PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geçmiş Dönemlerdeki Transfer Yanlışları

Sayfa : [1] 2

ilhan
02.05.2009, 11:39
Merhaba arkadaşlar,

Sezon önceleri ya da sezon ortalarında takıma yeni futbolcular her zaman alınır. Kadroya direkt katkı yapacak ya da alternatif olacak isimler tercih edilir. Sizlere göre geçmişte yapılan transfer yanlışları nelerdi? Belki bu başlık sayesinde önümüzdeki transfer yanlışlarının da önüne geçebiliriz.

Hüseyin Kurt abimizin fikriydi başlığı açmak, benden rica etti ben açtım. Kendisine böyle güzel bir konuyu gündeme getirdiği için teşekkür ediyorum.

Hüseyin Kurt
02.05.2009, 11:43
Bende sana ilgilendiğin için teşekkür ederim İlhan.

Geçmişte hatırlarsanız birçok transfer yanlışımız oldu,olmaya da devam ediyor.
Hatırlarsanız bi zamanlar Afrika'dan futbolcu alma furyası vardı.Bizde o furyadan etkilenip Afrika'dan futbolcular almıştık. Misse Misse,Shaka gibi, yada tek maçla yıldız olan,sadece büyük maçlarda iyi oynayan futbolcuları transfer edip yanılmıştık.

İnşallah bir daha böyle hatalar yapmayız.

Furkan Akyıldız
02.05.2009, 11:47
tomas Jun diye bir adam almıştık neydi o oyLe yhaa :D

Yunus Emre SEYHAN
02.05.2009, 11:55
Sadri Şener yönetiminde bu kadar transferi yapıp kamp dönemine yetiştirilmesi amaclanıyordu. Bu sürecte biraz acele edildigini ve bazı oyuncular için fazla bonservis bedeli verildiğini düşünüyorum. Zaten böyle bir atılımda %100 başarı yakalamak imkansız.
Şimdi Rahatlıkla 3-4 tane nokta transfer yapabiliriz. Hatta coktan calısmalara baslanmıstır diye düşünüyorum, Eger başlanmamışsa yeni transfer hataları geliyor demektir.

Birinin öbürünün gazıyla cok oyuncu aldık.Fatih,Zafer,Yakup,Bugra,Abdülaziz,İsmail,Sam i,Eren vs
Bunlardan bazıları karadenizspor'da varlık gösterdiğini söyleyebiliriz. Bunların cogu malesef bekleneni veremedi.. Abdülaziz Devre arasında Ankaragücü'ne verildi ve sadece 3 dk oynamış. Buğra, Rizespor'a verildi 9 maç oynamış nasıl oynadıgını bilmiyorum ama şuan için golü yok.Abdülaziz ve Buğra gibi oyuncuları Ersun hoca oynatmadığı için eleştiriliyordu.
Bonservisiyle Beraber Gaziantep belediye'ye verdiğimiz Kadir Keleş bu sezon 30 maçta forma giymiş, O zaman Kadir'i niye verdik?
Karadenizspor'a verdigimiz oyuncuların cogu yararlı oluyor şuan için.
Ersun Hocanın istemediği Yusuf kurtuluş Denizlispor'da tutunamamış,Giresunspor'da oynuyor..

Birtan Karaman
02.05.2009, 12:58
Bence En Fiyasko Transferimiz Augustine Ahinful :)

Akif Gür
02.05.2009, 13:00
bushi......

Muhammet
02.05.2009, 13:02
Böyle başlıklar oldu mu hemen akla Jun gelir. :D

Gökhan KAN
02.05.2009, 13:13
Cafer de bizde oynamıştı dimi...

Yunus Emre SEYHAN
02.05.2009, 13:17
Evet Hatta Ankaragücünde gol kralı olmuştu.

Ankaragücü'nde gol kralı olupta aldığımız 3 oyuncu var.
Umut,Agustine,Cafer..
İstanbulspor'dan aldıgımız Bushi'de İstanbulspor'da iken gol kralı olmuştu galiba.

_SeRKaN_
02.05.2009, 13:17

Sadece idmanlara çıkmıştı diye hatırlıyorum...Bir anlaşmazlık olmuştu ve takımdan ayrılmıştı...

Birtan Karaman
02.05.2009, 13:31
Jun Yazmak'tan Kendimi Alamıyorum :)

ApoCaN28
02.05.2009, 13:33

Umut,Agustine,Cafer..
İstanbulspor'dan aldıgımız Bushi'de İstanbulspor'da iken gol kralı olmuştu galiba.

Umut gol kralı olmadı ki...

Diğer ikisine kıyasla Umut daha iyi ama...:rolleyes:

Herkesin de dediği gibi Jun akla geliyor...

Alihan Ertürk
02.05.2009, 13:45
Benim aklıma ilk gelen isim Tomas Jun ;)

Hami KüçüKAslaN
02.05.2009, 15:14
kiki musampa

M.Kılıç50
02.05.2009, 15:40
Akif Arkadasin dedigi gibi, Alban Bushi, vede "Cek Golcü" Jun :D

İskender YILMAZ
03.05.2009, 10:04
Alban Bushi, Tomas Jun, Agustine Ahinful, Bern Thijs, Kiki Musampa, Marcelinho, Fabiano Eller, Adrian Djokaj ..

Murat'
03.05.2009, 10:11
Jun'un alınması başlı başına bir hata idi...Çok iyi hatırlıyorum o sezon Zurawski'nin peşinden koşturup durmuştuk...Sonra transferin bitmesine birkaç gün kala Jun'u getirdik...Geldiği zaman böyle olacağı belliydi..

Bir de hatırlarınız biz de Kurt Van de Paar vardı..Belçikalı....Ben bu oyuncuyu beğeniyordum...Ama onun da sakatlık problemi çıktı...

10 numara
03.05.2009, 10:57
SHAKA yı unutamıyorum hatta hatrılamıyorum...

Murat Erdem
03.05.2009, 14:59
Gösterişsiz ama asker intizamı ile oynayıp takıma katkı yapan, Erman Günaçar, Hans Sommers ve Lee Eul Young'un anlamsızca
takımdan ayrılmalarına göz yumulması.
Sonrada Dinamo Kiev maçına oynatıcak adam bulamayıp, Tayfun-Dehaenne defansı ile çıkmak zorunda kalıp, tarihi fırsatı kaçırmak.

A.Ali Karanis
03.05.2009, 15:27
ömer rıza.
Jun.

Anıl C
03.05.2009, 15:30
bence kimler yararlı oldu diye olmalı başlık
o kadar hatalar yapılıyoki yıllardır transferde..

28TS61
03.05.2009, 15:52
en buyuk yanlisimiz bi hakem satin alamayisimiz

onur-ts
03.05.2009, 16:32
eskiden çok yanlışlar oldu.ancak bu sezon da gördüğümüz gibi Sadri başkan ve Mahmut Aksu transfer işini biliyor...onlara güveniyorum

Serhat
03.05.2009, 19:26
Lange,
Jun,
Musampa,

Varmı artıran ?

Misina
03.05.2009, 20:36
Gordon Milne döneminde Gsden alınan Fethi Bjkden alınan Recep e ne demeli

Osman Pervaneli
03.05.2009, 20:46
maliyete bakilirsa kesinlikle Jun ve Lange
Marcelinho bence cok iyi bir transfer olabilirdi
istedigi yerde oynatilsaydi

Özgür Öztürk
03.05.2009, 20:54
Başlığın amacı yapılan yanlış transfer isimleri ifşa etmekmi yoksa nedenlerinimi irdelemek ? :confused:

M.S.SOFU
03.05.2009, 21:19
Başlığın amacı yapılan yanlış transfer isimleri ifşa etmekmi yoksa nedenlerinimi irdelemek ? :confused:
:alkış:
mantıklı
tomas jun marcelinho transferlerinin neden başarısız olduğunu irdelemek lazım
ben başlayım mesela
marcelinho:yerinde oynatılamadı ozaman ki kadroya göre alınan bir isim değildi..
tomas jun:tr deki fiziksel mücadeleye ayak uyduramadı..

since1967-61
03.05.2009, 22:48
misse misse,jun,augustine,musampa,

Hüseyin Kurt
04.05.2009, 14:31

Nedenlerini irdelemek.
Sonuçta bu adamları almışız ama neden almışız ona bakmak lazım.
Neden Jun'u almışız neden Cafer'i almışız neden Musampa'yı almışız yada bu adamlar bizde neden başarılı olamamış vsvsvs...

Sonraki dönemlerde hata yapmamak için buna bakmak lazım.

Birtan Karaman
04.05.2009, 16:22
Buraya Marcelinho Yazmak Saçmalıktır .

Adam Bir Tek Erciyesspor Ve Kupada ki Manisaspor Maçında Forvet Arkası Oynadı .

Erciyes Maçında Hem Şov , Hemde Asist Yaptı . Kupa Maçındada Gökdenize Gol Attırmıştı .

Travelair
07.05.2009, 11:19
Doğrusu Trabzonspor'a gelirken umutluydum ama Jabi beni fena yanılttı. Şu anda dahi kulübü yok

ROCK
07.05.2009, 12:12
Yuri Kalitvintsev cok iddiali bir sekilde transfer edilmisti, ama bir o kadar da iddiasiz sekilde kayboldu. Dogru dürüst bir mac cikardigini hatirlamiyorum. Maliyeti de baya yüksekti galiba.
Bir de Todor Yanchev vardi, ben cok begeniyordum ama maddi sikintilar yüzünden gönderilmisti herhalde. Bide kötü zamanimiza denk gelmisti.

Onur Akyüz
11.05.2009, 11:26
salazar'ı hatırlayan varmı?

Harun-61
11.05.2009, 11:57
salazar'ı hatırlayan varmı?

sanirim, Meksiko'dan transfer etmistik.

Besiktas'i, Da Silva'nin 2 golü ile yendigimiz macta 5 Libero oynamisti, hatta numarsi 5 di.

:)

Mustafa Calik
11.05.2009, 16:00
Tomas Jun :mad:

Zeki Akyol
19.05.2009, 13:18
kiki musampa

buda Ziiya Hocanın yüzünden gitti , ortada oynattı sol acık adamı :)

Birde oyundan cıkarken saha kenarına kale arkasından gelmesı tepkı toplamıştı nasıl komık olmuştu :)

mashal61
19.05.2009, 14:22
Benim aklıma gelenler Jun, Musampa, Moawad, Jabi.

Akif Gür
19.05.2009, 17:21
bushi ye ne demeli

Metin Ural
19.05.2009, 17:27
Lange,
Jun,
Musampa,

Varmı artıran ?

sayed moawad.

h@msi61
19.05.2009, 21:22
sanirim, Meksiko'dan transfer etmistik.

