PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Lütfen Istifa Edin" yürüyüsü - Trabzon

Çakır
03.05.2005, 19:21
Futbol Federasyonu'nu protesto için organize etmeyi planladigimiz yürüyüs Cuma günü saat 14.00'te Tedas Binasi'nin önünde baslayacaktir.

6 Mayis Cuma günü Tedas'in önünde saat 14.00'te bulusarak Meydan istikametine yürünecek ve hep birlikte yürüyerek Fener maçinda yasanan rezalet ve federasyonun yanli tutumu protesto edilecektir.

Taraftar dernekleri ve sivil toplum örgütlerinin ortak katilimiyla bu yürüyüs Trabzon'da bugüne kadar yapilan en büyük katilimli protesto gösterilerinden biri olacak gibi görünüyor. Haydi Trabzonsporlular, Cuma günü bulusuyoruz! Federasyona tepkimizi en iyi sekilde gösterelim.

Trabzon protestosu için gün ve saat:

CUMA GÜNÜ, SAAT 14.00Edited by: Emorfo

POYRAZ
03.05.2005, 19:27
Haydi Trabzon'da yasayanarkadaslar, lütfen protestoya katilin.

DRmavi61
03.05.2005, 19:43
ARKADASLAR YURUYUS CUMA GUNU SAAT 14.00DA TEDAS BINASININ ONUNDEN BASLAYACAK.

TRABZONSPOR TARAFTARLAR DERNEGI OLARAK YEREL BASIN,BELEDIYE HOPARLORU,SENDIKALAR,VS YOLUYLA DUYURMAYA CALISIYORUZ.BU KONUDA SIZDE ELINIZDEN GELENI YAPIN.CEVRENIZDEKILERI TESVIK EDIN.

SESIMIZI DUYURMA ZAMANI GELDI VE BUDA EN GUZEL YOL.

AMACIMIZ AYNI,HEDEFIMIZ,HAYALLERIMIZ,SITEMLERIMIZ AYNI..O HALDE TEK YUREK OLUP BUNU DILE GETIRELIM..

HERKESI BEKLIYORUM...

Punisher-61
03.05.2005, 20:04
Insallah cok kisi katilir bu protestoyasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

artik sesimizi duyuracagiz

ozcilingir
03.05.2005, 20:05
Federasyon binasina denizden protesto yapin. Herkes kayik , motor v.s alsin Federasyon önünde denize çelenkler atilsin. Degisk bir protesto seklini gösterin. Türkiye SASIRSIN.

KARA ADAMLARI KARADENIZ'den protesto edelim.

Saygilarimla Edited by: ozcilingir

DRmavi61
03.05.2005, 20:49
ARKADASLAR TARAFTARLAR DERNEKLERININ DUZENLEDIGI YURUYUS CUMA GUNU.MACTAN ONCE OLMASI VE IZINDEN EN AZ 48SAAT SONRA OLMASI GEREKTIGI ICIN CUMA GUNU EN UYGUN GUN.GEREKLI IZNLER ALINDI.YAZILI VE GORSEL BASINLA DUYURULAR YAPILACAK.BELEDIYE HOPARLORUNDENDE.PAZAR GUNKU YURUYUSE DAIR BI FIKRIM YOKTU ACIKCASI.

ARKADASLAR SORUN DEGIL AMACIMIZ AYNI DEGILMI NASILSA YURURUZ YANIsmileys/smiley36.gifSORUN DEGIL..

AYRICA YARIN ZORLU GRAND OTELIN ONUNDEIMZA KAMPANYASI BASLATIYORUZ...BILGINIZE..

yattara11
03.05.2005, 20:54
gelemiyorum smileys/smiley19.gifokulda sinavim var...

61viya
03.05.2005, 21:22
haydi canlar...lütfendavamizda yalniz birakmayin takimimizi...

kobra_61
03.05.2005, 23:02
ben pazar günü zannediyodum yaaa az kalsin pazar günü gidecektim :)))

İleli
04.05.2005, 01:02
arkadaslar bu tedas nerde kaliyo biri aciklasin ayiptir solemesi bende gidecemdesmileys/smiley2.gif

İleli
04.05.2005, 01:04
yaww 1saniye cuma gunuymus yahu ben pazar zannediyom tam cuma gunu inecem trabzona tuhhh

poetricus
04.05.2005, 10:59
Tamam ders programini ayarladim. Cuma günü ibibikler öter ötmez oradayim. Hereks avazi çiktigi kadar bairsin ama lütfen taskinlik ve küfür olmasin. Biz büyük takimin büyük taraftarlariyiz.

Hepinize sevgiler.

gultekinsurul
04.05.2005, 11:14
Sevgili Kardeslerim,

Trabzon Spor Trabzonun her seyi en büyük reklami. Trabzon ekonomisine sosyal yapisina yaptigi katkilari hepimiz biliyoruz.Biz Trabzon lular Trabzon Sporu muzu bütün degerlerin üzerine koyduk ve her zaman destekledik. Ama gördük ki yeterince sesimizi duyuramadik.

Bu takim için hatta iki gencimiz hayatina son ver medimi.

Trabzon sehrine halkina insanina kin kusan sn levent biçakçi bu öfkesini Gürcistan maçindan sonraki sözleriyle, Bölgemiz hakemi Sayin Hamza Misira yüksek notlarina ragmen ikinci lig maçlari vererek, Federasyonda çalisan Trabzonlulari isten çikararak, Türkiyede futbolun merkezi olarak bilinen ve bir çok ildeki stadlardan daha modern olan stadimiz oldugu halde, sehrimizi, 2012 dünya kupasi adayligi basvurusunda maç oynanacak iller arasina almayarak ve bunun gibi bir çok eylemi ve sözleri ile göstermistir.

Sana sesleniyorum Trabzonlu,

Trabzonda nasil ki milli duygularindan süphe edenlere gereken dersi gösterdin.

Simdi gözümüzün bebegi Trabzon Spora sahip çikma zamani. Hangimiz Trabzon spor formasiyla bir maç oynamak için her seyimizi vermeyiz.

Iste firsat. Formani giy.. Bu maçta futbolcu sensin. Tedas önünde Saat 14 de bütün kardeslerinle beraber sana sehrine takimina ve insanina yapilam bu zulme bu haksizliga karsi oynayacaksin. ve galip geleceksin..

Unutma Baska bir Trabzon Spor ve baska Trabzon yok. ya sahip çikarsin yada her zaman kafana yumrugu yersin...

oflum61
04.05.2005, 13:53
LÜTFEN PROTESTOYA KATILIN

ADALETTEN YANA OLAN HERKES AYAGA KALKSIN!

LÜTFEN HER YERDE HER ZAMAN PROTESTOYA KATILIN! YETER ARTIK!

Lapina
04.05.2005, 14:02
ISTANBUL DA KI TRABZONSPORLULAR BIZDE BURDA DUZENLEYELIM BOYLE BI ORGANIZASYON.SESSIZ KALMAMAK LAZIM:TRABZON A GIDEMEDIGIMIZE GORE.EN AZ TRABZON DA KI KADAR SES GETIRIR.ONCULUK EDECEK KIMSE YOK MU ?

yattara11
04.05.2005, 15:40
anlasilan bizden kimse olmayacak bu organizasyonda...

$FIRTINA61$
04.05.2005, 15:47
bazi arkadaslar federasyon yazmis yanlisliklan her halde fenerasyon protesdo edecegiz

Mayls
04.05.2005, 16:28
<DIV>Arkadaslar</DIV>
<DIV>bu savasi kazanana kadar Formalarimiz giyelim ve Trabzonspor'un dimdik ayakta oldugunu gösterelim. Trabzonspor böyle serefsizliklere yikilamadigini gösterelim</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>sevgiler+saygilar</DIV>

ahmetturk
04.05.2005, 17:21
Ya ne güzel yürüyüs bizim binanin önünden basliyor. Insallah TEDAS komple katilir yürüyüse.

Murat'
04.05.2005, 17:21
ben tarbzondayim ve kesinlikle katilacam tüm trabzonsporlularda katilmali

Murat'
04.05.2005, 17:22
ama bence asil protestoyu tribünleri tiklim tikli m doldurarak gerçeklestirmeliyiz

Murat'
04.05.2005, 17:25
haydi tabzon pretestonu hem maçta hemde sokaklarda göster

Gargamel
04.05.2005, 17:41
Ben hiçbir trabzonsporlunun bu yürüyüsü kaçirmamasi gerektigini düsünüyorum haydi trabzonlu!!!! Bu serefsizler serefsizliklerini yapmadan önce trabzonlunun tepkisini hesaba katmamisti tabi...Ama hepsi görecek cuma günü tepki nasil olurmus...

POYRAZ
04.05.2005, 18:31
PROTESTOYA KATILIN, CEVRENIZDEKI INSANLARI DA TESVIK EDIN !!!

EmrahYalçınalp
04.05.2005, 18:52
Mesai saati... Ve küfürsüz, amaca odaklanmis bir yürüyüs olmasi konusunda endiselerim var. Yine de sartlari zorlayacagim, orada olacagim. Herkesin de orada olup destek vermesini diliyorum...

sanatik
04.05.2005, 19:06
protestoya az bir süre önce "bayrak yakiyorlar" diyelim arkadaslar.

saka bir yana. Inschallah trabzon inliyecek protestoda.

Sana bunu yaptiranlar utansinlar. Yollara düsürenler utansin.

İleli
04.05.2005, 19:17
cuma gunu sabah 11.00de brukselden biniyorum aktarmali geliyom yani gece trabzondayim yetisemiyorumsmileys/smiley19.gif

AMA MACTAYIMsmileys/smiley2.gif

DRmavi61
04.05.2005, 19:56
ARKADASLAR BUGUN TOPLANTI YAPILDI YAPILACAKLAR HAKKINDA SIMDI EN YENI BILGILERI SUNUYORUM..
TRABZONSPOR TARAFTARLAR DERNEGI OLARAK PLANIMIZ SOYLE:
1) YARIN UZUN SOKAKTA ZORLU GRAND OTELIN ONUNDE
IMZA KAMPANYASI BASLATIYORUZ.'LUT FEN! ISTIFA EDIN FENERASYON..YETER!!!'

2) YARIN AKSAM 18.00DA TESISLERE INECEGIZ VE TAKIMIMIZIN SONUNA KADAR EN BUYUK DESTEKCISI OLDUGUMUZU GOSTERECEGIZ.GELEBILENLER ORDA OLSUN

3) CUMA GUNU SAAT 14.00DA TEDAS'TAN BASLAYIP BELEDIYENIN ONUNDE BITECEK OLAN YONETICILERIN,SIVIL TOPLUM ORGUTLERININ,PARTI TESKILATLARININ,VE TARAFTARLARIN KATILACAGI BUYUK BI PROTESTO YURUYUSU YAPILACAK.

4.MACTA BAYRAK DAGITILACAK,DEV SIYAH BAYRAK ACILACAK VE DAHA BI COK SEY..AVNI AKER TIKLIM TIKLIM OLMALI ONA GORE..

EMEGE SAYGISI OLMAYANLARA TEPKINIZI DILE GETIRMEK ICIN BUNDAN DAHA IYI BI FIRSAT YOK.HERKESIN KATILIMINI BEKLIYORUZ...

Guests
04.05.2005, 19:58
protestoya az bir süre önce "bayrak yakiyorlar" diyelim arkadaslar.

saka bir yana. Inschallah trabzon inliyecek protestoda.

Sana bunu yaptiranlar utansinlar. Yollara düsürenler utansin.

"biçakçi Trabzon halkindan özür dilemeye gelecekmis" diyelim...

yürüyüse gelenler, onu orada göremeyince öfkeleri dahada büyüsün. iyice galeyana gelsinler...smileys/smiley36.gif

TheRapZoNe
04.05.2005, 20:19
UYAN TRABZON

GÜNÜMÜZDE : TÜRKIYE LIGLERINDE HER ISTEDIKLERI ÇIRKEFLIGI, MASA OYUNLARINI, ENTRIKALARI RAHATÇA UYGULAYAN; BU OYUNLARINA TÜRKIYE FUTBOL FEDERASYONUNU ALET EDEN VE FEDERASYONU KENDI ISTEDIKLERI ÖLÇÜDE KULLANAN FENERBAHÇE KLÜBÜNÜN ADETA BIR EMPERYALIZMI VARDIR..

ADETA BIR EMPERYALIZM OLAN BU FENERBAHÇE DÜZENININ IÇERISINDE SAMPIYONLUGA GIDEN BIR TRABZONSPORUN ÖNÜ KESILMIS, TRABZONSPORUN SAMPIYONLAR LIGINE GITMESI ENGELLENMIS,TRABZONSPORUN BORSADAKI PIYASASI DEGER KAYBETMIS,OLASI BIR SAMPIYONLAR LIGINE KATILMAYLA BERABER FUTBOLCU TRANSFERINDE DAHA KOLAY PAZARLIK YAPILMASI ZORLASMIS,VE TRABZONSPOR BU DURUMLARDAN YAKLASIK 10 TRILYON TL ZARARA UGRATILMISTIR..

