PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PAZAR GÜNÜ HERKES PROTESTOYA!

Şahinoğlu
02.05.2005, 12:06
Arkadaslar bu haksizliga sessiz kalmamaliyiz ben derimki herkes cumartesi toplanip federasyona siyah çelenk birakmaya gelmeli bunun için Tahsin Usta'ylada bir görüsme yapip ortak bibulusma saati ayarliycaz herkesi bu konuya duyarlilik göstermesini bekliyorum Cem Papila düdügünü asacak lami cimi yok buda bizim elimizde gücümüzü ve potansiyelimizi harekete geçirme zamani hayde Trabzon'lu bu düzen degisecek bunu gene biz yapicaz gelecekler isimlerini yazsin dernekler birliginede haber verilecek bmn olarak bu kadar kisi geliyoruz diye Papila Istifa ..

melrok
02.05.2005, 12:12
sadece papila degil biçakçi serefsizininde bu görevi birakmasi lazim iki gündür sinirden heryerim titriyor haysiyetsiz köpeklere hesap sorulmali gerekirse takim ligden çekilmeli ve fb i.nesinin sampiyonlugu taninmamalismileys/smiley7.gif

Berat
02.05.2005, 12:19
Ben kesin gelirim..

TSelif
02.05.2005, 12:21
sadece papila degil biçakçi serefsizininde bu görevi birakmasi lazim iki gündür sinirden heryerim titriyor haysiyetsiz köpeklere hesap sorulmali gerekirse takim ligden çekilmeli ve fb i.nesinin sampiyonlugu taninmamalismileys/smiley7.gif

EVET ÖZELLIKLE BIÇAKCI DEFOLMALI AKSAM TELEGOLDE SEYRETTIKLERIMDEN SONRA BIR SANIYE BILE KALMASI HATA...AZIZIN YALAKASI BIÇAKCI DEFOLSUN TÜRKIYEDEN...smileys/smiley7.gif...DEFOL..KÖPEK...

HAYATIMADA ILK DEFA ERKEK OLMAK ISTEDIM...

#10 Fietra
02.05.2005, 12:22
Cumartesi günüolacaksamümkünse saat 15.00 sularinda olursa benim içinde rahat olur.

LazAnisT
02.05.2005, 12:24
belki biraz öfkemiz geçer ..kesin ordayim

baris_aykan
02.05.2005, 12:35
protesto konusunda kesinlikle haklisin fakat gelemiycem trabzonda olucam persembeden sonra

yigit
02.05.2005, 12:49
tabiki olur saatini falan soyleyin arkadaslarida alip gelelim sadece celenklede olmaz bence bu isi govde gosterisine cevirelim hekese trabzonsporun gucunu birkez daha gosterelim

Burhan61
02.05.2005, 12:50
ben de gelirim

Atalay
02.05.2005, 12:50
ISTE SIMDI DOGRU VE ISABETLI BIR BASLIK AÇILMIS EZILMEK ISTEMEYEN.ONURUNU VE KIMLIGINI SAVUNAN HERKES GELSINDE TRABZONSPORUN KIM OLDUGUNU SU DENSIZLERE GÖSTERELIM!!ADAMLAR TRABZON SEHRINI 2012 AVRUPA FUTBOL SAMPIYONASINA ADAY OLMAK IÇIN 12 SEHIR ISMININ LISTESININE BILE KOYMUYORLAR...AYIPTIR BARI BUNUN IÇIN GELIN ADAMLAR BIZI INSANDAN YERE TÜRKTEN YERE BILE KOYMUYORLAR......

trapezus61
02.05.2005, 12:53
Trabzonsporlu artik daha fazla suskun kalamaz. Para babalari, mafya babalari, medya ve federasyon destegindeki serefsizlere karsi yillardir onurlu bir sekilde mücadele eden bu camianin artik ayaga kalkma vaktidir. Milat 30 Nisandir. Trabzonsporlularin artik sabri kalmamistir. Eze eze elde ettigimiz sampiyonluklarimiza, büyüklügümüze ve hepsinden önemlisi serefimize ve gururumuza kastedenlere gerekli cevabi vermenin vakti gelmis de geçiyor artik...

Uyan artik Trabzonsporlu.... Gücünün ve kudretinin farkina var. Bu serefsiz düzen daha ne kadar devam edecek? Daha ne kadar gururumuzla oynanacak. Sahada akittigimiz terin, onurlu mücadelemizin hesabi sorulmayacak mi? Bu camia degilmidir Anadolu ihtilalini gerçeklestiren??? Bu sehir degil midir tarihi boyunca bütün ser odaklarina pervasizca kafa tutan??? Görmüyor musunuz artik ? Tahammül sinirlariniz zorlanmadi mi hala???

Bu camia öyle bir protesto yapmali, öyle organize olmali ki Türkiye sallanmali. Sadece Istanbulda degil... Trabzonda, Ankarada, Izmirde bütün Türkiyede... Ama geçmiste oldugu gibi 5-10 kisiyle degil. Milyonlar destek vermeli bu protestoya. Öyle haykirmaliyiz öyle gür çikmali ki sesimiz bütün bu ser odalari yuvalarindan kafalarini disariya bile çikartamasinlar. Anlasinlar Trabzon camiasiyla oynamanin bedelini. Ve bir daha asla cesaret edemesinler. Bunun için herkes tek yürek, tek yumruk olsun. Bütün demokratik ve hukuki yollarla duyuralim bu haykirisi. Haydi artik daha ne bekliyoruz ki???

mr.fa
02.05.2005, 12:55
Kesinlikle açilmis olan en anlamli topic. Burada ahkam kesmekle olmuyor. Gücümüzü tüm türkiyeye göstermek zorundayiz. Haydi bmn haydi bütün trabzonsporlular . Ankarada cumartesi bulusalim.

Bende geliyorum.

