PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eksik Bölgelerimiz, Bu Bölgeler İçin Önerileriniz..

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

güneyli
03.09.2013, 22:07
Mesele oyuncu değil yeğen..mesele oyun sistemine uygun oyuncu..Yoksa kaos futbolu.Bknz Trabzonspor.

btnyldz
04.09.2013, 09:30
Fatih

bosingwa bamba Aykut oğulcan

aykut

göksu soner zokora yusuf

malauda
Bosingwa'nın sakatlığı ne zaman geçti, Malouda ne zamandır forvet oynuyor. Bamba ne ara kadroya alındı,form tuttu da oynuyor. İroni mi bu?

Çağatay_
05.09.2013, 17:03
Transfer başlığına da yazdım.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/al...ler_49275.html

Albin EKDAL

İsveç milli takımı oyuncusu, 24 yaşında, Serie A'da her sene 30 civarı maça çıkıyor.

Sezon sonu kontratı bitecek, iki yönlü orta saha oyuncu eksiğimiz için mükemmel bir takviye olur. Şimdi olmazsa da devre arası düşünülebilir.

Hem genç, hem ucuz, hem tecrübeli.

zappe
05.11.2013, 01:59
Sol bek-stoper-orta göbek-forvet
Gökhan Suzen-Serdar Aziz-Oğuzhan Ozyakup-Roque Santa Cruz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk Türk
26.11.2013, 14:12
http://www.transfermarkt.co.uk/en/alen-halilovic/profil/spieler_226074.html
buyurun ..
http://www.transfermarkt.co.uk/en/rick-torres/profil/spieler_170016.html

bu 2 oyuncuyu alsak.. 1461'de 1 sene kiralasak süper olur..

Derbeder-53
13.04.2014, 23:14
Buralara yönetimden biri sık sık yada ara/sıra uğrar mı acaba? Merağıma gitti de bir sorayim dedim.

hodlu
14.04.2014, 23:12
Sol-bek için tek önerim Elazığspordan Çağlar Birinci....

pillibebek61
29.04.2014, 23:01
Kanatlar hariç komple yeni orta saha oyuncuları sol bek ve mustafanın yanına bitane stoper...

Yapılcak transferlerin fizik yönünden kuvvetli olmalı nerde tıfıl adam varsa toplayıp getiriyolar takıma :D

emrhan61
10.05.2014, 21:53
http://www.transfermarkt.co.uk/en/alen-halilovic/profil/spieler_226074.html
buyurun ..
http://www.transfermarkt.co.uk/en/rick-torres/profil/spieler_170016.html

bu 2 oyuncuyu alsak.. 1461'de 1 sene kiralasak süper olur..

Alen Halilovic Gelecek Sene Barcelona'ya gidecek.

burasıdaTRABZON
10.05.2014, 21:56
yaşları 17 ile 35 arasında değişen 7 8bin tane dinamik adam

Respect 61
17.05.2014, 14:53
Defans

Ali Adnan (http://www.transfermarkt.co.uk/en/ali-adnan/profil/spieler_261611.html?from=direktErgebnis)

Orta Saha

Oğuzhan Özyakup (http://www.transfermarkt.co.uk/en/oguzhan-oezyakup/profil/spieler_77966.html?from=direktErgebnis)

Göksu Alhas (http://www.transfermarkt.co.uk/en/goeksu-alhas/profil/spieler_98115.html?from=direktErgebnis)

Forvet

Demba ba (http://www.transfermarkt.co.uk/en/demba-ba/profil/spieler_40205.html)

Muhammet Demir (http://www.transfermarkt.co.uk/en/muhammet-demir/profil/spieler_8356)

umutberna
20.05.2014, 10:00
Şöyle kadroyu bir tarayalım.

Öncelikle bizim takımın sistemi belii,

4 defans oyuncusu ;
önlerinde oyunun 2 yönünü oynayabilen defansif ortasaha oyuncuları ( 2010-2011'de Selçuk ile Colman vardı )
sol ve sağ açık
ileriye dönük ortaha
forvet.
4-2-3-1 gibi bir sistemle oynuyor yıllardır bizim takım.

1- KALE :

En sağlam mevkimiz. 1. kaleci Onur, 2. kaleci Fatih 3. kaleci Z.Ayvas ve yeni yıldızımız İbrahim ile uzun bir süre sıkıntı yaratmayacak gibi duruyor.

2 - SAĞBEK :

Bosi sağbekten as takımın oyuncusu fakat yedeği yok. Celutska kadroda olacak mı belli değil, şampiyonluğa oynayacaksa takım iyi bir yerli oyuncu transferi gerekiyor. Bursaspor'lu Şener olabilir.

