PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Salih61
21.06.2005, 13:26
http://www.legia.net/img/saganowski_marek.jpgDziś wiceprezes Trabzonsporu Metin Akbasoglu i trener Senol Gunes mają zadecydować w sprawie transferu do Turcji Marka Saganowskiego. - Pewnie czekają na wynik rozmów Maćka Żurawskiego w Glasgow. Nie dostałem póki co żadnej oferty kontraktu, więc podchodzę do sprawy ze spokojem. Oczekuję na dalsze informacje - stwierdził napastnik Legii Marek Saganowski

Inny legionista Artur Boruc nie wyjechał do Szkocji podpisać kontraktu. - Odpoczywam na Mazurach. Zwoje mózgu odpowiedzialne za transfer do Celticu na razie są wyłączone - żartobliwie powiedział bramkarz Legii Artur Boruc

Hay?rl? olsun...Saganowski TRABZONSPORUMUZDA...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Kaynak:www.legia.net

Oruç
21.06.2005, 13:28
hangi mevkiide oynuyor acaba?

FATIH SULTAN TEKKE

selcjK
21.06.2005, 13:30
abi ya anlam?yorum ?imdi bu adam hakk?nda ufak bir ara?t?rma yapt?m, y?ll?k gol ortalamas? 14-15 gökdeniz bir ortasaha oyucusu olmas?na ra?men o kadar go at?yor. mehmet ylmaz? oynatsak o da 15 gol atar 1 sezonda buras? komik i?te. bu adam?n bence mehmet y?lmazdan bir + s? yokmu? gibi geliyor. ?imdi 1.2 milyon euro verdiler herhalde bu da ilginç bi seferde o kadar para :) ayr?ca wisla ile gecen yapt?klar? 2 maç?n birini 4-1 di?erini 5-1 kazanm??lar o iki maçada 80. dakikadan sonra girmi? bu arkada??m?z böyle bir derbide sonradan girince acaba as oynam?yor mu diye dü?ündüm. di?er maçlar? bulamad?m. neyse umar?z gerçekten alm???zd?r ve SÜPER ç?kar. hay?rl?s?..

Salih61
21.06.2005, 13:34
abi ya anlam?yorum ?imdi bu adam hakk?nda ufak bir ara?t?rma yapt?m, y?ll?k gol ortalamas? 14-15 gökdeniz bir ortasaha oyucusu olmas?na ra?men o kadar go at?yor. mehmet ylmaz? oynatsak o da 15 gol atar 1 sezonda buras? komik i?te. bu adam?n bence mehmet y?lmazdan bir + s? yokmu? gibi geliyor. ?imdi 1.2 milyon euro verdiler herhalde bu da ilginç bi seferde o kadar para :) ayr?ca wisla ile gecen yapt?klar? 2 maç?n birini 4-1 di?erini 5-1 kazanm??lar o iki maçada 80. dakikadan sonra girmi? bu arkada??m?z böyle bir derbide sonradan girince acaba as oynam?yor mu diye dü?ündüm. di?er maçlar? bulamad?m. neyse umar?z gerçekten alm???zd?r ve SÜPER ç?kar. hay?rl?s?.. Haberi ald???m kaynak www.legia.net (http://www.legia.net) legia varsovan?n resmi internet sitesi burdan bakabilirsiniz...

Sayg?lar?mla...

selcjK
21.06.2005, 13:36
bu arada orada legia n?n kalecisi olan boruc un ismide geçmi?, orada isminin ne konu hakk?nda yazd???n? bilmedi?im için yorum yaparak legia n?n kalecisinede talip oldu?umuz sonucunuda ç?karabiliriz. borucdan bahsedeyim k?saca ;

Artur Boruc, 25 ya??nda 88 kez legia formas? giymi?. Ayr?ca çok ilginç bir ayr?nt? olaraktan da celtic boruc ile ilgileniyormu? :)

Oruç
21.06.2005, 13:37
<TABLE =mspot style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/Murat_Bozoglu.jpgTrabzon?dan ?talya seferi
Trabzonsporlu Yönetici Murat Bozo?lu ?talya?ya futbolcu izlemeye gitti</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor yöneticisi Murat Bozo?lu, G.Amerika'dan ?talya'ya geçerek ?enol Güne?'in ?srarla istedi?i Uruguayl? file bekçisi Sebastian Viera ile görü?melere ba?lad??? ö?renildi. Ajax'?n file bekçisi Lobont ve Sunderlandl? Myhre ile de transfer listesinde yer al?yorlar.