Ferşat Balcı
02.05.2005, 12:59
Mutlaka yapilmasi gereken bir organisazyon.Bmn burada büyüklügünü göstermelidir.

EmrahYalçınalp
02.05.2005, 13:04
Sadece Istanbulda degil... Trabzonda, Ankarada, Izmirde bütün Türkiyede... Ama geçmiste oldugu gibi 5-10 kisiyle degil. Milyonlar destek vermeli bu protestoya. Öyle haykirmaliyiz öyle gür çikmali ki sesimiz bütün bu ser odalari yuvalarindan kafalarini disariya bile çikartamasinlar....

Aynen öyle Okan abi... Trabzon'daki arkadaslar, organize olalim, gerekeni yapalim... Yerel basinla isbirligine girilerek siki bir organizasyon gerçeklestirilebilir. Herkes elinden geleni yapsin lütfen...

Oruç
abi istanbulda olan trabzonsporlu arkadaslarimiz lütfen bu protestoya istirak etsin benim imkanim yok gelmek için!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

mahir_kuzey
Protesto yapilsin fakat olayin özünü kaçirmayalim. Olay BIÇAKÇI, PAPILAyada AZIZE olayi degildir. Olay sistem olayidir. Biçakçi gider Çatalci gelir, Papila gider sopila gelir. Olayi kökten halletmedikten sonra bu adamlarin gitmesi hiç bisey ifade etmez. Bu adamlar zaten figüran. Daha düne kadar biçakçi ismini duyan varmiydi aramizda.

Türkiyede futbola ait ne varsa kökten degistirmek gerekiyor. Bunu yapabilecek akil-güç-potansiyel-cesaret sadece ve sadece TRABZONSPOR camiasinda var. Protesto degisimin ilk adimi olur insallah. Sonrada TRABZONSPORUMUN devrimci ruhu ile herseyi sil-bastan düzeltme zamanidir.

Atalay
02.05.2005, 13:05
BU ARADA LEVENTEKI FEDERASYON BINASI ÖNÜNE 50 100 KISI DEGIL BÜTÜN KARADENIZLILER TÜRKIYENIN HER YANINDAKI ANADOLUNUN EZILMIS TAKIMLARINI DEGERLI TARAFTARLARI TÜM DERNEKLERIN YÖNETIÇILERI ÜYELERI,KÖY DERNEKLERI SEMT DERNEKLERI TRABZONSPORLULAR ISTIRAK ETMELI.....

TSelif
02.05.2005, 13:07
Mutlaka yapilmasi gereken bir organisazyon.Bmn burada büyüklügünü göstermelidir.

valla trabzondan tam testek arkadaslar NE OLURSUNUZ ÖFKEMI BASTIRAMIYORUMsmileys/smiley7.gif ISTANBULDA BIZIM DE SESIMIZ OLUN BENIM IÇINDE BAGIRIN... IÇIM RAHATLASIN YA YOKSA KAFAYI YIYECEM...

Atalay
02.05.2005, 13:10
HEKES TADINIDIGI BILDIGI AKRABASI ESI DOSTU ARKADASI KIM VARSA BU PROTESTOYU HABER VERMELI BU MISYONUDA ÜSLENMELIDIR TEKRAR SÖYLÜYORUM...BU SISTEM DEGISECEKSE BUNU TRABZONSPOR DEGISTIRECEKTIR......BU BICAKCI GIDECEKSE GELENLER ADALETLILER OLACAKTIR....

Şahinoğlu
02.05.2005, 13:26
Evet dostlar katilimi çok yüksek bi organizsayon yapicaz insallah ama herkes gelsin diye cumartesi 15.00 saati düsünüldü herkes tanidigi esi dostu ile beraber bu organizasyona istirak etsin ve gelecekler ismini yazsin lütfen dernekler birligiyle irtibata geçip bu kadar kisi bmn olarak ordayiz diyelim onlarida harekete geçirelim herkesi bekliyorum burda yazarak bise degistirmeyiz herkesi mücadeleye bekliyorum saygilar.

cemilsezgin
02.05.2005, 13:41
yapilacak illerde ayni saat ayni matin okunsun bence

EFE 61
02.05.2005, 13:48
KESINLIKLE ORDAYIM.ORGANIZE VE GÜÇLÜ BIR SEKILDE GIDELIM HAYDI TRABZONLU AYAGA KALKKKKKKKKK......

cemilsezgin
02.05.2005, 13:52
evet ayni saatte trabzonlularin yasadigi herilde federasyona tepkimizi gösterelim admin arkadaslar bu basligi girise tasisalar daha iyi olur

Hünkar
02.05.2005, 14:08
ARKADASLAR KALBIM SIZLERLE TRABZONSPORUMUZUN GUCUNU O HAYSIYETSIZLERE GOSTERECEGINIZDEN HIC SUPHEM YOK

Emorfo
02.05.2005, 14:13
Pazar olursa daha kalabalik olacagimiz süphesiz..

Atalay
02.05.2005, 14:22
Ç.TESI DAHA UYGUN BENCE PAZAR GÜNÜ HERKES BIRYERLERE GIDEBILIYOR .Ç.TESI.SAAT.15.00.ÇOK UYGUN BUNU BÜTÜN TRABZONSPORLA ILGILI SITELERE DERNEKLERE SIVIL TOPLUM ÖRGÜTLERINE KARDES ANADOLU KULÜPLERINE TÜM KARADENIZLILERE BIZE YAKIN VEYA UZAK OLAN TÜM BASIN VE YAYIN ORGANLARINA GÖRSEL MEDYAYA YANI HABER BÜLTENLERINE KADAR HERYERE BILDIRELIMKI ÇOK GENIS TÜRKIYEYI SALLAYACAK BIR5 KATILIM OLSUN BU BIÇAKÇI DENENE KUKLAYLA BERABER BU SISTEMI ÇÖPE YOLLAYALIM...TRABZONSPORUN GÜÇÜNÜ TÜM TÜRKIYEYE DOSTA DÜSMANA GÖSTERELIM..

