PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Mehmet Zeki
17.08.2009, 23:53
Real Madrid olmasına gerek yok ki Diyarbakırspordan sonra Toulouse bize Real Madrid gelir zaten.bence sen Toulouse un maçlarını izlememişsin.ben izledim ve aradaki farkı gördüm.

Izledim. Chivas macindaki gibi oynasak Toulouse falan kalmaz. Monaco macindaki gole bak istersen. Hep pas. Pas pas pas. Diyorum. ha birde. Inanc ve butunlesme!

Salih Edip
17.08.2009, 23:53
geçen sene yeterince gösterdi;)

hangi maç ?

Hürgün Aygün
17.08.2009, 23:54
futbol smartı 2008'de veya 2008 öncesi d-smart alanlar spor paketsiz izleyebiliyormuş ona göre enişteme gidicem doğrumu ki??

Hasan61
17.08.2009, 23:54
ya arkadaşlar St Etienne maçını bir tek ben mı ızledım bu forumda allah aşkına.
hangi maçı izlediğine bağlı:cool:
geçen sene küme düşmekten son anda kurtulan tek elle tutulur adamı gomis'i satan st.ettiene ile yaptıkları maçı izlemişsen orası başka tabiki
monaco ile yaptıkları maç ortada
maçın adamıda ortada bir daha izle o maçı anlarsın

Hasan61
17.08.2009, 23:55
hangi maç ?
ilk aklıma gelenler
bjk maçı deplasmandaki
antalya maçı deplasman atağı başlatması bile maç kazandırdı
bunu gerçekleştirebilecek kaç kaleci var Türkiyede

mete61bordomavi
17.08.2009, 23:56
1- Nihat
2-Lemi
3-Ogün
4-Osman
5-Tolunay
6-Abdullah
7-Şota
8-Ünal
9-Orhan
10-Hami
11-Arçil

Bu kadroyla çıkarsak yeneriz Touluse'yi :)

Gordon Freeman
17.08.2009, 23:56
hangi maçı izlediğine bağlı:cool:
geçen sene küme düşmekten son anda kurtulan tek elle tutulur adamı gomis'i satan st.ettiene ile yaptıkları maçı izlemişsen orası başka tabiki
monaco ile yaptıkları maç ortada
maçın adamıda ortada bir daha izle o maçı anlarsın

peki st.ettienne bizim yenıldıgımız Diyarbakırspordan da mı güçsüz ?
Tamam neyse sorun anlaşıldı.Benim suçum Polyannacı olmamak.sanırım o yuzden yuklenıyorsunuz.

Hasan61
17.08.2009, 23:57
peki st.ettienne bizim yenıldıgımız Diyarbakırspordan da mı güçsüz ?
Tamam neyse sorun anlaşıldı.Benim suçum Polyannacı olmamak.sanırım o yuzden yuklenıyorsunuz.
hayır gerektiğinden fazla karamsar olmak
her takımın kötü maçları olabilir bizimde
toulouse'nin de ,real madrid'in de barça'nın da

yorumsuz6117
17.08.2009, 23:58
1- Nihat
2-Lemi
3-Ogün
4-Osman
5-Tolunay
6-Abdullah
7-Şota
8-Ünal
9-Orhan
10-Hami
11-Arçil

Bu kadroyla çıkarsak yeneriz Touluse'yi :)
kondisyon problemi yaşamazmıyız sence..:D

U.Sadıkoğlu
17.08.2009, 23:58
1,90 Oran açmışlar şaka gibi.

Semih GÜL
17.08.2009, 23:59
mete61bordomavi tarafından yazılan

Bu kadar da kötü değil bu sezon hazırlık maçları ile birlikte 19 gol atmışız bunun 3 ünü forvetlerimiz atmış geri kalan 16 golü diğerleri ,Dıyar gibi futbolu katleden bir rakip yok karşımızda tamam onların etkileyici oyuncuları var,

Kaldı ki bu umutla yendiğimiz maçlarda bile stressten başım ağrıyor ama artık bu takımı bu takıma gönül vermiş herkez avrupa ligi bile olsa gruplarda görmek istiyor biraz bu istekten en çokta kadroye bakmadan bu takımı içlerinde kendilerinin bile söylemedikleri ama her zaman yücelttikleri inanç ile bu takımı eleyip gireceğiz diyorlar bende diyorum...

Eleyeceğiz...

Gülüşümüzü astık intahar kovuşlarına ,bekliyoruz Trabzonum...

yorumsuz6117
17.08.2009, 23:59
normal diyara yenildik ya ondan..

Salih Edip
18.08.2009, 00:01
ilk aklıma gelenler
bjk maçı deplasmandaki
antalya maçı deplasman atağı başlatması bile maç kazandırdı
bunu gerçekleştirebilecek kaç kaleci var Türkiyede

inönüdeki maçta tribündeydim beşiktaş çok baskı kurmuştu ama çok pozisyon bulamadı slyvanın yaptığı önemli bi kurtarışı yok aklımda...

antalya maçında da 10 un üzerinde pozisyonumuz vardı sağolsun forvetlerimiz harcadı hepsini en son yattara 80 metre depar attı umutun kafasının üstüne çarptırdı da gol yaptı evet orda yattaraya pası slyva attı ama herkes önce kendi görevini iyi yapmalı bence kendi görevini iyi yapamıyosan ne yaptığının önemi yok...

slyayla ilgili aklımda kalan tek pozisyon geçen seneki ibb maçında ibrahim akının soldan vurduğu şutu çelmesiydi başkada yok..

U.Sadıkoğlu
18.08.2009, 00:02
normal diyara yenildik ya ondan..

Bana az verdiler gibi geldi :D

yorumsuz6117
18.08.2009, 00:03
Bana az verdiler gibi geldi :D
banada çok..:)

Hasan61
18.08.2009, 00:03
inönüdeki maçta tribündeydim beşiktaş çok baskı kurmuştu ama çok pozisyon bulamadı slyvanın yaptığı önemli bi kurtarışı yok aklımda...

antalya maçında da 10 un üzerinde pozisyonumuz vardı sağolsun forvetlerimiz harcadı hepsini en son yattara 80 metre depar attı umutun kafasının üstüne çarptırdı da gol yaptı evet orda yattaraya pası slyva attı ama herkes önce kendi görevini iyi yapmalı bence kendi görevini iyi yapamıyosan ne yaptığının önemi yok...

slyayla ilgili aklımda kalan tek pozisyon geçen seneki ibb maçında ibrahim akının soldan vurduğu şutu çelmesiydi başkada yok..
slyva'nın o maç net olarak tuttuğu 4-5 pozisyon vardı
sivok'un kafasını ayaklarıyla çıkarışı,ernts'in uzaktan çektiği şutu kurtarışı vs.

Gordon Freeman
18.08.2009, 00:04

emınmısın kardeş.tekrar baksan.

bmtr
18.08.2009, 00:05
Arkadaslar bu Toulouse takimi ara paslari super atiyor. Bu konuda cok dikkatli olmali takim. Ayrica onlarin golculeri Gicnac midir nedir, son vuruslari genelde tek vurus. Atilan topu kaleye tek vurus olarak gonderiyor. Topla hic oynamiyor. sanirim bu kaleciler icin cok zor toplar. Cunku nereye atacagini kestirmesi zor. Adam cok tehlikeli. Topla bulusmamali

yorumsuz6117
18.08.2009, 00:05
http://www.iddaa.com/stellent/groups/public/documents/iddaa_images/gp_435303.png

U.Sadıkoğlu
18.08.2009, 00:06

Bize 1.90
Toulesa 3 civarı

Gordon Freeman
18.08.2009, 00:08
shaktara da 2.20 vermısler.kaçmaz bu oran.iddaacılar kaçırmasın.

Salih Edip
18.08.2009, 00:09
Arkadaslar bu Toulouse takimi ara paslari super atiyor. Bu konuda cok dikkatli olmali takim. Ayrica onlarin golculeri Gicnac midir nedir, son vuruslari genelde tek vurus. Atilan topu kaleye tek vurus olarak gonderiyor. Topla hic oynamiyor. sanirim bu kaleciler icin cok zor toplar. Cunku nereye atacagini kestirmesi zor. Adam cok tehlikeli. Topla bulusmamali

valla kamanan gibi taner gülleri gibi tık dokunup bırakıyosa hakkaten işimiz zor....

Mustafa Demir
walla kacmaz bu oran oynucam maclarin hepsi persembe gunu dimi

U.Sadıkoğlu
shaktara da 2.20 vermısler.kaçmaz bu oran.iddaacılar kaçırmasın.

Aynen ilginç . :D

titanic
18.08.2009, 00:14
Biz bu maçı alırız,D.Bakır maçı bizimkileri kendine getirmiştir.Turuda geçeceğimize inanıyorum.Aslında şanslıyızda tek takımı eleyip guruplara kalacağız kıymetini bilsin artık oyuncularımız,Fransız takımlarınada kök söktürmüşlüğümüz var zamanında biraz tarih okusalar motivede olurlar

Erdinho_61
18.08.2009, 00:25
Arkadaslar... Macta Yabanci Sinirlamasi varmi?

Yoksa Avrupada kalkiyormu?

worldmaster
18.08.2009, 00:27
Çok abartmayalım durumumuzu.Resmen haftalık yorum yapıyoruz farkında değiliz belki.Çok süper bir takım değiliz doğru ama berbat da bir takımımız yok.Golcü sıkıntımız çok açık ve keşke ilk maç deplasmanda olsaydı diye iç geçirmiyor değilim.Avni Aker'de hele de o kendini taraftar sananların(çekirdekçi ve küfür makinalarından bahsediyorum)uğultu girdabında nasıl oyunu rakip sahaya yıkacağız ben de merak ediyorum.
Yapmamız gereken basit aslında . Savunmayı pek çıkartmadan çok sabırlı bir şekilde ataklar geliştirmeliyiz.Elbet bir şekilde golü bulabieceğimize inanıyorum.Panik oyunu oynarsak çok kötü bir skorla karşılaşırız.Allah yardımcımız olsun.Umarım Yattara ve Gökhan da maça hazır olabilirler...Umudumuzu yitirmeyelim

mk.esen35
18.08.2009, 00:27
en yakın arkadaşımın nişanı var.maçı izleyemicem.ulan halil yapılırmı bu benim gibi adama yaaa.özellikle yaptı şerefsiz fenerli

Hürgün Aygün
18.08.2009, 00:29
futbol smartı 2008'de veya 2008 öncesi d-smart alanlar spor paketsiz izleyebiliyormuş ona göre enişteme gidicem doğrumu ki??

Salih Edip
18.08.2009, 00:34
gökhan ve yattara ne durumda acaba?

titanic
18.08.2009, 00:39
Çok abartmayalım durumumuzu.Resmen haftalık yorum yapıyoruz farkında değiliz belki.Çok süper bir takım değiliz doğru ama berbat da bir takımımız yok.Golcü sıkıntımız çok açık ve keşke ilk maç deplasmanda olsaydı diye iç geçirmiyor değilim.Avni Aker'de hele de o kendini taraftar sananların(çekirdekçi ve küfür makinalarından bahsediyorum)uğultu girdabında nasıl oyunu rakip sahaya yıkacağız ben de merak ediyorum.
Yapmamız gereken basit aslında . Savunmayı pek çıkartmadan çok sabırlı bir şekilde ataklar geliştirmeliyiz.Elbet bir şekilde golü bulabieceğimize inanıyorum.Panik oyunu oynarsak çok kötü bir skorla karşılaşırız.Allah yardımcımız olsun.Umarım Yattara ve Gökhan da maça hazır olabilirler...Umudumuzu yitirmeyelim
İnşallah Yattara oynar,Gökhanda bir fark getirir eğer oynarsa,Uğultuyada alışsın futbolcular bu çoğu kez yapılan birşey artık çare yok

yorumsuz6117
18.08.2009, 00:40
Arkadaslar... Macta Yabanci Sinirlamasi varmi?

Yoksa Avrupada kalkiyormu?
yabancı sınırlaması yok avrupada..

Hürgün Aygün
18.08.2009, 00:42
-----------------------------------Sylva--------------------------------
--Serkan---------------------Egemen---------Song(Giray)------------------Cale----------
---------------------------------------Tijikuzu-------------------------------
---------------------------------Selçuk---------Colman---------------------------
---Yattara------------------------------------------------------------Alanzinho
---------------------------------Gökhan----------------------------------

Yattara ve gökhan iyileşirse tahminen sahaya böyle çıkarız

Barış Kaptanoğlu
18.08.2009, 00:49
Bize 1.90
Toulesa 3 civarı
yani biz mi favoriyiz bu maçta

Adem Köse
18.08.2009, 01:06
Bu maçta golsüz beraberliğe turu kesin geçeriz diyorum...

Murat Hızal
18.08.2009, 01:07
yani biz mi favoriyiz bu maçta

Hocam benden yaşca büyüksünüz,neden Trabzonspor'un bu maçda favori olması size bu kadar garip geliyor?

Özkan
18.08.2009, 01:29
Trabzonspor her maçın favorisidir arkadaşlar. En kötü sezonumuzda 8taş ve ğs'yi yenmiştik, şimdi Toulouse diye sıradan bir takımı mı eleyemeyeceğiz?

Salih Edip
18.08.2009, 01:35
Trabzonspor her maçın favorisidir arkadaşlar. En kötü sezonumuzda 8taş ve ğs'yi yenmiştik, şimdi Toulouse diye sıradan bir takımı mı eleyemeyeceğiz?

geçen sezon da kimseyi yenememişiz 3 üzlerden bir de öyle bişey var...

ayrıca touluse sıradan bi takım değil adamların fransa milli takımında oynayan topçusu var yani ne demek...

Mehmet Zeki
18.08.2009, 01:39

ayrıca touluse sıradan bi takım değil adamların fransa milli takımında oynayan topçusu var yani ne demek...

