PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tercümanımız Halil Yazıcıoğlu Radyo BMN'de! | 22.05.2009 | Yayın Kaydı İlk İletide

Sayfa : [1] 2

Recep Alkan
30.04.2009, 14:28
Arkadaşlar Trabzonsporumuzun en son durumunu konuşabilme, takımımızın son durumunu değerlendirebilme adına daha önce de Radyo BMN ye konuk ettiğimiz Tercümanımız Halil Yazıcıoğlu bu akşam radyo Bmn de yine bizlerler olacak.

Sorularınızı şimdiden hazırlarsanız bizler de yayında daha rahat ve güzel dinletiler çıkarabiliriz.

isteyenler Kurtlar Vadisini seyredebilir. Lütfen başlığa kurtlar vadisi ile ilgili yorumlar yapmayın.

22 Mayıs 2009 - Cuma

Yayıncı : Recep Alkan
Konuk: Halil Yazıcıoğlu
Boyut : 20 MB

İndirme & Dinleme Linki

http://img261.imageshack.us/img261/3176/radyobmn2ib3.gif (http://www.divshare.com/download/7458621-90e)

Recep Çaltepe
30.04.2009, 14:30
Süper bir haber, ellerine sağlık olsun şimdiden. :)

Bu arada gündem ister istemez Ersun Yanal olacaktır, bence bu konuda kendisini aşabilecek sorular sormayalım. ;)

LazAnisT
30.04.2009, 14:31
Bugünün en güzel haberi buydu.Teşekkürler arkadaşlar.

Recep Alkan
30.04.2009, 14:31
Süper bir haber, ellerine sağlık olsun şimdiden. :)

Bu arada gündem ister istemez Ersun Yanal olacaktır, bence bu konuda kendisini aşabilecek sorular sormayalım. ;)

Adaşım zaten ilk bunu sordum. Aslınd kendisi de bu tarz soruları istemiyor ama yine de ufak da olsa değinilecektir. Benim amacım bu yayın ile birlikte takımımızın hocadan sonraki durumunu öğrenebilmek aslında.

sifuni
30.04.2009, 14:34
güzel haber takimin durumu Ersun hocadan sonra nasil oldugunu aktarabilir.

Hüseyin Kurt
30.04.2009, 14:34
Tebrikler.
Benim sorum Colman ve Alanzinho ile ilgili.Ersun Hocanın gidişi onları ne kadar etkilemiş,geleceğe dair beklentileri değişmiş mi?

Teşekkür ederim.

Kubilay ŞAHİN
30.04.2009, 14:36
Çok Güzel Bir Haber..

Kazım Uzunboy
30.04.2009, 14:37
Ersun Hoca'nın Selçuk'a olan güveni nereden geliyordu bende bunu merak ediyorum. :rolleyes:

Gençlere şans veren Ersun Hoca cümleleri çoğaldıktan sonra neden gençlere şans tanımadı ?

Serdær
30.04.2009, 14:39
Giray gerçekten Ersun Yanal'a ''Hakkımı Helal Etmiyorum'' dedi mi ?

Söylediyse eğer ;

Ersun Yanal'ın bu duruma tepkisi ne oldu.

Dursun Kaplan
30.04.2009, 14:39
Benim sorum şudur ;

Programa ilk katıldığında Colman için ona birşeyler söylememizi istemiştim. Söyledimi acaba ? :D

Kolay gelsin şimdiden. ;)

Kaya
30.04.2009, 14:41
Kolay gelsin şimdiden...

Muhammet
30.04.2009, 14:42
Uyanabilirsem kaçırmayacağım.

Mehdi
30.04.2009, 14:43
Hocanın istifasından sonra forvetlerin antrenmanda gol şovlar(!) yaptığı şeklindeki haberler doğru mu?
Gerçi bu sorunun cevabını önümüzdeki haftalarda alacağız ama olsun.

Kolay gelsin Recepcim.İyi yayınlar.

Great White
30.04.2009, 14:47
Recep, beni,m adıma şunu sor yeter..

Yeni teknik direktör yerli mi olacak yoksa yabancı mı?

İsime gerek yok, zaten o da bilmiyordur muhtemelen..

Ayrıca sözleşme yenilenmeyecek futbolcular konusunda bir bilgisi ya da bir duyumu var mıymış?

Gerçi bu sorulara yüzeysel cevaplar vererek geçiştirme ihtimali yüksek ama sen gene de bir soruver:)

Erkan
30.04.2009, 14:52
Recep abi, Ersun hoca'nin gitmesinden dolayi olumlu mu etkilendi oyuncular yoksa olumsuz mu?Bunu sorarsan memnun olurum:D Insallah bu sefer radyo'yu dinleyebilirim..:)

sessizkral_1
30.04.2009, 14:52
Arkadaşlar Kurtlar vadisini sonra nettende izleyebilirsiniz bu tür proğramlara destek vermeliyiz.

Benim sorum Ersun yanal gittikten sonra futbolcular ne yönde etkilendi?Birde futbolcuların transfer konusunda tavsiyeleri oluyormu hiç

sifuni
30.04.2009, 14:57
Ersun Hocanin gittigini ilk duydugunda kendisi nasil tepki vermis?

Erkan
30.04.2009, 14:59
- Ozel zamaninda vaktini nasil gecirmeyi seviyor?

Recep Alkan
30.04.2009, 15:00
Halil ne kadar Ersun Hoca konusuna çok takılmayalım dese de galiba yayının büyük bir bölümü ersun hoca konusunda geçecek. Arkadaşlar elimizden geldiğindce bütün soruları soracağız.

soner abi, dediklerini soracağım yanıtı umarım alabiliriz. Gerçi dediğin gibi muhtemelen haberi yoktur ama bakalım !

Muhammed
30.04.2009, 15:01
- Ozel zamaninda vaktini nasil gecirmeyi seviyor?

Kardeşim napıcaksın adamın özel hayatını bize ts ile ilgili bilgileri lazım:D

---En önemli olan bence futbolcuların moral durumları alanzinho,selçuk,colman özellikle.

Hüseyin İlkin
30.04.2009, 15:13
Dinlemede olacağım.

Sorum olursa, buradan yazarım.

Şimdiden kolay gelsin.

BMN Radyo'yu seviyorum. BMN'yi seviyorum. :)

Tunga
30.04.2009, 15:14
Soruldu mu bilmiyorum ama Recep şunu da ben rica edeyim:

- Ahmet Özen ile yapılan idmanlarda, öncekine göre değişiklikler var mı (idman programı olarak)? Futbolcuların Ahmet Hoca ile ilişkileri nasıl?

- Ahmet Özen ile daha önce PAF takımının başındayken birlikte oluyorlar mıydı? Ahmet Hoca'yı nasıl tanımlar bize (hem hoca, hem insan olarak)?

Erkan
30.04.2009, 15:17
Kardeşim napıcaksın adamın özel hayatını bize ts ile ilgili bilgileri lazım:D

bilmem bir an, cevabini dusunerek bir soru sordum...:D Futbolcularla playstation turnuvalari falan xD...

(Selcugun moral durumunu tahmin etmek pek te zor degil gibi geliyor bana bu arada :rolleyes:, digerlerini bende merak ediyorum..)

