PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocaelispor 1-3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Süleyman Sofu
07.05.2009, 10:38
gerçi bilet fiyatını bugüne kadar açıklamamaları hata bence bu tamamen bizim taraftarın önünü kesmeye yönelik.Bi haber sitesinde ek kontenjan açılcak falan diyorlardı ama öyle olsa bu şimdiye kadar açıklanırdı bizde olmadı dalarız kocaeli tribünlerine ama dikkat edin düşmeyin hodri meydandakilerin yanına malum adamlar düşmenin acısını yaşıyolar bi tatsızlık çıkmasın ben onları sakarya maçlarından bilirim çok iyi...! adamdırlar kıvılcım bekleyen barut gibi oluyolar maçta zor bi durum onlarınkide düşenin halinden sakaryada oturan anlar :)

Birtan Karaman
07.05.2009, 12:30
Yayın İşi Nasıl Olacak Acaba :(

Bizde Kanal 203 Göstermiyor . Maç Saatinde Açılır mı ?

steelturkTS
07.05.2009, 12:55
herkes biletlerin çıkmasını beklior.biletix e bakıyoruz orada da kıpranma yok.acaba biletix üzerinden bilet satışı yapılmayacakmı?

sbay
07.05.2009, 15:19
http://forum.bordomavi.net/uploads/news_manset_resim_xn_6liekran.jpg

6 MAÇI NASIL İZLERSİNİZ?

Turkcell Süper Lig'de bu hafta büyük bir mücadele yaşanacak, heyecan fırtınası tam 6 maçın canlı yayınıyla Digiturk'te yaşanacak !.. Peki hangi maç hangi kanalda? Turksat aboneleri maçları nasıl izleyecek? İşte merak edilenler:

DIGITURK ÜYELERİ
Bu üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:
Sivasspor–İBB: Lig TV (77 ve 377 HD)
Ankaraspor–Beşiktaş: Spormax (78 ve 378 HD)
Fenerbahçe–Denizlispor: Salon 1 (201)
Galatasaray–Ankaragücü: Salon 2 (202)
Kocaelispor–Trabzonspor: Salon 3 (203)
Gençlerbirliği–Hacettepe: Kanal 204

6 MAÇI AYNI ANDA GÖREBİLİRSİNİZ
Bu arada bu üyelerimiz 1 numaralı Digi kanalında 6 maçın da görüntüsünü aynı anda görebilecek, kumandanın yön tuşlarıyla istenilen maçın üzerine gelip, OK’yi tuşlayarak o maçın oynandığı kanala geçilebilecek. Bu uygulama 17.00–20.55 saatleri arasında yayında olacak.

TURKSAT
Türksat üzerinde Modüllü dijital uydu alıcısı ile LİG TV izleyen üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:
Sivasspor–İBB: Lig TV
Ankaraspor–Beşiktaş: Spormax
Fenerbahçe–Denizlispor: İZTV
Galatasaray–Ankaragücü: DİGİ
Kocaelispor–Trabzonspor: Actionmax
Gençlerbirliği–Hacettepe: JOJO

Frekans Bilgileri: LİG TV, Spormax, İZ TV, DİGİ ve Actionmax kanalı için alış frekansı 11729Mhz., Dikey, 15555 Ksps, 5/6; Jojo kanalı için 11716Mhz., Dikey, 2590 Ksps, 5/6

EUTELSAT
Eutelsat üzerinden modüllü dijital uydu alıcısı ile LIG TV izleyen üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:
Fenerbahçe–Denizlispor: Salon 1
Galatasaray–Ankaragücü: Salon 2
Kocaelispor–Trabzonspor: Salon 3
Gençlerbirliği–Hacettepe: Kanal 204

Frekans Bilgileri: Turkcell Salon 1, Salon 2, Kanal 204 için alış frekansı: 11575 MHz, Dikey, 30000 kbps, 3/4;

Salon 3 kanalı için 11679 MHz, Yatay, 30000 kbps, 3/4

elturca61
07.05.2009, 15:40

ben az once digiturkeuro aradim mac saatinde yayina basliyacagini ve tv den digiturk kurumu yaptikmi gelicekmis dedi bana.....ama bende eutelsattan seyrediyorum..

Cemalettin Taşkın
07.05.2009, 16:07
kocaelispor cephesinden sanki düşmüşler gibi açıklamalar gelmiş. bu bizim işimize yarar.

ilk golü atarsak yenilmeyiz. ama yersek çıkarmamız zor olabilir.

Cafer Bulur
07.05.2009, 16:11
kocaelispor cephesinden sanki düşmüşler gibi açıklamalar gelmiş. bu bizim işimize yarar.

ilk golü atarsak yenilmeyiz. ama yersek çıkarmamız zor olabilir.
Ilk golü yesek de cikarabiliriz,öne gecersek elbette kazanmamiz oldukca kolaylasir.

Skor olarak rahatlamis bir Trabzonsporun ne kadar iyi oynayabildigini kayseri macinda gördük.

demir
07.05.2009, 16:16
ya yenecez yada yenecez ılk ıkı ıstıyorsak baska sansımız yok

Jackdaniels
07.05.2009, 16:36
Kayseri maçına bakarak takımın iyi olduğunu söylemek bence yanlış bu takımın hala çok eksiği ve kulübün kapısından içeri bile alınmaması gereken çok topçusu var ne yazıkki...Umarım ŞANS yanımızda olur ve kazanırız zira futbolcuların o yetenek ve hırsta olduklarına inanmıyorum.

futbalski60
07.05.2009, 16:45
Bence kolay bir maç olmayacak Kocaelispor son ana kadar mücadele etmek istiyecektir matematiksel olarak şansları var ve rakipleri de birbirleriyle oynuyacak bu da onlar için bir umut bizim maçta da yüksek bir mücadele sergileyeceklerdir.
Geçen hafta Konyaspor maçında çok iyi oyun sergilediler duran toplardan yedikleri gollerle mağlup oldular.Biz de Kocaelispor kadar mücadeleci olursak kazanırız aksi taktirde beraberlik olası bir sonuç.

Süleyman Sofu
07.05.2009, 17:02
Fatih Tekke Trabzonspor’ un teklif yapıp yapmadığını açıkladı
21 Ocak 2009 242 views 2 Yorum

Zenit St Petersburg forması altında büyük başarılara imza atan Fatih Tekke, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Trabzonspor’dan Rusya’nın Zenit St Petersburg takımına transfer olduktan sonra, sık sık Türkiye’deki çeşitli takımların gündemine gelen Fatih Tekke Radyospor’a konuştu.

Son yıllarda Türkiye’den teklif almadığını kaydeden Tekke, Fatih Terim’in çağırması durumunda milli takımda oynamanın kendisine gurur vereceğini söyledi.

Fatih Tekke, Zenit’ten de ayrılmak istediğini vurgularken, “önemli olan kulüplerin anlaşması” şeklinde konuştu.

TRABZONSPOR’DAN NET RESMİ TEKLİF YOK
Engin Çınar’la “Cosmos Engin” programına katılan Tekke, Trabzonspor’un gündeminde olmasıyla ilgili olarak, “Trabzonspor’dan net ve resmi bir teklif yok.” Dedi.

BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE VE GALATASARAYLI FUTBOLCU OLSAYDIM DAHA ÇOK DİKKAT ÇEKERDİM
UEFA Kupası, Süper Kupa ve Rusya Ligi şampiyonluğu yaşadığını vurgulayan Fatih Tekke, “Sadece Trabzonsporlular için değil, tüm Türkler için gurur verici. Orada Türkiye’yi temsil ediyoruz. Bana da UEFA Şampiyonluğu, Süper Kupa ve Rusya Ligi şampiyonluğu nasip oldu. Bunu Fenerbahçe, Beşiktaş veya Galatasaray’da daha önce oynamış bir oyuncu başarsaydı daha farklı gündemler oluşacaktı. Bu sene yine Trabzonspor’dan gelen Gökdeniz, Rusya’da Rubin Kazan’la şampiyonluk yaşadı. Ne basında fazla yazıldı ne de daha farklı yer aldı.” diye sitem etti.

TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDİYORUM
Fatih olarak Zenit’te insanların kendini sevdiğini vurgulayan Tekke, “Burada en azından Türkiye’yi ve Türk futbolunu iyi temsil ettiğimi düşünüyorum. Gönül farklı şeyler istiyor ancak bunlarla sınırlı kalıyor.” şeklinde konuştu.

FENERBAHÇE 1.5 YIL ÖNCE TEKLİFLE GELDİ
Fenerbahçe Asbaşkanı Nihat Özdemir’in Şadan Kalkavan’ın yanında kendisini almak için Zenit’e sezon başında yaklaşık 10 milyon euro’luk teklif yaptığını ancak daha sonra Güiza’nın transferinin ardından bundan vazgeçtiklerini söylediğinin hatırlatılması üzerine, “1.5 yıl önce Fenerbahçe resmi teklif yaptı. Daha önce 7.5 milyon euro’ya evet dediler. Son günde ise 10 milyon euro’ya çıkardılar. Ancak son 1.5 yıldır resmi ve net bir teklif gelmedi.” dedi.

ZENİT’TEN AYRILMAK İSTİYORUM
Zenit’ten ayrılıp Türkiye’ye dönmek istediğinin hatırlatılması üzerine golcü oyuncu, “Bir kaç yer daha benimle ilgileniyor ancak ekonomik krizin de etkisiyle resmi teklifler yok. Eğer istenilen şartlar oluşmazsa kulubümde kalmam en iyisi. Şu anda takımım Avrupa’nın en iyi beş kulübü arasında. Ancak iyi bir teklif gelirse Türkiye’ye dönerim.” ifadelerini kullandı.

TRABZONSPOR’A DUA EDİYORUM
Trabzonspor taraftarının Fatih Tekke’yi takımda görmek istediğinin hatırlatılması üzerine, “Gönlüm hep Trabzonspor’da. Zenit’ten de ayrılmayı istiyorum. Ancak ayrılmam için de kulübün teklif yapması lazım. Şu aşamada Fatih Tekke’yi konuşmak takıma yarar sağlamaz. Önemli olan takıma destek vermek. Biz dışarıdan ancak dua edebiliyoruz.” dedi.

Biliyorum yeri belki burası deil ama cumartesi akşamı ismetpaşada takımın başında sahaya çıkıyor olmasını çok isterdim seni seviyoruz kaptan önümüzdeki yıl ne olursa olsun seni takımda görmek istiyoruz...

OnOuR
07.05.2009, 17:31
Hedef 4'de 4'se kazanmaktan başka seçeneği düşünmeye gerek bile yok bence... ;)

Emre ÖZTÜRK
07.05.2009, 17:37
kazanacağiz başka yolu yok ben bizi gizli şampiyon adayı olarak görüyorum.En azından şampiyonlar ligi için kazanmamız şart

turkish0061
07.05.2009, 17:51
Ne olursun Gel, Seni ozledik, senin gol atisini Gulumsemeni herseyini oeledik. Gokdanizde Gelse ah ahh

turkish0061
07.05.2009, 17:55

Bu Kanal Var Ama cekmiyor acilmiyor. Frekansi Koyacagim Insallah Olur

Hüdai Pervaneli
07.05.2009, 18:00

Bu Kanal Var Ama cekmiyor acilmiyor. Frekansi Koyacagim Insallah Olur

mac saatinde acik olucakmis

turkish0061
07.05.2009, 18:09
mac saatinde acik olucakmis

Ne biicm bir kanalkardesim, kanal dedigin her gun ociik olur
insallah dedigin gibi olur

Hüdai Pervaneli
07.05.2009, 18:12
Ne biicm bir kanalkardesim, kanal dedigin her gun ociik olur
insallah dedigin gibi olur

Insallah dedigim gibi olur bende bekliyorum

Sümeyye Şahin
07.05.2009, 18:15
şu biletler bi çıksa maçın havasına da giricem de hala çıkmamış!..

Paksoy
07.05.2009, 18:30
biletler sınırlımı misafir takım için

karatasof
07.05.2009, 19:25
Hakem üçlüsü açıklanınca ben maçın neticesinden ürkmeye başladım.Deniz Çoban ile yan hakem Aleks'in TS için hayırlı rüya görmek istemeyeceklerini düşünüyorum.Elbette bu hakemler Kocaelini düşündükleri için değil başka yerlere hizmet etmek adına bunu yapacaklardır.umarım yanılan ben olurum...

Ali Haydar
07.05.2009, 19:54
Bence zor maç olacak.

