PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Takima Oyuncu Vermeme Olayi

TheRapZoNe
03.05.2005, 12:19
Baskanimiz; Federasyonun rezilliginden ve sürekli Trabzonspor aleyhine gün geçtikçe artan davranislarindan dolayi Milli takimlara oyuncu vermeme gibi bir düsüncede bulunabileceklerini söylemistir.

Bana göre de son derece dogru bir tepki olur..

Madem Türkiye Süper Ligi 3 Istanbul Takiminin, özelliklede bu federasyonla beraber fenerbahçe klübününher istedigini gerçeklestirebilecegi bir yer olacak o zaman biz neden mücadele veriyoruz? Madem her firsatta kendi istekleri, kendi rantlariolacak o zaman Türkiyede sadece 3 Istanbul takimi olsun.Ve onlar milli takima oyuncu göndersin. Türkiye Milli takimi ismi degissin,Istanbul karmasi adinda maçlara çiksinlar.

Milli takimlara oyuncu vermeme fikrini dogru bir tepki olarak görüyorum..Her sey Istanbul takiminin istedigi ölçüde olacaksa, milli takimda da Trabzonspordan bir oyuncunun oynamasinin geregi yok..

Edited by: TheRapZoNe

$FIRTINA61$
03.05.2005, 12:31
yabar aktug vallaha ,artik tak etdi yabdiklari simdi saibeleri yalvartacak sonunda yabdim diyesmileys/smiley32.gif

Berat
03.05.2005, 12:32
bence hakli oldugumuz konuda haksiz duruma düseriz..milli takim ayri bi konu..daha degisik çözümler üretmeliyiz.. milli takima oyuncu vermemek hiç biseye çözüm getirmez.

Hüseyin Çümen
03.05.2005, 12:34
çok dogru bir fikir ve direkt olarak uygulamaya geçirilmeli

trabzon halki ve trabzonspor bugüne kadar ülkesi için olan her türlü olay ve organizasyonda hep en önde yer aldi

zamani geldi milli yakimin bütün oyunculari trabzonspor dan olustu ama karsiliginda ne alabildi??

sürekli sampiyonluktan uzak tutuldu çesitli oyunlarla suan milli takimda en çok golü trabzonspor lular atti ve trabzonsporlularin milli takimdan ayrilmalari sonucu gücü çok azalacaktir

her türlü olayda trabzonu hor gören federasyon bakalim bizim oyuncularimiz olmadan milli takimdan nekadar da faydalanabilecek

herzaman hakki yenen olduk buna artik biskeilde tepki gösterme vakti gelmistir yönetimin yapmasi gereken oyunculari milli takima göndermemektir bakalim ozaman neyapabilecek federasyonun milli takimi??

bu bizim milli takimimiz deil federasyonun milli takimi

sametaydin
03.05.2005, 12:37
ilk duydugumda bana biraz agir soylemler gibi geldi. ama biraz dusununce baskanimiza hak vermemek elde degil. futbol artik zevk vermez hale geldi. bu kadar futbolcuyu yetistirmek onlara o kadar emek kolay bisey degil. ondan sonra bu futbolcular arkamizdan is ceviren cevrelerin basari kazanmasi için kullanilacak. ya düsünüyorum da bi canli (levent biçakçi) nasil bu kadar adi, yüzsüz ve çirkef olabilir?

zinos_zon
03.05.2005, 12:38
yillardir milli takim düzeyindeki mücadelelerde, istanbul kulüplerinin oyuncularinin sahaya "yüreklerini" koyduklarina dair güçlü veriler göremedik. oysa bizim oyuncularimiz her milli maçta diller disarda girdiler soyunma odasina. ve her milli maç sonrasi sakatlik sorunlari yasadik.

ama yine de; biz bu ülkenin onuruyuz ve bu onuru korumak bizim görevimiz. kendimize küsemeyiz, elbet ifrazatlari da ayiklar bu ülke..umudumuzu kaybetmeyelim.

zinos_zon
03.05.2005, 12:41
hem ne diyor attila ilhan: "bu ülke aydinlari içinde her zaman % 10 luk bir hain kotasi vardir"

su an onlardan bir kismi futbolu idare ediyor. hainlerin sonu malum, sabir...

TheRapZoNe
03.05.2005, 12:46
Düsünsenize:

Biz kaliteli futbolcular çikaracagiz,onlar milli takimda oynayacak sonrada basarili olunacak

ve federasyon bundan kendine pay çikarip; Iste bizim basarimiz diyecek

Bizlerde federasyonun serefsizliginden kan aglarken, onlarin bizim futbolcularla beraber prim yapmasini görecegiz...

