PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Kimliksiz Gelmeyin"

Sayfa : [1] 2

KuTs@L__pLaK@61
24.04.2009, 14:45
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, İl Spor Güvenlik Kurulu'nun almış olduğu karar doğrultusunda, Sivasspor-Trabzonspor maçında kimliksiz taraftarların kesinlikle stadyuma alınmayacağını bildirildi!

Sivasspor'un resmi internet sitesinde ''Stadyuma kimliksiz gelmeyin'' başlığıyla yer alan açıklamaya göre, İl Spor Güvenlik Kurulu'nun aldığı karar doğrultusunda Sivasspor-Trabzonspor maçında stadyumda kimlik kontrolü yapılacak.

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Sivasspor-Trabzonspor maçında misafir takım seyircilerinin Sivasspor seyircilerine ayrılan bölümlerden bilet aldığının tespit edilmesi üzerine, müsabakaya gelecek taraftarların kimliklerini yanlarında getirmelerini istediklerini belirtti.

Kimliksiz taraftarların kesinlikle stadyuma alınmayacağını ifade eden Ünsal, ''Olası bir olaya ve provokelere karşı alınan önlemlere ve kararlara taraftarların uymasını bekliyoruz. Her iki takım açısından da çok önemli olan bu kararı uygulayacağız'' ifadesini kullandı.

İl Spor Güvenlik Kurulu kararıyla çevre illerden emniyet desteklerinin de alındığı ve stadyumda iki güvenlik şeridi oluşturulduğunu kaydeden Ünsal, bu güvenlik şeridi içerisinde her iki takımın taraftarlarına yönelik kimlik kontrolleri yapılacağını bildirdi.

KuTs@L__pLaK@61
24.04.2009, 14:47
görün işte sivasın ne kadar anadolu olduğunu ist taraftarlarına yapamadığını trabzonspora yapıyor bunların dostluk mostluk istediği yok maksat trabzonspor üzrinden prim yapmak trabzonsporum bunları sahaya gömmezsen trabzona gelme

Kaan
24.04.2009, 14:48
Bu kadar olur ! :eek:

Mustafa Yüksek
ey gidi sivasspor ey gidi...aklınız sıra ortamı gereceksiniz...sahaya gömecez sizi....

Murat Acar
La havle ya yok bid kütüğümü çıkarayım ne bu ya insanı zorla dinden imandan çıkaracakalr bunlar ama yok onalrınseviyesine inmeyeceğiz biz...BİZ TRABZONSPORUZ ÇÜNKİİ...

Erdinç Barutçu
24.04.2009, 14:49
Kimliğimi nappcak ki?Fotokopisini mi çekicek.....Çeksin çeksin....:D

Adem Erdoğan
24.04.2009, 14:50
Kafanda fener beresiyle girmek serbest kimliğinde TRABZON yazıyorsa yasak.

Ne güzel.

Ömer Kaya
24.04.2009, 14:51
arkadaşlsr sabıka kaydınızı da almaya unutmayın.):).)

murat
24.04.2009, 14:52
Sivas yine sasirtmadi beni. Nekadar karaktersiz ve assagilik bir takim oldugunu birkez daha gozler onune seriyor..

Erdinç Barutçu
24.04.2009, 15:00
Yoklama yapıcaklar....Ama kim kimi yoklıcak görcez.....

Koray
24.04.2009, 15:01
Mübarek stadyum değil evlendirme dairesi sanki...

TAHSİN 61
Korkunun ecele faydası yok be

Çetin
eğer Trabzonspor adam gibi büyük bir kulüp ise bu kararı anında bozar. kimseye ayrımcılık yapılamaz bu en başta insan haklarına aykırı. eğer ki bir arakdaşımız sırf kimliğinde Trabzon yazıyor diye maça alınmazsa ve bu arkadaşımız hakkını burda aradıktan sonra avrupa insan hakları mahkemesine giderse vay o sivas ın haline.

Seda
24.04.2009, 15:03
Gerilmeyin ya :) Bunlarin amaci bu degil mi zaten?

arkadaşlsr sabıka kaydınızı da almaya unutmayın.):).)
:):)

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 15:04
Bir adadolu takımı bunu yapıyorsa vay halimize ! Sadece Trabzon yazanları mı almayacaklar !

Kimlik ayrımı yapmak faşist, milliyetçi bir uygulamadır.

Ömer Kaya
24.04.2009, 15:04
Gerilmeyin ya :) Bunlarin amaci bu degil mi zaten?

:):)
farkediyormu hertürli ordayız nasipse 1senedir bumaçı beklıyorum böyle ufak tefek şeylerin cvbnı biz sahada veririz tribündede hesabını sorarız:)

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 15:06
Geçen yıl Galatasaray maçına İstanbul'dan 100 den fazla otobüs geldi ! Otellerde kalacak yer yoktu !

Galatasaray maçı 5-3 kazandı ! Sivasspor korktu galiba !

KuTs@L__pLaK@61
24.04.2009, 15:07
kardeşim ben belki trabzonlu bir sivasspor taraftarıyım bu insan haklarına gerçekten aykırı:D

Çetin
24.04.2009, 15:08
Hitler ve Benito Mussolini şunları görüp dünyaya bıraktıkları mirasa seviniyorlardır. Yazıklar olsun böyle anlayışa.

Emre B.
24.04.2009, 15:08
Şunları evire çevire yensek.Görsünler kimliği.

Caner Dikan
24.04.2009, 15:09
bunların alayını topa tutacaksın..

Hüseyin İlkin
Adamların işide zor, kimlikte sivas bile yazsa sivasspor'lu değil ki onlar?

Hee pardon, başkanlarıda sivassporlu değil ki bunların...

Maç sonu en güzel hediyeyi vereceğiz inşallah.

Ömer Kaya
türkiyedeki taraftar neden ingilteredeki gibi yanyana oturmuyor :adamlar kimliksiz stada almıyor:)

OnOuR
Eyyy gidii yaaa... Bunlar '' Double yusuf '' un bir göstergesi sanırım...

Selçuk Demircioğlu
Yuh yani:eek:
Artık bu kadarına pes...
Tahrik denen şey bu olsa gerek!!!:cool:

U.Sadıkoğlu
24.04.2009, 15:10
josef mode on ..

Berat
24.04.2009, 15:10
Sivas'ta "Yusuf! Yusuf!" sesleri..

Dursun Kaplan
24.04.2009, 15:11
Ayrıca ;

- Yanında velisi olmayan ,
- Kimliğinde Trabzon haricinde il yazan ,
- Sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına türküsünü bilmeyen ,
- Hadise'yi tanımayan ,
- Evinde Kangal köpeği olmayan ,
- Ömer Üründül'ü sevmeyen ,
- Asker selamı veremeyen taraftarlarda stada alınmayacaktır.

İlgililere duyurulur.

Can
24.04.2009, 15:11
Ayıptır ulan korkak herifler.:mad: Gömecez sizi o sahaya kaçışın yok sivas ;)

MeNdaKkaDukKa
24.04.2009, 15:12
Bu maç bizim tarihimiz boyunca en anlamlı maçımız olacaktır.

2 sezondur geldikleri yeri hazmedemeyen Zivaslılar heryere .ok gibi yapışır oldular her forum başlığında bizlere küfür eder oldular !

Bunun cevabını sahadan başka yerde verilmeyecektir varsın taraftarlarımızı almasınlar içeri herkes biliyor onlarda bilmelidir bu taraftar bağırsada çağırsada herzaman arkasında oradaki 800 taraftarımız o stadtaki tüm zivaslılara bedeldir...

ibilek
sabır yarabbim sabır...sen trabzona geldiğinde insan olmayan hödükleri adam yerine koyup çiçek verirsen onlarda kendilerini bişi zannederler...bunları yenmek artık farz oldu...

Ömer Kaya
Ayrıca ;

- Yanında velisi olmayan ,
- Kimliğinde Trabzon haricinde il yazan ,
- Sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına türküsünü bilmeyen ,
- Hadise'yi tanımayan ,
- Evinde Kangal köpeği olmayan ,
- Ömer Üründül'ü sevmeyen ,
- Asker selamı veremeyen taraftarlarda stada alınmayacaktır.

İlgililere duyurulur.
:):):):):):)

Emirhan Ömeroğlu
24.04.2009, 15:13
bütün küfürler sivas'la olsun :cool:

stres yapmaya gerek yok küfredin rahatlayın değmez bunlara ;)

KuTs@L__pLaK@61
24.04.2009, 15:15
hala soruyorum sivas kardeşliğinden aman siz bişe demeyin trabzonsporsak büyüksek eğer büyüklüğümüzden bişe kaybetmeden saygı gösterelim diyen varmı acaba bu ezik ist çocuğu sivaslılara bunlar zaten şapm olacakları yok ben size diyorum inanın bu sivas ist a hizmet etmiyorsa ben namertim maksat trabzonsporu zirveden düşürmek

Seda
24.04.2009, 15:16
bütün küfürler sivas'la olsun :cool:

stres yapmaya gerek yok küfredin rahatlayın değmez bunlara ;)
Yani bu da bir bakis acisi :D Ey Allah'im :D

Arkadaslar sakiinn :) Sivas iste, sanki tanimadigimiz bir takim/sehir :)

Faik Yılmaz
24.04.2009, 15:16
Nüfusunda Trabzon yazanı içeri almayacaklar anlaşılan....

Peki biletsiz tarafatr içeri sokacakalrmı... aslında bütün biletleri toplamak lazım Sivaslılarda maça giremesin.. Ya da İstanbul Ankara gibi yerlerde nüfusu olanlarıda almayacakalrmı bakalım.....

