PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eksik Bölgelerimiz, Bu Bölgeler İçin Önerileriniz..

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

serdar
25.03.2010, 13:59
marco streller.. basel

Saka yapiyorsundur insallah :) :) :) Streller kalitesiz bir Forvet... Bizim Forvetler cok daha iyi....

ESER
25.03.2010, 14:00
manisasporda oynayan yigit incedemir manisa ile iliskiler iyiyken mutlaka alinmali. turkiyede hamal tipli on liberolarin cok ilerisinde bence, gereksiz faul yapmadan cok iyi top kapiyor, topu iyi kullaniyor..
ayrica bizdeki gereksiz yabancilar gonderilip manisadaki simpson da alinabilir. muthis suratli ve top teknigi de cok iyi. seneye istanbul takimlari sil bastan yapacak , bizim ise onlara oranla daha oturmus bir kadromuz olacak ve bu firsati seneye kullanmamiz lazim artik..

Tolga
25.03.2010, 15:59
Riera'ya Liverpool 10 Milyon €'dan fazla istemez.

işte böyle bir durum olacağı belli olduğu için dünya çapında bir oyuncu alırız =)) para gelir zaten dert etmem

Serdar A
25.03.2010, 18:55
Şamil Asildarov :
http://www.ogol.com.br/img/jogadores/35/62435_shamil_asildarov.jpg
190cm boyunda , 1983 doğumlu

Forvet pozisyonuna her yıl milyonlarca lira harcarken ufak tefek paralara alınacak isimler elbette pek alaka toplamaz ama hemen yanıbaşımızdaki Rusya'da -biraz gecikmeli de olsa- geri döndüğünü hissettiren , bir şansızlık yaşamazsa , 2010 sezonunun adından en sık söz ettirecek isimlerinden biri olması muhtemel Şamil'i görmemek olmaz .

Muhtemelen bu hafta Kazan ile yapılacak maçta futboluyla sezonun geneline dair daha net mesajlar verecek Şamil Asildarov , aslında bir kaç yıl evveline kadar ligin en önemli yıldız adaylarından biriydi .

İkinci ligde başlayan yükselişiyle birlikte 2002'den 2006'ya resmi maçlara 100 gol sığdıran Şamil'in Lokomotif Moskova'ya transferi doğru bir hamle olmadı . O yıldan bu yana futbolunda derin bir duraklama yaşayan Şamil geçen sezon yeniden futbolseverlere önemli bir potansiyel taşıdığını hatırlattı . Onun 14 maçta 8 golü lig genelinde bir şey ifade etmesede , Nalchik'in en skorer oyuncusu olmayı başararak özgüvenini tazelemiş oldu . Şu an ise ait olduğu Kafkasların en önemli futbol kulübü durumunda olan Terek Grozni'de 11 numaralı formayı devralmış durumda .

Şamil , oyun içinde ağır görünsede boş alanlara iyi hareketlenebilen bir futbolcu . Sırtı dönük oyunda bir hayli başarılı , gelen toplarda sakin ve isabetli pas dağıtımı yapabiliyor . Hem kafayla hem ayağıyla takım arkadaşlarına pozisyon hazırlamada çok başarılı . Kanat oyuncularının oyuna katılabilmesi için çok önemli olan top tutma becerisine sahip . Ayrıca müdafa özellikleri de göze çarpıyor . Çok üst düzey olmasada , oyun içinde 2008 Mehmet Yıldız'ı profili çizdiğini söyleyebiliriz . Farkı , Şamil'in hava toplarında da oldukça etkin olabilmesi .

Müslüman olması ve Trabzon kentine yakın bir kültür ile yetişmesi , maaş ve bonservis bedellerinin Trabzonspor için çok uygun olması ve Türkiye vatandaşlığındaki önemli Çeçen nüfusu sayesinde bir ihtimalle Türk pasaportu da kazandırılabilecek olması ona karşı pozitif ayrımcılık yapmamın başlıca sebeplerinden .

Ersen Martin'in yaptığı işleri hatırladıkça , Şamil'in olurda Trabzonspor'a kazandırılırsa gerçekten ciddi fayda sağlayacağını düşünüyorum .

...

Cengiz Çubukcu
25.03.2010, 19:28
Şamil Asildarov :

Forvet pozisyonuna her yıl milyonlarca lira harcarken ufak tefek paralara alınacak isimler elbette pek alaka toplamaz ama hemen yanıbaşımızdaki Rusya'da -biraz gecikmeli de olsa- geri döndüğünü hissettiren , bir şansızlık yaşamazsa , 2010 sezonunun adından en sık söz ettirecek isimlerinden biri olması muhtemel Şamil'i görmemek olmaz .

Muhtemelen bu hafta Kazan ile yapılacak maçta futboluyla sezonun geneline dair daha net mesajlar verecek Şamil Asildarov , aslında bir kaç yıl evveline kadar ligin en önemli yıldız adaylarından biriydi .

İkinci ligde başlayan yükselişiyle birlikte 2002'den 2006'ya resmi maçlara 100 gol sığdıran Şamil'in Lokomotif Moskova'ya transferi doğru bir hamle olmadı . O yıldan bu yana futbolunda derin bir duraklama yaşayan Şamil geçen sezon yeniden futbolseverlere önemli bir potansiyel taşıdığını hatırlattı . Onun 14 maçta 8 golü lig genelinde bir şey ifade etmesede , Nalchik'in en skorer oyuncusu olmayı başararak özgüvenini tazelemiş oldu . Şu an ise ait olduğu Kafkasların en önemli futbol kulübü durumunda olan Terek Grozni'de 11 numaralı formayı devralmış durumda .

Şamil , oyun içinde ağır görünsede boş alanlara iyi hareketlenebilen bir futbolcu . Sırtı dönük oyunda bir hayli başarılı , gelen toplarda sakin ve isabetli pas dağıtımı yapabiliyor . Hem kafayla hem ayağıyla takım arkadaşlarına pozisyon hazırlamada çok başarılı . Kanat oyuncularının oyuna katılabilmesi için çok önemli olan top tutma becerisine sahip . Ayrıca müdafa özellikleri de göze çarpıyor . Çok üst düzey olmasada , oyun içinde 2008 Mehmet Yıldız'ı profili çizdiğini söyleyebiliriz . Farkı , Şamil'in hava toplarında da oldukça etkin olabilmesi .

Müslüman olması ve Trabzon kentine yakın bir kültür ile yetişmesi , maaş ve bonservis bedellerinin Trabzonspor için çok uygun olması ve Türkiye vatandaşlığındaki önemli Çeçen nüfusu sayesinde bir ihtimalle Türk pasaportu da kazandırılabilecek olması ona karşı pozitif ayrımcılık yapmamın başlıca sebeplerinden .

Ersen Martin'in yaptığı işleri hatırladıkça , Şamil'in olurda Trabzonspor'a kazandırılırsa gerçekten ciddi fayda sağlayacağını düşünüyorum .

...
yazdıklarından tam bir süper lig ideal forveti çıkıyor... peki bizim takımda direk oynayabilir mi?

Serdar A
25.03.2010, 19:32
yazdıklarından tam bir süper lig ideal forveti çıkıyor... peki bizim takımda direk oynayabilir mi?

Abi , onu bu sezon göreceğiz . Kapasitesi var .

Ümit Küçük
25.03.2010, 19:41
lewandowski diyorum teoya o kadar para verecegimize şu adamı bir görseydik ya...çuk diye oturakcakdı bizim takıma pivot santrafor eksigimizde kalmıycakdı...neyse kısmetsiz dayak bile yenilmezmiş

Ümit Küçük
27.03.2010, 20:20
teoyu antalya macından gördükden sonra fikrim degisir gibi oldu ama yine izlemek lazım

chatluck61
29.03.2010, 12:53
bizim forvetten önce sağlam defansa ihtiyacımız var puan durumunda atılan gol sayısına bakın yenilen gol sayısına bakın defans sağ kanadı hariç komple değişmesi gerek hele sol kanat orta saha iyi ama beyin yok takımı yönetecek bir beyin lazım forvete gerek yok zaten iyi pas oldumu gol gelir

Gokhan61_Vira
29.03.2010, 16:33
Yerli bir sol bek
Üst düzey bir stoper
Selçuk İnan tarzı bi orta saha daha (F.Papy)
Mehmet Battal(Bedava)

Gokhan61_Vira
03.04.2010, 12:03
Taner Yalçın

Ayaz
03.04.2010, 13:18
Fransa liginden bir stoper, bir de sağ bek. Selçuk İnan'ın ikinci yarı performansından sonra oyunu geriden iyi kurabilecek bir defansif orta saha, ki bu Anderlecht li Biglia olabilir, hutchison da bu maksatla düşünülüyordu. Song-Sylva-Tijikuzu gideceğini düşünürsek muhtemel cale/gabric den birine de yol gözüküyor yani 3 yabancı hakkımız ortaya çıkacak, yabancı bir stoper şart, türkiye liginde alabileceğimiz iyi bir sağbek sanada Gökhan Gönül olduğuna da göre, nasıl bir tercih olacak bilemiyorum, bana kalırsa forvete ihtiyacımız yok ben teo dan çok şey bekliyorum ve geride değil en uçta oynatılmalı. Göreceğiz avrupa liginde olacağımız yüksek olasılık işimiz zorda olacak, umarım tercihler çok isabetli olur

Mellih
03.04.2010, 21:55
Bizim yıllardan beridir sıkıntı yaşadığımız bölge; Forvet..
şu anda Teofilo'yu almış olsak da bu sorunu çözemedik. F.Tekke gittiğinden beri bi istikrarsızlık var Marcelinholar, ÖmerRızalar, GökhanÜnallar geldi ama sürekli bi istikrarsızlık var. bi ara ErsenMartin olacak galiba dedik ama teklif gelince o da gitti. Teofilo da çözüm olmadı, Umuta güvenim vardı ama artık kendisini geliştirebileceğine inanmıyorum. B.Yılmaz (?)... Sezon başında bizim bir santrafor daha almamız lazım Türk de olabilir, Semih ayrılacakmış, F.Tekke yeniden düşünülebilir..

elbera
10.04.2010, 12:19
bana göre transferi yapacaksan aldığın oyuncu tescilli olarak diğerlerinden iyi olduğu kanıtlanmış olmalı sırf istatistiklere bağlı değil mesela son un yerine ya ingiltere den defans alacaksın yada italya dan domenico cristico veya gamberini olabilir alacaksan en kalitelisini parayı düşünmeden alacaksın orta sahaya eden hazard diyorum 2 yıldır tabi bizim yöneticiler neden baksın buraya onunda bonservisi 10 milyon seydou keiita diyorum 2006 dan beri şimdi barca da yaya toure diyorum 2006 dan beri gene barcada şu yöneticilerin buraya baktıklarından emin olsam trabzonsporu şampiyon yapacak kapasitede 100 oyuncu yazarım ama bakan yok....

elbera
10.04.2010, 12:22
arouna kone veya sestak olabilir...

omermk
11.04.2010, 14:51
marco (mehmet) aurelio, bence türkiye'nin bugüne kadarki en iyi ön liberosudur, trabzon'da yaşadığı için uyum sorunu da yaşamaz.
geçen sene olsa hiç şansımız yok derdim ama artık eski popülaritesini yitirdi, üstelik yabancı kontenjanını doldurmuyor, değerlendirilebilir...

şenolkılınç
21.04.2010, 13:39
ArkadaŞlar ben genelde yabanci transferİne karŞiyim bunu her defasinda belİrttİm nokta transferlerde yabanci kontenjani kullnilmali yoksa klÜbeye Çok yabanci bulunur defansta gİray mutlaka gÖnderİlmelİ yerİne sol bek olarak a.derelİ uygun malİyetlerİ arasindan fark olacaĞini sanmiyorum tony sylva zaten gİdecek stephanov defansa bÜyÜk katki yapar hem yabanci sayilmaz bİzİ bİlİyor bİz onu bİlİyoruz cale satiulmamali seneye Çok İŞe yarayacak burak-umut-gİbİ oyunculardan kurtulmak lazim onlarin yerİne İİ bİr top tutan taŞiyici bİr forvet ve yİne yerlİ eĞer olmazsa gÜrcÜ-rus vb Ülkelerden gÜÇlÜ hizli bİr Ön lİbero

Rama61
24.04.2010, 03:46
forvet:italyadan Di Vaio sol acik:az alkmaar,dan Moussa Dembele orta saha:Schalkeden Levan Kenia Ön Libero:Faty Papy
Sol Bek:Caglar Sag Bek:Aykut demir Sag acik:Bursadan Veli

MehmeTS_ADANA
24.04.2010, 14:39
ben 2 senedir dembele diyorum ayrıca iyi bir solbek, 1 stoper colmandan 2 kat üstün bi os(andelecht li adam vardı adını hatırlayamadım) biraz çok şey istedim ama şampiyonluk istiyorsak bunlar şart

MehmeTS_ADANA
24.04.2010, 14:43
bu aradada silva song tjikuzu ve cale gitmeli yerine mümkünse süper ligden adam alınmamalı.yıllarca denedik olmadı şampiyonluğa oynayan takımlarda aynı performansı gösteremiyorlar tabi %5-10 luk istisnalar hariç

ALanzİnho
25.04.2010, 20:10
gençlerden pektemek
antepten ıvan de souza
g.saraydan caner erkin
bence necati artık miladını dolduryo ama ıyı yedek kulubesı ıcın güzel olur :)

mashal61
26.04.2010, 00:32
gençlerden pektemek
antepten ıvan de souza
g.saraydan caner erkin
bence necati artık miladını dolduryo ama ıyı yedek kulubesı ıcın güzel olur :)
Caner Erkin'den bi halt olmaz. İyi ki gs'ye gitti. Ayrıca bizden uzak olsun.

