PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egemen Korkmaz Seneye "61" giymeli!

İHSAN
18.05.2009, 14:43
Bursaspor maçında belkide tepki alacağını bile bile daha bir coşturdu tribünleri. Her zaman ki gibi yüreklerimizi fethetti. Kısa zamanda Trabzonsporluluk ruhunu, Trabzonsporlu olmayı benimsedi ve bizden biri olmayı başardı. Nüfus cüzdanında Balıkesir yazıyor belki, ancak O, birçok Trabzonludan daha Trabzonsporlu olduğunu gösterdi.

Bu başlığı açmaya iten bir çok sebep var kuşkusuz, ancak bilhassa Bursasporluların ve kulüp basın sözcüsünün Egemen hakkındaki itici açıklamaları etkili oldu. Neymiş efendim, Egemene yakıştıramamışlar, amigoluk yapmamalıymış; hatta, sırtındaki 16 numarayı değiştirmeliymiş. (Hay hay, efendim. Eminim ki o da can atıyor 16 için.)

Ben de diyorum ki, bu sene 61 numarayı, bana göre kesinkez ve tam anlamıyla layık olan Cesur Yürek Egemen giysin. Artık giymesi şart oldu. Yakışır.

Bursasporlu Egemen'e 16 numara tepkisi

Bursasporlu taraftarlar, dün akşam oynanan ve ev sahibi Trabzonspor'un uzatma dakikalarında attığı golle 1-0 kazandığı maçın ardından abartılı sevinç yaşadığını iddia ettikleri Egemen Korkmaz'a tepki gösteriyor.

Taraftarlarca oluşturulan internet sitelerinin maçla ilgili forum bölümlerinde Egemen'e tepki gösteren yeşil-beyazlı taraftarlar, Trabzonspor'da Bursa'nın plakası olan ''16'' numaralı formayı giyen Egemen'in forma numarasını değiştirmesini istiyor.

Taraftarlar, yorumlarında, takımlarının Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki mücadeleden memnun olduklarını ifade ederken, maç sonrası oğlunu omuzlarına alarak sahada kolbastı oynayan, daha sonra da taraftarların isteği üzerine ''3'lü'' diye tabir edilen tezahüratı yaptıran Egemen Korkmaz'ın asıl tepkiyi gelecek sezon Bursa'da yapılacak maçta göreceğine yer verdiler.

haber7.

Sefa
18.05.2009, 14:44
61 olmaz ama bence inadına yine 16 giymeli inadına Bursa maçından sonra 3'lü çektirmeli :)

AKSOY_61
18.05.2009, 14:48
Egemen bizde bu hırsta senelerce oynar.
aldığı para sonuna kadar helal olsun.

61 numarayı hakediyor ama bu formayı trabzonlu birinin giymesi belki de daha doğrudur.ama giyse kesinkle hayır da demem yani.

ccd6167
18.05.2009, 14:49
ya abratmayalım su olayı bence başlık kapatılsın.o akdar basit değil bu işler arkadşalr yattara var ona verın bence..egemen olayını abartmayalım bugun bursaya yaptıgını bıze yapmıycagını nerden bılceksınız kı ..

macka61
18.05.2009, 15:21
bencede inadına 16 giymeli egemen

Hüseyin Kurt
18.05.2009, 15:22
16 numara birilerinin tekelinde mi? O zaman rakip takımlardaki "61" numara oynayıpta bize karşı aslan kesilenler de "61" numarayı giymesin.
Böyle bişey mi var?

Fatih Yücel
18.05.2009, 15:23
Egemen bizde bu hırsta senelerce oynar.
aldığı para sonuna kadar helal olsun.

61 numarayı hakediyor ama bu formayı trabzonlu birinin giymesi belki de daha doğrudur.ama giyse kesinkle hayır da demem yani.

evet Trabzonlu olması çok anlamlı olur ama şu an ki gibi prestij yapacak bir kişinin giymesi bence hiç hoş değil bunu devamlı takımda oynayabilen bir futbolcu giymeli.....

Koray
18.05.2009, 15:26
Bencede inadına 16 giysin, Bursa'lılar istedi diye Trabzonspor'lu futbolcu numarasını değiştirmez kaale alıp...

zafer6161
18.05.2009, 15:26
zaten 61 giyniyor

16 yı ters çevir oldu sana 61 ;)

gökdenizin milli takımda giyindiği gibi

Ali İhsan
18.05.2009, 15:27
ya abratmayalım su olayı bence başlık kapatılsın.o akdar basit değil bu işler arkadşalr yattara var ona verın bence..egemen olayını abartmayalım bugun bursaya yaptıgını bıze yapmıycagını nerden bılceksınız kı ..

Bursalıların en büyük cümlesi de bu zaten!

Egemen Bursa'ya bir kötülük yapmadı ki!

Adam her maç sonrası yaptığı şovu takım son anda kazanmış ve coşmuşken yapmasaydı bu sefer taraftarlar küsecekti. Takımı kolbastıya göndermedi diye hala Serdar Bali'den fırça yiyen Ersun Yanal'ı ne çabuk unuttunuz!

Aramızda Kayseri maçında kart görüp iki hafta sonra oynayamayan Egemen'i eleştirenler vardı, şimdi bu maçtan sonra üçlü çektirmeseydi büyük ihtimalle yine eleştirilecekti.

Yarın bir gün Egemen Fenerbahçe'ye bile gitse ve bizi yenip böyle üçlü çektirse ondan nefret etmem, sadece üzülürüm. Çünkü ben futbolcunun kendi takımının önceki takımlarından daha önemli olmasından doğal bir şey göremiyorum.

Ayrıca Egemen'in olayı tamamen bizim tribünlerimizle ilgiliydi Bursalılara en ufak bir terbiyesizlik yapmadı, yapmaz da zaten, karakterini az çok biliyoruz.

Buradaki olay Bursalıların hazımsızlığıdır, kaptanlarını hem de bedavaya bize kaptırmalarını hazmedemeyişleridir.

Forma numarası konusunda ise Trabzonlu olmamama rağmen 61 numaranın özel olduğuna inanıyorum. Onu giymek için daha çok yolu var Egemen'in. Tabi şimdi giyen arkadaşımız da henüz hakkını veremedi.

sessizkral_1
18.05.2009, 15:28
bursalı taraftarlar eğer onu trübüne çağırıp lehine tezahürat yapsalardı eski kaptanlarını bağırlarına bassalardı belki başka türlü olurdu..ama ne yaptılar .ana avrat küfür ettier.egemende inatlarına yaptı yapacağını.....ama 16 dadevam etmeli...

mehmetdoğan
18.05.2009, 15:30
yakışmamış bursa seyircisine

Mira_61
18.05.2009, 15:31
İnadına 16 Egemenim.:)
Onun gönlü 61 zaten.Dün belli etmedimi?;)
Bursalılar istedi diye değiştirmemeli asla.

Muhammet*
18.05.2009, 15:32
inadına 16

Ömer Kaya
18.05.2009, 15:33
başlık süper :):)

ÜNAL
18.05.2009, 15:34
16 kalsın tabi ki :ok

Hem Bursaspor istiyor diye değiştirecekmiyiz?

Emirhan Ömeroğlu
18.05.2009, 15:34
inadına değil bence 61 giysin. bu takımda en iyi ona yakışır bu numara

Külünkoğlu
18.05.2009, 15:36
Egemen seneye 16 giymesinde ne giyerse giysin bu onlara en iyi cevaptır.