PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

Recep Alkan
18.05.2009, 01:45
müthiş bir gerilim filmi çekiyorum ve senaryosu şu:

1- 33.hafta antalya ankarasoru, ankaragücü de denizlisporu yenerek puanlarını 39 a çıkartırlar ve son hafta antalya ile ankagücü karşılacağı için iki takıma da lig de kalması için beraberlik yetiyor bu durumu bilen denizlispor bjk yı son hafta yener.
2- 33.hafta galatasaray bjk dan en az 1 puan alır ister prestij deyin ister uefa şansı
3- 33.hafta sivasspor küme potasındaki gençlerbirliğine takılır hoş takılmasa bile son hafta galatasaray maçı vardır ve galatasarayın da sivastan kuyruk acısı vardır
4- trabzonum 33.hafta esesi yener. eses zaten ligde kalacaktır
5-son hafta feneri lami cimi yok yeneriz zaten yenememek gibi bir şey söz konusu olamaz.
33.hafta puan durumu:

1-bjk 66
2-ts 65
2-sivas 64
ve son hafta dakika 90+5

skorlar

denizli 1-0 bjk
gs 2-0 sivas
ts 2-0 fb

NEDEN OLMASIN? :alkış:

OLAMAZ MI YANİ HADİ BE TOP YUVARLAK KADER BİZE 96 DAN BERİ ŞAMPİYONLUK BORÇLU :)

Kardeş inan bu kitap yada film yok satar :D

Ama olu mu çok zor ? 32. haftasını bitirdiğimiz ligde ne yazıkki şampionluk şansımızelimizde değil. Kendi göbeğimizi kendimiz kesemeyeceğiz. Ben sivasın 2. maçta en az 4 puan bırakacağından şahsım adına eminim. Bjk İse kesinlikle kaybetmez gibi geliyor bana. Hele son haftaya kalırsa iş alır.

Ama bakarsın bu kitabın basılır ve 26 senelik hasretn son bulduğu eser olarak tozlu raflardaki yerini alır :D

Erdal
18.05.2009, 01:46
Zahido, kapattık o faslı be kardeş...Benim bu memlekette gitmediğim il yoktur....Bizim şehir kadar kolay küfür edilen bir il yoktur...Nereye dediğim adam cevap olarak camiye gidiyorum diyor ve sonra koyuyor işte....Bu kadar mı bu kadar...Ama bunu foruma taşımayalım demek istedikleri arkadaşların...

Anıl Caner
18.05.2009, 01:47
Zahido, kapattık o faslı be kardeş...Benim bu memlekette gitmediğim il yoktur....Bizim şehir kadar kolay küfür edilen bir il yoktur...Nereye dediğim adam cevap olarak camiye gidiyorum diyor ve sonra koyuyor işte....Bu kadar mı bu kadar...Ama bunu foruma taşımayalım demek istedikleri arkadaşların...

:D süpermiş.

Erdal
18.05.2009, 01:48
Ben bile hayal meyal hatırlıyorum. Ama bu, genç oluşumdan değil; futbolla geç ilgilenmeye başladığımdan.

Hocam korkarım siz Şenol hoca'nın kaleciliğini de görmeyecek kadar geç başladınız futbolla ilgilenmeye? :)

Mustafa Yüksek
18.05.2009, 01:48
Kardeş inan bu kitap yada film yok satar :D

Ama olu mu çok zor ? 32. haftasını bitirdiğimiz ligde ne yazıkki şampionluk şansımızelimizde değil. Kendi göbeğimizi kendimiz kesemeyeceğiz. Ben sivasın 2. maçta en az 4 puan bırakacağından şahsım adına eminim. Bjk İse kesinlikle kaybetmez gibi geliyor bana. Hele son haftaya kalırsa iş alır.

Ama bakarsın bu kitabın basılır ve 26 senelik hasretn son bulduğu eser olarak tozlu raflardaki yerini alır :D

recep abi o zaman biz bu ülkeyi yakmaz mıyız:)

Erdal
18.05.2009, 01:50
Anıl, adam dediğime bakma akrabam ve üstelik yaşı benden hayli ileri...Ben bunca yer gezdim Trabzon Çaykara kadar küfrün sanata dönüştüğü bir yer görmedim....

Recep Alkan
recep abi o zaman biz bu ülkeyi yakmaz mıyız:)

- Bu ezikler ne ?
- Odunluk Kalas.
- Napmak Lazım?
- Yakmak Lazım

:D :D :D ççç ççç ççç

Yakmayan değil de boyamayan Fenerli olsun :D

cihayan
okul hayatımı babamın memuriyetinden ötürü hep anadolu illerinde geçirdim, ortaokul lise ve ilk okulu aynı ilde okuyamadım, antalya, denizli, burdur, kastamonu ve Çanakkale.. hemen hepsinde sınıfta tek Trabzonluydum, belki beni daha hırslı, daha isyankar Trabzonsporluluk da burdan geliyordur bilemem, ben hiç bir zaman kazandığımız bir maçın sonunda ilk okul gününde sevincimi paylaşacak arkadaş bulamadım, çevremdeki karadenizli sayısı da kayda değer değildi. her gittiğimiz yerde yarı şaka yarı ciddi takılmalar; oyyy tirabizonlu, laz böreği, uyy hamsi kafa, vb. benzeri lafları benim gibi gurbetteki Trabzonlular çokça işitmişlerdir. şimdi söyleyin Allah aşkına biz bugünlere kadar ne yaptık onlara! Trabzon insanının zeka göstergesi olan fıkraları bile oynayarak alaylı elden ele aktarmadılar mı! bu ülkenin en zeki, çalışkan insanları karadenizlilerdir var mı aksini söyleyebilen.. bunlar biline biline ben aşağılanıp, horlanmayı içime sindiremiyorum. Trabzon insanının milliyetçilik anlayışı bu ülkenin sınırlarını çoktan aşmıştır. Hatırlayalım kuş hafızalı olmayalım, gürcistan maçı yer Trabzon. maçtan sonra neler söylendi! sorgulanmadık neyimiz kalmadı, milliyetçiliğimiz vatan sevgimiz bile konuşulmadı mı? bir sonraki lig maçında neden stadda Türk bayrakları dağıtıldı taraftara, biz vatanseverliğini göstermesi gereken bir şehirmiydik!..... bu hususta yazacak anlatacak çok şey bulurum da bunları kime ne için anlatacağım..

Bugün üç kuruşluk futbol sevincimizi de, 'yok şeftali demek yakışmaz, yok içimizdeki bursalılar alınır, vb.' alınılmayacak şeylere alınacak insanlar için de köreltemem doğrusu, burda sadece konuşmak için konuşan ama bomboş konuşan arkadaşlar var 'haliyle olacaktırda bir dünya üye var her telden adam çıkabiliyor' bıraksınlarda insanlar sevinsinler, espriler, yapsınlar, takılsınlar, çünkü bunu en çok hak eden şehrin TARAFTARLARIYIZ...

Cok guzel bir yazi. Bu konuda demek istedigim ne varsa bir kac paragrafta dile getirmissin. Her sey aslinda bu kadar yalin ve basit. Bu aksam Bursa'yi hem de boyle bir gol ile yenmek acikcasi beni her turlu nezaket kuralinin disina itecek kadar sevindirdi. Boyle abartili oto-kontrole gerek yok, abartili oto-kontrol sucluluk, ezilmislik duygusuyla beslenir. Biz ne sucluyuz, ne ezilmisiz, ne haksisiz. Terbiyesizlik, saygisizlik tabi ki yapmayacagiz. Ama bu onlardan ve birilerinden cekindigimiz icin degil, cunku oyle olmadigimizdan, bize yakismadigindan.

Recep Alkan
18.05.2009, 01:51
Anıl, adam dediğime bakma akrabam ve üstelik yaşı benden hayli ileri...Ben bunca yer gezdim Trabzon Çaykara kadar küfrün sanata dönüştüğü bir yer görmedim....

Bir çaykaralı olarak girsem mi diyorum ama malum bu akşam çok karşı karşıya geldik senle abi ?

Ama inan ben sana çok daha kabiliyetli ilçeler gösteririm :)

İsmail Alkan
18.05.2009, 01:51
Abi alın teri diyorsun bak imzanda:)...Hem merak etme Özkan hoca ön libero arıyor bir maçla kalmaz artık o bölge Hüseyin e kalmamalı da....En kötüsü ne biliyormusunuz? Seyrettiğim bir çok antrenmanda Hüseyin acayip ara pası yapıyordu :)
Erdal oyum alınterine gitti ;)

Hüseyin bu maçta gerçekten iyiydi,takım her zora girdiğinde inanılmaz isniyatif aldı,ara pasları ve çapraz koşu yapanları sezerek top atmalarına şaşırdım kaldım.
Ancak bazanda top ayağındayken "şu topu benden alın da ne yaparsanız yapın" dercesine ne yapacağını şaşırıyor,eh o kadarda olsun diyelim :)

Oyuda alınterine verdiğimize göre bizde yatabiliriz,hepinize iyi geceler.

osmanselcuk
18.05.2009, 01:54
geçen hafta kocaeli de şimdide öyle bir son dk golüyle trabzonda bu inadı devam ettrdk:)
son 2 haftayı kazansınlar hele, nerde bitirdiklerinin hiç önemi yokk, bu takım kesinlikler bizim gönlümüzün şampiyonu bu sene:D
çok sevindirdin bizi gökhan ünal, ayağına sağlık. yüreğine sağlık..
çok şükür rabbime yüzümüze güldü son dk da...

OnOuR
18.05.2009, 01:57
Tanrı'dan bir işaret mi yoksa bu son dk. golü ? :)

Golü attıktan sonra aynı şeyleri bende düşündüm vallaha... :D Bu sene böyle şahane maçlarımız olduktan sonra (şampiyonluk) olabilir, olur yani neden olmasın :D

Onur Akyüz
18.05.2009, 01:57
bana o sevinci yaşattığı için oyum Gökhan'a,

abooovvv nası bağırdım öyle yaa:D

Anıl Caner
18.05.2009, 01:59
Ben bu maçta iki noktada çok eğlendim. En az gol kadar hoşuma gitti bunlar.

ilki hüseyin kaptanın yaptığı iki şık bilek hareketinden sonra dayanamayıp topu taca atmasıydı.

ikincisi de Umut'un top ayağındayken saçma sapan vücut hareketleri yapıp, topu azıcık iteleyerek rakibe ikram etmesi ve ardından inanılmaz bir şekilde topu kapmak için hamle yapmasıydı. O ikinci hareketi gören muhtemelen ulan topu alsa heralde sahayı dizip gol atacak falan der, halbuki bir kaç saniye önce ayağındaydı top.

Çok keyifli iki enstantaneydi benim için.

Ben açıkçası bu maçı çok umursayamadım dün gelen sivas galibiyeti ve bjk'nin erken gollerinin ardından.Bir çoklarının aksine değil şampiyonluk, şampiyonlar ligi şansımızın da çok kuvvetli olduğunu düşünmüyorum. İki dileğim vardı birisi hiç sevmediğim Bursaspor camiasına karşı bir galibiyet almak, diğeri de Uefa işini garantilemekti. Kaybetseydik büyük sıkıntıya girecektik çünkü.

Neticede güzel bir galibiyet oldu. Takımımız çok ilginç bir takım.

Bu seneki takımın bir farkı var. 20 tane topçumuz varsa 20si de birbirinden temiz, güzel adamlar.Ben bunu diğer takımlarda pek göremiyorum.

Erdal
18.05.2009, 02:00
Haftaya Gökhan yok..Hadi Ahmet hoca Tayfun u santrfor oynat :)

Kaya
18.05.2009, 02:04
Haftaya Sivasspor berabere, Beşiktaş'ta mağlup olsa çok bomba olur çok... :)

Beklemedeyiz...

.....
18.05.2009, 02:04

Abi sen Kastamonuya hiç gelmedin heralde.

Tosya hele yani yok bu kadar olur dersin ama onlar utanmaz ve küfür eder.

Tabikide genelleme yapılmaz ama benim tanıdığım çok var böyle...

.....
18.05.2009, 02:05
- Bu ezikler ne ?
- Odunluk Kalas.
- Napmak Lazım?
- Yakmak Lazım

:D :D :D ççç ççç ççç

Yakmayan değil de boyamayan Fenerli olsun :D

Süpermiş valla iyi dedin Recep abi :D:D

krdnz
18.05.2009, 02:05
Maçı izlediğim salonda 4 tv vardı,bizim tv ters tarafta tam arkamızda bjk maçı....Maçlar başladı,bjk gol attı yedi neyse ilk yarılar bitti....Bizde çıt yok.Bütün maçlar bitti herkes geldi bizim tarafa,90 artı bilmem kaç bizden gidenler var,Gökhaaannn veee gooolll.Oturduğum yerden sıçrayabileceğim en yükseğe sıçramışım.Bağırdık çağırdık,diğer takım taraftarlarından biri "madem atacaklardı sizi niye beklettiler bu kadar" dedi

Cyzio
18.05.2009, 02:08
Hocam korkarım siz Şenol hoca'nın kaleciliğini de görmeyecek kadar geç başladınız futbolla ilgilenmeye? :)

İlk başını hatırlamam, ama son kısımlarını çok net hatırlıyorum.

Ama maalesef teknik dirktörlüğünün bütün safhalarını hatırlıyorum. Bizde olan kısımları hep hüsran, hep hüsran.

Ama İstanbulspor, Boluspor, Sakaryaspor, Antalyaspor kısımları sevindirici. Bu arada, görüntüde Fenerbahçe teknik direktörlüğü teklifi aklınızda, değil mi?

Bilvesile hepinize iyi geceler; çıkıyorum.

Salih Yazıcı
18.05.2009, 02:08
bu sene başta başkanımı ve yürekten elerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan oyuncularımıza çok teşekkür ederim o golerden sonra ve gelibiyet sonrası sevinmeleri ztn her şeyi anlatıyor şunuda söleyim bundan sonra ister 3. olalım ister 1. olalım bu takım başarılıdır ve seneye başkanıma daha çok güveniyorum

Fatih YAZICI
18.05.2009, 02:12
Bekle Kahpe Bizans!
Bekle.. 61 şiddetinde geliyoruz!

titanic
18.05.2009, 02:12
Tek kelimeyle çok güzel bir maçtı.maçın güzelliği de tamamen atılan son dakika golüydü.Yattara oynayabilse çok verim alacaktık bugün.Bu arada onun sakatlığı ne alemde bilen var mı?Alan çok iyi değildi.Ama otansiyel penaltı yaptırıcı olarak sahada dolaşabilir.Hüseyini çok beğendim bugün ona yakıştırılan sıfatlar bence yerinde deil.Kalecimiz çok çok iyi bence ligdeki en garanti kale bizdeki.Umut vasattı,Gökhan ise frikikte atabiliyomus dedirtti.Ama nerde tabi Hamininkiler?
Ferhatı gereğinden fazla yuhaladılar bu oyunculara biraz daha temkinli yaklaşmakta fayda var.Çok yeni daha takımda daha doğrusu sahada.Bana ıyı işaretler verdi bu maç,önümüzdeki maçlara bakacağız artık diyebiliyoruz rahatlıkla.İki maçta iki galbiyet bu sezon için yeterli puan sıralamasında nerede olacağımız önemli değil.Bursa da ligin biz dahil en iyi takımı bana göre,iyide oynadılar.Bazı maçlarda sadece skora bakmak gerekiyor.Bursa bugün Beşiktaştanda Sivastanda iyi puan almak güzel oldu.