3- SAĞBEK :

Yedek olaraka Kadir elde tutulmalı fakat bu bölgeyede Eskişehirsporlu Tarik tipinde ileri geri oyanayabilecek bir transfer yapmamız gerekiyor.
Adaylar : Eskişehirspor -- Tarik / Karabükspor -- İshak ...

4 - STOPER :

Malesef bu bölgeye yapılan Aykut transferi tutmadı, adam her maçı saatli bomba gibi oynadı ve o şekilde devam ediyor. Defansın lideri sağlam bir stoper ihtiyacımız var, yanında da Mustafa eşlik edebilir. Yedekler Caner ve kazma Aykut olabilir. İki transfer bütçeyi zorlar bana göre.

5- DEFANSİF ORTA SAHA :

Aleks son yıllardaki en iyi transferimiz. Yanında Zeki'de önümüzdeki yılın kadrosunda görev yapar . Bu bölgeye Aleksin yanına yine ileri geri koşturacak bir oyuncu ihtiyacımız var. Ben Orduspor'dan Landal diye Gana'li bir oyuncu var onu çok beğendim. Defansif ortasaha oynamasına rağmen, 9 gol 8 asistle sezonu tamamladı, Selçuk'tan beri süregelen boşluğu bence kapatabilir.

6 - SOLAÇIK :

Yusuf ve Erciyes'ten geri dönecek Yasin var . Bence bu bölgede sorunsuz.

7- SAĞAÇIK :

Olcan var. Herhalde OLcan'ın satılıp Erkan Zengin'in alınma durumu var ki o da bu bölgeyi kurtarır.

8- İLERİYE DÖNÜK ORTASAHA :

Adrian bu bölgenin oyuncusu. Birde Özer ve Soner var fazladan, bu bölge içinde transfer yapamayız bana göre.

9- FORVET:

Henrique , Batuhan ve Emre GURAL. Yanlarına çok iyi bir golcü almamız şart, leblebi gibi gol atmasını becerebilen. Bana göre transferde en stratejik bölge burası olmalı, bursaı için herhangi bir aday gösteremiyorum çünkü maliyet unsuru çok önemli. Malum yüksek bonservisi ödeyipde aldığımız oyuncular bize patlıyorlar.

SONUÇ :

Acil elden çıkarılması gereken oyuncular : Colman, Bamba, Janko , Jebrin ve duruma göre Celutska.
Kiraya verilecekler : Abdulkadir, Gökhan, Göksu, Barış Memiş
Takasta Kullanılabilecek : Soner

Transfer Yapılması Gereken Bölgeler :

FORVET : Yabancı bir golcü . Umut veya Sow tipinde yıpratıcı bir santrofor 1. öncelik olmalı ,

STOPER : Yabanci deneyimli bir stoper bulmalıyız defansı toparlayacak. 2. önceliğimiz bana göre,

SOLBEK : Yerli ileri grei oynayan bir solbek almalıyız. Eskişehirspor'dan Tarik ve Karabükspor'dan İshak bu transfer için aday olabilirler.

SAĞBEK : Yine yerli ileri geri oynayan bir sağbek almalıyız. Bursaspor'lu Şener olur.

DEFANSİF ORTASAHA : Aleks'in yanına Aleks gibi agresif fakat gol ve asist özelliğide olan bir oyuncu bulmalıyız. Orduspor'lu LANDEL bana bu mevki için uygun gözüktü. Hazır bir oyuncu fiyatı uygunsa hemen alınmalı bence.

scayt
21.05.2014, 11:16
---------------------------------------------------onur-------------------------------------------------------
--------------------------------------------------(fatih)-----------------------------------------------------

-------bosingwa--------------------mustafa yumlu----------------senderos----------------------ali adnan-------
-------tarık çamdal----------------uğur demirok-----------------donk--------------------------ishak doğan-----

----------------------------------alex bourcenau---------------yekta------------------------------------------
----------------------------------zeki yavru-orhangülle--------(yabancı iki yönlü o.s)------------------------

-------------olcan adın------------------------özer hurmacı---------------------yusuf erdoğan----------------
-------------erkan zengin----------------------adrian---------------------------aydın karabulut--------------
-------------serdar gürler--------------------mehmet ekici----------------------niasse-----------------------

------------------------------------------------cardozo------------------------------------------------------
------------------------------------------------gomis--------------------------------------------------------
------------------------------------------------umut---------------------------------------------------------
------------------------------------------------adem büyük---------------------------------------------------

burda her mevkiye alternatifli yazdım keşke alabilsek.