Rahim.K
27.04.2010, 02:59
Sagbek olarak Costa rica U20 de oynayan Cristian Gamboa olabilir.Şuanki fiyatı uygun ve Alman takımları peşinde oldugundan hızlı davranmak gerekir.

Murat Güvenç
27.04.2010, 14:52
Şamil asildarov :

forvet pozisyonuna her yıl milyonlarca lira harcarken ufak tefek paralara alınacak isimler elbette pek alaka toplamaz ama hemen yanıbaşımızdaki rusya'da -biraz gecikmeli de olsa- geri döndüğünü hissettiren , bir şansızlık yaşamazsa , 2010 sezonunun adından en sık söz ettirecek isimlerinden biri olması muhtemel Şamil'i görmemek olmaz .

Muhtemelen bu hafta kazan ile yapılacak maçta futboluyla sezonun geneline dair daha net mesajlar verecek Şamil asildarov , aslında bir kaç yıl evveline kadar ligin en önemli yıldız adaylarından biriydi .

İkinci ligde başlayan yükselişiyle birlikte 2002'den 2006'ya resmi maçlara 100 gol sığdıran Şamil'in lokomotif moskova'ya transferi doğru bir hamle olmadı . O yıldan bu yana futbolunda derin bir duraklama yaşayan Şamil geçen sezon yeniden futbolseverlere önemli bir potansiyel taşıdığını hatırlattı . Onun 14 maçta 8 golü lig genelinde bir şey ifade etmesede , nalchik'in en skorer oyuncusu olmayı başararak özgüvenini tazelemiş oldu . Şu an ise ait olduğu kafkasların en önemli futbol kulübü durumunda olan terek grozni'de 11 numaralı formayı devralmış durumda .

Şamil , oyun içinde ağır görünsede boş alanlara iyi hareketlenebilen bir futbolcu . Sırtı dönük oyunda bir hayli başarılı , gelen toplarda sakin ve isabetli pas dağıtımı yapabiliyor . Hem kafayla hem ayağıyla takım arkadaşlarına pozisyon hazırlamada çok başarılı . Kanat oyuncularının oyuna katılabilmesi için çok önemli olan top tutma becerisine sahip . Ayrıca müdafa özellikleri de göze çarpıyor . Çok üst düzey olmasada , oyun içinde 2008 mehmet yıldız'ı profili çizdiğini söyleyebiliriz . Farkı , Şamil'in hava toplarında da oldukça etkin olabilmesi .

Müslüman olması ve trabzon kentine yakın bir kültür ile yetişmesi , maaş ve bonservis bedellerinin trabzonspor için çok uygun olması ve türkiye vatandaşlığındaki önemli Çeçen nüfusu sayesinde bir ihtimalle türk pasaportu da kazandırılabilecek olması ona karşı pozitif ayrımcılık yapmamın başlıca sebeplerinden .

Ersen martin'in yaptığı işleri hatırladıkça , Şamil'in olurda trabzonspor'a kazandırılırsa gerçekten ciddi fayda sağlayacağını düşünüyorum .

...
menejerİ kİm acaba ?farabİ gÜzel Önerİlerde bulunuyorsun da menejerİ yÖnetİmİn ÇaliŞtiĞi İsİmlerden olmali yoksa bİzİm takima bedavayaronaldo olsa yİne almazlar.

Murat SİSMAN
28.04.2010, 21:10
Juan Román Riquelme gelse alsak forvete ise atletikodan forlan olabilirmi sizce

Sefa
28.04.2010, 22:09
Juan Román Riquelme gelse alsak forvete ise atletikodan forlan olabilirmi sizce
Forlan imkansız. Trabzon Limanı'nı satmak gerek.. :)

ARAF
01.06.2010, 12:38
defansa bir italyan
forvete bir arjantinli veya brazilyalı
orta sahaya bir alman

ZineD
01.06.2010, 14:40
finlandiya norveç ne bileyim sırbıstan rusya gürcistan pakistan mısır kolombiya .. bu ne kardeşim.buralardan futbolcu alınmaz onlar gibi elimizde çok futbolcu var. bize almanya ligi ispanya ligi fransa ligi peremier lig .. bu tür büyük liglerden transferler lazım.

Tolga Kurt
01.06.2010, 16:25
Defansa italyan

Orta sahaya İngiliz

Forvet Türk ! F.t

Deniz Telci
01.06.2010, 16:26
Gürcistan Lig'ine saygılı olmak lazım aslında. Oranın Lig'inde, Şota bile faydalı oldu bu takıma. Şota gürcü değil de nedir ? Bir ingilizmi ?

genç61
06.06.2010, 12:51
eksık bolgeler ıcın ızleme komıtesı adam ızlemıyormu yoksa ızlıyorda yonetımmı almıyor yada yonetım menajer kazıgını doymadı

eksık bolgeler ızın bızım adam soylememıze gerek yok ızleme komıtesının soylemesıne gerek yok cunku sadrı sener ve ekıbı kafasına kımı eserse nerden kar saglarsa bence onu alıyor

bahadır2561
06.06.2010, 17:27
bi başkan bi başkan yard. bide forvet

Tolunay Abdioğlu
06.06.2010, 18:06
Stoper:Glowacki
Ortasaha:Ki
Forvet:Jelavic

En gerçekci durum şuan da bu şekilde.Sol beke de bir futbolcu alınmasından yanayım.

MDanışmaz
06.06.2010, 19:17
Bir stoper almamız lazım bana kalsa glowacki yerine stepanov geri alınmalı.Hem takımı biliyor hemde belli bir kalitesi var..Ne oynayacağını az çok biliriz.Orta sahaya sağlam bir isim lazım aurelio aslında tam bizde iş yapacak adam.Takımımız genç yaş ortalamasına sahip.Gelirse hem orta sahayı toparlar hemde tecrübesiyle büyük katkı sağlar.Forvete de bonservisi elinde pantelic kalıyor...Pantelic ayarında bir oyuncuyu avrupada 5-6 milyon euro dan aşağı alamazsınız..Böyle bir miktar verileceğine pantelic'e yıllık 2,5 milyon verip 2 yıllık anlaşsak bence yeterli..

hodlu
06.06.2010, 19:21
Öneri sunmaya gerek yok çünkü hedefi şampiyonluk olmayan bir yönetim'e sahibiz.Hedefleri zamanı doldurup genel kurulda bizlere masallar anlatmak....

jairzinho
07.06.2010, 11:40
bence trabzonsporun bu seneki en önemli transferi kadro istikrarıdır(uyumudur).diğer takımlara nazaran bir adım önde başlıyor bu bakımdan.onun için çok transfer yapılırsa yanlış olur.sayı olarak az ama nitelik olarak yüksek oyuncuları almakta fayda var.yani nokta transfer.

Adem CAKIR
08.06.2010, 11:12
bir zamanlar bizim gündemimizi epey meşgul eden bir German Denis vardı arjantinli.
Bir maçını izlemiştim tv'den, burada arkadaşların anlattığı tüm meziyetleri sergilemişti.
Sanırım şu sıralar Bursa'nında gündeminde.
Bu oyuncunun durumu maliyeti vs. nedir bilen var mı?

Alican Altunbaş
22.06.2010, 11:24
Kris Boyd alınmalı adam 3 kere gol kralı olmuş işkoçyada üstelik bonservisi elinde 27 yaşında uzun boylu yapılı ve ingiliz ligine çok yakın sertlikte oynanan br ligden iskoçyadan gelicek ülkemize uyum sorunu yaşamaz bnce çok yararlı bir transfer olur ...

SEDER
22.06.2010, 16:22
bence iki forvet lazım..biri sakatlanırsa aman aman umut izlemek zorunda kalmayalım..hele birde bir kaç gol mol atar sonra ona mahkum oluruz...en iyisi en az 2 çok iyi forvet..bence yapılması gereken makukula yı almak üstüne birde semihi almak..umutu da koşu takımı kurup antrönör olarak kullanabiliriz..

SEDER
22.06.2010, 16:30
yaa yorumları okudumda herkesde bir stoper merakı..ne bu yaa son yıllarda stoper çöplüğüne döndük..stopere harcanan para ile abartıyorum ama etoo alınırdı:) bu takımın bir eksiği var oda umuttan kurtulması..başka bir eksiği yok 2 süper forvet alınmalı..takım bozmaya gerek yok..onun yerine selcuk ve ceyhun la sözleşme yenileyelim yeter...sadece iki forvet bizi şampiyon yapar..bunu hepimiz biliyoruz..

x_man
27.06.2010, 16:41
sağbek için şiliden isla ve koreden nuri ça mı duri ça iyi adamlar
forvet için altidore samaras
sol bekte de güney afrikanın sol beki sağlam adam

trbrk
05.07.2010, 13:41
forvet------- KLASNİC/ CAVENAGHi

oguzhann
05.07.2010, 15:18
sağbek için şiliden isla ve koreden nuri ça mı duri ça iyi adamlar
forvet için altidore samaras
sol bekte de güney afrikanın sol beki sağlam adam
arkadaşım ,televizyon izleyip gelmeyin şuraya.daha adamın adını bilmiyorsun,gelip bu adam iyi diyorsun.

x_man
07.07.2010, 17:49
arkadaşım ,televizyon izleyip gelmeyin şuraya.daha adamın adını bilmiyorsun,gelip bu adam iyi diyorsun.

cevap vermeyecektim ama dayanamadım acaba sen nerden görüyorsun oyuncuları merak ettim mesela messiyi ispanyaya gidip her maçını izliyormusun?

hodlu
07.07.2010, 17:55
Bu başlık kapatılmalı çünkü öneriyi kime yapacağız.Bizim yazdığımızın tersini yapan kulüp yöneticilerine mi...

bmavi61
08.07.2010, 15:01
sağ bek: orhan şam
sol bek:hakan balta(alınabilir)
forvet:?

bmavi61
08.07.2010, 15:02
forvet------- KLASNİC/ CAVENAGHi
forvet için klasniç ideal

gustavo_colman
08.07.2010, 17:34
forvet: Kral

Enes Başkaya60
08.07.2010, 18:07
Forvet Fatih Sultan Tekke gERİSİNİN hepsi yalan...

delikoyun
09.07.2010, 11:18
orhan şam ve brezilyalı fred alınırsa bu iş biter bence en akıllıca olanı da bu

gustavo_colman
09.07.2010, 19:59
eksik bölge:forvet : tabiki KRAL fazlalık bölge : yönetim

Murat Acar
10.07.2010, 14:11
eksik bölge:forvet : tabiki KRAL fazlalık bölge : yönetimimzamı atıyorum...

delikoyun
13.07.2010, 11:28
faty papy mutlaka kazanılmalı acilen

temel_yilmaz
14.07.2010, 09:23
Bir tane işinin ehli idari menejer üniversite mezunu,bir tane asbaşkan Şenol güneş olabilir,bir tane başkan Saner Ayar olabilir,vize sorumlusu tercihen fahri konsolosluk görevinde bulunmamış benim gördüğüm eksik mevkiiler boş mevkiiler burası ama şu anlık işgal altında bu mevkiiler.Unutuyordum birde çok konuşmayan basın danışmanı mümkünse Karadenizli olmayanından.

SEDER
14.07.2010, 13:24
eksik bölge tabiki forvet, fazlalık bölge ise gene forvet..eldeki forvetlerden bri an önce kurtulmalı.

esra61
14.07.2010, 14:46
eksikleri sölesek ne olcakki...bizim takımın eksikleri belli forvet
bizim gördüğümüzü yönetimde görüyo ama almıyo.....
he pardon alamıyo bizim paramızmı var...hayallahım yha...
yıldız futbolcunun ancak bi ayağını alırmışız.......birazda gülelim:):):)

Süleyman50
14.07.2010, 15:06
sağ kanat forvet ve birde imkan olursa savunmaya bir takviye daha yapılmalı diyecem ama bir forveti bile alamıyoruz....

Trabzon34
15.07.2010, 16:58
alamayacağımız biliyorum ama.. Gönlümden geçenler.. Hepsi birden alınamaz tabii ama genç ve yetenekli isimler..
Orhan Şam, Aykut Demir (gençler birliği)
Antalyaspor'da Musa Nizam var. Bu sene çıkış yaptı. Bek, stoper sol kanat oynuyor.
Kayserispor'da Serdar Kesimal ve kasımpaşa dan Barış Başdaş (stoper)
Erhan Şentürk (diyarbakır - sağ kanat)
Gaziantepspor'da Murat Ceylan

Adem CAKIR
15.07.2010, 18:01
Takımda bana göre en önemli eksik akıllı yönetici eksikliğidir.

Misina
15.07.2010, 18:08
Emrah Eren'den sonra sağ bek gibi sağ bek olmadı takımımızda.Hep kırmalarla idare ettik.

Mustafa Umut
27.07.2010, 14:28
sağ bek ve forver ZORUNLU. 7 için şart.

futbalski60
02.10.2010, 01:26
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_34129_1268_2010_1.jpg

Wesley Verhoek - Ado Den Haag

1986 doğumlu, 1.87 boyunda Hollandalı. Her iki kanatta da oynayabiliyor takımında ise genelde sağ kanatta oynuyor. Fizik gücü ve süratiyle ön plana çıkan bir oyuncu top tekniği iyi, ikili mücadelerde vücudunu çok iyi kullanıyor, topla hızlı,iyi top saklıyor, ortaları çok etkili takımında duran topları da kullanıyor. Geçen sene iyi bir performans sergilemişti yazın da Ajax'la adı anılmıştı ama transferi gerçekleşmedi devre arasında daha büyük takımlara transfer olabilir. Fizik gücü, sürati ve tekniğiyle bizim ligde iş yapar diye düşünüyorum.