TheRapZoNe
03.05.2005, 12:47
Bu federasyona;milli oyuncular bu yüzden verilmesin...!

sametaydin
03.05.2005, 12:48
ben söyle düsünüyorum. yav yeter artik. her programda "trabzonspor cok güzel top oynuyor. ligin en iyi top oynayan takimi" gibi seyler duyuyoruz. artik trabzonspor un medya ve federasyon tarafindan elimizden alinan sampiyinluklardan sonra böyle avutulmasindan biktim. onlara göre trabzon sernelerdir ligin en iyi oynayan takimi. (gercektende öyle.) ama zinos_zon arkadasim. baskanimiz bence hakli. artik trabzonsporun tavri bu tür söylemlerle yumusatilamaz. yeter. buna karsi öyle ya da böyle bir baskaldiri sergilenmeliydi ve baskanimizda bunu yapti bana göre

Hüseyin Çümen
03.05.2005, 12:50
klübe mail atalim destek verelim milli takima 1 seferlikte olsa oyuncu vermeyelim LÜTFEN smileys/smiley36.gif

bodozlama
03.05.2005, 12:51
bence hakli oldugumuz konuda haksiz duruma düseriz..milli takim ayri bi konu..daha degisik çözümler üretmeliyiz.. milli takima oyuncu vermemek hiç biseye çözüm getirmez.

Ayni görüsteyim

augustus
03.05.2005, 12:59
Milli Takima futbolcu göndermemeyi dogru bulmuyorum.baskanimizinda böyle bir seyi kastetdigini sanmiyorum.anladigim kadariyla baskanimiz yapilan haksizliklar karsisinda "sevkimiz kirildi, madem basarili olamiycaz neden futbolcu yetistiriyoruz" demek istedi.dolayisi ile yetismeyecek futbolcununda milli takima katikisi olmayacaktir.yoksa halihazirdaki futbolcularimizi milli takima göndermemek gibi bir niyeti olabilecegini sanmiyorum.Milli takim hepimizin takimidir.pire için yorgan yakmak dogru olmaz diye düsünüyorum.

sametaydin
03.05.2005, 13:01
[QUOTE=bodozlama][QUOTE=Berat Tekke]

bu durumun bizi haksiz duruma dusurecegini zannetmiyorum.ama serefsiz medyamiz bunu g...tunden anlayip bizi haksiz duruma düsürmeye kalkarlarsa buna da birsey diyemem.

Trapzone
03.05.2005, 13:01
Baskanin bu konu hakkindaki demeçlerini bende okudum bence sonuna kadar hakli gerekirse böyle bi uygulamaya gidilmeli...

My
03.05.2005, 13:21
Baskana bu konuyu sordular. Dedinizmi dediler baskan evet dedim dedi ama sonrada söyleme gerekçelerini siralarken bunun sadece sitemden ibaret olduu apaçikanlasiliyordu.Bencede bu konu sadece sitemden ileri gitmemeli. Yoksa milli takima oyuncu vermemek gibi bisii söz konusu olamaz. Çok yanlis vede hakli olduumuz konuda haksiz konuma düser, gündemi deistirme imkani saalmis oluruz bu reziller için. Senol Hoca'nin dedii gibi varsin onlar bildikleri yoldan gitmeye devam etsinler. Biz yine dooru bildiimiz seyleri yapmaya devam edicez. Biz bu mücadeleyi doorularla kazanicaz!

BDiler61
03.05.2005, 13:24

bencede milli takim farkli bir konu. milli takim oyuncu vermemekle hiç bir seyi çözemeyiz

Salih61
03.05.2005, 13:28
Bence de çok DOGRU...Yani ben sahsen bu federasyonun bizi temsil ettigine inanmiyorum...

Saygilarimla...

DieGo
03.05.2005, 13:29
Atay Aktug dün gece bu konuyla ilgili: "Olay verip vermeme olayi degil, bizim bu isi yapma hevesimizi kaçirdilar. Kolay degil futbolcuyu alip yetistirmek onunla ilgilenmek.Biz bunlari bir hevesle yapiyorduk o hevesimizikirdilar." dedi.

schumi
03.05.2005, 13:42
onlarin yabanci futbolcularina en ufak bi harekette faul verilsin, benim milli takim oyuncuma her türlü kasti faul yapilsin bir tane düdük yok! sonra milli takim için oynasin bu futbolcularimiz ve milli takimin basarisinda önemli pay sahibi olsunlar, levent biçakci denen adam çiksin basarili olduk desin! sonra yeni sezon baslasin yine eski senaryo devreye girsin! bu böyle gitmez, gitmemeli..

sametaydin
03.05.2005, 13:44
ewet tam olarak benimde düsüncelerimi yazmissin.tsk

tsmaniac
03.05.2005, 14:20
evet kesinlikle milli takima oyuncu gönderilmesin zaten geç bile kaldik
çünkü milli takim sadece istanbulu temsil eden bir yapi haline geldi

Barış
03.05.2005, 14:25
Konuyla ilgisi yok ama;

Orhan Ak

Volkan Demirel

Cihan

Bu adamlar Milli Takim'a neden alindi?Istanbul eziklerinde oynuyorlar diye.

