PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkan'a Yanal Eleştirisi...

Sayfa : [1] 2

verep
28.04.2009, 10:26
Başkan transferleri arda yaparken içimizde büyük bir fırtına kopuyordu.Hepimiz çok mutlu oluyorduk.Sanki zafer şarhoşu gibiydik.Çünkü kaç senedir hep aşağılanmıştık.Taraftar olarak büyüktük ama takım olarak büyük olamıyorduk.sonra Gökhan Ünal'ın transferinde bir söz duydum.Faruk Özak Gökhan'ın transferinde Sadri başkan Fazla para verir diye devreye girmişti.O an aklıma A.Sebat geldi.Acaba sonradan başlarına gelecekleri bilseler 1.lige çıkmak isterler miydi?Yahut 1. lige çıkmak onlar için iyi mi oldu?Bazıları diyecek ki ne ilgisi var.İlgisi şu.Evet o zaman yönetim hatası oldu.Yönetim takımı olduğundan çok büyüttü.Aynı şeyi ben Sadri başkan için diyeceğim.Bana göre Ersun Hoca ile devam etmemesinin en büyük nedeni Alanzinyo transferi.Çok yanlış bir transfer olduğu zamanla anlaşıldı.ekonomik krizde ve devre arasında o transfer çok yanlıştı.Sezon sonunda o para ile çok daha iyi bir transer yapılabilirdi.Ayrıca en büyük yanlış:sezonu 1.5 ay önce bitmiş bir oyuncuyu transfer etmekti.Alanzinyo belki gelecek sezon çok iyi maçlar çıkalacak.Ama o bu sezon için alınmıştı.Bu sezon takıma maç kazandırması için alınmıştı.Ama 4.5 milyon Euro verilip alınan bir oyuncu bırakın maç kazandırmayı çoğu maçta yedek oturdu.Onun yerine Bir erham Küçük veya Engin Baytar alınsa maliyet çok düşük olacak ve Takıma katkısı daha fazla olacaktı.Ersun Hoca takımı ligin bitmesine 5 maç kala istifa ederek.Bombayı Sadri Başka'nın kucağına bıraktı.İlk yarıda puan verdiğimiz Kayseri,Bursa,Fenerbahçe maçları var.Ayrıca kendi sahasında büyük takımların hepsinden puan alan Eskisehir maçı var:Ersun Hoca bu süreci gördü ve kendi yıpranmadan takımı bıraktı.Böylece bombayı Başkanın kucağına bıraktı.
Bence bundan sonraki süreçte başkan çok yıpranmadan çıkmak istiyorsa takım mutlaka Avrupa kupalarına katılmalı.Ama bence çok zor.Bundan sonraki 5 maçı kaybetme durumumuz var ama kazanma durumumuz yok.Avrupa kupalarına kayılmamız için en kritik maçımız buradaki Bursa maçı olacak.
Avrupa kupalarına katılamazsak Başkanımız Sayın Sadri Şener de tartışılmaya başlanacak.
En kötü ihtimalde başkan bu eleştiriler karşısında istifa ederse işte o zaman en kötü senaryo .Yani başkan takımı o kadar borca sokup başarı olmadan istifa ederse şu an herkes tarafından alkışlanan başkan .herkes tarfından yuhalamacak.

Evet Sayın Başkanım:Şu anda bıçak sırtındasınız.Liderler Verdikleri kararla anılır.Vereceğiniz kararlarla ya bir kahraman olarak anılacaksınız ya da....

bordo61
28.04.2009, 10:28
Şimdi de başkanı mı kovacaz acilen sadri şenerle istikrar başlığı lazım

Hekimoğlu
28.04.2009, 10:29
Yavaş ....

OLCAY ÇAKIR
28.04.2009, 10:34
Evet bıçak sırtında.
Katılıyorum.

verep
28.04.2009, 10:36
Başkanın istifa etmesi bizim için en kötü olay.Ama ben yaşanabilecekleri yazdım.Ersun Yanal kendisine göre çok iyi bir zamanlama ile istifa etti.Bundan sonraki 5 maç çok kritik.Bu 5 maçı kaybetme ihtimali bile var.Ama Ersun Yanal'ın bıraktığı takım 3. idi.Sezon sonunda Avrupa kupalarına gidemezsek.Bizim için kötü olur.

Erdinç Barutçu
28.04.2009, 10:37
Biz kimseye şampiyonluk sözü vermedik,Avrupayı hedefliyoruz diyorsun maçlardan sonra da Ersun hocayı destekliyorsun sonra da ligin bitimine 5 hafta kala (daha neyin ne olduğu belli olmazken) hocayla yolları ayırıyorsun...Ne diyim bilmiyorum ki...Dua edinde sivasla bjk puan kaybetmesin mi diyim yoksa kaybetsin de bizde kaybetmeye devam edelim mi diyim....Ben zamanlaması çok yalnış oldu çok ve esas büyük hatayı başkan yaptı bence

verep
28.04.2009, 10:39
Ersun Hoca aynı Ertuğrul Sağlam gibi yaptı.Kendisi istifa edip, yıpranmadı.Takım 3. idi.

bordo61
28.04.2009, 10:39
Bıçak sırtında olduğunu kabul ediyorum bende ama bu başlık istifaya götürmek isteyenler için koz olur diye yazdım

mhayri
28.04.2009, 10:41
Başkan hocayı göndermekle büyük risk aldı evet...
Ve bıçağın tam ortasında.
Vereceği karar bütün karizmasını yerle bir edeceği gibi yüceltebilir de...
İnşallah doğru karar verir...

Onur Civelek61
28.04.2009, 10:41
Aman başkanı istifa ettirmeyin valla öbür tarafta iki elim yakanızda olur...

Atalay
28.04.2009, 10:43
Bir Kere muhalefetin önüne Ersun Yanalın istifa mektubunu attın yani maymun gözünü açtı sayın başkan...

Bu anlayışla yakında başka tavizlerde vermeye başlayacaksın çünkü borç bayağı bir fazla...

Sizin Anlayacagınız gemi su almaya başladı....

Hekimoğlu
50 tane Ersun'a değişmem başkanı.

EveRgLaDe
ya nedir bu komplo teorileri bosverin arkadaslar ... ayrica nasil yani suan son 5 maci kazanma sansimiz yok . ersun yanal olsa granti mi olacakti ? futbol cok farkli bir seydir arkadaslar , kazanmanin yarisi inanmaktan gecer, son bes macta paf takimi cikartik ama oyunculari öyle bir inandirin ki bakin nasil hepsini de kazaniyorlar? Alin size bir örnek kadro degeri 12 milyon dolar olan metalis kirkov UEFA da ceyrek finale cikti eledikleri takimlarin sadece yedek futbolculari bu takimin toplam degerinden fazlaydi

OLCAY ÇAKIR
28.04.2009, 10:46
Bu saatten sonra hedef önümüzdeki yıl şampiyonluktur.
Hiçbir uzun vadeli proje inandırıcı olmayacaktır.

İzliyoruz...
Bir Kere muhalefetin önüne Ersun Yanalın istifa mektubunu attın yani maymun gözünü açtı sayın başkan...

Bu anlayışla yakında başka tavizlerde vermeye başlayacaksın çünkü borç bayağı bir fazla...

Sizin Anlayacagınız gemi su almaya başladı....

Cagdas Topal
28.04.2009, 10:46
en kötü olasılık 5 macta istedigimiz sonucları alamayıp uefa dısında kalmak bizi cok derinden etkiler :(

Erdinç Dilek
28.04.2009, 10:47
la noluyo dedim başlığı görünce gözüm dendü birden "Başkan Sırtından Bıçaklandı" sandım:) Allah korusun

EveRgLaDe
28.04.2009, 10:48
emin olun hic bisey olmayacak , ersun yanalin istifa etmesiyle trabzonspor daha da dirilecek , takim daha iyi yerlere gelecek , cunku olusturulan cekirdek kadro bozulmayacak korunup ustune takviyeler yapilacak .. saygilar

zahido
28.04.2009, 10:49
Sadri Senerin ruhi haliyesini az cok biliyoruz.. Her Trabzonlu gibi oda cok hirsli, inatci ve tahammulsuz.. Kesinlikle istifa etmez.. O bu takimi sampiyon yapmadanda biyere gidemez zaten :) Ben baskana inaniyorum guveniyorum.. O bu isi basaricak kapasitede bir insan..

İHTİLALL
28.04.2009, 10:51
Başkanı tartışmanın zamanı hiç değil arkadaşlar,unutmayalım Ersun profesyonel başkan ise Trabzonsporlu.İcraatlarını tartışalım ki zaten tartışıyoruz.Ama ortada kongremi var, fol yok yumurta yok.Bu kritik süreçte başkanın stresini artırıp hataya zorlanmak isteniyorsa o başka tabii.
Bu başlığın ya adını değiştirelim yada kapatalım derim ben..

Adem Erdoğan
28.04.2009, 10:52
Ersun neymiş beaa.

Yakında hükümette düşer.

Erkut Ay
28.04.2009, 10:54
ersun hocanın gitmesine ne kadar karşıysam yönetim kıyımınada aynı karşıyım yok öle ilk fırsatta adam asmaca kendi içimizde ayrımcılık yapıyoruz bu anı bekleyen onca çıkarcı düşman tayfası varken.....

diplomat61
28.04.2009, 10:58
ersun hocanın gitmesine ne kadar karşıysam yönetim kıyımınada aynı karşıyım yok öle ilk fırsatta adam asmaca kendi içimizde ayrımcılık yapıyoruz bu anı bekleyen onca çıkarcı düşman tayfası varken.....

aynen katılıyorum..ayrıca Futbolculara Ultimatom verılmeli... Yani 4-5 sene sözleşmesi var diye nasılolsa beni kovamazlar tazmınatım var diye oynamayanlara göz dağı verilmeli ...... YA ADAM GİBİ OYNAYACAKLAR YADA ADAM GİBİ OYNAYACAKLAR... BAŞKA YOL YOK...

Hekimoğlu
28.04.2009, 11:01
Başkan hakkında fikirlerin paylaşıldığı bir başlık var o başlıkla birleştirilmeli.Ayrıca senede en az 2 trilyon parayı cebine koyan Trabzonsporlu olmayan bir insan ile Trabzonspor'a yıllarını vermiş o uğurda şirketi iflas ettiği halde alacağı olan bugünkü para ile 8 trilyonu bağışlamış bir Trabzonspor sevdalısını kıyaslamak ne hazin.

temel_yilmaz
28.04.2009, 11:02
emin olun hic bisey olmayacak , ersun yanalin istifa etmesiyle trabzonspor daha da dirilecek , takim daha iyi yerlere gelecek , cunku olusturulan cekirdek kadro bozulmayacak korunup ustune takviyeler yapilacak .. saygilar

iyide senin çekirdek kadronu zaten ersun yanal oluşturdu birçok futbolcu onun portföyündeki oyuncuydu selçuk gökhan ersun olmasa gelirmydi sanıyorsun ?

ahamitokutan
28.04.2009, 11:02
hiç bir şeyin sırtında falan değil.bizi buraya ersun yanal tek başına getirmedi.ahmet özen bile onun oynattığı futboldan daha iyi top oynatır.takımımızı küçültmeyelim lütfen.başkanımız ne yapacağını bilir.

Adem Erdoğan
28.04.2009, 11:05
fener şampiyon olduğunda zico nun gönderilmesi nasıl büyük mallık ise ersunun gönderilmesi de aynıdır.

Gelecek adam yok kardeşim görmüyor musunuz ?

"Gelecek adam yok."

Haklısın.Onu ismi tartışılmazdı değilmi.O giderse biz kaybederdik değilmi.

Adam kafasında bitirmiş olayı. Bugün olmayacaktı sezon sonu olacaktı.

61BrAvEhEaRt
28.04.2009, 11:05
:mad:YA KAHRAMAN OLACAKSINIZ +++++YADA .......+++++ BENCE +++++YADA.......+++++

sarman61
28.04.2009, 11:08

Altına imzamı atarım. Anlamıyorum insanları kulüp başkanıyla Hocayı aynı kefefye koyuyorlar.

Sadri Şener Ersun hocaya inanmasa bu kadar transfer yaparmıydı sanıyorsunuz. Şimdi de çıkıp Başkanımızı eleştireceksiniz. Ersun Hoca Trabzonsporu kaldıramadı bu kadar basit.

54Sinan61
28.04.2009, 11:16
Başkan transferleri arda yaparken içimizde büyük bir fırtına kopuyordu.Hepimiz çok mutlu oluyorduk.Sanki zafer şarhoşu gibiydik.Çünkü kaç senedir hep aşağılanmıştık.Taraftar olarak büyüktük ama takım olarak büyük olamıyorduk.sonra Gökhan Ünal'ın transferinde bir söz duydum.Faruk Özak Gökhan'ın transferinde Sadri başkan Fazla para verir diye devreye girmişti.O an aklıma A.Sebat geldi.Acaba sonradan başlarına gelecekleri bilseler 1.lige çıkmak isterler miydi?Yahut 1. lige çıkmak onlar için iyi mi oldu?Bazıları diyecek ki ne ilgisi var.İlgisi şu.Evet o zaman yönetim hatası oldu.Yönetim takımı olduğundan çok büyüttü.Aynı şeyi ben Sadri başkan için diyeceğim.Bana göre Ersun Hoca ile devam etmemesinin en büyük nedeni Alanzinyo transferi.Çok yanlış bir transfer olduğu zamanla anlaşıldı.ekonomik krizde ve devre arasında o transfer çok yanlıştı.Sezon sonunda o para ile çok daha iyi bir transer yapılabilirdi.Ayrıca en büyük yanlış:sezonu 1.5 ay önce bitmiş bir oyuncuyu transfer etmekti.Alanzinyo belki gelecek sezon çok iyi maçlar çıkalacak.Ama o bu sezon için alınmıştı.Bu sezon takıma maç kazandırması için alınmıştı.Ama 4.5 milyon Euro verilip alınan bir oyuncu bırakın maç kazandırmayı çoğu maçta yedek oturdu.Onun yerine Bir erham Küçük veya Engin Baytar alınsa maliyet çok düşük olacak ve Takıma katkısı daha fazla olacaktı.Ersun Hoca takımı ligin bitmesine 5 maç kala istifa ederek.Bombayı Sadri Başka'nın kucağına bıraktı.İlk yarıda puan verdiğimiz Kayseri,Bursa,Fenerbahçe maçları var.Ayrıca kendi sahasında büyük takımların hepsinden puan alan Eskisehir maçı var:Ersun Hoca bu süreci gördü ve kendi yıpranmadan takımı bıraktı.Böylece bombayı Başkanın kucağına bıraktı.
Bence bundan sonraki süreçte başkan çok yıpranmadan çıkmak istiyorsa takım mutlaka Avrupa kupalarına katılmalı.Ama bence çok zor.Bundan sonraki 5 maçı kaybetme durumumuz var ama kazanma durumumuz yok.Avrupa kupalarına kayılmamız için en kritik maçımız buradaki Bursa maçı olacak.
Avrupa kupalarına katılamazsak Başkanımız Sayın Sadri Şener de tartışılmaya başlanacak.
En kötü ihtimalde başkan bu eleştiriler karşısında istifa ederse işte o zaman en kötü senaryo .Yani başkan takımı o kadar borca sokup başarı olmadan istifa ederse şu an herkes tarafından alkışlanan başkan .herkes tarfından yuhalamacak.

Evet Sayın Başkanım:Şu anda bıçak sırtındasınız.Liderler Verdikleri kararla anılır.Vereceğiniz kararlarla ya bir kahraman olarak anılacaksınız ya da....
yavas be abi... abartiyorsun. Baskanin bir yere gitti yok!

