PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocaelispor 1-3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14

leavemealone
09.05.2009, 23:59
Bugün gökhan nasil oynadi öyle ya helal vallah . Dopingmi aldi neyapti herkesi gecti bukadar hizli oldugunu bilmiyorduk :D .

Erdal DİLEK
10.05.2009, 00:01
sezon başından beri 61. dakikada devamlı kalemizde pozisyon veriyorduk, en sonunda yedik İnşallah rahatlamışızdır(stresi attık anlamında) bir daha gol da yemeyiz pozisyonda vermeyiz

Samet Başdağ
10.05.2009, 00:03
sezon başından beri 61. dakikada devamlı kalemizde pozisyon veriyorduk, en sonunda yedik İnşallah rahatlamışızdır(stresi attık anlamında) bir daha gol da yemeyiz pozisyonda vermeyiz
o anda içime doğdu vallahi ya gol olacağı...

kardeş takımmış :)

DÜŞENEDE BİR TEKME SEN VURACAKSIN

Barış Kaptanoğlu
10.05.2009, 00:03
Bu arada Petkoviç özüne dönmüş..
geç bile kalmıştı:D

Burak 1967
10.05.2009, 00:04
o anda içime doğdu vallahi ya gol olacağı...

kardeş takımmış :)

DÜŞENEDE BİR TEKME SEN VURACAKSIN

bizim tek kardeş takımımız var o da 'Trabzon Karadenizspor' :)

Onur Akyüz
10.05.2009, 00:07
Alan ne gol atmis yahu:)
Resmen gol diye sevindim canli izliyomus gibi.
Spiker bile kopmus anlatirken

Samet Başdağ
2 haftada bir şampiyonluk potasina giriyoruz ya acayip stres oluyor ya

Hüseyin İlkin
Gökhan Ünal iki haftadır kendine geldi.
Onun performansının yükselmesine çok seviniyorum.
Daha da iyi olacak inşallah.
Haftaya şeftalileride boş geçmez açılmışken, sakatlığı ciddi değildir umarım...

Bugünde gol ve asisttinin yanında çok iyi mücadele etti.
İlk dakikalarda sol çaprazdan vurduğu top öncesi koşuşu ve rakibinin yanında ok gibi fırlayışı hala gözümün önünde.
Ortası şahaneydi.
Orada sadece topun gidişini gösterseniz bana, bu Yattara'dır derdim.

Erdal DİLEK
10.05.2009, 00:08
ahmet cakar içimden bir ses trabzonspor şampiyon olacak diyor. . .:)

Barış
10.05.2009, 00:08
Sonlara doğru hakemin alakalı alakasız her pozisyonda aleyhimize faul çalması neydi ya.. Çıldırdım ya rezil herif.

Erdal DİLEK
10.05.2009, 00:09
o stadın catısına cıkan arkadaş şuan da aramızda mı:D

TS-FAN
Kocaelispor taraftarı bırakmış kendi takımını,"olmazsın şampiyon" diye bağırıyor.
Çok üzücü.Bizim onlara gösterdiğimiz sempatinin karşılığına bakar mısınız...
Bizi seven yok.Artık bu, yadsınamaz bir gerçek...

SARI61
ahmet cakar içimden bir ses trabzonspor şampiyon olacak diyor. . .:)
insallahhhhh sampiyon olucaz

KERİM
10.05.2009, 00:11
Bu arada kocaeli futbolcularıda seyircilerinden şikayetçi.Kalecileri biz onları kötü gün taraftarı olarakta bilirdik.Gerçek taraftarlara teşekkürler felan dedi.

zafercalikoglu
bence o taraqftarın o çatıda ne işi var hiç hoş olmadı ve kocaeli taraftarını gerdi ve haklılıarda ,gecen sene 5 macımız gitmişti,sırf bu yüzden şampiyonluk gitmesin

TSigalko
Alanzinho'nun Maradonavari ceza sahasına girdiği pozisyonu esgeçmişler :)

SARI61
10.05.2009, 00:12
sonlara doğru hakemin alakalı alakasız her pozisyonda aleyhimize faul çalması neydi ya.. Çıldırdım ya rezil herif.
evet renkdaŞ haklisin resmen hakem rezildi ya umutun dustutgu pozisyonu gozunle gordugu halde penalti calmadi koptum zaten orda hakemide yendik buggun

kemal_efe
10.05.2009, 00:13
bir kez daha anladım ki dostluk falan yalanmış.Trabzonsporun tek dostu canı kanı kardeşi arkadaşı yine kendi taraftarı ve camiasıdır.birlik birlik birlik olmalıyız.3de 3 yapalım sonrasına bakalım inşallah şampiyon oluruz.Allahım kabul et duamızı...

DNA-TS
maçı numaralıda kocaelilerle izledim...adamların bize karşı antipatileri var..maçtan keyif alamadım sürkli bizim taraftarların olduğu kalerkasını izleyerek zaman geçirdim...bi ara stadın üstünde kovalamacalar oldu meğer bizimkilerden birisi bayrak show yapmış...birde maçtan sorna kocaelilerin ypmış olduğu anlamsız dengesizlikleri yadırgadım...boşyere oay çıkartmaya çalıanlarımı ararsın 34 plakalı arabaları tekmeleen mi ararsın ....kocaeli iyi ki ligden düştü....inş daha geri gelmezler...hatta numaralıda 61 numaralı kocaeli formalı bi eleman varı sürekli trabzon tribünlerine küfr ediyordu sanırım oda 3 ezik taraftaıydı....birde utanmadan trabzonsporlu taraftarlara laf atıyorlar.''siz böyle ihanet ederseniz takımımız düşer ,,izmitin ekmeği yiyip ihanet etmek '' gibi cümleler söylüyrardı..ama forma reklamını veren firma bizim hısımlar yani trabzonlu kendi şehrinin takımına bile trabzonlular sahip çıkarken böyle çirkeflikler yapmaları çok ayıplanacak bir durum...biirde maraton tribününde açılı olan pankart durumu özetliyor'' türkiyeyee bakankocaeli bir tek kocaelispora bakamadı''....

Sezgin61ts
Alanzinho ne yaptı öyle da:)yine ecel terleri döktük ama alanın golü rahatlattı bizi ferhat da güzel oynadı.Ayrıca TRABZONUN TRABZONDAN BAŞKA DOSTU YOK BUNU Bİ DAHA GÖRDÜK...

cihatöztürk
10.05.2009, 00:17
varya bi şampiyon olursak :D yemin ederim düşünemiyorum ts clubdan 5 tane forma alırım

yeterki olalım şampiyon

TSelif
Bu arada neredeyse Kocaeli lehine tezahürat yapalım derecesine gelen dostluk hikayesinin gerçekten hikaye olduğu göstermiş oldular bize bu akşam. Demek ki neymiş sadece TRABZONSPOR!
Ayrıca o çatıya çıkan her kimse yazık . Hangi akla hizmet çıktı tepindi orda anlamadık. Üstelik .... neyse !
Bu arada sanırım biz bu yıl ŞAMPİYON biz oluyoruz çaktırmadan :)

Oğuzhan Fidan
kocaelispordan büyüklük bekliyosunuz size şaşırıyorum ben demedimmi kardeşim alkışla kendi takımını niye hayal kurup duygusal düşünürrüz. onlar anca bizim karadenizsporla kafa tutuşur.bank asyada ligin dibine vurmalar dilerim. bu arada taner gülleri inşallah iyi bi takımda oynar kişiliğni zaten beğeniyodum

ts_tuncay_ts
10.05.2009, 00:19
maçın özetini izledim vede hakem çok kötü yönetmiş yattaraya o kalecinin yaptığı hareket hele çok sinirlendirdi beni....

Gökhanı çok sinirlendirdi umutu çok sinirlendirdi....Hakemlerde yenilmemizimi istiyolar nedir anlamadım....

Bu arada haftaya cezalı futbolcumuz var mı???

TAHSİN 61
10.05.2009, 00:20
Taner Gülleri Kayserispor ile prensip anlaşması yaptı zaten...

DNA-TS
birde şu kardeşlik meselesine gelmek istiyorum..trabzonsporlunun trabzonsporludan başka dostu yoktur....en güzel örneğini bu akşam yaşadım...bu arada bizim kardeşe falanda ihtiyacımız yok yalandan yere tribünlerde milleti yağlamanında bi manası yok kendimizi küçük düşürmekten başka bişeyede yaramıyor...adamlar bizi gördükleri zaman deli dana gibi oluyorlar...

magicyattara
Şu son hafta teorim tutarsa varya:)

lazzz61
o catıya cıkan kardesımı alnındann öpüüyorum gövsümü kabarttııı BİZ TRABZON luların takımı için ne kadarr deli oldugunu orda gösterıdıgı içinnn

ozan__41
10.05.2009, 00:21
Kocaelide doğdum Kocaelide Büyüdüm 2 senede bir trabzon/of a giderim bugünkü maça gittim ve şunu gördümki artık kocaelispor benim için bitmiştir o kadar yeşil dedik o kadar kocaeli diye bağırdık o kadar kocaeliyi çağırdık ama yinede hodri meydan bize küfrediyo şimdi artık kocaeli nereye giderse gitsin kocaelinin düşmesine tek açıdan üzülüyorum o da trabzonspor gelemicek.... ve son bir şey daha Alanzinho müthiş yaaa o nasıl bir goldü yaa...

kemal_efe
10.05.2009, 00:21
kocaelispordan büyüklük bekliyosunuz size şaşırıyorum ben demedimmi kardeşim alkışla kendi takımını niye hayal kurup duygusal düşünürrüz. onlar anca bizim karadenizsporla kafa tutuşur.bank asyada ligin dibine vurmalar dilerim. bu arada taner gülleri inşallah iyi bi takımda oynar kişiliğni zaten beğeniyodum
taner gülleri kayseri ile anlaştı diye biliyorum 1 ay önce.ama transfer bu son anda değişebilir

Colakoglu
10.05.2009, 00:22
2 haftada bir şampiyonluk potasina giriyoruz ya acayip stres oluyor ya

:D gercektende öyle bi variz bi yokuz...

krdnz
10.05.2009, 00:22
Bu arada neredeyse Kocaeli lehine tezahürat yapalım derecesine gelen dostluk hikayesinin gerçekten hikaye olduğu göstermiş oldular bize bu akşam. Demek ki neymiş sadece TRABZONSPOR!
Ayrıca o çatıya çıkan her kimse yazık . Hangi akla hizmet çıktı tepindi orda anlamadık. Üstelik .... neyse !
Bu arada sanırım biz bu yıl ŞAMPİYON biz oluyoruz çaktırmadan :)

Hep derim,yine diyorum;DOST DÜŞMAN YOK,HEPSİ RAKİBİMİZ.(ama esas rakiplerimiz üç kızkardeşler,diğerleri sadece iki maçlık rakip;))

Erdem Keser
10.05.2009, 00:24
Çok önemli 3 puan :) Umuyorum ki enazından şampiyonlar ligine katılacaz , öyle görünüyor.

Maça gelince ;

Gökhan'ı bu sezon ilk defa bu kadar mücadele ederken , hırslı gördüm.Asisti ve attığı golle maçın en etkili isimlerinden birisiydi.İlk yarıda Ferhat biraz sırıtırken defansımız bir kaç yerleşim hatası dışında iyiydi.İlk yarı boyunca kaptanda çok etkili futbol oynarken Colman etkisiz eleman vazifesi gördü. İkinci yarıda ise 65. dakikaya kadar oyun ne yazık ki biizm yarısahamızda geçti.Maçın en kötüsü Colman'ın çok daha önce çıkması gerekirdi ve ortasahamızın guardı çok belirgin bir şekilde düştü.İkinci yarıyı iki periyotla değerlendirmeliyiz; 65'ten öncesi ve sonrası.

Colman'ın yerine Selçuk'un girmesiyle takım pas yapmaya , ayağa oynamaya başladı ve oyunun kontrolünü bu dakikadan sonra elimize aldık.Heralde bu maçtan sonra Selçuk'un ortasahada nasıl bir öneme sahip olduğu daha net anlaşılmıştır. Maçın bir başka yıldızı Alanzinho ise aldı kopardı maçı.Bir tane kendisi bir tanede Gökhan'a gollük pozisyon hazırladı.Attığı gol ise şapka çıkarılacak türdendi. Haftaya Bursa'yı yenersek herşey daha güzel olacak.

Sinan SARI
Kocaeli ; anadoluda futbolu en güzel temsil eden takımlardan biriydi. Ta ki bu akşama kadar. Trabzonun şampiyon olmasının neresini çekemezler anlamam.Halbuki...........Neyse; heralde 2.Ligte bunu düşünmeleri için çok vakitleri olacak.

Oğuzhan Fidan
bizim tek kardeş takımımız var o da 'Trabzon Karadenizspor' :)
ölesine okuyodum yazılanları tebrik etme gereği duydum =)

Tahsin Armutcu
10.05.2009, 00:25
http://img24.imageshack.us/img24/9246/img0183qqn.th.jpg (http://img24.imageshack.us/my.php?image=img0183qqn.jpg)

cep telınden cektım ve ılk defa foto eklıyorum basarırım ınsallah. numaralı bden bızım usaklar:))

Mustafa GÜLAY
10.05.2009, 00:26
bırakın abi adamları biz alıyoruz çiceklerle stada götürüyoruz onlar kendi statlarında yapmadıklarını bırakmıyolar ikinci lige düşüyolarla ya bidaha karşılaşmicaz saniyolar sen rize ye gelmicenmi sen samsun a gelmicen hey gidi koceli heyy

magicyattara
10.05.2009, 00:26
Bu dostluk işleri ters işler.
Düşman olalım demiyorum tabii ki.
Nötr olmakta fayda var.
Git maçını izle,takımını destekle gel bu kadar.

Şunca dostluk mesajına rağmen bu muameleye maruz kalıyorsan bu işleri karıştırmamakta fayda var.

Zafer BİLGİN
10.05.2009, 00:27
Geçen zamanla beraber,her şey değişiyor,her şey yozlaşıyor.

Tıpkı,Kocaelispor gibi,tıpkı Kocaeli taraftarı gibi.

