yazsam Nafile..

Soracağım Tek Bir Şey Var Teknik Ekibe ve Yönetime..

"Bu Top Niye İleride Durmuyor..?"

S.DEMİRCİ
bu fizik gücü düşük takım olurmu?
ortasahada sıfır direnç....

cngz
kardeşim sahada sende dolanırsın bende dolanırım.. öenmlı olan katkı sağlamak.. yabancı kontenjanımız dolu denıyor transfer yapılmıyor.. böyle sıradan oyuncularla bizden hiç bişey olmaz.. rakıplerın aldgıı oyunculara bak senın aldıgın oynattıklarına bak. biraz objektıf bakalım olaylara

katılıyorum sana kardeş. geçen sene burada colmanla ilgili benzer şeyler söylediğimde bazı arkadaşlar eleştirdi beni. yıldız oyuncumuz dediler. ama colmanı canlıda izledim televizyondanda, defalarca. adam baskı gördüğü maçların hiçbirisinde iyi oynayamadı, oynayamıyor. küçük maçların oyuncusu. karşısında zayıf bir orta saha olacak, o da oynayacak. işte bugünkü maç gibi sağlam takımlara karşı oynayamıyor. ve yattarada aynen böyle bir futbolcu. hiç bir büyük maçta işimize yaramadı yattara.

Ali Tunahan Güllü

aynen öyle orta saha olmadan bi halt olmaz selçuk yok colman yok tji yok engin bi var bi yok serkan berbat çok kötü çokkkkkk...

gcolman
Umut'a bu maçta kötü diyen maçı kesinlikle izlememiştir.

Fofana gibi oyuncuyu resmen ezdi tüm toplara çıktı ve çoğunu aldı, pas verdi pozisyon yarattı ilk yarıdaki pozisyonların 1'i gol olsa şimdi tur hesapları yapardık. Takım halinde savunma yapamazsan, defans kurgun dengeli olmazsa hüsran yaşarsın Avrupa'da

hay agzina saglik ya milletin tek derdi Umut yahu gecen seneden beri soluorm kimse alinmasin Song-Egemen yeter artik bu takimin en buyuk sorunu bu defansimiz ve kalecimiz ayrica yapilan transferlerinde ne kadar ise yaradigini gorduk her macta sorun cikaran psikolojik sorunlari olan Engine mi 1.70 lik boyuyla on liberoluk yapan kafa topu sifir Tjikuzu mu yoksa sakat olarak alinan Zafer mi bu takimi sampiyon yapacak?!

lazkopatfaroz
babam cok derdı cok :oglum trabzonsporun ılk 11 de 4-5 tane trabzonlu topcu yoksa o takımın pesınden hıc gıtme derdı...hey gıdı babam hey..bunlar ozer 3 mılyon euro vermez ama colman gıbı bı ruhsuza verır..

yıllardır bu takımda olan tayfun, yenı kovabıldıgımız huseyın, yıllardır kulubeden çıkamayan tolga, yenı aldıgımız engın daha saymama gerek var mı ????

Hürgün Aygün
20.08.2009, 22:07
off gökhan sen de kötüydün bu maçta arkadaşlar sizce 3. gol ofsayt mıydı

yorumsuz6117
kimse birbirini kandırmasın bu takımdan birşey olmaz ne biçim düzendir hiçbir oyun anlayaşımız yok!!!
colman ve tjikuzu gönderilip yerlerine kaliteli adamlar alınmalı biri atiba olabilir..birde kaliteli forvet tabikii.ama tjikuzu ce colmanın bu tkaımda yeri yok bu kesin colman halı saha topçusu gibi..

Furkan Dündar
Bu gece tayfuna bagıran cırlayan seyırcıye anlam veremedım herkes dokuluyo bır adama bagır cırla harbı sacma

ibilek

Onlar futboldan anlasalardi egemen,cale,colman ve selcugu yuhalamalari gerekirdi.

aynen katılıyorum.tayfun ne yaptıda yuhalandı.ben en çok colmanı severim ama bugün takımda ona sabreden hocayada bişi diyemiyorum.

