PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirspor 2 - 5 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Orhan Aydın
19.05.2009, 00:12
bu arada sadri baba eskişehir i küçümseyecek birşey söylememiştir bunlar yalan uydurma şeyler

Sufyu_41
19.05.2009, 00:15
Bence kardeşçe felan geçicek diyorlar.ben inanmıyorum fazla.Kocaelispoer tarftarları burda bize yazdı kardeşçe gecicek falan filan.Maçta gördük herşeyi.Maç çıkışındada edilen kavgalarıda gördük.
İnşallah dediğiniz gibi olur inşallah.

Murat Acar
19.05.2009, 00:15
Eskişehir'de yaşayan bir Trabzonlu olarak, Trabzonspor'lu taraftarların maçın sonucu ne olursa olsun Eskişehir'de en iyi şekilde ağırlanacağından kuşkum yok. Mutlaka ES ES maçı kazanmak için elinden geleni yapacaktır.Kaybetseler bile ES ES taraftarı takımını maç sonunda alkışlayacaktır.Ortamı germeye çalışan her iki takımın bazı taraftarları olsada bunların etkili olacağını sanmıyorum. Fair-play in hakim olacağı bir karşılaşma olacak.
Keşke Trabzondaki maçta Colman Sezgin'e Trabzonspor'a yakışmayan o yumruğu atmasaydı,ya da maç sonunda birileri bu hareketden dolayı üzgün olduklarını ve özür dilediklerini söyleseydi. Keşke Sadri Şener'in Eskişehirlileri rahatsız eden demeci olmasaydı. Trabzondaki hakem hatalarını hiçbir ES ES li zaten dert etmiyor. Aynı hatalar ES ES in birçok maçında zaten tekrarlandı. En az 10 puanı hakem hataları yüzünden gaspedilen ES ES buna alışık.Trabzonspor-Eskişehir maçının haftanın futbol kalitesi ve fair-play adına örnek bir karşılaşma olacağından hiç kuşkum yok. Her iki takıma başarılar diler,kazananı şimdiden tebrik ederim.
Yüreğine sağlık arkadaşım Bizde inşallah pazar akşamı orada olacağız tanışmak dileğiyle böyle pozitif düşünen Taraftarlar oalrak her zaman Fair play adına bız üzerimize düşeni yapacağız.Tek katılmadığım Başkanımızın O bahsi geçen demeci vermemiş olmasıdır birileri yalan haberle ortamı germeye çalışıyor bu bizans oyunlarına kimse kanmasın...

x_man
19.05.2009, 00:19
kavgaya gerek yok bir futbol maçı savaşa çıkmıyoruz abartmaya gerek yok hak eden kazansın

Emre Dumangöz
19.05.2009, 00:21
kardeş dedimiz neler yaptını gördk kocaelide öle dedik neler oldu herkez biliyo inş. maç esnasında bşieler olmaz biz herzamn söyluyoruz anadolunu 2 buyuhu var biri trabzon diyeri es es dir

yatara
19.05.2009, 00:27
aliriz ja bu maci

x_man
19.05.2009, 00:33
kardeş dedimiz neler yaptını gördk kocaelide öle dedik neler oldu herkez biliyo inş. maç esnasında bşieler olmaz biz herzamn söyluyoruz anadolunu 2 buyuhu var biri trabzon diyeri es es dir

bütün bü kabahati koca bir kocaelispor taraftarına mal edmezsinki inanki çoğu trabzosnpor maçlarına gelenler trabzonsporu sevmeyenler sırf sövmek için maçlara geliyorlar maça gitmeyenlerle pek bir sorun olmuyor zaten maça gidenler şehirlerin azınlıkları kanımca

Burçak
19.05.2009, 00:36
yahu boşverin . :)
hangi takımın bişze öcü yok ki?
kabahatimiz maçları kazanmak. maç kazandıkça düşman artar .
dost olmak için puan vermemiz gerek.
buişde bize ters. zaten puan vererek dostluk kardeşlik olacaksa varsın olmasın..

yatara
19.05.2009, 01:00
umarim gene eskisehir ve fener maclarindna sora dün aksmki gibi yüzlerimiz gülerek gireriz buriya

İsmail Alkan
19.05.2009, 01:05
Başlıkta ;
7 üye,12 misafir,enteresan :rolleyes:

Es es li misafirlerimiz,hoşgelmişler ;)

Çagman
19.05.2009, 01:06
bu macın tarihi saati dogrudur dimi :)

Onur Akyüz
19.05.2009, 01:08
vallahi ya bu ne:)

üye sayısından çok misafir var,

tamam la tamam fazla atmıycaz söz,

ama az akıllı olun,haytalık yapmayın maçta;)

Çagman
19.05.2009, 01:11
adalarda gezmek güzell olurrr :) ordan bi hamam yolu yaparız

demir
19.05.2009, 01:13
anadolunun en sevdığım kuluplerınden bırısıdr ES ES bekjledıgım basarıyı saglayamasada ılerleyen yıllarda hak ettıgı bekledıgı yerelere gelecektır ınsallah yapı olarakta bıze benzer bır takımdır bence bıze yakısan onların macında Hükümet düser ES ES dusmez tezahuratını yapmaktır bunu yaparsak onlarda sampıyon trabzon dıye bagırmazsa bır daha futbol macı ızlemem okadar severım eskısehiri

Murat Acar
19.05.2009, 01:13
Biz maça gidiyoruz savaşa değil ilk maçta şöyle oldu böyle oldu diye kimse ortamı germeye kalkmasın bizasn uşaklığı etmesin.Trabzonda es es li taraftarlar nasıl karşılandıysa onlar daha iyi biliyorlar aynı şekilde bizede davranacakalrından şüphem yok Biz centimen taraftarız tabiki takımımızı destekleyeceğiz.Sivas maçında bile onca çirkefiliğe rağmen biz BMN olarak Hiçbir olaya karışmadık karışmayızda...Takımımızı destekleriz alkışlarız geliriz...İyi oynayan kazansın Umarım iyi oynayanda biz oluruz...

lazkopatfaroz
19.05.2009, 01:14
gökhan yok,serkan yok,yattara olmayacak buyuk ıhtımalle kadro şöyle olacak sanırım
tony
ferhat tayfun egemen cale
alan huseyın selcuk colman
umut isaac (barış)

Kalkinmali
19.05.2009, 01:18
firtina geliyooooooooooooooooooooooo

deepmavi
19.05.2009, 01:25
Fırtnayı Durduramazlar Durmak İstediği Zaman Kendi Durur bu maçı da kazanıcaz Eskişehirde Trabzonsporumuzu ve Taraftarımızı misafirperver şekilde karşılarlar Kocaeli taraftarı gibi olmazlar Eskişehir e dostça gelelim dostça gidelim

Çagman
19.05.2009, 01:30
Es es Taraftarına sempatim var istanbullu ezikleri sevmezler aynı taraftanız onlarla.Dostca bir karsılasma gecsin ve biz kazanalım

Cafer Bulur
19.05.2009, 03:12
Eskişehirspor bu lige lazım. Süper Lig'de oynamayı hak eden bir takım, bir şehir. Ama bizim tek bir düşüncemiz var, galibiyet. Umarım Es-Es ligden düşmez. Son hafta yensinler canım. :)
Aynen öyle.

Biz eskisehiri yenemezsek hedefimizden sapmis oluruz,ama es es yenilirse dahi hicbir sey kaybetmeyecektir.

Konya nin fb yi yenecegini zannetmiyorum,bu durumda es es bize yenilse dahi son hafta onlara 1 puan dahi yetecek.

Tabiiki islerini son haftaya birakmak istemeyeceklerdir,biz buna zaten hazir olmaliyiz.

Girecegimiz pozisyonlarda becerikli olur ve futbol sansi da yanimizda olursa kazaniriz diye düsünüyorum.

Mustafa Yüksek
19.05.2009, 03:21
konyayla eskişehirin arasında 4 puan fark yok mu?

mur@ts61
19.05.2009, 03:24
haydı aslanlar ınanıyorumkı bu macı alırsak son macımız sampıyonluk macı olcak

Cafer Bulur
19.05.2009, 03:26
Ben de es eslerin forumuna girdim ve özellikle baskanimiza karsi bir intikam duygusu icinde olduklarini okudum.

Özellikle baskanimizin ilk devredeki mac sonunda "es es bizim rakibimiz degil üzülmesinler " lafina cok icerlemisler.

Baskanimizda o aciklamasinda hakliydi, es es bizim rakip olsaydi konya ile degil bizimle yarisirlardi.

Ayrica Türkiye de hicbir takimin taraftari olmadigi gibi onlarin da bizim dostumuz olmadiklarini okudum.

Netice itibariyle küme düsmesini istemedigim ama farkli yenmeyi cok arzuladigim bir takima karsi oynayacagiz.

Neden mi;güya biz ilk maci hakemle kazanmisiz.

Onlara bizim nasil mac kazandigimizi göstermemiz gerek.

Cafer Bulur
19.05.2009, 03:32
konyayla eskişehirin arasında 4 puan fark yok mu?
Evet,4 puan fark var.

Biz eskisehiri yendigimiz zaman,konya fb den 3 puan alamazsa ligde kalmayi garantiliyorlar.

Bu da onlara yeter de artar bile.:)

Mustafa Yüksek
19.05.2009, 03:36
gerçi ne olursa olsun...benim izlediğim eskişehirden savaşmadan mücadele etmeden puan bile alamazsın...dik oynamak lazım...

Cafer Bulur
19.05.2009, 03:42
gerçi ne olursa olsun...benim izlediğim eskişehirden savaşmadan mücadele etmeden puan bile alamazsın...dik oynamak lazım...
Bu sezon kendi sahalarinda oynayacaklari son maci mutlaka kazanmak,en azindan kaybetmemek isteyeceklerdir.

Biz de bursa macinin özellikle ikinci yarisindaki oyunu sahaya yansitmali ve kazanmaya daha cok ihtiyacimiz oldugunu ortaya koymaliyiz.

Bu macta gökhan bize cok faydali olurdu,cezali olmasi kötü oldu.

Bu macta colman ve selcuga cok ama cok is düsecek,son haftalardaki vasat oyunlarini asip bu macta cok fazla sorumluluk almalari lazim.

sessizkral_1
19.05.2009, 04:10
Yattara ve gökhan ünal konusu beni düşündürüyor

POYRAZ
19.05.2009, 04:54
limizde kalan son isigin da sönmemesi icin kazanmaliyiz.

Eren Karaahmetoğlu
19.05.2009, 07:59
Cezalılar, sakatlar... Adam kalmadı. Çok merak ediyorum çıkıcak 11i

oguzhann
19.05.2009, 08:11
Yattara ve gökhan ünal konusu beni düşündürüyor
ve ayrıca olası bir batuhan tayfun cora eşleşmesi...

Tolunay Abdioğlu
19.05.2009, 08:41
Bu maçı Kazanmamız Lazım.
Beşiktaş'ın Olası Bir Galibiyeti Bizi Tamamen Şampiyonluktan Uzaklaştırır.

Ömer Kaya
19.05.2009, 10:54
bir rüya görmüşüm söylesem inanmassınız:) esesi 3-1 yeniyoruz gsde bjkyi 2-1 yeniyor gencler maçı berabere bitiyor bjkyle aynıpuana geliyoruz...Haftaya ne olacak bilmiyorum arkadaşlar annem namaza kaldırdı::)::)

szymeks
19.05.2009, 11:41
arkadaşlar şu eses kardeşliğini bırakın adamların forumuna bi göz atayım dedim 27 sayfa ve bitane olumlu bişi yazan yok etmedikleri hakaret kalmamış kazanma hırsının ötesinde bir nefretleri var bize karşı bize bizden başka dost olmaz çok sakatımız var inş kazanıcaz ama

Great White
19.05.2009, 11:43
Eses ligde kalmayı artık garantiledi..

Bize en azından "aşırı bir zorluk" çıkarmayacaklarını düşünüyorum..

En azından ümit ediyorum..

_SeRKaN_
19.05.2009, 11:48
Sezon sonu geldi transfer mevsimi başlayacak en azından Engin Baytar kendini fazla zorlamaz...:)

Kubilay ŞAHİN
19.05.2009, 11:48
Eses ligde kalmayı artık garantiledi..

Bize en azından "aşırı bir zorluk" çıkarmayacaklarını düşünüyorum..

En azından ümit ediyorum..

Bizlerde Öyle ümit ediyoruz Abi..

Bende En Çok Böyle Maçlardan Korkuyorum..:)

Ömür Karadeniz
19.05.2009, 11:49
eses kazandı artık bizim için zor bir mac olmaz diye dusunuyorum.insallah kazanırız

Orhan Aydın
19.05.2009, 11:50
Sezon sonu geldi transfer mevsimi başlayacak en azından Engin Baytar kendini fazla zorlamaz...:)

engin cezalı oynayamayacak

.....
19.05.2009, 11:59
Eskişehir inşallah bi terslik çıkarmaz. Kocaeli gibi...

Mustafa Yılmaz
19.05.2009, 12:00
9-0 basar geçeriz eskişehir bize rakip olamaz.

Eren Karaahmetoğlu
19.05.2009, 12:02
Hüseyin cezalı diilmiş galiba? Ben cezalı sanıyodum:)

Bu arada onlardaki Trabzonlular cezalı Engin Baytar'la Emre Toraman:D

Kubilay ŞAHİN
19.05.2009, 12:02

Tabi Tabi.. Rakip Olamaz 9-0 Kesin Atarız..

Arkadaşlar Abiler Lütfen Büyük Konuşmayalım Biliyorsunuz Sonra Sonuç Bizim İçin Hüsran Oluyor.. Rehavete Kapılmayalım..

