PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor: 4 - Kayserispor: 1

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Kubilay ŞAHİN
02.05.2009, 22:52
Ersun avatarlı yüzlerce arkadaş vardı, neredeler? Kayseri'ye yenilseydik hepsi şimdi burada olurdu. Yoksa avatarlarını değiştirmekle mi meşguller?
"Ersun" Avatarlı Değilim.. Ama Ersun Hocadan Yanayım ve Buradayım..

Kara Mert61
02.05.2009, 22:52
şu ferhat ve barışa iyi diyenleri anlayamayrım....ferhat vasattı.barışın ayağına 2 kere top geldiii iyi mi oynamış oldu..

10 numara
02.05.2009, 22:53
Maci takip edemedim.
GFerhat nasildi?
Bence Ferhat sagbekde en iyi adamimiz.
Ayrica Tayfun stoper ve stoper oynamali bence.

Giraya iyi olmus. Songun oynamadigi macda oda oynamadi.
Yapdigi aciklamalarin bir etkisi olmus olabilir.

Ahmet Hocayi tebrik ediyorum.
ferhat genelde iyiydi bir iki pas hatası yaptı.

tayfun kötü başladı sonra biraz toparlar gibi oldu gereksiz bir penaltı yaptırdı sonra sakatlanıp çıktı bu takımda ancak yedek olur..giray sonradan girdi her zamanki gibi iyiydi..
slyva: bence çok iyiydi.
cale : satandartında oynadı 2. golde katkısı büyüktü seneye çok daha iyi olacak.
hüseyin : genelde iyiydi , çalım bile attı :D çok mücadele etti.
serkan:Neden oynadıki bali'ye ilk kez hak verdim..
colman : maçın yıldızıydı 2. golde asisti çok şıktı , çok koştu ince paslar attı penaltı golü müthişti,seneye yanına iyi bir ön libero olursa daha verimli olur.
yattara : çok mücadeleciydi ancak çok top ezdi ortaları çok kötüydü birinci golde asisti yaptı alda at dedi..
umut:herzamanki gibi çok koştu golünü attı penaltı yaptırdı ama birçok pozisyonda ya pası atamadı yada geç kaldı..alanzinhoyu gördükten sonra çalım sevdasına tutuldu..umut işte..
Gökhan:maçın en iyilerinden birydi , ilk golü bu zamana kadarki şansızlığına nispet yaparcasına şans eseriydi , daha iyi olacak bu takımın golcüsü gökhan ünaldır.
barış:2 pozisyona girdi birinde kötü pas verdi diğerinde bana göre pas vermesi lazımdı kaleciye çalım atmak istedi kaleci indirdi...ama barış daha iyi olacak inş.
alanzinho:topu aldığında fırtına gibi tutabilene aşk olsun 90 dk oynasa forma dayanmaz kesinlikle!az kalsın forması yırtılıyordu ancak bazı pozisyonlarda gereksiz hareketler yaptı biraz daha dikkat etmesi lazım , barışa verdiği pas muhteşemdi...

Muhammet
Bırakın yahu. Tatmin etsin egosunu. Hazmediyor demek ki midesi böyle hareketleri.

Kaan
İyiydik.Tek sırıtan Serkandı bence.Ahmet hoca yerinde müdahale etti.Colman maçın yıldızıydı.Alanzinho kısa sürede çok etkili oldu.Haftaya oynar diye düşünüyorum.Trabzonspor'umu tebrik ediyorum.

Bence Serkan değil , Yattara'ydı.

Objektif olmak lazım.

tuncay1984
ferhat sağbekte 10 kez adamını kaçırdı en az 10 kez kaleciye 5-6 tane hatalı pas 3-4 kezde ileri top attı serseri mayın gibi sahada dolaştı ve sağ bekte en iyi adamımız bu ise vay halimize bu adam bu hali ile karadenizsporda bile oynayamaz ahmet özenin bu akşam ki tek hatası bu adamdı

sivas gollerini hep sagdan yedik ferhat bence oranin adami

suat kalkan
02.05.2009, 22:54
Isvicrede oynadi sürede gelecegi cok parlak deniyordu, ilk geldiginde begenmisdim.
Bu sezon neredeyse hic oynamadi, normaldir.
Bence sürekli oynasa cok kisinin cok övdügü Abdurrahmandan asagi degildir.
Sans verilmeli.

Ayrica Ceyhunda oynamaya oynamaya Futbolu unuttu. Halbuki oda gelecegi parlak cocukdu.

bu adam önlibero yada stoper olarak oynuyor alınmadan önce hazırlık maçında fatih tekke ye karşı müthiş maç çıkarmıştı ümit milli takımda da oynuyordu bizde sağ kanatta oynattılar futbolu unutturdular yoksa bence iyi futbolcu idi ama ziyan olup gitti

temel_yilmaz
barışa nasıl not verirsiniz anlamadım altı üstü 2 kere buluştu top ile birinde kaleciyi geçtiki kalburüstü herhangi birinci lig futbolcusu geçer .sakın yanllış anlamayın kötü futbolcu demiyorum ama iki kere buluştu topla yani bence erken daha

DNA-TS
maçı izlerken ''bir an önce bitsin '' dedim..çok sıkıldım...bol gollü oldu ALLAH tan yoksa izlenmezdi....

Sefa
02.05.2009, 22:55
Yahu Ferhat'ın nesine kızıyorsunuz adam sezon boyunca ilk maçına çıktı o kadar pas hatasıda olsun ki genelde iyiydi..

Muhammed KOÇ
02.05.2009, 22:56
Yahu adamın ayağın iki kez top geldi. Gol pozisyonu. Bir de kanattan kaçıp ceza sahasına girdiği pozisyon var. 7 dakikada bu kadar. Nasıl bir yargı yeteneğidir bu? :D
yattara ile kıyas yapmak için yazdım.. yattara kadar oynadı yattara ile arasında bi fark göremedim demek için.. daha açıyım mı :)

Hamza Yilmaz
Birakin su serdar baliyi ya. pisligin birisi. Galibiyete sevinelim. Bence seneye Sag Bek sart.

el_conquistador
barışa nasıl not verirsiniz anlamadım altı üstü 2 kere buluştu top ile birinde kaleciyi geçtiki kalburüstü herhangi birinci lig futbolcusu geçer .sakın yanllış anlamayın kötü futbolcu demiyorum ama iki kere buluştu topla yani bence erken daha

aynen öyle, ama onu söyleyip yazanlarin niyeti baska.

sanatik
futbol yetersiz ancak dogru dürüst calistirilsa nelerin olabilecegini gösteriyordu. erken goller iyi oldu. Gökhan aha ben buyum dedirtti. Colman süper alanzinho harika, hüseyin iyidi, tayfun sorunlu, ilk yari mac biterdi aslimda fakat kayseri kötüydü yaniltmasin. 4 ünü goldeki hirsi istegi herzaman görmek istiyorum. Umarim yeni hocamiz fazla sürmeden secilir gelir. Serdar bali mac sonrasi cok yanlis konusdu. Ucmus resmen sinirini asmis. Sad

Gamze
02.05.2009, 22:57
Çok normal bir maçtı.
Normal bir atmosferdi...

Bu memlekette hangi takımın hocası bu şartlarda ayrılsa ertesi hafta coştuğunu görürsünüz.
En son örneğimiz Bülent Korkmaz ve GS olabilir...

Normaldir.

Hele ki geçen haftaki ortamdan sonra kendi kellesini korumaya çalışan topçularımız, bu kez başarılı olmuştur. Tebrikler.
Allah neşelerini de bozmasın.
Ciddiyim.

Ahmet hocam için seviniyorum. Bu maçtan alnının akıyla çıkmıştır.

Sadri başkan için seviniyorum, muhtemel bir mağlubiyet başını daha çok ağrıtacaktı.

Ama ben yine Ersun hoca için üzülüyorum.

Çünkü ahlak nedir bilmeyenler bela okuyarak yine ve yeniden küçülmüş ve yine ve yeniden gidenin arkasından kötü konuşma saygısızlığına düşmüştür.
Ersun hocayı üzmüştür.

Aklı takımı desteklemek yerine gidene sövmekte olan bir avuç zavallı!
Kendi başınızı yiyin!

Muhammet
yattara ile kıyas yapmak için yazdım.. yattara kadar oynadı yattara ile arasında bi fark göremedim demek için.. daha açıyım mı :)

Aç bakalım 83 dakika oynayan ve ortalama üstü oynayan Yattara ile 7 dakikada 2 kez topla buluşan Barış aransında nasıl fark görememişsin..

Hüseyin İlkin
Maçın sonuna doğru, Trabzonlu Gençler'in Çılgınlar'ın yanına, Çılgınlar'ında sonra Trabzonlu Gençler'in yanına gitmesi ayrı bir güzellikti. Seneye bütün gruplar birleşirse, tadından yenmez. :)

Çagman
02.05.2009, 22:58
umut ve yattara gokhana bilerek pas atmıyorrr fatih tekke olsa umutu on kez tokatlamıstı kesin!

KERİM
Song yedekti, hocasi istese oynatirdi. Selcuk'da baya kötü hastalanmis, sesi cikmiyormus. Baya kötü üsütmüs yani. Serdar Bali artik lütfen, lütfen cek elini su takimin üstünden. Artik kapat ceneni ya.
Song'u bu maç için sölemedim önceki maçlar içindi.

Lütfen Doğruları konuşalım hala anlamıyorum Bali düşmanlılığını

Canİlker
son golde alan'in pası ne idi öle ya. yıllardır unutmuşuz böle ince pasları :)

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2009, 23:00
Şampiyonluğa havlu atılan bir atmosferde maç kazanmak yidede güzel. Ersun Yanal tayfası üzülmeye devam etsin.

KERİM
Bu arada Ferhat ,tayfun,hüseyin,umut herkesin eleştirdiği bu 4 lü çok iyiydiler.Kadro için Ahmet Özene Teşekkürler

Muhammed KOÇ
Aç bakalım nasıl görememişsin 83 dakika oynayan ve ortalama üstü oynayan Yattara ile 7 dakikada 2 kez topla buluşan Barış aransında nasıl fark görememişsin..
yattara %50 bile oynamadı.. oynasa o kadar barış ile kıyaslamayız zaten bu sezon ortalamasını alırsan tayfundan ferhattan bi farkı kalmaz..

bkandil
Bu takım taraftarı ne zaman bırakacak şu yaftacılığı merak ediyorum doğrusu. Ersuncu, Özakçı, Balici (balyci değil)... Herkes saplantılı olmuş farkında değil. İlk yarının başlarında Ferhat'ın yaptığı pas hatalarını selçuk yapmış olsaydı şu an çarmıha gerilmişti bile. Ya da Ersun Hoca geçen hafta Ferhat'ı oynatsaydı da Ferhat bugün yapığı hataları o maçta yapsaydı neler denmezdi buralarda...

wolf_TS61
02.05.2009, 23:01
Maçın sonuna doğru, Trabzonlu Gençler'in Çılgınlar'ın yanına, Çılgınlar'ında sonra Trabzonlu Gençler'in yanına gitmesi ayrı bir güzellikti. Seneye bütün gruplar birleşirse, tadından yenmez. :)
bu olayı biraz daha açabilirmisin maçın sonuna doğru televizyondan gayet etkileyici ses geliyordu

magicyattara

Hüseyin ayağın uğurlu geldi.
Bundan sonra da maç başlığı açmanı bekliyorum:)

Mustafa Ayazoğlu

Tüm taraftar tek yürek olursa bakın siz Trabzonspor' Avni Aker atmosferine. Asıl bunun sağlanması gerek.

Muhammet
Ayazoğlu, yaptığın ince çözümlemelerden sonra bu maçta kimler bilerek oynamamış kimler bilerek gol atmamış aktar bize bakalım.

Yunus Emre SEYHAN
MAçın yıldızı başlıgı niye acılmadı?

Badaloğlu
Ersun avatarlı yüzlerce arkadaş vardı, neredeler? Kayseri'ye yenilseydik hepsi şimdi burada olurdu. Yoksa avatarlarını değiştirmekle mi meşguller?

Ne kadar içi dolu olduğunu sandığın ama içi aslında bomboş bir cümle kurmuşsun.

Yani diyorsunki herkes senin gibi düşünmek zorunda öyle mi? Allah Allah, sen şimdi bu maçı kazanmasaydık bu siteye gelmeyecekmiydin??O zamanda senin deyiminle Ersuncular mı burada olacaktı?

