PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarih Tekerrür Ediyor; Her Sene Olduğu Gibi "Seneye Olur" Demek Zorundayız. "Bıktık"

Mehmet S. Pervan
25.04.2009, 18:09
"Bu sene olmadı, seneye şampiyon oluruz" demekten bıktım usandım artık ...

Kandırılmaktan bıktım;
Ümitlendirilmekten bıktım;
Hayal kırıklığına uğramaktan bıktım;
Dalga geçilmesinden bıktım;

Bıktım ...!

Ben takımımdan utanmıyorum. Bizi bu hale getirenler utansın ...

Hasan61
25.04.2009, 18:13
bizi bu hale getiren utansın derken
bizi bu bu hale getirenler kimler
geçen sene 5. haftada havlu atan takımı 29.haftaya kadar şampiyonluk yarışına taşıyanlar mı
kimsenin kimseyi kandırdığı da yok bu takım kesin şampiyon olacak mı dendi yok
taraftar kendi kendine gelin güvey olmuştur
taraftar kendisi koymuştur şamp. hedefini

Kadir
25.04.2009, 18:14
Bizi bu hale getirenler Sivasspor deplasmanında ezilenlerdir .

İsmail ALİOĞLU
25.04.2009, 18:14
Seneyemi? hangi seneye??

Volkan Sarı
25.04.2009, 18:17
Yazık oldu harclığını biriktirip bir birinden borç alıp sivasa giden o taraftarlara yazık oldu. :confused:

LazEkrem61
25.04.2009, 18:18
tek cözüm

yönetim ve td kadro istifa :mad::mad::mad:

ApoCaN28
25.04.2009, 18:19
Önüzmüzde Çok sene var he...:D

Ben Artık üzülmeyen vurdumduymaz oyuncuda istemiyorum...

Dursun Kaplan
25.04.2009, 18:19
Yönetim diyosunuz hâlâ. Ne yapacak Sadri başkan ? Çıkıpta kendimi yönetecek maçı,çıkıpta omu atacak golleri.

Yuh be !.

Zafer BİLGİN
25.04.2009, 18:20
Bedava muhabbeti bırakın.

Yönetimle teknik direktör istifaymış.

Yapma ya.emredersiniz.

Kendinize gelin.

Adulyan7
k,mse bize bu yıl şampiyon olacağız demedi kendi kendimize havaya girdik...

Muhammet
Sene başında böyle demiyorduk ama..

ergin cesit
25.04.2009, 18:21
saçmalamayalım bu yönetim daha ne yapsın kızılmayacak yönetim ve taraftardır diğerlerine ne derseniz deyin

.....
25.04.2009, 18:21
Ben Trabzonspor'dan bıktım trafatardan bıktım her şeyden bıktım.Harcanan zamana emeğe paraya yazık yazık yazık.

ilk defa söylediğin bir seye katılıyorum. bravo :alkış:

Talha.YILMAZ
25.04.2009, 18:24
tek cözüm

Sadri Başkan'mı Çıkıp Gol atacak ?
Daha ne yapsın Başkanımız !

Satadyum , 60 Milyon TL Transfer , Pilot Takım , HES İhaleleri , İtibar Vs vs..

Ersun Yanal'la Olmaz,Umutla Gökhanla Serkanla Tayfunla olmaz bu İşler.

Ben Sadri Başkanımı Çok seviorum ve Çok Güveniorum.
O bildiğini yapar ve Kısa sürede bu hasret biter.
Karamsar Olmayın ve BAŞKANIMIZI KÜSTÜRMEYİN !

The Legend
25.04.2009, 18:28
1000 yıl şampiyon olmasakta bu sevdadan bıkamam. sorumlulardan elbet hesap sorulmalı hemde hemen.

7can61
25.04.2009, 18:29
yönetim istifa diyen arkadaşlar içtinizmi kafayımı buldunuz. Herkese eleştiri tamam ama Sadri başkan benim dünya gözüyle gördüğüm Trabzonspora gelmiş en iyi ve samimi başkandır. Kimsenin haddine düşmüyor bu adamı eleştirmek. Lütfen yorumlara dikkat edin. Hatta forum yöneticilerini böyle yorumları silmesi gerekir. Lütfen dikkat

uzungöllü
25.04.2009, 18:29
bizi bu noktaya getirenler bu yönetim bu teknik kadro bu futbolcular... bundan sonrasını da getirecek olanlar onlar... ama ligin başından beri oynanan oyun ki çoğu maçta oyun yoktu bakmayın böle dediğime bu günlerin habercisiydi... bu kadro sivas ı ikiye katlar hatta ne ikisi beşe katlar ama takımda RUH yoksa o takım bizim halı saha takımına bile yenilir ne yapacaksın...

powerts61
25.04.2009, 18:30
Sadri Başkan çok iyi ama Ersun Yalana istifa zamanı

abdus061
25.04.2009, 18:33
Bedava muhabbeti bırakın.

Yönetimle teknik direktör istifaymış.

Yapma ya.emredersiniz.

Kendinize gelin.
sız ne dıyorsunuz Allah askına oynarsın bırseyler gosterırsın goze hıtap edersınde tamam dersın ıstıkrar saglamak ıcın devam.sene byounca oynanan futbol nedır.hafta boyunca antreman antreman ne yapıyorlar bu kadar adı serefsızlık olmaz ben para harcayacam onlar kazanacak

Eren Karaahmetoğlu
25.04.2009, 18:37
Yönetim istifa diyenler, iyice düşünsüler, gerçekten gönülleri el veriyosa yazsınlar...