FATIH SULTAN TEKKE

selcjK
21.06.2005, 13:39
abi ya anlam?yorum ?imdi bu adam hakk?nda ufak bir ara?t?rma yapt?m, y?ll?k gol ortalamas? 14-15 gökdeniz bir ortasaha oyucusu olmas?na ra?men o kadar go at?yor. mehmet ylmaz? oynatsak o da 15 gol atar 1 sezonda buras? komik i?te. bu adam?n bence mehmet y?lmazdan bir + s? yokmu? gibi geliyor. ?imdi 1.2 milyon euro verdiler herhalde bu da ilginç bi seferde o kadar para :) ayr?ca wisla ile gecen yapt?klar? 2 maç?n birini 4-1 di?erini 5-1 kazanm??lar o iki maçada 80. dakikadan sonra girmi? bu arkada??m?z böyle bir derbide sonradan girince acaba as oynam?yor mu diye dü?ündüm. di?er maçlar? bulamad?m. neyse umar?z gerçekten alm???zd?r ve SÜPER ç?kar. hay?rl?s?.. Haberi ald???m kaynak www.legia.net (http://www.legia.net) legia varsovan?n resmi internet sitesi burdan bakabilirsiniz...

Sayg?lar?mla...

evet karde? bende bakt?m, ancak lehçe mi deniyor o dile bilmedi?im için emin olam?yorum, sitenin ingilizce bölümüne de eklenmemi? henüz haber, perhaps ? bulun :) wisla forumlar?ndan baya ö?renmi?tir herhalde :) ayr?ca sen anlad???na göre lehçemiz iyi herhalde , neyse bekleyelim görelim.. önümüzde ki 1 hafta çok önemli bizim için bu hafta içersinde gelecek oyuncular?n hepsi gelmeli gideceklerde fatih art?k gidecek mi kalacak m? kesinle?meli çünkü yeni gelecek oyuncular?n uyum sorunu özelliklede dil sorunu için bu 1 hafta içersinde transfer bitirilmeli.

Oruç
21.06.2005, 13:47
bu arada orada legia n?n kalecisi olan boruc un ismide geçmi?, orada isminin ne konu hakk?nda yazd???n? bilmedi?im için yorum yaparak legia n?n kalecisinede talip oldu?umuz sonucunuda ç?karabiliriz. borucdan bahsedeyim k?saca ;

Artur Boruc, 25 ya??nda 88 kez legia formas? giymi?. Ayr?ca çok ilginç bir ayr?nt? olaraktan da celtic boruc ile ilgileniyormu? :)

bu celticin bizim tak?mla bir al?p veremedi?imi var nedir yaw! kiminle ilgilensek adamlar da hemen orada! karde?im ba?ka oyuncularla ilgilenin yaw!!!

FATIH SULTAN TEKKE

Salih61
21.06.2005, 13:51
Haberi ald???m kaynak legian?n resmi sitesi olmasa bunu forumda yazmam...Bir de Taka gazetesinde bu haber verilmi? ?imdi gördüm...Ama orda Kaleci Artur geçmiyordu...Bakal?m ak?am asl?n? ö?reniriz...

Sayg?lar?mla...

Colakoglu
21.06.2005, 14:26
Abi varya ortam iyice gerilmeye basliyo eger isvicre kampina kadar transfer yapamassak ve sampiyonlar ligi ön elemesinde elenirsen ( ALLAH KORUSUN ) vay oldu yönetimin aline ve bizide tabiki.. bide o moral bozuklugunlan ligde ne yapariz düsünmek bile istemiyorum.. evet haklisiniz basariliyiz,sampiyonlugu 2 senedir kil payi kaciriyoruz,türkiye liginde en iyi futbolu oynayan kadro bizde ama yetiyomu.. bir numara daha büyümemiz gerekmiyomu, kim ne derse desin bu kadro yetmiyo bir degil elimizden gelse 2 numara büyümemiz gerekiyo nedenmi sadece ezikleri degil bicakciyi cem papilalari mhk yi de sahada yenmemiz gerekiyoda ondan... gecen sezonki kadiköy katliamini hatirlayin, fatihin yaninda tuttugunu iceri atan bi forvet olsaydi acaba ikinci yaridaki kacan okadar sanstan en az 2 tanesi kaleyi bulmazmiydi. yada orta sahada symek gibi bir adamimiz daha olsaydi ??

TSunami
21.06.2005, 14:43
ne saganowskisi ya. ergini oynats?nlar daha iyi onu da psv istiyo

TSunami
21.06.2005, 14:48
<DIV align=justify>http://www.legia.net/feliet&#111;nik.gif Saganowski in Austria Wien?</DIV>Monday, 2005-06-07 11:48
<DIV =live align=justify><BT>http://www.legia.net/img/saganowski_marek.jpgYesterday's Legia encounter with Groclin was observed by the owner of Austria Wien Frank Stronach and the team manager Peter Stoeger. Both arrived to talk to Legia forward Marek Saganowski. After the match the player quickly left the locker room and was led upstairs in the club building, where he was awaited by the Austrian visitors who are ready to pay a transfer fee of 1,2 million Euro. The results of the talks are still unknown.