Jackal Wile
21.05.2014, 12:09
Başkan ve iyi bir yönetim kurulu

Çözüm önerim siyasete bulaşmamış herhangi bir trabzonspor taraftarı

EgeKum
22.05.2014, 16:49
--------------------------------------------------ONUR----------------------------------------------
---------------------------------------------------FATİH---------------------------------------------

--------BOSİNGWA-----------------------MUSTAFA--------SENDEROS---------------------ALİDANAN---
-------SABRİ:d--------------------------------KABAUL------------------------------GÖKHAN YILMA(altınordu)

--------OLCAN-----------------------BORCENU----KRANCİJAR(veya benzer tarz ikiyönlu göbek)----ERKAZ Z.---
--------AYDIN.K-----------------------------ÖZER,MUHAMMET.D--------------------------------------------YUSUF

-----------------------------------------------BA--------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------M.B.DIOUF------------------------------------------------------
----------------------------------------------J.SORIANO------------------------------------------------------

Sercan Keleş
22.05.2014, 16:53
Başkan ; çözüm Prof olacak birisi.

EgeKum
22.05.2014, 16:54
Onur

Bosingwa - Mustafa - Senderos - Ali Adnan

Borcenu - Kranjcar

Olcan - Özer - Yusuf

Ba
yedekler
Fatih
Caner
Gökhan yılmaz(altınordu)
Göksu
Soner
Muhammet
Henrique

piscolaz
28.05.2014, 01:23
Onur
bosıngwa mustafa alex(senderos) tarık çamdal

bourceanu pirlo

olcan(serdar gürler) özer hurmacı juan vargas(erkan zengin)

alfred finbogasson(deniz yılmaz,henrıque)

yedekler:

Fatih öztürk
aykut demir
ali adnan
yusuf erdoğan
aydın karabulut
adrian m.

T.d hami mandıralı

jeremy menez senderos pirlo bonservissiz oyuncular bunların dışında ashley cole younes kaboul gomis eto'o emmanuelson da bedelsiz transfer edilebilir futbolcular

lazibere
28.05.2014, 12:11
Meşhur kadrolar yapılmaya başlandı

Burda biz hep olması gerekenleri yazarız ya, Farklı birşey yapalım ve olacakları yazmaya başlayalım

Yapılacakları 5 şeyi yazayım.

1)Forvete bir tane isimli oyuncu alacaklar, Muhtemelen 30 yaşını geçmiş ve butun başarıları yakalamış ve amacı sadece yeni yerler görmek olan ve Trabzonspor'a hiç bir şey katmayacak bir oyuncu

2) Stoperde Aykut ve Mustafa ile devam edecekler, Dolayısıyla 10. haftadan sonra İlk 5 hesapları yapmaya başlayacağız

3) Yabancı futbolcuları satmayaı becerirlerse, En büyük transferi yaptık diye hava basacaklar

4) Celustka geri gelir,

5) Borçanu nun yanına bir tane oyuncu alabilirler ( belki )

Gerisi hepsi fasafiso işler olacak,

EgeKum
05.06.2014, 23:10
solbek için iki genç ve tecrübeli önerim var italyada ligden düşen catanianın sol beki Cristiano Biraghi ve novara takımının solbeki Alessandro Crescenzi

umutberna
14.06.2014, 17:24
Şöyle kadroyu bir tarayalım.

Öncelikle bizim takımın sistemi belii,

4 defans oyuncusu ;
önlerinde oyunun 2 yönünü oynayabilen defansif ortasaha oyuncuları ( 2010-2011'de Selçuk ile Colman vardı )
sol ve sağ açık
ileriye dönük ortaha
forvet.
4-2-3-1 gibi bir sistemle oynuyor yıllardır bizim takım.

1- KALE :

En sağlam mevkimiz. 1. kaleci Onur, 2. kaleci Fatih 3. kaleci Z.Ayvaz ve yeni yıldızımız İbrahim ile uzun bir süre sıkıntı yaratmayacak gibi duruyor.

2 - SAĞBEK :

Bosi sağbekten as takımın oyuncusu fakat yedeği yok. Celutska kadroda olacak mı belli değil, şampiyonluğa oynayacaksa takım iyi bir yerli oyuncu transferi gerekiyor. Bursaspor'lu Şener olabilir.

3- SOLBEK :

Yedek olaraka Kadir elde tutulmalı fakat bu bölgeyede Eskişehirsporlu Tarik tipinde ileri geri oyanayabilecek bir transfer yapmamız gerekiyor.
Adaylar : Eskişehirspor -- Tarik / Karabükspor -- İshak ...

