PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

kudu_61
14.05.2009, 00:16
Katılıyorum!
Mahallede gezmeye çıkar gibi gelmeyelim stada!
Formamız yoksa bile kaşkolumuz da mı yok ?
oley be kırk yılda bir deplasman maçına gittim o maçta da 5000 işi arasından benim resmimi Trabzonsporun (resmi sitenin ) açılış sayfasına koymuşlar hem de deli gibi bağırırken sağ alt köşede şapkalı arkadaşın önündeyim çok mutluyum çok

bursayı da yenicez endişelenmeyin ufak bir şeftali kurdu nasıl olabilir de hırçın karadeniz dalgasında sağ kalabilir ki

kudu_61
14.05.2009, 00:18
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/12_05_2009-0T7E.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/DilCevir.asp?D=)
sağ alt köşede şapkalının önündeyim deli gibi bağıran benim formam da var sağ bileğim de bileklik var tiyatro izler gibi değilim hemde lütfen sizde bursa maçını öyle izleyin bursa maçını geçersek istediğimiz yerde bitiririz inşallah

erol-61
14.05.2009, 00:20
stadın üstü açık olunca beşiktaşlıların sesi bile çıkmiyo:)

burası yeri değil ama bu yazıyı görünce aklıma geldi birden
http://img13.imageshack.us/img13/5207/kartall.jpg (http://img13.imageshack.us/my.php?image=kartall.jpg)

Dogan
14.05.2009, 00:21
Trabzonspor yazısının R harfinin düştüğü de benim. Az daha yukardan alamadılar şu resmi yav:D

yatara
14.05.2009, 00:30
-------------------tony---------------

--Song----Giray----Egemen-------Cale

-----Colman--------Hüseyin-----

--------------Alanzinho----------

---Yattara----Umut----Gökhan----

bu onbirlern oynarsak güzel bi futbol sergileriz ve 3 puana ulasiirz

kudu_61
14.05.2009, 00:31
Trabzonspor yazısının R harfinin düştüğü de benim. Az daha yukardan alamadılar şu resmi yav:D

toprağım iki yerde Trabzonspor yazıyor hadi onu da geçtim 4 yerde r harfi var bulmaca gibi oldu anladığım kadarıyla nike (aston tarzı formalı sensin) az yukarıdan alsalar beni kesebilirler di ben te tunceli den geldim resmi siteye çıktım sesini çıkarma şimdi senin için fotoshop yaparlar neme lazım ben giderim sus

sessizkral_1
14.05.2009, 01:13
1-0 olsun bİzİm olsun ÇÜnkÜ rakİplerİmİz mutlaka puan kaybedecekler

kudu_61
14.05.2009, 01:21
sercan a kilit vurmak lazım verelim egemene sercanı 90 dakika pestilini çıkarsın maksime şut çektirmemek lazım volkan oynayacaktır bindirmelerine dikkat etmek lazım keçelinin çıkışları çok olmayacaktır çünkü karşısında yattara var ferhatı hep ön libero olarak düşünmüşümdür ama takımda sağ bek olmayınca böyle oluyor biz bursayı yeneriz kolay olmayacak karşımızda tam gaz üzerimize gelen bir bursa var 8 de 7 galibiyet bir beraberlik ertuğrul takımı ileriye çok çıkartmayacaktır temkinli oynayacaktır bizim defans ta çakılı kalmalı kontra yememeliyiz hücuma hızlı çıkıyorlar kalecileri çok iyi yakaladıkmı atmalıyız hayde gökhan hayde umut 1-0 olsun bizim olsun geldimi affetmeyin

Dogan
14.05.2009, 01:24
toprağım iki yerde Trabzonspor yazıyor hadi onu da geçtim 4 yerde r harfi var bulmaca gibi oldu anladığım kadarıyla nike (aston tarzı formalı sensin) az yukarıdan alsalar beni kesebilirler di ben te tunceli den geldim resmi siteye çıktım sesini çıkarma şimdi senin için fotoshop yaparlar neme lazım ben giderim sus
Doğru bildin abi, Tunceli'den geldiysen sana ayıp etmişler. Tek almaları lazımdı seni:)

Daha yıllar var önümüzde, illa ki bi resme gireceğim. Bakalım belki Bursa maçında talihim güler:)

Erdal DİLEK
14.05.2009, 01:25
takımda son hafatalarda fazlaca gribal enfeksiyon görülmeye başlandı, hayırdır İnşallah

el_conquistador
14.05.2009, 01:28
takımda son hafatalarda fazlaca gribal enfeksiyon görülmeye başlandı, hayırdır İnşallah

Hayirdir, simdi kim hasta?

Gökhan Üçüncü
14.05.2009, 01:50
fanatikte yazdığına göre bursa trabzonu yenrse avn akerde kolbastı oynayacakmış.. eğer benim takımım buna izin verirse ben de bir süre takımıma kenarda izin veririm.. ve eğer bu olay gerçekleşirse acaba o bursalılar yerin altından mı yoksa uçarak mı stadı terkedecekler çok merak etmekteyim..

Hüseyin İlkin
14.05.2009, 01:59
ki-ok;

belki soyunma odasında oynarlar. :D

neyse, ben puan vereceğimizi zannetmiyorum bursa'ya. :)

Serhat
14.05.2009, 02:13
Onlarda Kolbastı oynayacaklar ....

Yattara ve Alanzinho ikilisini alkışlayarak ama :D

Erdal DİLEK
14.05.2009, 02:19
Hayirdir, simdi kim hasta?
gökhan ünal

Hüseyin Çümen
14.05.2009, 02:20
bursa oynasın kolbastiyi bizle işte karşılıklıoynayalım

sarman61
14.05.2009, 08:54
Valla benim bu maçtan pek ümidim yok açıkcası. Ertuğrul Sağlama karşı bir durum var galiba bizim takımda. Ben açıkcası bu maçtan galibiyet beklemiyorum. Beraberlik yada bursa yener. İnşallah yanılırım diye dua ediyorum.
İnşallah kazanarız. İNşallah yaradan bursalı topçuların ellerini ayaklarını birbirine dolaştırır. Bizim futbolcularımızda güzel mücadele ederde kazanarız. Allah yardımcıları olsun.

EmreTS61
14.05.2009, 09:02
çok zorlu maç olacak ama inşallah üstesinden geleceğiz ve rakıplerımızın puan kaybetmesini bekleyeceğiz c.tesi sıvasın macı var puan kaybederse o zaman gorucezz asıl trabzon nasılmış....

Burçak
14.05.2009, 10:07
son bilmem kaç maç kazanıyor çok iyi top oynuyor denen zurnasporu ezeceğiz inşallah.
tarih boyu Trabzonda galibiyetleri olmayan bu zavallılara aynı acıyı birdaha yaşatacağız.
avrupa hayallaride yine 15 sene geriye gider.

Murat TONBUL
14.05.2009, 10:33
son bilmem kaç maç kazanıyor çok iyi top oynuyor denen zurnasporu ezeceğiz inşallah.
tarih boyu Trabzonda galibiyetleri olmayan bu zavallılara aynı acıyı birdaha yaşatacağız.
avrupa hayallaride yine 15 sene geriye gider.
İnşallah öyle olur.bu maçı alırsak en azından şampiyonlar ligi hemen hemen garanti olur.

tuncay1984
14.05.2009, 10:42
bu maci alacagiz baska yoluu yok
ortalarda gay bi hakem dolasiyor bizim maca vermesinler onu

EmreTS61
14.05.2009, 10:54
anca kendı sahalarında oynarlar trabzonda rakıp kolbastı oynucak bıde elını kolunu sallayıp cıkacak ölemii :D:D:D hiç güleceğim yoktu yhaa.....

EmreTS61
14.05.2009, 10:55
pazar akşamı bız oynıcaz kolbastıyı şampıonluk şarkıları solıcezz inşallahhh....

Süleyman Sofu
14.05.2009, 11:01
hayırlısı bakalım bu maç sadece gol atarsak izleyecem oda telefona geliyor diye izleyecem ama maçı alırsak doğruuuu eskişehirrr nasipse

sessizkral_1
14.05.2009, 11:06
Bursaspordan Haberler .En önemli oyuncularının sakatlıkları var hatta idmanları yarıda bırakıyorlar.Özellikle volkan şen ve sercan oynamazsa çok rahat bir maç olur bizim açımızdan.

Serdar ve Volkan Şen yarıda bıraktı!

Bursaspor, haftasonu Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken, ağrıları artan Serdar Aziz ve Volkan Şen, idmanı yarıda bıraktı..

Özlüce Tesisleri'nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde yapılan ve yaklaşık 1.5 saat süren antrenman, ısınma koşularıyla başladı. Yeşil-beyazlı futbolcular daha sonra dar alanda pas pres çalışması yaptı.

Ağrıları artan Serdar Aziz ve Volkan Şen, antrenmanı yarıda kesti. Kulüp doktoru Uğur Köksal, iki futbolcunun önemli bir sakatlığının bulunmadığını, Trabzonspor maçı öncesi riske girmemek için antrenmanı yarıda bıraktıklarını söyledi.

Sercan idmanı tamamlayamadı

Turkcell Süper Lig'de son haftaların formda takımı Bursaspor, 17 Mayıs Pazar akşamı Trabzonspor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Öte yandan Burspor'un genç golcüsü Sercan antrenmanı tamamlayamadı.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Özlüce Tesisleri'nde ilk 20 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenman öncesi oyuncularını sahanın ortasında toplayarak kısa bir görüşme yaptı.

Yeşil-beyazlı oyuncuların neşeli olduklarının gözlendiği antrenmanda sakatlıkları süren takım kaptanı Ömer Erdoğan, Volkan Şen, Mustafa Sarp ve İbrahim Öztürk, takımdan ayrı koştu.

Bursaspor, Trabzonspor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı çalışmayla sürdürecek.

Suha
14.05.2009, 11:14
kaybedilen maçlar, sivas maçı ve sonrasıı..artık ne desek boş..bu maçları alalım vede şampiyon olalımm..öncelikle trabzondaki taraftara sesleniyorum arada 3 puna fark var vede kesinlikle beşiktaş ve sivas bu 3 haftada önemli maçlara çıkacaka yeterki biz 3 maçı alalım..eziktaş kupayı aldı vede ankaragücü ve gs maçlarında 6 puan alması mucize vede son hafta denizli maçı varki feneri yakan takım..bu noktadan sonra bn takımın maç kaybedeceğini düşünmüyorum..yanlızs futbolcularında inanamsı lazımm..

Mehmet_Mercanlı
14.05.2009, 11:25
..................Tony....................

Song.....Giray.....Egemen.....Cale

...........Selcuk...Colman.............
...Yattara.................Alanzinho...
..................Umut....................
.................Gökhan..................

diziliş taktik pek önemli değil hırslı istekli oynarsak...

playa
14.05.2009, 11:33
Yattara ile Alanzinho ikisi birlikte il 11 de olması lazım.

Murat Keçeci
14.05.2009, 11:34
ben yattarayı kocaeli maçında beğendim hem ofansif hem defansif görevini yerine getirdi önceden 15 tane orta atıyordu ama defansa gelmedıgı için 10 tanede o kanattan pozisyon yiyoduk şimdi 5 tane orta kesiyor ama defansa yardıma geldiği için rakipte zor geliyor böyle yattara daha faydalı oldu bence daha sağlam takım görüntüsü verıyoruz kanatlarda hızlı oyuncuları var bursanın dikkatli olmalıyız ayrıca ceza sahası içinde kayarak müdahalelerden uzak durmalıyız colman bir maç iyi bir maç kötü oynuyor geçen hafta kötüydü istatistiğe göre bu hafta iyi oynayabilir gökhan umut icraata devam etmeli yoksa bu orta saha defans zor gol atar

playa
14.05.2009, 11:37
......................................tony........ .....................................
ferhat..................song...................... .egemen..................cale
........................serkan.................... ......hüseyin....................
Yattara.............................Colman........ ......................Alanzinho
.......................................Gökhan..... ....................................

playa
14.05.2009, 11:38
Bu 11 le çıkarsak işi ilk yarıda bitirebiliriz

amour_61
14.05.2009, 11:39
Bu maç dünkü kupa finali sonunda Şeftali için çok daha önemli oldu ayrıca son hafta oynayacağımız Fenerbahçe maçıda artık çok daha zor geçecek.