Ama kazanacağız.bence de...

murat karahasan
07.05.2009, 19:58
bıletlerı bıletıx satmayacakmı

Alihan Ertürk
07.05.2009, 20:30

Sivas-İbb >> Ligtv

Ankaraspor-Bjk >> Spormax

Fenerbahçe-Denizli >> İz

Gs-Ankaragücü >> Digi

Kocaeli-Trabzonspor >> Actionmax

Gb-Hacettepe >> Jojo

Jojo:11716 Mhz,2590,Fec 5/6,Dikey
Ligtv,Spormax,Actionmax,İz,Digi:11729 Mhz,15555,Fec 5/6,Dikey

Eutelsat üzerinden Kocaeli-Ts maçı frekansları;
Salon 3 (Actionmax):11679,30000,Fec 3/4,Yatay

Eren Karaahmetoğlu
07.05.2009, 20:59
Basket olayımız da malesef bir dahaki seneye kaldığına göre artık bu maçın havasına iyice girebiliriz!

Lancet_61
07.05.2009, 21:04
Hakem üçlüsü açıklanınca ben maçın neticesinden ürkmeye başladım.Deniz Çoban ile yan hakem Aleks'in TS için hayırlı rüya görmek istemeyeceklerini düşünüyorum.Elbette bu hakemler Kocaelini düşündükleri için değil başka yerlere hizmet etmek adına bunu yapacaklardır.umarım yanılan ben olurum...

deniz çoban bjk-bursa maçını yöneten hakem değil mi?hiç etkilenmeden tribünlerden maçını yönetti adam..biz önce top oynayalım sonra hakeme bakarız gerekirse..

Sefa
07.05.2009, 21:07
Deniz Çoban iyi hakem etki yapacağını tahmin etmiyorum lakin yan hakemi bilemem..

Recep Alkan
07.05.2009, 21:09
Yapılacak organizasyonları konuşmaktan 3 kelime yazamadık maç için.

Hyırlısı olsun diyelim bari :D

usameakcelik
07.05.2009, 21:16
Bu maçı alacagız inşallah. Sivas bşb ye puan kaybedecek ama bjk yenecek ank yı. Benim görüşüm bu. Hatta ligi ikinci bitirecegiz, 1.bjk olacak bence.

hos_cocuk61
07.05.2009, 21:34
Rahat bir maç olucak ve alıcağız.

Sümeyye Şahin
07.05.2009, 21:35
Yapılacak organizasyonları konuşmaktan 3 kelime yazamadık maç için.

Hyırlısı olsun diyelim bari :D
gerçekten öyle ben de hala bilet düşünüyorum...orada olmak için elimden geleni yapıcam...maça dönersek:D kazanırız inşallah...

hodlu
07.05.2009, 21:48
Takımımızı yarın saat 17.30'da Otogar karşısında bulunan BALTÜRK Otelde karşılayacağız.herkesin haberi olsun...

Zafer BİLGİN
07.05.2009, 21:58
ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK

Arkadaşlar,takımımızın programında değişiklik oldu.

Takım,Grand yükselişte değil,BALTÜRK OTELDE KALACAKTIR.

TOPLANMA SAATİ İSE 17,30 OLARAK DEĞİŞMİŞTİR.

LÜTFEN HERKES BİRBİRİNİ ARASIN VE HABERDAR ETSİN.

Yarınki,karşılamadaki bu değişiklikleri lütfen,birbirimize bildirelim

usameakcelik
07.05.2009, 22:08
Kimse bu maça ilgi göstermiyo herhalde daha sayfa 22 deyiz. Kayseri maçı daha ilgi gördü..

robinhood61
07.05.2009, 22:12
Kimse bu maça ilgi göstermiyo herhalde daha sayfa 22 deyiz. Kayseri maçı daha ilgi gördü..

bence millet korkuyor eğer biz yener de bjk sivas yenilirse o kadar stresi kim kaldırır kardeş

hele de böyle bişey olup ta şampiyonluğu son maçta vermek

düşünmek bile istemiyorum :eek::D

hodlu
07.05.2009, 22:35
ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK

Takımımızı yanlız bırakmayalım...

demir
07.05.2009, 22:38
Bu maçı alacagız inşallah. Sivas bşb ye puan kaybedecek ama bjk yenecek ank yı. Benim görüşüm bu. Hatta ligi ikinci bitirecegiz, 1.bjk olacak bence.

neeee bir cisimmi yaklasıyor efendim ????

Kimsin sen cık dışarı cık dışarı :D :D :D

Turgay 6161
07.05.2009, 22:43
Bilet sıkıntısı derken birde bakıyoruz tribünün yarısı bizde hatta 4/3 lük bizim olmuş.:D

demir
07.05.2009, 22:46
Bilet sıkıntısı derken birde bakıyoruz tribünün yarısı bizde hatta 4/3 lük bizim olmuş.:D

malesef o kanunen mumkun degıl cunki bellı bır yuzdesı var onun ama emınım ızın verılse kocaeli taraftarı dısarda kalır :D :D

cebcare
07.05.2009, 23:17
almalıyızda bütün finalleri nedense kaybediyoruz son 4 maç bilmiyorum yinede fazla umutlanmamak gerek

Mustafa K. Demirbaş
07.05.2009, 23:20
bu saatten sonra maç kaybetmeyi aklımın ucundan bile geçirmiyorum 4 te 4 yapıp rakiplerimizi bekleyeceğiz bu maçta 4 'lü serinin ilk basamağı hadi bakalım gazamız mübarek olsun

demir
07.05.2009, 23:22
bende aynı fıkırdeyım ve ılk defa sonuna kadar guvenıyorum bu takıma b u takım ıstesın yenemeyecegı takım yok su lıgde yeterklı adam gıbı oynasınlar ve ayaga oynasınlar

cebcare
07.05.2009, 23:23
bu saatten sonra maç kaybetmeyi aklımın ucundan bile geçirmiyorum 4 te 4 yapıp rakiplerimizi bekleyeceğiz bu maçta 4 'lü serinin ilk basamağı hadi bakalım gazamız mübarek olsun

belki bilmiyorsun kardeşim ama bu sene hiç 4 hafta üstüstee maç alamadık:)

steelturkTS
08.05.2009, 00:02
bu bilet olayından hebri olan varmı arkadaşlar.ona göre işyerinden firar edicem

hodlu
08.05.2009, 00:23
ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK

Duyan duymayana bildirsin...

Hüdai Pervaneli
08.05.2009, 00:25
Eger ki Kocaeli Biz i yenipde ligden dusmicekse varsin yensin Bizi

KERİM
08.05.2009, 00:30
matematiksel olarak ihtimalleri var ancak aklen düşecekleri kesin:)
Zaten Teknik direktör ve futbolcularıda buraya kadarmış dediler

Zafer BİLGİN
08.05.2009, 00:32
Arkadaşlar,maç biletleri cumartesi sabahı stad gişelerinden satışa çıkacaktır.

Bilginize

Hüdai Pervaneli
08.05.2009, 00:35
matematiksel olarak ihtimalleri var ancak aklen düşecekleri kesin:)
Zaten Teknik direktör ve futbolcularıda buraya kadarmış dediler

Kendileri Umudu kesmislerse Bizede yenmek duser

uzzun
08.05.2009, 09:22

buyur burdan yak...niye yensin kardeşim..sen kocaelisporlumusun..ben de bu mantığı anlamakta zorlanıyorum..

Serdar Ersoy
08.05.2009, 10:57
arkadaşlar herkes bilet organizasyon'a takılmış
bence herkes otobüslerde kocaeline giderken tartışıcak bu maçı :D

sessizkral_1
08.05.2009, 11:08
Trabzonspor'un Kocaelispor maçına Sylva, Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale, Hüseyin, Serkan, Selçuk, Yattara, Gökhan ve Umut muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor.

Bu nasıl kadro ? Alanzinho yok colman yok giray yok song yok

Fora61
08.05.2009, 11:14
-------cale------------alanzinyo
----egemen-----selçuk
slva--------serkan------------gökhan
---- giray-------colman
----tayfun-------------yattara

Bence Böyle olmalı

mhayri
08.05.2009, 11:15
9-2 bitti maç...
Rüya işte :)

Kasım BEKTAŞ
08.05.2009, 11:19
arkadaşlar herkes bilet organizasyon'a takılmış
bence herkes otobüslerde kocaeline giderken tartışıcak bu maçı :D

takılmayacak bir durum mu? :) gidipte bilet bulamamak var...ben her ihtimale karşı bir polis arkadaşı aradım ayarladım...ne olur olmaz...:D bu maçı karanti izlemem lazım...

omondoles
08.05.2009, 11:23
9-2 bitti maç...

Zaten bjk ile ikili averajda gol lazım o yüzden hayırlı bir rüya . bu aralar rüyalarınız hep bole olsun bol farklı galibiyetler :D

Adem Erdoğan
08.05.2009, 11:29
9-2 bitti maç...

Ben de 2-2 diye görmüştüm hatta ilk yarı 2-0 geri düşüyoduk.Hayırlısı..:rolleyes:

Cemalettin Taşkın
08.05.2009, 11:31
stressli maç olacak.

ersun yanal bu maçları kaldıramıyordu bakalım ersun yanal etkisi devam edecek mi yoksa futbolcular bunu kaldırabilecek mi?

Harun_ayar_ts
08.05.2009, 11:54
kocaelispor un eksik oyuncusu varmı:p

turkish0061
08.05.2009, 12:07
Trabzonspor'un Kocaelispor maçına Sylva, Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale, Hüseyin, Serkan, Selçuk, Yattara, Gökhan ve Umut muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor

Bu Nasil Kadro Colman Bile Yok. O olmadan Olmaz Ya. selcugun yada huseyinin Yerine Colman girmesi Lazim... Zaten alani Da sonradan oyuna girecek herzamanki gibi

zafercalikoglu
08.05.2009, 12:23
önümüzdeki 4 maçı alırsak kesinlikle şampiyonlar ligine gideriz,%50 şampiyon oluruz ,ama tabi fazla umutlanmayalım daha iyi ,böyle umutlandıkca kaybediyoruz,boş ver umutsuzca şampiyon olalım :)

ferhaTS87
08.05.2009, 12:31
bilet fıyatları acıklandımı haberıolan varmı acaba bızde sakaryadan 3 arkadas gelıcez bılet bulma sorun olıurmu acaba bıze yuzde 5 mı yoksa kala arkasın9ın tamamınımı verıcekler ıst takımlarına yuzde 5 vermısler

oflu_ömer
08.05.2009, 12:38
Kocaelini cok kolay gececegimize inaniyorum bu saat den sonra
trabzonspor puan kimseye vermez verecek lÜxsÜmÜz de yok
onun icin gardes takim mis duykularin dan faz gecelim her iki takimin da lig de konumu belli biri seneye ikinci lige diyeri ise sampiyonlar ligine gidecek onun icinn

inadina inadina sonuna kadar takimi yanliz birakmak yok

sampiyon ya biz oluruzzzz ya besiktas sivas hayal kurmaya devam etsin ruyadan uyandilarmi ligde hak ettikleri yeri gÖrecekler o da ÜcÜncÜlÜk dÜr

anadolunun bir horozu olur o da trabzonspordur bunu bozmaya cakallarin kÜcÜ yetmez sivas bu ligde sampiyon olamaz

Ayhan Yüksek
08.05.2009, 12:39
Bende 1-0 yendiğimizi gördüm gece rüyamda,maç 90+3 te bitiyor 90+2 de penaltı atıyoruz,penaltıyı Ahmet diye biri atıyor gol olmuyor dönen topu ismini hatırlamadığım biri tamamlıyor ve gol,rüye işte, ilginç şeyler görüyor insan, bu arada Colmansız kadro saçma olur tartışmasız geçen haftanın en iyisi idi,Selçuk oynayacaksa kesilecek olan Colman olmamalı.

S.DEMİRCİ
08.05.2009, 12:55
-------cale------------alanzinyo
----egemen-----selçuk
slva--------serkan------------gökhan
---- giray-------colman
----tayfun-------------yattara

Bence Böyle olmalı
yattara,alan ve gökhan hiçbir takıma beraber oynayamaz.. ne sivasa ne kocaeline.. beklerin çıkmasını engelleyecek bir kadroyla oynamalıyız.. takımdaki en büyük eksiklik bu...

S.DEMİRCİ
08.05.2009, 13:01
.......cale......... ..........umut
.......egemen..... colman
slyva .............................alan.....gökhan
......giray......... selçuk
......ferhat ...............serkan(barış)

Vural Kuyumcu
08.05.2009, 13:44
Egemenin Kayseri macindan sonraki 3 lüsü
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=56239 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=56239)

Serdær
08.05.2009, 13:58
Song kadro dışıymış.