Anadolu kulüplerinde bunlardan iyi adam var mi?

Cevap vermeye bile gerek yok...

tsmaniac
03.05.2005, 14:34
aslinda takimi bile ligden çekmek gerekir alsinlar o kokusmus liglerini ....

LazAnisT
03.05.2005, 14:53
belkide yanlis düsünüyoruz ama bu fikri sonuna kadar destekliyorum.Federasyona karsi yapilabilecek en etkili protestonun bu olacagi kanaatindeyim..

hauptstrasse
03.05.2005, 17:30
milli takima oyuncu gondermemek co buyuk cezai yukumlulu olan bir durum! bunu takim olarak yapamayiz ancak oyuncular birey olarak milli takimdan aflarini isteyebilirler! boylece cezai yukumluluk olmaksizin isin usteisndne glemis oluruz!

sanatik
03.05.2005, 17:39
ben milli takim a gitmeme fikrine tamamen karsiyim.

evet karsiyim ancak aktay aktug söylediklerine kesinlikle katiliyorum.

bunu bize yapdirmasinlar ! Derhal istifa etsinler !Edited by: sanatik

objek
03.05.2005, 18:10
Baskan sadece hevesimizi kirdilar dedi gondermeme diye birsey yok. Hakliyken haksiz duruma dusmeyelim!

Eddy
03.05.2005, 18:23
aman abi yapmayan milli takimimiz federasyonun takimi degildir...tüm türkiyenin takimidir...ayni zamanda trabzonunda takimidir...onun için oyuncu vermeme gibi bisey kesinlikle yapilamaz,yapilirsa büyük yanlis olur...çünkü milli takimin temsil ettigi federasyon degil,türkiyedir...

delihamsi
03.05.2005, 18:24
o biraz abarti ama çare kalmadi haykiriyoruz olmuyor.herkes her seyi biliyotrama hiç bir sey söylemiyor.tamam da herseyin bir patlama noktasi var.sabrimizi mi ölçüyorlar.abi ne bu yaaaaaaa.çare kalmadi sonunda onu da yaptirtacaklar.ama bizim futbolcular milli takima gitmezse milli takim hiç bir sey yapamaz.o zaman da dünyadaki yerimizi kaybederiz.ama ne bu ya.naapacagimiz sasirdik.onu yapsak olmuyor bunu yapsak olmuyor.sasirdim valla.Allah tüm camiamiza sabir versin.

POYRAZ
03.05.2005, 18:28
Eger biz bu ülkenin takimiysak ve bu ülke icin futbolcularimiz milli takimda mücadele ediyorlarsa, öyleyse bu ülkede sampiyon olmaya bizim de hakkimiz var.

Sen hem bizim adamlarimizla basari sagla, milli takimda bizim cocuklarin basarisi sana mal edilsin ve sonrada sana ünvan getiren o cocuklarin sampiyonlugunu engelle. Yok öyle dava sampiyonlugunu engelledigin insanlari milli takima da alma o zaman.

Hüseyin Çümen
03.05.2005, 18:31
ya milli takim nedirki sizce saçma sapan bi olay zaten hiç bi takim istemio milli takima oyuncu göndermek

siki siki tembihlenio oyuncular asilmayin maçta sakatlanmayin iye yani boku çikti milli takimin

kesinlikle oyuncu göndermeyelim bencede

Gökhan Kutlu
03.05.2005, 18:36
ya milli takim nedirki sizce saçma sapan bi olay zaten hiç bi takim istemio milli takima oyuncu göndermek

siki siki tembihlenio oyuncular asilmayin maçta sakatlanmayin iye yani boku çikti milli takimin

kesinlikle oyuncu göndermeyelim bencede la olum bu bizim gururumuz nasi konusursun böle hüseyin yapma allah askina olsun onlar desinler biz gene de gönderelim

aka5
03.05.2005, 18:38
bence gonderilmesin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Crazy_OfLu61_
03.05.2005, 18:41
Saçmalamayin biz federasyona degil AY-YILDIZLI bayragimiza milli futbolcu gönderiyoruz. Unutmayin milli takim federasyonun veya hiçkimsenin mali degildir olamazda...

Cengiz Çubukcu
03.05.2005, 18:44
kesinlikle milli takima oyuncu göndermeliyiz...bir gürcistan maçi bile bizi türkiyenin gözünde imaj olarak çok kötü etkiledi...bu takim ülkenin takimi federasyonun degil..daha farkli seyler yapmak lazim..mesela federasyonun yapacagi hiçbir organizasyona katilmamak gibi...