TheCrow
14.05.2009, 11:51
bursa maçı evet zor geçecek ama bursa iyi oynayacağı için değil,11 kişi defans yapacakları için zor geçecek.Tarihinde Avni Aker'de toplam kaç gol atmış ki bursa bu kadar büyütüyorsunuz.ertuğrul çok güzel top oynatıyormuş,gördük bjknın başındayken bize karşı nasıl 11 kişi defans yaptıklarını.bjkyı oynatamayan adam bursayı mı oynatacak Avni Aker'de?..

amour_61
14.05.2009, 11:55
Bursa Taraftarı Geliyor
Bursaspor taraftarının da hafta sonunda yapılacak karşılaşmayı izlemek için Trabzon'a geleceği öğrenildi.
Trabzonspor Genel sekreteri Yener, şu ana kadar kendilerine bilet talebi gelmediğini, ancak bu yönde duyumlarının olduğunu belirterek, "Bizim misafir tribünümüz var. Gelecek Bursaspor taraftarına orayı tahsis edeceğiz" dedi.

kaynak: http://www.spor61.net/news_detail.php?id=13981

Cemalettin Taşkın
14.05.2009, 11:59
bursasporun galatasarayla oynadığı maçı hatırlıyorsunuz değil mi? inanılmaz hatalar yapmışlardı 2-0 yenilmişlerdi.

fenerden 5 yemişlerdi

bakalım bizim deplasmanda neler yapacaklar?

Mellih
14.05.2009, 12:01
trabzonspor 5 - 0 bursaspor

alanzİnho 2
umut 2
colman 1

Çağrı Bilici
14.05.2009, 12:01
ben size skoru vereyim arkadaşlar yoktan yere heyecan yapmayalım
3-1

Mesut
14.05.2009, 12:03
colman yedege son haftalarda çok formsuz çok top eziyor selcuk ilk 11 e ileri hatdı oluşturmak çok zor alanzinho formda şimdi oynatmazsan bir dert yattara desen ne yapcagı belli olmuyor bir bakıyosun 70 dk yatar bir top alırp 3-4 kişiyi geçip gol yada asist yapabilir e gökhan uımut ikiside süper oynuyorlar 2 haftadır goller ve asistler yapıyor birbirlerine iyi anlaşıyolar ahmet özenin çok işi var çokkk onu oynatmasa niye oynatmadın diyecekler hadi hayırlısı

Semih Aydın
14.05.2009, 12:17
Efsane 3 - 0 Bursaspor
Goller:
Colman(P), Umut, Gökhan
inşallah ;)

Great White
14.05.2009, 12:19
Bu sezon oynadığımız kritik maçların bir tanesini dahi alamadık..

Bari bu bir ilk olsa..

Dursun Kaplan
14.05.2009, 12:19
Uzaktan şutlarla ekarde ederiz. :)

Murat TONBUL
14.05.2009, 12:34
ben selçuğun bu maçta biraz daha insiyatif alması lazım.gerek takımı atağa kaldırma gerekse savunmaya yardımcı olmada biraz daha gayret göstermeli.ondan çok şey bekliyorum. ama bir türlü kapasitesini sahaya yansıtamadı.İnşallah bu maçta gerçek selçuk inan ı görürüz.

Miraç Atalay Çiftçi
14.05.2009, 12:39
Çok zor bir maç olacak. Bursa deplasmanı da zordu keza.
İçeride zor maçlar çıkarıyoruz, bu artık etiket oldu üzerimize.
İnşallah şansda yanımızda olur...

Ben 3-1 gibi bir skor bekliyorum. Uzun süre 1-1 berabere gidip maçın ikinci yarısında oyunu koparacağımızı düşünüyorum.

TheCrow
14.05.2009, 12:44
Bence umduğumuzdan çok daha kolay geçecek bu maç...Öne geçtiğimiz zaman takımın dengesi bozulmasın yeter.

Sercan Yaylı
14.05.2009, 13:40
bursanın tam kadro çıkmasını istiyorum, adamlarımız yoktu o yuzden yenildik dememeleri için...

Kaan
14.05.2009, 13:44
Trabzon'da kemik sesleri

Futbolcuların forma hırsı pazar günkü Bursa maçı öncesi Ahmet Özen'i korkuttu.

Trabzonspor, Bursaspor karşılaşmasının hazırlıklarını dün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı idmanla sürdürdü. Takımın neşesi ve hırsından memnun kalan teknik direktör Ahmet Özen, çift kale maçta futbolcuların sert hareketler yapması üzerine antrenmanı durdurup, oyuncularını uyardı. Fırtına, bugün yapılacak idmanla hazırlıklarına devam edecek.

Fotomaç

Cemalettin Taşkın
14.05.2009, 14:04
şimdiden geçmiş olsun

bursa maçına hüseyin göçek'i vermişler

en son denizliye yenildiğimiz maçı yönetmiş.

çok antipatik bir hakem

bursanın bu atamada kesin parmağı vardır.

Ali İhsan
14.05.2009, 14:17
şimdiden geçmiş olsun

bursa maçına hüseyin göçek'i vermişler

en son denizliye yenildiğimiz maçı yönetmiş.

çok antipatik bir hakem

bursanın bu atamada kesin parmağı vardır.

Hüseyin Göçek çok iyi bir hakem değil, ama seyircinin tesirine girebilen, çok fazla dirençsiz bir hakem.

Şov yapmaya kalkacak cesareti olmaz sanırım ama bu maçın psikolojisini kaldıramayıp saçmalar mı bilmiyorum.

Aytaç Çakıroğlu
14.05.2009, 14:27
artık bu maçı almalıyızzzzz. bu arada şu çekşrdek yiyien taraftarlar bi zahmet gitmesinler anvi akere....... bu maçta sonunda kadar destek olmalı taraftar.

RaİSTLİN610
14.05.2009, 14:29
[QUOTE=Semih Aydın;2237700]Alihan açmış yine başlğı.. Ozaman alırız bu maçı :)[/QUdogru diyo eleman alihan acınca alıyoz ne hikmetse:P

TAHSİN 61
14.05.2009, 14:31
Yeri burası değil ama bilginiz olsun istedim Arkadaşlar

Evet sevgili BMN ve Amatör futbol sevdalıları 2008-2009 sezonuda bek çok ilde sonuçlandı. Şuan da Deplasmanlı süper Gençler Ligi Türkiye Finalleri ve A gençler Türkiye Finalleri dışında Türkiye Profesyonel 3.Ligi Play off maçları oynanıyor. 5 bölge ve bu bölge şampiyonları 3. Ligde mücadele etmeye hak kazanacak..

Bölgeler ve statü...

1. Bölge
Bayrampaşaspor (İstanbul)
Sultanbeyli Bld Spor (İstanbul)
H.Gücü G.Doğduspor (Sakarya)
4. takım İstanbul'daki elemelerin şampiyonu bu gruba gelecek..

2. Bölge
Ümraniyespor (İstanbul)
Sökespor (Aydın)
Salihli Bld.spor (Manisa)
Muğlaspor (Muğla)

3. Bölge
YALISPOR (TRABZON)
İyiderespor (Rize)
Beyköy Bld.spor (Düzce)
4. takım Trabzon'daki elemelerin Şampiyonu bu gruba gelecek..

4.Bölge
Kumlıca Bld.Spor (Antalya)
Tekirova Bld.Spor (Antalya)
Bağlumspor (Ankara)
Anamurspor (Mersin)

5. Bölge
Önderspor (Osmaniye)
Pansu Şekerspor (Kayseri)
Kırıkhanspor (Hatay)
4. takım Van'daki elemelerin şampıyonu bu gruba gelecek..

Statü çok basit arkadaşlar takımlar kura çekilerek birbiriyle eşleşecek sonra galip takımlar final maçı oynayacak Finali kazanan takım TFF 3. Ligine yükselmeye hak kazanacak tabiki Profesyonel ligde uygulanan kriterlere uygun bulunursa.. 6. takım daha önce oynanan Profesyonel takım bulunmayan iller turnuvası galibi Çerkezköy Bld. Spor TFF 3. Ligine çıkmıştı...

İstanbul'daki amatör futbol sevdalılarına terfi maçlarını izleme imkanı yarın Cuma günü yarı Final programı:

Yarı Finaller - Cuma
16.00 (Eyüp Stadı) Kocaeli Kağıtspor - Ayvalıkgücü
16.00 (Vefa stadı) Derince Belediyespor - Karacabeyspor

Final Pazar günü saati belli değil Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyum'unda....

Trabzon'daki Amatör futbol sevdalıları içinde büyük fırsat Yavuz Selim Stadında program;

Yarı finaller - Cuma
14.30 (Yavuz Selim) Giresun Keşap Bld - Erzurum 3 Mart
17.00 (Yavuz Selim) Erzincan Bld - Çarşambaspor

Final pazar günü Saha belirli değil...

sorin
14.05.2009, 14:32
Trabzonspor - Bursaspor: Hüseyin Göçek hakem hakıında fikri olan var mı

Muhammed Ayaz
14.05.2009, 14:32
kadromuz şöyle olmalı:

------------------------------tony-----------------------------

--ferhat------------giray--------------egemen--------cale--

------------------------selçuk--------hüseyin-----------------

----yattara------------------colman------------alanzinho----

-----------------------------gökhan----------------------------
bu kadroyla çıkarsak kesin galibiz........

Cemalettin Taşkın
14.05.2009, 14:38
Trabzonspor - Bursaspor: Hüseyin Göçek hakem hakıında fikri olan var mı

içerde denizliye yenildiğimiz maçı yönetmişti. ayrıca kupada gaziantepe 3-1 yenildiğimiz maçın hakemi. sezonun ilk yarısında ankaragücünü 2-1 yendiğimiz maçı yönetmiş.

ayrıca bursasporun içerde galatasarayı yendiği maçı da hüseyin göçek yöentmiş.

taçlarda faullerde 5 cm nin bile hesabını yapıyor oyunu soğutuyor

Harun_ayar_ts
14.05.2009, 14:47
hakem iyi sayılır

tmrst
14.05.2009, 15:30
arkadaşlar muhtemel bir bejeke TRABZONSPOR puan eşitliğinde ikili averaj mı yoksa gol averajı mı geçerli...konuyla direk alakası yok ama arkadaşlarla kafamıza takıldı.

Nadir Bekar
14.05.2009, 15:35
arkadaşlar muhtemel bir bejeke TRABZONSPOR puan eşitliğinde ikili averaj mı yoksa gol averajı mı geçerli...konuyla direk alakası yok ama arkadaşlarla kafamıza takıldı.

ikili averaj geçerli ama ikili averajda eşitlik olduğu için gol averajı geçerli yani durum kötü :(

evrents
14.05.2009, 15:39
ikili averaj geçerli ama ikili averajda eşitlik olduğu için gol averajı geçerli yani durum kötü :(
İkili averajda biz daha üstün değil miyiz trabzondaki maç 0-0 inönüde 1-1 inönüde bjk'ye gol attığımız için bizim daha üstün olmamız lazım

A.Ali Karanis
14.05.2009, 15:53
son 2 haftaki istekli futbolumuzu ortaya koyarsak,kazanırız.
evrents,o kural kalktı.deplasmanda attığımız gol bir avantaj sağlamıyor bize.genel averaja bakılacak.