Şahinoğlu
02.05.2005, 14:26
Usaklar cumartesi gününü kesin demiyorum pazar da olur daha iyi olur aslinda ama geç kaliyoruz diye cumartesi dedim aslinda hafta içi yapmamiz lazim ama malum herkesin isi var katilim fazla olucaksa pazarda olur herkes gelsin yeterki.Hadi bmn bu kadar miyiz uyann.

Şahinoğlu
02.05.2005, 14:28
Farugum anasayfaya da asabilirmisin basligi smileys/smiley2.gif

Salih61
02.05.2005, 14:35
Arkadaslar bu haksizliga sessiz kalmamaliyiz ben derimki herkes cumartesi toplanip federasyona siyah çelenk birakmaya gelmeli bunun için Tahsin Usta'ylada bir görüsme yapip ortak bibulusma saati ayarliycaz herkesi bu konuya duyarlilik göstermesini bekliyorum Cem Papila düdügünü asacak lami cimi yok buda bizim elimizde gücümüzü ve potansiyelimizi harekete geçirme zamani hayde Trabzon'lu bu düzen degisecek bunu gene biz yapicaz gelecekler isimlerini yazsin dernekler birliginede haber verilecek bmn olarak bu kadar kisi geliyoruz diye Papila Istifa ..

En son yapilan gibi bir protesto olmasin...Yani Istanbulda 99 dernegimiz var...Biraz disimizi gösterelim lütfen...

Saygilarimla...

Mayls
02.05.2005, 14:43
Ne kadar isterdim gelmeyi ama...

Almanyadayim

yinede...

yolunuz acik olsun!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emorfo
02.05.2005, 14:55
Farugum anasayfaya da asabilirmisin basligi smileys/smiley2.gif

Protesto tarihi yeri ve saati tam olarak netlessin sitenin ana sayfasindan da duyururuz. ancak kisa sürede netlesmeli olay.

Ömer SEVİNÇ
02.05.2005, 14:58
Ben gelemem yaaaaa. Öff Içimde kalacak simdi..

TS 61
02.05.2005, 15:04
Bu protestoya katilmak bugünkü sartlarda Trabzonspor'lunun ilk görevidir..

Özellikle Istanbul ve Ankara'dagüçlü bir ses getirmeliyiz.

Hep birlikte...

FANATIK61
02.05.2005, 15:06
Almanyada olsak bile yaninizdayiz. Haydi Arkadaslar görelim sizi. Biktik artik.

Külünkoğlu
02.05.2005, 15:32
Cumartesi yapmayin su isi.. bizim dernegin Haldun Alagas'da gecesi var pazar olmaz mi kardesler ? Edited by: Külünkoglu

MrbLack
02.05.2005, 16:02
arkadaslar ben levente yakin oturuyom tüm islerimim iptal edip gelicem yeter artik....

Çakır
02.05.2005, 16:21
O halde protesto zamanini Pazar günü saat 15.00 olarak belirleyelim. Su anda il temsilcilerimiz belirli olmadigi için sorumlu kisiler konusunda bazi sorunlar yasiyoruz ama merak etmeyin bu sorunu daasmak üzereyizAnkara, Istanbul ve Trabzon temsilcilerimiz su anda hemen hemen belli, birkaç güne kadar da isimler açiklanacak. Böylece 3 ilde bordomavi.net sorumlularinin kimler oldugu da netlik kazanmis olacak.

Simdilik Istanbul'dakidüsündügümüz organizasyon için Metin abinin, Ankara'daki organizasyon için Bora (borasonmez), Tigin ve Oguz'un, Trabzon için de Emrah'in (perhaps) sorumlu oldugunu açikliyorum.Organizasyon sorumlularimizin kendileriyle de konusuldu, protesto zamani:

PAZAR GÜNÜ 15.00

olarak belirlendi. Haydi hayirlisi diyelim artik. Insallah maksimum katilimla bu protestoyu gerçeklestirecegiz.

Atalay
02.05.2005, 16:36
yahu kardesim pazar günü federasyonda bekçiden baska kimi bulabilirsiniz...böyle saçmalik olurmu...ç.tesi en azindan bir kaç yetkiliyi orda bulabiliriz en azindan...yaptigimiz protestoya karsimizda muhatap buluruz...öyleyse orda protesto yapmanin ne anlami var...gidelim eminönünde yapalim....resmen saçmalik!!!!!!kardesim su kararinizi bir daha gözden geçirin.........!!!!!!

kaze
02.05.2005, 16:58
Aksilik olmazsa Trabzon dakine katilacagiz, federasyon bu protestoyu fazlasiyla hak etti. olur ya belki tarihinde ilk defa maçi gözden geçirirler.

Hiç bisey olmasa da biz 94 dk sahadaaslanlar gibi mücadelesiniyapan takimimiza karsi sorumlulugumuzu yerine getirmis oluruz.

yattara11
02.05.2005, 17:16
Sadece Istanbulda degil... Trabzonda, Ankarada, Izmirde bütün Türkiyede... Ama geçmiste oldugu gibi 5-10 kisiyle degil. Milyonlar destek vermeli bu protestoya. Öyle haykirmaliyiz öyle gür çikmali ki sesimiz bütün bu ser odalari yuvalarindan kafalarini disariya bile çikartamasinlar....

Aynen öyle Okan abi... Trabzon'daki arkadaslar, organize olalim, gerekeni yapalim... Yerel basinla isbirligine girilerek siki bir organizasyon gerçeklestirilebilir. Herkes elinden geleni yapsin lütfen...

ben geliyorum...

Atalay
02.05.2005, 17:21
yahu arkadaslar ayrica trabzonspor konyaspor maçi ç.tesi günü maç öncesi trabzonda yapilacak olan protesyo daha etkili olmazmi yani niçin pazar!!! ç.tesi maç öncesi yapilacak olan protestoya pazara nazaran 5 misli daha çok insan katilir mesela meydandan stadyuma kadar yürüyüs yapilir...arkadaslar su kararinizi bir kez daha gözden geçirin.......lütfen...

