PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler Ersun Hocam...

Sayfa : [1] 2

Ahmet Başkaya
28.04.2009, 00:30
Yazık ettin başkanım ersun hocaya da bizede ...İLK VE EN BÜYÜK hatayı yaptın ...Biz çok sevdik hocamızı maçlardan sonra lafta değil özde adamı gördük biz...
Hakemlerle muhattap olmayan adam gibi adam gördük biz...Colmanı Caleyi Alanı Onlarca genci takımımıza katan bir hoca tanıdık biz....
Yıllar sonra bizi şampiyonluk için umutlandıran bi hoca gördük...Şimdi kimse çıkıp yok kendi gitti demesin..Kendi gitmek istese yine adam gibi adamdır Kİ TAZMİNAT almadan gitmiş olur ama hiç sanmıyorum ki bunu da biz biliyoruz kendi gitmedi aptal değiliz..Umarım ilk sene biz şampiyon yapacak birini bulursun başkanım bulamazsan o kalırsa eğer Ersun hocamın suçu ne ?Lafı uzatmayacam umarım bu yanlıştan dönersiniz...(?)

Ben seni çok sevdim be hocam hakkını helal et....!!! BENİ SİVASA KADAR AŞKLA GÖTÜRDÜN YA 3 0 YENİLSEK BANANE SAĞOL BE HOCAM....YOLUN AÇIK OLSUN!!!:(:(

Y-DRMS
28.04.2009, 00:33
emeklerin için sağol ersun hocam umarım seni mumla aramayız teşekkürler bu takıma öyle ya da böyle sen hayat verdin taraftarı sen ediden umutlandırdın herşey için teşekkürler.

Ibrahim Gaygusuz
28.04.2009, 00:34
Ilerde insallah daha iyi sartlarda tekrar bizle olursun

Mollasalihoğlu
28.04.2009, 00:34
Hakkını helal et hoca..

Onur Civelek61
28.04.2009, 00:35
Teşekkürler hocam.:(

Bera B.
28.04.2009, 00:35
Hakkını helal et hocam. Seni çok seviyordum. Hala seviyorum.

Bence arkasından sayıp sövenler de helallik istemeli kendisinden.

TS-Tiryaki
28.04.2009, 00:36
Hocam bugüne kadar bize yaptigin katkilardan ve kazandirdigin futbolculardan dolayi sana sonsuz tesekkür ediyorum. Allah yolunu daima acik etsin. Kariyerinde basarilar dilerim

sessizkral_1
Karakterliydi en azından.
Bana türkiyede ondan daha iyi bir teknik direktör olduğunu söyleyemezsiniz.
Bu takımı Ersun Yanal kaldıramıyorsa kimsede kaldıramaz.
Eğer bugün Gökhanın yerinde Baros olsaydı liderdik.Ve Ersun Yanal gitmezdi.
İstifa konusunu okuyunca bütün umutlarım ve heyecanım bir anda kırıldı..
Sevdik seni hocam..
Keşke böyle olmasaydı..
Eğer bu takım senden sonra daha kötü durumlara gelirse ozaman daha fazla kahrolacağım..

Vural Kuyumcu
hakkini hellal et hoca biz degerini bilemedik :(hersey icin tskler

61viya
Ahmet,kardeşim,sağolasın...Yerinde bir başllık,ancak zamansız olan başlığı açmaya sebebiyet veren durum.

Buraya bir şeyler karalayabilecek,olayı kabullenebilecek kadar hazmedemedim olayı.

Yazarız elbet bir şeyler.

Adama elveda mektubu olddu sanki o mektup be!

Ey gidim!

Samet Yildirim
28.04.2009, 00:37
tesekürler hocam.
Senin kiymetin bilinemedi

Zafer BİLGİN
Hocam,senden özür diliyorum.

Seni derin Trabzona karşı savunamadım.Seni bu yolda yalnız bıraktım.Hakkını helal et

irfanb
Hersey icin tesekkür ederiz Hocam!
Allah yolunu acik eylesin.Alinan karar her iki taraf icin de hayirlara vesile olsun...

Salih Yazıcı
28.04.2009, 00:38
Çok teşekkürler hocam inşallah bize küsmesin ve diğerleri gibi o koltuğa yapışmadın bu bile senin nasıl bir insan olduğunu gösteriyor. başarılar hocam

TSKara61
Olayi bu hale getirenler utansin. Hani Hedef Avrupaydi? Hani Sampiyonluk uzun surecti?

Hepsi yalan. Hersey yalan. Bu saatte sonra kimse Trabzonspor'dan sampiyonluk beklemesin. Sivasspor'un tirnagi olamadik. Adamlar gecen sene sampiyon olamadi diye kimin ipini kestiler? Ya Besiktas?Hangi futbolcularini yuhaladilar. Sadece iyi yaptiklarinin ustune koydular. Biz ise elimizde baltalarlan balyozlarlan yikilacak temeller, insalar ariyoruz.

Cem Akyüz
Yolun açık olsun Hocam başarılı olman dileğiyle

Terzioğlu
Yolun acik olsun hocam. Senin yerin bende her zaman ayridir.

Bize yillar sonra sampiyonluk yarisi nedir hatirlattin. Bunu yapman bile yeterliydi.

Degerin bilinmedi, haksizliga ugradin.

antagonist
Güle güle Ersun hoca...

Bu değirmen seni de öğüttü...

İleride görüşmek üzere!

fetvaci
Herşey için sagol hoca özlemiştim şampıyonluk heyecanınıı tatmayı olmasada napalım bunu yasattın ya en buyuk tesellımız bu sagol hoca bu takım ıcın olumlu tek hareket yapanı unutmaz bu camıa

Adem Erdoğan
Bizi ZD belasından kurtardığı için teşekkürler.

Gelecekteki hayatında başarılar.

Fakat şunu diyorumki biz ne kadar kaybettiysek Ersun hoca da o kadar kaybetmiştir.

Harun-61
TD hayatinda basarilar dilerim Ersun Hocam...

Hersey icin Tesekkürler

Allah'a emanet ol..............

Muhammet
28.04.2009, 00:39
Başarılar dilerim Hocam. Yolun açık olsun. Sağolasın.

TSKara61
28.04.2009, 00:40
Hocam,senden özür diliyorum.

Seni derin Trabzona karşı savunamadım.Seni bu yolda yalnız bıraktım.Hakkını helal et

:alkış:

Ayni duygularin icinde ben de varim. O kadar yaziyoruz bu forumda, ugrasiyoruz. Bir seylerin farkina vardirmak icin. Bu is boyle olmuyor diye. 25 yildir hoca degistiyoruz da ne faydasini gorduk diye. Ama bunlari diye diye dilimizde tuy kalmadi.

Biz hic birseye layik degiliz. Bugun Ziya Dogan'in takima verdigi emekler adina uzuldum sahsen.

MuratB.
28.04.2009, 00:40
en azından konuşmayı bilen vizyonu olan bi hocamız vardı. ne diyelim biz çok sevdik seni. yolun açık olsun

Ömer Kaya
28.04.2009, 00:42
hakkını helal et hocam seniseviyorum

Kaya
28.04.2009, 00:42
Güle güle, ne desek boş...

Bir Trabzonspor klasiği seni de vurdu...

Teşekkürler...

Kubilay ŞAHİN
28.04.2009, 00:43
Teşekkürler Hocam Teşekkürler..

antagonist
Arkadaşlar, bu konuyla ilgili olumsuz düşünceleri olanlar "Ersun Yanal görevi bıraktı" başlığına mesajlarını yazsın lütfen...

MDanışmaz
Her ne kadar eleştirsemde genede teşekkürler bize bu sene yaşattıkları için.Ayrılmasının hem bizim için hemde kendisi için hayırlı olmasını dilerim.

Zafer BİLGİN
28.04.2009, 00:45
Bazı arkadaşlara(başka bir şey diyeceğimdebana yakışmaz)birisi hatırlatsın,burası teşekkür başlığı.

Alakasız mesajlarını başka yerlere yazsınlar

Anıl Caner
Hocam senin içinde nasıl ukte olarak kalacaksa trabzonspor, sen de bizim içimizde öyle kalacaksın. çok önemli bir geçiş kapısıydın bizim için, olmadı. Seni gol sevinçlerinle ve Gamze'nin o güzel avatarıyla hatırlayacağım hep. Şampiyonluk süreci yalan oldu hocam, inan bana senin hatan değildi bu. Allah her şeyi gönlüne göre versin canım hocam.

Bu ara şarkı sözleriyle gidiyoruz:
Sana söylenenleri kafana takma ne olursun, onlar ipe sapa gelir şeyler değil.

Özge
Her şey için teşekkürler hocam.

Ahmet Başkaya
28.04.2009, 00:46
Arkadaşlar gece gece sinirlendirmeyin tamam çok sevindi iseniz kına yakın!!!Zaten gerekli başlık var sizin için gidin oraya yazın ...Bırakın biz bari hocamıza görevimizi yapalım ona engel olmayın....!!!!!

61viya
Havaalanında sizi karşılarken,yaptığın o güzelliği yazmak istiyourm buraya ama yanlış anlaşılmak koyar bana be Ersun Hocam.Sansalar ki,sırf o olay için senin zamansız gidişine sitemkarım,koyar bu bana...

Yazarım elbet bir gün Ersun Hoca,sen okursun burda,o an neler hissettiğimii..

TSKara61
Sabrin sonu selamettir. Gelen Gideni aratir. Tarih tekerrurden ibarettir.

Ne kadar da dogru sozlermis hocam. Ama bilene. Anlayana.

ilhan
28.04.2009, 00:47
Yolun açık olsun hocam. Bu şehre bambaşka bir hava ve Trabzonspor taraftarına da bir şeyler kattığını düşünüyorum.

Durumu acitasyon boyutuna getirmeyeceğim ama tek bir şey söyleyeceğim.
Çok sevdik be hocam.

ölümüne61
teşekkürler ersun hoca bize yaşattığın heyacan için kariyerinde başarılar

ts_ist61
bize plan program yapıp geleceğe yatırım yapmak yanlış arkadaş biz günü kurtaralım yeter.hani nerdee gelecek yatırımları yapıyodu yanalla yönetim...birkaç ay önce yanal sezon sonu gidecek diye haber yapan sayın mehmet demirkoldan özür dilerim.
şimdi ne olacak trabzonlu yerli bi hoca gelecek yeteneksiz zeka özürlü trabzonlu hüseyin tayfun tolga bu takımda yıllarca oynayacaklar...

Ahmet Başkaya
28.04.2009, 00:48
Havaalanında sizi karşılarken,yaptığın o güzelliği yazmak istiyourm buraya ama yanlış anlaşılmak koyar bana be Ersun Hocam.Sansalar ki,sırf o olay için senin zamansız gidişine sitemkarım,koyar bu bana...

Yazarım elbet bir gün Ersun Hoca,sen okursun burda,o an neler hissettiğimii..
Yaz be begüm ablacım yaz ne olur ....

Lancet_61
28.04.2009, 00:50
eğer senin başını bi naneden anlamayan çapulcu tayfası yerse yuhh olsun aklı selim taraftara demiştim...yuhh olsun bize hocam...

kocaman61
hocam bze göstermiş olduğun hizmetlerden dolayı sana teşekkür ederiz

61viya
Gözlerim doluyor Hoca...! Gözlerim çok zaman sorna,bir hocanın gidişine doluyor!

Gol sevinçlerin yok mu hocam...O gol sevinçlerinde vurulduk galiba sana...

Offf!

ts_ist61
bizde adam gibi taraftar olsa tepkisini koyar şimdi taraftar tuttuğu adamı sonun kadar tutandır.2 maçla ne değişti. 2 ay önce ersun yanal diye bağıranlar şimdi nerdeee...

Vural Kuyumcu
gidisin böyle olmamaliydi be hocam offf hocam sivas macindan sonra gücüm kalmamisti demistim ama göriorumki seninde kalmamis hocam ......seni cok aricaz pisman olcaz ama neye yaricak ki sampionluk bizim neyimize ki

Berk Akçay
28.04.2009, 00:51
Takıma verdiği katkıdan dolayı teşekkürler...

TSKara61
teşekkürler ersun hoca bize yaşattığın heyacan için kariyerinde başarılar

Kariyer mi kaldi bu saatten sonra...Umarim seni iyi yerlerde gorebiliriz hocam. Sen iyi yerlere, sana guvenenlere destek verenlere laiksin.

Fatih
Yaptıkların yapamadıklarından az da olsa teşekkürler Ersun Hoca.

Erdal
Hocayı sevdim çünkü sevdiği bir takım vardı sahada...Ama Trabzonspor'un hocası olduğu için sevdim...Yoksa benim açımdan ona sevgi sözcükleri düzeceğim sebebim yok...Sezon boyunca bana keyifli sıkıntılı hasılı heyecanlı günler geçirten ekibin bir parçası olması hasebiyle hakkını helal etsin isterim...Ben de ediyorum...Var çünkü...