</DIV>
author: Joanna Oledzka
source: gazeta.pl

ayn? siteden bir haber daha. bunlar dalga geçiyo. bu haberde de a.vien de diyo. ayn? hikaye. sonunda onu da celtic al?rsmileys/smiley36.gif

Berat
21.06.2005, 14:50
abi ya anlam?yorum ?imdi bu adam hakk?nda ufak bir ara?t?rma yapt?m, y?ll?k gol ortalamas? 14-15 gökdeniz bir ortasaha oyucusu olmas?na ra?men o kadar go at?yor. mehmet ylmaz? oynatsak o da 15 gol atar 1 sezonda buras? komik i?te. bu adam?n bence mehmet y?lmazdan bir + s? yokmu? gibi geliyor. ?imdi 1.2 milyon euro verdiler herhalde bu da ilginç bi seferde o kadar para :) ayr?ca wisla ile gecen yapt?klar? 2 maç?n birini 4-1 di?erini 5-1 kazanm??lar o iki maçada 80. dakikadan sonra girmi? bu arkada??m?z böyle bir derbide sonradan girince acaba as oynam?yor mu diye dü?ündüm. di?er maçlar? bulamad?m. neyse umar?z gerçekten alm???zd?r ve SÜPER ç?kar. hay?rl?s?..

Szymek de Polonya'da ortalama 4-5 golle oynuyordu.. Gökdeniz bile 14-15 gol at?yor.. Niye ald?k ki Szymek'i(!)... Bu yönetimi anlamak mümkün de?il(!)...

selcjK
21.06.2005, 15:06
anlad?n sen.

ibrahimaYATTARA
21.06.2005, 15:06
kesinlikle sana katl?yorum berat abi kimin ne oldugun bilmeden yorum yapmak yada ele?tiri yapmak haks?zl?kt?r bu ele?tiriyi yapman?n anlam? ?udur kendini çok begenen bir taraftara hakimiz ve herkesi kolay kolay begenmiyoruz illa y?ld?z olcak diyoruz. ya karde?im biz bole bi taraftar de?iliz ama kimi ?ahsiyetler ele?tirmen ayaklar?na tak?larak almak istedi?imiz futbolcular? basite al?yor. demekki bu insanlar ayn? ?eyi szymkowiak'a yapm??t?r. ama bunun cevab?n? szymkowiak muhte?em futboluyla ?amarvari bir tepki ile iletmi?tir... sevgi ve sayg?lar?mla...

selcjK
21.06.2005, 15:13
yaln?z okumad?n herhalde? orada ufak çapl? bir ara?t?rma söz konusu.

tsakrep61
21.06.2005, 15:18
hocam b?z?m suanda en oneml? sorunumuz defans, defansa -tolgan?n g?tt?g?n? farz ederek- en az tolgan?n ayar?nda b?r veya 2 topcu gerek?yor sonra kalede cok buyuk problemimiz var petkoviçle trnsfer soylent?ler? olmasayd? devam ed?lebilirdi ama art?k o ?ht?malde yok sonra forvet al?nmas? gerek?yor bu mevk?ler?n 3nede oneml? y?ld?z kar?yerl? oyuncular al?nmas? laz?m yoksa bu senede f?yasko olur

denizgrsy
21.06.2005, 15:30
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>...ve Tolga gidiyor (fanatik)</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Y?lan hikayesine dönen Tolga transferinde sona gelindi. Shakhtar Donetsk, Trabzon Yönetimi ile ücret konusunda anla?t?. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>21.06.2005</TD></TR></T></TABLE>Shakhtar Donetsk ile dün yap?lan görü?mede Milli oyuncu için 3 milyon </TD></TR></T></TABLE>750 bin dolar bonservis bedeli talep eden Trabzonspor Yönetimi?ne Ukrayna ekibi olumlu yan?t verdi. Bordo-Mavili kulüple uzun süredir fiyat pazarl??? yapan ve geçen y?l 500 milyara forma giyen Tolga, Lucescu?nun tak?m?nda y?lda 1.5 milyon dolar kazanacak.
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>

Emorfo
21.06.2005, 15:38
TRABZONSPOR TEKN?K D?REKTÖRÜ ?ENOL GÜNE?:
- "TOLGA'NIN B?R BA?KA YERE G?DEREK KEND?S?NE VE ÜLKE FUTBOLUNA FAZLA B?R KATKISI OLACA?INI DÜ?ÜNMÜYORUM"
- "TOLGA ?Ç?N SÖZ VER?LM??SE VE BU KULÜP DE 4 M?LYON DOLAR VERM??SE SÖZDEN DÖNMEK OLMAZ"
- "?AMP?YONLAR L?G? KAPISI ÖNÜNDEY?Z AMA HEDEF?M?Z O KAPIDAN ?ÇER? G?RMEK"
- "KADROYU KORUMA DÜ?ÜNCES?NDEN VAZGEÇM?? DE??L?M"
- "YEN? SEZONDAN HER?EY?YLE BÜYÜK B?R SENFON? ORKESTRASI OLMAK ?ST?YORUZ"
- "ZURAWSKI'Y? H?Ç K?MSE TANIMIYORDU, GÖZÜMÜZDE B?Z BÜYÜTTÜK"