Murat GENEL
Iyi miydi?? Iyiydi diyorsan bu sonuc reva bize zaten.. Daha konusmaya gerek yok..

evet iyiydi hele tayfun denen şahsiyete iki tane harika pasını söyleyebilirim..tabi böyle uzun pasları bize rüyada kısmet eden hüseyin'den sonra garipsiyor insan..

Gordon Freeman
ben şimdi haftaya da mı umuttan gol beklıyıcem.

bocek
20sn top oynayacak diye 90 dk sahalardan eksik olmayan engin baytarı ve forvetleri yollayıp takımı umuta emanet eden sadri şeneri kutlarım!!! tabi sadri şener şimdi "istesek alırdık" falan der ALDIK FAZLASIYLA skordan belli!!

Punisher-61
yönetim yakti bizi arkadas..trabzonsporun zayif noktasi belliydi.. FORVET... her sene 20 transfer mi yapacagiz söyleyen baskan acaba ne düsünüyor simdi?????? keski 2-3 adam gibi futbolcu alsaydim diyordur

İsa
Hugo Broos'un oynatmak istediği sistemi oynaybilecek kadro yapısına sahip değiliz.Hüseyin'i geri istiyorum.

Barış Mayda
20.08.2009, 22:08
off allahım offffffff...........
dogru diyor sadece fatih tekke umut+g.ünal=fatih tekke

My

Onlar futboldan anlasalardi egemen,cale,colman ve selcugu yuhalamalari gerekirdi.Tayfun konusu biraz karışık sanırım. Tayfun çıkarken hocaya tepki gösterip soyunma odasına yönelince tribünler hepten sıyırmış. En azından benim anladığım bu.

naimbektas6161
Hüseyini arar olduk yazıklar olsun...

Furkan Dündar
off gökhan sen de kötüydün bu maçta arkadaşlar sizce 3. gol ofsayt mıydı

adamlar yatırdı kaldırdı attı

Serkana da yapamadıgı gol yememıze neden olan o süper ortası ıcın tesekkur edıyorum ;)

Cafer Bulur
Ceyhun agir,tjikuzu agir,selcuk agir,colman agir cekim.

Bu orta saha ile basari beklenebilir mi?

Mert Oğuzlu61
psv partizan basel arasından gel bu takımla eşleş... ilk yarı o kadar pozisyon kaçardıkki, dedim ben bu sahneyi daha önce çoook görmüştüm!!!

öylede oldu, bari 3 ü yemeyin rövanşa kalsın iş dedim beceriksizliğimiz sonucu o hayallerimde yıkıldı.....!

ccd6167
aRKADASLAR TIJI IYIDI MACTA adamın attıgı paslar yattara ya gıtse varya adam daha hıcbısı ıstemez.gercı umuta acacak o da aatcak taca topu mal

Mehmet Kıroğlu
ya arkadaşlar birşeyler yapalım böyle boş boş sene sonunumu bekliyeceğiz ortada bir başarısızlık var yönetimi istifaya davet ediyorum

Muhalif
20.08.2009, 22:09
Biraz Avrupa futbolunu takip edenler için normal sonuç. Vahid Halilhodzic 'Trabzonspor taraftarı Trabzonspor'u Avrupa'nın en iyi takımı zannediyor' dediği yerdeyiz hala. Her Avrupa Kupaları mücadelesinde bahsedilenler biz Liverpol'u yendik, Barca'yı yendik, Lyon'u eledik falan. En yakınının üzerinden 15 yıl geçmiş be!
Güçlü olan kazanır arkadaşlar. Bu konuda yazdığım diğer mesajları aratıp bakın, hele nasıl geçeceğini bildiğim bir maçı izlemeyeceğim demiştim ama dayanamayıp izledim ve yine akşam akşam gerildim. Bu takımın iç sahadaki tüm maçları geriyor beni. Zira yıllardır içerdeki maçları çözecek bir forvete sahip değiliz. Ufak takımlara karşı Tekke yetiyordu belki ama bu tür dişli takımlara karşı maçı çevirecek ne bir Hagi'miz, ne bir Hakan Şükür'ümüz oldu bizim. Eskiden Yaradan'a sığınıp vuran Hami ile oluyordu işte. Ama futbolda o devirler geride kaldı. İyi bir takımın Gignac gibi forveti, Toulouse ortasahası gibi hem koşan hem de iyi pas yapan adamlardan kurulu ortasahası, güçlü bir savunması olmalı. Bunların hepsi Touluose'da vardı ve kazandılar. Futbol öyle atla deve değil, kaliteli takım kendinden daha düşük kalitedeki takımlar 100 kez oynasa 90 ını kazanır.
Dediğim gibi normal sonuç. Avrupa'da başarı için önümüzdeki seneye, Avrupa'ya gidebilecek konumda ligi bitirebilmek için de önümüzdeki maçlara bakmakta fayda var her zaman ki gibi...