İsmail Narmanlı
18.05.2009, 02:13
Ya bırakalım su küfür etmeyelim muhabbetini o anda ancak o sekilde rahatlayabiliyorsun elinde yokki bursalı bişe yapabilsein ben ilk yarıdaki maçıda bilioyom bizim tribünde küfür yemeyen akrabamız kalmadı bu sebepden dolayı böle oldu tribünler eskiden böylemiydi ya trabzona gelince bırakın rakip traftarı rakip futbolcunun ayakları titrerdi bi baskı vardı böle böle diye diye ne hallerre düştü tribünümüz görün 400 tane seftalinin sesini dinledik televizyondan... (yanlıs anlasılmasın küfürü savundugum yok ama tribünde küfüre karsılık ters hakedene hakettigini vericeksin...)

Fatih YAZICI
18.05.2009, 02:17
Şeftali dışarıdan göze hoş gelir.Ta ki yarilana kadar !

İsmail Narmanlı
18.05.2009, 02:19
Demedimmi İbrahim bursanın TRABZONDA kazanması fenerbahçenin türkiye kupasını almasından zor diye... ( Alıntıdır)

Buda seftalilere kapak olsun :):)

Erdal DİLEK
18.05.2009, 02:20
giray bulak cıldırmış yahu

only ts
18.05.2009, 02:21
ya bu neymiş böyle yok bursalılara ayıp oluyo yok bılmemne neyın ayıbı ya ne yaptıkda ayıp oldu bursaspora gecirdik işte bu kadar açık ve net .. biz yedik şeftalinin saglamını onlar yedi çürüğünü ayıp mayıp yok kardeşmiz falanda değil ne kardeşi yerim ben öyle kardeşliği onlar bursabastı tımsahbastı bılmemne bastı yapacaz derken hamsıtava yapacaz derken ayıp olmuyorda bız şeftali diyincemi ayıp oluyor hadi ordan beeee nasıl da koydukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ohhhhhhhhhh !!!!!!!!!!! yarasınnn !!!

Sezgin61ts
18.05.2009, 02:24
Gökhan serbest vuruşu kullanırken dedim ki bişey olmaz kendimi beraberlige hazırladım ama içim öle demiyodu gol olacak diyodum .Gol oldu biz öyle bi bagırdık ki bütün mahalle balkona çıktı :))Yine ecel terleri döktük ama olsun sonu güzel bitti. Yattara sakatlanmasaydı bu maç önceden biterdi bana göre...
Eskişehiride yenip gelecez Allahın izniyle...

keles76
18.05.2009, 02:26
mac sonu gecen sezonki bizim macta 93 dakikada 2.5 metre ofsayttan gol atan sercan yorum yapiyor haklari yenilmis falan diye anlatiyor acaip sasirdim hakeme kufur ediyor bu ligde bursa icin hakemler fenerasyonun feybesine bile kazik atti bizim bu mactaki penaltiyi ceza sahasinin iki metre disina cikartti yani seneye imkanini bulup bursayi bankasya ile tanistirmak lazim

Sezgin61ts
18.05.2009, 02:37
Yukarda Allah var Sercan efendi...
Ofsayttan gol atmayı biliyon demi...Bu daha 19 yaşında böyleyse ilerde neler yapar der bilemiyorum.Allaha şükür böyle futbolcularımız yok...

Faruk KILIÇ
18.05.2009, 03:12
Ya bırakalım su küfür etmeyelim muhabbetini o anda ancak o sekilde rahatlayabiliyorsun elinde yokki bursalı bişe yapabilsein ben ilk yarıdaki maçıda bilioyom bizim tribünde küfür yemeyen akrabamız kalmadı bu sebepden dolayı böle oldu tribünler eskiden böylemiydi ya trabzona gelince bırakın rakip traftarı rakip futbolcunun ayakları titrerdi bi baskı vardı böle böle diye diye ne hallerre düştü tribünümüz görün 400 tane seftalinin sesini dinledik televizyondan... (yanlıs anlasılmasın küfürü savundugum yok ama tribünde küfüre karsılık ters hakedene hakettigini vericeksin...)

kardeşim bilip bilmeden konuşuyonuz sinir oluyorum bu laflara bende memnun değilim taraftardan ama herkesin bunu dile getireceğine yönetime gitsin lig tvye gitsin.

Arkadaşlar sen taraftar gruplarını kale arkasına alırsan ve önlerine de cam engel koyarsan ve lig tvnin oyunu olay bazı yöntemlerle stadda rakip taraftarın sesi çıkıyor.

Ama kabul etmek lazım kapalıya lafım yok onlar ezelinden beri aynı ama maraton tribününü sağol yönetim evcilleştirdi. Tek bildikleri ve en iyi yaptıkları şey futbolculara küfür etmek başka bişey yapmıyolar.

Ayrıca kapalı tribününü kınıyorum "Bordo, Mavi, Şampiyon Trabzon" tezahüratında kendileri zahmet edip takımlarının isimlerini telafuz bile etmeye bu kadar korkmasınlar. Hiç değilse böyle bir durumda bizi küçük düşürmemelerini isterdim ama olmadı.

POYRAZ
18.05.2009, 03:21
Gecmis olsun Bursaspor. Ne oldu? Bu macta 1 metre ofsayttan gol atamadin mi?
Böyle alirlar adamin gazini. Yarasin gülüm yarasinnnnnnnnn.

KuTs@L__pLaK@61
18.05.2009, 03:33
yani bursaspora ofsayttan attıkları golün hesabını ödettik argo terimde geçirdik oturttuk yerleştirdik ne dersen de onlar bu kelimelerin hepsini hakediyor biz onları yenmekten bıktık onlar yenilmekten bıkmadı ulan insanda arlanma olur dile kolay 35 senedir avni akerde bi galibiyetin yok hala bize rakip görüyorlar kendilerini bursanın kocası biziz

OFLU
18.05.2009, 04:18
Gecmisler olsun Bursa..
Gecirenler Sagolsun :)

Burak
18.05.2009, 05:26
Dun aksam o topa sadece Gokhan vurmadı, takımına guvenen, sampıyonluga ınanan, Trabzonsporlu durusunu sergıleyen tum ınsanlar vurdu ... Son dakıkada boyle bır galıbıyet alacaksak maclarda, her dakıka olup olup dırılmeye razıyım, zoru basardıktan sonra keyfını surmekte guzel oluyor, basımızı one egmedıler Sylva'dan Barışa, Gokhan dan Egemene herkese tesekkurler ... Iyı kı varsnız.

Ertan 51
18.05.2009, 07:59
Allahın adaleti !
öyle bir son dakka golü attık ki hem hak ettiğimiz 3 puan geldi,
hemde Bursa da 1.5 metreden attıkları golle kazandıkları maça misilleme oldu
bana göre faul doğru ama onların itiraz etmeleri çok hoşuma gitti,belki haybeden attıkları gol akıllarına gelmiştir,
sercan artizinin o kadar çırpınmasıda ayrı bir zevk verdi bana
neyse
şükürler olsun mutlu bir hafta daha geçirdik
Ahmet Özen Hocama
Oyuncularımıza ve Muhteşem seyircimize candan-gönülden teşekkürler,saygılar-sevgiler ve minnetlerimi yolluyorum.:alkış::alkış:

Mehdi
18.05.2009, 08:34
Maç berabere bitiyor diye,kızgınlıkla tribünleri hemen terkedeceğiz diye,meydan bursa taraftarına kalsın diye misafir tribününü dışarı çıkartmadılar.

Fakat;

O anı ömrüm boyunca unutmayacağım.

Ses telimin o an koptuğunu hissettim,bağırırken gözlerim karardı.''Gol'' değil de başka bir şey bağırdım sanki ama hatırlamıyorum.

O dakikayı hayatım boyunca unutmayacağım.

İntikam ancak bu kadar acı alınabilirdi.

majesty_61
18.05.2009, 08:50
kolbastıyı ve egemenn üçlüsünü kameraya çeken yok mu

Mehdi
18.05.2009, 08:52
Bizden Gökçe ve Burçak çekti.Onlar ekler bugün.

Benim hala başım çatlıyor yahu.Şöyle boş bir başlıkta sayfalarca bağırasım var.:)

Burak_52
18.05.2009, 08:52
fısssssssssss bursa nın tekeri patladı

Süleyman50
18.05.2009, 08:54
golün son dakikada gelmesi ayrı bir güzellik oldu....

magicyattara
18.05.2009, 08:58
İntikam ancak bu kadar acı alınabilirdi.

At'ın intikamı:D

İşin tuhaf tarafı,bursa takımına beraberlik hiç yaramıyodu.Ha 1 puan ha 0 puan.
Ama gel gör ki 0-0'a yatan bir bursa vardı sahada.
Yahu yıllar sonra Avrupaya gideceksin.İnsan biraz istekli oynar,galibiyete oynar.
Yaptıkları tek şey oyun bozmak ve defansta top çevirmekti.

Bu ertuğrul denen hocanın amacı bjk'ye uygun bir skor almaktı anlaşılan.
O son dakika golü varya o son dakika golü valla bir ömre bedel.
Yani bursaya atıldı diye söylemiyorum.
Satılmışlığa atılan bir goldü o.

Gökhan Ünal 3 direğin arasından topu ne geçirdi be.

F.Erdem
18.05.2009, 09:02
hakem onların lehine iyi işler yapsa da,yine galibiyeti almayı bildik.

trabzon bursanın hükümranlığının bitirildiği yerdir!

Ümit Tekşan
18.05.2009, 09:09
Arkadaşlar , sabah sabah içim açılsın uykum kaçsın dedim Hani şu kolbastı görüntüleri ve egemen'in 3'lü sü varsa gönderinde izliyelim.... :)

Fatih Özkan
18.05.2009, 09:22
O maçta, o anda stadta olmak...
Allah'ıma şükürler olsun ki bu anı da yaşadım!
Ardından koşar adım meydana gidip araba sallamak, hoptek oynamak...
Şükürler olsun!

EmrahYalçınalp
18.05.2009, 09:23
Erdal oyum alınterine gitti ;)

Hüseyin bu maçta gerçekten iyiydi,takım her zora girdiğinde inanılmaz isniyatif aldı,ara pasları ve çapraz koşu yapanları sezerek top atmalarına şaşırdım kaldım.
Ancak bazanda top ayağındayken "şu topu benden alın da ne yaparsanız yapın" dercesine ne yapacağını şaşırıyor,eh o kadarda olsun diyelim :)

Oyuda alınterine verdiğimize göre bizde yatabiliriz,hepinize iyi geceler.
İsmail abi, izninle Selçuk'a niçin çok kızdığımı senin de ifade ettiğin şu "insiyatif" meselesiyle değerlendireyim. Çünkü dün yine çok kızdım ona.

Hüseyin, eti budu belli bir adam. Zaten Erdal abi'nin dahiyane tespitiyle "camiye gidiyorum .........." diyen adam onun hapşırmasını bekiyor sinkaf için. Adam buna rağmen gidiyor, diğerleri saklanırken top alıyor ve iş yapmaya kalkıyor. Zaman zaman dünkü gibi olumlu işlerin çoğunlukta olduğu şeyler olsa da, sıklıkla adamı tu kaka ediyoruz. Ediyoruz diyorum, kendimi de katarak. Oysa onun da Cale'nin önünde sol açık olmadığı için hücumda her maç 0 çekmesi gibi yanında top dağıtabilecek bir adam olmadığı için kötü oynama opsiyonu olmalı mesela. Hüseyin kesinlikle yetenekleri sınırlı bir adam, ama kesinlikle de eminim evde 24 saat futbol izliyor, ya da PS oynuyor olmalı. Çünkü adamın sınırlı yeteneklerine rağmen beyni isyan ediyor kimsenin top istememesine, ulan bu nasıl futbol diyor ve tutamıyor kendini, sürekli top istiyor. Oyna bunu yapması gereken son kişi o olmalı bu kadroda. Yıllardır "top kesen adam" olan Hüseyin keyfinden bunca risk almıyor yani. Ben de adamı vasat bulanlardanım ama göz var nizam var. Selçuk'u süper, Colman'ı iyi bulan adamlar Hüseyin'i beğenmiyorlarsa sorun onlarda demektir.

Engin Koltuk
18.05.2009, 09:27
Bursa'daki maçta yaptıkları çirkeflikler hala aklımda. İçimin yağları eridi bu maçla..

Gökçebey
18.05.2009, 09:31
Bizden Gökçe ve Burçak çekti.Onlar ekler bugün.

Benim hala başım çatlıyor yahu.Şöyle boş bir başlıkta sayfalarca bağırasım var.:)

Engelleyici yazılım sebebiyle iş yerinden videoları yükleyemiyorum. Akşam eve gidince;

Piknikteki 3'lümüz

Takım sahaya çıkarken çalan müzik ve tribünler

Maçtan sonraki kolbastı ve Egemen'in 3'lüsü

Maçtan sonra stadın önündeki araba sallama eğlenceleri videoları gelecek.

Erdal
18.05.2009, 09:32
Ben haftaya Tayfun'u santrfor görmek istiyorum....Hadi Ahmet hoca yapabilirsin :)

Fatih Öztürk
18.05.2009, 09:34
güzel bi hafta başı.
bursaya koymanın verdiği keyifle cayımızı yudumlayalım.
entarisi mora benziyor şeftalisi bala benziyor ohhhh beeeee

halil ibo
18.05.2009, 09:35
Netice güzel,Hatice daha güzel deselerde bu maçta gözümüz gönlümüz neticeden yana oldu.Önümüzdeki iki maçtada bizleri ilgilendiren tek şey netice olacak.Kişisel bazda eleştirileri ve takım oyununu sistemi yeni sezon başlayan kadar rafa kaldırdım.
İllede netice istiyorum.
Şeftali kurdunun ömrü uzun değildir,hele Trabzon ikliminde hiç yaşayamazlar.Nedense bizden aldıkları yenilgiler onlara pek bir ağır geliyor.Hala bizden aldıkları malubiyetlere alışamadılarsa acırım onlara.Her zaman 3-5 metreden ofsaytı göremeyecek hakem bulamazlar.

