PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Erdogan
18.08.2009, 22:46
Kimseyi kötülemek istemiyorum ama sunuda anlatmadan edemiyecegim.

Diyarbakir macini kahvede izliyorum, macin 5. dk kasinda okey masasinda oturan taraftarimiz tv ye dönüp; ula 5 dakka oldu hala gol atamadilarmi, bunlarin ben...

Ne yazikki trabzon taraftarinin cogu böyle, sabirsiz. Bu sekilde ki taraftar profili takima zarar verir, yarar saglamaz.

ilhan
18.08.2009, 22:47
http://2.bp.blogspot.com/_9vleBtKrn2Q/SP-pGCb4exI/AAAAAAAAAIA/DaQEAAivuys/s400/phto00085plme6.jpg

"Esmer Çocuk" bugün sportif direktör. Rakip yine Fransız...

Haydi uşaklar!

Tüylerim diken diken oldu şerefsizim :)

Hay çok yaşa Süleyman'ım..:alkış:

@ Eyvallah Cafer abi.

Barış Kaptanoğlu
18.08.2009, 22:49
toulusu eleyeceğiz...

Erdal
18.08.2009, 22:50
Lyon maçını hatırlıyorum şimdi...Üniversite zamanı...Maçtan sonra Vanlı ( şimdi doktor ve Trabzonsporlu) bir arkadaşımla horon halay karışımı oynamıştık...Ne o halay ne ben horon bilirim :)

ilhan
18.08.2009, 22:52
Tabii o zamanlar kolbastı yoktu. :D

pardon55
herkeze slm.

Erdal
Maçtan sonra Trabzonspor bayrağını öpen kimdi :)

Mehmet Sarigül
Biz Toulouse'a nasil gideriz onu düsünüyoruz,...Trabzon'da bazi renkdaslarim maca gitmek istemiyor...
Toulouse bize 1250 km uzaklikta,...ama bu yorumlari okudukca benim bu maca gitme ihtimalini artiriyor.:)

Barış Kaptanoğlu
18.08.2009, 22:53
selam pardon55...hoşgeldin foruma:alkış:

sonimp
18.08.2009, 22:54
arkadaşlar, bu youtube linkleri veriyor ya bazı renkdaşlar, nasıl izliyorsunuz? bende yasaklı diye bir yazı çıkıyor.

Mollasalihoğlu
18.08.2009, 22:55
Lyon maçını hatırlıyorum şimdi...Üniversite zamanı...Maçtan sonra Vanlı ( şimdi doktor ve Trabzonsporlu) bir arkadaşımla horon halay karışımı oynamıştık...Ne o halay ne ben horon bilirim :)

Hami'nin golden sonra oynadığı gibi birşey mi? :)

Hasan61
18.08.2009, 22:55
arkadaşlar, bu youtube linkleri veriyor ya bazı renkdaşlar, nasıl izliyorsunuz? bende yasaklı diye bir yazı çıkıyor.
dns ayarlarını değişmen gerek

yorumsuz6117
18.08.2009, 22:56
dns ayarlarını
yeğlenen DNS sunucusu:208.67.222.222
diğer DNS sunucusu:208.67.220.220 yaparsan girebilirsin..

pardon55
hoşbuldum renktaşlar.inşallah ayağım uğurlu gelir

Erdal
Sonra o Aston Villa maçı...Sakarya da kahvede seyrediyoruz....Maçtan sonra sakaryasporlusu fb lisi gslisi bulvarda.....sarılmışz zıplıyoruz...Bir süre sonra farkettim ki ben bizim gurubu kaybetmişim...Başka adamlarla sarmaş dolaş zıplıyoruz....

Fanatik28
18.08.2009, 22:57
Su Lyon maci ve diger maclar bambaskaydi o zaman. Eger hakemler GS´ye Uefa kupasini alirken sagladigi kolayligi saglasaydi ( Sener Erzik´e dua etsinler ), biz simdi o Kupayi 15 seneden beri müzemizde barindiriyor olacaktik

Barış Kaptanoğlu
18.08.2009, 22:57
Sonra o Aston Villa maçı...Sakarya da kahvede seyrediyoruz....Maçtan sonra sakaryasporlusu fb lisi gslisi bulvarda.....sarılmışz zıplıyoruz...Bir süre sonra farkettim ki ben bizim gurubu kaybetmişim...Başka adamlarla sarmaş dolaş zıplıyoruz....
çok güzel anılar bunlar...inşallah çok yakında anlatacak yeni hatıralarımız olacak:)

sonimp
18.08.2009, 22:58
dns ayarlarını değişmen gerek

teşekkür ederim.peki bu değişiklik başka bişeyleri etkiliyor mu?bağlantıyla ilgili?

sonimp
dns ayarlarını
yeğlenen DNS sunucusu:208.67.222.222
diğer DNS sunucusu:208.67.220.220 yaparsan girebilirsin..

teşekkür ederim.peki bu değişiklik başka bişeyleri etkiliyor mu?bağlantıyla ilgili? size de sorayım.

Oemer61
Eyvah,genc arkadaslardan bile firca yemeye basladiysam susmam lazim galiba.:)

Ben senin gibi nice zaferlere,sampiyonluklara inandim ama bu inanc beni bayagi yaslandirdi.:)

Sen de benim gibi hayal kirikligi yasaya yasaya,sakin olmasini ögreneceksin.:)

Benim kimseyi fircaladigim yok. Insanin icinde heyecan kalmadiysa, olasi basariya bile ne kadar sevinebilirki? TRABZONSPOR'un sadece adi bile her macta, istisnasiz her macta iddiali olmasina yeter! Diyarbakir maciyla bu maci karsilastirmak cok komik. Avrupa macinin atmosferi her zaman farklidir. Biz en kötü dönemlerimizde bile hic bir takima karsi ezilmedik fark yemedik. Zaten ne kadar zamandir avrupa kupasi macina cikmamisiz, bunada daha cikmadan takimimizi kendi taraftarimiz eledi düsüncesinde. Persembe günü mactan sonra herkesi yine burda görmek isterim. Bu macta Umut bile gol atarsa kimse sasirmasin ;)

Mehmet Zeki
Su Lyon maci ve diger maclar bambaskaydi o zaman. Eger hakemler GS´ye Uefa kupasini alirken sagladigi kolayligi saglasaydi ( Sener Erzik´e dua etsinler ), biz simdi o Kupayi 15 seneden beri müzemizde barindiriyor olacaktik
:eek:

Ne kolayligi saglandi?

Gordon Freeman
18.08.2009, 22:59
herkeze slm.

Bordo-Mavi.Net ailesine hoşgeldin.

Cafer Bulur
Avrupada cok iyi maclar cikardik,dogru.

Bizden cok daha güclü rakiplerle basabas oynamayi bildik ve bircogunu kazandik da.

Ama su avni aker yok mu,dinamo kiev ve 96 yok mu,yine de sendrom demiyorum...

antagonist
Ara sıra ümitsizliğe kapılır insan. İşte o anlarda herkes bir ümit kapısı arar.

İki sene önce Trabzonspor, Erciyesspor'a elenince ben de ümitsizliğe kapılmıştım. O aralar -sağolsun- Tunga abi şu videoyu izlettirmitşi bana, Ben kendimi bununla rehabilite ediyorum." diye:

Hayde yıllar öncesine gidelim.

Beynimizin anlamsız lig ve puan hesapları yaptığı, kendi kendimizi sorgulattığı bu çirkin günlerden sıyrılıp, bu camiada tekrar eski sinerjiyi yakalamak için bizde varolanı bir kere daha hissedelim.

3-0 kaybedilen bir kupa finali ilk ayak maçı... İkinci maçta alınan PARLAK bir zafer... O zaferin ardından ZAFERE İNANMIŞ futbolcularımızın demeçleri.

Maç klibi ve golleri boşverin; ama bu röportajları mutlaka izleyin. BMN farkıyla...

EN BÜYÜK TRABZONSPOR! O kadar!

Not: Cavit ÇAĞLAR dönemin Devlet Bakanı

2147721409852535472

"O zamanki futbolcularla bu zamandaki futbolcar farklı" vs. muhabbetlerine girmeden, şu videoyu izleyip inancımızı tazeleyelim. Bir ayağımız atide ama öbür ayağımız mazide!

yorumsuz6117
teşekkür ederim.peki bu değişiklik başka bişeyleri etkiliyor mu?bağlantıyla ilgili?
hiçbir sorun olmaz..

Erdal
Trabzondaki İnter maçında golü kim atmıştı...Ulan o maçı niçin tv vermedi? Bak şimdi kıyısından köşesinden bir medya mensubu olarak sallayacağım yine medyaya :)

Hasan61
18.08.2009, 23:00
pek bir bilgim yok ama şu ana dek bende bir aksilik çıkarmadı

yorumsuz6117
18.08.2009, 23:01

İki sene önce Trabzonspor, Erciyesspor'a elenince ben de ümitsizliğe kapılmıştım. O aralar -sağolsun- Tunga abi şu videoyu izlettirmitşi bana, Ben kendimi bununla rehabilite ediyorum." diye:

"O zamanki futbolcularla bu zamandaki futbolcar farklı" vs. muhabbetlerine girmeden, şu videoyu izleyip inancımızı tazeleyelim. Bir ayağımız atide ama öbür ayağımız mazide!
bu ruh olmadıkça şampiyon olamayız zaten..

Erdal
Süleyman, seni başka sevdim bu akşam yahu :)...Jön Trabzonsporlular sizi :)....Kökü mazide olan ati...

Ilelioglu
Diyarbakır maçında vardıda ne oldu:)

Böyle degerlendirmemek lazim....:)

Barış Kaptanoğlu
18.08.2009, 23:02
Trabzondaki İnter maçında golü kim atmıştı...Ulan o maçı niçin tv vermedi? Bak şimdi kıyısından köşesinden bir medya mensubu olarak sallayacağım yine medyaya :)
yanlış hatırlamıyorsam eğer Tuncay atmıştı galiba

Erdal
18.08.2009, 23:03
yanlış hatırlamıyorsam eğer Tuncay atmıştı galiba

Evet evet :)

sonimp
hiçbir sorun olmaz..

tekrar teşekkürler.

hos_cocuk61
Maça, şu 11 ile çıkmamız bence mantıklı olur.

---------------------Sylva------------------------

Serkan---------Song-------Egemen--------Cale

-------------------Tjikuzu-----------------------

------------Ceyhun-----------Colman-------------

Engin-------------------------------------Alanzinho

------------------Gökhan--------------------------

Sylva'nın son maçlardaki bariz hatalarını göz önünde bulundurarak bu maçta oynaması lazım, çünkü Avrupa tecrübesi fazlası ile var ve Manisa maçında dinlendirilmeli. Ceyhun - Selçuk arasında ise tercihim Ceyhun, çünkü bazen isabetsiz vursada kaleyi tuttuğu zaman rahat gol olabilecek füzeler çıkarıyo, bu sebepten onun şutlarına ihtiyacımız var.

sonimp
18.08.2009, 23:04
pek bir bilgim yok ama şu ana dek bende bir aksilik çıkarmadı

teşekkür ederim kardeşim.

Ilelioglu
18.08.2009, 23:07
Maça, şu 11 ile çıkmamız bence mantıklı olur.

---------------------Sylva------------------------

Serkan---------Song-------Egemen--------Cale

-------------------Tjikuzu-----------------------

------------Ceyhun-----------Colman-------------

Engin-------------------------------------Alanzinho

------------------Gökhan--------------------------

Sylva'nın son maçlardaki bariz hatalarını göz önünde bulundurarak bu maçta oynaması lazım, çünkü Avrupa tecrübesi fazlası ile var ve Manisa maçında dinlendirilmeli. Ceyhun - Selçuk arasında ise tercihim Ceyhun, çünkü bazen isabetsiz vursada kaleyi tuttuğu zaman rahat gol olabilecek füzeler çıkarıyo, bu sebepten onun şutlarına ihtiyacımız var.

Herseyi anladimda Engin'i neden yazdin, onu anlamadim, cünkü son iki macta'da görüldügü gibi bu adam henüz ilk on birde baslayacak kapastide degil, ancak oyunun zora girdigi anlar oyuna alinabilir, yani Joker hesabi....:rolleyes:

Umut iki mactir oynuyor ve onun icin onunla baslamak daha mantikli bence, Gökhan ikinici yari oynayabilir..;)

hos_cocuk61
18.08.2009, 23:10
Herseyi anladimda Engin'i neden yazdin, onu anlamadim, cünkü son iki macta'da görüldügü gibi bu adam henüz ilk on birde baslayacak kapastide degil, ancak oyunun zora girdigi anlar oyuna alinabilir, yani Joker hesabi....:rolleyes:

Umut iki mactir oynuyor ve onun icin onunla baslamak daha mantikli bence, Gökhan ikinici yari oynayabilir..;)
Gabric ve Yattra'nın oynamıyacağını biliyoruz. Barış ise bu tempo ve heyecanı kaldırabilecek düzeyde değil. Barışın daha çoooooook zamana ihtiyacı var Umut'un oynamaması ise kendi lehine, maçtan kötü bir sonuç ile ayrıldığımız zaman emin olki Umut'un futbol hayatı biter.