ApoCaN28
25.04.2009, 18:42
Artık İlgilenmiyorum...=)

ahmetuzun12
25.04.2009, 18:42
sezon başında kimse biz bu sene şampiyon olacaz demediki takım iyi gidince beklentiler arttı sonra şampiyon olamayınca yönetime kızmamak lazım..

Yunus Emre SEYHAN
25.04.2009, 18:44
Artık alışkanlık oldu, Söyledigim zaman bilincimde olmuyor.

ts_tuncay_ts
25.04.2009, 18:44
Yönetim diyosunuz hâlâ. Ne yapacak Sadri başkan ? Çıkıpta kendimi yönetecek maçı,çıkıpta omu atacak golleri.

Yuh be !.

60 trilyonu ben verdim dimi bu takıma...

Hasan Ayvenli
25.04.2009, 18:45
bu sene artık seneye muhabbetlerinin son olacağını düşündüğüm seneydi ve bu sene de olmayınca benim artık seneye diyecek umudum da kalmadı pek.

Fatih Ersoy
25.04.2009, 18:46
Her sene yeni bir senenin umudu ile yanıp tutuşacağız..
Sonuç hep hüsran..

son_nefes61
25.04.2009, 18:46
her sene şampiyon olacaz lafından bu sene kadar elimize fırsat geçecek mi ulan hiç mi utanmıyorlar bunlar elin sivası şampiyon olacak nasıl bakacaklar bunlar taraftarın yüzüne ya bunlar da ne yüz var bu kadar vurdum duymazlar oooooooooof oooooooooooof

Özkan
25.04.2009, 18:49
Bu takımın başına Hollandalı bir teknik direktör istiyorum. O zaman "seneye" demeyi bırakacağız.

yunus6109
25.04.2009, 18:50
Eger Ersun Yanallar gıbılerını trabzonun basına getırırsek seneyeler cok uzar!!!

BDiler61
25.04.2009, 18:52
tek cözüm

Yapmayin etmeyin arkadaslar hirsla kalkip zararla oturmayalim.Tamam hepimiz buyuk bir hayal kirikligi yasiyoruz su anda ama her seyi sil bastan yaparsak bu yine bize fayda saglamayacak.

ts_tuncay_ts
25.04.2009, 18:52
seneye yattara gider fatih gelir bu sefer kanatsız kalırız....Seneye hiç olamayız şampiyon....

cınar#7
25.04.2009, 18:54
bu kadroyla seneyede olmaz..

Tahir
25.04.2009, 18:54
maç sonrası doğru yorum yapmak zordur lütfen sakin olunca yorum yazalım ki doğru şeyler demiş oluruz

MuratJ
25.04.2009, 18:56
tayfun, huseyin, selcuk, umut, gokhan......vs gönderilmeli.
Takımı hakeden hırslı oyuncular alınmalı. Yonetimimiz hep bizle olsun seneye akıllı transferler lazım.

vahid halilhodzic gelse bence cok iyi olur.(eger hoca gidecekse)

alpozan61
25.04.2009, 19:00
yönetim istifa etme hocayı yolla mümkünse futboldan anlayan birini getir

aaahmet61
25.04.2009, 19:01
herhalde seneye diyeceğiz.bu takım yeni kuruldu.3-4 takviyeyle yine şampiyonluğa yarışırız.bu başkana güvenim sonsuz.ya albayrak başta kalsaydı.şimdi 15. idik.dua edin böyle bir başkanımız var.bu takımn her zaman arkasında olmalıyız.istikrar şart.geçen sene sivas hiçbir büyük maçı kazanamıyordu .bu sene kazanıyorlar.başarı için para sabır zaman şart.

MDanışmaz
25.04.2009, 19:09
3 büyüklerinh bu kadar kötü olduğu bir sezonda eğer şampiyon olamıyorsak şapkımızı önümüze koyup biraz düşünmemiz gerekiyor!!!

ts_tuncay_ts
25.04.2009, 19:09
herhalde seneye diyeceğiz.bu takım yeni kuruldu.3-4 takviyeyle yine şampiyonluğa yarışırız.bu başkana güvenim sonsuz.ya albayrak başta kalsaydı.şimdi 15. idik.dua edin böyle bir başkanımız var.bu takımn her zaman arkasında olmalıyız.istikrar şart.geçen sene sivas hiçbir büyük maçı kazanamıyordu .bu sene kazanıyorlar.başarı için para sabır zaman şart.

Albayrak başta iken 6. bitirdik bu senede o yolda ilerliyoz 60 trilyon harcamamıza rağmen....Bu yeni takım ilk başlarda süper oynarken şimdi ne oldu kümeye oynayan takımlardan bile kötü oynamaya başladılar...

cihayan
25.04.2009, 19:14
Yapmayin etmeyin arkadaslar hirsla kalkip zararla oturmayalim.Tamam hepimiz buyuk bir hayal kirikligi yasiyoruz su anda ama her seyi sil bastan yaparsak bu yine bize fayda saglamayacak.