MedyaTrabzon

Mert67
08.05.2009, 14:02
İnşallah yalandır.Song'un sorun çıkartacağını pek düşünmüyorum.

leventturksoy
08.05.2009, 14:04
Song kadro dışıymış.

MedyaTrabzon

ya ben anlamıyorum bu takımın basına gelen biri hemen biriyle ugrasmasımı lazım
işini yapmıyor milletle ugrasıyor

Yunus Emre SEYHAN
08.05.2009, 14:15
Malesef takımda cok şeyler dönüyor. Daha Lig Tv kadroları ele geçirmeden önce yerel basından birisi isterseniz kadroyu söyleyebilirim demişti..
Haber61'in Sadri Şener yönetimini geldikten sonra habercilik anlamında inanılmaz başarılılar,yönetim ile cok yakın oldukları belli.
Kayserispor maçından 2 gün önce muhtemel 11'i ilk olarak haber61 yazmıştı.. kadrodada sürprizler vardı.. Ve o 11 dogru cıkmıştı.
Demekki bu kadroyu sadece Ahmet hoca hazırlamıyor.

Haber61'in şimdi verdiği muhtemel 11

-MUHTEMEL 11-

Trabzonspor'un Kocaelispor maçına Sylva, Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale, Hüseyin, Serkan, Selçuk, Yattara, Gökhan ve Umut muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor.

Colman,Giray ve Song yok.

bordo61
08.05.2009, 14:18
colman iyi oynamıştı ?

TAHSİN 61
08.05.2009, 14:29
ÇORUM GRUBU
11.00 Bolu Bld - Beyköy Bld 1-2 (maç sonucu)
15.00 Sivas Bld - Ereğli Bld
GAZİANTEP GRUBU
13.00 Yenimahalle Bingöl - Karaköprü Bld 0-1 ilk yarı sonucu
16.00 Başkalespor - Kırıkhanspor
KÜTAHYA GRUBU
14.00 Yeni Bornova - Gümüşlerspor 0-0 sürüyor
16.30 Bereketli Bld - Ümraniyespor
ISPARTA GRUBU
14.00 Dumlupınar Üniversitesi - Çiğli Bld 0-0 sürüyor
17.00 Donatımspor - Muğlaspor
KIRŞEHİR GRUBU
15.00 Selçuklu Bld - İscehisarspor
15.00 Eskişehir Demirspor - Kumluca Bld
BURSA GRUBU
15.00 Serdivan - Gebze Karadeniz Çayspor
15.00 Bayrampaşaspor - Keşanspor
ANTALYA GRUBU
16.00 Hadırlıgücü - Yeni Anamurspor
16.00 Sincan Bld - Odunpazarı Bld

05:54
Bolu Bld - Beyköy Bld: 1-2
Beyköy 82'de 2-1 öne geçti

05:55
Bolu Bld - Beyköy Bld: 1-1
Önce Beyköy 62'de attı, 4 dakika sonra Bolu eşitliği sağladı

05:57
Bolu Bld - Beyköy Bld 1-2
Karşılaşma sona erdi. Maç sonrası Bolu Belediyesporlular, hakeme meydan dayağı attı resmen...

07:16
Yenimahalle Bingöl-Karaköprü Bld: 0-1
Maçın ilk yarısı 1-0 Urfa ekibinin üstünlüğü ile sona erdi

Türk futbolu bölümündeki başlıkdan takip edebilirsniz....

selimatal
08.05.2009, 14:30
Colman sakat diye idman yapamadı bu hafta. Düzeldiyse bile yedekte başlar.

.....
08.05.2009, 14:41
Bu maçı öyle ya da böyle almamız lazım. Kesin almamız lazım.

Süleyman Sofu
08.05.2009, 14:42
Song gibi bir adamı bulmuşuzda kadrodışı bırakıyoruz ALLAHIM sen akıl fikir ver bu takımın hocasından tutda yöneticisine kadar.Biz evrimini tamamlayamamış bir takımız buna artık eminim şayet songun sakatlığı varsaki hiç sanmıyorum bu ucuz kahramanlıktan başka bişey olamaz songun varsa en kötü yedek olur onu oynatmayacak hocada ancak paf takımında paspasçı olur...

demir
08.05.2009, 14:45
Song gibi bir adamı bulmuşuzda kadrodışı bırakıyoruz ALLAHIM sen akıl fikir ver bu takımın hocasından tutda yöneticisine kadar.Biz evrimini tamamlayamamış bir takımız buna artık eminim şayet songun sakatlığı varsaki hiç sanmıyorum bu ucuz kahramanlıktan başka bişey olamaz songun varsa en kötü yedek olur onu oynatmayacak hocada ancak paf takımında paspasçı olur...

song gıbı bır oyuncuyu oynatmıyorsa bır t.t kesın gecerlıbır sebebı vardır buna emin ol ozellıkle bu t.t ahmet ozense

Süleyman Sofu
08.05.2009, 14:46
sevgili yöneticilerimiz dün akşamki rezalet mağlubiyete rağmen bu reklamın burda tutulmasındaki amacı bizle paylaşabilirlermi acaba?
Herşey biyanada ne basket oynadık ya herkesin eli ayağı titriyodu üzerlerindeki forma sanki TRABZONSPOR forması değilde başka biyerin formasıydı adam o forma için oynasa enaz onsayı fark atardı..

Erdal DİLEK
08.05.2009, 14:48
ya ayıp ya ya tamam adama kesik attın, e kardeşim ne demek kadroya almamak, adam 35 yaşında 30 mac sarı kartsız aralıksız oynuyor ha sen yoruldun seninle işim bitti, niye tayfun agam oynayacac

ahmet özen istifa

Bekir
08.05.2009, 14:49
song ve tolga kadroya alınmamıs..buyuk ihtimal stoperde giray ve egemen oynucak..
inşallah giray bi gol atar ve 4 5 farkla kazanırız..

Süleyman Sofu
08.05.2009, 14:50
song gıbı bır oyuncuyu oynatmıyorsa bır t.t kesın gecerlıbır sebebı vardır buna emin ol ozellıkle bu t.t ahmet ozense

doruuu ahmet hoca zaten tecrübedede ERSUN HOCAYA fark atar bırakın abi ben kimse benim fikrime katılsın demiyorum zaten bu benim görüşüm bana göre AHMET HOCA stajyer bir hocadır öyle olmasa 5haftalığına bi takımı alıp kahraman olmaya çöalışmaz...

.....
08.05.2009, 14:51
Kesin bi şey bilmeden konuşmayı ne kadar çok seviyoruz. Tamam kadroya alınmamış olabilir ama nerden biliyorsunuz kadro dışı olduğunu. Biraz bekleyelim bakalım kokusu çıkar

Erdal DİLEK
08.05.2009, 14:54
gecerli neden tayfun oynayacaktır kesin

Süleyman Sofu
08.05.2009, 14:58
Sağlam olan bir songu kadroya almayıp yerine saatli bomba tayfunu oynatıyorsan bunun adı kadro dışıbırakmaktır ama akıllanmamış demekki geçen hafta bir penaltı yaptırıp sahada serseri mayın gibi gezen tayfun acaba hocanın neyi oluyor songun ölüsü bile tayfundan topçudur songun tecrübesi tayfunun sahada durmasından iyidir..

lakerta
08.05.2009, 15:03
Song yorugun ve gripti.Bu maçta riske atmak istemedi önümüzde daha da önemli maçlar var.Bunlar düşünmeden taşınmadan konuşmayın.Antreman rapor ve formlarını hocadan daha iyi kimse bilemez...

ceserdar
08.05.2009, 15:07
Song sapa sağlam olsa bile, artık dinlenme zamanı gelmişti. Geçen seneler Galatasaray'da oynarken bile bu kadar maça çıkmıyordu. Hem o zaman daha gençti. Ben Tayfun'a güveniyorum. Israrla sağ kanat oynatılmak istendi. Ama stoper olarak bence daha yararlı. Eksiklikleri yok mu var. Riziko mu evet. Ama bence gün geçtikçe alıştıkça çok daha iyi olacak.

Süleyman Sofu
08.05.2009, 15:09
Song yorugun ve gripti.Bu maçta riske atmak istemedi önümüzde daha da önemli maçlar var.Bunlar düşünmeden taşınmadan konuşmayın.Antreman rapor ve formlarını hocadan daha iyi kimse bilemez...

Tamam kardeş özür dileriz sana sormadan konuşmayız hatta direk sen konuş biz imzalayalım istersen burasının tartışma konuşma forumu olduğunu hatırlatırım kaldıkii songun hasta grip yorgun herneyse olduğunu söyleyecek kişi sen olmamalısın bunu hocanızın yada yönetimin açıklaması lazım bu adamlar bu hoca gelene sapasağlamdılar ne olduda bu gelince hepsi hastalanmaya sakatlanmaya başladı bu hocamı işi bilmiyor yoksa bence evet ama kesin biliyodur size göre herneyse ya bu iyigünlerimiz tadını çıkarın

ceserdar
08.05.2009, 15:10
Sağlam olan bir songu kadroya almayıp yerine saatli bomba tayfunu oynatıyorsan bunun adı kadro dışıbırakmaktır ama akıllanmamış demekki geçen hafta bir penaltı yaptırıp sahada serseri mayın gibi gezen tayfun acaba hocanın neyi oluyor songun ölüsü bile tayfundan topçudur songun tecrübesi tayfunun sahada durmasından iyidir..

Song bitti artık ağabey. Dinlendirilmesi gerekirdi dinlendirilmedi. Formda bir Giray'a şans verilmedi artık yaşı epey ilerlemiş Song'a yüklenildikçe yüklenildi. Zaten Song'da bence saha içindeki misyonunu tamamlamıştır. Bunda daha az görev verilmeli, toparlayıcı rolü daha fazla basmalı artık.

Mustafa Calik
08.05.2009, 15:10
ya ayıp ya ya tamam adama kesik attın, e kardeşim ne demek kadroya almamak, adam 35 yaşında 30 mac sarı kartsız aralıksız oynuyor ha sen yoruldun seninle işim bitti, niye tayfun agam oynayacac

ahmet özen istifa

peki ya hatalarini nasil unuttun hemen ? bunlar ne olacak simdi ?

Ahmet Özen cok iyi karar verdi :alkış:

Süleyman Sofu
08.05.2009, 15:13
tayfunun stoper olduğu bir takımda kimse umutla gökhana kızmamalı nede olsa ne demişler bana defansını söyle sana forvetinin kim olduğunu söyleyim anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az

Alihan Ertürk
08.05.2009, 15:14
Colman oynamak istiyorum demiş..

Muhtemel kadro yazıyor zaten o kadro ile çıkılmayacakki maça yarına kadar 3 kere daha değişir muhtemel kadro :)

MuratJ
08.05.2009, 15:14
kaynak:ligtv

ahmet hoca saçmalamaz inşallah. colman yok, giray yok tayfun var! :/

Süleyman Sofu
08.05.2009, 15:16
Song bitti artık ağabey. Dinlendirilmesi gerekirdi dinlendirilmedi. Formda bir Giray'a şans verilmedi artık yaşı epey ilerlemiş Song'a yüklenildikçe yüklenildi. Zaten Song'da bence saha içindeki misyonunu tamamlamıştır. Bunda daha az görev verilmeli, toparlayıcı rolü daha fazla basmalı artık.

Haklı olabilirsin ama ben sana katılmıyorum bu takımda tayfun stoper oynuyorsa songa ihtiyaç var demektir adam formsuzsa bunun çözümünü bulması gerekende sizin hoca dediğiniz benimse birtürlü güvenemediğim kişidir

abdullah6134
08.05.2009, 15:19
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak buna mı deniyor acaba...arkadaşlar bekleyelim bi bakalım niye alınmamış kadroya..geçen hafta selçuk olmayınca da salladı herkes yok ersun hoca yok diye oynamıyo falan...bi daha da oynamz bu takımda diye...selçuk çıktı iki sene daha sözleşmem var Trabzon'dan ayrılmak istemiyorum dedi..sonra da hasta olduğu açıklandı..

Erdal DİLEK
08.05.2009, 15:21
peki ya hatalarini nasil unuttun hemen ? bunlar ne olacak simdi ?