TRABZON - Trabzonspor Teknik Direktörü ?enol Güne?, Tolga'n?n bir ba?ka kulübe giderek kendisine ve ülke futboluna fazla bir katk?s?n?n olaca??n? dü?ünmedi?ini belirterek, "Tolga, bana hiçbir tak?mdan ayr?lmak istedi?ini söylemedi. Trabzonspor ile anla?mak istedi?ini, ancak kendisinin istedi?i rakamla Trabzonspor'un ona verdi?i rakam aras?nda çok fark oldu?unu söyledi. Bu konuda ondan anlay?? beklerdim. Ancak yine de karar onundur" dedi.
Teknik Direktör ?enol Güne?, Mehmet Ali Y?lmaz Tesisleri'nde yeni sezonun ilk bas?n toplant?s?n? düzenledi. Tolga'n?n Shaktar Danetsk'e transferini de?erlendiren ?enol Güne?, Tolga'n?n bir ba?ka kulübe giderek kendisine ve ülke futboluna pek fazla bir katk?s?n?n olaca??n? dü?ünmedi?ini söyleyerek, "Tolga'n?n Trabzonspor ile bir y?l daha sözle?mesi var. Kendisinden çok memnunum. Biz yine de bu oyuncuyu b?rakmak istemiyoruz. Zaman zaman piyasadan etkilenerek, hakl? olarak bunal?yor. Telaffuz edilen rakamlar do?ruysa ben de tam olarak bilmiyorum, ak?am televizyondan duydum. E?er kar?? tarafa bir rakam verilmi?se ve kar?? taraf da o rakam? vermi?se, sözden dönmek olmaz. Ancak Tolga bu rakama gitmemeliydi, daha yüksek bir rakama gitmeliydi. Tolga, bana hiçbir zaman gitmek istedi?ini söylemedi. Trabzonspor ile anla?mak istedi?ini söyledi. Kendisinin istedi?i rakamla Trabzonspor'un ona verdi?i rakam aras?nda çok fark oldu?unu söyledi. Bu konuda ondan anlay?? beklerdim. Ancak yine de karar onundur. Tolga'n?n bir ba?ka yere giderek kendisine ve ülke futboluna pek fazla bir katk?s? olaca??n? dü?ünemiyorum. Gitme durumu varsa in?allah onun için de bizim için de hay?rl?s? olur" diye konu?tu.
Geçmi?ten ders alarak önümüzdeki y?llarda güzel i?ler yapmak istediklerini belirten Güne?, "?ampiyonlar Ligi kap?s?n?n önündeyiz ama hedefimiz o kap?dan içeri girmek. Trabzonspor'un büyümesi için buna ihtiyac? var. Önemli olan Trabzonspor'un varl???n? ve devam?n? sa?lamakt?r. Hedeflere ula?mak Trabzonspor'u daha da büyütür" dedi.
Milli oyunculara izin verdiklerini, bu futbolcular?n fiziksel olarak dinlenmeye ihtiyaçlar? oldu?unu belirten Güne?, "Bu bizim için dezavantaj olacak, ama onlar?n da rahat bir ?ekilde kampa kat?lmalar?n? sa?lamak istiyoruz. Kadroyu koruma dü?üncesinden vazgeçmi? de?ilim. ?stedi?imiz takviyeler var. Öncelikli olarak kale ve forvet mevkiine oyuncu dü?ünüyoruz. Ben her ?artlar alt?nda kaleci alaca??m. D'Haene'nin ve Petkoviç'in gitmesi halinde 3 tane yabanc? hakk?m?z olacak. 3. yabanc? hakk?m?z? da savunma olarak kullanmak istiyorum. Savunma oyuncusu kaleci ve forvetten sonra geliyor" diye konu?tu.
Gerede kamp?na bu ak?am gideceklerini ve 1 Temmuz'a kadar çal??malar?n? burada sürdüreceklerini ifade eden Güne?, "3 Temmuz'da ?sviçre'ye gidece?iz. 17 Temmuz'da da oradan dönmeyi dü?ünüyoruz. Kamp döneminde haz?rl?k ve turnuva maçlar?m?z olacak. 20 Temmuz'da da sezonu açaca??z. Yeni sezonda taraftar?yla, camias?yla, medyas?yla, oyuncusuyla birbirine ba?l? birlik ve bütünlük içinde çok büyük bir senfoni orkestras? olmak istiyoruz" diye konu?tu.
Güven'in transferi konusuna da de?inen Güne?, "Ben bu futbolcuyu istemedim diye bir?ey yok. Oyuncu olarak be?endi?im bir futbolcu, ama ben öncelikli olarak kaleci ve forvet hatt?na oyuncu istedim. Orta sahaya oyuncu ihtiyac?m yoktu" ifadelerini kulland?.
Polanyal? futbolcu Zurawski ile ilgili olarak ise Güne?, "Hiçbir oyuncu Trabzonspor'dan büyük de?ildir, Trabzonspor büyüktür. Zurawski'yi hiç kimse tan?m?yordu. Bu futbolcuyu gözümüzde biz büyüttük. Dü?ünce olarak ki?ilere tak?lmamal?y?z. ?u an 4 kaleci ile görü?üyoruz ve kamp süresi boyunca kaleci ve forvet oyuncusunu kampa yati?tirmeye çal??aca??z. PAF Tak?m?'ndan ise Eyüp Kadri, Enis, Ufukhan, Ali ve 20 ya? alt? Genç Milli Tak?m'da forma giyen Ergin'i kampa götürece?iz" aç?klamas?n? yapt?.