Ömer TOPAL
18.05.2009, 09:37
o kadar emindim ki o frikigin gol olacagından, atlamak için hazırlandım ve hayal etmeye basladım Avni Akerdeki gol sevincini...ve o anda gol geldi....Çok şaşırmadım aptala malum olmuştu çünkü :D Ohhhhhhh Ohhhhhhhh Şeftali kurduuuuuuu UEFA ya gitcekmiş hadi ordan sen UEFA ya degil ULDA (uludag)'a gidersin....Ertugrul hocaya Teşekkür ediyorum.

halil ibo
18.05.2009, 09:41
Ben haftaya Tayfun'u santrfor görmek istiyorum....Hadi Ahmet hoca yapabilirsin :)

Benim aklımda Gökhan ve Umut gol yollarında problem yaşarken sağ bekten gelip kornerlerde golü bulan,ciddi gol şansı olan Tayfun'u neden gizli santrafor olarak değerlendirmiyoruz düşüncesi hep vardı.O dönemde her iki golcümüzden de daha fazla gol isteyen adam olarak Tayfun görünüyordu.Tıpkı bir zamanlar Küçük Hamdi'deki gol hırsı gibi.Şimdi Gökhan yok o zaman rakibinde şaşıracağı bir hareket olur bu.İnşallah dediğin gibi olur.

Burçak
18.05.2009, 09:45
yazacak okadar çok şey varki. ama şu işlerimi bir bitireyim.
uzun yıllardır rakip taraftarcıkla bukadar mahitap geçilen bir maç hatırlamıyorum ben. şeftaliler çıt çıkarmadan sadece dinlediler. ...
ve o gol tam önümüzde olduç gçkhanın topu öpüp yere koyması bize golün geleceğinide hissettirmişti.
omuz omuza vuruşunu beklerken , gol geldi biz kopmuştuk.

Fatih Öztürk
18.05.2009, 09:49
maçtan sonra trtdeki yorumcular hakan şükür ve ömer üründül o kadar küstahca yorumlar yapıyorki,işte trabzonspor ilk yarıda haksızca kaybetmişti şimdide haksızca kazandı diyebilme ahmaklığı ve aptallığı ayrıcada öküzlüğünde bulunabiliyorlar.
helal olsun dana beyinli hakan şükür ve diğer öküzler.

Fatih Özkan
Maçın bittikten yarım saat sonra çıktık stadtan!
Şeftaliler ile dalga geçiyorduk (:
Onlar da elleri bellerinde bizi izlediler (:

Mehmet_Mercanlı
bursalıların seslerini benmi cok duydum yoksa başka duyan varmı ? yada yanlışmı duydum ? ?
yanlış olmasın 5-6 kere duyduğumu hatırlıyorum:confused:

Mehmet_Mercanlı
18.05.2009, 09:55
tayfun sağbek oyuncusu değilmiş.....
doğru olabilir
fakat tayfun stoper- de değil... aslında ben tayfunun hangi mevkide oynadığı cozemedim

elinde SONG - GİRAY varken tayfun stoper ferhat sağbek oynarsa biraz komik oluyor

hadi song'u oynatmıyorsun eyyvallah... giray ne yaptıda yedek kulubesinde ???

Fatih Öztürk
18.05.2009, 09:58
1 haftadır yırtınan bursa başkanı ve seyircisine ne kadar güzel bir dersdi.

cok acı bi goldu cok.
90+5 şeftali mevsiminin başladığı tarih olarak takvim sayfalarındaki yerini almıştır.

oguzhann
18.05.2009, 10:06
bir avni aker klasiği her sene böyle,bursaya böyle...

Nihal Ayvaz
18.05.2009, 10:17
Şu son anlarda kurtarıcı golleri attıktan sonra o taraftarın insan seli halinde camlara yapışmasını seviyorum:)

toksoy61
18.05.2009, 10:24
gökhan topun başına geçtiğinde yanımdaki arkaşa "bu gol" dedim. oda hiç oralı olmadı.
önümdeki birisi "bu gol olsa herhalde burası yıkılır" dedi. gol olunca elemanı göremedim karambolde, arada kayboldu gitti:)

bursaya tek pozisyon vermedik. bence bu bizim iyi savunma yapmamızdan kaynaklandı. buna rağmen alanzinho 2 ve 1 tane de umut ile 3 tane pozisyon bulduk. genelde maç ortada geçmesine rağmen pozisyon olarak biz hak etmiştik maçı.

BEYTEKİN61
18.05.2009, 10:24
keşke o gol anında statta olabilseydim ve maçtan sonra yürüyerek meydana oradaki eğlenceye katılabilseydim.

murat köse
18.05.2009, 10:25
ankaragücü macında son dakikada yerimi değiştirdim uğur yapmak için ve umut atmıştı o golü.
dün akşamda aynı şey aklıma geldi neden olmasın dedim ve yerimi değiştirdim. ve sonuc ortada gökhanım caktı ama ne caktı beeee.....

Oktay AKKUŞ
18.05.2009, 10:25
gökhan topun başına geçtiğinde yanımdaki arkaşa "bu gol" dedim. oda hiç oralı olmadı.
önümdeki birisi "bu gol olsa herhalde burası yıkılır" dedi. gol olunca elemanı göremedim karambolde, arada kayboldu gitti:)

bursaya tek pozisyon vermedik. bence bu bizim iyi savunma yapmamızdan kaynaklandı. buna rağmen alanzinho 2 ve 1 tane de umut ile 3 tane pozisyon bulduk. genelde maç ortada geçmesine rağmen pozisyon olarak biz hak etmiştik maçı.

Umut Hava Hastası ya :D Feybe Maçında Aşırtma Atıyor Ki Yerden Vursa ..
Bu Maçta da Yerden Gönderebilse En Azından Savunmacı Çizgiden Çıkarsa Eminim Çok Tepki Almazdı

BEYTEKİN61
18.05.2009, 10:30
bu takımın bu sene bize yaşattığı sevinç ve heyacan yeter. golden sonra yerimde duramadım. trabzon yendi bu hafta güzel gidecek.

oflu engin
18.05.2009, 10:30
ikibuçuk metrelik ofsaytın bedeli uefa oldu.yine yenidin bursasporlulara kabus yaşatmaya devam ettik.

kudu_61
18.05.2009, 10:41
ankaragücü macında son dakikada yerimi değiştirdim uğur yapmak için ve umut atmıştı o golü.
dün akşamda aynı şey aklıma geldi neden olmasın dedim ve yerimi değiştirdim. ve sonuc ortada gökhanım caktı ama ne caktı beeee.....
bundan sonra her maç aynısını yap
dakikalar 75 bir yandan kasımpaşa ksk maçını izliyor bir yandan da trabzonsporum maçını radyodan takip ediyorum ama sadece skor için bağlanıyordu radyo inanın bana 20 dakika boyunca ağzımdan tek çıkan şey radyodan maçın durumunu bilmesem anlayamasam bile gökhan göl gol gol Allahım gökhan ünal atsın dan başka birşey değil di 20 dakika boyunca sesli olarak sadece bunu söyledim gökhan gol gol gol maçlar bitti son düdük için spiker avni akere tekrar bağlandı gökhan vurdu baraj eliyle kesti bi daha vurdu ve goooooollllllllllllllll senin uğurun benim dualarım bu maçı bize getirdi 3 hafta önce bursa kayseri maçlarına 1s er puan veriyordum ama ersun hoca gittikten sonra tek inancım galibiyet oldu ben inandım başardım onlarda inanıyor inşallah onlarda başaracaklar

yasin6167
18.05.2009, 10:43
sonuç guzel herney olduysa oldu :D

Erdinç Dilek
18.05.2009, 10:54
bursa maçları hep kısasa kısas geçiyor, 92 yılındaki maçta petranoviç haksız yere verilen penaltı sonrası kırmızı kartla atılmış ve ağlayarak sahayı terketmişti, ikinci maçta onlardan iki kişi kırmızı kartla oyun dışı kalmış ve oyundan atılanlardan biri olan ali nail ağlamıştı, bu sezon bariz ofsayttan ve son dikakada yediğimiz gole yine son dakika golüyle cevap verdik ayrıca yine onlar kırmızı kartla tamamladılar oyunu..

Erdinç Dilek
18.05.2009, 10:57
maçın özet görüntülerini kaydetmiştim geri alıp alıp golü sonra taraftarımızın gole verdiği tepkiyi defalarca izledim en hoşuma gidende Ahmet Hocanın sevinciydi bu kadar mı soğukkanlı olunur ve bu kadar mı güzel sevinilir, Helal olsun Hocam Helal olsun çocuklar u alınlarınızdan öpüyorum, Ferhat senden sadece makas alıyorum o kadar:)

Burçak
18.05.2009, 11:00
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1802-8R5D7M8P.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1802-9A0G5K3S.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1802-3W1A3B8G.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1802-7G8M3R1Y.jpg

Bu anlar anlatılmaz yaşanır ya. süperdi yine. :)
Egemen sen daha önce gelmeliydin bize. zurna sporda harcadığın yıllara yazık olmuş ya. :)

Ali İhsan
18.05.2009, 11:03

Ben de ömrümde ilk kez o tarz birşey denedim.

Gökhan ilk frikiği attı, elle kesilip kart gelince, baktım kaleye iyice yaklaştı. Birden içimden bir ses, ekrana bakmazsan gol olacak dedi. Gözümü kapadım. Kulaklarımı açtım. Gökhan geliyooor ve ondan sonra sevinemedim bile, "Yuhh" dedim, gole kendimin katkı yaptığımı düşündüm. Sonra ben baksam da gol olacağını hatırladım. Sonra da golün sevincini yaşarken bir yandan da "Allah'ın sopası yok" sözünü aklıma getirdim. Çok değil 5-6 ay önce iki metre ofsayttan gol atıp deliye dönen hakem, bir faul yüzünden hakeme saldırıyordu o aralar...

Hehe, hayat ne komik vapurlar filan...

Murat TONBUL
18.05.2009, 11:08
bu gol bu şeftali kurtlarına iyi bir kapak olmuştur herhalde.7 haftadır şişirilen bir balonları vardı.patlatmak her zamanki gibi bize nasip oldu.gökhan cezalı duruma düşmeseydi çok güzel olacaktı ama olsun.isaac de fena oyuncu değil.bu moralle eskişehiri de yeneceğimizi düünüyorum.Allah yardımcımız olsun.

bytrabzonspor
18.05.2009, 11:12
son dakika haberi bursaspor uefa tşörtlerinde %90 indirim var. aslında ben demiştim almayın tşörtlerden pahalı, trabzon maçından sonra ucuzlayacak ozman alırsınız dedim ama dinleyen kim

Burçak
18.05.2009, 11:15
Kestane şekerini seviyorum ben yaa :D

http://img232.imageshack.us/img232/4573/grnt003bt8.jpg

Bursadaki bir belediye otobüs durağından çekilmişti zamanında. :D

bkandil
18.05.2009, 11:18
Maçı tv'den izliyoruz amcamın oğlu radyodan tüm maçları dönüşümlü olarak dinliyor yanımızda. Gökhan topu öptü, yere koydu, açılmaya başladı, bu sırada amcaoğlu "baba gol" dedi. Ne golü demeye kalmadı Gökhan topu fileye astı....

ezgi cubukcu
18.05.2009, 11:19
Son dakika mutlulugu inanilmazdi,,, herkes ayakta ekrana kilitlenmisken, golle birlikte hep vurduk sarildik birbirimize :)

O an Gokhan'in heyecanini tum kalbimizle paylastik,,, nasil vurdu ama, aferim Gokhan :alkış: kralsin!

magicyattara
18.05.2009, 11:40
bursalıların seslerini benmi cok duydum yoksa başka duyan varmı ? yada yanlışmı duydum ? ?
yanlış olmasın 5-6 kere duyduğumu hatırlıyorum:confused:

Valla bursa taraftarı 30 metre sağımda oturuyordu.Ben seslerini duymadım.
Siz nasıl duydunuz bilemiyorum.
Maraton'da ki taraftara laf atanlara da bir sitemim var.Bu maçta Maraton gayet canlıydı.
Organize tezahüratlara da katıldık,maça an be an etki eden tepkilerde koyduk.
Taraftar bence muhteşemdi.
Bunu anlamak için stadda olmalıydınız.

Onur Akyüz
18.05.2009, 11:48
top adama çarpmasaydı yine gol verilcekmiydi?

hani elle kesti,linkolinin böyle bir golü verilmemişti.

bulls61
18.05.2009, 11:52
dün bende bu macı kahveden izliyordum herkes tam eve gidecektiki maç berabere diye eline vurdu bursalının ulan dedikki belki gol olur ayak üstü izledik resmen 80 kişi rahat vardı kahvede o sırada ben arkam donuktu bir bağırma bir kargaşa arbede yaşandı kaveyi resmen uçurduk kavede herkes birbirinin üstüne atlıyordu sevinçten kendimi zor attım dışarı sakatlanıyorduk allah gostermesın her seye rağmen bu sevinci bize yaşattınız yaa size helal olsun...........

Gökhan KAN
18.05.2009, 11:56
Bursalı taraftarların seslerinin bir kaç kere çıkması normal..Sonuçta 90 dk bağıramazsın onlarda bizim bağırmadığımız zamanda bağırdılar ve sesleri çıktı..Bu da seslerini duyurmak için bir taktik zaten..

hermann hesse
18.05.2009, 11:58
Bu aralar favori türküm;

Bursalı mısın kadifeli gelin
Çaydan mı geçtin
Yanakların al al olmuş
Konyak mı içtin

İçtiğimiz konyak mezemiz kaymak
Sen kimin yarisin yavrum
Her yanın oynak

Arabaya sen bin, paytona ben
Anasını sen al kızını da ben

Bir su içtim testiden
Yavrum sensin beni mesteden
Cennet makamı olsun
Yavrum seni bana dost eden :D

İlk yarıda ki maçta bu türküyü söylemişlerdi. O zaman güzelliğini anlamamıştım.:D

kalavara
18.05.2009, 12:00
ankaragücü maçında da son dakika mutluluğu yaşadık ama sonrasını kimse hatırlamak istemiyor! önde oynayan oyuncular bu kadar beceriksiz olursa işimiz her maç zor! kimse pembe rüyalar görmesin!
ahmet hoca tayfunu orta sahaya çekip o bölgeye tayfunu alarak ne yapmak istemiştir, anlayan varsa beri gelsin (öz evlatçılığın da bu kadarı) mesele öz evlatçılık ise sorarım size, o hiç beğenmediğim umut taça giden topun peşinden hırsla koşarken o topu seyreden barış mı öz evlat??? yazıklar olsun milyon kez!
daha önceki maçlarda en azından mücadele eden colman gitmiş oyunu izleyen colman gelmiş, bu ne ola ki diye sormak hakkımız değil mi? neler oluyor bu takımda, ben anlamış değilim...

Ümit Tekşan
18.05.2009, 12:02
Engelleyici yazılım sebebiyle iş yerinden videoları yükleyemiyorum. Akşam eve gidince;

Piknikteki 3'lümüz

Takım sahaya çıkarken çalan müzik ve tribünler

Maçtan sonraki kolbastı ve Egemen'in 3'lüsü

Maçtan sonra stadın önündeki araba sallama eğlenceleri videoları gelecek.

Ah be abicim , bende bu gün sana güveniyordum videoları izlemek için. Şimdi akşamı bekleyeceğiz tabi akşam olursa :) yada sen bu gün izin al işyerinden gerekirse sana faxs çekelim diyelim ki Gökçebey kardeşimiz bize dün akşamki mutluluğun görüntülerini , resimlerini hazırlıyacak mümkünse bu gün kendisine izin veriniz diye yazarız yaklaşık 80 kişi online herkes faxs çekse sana izin alırız heralde :D

KuTs@L__pLaK@61
18.05.2009, 12:04
pirinçlide trabzonsporumuzun kazanmasına sevinen 5 taraftarımıza saldırmış bursalılar polis müdehale etmiş olay gazetesinde bi bursasporlu yorumcu yazdığı bursada olan arkadaşlar haberiniz varmı=?