Ahmet Özen cok iyi karar verdi :alkış:
ne hatası????:confused:

tonyalı Aydın
08.05.2009, 15:26
hocayı takdir ediyorum ersun yanalın yapamadığını yaptı.helal olsun bir defans oyuncusu 25 30 maç oynayıpta bunların %80 ninde yenilen gollerde hatası varsa kesilmeyi kesinlikle hak etti.birde şu selçuk,umut tayfun gibi sıradan topcuları şu takımdan kesebilse bu takım dahada iyi olabilir.eğer bu maçta stoperde girayı değilde yine tayfunu oynatırsa vay halimize.adam resmen canlı bomba ne zaman nerde ne yapacağı belli değil.kayseri maçında eh dedik rahat bir maç seyreteçeğiz.adama hiç yoktan bir daldı.penaltı sevinçimizi kursağımızda bıraktı.hadi hocam bunlarıda keski rahat bir maç seyretelim.benim kadrom 1.recep artık biraz şans verilmesi lazım.2.serkan 3.cale 4.giray 5.egemen 6.hüseyin 7.colman (CEYHUN)8.yattara 9.gökhan 10.barış 11.isaaç

Cemalettin Taşkın
08.05.2009, 15:26
sezonun ilkyarısında 2 mağlubiyetimiz vardı ve ikisinde de colman yedek başlamıştı.

Süleyman Sofu
08.05.2009, 15:38
hocayı takdir ediyorum ersun yanalın yapamadığını yaptı.helal olsun bir defans oyuncusu 25 30 maç oynayıpta bunların %80 ninde yenilen gollerde hatası varsa kesilmeyi kesinlikle hak etti.birde şu selçuk,umut tayfun gibi sıradan topcuları şu takımdan kesebilse bu takım dahada iyi olabilir.eğer bu maçta stoperde girayı değilde yine tayfunu oynatırsa vay halimize.adam resmen canlı bomba ne zaman nerde ne yapacağı belli değil.kayseri maçında eh dedik rahat bir maç seyreteçeğiz.adama hiç yoktan bir daldı.penaltı sevinçimizi kursağımızda bıraktı.hadi hocam bunlarıda keski rahat bir maç seyretelim.benim kadrom 1.recep artık biraz şans verilmesi lazım.2.serkan 3.cale 4.giray 5.egemen 6.hüseyin 7.colman (CEYHUN)8.yattara 9.gökhan 10.barış 11.isaaç

senin yazını okuyanda takım ligi bitirdi uzatmalara oynuyor sanır ikinciyle aramızda 3 puan varken bu dediklerinin olması biraz zor deilmi tayfun konusunda sana sonuna kadar katılıyorum yarın bende maçta olacam ve eğer onun yüzünden bir goldaha yersek valla söverim artık kimse durduramaz ama yinede kadron çok fantastik olmuş şu ortamda bu kadroyla çıkan adamı naparlar sence...?

Vural Kuyumcu
08.05.2009, 15:40
Song kadroya alınmadı
Turkcell Süper Lig'in 31. haftasında yarın deplasmanda Kocaelispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da, Kamerunlu savunma oyuncusu Song maç kadrosuna alınmadı.
8-5-2009 14:13

Teknik direktör Ersun Yanal'ın istifasının ardından sezon sonuna kadar takımın başına getirilen antrenör Ahmet Özen tecrübeli oyuncu Song'u antrenman performansını yeterli bulmadığı için kadroya almadı.

Özen, hastalığı geçen ve takımla antrenmanlara çıkan orta saha oyuncusu Selçuk İnan'ı ise maç kadrosuna dahil etti.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA
http://www.holigan.com.tr/NewsDetail.php?news_id=12250 (http://www.holigan.com.tr/NewsDetail.php?news_id=12250)

Cemalettin Taşkın
08.05.2009, 15:48
herhangi bir puan kaybında bu song ortaya gelir.

reisoğlu61
08.05.2009, 15:51
sylva
tayfun,giray,egemen,cale
serkan,ceyhun,colman
yattara,alanzinho
gökhan

türkiyem61
08.05.2009, 15:51
iyi etti, song su aralar cok hata yapiyor... hicmi maclarimizi seyretmiyorsunuz ? song ilk haftalardaki song degil

murat
08.05.2009, 15:55
Song u kadrodan kesmenin hicbir anlami yok. Ilk 11 den kesmekte hakli hoca ama 18 de olmasi cok iyi olurdu. Ilerike maclarda Songa ihtiyacimiz olabilir, sakatlik veya ceza alirsa defansimiz cok ihtiyacimiz olacak. Tayfun stoperde oynicaksa Song u tercih ederim ben.

Mustafa Calik
08.05.2009, 15:57
ne hatası????:confused:

bir örnek veriyorum .. Gaziantepspor macinda ki yedigimiz ilk gole bir bak az. O hataya acayip sinirlenmistim .. bir örnek verdim sadece, daha cok var ama saymak istemiyorum cünkü sabaha kadar sürer yoksa.

Alper Beyazay
08.05.2009, 16:00
Ha bu arada Kayserispor maçı sonrasını sitesine koymuş ligtv :)

Gökhan Bilgin
08.05.2009, 16:17
tayfunun stoper olduğu bir takımda kimse umutla gökhana kızmamalı nede olsa ne demişler bana defansını söyle sana forvetinin kim olduğunu söyleyim anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az

neden bu kadar agresifsinki??
adam 35 yaşında 30 maç oynamış robot değilki insan
bunuda son maçlardaki performansından anlıyoruz yorgundur belki hastadır hemen saldırıya geçin bence mantıklı adamı götürmedi dinlensin kendini toparlasın onun tecrübesinden yararlanacağımız maçlar var fb gibi..rakip okadar da zorlu değil çok mantıklı bi karar ezberleri bozmak lazım
:alkış:

Alper Beyazay
08.05.2009, 16:20
Neden Giray gibi bir defans oyuncun varken Tayfun'u oynatırsın ki ! :mad:

Süleyman Sofu
08.05.2009, 16:22
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ise, Özak'ın spor bakanı olmasından dolayı Trabzon şehrinin ve Trabzonspor Kulübü'nün çok mutlu olduğunu söyledi. Bakan Özak'ın görevini en iyi şekilde yapacağına inandıklarını kaydeden Şener, "Sayın Özak, makamının gereklerini çok iyi bilen bir kişi. Belki de teorinin dışında işin pratiğini de bilen tek bakan. Sayın Özak'ın spor bakanı olması Türk sporu için bir şanstır" ifadelerini kullandı. Sadri Şener, basın mensuplarının teknik direktör konusundaki gelişmelerle ilgili sorusuna ise, "Teknik direktör konusunda girişimlerimiz devam ediyor. 1-2 isim var. Ama bunu açıklamak istemiyoruz. Yerli bir isim olmasını istiyoruz. Ligin bitmesine 4 maç var. Belki bu 4 maç bitmeden yeni teknik direktörümüzü açıklarız" şeklinde cevap verdi.

Şener, yapılan anketlerde taraftarların yabancı antrenör istediği sonucunun çıkmasıyla ilgili olarak ise, "Bu kulübü bizler yönetiyoruz. Kararı biz vereceğiz. Sonuçta günahını da sevabını da biz çekiyoruz" ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda Trabzonspor Yönetim Kurulu, Bakan Özak'a, üzerinde Trabzonspor logosunun bulunduğu yuvarlak bir tepsi hediye etti.

Süleyman Sofu
08.05.2009, 16:23
derginin kapağındaki mabed avni akerin bitmiş halimi acaba üstü kapatılacak diye söylemişti başkan

Süleyman Sofu
08.05.2009, 16:31
bizimki agresiflik deilde TRABZONU fazla sevmek diyelim inşaallah haklı çıkarsınız ben yarın maçta olacam tayfunu canlı izlicem kalbim dayanırda maçı bitirirsem pazar günü görüşürüz tekrar diyorum umarım ben haksız çıkarımda kazanan TRABZONUM olur

Gökhan Bilgin
08.05.2009, 16:32
bizimki agresiflik deilde TRABZONU fazla sevmek diyelim inşaallah haklı çıkarsınız ben yarın maçta olacam tayfunu canlı izlicem kalbim dayanırda maçı bitirirsem pazar günü görüşürüz tekrar diyorum umarım ben haksız çıkarımda kazanan TRABZONUM olura

abicim bende girayın oynatılmasından yanayım ama sonuçta kararı vercek olan hoca güzel bi maç sizi bekliyo iyi eğlenceler:)

Süleyman Sofu
08.05.2009, 16:40
inşaallah dediğin gibi olurda güzel bi maç seyrederiz en son belediye maçına gitmiştim burdan 4-0 almıştık bruge maçıan gitmiştim 1-0 almıştık bugüne kadar sadece sakaryaya yenildik gittiğim maçlarda oda çok kötü olmuştu ya neyse yarın anladığım kadarıyla kocaeline %5 kotası uygulayacaz adamlara bilet kalmayacak böyle giderse burda yazmayıpta maça gidecek onlarca insan var bakalım ne olacak bizde yarın 3te gar meydanından hareket ediyoruz biletlerde alınmş bekle bizi körfez geliyoruzzzzzz...

Mehmet Fatih Silik
08.05.2009, 16:40
Selamün aleyküm renkda$lar!

Bilmiyorum sadece ben miyim LigTV'deki yayinlamadan dolayi kafasi kari$an ama anlamadigim bir konu var. Ben almanyada ya$iyorum ve LigTV üyesiyim. LigTV'nin sayfasinda Salon bilmem kac ve Spormax'den bahsediliyor. $imdi ben normal bir LigTV üyesi olarak bizim maca bakabilecek miyim? Yoksa illa Digitürk üyesi mi olmam lagzim :( Bilen renkda$lardan aydinlatmalarini rica ediyorum :)

Selam ve Dua ile...!

Gökhan Bilgin
08.05.2009, 16:44
inşaallah dediğin gibi olurda güzel bi maç seyrederiz en son belediye maçına gitmiştim burdan 4-0 almıştık bruge maçıan gitmiştim 1-0 almıştık bugüne kadar sadece sakaryaya yenildik gittiğim maçlarda oda çok kötü olmuştu ya neyse yarın anladığım kadarıyla kocaeline %5 kotası uygulayacaz adamlara bilet kalmayacak böyle giderse burda yazmayıpta maça gidecek onlarca insan var bakalım ne olacak bizde yarın 3te gar meydanından hareket ediyoruz biletlerde alınmş bekle bizi körfez geliyoruzzzzzz...

ahh ahh bende gittim o sakarya maçına kar yağıyodu marcelinho vardı ozaman karasuda oturyodum ozaman ahh gidi günler:D:D

Cafer Bulur
08.05.2009, 16:46
Song un kadroya alinmamasi benim de kafami karistirdi.

Tamam ilk 11 de düsünülmeyebilirdi ama kadroya neden alinmadi anlamis degilim.

Dedikodu yapmadan gerekli aciklamalari beklemek gerek.

Yunus Emre SEYHAN
08.05.2009, 16:47
Ahmet hoca kim daha cok kendisini gösterirse ona formayı veririm diyor her fırsatta.. Her oyuncudan antremanlarda iyi bir perfonmans bekleyemezsin. Her oyuncu antreman yapmayı sevmez.. O kadar şampiyonluklar yaşamış bir 33 yaşındaki Song'un Antremanlarda hırslı olmasını bekleyemezsin. Sahada cıkıp oynamak cok farklı bir olay.. Örneğin Tayfun'un yaptığı penaltıyı, Giray yapmazdı. Kornerlerde kafa toplarına cıkarken Giray Rakibine vurdurmaz ama Tayfun vurdurur vs vs. Bence hoca aldığı radikal degişikliklerle yanlış yapıyor.. Tutarsa kendisi kazanır ve ben yaptıma getirir durumu, tutmassa biz kaybederiz.
Giray'ın yerine Tayfun'un oynamasının bir mantıklı açıklaması yok. (En azından ben uzun uzun düşündüm,bulamadım.)

GeZeGeN
08.05.2009, 16:47

Bilmiyorum sadece ben miyim LigTV'deki yayinlamadan dolayi kafasi kari$an ama anlamadigim bir konu var. Ben almanyada ya$iyorum ve LigTV üyesiyim. LigTV'nin sayfasinda Salon bilmem kac ve Spormax'den bahsediliyor. $imdi ben normal bir LigTV üyesi olarak bizim maca bakabilecek miyim? Yoksa illa Digitürk üyesi mi olmam lagzim :( Bilen renkda$lardan aydinlatmalarini rica ediyorum :)

Selam ve Dua ile...!