KERİM
10.05.2009, 00:28
Biz şampiyon olana kadar bunlar susmaz,kendilerini daha büyük zanneder.Bunlardan kurtulmanın tek çözümü 2 yıl içinde Mutlaka şampiyon olup prestij sağlamak.Ancak bu şekilde sana saygı duyarlar

cihatöztürk
10.05.2009, 00:29
ya varya yensek sıkıntı yenemesek sıkıntı :D

nooldu şimdi gittik geldik gene şampiyonluk yarışına :D

bursa maçının stresi aldı bille beni :D

zekeriyya
10.05.2009, 00:29
izmit te doğdum izmit te büyüdüm izmit te yaşıyorum izmit liyim ama şükür ki trabzonspor luyum bizlerin o kadar çabasına rağmen bizi tersledi taraftarları şimdi alsınlar hodri meydanı seneye trabzon karadenizspor (bizim pilot takımımınzla) oynasınlar o stad bir daha bu taraftarı görecek sabretsinler yeter

reisoğlu61
10.05.2009, 00:30
bu mactaki 3 puan önemliydi.
Ahmet hoca akilli degisiklikler yapti

Hakan Karadirek
10.05.2009, 00:31
Maci izlemeyen arkadaslar icin http://www.youtube.com/watch?v=MKD-C1bDN-0

Volkan
10.05.2009, 00:34
nasıl bir taraftar ya 90 dk küfür ettiler lil tv de dayanamadı ensonun sesi kıstı kackere

ve catıya cıkan arkadaşa helal olsun tüm trübünlere yetti hakeme bile yetti macı bile onun icin durdurdu :D:alkış:

MuratB.
10.05.2009, 00:35
izmitten şimdi geldik resmen öldük. ben böyle bir rezillik görmedim. kocaeli sınırlarına girdigimiz andan itibaren çarpıklıklar başladı. heralde dünyada ilk defa biletlere bakılmadan giriş yapılan bir maç olmustur. hafta içi o kadar yırtındık bilet bilet diye biletlere bakılmadı bile. ismetpaşa stadına gelince tam bir rezalet. bi dünya insan gelmiş tek giriş kapısı açmışlar tam 1.5 saat kapının önünde bekledik bazı arkadaşlarımız duvarlardan tırmanarak içeri girdiler. kocaeli taraftarına ise yaptıklarını yakıştıramadım önce yeşil siyah sonra körfez diye bagırmamıza ragmen adamlar bize en ufak bir jest bile yapmadı. tek diyecegim inşallah giderken kardeş klupleri antalyayı da kollarına takar bu ligden düşerler. kocaeli benim için bitmiştir

Onur Akyüz
10.05.2009, 00:35
Bu arada sivasin net 2 kirmizi karti verilmedi,
bilica gole giden adami biciyor ama hakemde tik yok,
balili pisligi zaten kaleciyi sakatladi bilerek sariyla gecistirdi,

anlamiyorum ne var bu sivasta,niye kollaniyor?

Ama yurekten inaniyorum ki haksiz puanlar,hakem eyyamlari
oyle direklerden doner,topcularinizin ayagina dolanir,

Allah'in sopasi yok iste.

Enes
10.05.2009, 00:36
nasıl bir taraftar ya 90 dk küfür ettiler lil tv de dayanamadı ensonun sesi kıstı kackere

ve catıya cıkan arkadaşa helal olsun tüm trübünlere yetti hakeme bile yetti macı bile onun icin durdurdu :D:alkış:

Çatıya çıkanı ALLAH bidiği gibi yapsın.
Hangi akla hizmet çıkar oraya saatlerce düşünüyorum bulamadım...

Mustafa GÜLAY
10.05.2009, 00:37
seneye koceli samsuna gelsin seneye koceli samsuna gelsinhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

Anıl Caner
10.05.2009, 00:40
Çatıya çıkan gerizekalı malı burada savunanlar var. İlginç.

kocaeli taraftarı haklı olan taraftı. geçmiş olsun diyorum onlara.

Fatih Oflaz
10.05.2009, 00:41
Kocaelide bu muameleyi görmek çok üzücü.Demekki düşene bir tekmede sen vurcan ama kimyamızda yok.ALLAH yardımcıları olsun.Ne diyeyim.

Çatıya cıkan arkadaş cok heycanlı dakikalar yaşattı.Fakat yapmaması gereken hareketti.Kocaeli tarafından daha kalabalıktık.Kum gibiydi heryer.Fakat yine Trübünümüzün acı yüzü maç izleyip çekirdek çıtlatmaya gelen arkadaşlar olmasaydı daha renkli Ve liğin en güzel deplansman maçı kesin olacaktı...Hepinizin eline sağlık arkadaşlar...

Cafer KILIÇSOY
10.05.2009, 00:42
Kocaeli kardeş kulüptür masalına hiçbir zaman inanmadım / inanmam. Tarihi araştırın bakın, bu ülkede ''Trabzon kümeye'' diye bağıran ilk taraftardır Kocaeli taraftarı...

Bugün defalarca kendilerine iyi niyetle yaklaşmamıza rağmen hiçbir karşılık göremedik. ''İ...e Trabzon olamazsın şampiyon'' diye bağırmalarıda cabası! Herkes hakettiği yeri buluyor, Kocaeli'de buldu.

Maça girerken Kocaeli'li ufak bir taraftar ''Abi size 5 atacağız'' diyordu. Tesadüfen çıkarken aynı çocuğu gördüm. ''Ne oldu'' dedim. ''Abi bize Bankasya yakışır'' dedi:D

Belki hayatımdan yıllar geçecek. Ama ben Alanzinho'nun golünü canlı gören bir kişi olarak kendimi yaşadığım sürece şanslı hissedeceğim. O gol değil olağanüstü bir şeydi.

Cafer Bulur
10.05.2009, 00:42
Hepimizin ganimeti hayirli olsun arkadaslar,abilerim.:)

Trabzonspor kazaninca ve sampiyonlar ligi kapisina dayanirken mesaj yazmak o kadar mutluluk verici ki.:)

Macin genelinde belki iyi futbol oynamadik ama takim olarak cok iyi mücadele ettik.

Tuhaftir,cok iyi oynamamis olmamiza ragmen sayisiz firsatlari yakaladik ama atamadik.

Hakem de gökhan in kendisine bagirmasindan sonra bize karsi net bir tavir aldi , aleyhimize bilerek düdükler caldi ve bir penaltimizi da yedi.

Kümse düserken Trabzonspora olamazsin sampiyon diyen kocaelispora da yolun acik olsun diyorum.

Hakettikleri yere geri döndüler.

Trabzonsporun Trabzonspordan baska dostunun olmadigini bir kez daha anlamis olduk.

Erdal DİLEK
10.05.2009, 00:43
şimdi kandi macalrımıza bakarken, bizi pek etkilemiyor gibi gözüken ama ileride cok şeylerin farketmesini sağlayacak maclar var

mesela bugün fenerin yenmesini cok istedim, aynı şekilde galatasarayında, çünkü ankaragücü ve denizlinin bjk ile macı var, düşme tehlikesi hep yaşasınlar hemde fazlaca, ayrıca eskişehir İnşallah haftayada kazanır, rahatsınız biraz

innocence
10.05.2009, 00:44
Bu arada sivasin net 2 kirmizi karti verilmedi,
bilica gole giden adami biciyor ama hakemde tik yok,
balili pisligi zaten kaleciyi sakatladi bilerek sariyla gecistirdi,

anlamiyorum ne var bu sivasta,niye kollaniyor?

Ama yurekten inaniyorum ki haksiz puanlar,hakem eyyamlari
oyle direklerden doner,topcularinizin ayagina dolanir,

Allah'in sopasi yok iste.

çok doğru söylüyorsun balili ve bilica nın kırmızı kart görmeleri gerekiyordu

Ayrıca maç sonunda hakem veya gözlemci sahada sivaslı oyuncuların çıkardıkları olayları raporlarına yazarsalar eğer ceza almaları gerekir

Bülent AKBULUT61
10.05.2009, 00:48
izmit te doğdum izmit te büyüdüm izmit te yaşıyorum izmit liyim ama şükür ki trabzonspor luyum bizlerin o kadar çabasına rağmen bizi tersledi taraftarları şimdi alsınlar hodri meydanı seneye trabzon karadenizspor (bizim pilot takımımınzla) oynasınlar o stad bir daha bu taraftarı görecek sabretsinler yeter
harikasınız sizler muhteşem insanlarsınız sizlerin hepinizi seviyorum:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Sufyu_41
10.05.2009, 00:48
Evet arkadaşlar maçı 3 puanla kapattığımız için çok mutluyum.Gelen herkezin ayaklarına sağlık.

Maç ile ilgili yorumlarım;Yattaranın bukadar top kaptığı bir maç görmedim.Sanki sağ bek gibiydi.Gökhan Ünal çok hırslıydı.Aslına bakarsınız tüm takım hırslıydı.Kocaeli t.çiflikte oturuyrm 20senedir.Kocaeli taraftarını böle olduğunu bilmiyordum.Okadar şeyler yaptıq.Kocaeli dedik,yeşil siyah çektik,Düşmenizi istemiyoruz dedik.Onlar sadece ıslıkladılar yada küfür ettiLer.Arada teller wardı ordan artistlik yaptılar okadar.Hodri meydanın sol tarafında 1 kocelili trabzonspor taraftarına artistliq yapıyordu.Trabzonlu taraftar üstüne dogru gidince neden kactı!!!Madem dedikanlılık yapıcaksın bari adam gibi yap!Tribünn çatısın çıkan arkadaşa helal olsun diyorum.Başka birşey demiyorum.
Bursa maçını şimdi iple çekiyorum..Herşey olabilir...

Turgay 6161
10.05.2009, 00:49
şimdi kandi macalrımıza bakarken, bizi pek etkilemiyor gibi gözüken ama ileride cok şeylerin farketmesini sağlayacak maclar var

mesela bugün fenerin yenmesini cok istedim, aynı şekilde galatasarayında, çünkü ankaragücü ve denizlinin bjk ile macı var, düşme tehlikesi hep yaşasınlar hemde fazlaca, ayrıca eskişehir İnşallah haftayada kazanır, rahatsınız biraz

Güzel bir düşünce yalnız ankaragücü düşerse ankarasporla birleşme ihtimali varmış.herneyse biz yolumuza bakalım onlar puan kaybedeceklerdir.

ibrahimkaya
10.05.2009, 00:49
alanzinho yine çalımlarla mı gidecek:D alanzinho kaleye!!!!!!!!muhtesem bir gol yok boyle bir gol alanzinho!!!!!!!!!!!!!golde süper melih sendilin anlatımıda face ye ekledim tekrar tekrar izliyorum:D:D

Sezgin61ts
10.05.2009, 00:51
O kocaelili taraftar amma kaçtı arkasına bile bakmadan sonra bi tanesi de aşagı atladı valla çok komik :)))biz adamlara neler yapıyoruz onlar ne yapıyo diyorum ya bizim bizden başka dostu yok...

Gökhan KAN
10.05.2009, 00:51

Adamlar haklı aynı şeyi bizim stad için düşünelim lütfen..

Bülent AKBULUT61
10.05.2009, 00:53
oturuyorum kalkıyorum aklıma geliyor ya ne goldu o ya yok böyle bir gol ya spiker gibi konuştum ALLAHIM o ne akıl dolu bir gol helal olsun bu adamın aldığı para.bu gibi golleri atan futbolcuları müzeye koymak lazım

Saltuk Buğra
10.05.2009, 00:53
arkadaşlar staddan bir resim veya video yok mu?

Kubilay ŞAHİN
10.05.2009, 01:00
Bir Ara Hüseyinin Diz Çöküp Topa Kafa Vurması Beni Mest Etti..:)

Bekir
10.05.2009, 01:01
kocaelispora haklı diyenler..
mactan once 15 dk boyunca 'kocaeli' 'korfez' 'korfez sen bizim kardeşimizsin' vb.
bi suru tezahuratta bulunduk karsılıgında bize kufur edildi bu mu yani haklılık??
afedersiniz ama biz onlara kardeş onlar bize kufur biz orda ne yapsak haklı durumdayız..

Oruç
10.05.2009, 01:02
Çok şükür Allah'a aldık maçı. Hayırlısıyla inşallah bursa maçını da alırız. Sonrası Allah kerim. Rahat rahat uyuyacam bu gece oh be.

yatara
10.05.2009, 01:04
kaplanim be yendik idaadada kazandim
insallah haftaya yeneriz ja

Bülent AKBULUT61
10.05.2009, 01:05
Bir Ara Hüseyinin Diz Çöküp Topa Kafa Vurması Beni Mest Etti..:)
maşallah iki haftadır kaptanımızda iyi oynuyor orta sahayı iyi yönlendiriyor

Bulut61-34
10.05.2009, 01:07
Kocaeli kardeş kulüptür masalına hiçbir zaman inanmadım / inanmam. Tarihi araştırın bakın, bu ülkede ''Trabzon kümeye'' diye bağıran ilk taraftardır Kocaeli taraftarı...

Bugün defalarca kendilerine iyi niyetle yaklaşmamıza rağmen hiçbir karşılık göremedik. ''İ...e Trabzon olamazsın şampiyon'' diye bağırmalarıda cabası! Herkes hakettiği yeri buluyor, Kocaeli'de buldu.

Maça girerken Kocaeli'li ufak bir taraftar ''Abi size 5 atacağız'' diyordu. Tesadüfen çıkarken aynı çocuğu gördüm. ''Ne oldu'' dedim. ''Abi bize Bankasya yakışır'' dedi:D

Belki hayatımdan yıllar geçecek. Ama ben Alanzinho'nun golünü canlı gören bir kişi olarak kendimi yaşadığım sürece şanslı hissedeceğim. O gol değil olağanüstü bir şeydi.

Kayseri, Sivas, Bursa, Antep, Van, Denizli, Antalya..... başka takım var mıydı 1. ligde?

Türkiyede il kalmadı düşman ilan etmediğimiz. Bunlar neredeyse her takım için yaşana şeyler. Adamların canı yanarken başka nasıl tepki bekiyorsunuz ki?