Mehmet_Mercanlı
19.05.2009, 12:03
bu ülkenin güçlü taraftarları olan şehir takımlarına iğtiyacı var ...

kocaeli'nin duştuğune üzuldum
eskişehir'in ligte kalmasında cok sevindim

eskişehir ligteki coğu anadolu kulubune nazaran nufus ortalamasında taraftarı en cok olan takımdır
örneğin
ankara-bursa-sivas-kayseri-antalya-konya-kocaeli-antep (bunlar sadece 1. ligteki büyükşehirler)
TÜRKİYE nın en büyük şehirleri nin bile bu derece taraftarı yok, bu cok güzel bir örnektir.

lazkerem
19.05.2009, 12:21
bu ülkenin güçlü taraftarları olan şehir takımlarına iğtiyacı var ...

kocaeli'nin duştuğune üzuldum
eskişehir'in ligte kalmasında cok sevindim

eskişehir ligteki coğu anadolu kulubune nazaran nufus ortalamasında taraftarı en cok olan takımdır
örneğin
ankara-bursa-sivas-kayseri-antalya-konya-kocaeli-antep (bunlar sadece 1. ligteki büyükşehirler)
TÜRKİYE nın en büyük şehirleri nin bile bu derece taraftarı yok, bu cok güzel bir örnektir.
Bildiğim kadarı ile sivas büyük şehir değil

lazkerem
19.05.2009, 12:23
96-97 sezonu son hafta yine deplasmanda 7-1 mi yemiştik yanlış hatırlamıyorsam şota 4 gol atıp gol kralı olmuştu tarih tekerrür edermi dersiniz

Mustafa Önder
19.05.2009, 12:25
Valla eses lerin formuna girdim Sadri Babaya acayip ifrit olmuşlar.:Maçta protesto edeceklermiş(çok da tınnnnn)

Mehmet_Mercanlı
19.05.2009, 12:27
Bildiğim kadarı ile sivas büyük şehir değil

evet sivas büyük şehir değil ancak TÜRKİYE genelinde nufus olarak bakarsak TRABZON ve sivas başta geliyo
istanbulda encok sivaslı var.
ve sivasın şehir nufusuda eskişehirinkine oranla oldukca fazla buyuzden sıvasıda yazdım

cempolat61
19.05.2009, 12:27
hırslı ve azimli bişr mücadele sonunda es-esi yeneceğimizi düşünüyorum.geçen hafta aldıkları galibiyet biraz rahatlatmıştır es-esi..ama bjklı olan rıza faktörünü yabana atmamak lazım.

Mesut
19.05.2009, 12:31
yattara ya göre kadro değişir eğer yattara oynucaksa

-------------tony---------------
t.cora----giray---egemen----cale
-----------hüseyin(c)-----------
yattara---selçuk--colman----alanzinho
------------umut-------------------

yattara yoksa eğer sakatlıgı geçmezse isaac girmeli yanı hazır olan isaac girmeli form düzeyini bilmıyoruz hazır değildir yanı ben normal şartlar hazır isaac için diyorum

Saltuk Buğra
19.05.2009, 12:33
evet sivas büyük şehir değil ancak TÜRKİYE genelinde nufus olarak bakarsak TRABZON ve sivas başta geliyo
istanbulda encok sivaslı var.
ve sivasın şehir nufusuda eskişehirinkine oranla oldukca fazla buyuzden sıvasıda yazdım
istanbulda en çok Trabzonlu var. %5.4 Trabzon %5.2 sivas.. sonra tokat ve malatya geliyo.

Tuncer Özdemir
19.05.2009, 12:34
kadrom

sylva
ferhat..tayfun..egemen..cale..
alan..hüseyin..selçuk..barış
..........colman.....
..........umut...

bunyamin55
19.05.2009, 12:43
...........................................

KÖKSAL AYDIN
19.05.2009, 12:47
eses bize fena bileniyor.İlk yarıda olmayan açıklamalar sıkıntı yarattı.Umarım herkes sağduyulu olur.

Muhammet*
19.05.2009, 12:48
Bu maçı kazanırsak 2. bitiririz.

Terzioğlu
19.05.2009, 12:48
kadrom

sylva
..........colman.....
..........umut...
Güzel kadro. Yattara iyilesirse onu Baris'in yerine koydukmu tamamdir.

Terzioğlu
19.05.2009, 13:20
Trabzonspor'da kadro sıkıntısı

Trabzonspor'da hafta sonu oynanacak Eskişehirspor maçı öncesi kadro sıkıntısı yaşanıyor. Zorlu maç öncesi Serkan sezonu kapatırken, cezalı Gökhan forma giyemeyecek. Sakatlığı bulunan Yattara'nın ise oynayabilmesi için yoğun çaba harcanıyor.

Turkcell Süper Ligi'nde bordo mavili camia Şampiyonlar Ligi için kenetlenirken teknik heyet ise Eskişehirspor maçı öncesi kadro sıkıntısı nedeniyle zor anlar yaşıyor. Zorlu maç öncesi Serkan sezonu kapattı. Gökhan'ın ise cezalı duruma düşmesi nedeniyle karşılaşmada oynayamayacak. Bordo - mavili takımda Yattara'nın sakatlığı nedeniyle Eskişehirspor maçına yetişme ihtimalinin de düşük olduğu ancak maça yetiştirilmesi için yoğun çaba harcandığı öğrenildi. Yedeklere "Hazır olun" çağrısında bulunan Teknik Direktör Ahmet Özen'in bu maçta tek forvetli sisteme dönmesi ve bu mevkide görevlendireceği Umut'u kalabalık bir orta saha bloğu ile desteklemesi bekleniyor.

EGEMEN: "FORMAM İÇİN SAVAŞIRIM"
Bordo - mavili takımın sezon başında Bursaspor'dan transfer ettiği ve sergilediği performans ile Trabzonspor taraftarlarının gönlünde taht kuran Egemen, giydiği formanın kendisi için kutsal olduğunu söyledi. Egemen, forması için sonuna kadar savaşacağını belirterek, "Ekmek yediğim yere hizmet etmek benim en büyük görevim. Burada kazandığım paranın hakkını vermek zorundayım. Taraftarlar ile aramızda çok önemli bir iletişim var. Onları çok seviyorum. Umarım sezon sonunda da onlara en büyük mutluluğu yaşatırız" diye konuştu.

SEYEHAT PROGRAMI BELLİ OLDU
Trabzonspor'un 24 Mayıs Pazar günü Eskişehir'de Eskişehirspor'la oynayacağı Turkcell Süper Ligi müsabakasının seyahat programı belli oldu. 23 Mayıs Cumartesi günü saat 19.30'da özel uçakla Eskişehir'e gidecek olan bordo - mavili takım maçın ardından saat 23.30'da yine özel uçakla Trabzon'a dönecek.

19.05.2009

Kaynak : DHA

Eren Karaahmetoğlu
19.05.2009, 13:22
Trabzonspor'da kadro sıkıntısı

Trabzonspor'da hafta sonu oynanacak Eskişehirspor maçı öncesi kadro sıkıntısı yaşanıyor. Zorlu maç öncesi Serkan sezonu kapatırken, cezalı Gökhan forma giyemeyecek. Sakatlığı bulunan Yattara'nın ise oynayabilmesi için yoğun çaba harcanıyor.

Turkcell Süper Ligi'nde bordo mavili camia Şampiyonlar Ligi için kenetlenirken teknik heyet ise Eskişehirspor maçı öncesi kadro sıkıntısı nedeniyle zor anlar yaşıyor. Zorlu maç öncesi Serkan sezonu kapattı. Gökhan'ın ise cezalı duruma düşmesi nedeniyle karşılaşmada oynayamayacak. Bordo - mavili takımda Yattara'nın sakatlığı nedeniyle Eskişehirspor maçına yetişme ihtimalinin de düşük olduğu ancak maça yetiştirilmesi için yoğun çaba harcandığı öğrenildi. Yedeklere "Hazır olun" çağrısında bulunan Teknik Direktör Ahmet Özen'in bu maçta tek forvetli sisteme dönmesi ve bu mevkide görevlendireceği Umut'u kalabalık bir orta saha bloğu ile desteklemesi bekleniyor.

EGEMEN: "FORMAM İÇİN SAVAŞIRIM"
Bordo - mavili takımın sezon başında Bursaspor'dan transfer ettiği ve sergilediği performans ile Trabzonspor taraftarlarının gönlünde taht kuran Egemen, giydiği formanın kendisi için kutsal olduğunu söyledi. Egemen, forması için sonuna kadar savaşacağını belirterek, "Ekmek yediğim yere hizmet etmek benim en büyük görevim. Burada kazandığım paranın hakkını vermek zorundayım. Taraftarlar ile aramızda çok önemli bir iletişim var. Onları çok seviyorum. Umarım sezon sonunda da onlara en büyük mutluluğu yaşatırız" diye konuştu.

SEYEHAT PROGRAMI BELLİ OLDU
Trabzonspor'un 24 Mayıs Pazar günü Eskişehir'de Eskişehirspor'la oynayacağı Turkcell Süper Ligi müsabakasının seyahat programı belli oldu. 23 Mayıs Cumartesi günü saat 19.30'da özel uçakla Eskişehir'e gidecek olan bordo - mavili takım maçın ardından saat 23.30'da yine özel uçakla Trabzon'a dönecek.

19.05.2009

Kaynak : DHA

Egemen bizim yaşayabiliceimiz en büyük mutluluk tıpkı senin gibi herkesin canla başla mücadele etmesi. Böyle olduu sürece zaten şampiyonluk mutluluğunu da yaşamak pek zor diil:)

10 numara
19.05.2009, 13:22
kadrom

sylva
..........colman.....
..........umut...ferhat ile tayfun'un olduğu kadroya nedense tebessümle bakamıyorum..

lazkerem
19.05.2009, 13:37
ahmet hocanın göreve başlaması ile birlikte daha önce 11 yüzü göremeyen oyuncular 11 oynamaya forma göremeyen oyuncularda oyuna müdahil olmaya başladı bu iyi bir gelişme aslında ama ahmet hocada ersun hocanın düştüğü havaya düşüp formsuz olan oyuncuda ısrar etmemeli mesela hepimiz gördük ki ferhat son maçta dökülüyordu o zaman tayfun sağ beke çekilip egemen giray ikilisi ile başlanabilir daha önce oynadılar ve gayet başarılı oldular orta alanda maalesef alanzinho hariç bütün oyuncular formsuz yada sakat burada baris'a 11 de şans verilebilir colman selçuk tercihine hoca hangisi daha iyi ise maç günü karar verir unutulmuş golcü ısaac için ise türkiye de kendini yeniden kabul ettirme maci olabilir

------Tony------

Tayfun-egemen -giray-cale

Alanzinho-hüseyin-colman-barış
(selçuk)

Umut -ısaac

Samet Yildirim
19.05.2009, 13:43
sylva
song-giray-egemen-cale
-----selcuk-heso-------
alan----colman---baris-
-------umut---------

ibo yok oldugunu var sayiyorum

Dogan
19.05.2009, 13:43
Kadronun en mantıklı şekli şu:

_____________Tony__________________
Tayfun____Giray___Egemen_______Cale
______Selçuk__Hüseyn__Colman_____
Yattara(Barış)________________Alanzinho
_____________Umut__________________

kimyager
19.05.2009, 13:49
eskişehir frumlarında yazılanarı gördükten sonra anladım ki bizim bizden başka dostumuz yok.sizde burda dost most demeyin kimseye.adamlar başkanımıza ve colmana lavuk bilmem ne gibi hakaretler ediyor. hakemlerle maç alıomuşuz yok kolbastıyı gösterceklermiş çiftelli oynıcaklarmış falan filan.1 tane olumlu mesaj yazan görmedim.bizle kendilerini eşit sayıyolar.başkan dediya onlar bizim rakibimiz değil.sanki yalan söyledi adam.hayatlatında kaç tane kupa almışlar avrupada ne başarıları var da bize rakip olcaklar.biz işimize bakarız.yeneriz yeniliriz önemli değil.ama şunlara dost,kardeş, arkadaş demeyin lütfen.olsa olsa cocuğumuz olur...

firidin61
19.05.2009, 14:03
eses bize fena bileniyor.İlk yarıda olmayan açıklamalar sıkıntı yarattı.Umarım herkes sağduyulu olur.

'' Keskin sirke küpüne zarar '' derler . Dikkat Etmek Gerekir ! ;)

Es Es maçı öncesinde okunan bildiride kime olursa olsun taraflı tutumun asla ve asla kabul edilemeyeceğinin üzerinde duruldu . Buna klubümüz Trabzonspor da dahil . Yalnız medya tabi yine işine geleni yayınladı işine gelmeyeni kesti . Sahaya Siyah karanfil atılması Siyah balonların uçurulmasıda yine bu yanlı tutumaydı . Herkesin bunu iyice aklına kazıması gerekiyor öncelikle .

Es Es benimde bu lig de görmek istediğim gerçekten güzide bir klüp . Bende maç öncesinde diğer takımın forumlarına girip onların bizler hakkında ve maç hakkındaki düşüncelerini okuyorum . Bu içine saplandığımız bu sevdaya uzaktan bakarak daha objektif olmamı sağlıyor veya ben öyle olmasını temenni ediyorum .

Öncelikle benim futbolcuma , benim başkanıma yapılan terbiye dışı tutum benim camia ma yani '' bana '' yapılmış sayılır . Başkan , '' Es Es bizim rakibimiz değil '' demiş ... Yahu Allah aşkına bu forumu okuyan Es Es li arkadaşlarımız vardır ; Günahımız kadar sevmediğim svs bizim rakibimiz değildir diyebilir mi başkan ? Bu Es Es in küçük svs ın büyük olduğunu mu gösterir ? O sezon alınan puanlar doğrultusunda gelinen noktada hedefimize ulaşmak için yarıştığımız takımlar arasında yok demektir ! Şimdi Es Es svs ın aldığı puanları alsa ( Ki inş.zamanla svs ın yerine geçerler ) şampiyonluğa oynasa Trabzonspor başkanı çıkıp Es Es bizim rakibimiz değil diyebilir mi ? Ne olacak o zaman mı büyük görmüş olacak Es Es i ? Hem böyle bir durumda bu lafı ederse herkesin yüzünde en iyi ihtimal tebessüm olur . Bunu anlamak çok mu zor ? :confused:

Trabzon'a gelmiş Es Es seyircisi Trabzon Kriterleri içinde çok iyi ağırlanmıştır . Bunu kendileride dile getiriyor . Benim seyircime Anadolu da bunun yapılmaması , taşkınlık yapılması heleki Eskişehir'de TRABZON halkını evvela çok üzer birilerinin bilgisine ... Bu süreçler çok çetrefillidir ... Es Es bu ligde inş daim olacaktır . Şehrimde 10 kişi Misafir Takım Seyiricisi kısmında maç izlesin , tartaklansın istemem ! Böyle olmuş durumlar vardır bu nedenle söylüyorum .