Kaya
28.04.2009, 00:52
Dedik ya; burası teşekkür başlığı... Eleştiriler yan tarafa...

Kazım Uzunboy
Bir gün, hatta yakın bir gün.

O gün öyle bir gün olacak ki, Ersun Hoca rakibimizin T.D. si olarak karşımızda olacak.

Emre EFENDİOGLU
Sen fazla geldin hocam!
Bu şehrin basınına, çünkü bu şehrin basını öyle bir basın ki 25 senedir her sene şampiyonluk yarışına alışmışlardı.
Sonr 25 senede 15 şampiyonluğumuz vardı. Hoca sen kim oluyorsun ki 5 hafta kala 3. oluyorsun!
Sen fazla geldin hocam!
Bu şehrin insanına, çünkü bu şehrin insanı öyle bir insan ki 25 senedir Trabzonda 15 kere şampiyonluk turu atmışlardı. Bak sen şimdi naptın, gittin şampiyonluk turumuzu engelledin olur mu hocam!

Hocam sen bizim insanımıza, bizim şehrimize bir boy büyük geldin. Ciddi ciddi düşünmeye başladım kulübü İstanbul'a taşımak gerekir mi diye.

Bu takıma kattığın her şey için teşekkür ederiz. İnşallah birileri kına yakmıştır, umarım yarın öbür gün başına geçtiğin takım bize 5 tane sallarda aklımız başımıza gelir dicem ama gelmez!

Hatan yok muydu, vardı ama sen daha ilk senesinde takımı yarışın içine katmıştın, birileri tahmin edemedi bunu yapacağını ve yarışın içinde bulunca kendilerini hazmedemediler.

Hakkını helal et, biz seni çok sevdik umarım sende bizi sevmişsindir.
Biz bu kafayla 25 sene daha şampiyon olamayız, bize başarı dilemene gerek yok.

Hüseyin İlkin
28.04.2009, 00:53
Teşekkürler.

leavemealone
28.04.2009, 00:54
Hakkini helal et tesekkürler hocam . Yolun acik olsun ...

Bera B.
28.04.2009, 00:55
Arkandan çok ağlayacağız. Eminim.

seyduna_efil
28.04.2009, 00:55
sezon başu bu takımın hedefi sadece ve sadece avrupa kupları ıken ersun hoca ile şampiyonluk potasına girdik,umutlandık,heyecanlandıkk ama bu kadro ıle olmadı..fakat sene başında koyulan hedef tutturulmadımı tutturuldu.ozaman neden ersun hoca başarısız bulunuyor..daha bırkaç ay önce sadri başkan değil miydi " 10 maç üst üste yenılsekte ersun hocayla yola devam ederim" diyen..şimdi ne değişti..ne yazıkkkı türk futbolunda hocalar şampiyonluklara endekslı değişiyorr..keşke hiç şampiyonluk potasına gırmeseydık bu sene de ersun hocamız kalsaydı,bu sene avrupa yeterdi bize..bu takıma 1-2 takvıyeyle asıl seneye çoşacaktı..

Mehmet SELEN
28.04.2009, 00:56
Her şey için teşekkürler hocam.Bazı insanların değeri gidince anlaşılır.Bizlerde sizin değerinizi anlayamadık.Bizleri affet.

Çetin
Evet bazen eleştirdik seni hocam ama git diye değil, kal ve Trabzonspor'un mental zincirlerini kır, "bir şeyleri" değiştir diye. Kör ölür badem gözlü olur mantığıyla değil bilakis vicdanım ve sağduyumla yazıyorum bu mesajı. Keşke sabaha bir mucize olsa ve takımda kalsan, ama mucize işte gerçekleşmeyecek bir şey. Umuyorum ki gelecek senin için de bizim için de aydınlık olur.

dellalpi
Bu klübe çok şey getirdin çok şey kazandırdın, zamansız ayrıldın. Hala resmi bir açıklama olmadığı için ufak da olsa ümidim var, istifanın nedeni klüp değilse umarım yönetim o mektubu yırtıp atar...

Sonsuz teşekkürler...

OLCAY ÇAKIR
Senmi gittin,bizmi gittik,onlarmı gitti...?

Giden kim?

Bunu zaman gösterecek hocam..

Ve çok teşekkür ederim ben.

Önemli olan katılmaktı belkide.

Ve sen varken biz katıldık yarışmaya...

Özlemiştik bunu.

Teşekkürler hocam.

Vural Kuyumcu
28.04.2009, 00:57
DEGERINI BILMEDILER HOCAM
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/233-8H5S7C8E.jpg

yattara06
28.04.2009, 00:59
Herşey için teşekkürler, Allah yolunu açık etsin...

ts_ist61
28.04.2009, 00:59
bütün ilk yarı boyunca bizleri heyecanlandıran mutlu eden takım nasıl oldu da bu hale geldi bi düşünün eleştiren arkadaşlar yanii ersun yanal mı değişti 2.yarıda farklı sistem mi denedi.oyuncularımı değiştirdi.yoksaaaa bazı futbolcular tarafından (başta hüseyin) sabote mi edildi..adam daha geldiği ilk günden itibaren lanet yerel medya tarafından yıpratılmaya başlandı.ARKADAŞLAR ben artık şuna inandım.biz sadece kendi rantını düşünen insanlar tarafından yönetiliyoruz..sadri başkan da bunlara boyun eğmiştir.

TSKara61
28.04.2009, 01:01
Boyle darbelerin gerceklestigi bir ortamda maalesef tek askim Trabzonspor'u yasayamayacagim artik galiba.

KemalEROĞLU5961
28.04.2009, 01:03
İlk defa bir teknik direktörün gidişine bu kadar üzüldüm. Gözlerim doluyor hocam, yolun açık olsun... Bir söz de yerel medyaya, taraftara, bize, "Şenol Güneş" diye bağırdınız, adamı astınız, "Ersun Yanal" diye bağırdınız, zorla gönderdiniz. Şimdi "Van Gaal" diyorsunuz, bu kafayla onu da gelecek sezonun ilk yarısına doğru yolcu edersiniz binbir iftirayla, yazıklar olsun... :(

BDiler61
28.04.2009, 01:04
Seni cok arayacagiz hocam.Umarim bundan sonra cok basarili olursun.

Reşit
28.04.2009, 01:05
yazık çokkkk yazık. bu takımın basına geldigimde yasadıgım heyecanı unutamam. bu takım senin gibi birinide istemediyaa....
bu sene 21 senelilk ömrümde ilk kez bu kadar ts umuza bu kadar para yatırdım. kombinemi aldım formamı aldım eşofmanımı aldım v.b
çünkü hocası + baskanı + topçusunu sevdigim bi takım olmustu. ama baskanımız bence çok büyük bi hata yaptı. kendi ağzıyla dedigi bu sene hedef avrupa sözünü yedi. bu sene kalan maçlarada gitmem . seneyede kombinemi yenilemem. abartıyosun demeyin lütfen. artık bu takım 3-5 kişinin tekeline girdi benim gördügüm :((

Erdem Keser
Allah yolunu ve bahtını açık etsin hocam.Her zaman büyük kulüplerde çalışman dileğiyle...

Barış Mayda
çok ama çok üzüldüm sen çok iyi bir hocasın inşallah ve inşallah ileride tekrar geri dönmen ümidiyle hoşcakal ersun hocam sen mükkemmel birisin seni ipe getiren futbolcular utansın helede o g. ünal

keles76
28.04.2009, 01:08
Dedik ya; burası teşekkür başlığı... Eleştiriler yan tarafa...

burada ersun yanali ovecem diye kulube baskana eski hocalara sehre insanimiza yapimiza laf atiliyor bunlara bence dikkat etmek lazim

sbay
28.04.2009, 01:10
Ersun hoca'ya teşekkür ediyorum verilen hizmetlerden, Trabzonspora yakışır konuşmalarından ve saygın duruşundan ötürü..

mashal61
28.04.2009, 01:11
Takımımıza yaptığın katkılardan dolayı teşekkür ederiz hocam. İnş. senin için de Trabzonspor için de hayırlısı olur.

Ahmet Başkaya
28.04.2009, 01:12
burada ersun yanali ovecem diye kulube baskana eski hocalara sehre insanimiza yapimiza laf atiliyor bunlara bence dikkat etmek lazim
Onu yapanı uyar sendee...

Şenol Altunsoy
28.04.2009, 01:14
Hocayı çok sevdim sadece Trabzonsporu çalıştırdığı için değil insan yanını sevdim duygusal tepkilerini sevdim başeğmez tavrını sevdim düzgün konuşmasını dik duruşunu sevdim bize yaşattığı heyecanı sevdim kısacası çok sevdim seni be Hocam

yolun açık başın her zamanki gibi dik olsun ben senden kendi adıma özür diliyorum senide bu değirmenin çarklarında öğüttük diye

Sağlıkla ve başarıyla kal

TSKara61
28.04.2009, 01:16

Hersey elestirilir, Ersun Yanal'in oyuncuyu kacinci dakkada degistirdigi dalga konusu olur, ama bizim taraftarimizin insanimizin yikici yapisi elestirilemezmi.

Cuvaldizini baskasina batirmadan once kendine bi igneyi batircaksin! Trabzonspor taraftari ve Trabzon halki bi kenara cekilip kendini bi gozden gecirmeli artik! Neden biz 25 yildir sampiyon olamiyoruz?! Bunda bizim payimiz ne? Sucu hep baskalarinda bulmaktansa bi kez de kendimizde aramaliyiz, acaba bu kisir dongude bizim debi rolumuz varmi? Bu sorular sorulmali! Artik Trabzonspor taraftari futboldan en iyi anlayan kitledir, Trabzonspor taraftarinin acimasizca elestiri hakki vardir diye sapik ve egomanyak dusuncelerden uzaklasmamiz lazim artik. Ilk basta burdan baslamak lazim. Ondan sonra buseyker degisebilir.

Mehmet Sarigül
28.04.2009, 01:17
Tesekkürler Ersun Yanal.

...her son bir başlangıç her başlangıç bir sondur...

Emre EFENDİOGLU
28.04.2009, 01:21
Hersey elestirilir, Ersun Yanal'in oyuncuyu kacinci dakkada degistirdigi dalga konusu olur, ama bizim taraftarimizin insanimizin yikici yapisi elestirilemezmi.

Cuvaldizini baskasina batirmadan once kendine bi igneyi batircaksin! Trabzonspor taraftari ve Trabzon halki bi kenara cekilip kendini bi gozden gecirmeli artik! Neden biz 25 yildir sampiyon olamiyoruz?! Bunda bizim payimiz ne? Sucu hep baskalarinda bulmaktansa bi kez de kendimizde aramaliyiz, acaba bu kisir dongude bizim debi rolumuz varmi? Bu sorular sorulmali! Artik Trabzonspor taraftari futboldan en iyi anlayan kitledir, Trabzonspor taraftarinin acimasizca elestiri hakki vardir diye sapik ve egomanyak dusuncelerden uzaklasmamiz lazim artik. Ilk basta burdan baslamak lazim. Ondan sonra buseyker degisebilir.

Aynen katılıyorum, zaten bana yazmış galiba o yazıyı. Sanırım beni Bursalı olup Trabzonlu turan biri sandı. Ben has ve has Trabzon Sürmeneliyim. Trabzon halkını küçük düşürmek gibi bir niyetim yok ama bir aynaya bakmak lazım. Özellikle yerel basın!

AKSOY_61
28.04.2009, 01:23
hakkını helal et ersun hoca.
yolun açık olsun

Vural Kuyumcu
28.04.2009, 01:25
7777 okadar yaklasmisken senle hocam offfff yediremiorum beee yediremiorum bee gözlerim dolior annasini satim

vse61
28.04.2009, 01:26
Sadri başkanım bunu nasıl yaptı anlayamıyorum. Sonunda o müthiş yerel basın, küçük olsun biizim olsuncular kazandı... hayırlısı artık.. ersu hocam size bundan sonrası için başarılar

Tunga
28.04.2009, 01:28
Başkanlar, yöneticiler yani saha içine müdahil olmayanlar hep der: "Kesin yeneceğiz". "Kesin şampiyon olacağız".

Gülerim hep.

Hocalar ve futbolcularsa, itidallerini korurlar. Aman ha sakın, iddialı konuşmazlar. Hep bir sonraki sene vardır dillerde.

Saha içine doğrudan müdahil olan futbolcular ve hocalar der ki: "Kazanmak için elimizden geleni yapacağız".

Yıllar önce, 1983-84 sezonunda Stankovic şöyle demişti: "Trabzonspor'u geçip şampiyon olacağız. Olamazsak, bükemediğimiz bileği, öperiz".

Bunun üzerine Ahmet Suat Hoca: "İlginç olacak. şimdiye dek hiç bir yabancıya elimi öptürmemiştim".

Ben o gün bugündür bu kadar iddialı konuşan bir hoca görmedim Trabzonspor'da. Bununla birlikte, bu şehirden yetişip de "Yeniliyorsak da yenildiğimiz takım Galatasaray/Fenerbahçe" diyen hocalar vardı takımın başında.

