PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirspor 2 - 5 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Muhammet
22.05.2009, 22:57
Söyle bir kadro iyi olurdu bence.

-----------------------------sylva-------------------------------------

tayfun----------------giray--------------------egemen-----------cale--

-------------ferhat----------------hüseyin-------------selcuk----------

-------------------------------------colman----------------alanzinho

-----------------------------umut-------------------------------------

Allah'tan teknik direktör olmamışsın Cafer Abi.

Cafer Bulur
22.05.2009, 22:59
Allah'tan teknik direktör olmamışsın Cafer Abi.
Neden muhammet kardes?

Tas gibi bir kadro iste,nesi var kadronun?:)

Muhammet
22.05.2009, 23:03
Abi Allah aşkına. Ziya Doğan kurmaz böyle kadro.. =)

Ömer Kaya
22.05.2009, 23:05
artık birhafta rahat maç izleyelim lig bittii

Mellih
22.05.2009, 23:05
eskişehirsporda yaşanan olumsuzluklar bizim futbolcuları etkilemese bari...:(

krdnz
22.05.2009, 23:14
Göksu'yu seyredemeden sezon bitecek heralde.Belki Gökhanın yerine şans bulur diye bekliyordum.Kısa sürelide olsa oynar inşallah.

turkish0061
22.05.2009, 23:26
colman ve yattara oynalari lazim. goksu bu macta olmali

Yasin Berber
22.05.2009, 23:32
Bu maçın sanki çok kolay olacağını vede rahat kazanacağımızı düşünüyorum bu teknik bir yorum değil sadece hissim....Teknik olarak bakarsak zor bir maç ve seyircisi iyi olan bir takıma karşı zor bir müsabaka kazanacağız inşallah

Burçak
22.05.2009, 23:35
Eskişehirsporluların yorumlarına bakılırsa maçla alakaları yok. anlamsız biçimde başkan da başkan diyorlar. Sadri Şenerin yaptığı açıklamaya takılmışlar.
Hani Eskişehir üzülmesin rakibimiz değil sözlerine.
Aslına bakılırsa Sadri Şenerin o sözü yanlış anlaşıldı. ha yanlış anlaşılabilecek o sözü söylemese daha iyidi tabi. ama söyledi bidefa.
Onun nasıl iyi kalpli biri olduğunu bilmedikleri için yanlış düşünmeleri normal.
mesela bana bir tercih sunsalar deseler ki x bir takımımı yoksa şampiyonluk mücadelesi vereceğiniz bjk yi mi yenmeyi tercih edersiniz , ben bjk derim. çünkü o maç 6 puanlık bir maç.
Sadri şenerin de söylediği sözün arkasında bu yatıyor. yani Eskişehirle biz ilerde kümede kalma mücadelesi verme durumumuz olmaz. Eskişehir için öncelikli maçlar Konya Denizli vs bu maçlar anlamında söylemişti.

Birde maçı nasıl alırız diye hiç bir yorum yok. Kadro yazıyorlar bazıları 10 kişi çoğuda kadroyu 12 kişi oluşturuyor yorumlarda. :)

Birde futbolcuların sıkıntısı var. Paralarını alamıyorlarmış idmana çıkmıyorlar felan. Bütçe anlaşılan ekside. puan cetvelinde neden bu durumdalar biraz ip ucu veriyor bu durum. bedavaya kimse oynamaz.

Cafer Bulur
23.05.2009, 00:09
Abi Allah aşkına. Ziya Doğan kurmaz böyle kadro.. =)
Önemli olan kadrodaki oyuncularin ismi degil sahaya nasil bir dizilis ile cikacaklaridir.

Benim kadromda ferhat ve hüseyin orta sahada var ama bu durumda selcuk ve colman i daha ofansif kullanabiliriz.

Gökhan ve muhtemelen yattara nin yoklugunda colman ve selcuk gol bölgelerine sizmali ve sorumluluk almalidirlar.

Kadromda defansif bir düsünce yok,aksine topa sahip olarak ofansif oynama istegi var.:)

yatara
23.05.2009, 00:16

senin bu kadrolan bi 3 tane yeriz ama 4dünü bilmem

Recep Alkan
23.05.2009, 00:21
-----------------------------tony--------------------------

tayfun-------------giray------------egemen-------------cale

---------------------------hüseyin-------------------------

yattara-------------------selçuk----------------------colman

------------------------alanzinyo--------------------------

-------------------------umut bulut------------------------

veya

yattara---------------selçuk-------colman---------alanzinyo

Murathan
23.05.2009, 00:26

veya

Yattara yı sil ordan abiciğim oynaması çok zor be :(

must61

veya

kadrolar güzelde ahmet hoca ferhat dan vazgeçer mi öyle bir sorun var

Samet Yildirim
Cafer abi !

Kadron fena degil biraz fazla abartiyor arkadaslar...

sadece ferhata biraz gözlerim takildi okadar:)

Baisin ne isi var milli takimda onada sinir oldum...

Paksoy
23.05.2009, 00:28

veya

ikinci 11 süper bence

Cafer Bulur
23.05.2009, 00:30
Cafer abi !

Kadron fena degil biraz fazla abartiyor arkadaslar...

sadece ferhata biraz gözlerim takildi okadar:)

Baisin ne isi var milli takimda onada sinir oldum...
Ferhati oraya sagacik olarak degil orta saha oyuncusu olarak koydum,onun orada sagbekden daha verimli olacagini düsünüyorum.

Yattara maca yetisemeyecek gibi,durum onu gösteriyor,fit olsaydi ilk 11 e koyacaktim.:)

Su macta baris ciddi bir alternatif olacakti elimizde,milli mac cok kötü oldu.

Yine de herseye ragmen bu maci almamiz gerekiyor,rakibin de 3 önemli eksigi var.

amour_61
23.05.2009, 00:33
geçen hafta Gökhan'ın o son dakikada attığı gol tesadüf olamaz galatasaylı hasan kabze'nin attığı golu hatırlayın ve fenerbahçe ile çekişiyorlardı fener son hafta denizli ile oynayacaktı ve o maçta berabere kaldılar Galatasaray şampiyon olmuştu ;)şimdide denizli-bjk tekrar neden olmasın.

Recep Alkan
23.05.2009, 00:33
Arkadaşlar yapığım kadroda değişecek isim ferhat ise tayfunla değişebilir. Ama mücadele açısından kesinlikle bu maçta tayfun oynamalı derim ben.

Samet Yildirim
23.05.2009, 00:35
Ferhati oraya sagacik olarak degil orta saha oyuncusu olarak koydum,onun orada sagbekden daha verimli olacagini düsünüyorum.

Yattara maca yetisemeyecek gibi,durum onu gösteriyor,fit olsaydi ilk 11 e koyacaktim.:)

Su macta baris ciddi bir alternatif olacakti elimizde,milli mac cok kötü oldu.

Yine de herseye ragmen bu maci almamiz gerekiyor,rakibin de 3 önemli eksigi var.

ferhat oynar aslinda.

TS bukadar önemli bir yaristayken TS a lazim olan futbolcu alinmamasi lazim ozaman batuhanda gitsin alala madem ki okadar önemli mac...

3 puan sart...

isaac oynasa gol istemyiom yeterki ofsayataa düsmesin:D

Armağan Dere
23.05.2009, 00:37
eskişehirsporlu futbolcular paralarını alamadıkları için paf takımıyla ya da sahaya çıkmayacakmış diyorlar doğrumu..eğer öyleyse ya hükmen yeneriz ya da farklı galip geliriz diye düşünüyorum

Cafer Bulur
23.05.2009, 00:38
geçen hafta Gökhan'ın o son dakikada attığı gol tesadüf olamaz galatasaylı hasan kabze'nin attığı golu hatırlayın ve fenerbahçe ile çekişiyorlardı fener son hafta denizli ile oynayacaktı ve o maçta berabere kaldılar Galatasaray şampiyon olmuştu ;)şimdide denizli-bjk tekrar neden olmasın.
Sampiyonluk mükemmel ötesi olur ama lig 2.ligi de bizim icin mükemmel olur.

Bu hafta kazanamazsak lig 2.ligini bile kaybedebiliriz,bu yüzden önce gercek hedefimizi yakalamaya bakmaliyiz.

Cafer Bulur
23.05.2009, 00:39
eskişehirsporlu futbolcular paralarını alamadıkları için paf takımıyla ya da sahaya çıkmayacakmış diyorlar doğrumu..eğer öyleyse ya hükmen yeneriz ya da farklı galip geliriz diye düşünüyorum
Öyle bir sey asla olmayacaktir.

Maca as takimla cikip ,bizi yenmek icin herseylerini ortaya koyacaklardir.

Biz de ayni sekilde karsilik verip galibiyete daha fazla ihtiyac duydugumuzu ortaya koymaliyiz.

Timur Öztürk
23.05.2009, 00:42
ferhat oynar aslinda.

TS bukadar önemli bir yaristayken TS a lazim olan futbolcu alinmamasi lazim ozaman batuhanda gitsin alala madem ki okadar önemli mac...

3 puan sart...

isaac oynasa gol istemyiom yeterki ofsayataa düsmesin:D
hocam imkansızları isteme bence

Alibeyoglu
adamlar puan almak icin herseyi yapacaklar
futbolun güzel tarafida bu

Armağan Dere
Öyle bir sey asla olmayacaktir.

Maca as takimla cikip ,bizi yenmek icin herseylerini ortaya koyacaklardir.

Biz de ayni sekilde karsilik verip galibiyete daha fazla ihtiyac duydugumuzu ortaya koymaliyiz.

abi milliyet de yazıyor

Eskişehirsporlu futbolcular yönetimi protesto için idmana çıkmadı
ESKİŞEHİR / DHA

Eskişehirsporlu futbolcular, yönetimin kendilerine verdiği sözleri yerine getirmediği gerekçesiyle antrenmana çıkmadı. Süper Lig'de oynanacak Trabzonspor maçı öncesi futbolcuların bu kararı camiada şok etkisi yarattı.

Eskişehirsporlu futbolcuların, bir kaç haftadır yönetimin, paraların kısa sürede ödenecek sözü vermesine rağmen yerine getirmemesi üzerine, bugün antrenmana çıkmadığı öğrenildi.

Kırmızı-siyahlı futbolcuların para konusunda herhangi bir gelişme olmaması durumunda antrenmana çıkmamaya devam edecekleri bildirildi.

Lancet_61
23.05.2009, 00:45
merak etmeyin maça çıkacaklar...gayet de güzel oynayacaklar...inş. kazanırız

Cem Akyüz
23.05.2009, 00:46
Para alamıyolar lafları falan doğru olabilir ama sahaya çıkacak olan eskişehirspor maçı kazanmak için en azından 1 puan almak için ölümüne koşacaklardır..Biz kendi gücümüzü sahaya yansıtırsak maçı kazanırız ki kazanacağız umudumuzu son haftaya taşıyacağız

Cafer Bulur
23.05.2009, 00:49
Bazi arkadaslar yazmisti,eskisehirin idmana cikmamasi olsa olsa bir oyundur.

Bu tip seylere karsi gözümüz acik olmali,medya haberlerine itibar etmemeliyiz.

Eskisehir maci bizim icin zordu,son günlerdeki gelismelerle daha da zora girdi.

Buna karsilik bizim takimda buna hazirlikli olmali ve macin basindan itibaren yüksek konsantrasyon ile sahada olmalidir.

reisoğlu61
23.05.2009, 01:04
ilk macta Avni Akerde bize karsi panter kesilen dev adam kaleci ivesa eskisehirde sakat galiba.

Mustafa Calik
23.05.2009, 01:12
ilk macta Avni Akerde bize karsi panter kesilen dev adam kaleci ivesa eskisehirde sakat galiba.

Evet, Ivesa sakat.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2264130&postcount=5193

Yalçın Ulusoy
23.05.2009, 01:50
Ivesa sakatsa diğer 2 kalecleri zaten paf takımlarından gelme herhangı bır kulüp te de oynamadılar rahat kazanırız artı emre ve enginde yok fazla büyütmeye gerek yok rahat galip geliriz

Burçak
23.05.2009, 01:56
bende rahat bir galibiyet alacğımızı düşünüyorum.

kalavara
23.05.2009, 01:58
inşallah galip gelebiliriz...aksi durumda sivasın ve bjk nin kaybettiği puanlarla acımız katlanır valla...

Kara Mert61
23.05.2009, 02:08

Bi an Ziyan doğan geldi aklıma :D:D

Enes
23.05.2009, 02:20
Rahat maç yok, inşallah alırız bu maçı..

İsmail ALİOĞLU
23.05.2009, 02:38
(O) BÜNYAMİN GEZER (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=17871)
(Y) ASIM YUSUF ÖZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19948)
(Y) MUHARREM YILMAZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18695)
(D) ÇAĞATAY ŞAHAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19240)

İnşallah hakkıyla yonetirler maçı..

OnOuR
23.05.2009, 02:54
Bu saatten sonra kalan 2 maçıda rahat yenebilecegimizi düşünmüyorum. Sene basından beri aynı sey oluyor hep zaten. Zorla morla alacaz yani bundan sonra. Buda son 2 serinin ilk ayağı işte.. :)

Paksoy
23.05.2009, 02:55
hiç şampıyonluk falan konuşmaylaım ..iki maçıda alıp şam ligine gidelim ..

yatara
23.05.2009, 02:56
alicaz bu maci idaa edioryurum

mete61bordomavi
23.05.2009, 03:36
Bu hafta Gs Bjk'yı yener, Gençlerbirliği'nin de sivas'ı yeneceğini düşünüyorum,çünkü tehlike bölgesindeler.
Hatırlayın, biz birkaç sene önce şampiyonluk için fb ile çekişirken, Gs ile sahamızda maç oynamıştık, gs,ezeli rakibi fb'nin şampiyon olacağını bile bile o maçı farklı almıştı maalesef.
Gs, eğer onursuzluk(çünkü bizi şampiyonluktan etmişti,) yapmazsa maçı alır.
Eğer Gs bu hafta bjk'ya yatarsa, benim gözümde kimse kusura bakmasın onurunu kaybedecektir. Avrupa dahil hiçbir platformda gs'yi desteklemeyeceğim.
Fenerbahçe, Konya'ya maçı verecektir.Denizliden intikam almak için.Kolay değil çünkü bir şampiyonluklarına ve 20:45 rezilliğine maruz kaldılar.
Aziz yıldırımı tanıyorsam o maç konya'nındır.Böylece Denizli küme düşmemek için son hafta bjk ile kora kor mücadele edecektir.Gs ise sonraki hafta kendisini kupadan eleyen ve liderlikten eden sivas'ı yenmek için özel olarak motive olacaktır diye düşünüyorum.
Eğer son haftaya bjk ile aynı puanla girersek, Fb 26 senedir alamayıp bjk'ya kaptırdığı kupadan sonra bir de şampiyon olmalarını engellemek adına bize yatabilirler.
Aslında 3 kilit maç var ligi çözecek, Bjk- Gs maçı ile Eskişehir-TRABZONSPOR maçı.VE de Fb-Konya maçı Bu maçlarda Gs ve BİZ ve Konya galip gelirse şampiyon olma şansımız yüzde 90'lara çıkar.