Eger bu yonetimi kaybedersek birak seneye bir yirmi sene daha sampiyonlugu birak sampiyonluga oynayamazsin. Yonetim ne yapti, Karadenizspor, basketbol, bayanlar futbol takimi vb... Bunlar az seyler mi sadece sportif anlamdaki basarili isler olarak. Sonucta futbol takimi da ligin sonuna kadar sampiyonlugu kovaladi. Ama gercekten son adimi atacak basariyi gosteremedi. Bana asil koyan sampiyonlugu ligin en kotu ekiplerine karsi hem de Trabzon'da kaybetmemiz. Denizli, Konya, Ist. Buyuksehir, Gaziantep.... 4 macta ucu Trabzonda ve sadece bir puan. Olacak is degil. Ama bugun ne olursa olsun 3-0 gibi bir skor olmamaliydi. Sivas'a karsi bu kadar onemli bir maca cikiyorsun ve hic bir sey yapamadan bu kadar ezik oynayarak 3-0 yeniliyorsun. Bunun ardindan kolay ayaga kalkinmaz oyle hicbir sey olmamis gibi.... Yaziklar olsun...

boztepeliyasin
25.04.2009, 19:18
başlık son derece haklı ve yerinde. bizde insanız. sabır taşı olsak çatlardık.

ozcan_asanoglu
25.04.2009, 19:39
Gayet sakin yazıyorum. Hoca değişikliği şart. Herşeyin sonu değil. Elindeki malzemeyi değerlendirmesini bilen bir hoca artı 3-4 takviye ile seneye neden şampiyon olmayalım...

UmutBaykan
25.04.2009, 19:41
3 büyüklerinh bu kadar kötü olduğu bir sezonda eğer şampiyon olamıyorsak şapkımızı önümüze koyup biraz düşünmemiz gerekiyor!!!

Sadece ikinci dönem kendi sahanda 12 puan kaybediyorsan nasıl şampiyon olacaksın kardeşim,işte düşünülecek konu.

gkdnz
25.04.2009, 19:44
seneye olabilir ama bu hocayla olmaz.bence futbolcuların hiç suçu yok ha yetersiz ve formsuz olabilirler ama hoca bunu göre göre aynı futbolcuyu oynatmakta ısrar ediyorsa suç hocadadır futbolcuda değil.burda hoca için mazeret yedek kulubesinin yetersiz oluşu olabilir ki bu konuda kısmen haklıdır ve yönetimin varsa ufakta olsa bu konuda bir eksikliği vardır yoksa yönetim en başarılı yönetimlerden biridir.futbolcular çok yeteneksiz olsa dahi hoca gerek taktik gerekse oyuna müdahalelerle takıma güç katabilir en azından güzel futbol oynatabilir ama görüyoruzki bunlardan hiçbiri bizde yok.
yine acemice bir taktik ve yine gs maçındaki gibi 3-0 lık bir hüsran.gidin beş yaşındaki çocuğa sorun bu ligde gs ve sivasın evinde çok baskılı oynadığını birçok oyuncusunun gole yakın isimler olduğunu hızlı atağa çıktıklarını özellikle evinde pres yapıp baskı kurduklarını bilir.ikinci gole dikkatli bakın böyle bir defans anlayışı olabilirmi sivas 5 kişiyle geliyor bizde kimse yok nerdeyse kalecide hücuma çıkacak lafı uzatmayayım böyle teknik direktörlük olmaz sivas gibi bir deplasmana sen 4-3-3 dizilişiyle çıkamazsın hele hele bu kadar beceriksiz hücum oyuncuların varken.aklı başında bir teknik direktörün yapacağı şey 4-5-1 ile oynayıp öncelikle rakibi durdurmak orta sahayı ele geçirmek ve evsahibi takımın gol atamamasını sağlayarak hem psikolojik olarak hem oyun olarak yıpratmak olmalıydı gol nasıl olsa gelir kontr atak olur rakip yorulur ki yeni maç yapmışlar sonuçta bu gol gelir ama nerde bunları düşünecek mandalite...

Uğur Ö.
25.04.2009, 19:45
keşke bu takımı tutmasaydımda galatasarayı felan tutsaydım ama takım birkere tutukur bidaha bırakılmaz(gönül bıraklamz) nekadar bırakmak istesemde bırakamam

mashal61
25.04.2009, 19:49
Zaten buna üzülüyoruz ya. Bu sezon bitti ama "Seneye olur" diyen var mı?

Özkan
25.04.2009, 19:55
tayfun, huseyin, selcuk, umut, gokhan......vs gönderilmeli.
Takımı hakeden hırslı oyuncular alınmalı. Yonetimimiz hep bizle olsun seneye akıllı transferler lazım.

vahid halilhodzic gelse bence cok iyi olur.(eger hoca gidecekse)Hoca olma iddiâsındaki herif gitmezse de biz gideriz artık. Sevgi de bir yere kadar.

Çagman
25.04.2009, 20:04
Sadri baskan DEVAM! Ersun Hoca istifa Gokhan Umut Selcuk Serkan gönderilsin.

robinhood61
25.04.2009, 20:06
ne bi dahaki senesi bu sene şampiyonuz lig daha bitmedi sivasın maçları zor geçecek durun bakaym bi..

LANGARA
25.04.2009, 20:18
sene başında kimse bize şampiyonluk vaat etmedi biz taraftar olarak istedik diyorsunuz.trabzonspor taraftarı tabi ki şampiyonluk isteyecek hem bize yönetimden veya teknik kadrodan şampiyonluk hedefi gösterilseydi farklı bir şey mi olacak şampiyon olacak takım bu haliyle de olur şampiyon.bakalım bir dahaki sene için şampiyonluk sözü geçiyordu ne olacak..

ölümüne61
25.04.2009, 20:23
kaç yıl odu saymadık şampiyon olmadık mevsimler geldi geçti kupa almadık futbolcuyla taraftar el ele versin şampiyonluk kupası trabzona gelsin
artık aynı şarkıları söylemekten bıktık ne zaman takım sahaya çıktımı şampiyon diye bağırcaz bilmiyom

butthead
25.04.2009, 20:24
tek cözüm

yönetim ne alaka arkadaşım,laf olsun diye yazmasın kimse

Kadir
25.04.2009, 20:27
Yönetim istifa demek mallık olur ama Ersun Yanal artık bırakmalıdır .