İşte 84'ten bu yana iddiasını bu kadar net ortaya koyma cesareti gösteren bir hocamız olmuştu. "Şampiyonluk süreci başlamıştır." diyebilen bir hoca.

Koskoca Trabzon korkutamadı adamın gözünü.

Ardından ligin ikinci yarısında Denizlispor maçı sonrasında kendisine "Hocam bu sene önemli değil, seneye şampiyon oluruz" diyen üstadımıza dönüp "O ne demek? Bu sene şampiyon olacağız çocuklar. Buna inanın" diyebilecek kadar inanmış bir hoca.

Hata yapmıştır elbet. Eğer her hata yapan kovuluyorsa, mükemmel insanlardan müteşekkil bir ülkede yaşıyoruz demektir.

Ne mutlu bize.

Çok teşekkürler hocam. Allah yolunu açık etsin. Burada yanında olmayan şans, hep seni bulsun.

Emre EFENDİOGLU
28.04.2009, 01:31
Antuya, ekşi sözlüğe v.s bakıyorum, herkes bizim aklımızdan şüphe ediyor :) Haklı adamlar, kim haksız diyebilir ki :)

gokmavi
28.04.2009, 01:32
Kimin emeği vardı bilmiyorum ama çok sevinmiştim Trabzonspor'a gelmene.
Trabzon özlediği şampiyonluğa ulaşacak, sen de kariyerinde ilk defa bu güzelliği Trabzon'da yaşayacaktın. Olmadı...
Son dönemlerde Şenol Hoca'dan sonra bu takıma en çok yakışan hocaydın.
Yolun açık olsun.

serdar61
28.04.2009, 01:34
yazık oldu ayıp oldu

Reşit
Başkanlar, yöneticiler yani saha içine müdahil olmayanlar hep der: "Kesin yeneceğiz". "Kesin şampiyon olacağız".

Gülerim hep.

Hocalar ve futbolcularsa, itidallerini korurlar. Aman ha sakın, iddialı konuşmazlar. Hep bir sonraki sene vardır dillerde.

Saha içine doğrudan müdahil olan futbolcular ve hocalar der ki: "Kazanmak için elimizden geleni yapacağız".

Yıllar önce, 1983-84 sezonunda Stankovic şöyle demişti: "Trabzonspor'u geçip şampiyon olacağız. Olamazsak, bükemediğimiz bileği, öperiz".

Bunun üzerine Ahmet Suat Hoca: "İlginç olacak. şimdiye dek hiç bir yabancıya elimi öptürmemiştim".

Ben o gün bugündür bu kadar iddialı konuşan bir hoca görmedim Trabzonspor'da. Bununla birlikte, bu şehirden yetişip de "Yeniliyorsak da yenildiğimiz takım Galatasaray/Fenerbahçe" diyen hocalar vardı takımın başında.

İşte 84'ten bu yana iddiasını bu kadar net ortaya koyma cesareti gösteren bir hocamız olmuştu. "Şampiyonluk süreci başlamıştır." diyebilen bir hoca.

Ardından ligin ikinci yarısında Denizlispor maçı sonrasında kendisine "Hocam bu sene önemli değil, seneye şampiyon oluruz" diyen üstadımıza dönüp "O ne demek? Bu sene şampiyon olacağız çocuklar. Buna inanın" diyebilecek kadar inanmış bir hoca.

Hata yapmıştır elbet. Eğer her hata yapan kovuluyorsa, mükemmel insanlardan müteşekkil bir ülkede yaşıyoruz demektir.

Ne mutlu bize.

Çok teşekkürler hocam. Allah yolunu açık etsin. Burada yanında olmayan şans, hep seni bulsun.

:alkış::alkış: benim söylemek istediklerimi sen söyledin be abim. sadri baskan bunu nasıl etti halen daha bilemşyorum . kanına kim girdide böyle bi hata yaptı...
ben 2 senedir kafamı kaldırmadım yerdden bu sene büyük heyecanlar yasadım seviyorum seni be ersun. inşallah layık oldugun yerlere gidersin

msukas
Bence hocanın içerde dönen dolapları açıklaması lazım bizimde bilmemiz gerekiyor bunları

Ahmet Başkaya
28.04.2009, 01:35
nURi albayrak ın tek doğrusu umarım senin tek yanlışın olmaz başkanım!!!!!!!!!!!!

Berkedogan
28.04.2009, 01:36
2-3 tane beceriksiz topçu yüzünden çok iyi bir hocayı kaybettik diyebilirsiniz ki oynatmasaydı. 3 golcünün 3 üde gol kaçırma makinesi ise t.d ne yapsın örneğin gökhan ünal ligin en fazla gollük pozisyon bulan adamı atamıyor. Umut desen aynı umut bu takımda çok mücadele ediyor koşuyor diyorlar o zaman Hasan gibi koşan adamı niye yolladık yani ersun hoca gibi adamı yollayan yönetim 3 golcüyüde sezon sonunda aynen postalamalıdır.

asimetrik
28.04.2009, 01:39
Birlikte başarılı olacağımıza inanmıştım, sen bize biz sana çok şey katacaktık ama yarım kaldı. Kalfalık dönemin bizimle geçti. Ne yazık ki ustalığın başkasına yarayacak. Yolun açık olsun.

Saha dışındaki tüm davranışların Türk spor dünyasının örnek alması gerektiği gibiydi. Spor dünyasında büyük çoğunluğun olmak isteyip olamadığı gibiydin. Senden kaba bir söz, bir davranış, bir hakem eleştirisi duymadık. Kısaca insan gibiydin.

Saha içini ise kendimize göre zaten sezon boyu eleştirdik, buraya yazmaya gerek duymuyorum.

Mevcut yönetime her zaman saygı duyuyorum, duymaya da devam edeceğim.Ama bana göre yapılan yanlıştır. Ara transferde Yusuf işinde olduğu gibi. Avrupa kupaları hedefi haftalar önceden tuttuğu halde, sözlerin tutulmadığı gibi. Ancak Sadri Şener sevgisi ile bütün bunları da derin dondurucuya koyuyorum.

AKSOY_61
28.04.2009, 01:42
Antuya, ekşi sözlüğe v.s bakıyorum, herkes bizim aklımızdan şüphe ediyor :) Haklı adamlar, kim haksız diyebilir ki :)

ben de olaya dışardan baksaydım ben de aklımızdan şüphe ederdim.

Gamze
28.04.2009, 01:47
ben de olaya dışardan baksaydım ben de aklımızdan şüphe ederdim.

Ben olaya içerden bakmama rağmen şüphe ediyorum ondan bazen maalesef.

Teşekkürlerim sonra...

Adem Erdoğan
28.04.2009, 01:53

Zico'yu ne yaptınız diye sormak lazım onlara.:)

Bence ilk önce kendilerinden şüphe etsinler.

Çetin
28.04.2009, 01:53

Gülerim hep.

Ne mutlu bize.

Bugün forumda altında imzamın olmasını isteyeceğim ne kadar çok mesaj var, ne mutlu ki taraftarlarımız eli vicdanında ve yarınını düşünerek yorum yapıyor. Klişe olacak ama "kaçan goller" kaçmasaydı bu takım bu durumda olmazdı. Hayatımızda ne kadar çok keşkeler var, umalım da yeni sayfalarda keşkelerimiz az olsun.

Ba®ış
28.04.2009, 01:56
Zico'yu ne yaptınız diye sormak lazım onlara.:)

Bence ilk önce kendilerinden şüphe etsinler.
+ seneler önce önce beğenmeyip kovdukları Guus Hiddink

bbyanik
28.04.2009, 01:56
ya lanet ossun..... tam adam gibi bi hocaya sahibiz derken ... vizyon yok sıfır cahil culeha kimliksizleştirilmiş yıgınlar toplulugunun eleştirilerimi
büyük trabzonspor felsefesimi nerde hani ......... malesef bu rant kavgası bu ucuz hesaplar çok pahalıya patlayacak.........bu zihinlerle şampiyon olamayız.......

AKSOY_61
28.04.2009, 01:58
Ben olaya içerden bakmama rağmen şüphe ediyorum ondan bazen maalesef.

Teşekkürlerim sonra...

bence bundan şüphe etmemize gerek yok ersun hocayla olmayacağı belliydi zaten.yönetim de bunun farkındaydı forumda bile herkez sözleşme uzatılmalı yoksa ilerde sorun olur diye basbas bağırırken yönetim sözleşmeyi uzatmamıştı.bu önceden de belliydi yani.

sorun hocanın lig bitmeden takımdan ayrılması bence.

bir de şunu belirtmek istiyorum 2 senede 588 kere td değiştiren ist. takımlarının taraftarları kendilerine bakmayıp olmayan akıllarıyla bizim aklımızdan nasıl şüphe ediyolar onu da anlamıyorum.

Y-DRMS
28.04.2009, 02:01
İnsan en çok sevdiğinin canını acıtırmış. Gelişinde Ne Kadar Çok Sevindiysem Gidişindede o Kadar Çok Üzüldüm Hocam Ne Diyebilirimki Başarılarının Devamını Dilerim Herşey İçin Tekrar Teşekkür Kıymetini Bilmeyenler İnşallah Pişman Olmaz.

Osman Yavuz
28.04.2009, 02:04
Emeklerinden dolayı teşekkürler Ersun hoca.Ayrılığın böylesi üzüyor adamı.Ama iki tarafın da yıpranmaması adına doğru tercih yapılmıştır.Başarılar hocam.Yolun açık olsun.

wolf_TS61
28.04.2009, 02:04
Duyduğumda beynimden vurulmuşa döndüm.Ayıp ettik ersun hocaya.Yazık oldu Trabzonspora.Yazık oldu 25 yıldır şampiyonluk hasreti çeken bizlere
Yine sabredemedik
Yine sabredemedik
Yine sabredemedik

Y-DRMS
28.04.2009, 02:08
ya arkadaş yemin ediyorum moralim acayip bozuldu ya ben bu işin taaaa ulan yeter yeter be biz sizden sabır istiyoruz diyoruz ki 25 sene bekledik bir iki sene daha bekleyebiliriz ama yaptığınız işe bakın be ayıp ya valla ayıp sinirden çıldırıyorum yapılır mı bu TRABZONSPORA ben bu takımdan umutla gökhanıda gönderinde hocayı gonderdıgınızde bı iş yarasın bari umutla gökhan yaktı bu sezon trabzonu ersun değil.

innocence
28.04.2009, 02:08
TeŞekkÜrler hocam...

seyduna_efil
28.04.2009, 02:09
Yarın Sadri Başkan çıkıp Ersun hoca ile 4 yıllık sözleşme imazlıyoruz dese ne bomba olur haa...

AKSOY_61
28.04.2009, 02:10
Yarın Sadri Başkan çıkıp Ersun hoca ile 4 yıllık sözleşme imazlıyoruz dese ne bomba olur haa...

yok artık lebron james:)

ErtuGrul
28.04.2009, 02:15
Yolunuz acik olsun hocam...keske Sampiyon yapip ayrilsaydiniz...bu ulkede efendilik prim yapmiyor,keske formsuz olduklari halde kazanmaya calistiginiz oyuncularanizi,gerektigi yerde kadro disina itseydiniz...olmadik yerde ortami gerip kaostan prim yapsaydiniz..keske yenilgiden sonra yedek kulubesine bir tekmede siz savursaydiniz..bu takimi calistiran gercek adam gibi adam sizdiniz hocam...hakkinizi helal edin..sizi sevdik hocam...

seyduna_efil
28.04.2009, 02:16
Keşke bu sene şampiyonluk potasına hiç girmeseydık.sessiz sakın avrupa kupalarına katılıp seneye şampiyonluğa oynasaydık ersun hocayla daha iyi olurdu..bizim neyımıze sampiyonluga oynamak,böyle ipe götürürler adamı..

asimavi
28.04.2009, 02:17
...çağın futbol anlayışını en iyi takip eden ve kavrayan en iyi yerli teknik adam ..bizde diye övünüyorduk ...şimdi oda yok ..

..giderken hiç bir zararı olmayan ...yaptırdığı transferler trabzospora büyük bir kar olarak kalan ...ve futbolun gerçekleri dahilinde başarılı olan ersun hocamıza bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyorum....

...birdaha gelirmi ...çok zor ama nuri albayrak yeniden başakan olursa o zaman olabilir....

el_conquistador
28.04.2009, 02:20
bu baslikta bile böyle yaziosun ya yazik diorum yazik sampionluk bizim neyimize demeki kavriyamamisin bu baslik ersun yanala tsk basligi :rolleyes:

Üzülme Sadece burda bazi yazanlarin karakter yapisi nasil, gör.

28TS61
28.04.2009, 02:39
sirf gökhan ve umutun atamadigi o iki mactaki goller yüzünden hesap sana kesildi malesef.
suan turk piyasasind senden iyisi yok.
efendiligini hic bozmadin, her zaman sagduyulu davrandin.
hakkini helal et, gittigin yerde basarili olmak dilegiyle.

