PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hepinize Teşekkür Ederiz...

Vkgz
25.04.2009, 18:25
Yepyeni bir heyecandınız sene başında. Kimi bu derme çatma takımdan hiçbirşey olmaz hiçbirşey yapamaz diyordu, kimi bakacağız göreceğiz diyordu.
Baktık ve gördükki kumaşınız gerçekten mükkemmeldi. Kabuslar bitmişti artık, Trabzon kümeye tezahüratları bitmişti, sabah olmuştu, güneş açmıştı. Bizde biraz abartmıştık güneşin bu kadar parlak doğuşuna aldanmıştık. Derken ikindi vakti geldi ardında güneş yarın doğmak üzere kendini karanlığa bırakıverdi. Hepnizin emeklerine teşekkürlerç Yepyeni ve çokçokta üst düzey olmayan bir takımdan beklenebilecek düzeyde şeyleri yaptınız. İyi yoldasınız biz görüyoruz bunu. Güneş doğmayacak artık derken siz aydınlattınız sabahımızı ve aydınlatmayada devam edeceğinizden eminiz... Eksiklerinizle yanlışlarınızla seviyoruz sizleri. Teşekkür ederiz yaşattığınız heyecanlar için...

bordo61
25.04.2009, 18:28
Teşekkür ederiz bizi rezil ettiğiniz için bu zamana kadar umutladırdığınız için

Talha.YILMAZ
25.04.2009, 18:29
Sakin Düşünmek Lazım Arkadaşlar.
Hadi deyince Olmuyor bazı şeyler.

Kaan
Ne kadar sinirli olsakta.

Kazanan da bu takımdı.

Talha.YILMAZ
Yepyeni bir heyecandınız sene başında. Kimi bu derme çatma takımdan hiçbirşey olmaz hiçbirşey yapamaz diyordu, kimi bakacağız göreceğiz diyordu.
Baktık ve gördükki kumaşınız gerçekten mükkemmeldi. Kabuslar bitmişti artık, Trabzon kümeye tezahüratları bitmişti, sabah olmuştu, güneş açmıştı. Bizde biraz abartmıştık güneşin bu kadar parlak doğuşuna aldanmıştık. Derken ikindi vakti geldi ardında güneş yarın doğmak üzere kendini karanlığa bırakıverdi. Hepnizin emeklerine teşekkürlerç Yepyeni ve çokçokta üst düzey olmayan bir takımdan beklenebilecek düzeyde şeyleri yaptınız. İyi yoldasınız biz görüyoruz bunu. Güneş doğmayacak artık derken siz aydınlattınız sabahımızı ve aydınlatmayada devam edeceğinizden eminiz... Eksiklerinizle yanlışlarınızla seviyoruz sizleri. Teşekkür ederiz yaşattığınız heyecanlar için...

Aynen Katılıorum,Yureğine sağlık renkdaş ;)

Bizim Başımızda Sadri Başkan Olduğu sürece Sırtımız yere gelmez ama Biraz zamana ihtiyacı var.

Mustafa Ağaoğlu
25.04.2009, 18:30
Bunlara teşekkür mü edicem (Bazı oyuncular dışında). Anca sene sonu ayrılırlarsa o zaman teşekkür ederim.

Hasan61
5 yıl sonra bu heyecanı bize yaşattığınız için teşekkürler

Erdal DİLEK
yine mors olduk.....

dön geri hüseyin

Cafer KILIÇSOY
25.04.2009, 18:31
Tıpkı yıllar önceki Fenerbahce maçı gibi bunu da unutamayacağım!!

Teşekkürler(!!!!!)

Cafer Bulur
25.04.2009, 18:32
Tesekkür mü?Gecelim bu isleri.

Ben ortada tesekkür edilecek tek taraf olarak yönetimimizi görüyorum.

Koray
25.04.2009, 18:32
Şampiyonluk gitti ne diyorsunuz yahu..

Kasım Hilal
25.04.2009, 18:34
Kesinlikle takımımdan ümidimi kesmedim..
Ama forvetten kestim...

Adulyan7
25.04.2009, 18:34
bu maç hariç bu sezon oynadığımız tüm maçlar için teşekkkür ederim ama bu maç yenilsek de böyle olmamalıydı...

Erkan
25.04.2009, 18:37
Simdi tesekkur zamani degil , sezon sonu tesekkur edecegim:)...

Hasan61
25.04.2009, 18:38
takım gelecek potansiyeli çok yüksek ve artık şampiyonluk stresinide gördüler bazı oyuncularla yollar ayrılıp doğru isimler takıma katılırsa seneye güzel şeyler bizi bekliyor

lazzist
25.04.2009, 18:38
güzel bi başllık olmuş her şeyin şampiyonluk olmadıgını gösteren güzel bir son olmuş ben de tüm takımımıza bize busene yaşattıkları heyecan için teşekkür ediyorum

sinirli arkadaşlarada bunun sadece oyun olduğunu ve sadece bir takımın kazanabileceğini hatırlatmak istiyorum

ahmetuzun12
25.04.2009, 18:39
teşekkürler tekrar sesimizi duyurmaya çalıştıkları için (çalışanlar için)..

Hasan Ayvenli
25.04.2009, 18:40
aurelio'nun geldiği sezonda da yeni bir takım kurmuştuk o takım 2-3 sene içinde şampiyonluğa oynamıştı. bu sene yeni kurduğumuz takım ilk yılında şampiyonluğa oynamayı başarabildi. biraz daha meziyetli olsalar şampiyon da olurduk. biraz daha ruh olsaydı.. takıma en az 2 forvet olmak üzere 4-5 transfer lazım..

Erkut Ay
25.04.2009, 18:41
ruhu olan adam sahada top oynar adamlar otelinden tut stada girişine kadar önüne engel koyuyor ve sen hala gelinlik kız gibi sahada geziyorsun paraya gelince 1 kuruşun hesabını yaparsınız bu taraftarı toplasan bu ruhsuzların aldığı parayı kazanmıyor bu maç içinde geçerli değil zaten ikinci devre takım diye bir eser yoktu...........

teşekkürmüş çok sağolsunlar ......

son_nefes61
25.04.2009, 18:42
ya bırakın arkadaşlar ne teşekkürü bizim başımızı yere baktıran adamlara ne teşekkür edecekmişim kandırmayın kendinizi arkadaşlar ligin ilk yarısı bu takım yeni dedik toparlanacak dedik ligin ikinci yarısı düzelecek dedik nerde bunlar iyice dibe batıyor anlamıyorum ki biraz ingiltere ligini ispanya ligini izlesinler saha da solda fink atmasınlar aldıkları paralar haram olsun ben çalışmıyorum ama herseferinde katkı olsun diye tscluptan bir şeyler alıyorum niye bunlar gibi futbolcular için mi yazıklar olsun aldıkları paralara

Tahir
25.04.2009, 18:43
aurelio'nun geldiği sezonda da yeni bir takım kurmuştuk o takım 2-3 sene içinde şampiyonluğa oynamıştı. bu sene yeni kurduğumuz takım ilk yılında şampiyonluğa oynamayı başarabildi. biraz daha meziyetli olsalar şampiyon da olurduk. biraz daha ruh olsaydı.. takıma en az 2 forvet olmak üzere 4-5 transfer lazım..