Cafer Bulur
18.08.2009, 23:10
-------------------------------------sylva--------------------------------------------------

serkan----------------song------------------------egemen---------------------cale---------

-----------------------------------------tjikuzu---------------------------------------------

ceyhun-----------------------------selcuk--------------------------------------colman----

-----------------------------------alanzinho---------------------------------------------

-------------------------------------gökhan.

Bu kadroya ne dersiniz?

Mehmet Sarigül
18.08.2009, 23:13
-------------------------------------sylva--------------------------------------------------

serkan----------------song------------------------egemen---------------------cale---------

-----------------------------------------tjikuzu---------------------------------------------

ceyhun-----------------------------selcuk--------------------------------------colman----

-----------------------------------alanzinho---------------------------------------------

Bu kadroya ne dersiniz?

Sen söyle,...bu "kadroda Gignac'i durduracak" bir oyuncumuz var mi?:rolleyes:

Uğur KÜÇÜK
18.08.2009, 23:15

Bu kadroya ne dersiniz?
cok defansıf mac basladıgı gıbı bıter pozısyon uretmede zorluk cekeriz (onların kapanacagını varsayarsak kı oyle olur buyuk ıhtımal)

Murat Keçeci
En iyi takımlar arasında 300'lü sıralarda olmak bize yakışmıyor burda başarılı olup ilk yüz arasına girmeliyiz.Son yıllarda avrupada yeterince figüranlık oynadık artık biryerden başlamalıyız ilk kıvılcımı toulouse da çakacağız.Bu iki maç çok önemli

yorumsuz6117
cok defansıf mac basladıgı gıbı bıter pozısyon uretmede zorluk cekeriz (onların kapanacagını varsayarsak kı oyle olur buyuk ıhtımal)
1-0 yenilebiliriz zaten avni akerde gol atamıyoruz onlar bi tane sıkıştırır araya..

Erdal
18.08.2009, 23:16
Yahu İlhan, şu Harun Karadeniz in facebook taki türkü sylerken ki videosunu koysanıza şuraya....Bizim Emirhan da fonda...Şöyle bir neşelenelim....Kazanacağız Allah'ın izniyle uşaklar....

Erdal
18.08.2009, 23:17
Deplasmandaki Kopenhag maçını hatırlayan var mı?...:)...

Ilelioglu
18.08.2009, 23:18
Gabric ve Yattra'nın oynamıyacağını biliyoruz. Barış ise bu tempo ve heyecanı kaldırabilecek düzeyde değil. Barışın daha çoooooook zamana ihtiyacı var Umut'un oynamaması ise kendi lehine, maçtan kötü bir sonuç ile ayrıldığımız zaman emin olki Umut'un futbol hayatı biter.

O kadar'da degil yani, D.Kiev'e elendigimizde hangisinin Futbol hayati bitti, üstelik deplasmanda 2-1 kazandigimiz macin rövansinda, hemde Avni Aker'de??

Bu daha ilk mac eger senin yazdigin bir kadro ile cikarsak en az 1 gol yeriz ve buda pahaliya patlar..:cool:

kamyonetçi
18.08.2009, 23:19
Videoları izleyince baya bi havaya giriliyo,hadi hayırlısı.

trabzonsporfan
18.08.2009, 23:20
arkadaşlar rakibin hiç tecrübesi yok.İlk yarım saat çok baskılı oynamalıyız tabiri yerindeyse etini ısırmalıyz Toulouse takımının.Durup ne oluyor demeliler,nereye geldik biz demeliler.O ara da bir gol bulduk mu karşımız da ne Toulouse kalır ne de başka bişe :)

Ilelioglu
Sen söyle,...bu "kadroda Gignac'i durduracak" bir oyuncumuz var mi?:rolleyes:

Evet var...;)

Barış Kaptanoğlu
evet 1*0 kaybetmiştik...ünal gole giderken kalecileri ünalı düşürmüştü kırmızı kart yemiştiama 1*0 kaybettik...Trabzonda da 1*0 öndeyken son dk.da yedik:(

Ilelioglu
18.08.2009, 23:21
arkadaşlar rakibin hiç tecrübesi yok.İlk yarım saat çok baskılı oynamalıyız tabiri yerindeyse etini ısırmalıyz Toulouse takımının.Durup ne oluyor demeliler,nereye geldik biz demeliler.O ara da bir gol bulduk mu karşımız da ne Toulouse kalır ne de başka bişe :)

Bu sistem ile baski yaratamayiz bence...:cool:

Barış Kaptanoğlu
18.08.2009, 23:21
kesinlikle katılıyorum...Maç başlar başlamaz baskıyı çok yüksek kurabilirsek panik yapabilirler

Gökhan KAN
18.08.2009, 23:23
------------Sylva-------------

Serkan---Song---Egemen----Cale

----------Tiji----Ceyhun--------

Engin-------Selçuk---------Alan

------------Gökhan------------

yorumsuz6117
18.08.2009, 23:23
kesinlikle katılıyorum...Maç başlar başlamaz baskıyı çok yüksek kurabilirsek panik yapabilirler
onu yapıcak kadro yok..yattara oynasaydı belki..

trabzonsporfan
18.08.2009, 23:24
ya arkadaşlar bir de şu konu var Serkan oynamasın bu maçta Tayfun oynasın Tayfun daha iyi duruyor sağbekte orta yapmayıda biliyor.Ayrıca Song Gignacla ugraşırken bir de Serkanın açıklarını kapatmakla uğraşmasın.

hos_cocuk61
18.08.2009, 23:24
O kadar'da degil yani, D.Kiev'e elendigimizde hangisinin Futbol hayati bitti, üstelik deplasmanda 2-1 kazandigimiz macin rövansinda, hemde Avni Aker'de??

Bu daha ilk mac eger senin yazdigin bir kadro ile cikarsak en az 1 gol yeriz ve buda pahaliya patlar..:cool:
Şu zamanda forvet naraları atıldığı bir zamanda emin olki kötü bir sonuç çoğu oyuncunun özellikle forvetlerin ipini çeker taraftar gözünde, staddaki tahammülsüzlüğü bir nevi görüyorsundur. Emin olki Trabzonspor bireysel hatalar yapmaz ise gol yemez, Tabzonspor'un en ince bölgesi, kişisel hatalar!

Hotaman
18.08.2009, 23:25
Biz en kötü halimizde bile Avrupa'ya kafa tuttuk. Hangi takımın taraftarı olduğumuzu iyi bilelim, bu takım belki rakibini eleyemeyecektir ancak bu takım rakibine asla ezilmeyecektir. İnanın yahu inanın!

trabzonsporfan
18.08.2009, 23:26
onu yapıcak kadro yok..yattara oynasaydı belki..

ya o baskı kadroyla ilgili olan birşey değil.Hakem düdüğü çalacak biz çılgınca koşacağız ama ne yaptıgımız bilerek.Hatta açık söylüyorum faullü başlayalım maça faul yapalım rakibe.Sarı kart çıkmayacakyerlerde tabiki.Sert oynayalım.Hakem sürekli düdüğü çaldıkça seyircide tepkili olacak ortam gerilecek.Tecrübesi olmayan bir takım için kolay şartlar değil bunlar :)

Fanatik28
18.08.2009, 23:27
Evet..niye?

Mehmet Sarigül
18.08.2009, 23:27
Evet var...;)

Kabul etmiyorum...:) Soruyu Cafer1978 cevaplandirmali...
Gignac'i dururamayacagimizi iddia eden de Cafer1978...

Yunus Emre SEYHAN
18.08.2009, 23:28
Şu avrupa tecrübesi işini bir türlü çözemedim..
Bizim tecrübemiz geçmişimizde var ama şimdi Tony,Gabric ve Song dısında pek bir tecrübeli oyuncumuz yok.
Rakibinde hiç bir avrupa tecrübesi olmayabilir ama Gignac denilen adam Fransa milli takımında oynuyor al sana tecrübe.

Eleyelim de.. ne olursa olsun :))

Ilelioglu
18.08.2009, 23:28
Şu zamanda forvet naraları atıldığı bir zamanda emin olki kötü bir sonuç çoğu oyuncunun özellikle forvetlerin ipini çeker taraftar gözünde, staddaki tahammülsüzlüğü bir nevi görüyorsundur. Emin olki Trabzonspor bireysel hatalar yapmaz ise gol yemez, Tabzonspor'un en ince bölgesi, kişisel hatalar!

Trabzon'daki Taraftari cok iyi taniyorum ve biliyorum'da olasi bir kötü sonucta neler olacagini ama birkere de Futbolcuya degil Yönetime protesto yapin, olasi kötü bir sonucta Hacisalihoglu'nu protesto edin cünkü aciklamalari Umut'un ne kadar suczus oldugunun kaniti...:cool:

Fanatik28
18.08.2009, 23:29
evet 1*0 kaybetmiştik...ünal gole giderken kalecileri ünalı düşürmüştü kırmızı kart yemiştiama 1*0 kaybettik...Trabzonda da 1*0 öndeyken son dk.da yedik:(
Dakika 81. bugün gibi hatirliyorum:)

Ama ya kacirdiklarimiz, Ünal´in mükemmel oynadigi mac...Aslinda bugüne cok iyi bir örnek, Ortasahayla gol ararsan sonuc öyle olur, elenirsin!!!

Hami cok iyi bir forvetti ama Santrafor degil...bugünde gökhan ve Umut iyi forvet olabilirler ama tam manasiyla Santrafor degiller!

trabzonsporfan
18.08.2009, 23:30
Bizim tecrübemiz geçmişimizde var ama şimdi Tony,Gabric ve Song dısında pek bir tecrübeli oyuncumuz yok.
Rakibinde hiç bir avrupa tecrübesi olmayabilir ama Gignac denilen adam Fransa milli takımında oynuyor al sana tecrübe.

yani Gignac tecrübeli oluyor ama Gökhan olmuyor mu?Gökhan'da Türkiye milli takımında en az Gignacın Fransa milli takımında oynadığı kadar oynamıştır değil mi :)

Ilelioglu
18.08.2009, 23:30
Kabul etmiyorum...:) Soruyu Cafer1978 cevaplandirmali...
Gignac'i dururamayacagimizi iddia eden de Cafer1978...

Digelim yok, Taraftar ne güne duruyor???:D

Ilelioglu
18.08.2009, 23:31
yani Gignac tecrübeli oluyor ama Gökhan olmuyor mu?Gökhan'da Türkiye milli takımında en az Gignacın Fransa milli takımında oynadığı kadar oynamıştır değil mi :)

Aynen öyle oluyor...;)

Barış Kaptanoğlu
18.08.2009, 23:32
ya neymiş bu gignac be...bakalım onlar alanzinho yu durdurabilek mi

ilhan
18.08.2009, 23:33
Yahu İlhan, şu Harun Karadeniz in facebook taki türkü sylerken ki videosunu koysanıza şuraya....Bizim Emirhan da fonda...Şöyle bir neşelenelim....Kazanacağız Allah'ın izniyle uşaklar....

Ben o topa girmem.
:D

trabzonsporfan
Gignacı tutamıyoruz diye maçmı kaybedeceğiz arkadaşlar bu nası bir dar görüştür.Çıksın tek başına alsın maçı o zaman.Gignacı tutamıyorsan Gignac'a oynayanı tutarsın.

Gordon Freeman
ya arkadaşlar bir de şu konu var Serkan oynamasın bu maçta Tayfun oynasın Tayfun daha iyi duruyor sağbekte orta yapmayıda biliyor.Ayrıca Song Gignacla ugraşırken bir de Serkanın açıklarını kapatmakla uğraşmasın.

Katılıyorum.Ben de Tayfunun oynatılmasından yanayım.Gerek fiziği gerek defansının serkandan daha ıyı oluşu.Ortaları da isabetlı açabılıyor kendıne guvendıgı zaman.tmm serkan çok dınamık mucadelecı ama o bolgenın adamı degıl.Lig maçlarında serkanla ıdare edebılırız sorun olmaz ama bu maçta idare etmıyelım.

Yunus Emre SEYHAN
Dogrudur. Ama ilk 30 dakika baskı kuralım neye ugradıklarını şaşırsınlar zaten tecrübesizler demek mantıksızdır........

Mehmet Sarigül
18.08.2009, 23:34

Hüseyin Avni Aker'de simdiye kadar kac Avrupa maci oynandi?

Avrupa tecrübesi biraz da bu iste..."sadece" sahadaki takimla ilgili degil.