İsmail ALİOĞLU
23.05.2009, 04:08
Ivesa sakatsa diğer 2 kalecleri zaten paf takımlarından gelme herhangı bır kulüp te de oynamadılar rahat kazanırız artı emre ve enginde yok fazla büyütmeye gerek yok rahat galip geliriz

Barbaros, kılıcaslan, oguzhan vs vs vs... bunlar sezonun en iyi macını bize karsı oynadılar. Paftan gelmede olsa oynayabilirler dimi?

squall26
23.05.2009, 05:22
haberin dogrulugu henuz belli degil.

Batuhan hapiste
Alkollu arac kullandigi gerekcesiyle polislerin dur ihtarina uymayan Kirmizi-Siyahlı ekibin genc oyuncusu kelepcelenerek gozaltina alindi

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/ESK%C4%B0%C5%9EEH%C4%B0RSPOR-Batuhan-hapiste_3_HDetail_245_134185.htm

Muhammet
23.05.2009, 05:28
Önemli olan kadrodaki oyuncularin ismi degil sahaya nasil bir dizilis ile cikacaklaridir.

Benim kadromda ferhat ve hüseyin orta sahada var ama bu durumda selcuk ve colman i daha ofansif kullanabiliriz.

Gökhan ve muhtemelen yattara nin yoklugunda colman ve selcuk gol bölgelerine sizmali ve sorumluluk almalidirlar.

Kadromda defansif bir düsünce yok,aksine topa sahip olarak ofansif oynama istegi var.:)

Kulağa güzel geliyor ama keşke herşey kulağa geldiği gibi güzel olsa. İstediğimiz kadar topa sahip olalım ceza sahasına orta kesmeden bir takımı bunaltamayız ve bu takımda adam akıllı orta kesen tek kişi Yattara'dır. Ayrıca, orta kesilse de, ne Umut, ne de içeri sızacak Alanzinho Colman ya da Selçuk bunları adamakıllı değerlendirebilir. Ve yine ayrıca, topa sahip olmak için forvetin top tutabilmesi gerekir. Umut var ilerde. Olmaz o bir kere. Yoksa kendi yara sahamızda ya da orta sahamızda topa çok sahip olsak ne yazar..

Ayrıca Umut tek başına yararlı olamaz. Alanzinho da zayıf kalır Cafer Abi.

Neyse ki bu işi bizlere değil, işi bilenlere yaptırıyorlar. Fikir üretmek iyidir tabi..

EmreTS61
23.05.2009, 08:14
arkadaşlar batuhan karadenizi gözaltına almışlar ve büyük ihtımalle trabzon macında oynamayacak son dakika haberii...

Mert67
23.05.2009, 08:17
Batuhan kadar aptalına rastlamadım.

Tolunay Abdioğlu
23.05.2009, 08:21
Bunlar Profesyonel Futbolcu mu ?

EmreTS61
23.05.2009, 08:27
eğer doğruysa bıze yarar yha batuhanın performansı son haftalarda arttı inşallah kazanağız bu maçı

EGN
23.05.2009, 08:33
Küçük takımlar bize her zaman ters gelmiştir. Hele ki trabzonspor'un en ciddi maçlarında olması gereken mutlak maçları her zaman kaybedip hayal kırıklığına uğramıştır ya da maç beraberlikle sonuçlanmıştır.

Bilmiyorum dikkatinizi çekti mi, Trabzonspor'un ilk ve son maçları mutlaka stresli geçmiştir, ve de dediğim gibi alması gereken mutlak maçları hep kayıplarla kapatmıştır. Eskişehir maçı da sivas maçında olduğu gibi alması gereken bir maç.

Gönlüm elbette kazanmamızdan yana, inşallah psikolojik bir durumla takım kendini zora sokmaz, rahat ve güzel bir futbolla 3 puanı hanemize yazarız.

Bizler her zaman senin arkanda sana güvenmiş bir şekilde yürüyor, yaşıyoruz,
Siz de bilin arkanızda sizleri destekleyen bir Türkiye bir Trabzon'um var.

Muhammet
23.05.2009, 08:37
Kaynak yok mu?

cihatöztürk
23.05.2009, 08:38
şampiyonluyuğumuz mucize olur...bence ama süper olur :D

Ahmet Pulusoğlu
23.05.2009, 08:40
Batuhanda Hapse Girmiş iyice rahatladım artık :D

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/Son-Dakika-Haberleri-Batuhan-hapiste_3_HDetail_245_134185.htm

Çetin Can
23.05.2009, 08:46
Batuhan gözaltına alınmış haberini görünce nedense hiç sevinemedim... Bu çocuk 18-19 yaşında daha ve alkollü araç kullanmaktan gözaltında... Hemde bu ilk olayı da değil... Türkiyeden neden yıldız futbolcu çıkmıyor sorusunun cevabı sanırım Batuhanda gizli ...

Neyse maça gelince çok gol pozisyonu ama az golle zar zor alırız maçı :)

Muhammet
23.05.2009, 08:47
Bu Batuhan adam olmayacak. Salak la bu.

Hüseyin İlkin
23.05.2009, 08:51
Yazık ediyor kendine..

Cemalettin Taşkın
23.05.2009, 09:15
adamlar idmana filan çıkmıyormuş paralarını alamıyorlarmış.

idmana çıkmadan bizi yenerlerse hiç şaşırmam.

ilkyarıda izlediğim maçlar içinde en çok eskişehire şaşırmıştım adamlar çok iyi oynamıştı.

Onur Akyüz
23.05.2009, 09:24
Ruyamda 1-1 gordum:(

Ünal Cumhur
23.05.2009, 09:24
bu mac fener macından cok daha zor sadece bunu söylüyorum trabzonuma basarılar

Ünal Cumhur
23.05.2009, 09:25
Ruyamda 1-1 gordum:(

rüyanın tersi cıkarmıs:):)

Onur Akyüz
23.05.2009, 09:41

Tersi de 1-1:D

hayirlisi bakalim,tutmaz insallah:)

Badaloğlu
23.05.2009, 09:42
Batuhan gözaltına alınmış haberini görünce nedense hiç sevinemedim... Bu çocuk 18-19 yaşında daha ve alkollü araç kullanmaktan gözaltında... Hemde bu ilk olayı da değil... Türkiyeden neden yıldız futbolcu çıkmıyor sorusunun cevabı sanırım Batuhanda gizli ...

Neyse maça gelince çok gol pozisyonu ama az golle zar zor alırız maçı :)

Batuhan (Bjk), Barış(Ts), Sercan (Bursa) bu 3 futbolcu'da gerçekten çok yetenekli ve hepside aynı dönemin oyuncusu, genç milli takımda birlikte oynamışlar ve geleceğin Milli takımında banko oynayacak diye herkesin bir beklentisi var.

Ancak, Batuhan daha 14-15 yaşındayken Mancesther Cıty takımından aldığı teklifi Beşiktaş yöneticileri daha çok para için geri çevirmekle belkide çocuğun geleceğini heba ettiler.Ben inanıyorumki bu çocuk İngiltere'ye gitseydi Türk milli takımının 15 sene forvet ihtiyacı hallolmuş olacaktı.Hemde orada adam gibi yaşamasını, profösyonelliği öğrenecekti.Geçte olsa orada birşeyler öğrenecekti.Ama ülkemizde neyi öğrendi? Cin olmadan adam çarpmayı, adam kayırmacılığı ve ben oldum delisi, zamparalığı öğrendi...Yazık ediyor kendisine, onun yerinde olmak isteyen milyonlarca genç futbolcu var.Bu kafayla giderse buruşturulmuş bir kağıt mendil gibi atarlar bir kenara...

Sercan, bence çok yetenekli ve geleceği olan bir futbolcu.İnşaallah o da Batuhan gibi sapıtmaz.En son Trabzon maçında yaptıkları asla tasvip edilemez.Eğer hakemde az yürek olsaydı onu yedekte bile olsa, kırmızı kartı gösterirdi.Karakter olarak tanımıyorum ama onun da hayali İstanbul. Yani tehlikeli sularda yüzmek istiyor, inşallah ilerde iyi bir futbolcu olur.O kumaş onda fazlası ile var ama iyi bir futbolcu olmak için sadece yetenek yetmiyor! Birazda güzel ahlak olması lazım, Atatürk'ün söylemiş olduğu: ''ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim'' sözü, bu futbolcuları görünce havada kalıyor.

Barış Memiş: Hepimizin ondan çok şey beklediği genç yetenek.Belkide bu beklentiler onun üzerinde çok büyük bir yük.Ama Ersun hocanın onunla ilgili söylediği bir gerçek varki ben bunu asla unutmayacağım.Problem çözme yeteneği yok!!! Yani maç sıkıştığında, yenik durumda olduğunda oyuna giripte oyunu lehimize çevirecek düşünce alt yapısına sahip değil.Ama takım öndeyse koy oynasın sözü kulaklarımdan çıkmıyor.Bu konuda artık Trabzonspor'un yapabileceği bir şey yok! Alt yapıda futbol adına bildiğimiz her şeyi ona verdik, artık bundan sonrası Barış'a kalmış... Kendini keşfedip yeteneklerini sunmak ona kalıyor.Ama kafası bişr zamanların Ali Şen Kandil'i gibi ise o da kendine yazık eder.

Belkide bizler bu genç çocuklardan çok şey bekliyoruz, bu baskı onlarda çok fazla bir etki yapıyordur.Ama Avrupa ülkelerindeki aynı yaştaki meslektaşları futbol ile özel hayatı birbirinden ayırt edecek kadar profösyonelce davranıyorlar.Türk toplumunu Avrupa ülkelerindeki insanlarla karşılaştırmakta doğru değil aslında ama yapılan iş aynı olunca mecburen değerlendirme yapmak durumunda kalıyoruz.Yoksa ülkemizde ''delikan, delikanlı'' diye kullanılan bir tabiri değil Avrupa'nın, dünyanın hiç bir ülkesinde bulamazsınız.Bu kelime zaten başlı başına olayı özetlemiyor mu? ''delikanlı''

Oysa Wayne Rooney gibi bir yetenekte İngiltere'de içki'de içiyor, zamparalıkta yapıyor.Hatta hocası Sir, Alex Fergoson bunu çok iyi biliyor ve müdahele etmiyor.Sadece nasıl davranması gerektiğini ona küçük yaşta öğrettikleri için sadece onun sahada yaptıklarınla ilgileniyor.Rooney'in böyle bir adam olduğunu biliyor ve bunu hoş görü ile karşılıyor ama ne zamanki saha dışındaki davranışları saha içine sirayet etmeye başlar o zaman müdahele ederim diyor.Yani orada herkes görevinin bilincinde, ama bizde öyle olmuyor.Düşünün şimdi Batuhan, Trabzon maçı öncesi böyle bir davranışta bulunması sizce normal mi?

Maça dönecek olursak bu maçı alacağız.Eskişehir'li arkadaşlarımız kusura bakmasınlar ama son haftaya umutlu bir şekilde girmemiz için buna mecburuz.Hatta maçın adamı da Alanzınho olacaktır...

Tolunay Abdioğlu
23.05.2009, 09:43
Benimde Geçen Hafta Rüyamda 8-2 Yenmiştik Bursa'yı :)
Rüya işi pek tutmuyor :)

Sufyu_41
23.05.2009, 09:58
allahın izniyle 1-0 felan yeneriz.zor maç olucaq.ama inaşallah kazanmasını bilicez.

Murat Keçeci
23.05.2009, 10:45
eskişehir kendi sahasında iyi oynuyor önemli eksiklerimizinde olması maçın zor olacağını gösteriyor umut alanzınhonu selçuk ve colmanın ön plana çıkması gerek ayrıca duran topların önemi bu maçtada öne çıkacak stres yapmaya gerek yok ligi nerde bitirirsek bitirelim futbolcularımıza teşekkür edeceğiz

toksoy61
23.05.2009, 10:48
Batuhan maçta yok anlaşılan, Engin baytar da yok. en önemli 2 oyuncu yok. bir tek youla kaldı. onuda hallederiz herhalde. Eskişehiri tam zamanında yakaladık yenmeliyiz. yenersek 2.cilik için büyük bir şansımız doğacaktır.
Eğer GS yenilirse son hafta avrupa kupalarına katılması için mecbur sivası yenmek zorunda kalacak buda bizim 2.ci olma şansımızı artıracak. Ama GS yener yada berabere kalırsa bu sefer Şampiyonluk şansımız artıyor. Yani kazanırsak sıralamada bir üst sıraya çıkma şansımız çok artıyor.

Muhammed KOÇ
23.05.2009, 11:06
batuhan çıkmaz mı hapisten :p

Saltuk Buğra
23.05.2009, 11:09
batuhana ne oldu? :)

Hüseyin İlkin
23.05.2009, 11:13
"Batuhan'a iftira atılıyor!"

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_t0_Batuhan002.jpg

Eskişehirspor'un genç golcüsü Batuhan hakkında bugün bir gazetede yer alan "Batuhan tutuklandı" iddiasına Eskişehirspor'dan çok sert yanıt geldi !..