TRABZONDA OYNANMIS OLAN BIR MILLI MAÇTA BILET FIYATLARI 30 MILYON TL?DEN BASLARKEN ISTANBULDAKI BILET FIYATLARI 5 TL?DEN SATILMIS VE BILET ALAN HERKESE FORMA ILE BERABER TÜRK BAYRAGI DAGITILMISTIR.TRABZONDA BILET FIYATLARI FAZLA OLDUGU IÇIN STAD FAZLA DOLMAMIS, BAYRAK DAGITILMADIGI IÇIN DE STATTA FAZLA BAYRAK GÖRÜLMEMIS. DAHA SONRADA BU OLAY FEDERASYON VE BASTA FENERBAHÇE OLMAK ÜZERE : TRABZON SEHRI ALEYHINE BIR KAMPANYAYA DÖNÜSTÜRÜLMÜS VE MEDYAYI KULLANARAK TRABZON SEHRINI TÜM TÜRKIYEYE VATAN HAINIYMIS GIBI GÖSTERMISLERDIR.

BUNUNLADA YETINMEYEN FEDERASYON BASKANI LEVENT BIÇAKÇI 2012 AVRUPA FUTBOL SAMPIYONASINA ADAY OLDUKLARINI VE OLASI BIR SAMPIYONADA MAÇLARIN TOPLAM 7 TANE SEHIRDE OYNANACAGINI SÖYLÜYOR.AMA FUTBOLUN TÜRKIYEDEKI BASKENTI OLAN BIR TRABZON SEHRININ ADINI SÖYLEMIYOR ÇÜNKÜ FUTBOLUN ADRESINI LISTEYE ALINMIYOR. KONYA,ANTALYA,KAYSERI GIBI FUTBOLLA ALAKASI OLMAYAN SEHIRLER BILE LISTEDEYKEN FUTBOLUN ADRESI TRABZON SEHRI LISTEYE ALINMIYOR. VE OLASI BIR 2012 AVRUPA SAMPIYONASINDA TRABZON SEHRINE GELECEK OLAN ÇESITLI ÜLKELERDEN ONBINLERCE TURIST, VE DÖVIZ TRABZONDAN MAHRUM BIRAKILIYOR..

ISTE BU EMPERYALIZME, TRABZON SEHRI ? TRABZONSPOR ALEYHINE ÇEVRILMIS OLAN BU KAMPANYAYA TEPKIMIZI DILE GETIRIYORUZ....

6 MAYIS CUMA GÜNÜ SAAT 14:00 DA TRABZON TEDAS ÖNÜNDEN YÜRÜYÜSE BASLANILACAK VE GENIS KATILIMLI BIR PROTESTO MITINGI GERÇEKLESTIRILECEKTIR..BU KONUYA LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYIN VE FEDERASYON BASKANI LÜTFEN ISTIFA!ADLI MITINGE SIZDE KATILIN ! Edited by: TheRapZoNe

TheRapZoNe
04.05.2005, 20:23
Iste bu metni bir kagida yazip bir kaç tane örnekle beraber tanidiklarimiza dagittik veAkçaabat'ta bir kaç dükkanin camina,bir kaç duvara yapistirdik insanlarin okumasi için..

Cuma günüde bana söz verenlerle beraber Trabzona gidip yürüyüse katilmayi düsünüyoruz.Imkanimiz olursa bir kaç fotograf buraya eklemeyi düsünüyorum.Edited by: TheRapZoNe

sanatik
04.05.2005, 20:46
Iste bu metni bir kagida yazip bir kaç tane örnekle beraber tanidiklarimiza dagittik veAkçaabat'ta bir kaç dükkanin camina,bir kaç duvara yapistirdik insanlarin okumasi için..

Cuma günüde bana söz verenlerle beraber Trabzona gidip yürüyüse katilmayi düsünüyoruz.Imkanimiz olursa bir kaç fotograf buraya eklemeyi düsünüyorum.

bravo kardes. sizi anlinizdan öpüyorum.

Picakcinin terörist basi apo köpegiyle ayni hücreye konmasini istiyorum. Ikiside bu ülkede huzursuzluk cikarmaktan baska birsey yapmadi. Eger katil olursak sorumlusu bu Levent Picbilmemnedir !

Lütfen, bizi katil yapma !Edited by: sanatik

imported_erdogdulu61
04.05.2005, 23:13
artik haykiris zamanidir artik bir daha oturmamak üzere ayaga kalkis zamanidir haydi trabzonum haydi trabzonsporumun taraftarlari yillardir hep bagirdik hep konustuk artik icraat zamanidir konusma bitmistir artik

is adamlari eski yöneticiler eski baskanlar sizleride bekliyoruz sizler hep konustunuz ama icraatinizi bir türlü göremedik artik icraatlarinizi görelim

trabzonum her yönden bitirildi trabzonum ekonomik olarak bitirildi artik trabzon ve trabzonspor düsmanlariyle ticari iliskilerinizi kesin trabzona sahip çikin ben olsam söyle olurdu ben olsam böyle olmazdi laflarini artik birakin özünüze dönün

hep konustunuz hep konustunuz artik icraat zamani tüm türkiyeyi ayaga kaldirmaliyiz hani anadolu birligi nerdesiniz anadolu takimlari neden sustunuz korkunuz ne korkmayin korkunun ecele faydasi yok zaten sizleri susturdular sizde onlara uydunuz sizde düsman kesildiniz ama biz hepsinin üstünden geliriz biz trabzonluyuz biz trabzonsporluyuz çünkü biz biziz yeterki birlik olalim gün birlik zamanidir gün zalimlere baskaldiri günüdür gün bizim günümüzdür ama lütfen dikkat hersey demokratik olmali hakl1yken haksiz duruma düsmeyelim taskinlik yok ama haykiris var

BIZBIZIZ ÇÜNKÜ BIZ TRABZONSPORLUYUZ

DRmavi61
05.05.2005, 09:28
HAYDI TRABZON,

ONURUN,GURURUN,EMEGIN VE HAKKIN ICIN YÜRÜ!!

Duman
05.05.2005, 14:25
Cuma günü saat 14 :00 da bende orada olacagim.Trabzonspor'umuza yapilan haksizliklara karsi, tek yumruk olarakorada olmaliyiz. Bu artik bizim için bir onur,seref ve namus davasi olmustur. Bu degerlerden yoksun olanlara, sesimizi duyurana kadar mücadelemizi sürdürecegiz...

kaze
05.05.2005, 14:59
Pazar günü de federasyona siyah çelenk birakma eylemi gerçeklestirilecek degil mi?

hakantpl
06.05.2005, 00:15
Arkadaslar yalniz Protesto amacini Asmasin dikkat Edelim hakli durumdayken haksiz duruma Düsmeyelim. Centilmen Trabzon Halkinin Bu konuda Duyarli olmasini Rica ediyorum.

Provakotorlerin oyununa Gelmeyelim Aman Dikkat !!!

Guests
06.05.2005, 00:58
Pazar günü de federasyona siyah çelenk birakma eylemi gerçeklestirilecek degil mi?

buna müsaade edilmyor maalesef..!

sadece tedas'in önünden meydan'a yürümeye izin var.

Guests
06.05.2005, 01:00
Cuma günü saat 14 :00 da bende orada olacagim.Trabzonspor'umuza yapilan haksizliklara karsi, tek yumruk olarakorada olmaliyiz. Bu artik bizim için bir onur,seref ve namus davasi olmustur. Bu degerlerden yoksun olanlara, sesimizi duyurana kadar mücadelemizi sürdürecegiz...

bende ordayim kardes.

EmrahYalçınalp
06.05.2005, 08:17
Trabzon'u sallayalim... Herkes orda olmaya çalissin lütfen !

DRmavi61
06.05.2005, 09:41
DUN OGLE SAATLERINDE TARAFTARLAR DERNEGI OLARAK UZUNSOKAKTA IMZA KAMPANYASI BASLATTIK.TAHMIN ETTIGIMIN OTESINDE BI KATILIM OLDU.HALK YASLI,GENC,BAY,BAYAN DEMEDEN TEPKISINI DILE GETIRIP IMZA ATTILAR VE BUGUNKU PROTESTO YURUYUSUNE KATILACAKLARINI SOYLEDILER.TRABZON TEK YUREK OLMUS DURUMDA.AKSAM SAATLERINDE STANDI KALDIRDIK 9 BIN KADAR IMZA TOPLANMIS.

HERSEY TRABZONSPOR ICIN...

61viya
06.05.2005, 11:09
Okudum bugün gazetede...Bi kadin vardi bebekli,o da imza atiyordu...Acaip duygulandim...Haydi TRABZONSPORLU...yürekler bir...Herkes katilsin bu yürüyüse lütfn....

Ebru
06.05.2005, 11:47
insallah çok güzel bir protesto olacak HAYDI TRABZON!

halil ibo
06.05.2005, 11:54
SIMDI TRABZON'DA OLMAK VARDI ANASINI SATAYIM.

HÜZÜNLÜ GURBET...

NEYSE BIZDE PAZAR GÜNÜ MERDE NAMERDE GÖSTERECEGIZ...

Tandogan
06.05.2005, 12:22
Bu protesto yürüyüsü zaten zamanlama olarak asagi yukari Cuma namazinin bitis saatinden az sonraya denk geliyor.Camilerden çikan kalabalik(özellikle de esnaf kesimi)dogruca Tedas'in önüne gitse amaca ulasilir.

yattara11
06.05.2005, 12:52
ben de gidiyoruuuuuuuummmmmm!!!!!! smileys/smiley17.gifokulda sinavi ögleden önce olduk... simdi eve geldik biz de arkadaslarla protestoya katilacagiz... sunu söyleyebilirim ki bugün Trabzon'daherkes 'PROTESTO'yu konusuyor...

Tolgaa6161
06.05.2005, 15:00
hadi arkada$larrr bastirin yikin ortaligi

aaahhh TRABZONda olsaydim aaahhhh

Emorfo
06.05.2005, 15:04
Yürüs basladi gazamiz mübarek olsun...

Istanbul'da geçtigimiz haftasonu Fenerbahçe ile Trabzonspor arasinda oynanan son yillarin en tartismali karsilasmasi kabul edilen maç sonrasinda Trabzon'da bugün Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve karsilasmanin hakemi Cem Papila'ya tepki anlaminda "Lütfen Istifa Edin" yürüyüsü düzenleniyor.
Cumhuriyet Caddesi'ndeki TEDAS önünde toplanan ve sayilari 10 bini bulan kalabalik, Kahramanmaras Caddesi'nden Atatürk Alani'na dogru saat 14.15'de yürüyüse geçti. Trabzonspor'u destekleyen tüm taraftar dernekleri, sivil toplum kuruluslari, eski futbolcular ve yöneticiler yürüyüse katilarak destek verirken, yürüyüs sirasinda sürekli olarak TFF ve hakem Papila aleyhine tezahüratlarda bulunuluyor. Polis ekipleri çevrede genis güvenlik önlemleri alirken, çevre binadaki vatandaslar da yürüyüstekilere alkislariyla destek vermeye çalisiyor.Edited by: Emorfo

Barış
06.05.2005, 15:06
Ben katildim bankada isim vardi kalamadim fazla.smileys/smiley17.gif

Çok kalabalikti gruplar parça parçaydi ama birlesmistirler illaki.smileys/smiley4.gif

Bayraklar da süperdi ya.smileys/smiley32.gif

Tolgaa6161
hadi hayirlisi bakalim

goreceksiniz istanbul basini bunu gostermicek bile gosterse bile 3 saniye gosterir

Edited by: Tolgaa6161

A.Hilal Çakıroğlu
mükemmel 10.000 kisismileys/smiley32.gif

Punisher-61
06.05.2005, 15:21
az önce ajanssporda yazdi..Protestoya 20.000 kisi katilmis...

Helal olsunsmileys/smiley32.gif

TSelif
06.05.2005, 15:22
EVET EVET MUHTESEMDI BENDE BANKAYA GIDERKEN KATILDIM HARIKASIN TRABZON'UM

EN KOMIGI DE

BIÇAKÇI YAZ 3434 E GÖDER

FENER SAMPIYON OLSUNsmileys/smiley36.gif

sanatik
06.05.2005, 15:23
<DIV =lineStory align=left>TRABZON AYAKLANDI !..</DIV>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor'un Fenerbahçe'ye yenilgisinin ardindan Trabzon'da Futbol Federasyonu'na tepki olarak "Lütfen istifa" yürüyüsü yapildi.. 20 bin kadar kisinin katildigi yürüyüste, hakem Cem Papila ve federasyon aleyhinde tezahüratta bulunuldu..

TEDAS Müdürlügü önünde toplanan yaklasik 20 bin kisilik grup, ellerinde Türk bayragi ve bordo-mavili bayraklar ve pankartlarla

Atatürk Alani'na dogru yürüyüse geçtiler. Kalabalik, Birinci Süper Futbol Ligi'nde 2-1 Trabzonspor'un yenilgisiyle sonuçlanan karsilasmanin hakemi Cem Papila ve Futbol Federasyonu Baskanligi aleyhinde tezahüratta bulundular.

---------------------------------------------------

Istifaaa et domuz.

Külünkoğlu
06.05.2005, 15:26
ajanslar kalabaligin 20 bini astigini söylüyor... Helal olsun !