Biz birbirimize ne zaman tahammül edeceğiz?Biz birbirimizin fikirlerine ne zaman saygı göstermesini öğreneceğiz? Bu soruların cevabını verdiğin gün ,şampiyon olacağız.

serasker
Şampiyonluğa havlu atılan bir atmosferde maç kazanmak yidede güzel. Ersun Yanal tayfası üzülmeye devam etsin.

yarın sivas yenilir, beşiktaş da yenilirse gene iddiamız devam eder şampiyonlukta.

magicyattara
02.05.2009, 23:02
Bu arada Ersun Hoca'nın arkasından hala yas tutan arkadaşların bu davranışlarına bir anlam veremediğimi de söylemek isterim.

Mollasalihoğlu
02.05.2009, 23:03
Ersun Yanal tayfası(!), Ersun 1 gemisi(!), Ersunizm felsefesi(!)...

Allah akıl fikir versin takıntılı insanlara..

hüseyin1975
02.05.2009, 23:03

Yani diyorsunki herkes senin gibi düşünmek zorunda öyle mi? Allah Allah, sen şimdi bu maçı kazanmasaydık bu siteye gelmeyecekmiydin??O zamanda senin deyiminle Ersuncular mı burada olacaktı?

Biz birbirimize ne zaman tahammül edeceğiz?Biz birbirimizin fikirlerine ne zaman saygı göstermesini öğreneceğiz? Bu soruların cevabını verdiğin gün ,şampiyon olacağız.

Abi sende cok sey istiyorsun yahu;)

tuncay1984
02.05.2009, 23:04
yarın sivas yenilir, beşiktaş da yenilirse gene iddiamız devam eder şampiyonlukta.

yani su antep sivasi bi yense fb de 8jk yi
allllaaaah

TSezgin61
bence ersun yanal avatarini tartismayalim... herkesin bir düsüncesi var ve bizlerde buradayiz.

hatalari olmus güzellikleri olmus. sonucta yollarimiz ayrildi ve giden herzamanki gibi gelen oldu. bizler ayri düsüncede olsakta zaman zaman, herzaman kalanlardaniz.

ahmet hoca insallah 5 maci söyle güzel taktik zekayla alirda, seneye beraber sampiyonluga kosariz...

krdnz
Ahmet Özen:Bizim hayat felsefemiz istediğimiz yerde değil istendiğimiz yerde olmak.

serasker

badaloğlu son parağrafında elbette haklısın, ama siz de dahil, ersun yanalı
eleştirenlere aynı toleransı gösterdiniz mi?
Bu iş yoksa tek taraflı mı oluyor?

temel_yilmaz
The_Storm tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2202637#post2202637)

abi bıkmadınmı :)
sorun ersun değil şu klübün başına t.d oalrak serdar bali gelse onunda avatarını koyarız abi sorun değişmeyen hegemonyada burdaki hiç kimse trabzonsporun yenilmesinden haz duyacak kadar naşeref insanlar değil lütfen abi

Şenol Altunsoy
02.05.2009, 23:05
Gökhanı dinleyip Ersun Hocaya sallayanlar utansın

Hamza Yilmaz
Bu arada Ersun Hoca'nın arkasından hala yas tutan arkadaşların bu davranışlarına bir anlam veremediğimi de söylemek isterim.

Sizin sayenizde, ERsun Hocayi öyle büyüttünüzki, sanki Alex fergusoni yolladik. Ersun Yanal bir takimi sampiyon yapamaz, kapasitesi yetmiyor...

Bekir
egemenin üçlüsünü kaydeden yok muu

Raskolnikof
gökhan ünal beyzadesi galibiyeti ersun hocaya ithaf etti. Adam gittikten sonra aklı başına geldi.

only ts
yattara bugün ne yaptı ?????

aurora
Lütfen şu Ersuncular yada Antiersuncular muhabbetini bir kenara brakın. Basitleşiyorsunuz. Oh oldu iyi o gitti böyle oldu yada onun eseri bu takım gibi yorumları brakalım. Herşey geride kaldı. Önümüze bakalım

Gökhan KAN
02.05.2009, 23:06
Tebrikler Trabzonum Kayseriye 4 atmak zor iş..

İsmail Alkan
02.05.2009, 23:06
Neyse bende çıkayım bari :rolleyes:

Bu arada Trabzonda hava yağışlı,inşallah yağmurluk filan dağıtırlar,

Skoruda peşinen söyliyeyimde fazla merakta kalmayın, 3-0 :rolleyes:

Kusura bakmayın,skoru tutturamamışım :rolleyes:

Varlıbaş61
02.05.2009, 23:07
kapansın artık ersun hoca muhabbeti...
öyle yada böyle gitti işte...
bundan sonrasını düşünelim artık
yarınki maçları düşünelim...

serasker
yani su antep sivasi bi yense fb de 8jk yi
allllaaaah

inan kardeş, ben yarın aynen böyle olacağına öyle inanmışım ki, hatta belki biraz abartılı olacak ama son 4 haftada şampiyonluğu bile yakalayabiliriz.
Neden olmasın.

Şenol Altunsoy
Barışıda dinleyin lütfen helal olsun çocuk sana helal olsun

gerenimo
[QUOTE=8unmo;2202571]Ersun nerdesin Allah belanı versin, dediler.

artık miğdem bulanmaya başladı...

krdnz

fark 3 işte,yeter.

hos_cocuk61
Ben yine sözümdeyim ersun hoca şişirilmiş içi boş süslü sözler ile toplumu uyutan sıradan bir hoca hak etmediği paralarıda bizde kazandı malesef eğer bugün görevde olsa idi 80 e kadar bekler yattarayı çıkarıp yerine isaac ı koyardı kesin

Muhammed KOÇ
02.05.2009, 23:08
o değil de bizim durum geçen seneki gs ye benziyor.. neden olmasın :)

Hotaman
Kayseri'ye sempatim oldukça fazla. Farkı onlara atmamız biraz üzdü beni. Şöyle bir Sivas, Antep falan filan olsaydı coşardım bu gece.:)

The_Storm

Ersun Yanal sayfası kapanmıştır. Kendisi başarısız olmuş ve gönderilmiştir. Ama bazı arkadaşlar konuyu uzatıp duruyorlar. Ersun Yanal'lı avatarların hala değiştirilmemesi bile bir ajitasyondur aslında. Bu arkadaşlar ne bekliyor, geri mi getireceğiz Yanal'ı?

Yenilseydik, ben foruma girmezdim doğrusu. Yenildiğimizde, eğer çok kızgın değilsem, birkaç gün foruma girmiyorum. Moral bozukluğu mu dersiniz, iyi gün dostluğumu siz bilirsiniz...

Yunus Emre SEYHAN
Barış ne kadar güzel konuşuyor öyle :)

serasker
02.05.2009, 23:09
en iyi kolbastıyı alanzinho oynuyor....

Raskolnikof
ersun hoca 2 ye bir programında barışı neden oynatmadığını söylediğinde çoğu arkadaş ersuna nefret kusmuşlardı. Biraz önce barış memiş özeleştiri yaparak bir yılını kötü geçirdiğini ve bundan sonra telafiye çalışacağını söyleyerek ersun hocayı haklı çıkarmış oldu.

magicyattara

4-1=3 abi.

Tam isabet yapmışın.

Serdar Ersoy
üçlüyü gösterio maraton

Şenol Altunsoy
Egemenin üçlüsünü gösteriyor şu anda ligtv

hos_cocuk61
02.05.2009, 23:10
Yeni hocamızı tebrik ediyorum bravo gerek çıkardığı kadro gerek ise yaptığı oyuncu değişiklikleri cesurca ve yerinde idi trabzonada bu yakışır tebrikler hocam

gerenimo

yani saçmalamakda tavan yapıyorsunuz. sizin tabirinizle ersunculardan biriyim ancak ben başında kim olursa olsun ligde kaçıncı olursak olalım kazandığımız her maçta sevindim. ersun gittiğine göre sivas maçı kadar sevinmişsinizdir...

KÖKSAL AYDIN
o değil de bizim durum geçen seneki gs ye benziyor.. neden olmasın :)

GS geçen sene son 4 hafta kaç puan gerideydi acaba?

Hüseyin İlkin
Arkadaşlar resmi siteye bakın.

Geçtiğimiz sezon bu hafta var.

Başka bir yendiğimiz maç sonrası olduğunuda hatırlıyorum.

Sadece yenildiklerimizde yapmıyorlar. :)

Sefa
Farkı tutturdun ya yeter :)

Hasan Habip Özbay
02.05.2009, 23:11
ilk maçı hatırlayın cangele kırmızı kart yemesi gerekirken hakem penaltı vermişti o zaman da dedim emek hırsızı

aurora
02.05.2009, 23:11
Ersun Hocaya hizmetleri için teşekkur edilmiştir. Oda giderken her zaman Trabzona her konuda hizmete hazır oldugunu beyan etmiştir. Neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz. Önümüze bakalım Brakın bu muhabbeti.........

Hamza Yilmaz
02.05.2009, 23:12
Barış ne kadar güzel konuşuyor öyle :)

Ne dediki baris??

Koray
İnşallah üçlüyü kaydeten olmuştur...

Bekir
ucluyu izleyenler kaydetsin bişi yapsınlar bi de izliyelim..

Onur Akyüz
La havle ya!

şucu,bucu,ersuncu...hadi bakalım,hala muhtelif yerlerinizden konuşun!
beyin kullanmayın oldumu!

Sefa

Her maç sonunda yapıyorlar demekki dikkatli bakmıyosun.

Bende bi ara öyle sanmıştım ama yanıldığımı anladım sonra..

10 numara
ankete ne oldu bilsem nasıl yapıldığını açıcam ama...

bkandil
Her insanın sempati duyduğu ya da antipati duyduğu şeyler olabilir. Nedir bu Ersun saplantısı. Sizin gibilerin yüzünden Ersun'cu olasım geliyor.
Bu arada;
Söylediklerinle imzan çelişiyor.
Çünkü Dilin zehir, sözün boş

Sefa
02.05.2009, 23:13
İnşallah üçlüyü kaydeten olmuştur...
Kaydeden olur diye kaydetmedim :rolleyes:

Bir de benim telefondan ses kötü çıkıyor..

Bayramm61
Ben yine sözümdeyim ersun hoca şişirilmiş içi boş süslü sözler ile toplumu uyutan sıradan bir hoca hak etmediği paralarıda bizde kazandı malesef eğer bugün görevde olsa idi 80 e kadar bekler yattarayı çıkarıp yerine isaac ı koyardı kesin

Arkadaslar Renkdaslar Kardesler...Olmuyor ama gercekten olmuyor...

Brakalim artik bu Ersun Hoca muhabbetini...Daha önceki yazilarimdanda görebileceksinizki bende Ersun Hocanin kendi akibetini kendisinin hazirladigini yazdigimi, ve gitmesinin Trabzonspor icin olumlu bir gelisme oldugunu...Benim görüs acim bu..

Mesele o degil..Burda artik Ersuncu Anti-Ersuncu konusmalarini brakalim diyorum..Hic ama hickimseye bir getirisi yok..daha cok birbirimizin kalbini kiriyoruz..Buda bize yani Trabzonspor taraftarina yakismayan bir davranistir..

Burda TS-Kayseri macini konusuyoruz..Lütfen mac hakkinda herkes fikrini görüsünü belirtsin...

Erdem Keser
Heralde aklınız sıra dikkat çekerek burada insanları provoke ederek ceza yemesini istiyorsunuz; ama kimse yapmayacak merak etmeyin. Mide bulandırıcı olmayın.Belli ki Ersun sizi baya bi germiş.Bu kadar gerilmeyin.

suat kalkan
ersun hoca iyi yada kötü bu takımın hocalığını yapmış ve de ayrılmıştır bu saatten sonra onun üzerinden tartışma yapmak kimseye bir şey kazandırmayacak. bizler kişileri değil renklerine gönül verdiğimiz bu takımımızın yanında olmalıyız.ersuncular ersuncu olmayanlar diye burada tartışmayı doğru bulmadığım gibi ersun hoca ya yapılan tezahüratlarıda çok uygunsuz yakışıksız ve bu büyük taraftara yakışmadığını düşünüyorum

lazumsuz
3 lüyü kaydeden yok mu ??

Sunny53
ersun yanal gitti dertler bitti
sadri şener başkanımıza dua edelim
onun sayesinde bencillikten kurtulup
gerçekçiliğe döndük
tşkler büyük başkanım seni çekemeyen anten taksın :D

anth
Dakika 4: Eren saolsun Yattara'ya veriyor, durum 1-0
Dakika 6: Direkten dönen top kalecinin kafasından gol oluyor...