Aleyküm Selam

Ligtv sitesinde aciklama var bizim maci Actionmax vericek

TURKSAT
Türksat üzerinde Modüllü dijital uydu alıcısı ile LİG TV izleyen üyelerimiz maçları şu kanallardan izleyecek:

Frekans Bilgileri: LİG TV, Spormax, İZ TV, DİGİ ve Actionmax kanalı için alış frekansı 11729Mhz., Dikey, 15555 Ksps, 5/6; Jojo kanalı için 11716Mhz., Dikey, 2590 Ksps, 5/6

hüseyin1975
08.05.2009, 16:49
Acaba Papy kadrodami?

Mehmet Fatih Silik
08.05.2009, 16:51
Aleyküm Selam

Ligtv sitesinde aciklama var bizim maci Actionmax vericek

TURKSAT

Tmm renkda$ onu biliyorumda, yanliz Türkiye'de ya$ayanlarin LigTV üyeligi burdakinden daha farkli...misal bende tek birtane LigTV kanali var...ama burda bir kac salonlardan bahsediliyor...bu yaziya göre de sanirsam Sivasspor'un macini verecekler....saglik olsun ne diyim...yenelimde varsin göstermesinler :) ak$ama nasilsa maratonda izleriz :)

Cafer Bulur
08.05.2009, 16:54
Acaba Papy kadrodami?
Kadrodadir diye tahmin ediyorum.

Ama ilk 11 de baslamaz,sonradan girmesi bile süpheli bence.

Yunus Emre SEYHAN
08.05.2009, 16:55
Acaba Papy kadrodami?
Abi Faty galiba kadroda değil yine
Tony-Cale-Egemen-Tayfun-Ferhat-Hüseyin-Serkan-Selcuk-Yattara-Gökhan-Umut
Barış-Giray-Isaac-Onur-Colman-Alanzinho

Bu arada Tolga niye getirilmedi ?? 2 kaleci ile deplasmana gitmek riskli iş. Tony ve ya Onur'un başına birşey geldiğini hesaba katarsak yedeksiz cıkarız.

leventturksoy
08.05.2009, 16:55

ts basına gecen kendini biey sanıyor anlamıyorum ferhat ve tayfun 2 bir song etmez
adamın mütis emegi gecti ilk yarı tamam formsuz olabilir yedekte kalabilir sen kodroya almıyordun olcak işmi

Cafer Bulur
08.05.2009, 17:00
ts basına gecen kendini biey sanıyor anlamıyorum ferhat ve tayfun 2 bir song etmez
adamın mütis emegi gecti ilk yarı tamam formsuz olabilir yedekte kalabilir sen kodroya almıyordun olcak işmi
Belki hastadir,belki sakatligi vardir,belki de özel bir durum sözkonusudur.

Gercekleri tam olarak bilmeden ahmet hocayi suclamak dogru olmaz.

Bekleyip,görmek lazim...

demir
08.05.2009, 17:04

Selam ve Dua ile...!

ben sana anlkatayım memocan once rcverın ayarlarına gırıyorsun ve eger kanal lıstende spormaz ve dıger kanakllar yoksa bu kanallrın frekanslarını gırıyorsun bu kanallar kanal lıstende cıkacak ama yayıyını olmayacak taaki mac saatine kadar macx saatınden 1 saat once acıyorsun o acılmayan kanalı bır bakıyorsun aaa oda ne trabzonspor kocaeli macı var :) eger anlamadıysan man vereyım orada uzun uzun anlatayım renkdasım ama kafanın karısacagı bır durum yok emın ol

bordo61
08.05.2009, 17:13
Niye songu almadı kadroya

innocence
08.05.2009, 17:14
eğer bu kadro ve söylentiler doğruysa ciddi ciddi yönetimde sorun var demektir.

leventturksoy
08.05.2009, 17:24
Belki hastadir,belki sakatligi vardir,belki de özel bir durum sözkonusudur.

Gercekleri tam olarak bilmeden ahmet hocayi suclamak dogru olmaz.

Bekleyip,görmek lazim...

sanmıyorum gecen hafta takımdan kesti bu hafta 18 den song kariyeri olan
efindi liverpolda oynamıs bir futbolcu takımda daha nakadar kotu olanlar var
onları neden kesmiyor ? ts basına gecen teknik drektor hemen futbolcularla ugrasır bir arpa boyu yol alamaz
hep futbolcular kusturulur seymek de stepenav ziya denilen sahsın yuzunden kactı marcelinho daha neleri
ferhattan sag bek serkandan sol acık oluyorsa nediyim hersey olur colman kesilir bunun sıkıntısını trabzonsporumuz ceker
maddi manevi

hüseyin1975
08.05.2009, 17:24
eğer bu kadro ve söylentiler doğruysa ciddi ciddi yönetimde sorun var demektir.

Söylentiler nedir kardes?

hüseyin1975
08.05.2009, 17:26
Hemen sinirlenmeyelim.
Son büyük Oyuncudur, dogrudur.
Fakat Song ikinci yari birkac can alici hata yapmisdir.
Bazi maclarda gec hamle yapmis ve rakibin Gol atmasina sebep olmusdur.
Yedek oturabilir, bu gayet dogaldir.
Dünyada yeri Garanti kimse olmamalidir, Ismi ne olursa olsun.

Fakat Kadroya alinmayisina bende simdilik bir anlam veremiyorum.

Süleyman Sofu
08.05.2009, 17:27
hacısalihoğluna gitgide gıcık olmaya başladım bu adam trabzonun el freni gibi geri asılıyor fatih gibi adamı istemezük diyen adamdan herşey beklenir sıkıntı onda...

innocence
Söylentiler nedir kardes?

maç kadrosu,song un kadrodışı kalması vs..

Kazım Uzunboy
Tüm BMN, maçı almak için gideceğiz Kocaeli'ye.

Metin Ural
08.05.2009, 17:31
maç kadrosu,song un kadrodışı kalması vs..

kadro disi birakilmakla kadroya alinmamak arasinda daglar kadar fark vardir.

Samet Yildirim
08.05.2009, 17:36
song nasil kadroa alinmaz kardesim ya...

hic bir anlami yoktur...tecrübesi yeter be...

innocence
08.05.2009, 17:37
kadro disi birakilmakla kadroya alinmamak arasinda daglar kadar fark vardir.

ee ben ne dedim şimdi ? kadro dışı bırakılmamış mı ? arka sayfalarda yazılan yanlış haber mi ?

Mehmet Sarigül
08.05.2009, 17:39

Bunu anlamak icin Kayseri macini izlemen yeterli...

Song ve Giray varken Tayfun'u stoper oynatanlar, bunu yapmalari cok dogal.
Bilmem Tayfun'u Kayseri macinda iyi izledin mi, birara takim arkadaslarina nerde durmalari gerektigini gösteriyordu. Belli ki, Tayfun'a birileri cok güveniyor...
Tayfun'un oynadigi futbol bana hic güven vermiyor,...

Belki daha önemli olan birsey, benim Sadri Sener yönetimine olan güvenim her gün biraz daha azaliyor...

Silva'nin transferini zamaninda yapamamalari...
Yattara'nin transfer komedisi...
Yusuf'u kampa cagirdiktan sonra Besiktas'a kaptirmalari...
Ersun Yanal'i hedef göstermeleri...
Resmi web sitesinde "küfürlü video" yayinlamalari...
sonra "seyirci baskisi var" diyerek göndermeleri...
Eski bir futbolcu (yönetici) tarafindan, Selcuk Inan'a yapilan suclamalara sessiz kalmalari...

bunlar sadece birkac örnek, bakalim önümüzdeki günlerde daha neler olacak...

innocence
08.05.2009, 17:42
Ve Song konuştu…Hemde çok sert

http://medyatrabzon.com/Detay.aspx?Id=1191

Fora61
08.05.2009, 17:53
bu takımın içinde Öskan Sümer olduktan sonra bu takım bir arpa yol alamaz amacınız ne kardeşım neden futbolcuları küstürüyosunuz. medyaya felan suc bulmaya hiç gerek yok önce icimizdekileri temizlememiz lazım adamı çıldırdacaklar ya. ne istiyolar bu takımdan öz be öz trabzonlu olması lazımmıs futbolcuların ozaman şampiyon olurmusuz böyle sacma bi düşünce olabilirmi ya 70 yıllardamı sanıyolar hala kendini elindeki hüseyini tayfunu görmüyomu bu zihniyetler anlam vermek zor.

Mehmet Fatih Silik
08.05.2009, 17:55
ben sana anlkatayım memocan once rcverın ayarlarına gırıyorsun ve eger kanal lıstende spormaz ve dıger kanakllar yoksa bu kanallrın frekanslarını gırıyorsun bu kanallar kanal lıstende cıkacak ama yayıyını olmayacak taaki mac saatine kadar macx saatınden 1 saat once acıyorsun o acılmayan kanalı bır bakıyorsun aaa oda ne trabzonspor kocaeli macı var :) eger anlamadıysan man vereyım orada uzun uzun anlatayım renkdasım ama kafanın karısacagı bır durum yok emın ol

Bilgiler icin sagol renkda$ ama ben maalesef canak üzerinden degil kablo tv üzerinden bakiyorum...bu dediklerini yapmak icin canak antene ihtiyacim var :) Yinede sagolasin renkda$ :)

Metin Ural
08.05.2009, 17:55
ee ben ne dedim şimdi ? kadro dışı bırakılmamış mı ? arka sayfalarda yazılan yanlış haber mi ?

kadro disi birakilmamis. kadroya alinmamis.

genelde kadro disi birakma disiplinsiz bir davranisin sonucudur. buna en yakin ornekler ugur boral ve batuhan karadeniz aklima geliyor.

ceyhun da kadroya alinmiyor iki haftadir, o da mi kadro disi birakildi? demek istedigim ikisi arasinda futbol terimi olarak fark var.

hüseyin1975
08.05.2009, 17:57

:alkış::alkış::alkış:

Bravo Yönetim!

Bravo Hocam!

Sampiyonlar Ligi ümidimi sifira indirdiniz!!!

Su ortamda niye gerginlik yaratiliyor???

Yoksa birileri bizim Sampiyonlar Ligine gitmemizi istemiyormu??

Icimizde "Irlandalilar"mi var???:(

Ömer Kaya
08.05.2009, 17:57
kazanırız inş bjkyle sivasın puan kaybedeceğine eminim haydi trabzon yeter çektirdiğn acı

hüseyin1975
08.05.2009, 17:58
kadro disi birakilmamis. kadroya alinmamis.

genelde kadro disi birakma disiplinsiz bir davranisin sonucudur. buna en yakin ornekler ugur boral ve batuhan karadeniz aklima geliyor.

ceyhun da kadroya alinmiyor iki haftadir, o da mi kadro disi birakildi? demek istedigim ikisi arasinda futbol terimi olarak fark var.

Ceyhun kadar kafalarina TAS düssün.

Gencecik ve gelecegi acik cocugu Trabzonsporda harcadilar.
YAZIKLAR OLSUN!!!!!!!!!!

Mehmet Fatih Silik
08.05.2009, 18:00
Bu arada anlamadigim bir $ey var. Biz degil miydik Be$ikta$ macindan sonra Song'un yerine Giray'i isteyen. Biz degil miydik yok ya$lidir genclere yol acmasi gerek diyen. $imdi ne oldu da bu kadar Song'cu olduk anlamayamadim :) Daha bir kac hafta önce burda Song'u "silenler" oldu...:) Birakin da Ahmet Hoca bildigi i$i yapsin...bizde bildigimiz i$i yapalim...nedir mi ? "Taraftar" olarak DESTEK OLMAK!!!
Hem bu MedyaTrabzon'daki haberin yalan olmadigi ne malum :) Biz böyle yerel medyada her yazilip cizilene inanirsak elimizden nice oyunculari kaybederiz. Kalmi$ $unun $urasinda 4 hafta...yapmayin böyle! Sezon bitsin o zaman dilediginizi yazin. Ama takimin en az 2.cilik imkani hala acik oldugu süre degil...LÜTFEN!

Cagdas Topal
08.05.2009, 18:04

YAZIKLAR OLSUN!!!!!!!!!!

böyle olacagı belli degil miydi sezon basında ? genclerin hepsini kaybettik barıs dahil hepsini :(

demir

hemen dusmeyın arkadaslar bence bu yalan haber ınanmayın songu ersun degıl baskan getırdı

Samet Yildirim
Song yedek olur ama tayfun olmaaaaz....giray olur..

tayfun saha dayken song trabzonda olamaz...yok böyle birsey..

song yedek olur giry sahada olurona bisi demem ama tayfun sahada olacak song kadroda olmicak yok ya böye futbol düsüncesine ediyim

Cafer Bulur
08.05.2009, 18:05

YAZIKLAR OLSUN!!!!!!!!!!
Hüseyin abi bari sen yapma.:)

Ceyhun oynadigi maclarda sahada duracagi yeri bilmeyen bir görüntü ciziyordu.