Gazetedeki iddiayı Ligtv.com.tr'ye taşıdıktan sonra cevap ve düzeltme hakkı için aradığımız Eskişehirspor Menajeri Kerem Atılmaz, iddianın tamamen uydurma olduğunu belirtti.

Atılmaz, "Batuhan gece arkadaşlarıyla gezerken kırmızı ışıkta geçmişler. Polis de bunları durdurmuş. Batuhan'ın ehliyeti ve kimliği yanında olmadığından polisler bir süre yol kenarında bunları bekletti. Batuhan'ın kimlik fotokopisi karakola fakslandıkdan sonra Batuhan evine gitti. Arada geçen süre en fazla 15 dakikaydı. Kimlik örneğinin gönderilmesi amacıyla cadde kenarında 15 dakika bekletilmelerinden nerelere varmışlar. İddiaların gerçekle uzaktan yakından alakası yoktur" dedi.

Batuhan hakkında ortaya atılan iddia şöyleydi:
"Emniyet mensuplarının yaptığı trafik kontrolü sırasında 'dur' ihtarına uymayarak geçmeye çalışan Batuhan’ın sonradan zorla durdurulduğu bildirildi. Yapılan alkol muayenesinde yüksek oranda alkol aldığı belirtilen Batuhan’ın polislere direnmesi üzerine kelepçelenerek hapse atıldığı kaydedildi."

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=56856

NeoTs
23.05.2009, 11:17
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_t0_Batuhan002.jpg

Eskişehirspor'un genç golcüsü Batuhan hakkında bugün bir gazetede yer alan "Batuhan tutuklandı" iddiasına Eskişehirspor'dan çok sert yanıt geldi !..

Gazetedeki iddiayı Ligtv.com.tr'ye taşıdıktan sonra cevap ve düzeltme hakkı için aradığımız Eskişehirspor Menajeri Kerem Atılmaz, iddianın tamamen uydurma olduğunu belirtti.

Atılmaz, "Batuhan gece arkadaşlarıyla gezerken kırmızı ışıkta geçmişler. Polis de bunları durdurmuş. Batuhan'ın ehliyeti ve kimliği yanında olmadığından polisler bir süre yol kenarında bunları bekletti. Batuhan'ın kimlik fotokopisi karakola fakslandıkdan sonra Batuhan evine gitti. Arada geçen süre en fazla 15 dakikaydı. Kimlik örneğinin gönderilmesi amacıyla cadde kenarında 15 dakika bekletilmelerinden nerelere varmışlar. İddiaların gerçekle uzaktan yakından alakası yoktur" dedi.

"Emniyet mensuplarının yaptığı trafik kontrolü sırasında 'dur' ihtarına uymayarak geçmeye çalışan Batuhan’ın sonradan zorla durdurulduğu bildirildi. Yapılan alkol muayenesinde yüksek oranda alkol aldığı belirtilen Batuhan’ın polislere direnmesi üzerine kelepçelenerek hapse atıldığı kaydedildi."

hooligans61
23.05.2009, 11:18
gecen gün okulda dersteyiz arka sırada oturan arkadaş sordu bana.sen neden trabzonu tutuyorsun ne var sanki trabzonda.bende dedim zorunamı gidiyo trabzonlu olmamız.oda ewt dedi gel sana fb forması alim fenerli ol dedi.sonra ben dersin ortasında kahkahalara boğuldum tabi fırçayıda yedik hocadan.mesele trabzonsporda alayı gelsin fırça yiyelim

Ahmet Kuru
23.05.2009, 11:19
Eskişehir zor bir deplasman...
Taraftarı takımı müthiş ateşliyor,showlarıyla mükemmel bir bütünlük oluşturuyorlar taktir edilmesi gereken bir durum...
Ama geçen hafta almış oldukları galibiyet onları rahatlattı,ben çok da zor geçeceğini düşünmüyorum...

turkish0061
23.05.2009, 11:31
buyuk ihtimale Batuhan oynamicak. Bizim sorunumuz gokhan olmamasi. colman yattara mutlak yetistirmeli! umuta cok sey dusuyor bu macta

Badaloğlu
23.05.2009, 11:32
gecen gün okulda dersteyiz arka sırada oturan arkadaş sordu bana.sen neden trabzonu tutuyorsun ne var sanki trabzonda.bende dedim zorunamı gidiyo trabzonlu olmamız.oda ewt dedi gel sana fb forması alim fenerli ol dedi.sonra ben dersin ortasında kahkahalara boğuldum tabi fırçayıda yedik hocadan.mesele trabzonsporda alayı gelsin fırça yiyelim

Anlaşılan herşeyin para ile hallolacağını zannediyor arkadaşın? Neden Trabzonspor'lu olduğunu düşünüp, bulamayacak kadar güce tapmış zavallı... Gülmekte haklısın tabi, yalnız ona şu soruyu sor bakalım ne cevap verecek. Tuttuğu takım olan Fenerbahçe 25 yıl şampiyon olmazsa ne yapar?

hooligans61
23.05.2009, 11:38
pazar günü bn maçı nasıl izlicem yha ewde ligtv varda o frekans ayarları nasıl yapılcak ii bilen anlatırmı??
lütfennn.

Mehmet Fırat
23.05.2009, 11:39
pazar günü bn maçı nasıl izlicem yha ewde ligtv varda o frekans ayarları nasıl yapılcak ii bilen anlatırmı??
lütfennn.

http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&p=2&hid=56775

Şu link belki işine yarar. ;)

Ömer Kaya
23.05.2009, 11:40
:d:d:d:d:d:d:d:d

hooligans61
23.05.2009, 11:47
kanal 201 i açıp o frekansları ayarlıcam demi

AKSOY_61
23.05.2009, 11:52
Eskişehir karnemiz hiç iyi değil.14 maçın sadece 2 sinde eskişehiri yenebildik.
Fener maçından daha zor bursa maçından zaten zor bi maç olacak.

Ayrıca bayağı eksik var bakalım ne yapıcaz.

Onur Şeref
23.05.2009, 11:59
BMN|İstanbul bir maç izleme organizasyonu iyi gider sanırım.:)
Organizasyon şart.

Muhammed Ayaz
23.05.2009, 12:11
eskişehiri yakacağımmmmmmmmmm haydi be trabzonum ol şu maçı

zahido
23.05.2009, 12:15
1-0 olsunn bizim olsun.. Oyle abarti skorlarda gozum yok acikcasi.. Hatta berbat oynayip 1-0la gecmeyi yeglerim bu macta..

Berk Akçay
23.05.2009, 12:26
Zorlanacağımızı düşünmediğim müsabaka olacak. Rahat kazanacağız ancak rakiplerimizin kaybetmesini bekmekten başka çaremiz yok :)

yatara
23.05.2009, 12:26
http://www.trabzonunsesi.com/news_detail.php?id=37501

Harun_ayar_ts
23.05.2009, 12:38
batuhan karadeniz ide hapise atmıslar :)

Badaloğlu
23.05.2009, 12:44

Beğenmedim... Ama emek verilmiş, en azından :alkış:

batuhan karadeniz ide hapise atmıslar :)

yatara
23.05.2009, 12:45
Beğenmedim... Ama emek verilmiş, en azından :alkış:

bende pek begenmedim daha güzel yapilabilirdi :D

bingolts
23.05.2009, 12:47
.....................................Sylva........ ...........................
Göksu.....................Giray.........Egemen.... ..............Cale
Yattara ............Selçuk............Hüseyin............. ....Alonzinho
.........................İsaac ..............Umut.............................

bingolts
23.05.2009, 12:48
Şampiyon Sesleri Yükseldikçe Karanlık Eller Artmaya Başladı.
Bu Çetelere En İyi Cevap Sahada Terinin Son Damlasına Kadar Azimli ve Hırslı Oynamakla Verilir.
O zaman Hiç Bir Güç Engel olamaz Yürüdüğün Hedefe Şampiyon Şampiyon Trabzon

yatara
23.05.2009, 12:49
Taner'den yeşil ışık

http://www.fotomac.com.tr/2009/05/23/im/D07F8B912A389B4AB5E3850Cx.jpg

Kocaeli formasıyla bu sezon harikalar yaratan Taner Gülleri, Trabzonspor'un transfer önerisine "olur" yanıtını verdi. Bordo-mavili idarecilerle bir araya gelen tecrübeli futbolcunun, "Geçen yıl gelseydim, Trabzon şampiyon olurdu" dediği öğrenildi. Sezon sonunda Taner ile sözleşme imzalanacak. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Yılmaz ŞENOL

Link vermeyelim, daha eski haber yapanlarda var bu konuda.

MerTT61
23.05.2009, 12:53
Eskişehiri yenebilcek güçteyiz..Bu haftaki eksiklikler üzdü bizi ama kadromuz her şeye ragmen sağlam..Bide beyler ts kartları ıstanbuldan nasıl alırız bilgisi olan bi msj atarsa ozel sevınırım..!!!

ahamitokutan
23.05.2009, 12:57
BMN|İstanbul bir maç izleme organizasyonu iyi gider sanırım.:)
Organizasyon şart.

he ya var mı bir yer maçı beraber izleyebileceğimiz.maçlar aynı anda olunca evde lig tv yoksa izleyemiyoruz maçımızı.

Saltuk Buğra
23.05.2009, 13:04
eskişehir kim ya? 70 li yıllarda tesadüfen 2 3 maç kazanmışlar artistlik yapıyolar. bide biz kolbastı oynuyoz onlarda bizden imrenmiş çiftetelli oynuyo :) bu hafta kendi sahalarında bizi kolbastı oynarken görünce ne yapcaklar merak ediyorum :)

Emirhan Makul
23.05.2009, 13:31
Youl'a Yı durduracak defans elemanlarımızın olmadığını düşünüyorum.

Alanzingo ve Yattara 11'de çıkarlarsa puan kaybetle şansımız fazla ancak herhangi biri direk başlarsa çok iyi olur 2'si birden oynadıuklarında geriye hiç yardım etmediklerini düşünüyorum inşallah yattara iğleşir çünkü takım oyunu oynamaya başladı son 5 haftadır.

Emre Dumangöz
23.05.2009, 13:39

bence gayet guzl olmuş yeni marş. :)

Fatih Öztürk
23.05.2009, 13:44

Alanzingo ve Yattara 11'de çıkarlarsa puan kaybetle şansımız fazla ancak herhangi biri direk başlarsa çok iyi olur 2'si birden oynadıuklarında geriye hiç yardım etmediklerini düşünüyorum inşallah yattara iğleşir çünkü takım oyunu oynamaya başladı son 5 haftadır.

youlayı durdurmayı bıraktım,eskişehirsporun gol pozisyonu bile bulmasına ihtimal vermiyorum!

son üç maç;13 pozisyona girmişiz,verdiğimiz pozisyon 0...

Nizam
23.05.2009, 13:47
Parola Bordo Mavi eyvaLLah...
EmekLerine Sağlık güzel olmuş gerçekten...:alkış:

Mehmet Zeki
23.05.2009, 13:49

Guzel olmus...

Fora61
23.05.2009, 13:54
-----------------------------slva-------------------------------
tayfun-----------giray-------------------egemen-----------cale
---------------------------hüseyin-----------------------------
yattara--------------------ceyhun-----------------------selçuk
---------------------------colman (alanzinyo)------------------
--------------------------- umut------------------------------

Bülent AKBULUT61
23.05.2009, 14:06
arkadaşlar yattaranın son durumu ne sakatlığı geçmişmi oynacakmı bu hafta

evrents
23.05.2009, 14:18
kanal 201 i açıp o frekansları ayarlıcam demi
Kanal 201 varsa sorun yok maç saatinde açılcak.

Fatih Öztürk
23.05.2009, 14:26
rakibi küçümsemeyelim;yıldız oyuncularımız oyuna ağırlığını koyarsa maçı kazanırız.

orta alanda hüseyinin form durumuna ayak uydurabilecek selcuk inan,macın kilid adamı olur düşüncesindeyim.

selcukun form durumunda sıkıntı olursa tayfun coranın o bölgede oynatılması pekte nahoş olmaz.

en azından kaptırılan toplarda çok süratli geri dönen tayfun o bölgeyi idare edebilir.

Koray
23.05.2009, 14:32

5-0 yeniliriz dimi Emirhan ? Sahaya çıkmayalım...

Youla'ymış, kim la o :) Gitsin 100 m yarışlarına katılsın belki başarılı olur :))

Sümeyye Şahin
23.05.2009, 14:41
son hafta kupa trabzona da gelir inşallah....

antagonist
23.05.2009, 14:43
Batuhan - Tayfun eşleşmesi bizi sıkıntıya sokabilir. Giray - Egemen ikilisinin daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

Muhammet
23.05.2009, 14:44
Batuhan çıkmış mı kodesten?

*Hiç girmemiş ki. Yalan iftira atmışlar çocuğa. Zavallı.. Cık cık. Pis medya.

Kadir
23.05.2009, 14:45
Batuhan çıkmış mı kodesten?

Açıklamaya göre girmemiş bile .

Girmese bile gelecekte girecek .

Sorumsuzun teki .

Fatih Öztürk
23.05.2009, 14:45
Batuhan - Tayfun eşleşmesi bizi sıkıntıya sokabilir. Giray - Egemen ikilisinin daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

aksine batuhan tayfun eşleşmesi bizim için iyi olanıdır.
defans hattımızda tayfundan daha uzunu yok sanırım.

Hüseyin İlkin
23.05.2009, 14:46
Hiç girmemiş ki. :)

Muhammet
23.05.2009, 14:46
Diyorum ya.. Pis medya. :)

Kadir
23.05.2009, 14:47

Giray Tayfun'dan uzun .

Fatih Öztürk
23.05.2009, 14:49
Giray Tayfun'dan uzun .

amma velakin tecrübe!..

antagonist
23.05.2009, 14:50

Benim kastım uzunluk değildi ama Giray Tayfun'dan daha uzun. :) ( Giray : 187 cm, Tayfun: 182 cm)

Tayfun oynarsa penaltı yaptırma ihtimali yüksek...