Bir gerçek var ki Bu sezonki en şanşlı maçımızdı. Bu şansımızın 5 de biri diğer maçlarda yanımızda olsaydı şimdi şampiyonluk şarkıları söylüyorduk. Kimse bana bugün Konya, İbb maçından daha iyi oynadık, mücadele etmedik demesin... Rakibin 2-3 futbolcusu hariç diğerleri 2-0 dan sonra yaz tatili hayellerine başladılar. Orta saha da ne biz ne onlar topa basma gereği duymadık. Bu maçı ölçü alarak Ersun Hoca gitti iyi oldu demek, kötü oynadığımız Hacettepe ve Gençler maçından sonra Sivas'ı küçümseyerek aldığımız 'dersten' daha acı olabilir. Seneye Takım başına kim gelirse gelsin destek ve istikrar şart. Yoksa daha çoook 25 yıllar başımız önde gezeriz.

Tayfun bu takım için çok mücadele edebilir aama ne yazık ki yeterli olmuyor işte. Ne yazık ki yine gereksiz bir hamleyle gol yememize sebep oldu. Hüseyin çok mücadele ediyor, bugün iyidi de ama Trabzonspor için yeterli olmadığını herkes iyi biliyor. Ferhat çok mücadele etti, elinden bu kadar geliyor. Yattara oyun içinde bir var bir yok çalım atmaması gerektiği yerde çalıma giriyor, atacağı yerde topu ceza sahasına ortalıyor. Keşke daha verimli olabilse... Giray bu takımda banko oynayacak tek soperdir bana göre (Egemen dahil) Oyuna girdikten sonra müdahalelleri ve kafa toplarındaki üstünlüğüyle bile farkını ortaya koydu. Colman keşke her maç böyle oynasa. Alanzinho çalımlarını azaltıp, dikine paslarını daha fazla atarsa seneye takımızın en çok konuşulan futbolcusu olabilir.Gökhan'ın yeteneği Türkiye'de çok az futbolcuda var, Umarım seneye daha faydalı olur. Umut Bugün görevini yaptı, fakat seneye transferde kullanılabilir yerine daha iysi kesinlikle lazım.

Lütfen herkes duygusal olarak yorum yazmasın artık. Bir futbolcuyu, bir hocayı ya da başkanı sevmek onun hatalarını görmemizi engellemesin lütfen. Ya da sevmediklerimiz için kişiliklerine varan hakaretlerden vazgeçelim artık. Herkes gelip geçicidir ama Trabzonspor kalıcıdır arkadaşlar.

Ahmet Hocam'ı tebrik ederim, ve kalan maçlarda başarılar dilerim.

Son olarak Ersun Hoca'ya yapılan küfürin sahipleri bu takımın 25 yıllık sorununun apaçık sebebidir. Bizi rezil etmekten başka bir işe yaramayan asalaklardan kurtulmamız lazım!

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2009, 23:14

Her maç sonrasında yapılıyor. Galip geldiğimize üzülmüş gördüm bazılarını.

hos_cocuk61
02.05.2009, 23:14
Hocamız ersun hocanın aksine colmanı orta bölümde kullandı ve bütün toplar colmanda toplandı geriden top şişirilmedi genelde ayağa paslar ve colmanın bireysel yetenekleri ile atağa çıktık alanzinhonun girmesi ilee yattara forvet bölgesine geçti umut ve gökhan değişmeli olarak sol kenarda oynadı alanzınho ise forvet gerisinde oynadı tebrikler hocam futbol alt yapın çok sağlam geçen senede bu takıma iyi futbol oynatmıştın

Lancet_61
02.05.2009, 23:15

ne alakası var...gerçi bu cümleyi kuran birine cevap vermekle ben yanlış yapıyorum..kusura bakma

Gamze
02.05.2009, 23:16
Ayazoğlu'na boşuna cevap yazmayın arkadaşlar.
Kendisi siz onları yazmamışsınız gibi bir başka konuda laf atacaktır ortaya.
Biliyorum, ondan söylüyorum. ;)

anth;

Daha sık yazın lütfen. :)
Teşekkürler.

Sunny53
02.05.2009, 23:16
ersun hoca iyi yada kötü bu takımın hocalığını yapmış ve de ayrılmıştır bu saatten sonra onun üzerinden tartışma yapmak kimseye bir şey kazandırmayacak. bizler kişileri değil renklerine gönül verdiğimiz bu takımımızın yanında olmalıyız.ersuncular ersuncu olmayanlar diye burada tartışmayı doğru bulmadığım gibi ersun hoca ya yapılan tezahüratlarıda çok uygunsuz yakışıksız ve bu büyük taraftara yakışmadığını düşünüyorumbence az bile tezahurat yapıldı
çünkü vefakar taraftarımız ersun hocaya inanılmaz bir sahip çıkışla benimsedi ne yazık ki ersun hoca bunu kullanamadı neyse ersun yanal konusu kapansın hayranlarıda onunla birlikte gidebilir biz renkdaşın dediği gibi renklerin aşıgıyız şahısların degil

10 numara
02.05.2009, 23:17
birilerine laf yetiştirmek adetim değil ancak bak avatarımda kim var! ve aynı zamanda bugünkü galibiyetede çokkk seviniyorum ayrıca imzanı değiştirmeni tavsiye ediyorum çünkü çelişiyorsunuz...

demir
arkadaslar bu macın ozetını ızleyebılecegım bır yer bılıyormusunuz benım ewımde tv yok mecbur netten bakıyorum bıldıgınız bır yer varsa solersenız sevınırım

Lancet_61
Hocamız ersun hocanın aksine colmanı orta bölümde kullandı ve bütün toplar colmanda toplandı geriden top şişirilmedi genelde ayağa paslar ve colmanın bireysel yetenekleri ile atağa çıktık alanzinhonun girmesi ilee yattara forvet bölgesine geçti umut ve gökhan değişmeli olarak sol kenarda oynadı alanzınho ise forvet gerisinde oynadı tebrikler hocam futbol alt yapın çok sağlam geçen senede bu takıma iyi futbol oynatmıştın

senin şu yorumunu okuyan barca gibi top oynadık sanır...her zaman nasıl oynuyosak yine öyle oynadık..hatta savunma çok daha kötüydü..ferhat,tayfun yüzünden...golleri erken bulmasaydık acaba ne yorum yazacaktın buraya

Muhammet
02.05.2009, 23:18
Dakika 4: Eren saolsun Yattara'ya veriyor, durum 1-0
Dakika 6: Direkten dönen top kalecinin kafasından gol oluyor...

Bir gerçek var ki Bu sezonki en şanşlı maçımızdı. Bu şansımızın 5 de biri diğer maçlarda yanımızda olsaydı şimdi şampiyonluk şarkıları söylüyorduk. Kimse bana bugün Konya, İbb maçından daha iyi oynadık, mücadele etmedik demesin... Rakibin 2-3 futbolcusu hariç diğerleri 2-0 dan sonra yaz tatili hayellerine başladılar. Orta saha da ne biz ne onlar topa basma gereği duymadık. Bu maçı ölçü alarak Ersun Hoca gitti iyi oldu demek, kötü oynadığımız Hacettepe ve Gençler maçından sonra Sivas'ı küçümseyerek aldığımız 'dersten' daha acı olabilir. Seneye Takım başına kim gelirse gelsin destek ve istikrar şart. Yoksa daha çoook 25 yıllar başımız önde gezeriz.

Tayfun bu takım için çok mücadele edebilir aama ne yazık ki yeterli olmuyor işte. Ne yazık ki yine gereksiz bir hamleyle gol yememize sebep oldu. Hüseyin çok mücadele ediyor, bugün iyidi de ama Trabzonspor için yeterli olmadığını herkes iyi biliyor. Ferhat çok mücadele etti, elinden bu kadar geliyor. Yattara oyun içinde bir var bir yok çalım atmaması gerektiği yerde çalıma giriyor, atacağı yerde topu ceza sahasına ortalıyor. Keşke daha verimli olabilse... Giray bu takımda banko oynayacak tek soperdir bana göre (Egemen dahil) Oyuna girdikten sonra müdahalelleri ve kafa toplarındaki üstünlüğüyle bile farkını ortaya koydu. Colman keşke her maç böyle oynasa. Alanzinho çalımlarını azaltıp, dikine paslarını daha fazla atarsa seneye takımızın en çok konuşulan futbolcusu olabilir.Gökhan'ın yeteneği Türkiye'de çok az futbolcuda var, Umarım seneye daha faydalı olur. Umut Bugün görevini yaptı, fakat seneye transferde kullanılabilir yerine daha iysi kesinlikle lazım.

Lütfen herkes duygusal olarak yorum yazmasın artık. Bir futbolcuyu, bir hocayı ya da başkanı sevmek onun hatalarını görmemizi engellemesin lütfen. Ya da sevmediklerimiz için kişiliklerine varan hakaretlerden vazgeçelim artık. Herkes gelip geçicidir ama Trabzonspor kalıcıdır arkadaşlar.

Ahmet Hocam'ı tebrik ederim, ve kalan maçlarda başarılar dilerim.

Son olarak Ersun Hoca'ya yapılan küfürin sahipleri bu takımın 25 yıllık sorununun apaçık sebebidir. Bizi rezil etmekten başka bir işe yaramayan asalaklardan kurtulmamız lazım!

Size az sonra Ersuncu demeye başlarlar. Neyse, gerçekçi bakış açınızdan dolayı kutluyorum. :)

temel_yilmaz
bizim en yumuşak yanımız hüseyin orda biraz pas yapmaya başladı ve ilk 30 dakika yaptı takım tıkır tıkır oldu 30 dan saonra hüseyin eski formunu yakaladı yiine döndük eski günlere hüseyinin yerine selçuk konulmalıdır ölü selçuk hüseyinden 10 kat daha iyi futbol oynar diye düşünüyorum.

Muhalif
Şampiyonluk stresi falan kalmadı herhalde ki rahat bir galibiyet aldık. Galibiyet güzel, maçla ilgili fazlaca yoruma gerek yok. Bir kaç pozisyon ile ilgili yazacağım.

- İlk yarıda Colman'ın koşu yoluna bir top atılıyor ve ardından rakibin bacak arasından geçireyim derken topu kaybediyor, pozisyon heba oluyor. Oysa sadece ayağının ucuyla dokunsa geriden gelen Umut kaleciyle karşı karşıya kalacak. Gol olur, olmaz ayrı konu. Ama sene başından beri Colman'ın neden asla iyi bir ortasaha oyuncusundan öte iyi bir 10 numara olamayacağını izah etmeye çalışıyorum. Bir adam ne zaman pas verip ne zaman çalım yapacağını kestiremiyorsa, yani futbol zekası elvermiyorsa bence iyi bir ortasaha oyunculuğundan öte geçemez.

- Son dakikada Barış Memiş'e kaleci dokundu mu? Yoksa kendisini mi attı? Net gören var mı bilmiyorum ama ben sanki kendini attı gibi gördüm. Eğer kendini attıysa hala daha 1 sene önce bıraktığımız yerde duruyor ve Ersun Hoca onu oynatmamakta haklıymış demektir.

- Alanzinho'nun gol pası güzeldi lafım yok. Fakat gerke Colman'ın, gerek Alanzinho'nun bu tür güzel pasları dikkatinizi çektiyse hep takım kontraatağa çıktığında geliyor. Bu pasları ölçü olarak alanlar yanılır bence. Zira özellikle iç sahada asıl sıkıntıyı rakip geriye yaslanmışken ve biz oyunu rakip sahaya yıkmışken yaşıyoruz. Mühim olan o sıkışıklığı açabilecek pasları vermek veya hareketleri yapmak. Bunu belli bir oranda Yattara dışında yapan adamımız yok hala. Alanzinho transferi bence büyük bir fiyaskodur. Her aldığı topla deli danalar gibi rakibin üstüne gidip, sıkışınca kendini yere bırakan oyuncuların devri kapandı artık.

-Bir de Hüseyin'in geri pası vardı:) Egemen-Slyva ve Cangele'nin tam arasına attı. Aslında Cangele'nin koşu yoluna çok güzel bir pastı ama Egemen iyi bir defans oyuncusu olduğundan yetişti ve Cangele'ye gol fırsatı vermedi:)

Son olarak her maç olduğu gibi Egemen'i kutluyorum yine özel olarak. Umarım seneye takım kaptanı olarak izleriz kendisini.

hüseyin1975
Burada yerine göre birbirimize söylediklerimizi eziklerin Taraftarlari bizlere söylemiyor.
Nedir derdimiz anliyamiyorum.

hos_cocuk61
02.05.2009, 23:19
senin şu yorumunu okuyan barca gibi top oynadık sanır...her zaman nasıl oynuyosak yine öyle oynadık..hatta savunma çok daha kötüydü..ferhat,tayfun yüzünden...golleri erken bulmasaydık acaba ne yorum yazacaktın buraya
Vallaha olmuş yapmış etmiş mişli geçmiş zamanla ben uğraşmıyorum sen skora bak 4,1 okadar!!!

