PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şota: "Kendimi Geliştirmeden Trabzon'a Gelmek, Büyük Hata Olur..."

tugay_98
06.05.2009, 15:23
"Trabzon'a gelmek, büyük hata olur"

Hollandalı teknik direktör Louis Van Gaal'ın asistanlığını yapan Trabzonspor'un eski futbolcusu Şota Arveladze, çarpıcı açıklamalarda bulundu .
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/5/18_253553_Shota_Arveladze_423.jpg

Teknik direktörlük kariyerinde ilk adımı atmak için sezon başında AZ Alkmaar ile iki yıllık mukavele imzalayan ve ilk yılında şampiyon olan yardımcı antrenör Şota, "Bu çok farklı bir duygu" diyerek son günlerde isminin Trabzonspor ile anılmasını değerlendirdi.
"Ben her zaman Trabzonspor'a gelirim. Ama bu şimdilik sadece eş dost ziyareti için olur" diyerek her hangi bir görev için Trabzonspor'a transfer olmayı düşünmediğini söyledi. Türkiye basınını yakından takip ettiğini söyleyen ve her gittiği ülkede taraftarın gönlünde taht kuran Şota, son gelişmeler hakkında şöyle konuştu:
"Türkiye basınını yakından takip ediyorum. İsmim, sıkça Trabzonspor ile yazılıp çiziliyor. Ama bunların hiç birinin aslı yoktur. Trabzonspor'a gelmem için henüz hazır değilim. Teknik direktör konusunda kendimi çok iyi yetiştirmem lazım. Şu anda dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biriyle çalışıyorum. Bu fırsatı tepip Trabzonspor'a gelmem, benim için büyük bir hata olur. Bu demek değildir ki Trabzonspor'u istemiyorum. Trabzon ve Trabzonsporun önemi bende çok büyüktür. Ben her zaman Trabzona gidiyorum, oradan bir türlü kopamadım ve kopamam da. Ama teknik direktör olarak kendimi iyi yetiştirmem gerekiyor. Bunun için Türkiye'yi henüz düşünmüyorum" diyerek son günlerdeki, Trabzonspor'a transferi konusundaki dedikodulara son verdi.
Sezon sonunda Louis Van Gaal'ın Türkiye'de her hangi bir takıma transfer olup olmayacağı sorusuna ise "Onu bir çok kulüp istiyor. Bunların arasında dünya kulüpleri de var. Onun hakkında yorum yapmam doğru olmaz ama, Türkiye'ye gideceğini düşünmüyorum" dedi.

ceserdar
06.05.2009, 15:24
Başlık olabilecek çapta bir konu değil. Kaldırılmalı.

Serdar Ersoy
06.05.2009, 15:26
Başlık olabilecek çapta bir konu değil. Kaldırılmalı.

katılıyorum

Ahmet Başkaya
06.05.2009, 15:27
"Trabzon'a gelmek, büyük hata olur"

Hollandalı teknik direktör Louis Van Gaal'ın asistanlığını yapan Trabzonspor'un eski futbolcusu Şota Arveladze, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/5/18_253553_Shota_Arveladze_423.jpg