Fatih Öztürk
23.05.2009, 14:52
Benim kastım uzunluk değildi ama Giray Tayfun'dan daha uzun. :) ( Giray : 187 cm, Tayfun: 182 cm)

fakat tayfunun ikili mücadelelerde fiziğini cok iyi kullanması önemli bir faktör:)

Eren Karaahmetoğlu
23.05.2009, 14:54
fakat tayfunun ikili mücadelelerde fiziğini cok iyi kullanması önemli bir faktör:)

Bugüne kadar Tayfun'un hiç bi ikili mücadeleden galip çıktıını görmedim,hele fiziğini koyarak asla:D Ya mağlup çıkıyor ya da rakibini yere serip penaltı yapıyor.

Fatih Öztürk
23.05.2009, 14:56
tosunum bak burda yanılıyorsun işte!

tayfun ikili mücadelelerde özellikle kenarlarda rakibe asla gecit vermez:)

Muhammet
23.05.2009, 14:56
Maç bugünmüş yahu. Ben yarın sanıyordum.

Eren Karaahmetoğlu
23.05.2009, 14:57

Keşke öyle olsa:)Neyse inş oynarsa Eskişehir maçında senin dediğin gibi oynar

Eren Karaahmetoğlu
23.05.2009, 14:57
Maç bugünmüş yahu. Ben yarın sanıyordum.

Yarın zaten?

Fatih Öztürk
23.05.2009, 14:59
yapma eren kardeşim tayfunun komple bir oyuncu olduğunu hepimiz biliyoruz.

maç kasetim olsada izlettirsem sana.

tayfunun ikili mücadelerde egemen ve hüseyinle birlikte en direncli oyuncularımız olduğunu hem istatistikler hemde gözler görüyor:)

Hüseyin İlkin
23.05.2009, 15:01
amma velakin tecrübe!..

Penaltı yaptırma konusunda baya bir tecrübeli Tayfun.

Muhammet
23.05.2009, 15:03
Yarın zaten?

:D

Yanlış görmüşüm bir yerden. Başlıkta yazıyor zaten o da ayrı. =)

Fatih Öztürk
23.05.2009, 15:07
Penaltı yaptırma konusunda baya bir tecrübeli Tayfun.

kaç defa penaltı yaptırdı acaba tayfun?

attığı gollerin beşte biri kadar olabilirmi?

Hüseyin İlkin
23.05.2009, 15:10
kaç defa penaltı yaptırdı acaba tayfun?

attığı gollerin beşte biri kadar olabilirmi?

Kaç tane yaptırdı bilmiyorum. Sayamadım. Hakemlerin "vermedikleriyle" birlikte bu sayının epey bir fazla olduğunu biliyorum ama. Savunma oyuncusunun. Bu konuda bu sayının minumum olması gerekir. Tayfun'da fazla, ne yazık ki.

Fatih Öztürk
23.05.2009, 15:15
Kaç tane yaptırdı bilmiyorum. Sayamadım. Hakemlerin "vermedikleriyle" birlikte bu sayının epey bir fazla olduğunu biliyorum ama. Savunma oyuncusunun. Bu konuda bu sayının minumum olması gerekir. Tayfun'da fazla, ne yazık ki.

verilmeyenleri tartışmaya kalksak türkcel süper ligde sanırım 500 tane penaltılık pozisyon vardır bu sene!

aksine penaltıyı savunma oyuncusu yaptırır.
topu alamayacaksan ya düşüreceksin yada yol vereceksin gidip golunu atacak rakip!

tayfunun yaptırdığı penaltıları saymaya kalksak sanırım 3 taneyi geçmez.

ya ileriye çıkıp o hayat veren golleri!..

Hüseyin İlkin
23.05.2009, 15:27
Tayfun'un genelde yaptığı penaltılar, ya elini kaldırmayla oluyor, ya da gereksiz bir müdahale sonucu. O dediğin alamayacaksan indireceksin kısmına pek girmiyor. Hem benim bu tip pozisyonlarda tercihim, kırmızı yiyip bir de penaltı olmasından ziyade, bırak pozisyonu akışına. Bu Tayfun ile sınırlı değil. Fletcher, CL finalinde yok bu hatasından dolayı...

Tayfun asıl işinde başarılı olmalı ilk önce. Son haftalarda hiç bozulmaz inşallah beğeniyorum Tayfun'u. Her ne kadar takımda penaltı yaptırma konusunda birinci potansiyel olsada... Stoper olarak kendini buldu. Hatta, gelecek sene takımda görmek istemezken, iyi bir yedek olabileceğini düşünüyorum artık.

Penaltı kaç tane yaptırdı, bilmiyorum dediğim gibi. Takımda yüzdeye vursak, birinci Tayfun'dur herhalde. Ya da, gereksiz müdahelerle diyelim. Daha doğru olur. 3 tane penaltı yaptırdı diyelim Tayfun? Takım olarak kaç tane yaptık biz. Birde orası var. Neyse, Tayfun veya Giray. Hangisi oynayacaksa başarılar.

Her ne kadar stoperde sağ tarafa oranla daha iyi olsada ben bu hafta Tayfun'u sağa çekip Giray'ı ortaya alırdım. Gelecek sene de, sağ tarafa Abdurrahman ya da Orhan Şam'ı. :)

Mira_61
23.05.2009, 15:36
Basında çıkan haberlere bakmasın bizim oyuncular.Yok paralarını alamıyorlar,Yok Batuhan kodeste.Basının oyunu bunlar.Tamamen oyun.
Biz işimize bakalım alalım şu maçı.
Es-Es taraftarıylada yüz göz olmaya gerek yok.Bir zamanlar benimde en sevdiğim Anadolu takımıydı lakin taraftarı bu şekilde bize bileniyorsa ne halleri varsa görsünler.
Zor maç olacak çok zor maç.1-0 olsun bizim olsun diyorum.:)

Fatih Öztürk
23.05.2009, 15:39
gereksiz müdaheleler kısmında,sene başından beri song'un rakibe kendini kabullendirememesiyle gelen adam kaçırma pozisyon hatası yapma kademe hatası yapma markajdaki adamını kaçırmaları yüzünden ben hesap ettim tam 8 tane gol yemişiz!
tayfun arkadaşımızın asli görevi stoperdir.
fakat sahanın her bölgesinde oynayacak yeterlilikte görülüyorki 1 sezon sağ bekte veya acıkta bir sezon stoperde bazende orta sahada gelen hocalar görev verebiliyor.
gereksiz yere penaltı yaptırma mevzuatı aşırı hıorsından kaynaklıyor sanıyorum ama yinede mücadele azmiyle,markajındaki adamı her defasında halt etmesiyle bu acığını hayli hayli kapattığını düşünüyorum.

2002 sezonundan 2009 sezonuna kadar arada 1 sene kayseride oynaması trabzonsporda sık sık forma şansı bulması kolay iş değil!

muhakkakki antrenörler bizden cok daha iyi biliyorlarki sık sık görev veriyorlar.
abdurrahman veya orhan şamın yaptığı hataları tayfunla kıyaslamam bile.

a.sebattan,a.gücüne ordan fi kulup ordan diğer anadolu kulubune sonra sivasa falana filana.

anadolu anadolu gezen değil futbolu oynayana verirler büyük takım formasını!

görüşler,fikirler kesişebilir ayrıda düşer.
ama nihayetinde kararları teknik sorumlular ve yönetim verir.

tayfun trabzonsporda en az 5-6 sene daha rahat forma giyer...

Alihan Ertürk
23.05.2009, 15:40
Transfer konuşurken maçı unuttuk :D

Es-Es'i rahat olmasa bile yeneceğimizi düşünüyorum.Alanzinho ilk11 başladığı maçlarda pek faydalı olamadı şuana kadar ama zaten kaç maça çıktı ki ? ;)

Bence bu maça da yedek başlasın ama 46. dakikada mutlaka oyuna alınmalı.

61zafer61
23.05.2009, 15:46
biz yenicez insallah sivasda puan kaybedicek en azindan ikincilik iyidir

Murat'
23.05.2009, 15:51
Alınan bilgiye göre, bir tanıdığına ait araca arkadaşlarını alıp dolaşan Batuhan Karadeniz, İsmet İnönü 2. Cadde'de kırmızı ışık ihlali yaptı. Bu sırada bölgede devriye görevinde bulunan Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, olayı fark edip aracı durdurdu.
Batuhan Karadeniz'in ehliyetinin bulunmadığını öğrenen polisler, trafik polislerini çağırdılar.
Trafik polisleri, Batuhan Karadeniz'e kırmızı ışık ihlalinden 128 lira ceza kesti, ehliyeti bulunmadığı halde araç kullandığından dolayı da yasal işlem yaptılar.
(aa)

karatasof
23.05.2009, 15:59
Evet basında bizim Es es ile yapacağımız maç bir derby olmasına rağmen bjk-gs maçından daha fazla yer buluyor.Bu bana hayra alamet bir durum gibi gelmiyor.Es'un maddi sorunları ve Batuhan'ın şahsi meseleleri nerdeyse maçın üzerine çıkmış gibi.Evinde gs ile oynayacak bjk'nin mutlak favori gösterilmesi ise Şampiyonluk için bjk dışında kimseye düşünme imkanı vermemeye yönelik psikolojik harp teknikleri gibi.Hatta Mustafa Denizli'nin diğer rakiplerin puan kaybıyla bu hafta evimizde TURU atarız şeklindeki iddaalı açıklamalarıda bunun bir işareti.İnşaallah başka unsurların kumpasına gelmeyiz.Biz bütün maçlarımızı kazanıp gerisini Allaha havale etmek durumundayız.İnşallah hem es hemde fb maçlarında üç puanı alan taraf oluruz....

Fatih Öztürk
23.05.2009, 16:06
üstad çok ağır konuştun be...

boşverelim bunları.

biz sahada cevap vermesini iyi biliriz.

necmiati61
23.05.2009, 16:08
gereksiz müdaheleler kısmında,sene başından beri song'un rakibe kendini kabullendirememesiyle gelen
tayfun arkadaşımızın asli görevi stoperdir.
fakat sahanın her bölgesinde oynayacak yeterlilikte görülüyorki 1 sezon sağ bekte veya acıkta bir sezon stoperde bazende orta sahada gelen hocalar görev verebiliyor.
gereksiz yere penaltı yaptırma mevzuatı aşırı hıorsından kaynaklıyor sanıyorum ama yinede mücadele azmiyle,markajındaki adamı her defasında halt etmesiyle bu acığını hayli hayli kapattığını düşünüyorum.

sana katılıyorum kardeş.. tayfun çoğunlukla halt ediyor!!! :D koskoca dünyanın tanıdığı, büyük şef lakaplı song'un normalde yanından geçemez.. şimdi yalancı bahardayız merak etme.. ve bence sen tekrar izle maçları:) sevgilerimle..

Hakan Karadirek
23.05.2009, 16:08
arkadaşlar yattaranın son durumu ne sakatlığı geçmişmi oynacakmı bu hafta

Trabzonspor futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, Yattara'ya kısmi bir yükleme yaptıklarını belirterek, ''Ancak sağlık sorununu tam olarak atlatmış değil. Hocanın ona ilgisi devam ediyor.
Büyük olasılıkla Eskişehir'e getireceğiz. Ancak oynayıp oynamayacağı konusunda bir şey diyemiyoruz. Tedavisi yoğun şekilde sürüyor. Son bir değerlendirme daha yapacağız'' diye konuştu.

Cemalettin Taşkın
23.05.2009, 16:10
Basında çıkan haberlere bakmasın bizim oyuncular.Yok paralarını alamıyorlar,Yok Batuhan kodeste.Basının oyunu bunlar.Tamamen oyun.
Biz işimize bakalım alalım şu maçı.
Es-Es taraftarıylada yüz göz olmaya gerek yok.Bir zamanlar benimde en sevdiğim Anadolu takımıydı lakin taraftarı bu şekilde bize bileniyorsa ne halleri varsa görsünler.
Zor maç olacak çok zor maç.1-0 olsun bizim olsun diyorum.:)

benimde en korktuğum şey bu.

devamlı maç haricinde haberler yapıp takımın konsantrasyonunu bozuyorlar.

batuhan hapise girdi diye haber var ama sadece para cezası aldığı anlaşılıyor. şimdi pazar günü çıkıp bize gol atarsa ne olacak?