Hüseyin İlkin
14.05.2009, 15:54
İkili averajda biz daha üstün değil miyiz trabzondaki maç 0-0 inönüde 1-1 inönüde bjk'ye gol attığımız için bizim daha üstün olmamız lazım

Deplasman golü dikkate alınmıyor.
Onun ile ilgili kural, bu topicin 13.sayfasında vardı sanırsam.

İsmail ALİOĞLU
14.05.2009, 16:11
Resmi sitemizden..

http://img213.imageshack.us/img213/9933/23979629.jpg

Hekimoğlu
14.05.2009, 16:15
Trabzonspor - Bursaspor: Hüseyin Göçek hakem hakıında fikri olan var mıDenizli maçında denizlisporlu futbolcular zamandan 5 dakika çaldıysa bu haysiyetsiz hakem müsvettesi 15 dakika çalmıştı çok mücadele etti denizli oyunu soğutsun maçı alsın diye.

deepmavi
14.05.2009, 16:27
Futbolcular ayağının altına gelen bu altın fırsatı inşallah tepmezler son 3 maç kaldı 7 çok yakınız yenicez bursayı ilk yarıdan sorulacak hesabımız var

Ufuk Bayraktar61
14.05.2009, 16:28
hala kadromuz şöyle olmalı kadromuz böyle olmalı bıktım valla...birde bu mesajı yazarken aklıma bir şey geldi..sivas kimki sivasın ağzını stadımızda anıyoruz..yok ayağa kalkmayan sivaslı olsun yok i..e sivas olmassın şampiyon..arkadaşlar daha düne kadar fenere bağırıyoduk artık sivasa bağırıyoruz..anlamsız işler..benim gözümde i..e sivas olamassın şampiyonla i..e denizli olamassın şampiyon yada ayağa kalkmayan antalyalı olsun arasında hiç bir fark yokk

oktay61
14.05.2009, 16:31
Bu sezon oynadığımız kritik maçların bir tanesini dahi alamadık..

Bari bu bir ilk olsa..

Bu kritik maç değilki rahat oynayacağımız ve alacağımız bir maç

bbyanik
14.05.2009, 16:32
hala kadromuz şöyle olmalı kadromuz böyle olmalı bıktım valla...birde bu mesajı yazarken aklıma bir şey geldi..sivas kimki sivasın ağzını stadımızda anıyoruz..yok ayağa kalkmayan sivaslı olsun yok i..e sivas olmassın şampiyon..arkadaşlar daha düne kadar fenere bağırıyoduk artık sivasa bağırıyoruz..anlamsız işler..benim gözümde i..e sivas olamassın şampiyonla i..e denizli olamassın şampiyon yada ayağa kalkmayan antalyalı olsun arasında hiç bir fark yokk

aynen katılıyorum kardeşime

sbaba61
14.05.2009, 16:37
herkesi eskişehirden dönen lideri karşılamaya davet ediyorum. trabzon havaalanında olalım lütfen.

Great White
14.05.2009, 16:42
Bu kritik maç değilki rahat oynayacağımız ve alacağımız bir maç

Konya ve Denizli maçları kadar "rahat" oynamayalım da..

savas avci
14.05.2009, 16:50
..................Tony....................

Song.....Giray.....Egemen.....Cale

...........Selcuk...Colman.............
...Yattara.................Alanzinho...
..................Umut....................
.................Gökhan..................

diziliş taktik pek önemli değil hırslı istekli oynarsak...
Gerçekten bu kadro süper olur...

savas avci
14.05.2009, 16:51
herkesi eskişehirden dönen lideri karşılamaya davet ediyorum. trabzon havaalanında olalım lütfen.
İnşallah yaaa....

Ali İhsan
14.05.2009, 16:51
Konya ve Denizli maçları kadar "rahat" oynamayalım da..

O maçlarda herhangi bir rahatlık yoktu. Bir ölü toprağı serilmişti tüm takım ve tribünlerin üzerine. Daha Denizli maçının birinci dakikasından başlamıştı kasvet üstüme gelmeye. 180 dakikada boğuldum resmen. Şampiyonluk baskısı öyle bir şey demekki. Çünkü o iki maçı almış olsaydık. Yaw gene başladım işte bundan korkuyordum. İnşallah yıllar boyu o iki maç diye diye gezmem...

Great White
14.05.2009, 16:54
Ali İhsan, yorumumdaki "rahat" kısmını özellikle tırnak içine aldım farkındaysan..

Arkadaşın rahatlığına ithafen;)

Semih
14.05.2009, 16:56
Şu Avni Aker Bordo-Mavi'ye boyansın yazısının yanındaki isim Alkan61 değil mi yahu:p

Ali İhsan
14.05.2009, 16:58
Ali İhsan, yorumumdaki "rahat" kısmını özellikle tırnak içine aldım farkındaysan..

Arkadaşın rahatlığına ithafen;)

Anladım.

Ama o iki maç ve rahat kelimesi yanyana gelince önceki cümlelerin önemi kalmıyor. Ruhum daralıyor hala. Neydi onlar öyle... Kasvet, kasvet, bana hatırlattıkları sadece bu.

Erdal DİLEK
14.05.2009, 17:00
bunlar yorumsuz maclar, kazanmak tek bahane. . .

sbaba61
14.05.2009, 17:12
biz biz gibi oynarsak bu ligde zor maçımız yok ama bazen maçlarımızı kendimiz zorlaştırıyoruz. bursa maçı o zorlaşan maçlardan biri olmayacak inşallah.

Terzioğlu
14.05.2009, 17:22
Tayfun'un bu macta golü var :)

erik
14.05.2009, 17:25
2-1 alırız gibime geliyor.İnşallah Umut ve Gökhan atacak golleri yine.

Alihan Ertürk
14.05.2009, 17:28
Alanzinho ve Egemen atacak gollerimizi :);)

Muhammed KOÇ
14.05.2009, 17:32
Tayfun'un bu macta golü var :)
evet mantıklı uzun zamandır atmıyor ..

Mesut
14.05.2009, 17:38
kim atarsa atsında yeterki atsın :D

NeoTs
14.05.2009, 17:49
kim atarsa atsında yeterki atsın :D
o zaman Hüseyin atsın:D

Osman Pervaneli
14.05.2009, 17:49
goller gökhandan vede alanzinhodan gelicek diye düsünüyorum

Mesut
14.05.2009, 17:58
o zaman Hüseyin atsın:D

hep düşünürüm korner kullanıldı top geri döndü hüseyin geliişine vurdu ve gollll harika bir gollll diye sipeker diyecek mı hiç :D görcezmı bu günleri :d

ÜNAL
14.05.2009, 18:08
Kalan maçları rahat izlesek fena olmaz mı :ok

usameakcelik
14.05.2009, 18:08
hep düşünürüm korner kullanıldı top geri döndü hüseyin geliişine vurdu ve gollll harika bir gollll diye sipeker diyecek mı hiç :D görcezmı bu günleri :d
Bırak golün şeklini, hüseyin rasgele bi gol atsın yeter...

Birtan Karaman
14.05.2009, 18:09
Yattara'dan Şov

Alanzinho'dan Gol + Şov

Colman'dan Milimetrik Pas

Egemen'den Can Alıcı Müdahaleler

Gökhan Ve Umut'dan Gol

Ve 3 Puan İstiyorum .

Unutmadan , Hacettepe Ve Ankaragücüne Başarılar Diliyorum . ;)

sorin
14.05.2009, 18:10
ya siz daha maç oynanmadan kazanmışınız kardeşim olası bi kötü sonuçta herkesden çok küfür edersiniz biraz ayağımız yere bassın karşımızda mahalle takımı yok adamlar 9 maçta 8 galibiyet aldılar biz bu performansı gösterseydik şampiyonluğu kutlayıp gelecek sezonun transferlerini konuşmaya başlamıştık lütfen biraz daha gerçekçi düşünelim

10 numara
14.05.2009, 18:21
Yattara'dan Şov

Alanzinho'dan Gol + Şov

Colman'dan Milimetrik Pas

Egemen'den Can Alıcı Müdahaleler

Gökhan Ve Umut'dan Gol

Ve 3 Puan İstiyorum .

Unutmadan , Hacettepe Ve Ankaragücüne Başarılar Diliyorum . ;)

bende tayfun ve hüseyin'i kulübede görmek istiyorum...

usameakcelik
ya siz daha maç oynanmadan kazanmışınız kardeşim olası bi kötü sonuçta herkesden çok küfür edersiniz biraz ayağımız yere bassın karşımızda mahalle takımı yok adamlar 9 maçta 8 galibiyet aldılar biz bu performansı gösterseydik şampiyonluğu kutlayıp gelecek sezonun transferlerini konuşmaya başlamıştık lütfen biraz daha gerçekçi düşünelim
Küçüğü büyük göstermek bizim büyüklüğümüze yakışmaz.

Ercan DEMİRCİ
Aynen katılıyorum. Bu tür maçlar çok zor . maç öncesi bu şekilde konuşupta puan kaybedersek çok üzülürüz...

usameakcelik
14.05.2009, 18:22
bende tayfun ve hüseyin'i kulübede görmek istiyorum...
Ben kulübe de görmek istemiyorum. Trübünde olsunlar.

sorin
14.05.2009, 18:24
Küçüğü büyük göstermek bizim büyüklüğümüze yakışmaz.
evet yakışmaz konya ve denizli gibi küçüklere yenilmenin yakışmadığı gibi

usameakcelik
14.05.2009, 18:26
evet yakışmaz konya ve denizli gibi küçüklere yenilmenin yakışmadığı gibi
Kendimizi galibiyete şartlandırmamız lazım. Bu üç ihtimalli bir maç. Ya kazanacagız, ya kazanacagız ya da kazanacagız.

Sefa
14.05.2009, 18:26
Egemen'in maç sonu 3'lüsünü bekliyorum :D

Bursa'lılarla beraber çekeriz :p

Alihan Ertürk
14.05.2009, 18:28
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ro_tsp8.jpg

DIGITURK ÜYELERİ
Bu üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:

16 MAYIS CUMARTESİ
Hacettepe-Sivasspor: Lig TV (377 HD)

17 MAYIS PAZAR
Ankaragücü-Beşiktaş: Lig TV (377 HD)
Trabzonspor-Bursaspor: Spormax (378 HD)
Antalyaspor-Fenerbahçe: Salon 1 (201)
Galatasaray–Gençlerbirliği: Salon 2 (202)
Konyaspor–Eskişehirspor: Salon 3 (203) - DÖNÜŞÜMLÜ
Denizlispor–Ankaraspor: Salon 3 (203) - DÖNÜŞÜMLÜ
İBB-Kayserispor: Salon 3 (203) - DÖNÜŞÜMLÜ

TURKSAT
Türksat üzerinde Modüllü dijital uydu alıcısı ile LİG TV izleyen üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:

16 MAYIS CUMARTESİ
Hacettepe-Sivasspor: Lig TV

17 MAYIS PAZAR
Ankaragücü-Beşiktaş: Lig TV
Trabzonspor-Bursaspor: Spormax
Antalyaspor-Fenerbahçe: İZTV
Galatasaray–Gençlerbirliği: DIGI
Konyaspor–Eskişehirspor: ACTIONMAX - DÖNÜŞÜMLÜ
Denizlispor–Ankaraspor: ACTIONMAX - DÖNÜŞÜMLÜ
İBB-Kayserispor: ACTIONMAX - DÖNÜŞÜMLÜ

Frekans Bilgileri: LİG TV, Spormax, İZ TV, DİGİ ve Actionmax kanalı için alış frekansı 11729Mhz., Dikey, 15555 Ksps, 5/6

EUTELSAT
Eutelsat üzerinden modüllü dijital uydu alıcısı ile LIG TV izleyen üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:

16 MAYIS CUMARTESİ

17 MAYIS PAZAR

Frekans Bilgileri: Turkcell Salon 1, Salon 2, Kanal 204 için alış frekansı: 11575 MHz, Dikey, 30000 Ksps, 3/4; Salon 3 kanalı için 11679 MHz, Yatay, 30000 Ksps,3/4, Spormax: 11595MHz, Yatay, 30000Ksps, 3/4

Ünal Cumhur
14.05.2009, 18:28
cok zor ama inşallah kazanırız

serkansdkasma
14.05.2009, 18:35
allahım nolur ya bu sene şampiyon olalım !!!