çok doğru aynen katılıyorum

innocence
Tesekkür mü?Gecelim bu isleri.

Ben ortada tesekkür edilecek tek taraf olarak yönetimimizi görüyorum.

evet teşekkürler yönetime.ülkenin hemen hemen her mevkinde Trabzon dan insanlar olmasına karşın lobi yapmayı beceremediği için.

MuratJ
mücadele etmeyen takıma teşekkür falan etmem

yönetimimiz hariç

abdus061
25.04.2009, 18:46
parayı yıyenler bunlar ben para vererek mac ızlıyorum halı sahada mac yapıyorum.Bunlar hergun antreman yapıyorlar para kazanıyorlar ama bır marıfet goremıyoruz
lanet olsun hepsıne

Özkan
25.04.2009, 18:46
Bunlar yüzünden yeniden sigaraya başladım ve gittikçe de arttırıyorum. Henüz maçın 50. dakikasından itibaren Trabzonsporla dalga geçen mesajlar almaya başladım. Söz konusu ruhsuzlar topluluğundan birisini sokakta göreyim tekme tokat dalacağım. Ne teşekkürü?

Cafer KILIÇSOY
25.04.2009, 18:48
Her sene aynı masal!!. ''Hedefimiz şampiyonluk''. Dinleye dinleye 26 sene oldu. Yağmur demedik, çamur demedik bu takımın peşinden gittik. Boğazımızdan kestik, uğruna harcadık. Aç gezdik kimseye belli etmedik. Bu takım yüzünden sevdiklerimi, ailemi hep ikinci plana attım. En zor anlarda yanından ayrılmadım. Peki ne gördük? Ha soruyorum size ne gördük?

Binbir güçlükle aldığımız biletin parasını güle oynaya cebine indirmekten başka bir işe yaramayan futbolcu bozuntularını gördük!! Aldıklarının karşılığını bir kez olsun vermeyen emek hırsızlarını gördük. Yüreğimizi söküpte çöpe atan insafsızları gördük. Beş para değerimizin olmadığını gördük. Sevgimizi,tutkumuzu emellerine alet eden vicdansızları gördük.

Her sene aynı filmi görmekten bıktım anlıyormusunuz, bıktım. Artık kaldıramıyorum. 26 sene önce olunan ve benim hatırlamadığım şampiyonlukla avunmaktan bıktım. Her sene aynı masalları dinlemekten bıktım. Daha 2 sene öncesine kadar 2.ligte olan takımlara yenilipte şampiyon olamamaktan bıktım.

Teşekkürmüş!!! Ne teşekkürü ya!!

Canları cehenneme!!!

@FLU
25.04.2009, 18:48
teşekkür edilecek tek taraf bence de yönetimdir

önemli görülen rakiplere karşı bu sezon galibiyetimiz yok

umut , gökhan , hüseyin , tayfun , ferhat ve ısaac sezon sonun da gönderilir ve onların yerine tecrübe sahibi yetenekli ne yaptıgını bilen futbolcular alınırsa teşekkür edecek birilerini bulurum

Fatih Ersoy
25.04.2009, 18:49
Şampiyonluk gitti ne diyorsunuz yahu..

Hiç gelmemişti ki gitsin...

Furkan Akyıldız
25.04.2009, 18:50
Her seferinde bunun oLucağını biliyorum ama yinede seviyorumm bu takım beLkide 250 sene daha şampiyon oLamazz ama napalımm iştee seviyoruzz ama onlarında birazz mücadele etmeleri gerekiyoo kötü futbol evet ama kötü mücadele asla kaldıramıyolarsa gönderin gitsinlerr ....

Samet İslamoğlu
25.04.2009, 18:52
Ben sadece yönetime teşekkür ediyorum..Herşey şampiyonluk değil diyen arkadaşlar evet herşey şampiyonluk değil ama teknik direktörümüzün saçma sapan hareketlerle bizi çileden çıkarmasınada gerek yoktu futbolcuların hangi takımda oynadıklarını bilmeleri gerekiyordu bu kadar ruhsuz olmamaları gerekiyordu,teknik direktörün onlara o hırsı ruhu verebilmesi gerekiyordu,birilerinin onlara üstlerinde TRABZONSPOR forması olduğunu anlatması,hatırlatması gerekiyordu..
Teşekkür edilcek bi takım olmadığını bugün anladım buraya kadar gelebilmemizin tek nedenininde diğer takımların bu yıl çok çok kötü olmasına bağlıyorum artık..

EmrahYalçınalp
25.04.2009, 18:53
Bırakın şu işleri Allah aşkına... Teşekkür edecekmişim. 3 kamyon oyuncu aldık, yedek solbekimiz yok! Teşekkür ederim! Zaten babanızın parasını harcadınız o oyuncuları alırken.

Mahmut Yılmaz
25.04.2009, 18:56
Ersun Antrenör Trabzon Şampiyon.......
Ne demek istedimi anlarsınız artık

Tahir
25.04.2009, 18:57
bu taraftar sabrı öğrenmeli sabrı öğrenince şampiyon olacağız.
emeği geçen herkese teşekkür ediyorum başkana, hocaya, futbolculara....
şu maratondan kombine alıp her maça 1 kg çakirdek alıp çakirdek yiyenlere de taşakkür ediyorum.

Koray
25.04.2009, 18:58
Hiç gelmemişti ki gitsin...

Bu maçı alsaydın görürdün şampiyonluğu Fatih...

Bende hiç gelmediği için teşekkür etmiyorum zaten,her sene şampiyon olup bu sene şampiyonluğu bu maç kaybetseydik yine teşekkür ederdim...

Sadri başkan ve yönetimden bazı kişiler hariç diğerlerini sel alsa gözümde olmaz.

Erbay
25.04.2009, 18:59
Sadece yönetime teşekkür ediyorum. Futbolcular kaç maçtır sahada yürüyor. Ondan sonra taraftar baskısı var diyorlar.

sametaydin
25.04.2009, 19:02
Maçla alakalı hiçbir yazıyı okumadım ama önce şunu söylemek istiyorum artık trabzonsporlu hiçbir taraftardan sivasa laf atmalarını istemiyorum trabzonsporluya sivassporu tebrik etmek yakışır inşallah şampiyon olurlar. Çünkü eze eze yendiler. Arık biraz mütevazi olmayı öğrenmeliyiz. Bizim yarımız kadar bile bütçeleri olmayan takım neler yapıyor görüyorsunuz. Sivassporun şu 2 senede bizden daha iyi oldugu gerçeğini artık bir şekilde kabul edip kendimizi geliştirmeliyiz. Anadoluya karşı bu kadar antipatik olmak bize yakışmıyor.

ts_tuncay_ts
25.04.2009, 19:03
heycanmı her maçta başım gümledi bumudur heycan baş ağrısından başka bişey değil

Heycan falan yalan baş ağrısıdır olan...

