PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce Bu Takıma Bir Menajer Gerekli mi ?

Süleyman Sofu
26.04.2009, 10:27
Evet arkadaşlar herşeyin daha taze olduğu bir saatte bu soruyu sormam ne kadar sağlıklı bilmiyorum.
Ancak bu takımda gerek futbolcu kardeşlerimizi,gerektiğinde antrenör kadromuzu rahatlacak bir isme gerek olduğunu düşünüyorum.Diğer konu başlıklarında bazı arkadaşlarımın da benim gibi düşündüklerini gördüğüm için bu konuyu açmak istedim.Ben kendi adıma gerek futbolculuğundaki adam gibi adam kişiliğiyle gerek antrenörlük deneyimiyle gereksede TRABZONSPOR AŞIKLARININ kolay kabullenebileceği bir isim olarak "ÜNAL KARAMAN" ismini düşündüm bu konuda diğer arkadaşların neler düşündüğünüde görmek bilmek beni çok mutlu edecek.Son olarakta belki yine tepki alacam ama yinede bir sezon daha ERSUN YANALLA yola devam edelim diyorum.Yanındada menajer olarak ÜNAL KAPTANLA birlikte...

EveRgLaDe
26.04.2009, 11:34
bana göre gerekli

batugol
26.04.2009, 11:50
gerekli
turk futbolcusunun morali cabuk bozuluyor, duzeltmek de cok zor oluyor
turk fubolcusu sadece transfer donemi profesyonel olur
ersun yanalin yaninda takimi motive edecek ve yerel basin ile olan iliskiyi duzenleyecek bir menajer cok sey katardi bize
mevcut durumda unal karaman en iyi aday,

EveRgLaDe
26.04.2009, 11:55
gerekli
turk futbolcusunun morali cabuk bozuluyor, duzeltmek de cok zor oluyor
turk fubolcusu sadece transfer donemi profesyonel olur
ersun yanalin yaninda takimi motive edecek ve yerel basin ile olan iliskiyi duzenleyecek bir menajer cok sey katardi bize
mevcut durumda unal karaman en iyi aday,

yalan in oyunculara psikolojik destek anlaminda cok yetersiz hatta kabiliyetsiz oldugunu dusunuyorum.cok buyuk bir motive etme sorunu var, cogu kisi oyuncular ruhsuz hoca ne yapsin diyorlar ama iyi bir hoca oyunculara o ruhu asilar emin olun. en bariz örnegi : galatasarayin uefa kupasini kazandiginda fatih terimin motive etme faktoruydu bence

ugurTS1989
26.04.2009, 12:02
bu zmana kadar hıc sevmedıgım ersun yanalla yola devam etmek gerektıgını dusunuyodum ama hala aynı seylerın pesınden gıtmek zorunda kalan bır t.d olunca once td degıssın dıyorum sole genc dınamık sota felan gıbı sonr a menejer gelsın

MuratJ
26.04.2009, 12:40
ersun yanal gibi bir teknik adamın varsa gerekli.
ancak yeni sezon için büyük camiaları başarıya götürebilecek hırslı tecrübeli bir hoca ile anlaşırsan gereksiz. (vahid hoca gibi olabilir yada van gaal tarzı işte..)

Mehmet Ç.
26.04.2009, 14:58
Yaninda 3 degisiklik hakki oldugunu hatirlatmaya biri olsun o bile yeter...

Recep Alkan
26.04.2009, 15:10
Bana göre menejerin gerekliliği değil, o menejere ne görevi vereceğiniz, onu nasıl değerlendireceğiz önemli olan. Bun karar verdiğinizde zaten menejerin gerekliliği ortaya çıkar diye düşünüyorum.

ÖmerFarukYılmaz
26.04.2009, 15:11
Kesinlikle gerekli...Kesinlikle..

Ama işi bileninden..

ümit akyıldız
26.04.2009, 15:13
bence bu takıma birkaç topcu gerekli menejer falan hikaye hatta bazen probleme bile sebep olabilir sen yeterki iyi takım kur

mashal61
26.04.2009, 15:21
Bence menajeri bırak, teknik direktör bile gereksiz. Teknik direktörsüz çıksak dünkü oyunu oynardık. Boşuna para veriyoruz.

Süleyman Sofu
26.04.2009, 15:29
Bence menajeri bırak, teknik direktör bile gereksiz. Teknik direktörsüz çıksak dünkü oyunu oynardık. Boşuna para veriyoruz.

valla sende haklısın bugün herkes haklı bu arada son dakika haberi yönetim hocayla alakalı sezon sonu için ayrılık kararı almış tüm sitelerde flaş olarak var doğrumu bilmem

Alper Beyazay
26.04.2009, 19:55
Bırak bu işleri Ersunnn ! Ben bu takımı en azından Şampiyonlar Ligi'ne götürürdüm.Çok iyi manager oynarım.:)

Özkan
26.04.2009, 20:10
Menajeri bilmem de, gerektiği zaman hocayı uyarabilecek bir yardımcı antrenör gerekli. Hoca elbette Ersun Yanal olmamalı, onu tartışmıyorum bile.

ugurTS1989
26.04.2009, 20:32
ersun yanal ıstıfa dıyorm baska bısey demıyorum....dıger takımları calıstırdıgı zman basına neler gelmıstı bızımde basımıza geldı en sonunda (hıc ınanmazdım ama oldu malesef)

ts_tuncay_ts
26.04.2009, 20:38
ersun yanal gibi suskun bi teknik direktör varsa evet lazım ama şenol güneş gelirse gerek yok....

Kubilay ŞAHİN
26.04.2009, 21:57
Gerekli Ama Getirilecek Kişi Önemli..

Ömer SEVİNÇ
26.04.2009, 21:59
Necmi Perekli gibi olacaksa lüzumu yok.

Can Çobanoğlu gibi olacaksa bugün, hatta dün olsun:)

Sefa
27.04.2009, 14:52
Çook hemde çok gerekli her defasında Ersun Yanal'a söz geçirebilecek bir menajer'in gerekli olduğpunu söylüyorum..

Ünal Karaman veya Can Çobanoğlu tercihlerim..

İkiside bu takıma çok şey katar..

evranosbey61
27.04.2009, 15:07
hüseyin denen futbol özürlüsü bu takımdan uzaklaştırıl bütün sorunlar hallolur.üstüne 5 milyon euro verilip avustralayaya gönderilse iyi olur mesala