Paksoy
14.05.2009, 18:55
geçen sene olduğu gibi bu sende şam.liginden sivası mahrum edersek şampiyonluk kadar olmasada baya mutlu olacğm..:D:D

Murat'
14.05.2009, 18:55
Bu maçı alırsak bir basamak yukarı çıkarız gibime geliyor..Haydi çocuklar zor maç olacağı kesin ama alın şu maçı..

Faruk BERBER
14.05.2009, 18:58
Bu maç haftanın maçı olacak ve inşallah kazanacağız . (Alan 'dan yine gol bekliyorum ).

Great White
14.05.2009, 19:08
Şu kalan 3 maçı kazanabilsek kesin şampiyonuz ama o 3 maçtan şüpheliyim ben:o

Bu arada Eses bu hafta Kenya' yı yenerek arkasını biraz sağlama alsa da bize fazla asılmasa bari:rolleyes:

KÖKSAL AYDIN
14.05.2009, 19:20
Bursa maçı da dahil önümüzdeki üç maçı kesin almalıyız.Sonra rakiplere bakarız.

kimyager
14.05.2009, 19:22
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ro_tsp8.jpg

DIGITURK ÜYELERİ
Bu üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:

16 MAYIS CUMARTESİ
Hacettepe-Sivasspor: Lig TV (377 HD)

17 MAYIS PAZAR
Ankaragücü-Beşiktaş: Lig TV (377 HD)

TURKSAT
Türksat üzerinde Modüllü dijital uydu alıcısı ile LİG TV izleyen üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:

16 MAYIS CUMARTESİ

17 MAYIS PAZAR
Antalyaspor-Fenerbahçe: İZTV
Galatasaray–Gençlerbirliği: DIGI
Konyaspor–Eskişehirspor: ACTIONMAX - DÖNÜŞÜMLÜ
Denizlispor–Ankaraspor: ACTIONMAX - DÖNÜŞÜMLÜ
İBB-Kayserispor: ACTIONMAX - DÖNÜŞÜMLÜ

Frekans Bilgileri: LİG TV, Spormax, İZ TV, DİGİ ve Actionmax kanalı için alış frekansı 11729Mhz., Dikey, 15555 Ksps, 5/6

EUTELSAT
Eutelsat üzerinden modüllü dijital uydu alıcısı ile LIG TV izleyen üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:

16 MAYIS CUMARTESİ

17 MAYIS PAZAR

Frekans Bilgileri: Turkcell Salon 1, Salon 2, Kanal 204 için alış frekansı: 11575 MHz, Dikey, 30000 Ksps, 3/4; Salon 3 kanalı için 11679 MHz, Yatay, 30000 Ksps,3/4, Spormax: 11595MHz, Yatay, 30000Ksps, 3/4

ya arkadaşlr geçen hafta spormax bjk nı veriyordu bulamadım o kanalı.diğerlerini buldum ama o yok.yardımcı olabilirmisniz

NeoTs
14.05.2009, 19:25
ya arkadaşlr geçen hafta spormax bjk nı veriyordu bulamadım o kanalı.diğerlerini buldum ama o yok.yardımcı olabilirmisniz
ligtvnin bi üstü:)

Alihan Ertürk
14.05.2009, 19:37

Frekansları yazıyor..

Yeniden arama yaparsanız gelecektir ;)

Sefa
14.05.2009, 19:38
ligtvnin bi üstü:)
NtvSpor'un bi altı :)

Murat Erdem
14.05.2009, 20:00
TRABZONSPOR-BURSASPOR MAÇI NE OLUR? BERABERE BİTERhttp://www.ntvspor.net/modules/anket/hit.gif % 39,06 BURSASPOR KAZANIRhttp://www.ntvspor.net/modules/anket/hit.gif % 31,06 TRABZONSPOR KAZANIRhttp://www.ntvspor.net/modules/anket/hit.gif % 29,87

NTVSPOR anketi.

Muhammet*
14.05.2009, 20:06
maç hd .....

sbaba61
14.05.2009, 20:11
TRABZONSPOR-BURSASPOR MAÇI NE OLUR? BERABERE BİTERhttp://www.ntvspor.net/modules/anket/hit.gif % 39,06 BURSASPOR KAZANIRhttp://www.ntvspor.net/modules/anket/hit.gif % 31,06 TRABZONSPOR KAZANIRhttp://www.ntvspor.net/modules/anket/hit.gif % 29,87

NTVSPOR anketi.
bursa kazanır diyenler sivas ve beşiktaşlılar. trabzon kazanır diyenler ts liler. sivas+ bjk= trabzon. fena sayılmaz bence

batugol
14.05.2009, 20:36
son iki macta takimda bir rahatlik vardi
ayni rahatlikla maca cikarsak rahatlikla aliriz
bir mesajda ne kadar cok rahatlik kullandim
gidip dinleneyim bari
hadi Allah rahatlik versin

türkiyem61
14.05.2009, 20:43
erken gol atarsak 3-1, 4-2 aliriz bence maci
ama sercana dikkat etmek lazim :)

Dogan
14.05.2009, 20:45
Sivas maçı neden cumartesi günü? Onlar yarışın içinde değiller mi?

EmreTS61
14.05.2009, 20:59
bursa da bı sercandan bıde volkan şenden korkuorumm gerısı yalan bence... ama onlarda bızden korksun alanzınhomuz yattaramız colmanımızz bunlardan korksunlar....

Ali Sırrı
14.05.2009, 21:00
Bazı spor sitelerindeki haberlere yapılan yorumları okuyorumda bu kertenkeleler kendilerini ne sanıyor bir türlü anlayabilmiş değilim. Şeytan diyor al bir bilet bas git bursaya...

Sefa
14.05.2009, 21:01
Bjk ile aynı sahada oynayacağı için.

Oruç
14.05.2009, 21:04
Hayret bizim maç hd ve lig tvden sonraki kanal olan spormax'te. İlginç olan fb ve gs'nin maçları hd değil. Başımıza taş yağacak.

Pirselimoğlu
14.05.2009, 21:17
maçın hakemi hüseyin göçek.

KÖKSAL AYDIN
14.05.2009, 21:30
Bir dönüm maçı daha...

Umarım Konya ve Denizli maçlarına benzemez.

Seyirciye büyük görev düşüyor.

Sümeyye Şahin
14.05.2009, 21:38
maçlarn aynı anda olması güzel ya..en azından haftada sadece 90 dk bütün hepsi için stres oluyosun..bu hafta bi 90 dk daha siva var gerçi...2 haftaya şampiyonluk potasına girdik 3 haftaya liderlik şampiyonluk neden olmasın...artık her maç önemli...

miaksoy
14.05.2009, 21:54
Allah'in izniyle kazanacagiz. Sampiyon Trabzonspor

Kaan
14.05.2009, 21:56
bursa da bı sercandan bıde volkan şenden korkuorumm gerısı yalan bence... ama onlarda bızden korksun alanzınhomuz yattaramız colmanımızz bunlardan korksunlar....

Volkan Şen sakat.

Pazar'a kadar düzelir mi bilemiyorum. :cool:

Sefa
14.05.2009, 21:59
Sercan da sakat..

Manu61
14.05.2009, 22:01
Mustafa Sarp bence bizi en fazla zorlayacak oyunculardan birisi olur..Eğer oynuyorsa...2 senedir Türkiye'nin en iyi ortasaha oyuncularından birisi tabi bana göre :)

ibrahimkaya
14.05.2009, 22:03

beşiktas ta sivasta ankarada oynucaklar
ankaragücü ile hacettepe aynı sahayı kullandıklarından boyle bir yola gittiler.

Keleşoğlu
14.05.2009, 22:04
Bazı spor sitelerindeki haberlere yapılan yorumları okuyorumda bu kertenkeleler kendilerini ne sanıyor bir türlü anlayabilmiş değilim. Şeytan diyor al bir bilet bas git bursaya...

maç TRabzonda :D

İskender Çakmak
14.05.2009, 22:04
yaa kim olursa olsun her türlü koyacaz bursa ya bu kadar açık ve net

maydin
14.05.2009, 22:22
umut ve alanzinho 2-0 alırız garanti.

Eren Karaahmetoğlu
14.05.2009, 22:23
Bin Kişi Geliyorlar… http://www.medyatrabzon.com/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1950529005-05142009.jpg&W=156 Haber Tarihi : 14.05.2009 16:01:00
Trabzonspor’un Pazar günkü rakibi Bursaspor, bin bilet istedi. Bursa taraftar grupları da şehirde Trabzon deplasmanı için seferberlik ilan etti.
Eğer Bursaspor taraftarları bin kişi ile Trabzon'a gelirse bu A.Aker tarihinde bir ilk olacak.x
En çetin final müsabakalarında bile İstanbul'un üç büyük takımları F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş Trabzon'daki müsabakalara bu denli sayıda taraftarını getirememiştir.

Bursaspor taraftarlarının bazıları ise özel uçaklarla gelecek.
A.Aker'in misafir takım tribünlerinin kapasitesi ise 2 bin 500 kişilik..

Üff şöle saçma sapan haberleri okudukça daha da gıcık oluyorum, madem böyle bi heyecanla geliyorlar,çok fazla havalanmamaları için umarım gerektii gibi karşılanır ve ağırlanırlar Trabzon'da. bursa,sivas,gs,fb,bjk, hatta kocaelide bile yaşanan o olaylardan sonra bütün klüpler inanılmaz antipatik geliyor artık bana. bursa da inş fener bin kişi geliyormuş gibi karşılanır.

Turgay 6161
14.05.2009, 22:29
maçın hakemi hüseyin göçek.

Karşılaşmada en ufak ikili müdahalelerde hemen oyunu durduran avantaj sağlamayan bir hakem.maçın başlarında gol bulmamız lazım yoksa düdük çala çala maçı bitirir bu hakem.

savas avci
14.05.2009, 22:46
En önemli maç bu bizim için bu maçı alırsak kesinlikle şampiyon oluruz...

savas avci
14.05.2009, 22:48
Kesinlikle yattara ve alanzinho beraber başlamalılar,ikisini durdurabilecek adamlar yok bursa da hatta gününde olursalar dünyada içimde bir his var en rahat maçımızı oynayacağız bu sezon...

Sefa
14.05.2009, 22:50
Kaç bin gelirse gelsin karşılama hazırlıkları yapılmış en iyi şekilde ağırlanacaklar :)

Mehmet Zeki
14.05.2009, 22:51
Bin Kişi Geliyorlar… http://www.medyatrabzon.com/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1950529005-05142009.jpg&W=156 Haber Tarihi : 14.05.2009 16:01:00
Trabzonspor’un Pazar günkü rakibi Bursaspor, bin bilet istedi. Bursa taraftar grupları da şehirde Trabzon deplasmanı için seferberlik ilan etti.
Eğer Bursaspor taraftarları bin kişi ile Trabzon'a gelirse bu A.Aker tarihinde bir ilk olacak.x
En çetin final müsabakalarında bile İstanbul'un üç büyük takımları F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş Trabzon'daki müsabakalara bu denli sayıda taraftarını getirememiştir.