Muhammed KOÇ
gökhanın seneye zirvete tamamlayacağız sözü umutlandırdı beni.. sneye çok daha sağlam olacağımıza inanıyorum..

Serdar Ersoy
şansal : şenol hoca ikna etmeye çalışılıyor yardımcılığınıda şotayı getirmeyi planlanıyor... bende bugün bazı yerlerden giray bulak isimleri duydum !!!

Şenol Altunsoy
Şenol Güneş ikna edilmeye çalışılıyormuş yardımcısıda Şota olacakmış "Can Karyağdı"

Sunny53
02.05.2009, 23:20
avatarlarda ersun yanal yerine TRABZONSPORUMUZ olsa hoş olmaz mı?
kime bu hareketler kimin adamısınız bu arada kime isyanınız?

Erdem Keser
02.05.2009, 23:21
Ersun'un adamıyız.

Mustafa Ayazoğlu

İçimizde ki İrlandalılar.

10 numara
Ersun'un adamıyız.
hemde hepimiz...

KÖKSAL AYDIN
İsteyen istediği avatarı alır veya almaz.

Önce kendi birliğimizi sağlamalıyız.

25 yıl daha uğraşmayalım.

Armağan Dere
Şenol Güneş ikna edilmeye çalışılıyormuş yardımcısıda Şota olacakmış "Can Karyağdı"

İyi haber inşallah olur..

hos_cocuk61
Bu takımdan ersun yanal zamanında kovulsa idi bu takım sivasıda yenerdi!!!

Şenol Altunsoy

Arkadaşım yavaş gel söylediklerinede dikkat et

Ümit Tekşan
02.05.2009, 23:22
Bu akşam takım 4-1 galip geldi ancak , kimse demesinki takım çok güzel top oynadı ve kazandı diye. Ben kazandığımız için mutluyum ama ortadaki futboldan memnun değilim açıkçası bu gün orta sağamız evlere şenlikti Kayseri spor istediği gibi top çevirdi ben bir ara halı saha maçına benzettim ortadaki oyunu.

Kayseri ligdeki konumu itibari ile rahattı ve fazla yüklenmediler. Bizde ilk dakikalarda attıpımız 2 gölün moraliyle fazla saldırmadık.

Trabzonspor'un oyunu bu olmamalı , Ben ilk haftalardaki o 90 dakika tempolu oyunu özledim. Bunlar benim şahsi görüşüm takımın oyunundan memnun değilim skor bizi yanıltmasın. Dediğim gibi her şeye rağmen galibiyet güzel şey Takımı kutluyorum inşallah önümüzdeki hafta Kocaelispor'u yenip yolumuza devam ederiz.

Bu arada bazı yorumları okuyorum , kimileri Ersun hoca'ya sallıyor. Yapmayın arkadaşlar Ersun hoca dzügün kişiliği olan ve Türkiyen'nin sayılı Teknik direktörlerinden birisi benim görüşüm. Ersun hoca gitmiştir. Allah yolunu açık etsin ve Takımımıza vermiş olduğu hizmerlerden dolayı da Teşekkürümüzü ettik. Artık giden bir hocanın arkasından konusmak olmaz. Dolayısıyla bu defteri kapatmamız lazım.

Ben Ahmet hoca'ya ve ekibine , futbolculara teşekkür ediyorum. İnşallah daha tempolu bir futbol oynamamız dileyiyle .....

Onur Şeref
Şenol abi ille de yerli diyor başkan.Yerlilerin içinde de en akla yatanı Şenol Hoca diğerleri ne başarmışda bizi şampiyon yapacak anlayamadım.

Onur Akyüz

al bitane daha..!
duyarlı güzel bir öneri içeren ilk cümle,
sonrada ortalık kusmuk!

Tevfik Kılıç
badaloğlu son parağrafında elbette haklısın, ama siz de dahil, ersun yanalı
eleştirenlere aynı toleransı gösterdiniz mi?
Bu iş yoksa tek taraflı mı oluyor?
Mükemmel cevabınız için sizi tebrik ediyorum.

Lancet_61
Vallaha olmuş yapmış etmiş mişli geçmiş zamanla ben uğraşmıyorum sen skora bak 4,1 okadar!!!

böyle bi cevap beklerdim zaten..takıl dostum sen kafana göre;)

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2009, 23:23
Bu takımdan ersun yanal zamanında kovulsa idi bu takım sivasıda yenerdi!!!

Bu yorum doğru olmaz, o kadar da değil !

Armağan Dere
02.05.2009, 23:23
Ersun'un adamıyız.

Etmeyin ALLAH aşkına..bırakın artık renklere bağlanın kişilere değil...Ersun yanal bu takımı ve bu şehirdeki havayı kaldıramadı bu kadar basit..

Bekir
02.05.2009, 23:24
ucluyu kimse kaydetmedi mii

serasker
şu erman ile şansal nasıl adamlardır yav.
saçma saçma konuşmakla akıllarınca Trabzonun altını oymak istiyorlar.
komedi fransuva...

Erdem Keser
Etmeyin ALLAH aşkına..bırakın artık renklere bağlanın kişilere değil...Ersun yanal bu takımı ve bu şehirdeki havayı kaldıramadı bu kadar basit..
Sanane yahu.Bizler Ersun Yanal'ın neferleriyiz.

Sunny53
ersun yanalın adamı iseniz fener formalarınızı lütfen açıga çıkartınız burası TRABZONSPORA meydan okuma yeri degildir!!!!!!!!!

demir
02.05.2009, 23:25
arkadaslar bu macın ozetını ızleyebılecegım bır yer bılıyormusunuz benım ewımde tv yok mecbur netten bakıyorum bıldıgınız bır yer varsa solersenız sevınırım

efekaptan
bence artık giray ilk 11 oynamalı.defansın göbeğinde egemen ve giray ikilisi olmalı ...

Armağan Dere
Sanane yahu.Bizler Ersun Yanal'ın neferleriyiz.

:):)...bu mesaja sadece gülerim...o zmn gideceği takımımı tutacaksınız

Suayb
02.05.2009, 23:26
Takim kazanmis... Oyle veya boyle.. Evet, top kafaya vurup iceri girmistir.. Ama öncesi? Colman'in muthis pasi ve guzel vurus?

neden hep olumsuz taraflara bakiyoruzda, guzellikleri gormek istemiyoruz..

Neden insanlarimiz.. Güzel birsey gordugu zaman susarda, kötüyü gördügÜ zaman konusur?

Peygamber Efendimiz bize öylemi yapin dedi? Yoksa güzel'i söyleyinde, kötúyü örtünmü dedi?

Gerceklerin analizlerini yapin.. Ama zarar vermeyin..

Ben bu topicte yazilanlari górünce....

Utandim

10 numara
ersun yanalın adamı iseniz fener formalarınızı lütfen açıga çıkartınız burası TRABZONSPORA meydan okuma yeri degildir!!!!!!!!!çıkartsamda göremezsin ki!

Şenol Altunsoy

Yok Ersunsporu tutacaz

hüseyin1975
Yöneticilerimizden bu Basligi kapatmalarini rica ediyorum, zira burada Mac konusulmuyor.
Renkdaslarim birbirlerine saygisizlik yapmakda birbiri ile yarisiyor.
BMN'e YAKISMIYOR BEYLER!!!

Cafer Bulur
Sivas hezimeti ve ersun yanalin ardindan bu galibiyet bize ilac gibi gelmistir.

Belki mac boyunca iyi futbol ortaya koyamadik ama cok iyi mücadele ettik.

Hoca degisikligi her takima oldugu gibi bize de ilk macta olumlu yansimistir,ersun gitti dertler bitti söyleminin bir anlami yoktur.

Özellikle taraftarimizi da 90 dakika boyunca ortaya koyduklari sov nedeniyle tebrik etmek istiyorum.

Hepsinin eline,ayagina,herseylerine saglik.:alkış:

Ayrica futbolcularimizi ve teknik heyetimizi de tebrik etmek istiyorum,galibiyeti cok istediler ve hakettiler.:alkış:

Erdem Keser
E gülmeye devam et o zaman.

Varlıbaş61
ne ersun yanal mış be
nerdeyse bizi bize kırdıracak!

Ümit Tekşan
02.05.2009, 23:27

http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/

Önce kayıt olacaksın. Sonra golleri izleyeceksin..

temel_yilmaz
klişe oldu buda trabzonspor kişilere değil ruhuna renklerine bağlıdır diye klişe oldu daha yaratıcı olmak gerek şöyle olsun.
kişilere bağlı olmayan trabzonspor istiyoruz

gerenimo

miğde bulandırıyorsun... hem de bir çok kişinin miğdesini...

hos_cocuk61
02.05.2009, 23:28
Bakıyorumda bazı arkadaşlar mişli geçmiş zamanla çok uğraşıyor ben mişli geçmiş zamana pek bakmam olaylara at gözlüğü ilede bakmam ne gördü isem onu söylerim o çok sövdüğünüz hüseyinin gayretini biraz alkışlayın bugun o çok sövdüğünüz hüseyin sayesinde alanı daralttık galiba bazıları çok üzüldü 4,1 e bakıyorumda üzülmeyin ersun yalan gençlerbirliğine başkan olucak taraftarı yok zati biraz taraftarı olur sayenizde

Sümeyye Şahin
söylenecek çok şey varken yazamıyorum bi türlü..anlamışsınnızdır ama...benim için en önemlisi mücadele için teşekkürler :alkış:

bordox
Ölçü alınmayacak bir maç.Kazanmak tabi ki güzel ama geçen hafta için nerdeydiniz diyesi geliyor.
Ersun Yanal'ın ardından bağırmak da neyin nesi arkadaş,yönetimin kararı mı Ersun Yanal'ın kendi tercihi mi bilmiyorum ama doğru zamanda ayrılmış.
Demek ki bu maçın başında sahaya çıksa inanılmaz rezillikler olabilirmiş.
Her şey gelir gider ama adamlık bizde kalsın,değeri hiç kaybolmaz,bozdurur bozdurur yersin bir ömür boyu.

hüseyin1975
02.05.2009, 23:29
Yöneticilerimizden bu Basligi kapatmalarini rica ediyorum, zira burada Mac konusulmuyor.

@ Badaloglu:

Abi LÜTFEN kiliti vur.

Ahmet Faruk
Arkadaşlar Gökhan ve Barış maçtan sonra neler dedi, bize aktarabilir misiniz.

Kazım Uzunboy
Sonuç mükemmel.

Bu sonuç için Ahmet Hocamıza çok teşekkür ediyoırum.

Ama söylemeden de geçemeyeceğim. Karşımızda güçlü ve sağlam bir rakip olsaydı bu skoru sanmıyorum ki alabilirdik.

Sunny53
TRABZONSPORUMUZUN yönetimi bir karar vermiş
LÜTFEN SAYGI DUYUN SAYGI!!!!

Hasan Habip Özbay
gol barışın zaten pozisyon penaltı

Hüseyin İlkin
02.05.2009, 23:30
Bir kesimin deyimiyle, "Ersuncular".
Ve "Ersuncular" a karşı olanlar.

Yapmayın böyle şeyler.

Bırakın, galibiyeti kutlayın. :)

Suayb
02.05.2009, 23:30
^ Baris: 'kafami duvarlara vurmam lazim'... Ersun Yanal'in ve Ahmet hocanin kendisinin uzerinde
cok emegi oldugunu ifade etti... Herkesin ona cok yardimci oldugunu.. Positif seyler soyledi..

