PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor: 4 - Kayserispor: 1

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Hüseyin Kurt
27.04.2009, 14:20
Bu maçı alsak ne olacak,almasak ne olacak...

nakzo
27.04.2009, 14:22
Kayseri maçına çıkması gereken kadro ;

----Onur---

Tayfun--Giray--Egemen--Cale

Yattara--Papy-Colman--Barış Memiş

Alanzinho-Göksu
sonu kadar ktılıyıorum.......

Muhammed Ayaz
27.04.2009, 14:24
Bu maçı alsak ne olacak,almasak ne olacak...
nasıl yani alırsak ne olacak almassak ne olacak sana göre öyle ama yinede uefaya gidelim dimi ayıp ediyosun yani:mad::mad:

Mira_61
27.04.2009, 14:27
Hayatımda ilk kez bir maçı sonuna kadar izleyemedim.Oysaki alışkanlığımdır skor ne olursa olsun son düdüğü beklemek.Lakin Sivas maçında yapamadım bunu.Skor değil önemli olan, sahada olmayan ruh.Sivas taraftarının sesini duydukça midem bulandı.Onurumun ayaklar altına alındığını hissettim.Biz Trabzonluyuz ve onurumuz için yaşarız.Sahadaki Bordo-Mavi forma ve onu giyen 11 adam onurumuzu temsil eder.Ve o 11 adam buna göre davranmak ZORUNDADIR!!!
Ben kaç gündür ruh gibi dolaşıyorum.Maç kaybettiğimiz için değil.Şampiyonluğu kaybettiğimiz için değil.Onurumuzun iğrenç ayaklar tarafından çiğnenmesine birileri göz yumduğu için.
Cumartesi günkü vaziyeti hatırlarsak açık konuşalım kalan altı maçtan bir tekini bile kazanmayız.İstediğim şey artık kazanmamız değil.Onurumuza sahip çıkılması.İsterseniz bu sezon kalan tüm maçları kaybedin ama ADAM GİBİ kaybedin.Ben bir daha bu rezilliği yaşamak istemiyorum.Bir daha Bordo-Mavili formamı terleten(!) adamların böylesi bir karaktersizliğin içine düşmesini istemiyorum.
Kayseri maçında istediğim tek şey mücadele.Üç puan sizin olsun iş işten geçeli çok oldu.
Bu taraftarın başı bir daha yere eğilmesin.
Aksi halde bunun vebalinden kimse kurtulamaz sahadakide,kenardakide.

TAHSİN 61
27.04.2009, 14:34
Ben iddaa ediyorum biz ilk 2 ye giricez inananlar beri gelsin inanmayanlar köstek olmasın kaybolsun....

maydin
27.04.2009, 14:43
çıkış macımız olacak. :D

toksoy61
27.04.2009, 14:45
Kayseri maçına çıkması gereken kadro ;

----Onur---

Tayfun--Giray--Egemen--Cale

Yattara--Papy-Colman--Barış Memiş

Alanzinho-Göksu

2 tane yatan, sadece hücumda boş alan bulursalar oynayan, kız gibi bir omuzda yere serilen, koşmayan, pres yapmayan, adamını kovalamayan, savunma hiç yapamayan yattara-alanzinho son haftalarda bunlara eklenen colmanıda sahaya bu şekilde sürdün mü eminim kazanırız!!!

hala daha şov yapan oyuncularla maç kazanacağımızı düşünüyoruz. sivasta yattara gibi alanzinho gibi kaç tane adam vardı? adamlar rezil ettiler bizi. biz ise hala çalım atan şov yapan adamların peşinden gidiyoruz. böyle gidersek zaten çok daha bekleriz şampiyonluk için. koskoca beşiktaşta bizim oyuncular gibi çalım atan 1 kişi var oda yusuf şimşek. o adamda hem güçlü hemde attığı çalım işe yarıyor.

yattara-alanzinho- colman(önceden iyiydi) bunlardan sadece biri sahada olacak. diğer 9 oyuncu koşacak, pres yapacak, top çalacak, savunma yapacak, adam kovalayacak. artık barış, göksu, ceyhun, papy nin sahaya çıkma zamanları geldi.

hooligans61
27.04.2009, 14:52
ya abicim hiç bişey beklemeyin kadro böle olcak;

................sylva................

..tayfun....giray....egemen..cale..

...........hüseyin.....selcuk...........
.......yattara...........colman..........
................gökhan..umut............

taraftarın gönlünü almak içinde ikinci yarı barışı alcak bide alırsa oda ceyhun olur 100 de bi milyon eminim

BDiler61
27.04.2009, 15:26
Ne olursa olsun kazanmamiz gerekiyor.Seneye avrupada olmamiz onemli.

Ömer Kaya
27.04.2009, 15:30
Ben iddaa ediyorum biz ilk 2 ye giricez inananlar beri gelsin inanmayanlar köstek olmasın kaybolsun....
ben inanıyorum

Emre ÖZTÜRK
27.04.2009, 15:35
..................sylva..................
.....tayfun...giray...egemen...cale
.....yattara..papy..ceyhun..alanzinho
.....................colman...................
.....................ısaac.....................

kesinlikle bu kadro çıkmalı yeter artık ısaac a şans verilsin artık

serkanholep
27.04.2009, 15:35
gol atamayacağımız için en iyi ihtimal beraberlik

topuz uzaktan bitane çakar yeniliriz

bursa da bizi geçer

EveRgLaDe
27.04.2009, 15:48
..................sylva..................
.....tayfun...giray...egemen...cale
.....yattara..papy..ceyhun..alanzinho
.....................colman...................
.....................ısaac.....................

kesinlikle bu kadro çıkmalı yeter artık ısaac a şans verilsin artık

ersun yanal in papy i oynatma ihtimali , hüseyinin gol atma ihtimalinden bile daha düsük bence. ama kadro cok güzel keske böyle baslasa

61~yattara~61
27.04.2009, 16:37
Kayserİsporun basinda tolunay var.geÇen sene son dakikada kayserİ gol attiginda adam klubeden Çikamadi rahat olun bu maÇ bİzİm onlarda tolunay kafkasi İstemİyor.son maÇda zaten tolunay İstİfa dİye bagirmislar.
Rahat olun bu maÇ trabzonumuzun

MuratB.
27.04.2009, 17:01
şu papy ve göksuyu 45 dk da olsa oynat be hoca.

keles76
27.04.2009, 17:03
kayseri ersun yanala gore nede olsa tepeye oynamiyor hakem penalti vermezse en kotu beraberlik aliriz artik kaybedecegimiz hic bir sey yok her seyi kaybettik

Mustafa Calik
27.04.2009, 17:09
_________________SYLVA_________________
GÖKSU________GiRAY___EGEMEN_______CALE
_____________SELCUK_SERKAN_____________
YATTARA_______ALANZiNHO_____BARiS MEMiS
_______________GÖKHAN Ü._______________

oflu engin
27.04.2009, 17:14
kaybedilen birşey yok sivas maçını kazansaydık,kazançlarımız artacaktı.şu olumsuz hava umarım kısa zamanda kaybolur.yoksa asıl ozaman kaybederiz.elimizdeki avrupa şansını bu şekilde hiçe saymaya kimsenin hakkı yok.desdeğe devam hedeflerimiz hala yerinde duruyor.
(bir ihtimalde şampiyonluk var)bu durumda trabzonspor taraftarına hedef yokmuş gibi davranmak pes etmek yakışmaz.

lazrail8989
27.04.2009, 17:15
aa hiç selçuksuz başlanırmı :D
25 hafta selcuga dayanan adam 25 dk alanzinhoya dayanamadı..
aynen ya hem bu dıger futbolcular arasında ayrımcılık dusuncesının olusmasına sebep olacak

İdris Toksoy
27.04.2009, 17:20
takımın moral motivasyonu sağlıklı tahmin yapmama mani oluyo.

Tolunay Abdioğlu
27.04.2009, 17:40
Maçı Alsak Ne olur Almasak Ne Olur Ne Demek Yahu.
Uefa Garanti mi Bazılarının Gözünde.

mcpcpc
27.04.2009, 17:41
sonu kadar ktılıyıorum.......

bende sonuna kadar katılıyorum ama rüyada bile göremeyiz bu kadroyu

mcpcpc
27.04.2009, 17:45
avrupaya gtsek nolucak ya allah askına ordada rezil olur geliriz

Semih Aydın
27.04.2009, 17:57
''Standard'' ilk 11'i beklemiyorum bu maç

Mehmet Sarigül
27.04.2009, 18:32
Trabzonspor'un hocasini tartismadan önce kendimize su soruyu sormamiz lazim;

Ligin ikinci bölümünü firtina gibi baslayan Trabzonspor'un düsüse gecmesinin gercek nedenleri ne?

Trabzonspor'un ic dünyasinda bir kriz yasandi,...
Bu krize neden olan gercekten takimin hocasi Ersun Yanal mi?

Bence, hayir...

Basarili giden bir Trabzonspor'un hocasini "ben birakiyorum" diyecek duruma getirenler, Trabzonspor'u bu günlere getirdi.

Trabzonspor Sampiyonlugun en büyük adayi idi, medyada bu basligi okudugumda;...

"Ersun Yanal istifa etti"...

Evet,...Ersun Yanal istifa etti,...hemde haftalar önce,...

Ersun Yanal neden istifa etti?...