Zafer BİLGİN
10.05.2009, 01:08
Bu forumda,Kocaelispora benim kadar sempatiyle bakan 2. bir kişi yoktur diye düşünüyorum.

Ama,bu geceden sonra anladımki,

cehennemin dibine kadar değil,amatöre kadar yolun var Kocaeli.

İnşallah amatöre düşer bir dahada çıkamazsın

Saltuk Buğra
10.05.2009, 01:10
abi ya foto yok mu ? :(

Burak_52
10.05.2009, 01:10
kocaeli taraftarını alkışlayalım bölümüne destek verdiğim için utandım
bank asyada ne halleri varsa görsünler artık

Adem Erdoğan
10.05.2009, 01:11

Gerizekalılıkki ne gerizekalılık.
Çıktın madem neden geri vites yapıyosun.
Ayrıca polisler çok müsamaha gösterdiler.Özellikle bizim olduğumuz bölümde.

steelturkTS
10.05.2009, 01:11
az kalsın elimizde bilet olmasına rağmen içeriye giremiyorduk.ondan sonra hurra dediler girin içeriii bilet milet sormadan hemde birde yukardan bize bilet bile attılar bilet olmayanlara.ben ilk defa böyle bi olayla karşılaştım.bilseydim bilet için o kadar çırpınmazdım.

steelturkTS
10.05.2009, 01:13
Gerizekalılıkki ne gerizekalılık.
Çıktın madem neden geri vites yapıyosun.
Ayrıca polisler çok müsamaha gösterdiler.Özellikle bizim olduğumuz bölümde.

seninde peşinden osmanlı akıncıları gibi dört beş kişi koşsaydı sende geri vites yapardın:)

Adem Erdoğan
10.05.2009, 01:14
seninde peşinden osmanlı akıncıları gibi dört beş kişi koşsaydı sende geri vites yapardın:)

Madem o kadar delikanlı değilsin çıkmayacaksın oraya.:)

steelturkTS
10.05.2009, 01:15
Madem o kadar delikanlı değilsin çıkmayacaksın oraya.:)

ama ne olursa olsun o çatıya çıkan arkadaş için yıllar boyunca unutamayacağı bir anı olmuştur hem onun için hemde o olaya tanık olan bizler için:)

.....
10.05.2009, 01:15
Zafer abi seninle Sakaryaspor başlığında kocaeli Sakarya konusunu tartıştıydık az da olsa.

Ben Sakaryaya iyi demiyorum ama kocaeliden iyiyizdir evelAllah ;)

Adem Erdoğan
10.05.2009, 01:17
ama ne olursa olsun o çatıya çıkan arkadaş için yıllar boyunca unutamayacağı bir anı olmuştur hem onun için hemde o olaya tanık olan bizler için:)

Yarın akşam tv programlarında konuşulacaklarda çok güzel anı olacak.:)

.....
10.05.2009, 01:18
Bu forumdaki sakaryalı arkadaşlar bu yazdıklarımı kocaeli den dolayı yazdığımı sanmasın.

Kesinlikle en alt liglere düşmesini istediğim bir takımdır.Trabzonspor un düşman takımı gibi karşılandığı bir şehirdir.vede şehrin yarısının karadeniz kökenli olmasına rağmen

Ben sana katılmıyorum abi.

Sakarya nın yarısı karadeniz--Trabzon-- kökenlidir. Ve çok sayıda Trabzonsporlu vardır. Ama Trabzonsporlu olmayanlar daha fazladır.

Senin dediğin gibi bir düşmanlık henüz göremedim. Sen nasıl anladın bunu?

Mesajları buldum bile abi :)

Burçak
10.05.2009, 01:18
ALANZINHO SPİKERİ İŞTE BÖYLE ÇILDITTI... (http://www.facebook.com/video/video.php?v=77735444245&ref=mf)
:)

Tahsin Armutcu
10.05.2009, 01:19
koyduk da resım gardsaım ufak mufak ıdare et artık :)

Çagman
10.05.2009, 01:19
ayıdan post kocaelinden dost olmaz..

sanatik
10.05.2009, 01:21
ya neler oluyor iki macda 7 gol attik ve lider ile fark düsdü üce. Ikincilig sansimiz kadar sampiyonlukda sözkonusu yeniden. Alanzinhonun golüde bomba resmen.

bravo cocuklar.

Şenol Altunsoy
10.05.2009, 01:22
Ya arkadaşlar merak ettim çatıdaki vatandaş ordan nasıl indi gören varsa bir anlatsa

MuratB.
10.05.2009, 01:24
zaten nası bi statsa ben anlamadım çatıya çıkan arkadaş ayagını 1 metre kaldırdıgı gibi çatıya çıktı. çatıdan inerken de çok basit bi hamleyle tribüne indi. biz diger taraftan hayretle izledik ve stadın mimarisine hayran kaldık

Adem Erdoğan
10.05.2009, 01:25
Ya arkadaşlar merak ettim çatıdaki vatandaş ordan nasıl indi gören varsa bir anlatsa

Nasıl çıktıysa öyle indi abi.:)

Tabi inerken polisler güzel bir karşılama yaptılar kendilerine.

Bulut61-34
10.05.2009, 01:27
Yattara'nın yalandan yere yerde yatması hoşuma gitmedi.

Kocaeli taraftarlarının eline koz vermiş oldu.

Cafer Bulur
10.05.2009, 01:27
Bu forumda,Kocaelispora benim kadar sempatiyle bakan 2. bir kişi yoktur diye düşünüyorum.

Dogru söze ne denir,hem de bir kocaelili bir Trabzonspor taraftarindan.:alkış:

Bulut61-34
10.05.2009, 01:30
Zafer abi seninle Sakaryaspor başlığında kocaeli Sakarya konusunu tartıştıydık az da olsa.

Ben Sakaryaya iyi demiyorum ama kocaeliden iyiyizdir evelAllah ;)

İşte bu tartışmalar girmemek gerektiğinin güzel bir örneği Sakarya ve Kocaeli örnekleri. Böyle şeylere kızmak karanlığa küfretmekle eşdeğer. Boşverelim bunları konuşmayı. Yararı yok ve ayrıca zarar veriyor.

Cafer Bulur
10.05.2009, 01:32
Yattara'nın yalandan yere yerde yatması hoşuma gitmedi.

Kocaeli taraftarlarının eline koz vermiş oldu.
Yattaranin küme düsmek üzere olan bir rakibe karsi alanzinho ile sov yapmalari hic de hos degildi.

Bazilari yattara ve alanzinho ya rakibe mutlaka saygi duyulmasi gerektigini hatirlatmali.

Rakibine 10 tane atarsin ama rakibi kücük düsürücü sovvari hareketler cok anlamsizdi.

Bu konuda sadece ben mi böyle düsünüyorum bilmiyorum ama sov yapmak isteyisimizden senol günes döneminde sampiyonlugun en önemli maclarindan antep deplasmaninda tökezledigimizi unutmayalim.

asem61
10.05.2009, 01:34
artik anadolu takimi dost klüp gibi söylemlerden vaz geceriz.maci seyredemedim sivas macina baktim.sivasin yenilmesi beni inanilmaz sevindirdi, bu takimdan nefret ediyorum.trt de bizim macin kisa özetini seyrettim, gözlerime inanamadim.bu kocaeli takiminin ve seyircisinin yaptiklari rezalet.hele kalecisinin yattaraya yaptiklarina anlam veremedim.yaziklar olsun.amatör kümeye kadar yollari var.beter olsunlar

Fatih Oflaz
10.05.2009, 01:36

Seneye KARADENİZSPOR maçında görüşücez abi yine..:)

Çagman
10.05.2009, 01:36
alenin golunden sonra ne oldu orada oyle taraftar sahayamı girdi kameralar gostermedi :)

Bülent AKBULUT61
10.05.2009, 01:38
Yattaranin küme düsmek üzere olan bir rakibe karsi alanzinho ile sov yapmalari hic de hos degildi.

Bazilari yattara ve alanzinho ya rakibe mutlaka saygi duyulmasi gerektigini hatirlatmali.

Rakibine 10 tane atarsin ama rakibi kücük düsürücü sovvari hareketler cok anlamsizdi.

Bu konuda sadece ben mi böyle düsünüyorum bilmiyorum ama sov yapmak isteyisimizden senol günes döneminde sampiyonlugun en önemli maclarindan antep deplasmaninda tökezledigimizi unutmayalim.
yanlış düşünüyorsun bence show olayını rakibe saygısızlık olarak görmeyelim.bir iki hareketten ibaretti fazla bir şey yapmadılar.belki ben yanlış düşünüyorumdur

Mustafa GÜLAY
10.05.2009, 01:40
alenin golunden sonra ne oldu orada oyle taraftar sahayamı girdi kameralar gostermedi :)
hangi taraftar dan bahsediyosun bizimkiler mi kocelimihttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

Emre HIZAL

evet aynen oyle oldu hayret nasıl gostermediler şaşırdım doğrusu.

kasila61
ALANZINHO o muhtesem golle SERDAR BALI nin bir yerlerine kapak takti. sistinmi serdarim selcugun aciklamalarindan sonra buda sana kulbu olsun. bidaha oyle buyuk konusma oturturlar adami oyle rezil olur kalirsin.

Kubilay ŞAHİN
Yazık Yazık Gerçekten Yazık..

Ligden Yanı Sıra Gözümden de Çok Kötü Düşdüler.. Hiç Beklemezdim Böyle Birşeyi..

Bülent AKBULUT61
10.05.2009, 01:41
dost dedik kardeş dedik adamlar demediklerini bırakmadılar.sivaslılar bile bu kadar küfür etmemişlerdi.ip.... TRABZON olamazsın şampiyon siz kendinize bakın biz şampiyon olmasak bile birinci ligdeyiz.

Can basten
10.05.2009, 01:42

Allah Allah, şov yapmak isteyişimizden mi berabere kalmıştık o maçta cidden?

Öyle bir ayrıntıyı hatırlamadığımdan, samimi olarak, soruyorum...

Bülent AKBULUT61
ALANZINHO o muhtesem golle SERDAR BALI nin bir yerlerine kapak takti. sistinmi serdarim tayfunun aciklamalarindan sonra buda sana kulbu olsun. bidaha oyle buyuk konusma oturturlar adami oyle rezil olur kalirsin.
merak ettim tayfun ne dedi

sanatik
artik sahaya atlama yok simdi catiya cikma var.

Resim varmi ?

Ahmet Başkaya
ALANZINHO o muhtesem golle SERDAR BALI nin bir yerlerine kapak takti. sistinmi serdarim tayfunun aciklamalarindan sonra buda sana kulbu olsun. bidaha oyle buyuk konusma oturturlar adami oyle rezil olur kalirsin.
Tayfun ne dediki?

yatara
10.05.2009, 01:44
alanzinho yine çalımlarla mı gidecek:D alanzinho kaleye!!!!!!!!muhtesem bir gol yok boyle bir gol alanzinho!!!!!!!!!!!!!golde süper melih sendilin anlatımıda face ye ekledim tekrar tekrar izliyorum:D:D

linki yolasana

asem61
10.05.2009, 01:44
[QUOTE=Bülent AKBULUT61;2227487]yanlış düşünüyorsun bence show olayını rakibe saygısızlık olarak görmeyelim.bir iki hareketten ibaretti fazla bir şey yapmadılar.belki ben yanlış düşünüyorumdur[/QUOT
bencede normal bir paslasma showuydu.bu futbolculardanda butür hareketler bekliyoruz zaten.benim icin sakincasi yok.herzaman bekleriz

Çagman
10.05.2009, 01:46
bizimkiler polislerde bi hareket oldu birini yaka paca yakalanmıs gordum tv de :)

yatara
10.05.2009, 01:46

ondan 3 gün önce kupada antepe karsi onyamisdik 3-0 yenmisidik ve son 10 dakka show yapiyoduk topuk pasi filan dalga gecidoyuk onlarda ligde bizlen dalga gecmisdi 3 gün sora o maci cok iyi haitrliyoum o kupa amaicni bide lig macina bakamamisdim o sezon tke o maca bakamamsidim kendi macim vardi diye

torsten61
10.05.2009, 01:49
biri gökhan ünala aşırtma atmayı öğretsin :) alanzinho o ne goldü be öle helal olsun sana,,stadta körfez körfez diye bağırdık futbolcularını çağırdık oralı bile olmadılar,, kocaelisporu seviyordum ama içimdeki sevgi bu maçtan sonra bitti..

POYRAZ
10.05.2009, 01:49
Bu Allah'in belasi hakem nereden cikti ya? Alanzinho, Gökhan, Umut ve Yattara'ya verdi sariyi pezo.
Penaltimizi vermedi ve bir cok pozisyonda oyunu durdurmadi. Sanki yemin etmisti Trabzonspor'a maci kaybettirmek icin pislik herif.

kasila61
10.05.2009, 01:50
Tayfun ne dediki?
pardon ya selcuk inan yazacaktim affiniza siginiyorum renkdaslarim.

Cafer Bulur
10.05.2009, 01:52

O maci 3-2 kaybetmistik,2 golümüzü de szymek atmisti.

Asagida arkadas cevap vermis,3 gün önce kupada antepi 3-0 yenerken isin dozunu kacirmis ve son dakikalarda rakiple dalga geciyorduk.

3 gün sonraki maca rakip bana göre asiri motive olmus ve maci kaybetmistik.Hatta mactan sonra antepli oyuncularin kupa macina yönelik hatirlatmalari vardi.