Tamam yeterince sans verilmedi denebilir ama harcandigi yorumu biraz fazla gibi.

Ceyhun daha cok genc ve önünde uzun yillar var.

Sahsi görüsüm ceyhun dan orta sahada verim beklendigi icin basarisiz görünmesidir.Ceyhunun mevkiisi stoperdir.

Onu bu mevkiide denersek daha cok faydalanabiliriz.

hüseyin1975
kazanırız inş bjkyle sivasın puan kaybedeceğine eminim haydi trabzon yeter çektirdiğn acı

Futbolcularin kafalarini gereksiz yere karistirdilar.
Belli ki, Ahmet Hoca sadece bir Kukla ve Yönetimde bazi "akillilarin" dedigini yapiyor.

Yarin yenilirsek sasirmayin derim ben:(

Ömer Kaya
songu nedenbukadar takıyorsunuzya ölmüş bu adam siz teknik hocadan iyimi biliyorsunuz songun sivasta topu taca atma hali yoktu

Cagdas Topal
08.05.2009, 18:06
Song yedek olur ama tayfun olmaaaaz....giray olur..

tayfun saha dayken song trabzonda olamaz...yok böyle birsey..

song yedek olur giry sahada olurona bisi demem ama tayfun sahada olacak song kadroda olmicak yok ya böye futbol düsüncesine ediyim

cok biliyorsan git kadroyu sen kur , ya biraz sakin bu ne böyle ya ? :mad:

Mustafa Demir
08.05.2009, 18:09
ben sampiyon falan olacagimiza inanmiyorum bu kafaylada bi 25 sene dahada olamayiz. Ozkan sumer aynmi bizim siyasetciler gibi gorevi olunce birakir.

Cafer Bulur
08.05.2009, 18:10
Futbolcularin kafalarini gereksiz yere karistirdilar.
Belli ki, Ahmet Hoca sadece bir Kukla ve Yönetimde bazi "akillilarin" dedigini yapiyor.

Yarin yenilirsek sasirmayin derim ben:(
Hüseyin abi biraz daha sakin olmaliyiz.

Gelismeleri bekleyip görmekte fayda var.;)

Gökhan Bilgin
08.05.2009, 18:13
haberin kaynağına bi baksanıza :D:D:D:D

bariz yalan

Samet Yildirim
08.05.2009, 18:13
cok biliyorsan git kadroyu sen kur , ya biraz sakin bu ne böyle ya ? :mad:

ben demiyorum genel herkes diyor...

ben kadrolari pek elestiren bir tip degilimdir anormal seyler olmadigi sürece ama rigobert song karoda bile yok yapmayin etmeyin...ben ilk 11 de olsun demedim zaten ama kadroya almamak gercekten komik bu bir gecek...

TS-Tiryaki
08.05.2009, 18:15
Bize acilen yeni bir Hoca lazim. Hemde yabanci.

Cok uzadi bu arayislar.

Cagdas Topal
08.05.2009, 18:16

ben kadrolari pek elestiren bir tip degilimdir anormal seyler olmadigi sürece ama rigobert song karoda bile yok yapmayin etmeyin...ben ilk 11 de olsun demedim zaten ama kadroya almamak gercekten komik bu bir gecek...

neden alınmadıgını biliyor musun ? uyduruk bir gazetenin haberine göre hareket ediyorsunuz ? sizce hangisi mantıksız bi düşünün bakalım :rolleyes:

Cafer Bulur
08.05.2009, 18:16

Song kadroda olup yedek kalsaydi tayfun oynuyor,neden song yok diyecektin degil mi?:)

KERİM
08.05.2009, 18:17
Hoca ne dersse onun arkasındayım.Ondan başka kadroyu şuanda tam olarak bilecek kişi varmı?

Samet Yildirim
08.05.2009, 18:20
neden alınmadıgını biliyor musun ? uyduruk bir gazetenin haberine göre hareket ediyorsunuz ? sizce hangisi mantıksız bi düşünün bakalım :rolleyes:

Antreman performansidan dolayimis...ama ben bilmem...song kadroda olur gerisi hikaye..ilk 11 demedim ! ilk 18 diyorum !!!!

Samet Yildirim
08.05.2009, 18:21
Song kadroda olup yedek kalsaydi tayfun oynuyor,neden song yok diyecektin degil mi?:)

ozaman sunu dicektim ! giray-song varken nasil tayfun oynar derim cünkü herkesin gördügü gibiende görüyorum tayfun coranin canli bir bomba oldugunu bu bir gercek ! hadi songu gectim giray dururken tayfun oynamaaaaaz ila bunu görmek icin yenilmek mi lazim alala...

Cagdas Topal
08.05.2009, 18:24
Antreman performansidan dolayimis...ama ben bilmem...song kadroda olur gerisi hikaye..ilk 11 demedim ! ilk 18 diyorum !!!!

ne var almadıysa almadı , kararlarının da yanındayım hocamızın :cool: bravo hocam :alkış: :alkış::alkış::alkış::alkış:

Yunus Emre SEYHAN
08.05.2009, 18:25
Bize acilen yeni bir Hoca lazim. Hemde yabanci.

Cok uzadi bu arayislar.
Malesef Başkanın acıklamalarına göre yerli olacak :(

lazzz61
08.05.2009, 18:26
Ha bu arada Kayserispor maçı sonrasını sitesine koymuş ligtv :)
dünn nıe trabzonnn unn vıdeo lu haberını vermıyorsunuz felann yazdımm bırazdan kalay cektım tabii bugun koymuslarr ii ii :):)

Alper Beyazay
08.05.2009, 18:28
Song'u 18 e almamasına anlam vermiş değilim.Ama yanlış bir şey yaptığını düşünüyorum.Formayı, kimliğe bakıp değil, oynayana vereceğim demişti Ahmet Özen.Peki ben soruyorum.Sağ bek e her an nasıl bir hata yapacağı belli olmayan Ferhat mı oynayan oyuncu ? Ya da stoper e koyduğun Tayfun adlı oyuncu mu iyi oynayan bir oyuncu ? Ya da Sol kanat a koyduğun Serkan Balcı iyi mi oynadı ? Formayı hakedene vereceğim diyorsan o Formayı Serkan'ın yerine Alanzinho'ya vereceksin ! Tayfun'un yerine Giray'a vereceksin ! Kadro'yu senin yapmadığın her halinden belli.Sen yapıyorsan eğer sen git paf takımı çalıştırmaya.Song'u da alma 18 kişilik kadroya onu da küstür takıma.Bakalım daha neler yapacaksınız !

Muhammet*
08.05.2009, 18:30
Barış umarım forma giyer...

mefum
08.05.2009, 18:50
Ahmet hocada istikrar istiyorum
sadece 4 hafta için istiyorum
ama yine de fazla birşey mi istemiş oluyorum???

tamam Song usta adam, tecrübeli, sezonun en iyi transferi
hepsine eyvallah
ama son zamanlarda Song'un performansını hepimiz eleştirmiyor muyuz?

en azından yedek olmalıymış
yahu adamın performansı kötüyse neden yedekte tutayım
neden bir kontenjanı ona ayırayım
performansı kötüyse ve oynatmayacaksam tabi ki 18 dışına alırım
yerine de genel oyunculuğu kötü de olsa şu aralar kendince formu daha iyi olan birini alırım,
ki bence Ahmet hoca böyle yapmıştır

bu kadar büyütmeyelim
biz bir Song'un kesilmesini bu kadar büyütürsek yarın geniş kadrolu bir takımımız olunca (umarım seneye)
her türlü hoca tercihini ve sonrasında tabi ki hocayı bağıra çağıra tartışıp dururuz

Sümeyye Şahin
08.05.2009, 18:53
biletler çıktı mı:eek: yarın diye biliyodum...

demir
ıste sız bu zıhnıyetle sız bır 25 sene daha bekleyeceksınız demekkı ben ahmet hocanın pesınden gıdıyorum ? teknık konularda tamamen herseyın dogrusunu bılen sızler bır oyuncu oynatılmadı dıye ortalıgı ayaga kaldırıyorsunuz bu nasıl bır sacmalıkdır ?? dınyanın heryerınden futbolcu kadrodan cıkarılabılır ?? ama hıc bır taraftar sızın verdıgınız tepkılerı vermıyor buna ınanın haberın daha dogru olup olmadıgını bıle ogrenmeden bu yaptıgınız sacmalıkları kabul edemıyorum ayrıca hoca kafasında onu oynatmayı dusunmuyorsa ki bu normal formu cok dusuk cunkı onu kadroda goturmemesınden dogal bısey olamaz genclere onem verın dıyen sızler 35 yasında bır futbolcu oynatılmıyor dıye ortalıgı bırbırıne katıyor yapmayın yaa yapmayın bız bu sıtede mılletı uyarıp yalvarmakdan futbol konusamıyoruz bu hale geldık artık Song kımdır yaaa kımdır song ıste en nıhayetınde adam sakatlanmıs olabılır hasta olabılır performansı ıyıo olmaya bılır her sebep gecerlı olabılırken bos bos sacmalıkların pesınden kosup cevrenızdekı taraftarlarında bos seylerle ılgılenmesıne sebep oluyorsunuz bu takımda kım oynarsa oynasın trabzon kocaeliyi yenecektır ayrıca song bu performansla mumkun degıl taneri tutamaz

Samet Yildirim
tayfun ve ferhat gibi canli bomba varken song yedekde oturur en azindan;)

haaa defansda tartisilmaz isimler olur yine neyse derim oda yok...

tayfun gecen hafta canli bombayim diye haber verdi ama artik yenilince anca anlariz herzamanki gibi

usameakcelik
08.05.2009, 19:01
Ya aynı ortamda olsanız birbirinize saldıracaksınız, bu ne tartışma yaw. Her gazetenin haberine inanılmaz. Ayrıca hocanın tayfunu oynatacagını zannetmiyorum ama Ferhat sag bekte iyiydi. En azından serkan veya tayfundan iyiydi, hatta ikisinin toplamından daha iyiydi. Hoca nın dogru kadroyla çıkacagına inanıyorum. Bu maçı alacagımıza da inanıyorum...

MuratJ
08.05.2009, 19:06
giray yine tayfunun yedeği olacaksa lanet olsun böyle düzene derim ben.
Arkadaşım nedir bu giraya yapılanlar potansiyel milli takım stoperi olan giray song yokken bile 11de degilse yazıklar olsun. bu adamıda soğuturlarsa yarın gs de fb de oynayıp milli takımın degişmezi olursa kahrolurum.
ahmet hoca akıllı hareket et umarım dogru cıkmaz bu haberler elinde giray var senin nedir bu tayfun aşkı ya.
bu arada söylemeden gecemeyecegim şuan sağ bekte ferhatı tek geçerim.

usameakcelik
08.05.2009, 19:10
----------------Slyva-----------------
Ferhat-------Giray------Egemen----Cale
-----------Selçuk----Papy------------
Yattara--------Colman----------Alanzinho
-------------Gökhan Ünal---------------

Ben olsam böyle çıkarım. Garanti atarız 3-5-10 tane

Hüdai Pervaneli
08.05.2009, 19:12
Ahmet hoca yarin yine süprizlere karsimizda olacak bence:D Süprizleri seviyor

otuken55
08.05.2009, 19:14
ahmet özen istifa
mahvvettin güzelim takımı(!)

demir
08.05.2009, 19:16
ahmet özen istifa

bu takım kazanırsa cok agır bır konusmayı haketmıs olursun daha 2. mac gelmeden basladınız yaaa

MuratJ
08.05.2009, 19:18
ahmet özen istifa
çüş!!

son 4 maç kalmış az mantıklı ve takım yararına konuşun!
ciddi şekilde şampiyonlar ligi şansımız var!

Bekir
08.05.2009, 19:18
internette acıklanan 11 ler gercegi yansıtmıyor...ayrıca song gibi bi oyuncu kadroya alınmıyorsa gecerli bi sebebi vardır...
macı ise 5 0 alıcagız goller:
colman
gokhan(2)
yattara
giray

Sefa
08.05.2009, 19:23
edit...........