Üff şöle saçma sapan haberleri okudukça daha da gıcık oluyorum, madem böyle bi heyecanla geliyorlar,çok fazla havalanmamaları için umarım gerektii gibi karşılanır ve ağırlanırlar Trabzon'da. bursa,sivas,gs,fb,bjk, hatta kocaelide bile yaşanan o olaylardan sonra bütün klüpler inanılmaz antipatik geliyor artık bana. bursa da inş fener bin kişi geliyormuş gibi karşılanır.

Gelsinler. Fark etmez...

Eren Karaahmetoğlu
14.05.2009, 22:51
Kesinlikle yattara ve alanzinho beraber başlamalılar,ikisini durdurabilecek adamlar yok bursa da hatta gününde olursalar dünyada içimde bir his var en rahat maçımızı oynayacağız bu sezon...

Kesinlikle başlamamalılar. Sivas maçında da bi heyecanla ikisi birden oynadı. Takım savunması rezaletti. Belki ondan diildir ama,yine de Gökhan Umut ikilisinden yanayım bu maçta. Gidişata göre deişiklikler yapılırsa daha iyi olur.

Eren Karaahmetoğlu
14.05.2009, 22:52
Kaç bin gelirse gelsin karşılama hazırlıkları yapılmış en iyi şekilde ağırlanacaklar :)

He iyi o zaman:D Maksat misafirperverlik. O kadar kişi gelmişler, 3 puanı da aldıktan sonra elleri boş göndermemek lazım :D

Can
14.05.2009, 23:17
Her sene 100 otobüs 10 uçak 5 trenle 2 gemiyle geliyorlar ama hiç sayılarının 40 50yi geçtiğini görmedim..:D

61mehmet61
15.05.2009, 00:48
geldikleri gibi giderler

yatara
15.05.2009, 00:48
Her sene 100 otobüs 10 uçak 5 trenle 2 gemiyle geliyorlar ama hiç sayılarının 40 50yi geçtiğini görmedim..:D

haha kesin yolda bacaklari titriyo geri döniyolar :P

Paksoy
15.05.2009, 01:09
bursadaki trabzonsporlular olmasın o gelenler:D

Hasan Habip Özbay
15.05.2009, 01:11
ne ditolar bin kişi mi ya ben 31 yıldır burdayım evet iyi bir hava yakaladılar ama karşılarında fırtına var 200 kadar gelebilirler iyi arkadaşlarım var içlerinde am anafile iyi bir hezimet bekliyor onları valla 3 kişi ile iddaya bile girdim en az 3 gol atarız diye bu kadar inannıyorum trabzonuma arkadaşlarım üzülecek ama trabzondaki renkdaşlarımada şunu söylemeliyim yer gök bordomavi olmalı herkes aynı anda bağırmalı ancak ne oluyor anlarlar

Burçak
15.05.2009, 01:15
kestane şekerisporu herzaman ki gibi yeneceğiz.

Erkin
15.05.2009, 01:27
Ertuğrul 10 kişiyle defansa yatmazsa yeneriz diye düşünüyorum ama her zamanki gibi şanssızlığımızı kıramazsak kötü olur.. Hayırlısı artık..

Hüdai Pervaneli
15.05.2009, 01:53
Bizim maci Hangi KANAL VERIYOR

irfanb
15.05.2009, 01:58
Bizim maci Hangi KANAL VERIYOR

Lig Tv : Trabzonspor-Bursaspor: Spormax (378 HD)

Erkan
15.05.2009, 02:02
aman, aman ceza yemeyiz insallah.. sampiyonluk macini bos tribunler onunde oynanmasi cok kotu olur... (ben de gelmek istiyorum :D)

Hüdai Pervaneli
15.05.2009, 02:20
Lig Tv : Trabzonspor-Bursaspor: Spormax (378 HD)

TSK ederim Irfan abi izliyebilcez desene

Halit Aydın
15.05.2009, 02:34
Geçen sezon 4 maçı aynı anda yayınlayacak yayın kapasitemiz yok diyen LigTv ye bakın hele :mad:

2 senedir Trabzondaki bursa maçlarını izleyemedik sayelerinde.

Hüseyin Çümen
15.05.2009, 02:50
bugüne kadar Avni Akerde maç kazanamayan Bursaspor a karşı güzel bi taraftar desteği olursa gene ayakları titrer ve galibiyeti unuturlar bence şansları olmaz
ama taraftarımıza nekadar güvenebiliriz

demiradam57
15.05.2009, 09:32
Arkadaşlar Bursa ile oynadığız nisan 1992 yılındaki 5-1 lik maçın gollerini izledim biraz önce.Beni çok eskilere götürdü.O günü hiç unutamıyorum.Ankara Gazi Üniv.okuyordum.2.sınıf öğrencisiydim.Maç yanılmıyorsam saat 2 veya 3 te oynanmıştı.Ve benimde dersim vardı.Balıkesirli benim gibi koyu bir Trabzonsporlu arkadaşımla bu kupayı kazanacağız bu maçı ve o çoşkuyu yaşamalıyız diyip birlikte derse girmeyip Gazi Mah.bir kahvehaneye gittik.O arkadaşım şimdi belediye başkanı.Yazın yanına gittim.O günü tekrar yad ettik.Ben Bursayla oynayacağımız maçı çok rahat alacağımızı düşünüyorum.

demiradam57
15.05.2009, 09:35
Bursa Bin Kişi Geliyormuş!

GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER...

demiradam57
15.05.2009, 09:37
Arkadaşlar Kocaeli maçındaki cezamız kesinleşti.
Çatıya çıkmanın cezası 50.000 TL.Aman evin çatısına çıkıpta Bursa maçından sonra bayrak falan
sallayalım demeyin.evinizi elinizden alır bu federasyon.

Kazım Uzunboy
15.05.2009, 09:49
Biletlere büyük ilgi

Bordo-Mavili taraftarlar, satışı çıkarılan Bursaspor biletlerine büyük ilgi gösteriyor. Bu tablo yönetimi memnun ederken, pazar günü Avni Aker´in dolmasına da artık kesin gözüyle bakılıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/5/18_254670_15FAN10TSTARO.jpg

Karadeniz temsilcisinin asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, “Hafta sonunda stadın Bordo-Mavi renklere boyanmasını istiyoruz. Gerçekten de çok kritik bir sürece girdik. Taraftarlarımızın sabırla takımı desteklemesi ve maçın her dakikasında diri tutması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

oktay61
15.05.2009, 09:59

sivasta bjk de aynı statta oynayacağı için öyle, sahayı ikiye bölme gibi bir seçenek olmadığından bu yolu denemişler sanırım

Mehmet_Mercanlı
15.05.2009, 11:11
Onun adı Messi!

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Trabzonspor'un Brezilyalı yıldızı Alanzinho'yu yere göğe sığdıramadı. Genç teknik adam, 3 yıl önce alamadıkları Alanzinho için, "Brezilya'nın Messi'si. Bizde olsa uzak ara şampiyonduk" dedi.

500 BİN DOLARLA KAÇIRDIK
3 yıl önce 500 bin dolar nedeniyle Alanzinho'yu ellerinden kaçırdıklarını söyleyen Uygun, "Barcelona'da Messi hangi görevi yapıyorsa, Trabzon'da da Alanzinho onu yapıyor" açıklamasını yaptı.

bordo61
15.05.2009, 11:14
Bu bülent uygununun parası mu bitti sürekli röportaj yapıyor

Alihan Ertürk
15.05.2009, 11:14
Acayip kıskanıyor bu Tübürbülent bizi :D

Keşke 1-2 gol atsaydı svs'a Alanzinho,o zaman daha da gülerdim..

devilkid
15.05.2009, 11:18
ay ayol bursaspor bursaspor...ay ayol bursaspor bursaspor:D:D:p

AKSOY_61
15.05.2009, 11:19
rüyamda 3-0 yeniyorduk.
şeftaliler birde penaltı kaçırıyolardı.penaltıyı da song yaptırıp kırmızı kartla oyundan atılmıştı.

Mustafa Önder
15.05.2009, 11:22
rüyamda 3-0 yeniyorduk.
şeftaliler birde penaltı kaçırıyolardı.penaltıyı da song yaptırıp kırmızı kartla oyundan atılmıştı.

Aman abi aman abi... Ne zaman rüya yazsak kesin tersi çıkıyor. Lütfen rüyalarımızı yazmayalım

Süleyman Sofu
15.05.2009, 11:29
bu arada cikciklerde azize devam ediyomuş göreve bari aragoneste gitmesin lig böyle çok güzel :)

Sami Kuk
15.05.2009, 11:33
Ben sevmeeeeeekkk sevmeeeek isterdım nerden bilirdim bOrsaaa ah OOOOOO biyleymiş:)

Sami Kuk
15.05.2009, 11:35
Yaw herkes rahat oLsun alıcaz bu maçı hemde çok kolay 8 maçtır yenılmıyormus:S elet birgun son bulucak o günde bizim maçta işte..

Sami Kuk
15.05.2009, 11:57
Bursadan gelse gelse 70-80 kişi gelır... dıgerlerı Trabzon cogunlukla samsundan gelır o samsundan gelenlerınde cogu samsunsporlu olur..Biliyorsunuz samsunspor bunların 1 numalaralı yalakaları

Tayfun
15.05.2009, 12:29
Şeftali kurtçuklarının içinden geçeceğiz Avni Akerde; offside golünü unutmadık..!

lazzz61
15.05.2009, 13:06
sımdı lig tv de top 10 u ızledım serefsızler batuhanun sans golunu bırncı sıraya koymuslarr alanzınho 2.sırada ne biçim ınsan bunlar ya

Mehmet Zeki
15.05.2009, 13:08
Onun adı Messi!

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Trabzonspor'un Brezilyalı yıldızı Alanzinho'yu yere göğe sığdıramadı. Genç teknik adam, 3 yıl önce alamadıkları Alanzinho için, "Brezilya'nın Messi'si. Bizde olsa uzak ara şampiyonduk" dedi.

500 BİN DOLARLA KAÇIRDIK
3 yıl önce 500 bin dolar nedeniyle Alanzinho'yu ellerinden kaçırdıklarını söyleyen Uygun, "Barcelona'da Messi hangi görevi yapıyorsa, Trabzon'da da Alanzinho onu yapıyor" açıklamasını yaptı.

BU adamin her gun roportaji var ya... :D

demir
15.05.2009, 13:13
BU adamin her gun roportaji var ya... :D

bunu alisen yaptırıyor fenere gelmesını sıtıyor cunkı hergun roportraj yaptırıyorlarkı gozde ıstenılen ve populer bır teknık adam ızlenımı verılebılsın degılmi ??? yoksa aragonesı neden getırdıler sanıyorsunuz :D neyse bız ısımıze bakalım bursayı yenmemızın tek yolu var o topu onlara vermemek baSKA yolu yok

ts_tuncay_ts
15.05.2009, 13:26
Bursa maçı çok zor geçicek gibi kaybedersek bittik biz....Ama beşiktaşın vede sivasında puan kaybediceğinden eminim....

Bu arada şimdi aklıma geldi onu söylemek istiyorum....Karadeniz kaplanı çok tartışılmıştı trabzonda kaplanmı varmış denilmişti...Belkide vardır....Bi bakalım....

http://tr.wikipedia.org/wiki/Hazar_kaplan%C4%B1

http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Panthera_tigris_virgata_dis.png

demir
15.05.2009, 13:31
Bursa maçı çok zor geçicek gibi kaybedersek bittik biz....Ama beşiktaşın vede sivasında puan kaybediceğinden eminim....