Atmaca
03.05.2005, 18:50
Kaleci Rüstü bizim Fatih'in dizine kramponlari gecirecek ve hic bisey olmayacak.Milli futbolcu, milli takimin tek golcüsü böyle mi korunacak.Fatih'de milli takim kampinda o serefsizin yüzüne bakacak mi.Valla ben olsam onun yüzüne tükürürüm.

yattara11
03.05.2005, 18:50

abi benim kimseden utancim kalmadi... kimseye karsi hakliligimi ispat etmek de istemiyorum... sadece istiyorum ki Trabzonlu'nun en büyük oldugunu herkes görsün... kulüp bazinda, taraftar bazinda, takim bazinda herkes günümüz modern dünyasinda sesini çikarsin... artik yeter...

iki tane hakem hatasi gibi görünüyor disaridan ama süphesiz, elimizden giden 'garanti' sampiyonluk oldu bu... baskalari bunu kendi akillariyla anlayamiyorsa biz göstere göstere anlatalim... gerekirse onlara kendi imkanlarimizla ceza verelim...MILLI takima oyuncu göndermemek gibi... çünkü bütün Türkiye'nin bu tatsiz çorbada tuzu var... bütün Türkiye'nin bu adaletsizlikte kabahati var...

ozgur
03.05.2005, 18:55
Arkadaslar tepkilerinizde haklisinizda, federasyondan o sisko'dan bende nefret ediyorumda, klubun zaten oyle bir hakki yok. FIFA sartnamesine gore milli takima cagrilan oyuncuyu, sakat degilse, gondermek zorundasiniz. Ornegin polonyalilar Syzmkowiak'i cagirdiginda gondermezsek fifadan agir bir ceza yeriz. Bunun tek yolu, Fatih'in , Huseyin'in, Gokdeniz'in, Tolga'nin hep birlikte milli takimdan aflarini istemeleridir. Bunuda dunya futbolunun su sartlarinda beklemiyorum acikcasi cunku bu futbolcular 2006da almanyada kendilerini gostermek isteyeceklerdir. Yani futbol'un profesyonel oldugu bir ortamda adamin ekmek parasina biz karisamayiz. Ha olurda futbolcular boyle bir tepki koyarlarsa alkislarim.

sametaydin
03.05.2005, 19:37
evet en dogrusu bence bu karari futbolculara birakmak. onlari da etkilememeliyiz. isteyen gitsin. isteyen gitmesin. bizim futbolcumuz ne yapacagini bilir.

#10 Fietra
03.05.2005, 19:40
Trabzonspor'un degerleri Milli degerler önüne geçemez böyle bir olay olamaz,olmamali.

sametaydin
03.05.2005, 19:54
#10 osmanozc sizi anliyorum. ama bunca haksizliktan sonra federasyona daha nasil tepki gösterilecek? hakem istifaya cagirilarak mi? federasyondan aciklama metni bekleyerek mi? diyelim ki bunlar yapildi. bunlarin yapilmasi trabzonsporumuzun magduriyetini hiçbir sekilde gidermez. milli takima oyuncu yollamak da bize bir fayda saglamaz. ama trabzonsporun degerini anlasinlar. öyle "trabzonspor çok güzel oynuyor. ligin en iyi oynayan takimi" gibisöylemlerle tabzonspor artik avutulamaz. herkes trabzonsporun bu tepkisinin nedenini biliyor.trabzonsporun gerektiginde bütün oyuncularini milli takima hiç bir karsilik beklemeden verecegini hepimiz biliyorz. gerektgindebütün o serefsizlerden daha milliyetçi oldugumuzu herkes biliyor.

OfluMulkiyeli
03.05.2005, 20:59
Milli Takima oyuncu verilmemesini destekliyorum. Trabzon ne yapar bunu herkes gorebilmeli, isterse her tasi yerinden oynatir, gucumuzun farkinda olalim. Boyle bir tepki federasyonun ertesi gun istifasini getirir, ve hicbirsey de eskisi gibi olmaz.

Crazy_OfLu61_
03.05.2005, 21:10
Saçmalamayin, ordaki insanlar federasyon için degil AY-YILDIZ için oynarlar AY-YILDIZ da kimsenin sahsi mali degildir olmazda olamazda.

#10 Fietra
03.05.2005, 21:18
Size inanamiyorum.Bize haksizlik yapilmis olabilir isterseniz bu haksizliktan dolayi nüfustan da sildirelim kendimizi ve futbolcularimizi falan da.

antagonist
03.05.2005, 21:29
Bu çok saçma bir düsünce...Trabzonspor'a yapilan yanlis Türk milletine mal edilemez...Futbolcularimiz Milli Takim için terlerini son damlasina kadar akitmalidir...

