PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bizim Gidecek Başka Kapımız Yok

verep
01.05.2009, 12:11
Arkadaşlar Sadri başkanı hepimiz seviyoruz.O, ne yaptıysa hep Trabzonspor için yapmıştır.
Ama insanlar bazen hata yapabilir.Başkan Ersun hoca konusunda kendisi ile çelişmiştir.
Sezon başındaki hedefi “Avrupa kupalarına gitmekti”Takım çok rahat sekilde Avrupa kupalarına katılabilirdi.
Erman hoca ile yaptığı görüşmede Taraftar tepkisinden bahsediyor.” Ersun Yanal ile neden yolları ayırdınız?" dediğimde, "Hoca" dedi ve devam etti: "Ersun ile beraber Kayseri maçına çıkamazdık. Çünkü inanılmaz bir seyirci tepkisi olacaktı."
Ama BMN anketinde Ersun Yanal’ın istifasın istemeyenler %61 idi.
Ben burada başkanın birileri tarafından yanıltıldığını inanıyorum.
“Başkan bıçak sırtında”başlığı ile başkanın yaşayabileceği bazı tehlikelerden bahsetmiştim. Zamanla bu tehlikeler büyümeye başladı.
En son Sayın Bakanımız Faruk Özak’ın Aydın Üniversitesindeki konuşmasından sonra bu yazıyı yazmaya karar verdim.

’Yanal Zamansız Gitmiştir’
Bakan Faruk Özak, Ersun Yanal'ın istifasıyla ilgili bir soru üzerine, ''Dünyaya bakıyoruz, menajerler çok uzun yıllar aynı kulüpteler ve çok başarılı olabiliyorlar. Türkiye'de maalesef bunu işletemedik. Teknik adamı alırken düşüneceksiniz, iyi ve kötü günde arkasında duracaksınız.Fatih Terim, Mustafa Denizli, Şenol Güneş, Bülent Uygun'ların arkasında durursak, yabancı antrenörlere gerek yok. Trabzonspor taraftarı bu yıl takımını inanılmaz destekledi. 22 bin koltuğumuz var, 18 bin 500'ünü kombine olarak sattık. Trabzonspor şu anda başarılı... Ligin başında bize '30. haftada siz üçüncüsünüz' deselerdi, ben razıydım. Ersun Yanal hocanın gitmesine karşıyım, bana göre doğru olmamıştır.''

Bu sözlerden sonra Sadri Başkanı en yanındaki kişiler dahi eleştirmiştir.Başkan kendini yalnız hissedebilir ve bunalabilir.
Evet eleştiri yapalım.Başkanımın yanlışlarını söyleyelim.Bakın Fenerbahçe başkanını kimse eleştirmez diye takım ne hale düştü.

Takımımızın geçen sezonlardaki durumunu hatırlayalım.İmajımızın nasıl olduğunu bir düşünelim.Başkan bize bir senede neler yaşattı.Nasıl heyecanlandık.
Bazıları başkanı Ersun Hoca konusunda yanlış yaptığını söylüyor.Bazıları ise doğru yaptığını düşünüyor.En son Bmn anketi Yanlış:%61 , %39 doğru yaptığını savunuyor. tartışmalar gittikce kuvvetleniyor.

Bu süreç bizi yaralamıştır.Yaralarımızı en kısa sürede sarmak için Sadri Başkan’ın etrafında kenetlenelim.Yoksa kaybeden biz oluruz.Eminim başkan da hatasını anlamıştır.Evet tartışalım.Ama bu tartışmayı bölünmek için değil.Trabzonspor’umuz başarısı için yapalım.Bu zor süreci el birliği ile aşarsak başarı gelir.Gün bölünme zamanı değil.Birlik zamanıdır.Kayserispor maçının sonucu ne olursa olsun Sadri Başkan’a destek olalım.Eminim ki o da bu durumdan memnun değildir.Bu sıkıntılı dönemi beraber elbirliği ile aşarım.Çünkü

BİZİM GİDECEK BAŞKA KAPIMIZ YOK.