Mayls
25.04.2009, 19:03
Sezon daha bitmedi ama Trabzonspor için mücadele eden herkes teşekkürü hak etti bu yıl.

Emre EFENDİOGLU
25.04.2009, 19:05
Teşekkürler Sivasspor, bu acıya bir son verdiğin için.
Ve teşekkürler yönetim, bizi Nuri'den kurtardığın için.
Gökhan,Umut kaybolun şu takımdan da nere giderseniz gidin.

ph=61
25.04.2009, 19:07
Her sene aynı masal!!. ''Hedefimiz şampiyonluk''. Dinleye dinleye 26 sene oldu. Yağmur demedik, çamur demedik bu takımın peşinden gittik. Boğazımızdan kestik, uğruna harcadık. Aç gezdik kimseye belli etmedik. Bu takım yüzünden sevdiklerimi, ailemi hep ikinci plana attım. En zor anlarda yanından ayrılmadım. Peki ne gördük? Ha soruyorum size ne gördük?

Binbir güçlükle aldığımız biletin parasını güle oynaya cebine indirmekten başka bir işe yaramayan futbolcu bozuntularını gördük!! Aldıklarının karşılığını bir kez olsun vermeyen emek hırsızlarını gördük. Yüreğimizi söküpte çöpe atan insafsızları gördük. Beş para değerimizin olmadığını gördük. Sevgimizi,tutkumuzu emellerine alet eden vicdansızları gördük.

Her sene aynı filmi görmekten bıktım anlıyormusunuz, bıktım. Artık kaldıramıyorum. 26 sene önce olunan ve benim hatırlamadığım şampiyonlukla avunmaktan bıktım. Her sene aynı masalları dinlemekten bıktım. Daha 2 sene öncesine kadar 2.ligte olan takımlara yenilipte şampiyon olamamaktan bıktım.

Canları cehenneme!!!

Olayın hülasası budur.Teşekkürler yazı için..

sedatmert61
25.04.2009, 19:10
yine mors olduk.....

dön geri hüseyin
dön geri hüseyin...ya bbizim insanımızı şöyle güzel esprileri bulduğu için seviyorum ..dön geri hüseyin ha allahım çok güldüm ya:D:D

A.T.R
25.04.2009, 19:11
İyi gözle bakmayı denesem bile Yönetimi hariç tutarak teşekkür edilebilecek bir takım göremiyorum ama özverisinden dolayı teşekkürü hak eden kişiler olduğunu söylemem mümkün. Ben bugün çok fazla hayal kırıklığına uğradım. Dolayısı ile şuan teşekkür edecek ruh haline sahip değilim aldatılmış ve kandırılmış hissi galip geliyor.

Hayırlısı ne diyelim. Dilerim UEFA yı kaybetmeyiz.

cınar#7
25.04.2009, 19:13
bu sezonu bir daha bulamayacagımız umutulmamalı,istanbul takımları puan kaybetmez bu sene kadar..kadro yetersiz,çok eksikler var,seneye en az 4 transfer şart ilk 11 için..

sedatmert61
25.04.2009, 19:14
lan bu kanserlerin nedeni çernobil değil galiba ben bizim Takımdan şüpheleniyorum..

hakan88ts
25.04.2009, 19:20
sadece ilk sezon için teşekkür edilir
yak bir sigara daha ve düşün
ne zaman şampiyon olacağız
böyle giderse hiçbir zaman

umut hüseyin artık sizden şüpheniyrm özellikle umuttan bırak git artık
hiç bu kadr ezildiğimizi hatırlamıyorum

ŞİMDİ YİNEDE DESTEK ZAMANI.AVRUPA YA KATILAMZSK DAHA DA KÖTÜYE GİDERİZ.ÇOK BORCUMUZ OLDU.

OYUNCULARDAN BİRKAÇI YOLLANMALI FATİH TEKKE ALINMALI BHU YETER BİZE

bordo61
25.04.2009, 19:21

Canları cehenneme!!!
Bu yazıya cevap yazın sonra teşekkür edin verin verebiliyormusunuz soruların cevaplarını eline sağlık abim

Kaya
25.04.2009, 19:21
Sezon başı takım liderliğe oturmadan; daha istikrarlı biçimde yine bugün ulaşılan puana ulaşsaydı yorumlar eminim değişirdi... :)

Muhammet
25.04.2009, 19:22
Sezon başı takım liderliğe oturmadan; daha istikrarlı biçimde yine bugün ulaşılan puana ulaşsaydı yorumlar eminim değişirdi... :)

Aynen katılıyorum.

istanbulunfethi
25.04.2009, 19:23
Nerede sene başındaki ruh hem takım hem taraftar dile kolay 25 sene beklemiş bu taraftar agalar beyler..Takımı eleştirmek lazım tamam sonuna kadar ama bu çıkan kargaşa şampiyonluk üzerineyse 25 sene bekleyen bu taraftar 1 sene daha bekleyemez ha!!İnanmam arkadaş tahriğe kapılmayalım dostlar mesaj atana,sokakta gördğün çocuga adama,okulda hocaya,işte patrona hiç birine aldurmayalım...Sabır renkdaşlar sabır nolur bu şampiyonluk için çıkan kavga takımı ileriki yıllarda şampiyonluktan etmesin..hayde az daha sabır!!

Gökçebey
25.04.2009, 19:25

Canları cehenneme!!!

Hislerime tercüman olmuşsun Cafer, teşekkürler.

TSelif
25.04.2009, 19:26

Canları cehenneme!!!

Eksiksiz tamı tamına aynı hisleri paylaşıyorum(z)
Teşekkür sana Cafer tercüman oldun diyemediklerimizi dedin helal olsun:alkış:

bordo61
25.04.2009, 19:28
Cafer abinin yazısını futbolcularda okusa keşke belki utanırlar biraz olsun

Hasan Ayvenli

evet keşke biraz kötü başlayıp iyiye gidiş olsaydı. herkes önümüzdeki sene için daha umutlu olurdu. daha çok destek verilirdi takıma. ama böyle bir sezon daha gelmez. ve böyle bir sezonda birazcık gayret gösteremeyen takımımızın durumu üzücü. çok mu zordu denizliyi konyayı ibbyi yenmek. şampiyonluğa oynayan takımları yenmekten bahsetmiyorum. hacettepenin yendiği ibbyi düşme hattında kıvranan konyayı denizliyi evinde yenmek çok mu zordu. şampiyonluğa bu kadar yakınken. hiç mi inanmadınız kendinize. hiç mi?