Teknik direktörlük kariyerinde ilk adımı atmak için sezon başında AZ Alkmaar ile iki yıllık mukavele imzalayan ve ilk yılında şampiyon olan yardımcı antrenör Şota, "Bu çok farklı bir duygu" diyerek son günlerde isminin Trabzonspor ile anılmasını değerlendirdi.
"Ben her zaman Trabzonspor'a gelirim. Ama bu şimdilik sadece eş dost ziyareti için olur" diyerek her hangi bir görev için Trabzonspor'a transfer olmayı düşünmediğini söyledi. Türkiye basınını yakından takip ettiğini söyleyen ve her gittiği ülkede taraftarın gönlünde taht kuran Şota, son gelişmeler hakkında şöyle konuştu:
"Türkiye basınını yakından takip ediyorum. İsmim, sıkça Trabzonspor ile yazılıp çiziliyor. Ama bunların hiç birinin aslı yoktur. Trabzonspor'a gelmem için henüz hazır değilim. Teknik direktör konusunda kendimi çok iyi yetiştirmem lazım. Şu anda dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biriyle çalışıyorum. Bu fırsatı tepip Trabzonspor'a gelmem, benim için büyük bir hata olur. Bu demek değildir ki Trabzonspor'u istemiyorum. Trabzon ve Trabzonsporun önemi bende çok büyüktür. Ben her zaman Trabzona gidiyorum, oradan bir türlü kopamadım ve kopamam da. Ama teknik direktör olarak kendimi iyi yetiştirmem gerekiyor. Bunun için Türkiye'yi henüz düşünmüyorum" diyerek son günlerdeki, Trabzonspor'a transferi konusundaki dedikodulara son verdi.
Sezon sonunda Louis Van Gaal'ın Türkiye'de her hangi bir takıma transfer olup olmayacağı sorusuna ise "Onu bir çok kulüp istiyor. Bunların arasında dünya kulüpleri de var. Onun hakkında yorum yapmam doğru olmaz ama, Türkiye'ye gideceğini düşünmüyorum" dedi.
Bilgi için çok teşekkürler fakat son dakika haberleri başlığına atarsan daha ii olur..

Gökhan KAN
06.05.2009, 15:29
Çok doğru söylemiş Şota..Zaten bizimde yeni bir Teknik Adam a teklif götürmek en büyük yanlışımız olur..

Erkan
06.05.2009, 15:40
AH,, birde bunu yerli teknik direktorlerimiz soyleyebilse.... 'Ben Trabzonspor icin (henuz) yetersizim' .... ozellikle de oz evlatlar..

Erdinç Barutçu
06.05.2009, 15:45
Dediği bir kelime cımbızlanarak başlık yapılmış....Bu başlığın kalıp kalmamasına yetkililer karar verecek artık

Mustafa Kara
06.05.2009, 15:47
Adam doğru demiş. Kendimi geliştirmeden gelmem hata olur demiş. Keşke tüm hocalar böyle olsa.

Gökhan KAN
06.05.2009, 15:47
Bence bu konu tartışılabilir...Yorumlar bizim Teknik Adamlara mesaj olarak gidebilir..Çok güzel söylemiş yetersizim demiş..

robinhood61
06.05.2009, 15:54
şotaya hak vermek lazım daha toy ve herhangi bir başarısızlıkta tatsız olayların yaşanması bizi daha çok üzer ki bizim trabzon buna müsait bi yer

Celal Demir
06.05.2009, 15:57
bence çok doğru söylemiş faydalı olamam demiş tecrübem yok demiş TRABZONSPOR u nekadar çok sevdğini açıkça belli etmiş bence..

Ali İhsan
06.05.2009, 15:59
Keşke Giray Bulak da çıkıp böyle konuşsa, canımdan çok sevdiğim memleketime benden çok daha iyi bir hoca yakışır dese...

Muhammet*
06.05.2009, 16:08
Çok saglıklı bir açıklama.....

Emre EFENDİOGLU
06.05.2009, 16:13
Kimi forum üyelerine kapak olsun.

mashal61
06.05.2009, 16:16
Trabzonspor için henüz hazır değilim demiş. Luis Van Gaal'ın yanında yetişip Avrupa'da başarılar kazandıktan sonra gelse hem bizim için hem onun için daha iyi olur. Bir de şunu eski futbolcularımız anlayabilse. (Şenol Güneş hariç.)

Bir de bu konuşmadan Luis Van Gaal'in Bayern Munich e gideceği anlamını çıkardım.

