PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konya maçinda Tribünler Dolsun

bodozlama
02.05.2005, 01:27
Arkadaslar Burdan Trabzondakilere rica ediyorum.Lütfen bu maçta tribünleri doldurun.Ve Konya maçinda takimi ayakta alkislayalim..Pankartlarla tepkimizi belirtelim..

Maça gitmek isteyen ve Parasi olmayanlar kardesimiz varsa ben bu hafta bir ögün az yiyip kendi parami ona yollamaya hazirim..Bu konuda da çok ciddiyim.(Sosyete yerine degil amasmileys/smiley1.gif).

Bu maç çok önemli çünkü o gün maç degil birlik,beraberlik ve isyan haykiris olmali...

Barış
02.05.2005, 01:31
Tribün de dolacak pankart da asilacak.

PaNZeR_G
02.05.2005, 01:36
ben pek inanmiyorum bi senedir bu tip topicler aciliyo nedense 6bin kisiyi gecmiyo ben gercekten utaniyorum ben orda olacaktim son kurusumu trabzonsporuma verirdim

mahir_kuzey
02.05.2005, 01:36
Trabzon taraftarina güveniyorum. Türkiyenin en kaliteli taraftari pankarti pazar aksamindan hazirlamistir. SENI ONURLU MÜCADELENDEN DOLAYI SEVIYORUM TRABZONUM...

bodozlama
02.05.2005, 01:54
Ya önceden de derdik ve olmazdi ama bu farkli burda tek mesele maç degil...O yüzden bu maç dolacak,tasacak,tepkimiz de sinirlari asacak...

Mecelle
02.05.2005, 02:03
Arkadas bu mactan sonra egr TS tarfatari takimi yanliz birakirsa ... yaziklar olsun der insan!

İleli
02.05.2005, 02:05
ah ulan ah keske trabzonda olsaydim

imported_cagatay
02.05.2005, 02:06
ARKADASLAR LUTFEN BAKIN TARAFTAR BIYLE GUNDE BELLI OLUR NOLUR TAKIMA SAHIP CIKIN VE DOLDURUN SU TRIBUNLERI LUTFEN YA

My
02.05.2005, 02:16
Bütün yöneticiler zehir zemberek açiklamalar yapiyor. Aksamdan bu saate kadar her spor programinda bizim baskan ve yöneticilerimiz kanal kanaldolasip gaspedilmis haklarimizi savunuyorlar. 71 yasinda ki babam hakkimizi yediler diye aaladi yahu. Bu kadarmi serefsizlik olur, bu kadarmi kolay bu isler. Ortalik karismisken bizlerin gaspedilmis haklarini savunmakiçin varini younu ortaya koyan yönetimimizi Konya maçinda kesinlikle Trabzon'da ki taraftarlarimiz yalniz brakmamali. Onlara sahip çiktiini göstermek hepimiz adina Trabzon'daki taraftarimizin görevidir.