PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

asilhamsi
17.05.2009, 23:45
Ne kadar bursalı varsaaaaaa muck muck

Ben de bursa dogumluyum ama hic alınmıyorum niye cunku burada söylenen hersey her macta tonla cirkeflik yapan bursaspor taraftarına....

Bu arada bize her yer TRABZONNNNNNNNNNNNNNNN:D

hodlu
Tam Gökhan atışı kullanacak o sırada Körfezli (Hüseyin abi) beni aradı.Ümit maç ne oldu dedi, abi dedim 0-0 son saniye ama Gökhan serbest atış kullanıyor dur dedim bekle beraber sevinelim gol olacak inşallah dedim vede dediğim gibi oldu canlı canlı golu ona da yaşattım çok güzel oldu.Tüm takıma,Gökhana ve Ahmet hocaya teşekkürler...

yatara
erman dediki alanazinhonun pozisoynu 100de yüz penalti

www.ligtv.com.tr gir orda izle

Faruk UYSAL
Ligin ilk devresinde son saniyede açık ofsayttan yediğimiz golle yenilmemize oldukça üzülmüştüm. Yanlış hatırlamıyorsam biz o golle liderliği de bırakmıştık. Bu maçta şöyle oynadık, böyle oynadık, şu oldu, bu oldu hiiiç önemli değil. Son saniyelerde attığımız güzel bir golle altın değerinde 3 puan aldık. Artık önümüzdeki 2 maçı da alabilirsek, şampiyon olamasak bile -inşallah oluruz- Şampiyonlar Ligi elemelerine katılma hakkını elde edebiliriz. Zira başarabilirsek, hem ekonomik hem de prestij açısından çok iyi bir kazanım olacak.

Sefaenes
seftali oyuncusu hakemi Allah havela ediyormus ya kendisine sormadimi ilk macta o ofsayt golu atarken Allaha havale etmeyi kendisini.

Burak 1967
Az önce ligt tvde golü izledim.Spiker golden sonra felaket bağırdı :) acaba Trabzonsporlumu :)

aynı konuya bende dikkat ettim, bence buna şüphe yok, gerçekten çok içten bağırdı be :)

MuratJ
17.05.2009, 23:46
burda söylenen laflar bursaya değil bursaspora renkdaşlarımız neden alınıyorki bizler için neler söyledi şeftalispor camiası bunlarıda mazur görün tekrar söyluyorum derdimiz şefalisporla güzel bursa şehri ve bizden olan insanlarıyla değil :)

o zaman ne diyoruz ay ayol bursaspor bursaspor

c1967
maçtan sora yarım saat bursalılarla dalga geçtik tirbünde... dut yemiş bülbül olmuşlardı:D:D:D:D:D

Cafer Bulur
yaa golü nasıl izleyebiliriz
Önümüzdeki saat ve günlerde ampülün takilisi nasil olur diye bol bol tv lerden izleriz herhalde. :)

Özer Öztekin
17.05.2009, 23:47
Şu Kolbastının İlk Saniyelerinde Egemeni Tekrar İzliyebileceğim Bir Yer Arıyorum..:)

Sizin evdeki herhangi bir koltuktan izleyebilirsin;
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14586&page=120

_SeRKaN_
17.05.2009, 23:47
Tam Gökhan atışı kullanacak o sırada Körfezli (Hüseyin abi) beni aradı.Ümit maç ne oldu dedi, abi dedim 0-0 son saniye ama Gökhan serbest atış kullanıyor dur dedim bekle beraber sevinelim gol olacak inşallah dedim vede dediğim gibi oldu canlı canlı golu ona da yaşattım çok güzel oldu.Tüm takıma,Gökhana ve Ahmet hocaya teşekkürler...

En heyecanlı telefon görüşmesidir bu belkide canlı canlı gol sevinci yaşamışsınız...Allah sevinçlerimizi bozmasın...

Y-DRMS
17.05.2009, 23:48
seftali oyuncusu hakemi Allah havela ediyormus ya kendisine sormadimi ilk macta o ofsayt golu atarken Allaha havale etmeyi kendisini.

Allaha havale ile göndermesin geç ulaşır Acele Posta Servisini Kullansın

POYRAZ

Haklisin. Ilk yarida 1 metre ofsayttan attiklari gol sayesinde 3 puani kaptiklari zaman havale etmemisti namussuz.

MuratJ
sercan varya oğlan herif uyuz oluyodum şimdi tam uyuz olouyorum tam bir oğlan kılıklı ilk yarıda yaptıgı oğlanlığı unutmamış bir de şerefsiz

U.Sadıkoğlu
17.05.2009, 23:49
Ben de bursa dogumluyum ama hic alınmıyorum niye cunku burada söylenen hersey her macta tonla cirkeflik yapan bursaspor taraftarına....

Bu arada bize her yer TRABZONNNNNNNNNNNNNNNN:D

Kardeşim seni gözlerinden öpüyorum demek istediğimiz açık :)

Cem Kıran
Maç sonunda eğlenmemize izin vermeyen polislerin Allah belasını versin!!!

firidin61
O halde Anadolu takımlarının bize garezi mi var diye oratya çıkmasın hiçbir arkadaşımız.

Eğer böyle bir garezleri varsa sebebin ne olduğunu araştıranlar bunları okusun.

Aslında sizin toplum bilinci olmanız lazım . Bence harcanıyorsunuz . Şöyle bir düşündümde haklısınız ! Gerçekten haklısınız ; Yıllardır her deplasmanda istisnasız '' i..ne Trabzon olamazsın şamp. '' vs vs vs ile başlayıp '' burası leş gibi hamsi kokuyor '' ile devam eden sloganlara '' Bize Heryer Trabzon '' ile karşılık vermemiz çok büyük hataydı , çok büyük terbiyesizlikti . Mütiş ve ısrarlı birden çok '' sabır taşı '' denemeleri Trabzonspor taraftarı ve Trabzon halkı için utanç verici bir durum . Aslında bu küfürleri sindirip özümüzü bu yöne çevirip hepimizin '' i.ne '' veya '' Hamsi '' olması lazım . Öyle ya bursasiporlu vb.ulemaların lafını boşunamı çıkaralım ?

Ankaragücü ve Konya maçlarında vs .'' Bu sene Şampiyon Anadolu dan '' söylemleride onlara sürekli küfreden Trabzonsporlu '' Hamsilerin '' kötü niyetlerine iyi niyetli yaklaşımlarından kaynaklanmaktadır ! Aksi düşünülemez ...

Anadolunun garezi birkaç takım hariç svs sipor un sayısal verilerle yükselişiyle Trabzonspor un pastadaki paylarına göz dikmesinden kaynaklanmaktadır ! Dikkat edin sözüm ona bu camialar diğer 3 takımın pastadaki paylarından bahsetmemektedirler bile . Daha dün gibi gözlerimin önünde 4 tane Anadolu klubu başkanlarının bir programa katılıp ağızlarından salyalar akatarak Trabzonspor un fazla pay almasından yakınması ! Hiç 3.ist takımına bulaşmadan ! Bu benim şahsi görüşümdür kimseyi bağlamaz ! Eğer Bizler iyi , uslu birer taraftarcık olursak .. kafamıza vurup , küfredip bizleri kendilerince aşağıladıklarında '' olsun onlar bizim kardeşimizdir '' dersek , Evine ekmek götürmeyip çocuğa forma alan vatandaşımızın hakkını onlar 3 ist.takımın formasını aldıkça onlarla niye paylaşmayalımın derdinde olursak belki bizi '' Dostu '' olarak görebilirler ! Yoksa ne münasebet !

Yaşasın Anadolu kardeşiliği vb.söylemler hep bizim ağzımızda olmalı . Körfez sen bizim Kardeşimizsin diye bağardığımızda karşımızda Taraftarlardan '' İ.ne Trabzon Olamazsın Şampiyon '' nidalrıyla karşılık almalıyızki kardeşiliğimiz belli olsun !

Hepimiz Kardeşiz ! Ama Trabzonspor küçük kardeştir ne yaparsan yap ağzını açamaz . Biz bunu böyle kabul edelim inş.onlarda bizi kardeşi olarak görecek !

Beklemedeyiz ...

İşte tüm verilerin önünde onların maçında '' Şeftali '' ile onların bize yapmadığı kadar büyük terbiyesizlik yaptığımız içinde üzgünüz ! bursasiporla maç oynarken '' Bursa dan adam çıkmaz '' dediğimizde bursasiprla oynadığımız maçın dışına çıkarak olayı Trabzon - Bursa Vatandaşlarının sıradan mikro milliyetçi kavgasına çevirdiğimiz ve Trabzonspor taraftarı olan Bursalı Vatandaşlarımızında bunu bu şekilde anlamalarını sağladığımız içinde üzgünüz . Oysaki bursasipordan adam çıksa demeliydi !

ermenilerden özür dileyen '' aydınlarımıza ? '' atfen bende bu insanlardan özür diliyorum !

Neyse , Yaşasın bursasipor !

Sayg ,

yatara
17.05.2009, 23:50
www.ligtv.com.tr ye girin
orda vieodlige basin izleyin golü

bulls61
17.05.2009, 23:50
sercan varya oğlan herif uyuz oluyodum şimdi tam uyuz olouyorum tam bir oğlan kılıklı ilk yarıda yaptıgı oğlanlığı unutmamış bir de şerefsizhakkatten ya bir insan bu kadar mı oğlana benzer valaha aklımdakini aldınn helal olsun bursa ne kadar oğlan var toplamış :alkış:

Remzi
17.05.2009, 23:51
Bu hafta Bursa'lıydı, haftaya EsEs'li, ondan sonra Fener'li. Geçen haftada Kocaelispor'u destekliyordu. Anlayacağınız anti Trabzon'lu.

Ömer Üründül bursalı olması lazım. Hatta bir akrabasının bursa da okulu var.=)

yatara
17.05.2009, 23:51
hakkatten ya bir insan bu kadar mı oğlana benzer valaha aklımdakini aldınn helal olsun bursa ne kadar oğlan var toplamış :alkış:

sercan tam mal ja kafasi ayni 2 kafa gibi ama icinde bi tik beyin yok

haha....eskisehririnde yenmesi iyi oldu

hodlu
17.05.2009, 23:52
E şimdi Eskişehir'e gitmemiz lazım ama o stad Kocaeli stadı gibi büyük yer vermezler ki gidelim...

MuratJ
17.05.2009, 23:53
barcelona ver egemeni al puyolu dese yeminler kere yeminler ediyorum kabul etmem egemen bitanesin

biltrabzon
erman dediki alanazinhonun pozisoynu 100de yüz penalti

www.ligtv.com.tr gir orda izle

bizim attigimiz goldede bursanin lehine faul vermesi lazim dedi.maci trabzona hakem verdi dedigi an sansal,trabzon un da yüzde yüz penaltisini vermedi deyip lafi tikti agzina.erman da ne oldu,siz karar verin.

yatara
E şimdi Eskişehir'e gitmemiz lazım ama o stad Kocaeli stadı gibi büyük yer vermezler ki gidelim...

biz kazanalimda sen maca gitme:D

KaRaKaN61
Gokhanin kart gormesi kötu olmus yaa..

ultrafanatik61
üründüle baktiniz her hafta nekadar küfür yiyor :D

KuTs@L__pLaK@61
17.05.2009, 23:55
ya site açılırken açılan o şarkı ne ya gülmekten öldüm nerden buldunuz ya helal olsun bursalılar şimdi ana bacı kalaylıyordur sırf o şarkının niyetine bize:)bu akşam bursalılar yenilgiye değilde egemenin 3 lüsüne sabaha kadar uyuyamazlar:)

Burak 1967
Aslında sizin toplum bilinci olmanız lazım . Bence harcanıyorsunuz . Şöyle bir düşündümde haklısınız ! Gerçekten haklısınız ; Yıllardır her deplasmanda istisnasız '' i..ne Trabzon olamazsın şamp. '' vs vs vs ile başlayıp '' burası leş gibi hamsi kokuyor '' ile devam eden sloganlara '' Bize Heryer Trabzon '' ile karşılık vermemiz çok büyük hataydı , çok büyük terbiyesizlikti . Mütiş ve ısrarlı birden çok '' sabır taşı '' denemeleri Trabzonspor taraftarı ve Trabzon halkı için utanç verici bir durum . Aslında bu küfürleri sindirip özümüzü bu yöne çevirip hepimizin '' i.ne '' veya '' Hamsi '' olması lazım . Öyle ya bursasiporlu ulemaların lafını boşunamı çıkaralım ?

Ankaragücü ve Konya maçlarında vs .'' Bu sene Şampiyon Anadolu dan '' söylemleride onlara sürekli küfreden Trabzonsporlu Hamsilerin kötü niyetlerine iyi niyetli yaklaşımlarından kaynaklanmaktadır !