Töbe töbe terör örgütü muamelesi yapıyorlar resmen....

Nerde insan hakları nerde demokrasi....

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 15:19
Nüfusunda Trabzon yazanı içeri almayacaklar anlaşılan....

Peki biletsiz tarafatr içeri sokacakalrmı... aslında bütün biletleri toplamak lazım Sivaslılarda maça giremesin.. Ya da İstanbul Ankara gibi yerlerde nüfusu olanlarıda almayacakalrmı bakalım.....

Töbe töbe terör örgütü muamelesi yapıyorlar resmen....

Nerde insan hakları nerde demokrasi....

Bilet alırken üzerinde Trabzonlular giremez yazmıyorsa haklarını sonuna kadar arayabilirler. Dava açılabilir.

Aynı düşünce bendede var biletsiz seyirci maça girebilecek mi? Nuri Okutan bunun takibini Sivas valisinden isteyebilir.

Çetin
24.04.2009, 15:20
kulübümüzü göreve çağırıyorum ben. biz toplama kampına mı gidiyoruz azizim? nerde insan hakları?

Mehdi
24.04.2009, 15:20
Ön cepheden çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf diyor ya.Şaşırmış bunlar:cool:

Erdinç Barutçu
24.04.2009, 15:21
Babam bile diyordu da kavga ediyordum onunla...Neymiş efendim biz olmazsak sivas olsunmuş...Olsun olsun...Bak neler yapıyorlar....Hala sivası destekleyenler sempati duyanlara söylüyorum...Nazilerin 1. dünya savaşında sokaklarda evlerde yahudi aramaları gibi....

Ömer Kaya
24.04.2009, 15:21
insan hakkı olması için karşındakniininde insan olmnası gerekiyor:)

ilhan
24.04.2009, 15:27
Tahriklere kapılmayalım arkadaşlar. Daha şimdiden başladılar. 3 fotoğraf mı istiyorlar, tamam gösterip girelim. Hatta maçtan çıkarken o fotoğrafları kendilerine verelim. Seneye yine gidersek tespit yaparken zorlanmasınlar diye.

Saha dışında böyle şeylerle uğraşırken saha içinde neler yapacaklar acaba. Ayman-Balili gerginliğini Mısır-İsrail'e bağlayan insanları şimdi çok iyi anlıyorum.

Devam edin böyle, hiç şaşırmadık.

halil ibo
24.04.2009, 15:27
Esas sorun: Kimlik bunalımı yaşayan doğum yeri Sivas olup ezik taraftarı olanlar ne olacak ???
Ctesi eğer çıkacaksa olayıda bu kimliksiz,kişiliksizler çıkaracak,her çeşit rezilliğide ceplerinde kimlikleri olmasına rağmen bu yzsüzler çıkaracak.Bunlar için nasıl bir tedbir alınmış.İçişleri Bakanlığına mı soralım ? Sivas Valiliğine mi ?

Faik Yılmaz
24.04.2009, 15:28
Arkadaşlar nüfus kağıdında Diyarbakır yazsaydı eminimki stadyuma alınacaktı.....

Böyle rezillik olmaz....

Uşaklar yenin bu rezilleride dünyayı başlarına yıkalım........

Sivasspor çirkef olma yönünde İstanbul takımlarını yakalamıştır.....Ancak büyük olmak çirkeflikle hazımsızlıkla olmuyo maalesef.....

mhayri
24.04.2009, 15:29
Bu gerilim hiç hoş değil...
Bize yararmı ?
Sivasa yararmı?
Maç öncesi stad dışında çıkabilecek olaylardan endişeliyim...
Kaybetsek de kazansak da Trabzonspor suçlanacak...
Maça gidecek herkese "çok dikkatli olun" demek istiyorum...

KuTs@L__pLaK@61
24.04.2009, 15:30
böle yapacaklarını önceden bilebilsek valla güüm yetseydi 500 otobüsle sivası basmaya giderdim bunlar kadar adi 2 yüzlü anadoluyum diye geçinen rezil başka şehir yoktur trabzonum unları yenmezsen eğer trabzona ayak basma

TolsTToy
24.04.2009, 15:31
ooo sivasta makara var desenize :) ondan sonra Trabzon seyircisi barbar

Alihan Ertürk
24.04.2009, 15:31
Allah'ım inşallah amatöre düşerler...

Koray
24.04.2009, 15:32
Allah'tan diploma falan istemiyorlar ha...

ilhan
24.04.2009, 15:34
Ayazoğlu,

Bir daha uyarmayacağım "yavaş gel" diye. Bu kaç oluyor mesajlarınızı es geçiriyoruz. Yeter artık. İnsanları suçlayıcı şu tavrınızdan, her mesajın altında bir durum arar tavrınızdan lütfen vazgeçin. Futbolcular bitti, hoca bitti şimdi taraftarla mı uğraşıyorsunuz? Rica ediyorum artık.

Ömer Kaya
24.04.2009, 15:35
Allah'tan diploma falan istemiyorlar ha...
diploma isteseler ben giremiorum maça:)

Faik Yılmaz
24.04.2009, 15:35
Tövbe tövbe insanın aklına kötü kötü şeyler geliyor.....

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 15:36
Ayazoğlu,

Bir daha uyarmayacağım "yavaş gel" diye. Bu kaç oluyor mesajlarınızı es geçiriyoruz. Yeter artık. İnsanları suçlayıcı şu tavrınızdan, her mesajın altında bir durum arar tavrınızdan lütfen vazgeçin. Futbolcular bitti, hoca bitti şimdi taraftarla mı uğraşıyorsunuz? Rica ediyorum artık.

Oke. Peki hiç bi bordomavi.net etkisi yok. Öz eleştiri yapmak gerekmez mi.

Mollasalihoğlu
24.04.2009, 15:37
Gidecek olan arkadaşlar..

Eğer Sivas tarafına sırf kimliğinizde Trabzon yazıyor diye alınmazsanız tutanak tutturun.. Sebebin ne olduğunu da açık açık yazdırın yoksa girmenize engel olunamayacağını söyleyin..

Var mı öyle kafaya göre karar almak görelim..

ÇaGaTaY
24.04.2009, 15:39
Bunları yenmek farz oldu.. Aksini düşünmek bile istemiyorum.. Hele ki bi yenilgide valla billa şampiyon olurlar aklımın ucuna getirmek istemiyorum.. Artık bizim şampiyonluğumuzu da düşünmüyorum yeterki şunları şampiyonluktan edelim bana yeter

Mehdi
24.04.2009, 15:40
Yani sırf inancımızı ve hırsımızı dile getirmiş olduğumuz 61. Topçu Alayı deyimini ciddi ciddi mekanize edilmiş bir tabur asker olarak algılayan beyinciklerde bir hasar aramayıp öz eleştiri mi yapacağım.O kadar da düşmeyelim be.
Anlamadığım şey kimlikle bizi mi korkutacaklar,ne sandılar bunlar bizi?

Hotaman
24.04.2009, 15:41
Hep tutuştular ne yapacaklarını şaşırdılar ya!:)

Faik Yılmaz
Ben kimliğimle gurur duyuyorum.....

Türk olmaktan Trabzonlu olmaktan sonsuz mutluyum.....

Kimliğimden korkan Rumları ve Sivaslılarıda Allaha havale ediyorum....

Her_Zaman
Abi adamlar utanmasalar trabzonspor formalı'da gelmeyin dicekler haralde..Yazıklar olsun...Psikolojik olarak etkilemeye çalışıyorlar bizi..Ama 3 puan bizim başka cıkarı yok

Alihan Ertürk
24.04.2009, 15:43
bir de karanfillerle karşılayacağız diyor teknik direktör demeye çekindiğim şahıs..

bizden ne kadar korktuklarını bir kez daha anladık bu kimlik meselesiyle ;)

Her_Zaman
24.04.2009, 15:43
Bekle bİzİ sİvass senİ ezmeye gelİyoruz....

Çetin
24.04.2009, 15:45
arkadaşlar bu çok önemli eğer içeriye kimlik kontrolünden dolayı alınmazsanız mutlaka ama mutlaka "TUTANAK TUTTURUN" ve oraya sebebini yazdırın daha sonra dava açıldığı zaman bu gerekli olacak çünkü. umarım bu tarz bir şey olmaz ama olursa da unutmayın bunu. hiç kimse yasalardan üstün olamaz, bir insanın yasal hakkı da kimse tarafından gasp edilemez ;)

Adem Erdoğan
24.04.2009, 15:46
Bizim futbolcular duysun bunları ve gereğini yapsınlar.

Her_Zaman
24.04.2009, 15:47
Futbolcular yönetim görsün bu rezaleti...Ne olursa olsun sivası Bordo maviye boyayacağız...

Her_Zaman
24.04.2009, 15:48
YARIN SİVAS ŞEHİR TABELASININ ORDA KOLBASTI ŞOV VAR tüm taraftarları orda bekliyoruz

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 15:49
antu son fener maçında böyle bir org. yaptığını düşünün fener şampiyonluğa oynarken.

haklılık payları yok mu? korku hakları değil mi?

İlyas Özdemir
24.04.2009, 15:49
bu uygulama bazı avrupa daki maçlarda gurbetçilerimize uygulanıyor diye biliyordum demek bizim ülkemizdede moda olmuş

Mollasalihoğlu
24.04.2009, 15:50
antu son fener maçında böyle bir org. yaptığını düşünün fener şampiyonluğa oynarken.

haklılık payları yok mu? korku hakları değil mi?