Mert67
30.04.2009, 15:17
Takımın şuanki havası nasıl?
Ersun hoca'nın vedası sırasında sırasında Giray ile ilgili çıkan haberler doğru mu?
Yayın kaydedilirse ayrıca mutlu olurum.:)

Yunus Emre SEYHAN
30.04.2009, 15:21
*Yabancı hoca gelirse büyük ihtimalle tercümanı olacaksınız, Takımdaki tüm yabancı oyuncuların(Toplam 8 oyuncu) tercümanlıgını yapmanız sizi zorluyor mu? hepsiyle gerektiği kadar ilgilenebilmeye zaman kalıyor mu?
*Önce ki yayında Faty Papy cok yakında türkçe konuşmaya başlar demiştiniz, Şuan Türkçesi ne durumda?
*Tercumanımıza göre Ankaragücü maçıyla beraber gelen bu düşüsün nedenleri?

Kolay gelsin
Sorarsanız sevinirim :)
Teşekkür ederim.

Selçuk Demircioğlu
30.04.2009, 15:21
Öncelikle kolay gelsin recep arkadaşım...

Belki soracaksındır muhakkak ama ben yine de aktarıyım..

Ersun hoca gittikten sonra şu an yedek kalan oyuncuların morali yükseldi mi?... gözle görülür bir moral motivasyon artışı oldu mu?

Recep Alkan
30.04.2009, 15:25
Gerçekten çok orjinal sorular geliyor. Ama hepsinin ersun hocaya dayanması umarım halil için de bir sıkıntı yaratmaz.

Soruları bekliyorum. Akşam dolu bir yayın oalcak belli :)

lazzz61
30.04.2009, 15:26
sorularımızı bu baslık altında mı soracaz

Recep Alkan
30.04.2009, 15:27
sorularımızı bu baslık altında mı soracaz

Evet kardeşim sorularınızı burdan aktarabilirsiniz. Biz de bu soruları harmanlayıp Halile aktaracağız.

Emirhan Ömeroğlu
30.04.2009, 15:39
Yaw Halil abi'ye hastayım :) ekranlarda görüyorum falan.. Bi aksilik olmassa dinlemek istiyorum yayını..

Sorulara bakmadım ama bi soruda benden olsun Ersun Yanal ayrılınca Giray hakkımı helal etmiyorum dediği doğru mudur??

Birde Futbolcular çok üzüldüler mi hocanın gitmesine?? Colman ve Alanzinho'nun çok üzüldüğünü falan okudum ne kadar doğru?

Teşekkürler Recep abi ;)

Emirhan Ömeroğlu
30.04.2009, 15:52
Bir sorum daha olucaktı..

Recep abi Fatih Tekke ile konuştuğunu ve bize söylediklerini Halil abiyede söyler misin? ben bu konuda Halil abinin tepkisini düşüncelerini merak ediyorum. :cool:

Ahmet Faruk
30.04.2009, 15:54
21.30 da Ersun Hocada LigTv de olacakmış.
Bunu da göz önüne alabilirmisiniz acaba.

Recep Alkan
30.04.2009, 15:59
21.30 da Ersun Hocada LigTv de olacakmış.
Bunu da göz önüne alabilirmisiniz acaba.

göze alabilir misiniz derken söylemek istediğiniz yayın saatinin yada gününün değişmesi ise buna imkan yok gibi. Eğer dinleyemeyecek olursanız yayın kaydedilecek kaydını dinleyebilirsiniz daha sonra.

Ahmet Faruk
30.04.2009, 16:03
göze alabilir misiniz derken söylemek istediğiniz yayın saatinin yada gününün değişmesi ise buna imkan yok gibi. Eğer dinleyemeyecek olursanız yayın kaydedilecek kaydını dinleyebilirsiniz daha sonra.

İki yayını radyodan takip edeceğim için dedim.
Gerçi zaten göz önüne alıyormuşsunuz :)

Emre EFENDİOGLU
30.04.2009, 16:13
1- Şüphesiz Trabzonspor'un gelmiş geçmiş en çok sevilen tercümanı, bu sevgi ona şehir içinde çok fazla yansıyıp onu bunaltıyor mu?
2- Yaşıda maşallah genç, yönetim ile problem çıkmazsa uzun seneler Trabzonspor'un tercümanı olmayı düşünür mü?
3- Bildiğimiz üzere Haziran'da evleniyor, eğer Trabzon'un uzun yıllar tercümanı olmayı düşünürse yengemiz Trabzon'da yaşamaya razı olur mu?
4- Takım içinde, kalan maçlar için inanç var mı yoksa artık havlu attıklarını mı düşünüyorlar.

Kendisini çok sevdiğimizi tekrar söylememe gerek yok sanırım :)

Bahattin Aydın
30.04.2009, 17:44
Güzel haber.Umarım kaçırmam ve dinlerim

Muhammed KOÇ
30.04.2009, 18:37
ben halili seviyorum ya :)

Onur Şeref
30.04.2009, 18:49
Basında Girayla ilgili çıkan şeyler doğrumu onu sormak istiyorum?

Özge
30.04.2009, 18:51
Kaçırmayacağım:)Sorum olursa yazarım.

cerasus
30.04.2009, 19:00
Helal olsun sana Alkan61, bu kötü dönemimizde bile haril haril calisiyorsun bmn icin. Tabi ki KVye bu aksam bakmayacagiz, bu güzel saatler kacmaz.

Aklima simdilik gelen sorulari yaziyorum ama Ersun Yanal ile ilgili hic bir sorum olmuyacak:

1. Formalar ve antrenman ürünleri ile sikayetleri var mi? Bildigimiz gibi kullanilan mallar cok kalitesiz ve ucuz.
2. Gelecek senenin ürünleri hakkinda bir bilgisi var mi, varsa ne yönde?
3. Stadyum isinden aldigi bir haber var mi?
4. Yeni Trabzon Belediye baskani hakkinda ne düsünüyor ve sorunlarimiza ilac olabilecek mi ona göre?
5. Gelecek maclarda kadromuzda ne gibi degisiklikler olucak?
6. Türkiyede bosta olan teknik direktörlerin hangisi ona göre bizi sampiyon edecek kapasitede?
7. Kendiside bir ulusal gazetede yazar idi, neden bütün yazarlar ülkemizin futbolunun gelismediginden sikayet eder ama öte yandan köse yazilarinda hep (95%) o 3 takimla ilgili yazi yazarlar? Bu bir celiski degil midir?
8. Yabancilarin Türk Milli Takim formasini giymesini dogru buluyor mu? Bizim Ülke o kadar aciz mi?
9. Kendisine deseler, gelmis gecmis türk futbolculardan bir kadro kur diye, ilk onbiri nasil olurdu?

Simdilik bu kadar, simdiden sana tsk ederim, sorsanda sormasanda ;)

Erbay
30.04.2009, 19:39
Bmn'yi seviyorum :) :)

Ali Tunahan Güllü
30.04.2009, 20:36
en çok üzüldüğüm şey ilk yaptığımız yayından sonra kolbastı oynama fikri bir türlü gerçekleşemedi yani ortam olmadı...:)

Recep Alkan
30.04.2009, 20:38
arkadaşlar radyo bağlantısında sorunumuz var. Kaya arkadaşımızı radyo da yardım için bekliyoruz. Olduğunda haberdar edeceğiz.