Anadolunun garezi birkaç takım hariç svs sipor un sayısal verilerle yükselişiyle Trabzonspor un pastadaki paylarına göz dikmesinden kaynaklanmaktadır ! Bu benim şahsi görüşümdür ! Bizlerde iyi , uslu birer taraftarcık olursak kafamıza vurup , küfredip bizleri kendilerinde aşağıladıklarca olsun onlar bizim kardeşimizdir , Evine ekmek götürmeyip çocuğa forma alan vatandaşımızın hakkını onlar 3 ist.takımın formasını aldıkça onlarla niye paylaşmayalımın derdinde olursak belki bizi '' Dostu '' olarak görebilirler ! Yaşasın Anadolu kardeşiliği vb.söylemler hep bizim ağzımızda olmalı . Körfez sen bizim Kardeşimizsin diye bağardığımızda karşımızda Taraftarlardan '' İ.ne Trabzon Olamazsın Şampiyon '' nidalrıyla karşılık almalıyızki kardeşiliğimiz belli olsun !

Hepimiz Kardeşiz ! Ama Trabzonspor küçük kardeştir ne yaparsan yap ağzını açamaz . Biz bunu böyle kabul edelim inş.onlarda bizi kardeşi olarak görecek !

Beklemedeyiz ...

İşte tüm verilerin önünde onların maçında '' Şeftali '' ile onların bize yapmadığı kadar büyük terbiyesizlik yaptığımız içinde üzgünüz ! bursasiporla maç oynarken '' Bursa dan adam çıkmaz '' dediğimizde bursasiprla oynadığımız maçın dışına çıkarak olayı Trabzon - Bursa Vatandaşlarının sıradan mikro milliyetçi kavgasına çevirdiğimiz ve Trabzonspor taraftarı olan Bursalı Vatandaşlarımızında bunu bu şekilde anlamalarını sağladığımız içinde üzgünüz . Oysaki bursasipordan adam çıksa demeliydi !

ermenilerden özür dileyen '' aydınlarımıza ? '' atfen bende bu insanlardan özür diliyorum !

Sayg ,

Tebrikler, daha fazlasına gerek yok...

POYRAZ
Aslında sizin toplum bilinci olmanız lazım . Bence harcanıyorsunuz . Şöyle bir düşündümde haklısınız ! Gerçekten haklısınız ; Yıllardır her deplasmanda istisnasız '' i..ne Trabzon olamazsın şamp. '' vs vs vs ile başlayıp '' burası leş gibi hamsi kokuyor '' ile devam eden sloganlara '' Bize Heryer Trabzon '' ile karşılık vermemiz çok büyük hataydı , çok büyük terbiyesizlikti . Mütiş ve ısrarlı birden çok '' sabır taşı '' denemeleri Trabzonspor taraftarı ve Trabzon halkı için utanç verici bir durum . Aslında bu küfürleri sindirip özümüzü bu yöne çevirip hepimizin '' i.ne '' veya '' Hamsi '' olması lazım . Öyle ya bursasiporlu ulemaların lafını boşunamı çıkaralım ?

Ankaragücü ve Konya maçlarında vs .'' Bu sene Şampiyon Anadolu dan '' söylemleride onlara sürekli küfreden Trabzonsporlu Hamsilerin kötü niyetlerine iyi niyetli yaklaşımlarından kaynaklanmaktadır !

Anadolunun garezi birkaç takım hariç svs sipor un sayısal verilerle yükselişiyle Trabzonspor un pastadaki paylarına göz dikmesinden kaynaklanmaktadır ! Bu benim şahsi görüşümdür ! Bizlerde iyi , uslu birer taraftarcık olursak kafamıza vurup , küfredip bizleri kendilerinde aşağıladıklarca olsun onlar bizim kardeşimizdir , Evine ekmek götürmeyip çocuğa forma alan vatandaşımızın hakkını onlar 3 ist.takımın formasını aldıkça onlarla niye paylaşmayalımın derdinde olursak belki bizi '' Dostu '' olarak görebilirler ! Yaşasın Anadolu kardeşiliği vb.söylemler hep bizim ağzımızda olmalı . Körfez sen bizim Kardeşimizsin diye bağardığımızda karşımızda Taraftarlardan '' İ.ne Trabzon Olamazsın Şampiyon '' nidalrıyla karşılık almalıyızki kardeşiliğimiz belli olsun !

Beklemedeyiz ...

Sayg ,
Bu yazidan ötürü seni tebrik ederim sevgili renktas.
Bize sövdükleri zaman bunu dibine kadar yemek lazim ama daha az sekilde bile olsa karsilik verildimi bize yakismiyor.
Benim iyi niyetli, benim temiz duygularla yikanmis saf insanlarim.
Dünya sizlerin bildiginden cok farkli artik.
Tekrar yazindan ötürü tebrik ederim arkadasim. Eline saglik.

Özkan
17.05.2009, 23:56
Kimseyi bağrınıza basmanızı söylemiyoruz, yalnızca çoluk çocuğa hakâret edilmemesini istiyoruz. Ne Bursasporluluğumuz kaldı, ne ezikliğimiz. İfâdelerimize birazcık dikkât etsek fenâ olmaz.

Bekir
bu arada sercanı gs macından once istanbulda gaybardan barosla beraber cıkarken gormusler ne kadar dogru bilmiyom...

Bulut61-34

Beklemedeyiz ...

Sayg ,

Onların bulunduğu camiaya mensup değilim. Onların yaptıkları beni bağlamaz ama Trabzonsporluların yaptıkları beni bağlar.

Bizde bir laf vardır, çirkeflik ve pislik yapan biriyle kavgaya tutuştuğumuzda büyüklerimiz bir sen ona uyma, b..kla b..k olma derler. Ha ben olacağım derseniz sizin sorunuz ama yaptıklarınız içinde bulunduğunuz cami etkiliyor haberiniz olsun. Daha anlatmaya gerek var mı?

Cafer Bulur
Gokhanin kart gormesi kötu olmus yaa..
O muhtesem golü attigi icin ona tam olarak kizamiyorum,kendisi bile kart sinirinda oldugunu o an icin unutmustur herhalde.

Bu maci bize gökhan kazandirdi,gelecek hafta da umut kazandirsin.:)

_SeRKaN_
17.05.2009, 23:57
bu arada sercanı gs macından once istanbulda gaybardan barosla beraber cıkarken gormusler ne kadar dogru bilmiyom...

Zaten yürüyüş ve bakışlarıda aynı demek ki genlerinde birşeyler var...:)

hodlu
17.05.2009, 23:58
Yavaş yavaş maça dönersek maç esnasında gene yazmıştım bu Ferhat kardeşim kalitesinde bir oyuncu Trabzonsporda 3 yıldır ekmek yiyorya Trabzon Amatör kümesindeki tüm futbolculara hakaret oluyor bence...

MuratJ
17.05.2009, 23:59
Bizde bir laf vardır, çirkeflik ve pislik yapan biriyle kavgaya tutuştuğumuzda büyüklerimiz bir sen ona uyma, b..kla b..k olma derler. Daha anlatmaya gerek var mı?
kusura bakma usta bi yerden sonra patlıyor insan görüyoruz neler yaptıklarını neler söylediklerini bizim derdimiz şeftalisporun taraftarıyla.

oğlan kılıklılar çok iyi oldu sercanı inşallah biyerde görürüm tam oğlan şerefsiz oğlan kılıklı

TSercaN
ben degildim o :D

Bekir
gokhan cezalı olmasaydı haftaya hattrick yapar fenere de 1 tane atıp gol kralı olurdu...

MuratJ
18.05.2009, 00:00
Zaten yürüyüş ve bakışlarıda aynı demek ki genlerinde birşeyler var...:)
sercanı o mekanlarda görmeyenmi var tipine bile uyuz oluyorum oğlan kılıklı birgün karşıma çıkarda güzel bir döverim onu yoksa içimdeki şeyi atamıcam

innocence
Egemen nerden çıktı ?

Doğum tarihi: 3 Kasım 1982
Doğum yeri: BALIKESİR

POYRAZ
Bizde bir laf vardır, çirkeflik ve pislik yapan biriyle kavgaya tutuştuğumuzda büyüklerimiz bir sen ona uyma, b..kla b..k olma derler. Daha anlatmaya gerek var mı?

Bir de savunma denen bir sey var pasam. Kendini savunmayi ve hak edene hak ettigini vermezsen yarin bir gün senin icin ziyadesiyle önem tasiyan seylere de göz dikerler !!!

TSercaN
18.05.2009, 00:01
Ben Gokhan Unal in boyle duzgun serbest vurus kullandigini bilmiyordum.Keske onceleri de o kullansaydi :)Ilk serbest vurusu kullandiginda herkese dedim ki, bakin Henry topun basinda :)

KERİM
Şu sercan ne kadar karaktersiz herif ya .. sinirlenmemek elde değil :@
diyoki "ben bu hakemi allaha havale ediyorum"

yahu sercan ilk yarıdaki bursa maçında son dakikalarda 650 metre ofsayt olduğu halde hakemin devam ettirip golü attıktan sonra " gol temiz.biz bu galibiyeti hakettik"diyen şahıs..

fazla söze gerek yok.

Ufuk Bayraktar61
Arkadaşlar egemen üçlü videosu yayınlandımı yoksa gene beni mi bekliyor millet :D

Cafer Bulur
18.05.2009, 00:02
Yavaş yavaş maça dönersek maç esnasında gene yazmıştım bu Ferhat kardeşim kalitesinde bir oyuncu Trabzonsporda 3 yıldır ekmek yiyorya Trabzon Amatör kümesindeki tüm futbolculara hakaret oluyor bence...
3 haftadir ferhat takimin en zayif halkasi ve ahmet özen tarafindan sürekli oyunda tutuldu.

Bunu anlamak gercekten cok zor,kazanirken bazi dersleri almamiz gerek.

Umarim eskisehir macinda bu durum tekrarlanmaz, hic oyuncu yoksa song oynamali.

Canİlker
ferhat'ın tavukkarası olduğuna kesin kararımı verdim. geceleri göremiyor adam. ayrıca saçlarını kestirse çok iyi olacak hava toplarına çıkmıyor saçları bozulacak diye. seneye farhat'a yol göründü.

TSercaN

yahu sercan ilk yarıdaki bursa maçında son dakikalarda 650 metre ofsayt olduğu halde hakemin devam ettirip golü attıktan sonra " gol temiz.biz bu galibiyeti hakettik"diyen şahıs..

fazla söze gerek yok.

ben demedim yahu :D650 metre varmiydi :)

Muhammed KOÇ
sivas takılsaydı ne güzel olacaktı.. son hafta geçeriz sivası ama bjk çok zor Allah'ım sen yardım et!

TSercaN
18.05.2009, 00:03
Arkadaşlar egemen üçlü videosu yayınlandımı yoksa gene beni mi bekliyor millet :D

Pabucun dama atildi :) youtube de var mac sonu goruntuleri :)

TS-FAN
18.05.2009, 00:04
dakika 90+4--------->ilahi adalet.

KERİM
18.05.2009, 00:04
ben demedim yahu :d650 metre varmiydi :)
:d:d:d:d:d

Hüseyin İlkin
18.05.2009, 00:05

fazla söze gerek yok.

Sercan ilk maçtan sonra, golün ofsayt olduğunu ve o golün vicdanını sızlattığını söylemişti diye hatırlıyorum.

Bekir
bu kotuluge kotulukle karsılık verme laflarına hep mantık verememişimdir..ne yani şimdi adam bize kufretcek adama biz tatlı dille mi cevap vercez..

bu arada anadolunun bize garezi olmaması için iyi davranalım diyenler kocaeli macında kocaeli diye bagırmaktan sesimiz kısıldı ama adamlar bize kufretti inanabiliyomusunuz biz yeşil deyip karsıdan siyah demelerini beklerken bize kufur ediyolardı...işin ozeti burda galiba
buyuklerimizden sana kotuluk yapana kotuluk yapma lafına karsı
yuz verme yetime koyar ***une diyorum...

yatara
golde biz onlara faul yapmisik aslinda dedi erman

Oğuzhan Turhan
Şekerlimisin vay vayyy
Kaymaklımısın vay vayyyy

Site yönetimine kocaman tebrikler....

U.Sadıkoğlu
18.05.2009, 00:07
dünyaaa yerinden oynaaaaarrr

Özkan
Anadolu'dan zamân zamân şerefsiz takımlar çıkmaktadır. Bizim yapmamız gereken, onlara haddini bildirmektir ama bunu yaparken onların seviyesine inmeyelim. Gökhan ve Egemen bursasporlulara gereken yanıtı verdiler.

POYRAZ

Yayinlandi renktas. Bir önceki sayfada "sirkan" rumuzlu bir renktastan alinti yaptim. Bir önceki sayfada var.