İskender YILMAZ
Bardağın dolu tarafı tatmin etmeye yanaşmıyor bile .. Bu değildi çünkü, bunun için değildi .. Olmadı, o kadar .. :/

Muhammed KOÇ
25.04.2009, 19:31
teşekkür felan etmiyorum.. madem son böyle olacak ne umutlandırıyorsunuz milleti.. buraya kadar getirmişsiniz noktayı koymak kalmış sahada geziniyorsun.. ne teşekkürü dalga mı geçiyorsunuz

macka61
25.04.2009, 19:32
anorthosis fener ve de bu yenilgiyi hiç unutmayacağım

mashal61
25.04.2009, 19:33
Bu başlık kapatılmalı. Teşekkür edeceksek bu takımı büyük yapanlara teşekkür edelim. Ruhsuzca oynayıp, takım 2-0 yenikken gülmeyi becerip(hepsi değil) bu takımı küçültenlere değil.

UmutBaykan
25.04.2009, 19:35
Hiç birşey koymuyor da şu dünkü .. sivastan yedigimiz 3 gol koyuyor.resmen madara olduk hiç bukadar küçük düştügümü hatırlamıyorm.Bu geçiş dönemini kötü bir şekilde atlatmayız umarım.

bordo61
25.04.2009, 19:35
İllaki birine teşekkür edecekseniz
Buyrun
Tıkla (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13870)
Tıkla 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13976)
Tıkla 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13876)
Tıkla 4 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13876)

Teşekkürü hakedenler

violentia
25.04.2009, 19:40
Ne teşekkürü arkadaş.. 24 yıllık ömrümdeki büyük hayal kırıklıklarından biri daha.. Bir hayal daha söndü, bir macera daha kötü sonla bitti, bir hüsran daha yaşandı.. 95-96 da intihar edenleri, Fatih'li Gökdeniz'li kadrolarla kaçan şampiyonlukları unutmadığım gibi bugünkü sefaleti Sivas'lıların küçümseyen tezahüratlarına karşı 2. golden sonra havlu atan ruhsuzları affetmeyeceğim. Eski ruhun geri geldiğini düşünmüştüm beni kandırdınız hayal kırıklığına uğrattınız teşekkürler..

Special thanks to Gökhan & Umut..
Sezon boyunca yaptığınız gibi bu maçta da şampiyonluğu auta attığınız için...

Her şeye rağmen Sadri Başkan'a lafım yok elinden geleni yaptığına inanıyorum yönetimin.

Milyon euroları kazanan oyuncularımız ya da onları oynatamayan hocamız rahat uyumaya devam etsin bana ve benim gibi milyonlarca Trabzonspor taraftarına bu gece de uyku yok ..

Umut Şeref
25.04.2009, 19:42

Canları cehenneme!!!

helal olsun abi 17 yaşıma geldim ama 1 şampiyonluk görmedik.yeter artık

Murat'
25.04.2009, 19:43
Gerçekten ben de bu sezon çok büyük şeyler beklemiyordum bu takımdan...Seneye umarım daha iyi oluruz...Moralim çok bozuk söyleyecek bişey bulamıyorum gerçekten..

mehmetali61_55
25.04.2009, 19:45
bazı ruhsuz futbolcular hariç mücadele eden herkese yönetime sonuna kadar gveniyorum seneye daha iyi olacak her şey

bordox
25.04.2009, 19:47
Taraftar sonuna kadar haklıdır,takımını sahaya çıktığında çatır çatır top yapmasını bekler,her sene başında da Trabzonspor olarak hedef şampiyonluk olacaktır.Kızmakta hakkıdır verdiği maddi ve manevi desteğin karşılığını sahada istemekte.Hele Trabzonspor taraftarı her türlü halıdır ancak;
Kabul edin bu sene farklıydı,bu sene yep yeni transferle başladık ve yine söylüyorum Sivasspor olmasaydı da İstanbul takımı olsaydı bizi yenen ve şampiyonluğa giden bu kadar sinirlenemeyecek ve tahammülsüzlük olmayacaktı.Sivasspor bunu yapıyorda biz niye yapamıyoruzun uzun uzadıya tahlilini yapmaya gerek yok,adamlar oyun şablonuna sahip ve oyun şablonlarını bozamıyorsan ki bunun için onlardan daha güçlü olmalısın,demek ki değilmişiz en önemli maçı kaybedersin.
Futbolcular ve teknik direktör için eleştiri kabul ama yönetimin yaptıklarını bir kalemde silmenin manası yok.İstediler gerçekten ama hayatta tek başına değiliz bizden daha iyisini yapan alır gider.

Kim ne derse desin bu sene bizi yıkan maçlar Denizli ve Konya maçları oldu.Seneye ders çıkarılacak ilk konu sahanda yeneceksin Sivas gibi.
Bazı futbolcular bu yükün altında kaldı,gelişim gösteremiyorsa yolları ayıracaksın.
Hocaya sorunun nerde olduğunu soracaksın ve bunu çek edecek kapasitede futbolu bilen yöneticerin olacak.Bu konuda şüphem yok.
Son olarak kabul edelim hem futbolcu kalitesi olarak hemde kadro derinliği olarak şampiyonluğa gidecek bir kadromuz yoktu.Avrupa kupalarıda oynasak ve FTK erken elenmesek bu kadar da yürümezdi bu takım.

Neyse her maç yeni bir umut her sezon da yeni başlangıç.

ismail tüfekçi
25.04.2009, 19:49
Cafer kardeŞ bu yazi senİnmİ İnanamadim bİr İmza atarmisin

Yunus Emre AYAZ
25.04.2009, 19:49
bizi umutlandırıp sağa sola iddalı konuşturup çevremize rezil ettiğiniz için teşekkürler.

ayrıca ersun yanal ve selçuk inan'a kulube katkılarından dolayıda teşekkür edip veda etmek istiyorum.

ahamitokutan
25.04.2009, 19:53
yıllardır söylenen bir deyişimiz vardır.Fenerbahçeyi yen şampiyon olma diye.Bugün ben bu sözü şöyle değiştiriyorum.Keşke şampiyonluk havasına bizi sokmasaydınız da bu rezil sivasa bizi rezil etmeseydiniz.Midem bulandı o sivas taraftarının tavırlarına.Çok pardon ama ben teşekkür edemeyeceğim.Bu rezillik bize 10 sene yeter.Yenilirsin ama onurunla mücadele ederek...

Koray
25.04.2009, 19:53

Canları cehenneme!!!

Cafer abi gözlerim yaşardı eline sağlık...
Bunlar giydikleri formanın ne anlama geldiğini idrak edememiş hala.

Ulan nedir bizim çektiğimiz geçen sene fener deplasmanına giderken 2 tane mandalina yedik sadece Trabzona dönene kadar ağzımıza hiç bişey koyamadık 2 gün boyunca..

Tabi bunların umrundamı bee altlarında mercedesler jipler bankalarda trilyonlar keyifler gıcır,biz orda burda kahrımızdan ölelim...

Yazıklar olsun.