Herkesi sağduyuya davet ediyorum . Es Es li taraftar kardeşlerimizide konuk olan ''KARDEŞLERİME '' aynı yakınlık içinde davranmalarını istiyor , temenni ediyorum .

Not : Es Es li ark.bırakın biz Trabzonspor dan büyüğüz söylemlerini . Biz ( birkaç kişi hariç ) bunu burada konuşmayız dahi . Sizde konuşmayın ... Bu tartışmalar ortamı gerer ;) Gerek yok .

Güzel bir maç ve Trabzonspor uma ŞAMPİYONLUK yolunda güzel bir galibiyet diliyorum .

Sayg ,

töre61
19.05.2009, 14:08
arkadaşlar affınıza sığınarak biraz alakasız bir konu sormak istiyorum....bu ikili averaj söz konusu değil diye konuşuldu geçen tv de.biz beşiktaşa üstün olmamıza rağmen Trabzonspor'un 10 gol daha atması lazım denildi.???bilen bir arkadaş lütfen özelde paylaşsın...es es maçına gelirsek maçı alacağımıza inanıyorum...şehir bursa maçı sonrası çok coşkulu idi.bunu takım da yaşıyor...şimdiden sağolun

Mert67
19.05.2009, 14:11
arkadaşlar affınıza sığınarak biraz alakasız bir konu sormak istiyorum....bu ikili averaj söz konusu değil diye konuşuldu geçen tv de.biz beşiktaşa üstün olmamıza rağmen Trabzonspor'un 10 gol daha atması lazım denildi.???bilen bir arkadaş lütfen özelde paylaşsın...es es maçına gelirsek maçı alacağımıza inanıyorum...şehir bursa maçı sonrası çok coşkulu idi.bunu takım da yaşıyor...şimdiden sağolun
İkili averaj konusunda Bjk ile eşitiz.O yüzden genel avraja bakılıyor.
(Ülkemizde deplasmanda gol atmak birşey değiştirmiyor.;))

Fora61
19.05.2009, 14:27
--------------------slva------------------------
tayfun------giray---------egemen-----------cale
------------------hüseyin-----------------------
------yattara-----colman----selcuk---alanzinyo--
--------------------Umut-----------------------
Bence Böyle olmalı.

İskender Çakmak
19.05.2009, 14:31
ferhat bursa maçında çok hatalı oynadı bu ma. bekeletilmeli tayfun giray egemen cale dörtlüsü oynayabilir.Yattaranın yoklugunda Barış'ı ilk onbirde seyretmek güzel olur zor bir maç bizi bekliyor eskişehir sempati duydugum bir takım çok iyi taraftarları var zor zamandan geçiyorlar problemsiz bir maç olur inşallah

Metin Ural
19.05.2009, 14:32
baris bu mac oynamiyor bildigim kadariyla. u-19 milli takim kampinda.

KÖKSAL AYDIN
19.05.2009, 14:33
Eses maçı çok zor bir maç olacak.ilk yarının acısı hala üzerlerinde.Ama bizim mutlaka kazanmamız gerekiyor.
Bizimkiler Bursa maçının büyük bölümünde olduğu gibi eğer al gülüm ver gülüm oynarlarsa işimiz daha da zorlaşır diyorum.

Futbolcularımız hayati öneme sahip maçlara çok kötü başlıyorlar.Fener maçı hariç.Neden böyle oluyor anlamak mümkün değil.Futbolcuları konsatre edemiyorlar mı?

mashal61
19.05.2009, 14:36
-----------------sylva-------------------
tayfun------giray------egemen-------cale
-------selçuk---hüseyin---colman--------
---isaac---------------------alanzinho---
-----------------umut-------------------

sarman61
19.05.2009, 14:47
-----------------sylva-------------------
tayfun------giray------egemen-------cale
-------selçuk---hüseyin---colman--------
---isaac---------------------alanzinho---
-----------------umut-------------------

%80 bu kadro ile sahaya çıkacağız. Çekindiğim takımlardan biriyle maç yapacağız. Galibiyete ihtiyacı olan es es ile galibiyete ihtiyacı olan takımımız arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacak. İnşallah bir kaza olmazda kazanırız. Allah futbolucularımızın yardımcısı olsun. İnşallah kazanırız.

LazAnisT
19.05.2009, 14:54
Gökhan Ünalın yokluğu bizim için ne kadar önemliyse Engin Baytar ve Emre Toromanın oynamamasıda bir o kadar avantajımızadır.Hele sağbekte Ferhatın olduğunu düşündükçe iyiki Engin yok diyorum.

Dursun Kaplan
19.05.2009, 14:54
Kesinlikle Giray oynamalı bu maçta. Ferhat patlayacak yoksa.

Serdær
19.05.2009, 14:56
Batuhan kesinlikle kendini parçalayacaktır.

BJK şampiyon olsun diye hayatının maçını oynayabilir..

Anıl Caner
19.05.2009, 14:58
maça gelmeyi düşünenlerin haberi olsun biletlerin minimum fiyatı 50 lira olacak.

türkiyem61
19.05.2009, 15:09
baris kondisyon olarak biraz zayifmi banami öyle geldi

Uğur Gündüz
19.05.2009, 15:13
Başkan'ın " Eskişehir'i rahat yeneriz " sözü Eskişehir taraftarının bayrağı haline geldi. Acilen bu maçın ne kadar zor olduğu yönünde ES'u onore eden/gaz alıcı sözlere ihtiyaç var. Yoksa onlarda bu hırs bizde bu oyun oldukça rahat yeniliriz.

el fanatico
19.05.2009, 15:31
ya beyler bu maçı alacaz Allah ın izniyle de bizim derhal şu ''ikili averaj kuralında deplasman gollerinin önemi omaması'' durumuna itiraz etmemiz gerekiyor... avrupada dünyada bu kural böyleyken, şampiyonlar liginde barça chelsea yi deplasman golü averajıyla eliyorken bizim böyle birşeyin mağduru olmamamız lazım...
hiç düşündünüz mü gs bu hafta bjk yi yenerse... biz iki maçımızı da kazanırsak... son hafta da büyük ihtimal ligde kalmayı garantilemiş denizli bjk ye yenilirse... aynı puanda olmamıza rağmen üstelik bjk ye deplasmanda gol atmamıza rağmen onlar bizim önümüzde bitiriyor ligi...
bizim derhal bu konuyu yönetime iletmemiz ve gerekli itirazlarımızı, federasyona,tahkim kuruluna,mahkemeler hatta uefa ya fifa ya yapmamız gerekir...
tahkim kuruluna yaptığı itirazla sekiztaş bedavadan 2 şampiyonluk kazanmıştı unutmayalım... elimiz kolumuz bağlı oturmayalım BMN yöneticileri lütfen birşeyler yapalım...

Ömer Kaya
19.05.2009, 15:41
yok banadsa öyle geldi:)

Mehmet_Mercanlı
19.05.2009, 15:48
....................sylva....................
tayfun.....giray.....egemen......cale
..................hüseyin...................
...........selçuk........colman...........
....isaac.........umut........alanzin....

Lancet_61
19.05.2009, 15:51

kendini yattara sanıyor sorun o

Ali İhsan
19.05.2009, 16:12
''ikili averaj kuralında deplasman gollerinin önemi omaması'' durumuna itiraz etmemiz gerekiyor... avrupada dünyada bu kural böyleyken, şampiyonlar liginde barça chelsea yi deplasman golü averajıyla eliyorken bizim böyle birşeyin mağduru olmamamız lazım...

Hepsine tamam da kardeşim, bazı şeyleri neden abartıyoruz bilmiyorum.

Deplasman golü olayının ruhu nedir hiç düşündün mü?

Deplasman golü kuralı çift maçlı eleminasyon sisteminde uzatmalara/penaltılara gitmemek için konulmuş bir uygulamadır. Normal sezon puan durumlarıyla uzaktan yakından bir alakası yoktur. Avrupa'nın neresinde lig puan durumunda deplasman kuralı uygulanıyor merak ediyorum doğrusu.

İngilizler ikili averaj bile kullanmıyorlar, zaten ikili averaj çok da mantıklı birşey değil bana kalırsa. Tabi gs ligin son maçında ankaragücüne 8 tane atarsa, averaj kuralları suistimale açık olursa mecburen ikili averaj tarzı olaylara girilecek.

Senin mesajına dönersem, boş yere ağlamaya gerek yok. Federasyon sene başında kurallarını koymuş, bizim averajımızın az olacağını falan da hesaplamamış ve şu anda bu kuralı kaldırması falan söz konusu bile olamaz.

Averajla şampiyon olamazsak bunda en büyük suçlu biz kendimiz oluruz. Fark atabileceğimiz maçları zar zor kazanırsak, hatta kendi evimizde dört maçta sadece iki puan toplarsak sonuçlarına katlanmak zorunda kalırız.

Bu konuyu daha fazla kurcalamaya gerek yok. Bjk ile ikili averajda eşitiz ve onlar daha fazla averaja sahip olduğu için puan eşitliğinde bizi geçerler, bu kadar basit. Ha tabi fenere bir düzine çakarsak, o ayrı...

Atmaca
19.05.2009, 16:19
kendini yattara sanıyor sorun o

Yattara Barisin tirnagi olamaz.
Sorun yabanci hayranligi.

oflu_ömer
19.05.2009, 16:36
insallah eskiye varan dostluklarimiz bu külüble bozulmaz nedice eskisehirin
düsme ihtimali cok az onun icin baskan dogru söylüyor raht da olmasa bu maci kazaniriz

lider olmak zor her sene yeni bir kural yeni seyler feterasyondan cikiyor
takimlarin kendi aralarinda oynanan maclara bakiliyordu simdi avaraja

sampiyon olmamiz mucize ama ikici olmamiz kesin diyorum ben

kimi zaman güldük oynadik kimi zamanda cok neseli haftalar gecirdik

bu güzel günleri yasadan bütün her kese cani gönülden tsk ederim

Özgür KARADENİZ
19.05.2009, 16:40
Batuhan kesinlikle kendini parçalayacaktır.

BJK şampiyon olsun diye hayatının maçını oynayabilir..
Batuhan dan cok Engin Baytar parcalayacaktır kendini...
hem kendini begendirip ts ye aldırmanın hesaplarını yapacaktır
hemde bu sene 61 no lu rakip oyunculardan neler cektigimiz ortada...:(

KÖKSAL AYDIN
19.05.2009, 16:44
Eses bu maça farklı konsantre olacaktır.
Aramızdaki dosluğun baki kalmasını diliyorum ama biz kazanalım inşallah.

Cafer Bulur
19.05.2009, 16:51
Engin baytar kart cezalisi diye biliyorum,yanlismiyim?

Yorumundaki son cümlelere katiliyorum,ne cekiyorsak 61 lerden cekiyoruz.

magicyattara
19.05.2009, 16:52

Engin Baytar cezalı.

Cafer Bulur
19.05.2009, 16:55
sylva
song-giray-egemen-cale
-----selcuk-heso-------
alan----colman---baris-
-------umut---------

ibo yok oldugunu var sayiyorum
Son haftalarin formda oyuncusu tayfun nerde?:)

Anladim,batuhan a karsi giray oynamali diyorsun.:)

Ama sunu atliyorsun,tayfunun hava hakimiyeti en az egemen kadar iyidir.

Özgür KARADENİZ
19.05.2009, 16:56
Engin baytar kart cezalisi diye biliyorum,yanlismiyim?

Yorumundaki son cümlelere katiliyorum,ne cekiyorsak 61 lerden cekiyoruz.
cezalı olup olmadıgını bilmiyorum ama bu 61 lerden korkulur...
cezalı olsalar bile bi yolunu bulup TS karsısında sahaya cıkar...
sezonun en iyi topunu oynarlar :D :D :D

Murathan
19.05.2009, 16:57
--------------Tony----------------
Tayfun-------Giray---------Egemen--------Cale
--------------Hüseyin-------------------
-----Seçuk---------Colman----
Barış(isaac)---------------------------------Alan
----------------Umut-------------

Cem Akyüz
Engin Baytar'ın olmaması güzel bir haber yetenekli bir oyuncudur..Maç zor geçer ama kazanırız

el fanatico
[QUOTE=Ali İhsan;2255882]''Hepsine tamam da kardeşim, bazı şeyleri neden abartıyoruz bilmiyorum.

Deplasman golü olayının ruhu nedir hiç düşündün mü?

Deplasman golü kuralı çift maçlı eleminasyon sisteminde uzatmalara/penaltılara gitmemek için konulmuş bir uygulamadır. Normal sezon puan durumlarıyla uzaktan yakından bir alakası yoktur. Avrupa'nın neresinde lig puan durumunda deplasman kuralı uygulanıyor merak ediyorum doğrusu.''

deplasman da gol atmak bir takım için evinde gol atmaktan daha zor değil midir???? deplasman golünün önemi olması gerekmiyor mu???? önemi olmasa neden avrupa kupalarında bu kural uygulanıyor????? maç uzatmalara gitmesin daha az heyecen yaşayalım diye mi????
avrupa nın hangi liginde var bilmiyorum... avrupa derken kupa organizasyonlarını kastetmiştim... belki de hiç bir ligde yoktur böyle ikili averaj uygulaması....
fakat bu yıla kadar ligimizde uygulanan bir kuraldı ''deplasman golü'' uygulaması... bu yıl kaldırıldı tüzükten...