Mehmet Sarigül
10.05.2009, 01:52

Bunu antremanlarda, jübile maclarinda yapsinlar...Bir puan macinda rakibe karsi böyle gereksiz hareketler hic hos degil...
Yazdigin gibi, futbolun icinde sovunu yaparsin...böyle rakip taraftarlarin gönlünü bile kazanirsin ama böyle "simarik" hareketlerle ancak antipatik olursun.

yatara
10.05.2009, 01:54
Bunu antremanlarda, jübile maclarinda yapsinlar...Bir puan macinda rakibe karsi böyle gereksiz hareketler hic hos degil...
Yazdigin gibi, futbolun icinde sovunu yaparsin...böyle rakip taraftarlarin gönlünü bile kazanirsin ama böyle "simarik" hareketlerle ancak antipatik olursun.

valla futbol showsa yapacaklar kardesim ben güzel futbol izlemek isitoryurum güzel futbol izelmek istemiyosaniz youtubda hüseyinin vieodlarini izleyin seyirciler show yapan oyunculari sever durmadan geri pas atanlari degil;)

Bülent AKBULUT61
10.05.2009, 01:55
arkadaşım bende affına sığınarak selcuk ne dedi o zaman merak ettim bu benim içimdeki merak hobisi hiç bir zaman bitmiyor

Ahmet Başkaya
10.05.2009, 01:57
bir daha olmasın:D:D

ÇaGaTaY
10.05.2009, 01:57
Arkadaşlar burada Kocaelini alkışlayalım diye bir başlık vardı..

Şimdi maçtan geliyorum.. Gerçekten böyle öküz bir taraftar topluluğu görmedim.. Biz kardeş falan diyoruz ama resmen biz gelin güvey oluyomuşuz. Adamların kardeşlikten falan hiç haberi yok.. Adamlar simsiyah yemyeşil inciler ananızı ......... diyorlar..Biz alkışlıyoruz.. Onlar tezahurat yapıyo alkışlıyoruz.. Körfez Körfez diye tempo tutuyoruz tık yok.. En dramatik olanı da o organize olamayan koskoca kale arkası tribünü 2 sefer organize olup "yeşillll" diye bağırdı kocaeli maratonuna, adamlar "siyah" diyemedi 1 Allahın kulu demedi.. Öküz trene bakar gibi baktılar.

Trabzon taraftarına biri 1 kere alkış yapsa biz onlara 5 kere yaparız.. Ama bunlar yapılan jestlere bile alkışla karşılık vermekten acizler.. Kim bu mal taraftar grubunu kardeş olarak ilan etti anlamadım zaten.Taraftar olarak centilmenlik dersi verdik ama anlayana..

Bülent AKBULUT61
10.05.2009, 01:58
arkadaşlar abartmayalım bu kadar karşı takımın taraftarları hoş karşılamıcaklarsa ne yapayım yeri geldiğinde showmuzuda yapacağız .yapabiliyorlarsa onlarda bize karşı yapsınlar bizde ağzımız acık seyredelim

Cafer Bulur
10.05.2009, 01:59
valla futbol showsa yapacaklar kardesim ben güzel futbol izlemek isitoryurum güzel futbol izelmek istemiyosaniz youtubda hüseyinin vieodlarini izleyin seyirciler show yapan oyunculari sever durmadan geri pas atanlari degil;)
Bol gol atmakda sov yapmaktir,sonuca giden her harekette bir sovdur.

Bunlari yapmak varken rakibi ve rakip seyirciyi germenin hicbir anlami yoktur.

Yattara ilk devre karsi karsiya yapmaliydi sovunu,artistik hareketlerle 5 tane rakibin arasina dalmak bence sov degil abarti, seni bilmem.

yatara
o catiya cikan yokmu bu forumda :D

kasila61
arkadaşım bende affına sığınarak selcuk ne dedi o zaman merak ettim bu benim içimdeki merak hobisi hiç bir zaman bitmiyor
serdar bali gecen hafta selcuk yedek kalinca ersun yanal istifa etti diye selcuk inanin klubu protesto edip oynamadigina inandigini soyledi. selcukta bu konuyu yalanladi ve serdar baliye kirildigini belirtti. kendisinin nankor olmadigini. parasini ersun yanaldan deyil trabzon spor klubunden aldigini,vede ekmek yedigi yere hic bir zaman ihanet etmedigini belirtti.alanzinho konusundada serdar bali her alanzinho mevzuunda alanzinho yalanzinho gibisinden cocugu kucumser tavirlar takiniyo olay budur kardesim.

Bahattin Aydın
Ya maçı izlerken yerinde duramadım.Hele sivastan gelen haber birde üstüne bejeke bir ara 1-1 berabereydi ki yerimde duramadım.2.yarı bi ara bayağı bir zorlandık ama 3 puan bizim oldu.3 haftadır söylüyorum ŞAM-Pİ-YO-NUZ :)

yatara
10.05.2009, 02:00
Bol gol atmakda sov yapmaktir,sonuca giden her harekette bir sovdur.

Bunlari yapmak varken rakibi ve rakip seyirciyi germenin hicbir anlami yoktur.

Yattara ilk devre karsi karsiya yapmaliydi sovunu,artistik hareketlerle 5 tane rakibin arasina dalmak bence sov degil abarti, seni bilmem.

valla orda yattaralan alanzinho resmen onlarin savunmasinin anasini aglati rakiblerini rezil etdiler 2 kere topuk pasi sora calim...barcelonanin maclarini seyretsen gercek showu anlarsin

kasila61
10.05.2009, 02:01
arkadaşlar abartmayalım bu kadar karşı takımın taraftarları hoş karşılamıcaklarsa ne yapayım yeri geldiğinde showmuzuda yapacağız .yapabiliyorlarsa onlarda bize karşı yapsınlar bizde ağzımız acık seyredelim
iki hafta once sivasi gayet medenice seyrettik.onlarda bu kadarina katlanacak artikin futbol bu show oyunu adi ustunde.yenmekte var yenilmekte dusmekte var seneye cikmakta.

dila
10.05.2009, 02:01
serdar bali gecen hafta selcuk yedek kalinca ersun yanal istifa etti diye selcuk inanin klubu protesto edip oynamadigina inandigini soyledi. selcukta bu konuyu yalanladi ve serdar baliye kirildigini belirtti. kendisinin nankor olmadigini. parasini ersun yanaldan deyil trabzon spor klubunden aldigini,vede ekmek yedigi yere hic bir zaman ihanet etmedigini belirtti.alanzinho konusundada serdar bali her alanzinho mevzuunda alanzinho yalanzinho gibisinden cocugu kucumser tavirlar takiniyo olay budur kardesim.

ya bu serdar bali fazla oldu ama artık hep bizi kötülüyor bu adam trabzonsporun yorumcusu felan değil sanki kötüleyicisi ne iştir anlamadım gitti :confused:

POYRAZ
10.05.2009, 02:02
Ya maçı izlerken yerinde duramadım.Hele sivastan gelen haber birde üstüne bejeke bir ara 1-1 berabereydi ki yerimde duramadım.2.yarı bi ara bayağı bir zorlandık ama 3 puan bizim oldu.3 haftadır söylüyorum ŞAM-Pİ-YO-NUZ :)

Agzindan bal damliyor ama kargalarin bir mac kaybedip bir macta berabere kalmalari gerekiyor bu dediginin olmasi icin. Ayrica Zirtapozspor'un da en az bir beraberlik almasi gerekiyor, buna ek olarak bizim de tüm maclarimizi almamiz gerekiyor.:(
Insallah dedigin gibi olur. Istemeyenin gözü ciksin.:)

kasila61
10.05.2009, 02:03
ya bu serdar bali fazla oldu ama artık hep bizi kötülüyor bu adam trabzonsporun yorumcusu felan değil sanki kötüleyicisi ne iştir anlamadım gitti :confused:
devre arasi takim 2--0 onde hala bi elestiriler bi ben herseyi bilirim havalari.tobe bir insan bu kadar itici olmaz yaaaaaaaaaaaa. saner ayar simartiyo bunu.

TSercaN
10.05.2009, 02:04
vallahi Trabzonspor ve Trabzona edilen kufurleri duydukca deliye dondum tv basinda.Futbolun icinde sov var o yuzden o yapilan ufacik sovu ben hicte kucuk dusurucu bulmuyorum.Dalga gecmek degildi o, futbolun icinde olan normal hareketlerden birkaci idi.

Mehmet Sarigül

Demek ki, show ve güzel futbol anlayisimiz farkli...

Örnek vermek gerekirse, benim icin güzel futbol Barca'nin oynadigi "tek top" oyunu...Madrid'i 6-2 yendiklerinde "show" yaptilar...ama Madrid'li futbolcularla dalga gecerek degil, futbol oynayarak...

kasila61
saner ayar showtv genel yayin muduru olmasa serdar baliyi o kanalin caycisi bile yapmazlar.

hos_cocuk61
10.05.2009, 02:06
Olasılıkları göze alıcak isek sivasın gençlerbirliği maçı ve galatasaray maçlarında puan kaybedeceğini tahmin ediyorum bence ikinciliğimiz garanti.

Bülent AKBULUT61
Teşekkür ederim.Selcuk iyi cevap vermiş helal olsun:alkış:

yatara
Demek ki, show ve güzel futbol anlayisimiz farkli...

Örnek vermek gerekirse, benim icin güzel futbol Barca'nin oynadigi "tek top" oyunu...Madrid'i 6-2 yendiklerinde "show" yaptilar...ama Madrid'li futbolcularla dalga gecerek degil, futbol oynayarak...

barcelonada topuk pasi yapiyo filan alanzinhoda bitane topuk pasi yapdi ne var ki onda demeki biizim ligde bi c.ronaldo robinho filan olsaya maclar hic bitmez daha

hodlu
Selam millet.Maçtan sonra sityeye ancak girebildim.Kocaeli bu gece tarihi bir gece yaşadı.Maça gelemeyen tüm arkadaşlar adına gerçekten çok üzüldüm.Ben bu gece yeniden inandım ki biz bu yıl şampiyonuz...

ÇaGaTaY

Şimdi maçtan geliyorum.. Gerçekten böyle öküz bir taraftar topluluğu görmedim.. Biz kardeş falan diyoruz ama resmen biz gelin güvey oluyomuşuz. Adamların kardeşlikten falan hiç haberi yok.. Adamlar simsiyah yemyeşil inciler ananızı ......... diyorlar..Biz alkışlıyoruz.. Onlar tezahurat yapıyo alkışlıyoruz.. Körfez Körfez diye tempo tutuyoruz tık yok.. En dramatik olanı da o organize olamayan koskoca kale arkası tribünü 2 sefer organize olup "yeşillll" diye bağırdı kocaeli maratonuna, adamlar "siyah" diyemedi 1 Allahın kulu demedi.. Öküz trene bakar gibi baktılar.

Trabzon taraftarına biri 1 kere alkış yapsa biz onlara 5 kere yaparız.. Ama bunlar yapılan jestlere bile alkışla karşılık vermekten acizler.. Kim bu mal taraftar grubunu kardeş olarak ilan etti anlamadım zaten.Taraftar olarak centilmenlik dersi verdik ama anlayana..

arkada kaldı 1 kere olsun okuyun bilin istiyorum

yatara
10.05.2009, 02:07
haftaya bitek sivas cumartesi oyniyo he

arakli61
10.05.2009, 02:09
O catiya cikan arkadasi tebrik etmek istiyorum:D

POYRAZ

Onlarin yaptigi serefsizlikti. Tv den duyduk gördük herseyi.

robinhood61
arkadaşlar şampiyonluğa inanmayan bazı arkadaşlar görüyorum

siz zannediyormusunuz ki can çekişen ankaragücü bjkte kolay kolay maç verecek
siz zannediyormusunuz ki can çekişen denizlispor bjkte kolay kolay maç verecek

galatasaray maçını bilmem ama o maçta da bjk puan kaybedebilir ,örnek fener bjk yi yendi bu da olabilir

KANGALSPORU DÜŞÜNMEMİZE GEREK YOK ONLAR ŞAMPİYONLUĞU ANCA RÜYASINDA GÖRÜR :d

Bulut61-34
10.05.2009, 02:10

Şov futbolun güzelliği, belki bazen rakibi rencide edici olabiliyor. Rakipla dalga geçmeden şov yapılması güzel olur fakat rakibi alaya almamak gerek.

Yalandan yere yerde yatmak, sakat numarası yapmak ise çirkin ve doğru olmayan bir davranış. Trabzonsporlulukla sahtekarlığı birbirine yakıştıramıyorum.

ÇaGaTaY
10.05.2009, 02:11
Tv den ne duydunuz kardeş gerçekten merak ettim??

POYRAZ
10.05.2009, 02:12

galatasaray maçını bilmem ama o maçta da bjk puan kaybedebilir ,örnek fener bjk yi yendi bu da olabilir

Inanmamak demeyelim de, sanildigi kadar kolay degil diyelim.
Pislikspor'u adam yerine koyup kaale almiyorum. Onlari gececegiz ama kargalar mutlaka korunup kollanacaklardir, buna mukabil bize ise ayni bugün oynadigimiz mac gibi aleyhimize bir sürü hata yapilacaktir.

Bülent AKBULUT61
10.05.2009, 02:14
neler duymadıkkı duyduklarımızı burda söylersek küfür yazmaktan en az 1 sene forumdan uzaklaştırılırız:D

POYRAZ

Ettikleri tüm küfürleri duyduk. Tv den sesleri kisiliyordu küfürlere basladiklari zaman ama ilk küfür basladiklarinda duydu mekandaki herkes. Defalarca oldu bu. Oyuncularimiza atilan yabanci maddeleri de gördük.

kasila61

valla benim icin puan tabelasinin hic onemi yok . benim gonlumde takimim her sene sampiyon oluyo zaten.benim icin sikinti yok ha sampiyon olursak benim icin ekstra olur. ben olaya boyle bakiyorum.

Bahattin Aydın
10.05.2009, 02:16
Agzindan bal damliyor ama kargalarin bir mac kaybedip bir macta berabere kalmalari gerekiyor bu dediginin olmasi icin. Ayrica Zirtapozspor'un da en az bir beraberlik almasi gerekiyor, buna ek olarak bizim de tüm maclarimizi almamiz gerekiyor.:(
Insallah dedigin gibi olur. Istemeyenin gözü ciksin.:)

Çok zor bunu biliyorum.Ama imkansız değil.Neden olmasın ? İnandığım tek gerçek varki Türkiye'de şampiyonluğu en çok hakeden taraftar BORDO-MAVİ renklere gönül verenler.Bu hasret son bulacak inanıyorum.:)

yatara
10.05.2009, 02:16
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SC39CPER-LC4B0G-Kim-C59Fampiyon-olur_4_HDetail_88_131902_6.htm
arkadaslar oylari verin tsmize

Bülent AKBULUT61
10.05.2009, 02:17
ya gercektende bizim bünyemiz hazırmıdır şampiyonluğa.bunca sene olmadık şimdi olursak bünyemiz kaldırırmı bu olaya neyse olalımda bakarız anlarız o zaman

POYRAZ
10.05.2009, 02:18
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SC39CPER-LC4B0G-Kim-C59Fampiyon-olur_4_HDetail_88_131902_6.htm
arkadaslar oylari verin tsmize

Verdik oyumuzu.

kasila61
10.05.2009, 02:24
ya soyle bi 2 dk hayal ettimde sampiyon oldugumuzu.trabzon, samsun,istanbul ,zonguldak,sakarya,bursa, kocaeli,gebze,aklima gelmeyen bir kac sehir daha yok abi kaldiramaz bu yuku yikilir turkiye.