Emorfo
02.05.2005, 17:30
bu bakimdan da mantikli. pazar günü federasyon binasinda kimse olmayabilir. tatil günü oldugu için medya da fazla ilgi göstermeyebilir. ancak cumartesi günü çogu kisiiste cumartesi günü için tek sorun bu... Edited by: Emorfo

Emrullah
02.05.2005, 17:36
Arkadaslar maç günü yani cumartesi günü tüm avni aker dolsun ve cidi manada TFF'ye tepki verilsin.Pazar günü ise Ankaradaki dernekler ve Istanbuldaki dernekler toplansin ve ses getirecek bir organizasyon yapilsin.ben Izmir'deyim ama Pazar günü Istanbul'da olurum cidid bir sey olacaksa kesinlikle kaçirmam söyleyeyim.Çok ciddiyim gelme konusunda,ama Istanbul ve Ankara'nin iyi organize olmasi lazim..

cemilsezgin
02.05.2005, 17:50
arkadaslar izmitteki arkadaslar istanbula çorum veankaraya yakin olan arkadaslar ankaraya haydi elelele 95 96canina bu takim için kiyan kardeslerimizin kemikleri sizlamayacak.

Çakır
02.05.2005, 17:55
Ne saçmaligi birader? Kafamizdan sallamadik bu zamani. Belli planlara göre belirledik en uygun zaman bu. Ne demek bekçiden baska kimse olmaz! Oraya gidip kimsenin kafasina yumurta atacak degiliz. Önemli olan en yüksek katilimla bunu gerçeklestirmek, bunu medyaya en iyi sekilde yansitmak. Cumartesi 10 kisiyle gidip adamlarin yüzüne karsi küfredip rahatlamak degil buhareketin amaci. Protesto amaci bellidir, zamani da bellidir, dönülmeyecektir.

Pazar, 15.00

Kim ki elestiri yapacak fikrini söyleyecek olmasi gerektigi gibi söylesin.

Gargamel
02.05.2005, 17:56
smileys/smiley7.gifemre abi babama de benide yollasin deli olacam burdasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley36.gif

sanatik
02.05.2005, 18:00
Ne saçmaligi birader? Kafamizdan sallamadik bu zamani. Belli planlara göre belirledik en uygun zaman bu. Ne demek bekçiden baska kimse olmaz! Oraya gidip kimsenin kafasina yumurta atacak degiliz. Önemli olan en yüksek katilimla bunu gerçeklestirmek, bunu medyaya en iyi sekilde yansitmak. Cumartesi 10 kisiyle gidip adamlarin yüzüne karsi küfredip rahatlamak degil buhareketin amaci. Protesto amaci bellidir, zamani da bellidir, dönülmeyecektir.

Pazar, 15.00

arkadaslar bu tarih ve zaman belli ise bu protesto icin bir yazi hazirlanirsa bunu tüm gazetelere ve gerekli yerlere göndermemiz gerekir.

su anda bir mail formular hazirlmakdayim tüm yazarlari - federasyon mail adresslerini iceren. Bu form bittikden sonra hemen herkes ismini yazip formu gönderdikden sonra bir form ile bir cok kisiye protesto yazisi ulasacak.

Gargamel
02.05.2005, 18:01
BI sey daha, fanatik gazetesi için de biseler dusunurseniz iyi olur.Okuyanlar bilir mactan sonraki gün yazdigi yazilarin nasildaOBJEKTIF olduGunu....

SKY-GUARD
02.05.2005, 18:02
PAZAR GÜNÜ 15:00'DA ANKARA BMN 'NIN PROTESTO EDECEGI YERDEYIM.....ÖNCESINDEKI BULUSMA YERINI ANKARA'DAN SORUMLU ARKADASLAR BILDIRIRSE IYI OLUR.....

Şahinoğlu
02.05.2005, 18:04
smileys/smiley7.gifemre abi babama de benide yollasin deli olacam burdasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley36.gif

tamam ula derum merak etma smileys/smiley2.gif

Çakır
02.05.2005, 18:20
Protestolar için bulusma yerini il temsilcileribelirleyecek ve açiklayacak. Biz de buzamana kadar yerel ve ulusalmedyaya protestoyu duyuracagiz. Olabildigince çok katilimla orada olmak önemli, bu konuda herkesin üzerine düseni yapacagindan kuskum yok. Haydi hayirlisi.

cemilsezgin
02.05.2005, 18:23
fener-hakem-federasyon

bu abluka dagitilacakhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

My
02.05.2005, 20:28

Pazar, 15.00

Bu gün ve saat kesinmi arkadaslar. Ben ve benim gibi hafta sonu çalisanlar buna göre izin alicak/yerine adam bulacak/vardiya deistirecek. En azindan persembe gününe kadar kesinlisirse ona göre kendimizi ayarlariz.

Crazy_OfLu61_
02.05.2005, 20:34
Biz orda olamazsakta kardeslerim kalbimiz sizinle.

aka5
02.05.2005, 20:46
evet super fikir ben gelirim ama istda nerde buluscaz omu soyleyin

ftunsal
02.05.2005, 20:51
cumartesi istanbul'da olacaktim.bir gün daha kalirsam mutlaka gelirim.gelemessem kusara bakmayin.

Harun
02.05.2005, 20:56
Arkadaslar bende geliyorum .Üzerimizde bordomavi tüm flama bayrak ve atkilarimizi alalim.Bulusma yeri tam olarak neresidir.Onuda beliryelim.
Bu aradaadam akilli bir beste yapalim pazara kadar.Ama çok anlamli birsey olmasi gerek kafalari çalistirin biraz hadi arkadaslar. Edited by: Harun

CAFER ÖZER
02.05.2005, 21:00
EVET PAZAR GÜNÜ OLSUN mümkünse arabasi ile gelecek olanlarda arabasina Bordo mavi bayrak takip gelsin.Pazar gün bende varim herkes esine dostuna söylesin.