Yavuz Hasan
06.05.2009, 16:30
şota büyük teknikdirektör olacağını buradan belli ediyor işte

çok doğru söylemiş

aynısı yerli eski trabzonsporlular için de söylenebilir

ünal hami tolunay gelecekte büyük hoca olurlar inşallah ama kendilerini kanıtlamadan trabzon a gelirseler olası bir başarısızlıkta kariyerleri tehlikeye gierr diye düşünüyorum

herşeyin bir zamanı var hami ninde tolunay ın da şotanında

elturca61
06.05.2009, 16:32
adam son derece hakli konusuyor simdi gelip basarisiz olmaktansa tecrube kazanip trabzonspora daha cok basarili olur...

MuratJ
06.05.2009, 17:11
Adama tekrar hayran oldum olay bu zaten aynı onun gibi düşünüyordum. Kendisi mükemmel bir insan illaki ilerde bizde görev alacaktır başarılıda olacaktır. Ancak herşeyin bir zamanı var.

hami, tolunay, ünal tarzı isimleri isteyenler bu açıklamalardan sonra sanırım ikna olmuşlardır.

Muhammet
06.05.2009, 17:12
Doğru söyler Şota..

OFLU
06.05.2009, 17:18
Helal olsun Sotaya.Delikanli adam vesselam.. Bence cok basarili olsada gelmesin,onun yeri ayri kimse kirletmesin Sotayi..

Gökhan Süleymanoğlu
06.05.2009, 17:23
şota ne güzel konuşmuş oyle ya anlatmış zaten yorum yapmaya bıle gerek yok. bu zıhnıyet bizim özevlatlarda olmalıydıkı...

titanic
06.05.2009, 17:23
adam doğru söylemiş hakikatten. Bende yanlış anlamışım diğer başlıklarda eleştirdim adamı. Bende beğenmediğini zannetmiştim Trabzonsporu. devamını okuyunca bambaşka bişey çıkıyor

aurora
06.05.2009, 17:41
Evet Şota öyle dedi ama Bizim eyyamcı velveleci medya çevirdi bunu tüm başlıklara dikkat edin şöyle başlıklar atmışlar. "Şota Trabzona gelmem dedi" ..." Şota Trabzonda çalışılmaz dedi" Üç tane fazla raiting almak için nasılda çeviriyorla herşeyi...

Yunus Emre SEYHAN
06.05.2009, 17:44
Slyva ve song 33-35 yaşlarında.. Şota kaç yaşında ? 36.. Takımın başına geçmesi komik olurdu zaten...

macka61
06.05.2009, 18:17
adam doğru söylemiş kilit gelmeli bence başlığa

RaİSTLİN610
06.05.2009, 22:30
medyaya atılabılır sota guzel konusmus adam haklı keske herkes onun gıbı olsa

Kubilay ŞAHİN
06.05.2009, 22:36
Yahu Bu Adam Bir Sevgi Daha Kazandı Bende.. Helal Olsun Akıllı Davranıyor..

hüseyin1975
06.05.2009, 22:42
Helal olsun Sotaya.

Özkan
07.05.2009, 00:11
Bu hareketi ile yalnızca bizi değil, aynı zamanda kendisini de sağlama alıyor. Düşünsenize, henüz 40 yaşına gelmeden gittiği takımdan kovulan bir teknik direktör ileride nerede çalışabilir ki?

Şota birgün hocamız olacak ve futbolcuyken bizde yaşayamadığı şampiyonluğu yaşayacak.

Volkan Yavuz
07.05.2009, 00:14
dogru söylüyor helal olsun

İskender66
07.05.2009, 00:28
Şota çok doğru konuşmuş. Şotayı her zaman sevdik ve seveceğiz..

Caner Dikan
07.05.2009, 01:17
Doğru demiş..

Paksoy
07.05.2009, 01:20
akıllı adam bence bize gelen en iyi yabancı

Emre
07.05.2009, 01:21
bülent korkmaz gibi olacağına piştikten sonra gelmesi çok daha yararına olur her iki tarafında çok çok haklı şota

Misina
07.05.2009, 01:33
Ünal Tolunay Hami Şota Gibi Trabzonun havasını almış Trabzonu iyi bilen hocalar yetişti son dönemlerde.Ancak hiçbiri Trabzonspor için şuan yeterli değil.Şota bir kez daha beğenimi kazandı bu dobralığıyla.