Punisher-61
06.05.2005, 15:29

EN KOMIGI DE

BIÇAKÇI YAZ 3434 E GÖDER

HARIKA smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ömer SEVİNÇ
06.05.2005, 15:32
Helalll

selçukabi
06.05.2005, 15:33

EN KOMIGI DE

BIÇAKÇI YAZ 3434 E GÖDER

HARIKA smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bunu bulan arkadasa özel ödül vermek lazimsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

DRmavi61
06.05.2005, 15:37
ARKADASLAR DUZENLEME KOMISYONUNDA YER ALAN VE YURUSTE DAVULCU GOREVINI USTLENEN BIRI OLARAK ACAIP GURURLANDIM.smileys/smiley36.gif

ISTE BU TRABZON,BU TRABZONSPOR SEVGISI.smileys/smiley19.gif

ONDE PROTOKOL ARKADA HALK TEZAHURATLAR ESLIGINDE1SAATE YAKIN YURUDUK.

TEK KELIMEYLE HARIKAYDI.BU KADAR OLACAGINI BIZ BILE TAHMIN EDEMEZDIK.TRABZON HALKI TUM DUYARLILIGIYLA YERINI ALDI PROTESTODA...

ISTE BENIM SEHRIM ISTE BENIM INSANIM ISTE BENIM TAKIMIM

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

BDiler61
06.05.2005, 15:42
helal olsun tüm katilanlara

Duman
06.05.2005, 15:43
Evet arkadaslar fenerasyonu protestomuz biraz önce sona erdi.Yüregi Trabzonspor sevgisi ile atan binlerce insan, Tedasin önünden Belediye binasina kadar yürüdük. 7 den 70 e herkesin orada olmasi,basindan çokça insanin oraya gelmesi ve de en önemlisi tüm milletvekillerimizin,belediye baskanimizin kol kola girip,binlerce taraftarimizla yürümesi,fenerasyona çok anlamli bir mesaj oldu.

Binlercetaraftarimizla yürüyerek,tek ses,tek yumruk olarak, ne kadar büyük ve yikilmaz bir camia oldugumuzu, gerçek anlamda bir kez daha, dosta düsmana göstermis olduk.Destek veren herkesi kutluyorum.

Emorfo
06.05.2005, 15:46
Görüntüleri birazdan koyarim. DRmavi iki kisi davul çaliyordu ikisi de berbat çaliyordu :) yorulmussunuz baya.. Edited by: Emorfo

A.Hilal Çakıroğlu
06.05.2005, 15:46
ARKADASLAR DUZENLEME KOMISYONUNDA YER ALAN VE YURUSTE DAVULCU GOREVINI USTLENEN BIRI OLARAK ACAIP GURURLANDIM.smileys/smiley36.gif

ISTE BU TRABZON,BU TRABZONSPOR SEVGISI.smileys/smiley19.gif

ONDE PROTOKOL ARKADA HALK TEZAHURATLAR ESLIGINDE1SAATE YAKIN YURUDUK.

TEK KELIMEYLE HARIKAYDI.BU KADAR OLACAGINI BIZ BILE TAHMIN EDEMEZDIK.TRABZON HALKI TUM DUYARLILIGIYLA YERINI ALDI PROTESTODA...

ISTE BENIM SEHRIM ISTE BENIM INSANIM ISTE BENIM TAKIMIM

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif biz buradan daha da çok gururlandik. seydacim ayrinti verirmisin?

Gargamel
06.05.2005, 15:47
Ulan waryaa nasil gelemedim arkadaslar resim görüntü mörüntü olanlar hemen koysun meraktan olecem

halil ibo
06.05.2005, 15:48
SIZ HARIKASINIZ YAAAA

SIZLERI ÇOK SEVIYORUM.

AYNI SEKILDE YARIN KONYA MAÇINA INSALLAH...

selçukabi
Evet arkadaslar fenerasyonu protestomuz biraz önce sona erdi.Yüregi Trabzonspor sevgisi ile atan binlerce insan, Tedasin önünden Belediye binasina kadar yürüdük. 7 den 70 e herkesin orada olmasi,basindan çokça insanin oraya gelmesi ve de en önemlisi tüm milletvekillerimizin,belediye baskanimizin kol kola girip,binlerce taraftarimizla yürümesi,fenerasyona çok anlamli bir mesaj oldu.

Binlercetaraftarimizla yürüyerek,tek ses,tek yumruk olarak, ne kadar büyük ve yikilmaz bir camia oldugumuzu, gerçek anlamda bir kez daha, dosta düsmana göstermis olduk.Destek veren herkesi kutluyorum.

Budurhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

61viya
Oh ya...aklim oradaydi sabahtan beri..yüregim de tabi..iyi bir katilim olmasina acaip sevindim...Hepinizin yüregine saglik.......

Berat
06.05.2005, 15:49
katilanlarin ayaklarina saglik... Pazar günü için çitamiz yükseldi, Istanbul'daki arkadaslar; UYUMAYALIM!...

Gargamel
06.05.2005, 15:52
Helal sana trabzon bee budur iste ayaklan yaa.....Eziklere birakacaksin ligi seneye sampiyonuzz kesinnnn bu taraftar ayaklandiya tamamdir

61viya
06.05.2005, 15:53
Helal olsun hepinize ya...yüreginize saglik...Yukaridaki pankart harika ya...Gerçekten kim bulduysa helal olsun...Aklimla yüregimle bedenimle oradaydim...Sükürler olsun ki güzel bi sekilde yaptik protestomuzu...20000kisi...süper ya.....TEKRAR TESEKKÜRLER HERKESE....

$FIRTINA61$
06.05.2005, 15:53
arkadaslar protesdolarimiz basladigindan beri benim girdigim spor sitlerinde bizim protestolarimiz hep en iyi yerlerde gösterildi artik türkiyede istemiyor böyle lig ..nereye giresem en basda biz smileys/smiley32.gif

$FIRTINA61$
06.05.2005, 15:54
görüntü valan yokmu kimsede isalah tv yakalarim dünn kina olayin gördüm süperdi

Külünkoğlu
06.05.2005, 15:56
http://images.internethaber.com/haber/37668.jpg

http://www.milliyet.com.tr/2005/05/06/s&#111;n/resim/ts.jpgEdited by: Külünkoglu

shipbroker61
06.05.2005, 15:57
katilan herkese cok ama cok tesekkurler. ayaginiza saglik arkadaslar. belki sene icinde biraz fazla ustunuze geldik arkadaslar "trabzondakiler takima geregi gibi sahip cikmiyorlar" diye ama siz bizi bu hareketinizle mahcup ettiniz...

bir musibet bin nasihate bedeldir derler ya insallah bu olayda bizi birbirimize daha fazla kenetler ve guzel gunlerdede boyle el ele kol kola takimimizin basarilarini kutlariz.

tekrar cok cok tesekkurler.....smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

TRABZON SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN................

Emorfo
06.05.2005, 16:00
Trabzon'u böyle görmeyeli baya olmustu.

Ista Trabzon budur. helal olsun. Biçakci Go Home

metehan
06.05.2005, 16:06
Bazi sitelerde 20 bin kisinin katildigi söyleniyor. Giden herkesin ayagina saglik. Devami yarinki Konya maçinda arkadaslar. Bizi izlemeye devam et Türkiye smileys/smiley1.gif

Mehmet Demirkaya
06.05.2005, 16:08
Dersteydim ve telsimden hucre yayini mesaji olarak geldi...20000 kisiyi duyunca sevincden yerimde duramadim...Heralde biraz abartmisim ki dersten atilmaktan kurtulamadimsmileys/smiley4.gifDiyorumki 20000 kisi bidaha toplansakta su beni atan hocayi dövmeye gitseksmileys/smiley36.gifKesin fenerlidir zaten serefsiz!!!!!smileys/smiley7.gif

Tandogan
06.05.2005, 16:10
Bizde su an protesto yürüyüsünden geliyoruz.Gerçekten de müthis bir kalabalik ve cosku vardi.En ufak bir taskinlik ya da olumsuz bir olay da olmadi.Üstelik mesai günü ve mesai saati olmasina ragmen sözkonusu Trabzonspor olunca bu kadar genis kitle bir araya geldi.

Insallah aksama ulusal kanallar bu konuya gerekli ilgiyi gösterirler.Türkiye'de böyle bir olayin daha önce esine rastlandigini sanmiyorum.Bu yüzden son derece gururlu ve mutluyum.Çünkü farkli bir camianin mensubuyum.

Ayrica Trabzonspor'lu sanatçilardan Fuat Saka ve Ibrahim Can da mitingdeydi.Belediye Baskani Volkan Canalioglu,Milletvekillerimizden Faruk Özak,Sevket Arz gibi isimler de ordaydilar.Belediye Baskanimiz ve Serdar Bali Belediye binasindan açiklamalar yapti.Tezahüratlar yapildi.Hem tepki ortaya kondu hem de senlik ortami yasandi.Topluca okunan Istiklal Marsi sonucu kalabalik dagildi.

Sonuç olarak mesaj yerine ulasmistir.

halil ibo
06.05.2005, 16:12
Selçukabi sakin üstüne alinma ama SU SEREFSIZIN FOTOGRAFINI SIL ORADAN LÜTFEN.Her gördügümde midem bulaniyor,sinirlerim allak bullak oluyor.

Kiskirtmak için koyduysan o baska...

Külünkoğlu
06.05.2005, 16:16
http://image.haber7.com/haber/9393.jpg

TRABZONLU_TS
06.05.2005, 16:18
usaklarr varya acaip duygulandim. arkadas aradi beni protesto sirasinda dinledim o tezevürratlari. acaip duygulandim. keske orda olsaydim. 20-25 kisi en az varmis diyor arkadas..

TheCrow
06.05.2005, 16:20
Cep Telefonuma gelen habere göre 20 bin kisi yürümüs...Helal olsun Trabzon'uma...Artik biçak kemige dayandi...

TheCrow
06.05.2005, 16:22
http://www.netbul.com/images//C&#079;NTENT/01_2003_netbul_new/spor/trab3.jpg (http://www.netbul.com/spor/spordisp.asp?id=241782)http://www.milliyet.com.tr/2005/05/06/s&#111;n/resim/s&#111;nspo25.jpg

ÖNÜMÜZDEDURAMAZLAR...

http://www.milliyet.com.tr/2005/05/06/s&#111;n/resim/ts.jpg

Edited by: TheCrow

TheCrow
06.05.2005, 16:25
http://www.ajansspor.com/resim/ts_taraftar_tepki_flas.jpg (http://www.ajansspor.com/futbol/haber.asp?HaberID=109967)

HEP BIRLIKTE,ILERIYE...

Salih61
06.05.2005, 16:29
Harikaydi...Mükemmeldi...Yani kisaca

bu gelen TRABZONUN sesleri...

ahmetturk
06.05.2005, 16:40
Hey hey be iste bu. Valla bayrak sallamaktan parmaklarim agriyo. Ancak protesto bittikten sonra anlayabildim ne kadar yoruldugumu. Ama olsun Trabzonspor a canim feda.

Tandogan
06.05.2005, 16:44
Herhangi bir siyasi parti lideri Trabzon'a gelsin de böyle bir kalabalik toplasin bakalim.Ayrica bazi sitelerde bazi zatlar "Trabzon zaten topu topu 200 bin kisilik bir sehir.Protesto yürüyüsüne katilsa katilsa 200-300 kisi katilir" gibilerinden laflar ediyorlardi.Onlar da morarmislardir sanirim.Görülmeye deger bir ortam vardi.Çok renkliydi.Bu arada ilginç pankartlar da vardi..Mesela aklimda kalan bir pankartta aynen söyle yaziyordu:

"3.Papa Cem Papila...Yedigin hamsiler bogazinda kalsin"

Ayrica bu is burda bitmedi...Arkasi yarin...Yarin stadin dolacagina eminim.Hayatinda stadyumdan içeri girmemis bazi tanidigim abiler bile yarinki maça gidecekler.

Utku061
06.05.2005, 16:57
Arkadaslar tek kellime ile müthis bir organizasyon olmus. Katilan tüm renkdaslara tesekkür ediyorum. Saat 2'de tedas önünde basladi ancak 2:45 gibi belediyenin önüne gelebildik. Belediye önünde dernek baskani özgür,belediye baskanimiz Volkab Abi ve Eski topçumuz Serdar Bali(ortak bildiriyi okudu) birer konusma yaptilar. Ayrica Ankaradan Ibrahim Can ve Fuat Saka da protesto da yerlerini aldilar.Mesajlar anlayanlara iletildi görsel ve yazili basin tarafindan! Artik anlamamakta israr ederlerse bu is devam eder o zaman..Simdi de yarin ki maça ayni kalabalik yansirsa müthis olacak!