Cafer Bulur
19.05.2009, 16:59
cezalı olup olmadıgını bilmiyorum ama bu 61 lerden korkulur...
cezalı olsalar bile bi yolunu bulup TS karsısında sahaya cıkar...
sezonun en iyi topunu oynarlar :D :D :D
Bir yolunu bulup oynasa da,hükmen alsak maci.:)

Bir ara rizespor da lisansi olmayan bir futbolcuyu oynatmis ve 1-0 kaybettigimiz maci kazanmistik.:)

el fanatico
19.05.2009, 17:01
[QUOTE=Ali İhsan;2255882]''Senin mesajına dönersem, boş yere ağlamaya gerek yok. Federasyon sene başında kurallarını koymuş, bizim averajımızın az olacağını falan da hesaplamamış ve şu anda bu kuralı kaldırması falan söz konusu bile olamaz.''

keşke hepimiz gerektiğinde ağlayabilsek takımımız için değil mi... kötü oynayınca şampiyon olmayalım diyenlerden misin yoksa????

Özgür KARADENİZ
19.05.2009, 17:03

Bir ara rizespor da lisansi olmayan bir futbolcuyu oynatmis ve 1-0 kaybettigimiz maci kazanmistik.:)
aman renkdas oyle bişey olursa kurtulamayız istanbul eziklerinin dilinden...
baslarlar yine bitime 2 hafta kala gelen bedava 3 puanla sampion oldular falan
valla 25 yıl boyunca konusurlar artık :D :D :D

Muhammed KOÇ
19.05.2009, 17:03
Engin Baytar'ın olmaması güzel bir haber yetenekli bir oyuncudur..Maç zor geçer ama kazanırız
hiçbir maçımız kolay geçmedi ki :) batuhanın bir golü var gibi kazanmak için o yüzden maçı tek başımıza üste taşımalıyız.

EmreTS61
19.05.2009, 17:06
gökhan ünalın olmaması bıraz kötü son haftaların en iyisi bnce ama takımımın bu macında ustesınden gelır inşallah...

Ömer Kaya
19.05.2009, 17:07
engin baytar ve emre torman cezalı arkadaialr

Cafer Bulur
19.05.2009, 17:08
aman renkdas oyle bişey olursa kurtulamayız istanbul eziklerinin dilinden...
baslarlar yine bitime 2 hafta kala gelen bedava 3 puanla sampion oldular falan
valla 25 yıl boyunca konusurlar artık :D :D :D
Bjk 100.yil hatirina nasil sampiyon yapildigini unutmasin.

Gs de a.gücü gibi bir takima karsi nasil 8-0 kazandigini.

Fb 96 da bizi yenmesine ragmen bircok mactaki hakem hatasi ve 2004 te cem papila ile sampiyon olabildigini.

Önce aynaya bakacaklar,ondan sonra konusacaklar.

Cem Akyüz
19.05.2009, 17:09
hiçbir maçımız kolay geçmedi ki :) batuhanın bir golü var gibi kazanmak için o yüzden maçı tek başımıza üste taşımalıyız.

Dün babamla konuşurken demiştim bi Engin bide Batuhandan çekiniyorum diye Engin cezalı imiş kaldı bi tek Batuhan..Egemenle Batuhan'ın savaşı ilginç olacaktır

el fanatico
19.05.2009, 17:09
emre toraman ın olmaması kötü:)))))
kim gol atacak kendi kalesine:)))))

Ömer Kaya
19.05.2009, 17:21
emre toraman ın olmaması kötü:)))))
kim gol atacak kendi kalesine:)))))
:D:D:D:D:alkış::alkış::alkış: koptumya:) güzeldi

hermann hesse
19.05.2009, 17:21
Eskişehir i severim. Taraftarı da kalitelidir. Ancak ilk yarıda ki maçta Colman çok büyük terbiyesizlik yapıp Sezgin e yumruk atmıştı. Biraz sinir harbi şeklinde geçebilir maç. Engin Baytar ın olmaması iyi. Zira adam Gençlerbirliğindeyken bizi felç etmişti.

Ömer Kaya
19.05.2009, 17:23
Eskişehir i severim. Taraftarı da kalitelidir. Ancak ilk yarıda ki maçta Colman çok büyük terbiyesizlik yapıp Sezgin e yumruk atmıştı. Biraz sinir harbi şeklinde geçebilir maç. Engin Baytar ın olmaması iyi. Zira adam Gençlerbirliğindeyken bizi felç etmişti.
sen içindeki futbolcuları göremessen 61 ler bizi daha çok felç eder krdşm

Murathan
19.05.2009, 17:27

hatırladım o maçı keşke eskişehirde öyle yapsa :D:D

İskender
19.05.2009, 17:41
umarım bu maçı stadyumda izleme fırsatını yönetici arkadaslar bize sağlar,Külünkoğlundan bir kez daha fedakarlık beklıyorum...

ahmet aydın
19.05.2009, 17:43
engin baytarın olmaması gerçektende iyi.batuhanada giray ile önlem alınabilir deve gibi mübarek.engin baytar ı istiyorum trabzona transfer edelim onu.

Mehmet Zeki
19.05.2009, 18:33
Zor mac. Ama sampiyon olmak istiyorsak alacagiz!

jako13
19.05.2009, 18:38
Bursalılar ağlamaya başladı! Bir yandan da Egemene sataşıyorlar......

Geçen sene Trabzon kümeye diye anıranlara iyi bir ders verdik.... 1995 den bu yana Avni Aker onlara cehennem olmuştur! Boşuna efelik yapmasınlar hak yerini buldu!!!!!!!!!! Ağlayan gülmedimi gülen ağlamadımı ))))))) Oh olsun!!!

jako13
19.05.2009, 18:41
Engin yoksa bu iyi haber!!! Bir batuhan kaldı geriye!!!! Egemen Batuhanı kelepçeler...Batuhanın kuvveti Egemene yetmez....

.....
19.05.2009, 18:48
Bu maça yüreğim dayanmayacak simdiden söyleyeyim :)

Allahım biz kazanalım sivas ve bjk kaybetsin ve sonunda sampiyon olalım inşallah...

Atmaca
19.05.2009, 18:53
engin baytarın olmaması gerçektende iyi.batuhanada giray ile önlem alınabilir deve gibi mübarek.engin baytar ı istiyorum trabzona transfer edelim onu.

Sende mi "özevlatci" oldun birader.Afaroz yakindir.!

LANGARA
19.05.2009, 19:24
kazandığımız son 4 lig maçında 90. dakikada gol atmayı başarmışız.bu da bence iyi bir işaret.maçı bırakmıyoruz iyi oynamasak da golü arzuluyoruz.bu maçta da 90 da gol atarsak harika olur.yenersek şampiyonluk olmasa da şampiyonlar ligi hedefimizi son haftaya taşırız.

evrents
19.05.2009, 19:34
Arkadaşlar bjk-gs eskişehir-ts iki maçta aynı gün aynı saat digiturk'u olan arkadaşlar hangi maçı seyredicek acaba?Bjk-Gs maçıda nefesleri keser yani sonuçta derbi.

evrents
19.05.2009, 19:36
kazandığımız son 4 lig maçında 90. dakikada gol atmayı başarmışız.bu da bence iyi bir işaret.maçı bırakmıyoruz iyi oynamasak da golü arzuluyoruz.bu maçta da 90 da gol atarsak harika olur.yenersek şampiyonluk olmasa da şampiyonlar ligi hedefimizi son haftaya taşırız.
Papaz her zaman pilav yemez gollerimizi 90'a bırakmadan erkenden atıp rahatlamalıyız.

Muhammed KOÇ
19.05.2009, 19:38
Papaz her zaman pilav yemez gollerimizi 90'a bırakmadan erkenden atıp rahatlamalıyız.
4-1 lik kayseri maçı hariç hiç öyle olmadı. rahat maç yok !

Gökhan Süleymanoğlu
Şampiyonluk veya şampiyonlar ligi ikisinden biri bizim olsun bu maç bizim olsun inşallah kazanıcaz.

Muhammed
Yattara Barisin tirnagi olamaz.
Sorun yabanci hayranligi.

Bence sorun sendeki özevlatçılık ruhu.

LANGARA
19.05.2009, 19:43
Papaz her zaman pilav yemez gollerimizi 90'a bırakmadan erkenden atıp rahatlamalıyız.tabi canım ben zaten 90. dakikada gol atıp öyle kazanalım demek istemedim.o dakikaya kadar maçı koparmamız lazım..

evrents
19.05.2009, 19:47
tabi canım ben zaten 90. dakikada gol atıp öyle kazanalım demek istemedim.o dakikaya kadar maçı koparmamız lazım..
"bu maçta da 90 da gol atarsak harika olur."Bunu yazan sen değil misin biz bu hafta 90'da kazanmadık mı burdan anladığım 90'da gol atıp kazanalım bende diyorumki her zaman 90'da gol atamayız.

LANGARA
19.05.2009, 19:52
"bu maçta da 90 da gol atarsak harika olur."Bunu yazan sen değil misin biz bu hafta 90'da kazanmadık mı burdan anladığım 90'da gol atıp kazanalım bende diyorumki her zaman 90'da gol atamayız.yok onu kastetmemiştim ama siz öyle anladınız.ben orada maçın sonuna kadar golü aradığımızı belirtmek istemiştim.neyse:)tabi her zaman 90 da gol atamayız.

evrents
19.05.2009, 19:55
yok onu kastetmemiştim ama siz öyle anladınız.ben orada maçın sonuna kadar golü aradığımızı belirtmek istemiştim.neyse:)tabi her zaman 90 da gol atamayız.neyse:)
Tamam trabzonsporumuz maçı kazansında ister 1. dk'da atsın ister 90'da atsın sonuçta kazansın hepimizin ortak amacı bu zaten:)

.....
19.05.2009, 19:58
Bu maçı almamız lazım başka yolu yok. en azından Şampiyonlar ligine gitmemiz lazım

Keleşoğlu
19.05.2009, 20:21
batuhana giray verilmeli egemen değil giray hava topunda daha etkili

Burak_52
19.05.2009, 20:27
batuhan o kadar abartılacak topçu değil ağır giray oynarsa boy da var bizi zorlayamaz bence youla yı da egemen kitledimi tıkandılar

Hürgün Aygün
19.05.2009, 20:30
bu sene hakemler baya bi averajımızı yedi aslında bizim averajımız bjk ve zivastan daha çoktu

İrfan KUMAŞ
19.05.2009, 20:55
eskişehire sempati falan duymadığım gibi,oldukça antipatik geliyor.
maçın şeftali maçından daha rahat olacağını düşünüyorum.

bu arada ''serdar bali efendi'' yüzünden 5 gün ceza veren forum yöneticisinede teşekkür!!! ederim

Altan Atabay
19.05.2009, 21:22
la 17'lik uşağı foruma konu ediyorsunuz şampiyonlar ligi değil şampiyon olacağız biz ligde ki puanlamada şöyle olacak

1.ts 68
2. bjk 67
3. sivas 64
4.gs 62

Murat TONBUL
19.05.2009, 21:29
inşallah bu maçı alırız ve gs bejk de puan koparır.sakat ce formsuz oyuncularımız var.bunların maça kadar düzelmesi lazım.İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

Oğuzhan
19.05.2009, 21:40
abi batuhan kim ya egemen gibi stoperimiz oldukça sırtımız yere gelmez sercana nefes aldırmadı 60 65 dakka sonunda oyundan çıktı adam :)

KÖKSAL AYDIN
19.05.2009, 21:42
Maç zor geçecek.Kazanmaktan başka şansımız yok.Üstümüzdekilerin puan kaybedeceğini düşünüyorum.

KERİM
19.05.2009, 22:37
hemen oynasakta bitse gitse :) heyecanlanıyorum

4 Gün 21 S. 22 Dk. Kaldı

İskender Çakmak
19.05.2009, 22:38
batuhan dediğiniz adam kim yaa bırakın şu şımarık istanbulluyu yaa egemen her türlü yer onu

Emre Dumangöz
19.05.2009, 22:39
bjk gs ye puan verirse sn maç da da kesin 3 veya 2 puan kaybetmesi lazımki şammpiyon olalım ve denizli son haftakı macı yenilceklerini sanmıyorum

Hüseyin Çümen
19.05.2009, 23:00
batuhan dediğiniz adam bence 2 sene sonra eğer adam olmayı öğrenirse yeni hakan şükür olur üstelik fizik olarak çok daha iyi güçlü
buadamı durdurmak güç olur
maça gelince eses defans ı okadar sağlam değil hertürlü gol yiyorlar bursadan daha rahat olur

Kara Mert61
19.05.2009, 23:04
yaaa ne batuhanı..kimdir batuhan ya...hiç bir yere gelemez o adam...aynen olduğu yerde sayar...egemen onu çok rahat kontrol eder...

.....
19.05.2009, 23:09
Bu maçı alalım Allahın izniyle Şampiyon olacaz...

Muhammed Ayaz
19.05.2009, 23:17
arkadaşlar eğer biz bu maçı alırsak şampiyonuz çünkü sivas kesinlikle puan kaybedecek Gençlerbirliği sivası çok zorlayacak ve berabere bitecek bjk ise gs ye kaybederse son hafta denizliyle oda çok zor bir maç denizli denizlide 1 puan alır enazından.

uğur BULUT
19.05.2009, 23:18
bu dönüm maçı herşeyimizi ortaya koymalıyız allah sonumuzu hayır etsin

töre61
19.05.2009, 23:19
bu maç rahat olacak bana göre.neye dayanıp dediğimi de açıklayayım.youla ve batuhan bana göre savunmamızı zorlayacak oyuncular değiller...egemen ve giray hepsini kesecektir...bir tane deli topçuları var galiba serdardı adı...o da sadece koşuyor...engin baytar için bir şey diyemeyeceğim.adam etkili oldukça ama o gün formda olacak olan takım biziz...

Terzioğlu
19.05.2009, 23:23
Kadromuz bana göre su sekilde olmali.