hüseyin1975
Yahu zaten canimiz SIKKIN, birakin artik kac golün yetip yetmedigini!!!
Bu ne SACMALIK YAHU!
Baska derdimizmi kalmadi???

Elendik isde neyi tartisiyoruz daha???

OrkHun
tjikuzu ve colman ın trabzonsporda oynamayacağını böylece bir kez daha görmüş olduk
kasımpaşada iş görebilirler
özellikle kasımpaşa düştüğünde kendi seviyelerine ulaşırlar

SDanışmaz
Maç sonunda aynen şunu düşündüm "Bu takımı sil baştan kurmak gerek.."

futbalski60
aynen katılıyorum.tayfun ne yaptıda yuhalandı.ben en çok colmanı severim ama bugün takımda ona sabreden hocayada bişi diyemiyorum.

Değişikliğe itiraz etti sanırım yoksa yanlış mı algıladım:confused:

İsa
yönetim yakti bizi arkadas..trabzonsporun zayif noktasi belliydi.. FORVET... her sene 20 transfer mi yapacagiz söyleyen baskan acaba ne düsünüyor simdi?????? keski 2-3 adam gibi futbolcu alsaydim diyordur
Bugün sahada Trabzon'a adına en iyi isim Umut'tu.

TheRapZoNe
Eskiden gol atamıyorduk şimdi üstüne üstlük defansta basit goller yemeye başladı takım. Zaten takımda golleri forvet veya ortasaha değil defans oyuncuları atıyor.

İşte size Trabzonspor'un içler acısı hali...

elif dikmen
inatla forvet dedik inatla almadılar yönetimin bir bildiği vardır diyecem ama anlayamdım...

serkanholep
beklenen ve bilinen son arkadaşlar

bu takımın daha çok eksiği var

açık konuşmak gerekir;

taraftarımız az ve bilinçsiz

bu foruma üye kişilerle olmaz bu iş

fener bjk ve gs taraftarına bakıyorum

orjinal ürünler hatlar kombineler falan filan takımı destekliyorlar

bizde kaç kişi alıyor orjinal ürün vs

stat doluyor ve büyük şehirlerde çok taraftarları olduğun için büyük reklamlar alıyorlar

oyuncu alıyor 8 me ya ama forma ve reklamdan çıkarıyor parayı

biz olamayız bence

anca oyunlarda olur fm cm gibi

6 şampiyonluk eskide kaldı

geçen sene ve ondan 3--4 sene önceki zamanda olamadık ya artık çok zor

ama istikrar yakalarsak sürekli td ve oyuncu değiştirmez isek

temel 5-6 kişilik bir kadromuz olsa işler iyi olacak ama o kadroyu kurmak yıllar alabilir

her ne olursa olsun 3 takımla baş etmek zor

avrupada kazandığımız kaç maç var onuda sorgulamak gerek

kendimizi dev aynasında görmeyelim

lazkopatfaroz
katılıyorum sana kardeş. geçen sene burada colmanla ilgili benzer şeyler söylediğimde bazı arkadaşlar eleştirdi beni. yıldız oyuncumuz dediler. ama colmanı canlıda izledim televizyondanda, defalarca. adam baskı gördüğü maçların hiçbirisinde iyi oynayamadı, oynayamıyor. küçük maçların oyuncusu. karşısında zayıf bir orta saha olacak, o da oynayacak. işte bugünkü maç gibi sağlam takımlara karşı oynayamıyor. ve yattarada aynen böyle bir futbolcu. hiç bir büyük maçta işimize yaramadı yattara.

yattara 6 senedir bizde çıksın 1 Allahın kulu söylesın yattara şu maçta bize katkı sağladı onun sayesınde şunu şunları kazandık dıye.. kaç maç oynamıs ne yapmıs

AKSOY_61
Bu akşam yattaranın yüzünden yedik 3 tane di mi?
Saçma konuşuyorsunuz...

ben öyle bişey mi dedim?
yattara ve colmanın parasıyla ortasaha ve forvet alınsın diyorum.