Hünkar
06.05.2005, 17:00
TRABZONDA OLMAYI COK ISTERDIM GUCUMUZU SEREFSIZ FEDERASYONA GOSTEREN BUTUN HEMSEHRILERIME VE RENK KARDESLERIME TESEKKUR EDERIM

Gargamel
06.05.2005, 17:01
Bu sevda bitmez,Bu firtina dinmezzzzzzzzz....beee

Hünkar
06.05.2005, 17:04
METIN ABI RESIMLER ICIN TESEKKURLER BAYA HEYECEANLANDIM KALABALIGI GORUNCE

Trapezus-61
06.05.2005, 17:09
Iste bu... her zaman böyle olmaliyiz bu kani bozuklara verilecek en iyi cevapti bu yürüyüs ama onlarin gözünde at gözlükleri var gerçekleri dogrulari göremiyorlar...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

yattara11
06.05.2005, 17:12
2'ye dogru basladi galiba... çok uzun süre yürüdük... gruplar arasi kopukluklar oldu ama zaten o kadar kisinin organize olmasi imkansizdi... görseniz var ya nenesiyle,torunuyla harika bir yürüyüs oldu... küfür %1...

ahmetturk
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>TRABZON AYAKLANDI !..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor'un Fenerbahçe'ye yenilgisinin ardindan Trabzon'da Futbol Federasyonu'na tepki olarak "Lütfen istifa" yürüyüsü yapildi.. 20 bin kadar kisinin katildigi yürüyüste, hakem Cem Papila ve federasyon aleyhinde tezahüratta bulunuldu..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="50%">
< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=35">

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD bgColor=#eeeeee>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD width=13>http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gif</TD>
<TD>CANLI SONUÇLAR (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=96&amp;z=35)</TD></TR>
<TR>
<TD =normal10siyah colSpan=2>40 ülkeden tüm skorlar dakikasi dakikasina, "Ajansspor Tribünde" (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=96&amp;z=35). </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=45>http://www.ajansspor.com/gundemdekiler/top.gif (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=96&amp;z=35)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="50%">
< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=36">

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD bgColor=#eeeeee>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD width=13>http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gif</TD>
<TD>IDDAA BÜLTENI (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=79&amp;z=36)</TD></TR>
<TR>
<TD =normal10siyah colSpan=2>Iddaa oyunun maç programinini görmek istiyorsaniz tiklayiniz (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=79&amp;z=36). </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=45>http://www.ajansspor.com/images/iddaabulteni.gif (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=79&amp;z=36)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>TEDAS önündeki Cumhuriyet Caddesi'nden toplanan ve aralarinda Trabzon milletvekilleri Faruk Özak, M.Akif Hamzaçebi ile Sevket Arz'in da bulundugu yaklasik 20 bin kisilik grup, ellerindeki Türk bayragi, bordo-mavili bayraklar ve pankartlarla Atatürk Alanina'na dek sloganlarla yürüdülür.

Daha sonra Trabzon Belediyesi önünde toplanan 20 bin kisilik grup, Trabzon Belediyesi Baskani Volkan Canalioglu'nun konusmasinin ardindan okunan Istiklal Marsi ile dagildi.

-ILGINÇ PANKARTLAR-
Trabzonspor taraftarlari ilginç parkatlarla Futbol Federasyonu baskani Levenç Biçakci ve karsilasmanin hakemi Cem Papila'ya tepki gösterdiler.

Taraftarlar, ''Lütfen istifa edin'' ''Levent Biçakçi+Cem Papila=Sikebahçe'' ''Fenerasyon: 2 Trabzonspor: 1'', ''3. Papa, Cem Papila'' biçiminde pankartlar tasidilar.

-ÇEVRE ILLER DE KATILDI-
Mitinge çevre illerden de Trabzonsporlu taraftarlarinin geldigi bildirildi.

Trabzon Emniyet Müdürü Ramazan Akyürek'in izledigi yürüyüse, Giresun, Ordu, Rize ve Gümüshane gibi illerden de taraftarlar geldigi kaydedildi.

Trabzonspor'un eski yöneticilerinin de katildigi yürüyüsün son bölümünde Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin de yer aldi.

-CANALIOGLU'NUN KONUSMASI-
Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu, yürüyüs sonundaki konusmasina, ''Bugün yürükler bordo-mavi atiyor'' diye baslayarak, ''Haksizlik oldugu için, hakkimizi aramak için bugün burada toplandik. Biz magdur olmak istemiyoruz. Sahada adalet istiyoruz'' dedi.

Canalioglu, centilmen bir camia olduklarini dile getirerek, ''Geçmiste bizi burada hakkiyla yenenleri alkisladik. Ama gördük ki ne yazik ki sahada degil, disarida güçlü olan kazaniyor. 'Lütfen istifa' diyerek, onlara kirmizi kartimizi gösteriyoruz. Trabzonspor, gönüllerin sampiyonudur'' diye konustu. </TD></TR></T></TABLE>

sanatik
<DIV =lineStory align=left>Aktug: "Halkimiz ilgisini gösterdi.."</DIV>

<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Futbol Federasyonu'na tepki olarak "Lütfen istifa" yürüyüsüne kalabalik bir grubun katilmasinin Trabzon halkinin futbola ilgisini bir kez daha gösterdigini söyledi..

<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>Aktug, yaptigi açiklamada, Trabzon halkinin yürüyüsle tepkisini dile getirdigini ifade ederek, ''Bu yürüyüs, Trabzon halkinin futbol ile ne kadar iç içe oldugunu göstermistir.

Yürüyüsün önemli oldugunu düsünüyoruz. Kulüp olarak da biz üzerimize düseni yaptik. Resmi basvurularimizin sonuçlanmasini bekliyoruz'' dedi.

Ligde kalan 4 maçlarinin bulundugunu dile getiren Aktug, ''Biz bu maçlarimizi düsünüyoruz. Federasyon'da kendisiyle ilgili konunun geregini yapacaktir. Taraftarlarimiz, Konyaspor maçinda takimlarini desteklesinler herhangi bir taskinlik yapmasinlar. Biz 4 maçimizi da önemsiyoruz'' diye konustu. </TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>

-----------------------------------------------------

yine 4 hafta cevap vermez. sonra özür dilemek icin uyana buyana kivaracagini saniyorsa bu domuzdaakilda yok fikirde yok demekdir.</TD></TR></T></TABLE>

TheRapZoNe
06.05.2005, 17:15
Gerçekten güzel anlardi..Ben sahsen son gruba yetistim,Giresundan,Gümüshaneden,Eynesilden,Hopada n gelenleri duydum..Hatta Trabzonda da birçok ilçeden araba kaldirilmis.

Yürürken çevre binalardakilerle bordo-mavi sampiyon trabzon seslendirmeleri...yolun kenarindan geçen bayanlara - gelin bayragi hep beraber tutalim gibi enstantanelerle yürüdük :) binalardaki güzel bayanlarin bizlere küçük kagit parçalari atmasi,-burada yürümeyenfenerli olsun sloganlari,dershane ögrencilerinin bizlere olan karsilikli sloganlari, bir bayanin pencereden elinde Webcam'i bizleri çekmesi,durup durup bazi gençlerin hoptek oynamasi ...

Sonra biz meydana geldigimizde konusmalarin sonuna yetistik.Daha sonra da Istiklal marsimizi okuyup dagildik..Kisacasi her sey güzeldi.Edited by: TheRapZoNe

yattara11
06.05.2005, 17:17
istanbul basini 20bin kisi vardi diyo... ben bir sey söyleyemem çünkü önümüzde de alabildigine insan vardi arkamizda da...

Naim
06.05.2005, 17:20
turlerim diken diken oldu gözlerim yasardi

gurbette de olsak kalbimiz orada

Trabzon sporu çok seviyoruz

Naim
06.05.2005, 17:24
orada olup da katilanlardan düzenleyenlerden allah razi olsun

tüm kalbimiz trabzonda

Trabzonspor yoksa biz bir hiçiz

Guests
06.05.2005, 17:24
helal olsun sayi güzeldi

marna
06.05.2005, 17:26
Gerçekten çok güzel oldu. zannetmiyorum ki daha önce böyle birsey Türkiye'nin herhangi bir yerinde daha önce vuku bulmus olsun.. Trabzonspor, Türkye Süper Lig ikinciligi, Trabzon Lisesi bir dünya sampiyonlugu bir dünya ikinciligi, Çarsibasi Genç Takimi Türkiye Sampiyonlugu, Arsin ve Araklispor'un sampiyon olarak 3.lige çikislari.. Aklima ilk hamlede gelenler bunlar..Bir ülke düsünün ki bir sene içinde tek bir alanada bu kadar basariyi yakalamis bir sehrin insanini cezalandirmakta hiçbir sakinca görmüyor.. Ödül ve daha da ileri giderek tesvik ve destek beklerken bir ezilen biz oluyoruz.. Gürcistan maçi ve sonrasi, göreve gelislerinden itibaren tüm Trabzonlu teknik adamlarin islerine birer birer son verme, Fenerbahçe rezaleti ve son olarak da 2012'de yedi sehir arasina bile giremeyisimiz.. Bu federasyonun hakikaten bizimle bir zoru var, ya da Haluk Ulusoy'a olan nefretini bizim üzerimizden çikarmaya çalisiyor.. Ama bugün yapilan yürüyüs inanilmaz oldu.. Umarim bir ders çikarilmistir.. Tabi bu dersi bir de Federasyonun Trabzonlu üyesi Erdal Atalay çikarsa daha da güzel olacak.. Bir insanin bu kadar pasif olmasi için neden korkuyor olmasi gerektigini bir türlü anlayamiyorum..

yattara11
06.05.2005, 17:27
simdi ben merak ediyorum... hangi sehirde hangi takimin taraftari bu olay yapilabilir? hangi sehirde 20000 insana isini gücünün biraktirtip onlari meydanlara tasiyabilirsiniz?

Berat
06.05.2005, 17:34
simdi ben merak ediyorum... hangi sehirde hangi takimin taraftari bu olay yapilabilir? hangi sehirde 20000 insana isini gücünün biraktirtip onlari meydanlara tasiyabilirsiniz?

Bunu yapabilmek için ,sehrinde diger takimlarin sampiyonluk kutlamalarinin yapilamadigi bir sehir lazim,,Trükiye'de de Trabzon haricinde böyle bir sehir yok... Herkes sürünün içinde...BIZ FARKLIYIZ...

tigin
06.05.2005, 17:34
http://img.mynet.com/ha/tryuruyus.jpg

http://img.mynet.com/ha/tryuruyus_200.jpgEdited by: tigin

andrei07
06.05.2005, 17:44
Hadi bakalim !!

Insallah bu bir milat olur bundan sonra kenetlenmis bir Trabzonspor bulur düsmanlarimiz karsilarinda.Amacimiza ulasmak için birlik olmaktan baska çaremiz varmi?Sanirim bizansin çetebaslari,karanlik kapilar ardinda is çeviren holding agalari ve onlarin yalakasi boyali basin mensuplari bir nebze korkmustur halkin gücünden!!

BEN HALKIM KARSIMDA DURAMAZSINIZ!!!!

Emir BAYRAK
06.05.2005, 17:46
ALLAH ORADA YURUYEN HERKEZDEN RAZI OLSUN HEP BERABER OLDUGUMUZ SURECE FENERASYONDAN BI TOZ KALACAGINI ZANNETMIYORUM KI ISTANBULDA SAYIMIZIN YUKSELMESI GEREK!!!

Barış
06.05.2005, 17:47
Saka bi yana bu isten dolayi eve yaya çiktim otobüs seferleri iptal.

Çok büyük is.smileys/smiley2.gif

Tunga
06.05.2005, 17:47
KARADENIZ HABER SPOR MANSETI:

http://www.karadenizhaber.com/haberresim/6may/oyle%20yuruyelim%20ki.jpg

ÖYLE YÜRÜDÜK KI..!

yattara11
06.05.2005, 17:50
http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler/spor/trabz&#111;nspor011.jpg

http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler//trabz&#111;nspor016.jpgEdited by: yattara11

Crazy_OfLu61_
06.05.2005, 17:52

Cevap veriyorum hiç bir sehir smileys/smiley2.gif

yattara11
06.05.2005, 17:59
<DIV align=center>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/7may/taraftarlarkalabalik.jpg</DIV>
<DIV align=center>bunlar(karadeniz haber)da 30 bin kisi diyo... smileys/smiley17.gifdogrusunu kimse asla bilemeyecek... ama sundan eminim ki eger ALLAH ömür verirse de uzun yillar yasarsam; geriye dönüp baktigimda hep bu günü hatirlayacagim...</DIV>Edited by: yattara11

FANATIK61
06.05.2005, 18:00
Vallahi Helal olsun tüm Trabzon Halkina tesekkür ediyorum. Resimleri büyütüp bizim buradaki Cay Ocagina asacagim. Herkes görsün bizim gücümüzü.

Crazy_OfLu61_
06.05.2005, 18:00
Resimlere bakarken tüylerim diken diken oldu. Helal size bee helal...

yattara11
06.05.2005, 18:05
http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler//trabz&#111;nspor016.jpg

arkadaslar bu resim var ya... sanmayin ki herkes bu kadar... bu toplulugun basi nereye kadar uzaniyodu hiç bir fikrim yok... galiba taa maras'in baslarina kadar uzaniyomus...

FANATIK61
06.05.2005, 18:10
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060505eylem1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060505eylem2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060505eylem3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060505eylem4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060505eylem5.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060505eylem6.jpg

HELAL OLSUN

TameRHan
06.05.2005, 18:12
http://img.mynet.com/ha/tryuruyus_200.jpg

http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler/spor/trabz&#111;nspor07.jpg

http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler//trabz&#111;nspor013.jpg

http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler/spor/trabz&#111;nspor09.jpg

http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler//trabz&#111;nspor015.jpg

http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler/spor/trabz&#111;nspor012.jpg

http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler/spor/trabz&#111;nspor010.jpg

http://www.stargazete.com/StarExtra/resimler/spor/trabz&#111;nspor011.jpg

gerisiyalan
06.05.2005, 18:12
tüylerim diken diken oldu, acayip hislendim.
demek sampiyon olunca neler olacak...vay be...helal olsun millete, özellikle de küfürsüz bir yürüyüs olmasina çok sevindim, helal olsun...
yürümeyen fenerli olsun smileys/smiley1.gif

TameRHan
06.05.2005, 18:17
çevre apartmanlarda ne güzel hatunlar vardi :) ellerinde bayraklar.. hele bi rus sarisin vardi bizden fanatikmis gibi salliyordu bayragi smileys/smiley4.gif

çok güzel bayanlar vardi yürüyüste çok... hep beraber yürüdük güzel geçti..

yürümek yerine trene bakarmis gibi yürüyenlere bakanlara da yaziklar olsun

TSelif
06.05.2005, 18:18

arkadaslar bu resim var ya... sanmayin ki herkes bu kadar... bu toplulugun basi nereye kadar uzaniyodu hiç bir fikrim yok... galiba taa maras'in baslarina kadar uzaniyomus...