Ufuk Bayraktar61
30.04.2009, 20:42
colmana son 3 haftadan beri oynamamasının nedenini de sorarsanız çok memnun olurum.. apaçık ortada bir isteksizlik var.

Mert Zaman
30.04.2009, 20:53
Sorun Oldugunu Yeni Öğrendim Pardon :S

Adil ÖZGÜR
30.04.2009, 20:54
Recep Sorum birkaç maddeden ibarettir.

Song'un form düşüşünü ve Giray'ın "HAKKIMI HELAL ETMEM" olayının tanığı ise olaya açıklık getirsin.

Song'un ikinci yarı form düşüşündeki etkenler ile malübiyet arasında bağlantı kuruyormu?

Ersun Hoca nın istifa etmesinde trübünlerin bir etkisi varmı? (Zira Bakanımız istifa etmemesi gerekirdi diye beyanat verdi, bu görüşe katılıyormu?) (Ben Sayın Bakanımıza katılmıyorum )

Mert Zaman
30.04.2009, 21:04
Benimde Sorum Faty Papy e ndn forma sansı verilmiyor adamı idmana cıkarmak icinmi aldılar..._?

LazAnisT
30.04.2009, 21:09
Kurtlar Vadisini izlemediğin için Teşekkür ederim Halil

Yunus Emre SEYHAN
30.04.2009, 21:09
bekliyoruz...

Mert Zaman
30.04.2009, 21:10
Ben radyoyu açamıyorum
Sorun Varmış Halletmeye Calısyorlar

İsmail Çavuşoğlu
30.04.2009, 21:10
bende açamıyorum dinleyen varmı şu anda?

Gamze
30.04.2009, 21:11
Arkadaşlar kusurumuza bakmayın.

Bu akşamki sorunu halledemedik bir türlü, teknik işlerle ilgilenen arkadaşlarımızın hepsi seferber oldu fakat çözemedik.
Daha önce de bazı teknik sorunlar yaşadık fakat bu kez biraz farklı bir problemle karşılaştık. Hala onu çözmeye çalışıyoruz ama Halil Yazıcıoğlu'nu da daha fazla bekletmemek adına ertelemeye karar verdik birlikte.

Kayseri maçından sonra inşallah uygun bir vakitte yayını yapacağız.

Hepinizden özür dileriz.

Ali Tunahan Güllü
30.04.2009, 21:14
Arkadaşlar kusurumuza bakmayın.

Bu akşamki sorunu halledemedik bir türlü, teknik işlerle ilgilenen arkadaşlarımızın hepsi seferber oldu fakat çözemedik.
Daha önce de bazı teknik sorunlar yaşadık fakat bu kez biraz farklı bir problemle karşılaştık. Hala onu çözmeye çalışıyoruz ama Halil Yazıcıoğlu'nu da daha fazla bekletmemek adına ertelemeye karar verdik birlikte.

Kayseri maçından sonra inşallah uygun bir vakitte yayını yapacağız.

Hepinizden özür dileriz.

neyse kısmet değilmiş...önümüzdeki yayını sabırsızlıkla bekliyoruz...

İsmail Çavuşoğlu
30.04.2009, 21:15
Hayırlısı olsun kolay gelsin hepinize.

Mert Zaman
30.04.2009, 21:16
Hayırlısı Olsun İnş Bu Haftadan Sonra Sampiyonluk ile ilgili sorular sorarız

Kazım Uzunboy
30.04.2009, 21:17
Sorunun çıkması bir tek bana yaradı galiba :rolleyes:

Bir sonraki yayını dinleyebilecek durumda olabileceğim inşallah. :)

Kubilay ŞAHİN
30.04.2009, 21:18
Ah Be Basket Maçı Galibiyetinin Üzerine Bu Yayın Çok Güzel Olacakmış Neyse Nasip..
Emeğinize Sağlık..

Alihan Ertürk
30.04.2009, 21:19
Kurtlar Vadisi'ne yönelelim o zaman ;):)

Hüseyin İlkin
30.04.2009, 21:21
Talihsizlik.

Olsun, bir başka zamana artık.

Moral bozmak yok. :)

UğuR
30.04.2009, 21:22
Sağlık olsun....

Emirhan Ömeroğlu
30.04.2009, 23:07
Kısmet değilmiş.

Recep Alkan
01.05.2009, 00:21
Arkadaşlar, bu gün konuştuğum Halil Yazıcıpğlu ile programımız gerçekleştirecektik. Bu programlar internet üzerinden olduğu için sorunlar biraz fazla olabiliyor ne yazıkki? Yien karşılaşmış olduğumuz sorunlar dolayısı ile bu akşamki yayınımızı gerçekleştiremedik.

Öncelikle bunun için önce sizlerden daha sonra da yayın için nette beklettiğimiz Halil Yazıcıoğlundan özür diliyorum.

Bizler sorunun halledilmesini beklerken bir yandan hem basketbol maçımızı konuştuk (kendisine canlı canlı anlattım :)) hem de sizilerin gündüzden foruma bıraktığınız soruları sordum. İsterseniz Halilin kulübümüzde son zamanlarda olanlar hakkında söylediklerini yazarak sizlere anlatmaya çalışayım?

1) Öncelikle Halil hepimizin merak ettiği bu Giray olayı hakkında konuşmak istemedi doğal olarak. Zaten yayınımıza katılsa da bu soruyu kendisine sormayacaktık. Çünkü sizler de takdir edersiniz ki kulüp içerisinde bulunan bir kişinin bu tarz sorulara maruz kalması çok da hoş olmayacaktı. Ki zaten kulübümüz çıkan haberleri yalanlamayarak olyı doğruladığını bizlere göstermiştir.

2)Getirilmesi muhtemel bir teknik direktör konusunda herhangi bir bilgisi bulunmamakta kendisinin. Hatta şu sözü çok hoşuma gitti Biz bugün klinsmanın geleceğini gazeteden öğrendik. İşe sizlere yerel medya faydası. :) Teknik direktör konusunda yönetim gerekli çalışmaları yapıyor ama bunlar yönetim bazında konuşulyor diye cevapladı sorumuzu.

3) Gökhan ve diğer bazı oyuncuların Ersun hocanın gitmesi ile birlikte formlarında yükseliş olduğu haberlerine ise gayet samimi, Takımda hiçbir oyuncu hocasının kuyusunu kazmak gibi bir düşünceye sahip olmadı olamaz da, bu haberşere itimat etmeyin. diyerek güzel ve samimi bir şekilde cevapladı.

4) Ersun hocanın gidişi ile ile özellikle Alanzinho, colman ve selçuk gibi oyuncularda bir düşüşün olabileceği sorusuna ise; mutlaka etkileneceklerdir, ama onlar birer profesyonel ve bu durumu aşacak güçleri vardır diyerek cevapladı.

5) Fatih TEKKE konusunda sorumuza ise, foruma girip başlığı inceledim ama ne olduğunu pek anlayamadım dedi. Açıkladığımızda fazla yrum yapmadı.

Arkadaşlar yayın yapamayacağımızdan dolayı kendisini çok fazla bekletmek istemedik. Bu yüzden soruların hepsini sormadık. Ama sağolsun yine her zamanki gibi çok içten samimi ve delikanlı bir Halil bulduk karşımızda. İsteklerni de istemediklerini de gayet medeni ve düzgün bir şekilde bizlere ileten bir tercümanımız vardır karşımızda. Umarım Trabzonspor yönetimi Teknik Direktör konusunda gösteremediği İstikrarı Tercüman konsuunda gösterebilir.