Barış Kaptanoğlu
18.08.2009, 23:34
Dakika 81. bugün gibi hatirliyorum:)
hatta gol yemeden önce atak yapıyorduk gol pozisyonumuz vardı galiba ve olsen bile rakip alandaydı...amma küfür etmiştim herife ne işin var orda diye....eyyyy gidi günler bee:p

ertuuu
18.08.2009, 23:35

taraftar olarak bizim tecrübemiz yok yani...

Ilelioglu
18.08.2009, 23:35
Dogrudur. Ama ilk 30 dakika baskı kuralım neye ugradıklarını şaşırsınlar zaten tecrübesizler demek mantıksızdır........

O kadar da mantiksiz degil, GS bunu her macta yapiyor ama tanimadigin bir rakibe karsi biraz daha temkinli baslamak lazim bence..:)

yorumsuz6117
18.08.2009, 23:36
Digelim yok, Taraftar ne güne duruyor???:D
lan gignac dur lan atma o golü maçtan sağ çıkamassın...bu cümlenin fransızcasını kale arkaları ezberlese süper olur:D

Uğur GEMİCİOĞLU
18.08.2009, 23:36
Trabzonspor:2 Tlouse :0

El ele Uefa Avrupa Ligine.
Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim.gs uefa yı alırken ka. kişi inanıyordu gs nin çeyrek finale bile çıkacağına ?

Yunus Emre SEYHAN
18.08.2009, 23:37

Hüseyin Avni Aker'in bu tecrübesinin takıma olan pozitif etkileri neler olabilir?

Gordon Freeman
ya o baskı kadroyla ilgili olan birşey değil.Hakem düdüğü çalacak biz çılgınca koşacağız ama ne yaptıgımız bilerek.Hatta açık söylüyorum faullü başlayalım maça faul yapalım rakibe.Sarı kart çıkmayacakyerlerde tabiki.Sert oynayalım.Hakem sürekli düdüğü çaldıkça seyircide tepkili olacak ortam gerilecek.Tecrübesi olmayan bir takım için kolay şartlar değil bunlar :)

kulaga hoş gelıyor.gerçekten bunu yapabılırsek tur yakın.

hos_cocuk61
Trabzon'daki Taraftari cok iyi taniyorum ve biliyorum'da olasi bir kötü sonucta neler olacagini ama birkere de Futbolcuya degil Yönetime protesto yapin, olasi kötü bir sonucta Hacisalihoglu'nu protesto edin cünkü aciklamalari Umut'un ne kadar suczus oldugunun kaniti...:cool:
Aslında kişileri protesto etmek bir kazanç sağlamaz, bugun Hacısalihoğlu yarın Ali diğer gün Veli, eee... sonu nereye varıyor bu işin, hiç bir yere, sonu boşa giden 25 seneye varıyor. Aslında biraz tahamüllü olsak emin olki Umut bile performası üstüne çıkar.

Barış Kaptanoğlu
lan gignac dur lan atma o golü maçtan sağ çıkamassın...bu cümlenin fransızcasını kale arkaları ezberlese süper olur:D
bence fransızcasını bi postere yazalım adam gole g,derken kale arkasında açalım:p

Barış Kaptanoğlu
18.08.2009, 23:38
Trabzonspor:2 Tlouse :0

El ele Uefa Avrupa Ligine.
Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim.gs uefa yı alırken ka. kişi inanıyordu gs nin çeyrek finale bile çıkacağına ?
hatta o sene chelse den 5 yemişti

ALİ FATİH
18.08.2009, 23:40
Bir uyuyan kaleci , bir şaşkın forvet ile ne derece başarılı olunabilir??? Lokal, belirli,sınırlı başarı ancak elde edilebilir!!! İnşallah iyi olur!!!

Hotaman
hatta o sene chelse den 5 yemişti

Zola'yı hatırladım birden. Ne topçuydu öyle... Eski bizi görmedim ama onlarıda hatırladım nasıl olduysa, kazanacağız işte inanıyorum.

trabzonsporfan

hiçte değildir.Türkiyede deplasmana gitmiyorsun.Adam hiç bilmediği bi yere geliyor.Gelirken bile tedirginlik var içinde çünkü neresi oldugundan haberi yok.Mesela bu bizde yok Fransanın bir şehrine gideceğiz diyoruz.Ama adamlar öyle demiyor Türkiyenin ücra köşesi diyor.Soru işaretleriyle dolu kafaları.

Trabzonspor Anorthosise bu yüzden yenildi.DEPLASMAN

Ilelioglu
Aslında kişileri protesto etmek bir kazanç sağlamaz, bugun Hacısalihoğlu yarın Ali diğer gün Veli, eee... sonu nereye varıyor bu işin, hiç bir yere, sonu boşa giden 25 seneye varıyor. Aslında biraz tahamüllü olsak emin olki Umut bile performası üstüne çıkar.

Ama bu Sabir bizim insanimizda yok...Of Trabzonum of...

Muhammed
18.08.2009, 23:41
Diyarbakır maçından önce çok korkuyorum yenemeyebiliriz felan yazmıştım isteyen bakabilir. O maça onu diyen bir kişi olarak Toulouse maçını eze eze kazanacağız diyorum isteyen inansın isteyen inanmasın.

trabzonsporfan
18.08.2009, 23:43
Diyarbakır maçından önce çok korkuyorum yenemeyebiliriz felan yazmıştım isteyen bakabilir. O maça onu diyen bir kişi olarak Toulouse maçını eze eze kazanacağız diyorum isteyen inansın isteyen inanmasın.

ben inanıyorum sana.Hatta daha ileri gidiyorum Diyarbakırspora yenildiğimiz için Toulouse takımını yeneceğiz diyorum

Ilelioglu
18.08.2009, 23:44

Hadi Trabzonum bastir....Heyt bee...:)

:sevinç2::dvl: :dvl::atki::meşale1::meşale2: :tsamblem::bmn::meşale2:

AdemS
18.08.2009, 23:45
Hep destek tam destek.. Avrupa'da başarıya ihtiyacımız olduğunu bu takımda malzemecisinden tut başkanımıza kadar herkes çok iyi biliyor.. Furbolcularımız da bunun bilincinde oldukları için Fransızları eleyeceklerdir inşAllah..

Mollasalihoğlu
18.08.2009, 23:46
Bir uyuyan kaleci , bir şaşkın forvet ile ne derece başarılı olunabilir??? Lokal, belirli,sınırlı başarı ancak elde edilebilir!!! İnşallah iyi olur!!!

Adam iyi ki iki tane gol yedi..

FANATIK61
18.08.2009, 23:47
Insallah futbolcular beni yaniltir ama yenilecegimizi düsünüyorum.

Mehmet Sarigül
18.08.2009, 23:47
taraftar olarak bizim tecrübemiz yok yani...

Hayir, tam tersi...bu konuda biz daha tecrübeliyiz.

Toulouse'un simdiye kadar toplam 16 Avrupa maci var. (Uefa.com)

16 mac, 5 galibiyet, 3 beraberlik, 8 yenilgi

Bizim toplam 80 Avrupa macimiz var. Tabi ki, bunlar sadece istatistik...

yorumsuz6117
18.08.2009, 23:48
Trabzonspor ile Fransa'nın Toulouse takımları arasında 27 Ağustos Perşembe günü Fransa'da yapılacak UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçını yönetecek hakemler belli oldu.

Saat 21.00'de başlayacak maçı Belçika Futbol Federasyonu'ndan Serge Gumienny yönetecek. Gumienny'nin yardımcılıklarını Mark Simons ve Eric Thiry yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Laurent Colemonts olacak.
http://www.trabzonunsesi.com/news_detail.php?id=42197

asimetrik
18.08.2009, 23:49

Süleyman Allah razı olsun. Şimdi gördüm. Yazmadan geçemedim..

yorumsuz6117
18.08.2009, 23:49
Hayir, tam tersi...bu konuda biz daha tecrübeliyiz.

Toulouse'un simdiye kadar toplam 16 Avrupa maci var. (Uefa.com)

16 mac, 5 galibiyet, 3 beraberlik, 8 yenilgi

Bizim toplam 80 Avrupa macimiz var. Tabi ki, bunlar sadece istatistik...
şu anda takımımızda avrupa deneyimi olan birtek song var sylvanın eski takımı lille ne kadar avrupa maçı yaptıki..

Mollasalihoğlu
18.08.2009, 23:50
şu anda takımımızda avrupa deneyimi olan birtek song var sylvanın eski takımı lille ne kadar avrupa maçı yaptıki..
Slyva'nın Dünya Kupası tecrübesi yeterli bence..

Emrullah
18.08.2009, 23:51
Ne yapıp ne edip Gökhan'ı oynatmalıyız. Tüm sağlık ekibi, mental ekip Gökhan'ı hazırlamalı.

yorumsuz6117
18.08.2009, 23:52
Slyva'nın Dünya Kupası tecrübesi yeterli bence..
dünya kupası,avrupa şampiyonası bunlar çok farklı bana göre.. klüplerle çıktığı avrupa maçları önemli..

Hasan61
18.08.2009, 23:54
şampiyonlar liginde gruptan çıkmışlığı var

Hasan Ayvenli
iyi futbol oynacağız buna inanıyorum. son dakikaya kadar da mücadelemizi sürdürür savaşırsak kazanacağız da.

trabzonsporfan
şu gaza getirici video linklerinden yazarmısınız banada

Yunus Emre SEYHAN
Lille formasıyla Cl'de Milan'a karşı bile oynadı :))

trabzonsporfan
18.08.2009, 23:55
dünya kupası,avrupa şampiyonası bunlar çok farklı bana göre.. klüplerle çıktığı avrupa maçları önemli..

Sahaya 22 kişi çıkacak.22 kişinin içerisinde en tecrübeli 2 isim bizde dert etme.

yorumsuz6117
18.08.2009, 23:55
Lille formasıyla Cl'de Milan'a karşı bile oynadı :))
bilmiyordum şampiyonlar liginde gruplardanda çıkmış lille..

trabzonsporfan
18.08.2009, 23:56
ayrıca Serkan Balcının tecrübesi hangi Toulouse futbolcusunda var??

Mehmet Sarigül
18.08.2009, 23:57
Hüseyin Avni Aker'in bu tecrübesinin takıma olan pozitif etkileri neler olabilir?

Trabzon'da büyük (yabanci) maclarin oynanmis olmasi bence cok önemli, forumdaki bazi renkdaslarin galibiyete inanci az olsada, mac gününde sehirdeki atmosferin farkli olacagina inaniyorum.
Tarihde ne takimlar Avni Aker'de bozguna ugradigini anlatmama gerek yok...
Ne yazik ki, biz (Türk takimlari) bu atmosferi zaman zaman baski olarak algiliyoruz...

yorumsuz6117
18.08.2009, 23:58
ayrıca Serkan Balcının tecrübesi hangi Toulouse futbolcusunda var??
nasıl yani..

Uğur ÇIRAKMAN
18.08.2009, 23:59
hersey guzel olacak persembe aksamı solen olacak buna butu8n kalbım ıle ınanıyorum...

trabzonsporfan
19.08.2009, 00:00
nasıl yani..

Serkan Balcı Fenerbahce takımıyla şampiyonlar liginde mücadele etmiş bir futbolcu sanırım Uefa maçlarıda var.Konfederasyon kupasında da oynamıştı hatta Brezilya maçında da vardı.Olaylı İsviçre maçında da vardı galiba :)

Konuşmadığımız Serkan Balcı bile karşıdaki futbolculardan daha tecrübelidir bu konuda

Mehmet Sarigül
19.08.2009, 00:05

Tam anlatamadim galiba...:)

Senin söyledigin takim ve futbolcu bazindaki tecrübe mutlaka cok önemli, benim anlatmak istedigim sey farkli...Genel anlamdaki (Avrupa) tecrübesinden bahsediyorum, yani Camia olarak...

yorumsuz6117
19.08.2009, 00:08
Tam anlatamadim galiba...:)

Senin söyledigin takim ve futbolcu bazindaki tecrübe mutlaka cok önemli, benim anlatmak istedigim sey farkli...Genel anlamdaki (Avrupa) tecrübesinden bahsediyorum, yani Camia olarak...
anladım..:)

Anıl C
19.08.2009, 00:18
taraftar eğer aceleci olmazsa yaparız bişeyler

karaman6106
19.08.2009, 00:26
Trabzonspor ile Fransa'nın Toulouse takımları arasında 27 Ağustos Perşembe günü Fransa'da yapılacak UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçını yönetecek hakemler belli oldu.

Saat 21.00'de başlayacak maçı Belçika Futbol Federasyonu'ndan Serge Gumienny yönetecek. Gumienny'nin yardımcılıklarını Mark Simons ve Eric Thiry yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Laurent Colemonts olacak.
HAKEMİ ES GEÇMEYİN...BELÇİKALILARIN BÜYÜK KISMI FRANSIZCA KONUŞUR. DİKKAT...HUGO DA BELÇİKALI AMA...