Fatih Özkan
25.04.2009, 19:54
Helal olsun!
Bizi bu duruma düşürdüğünüz için helal olsun!
Gurbetteki kardeşlerimizin başlarını eğdiğiniz için helal olsun!
Sizin için boğazından kesip, gidip forma alan, kaşkol alan takımına destek olanları üzdüğünüz için helal olsun!
Değil teşekkürü, Trabzon sınırları içine girmeyi bile haketmiyorsunuz!

UmutBaykan
25.04.2009, 19:55
Cafer abi gözlerim yaşardı eline sağlık...
Bunlar giydikleri formanın ne anlama geldiğini idrak edememiş hala.

Ulan nedir bizim çektiğimiz geçen sene fener deplasmanına giderken 2 tane mandalina yedik sadece Trabzona dönene kadar ağzımıza hiç bişey koyamadık 2 gün boyunca..

Tabi bunların umrundamı bee altlarında mercedesler jipler bankalarda tilyonlar keyifler gıcır,biz orda burda kahrımızdan ölelim...

Yazıklar olsun.

Aynı duyguları paylaşıyorum seninle.

ismail tüfekçi
25.04.2009, 19:55
ArkadaŞlar en İyİ zamanimizda ben bu takimin İyİ olmadiĞini ankara deplasmanina gİderken cafer kardeŞe sÖyledİĞİmde bana destek dedİ ama selÇukun serkanin 100.er kg olduĞunu gÖrmedİ Şİmdİ Şapka dÜŞtÜ kel gÖrÜndÜ bu hoca İle selÇuk serkan gÖkhanin yerİ bu takim olmadiĞini anca anladi yİnede teŞekkÜr kardeŞ hala teŞekkÜr edenler varya bu takimin bÜyÜklÜĞÜnÜ bİlmİyorlar

Cafer KILIÇSOY
25.04.2009, 19:58
Bu hazin sonlar hep bizi mi bulacak anlamıyorum. Trabzonspor son şampiyon olduktan sonra doğanlar 26 yaşında. Ve birçoğunun da 4-5 yaşında evlatları var. Çeyrek asırı devirdik ne yazık ki. Ve her sezon sonu aynı hikaye; ''Olmadı seneye, olmadı seneye''. Ömür bitti, ömür.

Git tarihde adı duyulmayan Vanspora yenil; ''Olmadı seneye''. Gel şimdi 2 sene önce futbol literatüründe adı olmayan Sivasspora yenil; ''Olmadı seneye''. ALLAH'ın senesi bitmiyor tabiki ama bizim ömrümüz bitiyor. Zormu bu kadar şampiyon olmak. Hayır , asla değil. Yen Sivası şampiyon ol, bu kadar basit.

Olan yine bu taraftara oluyor ne yazikki. Ve bizi bizden başka da kimse anlamıyor.

Ne suçumuz vardı bizim, söylermisiniz? 20 Günde 18 bin kombine aldık rakiplerimiz sinek avlarken. Binlerce forma aldık. Her deplasmanda yanında olduk. Avni Akerde full çektik. Bunlarmıydı bugün başımızı yere eğmemize neden? Avni Akerde bağrımıza bastık ''Seyirci baskısı var'' dendi. Sustuk, yine olmadı.

Eeee, şimdi;

''Olmadı seneye''

Alın o gelecek seneyi de başınıza çalın emi!!

Transfer sezonu gelipte iş parada düğümlenince nasılda büyük futbolcu oluyor sahada gezinen beyler!

Kimse kusura bakmasın ama hakkım varsa helal etmiyorum!!

Saltuk Buğra
25.04.2009, 19:58
ne teşekkürü ya? 16 yaşındayım bi sezon stressiz geçtiğini bilmiyorum ne zaman iyi gitsek bu kazmalar bitiriyo bi şekilde.. onlara verilen paralar haram olsun ya.. teşekkürü biz hakediyoruz bencede her koşulda destek verdik bu takıma 16 yaşındayım ama sayısız maça gittim her gittiğimdede yandik maçı ama bu takımı tutan herkes bi numara kanser tehlikesi taşıyo kazım koyuncuyuda bu takım kanser etti.. yeter artık ya!!

robinhood61
25.04.2009, 20:00
kendini casper sanan gökhana
içine maradona ruhu kaçmış colmana
atletizm şampiyonu umuta
oyun kurucu hüseyine
yorgun afrika aslanı songa
gökhana kızıp forvete çıkan egemene
ortasahada mevlana gibi dönen ama sadece dönen selçuğa
ve laptop ersuna teşekkürler.
ıkına ıkına aldığımız galibiyetlerden dolayı
büyük maçların büyük adamı ersuna tekrar teşekkürler..

ismail tüfekçi
25.04.2009, 20:02
Bu sİtede bana dİyet adli kİtabi okumami sÖyleyen zafer bİlgİn 60 tİrİlyonun hesabini kİm verecek bu sene bu takimin baŞarili olmasi İÇİn herŞey vardi ama takimda malesef hoca yoktu o kİtabi sen anlayarak okumadin galİba bİrdaha oku

@FLU
25.04.2009, 20:05
Sen Şampiyon Olmasan Da
Kupaları Almasan Da
Her Maçında Darlansakta
Seviyoruz İşte Var mı Diyecegin ....

Teşekkürler Bu Kulubu Kuranlara ...

ismail tüfekçi
25.04.2009, 20:06
KardeŞ kocaelİ maÇina organİzasyon varmi senle ben akillanmayiz bİr kÖrfez yapalim bu hocaya bu takima deĞer

Cafer KILIÇSOY
25.04.2009, 20:13
KardeŞ kocaelİ maÇina organİzasyon varmi senle ben akillanmayiz bİr kÖrfez yapalim bu hocaya bu takima deĞer
İsmail abi ALLAH'ını seversen bana bu aralar Trabzonspordan bahsetme. Yemin ediyorum 12 sene önceki Fener maçı bana bu kadar koymamıştı.

Artık dayanacak gücüm kalmadı, inan kalmadı. Tükendim artık.

FANATIK61
25.04.2009, 20:13
Tesekkürler Yönetime, tesekkürler Sivas'a akin eden Taraftarlara. Bordo Mavi formanin agirligini kaldiramayan futbolcularimiz daha cok seyler ögrenmesi gerek.

gerenimo
25.04.2009, 20:49
güzel bi başllık olmuş her şeyin şampiyonluk olmadıgını gösteren güzel bir son olmuş ben de tüm takımımıza bize busene yaşattıkları heyecan için teşekkür ediyorum

sinirli arkadaşlarada bunun sadece oyun olduğunu ve sadece bir takımın kazanabileceğini hatırlatmak istiyorum

:alkış::alkış::alkış::alkış:

İlyas Özdemir
25.04.2009, 20:53
sivasda takımı yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkürler

TSelif
25.04.2009, 20:55
Bu bir oyun evet ama ucunda 60-80 trilyon sadece transfere harcanan bir bedel var... evet bir oyun ... birileri yangelip yatma birilerinin cefa çekme oyunu !