KERİM
Sercan ilk maçtan sonra, golün ofsayt olduğunu ve o golün vicdanını sızlattığını söylemişti diye hatırlıyorum.
MAÇTAN SONRA yukarıda söylediğim sözleri kullandı.

pozisyonu tekrardan 1 kaç gün sonra izlediğinde senin dediğin gibi bi açıklama yaptı

amour_61
18.05.2009, 00:08
canım cıktı ama değdi yaa eve yeni geldim herkese iyi akşamalar arkadaşlar hala titriyorum bu atmosferi yaşamak çok güzeldi.Ben sözümü tutum sesimi gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllll diyerek haykırmaktan kıstım.oley be oley beeeeeeeeeeeeeeeee

Varlıbaş61
18.05.2009, 00:09
site girişi harika olmuş ya
kim düşündüyse ve yaptıysa emeğine sağlık:D:D

Recep Alkan
18.05.2009, 00:09
http://img190.imageshack.us/img190/4649/18048t5e7o8q.jpg (http://img190.imageshack.us/my.php?image=18048t5e7o8q.jpg)

Allah var yukarda yalan söylemeyeceğim. Maç oyunca çok sövdüm. Hemde lig başından beri en çok diyebilirim. (gökhan ünal, umut bulut ve yattara)Ama yetti. Gırtlağıma kadar geldi kardeşim. Ama gene de çok sağolsunlar. Bu resim çok şeyi anlatıyor galiba.

Orhan Aydın
18.05.2009, 00:10
ankaragücü ve hacettepe de puan alsaydı da keşke biraz daha sevinseydik.

yatara
18.05.2009, 00:10
http://img190.imageshack.us/img190/4649/18048t5e7o8q.jpg (http://img190.imageshack.us/my.php?image=18048t5e7o8q.jpg)

Allah var yukarda yalan söylemeyeceğim. Maç oyunca çok sövdüm. Hemde lig başından beri en çok diyebilirim. (gökhan ünal, umut bulut ve yattara)Ama yetti. Gırtlağıma kadar geldi kardeşim. Ama gene de çok sağolsunlar. Bu resim çok şeyi anlatıyor galiba.

haha ne adamsin haha
benim babamlarda bayagi sövdüler onlara haha ben hep dedim serbest vuruslari gökhan ünal kulanmasi lazim diye selcuk vuramiyor cünkü

MuratJ
18.05.2009, 00:11
şeftalisporun ezik taraftarlarına yazdıklarımızdan sonra bizi burda kınayanları bende kınıyorum tamammıdır? ne demek ya bize onca şey söylesinler egemene ana avrat gitsinler sabır taşı degiliz ne oldukları belli oğlanların sercan oğlanını gormedinizmi maç sonu en büyük oğlan sercan varmı daha ötesi??????????????

bizim lafımız bursaspor taraftarına bundada haklıyız

mete61bordomavi
Arkadaşlar,konu ile alakası yok belki ama, yine klasik iktidarın belediye takımları lige geldi ve ligde kaldı.
Ankaraspor
İst BB
Kasımpaşa

Seyircisi olmayan takımlar gelmesin abi süperlige!
Yemin ediyorum bıktım.

Murat Hızal
Doğum tarihi: 3 Kasım 1982
Doğum yeri: BALIKESİR

Ben de Ankara doğumluyum ama bu benim Trabzonlu olduğum gerçeğini değiştirmiyor:)

Neyse saf bir taraftarl olarak,zaten hiç maça da gitmedik,oralarda bize neler yapıyorlar hiç bilmeyiz,hala Bursalılara bu sayfalarda küfür etme hakkını kendimde görmüyorum.

Bitsin bu tartışma herkes inandığı şeyleri yaşamaya, yapmaya devam etsin huzurumuz ve galibiyet sevincimiz bozulmasın:)

Haftaya Eskişehir yolculuğu var kimse davadan dönmesin:)

MuratJ
18.05.2009, 00:12
misafirde bursaspor taraftarı varsa yumoş peluş oyuncakları benden size hediye

hodlu
Ben bu gece A.Gücü kesin puan alır diyordum ama hayal kırıklığına uğradım...

Y-DRMS
site girişi harika olmuş ya
kim düşündüyse ve yaptıysa emeğine sağlık:D:D

harika olmuş harika "Entarisi Mora Benziyor Şeftalisi Bala Benziyor" ççççççççççççççç

hodlu
18.05.2009, 00:13
Sevgili misafirlerde artık ne bulurlarsa onu yesinler sitemizde...

MuratJ
18.05.2009, 00:14
kendilerini birşey sanmaları yokmu birde siz kimsiniz ya küme düşmemeye oynarlardı hep bu sene çıkmışlar işte ilk 10a girmişler bişey sanmışlar kendilerini. düşmanımız dedigi beşiktasın taraftarı bile var şehirlerinde bu kadar oğlan bir durum ne konusuyoruz daha

Bekir
18.05.2009, 00:15
Arkadaşlar,konu ile alakası yok belki ama, yine klasik iktidarın belediye takımları lige geldi ve ligde kaldı.
Ankaraspor
İst BB
Kasımpaşa

Seyircisi olmayan takımlar gelmesin abi süperlige!
Yemin ediyorum bıktım.
kasımpasanın seyircisi var..cogu mac da full stad izlenceginden eminim

Samet Metin
18.05.2009, 00:17
arkadaşlar bişe soracam ts ve gs son iki maçıda kazanırsa yani beşiktaşla aynı puanda olursak şampiyon kim olacak???

Pirselimoğlu
18.05.2009, 00:17
trabzonsporda ferhat oynuyorda erhan küçük(61) oynayamıyorya yazıkk

Muhammed KOÇ
18.05.2009, 00:18
egemen üçlüsü (http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=1043182613492&oid=17088199330)

gökhanın golü (http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=1043163853023&oid=17088199330)

iyi seyirler :)

Pirselimoğlu
18.05.2009, 00:18
arkadaşlar bişe soracam ts ve gs son iki maçıda kazanırsa yani beşiktaşla aynı puanda olursak şampiyon kim olacak???

aynı puanda olursak onların şampyon olması için normal avaraja bakılacak

Oruç
18.05.2009, 00:19
Galibiyet güzel hoş bize yapılan haksızlıklara karşılık verelim lakin Bursalı olan renkdaşlarımızı incitebilecek kelimeler kullanmayalım lütfen.

Canİlker
18.05.2009, 00:19
maç sonrası egemen'in 3'lüsü bombaydı ya. şeftali kurtları çıldırmıştır :D

adamım egemen, hemen yarın formasını almaya gidiyorum :)

Emre Dumangöz
18.05.2009, 00:20
maç sonu youtub link verebilirmisinz beylr

EmreTS61
ofsayt golü böyle yedırırler adama bız kımse deılız trabzonuzzz helal olsun trabzonuma yha arkadaşlar ben macı da özetınıde izleyemedım nerden ızleyebılırımm cok merak edıorum macı ılk defa kacırdımm yhaa....

Recep Alkan
Beyler ne kadar tarafı olmasak da Trabzonda bursa taraftarları ile yaşanan bir olay oldu mu ?

Kavga, tatsılık vs gibi ?

Pirselimoğlu
bu yattaranın kaçıncı önemli maçta oynamayışı

yatara
18.05.2009, 00:21
maç sonrası egemen'in 3'lüsü bombaydı ya. şeftali kurtları çıldırmıştır :D

adamım egemen, hemen yarın formasını almaya gidiyorum :)

:D:D önceden hic forma almadinmi:mad:

Oğuzhan Turhan

Valla hiç averaj muhabbetine girmeyelim, her türlü Sivasta Bjk de bizden iyi.
O yüzden bjk nın şu 2 maçtada puan kabetmesi lazım.

Bayramm61
Link vermek yasakmi bilmiyorum ama TRABZONSPORUMUZUN golü burdA

http://www.tvgolo.com/football.php?subaction=showfull&id=1242591806&archive=&start_from=&ucat=56&

yatara

yattara napsin ja adam resmen ayagni kirmaya girdi...yattara sakat sakat 10 dakka nerdeyse devam oynadi

firidin61
18.05.2009, 00:23
Bizde bir laf vardır, çirkeflik ve pislik yapan biriyle kavgaya tutuştuğumuzda büyüklerimiz bir sen ona uyma, b..kla b..k olma derler. Ha ben olacağım derseniz sizin sorunuz ama yaptıklarınız içinde bulunduğunuz cami etkiliyor haberiniz olsun. Daha anlatmaya gerek var mı?

Bende bir söz hatırlıyorum ; '' Eşşek Olursan Semer Vuran Çok Olur '' diye . Sözüm meclisten dışarı tabi ... Ben yazdığınız b.k kelimesinin değilde EŞŞEK olmamanın peşindeyim . Kafasına vurulup ekmeği alınan bir camianın vasıfsız bir taraftarı olmamanın peşindeyim . B.K olmak mı ? İnanın söylediğim kelimelerinin ardından bit kadar gözümde yok değeri ... Karşılıklı yazışma tarzınızıda çok beğendim şimdi sizin tabirinizle b.k la b.k olup bende size '' eşşek '' mi demeliyim ... Yok canım tabiki demem sonuçta bu söylemlerim camiamı etkiliyor . Şaka bir yana merak etmeyin karşılıklı düşünüyoruz bende sizin gibi kabullenmişlerin camiamızı etkileyeceğinden korkardım eskiden ... Ama kötü bir rüya idi ve geçti ... Sizde gözünü kapayın derin bir nefes alın ve geçtiğini düşünün . İnanın çok rahatlatıyor .

Yaşasın bursasipor ve küfreden taraftarı kahrolsun bu yapı içinde küfretmemek için direnen ve şeftali ile bursa dan adam çıksa ile tepkisini göstermeye çalışan lanet Trabzonspor Taraftarı ... Yaşasın b.k ların kardeşiliği aa pardon Anadolu diyecektim ;)

Hayden kalın sağlıcakla

Buradan bursasipor maçı sonrasında neşemizi baltalayan kişilerede selam olsun . Sağ olsun ve var olsunlar ..

İyi Akşamlar

orhan42
Sitenin girişi mükemmel..Çirkef şeftalispor'un merkez bankası esprisine göre kat be kat seviyeli olmuş..

MuratJ
yattaranın kaçıncı onemli maçta oynamayışı diye soran bile varmış yuh yuh yuh binlerce kez yuh size be
sakatlandı adam sakatlandı!!

GeZeGeN
http://www.holigan.com.tr/ kasimpasa karsiyaka görüntülere bakin vahset gibi

yatara
18.05.2009, 00:24
Link vermek yasakmi bilmiyorum ama TRABZONSPORUMUZUN golü burdA

http://www.tvgolo.com/football.php?subaction=showfull&id=1242591806&archive=&start_from=&ucat=56&

sayfa güzelmis ja burda türkiye lgiide var ben ama hem lgitv.com.trden bakiyom tsldeki gollere

sametaydin
18.05.2009, 00:24

Aynen ya çok sevmesem sabote ediyor takımı derdim. Ama yattarayı çok seviyorum. Geçmiş olsun yattara.

Kul
18.05.2009, 00:25
Arkadaşlar Bursa'dan herkese selamlar.. :) Çevremizdekileri susturmayı başaran Trabzonsporumuza çok teşekkürler..

yatara
jau takim sampiyonluk pesinde siz kasimpasadan bahsedoynuz kasimpasa gelir gider onlari bosverin

hodlu
Bu gece maçı Gökhan-Umut-Hüseyin ve Alanzınho'nun olağanüstü gayreti ile aldık.Barış ise malesef koca 45 dakikada 2-3 kere topla buluştu ve bizleri bir kez daha üzdü...