Antu alacak bilet bulamaz öyle bir şey yaparsa..

Sivas ta büyük takım olsun bize alacak bilet bırakmasın.. Hak var hukuk var..

Sivasspoır-Hacettepe maçına Ankaralı olanları almadılar mı?

Great White
24.04.2009, 15:53
Adamlar haklı..

En azından kimler tarafından itelendiklerini bilmek istiyorlar doğal olarak:))

Hotaman
24.04.2009, 15:54
Gözünü seveyim böyle saçma şey mi olur! Biletimi almışsam o maçı izlemek yasal hakkım kim engelleyebilir!

Her_Zaman
24.04.2009, 15:55
sivas sehir tabelası önünde yarın kolbastı sovu yapalım...

devilkid
24.04.2009, 15:55
arkadaslar sivasta okuyan bir arkadasımla mac için istanbuldan sivasa gidiyorum...cidden kimliğimde trabzon yazıyor diye alınmayacakmıyım...eğer alınmassam trabzon tarafına girebilir miyim?...

KuTs@L__pLaK@61
24.04.2009, 15:56
mantıklı düşünürsek arkadaşlar sivas her ne kadar kabullenmesede zorundan büyüklüğümüzü kendi yaptığı uygulamalarla ister istemez diplomatik hatayla kabullenmiş oluyor hayır olsun:D

Mollasalihoğlu
24.04.2009, 15:57
alınmazsan Trabzon tarafına da giremezsin o tarafa biletin yoksa devilkid ama öyle birşey olursa muhakkak tutanak tuttur ve kimliğinde Trabzon yazıyor diye alınmadığın bu tutanakta geçsin..

Ali_Aydın_29
Ulan bunlar için ağzımı bozmak istemiyorum diyordum günlerdir..Ama artık bardağı taşırdılar benden günah gitti..:)

Ayhan Yüksek
Şu sivası eze eze yenmek farz oldu,futbolcularımız inşallah bu bilinçle inançla ama asla tahriklere kapılmadan alnının akıyla 3 puanı çıkartırlar sivastan, başka yolu yok.

bordox
24.04.2009, 16:00
İyide Trabzonspor'u sadece Trabzonlular tutmuyor ki.Sivas tarafına yalnız Trabzon nüfüslular alınmayacaksa,pek mantığı yok.Her türlü girilir.

devilkid
bunların yaptığı tam sefersizlik...içeri alınamssam tüm hukuki yollara başvurucam...eğer girersemde durdursunlar bakalım ....

alınmazsan Trabzon tarafına da giremezsin o tarafa biletin yoksa devilkid ama öyle birşey olursa muhakkak tutanak tuttur ve kimliğinde Trabzon yazıyor diye alınmadığın bu tutanakta geçsin..

Great White
Sivas-Fener kupa maçında Fener' i desteklediğim için bana bozulan arkadaşlara selam olsun;)

Ne Kadıköy' de, ne Sami Yen' de ne de İnönü' de görüldü böylesi bir çirkeflik..

mhayri
24.04.2009, 16:01
Sivas aklı sıra Alişen'cilik oynamaya kalkıyor ama yazık oluyor hem kendilerine hem taraftarlarına
hem futbola...
Saha içinde kazanamayacaklarını anlayınca işi saha dışına taşıyorlar...
İnşallah saha içinde güzel bir futbol dersi alırlar da akılları başına gelir...
Bir de hakem inşallah bu oyunlara gelmez ....
Ben bize gerginliğin yaradığına şahit olmadım...

ugrpnk
24.04.2009, 16:01
girişte GBT'mize mi bakacaklar :S

Mollasalihoğlu
24.04.2009, 16:02
girişte GBT'mize mi bakacaklar :S

hayırdır abi :D

Harun-61
24.04.2009, 16:03
Sivasspor Baskani Fenerbahce Kongre Üyesi degil mi ???

eee Stada niye giriyor o zaman ?

.

Ümit Tekşan
24.04.2009, 16:04
Kimlik fotobobisi evlenme cüzdanı felan da istiyolarmı ? Yada benim cocuğun kimliğinde getieyimmi :D

Adem Erdoğan
24.04.2009, 16:04
Fenerliler girmişti İnönü'ye bjk taraftarının içine.Hep birden çıkarttılar atkıları bayrakları.

Tuttuğun takımın kimliğinde yazmasının dezavantajları bunlar.:)

ugrpnk
24.04.2009, 16:07
hayırdır abi :D

böyle saçma iş mi olur yaa.. kimlik falan...

magicyattara
24.04.2009, 16:08
Bizim biletleri yönetim toptan alıp gruplara dağıtmış.

Diğer illerden gelecek olan taraftarlarımız bilet bulamayınca mecburen sivas tarafından almışlar.

Görünen o ki bir çok taraftarımız dışarda kalacak.

Yönetim uyuma !

Süleyman Sofu
24.04.2009, 16:08
Ulan sivas TÜRKİYE TÜRKİYE OLALI BÖYLE KORKAKLIK KANCIKLIK GÖRMEDİ KORKUNUN ECELE NE FAYDASI VAR SİZİ ÖYLEDE BÖYLEDE YENECEZ

lazrail_ts
24.04.2009, 16:12
Bırakın biz dolduralım stadınızı.
Bu ne reziliktir kardesim Papua Yeni Gine ile mi maç yapıyorsunuz.
Yaşım 26 daha boyle bişeyle karsılasmadım.

Eğer korkuyorsanız korkuyoruz siz büyüğümüzsünüz deyin anlayalim kimlik kontroluymus bu ne rezalet ulaaan

Kendi taraftarına kimlik kontrolu yapacaklar yuuuh yaaa.
Bir de açıklama yapıyorlar ortamı germeyin diye ortamı geren yine onlar şuraya işe bak.

StyLe
24.04.2009, 16:15
Ne o yani nüfus cüzdanında Trabzon yazan Sivas tarafına giremicek mi? auhauheuhauh :D İstanbul takımlarına bunları yapamamalarının sebebi ne oldukları belli değil :)

Bana sordukları zaman hangi takımlısın diye buyrun nüfus cüzdanım diyorum. :D

İşte Trabzonun farkı bu be!...

Sivas o stadda 1 tane taraftarımız bile olmasa korkunun ecele faydası yok bizim ruhumuzun orda olması size yeter.

Ezik Sivas!. :D

magicyattara
24.04.2009, 16:17
Fenerliler girmişti İnönü'ye bjk taraftarının içine.Hep birden çıkarttılar atkıları bayrakları.

Tuttuğun takımın kimliğinde yazmasının dezavantajları bunlar.:)

Trabzon'luyuz ama hasta sivazlıyız ulennn:) Hahahahaha

Aynı şey 2005 yılında İnönüde bjk-ts maçında oldu.
Dün anlattı bir çocuk,bizim tarafta bilet bulamayınca grup olarak bjk tribününden almışlar; "Dakika 61 oldu çıkarttık kazakları montları,Bordo-Mavi formayla kaldık bjkliler içinde,başladık bizimkilerle birlikte tezahürata,sonra vura vur: )))

Bizim uşaklarla başa çıkamazlar.
Onlar bakar başının çaresine.

Öztürk Adem
24.04.2009, 16:18
:D Aman dıkkatlı ol. Sıvasspor sızın hepınızın atası bızız. O yuzden korkmayın karısmayız bırbırımııze sızde bızlerın bırer urunusunuz.

Sız dıgerlerıne kımlık kontrolu yapın yada kendı kımlıgınızı ıyı ınceleyın ıst dan cıkmasın soyunuz.

Murat Acar
24.04.2009, 16:18
Bırakın biz dolduralım stadınızı.
Bu ne reziliktir kardesim Papua Yeni Gine ile mi maç yapıyorsunuz.
Yaşım 26 daha boyle bişeyle karsılasmadım.

Eğer korkuyorsanız korkuyoruz siz büyüğümüzsünüz deyin anlayalim kimlik kontroluymus bu ne rezalet ulaaan

Kendi taraftarına kimlik kontrolu yapacaklar yuuuh yaaa.
Bir de açıklama yapıyorlar ortamı germeyin diye ortamı geren yine onlar şuraya işe bak.
Bende 37 yaşındayım yok böyle bişey bu ne aşağılık kompleksi sivasın ilk kupa maçında fenere 3-1 yenildiğinde o febe kongre üyesi başkanlarının yüzünü görenler ne mal olduğunu iyi bilirler o adamın her türlü çirkefliği yapacakları zaten belliydi ama maç bittiğinde onlara asıl büyüklüğü göstereceğiz..Hayde arkadaşlar yolcu yolunda gerek ISPARTADAN ÇIKIYORUM VURDUM GÖNLÜMÜ SİVAS YOLLARINA ALLAH YÜZÜMÜZÜ KARA ÇIKARMAYAZ İNŞALLAH

peker61
24.04.2009, 16:20
Küçüklüğüne yakişanı yapmiş boşverin biz yenelim onlar afkursun ..

TheRapZoNe
24.04.2009, 16:22
Korkunun ecele faydası yok be

Aynen öyle..

Adem Erdoğan
24.04.2009, 16:23
Trabzon'luyuz ama hasta sivazlıyız ulennn:) Hahahahaha

Aynı şey 2005 yılında İnönüde bjk-ts maçında oldu.
Dün anlattı bir çocuk,bizim tarafta bilet bulamayınca grup olarak bjk tribününden almışlar; "Dakika 61 oldu çıkarttık kazakları montları,Bordo-Mavi formayla kaldık bjkliler içinde,başladık bizimkilerle birlikte tezahürata,sonra vura vur: )))

Bizim uşaklarla başa çıkamazlar.
Onlar bakar başının çaresine.