Yattara yetisirse:

Sylva - Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale - Hüseyin, Selcuk, Colman, Yattara, Alanzinho - Umut

Yattara yetismezse:

Sylva - Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale - Hüseyin, Selcuk, Colman, Alanzinho - Isaac, Umut

yatara
19.05.2009, 23:26
aliriz ja maci korkmayin

Yasin T.
19.05.2009, 23:28
batuhan'ın son maçlarını seyrettim.gerçekten kendine dikkat ederse avrupada büyük takımlarda oynar.büyük yetenek bana göre.ancak bu maçta egemen iyi marke eder batuhanı.ancak youla'da etkili bir silah.ferhat çökmüş ve tayfun cora'ya güvenemiyorum bir türlü.neyse hayırlısı artık

Mehmet Zeki
19.05.2009, 23:29

Yattara yetisirse:

Sylva - Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale - Hüseyin, Selcuk, Colman, Yattara, Alanzinho - Umut

Yattara yetismezse:

Sylva - Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale - Hüseyin, Selcuk, Colman, Alanzinho - Isaac, Umut

Bence iyi ya kadro... Birincisi daha iyi sanki...

Onur Şeref
19.05.2009, 23:29
Batuhan sanırım Trabzon'lu.Babası Trabzon doğumlu diye biliyorum.

Murat'
19.05.2009, 23:31
Bu maçtan da 3 puanla ayrılırız umarım...Son iki maçı alırsak kesin şampiyonlar ligindeyiz...ama şampiyonluk gerçekten de zor görünüyor..

Emre Dumangöz
19.05.2009, 23:36
Batuhan sanırım Trabzon'lu.Babası Trabzon doğumlu diye biliyorum.

evet dogru biliyosn kardeşim

playa
19.05.2009, 23:40
la 17'lik uşağı foruma konu ediyorsunuz şampiyonlar ligi değil şampiyon olacağız biz ligde ki puanlamada şöyle olacak

1.ts 68
2. bjk 67
3. sivas 64
4.gs 62
İnşallah abi

playa
19.05.2009, 23:41

Yattara yetisirse:

Yattara yetismezse:

Kadro iyi ama umutu artık bu kadroya hayatta sokmam.

Murathan
19.05.2009, 23:45
bjk gs ye puan verirse sn maç da da kesin 3 veya 2 puan kaybetmesi lazımki şammpiyon olalım ve denizli son haftakı macı yenilceklerini sanmıyorum
gs puan alırda iş denizli de yine yazıcam aklıma denzli-febe maçı geldi :D
bizde neden olmasın

Necat Ulusoy
19.05.2009, 23:47
bu maç rahat olacak bana göre.neye dayanıp dediğimi de açıklayayım.youla ve batuhan bana göre savunmamızı zorlayacak oyuncular değiller...egemen ve giray hepsini kesecektir...bir tane deli topçuları var galiba serdardı adı...o da sadece koşuyor...engin baytar için bir şey diyemeyeceğim.adam etkili oldukça ama o gün formda olacak olan takım biziz...
engin baytar bu hafta yok diye biliyorum !

Jester
19.05.2009, 23:48
Çekirge üç defa zıpladı.
Es-esi bu oyunla ve Gökhan'sız yenmemiz mucizevi olur.

savas avci
19.05.2009, 23:52

Yattara yetisirse:

Yattara yetismezse:

Bu ferhatta ne topçuymuş ya herkesınde 11 ine giriyo..

yatara
19.05.2009, 23:53

:D adam cafu gibi adam ja tabi herkezin 11ine girecek

Burak_52
20.05.2009, 00:00
gerçekten bende ferhat ın gizemini çözemedim ziya doğan.ersun yanal.ahmet özen hepside oynatıyor giray a yazık oluyo

Terzioğlu
20.05.2009, 00:08
O mevkide baska adam yok. Tayfun sag bek degil.

anth
20.05.2009, 00:13
Bu adam sağ bek değil ama senelerdir orada oynuyor. Ferhatın asıl mevkisi neresi bilen varmı? Şahsen ben bilmiyorum.

savas avci
20.05.2009, 00:14
Başka adam mı yok sağ bekte oynayacak koskoca Trabzonspo da göksuyu oynatsın o bölgede devre arasında denenmişti bayağıda başarılı olmuşu.Bence Ferhatın yaptığı hataların yarısını bile yapmaz tecrübesizliğine rağmen...Yannlış anlama derdim sana muhalefet etmek değil kadron süper ama ferhat dışında olabilecek en iyi kadro

AKSOY_61
20.05.2009, 00:17
Bu adam sağ bek değil ama senelerdir orada oynuyor. Ferhatın asıl mevkisi neresi bilen varmı? Şahsen ben bilmiyorum.

libero olarak biliyorum.

savas avci
20.05.2009, 00:20
libero olarak biliyorum.
Evet ilk bize karşı hazırlık maçında libero olarak oynamıştı ve asıl o mevki için alınmıştı çok iyi hatırlıyorum isviçrenin bi takımıydı ama ismini hatırlayamıyorum...

efulim67
20.05.2009, 00:41

Ferhat Joker
Nereye koyarsan oynar ama kale için emin değilim.
Yani sıradan bir oyuncu her yerde oynayabilen vasat bir oyuncu.

Lancet_61
20.05.2009, 00:50

ferhat sağbek mi?

Terzioğlu
20.05.2009, 00:53
ferhat sağbek mi?
Yok kaleci.

Vural Kuyumcu
20.05.2009, 01:10
Yok kaleci.
dalga gecmene hic gerek yok ferhat hüseyinin pozisyonunda oynior asil mevkisi orasi

Lancet_61
20.05.2009, 01:10
Yok kaleci.

ferhatın asıl yeri önlibero..tayfuna sağbek demiyorsun da ferhatı niye sağbeke yapıştırıyorsun

Terzioğlu
20.05.2009, 01:18
Ferhat'in asil yeri ön libero oldugunu kim söylüyor? Ön libero oynarken kac macini izlediniz? Oradada oynayabiliyor olmasi onu ön libero yapmaz.

Vural Kuyumcu
20.05.2009, 01:19
Ferhat'in asil yeri ön libero oldugunu kim söylüyor? Ön libero oynarken kac macini izlediniz? Oradada oynayabiliyor olmasi onu ön libero yapmaz.
bak sen ozm söyle bakalim neresiymis mevkisi :rolleyes:

Mehmet Fırat
20.05.2009, 01:20
Oradada oynayabiliyor olmasi onu ön libero yapmaz.

Adam ön liberoda oynayabiliyorsa neden ön libero olamasın? :)

Terzioğlu
20.05.2009, 01:21
bak sen ozm söyle bakalim neresiymis mevkisi :rolleyes:
Sag bek...

Terzioğlu
20.05.2009, 01:23
Adam ön liberoda oynayabiliyorsa neden ön libero olamasın? :)
Tayfun'da sag bek oynayabiliyor ama sag bek degil.
Hakan Balta'da stoper oynayabiliyor ama stoper degil.
Ramos'da stoper oynayabiliyor ama stoper degil.

Umarim derdimi anlatabildim.

Mehmet Fırat
20.05.2009, 01:24
Tayfun'da sag bek oynayabiliyor ama sag bek degil.
Hakan Balta'da stoper oynayabiliyor ama stoper degil.
Ramos'da stoper oynayabiliyor ama stoper degil.

Umarim derdimi anlatabildim.

Futbolcuların sadece bir mevkiisi olacak diye bir kaide yok ki.

Tayfun, sağ bekte layığıyla görevini yapıyorsa, hem stoper hem sağbektir.

Diğerleri için de aynısını söyleyebiliriz.

Ve ben Ferhat'ın ön liberoda görevini iyi yerine getirdiğini düşünüyorum.

Lancet_61
20.05.2009, 01:25

valla benim tayfunu sağbekde izlediğim maç sayısı stoperde izlediğim maç sayısına heralde 5 basar rahat...tayfun ferhattan kat ve kat daha fazla sağbek...ayrıca ferhat önlibero rahat ol;)

Terzioğlu
20.05.2009, 01:38
Futbolcuların sadece bir mevkiisi olacak diye bir kaide yok ki.

Tayfun, sağ bekte layığıyla görevini yapıyorsa, hem stoper hem sağbektir.

Diğerleri için de aynısını söyleyebiliriz.

Ve ben Ferhat'ın ön liberoda görevini iyi yerine getirdiğini düşünüyorum.
Elbette futbolcularin sadece bir mevkisi olacak diye bir kaide yok ancak bir futbolcunun en verimli oldugu mevki vardir. Bu Tayfun'da stoper, Ferhat'ta sag bek mevkiidir. En azindan benim gözümde.

Mesela bana Tayfun'u tanimayan biri Tayfun hangi pozisyonda oynuyor sorsa stoper derim. Hem sag bek, hem stoper oynuyor demem.

AKSOY_61
20.05.2009, 01:39
Evet ilk bize karşı hazırlık maçında libero olarak oynamıştı ve asıl o mevki için alınmıştı çok iyi hatırlıyorum isviçrenin bi takımıydı ama ismini hatırlayamıyorum...

Young Boys du galiba.
acayip bi ismi vardı çünkü

Paksoy
20.05.2009, 02:01
A2 milli takımda ön liber oynuyodu bir maçına baktım harika top oynadı hayran kaldım

Mustafa Önder
20.05.2009, 04:41
Çekirge üç defa zıpladı.

Abim süpersin gece gece Şmapiyonlar Ligi hayali kurarken bir anda demorilize oldum. Hele senin gibi futbol bilgisi ve Trabzonsporu tanıyan birisinden böyle umutsuzca bir cümle okuyunca hepten kötü oldum:(

Cafer Bulur
20.05.2009, 07:36
Çekirge üç defa zıpladı.
O zaman mucizeye hazir ol derim ben.:)

Es es i yenmemiz en kötü durumda sürpriz olur,mucize kelimesi biraz abarti olmus.

since65
20.05.2009, 09:40
Trabzonspor taraftarları Engin ve Batuhan' a kilitlenmişler. Engin cezalı oynamayacak. Batuhan oynamasa bile çok önemli değil. Kadro konusunda ES ES in sıkıntısı yok. Saha ya çıkacak 11 kişi futbolu çirkinleştirmeden rakiplerine de saygı göstererek en iyi şekilde oynayacaklardır. Unutulmaması gereken ES ES in en büyük gücü taraftarıdır.Trabzonspor'un en büyük dezavantajı; Trabzon'daki maçta hakem hatalarından çok,Colman'ın Trazonspor'a yakışmayan hareketi ve Sadri Şener'in ES ES lileri rencide eden demeci olmuştur.Bu durum ES ES taraftarını takımını daha yoğun desteklemesine , maçı kazanmayı daha çok istemelerine neden oldu.ES ES taraftarının maçta Trabzonspor taraftarına karşı herhangi bir yanlış hareketi olmayacağını söyleyebilirim. Eskişehir'de yaşayan bir Trabzon'lu olarak Trabzonsporlu futbolcuların( Colman hariç) ve taraftarların en iyi şekilde ağırlanacaklarından hiç kuşkum yok. Ortamı germeye çalışan her iki takımdanda kendini bilmezlerin amaçlarına ulaşmaları mümkün değil. Kaliteli ve dostluğun hakim olacağı bir maç olacak. İyi oynayan maçı kazanan takım maç sonunda ES ES taraftarı tarafından alkışlanacaktır.

reisoğlu61
20.05.2009, 09:57
Gökhan ve Yattara yoklugunda bu macta mutlaka Alanzinhio ve ISaac ilk onbirde olmali.
Es-Es bu macta baskili oynamasi lazim, bizde bu iki kontraatakta basarili oyuncularla sonuca gidebiliriz. Konyadaki Konyaspor maci örnegi.

Muhammed
20.05.2009, 09:57
Kimsiniz ya ne yapacakmissiniz colmana dag
basi sanki

Barış
20.05.2009, 10:20
Colman olayı niye bu kadar abartıldı anlamadım.Maç içinde olup bitmiş bu olay,maçın atmosferinde adam kaybetmiş olabilir kendini.Her maç olan şeyler.O zaman deplasman maçlarında bizim topçuların ayağına basan,ya da tekme atan adamları alalım listeye keselim hesaplarını Trabzon'da :) İlginç valla.

S.DEMİRCİ
20.05.2009, 10:27
colmanın hareketi için kin besleyen insanlar gerçekten ya psikolojik problemleri var yada halı saha dahil hiç futbol oynamamışlar. abi-kardeş,bab-oğul kavga ediyor sahada..
futbol şehri olan eskişehirden böyle garip ifadeler duymak şasırttı beni...

Hüseyin Kurt
20.05.2009, 10:31
Colman'ın hareketine takmışlar kafayı.Sanki diğer maçlarda bu tür şeyler olmuyor.

Görende Eskişehir'in müthiş bir barış kenti olduğunu,kimsenin kimseye dokunmadığını,bir yumrukla şehrin ayağa kalktığını zannedecek.Hani bilmesem,yiyeceğim.

Namus davası yaptılar meseleyi.

lazkerem
20.05.2009, 10:33
Gökhan ve Yattara yoklugunda bu macta mutlaka Alanzinhio ve ISaac ilk onbirde olmali.
Es-Es bu macta baskili oynamasi lazim, bizde bu iki kontraatakta basarili oyuncularla sonuca gidebiliriz. Konyadaki Konyaspor maci örnegi.

Zaten çok fazla alternatifimizin olduğu söylenemez yattara da yoksa mecbur alanzinho yada ısaac 11 de başlayacak

Muhammed KOÇ
20.05.2009, 10:34
ikinci yarıdaki tüm maçlarda ilk maçın hesabı sorulacak gibi bi hava yaratılıyor. ondan sonra anadolu takımlarının bize garezi mi var oluyor. biz de yaptık yapmadık değil ilk bursa maçında olanlar unutulmaz belki orda giden 1 puanla şampiyonluk gidecek.. ama es es in bu colman olayını bu kadar abartması çok yersiz ve komik dostlar..

Jester
20.05.2009, 10:39
Yönetimin Es-Es'e duyduğumuz saygıya da vurgu yapan tansiyon düşürücü bir açıklama yapması çok iyi olur.

Burçak
20.05.2009, 11:17
yaa susalım dedikçe millet Trabzonsporun üstüne geliyor:)
herşey bitti 10 sene önceki maçtan şotanın 7 gol atması gündeme geldi.

dikkat ettiniz mi hiç
Aslında bize yakın gibi görünen nekadar çok sevmeyenimiz var.
Sebebini biraz araştırdığımızda bunun asıl sebebi Trabzonsporun onlara karşı galip gelmiş olması çıkıyor ortaya.