Burak_Bora
03.10.2010, 10:58
bence golcü sıkıntımız var makukula veya emenikyi almak lazım

veya en mantıklısı gökdenizi geri kazanmak rubin kazanla sözleşmesi bitiyor

bocek
01.12.2010, 23:36
tamam emenike çok çok faydalı olur ama karabük'ün de üst sıralardaki takımlardan puan almasını istiyorsak emenike'nin sezon sonuna kadar karabük'te kalması gerek.

Emirhan Çorumlu
03.12.2010, 16:38
Forvet: Emenike, Muhammet...
Sol Bek: Hasan Ali Kaldirim...
Orta Saha: Yekta (Selcuk Yedegi)

Ilginc olan bir Aciklama var... biz Yedek Kulübesine Oyuncu almayacagiz diye... Ama Yekta Sezon Sonunda bize Transfer olursa ve Selcuk yedek oturmayacagina göre arti kontrati bitecegine göre... bu transfer selcuk' un ayrilacagi anlaminida tasiyabilirmi acaba? Insallah öyle degildir ve en kisa Zamanda uzatirlar Selcuk Inan ile... =)

hsynkpc
04.12.2010, 15:10
sol bek ve bir forvet yeterli forvet için fred iyi olur bence

oflukaan
09.12.2010, 17:25
aynen sol bek - forvet - defans ortası

Bilâl ÇOBAN
09.12.2010, 17:44
Annan tarzında, savunma yönü kuvvetli sert oynayan bir orta alan elemanı, bir de forvet... Cleo - Elmander - Cavenaghi - Milevskyi tipinde...

Hamdi Karamahmutoğlu
09.12.2010, 22:48
Emenike gibi adam lazım bize.
Güçlü, top taşıyabilecek ve son vuruşlarda etkili.

volkan_627
10.12.2010, 19:42
emenikeye 5 miyon verilmez. karabük te emenikeyi 5 milyondan aşağıya satmaz. hatta BJK den 8 milyon istediklerini okumuştum. bu tüpçü varken biz emenikeyi alamayız. eğer yabancı olacaksa bence fred ya da cleo diyorum. fakat yinede içimden bir ses devre arası semih bu takımın formasını giyecek diyor...

bestrafer
10.12.2010, 20:03
Marco Streller diyorum ben yine... Deneyimli ve son vuruş becerisi üst seviyede.

Fanatik34
10.12.2010, 23:45
"Trabzon´a yabanci oyuncu getirmek zor" demeyen bir Yönetim istiyorum!

C.Fuchs demek isterim ama zor! En azindan profil olarak diyelim

Glowacki´nin yerine acilinden bir Stoper: Granquist

2006´dan beri diger bölgedeki eksiklik duruyor..o zamanlardan beri yaziyorum, sonunda herkeste bunun farkina varabildi

kncyalcin
18.12.2010, 15:23
___________________________________ONUR___________ ____________________________

SERKAN ( yedek)______TULİO(serdar kesimal)_____PAPA GUEYE (egemen)________RIISE (hasan ali)

_____________________SELÇUK (olcay şahan)___ALEX MESCHINI(colman)___________________

BURAK (yekta)___________________JAJA (mehmet ekici)________________UMIT KORKMAZ(Engin Baytar)

__________________(EREN DERDİYOK)---diego matri----(UMUT BULUT)

kncyalcin
18.12.2010, 15:32
ŞL ligi kadrosu ister üçlersin ortashayı ister dörtlersin ister tek santrafor ister çift taş gibi defans harika kenar bindirmeleri çok sert ve teknik iki stoper ve müthiş bir hava topu üstünlüğü...olağanüstü bir pas trafiği olabliri bu takımda ve micadele yeteneği de...
Tulio 3-4 M euro
Papa 4 M euro
Alex 7-10 arası tuzlu biraz
Ümit 1-2 arası
Matri 8 M euro
.
çok tuzlu oldu :)) ama sözleşme bitimleri gibi durumlar dikkate alınıp transfer ona göre yapılsa 25 m. euro yarıya düşer nerdeyse. o da ŞL için hiç birşey bence

Rama61
18.12.2010, 16:31
sol acik Hursut,Forvet Adriano,ön libero Faty Papy,defans Van Buyten,Sag acik Sezer,Orta saha Levan Kenia.

EveRgLaDe
20.12.2010, 12:10
Sol KANAT : 7 Fodé Mansare

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_5710_415_2010_1.jpg
Doğum tarihi: 03.09.1981
Doğduğu il: Conakry http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/59.gif
Uyruk: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/59.gif Guinea http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/50.gif Fransa
Pozisyon: Orta saha - Sol Ofans Orta Saha
Ayak: sol ayak
Piyasa değeri: 2.758.000 TL - 1.400.000 € http://www.transfermarkt.de/bilder/chart.png (http://transfermarkt.com.tr/tr/fode-mansare/mwverlauf/spieler_5710.html)

Fiyatıda bu aralar daha uygun.. Alınacaksa sol kanat için alınması gereken ilk oyuncu.. Yıllardır zaten alındı alınacak diye umut ediyoruz. :confused:

Osman Erdoğan
21.12.2010, 03:48
sol bek calenin yapdını pek ala türk futbolcular yapabilir hatta daha iyisini yapabilir kayserli hasan ali iyi benziyor
forvet olarak sabit arkasu donuk oynayabilen kafa vuruşları iyi olan biri tercih edmeliyiz
barış sezer bence gereksiz topcular zafer yelen iyi topcu ama kendine yer bulamadı orta sahaya dinamo olacak bir adam lazim sol acıkda bence bizim sorunumuz yok
sol bek cıkmıyınca sorun varmıs gibi duruo o yuzden oraya adam almak lazim fakat forver dışında bütün futbolcuların türkeyiden alınmasından yanayım artık türk futbolu gelişdi takım futboluda oynanıo bence turk futbolcular yeterli olcakdır

ysfemr
22.12.2010, 16:15
artem milevskı

Chiko
22.12.2010, 17:15
http://img152.imageshack.us/img152/9966/fatz.jpg

Sol bek icin cok yetenekli bir oyuncu.

http://img691.imageshack.us/img691/4779/allae.jpg

Buda forvet olarak cok hizli oyuncu. Bitirici vurusu iyi ve gayet güzel paslar verebiliyor.

mashal61
24.12.2010, 20:44
Ligde oynadığımız bazı maçlarda gördük ki, ileride topu tutacak forvet eksikliğimiz var. Özellikle tek farklı önde olduğumuzda takım halinde ileri çıktığımızdan arkada boşluklar veriyoruz. Avrupa'ya gittiğimizde böyle açıklar vererek oynayamayız. Bazen kontra atağı da bilmemiz gerek. Buca karşısında bile 1-0'dan sonra pas hatasından falan pozisyon verdik. Bunları istemiyorsak orta sahayı kuvvetli tutmalı (bazen üçlemeli) ve ileri uçtaki elemanında top tutabilme yeteneği olması lazım. (Emenike, anlayın yahu :)) Bazıları da der ki Emenike büyük takım oyuncusu değil falan. Büyük dedikleri takımların halini de görüyoruz. Bazen haddini bilerek oynayacaksın büyük de olsan. Barcelona değiliz sonuçta.

delikoyun
24.12.2010, 22:04
emenike 10 milyon isterler 10 milyona üç oyuncu alınır

Ilelioglu
24.12.2010, 22:23
Ligde oynadığımız bazı maçlarda gördük ki, ileride topu tutacak forvet eksikliğimiz var. Özellikle tek farklı önde olduğumuzda takım halinde ileri çıktığımızdan arkada boşluklar veriyoruz. Avrupa'ya gittiğimizde böyle açıklar vererek oynayamayız. Bazen kontra atağı da bilmemiz gerek. Buca karşısında bile 1-0'dan sonra pas hatasından falan pozisyon verdik. Bunları istemiyorsak orta sahayı kuvvetli tutmalı (bazen üçlemeli) ve ileri uçtaki elemanında top tutabilme yeteneği olması lazım. (Emenike, anlayın yahu :)) Bazıları da der ki Emenike büyük takım oyuncusu değil falan. Büyük dedikleri takımların halini de görüyoruz. Bazen haddini bilerek oynayacaksın büyük de olsan. Barcelona değiliz sonuçta.

Barcelona dedigin bile 3 Milyon Euro'ya Transfer yapiyor...:)

taka61
25.12.2010, 14:59
bu takıma bence genel olarak baktığımızda 4 transfer gerek.ha bunların hepsi şimdi alınabilir mi veya hepsinin şimdi alınmasına gerek var mı,alınsa bile hepsi birden takıma uyum sağlayıp bu sezon beklenen katkıyı yapabilir mi, (geçen sezon teofiloda yaşadığımız sorunları hatırlarsınız.)Bunların hepsi ayrı bir mesele Ama şimdi veya sonra bu takıma 4 transfer gerek bence.Birinci olarak serkan'a yedek olacak sağbek, ( tabi serkan sürekli olarak bu takımda birinci sağbek olarak düşünülüyorsa) ikinci olarak takımda direkt oynayacak solbek (bu durumda cale veya ferhattan biri elden çıkarılabilir.) üçüncü olarak takım önde olduğu zaman orta sahada top yapacak, teknik, pas yapacak, takımı sakinleştirecek, araya pas atacak orta sahanın ortasına bir oyun kurucu,son olarak da santrafor.(ama alternatif)

mashal61
25.12.2010, 16:59
emenike 10 milyon isterler 10 milyona üç oyuncu alınır
Bence 3-4 milyon euro eder. Yani 7 milyon falan eder.

mashal61
25.12.2010, 17:00
Barcelona dedigin bile 3 Milyon Euro'ya Transfer yapiyor...:)
O anlamda söylemedim. Oyun olarak barcelona değiliz yani...

Chiko
03.01.2011, 19:19
--------------Onur(1)--------------
--Serkan(2)--Giray(3)--Egemen(4)--Cale(5)--
---------Colman(6)---Selcuk(7)-------
--Burak(8)------------------Engin(9)--
-------------Jaja(10)---------------
------------Umut(11)--------------
4-4-1-1

(1)= Tolga
(2)= Tayfun
(3)= Glo
(4)= Mustafa
(5)= Ferhat/Piotr
(6)= Kahlenberg (alinirsa)
(7)= Ceyhun
(8)= Yattara
(9)= Piotr
(10)= Alanzinho
(11)= Pawel

HIZIR_IR
07.01.2011, 15:01
Bence; bir sağ bek ve orta sahanın ortasına iyi bir adam almalıyız

inadına_Trabzon
01.02.2011, 17:30
Orta sahaya sertlik kazandıracak bir gladyatör lazım.

oeince
16.09.2011, 15:34
ara transferde stopere eski kayserili alexandr amisulashvili'yi alsak iyi olur. şu anda rus liginde krasnodar'da oynuyor. o zamana orada lig bitmiş olacak

Gökhan Uzun
16.09.2011, 23:45
orta sahada takıma kaptanlık eden ve sorumluluk alan zokora var defansın göbeğine de aynı nitelikleri taşıyan biri lazım ama yabancı kontenjanında sıkıntı olusacak haliyle ilk 11 için

inadına_Trabzon
03.11.2011, 21:47
MİLEVSKY (Dinamo kiev)

26 yaşında 1.90 boyunda

Teknik ve mücadeleci.

6 milyon euro ya alınabilir.

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/nationalteams/01/31/63/76/1316376_full-lnd.jpg

Erdal DİLEK
04.11.2011, 16:39
alper, orhan, dany.

Arif Timurcioğlu
04.11.2011, 17:00
Sağ açık, sol açık ve girayın yanına egemenin boşluğunu dolduracak kalite bir stoper.

Necmi6161
04.11.2011, 18:31
MİLEVSKY (Dinamo kiev)

26 yaşında 1.90 boyunda

Teknik ve mücadeleci.

6 milyon euro ya alınabilir.