O maça gitmiştim abi.Bizim taraftaydım arkadaşlarla birlikte.
Bir arkadaş bilet bulamamıştı dediğin yere geçmişti.
Hayatımda ilk defa o maçta jop yedim demişti.:D
Bizimkiler bjklileri poliste bizimkileri haşat etmişti.:D

Lancet_61
24.04.2009, 16:23
yuhh ulan yuhh..o derece yani..aferin kendinize yakışanı yaptınız

NeoTs
24.04.2009, 16:25
Demekki onların tribünü bomboş kalcak:D

M.Kılıç50
24.04.2009, 16:28
Ilginc bir yöntem... bence biraz Mantiksiz... Hadi diyelim, Sivas´li Bir Trabzonspor taraftari var... bu ozaman Misafir Trübüne giremiyecek´mi ???

Murat Keçeci
24.04.2009, 16:29
kimliğin yanında 12 adet fotograf ıkametgah bide vukuatlı kayıt örneğide getirelim mi

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 16:31
1000 - 2000 dolayında Sivasspor tribünlerinden bilet alınmışsa maça biletsiz seyirci alınmıyacaksa Sivasspor tribünleri boş olur.

Bu bile yeter. Girişte yaşanacak problemlerde cabası ! Kimlik daha çok kargaşa yaratır girişte !

Ayşe Aygün
24.04.2009, 16:35
Acaba üyeliğimizede bakacaklarmı. Bizi ister aslınlar oraya ister almazsınlar. Nasılsa bir kaç yıl sonra düştüklerinde,Kütüğünde sivas yazanları bile bulamıyacaklar trubune sokamka için.Onlar İstanbul takımlarının maçlarını izliyor olacak.Vay ezik kangallar vay.

Kazım Uzunboy
24.04.2009, 16:37
Saçmalık yahu !

Benim kimliğim yok yani tribüne giremeyecek miyim sanki ?

Emin Danışmaz
24.04.2009, 16:37
Şimdi sözüm ona FAİR PLAY diye ortaya atlayanlar tv larda gazetelerde laf ebeliği yapanlar,bu yapıalanne iştir ESKİ köye YENİ adet mi bu,bu işler adamı bozar bozduğu gibide antipatik olmaya teşvik eder.

SPOR DOSTLUK BARIŞ VE KARDEŞLİK yemişim ben bu sözü bu saatten sonra.

Sen bu uygulama ile kardeşi kardeşe kırdırma adına ilk adımını atıyorsun UNUTMA SİVAS her zaman bu kervan bu yolda gitmez,KESER DÖNER SAP DÖNER BİRGÜNDE HESAP DÖNER.

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 16:39
12 - 13 Bin kişinin kimliğini nasıl kontrol edecekler ! Üst araması vs .. Polislerin işi baya zor olacak !

Oğuzhan Akyıldız
24.04.2009, 16:41
SAÇMALIK kafayı bozmuş bunlar şampiyon olacaklarını zannediyorlar

Trabzonizm
24.04.2009, 16:46
[QUOTE=Seda;2166472]Gerilmeyin ya :) Bunlarin amaci bu degil mi zaten?

nasil gerilmeyelim seda hanim adamlar resmen kasiniyo ama resmen
haydi trabzonum göm onlari o sahaya gömün nolur gömün
terbiyesiz asalik mahluklar

magicyattara
24.04.2009, 16:47
Keşke biz de fb taraftarına 96 da daha beterlerini uygulasaydık.
Sokmasaydık şehre.

Şu sivasın taktiklerine bakıyorum da bunlar kaşarlanmış kardeşim.
İstanbulun pisliklerini kendilerine örnek almışlar.
Psikolojik savaş yapıyorlar akılları sıra.
Genel olarak bu işlere alışkın olamayan bir taraftarı olsa da yönetimi ve hocası çift kaşarlı tost olmuş bunların.

Bu bülentin asker selamı vermesi yasaklanmalı.

Mehdi
24.04.2009, 16:49
Kendi heyecanları ve panikleri içinde boğulacaklar.İsterlerse adım başı polis koysunlar.Paşalar gibi gideceğiz,yeneceğiz,döneceğiz.

.....
24.04.2009, 17:03
Bu kadar olaydan bu kadar kışkırtmadan sonra kazanamazsak yazıklar olsun. Hiç bir şey için değilse o eziyet çekip Trabzonspor sevdasına düşmüş taraftarımız için oynayın ve KAZANIN...

Koray
24.04.2009, 17:06
Trabzon'daki grupların bazıları Sivas tarafından bilet aldı,eğer onlar içeri giremezse kimlik yüzünden savaş çıkar Sivas'ta...

Trabzonizm
24.04.2009, 17:10
[QUOTE=KorayHan61;2166898]Trabzon'daki grupların bazıları Sivas tarafından bilet aldı,eğer onlar içeri giremezse kimlik yüzünden savaş çıkar Sivas'ta...

Allah yardimcilari olsun ozaman Allahim sen onlara yardim et

ccd6167
24.04.2009, 17:11
orasi inler kardesim rahat olun o ameleler bisiyi yapamzlar.

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 17:12
Çırpınırdı Karadeniz

Çırpınırdı Karadeniz
Bakıp Türk'ün bayrağına
Ah ölmeden bir görseydim Trabzonspor'un şampiyonluğunu
Düşebilsem toprağına

Sırmalar sarsam koluna
İnciler dizsem yoluna
Fırtınalar dursun yana
Yol ver Türk'ün bayrağına.

Ayrı düştüm dost elinden
Yıllar var ki çarpar sinem
Vefalı Türk geldi yine
Selam Türk'ün bayrağına.

Kafkaslar'dan esen yeller
Şimdi sana selam söyler
Olsun bütün Turan eller
Kurban Türk'ün bayrağına.

Kafkaslar'dan aşacağız
Türklüğe şan katacağız
Türk'ün şanlı bayrağını
Turan ele asacağız. Trabzonspor bayrağını Sivas'ta sallayacağız.

Kaya
24.04.2009, 17:12
Sivaslıların bu ızdırabına Allah'ın izniyle Cumartesi son vereceğiz...

Trabzonizm
24.04.2009, 17:15
simdi bun burda söversem ne kadar ceza alirim arkadaslar????

İHSAN
24.04.2009, 17:16
Bunların yaptıkları yiğit(o)luksa ben yiğit olmak istemiyorum.

okanyildirim
24.04.2009, 17:23
bunun en güzel cevabı sahada verilecek...

ilhan
24.04.2009, 17:31
Köpekler, şerefsizler, sokak kangalları gibi kelimeler içeren mesajlar silinmiştir. Yakışmıyor beyler.

LazAnisT
24.04.2009, 17:35
Kimlik filan kontrol edilmez.Akıllarınca işi psikolojiye dökmeye çalışıyorlar.Ben asıl maçtan sonra onların psikolojisi nasıl olur merak ediyorum diyeceğim ama eminimki hiç bir şey olmamış gibi evlerine gidecekler.Çünkü Sivas hepsinin ikinci takımı..

mashal61
24.04.2009, 17:39
Acaba daha önce nerede görülmüş bu uygulama. Şahsen 3. sınıf futbol ülkesinde bile böyle kimlik kontrolü yapılmasına ihtimal vermiyorum. Bunun amacına ulaşması da çok zor. Yani amaç Trabzonluları Sivas tarafına almamaksa bunu bu şekilde yapamazlar. Kimliğinde doğum yeri Trabzon yazmayan veya Trabzonlu olmayan çok Trabzonsporlu var.

Onur Şeref
24.04.2009, 17:40
Hayatımın maçı eğer bu maçı kazanamazsak ben kahrımdan ölürüm bütün yıl boyunca bu maçı bekledim.Bu maçı kazanmakdan başka bir şey düşünmüyorum.Saha da güreşmekden başka bir şey yapmayan ve bu güreşmeyi hemen hemen tüm spor yazarlarına mücadele olarak gösteren ve göz boyayan hanzo bir takımı yenemezsek işde o zaman vay benim halime.

Onur Şeref
24.04.2009, 17:41
Sivasspor'un basın sözcüsüde kocakarıları geçti her açıklama için TV'ye çıkmaya başladı.Cumartesi bakalım nasıl ağlıycaklar maçdan sonra.

U.Sadıkoğlu
24.04.2009, 17:41
Köpekler, şerefsizler, sokak kangalları gibi kelimeler içeren mesajlar silinmiştir. Yakışmıyor beyler.

Bencede hiç yakışmıyor :)

sessizkral_1
24.04.2009, 17:42
Komedi başka birşey değil.

Bunu birde Beşiktaş yapmıştı Bursaspor taraftarı için..

Ondan sonra biz kardeşiz vs derler.

Bukadar korkulmazki ama..

Hayır doğum yerinde trabzon yazanları almayacaklar diğer şehirlerden olanları nasıl durduracaklar ? :D sadece sivas yazanları alacaklar sanırım.Saçmalık ya başka birşey değil.

leavemealone
24.04.2009, 17:47
Tutuştular desenize ..