Fatih Öztürk
23.05.2009, 16:17
sana katılıyorum kardeş.. tayfun çoğunlukla halt ediyor!!! :D koskoca dünyanın tanıdığı, büyük şef lakaplı song'un normalde yanından geçemez.. şimdi yalancı bahardayız merak etme.. ve bence sen tekrar izle maçları:) sevgilerimle..

dünyanın tanıdığı song he:)

sadece tebessüm ederim.

g.sarayın bonservissiz saldığı adama sahip çıktık bak noldu şimdi son 3 maçtır ilk 18 kişilik kadroya bile zor giriyor!

ben maçları yerinde takip ettim.antep sivas deplasmanlarınada gittim bu song denilen dünya ünlüsü futbolcu bir kafa topu almaktan acizdi.

beşiktaş macında boboyu konya maçında kratocvili g.saray macında sektirdiği top yüzünden ardaya hediye ettiğini antep maçında bacaklarını acarak yedirdiği golu denizli maçında bonguradan binbeşyüz tane calım yediğinide biliyoruz.

onun için örnekleme verirken önce araştıralım.

tayfun bu form durumu ile bıraktım songun yanından gecmeyi üstünde tepinir üstünde!

song diye bi ruya görülmüş ama sonu kabus ile bitmiş.

song,muş!..

necmiati61
23.05.2009, 16:27
dünyanın tanıdığı song he:)

sadece tebessüm ederim.

g.sarayın bonservissiz saldığı adama sahip çıktık bak noldu şimdi son 3 maçtır ilk 18 kişilik kadroya bile zor giriyor!

ben maçları yerinde takip ettim.antep sivas deplasmanlarınada gittim bu song denilen dünya ünlüsü futbolcu bir kafa topu almaktan acizdi.

beşiktaş macında boboyu konya maçında kratocvili g.saray macında sektirdiği top yüzünden ardaya hediye ettiğini antep maçında bacaklarını acarak yedirdiği golu denizli maçında bonguradan binbeşyüz tane calım yediğinide biliyoruz.

onun için örnekleme verirken önce araştıralım.

tayfun bu form durumu ile bıraktım songun yanından gecmeyi üstünde tepinir üstünde!

song diye bi ruya görülmüş ama sonu kabus ile bitmiş.

song,muş!..

song'un yaşına bak, tayfun'un yaşına bak.. song bu haliyle sarı kart görmeden bir sürü maç oynadı.. defansı organize etti.. kademeyi kurdu.. ofsaytı ayarladı.. hataları olmadı demiyorum.. gs'nin şampiyonluklarında da çok payı var merak etme.. adamlar hala pişman.. ben de tayfunun iyi olmasını isterim ama vermemiş Mabud neylesin mahmut.. kardeşime tayfunu savunuyorum ama taraftarın çoğu gibi o da hiç sevmiyor tayfunu.. ayrıca tayfunun gerçek yeri sağbektir ama orda berbat oynar.. stoperde daha başarılı bence de.. bir pozisyonu anlatayım sana.. bu sezon ilk yarıdaki bir maçta çıkarken topu kaybetti takım galiba 2'ye 2 geldi adamlar.. zeki tayfun(!) ne kademe yapıyor.. ne adam alıyor ne kaleye koşuyor, ortada bekliyor:D neyse ki song çizgiden yatarak çıkardı topu.. Ahh song genç olacaktı ki.. ama bence hala oynar, hem de iyi oynar.. örneği çok.. kaç maçı gol yemeden tamamladık egemen ve song'la.. ha gol yediğimiz maçta hataları olmuştur.. ama en azından adama gereksiz dalıp penaltı yaptırmaz.. bence sen maçları objektif gözle tekrar izle kardeş bana cevap yazacağına..

karatasof
23.05.2009, 16:32
Ahmet Hoca'nın takımın başına geçmesi ile birlikte sezon başından bu yana unuttuğumuz sakatlanma olayları nüks etmeye başladı.Yattara'ya alıştık artık ta ,herkese bir şey olur ama o'na olmaz dedimiz Serkan bile sakat.İkinci yarıda oyuna alınan 18'lik Barış Memiş kendisini çizgide unutturarak maçı tamamlıyor daha sonra onunda bu hafta sakatlıktan dolayı oynayamayacağını işitiyoruz.Colman,Selçuk,Tayfun sakat sakat oynuyorlar deniliyor.Bütün bunlar sadece benimmi dikkatimi celb ediyor......

Fatih Öztürk
23.05.2009, 16:33
song'un yaşına bak, tayfun'un yaşına bak.. song bu haliyle sarı kart görmeden bir sürü maç oynadı.. defansı organize etti.. kademeyi kurdu.. ofsaytı ayarladı.. hataları olmadı demiyorum.. gs'nin şampiyonluklarında da çok payı var merak etme.. adamlar hala pişman.. ben de tayfunun iyi olmasını isterim ama vermemiş Mabud neylesin mahmut.. kardeşime tayfunu savunuyorum ama taraftarın çoğu gibi o da hiç sevmiyor tayfunu.. ayrıca tayfunun gerçek yeri sağbektir ama orda berbat oynar.. stoperde daha başarılı bence de.. bir pozisyonu anlatayım sana.. bu sezon ilk yarıdaki bir maçta çıkarken topu kaybetti takım galiba 2'ye 2 geldi adamlar.. zeki tayfun(!) ne kademe yapıyor.. ne adam alıyor ne kaleye koşuyor, ortada bekliyor:D neyse ki song çizgiden yatarak çıkardı topu.. Ahh song genç olacaktı ki.. ama bence hala oynar, hem de iyi oynar.. örneği çok.. kaç maçı gol yemeden tamamladık egemen ve song'la.. ha gol yediğimiz maçta hataları olmuştur.. ama en azından adama gereksiz dalıp penaltı yaptırmaz.. bence sen maçları objektif gözle tekrar izle kardeş bana cevap yazacağına..

işte aramzıdaki futbol görüşü farkıda bu işte!

sezon başından beri o görmediği sarı kartlar yüzünden yediğimiz bi dünya gol var efendi!

defansın neresini organize etmiş bu song?

kaç maç cepten yedi egemenin sayesinde.

egemen her yerde canını dişine takarken song denilen ahı gitmiş vahıda yolda adam ileriye cıkıp sanki hayatında gol atmışlığı varmış gibi gol arıyor!

vay bee...

sizede bu yaranır işte.

antep maçında istatistikler diyor cıktığı kafa topu mücadelesi sayısı 11 aldığı sıfır rakamla (0).

önceki yorumumda belirttiğim gibi bu song yüzünden 17.hafta beşiktaş maçından beri tam 8 tane gol yedik.
% 100 hataları yüzünden.

benim yorumuma cevap yazıyorsun bana maval okuyorsun.

la havle la havle...

+ trabzonsporun bu sene sadece denizli deplasmanı haric tüm deplasmanlarına istanbuldaki maçlarına gittim yerinde yani stadda izledim evime geldim tekrarını izledim.
neyin ne olduğunu gözler gördü gözler!

Yunus Emre SEYHAN
23.05.2009, 16:34
Song Hala milli takımında forma giyiyor,kaptanlık yapıyor.
Ekonomik kullanamadık Song'u.. Yüksek tempoda 34 maç kaldıramaz(yaşı yüzünden)

Song başlığına girin, Sezon içindeki yapılan yorumları okuyun.

Telha TANYILDIZI
23.05.2009, 16:34

kameraları nereye sakladınız el sallamak istiyorum şakacı seni şakacıı

Fatih Öztürk
23.05.2009, 16:37
kameraları nereye sakladınız el sallamak istiyorum şakacı seni şakacıı

göbekten değil gören gözlerden konuşalım!

Fatih Öztürk
23.05.2009, 16:39
Song Hala milli takımında forma giyiyor,kaptanlık yapıyor.
Ekonomik kullanamadık Song'u.. Yüksek tempoda 34 maç kaldıramaz(yaşı yüzünden)

Song başlığına girin, Sezon içindeki yapılan yorumları okuyun.

evet arkadaşım sezon başı yorumlarımızda selcuk inanda dünya starı oluyordu ama malesef nefes yetmezliği yüzünden aramızdan ayrılmak üzere.
kalbe ve mideye zararlı bunlar uzak durmak lazım!

necmiati61
23.05.2009, 16:44
işte aramzıdaki futbol görüşü farkıda bu işte!

sezon başından beri o görmediği sarı kartlar yüzünden yediğimiz bi dünya gol var efendi!

defansın neresini organize etmiş bu song?

kaç maç cepten yedi egemenin sayesinde.

egemen her yerde canını dişine takarken song denilen ahı gitmiş vahıda yolda adam ileriye cıkıp sanki hayatında gol atmışlığı varmış gibi gol arıyor!

vay bee...

sizede bu yaranır işte.

antep maçında istatistikler diyor cıktığı kafa topu mücadelesi sayısı 11 aldığı sıfır rakamla (0).

önceki yorumumda belirttiğim gibi bu song yüzünden 17.hafta beşiktaş maçından beri tam 8 tane gol yedik.
% 100 hataları yüzünden.

benim yorumuma cevap yazıyorsun bana maval okuyorsun.

la havle la havle...

+ trabzonsporun bu sene sadece denizli deplasmanı haric tüm deplasmanlarına istanbuldaki maçlarına gittim yerinde yani stadda izledim evime geldim tekrarını izledim.
neyin ne olduğunu gözler gördü gözler!

evet seninle futbol anlayış farkımız var bence de.. tayfun :D

kemal_efe
23.05.2009, 16:47
eskişehir forumlarında dostluk mesajları yerine intikam naraları atılıyor.ey Allahım önce kendine bak başarılarına bak öyle böbürlen be kardeşim 12 yıl önce biz düşürmüşüz bunları zaten %90 düşmüştüler.her şeye rağmen eskişehiri severim provakatörlere rağmen...

Fatih Öztürk
23.05.2009, 16:49
evet seninle futbol anlayış farkımız var bence de.. tayfun :D

tabi ya...

ahmet özen hiçbirimizden iyi bilmediği için song 3 haftadır oynamıyor 13 net gol pozisyonuna giriyoruz verdiğimiz pozisyon sayısı sıfır.rakamla(0)

kurban ol tayfuna kurban;)

must61
23.05.2009, 17:01
tabi ya...

ahmet özen hiçbirimizden iyi bilmediği için song 3 haftadır oynamıyor 13 net gol pozisyonuna giriyoruz verdiğimiz pozisyon sayısı sıfır.rakamla(0)

peki madem ahmet hoca çok iyi biliyor bu takımda giray neden oynatılmıyor tutturulmuş bir ferhat gidiliyor ???

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:07
peki madem ahmet hoca çok iyi biliyor bu takımda giray neden oynatılmıyor tutturulmuş bir ferhat gidiliyor ???

üstad...

hepimizin bildiği üzere serkan balcı sağ kenardayken sol acıkta kullanıldı yararlıda oldu diyebiliriz.
sakatlığı sonrası alternatifli sağ bekimizde kalmadı. songunda aşırı verimsizliğiyle defansada negatif yansıdı.defanstata alternatif sıkıntısı yaşıyoruz.

songun aşırı verimsizliği giraydan daha tecrübeli olan tayfuna stoperde görev verdi.
sağ kenarda şu an İtibariyle ferhattan daha iyi işler cıkaracak oyuncumuz bulunmuyor hepimizin malumu!

girayın kalitesini önümüzdeki sene konuşturacağından eminim.

bu seneki şanssızlığı song idi.

artık önünde engel kalmadı!..

bingolts
23.05.2009, 17:07
bu Tayfun sevdasını anlamış değilim yuhlanan adam bu değilde başkasıydı sanki ...
tayfun gitsin enrde oynarsa da orda oynasın giraya yazık oluyor

bingolts
23.05.2009, 17:09
Ahmet Özen biliyormuş ne biliyormuş onuda ben bilmiyorum ama çıkardığı takım şans yanında ve kazandı Bursa maçı 90+4 de geldi unutmayalım ne yaptı girayı aldı Tayfunu ortaya çekti .

necmiati61
23.05.2009, 17:10
tabi ya...

ersun yanal da bilmiyordu, songu oynattı:) sayende bayağı güldüm Allah razı olsun.. yalancı bahardayız, kayseri-kocaeli ve zoraki bursa galibiyeti.. 3 maçta verdiğimiz gol pozisyonu sıfır haa:D ama 2 gol yedik, direkten dönen şutlar var.. büyük maçlarda görelim.. sevgili takımdaşım bir insana bakarken tek taraflı bakmamak lazım olumlu ve olumsuz yanlarını değerlendirmek lazım.. ben tayfunun olumlu yanlarını da söyledim ama senin anlayışına göre song'un hiç olumlu yanı yok, bütün teknik direktörler hiçbir şey bilmiyordu hep songu oynattılar.. liverpool da hiçbir şeyden anlamazdı zaten song'u trnsfer edip oynatmışlardı.. hayırlı işler;)

must61
23.05.2009, 17:11
üstad...

hepimizin bildiği üzere serkan balcı sağ kenardayken sol acıkta kullanıldı yararlıda oldu diyebiliriz.
sakatlığı sonrası alternatifli sağ bekimizde kalmadı. songunda aşırı verimsizliğiyle defansada negatif yansıdı.defanstata alternatif sıkıntısı yaşıyoruz.

songun aşırı verimsizliği giraydan daha tecrübeli olan tayfuna stoperde görev verdi.
sağ kenarda şu an İtibariyle ferhattan daha iyi işler cıkaracak oyuncumuz bulunmuyor hepimizin malumu!

girayın kalitesini önümüzdeki sene konuşturacağından eminim.

bu seneki şanssızlığı song idi.

artık önünde engel kalmadı!..

hocam
-giray ın yeteneğinden şüphe etmiyorsun
-tayfunu joker gibi her mevkide oynayabilecek bir oyuncu olduğunu söylüyorsun
-ferhat ın mecburen bu mevkide oynadığını söylüyorsun
-ahmet hocanın kadrosunu referans olarak gösteriyorsun
çelişen bir şeyler var sanki yani giray stoperde artık oynamalı tayfunda sağbeke çekilebilir seninde dediğin gibi...

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:12
Ahmet Özen biliyormuş ne biliyormuş onuda ben bilmiyorum ama çıkardığı takım şans yanında ve kazandı Bursa maçı 90+4 de geldi unutmayalım ne yaptı girayı aldı Tayfunu ortaya çekti .

el insaf kardeşim el insaf!

trabzonspor son üç maçında tamı tamına 13 net gol pozisyonuna girdi.

verdiği pozisyon sayısı sıfır (0)

8 gol attık,biri penaltıdan iki gol yedik.

neresi şans bunun neresi!

90+4'de gelen golden önce golle kaç defa burun buruna kaldık haberin varmı senin?

önce iyi bir izleyici olmamız lazım.

Mehmet Zeki
23.05.2009, 17:14

90+4'de gelen golden önce golle kaç defa burun buruna kaldık haberin varmı senin?

Katiliyorum...

bingolts
23.05.2009, 17:15
Evet evet çok iyi izledim maçları sen merak etme başarılı olmasını isterim ama mecburiyetten getirilmiş bir teknik adam unutma bunu

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:15
hocam
-giray ın yeteneğinden şüphe etmiyorsun
-tayfunu joker gibi her mevkide oynayabilecek bir oyuncu olduğunu söylüyorsun
-ferhat ın mecburen bu mevkide oynadığını söylüyorsun
-ahmet hocanın kadrosunu referans olarak gösteriyorsun
çelişen bir şeyler var sanki yani giray stoperde artık oynamalı tayfunda sağbeke çekilebilir seninde dediğin gibi...

üstad girayın oynamasını hepimiz arzu ediyoruz fakat oynatılmayışının nedenlerini iyi iblmek lazım.
ersun hoca giderken yaptığı konuşmada girayın hakkımı helal etmiyorum cinsten lafları ersun yanaldan cok takımın başına yeni gelen hocayı kamçılar!

kazanan haklı değilmidir literatürde...