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/nationalteams/01/31/63/76/1316376_full-lnd.jpg

doğru tespit:alkış:
sonuna kadar katılıyorum, milevyskiyi alabiliriz.

ve doğru tercih olur. bize gelmek isteyeceğinden şüphem yok. çok iyi oyuncu

firari19
05.11.2011, 19:40
Stopor:Dany,Kemal Tokak,İbrahim Öztürk
Sol Açık:Ozan İpek , Erkan Zengin(Sağ Açıktada Oynuyor),Nordin Amrabat (Orta Sahada neereye koyarsan koy)
Forvet:Muhammet Demir,Webo,Stanislav Sestak

firari19
05.11.2011, 19:44
Stopor: Dany,Kemal Tokak,İbrahim Öztürk
Sol Bek:Hasan Ali Kaldırım
Sol Açık:Ozan İpek , Erkan Zengin(Sağ Açıktada Oynuyor),Nordin Amrabat (Orta Sahada neereye koyarsan koy)
Sağ Açık:Cem Sultan,Olcan Adın
Forvet:Muhammet Demir,Webo,Stanislav Sestak,Artem Milevskiy

Ahmet Karadeniz
01.12.2011, 17:28
Bence bu takıma suan transfer yapılacak son yer forvet diye dusunuyorum. Takımımızda 3 tane kaliteli forvet oyuncumuz var Burak,Halil ve Henrique. Halil suan sol tarafta oynuyor ve bu bölge onun yeri degil o bölgeye hızlı,adam eksiltebilen bi kanat oyuncusu alınmalı, orta sahaya colman ve zokora ya alternatif bir orta alan oyuncusu ve iyi bir stoper alınması yeterli.

delikoyun
02.12.2011, 09:14
sağ ve sol kanat a rakip ceza sahsına girebilecek hızlı atletic vucuda sahip iki oyuncu şart kanatlarımız çalışmıyor pozisyona giremem nedenimiz bu pozisyon zenginliği istiyorsak kapalı savunmaları açmak istiyorsak mutlaka kanatlara yetenekli atletik 2 oyuncu şart sert şut atabilmeliler adam geçebilmeliler iyi orta yapaqbilmeliler ikili mücadelede fizik üstünlükleri olmalı forvete transfer bence lüzümsuz kanatlar çalışmıyor

emretrabzon61
02.12.2011, 22:58
Şampiyonlar liginden gelecek parayı hesaba katarsak ve ayrıca çok büyük bir takım olarak dünyada tanınmak ve kalıcı olmak istiyorsak
ilgilenmemiz gereken oyuncular

Defans: Serdar Taşçı(Stuttgart),Ömer Toprak(Leverkusen),Subotic(Dortmund),Hummels(Dortm und),Cheillini(Juventus),Skrtel(Liverpool)

Solbek:Juan Manuel Vargas(Fiorentina),Filipe(Athletico Madrid),Cissokho(Lyon)

Sağbek:Bosingwa(Chelsea),Rafael(Manu)

Defansif Ortasaha: Sissoko(Juventus),Mikel(Chelsea),Song(Arsenal),Dia by(Arsenal)

Merkez Ortasahalar:Hamit(Real Madrid),Muntari(İnter),Anderson(Manu),Hernanes(Laz io),Montolivo(Fiorentina),Modric(Tottenham)

Marek Hamsik(Napoli),Gökhan İnler(Napoli)

Ofansif Ortasahalar:Van Der Vaart(Tottenham),Diego(Atletico Madrid),Ronaldinho(Flamengo),Jovetic(Fiorentina)

Kanat Oyuncuları:Lennon(Tottenham),Walcott(Arsenal),Vale ncia(Manu),Navas(Sevilla),Arshavin(Arsenal),Amraba t(Kayseri)

Forvet:Lisandro Lopez(Lyon),Cavani(Napoli),Podolski(Köln),Adebayor (Tottenham),Doumbia(Cska Moskova),Petric(Hamburg)

Lavezzi(Napoli),,Mauro Zarate(İnter),Fabiano(Sao Paulo)

Sinan Ayaz
02.12.2011, 23:02
Şampiyonlar liginden gelecek parayı hesaba katarsak ve ayrıca çok büyük bir takım olarak dünyada tanınmak ve kalıcı olmak istiyorsak
ilgilenmemiz gereken oyuncular

Defans: Serdar Taşçı(Stuttgart),Ömer Toprak(Leverkusen),Subotic(Dortmund),Hummels(Dortm und),Cheillini(Juventus),Skrtel(Liverpool)

Solbek:Juan Manuel Vargas(Fiorentina),Filipe(Athletico Madrid),Cissokho(Lyon)

Sağbek:Bosingwa(Chelsea),Rafael(Manu)

Defansif Ortasaha: Sissoko(Juventus),Mikel(Chelsea),Song(Arsenal),Dia by(Arsenal)

Merkez Ortasahalar:Hamit(Real Madrid),Muntari(İnter),Anderson(Manu),Hernanes(Laz io),Montolivo(Fiorentina),Modric(Tottenham)

Marek Hamsik(Napoli),Gökhan İnler(Napoli)

Ofansif Ortasahalar:Van Der Vaart(Tottenham),Diego(Atletico Madrid),Ronaldinho(Flamengo),Jovetic(Fiorentina)

Kanat Oyuncuları:Lennon(Tottenham),Walcott(Arsenal),Vale ncia(Manu),Navas(Sevilla),Arshavin(Arsenal),Amraba t(Kayseri)

Forvet:Lisandro Lopez(Lyon),Cavani(Napoli),Podolski(Köln),Adebayor (Tottenham),Doumbia(Cska Moskova),Petric(Hamburg)

Lavezzi(Napoli),,Mauro Zarate(İnter),Fabiano(Sao Paulo)

şaka yapıyosun heralde

emretrabzon61
02.12.2011, 23:38
şaka yapıyosun heralde

Birini bile alsak yeterli :D

Bende biliyorum sadece görüşlerinizi almak amacıyla yazdım :D

Düşünceleriniz önemli benim için.

Mayls
02.12.2011, 23:39
Kaleci: Tolga, Onur
Sağbek: Serkan, Celutska
Solbek: Cech, Piotr Brozek
Stoper: Glovacki, Giray, Mustafa
Önlibero: Zokora, Colman, Aykut, Sapara
10 numara: Alanzinho, Adrian, Colman
Sağaçık: Volkan, Halil, Burak, Serkan
Solaçık: Alanzinho, Adrian, Eren
Santrafor: Burak, Henrique, Halil

Görüldüğü üzere aslında oldukça derin ve rotasyona uygun bir kadroya sahibiz fakat Şenol hoca deney yapmayı fazla sevmiyor sanırım.

Bana göre sadece bir stopere ve (o dönemki) Fatih Tekke tarzında bir forvete ihtiyacımız var. Tabi kanatları kullanmak istiyorsak kanatlara da daha etkili isimler gerekiyor fakat bence elimizdeki isimler, hava toplarında etkili bir forvete sahip olduğumuz takdirde kanatlar için yeterli seviyede şimdilik.

Bunlara ek olarak: Şenol Güneş'in geçen yıl bir sözü vardı: "Şampiyon olduktan sonra Trabzon'da bir futbolcu fabrikası kuracağız." Şampiyonluğu bekleme hocam, ne olursun. Biliyorum çok yoğunsun bu aralar ama ilk fırsatta şu altyapıya bir el at.

E. Okan Bülbül
02.12.2011, 23:43
Bence transferden önce fazlalıkları göndermeliyiz.

Muhammed Ayaz
02.12.2011, 23:45
milewski veya Iarmolenko yuda alabiliriz 2 isimde iyi iş yapar bence

fanatikdevri
03.12.2011, 00:25
d.kievden garmash al 10 sene sana orta saha sorunu biter,bonservisi ne olur acaba,fena adam.

emretrabzon61
03.12.2011, 00:36
Amrabat ve alper potuğu alabilirsek iyi olur bence.

ibrahim
03.12.2011, 01:09
Galiba bu gidisle bir yardimci antrenöre ihtiyacimiz olacak... :)

ihsan candas
03.12.2011, 01:27
amrabatdan ziyade grosicki iyi olur.

Yaşar
03.12.2011, 01:32
Lig için yeterli bir kadromuz olduğunu düşünüyorum. Avrupa'dan elendiğimiz takdirde de transfer olacağını sanmıyorum.(Sol açık alınabilir.)
Fakat Avrupa'da devam edersek 1 stoper, 1 sol açık ve 1 forvet lazım.
Sol açığa bir numaralı aday Olcan Adın.
stoper ve forvet ise en kalitesinden olmalı.

realist07
07.12.2011, 05:26
eğer sol tarafa oyuncu istiyorsak dinamo kievden andriy yarmalenko (23 yaşında) bu takım için biçilmiş kaftan, adam beşiktaş'ın solunu felç etti ordaki maçta, gerçekten çok yetenekli ve güçlü bir oyuncu, bizim sol taraf ihtiyacımızı uzun yıllar görür, hemde ukraynadan gelmekte sorun yaratacağını sanmam eğer avrupanın büyük kulüpleri peşinde değilse..

elbera
08.12.2011, 00:47
Eksiklik Stoper Önerim yönetimdekilerin Trabcelona veya Matrix ten akıl almaları ve uygulamaları
Eksiklik Kanatlar Önerim yönetimdekilerin Trabcelona veya Matrix ten akıl almaları ve uygulamaları
Eksiklik Ortasaha Önerim yönetimdekilerin Trabcelona veya Matrix ten akıl almaları ve uygulamaları
Eksiklik Forvet Önerim yönetimdekilerin Trabcelona veya Matrix ten akıl almaları ve uygulamaları

Eksiklik Yönetimdekilerin taraftara verdikleri değer Önerim defolup gitmeleri

28TS61
08.12.2011, 00:51
tutanlar iyide atacak kisi yok malesef

Emirhan Yazıcı
08.12.2011, 00:53
Eksiklik Stoper Önerim yönetimdekilerin Trabcelona veya Matrix ten akıl almaları ve uygulamaları
Eksiklik Kanatlar Önerim yönetimdekilerin Trabcelona veya Matrix ten akıl almaları ve uygulamaları
Eksiklik Ortasaha Önerim yönetimdekilerin Trabcelona veya Matrix ten akıl almaları ve uygulamaları
Eksiklik Forvet Önerim yönetimdekilerin Trabcelona veya Matrix ten akıl almaları ve uygulamaları

Eksiklik Yönetimdekilerin taraftara verdikleri değer Önerim defolup gitmeleri

Bana Olan güvenin İçin Tesekkür ederim Ve Yorumuna İmzamı atarım

selcuk
09.12.2011, 15:31
harmeet singh yüzde yüz alinmasi gerek
adam bir ortasaha saparadan daha iyi
bu ayin sonunda kontrati bitiyor
ve dünyanin gelecek yüz en iyi futbolcular arasinda
cok iy pas yapabilen biri hemde uzalardan iy sutlari var
bence simdi yapabilecegimiz en iyi transfer olabilir

oqn6161
09.12.2011, 18:39
Stoper'e Gençlerbirliğinden Trabzonlu Aykut Demir Alınmalı İyi bi alternatif

T_Zengin
09.12.2011, 22:26
gökdenızın bu takımda banko oynayacagından emınım hemde şl tecrubesı war :) sol tarafa sparta pragdan hlousek solbeke ıyı bır alternatif sol acık rybus ıyı bır tercıh olabılır forwete bıras yasllı ama deneyımlı necatı ates olsa ıyı olur turk bırde pawel ın yerıne de bır yabancı chrıstıan benıtez olabılr .......

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 16:59
Sercan Saraer Alman 2.Lig takımlarından bir tanesinde oynuyor bu sene iyi istatislik yakalamış

http://www.transfermarkt.de/de/sercan-sararer/profil/spieler_45464.html

28TS61
12.12.2011, 05:14
trabzon sehrine ve avni aker stadina ayak basar basmaz rakiplerin deplasmana geldigini hissettiren taraftarlar eksik

delikoyun
12.12.2011, 12:28
bize fayda getirecek oyuncu kamil grosicki ve ambrabat kanatlardan yokuz hucum gücümüz çok sınırlı

TS-AKCAABAT-61
14.12.2011, 23:14
hepsi:D:D:D

delikoyun
16.12.2011, 10:28
acilen her iki kanada da oyuncu şart ama özellikleri olan suankiler gibi oyuncu istemiyoruz.
1-adam geçebilecek rakib bek i oyundan düşürecek
2-sert sut çekecek,orta yapabilecek
3-rakip ceza sahasına çalımla yada verkaçlarla rahat girip çıkabilecek
4-top kaptırdığında rakibe pres yapıcak
5-hızla geri dönebilecek
6-çizgide top oynama özelliği olacak,topu çizgiye kadar götürüp isabetli orta yapabilecek

ALDENİRO
17.12.2011, 10:57
eksik bölgelere adam bulalımda ne kadar paramız var ona göre.bilen varsa yazsın.ona göre adam bulalım.

ALDENİRO
17.12.2011, 10:59
sonra gönderilmesi gereken veya yedeke çekilmesi gereken futbolcuları bir bulalım. gönderilmesi gereken 1 numara adrian 2 numara volkan şen doğrumu?

ALDENİRO
17.12.2011, 11:01
yani takıma önce adrian yerine 10 numara bulalım.bulduğumuz adamların sadece ismini değil kendi ligi ve avrupa kupalarındaki başarılarını da yazalım.gerekirse video koyalım. beğendiğimizi forum yöneticisi yönetime söylesin.

Mellih
17.12.2011, 16:49
mümkünse sıfıra hızlı inebilen kanat..
henrique ve halil mantığında kanat istemiyorum ben.

TSKara61
20.12.2011, 08:02
Topcu lazim bize topcu. Her bolgeye 1,2 tane daha topcu adam alip futboldan anlamayan tenekeleri defetcen.

tturan
21.12.2011, 22:59
eğer sol tarafa oyuncu istiyorsak dinamo kievden andriy yarmalenko (23 yaşında) bu takım için biçilmiş kaftan, adam beşiktaş'ın solunu felç etti ordaki maçta, gerçekten çok yetenekli ve güçlü bir oyuncu, bizim sol taraf ihtiyacımızı uzun yıllar görür, hemde ukraynadan gelmekte sorun yaratacağını sanmam eğer avrupanın büyük kulüpleri peşinde değilse..

Sol açık alacan ama onun yapacağı asistlere kafa vuracak adam lazım.

Tekke
22.12.2011, 11:43
ARKADAŞLAR, KİRALAMA YAPMAK LAZIM. Hem çok para harcanıp sokağa atılmamış olur, hem de denenmiş olur. Lugano-Niang-Keita bile olabilir, tam omurga...

Ilelioglu
22.12.2011, 22:14
STOPER - SOL ACIK - FORVET

-------------------------Tolga/Onur----------------------------

Celustka/Tayfun---Glo/Giray------Mustafa/?????------Cech/Ferhat

---Baris Ö./Zokora/Serkan/Colman/Sapara/Sercan/Aykut/Baris A.---

Burak/Volkan-------------Adrian/Alan----------------Eren/?????---

--------------------------Halil/?????-----------------------------

Devre arasi yollanabilecek isimler...