Simdi milli Takimda olan oyuncusu varsa iyi takim oldugunu mu gosterir?!

Özkan
18.08.2009, 01:43

ayrıca touluse sıradan bi takım değil adamların fransa milli takımında oynayan topçusu var yani ne demek...Bizim de Türkiye, Hırvatistan, Senegal millî takımlarında oyuncularımız var. Millî takımımız ve Hırvatistan son Avrupa şampiyonasında Fransa'nın önündeydiler. ;)

Salih Edip
18.08.2009, 01:47
Simdi milli Takimda olan oyuncusu varsa iyi takim oldugunu mu gosterir?!

evet gayet tabi iyi takım olduğunu gösterir ama süper takım demiyorum iyi takım diyorum...

touluse ye sıradan bir takım demek cahilliktir...

Salih Edip
18.08.2009, 01:49
Bizim de Türkiye, Hırvatistan, Senegal millî takımlarında oyuncularımız var. Millî takımımız ve Hırvatistan son Avrupa şampiyonasında Fransa'nın önündeydiler. ;)

evet ama ben bizim takıma sıradan bir takım demiyorum iyi takımız...

onlar da en az bizim kadar iyiler ne demek sıradan takım...

adama demezler mi diyarbakıra yeniliyosun o zaman sen nesin diye...

Mehmet Zeki
18.08.2009, 01:50

Yenil Diyarbakirspor'a. Olsun olabilir.

ileri_libero
18.08.2009, 01:51
takımımız en önemli deplasman maçına çıkıyor.kontra ataklarla gol aramalıyız.eğer erken gol bulursak deplasman deplasman olmaktan çıkabilir.ne zaman beraberlik golünü yersek yandık.rakip taraftar desteğiyle coşabilir.eğer ki onlar ilk golü atarlarsa ateşli taraftarlarının gazıyla bir iki tane daha yiyebiliriz...

outlaws61
18.08.2009, 01:52
Buraya yazıyorummm Umut hakkında konusanlar mactan sonra cok utanacak..

Salih Edip
18.08.2009, 01:52
Yenil Diyarbakirspor'a. Olsun olabilir.

sıradan takım ne demek kardeşim biz diyarbakıra yenilince sırdan takım mı oluyoruz hayır...

eee sen fransa ligini 5. sırada bitirmiş üst düzey futbolcuları olan ve puanl olarak da senden daha iyi olan takıma sıradan takım diyemezsin...

Salih Edip
18.08.2009, 01:54
Buraya yazıyorummm Umut hakkında konusanlar mactan sonra cok utanacak..

umut hakkında konuşanlar arada sırada utanabilirler ama sezonun genelinde haklı çıkarlar...

Mehmet Zeki
18.08.2009, 01:54
sıradan takım ne demek kardeşim biz diyarbakıra yenilince sırdan takım mı oluyoruz hayır...

eee sen fransa ligini 5. sırada bitirmiş üst düzey futbolcuları olan ve puanl olarak da senden daha iyi olan takıma sıradan takım diyemezsin...

Ben siradan takim demedim. Dedimki Diyarbakirspor'a yenildik. Olabilir.

outlaws61
18.08.2009, 01:55
Ben bu sezon gökhan ve umuttan öyle ümitliyimki cok katkı saglıcaklar takımımıza...

Salih Edip
18.08.2009, 01:59
Ben siradan takim demedim. Dedimki Diyarbakirspor'a yenildik. Olabilir.

yok ben sana demek istemedim zaten bi arkadaş sıradan takım dedi de ona söyledim sen araya girdin...

.....
18.08.2009, 01:59
Allahın izniyle geçecez bu turu.

Salih Edip
18.08.2009, 02:00
Ben bu sezon gökhan ve umuttan öyle ümitliyimki cok katkı saglıcaklar takımımıza...

ya ne kadar çok isterim kim istemez ama benim umuttan hiç umudum yok sadece gökhanı bekliyorum merakla...

yattarinho61
18.08.2009, 02:00
gignac ve fode mansare´ye dikkat etmemiz gerek !!

outlaws61
18.08.2009, 02:01
ya ne kadar çok isterim kim istemez ama benim umuttan hiç umudum yok sadece gökhanı bekliyorum merakla...

cok pozisyona giriyolar diye bu kadr kötü görünüyolarrr o kadar pozisyona girmeyi herkes basaramaz tamam bazı eksiklikleri olabilir ama sonucta bıze yararı olmus bi futbolcumuz..

mete61bordomavi
18.08.2009, 02:02

Desenize ben bunadım! :)

outlaws61
18.08.2009, 02:03
Desenize ben bunadım! :)

bazen o kadar acımasız oluyosunuz ki hani insan su yorumları okuduktan sonra değil gol atmak cıkıp oynamaz bile dua edin futbolcularımız bu yorumları okumuyolardır..

Özkan
18.08.2009, 02:03

yok ben sana demek istemedim zaten bi arkadaş sıradan takım dedi de ona söyledim sen araya girdin...Toulouse vasat ve sıradan bir takımdır. Bu takımı büyütmenin anlamı yok.

Salih Edip
18.08.2009, 02:07
Toulouse vasat ve sıradan bir takımdır. Bu takımı büyütmenin anlamı yok.

taraftar gözlüklerini çıkar da bi bak istersen....

touluse sıradan bi takımsa biz de sıradan bi takımız kendimizi de büyütmenin bir manası yok...

outlaws61
18.08.2009, 02:08
Toulouse vasat ve sıradan bir takımdır. Bu takımı büyütmenin anlamı yok.

sonuna kadar katılıyorum bizim kendi takımımıza olan güvenimiz kaybolmuş bi kere..

mete61bordomavi
18.08.2009, 02:09
bazen o kadar acımasız oluyosunuz ki hani insan su yorumları okuduktan sonra değil gol atmak cıkıp oynamaz bile dua edin futbolcularımız bu yorumları okumuyolardır..

Yok sen yanlış anladın kardeş:)
Ben bunadım dedim sadece :)
Yanlış maçlar izlemişim zannediyorum:)

Salih Edip
18.08.2009, 02:10
sonuna kadar katılıyorum bizim kendi takımımıza olan güvenimiz kaybolmuş bi kere..

hiç alakası yok....
touluse sıradan vasat bir takım demek çok komik gerçekten...
ben demiyorum ki turu geçemicez biz kötü takımız diye..
ama senin seri başı olamadığın yerde adamlar oluyosa nasıl basit takım diyosun hayret..

outlaws61
18.08.2009, 02:15
hiç alakası yok....
touluse sıradan vasat bir takım demek çok komik gerçekten...
ben demiyorum ki turu geçemicez biz kötü takımız diye..
ama senin seri başı olamadığın yerde adamlar oluyosa nasıl basit takım diyosun hayret..

gözünüzde büyütmeyin bu kadar adamlar bizden korkuyo bız bunu fırsat bilmiyoruz gidip onlardan korkuyoruz

TSigalko
18.08.2009, 02:15
Toulouse bence sıradan bir takımdır.Fakat kötü takım değildir..Geçen sene bir sıçrama yaptılarsa bunun sebebi de Gignac..Aynı Toulouse 2007/2008 yılında 17. olup küme düşmekten son anda kurtulmuştur..

Barış Bağcıoğlu
18.08.2009, 02:20
arakadaşlar unutmayın her takımın kendine göre özellikleri var
fransız ekibi açık ortasahası iyi olan ekipler karşısında çok ekili olamıyorlar ve defanslarıda iyi değil
ama kapanan takımlara karşı etkili forveti gignac ile sonuca gidiyorlar ve mansare ve birazda sisokko onlada baskı yiyince siniyorlar monaco maçında böyleydi

mete61bordomavi
18.08.2009, 02:29
Valla ben şunu söyleyeyim baştan.
Hugo Broos hoca, Trabzonspor'a günümüzde 'Total' denilen futbolu oynatmaya çalışıyor.
Ve aslında iyi de yapıyor, fakat Trabzonspor'un en karakteristik özelliğini sanırım henüz daha göremedi.
Bu özellik: Trabzonspor, gol atmayı ne kadar çabuk başarırsa o derece oyuna tutulabiliyor ve motive olabiliyor, ardından 2. golü arıyor, şayet atarsa sorun yok, o maç rahatlıkla fark 3, 4 olur.
Ama atamazsa strese girip kendi bacağına sıkıyor.
Aslında baktığımızda bütün kritik maçlarımızda bu sorunu yaşıyoruz.
Bunun için iki basit önlem alınsa yeter!
1. Takımda tam bir psikolojik terapi yapılmalı!
2.Oyunun kilitlendiği anlarda savunma tedbirlerini de alıp, cezasahasına olabildiğince adam sokmak!

Çünkü savunmalar kapandı mı, günümüzde gerçekten çok zor geçiliyorlar, siz bakmayın Umut kötü felan oynuyor ama, tek başına kapalı savunmayı açacak topçu ya Messi, ya da Arda Turan ayarında topçular olmalıdır!
Bu yüzden atak sırasında defans tedbirini alıp, mümkün mertebe ceza sahasına çok adamla dalıp, rakip savunmanın şaşırtılarak çökertilmesi gerekir!

Eğer Toluse'ye karşı böyle oynarsak kazanırız!
Yok böyle değil de, ortasahada ısınma pasları yapar, Umut'u da bir başına rakip defansın içine bırakırsak değil 90 dk, 180 dk olsa gol atamayız. Zaten sanırım rakip ortasaha da bize pas yaptırmak istemeyecektir.
O halde en kısa ve erken şekilde ceza sahalarına sokulmalı rakip savunmanın dengesini bozmalıyız.
Benim anladığım Total futbol budur!
Yoksa, ortaya koy 5 kişi, Umut'u da günah keçisi olsun diye, garibanı rakip savunma arasında yok et demek değildir!

Bir de şu var, Trabzonspor Anadolu takımlarına 4-5-1 ya da 4-4-2 oynamak yerine 4-3-3 varyasyonları denerse, emin olun belki yine gol yer ama yediğinden bir ya da iki fazlasını da atar!

muratd61
18.08.2009, 02:46
bu maçta gol atmak kadar yememek de önemli.ne olursa olsun gol yememeliyiz.ben 0-0 a bile razıyım çünkü umutun oynaması halinde gol atmamız çok zor.haber 61 e göre gökhan yetişecekmiş.inşallah yetişir gökhan...

Fatih Özkan
18.08.2009, 02:56
Açık oynayacaklardır...
Alacağız...
Nedense hep 2-0 alırız gibime geliyor (:
Sadece içimden geçen yani...
Büyük konuşmak değil amacım...

Barış Bağcıoğlu
18.08.2009, 03:00
ya niye bukadar karamsarız
futbol bir oyun kim oyunun kurallarını iyi oynarsa okazanıyor
%100 garanti yok
biz sadece takımımızın doğru hamleleri doğru zamanda yapıp yapamayacağını konuşmalıyız
geçtiğimiz maç hiç bir oyuncu doğru zamanda doğru işler yapmadı yapamadı
kaç kişi egemenin geçen maçta yaptığını bu maçtada tekrarlayacağını düşünüyor
kaç kişi dağlara taşlara giden şutların kaleyi bulmayacağını söyleyebiliyor
evet bir forvet sorunumuz var ama bu illa elendik demek değildir.
Bir takımda forvetler kadar diğer ofansif oyuncuların gol atmasıda çok önemli bu sene bu bizde mevcut.
İnanarak her şey olur
yeterki bu takımda herkes biraz yüreğini koysun gerçekten Toulouse kadar hatta daha kaliteli futbolcularımız var

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2009, 03:01
Gol yemememiz gerekir. 2-1 veya 3-1 kazanzak bile işimiz zor olabilir. 3 gol atamayacağımıza göre

1-0 , 2-0 iyi sonuçlar. En azından Fransa da 10 kişi defans yapar takım zaten gol atamıyoruz.

fincher
18.08.2009, 03:33
Tur atlamamız büyük sürpriz olur benim için...Şansımızı çok düşük görüyorum...Direnebileceğimizi ve tur atlamaya yaklaşacağımızı bile düşünmüyorum.İlk maçın ilk devresinde tura havlu atmış olacağız büyük ihtimalle...

aaahmet61
18.08.2009, 04:30
bu kaleci ve bu golcülerle tur imkansız. kaliteli yabancı transferde yapamıyacağımıza göre bu sene böyle idare edeceğiz.

Fatih Özkan
18.08.2009, 04:53
bu kaleci ve bu golcülerle tur imkansız. kaliteli yabancı transferde yapamıyacağımıza göre bu sene böyle idare edeceğiz.

Bu tür yorumları okudukça hangi sitede olduğuma tekrar bakıyorum!
Çok eleştirir olmuşuz...
Eleştirmek kolaydır...
Ben inanıyorum!
Zamanında neleri devirdik...
Kimleri yendik...
Kimse bana o zamanın kadrosundan bahsetmesin!
Diyarbakır maçını 1-0 almış olsaydık karamsar olanların %90'ı galibiyete inanacaktı...
Değişiyoruz...
Olumsuz yönde hızla değişiyoruz...
Önce hafiften de olsa bir inanç taşı içinde...
Bir güven...

Terzioğlu
18.08.2009, 05:45
Kesinlikle Toulouse'yi eleyecegimizi düsünüyorum. Bu mactan gol yemeyelimde ne olursa olsun. Deplasmanda zaten kraliz.

OFLU
18.08.2009, 08:12
Diyarbakirspor macinin havasinda olacagini dusunen arkadaslar varsa bence cok yanilmaktalar,buyuk maclarin havasi buyuk olur, Bu mac ekstra konsantre olmus bi sekilde cikacaktir Trabzonspor o yuzden tur icin bisey diyemem belki sonucta 2 ayakli bir mac ama Avni Akerde yenilmeyecegiz..

theo
18.08.2009, 08:59
gol yemeden kazanabileceğimiz bir maç olması durumunda fransada da galibiyete yakın taraf biz oluruz...