Çağatay_
28.04.2009, 02:41
Üzüldüm ama yapacak bir şey yok =) Hatalarını eleştirmekle birlikte destekçilerindendim..

TS-FAN
28.04.2009, 03:55
Bier emek harcanmışsa teşekkür etmek düşer bize.
Teşekkürler Ersun YANAL.

Enes
28.04.2009, 04:08
Bu saatten sonra bize hayırlı olsun demek düşüyor galiba..
Her şey için sağol Ersun hoca...

Emiroğlu
28.04.2009, 04:18
İster istemez düşünüyor insan , beceriksiz harika ikili forvetimiz , formda bir sezon geçirselerdi ve sivasın ensesinde olsaydık ne olacaktı ?

miaksoy
28.04.2009, 04:44
Gule gule Ersun Hocam. Emeklerin icin sonsuz tesekkurler. Hakkini helal et.

birol kumru
28.04.2009, 04:48
yolun acık olsun ersun hoca. bu ıse cok sevındım ama keske lıg sonu beklenseydı.. sampıyonluk ıddaamız azalsada 3.lük mücadelemızde onemlı artık avrupa ıcın..hayırlısı olsun artık..

kalavara
28.04.2009, 05:06
vay be ne kadar seviyormuşuz ersun yanalı da haberimiz yokmuş...ya bir kerede şu aklımız zamanında çalışsa dişimi kıracağım!
ne dedik, ersun hoca yanlış da yapabilir ama bu onun kötü hoca olduğu anlamına gelmez, elinde hüseyin, umut, gökhan ve yattara varken başka bir futbol oynayamazsın...dinletemedik ki!!

birol kumru
28.04.2009, 05:11
vay be ne kadar seviyormuşuz ersun yanalı da haberimiz yokmuş...ya bir kerede şu aklımız zamanında çalışsa dişimi kıracağım!
ne dedik, ersun hoca yanlış da yapabilir ama bu onun kötü hoca olduğu anlamına gelmez, elinde hüseyin, umut, gökhan ve yattara varken başka bir futbol oynayamazsın...dinletemedik ki!!

ben ersun hocayı begenıyordum ama bu kadar tepkı ustune devam etmesı pek hayırlı olmayacaktı.adama işini yaptırmayacakdıkı olusacak baskı,gıtmesı sırf bu yuzden ıyı oldu. o pozısyonları ersun hoca harcamadı bozuk para gıbı.. ama fatura ona kesıldı..yonetım en kolayını yapdı yolla hocaya mıllet uyumaya devam etsın stratejısı basladı... taner gülleri gıbı bı adam bu takımda forvet olsaydı şak şak ersun hoca buyuk ersun hoca helal ersun hoca edaları heryerdeydı ama gecmıs olsun artık,gerıye bakmak anlamsız seneye gelecek hoca artık umıdımız..

erik
28.04.2009, 06:27
Ersun Hocam yaptığın hizmetlerden dolayı sana çok teşekkür ederiz.Milan Baros bizde olsaydı takımın şampiyon olurdu.Ama nasip değilmiş.Yolun açık olsun.

Karadağ06
28.04.2009, 06:43
Bu seneyi geçtim gelecek sene için kurduğumuz hayaller de boşa gitti..

Teşekkürler Ersun Yanal...

Alper Beyazay
28.04.2009, 07:09
Şimdiye kadar yaptıkların için teşekkürler hocam.Hakkını helal et..

BayzanTs61
28.04.2009, 07:10
gule gule hocam :) seni seviyorum

Recep Alkan
28.04.2009, 08:00
Kulübümüz bünyesinde çalışan herkesi küstürerek göndermeyi çok güzel beceriyor.

Hocam kusurumuza bakma. Hayatında başarılar.

ahmetto
28.04.2009, 08:32
güle güle ersun hoca yaptıkların için teşekkürler.

Süleyman Sofu
28.04.2009, 08:42
bu olay bana sivas mağlubiyetinde dahi tatmadığım bir acıyı yaşattı burdan herkese sesleniyorum bu işin kaybedeni TRABZONSPOR olmuştur enaz 5 yıldaha ne şampiyon oluruz nede kupa görürüz yeni hocanız umarım sizlere hayırlı olur ama emin olun benim hocam olmayacak o kişi, hayatımda ilkkez bu takımı tuttuğum için utandım bana bu utancı yaşatan başta yönetim olmak üzere herkese teşekkür ediyorum ve artık mümkün olduğunca kendimi soğutmaya çalışacam futboldan bu kafada oldukça nasılsa bizden bi b.. olmadı olmayayacak bari kendimizi yemekten kurtulalım umutla gökhanın beceriksizliklerinin faturasının hocaya kesildiği bir takım ancak TRABZONSPOR olabilir ligin ençok şut çeken takımıyız sonuç sıfır ençok gol pozisyonuna giren adamı gökhan sonuç hüsran ama olan hocaya olsun neyse ya boş konuşuyoruz hepimiz bizi takan var sankiiii...

Mehdi
28.04.2009, 08:47
Ersun hoca ile alakalı her muhabbette söylüyordum.Bu adamın başını bizim forvetler yiyecek dedim.Dediğim de oldu.Başarılar diliyorum sana Ersun hocam.

Şayet gün gelir de Trabzonspor'a rakip olduğun maçta bizi mağlubiyete mahkum edersen,bu ortamda senin hainliğini tartışma gafletine düşenlere gerekirse seni tek başıma savunacağım.

Dursun Kaplan
28.04.2009, 08:48
Ersun hocam bu zamana kadar bize verdiğin emekler için sonsuz teşekkürler. Uzun bir aradan sonra bize bu denli heyecan yaşatan bir teknik adam oldun.

Hayatının geri kalan kısmında başarılar dilerim. Ben taraftar olarak seni unutmayacağım,umarım sende gerçek taraftarları unutmazsın. Yolun açık olsun hocam.

Celal Demir
28.04.2009, 08:48
bize yaşattığın tüm güzellikler için teşekkürler ersun hpcam yolun açık olsun...

Sümeyye Şahin
28.04.2009, 08:50
kişilik olarak insan olarak gerçekten örnek bi insan... takımımız için en hayırlısını diliyorum sonsuz teşekkürler ersun hocam...bize bu sezon yaşattıklarını unutmicam...

mkmsas
28.04.2009, 08:52
En büyük mirası arkasında bıraktığı takım oldu...

Tek tek bakıldığında, 11 oyuncusunun 8'i kapasitesini sahaya yansıtamamakla veya yetersizlikle suçlanıyor.. Bunu yapan oyuncular , Hacettepe'yi yok sayarsak ligin en genç ve tecrübesiz topluluğu.. Bir arada oynama ve şampiyonluk yarışında bulunma tecrübeleri ve alışkanlıkları yok.. Böyle bir takımı sezon boyunca yarışın içinde tutmak bence başarıdır..

Sezon başında Sadri Şener dahil, büyük bir çoğunluğun beklentisi de buydu zaten.. 8 ay öncesini başkan dahil çoğunluğa unutturan da Ersun Yanal'ın kendisiydi..

Beklenmeyen başarısı ile yükselttiği hedeflerin altında kaldı.. Yazık oldu... Hakkını helal et hocam..Hayatında başarılar dileriz..İnşallah yerine gelen, senden daha da başarılı olur..

lazziyo61
28.04.2009, 08:57
geldiği günden beri şampiyon olacağına inanıyordum.ama olmadı.bir türlü kendini Trabzonsporlu hissedemedi...bir de gökhan ve umut diye forvetleri olunca...

goldeneye61
28.04.2009, 09:00
ersun hocam benım şehrime geldiğin büyükonur duydum.takımımı çalıştırdığın gurur duydum.Senin burda olğunu bilmekten şeref duydum.Başın dik geldin daha da dik gidiyorsun.Başarılarının devamını dilerim hocam.burası senin değerini bilmedi ama sen benim gözümde türkiyedeki hem kişilk bakımından hemkarakter bakıında 1 numaralı teknik direktörsün.YOLUN AÇIK OLSUN HOCAM GİTMEMENİ KADAR ÇOK İSTERDİM Kİ AMA ZİHNİYET DEĞİŞMEDİ.
TEŞEKKÜR EDERİM SANA HOCAM BİZİ HİÇ BİR ZAMAN SENİN GİBİ ŞEREFLENDİRECEK BİR HOCA DAHA GELMEYECEK.....

UĞURLAR OLSUN SANA.:(:(:(:(:

Faik Yılmaz
28.04.2009, 09:02
gelecek hayatında başarılar diliyorum........

Mustafa Calik
28.04.2009, 09:03
Hakkini helal et hocam .. seviyorum seni. Hayatinda basarilar dilerim.

Murat'
28.04.2009, 09:03
Hocam biz seni çok sevdik sana çok güvendik.Halen daha çok güveniyoruz..Yönetim bu kadar erken davranmamalı idi..Gerçekten çok üzüldük...Yolun açık olsun hocam.

Mert67
28.04.2009, 09:06
Yolun açık olsun hocam.İnşallah bundan sonraki hayatında yüzün hep güler.Teşekkürler.

Sami Kuk
28.04.2009, 09:06
Çokk Çokk Çoook Büyük hata yaptılar.. Ya bari sezonu bıtırseydı..Adama hedef koy bu sene ılk 3 dıye takımı oturt kur diye..GÜZEL TAKIM KURDUDA..SONRA GÖNDERRRRR

YAZIKLAR OLSUNNNNNNNN

Sümeyye Şahin
28.04.2009, 09:08
içimde kaldı: yeni gelecek hoca da hemen hemen aynı kadroyu çıkartacak ..futbolcularla alakalıydı her şey ...hoca gitti aynı futbolcular çıkacak mücadele edecek ama en olması gereken maçta sivasta oyunculardaki o isteksizliği gördükten sonra bize hoca dayanmaz..ama hocama saygı duyuyorum ve dediğim gibi başkanımıza da güvenim sonsuz..

toksoy61
28.04.2009, 09:11
Eğer gökhan ünal ile Umut sadece kabiliyetleri kadar gol atsaydı şu anda Ersun Hoca takımın başındaydı. Ama ne yazık ki klasik zihniyet yine işe al attı. Anlayacağınız gelecek senemizde gitti. Bu sene istanbul takımları iyi olsa idi yine iddia ediyorum seneye yine ersun hocayla devam edecektik.

Şimdi ersun hocanın gitmesine sevinenlere dikkat edin. yeni hoca gelsin en fazla 10-15 maç sonra bu sefer ona saldıracaklar. İnsanımız istikrarı sadece başarıda bekliyor. Eğer takım başarılı ise zaten kimse o teknik adamı değiştirmez ama asıl önemli olan başarısızlık ta (bence bu sene başarısız da değildik) istikrarı devam ettirip gelecek senelere üstüne bir şeyler koyup devam etmekti. ama yine olmadı. olan yine trabzonspora olacak...

ilhan
28.04.2009, 09:15
Bence hoca çok iyi bir kadro kurdu. Kaliteli futbolcular ama şu tecrübe denen olay eksikti. Hepsi tek tek ele alınca tecrübeli futbolcu ama bir arada o tecrübeyi çok iyi kullanamadılar. Bu sezon bu kadro stajını yaptı. Seneye 2-3 takviye ile ve kulübeye alınacak alternatif isimlerle şampiyonluğun en büyük adayı olur. Hocada istikrar olmadı kadroda istikrarı sağlamalıyız.

Bu kadro çok canlar yakacak. İşte o zaman Ersun Yanal'a böyle bir iskelet kurduğu için minnet duyacağız. Herkes minnet duyar mı? Sanmam. Ama ben duyarım.

ozgurkilic
28.04.2009, 09:18
Emeklerinden dolayı teşekkür eder, yolunun açık olmasını dileriz...

KUTADGU
28.04.2009, 09:26
Yolun Açık Olsun, diyelim.

Hüseyin Bağdat
28.04.2009, 09:31
hala kalmanı umut ediyorum. Başkanın istifanı kabül etmeyeceğini diliyorum. Bu sene kimse şampiyonluktan bahsetmiyordu ama sen bize çok güzel heyecanlar yaşattın. Kurduğun takımın önemi önümüzdeki yıllarda belli olacak.

Herşey için teşekkürler. Sana sabredemeyenler utansın...

Süleyman Sofu
28.04.2009, 09:31
benim anlamadığım resmi sitede hala çıt yok umarım yönetim bu istifayı kabul etmezde en azından sezon sonuna kadar ersun hoca görevine devam eder bana kalsa gözümü kırpmadan 3 yıl uzatırdım sözleşmeyi ama lanet olsun bu düzene

peker61
28.04.2009, 09:32
Herşey için çok teşekkürler hocam geri kalan hayatında başrılar dilerim umarım başarılı olursunda sana bunu yapanları utandırırsın ...

ilhan
28.04.2009, 09:35
benim anlamadığım resmi sitede hala çıt yok umarım yönetim bu istifayı kabul etmezde en azından sezon sonuna kadar ersun hoca görevine devam eder bana kalsa gözümü kırpmadan 3 yıl uzatırdım sözleşmeyi ama lanet olsun bu düzene

Dün akşam başkan medeni bir şekilde yollarımız ayrıldı dedi. Haberini ekliyordu arkadaşlar.