Mehmet Sarigül
19.08.2009, 00:28

Silva'ya bugünlerde bazi renkdaslarm "kova" benzetmesi yapsada, cok iyi (tecrübeli!) bir kaleci.

Silva (transfermarkt.de) 'den aldigim bilgilere göre Lille'le en az 14 Sampiyonlar Ligi, 130'un üstünde Fransa 1. Ligi macina cikti, Milli takimdaki tecrübelerini saymiyorum bile...

Silva'yi ciplak gözle ilk kez Bochum macinda izledim...

Onun cok iyi bir kaleci oldugunu anlamak icin, mac öncesi yan top calismasinda topu ne kadar yüksek bir noktada kontrol ettigini görmek bana yeterli geldi. Zamanlamasi ve "kaleci teknigi" cok cok iyi bir kaleci...

Silva'nin degerini bilelim...:)

yorumsuz6117
19.08.2009, 00:30
Silva'ya bazi renkdaslarm "kova" benzetmesi yapsada, cok iyi (tecrübeli!) bir kaleci.

Silva (transfermarkt.de) 'den aldigim bilgilere göre Lille'le en az 14 Sampiyonlar Ligi, 130'un üstünde Fransa 1. Ligi macina cikti, Milli takimdaki tecrübelerini saymiyorum bile...

Silva'yi ciplak gözle ilk kez Bochum macinda izledim...

Onun cok iyi bir kaleci oldugunu anlamak icin, mac öncesi yan top calismasinda topu ne kadar yüksek bir noktada kontrol ettigini görmek bana yeterli geldi. Zamanlamasi ve "kaleci teknigi" cok cok iyi bir kaleci...

Silva'nin degerini bilelim...:)
diyelim toulouse maçında kamananın attığı gole benzer bi gol yedi ve maç 1-0 bitti nolucak sonra sylvanın infaz gerçekleşir herhalde..:)

trabzonsporfan
19.08.2009, 00:32
Sylva Trabzonspor için çok iyi bir kaleci bana göre

Mehmet Sarigül
19.08.2009, 00:46
diyelim toulouse maçında kamananın attığı gole benzer bi gol yedi ve maç 1-0 bitti nolucak sonra sylvanın infaz gerçekleşir herhalde..:)

O gol pozisyonunu dikkatle izleyenler, Kamanan'nin vurusundan hemen önce topun Serkan'nin pas hatasi sonucu Kamanan'a geldigini görmüslerdir.
Tam bir kalearkasi cekimi olmadigi icin Silva'nin o an kalesinin biraz sol tarafinda durdugu görünmüyor. Silva hem yanlis yer tutuyor (bu Serkan'nin topu kaptirmasi ile ilgili), hemde pozisyona konsantre degil.
Tabi ki, bir kaleci hatasi...ama bu Silva'nin formsuz oldugu veya kötü kaleci oldugu anlamina gelmiyor.

Benim kalecimiz Silva'ya güvenim sonuz...:)

asimetrik
19.08.2009, 00:58
O gol pozisyonunu dikkatle izleyenler, Kamanan'nin vurusundan hemen önce topun Serkan'nin pas hatasi sonucu Kamanan'a geldigini görmüslerdir.
Tam bir kalearkasi cekimi olmadigi icin Silva'nin o an kalesinin biraz sol tarafinda durdugu görünmüyor. Silva hem yanlis yer tutuyor (bu Serkan'nin topu kaptirmasi ile ilgili), hemde pozisyona konsantre degil.
Tabi ki, bir kaleci hatasi...ama bu Silva'nin formsuz oldugu veya kötü kaleci oldugu anlamina gelmiyor.

Benim kalecimiz Silva'ya güvenim sonuz...:)

Eyvallah. Kale arkası çekim yok. Ancak konsantre konusunda ben tereddütlüyüm. Stadda seyreden birisinin açıklaması gereken pozisyon. Tabi detaylı dikkat etmiş olan birisi.

Bana konsantrasyon eksiğinden çok tam konsantre ile öne çıkmaya çalışıyordu gibi geldi. Her oyun kuruşunda takımı vücut diliyle de öne çıkmaya zorluyor. Kaptırılan top sonucu kontrollü geri gelmeye başladı. Sylva geri koşarken ters ayakta kaldı ve topta gerçekten mucizevi bir yere gitti.
Bence de Sylva Şenol'dan sonraki en iyi kalecimiz. Sezgileriyle ve tecrübesiyle yer tutuyor ve genelde fazla uçmadan topu tutuyor. Zaten sorun da orada başlıyor. Tahmin ettiği yerin dışına giden toplara da genelde sadece bakabiliyor:( Ya da yetişemiyor.:(

Burçak
19.08.2009, 00:59
Sylvia ya yüklenmeye gerek yok. geçen yıl çok maçlar kurtardı bize.
kaliteli bi kaleci olduğunu biliyoruz.

SüRMeNe_6161
19.08.2009, 01:01
silva'nin Kafasi Başka Yerlerde Buralar Hayirlisi Düzelir İnsallah

.....
19.08.2009, 01:03
Bu maçı sezonun maçı olarak görelim. önem verelim ve alalım su maçı.

Turu geçelim Allahın izniyle gideriz gideceğimiz yere. ama su turu geçelim...

Halit Aydın
19.08.2009, 01:10
Dizilişimizin bu şekilde olmasını çok istiyorum. Düşünün iki forvetle zor gol atarken tek forvet işi çok zorlaştırıyor. Engin ve Alanzinho iki benzer özellikli adamla olmuyor işte. Fizik gücü yüksek bir takıma karşı Alanzinho aslında ilk 11 de başlamayadabilir. Umut ara sıra sağ açık sol açık mevkilerine de kaymıştı Ersun Yanal zamanında. Umut sağa Umut sola derken adamda gol atacak derman kalmıyor. Ah şu Yattara olacaktı ki sağ tarafta

Oyunun ilerleyen zamanlarında duruma göre Ceyhun, Engin dahil edilebilir. Ceyhun kesinlikle 11 başlamamalı.

______________Sylva_______________
Tayfun____Song_____Egemen_____Cale
_____________Tjikuzu_______________
____Selçuk____Colman___Alanzinho____
__________Umut____Gökhan_________

Hotaman
Sylvia ya yüklenmeye gerek yok. geçen yıl çok maçlar kurtardı bize.
kaliteli bi kaleci olduğunu biliyoruz.

Bizim genel yapımız bu yahu Burçak. Fatih 31 gol attığı sezondan sonra bir demeç verişti hiç unutmam; "gelecek sene 31 golu geçmem lazım yoksa insanların memnun edemiyeceğim". Başarı ve başarısızlık tabirlerimiz çok çabuk değişiyor, malesef.:)

Muhammed
Eğer 2-0 gibi bir skor alabilirsek birkaç transfer daha yapabiliriz bence.

Mehmet Sarigül
19.08.2009, 01:16
Eyvallah. Kale arkası çekim yok. Ancak konsantre konusunda ben tereddütlüyüm. Stadda seyreden birisinin açıklaması gereken pozisyon. Tabi detaylı dikkat etmiş olan birisi.

Bana konsantrasyon eksiğinden çok tam konsantre ile öne çıkmaya çalışıyordu gibi geldi. Her oyun kuruşunda takımı vücut diliyle de öne çıkmaya zorluyor. Kaptırılan top sonucu kontrollü geri gelmeye başladı. Sylva geri koşarken ters ayakta kaldı ve topta gerçekten mucizevi bir yere gitti.
Bence de Sylva Şenol'dan sonraki en iyi kalecimiz. Sezgileriyle ve tecrübesiyle yer tutuyor ve genelde fazla uçmadan topu tutuyor. Zaten sorun da orada başlıyor. Tahmin ettiği yerin dışına giden toplara da genelde sadece bakabiliyor:( Ya da yetişemiyor.:(

Konsantre konusunda kastim; Silva'nin önde oldugu bir anda topun bir takim arkadasi tarafindan (bir pas hatasi sonucu) rakibe kaptirilmasi ve bununla birlikte kalecimiz Silva icin yeni bir pozisyonun olusmasi.
Ben pozisyonu defalarca izledim, bir kamera acidan Silva'nin son durdugu yer "iyi" görünüyor...Silva kalesinin biraz solunda kaldi, bu acik görünüyor.
Yoksa, Kamanan'in topunu cok rahat kontrol edebilirdi.
Evet,...Silva'nin toplari "sezgileriyle ve tecrübesiyle" tutmasi (fazla ucmamasi!) bazi renkdaslarimi yaniltabiliyor...:)

Muhammed
19.08.2009, 01:17
Sylva bu takım için çok önemli bir kerede gitmeden değer anlayalım yahu. Umarım sözleşmesi yenilenir.

.....
19.08.2009, 01:19
______________Sylva_______________
Serkan____Song_____Egemen_____Cale
_____________Ceyhun_______________
____Selçuk____Colman___Engin____
__________Gökhan____Alanzinho_________

Kadro sıkıntısı çekiyoruz , sakatlar bi düzelse...

Mehmet Sarigül
19.08.2009, 01:22
silva'nin Kafasi Başka Yerlerde Buralar Hayirlisi Düzelir İnsallah

Düsünüyorum,...Silva'nin akli Toulouse macinda olmasin?:)

Silva'nin kafasi baska yerlerde degil, merak etme...ama saclari fazla uzadi.
Kisa sac ona daha cok yakisiyor.:)

Burçak
19.08.2009, 01:24
Bizim genel yapımız bu yahu Burçak. Fatih 31 gol attığı sezondan sonra bir demeç verişti hiç unutmam; "gelecek sene 31 golu geçmem lazım yoksa insanların memnun edemiyeceğim". Başarı ve başarısızlık tabirlerimiz çok çabuk değişiyor, malesef.:)
kesinlikle doğru.
2 sezon öncesi Nuri Albayrak dönemini ne çabuk unuttuk değilmi.
Sanki Sabote ediliyorduk. Herşey mi olumsuz olur bi camiada.
Ts Clubları tek tek kapatıyorduk...Takımın hali ortadaydı
herzaman iyiyi isteyelim bu hakkımız ve istemeliyizde.
Ama bunu yaparken ne badireler atlattığımızı unutmadan acımasızca eleştirmemeliyiz.

yorumsuz6117
19.08.2009, 01:27
1 Gün 18 S. 18 Dk. Kaldı

Fatih Özkan
19.08.2009, 01:28
Kendimizi eleştirelim...
Ama geçmişi de unutmayalım...
İyi işler yapmak isteyeni taşlamayalım!
Yeter ki inanalım!
Rakip kim olursa olsun!

.....
19.08.2009, 01:29
Gignac fena bi şey ya , onu çok iyi markaj altında tutmamız lazım. yoksa tek başına bizi tıkar mazallah.

Gökhan KAN
19.08.2009, 01:36
Nasıl..:)

--------------Sylva-----------------

Umut----Giray-----Egemen----Cale

----------Tiji------Selçuk---------

Yattara------Alan----------Gabric

----------Gökhan-----------

asimetrik
19.08.2009, 01:37
Konsantre konusunda kastim; Silva'nin önde oldugu bir anda topun bir takim arkadasi tarafindan (bir pas hatasi sonucu) rakibe kaptirilmasi ve bununla birlikte kalecimiz Silva icin yeni bir pozisyonun olusmasi.
Ben pozisyonu defalarca izledim, bir kamera acidan Silva'nin son durdugu yer "iyi" görünüyor...Silva kalesinin biraz solunda kaldi, bu acik görünüyor.
Yoksa, Kamanan'in topunu cok rahat kontrol edebilirdi.
Evet,...Silva'nin toplari "sezgileriyle ve tecrübesiyle" tutmasi (fazla ucmamasi!) bazi renkdaslarimi yaniltabiliyor...:)

Sylva'nın durduğu yerin biraz sol olması çok normal. Çünkü Kamanan'ın topu aldıktan sonra vurmak için sürdüğü yön Sylva'nın solu idi. Kamanan zeki bir oyuncu. Topu sürdüğü yerin tersine vurdu. Sylva Kamanan'ı izledi ve vurursa, soluna vuracağını bekledi. Ben de öyle beklerdim. Rahat ve etkili vuruş yönü Sylva'nın solu idi. Kamanan zor ve doğru olanı yaptı.
Biraz Taner'in attığı gol gibi. Topu sola sürüp sağa vurdu. İkisi de zor toplar aslında. Kurtarmak için çok iyi refleks gerekir. O da az kalecide var.