Erdal DİLEK
07.05.2009, 01:50
şota başına geleceği billiyor tabi, biz kimlere istifa demedik ki. . ..

Serhat
07.05.2009, 02:02
Gözümde değerin bir kat daha büyüdü Şota...

Helal olsun ... :) Trabzonsporun büyüklüğünü bizimkilerede anlatı versen :)

Metin Ural
07.05.2009, 04:32
umarim su dedikleri baska teknik direktor adaylarimiz icin yol gosterici olur.

hknsngr
07.05.2009, 05:06
Bu ülke nice genç hoca katliamı gördü, Şota mantıklı konuşmuş.

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'ye geldi, kovuldu.
Rıza Çalımbay, Beşiktaş'a geldi, kovuldu.
Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş'a geldi, kovuldu.
Hagi, Galatasaray'a geldi, kovuldu.
Ümit Davala, Galatasaray'a geldi, kovuldu.

Bu adamlar da Şota gibi, bir dönem Türk futboluna damgasını vurmuş isimlerdi. Hatta bazıları başında oldukları kulüpleri bırakıp geldiler çok sevdikleri takımlarına... Sonuç? Ya kovuldular, ya da sözleşmeleri uzatılmadı. En yakın örnek Bülent Korkmaz, bakalım Galatasaray sezon sonu onu yollayacak mı?

Bu arada İBB teknik direktörü Abdullah Avcı'yı tebrik etmek lazım. Sanıyorum geçen sezon, Galatasaray teknik direktörsüz kaldığında, İBB'de görevine devam eden Avcı'ya teklif götürmüştü. Kendisi kulübümü yarı yolda bırakamam diyerek teklifi geri çevirmişti.

Aslında yukarıda saydığımız iyi futbolcular, duygularına yenik düşerek bir maceraya atılıyorlar. Yönetimlerin biraz daha mantıklı kararlar almaları ve tecrübesiz teknik adamları doğrudan takımın başına getirmemeleri lazım. En azından futbolu yeni bırakmış futbolcularını, takımın başına geçirmek yerine, Şota örneğinde olduğu gibi kaliteli bir teknik direktörün yanında yardımcı olarak görevlendirmeleri daha hayırlı olur. FB'nin başında teknik direktör olarak çıkan Löw bile, Alman milli takımında Klinsmann'ın yardımcılığını yaptı daha sonra... Şimdi ise Alman milli takımının teknik direktörlüğünü yürütüyor. Bu örnek biraz saçma gibi duruyor ama işin özü aslında bu örnekte yatıyor. Daha önce teknik direktörlük yapmış Löw, Alman milli takımıyla ilk kez teknik direktörlüğe adım atan Klinsmann'ın yardımcısı oldu. Aslında tam tersi olmalıydı. Neticede Klinsmann bugün Bayern Münih'ten kovulurken, Löw Alman milli takımında görevine devam ediyor.

Önce yardımcılık yaparak pişeceksin.
Sonra teknik direktörlük yaparak pişeceksin.
En sonunda büyük takımların başına gelebilecek seviyeye geleceksin.

Şota doğru yolda, darısı yerli teknik direktör adaylarımızın başına...

oguzhann
07.05.2009, 09:19
çok doğru konuşmuş şota.olası bir başarısızlıkta fatura ilk önce teknik direktöre kesiliyor ülkemde...

bkandil
07.05.2009, 09:25
Şota bu ülkede çok fazla kalmadı (Güvenç Kurtar, Giray Bulak ve diğer hocalar ile kıyaslarsak) fakat ülkenin gerçeğini hepsinden iyi anlamış bu süre zarfında.

Faik Yılmaz
07.05.2009, 09:27
Bence çok haklı......

Bize olan sevgisi bizim ona sevgimiz kadar. Dünyalar kadar ama her şeyin bir zamanı var......