Harun-61
28.04.2009, 09:36
Dün akşam başkan medeni bir şekilde yollarımız ayrıldı dedi. Haberini ekliyordu arkadaşlar.

evet, bugün Asbaskan ile birlikte Basin Toplantisi düzenleyeceklermis :(

Ali İhsan
28.04.2009, 09:37
Ersun hocayı kovduranlar yeni hocalarına sahip çıkarlar umarım.

Hocama herşeyin harika başladığı bu sezondaki duruşuyla Trabzonspor'a yakıştığı için teşekkür ederim.

Bizi her anlamda çok iyi temsil etti. Çok iyi kadro kurdu. Genel anlamda başarılıydı. Kaymağını yiyeceği sezon gelecek sezondu ama olmadı. Şimdi yeni gelen hoca eğer akıllıysa ve gerçekten başarılı olmak istiyorsa bu kadroya sahip çıkar ve gerekli nokta transferlerle Ersun hocaya çook teşekkür eder.

Emirhan Ömeroğlu
28.04.2009, 09:38
Herşey için teşekkürler Ersun Hocam seni seviyorum destekliyorum hala bile arkandayım.. yazık oldu hepimize...

ilhan
28.04.2009, 09:39

İşin garibi yine en çok biz sahip çıkacağız. Adı önemli değil, mevkisi Trabzonspor teknik direktörlüğü olduğu için.

bordo61
28.04.2009, 09:39
Bazılarımız sevmesede teşekkürü fazlasıyla haketti hocamıza teşekkür ediyorum bundan sonraki hayatında başarılı olur inşallah

mahmuter61
28.04.2009, 09:46
Bu ne ilk nedeson olacak biz şampiyonluk göremeyiz sabır yok Ersun Yanal yada başkası önümüzdeki sene gelecek hocada 1 sene dolmadan gönderilir yazık oldu bunca emeğe.

Nihal Ayvaz
28.04.2009, 09:53
Özellikle son sivas maçından sonra Ligtv'ye gözleri dolu dolu açıklama yapmasını unutmamak gerekir.
Onun da bizim gibi acı çektiği belliydi.

Teşekkürler herşey için..

verep
28.04.2009, 09:55
Her şeey için teşekkürler.

Atalay
28.04.2009, 09:58
Aynı teraneye her sene devam....

Ben Ersun Yanala önündeki uzun kariyerde başarılar diliyorum....

Bizim Kulübümüze yakışan bir teknik direktöre ancak 1 Sene dayanabildik buda başarı diyelim...

Şimdi gelsin Nurullah Sağlamlar,Yılmaz Vurallar,Ziya Doganlar,Giray Bulaklar,Sadiler,Özkanlar bize yakışan kör dövüşüne devam..!!

Bu yönetime hep destek verdim hatta genel kurulda oy bile attım ama artık destegim yok arkadaşlar...

Sadece teknik direktör değişikliği degil bu yapılan resmen zihniyet değişikligidir..

Şimdi Sayın Sadri Şenerin M.Ali Yılmazdan veya Nuri Albayraktan ne farkı kaldı..!!

efulim67
28.04.2009, 10:01
Her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum.
Ersun Hocam bildiğimiz oyun sistemini uygulatabilseydin süper bir Trabzonspor ortaya çıkacaktı ama olmadı.
Sen uğraştın olmadı.
Hakkını helal et.
Bu seneye kadar hiç bu kadar Trabzonsporlu olmamıştım. Bunun için önce SADRİ Başkana sonra da size Sayın Hocam: TEŞEKKÜRLER.

Mehmet
28.04.2009, 10:07
1. devre sevindirdi bizi, 2. devre hep üzdü, nankör futbol malesef.

oflu engin
28.04.2009, 10:08
bizi en yakın zamanda şampiyon yapabilecek bir değeri kaybettik.yeni takım diye baştan senden beklentisi olmayanlar iskeleti kur uefa hedefin olsun diyenler,nasıl şampiyon olamassın diye seni istifa ettirmek zorunda bıraktı.bıraktığın takım hala şampiyonluk şansı,şampiyonlar ligi şansı ve zaten üçüncü.bu görünen tablo başarısıssa seni başarısız görenlerin neyi başaracağını çok merak ediyorum.
yolun açık olsun.

Serdær
28.04.2009, 10:12
Ersun Yanal sezon sonu ;

Ya Fenerbahçe

Ya da Galatasaray

gidecektir..

Suha
28.04.2009, 10:14
başarılı yada başarızs bişey demiyorumm..sadece hocamıza teşekkür edyorummm..ayrılmasına üzüldümmm..

Erkut Ay
28.04.2009, 10:17
Teşekkür eder bundan sonraki görev hayatında uzun dönemli başarılar dilerim.........

Gürkan
28.04.2009, 10:19

Hocama herşeyin harika başladığı bu sezondaki duruşuyla Trabzonspor'a yakıştığı için teşekkür ederim.

Bizi her anlamda çok iyi temsil etti. Çok iyi kadro kurdu. Genel anlamda başarılıydı. Kaymağını yiyeceği sezon gelecek sezondu ama olmadı. Şimdi yeni gelen hoca eğer akıllıysa ve gerçekten başarılı olmak istiyorsa bu kadroya sahip çıkar ve gerekli nokta transferlerle Ersun hocaya çook teşekkür eder.

Emin ol Ersun Yanal'a sahip çıkanlar yeni hocayada sahip çıkacağı gibi Ersun Yanalı kovmak için neden bulanlar yeni hocalar içinde nedenler bulacaklardır.

Erdinç Barutçu
28.04.2009, 10:24
Çok sevmiştik hocamızı...Şimdi bakalım ne olacak?En azından sezon sonu olsaydı hocam be....Belki değerini bilemedik belki bazı şeyler ters gitti ama .....ne diyelim senin içinde bizim içinde hayırlısı be Ersun hocam...Yolun açık olsun....

Burçak
28.04.2009, 10:27
Herşey için Teşekkürler Ersun Hoca.
Ne yazıkki Türkiyede ki sistem bu.
böyle gelmiş böylede gidecek gibi.
Ben hala aynı lafımdayım.
Gökhan -Umut amatör topçunun kaçırmayacağı golleri atabilseydi ne seni kimse tartışırdı nede Trabzonspor şuan bu durumda olurdu...

Barış Özkarabekir
28.04.2009, 11:02
HOCAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ AMA ...

lütfen giderken şu takım içerisinde ikilik yaratan,dedikodu yaparak takım ruhunu zedeleyen ve işine gelince oynayan yada oynamayan futbolcular hakkında iyi bir rapor bırakta öyle git

lütfen

Semih
28.04.2009, 11:34
Umuyorum önümüzdeki yıl Fenerbahçe yada Galatasaray'da şampiyonluk yaşarsın.

Bu camia da ellerinde kınalarıyla kalır.

Ömer SEVİNÇ
28.04.2009, 11:35
Teşekkürler hocam hizmetlerin için..

POYRAZ
28.04.2009, 11:36
Gidisin buruk oldu be hocam. Aci tatli yasattigin her sey icin tesekkürler.
Umarim meslek hayatinin geri kalan kisminda basarili olursun.

Mustafa K. Demirbaş
28.04.2009, 11:37
Teşekkürler hocam

Keleşoğlu
28.04.2009, 11:38
Teşekkürler Ersun Hoca... bu teşekkürü şampiyonluk için söylemeyi bekleyemedik malesef!

muratt
28.04.2009, 11:41
Hocam bilemedik degerini..

Emeklerin icin tesekkurler, kariyerinde basarilar..

UğuR
28.04.2009, 11:42
Teşekkürler hocam hizmetlerin için..

Selman
28.04.2009, 11:43
Ersun Yanal'ın sezon sonu gitmesini istemem için bazı şartlarım var;

-Yerine gelecek olan hoca kesinlikle yerli olmayacak(Zaten ondan daha kaliteli bir yerli hoca yok)

-Gelecek olan yabancı hoca kesinlikle kendini ispatlamış olacak.
Taraftarlardan en az 1 sezon daha müsade istenecek.Eğer gelecek olan yabancı hoca Türkiye liginde daha önce görev yapmamışsa şampiyonluk istemek hayal olur.Bizim taraftarda şampiyonluk harici bir sonuçta o hocayı kesinlikle istemez.Bildiğimiz kısır döngü devam eder, yerimizde sayarız.

Bu şartlar altında Ersun Hoca'nın gitmesini sıcak karşılayabilirim.Çünkü; olur da devam ederse, Allah korusun gelecek sezon birkaç kötü neticede taraftarımız ortada ne hoca bırakır ne de yönetim.

Sadri Başkan'ın ve yönetim kurulumuzun Allah yardımcısı olsun.

Dün öğlen saatlerinde yukarıda ki cümleleri yazmıştım.Nerden bilebilirdik ki:S

Hocam teşekkürler.Vallahi ben başım hep dik gezdim, ta ki şu sivas maçına kadar.Yani belki de senin hatasız olduğun tek maç.Ne yapabilirdin ki?Ayağını yerden 30 cm. kaldırmaya dermanı olmayan futbolcu topluluğuna sen ne yapabilirdin?

6 pastan çoğu zaman boş olan kaleye topu atamayan forvet(!) oyuncularımıza selam olsun.Yediler adamın başını.Şimdi beklemedeyiz, bakalım kim gelecek yerine, eleştiri hakkımı hâlâ saklı tutuyorum.

Tekrar teşekürler hocam, umarım yolllarımız bir daha çakışmaz, biz seni haketmiyoruz.

İskender
28.04.2009, 11:45
Emin olduğum birşey var, Ersun hocanın gidişi normal değil.

Hoca mazlum duruma düştü, çok yakında yeniden takımın başına geçecektir.

Nihayetinde tarih tekerrürden ibarettir.

Yinede uğurlar ola hoca, gelişini kesinlikle istemiyordum,alınan karara saygı duymamız gerekiyordu o kadar.

Şimdi gitmeni istemiyorum ama gene alınan karara saygım var.

no NAME
28.04.2009, 11:47
Bu kervana bir kere daha "KERVANCIBAŞI" olman dileğiyle.
selam ve hürmetle.

evranosbey61
28.04.2009, 11:51
tarbzon yerel medyasındaki futbol profesörleri gözünüzaydın.ersun yanal gibi bir markayı da yediniz şimdi verdiğiniz dahiyane taktiklerle trabzon şampiyon olacak.gökhan,umut,alanzinho,colman,selçuk hiçbiri toptan anlamıyor sadece siz biliyorsunuz.ersun hocaya da futbol cahili size göre.bir trabzonlu olarak sizin gibilerden utanıyorum.
sizin nasıl bir kafa yapısına sahip olduğunuz bugün yaptığınız haberlerden anlaşılıyor."eric gerets adaylar arasındaymış" bu haberi yazabilmek için cahilin de cahili olmak lazım ama bizim medya her şeyin en iyisinibilir ya,
türkiyede takımın başına gelebilecek en kaliteli teknik adam ersun yanaldı.ikinci bir ismi bilen varsa yazsın yabanciyi ise hiç yazmıyorum çünkü iki haftada yersiniz adamı.sizin gibi herşeyi eleştiren vur allah vur diyen futbol özürlüsü yazarlarla trabzonun başarısı zor,

Burak 1967
28.04.2009, 11:52
1996 dan sonra yeniden şampiyonluk sözcüğünün sandıklardan çıkarak teleffuz edilmesine sebebiyet verdiğin için,
tamamen toplama bir takımı oturmuş üstüne üstlük yıldız takviyesi yapmış takımların üstüne çıkardığın için
Trabzonsporun hırçın futbol karakterini en amatör forvetlerine rağmen sergiletebildiğin için
Liderken bile hakkında yapılan eleştirilere karşı dik duruş gösterdiğin için
Trabzonspor gollerinde çocuklar gibi, bizden gibi sevindiğin için
Seni anlayamayanlara daha doğrusu anlamak istemeyenlere karşı gösterdiğin sabırlı ve mütevazi kişiliğin için TEŞEKKÜR EDİYORUM..

okg_53
28.04.2009, 11:53
Yazık oldu. :(

Herşey için teşekkürler Ersun Yanal

_SeRKaN_
28.04.2009, 11:59
Teşekkürler Ersun hoca yolun açık olsun...

Hasan Habip Özbay
28.04.2009, 12:03
her şey için teşekkürler yeni bir bakış getirdin bence de başarılı idin ama malesef yine aynı senaryo içimizdeki İSTANBUL'LULAR herşey onların yüzünden yolun açık olsun

Ali İhsan
28.04.2009, 12:11
Emin ol Ersun Yanal'a sahip çıkanlar yeni hocayada sahip çıkacağı gibi Ersun Yanalı kovmak için neden bulanlar yeni hocalar içinde nedenler bulacaklardır.
Buna adım gibi eminim. Bizde genel anlamda bir sağduyu eksikliği var. Bu süreci başlatanlar takım liderle aynı puandayken hocayı istifa ettirmişlerdi zaten.