Brozekler ve Murat Tosun

..

delikoyun
22.12.2011, 22:32
acilen kanatlara gol atabilen oyuncu lazım kanatlardan zayıfız olcan kesin alınmalı ozan da yiğit gökoğlan ve veysel sarı yiğit ince demirde alınabilir bu 5 oyuncu ağırlıklı çalışma lazım

delikoyun
22.12.2011, 22:33
ozan ipek yiğit gökoğlan sanders ve güçlü hırlı atletik adam eksiltebilen yırtıcı bir santrafor yeterli

chener
23.12.2011, 11:47
valla mevkisi önemli değil ekstra oyuncu lazım bize dünkü maç kimseyi yahıltmamalı.takım ver-kaç yapamıyor,araya ince paslar gitmiyor.

delikoyun
23.12.2011, 11:59
şotanın kayseriye aldırmak istediği diego biseswar ı izleyin emin olun şota ya helal olsun keşke futbolcu izleme komitesi başkanız olsa zaten gelecekteki antrenörümüz olacağı kesin bence

inadına_Trabzon
23.12.2011, 15:18
ozan ipek yiğit gökoğlan sanders ve güçlü hırlı atletik adam eksiltebilen yırtıcı bir santrafor yeterli

yiğit gökoğlan dün avrupanın yolu 3 büyüklerden geçer dedi. iki lafından biri 3 büyükler. adam istanbul aşığı.

gelse de selçuk gibi satar da gider

BU sezon öncesi kim yaptırdıysa bu transferleri onlar karışmasın artık.

adrianın yerine iyi bir adam almalı. polonya bize yaramıyor

magmetet
24.12.2011, 11:58
colman ayarında ve üstünde 1 kişi ara pas depar önünü açan yada adam kaçıbilen beyinlerden
bek ile orta saha arasında zokora var idare ediyor orta göbekten ziyade sağ sol kanada güçlü tecrübeli isimler
serkan artık yaşlandı iyi orta yapabilen oyuncu lazım (serkan genelde korkak oyuncu adam geçip yapabilirse genelde hüsran oluyor ) olan ilerde yetekli bi golcü daha lazım. kalemiz sağlamdır.

Gökhan Uzun
24.12.2011, 14:30
bir tane dinamik ortasaha mümkünse çift yönlü oynayabilsin
bir tane atletik stoper olabildiğince hızlı ve sağlam olsun
iki tane kanat oyuncusu mümkünse birebirde etkili olsun

cubido
24.12.2011, 18:08
Allah askina bir takim 15 senede bir sol acik bulamazmi arkadas. Sola aldigimiz adamlarin birakin iyi cikmasini cogu sol acik bile cikmadi. hayatinda adam gecmemis HAlil'den sol acik yaratmaya alisiyor Senol Hoca. Cocuga da yazik.
Bir solacik sart oglu sart.
İkinci aciliyet stopere. Bana kalsa iki birinci sinif stoper lazim taki ama bir tanesine de raziyim.
Ucuncusu son vuruslari iyi klasik bir santrafora ihtiyacimiz var. Burak'i kesemese bile ozellikle baski kurmaya ihtiyacimiz oldugunda topu tutup digerlerine servis yapabilecek ve ceza sahasinda is bitirebilecek bir oyuncuya ihtiyacimiz oldugunu dusunuyorum.
Sag acik ve ortasahaya da oyuncu lazim ama hayalci olmamak gerek. Devre arasi alinacak oyincu sayisi 2 bilemedin uctur.

halo6196
24.12.2011, 20:36
isim öneremem araştırmam lazım ancak bize bir tane sol açık lazım halil sol kanatı kilitliyor adam geçmesini önlüyor ama asıl işi atak yapmak onu yapamıyor çizgiye kadar iniyor sonra topla dışarı çıkıyor yani orta açamıyor. sonuç oalrak bize iyi bir sol açık lazım.

Erol Koç
24.12.2011, 20:40
Kanatlarda adam eksiltebilecek adamlar alınmalı serkan balcı ve Cehc bu mevkilerin adamları değiller. Hucüm yönümüz o yüzden çok zayıfladı.

İleli
25.12.2011, 04:20
Tolga
Celustka
Giray
Mensah
Cech
Romaric
Zokora
Volkan
Ozan
Burak
Halil

orhan42
25.12.2011, 10:52
Ozan'ı Bursa şu içinde bulunduğu durumda kesinlikle vermez..Olcan iyi bi transfer olur..İnşallah kaçırmayız elimizden..

macuka
25.12.2011, 11:39
orta sahaya iki yonlu oynayan iyi bir orta saha lazim. Adrian da Alanzinyo da hikaye..

emretrabzon61
26.12.2011, 00:56
Tolga
Srna(Shakhtar Donetsk)
Giray
Ricardo Costa(Valencia)
Hasan Ali Kaldırım
Zokora
Colman
Douglas Costa(Sağ Kanat) (Shakhtar Donetsk)
Jaja(Forvet Arkası)
Ozan İpek(Sol Kanat)
Burak Yılmaz

Colman-Zokora-Tolga-Onur-Giray-Celustka-Serkan Balcı dışındaki bütün futbolcular takımdan gönderilmelidir ve onlardan elde edilecek para ile yukarıda yazdığım bazı yeni oyuncular alınmalıdır.

psikopat_hamsi
26.12.2011, 19:13
transfermarkt.com.tr/tr/yaya-soumahoro/profil/spieler_130119.html

sol kanata ilac olur kanaatindeyim.

SALDIRAY
27.12.2011, 01:00
Defans: ( Serdar Taşçı,Costa gibi kaliteli bir oyuncu)
Sol açık: (Olcan,Ozan gibi yetenekli oyuncu)
Forvete: (Gignac gibi kaliteli veya N'doye gibi karaboğa lazım)

Eren,Sercan gibi potansiyel gençler kiralanmalı.

Sapara,Vittek,Piotr,Pawel,Sezer,Glowacki (yaşı geldi), gibi oyuncuları direk göndermeliyiz.

Ondan sonra bir şeye benzer bu takım

Steril61
27.12.2011, 16:24
En önemli eksik bence sol açık. Buraya Ozan İpek'i alabilirsek hem defansif olarak hem de ofansif olarak rahatlarız. Bundan sonraki en önemli eksik orta alanda oyun kurucu mevkiidir. Burada görev yapmış olan eski futbolcumuz Selçuk İnan'ın yerini hala dolduramadık. Colman maalesef yetersiz kalıyor. Bundan sonraki en önemli eksiğimiz 10 numara. Jaja alınarak bu eksik telafi edilebilir. Adrian denen çelimsize 10 basar. Ardından gelen en önemli eksiğimiz liberodur. Transferde adı geçen Ricardo Costa için kaliteli oyuncu diyenler çoğunlukta. Kim alınırsa alınsın rakip hücumculara karşı çabuk davranan, kolay çalım yemeyen ve oyunu defans hattında kurabilecek sağlam bir oyuncu olmalıdır bu. Glowacki gibi hantal ve kolay çalım yiyen bir adam alınacaksa bu bölgeye hiç transfer yapılmasın daha iyidir. Son olarak Trabzonsporumuzun Burak'la uyumlu bir şekilde oynayabilecek golcüye de ihtiyacı var. Ancak bundan önceki mevkilere transfer yapılırsa bu çok büyük bir ihtiyaç değil. Transfer yapılacaksa da hücum pres özelliği olan forvet alınması gerekir. Turgay olabilir mi diye düşünüyorum açıkçası. Takım bu sene hücum hattında rakibe basmadığı için çok fazla baskı görüyor. Neticesinde yorulan defans hattı da gol yemekten kendini alamıyor. Bunun en temel nedeni topu hücumda tutamama ve orta alandaki pas trafiğini yönetememektir. Umarım bunları gören Şenol hoca gereken transferleri yaptırır.

jairzinho
30.12.2011, 16:28
acilen kanatlara gol atabilen oyuncu lazım kanatlardan zayıfız olcan kesin alınmalı ozan da yiğit gökoğlan ve veysel sarı yiğit ince demirde alınabilir bu 5 oyuncu ağırlıklı çalışma lazım

doğru söylüyorsun. bu seneki trabzonun bence en önemli eksiği kanat açıklarının golcülük yeteneğinin düşük olması.

alman milli takımını düşünürsek kanatlarda solda podolski sağda müller oynuyor.4-2-3-1 sisteminde.klose yada gomes en ileride oynuyordu.gol sıkıntısı çekmiyorlardı. ortada yada serbest olarak mesut oynuyordu.alanzinhonun yaptığı gibi.

geçen sene jaja ve umutun en az 10ar golü vardı.kanat açıklarının golcülük özelliği orta saha özelliği olması şart.

4-2-3-1 günümüzün modern futbol dizilimi.
trabzonsporu buna uyarlarsak..

tolga ligin en iyi yerli kalecisi.
kanat bekleri cech ve celustka iyiler.glowacki çok iyi.ama giraydan daha yetenekli bir stoper alınabilir.
önlerindeki zokora colman ikiliside iyi.
3 ün ortasında alanzinho yada adriandan birisini gözün kapalı oynatırsın.ikiside yerinin iyi oyuncuları.en önde burak tartışmasız ligin en iyi oyuncusu. eksik olan bence 2 yer var. sağ ve kol kanat açıklarının golcülük yeteneklerinin az olması.real madridde mesela en önde benzema solda ronaldo sağda dimaria malum gol yetenekleri olan oyuncular.süper golcü olması direk forvet olması gerekmiyor zaten açık oyuncularının. 10 gol ortalaması vede orta saha özellikleri olması gerekiyor.

trabzonspor 3 forvetle oynayacak ama aynı zamanda 3 ün kenarlarında oynayan oyuncular orta saha özelliklerinide barındırıyor olması gerekecek.pas trafiğine katkıları olacak.misal barcada pedro sağ açık gibi ama golcülük yeteneği var. keza villa sol açıkta topla buluşuyor.golcülüğü zaten malum.uzak forvet tanımlaması bu.
elbette üst düzey böyle oyuncu bulamazsın ama orta seviye olması bile(10 gol ortalaması yeterli oluyor) geçen seneki trabzonsporu yaratıyor.umut ve jaja örneğinde olduğu gibi.trabzonspor pozisyon üretiyor pozisyona giriyor ama son vuruşlarda sadece burak yılmaza bakıyor.teofilo da etkili olurdu mesela kadroda olsaydı.ama o da arıza bir oyuncuydu maalesef.halil bence orta saha özelliği olan ama golcülük yeteneği az olan bir oyuncu.

2010-2011 öndeki üçlünün istatistikleri.

jaja - 12 gol 3 asist
umut--13 gol 8 asist
burak--19 gol 2 asist

jaja biraz serbest takılıyordu.

jairzinho
30.12.2011, 16:36
olcanın gol yeteneği fena değil.

Ilelioglu
11.03.2012, 00:07
STOPER - SOL ACIK - FORVET

-------------------------Tolga/Onur----------------------------

Celustka/Tayfun---Glo/Giray------Mustafa/?????------Cech/Ferhat

---Baris Ö./Zokora/Serkan/Colman/Sapara/Sercan/Aykut/Baris A.---

Burak/Volkan-------------Adrian/Alan----------------Eren/?????---

--------------------------Halil/?????-----------------------------

Devre arasi yollanabilecek isimler...

Brozekler ve Murat Tosun

..

Sol acik'a Olcan alindi. Isabetli bir Transfer. Defansa Stoper sart. Üst düzey bir isim olmali. Defansi düzeltirsek zor gol yeriz. Yani beraberlik cogu zaman garanti olur, gol atarsanda maci alirsin...;)

Yaşar
11.03.2012, 00:10
Stoper, iyi bir ortasaha(8 numara tarzı) ve olursa forvet.

berkan402
14.04.2012, 23:01
jaja gibi bir yetenek alınsın yeterli...savunmaya zaten birisi alınır o kolay bölge önemli olan forvet arkası iş yapacak oyuncu

haritaci79
16.04.2012, 11:09
Forumlarda "Özer Hurmacı" transfer edilsin gibi bişeyler gördüm...Eğer doğruysa şiddetle HAYIR diyorum. Lemi'den 15 yılda zor kurtulduk, şimdi yeğenini bu takımda oynatmak mı? ASLAAAA

hasanakgun_
05.05.2012, 01:24
avrupa dusunuyosak jaja ozer bunlar sadece bu lıgı sallar eksık bolgemız bence stoper ve ıyı bı orta saha

mertacar
06.05.2012, 12:06
stoper , sol bek , orta saha(2) , kanat . genç ve türk oyunculardan yana olmalı tercihler ayrıca artık serkan balcı miladını doldurdu umarım yeni sezonda celutskayı orda görürürz

Emirhan Çorumlu
09.05.2012, 17:36
Stoper, Bekler, 10 Numara, Sag Acik ve Golcü... Yani kisacasi Yeni Takim lazim... :D

berkan402
13.05.2012, 23:45
özer hurmacı bence yıldız olur trabzonda...ankaraspor da oynuyorken arda turan ile birlikte en çok beğendiğim yetenekli oyuncuydu..fenere gitti tutmadı pek ama burak yılmaz gibi parlayabilir trabzonda şenol güneşin yanında

Ugur Kursad
14.05.2012, 00:00
Öncelikle eğer 2.bir 96-2000 sezonu yani cincon hegamonyası yaşamak istemiyorsak piyasadaki iyi yerli futbolcuları mutlaka almalıyız , alper potuk , aykut, hasan ali gibi . fenev bundan sonra ki sezonlarda bu seneki gibi etkin olamayacak hatta ligde bile olamayabilir, bjk de batmış durumda maddi anlamda ...

öncelikle , iki tane en azından bir tane sağlam bek kafadan lazım ufulasinin gs define çağ atlattığı ortada , yaş filan önemli değil kaliteli ve tecrübeli bir adam olmalı ... Yabancı transferlerinden pek ümidim yok ama en azından şu defansa sağlam bir adam bulurlar umarım .