Uğur Aydın
25.04.2009, 20:28
Birbirimizi kandırmayı bırakalım,yok umut çok koşuyor idare eder,yok Tayfun şöyle olur,Hüseyin böyle olur,Gökhan zaten kral,ersun hoca aslında iyi,pollyannacılığı bırakalım,bugün neyin ne olduğunu gördük,şampiyon olmamız imkansız,sivas kadar top oynayamıyoruz,bu bir gerçek,takımın tamamının Trabzonlulardan kurulu olması görüşü bir yana dursun,ama Trabzonsporun ilk onbirinde en azında beyin oalcak 3-4 Trabzonlu topçu lazım,yoksa böyle ruhsuz görüntüler ortaya çıkar,hoca konusundada ben Şenol Güneş ciyim,inşallah yeni sezonda başımıza gelir

Fatih Özkan
25.04.2009, 20:29
Yönetimden yana sıkıntımız yok...
Ersun gitsin yeter!
Duygularımızla oynadı resmen!

senturkmurat_61
25.04.2009, 20:32
arkadaşlar bugün ki hezimetin tek nedeni hoca değil hoca ve futbolcular. gerçekten her kısmı ile çok kötü oynadık olmadı başaramadık biz bu final maçlarını kazanmayı ama her ne olursa olsun kalan haftalarda takımımıza desteğe devam edeceğiz biz bize yakışanı her zaman yaptık yapmaya da devam edeceğiz. hala bozulmamış bir şampitonlar ligi şansımız var ki bjk yarın es es e takılır sonra da fb ile oynuyor daha sonra da gs yani kalan maçlar da bize büyük iş düşüyor büyük TRABZONSPOR umuzun

FANATIK61
25.04.2009, 20:32
Beyler sakin olalim gördügümüz gibi Yönetim sampiyonluga hazir ama takim degil. Bu sene hedefimiz Avrupa Kupalari baska birsey diyen mi oldu.

senturkmurat_61
25.04.2009, 20:33
BÜyÜk taraftari. DesteĞe devam

Mehmet Dinç
25.04.2009, 20:33
Bende bıktım şu takımı şampiyon göremeden ölüp gitcem o çok koyuyor bana

sifuni
25.04.2009, 20:34
beklentileri yüksek tutanlar simdi acayip üzülüyorlar (hakli olarak) ben bu sezonki performansi basarili olarak degerlendiriyorum

senturkmurat_61
25.04.2009, 20:36
Bu sene şampiyonluk yine biz taraftarların elinde sonuna kadar desteğe devam etmeliyiz. Futbolcuları tekrar ateşleyecek olan yine biz cefakar taraftarlarız o yüzden arkadaşlar kalan maçlarda hep tam destek ateşli destek inanalım inandıralım. Biz bu sene şampiyonlar liginde olabiliriz yarın keşke dememek için sakin olalım yanlış şeyler yapmayalım

TheRapZoNe
25.04.2009, 20:37
Evet trilyonları alanlar sahada yürüyüp rezilleri oynadığı sürece biz yine final maçlarını kaybetmeye devam ederiz gibi görülüyor. Son yılların kabus maçlarına bir yenisi daha eklendi. Ersun yanal'ın takımı hazırlayamadığı apaçık gerçek. Hafta içi idmanlarda saçma sapan el topu oyunlarıyla ancak bu kadar olur herhalde.

praximuns61
25.04.2009, 20:38
bu takıma iyi bir GOLCÜ geldimi seneye her şey daha iyi olur.denizli ve konya maçlarındakindeki o net pozisyonlardan gol çıkartabilecek iyi bir golcümüz olsaydı hala liderdik ve takım bu kadar form düşüklüğü yaşamamış olurdu.yönetim ve hocayla istikrara sonuna kadar varım

Cafer KILIÇSOY
25.04.2009, 20:40
Bu hazin sonlar hep bizi mi bulacak anlamıyorum. Trabzonspor son şampiyon olduktan sonra doğanlar 26 yaşında. Ve birçoğunun da 4-5 yaşında evlatları var. Çeyrek asırı devirdik ne yazık ki. Ve her sezon sonu aynı hikaye; ''Olmadı seneye, olmadı seneye''. Ömür bitti, ömür.

Git tarihde adı duyulmayan Vanspora yenil; ''Olmadı seneye''. Gel şimdi 2 sene önce futbol literatüründe adı olmayan Sivasspora yenil; ''Olmadı seneye''. ALLAH'ın senesi bitmiyor tabiki ama bizim ömrümüz bitiyor. Zormu bu kadar şampiyon olmak. Hayır , asla değil. Yen Sivası şampiyon ol, bu kadar basit.

Olan yine bu taraftara oluyor ne yazikki. Ve bizi bizden başka da kimse anlamıyor.

Ne suçumuz vardı bizim, söylermisiniz? 20 Günde 18 bin kombine aldık rakiplerimiz sinek avlarken. Binlerce forma aldık. Her deplasmanda yanında olduk. Avni Akerde full çektik. Bunlarmıydı bugün başımızı yere eğmemize neden? Avni Akerde bağrımıza bastık ''Seyirci baskısı var'' dendi. Sustuk, yine olmadı.