Armağan Dere
25.04.2009, 20:56
Neyin teşekkürü anlamıyorum....ruhsuz futbolcuya mı yoksa kalitesiz hocaya mı...taraftara teşekkür ederim yönetime teşekkür ederim...

tunganyan
25.04.2009, 20:58
bu hale gelmemizin sebebi karşı karşıya pozisyonları kaçırıp puanların kaybettiğimiz puanların sahibidirrr..bunların da kimler olduğu belli..Lig TV bile istatiiskileri tutmuş 5 %100 pozisyonda bi tane gol atıyomuş bizim sözde golcülerimiz!!!!!!!

Erkut Ay
25.04.2009, 21:01
doğru güzel oyun oynuyorlar futbol değil körebe gibi mahalle çocuklarıda oyun oynuyor ama burası Trabzonspor mahalle değil bizde çocuk bekçisi.....

Cafer KILIÇSOY
25.04.2009, 21:06
Bu bir oyun evet ama ucunda 60-80 trilyon sadece transfere harcanan bir bedel var... evet bir oyun ... birileri yangelip yatma birilerinin cefa çekme oyunu !
Yada taraftarın hayallerini her sene acımasızca yüzsüzce çalma oyunu Elif:(
Transfer sezonu gelince profosyonelliği hatırlama,
İç icraata gelince yatma,
Yenilince suçu taraftara atma oyunu!!!

TSelif
25.04.2009, 21:12
Derler ya hep eğer profesyonelsen kulağını tıkayacaksın tirübüne diye...
Bi yanlışlıkyok mu bu işte.. Taraftarın yüzünden oynayamıyormuş takım hani bunları profesyonellikleri nerde kaldı..
Ama bizim topçularımız oynarken değil parayı alırken sözleşme yenilerken pazarlık yaparken profesyonel ... !

UtopyaTs
25.04.2009, 21:15
Güzel bir başlık Trabzonsporlu olmak sadece iyi gununde olmuyor ben her zaman TRABZONSPORMUMUZUN yanında olanlarlardanım.Sen yeni kurlmuş bir kadroyla buralara kadar geliyorsan seneye neler yapparsıın FIRTTIIINNAAAMMM.Her zaman yanındayım cunku sen benim bir parçamsın.Kendi parçamı nasıl kesip atabilirim ki.

İsmail Alkan
25.04.2009, 21:32
Kaç sezondur tribünleri piknik yeri gibi görüp tüm maçları boyunca çekirdek çıtlatan 4 eylül stadyumundaki sivaslı taraftarlara;taraftarlık duygularını uyandırtıp,topluca koro halinde bize "sivas Trabzona GolBastı" tezarrühatını söyletip bizi yerin dibine soktuğunuz için binlerce TEŞEKKÜRLER !!!

krdnz
25.04.2009, 21:54
Bize kim teşekkür edecek?
Adamlar milyon dolarları götürüken bizim burda saçlarımız dökülüyo.Bioxcin alacak para bulamazken maça gidiyoruz.

Cafer KILIÇSOY
25.04.2009, 21:55
Bunca senedir peşinizden koşan milyonların başını önüne eğdirdiğiniz için TEŞEKKÜRLER!!!

Bir kez olsun çıkıpta adam gibi oynayıp bize korkusuz bir maç izlettirmediğiniz için TEŞEKKÜRLER!!!

İçimizden hüzünü, gözümüzden yaşı eksik etmediğimiz için TEŞEKKÜRLER!!!

Bizim size bin adım gelmemize rağmen siz bize bir adım gelmediğiniz için TEŞEKKÜRLER!!!

26 yıllık hasretimizi 27 yıla çıkardığınız için TEŞEKKÜRLER!!!

Bunca fedakarlıklarımıza rağmen bizi şampiyonluk sevincine layık görmediğiniz için TEŞEKKÜRLER!!!

Yıllardır ulaşamadığınız şampiyonluğu büyük bir nezaketle(!) Sivasa verdiğiniz için TEŞEKKÜRLER!!!

Bu taraftar sizi hiçbir zaman unutmayacaktır ve hep bulunduğunuız yere layık olmadığınızla anacaktır.

TEŞEKKÜRLER!!!

Engin Koltuk
25.04.2009, 22:00
İki üç hafta da olsa, tekrar şampiyon olabilme ihtimalimizin çok yakın olduğunu, bunun imkansız olmadığını bize hatırlatan bu büyük takıma en kötü günlerimizden birini yaşadığımız bu gün teşekkür ederim.

Ne yapalım vaz mı geçelim yani...

kudu_61
25.04.2009, 22:01
teşekkürler sivas gerçeği bazı istikrarcıların yüzüne vurduğun için teşekkürler ersun ile istikrar istikrarsızlık getirir colman ile de olmaz bakın göreceksiniz

asilhamsi
25.04.2009, 22:04
yanlışınız var hocamızın da müthiş tesbitinde söylediği gibi tek sorun taraftar baskısı!!

Yoksa futbolcular her macta müthis oynuyorlar....

Ne taraftarmışız beeeeeeeeeeee

Önümüzdeki hafta kimse maca gitmesin....

ve pankart asalım madem baskı yapıyoruz o zaman biz yokken oynayın diye............

TEŞEKKÜRLER SONU NEREYE VARIRSA VARSIN TAKIMA SAHİP ÇIKAN AMA SONUNDA HOCA VE FUTBOLCULAR TARAFINDAN GÜNAH KEÇİSİ İLAN EDİLEN SİZ VEFALI TARAFTARA............

AŞKIMIZ FORMAYA.....VE HEP BAKİ KALACAK..........

Varlıbaş61
25.04.2009, 22:05
sivasda takımı yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkürler

bende teşekkür ediyorum onlara...
futbolculara teşekkür etmek mi?
geçiniz...
hayırlarına top oynuyorlar da haberimiz mi yok?

Yasin T.
25.04.2009, 22:16
yinede seviyorum bu takımı beee.

İSTANBUL YALAKASI DEĞİL,MEMLEKET SEVDALISIYIZ O KADDAR!!!

Selman
25.04.2009, 22:22
Teşekkürler Trabzonspor.:atki: (ironi değildir)

Cagdas Topal
25.04.2009, 22:25
Bu sezon yasattıgınız hersey için tesekkür ederiz , üzülmedik mi ? üzüldük hemde haftalarca üzüldük ama biz senin o asil renklerine sadece sevinmek için baglanmadık herzaman yanındaydık yine yanındayız , sevindirdin bizi hem de defalarca hersey için sagolun hepinizin alnından öperim ...

Kaya
25.04.2009, 22:31
Hatalar vs. herşey bir yana...