Bayramm61
18.05.2009, 00:26
sayfa güzelmis ja burda türkiye lgiide var ben ama hem lgitv.com.trden bakiyom tsldeki gollere

Burda lig tv ye üye olmadan bakiyorum...ayrica avrupanin tüm golleride burda

serkansdkasma
18.05.2009, 00:26
kasımpasanın seyircisi var..cogu mac da full stad izlenceginden eminim

hahahah hiç güleceğim yoktu kaşımpaşa s.lige cıktıgında maçlarını olimpiyat statında oynıyacaklar 60 bin kişilik stad full cekecek hea :D kaşımpaşa semt be kardeşim :D

yatara
18.05.2009, 00:27
Burda lig tv ye üye olmadan bakiyorum...ayrica avrupanin tüm golleride burda

bende bunlar var al belki isine yarar burda maclari canlida bakabiliyon soradan gollerede
http://www.fcfootballblog.com/
http://www.tribuntv.com/

61viya
18.05.2009, 00:28
Erkek yurdunda burnumun dibinde lig tv varken,bizim maçı vermiyorlar diye yan taraftarki net kafeden takip ediyorum maçı.Yurt girişim 22.00 O sebepten otobüse binmek için çıkıyorum dakika 85 gibi.Bindiğim otobüste maç yayını var,kulak kabartmışım pitbul edasıyla,ses yok bizden.Otobüsten iniyorum yalvarıyorum resmen, "Allahım balına malına yalvarırım bir gol yaaa" :)

Yurda giriyorum bakıyorum telefonda mesaj filan yok,saat de 22.00 olmuş zaten bitmiştir maçlar diyorum.O sırada 10 gündür odada olmayan arkadaşım dönmüş,beni görüyor,sarılıyorum ama kızın yüüzne baktığım yok.Tam otumuşum yatağımın üstüne,picamalarımı giyeceğim,sesli düşünüyorum, "Yanii şimdi bizim puan..." oO sırada mesaj geliyor,gözlerim yuvalarından çıkıyor işte. "Allahım sana geldim" diyorum,çığlıklarım yankılanıyor KYK'de :D:D Sonra odaya o arkadaş geliyor,ben kudurmuşum :d Kıza nasıl sıcak sarılıyorum,kız dumur :D Başa alıyoruz,ben içeri giriyorum,sarılıyorum,hal hatır ediyorum. "La" diyorum içimden "Nasıl bir şeydir bu,gününün rengini dğiştiriyor?" Şükürler olsun sana Allahım! Teşekkürler Trabzonsporum!

Bu arada,adaletten bahsetmişiz ya hani,sonuna kdaar haklıyız.Am dilerim geçenki Eskişehir maçındaki hakem hatalarında biizm bir suçumuzun olmadığı hesaba katılır adalet mekanizmasında :) O hakemlerin dandikliğiydi Allahım,günah çıkrtmışlardı,ilk maç Eskişehirin olunca onlara patladı.Değilse Allahım,biz hiç günah yapmadık :D

Yardımcımız ol Allahım! Şansımız hep bol olsun BordoMavim!

Murat Hızal
18.05.2009, 00:29
hahahah hiç güleceğim yoktu kaşımpaşa s.lige cıktıgında maçlarını olimpiyat statında oynıyacaklar 60 bin kişilik stad full cekecek hea :D kaşımpaşa semt be kardeşim :D

Kasımpaşada gayet modern bir stadları var stadın ismi de yanılmıyorsam Recep Tayyip Erdoğan(yanılıyorda olabilirim)

Ayrıca Kasımpaşa maçlarını maksimum 3-4 bin kişiye oynuyor.(En iyi ihtimalle)

Remzi
Arkadaşlar Bursa'dan herkese selamlar.. :) Çevremizdekileri susturmayı başaran Trabzonsporumuza çok teşekkürler..

Ali abi nasıldı ortam.Bir olay oldu mu?:D

Kasım BEKTAŞ
Beyler ne kadar tarafı olmasak da Trabzonda bursa taraftarları ile yaşanan bir olay oldu mu ?

Kavga, tatsılık vs gibi ?

umarım olmuştur şimdi izledim egemen üçlü çektirirken o kısa sessizliklerde bursalılar egemene küfür etmeye çalışıyorlardı...o i.ne bursalılar o Trabzon'dan dayak yemeden giderlerse bana koyar...

sakın kimse bu mesajımın üzerine centilmenlik, kardeşlik, yok yakışmaz, ayıptır falan diye yazmasın!!!!!!!

ne kadar bursasporlu varsa hepsinin.....

Bayramm61
bende bunlar var al belki isine yarar burda maclari canlida bakabiliyon soradan gollerede
http://www.fcfootballblog.com/
http://www.tribuntv.com/

Tamamdir ekledim..tskler renktas

Varlıbaş61
18.05.2009, 00:30
şeftaliler yorumlarında hakeme ve egemen'e küfrediyorlar..
şaka gibi!

ezik şeftaliler sizi...

Ufuk Bayraktar61
18.05.2009, 00:30
http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=77555538193&ref=nf (http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=77555538193&ref=nf)

egemen üçlü...diğer dolaşan videolara bin basacandan eminim..en azından O ANI hissedeceksiniz :D

BOZOHAN
18.05.2009, 00:31
egemen 1 numarasın sen

Bekir
18.05.2009, 00:32
Karşıyakının yokmu?
Yani siyasete dökmek gibi olmasın ama bir yerden alınan güçle süper ligde tutunamazsın.
Asansör takım olursun.
Hem küçük küçük mahalle takımlarının da stadlarına göre full seyircisi var.
Soruyorum sana, sadece kasımpaşayı tutan sence kaç kasımpaşalı var?

LİG KİRLİ arkadaşlar.
Ligimize siyaset bulaştı.
karsıyakanın seyircisi olması, kasımpasanın seyircisi olmasına bi etki etmez..kasımpasa lige hakkıyla cıkmıstır siyaset falan hikaye...
ayrıca sadece kasımpasayı tutan seyirci sayısını bilmem ama kasımpasanın maclarını cok kişi izler.. bugun bile 3.000 kişidiler dusun evlerindeki macta kac kişi izler..
ayrıca rahat rahat kasımpasa trabzon macını gidip izlerim..

zahido

Kasimpasanin kendi stadi var.. Tayyip Erdogan stadi..

Burak 1967
http://www.holigan.com.tr/ kasimpasa karsiyaka görüntülere bakin vahset gibi

ksk lılar biraz kızmışlar galiba o ne öyle ya sahaya inip kasımpaşalıların tribününe saldırmışlar!

mete61bordomavi
http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=77555538193&ref=nf (http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=77555538193&ref=nf)

egemen üçlü...diğer dolaşan videolara bin basacandan eminim..en azından O ANI hissedeceksiniz :D

Kardeş şifre istiyor. üye olmayanların izleyebileceği şekilde verebilir misin?

yatara
18.05.2009, 00:33
Tamamdir ekledim..tskler renktas

;)

haftaya genclerbirligi yenecek sivasi buraya yaziyorum

Salih Kara
18.05.2009, 00:33
maçtan sonra olay oldu mu?

Erdal
18.05.2009, 00:34
Çok zayiat olur...Son hafta son 10 dakika...Denizli önde...GS önde bizim maç berabere...Bir gol şampiyon yapacak...Çok zayiat olur çok...

Bekir
ben 10 bin kişilik yeni yapıla RTE stadyumundan bahsediyodum 60 bin kişinin full cekicek diyebilecegimi dusunen kendine gül bence...

Kul
Ali abi nasıldı ortam.Bir olay oldu mu?:D

Bmn|Bursa kolay kolay unutamayacağı bir atmosferi soludu diyebiliriz.. Dikkaldırım Caddesinde yarım saat boyunca horon hoptek oynadık. Dengesizin biri silahına sarılınca polislerin gelmesi gecikmedi. Genel itibariyle süper bir organizasyon oldu.. ;)

Video ve fotoları yarın ekleyeceğim.. :)

BOZOHAN
haftaya gökhanda yok yattaranın durumundan haber alan varmı haftaya oynayabilecekmi

yatara
vallahi biz egemenin yanina benficadaci lisandoryu alsak bizim savunmayi kimse gecemez

l-m
18.05.2009, 00:36
Yarın iş var. Yatmak gerek. Geceyi resmi siteden aldığımız şu foto ile kapatalım.

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1802-8R5D7M8P.jpg

POYRAZ
18.05.2009, 00:37
Sana sövüldügü zaman karsiligini vermiyi beceremiyorsan bu da senin sorunun.
Herkesin düsüncesi senin gibi olmaz. Sövülüp karsilik vermeyerek sözüm ona efendi olmak mi, karsilik verip sözde b.k olmak mi?
Ayrica burada bunlar yazilmayinca koskoca camia etkilenmeyecek ama yazilirsa koskoca camia etkilenecek. Iyi misin arkadasim?
Sen yazma, hatta okumada. Baska basliklari okuyup rahatlayacagin yerde neden bu kadar kasiyorsun kendini?

yatara
Yarın iş var. Yatmak gerek. Geceyi resmi siteden aldığımız şu foto ile kapatalım.

müthis resim ya

Cafer Bulur
;)

haftaya genclerbirligi yenecek sivasi buraya yaziyorum
Ben beraberlige dahi raziyim.

Genel olarak samet aybaba ve g.birligi güclü takimlara karsi bocaliyor,bu yüzden g.birliginden cok umutlu degilim.

Berabere kalabilirseler cok iyi olur,bu durumda eskisehiri yenersek lig 2.ligi yolunda dev bir adim atmis oluruz.

U.Sadıkoğlu
18.05.2009, 00:38
bize her fırsattı copu geçiren polis acaba nerelerde vay anasını ya

sancakbeyi_61
18.05.2009, 00:38
Bmn|Bursa kolay kolay unutamayacağı bir atmosferi soludu diyebiliriz.. Dikkaldırım Caddesinde yarım saat boyunca horon hoptek oynadık. Dengesizin biri silahına sarılınca polislerin gelmesi gecikmedi. Genel itibariyle süper bir organizasyon oldu.. ;)

Video ve fotoları yarın ekleyeceğim.. :)

hocam bizden biri vurulmus diyorlar bursada,dogrumudur? inşallh değildir.

yatara
18.05.2009, 00:39
alanzinho ilk yarida hüseiynin pasinda ilk pozisyonda ilk yari yani sol tarafa dogru gitseydi atardi gölü ama basdan kural hatasi yapdi ve sag tarafa dogru kosdu

Erdal DİLEK
18.05.2009, 00:40
mete saat 11 civarında yazılan yorumlara bak oarda olması lazım direkt izleyebilirsin sayfa olarak tam bilmiyorum ama 23.00 sıralaıb-nda olsa gerek

Kul

Valla kültürparkta Bursasporluların Beşiktaşlı bir çocuğu hastanelik ettiği duyumunu aldım.. İnşallah bu dediğin doğru değildir.. Öyle bir şey olsa mutlaka duyardık..

SV_Sürmene61
Ömer çüründül süperzekalısı penaltı olmadığını iddia etti ama

hiç tartışmadan golümüzden önceki faul pozisyonuna geçtiler doğrudan.. :cool:

Trt'de de "Penalti" dediler.

Murat Hızal

Kim diyor bunu nerden duydun?

necmiati61
18.05.2009, 00:41

kasımpaşanın kendi stadı var.. Kasımpaşa RTE stadı.. karşıyaka seyircisinin yaptıklarına bakınca.. kasımpaşa iyi olmuş diyorum.. seneye nasipse burda maçına gideriz inşallah..

POYRAZ
Mac sonrasi kolbasti show....:D(simdi upload yapiyorum 4 dakikaya gosterime girer)

golden sonra sesim kesildi vallahi....:D

AFk1OMKqvp0

http://www.youtube.com/watch?v=AFk1OMKqvp0
Arkadaslar, mac sonunu seyredemeyen arkadaslar icin tekrar "sirkan" rumuzlu arkadasimizdan alinti yapiyorum.
Sagolsun paylasmis bizlerle.

sancakbeyi_61
Kim diyor bunu nerden duydun?

kardeş tüm taraftarların oldugu bir forumda yazdı birkaç bursalı ama onlar da emin değiller,kesin birşey yok henüz,inşallh da olmaz..

POYRAZ
18.05.2009, 00:42
Ömer çüründül süperzekalısı penaltı olmadığını iddia etti ama

hiç tartışmadan golümüzden önceki faul pozisyonuna geçtiler doğrudan.. :cool:

Üründül'ü bilemem. Orada biraz gencten bir tombul varya, iste o "Penalti" dedi.;)

Erdal
18.05.2009, 00:43
Herkesin düsüncesi senin gibi olmaz. Sövülüp karsilik vermeyerek sözüm ona efendi olmak mi, karsilik verip sözde b.k olmak mi?
Ayrica burada bunlar yazilmayinca koskoca camia etkilenmeyecek ama yazilirsa koskoca camia etkilenecek. Iyi misin arkadasim?
Sen yazma, hatta okumada. Baska basliklari okuyup rahatlayacagin yerde neden bu kadar kasiyorsun kendini?

Yahu bir dakika artık....Girmeyeyim girmeyeyim şu topa diyorum ama mümkünü yok...Adamın biri kazandığımız bir maçtan sonra cinsel göndermelerin bize yakışmadığını söylüyor...Üstelik bunu söylerken de üslubunda bir problem yok...Ne bu linç hali yahu...Bulut, mesajlarının tamamını okumadım dostum ama okuduğum kısımlar için seninle aynı düşünüyorum...Kimse Bursa ile dost olalım kardeş olalım falan demiyor...Ben bize bakarım diyor adam...Tribünde olan başkadır...Forumda olan başkadır...Anlık olan başkadır sakin kafa ile olan başkadır...Hangimiz küfür etmiyor ki tribünde ?...En azından eşşoğlu eşşek diyorsuzdur...Ama konuşulan şey başka...Hadi fikirlerine katılmadınız eyvallah...Ama lince dönüştü bu....