ONUR BEKAR
08.05.2009, 19:23
ahmet özen istifa

dur bakalım ya adam yeni geldi ne yapacağı belli olmaz hemen ne böyle istifa

Bekir
08.05.2009, 19:27
Song konusunda değişik şeyler duydum(sadece duyum gerçek mi değilmi bilinmiyor)

Song 1 günde İstanbuldan 4 daire almış. Bunla alakalı bi'şeyler olmuş galiba..

Not: Saçmalama filan diye üzerime gelmeyin sadece duyum!
nası yani 4 daire almıs bunla ne alakası var??

demir
08.05.2009, 19:28
her zman solerım ufak bır odundan mobılya yapamazsınız kapasıte meselesı sıtemız herekeze acık parmakları olan yazıyor ama kımse demıyorkı benım yazdıgım ne anlama gelıyor ne yapıyorum sampıyonluga ınanmayan varsa defolup gıtsın bu sıteden onun yerı bızans kopekjlerının yanıdır

Eren Karaahmetoğlu
08.05.2009, 19:29
Ya neden bu kadar tepki gösterdiniz otuken55'e :) (!) Falan koymuş görmüyo musunuz

Mehmet Fatih Silik
08.05.2009, 19:30
http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzon-kocaeli-yolunda-144-p12.html

Egemen kac gol attin Kocaeline :Phttp://w7ww.haber61.net/foto-galeri/trabzon-kocaeli-yolunda-144-p12.htmhttp://www.haber61.net/foto-galeri/trabzon-kocaeli-yolunda-144-p12.htm

demir
08.05.2009, 19:31
Ya neden bu kadar tepki gösterdiniz otuken55'e :) (!) Falan koymuş görmüyo musunuz

benım tepkım ona degıl sampıynluıga ınanmayan bu takıma guvenmeyen herkeze ayrıca ! işarewtı ünlem işaretidir ve genelde vurgulama onem arz eden yerlerde kullanılır eger soledıgı sey saka ıse yapması gereken ısaret bu degıldır

headshot61
08.05.2009, 19:44
ahmet özen istifa

cahilligine veriyorum :)

Eren Karaahmetoğlu
08.05.2009, 19:51
benım tepkım ona degıl sampıynluıga ınanmayan bu takıma guvenmeyen herkeze ayrıca ! işarewtı ünlem işaretidir ve genelde vurgulama onem arz eden yerlerde kullanılır eger soledıgı sey saka ıse yapması gereken ısaret bu degıldır

Güzelim takımı(!) derken, takımın aslında o kadar güzel olmadıından bahsediyor.Yani '(!)' alaycı bi şekilde tersini belirtmeye yarar:) İronidir bu ayrıca. Bana göre otuken55, hemen istifa diyen taraftarlarımızı eleştirdi bu yazdıı yazıyla,tabi kendi de açıklık getirirse daha iyi olur, boşu boşuna o kadar insandan tepki aldı:)

noname
08.05.2009, 19:52
Bu tepkileri fazla buluyorum ben.
Ahmet hoca bir karar veriyorsa ve bunu kendi insiyatifi ile veriyorsa helal olsun.
Song'un ne kadar tecrübeli oldugunu hepimiz biliyoruz. Hoca da! Ve Song'un da bu macta kadroda olmamasini da profesyonelce karsilayacagina eminim.
Hocanin formayi hakedene vermesi güzel bir olay. Bunu olumlu buluyorum.
Ayrica gecen hafta Kayseri'yi 4-1 yenen degil de, 1-4 yenilen takim olsaydik kim hocaya ver yansin edebilirdi! Bizi beklentiye soktu. Simdi "yok hocam o olur mu? yok bu olur mu?" Birakalim arkadaslar. Ahmet hoca bildigini yapsin. Biz destek olalim. Hani Sivas macina cikan kadroyla ya da cift forvetli kadromuzla bu maca ciksaydik.. diyebilir miydiniz ki.. bu mac bizim. O yüzden bence hoca kendi dogrusunu yapmalidir. Kaldi ki ben asla sizin düsüncelerinize yanlis demiyorum. Ama dogru bir kac tane olabilir. Ve elbette hocanin bildigi birkac fazla sey vardir.
Bu sene hic rahat mac seyrettiniz mi? Arkaniza yaslanip.. Biz bunlara ölümüzle 3 atariz dediniz mi? Diyemedik. Varsin 4 mac daha diyemeyelim. Ama yenelim. Ben raziyim tedirgin seyretmeye.

Kocaelispor taraftarina gelince.. Kendi takimini destekleyen adamin basimin üzerinde yeri vardir. O taraftara cok üzülüyorum. (Hele bir de Sivas seyircisini düsününce..) Haketmedikleri bir sona gidiyorlar. Allah sabir versin.
Cikip macimizi oynayalim, puanimizi alalim.

usameakcelik
08.05.2009, 19:54
Güzelim takımı(!) derken, takımın aslında o kadar güzel olmadıından bahsediyor.Yani parantez içinde ünlem alaycı bi şekilde tersini belirtmeye yarar:) İroni sanatıdır ayrıca. Bana göre otuken55, hemen istifa diyen taraftarlarımızı eleştirdi bu yazdıı yazıyla:)
Yok bence söylediğinde ciddiymiş. Ayrıca ( :) ) işaretinden koymamış sadece ( ! ) koymuş.

usameakcelik
08.05.2009, 19:57
Ahmet hoca bir karar veriyorsa ve bunu kendi insiyatifi ile veriyorsa helal olsun.
Song'un ne kadar tecrübeli oldugunu hepimiz biliyoruz. Hoca da! Ve Song'un da bu macta kadroda olmamasini da profesyonelce karsilayacagina eminim.
Ayrica gecen hafta Kayseri'yi 4-1 yenen degil de, 1-4 yenilen takim olsaydik kim hocaya ver yansin edebilirdi! Bizi beklentiye soktu. Simdi "yok hocam o olur mu? yok bu olur mu?" Birakalim arkadaslar. Ahmet hoca bildigini yapsin. Biz destek olalim. Hani Sivas macina cikan kadroyla ya da cift forvetli kadromuzla bu maca ciksaydik.. diyebilir miydiniz ki.. bu mac bizim. O yüzden bence hoca kendi dogrusunu yapmalidir. Kaldi ki ben asla sizin düsüncelerinize yanlis demiyorum. Ama dogru bir kac tane olabilir. Ve elbette hocanin bildigi birkac fazla sey vardir.
Bu sene hic rahat mac seyrettiniz mi? Arkaniza yaslanip.. Biz bunlara ölümüzle 3 atariz dediniz mi? Diyemedik. Varsin 4 mac daha diyemeyelim. Ama yenelim. Ben raziyim tedirgin seyretmeye.

Kocaelispor taraftarina gelince.. Kendi takimini destekleyen adamin basimin üzerinde yeri vardir. O taraftara cok üzülüyorum. (Hele bir de Sivas seyircisini düsününce..) Haketmedikleri bir sona gidiyorlar. Allah sabir versin.
Güzel yazmışsın da bir yerde hatan var. Puanımızı alalım değil, puanlarımızı alalım olacaktı. Yoksa Allah mı söyletti maç berabere mi bitecek???:D

demir
08.05.2009, 19:59

busene lıgımızde rahat mac seyreden hangı taraftar var ???? en rahatı fenerlılerdı ceyrek fınalıst oldukları ıcın gorduk onlarıda bu sene hıc bır takım rahat degılkı bızde olalım olsa ıdık zaten sımdıden ılan etmıstık sampıyonlugu :D

Eren Karaahmetoğlu
08.05.2009, 19:59
Yok bence söylediğinde ciddiymiş. Ayrıca ( :) ) işaretinden koymamış sadece ( ! ) koymuş.

Zaten ironi yaparken ve eleştirirken gülmemek daha yararlı olur:) Neyse konu daılıyo.

Nasıl kadroyla çıkarsak çıkalım,boşuna kadro kurmucam, zaten benim kurduum kadrolarla çıkmıyoruz hiç yeter ki kazanalım:D

demir
08.05.2009, 20:00
Güzel yazmışsın da bir yerde hatan var. Puanımızı alalım değil, puanlarımızı alalım olacaktı. Yoksa Allah mı söyletti maç berabere mi bitecek???:D
haydaaaa böyle sakamı olur :D :D yapma gozunu seveyım yaslandım artık ben yuregıme ındıreceksın yaww :D

hüseyin1975
08.05.2009, 20:01
Olay Ahmet Mehmet Song vs. degildir.
Olay su an yok yere Gündem yaratmakdan kacinmamiz gerekdigidir.
Zaten Takimda bircok tecrübesiz Oyuncu var!
Zaten bu Oyuncular stresi kaldiramiyor ve bunu bircok macda kanitladilar.

Simdi Sampiyonlar Ligi sansini yakalamisken, neden gereksiz yere oyuncularin aklini karistiriyoruz?

Oyuncular yine strese girerse ve yarin kazanamazsak, bunun sorumlulugunu kim üstlenecek?

usameakcelik
08.05.2009, 20:04
haydaaaa böyle sakamı olur :D :D yapma gozunu seveyım yaslandım artık ben yuregıme ındıreceksın yaww :D
Şimdi böyle şakasına konuşuyoz ama inşallah gerçek olmaz...

Pro-TS
08.05.2009, 20:10
hocaya saygı göstermeyi ne zaman öğreneceğiz. Yani kadroyu biz kursaydık bu forumdan çok teknik direktör çıkardı o zaman ahmet hocayada iş düşmezdi.

Sefa
08.05.2009, 20:14
Yarın Isaac ilk 11 de olmalı bence..

Tek forvet çıkarsak bence Isaac olsun adam futbolu unuttu.. :)

ONUR BEKAR
08.05.2009, 20:44

Isaac'i bilmem de barış'ın 11 de olması lazım. Barış tan çok şey bekliyorum inşallah beni ( bizi ) hayal kırıklığına uğratmaz

Arif Timurcioğlu
08.05.2009, 20:48
Geçen hafta serkanın oynadığı bölgede barışla başlanabilir.

bkandil
08.05.2009, 20:48

Futbolu unutan adamın ilk 11 de ne işi var :D:D:D

evrents
08.05.2009, 20:51
Güzelim takımı(!) derken, takımın aslında o kadar güzel olmadıından bahsediyor.Yani '(!)' alaycı bi şekilde tersini belirtmeye yarar:) İronidir bu ayrıca. Bana göre otuken55, hemen istifa diyen taraftarlarımızı eleştirdi bu yazdıı yazıyla,tabi kendi de açıklık getirirse daha iyi olur, boşu boşuna o kadar insandan tepki aldı:)
Aynen katılıyorum.

demir
08.05.2009, 20:51
barısla baslayacagımıza alanzinho ıle baslayalım daha mantıklı degılmı :D

Sefa
08.05.2009, 20:55
Futbolu unutan adamın ilk 11 de ne işi var :D:D:D
Umut hatırlıyor da ne oluyor :rolleyes:

hos_cocuk61
08.05.2009, 21:24
---------------------sylva

ferhat-----------giray--------egemen--------cale

yattara---------hüseyin------selçuk-------alanzinho

-------------------colman

---------------------gökhan

temel_yilmaz
08.05.2009, 22:03
SONG yok olmayabilir ama böyle büyük bir tecrübe yedek olmalıydı en azından kanımca inanıyorumki biri yine kumandayı eline almış .AHMET ÖZEN zannetmiyorum böylesine önemli maçlarda yani şampiyonluk şansımız dahi varken böyle bir tecrübeyi kullanmamayı kendi insiyatifi ile istemiş olsun hepimiz gördük hakan şükürü oynamasada takımla birlikte geliyordu niye tecrübe çok önemlidir heyecanı yüksek anlarda ?
peki bir oyuncumuz oyun içinde sakatlansa buda stoper mevkiinde olsa yerine kimi koyacaksınız

usameakcelik
08.05.2009, 22:15
Bence kalan 4 maçta da sag bek te Ferhat oynamalı. Kayseri maçı adamın bu sezonki ilk maçı olmasına ragmen fena oynamadı. Sene sonuna kadar orada Ferhat oynamalı. Bidaha ki seneye kadar kendini geliştirirse belkide o bölgeye transfer yapmaya gerek bile kalmayabilir...