Besiktas'i, Da Silva'nin 2 golü ile yendigimiz macta 5 Libero oynamisti, hatta numarsi 5 di.

O macta ilk golu Da Silva degil Zafer Demiray atmisti. Santiago Salazar penalti yapip kirmizi kart gormustu, penaltiyi Ahmet Dursun kullanip Metin Aktas cikarmisti. Neticede sacma sapan bir transferdi, nerden bulduklarini anlamak mumkun degil.

oguzhann
19.05.2009, 21:22
bu sene başında aldığımız tonlarca genç.aslında Karadenizspor için alındı hepsi ama onlara verilen parayla 2 yıldız alabilirdik.

Arif Timurcioğlu
22.05.2009, 17:30
Bana göre en büyük transfer yanlışımız elimizdeki genç yeteneklerin yüzüne bakmadan bedavaya başka takımlara gönderip sonrada milyon dolarlar verip geri almaktır.

asilhamsi
22.05.2009, 19:40
önemli transfer yanlışlarımızdan biri de abdülazize para verip almak sonrada bedavaya ankaragücüne hibe etmek..Yanlıştan öte komik

Sefa Murat Dokuz
22.05.2009, 20:05
Tomas Jun-> bence bir gol ata belki geleceği öyle olmıcaktı.
Agustine->Skandal
Musampa->Ziyan

Sencer Bulut
22.05.2009, 23:53
jokay diye birinin almıstık sol acık adam ilk macında gol atmıstı herhalde ama sonrası fos...

Emre
23.05.2009, 13:20
En yeni olarak ISAAC

Mustafa Calik
23.05.2009, 16:18
En yeni olarak ISAAC

Isaac'i bedava'ya aldik .. hata olarak saymiyorum ben bunu :)

Mustafa Önder
23.05.2009, 16:24
Kesinlikle ve kesinlikle Tomas Jun

Emre
23.05.2009, 16:26
Isaac'i bedava'ya aldik .. hata olarak saymiyorum ben bunu :)

Takımımızdaki oyuncuların menejerlerinden en çok Isaac'in menejeri alıyor.

Yunus Emre SEYHAN
23.05.2009, 16:30
En yeni olarak ISAAC
Isaac'ı beleşe aldık. Adam kendi milli takımında oynuyor, Hatta Kaptanlık bile yapıyordu bir ara.
Henuz cok genç..
Yıllık en fazla 600-700 milyar maaş alıyordur. Zaten Kazandırdığı konya maçıyla elde ettiğimiz kazanç 360 milyar. Bunun dışında Antalyaspor maçında yaptığı cok klas bir asis var. Kupa maçında attığı 2 gol var.
Isaac'ı o kadar küçümsemeyin.
Gençlerbirliğinde 2007-2008 sezonunda 11,
2006-2007 sezonunda 12
ve 2005-2006 sezonunda 10 golü var.. Gençlerbirliğine geldiğinde çok gençti.
Gökhan'ın ligde 15, Umut'un ligde 12 ve Mehmet yıldız'ın ligde 12 golü var şuan.

Isaac'a Yeterince şans verildiğine inanmıyorum, Cogu zaman Forvet'de bile oynamadı.

Sezon başında takıma geç katıldı, Eger geç katılmasaydı daha fazla yararlanabilirdik.

Isaac'ın kiralık verilmesi hem ısaac adına hemde takım adına en hayırlı iş olur.

Great White
23.05.2009, 17:49
En büyük yanlış şu bana göre..

Takımda adeta birer kambur olan ve aldığı para ile ortaya koyduğu performans arasında ters bir orantı olan bir çok futbolcuyu ısrarla istihdam ederek az buçuk da olsa işe yarayan adamları bir şekilde elden çıkarmaktır..

Zira elimizde istihdam ettiğimiz ve geneli de özevlat olan bu adamlara dışarıdan zırnık para teklif edilmediğinden dolayı bunları satabilmek zaten imkansızdır..

Önce bu kamburlardan bir an önce kurtularak kadrodan maksimum verimi alabilecek ve lig içerisinde rotasyona gidilebilecek kalitede bir kadro oluşturulması gerekir..

Yattara, Fatih ve Gökdeniz gibi takıma yararlı olan yıldızları "Bunlar zaten yıldız değildir" diyerek paraya çevirmek yerine kadroyu eskisinden daha da güçlü yapabilecek hamlelerde bulunmak gereklidir..

Ne Fatih' in, ne Gökdeniz' in, ne de Simek' in yerlerini hala layığıyla dolduramadık. Muhtemelen Yattara da giderse onun da yerini asla dolduramayacağımz gibi..

İsa
23.05.2009, 19:48
En büyük yanlış şu bana göre..

Takımda adeta birer kambur olan ve aldığı para ile ortaya koyduğu performans arasında ters bir orantı olan bir çok futbolcuyu ısrarla istihdam ederek az buçuk da olsa işe yarayan adamları bir şekilde elden çıkarmaktır..

Zira elimizde istihdam ettiğimiz ve geneli de özevlat olan bu adamlara dışarıdan zırnık para teklif edilmediğinden dolayı bunları satabilmek zaten imkansızdır..

Önce bu kamburlardan bir an önce kurtularak kadrodan maksimum verimi alabilecek ve lig içerisinde rotasyona gidilebilecek kalitede bir kadro oluşturulması gerekir..

Yattara, Fatih ve Gökdeniz gibi takıma yararlı olan yıldızları "Bunlar zaten yıldız değildir" diyerek paraya çevirmek yerine kadroyu eskisinden daha da güçlü yapabilecek hamlelerde bulunmak gereklidir..

Ne Fatih' in, ne Gökdeniz' in, ne de Simek' in yerlerini hala layığıyla dolduramadık. Muhtemelen Yattara da giderse onun da yerini asla dolduramayacağımz gibi..
Yattaranın bu sezon takıma katkısı 3 gol 5 asist.İstatistikleri dışında hadı gokhan yada umutun atamadıgı 5 asıst daha ekleyelım.Verılecek parayla alıncak herhangı bırının bu ortalamadan daha ıyı olacagına emınım.

Fatih Bayrakdar
26.05.2009, 15:07

Umut,Agustine,Cafer..

Bu saydığın adamların hiç biri gol kralı olmadı ...

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=405

usameakcelik
26.05.2009, 16:24
Herkes Jun demiş ama bence Jun kötü bi transfer değildi. Adam çok kaliteliydi. Kaç maç oynadı Trabzonspor da bu adam? Alanzinho da ilk maçlarında böyle değilmiydi? Bu adama biraz şans tanınsaydı çok daha farklı olurdu bence...

b_m_61
26.05.2009, 21:52
Isaac'ı beleşe aldık. Adam kendi milli takımında oynuyor, Hatta Kaptanlık bile yapıyordu bir ara.
Henuz cok genç..
Yıllık en fazla 600-700 milyar maaş alıyordur. Zaten Kazandırdığı konya maçıyla elde ettiğimiz kazanç 360 milyar. Bunun dışında Antalyaspor maçında yaptığı cok klas bir asis var. Kupa maçında attığı 2 gol var.
Isaac'ı o kadar küçümsemeyin.
Gençlerbirliğinde 2007-2008 sezonunda 11,
2006-2007 sezonunda 12
ve 2005-2006 sezonunda 10 golü var.. Gençlerbirliğine geldiğinde çok gençti.
Gökhan'ın ligde 15, Umut'un ligde 12 ve Mehmet yıldız'ın ligde 12 golü var şuan.

Isaac'a Yeterince şans verildiğine inanmıyorum, Cogu zaman Forvet'de bile oynamadı.

Sezon başında takıma geç katıldı, Eger geç katılmasaydı daha fazla yararlanabilirdik.

Isaac'ın kiralık verilmesi hem ısaac adına hemde takım adına en hayırlı iş olur.

Söylediklerini defalarca kez yazdım, sonuna kadar katılıyorum. 18-21 yaşları arasında süper ligde 11 gol ortalamasıyla oynamış bir oyuncudan bahsediyrouz şimdi çok daha iyi bir performans gösterebilir ama şans verilmedi. Sadece istatistiklere dayalı konuşmuyorum yetenekleriyle de formayı hakettiğini düşünüyorum. Fakat son cümlene bir ekleme yapmak istiyorum, eğer Gökhan Ünal'dan daha iyi bir yabancı forvet oyuncusu almayı planlıyorlarsa kiralasınlar aksi halde Isaac önümüzdeki sezonda Gökhan'dan sonra forvetteki favori ismim. Eğer forvet transferi yapılmıycaksa Umut, Gökhan, Isaac bu takıma ancak yeter forvette, Isaac'i kiralayıp bu sayıyı 2'ye düşürürsek 3 kulvarda sıkıntı yaşarız.

Musampa'da çok iyi futbolcuydu oynatılmadan gönderildi, Marcelinho yanlış oynatıldı buna rağmen iyi oynadı yine gönderildi, eğer sene sonu Isaac giderse bu yanlışlara bir yenisi daha eklenicek.

Birtan Karaman
27.05.2009, 08:54
İsaac'ın Yanlış Transfer Falan Olduğu Yok .

Oynadımıda Yanlış Transfer Oluyor .

gustavo_colman
30.05.2009, 11:24
Adrian Djokaj

Emre
30.05.2009, 23:37
Isaac transfer yanlışı değil diyen arkadaşlar neredeseniz

Yasin T.
31.05.2009, 13:02
arkadaşlar bence transferdeki en büyük ama en büyük yanlışımız ne biliyormusunuz.kesinlikle barış göksu gibi yıldız olabilecek oyuncularımıza özen göstermeyip aynı kalitedeki özer hurmacının,orhan şam gibi oyuncuların peşinden koşup tomarca para verme isteği duymamız.bana göre yıldız olabilecek oyuncularımızı ilk 11de direk oynatmalıyız.bakın buna en iyi örnek galatasarayda oynayan arda turan.2006-07 yılı şampiyonlar ligi ön elemeleri maçında(yanlışsa düzeltin) yıldızlaştı ve o tarihten bu yana arda turan hep ilk 11 de oynadı.

şimdi barışı direk ilk 11de oynatamazmıyız.dün fener maçında barış oyuna sonradan girdi ve 2 gol pozisyonu yarattı.demekki adamda potansiyel var.kim bilir belkide 2 sene sonra arda gibi değeri 14 miyon avro olur.

bugrahankazaz
31.05.2009, 13:12
arkadaşlar bence transferdeki en büyük ama en büyük yanlışımız ne biliyormusunuz.kesinlikle barış göksu gibi yıldız olabilecek oyuncularımıza özen göstermeyip aynı kalitedeki özer hurmacının,orhan şam gibi oyuncuların peşinden koşup tomarca para verme isteği duymamız.bana göre yıldız olabilecek oyuncularımızı ilk 11de direk oynatmalıyız.bakın buna en iyi örnek galatasarayda oynayan arda turan.2006-07 yılı şampiyonlar ligi ön elemeleri maçında(yanlışsa düzeltin) yıldızlaştı ve o tarihten bu yana arda turan hep ilk 11 de oynadı.