Bir renkdasin söyledigi gibi "sartlarin onun lehinde oldugu" icin mi?

Ben bu versiyona hic ama hic inanmiyorum...

cebcare
27.04.2009, 19:04

sivası yeneme bjkyı yeneme fbyi yeneme gsyi yeneme ondan sonra2. olsak ne olacak sence ikinci olmayı hakettikmi gerçi ben en iyi 4. oluruz diyorumya neyse

Orhan Kahraman
27.04.2009, 19:08
Bordo-Mavi, Kayseriyi yener. kim oynar bilemem(tolunay hocam destek olur)

Orhan Kahraman
27.04.2009, 19:12
Trabzondaki taraftarımıza çok iş düşüyor. Çizginin neresinde durmamız gerektiğine acilen karar vermemiz lazım. Ya yuhalayarak çıkaracağız onları stada yada alkışlayarak ben alkışlamaktan yanayım 2 kat rezil olurlar.

Taraftar tepki vermeli fatih tekke diye bağırılmalı.ne bileyim giray diye bağırılmalı,faty papy diye bağırılmalı bunlar güzel tepkiler olabilir.

Ama balık sırtı gibi bir durumda taraftar-futbolcu ilişkisi şuan bu yüzden çok dikkatli ve temkinli davranılmalı.

serkansdkasma
27.04.2009, 19:14
arkadaşlar tamam belki şampiyon olamadık halen şampiyonlar ligine katılma , uefa , intertoto vs bunlara katılma şansızım var tabiyki tepkimizi gösterecez ama desteğimizi çekmeden !! Bazı arkadaşlar önemsiz izlemem dinlemem diyor stad boş olursa futbolcuların morali daha bir çok bozulacaktır eminim .

Mehmet Ç.
27.04.2009, 19:15
arkadaşlar tamam belki şampiyon olamadık halen şampiyonlar ligine katılma , uefa , intertoto vs bunlara katılma şansızım var tabiyki tepkimizi gösterecez ama desteğimizi çekmeden !! Bazı arkadaşlar önemsiz izlemem dinlemem diyor stad boş olursa futbolcuların morali daha bir çok bozulacaktır eminim .

intertoto kalkdi....

josehakan
27.04.2009, 19:42
tamam herşey geçti artık halen destege devam gidelim stada bagıralım herşeyimizi yapalım tamam oyuncular oynamadı ama biz TRABZONSPORLUYUZ oyuncu tutmuyoruz... Trabzonspor sevdalısıyız Ali Kemaller Necmilerden aldık bu bayragı devam ettirelim gidelim şu maça böle protesto olmaz YANLIŞMI..
__________________________________________________ ___________________________
''Trabzonspor sevdalıları Desteğe devam''

Engin Türkyılmaz
27.04.2009, 19:47
zor maç ancak kayserinin bir amacı olmaması galibiyet sansımızı arttırıyor.

Hasan Habip Özbay
27.04.2009, 19:55
ne bu ya tam istanbul eziklerinin istediği gibi konuşanlar var olmadı yakıştıramadım

glidali_61
27.04.2009, 20:40
cok zor macc cok zorr ben olsam paf takımı cıkarırımm

KUTADGU
27.04.2009, 20:42
Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç
Kazanmalıyız, kazanacağızda.
Bu takım bize bir şeyler borçlu.

turkish0061
27.04.2009, 20:43
aha buraya yaziyorum kaybedecegiz!

Serdær
27.04.2009, 20:44

Bu sezon için ne borçlu :)

Tabi ki kazanmamız gereken maç.

Bencede takım çok hırslı oynayıp kazanacaktır.

Bunun dışında maçı ben izleyeceğim için kazanacaktır.

Bence Son 5 Maçı kazanacağız..

Ve bir Mucize olmasını bekleyeceğiz..

Muhammed KOÇ
27.04.2009, 20:45
her maç böyle dedik.. özellikle en son maçta böyle dedik.. başlıkta mesaj rekoru kırarak böyle dedik.. otobüsler kaldırdık bu yola baş koyduk.. gene olmadı.. bu küslük biraz zor geçer artık

Serdær
27.04.2009, 20:47
her maç böyle dedik.. özellikle en son maçta böyle dedik.. başlıkta mesaj rekoru kırarak böyle dedik.. otobüsler kaldırdık bu yola baş koyduk.. gene olmadı.. bu küslük biraz zor geçer artık

Kime küsüyorsun.

Trabzonspor'a mı ?

O da sana bayılıyordu..

Ömer Öztürk
27.04.2009, 20:48
futbolcunun moralinden bize ne ki? düzgün olur olmaz orası bizi hiç baglamaz baglamamalı.o adamın işi o çıkacak mücadelesini azmini gösterecekkk. belkide dönüm maçlarına çıktılar ama şortlarında cep olsaydı ellerini koyarlardı. hepsinden nefret ediyorum bu heriflerin. başta ersun dan!

Paksoy
27.04.2009, 20:49
--------------onur---------------------
göksu----egemen----giray-----cale-----

--------------faty--------------------
--------colman------selçuk------------

yattara----------------------alanzınho-

-------------umut---------------------
olsuda gençleri önümüzdeki sezon için hazırlayalım....

KUTADGU
27.04.2009, 20:51
Bu sezon için ne borçlu :)

Tabi ki kazanmamız gereken maç.

Bencede takım çok hırslı oynayıp kazanacaktır.

Bunun dışında maçı ben izleyeceğim için kazanacaktır.

Bence Son 5 Maçı kazanacağız..

Ve bir Mucize olmasını bekleyeceğiz..

Azizim, ben mücize istemiyorum açıkcası.
Ya da ben mucizeye inanmıyorum diyeyim.
Hele söz konusu Trabzonspor ise asla.
Naletliyiz biz naletli..

Son 5 maçtan minimum 12 puan alalım,
65 puanı görelim,
UEFA kupasına katılalım.
Benim öncelik olarak beklediklerim bunlar.

Bülent AKBULUT61
27.04.2009, 20:56
bu mac için tahmin yapmayacağım şimdiye kadar yaptığım skorların hep tersi oldu.susma hakkımı kullanıyorum

61~yattara~61
27.04.2009, 20:58
---Onur---
Tayfun-Egemen-Giray--Cale-
--------faty--------
Ayzek--Selçuk---alanzinho
------yattaray------
---gkhan-----

Yunus Emre SEYHAN
27.04.2009, 20:58
Kayserispor'a gol atabileceğimizi sanmıyorum..

Serap
27.04.2009, 21:02
Bomboş bir tribünün sizlere eşlik etmesini dilerdim bu maçta...

efulim67
27.04.2009, 21:04
Lig sonunda;
1. Beşiktaşspor
2. Sivasspor
3. Galatasarayspor
4. Fenerbahçespor
5. Trabzonspor
6. Bursaspor
7. Kayserispor

Muhammed KOÇ
27.04.2009, 21:05
Kime küsüyorsun.

Trabzonspor'a mı ?

O da sana bayılıyordu..
ilk defa bu şekilde alıntılandım.. kendi düşüncemizi de mi yazamıcaz buraya..

alicengiz
27.04.2009, 21:11
Lig sonunda;
1. Beşiktaşspor
2. Sivasspor
3. Galatasarayspor
4. Fenerbahçespor
5. Trabzonspor
6. Bursaspor
7. Kayserispor

bu nasıl taraftarlık kime kızıyosun,futbolculara kız.trabzonspora o renklere kızma.bu tabloyu görünce çok kırıldım.nefretini bu tabloyla ortaya çıkarma.bunu içtenmi yazdın.hiçmi inancın yok.o kadarmı sinirlisin takıma.diğer takım taraftarları intihar etsin bari.fb.adamlar sıradan takım oldu.tamam bizde çok sinirlendik ama.5. olacaz hemi.hayret.bursada geçsin bizi bari hafataya onlarla oynayacaz..

alicengiz
27.04.2009, 21:13
mesaj numaramı görünce düzeltiyim dedim tüm trabzonsporlulara saygılar sevgiler...

efulim67
27.04.2009, 21:21
bu nasıl taraftarlık kime kızıyosun,futbolculara kız.trabzonspora o renklere kızma.bu tabloyu görünce çok kırıldım.nefretini bu tabloyla ortaya çıkarma.bunu içtenmi yazdın.hiçmi inancın yok.o kadarmı sinirlisin takıma.diğer takım taraftarları intihar etsin bari.fb.adamlar sıradan takım oldu.tamam bizde çok sinirlendik ama.5. olacaz hemi.hayret.bursada geçsin bizi bari hafataya onlarla oynayacaz..