çokmu iyi oynuyoruz,elbette hayır;fakat oyuncularımız inanılmaz istekli ve arzulu oynuyor bu bizleri sevindirsin.

Hakan Karadirek
23.05.2009, 17:18

Dogru soyluyorsun, ama sanki takim su an daha iyi oynuyor. Hani 3 haftada hic pozisyon vermemek her babayigitin harci degildir.

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:18
Evet evet çok iyi izledim maçları sen merak etme başarılı olmasını isterim ama mecburiyetten getirilmiş bir teknik adam unutma bunu

üstad... mecburiyetten olduğu malumumuz.

bak hala şampiyonluk ümidiyle bakabiliyoruz olaya.

gol sonrası tüm futbolcular baş parmağıyla yedek kulubesini gösterebiliyorsa mevcut hocanın katkısını görmezlikten gelmemek lazım.

Yunus Emre SEYHAN
23.05.2009, 17:19

Kocaelispor'un topu direkten dönüyor.. Kocaelispor ortasahamızı yüreyerek geçiyor.. (selcuk girene kadar) Bursaspor'da Ümit Topu ıskalıyor vuruşunu yapamıyor.. Krita vuruyor Tony cıkartıyor.. Tony topları tokatlıyor.. Tayfun, Sercan'a alda at diyor.. Bencede önce iyi bir izleyici olmamız lazım

bingolts
23.05.2009, 17:19
üstad... mecburiyetten olduğu malumumuz.

bak hala şampiyonluk ümidiyle bakabiliyoruz olaya.

gol sonrası tüm futbolcular baş parmağıyla yedek kulubesini gösterebiliyorsa mevcut hocanın katkısını görmezlikten gelmemek lazım.
Futbolcu tercihleri doğru değil diyorum ben yoksa başarılı olmasını elbetteki isterim sonuçlarda onun başarılı olduğunu gösteriyor 11 ler açıklanırken bu forumda hepimiz bu bir şaka mı diye düşünmedik değil

bingolts
23.05.2009, 17:21
Trabzon şapmiyon trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:22
Kocaelispor'un topu direkten dönüyor.. Kocaelispor ortasahamızı yüreyerek geçiyor.. Bursaspor'da Ümit Topu ıskalıyor vuruşunu yapamıyor.. Krita vuruyor Tony cıkartıyor.. Tony topları tokatlıyor.. Bencede önce iyi bir izleyici olmamız lazım.

değerli arkadaşım...

trabzonspor büyük kulup ve oynadığı takımlar süper lig takımları.

kocaelisporun yürüye yürüye orta sahayı gecmesi ne anlamı taşırki üretken olamadıktan sonra.

bursaspor cok top yapmışta miş muş diyorlardi!
bursasporun 35 metreden şut dışında ne gibi etkili tarafı vardıki.

ver 11 koyuna topuı bi oyana bi buyana dolaştırsınlar üretken olamadıktan sonra

bırakta rakip biraz bişeler yapsın sonucta süper lig takımları dimi ama!

necmiati61
23.05.2009, 17:23
Tayfun'un bu takımda yeri yok, bunu anlamak lazım, kapatisesi yetmez.. Üç büyük takımdan hangisi oynatır tayfun'u Allah aşkına.. eğer hedefimiz uefa kupasına katılmak olacaksa yeri var.. Haa tayfun kardeşimle bi meselem yok yanlış anlaşılmasın.. ama bizim sağbek'e sivastaki Abdurrahman lazım..

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:26
Tayfun'un bu takımda yeri yok, bunu anlamak lazım, kapatisesi yetmez.. Üç büyük takımdan hangisi oynatır tayfun'u Allah aşkına.. eğer hedefimiz uefa kupasına katılmak olacaksa yeri var.. Haa tayfun kardeşimle bi meselem yok yanlış anlaşılmasın.. ama bizim sağbek'e sivastaki Abdurrahman lazım..

tayfunun bu takımda yeri yok ama ahmet özen hoca oynatsın boşver:)

abdurrahman lazım tabi seneye pilot takım karadenizspor Allahın izniyle bank asyada olacak...

.....
23.05.2009, 17:26
Bakalım nasıl bir dizilişle sahaya çıkacağız. Yattara konusunda net bir ifade yok. Allahın izniyle bu maçı almamız lazım. Halen daha Sampiyonluk umudumuz devam ediyor...

Yunus Emre SEYHAN
23.05.2009, 17:27
değerli arkadaşım...

trabzonspor büyük kulup ve oynadığı takımlar süper lig takımları.

kocaelisporun yürüye yürüye orta sahayı gecmesi ne anlamı taşırki üretken olamadıktan sonra.

bursaspor cok top yapmışta miş muş diyorlardi!
bursasporun 35 metreden şut dışında ne gibi etkili tarafı vardıki.

ver 11 koyuna topuı bi oyana bi buyana dolaştırsınlar üretken olamadıktan sonra

bırakta rakip biraz bişeler yapsın sonucta süper lig takımları dimi ama!
Abi o zaman niye verdiğimiz pozisyon sayısı sıfır (0) diyorsun? Pozisyon verdiğimizden dolayı takımı ben eleştirmedim, Pozisyonlar verdiğimizi belirttim.

KÖKSAL AYDIN
23.05.2009, 17:28
Arkadaşlar boşuna tartışmayalım.Milleti maça konsantre edelim.Didişmelerle bir yere varamayız.

Son 3-5 haftada şampiyonluğa oynayan takımlardan iyi oyun beklemek biraz iyimserlik olur.Zaten ligin sonu gelmiş.İyi oyundan ziyade sonuç önemlidir.

Bjk hangi maçını iyi oynayarak alıyor.

Ama maçları alıyor işte.Bjk Ankaragücü maçında Ankaragücü süper top oynadı da ne oldu.Belki de küme düşecek.

Son haftalarda sonuç bizi daha çok ilgilendirmeli.

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:30
Abi o zaman niye verdiğimiz pozisyon sayısı sıfır (0) diyorsun? Pozisyon verdiğimizden dolayı takımı ben eleştirmedim, Pozisyonlar verdiğimizi belirttim.

arkadaşım kime hangi maçta pozisyon vermişizki?

kocaeli maçında taner güleri 18 metreden sanırım kafayla direği nişanladı buysa pozisyon o zaman biz her maçta 15-20 kere giriyoruz.

pozisyon denilince akla kaleciyle karşı karşıya kalmak gelir,müsait durumda gol vuruşu yapmak gelir.

son üç maçı çok iyi analiz edelim verdiğimiz pozisyon yok!

Samet Yildirim
23.05.2009, 17:32
Sansa götürüyoruz ama hayirlisi olsun...umarim böyle devam eder...ahmet hocamizda ilk 11 e oyuncu degeikliklerine biraz dikkat etse fena olmaz;)

necmiati61
23.05.2009, 17:35
sayende tayfunun çok yetenekli ve türkiyedeki en iyi futbolculardan biri olduğunu gördük teşekkür ederiz bu tayunu dinamo kievle yaptığımız trabzondaki maçta adamını tutamadğı için iki golude yediğimizi çıplak gözle müşahade etmiştim. hakeza famagusta maçında oyuna girdikten sonra yaptığı iki hatayla iki gol yemiştik bana tayfunu öğretmeyin lütfen iyi topçu olsa deriz lakin deil zorlamaya gerek yok

Eymen
23.05.2009, 17:37
gökdeniz fener ile anlaşmış kesin diyolar doğru mu acaba burası yeri değil ama başlık göremedim

Sevdamız_Bir
23.05.2009, 17:38
Bana göre Tabzonspor'un Ersun Yanal dönemiyle, Ahmet Özen döneminde ortaya koyduğu futbol arasında büyük bir fark yok. Sadece defansif anlamda daha disiplinli ve mücadeleci bir görüntü sergiliyoruz. Daha iyi kapanıyoruz. Yoksa ne hücum ne de orta alan üstünlüğü anlamında herhangi bir gelişme yok. Bu durumu da gayet doğal karşılyorum açıkçası. Ersun hocanın tezgahından çıkan ürün böyle oldu maalesef.

Şimdi "defansif anlamda iyi olduğumuz futbol anlayışı bizim için yeterli mi?" diye sorulabilir. Bence şimdilik yeterli. Çünkü gol yemeden atacağımız gol veya goller bizi şampiyonluğa taşıyabilir. Ahmet hoca gol yememenin öneminin farkında ve bu noktadan hareketle birşeyler yapmaya çalışıyor. Allah utandırmasın..

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:39
sayende tayfunun çok yetenekli ve türkiyedeki en iyi futbolculardan biri olduğunu gördük teşekkür ederiz bu tayunu dinamo kievle yaptığımız trabzondaki maçta adamını tutamadğı için iki golude yediğimizi çıplak gözle müşahade etmiştim. hakeza famagusta maçında oyuna girdikten sonra yaptığı iki hatayla iki gol yemiştik bana tayfunu öğretmeyin lütfen iyi topçu olsa deriz lakin deil zorlamaya gerek yok

yok kardeş sen haklısın ben haksızım ahmet özende haksızki forma veriyor.
senelerce banko ümit milli formayı giydi yaşı 25 gün ola devran döne!

futbol hatalar oyunudur.hatayı yaparsın affetmezler.4 sene önce olmuş hatayı bugünr lanse etmekte senin hatandır.
gün bu gündür buradan konuşalım.

yarın tayfun yine hata yapacaktır ama hırsı ve özverisiyle takıma mutlaka kazandıracağı şeyler olacaktır.

KÖKSAL AYDIN
23.05.2009, 17:40
gökdeniz fener ile anlaşmış kesin diyolar doğru mu acaba burası yeri değil ama başlık göremedim

Ben de bir kaç sitede okudum ama ciddi sitelerde böyle bir haber geçmiyor...

usameakcelik
23.05.2009, 17:40
Kocaelispor'un topu direkten dönüyor.. Kocaelispor ortasahamızı yüreyerek geçiyor.. (selcuk girene kadar) Bursaspor'da Ümit Topu ıskalıyor vuruşunu yapamıyor.. Krita vuruyor Tony cıkartıyor.. Tony topları tokatlıyor.. Tayfun, Sercan'a alda at diyor.. Bencede önce iyi bir izleyici olmamız lazım
İstediğin takımın maçına git, istersen barcelona, real madrid istersen de chelsa... Bu takımlar bile bizim kadar karşı takıma pozisyon veriyodur. Sen hiç rakip takımın yandan orta açmadığı maç gördün mü? veya uzaktan şut çekmediği... Bunlar olağan şeyler. Adamlar kaç kez bizim kaleciyle karşı karşıya kaldı? veya kaç kez golle burun buruna geldi? Biz kaç kez karşı karşıya kaldık? Önce bu soruları cevapla...

Telha TANYILDIZI
23.05.2009, 17:42
göbekten değil gören gözlerden konuşalım!

insanlar genelde göz yanılması yaşarlar .her gözünle gördüğüne itibar etme beynini kullanmanı tavsiye ederim sana kardeşim
tabi oda beceri ister

necmiati61
23.05.2009, 17:44
yok kardeş sen haklısın ben haksızım ahmet özende haksızki forma veriyor.
senelerce banko ümit milli formayı giydi yaşı 25 gün ola devran döne!

futbol hatalar oyunudur.hatayı yaparsın affetmezler.4 sene önce olmuş hatayı bugünr lanse etmekte senin hatandır.
gün bu gündür buradan konuşalım.

yarın tayfun yine hata yapacaktır ama hırsı ve özverisiyle takıma mutlaka kazandıracağı şeyler olacaktır.

ne diyorsun kardeş, kendinde misin? özellikle şu cümlelerinden hiçbir şey anlamadım:) (-futbol hatalar oyunudur.hatayı yaparsın affetmezler-).. o zaman tayfunu hiç affetmeyelim.. yani affetsek bile 10 sene geriye gitti takım.. hem o zaman neden songu affetmiyoruz? ahmet özen bence de haksız, en azından song'a ve emeklerine haksızlık yapılıyor.. banko ümit milli takım formasını mı giydi? ooooww ne büyük şey.. song'la karşılaştırdığın topçuya bakar mısın? song o sıralarda top topluyordu haklısın.. ayrıca abdurrahman'ı da bank asyaya layık görüp tayfundan daha aşağı topçu olduğunu düşünen arkadaşa daha fazla bir şey yazmak istemiyorum, hayır yazmak istesem de elim varmıyor :D bir tarafta song bir tarafta tayfun of Allah'ım yaaaaaaaaaa :D:D:D

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:44
Bana göre Tabzonspor'un Ersun Yanal dönemiyle, Ahmet Özen döneminde ortaya koyduğu futbol arasında büyük bir fark yok. Sadece defansif anlamda daha disiplinli ve mücadeleci bir görüntü sergiliyoruz. Daha iyi kapanıyoruz. Yoksa ne hücum ne de orta alan üstünlüğü anlamında herhangi bir gelişme yok. Bu durumu da gayet doğal karşılyorum açıkçası. Ersun hocanın tezgahından çıkan ürün böyle oldu maalesef.

Şimdi "defansif anlamda iyi olduğumuz futbol anlayışı bizim için yeterli mi?" diye sorulabilir. Bence şimdilik yeterli. Çünkü gol yemeden atacağımız gol veya goller bizi şampiyonluğa taşıyabilir. Ahmet hoca gol yememenin öneminin farkında ve bu noktadan hareketle birşeyler yapmaya çalışıyor. Allah utandırmasın..

