PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erhan Kırcı

innocence
24.04.2009, 22:59
http://www.trabzonkaradenizspor.com.tr/Upload/Sporcu/buyuk/erhankirci.jpg

Mevki: Kaleci
Kilo: 80
Forma Numarası : 12
Ayakkabı Numarası : 43
Doğum Tarihi:22.03.1988
Medeni Hali: Bekar
Doğum Yeri: Trabzon
Boy: 186
Oynadığı Kulüpler: Trabzonspor PAF, Değirmenderespor

Uğurtan
25.04.2009, 08:01
Umarım kendini çok ama çok geliştirir... Ben Paf takımımızdaki Zeki'de daha çok potansiyel görüyorum ama tabi bu işler belli olmaz örnek Tolga... Yanıltmasını çok isterim kaleci çok kolay yetişmiyor..

reisoğlu61
02.09.2009, 19:50
bugünkü corum macinda iki penalti kurtardi ve takima turu getirdi, tebrikler Erhan

atomania
02.09.2009, 20:00
bugünkü corum macinda iki penalti kurtardi ve takima turu getirdi, tebrikler Erhan

Erhan degil, Emre. Erhan Kaleci:o

reisoğlu61
02.09.2009, 20:09
bende kaleci erhani diyorum zaten. iki penalti atisi kurtardi

cahoe
08.01.2010, 23:11
oldukça güzel bir fiziği var kalede güven verior

Cengiz Çubukcu
19.06.2010, 11:16
biz de bunu diyorduk zaten... insan çok üzülüyor...
Erhan Kırca rest çekti fotomac.com.tr / 18.06.2010 01:43

ilot takım Karadenizspor'un kalecisi Erhan Kırcı, Bora Sevim transferine tepki gösterdi. Kendisinden daha çok gol yiyen bir kalecinin alındığını belirten genç Erhan, "Burada umutla çalışıp mücadele  ettik. A takımda 3. kaleci olurum diye bekliyordum. Hedefleri olan gençler bu transferle bitmiştir" dedi.

Oğuz ZEYTİN
19.06.2010, 11:21
Tarzını pek beğenmem ama Serdar Bali geçen haftaki divan toplantısında "... İlk transferimiz kaleci 26 yaşında. Ben Karadenizspor’da kalecilik yapmak istemem artık. Bence Karadenizspor’dan alınmalıydı..." demişti.

Katılıyorum, bu demek değildir ki Bora'ya karşıyım, artık benim futbolcumdur sahip çıkarım. Ama Göksu, Hasan Ahmet, Barış, Mustafa gibi bu kaleci kardeşimiz de bir aksilik (!) olmazsa Trazbonspor'dan uzak kalacaktır. Belki kendini başka takımlarda ispatlarsa milyon dolar ödenerek alınmak isteriz (bknz. Çağlar Birinci)...

sifuni
19.06.2010, 18:06
karadenizspor 3 kaleciyi cikarmaliydi bencede.Sorun oraya bakmayanlarda herhalde...

Birtan Karaman
21.06.2010, 11:30
Bu uşak Fm'de iyi aslında gerçekte de iyidir kim bilir.. :D

Asi Çaykaralı61
24.06.2010, 00:06
Bence Trabzonspor'umuza çıkarılsaydı iyi olurdu

cahoe
09.07.2010, 18:41
Kulüp yönetim kurulu üyesi Sebahattin Alemdar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, ''Kalecimiz Erhan Kırcı ile yollarımızı ayırdık, sözleşmesini feshettik. Kendisine takımımıza yaptığı hizmetten dolayı teşekkür ettik. Transferde ilgilendiğimiz 2-3 futbolcu var, bu konuda görüşmelerimiz sürüyor'' dedi.
Yeni sezon hazırlıklarına Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde dün yaptıkları ilk idmanla başladıklarını ifade eden Alemdar, ''Takımımız 11 Temmuz'a kadar çalışmalarını Trabzon'da yapacak. Daha sonra 2 hafta Isparta Davraz'da hazırlıklarımızı sürdüreceğiz'' diye konuştu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=61286

macka61
09.07.2010, 19:02
vermiş olduğu emekler için teşekkürler

Ayhan Çolak
09.07.2010, 22:37
Yİtİp gİttİ,yazik gerÇekten,Şuraya da yazmiŞ olayim,bu kalecİyİ alan İyİ bİr İŞ yapmiŞ olacaktir. Bora ve yakup tan dan Çok mu kÖtÜydÜ,Üstelİk yaŞida Çok genÇ.