Özür dilerim. :) bunu unutmuşum
Hemen düzeltiyorum.
Lig sonunda;
1. Beşiktaşspor
2. Sivasspor
3. Galatasarayspor
4. Fenerbahçespor
5. Bursaspor
6. Trabzonspor
7. Kayserispor

Ya Şenol Güneş, Ya kaliteli yabancı ya da Ersun ile devam.

ibrahimkaya
27.04.2009, 21:25
mesaj numaramı görünce düzeltiyim dedim tüm trabzonsporlulara saygılar sevgiler...
süpersin yaa:d

İlyas Özdemir
27.04.2009, 21:39
kazanmamız gereken maç ama bende heves meves kalmadı maçı tv den dahi izlemeyeceğim

Vkgz
27.04.2009, 22:19
teknik adamsızlıga ragmen kaybedeceğimize inanmıyorum. topçular biraz canlanacaktır ve macı herzamanki teknik adam sonrası 2-3 maçlık sonuclarda oldugu gibi galibiyetle bitireceğiz.

erol-61
27.04.2009, 22:41
teknik adamsızlıga ragmen kaybedeceğimize inanmıyorum. topçular biraz canlanacaktır ve macı herzamanki teknik adam sonrası 2-3 maçlık sonuclarda oldugu gibi galibiyetle bitireceğiz.

hocasız değiliz AHMET ÖZEN çıkacak takımın başında

Uğurtan
27.04.2009, 22:41

2 günde ne verecek takıma da hoca olmuş olacak takımın başında?

ali+61+26
27.04.2009, 22:45
3. olmak bizim için başarıdır bu saatte sonra...

Sefa Murat Dokuz
28.04.2009, 00:12
TS:0-3:Kayseri MS

Kazım Uzunboy
28.04.2009, 00:18
BMN Ankara | Konya'ya Basketbol Takımımızı Desteğe Gidiyor!.. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14236)

TS-FAN
28.04.2009, 01:44
Defansta Giray'ı görmek istiyorum.
Barış,Göksu,Faty'den de en az birini görsek fena olmaz.

Osman Yavuz
28.04.2009, 02:07
Son beş hafta Ahmet hoca fazla şans bulamayan ve gelecekte çok şey beklediğimiz isimleri oynatır inşallah.Umarım Kayseri maçında bu isimler şans bulur ve maçı kazanırız.

Çetin
28.04.2009, 02:09
Şu an başlıkta 3-5 kişi var ama unutmayalım ki önümüzde bir şampiyonlar ligi hedefi var :)

birol kumru
28.04.2009, 05:15
Kayserispor'a gol atabileceğimizi sanmıyorum..

sana aynen katılıyorum.. tolunay hoca acık oynatmazsa bu kayserıyı gol atmak zor,kayserı defansıda sıvasınkı kadar ıyı.. tolunay hocam;)

h@msi61
28.04.2009, 08:10

Ahmet Ozen de hep Kayseri maclarina denk geliyor, ilginc oldu :) Ersun hoca gelmeden de Kayseri deplasmaninda takimin basinda cikmisti, iyi futbol oynamamiza ragmen maci kaybetmistik. Kisa kariyerinde rovans alma firsati yakaladi, ins kazaniriz...

Muhammet
28.04.2009, 08:12
Kaybederiz kazanırız, ne değişir..

Ayhan Yüksek
28.04.2009, 09:10
Ahmet Ozen de hep Kayseri maclarina denk geliyor, ilginc oldu :) Ersun hoca gelmeden de Kayseri deplasmaninda takimin basinda cikmisti, iyi futbol oynamamiza ragmen maci kaybetmistik. Kisa kariyerinde rovans alma firsati yakaladi, ins kazaniriz...
Kaderin cilvesine bak,evet o maça Ahmet Özenle çıkmıştık Ersun Yanalda maçı tribünden izlemişti,iyi top oynamıştık,ayağa pas yapmıştık, maçı kaybetmedik diye hatırlıyorum ben yanılmıyorsam 1-1 bitmişti maç yanlış hatırlıyorda olabilirim.

h@msi61
28.04.2009, 09:27
Kaderin cilvesine bak,evet o maça Ahmet Özenle çıkmıştık Ersun Yanalda maçı tribünden izlemişti,iyi top oynamıştık,ayağa pas yapmıştık, maçı kaybetmedik diye hatırlıyorum ben yanılmıyorsam 1-1 bitmişti maç yanlış hatırlıyorda olabilirim.

Abi 1-0 kaybettik, golu de 89 da yedik Kemal diye bir adamdan, oyuna sonradan girmisti hatta. Yattara haksiz yere atilmisti. Fakat fevkalade top oynamistik, ya da Ziya Dogan kabusundan sonra o zaman oyle gelmisti :)

Ali İhsan
28.04.2009, 09:38
Hocalarının gönderilmesinde en büyük etken olan forvetler bakalım bu maçta ne yapacaklar.

Ayhan Yüksek
28.04.2009, 09:46
Abi 1-0 kaybettik, golu de 89 da yedik Kemal diye bir adamdan, oyuna sonradan girmisti hatta. Yattara haksiz yere atilmisti. Fakat fevkalade top oynamistik, ya da Ziya Dogan kabusundan sonra o zaman oyle gelmisti :)

Tamam şimdi hatırladım maçı,evet Ziya Doğan kabusundan sonra öyle gelmiş olabilir:) haklısın ama gerçektende iyi ayağa pas yapmıştık.

Hasan61
28.04.2009, 10:35
ne olursa olsun kazanmalıyız bari 3.lüğü kaybetmeyelim seneye uefa'da daha üst turdan başlamak istiyorsak 3. olmalıyız

Onur Civelek61
28.04.2009, 10:39
__________Onur____________

Tayfun____Giray___Egemen__Cale

___________Faty_____________

Yattara______Selçuk________Barış

___________Alanzinho_________

__________Gökhan____________

Barış Özkarabekir
28.04.2009, 11:06
Kayseriye gol atamayız ( en azından bu sistemle ) ancak kayseri bizi zorlarsa en fazla bir gol bulur yani maç skoru

Trabzonspor : 0 Kayserispor : 1

İskender
28.04.2009, 11:49
yorumlar iyiye işaret, hedef küçülttük demek ki kazanacağız,

sonunda oyuncular stressiz bir maça çıkacaklar...

Mehdi
28.04.2009, 11:51
Tolunay bu hafta bize ölümüne oynatacaktır.Bence.

Ömer SEVİNÇ
28.04.2009, 11:57
2-0 yenileceğiz muhtemelen..

cebcare
28.04.2009, 12:05
şampiyon olamadıktan sonra gerisi boş şeyler

Serdær
28.04.2009, 12:18
Kayserispor'a yenilirsek ;

Sadri Başkan : Gidin Hocay'a sorun diyemiyecek.

Bunu kim üstlenecek..

Ali İhsan
28.04.2009, 12:41
Hocanın gitmesine çok üzgün olsam da bu maçı izleyeceğim ve takımımın yenmesini yine canı gönülden isteyeceğim. Ersun hocayı çok seviyordum ama Trabzonspor'u bireylerle kıyaslayamam bile.

Ahmet Özen'e ve futbolculara başarılar. En azından yeni bir soluk olması için üç puan iyi olur.

En çok üzüleceğim şey bu hafta Sivas ve bjk'nin puan kaybetme ihtimali çok yüksek, ve biz kazanırsak bir anda yeniden potaya gireceğiz. O zaman Sadri başkan ve Faruk bey kendileri kadro yaparlar herhalde...

jacek cyzıo
28.04.2009, 12:42
__________Onur____________

Tayfun____Giray___Egemen__Cale

___________Faty_____________

Yattara______Selçuk________Barış

___________Alanzinho_________

__________Gökhan____________
takım svunması sıfır

oktay61
28.04.2009, 13:37
Kaysei kafilesi ile birlikte Tolunayı yollamasınlar. Şöyle 8-10 sene misafirimiz olsun Tolunay ne olurdu

zafercalikoglu
28.04.2009, 13:37
bu maç kesinlikle berabere

Sefa Murat Dokuz
28.04.2009, 13:38
Oyuncular bu baskı ve stresle 1 puan alırsa iyidir.

Onur Civelek61
28.04.2009, 13:47
takım svunması sıfır

4 lü defans işte niye sıfır:) illa Song,Hüseyin mi olsun.En azından mücadele eden bi takım olalım.5-0 yenilsende şerefinle yenil.Tayfun'u sevmem ama sivasda oyuna girdi savaştı biraz.O yüzden en kalitelisi değil en çok mücadele edecek adam oynasın.

sarman61
28.04.2009, 13:49
Bu hafta kayseriyi yeneriz.

Ahmet Pulusoğlu
28.04.2009, 14:26
1-1 maç sonucu

cdgtscdg
28.04.2009, 14:31
her zaman her durumda ve de her şartta takımımı destekleyeceğim ve imkanlar müsait olduğu sürecede maçımızı izleyeceğim
Ben şampiyonluk için sevmedim seni iddiamız kalmadı diye maçlarını izlemeyeceğimi sandıysan yanıldın yensende yenilsende ben her zaman senin yanındayım sen olmazsan ben neyleyim sporu futbolu ...

Futbola anlam veren, tad veren, keyif veren, hep sen oldun benim için çıkın ve bu maçı alın yine sevindirin bizi dağıtın şu karamsar ve bozulmuş havayı, inançsızlığı yııkık insan bakışlarını fikirlerini yeniden umut olun umutsuz kalanlara yeniden ışık verin sizden vazgeçenlere,size küsenlerle barışın vede sizi yalnız bırakanlara ben asla yalnız kalmam deyin benim arkamda saf trabzonsporlular var siz olmasanızda ben çıkar onlar için kazanırım diyin....