Guroni
28.04.2009, 11:18
Bu baslığın yanlış açıldığı düşünüyorum. Çünkü Futbol dışında iyi işler çıkardı. Belirli bir gelir sağladı.

Evet futbolda pek başarılı olduğu söylenemez. Ama burda yönetim kuruluyla toplanıp konuşurken bence eski trabzonlu futbolcularlada görüş alişverişinde bulunmalı. Şu anki yönetimde futboldan pek yönetici yok gibi gözüküyor. Ve başkan ikinci yarıdaki kritik haftalarda yanlış demeçler verdi. Ben Ersun Hocayı hiç sevmem gitmesi beni şu yönden sevindirdi o iğren futbola daha katlanamıyacaktım. (gelen onu aratmaz inşallah ama aratırsa başkanda gidecekler arasında olur) Ama her ne olursa olsun Başkan medyanın önünde Bu yengiyi bana değil hocaya sorun demeyecekti. Birazdaha kararlı durup hocaya güven vermeliydi. Zaten kötü bir futbol oynatan bir hoca var her an gönderilme endişesi hatalar yapan hocayı daha çok hata yaptırabilirdi ve yaptırdıda.

Ama bu sadece hocanın hatası değil Bu takım belki şampiyon olamadı ama 2. olabilir ve BJK'nın maçları arasında iki derbi var ve böyle bir dönemde değişen hocanın yerine gelen altın değnek yok elinde ya o ilk açıklamayı yaptığın hafta hocayla yollarını ayıracaksın çünkü o zaman ligin bitmesine 9 hafta vardı sanırım ve şu an hale devam eden ikincilik şansımız daha iddialı olurdu. Başkan burda hatalıydı. İnşallah bir hata yapmaz yoksa gitmesine neden olabilir

Ömer SEVİNÇ
28.04.2009, 11:33
Seneye takımı şampiyon yapacaksın artık Sadri başkan.

Olmadığı takdirde istifa başlığını ilk ben açacağım söz.

POYRAZ
28.04.2009, 11:34
Bence baskan bicak sirtinda degil. Her sezon yönetim degistireceksek isimiz var.

Hekimoğlu
28.04.2009, 11:36
Seneye takımı şampiyon yapacaksın artık Sadri başkan.

Olmadığı takdirde istifa başlığını ilk ben açacağım söz.Onun da çok umrundaydı BMN'de istifa başlığı.25 yıldır istikrar yok o yüzden şampiyon olamıyoruz diye mesajlar atıp istifa başlığını ben açacağım diye yazmak çok tutarlı bir davranış olmuş.

Ömer SEVİNÇ
28.04.2009, 11:40
Onun da çok umrundaydı BMN'de istifa başlığı.25 yıldır istikrar yok o yüzden şampiyon olamıyoruz diye mesajlar atıp istifa başlığını ben açacağım diye yazmak çok tutarlı bir davranış olmuş.

İstikrarı savunan bir başkan istiyorum ben.

Arka cebimde duran pek çok bana göre yanlış uygulamaları da var.

Madem her sene hedef şampiyonluk, dolayısıyla olamayınca hocayı gönderiyoruz; o zaman seneye yine şampiyon olamazsak hedef sadece hoca olmaz, olmamalı da. Yoksa deseydi ki kişiler önemli değil sonunda mutlaka gelecek şampiyonluk, olamasak da arkasında dururdum.

Kendi kuyusunu kazdı başkan..

Harun-61
28.04.2009, 11:43
İstikrarı savunan bir başkan istiyorum ben.

:alkış: ..... :alkış:

aggressors
28.04.2009, 11:46
başkan bıçak sırtında istifa etsin yaşasın Nuri KARABAYRAK biz onu hakediyoruz....

İskender
28.04.2009, 11:47
Trabzonsporda herkez her zaman bıçak sırtındadır, emin olun başkan bunun farkında.

İHSAN
Pek de bıçak sırtında sayılmaz aslında. Takım hemen hemen 3. lüğü garantiledi. Bunun üstüne hoca tam da taraftarın istediği oyuncuları oynatrısa (doğru olmasa da)kimse ses çıkarmaz. rahat olsun, o işini bilir.

Ali İhsan
Önümüzdeki sezon şampiyonluktan başka hiçbir sonucu kabullenemiyorum. Bu sezon bile kabullenemeyenleri görünce daha da arzuluyum.

Evet başkan tıngır mıngır gitmek yerine, ateşi eline almıştır.

Artık seneye ya şampiyon yapar ya da kendi gider. Çünkü bir sonraki ok kendi üzerinde olacaktır.

Çok sevdiğim başkanımın çok sevdiğim hocamı göndermesi sonucu oluşan fikrim budur.

_SeRKaN_
28.04.2009, 11:49
Hoca gitti başkanda gitsin oldu olacak kulübün kapısına birde kilit vuralım...!!! Başkan sonuçta hepimizin rahatsız olduğu bir duruma el attı hocayla bu şekilde devam edilmesi zaten hoş bir durum olmazdı...

Ömer SEVİNÇ
28.04.2009, 11:50
Pek de bıçak sırtında sayılmaz aslında. Takım hemen hemen 3. lüğü garantiledi. Bunun üstüne hoca tam da taraftarın istediği oyuncuları oynatrısa (doğru olmasa da)kimse ses çıkarmaz. rahat olsun, o işini bilir.

Takım 3. garantiledi?

Haftaya es kaza Kayseri'ye yenilirsek Bursa bizi hayli hayli yener. Ne garantisi Allah aşkına?

UEFA'ya gidememekten korkuyorum..

@Ali İhsan

Bir iki nokta hariç güzel bir yorum..

Ömer TOPAL
28.04.2009, 11:50
boşş başlık bunlar boşş..her insan saten bıçak sırtında yaşar....Es kese kes köse kes köt

Mustafa K. Demirbaş
28.04.2009, 11:52
benim şahsi görüşüm Sadri başkanın kongre kararı alması ve kongrede tekrar aday olup yönetimini değişmesi
ve çalışacağı isimleri kendisinin seçmesi gerek

leventturksoy
28.04.2009, 11:52
Evet bıçak sırtında.
Katılıyorum.

bende katılıyorum kötü sonuclar ve uefa kupasına gidemesse takım baskanda gider trabzon spor 10
sene geriye gider bir anta takımı kendini ts gelecegini tehlikeye attı

Barış Özkarabekir
28.04.2009, 11:56
İstikrar abidesi SADRİ ŞENER BAKAN BEY FARUK ÖZAK a sabahları soruyormusun " bakan bey evden çıkabilirmiyim yada yemek yiyebilirmiyim " diye umarım izin alabiliyorsunuzdur

Hekimoğlu
28.04.2009, 11:57
Ersun sevdalıları saldırır Yattara sevdalıları saldırır Albayrak sevdalıları saldırır vs.. Ama başkan tecrübeli ve zeki bir adamdır bırakıp gitmez kulübe katkılarına devam edecektir ve bizi şampiyon yapabilecek kapasitede bir başkan olduğuna inanıyorum.

Ömer SEVİNÇ
28.04.2009, 11:59
Ersun sevdalıları saldırır Yattara sevdalıları saldırır Albayrak sevdalıları saldırır vs.. Ama başkan tecrübeli ve zeki bir adamdır bırakıp gitmez kulübe katkılarına devam edecektir ve bizi şampiyon yapabilecek kapasitede bir başkan olduğuna inanıyorum.

100 milyon dolar civarındaki borçluk bir katkıdan mı bahsediyorsunuz?

Neyse bunları dillendirmek için henüz erken..

hüseyin1975
28.04.2009, 12:01
Baskan kendini atese atti.
Verdigi vaadler ile ölcülecekdir simdi.

Son 5 macda bir aksilik olurda hedefi tutturamazsak, kim gidecek?

Umarim giden Baskanimiz olmaz!

Hekimoğlu
28.04.2009, 12:07

Neyse bunları dillendirmek için henüz erken..100 milyon dolar kaç tl ediyor senin haberin var mı??Az ufak sallayın bari.Sen geçen seneki kadroyu korusaydın borcunu azaltırdın bu hoşuna gidermiydi gelir getirici hamleleri de görmüyorsunuz yani marka değeri felan umurunuzda değil hiç birşey bir Ersun sevdasıdır almış gitmiş Ersun'dan çok bulursun ama bir Sadri Şener'i daha bulamazsın.

cebcare
28.04.2009, 12:09
yuh yani başkan daha ne yapsın yazık yazık

Uğurtan
28.04.2009, 12:13
Altına imzamı atarım. Anlamıyorum insanları kulüp başkanıyla Hocayı aynı kefefye koyuyorlar.

Sadri Şener Ersun hocaya inanmasa bu kadar transfer yaparmıydı sanıyorsunuz. Şimdi de çıkıp Başkanımızı eleştireceksiniz. Ersun Hoca Trabzonsporu kaldıramadı bu kadar basit.

Hoşgeldin.. :)

Şimdi de Sadri başkanı savunuyorsun.. E güzel en azından bir doğru görmen güzel..

Nöri napıyor iyimi keyfi.. :)

Ömer SEVİNÇ
28.04.2009, 12:14
---edit---

tuncay1984
28.04.2009, 12:14
bu basligi kapatin

Sümeyye Şahin
28.04.2009, 12:15
sezon sunu avrupa kupaları hedefimize ulaşamasak da sadri şenere karşı tepkim olucağını sanmıyorum..sonuna kadar arkasındayım..

Uğurtan
28.04.2009, 12:20
Sonuna kadar Sadri Şener demem.. İstikrar yönetimde de olmalı zırt pırt kongre yapılmaz.. Ama 3 yıllık görev süresi biter değerlendirilir.. Tek yanlışıyla başkanı silmiyoruz, eleştiriyoruz..

Ersun hocada da durum aynıdır hata yapmadı mı yaptı eleştirdik ama istikrar dedik kişisel değildi.. 2 bilemedin 3 yıl her neyse planlama çalışırdı bitince durum değerlendirmesi yapılırdı..

Şimdi noldu planlamanın neresindeyiz? Bir plan kaldımı? Muamma... Başarısızmış hoca neye göre kime göre? Kıstas ne? Sene başında hedef planlama ilk yıl uefa idi.. Onu alıyoruz veyahut en kötü hesapla iddiamız devam ediyor..

Nerden tutarsanız tutun elinizde kalan mevzu.. Başkan hata yaptı bu kadar.. Ama başkanı eleştirmek demek gitsin demek değildir...

Hekimoğlu
28.04.2009, 12:21
Neden bulamayalım yahu?

Başkan bu yola girmeyi kendisi seçti. Uzun vadeli bir programdan kısa vadeliye geçiş yaptı. Biz de onu değerlendiriyoruz işte.

Albayrak gibi borç yaparak kulüp yönetmek marifet değil. Gelir getirici, geleceğe dair çok iyi çalışmaları vardı başkanın. HES projesi mesela.

Ama 2. bir proje bulamıyorum ben nedense..Vallahi ben 30 senedir arıyordum sonunda buldum gerçi daha önce bulmuştuk ama zamansız ayrılmak zorunda kaldı şimdi hemen kaybetmek istemem.Ayrıca Albayrak gibi borç yaparak mı kulübü yönetiyor Sadri Şener bunu inanarak mı söyledin eğer böyle ise düşüncen daha fazla tartışmaya gerek yok zaten.

İlhan Atalay
28.04.2009, 12:32
Sadri Başkan'a güveniyoruz...
Takımın halini görmeyenlere söylüyorum...2. yarının başından beri süregelen motivasyon eksikliği Sivas maçıyla doruk noktasına ulaştı.Burda galibiyetden değil,oynamaktan bahsediyorum.Fırtına gibi esmemiz gerektiğinden bahsediyorum.Trabzonspor ruhuyla oynamaktan bahsediyorum.Ortaya bu şekilde bir oyun koyuyorsak demek bir hata var, bir eksiklik var.Ersun hocanın istifası belki doğrudur belki yanlıştır ama bizi şu anki konumdan daha kötü bir yere götürecek değildir...

Berk
28.04.2009, 12:33
Ne Ersun'muş arkadaş.Kulübü kapatıp gidelim oldu olacak..

Ahmet Pulusoğlu
28.04.2009, 12:39
Hadi dağılın gençler geç oldu..

Caner Dikan
28.04.2009, 12:41
O kadar da değil...

degok
28.04.2009, 12:43
o zaman nuri albayrak geri gelsin :):):)

Ozan Gözaçan
28.04.2009, 12:43
hadi bakalım el birliğiyle şimdide yöenetimi yiyelim oldu olacak o kaldı bitek nede olsa ... hocayı yedik başkan kaldı onuda yeriz biz bu kafayla oda biter artık takımı yeriz bırakın ya allah aşkına ersun hocayı bende severdim ama sanki bütün suç başkanın ersunun hiç suçu ... soruyorum arkadaşlar size nasrettin hocanında dediği gibi hırsızın hiçmi suçu yok allah aşkın ... ayrıca gelecek yatırımı yapılmıştır karadeniz sporun mayası tutmuş takım olmuşlardır alınan genç yeteneklerle takımın 30 yılı hazırlanmıştır ama bi hoca gitti her şey bitti diye düşünüyorsunuz hayır arkadaşlar zaten en başından beri düşündüğüm bir şey vardı ersun hoca bu takımı 3 - 4 yıl idare edemezdi nitekimde edemedi zaten ... ama bu yönetim bu kulübü çok buyuk yerlere getirecek biraz güvenin yok güvenmiyorsanız bu deveyide bir siz güdün ozaman çook biliyorsunuzya ...

Saygılarımla ....

Uğurtan
28.04.2009, 12:45
Tekrar söylüyorum başkanı yemeye niyetlenen yok.. Her şekilde yönetimde de teknik kadroda da futbolcu kadrosunda da istikrardan yanayım kendi adıma uzun vadeli olmalı bu planlamalar..

Ancak başkan ciddi bir hata yaptı.. (Bence)

Ve bu hata sonrası seneye eğer olası bir başarısızlıkta suçlu başkan olur hocayı suçlama kredisi bitmiştir bu hamle ile..

Bilmem anlatabildim mi?

Sefa Murat Dokuz
28.04.2009, 12:48
Sadri Şener oturduk anlaştık diyor. Neye oturdunuz masaya göndermek için mi. Zaten Başkan istemiyordu Ersun Yanal'ı göreve geldi baktı %90 taraftar arkasında nereye göndereceğim. Şimdi 1-2 taş çıktı yolumuza hemen pes. Nerde 1 ay önce hoca göndermek kolay diyen başkan. Tutacaksın antrönörü diyen başkan. Yazık böyle daldan dala atlayarak bir arpa ilerleyemeyiz.
Ben oyuncu olsam, Takımın başındaki antrönör avrupa hedefi ile yola koyuldu şampiyon olamadı diye kovuldu. Demekki bizide kovarlar yakında derim. Oyuncular bana göre şok olmuşlardır. Ligin bitimine 5 hafta kala antrönörle bir araya gelen yönetimden ne beklenir bilemiyorum.

Hekimoğlu
28.04.2009, 12:48
o zaman nuri albayrak geri gelsin :):):)Bence de zira bulunmaz hint kumaşı Ersun'u o getirmişti her kim ki Ersun'u antrenör yapar en iyi başkan o dur.Ersun'suz bir Trabzonspor düşünülemez.Hepimiz Ersun'uz.Böyle gider bu.