DNA-TS
14.07.2010, 00:13
Suçum Trabzonlu olmak

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n33000/n32410/detail/Sucum_Trabzonlu_olmak.jpg
http://adsrv.prodestek.com/www/delivery/lg.php?bannerid=29&campaignid=5&zoneid=24&channel_ids=,&loc=http%3A%2F%2Fwww.gunebakis.com.tr%2Fhaber.php% 3Fid%3D32410%26t%3DSu%C3%A7um_Trabzonlu_olmak&referer=http%3A%2F%2Fwww.gunebakis.com.tr%2Fhaber. php%3Fid%3D32411%26t%3D%E2%80%98Paray%C4%B1_ben_bu lsam%21..%E2%80%99&cb=c3db11f002
http://adsrv.prodestek.com/www/delivery/avw.php?zoneid=24&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE&n=a6c01e9e (http://adsrv.prodestek.com/www/delivery/ck.php?n=a6c01e9e&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE)

Son iki sezondur Trabzonspor’un ara takımı Trabzon Karadenizspor’un kalesini koruyan Erhan Kırcı, A takıma alınmamasına ilk tepkiyi gösteren oyuncu oldu. Bordo-Mavili takıma geçmeyi beklerken yerine geçtiğimiz sezon başı Trabzonspor’un bünyesine katılan ve beğenilmeyerek kiralık verilen Yakup Bugun ile Gaziantep Belediyespor’dan alınan ve ligde kendisinden daha fazla gol yiyen Bora Sevim’in tercih edilmesine üzülen Erhan Kırcı, “Karadenizspor, Trabzonspor’un alt yapısı değimliydi. Eğer biz bu takımdan Bordo-Mavili takımın kalesi için 3.kaleci bile olamıyorsak o zaman bizim burada olmamızı düşünmemiz lazım. Üzülmedim desem yalan olur. Hedefleri olan gençler bu transferle bitmiştir” dedi.

Çok Üzüldüğünü Söyledi
Trabzonspor’un alt yapısında yetişen ve PAF takımdan gönderildikten sonra kurulan ara takım Karadenizspor’a kazandırılan Erhan Kırcı, hayallerini süsleyen Bordo-Mavili formayı giyemeden kulübü ile yollarını ayırmak zorunda bırakıldı. 2000 yılında Trabzonspor alt yapısında futbola başlayan ve 10 yıldır A takımda oynayabilme hayali kuran Erhan, Trabzonspor’un B Genç Kategorisinde şampiyon olan takımın kadrosunda da yer almıştı. Gelecekte Trabzonspor’un kalesini koruyacak gözüyle bakılan 22 yaşındaki genç file bekçisi kendisine şans tanınmadığı nedeniyle Bordo-Mavili kulüple yollarını ayırırken, iki yıldan beri Play-Off oynayan takımın kalecisi olarak başarısının göz ardı edilmesine üzüldüğünü söyledi.

‘Öz Değerlere Değer Yok’
“Ben Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum” diyen Erhan, “Nüfus cüzdanımda Trabzon yazdığı için A takım kadrosunda yer alamadım. İki yıldan beri play-off oynayan bir takımın kalecisiyim. Nüfus cüzdanımda doğum yerim Almanya yazsaydı şuan 350 Bin TL ye oynuyordum. Yurt dışı patentli oyuncular aylık 10 Bin TL’ye oynuyordu. Trabzonspor’un beni değil de başka kalecileri transfer etmesi oldukça üzücü. Trabzonspor kendi öz değerlerine sahip çıkmadığı için başarısız oluyor. Zararımı göze alarak iki senelik emeğimi bıraktım ve Karadenizspor ile yollarımı ayırdım. Ortada bir başarı varsa onu ödüllendirmek gerekir. Fakat Trabzonspor’un kendi öz evlatlarını nasıl ödüllendirdiği ortada!” dedi.