Bu günlerde çok sinirliyim FB lilerele yaptigim diyaloklardan bazilari söyle

SIZIN GIBI haram puan yiyen serfsizlerle isim olmaz

SIZ hirsizliga,gaspa destek oluyorsunuz bundan sonra Kibris rum keimindeki gaspçilarla muhatap olunuz.sizin gibi gaspçi emek hirsizlari benim muahtabim degil.

harama olsun zehir zikkim olsun ALLAH bogzainizadan fitil fitil getirsin.

Su anda FB lilere hakeme fedarsyona küfür etmekten sesim kisik

Trapzone
02.05.2005, 21:12
Ben izmirdeki arkadaslara sesleniyorum böyle bi organizasyonda biz burada yapalim çok faydali olur...

jackal61
02.05.2005, 21:13
arkadaslar ben de warim...tüm türkiyeye trabzonsporumuzun sahipsiz olmadigini göstermemiz lazim...yer ve zaman kesinlesince ana sayfada duyrulursa çok iyi olur ayrica tüm taraftar derneklerine ve basin-yayin organlarinda duyrulumasi saglanirsa katilim artar...

Harun
02.05.2005, 21:18
Konu ile ilgili acil bir ''bildiri'' hazirlamak lazim.Basinda böyle bir protestoyu kaçirmak istemez.Her türlü bu bildiriyi faks,mail yada telefon yolu ile gerekli yerlere ulastirip katilimi artirmaliyiz.

imported_Suha
02.05.2005, 21:28
ya millet neden pazar gününe karsi çikiyosunuzzz asil yapilacak gün pazardir..pazar aksami star t.de telegol programida var..eminim onlarda federasyona karsi yapilan bu hareketi izlicektir.önemli olan pazar günü katilimi en yüksek sevide tutmak bu çookk önemli;

o formalarda sadece ter yok..çalinmis sampiyonlugumuzda varrrrrr

MrbLack
02.05.2005, 21:37
arkadaslar ben 4. levent sanayide oturuyorum.sanayi seyrantepe mahallelerinde oturan tüm kardeslerime hafta sonuna kadar bildirecegim.zaten ulasim sorunumuzda yok gibi yürüyerek federasyon binasinin orda olacagiz..

kabus84
02.05.2005, 21:42
geliyorum pazar günü uygun bir gün ALLAH in izniylebozacagiz oyunlarini.genis katilim arkadaslar haramzadelere pirim vermeyelim sessiz kalmayalim.

Beytullah
02.05.2005, 21:47
walla bana cumartesida uyar pazarda yeterki gösterelim trabzonumuzun sahipsiz olmadigni..

delihamsi
02.05.2005, 21:55
Valla bu tek kelimeyle mükemmel olur.Eger biz tepkimizi ortaya koymazsak bu serefsizligin sonu gelmez.Cem Papila'ya düdügünü astirmaliyiz.Adam maç skoruyla degil direk sampiyonlugumuzla oynadi.Bunun cezasi istifdan daha hafif bir sey olamaz.Gerçi o da yetmez ama elimizden gelen ancak bu kadar...

imported_Suha
02.05.2005, 21:58
millet bu protesto çook önemli..artik biçakçi rengini göterdi sari-laci..bu iblere birseyler duyurmanin zamni geldi----

#10 Fietra
02.05.2005, 22:16
Gerçekten bu protesto öyle havadan sudan bir organizasyon olmamali.Havaalani gibi elinizin tersiyle iteceginiz bir organizasyonda olmamalidir.Daha çok ilgi gerekmeli çünkü buraya misal 50 kisi geliyorum yazsa 30'u geliyor

Eddy
02.05.2005, 23:20
abi günü saati yazin ben 5 kisiyle oradayim...

Tolgaa6161
02.05.2005, 23:50
hadiiiii yaaaaaaa herkesss protestoyaaaaaaa durmak yoook

cavenaghi
02.05.2005, 23:54
federasyona mail hazirlasin site yonetimi gonderelim !... o levent bicakci trabzona da adimini atmasin hic tahmin edemeyecegi bir sekilde karsilanacak cunku.

BUNU HERKES BOLE BILSIN

Tolgaa6161
02.05.2005, 23:57
O ZAMAN INSALLAH TRABZONA GIDER I......NEEEE

Emir BAYRAK
03.05.2005, 00:23
BENDE KESIN 3 5 kisi gelirim bu bizim davamiz yanliz birakan serefsizdir ( is ve olay harici) KADIKOYDE BULUSMA YERI NEREYE GIDICEZ CABUK BI SEYLER HAZIRLAYIN ARKADASLAR...

A.Hilal Çakıroğlu
03.05.2005, 07:04
bulusma yerini tam olarak yazarmisiniz. bizde gelmek istiyoruz.

Çakır
03.05.2005, 07:29
Protesto Pazar günü olacak, bu konuda herhangi bir kararsizlik ya da degistirme egilimi söz konusu degil arkadaslar. Istanbul için Metin abi, Ankara içinHasanve Trabzon için Emrah bulusma yeriyle ilgili bugün bilgi verecek, bildiri de onlarin verecegi bilgiye göre hazirlanip duyurulacak. Basligi takip etmeye devam edin.

Murat BAYRAKTAR
03.05.2005, 08:19
hadi hayirlisi.. insallah sesimizi duyurabildigimiz kadar duyururuz...

zisinoli
03.05.2005, 09:42
Bu organizasyonda aranizda olacagim...

trapezus61
03.05.2005, 09:46
Vay Gökhanim...! Nihayet bizi yine sereflendirme karari aldin. Yürü be Ankara daha kim tutar bizi... Gökhan geliyor...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

EmrahYalçınalp
03.05.2005, 09:59
Herkese selam...