Erdal DİLEK
18.08.2009, 09:02
knedi sahamızde berabere kalır deplasmanda da yenilir eleniriz. . . hiç umudum yok

ozturk
18.08.2009, 09:08
knedi sahamızde berabere kalır deplasmanda da yenilir eleniriz. . . hiç umudum yok

ben daha karamsarım kendi sahamızda 3-1 veya 4-1 yeniliriz..

deplasmanda yeneceğiz eleyeceğiz inanıyoruz diye gaza gelir 1-1 berabere bitiririz maçı...

UğuR
18.08.2009, 09:14
Trabzonspor'da seferberlik

Teknik heyet, Toulouse raporları üzerinde kafa yoruyor, rakibin artı ve eksilerini detaylı şekilde analiz ediyor.

Broos, hücum gücü yüksek rakip için savunmaya tedbirler arıyor. Son Diyarbakır maçı Belçikalı’yı endişelendiriyor
* Yönetim de Fransız ekibi karşısında alınacak iyi bir sonuca güveniyor, taraftarların ilgisinin yüksek olmasını istiyor
Trabzonspor’da nefesler tutuldu, Toulouse maçına endekslenildi... Haftayı Diyarbakırspor yenilgisiyle kapatan Karadeniz temsilcisi, turun ilk ayağında avantajlı bir skor hedefliyor. Kelimenin tam anlamıyla seferberliğin ilan edildiği Trabzonspor’da Hugo Broos her fırsatta gol yemeden 2 farklı galip gelmeleri gerektiğine dikkat çekerken, çalışmalarını da bu yönde sürdürüyor. Fransız temsilcisini 2 kez çıplak gözle izleyen yardımcısı Turgut Kural’ın verdiği detaylı analizler üzerinde çalışan Belçikalı hoca, rakibin artı ve eksilerini ezberliyor. Özellikle son oynanan St.Etienne karşılaşmasında hücum gücüyle dikkat çeken Toulouse’u durdurmanın yollarını arayacak Broos’u, savunmasının son maçtaki görüntüsü ise endişelendiriyor.
Sylva da bilgi veriyor
Orta sahayı kalabalık tutması beklenen Broos’un bu bölgedeki oyuncularından daha çok oyunda kalmasını isteyeceği ve savunmaya yardım emri vereceği belirtildi. Sivas maçında ilk 11’de oynattığı Song’u kulübeye oturtup Giray’a şans tanıyan deneyimli antrenörün bu kez defans bloğundaki seçimleri de merak konusu. Ayrıca Broos’a bir başka bilgi aktarımı da Sylva tarafından yapılıyor. Fransız ekibi Lille’den transfer edilen tecrübeli kaleci, Toulouse hakkında detaylar aktarıyor. Yönetim için de Play-Off maçı çok önemli. Takımın kredisinin tekrar yükselmesini arzulayan yönetim, yine hayata geçirilen TrabzonCell, taraftar kart ve ürün satışları için de Avrupa Ligi’ni olmazsa olmaz diye görüyor.

Toulouse yarın şehre geliyor
Bordo-Mavili ekibin Avrupa Ligi ön elemesinde perşembe günü kozlarını paylaşacağı Toulouse, yarın Trabzon’da olacak. 15.45’te şehre inmesi beklenen Fransız temsilcisi, aynı gün akşam saatlerinde maçın oynanacağı Avni Aker Stadı’nda bir antrenman yapacak. Bu çalışma öncesinde Toulouse teknik direktörü Alayin Casanova’nın bir basın toplantısı da düzenleyeceği belirtildi. Rakip, maçın ardından aynı gece Trabzon’dan ayrılacak

Özel hayatlar mercek altında
Karadeniz temsilcisinde yönetim, futbolcuların özel hayatları konusunda bir dizi sert tedbirler hazırlığında... Oyuncuların spor dışı etkenlerle sakatlanmaları veya hastalanmaları durumunda önce uyarı, sonra da para cezaları kesilebilecek. Yöneticiler, durumu profesyonel yaşama uygun davranma olarak açıklarken, Trabzonspor’da daha önceki dönemlerde benzer problemler meydana gelmişti.
Maç biletleri satışa çıkıyor
Trabzonspor ile Toulouse maçının biletlerinin bugün satışa çıkacağı açıklandı. İlk gün sadece taraftar kart sahiplerine, daha sonra da diğer isteyenlere satış yapılacak. Bilet fiyatları açık 30, maraton 50, kapalı yan 80, kapalı orta 100 ve VIP 250 olarak belirlendi. Kulüp bu sezon Avrupa kupası maçlarına fiyat farkı uyguladı.

demir
18.08.2009, 09:18
bir macla umutlar ne hale gelmıs ??? hani sivas macında fark atıyorduk herkese ?? ne oldu ben soylerken bana kızdınız neyse bence bız bu macı alırız

ozturk
18.08.2009, 09:23
bir macla umutlar ne hale gelmıs ??? hani sivas macında fark atıyorduk herkese ?? ne oldu ben soylerken bana kızdınız neyse bence bız bu macı alırız

bende bu konu da şikayetçiyim..

bir galibiyetle uçuyoruz resmen..

bu arada Banner bomba olmuş:) avrupa liginde de yeniceleğiz gibi..

S.DEMİRCİ
18.08.2009, 09:34
bizim takımın gol yememesi mümkünmü?

aaahmet61
18.08.2009, 09:34
arkadaşlar zamanında ne takımları de yendik şimdide yeneriz yazıyorlar ama aradaki farkı anlamak istemiyorlar.o zamanlar bir hami vardı serbest vuruşları penaltı gibi kullanırdı.şotalar arçiller abdullah ogünler hamdiler vs... yetenekli futbolcularımız vardı.Allah aşkına umutla hami şota veya arçil bir mi?.ya kalecimizin şu haline demeli.umutsuzum ben.ha yattaranın sakatlığı düzelirse belki bir umut.yinede umutsuzum.

ozturk
18.08.2009, 09:59
bizim takımın gol yememesi mümkünmü?

90 dk "hazırol" da bekleyen kaleci ve toplara vücudunu siper eden defansla mümkün değil..

uzaktan şutlar en büyük korkum...

Murat Keçeci
18.08.2009, 10:07
bu maça konsantrasyonumuz yüksek çıkmalıyız bireysel hatalar yapmamalıyız gol yemeden kazanırsak çok iyi olur rakibin duran toplarına dikkat etmeliyiz futbolcularımızdan mücadeleci,agresif,tempolu ve hızlı bir oyun bekliyorum gruplara kalacağımıza inanıyorum.

UğuR
18.08.2009, 10:16
90 dk "hazırol" da bekleyen kaleci ve toplara vücudunu siper eden defansla mümkün değil..

uzaktan şutlar en büyük korkum...

Siz de Syvla yı ve Egemen i ne çabuk harcadınız.Geçen sene yerlere göklere sığdıramıyorduk...Şimdi bir maçda yerin dibine soktunuz...Her insan hata yapabilir.sonuç da futbol bu bir anlık dikkatsizlik gole sebeb olabilir.Şu hatalar olmasa Egemen,Tony zirvedeydi...Futbol çok nankör....

Harun
18.08.2009, 10:24
Belki çok erken fakat bu maç tüm sezonum bir özeti olacak aslında.İkinci kez resmi bir müsabaka avniakerde oynanacak.Herkes gerek takımla gerek hoca ile gerek yönetim ile fikir ve düşüncelerini bu maça göre şekillendirecek.Şuan herşey havada.Ne oyuncuların performansları ne de hocanın takıma kattıkları net değil.
Kaldiki bu maç mutlak kazanılması gereken bir maç.Telafisi olmayan,hataların hem maddi hem de manevi kayıpların yaşacağı bir maç.
Bross sahaya nasıl bir anlayışla çıkacak bilmiyorum ama umarım D.bakır maçındaki hucumda etkisiz defansta dikkatsiz bir takım çıkarmaz.
Karşımızdaki takım muhakkak kapalı oynayıp kontralarla tehlike yaratacağı kesin.Bunu herkes gibi Brossta biliyordur.Fakat Asıl önemli olan D.Bakır bile yaptığı 3 ataktan ikisini gole çevirdi.Kaldiki karşımızda hucum hattı daha tehlikeli takım var.
Kim ne derse desin bu takım tek forvettle oynatılamaz.Ortasahamız kalabalık gözüksede üretkenlik olmadığı sürece bize dezavantaj getirir.Takım şuan takım oyunu ile değil yine bireysel yeteneği yüksek olan oyuncuların çabası ile birşeyler yapmaya çalışıyor.Yani aynı tas aynı hamam görüntüsündeyiz.Bross muhakkak buna çare bulmalı bu maçın kesin ama kesin kazanılması gerek, başka bir yolu yok.

Atalay
18.08.2009, 10:32
Kendi sahamızdaki maçlarda bu taraftar baskısı ile bu tribünlerle başarılı olmamız zor...

Ama deplasmanda rahat kazanırız vede turu geçeriz..

Hüseyin İlkin
18.08.2009, 10:35
Diyarbakır maçındaki rahatlık, oyundan kopuk şekilde sahada yer almak bu maçta olmayacaktır.
Daha çok isteyen, daha çok arzulayan bir takım ile sahamızda galibiyeti alırız.
Bu galibiyet gol yemeden, veya iki farklı galibiyet olur inşallah.

UğuR
18.08.2009, 10:39
1-0 a razıyım.
Ki bu maça kafaca hazır çıkacaktır bizimkiler.En kötü dönemimizde bile Avrupa maçlarında iyi oynadık.Defansda kesinlikle hata yapmamalıyız.Şans bizden yana olsun.İki denk gücün mücadelesi.180 dakikalık bir seri olacak...İlla yeneceğiz diye saldırırsak açıklar vereceğimiz aşikar ve bu açıkları iyi değerlendiren bir rakip var karşımızda.Kontrollü oynamalıyız.

sorin
18.08.2009, 10:39
Diyarbakır maçındaki rahatlık, oyundan kopuk şekilde sahada yer almak bu maçta olmayacaktır.
Daha çok isteyen, daha çok arzulayan bir takım ile sahamızda galibiyeti alırız.
Bu galibiyet gol yemeden, veya iki farklı galibiyet olur inşallah.

bir de avni akerde baskı var derler adamlarda lakayıklık evlere şenlik baskı hisseden futbolcu böyle lakayık davranabilir miydi

Harun
18.08.2009, 10:40
Kendi sahamızdaki maçlarda bu taraftar baskısı ile bu tribünlerle başarılı olmamız zor...

Ama deplasmanda rahat kazanırız vede turu geçeriz..

Ben de bu baskı sözüne katılmıyorum.Sen çık aslarlar gibi mücadele et ,hakkını ver bakalım baskı oluyor mu? Kendi evinde isteksiz, kısır futbol oynayan hangi takım olursa olsun taraftarının tepkisini çekmiştir.Malesef biz kötü sonuçların çoğunu kendi sahamızda yaşadığımızdan hep baskı var diye geçiştiriliyor.Perşembe günkü maçtada kısır ve isteksiz futbol olsun o zamnda baskı olur.Önemli olan sahadaki futboldur.Baskıyı yaratanlar sahadakiler tribündekiler değil.

Cihad Varlı
18.08.2009, 10:45
Toulouse'u karşılamaya gitmiyor muyuz ?

Gökhan Süleymanoğlu
18.08.2009, 10:47
şimdiye kadar hiç kadro kurmadım ama bu sefer içimden geldi
bana oyle gelıyokı eger bu kadroyla maça çıkabılırsek bu maçı alırız.

-------------slva-----------
serkan--egemen--song--cale
------------tjıkuzu----------
yattara-selçuk-colman-gabriç
-----------gokhan----------

Mert67
18.08.2009, 10:51
şimdiye kadar hiç kadro kurmadım ama bu sefer içimden geldi
bana oyle gelıyokı eger bu kadroyla maça çıkabılırsek bu maçı alırız.

-------------slva-----------
serkan--egemen--song--cale
------------tjıkuzu----------
yattara-selçuk-colman-gabriç
-----------gokhan----------

Gabriç oynayamıyo Avrupa'da ki maçlarda Alan oynasın orda.

Cihad Varlı
18.08.2009, 10:52
Hasan Yener radyospor'da .

Gökhan Süleymanoğlu
18.08.2009, 10:54
Gabriç oynayamıyo Avrupa'da ki maçlarda Alan oynasın orda.

oynasın tabi alan oynasın. bende zaten bu kadroyla cıkabılsek dedım ama alan da ıyı olur heralde bu kadroda
macıda dort gozle bekler oldum inşallah alırız ya cok onemlı bu mac

ozturk
18.08.2009, 10:59
Siz de Syvla yı ve Egemen i ne çabuk harcadınız.Geçen sene yerlere göklere sığdıramıyorduk...Şimdi bir maçda yerin dibine soktunuz...Her insan hata yapabilir.sonuç da futbol bu bir anlık dikkatsizlik gole sebeb olabilir.Şu hatalar olmasa Egemen,Tony zirvedeydi...Futbol çok nankör....

yok be abi harcamak değil...

sadece 2 haftadır yapılan hatalara dikkat çekiyorum..

Sylva geçen sene çok iyiydi bu yıl hiç ümit vermiyor.Olay bundan ibaret..

Cihad Varlı
18.08.2009, 10:59
Takımımızın UEFA Avrupa Ligi play-off turunda 20 Ağustos Perşembe günü Toulouse FC ile oynayacağı müsabakanın biletleri bugün (salı) saat 15.00'de satışa çıkıyor. Biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

Bilet fiyatları şöyle:
Açık tribün: 30 TL
Maraton Tribünü: 50 TL.
Kapalı Yan: 80 TL.
Kapalı Orta: 100 TL.
VIP: 250 TL.

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

Ömer SEVİNÇ
18.08.2009, 11:00
Ortasahada Selçuk, defansta Song takıma dönecektir diye düşünüyorum. Yattara ve Gökhan da yedek kulübesinde başlarsa tadından yenmez.