Ersun Yanal'ı kimse kötü olduğu için göndermedi, eskidi hoca artık, yeni bir heyecan lazım, sezon başı transfer devri-daimi lazım ki heyecan artsın. Adama kondisyon yükleyemiyor bile dendi o an yuh dedim. Bütün kalıplaşmış laflar söylendi. Bu sözleri saklamak lazım aslında seneye bu vakitlerde yeni hocayı kovmaya uğraşanlar ve istikrar,sabır diye yırtınanlar bu hazır laflardan devam edebilirler.

Dikkat edilirse kadrodaki en eski isimler Hüseyin,Tayfun ve Umut çok eskidikleri için artık onlara daha orjinal sallıyoruz. Hoca da kadrodaki çoğu oyuncudan eskiydi o da gitti. Üç beş ay sonra yeni transferler de eskiyecek...

En kötüsü başkan eskiyor...

Ali İhsan
28.04.2009, 12:12
her şey için teşekkürler yeni bir bakış getirdin bence de başarılı idin ama malesef yine aynı senaryo içimizdeki İSTANBUL'LULAR herşey onların yüzünden yolun açık olsun

Bence sorun içimizde Trabzonlular....

Genelde sağduyulu kesim Trabzon dışında yaşıyor. Trabzon'da ise küçük olsun benim olsun mantığı revaçta galiba.

Mehmet Ç.
28.04.2009, 12:24
Basarilar ve tesekkürler

Emre EFENDİOGLU
28.04.2009, 12:26

Genelde sağduyulu kesim Trabzon dışında yaşıyor. Trabzon'da ise küçük olsun benim olsun mantığı revaçta galiba.

Durum aynen bu, kendi insanımdan tiksinmeye başladım kimse kusura bakmasın!

Sümeyye Şahin
28.04.2009, 12:33
Basın toplantısı kaçtaydı:S

İdris Toksoy
28.04.2009, 12:36
medyaya açıklama yapana kadar teşekkür etmem.

degok
28.04.2009, 12:38

Durum aynen bu, kendi insanımdan tiksinmeye başladım kimse kusura bakmasın!

arkadaşlar bende trabzon dışında yaşayan bir trabzonlu ve trabzonsporluyum. trabzon kentindeki insanların psikolojisini anlamak lazım. bunca sene bir beklenti var. birde yönetimin trabsfer sezonunda kesenin ağzını açması ayrı bir hava getirdi o kadar kombine alındı yağmırda çamurda hınca hınç sahalr doldu.

olayı şöyle düşünün yönetim bu sene aldığının yarısı alsa takım bu durumda olsa ersun başarılı bulunup yeni transferlerle ersunun yönetiminde yeni seneye girerdik. hepimizde menun olurduk.

Forumlarda vardır. ben en başından gelmesine karşıydım. Manisada yaşayan bir trabzonsporlu olarak manisa maçlarından kendisini iyi tanırım. Gelişini hiç istemedim. Adı fenerbahçeyle her seferinde anılan, hakkında fenerin lehine teşvik primi dağıtılma olayına karışmış(ki neredeyse kesin), Ankara gücü gençlerbirliği arasında geçiş yaparken trabzonsporun adını kullanıp fiyatını arttırıp takımımızı satmış, Trabzonspor artık misyonunu tamamlamıştır bundan sonra şampiyon olamaz açıklamasını kendisini almaya çalışan yöneticilerimize bizzat söylemiş bir adamı alıp benim canım takımıma teknikdrektör yapmak işin başında yanlıştı.

a f s
28.04.2009, 12:40
Yazık oldu gerçekten,
Ersun Hocam emeklerin için teşekkür ederiz.
Bu kadar dayandın, keşke biraz daha dişini sıkabilseydin.

Uğurtan
28.04.2009, 12:41
Ersun hocam herşey ama herşey için teşekkür ediyorum kendi adıma...

Umarım birgün daha iyi şartlarda tekrar buluşuruz..

mefum
28.04.2009, 12:43
gunahiyla sevabiyla Ersun hoca devri kapandi
bazen alkisladik bazen elestirdik
ama nolursa olsun takimimin basinda maclara cikmis olmasindan dolayi kendisine tesekkuru borc biliyorum
hem bizim hem kendisinin yolu acik olsun...

Emre EFENDİOGLU
28.04.2009, 12:48
arkadaşlar bende trabzon dışında yaşayan bir trabzonlu ve trabzonsporluyum. trabzon kentindeki insanların psikolojisini anlamak lazım. bunca sene bir beklenti var. birde yönetimin trabsfer sezonunda kesenin ağzını açması ayrı bir hava getirdi o kadar kombine alındı yağmırda çamurda hınca hınç sahalr doldu.

olayı şöyle düşünün yönetim bu sene aldığının yarısı alsa takım bu durumda olsa ersun başarılı bulunup yeni transferlerle ersunun yönetiminde yeni seneye girerdik. hepimizde menun olurduk.

Forumlarda vardır. ben en başından gelmesine karşıydım. Manisada yaşayan bir trabzonsporlu olarak manisa maçlarından kendisini iyi tanırım. Gelişini hiç istemedim. Adı fenerbahçeyle her seferinde anılan, hakkında fenerin lehine teşvik primi dağıtılma olayına karışmış(ki neredeyse kesin), Ankara gücü gençlerbirliği arasında geçiş yaparken trabzonsporun adını kullanıp fiyatını arttırıp takımımızı satmış, Trabzonspor artık misyonunu tamamlamıştır bundan sonra şampiyon olamaz açıklamasını kendisini almaya çalışan yöneticilerimize bizzat söylemiş bir adamı alıp benim canım takımıma teknikdrektör yapmak işin başında yanlıştı.

Peki bunları sadece Trabzondaki Trabzonspor'lular mı yaşıyor, bende 20 senedir yaşıyorum ve hala sabırlıyım!

Abdullah Şahin
28.04.2009, 12:50
Değirmen öğütmeye devam ediyor Ersun hocam.Seni çok sevdik sen başkaydın ama değirmen aynı değirmen.Senin değerini ilerleyen zamanlarda bu taraftar daha iyi idrak edecek ama geç olmuş olacak.

Verdiğin emekler için çok teşekkür ediyoruz.Yolun açık olsun hocam.

Mustafa OK
28.04.2009, 12:50
teşekkürler inşallah iki taraf içinde hayırlısı olmuştur...

Barış Özkarabekir
28.04.2009, 12:51
Bence TRABZONSPOR TARAFTARI istifasını geri alması için baskı yapmalı

degok
28.04.2009, 12:52
Peki bunları sadece Trabzondaki Trabzonspor'lular mı yaşıyor, bende 20 senedir yaşıyorum ve hala sabırlıyım!

işin o boyutu farklı dostum. Ben zaten gelmesi yanlıştı onu söylemek istiyorum.

Mesut AKYILDIZ
28.04.2009, 12:54
Herşey için teşekkürler Ersun hocam inşallah bundan sonra çalıştıracağın takımlara bu takım Ersun Yanal takımı dedirtecek futbolu oynatırsın......

Sefa Murat Dokuz
28.04.2009, 12:54
Ne Ziyan, Ne LazHoroni ne başkası.
Son yıllarda 2 doğru düzgün hocamız oldu 2side koyduğu hedefin yerinde bırakıp gidiyor.
Biri Vahid Halilodzic Uefa dedi 4.bitirdi de gitti.
Ersun Avrupa dedi 3. sırada ve Ş.ligi iddiamız halen sürüyor. Bjk en zor fikstüre sahip takım. İçerde 2 derbisi var diğer maçları dışarda ve kolay maçlar değil. Ersun Hoca Başarılıydı.
TEŞEKKÜRLER ERSUN HOCA.

kalaylıoglu
28.04.2009, 13:04
eveeetttt takımı atletık bılbao benzeri yapma isteği olan kesimin ilk hedefı tuttu, trabzonlu olmayan hocayı gonderdiler, Çok merak ediyorum. takımın başına kim gelecek.

Ben ersun yanalın gitmesini hiç onaylamadım. Şimdi takımı uzaktan seyredıyorum. bakalım ne olacak. eskiden her haftasonunu beklerdim trabzonspor maçını seyredebilmek için. Ama o heyecan yok şimdi.

ahmetuzun12
28.04.2009, 13:07
her şey içim teşekkürler ersun hoca son yıllarda bu sene olduğu gibi kimse bizi şampiyonluk havasına sokamamıştı..

Sefa Murat Dokuz
28.04.2009, 13:10
ya bmn'nin %85'i ersun yanalı destekliyorsa,bu kadar insan onun gitmesini istemiyorsa neden birşeyler yapmıyoruz. Neden? Hazmedemiyorum ya. Ben bu takımın başında olsam ve beni gönderseler bu kadar koymazdı. YAzıklar olsun kendini bi b..k sanan adamlara. Gidin artık bu takımın başından. Yeter artık sizden çektiğimiz. Çok şeyler söylemek, Trabzonsporu trabzonspor yapan ruhla hepsiyle savaşmak geliyor içimden ama dur diyorum dur, yoksa elimden bir kaza çıkacak.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Birşey yapmak şart.
Trabzonspor taraftarı bu takımın sahibidir ve Biz Ersun Yanal'ı İstiyoruz.

Tahir
28.04.2009, 13:20
dün gece öğrendim bırakıp gitmişsin bizi hoca oysa seninle yapacak çok işimiz vardı ersun hocam şampiyon yapaaktın bizi bana hayatımın en güzel anını yaşadacaktın.gittin şampiyonluk hayallerimi de alıp gittin.dün akşamdan beri üzülüyorum hayelleri yıkılan her insan gibi.gittin seni seven bu taraftarı bırakıp gittin.SANA SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDERİM HER MAÇI KAZANABİLİR BİR TAKIM İZLETTİĞİN İÇİN.SEN BİZUM ERSUNSUN .

Kamil Çakmak
28.04.2009, 13:20
Klübümüze verdiğin emekler için çok teşekkür ederiz hocam.
Yolun açık olsun, Meslek hayatında başarılarının devamını dileriz.

LazAnisT
28.04.2009, 13:23
Ersun Hocam şehir senden 20 sene geriden geliyor.İleride inşallah senle aynı şekilde düşünen insanlarla yine bir araya geliriz..

Burak Seyitoğlu
28.04.2009, 13:23
ya bi kampanya bişeyler yapsak. Ankara'dan ne yapabilirsem elimden ne gelirse yaparım. YA birşeyler yapalım, mail, telefon, faks ne bileyim güvenparkta gösteri. Herşey ama herşey. İki üç çapulcu sussun diye Ersun Hoca'yı yem yapanlarla hesabım ömür boyu sürecek. Trabzon'a ilk gittiğimde suratlarına tüküreceğim medyatrabzonun, günebakışın, serdar balinin. Yazıklar olsun size yazıklar olsun. Kendi çıkarlarınız için buna zorladınız başkanı. Bu adamlık değil mi adamlık bu. Biz yanlış öğrenmişiz. Utanıyorum sizinle aynı memleketten olduğum için,

UĞUR DURTAŞ
28.04.2009, 13:26
ersun hoca bize geldiğinden bugüne kadar 90.dakika baskılı bir maç çıkartamasada,stadda ve tv karşısında rahat rahat bir maç izlemesekte her maçta her takımdan baskı yesekte ,gol yollarında inanılmaz derecede beceriksiz olsakta ,kısacası her maçta kendimizi sıkarak maç izlesekte ersun hocamızın bilgisine güvenen biri olarak takımımızın yıllarca yapamadığını yaparak yönetimin ersun hocanın devamlı yanında durarak haftalar önce maç sonuçları ne olursa olsun istikrar için hocamızla birlikteyiz deseydi çok sağlıklı olurdu kanısındayım.keşke önümüzdeki sezonda takımın başında olsaydı...saygılarımla

Muhammet*
28.04.2009, 13:28
Teşekkürler Ersun hocam,hakkını helal et
Bundan sonraki kariyerinde başarılar.....

Mehmet Fırat
28.04.2009, 13:39
Teşekkürler Ersun Hoca'm.

Bundan sonra tek dileğim, seni Türkiye'den bir takımda görmemek. Umarım Avrupa'ya gidersin.

Senin takımına karşı oynamak istemeyiz çünkü.

Oğuzhan Fidan
28.04.2009, 13:47
ben şunu öğrendim giden gidiyo ama mühim olan trabzonspor sevgisini kimsenin önünde görmemek büyük takım olma hüviyeti burdan gelir. o gider bu gelir şu gider daha iisi gelir ama daim olan trabzonspordur arkadaşlar. lütfen şahıs sevgisi değil trabzonspor sevgisini ön planda tutun.3buçuktaki veda konuşmasını dinleyip teşekkür etmekten başka yapıcak bişey yok.