‘Emeğin Karşılığı Sıfır’
Erhan, “Türkiye’nin en genç takımıyız ve iki kez Bank Asya 1.Lig’in kapısından döndük. Sözleşme imzalanırken bizlere söz verilen paramızı alamamamıza rağmen bir maç kazansaydık Bank Asya’ya çıkacaktık. Bu kadar fedakarlık yaptık ama verdiğimiz emeğin karşılığını alamadık. Bir keresinde Tokat’ta sakatlandım. Doktor ‘8 haftadan sonra oynarsın’ dedi. 5 maç oynamadım 4 tanesinde takım yenildi. 6.maç hocamız ‘sana ihtiyacım var” dedi. Ben de iğne ile oynadım ayağımda hala şişlik var ve oynamaya başladıktan sonra takım hiç yenilmedi. Ben buradan diyorum ki; bu zihniyetteki insanlar Trabzonspor’da olduğu sürece asla göre dönmeyeceğim. Çünkü verdiğin emeğin karşılığı kocaman bir sıfır” diye konuştu.

‘İhtiyaç Olsa Koşarak Gelirim’
Kızgınlığının Trabzonspor’a değil kişilere olduğunu söyleyen Erhan, “Bana ihtiyaç duyulduğu an koşa koşa gelirim. Fakat zihniyeti bu yönde olan Trabzonspor’a asla dönmem. Şunu da anlamış değilim. Dışarıda Trabzonlu futbolcular el üstünde tutuluyor. Fakat kendi memleketimizde Trabzonlulara değer verilmiyor. Fatih Tekke Trabzonspor’dan ayrıldı şampiyon oldu. Gökdeniz Karadeniz gitti şampiyon oldu, Hüseyin Çimşir gitti şampiyon oldu. Başarılı olmak için demek ki Trabzon’dan gitmek gerek. Bende artık başka bir kulübe gitmek üzereyim. Trabzonlu futbolcuların sayısı azaldıkça Trabzonspor’un başarısızlığı ön plana çıkıyor. Buna birilerinin artık dur demesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

‘Başarımız Göz Ardı Ediliyor
Kendisinin değil de Yakup veya Bora’nın transfer edilmesine de çok şaşırdığını belirten Erhan, “Yakup benden kaliteliyse neden ben 30 maç oynadım da Yakup 5 maç oynadı? Benden iyiyse neden devre arasında ‘ben gitmek istiyorum’ dedi? Trabzonspor Yakup’u kiralık verdikten sonra gittiği takım Altınordu küme düştü. Son oynadığı takım Alanya da son anda ligde kaldı. Bunları görmeden oyuncu transfer ediliyor. Bizim ise başarımız göz ardı ediliyor. Biz iki yıldan beri parasız pulsuz oynadık ama kimseye yaranamadık. Artık Trabzonlu oyunculara bakış açısı değişmesi lazım. Ortadaki ön yargıyı kaldırmak ve şans tanınması gerekiyor. Bir maç iki maç şans tanımakla bu işler olmaz” dedi.

Birtan Karaman
14.07.2010, 12:18
Uşak haklı. 3.Kaleci bile çıkartamıyorsa bu Karadeniz iptal edin anlaşmaları falan olsun bitsin.
Gidip Para verip kaleci alacağına pilot takımında ki Kalecini çağırmamak saçmalık.

Sanki Bora paso oynayacak.

x_man
18.07.2010, 00:34
adam haklı

reis49
21.07.2010, 23:50
acaba hangi takımla anlaştı erhan