Ve Ersun hocanin gidisini kampta iken ogrendigini.. Uzuldugunu, inanamadigini saka zanettigii..

anth
02.05.2009, 23:31
bence az bile tezahurat yapıldı
çünkü vefakar taraftarımız ersun hocaya inanılmaz bir sahip çıkışla benimsedi ne yazık ki ersun hoca bunu kullanamadı neyse ersun yanal konusu kapansın hayranlarıda onunla birlikte gidebilir biz renkdaşın dediği gibi renklerin aşıgıyız şahısların degil

Neden büyük takımın taraftarı gibi davranmayı denemiyorsunuz. Analamamakta ısrar ediyorsunuz. Konu Ersun, Ahmet,Mehemet... değil. Sonra çok yanarız o futbolcu, bu teknik adam niye Trabzon'a gelemk istemiyor diye.

cdgtscdg
02.05.2009, 23:32
Öncelikle takımımı tüm futbolcularımızı vede teknik ekibimizi tebrik ederim, teşekkürlerimi iletirim.
Bazı yorumları okuyunca bu gün olağan üstü bi futbol aynamış gibi algıladım.Takım bu zaman kadar hiç böyle oynamamış gibi yani.bence bugün de çok ii değildik tek fark var goller bulduk ve orta alanda baskı yemedik ve orta alanda pres yemeyince de oyuncularımız rahat bi maç çıkardılar hüseyin bile vucut çalımı atacak kadar rahattık orta sahada.Bu maç ölçü olmamalı diğer maçlarda bunun gibi gardı düşük hiç bi orta saha karşımıza çıkmayacak.Onun için bugün sevinelim ama her zaman yaptığımız abartma işini yapmaktan da vazgeçelim artık ne geldiyse bu yüzden geldi başımıza zaten.
Ayrıca bu gün gol atma konusunda beceriksizlik yaşamadık yoksa diğer maçlarda bunu becerebilseydik o maçlarda bunlardan daha rahat olurduk kanısındayım

Sümeyye Şahin
Arkadaşlar Gökhan ve Barış maçtan sonra neler dedi, bize aktarabilir misiniz.
yan yanaydılar. gökhan konuştu önce.. ersun yanalın kurduğu bi takım olarak kazandık gibisinden dedi..ersun hoca ve biz şanssızdık ddi ama bu maçta şansızlığımızı kırdık dedi...eski takımıma patladım dedi..bi de süleymanuya çarpan golün kendisine yazılması gerektiğini söyledi...barış konuştu sonra...ersun hoanın onu a takıma çıkartan antrenör olduğunu istifasını milli takımdayken öğrendiğini ve şaşırdığını söyledi...teşekkür etti ersun hocaya... aklımda kalanlar bu kadar...

Fatih Özkan
İyi futbol oynadık zamanında da noldu ?
Yenilmedik mi ?
Kötü oynayıp kazandık da noldu ?
3 puan + Kolbastı!
Bana öyle geliyor ki Ersun Hoca takımdan daha erken ayrılmalıydı...
Futbolcular onu istemiyordu...
Ersun Hoca gitti diye karalar bağlayıp üzülmeye gerek yok!
Bizler 96 senesini yaşamış taraftarlarız...

Fatih Yücel
gol barışın zaten pozisyon penaltı

Orda Yapması gereken o değildi aşırtma bir vuruşla klasını göstermesi gerekirdi ama bu zihnihet bence ts de top oynamaya müsait değil...

KÖKSAL AYDIN
02.05.2009, 23:33
Arkadaşlar Trabzonsporumuza bundan sonra başarılar dilemek isterdim ama görüyorum ki bunu önce bizler engelliyoruz.

Bizim maçlarla falan alakamız yok sadece fırsatını bulup egolarmızı tatmin ediyoruz.

Birbirimize saldırarak bir de futbolcular başta olmak üzere moralleri bozarak.

O yüzden bu yaştayım ben şampiyonluk görmedim, ama bizden sonrakilerden de ümidi kesmek üzereyim.

Taraftarımızın çok büyük evrim geçirmesi lazım.

temel_yilmaz
Sunny53 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2202917#post2202917)

bir insana t.d geçtik küfür ediliyorsa annesine ailesine az bile yapıldı diyorsanız orda size söylecek sözün kalmadığı anlamına gelir.
sevmeyebiliriz ama bu ona küfür etme hakkını vermez az bile tezahürat yaptı derseniz yanlış olur lütfen

10 numara
colman'ın yanına arjantinli ön libero çok iyi olur...bilen varmı arjantinli ön libero :)

Hasan Habip Özbay
valla bazı arkadaşları anlamıyorum galip gelmişiz hala neleri tartışıyoz bjk 9 maçı haybeye alıyor adamlardaki birliğe bak biz işte bundan şampiyon olamıyoruz 3 puan için her yol mübahtıur bunu öğrenirsek ancak şampiyon oluruz yoksa....

magicyattara
Şampiyonluk stresi falan kalmadı herhalde ki rahat bir galibiyet aldık. Galibiyet güzel, maçla ilgili fazlaca yoruma gerek yok. Bir kaç pozisyon ile ilgili yazacağım.

- İlk yarıda Colman'ın koşu yoluna bir top atılıyor ve ardından rakibin bacak arasından geçireyim derken topu kaybediyor, pozisyon heba oluyor. Oysa sadece ayağının ucuyla dokunsa geriden gelen Umut kaleciyle karşı karşıya kalacak. Gol olur, olmaz ayrı konu. Ama sene başından beri Colman'ın neden asla iyi bir ortasaha oyuncusundan öte iyi bir 10 numara olamayacağını izah etmeye çalışıyorum. Bir adam ne zaman pas verip ne zaman çalım yapacağını kestiremiyorsa, yani futbol zekası elvermiyorsa bence iyi bir ortasaha oyunculuğundan öte geçemez.

- Son dakikada Barış Memiş'e kaleci dokundu mu? Yoksa kendisini mi attı? Net gören var mı bilmiyorum ama ben sanki kendini attı gibi gördüm. Eğer kendini attıysa hala daha 1 sene önce bıraktığımız yerde duruyor ve Ersun Hoca onu oynatmamakta haklıymış demektir.

- Alanzinho'nun gol pası güzeldi lafım yok. Fakat gerke Colman'ın, gerek Alanzinho'nun bu tür güzel pasları dikkatinizi çektiyse hep takım kontraatağa çıktığında geliyor. Bu pasları ölçü olarak alanlar yanılır bence. Zira özellikle iç sahada asıl sıkıntıyı rakip geriye yaslanmışken ve biz oyunu rakip sahaya yıkmışken yaşıyoruz. Mühim olan o sıkışıklığı açabilecek pasları vermek veya hareketleri yapmak. Bunu belli bir oranda Yattara dışında yapan adamımız yok hala. Alanzinho transferi bence büyük bir fiyaskodur. Her aldığı topla deli danalar gibi rakibin üstüne gidip, sıkışınca kendini yere bırakan oyuncuların devri kapandı artık.

-Bir de Hüseyin'in geri pası vardı:) Egemen-Slyva ve Cangele'nin tam arasına attı. Aslında Cangele'nin koşu yoluna çok güzel bir pastı ama Egemen iyi bir defans oyuncusu olduğundan yetişti ve Cangele'ye gol fırsatı vermedi:)

Son olarak her maç olduğu gibi Egemen'i kutluyorum yine özel olarak. Umarım seneye takım kaptanı olarak izleriz kendisini.

Alanzinho varya Alanzinho büyük futbolcu hocam.

Bunu görebilmek lazım.

Açık söyliyim şu anda Türkiye'de orta sahadan forvete böyle kat eden bir futbolcu yok.
Gökdeniz alıp giderdi ama bu daha başka hocam.
Müthiş bir futbolcu.
Fazla da methetmek istemiyorum nazar almasın.
İzlemek büyük zevk.
Bu akşam 3 tane yüzde yüzlük sarı kartla durdurdular.1 tane çıkardı hakem bozuntusu.

Barış'ın pozisyonu ise kırmızı kart ve penaltı.

Hüseyin İlkin
02.05.2009, 23:34
colman'ın yanına arjantinli ön libero çok iyi olur...bilen varmı arjantinli ön libero :)

Biglia diye biri var elimizde. İstermisiniz? :)

Lancet_61
02.05.2009, 23:34

her lafına TRABZONSPOR ifadesi eklemene gerek yok...her uyduruk cümlede kullanmayın bu klübün ismini madem o kadar değer veriyosunuz bu klübe

Koray
02.05.2009, 23:35
Siz ne acayipsiniz yahu, Ersun hocayı savunanlarda, ona karşı olanlarda ?

Giden gitti önümüze bakacağız artık ve güzel bi galibiyet aldık tadını çıkarın...

Allah'tan yenilmedik yoksa buraları düşünemiyorum...

TheCrow
02.05.2009, 23:35
Bir kesimin deyimiyle, "Ersuncular".
Ve "Ersuncular" a karşı olanlar.

Yapmayın böyle şeyler.

Bırakın, galibiyeti kutlayın. :)

Hüseyin çok şey istiyorsun :D

10 numara
02.05.2009, 23:36
Biglia diye biri var elimizde. İstermisiniz? :)
çok pahalı ben başka birini biliyorum daha ucuz ve daha genç...hemde harbi arjantinli isterseniz yanında iyi bir sağbek...

lazumsuz
gerilmeyin gençler sakin olmakta fayda var önümüzdeki haftalarda herşey netleşir.(hala gelmedi mi egemen in 3lüsü? :))

hamucera

sende insanların görüşlerine saygı duy. ne forması giydiğimi sana ispatlamak zorunda değilim takımdan gitmiş teknik adama küfredenleri savunma yazıları yazdığına göre sen şu üzerindeki formanı çıkar

Sümeyye Şahin
02.05.2009, 23:37
herşey bi yana...kolbastıyı özlemişim:) egemenin üçlüsü de tabi:)

Burak 1967
02.05.2009, 23:38
ya bu laf da ne oluyor ersuncular falan filan... burda herkes Trabzonsporun başarılı olmasının arzusunda elbette, bu yüzden yanlış yapıldığını düşündüğü hadiselere yorum yapmak, HAK sızlığa uğradığını düşündüğü insanlara sahip çıkmak en doğal haklarıdır. bence Trabzonsporluluk da bunu gerektirir, çünkü Trabzonspor haksızlığa, baskıya, ayrımcılığa bir başkaldırıştır, bir isyandır... böyle bir oluşumun içinde yaşanabilecek haksızlıklara, yanlışlara her zaman her şekilde isyan olmalıdır, olacaktır da... bunları hazmedememek, anlamaya çalışmamak yada en kötüsü alayla aşağılamaya vardırmak bizlere hiç yakışmıyor...

Emre HIZAL
Arkadaşlar 1 saattir yorumları buyuk bir hayretle okuyorum bişey yazmiyim dedim ama dayanamadım. Bırakın yahu birbirinize laf sokmayı ersun hocaya atıp tutmayı ersuncu antiersuncu tavırları ayıptır yapmayın ersun hoca hatalarıyla sevaplarıyla bu takım için çalışmış çabalamış bir isim kim ne derse desin lütfen bir kere bize yakışan duruşu tum taraftarlarımızla sergileyebilelim.

Cafer Bulur
Alanzinho varya Alanzinho büyük futbolcu hocam.

Bunu görebilmek lazım.

Açık söyliyim şu anda Türkiye'de orta sahadan forvete böyle kat eden bir futbolcu yok.
Gökdeniz alıp giderdi ama bu daha başka hocam.
Müthiş bir futbolcu.
Fazla da methetmek istemiyorum nazar almasın.
İzlemek büyük zevk.
Bu akşam 3 tane yüzde yüzlük sarı kartla durdurdular.1 tane çıkardı hakem bozuntusu.

Barış'ın pozisyonu ise kırmızı kart ve penaltı.

Alanzinho nun kalitesi tartisilmaz ve müthis bir yetenek.

Ama bazi yerlerde calimi abarttigini düsünüyorum.

Su anki modern futbolda her defasinda topu orta sahadan alip rakip kaleye tasimak yok.

Alanzinho calimlarini daha cok rakip kaleye yakin yerlerde denemeli ve ikili mücadelelere daha cok girmelidir.

Ben alanzinho nun su anda 90 dakikalik futbolcu oldugunu düsünmüyorum.Kendisi su mactaki gibi rakip yorulduktan sonra ve skor avantajina sahipken oynatilmasi gereken futbolcu profili ciziyor.

Alanzinho daha iyisini oynar mi;kesinlikle evet.Ama bazi konularda kendisini degistirmesi gerek.

TheCrow
Alanzinho konusunda sana katılamıyorum Cenk,bence çok iyi bir futbolcu,seneye çok büyük işler yapacak.Bugün kendisine 7-8 kere faul yapıldı,istisnasız hepsi de sarı kartlıktı,ama hakem sadece birini verdi.

Onur Şeref
çok pahalı ben başka birini biliyorum daha ucuz ve daha genç...hemde harbi arjantinli isterseniz yanında iyi bir sağbek...

O zaman yap bi karışık.:)

Travelair
..................

KÖKSAL AYDIN
Bu kavga burda bitmez, bu kafayla şampiyonluk gelmez.

Size iyi akşamlar.