Yani, millet dostluğu birbirine maç satmakla eş değer tutuyor.
Bize ters bu durum kardeşim.
maç satarak Dost olacaksak kalsın almayalım.

Bukadar mantıksız bir düşünce olabilirmi. niye 7 tane atmışız. şotayı gol kralı yapmak istemişiz. e istemeseydik mi?
hadi gol krallığını geçtim maçı sizemi vereydik düşmeyin diye.
nerede kaldı ozaman adamlık?. çıkıp düşen başka bi takım demezmi siz maçı sattınız bu lekeyi kim temizleyecek ozaman.
Kısacası işin ucunda Trabzonsporun maçlarını kazanması yatıyor.
maçları kaybetmiş olsak herkes bize dot olurdu:)
siteler açılırdı 41.51.61.com diye:))

Millet ileri geri konuşarak olan sempatiyide bitirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışıyor yahu.
Kimse unutmasın ki Trabzonsporu karşısına alan herzaman kaybeder. Örnekleri çokca var.

Great White
20.05.2009, 11:21
Eses' e 7 gol attığımız maçın öncesinde Eses zaten düşmüştü diye hatırlıyorum ben..

ismail tüfekçi
20.05.2009, 11:24
benim bildiğim eses zaten küme düşmüştü biz onlara yenilsekte değişen birşey yoktu zaten ikinci ligi boylamışlardı yanılmıyorsam yinede ist.düşmanı esese başarılar

augustus
20.05.2009, 11:28
Eses' e 7 gol attığımız maçın öncesinde Eses zaten düşmüştü diye hatırlıyorum ben..

Bende öyle hatırlıyorum.Son iki maçımız karşıyaka ve eskişehir maçlarıydı.ikiside düşmeyi garantilemişti diye hatırlıyorum.Şota nın gol krallığı bir kenara son hafta fenerin olası bi van mağlubiyeti bizi şampiyon yapacaktı.O şansıdamı tepseydik.Bunu mu umuyorlardı.Gerçekten çok ilginç.Söylenen bazı şeyler sanki bahane gibi..

Murat TONBUL
20.05.2009, 11:34
colman formsuz,selçuk sakat,yattara sakat,isaac sakat,gökhan yok,serkan yok.işimiz hiç olmadığı kadar zor bu maçta.İnşallah maç saatine kadar yattara ve selçuk iyileşirler.

emre tokdemir
20.05.2009, 11:39
ben eskişehirde okuyorumm. ve eskişehirrin maclarını kacırmamaya çalışıorumm.TS fanatiğiiyimm.yönetimin acıklamasına karşı taraftar birleşti burda.takımımıza karşı kin duymuolar ki duyamazlarda biz 96 senesinde elimizden geleni yaptık ama kendileri 7 tane gol yedi... o dönemdeki yönetici ile görüştüm ve ts cok sevdiklerini söylemişlerdi.. kesinlikle küfür etmedikce bize karşı küfür geleceğini sanmıorumm..

Sezgin61ts
20.05.2009, 11:43
Trabzonsporun trabzonsporludan başka dostu yok arkadaşlar...GÖrdük kocaelileri demi...

Yunus Emre SEYHAN
20.05.2009, 11:44
kendini ne sanıyorlar? anlamak cok güç. Böyle gergin olmaları bizim yararımıza. Yeterki hakem adam akıllı maç yönetsin..

http://www.anadolugazetesi.net/haberdetay.asp?hid=15664

TRABZONSPOR’A SÜRPRİZİMİZ VAR!
Daha lig bitmedi. 2 maçımız var. Ama şunu söyleye bilirim ki takım olarak özellikle Trabzonspor’a motive oluyoruz. Arkadaşlarıma bakıyorum hepsi biraz kabaca bir tabir olacak ama Trabzon’a kendilerini kuruyorlar. Ligin ilk yarısında Trabzon’da oynanan maçta yaşananları kimse unutmamış. Bülent Ertuğrul’a yapılanlar, Sezgin’e yapılan ve diğerleri. Taraftarımızın Pazar günü yine tribünleri dolduracağını biliyoruz. Ve hedefleri olan Trabzonspor’a bir sürpriz hazırlıyoruz. Maçın ardından çiftetelli oynamak için ne gerekiyorsa yapacağız.

Berk
20.05.2009, 11:46
Bunlar iyice kafayı yemiş..

Sezgin61ts
Arkadaşlar colman ne yaptı Allah aşkına...

Suat6126
Bütün Trabzonlu ve Trabzonspor'lu arkadaşlarımıza merhaba..

Eskişehir'liyim..Eskişehirspor'luyum...
Toplamda olan 18 sayfalık tüm yorumları okudum...Aslında buraya eskisehirspor.com'da yazılan "forumlarında bize atıp tutuyorlar" mesajından sonra girdim...Baktım ki 18 sayfalık yorumlarda öyle çokda kötü mesajlar görmedim...Kendi forumumuzda okudum size karşı çok da kötü mesajlar görmedim...Demek ki insanların olaya bakış açısı farklı olunca en ufak bir eleştiride sanki düşmanmışız izlenimi yaratılıyor...Bir taraftarın her zaman iddialı olması düşman olması anlamını taşımamalıdır...

Bu forumlardan Es ES forumlarına giren arkadaşlar acaba neden taraftarımıza karşı olumsuz bir tavırları yok,fakat Başkanımıza ve Colman'a öfkeliler diye yazmıyorlar onu anlamıyorum...

Neyse konumuzda bunlar değil zaten...Fakat burada yazılan bir kaç ufak tefek haksız ve objektif olunmadan yazılan yazılara açıklık getirmektir...

Bir kaç TS'li arkadaşımız "Başkanımızın Eskişehir'liler üzülmesin bizim rakibimiz değiller" açıklamasında ne var demişler..Rakibimiz olsalardı küme düşmemeye oynamazlardı diyorlar...Bu ligde herkes herkesin rakibidir sıralaması önemli değildir...
Buradan Tüm Trabzonspor'lu arkadaşlarıma sesleniyorum;BJK'li GS'li,FB'li ve Sivasspor Başkanları çıksa ve şöyle derse;"Trabzon'lular üzülmesin bizim rakibimiz değiller" derse acaba siz ne düşünürdünüz...Buyrun ikinci yarı gelin rakip kimmiş size gösterelim mi dersiniz..?? yoksa bu sözde ne var mı dersiniz.?? Lütfen birazcık empati yapınız...
Colman Olayı ise spor ahlakına bağdaşmayan bir harekettir..Hakemin hatası vardır...Hakem görmeyerek kırmızı kartı göstermemiş ve belki olası puan kaybına neden olmuştur..Yine de Colman'ın hareketinde ne var diyenler varsa bizde Yattara'nın suratına yumruk patlatalım siz ne düşünürsünüz..?? Bunda da Lütfen empati yapınız...Herşeye rağmen Colman'ın spor ahlakı çerçevesinde ıslıklanacağından şüpheniz olmasın bunu size inat değil spor ahlakı için her takım taraftarının yapması gereklidir ki futbolcu centilmenliğin dışında yaptığı hareketlerin unutulmadığını anlasın...Fakat buna rağmen Colman olayı fazlaca büyütülmüştür kabul ediyorum...

Sık sık söylenen bir şey var...Çiftetelli oynayacaklarmış..Siz her maç galibiyetinde Kolbastı oynuyorsunuz bunda yanlış bir şey mi var..?? Bir taraftarın takımının galip gelmesinden daha doğal bir şey ne olabilir...Bu galibiyeti de kendilerine ait yöresel oyunla taçlandırmak ne zaman suç teşkil etti...Buna benzer rekabeti artıran görsel şovlar ne zaman insanları düşman ilan etti...Lütfen bu konuda da empati yapınız...

Bir arkadaşımız demiş ki;Bize duyulan düşmanlık Çakma Eskişehirspor'lular tarafından duyuluyor...Eskişehir'li olup İstanbul takımlarını tutuyorlar demiş...Sen ne zaman Eskişehir'de İstanbul takımlarının şampiyonluk kutlaması yaptığını gördün..?? Ya da istiyorsan bu pazar maç günü İstanbul takımlarının forması ile gel,çarşı da gez dolaş...Bire bir test yapmış olursun..))

Bu maçın hırsı tamamen Başkanınız Sadri ŞENER'in maç sonu yaptığı açıklamadır...Evet sizin canınız Bursa'da yanmıştır ama bunun bedelini biz ödememeliydik...

Herşeye rağmen dostça geçeceğine inandığım mücadele gücü yüksek ve hak edenin kazanacağı bir maç olması dileklerimle...Bu maçı alacağımıza inanıyor ve Trabzonspor'a bu maçta ve bundan sonraki tüm sezonlarda başarılar diliyorum...

Eskişehir'den sevgilerimizle...

demiradam57
20.05.2009, 11:50
Alooo beyler Ferhata yer bulabildinizmi.Bir ara kaleye falan sokuyordunuz.

SERDAR-61
20.05.2009, 11:57
eskişehir deplasmanında büyük ihtimal ya yeniliriz yada berabere kalıp umutları bitiririz İNŞALLAH YANILIRIM:)
GELELİM Eskişehirspora biz kimseylen dostda değiliz düşmanda bu ligde oynuyorsan benim rakibimsin 17 takım gibi o yüzden bunu böyle bilin yok efendim anadoluymuş bunlar bahane herkes kendi hedefleri için birbirinin hakkını yiyip onu ezebiliyor o yüzden dostluk bahane fakat rakiblerimizede saygı duymalıyız;)

Mehmet_Mercanlı
20.05.2009, 11:59
benimde es es te cok sayıda arkadaşım dostlarım var

hatta bu haftaki maca cuma gununden gidip arkadaşlara mısafir olucam ; cuma - cumartesi - pazar günleri eskişehir gezintileri yapıcam TRABZON SPOR formam hep üzerimde olucak ...

boş laflarla ortamı germek hiç doğru değil ... sonzamanlarda istanbul köpekleri bizim diğer anadolu kulupleriyle aramızı bozmaya calışıyor bize kimsenin garezi yok . es es formuna giren 1-2 sekiz taşlı ortalığı karıştırıyo okadar...

eskişehir TRABZON dan sonra TÜRKİYE nin en iyi şehir takımıdır.

diğer anadolu şehirlerine nazaran bizaslılara köpeklik yapan sayısı cok azdır. TRABZON da bile istabula köpeklik yapan cıkarken bu konuların konuşulması hiç hoşdeğil

es es lige cıktığında en cook sevinen traftar gurubu bizdik.
es es 'in duşmesini isteyen son takımda biziz.

inşallah eskişehiri güzel bir futbola yeneriz.

Ömer Kaya
20.05.2009, 12:02
yaa susalım dedikçe millet Trabzonsporun üstüne geliyor:)
herşey bitti 10 sene önceki maçtan şotanın 7 gol atması gündeme geldi.

dikkat ettiniz mi hiç
Aslında bize yakın gibi görünen nekadar çok sevmeyenimiz var.
Sebebini biraz araştırdığımızda bunun asıl sebebi Trabzonsporun onlara karşı galip gelmiş olması çıkıyor ortaya.

Yani, millet dostluğu birbirine maç satmakla eş değer tutuyor.
Bize ters bu durum kardeşim.
maç satarak Dost olacaksak kalsın almayalım.

Bukadar mantıksız bir düşünce olabilirmi. niye 7 tane atmışız. şotayı gol kralı yapmak istemişiz. e istemeseydik mi?
hadi gol krallığını geçtim maçı sizemi vereydik düşmeyin diye.
nerede kaldı ozaman adamlık?. çıkıp düşen başka bi takım demezmi siz maçı sattınız bu lekeyi kim temizleyecek ozaman.
Kısacası işin ucunda Trabzonsporun maçlarını kazanması yatıyor.
maçları kaybetmiş olsak herkes bize dot olurdu:)
siteler açılırdı 41.51.61.com diye:))

Millet ileri geri konuşarak olan sempatiyide bitirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışıyor yahu.
Kimse unutmasın ki Trabzonsporu karşısına alan herzaman kaybeder. Örnekleri çokca var.
:alkış::alkış::alkış::alkış: bunun üstüne bir açıklama yok

Mehmet_Mercanlı
20.05.2009, 12:12
Eskişehir'den sevgilerimizle...

suat bey

resmi sitemizdeki TRABZONSPOR tv bölümünden BAŞKANIMIZIN 19/05/ TARİHLİ ACIKLAMASINI DİNLERSEN
ve birazda hoşgörülü olursan
bu sözlerde abartılacak birşey olmadığını anlarsın...

ayrıca gecenlerde başkanımız lig tv de yaptığı bir acıklamada bu ülkede stad yapılacaksa
1 TRABZON
2 eskişehir
3...
diye sıralamıştır
başkanın o lafı söylemesindeki husus eskişehir ligte kalmyı garantıledi... amaçsız bir takım bizi zorlamaz anlamına geliyor.

colman ın hareketi elbette doğrudeğil bunu herkez kabul ediyor ancak bu dunyanın heryerinde oluyor.

sekiztaşlılar istanbulda size kufur ediyor turubunde olaylar taşlar havada ucuşuyor ama onlar eskişehirde oynarken hiçbir tepki verilmiyo.

Hüseyin Kurt
20.05.2009, 12:13
Suat6126 abi,

Bende Eskişehir'de doğmuş ve büyümüş biriyim.
Çoğu zaman Es-Es'le gurur duydum,maçına gittim,destek verdim.Benim Trabzonsporlu akrabalarım arkadaşlarım çoğu zaman ve hala Es-Es tribününde takıma destek vermekte,deplasmanlara gitmektedir.Dediğiniz gibi Eskişehir'de başka takımların formasıyla gezmek kolay değildir.Fakat ben ve kardeşim çoğu zaman Trabzonspor formasıyla Eskişehir'de gezmişizdir,evime büyük bir Trabzonspor bayrağı asmışımdır ve hiçte tepki görmemişimdir.