Bu arada belki de bizlerden daha fazla basketbol takımımızın galibiyetne sevindi. Bu maçı yorumlarken Trabzon da ki Beykoz maçına da değinmeden edemedi.

Sizlerin de büyük bir istek ile beklediğiniz bu yayını teknik aksaklıklardan dolayı gerçekleştiremediğimiz ve verdiğim sözü tutamadığım için hepinizden tekrar özür diliyorum. Umarım kayseri maçından sonra daha güzel bir ortam da farklı konuların konuşulacağı bir program yapma fırsatımız olur.

İlginize ve güzel dileklerinize tekrar tekrar teşekkürler.

NOT: programı düzeltebilme adına gerekli herşeyi yapan KAYA ve GAMZE arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

Serhat
01.05.2009, 01:35
Halil düşündüğümden ve göründüğünden daha profesyonel çıktı desem yalan olmaz...

Sorulara mükemmel ötesi profesyonellikle cevap vermiş...

Helal Olsun Halile...

Recep; bi ricam olacak. Bu tip yayınlar anidenmi oluyor bilmiyorum ama kaçırdıklarımızla ah vah etmek istemiyenlerdenim...

Doğal olarak planlı olsa ve bu tip haberler sabit başlıkta duyurulsa 1 gün önceden daha iyi kamuoyu oluşur...

Özellikle perşembe akşamlarınu Cumaya bağlayan akşamlarda yapılan yayınlarda izleyici, dinleyici kitlesi az olabiliyor. Mümkünse başka bir günde yaparsaniz bu yayinlari çok daha hoş ve güzel dinleti ve yayınlar olabilir...

Emeklerinizden ötürü çok teşekkür ederim... :)

Recep Alkan
01.05.2009, 01:41
Serhat;

Şuna inan kardeşim, Halil gördüğümüzden de iyi bir profesyonle ve bir o kadar da adam. Buna şahsım adına kanaat getirdim diyebilirim.

Öncelikle yayının kaçırılma durumunda zaten bu şekilde önemli konuklar aldığımızda kaçıran arkadaşlarımız için yayınlar kayıt ediliyor ve Radyo bmn sayfasında sizlere sunuluyor. En büyüğü 40 mb civarı :)

Gelelim bu yayınların yapılma zamanına ? Bu yayınlar normalde daha önce kararlaştırılıyor. Fakat Takım içerisinde görev yapan bu tür arkadaşlarımız antrenman programına göre hareket ettiklerinden dolayı bazen son güne kadar cevap veremeyebiliyorlar. Bir de tabiki kulübün o zamanki durumu ve olayların gelişimi :)

Bu arada güzel dileklerin için bir kez daha teşekkürler. Keşke sözümüzü yerine getirebilseydik.

Bu arada alacağımız konuklara kusura bakmayın bizim site perşembe akşamları kurtları seyredior başka zaman gelin diyemiyoruz :D

Sümeyye Şahin
01.05.2009, 10:53
dün yayından haberim olamadı..daha şimdi öğreniyorum ..her ne kadar kayıttan da dinleyebilmek olsa da canlı canlı dinlemek isterdim ve öyle de olacak büyük bi ihtimelle... , geçen yayında konuşulan kolbastının gerçekleşememesi üzdü gerçekten beni... kimbilir bi daha ne zamana...bi kez daha teşekkürler :alkış:...

ÇaGaTaY
01.05.2009, 10:59
Ersun Hoca Halile göre kendi ipini kendi mi çekti?
Umut ve Gökhanı birlikte oynatmakta bu derece ısrarlı olmasının sebebi neydi? Takım içinde Ersun Yanal ve futbolcular özeleştiri yapıyolarmıydı??

Bunu sorarsanız sevinirim ;)

ÇaGaTaY
01.05.2009, 11:04
Özür diliyorum ben programın ne zaman olacağını anlamadan soru yazmışım.. Ancak tamam delikanlı dürüst diyoruz seviyoruz da Alkan arkadaşımızın hiçbir sorusuna cevap vermemiş ki :)

Emre EFENDİOGLU
01.05.2009, 18:03
Yeni program saatini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Serhat
01.05.2009, 23:51
Serhat;
.....
Öncelikle yayının kaçırılma durumunda zaten bu şekilde önemli konuklar aldığımızda kaçıran arkadaşlarımız için yayınlar kayıt ediliyor ve Radyo bmn sayfasında sizlere sunuluyor. En büyüğü 40 mb civarı :)

Bu arada güzel dileklerin için bir kez daha teşekkürler. Keşke sözümüzü yerine getirebilseydik.

Bu arada alacağımız konuklara kusura bakmayın bizim site perşembe akşamları kurtları seyredior başka zaman gelin diyemiyoruz :D

Recep; Valla bu işe bukadar mesai harcıyan herkese çok teşekkürler...

BMN Farkı desek yeridir ama emeğinizde bu konuda mükemmel...

Şu Kurtlar işinede pasif bakma da abi; malum alışkanlık yaptı...
İkinci bi husus mübarek gece :)
Üçüncüsü bilmem herkesin işi benim gibimidir; Perşembeleri aşırı yoruluyorum... İş yoğun oluyor genelde ( Şikayetçi değilim:D ) ;)

Kaçırdıklarımızıda bi şekilde izleme imkanı sunduğunuz içinde ayrıca teşekkürler ... Sizleri emeklerinizden ötürü AYAKTA alkışlıyorum...
Mükemmelsiniz... :alkış::alkış::alkış:

Recep Alkan
21.05.2009, 12:24
Arkadaşlar kısmetse gene bir sorun ile kaşılaşmazsak 22.05.2009 Cuma saat 21:30 da halil ile söz verdiğimiz ama aksaklıklardan dolayı gerçekleştiremediğimiz yayınımızı gerçekleştireceğiz.

Umarım güzel ve yararlı bir sohbet olur.

Vural Kuyumcu
21.05.2009, 12:26
Arkadaşlar kısmetse gene bir sorun ile kaşılaşmazsak 22.01.2009 Cuma saat 21:30 da halil ile söz verdiğimiz ama aksaklıklardan dolayı gerçekleştiremediğimiz yayınımızı gerçekleştireceğiz.

recep abiiiiiiiiiiiii:eek::eek::eek::eek::eek:http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gifççç

Kubilay ŞAHİN
21.05.2009, 12:29
Heyecan Yok Heyecan Yok..:)

Yine Güzel Bir Yayın olacağa Benziyor.. Recep Abi Şimdiden Kolaylıklar Dileyeyim..:)

Recep Alkan
21.05.2009, 12:34
Arkadaşlar tarihte bir yanlışlık olmuş dzelttik. Sağol vuralcım uyarın için. :)

Ali Tunahan Güllü
21.05.2009, 12:45
heyecanla bekliyoruz:D...

LazAnisT
21.05.2009, 15:56
Güzel haber.Hemen ajandaya kayıt edelim.