Eeee, şimdi;

''Olmadı seneye''

Alın o gelecek seneyi de başınıza çalın emi!!

Transfer sezonu gelipte iş parada düğümlenince nasılda büyük futbolcu oluyor sahada gezinen beyler!

Kimse kusura bakmasın ama hakkım varsa helal etmiyorum!! :mad:

Oğuzhan Akyıldız
25.04.2009, 20:45
DERSUN YALAN bu mantaliteyle avrupa kupalarında 0 çekeriz (GİDERSEK) ersun yanal istifa ŞENOL GÖREVE

TÜM 61 NUMARALI OYUNCULARI TOPLAYALIM BELKİ TAKIM RUHU OLUR

Uğur Aydın
25.04.2009, 20:47
Avrupa kupaları iddaamız tabiiki devam ediyor,bugün ençok takıldığım olay takımın ruhsuz oluşuydu,bu nasıl açıklanabilir bir durum

hakantpl
25.04.2009, 20:50
1-Casillas 2-Sergio Ramos 3-Cannavaro 4-Puyol 5-Abidal 6-Steven Gerrard 7-Hüseyin Çimşir 8-David Silva 9-Giggs 10-Torres 11-Lionel Messi ... Kadron çok Güzelde Huseyin Çimşirin orda ne işi Var Rakibe Fark atılmasını Önlemek için mi koydun :cool:

hakantpl
25.04.2009, 20:51
Seneler Bitmez Bütün Seneler Bizim :) Ölmeden Bari görebilsek

lazkopatfaroz
25.04.2009, 20:52
seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye seneye ölür gideriz.. kemklerimiz çürür ts hala şampiyon olamaz !!!

lazkopatfaroz
25.04.2009, 20:53
1-Casillas 2-Sergio Ramos 3-Cannavaro 4-Puyol 5-Abidal 6-Steven Gerrard 7-Hüseyin Çimşir 8-David Silva 9-Giggs 10-Torres 11-Lionel Messi ... Kadron çok Güzelde Huseyin Çimşirin orda ne işi Var Rakibe Fark atılmasını Önlemek için mi koydun :cool:
her takımda 1 kazma illaki vardır.. bizde 1 den fazla ama idare et ;)

Mehmet Ç.
25.04.2009, 20:59
Senye meneye yok, gelcek sene Kayseri saniyormusunuz yarisdan bu kadar uzak olacagni... Saniyormusun Fener böyle kötü olacak yada Galatasaray.... Artik hib bi sezon'a basari hedefiyle girmeyecegim, hep üzülen benim hep ben biktim....

Onur Civelek61
25.04.2009, 21:01
Seneye şampiyonuz zaten :)

Kaya
25.04.2009, 21:11
Ersun Yanal bence de gitsin...

Trabzonspor şampiyonluk neticesi haricinde hiç bir hocaya 2 sene üst üste görev hakkı tanımaz, tanıyamaz...

hüseyin1975
25.04.2009, 21:12
Ersun Yanal bence de gitsin...

Trabzonspor şampiyonluk neticesi haricinde hiç bir hocaya 2 kere üst üste görev hakkı tanımaz, tanıyamaz...

Cok Ince bir Mesaj cekdin.
Bakalim kimler alacak;)

Emrullah
25.04.2009, 21:12
He he seneye şampiyonuss.

biltrabzon
25.04.2009, 21:21
bu takimin basina devre arasi kurt bir hoca getirilseydi acik ara sampiyonduk.alanzinho yerine paraya kiyilip halilhodzic yada lucescu getirilseydi simdi burda baska seyler konusurduk.maalesef amatör bir hocaya kurban edildik.bu adamin calistirdigi bütün takimlarin kaderi ayniysa israr etmenin anlami ne.burda yönetiminde hatasi var.bu takim ligin ilk yarisinin sonlarina dogru cöküse gecti.hoca devre arasi gönderilmeliydi.

Emrullah
25.04.2009, 21:26
Bıktık artık bıktık. Hep seneye hep seneye. 25 sene oldu. Dile kolay çeyrek asır. Zamanda ne çabuk akıp gitmiş. Bir bakıvermişiz 25 senede elde avuçta hiç birşey yok. Bizim takımda bir şey var ama ne? Çözemiyorum. Yemin ediyorum üniversitelerin araştırıp bulması gereken bir konu. Bir sıkıntı var ama ne. Kadrumuzun süper olduğu 1996 yılında bile şampiyon olamadık. Elimizdeki şampiyonluğu teslim ettik.

Bıktık usandık ama yapacak bir şey yok. Bırakamıyoruz bu takımı. Bir 100 yıl daha kahırla dolu olacağını bilsem yine bırakmam, bırakmak istesem de bırakamam ben. Böyle bir sevgi işte.

Hep birşeyleri eksik bırakıyoruz. Bu yıl forvetlerimiz yeterince iyi değillerdi. İnanın Fatih Tekke bu takımda bu sene olsaydı şu an şampiyonduk. Söylediğim ütopya değil, bu sene gerçekleşek birşeydi.

Bu sene olmadı, olamadı. Seneye olurmu bilmem ama birşeyler değişmezse seneye de çok zor. Bu sene suçlu hepimiziz bunu unutmayalım. Özellikle Avni Aker'e gelen seyirci(taraftar değil) en büyük suçluların başında geliyor. Hepsini kastetmiyorum. Bi 5.000 kişi canla başla desteklemeye çalışıyordur ama bu kadar kişiyle olmuyor. Kaç maç hatırlıyorum seyirci çıldırttı beni TV başında. Seyircinin artık taraftar olması gerekiyor. Klüp yönetimi taraftar temsilcileri toplasın organizasyonu tesis etsin. Taraftarların bireysel çabalarıyla olacak gibi değil.