ibrahimaYATTARA
21.06.2005, 15:38
ufak çapl? diyorsun kendi a?z?nla ama ?u varki geçmi? geçmi?tir ?emakta geçmi?inde defansif bir orta saha oyuncusuydu ne oldu geldi adam forvet nizam?nda ofansif oldu yani bekleyip görmek yada izlemek takip etmek luzumlu

Analyzer
21.06.2005, 15:55

Szymek de Polonya'da ortalama 4-5 golle oynuyordu.. Gökdeniz bile 14-15 gol at?yor.. Niye ald?k ki Szymek'i(!)... Bu yönetimi anlamak mümkün de?il(!)...

Szymek Wisla Krakow'da ön libero oynuyordu. Yani bizde Hüseyin'in oynad??? mevki. SelcJK'n?n endi?elerine hak veriyorum ve ayn? endi?eleri ben de ta??yorum aç?kças?. Bir ön libero ile bir santrforun gol istatistiklerini kar??la?t?rarakSelcJK'n?n yapt??? ara?t?rmalar? küçümsemeyelim lütfen.

tsakrep61
21.06.2005, 15:58
'Önce Trabzonspor'
Fanatik

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Fatih Tekke, ?u ana kadar hiçbir kulüple görü?medi?inin alt?n? çizdi ve ekledi: "Teklif al?rsam önce kulübümle payla??r?m."

?Yanl?? yapmam?
Trabzonspor?un kaptan? Fatih Tekke, Avrupa?ya transferiyle ilgili sorular? yine FANAT?K arac?l???yla yan?tlad? ve önemli mesajlar yollad?. Deportivo ya da ba?ka bir Avrupa tak?m?yla görü?medi?ine de?inerek konu?mas?na ba?layan Bordo-Mavililer?in y?ld?z?, asla Trabzonspor?u zorda b?rakacak bir karar vermeyece?inin alt?n? çizdi. Fatih Tekke, camian?n kendisini yak?ndan tan?d???n? vurgulayarak, ?Yanl?? bir ?ey yapmayaca??m? herkes bilir. Kulübüm benim için her?eyden önce gelir? dedi.

U.Sadıkoğlu
21.06.2005, 16:18
BENDE FANAT?K DE OKUDUM TOLGA G?D?YOMU? THOMAS I ALIOMU?UZ gs DEK?

angaralits
21.06.2005, 17:16
FUTBOLCU ALAMADIGIMIZ G?B? EL?M?ZDEK?LER?DE KAYBED?YORUZ.TOLGA NIN AJANSSPOR DAK? AÇIKLAMASINI OKUDUM B?RAZ ÖNCE,HABER BEKL?YORMU? G?TMEK ?Ç?N.YAN? BUGÜN YARIN SHAKTAR DA.??MD? FAT?H TE G?TMEK ?STEYECEK.smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

angaralits
21.06.2005, 17:27
?enol hoca yine döktürmü?smileys/smiley4.gifdemi?ki SENFON? ORKESTRASI OLMAK ?ST?YORUZsmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

B?DE DEM??K? EGER PETKOV?Ç G?TMEZSE BEN Y?NEDE MUTLAKA YABANCI KALEC? ALICAM DEM??.BU DURUMDA ?K? YABANCI KALEC?M?Z OLACAK BUNUNDA HERHANG? B?R MAHSURU YOK DEM??.BU NASI MANTIK ONU ANLAYAB?LM?? DE??L?M AMAsmileys/smiley5.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

61trabzonomer
21.06.2005, 17:30
oy oy neler oluyor..

angaralits
21.06.2005, 17:37
ne olabilirki bi yerden bi transfer haberi gelecek diye bekleyip duruyoruz.yönetim uyumasmileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Emorfo
21.06.2005, 17:40
Flash Flash Flash Figo Trabzonspor'da..