Eline diplomayı alıp takım peşinde koşanlara kapak olmalı....

bordo61
07.05.2009, 10:07
Gerçekçi çok güzel bir yaklaşım bazılarına örnek olur inşallah

OLCAY ÇAKIR
07.05.2009, 10:11
Şota yakışanı yapmış.

Ayrıca;bu iş bu kadar zor ve karmaşık değil.

Beni buna kimse inandıramaz.

Kadir
07.05.2009, 10:19
Şota zeki bir adam . Futbolculuğu mükemmeldi inşallah hocalığıda öyle olur .
Ve elbet bir gün yine buluşacağız .

lazkopatfaroz
07.05.2009, 11:03
çok doğru...

pReN@_61
07.05.2009, 11:04
Adam haklı..

talasa61
18.05.2009, 02:10
Adam haklı diyoruz da, gerçek sebeb bu mu?
Yoksa Trabzona gelerek Avrupa kariyeri sonlandırmak istemiyor olmaması mı? Ya da tecrübe kazandıktan sonra Trabzona gelmeye gerçekten ister mi?

AdemS
13.08.2009, 01:52
Şota, Hami, Ogün, Abdullah vb.. Bunlar geleceğin teknik direktörleri ve yıllar sonra hiç korkmadan takımımızı teslim edebileceğimiz kişiler bunlar..

Geleceğimiz sağlam temellerin üstüne kurulu şu anda :)

Ahmet Karadeniz
13.08.2009, 11:00
sota trabzonspora teknik direktör olamayacagını oyle guzel,secilmiş kelimelerle anlattaki bu sözler taraftardaki yerini bir kat daha artırdı. buda sotanın ne kadar zeki oldugu gercegini gosteriyor.

Cihad Varlı
13.08.2009, 11:02
Yapılan ilk teklifi kabul edecektir.. Seviyoruz Seni Şota..

Süleyman50
18.11.2009, 09:03
Bu forma fedakarlık gerektirir

Eski dost Şota'dan Bordo-Mavi mesajlar... “Trabzonspor'da oynuyorsanız özverinizle, ruhunuzla sahada mücadele etmelisiniz. Taraftar bunu mutlaka anlar ve alkışlarıyla, desteğiyle karşılığını verir”
“Geldiğim noktada Trabzonspor’un büyük yeri var. Elimden geldiğince takımı takip etmeye, izlemeye çalışıyorum, kötü sonuçlara ise çok üzülüyorum”
“Türkiye’de çalışmak isterim. Acemilik sürecimi geride bıraktığımı düşünüyorum. Türkiye olacaksa öncelik de tabii ki her zaman için eski takımımda olacaktır”

Bordo-Mavili camiada gol krallığı sevinci yaşadı, adı taraftarın en sevdiği yabancıların başında yer aldı. Yardımcı antrenörlüğünü yaptığı Alkmaar’ın Arsenal ile deplasmanda oynadığı maç öncesinde onu bulmuşken konuşmamak, Trabzonspor’u sormamak imkansızdı. Hâlâ gönüllerdeki yerini koruyan, gelecekte Trabzonspor’da görev almanın da hayallerini kuran Şota, yazarımız Edip Adanır aracılığı ile Bordo-Mavili formayı giyen yabancılara çok önemli mesajlar yolladı. Sözü fazla uzatmıyor, eski bir dosta, Şota’ya bırakıyoruz...

‘Takip etmeye çalışıyorum’
“Trabzonspor’u unutmam mümkün değil. Futbol kariyerimde Trabzonspor’un katkısı çok büyük. Ancak şunun altını mutlaka çizmek isterim; Trabzonspor’da oynamak her zaman fedakarlık ve özveri ister. Seyirci de sizden bunu bekler, o ruhu ister. Sahada elinden geleni tüm iyi niyetiyle yapan futbolcu topluluğunu mutlaka alkışlarıyla onurlandırır, tam destek verir. Fırsat buldukça onların maçlarını izlemeye ve takip etmeye çalışıyorum.”