Yunus Emre SEYHAN
Bundan sonra ne olur?
Tabii bu mükemmel sonuclar ligdede devam eder.. Bu konuda istikrar sağladık gibi zaten. İlk 3 'e giremessek zaten yandık bittik demektir.. Cunku ekonomik olarak cok fazla etkileniriz..
Ve para eden oyuncularımızı satmak zorunda kalırız (Varsa tabii.. Orasıda tartısmaya acık bir konu )
Yönetim gider.. Yeni Yönetim başa geçer.. Yine aynı senaryolar tekrarlanır... Ama Hala Tayfun ve Umut takımda kalır....................

hüseyin1975
20.08.2009, 22:10

Kendi evlatlarimizi asagilamakda zaten üstümüze yok:(

lazo1967_61
Takimda cok istikrarsiz futbolcular var.

Colman bir mac oynuyor 2 mac oynamiyor. Hadi bunu biraktim performansini 90 dakika

Cafer Bulur
Cok iyi bir takim olmadigimizi her zaman söylüyordum ama takimin bu kadar kötü olacagini tahmin etmiyordum.

Bu takimin kalecisi bile yok....

Mert Oğuzlu61
bu gignac ı m.united larda felan ilerde büyük kulüplerde izleriz. bir forvet nasıl olmalıdır bu maçta gignacı izleyenler varsa anlamışlardır, yok böyle bir forvet... en az 16-17m euroluk adam..

evrents
ya arkadaşlar birşeyler yapalım böyle boş boş sene sonunumu bekliyeceğiz ortada bir başarısızlık var yönetimi istifaya davet ediyorum
Öfkeyle kalkarsak zararlı otururuz.Herşeyden önce sakin olmalıyız.

elif dikmen
dogru diyor sadece fatih tekke umut+g.ünal=fatih tekke

almıyo işte yönetim ne yapalım şimdi adam gittiğinden beri aynı mevzu sıkıcı olmaya başladı artık....

batugol
trabzonum yenilmesi bir işkence
yenildikten sonra bordomavi.net'e girmek başka bir işkence
ama ben ikisini de seviyorum
desteğe devam

ölümüne61
bu takımın başına aleex fergusonu getirsek size yaranılmaz takımdan herkesi kovdunuz colman gitti büyük kaptan diyodunuz onuda gönderdiniz cale gitti forrvet yok kale yok defans yok eeeeee futboldan bir tek bizmi anlıyoz bir laf vardır birşey biliyosan konuş faydalansınlar bilmiyorsan suski birşey biliyo sansınlar bizde bilende konuşuyo bilmiyende bu kadar saf olmaya gerek yok
herkesin ağzından çıkanı kulağı duysun

Ali Tunahan Güllü
gerçekten taraftara çok yazık oluyor bu kadar desteğe bu takım!!!

melegim61
20.08.2009, 22:11
Olmaz Olsun Boyle yonetim boyle futbolcular bu ne yaaaaaaaaaa Neydik Nolduk Yazik Bee Adimiza Yaazik Milletimize Yazik pfffff!!!

hasancolak
bana oyle gelıyokı gecen seneyı cık arayacagız

is_mail61
vallahi ben takıma teşekkür ediyorum 2-1 ken 3. gölü yedikleri için yoksa aklımın bi ucunda genede lan nolur nolmaz belki orda 2 atarız filan diodum onuda yok edip beni maç izlemekten azad ettikleri için teşekkür ederim yoksa orasıda büyük bi işkence olucaktı bu takımın lig maçları bile izlenmez takımın belli bir taktiği bile yok daha kanser olucağıma izlemem daha ii

Furkan Dündar
bu gignac ı m.united larda felan ilerde büyük kulüplerde izleriz. bir forvet nasıl olmalıdır bu maçta gignacı izleyenler varsa anlamışlardır, yok böyle bir forvet... en az 16-17m euroluk adam..