Arkadaslar biliyorsunuz, bu tür islerde karar verme mekanizmasini hizlandirmak adina sorumlu kisiler seçilirler. Bu anlamda birbirimizden hiç bir farkimizin olmadigini ve bu tür islerin takim ruhuyla basariya ulasabilecegini söylememe gerek yok sanirim... Herkese ve her fikre ihtiyacimiz var.

Trabzon'da Futbol Federasyonu Kalekapi'nin önünden geçen Senol Günes Caddesi'nin sahil yoluyla kesistigi kavsakta, itfaiyenin hemen yaninda biliyorsunuz. Bu anlamda bulusma yeri yine Senol Günes caddesi'nin üzerinde, eski Zindan Restaurant'in önü olabilir diye düsünüyorum. Bulustuktan sonra heyecan kaybolmadan 10 dakika içinde orada olur, efendi efendi derdimizi anlatir ve döneriz. Siyah çelengimiz hazir... En ufak bir taskinligin olmayacagi, hakliyken haksiz duruma düsülmeyecek, seviyeli, kararli ve etkili bir dikkat çekme olayi olacak bizimkisi. Olabildigince bordo-mavi olmamiz gerektigini söylemeye gerek yok elbette...

Görüs ve önerilere açigiz...smileys/smiley2.gif

http://img16.echo.cx/img16/6131/yer3pc.gifEdited by: perhaps

lazzzzzzz
03.05.2005, 10:36
hepinizi tebrik etmk lazim bu yapilmasi gerken çapulculara pabuç biraklmamali nekadar kalabalik o kadar iiismileys/smiley36.gif

zisinoli
03.05.2005, 10:58
Vay Gökhanim...! Nihayet bizi yine sereflendirme karari aldin. Yürü be Ankara daha kim tutar bizi... Gökhan geliyor...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Komutanim aslinda yazida belirtmeliydim. Özel durumum nedeniyle Hafta sonu Istanbul'da olacagim. Ordaki organizasyona katilabilecegim. Keske Ankara'da birlikte olabilseydik smileys/smiley19.gif. Ama daha ölmedik ve sampiyon olmadan ölmek yok abi direnecegiz ve nice organizasyonlarda birlikteyiz. Seni seviyorum. Saglicakla...

melrok
03.05.2005, 11:06
ben cumartesi is için antalyaya gitmek zorundayim ama arkadaslara burdaki organizasyonu duyuruyorum ve ankaradaki eyleme katilmalarini mutlaka sagliyacagim

Emorfo
03.05.2005, 11:15
Istanbul'da Dernekler Birligi ile ortak hareket etmek gerekiyor. Yüksek katilim sart. Levent Biçakci'nin telefon ve adresini de burdan yayinlayalim bu adami görev süresi boyunca rahat ettirmeyecegiz.

DRmavi61
03.05.2005, 11:18
HELAL OLSUN SIZE.DUYARLI TARAFTAR BUDUR ISTE..

tigin
03.05.2005, 11:22
ANKARA DAKI TRABZONSPORLULAR

Bulusma noktamiz maçlari izledigimiz Büyük Liman Dernegidir.
TRABZON BÜYÜKLIMAN DERNEGI
Adres : Ziyabey Caddesi 4.Sokak No:1/D Balgat / ANKARA
Telefon : 0312 284 69 48
http://www.buyukliman.com

Pazar günü saat 14.00'de Dernekte toplanacak ve yürüyerek Balgat Ceyhun Atif Kansu caddesindeki TFF merkezine ulasacagiz.

Berat
03.05.2005, 11:27
Metin Abi biz nerde toplaniyoruz?? siteden olmayan arkadaslardan soranlar oluyo,, kisa sürede belirlense de onlara simdiden bi saat söylesek???

zafercalikoglu
03.05.2005, 11:52
muhakkak gelmeye calisalim ,arkadaslarimizn dedigi gibi katilimin muhakkakki yuksek olmasi lazim

BENDARLI
03.05.2005, 12:04
ARKADASLAR BENDENDE TAM DESTEK BENDE GELEMEM AMA KALBIM SIZINLE...ULAN BUNLAR KÖPEKSIZ KÖY BULMUS DEYNEKSIZ GEZIYOLAR...SABRIMIZI TASIRMASINLAR BU MILLET BU ÜLKEDE TASLARI YERINDEN OYNATIR...SADECE ETRAFLARINA BAKMALARI YETER...

Murat BAYRAKTAR
03.05.2005, 13:01
arkadaslar hepinize kolay gelsin...

Ziganoyli-61
03.05.2005, 13:44
isaetli bir karar, bir sekilde sesimizi duyurmamiz lazim bu köpeklere.

yut disindan full destek

Zafer Keskin
03.05.2005, 14:03
istanbul nerede toplanacak yawww sölesenize metin abi bir an önce belirle mesela levent metro city alisveris merkezi önü olabilir oradan yürürüz tff ye abi önerimi dikkate alirsan sevinirim... bende MAÇKA bakimli köyü dernegine ona göre yazi asacagim lütfen .......

bir an önce belirlenmeli dedigim yer tff ye yakin ve genis bir meydan oldugu için söledim orada (levent meydaninda) bulusabilir ve yürüyebiliriz ancak polislerede söylenmeli izin alinmali herhalde galiba çünkü yürüyüs yapacagimiz için orada izin vermeye bilirler ve olayi çirkinlestire bilirler..........

kuzey_lee
03.05.2005, 14:05
trabzon dernekler birligi persembe saat 11de sirkeci postahanesinden federasyona kina protestosu yapacak...bu organizasyona katilmak lazim...ilk tepki kina göndermek olacak

Efrasiyab
03.05.2005, 14:06
HADI ANKARA ISTANBUL AYAGA HERKES BI TANIDIGINA HABER VERSIN YUKSEK KATILIMLI BIR PROTESTO OLSUN!!!!!!!!!!!