Şenol Altunsoy

Var Biglia Arjantinliydi sanırım

Sunny53
02.05.2009, 23:39
Sunny53 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2202917#post2202917)

bir insana t.d geçtik küfür ediliyorsa annesine ailesine az bile yapıldı diyorsanız orda size söylecek sözün kalmadığı anlamına gelir.
sevmeyebiliriz ama bu ona küfür etme hakkını vermez az bile tezahürat yaptı derseniz yanlış olur lütfen

Kendisi bu taraftarla dalga geçerken ne yazık ki savunuyordunuz
lütfen hak edene hak ettigini verelim
3 maç lütfen 9 puan koyun
asla ama asla haketmiyorduk

Koray
02.05.2009, 23:39
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55999

bkandil
02.05.2009, 23:40
bir konuda haklısın;
vefakar taraftarımız ersun hocaya sahip çıktı
(ilaveten aynı vefakar taraftarımız şimdi ahmet hocaya sahip çıkıyor, yeni sezonda da gelecek olan hocaya sahip çıkacaktır. Zira Trabzonsporluluk bunu gerektirir.)
ayrıca -miş'li geçmiş zamanla ilgilenmediklerini söylemelerine rağmen gidene küfredenler (gidenin kimliğine takılmayın, her gidene aynısı yapıldı, hatta şimdi gelse diye can attığımız Şenol Hoca'ya bile) ise vefakar taraftar değil olsa olsa leş kargalarıdır....

murat köse
ben bugünkü maçtan sunu anladım. bir futbolcu topluluğu istemediği hoca ile dewam etmez. şöyleki 10 haftadır 2 metre ileri pas atmayan mücadele etmeyen hüzeyin ne olduda buğün ileri defalarca pas atıp cok rahat şekilde adam geçmeye calışıp , maçın 80. dakikasında halen yerlere yatıp top almaya çalışıyorsa adama sorarlar 10 haftadır nerdeydin.
son golde gökahın nerden kosup geldiğine bakın adama sorarlar 15 haftadır 6 pastan atamadığın golleri buğün nasıl attın diye. bunun gibi 3-4 fotbolcu vardı sahada gercekten.
bence fotbolcuları yine icerden birileri kışkırtıp dolduruşa getimiş ve oynamadılar sonucta olan hocaya oldu yazık oldu.
maça gelince ölesine bir maç işte....

KERİM
Bazı kişilerin forumdaki emeklerini,önceki yazılarını görmesem !Bunlar kesin bizi bölmeye çalışan 3kızkardeşlerdir dicem ama'

Artık bitsin Ersun tartışması.İsteyen istediği avatarı , istediği görüşü savunur.
Yazıları okuyan üçüzleri zevklendirecek cinsten.

Saltuk Buğra
02.05.2009, 23:41
arkadaşlar maç sonrası videoları yok mu?

ilhan
Hayrola arkadaşlar? Galibiyeti konuşmak yerine "Alın işte Ersuncular gördünüz mü?" moduna girmişsiniz. Burada Ersun Yanal gitmesini yanlış bulanlar da Trabzonsporlu, gitmesi doğru oldu diyenler de. Kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu bu duruma bağlayamaz. Hepimizin tarafı Trabzonspor. Fikirler aynı değil diye nedir bu çatışma?

Mustafa Ayazoğlu

85 gün sonra Kolbastı.

Erdem Keser
02.05.2009, 23:42
Umut yanlız ciddi ciddi oynuyor:)

erol-61
02.05.2009, 23:43

@ Badaloglu:

Abi LÜTFEN kiliti vur.

aynen katılıyorum bende düşünüyordum kimseyi kırmadan nasıl yazsam diye KİLİT LÜTFEN

hamucera
02.05.2009, 23:43

taraftar teknik adamı desteklemekte özgürdü. ben ersun hoca yı destekliyorum diye kimse bana trabzon düşnaı vari kelimeler kullanamaz. hiç kimse bana ersunun peşinden bit ama bizi bıra ta diyemez. sizinle zaten işim yokj. ben trabzonsporluyum ersun hocaya desteğimi verirken kulubüme zarar vermyiroum. ama ersın hocayı eleştirirken küfretmek ne olursa olsun doğru değildir. biran kendinizi orada 500-1000 kişiden küfür yiyen birisinin yerine koyun ve aklı selim düşünün.

hamucera
02.05.2009, 23:44
Umut yanlız ciddi ciddi oynuyor:)

sorma üstadım umut bu maçta iyiydi. gökhanda iyiydi. takım iyi oynadı diyemeyeceğim ama ben özellikle hüseyini çok beğendim

TSelif
02.05.2009, 23:44
Bence hakem kötüydü. Sonuca etki etmese de vermediği kartlarla ortamı çok gerdi :mad:
İlk yarıdaki isteği gördüm bu akşam takımda az da olsa..
Keşke bundan öce de isteseydik! Denizli de Konya da heke hele Sivas maçında ...keşke !!

temel_yilmaz
02.05.2009, 23:46

işte ayrıldığımız yerde burası hani bunları burda tartışmakda pek doğru değil maç başlığı olduğu çin kısaca yazalım .
kiminle dalga geçti bende bu takımın taraftarıyım ben öyle birşey görmedim .
haketmeme meselesine gelince biz 25 yıldır olan hiçbirşeyi haketmedik haketmiyoruz.

hadi birazda futbol konuşalım hüseyinin yerinde bugün selçuk oynasa daha mı iyi olurdu dahamı kötü olurdu?

Ömer TOPAL
02.05.2009, 23:46
vay be demek isteyince oluyormuş

efulim67
02.05.2009, 23:47

Su anki modern futbolda her defasinda topu orta sahadan alip rakip kaleye tasimak yok.

Alanzinho calimlarini daha cok rakip kaleye yakin yerlerde denemeli ve ikili mücadelelere daha cok girmelidir.

Ben alanzinho nun su anda 90 dakikalik futbolcu oldugunu düsünmüyorum.Kendisi su mactaki gibi rakip yorulduktan sonra ve skor avantajina sahipken oynatilmasi gereken futbolcu profili ciziyor.

Alanzinho daha iyisini oynar mi;kesinlikle evet.Ama bazi konularda kendisini degistirmesi gerek.

Kanımca bende size katımıyorum.
Aksine kapanan rakipleri açabilecek oyuncu tipolarak gözlemledim.
Gününde bir Yattara ile açamayacakları defans olmayacaktır. Bunu yaparken rakibi sayı olarakta eksiltebileceklerni düşünüyorum. Zor maçlarda sırf bu yönde bir taktik bile bize maç kazandırabilir.
Ama yorumundur, sygı duyuyorum. Seneye çok dha güzel ALanzinho tartışmak dileğiyle...

Gamze
02.05.2009, 23:47
Hoşçocuk,

Hoşluğun bilinmez de boş boş mesaj yazdığın bir gerçek çok afedersin ama...

Mesajını ben sildim.

Ortalığı karıştırmayın, az durun yahu.
Galibiyeti de kendi boğazımıza böyle dizeriz biz işte.
Bravo.

Çağrı Bilici
02.05.2009, 23:48
Hoşçocuk,

Hoşluğun bilinmez de boş boş mesaj yazdığın bir gerçek çok afedersin ama...

Mesajını ben sildim.

Ortalığı karıştırmayın, az sakin olun yahu!

Evet yaptığı düpedüz terbiyesizlikti

magicyattara
02.05.2009, 23:49

Şöyle söyliyim;rakip savunma set haline döndüğü zaman yani bir nevi kapandığı zaman delip geçmesi zor oluyor ve kaptırıyor topu.
Bir de topla buluşur buluşmaz rakip bastığında fizik olarak zayıf olmasının dezavantajını yaşıyor.

Fizik olarak biraz daha iyi gördüm bu akşam.
Rakip defansta bir koridor yakalarsa geçmiş olsun,kimse durduramaz bu bücürü.Su gibi akıyor aralarından.

Geriye dönük oynaması zor gibi görünüyor.Pres yapma yeteneği yok.
Kurtaramadın kendini şu Alman futbol felsefesinden:)

hos_cocuk61
02.05.2009, 23:49
Beni forumda takip eden isen sakin ve düzeyli yorumlar yapıyorum benim kızdığım nokta ise bu kentte hamiler şenol güneşler küfür yerken bu adam ne yaptıga prens yaptınız bu adamı bana bir başarısını açıklayın bekliyorum ama yok başarısı yok amaç Trabzonspor ise lütfen Trabzonsporu tartışalım bireyleri değil bireyler gelip geçicidir!

Muhammed KOÇ
02.05.2009, 23:50
ya artık bırakın ersun hoca tartışmasını bence.. iyiki yendik yenilseydik ne olurdu burası :s

abdullah6134
02.05.2009, 23:50
şu başlıkta maçla ilgili hiçbişey yazmadan sadece ersun hocayı savunmak ya da eleştirmek için yazanlara diycek bişey bulamıyorum. BMN benim için çok değerli bir forum ama Ersun hocanın istifasından sonra her gecen gün gözümde biten bir değere sahip. yazık yaaa maçı izledim gayet iyiydi takım yattara dışında..oyun iki kanada da yayıldı tek tarafta kilitlenmedik.maçtan sonra futbolcularımız müthiş kolbastı oynadılar.bunları okurum heralde diye actım forumu ve ersun başlığına bakmamak için kendime soz verdim.ama bu başlık ersun başlığını gecmiş zaten diycek bişey bulamıyorum. kacıncı defa soyleniyo bilmiyorum ama bir işe yaramamasına rağmen tekrarlamakta fayda goruyorum hiçbir kişi bu forumda Trabzonspor'un önüne geçemez.geçtiği an bu forumun işlevi bitmiş demektir. tekrar galibiyetimiz kutlu olsun...

Bahattin Aydın
02.05.2009, 23:51
İyi ya da kötü futbol hiç önemli değil 3 puanı aldık hanemize yazdık.Şanssız şekilde maç kaybetmektense şanslı şekilde maçı kazanmayı yeğlerim.
Ersun Yanal ile ilgili görüşlerinizi savunmak için aynı davaya gönül vermiş kişiler olarak birbirinizin kalbini kırıyorsunuz.Gereksiz yere birbirinize saldırmayın lütfen.Ortak renklere gönül verdiğinizi unutmayın.

Cafer Bulur
Kanımca bende size katımıyorum.
Aksine kapanan rakipleri açabilecek oyuncu tipolarak gözlemledim.
Gününde bir Yattara ile açamayacakları defans olmayacaktır. Bunu yaparken rakibi sayı olarakta eksiltebileceklerni düşünüyorum. Zor maçlarda sırf bu yönde bir taktik bile bize maç kazandırabilir.
Ama yorumundur, sygı duyuyorum. Seneye çok dha güzel ALanzinho tartışmak dileğiyle...
Sivas macinda yattara ve alanzinho ile sivasi acmak istedik ama maalesef madara olduk degil mi?

Alanzinho ikili mücadelelerde daha cok ayakta kalamadigi müddetce kapanan rakipleri acmák hic de kolay olmayacak.

Seninkisi de bir fikirdir tabii,ben de senin görüsüne saygi duyuyorum.:)

Fatih Özkan
Şurda adam gibi sevinelim ya...
Nedir Ersun Hoca davası sürüyor hala ?
Nereye kadar devam edeceksiniz merak ediyorum!

magicyattara
Bence hakem kötüydü. Sonuca etki etmese de vermediği kartlarla ortamı çok gerdi :mad:
İlk yarıdaki isteği gördüm bu akşam takımda az da olsa..
Keşke bundan öce de isteseydik! Denizli de Konya da heke hele Sivas maçında ...keşke !!

Rezildi hatta.Kayserinin penaltısı öncesi Ferhata yapılan faulü es geçti.

Göstermediği sarı kartlar yüzünden de kulaklarını bayağı çınlattım.

robinhood61
colman la alanzinho kolbastıyı biraz daha öğrenmişler :)

Varlıbaş61
ya artık bırakın ersun hoca tartışmasını bence.. iyiki yendik yenilseydik ne olurdu burası :s

yine aynı olurdu
sadece taraflar yer değiştirirdi...
ne günlere kaldık yahu!

karşılıklı tartışamıyoruz bile...

EMiRHAN61
kocaman sezon boyunca yaptığımız gibi; çok tutuk oynadık (erken goller bulmasak dahada tutuk kalırdık)

ama kocaman sezon boyunca yapamadığımız bişeyi yaptık , girdiğimiz pozisyonları değerlendirdik.

gülsemmi ağlasammı bilmiyorum

temel_yilmaz
02.05.2009, 23:52
Şöyle söyliyim;rakip savunma set haline döndüğü zaman yani bir nevi kapandığı zaman delip geçmesi zor oluyor ve kaptırıyor topu.
Bir de topla buluşur buluşmaz rakip bastığında fizik olarak zayıf olmasının dezavantajını yaşıyor.

Rakip defansta bir koridor yakalarsa geçmiş olsun,kimse durduramaz bu bücürü.Su gibi akıyor aralarından.

dikkatinizi çektimi bilmiyorum topu önüne 1 ila 1.5 metre yuvarlayıp koştumu o sürati ile geçebiliyor rakibini messi vari ama bence çok bencil oynuyor bugünkü maçta o hareketleri yanındaki takım arkadaşlarınıda oyundan düşürüp küstürdü.birde ara pasları rakip dengesizken çok iyi colmanda o konuda çok iyi

sanatik
02.05.2009, 23:53
fark yine 4 e indi bjk ve sivas berabere bile kalsa süper olur.