Seneye Ersun Hoca yerine çok ama çok kariyerli yabancı bir TD getirilmeli takımın başına. Bir tane çok iyi forvet, çok iyi orta saha alınmalı. Beliki bunlar yapılırsa seneye başarı gelir.

Mehmet Ç.
25.04.2009, 21:33
Gelecek sezon gördük görük, olmadi ondan sonraki sezon, oda olamdi ondan sonraki ama ölmeden göreriz Garanti!

hatice_61
25.04.2009, 21:35
artık seneye demek istemiyorum artık bişeleri görmek istiyorum ama olmuyo işte oolmuyo

Harun
25.04.2009, 21:52
Bu sezon başı kim şampiyonluk sözü verdi? Yönetim mi? Teknik heyet mi? Herkesin ortak görüşü ilk etapta avrupa kupalarına katılmak ve gelecek sezon için alt yapıyı hazırlamaktı.O yüzden ben bu sezonu kayıp olarak görmüyorum.

TSelif
25.04.2009, 21:54
Mümkünse seneyeki alt yapıda Gökhan ve Umut olmasın.. kim olursa olsun ama bu ikisi olmasın :mad:

only ts
25.04.2009, 21:56
Bu sezon başı kim şampiyonluk sözü verdi? Yönetim mi? Teknik heyet mi? Herkesin ortak görüşü ilk etapta avrupa kupalarına katılmak ve gelecek sezon için alt yapıyı hazırlamaktı.O yüzden ben bu sezonu kayıp olarak görmüyorum.

şu dediğiniz sözlere artık karnımız tok gerçek bir trabzonsporlu gibi konusun lütfen !!!!!
bıktık seneye seneye nereye kadar???? bir takımda istek arzu yoksa bunun çözümü asla zaman değildir anlatabiliyormuyum ?????

Yasin T.
ersun hocayı anladımda sadri şeneri neden istifaya cağırıyosunuz?anlaşılan bu millet akıllanmamış nuri albayrak yönetimini istiyor.hasupanallah

Emrullah

Tamam bu mantıkla bende kayıp görmüyorum. Ama Sivas'ın hiç birşey oynamadan şampiyon olması bizim için kayıp bir yıl demektir. Biz Sivas'tan daha iyiydik. Konya, Denizli,İBB maçlarını şuursuzca kaybederek şampiyon olamıyorsan o yıl senin için kayıp yıl demektir.

hodlu
25.04.2009, 22:02
İstifa bugüne kadar neyi çözdü ki aynı şarkılar söyleniyor.Devam yeni transferler ile yola devam...

Hasan Ayvenli
25.04.2009, 22:09

Harun abi ben de senin gibi düşünüyorum ama şöyle de bir şey var. böyle bir sezonda bu fırsat ele geçmişken teptiğimiz şampiyonluk canımızı sıkan. fb ve gs üst sıralarda tutunmaya çalışan anadolu takımları gibiydi bu sene. bjk de zar zor ite kaka toparladı ikinci yarıda. bi tek sivas kaldı. eğer kendi sahamızda bu kadar çok kaybetmeseydik sivas'ın da üzerinde olcaktık bugün. benim içimi yakan bu. bu sezonda çok rahat şampiyon olabilirdik.

Harun
25.04.2009, 22:11
Tamam bu mantıkla bende kayıp görmüyorum. Ama Sivas'ın hiç birşey oynamadan şampiyon olması bizim için kayıp bir yıl demektir. Biz Sivas'tan daha iyiydik. Konya, Denizli,İBB maçlarını şuursuzca kaybederek şampiyon olamıyorsan o yıl senin için kayıp yıl demektir.

Sivas geçen yılda iyiydi .Bu yıl üstüne kattılar ve daha iyi oldular. bugün Sivas terlemeden maç kazanıyorsa ben suçu onlarda değil kendimde ararım. o yüzden sivas iyi oynamış kötü oynamış pek önemli değil.

Kaya
25.04.2009, 22:15
şu dediğiniz sözlere artık karnımız tok gerçek bir trabzonsporlu gibi konusun lütfen !!!!!
bıktık seneye seneye nereye kadar???? bir takımda istek arzu yoksa bunun çözümü asla zaman değildir anlatabiliyormuyum ?????

Sen nasıl böyle bir cümle kullanabiliyorsun?

Kim kimin Trabzonsporluluğuna laf edebilir?

krdnz
25.04.2009, 22:16
Sivas geçen yılda iyiydi .Bu yıl üstüne kattılar ve daha iyi oldular. bugün Sivas terlemeden maç kazanıyorsa ben suçu onlarda değil kendimde ararım. o yüzden sivas iyi oynamış kötü oynamış pek önemli değil.

Bu verdiğin örneğe paralel olarak Barcelonayı da sayabiliriz.Üstüne koymak önemli,bunu başarabilirmiyiz?:confused:

Cagdas Topal
25.04.2009, 22:29
benim hiç böyle bir dilegim olmadı şampiyon olalım falan diye , ben takımımla herzaman gurur duyuyorum o renklere asıgım ben teneke parcasına degil , canları sagolsun

Bayramm61
25.04.2009, 22:29

Biz neyin üzerine koyacaz önce onu düsünmemiz gerekiyor...Sivas gecen sene bircok macini cok iyi takim oyunu oynayarak ve ezerek aldi...Bu sezon üzerine katti, bir iki nokta transfer ve su an 7 puan önümüzde...