A.Hilal Çakıroğlu
03.05.2005, 14:16
trabzon dernekler birligi persembe saat 11de sirkeci postahanesinden federasyona kina protestosu yapacak...bu organizasyona katilmak lazim...ilk tepki kina göndermek olacak bu organizasyonla ilgili daha fazla bilgi verebilirmisiniz?

halil ibo
03.05.2005, 14:22
SABIRSIZLIKLA PAZAR'I BEKLEYECEGIM.

BU YILI KAYBETTIK,

GELECEK YILLARI KAYBETMEMEK ADINA...

LÜTFEN!

My
03.05.2005, 14:26
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/3may/koltuklari.jpg</DIV>Edited by: Emorfo

TSelif
03.05.2005, 14:33
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/3may/koltuklari.jpg</DIV>

tek kelimeyla benim efsanem'im taraftari bu istesmileys/smiley32.gif
HARIKASINGÖLGE OYUNUsmileys/smiley20.gif
BIRDE KINALI BIR RESIM HAZIRLAYINDA GÜLELIM ACICIKsmileys/smiley36.gifEdited by: Emorfo

kuzey_lee
03.05.2005, 14:37
trabzon dernekler birligi persembe saat 11de sirkeci postahanesinden federasyona kina protestosu yapacak...bu organizasyona katilmak lazim...ilk tepki kina göndermek olacak bu organizasyonla ilgili daha fazla bilgi verebilirmisiniz?

tam metin birazdan elime geçer heralde..geçince buraya koyarim

oflukaya
03.05.2005, 14:40
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

ISTANBUL BEKLESIN GÖRSÜN GERÇEK BÜYÜGÜ PAPILA TESLIM EDECEK O DÜDÜGÜ.

60 YTL VERDIK DOSTLARIMI POLISLER ALDI GÖTÜRDÜ MAÇI IZLETMEDEN BUNUN HESABINI KIM VERECEK? HEPSINI ALLAH'A EMANET EDIYORUM.Edited by: Emorfo

tigin
03.05.2005, 16:06

Pazar günü saat 14.00'de Dernekte toplanacak ve yürüyerek Balgat Ceyhun Atif Kansu caddesindeki TFF merkezine ulasacagiz.

Berat
03.05.2005, 16:13
Simdi Metin Abiler GG olarak yarin protesto yapiyorlar.. Pazar günkü olayi yine Metin Abi mi organize edecek yoksa ona katilmayacak mi? kafam karistismileys/smiley5.gif

Zafer Keskin
03.05.2005, 16:16
benim de kafam karisti arti nerede toplanacagiz yaw bilgi verilsin artik.....

halil ibo
03.05.2005, 16:21
GG IÇIN ORADA DA YAZDIM BURAYA DA YAZIYORUM BIZI YALNIZ BIRAKMASINLAR YARINA OK.BENDE GELMEK ISTERDIM.

AMA PAZAR GÜNÜDE BIRLIKTE OLALIM...

LazyBoy
03.05.2005, 16:31
Arkadaslar Herkes Protestoya hazirlaniyor ama Kimse nerede ne zaman toplanilacagi konusunda bir bilgi vermiyor. Mümkünsa Istanbul için de Bir organizasyon yapip Bir yerde toplanalim ve TRABZONLULARIN sesini duyuralim. Bu En So olay Bir Spor Müsabakasinda Yapilmis bir kaç Basit Hata Degil Bütün TRABZONLULARA yapilmis bir karalama veAsagilama operasyonudur...

Gerekli Ilgiyi göreceginden emin oldugum dan Mutalaka Basin Yayin kuruluslarina Futbol Federasyonuna Merkez Hakem Kuruluna Spordan Sorumlu Devlet Bakanligina ve insan Haklari Savunucularina Topluca Protesto Metinleri Gönderelim.

Bu Ülkede Yasayan Sadece 8,5 Milyon TRABZONLU var Kimse Bunu Göz Ardi Edemez.

Külünkoğlu
03.05.2005, 16:35
Ben Yarinda ordayim pazar günü de kafaniz karismasin...

Bir liste yapalim kaç kisi gelecek onu bilelim toplanma yeri basit 4. levent metro çikisinin önünde saat 14:00-14:30 arasi bulusuruz.

sira listede

+1 KülünkogluEdited by: Külünkoglu

Burhan61
03.05.2005, 16:43
+1

halil ibo
03.05.2005, 16:54
+1 halil ibo (Pazar için)

Reha
03.05.2005, 17:11
Arkadaslar pazar gününü nerden çikartiyorsunuz asil protesto yarin saat 11.00 de Levet TFF önünde ..önce buna istirak edelim!!

halil ibo
03.05.2005, 17:26
Biz burada yazarken taraftar derneklerimizden bir gurup siyah çelenk birakmis bile ...

Internethaber spor kisminda bu haber var altinda Ib.enin biri bizden ezik diye bahsetmis.Ben bir yorum ekledim köpek için,ama herkes yorum bombardiminina tutsun serefsizin çocugunu

Zafer Keskin
03.05.2005, 17:37
greywolf abicim pazara nerden çikti neden diyorsunki millet anca o zaman gelebiliyor....

ama orayada gelirseniz seviniriz hep destek tam destek....için pazar günü istanbullular 4. levent metro önünde toplan1yorlar

kuzey_lee
03.05.2005, 17:42
<H1>Istanbul?da kina eylemi</H1>

Trabzonsporlular?in Futbol Federasyonu?na tepkisi çig gibi büyüyor. Istanbul?daki Trabzonsporlular da Persembe sabahi saat 11.00?de Sirkeci Büyük Postane önünde toplanip Futbol Federasyonu Levent Biçakçi, yönetim kurulu üyeleri ve maçin hakemi Cem Papila?ya toplu olarak kina gönderecekler.Trabzon Dernekler Birligi Baskani Tahsin Usta, Fenerbahçe-Trabzonspor maçinda ortaya çikarilan sonuca böyle radikal bir tepki vermek istediklerini belirterek tüm Trabzonsporlular?i Persembe sabahi Sirkeci?ye çagirdi. Usta ?Trabzonsporlular olarak öfkemiz büyük. Bu skandalin bas aktörlerini her platformda protesto etmeyi sürdürecegiz. Gün Trabzonsporlu?nun birlik ve beraberlik günüdür. Kulübünü seven her Trabzonsporlu bayragini ve formasini alip Sirkeci?ye gelsin? dedi

Zafer Keskin
03.05.2005, 17:45
+1 Külünkoglu
+1vectra29
+1 halil ibo
+2 KeSKiN_61 (DAHA fazla olabilirim..)