Yanındayıım Bulut...

Burak
18.05.2009, 00:44
http://img30.imageshack.us/img30/3355/adszzfc.jpg

Cafer Bulur
Devenin hendek atlamasi bile bursasporun Trabzonsporu Trabzonda yenme ihtimalinden fazladir.

Zuhahah,ben bu ihtimali cok sevdim.:)

Ufuk Bayraktar61

yok abicim ya..ama yutubada upload ediyorum.ilerleyen dakkalara doğru koyarım

U.Sadıkoğlu
kardeş tüm taraftarların oldugu bir forumda yazdı birkaç bursalı ama onlar da emin değiller,kesin birşey yok henüz,inşallh da olmaz..

kolpadır o kolpa olsa yazarlardı ..

İsmail Alkan
18.05.2009, 00:45
Çok zayiat olur...Son hafta son 10 dakika...Denizli önde...GS önde bizim maç berabere...Bir gol şampiyon yapacak...Çok zayiat olur çok...
Bu gecenin canlı şahidi olarak % 100 katılıyorum :D

Murat Hızal
18.05.2009, 00:45
Yahu bir dakika artık....Girmeyeyim girmeyeyim şu topa diyorum ama mümkünü yok...Adamın biri kazandığımız bir maçtan sonra cinsel göndermelerin bize yakışmadığını söylüyor...Üstelik bunu söylerken de üslubunda bir problem yok...Ne bu linç hali yahu...Bulut, mesajlarının tamamını okumadım dostum ama okuduğum kısımlar için seninle aynı düşünüyorum...Kimse Bursa ile dost olalım kardeş olalım falan demiyor...Ben bize bakarım diyor adam...Tribünde olan başkadır...Forumda olan başkadır...Anlık olan başkadır sakin kafa ile olan başkadır...Hangimiz küfür etmiyor ki tribünde ?...En azından eşşoğlu eşşek diyorsuzdur...Ama konuşulan şey başka...Hadi fikirlerine katılmadınız eyvallah...Ama lince dönüştü bu....

Yanındayıım Bulut...

Sonuna kadar katılıyorum.

Bu mesajın üstüne başka bir mesaj yazılmaz umarım,tartışma bu mesajla kapanır.

Altan Atabay
18.05.2009, 00:46
maçtan sonra ertuğrul sağlam diyor ki: hakem o faulu nasıl oldu da trabzona verdi anlamadım nasıl baktı o pozisyona da trabzon lehine çıktı. Anlamayacak ne var hocam ilk yarı daki maçta 1 metre ofsaytı nasıl gördülerse hakemler bunu da öyle gördüler ve bence maçtan sonra sercan şeftalisine de kırmızı çıkmalıydı ona dua etsinler

hodlu
18.05.2009, 00:49
İlk yarı 2-1 yenildiğimiz maçta Bursa'daydım.O 2-3 metre ofsayt golünü yemenin ve yenilmenin acısı ve hırsı ile izmite dönmüştüm.Bu gece evde son saniyede kazandık hemde Hami'nin füzeleri gibi bir golle kazandık, çok keyifliyim mutluyum ama birde lideri yakalayabilsek...

Cafer Bulur
maçtan sonra ertuğrul sağlam diyor ki: hakem o faulu nasıl oldu da trabzona verdi anlamadım nasıl baktı o pozisyona da trabzon lehine çıktı. Anlamayacak ne var hocam ilk yarı daki maçta 1 metre ofsaytı nasıl gördülerse hakemler bunu da öyle gördüler ve bence maçtan sonra sercan şeftalisine de kırmızı çıkmalıydı ona dua etsinler
Maglubiyeti bir hakemin faul düdügünü calmasina baglayan bir hocanin asla Trabzonsporla isi olmamali.

Ertugrul bize uyabilir diyordum,bu aksamdan sonra ertugrul saglam benim icin bitmistir.

Bükemedigin bilegi öpeceksin ertugrul hocam,önce bu ögrenmelisin.

necmiati61
alanzinho ilk yarida hüseiynin pasinda ilk pozisyonda ilk yari yani sol tarafa dogru gitseydi atardi gölü ama basdan kural hatasi yapdi ve sag tarafa dogru kosdu

evet bence de topu yanlış tarafa sürdü..

POYRAZ

Yanındayıım Bulut...
Olayi vatan millet Sakarya ile karistirma renktas. "Yanindayim Bulut" Falan.
Benim görüsüm bu. Ne olacak simdi?
Adam "Ben bize bakarim" diyorsa bunu o söylüyor. Bakmaya devam etsin. Ben de "Ben neyi dogru buluyorsam onu yazacagim" diyorum.

Erdal DİLEK
18.05.2009, 00:50
gecen sene

6 ...Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11) 32 12 7 13 40 38 2 43

bu sene

3 http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/_cizgi.gif Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11) 32 18 8 6 48 30 18 62

her halukarda alkışlanmalı ve başarı için desteğe ve ayrıca takviyey devam

Çetin
18.05.2009, 00:51
Bu gecenin canlı şahidi olarak % 100 katılıyorum :D

İsmail abi senin için trafik polisliği de yaptım ya :)

Kaya

Çok güzel yakalamış fotoğrafçımız... :)

Eline sağlık diyelim...

Bu akşam Bursaspor takım olarak daha dengeli bir futbol segiledi. Bizim saha içi performansımız ise kopuk kopuktu. İyi oynadığımız dönemlerde çok tehlikeli pozisyonlar yakaladık. 1 ya da 2 sini atabilseydik maç baştan kopardı. Kötü oynadığımız dönemde ise bizim tehlikeli pozisyonlarımıza benzer ataklar çok fazla göremedik Bursaspor'dan. Son dakika golü ile maçı hakederek kazandık...

:)

Keyifli bir akşam oldu... :)

Herkese teşekkürler... ;)

necmiati61
Üründül'ü bilemem. Orada biraz gencten bir tombul varya, iste o "Penalti" dedi.;)

mehmet demirkol.. ben severim onu

Erdal
18.05.2009, 00:52
Sevgili Tunga ile Trabzonspor ile ilgili bir çok konuda benzer düşünürüz. Bu konuda ayrılmışız anlaşılan. Kaya da öyle...Ben bunun şık olmadığını düşünüyorum. Onlar zekice bulup koymuşlar...Burası forum ise ben fikrimi söylerim onlar karşı fikrini yazar...Şimdi bu meselede farklı düşündük diye ne Kaya ve Tunga benden az Trabzonsporludur ne de ben onlardan...

Salih Kara

Bursa'daki abilerimizden olay olup olmadığı hakkında haber bekliyoruz.Gerçek mi bilmiyorum ama bir trabzonlunun silahla vurulduğu hatta öldüğü söyleniyor.Gerçi ben de o forumda okudum ama inşallah asparagas hebrdir

Emre GÜRDAL
adec sunu dedım allahım yardım et sadec yardımet dedım gol solun en az 50 defa tekrrladık atısı kullana kadar allah guldu yuzme her ıste bı hayır vardır bakrsın sampıyon oluuruz

yatara
18.05.2009, 00:53
evet bence de topu yanlış tarafa sürdü..

demekki bak ikimizinde futbol zekasi mükemmel haha:D

Burak 1967
18.05.2009, 00:55
Aslında sizin toplum bilinci olmanız lazım . Bence harcanıyorsunuz . Şöyle bir düşündümde haklısınız ! Gerçekten haklısınız ; Yıllardır her deplasmanda istisnasız '' i..ne Trabzon olamazsın şamp. '' vs vs vs ile başlayıp '' burası leş gibi hamsi kokuyor '' ile devam eden sloganlara '' Bize Heryer Trabzon '' ile karşılık vermemiz çok büyük hataydı , çok büyük terbiyesizlikti . Mütiş ve ısrarlı birden çok '' sabır taşı '' denemeleri Trabzonspor taraftarı ve Trabzon halkı için utanç verici bir durum . Aslında bu küfürleri sindirip özümüzü bu yöne çevirip hepimizin '' i.ne '' veya '' Hamsi '' olması lazım . Öyle ya bursasiporlu vb.ulemaların lafını boşunamı çıkaralım ?

Ankaragücü ve Konya maçlarında vs .'' Bu sene Şampiyon Anadolu dan '' söylemleride onlara sürekli küfreden Trabzonsporlu '' Hamsilerin '' kötü niyetlerine iyi niyetli yaklaşımlarından kaynaklanmaktadır ! Aksi düşünülemez ...

Anadolunun garezi birkaç takım hariç svs sipor un sayısal verilerle yükselişiyle Trabzonspor un pastadaki paylarına göz dikmesinden kaynaklanmaktadır ! Dikkat edin sözüm ona bu camialar diğer 3 takımın pastadaki paylarından bahsetmemektedirler bile . Daha dün gibi gözlerimin önünde 4 tane Anadolu klubu başkanlarının bir programa katılıp ağızlarından salyalar akatarak Trabzonspor un fazla pay almasından yakınması ! Hiç 3.ist takımına bulaşmadan ! Bu benim şahsi görüşümdür kimseyi bağlamaz ! Eğer Bizler iyi , uslu birer taraftarcık olursak .. kafamıza vurup , küfredip bizleri kendilerince aşağıladıklarında '' olsun onlar bizim kardeşimizdir '' dersek , Evine ekmek götürmeyip çocuğa forma alan vatandaşımızın hakkını onlar 3 ist.takımın formasını aldıkça onlarla niye paylaşmayalımın derdinde olursak belki bizi '' Dostu '' olarak görebilirler ! Yoksa ne münasebet !

Yaşasın Anadolu kardeşiliği vb.söylemler hep bizim ağzımızda olmalı . Körfez sen bizim Kardeşimizsin diye bağardığımızda karşımızda Taraftarlardan '' İ.ne Trabzon Olamazsın Şampiyon '' nidalrıyla karşılık almalıyızki kardeşiliğimiz belli olsun !

Beklemedeyiz ...

Sayg ,

arkalarda kalmasın, çünkü aynı saçma sapan diyaloglar yaşanmaya yaşatılmaya devam ediliyor. yok yok, biz sorunlu bir taraftar grubuyuz, biz her halukarda sevinemeyiz, illa muhalifler, dürtmeler, kendimizi kemirmeler, kompleksler, vb... ortaya çıkmalıdır, zaten olmazlarsa da olmazlar...

Recep Alkan
18.05.2009, 00:55
Duracak da sabredecek de hiçbir şey yoktur abilerim. Bakıyorum da hep sağduyulu olanlar bi olmak zorunda kalıyoruz. Millet hakem hataları ile şampionluklar alırken biz nereyse ilk yarı eskişehir maçından sonra özür düleyecek duruma geldik. Bursa da ki maç keza.

Artık neden dostluk şarkıları sölemek zorundayz ki? Geçen haftaki kocaeli maçından sonra 20 kişilik grup bir Trabzonsporlu kardeşimizi tabiri yerinde ise linç etmiş. Eğer doğru ise bir taraftarımız vurulmuş. Ama gelin görün ki küfür etme, sövme, adam dövme ? Neden, ne için ? Kim için ? Bu zamana kadar ağzımdan bu şekilde tek kelime laf duymadınız, duymayacaksınız da ? Ama ilk yarıda ki bursa maçında bende vardım. Adamlar maç bitip lig tv kameraları yayını kestikten sonra 10-15 dakika bize ana avrat sövdü, Levent kızıl şerefisiz soyunma odasına girip dalga geçer şekilde geçmiş olsun demei bildi, maç sonu antrenman yapan bursalı topçular bize el hareketleri yapmayı iyi bildiler. Neden ben bugün sövmüyorum, dövmüyorum. Maç öncesi gittiğim arabam bursalı taraftarlarca tekmelendi ? Ben neden hala kibarım ?

Ben Avni Aker cehennemeini istiyorum. Bu oyun ile olmasın, Taraftar ile olsun, kimse giremesin o sınırlardan. Benim taraftarım yıllarca yaşadığı kentte linç ediliyorsa bundan sonra girmesin hiçbir şerefisz benim şehrime !!!

Murat Hızal
18.05.2009, 00:57
Duracak da sabredecek de hiçbir şey yoktur abilerim. Bakıyorum da hep sağduyulu olanlar bi olmak zorunda kalıyoruz. Millet hakem hataları ile şampionluklar alırken biz nereyse ilk yarı eskişehir maçından sonra özür düleyecek duruma geldik. Bursa da ki maç keza.