POYRAZ
10.05.2009, 02:25
ya soyle bi 2 dk hayal ettimde sampiyon oldugumuzu.trabzon, samsun,istanbul ,zonguldak,sakarya,bursa, kocaeli,gebze,aklima gelmeyen bir kac sehir daha .....
Hayali bile güzel degil mi?:)

Çagman
10.05.2009, 02:25
ya gercektende bizim bünyemiz hazırmıdır şampiyonluğa.bunca sene olmadık şimdi olursak bünyemiz kaldırırmı bu olaya neyse olalımda bakarız anlarız o zaman

2 yasındaki cocuk yerse kurufasulyeyi bünyeye yaramaz (sivasspor) biz alısıgız kurufasulyeye

Ali Yıldız
10.05.2009, 02:26
Valla Hiç Şampiyonluk Duygusu Yaşamadım..Olursak Ne yapaRım biLmiyorum

yatara
10.05.2009, 02:26
ya soyle bi 2 dk hayal ettimde sampiyon oldugumuzu.trabzon, samsun,istanbul ,zonguldak,sakarya,bursa, kocaeli,gebze,aklima gelmeyen bir kac sehir daha yok abi kaldiramaz bu yuku yikilir turkiye.

sampiyonlukdan cok sampiyonlar liginde oynamak beni acayip heycanlandiriyor insallah seneye sampiyonlar liginde oynariz

Ömer TOPAL
10.05.2009, 02:27
çatıda kovalamaca harikaydı :D, kaleci kılıçarslana yattaraya yaptıgı hareketin cevabını en iyi şekilde veren Alanzinhoya, Ahmet hocama umuta gökhana colmana caleye giraya serkana ve tüm taraftarlarımıza ve futbolcularımıza teşekkür ediyorum....hep söyledim yine söylicem o kadar yolu tepip sivasa gidip 3 gol yediğimizde tribünde ve arabada arkadaslara söylediğim gercek olucak insallah...ŞAMPİYONUZ yada İKİNCİ garanti diye..bana gülüyorlardı şimdi o kişiler benden hevesli :D

KERİM
10.05.2009, 02:30
Zivasın cinconlarla berabere kalacağını düşünüyorum.
Beşiktaşın ise Ankaragücü ve Galatasarayla berabere kalarak 4 puan kaptıracağı kanaatindeyim.
Bu ihtimaller gerçekleşirse Şam-Pi-Yo-Nuz

kasila61
10.05.2009, 02:31
Hayali bile güzel degil mi?:)
sen ne diyosun ya. 1 kere sampiyon olalim bu takimin önünü kimse alamaz.

yatara
Zivasın cinconlarla berabere kalacağını düşünüyorum.
Beşiktaşın ise Ankaragücü ve Galatasarayla berabere kalarak 4 puan kaptıracağı kanaatindeyim.
Bu ihtimaller gerçekleşirse Şam-Pi-Yo-Nuz

tabiki kendi maclarimizi alirsak

kasila61
bursayla eskisehiri yenelim sampiyonuz.

Bülent AKBULUT61
neyse hepinize iyi geceler gecenin 3 oldu yatıyım artık bu kadar sevinc yeter azcık haftaya bırakıyım

kasila61
10.05.2009, 02:32
fener macinada beraberlik yeter diyorum.

KERİM
10.05.2009, 02:33
tabiki kendi maclarimizi alirsak
kendi maçlarımızı saymıyorum bile.Mutlak kazanmak zorundayız.Bir beraberlik alsak dahi şampiyon olamayız

kasila61
neyse hepinize iyi geceler gecenin 3 oldu yatıyım artık bu kadar sevinc yeter azcık haftaya bırakıyım
ALLAH sana haftayada ondan sonraki haftada ondan sonraki haftada ondan sonraki haftada aynis evinci yasatir insallah.

Adem Erdoğan
1-bjk
2-Trazon
3-sivas

lig bu şekilde bitsin öpüpte alnıma koyarım.:)
Eskişehir zor deplasman.

KERİM
10.05.2009, 02:36
1-bjk
2-Trazon
3-sivas

Eskişehir zor deplasman.
eskişehirin ilk yarıdaki gücünde olduğunu sanmıyorum.Ama büyük maç diye iyi hazırlanırlarmı bilemem

yatara
10.05.2009, 02:37
1-bjk
2-Trazon
3-sivas

Eskişehir zor deplasman.

bende :D

hadi renktaslar ben yatioyrum hepinize iyi geceler ve isnallah haftaya bu saatde gene böyle yüzümüz gülerekk yazisisrz bugün diyodukya askama insallah sivasin yenilgi aldimis bizimde galiybiyet almis oldumuz bi sekilde bulususrz insallah haftayada öyle olur gene :D:dvl:

Bulut61-34
10.05.2009, 02:39
Bu arada spiker Gökhan Bulut ismini literatüre geçirdi bu maçta. :)

yatara
10.05.2009, 02:39
serdar bali diyodu bugün gökhan trabzonu sampiyonluga gögüslicek

Onur Akyüz
10.05.2009, 02:41
Yattara-Alan paslasmasini niye dalga gecmek olarak algiliyosunuz anlamadim,
top oynayanlar bilir,bir frekans vardir bu durumlarda onu yakaladinmi devam edersin,
alan ve yattara da o frekansi bulmuslar ve şık paslar atmislar birbirine,

Bu alay etmek degil tamamen 'icgudusel' birsey.

yatara
O kadar Kocaeli diye bağırdık. Körfez, körfez diye diye bir hal olduk. Yeşil siyah yaptık. Ne yaptık ne ettiysek olmadı. Etmedikleri küfür bırakmadılar. Güya dost bildik gittik, düşmandan beter çıktılar. Oh ne keyifle yendik size bee... Zırnak üzülmem bunlar kümeye düşerse...

hahaha :D müthissin

Gökhan KAN
eskişehirin ilk yarıdaki gücünde olduğunu sanmıyorum.Ama büyük maç diye iyi hazırlanırlarmı bilemem
Hazırlanırlar hazırlanırlar..Bugün Kocaelinin küfürlerini Eskişehirdende duyacağız..

Ömer TOPAL
10.05.2009, 02:43
1-bjk
2-Trazon
3-sivas

Eskişehir zor deplasman.

e bize her yer TRABZON du hani...zor mor yok bu saaatten sonra.......

POYRAZ
10.05.2009, 02:44
O kadar Kocaeli diye bağırdık. Körfez, körfez diye diye bir hal olduk. Yeşil siyah yaptık. Ne yaptık ne ettiysek olmadı. Etmedikleri küfür bırakmadılar. Güya dost bildik gittik, düşmandan beter çıktılar. Oh ne keyifle yendik size bee... Zırnak üzülmem bunlar kümeye düşerse...

Haklisin hocam.

Erdal
10.05.2009, 02:45
Harun abiyi de kızdırmışlar ya :)

Adem Erdoğan
10.05.2009, 02:48
e bize her yer TRABZON du hani...zor mor yok bu saaatten sonra.......

Böyle gereksiz yere beklenti içine giriyoruz(sokuluyoruz) sonra da bu takım şampiyon olamadı o gitsin bu gitsin.
Kalan 3 maçta zor en zoruda eses maçı arkadaşım.

Ömer TOPAL
10.05.2009, 02:52
Böyle gereksiz yere beklenti içine giriyoruz(sokuluyoruz) sonra da bu takım şampiyon olamadı o gitsin bu gitsin.

bişe demedim canım kardeşim :) es es maçı en kolayı bursa ondan da kolay fener saten koskolay :) benim her zaman düsüncem budur başlamayan her maç bizimdir..ben hiç gereksiz beklentiye girmedim ve bu takımdan bi şe olmaz demedim...sivasa gittim 3 yedik donuste bagıran bendim sampiyonuz yada ikinci...3 de olsak 4 de olsak seviyoruz da renkdasım...neyse hadi iyi geceler sizlere....He bu arada.Dost Dost o baslıkları sadece okudum..gördük dostluklarını...Bize bizden baska DOST yok arkadaslar...Ohhhhh hadi bank asyaya ordada SAMSUN RİZE ORDU bi koysun sizede o küfürler iade olsun

özçelik61
10.05.2009, 02:53
olurmu olurrr...zor ama hala inanıyoruzzzz

Alika87
10.05.2009, 02:55
bişe demedim canım kardeşim :) es es maçı en kolayı bursa ondan da kolay fener saten koskolay :) benim her zaman düsüncem budur başlamayan her maç bizimdir..ben hiç gereksiz beklentiye girmedim ve bu takımdan bi şe olmaz demedim...sivasa gittim 3 yedik donuste bagıran bendim sampiyonuz yada ikinci...3 de olsak 4 de olsak seviyoruz da renkdasım...neyse hadi iyi geceler sizlere....He bu arada.Dost Dost o baslıkları sadece okudum..gördük dostluklarını...Bize bizden baska DOST yok arkadaslar...Ohhhhh hadi bank asyaya ordada SAMSUN RİZE ORDU bi koysun sizede o küfürler iade olsun

giresunu unutma ve insallah en agir koyan karadenizspor olur :D

Deniz C. Demir
10.05.2009, 02:56
Gittiğim en eğlenceli deplasmanlardan biriydi. Keşke daha kalabalık olsaydık diycem, diyemiyorum zaten tek koltukta iki kişi durduk.

Puan kaybetseydik İstanbul'a dönemezdim heralde o üzüntüyle.

kalavara
10.05.2009, 03:00
şu maçta alanzinho'nun yaptıklarını gösteren bir video yok mu ya...maçı izleyemedim ve babam ballandıra ballandıra alanzinho'yu anlattı...attığı gölü gördüm de girer girmez orta sahadan çalımlarla telef etmiş adamları...onu göremedim bir türlü...ya da bu trt 3 ne zaman saat kaçta verecek bizim maçı....offf, bu sezon ilk defa bir maçımızı izleyemedim, deli oldum valla...

demir
10.05.2009, 03:00
bence en zor macımız bursa macı olacak nedenmi

en onemlısı kendı sahamızda ıkı pozısyon kacırsalar baslayacaz gene homurdanmalara kufurlere takımı yıne alacaz baskı altına helede o arada bır gol yersek allah korusun bızı o saatden sonra oyuzden artık 25 yıldır yapmadıgımızı yapıp 2-0 gerı dussek bıle bu cocuklara destek olmalıyız eger bunu yaparsak bence macı alabılırız otekı turlı ılk pozısyonda jomurdanma baslarsa ısımız cok zor olur bursayla oynadıgımız hafta eskısehır macı kazanırsa bızımle olan mac bıraz daha kolay gecer ama kaybederse kan govdeyı goturur gene oyuzden artık bırakalım bu manalrı destek olalım bu arada son ıkı macta 7 gol attık ondan oncekı tablomuz hep tek sayı ıdı en fazla ıkı fark atabılıyorduk yanı hucum gucumuz sanırım daha ıyı artık bunda butun takımın katkısı var tabıkı colman ve selcuk ofansıf olarak daha ıyı olursalar hıc bır macı 4 den asagı gecmeyız bırde bırısının umuta nasıl kafa vurması gerektıgını bırısıde gokhana kalecının uzerıne topu vurdugunda muhakak gerı gelecegını soylemesı lazım gokhan kalıtesınde bır futbolcunun kalecı ıel karsı karsıya kaldıgında topu kalecının uzerıne vurmak gıbı bır luksu olmamalı buyuzden bu adamların degerı 5 mılyon

krdnz
10.05.2009, 03:05
Maçı izlerken özellikle bizim taraftarın bulunduğu tribün pazar yerine benziyordu.Kocaeli gibi bir şehre bu stad yakışmıyor.Olimpiyat stadını dağ başına yapacaklarına Gebzeye falan yapsaydılar hiç olmazsa işe yaramış olurdu,ayrıca ulaşımda daha kolay olurdu

steelturkTS
10.05.2009, 03:06
şu maçta alanzinho'nun yaptıklarını gösteren bir video yok mu ya...maçı izleyemedim ve babam ballandıra ballandıra alanzinho'yu anlattı...attığı gölü gördüm de girer girmez orta sahadan çalımlarla telef etmiş adamları...onu göremedim bir türlü...ya da bu trt 3 ne zaman saat kaçta verecek bizim maçı....offf, bu sezon ilk defa bir maçımızı izleyemedim, deli oldum valla...

keşke izleyebilseydin adam ipe dizdi savunmayı taktı peşine.. müsaitti pozisyonu vursa kaleyede girerdi top gitti gökhan ünala attı oda kalecinin üzerinee....yarın stadayumda izlersin ama 3 eziklerden sıra gelirse tabiii..

My
10.05.2009, 03:06
O kadar Kocaeli diye bağırdık. Körfez, körfez diye diye bir hal olduk. Yeşil siyah yaptık. Ne yaptık ne ettiysek olmadı. Etmedikleri küfür bırakmadılar. Güya dost bildik gittik, düşmandan beter çıktılar. Oh ne keyifle yendik size bee... Zırnak üzülmem bunlar kümeye düşerse...Nerden çıktı bu anlamadım ama dostluk felan hikaye. Campell'ı zamanımızda stadı yıkacaklardı 'Trabzon kümeye' diye bağırırlarken. Sinirden kudurduğumu hatırlıyorum. Odur budur pek hazetmem Kocaelispor'dan.

krdnz
10.05.2009, 03:09

Buradan izleyebilirsin:http://www.youtube.com/watch?v=MKD-C1bDN-0

kalavara
10.05.2009, 03:13
Buradan izleyebilirsin:http://www.youtube.com/watch?v=MKD-C1bDN-0
bunu açmadı, ama sadece gol varsa gerek yok, golü izledim de bir ara orta sahadan çalımlarla gelmiş falan, o bölüm için söylemiştim, yine de teşekkür!!