Hotaman
18.08.2009, 11:01
Trabzonspor en kötü dönemlerinde Avrupa da ezilmemiştir. Rahat olun, güvenin takıma biraz.

Murat KARAKURT
18.08.2009, 11:03
bence burda berabare kalıp orda yeneceğiz biz bu takımı rahat olun arkadaşlar:)

cihatöztürk
18.08.2009, 11:04
yenelim şunları ya

biraz moralimiz düzelsin

kaç gündür sıkıntıdayım bunalımdayım bu takım yüzünden

demir
18.08.2009, 11:10
arkadaslar sankı diyarbakır macında ozellıkle bu sekılde razalet oynanmıs gıbı bır hava vardı onunden gecen topa mudahale etmeden topu ayagına bakleyen futbolcular butunu dolu ıdı mac ?? ben son 2 yıldır takımımız bukadar ısteksız ve kotu oynarken hıc gormedım mesela sonradan oyuna gıren selcuk tjikuzu nun yerşine girtdi ama sol acıkta aynadı ?? saka gıbı yaaa selcuk ne arıyor sol acıkda ?? forvetde umut yapa yanlızdı 4 defgans oyuncusunun arasında sadece kostu kostu kostu ?? egemen zaten cok onemlı mudahalelerde bulundu ama ıkı hatası iki gol yememıze sebep oldu nedense benım ınancım (buyuk olcude paranoya ama boole ınanmak ıstıyorum) sıvas macındada aynı sekılde takım ozellıkle boyle kotu oynadı gibi gelıyor bana amac gruplara kalabılmek yoksa bukadar kotude oynamamalıydık dıye dusunuyorum ıkı mactyır cok kopuk yuruyen bır trabzonspor ızlıyoruz ama hazırlık maclarında bu tarzda bır futbol oynamadık ??? bence macın ilk 15 dakıkasında tlaose kendı yarı sahasından cıkamayacak ve fena bır futbol oynayacaz gıbı gelıyor bana ıkı haftadır takım kosmuyordaa artık dınlendıler :D :D

Tekke
18.08.2009, 11:19
TEKKE bitti diyenler, ah bir gelse TR ye herhangi bir takıma da görse. Artık ayıptır yapılan Terimin hem Tekkeye hem de Gökdenize yaptığı ayıbın yanında, biz destekleyecekken, Başkan (ne düşünüyorsa)gittikçe uzaklaştırıyor onu. Sanırım gölgesinde kalmak istemiyor. Ama bu müthiş kadro varken 2 kazma yüzünden GOl ATAMIYORUZ ya, yine gitti gider-lig biter: (((

Bence kadromuz ilk kez bu kadar derin, Tekke gelse yedeklere bakın: Alan-Umut-Engin-Giray-Barış-Ferhat

Kadro:
Slyva-Serkan-Song-Egemen Cale
Yattara-Selcuk-Ceyhun-Tjikuzu-Gabric
Tekke-Gokhan

Cihad Varlı
18.08.2009, 11:20
Toulouse'u karşılamaya gitmiyor mu BMN Trabzon ? Eskiden rakip takımlarını hava limanından alınıp otele kadar getirilmiş , şimdi nerde..

A.Ali Karanis
18.08.2009, 11:58
Az önce bilet almak için TSClub'a gittim,bugun sadece TARAFTAR KARTI'na sahip olan kullanıcılar için satış yapılacakmıs ve sistem iki-üç gibi açılırmış.

ahmetto
18.08.2009, 11:58
TEKKE bitti diyenler, ah bir gelse TR ye herhangi bir takıma da görse. Artık ayıptır yapılan Terimin hem Tekkeye hem de Gökdenize yaptığı ayıbın yanında, biz destekleyecekken, Başkan (ne düşünüyorsa)gittikçe uzaklaştırıyor onu. Sanırım gölgesinde kalmak istemiyor. Ama bu müthiş kadro varken 2 kazma yüzünden GOl ATAMIYORUZ ya, yine gitti gider-lig biter: (((

Bence kadromuz ilk kez bu kadar derin, Tekke gelse yedeklere bakın: Alan-Umut-Engin-Giray-Barış-Ferhat

Kadro:
Slyva-Serkan-Song-Egemen Cale
Yattara-Selcuk-Ceyhun-Tjikuzu-Gabric

Tekke-Gokhan

Kardeş Senin Kadro 12 Kişi olmuş:D
Ayrıca Colman ı da gözden düşürdün galiba 18 bile girememiş

Hüdai Pervaneli
18.08.2009, 12:05
Az önce bilet almak için TSClub'a gittim,bugun sadece TARAFTAR KARTI'na sahip olan kullanıcılar için satış yapılacakmıs ve sistem iki-üç gibi açılırmış.
hep öyle dıyorlar 4-5 gıbı acılır sıstem

Gökhan KAN
18.08.2009, 12:07
Avrupa maçı yapmaya yapmaya içimde hiç heyecan kalmamış..

Remzi
18.08.2009, 12:08
Saat 15:00te başlayacak bilet satışları.
Resmi stede yazıyor.

Hüdai Pervaneli
18.08.2009, 12:08
Saat 15:00te başlayacak bilet satışları.
Resmi stede yazıyor.
gecende öyle yazıyordu :D

UğuR
18.08.2009, 12:15
Hugo Broos hedefini açıkladı
18 Ağustos 2009 / 12:02
Broos, play-off turundaki rakipleri Fransa'nın Toulouse takımı karşısında turu geçip UEFA Avrupa Ligi'ne kalmak olduğunu söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, bordo-mavili takımda kısa vadedeki hedeflerinin play-off turundaki rakipleri Fransa'nın Toulouse takımı karşısında turu geçip UEFA Avrupa Ligi'ne kalmak olduğunu söyledi.

Broos, Trabzonspor Dergisi'nin Ağustos sayısında yer alan röportajında, Trabzonspor'daki hedeflerini anlatarak, ''Kısa vadedeki hedef Ağustos ayında oynayacağımız play-off müsabakalarını geçip UEFA Avrupa Ligi'ne kalabilmek. Orta vadede Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin üzerinde bir derece elde etmek istiyoruz. Tabii ki şampiyonluk yarışının içinde kalmak istiyoruz. Hem ülke içinde hem ülke dışında taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz'' dedi.

Uzun vadedeki hedefinin ise bir yıllık olan sözleşmesini daha fazla uzatabilecek bir başarı sağlamak olduğunu kaydeden Broos, ''Buradaki koşulları gördükten sonra uzun müddet Trabzonspor'da çalışmak istiyorum'' diye konuştu.

Trabzon'da idman sahaları, çalışma ortamı ve oyuncuların sahip olduğu sosyal imkanlar değerlendirildiğinde memnuniyet verici bir durumun olduğunu belirten Broos, şöyle devam etti:
''Belçika'da, buradaki imkanlarla kıyaslayabileceğimiz tek takım Standard Liege. Onun haricinde hiçbir takımın tesislerini kıyaslayamazsınız. Burası profesyonellik anlamında Belçika'dan çok daha ileride. Ailemin de Trabzon'a gelmiş olmasıyla çok daha rahatladım. Çalışma imkanımdan çok memnunum.''

Broos, kendisine koyduğu hedeflerin Trabzonspor için koyduğu hedeflerle paralel olduğunu ifade ederek, ''57 yaşındayım ve bir 10 yıl daha teknik adamlık yapamayacağımı biliyorum. Hocalık kariyerimi bitirdikten sonra ülkemdeki bir kulüpte sportif direktörlük yapmak istiyorum. Bu uzun süredir planladığım bir şey'' ifadelerini kullandı.

-''OFANSİF FUTBOL''-

Futbolculuk döneminde savunma oyuncusu olmasının, takımın oyun anlayışında bir etkisinin olup olmayacağı yönündeki soruyu ise Broos, şöyle yanıtladı:
''Oyunculuktan teknik adamlığa geçerken insan ister istemez birtakım değişiklikler yaşıyor. Çünkü, oyuncu olarak sadece kendinizden sorumlusunuz. Ancak hocalık aşamasına geçtiğinizde koca bir takımın sorumluluğunu üstleniyorsunuz. Öncelikle şunu söyleyeyim ki ben de böyle ciddi bir değişim yaşadım.

Savunmacı oynadığım dönemlerde bile hücuma önem veren bir yapım vardı. Ofansif futbol oynatma konusunda teknik adamlık kariyerimde sıkıntı yaşamadım. Futbolculuk kariyerimdeki hücuma yönelik futbolumu, çalıştırdığım takımlara da yansıtmaya çalışıyorum.''

-''SAKİNİM AMA MAÇ BAŞLADIĞINDA....''

Broos, çoğu zaman sakin birisi olduğunu, ancak maç başladığında bu durumun tamamen dışına çıktığını ifade ederek, şunları kaydetti:
''Zaman zaman oyuncularla da diyaloğa giriyorum, ancak bu olumsuz değil. Futbolcuların eksiklerini söylüyorum. Onların da bu eksiklerini gidermeye çalıştıklarını görüyorum. 90 dakika bitene kadar sakin olmam mümkün değil. Maçın öncesinde ve maçtan biraz sonra da gerginliğim sürüyor. Bunun haricinde sakin biriyim. Yani etraftakilerle dalaşan birisi değilim.''

Haber 61

Salih Edip
18.08.2009, 12:21
bu yorumu ait olduğu konuya taşıdım arkadaşlar kusura bakmayın

irfan61
18.08.2009, 12:24
Trabzon'da Diyarbakır maçı sonrası taraftarın ısrarla istediği Fatih Tekke, Sabah'a konuştu: "Bana 625 bin euro önerdiler. Yattara'ya 1.8 milyon euro garanti para veriyorlar. Yönetim bana üvey evlat gibi davrandı."

İşte Fatih Tekke gerçekleri: "Ben Trabzon'un öz evladıyım. Bakın, Beşiktaş'a. Öz evladı Nihat'a sahip çıktı. Doğru örnek onlardır, Trabzonspor değil. Yönetim, bana üvey evlat gibi davrandı. Trabzonspor'a gelirsem taraftar için geleceğim.

Burada Sportif Direktör Ünal Karaman'ın hakkını vermem lazım. Ona transferim için gösterdiği 'samimi' çabadan dolayı teşekkür ediyorum." "Trabzonspor camiasında bana 'Evladımızsın' diyorlar, sonra transfer gerçekleşmeyince de 'Zaten yaşlıydı' diye açıklama yapıyorlar. Transferde menajerimi sorun olarak göstermekten vazgeçsinler. Menajerim 'Fatih Tekke şimdiye kadar Trabzonspor'dan bir şey almamıştır. Aksine vermiştir' diyor.

"Trabzonspor Başkanı Sadri Şener karizmatik ama bazen talihsiz açıklamalar yapabiliyor. Uzun yıllardır bordo-mavili camiadan uzağım. Kendisiyle tanışmıyoruz ama benim için 'Uyumsuz' yorumunu yapıyor. Yaşlı olduğumu söylüyor. Beni tanımayan bir insan böyle açıklamalar yapmamalı. Ben ne uyumsuzum ne de yaşlı!..."Bu haberin bu başlıkla ne alakası var kardeşim.

Remzi
18.08.2009, 12:26
KAsıtlı çıkarılmış bir haber bence. Diyarbakır maçının ardından ortalığı karıştırmak için masa başından yazılmış.

Salih Edip
18.08.2009, 12:33
Bu haberin bu başlıkla ne alakası var kardeşim.

haklısın ait olduğu yere taşıyorum.:rolleyes:

Muhammed
18.08.2009, 12:45
Ortasahada Selçuk, defansta Song takıma dönecektir diye düşünüyorum. Yattara ve Gökhan da yedek kulübesinde başlarsa tadından yenmez.

Elenmemiz için mi?

Salih Edip
18.08.2009, 12:51
song sağ bek giray da stoper oynarsa tadından yenmez bence....

Cihad Varlı
18.08.2009, 12:53
song sağ bek giray da stoper oynarsa tadından yenmez bence....

Song ve sağ bek.. İlginç tespit..

EmreBir61
18.08.2009, 12:54
Tjikuzu Werder Bremen'deyken sagbek oynamış.Ondan sonra önlibero ihtiyacından dolayı Rize'deyken Güvenç hoca onu oraya çekmiş.Herkesi sagbekte denedik.Bence Serkanla yer degiştirebilir.Serkan'da ortasaha oynayabiliyor.Hatta asıl mevkisi :)

Tekke
18.08.2009, 12:54
Kardeş Senin Kadro 12 Kişi olmuş:D
Ayrıca Colman ı da gözden düşürdün galiba 18 bile girememiş

Ben de diyorum birşeyler eksik, düşün işte kadro hakikaten derin, demek ki Gökhan ve Colman bile yedek kalabilir. Selçuk-Tjikuzu-Colman 3 lüsünden 2 si oynar.

Salih Edip
18.08.2009, 12:56
Song ve sağ bek.. İlginç tespit..

benim tespitim değil kardeş...

liverpool da sağ bek oynayan adam Trabzonda da oynar ....

Hürgün Aygün
18.08.2009, 12:57
şu taraftar kartı alarak iyi bir şey ettim baksanıza ilk gün maç biletlerini sadece taraftar kata sahip olanlar alabilicekmiş

Cihad Varlı
18.08.2009, 13:02
benim tespitim değil kardeş...

liverpool da sağ bek oynayan adam Trabzonda da oynar ....

Liverpool'da sadece 4 maça çıkmış bir isim Song.. 4 maçtada sağ bek oynasa ne yazar , yıllardır stoper oynuyor . Bunun yanında aradan 10 yıl geçmiş.. Song 33 yaşında , bir ileri bir geri gidip gelebilir mi ? Çizgiye inip orta açabilir mi ?