22m € oldugunu duymusdum :)

cihatöztürk
yarın oruç tut şimdi

offf trabzon offff

Punisher-61
20.08.2009, 22:12
arkadas kimse bana gelipte umut iyi oynadi demesin..12634932874013 mactir gola atamayan forvet biraz baskili oynadi diye kimse gelipte iyidi demesin...bir forvet gol atmamadimi görevini yerine getirmemis oldu

Cemal REİS

http://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/43907/gignac-andre-pierre/profil.html 12 milyon euro imiş...

elif dikmen
trabzonum yenilmesi bir işkence
yenildikten sonra bordomavi.net'e girmek başka bir işkence
ama ben ikisini de seviyorum
desteğe devam
ağzına sağlık abi...:alkış:

b_m_61

Yok daha neler

Cafer Bulur
Tez zamanda yabancilardan 1i veya ikisi elden cikarilip yabanci forvet ve orta saha alinmalidir.

Yoksa karanlik günler bizi bekliyor...

Özge
Deplasmanda 3 gol atan takımın sahasında gol atamaması imkansız.

evrents
Bu takıma forvet şart.Ve Cale'de soldan hücumlara hiç çıkmıyor.

OrkHun
Başkanımız da Ersun Yanalı göndererek ne kadder doğru bir iş yapmış olduğunu göstermiş oldu...

bocek
20.08.2009, 22:13
bide skorun çevrilmesinden bahseden arkadaşlara selam ederim... sivasspordan farkımız kalmadı... bu hocanın sistemi 4-4-2 idi, 4-5-1 de hatalar yapılması normal ama engin baytar ve oynamak zorunda olan umut bulut iyice hataya sevkediyor takımı

Hürgün Aygün
ee ne olcak şimdi deplasmanda 2-0 yenersek ne olur

Muhammed KOÇ
küçüklüğümden beri tüm böyle kaosların ardından büyüklerimden:

''Trabzonspor sahipsiz değil yiğenim..!'' cümlesini işitiyorum.

Bu takımın sahibi kim Allah aşkına kim!

hasancolak
TOULOUSE macınnı yenecegımızı hayal eden taraftarler 20 sınde hayallerınız suya duşecek malısev dıyarbakırı yenemeyen bırtakım ,dıyarbakırkı hıc hazırlık macı oynamamış bızde oyle bır forvet varkı şanpıyonluga oynuyoruz, duşunun forvetımız daha top nasıl ıstop edılır bılmıyor sadece koşuyor eger koşandan ıyı forvet olur gıdın adletızım seyredın en ıyı koşanı alın gelın olan dıyar bakırı yenemıyoruz şanpıyonluktan bahsedıyonuz gıdın babanızla dalga gecın
evet hayaller suya duştu azda olsa futboldan anlıyour

zahido
evet iyiydi hele tayfun denen şahsiyete iki tane harika pasını söyleyebilirim..tabi böyle uzun pasları bize rüyada kısmet eden hüseyin'den sonra garipsiyor insan..

Kardesim bu adam kanatta oynamiyor, orta sahanin ortasinda 10 numarada oynamiyor..

Bu adam on libero bu adam atak kesicek.. Bu adam kosucak..

Bu adam yurumeyecek.. Bu adam ayagina top gelince 10 dakika beklemeyecek..

Bu adam takimin el freni olmayacak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Birbirimizi kandirmayalim tijikuzu ve colmani olan bir takimin sampiyon olma sansi %1 ile deil..

Aci hemde cok aci ama gercekler bunlar.. Su tjikuzuya bonservis parasi vereni Allaha havale ediyorum..

Yazik bu takimin paralarina.. 1.4 trilyon bonservis vermisiz su adam bozuntusuna.. Napti mac boyunca???? 2 tane pas atti baskada bi b.ka yaramiyor zaten

Colamni anlatmaya gerek yok o Allahlik zaten..

Ama adam rahat ooooooooo burnundan kil aldirmiyor.. Cunku her turlu bu kadroda kendine yer bulabiliyor..

Iddaa ediyorum bu ikisi bu takimin banko futbolculari olsun Trabzonspor ilk 4e giremez..