Murat TONBUL
18.05.2009, 12:11
top adama çarpmasaydı yine gol verilcekmiydi?

hani elle kesti,linkolinin böyle bir golü verilmemişti.
lincoln ün pozisyonu endirek serbest vuruştu.bu serbest vurş.çünkü adam bilerek eliyle kesti topu.yani adama çarpmasa bile gol verilecekti.

Paksoy
18.05.2009, 12:12
gol anında babamı yere sermişim :D babamda ğs li :D

KuTs@L__pLaK@61
18.05.2009, 12:13
trabzon sevdamız arkadaş uşaklımısın ?yani baban ii bişe dememiş sana:D

Mehdi
18.05.2009, 12:20
http://img32.imageshack.us/img32/7167/ba091ae62577c10cd1d5d65.jpg

Başlığı takip eden misafirlerimize armağan olsun:)

İş bu belge,ilk maçın intikamını alan acı sonucun bir göstergesidir.

peker61
18.05.2009, 12:23
Müthişti son dakika gollerine aliştırdılar bizi ama kalbimiz ne kadar dayanır bilemiyorum ..:):)

Gökhan KAN
18.05.2009, 12:24
Bursa Olay Gazetesinin haberi...:D

http://www.olay.com.tr/sayfalar/Haber/HaberResimleri/Resim_1242595563.jpg

Trabzonspor taraftarının “Süpermen” diye tribünlere çağırdığı Egemen Korkmaz karşılaşma sonunda şov yaptı!..

Yoruma bak yoruma... ççç 'Tek üzüldüğüm konu biz bu adamları neden yenemiyoruz bir türlü.'

Murat TONBUL
18.05.2009, 12:27
arkadaşlar maçtan sonraki kolbastı şovunu nerden izleyebiliriz.link atabilecek arkadaş var mı?

Doğan BULAT
18.05.2009, 12:29
Bursalıların sitelerinde yazdıkları yorumları okudum da sanırım Beşiktaştan sonra bizde Bursalıların baş düşmanıyız artık.. Yok lazları dövmüşler, küfür edenler falan.. Bi de sanki kendileri bu maçta çok hakem kurbanı olmuş gibi hakeme küfürler falan... Yazık valla.. Görende duyanda bu Bursa herzaman bizi yeniyor falan sanır.. Ne kadar çirkefmiş bunlar yaa.. He birde maçın sonunda dedimki kendi kendime " Ula bu hoca Selçuğu çıkarmasaydı ha o topun başında Gökhan mı olacaktı Selçuk mu?" :D Seelçuğu çıkardığında " Ula dedim orta saha boşaldı" ama ne demişler her işte bi hayır vardır :D

ertuuu
18.05.2009, 12:31
bursayı belki 5-0 la geçsek bu kadar tatlı olmazdı. ne demişler; keser döner sap döner gün gelir hesap döner...

Selman
18.05.2009, 12:34
Sercannnn o gol sana da gelsin gözüm.bursa'da son dakika da ofsayttan gol attığında deliler gibi seviniyordun, o zaman gol attığın takımın emekleri yok muydu? Ağır konuşmak istiyormuş adama bak.Nasıl geçirdin be Gökhan, hazmedemediler.

Hasan Habip Özbay
18.05.2009, 12:35
bursa olay tv de yorum yapıyorlar o kadar çok zorlarına gitmişki kekelemeler ve özellikle egemene ağır eleştiri yapıyorlar çok sevinmemesi lazımmış hatta ağlaması lazımmış vay vay vay bu arada bizim burda iddaya girdiklerim telefonlara bile bakmıyorlar vah vah vah

10 numara
18.05.2009, 12:43
Ben haftaya Tayfun'u santrfor görmek istiyorum....Hadi Ahmet hoca yapabilirsin :)ziya doğan efsanesi geri dönüyor gibi...Ahmet hoca takımın başında kalsa şöyle bir orta saha karşımıza çıkabilir......serkan***hüseyin***tayfun***barış** *....:) elimde ayman olmadığı çin barış'ı koydum...

Fatih Öztürk
18.05.2009, 12:45
golu attık bi kaç gündür ayağından rahatsız olan 53 yaşındaki babam yerinden bir kalktı pir kalktı plazmayı kaldırdı sevinçten yanlışlıkla üstüme attı.
inşallah fener maçında kazanmamız halinde şampiyon oluruzda o televizyonun kumandasından başlayıp üçlü prizine kadar catır catır yerim.

Emre Dumangöz
18.05.2009, 12:47
maç öncesi veya sonrası video varmı varsa link lütfen

GERONIMO35
18.05.2009, 12:48
maçtan sonra açıklamalardad yok hakemler doğramışalr yok böylede hak yenmezmiş filan diyorlar yaw birazcık utanma olur adamda onmetre ofside ile bize attıkları golü ne çabuk unuttular
BÖYLE OLMASI ÇOK ÇOK GÜZEL OLDU ÇOOOOKKK

İsmail Alkan
18.05.2009, 12:49
Dun aksam o topa sadece Gokhan vurmadı, takımına guvenen, sampıyonluga ınanan, Trabzonsporlu durusunu sergıleyen tum ınsanlar vurdu

Bu son saniye golü ve ,İnanmışlık anca bu kadar güzel özetlenebilirdi,vallahi bravo :)

NOT : Başlıkta arayan arkadaşlar,Maç sonu kolbastı ve Egemen 3 lü,tekrar tekrar izlemekte fayda var :)

Mac sonrasi kolbasti show....:D(simdi upload yapiyorum 4 dakikaya gosterime girer)

golden sonra sesim kesildi vallahi....:D

AFk1OMKqvp0

http://www.youtube.com/watch?v=AFk1OMKqvp0 (http://www.youtube.com/watch?v=AFk1OMKqvp0)

Fatih Öztürk
18.05.2009, 12:53
maçtan sonra açıklamalardad yok hakemler doğramışalr yok böylede hak yenmezmiş filan diyorlar yaw birazcık utanma olur adamda onmetre ofside ile bize attıkları golü ne çabuk unuttular
BÖYLE OLMASI ÇOK ÇOK GÜZEL OLDU ÇOOOOKKK

oda bişeymi ağam...

maç sonrası trtyi izledim hakan şükür ömer üründül ve sunucu haddini aşarak bu maçı haksız kazandığımızı,ilk yarıda nasıl bursa haksız yere kazandıysa trabzonda aynı şekilde kazandı acıklamaları yapıldı.
bide bunu diyenlerden biride üzerine vurgu yaparak hakan şükür.

çok iyi koyduk hakan şükür.sanki sana koymuşuz gibi tat verdi.

Gökhan KAN
18.05.2009, 12:53
Akşam Olay Tv yi dikkatle izlicem..O Suat Paçacı denen adamın ilk maçtaki dedikleri hala aklımda..Bizim taraftarımız biri mesaj atmıştı mağlubiyet zoruna gitmiş galiba falan diyordu...Merakla bekliyorum...

Barış Kaptanoğlu
18.05.2009, 13:03
sercan efendi maçtan sonra hakkımız yendi diye konuştu.Ulan biraz delikanlı olun madem hakkınız yendi ilk maçtan niye bahsetmiyorsun o maçta da trabzonun hakkı yenmişti de canımı ye,kaldı ki bi de penaltımız verilmedi.

tstafi
18.05.2009, 13:04
arkadaslar bursalılar gerı donerken vakfıkebırde ıyı bı ugurlama torenı yaptık::)

Mehdi
18.05.2009, 13:04
Yahu bunları okuyunca dahada eğleniyorum.Demek haklarını yemişiz:D

Ben boşuna demiyorum çok acı oldu,çook:)

Doğan BULAT
18.05.2009, 13:05
arkadaslar bursalılar gerı donerken vakfıkebırde ıyı bı ugurlama torenı yaptık::)

Ne yaptınız Allah aşkına çok merak ettim :D

vuralkara
18.05.2009, 13:06
golden önceki pozisyon faul olmayabilir ama ya veilmeyen penaltımız ve bursalı oyunculara verilmeyen kartlar ne olacak. maç içindekileri geçtik maçtan sonra hakeme saldırdıklarında bile kırmızıyı hakedenler vardı ama görmezden gelindi. sercan denen çirkef kertenkele bundan niye bahsetmiyor. ayrıca ilk maçtaki 5 metre ofsayt golüyle yendiklerinde bizim takımın emeği çalınmamışmıydı. bu gol ve skor bütün kertenkelelere kapak olsun. özelliklede sercan'a afiyet olsun.

sametaydin
18.05.2009, 13:08
Evet penaltımızı vermedi ayrıca kiritanın bu maçta 7 tane kırmızı yemesi gerekiyordu. Sarı kart bile yemedi.

Recep Alkan
18.05.2009, 13:08
Golü attıktan sonra o kale arkasının tamamen aşağıya inmesini ömrü hayatım boyunca unutmayacağım.

Napoli
18.05.2009, 13:09
Yahu adam yüzde yüz penaltımızı vermedi,kirıtanın binkere atılması lazmdı bir tane kart vermedi...

yer bursa:90+3 300 metre ofsayttan gol atar sercan deliler gibi trbünlerine koşar

yer TRABZON: 90+4 bursa gol yer maçtan sonra sercan hakemi Allaha havale edıyorum derf

yapma sercan yapmaaa :))))))))))))))))

Salih Kara
18.05.2009, 13:09
oda bişeymi ağam...

maç sonrası trtyi izledim hakan şükür ömer üründül ve sunucu haddini aşarak bu maçı haksız kazandığımızı,ilk yarıda nasıl bursa haksız yere kazandıysa trabzonda aynı şekilde kazandı acıklamaları yapıldı.
bide bunu diyenlerden biride üzerine vurgu yaparak hakan şükür.

çok iyi koyduk hakan şükür.sanki sana koymuşuz gibi tat verdi.

Ben bu zihniyeti anlamıyorum ne yaptık şu adamlara veya diğer takımlara anlamıyorum.Hala 1 metrelik ofsaytla Hami'den sonra frikik golü olmayan bir takıma verilen uzak mesafeli bir frikiği aynı kefeye koyuyorlar.Hem de bunu yaparken rakibin daha önce kırmızı kart görmesi gereken oyuncusunu es geçiyorlar ayrıca penaltı pozisyonunu konuşmaya bile değer bulmuyorlar.Nasıl bir etik yorumculuk anlayışıdır bu anlayamıyorum.Tamam faul olmayabilir hatta direk de sonucu etkilemiştir ama 4 tane net pozisyonu nasıl geçip maçın hakkı beraberlikti tabirleri kullanılabilinir.Hele kendini yorumcu zanneden ömer üründülde nasıl bir Trabzon düşmanlığı vardır.Adam Trabzon lehine bir karar verilse de eleştirsem diye akbaba gibi bekliyor.Gitgide emin olmaya da başladım bu adam kesin her hafta diğer maçları bırakıp bizim maçlardaki bizim lehimize hatalı verilen taçların bile çetelesini tutuyordur.

Emre Dumangöz
18.05.2009, 13:10
bunlar koprualtında fln ne yaptılar sanırm birini dövmüşler tek yakalıyıp biizmkiler de izin verdi sanırm :S

Napoli
18.05.2009, 13:10
ulan insanda zerre utanma olur birazz ne yüzsüz herif bunlar ya

Fatih Öztürk
18.05.2009, 13:11
17 mayıs 90+5 şeftali mevyesi çiçek açıyor.

takvim sayfalarını kim oluşturuyorsa lüften not düşsün.

ccd6167
18.05.2009, 13:12
ahmet hocaya helal olsun ya.su takıma kalsık 4-4-2 oynatıyor ya.ersun hoca oynatsaydı sımdı sampıyonluk turu atıyorduk helal olsun barısalara guvenıyor adam..
ama ne koyduk be..

Barış Kaptanoğlu
18.05.2009, 13:12
bu arada trabzon seyircisini anlamak mümkün değil maçtan sonra vağırdıklarının yarını maçta duyamadık...

Barış Kaptanoğlu
18.05.2009, 13:13
bir avuç bursa taraftarı bizden çok destekledi takımlarını

cihayan
18.05.2009, 13:14
Yahu bunları okuyunca dahada eğleniyorum.Demek haklarını yemişiz:D

Ben boşuna demiyorum çok acı oldu,çook:)

Valla hic bir son dakka golu bu kadar keyifli olmamisti. O efendi Ertugrul Saglam bile delilendi. Bir de hak hukuk guguk konusuyorlar. Bomba gibi cakti iste Gokhan, hakem vermis serbest vurusu. Ne var macta bizim lehimize haksizca verilen bir aciklasinlar bakalim bilmemnenin ulema sahsiyetleri...

tuncay1984
18.05.2009, 13:14
ne macti beee

Recep Alkan
18.05.2009, 13:16
Dün geceki sorumu bir kez daha yenilemek istiyorum arkadaşlar.

Acaba Trabzonda Bursa taraftarı ile olay yaşandı mı ?

Mehdi
18.05.2009, 13:16
Bugün acayip gevezelik yapasım var benim.

Avni Aker'e gelen bursa taraftarının o golden sonra çöküşünü görecektiniz.:)
Tribünce toplanıp onları ortamıza alarak kafaya almamızı görecektiniz.:)
Misafir tribününün parlak kırmızıya dönüştüğünü düşünün.
Valla harikaydı.Unutmayacağım bu maçı,bu sevinci.

Güya maçtan sonra kolbastıyla dalga geçeceklerdi.Onlara kolbastıyı ve Egemen'in üçlüsünü de izlettik.Daha ne isteyeyim Allahımdan:)

Fatih Öztürk
18.05.2009, 13:18
bir avuç bursa taraftarı bizden çok destekledi takımlarını

ağam bursalıların topu topu 90 dakikada 5 dakika sesi çıktı.
deplasmana giden her taraftar o ruh haliyle yırtınır.
içerde oynana maçta taraftar alışkın olduğu için fazla yükleme yapmaz.
nitekim kale arkaları hariç diğer maraton ve numaralı trübün yaş ortalamamız 35 yaş üstü.
birilerini suclama yanlışına gitmeyelim.
istanbuldaki taraftar takımını senede 1 defa olimpiyatta maç olduğu zaman gırtlak patlayana kadar destekliyor.neden?senede bir defa aşkını görüyor taraftar.
ayrıca avni aker artık premier lig stadı görüntüsü veriyor.sahaya yakın trübünler futblcuya gösterilen ilgi,etki,tepki gerek rakip gerekse kendi oyuncularımızı baskı altına alıyor.

Ömer Kaya
18.05.2009, 13:18
Dün geceki sorumu bir kez daha yenilemek istiyorum arkadaşlar.