şimdi barışı direk ilk 11de oynatamazmıyız.dün fener maçında barış oyuna sonradan girdi ve 2 gol pozisyonu yarattı.demekki adamda potansiyel var.kim bilir belkide 2 sene sonra arda gibi değeri 14 miyon avro olur.
gerçekçi bi yaklaşım dediklerin doğru;)

Birtan Karaman
31.05.2009, 14:17
Isaac transfer yanlışı değil diyen arkadaşlar neredeseniz
http://www.kvpusu.net/haber/bulut_memati.PNG

Burdayız Elma Yiyoruz ; http://www.youtube.com/watch?v=kK-LFVKjDQA

Emre
31.05.2009, 15:41
http://www.kvpusu.net/haber/bulut_memati.PNG

Burdayız Elma Yiyoruz ; http://www.youtube.com/watch?v=kK-LFVKjDQA

Sen korede değilmiydin ya maç izliyodun:)

Birtan Karaman
31.05.2009, 16:02
Emre Kardeşim Maçı İzledim , 2-1 Yendi Seoul . Benim Adamım Ki Sung Yueng'de Frikik Gol'ü Attı .;)

Emre
02.06.2009, 17:33
Emre Kardeşim Maçı İzledim , 2-1 Yendi Seoul . Benim Adamım Ki Sung Yueng'de Frikik Gol'ü Attı .;)

Keşke gelse bize senin yorumlarına göre iyi adam herhalde

Birtan Karaman
02.06.2009, 18:40
Artık Gelme Şansın %0,5 :(

Emre
02.06.2009, 18:47
Artık Gelme Şansın %0,5 :(

Belli olmaz ya sırf Şenol Güneş'e bağlı değildir

kutup61
02.06.2009, 22:20
gerek lange gerek jun kötü oyuncular değillerdi,
bazen uyum sorunu (ki td nin işidir bir yerde halletmek) bazense istediği ya da uygun olduğu pozisyonda oynatılmamak etkendir istenileni verememesinde.
musampa kötü futbolcu muydu? ya da marcelinho? hatta şimek? en iyi ortasahaya sahip olacakken ziyanın azizliğine uğradık bence.
ben yakın zamanda yanlış transfer görmüyorum, yanlış TD görüyorum, genel olarak cevap istenirse ancak misse misse diyebilirim. saygılar.

serkanholep
02.06.2009, 22:27
bence de ısaac çok pişmeli

son fener maçında oyuna girdi her pozisyonda ofsaytaydı

adamın ofsaytı bilmediğini zannediyorum

en az 3 sene kiralık oynamalı bir yerlerde

kutup61
02.06.2009, 22:32
bence de ısaac çok pişmeli

son fener maçında oyuna girdi her pozisyonda ofsaytaydı

adamın ofsaytı bilmediğini zannediyorum

en az 3 sene kiralık oynamalı bir yerlerde

dostum, isaac bence bir yerde değil, Trabzonspor'da oynamalı, onu geliştirecek TD olmalı.
iyi bir hoca bence Isaac'tan bir şota dahi yaratabilir.
adam tam öğrenme yaşında ve bizde yedek oturup 88 de oyuna giriyor.
bu adam ligde bu kadar gol atan Isaac değil mi yahu? neden üstüne eklemesi yapılmaz?
üstelik bedavaya almıştık, para dahi kazandırır takıma.

Birtan Karaman
03.06.2009, 10:10
İsaac Bu Sene Gerçekten Hepimizi Hayal Kırıklığına Uğrattı . Bence Performansı Konusunda Yeterince Şans Bulamaması Mazerettir Ama Ofsayt Konusunu Anlamış Değilim :confused:

cebcare
03.06.2009, 20:16
eksik bölgelerimizi hiç bir zaman tamamlayamadık artık bu sene tamamlarız inşaallah

M.S.SOFU
04.06.2009, 11:22
manisa kiralamak istiyomuşşşş........

Muhammet*
04.06.2009, 17:12
Aslında başlıga Teknik adam yanlışlarını da eklemek lazım.

M.S.SOFU
04.06.2009, 17:34
evet sezonun ilk transfer yanlışı

halil ibo
04.06.2009, 17:51
Transfer yanlışı transfer yanlışıdır ! Teknik adam yada futbolcu diye ayırmazsan geçmişe uzanmaya ne hacet ?
Al sana en baba transfer yanlışı : Samet Aybaba.

Birtan Karaman
04.06.2009, 19:16
Bence Şuan'da Bir Yanlış Transfer'e İmza Attık :cool:

Tayfun
08.06.2009, 14:47
http://yenisafak.com.tr/resim/site/sarc02e2747e02d6209aby.jpg

Bilmem hatırladınız mı? :D

İskender YILMAZ
08.06.2009, 15:28
Sayed Moawad .. Transfer edilen her futbolcuyu transferi unuttuğumuzdan dolayı ilah gözüyle gördüğümüz zamanlardan .. :)

Emirhan Makul
08.06.2009, 17:32
Bence Şuan'da Bir Yanlış Transfer'e İmza Attık :cool:

Zafer yelen dimi evet ama bence erken karar vermemek lazım kapalı bir kutu zafer bir kere 2 baraj kullanıyor frikik kullanırken sanırım ekzantrik bir adam.

3mre61
08.06.2009, 18:46
kiki musampa

uğur BULUT
08.06.2009, 19:31
en yanlış transfer samet aybaba :D

uyum61
08.06.2009, 20:11
hala devam ettigimiz transfer yanlislaridir. tipik 4-4-2 hocasi olan sounnes'e takimi emanet edersen bu sisteme uymayan takiminla ligdeki her takima sana sorun yaratir.

Reha Demirbaş
09.06.2009, 12:54
Çok yakın zamanda oldu devre arasında Alanzinho alınarak yapıldı..
Şimdi herkes iyi oynuyor diye bişey demiyor ama son haftalarda iyi oynadı.
Geldiginde hazır deildi devre arası transferleri hazır olan futbolcu alınarak yapılır hazır olmıyan adam alınmaz.
Örnek ; Kaç hafta deil diye yedek oturdu alınan adam direk kadroya girecek adam olmalıydı direk ilk 11 futbolcusu yani.
Belkide 3. olmamıza bir katkıda bu sağladı.
Bende Alanzinho yu begeniyorum ama alınacaksa sezon basında alınacaktı.

apachi_ts
11.06.2009, 19:24
Kiki Musampa ve Tomas Jun..

tzercin61
11.06.2009, 19:49
bence en az transfer yanlışı yapan kulübüz bununla gurur duymalıyız. bizden çıkan genç yetenekler kadar kimse çıkaramadı. bkz: shota aurelio, yattara, fatih, gökdeniz, cale, colman vs. vs. vs.

de tabi istisnalar olmadı da değil. bkz: moawad, musampa,(her ne akdar iyi oynasa da verimli olamayan) marcelinho(iddialıyım trabzon'un en iyi transferidir)(uefa manşetten duyurmuştu)

atomania
12.06.2009, 23:24
Benim en iyi Arkadasimin Kuzeni Illyas Kahrman ( Bu sene Bolusporda oynadi ) seneler 1.Lig te oynarken hep Trabzona Haber göndererdi, Sizde Bedava oynarim diye.
Rahmetli Babasi Fanatik Trabzonsporlu uydu ve Bir kere Trabzonsporda oynamasi Vasiyeti di. Simdi gecti artik, kendi 33 yasinda ama ben hatirliyom Teknigi iyi olan oyun Kurucu idi, simdiki Zafer Yelenden geri degil yani. Gerci Konu disi ama yetenekli Trabzonlu Futbolculari almamak da bir Transfer yanlisi dir.

G.Saray Altyapisindan cikmisti. Gecen görüstük biraz sohbetimiz oldu.

muratt
13.06.2009, 12:57
Yabanci transferinde yapilan yanlisi anlayabilirim, sonucta adam yabanci.. Uyum sorunu olur, felan filan.. Ama yerli transferde anlamiyorum..

Transfer yanlisi, misyonu bitmis heyecani kalmamis oyuncu almaktir.. Ceyhun, Ayman, Tolga Seyhan ve Erdinc'in ikinci gelisleri, Adnan'i sayabiliriz.. Daha eskilere gidersek Ozkan Sumer'in aldigi Cafer ve Bushi geliyor aklima.. Ayrica MAY'in topladigi Sergen, Oktay, Recep, Fethi gibi istanbul artiklari da sayilabilir..

Su anda dusunulen Engin Baytar'da bu sinifa girer..

Emirhan Çorumlu
13.06.2009, 14:03
Jun
Musampa
Ersen Martin
Ömer Riza
Augustin
Lange
Misse Misse
Djokaj
Thijs
Cagdas

ince_memed
19.06.2009, 03:19
musampaya sans tanınmadı
tomas jun a da öyle.
djokaj
this
ayman
agustın
lange
ömer rıza
keçeli
.............

Hami_41
19.06.2009, 03:28
bu yanlış dediğimiz sayed moawad mısır milli takımında döktürüyor son günlerde ...

EMiRHAN61
19.06.2009, 05:16
musampaya sans tanınmadı
tomas jun a da öyle.

kesinlikle

benim için transfer yanlışları aldığımız futbolculardan ZİYAde sattıklarımızda.

marcelinho , fatih tekke , stepanov , gökdeniz

Oruç
19.06.2009, 06:00
Samet Aybaba yok mu Samet Aybaba ah ah Hüseyin'i 10 sene bize izletti ya ne diyelim artık. Hangisi daha yanlış bilmiyorum ki. Kendisi mi yoksa bize "kazandırdığı" Hüseyin mi?

elbera
21.06.2009, 23:15
Jun
Musampa
Ersen Martin
Ömer Riza
Augustin
Lange
Misse Misse
Djokaj
Thijs
Cagdas
Özgür Bayer
Ayman
M.Keçeli
Marcelinho
Moawad

oguzhann
22.06.2009, 01:14
en yakın yanlışın,bir sürü genç alıp birer yıldız olmasını beklemek olduğunu düşünüyorum.geriye dönüp baktığımızda bir çok yanlışımız var zaten.

Mahmut Baran
26.06.2009, 15:26
salazar :)

Saltuk Buğra
27.06.2009, 20:14
djokaj diyorum ben :D adam geldiğinde na öyle bi hava verdiki sanki ronaldinho yu getirmişti. :) ama 4 5 dk oynadı :D:D tomas jun zaten fiyasko :D ama marcelinho ziya dan dolayı verimli olamadı. adam wolfsburgda döktürdü.