4 - STOPER :

Malesef bu bölgeye yapılan Aykut transferi tutmadı, adam her maçı saatli bomba gibi oynadı ve o şekilde devam ediyor. Defansın lideri sağlam bir stoper ihtiyacımız var, yanında da Mustafa eşlik edebilir. Yedekler Caner ve kazma Aykut olabilir. İki transfer bütçeyi zorlar bana göre.

5- DEFANSİF ORTA SAHA :

Aleks son yıllardaki en iyi transferimiz. Yanında Zeki'de önümüzdeki yılın kadrosunda görev yapar . Bu bölgeye Aleksin yanına yine ileri geri koşturacak bir oyuncu ihtiyacımız var. Ben Orduspor'dan Landal diye Gana'li bir oyuncu var onu çok beğendim. Defansif ortasaha oynamasına rağmen, 9 gol 8 asistle sezonu tamamladı, Selçuk'tan beri süregelen boşluğu bence kapatabilir.

6 - SOLAÇIK :

Yusuf ve Erciyes'ten geri dönecek Yasin var . Bence bu bölgede sorunsuz.

7- SAĞAÇIK :

Olcan var. Herhalde OLcan'ın satılıp Erkan Zengin'in alınma durumu var ki o da bu bölgeyi kurtarır.

8- İLERİYE DÖNÜK ORTASAHA :

Adrian bu bölgenin oyuncusu. Birde Özer ve Soner var fazladan, bu bölge içinde transfer yapamayız bana göre.

9- FORVET:

Henrique , Batuhan ve Emre GURAL. Yanlarına çok iyi bir golcü almamız şart, leblebi gibi gol atmasını becerebilen. Bana göre transferde en stratejik bölge burası olmalı, bursaı için herhangi bir aday gösteremiyorum çünkü maliyet unsuru çok önemli. Malum yüksek bonservisi ödeyipde aldığımız oyuncular bize patlıyorlar.

SONUÇ :

Acil elden çıkarılması gereken oyuncular : Colman, Bamba, Janko , Jebrin ve duruma göre Celutska.
Kiraya verilecekler : Abdulkadir, Gökhan, Göksu, Barış Memiş
Takasta Kullanılabilecek : Soner

Transfer Yapılması Gereken Bölgeler :

FORVET : Yabancı bir golcü . Umut veya Sow tipinde yıpratıcı bir santrofor 1. öncelik olmalı ,

STOPER : Yabanci deneyimli bir stoper bulmalıyız defansı toparlayacak. 2. önceliğimiz bana göre,

SOLBEK : Yerli ileri grei oynayan bir solbek almalıyız. Eskişehirspor'dan Tarik ve Karabükspor'dan İshak bu transfer için aday olabilirler.

SAĞBEK : Yine yerli ileri geri oynayan bir sağbek almalıyız. Bursaspor'lu Şener olur.

DEFANSİF ORTASAHA : Aleks'in yanına Aleks gibi agresif fakat gol ve asist özelliğide olan bir oyuncu bulmalıyız. Orduspor'lu LANDEL bana bu mevki için uygun gözüktü. Hazır bir oyuncu fiyatı uygunsa hemen alınmalı bence.

Şu ana kadar yapılan transferlerde ,bana göre kadroya girebilecek nitelikte ;

Elağzığspor'dan 1 sağaçık 1 forvet olam üzere 2 oyuncu
Altınordu'dan yine 1 forvet arkası oyuncu
1461'ten solaçık Barış

olmak üzere hucüm gücünü takviye edildiğini düşünüyorum.

Janko'nun elden çıkarılması durumunda 1 yabancı forvet düşünülebilir yoksa oda zor bana göre.

Şimdi öncelik defans bölgesi ;
Aleks'in yanına bir oyuncu
solbek ve stoper öncelikli,
birde sağbek alınabilirse defans-savunma bloğuda tamamlanmış olur.

Bakalım önümüzdeki günler neler getirecek.

umutberna
22.06.2014, 00:36
Transferler yerinde
solbek, stoper ve Aleks'in yanına bir oyuncu : 3 oyuncu daha gerekiyor

Doğukan Uçan
22.06.2023, 08:17
bek, forvet, defans kesin lazim ama pahali oyunculara gerek yok.

doc holliday
30.06.2023, 17:05
Santrafor : ali sowe-a.gücü

sağbek : svenson - a.demirspor

solbek : guilherme - konyaspor

önlibero : fernando - antalyaspor

önlibero : lamine diack - a. Gücü

Stoper : skriniar - inter :)