Ilelioglu
16.05.2012, 20:55
2 tane Stoper alinmali...!!

Öneriler...

Yabanci olarak..

-Roland Juhasz (Anderlecht), Yas 28, Degeri 5.5 Mio. Euro
-Felipe Santana (B.Dortmund), Yas 26, Degeri 5 Mio. Euro
-Dante (B.Möcnhengladbach), Yas 28, Degeri 8 Mio. Euro
-Danilo (Udinese Calcio), Yas 28, Degeri 4.5 Mio.Euro
-Djourou Johan (Arsenal London), Yas 25, Degeri 7.5 Mio. Euro
-Johnny Heitinga (Everton), Yas 28, Degeri 10 Mio. Euro
-Brede Hangeland (Fulham), Yas 30, Degeri 10 Mio. Euro
-Philippe Senderos (Fulham), Yas 27, Degeri 4.5 Mio. Euro

Yerli olarak...

-Eren Güngör (Kayserispor), Yas 24, Degeri 2 Mio. Euro
-Emre Güngör (G.Antepspor), Yas 27, Degeri 2.5 Mio. Euro
-Serdar Aziz (Bursaspor), Yas 21, Degeri 3.8 Mio.Euro

..

Ben olsam öne cikardigim iki ismi alirim.

;)

asilhamsi
16.05.2012, 23:49
sag bek,sol bek,stoper(celustka stopere cekilmeli),ortasaha

sakaryalı54
26.05.2012, 18:04
sabri, aykut demir,serdar aziz, sefa,

emretrabzon61
26.05.2012, 20:27
Halil,Volkan,Giray,Mustafa,Serkan,Alanzinho,Adrian ,Celustka gönderilmelidir.

Sağ kanada:Adam johnson

Forvete:Emenike

Stopere:Lugano

Gönderilmesi gereken söylediğim oyuncular oynamaya devam ederse maçları izlemeye gerek yok.Gider adam gibi takım izlerim.Yine ligi 3.veya 4.bitiriririz.Şampiyonlukta biz öldükten sonra gelir artık.

t.gokce
27.05.2012, 18:24
orta sahaya toparlayıcı biri,defansta banko oynayabilecek stoper ve sol bek e ihtiyaç olduğu kesin.

Erdal DİLEK
28.05.2012, 15:18
yüzde 1000 sağ bek almalıyız. ..

Ilelioglu
28.05.2012, 19:39
http://www.footballuser.com/formations/2012/05/415176_Trabzonspor.jpghttp://www.footballuser.com/formations/2012/05/415180_Trabzonspor.jpg

Yapilmasi gereken Transferler:

-Kolo Toure (Man.City) 5-6 Mio. Euro
-Demichelis (Malaga) 2-3 Mio. Euro
-Hamit A. (Real Madrid) 3-4 Mio. Euro

Not: Isimler sadece örnek amaclidir.

:)

ANIL
28.05.2012, 19:40
http://www.footballuser.com/formations/2012/05/415176_Trabzonspor.jpghttp://www.footballuser.com/formations/2012/05/415180_Trabzonspor.jpg

Yapilmasi gereken Transferler:

-Kolo Toure (Man.City) 5-6 Mio. Euro
-Demichelis (Malaga) 2-3 Mio. Euro
-Hamit A. (Real Madrid) 3-4 Mio. Euro

Not: Isimler sadece örnek amaclidir.

soldaki takım az yol yer az gol atar. sağdaki ise tam tersi.

Ilelioglu
28.05.2012, 19:54
soldaki takım az yol yer az gol atar. sağdaki ise tam tersi.

Önemli degil, sonucta toplayacagi puan önemli. Soldaki takimi kolay kolay kimse yenemez Türkiye'de, ancak hakem faciasi olmali, golü zaten bir sekilde bulur. ;)

elbera
28.05.2012, 20:50
http://www.footballuser.com/formations/2012/05/415249_Trabzonspor.jpg (http://www.footballuser.com/415249/Trabzonspor)

forzatrabzon61
31.05.2012, 11:39
http://www.footballuser.com/formations/2012/05/415249_Trabzonspor.jpg (http://www.footballuser.com/415249/Trabzonspor)

hamit gitti artık gs ye toureyi belki alabiliriz weiss gs ile görüşüyor galiba burağıda lazio istiyormuş şenol hoca napıcak merakla bekliyorum...

thenumberfour
15.06.2012, 23:35
Stoper bölgesine zaten bir transfer yaptık, hızlı bir oyuncu olan Bamba'nın yanına güçlü bir fiziğe sahip ve topu iyi oyuna sokabilen bir futbolcuya ihtiyacımız var.Bir ara Mathijsen'in adı geçiyordu, pek ihtimal vermiyorum ama olursa harika olur.Nokta transfer yapmış oluruz.
Sağ bek ve sol bek mevkilerimiz de stoper bölgesi kadar acil olmasa da transfer istiyor.
Orta sahamız ise tam bir muamma.İster inanın ister inanmayın orta sahamızın kaderi Adrian'ın ellerinde.Şayet bu adam kendine gelirse(Teofilo örneğinde olduğu gibi), 10 numara pozisyonunda oynatılır, arkasına da colman+zokora koyulur afiyetle maçlar izlenir.Ancak bu seneki performansla devam ederse Trabzonspor'un iki alternatifi var:
1-Colman 10 numarada, alper orta açıkta ve zokora ön libero
2-Yasin 10 numarada, colman orta açıkta ve zokora ön liberoda
Forvete gelince, Cenk'in balon olduğunu düşünüyorum ancak aynı takımda(Gaziantepspor) başka bir yetenek var: Muhammet Demir.Bana Fatih Tekke'yi anımsatıyor.Burak ise her durumda elde tutulmalı.
Kanatlarımız güven veriyor.Solda Olcan'ın yeri garanti, sağ kanat için de Volkan'ın kazanılabilir olduğunu düşünüyorum.Bir ara Lee Chung-Yong adı geçiyordu ama zor transfer olur.
İşe yaramaz yabancılar satılıp, forma şansı bulamayan yerliler 1461'e gönderilirse değmeyin keyfime.

thenumberfour
16.06.2012, 19:07
" Egemenin beşiktaştan ayrılması gündemde...Trabzonspor ve fenerbahçe ilgileniyor!" http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%C4%B1/2012/06/15/3174998/egemen-bedavaya-u%C3%A7abilir
Şu adamı da alamazsak defolsun gitsin bu yönetim.Başka oyuncuya bonservis vereceksin, adı geçen tüm isimler yabancı olacak, bir de binbir zahmetle transfer ettiğin oyuncunun başarısız olma ihtimalini göz önünde tutacaksın.Bir de Egemen'e bakalım; her şeyden önce yerli oyuncu bu da daha az maaş, daha çok kontenjan demek.Bonservisi elinde, ki başarısı göz önüne alındığında ne kadar yüksek bir bedelden kurtulunacağı apaçık ortada.Son olarak da, bu adam daha önce Trabzonspor'da oynadı.O Trabzon'u, Trabzon onu biliyor.Yani başarısız olma ihtimali de yok.
Haberde de geçtiği gibi fenevbahçe de devrede.Bonservise vereceğimiz parayı şu adama maaş olarak önersek(Egemen beşiktaş'tan yıllık 1,1 milyon € alıyor, biz yıllık 2 milyon € önersek mesela), Trabzonspor ile iyi bir geçmişi olduğunu da göz önünde bulundurursak kesinlikle bizi tercih edecektir.Ayrıca geçen sene bu adamı bizden beleşe kapan 8taş'a da güzel bir gözdağı vermiş oluruz.

forzaszgn
23.06.2012, 19:53
AYKUT DEMİR neden hiç konuşulmuyor anlamıyorum transferde adı geçmiyor yerli arıyoruz yerli kaliteli olsun diyoruz şuanki stoperler arasında bence gayet iyi tekniği fiziği var sağ bekte oynar topa iyi vurur a2 milli takımda oynuyor alt kademelerde çok oynamıştır çok meraklı bu formayı kaç kere dedi şu yoklukta bulunmaz ama biz hala kapatalım gözümüzü trabzonlu olduğu içinde heyecanlı adam isteseler koşar gelir bence yerli olarak kesinlikle alınmalı sol bek bile oynadı adam...aylar önce soneri demiştim çok güzel oldu sabredip güvenelim gerisi gelecektir

Nihat K.
20.07.2012, 16:34
Forvet ihtiyacımız var

Enis Demirhan
26.07.2012, 17:35
Ben sistemimizin degismesi gerektigini dusunuyorum. 82 puan topladigimiz sene oynadigimiz cift forvetli sisteme donmeliyiz. Gs ayni formatta gecen yil ligde gayet basarili oldu.

Mevcut kadroyla bu sistem zor uygulanir ama transferi de buna gore sekillendirmeli yonetim bence.

Hami Demir
28.07.2012, 14:19
serdar-alper-muhammet gelsin yeter başka transfere ihtiyac yok

Ahmet Kuru
28.07.2012, 23:32
Takima oncelikle sol bek lazom. Cech gonderilmeli,bir forvet lazim ama yerli. Eger para kalirsa bir de stoper lazim.

Takimdabazi gereksiz isimler kesinlikle gonderilmeli

Helvacı61
29.07.2012, 04:43
bu takıma yönetim kurulu lazım en büyük zaafımız yönetim deki fuzuli adamlar 5 tane koyunu güvenip vermem sadri şeneri biraz ayırıyorum

Ilelioglu
29.07.2012, 16:44
Transfer Komitesi yeniden yapilanmali.

..

Ilelioglu
29.07.2012, 16:52
Sol Bek: Taiwo <--> 3 Mio. Euro (serbest kalma ihtimali konusuluyor)
Stoper: Kolo Toure <--> 3 Mio. Euro (seneye serbest kalacak)
Forvet: David N'Gog <--> 3 Mio. Euro (istenilen performansi gösteremedi Bolton'da)

Sol Bek olarak yerli bir isim yok, Sol Bek mecburen yabanci olacak. Yerli olarak ise..

Stoper: Aykut Demir <--> 1.5 Mio. Euro
Forvet: Muhammet Demir <--> 1.5 Mio. Euro + Alan + Henri (kiralik)
Forvet: Mustafa Pektemek <--> Volkan Sen

meaningoflife61
29.07.2012, 17:06
Kesinlikle Santrafor,Stoper Ve Sol Bek Hemde Acilen 18 Ağustosda Lig Başlıyacak.Taiwo,Muhammet Demir Ve Serdar Aziz Önerilerim Nacizane....

kapça_61
29.07.2012, 17:18
sol bek: ziegler, andre dos santos, taiwo
orta saha: lucas biglia yerli olarak alper
forvet: agbenlahor
stoperi de onlar alsin..

gidecekler: cech, alanzinho yada adrian,henriqe kiralik,

kalkanbalığı
30.07.2012, 10:13
Eksik bölgelerimiz sol bek
stoper Kolo Toure
Sol bek Ziegler

Ilelioglu
30.07.2012, 13:52
Taiwo gittigine göre Bosingwa olabilir Sag Beke, Sol Bekede Celustka gecer.

..

hodlu
30.07.2012, 14:04
Futbolcu izleme-arama-tarama ekibimizde eksikliklerimiz var.Oraya birkaç hoca daha almalıyız...

Ilelioglu
30.07.2012, 14:05
Öneri:

Izleme Komitesindeki isimler bos zamanlarinda "Football Manager" oynasinlar.

Ilelioglu
31.07.2012, 21:10
David N'Gog <--> Satin alma opsiyonlu kiralama yada 3 Mio. Euro
Kolo Toure <--> 3 Mio. Euro
Serdar Kurtulus <--> Tayfun Cora, Baris Atas + 1 Mio. Euro

http://www.footballuser.com/formations/2012/07/473623_Trabzonspor.jpg

sairceketli
01.08.2012, 19:44
Stoper kesinlikle lazım takıma.Serdar aziz muhteşem olur.Birde yerli forvet alternatifi şart bunun ilacı cenk tosun.Bu takım Burak yılmazı gol kralı yaptı Cenk Tosun gibi bitirici bir adamla neler yapmaz.Transfer komitesi olayına kesin çözüm bulunması gerekir.Scout ekibi şart.