Yönetim sonunda bombay? patlatt?.

bobmarley
21.06.2005, 17:48
Emorfo..!!...dalgam? geçiyosun??!!:..yoksa.....

angaralits
21.06.2005, 17:48
F?GO MU?OYUN KAHRAMANI OLAN HÜGO OLMASINsmileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

TSunami
21.06.2005, 17:49

Yönetim sonunda bombay? patlatt?. yavaaaa?... ne oluyo ya.

Emorfo
21.06.2005, 17:50
?aka tabiki. Figo yok ama ?brahim ?ahin'in aç?klamalar? var...

------------------------------------------------------
?ahin, "Kamuoyunda çok yava? hareket etti?imiz noktas?nda tepkiler al?yoruz. Taraftarlar?m?z ?unu bilsinler ki Trabzonspor için en iyisini yapmaya çal???yoruz. Geçmi?te yap?lan transferlere taraftarlar?m?z bir baks?nlar transferde hatay? en aza indirdik. Son 2 y?l içinde transferde çok az hata yap?yoruz. Transferi laf olsun diye yapmayaca??z. Say? fazla olsun diye yapmayaca??z. Yapanlar?n durumu ortad?r. Çok iyi olan kadromuza, iyi takviyeler yapmak istiyoruz. Bize biraz daha sab?r göstersinler" dedi.
----------------------------------------------------

Murat'
21.06.2005, 18:00

yavaaaa?... ne oluyo ya.

birtane de benden trabzonspor brezilyan?n genç y?ld?z? robinho yu transfer etti bomba as?l ?imdi patlad?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley18.gif

angaralits
21.06.2005, 18:00
bu ibrahim ?ahin ligin son haftas?nda trt deki spor program?nda aynen ?unlar? söylemi?ti.

taraftar?m?z hiç merak etmesin en geç iki hafta içinde transferleri halledecegiz.

bugünde ayn? ?eyleri söylüyor.hasta oldum.sinir oldum.g?c?k oldum.smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

TSunami
21.06.2005, 18:03
?aka tabiki. Figo yok ama ?brahim ?ahin'in aç?klamalar? var...

------------------------------------------------------
?ahin, "Kamuoyunda çok yava? hareket etti?imiz noktas?nda tepkiler al?yoruz. Taraftarlar?m?z ?unu bilsinler ki Trabzonspor için en iyisini yapmaya çal???yoruz. Geçmi?te yap?lan transferlere taraftarlar?m?z bir baks?nlar transferde hatay? en aza indirdik. Son 2 y?l içinde transferde çok az hata yap?yoruz. Transferi laf olsun diye yapmayaca??z. Say? fazla olsun diye yapmayaca??z. Yapanlar?n durumu ortad?r. Çok iyi olan kadromuza, iyi takviyeler yapmak istiyoruz. Bize biraz daha sab?r göstersinler" dedi.
----------------------------------------------------
son iki y?l içinde transferde az hata yapm???z.smileys/smiley4.gif transfer yapmad?kkismileys/smiley36.gif

Emorfo
21.06.2005, 18:05
?imek, tolga , celalettin, volkan ne oluyor peki.

Trapzone
21.06.2005, 18:07
Arkada?lar yönetim ç?k?p aç?klamad??? sürece medyadaki hiçbi transfer aç?klamalar?na inanmay?n e?er anla??lm?? bi futbolcu varsa gelip imzay? att??? zaman hepbirlikte görürüz zaten...öyle onu alacaz bunu verecez demekle olmuyo bu i?ler bekleyip görelim.

Murat'
21.06.2005, 18:17
ya walla bu aç?klamalara hayret ediyorum bence yönetim ancak konu?uyor olmaz böyle yaa

tolga gitti art?k yalç?n?n al?nmas? laz?m bence kesin al?nmas? laz?m yoksa gs ye gidecek

sheva
21.06.2005, 18:18
Tolga henüz bir yere gitmedi diye biliyorum.yanl?? m? biliyorum?

bordoomavii
21.06.2005, 18:38
bu yönetim trabzonspor tarihinin en iyi yönetimlerinden birisidir.transfer yapmaya bi ba?l?yal?m ozaman bakal?m ne yazcaks?n?z.çok merak ediyorum.:))

Murat'
21.06.2005, 18:47
ya abi gitti i?te tolga niye uzat?yorsunuz yerinede iki savunma oy. al?nmas? laz?m

toshiba
21.06.2005, 19:24
smileys/smiley36.gif

yavaaaa?... ne oluyo ya.

birtane de benden trabzonspor brezilyan?n genç y?ld?z? robinho yu transfer etti bomba as?l ?imdi patlad?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley18.gif

Ronaldinho ile butun konularda anlasildi, sadece Turkiye'ye gelmesi icin bu siralar ucaklarda yer yok, o bekleniyor smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Egemen
21.06.2005, 19:54
smileys/smiley36.gif

yavaaaa?... ne oluyo ya.