Gercekleri konusalim beylerrrrr bu takimin hali hic iyi degil...

onur_alabuga_61
ne desteği arkadaşlar ts bnm için bitmiştir elveda en uzun süren sevdam

Özgür ŞANLAN
avrupada başarı seneye
şampiyonluk seneye
kısacası başarı seneye

ben bunlardan bıktım arkadaş sabır falan kalmadı 25 yaşındayım.kendimi bildim bileli hep aynı terane.yazık ya yazık

İskender Çakmak
20.08.2009, 22:14
engin baytar ilhan cavcavın bize en büyük kazıgıdır ve de Türk Futbol Tarihinin en kötü transferidir

Hasan Ayvenli
Korktuğum gibi bir başlangıç oldu. Bu sene artık çok zor toparlamak. Bu ortam önce Broos'u peşine de yönetimi yer. Sonra da yavaş yavaş bu kadro dağılır.

Hatırladınız mı bunları bir yerden? Hep aynı başlangıçlar ve aynı sonlar..

b_m_61
küçüklüğümden beri tüm böyle kaosların ardından büyüklerimden:

''Trabzonspor sahipsiz değil yiğenim..!'' cümlesini işitiyorum.

Bu takımın sahibi kim Allah aşkına kim!

Trabzonla sevinip Trabzonla üzülenler ve Trabzonspor için birşyeler yapmaya çalışanlar

Aker
Eskiden gol atamıyorduk şimdi üstüne üstlük defansta basit goller yemeye başladı takım. Zaten takımda golleri forvet veya ortasaha değil defans oyuncuları atıyor.

İşte size Trabzonspor'un içler acısı hali...

Defansımız gol atmak için çok ileri çıkıyor haliyle çok yoruluyor. Çıkmasın diyorsan gol atan oyuncu kalmıyor, malum forvet yok.

kenan_fatisa
Ya arkadaŞlar İnanin doĞuŞtan bİ trabzonsporlu olarak artik utaniyorum ya yeter ya.. Vallahİ yeter bu takim hİÇ bİ zaman yÜz gÜldÜrmezmİ ya.. Gİdİp kiyi kÖŞe takimlarina kendİ evlerİnde yenİlİyolar.. Toulouse - dİyarbakir kİm ya allah aŞkina yeter dur dİyen yokmu kaÇ yildir bu kÖtÜ gİdİŞe ya

TheRapZoNe
Yönetimi istifaya davet edenlere neden linç eder gibi davranıyorsunuz?

Zira Trabzonspor bu sezon öncesi hedefini avrupa ligine katılmak ve başarılı olmak olarak koymuştu ama kendi sahamızda sıradan bir fransız takımından fark yiyerek %90 elendik.

elenmenin en büyük sorumlusu işini ciddiye almayan Trabzonspor başkanı ve yönetimidir

elif dikmen
.Örnek taraftar...:(:(:(

muratoglu.61
gizli servisler son olarak yeni işkence metodu geliştirdi. dn iyidğitimli ajanlar bile bu işkence karşısında ya konuşuyorlar yada aklını oynatıp deli oluyorlar. işkencenin şekli trabzonspormaçlarıını izletmek. FATİH TSKKE GELSİN YÖNETİM GİTSİN...

OrkHun
Kardesim bu adam kanatta oynamiyor, orta sahanin ortasinda 10 numarada oynamiyor..

Birbirimizi kandirmayalim tijikuzu ve colmani olan bir takimin sampiyon olma sansi %1 ile deil..

Aci hemde cok aci ama gercekler bunlar.. Su tjikuzuya bonservis parasi vereni Allaha havale ediyorum..

Yazik bu takimin paralarina.. 1.4 trilyon bonservis vermisiz su adam bozuntusuna.. Napti mac boyunca???? 2 tane pas atti baskada bi b.ka yaramiyor zaten

Ama adam rahat ooooooooo burnundan kil aldirmiyor.. Cunku her turlu bu kadroda kendine yer bulabiliyor..