üstad'ın dediklerine aynen katılıyorum.daha kontrollu defans yaparak pas yapmaktan cok tek toplarla sonuca gitmenin hesaplarını yapıyorki buda iyi tutuyor.

yarın eskişehirde pas yaparak üzerimize gelecektir.orta alanda hüseyinin formuna yakın bi duruş sergileyen futbolcularımız olursa eskişehir beyaz bayrağı cekecektir.
zorlanacağız yine ama inşallah kazanacağız.

mete61bordomavi
23.05.2009, 17:45
şampiyonuz bu haftasonu

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:47
ne diyorsun kardeş.. o zaman tayfunu hiç affetmeyelim.. bazı hatalar affedilmez. yani affetsek bile 10 sene geriye gitti takım.. hem o zaman neden songu affetmiyoruz? ahmet özen bence de haksız, en azından song'a ve emeklerine haksızlık yapılıyor.. banko ümit milli takım formasını mı giydi? ooooww ne büyük şey.. song'la karşılaştırdığın topçuya bakar mısın? song o sıralarda top topluyordu haklısın.. ayrıca abdurrahman'ı da bank asyaya layık görüp tayfundan daha aşağı topçu olduğunu düşünen arkadaşa daha fazla bir şey yazmak istemiyorum, hayır yazmak istesem de elim varmıyor :D bir tarafta song bir tarafta tayfun of Allah'ım yaaaaaaaaaa :D:D:D

kardeşim o kadar gülüyorsun Allah neşeni bozmasın anlattıklarım fıkra geliyor sana anlıyorum ama neticeler ortadayken neyin eleştirisini yapıyorsun:)

al işte sana songsuz defans bide tayfunlu defans.
haticeye değil neticeye daa.

usameakcelik
23.05.2009, 17:48
şampiyonuz bu haftasonu
Bu hafta şampiyon olmamızı bırak lider olmamız imkansız gibi. Ancak biz farklı yenersek ve bjk de farklı yenilirse lider oluruz. Ayrıca sivasında yenmemesi lazım...

KÖKSAL AYDIN
23.05.2009, 17:50
Bu hafta sonu ben de dananın kuyruğunun kopacağını düşünüyorum.

Puan kayıpları peşpeşe gelebilir.Bu her takım için gerçekleşebilir diyorum...

necmiati61

anlaştıklarını sanmıyorum.. asparagas bence.. ama anlaşırlarsa da çok önemli değil.. üstüne bi de tayfunu alsalar da biz de şampiyonluk yüzü görsek!..

Paksoy
eskişehiri 7-0 falan yeniyormuşuz-gs de 3-0 yeniyomuş:D:D:D:D:D:D:D

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:51
insanlar genelde göz yanılması yaşarlar .her gözünle gördüğüne itibar etme beynini kullanmanı tavsiye ederim sana kardeşim
tabi oda beceri ister

mevlama çok şükür beynimle gözümün idrak ettiği kadarını kullanabiliyorum.

özelden telefonunu bırak yetmezse senden fikir alırım kardeş.

necmiati61
23.05.2009, 17:52
kardeşim o kadar gülüyorsun Allah neşeni bozmasın anlattıklarım fıkra geliyor sana anlıyorum ama neticeler ortadayken neyin eleştirisini yapıyorsun:)

sevdim seni sevgili takımdaşım.. o zaman bu hafta ve gelecek hafta yenilirsek ya da birkaç maç puan kaybedersek tayfun LİNÇ.. oh beee orta yolu bulduk desena:D canımsın toprağım yaa

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:54
sevdim seni sevgili takımdaşım.. o zaman bu hafta ve gelecek hafta yenilirsek ya da birkaç maç puan kaybedersek tayfun LİNÇ.. oh beee orta yolu bulduk desena:D canımsın toprağım yaa

bizim kendi evlatlarımızı linç etme geleneğimiz yıllara dayanır:D

messiyi henry!i getirsek yine söverük:)

necmiati61
23.05.2009, 17:55
tabi oda beceri ister

uşaklar birbirimize hakarete varacak şekilde mesaj yazmayalım bence.. nihayetinde Trabzonsporumuzun iyiliği için herkes fikrini ortaya koyuyor.. anlayışlı olalım birbirimize.. kırmayalım, gülelim.. ben gülüyorum tayfun olayına:)

necmiati61
23.05.2009, 17:57
bizim kendi evlatlarımızı linç etme geleneğimiz yıllara dayanır:D

messiyi henry!i getirsek yine söverük:)

linç derken kelimeye takılma kardeşim.. espri yani, hata yaptığında da o zaman kızacaksın ona sen, onu diyorum.. Ayrıca hele sen messi ile henry'yi getir kimseyi onlara sövdürmeyeceğime dair sana garanti veriyorum..

Fatih Öztürk
23.05.2009, 17:58
uşaklar birbirimize hakarete varacak şekilde mesaj yazmayalım bence.. nihayetinde Trabzonsporumuzun iyiliği için herkes fikrini ortaya koyuyor.. anlayışlı olalım birbirimize.. kırmayalım, gülelim..

boşver toprak.

ortak kavgamız sevdamız nede olsa.

arada bir tozu kacar hafiften görüşlerin.

şampiyon olalım kafayı duvara vurmaya hazırım:)

Fatih Öztürk
23.05.2009, 18:00
linç derken kelimeye takılma kardeşim.. espri yani, hata yaptığında da o zaman kızacaksın ona sen, onu diyorum.. Ayrıca hele sen messi ile henry'yi getir kimseyi onlara sövdürmeyeceğime dair sana garanti veriyorum..

getirebilsekte sövsek:rolleyes:

turkish0061
23.05.2009, 18:00
inanamiyorum, gokdeniz gelecek sene fenere transfer oluyo, tamda gicik bir takimaa. olmaz yaa o trabzona ayitir, nasil gidebilir cok uzuldum acikcasi

Fatih Öztürk
23.05.2009, 18:10
inanamiyorum, gokdeniz gelecek sene fenere transfer oluyo, tamda gicik bir takimaa. olmaz yaa o trabzona ayitir, nasil gidebilir cok uzuldum acikcasi

boşver üstad...

biz bize bakalım.

gel vatandaş gel

alanzinho var yattara var gökhan var colman var haydeeeee;)

karatasof
23.05.2009, 18:35
boşver üstad...

biz bize bakalım.

gel vatandaş gel

alanzinho var yattara var gökhan var colman var haydeeeee;)

Ama önümüzde koskoca bir transfer sezonu var,sende bunu unutma.Bu saydığın topçuları hemen hepside ''Satılabilecekler'' listesinde en üstte yer alıyorlar.Paraya ihtiyacı malum olan yönetimin iyi bir teklifte bu saydıklarının hepsini gözden çıkarma durumunuda hatırlatırım.Sonra demedi demeyin Fatih Kardeşim.:rolleyes::rolleyes:

lazkerem
23.05.2009, 18:43
eskişehiri 7-0 falan yeniyormuşuz-gs de 3-0 yeniyomuş:D:D:D:D:D:D:D

Tüh bende tam bunu yazmak için girdim nete benden önce yazan çıktı bugünkü gazetelere bakılırsa eskişehirli futbolcular idmana çıkmıyorlarlarmis paralarını alamadıkları için karşımızda darma duman bir takım bulabiliriz şöyle diyorum 6-7 tane atsak bjkde 3-4 tane yese sivas puan kaybettimi gelisin sana 777777777777777777777777777777

MuratB.
23.05.2009, 18:45
bu idman meselesi yüzünden bence maç daha da zorlaştı.. çok dikkatli olmalı takımımız.

Mira_61
23.05.2009, 19:10
Tüh bende tam bunu yazmak için girdim nete benden önce yazan çıktı bugünkü gazetelere bakılırsa eskişehirli futbolcular idmana çıkmıyorlarlarmis paralarını alamadıkları için karşımızda darma duman bir takım bulabiliriz şöyle diyorum 6-7 tane atsak bjkde 3-4 tane yese sivas puan kaybettimi gelisin sana 777777777777777777777777777777
Basının amacı bu zaten.Karşımızda darma duman bir takım bekliyoruz haberler sayesinde.İnşallah bu yanılgıya futbolcularımız düşmez.:S

oguzhann
23.05.2009, 19:15

yenilen gol sayısını tayfun azalttı,atılan golleri de o arttırdı zaten değil mi?transferleri de o yapacakmış seneye,geri kalan maçlarda da kadroyu o yazacakmış,kaptan da olacakmış.sahaya tek kişi tayfunu sürelim diyorlar nasıl olsa her şeyi yapar!

Gökhan ÖZDEMİR
23.05.2009, 19:32
Bu maç ya berabere ya da Eskişehir'in

(ne zaman böle yazsam yeniyoz) :)

Ali Haydar
23.05.2009, 19:33
Gökhan'ın kart cezalısı olması Serkan'ın sezonu kapatması kötü oldu haberlerde duyduğuma göre Yattara'nın yerine İsaac oynayacakmış (doğruysa) aralarında en kötüsü bu.

Ayrıca Eskişehir'in düşme hattından iyice çıkıp oh demesi için kalan son 2 haftada 6 puan alması lazım.Bu yüzden futbolcular bu maça iyi asılacaktır ama bence bizimkilerde bu maçın önemini bilip iyi oynamaya çalışacaklardır.

Eşkişehir'in taraftar kitlesi de çok fazla bu yüzden Eskişehir'li futbolcular kendilerini yanlız hissetmeyecektir ve maça daha iyi motive olacaklardır ama bizim taraftarlarımızda takımımızı yanlız bırakmayacakları için bizim futbolcularda buraya kadar gelen taraftarlarımızı buradan mutsuzca göndermek olmaz diye düşünüp taraftarlara en büyük hediye olan 3 puanı verirlerse ne mutlu TRABZONSPOR'luyumdiyen bizlere...:tsbayrak:

Özgür KARADENİZ
23.05.2009, 20:03
Siz kendi evlatlarımız diye koruyun bakalım 61 leri
Kac kişi haberdar acaba gökdeniz fenerbahceye gidiyo seneye...
sizin yerlinin yerlisi diye sahip cıktıgınız oyuncular para için trabzonspordan vazgecio..
hemde tum gelenekleri ,örfümüzü ayaklar altına alarak ...gökdeniz fbde 61 nolu formayıda giyerse siz senliği o zmn görün... :@ :( :(

legend_ts_61
23.05.2009, 20:24
Yaa Maça Gıdecektık 4 kişi ancak bıletımız yok.staddan bılet bulabılırmıyız acaba.

EmreTS61
23.05.2009, 20:24
arkadaşlar batuhan yok heralde doğru mu?

ozzy_han
23.05.2009, 20:36
Yaa Maça Gıdecektık 4 kişi ancak bıletımız yok.staddan bılet bulabılırmıyız acaba.
sanmıyırum bende gidicem ama bizim biletler hazır

legend_ts_61
23.05.2009, 20:38
sanmıyırum bende gidicem ama bizim biletler hazır

o zaman şansımıza küselim...biletix'in sitesinede baktım ama yoktu...

ozzy_han
23.05.2009, 20:38
vallahi meşaleleri hazırladım eğer içeride sokarsam bordomavi bulut yapcam eskişehirde izleyin maçı 61dk ya dikkat edin

Yunus Emre SEYHAN
23.05.2009, 20:40
vallahi meşaleleri hazırladım eğer içeride sokarsam bordomavi bulut yapcam eskişehirde izleyin maçı 61dk ya dikkat edin
Yakacağınız her meşale kulube ceza olarak döner.

Paksoy
23.05.2009, 20:41

özellikle bakacağm ..sokarsın ya bi yolu vardır

Metin Ural
23.05.2009, 20:42

Takımımızın Pazar günü Eskişehir’de oynayacağı Eskişehirspor maçının bilet satış noktaları belli oldu.

Buna göre müsabakayı izlemek isteyen taraftarlarımız Eskişehir’de bulunan Sakarya Caddesi’ndeki Aktif A.Ş. Mağazası, Köprübaşı Beko Mağazası, 2 Eylül Caddesi Turkcell Mağazası, Atatürk Caddesi Kapalı Spor Salonu karşısı Beko Mağazaları’ndan biletlere ulaşabilirler. Ayrıca şuan satışta olan biletlerle ilgili bilgi almak isteyenlerin 0222-2300199 numaralı telefondan irtibat kurabilecekleri açıklandı.

ismail tüfekçi
23.05.2009, 20:43
bizi tv,başına hapsettinya sana helal olsun cafer her golümüzden sonra kulakların çınlayacak bir org,yapmadında esese gitseydik

ozzy_han
23.05.2009, 20:45
özellikle bakacağm ..sokarsın ya bi yolu vardır
vallahi kardeşim yıldızteknik pankartı var bizde onun içine sokucam artık yerseler inş bakalım gerçi yemessede gargara yapsın hayatta vermem meşaleleri:)

is_mail61
23.05.2009, 20:46
vallahi kardeşim yıldızteknik pankartı var bizde onun içine sokucam artık yerseler inş bakalım gerçi yemessede gargara yapsın hayatta vermem meşaleleri:)
bu arada kardeşimin üyelikle girmişim haberim yok:)

Ömer Kaya
23.05.2009, 20:53
arkadaşlar batuhan yok heralde doğru mu?
batuhan yokmu arkadaşalr

Hotaman
23.05.2009, 20:56
Var var. Ancak korkulacak birşey yok. Batuhan yarın etkisiz kalacak, kalıbımı basıyorum.:)

Paksoy
23.05.2009, 20:58
batuhan kim ya olursa olur..

NeoTs
23.05.2009, 20:58
Batuhan vs Egemen
Kim Alır?:D

Hasan Habip Özbay
23.05.2009, 21:00
2-1 diyorum lehimise olur svs puın yok

Paksoy
23.05.2009, 21:02
ulen gs ankaragücü macı misali 8 tane atıyomuşz eses e bjk de gs 2 tane atsa of of of

Ömer Kaya
23.05.2009, 21:05
Var var. Ancak korkulacak birşey yok. Batuhan yarın etkisiz kalacak, kalıbımı basıyorum.:)
Korktugumdan söylemedim arkadaşlar oolmassa olmaz:)

cobts28
23.05.2009, 21:12
engin baytarda yok.

DNA-TS
23.05.2009, 21:37
bu sabah eskişehire gideceğiz.....inşallah kazanırızda fenerbahçe maçınada gitmem için bahane olur...

Hakan Karadirek
23.05.2009, 21:40
Bizim selcuk sezonu kapatmis..:S

Eren Karaahmetoğlu
23.05.2009, 21:43

Nerde yazıyo ya kim diyo gerçek mi:(:(

Eren Karaahmetoğlu
23.05.2009, 21:47
Ben göremedim hiç bi yerde böle bi haber?

Hakan Karadirek
23.05.2009, 21:47
''1. sınıf hareketler bunlar..''