Yunus Emre SEYHAN
28.04.2009, 14:32
4 lü defans işte niye sıfır:) illa Song,Hüseyin mi olsun.En azından mücadele eden bi takım olalım.5-0 yenilsende şerefinle yenil.Tayfun'u sevmem ama sivasda oyuna girdi savaştı biraz.O yüzden en kalitelisi değil en çok mücadele edecek adam oynasın.
Abi Sen takım savunması söylenince dörtlü defansımı dikkate alıyorsun? Koşmak mucadele etmek zorundayız. Alanziho ve Yattara gibi oyuncular aldıkları topun %75'i ni kaybeden oyuncular.. forvetlerimiz zaten top tutamıyor

Trabzonizm
28.04.2009, 14:34
yenilirsek kime sorcaz bunu muhtemelen ahmet hocayi kuluple iliskisi kesilir

Suha
28.04.2009, 14:38
iyi oyun oynasınlarr..vede 3 puan..beşiktaş gibi saldırsınlarr..adam gibi oynasınlar..başka takımların maçlarını izler oldulk..

Ömer Kaya
28.04.2009, 14:58
ya oynatsın ne farkeder kayserisporu yenemicekmiyiaz

Cafer Bulur
28.04.2009, 15:01
Tesadüfe bak.

Bundan 1.5 sezon önce kayseri deplasmaninda takimin basinda ahmet özen vardi 1 macligina.

Simdi yine bir kayseri maci ve teknik sorumlu ahmet özen.

O zaman yenilmistik,bu sefer yenecegimize inaniyorum.

Samet Yildirim
28.04.2009, 15:04
Cok zor bir mac...

Mira_61
28.04.2009, 15:07
0-0 bitecek.
Kalan maçlarımızın çoğu en iyi böyle biter.

steelturkTS
28.04.2009, 15:18
kayserinin herhangi bir hedefi kalmadı uefa olarak bizim ise çok nadir olsa da matematiksel olarak neyse şampiyonluğu geçtim, avrupa kupalarına katılma şansımız var.bence bu maçı kazanacağız.ne olursa olsun kazanmak zorundayız.

sifuni
28.04.2009, 15:20
insallah bu karmasiklik icersinde UEFA dan olmayiz Bursa doludizgin gidiyor

Emre ÖZTÜRK
28.04.2009, 15:21
ben inanıyorum ki trabzonspor bu maçı kazanacak.Son 5 maçtan 10 ve üstü puanla ayrılacağiz

amour_61
28.04.2009, 15:22
bu maçın dünkü istifaa haberinden sonra hiç bir heyecanı kalmadı arkadaşlar :(

Onur Civelek61
28.04.2009, 15:41
Abi Sen takım savunması söylenince dörtlü defansımı dikkate alıyorsun? Koşmak mucadele etmek zorundayız. Alanziho ve Yattara gibi oyuncular aldıkları topun %75'i ni kaybeden oyuncular.. forvetlerimiz zaten top tutamıyor

Ben zaten mücadele edicek adam lazım dedim.4 lü defansla alakası yok.Ruh yoksa 5 yapsanda sağlam olmaz o defans.Ben eldeki imkanlarla kadro sundum.Gençler oynasın dedim kötü mü dedim.:)

RaİSTLİN610
28.04.2009, 15:52
macı alacagız insallah umutsuzluga gerek yok

efulim67
28.04.2009, 16:01
Bu kan değişikliği ile "son 5 maçta 2 galibiyet alırız" söylemimden vazgeçiyorum.
3 Galibiyet 1 yenilgi(Kocaelispor) 1 beraberlik(Eskişehir) alırız.
Sahamızdaki tüm maçları [Kayseri-Bursa-Fener] alarak kendi sahamızdaki istatistiği biraz olsun düzelteceğiz. (inş)

efulim67
28.04.2009, 16:02
"Ömür dediğin nedir?
Dalda bir kuru yaprak!
Yüz sene de yaşasan,
Sonumuz kara toprak!"

Ali Haydar
28.04.2009, 16:04
bu saatten sonra yensek bile bi fayda etmez.

steelturkTS
28.04.2009, 16:08
macı alacagız insallah umutsuzluga gerek yok

bence umutsuzluğa gerek var.olaya umut bulut açısından bakarsak :)

EveRgLaDe
28.04.2009, 16:46
bende aha buraya yaziyorum , ersun hocanin istifasinin verdigi kargasadan kaynaklacak olumsuz sonuclarin aksine , bu maca daha direncli bir sekilde cikip maci alacagimizi umuyorum. kaldi ki ersun hoca olsaydi bu mac icin berabere bile kalabilecegimizi kimse garanti edemezdi !

LoVeRbOy
28.04.2009, 16:48
bende aha buraya yaziyorum , ersun hocanin istifasinin verdigi kargasadan kaynaklacak olumsuz sonuclarin aksine , bu maca daha direncli bir sekilde cikip maci alacagimizi umuyorum. kaldi ki ersun hoca olsaydi bu mac icin berabere bile kalabilecegimizi kimse garanti edemezdi !

Katılıyorum Kardeşim.. :alkış:

EveRgLaDe
28.04.2009, 16:50
ayrica beni meraklandiran bir konuda su : Ahmet hocanin kadro secimini nasil yapacagi? daha dogrusu kadro secimini ona birakcaklar mi yoksa baskalarinin müdaheleleri sonucunda secilecek olan bir kadro ile mi bu maca cikacagiz , veyahutta Ersun hocanin bu mac icin dusundugu bir kadro ile mi cikacagiz? Eger hoca degisikliginin ardindan yine o bildigimiz kadro duzeni ve taktiksel anlayisla bu maca da baslarsak buyrun ozaman cenaze namazina

sifuni
28.04.2009, 17:31
Ilginctir Ahmet Özen Ziya Dogan Gittigindede kayseriye karsi Takimin basina gecmisti o maci son dakikada yenilmistik.Ersun Hoca o maci Tribünden izlemisti.

TheRapZoNe
28.04.2009, 17:32
Herkes gibi bende nasıl bir kadroyla sahaya çıkacağımızı merak ediyorum açıkçası.

TAHSİN 61
28.04.2009, 17:39
Basın TRABZON halkı maça ilgi göstermicek diyor her zamanki gibi balon şişirme haber sanırım ...

taroMİSAKİ
28.04.2009, 17:42
Sezon sonuna kadar puan kaybı yok. İçiniz rahat olsun..

TheRapZoNe
28.04.2009, 17:45
Bu arada neden herkeste bir telaş ve umutsuzluk başgösterdi anlamak güç. Trabzonspor için lig henüz bitmedi. Halen daha oynanmamış maçlarımız var ve hedefimiz avrupa kupalarına katılmak. Öncelikle de şampiyonlar ligine katılmak. Bu karamsar tablo devam ettirildiği sürece maalesef avrupa kupalarına bile katılamayağız görünüyor..

İskender YILMAZ
28.04.2009, 17:55
Lütfen Selçuk oynamasın ..

Cem Akyüz
28.04.2009, 18:00
Kazanırız.

Alper Beyazay
28.04.2009, 18:11
Bari bütün maçları kazansak bir ihtimal Şampiyonlar Ligi :o

Muhammet*
28.04.2009, 18:12
Rahatım zira herhangi bir kötü sonuçta teknik direktörümüz medyanın cehennemine atılmayacak....

hooligans61
28.04.2009, 19:44
açıkcası ben daha çok sabırsızlandım sivas maçına göre çünkü ersun hoca yok çok ama çok merak ediyorum nasıl futbol oynucaz kadroyu merak etmiyorum sadece nasıl top oynucaz onu
Destek olalım bu takımımıza çekirdekçiler yani maraton bağırsa süper olr eskideki gibi takım bence daha çok strese girmiştir lütfen destek stada gitcek abiler

Faruk BERBER
28.04.2009, 20:08
açıkcası ben daha çok sabırsızlandım sivas maçına göre çünkü ersun hoca yok çok ama çok merak ediyorum nasıl futbol oynucaz kadroyu merak etmiyorum sadece nasıl top oynucaz onu
Destek olalım bu takımımıza çekirdekçiler yani maraton bağırsa süper olr eskideki gibi takım bence daha çok strese girmiştir lütfen destek stada gitcek abiler

Sen de suçu Ersun'a at . Altıpas tan taca atan futbolcuya ne yapabilir bi hoca ?

serkansdkasma
28.04.2009, 20:10
Kayseri Taraftar Grubu Kapalı Kale Trabzona otobüs kaldırıyormuş çok uzun zamandır kayseriden gelen olmuyordu trabzon'a ..

serkansdkasma
28.04.2009, 20:15
Biz Kötü Gününde Kavgayı Seçtik Ölüm Vız Gelir
Sen Saldır Trabzonum , Bu Taraftarın Senİ Yüceltir

pReN@_61
28.04.2009, 20:38
Gençler oynamalı.