Bu arada şimdi aklıma geldi onu söylemek istiyorum....Karadeniz kaplanı çok tartışılmıştı trabzonda kaplanmı varmış denilmişti...Belkide vardır....Bi bakalım....

http://tr.wikipedia.org/wiki/Hazar_kaplan%C4%B1

http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Panthera_tigris_virgata_dis.png

bu nasıl bır mantık boyle ??? :D :D

istanbulun her yerınde kartallar mı ucuyorda kartal sımge olmus
yoksa alisamıyenın etrafında dolasırken her an karsına bir aslan cıkma tehlıkesı varda bızmı duymadık ?
yada bursada her an karsılasabılecegımız bır tımsah vakası varda haberımızmı yok ???

bu mantık yanlıs bır mantık kaplanda olur kesıde olur kanguruda ılla trabzonda yasayan bır hayvan olmasına gerek yok

ts_tuncay_ts
15.05.2009, 13:35
bu nasıl bır mantık boyle ??? :D :D

istanbulun her yerınde kartallar mı ucuyorda kartal sımge olmus
yoksa alisamıyenın etrafında dolasırken her an karsına bir aslan cıkma tehlıkesı varda bızmı duymadık ?
yada bursada her an karsılasabılecegımız bır tımsah vakası varda haberımızmı yok ???

bu mantık yanlıs bır mantık kaplanda olur kesıde olur kanguruda ılla trabzonda yasayan bır hayvan olmasına gerek yok

ben trabzonda kaplan yok diyenlereydi cevabım okumadan yazmışsın herhalde...

Hüseyin Çümen
15.05.2009, 13:45
1000 kişi geliyor diye çok duyduk belki 1 otobüs gelirler oda çok zor uçakta yalan
bence 70 80 kişi aşamazlar
sırf hava bu Bursasporlular ona buna gider yapıp dururlar
sorasınız dünyanın en ateşli taraftar topluluğu tamam iyi destekliyor olabilirler ama yıllar sonra yukarı sıralara çıkmışken 1 otobüs e atlayıp gelmekten acizler

Napoli
15.05.2009, 13:46

Gelin bakalım Lalipoplar sevınıyorum boylegelmeleri hoşuma gıdıyor:D

Koray
15.05.2009, 13:48
Bin kişi mi geliyorlarmış :))

Trabzon'a şimdiye kadar kaç kere yüz kişi gelmişlerde şimdi bin kişi gelecekler ?

Boş laf bunlar hafta sonu göreceğiz tribünde ne kadar gelmişler diye...

Cengiz Çubukcu
15.05.2009, 13:57
1000 kişi gelseler keşke, en azından esnaf için bir katkı olur :) ...3. olma hayalleri olduğu için bu rakamlar telaffuz ediliyor ...

Burçak
15.05.2009, 14:00
Bin kişi mi geliyorlarmış :))

Trabzon'a şimdiye kadar kaç kere yüz kişi gelmişlerde şimdi bin kişi gelecekler ?

Boş laf bunlar hafta sonu göreceğiz tribünde ne kadar gelmişler diye...

Bin kişi mi?
hersene öyle diyorlar 30 kişi ancak belki oluyorlar. gelirlerse oda. :):)
Çok bonkörler ama 1000 miş.
nekadar çok Sıfır meraklısı bunlar. 1OO deyin bari :D

Oemer61
15.05.2009, 14:02
Onlar yuvarlak herseye merakli zaten, sifirlari cok sevmeleri normal;)

Murat'
15.05.2009, 14:08
20 Otobüs yapar...Bişey değil yaaa....Nasılsa yenilecekler...

iso_4939
15.05.2009, 14:10
merak etmeyin allahın izniyle kazanacaz...gercı bu yıl hep ilkleri yasıyoruz ama yınede kazanacagız inş...

Tayfun
15.05.2009, 14:22

Yahu bunlar kaçla geliyorlar yavaş gelsinler duvara çarparlarççç

Avni Akerde "Oğlan" tayfası istemiyoruz,Avni Aker'inde bir onuru,şerefi var yahu ! :D

Emre Dumangöz
15.05.2009, 14:35
Bi pankart açcask ''Besmelesiz Gelmeyin Çarpılabilirsiniz'' diye:D

Ustaalioğlu
15.05.2009, 14:47
rüyamda 3-0 yeniyorduk.

rüyanda baya 90 dakika seyretmişsin maçı anlaşılan...

el fanatico
15.05.2009, 15:07
ne yapıp edip avazımız çıktığı kadar bağıralım ve maç sonuna kadar da ne susalım ne de oturalım... lütfen iyi bir organize yapıp avni aker cehennemini geri getirelim... özellikle bu maçta...

biltrabzon
15.05.2009, 15:08
burda ne zaman rüyalardan hayallerden bahsedilirse sonu hüsran oluyor.abartmayin ya siradan bir mac.birakin stres yaratmayi.bu saatten sonra degisen bir sey olmaz lig bu sirayla biter.

tsliyim
15.05.2009, 15:23
en ufak bir olayda sahamız kapanabilir, şu an fenerasyon fırsat kolluyordur febe maçında sahamızı kapatmak için taraftarın dikkatli olması lazım, ha son maç isterse stadı yıkalım önemli değil bu maç çok kritik

okg_53
15.05.2009, 15:50
Nezaman rüyalar görülmeye başlandı ve biz galibiyetten emin olduk,puan kaybettik.
İnşallah bu sefer farklı olur.

TAHSİN 61
15.05.2009, 15:51
Türkcell Süper ligde çok kaliteli bir maç izliyeceğmiz kesin..

okg_53
15.05.2009, 15:57
haklısın. ççç

Süleyman50
15.05.2009, 15:58
çok zor bir maç olacak ama kazanacağız inşallah...

MuratJ
15.05.2009, 15:59
güzel bi galibiyet aldıktan sonra nolur maç sonu ay ayol bursaspor bursaspor diye tezahurat yapalım. bu şekilde uğurlayalım onları

ccd6167
15.05.2009, 15:59
no panic millet..
bursa taraftarı gelsınler adam gıbı ızlesınler sonra gitsinler ama ınanıyorum kı sneye hiç bir takım tarfatarı trabzona kolayına gelmeyecektır.
artık final maçları dönemi başladı.tempolu oynamalıyız rakıp sahada basacaksak eger sercan kontra atak sansı verılmemelı bence..knatları bu macta zor kullanırız bence ertugrul cok ıyı kılıtlıyor kankatları bence gobekten yıkmalıyız..gokhan umut cok ıyı olmalı bence ıkısıde cok formda vede ısteklı olacakalr.

turkish0061
15.05.2009, 16:04
YA ARKADASLAR. bir haber okudum gokdeniz rubinde mutlu deyilmis
dediklerine gore fb ve bjk gokdenize talipmis.... bence gitmemeli
onun yeri trabzonsporda.... insallah haber yalandir

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=36687

MuratJ
15.05.2009, 16:06
haber kaynağı trabzon kökenliyse yalanın en büyüğüdür.

yahu dün günebakış gazetesi tevezi getirecekti bize nerdeyse

evrents
15.05.2009, 16:07
Arkadaşlar rüyamda busasporun bizi 3-0 yendiğini gördüm son golü kafayla atıyorlar top yerden süzüle süzüle kaleye gidiyor çok üzülmüştüm ama inşallah tersi çıkar :D

Semih Aydın
15.05.2009, 16:12
Arkadaşlar rüyamda busasporun bizi 3-0 yendiğini gördüm son golü kafayla atıyorlar top yerden süzüle süzüle kaleye gidiyor çok üzülmüştüm ama inşallah tersi çıkar :D

Çıkarmı bilmem ama yenilmeyiz :)

Hüseyin İlkin
15.05.2009, 16:14
Maç günü gelse artık. :)

Mustafa Calik
15.05.2009, 16:27
Bir Bursaspor taraftar'dan aldigim habere göre sakatligin yüzünden bu mac'ta Mustafa Sarp, Ibrahim Öztürk ve Tadeu kesin olarak oynamiyacaklar. Hafif sakatligi olan futbolcular Romaschenko, Serdar Aziz, Volkan Sen ve Ömer Erdogan bu mac'ta belki oynamicekler.

Cem Akyüz
15.05.2009, 16:32
Bir Bursaspor taraftar'dan aldigim habere göre sakatligin yüzünden bu mac'ta Mustafa Sarp, Ibrahim Öztürk ve Tadeu kesin olarak oynamiyacaklar. Hafif sakatligi olan futbolcular Romaschenko, Serdar Aziz, Volkan Sen ve Ömer Erdogan bu mac'ta belki oynamicekler.

Mustafa Sarp'ın olmayışı iyi haber

Cafer Bulur
15.05.2009, 16:35
Hepsi oynayacak renkdasim,emin olabilirsin.:)

Bir bursa taraftarinin bilgisine dayanarak ,su oynar bu oynamaz yorumlari yapilamaz.

Tam kadro bir bursaspor bekliyorum,mazeretleri olmasin mactan sonra.

Mustafa Calik
15.05.2009, 16:41
Hepsi oynayacak renkdasim,emin olabilirsin.:)

Bir bursa taraftarinin bilgisine dayanarak ,su oynar bu oynamaz yorumlari yapilamaz.

Tam kadro bir bursaspor bekliyorum,mazeretleri olmasin mactan sonra.

Sadece okudugumu paylasmak istedim :) Bakalim kim hakli olacak .. mac günününde görecegiz iste :)

Cafer Bulur
15.05.2009, 16:44
Sadece okudugumu paylasmak istedim :) Bakalim kim hakli olacak .. mac günününde görecegiz iste :)
Senin niyetin iyi, haberi aldigin bursaspor taraftarinin iyi degil.;)

Hafif sakatligi olan futbolcularin belki oynayamayacak olmasindan bahsediliyor,hafif sakatligi olan bir futbolcu yüzde 99 oynar.

Hele de bu mac onlar icin sezonun en önemli maci ise...

Orhan Aydın
15.05.2009, 16:44
Bu Konuyu 15 Aktif Üye Görüntülüyor 15 (10 Üye ve 5 Misafir)

bursaspor kardeş takım beyler yarı yarıya :D

sametaydin
15.05.2009, 17:00
Bursaspor bin kişi gelir. İnanırım çünkü bursaspor 4 büyük takımdan sonra en çok taraftara sahip takım her ne kadar sadece bursa çapında taraftarı olsa da gelme ihtimali var. Ama adam gibi maçlarını izleyip gitsinler. Terbiyesizlik yaparsalar oranın nasıl bir deplasman olduğunu öğrenirler.

mehmetali61_55
15.05.2009, 17:08
bu maç gollü biter bence maçta en az 4 gol olur diyorum 3-1 veya 5-2 alırız maçı veya 1-0 olsun bizim olsun :)

oflubektas
15.05.2009, 17:12

[/SIZE][/FONT]

Haberin yalan olduğu o kadar belli ki... Avni Aker'in misafir tribün kapasitesi 2.500 Kişiymiş, Bu tribünü %5 Kontejana göre yapmadılar mı? O zaman bizim stadın 50.000 Kişi alması lazım.

mashal61
15.05.2009, 17:27
................

Ali Tunahan Güllü
15.05.2009, 17:32
şeftaliler 1000 kişiymiş pehhhhhhhh:D

şunlara birisi haber verse bu maçta ofsattan gol atamayınca ne yapacaklarmış:D

KuTs@L__pLaK@61
15.05.2009, 17:49
ya bu bursalılar gelirde avni akerde bizi bastırırsa bunlara 5 atsak bile susturamayız daha hakkettende öle yani 25 bin kişi 300 bursa taraftarını dinlerse kimse bana masal okumasın o zaman adamların taraftarlığını kabul edecen arkadaş pazar günü inşallah yenecez

Murathan
15.05.2009, 17:50
Umut çok ... bunun için Saldır Trabzonum Saldır Ankaragücü saldır Hacettepe :D:D

Mert67
15.05.2009, 17:51
Çalıntı marşları ezberleyip.Birkaç çingen önderliğinde küfür etmekte bizden iyiler.Bunu kabul ediyorum.