Artık neden dostluk şarkıları sölemek zorundayz ki? Geçen haftaki kocaeli maçından sonra 20 kişilik grup bir Trabzonsporlu kardeşimizi tabiri yerinde ise linç etmiş. Eğer doğru ise bir taraftarımız vurulmuş. Ama gelin görün ki küfür etme, sövme, adam dövme ? Neden, ne için ? Kim için ? Bu zamana kadar ağzımdan bu şekilde tek kelime laf duymadınız, duymayacaksınız da ? Ama ilk yarıda ki bursa maçında bende vardım. Adamlar maç bitip lig tv kameraları yayını kestikten sonra 10-15 dakika bize ana avrat sövdü, Levent kızıl şerefisiz soyunma odasına girip dalga geçer şekilde geçmiş olsun demei bildi, maç sonu antrenman yapan bursalı topçular bize el hareketleri yapmayı iyi bildiler. Neden ben bugün sövmüyorum, dövmüyorum. Maç öncesi gittiğim arabam bursalı taraftarlarca tekmelendi ? Ben neden hala kibarım ?

Ben Avni Aker cehennemeini istiyorum. Bu oyun ile olmasın, Taraftar ile olsun, kimse giremesin o sınırlardan. Benim taraftarım yıllarca yaşadığı kentte linç ediliyorsa bundan sonra girmesin hiçbir şerefisz benim şehrime !!!

Kimse size kibar olun demiyor.Bitirin da bu tartışmayı:)

Altan Atabay
18.05.2009, 00:57
gecen sene

6 ...Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11) 32 12 7 13 40 38 2 43

bu sene

3 http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/_cizgi.gif Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11) 32 18 8 6 48 30 18 62

her halukarda alkışlanmalı ve başarı için desteğe ve ayrıca takviyey devam

katılıyorum her halde bu takım alkışlanmayı haketti üzüldüğüm rakipler bu kadar kötü iken biz şampiyonluğu ilan etmeliydik şimdiye kadar

Kul
18.05.2009, 00:59
Bursa'daki abilerimizden olay olup olmadığı hakkında haber bekliyoruz.Gerçek mi bilmiyorum ama bir trabzonlunun silahla vurulduğu hatta öldüğü söyleniyor.Gerçi ben de o forumda okudum ama inşallah asparagas hebrdir

Arkadaşlar Bursa'da Trabzonluların çoğunlukta olduğu mahallede oturuyorum.. Bursa genelindeki Trabzonluların %50 sini Beşevler ve Dikkaldırım oluşturuyor. Buralarda bir olay olsa mutlaka duyum alırdık. Bursa büyük bir şehir ve Trabzonlular çok dağınık yerlerde oturuyorlar. Ama öyle bir şeye ihtimal bile vermek istemiyorum.. Hiç iyi olmaz hem de hiç..

Haberin kaynağını bilmediğiniz bir yerse sadece okuduysanız lütfen kesin bir şey olmadan burda paylaşmayalım.. ;)

OnOuR
Yaa mükemmel oldu bu gece... Ayağına sağlık gökhanım :D

U.Sadıkoğlu

Aynen eskiden maçları nasıl oynardık ya baskı televizyondan bile hissediliyordu gerektiği yerde koltuk kırılsın olay çıksın ama artık takımlar resmen tatil yapmaya geliyorlar Trabzon'a eskiden otel önlerinde kornalar çalınırdı silahlar atılırdı rakip oyuncular psikolojik olarak çökertilirdi ne değişti ki ?

TSezgin61
18.05.2009, 01:00
bu takim son fener macinda alkislanacak... Trabzonspor taraftari söver, bagirir, elestirir ama son macta hak edene hak ettigini verir...

Erdal
18.05.2009, 01:02
Recep birincisi burası bir forum. Burda bir emir komuta zinciri yok...Dolayısıyla fikirleri kabul edip etmemek başka şey...Ama şu düşmanlık körükler mesajlar çok gereksiz...Bunun sonu nereye varır diye düşünmeden konuşuyorsunuz gibi geliyor bana...Maç anında yaşananlar tribünde yaşanır ve kalır...Tehlikeli ve bence gereksiz olan sonraya taşınması...Çok sağlıksız buluyorum bunu...Üstelik gurbette yaşamak zorunda olan bir şehrin çocuklarıyız biz...

sancakbeyi_61
18.05.2009, 01:02
Arkadaşlar Bursa'da Trabzonluların çoğunlukta olduğu mahallede oturuyorum.. Bursa genelindeki Trabzonluların %50 sini Beşevler ve Dikkaldırım oluşturuyor. Buralarda bir olay olsa mutlaka duyum alırdık. Bursa büyük bir şehir ve Trabzonlular çok dağınık yerlerde oturuyorlar. Ama öyle bir şeye ihtimal bile vermek istemiyorum.. Hiç iyi olmaz hem de hiç..

Haberin kaynağını bilmediğiniz bir yerse sadece okuduysanız lütfen kesin bir şey olmadan burda paylaşmayalım.. ;)

arkadasım ben de zaten kesin oldu demedim..merak ettik sorduk ne var yani bunda..

biz de biliyoruz yoksa nerde nasıl yazacagımızı.

Recep Alkan
18.05.2009, 01:03
Burdan galeyan mesajları vermiyorum biline. Kimseden izin de almıyorum. Sadece Balıkesirde ikamet eden ve genelde maçlarını deplasmanda seyreden biri olarak her gittiğim yerde ezilmekten, sıkıntı çekmekten bıkrım. Ve gittiğim deplasmandan sonra acaba Trabzonda ki arkadaşlarım bunlara ne yapar diip beklemekten de sıkıldım. Kimseden gidip kavga etmesini beklemiyorum, istemiyorum da. Ama artık sakin olun, yapmayın, etmeyin, bir olmayın mesajlarını da görmek istemiyorum.

robinhood61
18.05.2009, 01:03
ulan varya kargaspor haftaya kedisporla berabere bile kalsa son hafta acaip olacak ve biz feneri yenip kargasporda horozspora puan kaybederse şampiyon oluyoruz. son maçta kedispor zaten kangalsporu yener o yüzden kangalsporu düşünmeye gerek yok.

hadi be kader bu sefer güldür yüzümüzü

U.Sadıkoğlu
18.05.2009, 01:05
ulan varya kargaspor haftaya kedisporla berabere bile kalsa son hafta acaip olacak ve biz feneri yenip kargasporda horozspora puan kaybederse şampiyon oluyoruz. son maçta kedispor zaten kangalsporu yener o yüzden kangalsporu düşünmeye gerek yok.

La fontein den masallar hesabı :)))

Onur Akyüz
Erdal abi naptın yahu,
ben düşününce bittim burda:(

yatara
valla hüseyin ayni beckenbauer gibi oynadi bugün
tayfunda müthisdi

Burak
18.05.2009, 01:06
Şeftali kilo 1 lira 1 lira.

gerenimo
18.05.2009, 01:06
..Ama şu düşmanlık körükler mesajlar çok gereksiz...Bunun sonu nereye varır diye düşünmeden konuşuyorsunuz gibi geliyor bana...Maç anında yaşananlar tribünde yaşanır ve kalır...Tehlikeli ve bence gereksiz olan sonraya taşınması...Çok sağlıksız buluyorum bunu...Üstelik gurbette yaşamak zorunda olan bir şehrin çocuklarıyız biz...

her takımla ilgili düşmanlığımız var. rakiplere cinsel içerikli göndermeler küfürler, aşalamalar zafer kutlama yöntemleri olamaz. onlar yaptı ama demek te yapılan bayalığı mazur göstermez... rakiplerimiz olmalı, ama düşmanlarımız olmamalı.

U.Sadıkoğlu
18.05.2009, 01:07
her takımla ilgili düşmanlığımız var. rakiplere cinsel içerikli göndermeler küfürler, aşalamalar zafer kutlama yöntemleri olamaz. onlar yaptı ama demek te yapılan bayalığı mazur göstermez... rakiplerimiz olmalı, ama düşmanlarımız olmamalı.

abi yorumuna saygı duyarım fakat istanbul'da yaşıyorsun hiç deplasmana gittinmi ?

Erdal
Burdan galeyan mesajları vermiyorum biline. Kimseden izin de almıyorum. Sadece Balıkesirde ikamet eden ve genelde maçlarını deplasmanda seyreden biri olarak her gittiğim yerde ezilmekten, sıkıntı çekmekten bıkrım. Ve gittiğim deplasmandan sonra acaba Trabzonda ki arkadaşlarım bunlara ne yapar diip beklemekten de sıkıldım. Kimseden gidip kavga etmesini beklemiyorum, istemiyorum da. Ama artık sakin olun, yapmayın, etmeyin, bir olmayın mesajlarını da görmek istemiyorum.

Yahu adı üstünde deplasman...Deplasman taraftarı iseniz sadece bize has değil hepsine has bir durumdur bu...Tribüncülerin deplasman anılarında hep çile vardır...Deplasman taraftarı polis tarafından da ezilir üstelik...Bu da sadece Trabzonsporlulara yönelik bir şey değil....Ayrıca üzgünüm ama ben bıkmadan yapmayın etmeyin mesajları yazacağım....Aksini ispatlamadığınız sürece doğru bildiğimi yazarım...

Murat Hızal

Bu sene 8 tane deplasman maçına gittim,üçü İstanbulda malum takımlarla oynadığımız maçlardı, sağolsun bizim uşaklar hiç ezilmediler:)

Şaka bir yana demek istediğini çok iyi anlıyorum,sonradan bunu sakin kafayla uzun uzun tartışırız bu gece fazla uzatmayalım bence,herkes maçın sevincini atsın üzerinden:)

Recep Alkan
18.05.2009, 01:08
Recep birincisi burası bir forum. Burda bir emir komuta zinciri yok...Dolayısıyla fikirleri kabul edip etmemek başka şey...Ama şu düşmanlık körükler mesajlar çok gereksiz...Bunun sonu nereye varır diye düşünmeden konuşuyorsunuz gibi geliyor bana...Maç anında yaşananlar tribünde yaşanır ve kalır...Tehlikeli ve bence gereksiz olan sonraya taşınması...Çok sağlıksız buluyorum bunu...Üstelik gurbette yaşamak zorunda olan bir şehrin çocuklarıyız biz...

Erdal abi yazarken de dedim. Bu şekil konuşmam ben. Ama yeter da. Kocaeliye gidiyorum yeşil siyah, ananı .... trabzon, bursa ya gidiyorum, arabam ne içtiği belli olmayan şerefsizler tarafından tekmeleniyor defalarca ama benim formuma geliyorum hala nezaket ve belli konularda kardeş takım arama çabası?

Ben buna kızıyorum. Ben de gurbette doğdum, bmn ile tanışana kadar ve balıkesirde bir oluşum kurmaya niyetlenene kadar tek başıma idim. 100 fenerli içinde 1 trabzonlu oldum. Gurbeti en iyi bilenlerdenim. Ve takımımı devamlı gurbette destekleenlerdenim. Ama yapılan her çamura, her şerefsizliğe ben bir Trabzonlu olarak alttan alacaksam yeter da. Nereye kadar !!!

Herkes her çirkefliği yapacak ama ben hala susacağım? Olmuyor abi inan olmuyor? adam avni akerde 3 lü sırasında şiiiiiii demişiz bilmem ne egemen die bağırıyor ? Benim stadımda ?

Abi benim laflarım kimseye değil. Kimsede laflarımı alıp gidip adam dövmesin ? Şahsi fikrim. Belki çok kızgınım belki şerefsizlikleri geldi aklıma ? Bilemem?

Emre GÜRDAL

ne çözümleme yaptın ama harıkasın

Altan Atabay
maç bitti gökhan çaktı o gol zaten yeterince oturmuştur şeftalinin midesine. ben şimdiden hazırlık yapıyorum bekle es es geliyoruz . sizin kentin okulunda okuduk ama bu başka siz ligden düşmezsiniz zaten biz alacağız maçı ve son maçımız mabedimiz bekle bizi....

aka5
inş sampıyon olucaz denizlile gs ye guvenıyorum. gs kesın cakar bjk ye haftaya. cunku uefaya gıtmek ıstıyolarsa puan almak zorunda. denızlıde ıns cakar

yatara
bunu okuyunsana bi
http://www.internetspor.com/gokhan-unaldan-sampiyonluk-opucugu-writer415.html

Berkedogan
Maçı izleyemedim sadece bir ara tv de baktım dakka 90 larda 0-0 dı bende bu iş bitti artık dedim moralim bozuldu. Eve yeni geldim bir baktım 1-0 yenmişiz muhteşem oldu çok mutlu oldum.

doby61
18.05.2009, 01:09
anlamadigim bisey var..bütün yorumcular bursaspor mükemmel oynamis diyo...hic gol pozisyonu olmayan bi takim nasil mükemmel oynamis olabilir?? cok ilginc:)

magicyattara
TRT1' de bizim maç gösterilirken program sunucusu pozisyonlara yorum yapma gereği hissetti.Golden önce bursalıya faul yapılmış falan filan konuştu durdu.
Ama bu ulemaların hiç biri Alanzinho'nun pozisyonuna -hadi penaltıyı geçtim- gösterilmesi gereken sarı karttan hiç bahsetmediler.
Sarı kart manyağı ömer üründül bile hatırlayamadı sarı kartı.