Iddaa ediyorum bu ikisi bu takimin banko futbolculari olsun Trabzonspor ilk 4e giremez..

imzamı atıyorum

Hürgün Aygün
20.08.2009, 22:15
ersun hocayı özledim yaa ona çok haksızlık yapıldı adam takımı çok iyi oynattı 2 sezon önce 6. olan takımı 1-2. sıralarda oynattı ve gökhan ve umutun çok gol kaçırması ersunu göndermeye neden oldu sanki çıkıp ersun hoca atıcak gol onun ne suçu vardı takımı iyi oynatıyordu

İsa
arkadas kimse bana gelipte umut iyi oynadi demesin..12634932874013 mactir gola atamayan forvet biraz baskili oynadi diye kimse gelipte iyidi demesin...bir forvet gol atmamadimi görevini yerine getirmemis oldu
Umut bu macta gerctek iyi oynadı.4-5 kişinin içinde tek başına mücadele etti.Eğer iyi bir ortasahaya sahip olsaydık bugun kimse forvet forvet diye kendini parçalamıyordu.

gcolman

aynen oyle gecen sene fener ve galatasaray kotuydu biz o yuzden iyi gozuktuk hadi bakalm bu sene kafa kafaya yarissinlar da gorelim takimimizi... cok uzuldum kahroldum resmen yeter!!!

Samet Türkmen
Bu futbol ve yönetim anlayışıyla ahirette bile seneye demeye devam ederiz.

Mustafa Demir
fazla takmayin arkadaslar olur boyle seyler :D

bocek
http://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/43907/gignac-andre-pierre/profil.html 12 milyon euro imiş...

sen değere bakma o adam lyonu elinin tersiyle itti.. tüm teklifleri itti takımı için var adam böyle delikanlı bir adam bize de nasip olur inşallah

lazkopatfaroz
20.08.2009, 22:16
avrupada başarı seneye
şampiyonluk seneye
kısacası başarı seneye

ben bunlardan bıktım arkadaş sabır falan kalmadı 25 yaşındayım.kendimi bildim bileli hep aynı terane.yazık ya yazık

seneye şampiyonuz.. uefa bızım için çok önemlı gruplara kalmalıyız dıyen ancak transferde para harcamamak kalıtelı oyuncu almamak için kendını parçalayan yönetim acaba ne dıyecek ??? bişey demeye yüzleri olacak mı ???

Mert Oğuzlu61
_______________onur kıvrak_______________

__serkan_____song_______egemen________cale

__yattara_____tjikuzu_____selçuk______gabric

_________________alanzinho______________

_________________KRAAAL!!!_______________

değişim şart oldu, tony sylva colman ve engin kulübeye, forvete FATİH TEKKE!!!!

TSercaN
Seneye sampiyonuz, seneye sampiyonlar ligindeyiz, seneye , seneye diye diye kafayi yicem.

AKSOY_61
bizanslıların yabancı transferleri coştu bizimkiler sahada kafa bi milyon geziyo

Barış Mayda
Korktuğum gibi bir başlangıç oldu. Bu sene artık çok zor toparlamak. Bu ortam önce Broos'u peşine de yönetimi yer. Sonra da yavaş yavaş bu kadro dağılır.

Hatırladınız mı bunları bir yerden? Hep aynı başlangıçlar ve aynı sonlar..
ben bu sahneyi 4 sene önce izlemiştim

Mustafa Önder

şu gülme sembolünü koymayın buraya... lütfennnn

bluelight
Bu yenilgiyi SADRİ ŞENER'e ithaf ediyorum...

kemal_efe
sadri başkan forvet forvet diye yırtındık durduk inat ettin veya birilerinin etkisinde kaldın almadın fatih tekkeyi eserinle övünürsün artık.olsun avrupaya yine gideriz mac yapmaya edirnesporla tekirdağ ile çorlusporla oynarız nede olsa oralarda avrupa.

lazo1967_61

Colman bir mac oynuyor 2 mac oynamiyor. Kim ne derse desin bu takimin beyni colman. O oynadimi trabzon oynuyor, oynamadimi halimiz zaten ortada.
Engin desen gol pozisyonu haric butun aldigi toplari kaybetti.
Zaten lig basliyali boyle.
Forvete zaten diyecek lafim yok.
Orta sahada cok yetersiz kaliyoruz. Tjikuzu cok basit bir futbolcu.
Selcuk desen ayni. Bu iki oyuncunun oyuna katkisi sifir.

Bunlari biraktim TAKIMIMIZ GERCEKTEN COK ISTIKRARSIZ.
Bize istikrarli futbolcular lazim. Butun sezon ayni performansla oyniyacak oyuncu lazim.

Ayrica tayfun isliklayan taraftarimizi kiniyorum.