Özellikle Sivasspor maçında oynanan futboldan dolayı oyuncularımıza sitem ediyorum;

amma velakin, Trabzonspor'u bir önceki sezona göre daha iyi noktalara getirdiğiniz için içtenlikle teşekkür ediyorum...

mcpcpc
25.04.2009, 22:32
Bari zirvede olmasak da şöle ortalarda sallansak..Hersene kafaya oynayıp hayal kurup ümid edip sonra hayal kırıklığı yaşamaktan bıktım..gücüm kalmadı..herkes bizimle onlar sadece şampiyonluk yolunda olmaktan zevk alıyolar diyo..ne cevap vereceğim ki...artık takımımı nasıl savunacağım onu düşünmeye başladım..iyi oynasak bizim mücadelemizi hırsımızı anlatıp sustururdum ama ben kimi savunucam bu isteksiz futbolcularımı ? millet artık acıyarak bakar bana... evden çıkmak istemiyorum

Emre EFENDİOGLU
25.04.2009, 22:37
Bize kim teşekkür edecek?
Adamlar milyon dolarları götürüken bizim burda saçlarımız dökülüyo.Bioxcin alacak para bulamazken maça gidiyoruz.

Hocam bioxcin işe yaramıyor, doktora git ben doktorla geri kazandım :)

İsmail Alkan
25.04.2009, 22:37
Önceki yazımda unutmuşum,özür diliyerek tamamlıyayım,
Bir çoğunun elinde bileti olmasına rağmen stadyuma dahi giremeyip sevdası uğruna sivasın yollarına düşen cefakar taraftarımıza da binlerce teşekkür.

Çünkü asıl teşekkürü onlar hakediyor...

OLCAY ÇAKIR
25.04.2009, 22:38
Rezalet bu kadar sıcakkken bu teşekkür başlığı olmamış.

Ertelenmeli.

Sezon sonunda her hakkı teslim ederiz.

Ama çok sıcak bir rezalet var.
Sorumlulara da teşekkür etme saati değil.

Görüşüm budur.

gerenimo
25.04.2009, 22:39
bu takım teşekkürü hakediyor. tüm sezon boyu bize bu heycanı yaşatan, yönetim, teknik heyet ve futbolculara teşeekürler. seneye daha iyisini yapacapımıza eminim.

ilyskm
25.04.2009, 22:44
bırakın bu teşekkürü ne teşekkürü? Bu takım 1 kaç futbolcu hariç hiç bir şeyi haketmiyor...

OLCAY ÇAKIR
25.04.2009, 22:44
Ha bu arada;maçlar devam ediyor ve birşeylerin yarışı devam ediyor.

Önemli şeylerin.
Benim için önemli.

Kopmamak lazım.

Kamil Çakmak
25.04.2009, 22:48
Teşekkür edebiliriz tabi ama kime?
Bizi Trabzon kümeye den kurtaran yönetime.
Kime Teşekkür etmemeliyiz?
Tabiki futbolculara.
Niye Futbolculara teşekkür etmemeliyiz?
Tabiki ruhsuz olduklarından.
peki başka? Eh birazda kabiliyetsiz olanlar var.
Hoca sütten çıkmış ak kaşıkmı?
hayır.
Bununda cevabı var tabi.
Takım sahaya yayılamıyor, kollektif futbol yok, kademe hiç yok,
Peki bu saatten sonra taraftara düşen ne var?
Klübüne sahip çıkmak,Yılmamak, yıkıcı olmamak.

mcpcpc
25.04.2009, 22:54
Etmiyorlar efendim teşekkürü haketmiyorlar. Teşekkürü hakeden varsa o da taraftardır.. Yazık ya yazık bu insanlara bu yapılır mı...Ben onların yerinde olsam bu taraftar için o sahada oturur çimleri yerim ya otlarım orda inek gibi...hemde bedava yaparım canımı koyarım ortaya...Yok lisanslı ürün alın yok şöle yapın böle yapın yok çok eleştirdiniz yok baskı kurdunuz diye taraftara sürekli uyarı yapmasını biliyosunuz! Biz onların hepsini zaten yapıyoruz be walla bir bir yapıyoruz bizim yüzümüzden bu sene trabzon bir zarar gördümü sakinleştik oturduk adam gibi gittik destek desen destek inanç desen inanç! Siz bizim için ne yaptınız ya ? Siz ne yaptınız ? Bu taraftara kimse laf söleyemez tamam mı bebek bekleyen bir baba karısını hastanede bırakıp sivas maçına gidiyorsa! Onlara koca bir suuuusssssssss düşer! Onlar bize teşekkür etsin.. artık zaten trabzonspor taraftarı var çarşı gibi daha ön plana çıktık diye bizide söndürürler yakında.. dışardan komik duruyo çünkü!!! Kardeşim bu işler parayla olmuyo tamam mı olmuyo işte bizim de istanbul takımlarından bir farkımız kalmadı parayla satın alınan adamlar sahada işte havasındaysa oynuyor. O zamanlar bizim dillere destan olduğumuz zamanlar varya hani.. hey gidi hey.. o zaman takımdakiler doğma büyüme trabzonluydu be.. dedem anlatır antremana bile çıkmazlarmış kahvede kağıt oynayarak beklerlermiş istanbuldan takım gelince bu yiğitleri çağırırlarmış bizimkilerde hadi şu istanbul çocuklarını bi yenip gelelim dermiş.. rıdvan dilmen anlatır trabzona korner atınca sevirdik diye.. olay para değil.. parayla yürek satın alabilirmusunuz ? maalesef işte alamıyosunuz bak.. O trabzon gençlerinin ne milyon dolarlık antrenörleri ne lüx çimleri ne isimlerine özel yapım ayakkabıları vardı. Onlarda tek şey vardı . Yürek!

AYYILDIZ
25.04.2009, 22:59
Bugün Sivas'a karşı laubali futbolla bizi rezil ettiniz teşekkür ederim futbolculara.Herşey bir yana paralarının gününü geçirmeyen her imkanı sağlayan Sadri Başkan'ı üzmeye ne hakkınız var.

Tunga
25.04.2009, 23:03

Tebrik ediyorum.

Refleks tepki vermeyip de, YIKMADAN, yapıcı olabildiğin için. Sene başından beri bir havaya girdik, iyi de yaptık. Hakediyorduk. Kadro bu yükü bir yere kadar taşıdı ve sonunda pes etti.

Ankaraspor deplasmanında, yanımdaki Uğur Abi'ye söylediğim gibi: "Şampiyon diye tezahürat yapmayı bile özlemiştik".

Çok istedik. Olmadı.

OFLUTS61
25.04.2009, 23:07
anlasildiki bizler taraftar takimi cok büyüttük, uefa katilma hakki kazanilim bize bu sene basari sayilir, ama seneyede iyi transfer gerek forvet, orta saha..........

mcpcpc
25.04.2009, 23:21
Biz spor gazetelerinde yorum yazamaya kasarken forumda sabahlarken sivasspor luların "işte herzamanki ts lilerin gaza gelişleri sanal kazanmaları her maçtan önce kazanıyolar sanalda bi maçı da kazanmadıklarını görmedim" deyişlerini haklı çıkardığınız için teşekkürler.