Acaba Trabzonda Bursa taraftarı ile olay yaşandı mı ?
bende merak ediyorum :) biri bişeler desinda

cihayan
18.05.2009, 13:20
Ben bu zihniyeti anlamıyorum ne yaptık şu adamlara veya diğer takımlara anlamıyorum.Hala 1 metrelik ofsaytla Hami'den sonra frikik golü olmayan bir takıma verilen uzak mesafeli bir frikiği aynı kefeye koyuyorlar.Hem de bunu yaparken rakibin daha önce kırmızı kart görmesi gereken oyuncusunu es geçiyorlar ayrıca penaltı pozisyonunu konuşmaya bile değer bulmuyorlar.Nasıl bir etik yorumculuk anlayışıdır bu anlayamıyorum.Tamam faul olmayabilir hatta direk de sonucu etkilemiştir ama 4 tane net pozisyonu nasıl geçip maçın hakkı beraberlikti tabirleri kullanılabilinir.Hele kendini yorumcu zanneden ömer üründülde nasıl bir Trabzon düşmanlığı vardır.Adam Trabzon lehine bir karar verilse de eleştirsem diye akbaba gibi bekliyor.Gitgide emin olmaya da başladım bu adam kesin her hafta diğer maçları bırakıp bizim maçlardaki bizim lehimize hatalı verilen taçların bile çetelesini tutuyordur.

Ya bu adamlarin bu Trabzon dusmanligina kafa yormaya degmez. Kuyruk acisi de, bir turlu sindirememenin verdigi ofke de, kendilerince kendi buyukluklerini, otoritelerini kabul ettirememinin verdigi gozu donmusluk de, de de de. Yani biz burada boyle dimdik oldugumuz surece surecek bu cirkeflikler, serefsizlikler. Ne zaman kuzulari oluruz bizden iyisi olmaz. Ama cok beklerler coooooooooooooooook.

Recep Alkan

Güya maçtan sonra kolbastıyla dalga geçeceklerdi.Onlara kolbastıyı ve Egemen'in üçlüsünü de izlettik.Daha ne isteyeyim Allahımdan:)

Bu günlerde ALLAH'ımızdan isteyeceğimiz tek şey var mehdi

ŞAMPİYONLUK.

Olur olmaz bilmiyorum ama son haftaya kadar hissetmek istiyorum :)

Faruk BERBER
Golden sonra Bursalılara baktım zavallılar sus pus olmuştu. :)
Maç süresince stadda arkalardan birisi sürekli bu tıkımın şampiyon olması günah diyordu .
Golü atınca sırf o adama bakmak için arkamı döndüm aynı adam şampiyooooonn Trabzooooonnnnn diyordu :)

Barış Kaptanoğlu
18.05.2009, 13:22
ağam bursalıların topu topu 90 dakikada 5 dakika sesi çıktı.
deplasmana giden her taraftar o ruh haliyle yırtınır.
içerde oynana maçta taraftar alışkın olduğu için fazla yükleme yapmaz.
nitekim kale arkaları hariç diğer maraton ve numaralı trübün yaş ortalamamız 35 yaş üstü.
birilerini suclama yanlışına gitmeyelim.
istanbuldaki taraftar takımını senede 1 defa olimpiyatta maç olduğu zaman gırtlak patlayana kadar destekliyor.neden?senede bir defa aşkını görüyor taraftar.
ayrıca avni aker artık premier lig stadı görüntüsü veriyor.sahaya yakın trübünler futblcuya gösterilen ilgi,etki,tepki gerek rakip gerekse kendi oyuncularımızı baskı altına alıyor.
doğru söylüyorsun sende haklısın kardeş ama biraz daha destek biraz daha özveri yaparsak her şey daha güzel olacak inşallah...

tuncay1984
18.05.2009, 13:22
baris memis denen adam onca haftalar yedeksin
sans buldun ayakta duramiyon insan biraz cabalar
bu cocukta is yok

Ömer Kaya
18.05.2009, 13:23
orda olmak isterdimya:):)

Emorfo
18.05.2009, 13:26
Ayol ayol Bursaspor Bursaspor :)

Hakemden felan Bursalıların dert yanmasını anlamıyorum, geçen sene ofsayttan gol atarken keyifleri yerinde görünüyordu, üstelik bu maçta hakemlik bir durum yok, hatta bizim verilmeyen penaltı ve pozisyonlar var. Son dakika golü ile gelenek bozulmadı güzel oldu.

Faruk BERBER
18.05.2009, 13:29
Öncelikle yönetimin taraftarın arkasında büyük bir güç olması gerektiğini belirtmek isterim.Dikkat ettiyseniz dün maçın ilk dakikaları Bursa taraftarı fazla değil bi 5- 10 kişilik bişeydi.Gerisi stada alınmıyordu ama bizim yönetimin bize sivasta yapmadığı kıyağı şeftalilerin başkanı yaptı lütfen okuyun:
Başkan İbrahim Yazıcı ve 12 yönetici olarak maçın ilk 6 dakikasını izleyemediklerini dile getiren Çavuşoğlu, şöyle devam etti:

Maç öncesi taraftarlarımız stada alınmadı. Başkan İbrahim Yazıcı ve biz yöneticiler sorunun çözümü için dışarıda kaldık. Taraftarlarımız alınana dek stada girmeyeceğimizi bildirdik. Girişimlerimiz sonucu taraftarlarımız stada alındı. Biz de 6 dakika geçtikten sonra maçı izlemeye başladık. Zaten bu psikolojiyle tribünlere alınan taraftarlarımız, maç sonrası Egemen Korkmaz’ın tavırlarıyla daha da üzüldüler ve bunun üzerine tepkililer. Tepkilerini normal buluyorum.

Yunus Emre SEYHAN
18.05.2009, 13:33
Bursaspor Başkanı şereften yoksun bir insan.
Yusuf Transferinde yaptıkları, 4. Büyük kulup olmaya adayız demeci (Bursaspor Tv kurucağız haberini veriyor ardıandan gaza geliyor ).... Ve Dün maçtan sonra Beraberlik için oynamadık demiş..
Yuh.. Dk 80 civarı top ivankova geliyor ivankov topu almıyor bekliyor auto cıkmasını.. İlerde sadece Sercan'ı bıraktılar.. Sürekli faul ile durdurmaya calıstılar.

iso_4939
18.05.2009, 13:34
yav anlamıyorum bu seftalıleri sanki beraberlık yarıyor onlarada beraberlıgı yatmıslar ayıptır be.

Nizam
18.05.2009, 13:35
baris memis denen adam onca haftalar yedeksin
sans buldun ayakta duramiyon insan biraz cabalar
bu cocukta is yok

Bu çocukta iş yok ta ne demek ?
25 Haftadır oynamıyo o çucuk..ona bakarsan colman sezonun başından beri oynuyo dün ansıl oynadığını gördük ... Barışında geçen sene 2-3 hafta üst üst oynadığı zamanlarda nasıl oynadığını hepimiz biliyoruz ki bu çocuk daha 20 yaşında bile değil...Kaybetmek çok kolay biz kolay olanı yapmayalım..Barış bize lazım..

Erdal
Ayol ayol Bursaspor Bursaspor :)

Hakemden felan Bursalıların dert yanmasını anlamıyorum, geçen sene ofsayttan gol atarken keyifleri yerinde görünüyordu, üstelik bu maçta hakemlik bir durum yok, hatta bizim verilmeyen penaltı ve pozisyonlar var. Son dakika golü ile gelenek bozulmadı güzel oldu.

Faruk, hoş geldin yahu :)...

Fatih Öztürk
bursa başkanına 2 top bi fişek atacaktık ama sadece bi fişek atabildik.
sağolasın gökhan ünal.

İlyas Özdemir
18.05.2009, 13:37
maç öncesi tribun grupların birleşmesinden bahsediliyordu ben tvden gördüğüm kadarıyla birleşme falan olmamıştı yada bana öyle geldi

iso_4939
18.05.2009, 13:40
son dakka gölü ilahi adalet tecelli etti...

Lancet_61
18.05.2009, 13:51
maç öncesi tribun grupların birleşmesinden bahsediliyordu ben tvden gördüğüm kadarıyla birleşme falan olmamıştı yada bana öyle geldi

hikaye...eski tas eski hamamdı herşey

Faruk BERBER
18.05.2009, 13:56
Çok tatlı oldu yaaaa .
Ben eminim oğlanların bursaya dönerken pişman olduklarından :)
Maçtan sonra süpppeerrrrdi yaa meydan da arabaları felan sallıyolar her arabadan kolbastı geliyoo
Şampiyon olduğumuzu düşündüm de akşam staddan çıkışta ......?

Samet Yildirim
18.05.2009, 13:58
begenmedim...ama kazandik

selcuk yanlisti cikmasi hele onun yerine giray girmesi tam felaket..

Sefa
18.05.2009, 14:01
Bu nonoşlar bi acayip hepsi tam bir koç :)

asimetrik
18.05.2009, 14:13
Bursa'daki maçla Trabzon'daki maçı adalet açısından kıyaslamak yanlış. Her ikisinde de açık olarak hakkımız yendi. Alanzinho'nun penaltı ve sarı-kırmızı kart gerektiren pozisyonu,yine Alanzinho'nun çizgiyi geçmediği halde out kararı verilen pozisyonu lehimize sonuç değiştirecek kararlardı.

Gerçek adının "İstanbul medyası veya seçkin! medya" olduğu halde bir çok insanı "ulusal medya" adıyla kandıran platformlardaki kompleksli zavallıların futbola bakış açısını, gerçek isimleri ekseninde görürsek sorun kalmaz.

Sesimizi duyuracağımız bir platformun eksikliğini kabul etmekle beraber , her ne kadar kızsak da bizim medyamız Trabzon medyasıdır ve o da taraflıdır Trabzonspor'u tutar.

Bana göre Trabzonspor tv nin önemi de buradan gelmektedir. Diğerlerinin ihtiyacı yok çünkü hepsi onların. Ama bizim ülkenin her yerinden izleyebileceğimiz bir kanala ihtiyacımız var.

Erbay
18.05.2009, 14:15
Yine rahat bir maç izleyemedik. Özellikle Trabzon'daki maçlarda rahat maç oynadığımızı hatırlamıyorum. Rakip kim olursa olsun çok kolay kalemize geliyor. Biz ise zorla ileriye pas atıyoruz, forvetler korkunç etkisiz... Klasik oyunumuz yani. Sivas ile aramızda 1 puan olmasına rağmen takımın bu kadar kötü oynamasına anlam veremiyorum. Hüseyin ve Egemen hariç gereken hırsı sahaya yansıtan oyuncu görmedim. Ahmet Özen'in değişikliklerine hiç anlam veremedim. Çok şükür frikik golü geldi de Bursa'ya bir kez daha hadlerini bildirdik. Hadi bakayım evinize ççç Boşuna o kadar yol geldiniz yol parasına yazık ççç

Adil ÖZGÜR
18.05.2009, 14:18

Bizim Bursa'da uğradığımız haksız bir yenilginin karşılığını tek golle onlara tattırdınız.

Onlar Bursa'da öyle bir terbiyesizleşdilerki, oyuncuları bile saha kenarında ısınma turu atarken, kol haraketi ile seyircilerimize (bize) küfür ettiler. Sonra onların trübünlerinin yapmadığı ahlaksız haraketler kalmamıştı.

Pzvk lere az bile yaptınız.

Tebrik ederim.

BEYTEKİN61
18.05.2009, 14:19
şeftali şarkıları süper olmuş.

oskayb
18.05.2009, 14:23
vur Trabzonum VUR ,bu şeftalilere her zaman vur. 90+6'da vur , sehmuzun vurduğu gibi vur ,busada 6-0 vurduğun gibi vur , vur ki bu yavşaklar kulübü haddini bilsin .istanbul takımlarından sonra bu karaktesiz şeftalisporu yenmeyi çoook seviyorum.

l@zumsuz
18.05.2009, 14:23
http://208.117.236.70/watch?v=qM4rXDOtGBo
bu videoyu 2. dakikadan itibaren dinleyin:D

asimetrik
18.05.2009, 14:25
Bu senenin gurur veren yanlarından birisi, belki de en önemlisi,istisnasız giden gelen teknik yönetim dahil, tüm futbolcu gurubu dahil her birinin saha içi ve saha dışı duruşlarının mükemmel olması. Bu açıdan övünülücek bir kadromuz var.

Düşünsenize Sercan'ın her iki maç sonundaki kanuşmasını Trabzonspor formasıyla yaptığını. Utanç verici ..

Altan Atabay
18.05.2009, 14:25
şeftali şarkıları süper olmuş.

bu şarkıları koyan renkdaşımın ellerinden gözlerinden öper sırtımda bir ömür taşırım. Öldüm gülmekten yahu.

Hüseyin Bağdat
18.05.2009, 14:27
Bu maçta orda olmayı ve son dakika golünden sonra şeftailileri seyretmeyi çok isterdim. Bursa'daki maçta bize etmedikleri küfür kalmamıştı. o maçtan sonra onlardan daha çok nefret eder oldum. Acısını fazlasıyla çıkartanlara teşekkürler...

Zafer Fidan
18.05.2009, 14:30
:D :D
anlasilan.. bu yenilgi cok koydu seftalilere

"Egemen 16'yı çıkarsın"

Trabzonspor'a son saniye golüyle 1-0 yenilen Bursaspor'da hakem Hüseyin Göçek ve maç sonu bordo mavili tribünleri coşturan eski kaptanları Egemen Korkmaz'a büyük tepki var.

Bursaspor Basın Sözcüsü Mehmet Çavuşoğlu, dün akşam 1-0 yenildikleri Trabzonspor maçına ilişkin, ''İyi oynadığımız maçı hakem kararıyla kaybettik'' dedi. Çavuşoğlu, yaptığı açıklamada, deplasmanda oynadıkları maça çok iyi başladıklarını, pozisyonlar ürettiklerini, ancak o kadar duraklama olmamasına karşın 90+6. dakikada Gökhan'ın frikik golüne engel olamadıklarını anlattı. Bu pozisyonda kendi futbolcularına faul yapıldığını, hakem yorumcularının da bu yönde görüş bildirdiklerini dile getiren Çavuşoğlu, maçın hakemi Hüseyin Göçek'in pozisyonu rakip lehine serbest atış olarak değerlendirmesine anlam veremediklerini kaydetti.

Çavuşoğlu, maçta canla başla mücadele eden yeşil-beyazlı futbolcularla gurur duyduklarını ifade ederek, ''Bana göre maçın hakkı en kötü beraberlik olmalıydı. Yenilgiyi hiç hak etmedik. İyi oynadığımızı maçı hakem kararıyla kaybettik. Yenilgiye rağmen hala hedefimizden sapmış değiliz. Kalan iki maçımızı kazanıp rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz'' diye konuştu.

EGEMEN KORKMAZ'IN SEVİNCİ
Egemen Korkmaz'ın maç sonrası sevincine de değinen Çavuşoğlu, 7 yıl Bursaspor forması giyen, yeşil beyazlı takımda kaptanlık yapan bir futbolcuya bu tür hareketleri yakıştıramadığını söyledi. Çavuşoğlu, tecrübeli futbolcunun Trabzonspor'da 16 numaralı formayı giydiğini anımsatarak, ''Egemen'in galibiyet sonrası şu anda formasını giydiği Trabzonspor adına sevinmesi normaldi ama o amigo gibi davranarak hata yapmıştır'' dedi.