My
10.05.2009, 03:37
91. dakikadaki Alan & Yattara şovun videosunu biri Allah vere çekmiştir :)

Serhat
10.05.2009, 03:42
Futbol anlamında artık sonuç önemli kanımca...
O yüzden futbolu tartışmayacağım...

Edilen küfürler çok çirkin ayrıca bizim ne takımımız ne taraftarımız bu tip çirkinlikleri hak etmiyor ki ... Trabzon Olamassın Şampiyon diye bağırmalarını hele hiç sindiremiyorum ... Tek Kelimeyle yazık beni çok şaşırttılar...

Ama şuda var; Tvden izlediğim kadarıyla... Seyircilerinden bizim aleyhimizde kötü birşey yoktu ... Taaki o dengesiz dana oraya çıkana kadar... Ne olursa olsun oraya çıkıp o şekilde hareket yapmak üstündeki bordo mavi formayı ve elindeki Şanlı bayrağı tutması veya taşıması hiç hoş değildi... Bu hareket hem tribünleri hareketlendirdi hemde güzel giden maçı sitrese soktu... Tribün futbolcuları gerdi bi panik havası oluştu...Durup dururken değermiydi... o kadar millet kimbilir ne oldu orda altınamı attılar ne olduysa kendisine bilemem ama durduk yere kavgalar küfürler ayyuka çıktı ... Helede sempati duydugum şehir ve takım taraftarından bunları görmek, duymak zoruma gitmedi desem yalan olur. Kısaca Tek Kelime "Yazık" oldu...

1-3 Kazanmak ve Alanzinho Resitali oyun içindeki pozitif yanlardandı... Ayrıca uzun zamandan sonra forvetlerin anlasmadı ve birbirlerini tamamlaması çok güzeldi...

Selçuk'u eleştienlere oyuna girince yaptığı mükemmel pas trafiği kapak olsun ... Bu Maçta en çok beğendiğim kişi Hüseyin'di. Kendisinin futbolunu hiç sevmesem ve hep eleştirsemde bugün emniyet kemerimizdi resmen... Her topa set oldu yüreğini koydu... Dikine attığı veya şişirdiği üç-beş top kaptanın isteğinden kaynaklanıyordu sanırım ...

Ama Bursa maçı Kocaeline benzemeyecek... 3 haftadır çok organize oynuyorlar... Kanatları iyi kullanıyorlar ve yakaladıklarını atıyorlar... Fizik durumlarıda son derece iyi durumda... Çok daha zor bir maç bizi bekliyor... Bu Maçıda almamız lazım ... Şeftali kurtlarına gereken ders avni-akerde verilmeli... Bursa maçındanda 3 puanla ayrılarak bu güzel galibiyeti perçinlemek dileğiyle...

mete61bordomavi
10.05.2009, 03:45
Hani kabız olursun ya...
Dışarlayamazsın içinde yakar seni...
İşte hep böyleydik.
Ama bu hafta birden boşaldık.
Yahu biz ne rahatladık...

İşte Trabzonum bu dedik.
Gol öyle atılmaz böyle atılır dedik!(Alanzinho)
Asla mağrur olma padişahım senden büyük Allah var dedik.(Svs nin yediği acı tokat)

Sırada bize ofsayttan gol atma başarısı!!?? gösteren timsahçıklar(ki aslı şeftali kurtlarıdır) var.
Hacettepe onur mücadelesi verip yine yeniligiyi hazmetme erdemine sahip olamayıp da Trabzonsporla büyüklük mücadelesine tutuşan sivasın eline tavlayı(pardon! Topu) verir ise,
Ne güzel olur ve inanıyorum öyle de olacak.

Fatih YAZICI
10.05.2009, 04:03
varya bi şampiyon olursak :D yemin ederim düşünemiyorum ts clubdan 5 tane forma alırım

yeterki olalım şampiyon

5 tane forma mi :)
Şampiyonluk işimiz son Fener maçına kalsın ben kalkıp Isparta'dan Trabzon'a yürümezsem insan degilim :rolleyes::)

sbaba61
10.05.2009, 06:53
1. belli, 2. kim?

Burak
10.05.2009, 07:05
Murat Hacıoglu'nun frıkıgıne cengaver gıbı atlayan kımdı acaba tam goremedım Huseyın mıydı

kagan61
10.05.2009, 07:09
slm,

insan bu maci seyrettikten sonra trabzon icin umutlaniyor.sanirim biz böyle istekli oynamaya devam edersek bu ligi 1. lik zorda da 2 .ci bitirebiliriz.ayrica hakemin yaptiklarini unutmayalim.adam resmen takimi katletmeye calisti.trabzon sana canim feda.

saygilar,

Ertan 51
10.05.2009, 07:41
oyuncularımızın hep birlikre yaptıkları o el hareketinin anlamı ney acaba arkadaşlar
(sayfanın üstünde de var o resim)

öğrendim:)
champions teşekküler
çok güzel hareketler bunlar

Mehmet
10.05.2009, 07:44
Şampiyon olursak İstanbul da 1. Boğaz Köprüsünün üzerin de kolbastı oynamak isterim.
:)))))

Eren Karaahmetoğlu
10.05.2009, 08:31
Hani kabız olursun ya...
Dışarlayamazsın içinde yakar seni...
İşte hep böyleydik.
Ama bu hafta birden boşaldık.
Yahu biz ne rahatladık...

Haha mükemmel benzetme:D

Ufuk Bayraktar61
10.05.2009, 09:00
Arkadaşlar 3200 yorum yapılmış yaklaşık, ama hiç kimse yaklaşan SENARYONUN !!!! ( en azından benim senaryom) farkında değil..lig devam ediyor.kaldı 3 maç ve 3. ve son maç fenerbahçeyle hani bir zamanlar olduğu gibi...tepe taklak meke taklak gidiyoruz.olurda son maçımız fenerle şampiyonluk maçı olursa hadi şampiyonluğu geçtim şampiyonlar ligi maçı olursa TANSİYONU alete gerek kalmadan şimdiden ölçebilirsiniz..ola ki !!! o maçta ki kötü bir sonuç, istenmeyen bir puan kaybından, sonra TRABZON BU DURUMU 1 KEZ DAHA KALDIRABİLİR Mİ ? !!!...siz kadlırabilirmisiniz ben kaldırabilirmiyim kalplerimiz kaldırabilir mi ?..gidişat onu gösteriyor..Allah hakkımızda en hayırlısını versin..Amin..

Eren Karaahmetoğlu
10.05.2009, 09:07
Arkadaşlar 3200 yorum yapılmış yaklaşık, ama hiç kimse yaklaşan SENARYONUN !!!! ( en azından benim senaryom) farkında değil..lig devam ediyor.kaldı 3 maç ve 3. ve son maç fenerbahçeyle hani bir zamanlar olduğu gibi...tepe taklak meke taklak gidiyoruz.olurda son maçımız fenerle şampiyonluk maçı olursa hadi şampiyonluğu geçtim şampiyonlar ligi maçı olursa TANSİYONU alete gerek kalmadan şimdiden ölçebilirsiniz..ola ki !!! o maçta ki kötü bir sonuç, istenmeyen bir puan kaybından, sonra TRABZON BU DURUMU 1 KEZ DAHA KALDIRABİLİR Mİ ? !!!...siz kadlırabilirmisiniz ben kaldırabilirmiyim kalplerimiz kaldırabilir mi ?..gidişat onu gösteriyor..Allah hakkımızda en hayırlısını versin..Amin..

Ya neleri kaldırdık,öyle bişey olursa onu da kaldırırız. Kesinlikle bu dediğin gerçekleşirse 96dan sonraki gibi geriye gitmek olmamalı.Aksine yine seneye şampiyonluğa oynamalıyız. Artık alışmadık mı bunlara sanki:) İş o noktaya gelsin de bi,sonra düşünürüz fener maçını:)

Ufuk Bayraktar61
10.05.2009, 09:40
Ya neleri kaldırdık,öyle bişey olursa onu da kaldırırız. Kesinlikle bu dediğin gerçekleşirse 96dan sonraki gibi geriye gitmek olmamalı.Aksine yine seneye şampiyonluğa oynamalıyız. Artık alışmadık mı bunlara sanki:) İş o noktaya gelsin de bi,sonra düşünürüz fener maçını:)

eren kardeşim sen o zaman bizden biraz daha küçüktün..hadi ben beni geçtim benden 5-6 yaş büyük olanlar için ne farkettiğini anlayamazsın anlayamayız..

Eren Karaahmetoğlu
10.05.2009, 09:44
eren kardeşim sen o zaman bizden biraz daha küçüktün..hadi ben beni geçtim benden 5-6 yaş büyük olanlar için ne farkettiğini anlayamazsın anlayamayız..

Tahmin edebiliyorum ve biliyorum neler yaşandığını, ancak yine böyle bişey olursa artık bunları yaşamamamız gerektiinden bahsediyorum,seneleri kaybettik 96 sendromuyla. Gene öyle bişey olursa seneler kaybetmek yerine hemen toparlanıp bi sonraki sezon için Avrupa kupalarında başarıya ve şampiyonluğa odaklanmalıyız:)

Travelair
10.05.2009, 09:44
ŞANSAL BÜYÜKA: Umut’un penaltı beklediği bir pozisyon var hocam.

ERMAN TOROĞLU: Burada bir asılma var ama istese gider. Penaltı yorumu ağır olur. Umut fiziğinde bir adam zorlayacak abi.

maraton.com.tr

Daha maçı seyretmedim fakat yoruma bakar mısınız? Faulse fauldur. Ne demek onun fiziği bunun cebiri? Demek şöyle bir bakacak hakem önce futbolcuya. Dev gibiyse vurun deve

Oruç
10.05.2009, 09:56
Kayserispor maçından sonra "bu yıl şampiyonluk gitti, uefa kupasina bakacağız" diyen Gökhan Ünal şimdide aynı şeyleri düşünüyomudur acaba?

erik
10.05.2009, 09:57
Erman gibi bir adamın sözüne ne bakarsınız be sevgili hocalarım.

erik
10.05.2009, 09:58
Umut ve Gökhan ne top oynuyorlar be.Özlediğimiz ve beklediğimiz buydu işte.İki haftada 5 gol attılar.Helal olsun.Demek ki Ersun Hocam sistemi yanlış kurmuşmuş.

Emre B.
10.05.2009, 10:00
Körfez'de olay

Maç içinde stadın çatısına taraftar çıktı, bayrak salladı, maytap yaktı. Karşılaşma sonunda ise sahayı Trabzonlu taraftarlar doldurdu.

Trabzonsporlular için önemi büyük olan 61. dakika bu kez hayal kırıklığı yarattı. Kocaelispor’un Bordo-Mavili ekip karşısında bulduğu golün bu ana denk gelmesi tribünlerin planını alt üst etti. Tam bu sırada şova katkı için stadın çatısına çıkan bir Trabzonspor taraftarı gecenin fitilini ateşledi. Kocaelisporlular sevinirken, o da forması üzerinde, bir elinde bayrak ve bir elinde meşale ile coştukça coştu. Sonra ona Kocaelisporlular müdahale etti. Yaşanan gerilim, maçın hakemi Deniz?Çoban’ın da dikkatini çekti. Oyunu durduran Çoban’ın, saha kenarındaki görevlilere, “Ya gerekli tedbirleri alın ya da o tribünü boşalttırırım” dediği öğrenildi. Bu dakikadan sonra emniyetin tavrı sertleşti, stadın içindeki tartan pistte ambulans belirdi.

Para cezası gelebilir
Asıl sıkıntı son düdüğün çalmasıyla beraber ortaya çıktı. Takımlarının galibiyet sevincini paylaşmak isteyen Bordo-Mavili taraftarlar soluğu saha içinde aldı. Emniyet güçlerinin ve özel güvenliklerin yetersizliği sebebiyle sahanın içi bir anda ana-baba gününe döndü. Maç hakemi, gözlemcisi ve temsilcilerin gelişmelerle ilgili olarak ne tür bir rapor yazacağı şimdiden merak konusu olurken, Trabzonspor’a para cezası gelmesi kesin.

Bu kadarda olmazkiSahaya Trabzonsporlular girmiş :mad:

Tolunay Abdioğlu
10.05.2009, 10:05
Sahaya Trabzonspor Taraftarı Girmedi!Kocaelililer Girdi.

EmreTS61
10.05.2009, 10:12
alanzinhonun 10 dk lık oyununda macın yıldızı olması cok guzel golude nefıste kocaelısporun yaptığı cok ayıptı bız avnı akerde bunları mı yaptık kocaelıye ama yınede 3 puan almayı bıldıkkk....

pReN@_61
10.05.2009, 10:12
Yine mi ceza alacağız..

Kasım BEKTAŞ
10.05.2009, 10:13
uşaklar aslında hazırlıklıda gitmiştim resim ve video için ama kendimi o kadar kaybetmişim ki kamera mamera unutmuşum.....alannnziinho diye bağırırken göğüs kafesim yırtılacak gibiydi :D

amour_61
10.05.2009, 10:14
Körfez'de olay

Maç içinde stadın çatısına taraftar çıktı, bayrak salladı, maytap yaktı. Karşılaşma sonunda ise sahayı Trabzonlu taraftarlar doldurdu.

Trabzonsporlular için önemi büyük olan 61. dakika bu kez hayal kırıklığı yarattı. Kocaelispor’un Bordo-Mavili ekip karşısında bulduğu golün bu ana denk gelmesi tribünlerin planını alt üst etti. Tam bu sırada şova katkı için stadın çatısına çıkan bir Trabzonspor taraftarı gecenin fitilini ateşledi. Kocaelisporlular sevinirken, o da forması üzerinde, bir elinde bayrak ve bir elinde meşale ile coştukça coştu. Sonra ona Kocaelisporlular müdahale etti. Yaşanan gerilim, maçın hakemi Deniz?Çoban’ın da dikkatini çekti. Oyunu durduran Çoban’ın, saha kenarındaki görevlilere, “Ya gerekli tedbirleri alın ya da o tribünü boşalttırırım” dediği öğrenildi. Bu dakikadan sonra emniyetin tavrı sertleşti, stadın içindeki tartan pistte ambulans belirdi.