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 21:36
Jun
Musampa
Ersen Martin
Ömer Riza
Augustin
Lange
Misse Misse
Djokaj
Thijs
Cagdas
Özgür Bayer
Ayman
M.Keçeli
Marcelinho
Moawad

Çağdaş Atan ve Ersen Martin yanlış transfer mi, Anadoludan gelip hangi oyuncular onlar kadar cesur ve yürekli oynadılar.
Çağdaşın tekmeye kafa soktuğunu, Ersen'in dili dışarda halen koştuğunu bilirim. Biri ispanyada oynuyordu 1-2 aya kadar diğeri de basel e transfer oldu.Onların dışında gerisi yanlış sayılabilir.

Emirhan Çorumlu
29.06.2009, 20:36
Çağdaş Atan ve Ersen Martin yanlış transfer mi, Anadoludan gelip hangi oyuncular onlar kadar cesur ve yürekli oynadılar.
Çağdaşın tekmeye kafa soktuğunu, Ersen'in dili dışarda halen koştuğunu bilirim. Biri ispanyada oynuyordu 1-2 aya kadar diğeri de basel e transfer oldu.Onların dışında gerisi yanlış sayılabilir.

Bencede Ayman hic yanlis degildi Transfer olarak ;)

aurora
14.07.2009, 10:32
Türk futbol tarihinin en büyük on skandaından biri kabül ediliyor. Birincilik Fenerde gerçi ama bizimkide kabül edilebilir bişe değil. Önce Fenerinki Barcelonada oynarken en klas zamanında Figo ya talip olmak gibi bir gaflete düşen FB nin bu gafletlede yetinmeyerek Figo yu izlemeye İspanyaya (İyi mi kötü mü diye :) ) yönetici göndermesi. .......
Bizimkisi ise hatırlarsanız Shaka diye Nijerya bilmem kaçıncı milli takımı oyuncusu diye yutturulan bir oyuncu vardı. Bu oyuncu Trabzona getirildiğinde Stadyumda TS forması giydirilip basın mensuplarına tanıtımı sırasında eline tutuşturulan futbol topunu defalarca denemesine rağmen ikiden fazla ayak ucunda saydıramadığı rivayet ediliyor.

Orhan Aydın
14.07.2009, 10:42
stepanovu 3 milyon euroya satmak yanlışın alası
marcelinho gibi adamı utanmasak kaleye sokacaktık

cirak05
14.07.2009, 11:40
Stepanov u göndermek tarihin hatasıydı szmykowiak gibi oyuncuyu ziya hoca futbola küstürdü bu başka bir tarihi hata musampayı almak başka bir hata son 5-6 yılda yapmadığımız hata kalmadı kulüp olarak bide şimdi fatihi kelepirden kaçırırsak al sana tarihi hatalar serisine devam olacak

Sessegnon61
14.07.2009, 14:53
Victor Shaaka,Kurt Van de Paar,Szymek in Küstürülmesi,Stepanovun Satılması,Aurelio nun Elden Kaçması,Oumar Dieng in alınması,Adem koçağın satılması vs,

albatros
14.07.2009, 16:20
marchelinho'yu, musampa'yı yazan arkadaşlar var.
bence bunlar transfer yanlışı değil.sadece bizde isteneni bi şekilde veremediler.sebepleri farklı farklı olabilir ama bu isimler bize gelmeden önce zaten kendini ispatlamış kaliteli oyunculardı.dolayısıyla yönetim,teknik heyet ne bilsin bu iyi oyuncuların bizde isteneni veremeyeceğini?
bence transfer yanlışı nedir?bana göre transfer yanlışı en başından sırf transfer yapmış olmak için, gereksiz mevkilere alınan, kendini futboluyla ıspatlamamış oyunculardır.(tabi sırf insanlık değil kişilik de önemlidir bir futbolcu için). bu arada şunu da belirteyim bu yazıyı yazarken herhangi bir futbolcuyu baz alarak kriterlerimi saymadım.bunlar benim kendi fikirlerim ve genel fikirlerim :)

saido
26.07.2009, 09:43
Adrian Djokaj bu kim:D

|||OFLee|||61
26.07.2009, 18:56
Marcelinho!!!!!!!!

Samet KILIÇ
26.07.2009, 19:05
en büyük yanlış nuri albayrak....

Furkan Dündar
26.07.2009, 21:58
oliviera vardi mehmet yilmaz doneminde geldiydi 0 gol atti o da yetmedi vugrinecin gol olacak topuna dokunup iceri birakmisti ama ofsayt olmustu yani adam 0 deil eksi 1 di bi de sayed moawad var jun tabiki ya cok saymakla bitmez

Harun-61
27.07.2009, 00:08
Adrian Djokaj bu kim:D

Almanya 2. Lig Takimlarindan
1860 Münih'e imza atti.

.

Ömer1967
27.07.2009, 14:35
geçmişi bırakıp önümüze bakalım

lazkerem
28.07.2009, 09:31
transfer yanlışlarını say say bitmez 1 değil 2 değil,
Hiç faydalı olamamışınımı ararsın
hiç forma giymemişinimi ararsın
Hiç şehre gelmemişinimi ararsın
Geldiği gibi başka takıma kiralanmışinimi ararsın
(Bu kiralama işlerinin içinde bazen bit yenikleri oluyor...
TFF sitesine girin mesela, hiiiiç ismi cismi duyulmamış topçu alınmış, sözleşme imzalandığı gün başka takıma kiralanmis. dönemin başkanına bakınca insanın aklına değişik şeyler geliyor...
Yeri gelmişken aynı arşiv bilgilerini incelerken dikkatimi başka bir durum daha çekti 1 sezon içinde sözleşmeye konu olan toplam futbolcu sayısı bu başkanımız döneminde 2 ye 3 katlanmış düşünebiliyormusunuz 1 sezonda 100 un üzerinde futbolcu ile bissekilde sözleşme imzalamisiz)

Parantez biraz uzun oldu ama yapılan en büyük yanlış parantezin içinde saklı bence...

Bütün bu yanlış Transferlerden en yanlışı hangisi derseniz cevabım hiç tereddütsüz Tomas Jun olur ..

maliyet-fayda grafiğini bi düşünün ne demek istediğimi anlarsınız

zisinoli
28.07.2009, 09:42
Fatih Tekkenin alınmaması !...

lazanya61
04.08.2009, 18:09
ufukhandan çok kolay vazgeçtik :(

erhank
04.08.2009, 20:49
cok var ama benim ilk aklima gelenlerden biride misse misse dir. Alinirken Fenerdeki Okochadan teknik, Bjk deki Amokachiden hizli diye alinmisti. Tam bir fos cikmisti.

b_m_61
04.08.2009, 20:50
Ömer Rıza.

Ertuğrul Akgül_61
04.08.2009, 20:51
alban bushi ondan sonra ogrendım kı uyum cok onemlı hıc bır futbolcudan buyuk beklentıler beklemedım

BDiler61
04.08.2009, 20:52
M.Ali Yilmaz doneminde shaka diye birini almistik adam harbiden saka gibi birseydi hic oynamadan gitti.

fish_bone
04.08.2009, 20:57
Bütün büyük kLüpLerin Scout ekipLeri bu yüzden var işte.
AdamLar bir futboLcuyu 1, yetmezse 2 sezon boyunca izLiyoLar. İstikrar, sakatLık, disipLin, takım oyununa katkısı, defansif katkısıi ofansif katkısı, pas yüzdesi, gol yüzdesi gibi gibi gibi bi dünya özeLLiği istatistikLiyoLar. Ondan sonrada maLiyet hesabı yapıp oturup karar veriyoLar. Sonra ne mi oLuyo, başarısız oLması çok ufak ihtimaLLere kaLıyo (ortama ayak uyduramama, şehre aLışamama gibi). MenajerLerin gazıyLa yada kasetLe bu işLer oLmaz. Adamın iyi oynadığı 7-8 kaseti getiriyoLar, onLarıda dk. dk. izLemiyoLar adam aLıyoLar. Sonra fosss.
ÜnaL KARAMAN'ın önderLiğinde bi ekipLe bu işin aLtından çok iyi kaLkıcaz gibi görünüyo. CaLe-CoLman-BrüLs-Papy gibi yıLdızı parLayacak futboLcuLar aLmaya devam ederiz umarım....

Enes Başkaya60
04.08.2009, 21:08
Nurİ albayrak en bÜyÜk yanlistir..............

MehmeTS_ADANA
05.08.2009, 23:03
heralde kimse liçkini izlememiş.futbolcu olduğundan şüpheliyim

Gökhan KAN
06.08.2009, 00:21
Her takım transfer yanlışları yapar...Az yanlış yapan takımın para ve başarı kazanma şansı yükselir..

Cihad Varlı
06.08.2009, 00:22
Sayed Moawad..

boogerman
07.08.2009, 04:15
Bernd Thijs -stephanov-marcelinho-fatih tekke satılmaları hataydı

Emrah KabuL
07.08.2009, 05:14
Bu yönetimin kendisi yanlıştı zateN :)

http://img199.imageshack.us/img199/7503/adszzzr.jpg (http://img199.imageshack.us/i/adszzzr.jpg/)

Bir de TD » Z.D :)

Ustaalioğlu
07.08.2009, 10:42
Doğrusu Trabzonspor'a gelirken umutluydum ama Jabi beni fena yanılttı. Şu anda dahi kulübü yok

Jabi kim ya, hatırlayamadım ben??

Ustaalioğlu
07.08.2009, 10:44
heralde kimse liçkini izlememiş.futbolcu olduğundan şüpheliyim

Ahmet Suat hoca transferden hiç anlamıyordu hakkaten, aldırdığı adam Liçkin, aldırmadığı adamlar da; Symbalar (Dünya kupasında gol kralı olmuştu yanlış hatırlamıyorsam), Moşe (bi ara Türkiyenin tartışmasız en iyi oyuncusuydu)...

Adnankazaz
07.08.2009, 11:08
valla su listedeki yöneticilerin hiç birini tanimiyorum kim bunlar

İskender YILMAZ
07.08.2009, 11:13
Jabi kim ya, hatırlayamadım ben??

https://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ld_Jabi003.jpg

Kayseri Erciyesspor'dan aldığımız Gine'li sağ bek ..