TSelif
28.04.2009, 20:39
Coşarsınız artık sallarsınız golleri Kayseri filelerine!

turkish0061
28.04.2009, 21:01
Insallah kazaniriz, kazanirsak. Yeni t. director Sadrinin gozune girer :)

Fatih Özkan
28.04.2009, 21:11
Ben maçı alacağımıza inanıyorum...
Umutsuz arkadaşları görünce üzülüyorum...
Her zaman olduğu gibi takıma inancım tam!
Haftasonu stadta olacağım İnşallah...

erol-61
28.04.2009, 23:14
Sen de suçu Ersun'a at . Altıpas tan taca atan futbolcuya ne yapabilir bi hoca ?

kenara çekebilirdi mesela

DKaraduman
28.04.2009, 23:34
Uzun süredir rüyamda maç sonucu görmüyordum. Bunda gördüm 2-0 kazanıyorduk.

noname
29.04.2009, 12:09
Konu zaten ilgilisiz.. Bizim kafamizda yok.. acaba futbolcularin kafasinda var mi bu mac?

bordo61
29.04.2009, 12:18
Ahmet hocam gençlere şans verir heralde özkan sümer işine karışacak gibi

Ömer Kaya
29.04.2009, 12:19
barış milli takımda 2 gol sallamış artk oynatınşu cocuğu

tskolik34
29.04.2009, 12:20
3.olalım bari bu sene kazanmamız lazım 3.lük için

Paksoy
29.04.2009, 12:48
faty yı oynatacak galiba ..faty şansımı iyi değerlendireceğim diyo

reisoğlu61
29.04.2009, 13:10
Sylva
Tayfun,Giray,Egemen,Cale
Yattara,Faty,Ceyhun,Baris
Isaac,Gökhan

blacksilva
29.04.2009, 13:11
Sylva
Tayfun,Giray,Egemen,Cale
Yattara,Faty,Ceyhun,Baris
Isaac,Gökhan

bu kadroyla mac 0-0 biter

Samet Yildirim
29.04.2009, 13:17
sylva
song-giray-egemen-cale
---selcuk---heso-------
------alanzinho---------
yattara----------baris-
-------gökhan---------

reisoğlu61
29.04.2009, 13:17
baris gibi oyuncu oynarsa sert oynayan kayseri karsisinda cok frikik pozisyonu bulabiliriz.
bunlarida Ceyhun ile degerlendirebiliriz, hem frikik beceresi hemde hava topu hakimiyeti ile

murat
29.04.2009, 14:14
Ceyhunu kadroya katanlar bence tekrar dusunsunler. Huseyindende yavas bir futbolcu birinci ligde top oyniyamaz!! Bu macta Giray,Papy,Goksu ve Baris i izlemek istiyorum. Ilk 11 de olmasa bile en azindan oyunu girmeleri lazim. Ah Ersun hoca sunlari oynatmadin devamli Ceyhun Isaac i oynattin ya senden cok sogudum ve kendi sonunu hazirladin..

uzzun
29.04.2009, 14:42
gel kayseri gel....acısı senden çıkacak bu sezonun...

S.DEMİRCİ
29.04.2009, 14:44
Ceyhunu kadroya katanlar bence tekrar dusunsunler. Huseyindende yavas bir futbolcu birinci ligde top oyniyamaz!! Bu macta Giray,Papy,Goksu ve Baris i izlemek istiyorum. Ilk 11 de olmasa bile en azindan oyunu girmeleri lazim. Ah Ersun hoca sunlari oynatmadin devamli Ceyhun Isaac i oynattin ya senden cok sogudum ve kendi sonunu hazirladin..
bencede kesinlikle bu haliyle oynayamaz..inanılmaz ağır bir adam.. hüseyini bile bize aratır ki aklıma bile getirmek istemiyorum... faty papy nin üstünde durulması lazım o bölgede...

Cemalettin Taşkın
29.04.2009, 14:48
bu ortamda maça çıkmak futbolculara zor gelecektir.

ersun yanalın banko adamları bu maçta ne olacak acaba?

mesela selçuk ilk 11 de oynayacak mı? eğer oynarsa nasıl bir performans gösterecek?

umut bulut oynasın bence her kayseri maçında golü var.

Ömer Kaya
29.04.2009, 15:02
taraftar takımdan kopmuş bşlık hiç ilgi görmüyor taraftar inanmıyor kazanacağımıza futbolcu psikolojisini düşünemiyorum

Sefa Murat Dokuz
29.04.2009, 15:12
Ceyhun top kaybederse kesin gol olur.Çünkü türkiyede hız olarak en yavaş oyuncu.

psikopat_hamsi
29.04.2009, 15:14
geçici olarak göreve getirildiği için bence ahmet hoca risk alıp gençlere yer verecektir bu karşılaşmada.

S.DEMİRCİ
29.04.2009, 15:16
barış,giray ve papy oynatabilir.. aynı anda olmasa bile...

Egemen Yılmaz
29.04.2009, 15:26
Ligi en azından Galatasaray ve Fenerbahçe' nin önünde bitirmek adına almamız gereken bir maç ama takım ne kadar konsantre olur bilemem. Göksu, Papy, Giray, Barış gibi futbolcular şans bulabilirse iyi olur diye düşünüyorum.

Muhammet*
29.04.2009, 15:26
İnşallah Barış oynar.

turkish0061
29.04.2009, 16:10
Ben faty ve giray bu macta forma kiyebilir

Kazım Uzunboy
29.04.2009, 16:13
Ahmet Hocanın 11'ini merakla bekliyoruz.. :)

ErtuGrul
29.04.2009, 16:13
Barisin yarinda maci varmis galiba bence oynayamaz...

Cafer Bulur
29.04.2009, 17:03
Artik bu maca yogunlasmanin zamani geldi de geciyor bile.Sampiyonlar ligi umutlarimiz devam ediyor ve bjk nin geri kalan maclarinin hepsi zorlu.

Sonradan ahlanip vahlanmamak icin bu ve önümüzdeki diger maclari mutlaka kazanmaliyiz.

Kazanabilirmiyiz;elbette ,takimda bunu basaracak kalite fazlasiyla var.

Ahmet özen hocamizdan geri kalan haftlarda kontrollü bir futbol bekliyorum,daha dogrusu defansif bir futbol.

Cünkü bu takim geriye düserse su anki özgüvensizligi ile mac kazanmasi cok zor.Bu nedenle hücum futbolu bizim becerebilecegimiz isler degil.

1-o olsun bizim olsun diyorum ve bekliyorum.

Mustafa Calik
29.04.2009, 18:00
faty yı oynatacak galiba ..faty şansımı iyi değerlendireceğim diyo

Faty Papy büyük ihtimal oynar bu mac'ta. Ahmet Özen Faty Papy'yi begenmisdi ve ondan sonra Trabzonspor'a kazandirdi.

lazzz61
29.04.2009, 18:12
Kayseri Taraftar Grubu Kapalı Kale Trabzona otobüs kaldırıyormuş çok uzun zamandır kayseriden gelen olmuyordu trabzon'a ..
leşş gibi hamsi kokuyorr tezahuratını unutmayız inş...

irfan61
29.04.2009, 18:13
leşş gibi hamsi kokuyorr tezahuratını unutmayız inş...Bu hatırlatmana güzel bir tezavhurat yapardım da burası yeri değil.:)

Hüseyin İlkin
29.04.2009, 18:24
Trabzonspor-Kayserispor: Suat Arslanboğa

Karabük'ü kupada 2-0 yendiğimiz maçın hakemi.
Ve, Fenerbahçe ile Kadıköy'de 0-0 kaldığımız maçın dördüncü hakemi.

ApoCaN28
29.04.2009, 18:38
Rahat alırız yahu...:D

Hüdai Pervaneli
29.04.2009, 18:42
Insallah kazaniriz

Avrupaya gideriz busene Insallah

Berk
29.04.2009, 18:54
Basketbol ve futbolda arka arkaya gelen mağlubiyetlerin ardından travmadan çıkmam için acil galibiyet gerekiyor..

Raskolnikof
29.04.2009, 18:55
bu maçı alsan ne yazar. yine kaos ortamı oluştu. her sene sezon sonunu beklememek ve hoca kovmayı adet haline getirmiş bir takım hüvviyeti kazanmış olmak bir galibiyet almakla silinmez.

Kazım Uzunboy
29.04.2009, 19:08
Abi öyle diyorsunda mağlup olalım yani.

Elbette kazanmamız gereken bir maç ve kazanacağız inşallah.

Mustafa GÜLAY
29.04.2009, 19:09
Bu hatırlatmana güzel bir tezavhurat yapardım da burası yeri değil.:)
bizimkiler herksesi çicekle karşılamaya devam etsin böyle yaptıkça tepemize biniyolar bursa seyircisinide karşılarız çiceklerle

Yunus Emre SEYHAN
29.04.2009, 19:21
leşş gibi hamsi kokuyorr tezahuratını unutmayız inş...
Unutulsun gitsin.. Bunu sadece Kayseri taraftarı yapmıyor sonucta.
4 kez küfür yüzünden ceza alındıgında saha kapatılıyor diye biliyorum. ( Gs'nin o yüzden sahası kapandı)
Bu tür eylemler bize yakışmaz,Yarar değil zarar verir.

usameakcelik
29.04.2009, 20:58
Acaba kadro nasıl olacak çok merak ediyorum???

Mert Zaman
29.04.2009, 21:02
Ya Bazı Arkadaslar Önemsemiyorum Umrumda Diiil Flan Yazmış Arkaslar Top Yuvarlak Yenmekte Var Yenilmekte Her Zaman Yenicez die bisi yokki..

Semih Aydın
29.04.2009, 21:05
2 sene önce Ziya Doğan 3-2 beşiktaş'a malub olup istifa ettiğindede Ersun Yanal gelmeden Ahmet Özen Kayserispor deplasmanında bir maçlığına takımı yönetmişti.
O maçı deplasmanda 1 - 0 kaybetmişdik.