ISTE GERÇEK TARAFTAR

KONUSUN SIMDI NERDE TARAFTAR DIYEN AHLAKSIZLAR

DAMARINA BASILAN TRABZON HALKININ DAHA NELER YAPABILECEGINI

HERKES GÖRDÜ

ALLAHTAN TEK DILEGIM SUYDU BUGÜN:

HELIKOPTERLE CEM PAPILA VE MESAI ARKADASLARINI BU KALABALIGIN IÇINE BIRAKILMASI OLDU...smileys/smiley7.gif

TameRHan
06.05.2005, 18:24
Sadece Trabzon degiL...

TRabzonsporlular oradaydi smileys/smiley1.gif

TRabzonsporun Gücüdür..

Kul
06.05.2005, 18:26
Sampiyon olsak demek...Düsünemiyorum bile...

mr.fa
06.05.2005, 18:35
Sesim solugum kesildi. Ama hayatimda hiçbirmitingden bu kadar keyif almamistim. 30 bin kisinin sesine yüregine saglik. Herkesi tebrik ediyorum..

mr.fa
06.05.2005, 18:46
Bir konuyu düzenlemek istiyorum. Bu organizasyon sadece trabzonspor taraftarlar derneginin organizasyonu degildi. Çilginlar, Ts-67, UniTs, Taraftarlar birligi ve digerleri yani herkes oradaydi. Trabzonspor resmi sitesinde taraftarlar dernegi yaziyor da onu düzeltmek istedim.

sanatik
06.05.2005, 18:51
<DIV align=center>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/7may/taraftarlarkalabalik.jpg</DIV>
<DIV align=center>bunlar(karadeniz haber)da 30 bin kisi diyo... smileys/smiley17.gifdogrusunu kimse asla bilemeyecek... ama sundan eminim ki eger ALLAH ömür verirse de uzun yillar yasarsam; geriye dönüp baktigimda hep bu günü hatirlayacagim...</DIV>

aslinda bu topluluk aradaki farki 3 e indirdik icin yola düsmeliydi, düsecekdi. 96 da fenerin niye ötü bokuna karisip hertürlü pisligi yapdigini bu resimler az biraz anlatir. Kimin gercekden büyük oldugunu herkes bilir ama islerine gelmez uyana buyana kivirirlar.

Biz aslinda halen o ali sen serefsizi yüzünden böyleyiz. Halen o pisliklen savasiyoruz. Degisen tek isimler.

trabzon o destek ile yine sampiyonluguna oyanayacak ama birdaha o pislikleri yapanlar ayagini denk alsin.

Bicakci öldü. Allah Rahmet eylesinEdited by: sanatik

DieGo
06.05.2005, 18:51
helal olsun valla gidenlerin ayaklarina,ellerine,bogazlarina saglik...

Öyle milyonlarca taraftarimiz var demekle olmuyor azize topla bakalim toplayabilirsen bu kadartaraftari bir araya...

Gargamel
06.05.2005, 18:56
mükemmeldi her sey ya bu stadda bile bu kadar heycanlanmammistim.zaten cogu maçta 20.000 kisi olmuyor.Ama olsada eminim bu kadar güzel olmazdi.Çünkü bugun herkesin tepkisi vardi azize ve ekibi(bicakci,papila)'ne o yüzden bu kadar güzel oldu

The Londoner
06.05.2005, 18:59
20000 kisilik inanilmaz bir insan seli! Trabzonspor taraftari tepkisizdir, duyarsizdir diyenlere de tokat gibi bir cevap.

Simdi onemli olan bu kollektif tepkide devamlilik saglamak. Boyle olursa kimsenin bu selin onunde durmaya cesareti olmaz. Lakin bu yuzsuz ve utanmazlar bir muddet dahabu tur tepkileri uzerlerine almayacaktir. Ama artik kacis yok. Ok yaydan cikmistir bir kere!..

yattara11
06.05.2005, 19:01
galiba 20 bin degil 30 bin kisi vardi... böyle olaylarda öncelikle hep en az kisi sayisi söylenir... bu olayda 20 bin kisiden basladi... 30 bine kadar çikti...

Alptuğ
06.05.2005, 19:18
helal olsun giden herkese teskkur ederim protestolar super gidiyo kina gondermelerini de cok begendim

ftunsal
06.05.2005, 19:22
KATILIMCI HERKESTEN

ALLAH RAZI OLSUN</font>

AYAGIZA SAGLIK

Beytullah
06.05.2005, 19:33
katilan herkesin ayaklarina saglik be..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emorfo
06.05.2005, 19:36
Trabzon Çayirbasikoyunda "Hirsiz Cem Papila" yazisi...

http://img104.echo.cx/img104/2696/hirsizpapila13lt.jpg

"Lüfen Istifa Edin" Yürüyüsü

http://img9.echo.cx/img9/7105/lutfenistifa015qv.jpg

http://img9.echo.cx/img9/5636/lutfenistifa022rn.jpg

http://img9.echo.cx/img9/2028/lutfenistifa035ww.jpg

http://img9.echo.cx/img9/4310/lutfenistifa046mi.jpg

http://img9.echo.cx/img9/6356/lutfenistifa057ai.jpg

http://img9.echo.cx/img9/8332/lutfenistifa061ru.jpg

http://img9.echo.cx/img9/591/lutfenistifa076yw.jpg

http://img9.echo.cx/img9/8408/lutfenistifa084gq.jpg

Beytullah
06.05.2005, 19:37

bende düsünemiyorum..sampiyon olsak demek yeryerinden oynar bee

The Londoner
06.05.2005, 19:38
Bu tepki insallah bir milat olur. Sadece sportif alanda degil her alanda yapilanadaletsizlikler icin bir kistas teskil eder. O yuzden sembolik cok anlami buyuk!

oflumustafa
06.05.2005, 19:44
arkadaslar bu benim gördügüm ve duydugum türkiyede esine rastlanmamis.muhtesem bir taraftar organizasyonu.mükemmel bir katilim oldu.bir kere daha bu takimin taraftari oldugum icin kendimle gurur duydum.ben ofta olmama ragmen elimde olmayan nedenlerden dolayi katilamadim.katilan bütün renkdaslarimi yürekten kutluyorum.türkiyeye bu takimin nasil bir taraftar kitlesine sahip oldugunu bir kez daha kanitladik.bu mitingin organizasyonunu yapan,emegi gecen ve katilan bütün renkdaslarima helal olsunnnnn

A.Hilal Çakıroğlu
06.05.2005, 20:04
görüntüleri az önce seyrettim tüm kanallar "tarihi protesto" seklinde verdiler.

sanirim yarin ne kadar gazete varsa alacagim.

TRABZONDAKI PROTESTOYA KATILAN HERKESE ÇOK TESEKKÜRLER! SIRA ISTANBULDA

ftunsal
06.05.2005, 20:09

DEDIN DE KARDES...96 FENER MAÇI SONRASI TUR MAÇIMIZ KARSIYAKA MAÇI OLACAKTI 70.000. KISILIK IZMIR ATATÜRK STADI, HER SEHIRDEN TARAFTARLARIMIZ .... HAYALI CIHAN DEGER DENIR YAA ISTE ÖYLE ...

Guests
06.05.2005, 20:10
http://img12.echo.cx/img12/2332/yeni0617dd.jpgEdited by: CuttySark

JoNTuRK
06.05.2005, 20:17
oLsak ... oLsak da nereye kadar ... FenerLi dogmak varmI$..

ne die TrabzonsporLu dogdumki .. sevinimmi uzuLiyim mi ...

heLaL oLsun iyi yurudu(nuz)k... amma bir$ey dei$mez bu memLekette.. en azIndan fener aLeyhine ... Ba$bakan acIk acIk Feneri destekLedikten sonra .. bu Fenerin sIrtInI kimse yere getirmeye gucu yetmez ...

"BIZ GONULLERIN $AMPIYONUYUZ" ...

yILLardIr bu boyLe .. di$ecegi yok .. gerek ic gerek dI$ sebepLerden doLayI ....

saygILar ..

Kul
06.05.2005, 20:17

DEDIN DE KARDES...96 FENER MAÇI SONRASI TUR MAÇIMIZ KARSIYAKA MAÇI OLACAKTI 70.000. KISILIK IZMIR ATATÜRK STADI, HER SEHIRDEN TARAFTARLARIMIZ .... HAYALI CIHAN DEGER DENIR YAA ISTE ÖYLE ...

Bu senede ayni sey geçerli 34. hafta istanbulspor maçi ve olimpiyat stadindaki 80 bin kisi...smileys/smiley5.gif

61-firtina
06.05.2005, 20:19
TESEKKÜRLER TESEKKÜRLER TÜYLERIM DIKEN DIKEN

Gökhan Kutlu
06.05.2005, 20:22
helal olsun yürüyen arkadaslarin ayaginaq saglik güzel olmus

Guests
06.05.2005, 20:22
http://img236.echo.cx/img236/8020/yeni0668ji.jpg

bordox
06.05.2005, 20:24
Yürüyen bir sehir gördük Trabzonspor sayesinde.

#10 Fietra
06.05.2005, 20:25
Of Of Of.Ben bu kadar beklemiyordum yahu.Müthis olmus.

Trabzon sehri Istanbul'a karsi durusunu bir kez daha göstermistir.

Sampiyon olursak varin siz düsünün...

Guests
06.05.2005, 20:29
http://img12.echo.cx/img12/2332/yeni0617dd.jpg

DUMAN61...

Yürüyüsün en atesli taraftariydi.smileys/smiley17.gif

gedik61
06.05.2005, 20:40
ARKADASLAR.....

BI KAMPANYAYLA

OLIMPIYATI

80 BIN KISIYLE

YIKALIM

Hünkar
06.05.2005, 20:45
ula demek sampiyon olsak ne olacak ben de diger arkadaslar gibi merak ettim bi an gozumu kapatip dusundum yanar turkiye valla hele biz rahat durmaz serseri kursunlara baya adam kaptiririzsmileys/smiley36.gif

Emir BAYRAK
06.05.2005, 20:53
keske orda olsaydim diyicem ama nasip degilmis.ALLAH herkezden razi olsun...

poetricus
06.05.2005, 20:59
Trafik tikanikligina düsüp uzun süre mahsur kaldigim için bir ara geri dönmeyi bile düsündüm. Ama ne Trabzonsporlulugum buna müsaade ederdi ne de arabama adoldurup getirdigim gençlere karsi böyle bir saygisizlik yapabilirdim. Binbir güçlükle bir park yeri bulabildigimde on binler Maras Caddesi'ne varmisti. Hiç tahmin etmedigim bir kalabalik ve cosku gördüm. Mensup olmakla her zaman iftihar ettigim camiamin büyüklügü ile bir dafa daha gurur duydum.

Umarim birileri bu takimin sahipsiz olmadigini anlamistir.Son bir söz: Bu fikrin mimarlarina, organizasyonu düzenleyenlere, oraya gelen binlere, on binlere ve gelemedigi halde gönlü yüregi bizimle atan milyonlara binlerce tesekkürler! Simdi sira Ankara ve Istanbul'daki arkadaslarda!Orada olamadigimiz için üzülmeyin. Bilin ki bedenlerimiz uzaklarda olsa da gönüllerimiz, dualarimiz sizlerle; tipki sizinkilerin bugün bizlerle oldugu gibi. Yeri gögü öyle inletin ki haramzadeler kaçacak yer arasinlar. Karsilarinda yalinkiliç bir yürek ve bükülmez bir bilek oldugunu farkedip afallasinlar! Hakkiyla bizi maglup edenlere nasil takdirle ve efendice mukabele ettiysek haksizliklara karsi her birimizin birer cehennem yürek kesilecegini ögrenip korkudan donlarina etsinler.