Hotaman
19.08.2009, 01:47
kesinlikle doğru.
2 sezon öncesi Nuri Albayrak dönemini ne çabuk unuttuk değilmi.
Sanki Sabote ediliyorduk. Herşey mi olumsuz olur bi camiada.
Ts Clubları tek tek kapatıyorduk...Takımın hali ortadaydı
herzaman iyiyi isteyelim bu hakkımız ve istemeliyizde.
Ama bunu yaparken ne badireler atlattığımızı unutmadan acımasızca eleştirmemeliyiz.
Aynen öyle. Keşke şu mukayeseyi daimi bir şekilde yapabilsek. Zaten sonra bizi kimse durduramaz.
Ali Kemal Denizci de gelecek sene şampiyon olur musunuz sorusuna eğer iç karışıklar yaşamazsak 3 sene daha bu kupa Trabzonda demişti. Bu reportaj yapıldıktan 30 sene sonra ben dinleyebildim ancak hala daha geçerliliğini koruyor. Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum?

Mehmet Sarigül
19.08.2009, 01:51
Sylva'nın durduğu yerin biraz sol olması çok normal. Çünkü Kamanan'ın topu aldıktan sonra vurmak için sürdüğü yön Sylva'nın solu idi. Kamanan zeki bir oyuncu. Topu sürdüğü yerin tersine vurdu. Sylva Kamanan'ı izledi ve vurursa, soluna vuracağını bekledi. Ben de öyle beklerdim. Rahat ve etkili vuruş yönü Sylva'nın solu idi. Kamanan zor ve doğru olanı yaptı.
Biraz Taner'in attığı gol gibi. Topu sola sürüp sağa vurdu. İkisi de zor toplar aslında. Kurtarmak için çok iyi refleks gerekir. O da az kalecide var.

Dogru diyorsun Gürcan abi, her ne kadar kolay bir sut gibi görünsede, bir kaleci icin "pis" bir vurus oldu.
Pozisyonu tam anlami ile analiz etmek icin bir kalearkasi cekimi gerekli.

asimetrik
19.08.2009, 01:55
Dogru diyorsun Gürcan abi, her ne kadar kolay bir sut gibi görünsede, bir kaleci icin "pis" bir vurus oldu.
Pozisyonu tam anlami ile analiz etmek icin bir kalearkasi cekimi gerekli.

Bu vesile ile bir haftadır söylemek istediğim bir şey ekleyeyim. Kale arkası çekimin olmaması da lig tv için bir ayıp konusudur.

Gordon Freeman
19.08.2009, 01:57

walla ben tuttum bu kadroyu.umut ekmeğini sağ bek ten de kazanabılır.Hırsıyla Azmiyle tam ona gore bı mevki.Alan da en çok verım alabılecegımız bolgede.iki ön libero defansif gucumuzu artırdıgı ıcın Alan ile Yattara nın beraber oynamasında da bi sakınca yok.Güzel beğendım ben....

Mehmet Sarigül
19.08.2009, 02:06
Bu vesile ile bir haftadır söylemek istediğim bir şey ekleyeyim. Kale arkası çekimin olmaması da lig tv için bir ayıp konusudur.

Yaptiklari yayinlari öve öve bitiremeyen Lig Tv, (bircok konuda oldugu gibi) yayin kalitesi konusunda da bize cifte standart uyguluyor...

SüRMeNe_6161
19.08.2009, 02:14
Düsünüyorum,...Silva'nin akli Toulouse macinda olmasin?:)

Silva'nin kafasi baska yerlerde degil, merak etme...ama saclari fazla uzadi.
Kisa sac ona daha cok yakisiyor.:)O yüzen Tolga Yida Geçti Hatalarda.. Dimi??

Mehmet Zeki
19.08.2009, 02:15
Aman Tolya demeyin abiler. Hazirlik maclarinda yaptigi seyler ortada.

SüRMeNe_6161
19.08.2009, 02:15
walla ben tuttum bu kadroyu.umut ekmeğini sağ bek ten de kazanabılır.Hırsıyla Azmiyle tam ona gore bı mevki.Alan da en çok verım alabılecegımız bolgede.iki ön libero defansif gucumuzu artırdıgı ıcın Alan ile Yattara nın beraber oynamasında da bi sakınca yok.Güzel beğendım ben....bu takım böyle Çok Gol Yer Kosan Adam Yok...

pEjMuRdE_
19.08.2009, 02:17
bu ne gignac korkusudur aman yarabbi!

hos_cocuk61
19.08.2009, 02:21
Oyun düzenimiz pasa dayalı olmalı ve kontrollü oyun mantığı benimsenmeli, gol için hücüm eder isek geride zayıf kalırız, amaç ilk olarak gol yememek sonra ise gol atmak olmalı bu tür takımlara her zaman bol pas yapan takımlar ters gelir. Bireysel oyundan çok bol paslı oyunu denememiz lazım. Maçtan ümitliyim; ama şu kahrolası bireysel hatalar beni düşündürüyor.

Gordon Freeman
19.08.2009, 02:22
bu takım böyle Çok Gol Yer Kosan Adam Yok...

neden olmasın ki.umutundan tut Gabriçine kadar hepsi koşar.Yattara ile Alan koşmaz onu bılıyoruz.sen Yattara ile Alanı bırarada oynatıcak bundan daha iyi bi sitem bılyorsan lutfen bızımle paylaşırmısın.

parlayan
19.08.2009, 02:29
Toulouse'un bizden daha iyi bir takım olduğunu düşünmüyorum şahsen ama bizden daha iyi bir ligde oynadıklarında şüphe yok.

4-1-4-1 in henüz oturmadığı aşikar.. veya belki de 4-1-4-1 bu kadroya uygun bir sistem değil, bunu ilerde daha iyi anlayabileceğiz ama eğer Toulouse maçına tek forvetle başlarsak gol atma olasılığımızın sıfıra yanaşık birşey olacağı düşüncesindeyim. Onun için Gökhan hazırsa, Gökhan-Umut başlamalı ileri hatta.

Hugo Broos'un kafasını kemiren problem sağ ve sol önde kimlerin oynaması gerektiğidir herhalde..(Sağ beke değinmeye bile gerek yok, neden o bölgeye transfer yapılmadı, anlamak güç) Sol önde Engin oynayabilir ama Sivas ve Diyarbakır maçlarında çok kötüydü. Çok şey yapmak isteyip, hiçbir şey yapamadı.. Ve Diyarbakır maçında beki kovalamamasının faturası gol oldu.. Yeni transfer Gabric oynamalı belki de.. veya Ferhat ve Cale oynamalı ne bileyim.. Alanzinho ve Colman'ı bu takıma geldiklerinden beri sevmedim, seveceğimi de düşünmüyorum, umarım oynamazlar. Sağ ön büyük problem, Barış 2 yılda üstüne birşeyler koyabilseydi şimdi forması garantiydi.. ve Ceyhun sırf etkili şut atıyor diye ortanın önünde kullanılmamalı!

Herşey ikinci maça kalacakmış gibi..

Tunga
19.08.2009, 02:30
Çok iyi bir takımla oynayacağız.

Aslında çok açıdan iyi bir şey bu.

Öncelikle yenilirsek, elenirsek rezil olacağız korkusu yok; zira rakip gerçekten de dişli bir takım.

Sonra, maçtan önce turu çantada keklik görmek de yok. Öyle hafife alınacak bir takım değil rakibimiz.

Uzun süredir doğru dürüst bir "Gerçek" Avrupa Takımı'yla oynamamıştık; bu açıdan da çok iyi.

Benim için bir diğer önemli tarafı ise şu: Takımımızı değerlendirmek ve sezon içindeki şansını ölçmek açısından iyi bir fırsat. Diyarbakır maçı takımı değerlendirmek için kötü bir referans. Aynı şey belki Sivas maçı için de geçerliydi. Oysa şimdi dişe diş bir mücadele yapacağız ve eğer eleyecek olursak bu durum, takımın gerçek performansını ve verebileceklerini anlamamıza vesile olacaktır. Kaldı ki, elensek bile bu genç takım iyi kötü bir deneyim kazanmış olacaktır.

Toulouse'un St. Etienne maçının geniş özetini az önce seyrettim. Maçı domine etmişler; ancak rakipleri düşme adayı bir takımdı. Bir de 1-0 öne geçtikten sonra maç 1-1'e gelince adeta maç rölantide sürmüş ve Gignac fitili ateşlemese (uzaktan çok güzel bir gol attı - Kamanan'ın bize attığı golün gerçekten de yenilesi olanından) belki de maç berabere bitecekti. Demem odur ki, Fransa Ligi bizimkinin çok üzerinde bir lig ve o ligin kafa takımlarından biriyle oynuyoruz.

Gignac'a gelince. Bugün öğrendim ki, Fenerbahçe onu almak için 3 ay sürünmüş :) Sonunda da Guiza'yı almış, Gignac'ı alamamışlar. Yorumcuların söylediğine göre 50-60 metrelik patlamalar yapan çok iyi bir sprintermiş. Açıkçası bu benim gözümü korkuttu. Bizim defansımız bu tür süratli adamlara ne kadar cevap verebilir bilmiyorum. En iyisi orta sahada sıkı basıp, ona top aldırmamak.

warrior
19.08.2009, 03:24
sylva
sekan song egemen cale
tjikuzu ceyhun
colman alanzinho engin
umut(gökhan)

.....
19.08.2009, 03:52
Hayırlısı olsun...

inanıyorum ki turu geçecez. hee olduki geçemedik , ucunda ölüm yok. ama yeterki gücümüzü yansıtalım sahaya ;)

Fatih Özkan
19.08.2009, 04:30
1 Gün 15 S. 14 Dk. Kaldı

M.Kılıç50
19.08.2009, 04:45
bu macta yine ikili forvete gecsek iyi olacak bence...

umut---Gökhan ikilisi´nin uyumu tartisilmaz...
hem kacirdiklari gollerde (!) hemde birbirlerine yaptiklari asistler bunu gösteriyor ;)

Murathan
19.08.2009, 04:50
bu macta yine ikili forvete gecsek iyi olacak bence...

umut---Gökhan ikilisi´nin uyumu tartisilmaz...
hem kacirdiklari gollerde (!) hemde birbirlerine yaptigi asistler bunu gösteriyor ;)
ççç ççç ççç

Sadettin_
19.08.2009, 08:18
çift forvete donersek orta sahadaki pas trafığı bozulur diye korkuorum inş korktuğum gibi olmaz

mustafadinç
19.08.2009, 08:28
http://www.ajansspor.com/sizcehangisi/?sID=12

yattara mı keita mı diye anket yapmış ajansspor.ilgi gösterirsek iyi olur.keita bizi bayaa sollamış

Sevgili kardeşim şu anda Yattara 10 sorunun 7 sinde keita yı katlamış gidiyor keita da kimmiş ya.

mustafadinç
19.08.2009, 08:30
Gignac fena bi şey ya , onu çok iyi markaj altında tutmamız lazım. yoksa tek başına bizi tıkar mazallah.

Biz ne Gignac lar gördük ...
Egemen oynatma bas kafasına yavrum.

Gökhan Döner
19.08.2009, 09:00
İnşallah Allahın İzninle Toulese Takımınıda Avni Aker Çimlerine Gömeceğiz.

UğuR
19.08.2009, 09:25
TRABZONSPOR - TOULOUSE HANGİ KANALDA?
Sezona istediği gibi başlayamayan fakat Avrupa'da esmek isteyen Karadeniz fırtınası Trabzonspor ise 19:45'de başlayacak olan mücadelede Fransız ekibi Toulouse'u ağırlayacak. Zorlu mücadele yine D Smart platformunda yer alan Futbol Smart ve Loca 2 kanallarından ekranlara gelecek.

UğuR
19.08.2009, 09:27
Avni Aker'den çıkış yok!

Avrupa takımları Hüseyin Avni Aker'de Trabzonspor'un bileğini bükemiyor. Birçok ünlü takımı kendi saha ve seyircisi önünde deviren Bordo-mavili takım evinde Avrupa'nın korkulu rüyası oldu.

http://www.ajansspor.com/resim/ts_ank_umutbulut_sev08.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

1974-1975 sezonunda Türkiye 1. Ligi'ne çıkan Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları, eski adlarıyla Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası ve Avrupa Kupa Galipleri Kupası, UEFA Kupası ve Intertoto Kupası olmak üzere yer aldığı Avrupa Kupası maçlarında kendi evinde oynadığı maçlarda rakiplerine boyun eğmedi. Bordo-mavili takım Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynadığı 40 maçta 22 galibiyet, 8 beraberlik ve 10 mağlubiyet aldı. Attığı 65 gole karşılık ise kalesinde 43 gol gördü. Trabzonspor kendi sahasında oynadığı maçlarda Avrupa'nın köklü kulüplerini yenmeye başardı.

Liverpool, Inter, Barcelona, Olimpik Lyon ve Aston Villa gibi takımlar karşısında sahadan galibiyetle ayrıldı. Bordo-mavili takım 1976-1977 sezonunda Liverpool'u kendi evinde 1-0, 1983-84 sezonunda Inter'i 1-0, 1990-1991 sezonunda Barcelona'yı yine aynı skor ile 1-0, 1991-1992 sezonunda Olimpik Lyon'u 4-1 ve 1994-1995 sezonunda Aston Villa'yı 1-0 yenmeyi başardı.