Ozan Gözaçan
28.04.2009, 12:50
işte hala kredilerden bahsediyoruz ne kredisi ne gelecek sezonu allah aşkına olası b ir başarısızlıkta başkanda gidermiş hiç örnek göstermeyi sevmem heleki fenerbahçeden ama tarihinin hezimetini yaşayan yaptığı transferlerde patlayan aziz yıldırım için bile bunlar konuşulmuyor .. vay gelecek sezonda böle olursa başkan gider yapmayın allah aşkına ....

tuncay1984
28.04.2009, 12:52
he valla nörü albayrak yanina ziya dogani
alsin millet ileri gidiyo biz geri gidelim

Kazım Uzunboy
28.04.2009, 12:56
Tartışmanın ve eleştirmenin vakti değil.

Şu an elimizdekilerin değerini bilmeliyiz.

Sadri Başkan'a da destek, Gökhan'a da destek.

Köstek olunca ne kârımız olacak ki ?

selimatal
28.04.2009, 13:01
Bu başlık derhal kilitlenmeli. Başkan mı kaldı kalal kala uğraşacak?

Bazı yöneticiler topun ağzında. Ya kilitleyin ya da başlığı değiştirin derim.

Can AYDIN
28.04.2009, 13:03
Hakikaten bu takımın başarılı olmasına imkan yok..Bu kadar art niyetli taraftar topluluğu varken..
Yuhh yani şimdi de başkana mı dil uzatıyorsunuz..Biz aslında üçüncülüğü bile haketmiyoruz.

Hekimoğlu
28.04.2009, 13:03
Bıçak başkanın sırtında, arkadan hançerlemek için fırsat kollanmaya başlandı bile.

Ahmet Kuru
28.04.2009, 13:06
Belki başkan bu aralar sıkıntılı bir dönem geçirebilir evet...
Bizde böyle bir dönemdeyiz zaten..
Fakat,bıçak sırtı...Kesinlikle haıyr...
Doğrusuyla yanlışıyla,başkan kişiselliğini ikinci planda tutup Trabzonspor için birşeyler yapmaya çalışan bir insan...
Bunu görmezden gelip,Ersun Yanal ile yolların ayrılmasında Başkanı yıpratmanın bir anlamı yok...

Kamil Çakmak
28.04.2009, 13:23
Biraz fazla felaket senaryolarımı üretiyoruz ne?

Oğuzhan Fidan
28.04.2009, 13:29
sadri başkana takımdan kesilmesi gereken futbolcular umut ve hüseyine teşekkür edip yolları ayıracaksın isaacede sezon sonuna kadar şans vericeksin olmuyosa onlada ayrılacaksın ve onlardan kat kat daha iyi futbolcular alıp monte ediceksin. hatta colmanlada ayrılıp yerine tabata yı alıcaksın ki bu zor o zaman bu takım bişeyler yapıcak güce sahip olur orta saha ve önlibero yetersiz forvetler vasat ! seneye çözüm senaryosu yazdım bunlar oluncaktır kesinlikle eminim

Ömer Kaya
28.04.2009, 13:45
sadri başkana yol vereceksin ben artık inanmıyorum onada

MuratB.
28.04.2009, 13:47
trabzonsporda başkanlık yapanlar arasında gördügüm en iyiniyetli en dürüst başkandır sadri şener. ersun yanalın gidişine üzüldüm ama allah korusun sadri şener giderse kahroluruz. sadri başkanın kıymetini bilelim.

Fatih Yücel
28.04.2009, 13:48
sadri başkana takımdan kesilmesi gereken futbolcular umut ve hüseyine teşekkür edip yolları ayıracaksın isaacede sezon sonuna kadar şans vericeksin olmuyosa onlada ayrılacaksın ve onlardan kat kat daha iyi futbolcular alıp monte ediceksin. hatta colmanlada ayrılıp yerine tabata yı alıcaksın ki bu zor o zaman bu takım bişeyler yapıcak güce sahip olur orta saha ve önlibero yetersiz forvetler vasat ! seneye çözüm senaryosu yazdım bunlar oluncaktır kesinlikle eminim

colman ın gidecegine inanıyorsan yanılıyorsun bu takımda kalacak önmli isimlerden biridir Colman .....

Ba®ış
28.04.2009, 13:48
sadri başkana yol vereceksin ben artık inanmıyorum onada

tabi ya anında yolu vermek lazım,zaten ne yaptı ki bu zamana kadar,hiç birşey..

Bahattin Aydın
28.04.2009, 13:50
Yahu gözünüzü seveyim Sadri başkanıda mı yolluyorsunuz ? kim olacak başkan o zaman ? Bundan önceki başkanlardan kaç tanesi Sadri Şener kadar ilgilendi takımla

Tahir
28.04.2009, 13:52
başkan hata yaptın ve bu hata hoca istifa diyenlere verdiğin ödün ama unutma onlar sana da istifa diye bağıracakalar inşaallah o zaman onları dinlemezsin yazık ettin hayallerimize emeklerinize yazık ettin BAŞKAN

Ba®ış
28.04.2009, 13:53
valla çok kolay heralde başkan yollamak,hemen yolu vermek lazım falan diyorlar.yapabiliyorlarsa yapsınlar bakalım

Sadullah KAPICIOĞLU
28.04.2009, 13:54
Başkan bıçak sırtındaymış... Başkan istemezse hiçbirşey olmaz rahat olsun herkez.

Oğuzhan Fidan
28.04.2009, 13:56
colman ın gidecegine inanıyorsan yanılıyorsun bu takımda kalacak önmli isimlerden biridir Colman .....
sen colmanın seviyesini bana söylermisin? mesela tr ligindeki tabata örneği ile? sezon başında kendisi söyledi 'başarılı olamazsam heralde benide gönderirler' ne çabuk unuttunuz? colmanda kötü değil ama ts ayarında topçular değiller arkadaşlar ben bunu savunuyorum bu oyuncularla şampiyonluk hayalden öteye gitmez. inşallah toparlar belki seneye daha iyi olabilir ama 1 senede bu kadar yol katedebilir mi?bence zor

karatasof
28.04.2009, 13:58
Gerçekten doğru bir tespit.Başkanın boynu kütük üstünde desek yalan olmaz.Şimdi td'ün istifa etmiş ise yapacağın her hamle anında karşı reaksiyon doğuracak.Yabancı bir td kaliteli ise Trabzon'a gelmek istemez,kaliteli olmaz ise TS'lu onu istemez.Yerli td seçsen ''Öz evlatçılar'' ı memnun etmek zorundasındır.Öz evlat bulsan üç maçlık kötü periyotta bu defa onuda yanına katıp birlikte kovalanacağını bilmelisin...

Offf ki ne offff...
Allah sabır versin.
Hem TS'u tutanlara,
Hemde Yönetenlere...........

Metin Ural
28.04.2009, 14:00
iyide senin çekirdek kadronu zaten ersun yanal oluşturdu birçok futbolcu onun portföyündeki oyuncuydu selçuk gökhan ersun olmasa gelirmydi sanıyorsun ?

ersun yanal'in portfoyundeki oyuncular gelmezdi x hocanin portfoyundeki oyuncular gelirdi.

Metin Ural
28.04.2009, 14:07
izin verinde yonetim ilk hoca transferini gerceklestirsin, kendi sececekleri hocayla calissin.

Emre GÜRDAL
28.04.2009, 14:10
BASKANIMIZI bukadar agır elestırenlerıkendı capımda kınıyorum arkadaslar kımse kusura bakamsın adam her ıstenılene he dedı olur dedı daha ne yapsın yanındayız baskanım kendımce

toksoy61
28.04.2009, 14:12
Hocayı takımdan gönderten zihniyet bir daha ki sefere Sadri Başkanında kellesini alacak. Bir sonraki teknik direktör değişikliğinde sadri başkan da gider. Bence son 20 yılda gelmiş en iyi yönetim olmasına rağmen yine bizim çoook bilmiş taraftarımız bu başkanında başını yiyecek görürüz bakarız....

efulimyoq61
28.04.2009, 14:13
Trabzonspora gelmİŞ geÇmİŞ en İyİ baŞkanlardan bİr tanesİ sadrİ baŞkan bÖle adamlar daha gelmez kiymetİnİ bİlelİm o ve yÖnetİmİ herŞeyİ yapti en bÜyÜk suÇlular topÇular emeĞİn karŞiliĞini vermedİ 150 pozİsyondan 40 gol atiyorsan dÜŞÜnÜlmesİ lazim...

okan6161
28.04.2009, 14:14
şu son zamnalarda ki en iyi başkanı bulmuşuz susup oturalım bence adamın yapmadıgı kalmadı her şeyi yapdı bir çıkıp gökhan yerine gol atmadıgı kaldı adamın elinde olsa onu da yapardı ya

Mira_61
28.04.2009, 14:17
Sadri Baba,
Merak ediyorum taraftarımızı memnun etmek için daha ne yapman lazım.Takımın bu hale gelmesinde en az suç sen ve kurmaylarında.Bu taraftarlar arasında seni anlayanlarda var ve emin ol muhalefet edenlerden daha çok.;)
Sadece Sadri Şenerle İstikrar diyorum.

horoz1977
28.04.2009, 15:15
Arkadaşlar seneye işimiz gerçekten çok zor bizi zor günler bekliyor.Ben Ersun hocanın istifasına fazla üzülmedim çok yanlışları var bunu kabul edin hemde çok.Ama Ts nin bundan büyük sıkıntıları var açıkçası rüya bitti gibi geliyor bana.Duyduğuma göre inanılmaz borç var ve busene transfer yapmamız çok zor ayrıca tesislerde çalışan bazı arkadaşlardan ve bazı çevrelerden aldığım bilgiye göre benimde önceden çok iyi tanıdığım bu Hayrettin varya bütün sorun bu adam.Kendini beğenmiş, dikta,sevimsiz küfürbaz ve çıkarcı bu adam maalesef başta iyi giden bir yönetimi mahfetmeye çalışıyor.Mahmut Aksu'yla çok büyük sorunları varmış.Tesisleri babasının malı gibi kullanıyor.İşten 30 kişi attı 100 kişi kendi adamlarını aldı.Bana inanmıyorsanız bunu araştırın bu böyle.Bu adamı yakın tanıyanlara sorun gerçekten yaramaz bir insan.Ben çok üzülüyorum yoksa bizim çok iyi bir başkanımız var tek hatası çok aceleci alması çok panik birşeyi kafasına koydumu maddiyatı düşünmeden hemn yapmaya çalışıyor.Ama bu söylediklerime dikkat edin bu yönetimin kırılgan noktası Hayrettin HACISALİHOĞLU

sessizkral_1
28.04.2009, 15:18
Ersun Yanal kendisi gitmedi Gönderildi.Bunu anlamak için profösör olmayagerek yok.Bunu anlayın artık.İstifa eden herkes kendisi gitmiştir anlamına gelemez.

Metin Ural
28.04.2009, 15:18
neden iki farkli baslikta sadri sener tartisiliyor?

28TS61
28.04.2009, 15:41
e getirecek oldugu teknik direktör mutlaka sampiyon yapmali bizi seneye.
baska caresi kalmadi artik, istikrardan bahsediyorken yaptiklarina bak

Hüseyin İlkin
28.04.2009, 15:45

Bende, bende.

serkanholep
28.04.2009, 15:47
yuh diyorum başka bişey demiyorum

başkanı da istifa ettirir bu taraftar

hiç birşeyi hak etmiyor Allah da vermiyor zaten

futbolcularını döven küfür eden yuhalayan

sahaya giren saha kapattıran bir taraftarı olan bir takımı tutuyorum ve utanıyorum

şu yeni takımı buralara getiren bir teknik direktörü kovdurup şimdi de başkana laf atan bir taraftara yuh diyorum

ne bu şimdi

kimsiniz siz

trabzonsporlu olmadığınız kesin

hani hep destek tam destek

yendiğimiz zaman destek tam değil mi?

hep yenelim tam destek verelim

ne güzel ya

bu takımın bu sene başında orta sıralarda yer alacağını söyleyen taraftar şimdi şam. yarışından koptuk diye hem hocayı göndertiyor

hem başkana zemin hazırlıyor

hani ezikler diyorsunuz ya bjk felan

adamlar yenik durumda bile takımlarını destekliyorlar destek veriyorlar

birde size bakın

yazıklar olsunki ts yi ayağa kaldıran marka değerini artıran projeelr üreten bir başkanı bile bıçal sırtında diyerek zadelemeye çalışıyorsunuz

ben sadri başkan yerinde olsam bu tarftarla hiç bi b.k olmaz deyip bırakırım görevi

Dursun Kaplan
28.04.2009, 15:48
Bu taraftar varya bu taraftar, bu zihniyet varya bu zihniyet !...

Neyse yaa.

Başkanım sakın bizi bırakma. Senin neler yaptığın ortada. Görmeyen kör gözler utansın. ;)

halil ibo
28.04.2009, 15:54
Padişah'a eski padişahın bıraktığı 3 mektup hikayesini bilmeyen yoktur herhalde.
Başkan şimdi 1.mektubu açtı ve uyguladı.2.si yakında bu sinemalarda,3.mektuba gelince ki bunu hiç istemiyorum ama maalesef başkanın açtığı bu yolda o mektubun açılmasıda kaçınılmazdır.
Halbuki herşey gayet güzel başlamıştı.Aktuğ'un -son transfer fiyaskoları hariç- yönetiminden sonra en iyi yönetimdi Sadri babanın yönetimi.İnşallah korktuğum gibi olmaz...

Fatih Bayrakdar
28.04.2009, 15:55
Ersun için Başkan'ı da göndereceksin öyle mi Helal olsun sana ... Yazık ...

Bırak da adam kendi teknik direktörünü seçsin bari ...

Madem istikrar istiyorsn bari bunda istikrar sağlayalım ..

macka61
28.04.2009, 15:55
başkana yol verelim diyen arkadaşa bence yol vermek lazım size nuri albayrak gibi başkanlar lazım bu takım ligi 3.cü bitirebilecek güçte başkanımız elinden geleni yapıyor oununla gurur duyuyoruz

RaİSTLİN610
28.04.2009, 15:57
ya adam ne yapsın teknik direktorun istediği tum oyuncular alındı ne yapsın adam gelmıs baskana laf atarsınız sız basarı falan hak etmıyorsunuz

Suayb
28.04.2009, 16:09
:) Ne diyeyim... Bóyle olacagini dün, ben galiba üc mesajimda, ayri basliklarda tekrarladim...
Medya ufak bir oyunla, taraftari biraz olsun baskanina negatif anlamda yaklastirma hedefine ulasti...

Ufacik bir baslikla aslinda herseyi oluyor... Hele bu ülkede medyada yer aliyorsaniz... Sadri Sener bileti
kesti gibi basliklar ile, Ersun Yanal'i madur duruma dusurerek, Ersun Yanal yaninda positif, Sadri Sener'in yaninada
negatif enerji yükleyerek cok sey basarabilirsiniz..

Dedigim gibi.. Sadri Sener, bizi, hepimizi toplasan, bizden bazi seyleri daha cok istiyordur... Sanki o istemiyor sampiyonluk.. Trabzonspor'u atese atmak istiyor ve keyifli, keyifli kahveler iciyor zanediyorsunuzdur..

Önemli degil... Nankörlük iste burda basliyo.. Transferler yaparken iyidi.. Herseyini ortaya koyarken, projeler hazirlarken iyidi.. Ama Ersun yanal gidince kötü olduysa..