BIZ ? Bu sene hangi maci rahat izleyebildik? her mac stres...Allah askina su takimda sampiyonlugu hakkedecek oyun hangi futbolcu oynuyor? Kim yirtiniyor ? Cok ama cok iyi gününe rast gelirse Yattara birde Egemen diyebilirim..gerisi fasa fuso...siradan oyuncular...Yok Colmanmis Umutmus Gökhanmis Songmus Hüseyinmis vs vs...Beyfendilerin iyi gününe rast gelicekte birseyler olucak...

Bunun icin ben önümüzdeki sene icinde pek olumlu sinyaller göremiyorum...Ve seneye istanbul takimlarinin o kadar hovardaca puan kaybedeceginide zannetmyiorum..Kaldiki artik Sivas ta var, ve Bursa da gelicek...Isimiz seneyede cok zor..gecelim bunlari

EveRgLaDe
25.04.2009, 22:30
Hüseyin varken seneyede seneye sampiyonuz deriz, :))

aggressors
25.04.2009, 22:33
Seneyede olmaz beyler boşuna heveslenmeyin,bu takımın başına Trabzonspor ruhu taşıyan bi hoca geçmedikten ve Trabzonspor kendi özüne dönmedikten sonra seneler geçer gider kimse kendini kandırmasın Trabzonspor ruhundan gittikçe uzaklaşıyor..

erkankoc
25.04.2009, 22:37
Seneyede olmaz beyler boşuna heveslenmeyin,bu takımın başına Trabzonspor ruhu taşıyan bi hoca geçmedikten ve Trabzonspor kendi özüne dönmedikten sonra seneler geçer gider kimse kendini kandırmasın Trabzonspor ruhundan gittikçe uzaklaşıyor..

bu kesin iste

Mehmet S. Pervan
25.04.2009, 22:50
Umut ve Gökhanı seneye bu takımda kesinlikle görmek istemiyorum. He bide Hüseyin'i. Tamam adam bize çok hizmet etti ama buraya kadarmış. Hüseyin gerileme döneminde.

AYYILDIZ
25.04.2009, 22:55
Kendimizi kandırmayalım bu takım 3 sene yanyana oynasa yine olmaz 2 forvet-sağbek-önlibero-olmak üzere 4 tane direk oynayacak adam lazım.Ayrıca mücadele de yok laubali bir futbol.

Barış Mayda
25.04.2009, 22:57
şampiyonluk neymiş biz istemiyoruz bize avrupa yeter bunu herkes bilsin şampiyonluk havasına taraftar kendi girdi bekle bizi avrupa

Arif Timurcioğlu
26.04.2009, 00:10
Şampiyonluk bize harammı anlamıyorum.

Caner Dikan
26.04.2009, 00:11
Afrika açlıktan biz TRABZON aşkından öldük.. :'( :'( :'(

Hüseyin İlkin
26.04.2009, 00:14
Önümüzdeki seneye bakacağız. :)

Öztürk Adem
26.04.2009, 00:14
Bır umut ısıgı yak:( ne olursun

M.S.SOFU
26.04.2009, 00:17
benm derdim şampiyonluk değil,sahada oynanan rezilce,pervasızca bilinçsizce oynanan oyundur....
sene başından beri rahat rahat ''işte trabzon bu '' dediğim bi maç yok...

balli_kuymak
26.04.2009, 00:18
yeni kurulan takım böyle ruhsuz oynamaz kendini ispatlamaya çalışır sahada bir tane koşan adam yoktu hepsi afyonlanmış gibi yürüyordu...ben bu sezon takımın birtane organize bir atakla 3-4 pasla gol attığını hatırlamıyorum maçların çoğunu şansa aldık takım oyunu denen birşey zerre kadar yok Trabzonsporda...en büyük eksiğimiz budur...

Zafer BİLGİN
26.04.2009, 00:22
bu şampiyonluk sözünü kim verdi sizede,giden şampiyonluğa üzülüp ağıtlar yakıyorsunuz.

Sezon başında başkanımızda,hocamızda yarışmacı takım olacağız,hedefimiz avrupa kupaları demedimi.

amacımız önümüzdeki senelere hazırlanmak demedilerimide,şimdi kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz

Ahmet Faruk
26.04.2009, 00:25
İyide bu sene zaten demeyecektik...
Bu sene yarışın içerisinde olmamız bizi olumsuz etkiledi.
Değişik şeylere çalışamadık. Bugün de anladık ki, takımın bir oyun alışkanlığı var. Onun dışında zorlanıyorlar.
Seneye en az 3 tane tutacak transfer lazım. O zaman sene başında "Bu sene" deriz.

Kubilay ŞAHİN
26.04.2009, 00:27
bu şampiyonluk sözünü kim verdi sizede,giden şampiyonluğa üzülüp ağıtlar yakıyorsunuz.

Sezon başında başkanımızda,hocamızda yarışmacı takım olacağız,hedefimiz avrupa kupaları demedimi.

amacımız önümüzdeki senelere hazırlanmak demedilerimide,şimdi kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz

Al işte Yorum budur..

Kendi Kendimizi Yiyip Bitiriyoruz.. Üzülüyoruz.. Şuan 1 Kişinin Bile Avrupa İçin Hevesi Yok.. Haybusaki Bizim Şuan Avrupa İçin Oynayacağımız Maçları Düşünmemiş Gerekirdi.. Biz Asıl Şampiyonluğu Konya Maçında Kaybettik..