‘Transferi Frank Rijkaard engelledi’
“Galatasaray’ın sezon öncesi savunması için vatandaşım Zurab Khizanishvili ile ilgilendiğini duydum. Kendisi benim çocuklarımın vaftiz babası. Galatasaray’da oynamak çok istiyordu. Ancak Galatasaray teknik direktörlüğe Frank Rijkaard’ı getirdi. O da Zurab’ı istemedi ve bu transfer gerçekleşmedi.”

‘Türkiye’de çalışmak isterim’
“Türkiye’deki taraftarları, onların futbola olan tutkusunu gerçekten de çok seviyorum. Bir gün Türkiye Ligi’nde bir takımı çalıştırmak bana büyük gurur verir. Senelerimi verdiğim ve dilini konuşabildiğim ikinci vatanımda olmak isterim. Tabii ki böyle bir durumda Trabzonspor ilk sırada. Artık antrenörlük kariyerimin ikinci senesini yaşıyorum. Acemilik dönemini atlattım sayılır.”

‘Tugay’ı çok beğeniyorum’
“Yurtdışında en beğendiğim oyuncular arasında Tugay Kerimoğlu geliyordu. Muazzam bir futbolcu ve çok iyi bir profesyoneldi. Hocalığı da oyunculuğu gibi yaparsa, çok başarılı olacağı kesin. Ayrıca Tuncay’ın Premier Lig’de olması çok önemli. Ne olursa olsun kaliteli bir ligde kendisine yol haritası çizmesi ve bu yoldan da sapmaması gerekiyor.”
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1258527657162&ids=(7615,23578,100063)

BALKAN 06
18.11.2009, 09:15
aklın varsa öyle de böyle de sakın gelme güzel insan...

Adil ÖZGÜR
18.11.2009, 10:28
aklın varsa öyle de böyle de sakın gelme güzel insan...

Öyle deme Kürşat,kendini geliştirsin gelsin, gelirken de kendi gibi 5-6 tane futbolcu getirsin fena mı olur. T.S. kanat takar.

İlyas Onat
18.11.2009, 11:52
O getireceği 5-6 kişiden birini söylemişti.
Merebaşvili...
Sadri Başkan Tiflis'e gitti izledi; akıbeti ne oldu bilmiyorum transferin. Alınsaydı, ucuza kapatılacaktı ve en kötü ihtimalle üçüncü bir forvetimiz olacaktı. Büyük ihtimal ikisinden birini kulübeye mahkum edecekti.

BALKAN 06
18.11.2009, 12:33
Öyle deme Kürşat,kendini geliştirsin gelsin, gelirken de kendi gibi 5-6 tane futbolcu getirsin fena mı olur. T.S. kanat takar.
Adil abi benim gönlümde aynı sen gibi düşünüyor da gel gör ki orası Trabzon,
kim sabreden şota ya kim tahammül eder gelecek 5-6 adama,
3-5 maç geçtimi bak sen yaygaraya,şota gibi bir güzel insanı trabzon sevdalısını trabzon düşmanı etmeyelim gönlümüzdeki en güzel yerinde ölece kalsın,
yok öyle olmaz deme kimi sevdik bu zamana kadar,kime sahip çıktık,kimle sonuna gidebildik...

M.S.SOFU
18.11.2009, 13:03
şimdi değil ama daha zaman var gibi...
inşallah hollandada başarılı olursun ve memleketine geri gelirsin...

Ba®ış
18.11.2009, 13:05
Yardımcı antrenör olarak gelsin ama sadece forvetleri çalıştırsın.

umitçebi
18.11.2009, 13:12
başlık olabilecek çapta bir konu değil. Kaldırılmalı.
gayetde gÜzel bİr konu mİs gİbİ durmali :d

tuncay1984
18.11.2009, 13:20
Yardımcı antrenör olarak gelsin ama sadece forvetleri çalıştırsın.

iki kayseriliyi kovalim sota yi forvet alalim kac yasinda kosmasada olur
daha cok gol atar iksinden

Sinem Yılmaz61
18.11.2009, 15:12
Gelsin..biz onu cok Seviyoruz, oda bizi :)
Helal olsun ona...

b_m_n
18.11.2009, 16:22
Böyle teknik direktör lazım trabzonspora

Mustafa ÖZDEMİR
18.11.2009, 17:36
keşke bir gün bizim takımı yönetse...