Can basten
25.04.2009, 23:29
Zamanında BMN'de, sezon boyu inanılmaz goller kaçıran Mehmet Yılmaz, bir maçta yine gol atamamasına rağmen görece daha iyi oynayınca "Mehmet Yılmaz'a Teşekkür" diye bir başlık açılmıştı. Bu başlığa hazır cevap bir hemşehrimizin yorumu şöyleydi: "Mehmet Yılmaz'a teşekkür mü, kamera şakası herhalde. Kamera nerede, el sallamak istiyorum". :D

O yorum geldi aklıma. :)

bordobluex
25.04.2009, 23:35
Rezalet bu kadar sıcakkken bu teşekkür başlığı olmamış.

Ertelenmeli.

Sezon sonunda her hakkı teslim ederiz.

Ama çok sıcak bir rezalet var.
Sorumlulara da teşekkür etme saati değil.

Görüşüm budur.

Rezalet olarak değerlendirmeyeceğim ancak bu takıma teşekkür için çok erken. Sezon sonu en azından Şampiyon Ligi'ne kalsınlar teşekkür ederim.

TheRapZoNe
25.04.2009, 23:50
Teşekkür ederim. Milyonlarca avroları aldıkları halde sezon başından beri bir kaç maç harici genelde sahada yürüdükleri ve bolca puan kaybettikleri için.
Bu takım yeni,destek lazım laflarından geçilmiyordu ortalık; daha sonra inanılmaz boyutlarda desteklendi takım ama onlar performanslarını ileriye değil maalesef ilk haftalar sonrasında daha da geriye düşürdüler.
Ligin ikinci yarısında alınan sonuçlar malum.
Ligin ilk 6 takımını hiç yenemedikleri aşikar.

Teşekkürler daha kötüsüne neden olmadıkları için evet..

Öztürk Adem
25.04.2009, 23:52
Ben yıne de tesekkur ederım ama kırıldım cok kırıldım bız bumuyuz dıye sordum. Kolay degıl sampıyonluga gıderken bu ısteksızlık hazımsızlık de neyın nesı:( Keske 1 varlık koysa da orta 10 yese bu kadar dokunmazdı.

Volkan Yavuz
25.04.2009, 23:58
Herkese Tessekkürler Yönetimden Tarafatara Güzel bir sezon gecirdik !Hedefimiz zaten sampiyonluk degil

Cagdas Topal
25.04.2009, 23:59
herseyden önce sivasta takımımızı yanlız bırakmayan ve skora ragmen seslerini belli bölümlerde duyuran taraftarımıza cok tesekkür ediyorum .

Bizi asık oldugumuz reklere küstürmeye calısacaklar , ama biz sana küsermiyiz seni cok seviyorum be :D nerden cıktın karsıma :D

Muhammet
26.04.2009, 00:00
Zamanında BMN'de, sezon boyu inanılmaz goller kaçıran Mehmet Yılmaz, bir maçta yine gol atamamasına rağmen görece daha iyi oynayınca "Mehmet Yılmaz'a Teşekkür" diye bir başlık açılmıştı. Bu başlığa hazır cevap bir hemşehrimizin yorumu şöyleydi: "Mehmet Yılmaz'a teşekkür mü, kamera şakası herhalde. Kamera nerede, el sallamak istiyorum". :D

O yorum geldi aklıma. :)

Can Abi, BMN'nin tarihi saklı sende. :)

gkdnz
26.04.2009, 00:01
katılıyorum teşekkürü hakediyorlar.yalnız bir iki notta düşmek gerek:
yeni kurulan bir ekibin ligin başlarında daha çok bocalaması beklenir oysa bizde tam tersi oldu.
ersun yanal klasiğimi dersiniz futbolcuların fiziki yetersizliğimi dersiniz ne derseniz diyin ortada bir gerçek var her geçen gün üstüne koyarak daha iyi oynaması gereken bir takım daha bir sistemini oturtması gerekirken git gide ne yaptığını bilmeyen sanki birbirleriyle hiç oynamamış futbolcular kümesi haline geldi.
buda demek oluyorki futbolcular daha çok çalışıp üstüne koyması gerekirken tembellik edip eldeki avuçtakinide harcadı ve hoca bunlara göz yumdu başkanımızın bu kadar arada antrenman yapmayıp aşağı yatsalardı da aynı futbolu oynarlardı demeside bundan ve haklı.
avrupadaki maçları izlerken acaba bu futbolcu arkadaşlar hiçmi bunları izlemiyor diye düşünmeden edemiyorum bırakın antrenman yapmayı taktik çalışmayı sadece o maçları izleseler eminimki daha farklı oynayacaklar ama ben onca antrenmana onca çalışmaya rağmen kötüye gidiş dışında bir fark göremiyorum...

M.S.SOFU
26.04.2009, 00:15
çok teşekkür ederim,bugün başımı öne eğdiğiniz için...
yenildiğiniz için kızmıyorum,şampiyonluk gittiği içinde kızmıyorum ama yeter artık,gidin atak futbol nasıl oynanır onu öğrenin gelin...
bir daha da bizim başımızı öne eğmeyin....
insanın içinde biraz ar duygusu olacak...3 gol yedikten sonra ağırına gidecek...

Gamze
26.04.2009, 00:18
Öncelikli teşekkür başlığı açan Vkgz'ye.

Yaraya ilaç niteliğinde, e biraz da hafızalarımızı tazeleyen bir başlık konusu ortaya koyduğu için.
''Teşekkür ediyoruz, daha geçen yıl yaşadıklarımızın üzerine bu yıl bir heyecan tadabilmemizi sağlayanlara.''

Yaklaşım çok doğru.

Fakat kanımca vakit yanlış.

Şampiyonluk yarışından matematiksel anlamda tamamıyla olmasa da koptuk. Bu bir gerçek.
Kenara koyduk.

Şampiyonluk heyecanından da koptuk. Yine koyduk kenara.

Bu heyecanı yaşatanlarla yok edenler de bir. O da dursun bir yanda.

Yalnız; henüz bitmeyen şeyler de var.

Trabzonspor'un hedefleri neticelenmiş değil, çünkü henüz lig bitmedi.
Çünkü henüz yol almaktayız Avrupa şeridinde.
Henüz çalışır vaziyette motor, yavaşladık ama durmadık.

Hafta çok uzun sürdü. Bugün ondan da uzun.
Bir eşikti bu maç, atlayamadık.
Kapaklandık yere, ciddi ciddi yaralandık.
Ligi bitirdik kafmızda sanki.
Ama 'sanki'.

Bitmedi. ;)

Teşekkür edeceğiz. Daha çok hem de.
Teessüflerle birlikte, teşekkür edeceğiz.
Ama vakti gelince.

Şimdi havluyu kaldıralım yerden. Henüz erken.

Hali hazırda başlık da amacından sapmış vaziyette zaten.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Başlık kapatılmıştır.