Ronaldinho ile butun konularda anlasildi, sadece Turkiye'ye gelmesi icin bu siralar ucaklarda yer yok, o bekleniyor smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bu arada ronaldinho gelirken valizine etoo'yu da saklam??. (?HA)

zuahahaha

selcjK
21.06.2005, 19:57
millet sinirden kafay? yedi :) cemy?lmaz mode on bu arada üzülmemek elde de?il..

http://www.wislakrakow.com/pictures/zuraw_record.jpg

Utku061
21.06.2005, 20:11
bu ibrahim ?ahin ligin son haftas?nda trt deki spor program?nda aynen ?unlar? söylemi?ti.

taraftar?m?z hiç merak etmesin en geç iki hafta içinde transferleri halledecegiz.

bugünde ayn? ?eyleri söylüyor.hasta oldum.sinir oldum.g?c?k oldum.smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Hasta da olma g?c?kta olma sinirde olma..Trasnferi ?brahim ?ahin yapm?yor! Transfer komitesi yap?yor,bilgilerinize.

The Londoner
21.06.2005, 20:14
http://www.legia.net/img/saganowski_marek.jpgDzi? wiceprezes Trabzonsporu Metin Akbasoglu i trener Senol Gunes maj¹ zadecydowaæ w sprawie transferu do Turcji Marka Saganowskiego. - Pewnie czekaj¹ na wynik rozmów Maæka ¯urawskiego w Glasgow. Nie dosta³em póki co ¿adnej oferty kontraktu, wiêc podchodzê do sprawy ze spokojem. Oczekujê na dalsze informacje - stwierdzi³ napastnik Legii Marek Saganowski

Inny legionista Artur Boruc nie wyjecha³ do Szkocji podpisaæ kontraktu. - Odpoczywam na Mazurach. Zwoje mózgu odpowiedzialne za transfer do Celticu na razie s¹ wy³¹czone - ¿artobliwie powiedzia³ bramkarz Legii Artur Boruc

Hay?rl? olsun...Saganowski TRABZONSPORUMUZDA...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Kaynak:www.legia.net

Bu haberden oyle bir anlam cikmiyor. Soylenen su: Trabzonspor Saganowski`nin transferini gerceklestirmek icin Zurawski`nin Celtic`e resmi imza atmasini bekliyor (Demek ki bizimkiler cikmadik candan umit kesilmez misali Zurawski`den hala bir surpriz bekliyorlar. Bu arada Zurawski`de henuz imza atmis degilsmileys/smiley1.gif)

Egemen
21.06.2005, 20:17
OOoOoOoOOoO TrabzonNNnNNnNNnNNnNn

bobmarley
21.06.2005, 22:19
tolgan?n yerine benim favorim...ankaragücünden emre...

#10 Fietra
21.06.2005, 22:29
Önceden de yazd???m gibi kale sol aç?k forvet sol bek defans orta buralara kafa adam veya alternatifler al?nmal?

Harun-61
21.06.2005, 23:39
celtic'in sitesinde bir$ey yazmiyor daha ???

Berat
21.06.2005, 23:45
celtic'in sitesinde bir$ey yazmiyor daha ???

Celticin sitesindeki haber basliklari.. zurawski yok, hakikaten ilginçsmileys/smiley5.gif

<TABLE height=290 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=260 align=left>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center align=right height=18>
<DIV align=center></DIV></TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#b2e1d1 height=16>21Jun[/url]Camara signs for Celtic (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-21_2028gk')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#ffffff height=16>21Jun (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-21_1652ss')Celts seeded (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-21_1652ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#b2e1d1 height=16>21JunFulham tickets on sale Monday (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-21_1612gk')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#ffffff height=16>20Jun (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-20_1613ss')Best wishes for Joos (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-20_1613ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#b2e1d1 height=16>20Jun2005/06 fixtures due Thursday (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-20_1438gk')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#ffffff height=16>20Jun (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-20_1230gk')Irish test awaits reserves (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-20_1230gk')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#b2e1d1 height=16>20JunWeekend round-up (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-20_1139ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#ffffff height=16>20Jun (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-20_0000ss')Lennon thrilled with captaincy (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-20_0000ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#b2e1d1 height=16>17JunLennon deal agreed (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-17_2052ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#ffffff height=16>17Jun (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-17_1211ss')Celtic support for Childline (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-17_1211ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#b2e1d1 height=16>16JunBalde hints at Bhoys stay (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-16_1132ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#ffffff height=16>15Jun (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-15_1502ss')Bhoys close in on signings (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-15_1502ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#b2e1d1 height=16>15JunStrachan &amp; Lawwell on Jackie (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-15_1425ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#ffffff height=16>14Jun (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-14_1752ss')Statement on Jackie McNamara (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-14_1752ss')</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=center bgColor=#b2e1d1 height=16>13Jun[u]Weekend round-up (http://www.celticfc.co.uk/cm/news/popnews_tpl.aspx?id='2005-06-13_1147ss')</TD></TR></T></TABLE>