Cafer Bulur
15.05.2009, 17:52
Alkan 61 kardesim,madem senol hocayi istemiyorsun senin hoca adayin kimdir?

Benim senol hocayi istememin en büyük nedeni senol hocadan daha iyisini veya Trabzona daha iyi uyacak bir hocayi görmememdendir.

Kötünün iyisi senol günes demiyorum,iyilerin arasindadir senol hoca bence.

TAHSİN 61
15.05.2009, 18:16
İlkkez bu başlıkta açıklıyorum hadi iyisiniz.... Yalısporumuz 2. kademe maçını İstanbul'da oynuyor..
27 Mayıs ve 29 Mayıs'ta herkezden destek bekliyoruz

Mustafa Ağaoğlu
15.05.2009, 18:53
Trabzonlu olmayıpta Trabzonspor'lu olanların sayısı hiçte az değil.

Neyse bu konunun tartışılacak yeri burası değil.

Mehmet Ç.
15.05.2009, 19:21
Bursa kimki bizi yenecek.. Bi onlara bakin, bi bize... Seftali aromali Lollipoplar...:D

cihatöztürk
15.05.2009, 19:23
millet bursaya niye şeftali diyoz biz :D

bi hikayesi mi var

Muhammet_61
15.05.2009, 19:44
Takım üzerinde baskı oluşturmamamız lazım.
"Şampiyon olmasak da olur" felsefesiyle çıktığımız maçlarda sıkıntı çekmedik. Gerilim dolu maçlarda başarısız olduğumuz aşikar. Son 2 haftadır rahat kazanmamaızın nedeni de budur arkadaşlar. 2 hafta önce takım havlu atmış pozisyondaydı ve kaybedecek bişey yoktu. Sonucunda ise rahat galibiyetler aldık. Peki ya Sivas maçı ?
Son haftaya kadar aynı düşüncede sahaya çıkmalıyız.
"Şampiyon olamamaya kendimizi hazırlayalım, baskı kurmayalım. Olursak sürpriz olsun"
Fenerbahçe maçına kadar döyle gidersek, ola ki Bjk de ankaragücü ve Gs maçlarında puan kaybederse son hafta ne desek boş :)

Ancak unutmayalım OYUNCULARIMIZA ŞAMPİYONLUK BASKISI YOK !!

Taktik olarak ise Bursasporun hızlı isimlerini orta sahadaki kesicilerimizin durdurması gerekiyor. Serkan Balcı bu maçta Hüseyinin yanında oynamalı ve sıkı adam takibinde bulunmalıdır.

Alanzinho' nun artık 11'de başlaması gerektiğini söylememe gerek yok. ANcak bu sefer tek fotvete dönmemiz gerekecek ki; o zaman da Umut'u yedek başlatıp oyunun ilerleyen bölümlerinde skora ve oyuna göre oyuna sürmemiz gerekecek..

Orhan Aydın
15.05.2009, 19:45
uşaklar birbirinizi kırmadan tartışın burda herkes TRABZONSPOR LU

NeoTs
15.05.2009, 19:47
Şu Tribün konusunu bırakın artık oranın ayrı başlıkları var ----->http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php?f=20

Özgür KARADENİZ
15.05.2009, 19:54
Evet ya macı konusalım kimseye Trabzonsporun ve taraftarının buyuklugunu tartıstıracak degilim...
Maca gelince ilk 20 dakika içinde gol bulacagımızı tahmin ediyorum
bursa macında bence macın adamı selcuk olacak ...sezonun en iyi topunu oynayacak
bu macta 1 gol bekliyorum kendisinden...

Özgür KARADENİZ
15.05.2009, 19:58
Ayrıca ankaragucu-bjk macında jaba sakat...
oynarsa mehmet yılmazın ekstra 1 motivasyonla oynayacagını ve gol atabilecegini dusunuyorum

mashal61
15.05.2009, 20:59
Konu çok saptı. Bence taraftar gerekeni yapacaktır.

Bursa'yı yenmek hem şampiyonluk için önemli hem de geçen sefer Sercan'ın ofsayttan gol atmasıyla aldıkları galibiyete karşılık vermek açısından. Bu takımı eze eze yenmeliyiz. İnş. tarih tekerrür eder ve 5-0 kazanırız.

demir
15.05.2009, 21:10
burası taraftarların tartısılacagı bır yer degıl bılıyorum ama su soruyuda sormadan edemıyorum kendıme yaww madem bagırmayacaksın, madem takımına destek olmayacaksın ne ısın var stadda ??? ac evınde lg tv yı oturdugun yerden cekırdegını cıtlat, ne dıye stada gelıyorsun ??? bırısı mekan basan bjk lılerden bahsetmıs forumumuzda mekan basalım diyen varda benmı goremıyorum ???? ya arkadaslar, abiler ,ablalar ,bız dıyoruzkı carsının ıyı oldugu nokta 90 dakıka takımını desteklıyor. bız takımımızı onlardan cok sevıyorsak neden onlardan az fedakarlık edıp cekırdek cıtlıyoruz ??? buna kesınlıkle karsıyım maçı stadda ızleyeceksen bagıracaksın kardesım bagırmak ıstemıyorsan ya ewınde ızleyeceksın yada carsının bastığı kahvelerın bırınde ızleyeceksın.i..! :@

bursa macına gelınce bızım cocuklar cok yeteneklı ve genc futbolcular ve bızım ıcın ınemlı olan macların hepsını kaybettıler sebep baskı ..! bu baskıyı ortadan kaldırmanın onları rahat ettırmenın tek yolu var oda cekırdek yemek yerıne takıma destek vermek saygılarımla..!

abdullah6134
15.05.2009, 21:15
3-0 Trabzonspor alır.Sanıyorum en rahat maçlarımızdan biri olcak.Bursaspor'un ne kadar formda olduğu önemli değil. oyun sistemleri VE fuTbolcu kalitelri bana 3-0 Trabzon dedirtiyor...

Yunus Emre SEYHAN
15.05.2009, 21:15
Tezahurat etme ile bağırma ile bu iş olmaz... Olsaydı Kocaeli düşmezdi. Bjk her sene şampiyon olurdu.. (en azından kendi sahasında rezil bir fb'ye yenilmezdi)
Önemli olan yerinde tepki gösterebilmek. (Ör: Kayserispor macında taraftarımız penaltı itirazı yaparken o baskıda Eren topu Yattara'ya teslim etti.. Yattara orda umut ve gol. Eren bu ligde en iyi defans oyuncularından birisi.)
Tezahurat,bagırmadan önce halledilmesi gereken ıslıklama ve yuhalama işleri..var Kendi evinde her maglup durumdayken ıslıklanmak hatalı pas verdiğinde yuhalanmak.......
Cok fazla gücü olan bir tribun grubununda bulunmasının kötü yanları cok fazla.
Ör: Kocaeli taraftarı bize küfretti.. Trabzonspor'u tutupta Kocaeli'ye sempati duyanları kaybettiler mesela.. Edilen organize küfürlerle, meşale yakmalarla vs. takıma daha kolay zarar verilebilir..
Çarşı grubu Beşiktaş yönetimini kolayca devirebilir.. E yönetimde verir bedava biletleri..
övülecek bir güç değil bu.

Paksoy
15.05.2009, 21:19
kaçan pozisyondan sonra alkışlasak şuan lider olabilirdik.. küçük ayrıntı gibi ama çok önemli bence

demir
15.05.2009, 21:19
Tezahurat etme ile bağırma ile bu iş olmaz... Olsaydı Kocaeli düşmezdi. Bjk her sene şampiyon olurdu.. (en azından kendi sahasında rezil bir fb'ye yenilmezdi)
Önemli olan yerinde tepki gösterebilmek. (Ör: Kayserispor macında taraftarımız penaltı itirazı yaparken o baskıda Eren topu Yattara'ya teslim etti.. Yattara orda umut ve gol. Eren bu ligde en iyi defans oyuncularından birisi.)
Tezahurat,bagırmadan önce halledilmesi gereken ıslıklama ve yuhalama işleri..var Kendi evinde her maglup durumdayken ıslıklanmak hatalı pas verdiğinde yuhalanmak.......
Cok fazla gücü olan bir tribun grubununda bulunmasının kötü yanları cok fazla.
Ör: Kocaeli taraftarı bize küfretti.. Trabzonspor'u tutupta Kocaeli'ye sempati duyanları kaybettiler mesela.. Edilen organize küfürlerle, meşale yakmalarla vs. takıma daha kolay zarar verilebilir..
Çarşı grubu Beşiktaş yönetimini kolayca devirebilir.. E yönetimde verir bedava biletleri..
övülecek bir güç değil bu.

kesınlıkle yanlış bir tez ve yıne karsı takımların kotu ornekleri ? yahu bu takım sampıyon olurken cekırdek satıslarında patlama olmustuta bızmı bılmıyoruz ??? bır takımı buyuk yapan taraftar coskusudur taraftar zengınlıgıdır sen dunyanın neresınde gordun elınde cekırdek yıyen taraftarın onunde oynayan buyuk bır klup ??

Yunus Emre SEYHAN
15.05.2009, 21:24
kesınlıkle yanlış bir tez ve yıne karsı takımların kotu ornekleri ? yahu bu takım sampıyon olurken cekırdek satıslarında patlama olmustuta bızmı bılmıyoruz ??? bır takımı buyuk yapan taraftar coskusudur taraftar zengınlıgıdır sen dunyanın neresınde gordun elınde cekırdek yıyen taraftarın onunde oynayan buyuk bır klup ??
Çekirdek değil de boş boş oturup izleyen cok gördüm..
Cosku olmamalı demiyorum.. Ama bu coskunun takıma verecegi olumlu etki, Islıklama,Yuhalama, Tepki gösterme vs bunların takıma verdiği olumsuz tepki cok cok daha fazla.

Dogan
15.05.2009, 21:24
U19 Milli Takımı'nın Elit Tur aday kadrosu 14.05.2009 http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/024454e867224394ae69a1159e33f881.jpg
2008-2009 U19 Avrupa Şampiyonası Elit Tur 3. Grup'ta mücadele edecek U19 Milli Takımımızın (01.01.1990) aday kadrosu açıklandı. Portekiz'in ev sahipliği yapacağı Elit Tur'da, 23 Mayıs'ta Yunanistan, 25 Mayıs'ta Danimarka ve 28 Mayıs'ta Portekiz ile karşılaşacak Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edilen oyuncular 17 Mayıs 2009 Pazar günü saat 18.00'de tarihinde TFF Riva Milli Takımlar Tesisleri'nde toplanacak.
U19 Milli Takımımızın, Romanya maçları aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Semih KAYA, Emirhan ERGÜN, Çetin GÜNGÖR, Sinan OSMANOĞLU, Fatih Serkan KURTULUŞ (Galatasaray A.Ş.), Eren ALBAYRAK, Serdar AZİZ, Sercan YILDIRIM (Bursaspor), Umut SÖZEN (Ankaraspor A.Ş.), Necip UYSAL (Beşiktaş A.Ş.), Özgür ÇEK (Fenerbahçe), Metin UÇAR (Gençlerbirliği), Furkan ÖZCAL (Kayserispor), Bayram OLGUN (MKE Ankaragücü), Barış MEMİŞ (Trabzonspor A.Ş.), Rıdvan ŞİMŞEK (Karşıyaka), Uğur PARLAK (Dardanelspor A.Ş.), Tunay TORUN (Hamburger SV), Onur AYIK (SV Werder Bremen).
U19 Milli Takımı Sorumluluğunu Müfit Erkasap, Teknik Direktörlüğünü Ogün Temizkanoğlu yapıyor.