Mollasalihoğlu
03.05.2005, 21:41
bence fatih abi attigi golden sonra bir hareket ile,artik nasil olursa,bir protesto yapsin milli forma altinda yeterli olur.

milli takim bizim takimimiz , bence bu uygulama bize yakismaz.

Emir BAYRAK
03.05.2005, 21:45
HAKKIMIZI YIYIP ISTANBUL TAKIMLARI TUTULUP KAYIRILIYORSA DEMEKKI MILLI TAKIMA OYUNCU FILAN VERMEMEMIZ GEREKIYOR...!!

sanatik
03.05.2005, 21:56
Bu çok saçma bir düsünce...Trabzonspor'a yapilan yanlis Türk milletine mal edilemez...Futbolcularimiz Milli Takim için terlerini son damlasina kadar akitmalidir...

Türkiyede herkes kimin hakli oldugunu biliyor. 50.000 terörrist haric.

Milli lig ile milli takim arasindaki fark nedir ?

Milli ligimizda bu hatalar bile bile yapiliyorsa bizde bile bile bir hata yapalim !

bir hatada biz yapalim. zaten hata oldugunu hepimiz biliyoruz. Biz kim bunu düsünmek kim.

ama artik bunuda zorluyorlar artik.

Bu domuz bicakci cikip adam gibi bir aciklama bile yapamamiyor cunkü ADAM degil DOMUZUN teki. Zaten tipde aynen böyle.

budomuzu gördügüm yerde önüne kusasim gelir..

Edited by: sanatik

Hünkar
03.05.2005, 22:27
bencede millitakima topcu yollamamak pire icin yorgan yakmak gibi olur daha baska bi sekilde protesto sekli uygulayabiliriz gerci bunu yazarkende icimden ah ulan ne yaziuyon yollamamaliyiz tabi diyen bi seste var ama gercekci olmaliyiz bu milli takim herkesten cok bizim

Alptuğ
03.05.2005, 22:34
yanlis yapmis oluruz oflee61e katiliyorum

olimpus
03.05.2005, 23:10
Milli Takimi'nda oynayabilmek top kosturan herkesin hayalidir. 70
milyonu ülke içerisinde bir o kadarida yurt disinda olmak üzere
milyonlari temsil etmek bu. Biz BAYRAGIMIZ için hiç düsünmeden Sehit
olabilecek nadir insanlariz.
Ay Yildiz'li formayi giyinmek, elinde silah ile daglarda Vatani
savunmak kadar önemlidir. Ben ne Sn. Aktug'un futbolcu göndermemek gibi
ve futbolcularinda affini istemek gibi düsünceleri olabilecegine
inanmiyorum.

Bence yapilmasi gereken; her firsatta ezdirilmeye çalisilan bir
takimdan Milli futbolcu istemeye haklarinin olmadigini ve ülke
futbolunun basarili olabilmesi için istifa etmeleri gerektiginin her
platformda bikmadan yilmadan yinelenmesidir...
Edited by: olimpus

ShadoW
03.05.2005, 23:20
Bence, bu uygulama kisitlandirilirsa çok etkili bir is çikartilmis olur. Trabzonspor Kulübü olarak TFF'Nin basinda L.B. bulundugu sürece Millî Takima futbolcu göndermemeliyiz. Ve bu tepkimiz yukarida belirttigim gibi deklare edilirse gerçek amacina ulasmis olur.

Gayet mantikli sebepler üzerine oturtulur bu hareket. Kesinlikle, kesinlikle yapilmali.

Zaten Kemal Ulusu Ligin iptali için bir dava açacak. Bir darbe de bir Büyük FUTBOL Kulübünden gelirse, bence inanilmaz bir infial yaratabiliriz. Gelecek günler çok seye gebe.

L.B VE FEDERASYON ISTIFA EDENE DEK MILLI TAKIMA OYUNCU YOK

61trabzonomer
03.05.2005, 23:48
Bize yakismaz böle isler ayrica böle birsey olacaginada inanmiyorum biz milli takima ayyildizli formaya zarar gelsin istemiyoruz onun için her zaman ter akitmaya devam çünkü ülkemiz herseyden önemlidir...

Acaba biz bunlari yaparkaen bize bu serefsizlikleri yapanlar nasil utanmazlar nasil hala rahat uyurlar anlamak mümkün degil Ama sunu bilsinler biz sizin gibi olmayacaz herseyimizi onurlu bir sekilde adaletli bir sekilde yapacaz....