Bordo-mavili takımın çalıştırıcısı Ahmet Özen, isteklerini yerine getiren oyuncularını, "Birinci Sınıf Hareketler Bunlar' diyerek zorlu Eskişehirspor maçına motive ediyor.

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png22 Mayıs 2009 , 12:15
http://www.ajansspor.com/images/comment.png Yorumlar (5) (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090522/1_sinif_hareketler_bunlar.html#yorumlaroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.png Arkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090522/1_sinif_hareketler_bunlar.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.png Yazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=168422)

http://www.ajansspor.com/resim/AhmetOzen_ts_idman01.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Sakatlıkları geçen Selçuk İnan, Colman ve Isaac'in yapılan taktik çalışmasında yer alması Ahmet Özen'in yüzünü güldürürken, İbrahim Yattara ve Gökhan Ünal ise doktor kontrolünde düz koşu yaptı.

Turkcell Süper Lig'in 33. haftasında deplasmanda Eskişehirspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde teknik direktör Ahmet Özen yönetiminde yapılan çalışmaya sezonu kapatan Selçuk İnan ve milli takım kampında bulunan Barış Memiş katılmadı. Sakatlıkları geçen Colman ve Isaac takımla birlikte çalışmalara başlarken yapılan taktik çalışmasında yer aldılar. İbrahim Yattara ve Gökhan Ünal ise doktor kontrolünde düz koşu yaptı.

Bordo-mavili takımın yaptığı çift kale taktik çalışmasına PAF Takım oyuncularından Mustafa, Utku, Ferhat Aydın, Ali İhsan, Gökhan Alsan ve Zeki Yavru dahil edildi.

Trabzonspor çalıştırıcısı Ahmet Özen, Eskişehirspor maçına yönelik olarak yapılan taktik çalışmasında, isteklerini yerine getiren oyuncularına "Birinci Sınıf Hareketler Bunlar" diyerek motive ediyor. Zaman zaman ikazlarda da bulunan genç teknik adamın takımın çalışma temposunda oldukça memnun. Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun antrenmandaki performansı ise Özen'in yüzünü güldürüyor.

Bordo-mavililerin yaptığı çalışmayı Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Genel Sekreter Hasan Yener ve Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu'da izledi. Antrenman öncesi özel bir televizyon kanalında yayınlanan Korolar Çarpışıyor programının Trabzon ekibi tesislere gelerek, oyuncularla fotoğraf çektirerek çiçek verdiler.

Bordo-mavili takım Eskişehirspor maçının hazırlıklarını bugün ve yarın basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Kaynak Ajansspor

Ömer Kaya
23.05.2009, 21:48
18 kişilik kadroda yer alıyor

Hakan Karadirek
23.05.2009, 21:49
''1. sınıf hareketler bunlar..''

Bordo-mavili takımın çalıştırıcısı Ahmet Özen, isteklerini yerine getiren oyuncularını, "Birinci Sınıf Hareketler Bunlar' diyerek zorlu Eskişehirspor maçına motive ediyor.

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png22 Mayıs 2009 , 12:15
http://www.ajansspor.com/images/comment.png Yorumlar (5) (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090522/1_sinif_hareketler_bunlar.html#yorumlaroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.png Arkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090522/1_sinif_hareketler_bunlar.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.png Yazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=168422)

http://www.ajansspor.com/resim/AhmetOzen_ts_idman01.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Sakatlıkları geçen Selçuk İnan, Colman ve Isaac'in yapılan taktik çalışmasında yer alması Ahmet Özen'in yüzünü güldürürken, İbrahim Yattara ve Gökhan Ünal ise doktor kontrolünde düz koşu yaptı.

Turkcell Süper Lig'in 33. haftasında deplasmanda Eskişehirspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde teknik direktör Ahmet Özen yönetiminde yapılan çalışmaya sezonu kapatan Selçuk İnan ve milli takım kampında bulunan Barış Memiş katılmadı. Sakatlıkları geçen Colman ve Isaac takımla birlikte çalışmalara başlarken yapılan taktik çalışmasında yer aldılar. İbrahim Yattara ve Gökhan Ünal ise doktor kontrolünde düz koşu yaptı.

Bordo-mavili takımın yaptığı çift kale taktik çalışmasına PAF Takım oyuncularından Mustafa, Utku, Ferhat Aydın, Ali İhsan, Gökhan Alsan ve Zeki Yavru dahil edildi.

Trabzonspor çalıştırıcısı Ahmet Özen, Eskişehirspor maçına yönelik olarak yapılan taktik çalışmasında, isteklerini yerine getiren oyuncularına "Birinci Sınıf Hareketler Bunlar" diyerek motive ediyor. Zaman zaman ikazlarda da bulunan genç teknik adamın takımın çalışma temposunda oldukça memnun. Brezilyalı oyuncu Alanzinho'nun antrenmandaki performansı ise Özen'in yüzünü güldürüyor.

Bordo-mavililerin yaptığı çalışmayı Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Genel Sekreter Hasan Yener ve Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu'da izledi. Antrenman öncesi özel bir televizyon kanalında yayınlanan Korolar Çarpışıyor programının Trabzon ekibi tesislere gelerek, oyuncularla fotoğraf çektirerek çiçek verdiler.

Bordo-mavili takım Eskişehirspor maçının hazırlıklarını bugün ve yarın basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Remzi
23.05.2009, 21:50
Serkan Balcı yerine yanlışlıkla yazmışlardır onu ..

Ömer Kaya
yanlış yazmışlar sezponu kapatan serkan :):):).)

Koray
Selçuk kadroda sezonu kapattığı falan yok...

biltrabzon
23.05.2009, 22:03
http://www.muzikler.gen.tr/5306/Sait-Ucar--Trabzon-Spor-

Yunus Emre SEYHAN
23.05.2009, 22:19
Takım 18 kişi gitmiş Eskişehir'e..
Yattara eğer sakatlığı dolayısıyla 18 kişilik kadroya giremediği taktirde yedek kulubemizde 6 futbolcu olmus olacak.

otuken55
23.05.2009, 22:26
fatif de gidiyor 4 senedir
inanmıyorum ben

is_mail61
23.05.2009, 22:33
bence yattara yedek başlıcak duruma göre oyuna girebilir inş yattaralık bişi kalmazda fener maçında tam performansla oynar yattara

Yunus Emre SEYHAN
23.05.2009, 22:36
Tony-Onur-Cale-Song-Giray-Egemen-Tayfun-Ferhat-Hüseyin-Ceyhun-Colman-Selcuk-Yattara-Alanzinho-Umut-Isaac---?----?
Geriye Tolga,Zeki,Faty ve Göksu dışında isim kalmıyor..
(Gökhan cezalı,Barış milli takımda ve Serkan Sezonu kapattı)
Yattara'nın durumu maç saatinde belli olacak. Selcuk,Colman Ve Isaac'ın hafif sakatlıkları var.

Nasıl bir 11 ile sahaya cıkacağımızı merak ediyorum.

M.Kılıç50
23.05.2009, 22:45
Ligin en problemli takimi, Eskisehirspor´u Mutlaka ama Mutlaka yenmemiz lazim ;)

bir problemin cikacagini sanmiyorum...
ama

bize nezaman rahat mac izlettirdi bizim usaklar :D

usameakcelik
23.05.2009, 22:46
Turkcell Süper Lig'de yarın deplasmanda Eskişehirspor ile karşılaşacak Trabzonspor, zorlu deplasmandan galibiyetle dönmeyi hedeflerken, bir taraftan da şampiyonluk mücadelesi veren rakipleri Sivasspor ve Beşiktaş'ın da alacağı sonuçları bekliyor.

Ersun Yanal'ın istifasının ardından göreve gelen PAF takımı antrenörü Ahmet Özen yönetiminde, 3 maçını kazanan ve Eskişehirspor'u yenerek bu sezon ilk kez 4 maç üst üste galip gelmeyi de amaçlayan bordo-mavililerde kart cezalısı Gökhan Ünal, sakatlığı bulunan Serkan Balcı ile milli takım kampında yer alan Barış Memiş, takımdaki yerlerini alamayacak.
Bursaspor maçının ilk yarısında sakatlanan İbrahima Yattara'nın durumu ise belirsizliğini koruyor.
Bordo-mavili takımda kart cezalısı Gökhan'ın yerine Alanzinho, Yattara'nın forma giyememesi durumunda da Isaac'in ilk 11'de sahaya çıkması bekleniyor.
Kulüp futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, Yattara'ya kısmi bir yükleme yaptıklarını belirterek, ''Ancak sağlık sorununu tam olarak atlatmış değil. Hocanın ona ilgisi devam ediyor. Büyük olasılıkla Eskişehir'e getireceğiz. Ancak oynayıp oynamayacağı konusunda bir şey diyemiyoruz. Tedavisi yoğun şekilde sürüyor. Son bir değerlendirme daha yapacağız'' diye konuştu.
Bu akşam basına kapalı olarak yapacağı son çalışmanın ardından uçak ile Eskişehir'e gidecek bordo-mavililerin, Eskişehirspor maçında sahaya Sylva, Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Umut ve Isaac 11'i ile çıkması bekleniyor.

Kaynak: Haber 61.net

Muhammed KOÇ
23.05.2009, 22:47
es ese karşı istatistiklerimiz pek de iyi değil. inş. bi sorun çıkmaz.

TS-FAN
23.05.2009, 22:50
Eskişehirspor'un futbolcularının para alamaması,antrenmana çıkılmaması gibi can sıkıcı durumların yaşandığı günlerde onlarla maçımız var.
Böyle durumlarda oyuncular bazı şeyleri ispat için aşırı motivasyonla oynarlar.
Bizim için bu maçtaki en tehlikeli durum budur.
Normal şartlarda kazanacağımız bir maç aslında.
Bu son durumlar bizim için iyi olmamıştır.
Yine de oyuncularımız önlerindeki tarihi fırsatı hatırlayıp oynarsa kazanacağız.

Paksoy
23.05.2009, 22:51
eskişehir bu hafta kaç idmana çıkmışlar bilen varmı

güneyli
23.05.2009, 23:02
Bu tür maçlarda devre araları çok önemli.Tüçü gazı verirse antremana çıkmışlar çıkmamışlar farketmez.Nihayetinde şampiyonluk yolunda arpalamayı iyi bilir ist. takımları.Önemli olan bizim nasıl oynayacağımız.

Muhammed KOÇ
23.05.2009, 23:10
ben bu heyecana dayanamıcam

Mustafa Calik
23.05.2009, 23:10
Takım 18 kişi gitmiş Eskişehir'e..
Yattara eğer sakatlığı dolayısıyla 18 kişilik kadroya giremediği taktirde yedek kulubemizde 6 futbolcu olmus olacak.

Yattara kadro'ya alindi :)

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=37230

yatara
23.05.2009, 23:11
yarin maci 2-1 alicaz gibi bi his var icimde

ben size anlatidmi gecen gün rüyamda gördüm ueafa kupasini kazanmisidik

AKSOY_61
23.05.2009, 23:28
Bordo-mavili takımda kart cezalısı Gökhan'ın yerine Alanzinho, Yattara'nın forma giyememesi durumunda da Isaac'in ilk 11'de sahaya çıkması bekleniyor.
Kulüp futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, Yattara'ya kısmi bir yükleme yaptıklarını belirterek, ''Ancak sağlık sorununu tam olarak atlatmış değil. Hocanın ona ilgisi devam ediyor. Büyük olasılıkla Eskişehir'e getireceğiz. Ancak oynayıp oynamayacağı konusunda bir şey diyemiyoruz. Tedavisi yoğun şekilde sürüyor. Son bir değerlendirme daha yapacağız'' diye konuştu.
Bu akşam basına kapalı olarak yapacağı son çalışmanın ardından uçak ile Eskişehir'e gidecek bordo-mavililerin, Eskişehirspor maçında sahaya Sylva, Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Umut ve Isaac 11'i ile çıkması bekleniyor.

Kaynak: Haber 61.net

Şu giray neden ilk 11 de oynamaz anlamıyorum.Giray defansın göbeğinde ferhattan da tayfundan da daha sağlam adamdır bu maçta görmemek imkansız.

Stoperlerden biri hata yapıp gol yediğimiz zaman mı kafaya dank edecek?

is_mail61
23.05.2009, 23:33
vallahi ben bu maçı hayatta tvden izleyemezdim heralde yüreğim yetmez oyüzden gidiyorum maça haftaya napıcam onu merak ediyorum

lazkopatfaroz
23.05.2009, 23:43
gökhanın olmayışı hücümda sıkıntı yaratır. ısaac oynarmı bılmem oynarsa takıma katkısı ne olur ? umut tek oynarsa pek bişey yapabılecegını sanmıyorum.. inş. yanılırım

Muhalif
24.05.2009, 00:03
Stoperde Giray oynamalı bu maçta. Eğer Batuhan oynuyorsa Tayfun-Egemen ikilisinin fazla şansı yok karşısında bu genç çocuğun. Kenar ortalardan kafa golü yememiz yüksek ihtimaldir. Diyelim ki gol yemedik hoş nasıl atacağımız da soru işareti. Çok zor maç, puan kaybı yaşamadan geçmemiz beni çok şaşırtır açıkçası. Umarım kazanırız ama zor.

Jester
24.05.2009, 00:11
Ben maçı alacak bir vaziyet göremiyorum bizim tarafta.
Eğer 3 puanı alırsak bu Esesin bizden daha da kötü olmasından kaynaklanacaktır.
Çekirge son zıplayışını geçen hafta yapmıştı.

Muhammed KOÇ
24.05.2009, 00:15
Ben maçı alacak bir vaziyet göremiyorum bizim tarafta.
Eğer 3 puanı alırsak bu Esesin bizden daha da kötü olmasından kaynaklanacaktır.
Çekirge son zıplayışını geçen hafta yapmıştı.
arkadaş kötü oynasak tamam diyecem de iyi oynuyoruz. bursa maçındaki gol mucize fakat o ana kadar kaç pozisyonumuz var umutun alanzinhonun karşı karşıya ? kalecinin devleştiği ? bu maçtaki 1-0 hiç yanıltmasın 3-0 da bitebilirdi.