Başkan İbrahim Yazıcı ve 12 yönetici olarak maçın ilk 6 dakikasını izleyemediklerini dile getiren Çavuşoğlu, şöyle devam etti: "Maç öncesi taraftarlarımız stada alınmadı. Başkan İbrahim Yazıcı ve biz yöneticiler sorunun çözümü için dışarıda kaldık. Taraftarlarımız alınana dek stada girmeyeceğimizi bildirdik. Girişimlerimiz sonucu taraftarlarımız stada alındı. Biz de 6 dakika geçtikten sonra maçı izlemeye başladık. Zaten bu psikolojiyle tribünlere alınan taraftarlarımız, maç sonrası Egemen Korkmaz'ın tavırlarıyla daha da üzüldüler ve bunun üzerine tepkililer. Tepkilerini normal buluyorum."

TARAFTARLAR DA TEPKİLİ
Öte yandan Bursasporlu taraftarlar da, maçın ardından abartılı sevinç yaşadığını iddia ettikleri Egemen Korkmaz'a tepki gösteriyor. Taraftarlarca oluşturulan internet sitelerinin maçla ilgili forum bölümlerinde Egemen'e tepki gösteren yeşil-beyazlı taraftarlar, Trabzonspor'da Bursa'nın plakası olan ''16'' numaralı formayı giyen Egemen'in forma numarasını değiştirmesini istiyor. Taraftarlar, yorumlarında, takımlarının Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki mücadeleden memnun olduklarını ifade ederken, maç sonrası oğlunu omuzlarına alarak sahada kolbastı oynayan, daha sonra da taraftarların isteği üzerine ''3'lü'' diye tabir edilen tezahüratı yaptıran Egemen Korkmaz'ın asıl tepkiyi gelecek sezon Bursa'da yapılacak maçta göreceğine yer verdiler.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=56657

Zafer Fidan
18.05.2009, 14:38
1. Sivas
2. si de Bursa..

http://www.bursasporluyuz.net/haberdetay.asp?id=6094

http://www.bursasporluyuz.net/haberdetay.asp?id=6091

tonyalı Aydın
18.05.2009, 14:39
arkadaşlar bence bu sevinçi fazla abartmayalım.yoksa hemen havaya giriyoruz.şampiyonuz diye bizim için asıl maç bu haftaki eskişehir macı bu maçı alırsak şampiyon olamayız belki ama 2 lik garanti olur.ah birde şampiyonluk gelirse değmeyin bizim keyfimize.şimdi o kaybetilen puanlara nasıl yanmayalım.şuraya bak be bizi yenen konya ve denizli düşmeye en yakın takımlar.şu bjk gibi yababilseydik yani konya macından sonra hocayı gönderebilseydik şimdi bizdik şampiyon.dünkü maç için sadece skor iyi idi birde golün son dakikada gelmesi dışında pek iyi oynayamadık.bu haftada gökhan ünal yokki işimiz daha da zor.yönetim açilen hocayı belirleyip hocanın bu son maçları izleyip ona göre bir transfer politikası izlemesi lazım.benim gördüğüm 1 sağ kanat örneğin sivassporlu abdurrahman 1.sol kanat gaziantepli ismail 2 tane ortasahaya biri iyi top atabilen örneğin tabata ankarasporlu özer birde çok koşan çalışkan aurello yada bjk lı ernst gibi 2 oyuncu ve iyi bir forvet fatih tekke yada yabancı iyi bir golçü santrafor.

halil ibo
18.05.2009, 14:44
İki noktayı gözden kaçırmışlar.Onuda ben ilave edeyim.
1- Bursa'daki maçta yan hakemin kıyağıyla 1 puan yerine aldıkları 3 puan ile 2 haram puan sahibi olan kendileridir.
(Ayrıca Gökhan'a yapılan faulu görmemek için artniyetli yorumcu olmak gereklidir.)
2- 16 numara onların tekelinde değildir.Neyi kime vermiyorlar anlamadık.Egemen nereden nereye geldiğinin farkındadır.Kendisine gösterilen sevgiye karşılık vermektedir.Hepsi bu! Sizi gidi timsah görünümlü şeftali kurtçukları :)

Burçak
18.05.2009, 14:52
Tin Tin tinimini bursa tin tin tinimini bursa.....
ben bukadar mahitap geçtiğimiz bi başka maç hatırlamıyorum.
şeftali ezmeleri de 90 da koymamız golü çok daha anlamlı oldu. çünkü aldıkları 1 puana manyaklar gibi seviniyorlardı.
ama gökhan çaktı !!
yarım saat statta mahitap geçtik ççç

Bursa’ya gönderme!
Trabzonspor taraftarı dün akşamki karşılaşmada Bursaspor’a göndermelerde bulundu. Stat hoparlörlerinden, “Bursalı mısın kadifeli gelin” şarkısı çalınırken,....

Yıkıldılar
Maç öncesinde sahaya inerek yeşil beyazlı oyuncuların tümüne tek tek başarı dileyen Başkan İbrahim Yazıcı uzatmada gelen golle alınan yenilgiye adeta kahroldu. Yazıcı hayli üzgün görünürken, 2. Başkan Osman Çelik’in de stat dışında ağladığı gözlerden kaçmadı. Yeşil beyazlı futbolcular da mağlubiyetin üzüntüsünden sahada yığılıp kaldılar.

istanbulun alt yapısı siziii..
fenere yenildiğinizdede ağlıyormusunuz ???
size sürünmek müstehak. bidefa yanlış hayvan seçmişsiniz. timsahmış ççç

hem bahane hep bahane . nereye kadar ????
Uyarıda geç kaldınız... :)
http://img199.imageshack.us/img199/4263/muhaha.jpg (http://img199.imageshack.us/my.php?image=muhaha.jpg)

OOOOoOOoOOOoOoOOOOoOOoOOOoOOOO

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1802-9A0G5K3S.jpg

ŞşşşşşşşşşşşşşşşşşşŞŞŞŞŞŞŞŞşşşşşşş

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1802-8R5D7M8P.jpg

birrrr - ikii- üçççç

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1802-3W1A3B8G.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1802-7G8M3R1Y.jpg

winner
18.05.2009, 14:58
Seneyede şimdiki kaptanları Ömer'i alalım, Egemen'le beraber 3'lü çeksinler...

evrents
18.05.2009, 15:11
Arkadaşlar ilk maçta bize ofsayttan gol attı dünkü maçta da maç sonu hakeme saldırıyor diyorki emeğimiz çalınıyor,hakemi allaha havale ediyorum falan filan çok güldüm bu sercana :D:D

10 numara
18.05.2009, 15:11
1. Sivas
2. si de Bursa..

onları yazanlar bir kenara izin verenler de futbolu spor zihniyetinin dışında bir yerlerde görüyorlar , onlardan büyük bir takım olduğumuzu tüm dünya biliyordu taraftar konusunda bizle değil ,ancak sivas'la yarışabilirler...seviyesizler...

Sercan Yaylı
18.05.2009, 15:14
1. Sivas
2. si de Bursa..

yazıklar olsun anadolusunu yiyim trabzıunun trabzondan baska dostu yoktur..
LAZLAR DELİKANLI DEGİLSİNİZ bu başlıgı bursasporun sitesinde görmek daha da ilginc :D:D:D

macka61
18.05.2009, 15:16
çok güzel oldu şeftalilere helal olsun gökhan sana

Koray
18.05.2009, 15:24
Ben hayatımda maçtan sonra bu kadar çok dalgaya alınan rakip taraftar görmedim Trabzon'da...

Çökmüşler bizim makara tezahüratları dinliyorlardı Bursa'lılar.

Çok kötü bi durum olsa gerek :D

Beter ol Bursa !

güngör_81
18.05.2009, 15:24
Seneyede şimdiki kaptanları Ömer'i alalım, Egemen'le beraber 3'lü çeksinler...

Aslında süper olur Ömeri çok beğeniyorum.İyi ikili olurlar.

evrents
18.05.2009, 15:26
Bursalılar bir dahaki maçta bursada bir tane bile trabzonlu görmüyceklermiş diyolarki bjk ile düşman olacağımıza trabzonla olalım :D:D bizle düşman olurlarsa sonuçlarına katlanır şeftaliler

ÜNAL
18.05.2009, 15:30
Allah'ın adaletine de bakın . .:cool:

Kaldı 2 maç . . Hayden uşaklar . . :ok

innocence
18.05.2009, 15:31
:D :D
.......

TARAFTARLAR DA TEPKİLİ
Öte yandan Bursasporlu taraftarlar da, maçın ardından abartılı sevinç yaşadığını iddia ettikleri Egemen Korkmaz'a tepki gösteriyor. Taraftarlarca oluşturulan internet sitelerinin maçla ilgili forum bölümlerinde Egemen'e tepki gösteren yeşil-beyazlı taraftarlar, Trabzonspor'da Bursa'nın plakası olan ''16'' numaralı formayı giyen Egemen'in forma numarasını değiştirmesini istiyor. Taraftarlar, yorumlarında, takımlarının Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki mücadeleden memnun olduklarını ifade ederken, maç sonrası oğlunu omuzlarına alarak sahada kolbastı oynayan, daha sonra da taraftarların isteği üzerine ''3'lü'' diye tabir edilen tezahüratı yaptıran Egemen Korkmaz'ın asıl tepkiyi gelecek sezon Bursa'da yapılacak maçta göreceğine yer verdiler.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=56657

egemen in omuzlarına aldığı kızıydı ama :D

sessizkral_1
18.05.2009, 15:37
bir dahaki sene maçlarda bağıracak taraftarın mutlaka maatondan kombine alması gerekiyor bu çok önemli

Erdal
18.05.2009, 15:47
Bu sezon üst üste 3 maç kazandığımız ( bu periyod hariç ) olmuşmu idi?

Hüseyin Kurt
18.05.2009, 15:48
Olmuştu Erdal abi.
2 kez olmuştu.

İBB-Hacettepe-Gençlerbirliği
Denizli-Antalya-Konya

OnOuR
18.05.2009, 15:48
O bursalıların yazdıklarını okuyunca o yazanların hem nasıl kişiliksiz olduklarını hemde Gökhan'ın attığı golün ne kadar tesirli oldugunu bir kez daha anladım... ;)

S.DEMİRCİ
18.05.2009, 15:50
böyle maçları kazanmak gerçekten güzel..
güçlü takımlarla oynayınca takımın eksik tarafları daha iyi anlaşılıyor..
en az 4 iyi transfere ihtiyaç var..

pReN@_61
18.05.2009, 15:51
şeftali kurdunu yenmemiz çok iyi oldu...

Helal olsun uşaklar.

servet nuh
18.05.2009, 15:54
bence egemenin yaptığı ayıp,her maçtan sonra bunları yapsın ama bursa maçında yapmamalıydı...aynısını başka takımda oynayan 61 sırt numaralı trabzonlu futbolcu yenildiğimiz maçtan sonra yapsa bisürü hakaret ederdik...hatta bize karşı hırslı oynayan 61 numaralar bile canımızı sıkıyordu...sonuçta bursa adamın memleketi,daha saygılı olmalıydı bence...

BEYTEKİN61
18.05.2009, 15:56
bursa nın taraftar siteleri çok kötü açıklamalar yapmış. ne alıp veremedikleri var bizimle?

okg_53
18.05.2009, 15:58
bence egemenin yaptığı ayıp,her maçtan sonra bunları yapsın ama bursa maçında yapmamalıydı...aynısını başka takımda oynayan 61 sırt numaralı trabzonlu futbolcu yenildiğimiz maçtan sonra yapsa bisürü hakaret ederdik...hatta bize karşı hırslı oynayan 61 numaralar bile canımızı sıkıyordu...sonuçta bursa adamın memleketi,daha saygılı olmalıydı bence...
Egemenin yaptığımı ayıp ???????:eek::eek::eek:
Egemen bursadan ayrıldığında adama demediğini bırakmadılar.
Ayıbı kim yaptı?

Muhammet*
18.05.2009, 16:01
hayatımda gördüğüm en güzel galibiyetlerden biri..

.....
18.05.2009, 16:03
Yattaranın son dakikada apoele attığı gol kadar güzel bir gol gerçekten.

Bu golü unutmam imksansız...

Tolunay Abdioğlu
18.05.2009, 16:05
Ne atmışsın be Gökhan..
Adamların çeneleri kapanmak bilmedi.

demir
18.05.2009, 16:13
benim gibi macı ızleyemeyen tv si olmadıgı ıcın varmı ? :D :D

Erdal
18.05.2009, 16:14
Olmuştu Erdal abi.
2 kez olmuştu.

İBB-Hacettepe-Gençlerbirliği
Denizli-Antalya-Konya

Teşekkürler Hüseyin...Peki 5 maçlık oldu mu :)

Hüseyin Kurt
18.05.2009, 16:19
İnşallah olur :)

Bulut61-34
18.05.2009, 16:24
Dikkatinizi çekti mi bilmem, Ersun Yanal varken bizim tartışmalı pozisyonlara genelde Trabzonsporun hakkı yendi diyen yorumcular artık haklı bile olsak yarım ağız hak verir hale geldi. Örneğin Erman Toroğlu kendisi Trabzonun penaltısı verilmedi dedikten sonra birilerinin ricası üzerine tekrardan gol öncesi faul pozisyonunu değerlendirdiler. Değerlendirme sonunda pat diye Trabzon hakem kararıyla kazandı dedi, Allahatn Şansal hocam Trabzonunda penaltısı verilmedi o da neticceye tesir etmedi mi deyince yarım yamalak evet dedi. Ama Trabzon hakem kararıyla kazandı demesi daha ön plana çıktı. Benzer şeyler diğer tvlerde de yaşandı.

Ersun Yanal Trabzonspordayken nedense Trabzonspor daha sevimli geliyordu onlara.

bkandil
18.05.2009, 16:26
Teşekkürler Hüseyin...Peki 5 maçlık oldu mu :)
1 tane 5 maçlık serimiz olsaydı, şimdi şampiyonluk şarkıları söylüyor olurduk..

asimetrik
18.05.2009, 16:33
Dikkatinizi çekti mi bilmem, Ersun Yanal varken bizim tartışmalı pozisyonlara genelde Trabzonsporun hakkı yendi diyen yorumcular artık haklı bile olsak yarım ağız hak verir hale geldi. Örneğin Erman Toroğlu kendisi Trabzonun penaltısı verilmedi dedikten sonra birilerinin ricası üzerine tekrardan gol öncesi faul pozisyonunu değerlendirdiler. Değerlendirme sonunda pat diye Trabzon hakem kararıyla kazandı dedi, Allahatn Şansal hocam Trabzonunda penaltısı verilmedi o da neticceye tesir etmedi mi deyince yarım yamalak evet dedi. Ama Trabzon hakem kararıyla kazandı demesi daha ön plana çıktı. Benzer şeyler diğer tvlerde de yaşandı.