Ayip yahu, ayip

SüRMeNe_6161
28.04.2009, 16:11
ersun yananlla başkanımızı birmi tutyosunuz ersun ne yapti bukadar bağlandiniz adam 2senden beri ne türkiye kupasında var nede ligde

Yavuz Hasan
28.04.2009, 16:17
konu ne hale gelmiş ya trabzon batıyorda bizim mi haberimiz yok güldümeyin adamı yaa

başkana olan güvenim tam

ersun yanal başkanın tercihi değildi ki gönderilmesi problem olsun

muhtemelen tazmiatı yüksek olduğu için sözleşmesi bitene kadar resun yanal la devam edilecekti

gidişat ersun yanal ın kariyerine zarar veriyodu ve görevi bıraktı yada başka planları vardı

ne olursa olsun hayırlısı olsun

Gamze
28.04.2009, 16:23
Sadri Baba'nın "Medeni Ayrılık" dediğinin gösterdikleri

* "Olağanüstü" bir durum olmadıkça hiçbir hocanın 2 sene üstüste Trabzonspor'un başında kalamayacağını göstermiştir.

* "Büyük takımlar lig sürerken hoca değiştirmez" diyen çok sevdiğim Sadri başkan, bir şekilde hocamızın istifasıyla sonuçlanan süreçle Trabzonspor'un "büyük takım" anlayışıyla değil "büyük burunluluk" anlayışıyla idare edildiğini göstermiştir.

* 25 yıldır sanki defalarca şampiyon olmuşuz, UEFA ve Şampiyonlar Ligi'nin tozunu attırmışız da, bu yıl 14 kişilik ortanın az üstünde ( belki o bile değil ) kalitede bir kadroyla milyonlarca dolarlık geniş kadrolu GS'yi, FB'yi geride bırakarak BJK'yle yarış içinde olan ve bir şekilde 3. lüğü de garantileyen takım başarısızmış gibi hocasını yolluyoruz. Böyle bir lüksümüz var yani! Bunun adı büyük burunluluktur, kimse kusura bakmasın.

* "Büyük burunluluk" ederken, Sivasspor kadar bile "küçük" (!) mütevazi düşünemediğimizi göstermiştir. O Sivas ki geçen yıl şampiyonluğu son haftalarda teslim etmiş, 3lü averajla intertotodan öteye geçememiştir. Ama hocasına ve oyuncularına sahip çıkmış, üstüne koymuş ve neticede bu yıl öyle veya böyle şampiyonluğun en büyük adayı olmuştur. Kimse şimdi "Bizi Sivas'la mı kıyaslıyorsun?" gibi bir cümle kurmasın. Sivas'a olan nefretim bir yandadır. Lig lideriyle kıyaslıyorum! Büyük burunluluk evet... Gerçi bizim oralarda burunlar genelde büyüktür zaten, sorun yok (!)

* "Hedef Avrupa ve önümüzdeki yıllarda şampiyonluğa oynayacak olan takımın altyapısını hazırlamaktır" diyenlerin Avrupa'yı garantileyen, altyapıyı da oluşturan unsurların en önemlilerinden biri olan hocasını göndermesi kendi hedeflerine bile sadık kalamadıklarını, kendileriyle çeliştiklerini göstermiştir. Kendi arzularımızı elde etmemize rağmen mutsuzuz. Ne ilginç.

* İnce düşünerek baktığınızda Küçücük ayrıntılarla ( bkz. Sivas maçındaki penaltı pozisyonu, Bursa maçındaki ofsayt golü, FB maçında kaleye girmeyen top, BJK maçında adamını kaçıran defans, Konya Denizli İBB maçlarındaki 7'de 0'lık gol oranı forvetlerimizin vb. ) şampiyonluk trenini kaçıran ama 7-8 yeni oyuncuyla o treni kovalamayı bilmiş takımın hocasıyla 'medeni şekilde' ayrılarak onu tek sorumlu ilan ettiğimizi ve federasyona yürümemize sebep olan hakemleri, gol kısırı forvetleri, Sivas maçının o ruh yoksunu oyuncularını koruduğunu göstermiştir.

* Ligin bitimine 5 hafta kalmışken Ersun Yanal'la bu şekilde ayrılarak, yaptıkları muameleyle Ersun'u geçen yılın Ziya Doğan'ından, Lazaroni'sinden, efendime söyleyeyim Halilodziç'inden ve Anadolu takımlarının bilumum hocalarından (bkz. Yılmaz Vural ) farklı görmediklerini göstermiştir. Ersun'un takımının bu kadar başarısız (!) olduğunu ispatlamıştır.

* Bir kısım yerel basının, bir kısım eski oyuncuların, bir kısım camiadan isimlerin Ersun Yanal nefretine destek olduklarını göstermiştir.

* Sadri Başkan değil Sadri baba, tonton başkanım gibi ifadelerle hitap ettiğim , ailemden bir fertmiş gibi sevdiğim, saydığım inandığım ve güvendiğim mavi gözlü Sadri Şener'in de büyük hatalar yapabileceğini göstermiştir.

* Trabzonspor'da sabır, istikrar gibi ifadelerin esamesinin okunamayacağını kanıtlamıştır.

* Trabzonspor'da her zaman karmaşa ve kaosun aklı selimi alt edeceğini gstermiştir.

* Teknik direktörlerin Trabzonspor'dan korkması gerektiğini göstermiştir.

Şimdi bu yazıyı okuyup da 'Ersun hoca kendisi istifa etti arkadaşım' diyecek olanlar hiç zahmet edip yanıt yazmasınlar.

nakzo
28.04.2009, 16:24
Alıntı:
temel_yilmaz tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2184301#post2184301)
iyide senin çekirdek kadronu zaten ersun yanal oluşturdu birçok futbolcu onun portföyündeki oyuncuydu selçuk gökhan ersun olmasa gelirmydi sanıyorsun

Böyle bir şey olabilir mi sanki romario yu getirdi Trabzona .Kardeşim o saydığın adamlar Trazbzonspor için bir şans değil tarbzonspor onlar için birt nimetti vede görüp görecekleri rahmette bu zaten la bunları bjk fb gs den hangisi alırda oynatır bu rezil gökhanı , sahada casper gibi gezinen selçuğu güldürme ben
i yaaaa..

nakzo
28.04.2009, 16:26
ayrıca başkana güvenim tam bu sezon gerek teknik açıdan gerekse yabancı ve yerli tarnsferlerde büyük hatalar yaptı ama yinede iyi niyetinden şüphem yok..

Koray
28.04.2009, 16:34
Bırakın bu işleri ya.
'' Sadri Şener istifa '' diye yazmak için bahane arıyor Ersun Hoca uğruna burdakilerin bir çoğu...

Yönetimin en doğal hakkıdır daha iyi anlaşabileceği isimlerle çalışmak, demek ki Ersun hocayla Yönetimin doğası uymuyordu, zaten beklenen birşeydi Ersun Hocanın gitmesi...

Ben böyle birşeyin olacağına taa Denizlispor maçından sonra hazırlıklıydım, pek sıcak bakmasamda...

Ama bu dünyanın sonu değil, böyle cıngar çıkartarak hiç bi yere varamayız.

Zafer BİLGİN
28.04.2009, 16:34
Başkan hatamı yapmıştır?

Evet yapmıştır.

Peki bu yapmış olduğu hata yüzünden,onun kellesini bugün için belki isteyenler çıkmayacaktır.

Ama yeni getireceği hocanın,alacağı 3-5 mağlubiyette başkanın istifasını isteyecekleri kesin.

İşte;nasılki hocamızı sonuna kadar savunduysam,oradada sonuna kadar başkanımı savunacağım.

Akıllı olmamız lazım.

Ersun hocanın yerini doldurabileceğimizi sanmıyorum,ama başkanımızın yerini hiç dolduramayız.

Başkanım sadece bir hata yaptı.Bu hata yüzünden ona tavır almamızı bırakın,en ufak bir laf dahi kondurtmam

Gamze
28.04.2009, 16:35
Ama bu dünyanın sonu değil, böyle cıngar çıkartarak hiç bi yere varamayız.

25 yıldır dünyanın sonu gelmediyse, daha da gelmez zaten.
çıngar adettendir.

(!)

Muhammed KOÇ
28.04.2009, 16:40
böyle bişey olursa trabzonspor bıçak sırtında başlığı da açılır..

Fatih Bayrakdar
28.04.2009, 16:41
Gamze hanım Başkan'ı yıpratmanız Trabzonspor'a ve size birşey kazandırmayacak !

Koray
28.04.2009, 16:43
25 yıldır dünyanın sonu gelmediyse, daha da gelmez zaten.
çıngar adettendir.

(!)

Ersun hoca kadroyu kendisi kurmuş ve başarısız olmuştur, acı ama gerçek.

krdnz
28.04.2009, 16:45
Başkanın sadece iki açıklaması var beni üzen;

"Eskişehir bizim rakibimiz değil"

"Mağlubiyeti hocaya sorun"

Gamze
28.04.2009, 16:47
Gamze hanım Başkan'ı yıpratmanız Trabzonspor'a ve size birşey kazandırmayacak !

O kadar gücüm olduğunu düşünmüyorum.
Ha zaten öyle bir niyetim de yok.
Bilmiyorum nasıl anladınız mesajı...

Ersun yanal'ı göndererek zaten yıprandık ve kaybettik gene bir şeyler.
Olay Ersun değil, zihniyet.. Değişemeyen zihniyet.

Fatih Bayrakdar
28.04.2009, 16:55
O kadar gücüm olduğunu düşünmüyorum.
Ha zaten öyle bir niyetim de yok.
Bilmiyorum nasıl anladınız mesajı...

Ersun yanal'ı göndererek zaten yıprandık ve kaybettik gene bir şeyler.
Olay Ersun değil, zihniyet.. Değişemeyen zihniyet.

Peki sorayım size bir teknik direktör hangi şartlar altında görevden alınmalıdır .

Bu şartlar Ersun Yanal için sağlanmamış mıdır ?

Yeni gelen yönetimin kendi seçeceği TD ile çalışmak istemesi normal değil midir ?

Sivas maçını seyrederken neler hissettiniz ?

Ben şahsen yerin dibine girdim . Utandım . Yüzüm kızardı sinirden .

Yenen gollere mi yanayım . Taraftarın çektiği eziyete mi yanayım . Yoksa

Sivaslıların 5 5 5 diye bağırmasına mı yanayım şaşırdım .

Tamm kimse Ersundan Barcelona istemedi . Ama byle bir futbolu ,

sonuçları karaktersiz ümit vermeyen futbolu da beklemiyordu kimse

Sonuçta kendi kaderini belirleyen yine kendisi oldu ve gitti

Buna başka bahaneler yaratmaya gerek yok . Bu futbol da ısrar etmenin

ve gelecek seneleri de heba etmenin bir anlamı yok

S.DEMİRCİ
28.04.2009, 16:55
başkan hata yapmaya başladı.. son sözleri ve eylemleri sadri başkana yakışmadı...

crazyman_61
28.04.2009, 16:57
her sene başkan hoca değiştirelim daha güzel olur dimi:)

S.DEMİRCİ
28.04.2009, 16:59
her sene başkan hoca değiştirelim daha güzel olur dimi:)
2.hocadan sonra sıra başkana gelir... ne ekersen onu biçersin... kurduğun sistem birgün senide yutar...

Fatih Yücel
28.04.2009, 17:07
sen colmanın seviyesini bana söylermisin? mesela tr ligindeki tabata örneği ile? sezon başında kendisi söyledi 'başarılı olamazsam heralde benide gönderirler' ne çabuk unuttunuz? colmanda kötü değil ama ts ayarında topçular değiller arkadaşlar ben bunu savunuyorum bu oyuncularla şampiyonluk hayalden öteye gitmez. inşallah toparlar belki seneye daha iyi olabilir ama 1 senede bu kadar yol katedebilir mi?bence zor

Senin Tabata Dediğin Adam Kaç yıldır bu ligde oynuyor ve colman kaç yıldır oynuyor tabata ile colmanı kıyaslaman yanlış bi kere ayrıca colman ın futbol seviyesini benle kimse tartışmasın......

Metin Ural
28.04.2009, 17:11
Başkanın sadece iki açıklaması var beni üzen;

"Eskişehir bizim rakibimiz değil"

"Mağlubiyeti hocaya sorun"

maglubiyeti hocaya sorun turkiye'nin alisik olmadigi bir aciklamadir. dunyanin cogu gelismis futbol ulkseinde bu durum boyledir ancak turkiye bu tarz yoneticilige henuz hazir degildir. aslinda hicbir zamanda olmayacaktir da.

Metin Ural
28.04.2009, 17:12
Senin Tabata Dediğin Adam Kaç yıldır bu ligde oynuyor ve colman kaç yıldır oynuyor tabata ile colmanı kıyaslaman yanlış bi kere ayrıca colman ın futbol seviyesini benle kimse tartışmasın......

ikisi de 8 aydir oynuyor.

Fatih Bayrakdar
28.04.2009, 17:13

İkisi de sezon başında geldiler ;) ister karşılaştır şimdi isteresn karşılaştırma

Metin Ural
28.04.2009, 17:15
ersun yanal'in ayrilisini istikrar anlayisina vurulmus bir darbe olarak gorenler sadri sener'in ayrilisini nasil degerlendireceklerdir acaba?

mashal61
28.04.2009, 17:18
Teknik direktör istikrarından daha önemlisi başkan istikrarıdır. Bir gelen hocanın 5 başkan değiştirmesine bir gelen başkanın 5 hoca değiştirmesini tercih ederim. Bir şey daha.

Başkanın yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Kayseri maçında yenilip Ersun Yanal'a sövmeyen kalmasın mı demek isterdiniz?

erkankoc
28.04.2009, 17:19
ersun icin sadri babayi kotuleyenlere aciyorum....ersun napti bugune kadar ya..napti allah askina...basarimi var ortada..puanimiza bakin sadece..kendimizi nimetten sandik...takim yuruyecek hali yok..hala ersun..birakin bu isleri..baskan napsin..her istedigini aldi..ve ersunu takima o getirmedi..taraftar istedi diye kaldi..ama ersun cikip hala taraftar baskisi var diyo..yemisim baskisini ya...gitsin o hacettepeye orda baski yok...ersun ve destekcisi olanlar gitsin..sadri baskan ve destekcileri kalsin...ayrimcilik yapiyosunuz bence...ersun sanki trabzonsporu cok seviyomus gibi otuyoruz...

Zafer BİLGİN
28.04.2009, 17:20
ersun yanal'in ayrilisini istikrar anlayisina vurulmus bir darbe olarak gorenler sadri sener'in ayrilisini nasil degerlendireceklerdir acaba?

Başkan hatamı yapmıştır?

Evet yapmıştır.

Peki bu yapmış olduğu hata yüzünden,onun kellesini bugün için belki isteyenler çıkmayacaktır.

Ama yeni getireceği hocanın,alacağı 3-5 mağlubiyette başkanın istifasını isteyecekleri kesin.

İşte;nasılki hocamızı sonuna kadar savunduysam,oradada sonuna kadar başkanımı savunacağım.

Akıllı olmamız lazım.

Ersun hocanın yerini doldurabileceğimizi sanmıyorum,ama başkanımızın yerini hiç dolduramayız.

Başkanım sadece bir hata yaptı.Bu hata yüzünden ona tavır almamızı bırakın,en ufak bir laf dahi kondurtmam

Umarım bir şey ifade eder bu yazdıklarım.

Bizim sıkıntımız Ersun hoca değil.MANTALİTE,ZİHNİYET

Mehmet Ç.
28.04.2009, 17:20
Sadri Sener bu yola girerken Ersun YANAL yokdu kafasinda...

O Yabanci Hoca istiyordu, ama Ersun Yanal takimin basinda iyi vsvs diye bu sezonu bitirelim onunla diyerek yola cikdi...