Ayşe Aygün
24.04.2009, 17:48
Bize Heryer TRABZON'sa. Biz Trabzonsporluyusak biz isteğimiz yere girer ve çıkarız.Kimse sinirlenip kızmasın.Sadece gülün arkadaşlar.

evrents
24.04.2009, 17:48
Seneye bizde bunlara kimlik kontrolü yaparız gerçi taraftarları maça geldiği yok :D

Badaloğlu
24.04.2009, 17:49
Sivasspor'lu yönetici şunu çok iyi biliyor ve bu davranışıyla zaten bunu itiraf ediyor.Kimliğinde doğum yeri Trabzon yazan bir taraftar kesinlikle Sivasspor'u tutmaz, tutamaz :D

Mertcan
24.04.2009, 17:50
illa taraftarı orda çileden çıkaracaklar... darlatacaklar... sonra çıkışta ölüp gidecekler :D

ozcan_asanoglu
24.04.2009, 17:58
'Kimliksiz gelmeyin'..Yarın o stadın çoğunluğunu oluşturacak, Sivas'lı olup ist. takımlarını tutan kimliksizleri kapsıyor mu bu uygulama?

Muhammed KOÇ
24.04.2009, 18:02
bi ara burda da istiyorlardı sanki..

mHİÇYILMAZ
24.04.2009, 18:06
Bunların istediği asma kabağı oda bu mevsimde olmaz. Bir uygulama yapılacaksa Federasyon alır kararı lig boyunca uygular. Kaç kişinin haberi olacak bu uygulamadan şu kısa sürede.

mHİÇYILMAZ
24.04.2009, 18:08
Sivasspor'lu yönetici şunu çok iyi biliyor ve bu davranışıyla zaten bunu itiraf ediyor.Kimliğinde doğum yeri Trabzon yazan bir taraftar kesinlikle Sivasspor'u tutmaz, tutamaz :D

Sadece bizim maça özgü olur sanırım bu karar bu yüzden.:rolleyes:

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 18:29
Kimliğinde İstanbul yazan maça girebilir mi ? Hani futbol dostluk, karkeşlik, barıştı ?

80 li yıllarda Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş seyircisi ile İstanbul'da aynı tribünde maç izlemiş takım taraftarıyız !

Sivasspor çok vahim bir süreci başlatmıştır !

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 18:32
Biletsiz taraftar Eskişehir'e alınmayacak!

Turkcell Süper Lig'de Eskişehirspor ile Beşiktaş arasında 26 Nisan Pazar günü yapılacak maçta, bileti olmayan Beşiktaşlı taraftarların şehir merkezine alınmayacakları bildirildi..

Eskişehirspor ne yapsın peki ?

TSelif
24.04.2009, 18:44
Ne yaparsan yap Sivas hezimetten kurtulamayacaksın :D
Şampiyonluğa oynuyorsun ama böyle küçük işler peşindesin helal valla sana bu yakışır !

Selam olsun TRABZONuma TRABZONSPORuma.. Seninle gurur duydum bir kez daha. Verdiğin vereceğin korku yeter onlara ... :alkış:

alicengiz
24.04.2009, 19:01
sadece doğum yerimi benimki istanbul.ama kutuk trabzon yazıyor.. keşke gitseydim maça selçuk seninkinde ne yazıyor akşama gidelim maça,he ..

Lancet_61
24.04.2009, 19:08
sadece doğum yerimi benimki istanbul.ama kutuk trabzon yazıyor.. keşke gitseydim maça selçuk seninkinde ne yazıyor akşama gidelim maça,he ..

kütükten şüpheli kapsamına giriyosun abi:D..hey allahım tam rezillik ya...

lazzz61
24.04.2009, 19:09
Trabzon'daki grupların bazıları Sivas tarafından bilet aldı,eğer onlar içeri giremezse kimlik yüzünden savaş çıkar Sivas'ta...
gallıba öle olacakk bızım tarftar zaten ınatcıdırr bu mactaa olay cıkma olasılıgı %80

leavemealone
24.04.2009, 19:10
Amma korkak cikti bunlarda . üzülüyorum su eziklere ya .

EyüpKILIÇ61
Kimliğimle GELİYORUM :) BEKLEYİN :D

Sivas yönetimi çok komik olmaya başladı :)

amour_61
bunlar kadar yalaka, adi, çirkefler topluğu bir takım görmedim Allah büyüktür yaptıklarının hesaplarını inşallah vericekler.Şu Çirkefler topluğu küçük Fenerbahçe topluluğuna büyüklüğümüzü hatırlatma vakti geldi.Saygı duyacaksınızzzzzzzzzzz

ibrahimkaya
24.04.2009, 19:12
ula gbt'mizemi bakacaklar... bular bilmezmi bize her yer trabzon:)

Uğur Ö.
24.04.2009, 19:13
pasaport felanda gerekiyormu sorun bakalım

sifuni
24.04.2009, 19:15
ya bosverin gidin zaaten onlarin amaci böyle bir tartisma yaratmak ortami germek gecen sezonu bize bir daha yasatmaya calisiyorlar ama bu sefer ütfen olmasin.ilk actda aci gerginlestirmeye calistilar ama oyuna gelmedik.

KuTs@L__pLaK@61
24.04.2009, 19:18
trabzonum şu sivasa goymadan gelirsen hakkım üstünde kalsın

Özge
24.04.2009, 19:18
Bu ne saçmalıktır ya:D

Kasım BEKTAŞ
24.04.2009, 19:20
biz hiç bir zaman kimliğimizi kaybetmedik her zaman kimliğimizle vardık onunla gurur duyduk....

asıl kimlik kontrolunu size yapmak lazım sivaslılar...çünkü siz kimliğinizi çoktan kaybettiniz şimdide bulamıyorsunuz....

sivası o stadın çimlerine gömmeden dönmeyin!!!

Orhan Aydın
24.04.2009, 19:22
kimliksiz gelen sivaslıları da almasınlar da görelim:D
sivaslıların alt kimliği sivassporluluk bizim üst kimliğimiz TRABZONSPORLULUK

Mayls
24.04.2009, 19:23
"İmzasız iş yapmayın, elimizden şampiyonluğumuzu alacaksanız adınız sanınız belli olsun" diyorlar :)
Kazanmak şart oldu.

Cafer KILIÇSOY
24.04.2009, 19:24
Tek çare var

Yenmek,

Yenmek,

Yenmek.

KÖKSAL AYDIN
24.04.2009, 19:26
Bu kimlik olayı bir bursalılara uygulandı bir de bize.Bu sivas için büyük ayıp oldu.

Onları yenmekten başka çaremiz yok.

Bundan başka sonuç artık bizi kesmez....

Evidence
24.04.2009, 19:27
Arkadaşlar gitmeden, Sivas Büyükelçiliğinden vize almayı unutmayın. Az zaman kaldı... Aman dikkat, vizesi olmayan Sivas'a giremiyormuş... Ne diyeyim, düpedüz korkmuşlar işte...

Cagdas Topal
24.04.2009, 19:29
yazık :( bu ülkede bu uygulama bir bursaya yapılmıstı simdi de bize yapılıyor , kimlikte TRABZON yazanları almayacaklar bir nedenini bulup :(

YENECEGİZ , KAZANACAGIZ

Barış
24.04.2009, 19:30
Traş da olalım mı :D Hayret ya olaya bak.

Orhan Aydın
24.04.2009, 19:35
dağlık demokratik sivas cumhuriyeti

Colakoglu
cirkeflik resmen,bunlara gülüyorum gercekten ama cok degil en fazla 3 sene veriyorum size, hoppala yavrum bank asya

61zafer61
ya benim yazdiklarimi niye siliyosunuz adamlar ana avrat kufur ediyo birakinda bizde edelim adami sinir etmeyin

Ahmet Başkaya
24.04.2009, 19:38
Bence sivasspor yönetimine mailler atalım...:D Sivassporluyum sapına kadar ama trabzonda doğdum diye ben sizi destekleyemeyeck miyim_???Benim tuttuğum takm sadece sivas toprakları içinde kalacak bir takım mı siz zaten kendinizi küçük görmüşsünüz milet size küçük takım dese dokunmaz galiba diyee...:Seneye asla kombine almıyorum diyeee:D

Ahmet Başkaya
24.04.2009, 19:39
ya benim yazdiklarimi niye siliyosunuz adamlar ana avrat kufur ediyo birakinda bizde edelim adami sinir etmeyin
Ne diyon sen be burası bmn hiçbiryere benzemez 11 tane mesaj atmışın daha 12.de küfür mü yazıon...Aç wordu oraya söv ....Veya çık balkona söv..Bunun yeri burası değil ...Farklı olduğumuzdan asil olduğumuzdan trabzonsporluyuz....

krdnz
24.04.2009, 19:42
Nefret etmek istemiyorum ama mecbur bırakıyorlar.

Ben bu zamana kadar üç takımdan nefret ettim:Beşiktaş,Galatasaray,Fenerbahçe...Bu üçünden başka takımdan ne kötülük görürsek görelim sineye çekip işimize bakalım diye düşünürdüm.Olaylı maçtan beri çevremde Sivasa karşı nefretle bakan bütün arkadaşlarımı uyardım,gerek yok dedim ama olmuyor işte olmuyor.Karşımızda Bursa gibi bütün büyüklere karşı aynı davranan bi takım yok..
ARTIK NEFRET EDİYORUM SİVASTAN.

Yalçın Ulusoy
24.04.2009, 19:50
benim kimliğimde istanbul yazıyor şimdi ben maça gitsem hangi bölüme alacaklar acaba merak ediyorum

Gamze
24.04.2009, 19:52
Başka emirleriniz varsa onları da alalım paşalar.
Hey Ya Rabbim!