Hüseyin İlkin
21.05.2009, 16:01
Artık bende sonra dinlerim. Yarın Gece Yolcuları gelecek şenliklere. :D Bu gece gelse Halil Yazıcıoğlu benim için iyi olurdu. :)

Recep Alkan
21.05.2009, 16:44
hep bahane hep bahane. Perşembe gelir kurtlar vadisi, cuma gelir gece yolcuları oooooo daha ne diyim kardeşim ?

Vural Kuyumcu
21.05.2009, 16:47
yarini beklioruz

Cem Akyüz
21.05.2009, 16:47
Yarın saat kaçta

Vural Kuyumcu
21.05.2009, 16:49
Arkadaşlar kısmetse gene bir sorun ile kaşılaşmazsak 22.05.2009 Cuma saat 21:30 da halil ile söz verdiğimiz ama aksaklıklardan dolayı gerçekleştiremediğimiz yayınımızı gerçekleştireceğiz.

buyur cem ....

Cem Akyüz
21.05.2009, 16:52
buyur cem ....

Sağol kardaşum yarın bende dinleyeceğim o saatte herhangi bir işim yok

Recep Alkan
21.05.2009, 17:04
Umarım bu sefer kazasız belasız söz verdiğimiz yayını gerçekleştirebiliriz.

Vural Kuyumcu
21.05.2009, 17:09
Umarım bu sefer kazasız belasız söz verdiğimiz yayını gerçekleştirebiliriz.
insallah recep abi özledik halili...........recep abi basligi ismini degistirsek tarih ve saati kyosak iyi olmaz mi

Recep Alkan
21.05.2009, 17:24
insallah recep abi özledik halili...........recep abi basligi ismini degistirsek tarih ve saati kyosak iyi olmaz mi

Kardeşim bunu ben yapamıyorum ? Yönetici arkadaşlar bir zahmet ilgilenirlerse bende sevineceğim.

Vural Kuyumcu
21.05.2009, 17:35
Kardeşim bunu ben yapamıyorum ? Yönetici arkadaşlar bir zahmet ilgilenirlerse bende sevineceğim.
hemen sesini duymuslar recep abi :D:D:D:D

Mehmet Zeki
21.05.2009, 18:01
Helal bmn ye

Fatih Kuloğlu
21.05.2009, 20:12
Süpersiniz ya mutlaka dinliycem

Mustafa Kara
21.05.2009, 20:23
Ne diyelim yarın görüşmek üzere

bordo61
22.05.2009, 11:48
Bugun Gece Yolcuları var neyse banttan dinlicez ne yapalım :)

Dursun Kaplan
22.05.2009, 11:57
Recep abi kendisi için açtığımız evlenme başlığına hiç giripte yazdıklarımızı okudumu acaba ? :cool:

Okuduysa süpriz bekliyodur kesin. :D Yorum istiyorum. :D

Recep Alkan
22.05.2009, 12:08
Poyraz kardeşim benim bildiğim okuyor. Zaten ilk yayınımızdan sonra kendisi bir BMN takipçisi oldu.

O tahminim organizasyondan çok bizim gelmemizi bekliyor. ;)

UğuR
22.05.2009, 12:11
Bu akşam ki programın takipçisi olacağım....
İnşallah teknik bir sorun çıkmaz.....

UğuR
22.05.2009, 13:17
Halil Yazıcıoğlu Radyo BMN'de!

Radyo BMN bu akşam kulübümüz tercümanı Halil Yazıcıoğlu'nu ağırlıyor.

http://www.bordomavi.net/images/haber/halilyazicioglu.jpg

Kısa zamanda sempatik tavırları ve içtenliğiyle Trabzonspor taraftarının sevgisini kazanan ve büyük bir övgüyle takdir edilen Halil Yazıcıoğlu, Cuma akşamı saat 21.30'da BMN Radyo'da olacak.

http://img261.imageshack.us/img261/5588/siteradyoyd8.png (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

Recep Alkan
22.05.2009, 13:37
Uğur abi haber için teşekkürler tekrardan. Akşam gerçekten renkli bir yayın olacak. Sürpriz biri daha olabilir. Bakalım aşıyoruz kendimizi aşıyruz :)

Cem Akyüz
22.05.2009, 15:35
Akşam olsada yayın başlasa:)

Mehmet_Mercanlı
22.05.2009, 15:58
yayını kaydetmeyi unutmayın ...
akşam burda olamıcam gece gelip dinlemek isterim

LazAnisT
22.05.2009, 17:56
Recep@
Akşam bir ihtimalde olsa yayına denk gelememe durumum var.Benim için bir sor Halile.BMN yi düğüne davet etme konusundan emin dimi:cool: hala cayma şansı var.Sonradan ben ne yaptım demesinde:cool:

Ali Tunahan Güllü
22.05.2009, 17:58
Uğur abi haber için teşekkürler tekrardan. Akşam gerçekten renkli bir yayın olacak. Sürpriz biri daha olabilir. Bakalım aşıyoruz kendimizi aşıyruz :)

sürpriz biri derken?????

eğer düşündüğüm isimse muhteşem olur...:D heyecanla bekliyoruz....

Recep Alkan
22.05.2009, 18:02
süleyman abi bubu bir kez daha soracağım sizin huzurunuzda. Ama ben ne zaman kendisi ile konuştuysam hep başımın üstünde yeriniz var. Ciddiyim hepinizi bekliyorum yanıtını aldım.

Bu arada tunahan aklında kim var bilmiyorum ama aklındaki olmadığı garanti. Bizimle alakası olmayan çok farklı bir isim. Halil için de bir sürpriz olur kanaatindeyim. Baklım yadeller bizim için neler diyecek :D

Ali Tunahan Güllü
22.05.2009, 18:04
süleyman abi bubu bir kez daha soracağım sizin huzurunuzda. Ama ben ne zaman kendisi ile konuştuysam hep başımın üstünde yeriniz var. Ciddiyim hepinizi bekliyorum yanıtını aldım.

Bu arada tunahan aklında kim var bilmiyorum ama aklındaki olmadığı garanti. Bizimle alakası olmayan çok farklı bir isim. Halil için de bir sürpriz olur kanaatindeyim. Baklım yadeller bizim için neler diyecek :D

bakalım böyle diyince daha çok meraklandım kim acaba:)

bide recep abi eğer fener maçını alırsak halil abinin kolbastı işide olsa süper olur:D

Muhammed KOÇ
22.05.2009, 18:07
bekliyoruz :)

Remzi
22.05.2009, 18:07
Sürpriz isim Yenge mi yoksa?:D

Recep Alkan
22.05.2009, 18:09
Remzi inan aklımdan geçmedi değil ama ulaşmak biraz olur du herhalde.

Gelecek isimin bizimle hiç alakası yok. Sıradan bir vatandaş. Ama renk katacak bir vatandaş. Belki de Trabzonsporn nerelerde nelere kadir olduğunu ve tanındığını anlatacak biri. Eğer gelebilirse güzel olacak.

Bu arada sorulması muhtemel soruları burda şimdiden paylaşırsak çok güzel olacak :)

Erdal
22.05.2009, 18:11
Recep tutup uşağa Fatih Tekke gelecek mi diye sormasın arkadaşlar :)

Sümeyye Şahin
22.05.2009, 18:11
merakla saati bekliyorum;)

Recep Alkan
22.05.2009, 18:13
Erdal abi arkadaşlara gerek yok Fatih konusunu Kulüpteki yankısını mutlaka ben soracağım :D

Bu soruyu başkasına bırakırmıyım ççç

Arif Timurcioğlu
22.05.2009, 18:14
Bizim tercüman kaç dil biliyor her yabancı futbolcuyla konuşuyor.