İKİNCİ KEZ BİR FRANSA TAKIMI
Trabzonspor Avrupa, arenasında ikinci kez bir Fransa takımıyla karşılaşacak. 1991-1992 sezonunda Bordo-mavili takım Olimpik Lyon'u 4-3 ve 4-1'lık skorlarla yenerek rakibi karşısında turu geçen taraf olmuştu.

Trabzonspor en son 2007-2008 sezonunda Avrupa arenasında yer aldı. Romanya'nın FC Otelul Galati takımı UEFA Intertoto Kupası 3. Tur 2. maçında karşılaşan Trabzonspor rakibi karşısında hem dış sahada hem de evinde oynadığı maçları 2-1'lik skorlarla kaybetmişti.

Akın NAZİFOĞLU
19.08.2009, 09:43
dün gece Toulouse'un son lig maçının özetini izledim.sonuçta kısa bir özet ama dikkatimi çeken şey Toulouse'un verdiği pozisyonların neredeyse tamamı defanstan topla çıkarken kaptırdığı toplardan oldu.en azından özet görüntülerde böyle gözüktü.eğer ortasahanın ön bölümünde bu presi sonuç alacak şekilde yapabilirsek çok kontra pozisyona girebilir ve hatta futbol şansı yanımızda olursa maçı ilk yarıda bile bitirebiliriz.
eğer hocamızın böyle bir hazırlığı varsa yarın maçta tayfunu sağbek serkanıda muhtemelen enginin yerine ortasahada görebiliriz.

Hürgün Aygün
19.08.2009, 09:56
yattara manisa maçına yetişicek mi

Okan Çıtlak
19.08.2009, 10:10

komik.................

Okan Çıtlak
19.08.2009, 10:16
Bu ara bana mı denk geliyor ne? Hangi kanalı açsam bir Karadeniz tanıtımı, kemençe, tulum fonda Kazım..

Show tv de bir program. Tulum ve gayda beraber..

evet bu ara biraz fazla bu da hiç hoşuma gitmiyo bu ulusal medya nereye fazla ilgi gösterirse bi sıkıntı geliyo sonra başına

Alp Yavuz 13
19.08.2009, 10:18
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=17

ARKADAŞLAR ŞU BAŞLIĞA BİR HER KEZ GELSİN !!!!!!!

Okan Çıtlak
19.08.2009, 10:22
Çekler bizi sevmez ama :p

bende çekleri sevmem bu aralar kimse ödemiyor kriz yüzünden hep yazılıyo arkaları:):D

karatasof
19.08.2009, 10:31
Toulouse takımının forvet hattı çok iyi.Golcüleri Gignac geçen sene kaldığı yerden devam ediyor.Bizim defans ise ?.Kalecimiz iki haftadır hiç te iyi işaretler vermiyor.Takımın sol açıkta yedek oyuncularının Fade Mansare olduğu düşünülür ve karşısında oynayacak bizim oyuncumuz Serkan'ın ise gerçek manada bir sağ bek olmadığını düşünürsek maçın ne kadar zor geçeceğini anlamamıza yeter.İnşaallah takım diyar karşısındaki acemiler mangası gibi değil sivas karşısındaki gibi işini bilen bir havada olur.Yoksa Yönetim'in sarıldığı bir kapının daha kulbu elinde kalır......

ordu52
19.08.2009, 10:41
bugün basin toplatisi varmis..hangi kanaldan bakabiliris acaba??

Burçak
19.08.2009, 10:50
bugün basin toplatisi varmis..hangi kanaldan bakabiliris acaba??
UEFA Avrupa Ligi play-off turunda yarın (Perşembe) Toulouse FC ile oynayacağımız müsabaka öncesi Teknik Direktörümüz Hugo Broos, Kaptanımız Egemen Korkmaz ve deneyimli oyuncumuz Rigobert Song bugün saat 16.30'da Hüseyin Avni Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyecekler. Toulouse FC Teknik Direktörü Alayin Casanova ise saat 17.30'da basının karşısına geçecek.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2436#Icerik

Alp Yavuz 13
19.08.2009, 10:51
http://forum.bordomavi.net/showthrea...=16945&page=17 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=17)

ARKADAŞLAR ŞU BAŞLIĞA BİR HER KEZ GELSİN !!!!!!!

UğuR
19.08.2009, 11:09
Trabzonspor 81. Maçına Çıkıyor

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Fransa'nın Toulouse FC takımıyla yarın Hüseyin Avni Aker Stadı'nda karşılaşacak olan Trabzonspor, Avrupa kupalarındaki 81. maçına çıkacak.

Bordo-mavililer, bugüne kadar Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası ile Şampiyonlar Ligi ön elemesinde 20 maç, adı UEFA Kupası'ndan UEFA Avrupa Ligi'ne çevrilen organizasyonda 40 maç, Avrupa Kupa Galipleri Kupası'nda 12 maç ve UEFA Intertoto Kupası'nda ise 8 maç oynadı.
Karadeniz ekibi, bugüne dek Avrupa kupalarında yaptığı 80 maçta, 31 galibiyet, 31 yenilgi ve 18 beraberlik aldı.

Bordo-mavililer, söz konusu karşılaşmalarda 113 gol atarken, kalesinde 119 gol gördü.

-UEFA'DA EN BÜYÜK BAŞARISI-

Trabzonspor, o dönemdeki ismiyle UEFA Kupası'nda en büyük başarısını, 2 kez 3. tura yükselerek elde etmişti.

Karadeniz ekibi, 1991-1992 sezonunda ilk turda Yugoslavya'nın Gradjanski takımını, 2. turda Fransa'nın Olympique Lyon takımını elerken, 3. turda Danimarka'nın BK Kopenhag takımına elenerek kupaya veda etmişti.

Bordo-mavili takım, 1994-1995 sezonunda da 1. turda Romanya'nın Dinamo Bükreş, 2. turda İngiltere'nin Aston Villa takımını eledikten sonra 3. tura yükselmeyi başarmış, ancak 3. turda İtalya'nın Lazio takımına elenmişti.

Geçen sezon Avrupa Kupaları'na katılma hakkı elde edemeyen Karadeniz ekibi, en son 2006-2007 sezonunda UEFA Kupası'na katılmış, ön eleme turunda Kıbrıs Rum Kesimi'nin Apoel takımı karşısında turu geçmiş, ancak 1. turda eşleştiği İspanya'nın CA Osasuna takımına elenmişti.

Karadeniz ekibi, 2007-2008 sezonunda ise UEFA İntertoto Kupası mücadelesi vermiş ancak Arnavutluk'un Vllanzia takımını 6-0 ve 4-0'lık sonuçlarla elenmesine karşın Romanya'nın Otelul Galati takımına 2-1'lik sonuçlarla yenilerek elenmişti.

-HÜSEYİN AVNİ AKER'DE 40 MAÇ-

Trabzonspor, Avrupa Kupaları'nda başarılı sonuçları daha çok kendi sahasında aldı.

Bordo-mavililer, yarın Toulouse karşısında 41. maçına çıkacağı sahasında, bugüne dek oynadığı 40 maçta, 23 galibiyet, 10 mağlubiyet ve 7 beraberlik aldı.

-HÜSEYİN AVNİ AKER'DE BÜYÜK ZAFERLER-

Trabzonspor, Avrupa sınavlarında özellikle Hüseyin Avni Aker Stadı'nda büyük zaferlere imza attı.

Bordo-mavililer, 1976-77 sezonunda İngiltere'nin Liverpool, 1983-1984 sezonunda İtalya'nın İnter, 1990-91 sezonunda İspanya'nın FC Barcelona ve 1994-1995 sezonunda Aston Villa gibi takımları sahasında 1-0'lık sonuçlarla yenmeyi başarmıştı.

Alp Yavuz 13
19.08.2009, 11:29
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=17

arkdaşlar bmn istanbul da bir organizasyonumuz var bütün taraftarlar toplanım izlemek için ama bakıyorum ki kimse oralı bile olmuyor :S takımımız tam 2 yıl sonra avrupa arenasında sahne alıyor fakat hiç kimse bu güzel keyfi aile olarak yaşamak istemiyor arkadaşalar lütfen şu sayıyı artıralım her kez gücümüzü görsün her zaman her yerde takımımızı desteklediğimizi görsün BİZE HER YER TRABZON her yer de desteklemeliyiz takımımızı arkadaşlar lütfen herkez gelmeye çalışsın mekanla ilgili bütün bilgiler sayfada bulunmaktadır .............

Hürgün Aygün
19.08.2009, 11:45
arkadaşlar lütfen bir cevap ona göre hareket edicem taraftar kartları ankara'da ki ts clup'ta geçerlimi

Murat Hızal
19.08.2009, 12:02
Avrupa ligine katılmanın ne kadar önemli olduğu konusunda,kimsenin bir fikri yok sanırım.

İnanılmaz bir heyecansızlık görüyorum,diyarbakırspor maçı şu maçın yüzde biri kadar bile öneme sahip değilken,oluşan bu karamsar tabloya anlam veremiyorum.Özellikle bazı arkadaşlar ilk defa futbol izlemeye başlamış gibi davranıyor.

Neyse umarım Trabzon heyecanlıdır,bu maç vesilesiyle iki senedir gidemediğim,dünyanın en güzel topraklarına,gidecek olmak benim için yeter de artar bile.

Hürgün Aygün
19.08.2009, 12:03
arkadaşlar lütfen bir cevap ona göre hareket edicem taraftar kartları ankara'da ki ts clup'ta geçerlimi

hasannuhoglu
19.08.2009, 12:06
kocaelide macı izleme organizasyonu varmı?biilgisi olan arkadaş varsa bi acıklama yaparsa sevinirim

Berk
19.08.2009, 12:07

Tüm TS Club'larda geçerlidir, kullanabilirsiniz..

Hürgün Aygün
19.08.2009, 12:08
Tüm TS Club'larda geçerlidir, kullanabilirsiniz..
teşekkürler

Oğuzhan Fidan
19.08.2009, 12:09
w-9 , direct8 ve m6 kanallarında gezinin maç saatindee..

UğuR
19.08.2009, 12:10
http://www.holigan.com.tr/images/News/2484199.jpg
[/URL]
(http://www.facebook.com/sharer.php?u=http://www.holigan.com.tr/NewsDetail.php?news_id=16502)

(http://del.icio.us/post?url=http://www.holigan.com.tr/NewsDetail.php?news_id=16502)
[URL="http://www.holigan.com.tr/PrintNews.php?news_id=16502"]
http://www.holigan.com.tr/images/spacer.gif

750 günlük hasret bitiyor!
Trabzonspor, tam 750 gün sonra yarın Fransa'nın Toulouse takımıyla oynayacağı maçla Avrupa arenasına geri dönecek.
19-8-2009 10:15
Kendi sahasında bugüne kadar Avrupalı rakipleri karşısında ezici bir üstünlük kuran Trabzonspor, uzun bir aradan sonra Avrupa'da yeniden adından söz ettirmek istiyor.

Avrupa kupalarındaki son maçını 27 Temmuz 2007'de UEFA İntertoto Kupası 3. turunda Romanya'nın Otelul Galati takımıyla oynayan Trabzonspor, kendi evinde oynadığı bu maçı 2 - 1 kaybetmişti. Aradan geçen 750 günlük süreçte hiçbir Avrupa maçına çıkamayan Trabzonspor, yarın saat 19.45'te Fransa'nın Toulouse ekibiyle oynayacağı UEFA Avrupa Ligi Play-Off ilk tur maçıyla hem bu hasretine son vermek, hem de Avrupa arenasında adını yeniden duyarmak istiyor.

İKİNCİ KEZ FRANSIZ RAKİP

Bugüne kadar Avrupa kupalarında toplam 80 maça çıkan bordo - mavililer, bu karşılaşmaların 31'inden sahadan galibiyetle ayrılırken, 31 kez de mağlup oldu. 18 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı. Rakip fileleri 113 kez havalandıran Karadeniz temsilcisi, kalesinde ise 119 gol gördü. Avrupa'da tam 17 yıl sonra ikinci kez bir Fransız takımıyla karşılaşacak olan Trabzonspor, ilk Fransız rakibi Olympic Lyon'u 4 - 3 ve 4 - 1'lik skorlarla her iki maçta da mağlup etmeyi başarmıştı.

AVNİ AKER'DE DEVLER MAĞLUP EDİLDİ

Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda ise bugüne kadar oynadığı 40 Avrupa kupası maçında aralarında Liverpool, Barcelona, Olympic Lyon ve Aston Villa gibi güçlü takımlarında bulunduğu rakipleri karşısında 22 galibiyet alan bordo - mavililer, 10 maçtan ise mağlubiyetle ayrıldı. 8 karşılaşma da beraberlikle sona erdi. Bordo - mavililer söz konusu maçlarda atıtğı 65 gol karşısında, kalesinde ise 43 gol gördü.