Hepinizin alnindan öpüyorum. Büyüksünüz!...Edited by: Poetricus

61viya
06.05.2005, 21:04
bugün ben de formamla gittim okula.abuk bakislarin altinda gögsümü gere gere yürüdüm...bugün büyük gündü...üstelik çok sükür ki tahminlerimin çok daha ötesinde büyük bi gün oldu..."trabzon isitme ve konusma engellirler spor kulübü dernegi"nin flamasi var bi önceki sayfadan...tüylerim diken diken...Orada bulunan,yüregi orada atan herkese çok tesekkür ederim...Denmis ya hani,baska hangi sehirde olur böyle bisey diye...hiçbir sehirde....çünkü bunun için o sehirde olanlarin yürekli olmasi lazim...sevdasina sahip çikmasi...kendisini temsil eden takimi gibi,adaletsizlige meydan okumasi....ben bu özelliklere sahip tek bir kitle biliyorum...TRABZONSPORLULAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Futbolcularimizin,takimimizin hislerini düsünün simdi...kimbilir nasil gururludurlar...HERSEYIMSINIZ TRABZONSPORUM!!!!!!!!!!!!!!

imported_erdogdulu61
06.05.2005, 21:10
hersey süperdi hiç bir organizasyon almadan bu kadar kalabalik harika her sey harikaydi gelemiyen arkadaslar üzülmesin bizler çok iyi biliyoruzki sizinde gönülleriniz bizimle beraber ordaydi çünkü bizim gönüllerimiz bir birliktelik mükemmel iste trabzonlum iste trabzonsporlum ama bunlar az durmak yok devam devam devam istifa edene kadar devam herkes nasil davranmamizi istiyorsa öyle davranacag1z onlarin dilinde konusacag1z ama onlar gibi serefsiz olmayacagiz bu eylemler devam etmeli iste konyaspor maçi o stad tika basa dolmali tüm dünya nasil birlik olunur gördü az kaldilar çeteler düsecek futbol temiz insanlara kalacak bu eylemleri tüm anadoluya yaymaliyiz türkiyeyi ayaga kaldirmaliyiz bu daha baslang1ç haydi trabzon haydi trabzonlum kim tutar seni

Kul
06.05.2005, 21:14
Trafik tikanikligina düsüp uzun süre mahsur kaldigim için bir ara geri dönmeyi bile düsündüm. Ama ne Trabzonsporlulugum buna müsaade ederdi ne de arabama adoldurup getirdigim gençlere karsi böyle bir saygisizlik yapabilirdim. Binbir güçlükle bir park yeri bulabildigimde on binler Maras Caddesi'ne varmisti. Hiç tahmin etmedigim bir kalabalik ve cosku gördüm. Mensup olmakla her zaman iftihar ettigim camiamin büyüklügü ile bir dafa daha gurur duydum.

Bizde sizlerle gurur duyduk...smileys/smiley32.gif

Guests
06.05.2005, 21:25
http://img124.echo.cx/img124/9797/yeni0525ra.jpg

http://img124.echo.cx/img124/5303/yeni0580mc.jpg

http://img124.echo.cx/img124/1182/yeni0647sd.jpg

http://img124.echo.cx/img124/9991/yeni0687ur.jpg

affetmezler61
06.05.2005, 21:25
Süperdi isi birakip herkez gibi orda olmak çok güzeldi simdi sira maçta stati öyle inletelimki biçakçi ve papilanin kulaklari sagirolsun haydi kale arkasina ÇILGINLAR&amp;AFFETMEZLER

TheRapZoNe
06.05.2005, 21:44
ONBINLER YÜRÜRKEN; MILYONLAR FENERBAHÇE DÜZENINDEN NEFRET EDERKEN,SEREFI OLAN ÇIKIP ISTIFASINI EDER

SEREFTEN,NAMUSTAN,EDEPTEN,AHLAKTAN,GURURDAN YOKSUN OLANLAR ISE FENERBAHÇE KÖPEGI VE KUKLASI OLMAYA DEVAM EDER..

Ozan
06.05.2005, 21:57
bence müthis bir protestoydu.smileys/smiley32.gif. haketti zaten bunu federasyon.smileys/smiley7.gif.bundan sonra insallah daha tarafsiz bir yönetim sergilerler.

Punisher-61
06.05.2005, 21:58
Bu Protestonun videolari var mi??? varsa bi zahmet buraya eklensinsmileys/smiley32.gif

MrbLack
06.05.2005, 22:14
HEPINIZE HEPIMIZE HELAL OLSUN...

Naim
06.05.2005, 22:14
GURURLUYUM ÇÜNKI TRABZONLUYUM

ONUR DUYUYORUM BOYLE BIR TOPLUMUN PARÇASI OLMAKTAN

andrei07
06.05.2005, 22:48
JoNTuRK
SENDE KIMSIN PISMANSAN TRABZONSPORLU OLMAKTAN S.... G..T

ANTUDA BEKLIYORLAR SENI!!! YA BU ADAMLAR NE KADAR YÜZSÜZ ARKADAS BOSLUK BULDULARMI HEMEN FIRLIYORLAR ORTAYA!!!

Punisher-61
06.05.2005, 23:37
oLsak ... oLsak da nereye kadar ... FenerLi dogmak varmI$..

ne die TrabzonsporLu dogdumki .. sevinimmi uzuLiyim mi ...

heLaL oLsun iyi yurudu(nuz)k... amma bir$ey dei$mez bu memLekette.. en azIndan fener aLeyhine ... Ba$bakan acIk acIk Feneri destekLedikten sonra .. bu Fenerin sIrtInI kimse yere getirmeye gucu yetmez ...

"BIZ GONULLERIN $AMPIYONUYUZ" ...

yILLardIr bu boyLe .. di$ecegi yok .. gerek ic gerek dI$ sebepLerden doLayI ....

saygILar ..

ne diyorsun usta??? istemiyorsan feneri destekle,,,

hakantpl
06.05.2005, 23:53
BINLERCE TESEKKÜRLER SIZE

GURURUMUZU YANSITTIGINIZ IÇIN,

BIZLERE TERCUMAN OLDUGUNUZ IÇIN,

TRABZONSPORU SEVMENIN NE DEMEK OLDUGUNU GÖSTERDIGINIZ IÇIN,

SUSMADIGINIZ IÇIN,

ARTIK YETER DEDIGINIZ IÇIN,

UTANMA DUYGULARI OLMAYANLARI UTANDIRDIGINIZ IÇIN;

HAKLI DURUMDAYKEN PROVAKATORLERE UYUP HAKSIZ DURUMA GELMEDIGINIZ IÇIN,

IYI KI TRABZONSPORLUYUM DEDIRTTIGINIZ IÇIN

HEPINIZIN AYAGINA VE YÜREGINE SAGLIK

Punisher-61
07.05.2005, 00:01
Bu kadar millet bi protesto icin toplandi...Sampiyon olursak varya Trabzon yikilir smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Utku061
07.05.2005, 01:54
Faruk Özak söyle dedi:'' Trabzonspor'un FB karsisinda yasadigi haksizliga karsi en çok Basbakan üzüldü'' SAyin vekilim madem üzüldü düsüncesini neden kamuoyuna açiklamadi..

Neden söyledi Fauk Özak bu açiklamasini;Dün yapilan protesto yürüyüsünde belediye önünde Fenerli Basbakan istemiyoruz diye bagirdik da ondan gücüne gitmis! Konusma yapacakmis meger ondan dolayi Serdar Bali basin açiklamasini okumus! Vah vah vah vekilim!!

zinos_zon
07.05.2005, 03:50
büyük usta'nin müsadesiyle

"kalbimizin yarisi burdaysa / yarisi trabzon'dadir / maras caddesinden meydan'a yürüyen onbinlerin içindedir"

trabzonsporlu olmak bir ayricalik. bunu hissetmeyen bilemez. tarif edilmez bir onur ve durustur trabzonsporluluk.

ve su yanlisa düsmeyecegim ben; "baska nerede böylesine bir katilimli yürüyüs olabilir?" deniyor.

baska yeri bilmem, orasi trabzon. orada tarih yazilir, bizim açimizdan abartilacak bir yönü de yoktur olayin. gerekirse 500 bin kisi olarak istanbul'da da yürürüz biz.

sanatçi arkadaslardan sözedilmisken, tertemiz yürekli, trabzonspor sevdalisi kazim koyuncu kardesimimizin saglik sorunlari nedeniyle yürüyüste olamadigini da ekleyerek kendisine acil sifalar dileyelim, bir kez daha..

bu arada jontürk nikiyle yazan fenerli fareye de bir çift sözüm var; bu ülkede fenerli olarak dogmayi dileyebilecek bir karakter ancak lagim farelerinde olabilir. lütfen lagimina...

bin selam trabzonuma...

ozcilingir
07.05.2005, 04:05
Adama sorarlar sayin FARUK KAPTAN , senin baskanligin zamanindada basbakan MESUT TRABZONSPOR'un sampiyonlugunu istemismiydi ? Onun talimatiyla sampiyonlugun engellendi, simdiki basbakan RTEfb li nasil üzülmüs anlayamadim, hatirladigim kadariyla o TRABZON ile ilgilibelediye baskanligini CHP ye kaptirdigi için çok üzülmüsdü .Yoksa TRABZON için o hiç üzülmez. geçen sene de kendi memeleketi RIZE ye yapilan haksizlik için üzülmedi , bilakis fb nin önü açilsin diye neler yapti neler, maydonozlu köfteler.

KAPTAN yapma be siyaset ugruna TRABZONSPOR luluguna laf söylettirme , bak MAY arkadasin bakan oldugu zaman siyaset ugruna bazilarina siri gözükmek için sahamizin kapanmasini onaylamis ve SAMSUN da maç oynamisdik, hatirladinmi ,sampiyonlugumuz engellenmisdi.Bak yine ÖZKAN hoca 96 da yogun maç trafigi nedeniyle Federasyin asbaskaniyken bazilarinin TRABZONSPOR a kiyak yapiliyor demesinler diye maçlarimizi erteletmemisdi, sende baskandin, sampiyonlugumuz güme gitti, hatirladinmi, simdi sende bu MASA BASI ISLERE BULASMA BULASACAKSAN TRABZONSPORA YARALI OLACAK ISLERLE UGRAS, TRABZON MILLETININ VEKILI OLARAK TRABZON'U KORU , GENEL BASKANIN BILE SENIN YERINE TOPU BOMBA DIYE KARAKOLA GETIRECEK ADAMI SPORDAN SORUMLU BAKAN YAPTI.

RTE ye sirin gözükmek içinçalisma,RTE TRABZON'u bugün gördü ,bazi seyleri anlamisdir herhalde .Çünkü biz bu mitingle TÜRKIYE 'YE çok seyler anlatdik.ARIF OLAN ANLAR.

Kaptan sen bizim kaptanimizsin.

Saygilarimla

Hüseyin Çümen
07.05.2005, 05:17
çok etkili bi yürüyüs olmus helal olsun yaa

ayrica ordaki febe taraftari serefsize de cevap vermeyin

bu dünyaya o.ç. gelmek warda febe li gelmek yoktur

toshiba
07.05.2005, 06:56
Sereften yoksun bir insan yuruyusu kendine yediremeyince, kiskancindan catlamissmileys/smiley17.gif

http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=249&amp;H (http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=249&amp;HID=11&amp;HaberID=284100) ID=11&amp;HaberID=284100Edited by: toshiba

shipbroker61
07.05.2005, 08:25
haberi yapan e-kolay.net yani resmi sitemize su anda hizmet veren firma. ama taraf olduklari o kadar belliki baska bir haberde 15.000 kisinin yurudugunu soylemisler.

bukadar mi olur be kardesim. hadi biz abarttik 30.000 dedik sormazlar mi adama diger 5000 kisi nerde diyesmileys/smiley7.gifbi cvp verirdim ama neyse....

yattara11
07.05.2005, 09:25
http://www.vatanim.com.tr/cat/haber_detay.asp?Newsid=52949&a (http://www.vatanim.com.tr/cat/haber_detay.asp?Newsid=52949&amp;Categoryid=1) mp;Categoryid=1

bu haberde BMN'den de bahsediyo... üstelik Istanbul ve Ankara protestolarinin yerini ve zamanini da bildirmis... smileys/smiley17.gif

Punisher-61
07.05.2005, 09:46
EZIK Febenin taraftarlari olaya komik bakiyorlar ve gülüyorlar ama hepsinin icini Korku bastive belli etmiyor develer....

aydingursoy
07.05.2005, 09:50
bunu herkez birgün anlayacak ki o zamanSAMPIYONLUK sevinci yillardan beri görülmemis bir senlik bizim tabirimizle KADIRGA olacak...

Emorfo
07.05.2005, 10:09
Protesto yürüyüsünün videosu asagida.

Lüfen Istifa Edin Yürüyüsü - Tiklayin (http://www.iha.com.tr/v/000007.mpg)Süresi: 05:00 dakika, Boyut: 22 mbEdited by: Emorfo

Punisher-61
07.05.2005, 10:12

Lüfen Istifa Edin Yürüyüsü - Tiklayin (http://www.iha.com.tr/v/000007.mpg)Süresi: 05:00 dakika, Boyut: 22 mb

bende bunu bekliyordum tskler ustasmileys/smiley32.gif

yattara11
07.05.2005, 10:13

Lüfen Istifa Edin Yürüyüsü - Tiklayin (http://www.iha.com.tr/v/000007.mpg)Süresi: 05:00 dakika, Boyut: 22 mb

Faruk abi her zamanki gibi is basinda! smileys/smiley4.gifsaolasin abi...

Badaloğlu
07.05.2005, 10:17
Faruk Özak söyle dedi:'' Trabzonspor'un FB karsisinda yasadigi haksizliga karsi en çok Basbakan üzüldü'' SAyin vekilim madem üzüldü düsüncesini neden kamuoyuna açiklamadi..

Neden söyledi Fauk Özak bu açiklamasini;Dün yapilan protesto yürüyüsünde belediye önünde Fenerli Basbakan istemiyoruz diye bagirdik da ondan gücüne gitmis! Konusma yapacakmis meger ondan dolayi Serdar Bali basin açiklamasini okumus! Vah vah vah vekilim!!