Berat
03.05.2005, 17:49
+1 Külünkoglu
+1vectra29
+1 halil ibo
+ Berat Tekke

kaze
03.05.2005, 18:02
Herkese selam...

Arkadaslar biliyorsunuz, bu tür islerde karar verme mekanizmasini hizlandirmak adina sorumlu kisiler seçilirler. Bu anlamda birbirimizden hiç bir farkimizin olmadigini ve bu tür islerin takim ruhuyla basariya ulasabilecegini söylememe gerek yok sanirim... Herkese ve her fikre ihtiyacimiz var.

Trabzon'da Futbol Federasyonu Kalekapi'nin önünden geçen Senol Günes Caddesi'nin sahil yoluyla kesistigi kavsakta, itfaiyenin hemen yaninda biliyorsunuz. Bu anlamda bulusma yeri yine Senol Günes caddesi'nin üzerinde, eski Zindan Restaurant'in önü olabilir diye düsünüyorum. Bulustuktan sonra heyecan kaybolmadan 10 dakika içinde orada olur, efendi efendi derdimizi anlatir ve döneriz. Siyah çelengimiz hazir... En ufak bir taskinligin olmayacagi, hakliyken haksiz duruma düsülmeyecek, seviyeli, kararli ve etkili bir dikkat çekme olayi olacak bizimkisi. Olabildigince bordo-mavi olmamiz gerektigini söylemeye gerek yok elbette...

Görüs ve önerilere açigiz...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

http://img16.echo.cx/img16/6131/yer3pc.gif

aka5
03.05.2005, 18:18
+AKA5

halil ibo
03.05.2005, 18:18
Arkadaslar gazeteoku.com.da Internetspor da bizim taraftarlar gurubunun çelenk birkma haberinden sonra bir yorumda Serefsizin biri bizden ezik diye bahsetmis diyorum.FB olmazsa sizde olmazsiniz gibilerinden laflar etmis.Lütfen itoglu ite haddini mesajlarla bildirelim.

aka5
03.05.2005, 18:19
+AKA5

Zafer Keskin
03.05.2005, 18:26
+1 Külünkoglu
+1vectra29
+1 halil ibo
+ Berat Tekke
+aka5

yattara11
03.05.2005, 18:32
bu topic kapatilip yerine üç ayri topic açilsa güzel olmaz mi(Ankara-Istanbul-Trabzon)? üçü bir yerde olunca karisiklik çikiyo...

bu arada sitede Trabzon için kimsenin bir sey dedigini göremiyorum... ben okuldan bir kaç arkadasi ayarliyorum...

POYRAZ
03.05.2005, 18:34
Ankara'da toplanacaklar icin ayri, Istanbul'da toplanacaklar icin ayri topic acilsin, hersey corbaya döndü.

Birisi cikip Istanbul'da ne zaman nerede ve saat kacta toplanilacagini büyük harflerle yazsin, kimisi yarin diyor kimsi pazar diyor herkezin akli karisti.

Hüseyin Çümen
03.05.2005, 18:35
geliyorum

arkadsimla beraber

Atmaca
03.05.2005, 18:36
Bu protesto olayini Cem Papilaya indirgememek lazim.Ne yani Cem Papila istifa edince olay bitecekmi.Bu konuda dikkatli olmak lazim.Bu macin tekrar oynanmasi gerek.Ve federasyonun istifasini istemeliyiz.Bizim yöneticilerin cikip Federasyonu tanimadiklarini deklare etmeleri gerekir, diye düsünüyorum.

Hüseyin Çümen
03.05.2005, 18:38
ya artik kesin nezaman gidecemiz yazilsin deisik seyler yazilmis gerçekten 3 topik altinda ayri ayri nasil nerde saat kaçta bulusçamiz yazilirsa abilerimiz tarafindan yapariz bu isi

POYRAZ
03.05.2005, 18:43
Ankara'da toplanacaklar icin ayri, Istanbul'da toplanacaklar icin ayri topic acilsin, hersey corbaya döndü.

Birisi cikip Istanbul'da ne zaman nerede ve saat kacta toplanilacagini büyük harflerle yazsin, kimisi yarin diyor kimsi pazar diyor herkezin akli karisti.

Ankara protestosu, Istanbul protestosu, Trabzon protestosu adi altinda 3 tane topik acilsin.

Hersey corbaya dönmüs durumda, bu gidisle karisikliktan dolayi pek kimse katilamayacak protestolara arkadaslar.

Hüseyin Kurt
03.05.2005, 19:23
arkadaslar pazar günü istanbul da tam olarak nerde?levent metro önündemi?saat kaçta?11:00 mi 14:00 mü?

her kafadan ayri ses çikiyor.kesin ve net tarih saat ve bulusma yerini bilelim.

+1

Çakır
03.05.2005, 19:28
Protestolarla ilgili olarak her sehir için bir baslik açilmistir.

Ankara - http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3252& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3252&amp;PN=1) amp;PN=1
Istanbul - http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3251& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3251&amp;PN=1) amp;PN=1
Trabzon - http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3253& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3253&amp;PN=1) amp;PN=1