BROOS'TAN MİNİ REVİZYON

Öte yandan Trabzonspor'un Belçikalı teknik adamı Hugo Broos'un Toulouse maçında geçtiğimiz hafta ligde Diyarbakırspor'a mağlup olan takımdaki 11'den farklı bir 11'i sahaya sürmesi bekleniyor. Savunmada tecrübesinden faydalanmak için Giray'ın yerine Song'a, orta sahada Ceyhun'un yerine Selçuk'a forma vermesi beklenen Broos, Gökhan Ünal'ın kendisini iyi hissetmesi durumunda forvette ise Umut'un yerine bu oyuncuyu görevlendirmesi bekleniyor.

Bu arada bordo - mavili takımda Yattara ve Zafer Yelen'in sakatlıkları nedeniyle Toulouse maçında forma giyemeyecekleri açıklandı. Yeni transfer Drago Gabric ise geldiği takım olan Hajduk Split'te Avrupa kupası maçı oynadığı için, kurallar gereği bu maçta forma giyemeyecek.

ŞENER: "AVRUPA BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Bordo - mavili takımın Başkanı Sadri Şener, Toulouse ile oynayacakları maçın çok kritik olduğunu belirterek, "Geçtiğimiz sezondan itibaren Avrupa kupalarının bizim için ne kadar önemli olduğunu vurgulamaya çalıştık. Şimdi bu isteğimizi sahaya yansıtma fırsatı bulduk. Takımımızın, Diyarbakırspor maçını unutup sadece bu maça yoğunlaştığından şüphem yok. Kendi sahamızdaki ilk maçta güzel bir sonuç alıp, Fransa'ya tur için gitmeyi amaçlıyoruz" dedi.

TRABZONSPOR'UN TOULOUSE MAÇI MUHTEMEL 11'İ ŞU ŞEKİLDE

Sylva - Serkan, Song, Egemen, Cale - Tjikuzu - Engin, Selçuk, Colman, Alanzinho - Umut (Gökhan)

SAKATLAR: Yattara, Zafer Yelen

CEZALI: Yok

BİLET FİYATLARI: Açık tribün: 30 TL, Maraton Tribünü: 50 TL, Kapalı Yan: 80 TL, Kapalı Orta: 100 TL, VIP: 250 TL.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

Burçak
19.08.2009, 12:15
Taraftar Kart normalde tğm Ts Club larda geçerli olacaktı. ama bi muhabbet arasında Trabzon dışındakilerde henüz geçerlilik kazanmamış diye bişe duymuştum. varmı aslı ?

Özge
19.08.2009, 12:16
Pas yapmalıyız.D.Bakır maçında akılların bu maçta olduğunu düşünüyorum.Avantajlı bir skorla dönmek istiyoruz Fransa'ya.

Hürgün Aygün
19.08.2009, 12:16
Taraftar Kart normalde tğm Ts Club larda geçerli olacaktı. ama bi muhabbet arasında Trabzon dışındakilerde henüz geçerlilik kazanmamış diye bişe duymuştum. varmı aslı ?
işte ben de onu soruyorum

Muhammed
19.08.2009, 12:25
Trabzondaki arkadaşlar şehirdeki hava nasıl? Yarın dönüm noktalarından birine daha çıkacağız. En az şampiyonluk maçı kadar önemli. Ancak pek önem verilmiyor gibi.

Mustafa Çolak
19.08.2009, 12:29
w-9 , direct8 ve m6 kanallarında gezinin maç saatindee..
tam bende bunu soracaktım, şifresiz veren fransız kanalları varmı ?

ccd6167
19.08.2009, 12:30
bu macı alırsa tarftar alır o yuzden onlardanda bısı olmaz . o yuzden mac nolur arkadaslar ya berabere ya da 2 olur ..hayalperest olmaya gerek yok..

Uğur KÜÇÜK
19.08.2009, 12:31
TRABZONSPOR'UN MUHTEMEL 11
Teknik direktör Hugo Broos'un yarınki karşılaşmaya Tony Sylva, Tayfun, Egemen, Song, Cale, Selçuk, Tjikuzu, Engin, Colman, Alanzinho, Gökhan Ünal şeklinde çıkması bekleniyor.

Hürgün Aygün
19.08.2009, 12:33
TRABZONSPOR'UN MUHTEMEL 11
Teknik direktör Hugo Broos'un yarınki karşılaşmaya Tony Sylva, Tayfun, Egemen, Song, Cale, Selçuk, Tjikuzu, Engin, Colman, Alanzinho, Gökhan Ünal şeklinde çıkması bekleniyor.
o zaman diziliş aynen şöyle olur
----------------Sylva------------
--Tayfun--Egemen----Song------Cale--
----------------Tijikuzu-------------
-----------Selçuk--------Colman--
--Engin---------------------------Alanzinho--
-------------Gökhan----------

Oğuzhan Fidan
19.08.2009, 12:35
tam bende bunu soracaktım, şifresiz veren fransız kanalları varmı ?
frekanslar önemli olan.. w9 direct 8 ve m6 nın şifresiz frekansları var.m6yı digiturkten direct 8ide hotbirdden şifresiz izleyebilirsin.w9 gecen maçlarda açıyodu denicem.fransız kanallarını netten bulabilirsin.

11034 V 27500 de W9

Rock_Boy
19.08.2009, 12:36
ben FC Toulose maçında öncelikli olarak gol yemememiz gerektiğini düşünüyorum.Çünkü açık konuşmak gerekirse takımımızın deplasmanda yediği golü çıkartabilecek kadar avrupa tecrübesi yok:(.şansı yok mu elbette var ama işi zora sokmadan 1-0 olsun bizim olsun diyorum.Ama 2-0, 3-0 lık skorlarda da itiraz etmem tabi:)

Hürgün Aygün
19.08.2009, 12:37
frekanslar önemli olan.. w9 direct 8 ve m6 nın şifresiz frekansları var.m6yı digiturkten direct 8ide hotbirdden şifresiz izleyebilirsin.w9 gecen maçlarda açıyodu denicem.fransız kanallarını netten bulabilirsin.
m6 digiturkte kaçıncı kanal

Gökhan KAN
19.08.2009, 12:38
Allah yardımcımız olsun..

Oğuzhan Fidan
19.08.2009, 12:42
m6 digiturkte kaçıncı kanal
digiturk w3 veya turksat kurulumuna geçmeden otomatik tarama seçeneğini eutelsat w3 üzerine getirip arat.en başa atıcak ayrıca eurosport 2 ve prod esp2 de açık

Berk
19.08.2009, 12:43
Şuan Direct 8 ve W9 şifresiz olarak çalışıyor ama maç saatinde şifreye girebilirler bir ihtimal..

Hürgün Aygün
19.08.2009, 12:43
digiturk w3 veya turksat kurulumuna geçmeden otomatik tarama seçeneğini eutelsat w3 üzerine getirip arat.en başa atıcak ayrıca eurosport 2 ve prod esp2 de açık
peki eurosport maçı vericek mi

melrok
19.08.2009, 12:45
m6 yayın akışında maç gözükmüyor ne yazıki...

Hürgün Aygün
19.08.2009, 12:47
peki eurosports 2 maçı vericekmi

Oğuzhan Fidan
19.08.2009, 12:48
peki eurosports 2 maçı vericekmi
araştırıcam imkanlarım el verdiği sürece izlemeye çalışıcam.. maç guidelerine bakmam gerekli.kanalların akışları yarın netlik kazanır

champions
19.08.2009, 12:50
Sezonun en önemli maçı olacak bence. Düşünün, son 5 yılda yaptığımız Avrupa maçını 1 yılda yapma şansımız var. Bu turu geçersek, gruplarda alacağımız puanlarla Uefada seri başı olabilme ihtimalimiz var. Bu da önümüzdeki sezonlar için en azından kağıt üstünde Uefa gruplarına kalma garantisi anlamına gelir.Oyuncu ve kulüp reklamı da yine çok önemli.Kazanacağımız en değersiz şey para olucak.Gruplara girebilen her takıma 1 milyon euro.

Maça gelirsek, Avni Aker'den umutlu ayrılmalıyız Perşembe akşamı. Bu da en azından 0-0, 1-0, 2-0 vb. skorların sağlanması ile olur şayet Fransada bir mucizenin peşinden koşmak istemiyorsak.

Rakip hakkında söylenebilecek herşey söylendi. Sıkı savunma ve dengeli hücum yapmaktan başka şansımız yok.Heleki savunmada yaşadığımız sıkıntıları göz önüne alırsak.Ortatasahada ya çok iyi pres ya da çok iyi pas yapmalıyız. İkisini bir arada yapabiliyorsan ne alâ. Gol atmayı bir duran topa ya da şansa bırakmak istemiyorsak hücumda Sivas maçının üstüne çıkmalıyız.

Şöyle bir kadro düşünülebilir;

--------------Tony------------
-Song--Giray--Egemen--Cale--
-----------Tjikuzu------------
--Selçuk--Ceyhun--Alan(Engin)-
--------Gökhan---Umut(Alan)--

Allah yardımcımız olsun.

Hürgün Aygün
araştırıcam imkanlarım el verdiği sürece izlemeye çalışıcam.. maç guidelerine bakmam gerekli.kanalların akışları yarın netlik kazanır
teşekkürler bir bilgi alırsan bana da mesaj yollarmmısın özleden ona göre burda dışarıda izlemem maçı

Mehmet Zeki
Allah yardimcimiz olsun. Insallah kazanacagiz.

efulim67
19.08.2009, 12:51
-------------------sylva-------------------

serkan--------giray------egemen--------cale

--------------Ceyhun----selçuk-------------

yattara-----alanzinho-----Colman------Engin

-------------------gökhan------------------

Hasan61
-------------------sylva-------------------

serkan--------giray------egemen--------cale

--------------Ceyhun----selçuk-------------

yattara-----alanzinho-----Colman------Engin

-------------------gökhan------------------
12 kişi:cool::cool:

theo
beşiktaşta üniversitelilerin olduğu bi yer vardı...neydi o derneğin adı? bi de beşiktaş trabzonlular derneğinden farklı mı?

Oğuzhan Fidan
19.08.2009, 12:54
teşekkürler bir bilgi alırsan bana da mesaj yollarmmısın özleden ona göre burda dışarıda izlemem maçı
genele yazarım görürsün zaten..bana özelden msj atarsın göremessen

Hürgün Aygün
19.08.2009, 12:55
genele yazarım görürsün zaten..bana özelden msj atarsın göremessen
tamam sağol

magicyattara
19.08.2009, 13:01
2. maç sona erene kadar,turu kimin geçeceği belli olmayacaktır,diye düşünüyorum.
İlk maçta skor yapmak gibi bir telaşımız asla olmamalıdır.
Her 2 maçı da kazanabilecek seviyede olduğumuzu futbolcuların beynine kazımalıyız.

Bu tür eleme maçları satranca benzer.Akıllı ve soğukkanlı olan taraf kazanır.

OZDEN61
19.08.2009, 13:02
http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=tr&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.tfc.info%2Fnews%2Fhome&sl=fr&tl=tr&history_state0=
adamların resmi kulüp forumu fazla bir ilgi yok yaww. genelde turdan emin yazışmalar var..

Muhammed
19.08.2009, 13:03
Malesef ilk maçta kötü bir skor alırsak maç taraftarımızın kafasında biter. Halbuki ben ilk maç 1-0 yenilsek bile onları orda 2-1 yenebileceğimizi düşünüyorum.

Fatih Ay
19.08.2009, 13:04
Hattini bil Toulouse !!!

OZDEN61
19.08.2009, 13:06

tayfun yerine serkan tercihimdir. tayfun çok hata yapıyor, kolay çalım yiyor. hele hata yaptıktan sonra ki taraftar baskısı hemen ona oluyor.

Erdem Keser
19.08.2009, 13:07
------------------Sylva-----------------

Serkan-------Song----Egemen-------Cale

-----Selçuk-----Tjikuzu------Colman-----
-----Alanzinho----------------Engin------
------------------Gökhan----------------

OZDEN61
19.08.2009, 13:08
------------------Sylva-----------------

Serkan-------Song----Egemen-------Cale

-----Selçuk-----Tjikuzu------Colman-----
-----Alanzinho----------------Engin------
------------------Gökhan----------------

aynı düşünüyoruz

Hürgün Aygün
19.08.2009, 13:09
onların tam olarak forum sitesi ne verir misiniz

Hürgün Aygün
19.08.2009, 13:10
tayfun yerine serkan tercihimdir. tayfun çok hata yapıyor, kolay çalım yiyor. hele hata yaptıktan sonra ki taraftar baskısı hemen ona oluyor.
abi ben de serkanı tercih ederim ama bizim hoca tayfunu oynatıcakmış

Sercan Yaylı
19.08.2009, 13:13
--Tayfun--Egemen----giray------Cale--
--yattara---------------------------Alanzinho--

Ali İhsan
19.08.2009, 13:13
Rakibe baskı kurmak istiyorsak...