Hüseyin Çümen
04.05.2005, 01:37
trabzonspor milli takimdan önce gelir benim için ne yani febe oyuncularinin da yer aldigi bir sözde milli takimi nasil trabzzonsporumun önüne geçirebilirim adamlar febe cumhuriyetinden söz ediyor ben onlarin oynadii milli takimi sadece kazandigi zaman alkislarim baska da bise kimse beklemesin

mahir_kuzey
04.05.2005, 01:37
Milli takimin revizyona ihtiyaci yokmu sizce. yillardir 3 takimin vizyonu olarak görev yapti milli takim. reklam sadece. bu amaçla kullanildi. ne kadar iyi olursa olsun istanbul kulüplerinde oynamayanlar milli takima çagrilmadi. milli takim milli likten çikti zaten. baslarin dara düsünce bize sarildilar hep. bi hareket baslatacaksak kapsamli olmasi gerekir bence. ama bunu bize koz olarak kullanabilirler buda bi handikap. iyi düsünmek gerek. bana kalsa kimseyi yollamam. hatta derim ki milli takimi rezil ediyosunuz o yüzden oyununuza alet olmamak için futbolcu vermeyecegiz.

Ziya Dogan
04.05.2005, 03:05
Bu federasyona;milli oyuncular bu yüzden verilmesin...!</font>

haklisin

Ziya Dogan
04.05.2005, 03:07
Bu domuz bicakci cikip adam gibi bir aciklama bile yapamamiyor cunkü ADAM degil DOMUZUN teki. Zaten tipde aynen böyle.

budomuzu gördügüm yerde önüne kusasim gelir..

<></>

abi

adam zaten gese'nin kongre üyesi

Allah askina gese'den ne zaman bir INSAN cikmis ki simdiye kadar ???smileys/smiley36.gif

TS 61
04.05.2005, 03:17
Baskan bu konuda güzel bir açiklama yapmistir ve olacak olan budur..

Bundan ötesi bize yakismaz..

Milli Takim bu..

aydingursoy
04.05.2005, 08:43
bu serefsizler oldukça basta bu ülkenin ne milli takimi ayakta durur nede ligi..

böyle birsey bu federasyona karsi yapilmasi çok dogru olur..

ATAY AKTUG çok güzel konusmalar yapti..

''imza toplayip fedarasyonu istifaya davet etmek'' en güzel sözüdür.

bu fedarasyon degisenedek bu maç yeniden oynananadek bu hakkimizi savunmamizlazim..

HELAL OLSUN MILLI TAKIMA YOLLAMAMAK bu TRABZONSPOR un kendisini savunmasinin açik örnegidir.

TRABZONSPOR a bu ülke mecburdur.

$FIRTINA61$
04.05.2005, 11:57
BURDA GENE HAKSIZLIK YABILIOYR BIZE SÜPER EMRAH VE CELO MUZ VAR ADAM CAGIRMIYOR ONU ÜMIT HIYARINI KOYUYOR smileys/smiley7.gif

Ibo61
04.05.2005, 13:05
Milli takim konusu cok hassas bir konu. Milli takimimiz bizim en büyük degerimiz Milli Takimimiz ile Trabzonsporumuz benim icin ayni degerdedir! nun icin milli takimimizi her zaman kucaklamamiz gerekiyor!

__________________________________________________ _________

Ama böyle gitmez bu düzen! Hep olan bize ve diger 14 takima oluyor!

Artik bu cifte standarda dur demenin zamani gelip gecti!!!!!

Aslinda bütün Anadolu takimlari bir olsa ve boykot etse maclari belki birsey olur!Ama kimseden ses cikmiyorki bizden haric!!!!!

Herkes figüranlik rolünden memnun galiba! bunun icin hic ümidim yok bu düzenin degiseceginden......

Cenkhan
04.05.2005, 13:18
BURDA GENE HAKSIZLIK YABILIOYR BIZE SÜPER EMRAH VE CELO MUZ VAR ADAM CAGIRMIYOR ONU ÜMIT HIYARINI KOYUYOR smileys/smiley7.gif Celo pasaport sorunu yüzünden oynayamiyor. Ama bu Ümit'in hiyar olmadigini ispatlamaz.

etikhamsi
04.05.2005, 13:25
arkadaslarrr.

milla takima adam göndermemek olmaz. onlar bize muhtaçlar.

su liglerde bana göstersinler ( buna hakan sükürde dahil ) kafa toplarina hakim, yirtici baska bir forvet..

fatih tekke, hüseyin, tolga .... sirtladigi her milli maçta serefsizlerin babasi biçakçiya bir cevap olacaktir... milli takim kupalara giderse ki gidecektir. bunu herkes bmöle bilsin ki trabzonsporlu futbolcular sayesindedir...

bize muhtaçlar...

lazpirana
04.05.2005, 13:33
milli takim vatani görevdir milli takima futbolcu vermemek diye birseyin konusulmasi bile hos degil arkadaslar kendinize gelin milli takimi karistirmayin bu islerin içine bizim tepkimiz azize ve yandaslarina trabzonumuza haksizlik yapanlara. milli forma altinda artik trabzonlusu fenerlisi yoktur o formayi giyen herkes vatani içinsahaya çikarfutbolunu oynar

Haluk Pehlivan
04.05.2005, 18:19
millli takim, serefsizsmileys/smiley7.gif biçakçinin takimi degil hepimizin takimi.öyle yaparsak kendimize de zarar veririz.sonra fark yerlersmileys/smiley1.gif biz haksiz duruma düseriz.