Sefa Murat Dokuz
28.04.2009, 13:48
Ersun Hocam şehir senden 20 sene geriden geliyor.İleride inşallah senle aynı şekilde düşünen insanlarla yine bir araya geliriz..
:alkış::alkış::alkış:

Bahattin Aydın
28.04.2009, 13:51
Ersun Hocam verdiğin onca emek için teşekkürler

61viya
28.04.2009, 13:57
Ömrümde ilk dafa takımkarşılamaya gidiyorum havaalanına.İlk defa arkadaşım diyebileceğim bu kadar bordomavi canla aynı ortamdayım.Sağım,solum,önüm,arkam Trabzonsporlu...Bordomavi atkılar,bayraklar görüyorum ne yana baksam.

Bekliyoruz.Geçmiyor dakikalar...Kolbastı oynuyor uşaklar...Gözler saatte...Uçak yok piyasada.Sonra horona başlıyorlar...Herkes kendinden geçmiş birköşede,kendince motifler ekliyor var olana...Kaçamak bakışlar var saatlere...Uçak yok...

Bekliyoruz! Bekliyorum...Ne yapacağımı bilmiyorum tecrübesizin önde gideni olarak.Sadece bekliyorum.Bildiğim tek şey,mektubumun yanımda olduğu.Ancak o mektubu havaalanında vermeyeceğim,plan hazırçoktan,akşam otel basılacak...Bir de ağlanılmayacak bu defa.Tabii ya,dördüncü kez dokunuyorum yüreğime bugün,ilk değil ki.Ne bu her defasında salya sümük.Kararlıyım,o imajı yok edeceğim bugün.Umutla ve dimdik duruyorum...

Kameralar kayıtta hala,kendimden geçiyorum kolbastımızı izlerken,ağzım kulaklarımı geçmiş,leylayım bugün...

Derken bir uçak görülüyor...Herkes birşeyler ayarlamaya çalışıyor.Nasıl karşılanacağı,kimin çiçek vereceği,kimin nerde durması gerektiği vs vs...

Ben titriyorum.Hava soğuk sağuk olmasına,dağın başında havaalanı.İyi de saatlerdir ordaydık zaten,nerden çıktı ki bu titreme birden?

Birileri ısrrala yanımda bekliyor,vukuatlarımı bilenler bana bir şeyolacak diye korkuyor çaktırmadan.

Sonra pozisyon alıyoruz..

Kapılar açılıyor.İlk gördüğüm Gökhan oluyor,sonra diğerleri,diğerleri diğerleri...Ben aşığım o gün,geçmişim kendimden.Hiçbir şey yapmıyorum...Sadece izliyorum.Sonradan öğreniyorum,o sırada çiçekler veriliyor Ersun Hocama...Ben otobüse kitlenmişim.

Sonra bir ara ön kapı açılıyor.Bir ses duyuyorum birden : "Begüm,gel gel..." Beni çağırıyor biri.Nasıl atıyourm kendimi içeri bilmiyorum.

Fark ediyorum ki,benim kadar kararlı değilmiş gözyaşlarım.

İçeri giriyorum.Beni içeri çağıran o adam karşımda.Ayağa kalkmış,sarılıyoruz sımsıkı..

Bunun nasıl olduğunu daha sonra düşünüyorum.Bundan birbuçuk yıl kadar önce görmüştü o adam beni.Mektup vermiştim bir otel lobisinde.Nasıl bir sevgidir ki,onca insanın içinden,kendisine ağlamamak için direnen kızı seçip,takım otobüsüne o kızı çağırmasını sğalayan? Niye umurunda olsun ki,bir taraftar o otobüste bir adamın?
.

Salaklığıma yanıyorum.Yine hiçbirşey hatırlamıyorum otobüsten indikten sonra.

Sadece günlerdir yaptığım planın bir an uçtuğunu fark ediyorum.Elim mektuba gidiyor,şuursuzca.Aynı şuursuzlukta mektubu zarfından ayırıp adama veriyorum.Madem ayıracaksın zarfından,nye o kadar şey yazdın o zarfa...

Dönüyor başım,mektubu çıkaramıyorum,yanına oturuyorum sonra adamın.Gözleri ışıl ışıl "Mektup mu yazdın?" diyor...Konuşamıyorum...

İnerken Giray'ın sıcacık gülümsemesini yüreğime kazıyorum.Bir de bu deli kıza alışık olmayan onca topçunun "Nooluyor ya?" seslerini...

Aşağı iniyorum.İzliyorum yine,artık kendimde değilim.Derken ikincikez açılıyor otobüsün kapısı.Amabu sefer orta kapı..."Begüm" diyor bir ses, "Gel gel"...Aynı şuursuzlukta gidiyorum.Yattara ayakta beni bekliyor,yüzünde nasıl bir gülümseme anlatamam.Sıcacık sarılıyor.Tek hatırladığım "Nasılsın?" diyor,ne alakaysa "Hoş geldiniz" diye yanıtlıyorum onu,ömrümde söylenmiş en içten ses tonuyla.

Sonra iniyorum nedense yine.İnceliyorum tek tek...Barış'ın önünde yabancı bir topçu var.Daha sonra kendime inanamıyorum ama,gül gibi adamı hatırlamıyorum.Kimdi önündeki,nasıl bir şeydi? Yok,gelmiyor aklıma...Barış anlatıyor camın diğer tarafında.Eliyle kocaman bir kalp yaoıyor,iki elini açarak kocaman diyor,beni gösteriyor,öndkei eleman şaşkın,bakıyor,algılamaya çalışıyor...Onları orda bırakaıp,dolanıyorum diğer tarafa.

Dört baskınıma şahit,Tolga ve Hüseyin'i görüyorum.ellerini kalplerine götürüyorlar.

Bir önlerinde Egemen.Suratındaki ifadeyi anlatacak kelimem yok...O kadar sıcak gülümsüyor,o kadar "anlıyoruz seni" bakışı yolluyor ki,cam engel olamıyor o sıcaklığa...

Bir önünde Alanzinho.Tepeden tırnağa süzdüğünü fark ediyorum beni.Kulağında walkman,anlamsız bakıyor,şaşırıyor,gülümsüyor,el sallıyor...

Ben öööyle izliyorum.

Gece gidiyorum otele sonra,o güzel adama teşekkür edebilmek adına...Bir kucak dolusu papatyamla...

Ne bilebiliridm veda mektubu olduğunu,verdiğimin.

Kafasını kaldırmadan mektubu açtığında,ne bilebilirdi okuduğunun Trabzonspor taraftarının son mektubu olduğunu....

Okudu,okudu,okudu.Arasıra kalktı kafası,baktı bana,gözler nemli,sıcacık bi gülücük,mektup elinde...

O nemli gözlerin,o sıcacık sarılışım,o kocaman yüreğin ve gol sevinçelrinle kazındın kalbime hocam.

Seviyorum seni!

Verdiğim papatyalar her zaman "Seviyor" a işaret edecek...Bil bunu!

ozzy!
28.04.2009, 13:58
Karizmatik Duruşunla Herzaman Dik durdun Gollerde Çocukça Sevinişini Hatırlayalım O şampiyonluğu bizden bile çok istiyordu.

onur_alabuga_61
28.04.2009, 14:00
ersun hoca bile istifa ediyosa trabzon bi 25 sene daha şampiyon olamaz arkadaşlar 3. 4. lük trabzonun yeridir kimse şampiyonluktan bahsetmesin herkes inanç kaybı vardır 25 sene daha bekleriz yazık bu kafa değişemedikçe hiç bişi olmaz gerçekten yazııııııık :(:(:(:(:(:(

LazAnisT
28.04.2009, 14:01
off begüm off

Süleyman Özcan
28.04.2009, 14:04
Seni çok sevdik hocam.. Hemde çok.. Takımın başına ilk geldiğin gün o kadar heyecanlanmıştım ki. Duygularımı ifade edemem yani.. Neredeyse çılgına dönmüştüm ama dün akşam (pazartesi) istifa ettiğini görünce televizyonda başımdan kaynar sular dökülmüş gibi oldu.. Oysa ki ne hayallerim vardı, sene sonuna kadar bir şekilde gelecektik.. Elimizde Avrupa Kupası bileti.. Sonrasında bazen Barış, bazen Göksu, bazende Faty Papy ile kadrolarla görecektik. Olmadı, kısmet değilmiş.. Bana Trabzonspor vesilesiyle yaşattığın sevinçler veya hüzünler için teşekkürler.. Hüzünler diyorum çünkü futbolda sevinç gibi hüzüne de yer var bunu biliyorum.

Benden yana hakkım helaldir, umarım sende Trabzonspor taraftarı olan bizlere hakkını helal edersin.. Hayatında başarılar..

Erdinç Dilek
28.04.2009, 14:04
teşekkürler Ersun Hoca, zamansızdı gidişin en azındanson durağa kadar gitmeliydik seninle sen 5 durak önce indin...

armagan67
28.04.2009, 14:06
teşekkürler hocam sivas antep maçlarında maglupken tayfun corqayı oyuna alıp barışı goksuyu bize izlettirmediğin için,teşekkürler hocam selcuka her mac 90 dk katlanıp bize saç baş yoldurduğun için,teşekkürler hocam üzerinde logomuz olmayan esoşmanlarında direğe yaslandığın için,teşekkürler hocam çok şey öğrendim sayende hiç kimse bordo maviden büyük değildir giden gider kalan sahalar bizimdir

Sefa Murat Dokuz
28.04.2009, 14:06
Ersun Yanal'ın geldiği ilk maç
Manisaspor 3-0 yenildiğimiz maç.
Tribündeyim ama izlenecek hiç bir şey yapmıyoruz. İlk yarıda Jefferson olmasa 5-6 sıfır geriye düşeceğiz. Sanırım Holoskoydu evet o durduramıyoruz bizim Erdinçi yemiş bitirmişti. Mahvettiler bizi orda. 2.yarı da daha da geldiler üstümüze hepten dağıttılar bizi 3-0 yenildik. Ersun Hoca'yı maç sonu alkışlamıştık. 1,5 senede yarım pas yapamayan takımı şampiyonluk potasına soktu. Suç oldu gönderildi.

Erbay
28.04.2009, 14:07
Teşekkürler hocam her şey için.

Bir teşekkür de Umut ve Gökhan'a :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Mehmet Fırat
28.04.2009, 14:14
Begüm Abla, bir teşekkür de sana. :alkış:

Semih
28.04.2009, 14:16
Begüm, herkes böyle güzel yüreklere sahip olsa keşke.

cdgtscdg
28.04.2009, 14:22
her şey için teşekkür ederim sana hocam bize verdiğin ve vermek istediğin her şey için
Hakkını helal et hocam

Mustafa Ayazoğlu
28.04.2009, 14:24
Ömrümde ilk dafa takımkarşılamaya gidiyorum havaalanına.İlk defa arkadaşım diyebileceğim bu kadar bordomavi canla aynı ortamdayım.Sağım,solum,önüm,arkam Trabzonsporlu...Bordomavi atkılar,bayraklar görüyorum ne yana baksam.

Bekliyoruz.Geçmiyor dakikalar...Kolbastı oynuyor uşaklar...Gözler saatte...Uçak yok piyasada.Sonra horona başlıyorlar...Herkes kendinden geçmiş birköşede,kendince motifler ekliyor var olana...Kaçamak bakışlar var saatlere...Uçak yok...

Bekliyoruz! Bekliyorum...Ne yapacağımı bilmiyorum tecrübesizin önde gideni olarak.Sadece bekliyorum.Bildiğim tek şey,mektubumun yanımda olduğu.Ancak o mektubu havaalanında vermeyeceğim,plan hazırçoktan,akşam otel basılacak...Bir de ağlanılmayacak bu defa.Tabii ya,dördüncü kez dokunuyorum yüreğime bugün,ilk değil ki.Ne bu her defasında salya sümük.Kararlıyım,o imajı yok edeceğim bugün.Umutla ve dimdik duruyorum...

Kameralar kayıtta hala,kendimden geçiyorum kolbastımızı izlerken,ağzım kulaklarımı geçmiş,leylayım bugün...

Derken bir uçak görülüyor...Herkes birşeyler ayarlamaya çalışıyor.Nasıl karşılanacağı,kimin çiçek vereceği,kimin nerde durması gerektiği vs vs...

Ben titriyorum.Hava soğuk sağuk olmasına,dağın başında havaalanı.İyi de saatlerdir ordaydık zaten,nerden çıktı ki bu titreme birden?

Birileri ısrrala yanımda bekliyor,vukuatlarımı bilenler bana bir şeyolacak diye korkuyor çaktırmadan.

Kapılar açılıyor.İlk gördüğüm Gökhan oluyor,sonra diğerleri,diğerleri diğerleri...Ben aşığım o gün,geçmişim kendimden.Hiçbir şey yapmıyorum...Sadece izliyorum.Sonradan öğreniyorum,o sırada çiçekler veriliyor Ersun Hocama...Ben otobüse kitlenmişim.