Insallah yeni Hocayi en yakin zamanda getirir

erkankoc
28.04.2009, 17:23
ersun kendi ayagina kursun sikmistir..basarisiz olmustur.1,5 yildir bisey yapamistir..sistem oturtamamistir..kondisyon yapamistir...biz hangi iyi takimi yendk ya..biri aciklasin bana..allahtan ankara takimlari varda yirtik... sayiyorum yenemediklerimizi iceride disarida.... 1-sivas 2-bjk 3-gs-4-fener 5-bursa 6-kayseri 7-antep ee biz kimi yenipte sampyion olcaktik..anlatin bana ya.. ben yoksa bukadar zaman hayalmi gordum

Cihan İnce
28.04.2009, 17:26
Eger Sadri Baba giderse... Bende birdaha Trabzonspor taraftarina..taraftar demem... Hershey yalan iken ..Tek bir gercek var..Oda Sadri baba... Onun gitmesi Trabzonsporun dagilmasi demek olacakdir... benim görüsüm böyle.. yapilan transfeler basta hersey Ersun Yanalin istekleri idi.. TD isteklerini yerine götürüyor adam..Hata oluyor..Götürmüyor..Yine hata oluyor..
Trabzonspor Sadri Senerdir..
Sadri Sener Trabzonspordur
!!

Fatih Bayrakdar
28.04.2009, 17:26
Başlığa kilit gelmeli bence

Fatih Özkan
28.04.2009, 17:28
Gerekirse bu takım sezonun 10. bitirsin!
Ben her zaman başkanın arkasındayım!
İstanbul taraftarından daha iyi komplo teorisi kurar olduk!
Tebrikler arkadaşlar!
Art niyet seziyorum!
Daha iyisi varsa buyrun sizin olsun!

Fatih
28.04.2009, 17:35
Tabi canım tabi.

Yapılan onca şeyi unuttuk.Kimin için Süper Hoca Ersun Yanal için!

Tarih bunu da yazar.

mashal61
28.04.2009, 17:36
Yönetime sesleniyorum. Eğer bu başlık kapanmayacaksa anket açılmasını talep ediyorum. Başkan bıçak sırtında mı değil mi? Eğer açılırsa başkanın bıçak sırtında olup olmadığı anlaşılmış olacaktır. Ama başlığın kapatılması daha yerinde olur.

Mollasalihoğlu
28.04.2009, 17:37
Başkanın da arkasındayım, Ersun Hocanın da arkasındaydım..

Sonları benzemesin inşallah..

Ona göre bir hoca getirsin büyük başkan, kendine zarar gelmesin..

DNA-TS
28.04.2009, 17:39
ersun yanalın arksından istikrar diye söylenenler baalım başkan konusunda istikrar sağlayabilecekler mi??? yoksa o başkan gitsin bu başkan gitsinmi oynayacağız....

Çagman
28.04.2009, 17:46
Yıllardan sonra birşeyler değişmeye baslamısken gelecege yatırım sozu dogrulanmaya baslanmısken ciddi anlamda yatırımlar gerceklestiği bir donemde bu takım avrupa kupasına gitmesede başkan kalmalı verdigi cevaplar hem tatminkar hemde dogru.Baskan mactan sonra hocaya sorun dedi evet hocaya sorulmalı baskan begenip almadı topcuları idmanı baskan yaptırmadı taktikleri baskan vermedi ersun hoca istedi hepsini baskanda aldı o kadar ona mali durumumuzu sorun size cevap versin suan klüpten en son gidecek insan baskandır..

İskender YILMAZ
28.04.2009, 17:48
Başkan giderse herşey için çok yazık olur ..

Koray
28.04.2009, 17:49
Başlık çok can sıkıcı...

Gamze
28.04.2009, 17:50
Şu başlığı istifa, başlıkta başkanı eleştirenleri de 'istifacı' falan zannedenler de ilginç.

Başkan sıkıntılı bir durumda. Yalan mı?
GS gelip geçerse bu takımı kalkıp demeyecek mi kimse 'Ersun'u yolladın, ne oldu?' diye.
Diyecek.
Siz de diyeceksiniz.

Getirdiği teknik adamı 6-7 ay sonra yollarsa, yahut yollamasa da koyacağı ( artık ne olur bilinmez ) hedeflere ulaşamazsa hatırlatmayacak mıyız bugünü?
Evet.
Siz de hatırlatacaksınız.

O yüzden başkan bıçak sırtında evet.
Zor durumda.
Ama bunu söylerken koltuğunu kast etmiyorum.
Ben başkanımı seviyor ve ona güveniyorum ( genel anlamda)
Eleştirme hakkım da var.

magicyattara
28.04.2009, 17:51
Noluyo yahu,başlıklar ard arda açılıyor.

Başkan niçin bıçak sırtında olsun ki bu kadar seveni varken.

magicyattara
28.04.2009, 17:51
Başkanın da arkasındayım, Ersun Hocanın da arkasındaydım..

Sonları benzemesin inşallah..

Ona göre bir hoca getirsin büyük başkan, kendine zarar gelmesin..

Senden kaynaklanan bir durum olmasın:)

Sadullah KAPICIOĞLU
28.04.2009, 17:53
Ya bu başlık günün eğlencesidir.

Çagman
28.04.2009, 17:53
Başkanı istemeyenler eger ersun yanal icin istemiyorlarsa Ersunun pesinden Fenere gitsinler :)
ayrıca Şu Ersuncular olayıda iyice gelişmeye basladı bir misyoner var sanırım.

Mollasalihoğlu
28.04.2009, 17:54
Senden kaynaklanan bir durum olmasın:)

Ne benden kaynaklanan bir durum olmasın?

Napoli
28.04.2009, 17:54
ErsunYanalspor

Koray
28.04.2009, 17:56
ErsunYanalspor

Ersunizm ayaklanmasıda diyebiliriz...

zaferyıldız
28.04.2009, 17:56
BU konuyu tartışmak şu an yersiz ve gereksiz bence.....

çok kalitesiz adamlar var şu an buyuk kuluplerin başında ve inanın en kalitelisi açık ara sadri başkan..hatta bir çok başka kulup taraftarı gıpta ediyor bunu biliyorum..

şimdi çok kritik bir seçim zamanıdır, yeni teknik yonetimin seçimi çok yönlü düşünülmesi gereken ve zor bir süreç..allah yardımcımız olsun diyorum

sanatik
28.04.2009, 17:57
Keske kimseyi dinlemeden hemen devre arasi gönderseydin baskan simdi sampiyonlugu konusuyor olabilecekdik, uefaya gidip gidememeyi degil.

magicyattara
Ne benden kaynaklanan bir durum olmasın?

Yani hocanın arkasındaydım gitti,başkanın da arkasındayım du bakalım gibi bir mana çıktı ortaya:)

Espri.

Kubilay ŞAHİN
Artık Başkanın Etrafındakiler Konusunda Dikkatli Davranması Gerekli.. Yoksa Başını Yakacak Etrafındakiler..

verep
28.04.2009, 18:04
Başlık yanlış yanlara çekiliyor.Ben başkan istifa etsin demiyorum.Başkanı çok seviyorum.Ama ilerde olabileceklerden söz ediyorum.Kısa vadeli olacaklardan değil.Ersun Yanal istifa zamanlamasını kendi açısından mükemmel bir zamanda yaptı.Takımı 3.bıraktı.Bundan sonraki maçlar ilk yarıda puan kaybettiğimiz maçlar.Özellikle Bursa maçı çok kritik olacak.Eskişehir'de kendi sahasında kolay maç kaybetmeyen bir takım.Kayserispor,Kocaelispor,Bursaspor,Eskişehirs por,Fenerbahçe.Bu 5 maçı kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyayız.Ersun Hoca'da olsa aynı risk vardı.Ama Ersun Hoca iyi bir zamanlamayla İstifa edip bombayı başkanın kucağına koydu.Sadri başkan vereceği kararlarla ya birlikte batacağız ya da birlikte çıkacağız.Burada onun liderlik özelliklerini göreceğiz.Ama bir gerçek var ki şu an Ersun hoca istifa ederek 1-0 önde.Ama maç bitmedi.Hepimizin temennisi ve yanında olduğumuz Sadri Şener'in bu durumu lehine çevirmesi.

Napoli
28.04.2009, 18:05
başkan ersun yanal sadri şener istifa

verep
28.04.2009, 18:09
Başlık yanlış yanlara çekiliyor.Ben başkan istifa etsin demiyorum.Başkanı çok seviyorum.Ama ilerde olabileceklerden söz ediyorum.Kısa vadeli olacaklardan değil.Ersun Yanal istifa zamanlamasını kendi açısından mükemmel bir zamanda yaptı.Takımı 3.bıraktı.Bundan sonraki maçlar ilk yarıda puan kaybettiğimiz maçlar.Özellikle Bursa maçı çok kritik olacak.Eskişehir'de kendi sahasında kolay maç kaybetmeyen bir takım.Kayserispor,Kocaelispor,Bursaspor,Eskişehirs por,Fenerbahçe.Bu 5 maçı kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyayız.Ersun Hoca'da olsa aynı risk vardı.Ama Ersun Hoca iyi bir zamanlamayla İstifa edip bombayı başkanın kucağına koydu.Sadri başkan vereceği kararlarla ya birlikte batacağız ya da birlikte çıkacağız.Burada onun liderlik özelliklerini göreceğiz.Ama bir gerçek var ki şu an Ersun hoca istifa ederek 1-0 önde.Ama maç bitmedi.Hepimizin temennisi ve yanında olduğumuz Sadri Şener'in bu durumu lehine çevirmesi

Laz_61
28.04.2009, 18:12
Ilk 5 gitmiyormu uefaya .Fener-Besiktas finalinden sonra

Laz_61
28.04.2009, 18:16
Başlık yanlış yanlara çekiliyor.Ben başkan istifa etsin demiyorum.Başkanı çok seviyorum.Ama ilerde olabileceklerden söz ediyorum.Kısa vadeli olacaklardan değil.Ersun Yanal istifa zamanlamasını kendi açısından mükemmel bir zamanda yaptı.Takımı 3.bıraktı.Bundan sonraki maçlar ilk yarıda puan kaybettiğimiz maçlar.Özellikle Bursa maçı çok kritik olacak.Eskişehir'de kendi sahasında kolay maç kaybetmeyen bir takım.Kayserispor,Kocaelispor,Bursaspor,Eskişehirs por,Fenerbahçe.Bu 5 maçı kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyayız.Ersun Hoca'da olsa aynı risk vardı.Ama Ersun Hoca iyi bir zamanlamayla İstifa edip bombayı başkanın kucağına koydu.Sadri başkan vereceği kararlarla ya birlikte batacağız ya da birlikte çıkacağız.Burada onun liderlik özelliklerini göreceğiz.Ama bir gerçek var ki şu an Ersun hoca istifa ederek 1-0 önde.Ama maç bitmedi.Hepimizin temennisi ve yanında olduğumuz Sadri Şener'in bu durumu lehine çevirmesi

Kardesim 5 mac var 3 ic saha 2 deplasman kocaeli düsmüs gibi fener zaten bitmis kayseriyi yeneriz.Bursayida yeneriz neyin hesabini yapiyorsun anlamadim bu takim öyle yada böyle kesin avrupaya gider hele hele basinda futboldan anlamayan hocasi olmadiktan sonra ne katmiski ersun beye Trabzonspora bunlari yaziyorsun ersun yanali nuri albayrak getirdi..Sadri Senerin kendi alacagi hoca bize daha cok katki saglayacakdir...2 olma bile sansimiz var.sampiyonda olabilir 5de5 yaparsak..Ahmet hoca takima iyi futbol oynatacagindan adim gibi eminim.

Emo91
28.04.2009, 18:16
yahu ne hemen gaza geliyor bu millet anlamadimki???
ersun hoca basarisiz sonuclar aldi diye ve baskiyi kaldiramadi diye istifa etti!
eh baskan ve yönetim niye istifa etsin, sacmalamayin lütfen!

her akilli insan, yönetimin ve baskanin sahaya inip top oynamadigini görür!!!
teknik kadro ve futbolcu yapiyor o isi!

yönetim en az 4-5 sene devam etmeliki bu temmeller otursun!

sacmalamayin arkadaslar ya, ne sadri baskani?? adam niye biraksin?
süper isler yapmadilarmi? takimi iyi yönemiyorlarmi?

bence bu yönetim trabzonspor tarihinin en iyi yönetimlerinden biridir!!!

Emo91
28.04.2009, 18:21
yane bu konuyu acani kiniyorum!
konuyu belki herkezin anladigi anlamda yazmadi ama yinede ortaligin karisicagini bilmeliydi!

simdi birlik zamani, bu takimi en azindan 2. veya 3. yapma zamani!!
artik önümüzdeki 3 yil "istifa" kelimesini duymak istemiyorum ya!

ayrica kimseninde kimsenin kucagina bomba yerlestirdigi yok!
cünkü yönetim kendi isini cok güzel ve basarili yapiyor!
teknik kadro beceriksizdi biraz ve görevini KENDISI birakti!

yönetim sahaya inip top oynayacak yada oynatacak en son bölümdür!!!

TS-FAN
28.04.2009, 18:30
Tamam...Başkanı da tartışalım..Oda darılsın, bıraksın..
Ondan sonra "yeni başkan kim olacak?"başlığını açalım.
Bırakın başkanın yakasını.
Sakin kafayla düşünsün,karar versin.
Trabzon medyasını geçeriz bu gidişle.

verep
28.04.2009, 18:44
Sadri Şener hakkında şimdiye kadar bir tane daha olumsuz sözüm yok.Ersun Hoca konusunda doğru mu yaptı yanlış mı yaptı onu zaman gösterecek.Temennimiz doğru tercihler yapması.Ama taraftarın sesini dinlemeliydi.Bence yanlış yönlendirildi.Ben Başkanın taraftarın isteklerini önemsediğine inanıyorum.En son BMN anketi

Anket Sonuçlarını Görüntüle: Ersun Yanal'ın Görevi Bırakmasını Nasıl Buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum. 243 36,16%
Olumsuz buluyorum. 429 63,84%

OFLU
28.04.2009, 18:49
Baskan sozunde durmadi ve yanlis yapti, Hocayi cok kotu bi zamanda gonderdi ve bu takim simdi uefayada gidemeyebilir. Hocayi kovabilirsin ama zamani onemli,Yanlis yapti faturayi hocaya kesti ki ortada fatura yok asliknda,kendisi cikip tv lerde demec verdi yeni takimiz hocanin yanindayiz, bu sene hedef avrupa diye. simdi ne oldu? Sozunu yuttun baskan,yakismadi sana.. Bugun hoca gitti yarin sen de gidersin..

Cenk Zihni
28.04.2009, 19:01
Başkan bir adım attı bana kalırsa. Ama devamını getirmeli forvet hattına ve hüseyine yeter! demelidir. Aksi taktirde hocanın yollanmasının hiçbir anlamı olmayacak. Zaten anlamsızken.

MDanışmaz
28.04.2009, 19:25
Ne Ersun Yanal'mış be arkadaş başkanıda yerinden edecek , ne çabuk unuttunuz Nuri Albayrak'lı yönetimi!!İstikrar diye birşey tutturmuşsunuz gidiyor.Evet istikrar ama doğru isimle...

Bülent AKBULUT61
28.04.2009, 19:39
başkan ersun yanal sadri şener istifa
bir espri olarak algılayalım bu yazdıklarını ben cok güldüm cünkü

KUTADGU
28.04.2009, 19:46
Sadri Şener'in Ersun Yanal hamlesini zamansız ve gereksiz buluyorum.
Ama neticesinde bu bir olaydır.
Olaylardan çok olguların önemli olduğuna inanırım.
Başkan Ersun Yanal hamlesinden sonra süreci iyi yönetebilirse eğer,
bu günlerden de güçlenerek çıkacaktır.
Gökdeniz'in satışından sonra nasıl doğru bir süreci yönettiyse,
Umuyorum ki bundan sonra da doğru bir süreç yönetir.