Bu şerefsizlerin hepsini yenmeye paha biçilemez.

Özer Öztekin
valla hüseyin ayni beckenbauer gibi oynadi bugün
tayfunda müthisdi

Hüseyin bu sene genel olarak iyi idi aslında...

Onur Akyüz
18.05.2009, 01:10
şampiyonluğa aday her takım deplasmanda mağlupken i... xxxxx olamazsın şampiyon deniliyor...

yukarıda bir yazıda okudum da,bugün beşiktaşa da bağırdılar,
dün sivasa da,haftaya da bize...

herkese yapılıyor bu...

Erdal
18.05.2009, 01:11
Yok kardeş takımımız falan bizim unutun...Yok kimse kardeş değil...Ama kimse de düşman değil...Yandiğimizde kızdıracağız yenildiğimizde üzüleceğiz ve kendimize hocamıza oyuncularımıza başkanımıza kızacağız...Bunu yaparken farklı bir üslubumuz olsun hayal ediyorum...Tribünde değil olmaz zaten...Hiç değilse burda...Bu kadar...

OnOuR
18.05.2009, 01:11
Şeftali kilo 1 lira 1 lira.

:D:D:D Geeel geeel tam mevsimi ablalarım abilerim :p

Cafer Bulur
18.05.2009, 01:12
inş sampıyon olucaz denizlile gs ye guvenıyorum. gs kesın cakar bjk ye haftaya. cunku uefaya gıtmek ıstıyolarsa puan almak zorunda. denızlıde ıns cakar
Nedense ben gs ye cok güvenemiyorum.

Bu hafta kazanmalari ve bursaninda kaybetmesi ile uefa kupasini garantilediler gibi.

Ben gs bin maca fb nin bjk macina asildigi gibi asilacagini zannetmiyorum,umarim ben yanilirim.

Sampiyonluk bize cok yakin gözükmüyor,lig 2.ligi bizim gercek hedefimizdir.

Daha fazlasi olursa bir o kadar da muhtesem olur.

Emre GÜRDAL
18.05.2009, 01:12
Erdal abi yazarken de dedim. Bu şekil konuşmam ben. Ama yeter da. Kocaeliye gidiyorum yeşil siyah, ananı .... trabzon, bursa ya gidiyorum, arabam ne içtiği belli olmayan şerefsizler tarafından tekmeleniyor defalarca ama benim formuma geliyorum hala nezaket ve belli konularda kardeş takım arama çabası?

Ben buna kızıyorum. Ben de gurbette doğdum, bmn ile tanışana kadar ve balıkesirde bir oluşum kurmaya niyetlenene kadar tek başıma idim. 100 fenerli içinde 1 trabzonlu oldum. Gurbeti en iyi bilenlerdenim. Ve takımımı devamlı gurbette destekleenlerdenim. Ama yapılan her çamura, her şerefsizliğe ben bir Trabzonlu olarak alttan alacaksam yeter da. Nereye kadar !!!

Herkes her çirkefliği yapacak ama ben hala susacağım? Olmuyor abi inan olmuyor? adam avni akerde 3 lü sırasında şiiiiiii demişiz bilmem ne egemen die bağırıyor ? Benim stadımda ?

Abi benim laflarım kimseye değil. Kimsede laflarımı alıp gidip adam dövmesin ? Şahsi fikrim. Belki çok kızgınım belki şerefsizlikleri geldi aklıma ? Bilemem?

aynn katılıyorum trabzoan geleck yalakalar bıze laf edecek olemı bend ekarsıyım yazıyı begendım

Erdal DİLEK
18.05.2009, 01:13
ya arkadaşla onu bunu bırakın macı sunan spiker kimdi yahu, bizim kadar o da bağırdı, dikkatinizi cekti mi hiç. . .

Y-DRMS
kesinlikle bütün maçları o anlatsın bundan sonra :D

yatara
ya arkadaşla onu bunu bırakın macı sunan spiker kimdi yahu, bizim kadar o da bağırdı, dikkatinizi cekti mi hiç. . .

o adam eskiden skytürkde idaa programmi sunan adam degilmi

Erdal
18.05.2009, 01:14
Daha yazmayacağım bu mevzuda...Mümkünse kimse alıntılamasın...

Anıl C
18.05.2009, 01:15
bunu okuyunsana bi
http://www.internetspor.com/gokhan-unaldan-sampiyonluk-opucugu-writer415.html

güzel bi yazı
haklı...

İleli
18.05.2009, 01:15
ne koyduk be oyle bi haykirdimki yanimda maci seyreden yegenlerim korkudan agladilar canlarim benim..

yatara
18.05.2009, 01:16
ne koyduk be oyle bi haykirdimki yanimda maci seyreden yegenlerim korkudan agladilar canlarim benim..

hahahaha

http://www.ajansspor.com/anket/sonuc/?anket=253
ankete katilin ja bayaga geriye düsmsüz anketde

Kasım BEKTAŞ
18.05.2009, 01:17
benim şehrime gelip benim futbolcuma küfür eden her kimse cezası çekmelidir...

sabah olunca bursalıların yediği dayak haberlerini görmeyi umuyorum...

hos_cocuk61
18.05.2009, 01:17
94 üncü dakıkaya kadar bursa

http://www.as-top.com/images/classic240gr.jpg (http://www.as-top.com/images/klasiktoplu.jpg)
golden sonra bursa ( hafif pembeleşme var dikkatinizi çekti ise)http://www.as-top.com/images/sirinastop55gr.jpg (http://www.as-top.com/images/sirintoplu.jpg)
maçtan sonra bursa
http://www.as-top.com/images/oyuntopu80gr.jpg (http://www.as-top.com/images/oyuntoputoplu1.jpg) pembede çok yakışıyor bursaya

gerenimo
18.05.2009, 01:18
Daha yazmayacağım bu mevzuda...Mümkünse kimse alıntılamasın...

hocam yazmak gerek. bu mevzuu üzerinde asıl konuşulması gereken mevzudur.

necmiati61
18.05.2009, 01:18

hee sesi de güzeldi.. Alanzinho'nun kocaeliye attığı golde de iyi bağırmıştı..

Erdal DİLEK
18.05.2009, 01:19
hee sesi de güzeldi.. Alanzinho'nun kocaeliye attığı golde de bağırmıştı..
kocaelini macını başkası anlattı diye biliyorum. . .

yatara
18.05.2009, 01:20
hee sesi de güzeldi.. Alanzinho'nun kocaeliye attığı golde de bağırmıştı..

alanzinhonun golündeki melih sendildi
bugünkü adam eskiden sky türkde idaa programi suniyodu ismi mustafa mi ne

Erdal
18.05.2009, 01:20
Geronimo futbol konuşalım yahu...Gökhan Ünal da var olan deli cesaretini konuşalım mesela...Hani kızdığımız umursamazlığı var ya bence en büyük artısı bu çocuğun :)

Bulut61-34
18.05.2009, 01:22

Küfüre karşılık vermekten kolay ne var.

Zor olan doğruyu, güzel olanı, iyi olanı, hakkaniyetli olanı yapmaktır.

Küfreden küfür yemeyi de mazur görmelidir. Siz de küfrediyırsanız karşılığını alacaksınızdır. Küfretmeyip sakin olmayı becerebilmek herkesin harcı değildir. o küfüreder, sen o küfretti deyip küfredersin, o sen küfrettin deyip küfreder, sonra sen o küfretti deyip küfredersin, ....... Nasıl bitecek bu? Kim daha ağır ve çok küfrederse o mu kazanmış olacak?
Böyle sonsuza kadar gider bu. Bunu yapanlarında pek akıllı olduklarını sanmıyorum. Böyle bir kısır döngünün içinde yer almak ne derece akıllıcadır siz söyleyin.

hos_cocuk61
18.05.2009, 01:22
Arkadaşlar bu topları adam yerine koyup yazmaya bile değmez şekilde gördüğünüz gibi maçtaki yüzü ,gol ve maçtan sonraki yüzü olarak hafif pembeleşmeler görüyoruz şekil A da:D

yatara
18.05.2009, 01:24
ben yatiyom yarin devam konusurz
VIVA TRABZON;)

Erdal
18.05.2009, 01:25
Bu akşam da Hüseyin i maçın yıldızı yapamadık ya daha nasip olmaz... :)

Özer Öztekin
Küfüre karşılık vermekten kolay ne var.

Zor olan doğruyu, güzel olanı, iyi olanı, hakkaniyetli olanı yapmaktır.

Küfreden küfür yemeyi de mazur görmelidir. Siz de küfrediyırsanız karşılığını alacaksınızdır. Küfretmeyip sakin olmayı becerebilmek herkesin harcı değildir. o küfüreder, sen o küfretti deyip küfredersin, o sen küfrettin deyip küfreder, sonra sen o küfretti deyip küfredersin, ......
Böyle sonsuza kadar gider bu. Bunu yapanlarında pek akıllı olduklarını sanmıyorum. Böyle bir kısır döngünün içinde yer almak ne derece akıllıcadır siz söyleyin.

Taraftarın iyisi senin gibi,
Şeftalinin iyisi bu akşamki gibi olur.

Burak 1967
okul hayatımı babamın memuriyetinden ötürü hep anadolu illerinde geçirdim, ortaokul lise ve ilk okulu aynı ilde okuyamadım, antalya, denizli, burdur, kastamonu ve Çanakkale.. hemen hepsinde sınıfta tek Trabzonluydum, belki beni daha hırslı, daha isyankar Trabzonsporluluk da burdan geliyordur bilemem, ben hiç bir zaman kazandığımız bir maçın sonunda ilk okul gününde sevincimi paylaşacak arkadaş bulamadım, çevremdeki karadenizli sayısı da kayda değer değildi. her gittiğimiz yerde yarı şaka yarı ciddi takılmalar; oyyy tirabizonlu, laz böreği, uyy hamsi kafa, vb. benzeri lafları benim gibi gurbetteki Trabzonlular çokça işitmişlerdir. şimdi söyleyin Allah aşkına biz bugünlere kadar ne yaptık onlara! Trabzon insanının zeka göstergesi olan fıkraları bile oynayarak alaylı elden ele aktarmadılar mı! bu ülkenin en zeki, çalışkan insanları karadenizlilerdir var mı aksini söyleyebilen.. bunlar biline biline ben aşağılanıp, horlanmayı içime sindiremiyorum. Trabzon insanının milliyetçilik anlayışı bu ülkenin sınırlarını çoktan aşmıştır. Hatırlayalım kuş hafızalı olmayalım, gürcistan maçı yer Trabzon. maçtan sonra neler söylendi! sorgulanmadık neyimiz kalmadı, milliyetçiliğimiz vatan sevgimiz bile konuşulmadı mı? bir sonraki lig maçında neden stadda Türk bayrakları dağıtıldı taraftara, biz vatanseverliğini göstermesi gereken bir şehirmiydik!..... bu hususta yazacak anlatacak çok şey bulurum da bunları kime ne için anlatacağım..

Bugün üç kuruşluk futbol sevincimizi de, 'yok şeftali demek yakışmaz, yok içimizdeki bursalılar alınır, vb.' alınılmayacak şeylere alınacak insanlar için de köreltemem doğrusu, burda sadece konuşmak için konuşan ama bomboş konuşan arkadaşlar var 'haliyle olacaktırda bir dünya üye var her telden adam çıkabiliyor' bıraksınlarda insanlar sevinsinler, espriler, yapsınlar, takılsınlar, çünkü bunu en çok hak eden şehrin TARAFTARLARIYIZ...

yatara
18.05.2009, 01:26

maicn yildiizi kim secildi ja gökhanmi??

Gökhan KAN
Bu galibiyeti ve Kolbastıyı aynı zamanda ilk maçta golden sonra payduşka yapan Gökhan Güleçe armağan ediyorum.

magicyattara
Futbol hayatında en hırslı ve şanslı maçlarını bize karşı oynayan ertuğrul sağlama da bu ders olsun.

Tin tin tini mini bursa .......deyip,iyi geceler diliyim.

yatara
sidmi hepizimiz gökhani konisiyoz ama azdaha tonynin hatasini konisicakdik kritanin sutunda kaleyi tutsaydi gol oliyodu

necmiati61
alanzinhonun golündeki melih sendildi
bugünkü adam eskiden sky türkde idaa programi suniyodu ismi mustafa mi ne

sırayla herkesi bağırttırıyruk desenuza:D darısı eskişehir ile fenere!..

yatara
18.05.2009, 01:27
Futbol hayatında en hırslı ve şanslı maçlarını bize karşı oynayan ertuğrul sağlama da bu ders olsun.