LazAnisT
22.05.2009, 18:15
Evet arkadaşlar Erdalında dediği gibi adamın sadece Tercüman olduğunu unutmayalım:rolleyes:

Erdal
22.05.2009, 18:17
Evet arkadaşlar Erdalında dediği gibi adamın sadece Tercüman olduğunu unutmayalım:rolleyes:

Ama hayalimdeki tercüman...Bu çocuk bu takımdan bir gün giderse Şenol hoca'nın gidişine üzüldüğüm gibi üzülürüm yahu :)

Hasan Habip Özbay
22.05.2009, 19:39
ben bu adamı sevdim arkadaşlar geçen programı da dinledim çok iyidi akıllı adam vesselam ama işteyim dinleyemeyeceğim

Mehmet Fırat
22.05.2009, 20:32
1 saat kalmış yahu. :)

Daha yeni gördüm başlığı. :o

Recep Alkan
22.05.2009, 20:54
arkadaşlar kısmetse 21.30 da yayındayız

Uluç
22.05.2009, 21:18
10 dakika kaldı sabırsızlanıyorum :D

sessizkral_1
22.05.2009, 21:19
yanında colman ı da getirmesin :p

abdullah6134
22.05.2009, 21:20
yayını bir test etsek mi

Mehmet Zeki
22.05.2009, 21:20
Beklemedeyiz...

Yunus Emre SEYHAN
22.05.2009, 21:22
son 8 dk :)
Kolay gelsin, iyi yayınlar.

Gamze
22.05.2009, 21:23
Dinlemek için grafiğe tıklayınız!

http://img381.imageshack.us/img381/6290/yayindayiznf9.gif (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

Alihan Ertürk
22.05.2009, 21:23
Umarım bir aksilik çıkmaz.

İyi yayınlar Recep abi :)

Mehmet Fırat
22.05.2009, 21:24
Kolay gelsin Recep Abi. :)

Mehmet Zeki
22.05.2009, 21:27
Iyi yayinlar.

Dursun Kaplan
22.05.2009, 21:27
Kolay gelsin Recep abi.

Burdayız. :)

UğuR
22.05.2009, 21:29
İyi yayınlar...

cerasus
Iyi aksamlar, iyi yayinlar.

Muhammed KOÇ
iyi yayınlar diliyorum. dinlemedeyiz :)

Remzi
Kolay gelsin Recep abi:)

Gamze
22.05.2009, 21:31

http://img381.imageshack.us/img381/6290/yayindayiznf9.gif (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

Ali Tunahan Güllü
22.05.2009, 21:31
iyi yayınlar recep abi dinlemedeyiz...:)

Alihan Ertürk
22.05.2009, 21:33
Faty Papy :)

Türkçe de öğrenmiş.

Ali Tunahan Güllü
vayyyyy faty papy...:D

Dursun Kaplan
Habu kim ya ? :cool:

Ses bozuk geliyo. :D

Faty Papy. :eek:

Mehmet Fırat
Çok güzel yahu. :)

NeoTs
Ula Papy:D

Cem Akyüz
22.05.2009, 21:34
Kolay gelsin Recep Abi dinlemedeyim

Erdal
Valla harikasın Recep:)

Yasin N.
abi nerdesunn :)))9

Hamza Yilmaz
haha kocum faty papy...:D:D

Alihan Ertürk
22.05.2009, 21:35
Recep abi harikasın sürpriz mükemmeldi gerçekten :)

Erdal
22.05.2009, 21:35
Zor soru serbestmi uşaklar?

Ufuk Bayraktar61
22.05.2009, 21:36
ses kötü yaaaa

Dursun Kaplan
Ula biz bişe anlamıyoruz. ççç

Barış BAKIRTAŞ
yeni açtım kim o konuşan :)

abdullah6134
22.05.2009, 21:37
Papy mi konuşan

Mehmet Zeki
Fati Papi mi o? :o Papy Papy papy chulo sarkisini istiyorum :D

Mustafa Hazıroğlu
Faty Papy oLeyyy :D

Ömer SEVİNÇ
Kolay gelin Recep abi. İyi yayınlar:)

Cengiz Çubukcu
en kısa zamanda portekizce öğreneceğim :)

Selman
İyi yayınlar, dinlemedeyiz.

Ve, geliyoruz:cool:

Alihan Ertürk
Papy mi konuşan

Ben Colman'a benzettim :D

Mehmet Fırat
Brezilya Devlet Radyosu. :D

Harbiden, şu an konuşan şahıs nereli? Kaçırdım orayı sanırım. :o

Bülent AKBULUT61
ya ne konuşuyorlar birisi türkceye cevirse

m@rdi
22.05.2009, 21:38
İyi yayınlar.
Hızlı başladınız,kolay gele . :)

Ömer SEVİNÇ
Bu ne yahu:S

Yanlış radyoyu mu açtım:D

Gamze

Remzi
Miguel Colman'ın karısı değil miydi? Bu konuşan da Colman'ın arkadaşı olabilir:D

Bülent AKBULUT61
ha okey dedi anlatım bir kelime

Cengiz Çubukcu
Ezginin portekizli arkadaşı miguel galiba bu ...

Emre EFENDİOGLU
Dinlemedeyim, konuşan Papy değil diye biliyorum ama bakalım.

abdullah6134
kolbastı ile samba aynı şey diyo

Mustafa K. Demirbaş
22.05.2009, 21:39
iyi yayınlar
kolay gelsin Recep

İsmail Alkan
Arkadaşlar lazca konuşuyorlar,ben size birazdan tercüme ederim :rolleyes:

Harun_ayar_ts
.. süper ...

Bülent AKBULUT61
miguel kim ya yapancı kaldım

yasin6167
22.05.2009, 21:40
:D
bıze kım tercume edecek..

Ömer SEVİNÇ
22.05.2009, 21:40
Faty Papy bağlandı mı cidden?:S

Mehmet Fırat
22.05.2009, 21:41
Faty Papy bağlandı mı cidden?:S

En başta o bağlandı Ömer. :)

Muhammet
Bizim bildiğimiz Miguel mi? Valencia'da var bir tane.. :)

Bülent AKBULUT61
recepppppp süpersin helal sana

Cengiz Çubukcu
22.05.2009, 21:42
Arkadaşlar lazca konuşuyorlar,ben size birazdan tercüme ederim :rolleyes:

İsmail Abi geçen hafta ''deniz durdu horona''dan sonra lazcayı öğrendik merak etme :)

Mustafa K. Demirbaş
22.05.2009, 21:43
Colman nerde miguel orda ayrılmaz ikili:)
ne zaman Colmanı görsem o da yanında oluyor

sessizkral_1
22.05.2009, 21:44
Halil yazıcıoğlunun ses kalitesinde ciddi sorun var bu arada anlaşılmıyor :s

Cengiz Çubukcu
ula ne çetesi , bizim oyle şeylerle işimiz olmaz :)

abdullah6134
50 Üye ve 4 Misafir,

birisi miguel galiba

Mehmet Zeki
22.05.2009, 21:45
Halil yazıcıoğlunun ses kalitesinde ciddi sorun var bu arada anlaşılmıyor :s

Evet. Bende de

Dursun Kaplan
22.05.2009, 21:46
Recep abi benimde Brezilya'lı arkadaş var onuda yayına alalım. Hasta Trabzonspor'lu. Kolbastıda biliyor. :D

Bülent AKBULUT61
22.05.2009, 21:46
cok boğuk geliyor recep halilin sesi

İsmail Alkan
22.05.2009, 21:47
Recep Halile sor hele bir,davetiyesini yaptırmışmı,yaptırmadıysa çok uygun fiyata hallederdik :)

Bülent AKBULUT61
nereye sığcak bukadar insan bak geliyim halil gercekten şaka yapma.