Samet Türkmen
18.11.2009, 18:21
Teknik direktörlüğü hiç bilmeyenlerde geldi Trabzonspor'a ve gelmeye de devam ediyor. Şota gelirse başarılı olur.

hodlu
18.11.2009, 18:24
Şota çok doğru konuşmuş.Ama unuttuğu birşey var çok iyi de hazırlansa onu da bir kaşık suda boğarlar...

İlyas Onat
18.11.2009, 18:53
O getireceği 5-6 kişiden birini söylemişti.
Merebaşvili...
Sadri Başkan Tiflis'e gitti izledi; akıbeti ne oldu bilmiyorum transferin. Alınsaydı, ucuza kapatılacaktı ve en kötü ihtimalle üçüncü bir forvetimiz olacaktı. Büyük ihtimal ikisinden birini kulübeye mahkum edecekti.

Forumda denk geldim, 250 bin euroymuş değeri.

SüRMeNe_6161
18.11.2009, 23:27
Teklif Ederse Yönetim Gelir..

GERONIMO35
19.11.2009, 12:40
Buarada adi acun ılıcalı devler ligine hami ve devler yada şota ve devler gibi bir takım koymadı ya allah onu bildiği gibi yapsın

Harun-61
19.11.2009, 12:46
Şota çok doğru konuşmuş.Ama unuttuğu birşey var çok iyi de hazırlansa onu da bir kaşık suda boğarlar...

ne kadar aci bi durum :cool:

Erdem Koltuk
19.11.2009, 12:47
Buarada adi acun ılıcalı devler ligine hami ve devler yada şota ve devler gibi bir takım koymadı ya allah onu bildiği gibi yapsın

Abi ikisininde işi gücü var, oradaki insanların hepi boş adamlar.

İlker ToSun
19.11.2009, 12:47
Şota Arveladze'yi kaldırabilecek çapta bir yönetim ve başkan yok daha henüz. Eğer Şota'yı getirip ona sağbeki tayfun, golcüsü umut olan bir takım emanet edecekseniz aman kalsın istemiyorum ben Şota'yı. Çünkü taraftarın gönül bağının olduğu ve daha kopartamadığınız bir Şota kaldı elimizde. Bir de onun başını yakmayın.
Şu koşullarda asla ama asla istemiyorum Şotayı.
Bu takım ne zaman Şotayı hak edecek büyüklük ve vizyona kavuşur o zaman gelsin Şota.

zafercalikoglu
19.11.2009, 17:11
burası trabzon buraya hoca dayanmaz,nede olsa cok hocamız var,okur üfler gönderirirz
boş ver şota ,böle daha güzel

M.S.SOFU
19.11.2009, 18:56
hami u-17 nin,şota az nin başında
bende beklenti içine girmiştim ama yoğunluk nedeniyle almadığını düşünüyorum...

Ali Tunahan Güllü
19.11.2009, 20:05
Bencede çok akıllı konuşmuş ileride çok güzel olacak:)

sicarder
05.02.2010, 10:16
Efsanesin sen be şota

Gökhan KAN
30.10.2010, 14:44
Oda olacak merak etme.. Fazla kalmadı..

Mustafa ÖZDEMİR
30.10.2010, 16:03
inşallah ilerleyen yıllarda tekrar buluşuruz...

Hazar_
30.10.2010, 16:09
İnşallah bir 10 sene kadar öyle birşey olmaz.

sifuni
30.10.2010, 16:11
shota suan kayseride iyide keske kayseriye degilde hiddinkin yardimciligina getirilseydi cok güzel olurdu ama dedigib gibi kayseride iyi gidiyor.