Para cezası gelebilir
Asıl sıkıntı son düdüğün çalmasıyla beraber ortaya çıktı. Takımlarının galibiyet sevincini paylaşmak isteyen Bordo-Mavili taraftarlar soluğu saha içinde aldı. Emniyet güçlerinin ve özel güvenliklerin yetersizliği sebebiyle sahanın içi bir anda ana-baba gününe döndü. Maç hakemi, gözlemcisi ve temsilcilerin gelişmelerle ilgili olarak ne tür bir rapor yazacağı şimdiden merak konusu olurken, Trabzonspor’a para cezası gelmesi kesin.

Bu kadarda olmazkiSahaya Trabzonsporlular girmiş :mad:
nerde yazıyor bu yazı :mad:

playa
10.05.2009, 10:18
Kazanmamız çok iyi oldu.

usameakcelik
10.05.2009, 10:30
nerde yazıyor bu yazı :mad:
fanatikde yazıyo

Emrullah
10.05.2009, 10:30
Messi'yi izlemek kadar güzel

Trabzonspor ilk yarıda 2-0'ı bulmasına rağmen ikinci yarıda epey zorlandı. Çünkü ev sahibi takım bu bölümde daha yüksek bir motivasyonla oynadı. Maçın 80. dakikadan sonrası ise tam bir Alanzinho gösterisiydi. Attığı müthiş gol bir tarafa Messi'den esintiler sunan bu özel yeteneği kondisyon olarak hazırlamak teknik heyetin misyonu olmalı. Çünkü futbol böyle oyuncularla güzel.

Hayri Beşer-10 Mayıs 2009

Emrullah
10.05.2009, 10:32
Hayri Beşer

Hüseyin'e bakıyorum. Geçtiğimiz haftaki hırs ve çalışkanlığının çok gerisinde. Kendisini 'kesicilik' koğuşuna hapsetmiş. Çıkıp avluda şöyle bir volta atmaya hiç yeltenmiyor. Söyler misiniz bana Hüseyin'in kaç asisti var bu sezon? Onun gibi bir oyuncu sadece defansif formasyona nasıl hapseder kendini. Hem o, hem de teknik heyet bu işe kafa yormalı. Bana göre bu takımın geldiği yer mevcut orta saha kalitesine bakıldığı zaman çok büyük başarı.

amour_61
10.05.2009, 10:33
ben ceza geleceğini sanmıyorum bize gelse gelse para cezası gelir oda 10000 tl yi geçmez sahaya giren Trabzonspor'lu taraftarıda görmedim ben.Kabullenemeyen bazı yanlı yayın kuruluşlarının işi şahsen ben bu yayınları takip etmiyorum sizde etmeyin.

Emrullah
10.05.2009, 10:33
Hayri Beşer

Takım elbiseli bir adam düşünün; üzerinde şık bir ceketi var, pantolon tamam, ayakkabılar kıvamında ama gömlek uyumsuz, üstelik ütülü değil. Trabzonspor'u takım olarak işte böyle bir beyefendiye benzetebiliriz.

Kalecisi sayesinde sahada 11 değil, 12 kişi gibi duruyor. Çünkü Toni Sylva, oyunu gözleriyle müthiş okuyor. Elleriyle adrese teslim paslar atıyor arkadaşlarına. Bilhassa kenarları çok iyi çalıştırıyor. Orta sahanın işlevselsizliğini aklıyla, sezgileriyle ve elleriyle kapatıyor.

Şimdi takımın merkez oyuncusu Colman'a biraz kapak atalım: Bu oyuncuya sanki belli bir hız ve mücadele sınırı çizilmiş. Asla fazlasını vermek gibi bir kaygı taşımıyor. Sözün özü şu: Trabzonspor'un Anjantinli'den çok daha iyi bir merkez oyuncuya ihtiyacı var.

aaahmet61
10.05.2009, 10:45
alanzinho ve yattara son zamalarda göze hoş gelen jeneriklik hareketler yapıyor.aslında çok güzel video olurdu.youtubede hep eski videolar var.

unique
10.05.2009, 10:47
Uğur MelekeGLOKAL
ugur.meleke@milliyet.com.tr
Daha fazla mutlu adam
10 Mayıs Pazar 2009
Habere yorum yaz
Arkadaşına gönder
Sitene ekle
Sayfayı yazdır

Bordo-mavililerde ciddi bir rahatlama olduğu ortada... 8 ay boyunca Ankaraspor ve İBB hariç hiçbir takıma birin üstünde fark atamayan Trabzon, son bir ayda 4 ayrı ekibi 2 ve daha fazla farkla yendi. Ama bu ilerlemenin nedenini sadece Özen’in göreve gelişine bağlamak da zor. Zira bu 4 maçlık periyodun arasında Sivas’la oynanmasa idi, Yanal hâlâ görevde olacak ve belki de üç aşağı beş yukarı yine aynı sonuçlar alınacaktı.
Son iki haftada Trabzon’un karşılaştığı rakiplere bakıyorum: Kayseri’ye atılan ilk golde atağı savuşturmaya çalışan Eren, topu penaltı itirazıyla meşgul olan Yattara’nın gövdesine çarptırmayı başarmış! Yine Ali Turan’ın 30’larda kornere atmaya çalıştığı bir topu Gökhan’ın ayaklarına teslim etmişliği var ki, pozisyon ofsayt olmasa müsabakanın gollerinin Youtube’da olacağı kesindi. Bu haftaki rakip Kocaeli’nin sporcuları Kayseri’ye oranla daha fazla oyunun içindeler, ama şehir, takımından önce düşmüş gibi. Gerek maça sadece 5 dakika kalana kadar çimlerin üstünde yüzlerce başıboş vatandaşın dolaşması; gerek 60’larda çatıya çıkan bir tanesi yüzünden oyunun dakikalarca durması ve yeşil-siyahlıların hızının kesilmesi, Süper Lig’de kalmayı hak eden görüntüler değildi. İlk yarı boyunca kendi oyuncuları Hasan Uğur aleyhine yaptıkları çirkin şike tezahüratının da takımlarına faydası olduğunu zannetmiyoruz!
Rakipleri tarafından işi kolaylaştırılan Ahmet Özen’in Trabzon’a kattığı şeyse “daha fazla mutluluk”... Stoperde daha mutlu olduğunu söyleyen Tayfun stoperde... Belçika’da orta sahanın ortasında oynayan Colman, Türkiye’de de göbekte. Üçlü hücumda koordineli çalışamayan Gökhan ve Umut, alışkın oldukları gibi klasik ikili santrfor oynuyor. Belki de bu sayede bu sene ilk kez ikisi bir arada iki maç üst üste skor buluyorlar.
Evet, Hüseyin maç öncesi yapılan ortada sıçan idmanı dahil bir tane ileriye olumlu pas atamıyor. Evet, Serkan sola, Ferhat ilk 11’e alışamadı. Evet Yattara hâlâ arşiv görüntüleri nedeniyle sahada kalıyor. Ama daha fazla mutlu adam, 2 maçta 6 puana yetti. Bakalım kalan 9 puana yetebilecek mi?

Uğur Meleke'nin bu günkü yazısı. Hüseyin'in bu sitede onlarca kişi tarafından eleştirilen pas atamama beceriksizliği ancak bu kadar güzel anlatılırdı.

Muhammet
10.05.2009, 11:00
Bu arada,

Maçtan önce kale arkasındayken, tercüman Halil önümüzden geçti. Oradaki robocoplar da onu sahaya inen taraftar sandılar. Hayır ben tercümanım dedi sanırım, inanmadı robocop hanzolar. Çektiler çekiştirdiler, sonra üç kişi tutup sürüklemeye tartaklamaya çalıştılar.. Hayır kafaları laftan anlamıyor mu bu robocopların? Neyse, sonra ilahi bir ışık doğdu bunlara da anladılar. Ya da kale arkasını dolduran ve olayın siniriyle yuhlamaya başlayan binlerce taraftardan tırstılar diyelim..

slmn
10.05.2009, 11:18
Ben şunu anladım ayıdan post Kocaeliden dost olmaz.Tamamen hikaye.Bu mac itibariyle benim icin bitmiştir Kocaeli inş düştükleri yerden gelemezler bir daha.
Ayrıca o stadda 5000 kişi olupta sesini cıkarmayan taraftarımızıda tebrik ederim!

hooligans61
10.05.2009, 11:24
cincon butun maclarini kazanır inş. tabi bizde

ÇaGaTaY
10.05.2009, 11:25
Bu fanatik gazetesi bunu kasıtlı yapıyor.. Maç bitince bütün kocaeli taraftarlarının stada girdiğini herkes gördü.. maraton saha içine yıkıldı adeta. 1 tane Trabzonsporlu saha içine girmedi.

Bunlar ya tutarsa cinsinden Trabzona yapılan oyundur. Ama bundan da ceza alacak değiliz herkes biliyo kimlerin sahaya girdiğini rahat oldun

Burak
10.05.2009, 11:26
Alanzınho'nun kı golse dıgerlerı ne :( :D

iso_4939
10.05.2009, 11:26
arkadaslar kocaeli nin dusmesıne ragmen bu kadar bir taraflarını yırtmasını neye baglıyorsunuz ....yorumlar....

tuncay1984
10.05.2009, 11:31
tebriklerrrrr takimiiza siwiss ardindan bu denizlinin takimimni gecip samp

hamucera
10.05.2009, 11:36
arkadaslar kocaeli nin dusmesıne ragmen bu kadar bir taraflarını yırtmasını neye baglıyorsunuz ....yorumlar....

kocaelinin düşmesi bu maçta kesinleşti. yani şimdi sivaslılar gibi konuşmayalım lütfen.

Can AYDIN
10.05.2009, 11:39
Kocaeli tribünleri benim için artık bitmiştir.Tekrar gördük ki Anadolu kardeşliği filan hikaye.Bizim tribünler yalakalık yapmayı denese de onlar karşılık vermedi zaten.Herkes elini kolunu sallayarak geldi yendi bunları çıtları çıkmadı, Trabzon olunca zorlarına gidiyor sanırım.Alanzinho son dakika da çok güzel cevap verdi hepsine.Maç sonu 3'lü çekemedik Egemen'le, kolbastı oynayamadık, yanarım yanarım ona yanarım.

Futbolda kardeşliğin olmayacağını düşünenlerdenim.Özelliklede bizim için bu mümkün değil.Çünki biz her ile gittiğimizde adamların gözlerinin içine baka baka BİZE HER TRABZON diye bağırıyoruz.Bu aykırılık oluşturuyor öncelikle..
Bizim taraftarımızın Körfez diye bağırması çok normal birşeydir çünki,biz ekmek yediğimiz yere asla ihanet etmeyiz..Oraya Kocaeli'den gelen Trabzonspor taraftarları belkide vicdanlarını rahatlatmaya çalışıyor ama karşıdaki bir kısım çingene kökenliler bu durumu yalakalık olarak adlandırıp bizimle muhattab olmuyor..
Herşey aslında normal gidiyordu taki o kendini (sadece o anda değil yaşantısı boyunca bilmeyecek)bilmez kapalının çatısına çıkana kadar.Yani bu kadar HANZO'luk olmaz.Sen deplasmana gelmişsin çatının üzerine çıkıp bayrak sallıyorsun.Bir düşünün bu olay Trabzon'da olsa...Ya maç sonunda sahaya girmeye çalışan akıl fukaralarına ne demeli..
Üç beş kendini bilmez her zaman Trabzonsporu ulusal basında rezil ediyor.Yeter artık gelmeyin maça gidin kahveye okey oynayın,küfredin ama maça gelmeyin...

Kasım BEKTAŞ
10.05.2009, 11:41

yapılması gerekeni yaptıklarına bağlıyorum...yani
kim olursa olsun küme düşmüş olsa bile çıkacak oyununu oynayacak...
ben karşımda top oynamayan, bize zorluk çıkarmayan bir rakip istemem...
biz başkaları gibi kolay (!) maç alamayız.almamalıyız...biz FARKlıyız...BİZ TRABZONSPOR'UZ...

bkandil
10.05.2009, 12:04
Alanzınho'nun kı golse dıgerlerı ne :( :D
Diğerlerininki golse Alanzinho'nunki ne? :D:D

bekirguner
10.05.2009, 12:15
ikinciliğimiz kesin şamğiyonluğumuz garanti

maxim
10.05.2009, 12:19
Evet, Hüseyin maç öncesi yapılan ortada sıçan idmanı dahil bir tane ileriye olumlu pas atamıyor

Uğur Meleke'nin bu günkü yazısı. Hüseyin'in bu sitede onlarca kişi tarafından eleştirilen pas atamama beceriksizliği ancak bu kadar güzel anlatılırdı.

Hüseyin'in dün Yattara'ya attığı ve sonrasında Yattara'nın ayağından fazla açtığı top neydi acaba? Yoksa Hüseyin Sylva'ya doğru vurdu da top rüzgardan tesadüfen Yattara'ya mı geldi?