Fatih Özkan
29.04.2009, 21:08
Ben yeneceğimize inanıyorum!
Bu maç bazı arkadaşların umurunda değilmiş ama...
Neyse...

firidin61
29.04.2009, 21:46
Trabzonspor şartlar ne olursa olsun kazanmak için sahaya çıkmalıdır . Bari şu kritik süreçten sonrasını maksimum seviyede doğrularla geçelim . Ersun YANAL , üstüne bana basa yazıyorum Trabzon da '' Günah Keçisi '' ilan edildi ve Gitti veya Gönderildi . Bu zihniyet keçisiz yapamaz . '' Başkan '' a da birkaç maç daha dokunamaz . ( Başkan , Ersun Hocayla kredisini kısa vadede artırıp uzun vadede azaltmıştır . '' Ersun Hocayı ben eleştirirsem o zaman dikkat edin '' dediği cümlenin üzerinden 2 hafta geçmeden ilk eleştirisi diyemeyeceğim ilk hocayı Tüm camianın önüne atma girişiminden '' ZAFERLE '' ayrılmıştır . Kayseri maçında 25 yıldır iyi yada kötü bu takıma küfretmeyi adet edinmiş Trabzonspor Taraftarının tepkisinden '' KORKMUŞTUR '' ) Bu durumda keçicilerin ilk hedef futbolcular olacaktır . O nedenle tribünleri galayana getirebilcek , fitnecilerin ellerine ovuşturabilceği kadro sahada olmamalıdır . Mümkün olduğunca Trabzon halkı için şampiyonluğun yakalanabilceği yegane kadro olan '' ağırlıklı Trabzonlu '' futbolcularla sahaya çıkılmalıdır . Trabzonlu futbolcular '' küfür '' yemeğe '' hakaret '' edilmeye hem daha bağışıklıdır . Bunca olandan sonra kişilikli davranıp sahaya çıkıp onca küfür ün ardından oynamadıkları için SUÇLUDUR lar ! Bunu affettirmeleri gerekir .

Benim Kadrom ;

-------------------- Tolga -------------------------

Tayfun ------ Giray ------- Egemen ------------ Cale

------------------- Hüseyin -------------------------

---------- Göksu ------------ Ceyhun ---------------

Yattara -------------------------------------- Barış

-------------------- Umut --------------------------

Bence Z.Doğan taktiğine geri dönelim . Seneye tüm çeneleri kapatacak kadroyu kuralım ;

----------------------- Tolga -----------------------

Abdurrahman --- Alt Yapı ---- Alt Yapı --------- Çağlar

---------------------- Hüseyin ----------------------

-------------- Göksu ----------- Hasan --------------

Eren -------------------------------------------- Barış

-------------------- İbrahim Şahin --------------------

İşte 2009 - 2010 sezonun hedeflediğim kadrosu ... En kısa zamanda gerekli girişimler başlatılmalıdır .

İyi Akşamlar

Saygılarımla

Ömer Kaya
29.04.2009, 21:58
biz sevgimizi galibiyet üzerine kurmadık şampiyonluık yaşamak isteyen bumaç umrunda olmayan gitsin sivası tutsun 1.adamalr

hodlu
29.04.2009, 22:27
Benim takımım en kötü halinde bile böyle maçları kazanır...

Burak_52
29.04.2009, 22:29
kayseri inşallah bize karşı çirkef olmaz yoksa 1-2 kırmızı kart yiyebiliriz
ilk golü biz bulursak kayseri bize gol atamaz daha sonra

Serhat
29.04.2009, 23:12
Ligde Kolay maç yok ...

Başladığından beri dedik, durduk... En Kolay Sivas maçımız oldu; bide Antep... Onlardada Oynamadan yenildik ...

Kolay maç Olmaması temennisiyle...

Kazım Uzunboy
29.04.2009, 23:14
Kayseri çirkef oynarsa bırak kırmızı kartları, sahaya inen olmaz inşallah. :rolleyes:

Ömer Kaya
29.04.2009, 23:20
o mehmt topuz akıllı oynasında

Fanatik28
30.04.2009, 00:29
bence bu macin önemi cok amaaaa biz hala Ersun Yanaldayiz!

biz Puan kaybetmedigimiz sürece BJK ve Sivas cok Puan kaybedecektir. Özellikle son 2 hafta cok ilginc gecmeye gebe

Bu macta 1 veya 2 genc oyuncu sans bulacaktir. Giray kesin, Faty veya Baris?

Trabzonizm
30.04.2009, 00:47
umarim ahmet hocam macera aramaya kalkmaz

Sevdamız_Bir
30.04.2009, 02:25
Bu maçta taraftarımızın Trabzonsporumuza vereceği destek, her zamankinden önemli. Hâlâ matematiksel olarak şampiyonluk şansımız var ve hâlâ şampiyonlar ligi ön elemelerine katılma şansımız var. Hepsini geçtik uefa kupası için yerimizde gözü olanlar var. Bu sezon en azından bir avrupa kupasına gitmemiz gerektiği hesaba katılırsa Kayseri maçı bizim için bir dönüm noktası. Teknik Direktör değişikliğinin getireceği muhtemel pozitif enerjiyi hesaba katarsak takım olarak yeniden bir çıkış yakalayabiliriz. 5 maçta alabileceğimiz tam 15 puan var. Ben inanıyorum ki futbolcular kendilerine gelip, sahada futbol oynamaya çalışırlarsa bu 15 puanı toplayabiliriz. Umarım geçtiğimiz haftalarda Trabzonsporumuzun ortaya koyduğu dağınık ve ne idüğü belirsiz futbol düzelme eğilimi gösterir ve gerek futbol gerekse de saha sonuçları açısından bir çıkış yakalarız.

Erkan
30.04.2009, 02:29
kazanacagiz evet eminim:) takim daha istekli ve moralli olacak, zaten kayseri de hedefsiz. Bu mac bizimdur:)

Cem Akyüz
30.04.2009, 02:36
aslında kayseri gelmişken Topuz'u bağlasak:)

TheCrow
30.04.2009, 10:12
Bu maçı alacağımıza inanıyorum.Üstümüzdeki takımların olası puan kaybı da olursa,işin yoksa başla yine hesap kitap işlerine,haşat olduk,bittik hesap yapa yapa zaten.

lazzz61
30.04.2009, 11:40
arkadaslar konuyla alakası yok ama als hastası sedat balkanlı vefat etti dier trabzonsporlu ismail gökçeği ziyaret etsek ne güzel olur dimi moral vermek acısındann

baha38
30.04.2009, 12:35
aslında kayseri gelmişken Topuz'u bağlasak:)kardeş asllında,,Mehmet Topuz u degilde,tolunay kafkas ı baglasanız,bizede faydası olur hiç degilse...

Kazım Uzunboy
30.04.2009, 12:48
Tolunay Hoca iyidir iyi, ama biz yabancı teknik adam istiyoruz.

Yine Kayseri gelmişken Topuz'u bağlayalım bence. :)

Birtan Karaman
30.04.2009, 13:01
Papy'den Gol Bekliyorum :D

asimavi
30.04.2009, 13:07
Papy'den Gol Bekliyorum :D

...oynadı da gol atması kaldı....

İslam Sezer
30.04.2009, 13:28
maça eski kadro çıkacak.
yenilik bekleyenler fena halde yanılacak benden söylemesi.

Hüseyin Kurt
30.04.2009, 13:46
Aynı kadro çıkar.
Tamamen farklı kadroyla çıkması farklı anlamlar da içerebileceğinden Ahmet hoca böyle bir riski almaz.

Kubilay ŞAHİN
30.04.2009, 13:53
Tolunay Hoca iyidir iyi, ama biz yabancı teknik adam istiyoruz.

Yine Kayseri gelmişken Topuz'u bağlayalım bence. :)

Aynen Katılıyorum :)

tonyalı Aydın
30.04.2009, 13:53
benim takım onbirim.1 recep 2.göksu 3.cale 4.giray 5.egemen 6.paty 7.colman 8.yattara 9.umut 10.serkan 11.isaaç

Metin Ural
30.04.2009, 13:59
3. olabilmek adina cok onemli mac. sayet besiktas kupa finalinde fenerbahce'yi yener ve biz ligi 3. bitirirsek, avrupa ligi'nde gruplara 1 eleme oynayip katilacagiz.

İSTANBUL - Türkiye bu yıl Avrupa kupalarında ikisi Şampyonlar Ligi, üçü Avrupa Ligi olmak üzere toplam 5 takımla temsil edilecek.

Turkcell Süper Lig şampiyonu direkt olarak Şampiyonlar Ligi gruplarına kalırken, ligi ikinci sırada bitirecek takım ise iki ön elemeden sonra gruplara kalmaya hak kazanacak.

Avrupa Ligi'nde ise 3 temsilcimiz mücadele edecek. İlk hak Fortis Türkiye Kupası şampiyonunun olacak ve bu takım tek ön eleme oynayacak. Yani play-off u geçerse gruplara kalacak.

Avrupa Ligi elemeleri takımların lig sıralamasına göre yapılacak. Ligi 4. sırada bitiren takım 3. sıradaki takımdan bir ön eleme turu fazla oynayacak. Yani takımların ligdeki durumları Avrupa Ligi'ndeki kaderlerini de belirleyecek.