Kazım Uzunboy
31.10.2010, 19:36
İlerleyen yıllar çookk ilerlemiş yıllar olur umarım.

Şenol Güneş kalsın bu takımın başında. ;)

h@msi61
31.10.2010, 19:43

Insallah, insallah. 10 sene daha kendisine ihtiyacimiz olmayacaktir umarim...

Mustafa Calik
31.10.2010, 23:41
shota suan kayseride iyide keske kayseriye degilde hiddinkin yardimciligina getirilseydi cok güzel olurdu ama dedigib gibi kayseride iyi gidiyor.

Van Gaal'in yardimcisi degilmiydi ? Sota kendini gelistirdigini görüyoruz..
Van Gaal gibi dosyasi var her macta not yaziyor defterine.. :D
Sota'yi gördügüm zaman hep aklima Van Gaal geliyor.. :)

AYYILDIZ
31.10.2010, 23:47
Senol Hocamiz Turkiye Kupasini ve Super Kupayi aldi.Bu sezon da sampiyon yaparsa kupa birakmamis olacak.Kendisi sampiyonluktan sonra teknik direktorluk degilde daha cok transferlerle ile ilgili calismalar yapan ve teknik direktorun ustunde bir isim olabilir.Bu durumda teknik direktorumuz Sota olur.Butun sportif faaliyetlerden Senol Hocamiz sorumlu olur.

Tyler Durden
31.10.2010, 23:52
Sota'yi futbolcu olarak cok severim ama teknik adam olarak oynattigi oyun nedeniyle bize gelse pek fazla is yapabilecegine inanmiyorum.
Sistemi kayseri gibi taraftari olmayan takimlarda is yapabilir,baski yok birsey yok ama rakibi surekli kendi sahasina hapseden Trabzonspor'umun sonuc ne olursa olsun oyle miy miy bir futbol oynamasini istemem..Oynatanida desteklemem.
Misal ligin belkide en gucsuz takimi kasimpasa karsisinda bile zorlandilar,2-1in ustune yattilar.

h@msi61
01.11.2010, 00:30
Senol Hocamiz Turkiye Kupasini ve Super Kupayi aldi.Bu sezon da sampiyon yaparsa kupa birakmamis olacak.Kendisi sampiyonluktan sonra teknik direktorluk degilde daha cok transferlerle ile ilgili calismalar yapan ve teknik direktorun ustunde bir isim olabilir.Bu durumda teknik direktorumuz Sota olur.Butun sportif faaliyetlerden Senol Hocamiz sorumlu olur.

Senol hocanin en buyuk hedefi Avrupa, ve yasi daha 58. Allah uzun omurler versin daha cok isi var bizde basaracagi teknik direktor olarak...

Cem Zırıh
01.11.2010, 01:36
Insallah, insallah. 10 sene daha kendisine ihtiyacimiz olmayacaktir umarim...

İlerleyen yıllar çookk ilerlemiş yıllar olur umarım.

Şenol Güneş kalsın bu takımın başında. ;)

Senol hocanin en buyuk hedefi Avrupa, ve yasi daha 58. Allah uzun omurler versin daha cok isi var bizde basaracagi teknik direktor olarak...

:) kesinlikle +1!!!!

hasannuhoglu
01.11.2010, 10:24
şotanın hocalıgını begeniyorum.kayserinin şu an hala kafada olması cok güzel.şampiyonluk yolundaki işimizi kolaylaştırır.ama biz teknik direktörümüzden memnunuz.

Mayls
01.11.2010, 11:26
Bence de Şenol Hoca bizim Alex Ferguson'umuz olmalı.

AKSOY_61
01.11.2010, 11:28
Şenol hoca 2..3 sene daha bu takımın başında bence
bi aksilik çıkmassa.

Ozan Yılmaz
17.02.2016, 11:34
Evet, ne kadar büyük bir hata olduğunu görmüş olduk biz de deneyimleyerek.

Cengiz Çubukcu
17.02.2016, 11:36
5 yılda kendini geliştirememiş demek