Yok Utku kardes, Faruk Özak'ta ögrenmis siyaseti baksana tam siyasi agzi...Arkadaslar hepinize binserce tesekkürler,daha düne kadar bizi iplemeyenler simdi kara kara bu tepkileri nasil azaltiriz muhabbeti yapmaya basladilar.Türkiyede bu bir iltir.Dünyayi bilmiyorum.Zamaninda haksizliga ugradiklarini iddia eden bazi Istanbul takim taraftarlari bu kitleleri görünce çok kiskandilar,ve hemen basladilar yahu çok abattiniz muhabbetine...Benimde naçizane pankartim su....

BIÇAKÇI, KEMIGE DAYANDI!...

Punisher-61
07.05.2005, 10:28
Video süper olmus...Trabzon yikildi dün beeeesmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Videoda Gözlüklü bir Adamin söylediklersüperdi ya baya güldüm:

BIZANSLILARA ÖLÜÜMMMsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif videoyu izleyen kimi demek istedigimi hemen anlarsmileys/smiley1.gif

NE MUTLU BUGÜN MACA GIDENEsmileys/smiley32.gifEdited by: Punisher-61

Gargamel
07.05.2005, 10:59

Lüfen Istifa Edin Yürüyüsü - Tiklayin (http://www.iha.com.tr/v/000007.mpg)Süresi: 05:00 dakika, Boyut: 22 mb Cok tesekkurler smileys/smiley32.gif

yattara11
07.05.2005, 11:09
görüntüleri simdi yeniden izliyorum da(faruk abi sagolsun) biz TARIH YAZDIK arkadaslar... video'nun 04:03 - 04:15 bölümüne dikakt etmenizi istiyorum... kalabaligin en iyi yansitildigi açilardan biri var... bütün maras caddesinin insan dolu oldugu gözüküyor, görüntünün alamadigi kisim da taa cumhuriyet caddesinin diplerine kadar yürüyor... Türkiye'nin tarihinde olmadi bu... bir daha da asla olmaz (Trabzon hariç)

61viya
07.05.2005, 11:55
Sereften yoksun bir insan yuruyusu kendine yediremeyince, kiskancindan catlamissmileys/smiley17.gif

http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=249&amp;H ID=11&amp;HaberID=284100 (http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=249&amp;HID=11&amp;HaberID=284100)

Hay allah razi olsun...ben de bundan bahsedecktim...salak herif,tepki göstermek sana göre biseylerin degerini azaltiyorsa eger,insan degilin be sen...kisiliksiz,yalaka herif!!!!!!! madem biliyorsun traboznumun biseylere bu kadar sygili oldugunu,bi durup düsünsene bunlar böyle tepki veriyorsa,kesin haklilardir diye...ama sen de haklisin,çünkü dedigim gibi bunu sadece insan olan düsünebilir........................

Emorfo
07.05.2005, 11:56

Zafer Keskin
07.05.2005, 12:09
FARUK ABI TESEKKÜRLER aynen öyle ne mutlu bugün maça gidenlere hadi hemserilerim hadi gösterin trabzonun gücünü yikin avni akeri bizansin üstüne........

Oruç
07.05.2005, 12:41
ABI HAKIKATEN BÜYÜK GÖSTERI OLMUS VALLAHI TRABZONDAKI KARDESLERIME ÇOK TESEKKÜR EDERIM INSAALLAH BUNDAN SONRA HEP BÖYLE TEK YÜREK OLURUZ! BU GÜNKÜ KONYA MAÇINDA DATRIBÜNLER TIKLIM TIKLIM OLSUN!

FATIH SULTAN TEKKE !

Gargamel
07.05.2005, 12:43
bi haber dönüyo maçta 10.000 siyah bayrak dagitilacak diye dogrulugundan haberi olan warmi?

Hüseyin Çümen
07.05.2005, 12:44
20000 tane siyah yagmurluk verilcekmis

yattara11
07.05.2005, 12:46
15 bin tane kirmizi kart dagitilacak... hakemin düdügüyle birlikte herkes ayni anda kirmizi kartini gösterecek...

Türk bayragi, siyah bayrak dagitilacakmis... ben duymadim ama herkes ''siyah yagmurluk da dagitilacak'' diyo...

ayrica kocaman bir siyah bayrak açilacak...Edited by: yattara11

Hüseyin Çümen
07.05.2005, 12:52
Allah belani versin federasyon febe papilla

nasil duygulandirdi beni bu görüntüler

bu bi baskaldirisin videosu gibi geldi bana trabzon ayaklanmasi tekrar basliyo arkadaslar bu onu gösterio

LazAnisT
07.05.2005, 13:13
valla helal olsun ama göreviniz daha bitmede lütfen ayni sekilde maçtada protestoya devam

LazAnisT
07.05.2005, 13:19

Neden söyledi Fauk Özak bu açiklamasini;Dün yapilan protesto yürüyüsünde belediye önünde Fenerli Basbakan istemiyoruz diye bagirdik da ondan gücüne gitmis! Konusma yapacakmis meger ondan dolayi Serdar Bali basin açiklamasini okumus! Vah vah vah vekilim!! http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Gargamel
07.05.2005, 13:26
ii de bu kadar seyi kim temin edecek bayraklar mayraklar edebilecek biri warsa helal olsun ama sizin soledikleriniz sanki biraz zor 20.000 yagmurluk 10.000 bayrak büyük siyah bayrak yapilirsa super olur ama bakcaz artik....

The Londoner
07.05.2005, 14:12
<CENTER>Sahin:Trabzon'un kitle halinde tepki göstermis olmasini geçistiremezsiniz </CENTER>
Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehemet Ali Sahin, "Trabzonspor?un kitle halinde böylesi bir olaya tepki göstermis olmasini geçistiremezsiniz" dedi.
Diyarbakir?a gelen Mehmet Ali Sahin?i havaalaninda Diyarbakir Valisi Efkan Ala, AK Parti Milletvekilleri Ihsan Arslan, Fehmi Uyanik ve Cavit Torun ile Diyarbakir Büyüksehir Belediye Baskani Osman Baydemir ve diger ilgililer karsiladi.
Sahin, Diyarbakir Valiligi?nde yaptigi açiklamada, Diyarbakir?da yarim kalmis ve 10 yili askin süredir bitirilmemis tesislerin bulundugunu belirterek, yapilan hizmetleri gözden geçirmek için Diyarbakir?a geldigini söyledi.
Gazetecilerin, son günlerde Trabzon?da yapilan tepki gösterileriyle ilgili sorularini yanitlayan Sahin, Toplanti ve Gösteri Yürüyüsleri Yasasi bulundugunu ve herkesin bu yasa çerçevesinde tepkisini ortaya koyabilecegini belirterek, Türkiye?nin bu konuda özgür bir ülke oldugunu vurguladi.
Trabzonspor seyircisinin Futbol Federasyonu ve Fenerbahçe- Trabzonspor maçindaki hakeme yönelik tepkilerini ortaya koydugunu kaydeden Sahin, söyle konustu:
"Trabzonspor, Türk futboluna büyük hizmeteler sunmustur ve sunacaktir. Trabzonspor?un kitle halinde böylesi bir olaya tepki göstermis olmasini geçistiremezsiniz. Bu tepkilerin nedenlerini ilgili federasyon ve kurullarimizin dikkatlice degerlendirmelerinde yarar oldugu kanaatindeyim. Çünkü bazi tepkiler sebepsiz degildir.
Trabzonspor camiasina su mesaji vermek istiyorum; kuskusuz futbol sadece barisa, kardegislige ve dostluga hizmet için vardir. Bazi konularin ve hakem hatalarini baz kabul ederek, olayi büyütmek ve istenmeyen noktalara getirmek, kimseye yarar saglamaz. Futbol sahada oynanir ve sahada belli olur. O bakimdan bazi konulari ve gündemi uzun süre tutmanin spora ve futbola yarar saglamayacagi kanatindeyim.
Trabzonspor yönetiminin ve camisinin bu sagduyuyu gösterecegi inancindayim."

#10 Fietra
07.05.2005, 15:57
Trabzonspor'un maçtaki tepkisi de müthis olacaktir insallah

imported_Suha
07.05.2005, 16:09
büyük bir akim basladi.bunun dönüsü yok atikkkkk..fedrasyon gitmeliiiiiiii..bunu sadece biz basarabilirizzzzz.

UmutBaykan
07.05.2005, 16:11
Kimse Trabzonla basaçikamaz...

Bülent Şirin
07.05.2005, 16:19

Ula Allah senden razi olsun Faruk... Sen olmasan ne yapacagiz bilmiyorum...smileys/smiley1.gif

#10 Fietra
07.05.2005, 16:20
Görüntüleri izledikten sonra bir daha yorum yapma gereginde bulundum.

Abartisiz olarka söyleyince bu bir ihtilal ve devrim niteligindedir.Bu kadar insan toplanip birseyi protesto ettiginde hala o kisiler agizlarini bile acmiyorsa onlara koca bir yuh demekten baska bana ne düsebilir ki.

Trabzon halkinin bu duyarliligindan dolayi gerçekten çok mutlu oldum.Hele o amcanin Bizans'a hücum sözleri gerçekten çok güldürdü benismileys/smiley4.gif

Aslinda yorum yazmamam gerekir hersey ortada.Edited by: #10 Osmanozc

imported_Suha
07.05.2005, 16:24
aynen osmanozc...bu ihtilal niteliginde bir ayaklanma...hakkimizi alacazzzz..fazlasini degillll

o formalarda sadece ter yok.çalinan sampiyonlugumuzda var

sheva
07.05.2005, 17:31
zaman gazetesi ilk sayfadan duyurmus bu protesto yürüyüsünü..oldukça da büyük puntolarla üstelik..amaç hedefine ulasiyor yanismileys/smiley1.gif Edited by: sheva

Crazy_OfLu61_
07.05.2005, 17:32
Görüntüler güzel ama çok küçük büyütüncede güzelgözükmüyo.

Crazy_OfLu61_
07.05.2005, 17:35

http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=249&amp;H ID=11&amp;HaberID=284100 (http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=249&amp;HID=11&amp;HaberID=284100)

Bu adama serefsiz demek bile serefsizlere hakaret olur.

Hay allah razi olsun...ben de bundan bahsedecktim...salak herif,tepki göstermek sana göre biseylerin degerini azaltiyorsa eger,insan degilin be sen...kisiliksiz,yalaka herif!!!!!!! madem biliyorsun traboznumun biseylere bu kadar sygili oldugunu,bi durup düsünsene bunlar böyle tepki veriyorsa,kesin haklilardir diye...ama sen de haklisin,çünkü dedigim gibi bunu sadece insan olan düsünebilir........................

Emir BAYRAK
07.05.2005, 18:00
GAZETELERDE CIKMASI COK AMA COK GUZEL BI DUYGU BU YURUYUSLE BIRLIKTE NE KADAR GUCLU OLDUGUMUZU GOSTERICEZ INSALLAH....

Hasan Cubukcu
07.05.2005, 18:07
Gurur duyuyorum sizlerlen

devam arkadaslar pes etmek yok

birde su anadolu takumlarindan 2-3 tanesini yanimiza cekebilsek cok daha iyi olacak vallahi

HELAL SIZLERE

Hünkar
07.05.2005, 20:17
ben gurbette oldugum icin daha da baska bi heyecan icindeydim ama o kalabaligi gorunce heyecanim gurura donustu heke burdaki eziklerin bile beni tebbrik etmesi ve helal olsun buyuklugunuzu gosterdiniz demesi beni daha da cok gururlandirdi o kalabaligin icinde bulunan ve yurekleri o kalabalikla atan butun kardeslerime cok tesekkur ediyorum hepinizden ALLAH c.c razi olsun hepinizi cok seviyorum KARDESLERIM

JuaN_JuaN
08.05.2005, 05:20
çooook gururlandim!!! helal olsun !!! masallah benim trabzonuma

mka86
08.05.2005, 07:56
http://www.network54.com/Votelet/29462

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO diyelim ardaslar

Sacit
08.05.2005, 11:03
federasyonun kredisi bitti zaten millet guven miyodusmileys/smiley2.gif

Tayfun-Yattara
08.05.2005, 14:34
Ben gurbetdeyim abilerim smileys/smiley19.gif

Ame en gec Agustosda Protestolara

katilmaya düsünüyorum ..

Hellalimsin Trabzonum

Göster Haram Yenenlere gücünü ...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley27.gifSeni Seviyorum TrAbZoNsPoRuM smileys/smiley27.gif

Alptuğ
08.05.2005, 14:38
her yerde protesto boyle devam

genclik ve spor bakani bunlari gormezden gelemeyiz demis

Trapzone
08.05.2005, 14:48
smileys/smiley32.gifHarika bi protesto yürüyüsü oldu organize edenleri ve katilanlari tebrik ediyorum smileys/smiley32.gif

Jackdaniels
08.05.2005, 17:21
Gerçekten mükemmel bi protestoydu tebrik ediyorum smileys/smiley32.gif

Tolgaa6161
08.05.2005, 23:33
tek kelimeyle mukemmel helal olsun sizlere

en buyuk TRABZONSPORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

sanatik
09.05.2005, 02:36
BU YÜRÜYÜS
MILAT OLUR MU?