Kupa şampiyonu aynı zamanda Şampiyonlar Ligi'ne giderse, bu durumda Avrupa Ligi'ne kupa finalisti katılacak. Kupa finalisti bu durumda Avrupa Ligi'ne en alt kademeden başlayacak. Yani kupa şampiyonunun elde ettiği önceliği, kupa finalisti elde edemeyecek.

Yeni statüye göre kupa yarı finalistleri, Avrupa Ligi için hak iddia edemiyorlar.

http://www.ntvmsnbc.com/id/24962089/

Metin Ural
30.04.2009, 14:21
daha fazla beyin jimnastigi yapmak isteyenler icin:

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090430/avrupaya_gidecekler_buraya.html

Tanju
30.04.2009, 14:28
Bu sene ligde işimiz bitmişse, ki bitti Ersun hoca istifa etti, seneye olmayacak oyuncuların oynatılmaması taraftarıyım. Mesele Hüseyin Çimşir oynamasına hiç gerek yok Ceyhun kalan maçlarda oynarsa daha iyi olur benim görüşüm...

Metin Ural
30.04.2009, 14:31
avrupa ligi ile ilgili yazilanlardan cikan sonuc su:

trabzonspor, 5 puan onundeki bursaspor'a gecilmedigi takdirde seneye avrupa kupalarinda mucadele edebilecek.

türkiyem61
30.04.2009, 14:33
fikstürü unutmak lazim..birakin 5 te 5 hesaplarini... her hafta önümüzdeki maca konsantre olmaliyiz..bu her zaman gecerlidir.. fikstürün ne kadar kolay olursa olsun isterse 5 puan 2.nin önünde ol..her zaman önündeki maca bakacaksin

insallah bu maci aliriz, tolunay kafkas bence fazla asilmaz bu maca :)

tskolik34
30.04.2009, 14:37
Besiktasin kocaeli maci zor,kayseri maci zor,eskisehir maci zor :) Adamlara ikinci yari itibaren maclari hep zor diyoruz ve hep kazaniyorlar :) sampiyonluga gidiyorlar biz hala maclari zor diye avutuyoruz kendimizi :)

aynen hep onlarınki zorlu bizimkiler kolay ama onlar hep kazanan biz kaybeden tarafız bide bjk nin oynadığıyla 3hafta sonra biz oynuyoruz onlara zorsa bizede zor

ts_tuncay_ts
30.04.2009, 16:17
Bu sezon takımlarına sahasında oynadığı her maçta büyük destek veren ve biletleri, satışa çıktığı ilk gün tüketen Bordo-Mavili taraftarlar, Kayserispor karşılaşması öncesi ilgisiz kaldı. Zorlu 90 dakikanın biletleri dün satışa çıkarken, taraftarların fazla ilgi göstermemesi moralleri bozdu. Avni Aker’de pazar günü oynanacak müsabakanın bu sezonun en az taraftarlı mücadelesi olması bekleniyor.
www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Bir yorum : bizi sivasta dışarıda bırakan ve bizim arkamızda durmayan yönetime gidip de neden para kazandırayım. yazıklar olsun sizin gibilere. sivasa gidiyoruz içeri alınmıyoruz, bizim büyüklerimiz de tınnlamıyor

Ömer Kaya
30.04.2009, 16:31
inş kazanırız şampiyonda bjk olur

ilteriş
30.04.2009, 16:33
sanırım derbi olmasaydı gece maçı oynayamayacaktık.

krdnz
30.04.2009, 16:40
inş kazanırız şampiyonda bjk olur

İkiside puan kaybedecek.Biz galip gelip onlara yaklaşacağız.

KuTs@L__pLaK@61
30.04.2009, 16:49
bu sezon şampiyonluğu hayal ederken şimdi acaba dördüncü olabilirmiyiz korkusu var

A.Ali Karanis
30.04.2009, 17:02
Hiçbirşey bitmedi daha renkdaşlar,Avrupa kupaları umudumuz için bu maçtan 3 puan çıkartmalıyız.

Mustafa ÖZDEMİR
30.04.2009, 17:04
kazanacağız başka yolu yok .bence faty paty oynarsa rahat kazancaz

Ömer Kaya
30.04.2009, 17:08
İkiside puan kaybedecek.Biz galip gelip onlara yaklaşacağız.
inş nerde o günlerrrrrr

Ömer Kaya
30.04.2009, 17:10
ya şimdi ne alaka faty papi oynarsa kesin kazanırız:) patymi atacak golleri:):)

Mustafa Calik
30.04.2009, 19:45

ya şimdi ne alaka faty papi oynarsa kesin kazanırız:) patymi atacak golleri:):)

sanirim Hüseyin'den daha kötü olamaz diye öyle söyledi onu.

UmutBaykan
30.04.2009, 21:46
Kayseri maçı hiç konuşulmuyor :)

Burçak
30.04.2009, 23:02
Merak ettiğim şey , Elinde büyüyen barışa Göksuya acaba şans verecekmi . ikinci yarıda bile olsa.

Paksoy
30.04.2009, 23:36
ilk 11 de oynatsın takıma hırs mücadele geitirriler en azından ..bencede iyi oynucaklar

aybey61
01.05.2009, 00:01
Mehmet Topuz oynamayacakmış bu maçta.Kayserililer öyle diyor.Zaten gol atamıyorlar,Kayserinin ofansif gücü tamamen çökmüş durumda.90 dakka savunma yaparlar artık.

Erdal
01.05.2009, 00:08
Sahi bir maçımız vardı değil mi ....

ilhan
01.05.2009, 00:14
Bugün Mehmet Eren'in kardeşiyle konuştuk maçı biraz. "Aga maç sabaha kadar beraber biter." dedi. Biz yeneriz oğlum, görürsün dedim. :) Bu maçla birlikte kalan tüm maçları kazanırız umarım. Ki kazanacağız.

Cafer Bulur
01.05.2009, 00:16
Teknik direktör degisiklikleri genelde takimlara cok olumlu yansimistir.

Bunun yine böyle olacagini düsünüyor ve kayseriyi yenecegimize inaniyorum.

Mehmet topuzun oynayamayacak olmasi cok güzel bir haber.

Erdal
01.05.2009, 00:17
Hadi Ahmet hoca..De bakalım bismillah...Hem sen idare de edebilirsin onları...

Suayb
01.05.2009, 00:21
Yaw...
Aklimdan cikartamiyorum.. Trabzonsporlu olmak böyle birsey..
Ahmet hoca basa geldi.. Tipki GSnin basina gelen teknik direktor gibi.. Hani o sampiyon yapan teknik direktor..

Nebilim.. GS ile cok benzerligimizde var.. O sene cok kritik bir macta kaybetmisti.. Kasimpasamiydi? Galiba..

Uzun lafin kisasi.. Biliyorum.. Bazi arkadaslar diyecektir.. Hayal görme.. Uyan..

Ama Trabzonsporlu olmak boyle iste.. Takiminizi okadar seversinizki.. Yenilse, ruhsuz oynasa dahi
yine ilerki maclara umutla bakarsiniz..

Cikmamis candan umit kesilmez.. Bende kesmiyorum.. Bu mactada destekliyecegim... Bu mactada
oturacagim.. Zor bir mac olsa.. Istedigim gibi oynamasalarda..

Inadina izleyecegim.. Zaten birkac sene evvel cok iddiasiz seneler yasayinca dahi radyomu acar
maci dinlerdim.. Annem bana bakar kafa sallardi.. Hey gidi gunler..

Bu senede lig tv'den izliyorum..

Eski günler nasil dinlediysem.. Simdide izleyecegim..

Cikmamis candan umit kesilmez.. Kesmiyorum.. :) Sampiyon olacagiz

Ömer Kaya
01.05.2009, 00:24
arkadaşlar adnan güngör trabzonspordayken 5 ay önce falan smsunda stadın yanında beraber maç izliyorduk ve konu barış memişe geldi adnan dediki ya barış memiş şımarığın teki çok yalak ondan topcu falan olmaz idmanda denileni yapmıyor,kendini ronaldinho sanıyor falan filan baya salladı ben çekemiyor herhalde dedim üstüne bugun ersun yanalın açıklaması bende bir kuşku uyandırdı acaba adnan doğrumu söylüyor?.........

DKaraduman
01.05.2009, 00:36
arkadaşlar adnan güngör trabzonspordayken 5 ay önce falan smsunda stadın yanında beraber maç izliyorduk ve konu barış memişe geldi adnan dediki ya barış memiş şımarığın teki çok yalak ondan topcu falan olmaz idmanda denileni yapmıyor,kendini ronaldinho sanıyor falan filan baya salladı ben çekemiyor herhalde dedim üstüne bugun ersun yanalın açıklaması bende bir kuşku uyandırdı acaba adnan doğrumu söylüyor?.........

Barış'ı as takıma çıkmadan önce dışarıdan da az biraz tanıyordum. Gerçekten şımarık birisi bir de üstüne takımda oynamaya başlayınca kimseyi tanımaz oldu. İnşallah düzeltir kendisini.