Hürgün Aygün
07.08.2009, 16:56
sağ beke ve forvete adam lazım yönetim uyuma bari batuhanı al son andabu önerim bu sezon içindi

ziyaretci
07.08.2009, 17:59
= diyarbakır spor un bugun yapmıs oldugu yanlıs...

ha amacı 1,lig de kalmak olan bir takım icin yanlışmı dogru mu bilmem ama

lazanya61
12.08.2009, 15:54
ah ufukhan ah, biraz fırsat verseydik şu an cafumuz vardı, erken yolladık

cellchook
13.08.2009, 01:36
Serafİmovskİ:)

AdemS
13.08.2009, 02:39
Maya meselesi bu da sonuçta.. Tutturabilene aşk olsun :)

Birtan Karaman
13.08.2009, 09:48
Yanlışları , Doğruları Bilmem Ama Yanlış Olmayan 2 Adam Var Bence ;

Marcelinho

İsaac

Özge
13.08.2009, 10:04
Rune Lange:)

MURAT İNCE
13.08.2009, 14:08
en büyük hata mı ?

tabiki tomas jun

Cem Akyüz
13.08.2009, 14:14
Serafİmovskİ:)

öyle deme ğs ye son dakikada gol atıp 1 puanı kurtarmıştı:D

Emre7
14.08.2009, 16:04
Yanlışları , Doğruları Bilmem Ama Yanlış Olmayan 2 Adam Var Bence ;

Marcelinho

İsaac

musampa da eklerim.

dreee
15.08.2009, 10:32
fatih akyel , karaktersizin önde gideni!

Birtan Karaman
15.08.2009, 12:05
Abi İlk Mesajında Ateş Püskürdün :D

KemaL_Ts
15.08.2009, 12:20
Tomas Jun! Umut Bulut!

macuka
15.08.2009, 12:33
tabiki kaleci hadzic... adam bursa macinda elindeki topu arkadasina vermeye calisirken kaleden iceri atti, altay macinda degaj i rakip oyuncunun kafasina carptirdi top gol oldu (hakem golu vermemisti ama bariz goldu)..
hayatim da onun kadar renkli kaleci gormemisimdir herhalde:)

Sefaenes
15.08.2009, 12:59
Misse misse ve yanlis hatirlamiyorsan Azerbaycandan sari bir futbolcu almistik lickin mi neydi tabi birde digerleri

yigits
19.08.2009, 01:55
Fatih akyel,Tomas jun,Djokaj geliyor aklıma..

Murathan
19.08.2009, 01:57
... ......

futbalski60
19.08.2009, 02:03
http://www.sporx.com/images/galeri/29/3647/O_601d1509b14e62f0c34abde64044b542.jpg

Hataların en büyüğü ....... Victor Shaka

Kendisi futbolu bırakmış. Bizden sonra Kore takımlarına gitmiş Busan Hyundai 'de filan oynamış en son Hong Kong'da kariyerini noktalamış.13 senelik futbol hayatında forvet olmasına rağmen sadece 24 gol atmış....

Murathan
19.08.2009, 02:05
http://www.sporx.com/images/galeri/29/3647/O_601d1509b14e62f0c34abde64044b542.jpg

Kendisi futbolu bırakmış. Bizden sonra Kore takımlarına gitmiş Busan Hyundai 'de filan oynamış en son Hong Kong'da kariyerini noktalamış.13 senelik futbol hayatında forvet olmasına rağmen sadece 24 gol atmış....
ççç ççç ççç ççç ççç Kaç yılında hangi amaçla aldık bu adamı :)

Emrah KabuL
19.08.2009, 02:49

Bu fotodaki Effa Owana.. Altay-Elazığ ve yanılmıyorsam Malatya'da oynamıştı en son.

futbalski60
19.08.2009, 02:59
Bu fotodaki Effa Owana.. Altay-Elazığ ve yanılmıyorsam Malatya'da oynamıştı en son.

Effa değil bunu zar zor Kore'de bir siteden bulmuştum.

oflu engin
19.08.2009, 12:31
fatih akyel , karaktersizin önde gideni!

aleyküm selam

Serdar A
19.08.2009, 15:42
İsmail Özeren , Buğra Erdoğan , Fatih Altundağ , Sami Büyüktopaç (!) , Gustavo Colman , Yakup Bugün , Abdulaziz Solmaz . Listeye bir iki isim daha eklenebilir .

Gökhan KAN
19.08.2009, 15:44
İsmail Özeren , Buğra Erdoğan , Fatih Altundağ , Sami Büyüktopaç (!) , Gustavo Colman , Yakup Bugün , Abdulaziz Solmaz . Listeye bir iki isim daha eklenebilir .
Serdar abi bunların hepsinin de aynı transfer döneminde yapılması da gerçekten ilginç..

Aynı sezonda 8 - 10 tane transfer yanlışı yapılabilir mi..Biz yapıyoruz..

LnMrt
20.08.2009, 01:05
Bu yönetimin kendisi yanlıştı zateN :)

http://img199.imageshack.us/img199/7503/adszzzr.jpg (http://img199.imageshack.us/i/adszzzr.jpg/)

Bir de TD » Z.D :)

Muhakkak listedeki kişileri iyi tanıyanlarınız vardır.
Ben Yusuf Şimşek i biraz tanırım. O da bir arkadaşım ki o da kıro dur, neylersin uzaktan gelmis o aksam takılıcaz artık.... Taksim deki Rus revü barlarına deftere yazdırdığı borç 30 milyar civarında idi... ve o gece 5 milyarlık bir çek yazıp garsonun suratına atıp "Söyle patrona defterden düşsün" dedi. Bir bahane ile çıktım ve eve taksi ile gittim. O arkadaşla da bir daha görüşmedim.
İşte bunlar yönetti TS mizi....

Birtan Karaman
20.08.2009, 18:42
Tomas Jun , Sayed Moawad , Ziya Doğan ..

.GvN.
23.08.2009, 20:01
tomas jun , sayed moavad , djokaj , umut bulut , marcelinho , musampa , Isaac ...

en çok akılda kalanları. Bazıları futbolcu kalitesinden bazıları uyum sorunundan bazıları tamamen yönetimimizin hatalarından da olsa da şu veya bu şekilde hiçbirinden yararlanamadık. Önemli olan bunlardan ders alabilmek tabi ama hiç ders almışa benzemiyoruz !

izzet
02.09.2009, 17:49
Kadir Keles
Yakup Bugun
Selcuk Yildirim
Damir Yüksel Ibric
Fatih Altundag
Ziya Sakar
Sami Büyüktopac
Abdullah Karmir
Ahmet Bugra Erdogan
Cem Demir
Erhan Kurt
Necdet Kaba
Isaac Promise
Ismail Özeren
Eren Görür
Ufukhan Bayraktar
Ziya Sakar
Enis Kahraman
Jefferson
Feridun Sungur
Muhammed Basar
Daouda Jabi
Ergin Keles
Murat Ocak
Emrah Kol
Abdulaziz Solmaz
Eyüp Kadri Ataoglu
Ahmet Sahin
Adnan Güngör
Yusuf Kurtulus
Zafer Aydogdu
Yunus Emre Haliloglu
Tomás Jun
Ufuk Bayraktar
Ahmet Bugra Erdogan
Ardijan Djokaj
Lars Fredrik Risp
Kizito Musampa
Emre Hizarci
Cengiz Coban
Burak Keskin
Milan Stepanov
Ersen Martin
Erhan Kurt
Muhammed Basar
Enis Kahraman
Tomás Jun
Zafer Cansiz
Eyüp Kadri Ataoglu
Ufuk Bayraktar
Emrah Kol
Selim Akbulut
Sayed Moawad
Adem Kocak
Fatih Akyel
Aykut Akgün
Muharrem Kara
Hamza Öztürk
Ali Güzeldal
Muharrem Kaya
Süleyman Altuntas
Arda Demiral
Marcelinho Paraíba
Fabiano Eller
Miroslaw Szymkowiak
Hasan Yaranli
Caglar Birinci
Ibrahim Ege
Yavuz Odabasi
Göksel Yaman
Agustine
Emre Aygün
Alisen Kandil
Seyhun Türe

IBRET TABLOSU!

Cengiz
02.09.2009, 18:24
Ziya Doğan ..

nankörlüğün daniskası ,

Reşit
02.09.2009, 18:37
Kadir Keles
Yakup Bugun
Selcuk Yildirim
Damir Yüksel Ibric
Fatih Altundag
Ziya Sakar
Sami Büyüktopac
Abdullah Karmir
Ahmet Bugra Erdogan
Cem Demir
Erhan Kurt
Necdet Kaba
Isaac Promise
Ismail Özeren
Eren Görür
Ufukhan Bayraktar
Ziya Sakar
Enis Kahraman
Jefferson
Feridun Sungur
Muhammed Basar
Daouda Jabi
Ergin Keles
Murat Ocak
Emrah Kol
Abdulaziz Solmaz
Eyüp Kadri Ataoglu
Ahmet Sahin
Adnan Güngör
Yusuf Kurtulus
Zafer Aydogdu
Yunus Emre Haliloglu
Tomás Jun
Ufuk Bayraktar
Ahmet Bugra Erdogan
Ardijan Djokaj
Lars Fredrik Risp
Kizito Musampa
Emre Hizarci
Cengiz Coban
Burak Keskin
Milan Stepanov
Ersen Martin
Erhan Kurt
Muhammed Basar
Enis Kahraman
Tomás Jun
Zafer Cansiz
Eyüp Kadri Ataoglu
Ufuk Bayraktar
Emrah Kol
Selim Akbulut
Sayed Moawad
Adem Kocak
Fatih Akyel
Aykut Akgün
Muharrem Kara
Hamza Öztürk
Ali Güzeldal
Muharrem Kaya
Süleyman Altuntas
Arda Demiral
Marcelinho Paraíba
Fabiano Eller
Miroslaw Szymkowiak
Hasan Yaranli
Caglar Birinci
Ibrahim Ege
Yavuz Odabasi
Göksel Yaman
Agustine
Emre Aygün
Alisen Kandil
Seyhun Türe

IBRET TABLOSU!
yavaşşş. orda yazdıklarının çoğu altyapıdan çıkma sence Miroslaw Szymkowiak neresi yanlış onuda merak ettim yada Marcelinho nun bide Milan Stepanov yazmıssın yaa allah tan kork yaww

Yavuz Hasan
02.09.2009, 18:39
elden çıkarılışları veya çıkarılış şekilleri yanlıştı onu demeye çalışmışmış sanırım

izzet
02.09.2009, 18:41
yavaşşş. orda yazdıklarının çoğu altyapıdan çıkma sence Miroslaw Szymkowiak neresi yanlış onuda merak ettim yada Marcelinho nun bide Milan Stepanov yazmıssın yaa allah tan kork yaww

Porto da forma giymeden 5 milyon € deger bicilen Stepanovu biz 3 milyon € ya sattik, ve basari olarak bize gösterildi... Performans degil, onu(o fiyata, o an) satmak hataydi demek istedim !