Onur
20.08.2009, 22:17
Yine bir Avrupa Macerasının sonunu hazırlayan;
-Başta forvet bölgesine transfer yapmayan başkanımızı,
-Teknik heyetimizi
-50. dk dan sonra 60 metre top şişiren defansımızı
-Maç içinde kendine 6 defa çalım atan Tjikuzuyu
-Tam 20 dk boyunca ismini duymadığım Selçuk ve Colman'ı

kutlar, başarılarının devamını dilerim...

The Legend
elemek için deplasmanda en az 3 gol atmamız lazım yani bu iş burda bitmiştir. önümüzdeki 2 lig maçında da puan kaybedersek bence ligede havlu atmış oluruz. kaderimiz böyle yazılmış anlaşılan çile çekmeye devammm..

Halit Aydın
Önlibero mu dediniz? Hüseyin nerdesin Hüseyin.

Bu sene Hüseyin'i bile çok arayacağız.

Cemal REİS
engin baytar ilhan cavcavın bize en büyük kazıgıdır ve de Türk Futbol Tarihinin en kötü transferidir

engin alışacak abisi ilk golde güzel çalımlarla getirdi güzel de pas attı iyi de koştu ama öğreneceği çok şey var. maalesef artık taraftarın takım üzerinde baskı oluşturduğunu düşünüyorum....

yorumsuz6117
ya ne saçmalıyorsun engin naptıki..

metinbay61
herkes birilerini gönderiyorda...5 tane adam yollsak ne olcak bu saatten sonra...kimi alacaksın kim kaldıki...satma işini bırakalım geç kaldık çok geç...

evrents
Umut bu macta gerctek iyi oynadı.4-5 kişinin içinde tek başına mücadele etti.Eğer iyi bir ortasahaya sahip olsaydık bugun kimse forvet forvet diye kendini parçalamıyordu.
Umut mu iyi oynadı hım ben başka maçı seyrettim o zaman.

elif dikmen

bence olmaz böyle şeyler:o

Varlıbaş61
20.08.2009, 22:18
toulouse en az çeyrek final oynar bu sene uefa'da...
helal olsun adamlara...
en azından forvetleri var..

Furkan

:alkış::alkış::alkış: +++ yattaradan da acilen kurtulmamız lazım

Özkan
Takımımız Ankaragücü'ne döndü. Yazık milyonlarca taraftâra.

TheRapZoNe
Hepimiz biliyoruzki değil bugün yediğimiz ilk 2 gol, 3. goldeki pozisyonu bile gole çeviremezdi bizim takım. Ama adamlar affetmiyor.. İşlerini sağlam yapıyorlar,acemiliğe yer yok..

ibilek
bu akşam banada öyle geldi, hayırlısı ama bakalım.şöyle 3-4 maç geçsin bakalım ne olacak.

Mehmet Zeki
Yonetim uyuyor.

yorumsuz6117
elemek için deplasmanda en az 3 gol atmamız lazım yani bu iş burda bitmiştir. önümüzdeki 2 lig maçında da puan kaybedersek bence ligede havlu atmış oluruz. kaderimiz böyle yazılmış anlaşılan çile çekmeye devammm..
o zaman yönetimde gider hocada gider işte..

Barış Mayda

Colman bir mac oynuyor 2 mac oynamiyor. Kim ne derse desin bu takimin beyni colman. O oynadimi trabzon oynuyor, oynamadimi halimiz zaten ortada.
Engin desen gol pozisyonu haric butun aldigi toplari kaybetti.
Zaten lig basliyali boyle.
Forvete zaten diyecek lafim yok.
Orta sahada cok yetersiz kaliyoruz. Tjikuzu cok basit bir futbolcu.
Selcuk desen ayni. Bu iki oyuncunun oyuna katkisi sifir.

Bunlari biraktim TAKIMIMIZ GERCEKTEN COK ISTIKRARSIZ.
Bize istikrarli futbolcular lazim. Butun sezon ayni performansla oyniyacak oyuncu lazim.

Ayrica tayfun isliklayan taraftarimizi kiniyorum.biz hüseyini begenmiyorduk bu jkuzumu neyse hüseyinin kopyası degil mi hep aynı al topu yana oyna kalaye dön al ver biz bunun icin mi hüseyini gönderdik