Ömer Kaya
01.05.2009, 00:39
Barış'ı as takıma çıkmadan önce dışarıdan da az biraz tanıyordum. Gerçekten şımarık birisi bir de üstüne takımda oynamaya başlayınca kimseyi tanımaz oldu. İnşallah düzeltir kendisini.
duydugum şeyler hiç olumlu değil kendine gelsin

Cem Akyüz
01.05.2009, 00:51
duydugum şeyler hiç olumlu değil kendine gelsin

Bende tam aksine çok sıcakkanlı bir insan olduğunu duydum

Ömer Kaya
01.05.2009, 00:59
Bende tam aksine çok sıcakkanlı bir insan olduğunu duydum
yanlış duymuşsun

Ömer Kaya
01.05.2009, 01:00
Ersun yanalın açıklaması:Barış Memiş'e hepimizin çok yardımcı olduğunu düşünüyorum. Gerek ben gerek takımın ağabeyleri Barışı sahiplendi. Ailesiyle de konuştuk. Yattara, Hüseyin, Egemen, Song… Hepsi onunla ilgilendi. Barış'ın aşamadığı iki şey var: Birincisi vücut dilini aşamıyor. İkincisi de nerede olduğunun fazla farkında değil. Kendisi bize oynamaya hazır olduğunu fazla hissettiremedi. Barış, ağabeylerinin ona telkin ettiği şeyleri yapsın o bile yeter. Barış, problem çözebilen bir oyuncu değil. O'nun yeteneklerinde olan bir oyuncunun problem çözebilen bir oyuncu olması lazım. Örneğin Arda, Alex… Bunlar çözebilen oyuncular. Barış, problem çözemeyen bir oyuncu.

Ömer TOPAL
01.05.2009, 01:06
büyük ihtimal Avni Akerde olucam bu maçta....

Ömer Kaya
01.05.2009, 01:12
büyük ihtimal Avni Akerde olucam bu maçta....
ömer abi bi SOLUKLAN haccettepe deplasmanı sonra sivas deplasmnaı şimdi trabzon :D

Ömer TOPAL
01.05.2009, 01:13
ömer abi bi SOLUKLAN haccettepe deplasmanı sonra sivas deplasmnaı şimdi trabzon :D

:) duramayrum da yerimde :D

Cem Akyüz
01.05.2009, 01:14
hayde ya gelsin maç saati nedense birden heyecanlandım:)

Ömer Kaya
01.05.2009, 01:19
:) duramayrum da yerimde :D
baktın ahmet hoca yönetemi insahay yönet maçı:)

BayzanTs61
01.05.2009, 01:27
bu mac banko 0-0 biter

selimatal
01.05.2009, 01:28
Bu maçtan sonra "Ahmet Hoca, Ersun Yanal'dan çok daha iyiymiş" mesajlarıyla dolacak buralar diye düşünüyorum.:)

Caner Dikan
01.05.2009, 01:28
1-1 bitebilir..

Ömer Kaya
01.05.2009, 01:37
Bu maçtan sonra "Ahmet Hoca, Ersun Yanal'dan çok daha iyiymiş" mesajlarıyla dolacak buralar diye düşünüyorum.:)
inş dediğin gibi olur sonuçta trabzonlu

Kubilay ŞAHİN
01.05.2009, 02:33
Daldık Ersun Yanal Konusuna Unuttuk Maçımızı..
İnşallah Kazanırız..

abdullah6134
01.05.2009, 02:34
Kadroda çok radikal bi değişiklik beklemiyorum bende ama alan-yattara 11 de başlıycaklardır sanırım.umarım futbolcularda ersun hoca kırgınlığı olmadan oynarlar.profesyonel futbolcu olmanın gereklerini yerine getirirler..

ccd6167
01.05.2009, 02:49
slyva
tayfun giray egemen cale
papy colman
yattara baris
alanzinho
gokhan bu kadroyla ciksinlar alirlar maci

ccd6167
01.05.2009, 02:51
bu mac banko 0-0 biter
temiz 4.4 ganyan he ilk yari ikinci yari
mantikli bencede;)

Cem Akyüz
01.05.2009, 02:52
3-1 kazanacağız

Mustafa Yüksek
01.05.2009, 03:03
hiçbir tahminim yok maç sonucu için...inşallah bizim uşaklar iyi mücadele ederler...

kalavara
01.05.2009, 06:38
bu maç bir deneme maçı olur bizim için, tutarsa ne ala ama tutmazsa bir sonraki maçta faty papy, giray ve göksu'lu bir kadro istiyorum, mücadeleden yana gözümüz gönlümüz açılsın yahuuu...ha tabi küçük büyük yıldızımız barış olmazsa olmaz, e kendisi azcık gayret etse ismini unutmazdım ama biliyorsunuz işte, adam relax takılıyor...la oğlum sen büyük topçusun, azcık hırs da...

Hüseyin İlkin
01.05.2009, 06:50
Bu hafta maç vardı dimi. :)

Avni Aker'de ki yerimizi alacağız.

Muhammet
01.05.2009, 06:52
Kazanırsak büyük ihtimal teknik direktörünü değişen takımların ilk maçlarının çıkışlarının bir ürünü olur galibiyet.

Ama bir dakika. Biz teknik direktör değiştirmedik değil mi?

:)

My
01.05.2009, 09:43
Mağlup olursak şaşırmayın derim.

Sümeyye Şahin
01.05.2009, 10:35
ersun hoca gittikten sonra ruh hallerini nasıl yansıtacaklar onu merak ediyorum bu maçta...

Ömer Kaya
01.05.2009, 10:38
kazanacağız antep kazanacak bjkde kazanacak şampiyon bjk 2.biz

ilhan
01.05.2009, 10:38
Çok rahat bir maç izleyeceğim. Sonuç ne olursa olsun. Nasıl olsa 3.lük garanti. :)

turkish0061
01.05.2009, 11:10
yine zor bir mac, yine sinirlenecegim, yine bir cumartesi. Aman yandim diyeyim, Bence ya berabere yada kaybedecegiz..

Ali Yerlikaya
01.05.2009, 11:12
Sahsen mücadele ettigimiz vakit Kayseriy yeneriz ama bizim oyuncularin keyifleri istermi onu bilmiyom hocayi istemiyenlerin sayisi yüksek gibiydi oynadiklari futbola dayanarak diyorum. Ins kendilerine gelmeleri icin yeterli olicak.

Ömer Kaya
01.05.2009, 11:17
mehmettopzu yok arkadaşalr kazanırız 0 falan oynamayın maça:).)

Ali Yerlikaya
01.05.2009, 11:25

Mehmet Topuz niye oynamiyor ceali filan degil sakatligimi var???

Ali Tunahan Güllü
01.05.2009, 11:26

mehmet topuz yokmu?

Hüdai Pervaneli
01.05.2009, 11:26

topuz yoksa kayseride yoktur

lazzz61
01.05.2009, 11:36
benim takım onbirim.1 recep 2.göksu 3.cale 4.giray 5.egemen 6.paty 7.colman 8.yattara 9.umut 10.serkan 11.isaaç
umutu halaa koyuyosun ya bu kadroya pes doruusu bu adam topcu deıl arkadasım hala anlayamdın mı

erolizmts
01.05.2009, 11:40
slyva
tayfun giray egemen cale
papy colman
yattara baris
alanzinho
gokhan
bu kadroyla ciksinlar alirlar maci

Olabilecek en iyisi bencede..

Ömer Kaya
01.05.2009, 11:43
trabzona götürülmyecek dedi gecen gün ligtvde

serasker
01.05.2009, 11:50
Şenol güneşin teknik direktör olmasını bekliyordum. bu yıl sözleşmesi bitecekti korede, ama adamlar akıllı hemen sözleşmesini uzatmışlar.
o zaman teknik direktör olarak ben takımın başında erdoğan arıcayı görmek isterim. Bu talihsiz hoca Trabzonspor gibi büyük bir
kulübün başında hiç bulunmamış ki kendini, yeteneklerini göstersin.
Erdoğan arıca bizim için bulunmaz bir teknik direktördür.

Hüdai Pervaneli
01.05.2009, 12:02
KAlede Onur

Tayfun Giray Egemen Cale
FAty Colman
YAttara Baris Alanzinho

Göksü

Yunus Emre SEYHAN
01.05.2009, 12:03
Ahmet Özen'in muhtemel 11'i
01 Mayıs 2009 / 11:25
Turkcell Süper Lig'de yarın sahasında Kayserispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, rakibini yenerek moral bulmak istiyor.

Sivasspor'a yenilerek zirve yarışında büyük yara alan ve ardından da Ersun Yanal'ın istifasıyla teknik direktör değişikliğine giden bordo-mavililer, antrenörleri Ahmet Özen yönetimindeki ilk maçta Kayserispor'u mağlup etmeyi hedefliyor.

Karadeniz ekibinde, zorlu maç öncesi sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.
-ÖZEN, YİNE KAYSERİSPOR İLE BAŞLIYOR-

Trabzonspor (A) takımında göreve getirilen PAF takımı antrenörü Ahmet Özen, geçen sezon olduğu gibi yine Kayserispor maçıyla göreve başlayacak.

Özen, geçen sezon teknik direktör Ziya Doğan'ın istifasının ardından Kayserispor maçı öncesi tek maçlığına göreve gelmiş ve deplasmanda yapılan bu karşılaşmayı bordo-mavili takım 1-0 kaybetmişti.

-MUHTEMEL 11-

Trabzonspor'un, yarınki karşılaşmaya Sylva, Tayfun, Egemen, Giray, Cale, Hüseyin, Serkan, Colman, Yattara, Umut ve Gökhan 11'i ile çıkması bekleniyor.

Selcuk-Song-Alanzinho yok