Arkadaşlar gitmeden, Sivas Büyükelçiliğinden vize almayı unutmayın. Az zaman kaldı... Aman dikkat, vizesi olmayan Sivas'a giremiyormuş... Ne diyeyim, düpedüz korkmuşlar işte...

:alkış:

tamuğ yamtar
24.04.2009, 19:54
Açıklama da Sivas tarafından bilet alan baya Trabzonspor taraftarı olmuş.

O bakımdan bu şartı koymuşlar.

Yazan oldu mu bilmiyorum?

Maçı başlığına da yazdım. Bu adamlar yine çirkeflik yapacaklar.

Tahrik edecekler. Mehmey Yıldız, oynarsa Musa...

Bu adamların yolları yol değil.

Mustafa K. Demirbaş
24.04.2009, 19:55
sadece kimlik yetmez ya ikametgah,vukuatlı nüfüs kayıt örneği ,nüfüs kağıdı değişrtime belgesi
ayrıca herkes traş olsun takım elbise filan giysin saçlara jöle sürsün diyecem o soğukta jöleye gerek yok:)
la neydi bu ya bunlar iyice bu işin suyunu çıkardı ...

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 19:59
kimlik'mi yok be birde takım elbise giyelim sizi o sahaya gömmek farz oldu ondan sonra kimlikleri görürüsünüz.

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 20:00
sadece kimlik yetmez ya ikametgah,vukuatlı nüfüs kayıt örneği ,nüfüs kağıdı değişrtime belgesi
ayrıca herkes traş olsun takım elbise filan giysin saçlara jöle sürsün diyecem o soğukta jöleye gerek yok:)
la neydi bu ya bunlar iyice bu işin suyunu çıkardı ...
süpersinhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif:alkış::alkış:

Keleşoğlu
24.04.2009, 20:01
bence bizim taraftar büyük bir kimlik kartı yapsın maç başlarken açsın tepki olarak

Travelair
24.04.2009, 20:03
İl güvenlik kurulunda Sivasspor başkanı yöneticisi ve teknik direktörünün son dönemde medyaya verdiği demeçler de gündeme getirilseydi keşke...

Kimlik ile ne anlaşılacak? Sivas'ta Trabzonspor taraftarı yok mu sanıyorlar? Bence olaylara idari tedbirlerden önce tansiyonu düşürmekle başlamak lazımdı. Yıllar yılı İstanbul takımlarıyla stadyumlarını yarı yarıya paylaştık hiçbirşey de olmadı.

Önce dostluk, sonra da Trabzonspor kazansın maçı

Koray
24.04.2009, 20:04

Daha 2-3 gün önce iki site arasında dostluk naraları atıyordun usta hayırdır ? :) Şimdi mi gördün gerçek yüzlerini :))

Recep Alkan
24.04.2009, 20:05
muhtardan ilmıhaber, vukuuatlı nüfus cüzdanı örneği ve 3 resimde bırakın beyler. Hayrınıza :D

StyLe
24.04.2009, 20:08
Bu haberden haberi olmayan sivassporlular ne yapacak acaba :D Stada mı almicaklar zuhahahahahaha :D

Dünyayı siyah beyaz gören kangallar sizi acıyorum sana Sivas :D

Serdær
24.04.2009, 20:08
Paso geçiyor mu acaba ? :o

İskender66
24.04.2009, 20:14
Yazıklar olsun! Bize resmen istanbul takımı muamelesi yapıyorlar. Bugüne kadar hiçbir takım bize karşı bunu yapmadı. Sivassporluların bizi dost olarak görmediği açık. Bunların hesabını yarın sahada soracağız Allahın izniyle..

POYRAZ
24.04.2009, 20:15
Muhtarliktan ikametgah kagidi da istiyorlar mi acaba?
Mal olunur da bu kadar olunmaz. Elalem duysa bir tarafiyla gülerler.

Emre B.
24.04.2009, 20:20
Yahu sanki Trabzonspor, sivas gibi bir takımda sadece Trabzonlu taraftarımız var.Bizim Trabzonlu olmayıpta Trabzonspor'u tutan taraftarımız, toplam sivassporlu sayısını katlar.

61zafer61
24.04.2009, 20:23
bunlar cok yaniltti beni artik onlardan nefret ediyom bile az kalir 10 gol atsak icim sogumaz yemin ederim.ama allahin sopasi yok yarin bunlari allahin izniyle yenicez ondan sonra gorucem ben onlari

Recep Alkan
24.04.2009, 20:24
yıllar önce kıbrıslılar ayakkabılarımızı çıkarttıklarında gülmüş , reziller demiştik. Hadi orası başka ülke, bu ne peki.

Ne farknız var kıbrıs rumlarından ?

61zafer61
24.04.2009, 20:27
onlarin boyle davranmasinin nedeni TRABZON korkusudur.ama korkmakdada haklilar ne yapacaklarini sasirdilar kimlik konturoluymus .......... herifler

servet nuh
24.04.2009, 20:36
yırtarım dağları enginlere sığmam taşarım

Emre GÜRDAL
24.04.2009, 20:38
tabu,ikametgah,nufus kagıdı fotokopisi,4 resim,tc numarası olsun garanti ne bu ya devlet daısreısndemı bu mac haberımız yok

Fatih Özkan
24.04.2009, 20:41
Allah görüyor!
Bizim kimseden korkumuz yok!
Onlar korkuyorlar herşey ortada!
Elbet onlar da gelecekler buraya diyeceğim ama (:
Yemez ki...

Kubilay ŞAHİN
24.04.2009, 20:43
Vergi Kimlik Numaranızıda Götürün Ne Olur Ne Olmaz..
Onlarda Sağlık Karnelerini Getireceklermiş..

Fora61
24.04.2009, 20:47
T.C numarası olmayan kimlikler kabul olmuyormuş:)

61zafer61
24.04.2009, 20:49
aslinda bicok sivas taraftarida yerin dibine gecti sivas yopnetiminin aldigi bu kararla.trabzon korkusu neler yaptiriyo ya raab

Emre GÜRDAL
24.04.2009, 20:57
tabı korkarlar ne ınsan oldukları cıktı pıyasaya anadolu beyı gelıo kolay degıl

Sefaenes
24.04.2009, 20:57
ya bu uygulamayi neden Istanbul takimlarina yapmiyorlar hele son kupa macinda yatacaklari yerde yapsalardiya Fb karsi. Isteselerde istemeselerde 3 puan bizim. Bu sivas dan Istanbul takimlari kadar nefret ediyorum. Agliya agliya sampiyon olmak istiyorlar ama avuclarini yaliyacaklar.

sanatik
24.04.2009, 21:10
Ilk olarak yüksek hotel fiyatlari cikdi ortaya ve simdide taraftari susturma projesi.

Mac icindede sahaya girmesinlerde hertürlü rezilligi bekliyorum artik.

bordo61
24.04.2009, 21:11
Ne sivasın tapusunu mu verecek bize tapu dairesine gelelim mi

FANATIK61
24.04.2009, 21:13
Ben olsam bütün evraklarin fotokopilerini yapip stada girerken onlarin yüzlerine firlatirdim.

Recep Alkan
24.04.2009, 21:14
düşünceye bakar mısınız arkadaşlar ?

Sivasspor şampionluğa koşan bir takımmış? ya bizim seyircilerimiden bir tanesi sivassporlu gibi sahaa atlarsa kapatma cezası alırsa bu takım ne olackmış?

Burdan bu küçük beyinli sivassporlulara soruyorum şimdi ;

1) Hiçbir trabzonsporlu olay çıkartmak için bu kadar eziyete girer mi? ve o lanet formayı sırtına geçirir mi ?

2) Sizler küçük beyinleriniz ile hangi şampionluktan bahsediyorsunuz ?

3) Bizim evimizde yaptığınız pisliklerden sonra aldırdığınız 5 maç ceza yetmedi şimdi de bu tür sinir gerici ve trabzon halkının sabırsızlığından faydalanacak hareketleri futbol sahalarına taşımaya utanmıyor musunuz ?

4) Bizlere her fırsatta istanbul uşağı derken, bu seneki gs maçı için aman siz üşümein ilk maçı sahanızda yapalım ikinci maçta havalar ısınınca sivasa gelirsiniz teklifini hangi büük istanbul uşağı yöneticiniz gs yöneticisine yaptı?

5) mehmet yıldızı gs ye kakalayabilme adına aylardır gs önetimini ve kulübünü yalarken hiç mi istanbul uşaklığı aklınıza gelmedi ?

6) Her fırsatta delikanlılığınızdan bahsedip de gelin de bakalım neler oluyor ddiğiniz trabzpnspor taraftarından bu kadar korkup içinize girmesinden neden bu kadar tırstınız ?

Ben hayatımda fenerden bile bu kadar nefret etmedim. Belki bunları gerçek sivaslılar yapmıyordur diye saygımızı koruduk ama görüorum ki yönetici sıfatındaki adamlar (!!!!) bile bunu yapabiliyor.

Ey küçük beyinli sivaslılar ????