Hürgün Aygün
18.08.2009, 13:05
----------------------------Sylva---------------------
--Serkan-------------Egemen---------Song----------------Cale
------------------------Tijikuzu--------------------------
-------------------Selçuk------Colman--------------
------Yattara---------------------------------Alanzinho
--------------------------Gökhan---------------------

Broosun kafasındaki 11 böyleyiş eğer yattara ve gökhan yetişirse yani

Salih Edip
18.08.2009, 13:06
Liverpool'da sadece 4 maça çıkmış bir isim Song.. 4 maçtada sağ bek oynasa ne yazar , yıllardır stoper oynuyor . Bunun yanında aradan 10 yıl geçmiş.. Song 33 yaşında , bir ileri bir geri gidip gelebilir mi ? Çizgiye inip orta açabilir mi ?

kamerum milli takımında da oynuyor sağ bek...
carlos kaç yaşına geldi yapıyo da song niye yapamasın..

karatasof
18.08.2009, 13:07
Bu maçtan umudu olmayanlardan biride benim.Gerekçelerim de belli zaten.
1.Bugüne kadar Yönetim tarafından hedef gösterilerek (zaten pamuk ipliği mukavemetinde olan) takımın sinir sistemiyle böyle gerilimli maçların hiç birini kazanamamış olmamız.
2.Diyar maçı öncesi basına da yansıyan ''Bizim için Avrupa Kupası maçları daha önemli,önceliği bu maça vereceğiz.Futbolcularımız bu maçta kendilerini fazla sıkmasınlar.'' yollu açıklamalar hem maçı hem de moral kaybetmemize sebep oldu.
3.Avrupa liglerine kalmamız halinde gelecek para.
Bu maddi beklentili açıklamalarında bugüne kadar TS'a bir faydasını göremedik.Çok geriye gitmenize gerek yok.Bakınız ligin son maçı,galip gelsek Şampiyonlar Ligi'ne katılacak 2.takım olacaktık ve yine aynı açıklamalar fb önünde kendi futbolumuzu oynamamıza bile engel olmuş.Rezil bir oyunla hem yenilmiş hem de gösterilen hedeften uzak kalmıştık.
4.Gol atacak eleman eksikliği.
Bu konuda zaten pek çok şey yazıldı,söylendi.Daha farklı şeyler söylenin anlamı yok.Adamların golcüsü geçen senenin Fransa Gol Kralı,bizimki hepimizin malumu.Çok koşuyo,çok hırslı.....
Dahası?Dahası yok,hepsi bu kadar...

Cihad Varlı
18.08.2009, 13:09
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_3o_Gokhanunal04.jpg

Gökhan Ünal müjdesi

Trabzonspor'da, ligin ilk haftasında sakatlığı, ikinci haftasında ise bağırsak enfeksiyonu nedeniyle takımdaki yerini alamayan Gökhan Ünal'ın, teknik heyetin forma şansı vermesi halinde Toulouse FC maçında forma giyebileceği bildirildi.

Kulüp futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gökhan Ünal'ın ayak bileğindeki sakatlığının daha önce geçtiğini belirterek, ''Üzerine gelen bağırsak enfeksiyonu genel durumunu sarstığı için Diyarbakırspor maçında takımdaki yerini alamamıştı. Gökhan'ın Toulouse FC maçında oynaması konusunda tıbbi bir engel yok. Bu futbolcunun oynayıp oynamaması konusunda kanaat hocanındır'' dedi.

Alioğlu, Yattara'nın da topla birlikte antrenmanlara başladığını kaydederek, ''Şimdi dayanaklılığını geliştirmeye çalışıyoruz. Umut ediyorum gelecek hafta takımdaki yerini alır'' diye konuştu.

-----------
Gökhan var , Yattara yok .

Salih Edip
18.08.2009, 13:11
Liverpool'da sadece 4 maça çıkmış bir isim

emin misin :)

Cihad Varlı
18.08.2009, 13:12
kamerum milli takımında da oynuyor sağ bek...
carlos kaç yaşına geldi yapıyo da song niye yapamasın..

Song ile Carlos'u karşılaştırmak elma ile armutu karşılaştırmak gibi olmuş bence . Birisi yıllardır stoper oynuyor , diğeri sol bek . Birisi sol bek meziyetleriyle donatılmış , diğeri stoper.. Bek mevkisi hız , sürat , teknik , orta açma özellikleri isteyen bir yer , hangisi Song'da var ?

Cihad Varlı
18.08.2009, 13:13
emin misin :)

Wikipedia'nın yalancısıyım , yanlış olabilir .

Edit : 33 maça çıkmış .

Buda bir ölçü olamaz . Song'dan sağ bek olmaz .

Hürgün Aygün
18.08.2009, 13:15
----------------------Sylva---------------------------
---Serkan-------Egemen--------Song(Giray)---------Cale
------------------------Tijikuzu----------------
-------------------Selçuk-----Colman--------
--Engin------------------------------------Alanzinho
-----------------------Gökhan---------------------
ya da
------------------------Selçuk(Colman )------------
--Barış-----------------Alanzinho-------------------Engin
tabi gökhan oynarsa song yerine giray da olabilir

Salih Edip
18.08.2009, 13:16
Wikipedia'nın yalancısıyım , yanlış olabilir .

Edit : 33 maça çıkmış .

Buda bir ölçü olamaz . Song'dan sağ bek olmaz .

serkandan oluyo da songdan niye olmuyo ?

serkan müthiş süratli....

serkan müthiş teknik...

serkan süper orta açar...

aynı şekilde tayfunda....

ama song yapamaz tabi doğru...

devilkid
18.08.2009, 13:20
serkan bence o mevkide oynayamıyor...goruyoruz ki surekli kademe hatası yapıyor(2.golde oldugu gibi)...tayfun varken serkan orada olmamalı..

ya da
------------------------Selçuk(Colman )------------
--Barış-----------------Alanzinho-------------------Engin
tabi gökhan oynarsa song yerine giray da olabilir

Muhammed
18.08.2009, 13:22
Gökhan Ünal ya işte budur. Çık sustur şu forvet isteyenleri.

Hürgün Aygün
18.08.2009, 13:25
serkan bence o mevkide oynayamıyor...goruyoruz ki surekli kademe hatası yapıyor(2.golde oldugu gibi)...tayfun varken serkan orada olmamalı..
bence tayfunun da serkandan fazlası yok napalım başka adam yok sağda

Tayfun
18.08.2009, 13:32

Tayfun varken mi? Sanki dersin Serkan'dan çok çok daha iyi....

Mehmet Zeki
18.08.2009, 13:32
Broos: ''Taraftarlarımız bize inanırsa başarırız''

Tayfun
18.08.2009, 13:33
Broos: ''Taraftarlarımız bize inanırsa başarırız''

Bu taraftar 26 yıldır inanıyor da sonuç yok...!

İnşallah Broos bunu yıkar... :)

Öztürk Uğur
18.08.2009, 14:06
Gökhan Ünal ya işte budur. Çık sustur şu forvet isteyenleri.

İnşallah yapar dediğini..

mustafadinç
18.08.2009, 14:13
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_3o_Gokhanunal04.jpg

Gökhan Ünal müjdesi

Trabzonspor'da, ligin ilk haftasında sakatlığı, ikinci haftasında ise bağırsak enfeksiyonu nedeniyle takımdaki yerini alamayan Gökhan Ünal'ın, teknik heyetin forma şansı vermesi halinde Toulouse FC maçında forma giyebileceği bildirildi.

Kulüp futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gökhan Ünal'ın ayak bileğindeki sakatlığının daha önce geçtiğini belirterek, ''Üzerine gelen bağırsak enfeksiyonu genel durumunu sarstığı için Diyarbakırspor maçında takımdaki yerini alamamıştı. Gökhan'ın Toulouse FC maçında oynaması konusunda tıbbi bir engel yok. Bu futbolcunun oynayıp oynamaması konusunda kanaat hocanındır'' dedi.

Alioğlu, Yattara'nın da topla birlikte antrenmanlara başladığını kaydederek, ''Şimdi dayanaklılığını geliştirmeye çalışıyoruz. Umut ediyorum gelecek hafta takımdaki yerini alır'' diye konuştu.

-----------
Gökhan var , Yattara yok .

Bu haber iyi işte çok beğeniyorum Gökhan kardeşimi bir kere çok süratli ve toplara çok iyi vuruyor lazım bize lazım.

Paksoy
18.08.2009, 14:15
Bu taraftar 26 yıldır inanıyor da sonuç yok...!

İnşallah Broos bunu yıkar... :)

yok malup oluncaya kadar inanıyoruz:D

melrok
18.08.2009, 14:17
Bu haber iyi işte çok beğeniyorum Gökhan kardeşimi bir kere çok süratli ve toplara çok iyi vuruyor lazım bize lazım.

antreman drumu nedir gökhanın 90 dakikayı çıkarabilirmi bilgisi olan varmı bu konuda?

Salih Edip
18.08.2009, 14:17
İnşallah yapar dediğini..

gökhan kötü değil zaten ama en az onun kadar iyi bi tane daha lazım bu şart..

umut yedekte duracak adam değil sonradan girip maç çeviremez kurtarıcı olamaz..

onbirde de zaten oynuyamıyo ...

mustafadinç
18.08.2009, 14:19
antreman drumu nedir gökhanın 90 dakikayı çıkarabilirmi bilgisi olan varmı bu konuda?

Çıkar bir devre oynar sezon başı idmanını yaptı 2 kamp gördü 3 gün idman yapmayınca bir şey kaybetmez ama 9-10 günü aştımı büyük düşüş olur bence kafadan 1.devre Gökhan oynamalı kendine güveni olan bir adam baktı olmadı uzaktan bombalar Gökhan bu bellimi olur.

Tayfun
18.08.2009, 14:22
İnş. Gignac Trabzon'a getirilmez...

Cihad Varlı
18.08.2009, 14:24
İnş. Gignac Trabzon'a getirilmez...

Neden getirilmesin ki ?

Tayfun
18.08.2009, 14:26
Neden getirilmesin ki ?

Bizim açımızdan iyi olması için.... Daha önce Gignac'ı Olympic Marseille maçında izlemiştim defansı ağlatıyordu resmen :)

Cihad Varlı
18.08.2009, 14:29
Bizim açımızdan iyi olması için.... Daha önce Gignac'ı Olympic Marseille maçında izlemiştim defansı ağlatıyordu resmen :)

Sadece hayal yani.. :) Bende idmanda falan sakatlandı zannettim..

Tayfun
18.08.2009, 14:36
Şuanda Tolouse'da

Yohann Pele
Soren Larsen
Luan

Bunlar sakat.....

yigits
18.08.2009, 14:37
Gökhan iyileşmiş eğer hoca onu oynatırsa hücumda daha etkili oluruz.

Tayfun
18.08.2009, 14:38
Ligde Şuana kadar 3 gol attılar

1-Gignac
1-Moussa Sissoko
1-Machado

Attı golleri.....

Tayfun
18.08.2009, 14:46
http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/france/midi_pyrenees/toulouse_municipal1.jpg

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/france/midi_pyrenees/toulouse_municipal2.jpg

Deplasmanda burda oynayacağız.....

TS-Tiryaki
18.08.2009, 14:49
Bir ara Mansare vardi Toulousda. Ne oldu acaba??

Herkes hayrandi kendisine. :D

Gordon Freeman
18.08.2009, 14:50
Şuanda Tolouse'da

Yohann Pele
Soren Larsen
Luan

Bunlar sakat.....

Larsen benım bıldıgım sırık santraforsa sakatlanması ıyı olmuş.

Tayfun
18.08.2009, 14:52
Bir ara Mansare vardi Toulousda. Ne oldu acaba??

Herkes hayrandi kendisine. :D

Hala Toulouse'de....

Tayfun
18.08.2009, 14:53
Larsen benım bıldıgım sırık santraforsa sakatlanması ıyı olmuş.

Ta kendisi.... :)

Dip.Ing.Mag.
18.08.2009, 14:55
Se La mu alezkum usaklar ... Habu tulus macına bılet lazım acele vallahı usaklar ıkı kısı geldık taa vıyanadan sırf habu macı ızlemek ıcın ama taraftarkartımız yok nasıl nerdennn alabılıruk bıletlerı? bı yardımcı olsanız gurbanolsun sıze kardasınız

Hürgün Aygün
18.08.2009, 14:57
-[ooD;2563395']Se La mu alezkum usaklar ... Habu tulus macına bılet lazım acele vallahı usaklar ıkı kısı geldık taa vıyanadan sırf habu macı ızlemek ıcın ama taraftarkartımız yok nasıl nerdennn alabılıruk bıletlerı? bı yardımcı olsanız gurbanolsun sıze kardasınız
abi ya birine diceksin alıp bana sat diye parasını verirsin tabi o çok büyük ihtimal yapılır olmassa da yarın alırsın yarın taraftar kartı olmayanlarda alabiliyor

lazkerem
18.08.2009, 15:01
meydandaki ts club mağazasına gel burda biletix gişeside var taraftar card ta satılıyordur

M.Kılıç50
18.08.2009, 15:04
Ligde Şuana kadar 3 gol attılar

1-Gignac
1-Moussa Sissoko
1-Machado

Attı golleri.....

Bak tamda korktugum üclü 3 gol atmis....
Toulouse´de bu üclüden baska kimseden cekinmiyorum...
Gignac malum gol krali...
sissoko bildigimiz sissokonun kardesi... cok genc, cok akilli bir futbol oynuyor...
machado da orta alanda bizim colman gibi biri... orta alanda her türlü görevi üstleniyor...

