PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kara güne Kara Eylem…

ErseN_MaRTiN_61
26.04.2009, 01:23
KONU: 1- “Çernobil Felaketinin 23. Yıl dönümünde ÇERNOBİL KANSERİ, KARADENİZİN KARA KADERİ”

KONU: 2- “Karadeniz’e Çelenk Bırakma Ve Basın Açıklaması”

Trabzon Dernekleri Federasyonu Olarak Hızla Artan Kanser Hastalıklarına Karşı Duyarlılığımızı Göstermek Amacıyla;
Çernobil Faciasının Yıldönümü Olan 26.04.2009 Pazar Günü Akşamı Saat 21.00 De Yönetim Kurulları Üyelerimiz, Aileleri, Aktif Çalışma Grubumuz Ve Konuklarımızla Birlikte, Boğaz’da Rumeli Feneri Açıklarına Giderek Karadeniz’e Çelenk Atacağız.
Çernobil Faciasının Kanser Hastalıklarını Yoğun Bir Şekilde Artırdığı Karadeniz Bölgemiz Ve Özellikle Trabzon’da Kanser Hastalıklarından Ölenlerin Anısına Karadeniz’e Bir Çelenk Bırakarak, Meşalelerimiz, Pankartlarımız, Sloganlarımız ile birlikte Çernobil ve oluşturduğu Kanser Çeşitleri ile İlgili Olarak Kamuoyu’nun Dikkati Çekilecektir.
Önemli Bir Basın Açıklaması Yapılacak ve Basın Bülteni Dağıtılacaktır. Muhabir ve Kameraman gönderilmesini önemle ve özellikle rica ederiz.

Nurettin TURAN
Yönetim Kurulu Adına
T.D.F – Genel Başkanı

E T K İ N L İ K P R O G R A M I
TARİHİ : 26 Nisan 2009 - Pazar
HAREKET YERİ : Kabataş Vapur İskelesi
HAREKET SAATİ : 21.00

1-) Çernobil ve Kanser üzerine yakılan türküler dinletisi,
2-) Genel Başkanı Nurettin Turan’ın tanıtım ve teşekkür konuşması,
3-) Sağlık Komisyonu Başkanı Hüseyin Ayaz’ın Basın Açıklaması,
4-) Kanserden ölen insanlarımızın anısına Karadeniz’ e çelenk bırakılması,
5-) Dönüş

FELUKA FAN
29.04.2009, 12:35
Çernobil Protestosunun amacına ulaşmasını diliyoruz. Karadenizin tek ses tek yürek olması gereken çok önemli bir konu.

LazAnisT
29.04.2009, 13:24
Bir aksilik olmasa bu etkinliğe katılmaya çalışacağım