Gamze

magicyattara
İsmail abi düğüne gidelim mi:)

Bülent AKBULUT61
22.05.2009, 21:48
halil içeriğe almazlarsa küseriz ona göre

Taner Uykuçeken
Sayfayı görüntüleyenler arasında Halilde var şuan online haberiniz olsun farketmeyenlere

Cem Akyüz
Halil Abi evet dediği zaman meşale yakalım tezahuratlar yapalım:)

Muhammet
22.05.2009, 21:49
Pınarbaşı yapalım pınarbaşı. :D

İsmail Alkan
22.05.2009, 21:50
İsmail abi düğüne gidelim mi:)
Valla Murat gidelim dersen gideriz ;)
Nasıl olsa 9 ncu ayda dönüş uçak biletim hazır :rolleyes:

Bülent AKBULUT61
ya bir doğru dürüst dinleyemiyorum bendemi bir zorun var

Yasin T.
halil ağbinin sesi iyi değil.problemi çözemezmiyiz

Muhammed KOÇ
22.05.2009, 21:51
şampiyonluk şansımızı nasıl yorumlar? bu soruyu sormak istiyoruz :)

Bekir
22.05.2009, 21:52
colmanın milli takım tarafnıdan hiç iletilip izletilmedigini sorabilirmisin??
ya da colman milli takıma gidebilecegini dusunuyor mu??

Mehmet Fırat
Şenol Güneş ismi, takımda nasıl bir hava oluşturuyor?

Bu soruyu sormak isterim. :)

Seda
Iyi yayinlar :)

cerasus
Bu Konuyu 61 Aktif Üye Görüntülüyor

M.Kılıç50
22.05.2009, 21:53
Ses kötü ama bu onun sesi heryerde güzel cikiyor :D:D

Selman
22.05.2009, 21:53
Valla Murat gidelim dersen gideriz ;)
Nasıl olsa 9 ncu ayda dönüş uçak biletim hazır :rolleyes:

:D:D

Anlayan var anlamayan var İsmail abi.Biraz açalım şu 9. ayda ki dönüş bileti işini:p:D

Bekir
22.05.2009, 21:54
papy baglandıgında ne dedi dinleyen var mıydı???

Bülent AKBULUT61
recep halil hangi takımı tutuyor cidden merak ediyorum.sanki 40 yıllık TRABZONSPORLU gibi konuşuyor helal olsun

Yasin T.
habu ses sorununu halletsek.ses kulağımı deldi geçti:D.sadece sunucunun sesi güzel.halil ağbinin sesi çok boğuk

İsmail Alkan
22.05.2009, 21:55
:D:D

Anlayan var anlamayan var İsmail abi.Biraz açalım şu 9. ayda ki dönüş bileti işini:p:D
Selman şansını fazla zorlama istersen :cool:

15 günden başlar haberin olsun :cool:

Gamze
22.05.2009, 21:57
İsmail abi Allah aşkına açıkla. :D

recep halil hangi takımı tutuyor cidden merak ediyorum.sanki 40 yıllık TRABZONSPORLU gibi konuşuyor helal olsun

Bülent abi bunun yanıtını önceki yayında vermişti Halil.
Trabzonsporludur. bilinçli, aydın, gerçek bir Trabzonsporlu... :)

Özge
22.05.2009, 21:57
İyi yayınlar:)

Kasım BEKTAŞ
22.05.2009, 21:58
recep benimki soru değil bir temenni:

kısmetse fener maçı için pazartesi Trabzon'a gideceğim...son fener maçı eskişehir maçı alındığında önem kazanacaktır...futbolculara iletsin eskişehir maçında varlarını yoklarını ortaya koysunlar o maçı alsınlar...

bir de halil yazıcıoğluna
yerel medyada çıkan haberleri yabancılara lütfen yazıldığı gibi tercüme etmesin :) durduk yere adamların morali bozulmasın :)

Gamze
22.05.2009, 21:58

Bülent AKBULUT61
22.05.2009, 21:59

Bülent abi bunun yanıtını önceki yayında vermişti Halil.
Trabzonsporludur. bilinçli, aydın, gerçek bir Trabzonsporlu... :)
tamam sağolasın dinlememiştim önceki yayını .mutlu oldum

Selman
22.05.2009, 22:00

İstekler çığ gibi büyüyor İsmail abi:rolleyes:

İsmail Alkan
22.05.2009, 22:01
Gamze sendemi :hıh

İyiki başlıkta,Ahmet,Metin,Tunga filan yok,kesin toplu linç girişimi olurdu :cool:

Yahu geleceği planlamak ne zamandan beri suç oldu :)

ilhan
22.05.2009, 22:02
Soruyu yanlış yerlere çekmeye gerek yoktu yahu :)

Emre EFENDİOGLU
22.05.2009, 22:03
Benim ilk sayfalarda sorduğum sorulara ek olarak:
Özkan Sümer'in Ahmet Hoca'dan ayrı olarak takıma müdahale etme gibi bir durumu var mı?

abdullah6134
Yüklenmeyin yaw bu kadar yerel medyaya:) onun da iyisi vardır elbet

magicyattara
İstekler çığ gibi büyüyor İsmail abi:rolleyes:

49 liradan ayırtmış yerini İsmail abi işte:)

Külünkoğlu
Gamze sendemi :hıh

İyiki başlıkta,Ahmet,Metin,Tunga filan yok,kesin toplu linç girişimi olurdu :cool:

İsmail abi olmadığını nerden biliyorsun. :cool: Sen çağırdında ne zaman gelmedik ?
İsmimi söyle yeter. :cool:

srdr
hayırlı yayınlar... bursa macından önce takımın idmanını izledim takım gayet geyifli neşeliydi. ersun yanal döneminde futbolcular idmanlarda bu kadar rahat olmadıkları duydum doğrumudur. Serdar KARTAL

Harun_ayar_ts
22.05.2009, 22:05
benim sorum fener macı için çarsambadan itibaren trabzonda olacagım takımın anteraman saatleri bellimi takımı gelip izlemek istiyorum

abdullah6134
22.05.2009, 22:05
yerli olsun işi başından aşkın halil abinin bi de onu çevirmekle uğraşmasın

Bekir
22.05.2009, 22:06
mehmet topuzla ilgili neler dusunuyomus??almıs mıyız mehmet topuzu:D

Mehmet Fırat
Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama;

Mourinho gibi tercümanlıktan antrenörlüğe geçmek ister mi? :)

İsmail Alkan
İsmail abi olmadığını nerden biliyorsun. :cool: Sen çağırdında ne zaman gelmedik ?
İsmimi söyle yeter. :cool:
Yuh yani Metin, bu ne hız :eek:

@Murat
49 değil,39 Liradan :rolleyes:

Bülent AKBULUT61
22.05.2009, 22:07
recep merak ediyorum mümkünse sorabilirmisin şimdiye kadar hiç Yıldıray ismi geçtimi TRABZONSPORDA.