Reşit
02.09.2009, 18:56
Porto da forma giymeden 5 milyon € deger bicilen Stepanovu biz 3 milyon € ya sattik, ve basari olarak bize gösterildi... Performans degil, onu(o fiyata, o an) satmak hataydi demek istedim !
stepanov u öyle yere koydun ki san ki büyük hataymıs gibi bence orda olmaması gereken çok kişi var

izzet
02.09.2009, 19:00
stepanov u öyle yere koydun ki san ki büyük hataymıs gibi bence orda olmaması gereken çok kişi var

Ben Stepanovun (a an, o sekilde) SATILMASINI hata olarak görüyorum, ayni sekilde forvet arkasi oynatilmayan Marcelinho, kacip giden(buna zorlanan) Szymkowiak gibi,

Futbolculari degil, onlari en iyi sekilde kullanmayan insanlar bir tasdir bu yazdigim...

Misina
02.09.2009, 20:03
Brezilyadan 2 mevkide oyuncu çıkmaz.Biri Kaleci Biri Stoper.

Biz ne yaptık,gittik brezilyalı kaleci ve stoper aldık Jefferson ve Elleri unutmayalım.

Yavuz Hasan
03.09.2009, 00:46
kaleci konusunda katılıyorum da eller konusunda aynı şeyi söyleyemem

Reşit
03.09.2009, 00:49
bencede bu adam bizde üst düzey oynamasada avrupanın üst takımlarından birine gitti. eller kötü trasfer sayılmaz yani

Ahmet Kuru
03.09.2009, 00:50
Geçmiş dönemlere gitmeye gerek yok...
Her dönem aynı hatalar yapılmıştır...
Erdal Abi'nin salı günü Zaman gazetesinde yazmış olduğu yazıyı herkesin okumasını tavsiye ederim...
Bizim Transfer politikamızı abimiz güzelce özetlemiş...

Ufuk
03.09.2009, 01:18
Jun
Musampa
Ersen Martin
Ömer Riza
Augustin
Lange
Misse Misse
Djokaj
Thijs

Cagdas
Özgür Bayer
Ayman
M.Keçeli
Marcelinho
Moawad

Ersen Martin,Çağdaş,Ayman,Marcelinho,Jun a katılmıyorum

Zaten ersen martin ve çağdaş bizdeyken iyi oynamışlardı.Ayman da olaylı sivas maçından önce iyi idi ilk geldiği sezon orta sahada tek başına neler yapmıştı marcelinho zaten belii junda bize gelirken yanlış hatırlamıyosam spartak moscovada gol kralı olmuştu bizde tutmadı

Yanlış Transferlere bir tanede ben ekliyim bizdeyken hiç göremedim gerçi risp de bence verimli olamadı

ahmet şahin kaleci ilk maçında 3 hatalı gol yemişti kayseriden

Ufuk
03.09.2009, 01:26
http://webarsiv.hurriyet.com.tr/1998/10/06/simages/hur/turk/98/10/06/spor/42spo.jpg

Kevin Campbell Gönderilmesi Çok Büyük Hataydı !!

Anıl C
05.09.2009, 00:14
http://webarsiv.hurriyet.com.tr/1998/10/06/simages/hur/turk/98/10/06/spor/42spo.jpg

Kevin Campbell Gönderilmesi Çok Büyük Hataydı !!

Aloo, ben Campbell:)
gelmesi de olay oldu gitmesi de
ama yanlış zamanda geldi

Tahsin Ağaoğlu
05.09.2009, 21:02
sadri şener ve yönetimi en büyük hata

Misina
05.09.2009, 22:31
sadri şener ve yönetimi en büyük hata

Doğru bize her gün bir oyuncu satan nuri albayrak gibi başkanlar lazım.Sadri Şener Trabzonspora Büyük.

Murathan
05.09.2009, 23:06
Aslındabirde Nokta transferler ya da baaşarılı transferler konusu açılmalı :)

Tahsin Ağaoğlu
06.09.2009, 16:41
Doğru bize her gün bir oyuncu satan nuri albayrak gibi başkanlar lazım.Sadri Şener Trabzonspora Büyük.
sadri şener satmıoda noluo hep luzumsuz yerlere adam alıo sol tarafa 3 tane herif sağbek almamız lazım hala serkanla tayfuna dayanıo forvet istioruz daha 2.lig topçusunu getiremio fatih tekkeyi zamanında almıo sonra almaya çalışıo ama isteyerek almak istemio taraftarı biraz sakinleştirmek için daha sayamadığım birsürü hata

fatih6t1s
09.09.2009, 16:49
karel d'hayne miydi nasıl yazılıyordu adını tam hatırlayamadım ama onla ilgili hatırladığım en iyi şey hava toplarını rakip forvetlerin ayağına çok güzel indiriyordu hele bir gençler birliği maçında bu konuda harikalar yaratmıştı

elbera
10.09.2009, 17:50
fatih tekke- gökdeniz karadeniz- stepanov- tolga seyhan- marcelinho nun satılmasından alınan paralarla yapılan tüm transferler yanlış onları toplasak fatih tekke 7 - gökdeniz 8 milyona etti 15 stepanov 3 etti 18 marcelinho ve tolgayı bilmiyorum sallayarak ikisinden 3 milyon kazandık diyelim etti 21 milyon bir tane bile dünya da ünlü bir yıldızı takıma getirmedik djokajlarla tomas jun larla uğraştık bence fatih tekkeden sonra adam gibi bir transfer göremedim takımı tek başına bile sırtlayabilecek adam alamadık o 21 milyon bende olsaydı trabzona kimleri getirirdim...

serdaracıl
10.09.2009, 20:13
sadri şener ve yönetimi en büyük hata Nayır:eek:

Anıl C
11.09.2009, 02:14
ya aslında olaya sistemetik bakınca her sene mutlaka buyuk paralar boşuna harcamışızdır transfere
bunun nedeni sistemli programlı çalışamamızdan dolayı
işi bilmeyen insanlar transfer komitesindeler hep

Serhat
11.09.2009, 05:30
Sistem Olmadan yaptıgımız her transfer BÜYÜK BİR HATADIR !

Tesadüfen yaşamak gibi birşey bu ... Yazık Harcanan Milyonlarca €'ya ...

futbalski60
12.09.2009, 02:54
http://gfx.filmweb.pl/p/19/93/231993/115138.1.jpg

Tomasz İwan

FANATIK61
12.09.2009, 03:23
fatih tekke- gökdeniz karadeniz- stepanov- tolga seyhan- marcelinho nun satılmasından alınan paralarla yapılan tüm transferler yanlış onları toplasak fatih tekke 7 - gökdeniz 8 milyona etti 15 stepanov 3 etti 18 marcelinho ve tolgayı bilmiyorum sallayarak ikisinden 3 milyon kazandık diyelim etti 21 milyon bir tane bile dünya da ünlü bir yıldızı takıma getirmedik djokajlarla tomas jun larla uğraştık bence fatih tekkeden sonra adam gibi bir transfer göremedim takımı tek başına bile sırtlayabilecek adam alamadık o 21 milyon bende olsaydı trabzona kimleri getirirdim...

Cok güzel özetlemissin. Sende 21 Milyon Euro olsa en az miktar ile 2. ve 3. sinif transfer yaparsin cünkü sana yemeye para kalmazda ondan ;)

Özkan
12.09.2009, 23:43
Yerini dolduramayacağımız futbolcuları (Fatih, Gökdeniz, Ogün, Abdullah) göndermemiz ve yolladığımız vasat ama iş görür futbolcuların (Lee, Hüseyin, Emrah) yerine daha kötülerini almamız çok büyük bir yanlıştır.

Tahsin Ağaoğlu
13.09.2009, 14:51

Tomasz İwan

bu adam hugo brossun gençliğine benzio tip olarak :D

Bilâl ÇOBAN
04.11.2009, 07:26

Tomasz İwan

herif bizden sonra sörfçü olmuş :)

http://www.vipnews.pl/pic/038/49/50298.jpg

Emre7
05.11.2009, 18:41
Kadir Keles
Yakup Bugun
Selcuk Yildirim
Damir Yüksel Ibric
Fatih Altundag
Ziya Sakar
Sami Büyüktopac
Abdullah Karmir
Ahmet Bugra Erdogan
Cem Demir
Erhan Kurt
Necdet Kaba
Isaac Promise
Ismail Özeren
Eren Görür
Ufukhan Bayraktar
Ziya Sakar
Enis Kahraman
Jefferson
Feridun Sungur
Muhammed Basar
Daouda Jabi
Ergin Keles
Murat Ocak
Emrah Kol
Abdulaziz Solmaz
Eyüp Kadri Ataoglu
Ahmet Sahin
Adnan Güngör
Yusuf Kurtulus
Zafer Aydogdu
Yunus Emre Haliloglu
Tomás Jun
Ufuk Bayraktar
Ahmet Bugra Erdogan
Ardijan Djokaj
Lars Fredrik Risp
Kizito Musampa
Emre Hizarci
Cengiz Coban
Burak Keskin
Milan Stepanov
Ersen Martin
Erhan Kurt
Muhammed Basar
Enis Kahraman
Tomás Jun
Zafer Cansiz
Eyüp Kadri Ataoglu
Ufuk Bayraktar
Emrah Kol
Selim Akbulut
Sayed Moawad
Adem Kocak
Fatih Akyel
Aykut Akgün
Muharrem Kara
Hamza Öztürk
Ali Güzeldal
Muharrem Kaya
Süleyman Altuntas
Arda Demiral
Marcelinho Paraíba
Fabiano Eller
Miroslaw Szymkowiak
Hasan Yaranli
Caglar Birinci
Ibrahim Ege
Yavuz Odabasi
Göksel Yaman
Agustine
Emre Aygün
Alisen Kandil
Seyhun Türe

IBRET TABLOSU!

şurdan seçtiğim 11le türkiyede ilk 4 de. 2 de dış transferle liderliğe oynayacak takım çıkar. abartıyorsun.

izzet
05.11.2009, 20:15
şurdan seçtiğim 11le türkiyede ilk 4 de. 2 de dış transferle liderliğe oynayacak takım çıkar. abartıyorsun.

Ben hepsi kötü oyuncular demedim, yalnis Transfer dedim. Buna degerinden üstü para vermek, degerinin altina satmak, alip oynatamamak dahil.

Sonucta Yararlanamadiktan sonra hepsi yalnis Transfer;)

Mert Oğuzlu61
05.11.2009, 23:26
Ben hepsi kötü oyuncular demedim, yalnis Transfer dedim. Buna degerinden üstü para vermek, degerinin altina satmak, alip oynatamamak dahil.

hadi diğerlerini anlarımda szymkowiak ın o listede ne işi var renktaş, gelmiş geçmiş en iyi yabancı oyuncularımzdan birisi, varmı senin bildiğin bizde oynamış onun kadar kaliteli bir yabancı oyuncu ? takıma yaptığı katkılar ortada fatih gökdeniz yattara ile süper bir 4 lü kurmuştuk böyle bir hücum hattını bir daha zor kurarız...

ayrıca stepanovuda o listeye layık görmüyorum, çok kaliteli bir oyuncuydu gerçekten...