Dip.Ing.Mag.
18.08.2009, 15:04
meydandaki ts club mağazasına gel burda biletix gişeside var taraftar card ta satılıyordur

taraftar card kac para ki geli alalim haman

Hürgün Aygün
18.08.2009, 15:05
-[ooD;2563411']taraftar card kac para ki geli alalim haman
25 tl.....

mustafadinç
18.08.2009, 15:12
Kardeşler bırakın mansare yi sissocco yu vs yi biz Barcelonayı İnteri yenerken kimler vardı kimler onlarda ama sonuç yenildiler,daha 20 gün önce Standart Liege yi yenmedikmi istersek olur ama kendi takımımızı strese sokmadan ıslıklamadan Umutu Gökhan Serkanı yuhalamadan alkışlayarak olur,futbolcuyu beğenmiyor olabilirsiniz ama o şu an Trabzonspor forması giyiyor formanın hatırına alkışlayın destekleyin ne olur.

Gordon Freeman
18.08.2009, 15:27
http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/france/midi_pyrenees/toulouse_municipal1.jpg

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/france/midi_pyrenees/toulouse_municipal2.jpg

Deplasmanda burda oynayacağız.....

elalemin stadına bak.biz daha stad yapımına başlayamadık.başlayacagımız bellı bıle degıl.

mustafadinç
18.08.2009, 15:33
elalemin stadına bak.biz daha stad yapımına başlayamadık.başlayacagımız bellı bıle degıl.

Kardeşim Fransa dünyanın kanını emiyor normal tabii stadta yaparlar her şeyi yaparlar ayrıca bizde bir çekememezlik var mesela şimdi Avni AKER in yerini Toki ye versen adamlar şehir dışına süper bir stad yapsalar o zamanda eski stadın yeri, peşkeş çekildi vs vs vs diyecek olanlar olacak kesin.

OZDEN61
18.08.2009, 15:35
bu kadroyu tuttum;

mustafadinç
18.08.2009, 15:37
- -------------Colmann--Tijikuzu----------------
------------------------Selçuk---------------------

Takım budur hafta sonu ise Alanın yerine Gabriç girer olur biter.Alanda ikinci yarı girer.

Gordon Freeman
18.08.2009, 15:37
Kardeşim Fransa dünyanın kanını emiyor normal tabii stadta yaparlar her şeyi yaparlar ayrıca bizde bir çekememezlik var mesela şimdi Avni AKER in yerini Toki ye versen adamlar şehir dışına süper bir stad yapsalar o zamanda eski stadın yeri, peşkeş çekildi vs vs vs diyecek olanlar olacak kesin.

ya tmm orası oyle de stad yapmamız için bızım de mı mılletın kanını emmemız lazım.Kayserispora yapılan stada bakarmısın.bize de elı yuzu duzgun modern bı stad yapılabılır.

mustafadinç
18.08.2009, 15:40
ya tmm orası oyle de stad yapmamız için bızım de mı mılletın kanını emmemız lazım.Kayserispora yapılan stada bakarmısın.bize de elı yuzu duzgun modern bı stad yapılabılır.

Gordon kardeşim Kayserisporla biz birmiyiz Kayserinin hiç bir iddiası yok maçlarını Adanada oynadı biz nerede oynayacağız Rizeliler Feneri tutuyor.Ayrıca dediğim gibi stadın yapım aşamasında eski stadı alan müteaahhit stadı yıkacak yerine avm veya Otopark vs yapacak o zamanda bir sürü muhalefet olacak biliyorsun "TRABZONLULAR ELEŞTİRMEK İÇİN YARADILMIŞLAR (Sadri ŞENER)

emrah1461
18.08.2009, 15:45

Takım budur hafta sonu ise Alanın yerine Gabriç girer olur biter.Alanda ikinci yarı girer.
enginin yerine oynasa daha iyi song oynamasın giray oynasın

Salih Edip

böyle giderse enginin yerine gabriç girer alanzinho şu anda en iyi oyuncumuz...

cihatöztürk
bu kadroyu tuttum;

bencede en iyi kadro bu olur bide yattara sakat olmasaydı süper olurdu

engininin yerine koy yattarayı on numara kadro

cihatöztürk
18.08.2009, 15:46
arkadaşlar gabriçi sormayın halen

avrupa maçlarında gabriç OYNAYAMIYOR!!!

emrah1461
18.08.2009, 15:48

haftasonu diyor

.....
18.08.2009, 15:48

gruplara kalırsak oynayacak ama değil mi ?

Dip.Ing.Mag.
18.08.2009, 15:49
usaklar yarın ben gişeye saat kacta gideyimm sabah erkenden mı?? kesin bilet bulabilirmiyim bide bulamazsam karaborsadan cok mu kazık yerım bilgi verin bana daa? yurt dısından geldım taa bu macı ızleyebılmek ıcın

Dip.Ing.Mag.
18.08.2009, 15:49
gruplara kalırsak oynayacak ama değil mi ?

yok hıcbırınde yok galıba

mustafadinç
18.08.2009, 15:50
bencede en iyi kadro bu olur bide yattara sakat olmasaydı süper olurdu

engininin yerine koy yattarayı on numara kadro

Selçuk Gökhanın hemen arkasında oynamalı hem ön direğe koşuyu biliyor hem şut atıyor Colmann Tjikuzunun yanında oynamalı iki ön liberolu sistem bize uyar defans güvenliği önemli ama Alan çok yerini kaybediyor bence şimdi Engin oynamalı zaten sezon içinde hepsi oynama fırsatı bulacak ama Diyar maçındaki gibi 5-6 kişi birden değişirse sorun yaşarız her hafta 1-2 kişi değişebilir.Song dan faydalanmalıyız evet ama nereye kadar iyi ve tecrübeli ama ağırlaştığı anda ısrar edilmemeli.

.....
18.08.2009, 15:51
-[ooD;2563509']yok hıcbırınde yok galıba

ama geçende gazete playoffları geçerse gruplarda oynayacak yazıyordu

Dip.Ing.Mag.
18.08.2009, 15:51
usaklar yarın ben gişeye saat kacta gideyimm sabah erkenden mı?? kesin bilet bulabilirmiyim bide bulamazsam karaborsadan cok mu kazık yerım bilgi verin bana daa? yurt dısından geldım taa bu macı ızleyebılmek ıcın

Hasan61
18.08.2009, 15:53
-[ooD;2563507']usaklar yarın ben gişeye saat kacta gideyimm sabah erkenden mı?? kesin bilet bulabilirmiyim bide bulamazsam karaborsadan cok mu kazık yerım bilgi verin bana daa? yurt dısından geldım taa bu macı ızleyebılmek ıcın
anorthosis maçı için kale arkasına 75 veren çıkmıştı
bir arkadaş maça gelemediği için satmıştık
o fiyatlara çıkabilir hatta aşabilir

Dip.Ing.Mag.
18.08.2009, 15:56
anorthosis maçı için kale arkasına 75 veren çıkmıştı
bir arkadaş maça gelemediği için satmıştık
o fiyatlara çıkabilir hatta aşabilir

yaav tamama da yarın kacta gıdeyım gişeyeeeeeeeeeeeee dıyın bıse daaa

Kenan Berber
18.08.2009, 15:57
böyle giderse enginin yerine gabriç girer alanzinho şu anda en iyi oyuncumuz...

katılıyorum.. engin bi türlü tam engin gbi oynamadı gecen 2 mac dah cok erken konusuyorum ama cizgiye inmiyor doru durust

mustafadinç
18.08.2009, 15:59
-[ooD;2563527']yaav tamama da yarın kacta gıdeyım gişeyeeeeeeeeeeeee dıyın bıse daaa

Sabah namazından sonra otur önüne bekle açılınca alırsın da kardeşim.

irfan61
18.08.2009, 16:26
-[ooD;2563513']usaklar yarın ben gişeye saat kacta gideyimm sabah erkenden mı?? kesin bilet bulabilirmiyim bide bulamazsam karaborsadan cok mu kazık yerım bilgi verin bana daa? yurt dısından geldım taa bu macı ızleyebılmek ıcınErkenden git yine sorarsın ordaki görevlilere gidersin kardeşim gidersin merak etme.Diyarbakır maçı için bütün biletler satıldı diyorlardı maç başladı gözle görülür şekilde boşluklar vardı tribünde.Korkma bilet bulursun.

firidin61
18.08.2009, 16:27
Engin bu kötü performansının sonucunda dahi yazılan tüm kadrolarda yer alıyorsa ya alternatifsizlik yada sabit düşünce söz konusudur . Dilerim 1.si dir .

Ben , Geriye iyi yaslanamadığımızı düşündüğümden topu ileride tutmaya çalışırdım . Rakipte etkili bir golcü var . Geriye düşersek maç çığırından çıkar . Topu kalemizden uzakta tutmak zorundayız .

---------------- Tony ----------------
Serkan --- Song ----- Egemen --- Cale
------------- Ceyhun ----------------
------- Selçuk ----- Colman ----------
Yattara ----------------------Alanzinho
-------------- Gökhan ----------------

Buda kadrom . Yattara yı hiçbir halde Engin'in son 2 maçı kadar kötü görmedim . Umarım döner karabela :rolleyes:

Tayfun
18.08.2009, 16:27
Alain Casanova;Larsen ve Luan Berson'u Trabzon'a getirmeyecekmiş resmi siteleri yazdı...

Pele, Blondel, Vidal - Ebondo, Cetto, Fofana, M'Bengue, Nounkeu, Tabanou, Kongre, Cesar - Capua, N'Diaye, Braaten, Sirieix, Didot, Mansaré, Devaux, Sissoko, Machado - Gignac
(bunlar geliyor)

Hürgün Aygün
18.08.2009, 16:28
Alain Casanova;Larsen ve Luan Berson'u Trabzon'a getirmeyecekmiş resmi siteleri yazdı...

Pele, Blondel, Vidal - Ebondo, Cetto, Fofana, M'Bengue, Nounkeu, Tabanou, Kongre, Cesar - Capua, N'Diaye, Braaten, Sirieix, Didot, Mansaré, Devaux, Sissoko, Machado - Gignac (bunlar geliyor)
güzel bir haber

yorumsuz6117
18.08.2009, 16:29
gabric toulouse maçlarında ve grup maçlarında oynayamaz..grupları geçersek ondan sonraki maçlarda oynayabilir..

A.Ali Karanis
18.08.2009, 16:35
Kale arkası bilet satışı var,yol tarafı kale arkasından aldım biletimi.

kürşat_61
18.08.2009, 16:35
bu haberi okuyunca bende yıkıldım:
spor61 yayın kordinetörü ve eski kaptanımız: orhan çavuşoğlu :

Eski kaptan Fatih Tekke'nin, bugün Sabah gazetesine verdiği röportajı okuyunca irkildim
Bu sözler ona aitse ,(hala tekzip edilmediğine göre doğru) hem zamanlaması, hem içeriği tam bir rezalet.
Bakın ne demiş, özetle Fatih Tekke Sultannnn

" BANA TEKLİF GETİREN F.BAHÇE VE BEŞİKTAŞ'TAN NE PARA İSTEDİYSEM TRABZONSPOR'DAN DA AYNI RAKAMI İSTEDİM. Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar.
Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi……………………………….

Bu nasıl iş anlamak mümkün değil.
İçi , Trabzon ve Trabzonspor sevgisi dolu Fatih Tekke, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den transfer ücreti olarak ne kadar istemişse, Trabzon'dan da aynı ücreti istemişşş
Öyle diyor.

Bu topraklarda doğup büyümüş ,Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum diyen biri, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den yıllık ne kadar ücret istemişse, Trabzonspor'dan da onu istiyor.

Trabzon'un senin gönlünde hiç mi ayrıcalığı yoktu , Fatih Tekke.
Senin için Fenerbahçe ve Beşiktaş neyse, Trabzon'da omu Fatih Tekke?

Fatih Tekke Sultan Pankart ve sloganlarıyla Avni Aker tribünlerini inleten taraftara yapılacak en büyük saygısızlıktır, bu açıklama.

Bu söylediklerinin yanlışını bir kenara bıraksam, açıklamanın zamanlaması bile ,insanı rahatsız ediyor
Trabzon evinde Diyarbakır'a mağlup olmuş, taraftarı, yönetimi ve futbolcusu kan ağlıyor.

Üstüne üstlük 2 gün sonra Avrupa kupasında, Toulouse maçı varken
eski kaptan olarak, destek vermek, yerine onun yaptığına bak.

Ateşe körükle gitmek budur işte.

Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu iddia eden biri, bu açıklamaları, bu zamanda yapmaz.

En azından bu kulübün ekmeğini yemiş ,takım kaptanlığını yapmış ,ve taraftarın da Fatih Sultan Tekke unvanı verdiği birine ,bu yakışmaz.

Hadi ,onları bir kenara bıraktık

Sabah gazetesinde yaptığı açıklamada ,Yönetim bana 625 bin euro teklif etti derken bile, tam olarak doğruyu söylemiyor.
Çünkü yönetim ona 625 bin değil tam 1.milyon 250 bin euro teklif etti
Bakın yalan konuşmuyor ama ,planlı olarak rakamı çarpıtarak ,eksik söylüyor.

O sadece garanti olanı ,yani oynasa, da oynamasa da,alacağı parayı söylüyor.
Yani sadece 625 bin euroyu..
Maç başına ,yani oynadığı sürece ayrıca alacak olduğu, diğer 625 bin euro'yu ise söylemiyor.
Yani
“ Namaza yaklaşmlak günahtır” ….
Devamında şunu söyleyecek..
“Ama alkollü olarak”…..
Namaza yaklaşmak günahtır diyor ama ,Alkollü olarak'ı eklemiyor .
İşte Fatih'in yaptığı bu…

Yönetimin ona yıllık 1.milyon 250 bin euro teklif ettiğini ve bu parayı red ettiğini açıklayabildimi ?

Hayır ...
Sadece kem küm ediyor, rakamları da ,yanlış değil de, çarpıtarak eksik olarak söylüyor.

Çünkü Trabzonspor'un 1.milyon 250 bin euroluk teklifini red ettiği öğrenilirse,Avni Aker tribünlerinden, bir tek Fatih Tekke sesi çıkmayacağını o da biliyor

Yok Zenit'den aldığı parayı Trabzon'dan istememiş,yok Trabzonspor'da futbolculara ödenen tavan ücretten daha az para istemişmiş ,miş falan filan…...