M.S.SOFU
05.08.2012, 02:18
evet değerli pampişlerim
wikipeidadan biraz kurdanayım derken bazı milli futbol takımlarının profillerine rastladım
haliyle transfer dönemi münasebetiyle bazı oyuncular buldum
not:buradaki oyunculardan hiçbirini izlemedim.sadece ilgisi olan arkadaşlardan fm profillerini istiyorum,yaşı genç olanları seçmeye çalıştım

http://en.wikipedia.org/wiki/Simon_Kj%C3%A6r
http://en.wikipedia.org/wiki/Nicolai_Boilesen
http://en.wikipedia.org/wiki/Nicolai_J%C3%B8rgensen(vitteki sat bunu al,al sana yatırım)
http://en.wikipedia.org/wiki/Martin_Olsson
http://en.wikipedia.org/wiki/Erdin_Demir
http://en.wikipedia.org/wiki/John_Guidetti
http://en.wikipedia.org/wiki/Simon_Thern
http://en.wikipedia.org/wiki/Jonathan_Parr*
http://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Rogne*
http://en.wikipedia.org/wiki/Markus_Henriksen
http://en.wikipedia.org/wiki/H%C3%A5vard_Nordtveit

bunlar kuzey ülkelerinden bulduklarım

M.S.SOFU
05.08.2012, 02:31
bunlar premier ligten düşen takımlardan bulduklarım
http://en.wikipedia.org/wiki/Radosav_Petrovi%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Steven_N%27Zonzi
http://en.wikipedia.org/wiki/Marcos_Alonso_Mendoza*
http://en.wikipedia.org/wiki/Bj%C3%B6rn_Bergmann_Sigur%C3%B0arson
http://en.wikipedia.org/wiki/Eggert_J%C3%B3nsson

bunlarda sırp milli takımında karpuz seçmeceleri

http://en.wikipedia.org/wiki/Ivan_Obradovi%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Maksimovi%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Filip_Mladenovi%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Du%C5%A1an_Tadi%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Darko_Lazovi%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Filip_%C4%90uri%C4%8Di%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Sr%C4%91an_Mijailovi%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Lazar_Markovi%C4%87***
http://en.wikipedia.org/wiki/Matija_Nastasi%C4%87

M.S.SOFU
05.08.2012, 02:40
bunlar bosna ve hırvatlardan seçmeceler

http://en.wikipedia.org/wiki/Muhamed_Be%C5%A1i%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Domagoj_Vida
http://en.wikipedia.org/wiki/Mateo_Kova%C4%8Di%C4%87
http://en.wikipedia.org/wiki/Ante_Vuku%C5%A1i%C4%87

Ilelioglu
05.08.2012, 18:32
Simon Poulsen <--> Bedava
Murat Akca + Ziya Erdal <--> Vittek
Andre-Pierre Gignac <--> 6 Mio. Euro

http://www.footballuser.com/formations/2012/08/478240_Trabzonspor.jpg

M.S.SOFU
06.08.2012, 01:59
türk takımlarından transfer çalışması

not:bunlar tamamen şahsi görüşümdür,adamların şikeci olup olmadığını bilmem,izledim yazıyorum,bu isimler tartışılmalı,kulübe önerilmeli.abidik gubidik adamlar alacağımıza,türkiye liginden,bildiğimiz,yorum yapabileceğimiz oyuncuları alırsak iyi olur.bir kaç genç ismide yazacağım

zaten çoğu bildiğiniz isimler.
isimlerin karşısına link koyacağım,oyuncu bilgilerini göstermesi anlamında

musa nizam:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=27578&season=2012%2F2013
serdar aziz:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=25602&season=2012%2F2013
musa çağıran:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=27616&season=2012%2F2013
ismail odabaşı:
mehmet sak:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=49510&season=2012%2F2013
edin visca:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=71026&season=2012%2F2013
taner yalçın:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=27949&season=2012%2F2013 (yisyiri)
alper kalemci:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=27710&season=2012%2F2013
diego/alper/veysel sarı
bu eskişehirin yeni transferi nuhiu,adam golcü filan değil ama yisyisyiri :D http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=44442&season=2012%2F2013 1.97 boy var elemanda

antepten,muhammet,
orhan gülle:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=52889&season=2012%2F2013
cenk tosun::http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=44369&season=2012%2F2013
cenk tosun 21 yaşındaymış bu arada,yaşına göre cv si çok iyi bence.

mahmut boz:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=27337&season=2012%2F2013
bunu takip edelim ilkay durmuş
uda gençlerin yeni transferi jimmy durmaz:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=47575&season=2012%2F2013

barış başdaş:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=31094&season=2012%2F2013
takip edelim,mervan çelik:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=30855&season=2012%2F2013

kayseriden ,bunları takip etmek lazım

http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=90719&season=2012%2F2013

http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=61843&season=2012%2F2013

http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=85072&season=2012%2F2013

http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=28239&season=2012%2F2013 (25 maç 9 gol,hemde defans için ?????)

bunlar transferlik:sefa yılmaz http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=60267&season=2012%2F2013

furkan özçal:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=28241&season=2012%2F2013

kamil ahmet çörekçi:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=52504&season=2012%2F2013
kamil çok iyi topçu bucadan beri ibliyorum

okay yokuşlu http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=48757&season=2012%2F2013

murat akça:http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=25659&season=2012%2F2013

bu sene lige baya gurbetçi oyuncu ve genç oyuncu transferi olmuş.
özellike bir kaç kulüpte hiç duyulmamış adamlar var
o oyuncular için takipte kalmak lazım

araştırırken beni şaşırtan şeyler:
ishak doğan 24 yaşında
sivastaki ziya 24 yaşında
aykut demir 24 yaşında

24 yaşındaki oyuncuları transfer etme çalışmalarını bırakmalıyız bence
yani 24 yaşındaki oyuncu kedini ispatladıysa almalıyız
misal joseph boum miy de 23 yaşında,bence kendini ispatlamış oyuncu,bu oyuncu için transfer çalışması yapılabilir.

Ender Kuyumcu
10.08.2012, 12:02
Trabzonspor'un geçmişten gelen bir yabancı futbolcu transfer edememe sorunu var. Onu için bu yönetimi bu konuda diğerlerinden ayırmıyorum. Bunlar da bundan öncekiler gibi bu konuda planlı programlı hareket etmiyorlar ve sezon boyunca izledikleri bir tane bile futbolcu yok.

Bu konuda her zaman olduğu gibi menajerlerin yönlendirmeleriyle hareket ediyorlar şans eseri bu yönlendirmelerden iyi bir futbolcu çıkarsa ne ala, yoksa yeni bir adrian ya da yeni bir henrique ile karşı karşıya kalabiliriz.

Yabancı transferinin doğru yapılma şekli şudur.
---Eksik bölge belirlenir.
---Bu oyuncular için ayırabileceğiniz bütçe belirlenir.
---Bu yönde takımın oynadığı taktik de göz önünde bulundurularak bir liste oluşturulur.
---Her bölge için en az üç tane normalde de 5 tane aday belirlenir.
---Oluşturulan listedeki oyuncular en az bir sene boyunca takip edilir.
---Oyuncunun kişiliği de dikkatlice araştırılır ve hayat yapısı da incelenir.
---Sezon bitmeden önce de gerekli bütün görüşmeler yapılır ve futbolcu kamptan önce mutlaka transfer edilir.

Bu saydıklarım profesyonel bir kulübün yapması gerekenler. Bizde durumun bu olmadığını artık hepimiz biliyoruz.
O halde yapılacak şey belli. Eldeki bir elma daldaki iki elmadan iyidir mantığı ile alacağınız yabancıdan çok emin
değilseniz ne oynadığını bildiğiniz Türkiye'deki yabancılara yönelebilirsiniz.

Gelelim yerli boyutuna, TS her zaman yerli futbolcuların doğru seçimi sonrası başarılı olmuştur. Ve 2010-2011
sezonundaki şampiyonluk da dahil bütün şampiyonluklarda (çalınanlar da dahil) başarı yerli futbolcuların katkısı
ile gelmiştir.

Şimdi gelelim yapılabilecek transferlere.

Bana kalırsa TS'un geri dörtlüsünün tamamen değişmesi gerekiyor ve yeni transfer Bamba da TS'un oyuncusu değil.
Olası Kolo Toure transferi faydalı olur, yanına Bursaspor'dan Serdar Aziz ilk düşüneceğim isimdir. Alternatif olarak
Toure'nin yanına Zokora da yerleştirilebilir.

Bu durumda orta sahada doğacak olan boşluk da Alper Potuk ile doldurulabilir hatta Alper her halükarda alınmalı.

Forvet için ise adayım Muhammet Demir.

Sol bek ve sağ bek mevkileri için yabancı durumuna göre hareket etmek zorundayız maalesef. aslında bu bölgelerde
TS'un yükünü kaldırabilecek yerli bir futbolcu yok ama çok zorunlu kalırsak Serkan sağ bek oynamaya devam edebilir ya da Celutska.
Sol bek için ise muhakkak bir yabancı transfer edilmeli.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 10:34
orta sahaya alper potuk
defansa serdar aziz
ileriye cenk tosun, turgay bahadır

bunları yapsak bize yeter

28TS61
19.08.2012, 10:51
yonetim ve teknik kadroda eksiklikler var

Ertan1982
19.08.2012, 10:58
Teknik ekibe ve izleme komitesine isin ustalari yabancilar katilmadan düzelmez bizimkiler.

ibrahim
19.08.2012, 11:02
Teknik ekibe ve izleme komitesine isin ustalari yabancilar katilmadan düzelmez bizimkiler.

Buna Alt Yapi hocalarini ekleyebiliriz. Mustafa Akcay gibi disarda egitim almis 3 tane hoca daha lazim.

alper*
19.08.2012, 11:24
En önemli eksiklik kulübede. Şenol Güneş'in derhal görevden uzaklaştırılması gerekir.
Yerine, sadece teknik direktör olduğunu bilen bir adam gelmeli.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 12:40
transfer döneminin en kötü takımı olduk ya tebrikler tüm yöneticilere. mersin idman yurdu, kayseri, ordu, ibb, kasımpaşa, antalya dahil hepsi transfer dönemini bizden daha dolu dizgin geçridi. sanki bu takımların bizden daha çok geliri varmış gibi... şaşırıp kalıyorum arkadaş ya. insan hiç rakiplerinin yaptığı transferlere bakıp önlem almaz mı kendini yenilemez mi karşı atağa geçmez mi? fb ve gs nin yaptığı transferlere hiç girmiyorum bile. bu sene bu kadroyla ligi 5. bitirirsek ne mutlu bize. gerçi onu da bize bırakacaklarını zannetmiyorum ama neyse...

Hamza Milet
14.01.2013, 22:46
Forvet, Stoper, Sagbek, Solbek

delikoyun
15.01.2013, 10:03
sol bek kesin şart ama benim tercihim halil sol bek oynayabilir geçen sene lille maçında oynamıştı ben begendim benim sol bek tercihim halil
stoper bence 1461 den mehmet begendim abdullah tan daha iyi geldi bana
golcü olarak 1461 den ofiedu benim tercihim elimizdekilerden daha hareketli daha güçlü vittek yada henriqe ile iyi işler yapabilir
orta alanda soner adrian colman sapara olcan zokora bu oyuncular güçlü ve diri olursa özellikle sapara adrian soner colman pres yapar koşarsa oyuncuya ihtiyaç yok bu bölgede

ben yabancı transfer yapılsa bile kiralık olarak stopere ve orta alanda colman tarzı oyuncu alınmalı derim kiralık olarak ama bizim ligin üstünde bir ligden yoksa gerekte yok

ApoCaN28
15.01.2013, 18:18
Tek eksiğimiz :

Ruh ...

erenslash
21.01.2013, 13:51
Herşey var hangi birini sayalım? Ruhu geçtim takımın kumaşı belli kayseri,bursa,kasımpaşanın kadrosu da senden iyi zaten.Ruhu geçtim,ruha gelene kadar önce kadro kaliten olacak sonra ruhu konusacaksın

pegasus1461
21.01.2013, 14:06
Defans:Juhasz
Sol Kanat:Ahmet İlhan
Sağ bek:Göksu
Forvet:Didier Ya Konan

TSlee61
26.01.2013, 14:29
İLK 11
Kaleci: Onur Kıvrak
Sağ Bek: Göksu Alhas
Sol Bek: Dusko Tosic
Stoper: Giray Kaçar
Stoper: Sol Bamba
Defansif Orta Saha: Alper Potuk
Sağ Kanat: Ahmet İlhan
Sol Kanat: Yusuf Erdoğan
Ofansif Orta Saha: Adrian Mierzejewski
Forvet: Francis Ofeodu
Forvet: Cenk Tosun

YEDEKLER

Tolga Zengin
Abdullah Karmil
Zeki Yavru
Torric Jebrin
Soner Aydoğdu
Barış Memiş
Emre Güral

Trapezus61ts
15.03.2013, 20:55
dışarıdan oyuncu almaya gerek yok. 1461 den : Yusuf, Gökhan, Jebrin, Göksu.
bu 4 oyuncuyu alsak tamam. Para vermeye de gerek yok.
Bütün yabancıları da yollamak lazım. boş yere para veriyorlar.

Cengiz
15.03.2013, 21:00
Orta alana düzgün maç yöneten bi hakem alarak başlayabiliriz

erenslash
06.05.2013, 02:03
Defans komple 4 tane üst düzey -ortasaha en az colman ve volkan gidecekse 3 oyuncu gitmeyecekse 2 oyuncu lazım. iki üst düzey forvet.

tahsin
02.06.2013, 00:55
Batalla, Aatif Chahechouhe (Atif Şeşu), Bobo ve Kalu Uche'yi gereksiz topçularla takas etsinler. 1461 ve geride kalanlarla harmanlasınlar yeter.

Ilelioglu
17.06.2013, 19:45
Forvet: Bacca (FC Brügge) <--> 4-5 Mio. Euro
Orta Saha: Jaja (Metalist K.) <--> 300 bin Euro (kiralik)
Sag Acik: Serdar Gürler (SB Elazigspor) <--> 1 Mio. Euro + 1-2 Futbolcu

Toplam maximum tutar: 6.3 Mio. Euro

..

Enisc
17.06.2013, 22:19
Kaleci hariç her mevkimiz eksik ..

Bedri Sertkaya
18.06.2013, 11:28
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Defansın bütün bölgeleri eksik.Yumlu'nun bırakın ilk 11 ilk 18'e girdiği takımda herşey eksiktir.Bir kere tahtalar eksiktir baştan zaten.

Kaleci hariç her mevkimiz eksik ..

Ilelioglu
21.06.2013, 01:30
Forvete gelecegin yildizi olabilecek bir isim: Muhammet Demir

Yönetim duy sesimizi...

..