ESER
06.11.2009, 00:31
her takim yanlis transfer yapabilir , yapmistir da .. gayet normal ama sevgili onursal baskanimizin oyle transferlerini hatirliyorum ki tam bir rezaletti,, bu takimda misse misse oynadi yaa.. adam resmen kamera sakasi gibiydi,, yildiz olarak ciktigi ilk macta topun ustune basip dusmustu.. kalitvinsev - gs artigi fethi - bjk artigi unlu takoz recep - ismini hatirlamadigim fakat nijeryali milli futbolcu diye alinan ancak nijerya kaptani uchenin bile tanimadigi super star nijeryali ... sag olsun bizlere zamaninda mehmet ali yilmaz in layik gormus oldugu unutulmaz transferlerdi.. suan ki tjikuzuyla kiyaslamayacak kadar felakettiler..

Emre7
06.11.2009, 10:20

başlığı dikkate alırsak senin yorumun ters oluyo.

AiCKRGL
19.11.2009, 21:33
Turgay semercioğlunun takımın başına getirilmesi.

song
23.11.2009, 00:52
tjikuzu,gokhan unal,hugo bross,

izzet
23.11.2009, 16:05
hadi diğerlerini anlarımda szymkowiak ın o listede ne işi var renktaş, gelmiş geçmiş en iyi yabancı oyuncularımzdan birisi, varmı senin bildiğin bizde oynamış onun kadar kaliteli bir yabancı oyuncu ? takıma yaptığı katkılar ortada fatih gökdeniz yattara ile süper bir 4 lü kurmuştuk böyle bir hücum hattını bir daha zor kurarız...

ayrıca stepanovuda o listeye layık görmüyorum, çok kaliteli bir oyuncuydu gerçekten...

Galiba anlamakta zorluk cekiyorsunuz.

Stepanov 3,5 satilacak bir futbolcu degildi. Szymeki "kacirtmak" akil isi degildi. Ben iyi futbolcuyu yok yere satip, kaciranlarin Transfer politikasini begenmiyorum...

pazarkapılı
04.12.2009, 11:11
deve nin hikayesi gibi oldu bu baslık neresi dogru ki...

Zeki Akyol
16.12.2009, 16:41
Böyle başlıklar oldu mu hemen akla Jun gelir. :D

Kesinlikle :) bencede JUN ...

Zeki Akyol
16.12.2009, 16:46
karel d'hayne miydi nasıl yazılıyordu adını tam hatırlayamadım ama onla ilgili hatırladığım en iyi şey hava toplarını rakip forvetlerin ayağına çok güzel indiriyordu hele bir gençler birliği maçında bu konuda harikalar yaratmıştı

Çok doğru :) Dinamokiev macında da berbatttı :(

ESER
16.12.2009, 17:02
ilk brezilyalimiz oliviera - topun ustune basip cok iyi dusen misse misse - takoz recep - gs den alinan fethi - buyuk yildiz olarak alinan kalitvinchev - sol acik olarak alinan ama sol ayagini sadece yurumek icin kullanabilen iwan.. heralde bunlardan daha buyuk fiyasko transfer yoktur kanimca..

Mellih
23.12.2009, 00:37
BUSHİ istanbulsporda, AGUSTİN ankaragücünde, LÖBE erzurumsporda peynir ekmek gibi gol atıyorlardı.. bize gelip şaşırdılar...

Ilelioglu
24.12.2009, 00:26
En yakin örnekleri Gökhan Ünal, Umut Bulut vs...

b_m_61
24.12.2009, 00:54
Teknik direktör beceripte verim alamadı(Musampa, Marcelinho) diye veya çabuk gönderildi diye(Stepanov) o transfere yanlış transfer demek doğru değil. Oyuncudan verim alamamak teknik direktörün hatasıdır(bazen futbolcudan da kaynaklanabilir ama saydığım ilk 2 isim hocanın hatası), gelen teklife atlayarak sana üst düzey verim veren oyuncuyu hemen göndermekte yönetimsel bir hatadır. Hele ordan gelen parayı da saçma sapan oyunculara harcayınca hata daha da katmerli oluyor. Uzun lafın kısası burda geçen bazı isimlere "transfer yanlışı" diye tanımlamıyorum. Transfer edilmeleri doğruydu, hata kısmı transfer edilmeleri değil; oynatamamak veya çabuk göndermek hata oldu. Bunlar aynı şeyler değil. Şöyle anlatıyım;karnınız aç ve gidip marketten makarna aldınız diyelim. Daha sonrada onu yanlış pişirdiniz veya tuzunu fazla attınız vs. yenilmiycek hale geldi. Burda hata ihtiyacın olduğu için makarna almak değil, onu yanlış pişirmek. Biraz komik bi örnek oldu ama anlaşılabilitesi yüksek :)

mk.esen35
24.12.2009, 16:56
özer hurmacının alınamaması

Murat Erdem
24.12.2009, 17:44
Trabzonspor ve Transfer kelimesinin yan yana gelmesi başlı başına bir hata !

İHTİLALL
24.12.2009, 17:48
Trabzonspor ve Transfer kelimesinin yan yana gelmesi başlı başına bir hata !
Bu gidişle yasağı yiyeceğiz zaten..

Az kaldı,kurtulacağız..:)

Mollasalihoğlu
24.12.2009, 19:36
Tabii ki Zurawski..

Murat'
05.01.2010, 14:32
Tjikuzu diyelim.

M.S.SOFU
05.01.2010, 14:39
Tjikuzu diyelim.
evet artık tjikuzu,

Dip.Ing.Mag.
07.01.2010, 10:35
evet artık tjikuzu,

bu tjiuzu'nun transfer dedikodulari ciktiginda herkes basbas bagirmisti bu oyuncu sornlu alinmaz diye, iyi birsey olsaydi zaten 29 yasinda ibb de oynamazdi diye. ama bunu birtek baskan ve yönetim göremedi helal olsun onlara. hemde su adama 2 milyon euro verdiler ya. ama tekkeye veremiyorlar suan. vallahi akil almaz isler oluyor bu takimda. yok neymis 6 ay sonra sözlesmesi bitecek oyuncuya 2 milyon verilir mi ulan sana gelecegi garantimi bakalim 6 ay sonra. hadi onu gectik, tji.- gibi adama 2 milyon veripte 3 mac bile oynatamayan sen degilmisin. e 6 ay sonra sözlesmesi bitecek olan tekkeye versen ne zararin olur. trabzonsporu cok seviyorum ama oraya konusmanmis olan ahmaklari sevmiyorum arkadas

Soytürk
07.01.2010, 11:56
saymakla bitmez hangi brini yazalım bunun dışında hatalarla dolu bir satış var iyi adamı sat kötüyü elinde tut bu nasıl bir mantıkdır...baştan sona yanlış sahsen ben ne umut u ne gökhan ı ne selcugu ne tayfunu ne tolgayı nede fb den bjk den gs den gelen yamamaları hiç bir şekilde trabzonspor a yakıştıramıyorum!!biz bu değiliz alt yapmız kabiliyetli oyuncu doluyken(kabiliyetsizleri örnek vermeyin)!....bu formayı gururla giyecek futbolcular dururken bukadar yanlış transfer görüldüğü gibi trabzonsporu buyuk bir cıkmaza vede yenilgilere suruklemiştir...

serdaracıl
07.01.2010, 11:58
-[ooD;2891579']bu tjiuzu'nun transfer dedikodulari ciktiginda herkes basbas bagirmisti bu oyuncu sornlu alinmaz diye, iyi birsey olsaydi zaten 29 yasinda ibb de oynamazdi diye. ama bunu birtek baskan ve yönetim göremedi helal olsun onlara. hemde su adama 2 milyon euro verdiler ya. ama tekkeye veremiyorlar suan. vallahi akil almaz isler oluyor bu takimda. yok neymis 6 ay sonra sözlesmesi bitecek oyuncuya 2 milyon verilir mi ulan sana gelecegi garantimi bakalim 6 ay sonra. hadi onu gectik, tji.- gibi adama 2 milyon veripte 3 mac bile oynatamayan sen degilmisin. e 6 ay sonra sözlesmesi bitecek olan tekkeye versen ne zararin olur. trabzonsporu cok seviyorum ama oraya konusmanmis olan ahmaklari sevmiyorum arkadas

Taraftar da görmedi.

M.S.SOFU
07.01.2010, 18:31
-[ooD;2891579']bu tjiuzu'nun transfer dedikodulari ciktiginda herkes basbas bagirmisti bu oyuncu sornlu alinmaz diye, iyi birsey olsaydi zaten 29 yasinda ibb de oynamazdi diye. ama bunu birtek baskan ve yönetim göremedi helal olsun onlara. hemde su adama 2 milyon euro verdiler ya. ama tekkeye veremiyorlar suan. vallahi akil almaz isler oluyor bu takimda. yok neymis 6 ay sonra sözlesmesi bitecek oyuncuya 2 milyon verilir mi ulan sana gelecegi garantimi bakalim 6 ay sonra. hadi onu gectik, tji.- gibi adama 2 milyon veripte 3 mac bile oynatamayan sen degilmisin. e 6 ay sonra sözlesmesi bitecek olan tekkeye versen ne zararin olur. trabzonsporu cok seviyorum ama oraya konusmanmis olan ahmaklari sevmiyorum arkadas
hem beceriksizlikten kaynaklanıyor bu gibi transfer hataları hem menajerlerin simsarlığindan....ha biz almak istemesek bu adamı zxorla elimize tutuşturacak halleride yok.o ayrı mesele
bize aç ısıran topçu lazım
doymuş topçular değil
doymuş derken kupa anlamında filan değil para anlamında.
şimdi tji'ye desenki kardeşim ben seni atıyorum kulüpten
sallamaz adam çünkü kazanacağı kadar parayı kazanmış.
ama göksu'ya desen ki atıyorum seni bu kulüpten çocuk yıkılır,üzülür
yani bizim futbolcularımız kulüpten zor ayrılmalık
.

asimavi
07.01.2010, 19:56
trabzonspor tarıhının en yanlıs transferı tomas jun dur...

hevesli
07.01.2010, 23:58
transfer ücreti ve katkısını oranlarsak jun herhalde

S.DEMİRCİ
08.01.2010, 09:42
genel olarak sürekli hata yapıyoruz transferde...
futbolcu izleme işini bir türlü kıvıramadık...

must61
20.02.2010, 15:00
Cem Demir diye genç bir forvetimiz vardı ben çok ümitliydim kendisinden...Toplara müthiş vururdu ama ağırdı biraz...Şimde nerde ne yapıyor acaba.?