Ersunu yüklenmek icin erken ama durum bana albayrak yönetiminin durumunu hatirlatti umarum sadri sener uygun bir td bulur artik ve ersu yanal eksikleri anlasilir.

Yarin 3 ve 4 puan fark yüzünden stresde olacaklar inschallah istedigimiz gibi olur

Cafer Bulur

Seninle cok farkli düsünmüyoruz.

Bu arada körle yatan sasi kalkar abi...:D

Saltuk Buğra
arkadaşlar stada gidipte video çeken yok mu?

Muhammed KOÇ
02.05.2009, 23:54
68 Üye ve 20 Misafir

68 / 20 = 3.4

bu oran çok fazla biri bizi gözetliyor :)

Oğuzhan Fidan
02.05.2009, 23:56
kayseriye yapılan penaltı değil cangele gibi düzenbaz bi futbolcu bunu hep yapıyor egemenle yine uğraşıyodu ama şuda bi gerçek maça felan asılmadılar hani varını yoğunu ortaya koydular gibi bi durum yok bizimkilerde aynı futbollarını oynadılar ilk 2 gol hediye zaten. sivas yarın yenilicek buda bi gerçek

Cafer Bulur
Rezildi hatta.Kayserinin penaltısı öncesi Ferhata yapılan faulü es geçti.

Göstermediği sarı kartlar yüzünden de kulaklarını bayağı çınlattım.
Verdigi 2 penaltida da hakliydi,en azindan orada dogrulari gördü.

Yunus yildirim bu maci yönetseydi,mac 3-0 biterdi.:)

Bu nedenle ben hakemi begendim.:)

İsmail Alkan
Maç başlamadan önce trübünler "acaba" dercesine neye ne şekilde tepki vereceğini tam kestirememiş,tribün gurupları nın kale arkalarındaki 4 farklı köşeden çıkan 4 farklı tezarrühat sesleri olmasa maç seyircisiz oynanıyor sanacaktık.

Neyseki maçın başında takım 2-0 öne geçince önce bizler şaşırdık,akabindede tribünler hareketlenip yönünü takımı sahiplenmeye çevirdi.

İlk 20 dakika sanki başka bir takım seyrettik,şimdiye kadar yapılamayan 3-4 hatta 5 pas yapılıp,rakip kaleye yükleniliyordu,ben bile şaşırdım,sonrasında ise bildik takım ve bildik olmayan oyun düzeni ve panik yine sahneye çıktı,özellikle ikinci yarının ilk yarım saati saç baş yolduk sanki.

Yattara anlaşılıyorki ilk 20 dakkalık oyuncu artık,ya bu şekilde kabulleneceğiz yada bu sezon sonu göndereceğiz,Alan bu takımda 90 dakka oynamaası gereken bir oyuncu,müthiş hızlı deparları ,adam eksiltmesi ve adrese teslim topları 90 dakkalık oyuncu olduğunun göstergesi,Alan'ı boş alan bulduğunda kim durduruacak ? ya indireip sarıyı yiyecekler,yada çıkardığı toplar gol pozisyonu olacak,kaldıki bu çocuğu geldiğinden beri şamar oğlanına çevirdik,bu haldeyken bile müthiş oynuyor,seneye ligin en çok konuşulan oyuncusu olacak,ahanda buraya yazıyorum.

Gökhan ve Umut bugün çok iyiydi,özellikle Gökhan bugün çok aşırı hırslıydı,sanki dersinki Umutun hırsı var kendisinde,enteresan.

Külünk buralardamı bilmiyorum ama Hüseyin başlığını bir kaç günlüğüne açabilirsin :rolleyes:

Taraftar ise takımını sahiplenmiş ve gayet güzel destek vermiştir,yağmurluklarda ayrı bir havamı katıyor ne :) maraton tribün bugün gayet iyiydi,

Egemenin üçlüsü muhteşemdi,inşallah tv vermiştir,bu tribünleri birleştirse birleştirse Egemen birleştirir,adam tribüncümüdür nedir yahu :)

Şampiyonluk süreci devam ediyor ,kesin oluruz diyemiyorum ama kimsenin şüphesi olmasın , İlk iki karanti ;)

Ba®ış
hakem bence de kötüydü.tayfun'u penaltı pozisyonda 2. sarıdan atmayarak resmen eyyamcılık yaptı

Muhammed KOÇ
02.05.2009, 23:57
egemenin 3 lüsü bunu buldum arkadaşlar sesi biraz kısın ama :)

http://www.facebook.com/groups.php?ref=sb#/video/video.php?v=72872278193&oid=17088199330

mashal61
02.05.2009, 23:58
Solda Alanzinhoyla başlasaydı sıkıntı yaşayabilirdik. Çünkü Alanzinho defans yapmayan bir oyuncu. Serkanla başlamak orta sahanın direncini artırdı. Serkan da solda fena değildi.

Sağda Ferhatla başlaması yanlışdı. Sağda Tayfun veya Songla başlamalıydı. Ortada Tayfunla başlaması yanlıştı. Ortada Girayla başlamalıydı.

Yattara yokları oynadı. Aldığı topları genelde ya pas hatası yaptı ya da kaybetti. Ona fazla katlandı. Daha erken Barış'ı alabilirdi.

Son olarak kazandıysa haklıdır diyorum. Heleki 4-1 kazandıysa. Ama hedefsiz kalmış bir takımı yendiğimizi de unutmayalım. Haftaya Kocaeli'deki maça daha iyi hazırlanmamız lazım. 4-1 sakın takımda rehavet oluşturmasın. Şimdilik takım hakkındaki tek endişem bu.

Cafer Bulur
03.05.2009, 00:00
hakem bence de kötüydü.tayfun'u penaltı pozisyonda 2. sarıdan atmayarak resmen eyyamcılık yaptı
O pozisyonda sari kartlik bir hareket yoktu.

Penaltiya hükmederek tayfun zaten yeterince cezalandirilmis oldu.

Yoksa haftaya kocaeli macinda oynamasin diye mi atilmasi gerektigini savunuyorsun?:)

Ba®ış
03.05.2009, 00:02

Yoksa haftaya kocaeli macinda oynamasin diye mi atilmasi gerektigini savunuyorsun?:)
eğer ceza sahası içinde o tekmeye penaltı veriyorsa 2. sarıyı da vermeliydi :)

ayrıca,Kocaeli maçında oynasın Cafer Abi,Kocaeli'nin 1 penaltısı cepte olur işime gelir :D

temel_yilmaz
03.05.2009, 00:02
Maç başlamadan önce trübünler "acaba" dercesine neye ne şekilde tepki vereceğini tam kestirememiş,tribün gurupları nın kale arkalarındaki 4 farklı köşeden çıkan 4 farklı tezarrühat sesleri olmasa maç seyircisiz oynanıyor sanacaktık.

Neyseki maçın başında takım 2-0 öne geçince önce bizler şaşırdık,akabindede tribünler hareketlenip yönünü takımı sahiplenmeye çevirdi.

İlk 20 dakika sanki başka bir takım seyrettik,şimdiye kadar yapılamayan 3-4 hatta 5 pas yapılıp,rakip kaleye yükleniliyordu,ben bile şaşırdım,sonrasında ise bildik takım ve bildik olmayan oyun düzeni ve panik yine sahneye çıktı,özellikle ikinci yarının ilk yarım saati saç baş yolduk sanki.

abi ben bu yazdılarının tamamen hüseyinden kaynaklandığını düşünüyorum ilk yarım saat inanılmazdı hüseyin açısından toptan kaçmıyor alıyor veryor sağa sola açıyor oyunu rahatlatıyordu takii 30. dakikaya kadar
eski formunu buldu takım yine çöküşe geçti çünki colman tek başına kaldıramıyor ordaki yükü hali ile orta saha düşüyor.
bence en büyük zaafımız hüseyinin bölgesi çünki rakip bizim yarı sahaya göbekten çok rahat geliyor yürüye yürüye nerdeyse hüseyinde her rakip atağında kendini bizim stoperlerin arasına hapsediyor ..
ben hüseyinin yerinde selçuğun oynamasının daha mantıklı olacağını düşünüyorum

TSezgin61
03.05.2009, 00:03

o durum varsa hakem berbatti. tayfunun kirmizisi es gecildi:D

saka bir yanada tayfuna kizamiyor insan. nedense herkes yeterince tepki veriyor, oda elinden geleni yapmaya calisiyor...

napsin usak yauuu:o

Cafer Bulur
03.05.2009, 00:04
eğer ceza sahası içinde o tekmeye penaltı veriyorsa 2. sarıyı da vermeliydi :)

ayrıca,Kocaeli maçında oynasın Cafer Abi,Kocaeli'nin 1 penaltısı cepte olur işime gelir :D
Haftaya kocaelisporlusun yani?:)

Kusura bakma ,sizi haftaya üzebiliriz. :)

bkandil
03.05.2009, 00:04
dikkatinizi çektimi bilmiyorum topu önüne 1 ila 1.5 metre yuvarlayıp koştumu o sürati ile geçebiliyor rakibini messi vari ama bence çok bencil oynuyor bugünkü maçta o hareketleri yanındaki takım arkadaşlarınıda oyundan düşürüp küstürdü.birde ara pasları rakip dengesizken çok iyi colmanda o konuda çok iyi
benim gördüğüm o top kayıplarını bencillikten değil de, diğer oyuncuların boşa çıkıp top istememeleri yüzünden kaybettiğidir.hele bir tanesi var ki adam isyan etti, 3 kişi üstüne gelmiş, herkes rakip defansın arkasına dağıldı, boşa kaçan yok....

Burak_52
03.05.2009, 00:05

http://www.facebook.com/groups.php?ref=sb#/video/video.php?v=72872278193&oid=17088199330
çok güzel....

Saltuk Buğra
03.05.2009, 00:06

çok sağol ya süper olmuş :)

Ufuk Bayraktar61
03.05.2009, 00:07
arkadaşlar kazandık mutluyuz iyi mi oynadık değil ama en azından mücadele ettik.. kazandık.daha hiç bir şey bitmedi!!!!

bu arada maç sonu hoptek ve 3lü görüntülerini izlemek için buyrun

http://www.facebook.com/profile.php?id=1461806378#/video/video.php?v=72872278193&comments (http://www.facebook.com/profile.php?id=1461806378#/video/video.php?v=72872278193&comments)

Ba®ış
03.05.2009, 00:08
Haftaya kocaelisporlusun yani?:)

Kusura bakma ,sizi haftaya üzebiliriz. :)
beraberlik dışında hiç bir sonuç beni üzmez Cafer Abi ;):)

Ufuk Bayraktar61
03.05.2009, 00:09

o kadar da olsun hiç yokdan iyidir... kusura bakmayın arkadaşlar devamında bağırıırken makine kapanmış nasıl olmuşsa :)))

Muhammed KOÇ
arkadaşlar kazandık mutluyuz iyi mi oynadık değil ama en azından mücadele ettik.. kazandık.daha hiç bir şey bitmedi!!!!

bu arada maç sonu hoptek ve 3lü görüntülerini izlemek için buyrun

http://www.facebook.com/profile.php?id=1461806378#/video/video.php?v=72872278193&comments (http://www.facebook.com/profile.php?id=1461806378#/video/video.php?v=72872278193&comments)
senin videonu senden önce paylaştım :D çok yavaşsın arkadaş :)

Oğuzhan Fidan
ne sarı kartı adam temas bile etmiyo

krdnz
Egemenin üçlüsü muhteşemdi,inşallah tv vermiştir,bu tribünleri birleştirse birleştirse Egemen birleştirir,adam tribüncümüdür nedir yahu :)

Haklısın abi,bak Egemenin sitesi orda da boş durmuyomuş :)

temel_yilmaz
03.05.2009, 00:10
benim gördüğüm o top kayıplarını bencillikten değil de, diğer oyuncuların boşa çıkıp top istememeleri yüzünden kaybettiğidir.hele bir tanesi var ki adam isyan etti, 3 kişi üstüne gelmiş, herkes rakip defansın arkasına dağıldı, boşa kaçan yok....

bu yazdığınız asıl sorunumuzun en önemlisi :) bence bizdeki çoğu oyuncu durağan opynuyor eskiden yattaraya çok kızardım bu konuda sağbek bindirirdi yattara hep sabit kalırdı hiç araya hareketlenmezdi bana atsın önümdekini geçiyim ortalıyım şimdi o kadar statik kalmıyor ..
evet ilk 30 dakika hariç saha içi yardımlaşmamız neredeyse yok denecek kadar azdı bunuda takım yeni diyerek işin içinden çıkallımı kendimizimi kandıralım bilmiyorum:)..
birde serkanın sol açık mevzusu oraya takım içinden çıkarılabilecek sol açık konusundaki en beceriksiz adamı koydu t.d nasıl fark getirdi pozisyonlarımıza demekki iyi birde sol açık gerekiyor bence bize

Ufuk Bayraktar61
03.05.2009, 00:10
senin videonu senden önce paylaştım :D çok yavaşsın arkadaş :)

ben hızlıyım asıl sen yavaşsın...sen videyoyu facebookdan nasıl buldun ? BMN grubundan mı yoksa :)...ben orda çoktan paylaşmıştım;)

Muhammed KOÇ
03.05.2009, 00:12
ben hızlıyım asıl sen yavaşsın...sen videyoyu facebookdan nasıl buldun ? BMN grubundan mı yoksa :)...ben orda çoktan paylaşmıştım;)
yok burdan (http://www.facebook.com/group.php?gid=17088199330) ;) bu arada reklamı da yapmış olduk :rolleyes:

İsmail Alkan
03.05.2009, 00:12
Valla bravo,güzel tesbit.