Nedir bu doğru süreç?
Soruya kendi düşüncelerimle cevap vereyim.

Mutlaka ama mutlaka sabredilebilir bir teknik adam.
Dünya yeryüzünde tüm Trabzonspor kamuoyunun ortaklaşa destekleyebileceği bir teknik adam olamayacağına göre,
En azından belli bir kısmın desteğini alabileceki kariyerli -mutlaka ama mutlaka kariyerli- bir teknik adamla anlaşmak.

Bu anlaşmayı sözleşme tarihinden itibaren mutlaka ama mutlaka uzun süreli yapmak.

Bakalım neler göreceğiz?

Erdal
28.04.2009, 19:57
Zaman zaman yazarım. Benim Trabzonspor teknik direktörlüğü için 1. sıram hep Şenol Güneştir diye...Akşamdan beri yazamıyorum. Zira Şenol hoca ile bu takımın mutlaka bir şampiyonluk yaşayacağına dair inanç ve hayalimi riske etmekten korkuyorum....Çünkü biliyorum ki bu sefer de olmaz sa bir daha ben bile Şenol Güneş diyemem...En azından başkalarına diyemem...

Öyle görünüyorki başkan kendi şartlarında çalışacak bir hoca ile çalışma hayali için ismini bile riske etmiş...Desteğe asıl şimdi ihtiyacı var başkanın...Diğerlerini bilmem...Başkanın var...

onur-ts
28.04.2009, 19:59
Başkanımızı yıpratma çabalarına girmeyelim.onun gibi başkan bulunmaz kolay kolay.yapmamız gereken onu bıçak sırtında göstermek değil, desteklemektir...

KuTs@L__pLaK@61
28.04.2009, 20:02
sadri baba neden bıçak sırtında olsun ya saçmalamayın be ersun sene başından beri ne yapmıştır bu takıma ne katkısı oldu tamam bundan önceki sezonlar kötüydük aam soruyorum ersuna sunulan bunca imkan hangisine sunuldu ersun her imkandan fazlasıyla yararlandı bişey değiştimi sene başından beri sahada yürüyen selçuğa bizim değilde sanki rakip stopermiş gibi aldığı topu ya auta yada gökyüzüne diken umut ve gökhan yada aldığı her topu rakibe atan hüseyin bunların yerine başkalarını monte edebilirdi bi kere takımda rekabet yok kötü oynayan zaten yerim garanti deyip asılmıyor hiç bir maça keşke giderken saydığım şu futbolucularıda alsaydı

Medallion
28.04.2009, 20:06

Bence boyle bir baslik acmak ancak les kargalarina canak tutar. Kiyida kosede bekleyen, kotu gunde sirtini takima donen, ama bir isik gorunce ortaya cikip pay almaya calisan les kargalarina...

Sadri Sener i boyle bir baslik acip tartismaya acmak, tarihten ders alinmadigina bir gostergedir, yasanan aci olaylarin tekrarlanmasina bir vesiledir, les kargalarina canak tutmaktir...

Ömer SEVİNÇ
28.04.2009, 20:07
Ömer sen şaşırmışsın kardeşim, hemde iyice şaşırmışsın ağzından çıkanı kulağın duymuyor senin, üzüntüden olsa gerek (mi) ?

Bizim gibi küçük kulüpler derken ne demek istiyorsun ?

Neye göre küçük ve hangi kriterlere göre küçük ?

Haa bütün Avrupa takımlarını varsayarak söylüyorsan, Real Madrid,Barcelona gibi takımların arasında tabi küçük kulübüz mantıken...

Korayhan;

Real Madrid, Barcelona'nın yanında küçük kulübüz, Fener ve Gs'nin yanında da küçük kulübüz kabul etsen de etmesen de. Adamların bir futbolcuya verdiği parayla sen bir takım kuruyorsun, sonra o takıma fark atmasını bekliyorsun. Tam küçük takım işi işte.

Bizim Sivasspor gibi olmamız gerek. Oyun mentalitesi olarak değil ama bütünleşme, istikrar ve hırs olarak..

Medallion
28.04.2009, 20:10
Baskan sozunde durmadi ve yanlis yapti, Hocayi cok kotu bi zamanda gonderdi ve bu takim simdi uefayada gidemeyebilir. Hocayi kovabilirsin ama zamani onemli,Yanlis yapti faturayi hocaya kesti ki ortada fatura yok asliknda,kendisi cikip tv lerde demec verdi yeni takimiz hocanin yanindayiz, bu sene hedef avrupa diye. simdi ne oldu? Sozunu yuttun baskan,yakismadi sana.. Bugun hoca gitti yarin sen de gidersin..

Biz zaten hep yolluyoruz, olan kime oluyor???

Adamlar Aziz Yildirim a bile 10 senedir sabrediyorlar, Demiroren BJK camiasinin yuz karasi ama 5 senedir orada.

Biz bir hata ile baskana dil uzatiyoruz, ayip...

Erdal
28.04.2009, 20:12
Medallion, an itibari ile başkan risk almıştır...Aldığı riski büyütmüştür diyelim...Başlık olmuş olmamış mesele değil...Realite budur...

DNA-TS
28.04.2009, 20:14
bayern münih te klinsmanı gönderdi...ama taraftarları başkanları için forumlarda başkan bıçak sırtında diye bir başlık açacağını sanmıyorum....üstelik gönderdikleri adam takımın sembl olmuş isimlerinden birisi olan kliinssman...tabi aramızda fark var...onlar kulüp taraftarı bizimkiler hoca.....

Medallion
28.04.2009, 20:15
Başkan bir adım attı bana kalırsa. Ama devamını getirmeli forvet hattına ve hüseyine yeter! demelidir. Aksi taktirde hocanın yollanmasının hiçbir anlamı olmayacak. Zaten anlamsızken.

Hersey malesef bir senede mumkun degil. Zaman lazim, para lazim.

Bu yonetimin yapmaya calistigi sadece sportif basari degil, klube surekli gelir getiren kaynaklar bulmak. Ve su ana kadar bunu basariyla yapiyorlar. 5 sene sonra artik biz demeyecegiz, parali baskan gelsin diye. Ama basariyi sadece bir teknik direktoru yollamaya baglamak biraz kucuk dusunmektir.

Sadri baskan bu takimin basina gelebilecek en iyi baskandir ve yonetimi itibariyle su ana kadar 5 yildizlidir. Hata her yerde olur, ama gecmisi cabuk unutmak, balik hafizali olmak daha buyuk hatadir.

hamucera
28.04.2009, 20:19
bende bu saatten sonra hiçbir dediği diğerini tutmadığına inandığım başkanı tartışacağım. ersunu tartışanlar kendilerine göre haklı bende kenime göre haklıyım. darılıp gidecekmi varsın gitsin. biz yıllardır oraya gelip ağa olanların yüzünden darılmıyoruz kulübe onlar darılacaksa darılsınlar.

Medallion
28.04.2009, 20:24
Medallion, an itibari ile başkan risk almıştır...Aldığı riski büyütmüştür diyelim...Başlık olmuş olmamış mesele değil...Realite budur...

Şener, ligde Konyaspor'a yenilmeleri ve ardından teknik direktör Ersun Yanal'ın, taraftarlarca istifaya davet edilmesinin hatırlatılması üzerine, "Bu, usuldendir. Yenilince bağırılır. Bir daha yenilirsek, benim için bağırılır. Bu bir sistem" diye konuştu.

Bu sistem bizi 25 senedir bekletiyor. Yeter artik diyoruz! ama acilan basliga bak. Ben 90 yilindan beri takip ederim Trabzon u. Insanlarda hic mi akil yok, hic mi yasananlardan ders cikarmazlar. Birtek aklima bu geliyor: Les kargalari...

Medallion
28.04.2009, 20:28
bende bu saatten sonra hiçbir dediği diğerini tutmadığına inandığım başkanı tartışacağım. ersunu tartışanlar kendilerine göre haklı bende kenime göre haklıyım. darılıp gidecekmi varsın gitsin. biz yıllardır oraya gelip ağa olanların yüzünden darılmıyoruz kulübe onlar darılacaksa darılsınlar.

Su bir sene icinde yapilan islere bak: stad, kurumsallasma, transfer, takima tekrar heyecan kazandirma, yarismaci bir takim olma, kalici gelir kaynaklari, marka degeri vs. Elini vicdanina koy. Gecmis yonetimleri hatirla. Bir daha dusunmeni tavsiye ederim.

Yoksa "Allah basina Nuri Albayrak gibi bir baskan versin" diye (bed)dua ederim...

pReN@_61
28.04.2009, 20:30
Aman haa..

My
28.04.2009, 20:34
Sadri Başkan'ın seçilmesinden itibaren konuştuğumuz yeniden yapılanma, süreç, sabır gibi şeyleri yine dayanamayıp yerle bir ettik.

Ben bu süreçleri çok yaşadım.

96'da da bir kızmıştık ki of of of. Darma duman ettik ortalığı. Sonuç ortada...

Diyorum ya bu süreçleri ben çok yaşadım. Bundan sonra olacakları bu ayın 4'ünde yazmıştım.

Başkanım bugün kralsın. Yarının ise muamma.
Kavanoz dipli bu dünya.
Yiyecek kimsemiz kalmadı mı sıra sana da gelecek.Bu anlayışla başarı gelmesi imkansız. Dolayısıyla her şey hikaye geliyor artık bana.

el_conquistador
28.04.2009, 20:40
http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585831645333 29757277653053643033587358653053643033307386652436 81544772

hamucera
28.04.2009, 20:40

Su bir sene icinde yapilan islere bak: stad, kurumsallasma, transfer, takima tekrar heyecan kazandirma, yarismaci bir takim olma, kalici gelir kaynaklari, marka degeri vs. Elini vicdanina koy. Gecmis yonetimleri hatirla. Bir daha dusunmeni tavsiye ederim.

Yoksa "Allah basina Nuri Albayrak gibi bir baskan versin" diye (bed)dua ederim...

ben kendime göre haklıym çünkü dediklerini yurtmuştur başkan bu son icraatı ile. bazen çok iyi şeyler yaparsın ama öyle bir iş yparsınki biranda bütün yaptıkların unutulur. işte onun gibi birşey. kurumsallaşma yok onu geçiniz. istanbulda tsclub mağazasına giderseniz kurumsallaşmanın olmadığını çok iyi anlarsınız.heyecanı sadece başkan mı kazandırdı acaba kişisele dökmeyelim,elimi vicdanıma koyuyorum, nuri ilk geldiği gün eyvah biz bittik siyaset bulaştı trabzona diye başımı ellerimin arasına almıştım zaten. ama sözler yapılanlardan daha keskindir. seçim öncesinden bu zaman kadar birçok sözünün tersini yaptı. bu en son olayda tuz biber oldu.

oflu_ömer
28.04.2009, 20:55
BEN BURDA BASKANI ELESDIRENLERE gülesim geliyor
baskanin bir sucu var o da faruk özak komlesinden kurdulmasiiiii n
evet 35milyon eur harcadi dogru göreceksiniz kurdugu alt yapi
zamanla verim vermeye basladigin da o külübün basinda olmayabilir
onu her zaman anacagizzzz ersun hocaya verilen sans kimseye verilmedi
her seyin bir sonu var o da akibedini bulduuuu CIKAR ICIN SEVDAMIZA SAHIB CIKMAYIN CIKAR ICIN DEIL SEVDAMIZ ICIN BU KARARI ALTI
ZAMAN ONU HAKLI KILACAK

Fatih Yücel
28.04.2009, 21:01
İkisi de sezon başında geldiler ;) ister karşılaştır şimdi isteresn karşılaştırma

İstersen Anket ve araştırmasını yapabilirsin abicim....

Can basten
28.04.2009, 21:24
Ben Sadri Şener'in bıçak sırtındalık bir halini görmüyorum, bu tabir biraz sert ve uygunsuz olmuş açıkçası.

Başlığı "Başkan'a Yanal Eleştirisi" olarak değiştiriyorum...

Hekimoğlu
28.04.2009, 21:24
Bu başlık hala birleştirilmemiş sadri şener başlığı ile bu çok enteresan.

sessizkral_1
28.04.2009, 21:28
http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585831645333 29757277653053643033587358653053643033307386652436 81544772

Sadri şener diyorki "Toplumun istekleri yönünde biz karar aldık.Ersun yanalda bu yönde karar aldı" dedi.

Kim bu toplum ?

Yönetimmi?
Maçın 15. saniyesinden itibaren takımı yuhlayanmı?
Çekirdekçilermi ?
Derin Trabzonmu ?

Gerçek taraftar olduğunu sanmıyorum eğer bmn gerçek taraftar'sa %70 olumsuz anket sonuçları çünkü.

Sadri Şener hangi TOPLUMA UYARAK BU KARARI ALMIŞTIR ?

Fatih
28.04.2009, 21:30
Ben Sadri Şener'in bıçak sırtındalık bir halini görmüyorum, bu tabir biraz sert ve uygunsuz olmuş açıkçası.

Başlığı "Başkan'a Yanal Eleştirisi" olarak değiştiriyorum...

Böyle çok daha hoş oldu Can teşekkürler.

Kaya
28.04.2009, 21:31
"Baskı" olmuş istek... :)

Hayırlısı olsun. İzlemeye devam...

jacek cyzıo
28.04.2009, 21:34

ya şu engin baytarıda topçu yerine koyup şu takıma yakıştırmayın.alanzinyoyu beş maç hiç kesmeden oynatın bakalım neler olacak.

Yavuz Hasan
28.04.2009, 21:34
başkanı ersun yanal dan dolayı eleştirmek yanlıştır

ersun yanal ı sadri şener getirmedi ki bu takıma bir önceki yönetimden kaldı

jacek cyzıo
28.04.2009, 21:35
zikoyu beğenmeyip gönderen fb ne durumlara düştü inşallah aynısı bize olmaz.

jacek cyzıo
28.04.2009, 21:37
Keske kimseyi dinlemeden hemen devre arasi gönderseydin baskan simdi sampiyonlugu konusuyor olabilecekdik, uefaya gidip gidememeyi degil.
komedi dükkanı gibi oldu burası.

semihkilic61
28.04.2009, 21:39

Neyse bunları dillendirmek için henüz erken..
kusura bakmayın ama büyük takım büyük oynar kendi ağzınızla küçük oynuyosunuz bu ne yaa allah aşkına her sene aynı terane bıktım artık takımı destekleyelim arkadaşlar elinden geleni yapıyo başkan ben kendimi bildim bilelei trabzonspora en iyi hizmeytleri sunan bir başkanhakkında konuştuklarımıza bakın olmaz böylee şey gerçekten olmaz .

jacek cyzıo
28.04.2009, 21:39
bu takımı samet aybaba uçurur gibime geliyor.

samway
28.04.2009, 21:40
yavaş olalım basket maçımızı ızledık bu aksam ersun yalan ı deıl bu konunun kapanması gerek BUYUK BAŞKAN a laf atan ersun la beraber yola devam etsin

Dogan
28.04.2009, 21:41
bayern münih te klinsmanı gönderdi...ama taraftarları başkanları için forumlarda başkan bıçak sırtında diye bir başlık açacağını sanmıyorum....üstelik gönderdikleri adam takımın sembl olmuş isimlerinden birisi olan kliinssman...tabi aramızda fark var...onlar kulüp taraftarı bizimkiler hoca.....
Klinsman Bayern'in sembol isimlerinden biri falan değil öncelikle. Almanyadaki kaliteli futbolcuların nerdeyse hepsi Bayern de oynar zaten:) Stutgart'ın sembol ismi olabilir eğer bi takım aranıyorsa:)

Hepsini geçtik Bayern Munchen ligin açık ara en iyi kadrosu ve kulübü iken üst üste iki maç kazanamıyorsa burda bir sorun var demektir.