Haluk DAĞ
06.07.2013, 17:28
oyuncuların ortalama performansta oynasa bile ilk 5e gireriz normalde de oynamıyorlar colman mesela . emerson u niye kestiler anlamadım adam her yönden müthişti bence. net olarak bir forvete ihtiyacımız var ama sizin dediğiniz gibi muhammet demir le falan olmaz bu işler biz kayserispor değiliz ki gençleri süper ligde deneyelim. sonra takıma kızıyorsunuz

lazibere
06.07.2013, 17:45
dışarıdan oyuncu almaya gerek yok. 1461 den : Yusuf, Gökhan, Jebrin, Göksu.
bu 4 oyuncuyu alsak tamam. Para vermeye de gerek yok.
Bütün yabancıları da yollamak lazım. boş yere para veriyorlar.

En büyük derbi maçı, Komşu Rize ile olacak maç olsaydı haklıydın

lazibere
06.07.2013, 17:46
Forvete gelecegin yildizi olabilecek bir isim: Muhammet Demir

Yönetim duy sesimizi...

..

Rica ediyorum arkadaşlar. Kendi takımlarında bile doğru dürüst iş göremeyen adamları lütfen baçtacı yapmayalım. Madem ki sadece isim söyleyeceğiz neden daha iyi birisinbi söylemiyorsunuz:)

lazibere
06.07.2013, 17:52
Ligimizde bu yıl itibari ile transfer edilecek bence 4-5 tane yerli oyuncu vardır. Diğerlerinin hiçbirinin kanımca büyük takım oyuncusu olduğunu düşünmüyorum. Yıllık parıldayan oyunculardır onlar.

Kimi alırsak isterdim..

Oğuzhan.. Beşiktaş vermez
Emre Çolak.. GS vermez
Salih.... fener vermez
Alper potuk.. Fener aldı
Aykut Demir .. Biz aldık
Erkan Zengin... alınsa isterim

Onun haricindekı hangi ismi telafuz ederseniz edin bana göre, Düz klasık oyunculardır, Alınsa ne yazar alınmasa ne yazar.

Bizdeki Yasin ve Soner ? Oncekı sezon ligde fırtına estirdi. Aldık ne oldu

O bakımdan Büyük takım oyuncusu olacak oyuncular bellidir ve bunlar da bir sezonda 3-4 tane yetişir.

lazibere
06.07.2013, 17:56
Bir ekipte en önemli başarı unsuru, Takım ruhudur
takım ruhunu kaybedersen, En iyi oyuncun en kötü konuma da gelebilir. Çünkü , Vasat olan oyuncu zaten hep vasattı oynamasada zaten eleştiriliyordu ama Hedefsiz kalan bir takımda, KALİTELİ AYAKLARIN susar ve bu durumda once onlar yıpranır..Hem takım hemde kendisi kaybeder.

Colman Mesela; Adam 2 sezon oncesinde Transferin en çok konuşulan ismiydi ama 2 sezon içinde takımda hedef kalmayınca o da koyverdi kendini. Çünkü onun kötü oyunu nu herkes fark etti, İyi oynadığı zamanı bildiğimizden dolayı..

Tek isteğim şudur. Yarışmacı ve Hedeften kopmayacak bir takım yaratabilmek. Bunu Başarırsak Futbolcular da motive olacaktır. Ama 10, hafta Lige Havlu atan bir takımdan ki, hele ki bu şampiyonluğa oynayan bir takımsa, kimse istikrar beklemesin.

L.Burrows
07.07.2013, 18:04
Ahmet İlhan ve Muhammet Demirin takıma katkısı olacağını düşünüyorum. Özellikle santraforumuz olmadıgından Muhammet Demirin alınmasını dahada çok istiyorum.

Haluk DAĞ
07.07.2013, 18:11
bu takım bobo yu beğenmedi boştayken almadı, gitti batuhan ı aldı biz ne istesek ne desek boş

Ilelioglu
07.07.2013, 18:20
Rica ediyorum arkadaşlar. Kendi takımlarında bile doğru dürüst iş göremeyen adamları lütfen baçtacı yapmayalım. Madem ki sadece isim söyleyeceğiz neden daha iyi birisinbi söylemiyorsunuz:)

Abi parasini vereceksen yazalim yani soru degil :D

Bacca, suan degeri 8 Mio. Euro civarinda. 6 Mio. Euro'ya alinir bence.

Yanliz Muhammet sakatlanana kadar iyidi Antep'de. Adam 2 sene önce 27 lig macinda 10 gol atmis, 19 yasindaydi daha. :)
Gecen sezon maalesef capraz baglari koptu. Mayis'in sonu itibari ile sakatligi gecti. Simdi Batuhan yerine bu adam alinmis olsaydi, daha iyi olmazmiydi? Suana kadar hazir duruma da gelmisti. Sonra git birde Batuhan'i al kimse birsey demez. Ama Batuhan'i alip kilolari ile ugrasiyorsun sen.

..

savsat
07.07.2013, 18:30
açık ara sağ kanadın ofabsif oyuncumuz yok. volkan'dan bir numara olmaz. iki yıldır milleti delirtmekten başka birşey yapmadı.MRA akıllı adamdır, eksik bölgeyi görmesi lazım

Kaan Ergüney
16.07.2013, 00:14
Kale ve defansta sıkıntı olmaz, ortasaha Colman kendine gelirse ve Adrian geçen yıl son dönemde oynadığı gibi oynarsa başarılı olur. Sağ kanada takviye olabilir. Volkan Şen istikrar açısından güven vermiyor. Forvet'e de tam bir golcü gerek, yani şimdikilerin kaçırdıkları pozisyonların en az yarısını gol yapacak bir transfer.

Zaten takımın en büyük transferi M.R.AKÇAY Hocamızdır. Yeter ki oyun felsefesini oyunculara benimsetebilsin ve ekibine rahat bir çalışma ortamı sağlansın.

Burakcan Yaşar
17.07.2013, 12:57
İlk 11 - Onur-Trans-Giray-Aykut-Transfer-Soner-Colman-Maloda-Adrian-Alanzinho-Transfer---

Yedek : Tolga , Celuska , Yusuf , Olcan , Volkan Emre Henriqe

Transferler :Tosic Solbek----Sağ bek e Göksudan başka gelmiyor.Forvet Kalou , Borrios keşke olsa ama olmayan Dame N'Doye.....

Yerli gelecek için : Muhammet demir , yunus mallı...

Burakcan Yaşar
17.07.2013, 12:58
heh söylemeyi unuttum : Alınabiliyorsa RUH ve maçı adam gibi yönetecek hakem.

btnyldz
17.07.2013, 14:47
Orta alana düzgün maç yöneten bi hakem alarak başlayabiliriz

Kesinlikle katılıyorum.

Cihan Kibar
19.07.2013, 20:22
sağ bek bursadan şener, sola ismail köybaşı ortaya orhan gülle, oğuzhan özyakup, forvete muhammet demir

erenslash
19.07.2013, 22:30
aykutun yanına bir stoper ,bir sol beck ,bir de sağ beck .sağ açık ve bir tane sağlam ortasaha

cakalkerem
19.07.2013, 22:42
neremiz tam ki diyeceğim yine polomik çıkacak......

acil olanlar...

zeki yerine sağbek
mustafa yerine kaliteli bir defans

forvete gol atabilecek canlı diri bir kaliteli forvet

Ufuk Turgut
21.07.2013, 21:10
forvet ve acıl olarak bence solbek...

lazanya61
22.07.2013, 10:30
bu kadro çok vasat rakiplerinkine göre,
gs-fb kopar gider ikinci yarı,
bizi kaos dolu bir sezon bekliyor gibi

Yunus Danışmaz
22.07.2013, 14:43
Yisyiri forvet... Sağ bek, stoper, sol bek, belki bir sağ ayaklı sağ açık...

murseltaskin
22.07.2013, 15:51
celutskadan ne sol bek ne de sağ bek olur. sola bir adam mutlaka alınmalı. stoperde bile eksiğiz.giray mustafa tam bi saatli bomba. derry maçında yediğimiz ilk golde colmanın hatası var ama giray hamlede geç kaldı çalımı yedi sonrada golü yedik. ortasahaya soner monte edilmeli ve biraz agresif oynanması söylenmeli. barrios alınır inşallah. bunlar olunca ligde uefa kupasına katılacak pozisyona geliriz. şampiyonluk için çok daha fazlası gerek...

Mellih
22.07.2013, 16:51
sağ bek veysel sarı..

zafercalikoglu
23.07.2013, 08:29
sağbek tamam 10 nuamra tamam sıra forvetde,

anilmercan61
27.07.2013, 02:45
sağ beki hallettik bence sol bek ve ortasahay kesin bir ihtiyaç var çünkü gördükki colman aykut ikilisinden olmaycak ya zokorayı döndürsünler yada bi ortasaha lazım

LittleFinger
27.07.2013, 14:32
Mustafa Yumlu,Aykut Akgün olmuyor,güvenilmez bunlara
Tolga Ciğerci,Orhan Gülle,Serdar Aziz,Barrios ve solbek ihtiyacı var bence

akrep_3527_189
28.07.2013, 16:28
Serdar Aziz
Mbengue
Barrios

Ufuk Turgut
29.07.2013, 20:48
sol bek acıl lazım bır kere..elbette bır forvet ve olabılırse orta sahaya br adam

Erhan Sezer
30.07.2013, 10:43
Ashley Cole & Lucas Barrios. alternatif yerli de cenk tosun&serdar gürler. olsa iyi olurdu:)

sarman61
30.07.2013, 12:03
Stoper, Sol Bek, Orta Saha, Forvet. Ayrıca yerli kalitemizin arttırılması.

Cihan Kibar
31.07.2013, 11:37
sol bek tosic yada ismail köybaşı
stoper bamba kalmalı giderse joseph boum
orta saha oğuzhan özyakup + orhan gülle
forvet bir yıldız transfer + muhammet demir

ondan sonra gelsin kupalar :)

aribal
31.07.2013, 22:14
Bize adam akıllı genç yırtıcı bir forvet lazım. İsim olarak yabancı bir sürü isim mevcut ama kadro da yabancı zaten çok olduğundan Türk olması daha iyi olur. Cenk Tosun en iyi aday görünüyor.

CKY61
02.08.2013, 21:35
Jesper Juelsgard (Sol bek)

www.transfermarkt.com.tr/tr/jesper-juelsgaard/profil/spieler_20313.html

JsPR4LpTwtc

Son maçını az önce izledim, yine şahane bir asist yaptı (golü atan adam da eski Sivaslı Rasmussen :D)

Sol ayağına hakim, ortaları isabetli, defansı ve hücumu dengeli, tekniği yeterli, soğukkanlı bir oyuncu. Alınırsa büyük katkı sağlar. Bonservisi sanırım 1-2 milyon euro'dan fazla olmaz.

Takımında kalırsa da seneye Premier Lig'e falan gider herhalde çok daha yüksek bir bonservis bedeliyle.

Harun
04.08.2013, 10:52
Yapılan tranferlere rağmen ben çok eksik olduğunu düşünüyorum.Orta alanı Colman'ın alternatifi yok.Aykut'la bu iş olmaz.Soner'e daha çok şans verilmeli ya da bu bölgeye iyi bir oyuncu alınmalı.
Bekler sıkıntılı.Celuska'dan bek olmaz.Zeki yeterli değil değil.Bosingwa hakkında henüz bir şey diyemeyiz.
Stoperde topu oyuna sokacak oyuncumuz yok.Bu yönde topu kulllanan bir oyuncu şart.

Bayundur Han
04.08.2013, 11:43
Yapılan tranferlere rağmen ben çok eksik olduğunu düşünüyorum.Orta alanı Colman'ın alternatifi yok.Aykut'la bu iş olmaz.Soner'e daha çok şans verilmeli ya da bu bölgeye iyi bir oyuncu alınmalı.
Bekler sıkıntılı.Celuska'dan bek olmaz.Zeki yeterli değil değil.Bosingwa hakkında henüz bir şey diyemeyiz.
Stoperde topu oyuna sokacak oyuncumuz yok.Bu yönde topu kulllanan bir oyuncu şart.

hepsine tamam, ama dedikleriniz imkansiz. Takimi birden degismek gerekiyor. Buda bu sene olmayacagina gore..elimizdekilere bakmamiz gerek. Sol bek sorun. Celustka, Hrovje Cale misali idare ediyor orayi. Emerson hala bizde bilemiyorum belki ona yeniden sans tanimak gerek. Orta alanda Soner alternatif olabilir hatta ilk onbire girebilir ama biraz guc calismasi gerek. Sinek vurunca sakatlaniyor. Stoperi bu sene boyle idare edecegiz gibime geliyor. Bide bir iki yabancinin hala gitmesi gerek kontejani duzeltmek icin. Forvet almamiz imkansiz duzelmeden.

Alemdar61
02.09.2013, 14:29
Fatih

bosingwa bamba Aykut oğulcan

aykut

göksu soner zokora yusuf

malauda

Ahmet_28
02.09.2013, 14:41
bu arada oyuncunun yanı sıra bize adam gibi orta,yan ve cizgi hakemide lazım.bjk gecen hafta maç 2-2 iken ofsaytan 2 gol attı 4-2.gs burakla ofsayttan gol attı puan aldı.bizim akhisar karşısında 2 net penaltımız verilmedi.hakkımızı yiyenin görüpte vermeyin Allah burnundan getirsin zaten kotuyuz bu adilerin sayesinde daha kötü oluyoruz.

ekrems
02.09.2013, 15:38
caglar birinciyi keske alsaydik zamandinda, uc sol bek gonderildi kadir begenilseydi olcani koymazdilar oraya. bu akila soylenecek ne var kardesler?

bekirguner
02.09.2013, 17:51
Neremiz doğru ki

hodlu
03.09.2013, 00:52
Başkan eksik. Acil Trabzonsporlu bir başkan seçmeliyiz....