Zenit'den aldığı ücreti bilmem ama, Fenerbahçe'den ve Beşiktaş'tan istediği ücretin aynısını, Trabzon'dan istediğini yaptığı açıklamalardan öğrendik.

Başkan Sadri Şener ne demişti.
“Eski futbolcular yeniden kulüplerine dönmek isterse boş mukaveleye imza atar ,yönetim yada başkan diğer kısmı doldurur”
Fatih'i Trabzon mağdur eder miydi sizce, Trabzon Fatih'in hakkını yer miydi sizce?

Fatih camianın ,şartlarına göre değil de , Koskoca Trabzonspor camiası Fatih'in isteklerine göre hareket edecek.

Ben ondan eski bir kaptan olarak bu gün destek mesajı beklerdim .
Hata yapıyor, hem kendine ,hem de Trabzon'a yazık ediyor.

Bu tür açıklamalarla Trabzonspor'da ki geleceğiyle de oynuyor.
Fatih Trabzonspor'dan kaç lira istedi bir açıklasada öğrensek.

bendaha ne diyeyim hayallerimi alt üst ettin tekke. fenerle beşiktaşla bizi bir tuttun ya ..

S.DEMİRCİ
18.08.2009, 16:36
alalım şu maçıda...
dağıtalım kara bulutları..
bu arada ceyhun çok ağır..
henüz takımda oynayacak duurmda değil..
sağbekede tayfunu koymak lazım...
gökhanın fizik durumu yeterliyse kesinlikle oynamalı..
göbekte song kesin olmalı...

Hürgün Aygün
18.08.2009, 16:36
bu haberi okuyunca bende yıkıldım:
spor61 yayın kordinetörü ve eski kaptanımız: orhan çavuşoğlu :

Eski kaptan Fatih Tekke'nin, bugün Sabah gazetesine verdiği röportajı okuyunca irkildim
Bu sözler ona aitse ,(hala tekzip edilmediğine göre doğru) hem zamanlaması, hem içeriği tam bir rezalet.
Bakın ne demiş, özetle Fatih Tekke Sultannnn

" BANA TEKLİF GETİREN F.BAHÇE VE BEŞİKTAŞ'TAN NE PARA İSTEDİYSEM TRABZONSPOR'DAN DA AYNI RAKAMI İSTEDİM. Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar.
Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi������������.

Bu nasıl iş anlamak mümkün değil.
İçi , Trabzon ve Trabzonspor sevgisi dolu Fatih Tekke, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den transfer ücreti olarak ne kadar istemişse, Trabzon'dan da aynı ücreti istemişşş
Öyle diyor.

Bu topraklarda doğup büyümüş ,Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum diyen biri, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den yıllık ne kadar ücret istemişse, Trabzonspor'dan da onu istiyor.

Trabzon'un senin gönlünde hiç mi ayrıcalığı yoktu , Fatih Tekke.
Senin için Fenerbahçe ve Beşiktaş neyse, Trabzon'da omu Fatih Tekke?

Fatih Tekke Sultan Pankart ve sloganlarıyla Avni Aker tribünlerini inleten taraftara yapılacak en büyük saygısızlıktır, bu açıklama.

Bu söylediklerinin yanlışını bir kenara bıraksam, açıklamanın zamanlaması bile ,insanı rahatsız ediyor
Trabzon evinde Diyarbakır'a mağlup olmuş, taraftarı, yönetimi ve futbolcusu kan ağlıyor.

Üstüne üstlük 2 gün sonra Avrupa kupasında, Toulouse maçı varken
eski kaptan olarak, destek vermek, yerine onun yaptığına bak.

Ateşe körükle gitmek budur işte.

Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu iddia eden biri, bu açıklamaları, bu zamanda yapmaz.

En azından bu kulübün ekmeğini yemiş ,takım kaptanlığını yapmış ,ve taraftarın da Fatih Sultan Tekke unvanı verdiği birine ,bu yakışmaz.

Hadi ,onları bir kenara bıraktık

Sabah gazetesinde yaptığı açıklamada ,Yönetim bana 625 bin euro teklif etti derken bile, tam olarak doğruyu söylemiyor.
Çünkü yönetim ona 625 bin değil tam 1.milyon 250 bin euro teklif etti
Bakın yalan konuşmuyor ama ,planlı olarak rakamı çarpıtarak ,eksik söylüyor.

O sadece garanti olanı ,yani oynasa, da oynamasa da,alacağı parayı söylüyor.
Yani sadece 625 bin euroyu..
Maç başına ,yani oynadığı sürece ayrıca alacak olduğu, diğer 625 bin euro'yu ise söylemiyor.
Yani
� Namaza yaklaşmlak günahtır� �.
Devamında şunu söyleyecek..
�Ama alkollü olarak��..
Namaza yaklaşmak günahtır diyor ama ,Alkollü olarak'ı eklemiyor .
İşte Fatih'in yaptığı bu�

Yönetimin ona yıllık 1.milyon 250 bin euro teklif ettiğini ve bu parayı red ettiğini açıklayabildimi ?

Hayır ...
Sadece kem küm ediyor, rakamları da ,yanlış değil de, çarpıtarak eksik olarak söylüyor.

Çünkü Trabzonspor'un 1.milyon 250 bin euroluk teklifini red ettiği öğrenilirse,Avni Aker tribünlerinden, bir tek Fatih Tekke sesi çıkmayacağını o da biliyor

Yok Zenit'den aldığı parayı Trabzon'dan istememiş,yok Trabzonspor'da futbolculara ödenen tavan ücretten daha az para istemişmiş ,miş falan filan�...

Zenit'den aldığı ücreti bilmem ama, Fenerbahçe'den ve Beşiktaş'tan istediği ücretin aynısını, Trabzon'dan istediğini yaptığı açıklamalardan öğrendik.

Başkan Sadri Şener ne demişti.
�Eski futbolcular yeniden kulüplerine dönmek isterse boş mukaveleye imza atar ,yönetim yada başkan diğer kısmı doldurur�
Fatih'i Trabzon mağdur eder miydi sizce, Trabzon Fatih'in hakkını yer miydi sizce?

Fatih camianın ,şartlarına göre değil de , Koskoca Trabzonspor camiası Fatih'in isteklerine göre hareket edecek.

Ben ondan eski bir kaptan olarak bu gün destek mesajı beklerdim .
Hata yapıyor, hem kendine ,hem de Trabzon'a yazık ediyor.

Bu tür açıklamalarla Trabzonspor'da ki geleceğiyle de oynuyor.
Fatih Trabzonspor'dan kaç lira istedi bir açıklasada öğrensek.

bendaha ne diyeyim hayallerimi alt üst ettin tekke. fenerle beşiktaşla bizi bir tuttun ya ..
artık bizim taraftarlar da fatih tekke diye bağırmaz sanıyorsam bu arada abi senin avatarında halen daha fatihi istiyoruz resmi var

S.DEMİRCİ
18.08.2009, 16:40
rakibide seyredemedik..
hakkında tek duyduğumuz golcüleri iyi..
ama bir zamanlar takip ettiğim fransız takımları oldukça hızlı bir futbol oynuyorlardı..

Salih Edip
18.08.2009, 16:43

Fatihin para istemesi gayet normal eğer yattaraya veriyosan ona hayli hayli vereceksin bu birincisi...

ikincisi beşiktaş gidiyo geçen sezon doğru dürüst maç yapmamış nihatı alıyo tonla para veriyo kendisine bizim evledımız diye...
sen yok fatih uyumsuz dengeleri bozar yaşlı sakat vs. bin bir türlü bahane çıkarıyosun...

önce diyosun ki hoca isterse bakarız sonra hoca isterim tabi diyor ondan sonra mazeretler başlıyor tek tek...

irfan61
18.08.2009, 16:46
rakibide seyredemedik..
hakkında tek duyduğumuz golcüleri iyi..
ama bir zamanlar takip ettiğim fransız takımları oldukça hızlı bir futbol oynuyorlardı..Yine aynı abi Toulouse son maçını izledim orta saha oyuncuları çok kuvvetli topu kaptırınca hemen pres yapıyorlar.Topu kaptıkları zaman da hızlı bir şekilde kontra atağa çıkıyorlar.Bide kaleyi gördükleri yerden şut çekiyorlar.

Gordon Freeman
18.08.2009, 16:49
------------- Tjikuzu ----------------
Yattara ----------------------Alanzinho (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12529)

bu kadro bana iş yapar gibi geliyor.engin kenarda otursun da akıllansın biraz.

E. Cumur61
18.08.2009, 16:58
Yattara ----------------------Alanzinho (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12529)

bu kadro bana iş yapar gibi geliyor.engin kenarda otursun da akıllansın biraz. hani bu takımın forveti

Proof
18.08.2009, 16:58

bu kadro bana iş yapar gibi geliyor.engin kenarda otursun da akıllansın biraz.

Cok guveniyosun takima, 10 kisi biraz zor gibi geliyo bana..

Gordon Freeman
18.08.2009, 17:00
Cok guveniyosun takima, 10 kisi biraz zor gibi geliyo bana..

ne zamandan beri 11 kişi çıkıyoruz ki sahaya.

Reha
18.08.2009, 17:01
Fatih kadar taş düşe!

Proof
18.08.2009, 17:03
En iyi kadro:
--------------T.Sylva------------
T.Cora --- Egemen - Song --- Cale
--------------- Tjiluzu -----------
--------- Colman -- Selcuk -------
Yattara --------------------- Alan
-------------- G. Unal -----------

Yattara oynamazsa; Engin Baytar, ki Engin, Baristan fazla geri kosuyo..

Proof
18.08.2009, 17:04
ne zamandan beri 11 kişi çıkıyoruz ki sahaya.

Bu tasin forvetlereyse, gecen seneki averajdan 30 gol, bide 20 puan in ozaman. 3 Uncumu bittik 15incimi?

Gordon Freeman
18.08.2009, 17:13
hani bu takımın forveti

onu yonetıme sor renktaş

Kenan Berber
18.08.2009, 17:13
Bu tasin forvetlereyse, gecen seneki averajdan 30 gol, bide 20 puan in ozaman. 3 Uncumu bittik 15incimi?

böyle devam edelim o zman serefli 3.lük

cngz
18.08.2009, 17:19
Fatihin para istemesi gayet normal eğer yattaraya veriyosan ona hayli hayli vereceksin bu birincisi...

ikincisi beşiktaş gidiyo geçen sezon doğru dürüst maç yapmamış nihatı alıyo tonla para veriyo kendisine bizim evledımız diye...
sen yok fatih uyumsuz dengeleri bozar yaşlı sakat vs. bin bir türlü bahane çıkarıyosun...

önce diyosun ki hoca isterse bakarız sonra hoca isterim tabi diyor ondan sonra mazeretler başlıyor tek tek...

arakdaşlar sizce tavan ücret alan yattara, fatih tekkeden daha fazla yararlı olabildimi bu takıma. tamam iyi oyuncudur ama hangi büyük maçı aldı bize. hangi kazanılması şart olan maçı aldı. hep hüsran yaşatmadımı. keşke fatihede aynı para verilsede şu anda takımda olsaydı, diyarbakır maçı 3-1 bizimdi (benim düşüncem). ve şu saatten sonra alınacak yabancı forvetin bize ne faydası olacakki, en az 4-5 hafta geçer alışması için. o da alışırsa. bana fatih tekkeden başka alınabilecek türk forvet gösterebilirmisiniz, zira en iyisi denilen gol kralı şu an bizde değilmi. gökhanda iyi oyuncu olabilir ama kan uyuşmadı, tutmadı gökhan. bize en kısa zamanda fatih lazım. ne uyum sorunu, ne form sorunu. bugün al yarın maça çıksın. sahada fatihin adı yeter.

fatih tekke bu şekilde röportaj yapmıştır, belki doğrudurda. ama düşünün birkere, trabzona gelmek istemeyen bir futbolcu bu şekilde yorumlar yaparmı. adam resmen yırtınıyor biraz hakkımı verinde koşa koşa geleyim diye.

kim ne derse desin, fatih tekke yattaranın aldığı ücretten aşağı almamalı, fatihin olduğu yerde yattaranın adını bile anmam. ne yorum yaparsa yapsın o TRABZONSPORLU FATİH TEKKE DİR.

lazut.61
18.08.2009, 17:23
turkcell süper lig kadrosu böyle olmalı 6
yabancılı...
_____________Sylvia_______________

tayfun_____Giray_____Egemen_____Cale

________Selçuk____Colman__________

Yattara_______Alanzinho______Gabriç

_____________Gökhan_____________

bence hocanın aklındaki kadro bu ayrıca hocanın gabric ısrarıda bu yönde bence cok iyi işler yapıcak bi sistem arkadaslar...

bmtr
18.08.2009, 17:23
En iyi kadro:
--------------T.Sylva------------
T.Cora --- Egemen - Song --- Cale
--------------- Tjiluzu -----------
--------- Colman -- Selcuk -------
Yattara --------------------- Alan
-------------- G. Unal -----------

Yattara oynamazsa; Engin Baytar, ki Engin, Baristan fazla geri kosuyo..

Ben Tayfun yerine Serkan'i koyardim.