Bayramm61
01.05.2009, 12:45
Bu süreç bizi yaralamıştır.Yaralarımızı en kısa sürede sarmak için Sadri Başkan’ın etrafında kenetlenelim.Yoksa kaybeden biz oluruz.Eminim başkan da hatasını anlamıştır.Evet tartışalım.Ama bu tartışmayı bölünmek için değil.Trabzonspor’umuz başarısı için yapalım.Bu zor süreci el birliği ile aşarsak başarı gelir.Gün bölünme zamanı değil.Birlik zamanıdır.Kayserispor maçının sonucu ne olursa olsun Sadri Başkan’a destek olalım.Eminim ki o da bu durumdan memnun değildir.Bu sıkıntılı dönemi beraber elbirliği ile aşarım.Çünkü

BİZİM GİDECEK BAŞKA KAPIMIZ YOK.

Dileklerine katilmamak mümkün degil verep kardes..Evet artik herkes simsikica birbirine kenetlenip birlik beraberligi saglamamiz gerekiyor...

"Eminim baskan da hatasini anlamistir" aciklamana katilmiyorum..Bu kadar önemli bir konuda Baskanin basit bir hata yapacagini düsünemiyorum...Bu adamin isi bu..Gecesi gündüzü Trabzonspor..Bu karari verirken anlik bir düsünce oldugunu söylememiz yanlis olur...Bir prösedür yasandi ve bunun neticesinde alinmis ve bence cok dogru bir karar, ve asla hata degil...

Mustafa Yüksek
01.05.2009, 13:02
çok yerinde bir yazı olmuş...ancak başkanın kayseri maçında hocaya çok baskı olacaktı sözü doğru...staddaki insan kitlesiyle bmn aynı düşünmüyor genelde...

F.Erdem
01.05.2009, 13:06
Gitsin diyen arkadaşlarında kendilerince haklı sebepleri var.

Kalsın diyen arkadaşlarında istikrar adına haklı sebepleri var.

Sadri Bey herhalde güvenini yitirdi hocaya karşı,tepkilerle de bu perçinlenmiş oldu.Ama güveniyorsanız sonuna kadar arkasında durmalısınız.

Ben "istikrar" diyenlerin biraz daha beklemesinden yanayım.Şuan hocayı biz getirmedik gibi bir bahane bulunabilir o yüzden bu şans onlara verilmeli.Eğer aynı hataya düşülürse yani yönetim kendi getirdiği güvendiği adamı bir çırpıda silip atarsa hep beraber eleştirelim,ve mantalite bozukluğunu dile getiren arkadaşlar haklı çıkar.

İHTİLALL
02.05.2009, 17:13
Gerçekten güzel bir konu arkadaşım ve güzel başlık:Gidecek başka kpımız yok.
Sadri başkana desteğe de % 100 tamam.
Ama bizim derdimiz,şimdi hocaya defol diyenlerin,bir yada iki hoca sonra Sadri başkana da aynı hitabeti yapacağıdır.
Umuda yolculuk bu kadar mı pahalı olur bir kurumda?...

Cem Zırıh
02.05.2009, 17:19
Sadri Bey herhalde güvenini yitirdi hocaya karşı,tepkilerle de bu perçinlenmiş oldu.Ama güveniyorsanız sonuna kadar arkasında durmalısınız.

ben sadri baskanin bir kez olsun ersun hocanin arkasinda oldugunu anlatan bi demecine rastlamadim...

verep
02.05.2009, 19:02
Takım ne zaman düşmeyye başladı.Maraton programında Erman Hoca açıklama yaptı.Ersun Yanal'ın yerine Senol Güneş gelecekmiş diye.Bence en iyisi o zaman yönetimin Ersun Hoce ile 3 yıllık anlaşma yapmasıydı.
Neyse Sadri Başkan'a destek.Tam destek.O yıktı O düzeltecek.

Cenk Zihni
02.05.2009, 19:18
Bugun kim Trabzonspor hakkında konuşsa 3.lüğe razıydık, 2.liğe razıydık açıklamalarını duduyorum.
Trabzonspor son 4 sezon icersinde 2 kere 2., 2 kere 4. olarak ligi bitirmiştir. Hala 2.liğin veya 3.lüğün konuşulmasına şiddetle karşı çıkıyorum.
Bir şeylere razı olmak faruk özak tarafından da dillendirilecekse artık biz şampiyonluğu asla konuşmayalım. Böyle çelişen açıklamaları duymaktan ben sıkıldım.