Bülent AKBULUT61
22.05.2009, 22:10
ismail abi kızma ama şu avatanı değiştirmen mümkünmü abi o resmi nerde görürüsem görüyüm çok kötü oluyorum abi.

güneyli
22.05.2009, 22:15
Adanalıyım.Doğma büyüme Trabzonsporu tutuyorum.Türkiyenin neresine gidilirse gidilsin ciddi bir seyirci potansiyeline sahibiz.Hatta dünyanın heryerinde..Yabancı oyuncularımız potansiyelimizin farkına vardılar mı?diye bir soru sormak isterim.

Bekir
colmanın turk olmasına gerek yok demedi demeyin sampiyonlar liginde oynarsak 1 sene sonra oynamazsak en gec 2 sene içinde arjantin milli takımında bi colman izlicegiz...

Selman
Yuh yani Metin, bu ne hız :eek:

@Murat
49 değil,39 Liradan :rolleyes:
Detayları bekliyoruz:cool:

Alper Beyazay
22.05.2009, 22:16
colmanın turk olmasına gerek yok demedi demeyin sampiyonlar liginde oynarsak 1 sene sonra oynamazsak en gec 2 sene içinde arjantin milli takımında bi colman izlicegiz...

Katılıyorum..

firidin61
22.05.2009, 22:17
İyi Yayınlar Diliyorum .

Benim sorum , şampiyonluğa giden bu süreçte tüm oyuncularımız mutlaka heyecan içindedirler . Ancak ikili dialoglarda yabancı oyuncularımızdan hangisi en çok bu heyecanını dışa vuruyor ve size hissediyor ?

İyi Yayınlar

Saygılarımla

İsmail Alkan
22.05.2009, 22:17
ismail abi kızma ama şu avatanı değiştirmen mümkünmü abi o resmi nerde görürüsem görüyüm çok kötü oluyorum abi.
Estağfurullah Bülent,bizde kızma işi olmaz :)

Avatarımı çok özel günler hariç pek değişmiyorum,
Avatarım ; imzamla beraber dikkat çekip mesaj versin diye özellikle konulmuştur ;)

miaksoy
22.05.2009, 22:18
benim sorum: Alanzinho ve Yattara basinda cikan asilsiz haberlerden ne olcude etkileniyorlar? Futbolcular basini takip ediyorlar mi?

Kaan
22.05.2009, 22:18
İyi Yayınlar Diliyorum .

Benim sorum , şampiyonluğa giden bu süreçte tüm oyuncularımız mutlaka heyecan içindedirler . Ancak ikili dialoglarda yabancı oyuncularımızdan hangisi en çok bu heyecanını dışa vuruyor ve size hissediyor ?

İyi Yayınlar

Saygılarımla

Evet , güzel soru. :)

Ben de öğrenmek isterim. :rolleyes:

Gamze
22.05.2009, 22:19

asimetrik
22.05.2009, 22:19
Alanzinho, sanırım bir Norveç gazetesine verdiği röportajda şehrin küçüklüğünden dolayı ilk günler mutsuzdum demişti. Bu doğru ise , hala mutsuz ve pişman mı? Size göre uzun yıllar Trabzon'da kalır mı ?

Kubilay ŞAHİN
22.05.2009, 22:20
İnanmıyorum..
Elektiriğin Kurbanı Olduk İyimi..:)

Bekir
22.05.2009, 22:21
su mehmet topuz olayını sorar mısın abi??
bi yerdem mehmet topuz transferi ile ilgili duyum alınmıs acaba dogruluk payı hakkında bi bilgisi var mı??
nasıl olsa biz bizeyiz cekinmesin soylesin bildiklerini:D

Bülent AKBULUT61
22.05.2009, 22:22
Estağfurullah Bülent,bizde kızma işi olmaz :)

Avatarımı çok özel günler hariç pek değişmiyorum,
Avatarım ; imzamla beraber dikkat çekip mesaj versin diye özellikle konulmuştur ;)
tamam abi.

İsmail Alkan
22.05.2009, 22:23
Detayları bekliyoruz:cool:
Selman gündemi farklı yerlere çekmeye çalışmıyalım :U

Hüseyin İlkin
22.05.2009, 22:23
Geldim, geldim.

Kolay gelsin. :)

Mehmet Fırat
22.05.2009, 22:26
O pankartı BMN asmamış mıydı? :)

UğuR
Pankart BMN nin pankartı...

İsmail Alkan
"Oyna Dik Oyna" pankartını BMN asmıştır :)

f1bekir
Mikrofonları değiştirin bari, cevaplar daha önemli :)

ceserdar
22.05.2009, 22:27
Soru serbest mi? Benim sorum var. Hakkında Radikal Gazetesi'nde bir makale okumuştum. Şu ana kadar geçtiği evreleri teker teker yazıyordu. O makaleden çıkardığım sonuç, ileride teknik direktör olarak bu işin içinde mi yer almak istiyor. Bir de İstanbul Eyüp'te antreman sahalarında çalıştığı yazıyordu. İstanbul'da nerede oturuyordu?

Kubilay ŞAHİN
Organizasyon olarak .. Bmn Kocaeli +50 :D..

Emre EFENDİOGLU
Ula Recep Abi BMN'nin pankartıymış Halil Abiye söyle :)

İsmail Alkan
Biri tulummu dedi :)

magicyattara
Alanzinho, sanırım bir Norveç gazetesine verdiği röportajda şehrin küçüklüğünden dolayı ilk günler mutsuzdum demişti. Bu doğru ise , hala mutsuz ve pişman mı? Size göre uzun yıllar Trabzon'da kalır mı ?

Recep bu soruyu sorar mısın.

büyükdurmuş
22.05.2009, 22:28
istanbulda 4.levent metrosunda bi abimiz vardı süper çalıyordu internette ufak bi aratma yaparsak bulabiliriz çokta iyi çalıyor...

Emre EFENDİOGLU
22.05.2009, 22:28
Hayde Tulumcular :D

Cem Kıran
22.05.2009, 22:30
Ts'nin Real Mallorca'lı Juan Arango'yu transfer edeceği ile ilgili söylentiler var..Bu konuda bir bilginiz var mı?

UğuR
22.05.2009, 22:31
http://img7.imageshack.us/img7/5027/bmn1.jpg

Mustafa Hazıroğlu
22.05.2009, 22:31
istanbulda 4.levent metrosunda bi abimiz vardı süper çalıyordu internette ufak bi aratma yaparsak bulabiliriz çokta iyi çalıyor...
Hep 4.Leventteyim hep ordan geçiyorum 4.Levent çıkışında evimiz var.Okuldan dönerken metrodan geçiyorum karşıya iyi geliyo valla tulum :D

Hüseyin İlkin
22.05.2009, 22:33
Cale diyecek zannettim ben. :)

Mustafa Hazıroğlu
Vay Gustavo vay heyecanlıymış.Hiç de öyle gözükmüyo :D

Mehmet Fırat
Cale diyecek zannettim ben. :)

Ben de. :o