Sylva - Serkan Song Egemen Cale - Selçuk(Tjikuzu) Colman Alanzinho - Barış(Yattara) Engin Gökhan(Umut) gibi bir kadroyla çıkmamız lazım. İç sahada tek forvet ve forvet arkasında kimsenin oynamadığı bir sistemle ancak beraberlik çıkarılabilir. O açıdan Alan'ı o bölgede değerlendirmek bence akıllıca olacaktır... Deplasmana avantajlı bir skorla gidersek o zaman Selçuk - Tji - Colman üçlüsü birleşir ve Alan da yedek kalabilir...

Muhammed
19.08.2009, 13:14
Avrupa'da bilinmiyoruz bunu avantaja çevirmemiz lazım. Toulouse Trabzon'a gelirken İstanbul'a gelmediği için büyük ihtimal bir çekingenlik olacaktır. Maçın başında bizi tartacaklardır. Bizde maça çok agresif ve hızlı başlamalıyız. Yarın sahada ruhsuz futbolcu görmek istemiyorum!!!

Berk
19.08.2009, 13:14
Yattara bu maçta oynayamaz.Pazartesi günü takımla antrenmanlara başlıyor..

OZDEN61
19.08.2009, 13:15
bol bol dua edelim. hem mübarek ramazana giriyoruz. allah ım sen yardım et trabzonuma, turu geçelim

TAHSİN 61
19.08.2009, 13:18
Toulouse takımı geçen sene evinde 1 maç kaybetti ve 8 gol yedi. Fransa ligini 4. bitiren bir ekip olduğunu düşünürsek burda 1-0 yada 2-0 yenersek turu geçeriz. Orada bizim takıma hiç şans vermiyorum. Eğer büyük bir aksilik olmazsa golsüz beraberlik diye düşünüyorum. Gol ve golcü sıkıntısı çektiğimizi düşünürsek işimiz çok zor.

oguzhann
19.08.2009, 13:19
Rakibe baskı kurmak istiyorsak...

Sylva - Serkan Song Egemen Cale - Selçuk(Tjikuzu) Colman Alanzinho - Barış(Yattara) Engin Gökhan(Umut) gibi bir kadroyla çıkmamız lazım. İç sahada tek forvet ve forvet arkasında kimsenin oynamadığı bir sistemle ancak beraberlik çıkarılabilir. O açıdan Alan'ı o bölgede değerlendirmek bence akıllıca olacaktır... Deplasmana avantajlı bir skorla gidersek o zaman Selçuk - Tji - Colman üçlüsü birleşir ve Alan da yedek kalabilir...
tek forvet değil tek santrforla oynuyoruz,kanatlar daha ileride 4-5-1 /4-3-3 karışımı bir sistemimiz var.ben de 4-4-2'den yanayım ama santrfor sayımız bu rotasyon açısından çok sınırlı,sadece avrupa'da değil ligde de oynadığımızı unutmamak lazım.

lazut.61
19.08.2009, 13:21

bu kadro burda berabere bıter ...
rövanşta yattaralı kadroyla forvette gökhanla biz turu gecerız ınanıyorum...

Murathan
19.08.2009, 13:22
onların tam olarak forum sitesi ne verir misiniz
www.forum.morbeyaz.net (http://www.forum.morbeyaz.net) :cool: ççç

lazut.61
19.08.2009, 13:22
tek forvet değil tek santrforla oynuyoruz,kanatlar daha ileride 4-5-1 /4-3-3 karışımı bir sistemimiz var.ben de 4-4-2'den yanayım ama santrfor sayımız bu rotasyon açısından çok sınırlı,sadece avrupa'da değil ligde de oynadığımızı unutmamak lazım.

böyle maclarda klasik 4-4-2 oynucamızı sanmıyorum...

champions
19.08.2009, 13:25
Malesef ilk maçta kötü bir skor alırsak maç taraftarımızın kafasında biter. Halbuki ben ilk maç 1-0 yenilsek bile onları orda 2-1 yenebileceğimizi düşünüyorum.
Tabiki futbolda olmayacak şey yok ama beraberliğin yeterli olduğu Toulouse gibi bir takıma savunmada sıkıntı yaşayan ve henüz hücum kadrosu belli olmayan bir Trabzonsporun deplasmandan galibiyetle dönmesi çok büyük bir iştir. Mucizeye kapım açık ama inanmıyorum yani.:) İnşaallah bu tür beklentilere girmemize gerek kalmaz önümüzdeki hafta için.

Murathan
19.08.2009, 13:25
Sylva
Song Giray Egemen Cale
Engin Selçuk Tji Colman Alan
Gökhan Ü.

Faik Yılmaz
19.08.2009, 13:26
Biz Fransızları çok severiz....

Bakınız Lyon maçı :) :) :)

Emirhan Çorumlu
19.08.2009, 13:27
Insallah 2 - 0 yeneriz... Yarin Evimizde Gol yemeden bize goller atmayi nasip eyle allahim... =) 1. Gol Colman 2.) Gökhan Asist'de Alanzinho =) Insallah yeneriz en az 2 farkla...

oguzhann
19.08.2009, 13:28
böyle maclarda klasik 4-4-2 oynucamızı sanmıyorum...
ben de ama iç saha maçlarında 4-4-2 oynanmalı.

Murathan
19.08.2009, 13:28
Biz Fransızları çok severiz....

Bakınız Lyon maçı :) :) :)
4-3

4-1

Boru mu yahu :D ?

Murathan
19.08.2009, 13:29
ben de ama iç saha maçlarında 4-4-2 oynanmalı.
Fena biçimde katılıyorum ama 4-4-2 için bence Yattara dönmeli :)

Sufyu_41
19.08.2009, 13:30
inş. yarın yeneriz yaa inş.

Emirhan Çorumlu
19.08.2009, 13:32
Sylva
Song Giray Egemen Cale
Engin Selçuk Tji Colman Alan
Gökhan Ü.

Bencede bu 11 olmali sahada... Zaten Broos Hocamiz 4-5-1 oynatiyor hep Song'un yerine Giray ve Sag Beke Song mükemmel bir 11...

Faik Yılmaz
19.08.2009, 13:36
Bence 3-1-4-2 oynamalıyız.....

Silva
Tayfun- Egemen-Cale
Tjikuzu
Alanzinyo- Colman- Selçuk-Engin
Gökhan - Umut ( Mecburen)

2. yarı Yattara ve Ceyhunla da takviye yapılmalı...

Son oyuncu değişikliği duruma göre yapılabilir.....

ismail tüfekçi
19.08.2009, 13:38
gol yemeden maçı tamamlamamız lazım 1.0 iyi sonuç orada nasıl olsa goller buluruz

Bakanay61
19.08.2009, 13:42
Bence 3-1-4-2 oynamalıyız.....

Silva
Tayfun- Egemen-Cale
Tjikuzu
Alanzinyo- Colman- Selçuk-Engin
Gökhan - Umut ( Mecburen)

2. yarı Yattara ve Ceyhunla da takviye yapılmalı...

Son oyuncu değişikliği duruma göre yapılabilir.....

Dostum 3'lü defansın önündeki bu kanat oyuncularıyla faraşa döneriz gibi geldi bana.3'lü defansta Calenin yerine Song kantlardada Serkan ve Caleyi kullanmak daha mantıklı gibi....

nbay
19.08.2009, 13:42
o değilde adma gol attı geçen maçta egemen 2 asist yaptı diyarbakıra,giray kesilcek song-egemen oynayacak,enteresan doğrusu

Muhammed
19.08.2009, 13:44
Tabiki futbolda olmayacak şey yok ama beraberliğin yeterli olduğu Toulouse gibi bir takıma savunmada sıkıntı yaşayan ve henüz hücum kadrosu belli olmayan bir Trabzonsporun deplasmandan galibiyetle dönmesi çok büyük bir iştir. Mucizeye kapım açık ama inanmıyorum yani.:) İnşaallah bu tür beklentilere girmemize gerek kalmaz önümüzdeki hafta için.

Antep bile iyi zamanında Lens'i içerde dışarda yenmişti yahu. Güvenelim biraz. Gençlerbirliği hem Sporting Lisbon'u hemde Parmayı dışarda yenmişti. Geçen sene Kayseri bile PSG ile deplasmanda berabere kalmıştı.

sessizkral_1
19.08.2009, 13:45
Gökhan Ünalın ilk 11 oynayacağı kesinmi.İşallah oynar

ph=61
19.08.2009, 13:49
Maç skoru 1-1. İddaa oynayacaklara duyurulur..

Faik Yılmaz
19.08.2009, 13:56
Dostum 3'lü defansın önündeki bu kanat oyuncularıyla faraşa döneriz gibi geldi bana.3'lü defansta Calenin yerine Song kantlardada Serkan ve Caleyi kullanmak daha mantıklı gibi....
Solu bir şekilde amorti ederizde sağ kanat sorun olur gerçekten Serkanı almak için birisi kesilmesi lazım....

o zamanda 4-1-4-1 gibi bir oyuna dönüp forveti 1 e indirmek lazım....

Alan, Colman ve Baytar daha fazla ofansa katılırsa forvette Gökhan olursa gol yemeden atabiliriz......

Baytar sağ ve sol kanat onayabiliyor duruma göre kanatları adamları değiştirebiliriz rakibin oyun stiline göre...

brushfield
19.08.2009, 13:57
Takımımız bu maçı kesinlikle almalı. Bu maçtan alınacak kötü bir sonuç sonrasında taraftarımızdan çok büyük tepkiler geleceğini tahmin ediyorum. Teknik heyet ve futbolcular bunu bilerek bu maça çıkmalılar. Hani derler ya ''forman için oyna'' diye; ben şahsen onların yerinde olsam böyle bir atmosferde kendim için oynardım. Yoksa olası bir kayıpta hepsi istim üzerinde olacaklar.
Yönetim de Trabzonsporu geçtik kendini birazcık düşünüyorsa iyi bir forvet almalı. Zira rüzgara karşı işiyorlar. Taraftar doğru yanlış tartışılır forvetin yenilenmesine kafayı takmış. Umut tarafrarın gözünde kredisini bitirmiş. Umut'u da daha fazla sıkıntıya sokmamalı ve yıpratmamalılar. Hala belli bir miktara satılabilecekken ya da takasta kullanılabilecekken değerlendirilmeli. Yoksa bir süre sonra taraftar tepkisi yüzünden takımda oynayamayacak duruma geldiğinde sırf gitsin diye bonservisi eline verilmek zorunda kalacak.

Fatih Öztürk
19.08.2009, 13:58
teknik ekibimiz rakibi gözünde çok büyütmezlerde kendi oyunumuzu sahaya yansıtırsak daha faydalı olur düşüncesindeyim.başta umut bulut olmak üzere hepsine güveniyorum.yüzümüzü kara çıkartmayacaklar avantajlı skoru elde edip fransaya tatil için gidecek bizim uşaklar.
haydee...

AYYILDIZ
19.08.2009, 13:59
Toulouse'u hem Trabzonspor'un prestiji hem taraftarın güvenini tekrar kazanmak için dönüm noktası görüyorum.Hangi taktikle çıkarsak çıkalım 2 farklı galip gelelim.

Ahmet Başkaya
19.08.2009, 14:02
Haydi Gökhan'ım oyna coştur dök bizi sokaklara....

trabzonsporfan
19.08.2009, 14:02
Toulouse'u hem Trabzonspor'un prestiji hem taraftarın güvenini tekrar kazanmak için dönüm noktası görüyorum.Hangi taktikle çıkarsak çıkalım 2 farklı galip gelelim.

gol yemeden 2 fark atmak çok daha ballı olur hani :)

trabzonsporfan
19.08.2009, 14:05
millet maç saatinde sağanak yağış bekleniyormuş.Sizce nasıl etkiler ?

Murathan
19.08.2009, 14:05
Maç skoru 1-1. İddaa oynayacaklara duyurulur..
Ne yalan söyliyeyim benim içimde de öyle bir his var ...

Murathan
19.08.2009, 14:06
millet maç saatinde sağanak yağış bekleniyormuş.Sizce nasıl etkiler ?
Olumlu diye düşünüyorum :):)

Fatih Öztürk
19.08.2009, 14:06
yarınki maça gidecek trabzondaki arkadaşlardan en büyük beklentim takımımızı avazların cıktığı kadar bağırarak hiç susmadan yenik duruma düşsek bile desteklemeleridir.lütfen sağınızda solunuzda cekirdek cıtlatan değerli renkdaşlarımızı uyaralım.

Hürgün Aygün
19.08.2009, 14:07
benim içimde ya 2-1 yeneriz ya da 2-1 yeniliriz