Hüseyin Çümen
04.05.2005, 18:34
YETER ARTIK BEE MILLI TAKIM BENIM TAKIMIM FALAN DEGIL TANIMIYORUM MILLI TAKIMI TRABZONSPOR HEPSININ ÜSTÜNDE

sametaydin
04.05.2005, 18:34
milli takimin asil görevi ülkenin adini yurt disinda duyurmak ve bunun neticesi olarak dünya üzerindeki diger ülkelerle sosyal, ekonomik, kültürel ve hatta siyasal bir birlik bereberlik saglamak daha dogrusu dost kazanmaktir.

su da belirtilmelidir ki SENOL GÜNES zamaninda milli takimimizin dünya 3. olmasi onun bir basarisi olmasina ragmen medyanin tamami senol günesi bu olayin disinda tutmus ve onun bu olayda hiçbir katkisi dahi olmadigini söyleyerek senol günese karsi bu nankörlügü islemislerdir.

buradan anlasilan o ki milli takim basarili olsa dahi bizim sahada oynayan futbolcularimiz bu iste piyon olarak kullanilacaktir. yani onlar bence bu olayi böyle görüyor. sevgili levent bicakci milli takimin basarisini kendi basarisi gibi göstermiyormu?

ben eger baskanimiz böyle bir sey yapacaksa onu hakli görürüm. yapmicaksa da iyi olur.

Hüseyin Çümen
04.05.2005, 18:44
KENDI KENDINIZE GELIN GÜVEY OLMAYIN YOK HEPIMIZIN MILLI TAKIMIYMIS BU FALAN DIYE KIMSE TRABZONA BIRRAKMIYO MILLI TAKIMI ADAMLAR TRABZONA MAÇ BILE WERMEDILER ANLAYIN ARTIK BU MILLI TAKIM FEDERASYONUN

Mayls
04.05.2005, 19:52
<DIV>bencede verilmesin oyuncu</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Federasyon bizim sampiyon olmamamiz icin herseyi yapiyorlar</DIV>
<DIV>milli mac tarihi gelincede oyuncularimizi isterler</DIV>

oflum61
04.05.2005, 19:55
Baskanimizi sonuna kadar destekliyoruz, sonuna kadar yanindayiz, milli takima futbolcu vermeme fikrine katiliyoruz (Biz Kongre üyeleri olarak).

TRABZONA Yapilan her alanda adaletsizlik, haksizlik ve serefsizlik karsisinda kesinlikle bizden Milli Takima Futbolcu istemesinler!!!

NERDESIN "SAYIN" BASBAKAN???

GECEN YILKI Trabzon-FeBe macindan sonraaciklama yapmistiniz. Simdi nerdesin???

ACIKLAMA BEKLIYORUZ!!!

Harun
04.05.2005, 20:10
Milli takima mutlaka futbolcularimiz gitmelidir.Fatihim gol atsin ve diger trabzonsporlu futbolcularimizla(Hüseyin,Gökdeniz,Tolga)elele protokol tribününe kossunlar VE ...... gerisini anlayan anlamistir sanirim.

gedik61
04.05.2005, 20:12
bana gore de milli takima futbolcu vermiyelim.o zaman anlasinlar, haklari yenen fatihi, gokdenizi, huseyini, tolgayi......mucadele ediceksin,emek vericeksin sonra ne mi olucak ,fenerin kopekleri macin basindan sonuna kadar hakkimizi yiyecek..bu bir protesto seklidir vermeyelim oyuncu.nasik olsa goz bebekleri istanbul kulupleri varya...

ramirez
04.05.2005, 20:27
biz gönderelim.. gürcistan maçinda oldugu gibi bizimkilerden gelsin goller.. anlarlar diyecegim belki bizi ama.. onlarda o zeka da yok ki.. hala bülentlerin ümitlerin çagirildigi milli takima fatihler gökdenizler bir beden fazla.. ama dedim ya anlamaz ki bunlar...