Ersun Yanal Trabzonspordayken nedense Trabzonspor daha sevimli geliyordu onlara.

Her mevzudan Ersun Yanal'a giydirecek bir şey nasıl çıkarıyorsun, hayretle izliyorum. Çok yaratıcısın..

Bence tadını çıkar galibiyetin kasma bu kadar..

Bu arada Ersun Yanal varken Erman ve Şansal Sivas maçındaki Umut pozisyonuna penaltı değil deyip geçiştirmişlerdi.

Gökhan KAN
18.05.2009, 16:50
Egemen ne zaman Bursalı oldu yahu..Egemen Balıkesirlidir..

EGEMEN KORKMAZ http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/OyuncuResimleri/500720.jpg
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : BALIKESİR
Doğum Tarihi : 3 Kasım 1982
Uyruk : TC
Lisans Bilgileri
Lisans No : 500720
Kulüp : TRABZONSPOR A.Ş.
Sözleşme Başlangıç T. : 23 Haziran 2008
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2011

Bulut61-34
18.05.2009, 16:56

Ya burasını da düşünmek gerek. Bizden arılan futbolcular benzer bir durumda olsa ne derdik acaba? Olaya burdan da bakmak gerek.

Ama bu kadar erdemli düşünmek burda pek hoş karşılanmıyor, haberin ola arkadaşım. :)

servet nuh
18.05.2009, 16:57

EGEMEN KORKMAZ http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/OyuncuResimleri/500720.jpg
Kişisel Bilgiler
Lisans Bilgileri
okey,sözlerimi geri alıyorum...ben egemeni bursalı biliyordum...bursalı değilse sorun yok....

Bulut61-34
18.05.2009, 17:00
Her mevzudan Ersun Yanal'a giydirecek bir şey nasıl çıkarıyorsun, hayretle izliyorum. Çok yaratıcısın..

Bence tadını çıkar galibiyetin kasma bu kadar..

Bu arada Ersun Yanal varken Erman ve Şansal Sivas maçındaki Umut pozisyonuna penaltı değil deyip geçiştirmişlerdi.

Bence de penaltı değildi o pozisyon.

Hem daha durun Ergenekon gibi zamanla daha neleri gündeme getireceğim Ersun Yanal'la ilgili. :)

Bunları hatırlatalım ki ilerde de %80 destek ile başka medya balonlarını başımıza getirmeyelim.

Aldemir
18.05.2009, 17:00
ne tiksinç bir camiaymış şu bursa.
bizimle büyüklük yarışına girmiş olmalarına acınaklı bakışlarla tebessüm edebiliyorum sadece.

ayrıca tv den duyduğum üzere trabzonun ....... dönsün şaşkına tezahüratından sonra "yaralanmış bursa taraftarları" haberine hala rastlayamadığıma inanamıyorum.

Bulut61-34
18.05.2009, 17:02

Kişisel Bilgiler
Lisans Bilgileri

Ne farkeder ki, Bursalı kabul edelim. Yarın birgün Bursalı bir futbolcumuz olduğunda nasıl sahip çıkacağız ona?

servet nuh
18.05.2009, 17:02
Ya burasını da düşünmek gerek. Bizden arılan futbolcular benzer bir durumda olsa ne derdik acaba? Olaya burdan da bakmak gerek.

Ama bu kadar erdemli düşünmek burda pek hoş karşılanmıyor, haberin ola arkadaşım. :)
uyarın için saol ama isteyen istediği gibi karşılasın..bana göre doğruları her zaman yazarım...yendiğimiz maçlardan sonra dahi ersun yanal için berbat bir taktisyen dediğim için bu forumda yüzlerce hakaret tonlu eleştiriler aldım....ama sonuç malum....yine aynı fikirdeyim egemenin memleketi bursa olaydı bu tavırları hoş olmazdı ama balıkesirliymiş meğer...o zaman gayet güzel yapmış...

Koray
18.05.2009, 17:03
ne tiksinç bir camiaymış şu bursa.
bizimle büyüklük yarışına girmiş olmalarına acınaklı bakışlarla tebessüm edebiliyorum sadece.

ayrıca tv den duyduğum üzere trabzonun ....... dönsün şaşkına tezahüratından sonra "yaralanmış bursa taraftarları" haberine hala rastlayamadığıma inanamıyorum.

Gece saat 1-2'lerde çıkabildiler şehirden...

Ayrıca Merkez'den Akçaabat'a kadar çok olaylar olmuş, açıkçası pek hoşuma gitmesede Bursa'lılardan epey yaralananlar olmuş...

Punisher-61
18.05.2009, 17:03
bursada güya bisey oldu ha.... ilk macta sercan 3 metre ofsaytta golü atarken iyidi ama... o 1 Puan bizi cok daha iyi duruma getirecekti.. besiktasin bir mac kaybetmesini bekleyecektik.. simdi ise besiktas bu hafta kazandi mi sansimiz kalmaz daha

asimetrik
18.05.2009, 17:05
Bence de penaltı değildi o pozisyon.

Hem daha durun Ergenekon gibi zamanla daha neleri gündeme getireceğim Ersun Yanal'la ilgili. :)

Bunları hatırlatalım ki ilerde de %80 destek ile başka medya balonlarını başımıza getirmeyelim.

Şöyle cevaplar daha yaratıcı olurdu bence.

"O aralar Ersun'la araları açıktı Erman ve Şansal'ın"
ya da
"Ersun'u severlerde Bülent Uygun kadar değil"

asimetrik
18.05.2009, 17:14
Egemen'in kızıyla kolbastı oynaması ve üçlü çektirmesi galibiyet sonrası her maç yapılan standart bir uygulama, son derece de sevimli.Parasını kazandığı, formasını terlettiği takım bu. Nasıl hakaret oluyor Bursaspor'a anlamadım. Düşen yok çıkan yok.Rakip taraftara hareket yok. Aynen 61 numaralı oyuncuların bizi yendikten sonra ki sevinçleri gibi. Son derece normal şeyler bunlar. Olayın memleketlerle alakası olmamalı.

Mehmet Sarigül
18.05.2009, 17:16

Hüseyin Göcek dün cok kötü bir performans sergiledi. Özellikle Bursaspor'un bizim hucümlarimizi durdurmakta zorlandigi anlarda, göstermesi gerektigi sari kartlari kullanmakta cok cimri davrandi. Türk hakemlerin en iyi yapabildikleri birseye basvurdu, en ufak bir itiraza sari kart gösterdi.
Ama nedense ayni Hüseyin Göcek mac sonunda en az 4 Bursali futbolcunun ve özellikle Sercan'in "itirazlarini" pek duymadi.
Hüseyin Göcek her iki takimin aleyhine hatalar yapti, cok kötü bir mac yönetti ve bu hatalarindan birinden biz golü bulduk.
Benim önemsedigim baksa bir olay var, bizim ülkedeki takimlarin yöneticileri ve hocalari (buna Trabzonspor dahil) her nedense sadece kendi canlari yandiginda sesleri cikiyor. Dün aksamki mac bir örnek, o sans golü gelmeseydi bizim yöneticilerin sesi cikacakti..ama bu kez Bursasporlular susacakti.
Oysa ki, dün aksam sahada cok kötü bir hakem vardi. Ve bunu kazananda kaybedende dile getirmeliydi. Cünkü, ne biz hakemin hatalarindan dolayi kazandik, ne de Bursaspor bu hatalardan dolayi kaybetti.
Dün aksam biz sansliydik,...
Bursa'da 2-1 yenildigimizde Bursaspor sansliydi...

asimetrik
18.05.2009, 17:21
"Benim önemsedigim baksa bir olay var, bizim ülkedeki takimlarin yöneticileri ve hocalari (buna Trabzonspor dahil) her nedense sadece kendi canlari yandiginda sesleri cikiyor."

Mehmet bir düzeltme yapayım kendimce, yönetimlerde haklısın da ben Ersun Yanal'dan hakem lehine ve aleyhine feryat hiç duymadım. Kaçırdığım bir şey varsa hatırlat lütfen.

Aldemir
18.05.2009, 17:22

Ayrıca Merkez'den Akçaabat'a kadar çok olaylar olmuş, açıkçası pek hoşuma gitmesede Bursa'lılardan epey yaralananlar olmuş...

Rahatladım doğrusu.
Demekki o kadar yolu dayak yemek için tepmişler.
Eminim bu dayak yeme timi Bursa'da o meşhur Bursa türküsü ile karşılanmışlardır.

Bursalımısın yamulmuş tayfa maçtan mı geldin
Kırıt kırıt yürüyorsun yine mi verdin.

Harun-61
18.05.2009, 17:26
Vakif'da Kermes Istisaresi nedeni ile maci izliyemedim.

Fener'li arkadasim SMS ile haberdar ediyordu beni, en son dakika 85.'de geldi haber...

tüh dedim, gitti 3 puan.

mac bittikten sonra tevafuk tel'i elime aldim, baktim bir SMS daha gelmis :)

o anda kendimden gecmisim resmen :) :)

demiradam57
18.05.2009, 17:29
Sinop Aşıklar Kafede izledik maçı.Sinopta Trabzonspor maçının açıldığı tek kafe.yaklaşık 20-25 kişiydik.Gol sevincimizi görmeliydiniz.

demiradam57
18.05.2009, 17:30
Ama inşallah seneye derneğimizi kuruyoruz.Dernekte izleyeceğiz.
Yaşasın Sinop Trabzonspor Taraftarlar Derneği.

servet nuh
18.05.2009, 17:30
Egemen'in kızıyla kolbastı oynaması ve üçlü çektirmesi galibiyet sonrası her maç yapılan standart bir uygulama, son derece de sevimli.Parasını kazandığı, formasını terlettiği takım bu. Nasıl hakaret oluyor Bursaspor'a anlamadım. Düşen yok çıkan yok.Rakip taraftara hareket yok. Aynen 61 numaralı oyuncuların bizi yendikten sonra ki sevinçleri gibi. Son derece normal şeyler bunlar. Olayın memleketlerle alakası olmamalı.
zenitle maç yapıyoruz.zenit bizi 1-0 mağlup ediyor,maçtan sonra fatih tekke statta hop-tek oynuyor !!! zoruna gitmezmi hemşerim ??? ilhan mansız bjk ya go lattı ama hiç sevinmedi.misalleri çoğaltabiliriz...ekmeğini yediğin takım için sonuna kadar ter dökeceksin ama memleketinin takımını mağlup ettikten sonra çılgınlar gibi dansetmek o yöre insanına ağır gelir.mesele budur (ben egemeni bursalı sanıyordum,onun için yazmıştım,meğer bursalı değilmiş...mesele yok)

Mehmet Sarigül
18.05.2009, 17:32
"Benim önemsedigim baksa bir olay var, bizim ülkedeki takimlarin yöneticileri ve hocalari (buna Trabzonspor dahil) her nedense sadece kendi canlari yandiginda sesleri cikiyor."

Mehmet bir düzeltme yapayım kendimce, yönetimlerde haklısın da ben Ersun Yanal'dan hakem lehine ve aleyhine feryat hiç duymadım. Kaçırdığım bir şey varsa hatırlat lütfen.

Bu konuda bizim ülkedeki genel anlayisa isaret etmek istedim,...bu genel anlayisin icinde bir Ersun Yanal,..bir Aykut Kocaman gibi istisnalar var, dogru.

batugol
18.05.2009, 17:38
bursalilar maca sadece tahrik etmek icin gelmis
bu stada kac tane rakip taraftar geldi ama hic birinden "burasi les gibi hamsi kokuyor" tezaruhatini duymamistim
bunlar kendini ispat etmeye calisan yeni yetme hareketleri

asimetrik
18.05.2009, 17:41
zenitle maç yapıyoruz.zenit bizi 1-0 mağlup ediyor,maçtan sonra fatih tekke statta hop-tek oynuyor !!! zoruna gitmezmi hemşerim ??? ilhan mansız bjk ya go lattı ama hiç sevinmedi.misalleri çoğaltabiliriz...ekmeğini yediğin takım için sonuna kadar ter dökeceksin ama memleketinin takımını mağlup ettikten sonra çılgınlar gibi dansetmek o yöre insanına ağır gelir.mesele budur (ben egemeni bursalı sanıyordum,onun için yazmıştım,meğer bursalı değilmiş...mesele yok)

Çılgınlar gibi dans mı etti de ben göremedim? Her hafta yaptığı kadar yaptı üstelik 3 lü işini abartmadı. Fatih Tekke eğer sadece bizim maçta, bize gıcıklık olsun diye yaparsa kızarım elbet. Ama her hafta standart olarak yapıyorsa ve bu mağlubiyetle biz düşmemişsek niye kızıyım.
Ayrıca düşen takımlara karşı yapmadık bunu, örnek kocaeli maçı..
Antalya'da da çok kısa kestik. Ayıp olmasın diye..

servet nuh
bursalilar maca sadece tahrik etmek icin gelmis
bu stada kac tane rakip taraftar geldi ama hic birinden "burasi les gibi hamsi kokuyor" tezaruhatini duymamistim
bunlar kendini ispat etmeye calisan yeni yetme hareketleri
adamlar çirkef....bursanın acaip kuyruk acısı var...geçmişte tam kupaya uzanacaklarken 3-0 yenildiğimiz maçın rövanşında adamları 5-1 şamarladık...şimdi uefa hayallerini söndürdük....lig tarihinde sahamızda bizi hiç yenemediler....bursada onları 6-0 mağlup ettik....yani hangi yüzle trabzona geldiler hayret doğrusu....

Mertcan
Alıntı:
KorayHan61 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2253185#post2253185)

saat 23:15 te 5 bursaspor taraftarı horon heykelinin orda yeni yola geçişte ki köprünün altından önümden geçtiler :confused:

Altan Atabay
18.05.2009, 17:45
yahu adamların sitesine ve gruplarında yazılara baktım insanlıktan bi haber .bide hakemle ilgili yazı yazmışlar şimdi cevap verirdim ama bu forum tarbzonun forumu bursanın değil seviyemiz yakışmaz. niye kızdınız kardeşim egemen sevinmesin mi yani üzülsün mü bu kadar koydu ise daha çok koyacağız midenize oturacağız bursaspor taraftarı oldukları zanneden şeftali kurtçukları

Birtan Karaman
18.05.2009, 17:45
Allah'ıma Şükür Zor Bi Maçı'da Geride Bıraktık .