Fakat nedense bu sezon,Trabzonsporun arası hangi takımla iyiyse bir şekilde maçlarda bilerek yada bilmeyerek bu takımların aleyhine hatalar yapılmış ve Trabzonspor'a karşı bir kin duyulması,soğutulması sağlanmıştır (Es-Es maçı,A.Gücü maçı...),bu bir oyundur ama maalesef Es-Es'li arkadaşlar bu oyuna gemiştir.Bizim yerimize Sivas şirin göstermeye çalışılmış,sözde Anadolu kardeşliğinin Sivas etrafında yapılması için çalışılmıştır.Çoğu yerde de tutmuştur.

Ayrıca bazı Es-Es'li arkadaşlar 96'da Eskişehir'in son maçta bizden 7 gol yemesine kafayı takmış,olayı "Bizi ligden düşürdüler" boyutuna getirmiştir ki o maça gelene kadar ondan önceki 33 maça neden bakmazlar anlamak mümkün değil.Sanki lig tek maçtan ibaretti ve bize yenilince düştüler.Eskişehir bize gelene kadar önceki maçlarda gerekli puanı toplasaydı ve keşke düşmeseydi.

Saygılar.İnşallah Eskişehir'de sıkıntısız güzel bir maç olur.

Great White
20.05.2009, 12:20
Bir kaç TS'li arkadaşımız "Başkanımızın Eskişehir'liler üzülmesin bizim rakibimiz değiller" açıklamasında ne var demişler..Rakibimiz olsalardı küme düşmemeye oynamazlardı diyorlar...Bu ligde herkes herkesin rakibidir sıralaması önemli değildir...

Siz de bizim Başkan' ı o kadarcık mazur görün yahu:)

Arada bir pot kırsa da kötü niyetli değildir Sadri Baba;)

Suat6126
20.05.2009, 12:21
suat bey

resmi sitemizdeki TRABZONSPOR tv bölümünden BAŞKANIMIZIN 19/05/ TARİHLİ ACIKLAMASINI DİNLERSEN
ve birazda hoşgörülü olursan
bu sözlerde abartılacak birşey olmadığını anlarsın...

ayrıca gecenlerde başkanımız lig tv de yaptığı bir acıklamada bu ülkede stad yapılacaksa
1 TRABZON
2 eskişehir
3...
diye sıralamıştır
başkanın o lafı söylemesindeki husus eskişehir ligte kalmyı garantıledi... amaçsız bir takım bizi zorlamaz anlamına geliyor.

colman ın hareketi elbette doğrudeğil bunu herkez kabul ediyor ancak bu dunyanın heryerinde oluyor.

sekiztaşlılar istanbulda size kufur ediyor turubunde olaylar taşlar havada ucuşuyor ama onlar eskişehirde oynarken hiçbir tepki verilmiyo.

Duymadığımız hiç bir yorum hakkında konuşmak istemiyorum...Ulusal basında demeç versede bu saatten sonra çok etkili olmayacaktır...Çünkü söylenen sözler unutulmadı...
Burada bir şey söylemek istiyorum...Bunun sizinle en ufak bir ilgisi yok...Bu maçı bu sözlerden sonra daha çok kazanmak istiyoruz hepsi bu...Gücümüz yeter ya da yetmez ama yenmeyi istiyoruz tüm mesele budur...Elbette siz de kazanmak isteyeceksiniz..Güzel maç olur inşallah...
Beşiktaş seyircisi bizi orada taşlamadı..Küfüre karşı küfürle karşılık vermek onların seviyesine düşmektir...Sonuçta deplasmandasınız sayınız ve gücünüz bir yere kadar...Beşiktaş seyircisi Eskişehir'de küfür etmedi..Onlar orada etti diye bizde mi onların seviyesine inelim...Eskişehir'de etselerdi gereği yapılırdı...

KemalisTS
20.05.2009, 12:26
Ne olursa olsun Sivas dışında hiçbir Anadolu takımına benim kinim,antisempatim yoktur.Eskişehir'li kardeşlerimiz Trabzon'da en iyi şekilde ağırlandı.He saha içinde futbolcuların yaptığı hareketler,başkanımızın sözüne karşı tepkileri olabilir.Eleştirebilirler,kızabilirler bu biz ne kadar hoşlanmasakta onların düşünceleri.Saygı duyarız.Ama bu tüm TRABZON'a,halkına,taraftarına düşman gözüyle bakmalarını gerektirecek bir durum değildir.

Dediğim gibi Eskişehispor'un ligte kalmasına ki garantilediler galiba çok sevindim.Çünkü birlikte çok İSTANBUL takımı devireceğiz.İnşallah onlarda şampiyonluğun tadına varacaklar birgün ve inşallah Anadolu takımları omuz omuza o günün zevkini yaşayacaklar.

İstanbul oligarşisine karşı Anadolu Birliği diyoruz.Saygılar...

Suat6126
20.05.2009, 12:28
Suat6126 abi,

Bende Eskişehir'de doğmuş ve büyümüş biriyim.
Çoğu zaman Es-Es'le gurur duydum,maçına gittim,destek verdim.Benim Trabzonsporlu akrabalarım arkadaşlarım çoğu zaman ve hala Es-Es tribününde takıma destek vermekte,deplasmanlara gitmektedir.Dediğiniz gibi Eskişehir'de başka takımların formasıyla gezmek kolay değildir.Fakat ben ve kardeşim çoğu zaman Trabzonspor formasıyla Eskişehir'de gezmişizdir,evime büyük bir Trabzonspor bayrağı asmışımdır ve hiçte tepki görmemişimdir.

Fakat nedense bu sezon,Trabzonsporun arası hangi takımla iyiyse bir şekilde maçlarda bilerek yada bilmeyerek bu takımların aleyhine hatalar yapılmış ve Trabzonspor'a karşı bir kin duyulması,soğutulması sağlanmıştır (Es-Es maçı,A.Gücü maçı...),bu bir oyundur ama maalesef Es-Es'li arkadaşlar bu oyuna gemiştir.Bizim yerimize Sivas şirin göstermeye çalışılmış,sözde Anadolu kardeşliğinin Sivas etrafında yapılması için çalışılmıştır.Çoğu yerde de tutmuştur.

Ayrıca bazı Es-Es'li arkadaşlar 96'da Eskişehir'in son maçta bizden 7 gol yemesine kafayı takmış,olayı "Bizi ligden düşürdüler" boyutuna getirmiştir ki o maça gelene kadar ondan önceki 33 maça neden bakmazlar anlamak mümkün değil.Sanki lig tek maçtan ibaretti ve bize yenilince düştüler.Eskişehir bize gelene kadar önceki maçlarda gerekli puanı toplasaydı ve keşke düşmeseydi.

Saygılar.İnşallah Eskişehir'de sıkıntısız güzel bir maç olur.

Sevgili Hüseyin;
Ben o yılları çok iyi biliyorum...Elbette son maçta TS'ye yenilmekle bizi Trabzonspor düşürdü anlamı çıkmıyor...Fakat o yılların üstünden tam 14 yıl geçmiş ve bu konuda sitem yazanlar o senelerde yaşları en fazla 4-5 ..Ama onlara laf anlatamıyoruz...Hiç kimse bir takım düşmesin diye maçı vermez...Fakat genç nüfusa bunu anlatmak zor işte...

Hotaman
20.05.2009, 12:30
Suat ağabey öncelikle hoşgeldiniz. Yazınızda haklılıklar olduğu gibi yanılgılarda olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle, Sadri Şener'e olan kızgınlığınız onu tanımamaktan geçiyor. Sadri Şener efendi, kalp kırmaktan kaçınan bir insandır. Kendisinin maç sonunda vermiş olduğu demeçte, Eskişehir bize rakip olamaz anlamı taşımıyor, orada sayın başkan Eskişehir yarıştığımız rakiplerden biri değil demek istemiştir. Olaya objektif bakarsak bu sezon için iki takımın taşdığı amaçlar farklıdır.
Colman olayına gelince, protesto etmek isterseniz edin. Bu en tabii hakkınız. Maçtan sonra çifte telli oynayın, buna da kimse alındanlık göstermez. Ben Bordomavi.net forumlarında Eskişehir ablemi taşıyan taraftar gördüm, henüz bir istisnasıyla karşılaşmadım. Öyle zannediyorum ki bu size olan hoşgörümüzün bir göstergesidir.
Müsadenizle size bir sorum olacak, Eskişehir - İstanbul BşB maçından sonra Abdullah Avcı "bizim yürüyecek taraftarımız yok" demişti. Bu söylemi neden kullandığını açıklayabilir misiniz?

Ahmet Başkaya
20.05.2009, 12:32
Sevgili Hüseyin;
Ben o yılları çok iyi biliyorum...Elbette son maçta TS'ye yenilmekle bizi Trabzonspor düşürdü anlamı çıkmıyor...Fakat o yılların üstünden tam 14 yıl geçmiş ve bu konuda sitem yazanlar o senelerde yaşları en fazla 4-5 ..Ama onlara laf anlatamıyoruz...Hiç kimse bir takım düşmesin diye maçı vermez...Fakat genç nüfusa bunu anlatmak zor işte...
Abicim sen canını sıkma ...Emin ol sizden sonra es es i seven en fazla taraftar yine bu forumdadır...Bu mçalık yorumlara bakıp kimse kimseyi yargılamasın çok saçma olur çünkü herkes can derdinde ve gergin aradan çatlak seslerin çıkması da çok doğal keşke buraya arada uğrasınız ve Türk Futbolu--> Rakiplerimiz ve Maçları>>> bölümünde es esin ne kdar sevildiğini anlasaydınız bizim tarafımızdan...Bu arada eskişehir i bilirm bizanslıların formasıyla gezmek o kadar da kolay değildir..Kutlama yapmak hiç değildir...

Mehmet_Mercanlı
20.05.2009, 12:33
Duymadığımız hiç bir yorum hakkında konuşmak istemiyorum...Ulusal basında demeç versede bu saatten sonra çok etkili olmayacaktır...Çünkü söylenen sözler unutulmadı...
Burada bir şey söylemek istiyorum...Bunun sizinle en ufak bir ilgisi yok...Bu maçı bu sözlerden sonra daha çok kazanmak istiyoruz hepsi bu...Gücümüz yeter ya da yetmez ama yenmeyi istiyoruz tüm mesele budur...Elbette siz de kazanmak isteyeceksiniz..Güzel maç olur inşallah...

eskişehir spor TARİHİ boyunca tüm maçlarını kazanmak için oynamıştır. ve bundan sonrada öyle olacaktır. es es kiseye maç vermez kimseye kıyak geçmez
ben es es i böyle tanıyorum böyle biliyorum
bizim burda sayfalarca yazı yazmamızın nedenı bize karşı ayrıca motive olmanız değil.
sahada yaşananlar sahada kalsın ;yaşanacak olanlarda sahada yaşansın

türübünde karşılıklı küfürler ve atışmalar olursa üzülürüm...

sirf başkanın sözleri için ayrıca motıve olmanızıda doğal karşılıyorum...

futbolda şuna inanıyorum
herşey adil olduğu surece , dahafazla isteyen daima kazanır...

Great White
20.05.2009, 12:33
Kendisinin maç sonunda vermiş olduğu demeçte, Eskişehir bize rakip olamaz anlamı taşımıyor, orada sayın başkan Eskişehir yarıştığımız rakiplerden biri değil demek istemiştir. Olaya objektif bakarsak bu sezon için iki takımın taşdığı amaçlar farklıdır.

Helal be Hotaman..

Başkan bile yapamazdı sanırım bu ustaca manevrayı:))

Sonuçşta büyütülecek bir şey yok ortada yahu..

Satır aralarında sıkışıp kalmış her demeci bu kadar ciddiye alsaydık ligde birbirine girmeyen takım kalmazdı..

Vural Kuyumcu
20.05.2009, 12:35
Takımımızın Pazar günü Eskişehir’de oynayacağı Eskişehirspor maçının bilet satış noktaları belli oldu.

Buna göre müsabakayı izlemek isteyen taraftarlarımız Eskişehir’de bulunan Sakarya Caddesi’ndeki Aktif A.Ş. Mağazası, Köprübaşı Beko Mağazası, 2 Eylül Caddesi Turkcell Mağazası, Atatürk Caddesi Kapalı Spor Salonu karşısı Beko Mağazaları’ndan biletlere ulaşabilirler. Ayrıca yarın satışa çıkacak olan biletlerle ilgili bilgi almak isteyenlerin 0222-2300199 numaralı telefondan irtibat kurabilecekleri açıklandı.

Kaynak : Resmi Site

Cemalettin Taşkın
20.05.2009, 12:36
çok zor maç olacak.

son haftalarda coşan ersun yanal gittikten sonra her maç gol aan gökhan ünalın kart cezalısı olması çok kötü oldu. yattara da sakat oynayabilir mi oynasa bile ne kadar katkı yapar? alanzinho sert takımlara karşı oynayamıyor.

kala kala umut buluta kaldık inşallah golünü atar kazanırız.

eskişehirde batuhan gol atmasın da kim atarsa atsın.

deepmavi
20.05.2009, 12:38
Sadece şunu söyleyim şuan ki konumda lig sıralamasında sivassporun yerine Eskişehir olsaydı biz Şampiyon olmazsak Eskişehirspor Şampiyon olsun derdik kendimiz Şampiyon olmuş gibi sevinirdik

Hotaman
20.05.2009, 12:41
Teşekkürler Soner ağabey. :)
Güzel bir tartışma olacak gibi ama okula gitmem gerekiyor. Umarım geldiğimde herkes birbirini daha iyi anlamış olur. Bir temmenni ile veda edelim. İyi olan kazansın, inşallah iyi olan Trabzonsporumuz olsun.