M.Kılıç50
08.05.2009, 22:18
Simdi Ferhat birden ilk´11 oldu yaa anlamiyorum :(

Serkan´in neyi varki ?? Yattara ile cok iyi anlasiyor bence...
Mevkiileri ayni degil ama bence 11 i hakeden baska isimler var, ceyhun olsun, Baris olsun... böyle önemli bir sürecte olmasaydik Papy´yi´de görmek isterdim :)
Antalya macindaki O Paslarindan sonra hakeder gibime geliyor;)

usameakcelik
08.05.2009, 22:23
Simdi Ferhat birden ilk´11 oldu yaa anlamiyorum :(

Serkan´in neyi varki ?? Yattara ile cok iyi anlasiyor bence...
Mevkiileri ayni degil ama bence 11 i hakeden baska isimler var, ceyhun olsun, Baris olsun... böyle önemli bir sürecte olmasaydik Papy´yi´de görmek isterdim :)
Antalya macindaki O Paslarindan sonra hakeder gibime geliyor;)
Diğer söylediklerine katılıyorum ama Ferhat hakkındakilerine katılmıyorum. Adamın Kayseri maçında net bir hatası yoktu, bide ilk maçıydı düşün.. Serkanın kendi mevkisi değil orası, orada oynayamıyor. Serkan çok koşuyo serkanın yeri ortasaha veya ön libero. Tayfunu zaten söylemeye gerek duymuyorum. Yani Serkan+Tayfun < Ferhat... Ferhat kendini geliştirebilir. Bidahaki seneye kadar adama şans verilmeli...

10 numara
08.05.2009, 22:25
Yani bazı şeyleri görmek bu kadar zormu anlamıyorum!Bunu ben ve Türkiye dahil herkesin bildiği birşey var, düzenli olarak Forma giyerse Milli takımda şu anda oynayabilecek kapasitede bence 1 tane oyuncumuz vardır oda GİRAY' dır ama tayfun bey sahada giray yedek...peahhhh

Bekir
08.05.2009, 22:25
---------------------sylva

ferhat-----------giray--------egemen--------cale

yattara---------hüseyin------selçuk-------alanzinho

-------------------colman

---------------------gökhan
ben de bu 11 i bekliyorum..ama belki alanzinhonun yerine umutu oynatıp colmanı sola cekebilir..

Vural Kuyumcu
08.05.2009, 22:27
Diğer söylediklerine katılıyorum ama Ferhat hakkındakilerine katılmıyorum. Adamın Kayseri maçında net bir hatası yoktu, bide ilk maçıydı düşün.. Serkanın kendi mevkisi değil orası, orada oynayamıyor. Serkan çok koşuyo serkanın yeri ortasaha veya ön libero. Tayfunu zaten söylemeye gerek duymuyorum. Yani Serkan+Tayfun < Ferhat... Ferhat kendini geliştirebilir. Bidahaki seneye kadar adama şans verilmeli...
kac defa oyuncusu kacirdi biliormusun sen :cool:

usameakcelik
08.05.2009, 22:28
Bence bazı internet sitelerinden duydugunuz muhtemel 11 lere bakıp yorum yapmayın, takım sahaya çıksın dizilişi gözlerinizle görün ondan sonra yorum yapın...

usameakcelik
08.05.2009, 22:32
kac defa oyuncusu kacirdi biliormusun sen :cool:
Kaç defa kaçırdı??? merak ettim gerçekten...
Adamın daha ilk maçı; heyecan olabilir, stres olabilir, tedirginlik olabilir... o yüzden adam kalan 4 maçta daha oynamalı ve gelecek yıl planları içinde yer alıp almayacagına karar verilmeli diyorum. Ferhat iyi oynadı demiyorum, ama kötü de oynamadı, vasat oynadı. Tayfun veya Serkan dan bi farkı yoktu ama ilk maçıydı...

Lancet_61
08.05.2009, 22:34
11 yapıyosanız umut-gökhanı banko yazın

usameakcelik
08.05.2009, 22:38
Bence kadro şöyle olmalı;

------------------Slyva------------------
----------Song----Giray----Egemen-------
Ferhat------------Papy--------------Cale
------Yattara-----Colman-----Barış-------
----------------Gökhan Ünal-------------

steelturkTS
08.05.2009, 22:46
kayseri maçına çıkılan ilk onbirle çıkıcaktır kesin.kadroda herhangi bir değişiklik olcağına sanmam.tabii cezalı ve sakat yoksa.

usameakcelik
08.05.2009, 23:09
Bu maça ilgi çok az daha 29. sayfadayız. Geçen kayseri maçı çok daha fazla ilgi gördü.

türkiyem61
08.05.2009, 23:22
mübarek cuma aksami gelmis gecmislerimize el fatiha...

Mellih
08.05.2009, 23:47
maçlar aynı saatte;
düşünün ilk yarılar tamamlanıyor....

Trabzonsporumuz galip +3 puan
Beşiktaş ve Sivasspor mağlup 0 puan

O moralle 2. yarılara çıkıyoruz. Tabii rakiplerimizde o moralsizlikle..

Ve maçlar tamamlanıyor....,
Beşiktaşla puanları eşitlemişiz, Sivasla 1 puan fark.. Ver elini son 3 hafta

(Çok mu hayalperestim?)

Hüseyin İlkin
08.05.2009, 23:49
Giray-Egemen.

İnşallah...

Alihan Ertürk
08.05.2009, 23:52
maçlar aynı saatte;
düşünün ilk yarılar tamamlanıyor....

Trabzonsporumuz galip +3 puan
Beşiktaş ve Sivasspor mağlup 0 puan

O moralle 2. yarılara çıkıyoruz. Tabii rakiplerimizde o moralsizlikle..

Ve maçlar tamamlanıyor....,
Beşiktaşla puanları eşitlemişiz, Sivasla 1 puan fark.. Ver elini son 3 hafta

(Çok mu hayalperestim?)

Bunları okudum şimdi maçın rüyasını da görürüm :) Yarın yazarım maç sonucunu..;)

The_Storm
08.05.2009, 23:56
mübarek cuma aksami gelmis gecmislerimize el fatiha...

Cuma akşamı dün geceydi ama yine de amin...

Muhammed KOÇ
08.05.2009, 23:59
umut sakat mı oynamayacak mı ?

yatara
09.05.2009, 00:12
demin ts yüzüügüm düsdü bilgisayarimin üsütnde demek ki kazanicaz yarin:D

Tahsin Armutcu
09.05.2009, 00:13
arkadaslar bıletlerın tukendıgı haberı dogru mu??? eger oyleyse rezıl oldum walla ben yarın sabah cıkacak dıye bbılıyodum bılen var mı??

ssmuratss
09.05.2009, 00:28
bilet tükendimi bilmem ama varsada çok zor artık
Kocaeli tarafından alabilirsin belki..

Tahsin Armutcu
09.05.2009, 00:31
yapma yaa rezıl olduk mısfırlere tırdan mı aldınız bıletlerı arkadaslar

Zafer BİLGİN
09.05.2009, 00:32
İzmit te yaşayan birisi olarak ben bile,blet sıkıntısı çekiyorsam,diğer arkadaşların Allah yardımcısı olsun

Tahsin Armutcu
09.05.2009, 00:35
ben de ızmıtteyım yarın ıstanbuldan gelecek 5 arkadasım var ılk defa ızmıte gelıyolar ben gayet rahatım bıletler yarın cıkacak dıye nerde gorulmus mac gunu satısa cıkacagı ama kocaelının sıtesnde fıyatlatı bıle bulamadım dun aksam bakalım nasıl yapacaz

Kıvanç Çuvalcı
09.05.2009, 00:35
soyle haberler yapan yerel medyamiz varken bunlara inanip ortaligi atese veren cokbilmis, hic bir sey begenmez bu kadar taraftarimiz varken o trabzondaki ulema tayfasi varken bir 25 sene daha sampiyon olamayiz daha acisi hak etmiyoruz bile.

Burak_52
09.05.2009, 00:42
inşallah bugün kazasız belasız alacağız maçı
bjk ve sivastan biri kesin puan kaybeder

adem73
09.05.2009, 01:06
inşallah bugün kazasız belasız alacağız maçı
bjk ve sivastan biri kesin puan kaybeder
ikisi birden kaybetse ne güzel olur

Jackdaniels
09.05.2009, 01:09
Umarım Ahmet hocanın bi bildiği vardır zira benim bu takıma güvenim kalmadı ne yazıkki...

Erdal DİLEK
09.05.2009, 02:34
bir örnek veriyorum .. Gaziantepspor macinda ki yedigimiz ilk gole bir bak az. O hataya acayip sinirlenmistim .. bir örnek verdim sadece, daha cok var ama saymak istemiyorum cünkü sabaha kadar sürer yoksa.
seneye de tayfun ile egemenle cıkarsın artık, sen songun yaptıklarını söylüyorsun bende sana o zaman yerine kadroya adlığı adamın hatalarını sayayım, burdan fizana köprü olur. . .

Emre EFENDİOGLU
09.05.2009, 02:39
İçimden kaybedeceğimiz veya berabere biteceği geçiyor. Bu iyiye işaret, neyi kazancaz hissettiysem kaybettik yada berabere kaldık :D

Mehmet Sarigül
09.05.2009, 03:04
Hoca "Büyük Sef" Song'u Trabzon'da birakti, Kocaeli'ye "kücük sef" ile gitti...

asimetrik
09.05.2009, 03:07
Hoca "Büyük Sef" Song'u Trabzon'da birakti, Kocaeli'ye "kücük sef" ile gitti...
Song gelmedi mi? Küçük şef kim? Cahilliğime ver:)

Mehmet Sarigül
09.05.2009, 03:24
Song Kocaeli'ye gelmek istemedi,..cünkü Kocaeli'de cok fabrika varmis..birde BMN Kocaeli 500 mesale yakacakmis..böyle bir ortamda ben bu yasimla nasil nefes alirim demis,..buna hoca kizmis ve "kücük sef'i almis yanina..(kusura bakma ama ben artik ironi ile bakiyorum olaylara)

Song kadroda yok,...

Kücük sef'i ilk kez Kayseri macinda gördüm, daha yeni sef oldu...

Kazım Uzunboy
09.05.2009, 03:27
Küçük şef kim yahu ? :S

asimetrik
09.05.2009, 03:36
Küçük şef kim yahu ? :S
Tayfun olmalı..

asimetrik
09.05.2009, 03:37
Ferhat desem daha uyuyor ama, Büyük şefin mevkisinde değil.

ensar6161
09.05.2009, 03:39

bence seneye deil bugün takımdan gönderilmeli..bütün hatlarıyla yetersiz...kayrerispor maçında şu anda hatırladığım penaltı pozisyonunun en başında topu adamın göbeğine nişanladı sağa veya sola atmk ururken dönüşü penaltı oldu..diğeri de takım atağa çıkarken topu ustaca aghahowa(yanlış yazmış olabilirim adını)nın önüne bıraktı..adam sol çaprazda kaleci ile karşı karşıya kaldı ama atamadı...

ferhata sıra gelinceye kadar o formayı giyecek çok oyuncu var bence

Mehmet Sarigül
09.05.2009, 03:39
Ferhat desem daha uyuyor ama, Büyük şefin mevkisinde değil.

Sen Kayseri macini izlemedin galiba..

asimetrik
09.05.2009, 03:42
Sen Kayseri macini izlemedin galiba..

İzlemem mi? Ferhat sağ bek oynadı. Tayfun göbekte. Küçük şef olmayı ne yaptı da haketti?

ensar6161
09.05.2009, 03:43
maçı büyük bir ihtimalle kocaeli taraftarı ile birlikte izleyeceğim...sessiz efendi efendi otururum...ama boş bulunup rengimi belli edersem anlayışla karşılarlar::)ben kocaelisporuda seviyorum

Mehmet Sarigül
09.05.2009, 03:46
İzlemem mi? Ferhat sağ bek oynadı. Tayfun göbekte. Küçük şef olmayı ne yaptı da haketti?

Onu bilemeyecegim, cünkü seflige macdan önce alinmisdi.

Mehmet Sarigül
09.05.2009, 03:48
O soruyu, onu kücük sef yapanlara sormak lazim.

demir
09.05.2009, 03:51
bence sen bunu bırak hoca dusunsun kımın oıynayacagını sen takımına destek ver adamın yaptıgı sey nasıl bır sonuıc verecek gormeden elestırmek sadece kendını uzmek olur baska bısey degıl bence buyuk sef bursa macına saklanıyor demedı deme

asimetrik
09.05.2009, 03:51
Onu bilemeyecegim, cünkü seflige macdan önce alinmisdi.

Maçtan sonra da gerekli kişiler tarafından da teyid edildi sanırım.

Mehmet Sarigül
09.05.2009, 03:55
Maçtan sonra da gerekli kişiler tarafından da teyid edildi sanırım.

Nasil?...Kusura bakma anlamadim.