Zurawski
20.02.2010, 16:28
Tomas Jun nerde şu anda? Çek Milli takımında oynuyordu o zamanlar ,Milana gol atmıştı.Birfutbolcu nasıl bu hale gelir.Neden uyum sağlayamaz.Anlamak çok zor.

Pshycologist41
20.02.2010, 17:29
Tomas Jun nerde şu anda? Çek Milli takımında oynuyordu o zamanlar ,Milana gol atmıştı.Birfutbolcu nasıl bu hale gelir.Neden uyum sağlayamaz.Anlamak çok zor.

tomas jun a FM 2010 oynarken Avusturia Wien takımında rastladım. Orada oynuyor şuan kiralık ve profilide gayet iyi yapmışlar

Tomáš Jun

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Git ve: kullan (http://forum.bordomavi.net/#column-one), ara (http://forum.bordomavi.net/#searchInput)
Tomáš Jun, 17 Ocak (http://forum.bordomavi.net/wiki/17_Ocak) 1983 (http://forum.bordomavi.net/wiki/1983) tarihinde doğdan Çek futbolcu. Şu anda Sparta Prag (http://forum.bordomavi.net/wiki/Sparta_Prag) ve Çek Milli Takımı (http://forum.bordomavi.net/wiki/%C3%87ek_Cumhuriyeti_Milli_Futbol_Tak%C4%B1m%C4%B1 )'nın formasını giymektedir.
Futbola 9 yaşında, Çek Cumhuriyeti (http://forum.bordomavi.net/wiki/%C3%87ek_Cumhuriyeti)'nde Sparta Prag (http://forum.bordomavi.net/wiki/Sparta_Prag) takımında başladı. 16 yaşında profesyonel oldu. 17 yaşında UEFA (http://forum.bordomavi.net/wiki/UEFA) Şampiyonlar Ligi (http://forum.bordomavi.net/wiki/%C5%9Eampiyonlar_Ligi)'nde Arsenal (http://forum.bordomavi.net/wiki/Arsenal)'e karşı forma giydi. 2004 (http://forum.bordomavi.net/wiki/2004)/2005 (http://forum.bordomavi.net/wiki/2005) sezonunda Sparta Prag formasıyla gol kralı oldu ve en iyi forvet oyuncusu seçildi. 2005 (http://forum.bordomavi.net/wiki/2005)/2006 (http://forum.bordomavi.net/wiki/2006) sezonunun başında Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Trabzonspor)'a transfer oldu. Trabzonspor'da Ömer Burkay Yıldırım'dan Dolayı Forma Şansı Bulamayan Jun, 2005/2006 mevsiminin devre arasında kiralık olarak Beşiktaş Jimnastik Kulübü (http://forum.bordomavi.net/wiki/Be%C5%9Fikta%C5%9F_Jimnastik_Kul%C3%BCb%C3%BC)'ne transfer oldu. burdan da sezon bitmeden ayrıldı.Tomáš Jun 2006/2007 sezonunda Sparta Prag (http://forum.bordomavi.net/wiki/Sparta_Prag)'ta kiralık olarak oynadı Türkiye'deki tek golünü Bjk formasıyla Diyarbakırspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Diyarbak%C4%B1rspor)'a kaydetmiştir. Şu an Çek Cumhuriyeti'nin Teplice takımında oynamaktadır. 2009-2010 sezonu için Avusturya'nın FK Austria Wien takımına transfer olmuştur...

Mellih
20.02.2010, 21:01
2. Jun vakasını Teo ile yaşayacaz.. (yaşıyoruz)

Dogan
20.02.2010, 21:05
Daha ilk maçlardan böyle yorumlara başlıyorsak,

Haklısın...

Mellih
22.02.2010, 14:24
2. Jun vakasını Teo ile yaşayacaz.. (yaşıyoruz)

Daha ilk maçlardan böyle yorumlara başlıyorsak,

Haklısın...
acı, ama gerçek :(
daha ısınama sürecinde olduğunu bende düşünüyorum, uyum önemli.. ama ben sahada sanki Guiza'yı izliyorum :cool:

maxim
22.02.2010, 15:44
acı, ama gerçek :(
daha ısınama sürecinde olduğunu bende düşünüyorum, uyum önemli.. ama ben sahada sanki Guiza'yı izliyorum :cool:

Guiza bizi iki senede de attığı gollerle yaktı.
Teofilo da bize iki tane fener maçı alsın alnından öperim...

Not: Guiza'yı normalde hiç beğenmem fener'in yediği büyük kazıklardandır ama onu yine büyük paraya satarlar kesin.

Reha Demirbaş
22.02.2010, 16:26
Selçuk İnan
Gökhan Ünal
Ve erkende olsa Teo.

Ozan Gözaçan
22.02.2010, 16:59
Selçuk İnan
Gökhan Ünal
Ve erkende olsa Teo.

erken erken daha çooooooooooooook erken.................................

maxim
22.02.2010, 17:19
Selçuk İnan
Gökhan Ünal
Ve erkende olsa Teo.

Selçuk İnan mı?? :S:S

must61
24.02.2010, 16:37
Selçuk İnan mı?? :S:S
Şakadır şaka ciddi olamaz...

Gökhan KAN
24.02.2010, 16:42
Selçuk İnan
Gökhan Ünal
Ve erkende olsa Teo.
Dalın...:D

Erbay
24.02.2010, 16:44
Lampart
Teri
Cheryl Cole

Selçuk mu yanlış transfer? Hiç hem de hiç sevmeme rağmen Gökhan Ünal da yanlış transfer olamaz. Geldi, kötü oynadı orası ayrı.

Hakan Karadirek
24.02.2010, 16:46
Selçuk İnan
Gökhan Ünal
Ve erkende olsa Teo.
Selcuk Inan kazik degil. Cok super oyuncu degil ama onun yerine daha iyi bir yerli alamayiz. Bazen beni deli etsede, su an en iyi yerli oyuncu.

Murathan
24.02.2010, 17:02
Babamdan duyduğum , " Hadziç " ççççççççç

Sefaenes
26.02.2010, 12:16
Vladislav LİÇKİN

ysfemr
26.02.2010, 18:53
gokhan unal o kadar ruhsuz bi topcu o parayaa zor bulunur:)

Mahmut Baran
26.02.2010, 22:02
teofilo gutierrezi de listeye ekleyelim

Tanju
26.02.2010, 22:14
Yuh yaşın itibariyle örnek ol biraz, üye kabul yanlışlarına da seni eklesinler!..

Uğur Ö.
26.02.2010, 22:17
Yuh yaşın itibariyle örnek ol biraz, üye kabul yanlışlarına da seni eklesinler!..
Adam tam 10 dk oynamış nasıl gol atamaz

Tanju
26.02.2010, 22:21
Adam tam 10 dk oynamış nasıl gol atamaz
Evet Burak'ın yerine Teo'yu çıkarmalıydı hoca. :D kaçıyorum dostum uğraşamayacağım bu futbol üstadlarıyla..

Etem Güner
26.02.2010, 22:27
alaksander löbe diyorum

isimsiz_61
27.02.2010, 11:40
teofilo mu adam daha ne kadar oynadı ki bu düşünceye kapıldınız şaşırdım yani...

serkanholep
27.02.2010, 23:24
hayret bizim taraftarımıza

teo yeni geldi yahu

sabredin

barışa nasıl sabredeceksiniz acaba oynatılsa

sabırsız olmayalım

bu sene onur bizim için büyük kazanç

giray da öyle

sıra ceyhun da

sağlam 4-5 oyuncu olsa tamamdır bizim için

_bordo_mavi_61_
19.04.2010, 19:11
Tjikuzu, Jun, Musampa, Bushi, Augustine alınıp da bizi bitirenler ve bi de gönderilip bizi bitirenler var ki örn; Syzmek, Lee Young, Isaac Promise, Gökdeniz, Fatih gibi...

Tayfun
19.04.2010, 19:36
http://3.bp.blogspot.com/_jL4DATnM_jw/ST7fv9S_DxI/AAAAAAAABFg/YeucagaCupA/s400/augustine.jpg

"Augustine" 1 numaralı fiyasko :D

cınar#7
19.04.2010, 22:15
UMUT BULUT.

hala çekiyoruz malasef. hemde 10 numara ve kaptan yani tarihimizdeki en büyük yanlış.

TSigalko
20.04.2010, 03:42
Efsane sol çizgi: Moawad-Djokaj

hsnsylk
20.04.2010, 13:57
kim ne derse desin runa lange en saçma ve en zararlı transfer

İHTİLALL
20.04.2010, 16:49
Ersun Yanal'ın ayağını kaydırdıktan sonra,

H.Hacısalih'in bizzat yaptığı ,bütün transferler..

Deniz Telci
30.04.2010, 23:10
Umut BULUT ! KESİNLİKLE alınmamalıydı ;) ! ankaragücü o zaman şampiyon mu olmuştu ? :D

Ceyhun Dündar
15.05.2010, 19:26
Arkadaslar bılmıyorum hatrlıyoremusunz Mehmet ali yılmaz yonetımınde bı sezondu vugrınecın yanına makedon gol kralı dıe cristian mı ne bı adam getrmıstık komedıydı adam hatta bı mac gole gıden vugrınecın pozısyonunu tamamlamıstı ama ofsaytta oldugundan sayılmadı:D
O da 0 gol ile gidenlerden di:))

boniakis
15.05.2010, 19:35
teofilo mu adam daha ne kadar oynadı ki bu düşünceye kapıldınız şaşırdım yani...

Fenerbahçeliler zamanında Güzia içinde aynı şeyi söylüyorlardı ama sonuç baştan belliydi... :D

Sibel
15.05.2010, 21:30
Gökhan Ünal...''yedi bitirdi bizi..

Oktay AKKUŞ
15.05.2010, 21:45

Bence Gökhan Ünal çok faydalı oldu. Attığı kadar attırdı da. Yanındaki adamın asistlerine bakın bir de Gökhan Ünal'a.

Sanıyorum ki bu düşünceniz bu sezondan dolayı.

Ceyhun Öncü
16.05.2010, 00:20
Umut Bulut
ve Sadri Senerin HHyi yönetime transfer etmesi :D

~UniCef~
16.05.2010, 01:38

15 Gol 14 Assist

Lütfen.

Deniz Telci
16.05.2010, 19:56
Aslında bu takıma Gelmemesi gerekiyordu. Tjikuzu :)... sözde 4-3'lük galatasaray yenilgisi beni üzdü.

Defansta bir çok hatası vardı.

Bir türlü Topu oyuna sokamıyordu..

Adem ERTUĞRAL
16.05.2010, 20:25
başlığın adı bu yılki transfer yanlışları mı acaba?

umut bulut' muş ne alaka yau

geçmiş dönem denilmiş