EveRgLaDe
20.05.2009, 12:42
Beşiktaş seyircisi bizi orada taşlamadı..Küfüre karşı küfürle karşılık vermek onların seviyesine düşmektir...Sonuçta deplasmandasınız sayınız ve gücünüz bir yere kadar...Beşiktaş seyircisi Eskişehir'de küfür etmedi..Onlar orada etti diye bizde mi onların seviyesine inelim...Eskişehir'de etselerdi gereği yapılırdı...
ne alakasi varsa söylenen sözlerden sonra bu maci daha cok kazanmakistiyorlarmis.klasik türk milleti iste. arkadasim herseyi yanlis anlamak istedikten sonra zaten yanlis anlarsin.baskanimizin konusmasini bu eskisehirlilerin heyheylenmesinden sonra özellikle birkac defa daha izledim,bu konusmanin neresinden art niyet buldunuz cikardiniz anlamadim ... güya birsey habu ufak usak muhabbetlerini yillardir birakamadik... acayip sacma tartisilanlar.sadri sener biz bu deplasmana rahat gidiyoruz , ama yenermiyiz yenilirmiyiz bilemem , kendi sahamizdada feneri yenrmiyiz yeniliimiyiz onuda bilemem dedi.ne alakaya maydonoz sizin ki .size sadece guluyorum :D ver gazi alttan yanmasin .. ne cabuk gaza gelen milletiz ya

Bahattin Aydın
20.05.2009, 12:43
Çok zor maç olacak.Bu maçı kazandığımız takdirde eminimki son hafta kalplerimiz bir başka atacak :)

Mehmet_Mercanlı
20.05.2009, 12:45
eskişehir türübününde ERSİN adında bir kardeşim var. artvin'li kendisi... türübünde sevilen sayılan sözü gecen bir arkadaştır...
devamlı görüşürüz benim biletimi o alcak
onun üzerinde es es forması benim üzerimde TRABZON SPOR forması biraz eskişehir gezintisi yapıcaz

highlaz_61
20.05.2009, 12:46
Baskan dogru söylemis bunlar bizim rakibimiz olamaz normal sartlar altinda...
Ama benim canimi sikan takimdaki sakatliklar ve Gökhan in cezali olmasi...
Yoksa bu Es Es kimdirde bize rakip olacak Allah askina....

bordo08
20.05.2009, 12:49
Trabzonsporumuzun bu maçı kazanmaya eskişehirden daha fazla ihtiyacu var.Bu sezon deplasmanların en başarılı takımı biziz inşallah bu devam edecek.eses taraftarının bu ülkede anlının teriyle 6 kez şampiyonluğu anadoluya taşıyan bi külübe böyle nefret duymaları inanın çok yazık.bunu yapan hele anadolunun bi başka gururu eses olunca bu daha acı.BİZ ŞAMPİYON OLALIMDA VARIN SİZDE ESKİŞEHİR SOKAKLARINDA CİFTETELLİ OYNAYIN;)

Oktay AKKUŞ
20.05.2009, 12:52
Trabzonsporumuzun bu maçı kazanmaya eskişehirden daha fazla ihtiyacu var.Bu sezon deplasmanların en başarılı takımı biziz inşallah bu devam edecek.eses taraftarının bu ülkede anlının teriyle 6 kez şampiyonluğu anadoluya taşıyan bi külübe böyle nefret duymaları inanın çok yazık.bunu yapan hele anadolunun bi başka gururu eses olunca bu daha acı.BİZ ŞAMPİYON OLALIMDA VARIN SİZDE ESKİŞEHİR SOKAKLARINDA CİFTETELLİ OYNAYIN;)

Maçı Alırsak Kolbastı Çiftetelli Karışımı Birşey Oynasınlar Bari de Gönüllerini Alalım:=)

Onur Akyüz
20.05.2009, 13:00
Baskanimizin lafina cok icerlemisler de sirf o laflar yuzunden maci almak istiyorlarmis,

peehhh!

he birde sadece baskana ve colmana tepki gosterceklermis,
traftarla sorunlari yokmus??

lutfetmissiniz,cok dusuncelisiniz,siz alin baskani colmani nolur bize dokunmayin!

bu varya minareye kilif ayarlamaktan baska hicbirsey degildir,

gelip buralarda yok soyleydi efenim aslinda biz buna karsiyiz..

geciniz beyler siz minareyi calmissiniz..

sahi hani baska takim taraftari giremiyordu bu foruma?

magicyattara
20.05.2009, 13:06
Sevgili Hüseyin;

Eskişehir son maçtan önce düşmüştü.

Bence Eskişehir'lilerin Trabzon'la olan son maçtan 1 hafta önce Vanspor'un Denizli'de nasıl kazandığına bakmaları gerekir.
Apaçık bu maç Van'a verilerek son hafta Van-fener maçının rahat ortamda oynatılması sağlanmıştır.

Murathan
20.05.2009, 13:15
Trabzonspor'u sıkıntı bastı!

Süper Lig’de sırasıyla Kayserispor, Kocaelispor ve Bursaspor’u mağlup ederek üçte üç yapıp kalan iki maçta da üst sıralardaki rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek olan Trabzonspor’da sezonun en ciddi kadro problemi Eskişehirspor mücadelesi öncesinde patlak verdi... Karadeniz temsilcisi, bu kritik sınavın ilk provası için dün Mehmet?Ali Yılmaz Tesisleri’nde sahaya inerken, takımdaki 6 önemli eksik dikkat çekti. Hafta sonundaki deplasmanda formasını çıkardığı için kart cezalısı durumuna düşen Gökhan Ünal ve sakatlığı sebebiyle sezonu kapatan Serkan Balcı kesin olarak oynamayacak, idmana çıkmayan diğer 4 yıldızın durumu ise neredeyse ancak karşılaşma saatinde belli olacak. Sakatlığı bulunan ve MR’ları çekilerek tedavilerine başlanan Selçuk İnan, İbrahima Yattara, Gustavo Colman ve Promise Isaac dün takımdan ayrı olarak salonda çalıştı. Sağlık ekibinden sürekli olarak gelişmeler hakkında detaylı bilgi alan Bordo-Mavililer’in teknik direktörü Ahmet Özen, takımının tüm mevkilerindeki bu problemler nedeniyle köşeye sıkışmış durumda. Öncelikle oyuncularının Eskişehirspor maçına yetişmesini dört gözle bekleyecek olan Karadeniz temsilcisinin genç hocası, aynı zamanda alternatifler yaratmak için de uğraşacak.

Kemençeci
20.05.2009, 13:18
Eskişehir'i yeneriz ama Trabzonlulara dikkat etmek lazım Batuhan ve Engin'e. Birde Youla'ya.

Öbür mevzu nedir anlamadım?

Murat TONBUL
20.05.2009, 13:19
Eskişehir'i yeneriz ama Trabzonlulara dikkat etmek lazım Batuhan ve Engin'e. Birde Youla'ya.

Öbür mevzu nedir anlamadım?
engin oynamayacakmış galiba

Hüseyin Sahtiyan
20.05.2009, 13:19
Bilet Fiyatları 25 tl olarak belirlendi deplasman tribünü :) bi süredir 50 olacak diye bayağı bi korkutmuşlardı :)

Kemençeci
20.05.2009, 13:20
Trabzon'a kaç bilet verildi?

Kemençeci
20.05.2009, 13:22
engin oynamayacakmış galiba

O zaman çok iiy renkdaş... :D

sbay
20.05.2009, 13:22
Umut tek forvet
Süper Lig'de ilk iki iddiasını sürdürmek isteyen Trabzonspor'un Eskişehir maçında sistemi değiştirmesi bekleniyor. Gökhan Ünal'ın cezalı duruma düşmesi ve Yattara'nın durumunun de belli olmaması nedeniyle teknik direktör Ahmet Özen'in, takımı pazar günkü karşılaşmaya tek forvetle çıkaracağı bildirildi.

Savunma
aynı
Umut'u ileride tek bırakmayı planlayan Özen'in orta sahada iyileşmesi durumunda Yattara, Alanzinho, Selçuk İnan, Colman ve Hüseyin'i görevlendirmeyi düşündüğü kaydedildi. Genç hocanın, defansın göbeğinde ise Egemen-Giray ikilisini, kanatlarda da Cale ile Tayfun Cora'yı oynatacağı ifade edildi.

----------sylva------------
-------giray---egemen-----
tayfun-----------------cale

---selçuk--hüseyin--colman--

----------alanzinho-------

-----------umut--------------

Hüseyin Sahtiyan
20.05.2009, 13:23
Trabzon'a kaç bilet verildi?

960 bilet verildi.

Kemençeci
20.05.2009, 13:24
960 bilet verildi.

Sağol renkdaş. ;)

Murat TONBUL
20.05.2009, 13:25
İnşallah Ahmet hoca şu ferhat ısrarından vazgeçer artık.adam top kontrolünden aciz.delirtti beni bursa maçında.stoperde giray sağ bekte tayfun oynar inşallah.

ErtuGrul
20.05.2009, 13:26
Umut tek forvet
Süper Lig'de ilk iki iddiasını sürdürmek isteyen Trabzonspor'un Eskişehir maçında sistemi değiştirmesi bekleniyor. Gökhan Ünal'ın cezalı duruma düşmesi ve Yattara'nın durumunun de belli olmaması nedeniyle teknik direktör Ahmet Özen'in, takımı pazar günkü karşılaşmaya tek forvetle çıkaracağı bildirildi.

Savunma
aynı
Umut'u ileride tek bırakmayı planlayan Özen'in orta sahada iyileşmesi durumunda Yattara, Alanzinho, Selçuk İnan, Colman ve Hüseyin'i görevlendirmeyi düşündüğü kaydedildi. Genç hocanın, defansın göbeğinde ise Egemen-Giray ikilisini, kanatlarda da Cale ile Tayfun Cora'yı oynatacağı ifade edildi.

-----------umut--------------
on kisimi cikacakmiz maca.....

sbay
20.05.2009, 13:27

bir kişide sen koy.:D

Kemençeci

iyileşmesi durumunda yattara, iyileşemezse 10 kişi çıkıyoruz. ççç

Murat TONBUL
:D:D:D:D:D:D koptum yaa

sbay
20.05.2009, 13:29

---------umut--isaac--------

sizin için isaac'i koydum

Murathan
20.05.2009, 13:30

isaac , colman , selçuk ve yattara maç günü belli olcak yani oynamaları zor olabilir.

Kaynak:Fanatik

Murat TONBUL
20.05.2009, 13:31
ya şaka bir yana çok eksiğimiz var.maça yetişmeleri lazım.selçuk,yattara,isaac sakatmış.
selçukla yattarayı anlıyorum da bu isaac e noluyor da sakatlanıyor.

ErtuGrul
20.05.2009, 13:32

Ben Barisi tercih ederdim...

oktay61
20.05.2009, 13:35
başkan ne demişti ilk maçtan sonra unuttum, neye tepki göstereceklermiş anlamadım Colmanı anlıyoruzda başkan ne demişti???

Orhan Aydın
20.05.2009, 13:36

2 kere saydım harbiden 10 kişi çıkıyoruz:ok:D:D

Murat TONBUL
20.05.2009, 13:39
sprx e göre hüseyin e avrupdan teklik varmış :D pek sanmıyorum ama giderse bu banlanma olayları da bir son bulur herhalde

Akın NAZİFOĞLU
20.05.2009, 13:39
eskişehirde emre toraman ve engin baytar cezalı

güneyli
20.05.2009, 13:43
İlk yarıdaki maçta Eskişehirli futbol severlerin feveran etmesini anlıyorum.Lakin Bursa maçından sonra o maçın olması bir şansızlıktı.Bir Büyükşehir belediye maçı olmasını tercih ederdim.Hangi takım olsa o maçın hakemi baskıyı yiyecekti.Ama yalnızca hakem.Oyunculara yönelik bir baskı oluşturulmadı.Saha içinde zorlu bir mücadele vardı.Penaltı bu camiada kimsenin içine sinmedi.Zaten golde olmadı.Colmanın yaptığı hareket kendisine maç içinde yapılan faullerin hakem tarafından pas geçilmesine kendince verdiği yanlış bir cezaydı.Hiç bir Trabzonsporlu o hareketten memnun olmadı.Hakem o gün feleğini şaşırmıştı zaten.O baskıyla kırmızıyı gösteremedi.
Eskişehir kan davası gütmesin.Eskişehir 1 liğe çıktığında en çok sevinenlerden biriydim.Bu yıl eskişehir hakem hatalarına en fazla uğrayan takımdır.Kan davası güdülecekse es -es in hasmı bu yıl bayağı çok olmalıydı.Anlamaya çalıştığım yalnızca bu maça yönelik bir ajitasyonun yapılmaya çalışılması.
Eğer gerçekten misliyle mukabele yapılacaksa Colmana aynısını bir es-esli oyuncu yapsın.Hakem gereğini yaparsa bizim bir sorumluluğumuz yok.Kazanırsanızda Trabzonspor bizim rakibimiz değildi.Biz küme düşmemeye oynayan bir takımız dersiniz olur biter.Küme düşürme maçı diye dillendirilen 7 lik maç Es -es in küme düşmeyi garantilediği maçtı.Aksini söyleyenler yalan söylüyor.
İstanbul hegemonyasının saltanat sürmemesi için güçlü Anadolu takımları olmalı.Bunun en başında da Es-Es gelir.
Aklı selim davranışlara ihtiyaç var.Sahada kıran kırana ,saha dışında dostça....

Mustafa Ağaoğlu
20.05.2009, 13:44
Şu Ferhat yüzünden Tayfun'a bile He Der Olduk.. :)

fetih aydın
20.05.2009, 13:44
Elbette futbolcularin sadece bir mevkisi olacak diye bir kaide yok ancak bir futbolcunun en verimli oldugu mevki vardir. Bu Tayfun'da stoper, Ferhat'ta sag bek mevkiidir. En azindan benim gözümde.

Mesela bana Tayfun'u tanimayan biri Tayfun hangi pozisyonda oynuyor sorsa stoper derim. Hem sag bek, hem stoper oynuyor demem.
Ferhat'ın en verimli olduğu mevki yedek kulubesidir...!

sbay
20.05.2009, 13:57
Umut, Selçuk,Hüseyin,Egemen kart görmeleri durumunda Fenerbahçe maçında cezalı durma düşüyorlar...

çok dikkat etmeleri gerek.hakemide bugün veya yarın açıklarlar.