Bugün elbette Trabzon'daki yürüyüsü yazacagim.
Bu yürüyüs, bir Milat olmalidir.
Bu yürüyüs sadece Trabzonsporun ugradigi haksizliga yönelik bir baskaldiri olarak algilanmamalidir.
Bu yürüsten, Türkiye'nin hangi kösesinde olursa, hangi kategorisinde olursa olsun inaniyorum ki her kulüp yararlanacaktir.
Futbol Dünya'da oldugu gibi Türkiye'de de bir sektör.
Bu sektörün Anadolu'daki en güçlü temsilcisi Trabzonspor.
Böyle bir kulübün, 1996 yilinda sampiyonlugunun elinden alinmasi ve bunu yapan Ali Sen'in itirafidir dün halki sokaga döken.
Dün yapacaksin, itiraf edeceksin ve yeniden böyle bir oyuna kalkacaksin ve bunu da basaracaksin!
Artik yemezler.
Dün kalabaligi izlerken gözlerim yasardi.
Aglamakli oldum.
Sokakta yürüyenler, sadece fanatik Trabzonspor taraftarlari degildi.
Sokakta yürüyenler bir kentin sagduyu sahibi insanlariydi.
Kadinimizdi, kizimizdi, çocugumuzdu.
Iktidariyla, muhalefetiyle siyasetçilerimizdi.
O insanlar, kol kola girmis ve bir iki slogan hariç demokratik tepkilerini ortaya koyuyorlardi.
Otele, is Merkezlerine baktim.
Pencerelerden, balkonlardan yürüyenlere destek vardi.
Trabzonspor çok sampiyonluklar kazandi ve kaybetti.
Bundan sonra kazanacak yada kaybedecektir.
Belki bugün, Avni Aker'de Konya'ya karsi puan kaybedecektir.
Olabilir.
Ancak, kimse camialarin kaderi ile oynayamayacaktir.
Bu yürüyüs, Türkiye'de spordaki kirlenmeye, Mafyavari iliskiler agina mesajdir.
Bu yürüyüs, son yillarda amigo yazarlarin futbolu bölüp parçalamasina dur demektir.
Bu yürüyüs, Türkiye'yi yönetenlerin spor kimliklerini açiklarken sorumlu davranmalarina çagridir.
Bu yürüyüs, Türk futbolunda bir Milattir.
Zaman zaman kortejin içinde, zaman zaman ise disardan gözlem yaptim.
Binlerce nisani kusbakisi görmekte istedim.
En güzel yer olarak Saadet Partisi'nin terasini buldum.
Buradan mitingi izlerken Trabzon eski Milletvekili Seref Malkoç aradi.
Malkoç, partililerden benim terasta oldugumu ögrenince konusmak istedi.
Miting alanini anlattim.
1983 yilindaki Özal, 1994 seçimleri öncesindeki Erbakan ve 3 Kasim 2002 seçimleri öncesinde Tayyip Erdogan mitinglerinden kalabalikti.
Malkoç, "Bu mitingden herkes mesajini almali. Basta AKP'liler" diyerek mesaj verdi.
Tam bu esnada, alandan sesler yükseldi.
Kivilcimi kim çakti bilemiyorum.
Basbakan aleyhinde sloganlar atildi.
Dogru mu, degil?
Basbakanin futbola müdahale ettigine inanmiyorum. Ama burasi Türkiye.
Durumdan vazife çikaran yagdanlik takimi yok mu, onlardir Feneri kollayan.
Iktidarin Trabzon temsilcilerine sunu söylemek istiyorum.
Bu miting, o kalabalik ve öfkeyi gözardi etmeyin.
Futbol Federasyonunun istifasi zor gibi gözüküyor.
Öyleyse, Özhan Canaydin'in bir hata ile Ali Aydin'a düdügü astirdigi ni unutmayin.
Cem Papila'yi futbolun içinden uzaklastirin.
Hem camianin öfkesini yatistirirsiniz, hemde kirli futbolun yikanmasina su tasimis olursunuz.
Gazeteye döndüm, Kemal Akgün aradi.
Yürüyüs ve mitingden etkilenmis.
Cem Papila'nin istifasini bekliyor.
'Art niyetli degilse adimi degisirim' diyor.
<DIV align=left>YUSUF TURGUT </DIV>
<DIV align=left>yturgut@karadenizhaber.com</DIV>

DRmavi61
09.05.2005, 09:36
YURUYUSU DUZENLEYENLERDEN BIRI OLARAK BIKEZ DAHA TRABZONLU,TRABZONSPORLU OLMAKTAN GURUR DUYDUM.HERSEY MUKEMMELDI..TRABZON HALKININ GEREKTIGINDE NEKADAR DUYARLI OLABILECEGINI HEP BERABER GORMUS OLDUK.

FB LI BIKAC GERZEGIN ANTUDA YAZDIGI 'EN FAZLA 200KISI YURUR' CUMLESINE CEVABIMIZI BOYLELIKLE VERMIS OLDUK 200 MU 20000 MI?

$FIRTINA61$
09.05.2005, 10:13
Malatyasporlular'dan Trabzonspor'a destek

Malatyaspor Taraftarlar Dernegi gazetemize gönderdigi mesajda Trabzonsporlu taraftarlarin kararli eylemine su sözlerle destek verdi: "Trabzonspor'un haksiz bir sekilde sampiyonlugunu elinden alan
federasyonu, Cem Papila'yi ve futbolumuzda kara leke haline gelmis isimleri kiniyoruz. Bu haksizliklara karsi tepki veren Trabzonlu kardeslerimizin sonuna kadar arkasindayiz. Haksizliga karsi susan dilsiz seytandir. Tepemize kadar çiktilar. Artik sabir tasimiz çatladi. Futbol adina her türlü rezillik, tiyatro ve adaletsizlik hüküm sürmekte ama Istanbul'un simarik hanedanligi mutlaka yikilacaktir. Hepimizi bu sahtekarlari destekleyen gazete, kanal ve benzeri kurumlari boykot etmeye çagiriyorum. Bu tarafli Istanbul medyasinin sahtekar araçlarina alet olmayalim, paramizi vermeyelim. Malatya'dan Malatyasporlulardan Trabzonlu gardaslarimiza kucak dolusu sevgiler saygilar."

zafercalikoglu
09.05.2005, 10:17
protestoya devam

aydingursoy
09.05.2005, 10:43
http://www.bordomavi.net/bmn/img/protesto18.gifDOGRU LIG de 3 TAKIM YOK...!!!!

TEK TAKIM VAR...

aydingursoy
09.05.2005, 10:46
<DIV align=center>http://www.bordomavi.net/fedprotesto/bitmeyecek.jpg</DIV>
<DIV align=center>TRABZONSPOR - fb maçi neden tekrarlanmiyor..???</DIV>
<DIV align=center>geçen sene degilmiydi. fb - rize maçinda yanlisliktan dolayi tekrarlanmisti...</DIV>
<DIV align=center>NEDEN BU MAÇTA TEKRARLANMIYOR..</DIV>

SKY-GUARD
09.05.2005, 11:36
TRABZON'da 20.000 kisiyi gören federasyon, medya, bakanlik bundan sonra bazi kiyaklari daha zor yapacaktir.....

Böyle giderse bu isin sonununTOPLUMSAL INFIAL olacagi artik açiktir......

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
09.05.2005, 11:44
yaw bu fanatik sitesi bariz tarafli..
sirf bu assagalik adam için üye oldum yorum yazdim...
yayinlamiyorlar..
ALLAH BELALARINI VERSIN...

nalçacili
09.05.2005, 14:12
bu hakli davanizda konyasporlular olarak ve nasçacililar olarak sonuna
kadar destekliyoruz bu davandan vazgeçmeyin...nalçacililar

Emorfo
09.05.2005, 14:51
Bütün Konyaspor'lu kardeslerimize tesekkür ederiz.

Olay sadece Trabzonspor olayi degildir. Türk futbolunun yillarca kanini emen bu zihnetin artik bitmesi gerekiyor. Anadolu takimlari artik figüran olarak görülmemeli. Hakemler, federasyon, medya, siyaset artik istanbul saksakciligindan vaz geçmelidir. Sahadaki futbolu konusmak istiyoruz. Çifte standartlardan biktik, futbolun güzelliklerini yasamak istiyoruz. Malesef bu federasyonun seçilmesi saibelidir. Verdikleri kararlarda saibelidir. Bu sene sampiyon olacak takimda saibeli olarak anilacaktir. Liglerin tescil edilmemesi gibi bir durum söz konusu...

Olayin en kötü tarafi ise karar mekanizmalarindaki insanlar bogazlarina kadar pislige bulasmis ve malesef herkes bu duruma alismis tepki veremez olmusuz. Bu ülkede futbol sadece sahada oynansaydi Trabzonspor 20 sene beklemez. Gençlerbirligi, Gaziantep enaz birer kez sampiyon olurdu. Elini msaya vurup hesap soracak bir federasyon istiyoruz herkese esit mesafede olan bir federasyon. Kurallari adamian göre uygulamayan bir federasyon, gördügünü çalan birilerine yaranmak ve ön yargili yönetim sergilemeyen hakemler istiyoruz. Türk futbolunun çikisi buradadir. Aksi taktirde Avrupa'da rezil olup dönen takimlari görmeye devam edecegiz..

stronghold
09.05.2005, 15:08
Federasyon açik seçik belli ki bir kukla vazifesi görmektedir.Bu durumun ileriye dönük olarak pek degisecegini de sanmiyorum .Bu dava sadece TRABZONSPORun davasi degil , tüm anadolu kuluplerinin davasi olmali bence.Ama birçok anadolu takimi da artik büyük takimlarin gölgesi altinda yasiyorlar.TRABZON halki ve tüm TRABZONSPORLULAR bu büyük haksizliga boyun egmeyecek.Ancak bu haksizlik sadece bizim degil tüm anadolu kuluplerine yapilmis bir darbedir.Bu davada tüm anadolu kulupleri rol almalidir.Birlik olmaliyiz ve sesimizi istanbul da çikarmaliyiz.çok daha büyük bir bulusma gerçeklesmeli ve ortalik ayaga kalkmali.artik futbolun zevkini almak istiyoruz.

dahasi hiç ama hiç sevmedigim bir takim bu sene elini kolkunu sallaya sallayaligi birinci bitirecek ama sampiyon olamayacak ve beni bu çok fazla rahatsiz ediyor.Tüm halkimizi bu konuda duyarli olmaya davet ediyorum....

Ezik fenerin eZik birinciligine sadece tükürüyorum.lanet olsun....smileys/smiley36.gif

imported_Suha
09.05.2005, 15:16
konyali kardesim bu bizim mücadelemiz degil sadece bütün anadolunun mücaldesi bir bakima..vur kafasin al elinden ekmegini takinan istanbul zihniyetini degistirmeye and içtik..sizlerde desteginizi verin..bu sadece trabzonumuzun sorunu degil unutmayinn..ses vermessenizz yok olmaya mahkum kalirsinizzz..

sametaydin
09.05.2005, 15:45
yaw benim anamadigim biseywar. be kardesim senin istifan için 25000 kisi yürümüs ülkede. bu sadece trabzondaki yürüyüs. diger illerimizde de oldu. 25000 kisi cumhurbaskaninin istifasi için yürüseydi heralde istifa ederdi. bu adamdan ne ses var. ne seda. bu kadar yüzsüzlük olurmu ya

AtalaY_BuğrA
09.05.2005, 15:45
konyali kardesim bu bizim mücadelemiz degil sadece bütün anadolunun mücaldesi bir bakima..vur kafasin al elinden ekmegini takinan istanbul zihniyetini degistirmeye and içtik..sizlerde desteginizi verin..bu sadece trabzonumuzun sorunu degil unutmayinn..ses vermessenizz yok olmaya mahkum kalirsinizzz..

Aynen katiliyorum bende. BERAT kardesimiz cok guzel bir topic acmisti anadoluyu uyandirmaliyiz diye. EVet anadolu emeginin kimsenin tarafindan gasp edilmesine izin verme. bu dava hepimizin Istanbul burjuvasina karsi bir davadir. Herkes tepkisini ortaya koysun. Anadoluyu antreman takimlarina cevirmeye calisan bu kisilere tepkinizi koyun HAYDI ANADOLU!!!!!

avhakan
09.05.2005, 19:09
http://www.cempapila.com</A> sayfasi yayinda

SKY-GUARD
09.05.2005, 23:55
30 NISAN 2005'i........................

UNUTMA.....UNUTTURMA........

sanatik
10.05.2005, 03:47
<TABLE height=121 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=43>
<DIV align=center>Bicakçi'yi protesto yürüyüsü Guinesse'e aday</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="31%" height=64>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/10may/bicakciyi%20protesto.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top width="69%" height=64>
<DIV align=left>TRABZONSPOR taraftarlarinin cuma günü Trabzon'da düzenledigi 'Lütfen istifa' yürüyüsünün Guinnes Rekorlar Kitabi'na girmesi için Taraftarlar Dernegi Baskani Özgür Özal girisimde </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=50>bulunacaklarini belirtti. Özal, yaklasik olarak 30 bin kisinin katildigi eylemin Dünya Futbol Tarihi'ne, 'Bugüne kadar protesto amaciyla düzenlenen en genis katilimli futbol eylemi' olarak Guinnes Rekorlar kitabi'na sokmak istediklerini söyledi.</TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley1.gif