Bu konuda zayıf denilebilir ama göz göre göre "bir tane bile" atamıyor da denmez ki.

ceserdar
10.05.2009, 12:25
Dün maça 4 arkadaş gittik. 4 kişinden 2si Trabzonspor'u tutuyor. Diğer 2 arkadaşı ise biletlerini ben alıp maça davet ettim. Birisi Beşiktaşlı, diğer Galatasaraylı olmasına rağmen benden daha çok bağırdılar, sesleri kısıldı. Neyse maçtan çıktık minibüse bindik eve gideceğiz, yolda 2 tane küçük çocuk bindiler. Birisinin üzerinde Kocaelispor forması vardı. Biz arka dörtlüde oturuyorduk. Önümüzdeki koltuklara doğru yöneldiler ama bizi görünce üstümüzde formalarla öne oturmaya gittiler. Ben de gelip buraya oturun dedim mahsuscuktan. :) Neyse oturdular, Hodrimeydan'da mısın diye sordum çocuğa? "Evet" dedi. Sonra baya bir konuştuk. Kaça gittiklerini, derslerinin nasıl olduklarını falan sordum. Sonra aslen nerelisiniz diye sorunca "Trabzon, Maçka'lıyız." demezler mi? Neyse bir tanesi Trabzosporlu olduğunu, yanındakinin amcasın oğlu olduğunu söyledi. Üzerinde Kocaelispor forması olana baya nasihat ettim. Yok tutturmuş bir Tuna Abi, Hodrimeydan gidiyor. Ben sağlı sollu ataklar, bırak İzmit'i boşver yok. :) Buradan o çocukların akrabalarına sesleniyorum. Uşaklarınıza sahip çıkın. Elalemin hapçılarının yanına maç seyretmeye göndermeyin. Gerekirse dövün.

Son olarak, dün kalearkası hınca hınç doluydu. Bir de yer varmış gibi diğer tribünleri de aldılar bizim tarafa. :) Trabzonspor taraftarı tek bir olay bile çıkarmadı. Çatıya çıkma olayında da hiçbirşey yok. Millet darlandı kale arkasında :), biraz daha dolsaydık yedek kulubesine oturtmaya giderdik herhalde. Sahaya girenler de Kocaelispor taraftarıydı.

Fatih Oflaz
10.05.2009, 12:26
http://www.internetspor.com/data/gallery/1241944917-14.jpg

ALın size açık kanıtı.Biber gazı sıkılıyor.

Cyzio
10.05.2009, 12:27
Ersun Yanal Başlığı maalesef kilitlenmiş. O zaman buradan devam edeyim.

1-) Dünkü maçtan sonra, Ersun'a bir kere daha teşekkür ederim. Koskoca Trabzonspor, Sivas karşısında bir İBB kadar olamadı. Tebrikler hocam.

2-) Dün birkaç ayrı kanalda, değişik yorumcuların yaptığı

-"Zaten Sivasspor bütün yıl boyunca Trabzonspor maçı hariç hiç bir karşılaşmada iyi oynayamadı."

yorumları, zannediyorum eski hocamıza özel bir alkışı gerektiriyor :alkış::mad:.

3-) İkinci devrede kendi sahamızda Galatasaray maçı hariç (Gerçi onun başında Bülent vardı ama haydi adından korktu diyelim), Denizli, Konya ve İBB maçlarında kaybettiğimiz 8 puanı şimdi anıyor musunuz? Şu anda yata yata şampiyonduk.

4-) Çok şükür esas tehlikeden briaz olsun uzaklaştık gibi görünüyor. İnşaallah şampiyon oluruz. Ama olamasak da, an azından Sivasspor olmasın. Sonra çok şey kaybederiz.

Sümeyye Şahin
10.05.2009, 12:38
çok tuhaf ya..2 hafta geçti sadece..yok yok zorla şampiyon yapacaklar bizi:D

Sümeyye Şahin
10.05.2009, 12:39
yarın okulda kocaelisporlu arkadaşlarımla da uzun uzun görüşeceğim yapılanları!... kardeş takımmış(!)

Great White
10.05.2009, 12:43
Hüseyin'in dün Yattara'ya attığı ve sonrasında Yattara'nın ayağından fazla açtığı top neydi acaba? Yoksa Hüseyin Sylva'ya doğru vurdu da top rüzgardan tesadüfen Yattara'ya mı geldi?

Bence bunu bir kenara not edin..

Zira en az 5 sene de o idare eder sizi:))

alpozan61
10.05.2009, 12:44
kardeşimiz(?) kocaelinin gazetesinde çıkan bir yazı:

yazarı: erdem övüç

Trabzon şampiyon mampiyon olmasın !

Yazıma yoğun bakımda yatan ve yaşam mücadelesi veren sevgili ağabeyimiz Yılmaz Kırlı hocama acil şifalar dileyerek ayrıca tüm annelerin -Anneler Günü´nü- tebrik ederek başlıyorum. Kocaelispor dün akşam bana göre namus maçlarından birine çıktı. Bu maç başlamadan önce İsmetpaşa´da akıl almaz manzaralar oldu. Bir sürü Trabzon´lu bir anda İsmetpaşa´yı doldurdu. Çünkü bunlar bizim içimize sızıp daha sonra kendi bölümlerine geçtiler. Bir kafalarına göre bayrak açtılar. O bayrak varyaa !! Kocaeli öyle böyle değil o bayrağı !! Bir de burası Trabzon buradan çıkış yok demezler mi. Hey benim Allah´ım. Komik şeyler.

Kocaeli yalnız takım...

Şimdi neden rakip taraftar ilk önce bizim bölüme geçer ondan sonra da kendi tarafına geçer ? Burası neresi ya ? Trabzon mu ? Adamların hakkı yüzde 5, ama stadın yarısı Trabzonlu dolu. Bunların alayı İzmit´te yiyor içiyor. Önümüzden Trabzon tarafına koşarak geçerken o kadar değişik hareketler yaptılar ki, o an vah Kocaeli´m vah ! dedim. Önceki yazılarımda da bu konuya çok sık değindim. Kocaeli herkese bakıyor, herkesi içiriyor ama karşılığında da neler görüyor. Boşuna asılmadı o pankart. TÜRKİYE´YE BAKAN KOCAELİ, BİR KOCAELİSPOR´A BAKAMADI diye. İnsanoğlu nankör, insanoğlu egoist, insanoğlu vefasız. Kocaeli´de de bir dünya vefasız adam dolu. Şimdi ne söylesem ki, ne anlatsam ki, dün akşam ki görüntüler mide bulandırıcıydı. TFF kesin Kocaelispor´a yine bir sürü para cezası verecek. Eğer bize bu maçla ilgili para cezası gelirse, bu parayı ya Trabzonspor ya da Kocaeli emniyeti versin.

İlk yarının skoru bu olmamalıydı...

Maç öncesinde o kadar saçma sapan işler oldu ki, yazıya ancak sıra geldi. Maç öncesi Erhan Altın, -Çıkın aslanlar gibi oynayın- dedi. Kocaelispor´da tüm futbolcular sadece ve sadece galibiyeti düşündü. Maçın ilk yarısında Kocaelispor´un rakibine oranla daha çok topa hakim ve ne yaptığını bilen bir takım görüntüsü içerisinde olduğunu gördük. 15. dakikada kuru gürültü Trabzon taraftarı -gol gol gol- diyerek bir şeyler anlatmaya çalıştı. Ancak bizim taraftar o tezahüratın nasıl yapılacağını çok iyi gösterdi. Bizimkiler zaten rakip taraftarı susturan bir taraftar olduğu için kuru gürültü Trabzon taraftarı da gafil avlandı. İlk yarının gelelinde Kocaeslipor daha baskılıydı. Hasan Uğur, Adem ve Cesar ilk yarının etkisiz isimleriydi.

Nöbetçi golcü Hazma...

Erhan Hoca ikinci yarıya Hasan´ın yerine Hamza ile başlamayı tercih etti. 55´te de Akkem´in yerine Serdar girdi. Bu Hamza çok değişik bir adam. Gerçekten helal olsun. Yani amatör küme deyip geçmeyeceksin. 2 yıldır çok istikrarlı maçlar çıkarıyor. Bir de öyle goller atıyor ki akıllara zarar. Onlardan birini de dün Trabzon´a attı. Oyuna ikinci yarıda giren Serdar´ın şık ortasında Hamza başının arkası ile çok mükemmel bir gol attı. Silva bu golü zannediyorum hayatı boyunca bir daha yemez.

Çoban çuvalladı...

Gökhan´ın sarı kartı var, Serdar kendisini geçiyor karar devam. Nsumbu´ya foul yapılıyor, top Kocaelisporlularda kalıyor, atağı avantaja bırakmayıp devam ettiriyor. Nedir bunlar. Maçın kırılma anı. Bir pozisyonda Mami, Umut Bulut´tan topu kaymak gibi aldı, Umut yere düştü, Allah´tan buna penaltı çalmadı. Ender doğrularından birisi oyuna ilave ettiği 5 dakika.

Çok basitleştiler...

Kocaelispor rakibine 3-1 yenildi. Ancak attıkları 3. golden nasıl sevindiler garipler. Demek ki Kocaelispor öyle bir top oynadı ki, bunlar böylesine sevindi. Şampiyonluk ha. Rüyalarında görürler bunlar şampiyonluğu. Bir kere taraftarı doğru düzgün değil. Memleketi esir almadılarsa bende bir şey bilmiyorum. O bayrak var yaa senin...! Bunlar şampiyon olurlarsa var ya, 50 yıl dillerinden kurtulamayız. Olmasın bunlar şampiyon mampiyon.

Aslanlar gibi oynadık

Kocaelispor´um sen var ya bir tanesin. Seni bu hale getirenleri Allah tez zamanda bildiği gibi yapsın. Maçın sonunda bazı ezikler el kol yaptılar. Bunlar var yaa ! Ya bu ülkenin en delikanlı takımı Kocaelispor´dur. Herkese duyurulur. Şimdi göreceğiz bu Federasyonu biz. Kocaelispor´u el birliği ile düşürdüler resmen yaa ! Hepiniz utanın, hepiniz ! Ah ulan içimizdeki Danimarka´lar AHH ! Allah´ta sizi bildiği gibi yapsın. Kocaeli kazandığınız, yediğiniz paraların karşılığı bu mu he bu mu ! O lokmalar nasıl kursağınızdan geçiyor sizin ! Artık dayanamayacağım. Yazı bitti...

Fatih Oflaz
10.05.2009, 12:44
yarın okulda kocaelisporlu arkadaşlarımla da uzun uzun görüşeceğim yapılanları!... kardeş takımmış(!)

Boşver TSümeyye polemige girme sakın.Anlamazlar...

Kaya
10.05.2009, 12:49
Maç öncesi bizim bölüm Kocaelispor taraftarlarına yönelik olumlu tezahüratlarda bulundular fakat karşılığında tepkisiz bir Kocaelispor taraftarıyla karşılaştık. Bu durum en az 6-7 kere yaşandı ve 2 takım taraftarları arasında olumlu bir hava oluşturulamadı.

Goller geldikçe bizim taraftar coştukça Kocaelispor taraftarı iyice asabileşti...

Yalnız, herşey iyi giderken biri futbol tarihinde bir ilke imza atarak tribünlerin çatısına çıktı. O esnada maç durdu, taraftar tezahüratı kesti... Sahada koşan takım resmen zarar gördü... Şimdi böyle bir şey yaşanmışken Trabzonspor ceza alırsa nasıl itiraz edebiliriz? Var mı böyle bir şey yau...

Ertan 51
10.05.2009, 12:50
ne olursa olsun ben Kocaelisporu severim keşke düşmeselerdi
Es-Es gibi Ankaragücü gibi
maç atmosferi ve yenilgi duygusu kolay kolay hazmedilecek bir duygu değil Kocaelindeki kardeşlerimizide öyle düşünüp yorumlayalım.

güzel futbol ve güzel bir galibiyet aldık
hepsinin tek tek alnından öpmek lazım,Ahmet hocamında:)

machi_61
10.05.2009, 12:51

Şu ankete katılın arkadaşlar...

___61___
10.05.2009, 12:56
alannnziinho diye bağırırken göğüs kafesim yırtılacak gibiydi :D
Aynen bende başım dönmeye başladı alanzinho die bağırmaktan düşüp bayılacağım sandım :D

Ertan 51
10.05.2009, 12:57

Şu ankete katılın arkadaşlar...
keşke bizim kullandığımız oylarla olsa ama
evimizdeki Konya-Denizli-İbb maçlarıyla bu ankette kendimizi hançerlemiştik

ben yinede kullandım
37 kargalar
33 biz
28 lig tarihinin febe den bile gıcık takımı

machi_61
10.05.2009, 12:58
Valla tribünler süperdi. En çok zevk aldığım her yer BİZE HER YER TRABZON tezahüratımızdı. Stadda en çok bizim sesimiz çıktı. :D Zaten Alanzinho bizim tribüne geldi golden sonra :D

___61___
10.05.2009, 12:58
Dolu dizgin giden bursayı hafife almayalım beyler bence es es den daha zor . özellikle iç sahada sıkıntı çekebilen bir takımız.

Erbay
10.05.2009, 12:59
Yine iyi oynadığımızı düşünmüyorum. Takımda yine bir strateji, bir oyun planı yok. Doğaçlama top oynuyorlar sadece. Rahat maç izleyemedik yine :) Maç 2-1 iken düşündüm de bu takım şampiyon olsun, son maçta kapanır da kapanır bizi kalp krizinden öldürür öyle şampiyon olur. Ne kapanıyorsunuz arkadaş ! Maç 2-1, az daha gol yiyecektik. İyi ki Alanzinho var. Adam girdi de rahatlattı bizi. Olağanüstü de bir gol... Bu maçtaki en önemli şey fotvetlerimizin iyi oyunuydu.

Sümeyye Şahin
10.05.2009, 13:01
Boşver TSümeyye polemige girme sakın.Anlamazlar...
girmemeye çalışsam da takılıyo sözleri kafama fatih abi...cevapsız mı bırakayım,içim içimi yiyo sonra... haksızken haklı gibi pişkin pişkin savunuyolar ya bide!

Hüseyin İlkin
10.05.2009, 13:03
Deplasman taraftarıda kale arkasına gelmiş bu maç.
Normalde kapalıda oturuyorlardı.
Bazılarının üstünde Trabzonspor forması varmış.
Kocaeli'ler oturtmamış orada, küfürler vs.

Sahanın içinden geçmişler.

Taraftarımız Kocaeli lehine bağırmak istemiş, karşılık alamamış.

Kendileri bilirler, biz bir şey kaybetmeyiz. :)

KERİM
10.05.2009, 13:05
valla umutla gökhan lig boyunca böyle rahat oynasalardı Şampiyonluğu çoktan garantilemiştik.

Takımı kutluyorum.Futbolcular rahat ve sitressiz olunca neler yapabildiklerini gördük.Daha iyi olucaz