Tin tin tini mini bursa .......deyip,iyi geceler diliyim.

acayip uymus Tin tin tini mini bursa hahahaha:alkış:

diplomat61
KOLBASTİ ve EGEMEN 3'LÜ EKLENMIİŞTİR...İLGİLİ BÖLÜMDE..." MULTIMEDIA " DA

yatara
sırayla herkesi bağırttırıyruk desenuza:D darısı eskişehir ile fenere!..

en güzel melih senidl anlatiyo ama
bu mustafanin oldugu her macda kötü oynioz ve 61. dakkada kalemizde pozisyon buliyoz

Özer Öztekin
18.05.2009, 01:28

Gökhan golünü sıradan bir anda ve dakikada atmış olsaydı (mesela dk.16) Hüseyin maçın yıldızı olurdu, ama bu Gökhan çok kurnaz hocam çook..

Erdal
18.05.2009, 01:29
maicn yildiizi kim secildi ja gökhanmi??

Sorma kardeş skor taraftarı bu millet :)...Hayır Gökhan daha çok zaman bulur maçın yıldızı seçilmek için....Hüseyin bir daha nerde...Vallahi proboganda yapmak geçiyor içimden...Hadi bir el atıverin Hüseyin i maçın yıldızı edelim :)

necmiati61
18.05.2009, 01:29
Sorma kardeş skor taraftarı bu millet :)...Hayır Gökhan daha çok zaman bulur maçın yıldızı seçilmek için....Hüseyin bir daha nerde...Vallahi proboganda yapmak geçiyor içimden...Hadi bir el atıverin Hüseyin i maçın yıldızı edelim :)

nerden seçiyoruz abi?

U.Sadıkoğlu
18.05.2009, 01:30
acayip uymus Tin tin tini mini bursa hahahaha:alkış:

dünyaa yerinden oynarrrrr
bursadann adam çıksaaaa
tin tin tini mini bursaaa
bursaadann adam çıksaaaa

hos_cocuk61
18.05.2009, 01:31
İnşallah gelecek hafta sivas yenilir beşiktaşta berabere kalır 66,63 olurlar bizde 65 oluruz Böylelikle sivasın şampiyonluğuk şansıda biter...

yatara
18.05.2009, 01:31
dünyaa yerinden oynarrrrr
bursadann adam çıksaaaa
tin tin tini mini bursaaa
bursaadann adam çıksaaaa

:alkış::sevinç::tsbayrak::sevinç2::meşale1::gol::t sira::yattara::tsamblem::bmn1::bmn:

necmiati61
18.05.2009, 01:32
en güzel melih senidl anlatiyo ama
bu mustafanin oldugu her macda kötü oynioz ve 61. dakkada kalemizde pozisyon buliyoz

kardeş futbol zekamız aynı diysın ;) ben super oynardum habu futbolu da daha ..çımı kaldırı koaşamayrım kilodan.. ama futbol zekam iyidir:) şaka bi yana alanzinho orda gerçekten sola doğru gitmeliydi ama yine de golü kaçırabilirdi..

Erdal
nerden seçiyoruz abi?

Maçın yıldızı başlığı :)...Aha bir oy daha yakaladık...Peki ya gidip Gökhan a atarsa oyu :)....

Serhat
http://img30.imageshack.us/img30/3355/adszzfc.jpg

:D :D :D

Gecenin Portresi...

Herkese hayirli geceler...;)

samway
bursaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yusuf yusuffffffffffffffffffffffffffff :)))))))

Hüseyin İlkin
18.05.2009, 01:33
Herkese hayırlı geceler. Güzel bir galibiyet oldu. Takımımızı tekrardan tebrik ediyorum. :alkış:

Erdal DİLEK
18.05.2009, 01:34
oyumu hüsyine verdim abi ama hüseyin artık değişmeli, onunla olmuyor, bak ugün iki top attı nasıl pozisyon oldu, ama bunu yapmıyor bugün nasılsa deng geldi. . .

yatara
18.05.2009, 01:35
kardeş futbol zekamız aynı diysın ;) ben super oynardum habu futbolu da daha ..çımı kaldırı koaşamayrım kilodan.. ama futbol zekam iyidir:) şaka bi yana alanzinho orda gerçekten sola doğru gitmeliydi ama yine de golü kaçırabilirdi..

:D tüm trabzonlularin futbol zekasi iyidir ja...trabzonlu bi hic taninmayan bi kisiyi getirsen bülent korkmazdan daha iyi takim kurar

yatara
18.05.2009, 01:36
oyumu hüsyine verdim abi ama hüseyin artık değişmeli, onunla olmuyor, bak ugün iki top attı nasıl pozisyon oldu, ama bunu yapmıyor bugün nasılsa deng geldi. . .

adam franz beckenbauer gibi oynadi resmen :D

necmiati61
18.05.2009, 01:36
KOLBASTİ ve EGEMEN 3'LÜ EKLENMIİŞTİR...İLGİLİ BÖLÜMDE..." MULTIMEDIA " DA

nerde yaa, linki var mı?

Serdar Ersoy
18.05.2009, 01:37
teşekkürler trabzonspor'um
teşekkürler futbolcu kardeşlerim
teşekkürler tribündeki renktaşlarım

herkese hayırlı geceler....

İsmail Alkan
18.05.2009, 01:38
Maçın ilk yarısında ayakta duran tek adam Hüseyin :)

Hatta bir ara bir santrafor gibi birkaç kişiyi geçip kaleye öyle bir şut çektiki,kaleyi sıyırdı geçti,bütün avni aker şokta :)

Tek bir hata yaptı oda nazarlığı olsun,Ferhat ise maçın en kötüsü değil,beterin beteri gibi bir şeydi.

Oyum Hüseyine gidecek,acaba Gökhanamı versem :rolleyes:

Erdal
adam franz beckenbauer gibi oynadi resmen :D

Yahu sen Beckenbauer in nasıl oynadığını nerden biliyorsun...Ben hatırlamıyorum...Bir Braitner vardı hayal meyal hatırladığım :)

yatara
hadi renktaslar ben yatioym yarin sinav var

kasila61
:D :D :D

Gecenin Portresi...

Herkese hayirli geceler...;)
olmamis kardes bunun kurdu yok yanina bide kurt ilistir seftali kurdu

Recep Alkan
18.05.2009, 01:39
Bundan sonra her maç için başlık açalım abi. Bu akşam traftar süperdi. İnanın ilk kez bu kadar beğendim. Sonlara doğru onlarda bizim gibi biraz sıkıntıya girdi maçı bıraktı ama helal olsun genede.

Bu arada seneye bütün taraftar gruplarını maratonda görmek istiyoruz.

yatara
Yahu sen Beckenbauer in nasıl oynadığını nerden biliyorsun...Ben hatırlamıyorum...Bir Braitner vardı hayal meyal hatırladığım :)

alman tvsinde gördüm bi kac kere ::p
ben tüm dünya sporunu takib edioym ya :D

necmiati61
Maçın yıldızı başlığı :)...Aha bir oy daha yakaladık...Peki ya gidip Gökhan a atarsa oyu :)....

yok atmam abi.. maçı izledim.. yalnız şöyle bi durum var.. hakemler bir kaptan olarak hüseyin'e hiç saygı göstermiyorlar.. o kadar ucuz sarı kart bir kaptana verilir mi?.. bu neden kaynaklanıyor? belki de bizim hüseyin'e gerektiği kadar saygı göstermeyip sahip çıkmamamızdan..

yatara
18.05.2009, 01:40
Bundan sonra her maç için başlık açalım abi. Bu akşam traftar süperdi. İnanın ilk kez bu kadar beğendim. Sonlara doğru onlarda bizim gibi biraz sıkıntıya girdi maçı bıraktı ama helal olsun genede.

Bu arada seneye bütün taraftar gruplarını maratonda görmek istiyoruz.

ben taraftarlardan bi ses bile duymadim bu macda sonuna kadar sabirla izledir helal olsun

Erdal
Maçın ilk yarısında ayakta duran tek adam Hüseyin :)

Hatta bir ara bir santrafor gibi birkaç kişiyi geçip kaleye öyle bir şut çektiki,kaleyi sıyırdı geçti,bütün avni aker şokta :)

Tek bir hata yaptı oda nazarlığı olsun,Ferhat ise maçın en kötüsü değil,beterin beteri gibi bir şeydi.

Oyum Hüseyine gidecek,acaba Gökhanamı versem :rolleyes:

Abi alın teri diyorsun bak imzanda:)...Hem merak etme Özkan hoca ön libero arıyor bir maçla kalmaz artık o bölge Hüseyin e kalmamalı da....En kötüsü ne biliyormusunuz? Seyrettiğim bir çok antrenmanda Hüseyin acayip ara pası yapıyordu :)

yatara
bende hüseyine verdim oyumu ve hadi iyi geceler

robinhood61
müthiş bir gerilim filmi çekiyorum ve senaryosu şu:

1- 33.hafta antalya ankarasoru, ankaragücü de denizlisporu yenerek puanlarını 39 a çıkartırlar ve son hafta antalya ile ankagücü karşılacağı için iki takıma da lig de kalması için beraberlik yetiyor bu durumu bilen denizlispor bjk yı son hafta yener.
2- 33.hafta galatasaray bjk dan en az 1 puan alır ister prestij deyin ister uefa şansı
3- 33.hafta sivasspor küme potasındaki gençlerbirliğine takılır hoş takılmasa bile son hafta galatasaray maçı vardır ve galatasarayın da sivastan kuyruk acısı vardır
4- trabzonum 33.hafta esesi yener. eses zaten ligde kalacaktır
5-son hafta feneri lami cimi yok yeneriz zaten yenememek gibi bir şey söz konusu olamaz.
33.hafta puan durumu:

1-bjk 66
2-ts 65
2-sivas 64
ve son hafta dakika 90+5

skorlar

denizli 1-0 bjk
gs 2-0 sivas
ts 2-0 fb

NEDEN OLMASIN? :alkış:

OLAMAZ MI YANİ HADİ BE TOP YUVARLAK KADER BİZE 96 DAN BERİ ŞAMPİYONLUK BORÇLU :)

Serhat
olmamis kardes bunun kurdu yok yanina bide kurt ilistir seftali kurdu

ççç ççç ççç ççç ççç

Oda yarina kalsin ... hadi iyi geceler :D

Cyzio
18.05.2009, 01:41

Ben bile hayal meyal hatırlıyorum. Ama bu, genç oluşumdan değil; futbolla geç ilgilenmeye başladığımdan.

Erdal DİLEK
18.05.2009, 01:42
bende hüseyine verdim oyumu ve hadi iyi geceler
sen hüseyini nertden biliyorsun

zahido
18.05.2009, 01:42
Kufredene sende ediceksin.. Yok onun seviyesine inmeymis falanmis filanmis hikayeee bunlar hikaye.. Icinde kalmayacak hicbisi.. Orda anana avradina kufrediolar ne diicen ayyyy terrbiyesizlere bak mi? Bosversenize yaaa..

necmiati61
18.05.2009, 01:43

gene elim varmadı hüseyin'e oy atmaya.. gökhan'a verdim oyu:D.. ŞAKA hüseyin'e verdim oyumu..

necmiati61
18.05.2009, 01:44
müthiş bir gerilim filmi çekiyorum ve senaryosu şu:

1- 33.hafta antalya ankarasoru, ankaragücü de denizlisporu yenerek puanlarını 39 a çıkartırlar ve son hafta antalya ile ankagücü karşılacağı için iki takıma da lig de kalması için beraberlik yetiyor bu durumu bilen denizlispor bjk yı son hafta yener.
2- 33.hafta galatasaray bjk dan en az 1 puan alır ister prestij deyin ister uefa şansı
3- 33.hafta sivasspor küme potasındaki gençlerbirliğine takılır hoş takılmasa bile son hafta galatasaray maçı vardır ve galatasarayın da sivastan kuyruk acısı vardır
4- trabzonum 33.hafta esesi yener. eses zaten ligde kalacaktır
5-son hafta feneri lami cimi yok yeneriz zaten yenememek gibi bir şey söz konusu olamaz.
33.hafta puan durumu:

1-bjk 66
2-ts 65
2-sivas 64
ve son hafta dakika 90+5

skorlar

denizli 1-0 bjk
gs 2-0 sivas
ts 2-0 fb

NEDEN OLMASIN? :alkış:

OLAMAZ MI YANİ HADİ BE TOP YUVARLAK KADER BİZE 96 DAN BERİ ŞAMPİYONLUK BORÇLU :)

olur inşallah..

Muhammet_61
18.05.2009, 01:45
Tanrı'dan bir işaret mi yoksa bu son dk. golü ? :)