3 Kız kardeşin gazına gelip alın bakalım trabzonsporu karşınıza, bunlar iyi günleriniz, sizin de modanız geçtiğinde federasyon poponuza tekmeyi vurduğunda, bizler boztepe de denize karşı televizyonda bu görüntüleri seyredecek ve çaylarımızı yudumlayacağız.

samway
24.04.2009, 21:15
getirinde kimlik görsün zivaslılar TC ve TRABZON yazan ne kadar çok özeniyosunuz di mi bize ama bizim gibi olamıcaksınız gömcez sizi o sahaya

fatsalıdeniz
24.04.2009, 21:16
misketi elinden alınmış mahalle sümüklülerine döndüler

bordo61
24.04.2009, 21:17
Öğrenci kimliği yeter mi bi dene de otobüs bileti var ama trabzon belediyesi

KuTs@L__pLaK@61
24.04.2009, 21:18
sivaslılar bizim kimliğimiz size ağir gelir siz 3 t nedir bilirmisiniz öle sizin gibi sahte yiğidoluk gibi bi lakap değil bu türküm trabzonluyum trabzonsporluyum ha sizinsa olsa olsa şöle olur türküsünüz sözde yiğidosunuz (arkadan) bide trabzonspora karşı sivasspor istanbula karşı bjk gs fb bunuda inkar etmeyin.!

cngz
24.04.2009, 21:21
belki kızlarını bize vereceklerdir, o yüzden kimliğe ihtiyaç duyuyorlardır. biraz abes oldu belki ama kusuruma bakmayın arkadaşlar:))

samway
24.04.2009, 21:30
sahte kımlıkler hazır mı uşaklar :)

Cafer Bulur
24.04.2009, 22:04
Bunu diger büyük maclarda da yapsaydilar eyvallah derdim ama sadece bize denk geldigi icin yazik diyorum.

Sivassporun halen amatör kafalarla yönetildiginin bir belgesi olarak da yorumluyorum bunu.

Burak_52
24.04.2009, 22:23
korkunun ecele faydası yok istanbul yalakaları mecnun otyakmaz aziz yıldırımın peşinden ayrılmıyor böyle büyüklük olmaz

Oğuzhan Turhan
24.04.2009, 22:26
Kormayın canım bu kadar Trabzonspordan, Trabzon halkından...

Bide utanmadan yaptıkları dengesizliğe kılıf uydurmak için kalkmış sivasspor forması giyipte sahaya girip olaylar çıkartırlar diyorlar...
Ahhh zivazzz ahhhhh....
Yarın hesabın sahada görülecek.

pReN@_61
24.04.2009, 22:28
Korkunun ecele faydası yok

noname
24.04.2009, 22:29
ben her ihtimale karşı ikametgah ilmuhabiri ve nüfus cüzdanı örneğini yanıma alıyorum :D

mcpcpc
24.04.2009, 22:42
Kimliğini kaybetmişlerin kimliğiyle yaşayanlara kimlik sorması ne garip...Kim olduğumuzu merak ediyorsanız sahaya bakın :)

sessizkral_1
24.04.2009, 23:06
Hukuksal açıdan mümkün mü ?
Arkadaşlar satın alınmış bir biletin kullanılmasının yasak olması bence yasal açıdan mümkün değil?Yani sen bir bilet satın alıyorsun ve bu satın aldığın bileti nüfüs cüzdanındaki şehir yüzünden kullanamıyorsun.Biletler satılırken bu inceleme yapılarak satılsaydı ozaman olurdu.Ancak satın alınmış bir biletin kullanılmasını hangi gerekçe ile engelleyeceklerini merak ettim.

aseld
24.04.2009, 23:09
Kimliğini kaybetmişlerin kimliğiyle yaşayanlara kimlik sorması ne garip...Kim olduğumuzu merak ediyorsanız sahaya bakın :)

çok güzel bir cevap katılıyorum....
yarın havalarını almamız lazım tıssss sesini istanbuldan duymak istiyorummmm

mcpcpc
24.04.2009, 23:19
saol cnm duycaz inş. :)

Ömer Kaya
24.04.2009, 23:21
yorumları okuyorumda koptumya:):)

TSelif
24.04.2009, 23:22
İstanbul takımları bile bu kadar küçülmemiş ezilmemiş çirfekleşmemişti ya :D

Çetin
24.04.2009, 23:23
arkadaşlar bu çok önemli eğer içeriye kimlik kontrolünden dolayı alınmazsanız mutlaka ama mutlaka "TUTANAK TUTTURUN" ve oraya sebebini yazdırın daha sonra dava açıldığı zaman bu gerekli olacak çünkü. umarım bu tarz bir şey olmaz ama olursa da unutmayın bunu. hiç kimse yasalardan üstün olamaz, bir insanın yasal hakkı da kimse tarafından gasp edilemez ;)

kendi mesajımı tekrar kopyalayayım. arkadaşlar unutmayalım tutanak tutturmayı böyle bir olayla karşılaşırsak.

Selman
24.04.2009, 23:23
Muhabbete bak yahu.

Nefretimsin sivas.Yukarıda Allah var biliyor ya küme düştüğünü gördüğümde Trabzonspor şampiyon olmuş kadar sevineceğim.

İstanbul'un 3 eziğini kendinize örnek alıp alavere dalavere ile uğraşacağınıza adam olun adam.

Düzenleme:Bizim orda biletler bedava bu arada, gelebilirsen ;)

Ömer Kaya
24.04.2009, 23:26
ya arkadaş uykum yok :) sabah olsada çıksak yola

dayanamıyorum ne olcaksa olsun artık:)

Ömer Aydın
24.04.2009, 23:31
Hukuksal açıdan mümkün mü ?
Arkadaşlar satın alınmış bir biletin kullanılmasının yasak olması bence yasal açıdan mümkün değil?Yani sen bir bilet satın alıyorsun ve bu satın aldığın bileti nüfüs cüzdanındaki şehir yüzünden kullanamıyorsun.Biletler satılırken bu inceleme yapılarak satılsaydı ozaman olurdu.Ancak satın alınmış bir biletin kullanılmasını hangi gerekçe ile engelleyeceklerini merak ettim.

Arkadaslar...Bu olay Insan Haklarina aykiri...Buyrun burdan yakin

Article 2.

* Everyone is entitled to all the rights and freedoms set forth in this Declaration, without distinction of any kind, such as race, colour, sex, language, religion, political or other opinion, national or social origin, property, birth or other status. Furthermore, no distinction shall be made on the basis of the political, jurisdictional or international status of the country or territory to which a person belongs, whether it be independent, trust, non-self-governing or under any other limitation of sovereignty.

http://www.un.org/Overview/rights.html#a2

Sercan Yaylı
24.04.2009, 23:33
ne yani trabzınlu olupta sivas tarafına girilemeyecek mi?

İskender66
24.04.2009, 23:37
Kimliğinde Sivas yazıpta Trabzonsporumuzu destekleyenlerde çok. Onlara karşı nasıl bir önlem alabilecekler acaba :)
Bunları yenmek farz oldu. Allahın yüce adaleti tecelli eder inşallah ve bunları evire çevire yenip bugüne kadar yaptıklarının hesabını toptan keseriz.

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 23:38
Kimlikte TRABZON yazıyor diyelim.

Maça girerken polis kimlik lütfen dedi. Çıkartık yok siz Trabzon'lusunuz giremezsiniz derse polis.
Bunun üzerine Sivasspor'u tutuyoruz derse biri yine mi almayacaklar. Dünyada bunun bir örneği yaşanmışmıdır.

Trabzon'u , Trabzonspor'luyu aşalamaktan başka birşey değil. Seneye nasıl bir misilleme yapılabilir?

Ahmet Başkaya
24.04.2009, 23:44

Maça girerken polis kimlik lütfen dedi. Çıkartık yok siz Trabzon'lusunuz giremezsiniz derse polis.
Bunun üzerine Sivasspor'u tutuyoruz derse biri yine mi almayacaklar. Dünyada bunun bir örneği yaşanmışmıdır.

Trabzon'u , Trabzonspor'luyu aşalamaktan başka birşey değil. Seneye nasıl bir misilleme yapılabilir?
Adı S ile başlayanları tribüne almayalım mesela...:D

zafer6161
24.04.2009, 23:46
trabzonluyumsivası tutuyorum olamazmı yani, :D
bu sivasın nekadar küçük bir takım olduğunun belirtisidir ççç

İskender66
24.04.2009, 23:48

İlginç bir soru. Tabi soruları çoğaltabiliriz. Şeytan bu ya aklımıza sokuyor işte :) Kimliğinde ne Trabzon nede Sivas yazmayan birini hangi tarafa alacaklar. Mesela benim kimliğimde ne Trabzon ne Sivas yazıyor. Doğum yerim Ankara, kütüğüm Yozgat. Şimdi ben Sivaslıların arasına girsem benim Trabzonsporlu olduğumu anlayabilecekler mi :)

Emre B.
24.04.2009, 23:48
Peki bu uygulama ırkçılığa girmez mi?

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 23:53
Eskişehir-Beşiktaş maçına ilginç uygulama

Bileti olmayan Beşiktaşlı taraftarların şehir merkezine alınmayacakları bildirildi.

Ahmet Başkaya
24.04.2009, 23:54
Eskişehir-Beşiktaş maçına ilginç uygulama

Bileti olmayan Beşiktaşlı taraftarların şehir merkezine alınmayacakları bildirildi.
Ciddimisin abi_?

İskender66
24.04.2009, 23:55
Bizim kimliğimizde değil ama yüreğimizde var Trabzonspor sevgisi. Tabi bunu Sivassporluların anlamasını bekleyemeyiz herhalde :)

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 23:58
Beşiktaş'lı isen biletin varsa Es - Es tribününde maçı izleyebilirsin.

Anlaşıldığı üzere kimlikten sadece Trabzonspor taraftarını belirlenebiliyor. Buda bizim farkımız !

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 00:00
Muhabbete bak yahu.