Gordon Freeman
18.08.2009, 17:24
arakdaşlar sizce tavan ücret alan yattara, fatih tekkeden daha fazla yararlı olabildimi bu takıma. tamam iyi oyuncudur ama hangi büyük maçı aldı bize. hangi kazanılması şart olan maçı aldı. hep hüsran yaşatmadımı. keşke fatihede aynı para verilsede şu anda takımda olsaydı, diyarbakır maçı 3-1 bizimdi (benim düşüncem). ve şu saatten sonra alınacak yabancı forvetin bize ne faydası olacakki, en az 4-5 hafta geçer alışması için. o da alışırsa. bana fatih tekkeden başka alınabilecek türk forvet gösterebilirmisiniz, zira en iyisi denilen gol kralı şu an bizde değilmi. gökhanda iyi oyuncu olabilir ama kan uyuşmadı, tutmadı gökhan. bize en kısa zamanda fatih lazım. ne uyum sorunu, ne form sorunu. bugün al yarın maça çıksın. sahada fatihin adı yeter.

fatih tekke bu şekilde röportaj yapmıştır, belki doğrudurda. ama düşünün birkere, trabzona gelmek istemeyen bir futbolcu bu şekilde yorumlar yaparmı. adam resmen yırtınıyor biraz hakkımı verinde koşa koşa geleyim diye.

kim ne derse desin, fatih tekke yattaranın aldığı ücretten aşağı almamalı, fatihin olduğu yerde yattaranın adını bile anmam. ne yorum yaparsa yapsın o TRABZONSPORLU FATİH TEKKE DİR.

Bravo.Tebrik Ederim...Bırakalım artık Fatih bize zarar verir hikayelerini.

Mert67
18.08.2009, 17:25
Tüm başlıklarda Fatih'in tartışılmasından bıktım.

cngz
bu TOULOUSE maçına gelince, eğer diyarbakır maçındaki gibi oynarsak, ki çok değişmeyecek bana göre, çünkü forvetsiz oynuyoruz. inşallah kazanırız ama kaybetme ihtimalimiz çok yüksek

lazut.61
colmanın defansif yönu zayıf diyenlerlede oturup bunun muabetını herturlu yaparım bence topu rakipden almaya yönelık hırsı cok colmanın ve tjkuzunun yaptıgı paslardan daha uzun ve daha isabetli olacagından da kimsenın suphesi olmaz emınım.. ben tjkuzu kötu demıorm ama sistemde colmanın olması daha iyi bence

Mollasalihoğlu
18.08.2009, 17:27
bu TOULOUSE maçına gelince, eğer diyarbakır maçındaki gibi oynarsak, ki çok değişmeyecek bana göre, çünkü forvetsiz oynuyoruz. inşallah kazanırız ama kaybetme ihtimalimiz çok yüksek

Toulouse diyarbakır gibi 5 önlibero ile mi oynayacak?

cihatöztürk
18.08.2009, 17:28
takımımıza inanııyorum ama

şok bir yenilgiyede hazırım :)

diyarbakır maçındaki gibi yıkılacağımı zannetmiyorum

lazut.61
18.08.2009, 17:28
Ben Tayfun yerine Serkan'i koyardim.

bu konuda cok karışık ama ben kendı insiyatifimi kullandım seyır acısından yanı orda bı tayfun bi serkandan daha akılandı tayfun oynadıgı surede kendını gelıstırebılıo.. ayrıca dıyarbakır macında son bölumde oyuna gırsede serkandan daha ısabetlı ortalar yaptı bırazdaaha çizgıye ınerek orta yapıo serkan topu rakıpten alıo aldıgı yerde orta yapıo buda ısabetsz oluo sınir bozuyo ayrıca paslasma özellıgıde iyi tayfunn paslasarak cıkıo bu konuda okadar ıyı olmasa bıle bunu düşünerek oynuo o bile yetıyor

cngz
18.08.2009, 17:29
Toulouse diyarbakır gibi 5 önlibero ile mi oynayacak?

karşı takımın oyun anlayışına göre yapmadım yorumumu, bizim takım düzenimize göre yaptım. maç kazanmak için gol atmak lazım, forvet diye oynayan oyuncularımız görevini yapmıyorsa nasıl maç alabilirzki.

Napoli
18.08.2009, 17:32
0-2 yeniliriz. ordada 0-0 Berebere kalırız..Bizim için haırlısı olur lige doneriz

lazut.61
18.08.2009, 17:35
0-2 yeniliriz. ordada 0-0 Berebere kalırız..Bizim için haırlısı olur lige doneriz

sendeki ruh eksikligini foruma yansıtmasan:)

Proof
18.08.2009, 17:39
Isimiz cok zor, Toulouse cok saglam bir ekip. Taraftarimiz isni yaparsa gol yemedin cikariz mactan, bi gol disarda attikmi bize yeter..

Tayfun mu Serkanmi diyorsaniz, bence Tayfun. Serkan cok kosuyo ama, biraz bos kosuyo.. Tayfun orta yapar, defans olarakta daha saglam bence.

engraulis
18.08.2009, 17:39
yahu bir maç kaybettik diye nedir bu olumsuz hava anlayamadım gitti. kaybedeceğimiz falan yok. gayet net geçecez turu . azıcık takıma inanın be kardeşim.

Yasin T.
18.08.2009, 17:40
http://www.ajansspor.com/sizcehangisi/?sID=12

yattara mı keita mı diye anket yapmış ajansspor.ilgi gösterirsek iyi olur.keita bizi bayaa sollamış

Napoli
18.08.2009, 17:41
sendeki ruh eksikligini foruma yansıtmasan:)

her zaman gerçekçi olmak lazım,Herkes 10-20 tane atıcaz derken 1-1 yada 1-2 yeniliriz dedim diyarbakıra.. ruhla alaksı yok Umutla-serkanla olmaz dostum olmaz

firidin61
18.08.2009, 17:42
Dönen topları hem müdafada hemde hücumda almalıyız . 2 li mücadelelerde ayakta kalan takım olmalı ve kesinlikle GÖKHAN la başlamalıyız ...

Ben turun çok uzak olmadığını düşünüyorum .

DİNÇ
18.08.2009, 17:44
Zor bir maç olacak...
Toulouse yeni bir yapılanma içinde ve iyi transferler yaptılar...
A.Pierre Gignac, Mousa Sissoko, Paulo Machado, Etienne Didot, Albin Ebondo formda olan oyuncuları...

Kalecileri Blondel 30 yaşında tecrübeli bir kaleci...2008 yılında le Havre takımından geldi...Yan topları zayıf...Asıl kalecileri değil...Pele den sonra 2. kaleci...(Asıl kaleci sakat)

Defansta idare ederler..
Fofana Stoper, congre libero, Ebondo sağda,Arjantinli Cetto ortada, Mbengue solda oynamakta...Fofana ve Mbengue, bazen saçma sapan işler yapabiliyor

Orta Sahaları kuvvetli...
Machado ön libero(Hücumcu), Didot ön libero(Savunma) Sissoko ön libero, Braaten sol açık oynamakta...Portekizli Mashado ve Sissokoya dikkatinizi çekerim...Etienne Capoue Uzaktan etkili şutlarının yanında top kesme becerileri ve diriplink özellikleri bilinmekte...Eğer forma bulursa Fode Mensare'yede dikkat etmek lazım(Malum onu bu forumda herkes tanıyor)

Forvedde Bir Fransız çingenesi olan 1.87 boyundaki Gignac ve 1.95 boyundaki Soren Larsen (Umarım hala sakattır) bize zor anlar yaşatabilir...Brezilyalı oyun kurucu Luan'ın sakat oluşu da bizim için avantaj olabilir...Pentecote de Çok koşan ve pres yapan ancak son vuruşları etkili olmayan bir oyuncu (Bizim umut)...

Netice itibari ile onlar Avrupa kupasına katılma konusunda çok istekliler...
Biz de elimizdeki imkanlar ölçüsünde bu kupada guruplara kalmayı çok istiyoruz...Ancak o kadar zor bir maç olacak ki inanın kıran kırana geçer...
Bizim futbolcuların formsuz oluşu ve sınırlı yeteneklere sahip olmaları beni düşündürüyor...Forvetsiz oynamamız (Gökhan Ünal olsa dahi) orta sahamızın zor da olsa yaptığı olumlu işleri bir anda mum gibi söndürüyor...
Ve bence ilk maç 1-1 sona erer...

Fatih Öztürk
18.08.2009, 17:48
toulouse denilen fransız kızlarına avni akerde dans yaptıracağız.

Kemal Eyisoy
18.08.2009, 17:49
Evet zor bir maç olacak ama bence galip olarak maçı bitireceğiz. Avrupa da ki tüm zorlu maçlar takımımızı yoracak ama yine galip gelmeyi bilecek ve gruplara kalarak yolumuza devam edeceğimize inanıyorum. Kısaca bu maçıda yeneceğiz ve avrupa macerasına devam edeceğiz.

.....
18.08.2009, 17:51
Gökhan Ünal ile Yattara en azından yedekte otursun. Duruma göre ikinci yarı oyuna girer.

Ama ben inanıyorum ki bu maçı kazanacaz.

ilyskm
18.08.2009, 17:53
Umut santrafor oynarsa kesin alırız, çünkü adamlar böyle bir santrafor ile Fransa' da daha önce oynamadıkları için ters gelecektir. Yine gerisiyle, ense köküyle, kasığıyla, diziyle, omuzuyla vs bir gol atarsa şaşırmayın. Tabi 1 gol atabilmesi için en azından 22 adet sağdan, 36 adette soldan ve 41 adette ortadan pas alması gerekiyor...

Yunus Emre SEYHAN
18.08.2009, 17:53
------------Tony---------
Serkan-Song-Egemen-Cale
------colman-tjikuzu------
----------Selcuk----------
Alanzinho-----------Engin--
-------Gokhan-------------

Hemen hemen böyle cıkarız maca.
3-1 yeneriz... Deplasmanda 2-0 yenilip veda ederiz.

ilyskm
18.08.2009, 17:55
Fransız takımları bize ters gelmemekle beraber Trabzonsporda oynayan topçular Trabzonspora ters... en büyük sıkıntı burada...

ilyskm
18.08.2009, 17:56
Serkan-Song-Egemen-Cale

Biz mi 3 gol atacağız? Yapma kardeş Dİyarbakır'a 1 taneyi zor attık...

danger00
18.08.2009, 17:59
Serkan-Song-Egemen-Cale

şu sihirli kürenden bakıp da borsayla ilgili bir iki tiyo versene:confused:

Alp Yavuz 13
18.08.2009, 17:59
Biz mi 3 gol atacağız? Yapma kardeş Dİyarbakır'a 1 taneyi zor attık...
ama renkdaş bunlar fransız şimdi bizim oyunumuza fransız kalacaklar ve o sırada atabildiğimiz kadar atmalıyız :D:D

Gökhan KAN
18.08.2009, 18:01
Gol yemeyeceğiz gibi geliyor bana ama atabilcekmiyiz diye sorarsanız daha o gelmedi:)..0-0 biter...Orda 1-1..

ilyskm
18.08.2009, 18:01
ama renkdaş bunlar fransız şimdi bizim oyunumuza fransız kalacaklar ve o sırada atabildiğimiz kadar atmalıyız :D:D

aha bak onu atlamışım... mümkündür:alkış::alkış:

ilyskm
18.08.2009, 18:02
Diyarbakır maçında 3. dakikada Enginin ortasına boş geçen Umutla bu iş olmaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzz................

Salih Edip
18.08.2009, 18:03
Diyarbakır maçında 3. dakikada Enginin ortasına boş geçen Umutla bu iş olmaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzz................
abi adam topa gitmemeye çalışıyo resmen başka yöne hamle yapıyo ya

yabadallah
18.08.2009, 18:04
http://www.ajansspor.com/sizcehangisi/?sid=12&c=2#s

HADI YATTARA % 45 ILE GERIDE..
HADI USAKLAR...

Mehmet S. Pervan
18.08.2009, 18:08
İnşallah Gökhan Ünal oynar bu maçta. Gökhan oynamazsa gol atabilceğimizi sanmıyorum. Umut oynamazsa halay çekerim. Ki zaten Bross tecrübeli bi teknik adam Umut'u oynatacığını sanmıyorum.

keles76
18.08.2009, 18:10
orta sahamiz hem defansi yapip egemenin ve songun hatalarini ortmeli hemde gol atip forvetin hatalarini ortmeli yani isimiz orta sahamizda biter

Alp Yavuz 13
18.08.2009, 18:12
Keita mı yoksa Yattara mı daha teknik?
2142
45,0%
55,0% YATTARA

Keita mı yoksa Yattara mı daha iyi çalım atıyor?
2079
43,8%
56,2% YATTARA

ariftoprak
18.08.2009, 18:16
Bu turu geçeceğiz ve bu sene ne işler yapabileceğimiz konusunda herkesi fikir sahibi edeceğiz inancındayım... Umut haricinde bütün takıma güveniyorum...

cihatöztürk
18.08.2009, 18:17
oylar kullanılmıştır tabikide her alanda yattara :)

Alp Yavuz 13
18.08.2009, 18:23
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=16

haydi BMN TRABZONSPOR - TOULOSE MAÇINI BİRLİKTE İZLEYELİM ........

Gordon Freeman
18.08.2009, 18:26
Umut santrafor oynarsa kesin alırız, çünkü adamlar böyle bir santrafor ile Fransa' da daha önce oynamadıkları için ters gelecektir. Yine gerisiyle, ense köküyle, kasığıyla, diziyle, omuzuyla vs bir gol atarsa şaşırmayın. Tabi 1 gol atabilmesi için en azından 22 adet sağdan, 36 adette soldan ve 41 adette ortadan pas alması gerekiyor...

şu sihirli kürenden bakıp da borsayla ilgili bir iki tiyo versene:confused:

:D:D alem adamsınız walla.
maça gelince Yattara bızım kurtuluşumuz olabilir bi ihtimal.o enazından Umutun Bıngıldagına,Kavalkemiğine felan ÇARPTIRIP gol attırıyodu.inşallah oynar.

real_rock
18.08.2009, 18:29
Yattara yok büyük ihtimal arkadaşlar ihsan alioğlu açıklama yapmıştı haftaya yetişir diye

yorumsuz6117
18.08.2009, 18:33
ajansspordaki yattara keita anketine oyunu atmayanlar atısın arkadaşar öne geçmeliyiz..

latif0078
18.08.2009, 18:42
Oylar kullanılmıştır. Sorular bile okumadan ..

A.Ali Karanis
18.08.2009, 18:45
yattara bircok ankette önde keita'dan..