Bu demektir ki maçtan iki saat önce İstanbulda toplanıyolar. İster misiniz Sercan Milli maç kampına gitsin, trabzon yerine:)

Sanırım özel izin falan alacaklar. Bu federasyonun da yaptığı iş yani orda nerdeyse 10 topçu var süperligde oynayan. Pazartesi toplayamıyolar adamları.

demir
15.05.2009, 21:29
Çekirdek değil de boş boş oturup izleyen cok gördüm..
Cosku olmamalı demiyorum.. Ama bu coskunun takıma verecegi olumlu etki, Islıklama,Yuhalama, Tepki gösterme vs bunların takıma verdiği olumsuz tepki cok cok daha fazla.

ben zaten olumsuz tepkıden bahsetmıyorum bız bır kere bugune kadar hıc bır zman macın bıtmesını beklemedık umut 3 pozısyon ust uste atamasa baslıyoruz hemen ıslıklara kufurlere ama quiza umutun yada gokhanın yaptıgının yarısını yapamamısken hala taraftarından destek alıyor bunu goren topcumuzun nasıl bır baskı altına gırebılecegını beklıyorsunuzkı ?? okadar yerden yere vurdugumuz gokhan unal 14 gol 9 asıstle oynuyor ??? bu onun en kotu halı bu adaMA destek olalımda duselsın dıyen yok hemen baslıyoruz bundan topcu olmaz bu nerden geldı bız taraftar olmayı ogrenemedem malesef sampıyon olmayız olmadıkda ?? son taraftarlar 82 sampıyonlugundan sonra kayboldu hala onları arıyoruz

Erdogan
15.05.2009, 21:37
trabzondaki fenerbahce maci cumartesi mi olur pazar mi ? bilgisi olan varmi arkadaslar?

demir
15.05.2009, 21:40
istisnalar kaideyi bozmaz.. seni tebrik ediyorum ama yüzde 1 bile değil senin gibi insanların sayısı

bu nasıl bırdusuncedır ?? sankı hangı gezenden gırıyorsun ınternete ??? ben turkıyenın her yerını gezdım bır cok ılde yasadım suanda antalyada yasıyorum ve uzerımde bu takımın formasını goren 100 lerce ınsan benı durdurup hemserım dıyor ve soruyorum cogu trabzonlu yada karadenızlı degıl sırf bu formadan dolayı adam benı hemserısı gıbı goruyor cok yanlıs ve sacmasapan bır tespıt olmus bu zaten bu tespıtın dogru olsa bu klup buyuk klup olmazdı aynı sıvas gıbı kayserı gıbı gazıantep gıbı olurdu sampıyonluk macımızda kendı taraftarımız baska takım ıcın tezahurat yapardı olurmu boyle sacmalık

mashal61
15.05.2009, 21:41
Maçın hakemi Hüseyin Göçek. Malum unutulamayan Denizli maçının hakemi.(0-2 yenildiğimiz maç):alkış:

Yardımcılardan birisi de kim tahmin edin. Selçuk Kaya. Yani unutulamayan Sivasspor maçının hakemi.(3-0 yenildiğimiz maç):alkış:

demir
15.05.2009, 21:44
Maçın hakemi Hüseyin Göçek. Malum unutulamayan Denizli maçının hakemi.(0-2 yenildiğimiz maç):alkış:

Yardımcılardan birisi de kim tahmin edin. Selçuk Kaya. Yani unutulamayan Sivasspor maçının hakemi.(3-0 yenildiğimiz maç):alkış:

butur seyler bıze karsı herzman yapılmıstır bu bızım ıcın bır bahane olamaz yeter artık yıllardır hep hakemlerı bahane ettıgımız cıkacaz aslanlkargıbı mucadelemızı verıp golerımızı atacaz en sonunda dayanamayıp hakem gelıp gol atacak degıl ya daha neler

Mellih
15.05.2009, 21:47
trabzondaki fenerbahce maci cumartesi mi olur pazar mi ? bilgisi olan varmi arkadaslar?
belli olmaz, önümüzdeki hafta belli olur.. Federasyon ve Yayıncı kuruluşun kararı

kimyager
15.05.2009, 21:51
ya birileri engellesin artık şu arkadaşı out of forum olsun.gereksiz yere dolduruyo sayfaları

FANATIK61
15.05.2009, 21:54
Allah yardimcimiz olsun !!!

İşte Hüseyin Göçek'in Trabzon maçları

TURKCELL SUPER LİG
2. HAFTA: Ankaragücü : 1 - Trabzonspor : 2
21. HAFTA: Trabzonspor : 0 - Denizlispor : 2

FORTİS TÜRKİYE KUPASI
Gaziantepspor : 3 - Trabzonspor : 1

Mellih
15.05.2009, 21:58

TURKCELL SUPER LİG

FORTİS TÜRKİYE KUPASI

sonuçlar kötü gözüküyor ama bu maçlarda hakemin sonuca pek etkisi yoktu.;)

MetiN08
15.05.2009, 21:59
ya birileri engellesin artık şu arkadaşı out of forum olsun.gereksiz yere dolduruyo sayfaları

Niye engellesinler ya, kendi düsüncelerini yazmis bence bazi yerlerde hakklida yani yalan yok, maleef taraftarimiz dogru baski kuramiyor karsi takima karsi

mashal61
15.05.2009, 22:00

TURKCELL SUPER LİG

FORTİS TÜRKİYE KUPASI
Amin. Bakalım maçtan sonra da hakemlere karşı sessiz kalabilecek miyiz.

garlangufa61
15.05.2009, 22:10
Arkadaşlar bence çok yanlış düşünüyosunuz.Deli gibi bütün maç bağırmakla iyi taraftar olunmaz.Pozisyona göre anında tepki vereceksin(bkz. ingiltere ispanya).Bu işide Türkiyede en iyi yapan taraftar bizim taraftarımızdır.Türkiyede başka hiç bir stadyumda rakip ve hakem bizdeki kadar baskı altına alınamıyor.Bunu heryerde herkesle tartışırım.Bizim taraftarımızın profili bu şekilde.Tribün yapıyoruz diye bir taraflarını yırtmaktan başka bir işe yaramıyan ve kendi egolarını tatmin edenlerin lafına gelipte kendi tribünlerimizi kötülemiyelim.Emin olun Türkiyede baskı kurma anlammında en iyi taraftar bizde.(Bir çok eski futbolcu bunu televizyonda açıkladı ÖR:Rıdvan).Sadece geliştirmemiz gereken, bu baskıyı bazen kendi oyuncularımıza da hissettiriyoruz.Buda takımımızın aleyhine oluyor.Bunuda yapmazsak enazından azaltabilrisek hiç bir sorun kalmaz bana göre.

KuTs@L__pLaK@61
15.05.2009, 22:11
istisnalar kaideyi neden bozmasın sonuçta siirtli kardeşimiz ts sevdalısı ve her yerde taraftarımız olduğuna inanıyorum yeter ki trabzon bir silkelensin

Karadağ06
15.05.2009, 22:18
Bak tek bir sayfada bile sana 3 kişi cevap verebildi. Bırak Trabzonu hayatımda karadenize hiç gitmedim. Aslen Çanakkaleliyim. Ama TRABZONSPOR luyum.

Bence sen Trabzonsporun büyüklüğü kavrayamamışsın. Sivas , kayseri gibi bir takım zannediyorsun. Trabzonspor senin zannettiğinden çok daha büyük...
abi cevap verenler o arkadaşı dikkate alıp ta vermişler
%1'den bile az olarak söyledıgı kısımdan biri olarak ben ve benım gibi başkalarıda dikkate alıp cevap bile vermiyor
boşver sende dikkate alma bence

Sami Kuk
15.05.2009, 22:19
Ben Rizeliyim Trabzonla alakam yok..Bizim soyda akrabalarda Trabzonu tutan çok fazla..İstanbulta otelimiz bile bordo mavi boyalı..

Msn de nıck ım Bordo-Mavi diye..biri gelmıs dıyor sen nerelısın Trabzonlumu hayır Rize dedım..Ee Bordo-Mawi ?.. Barcelona mı diyor..

HALA kUŞ Beyinleri almıyor Trabzonu sadece Trabzonlular tutmuyor..Tokat zonguldak Rize Samsun Antalya vb... tüm Türkiyenin her yerinde Trabzonlu olmayıp Çok Trabzonsporlu var..

İşte Bizim Diger anadolu Takımlarından Farkımız Bu..Nekadar büyük oldugumuzu bu gösteriyor işte

x_man
15.05.2009, 22:20
Ben Rizeliyim Trabzonla alakam yok..Bizim soyda akrabalarda Trabzonu tutan çok fazla..İstanbulta otelimiz bile bordo mavi boyalı..

Msn de nıck ım Bordo-Mavi diye..biri gelmıs dıyor sen nerelısın Trabzonlumu hayır Rize dedım..Ee Bordo-Mawi ?.. Barcelona mı diyor..

HALA kUŞ Beyinleri almıyor Trabzonu sadece Trabzonlular tutmuyor..Tokat zonguldak Rize Samsun Antalya vb... tüm Türkiyenin her yerinde Trabzonlu olmayıp Çok Trabzonsporlu var..

İşte Bizim Diger anadolu Takımlarından Farkımız Bu..Nekadar büyük oldugumuzu bu gösteriyor işte

aynen katılıyorum

KuTs@L__pLaK@61
15.05.2009, 22:23
helal rizeli hemşo o yazan arkadaşın açıkçası trabzonlu olduğuna inanmıyorum her şeye mazeret uyduruyor herhalde kendi bursasporlu yada başka anadolu kulübünden trabzonuda kendileriyle eşit görüyor

Zafer BİLGİN
15.05.2009, 22:29
arkadaşlar,

outofthesshow nikli arkadaştan alıntı yapan herkes,mesajlarını silsin

oflu engin
15.05.2009, 22:31
trabzonspor taraftarı her zaman görevini layıkıyla yerine getirmiştir.örnek verilen takımların iki katını yaparak takımına her zaman destek olmuştur.örnek verilen takımıda bin kişi ile susturduğumuz zamanlarıda biliriz.bu sene aksal yavuz'un da dediği gibi şapkadan tavşan çıkaracaksa bu taraftar bunun en kralını yapar.

Alihan Ertürk
15.05.2009, 22:41
arkadaşlar,

outofthesshow nikli arkadaştan alıntı yapan herkes,mesajlarını silsin

Bir durum mu var Zafer abi ??

Yoktum bugün o yüzden bilmiyorum :)

hasannuhoglu
15.05.2009, 23:01
alacaz mı bu macı millet ne diyosunuz....bi sıkıntı bastı beni yaa,inşallah rahat cıkarlar bizimkiler maca,sivas macındaki gibi ruhsuzlar ordusu görmekten korkuyorum yine

MuratJ
15.05.2009, 23:03
benim 2 tane sivaslı arkadaşım Trabzonspor'lu. Bir tane Çankırı'lı arkadaşım Trabzonspor'lu. Bir tane Gümüşhane'li arkadaşım Trabzonspor'lu.....vs

Sana sabaha kadar örnek veririm burda out of bilmem ne hatırlayamadım şimdi. Trabzponspor ile alakan olmadığı kesin, Sen Trabzonspor'u çekemeyen eziklerden sadece birisisin! Trabzonspor büyük takımdır heryerde ama heryerde bu takımdan bulursun. Benm bugune kadar tanıdığım Trabzonspor'lu insanların hiçbiri Trabzon'lu değildi. Ezik herif. Millyonlarca Trabzonlu olmayıp Trabzonspor'lu olan var diğer eziklerle sakın ha karıştırma bu bümbüyük oluşumu.