Nefretimsin sivas.Yukarıda Allah var biliyor ya küme düştüğünü gördüğümde Trabzonspor şampiyon olmuş kadar sevineceğim.

İstanbul'un 3 eziğini kendinize örnek alıp alavere dalavere ile uğraşacağınıza adam olun adam.

Düzenleme:Bizim orda biletler bedava bu arada, gelebilirsen ;)süpersin be selman seni seviyoruz ağzından bal damlıyor bende bu sivas ligten düştüğü zaman horoz kescem.şunu unutmayalımkı şimdiye kadar anadolu külüplerinden kim TRABZONSPORLA uğraştırsa mutlaka bir gün ligten düşmüştür.

0 Gün 16 S. 14 Dk. Kaldı

selimatal
25.04.2009, 00:02

Sivasta Sivaslı polis olduğunu sanmıyorum. Ama çok Trabzonlu polis vardır. Arkadaşlar bunlardan 2 tane bulsun tamamdır.:)

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 00:04
ya ne biçim bir külüp ya belki ben trabzonluğum ama canım kadar sevdiğim sivası tutuyorum olamazmı.ulen buna ben inanmadım sivaslılara yedirsem yerlermi.

0 Gün 16 S. 10 Dk. Kaldı

Ömer Aydın
25.04.2009, 00:04
Peki bu uygulama ırkçılığa girmez mi?

Hay abi, iste benim önceki yazimda demek istedigim buydu iste, malesef bazi kelimeleri almanca-ingilizceden türkceye ceviremiyorum :(

temel_yilmaz
25.04.2009, 00:06

Anlaşıldığı üzere kimlikten sadece Trabzonspor taraftarını belirlenebiliyor. Buda bizim farkımız !

müthiş her kelimesi zeka dolu tebrik ederim aradaki farkı anlatmak istesen ancak bu kadar kısa ve öz anlatılabilirdi .:alkış::alkış::alkış:

Mustafa Ayazoğlu
Sivasta Sivaslı polis olduğunu sanmıyorum. Ama çok Trabzonlu polis vardır. Arkadaşlar bunlardan 2 tane bulsun tamamdır.:)

Evet geçen yıl Ordu'dan tanıdık polis sayesinde maçı rahat izlemiştik ! Karadenizli polis çok var.

Şimdi bunlar polisleride ayırırlar kimliklerine göre.

selimatal
Belki de Sivaslılar'ın kimlik kontrol amacı şudur:

O + kan grubu olanlar: Açık
A + kan grubu olanlar: Kapalı
B + kan grubu olanlar: Kale arkası
- kan grubu olanlar: LigTV:)

Gamze
25.04.2009, 00:12
Ayrıca bir şey eklemeden de edemeyeceğim.

Kimliksiz gelmeyin demişler...

Biz kimliksiz, kişiliksiz TRabzonsporluyuz sadece diyoruz!
Kimliğimizde birinin Trabzon yazar diğerinin Diyarbakır!
Kimimiz karamsar, kimimiz iyimser, kimimiz fevri, kimimiz sakin...
Trabzonsporluyuz biz!
Fark etmez şekil, biçim, yeşil, mavi, mor!
Trabzonspor'u seçtiğimiz anda kimliklerimizi koyduk zaten bir kenara...
Bizim cinsiyetimiz Trabzonspor, medeni halimiz Trabzonspor, memleketimiz Trabzonspor, ana adımız baba adımız Trabzonspor, nüfus müdürümüz de Trabzonspor ula!
Hangi kimlik?

Bizde var tek kimlik komşu, istersin verelim siye, göstereh de gireh içeriye, kabul etmirsen, çok xoşuma gitmez menem, oy canini yediğum pırak habu işleri!

Ey gidi Sivas, güzelim sazın sözün olmasa vallahi nefret ettirecekler senden beni bile...
Aman izin verme memleketimin güzel şehri!
İzin verme şunlara!

Ahmet Başkaya
25.04.2009, 00:13
Ayrıca bir şey eklemeden de edemeyeceğim.

Kimliksiz gelmeyin demişler...

Biz kimliksiz, kişiliksiz TRabzonsporluyuz sadece diyoruz!
Kimliğimizde birinin Trabzon yazar diğerinin Diyarbakır!
Kimimiz karamsar, kimimiz iyimser, kimimiz fevri, kimimiz sakin...
Trabzonsporluyuz biz!
Fark etmez şekil, biçim, yeşil, mavi, mor!
Trabzonspor'u seçtiğimiz anda kimliklerimizi koyduk zaten bir kenara...
Bizim cinsiyetimiz Trabzonspor, medeni halimiz Trabzonspor, memleketimiz Trabzonspor, ana adımız baba adımız Trabzonspor, nüfus müdürümüz de Trabzonspor ula!
Hangi kimlik?

Bizde var tek kimlik komşu, istersin verelim siye, göstereh de gireh içeriye, kabul etmirsen, çok xoşuma gitmez menem, oy canini yediğum pırak habu işleri!

Ey gidi Sivas, güzelim sazın sözün olmasa vallahi nefret ettirecekler senden beni bile...
Aman izin verme memleketimin güzel şehri!
İzin verme şunlara!
Klavyene sağlıkk......

Can AYDIN
25.04.2009, 00:16

Olay bu :alkış:

OLCAY ÇAKIR
25.04.2009, 00:18
Gelenler ÜST KİMLİKLERİYLE geliyor zaten.

Zorunuza mı gitti?

krdnz
25.04.2009, 00:20
Birazdan tv58 kanalı Trabzonsporun sivasa inişini göstereceğini söyledi.
Merakla bekliyoruz..

U.Sadıkoğlu
25.04.2009, 00:22
Birazdan tv58 kanalı Trabzonsporun sivasa inişini göstereceğini söyledi.
Merakla bekliyoruz..

Neredeymiş bu kanal yahu o havaalanı kaldıramaz bizimkileri :)

Can AYDIN
25.04.2009, 00:23
Hani deriz ya hep Delikanlı adamın tuttuğu takım kimliğinde yazar,benim oğlumun kimliğinde doğum yeri Derince yazıyor garibim Derince Belediyesporu tutmak zorunda kalacak ancak ikinci takımı Trabzonspor olabilir,serde delikanlılık varya hani :))

U.Sadıkoğlu
25.04.2009, 00:24
Ya hu bizimkiler her türlü girecekler içeri kimse dert etmesin ..

krdnz
25.04.2009, 00:24
Neredeymiş bu kanal yahu o havaalanı kaldıramaz bizimkileri :)

Uyduda var ,sporaktif diye bir programları var :)yarım saattir tek yaptıkları şey anons.Görüntü bekliyoruz :D

U.Sadıkoğlu
25.04.2009, 00:26
Uyduda var ,sporaktif diye bir programları var :)yarım saattir tek yaptıkları şey anons.Görüntü bekliyoruz :D

Bizimkiler bi karşılasa takımı çok fena olur da acaba olurmu :D

TS-Tiryaki
25.04.2009, 00:28
Böyle bir irkcilik yapmaya hakki varmi bu Cigulilerin??? :mad:

Ömer TOPAL
25.04.2009, 00:29
:) madem öyle bizde onlardan şu evrakları isteyelim

-Sabıka Kaydı
-fotograflı ikematgah
-vukuatli nufus kayıt örnegi
-6 adet bikinili resim
-12 adet vesikalık resim
-Arzu iştigalı anlatır dilekçe

ekteki evrakları tamamladıktan sonra lütfen sıraya giriniz.Biletlerinizi sag elinizde evrakları saol elinizde tutunuz.ve sonra o evrakları yırtıp atınız...Biz kimlige degil insanlıga bakıyoruz...! ama bu lavuklar etiketten de anlamazlarki....

ben nufus cuzdanımla gelmiyorum ve o maçada giricem....!

Fatih BALTA
25.04.2009, 01:10
Ne büyük bir onurdur bu aslında.Kimliğinde Trabzon yazıyorsa Trabzonsporlusun.Herkes bunu okadar benimsemişki.Başka herhangi bir takım için bunun örneği yok.

Kubilay ŞAHİN
25.04.2009, 01:11
Onlar Bize Gelirken Sağlık Karnelerini alsınlar.. Bir Tek O Yeterli Olacaktır..

Hasan Habip Özbay
25.04.2009, 01:13
bizim bizden başka dostumuz yok o kadar ya şunlara bi ders verelimde akılları başlarına gelsin

Emo91
25.04.2009, 01:16
bu sivas istanbuk takimlarina yapamadigi serefsizligi bize yapiyor!!
sonrada herkesi ayni agarliyoruz, herkezle aramiz ayni diye aciklamalar yapiyorlar utanmazlar!!

bizi kiskanmaya gerek yok, cünkü siz kendinizi bizimlen HAYATTA kiyaslayamazsiniz.....
sivas kiiiim trabzon kim?
bu yigidoslar ne oldu 2 senede de bizlen yarisiyorlarmis? 2 sene sonrada kümeye oynarlar!

rahatlikla alicagiz bu maci, konyaspor veya istanbul belediye macindan zor olucagina hic inanmiyorum!!!!

ergin cesit
25.04.2009, 03:54
gerçektende şu takım şuraları hiç hakediyor mu küçük beyinlerin küçük takımı

28TS61
25.04.2009, 03:57
http://img402.imageshack.us/img402/1228/kimlik.jpg

Muhammet
25.04.2009, 04:28
Ayak takımı bunlar. Küçüklüklerini kanıtlıyorlar işte. Önce otel muhabbetleri şimdi bu. Gülerim bunlara ben.