Geçen Senelerde Ne Durumdaydık Kimsenin Aklına Gelipte Şükrettiğide Yok..

balli_kuymak
26.04.2009, 00:35
ben oynanan futbola üzülüyorum...sezon başından beri takım oyununu beceremiyoruz...ne pres yapan var nede koşan yürüyorlar adeta...yattara topu alıyor karşısına 3 kişi geliyor bizden 1 futbolcu yardıma gitmiyor..bekliyorlar ki yattara hepsini geçsin asist yada gol atsın...böyle birşey yok arkadaşlar...bakın adamlar nasıl attı 3 golü bize...yediğimiz 2.golde sezer'in yerinde bizim forvetlerden biri olsa yanındakine vermek yerine direk kaleye vurmayı denerdi...sonrada saç baş yolardık...mehmet yıldız gibi bir forvetimiz yok adam ayı olabilir ama nasıl top saklıyor hava topu indiriyor bir pozisyonda kamanan'a eliyle gösteriyor topu nereye atacağını ve atıyor bizimkilerde izliyor deliye döndüm yaa..:mad: şampiyon olmasın ama iyi futbol oynasın böyle ruhsuz ve amatörce değil...

pReN@_61
26.04.2009, 00:37
Alıştık artık dırı dıt dıt dıt

Dert çekmeyeeeeeeee dırı dıt dıt dıt

mcpcpc
26.04.2009, 00:40
ya biz bu seneye.... kelimesine bu kadar karşıysak başkan basına karşı bunu açık açık sölerken bizi hiç mi düşünmüyor. Fanatik te başlık var abi seneye şampiyonuz diye deli gibi zirveye koştuğumuz zamanda!!!!!

Seyfi_B
26.04.2009, 00:46
Ilk siralardaki takimlardan hic birini yenemezsen haketmedin sampiyonlugu. Bence bu yeni kadro ile UEFA' da basaridir. Insallah seneye UEFA' da finale kadar ilerleriz ve lig sampiyonlugunada oynariz.

lazkopatfaroz
26.04.2009, 01:00
Al işte Yorum budur..

Kendi Kendimizi Yiyip Bitiriyoruz.. Üzülüyoruz.. Şuan 1 Kişinin Bile Avrupa İçin Hevesi Yok.. Haybusaki Bizim Şuan Avrupa İçin Oynayacağımız Maçları Düşünmemiş Gerekirdi.. Biz Asıl Şampiyonluğu Konya Maçında Kaybettik..

Geçen Senelerde Ne Durumdaydık Kimsenin Aklına Gelipte Şükrettiğide Yok..
biz aslında rakıplerımızı birdaha böyle yakalayamayacagımıza üzülüyoruz

reisoğlu61
26.04.2009, 01:05
Ilk siralardaki takimlardan hic birini yenemezsen haketmedin sampiyonlugu. Bence bu yeni kadro ile UEFA' da basaridir. Insallah seneye UEFA' da finale kadar ilerleriz ve lig sampiyonlugunada oynariz.
Büyük Trabzonspor icin tek basari Sampiyonluktur.
kadro nekadar yeni olursa olsun

ErseN_MaRTiN_61
26.04.2009, 01:05
Bazı arkadaşlar boş boş konuşmuş yönetimin ne gibi bir suçu olabilir ..

ErseN_MaRTiN_61
26.04.2009, 01:09
Önümüzdeki seneye bakacağız. :)

Sabır sabır önümüzdeki seneye bakıyoruz hep hep yıllardır ...

Vehbi Sancak
26.04.2009, 01:16
biz verilen sözlere istinaden mi tutacağız takımı
söz verilmedi oh ne ala
kardeşim bu forma her zaman şampiyonluğa oynamalı
bırakın bu ersun muhibliğini
şampiyon olur veya olmaz, ama şampiyonluğa oynar, futbol oynar,
ben numaralı gözlük kullanıyorum belki bendedir hata
belki ben göremiyorum yanal'ın oynattığı, kazmaların oynadığı muhteşem futbolu
şampiyonluğa söz verilmedi olmayalım
ibnesiniz olamazsınız diyorlar zaten,
ama bilmiyorlarki bize söz veren olmadı ki
yediren yedirsin

Ömer TOPAL
26.04.2009, 01:19
sıkıntı yok beyler...Bize her durum TRABZON....yenilgiye eyvallahta ezdirmeyecektiniz 11 arkadas...bu gitti zoruma..Oyna ve yenil başımın üstündesin...

Çagman
26.04.2009, 01:22
Bize Şampiyonluk icin kimse soz vermedi vermesinede Gerek yok Biz TRABZONSPORUZ en kotu sezon basında bile amacımız bellidir bizim illaki birilerin kulagımıza şampiyonluk sozunu fısıldaması gerekmiyor ki...
Elimize mükemmel bir fırsat gecti ve kacırdık evet kacırdık neden agıt yakılmayacakmıs neden üzülmeyecekmişiz neden hesap soramayacakmışız polyanna arkadaslara başarılar..

Tanju
26.04.2009, 01:29
Şu maçta kart bile görmedik, nasıl bi takım bu, ne için oynuyor ligi sallamış gibi...

M.S.SOFU
26.04.2009, 01:29
sıkıntı yok beyler...Bize her durum TRABZON....yenilgiye eyvallahta ezdirmeyecektiniz 11 arkadas...bu gitti zoruma..Oyna ve yenil başımın üstündesin...
kesinlikle bizi ezidrenler utansın...
ruhsuz sürüsü...belki toplamda 50 milyonluk adamlarsınız ama ruhlarınız beş para etmez....