Kalan Sağlar Bizimdir :)

horoz1977
18.05.2009, 17:46
Arkadaşlar ben dün maçtaydım foruma bugün ilkdefa girdim ve maç oynanırken yapılan yorumlara baktım ama sizlere biraz içerledim maalesef taraftara bence biraz haksızlık yapıyorsunuz.Bana sorarsanız dünkü taraftar çok iyiydi.Bilmiyorum tvden nasıl geliyor ama özellikle kale arkaları hiç susmadılar adamlara haksızlık etmeyelim.Seneye birazdaha iyi organizasyonla bu taraftar mükemmel olacak bunu göreceksiniz.Ben ilkdefa takım kontraatak yerken taraftarın susmadığına bu maçta şahit oldum.Ayrıca dün bir gözlemimdaha oldu Trabzon taraftarı kabuk değiştiriyor arkadaşlar buna inanın dün TS Clup ve tır tıkabasa insan doluydu ayrıca dikkat ettim önceki senelere nazaran artık herkes forma giyerek gelmeye başladı.Tabiki yeterli değil ama göreceksiniz ilerleyen yıllar için muhteşem bir taraftar profili oluşuyor.Bunun en büyük mimarı bazen bende eleştirsemde Sadri ŞENER gerçeğidir.Bu yönetimin en büyük faydası bu tür konularda yaptığı çalışma ve açıklamalardır.Hepinize saygılar

Koray
18.05.2009, 17:53
Alıntı:

saat 23:15 te 5 bursaspor taraftarı horon heykelinin orda yeni yola geçişte ki köprünün altından önümden geçtiler :confused:

5 otobüs mü 5 kişi mi ?

steelturkTS
18.05.2009, 17:53
maçı izleyemedim bu sezon kaçırdığım tek ve en önemli maçtıı ama çok şükürki kazanmışız..diğer iki maçı da kazandıkmı en kötü ihtimal ikinci oluruz..

Recep Alkan
18.05.2009, 18:01
Çılgınlar gibi dans mı etti de ben göremedim? Her hafta yaptığı kadar yaptı üstelik 3 lü işini abartmadı. Fatih Tekke eğer sadece bizim maçta, bize gıcıklık olsun diye yaparsa kızarım elbet. Ama her hafta standart olarak yapıyorsa ve bu mağlubiyetle biz düşmemişsek niye kızıyım.

İnan kocaeli de bu yapılabilridi. Hatta taraftar bile bekledi. Ama adamlar o kadar seri şekilde soluğu sahanın içinde aldılar ki ne kolbastıya nede 3 lüye fırsat kalmadı abi !!!

Kaldı ki bunun ayıbı falan da olmaz. Ben sivasa yenildiğimde ALLAH'ın kazmaları benim kültür oyunum kolbastı ile kafa bulacak, ben yendiğimde kendi kültürümü ayıp olmasın diye sergilemeyeceğim.

Çok ince düşünüyorsunuz çokkk ???? Gerek yok.

Murat Erdem
18.05.2009, 18:01
İçinde bulunduğumuz haftada, Başkan veya Hayrettin beyin, kendilerine uzatılan her mikrofona ''BJK ın şampiyonluğu hayırlı olsun''

''kendilerine CL de başarılar dileriz'' ''ülkemizi layıkıyla temsil ediceklerdir''... benzeri beyanatlar vermeleri gerekiyor.

çaktın köfteyi;)

serkanholep
18.05.2009, 18:22
bursa teksas sitesinde bursa sivas elele mesajları veriliyor arkadaşlar

hiçbir takıma acımak yok

gücün yetiyorsa atabildiğin kadar atacaksın

rize samsun giresun bursa ordu sakarya kocaeli erzurum farketmez

Terzioğlu
18.05.2009, 18:37
TRT 3 macin tekrarini ne zaman verecek bilgisi olan varmi?

magicyattara
18.05.2009, 18:39

Futbolcu çocuk ruhludur,hatta yaş itibarıyla bazıları çocuktur da.

Fatih Tekke 2001-2002 sezonunda 5-2 yenildiğimiz Antep maçında attığı gol sonrası formasını çıkarıp tribünlere koşmuştu.(2001-02 sezonu ligtv videolig'ten bakabilirsiniz)
Şahsen gücenmiştim Fatih'e.
Demek ki oluyor böyle şeyler.
Futbolcu tecrübe kazandıkça bu tür şeylerden vazgeçiyor.

Muhammet
18.05.2009, 18:41
Murat Abi, Fatih o maçta gol attıktan sonra formasını çıkarıp forma numarasını 61'i gösterdi tribünlere diye biliyorum.. Ligtv'deki görüntüde de çok kısa var..

baho_61
18.05.2009, 18:41
1 - 0 olsun bızım olsun yasasın trabzonspor.. =)

lazzz61
18.05.2009, 18:57
ömer üründülll ("gerızekalı trabzon dusmanı") penaltı pozısyonunun dısarda oldugu savunduu zaten tersını dese asasrdımm artı sampıyonluk sansının olmadıgını 2.lık ıcın mucadele ettıgı söledı oburr mehmet demırkol ısee "baskan sadrı sener bu sefer nıe galıbıyetıı gıdın hocaya sorunn demedi" ddedi ayrıcaa macınn poısyonunu ve kolbastıyı doru durust göstermedılerr

Uğur GEMİCİOĞLU
18.05.2009, 18:58
TRT 3 macin tekrarini ne zaman verecek bilgisi olan varmi?

Vercek mi TRT de maçı

Tayfun
18.05.2009, 18:59
Bursaspor oldu mu Trabzonspor'um koydu mu? :)

The_Storm
18.05.2009, 19:05
Rahatladım doğrusu.
Demekki o kadar yolu dayak yemek için tepmişler.
Eminim bu dayak yeme timi Bursa'da o meşhur Bursa türküsü ile karşılanmışlardır.

Bursalımısın yamulmuş tayfa maçtan mı geldin
Kırıt kırıt yürüyorsun yine mi verdin.

Bunlar çirkin şeyer... Allah yardım etti kazandık, şükredip haddimizi bilelim. Edepsizlik edeni Allah da sevmez.

M_U_R_A_T
18.05.2009, 19:23
Bu da sercan bey ' e kapak olsun . . .

Tayfun
18.05.2009, 19:25
Bu da sercan bey ' e kapak olsun . . .

Bu kapak ona büyük gelir ççç

Sercan Yıldırım şımarığın önde gideni !

demir
18.05.2009, 19:28
bunlar nasıl yorumlar karakterınıze kısılıgıneze uygun yorumlar yapın arkadaslar yakısmıyor bıze boyle yorumlar

Onur Şeref
18.05.2009, 19:33
Egemen Bursa'lı değil Balikesirli.Balikesir doğumludur kendisi.

Tolun
18.05.2009, 19:33
geriye kaldı 2

gökhan formayı çıkarmayıp ceza almasaydı daha iyi olurdu ama canı sağolsun o golden sonra

donzaga26
18.05.2009, 19:36
dunku maçta ersun yanal takimin basinda olsaydi zaten dörtlu defans bloku :
tayfun - giray - egemen - cale olurdu. Ve dakikalar ilerledikce girayi çikarir yerine isaac'ki koyardi ve girayin yerine huseyini oynatirdi defansta(ayni zamanda girayi taraftarlara yuhlatirdi)ve maç sonu :
Ts : 0 - bursa : 1.
Ahmet hoca'nin yaptigi tek hata sahaya surdu ilk onbirde yani selçuk huseyin orta sahada ve colman kanatta, yani bu uç futbolcular ilk yari boyunca ne yaptiklarini bilmiyorlardin (tam Ersun yanal klasigdi) bu arada yattaranin sansizca sakatlanmasi maçi etkiledi. Ama ikinci yarida yapti hatayi görup, colmani çikarip yerine baris memisi surerek çok iyi yapti. Sonradan girayi defansa sokarak ve tayfunu orta sahaya yönlendirerek çok guzel bir is yapti ve sonunda "gecte" olsa golunu buldu.
egemene gelince bu maç onun için çok buyuk bir anlami oldugu ortadaydi ve fark etdiseniz maç boyuncu bursali futbolcularin ona yaptiklari sert faulleri. Ve maç sonunda galibiyeti kutlamasi onun en dogal hakkiydi.

Tayfun
18.05.2009, 19:45
Tam Gökhan freekick atacak yanımda oturun adam elinde sigara "Haydi atta gidelim" dedi Gökhan vurdu gol oldu :D

demir
18.05.2009, 19:49
Tam Gökhan freekick atacak yanımda oturun adam elinde sigara "Haydi atta gidelim" dedi Gökhan vurdu gol oldu :D

:D:D adam kendınden cok emındı galıba :D :D

Keleşoğlu
18.05.2009, 19:50
maç sonu sercanın yaptığı hareketlerin cezasız kalması olacak iş değildi.. korkmayan hakem orda 3 kere çıkarırdı kırmızı kartını

Kasım BEKTAŞ
18.05.2009, 19:53
vah vah vahhhhh

ayıp olmuşmuşşşş olmamışmışmışmışşşşşş
şerefsiz fanatikte iyice yüz bularak egemene 16 nolu çıkar diye haber yapmış....

vah ki ne vahhhh

egemen bursalılara ayıp etmişmişmiş
bursalılar egemenin t....larını yesin!!!

bu egemen bunu sadece bu maçta yapmadı sürekli yaptığı bir şovdu...
bana göre egemen bu maçta bu şovu yapmasaydı o zaman ayıp etmiş olurdu...
çünkü hala bursada kalmış kendini bize ait hissetmemiş diye...
eline, koluna, yüreğine, sağlık egemen

bırakın bu ayıp yakışmıyor ayaklarını
biz ona buna hakaret edin demiyoruz....

ama birileri sürekli sana hakaret ettiği halde sen ona hakettiği cezayı kesemezsen, o hakaret eden daha da ileri gidecektir....

Yavuz Hasan
18.05.2009, 19:59
dunku maçta ersun yanal takimin basinda olsaydi zaten dörtlu defans bloku :
tayfun - giray - egemen - cale olurdu. Ve dakikalar ilerledikce girayi çikarir yerine isaac'ki koyardi ve girayin yerine huseyini oynatirdi defansta(ayni zamanda girayi taraftarlara yuhlatirdi)ve maç sonu :
Ts : 0 - bursa : 1.
Ahmet hoca'nin yaptigi tek hata sahaya surdu ilk onbirde yani selçuk huseyin orta sahada ve colman kanatta, yani bu uç futbolcular ilk yari boyunca ne yaptiklarini bilmiyorlardin (tam Ersun yanal klasigdi) bu arada yattaranin sansizca sakatlanmasi maçi etkiledi. Ama ikinci yarida yapti hatayi görup, colmani çikarip yerine baris memisi surerek çok iyi yapti. Sonradan girayi defansa sokarak ve tayfunu orta sahaya yönlendirerek çok guzel bir is yapti ve sonunda "gecte" olsa golunu buldu.
egemene gelince bu maç onun için çok buyuk bir anlami oldugu ortadaydi ve fark etdiseniz maç boyuncu bursali futbolcularin ona yaptiklari sert faulleri. Ve maç sonunda galibiyeti kutlamasi onun en dogal hakkiydi.
hoca olmak bu işte

kadro seçiminde hata yapabilir yanlış 11 le sahaya çıkabilir

ama kenarda seyirci kalmıyorsa taktik değişikliklerle oyunun sonunu etkileyebiliyrsa

işte o zamn hocadır ersun yanal ın eksiği buydu

ersun yanal devam ediyor olsaydı bu maçtan buyuk ihtimal 1 puan alırdık

eğer getirilecek hoca da bu vasıf olmayacaksa ahmet hoca takımın başında kalsın

Faruk KILIÇ
18.05.2009, 20:00

Bizde akşam sahil yolunu 23-24 saatleri arası trafiği kimi zaman yavaşlatarak kimi zaman da tamamen durdurarak konvoy oluşturduk kutlama orada devam etti bilseydik biraz daha beklerdik.

Bizde arkadaşları gerektiği gibi uğurlardık. 80-95 dk. arası yaptıkları tezahuratların hesabını sormak lazımdı.

Türkiye'nin Dünya'da Trabzonspor'un Türkiyede dostu yok.

Çekemeyenler utansın.

Kazım Uzunboy
18.05.2009, 20:07
Sadece şunu yazmak istiyorum..

5-0 olmasın, böyle olsun. :rolleyes: :cool:

Recep Alkan
18.05.2009, 20:31
http://img507.imageshack.us/img507/5149/415020090517221744520e3.jpg (http://img507.imageshack.us/my.php?image=415020090517221744520e3.jpg)

http://img507.imageshack.us/img507/2245/415020090517221744520e2.jpg (http://img507.imageshack.us/my.php?image=415020090517221744520e2.jpg)

Belki de bundan çok da kızamıyoruz.

Gökhan KAN
18.05.2009, 20:50
Bursalı arkadaşlarım kafayı yiyor.Delirttim onları.:D ççç

İskender Çakmak
18.05.2009, 20:57
iyi koyduk bursaya son dakika arkadaşlar bu maçta gitti falan diyordu bir an ağzımdan çıktı neden olmasın dedim gökhan vurdu ve oldu süper de oldu bursaya koyması bambaşka oluyor 5 mt ofsayttan gol attılar gıkları çıkmadı şimdi bizim gole de birşey demesinler bizim gol pozisyonumuz çok farklı nizami bir gol bütün bursalılara ve istanbullulara duyurulur

KERİM
18.05.2009, 21:12
o son dakika neydi be öle :)
o anda gözümü kapatmış,elimi sıkmış dua ediyorum.vede benim gibi diğer trabzonluların tanrıya yalvarması kabul görülmüş gökhanda topa çok iyi vurunca gol olmuş SÜPER OLMUŞŞŞŞ..
bazı şeftali kurdlarda yenilgiyi hazmedemeyip sitelerinde bize pontus rumları diyecek kadar ileri gidilmiş ancak gereken cevap yıllardır olduğu AVNİ AKER de verilmiştir.

serdar avcı
18.05.2009, 21:28
bu 90 + 5 te gelen golü bursa 16 sene unutamaz artık,kafayı yerler garanti.

Mehmet Ç.
18.05.2009, 21:31
bu 90 + 5 te gelen golü bursa 16 sene unutamaz artık,kafayı yerler garanti.

bizde o ofsayt gölünü unutamiyoruz... 1 puan 1 puandir... cikmasin akillarindan...

KERİM
18.05.2009, 21:32
bu maçta değinmek istediğim diğer nokta ise Gökhanın hakeme çok itiraz etmesi.Nerede faul olursa gökhan hakemin başında hakeme kafa atcakmış gibi duruyor :) hemde kart sınırında bulunmasına rağmen.nitekimde sonunda forma nedeniyle sarıyı görerek cezalı duruma düştü

diğer yandan UMUT kart sınırında olmasına rağmen vede bazı pozisyonlarda haklı olmasına rağmen hakemin yanına gidmemesi.Nitekim bu sayfada alkan 61 in koyduğu umut resmi var.O resim konuyu özetliyor.

Belki bazıları için önemsiz gelebilir ama bence çok önemli
ve bu yüzden en kıritik maçlardan biri olan eskişehir maçında gökhan oynıyamayacak

serdar avcı
18.05.2009, 21:34
gökhan ın formasını çıkarması bence çok yanlış oldu ona ihtiyacımız var .

İlhan Atalay
18.05.2009, 21:55
Çok güzel oldu :)

güneyli
18.05.2009, 22:12
1 koyup 3 almak bu olsa gerek.

Samet Berber
18.05.2009, 22:25
Çok iyi oldu bu galibiyet , Şampiyonlar Ligi'ne katılabilirsek çok güzel olacak , inşallah şampiyon oluruz ama zor :( .

Gökhan da bir maçı çevirebilecek yeteneklere sahip olduğunu kanıtladı .