Raskolnikof
Ersun Yanal 'ın istifasının ardından görevi sezon sonuna kadar Ahmet Özen 'in devralacağını söyleyen Sadri Şener sözlerine, "Özkan Sümer spor koordinatörümüz ona danışırız ancak transfer konusunda aceleci davranmayacağız. Acele davramdığımız zaman sonuç alamıyoruz" şeklinde devam etti.

bu bile takımın baştan aşağı ( yönetim de dahil olmak üzere ) bittiğinin resmidir.

savas avci
Başkanımızın tek yalnışı Ersun Yanal la devam etmesiydi başka bir yalnışı yok büyük başkanın...

asimetrik
Başkanı ilk defa böyle coşkusuz gördüm, söyledikleri de bir çok yerde tutarsız. O nunda kafası karışmış belli ki. Yeni hoca için acele etmiyeceğiz diyor, acele etmek iyi değil diyor ama hocayı gönderirken acele etmedi mi? üstelik sezon başı hedefler tutmuşken. Yerli mi değil mi kararsız, bir plan ve strateji olmadığı belli, en önemlisi de çevre böyle istedi ne demek, buradaki büyük kesim bu çevreden değil mi..
Allah hayır etsin..

Trabzonizm
28.04.2009, 21:42
ya arkadaslar özür dilerim yeri degil ama birazdan baslayack sampiyonlar ligi macini internetden izleyebilcegim biyer site varmi
bilginiz varsa paylasirsaniz sevinirim

Mustafa Ayazoğlu
28.04.2009, 21:42
bu takımı samet aybaba uçurur gibime geliyor.

Uçurtmaydı zaten Trabzonspor

hermann hesse
28.04.2009, 21:44
Sadri ŞENER in laflarının hiçbir değeri kalmadı gözümde. Sen git bütün takımı Ersun YANAL'ın isteğine göre kur, bütün istediği futbolcuları al ve sezonun bitimine beş hafta kala adamı gönder. Bu takım Ersun YANAL'ın isteğine göre neredeyse tamamen değiştirilerek yeniden kuruldu. Şimdi yeni gelen adam yeni bir takım isterse ne olacak?
Ömrümü yedi bu Trabzonspor ve özellikle bu takımın başına geçen yöneticiler!

magicyattara
28.04.2009, 21:50
Zaman zaman yazarım. Benim Trabzonspor teknik direktörlüğü için 1. sıram hep Şenol Güneştir diye...Akşamdan beri yazamıyorum. Zira Şenol hoca ile bu takımın mutlaka bir şampiyonluk yaşayacağına dair inanç ve hayalimi riske etmekten korkuyorum....Çünkü biliyorum ki bu sefer de olmaz sa bir daha ben bile Şenol Güneş diyemem...En azından başkalarına diyemem...

Öyle görünüyorki başkan kendi şartlarında çalışacak bir hoca ile çalışma hayali için ismini bile riske etmiş...Desteğe asıl şimdi ihtiyacı var başkanın...Diğerlerini bilmem...Başkanın var...

Açıkça yazalım hocam.

Benim de bu takımda ilk görmek istediğim adam Şenol Güneş'tir.

Niye korkalım ki yazmaktan.

Ersun Hoca aleyhine tek satır yazı yazmadım gidene kadar.Hocayı beğenmesem de destek verdim sonuna kadar.

O nedenle Şenol Güneş bu takımın başına geçince kimsenin buna ses çıkarma hakkı olamaz.

Herkes aynı desteği vermek zorundadır.

Dere akar kumu kalır misali Şenol Hoca her zaman bu takımın yanındadır.

Dün oldu bugün de olacak yarın da olmalıdır,olacaktır da.

Trabzonizm
28.04.2009, 21:55
ya arkadaslar özür dilerim yeri degil ama birazdan baslayack sampiyonlar ligi macini internetden izleyebilcegim biyer site varmi
bilginiz varsa paylasirsaniz sevinirim

asimetrik
28.04.2009, 21:58
Açıkça yazalım hocam.

Benim de bu takımda ilk görmek istediğim adam Şenol Güneş'tir.

Niye korkalım ki yazmaktan.

Ersun Hoca aleyhine tek satır yazı yazmadım gidene kadar.Hocayı beğenmesem de destek verdim sonuna kadar.

O nedenle Şenol Güneş bu takımın başına geçince kimsenin buna ses çıkarma hakkı olamaz.

Herkes aynı desteği vermek zorundadır.

Dere akar kumu kalır misali Şenol Hoca her zaman bu takımın yanındadır.

Dün oldu bugün de olacak yarın da olmalıdır,olacaktır da.

Bu vesile ile bende bir şey söyleyeyim. benimde Trabzonspor için ve milli takım için istediğim yerli hoca olacaksa hep Şenol Güneş'tir. Ancak son dönemin baskısı ile 1-0 yenik başlayacaktır. Bu gözardı edilebilir.

Ama bir röportaj dinledim ki o günden sonra fikrim değişti. Bir radyoda sorulan bir soru üzerine (bu sezon ilk yarıda) öyle bir cevap verdi ki, sanki Trabzonspor'un başarısızlığını ister gibiydi, aynı Hami'nin bir röportajında liderken (aslında hocayı) eleştirmesi gibi.
Bu bendeki şevki çok kırdı.

Trabzonizm
28.04.2009, 22:06
Allah rizasi icin yardimci olun nolur bir link varmi maci izleyebeilcegimiz

Gamze
28.04.2009, 22:07
@magicyattara

Gelecek hoca her kim olursa olsun destek vermek zorundayız zaten.
Şahsen vereceğim de.
Bugün yönelttiğimiz eleştiriler o hocanın da geleceğini korumak, kurtarmak, sağlama almak için bir nevi.
Hocayı yollamak bu kadar pamuk ipliğindeyse, yandık yandık yandık.

Artık anlayış değişmeli.
Fatura hep hocalara. Bugün olan bitenle o çok eleştirdiğimiz yerel basını da, hakemleri de futbolcuları da korumuştur yönetim. Demek ki bizim derdimiz Ersun'muş. Federasyon yürüyüşleri de hikayeymiş, yerel basına serzenişler de, oyunculara protestolar da...

Ziya Doğan'ın elindeki kadroyu yavaş yavaş yok etmesine, o kötü futboluna, oyuncularla olan korkunç ilişkisine ( ki bizzat şahit olunmuştur ) vs. rağmen 7 maçlık galibiyet alamadığı seride bile bekleyebildik ama Ersun'a sabredemedik bir 5 maç daha arkadaş.
Bu ne sabırsızlıktır?
Bu kadar mı bıkmıştık?
Ben bunu sindiremiyorum.
Ersun'la Ziya'yı bir mi tutuyoruz şimdi?
Öyleyse vay halimize...

Hedefleri belirliyoruz, hedeflere ulaşıyoruz da... Ama yine de kesiyoruz biletini hocanın...
O zaman hedefini doğru seç arkadaşım derler adama...
Kucağımıza düşen şampiyonluğu ittik doğru.
Ama bunu Ersun mu yaptı tek başına?
Ne Ersunmuş...

Berabere devam eden maçta daha 20. dakikada oyuncusunu yuhalayan taraftar benim gözümde o hocadan bin kat daha suçludur.

Neyse artık, başkanım topluluğun isteğine göre davrandık demiş.
Ben o topluluktan değilim.

Özkan
28.04.2009, 22:17
Teknik direktörün istediği oyuncuları almak mı yanlıştı? Yoksa takımı çökerten teknik direktörün çâresine bakmak mı?

Ersun Yanal ışık vermiyordu ve üzerinde ısrâr etmenin anlamı yoktu.

Fatih
28.04.2009, 22:19
Öyle bir hava yaratılıyor ki sanki Ersun Hoca çok kalmak istedi.

Sezon sonu bizle devam etmek isteyeceğini nerden biliyordunuz?

hamucera
28.04.2009, 22:24
başkanım topluluk derken

Serdar Ersoy
28.04.2009, 22:28
sabırdan yanaydım gönderilmesine üzüldüm ersun hocanın istikrar sağlanması lazımdı biraz sabır çok mu zordu ! tamam her hoca gibi ersun hocanında yanlışları oldu ama yeteri kadar sabredilmediği düşüncesindeyim şahsi görüşüm yazık oldu ...

Gamze
28.04.2009, 22:30
Öyle bir hava yaratılıyor ki sanki Ersun Hoca çok kalmak istedi.

Sezon sonu bizle devam etmek isteyeceğini nerden biliyordunuz?

Sezon sonuna kadar kalacaktı ama neticede?

Beni de şu ortamda hedef gösterse işverenim benim de zerre kadar hevesim kalmaz. Kaldı ki zaten senin taraftarın seni kendi sahanda istifaya davet etmiş, küfretmş. Basının bir tuhaf, sayende ingilizce öğrenmiş (bkz. go home Ersun )

Elimdeki işi bitirir, efendi efendi anlaşır giderim. Kovulur gibi gitmem böyle işin bitmesine 5 hafta kala.

Erdal abi demişti; risk aldı başkan.
Kumar oynadı bence de.

Yanlış giderse işler hem beğenmediğin ve yolladığın Ersun'u kahraman yapmış olursun hem de senin adın tartışılır.

Onun da Allah yardımcısı olsun.
Severiz, ama yanlış yaptı bence.

Böyle yürümemeli işler.

Fatih
28.04.2009, 22:32
Sezon sonuna kadar kalacaktı ama neticede?

Beni de şu ortamda hedef gösterse işverenim benim de zerre kadar hevesim kalmaz. Kaldı ki zaten senin taraftarın seni kendi sahanda istifaya davet etmiş, küfretmş. Basının bir tuhaf, sayende ingilizce öğrenmiş (bkz. go home Ersun )

Elimdeki işi bitirir, efendi efendi anlaşır giderim. Kovulur gibi gitmem böyle işin bitmesine 5 hafta kala.

Erdal abi demişti; risk aldı başkan.
Kumar oynadı bence de.

Yanlış giderse işler hem beğenmediğin ve yolladığın Ersun'u kahraman yapmış olursun hem de senin adın tartışılır.

Onun da Allah yardımcısı olsun.
Severiz, ama yanlış yaptı bence.

Böyle yürümemeli işler.

Hocanın daha fazla yıpratılmaması için alınmış bir karardır.Bu açıdan bakarsak bana göre doğru olan da buydu.

zeki gursoy
28.04.2009, 22:49
ersun hocanın istifa edişi anaormal durum değil arakdaşlar..
takım iyi değildi, iyi yöentilmiyordu, ersunda eski coşkudan eser yoktu..
belliki sezon sonu zaten gitmeyi kafasına koymuş..
ligin bittiği maç olan sivas maçından sonra! geri kalan maçlardan alınacak olası kötü sonuçlar ersun hocanın kariyerini tamamen bitirecekti...
oda istifasını verdi, kabul gördü..
ersun hocayı çok seven biri olarak doğal karşıladığım bir süreeç...
anormal olan, çok yakışıksız ve terbiyesiz olan: "Go Home Yanal" başlığı..
bu başlığı atanlar kesinlikle art niyetli, pervasız, ve hatır bilmeyen insanlardır..
dahada ağır söylerdim ceza alırım..
çok ayıp bişey, vallahi ben utandım...
nasıl böyle bir başlık olabilir, ne demek bu...
sonuçta bizim için emek vermiş hocamız, bizim için sevinmiş, üzülmüş bir insan..
ayıptır ayıp..

asimetrik
28.04.2009, 22:50
Demek başarının yeni sihirli formülü kumar..
Belki de doğrudur 25 yılda 40 defa hoca değiştirdik olmadı, başka da çözüm aklımıza gelmiyor ..
Hey güzel memleketim..
Başkan risk filan almadı, sadece gaza gelip inanmadığı bir şey yaptı. Şimdi kara kara düşünüyor bence.

jako13
28.04.2009, 22:51
Başkan,ersun hocayı "derin trabzonspora" kurban verdiyse, çok ayıp etmiş olur.!!!! Ben Başkanın böyle bir insan olduğunu zannetmiyorum..Başkan inandığını yapar, dans etmezz.!!

Oruç
28.04.2009, 23:24
Üzülerek söylüyorum ama başkan benim gözümde bitmiştir. Sene başında ne dedi "bu yıl avrupa kupalarina katılmak istiyoruz, gelecek sezonda şampiyonluk yaşamak istiyoruz" Sonrasında ne dedi"hoca göndermek kolay büyük takımlar sürekli hoca değiştirmezler istikrar istiyoruz" Ne oldu sonra 2-3 mağlubiyetten sonra gidin"hocaya sorun" dedi. Bu da başkanın günü kurtaran bi anlayışa sahip oldugunu gösterir. Sözünü tutmayan bi adama kimse güvenmez sanirim. Var mi güvenirim diyen varsa eğer ben de Sadri Şener'e güvenirim o zaman. Bu kadar basit.

ozcan_asanoglu
28.04.2009, 23:43
Başkan sezon sonunu bile beklemeyerek çok önemli bir karar almış, yaraya anında neşteri vurmuştur. tebrik ederim.

Sefa Murat Dokuz
28.04.2009, 23:46
Başkan nasıl böyle bir hata yaptı anlamak güç. Ortada olmayan bir başarısızlığı bir şeye yüklemeye çalıştı. Aslında ortada öyle bir başarısızlık yoktu. Büyük hata yaptı.

Özkan
28.04.2009, 23:48
Başkanımzı olmayan bir başarısızlığı cezâlandırmadı, en azından niyeti bu değildi. Bana göre başarısız olan takımımız, başkanımızın verdiği sözlere göre başarılı sayılabilir. Başkanımız, seney gerçekleşecek başarısızlığa karşı önlem aldı ve bence de çok iyi yaptı.

Cenkhan
28.04.2009, 23:54
Sadri Şener artık benim için çok sağlam projeleri hayata geçirebilme kudreti olan ama karakter olarak sıradan "Büyük Takım Başkanı" kişiliğine bürünmüş biridir. Geçmişte "Bugün bıraksa 3 gün 3 gece ağlarım" dediğim adam benim için sıradanlaşmıştır.

Zafer BİLGİN
Başkanım,resmen kendinizi vurdunuz.

Dün Ersun a küfür edenler,getireceğiniz hocamızın olası mağlubiyetlerinden sonra emin olun sizede küfür edecekler.

Vede sizin başkanlığınızın ne kadar ince bir pamuk ipliğiyle bağlı olduğunu görüyorum.

Belediyeden çıkmayan bir karardan sonra bile istifayı düşünen bir insanın,küfürlere ve hakaretlere ne kadar dayanacağı aşikardır.

Zaman her şeyin ilacı başkanım.Umarım sizin dediğiniz gibi olur her şey.umarım.

MDanışmaz
Başkanımzı olmayan bir başarısızlığı cezâlandırmadı, en azından niyeti bu değildi. Bana göre başarısız olan takımımız, başkanımızın verdiği sözlere göre başarılı sayılabilir. Başkanımız, seney gerçekleşecek başarısızlığa karşı önlem aldı ve bence de çok iyi yaptı.

evet gerçekten haklısın biz burda ersun yanal'ı eleştirirken puandı vs. di bunları eleştirmiyoruz.Evet geçen seneye göre bir başarı var ama ortada oynanan bir futbol yok.Bu futbolda gelecek için hiç umut vermiyor.Bence çok başarılı ama geç alınmış bir karar.