Sonra bir ara ön kapı açılıyor.Bir ses duyuyorum birden : "Begüm,gel gel..." Beni çağırıyor biri.Nasıl atıyourm kendimi içeri bilmiyorum.

İçeri giriyorum.Beni içeri çağıran o adam karşımda.Ayağa kalkmış,sarılıyoruz sımsıkı..

Bunun nasıl olduğunu daha sonra düşünüyorum.Bundan birbuçuk yıl kadar önce görmüştü o adam beni.Mektup vermiştim bir otel lobisinde.Nasıl bir sevgidir ki,onca insanın içinden,kendisine ağlamamak için direnen kızı seçip,takım otobüsüne o kızı çağırmasını sğalayan? Niye umurunda olsun ki,bir taraftar o otobüste bir adamın?
.

Sadece günlerdir yaptığım planın bir an uçtuğunu fark ediyorum.Elim mektuba gidiyor,şuursuzca.Aynı şuursuzlukta mektubu zarfından ayırıp adama veriyorum.Madem ayıracaksın zarfından,nye o kadar şey yazdın o zarfa...

Dönüyor başım,mektubu çıkaramıyorum,yanına oturuyorum sonra adamın.Gözleri ışıl ışıl "Mektup mu yazdın?" diyor...Konuşamıyorum...

İnerken Giray'ın sıcacık gülümsemesini yüreğime kazıyorum.Bir de bu deli kıza alışık olmayan onca topçunun "Nooluyor ya?" seslerini...

Aşağı iniyorum.İzliyorum yine,artık kendimde değilim.Derken ikincikez açılıyor otobüsün kapısı.Amabu sefer orta kapı..."Begüm" diyor bir ses, "Gel gel"...Aynı şuursuzlukta gidiyorum.Yattara ayakta beni bekliyor,yüzünde nasıl bir gülümseme anlatamam.Sıcacık sarılıyor.Tek hatırladığım "Nasılsın?" diyor,ne alakaysa "Hoş geldiniz" diye yanıtlıyorum onu,ömrümde söylenmiş en içten ses tonuyla.

Sonra iniyorum nedense yine.İnceliyorum tek tek...Barış'ın önünde yabancı bir topçu var.Daha sonra kendime inanamıyorum ama,gül gibi adamı hatırlamıyorum.Kimdi önündeki,nasıl bir şeydi? Yok,gelmiyor aklıma...Barış anlatıyor camın diğer tarafında.Eliyle kocaman bir kalp yaoıyor,iki elini açarak kocaman diyor,beni gösteriyor,öndkei eleman şaşkın,bakıyor,algılamaya çalışıyor...Onları orda bırakaıp,dolanıyorum diğer tarafa.

Dört baskınıma şahit,Tolga ve Hüseyin'i görüyorum.ellerini kalplerine götürüyorlar.

Bir önlerinde Egemen.Suratındaki ifadeyi anlatacak kelimem yok...O kadar sıcak gülümsüyor,o kadar "anlıyoruz seni" bakışı yolluyor ki,cam engel olamıyor o sıcaklığa...

Bir önünde Alanzinho.Tepeden tırnağa süzdüğünü fark ediyorum beni.Kulağında walkman,anlamsız bakıyor,şaşırıyor,gülümsüyor,el sallıyor...

Ben öööyle izliyorum.

Gece gidiyorum otele sonra,o güzel adama teşekkür edebilmek adına...Bir kucak dolusu papatyamla...

Kafasını kaldırmadan mektubu açtığında,ne bilebilirdi okuduğunun Trabzonspor taraftarının son mektubu olduğunu....

Okudu,okudu,okudu.Arasıra kalktı kafası,baktı bana,gözler nemli,sıcacık bi gülücük,mektup elinde...

O nemli gözlerin,o sıcacık sarılışım,o kocaman yüreğin ve gol sevinçelrinle kazındın kalbime hocam.

Seviyorum seni!

Bir sen kadar Trabzonspor Taraftarı olamadım tüüh bana.

Mira_61
28.04.2009, 14:25
Teşekkürler Ersun Hoca...
Emeklerin için Allah razı olsun.Belki tekrar buluşur yollarımız ama şuan için bence en doğru olan buydu.
Allaha emanet ol.

Gökhan KAN
28.04.2009, 14:37
Teşekkürler Ersun Hoca..........

Samet Berber
28.04.2009, 14:43
Bu böyle olmamalıydı :( .

Teşekkürler hocam .

Cafer Bulur
28.04.2009, 14:43
Tesekkürler ersun hocam,simdiye kadarki hizmetlerin icin.

Bundan sonrasi icin yolun acik olsun ve hayatin bütün güzellikleri seninle olsun.

Bende dürüst ve kisilikli bir hoca olarak iz biraktin,sagol varol hocam.

Ahmet Karaman
28.04.2009, 14:46
hedefimiz avrupa kupaları deyip sonra da şampiyon olamayacağını anlayınca seni taraftarın ve basının önüne atan yönetimimiz adına özür diliyorum. hakkınızı helal edin hocam.

toksoy61
28.04.2009, 14:46
Vermiş olduğun emekler için teşekkür ederiz Ersun Hoca.

Bu arada yüzüne karşı küfreden, başına su şişesi atan, Gökhan gol kaçırdığı için sana kızan, yaptığın oyuncu değişikliklerinde doğruda olsa yanlışta olsa seni yuhlayan ve bunlara benzer pek çok olayda haklıda olsan haksızda olsan seni suçlayıp hakaretler eden herkes adına senden özür diliyoruz...

Ertuğrul ATALAY
28.04.2009, 14:55
Trabzonsporun sana senin de Trabzonspora ihtiyacın vardı...Mükemmel bir ikili olabirdi...ama ikilikler bunu engelledi...
Trabzonspor sağolsun.....
Yolun açık olsun...

OZDEN61
28.04.2009, 14:59
TESEKKÜR EDERİZ HOCAM HERŞEY İCİN. bu yerel medya, umut+gökhan+hüseyin bitirdi seni. sana bu sene ilk 4 e sok dediler. ama sampiyonluk potasına girdik. hatalarında oldu. ama ilk geldiginde butun herkes heyecanlandı, senelerdir durgun olan bizleri kıpı kıpır ettin, kolbastı oynattın. biz istikrardan yanaydık. sana en az 1 sezon daha verilmeliydi.
simdi bu yerel medyaya, bu taraftra ferguson, morinho da gelse sana yapılanları yapacaklar. 25 senedir 40 hoca degisti. bu taraftar hepsini küfrederek gönderdi. kendi adamımız senol bile küfürle gitti.
artık hayırlısı. icimde bir heyecan kalmadı. kim gelirse gelsin istikrar olsun artık...

Kadir
28.04.2009, 15:00
Verdiği emekler için teşekkür ediyoruz .

Selçuk Çetin
28.04.2009, 15:21
Teşekürler hocam emeğine sağlık, inşallah başka takımlarda başarılı olursun, en azından bizde derizki istikrarın türkçe karşılığını öğrenememişiz, Hüseyin kötü niye oynatıyor dediler cezalı hüseyin 1 maç oynamadı takım hüseyini aradı dediler, gökhan çok gol kaçırıyo dediler yedek bıraktın bu takım tek forvet oynayacaksa gökhan oynar dediler, o kadar para verildi alanzinho niye oynamıyo dediler oynattın gördük niye oynatmadığını güçsüz dediler, tayfun niye oynamıyo dediler oynattın gördük serkan varken tayfunmu oynarmı dediler oynattın gördük aslında hocam sen bizim taraftara ve yerel medyaya çok bile sabrettin bu kadar futbolcu hangi teknik adama sağlandı dediler sen olmasan kaçı bu takıma gelecekti diye düşünmediler, (Selçuk, Gökhan, Cale, Colman, Egemen) Kusura bakma hocam bizim yapımız böyle sevdiğimizi sevmediğimizden daha çok kırabiliyoruz bazen Hakkını helal et

sessizkral_1
28.04.2009, 15:24
arkadaşlar basın açıklaması hangi kanallarda gösterilecek ?

hüseyin1975
28.04.2009, 15:41
Isde bu Baslik TS Taraftarina yakisdi.
Sonucda iyi veya kötü bize Hizmet vermis birisini kötülemek yanlisdir.

Tesekkür ederim Hocam.
Yolun acik olsun.

mehmetemin
28.04.2009, 15:46
bu ülke sporunun senin gibi ciddi, işini iyi yapmaya çalışan, kimseye yalakalık yapmayan,karakterli adamlara ihtiyacı var.senden yeterince faydalanamadık..yolun açık olsun..

ismail-dede
28.04.2009, 15:52
özür dilerim hocam kan emici asalaklardan seni koruyamadığımız için
yolun açık olsun gidişinle benimde umutlarım gitti gerisi hikaye artık döndük tekrar başa maddi destek yok artık mesajda atmam kombine de almam bundan sonra taki bu takımı şampiyon yapacaklar ondan sonra destek isteyecekler

SarR52
28.04.2009, 15:55
yolun açık olsun ersun hoca ... vizyonu,ilkeleri olan bir admasın inşallah ilerde yine senle yolumuz kesişmesi dileğiyle..

BALKAN 06
28.04.2009, 15:56
Isde bu Baslik TS Taraftarina yakisdi.
Sonucda iyi veya kötü bize Hizmet vermis birisini kötülemek yanlisdir.

Tesekkür ederim Hocam.
Yolun acik olsun.
Hüseyin abi ne yakışması Allahını seversen
işe yararmı senCe

neyse başlığa uygun yazalım
teşekkürler hocam,HAKKINI HELAL ET...

7 AHMET 7
28.04.2009, 15:57
son 5 haftaya kadar bu heyecanı yaşattığınız için teşekkürler.

Egemen
28.04.2009, 16:03
kıymetini bilemedik..
trabzonlu değil bucalı dedik..
aldığı paraya göz diktik..
laptopla gezdi cahil dedik..
biz yazık ettik hocam..
kusura bakma..
kıymetini bilemedik..

powerts61
28.04.2009, 16:30
kıymetini bilemedik..
trabzonlu değil bucalı dedik..
aldığı paraya göz diktik..
laptopla gezdi cahil dedik..
biz yazık ettik hocam..
kusura bakma..
kıymetini bilemedik..
Çok güzel özetlemişsin:alkış:

Ali Bektaş
28.04.2009, 16:32
Teşekkürler ama sonu daha iyi olabilirdi.Bu seneye gerçekten yazık oldu

Mustafa Ayazoğlu
28.04.2009, 16:35
Teşekkürler.

Gelecekte en çok düşündüğüm şu olur, gelecek yıl Süper ligde bir takın başında ilk devre 1. bitirir.

2 Trabzonspor maçınıda kazanması olur.

Gürkan
28.04.2009, 16:44
Ziya doğandan kaynaklanan gönlümüzdeki ve gözümüzdeki pası bu kadar çabuk temizlediğin için teşekkürler hocam.

Vural Kuyumcu
28.04.2009, 16:44
arkadaşlar basın açıklaması hangi kanallarda gösterilecek ?
Ersun Yanal'ın istifası ile ilgili basın açıklaması 15.30-16.00 saatleri arasında yapılacak.

Ersun Yanal'ın basın açıklamasını NTV, DHA, İHA ve Çay TV canlı olarak duyuracak.

Vural Kuyumcu
28.04.2009, 16:52
http://www.haber61.net/images/news/yanal.jpg

Bayundur Han
28.04.2009, 16:54
tesekurler!

Taner Gündoğdu
28.04.2009, 16:58
bunca yıl sonra camiayı heycanlandırdığın için, bu kadar lisanslı ürün ve kombine satılmasına katkı yaptığın için, birçok yeteneği takıma kazandırdığın için çok teşekkürler hocam, kıymetini bilemedik, gerçi kimin bildik ki...

Sümeyye Şahin
28.04.2009, 17:03

.

Ben öööyle izliyorum.

Seviyorum seni!

anlat begüm abla anlat... doyamıyorum anlat....:S

Emirhan Makul
28.04.2009, 17:04
Bu Kadar bile bu şehire ve insanlarına katlanabildiği için Teşekkürler.

S.DEMİRCİ
28.04.2009, 17:06
teşekkürler hocam....

İlker ToSun
28.04.2009, 17:17
Trabzonspor a gelmen için dualar ettim, ilk senende hiçbir günahın yoktu kadro senin kadron değildi, o yüzden ilk sene hiç seni eleştirmedik ancak bu seneki kadro tepeden tırnağa senin eserin ersun hoca.

Ancak yaptığın kadro seçimleri ve maç esnasındaki müdahalelerinle tam anlamıyla bir hayal kırıklığı oldun. İyi niyetli olabilirsin ancak şu net bir biçimde anlaşıldıki Trabzonspor teknik direktörlüğü için daha erkenmiş senin için.

Günahlarınla sevaplarınla 1 seneyi aşkın süredir bizimle oldun, yaptığın olumlu işler için teşekkür ederim, geri kalan mesleki hayatında başarılar ...