Alan'ın oyun stilini okuyabilecek ve onun toplarını koklıyabilecek golcüler lazım bize,işte o zaman bu iş çözülecek.

Yıllardır Mevcut durumumuz ve oyun sistemimiz ne ?

Yattara topla buluşacak,topu kesecek,golcülerimizde yattaradan gelecek hava topuna göre pozisyon alacak,olursada gol olacak,

Varmı başka bir oyun sistemimiz ?

İşte Alan bu soruna ilaçtır,artık top Alanın ayağına geçtiği zaman bu çocuğu koklıyabilecek şekilde pozisyon almalı golcülerimiz.

Ufuk Bayraktar61
03.05.2009, 00:13
herkes izlesin diye kalabalık olan Trabzonspor gruplarına videoyu ekliyorum. herkes yararlansın...

halka hizmet, Hak'ka İbadettir !!

theo
03.05.2009, 00:14
bu maçta ersun olsaydı bu maç böyle olmazdı ayrıca mehmet topuz oynasaydı bu sonuç yine olmazdı...

efulim67
03.05.2009, 00:15
Sivas macinda yattara ve alanzinho ile sivasi acmak istedik ama maalesef madara olduk degil mi?

Alanzinho ikili mücadelelerde daha cok ayakta kalamadigi müddetce kapanan rakipleri acmák hic de kolay olmayacak.

Seninkisi de bir fikirdir tabii,ben de senin görüsüne saygi duyuyorum.:)

Sivs maçı bir şekilde 2-0 oldu.
Maç başlar başlamaz yedik 2 gol.
Ondan sonra bizde iş görecek oyuncular onlardı.
Ama hoca yanlış düşündü. O dakikadan snra top tutup oyun kuracak güçü bir orta saha lazımken, 2 forvet çok bariz saçmalık oldu.
Alanzinho sizi de benide çok şaşırtacak inşaallah.

UZLU
03.05.2009, 00:15
fark yine 4 e indi bjk ve sivas berabere bile kalsa süper olur.

Ersunu yüklenmek icin erken ama durum bana albayrak yönetiminin durumunu hatirlatti umarum sadri sener uygun bir td bulur artik ve ersu yanal eksikleri anlasilir.

Yarin 3 ve 4 puan fark yüzünden stresde olacaklar inschallah istedigimiz gibi olur

yukarıda altını çizdiğim ve kalınlaştırdığım kelimenin doğrusunu kullanırsan sevinirim, ya da kullanmazsın olur biter ama kullanacaksan da "inşallah" diye yaz, internet mantığı ile yazılabilecek-oynanabilecek bir kelime olmaması lazım, öyle değilmi??

demiradam57
03.05.2009, 00:16
Arkadaşlar bu takımdan Ferhat,hüseyin,tayfun ve isaac gitmesi lazım.Bu adamlar tam bir ıskarta.

Bahattin Aydın
03.05.2009, 00:17
o kadar da olsun hiç yokdan iyidir... kusura bakmayın arkadaşlar devamında bağırıırken makine kapanmış nasıl olmuşsa :)))
Renkdaş paylaşımın için teşekkürler.pisLİG TV yayınlamadı bunu bulduğumuza bile seviniyoruz.Teşekkür ederim. ( Bu arada facebookda Trabzonspor sayfasında paylaştım videoyu umarım rahatsız olmazsın )

iso_4939
03.05.2009, 00:17
iyi ya pembe bır sayfa görduk.....baslayın yıne sampıyonluk sözlerine bende güleyim...

Bilâl ÇOBAN
03.05.2009, 00:18
Bilmem rakip mi açık oynadı ondan mıdır fakat, sanırım en güzel futbolumuzu oynadık. serkan yerinde sırıtmadı, alanzinho - umut - gökhan - yattara - colman verimli oynadılar.

güzel maçtı, zevk aldım.

ersuncu ( ne demekse ) ya da anti ersuncu değilim, kişilere takılmayalım, hizmet veren adamların da hizmetlerini görmezden gelmeyelim lütfen.

Ba®ış
03.05.2009, 00:19
ne sarı kartı adam temas bile etmiyo
Allahtan temas yok,olsa ne olacak kimbilir

Samet Yildirim
03.05.2009, 00:20
Oyuna tedirgin basladik...

Gol erken geldi rahatladik...2.gol pesinden gedi süper oldu...
bence fena oynamadik ama okadarda süper müthis diyemem..

Hocay anlamadim, serkanin ne isi var sol kanata...tayfun tam saatli bomba olmaaaz...skor 2-1 ve 3 hucumcu sahada ama serkan cikip alanzinho girmesi yanlis bence...cünkü 4 hucumcu oluyor resmen...

daa iyi olmaliyiz cünkü kocaelide taner var...

zafercalikoglu
03.05.2009, 00:20
her sey olabilir bu ligde ama bizim topçularımız uefa ya kalsak yeter düşüncesinde

Selman
03.05.2009, 00:22
İmzayı boşuna yazmadığıma sevindim.

Geçen hafta tu kaka, bu hafta yaşasın.Taraftarlığa bak hizaya gel.

serasker
03.05.2009, 00:25
öyle ahım şahım bir futbol oynamadık, ama zaman zaman Trabzonspora yakışır kişilikli futbol sergiledik.
ve en mühimi, amatör sayılacak bir hoca ile çıktığımız bu maçta yenilebilirdik de. Ben Ahmet hocayı da futbolcularımızı da tebrik ederim.
bu güne kadar alınmış puanlarımızın %95 i kötü futbol ile alınmış puanlardı.
kötü oyna puan al yeter.
İyi futbol arkadan nasılsa gelir.

sirkan
03.05.2009, 00:26
wms-ADwuz5A

http://www.youtube.com/watch?v=wms-ADwuz5A

krdnz
03.05.2009, 00:26
Lig tv çekimi kolbastı
http://www.youtube.com/watch?v=wms-ADwuz5A

Uluç
03.05.2009, 00:28
Egemen Videosu için teşekkürler :)

SDanışmaz
03.05.2009, 00:28
Maçta göze batan hataları Ferhat yaptı.

Hoca çok iyi taktikle çıkarttı takımı, maç içind etek yanlışı oldu; o da Serkan'ı çıkarıp Alanzinho'yu maça almasıydı. Serkan çıkınca orta saha çöktü. Yattarayı çıkarıp Alanzinho'yu almalıydı.

Gökhan çok hırslıydı bu çok hoşuma gitti. :)

Hüseyine de değinmeden edemeyeceğim. Adam kariyerin maçlarından birini oynadı. Hüseyindne böyle bir performans izleyeceğim aklımın ucundan geçmezdi :D

Kasım BEKTAŞ
03.05.2009, 00:33
Alanzinhonun diğer maçlardada iyi oynuyordu bu maçta öne çıkmasının nedeni;
diğer maçların aksine bu maçta alanzinhoya yapılan faulleri hakemin vermesi oldu...

şenolköz
03.05.2009, 00:39
bence takımdaki en büyük sıkını ciddiyetsizlik.2 farklı öne gecince herkes kafasına göre takılmaya basladı ve takım duraksadı.biraz daha ciddi olunsaydı fark acılır ve 77. dk ya kadar strese girmezdik.maalesef bu bizim klasik zaafımız.oyunu kendi alanında kabul etmeyi oyunun konrolünü rakibe vermek sanıyoruz.
ahmet hoca biraz gec kalsada tamda tahmin ettiğim değişikleri yaptı.tayfun hem gercek hemde mecazi anlamda sakat sakat oynarken oyundan almakta gec kaldı.barıs ta biraz daha erken oyuna alınabilirdi.hazır milli takımdan koralli dönmüşken

reisoğlu61
03.05.2009, 00:40
riskli bir kadro sürdu sahaya Ahmet hoca.
ama yinede galip gelmemiz güzel.

vuralkara
03.05.2009, 00:41
Maçta göze batan hataları Ferhat yaptı.

Hoca çok iyi taktikle çıkarttı takımı, maç içind etek yanlışı oldu; o da Serkan'ı çıkarıp Alanzinho'yu maça almasıydı. Serkan çıkınca orta saha çöktü. Yattarayı çıkarıp Alanzinho'yu almalıydı.

Gökhan çok hırslıydı bu çok hoşuma gitti. :)

Hüseyine de değinmeden edemeyeceğim. Adam kariyerin maçlarından birini oynadı. Hüseyindne böyle bir performans izleyeceğim aklımın ucundan geçmezdi :D

ama göze batan müdahaleleri de ferhat yaptı

serasker
03.05.2009, 00:43
iyi ya pembe bır sayfa görduk.....baslayın yıne sampıyonluk sözlerine bende güleyim...

aslında bu yılki en büyük handikapımız çok erken şampiyonluk havasına girmemizdi.

O şampiyon olan takımımızın ilk şampiyon olduğu yılda inönü stadyumunda bulunan futbol federasyonu bürosunda zamanın Trabzonspor yöneticileri federasyon başkanı Hasan Polat'ı ziyaret ediyorlar.

ve Aslen Trabzonlu olan Hasan Polat, yöneticilere kesinlikle erken şampiyonluk havasına ne siz girin ne de futbolcularınızı sokun diyor.

Ve ben eminim ki bu yılki performansınızla Trabzonspor şampiyonluğun en
büyük adayıdır diyor.

Dikkat edin. şampiyonluk sözü ağzınızdan çıkmasın diyor.

ve Trabzonspor'dan A milli takımına ilk çağırılan futbolcunun ismini veriyor.
ALİ KEMAL DENİZCİ yii milli takıma alacağım diyor.
Ama bunu da Ali Kemal'a söylemeyin Bizden duysun diyor.

Bakın tecrübeli, futbolun içinden gelen kişiler nasıl tedbirli davranıyorlar.
ve biz yukarıda yazdığım gibi çok erken şampiyonluk havasına girdik ve
takımı baskı altına aldık.

Yukarıdaki hatırat o zamanki eski yöneticilerden alıntıdır.
ve o yöneticilerin çoğu hala hayattadır. merak edenler onlara sorabilirler
bu olayın doğru olup olmadığını.

Şimdi ligin sonuna geldik veee şampiyonluktan bahsetmeğe neden gülüyor
arkadaşımız ki. Şimdi bahsedebiliriz şampiyon olacağımızdan, ligin sonu geldi zaten ve itici güçte olabilir.
olmayacak işmidir.

Fikstüre bir bakın bakalım. yarın sivas ve beşiktaş yenilirlerse, arada kalacak 4 puanlık fark kapanmayacak bir farkmıdır.

Ligin bitimine 3 maç kala şenol güneşin zamanında fb den 5 puan önde olan Trabzonspor şampiyonluğu fb ye kaptırmıştı. hem de sahamızda.

Bu örnek de ortada dururken arkadaşımız nasıl gülüyormuş ki aklı sıra alay
ederekten.

kusura bakmasın ben de kendisine gülüyorum.

Bu yıl evet bu yıl şu anda %20 şampiyon olmamız ihtimali vardır.

Erdinç Dilek
bende radyodan dinledim maçı en çok ferhatın ismini duydum:)

gerenimo
sanırım takım üzerindeki sitres hafiflemiş. rahatlık dikkatimi çekti. şampiyonluk sitresi ellerini ayaklarını dolaştırdığını anladım.

vuralkara
barış oynadığı 5 dakika içinde ayağına bir kez top gelmesine rağmen bence kalitesini ıspatlamıştır. o pozisyonda umut ya da gökhan olsaydı topu ayaklarına dolaştırırdı. çocuk gayet soğukkanlı bir şekilde kaleciyi geçti ve golünü atacaktı ama kalecei indirdi. gökhan golü atmasaydı penaltıyı çalacaktı zaten