61trabzonomer
04.05.2005, 20:38
Milli takima mutlaka futbolcularimiz gitmelidir.Fatihim gol atsin ve diger trabzonsporlu futbolcularimizla(Hüseyin,Gökdeniz,Tolga)elele protokol tribününe kossunlar VE ...... gerisini anlayan anlamistir sanirim.

oy oy oy harun abi güzel bir fikir olsa ne güzel olurdu bu dörtlü böle biresy yapsa insanlah.. olursa herkez kendine bir ders alir mutlaka allah nasio edeer insanlah bunlari görmeyi...

Hasan Cubukcu
04.05.2005, 23:50
barat tekkenin dedigi gibi sucsuzkene suclu durumu düsmeyelim ist. medyasi bizi kurtlar gibi yerler ve arkamizdaki olan anadolulu taraftarlar bile biz karsi cikarlar.

cok dikkatli olmaliyiz

Baba_Laz
05.05.2005, 00:52
Ben sahsen karsiyim.Göndermiyelim bana ihanet edene ben yardim edemem ve devam destekliyemem.Bunlar baska laftan anlamiyorlar eger tepki vermessek bu olaylar seneye unutulacak ve seneye bize ayni oyunu bunlar gine oynar.Yaw adamlar elinden gelse bizden milli oyuncu almicak sanki mecburen aliyorlar gibi ve sanki zorlarina gidiyor bizden oyuncu oynadimi bana öyle bir his veriyor bu serefsizler.

Çagman
05.05.2005, 11:18
Ne oLursa oLsun MiLLi takim bizimdir.

Türkiye'yi Bizim Dedelerimiz Kurtardi Doguda Batida En cok sehit veren Bolgelerin BAsinda KARADENIZ Geliyor.

Bu Türkiyeyide MiLLi Takimida Kimseye Birakmayiz.

OnLar istedikLerini yapsinLAr!

Guests
05.05.2005, 11:49
bence fatih abi attigi golden sonra bir hareket ile,artik nasil olursa,bir protesto yapsin milli forma altinda yeterli olur.

milli takim bizim takimimiz , bence bu uygulama bize yakismaz.

Iyi misin abi sen?Milli maçta Trabzonsporun hakki yendigi için protesto mu yapicak kaptan golden sonra?

Onun yerine milli takima hiç oyuncu vermiyelim daha iyi

TolsTToy
05.05.2005, 12:02
katiliyorum baskanimizin arkasinda olmaliyiz

61-firtina
05.05.2005, 14:57
son gürcistan maçinda 5 goldede oyuncularimizin katkisi büyük 5 goldede biz variz simdi oyuncularimizi vermessek vay milli takimin haline bunlarida görsünler milli takimi hep oyuncularimiz tasiyor sonrada gelip ligde bunlari yapiyorlar yazik çok yazik

Cemalettin Taşkın
05.05.2005, 15:34
2002 dünya kupasinda takimda Trabzonsporlu kimse yoktu. ersun yanal hakani istemedigi için fatih oynuyor. yani baska hoca olsa hala hakan oynuyor fatihi kimse görmüyor olacakti.

Senol Günese yapilanlarda unutulmamali. Gürcistan maçinda trabzona yapilanlarda unutulmamali.

bende oyuncu gönderilmesin diyorum.

tsmaniac
05.05.2005, 17:55
OYUNCU GÖNDERILMESIN+TAKIM LIGDEN ÇEKILSIN

61trabzonomer
05.05.2005, 20:01

bu ne yav ...smileys/smiley7.gif

Beytullah
05.05.2005, 23:36

oldu baskaa..ya bence milli takima futbolcu verilsin simdi bir kac adi serefsiz yüzünden milli takimimiza futbolcu vermemekyanlis olur..zaten takimin beynini biz olusturuyoruz eyer yollamassak mili takimin hali ne olur sonrasmileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
05.05.2005, 23:43
ne demek oyuncu gönderilmesin, takim ligden çekilsin.. yani diyorsunuz ki ekmeklerine yag sürelim.. Milli takim farkli bir olay bana kalirsa kardesler, orada oyuncularimiz ülkemizi, yurdum insanini temsil ediyor, milli takima oyuncu vermek gururumuzdur..

imported_erdogdulu61
05.05.2005, 23:52
herzaman konusuruz fakat icraat yapmayiz ne olursa olsun sonuçlarina katlanmaliyiz artik bir yerden baslamaliyiz egerki bu lig üç takimli bir lig o zaman milli takima oyuncu göndermeyelim sonucu ne olursa olsun artik susmak yok konusmakta yok fakat icraat olmali artik milli takim onurumuzdur ama tüm türkiyenin milli takimi onurumuzdur istanbulun üç takimi için milli takim olamaz eger o kadar isteniyorsa buyursunlar oynasinlar yerel bir gazetede okudum ne kadar dogru bilmiyorum ama böyle bir karar varmis insallah dogrudur konusmak zamani degil icraat zamani sonu ne olursa olsun zaten alistik