Suayb
28.04.2009, 23:56
Nuri Albayrak dönemleri cok cabuk unutuldu... Hemde cok cabuk...

Insanoglu iste.. Cig süt emmis derler..

blacksea35
29.04.2009, 00:08
Yanala asla hakaret etmeyelim. Ben sahsen destekledim ama yanlışları olmadımı oldu tabi. Başta selçuk. Gençleri oynatmaması. Ama şuan 3. olan bir takımıız var bundan sonrası ne olur ona bakalım Eğer Selçuk bundan sonra performansını yükseltirse işte o zamn yandı gülüm keten helva. Sayın Yanal bize yaşattığın o güzel günler için teşekkürler... Çok çile de çektirdin ama yine de teşekkürler.. Ziya Doğan gibi yapmadın seni unutmayacağım sayın yanal.ZD nin yüzünden bu site bana 13 gün ceza verdi Yanalın döneminde hiç değil bunları yaşamadım...
YETER Kİ ONURSUZ OLASIN TRABZON SPOR AŞKI...

f1bekir
29.04.2009, 00:15
sezon başında avrupa kupalarını hedefliyoruz diyen bir yönetim neden hedefine ulaşıyorken hocayı gönderiyor anlamadım. bundan sonra halil şanlının dediği herşeye inanacağım. bu yönetim ersun yanala başından beri sıcak bakmıyordu. tepki almamak için mecburen devam ettiler, şimdi bahaneyi bulup yolladılar. kesinlikle bir sene daha beklenmeliydi. bence yanlış yapıldı.

My
29.04.2009, 00:34
Başkanım,resmen kendinizi vurdunuz.

Dün Ersun a küfür edenler,getireceğiniz hocamızın olası mağlubiyetlerinden sonra emin olun sizede küfür edecekler.

Vede sizin başkanlığınızın ne kadar ince bir pamuk ipliğiyle bağlı olduğunu görüyorum.

Belediyeden çıkmayan bir karardan sonra bile istifayı düşünen bir insanın,küfürlere ve hakaretlere ne kadar dayanacağı aşikardır.

Zaman her şeyin ilacı başkanım.Umarım sizin dediğiniz gibi olur her şey.umarım.Hiç sanmıyorum Zafer. Yıllardır aynı filmi izliyoruz. Bundada senaryo biraz daha farklı ama sonu aynı bitecek gibi.

ccd6167
29.04.2009, 00:45
bize nuri albayrak lazim niye mi cunku limani elimizden aldigi icin.
bize sadri sener lazim niye mi hes projesini trabzonspora kazandirdigi icin..
ben baskanimi hicbirsye degismem inanin degismem..1.5 sendir trabzonspora hicbirsey kazandirmadan trabzonspordan ayrilan bi hoca yuzunden ben hocayi elestireceksem yazik derim yazik

ErtuGrul
29.04.2009, 01:23
Ersun hoca bence gitmeyi kafasina koymustu...yuz ifadeleri herseyi anlatiyor...sene sonuna kadar beklenebilirmiydi tartisilmasi gereken yer orasi...sene sonunda Ersun hoca sozlesme yenilemese bu seferde bizim herseyi biln taraftarimiz, gidecegi zaten belli olan hoca ile niye sezon sonuna kadar calisildi, cok gec kaldin baskan basliklari acilirdi...basimizda bir baskan var ben kendi adima sonuna kadar guveniyorum...Ersun hoca ikna edilip gelecek senelerdede Ersun hoca ile calisilsaydi daha guzel olurdu ama olmadi...onumuze bakmak zorundayiz...Ersun hoca gitti baskanimiz hala bizimle...

ofluoglu
29.04.2009, 02:01
Kulubun en onemli ihtiyaclarindan biri para
bununla dogru orantili olarak basari zaten gelecektir.
Baskanimiz bu bakis acisiyla kulubu yonetmektedir
bizimde yapacagimiz kulube ekonomik yapilanmasi yonunde destek vermek olmalidir.
Yillik gelirlerin yuksek citalara cikmasi halinde bence mutlu sona ulasilir.
Baskana destek vermemiz cok onemli...

ugurozturk
29.04.2009, 02:50
sezon başında avrupa kupalarını hedefliyoruz diyen bir yönetim neden hedefine ulaşıyorken hocayı gönderiyor anlamadım. bundan sonra halil şanlının dediği herşeye inanacağım. bu yönetim ersun yanala başından beri sıcak bakmıyordu. tepki almamak için mecburen devam ettiler, şimdi bahaneyi bulup yolladılar. kesinlikle bir sene daha beklenmeliydi. bence yanlış yapıldı.

baskan basarisini kanitladi; tek buyuk hatasi inanamamasina ragmen taraftar tepkisinden cekinerek; riskten cekinerek Ersunla devam etmesi. inanmiyorsan; gelir gelmez gonderecektin...Senol hoca 82 puanla kovuldu; o olsa simdi sampiyonduk..

Misina
29.04.2009, 03:02
Başkanımızı Seviyoruz Hoca Konusundaki kararından dolayıda arkasındayız.Çile dolu geçirdiğimiz iki yılı unutmadık.Sadri Başkanımız başarılıdır.

psikopat_hamsi
29.04.2009, 05:12
baskan basarisini kanitladi; tek buyuk hatasi inanamamasina ragmen taraftar tepkisinden cekinerek; riskten cekinerek Ersunla devam etmesi. inanmiyorsan; gelir gelmez gonderecektin...Senol hoca 82 puanla kovuldu; o olsa simdi sampiyonduk..

bilmiyorum farkındamısın. hiçkimse güvenmediği bir hocanın isteği doğrultusunda transfer yapmaz, sürüyle genç alıp karadenizsporu kurmaz, milyonlarca dolarlık yatırım yapmaz 3-4 transfer yapar bütçemiz buna yetiyor der. bu kadar emek harcandıysa yönetim de ersun hocaya güveniyordu ama yönetim de taraftar gibi iyi sonuçlar alınca memnunken kötü sonuçlardan sonra suçlu olarak hep hocayı gösterdiler böylece taraftara hedef olmaktan kurtuldular. belki albayrak yönetiminden kat kat daha iyi bir yönetim ama tüm suçu hocaya atıp yönetim herşeyi yaptı demek de saçmalıktan öteye gidemez. takım ve hoca üzerinde zaten bir taraftar baskısı varken çıkıp bu takım antrenmana çıkmasaydı da bu kadar oynardı demek, başarısızlığı hocaya sorun demek mi başarılı yönetici olmak. kim ne derse desin bu durumda olmamızda ersun hocanın suçu varsa yönetim de sütten çıkmış ak kaşık değildir. hadi bakalım sadri başkan bu başarısızlığı hocayı siz getirmediğiniz için kendi suçunuz olarak görmediniz bakalım getireceğiniz hoca ne yapacak. umarım ben haksız çıkarım da trabzonspor şampiyon olur ama böyle bir taraftar böyle bir basın ve hocasına arka çıkması gerekirken kötü sonuçlardan sonra hocasını eleştiren bir yönetimle şampiyonluk ne denli mümkün tartışılır...

hamucera
29.04.2009, 08:42
bize nuri albayrak lazim niye mi cunku limani elimizden aldigi icin.
bize sadri sener lazim niye mi hes projesini trabzonspora kazandirdigi icin..
ben baskanimi hicbirsye degismem inanin degismem..1.5 sendir trabzonspora hicbirsey kazandirmadan trabzonspordan ayrilan bi hoca yuzunden ben hocayi elestireceksem yazik derim yazik

nuri albayrak kimsenin elinden liman almadı. ticaret başkadır sevgi başkadır. bunları ayırt etmelisiniz öncelikle. Trabzonspor limana para ödemeden sahip olmak istedi olamadı. bunda ben nuri yi haksız görmem kimsede görmemeli.

takıma hiçbirşey kazandırmadı dediğin teknik adamın aldırdığı oyuncular trabzonspor un geleceğidir. oyuncuların sayfalarına gir bak 1 milyon euroya alınan oyuncu için 10 milyondan aşağı satmamalıyız sözleri yazılıyor. kaç yıldır göremediğimiz liderliği gördük.

çok nankörüz çok. bize hak bu. eleştiri tabiki yapacksınız ama eleştiri yaparken körü körüne bir tarafı savunup diğer tarafın yaptıklarını görmezden gelemezsiniz.

hamucera
29.04.2009, 08:44
Kulubun en onemli ihtiyaclarindan biri para
bununla dogru orantili olarak basari zaten gelecektir.
Baskanimiz bu bakis acisiyla kulubu yonetmektedir
bizimde yapacagimiz kulube ekonomik yapilanmasi yonunde destek vermek olmalidir.
Yillik gelirlerin yuksek citalara cikmasi halinde bence mutlu sona ulasilir.
Baskana destek vermemiz cok onemli...

o zaman sizleri bol bol lisanslı ürün almaya kulübe üye olmaya, kombine almaya davet ediyorum. bunu yapıyorsanız sorun yok.

TheCrow
29.04.2009, 08:49
Bu sezon Avrupa kupalarına katılamamamız gibi bir ihtimal yok.Sadece bizim yenilip diğer bütün rakiplerin her maçını kazanması mümkün değil.O yüzden başlık havada kalmış biraz.

Faik Yılmaz
29.04.2009, 08:51
Bu sezon Avrupa kupalarına katılamamamız gibi bir ihtimal yok.Sadece bizim yenilip diğer bütün rakiplerin her maçını kazanması mümkün değil.O yüzden başlık havada kalmış biraz.

Abi 4. olmazsak 5 filan olursak katılabiliyormuyuz yeni durumda....

İsmail Alkan
29.04.2009, 08:57

Bir tek kibritimiz eksik,yakında onuda buluruz :rolleyes:

TheCrow
29.04.2009, 09:18
Abi 4. olmazsak 5 filan olursak katılabiliyormuyuz yeni durumda....

Faik bu sene 3 takım katılacak UEFA'ya,kupayı fener alırsa 3. ve 4. katılır,bjk alırsa 3.,4. ve 5. katılır...Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.

Faik Yılmaz
29.04.2009, 09:19
Faik bu sene 3 takım katılacak UEFA'ya,kupayı fener alırsa 3. ve 4. katılır,bjk alırsa 3.,4. ve 5. katılır...Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.

Abi bende bilmediğimden soruyorum geçen sene 2 takım katılabiliyordu...

sadece onu biliyorum....

TheCrow
29.04.2009, 09:27
Sanırım bu UEFA konusu sandığımızdan çok daha karmaşık...Kupayı bjknın alması bizim hayrımıza görünüyor,ama kupa finalisti kontenjana girerse iş değişir,o konuda kesin bir şey bilmiyorum.

Ali İhsan
29.04.2009, 09:43
Kupayı bjk alsa bile büyük ihtimalle şampiyonlar ligine gideceği için kupadan fener otomatikman gidecek. Yani fener artık bjknin ilk ikide bitirmesini bekliyor. O durumda kupayı alsa da almasa da uefaya gidecek. Diğer iki uefa pozisyonu için biz,gs,bursa yarışıyoruz. Açıkçası bizim hala ufak da olsa şampiyonlar ligi şansımız da vardı ama bu havayla sanırım olmayacak. Ama ben bu hafta ne olursa olsun kayseriyi yenmemiz gerektiğini ilk ikidekilerden en az birinin puan kaybedeceğini düşünüyorum.

İlginç olan ikisi de kaybedip biz kazanırsak tekrar potaya gireceğiz ve başımızda çok tecrübesiz bir hoca olacak. Büyük ihtimalle ihtiyar heyeti beraber toplanıp hallederler gerisini, Ahmet hoca sadece takımı çalıştırır...

Uefa'ya bile gidemezsek başkan başarısız olmuş olur bu kesin. Ama sürpriz bir ilk iki derecesiyle de bu hamlesiyle bir anda çok başarılı da olabilir. Ama başkanın seneye şampiyonluk telafuz etmeme gibi bir şansı yok. Kendisi de bu yönde düşünüyordur sanırım ve şampiyonluk hamlelerini atar.

Şampiyonluk süreci başlamıştı, umarım devam eder...

TheCrow
29.04.2009, 10:02
Kupayı bjk alsa bile büyük ihtimalle şampiyonlar ligine gideceği için kupadan fener otomatikman gidecek. Yani fener artık bjknin ilk ikide bitirmesini bekliyor. O durumda kupayı alsa da almasa da uefaya gidecek.

Emin misin,o madde değişmemiş miydi?..Kupa finalistinin hiç bir avantajı yok artık bildiğim kadarıyla...

TheCrow
29.04.2009, 10:16
4. UEFA Kupası Müsabakaları;
UEFA kupası müsabakalarına FORTIS Türkiye Kupası’nı kazanan takım katılır.
Sayet FORTIS Türkiye Kupası’nı kazanan takım aynı zamanda Sampiyonlar Ligi’ne katılmaya hak kazanmıssa Kupa
finalisti UEFA Kupasına katılmaya hak kazanır. Aynı sekilde Kupa Finalisti de Sampiyonlar ligine katılmaya hak
kazanmıssa lig sıralamasında UEFA Kupasına katılmayı hak eden kulüpten sonraki sırayı alan kulüp bu kupaya katılır.
Sayet UEFA ülke sıralaması listesi gereği bu sampiyona için istenilen takım sayısı birden fazla ise Turkcell Süper Lig puan
sıralamasında Sampiyonlar Ligi’ne katılmaya hak kazanan kulüpleri takip eden sıralamadaki takımlar da UEFA kupasına
katılır.

TheCrow
29.04.2009, 10:18
Bu duruma göre ilk 4 içinde olmak zorundayız UEFA için...Zıtr pırt kural değiştiriyor TFF sağolsun.

7 AHMET 7
29.04.2009, 10:23
Sadrİ Şenere laf yok...

aybasti
29.04.2009, 10:24
ARKADASLAR LÜTFEN YA ERSUN YENAL KIM ELIN ISTANBULLUSU GIDER SIMDI ALDIGI PAAYI CATIR CUTUR YER AMA BASKANIMIS KIM BIZIM BASKANIMIZ ADAM GECESINI GÜNDÜZÜNÜ BIZIM ICIN VERMIS :: NE OLUR BU BÜYÜK BASKANA LAF SÖYLEMEYINBAKIN NERDEN NEREYE GELDIK RÜYAMIZDA GÖREMEYECEGIMIZ GÖKHAN ÜNAL SONG EGEMEN BIZDE OYNUYOR . daha düna kadar hangi futbolcularla oynuyorduk .. lütfen allah rizasi icin yorum yapmadan önce 1 dakika düsünün

7 AHMET 7
29.04.2009, 10:26
bu başlık ya kapatılamalı ya da adı değitirmeli.

Umut Uzunoglu
29.04.2009, 10:27
Sadri Başkan denizli konya istanbul belediye maçlarında oynanan futboldan ve sonuçlardan sonra kararı vermiştir ve haklıdır şampiyonluğa bu kadar yakınken 9 puanlık iç saha avantajında sadece 1 puan çıkarmak ersun hocanın sonunu hazırlamıştır bazı futbolculardaki anlamsız ısrarı ersun hocanın bu durumda olmasının sebebidir halbuki ersun hoca elindeki kadroyu daha fazla verimli hale getirebilse bazı futbolculara bağlı kalmasa uzun yıllar Trabzonbsporumuza hizmet edebilirdi ve çok da mükemmel olurdu.Alınan bu kararda eleştirilecek en son kişi bana göre başkandır.