Berat
21.06.2005, 23:51
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=629>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>
<DIV =mxb>
<DIV =sh>Celtic continuing Zurawski talks </DIV></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=416>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=208 align=right>
<T>
<TR>
<TD width=5>http://newsimg.bbc.co.uk/shared/img/o.gif</TD>
<TD =sibtbgq>
<DIV =o>http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40651000/jpg/_40651012_maciejzurawskinew203.jpg </DIV>
<DIV>
<DIV =mva>http://newsimg.bbc.co.uk/sol/shared/img/v3/end_quote.gif I met Gordon Strachan in Poland last week and he impressed me with his vision for Celtic http://newsimg.bbc.co.uk/sol/shared/img/v3/end_quote.gif<BR clear=all></DIV></DIV>
<DIV =mva>
<DIV =mva>Maciej Zurawski</DIV></DIV></TD></TR></T></TABLE>Poland striker Maciej Zurawski will resume signing talks with Celtic on Wednesday after a day of negotiations.

The 28-year-old Zurawski is poised to move from Wisla Krakow after a fee of £2.2m was agreed between the clubs.

Zurawski said: "I hope to sign for Celtic, but the deal has to be right.

"Jackie Dziekanowski played for Celtic some years ago and it would be nice to follow him into the hearts of the Celtic supporters."

Turkish outfit Trabzonspor had been interested in Zurawski but expect him to sign for Celtic.

"It is a very big club who play in front of huge crowds and this is a prospect that excites me," said the player.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=208 align=right>
<T>
<TR>
<TD width=5>http://newsimg.bbc.co.uk/shared/img/o.gif</TD>
<TD =sibtbgq>
<DIV>
<DIV =mva>http://newsimg.bbc.co.uk/sol/shared/img/v3/end_quote.gif It is also an opportunity for Gordon Strachan to look into his eyes and see if he really wants to become a Celtic player http://newsimg.bbc.co.uk/sol/shared/img/v3/end_quote.gif<BR clear=all></DIV></DIV>
<DIV =mva>
<DIV =mva>Agent Raymond Sparkes</DIV></DIV></TD></TR></T></TABLE>

"I have scored a lot of goals at home and for the Polish national team, so I feel I could adapt quickly to British football.

"I met Gordon Strachan in Poland and he impressed me with his vision for Celtic."

Agent Raymond Sparkes, who represents the Poland international in the UK, had warned that there is interest from clubs in other countries but was hopeful of a deal with Celtic.

"It is a visit for him to find out what he and his wife would be coming to as this is a country he has never visited before," said Sparkes.

"And it is also an opportunity for Gordon Strachan to look into his eyes and see if he really wants to become a Celtic player."

Sparkes, who represents 10 other Polish players, is convinced Zurawski's price tag represents great value.

"He has scored 120 goals in 238 league games, as well as 40 cup goals, which is a better than one-in-two ratio," he said.

"He scored against Real Madrid in the Bernabeu Stadium in the Champions League and also in World Cup qualifiers against England, Wales and Northern Ireland."

Trabzonspor and Austria Vienna have made their interest in Zurawksi public, while big-spending CSKA Moscow are said to be monitoring the player.

"Gordon Strachan has already reacted quickly and one advantage is they have is that the player wants to move to the west," said Sparkes.

"But I am only the player's agent in the UK. He also has representatives in Italy, Germany and Russia and they will be saying to the big clubs there that Celtic have made their move."

Trabzonspor director Murat Bozoglu had earlier admitted that Celtic had offered more than his club were prepared to pay.

Meanwhile, Celtic appear not to have taken up their option of moving for Craig Bellamy, who impressed on loan from Newcastle United.
</TD></TR></T></TABLE>

Görüsmeye devam ediyolarmis.. Büyük ihtimalle olacak gibi ama %100 degil.. zurawski efendi; Celtce imza atmayi çok istiyorum ama anlasma tam olarak saglanmali falan demis..

Harun-61
21.06.2005, 23:56
ya beratcim, senin aran szymek ile iyi, bi tel. acda-zurayi vazgecirsin :-)

Özkan Erdem
22.06.2005, 00:03
saganowski hakkinda bilgisi ya da izlemis olan var mi?

Utku061
22.06.2005, 00:13
Benim bugün ilgimi çeken bir konu oldu SEnol hocanin basin toplantisinda;aynen su ifadeyi kullandi kendisi yerli bir forvet oyuncusu bize gelmek istiyor ama klubü ile 1 yillik daha anlasmasi var..Bu futbolcu kim olabilir?

Özkan Erdem
22.06.2005, 00:16
zafer biryol

BDiler61
22.06.2005, 00:21
zafer biryol bencede

BDiler61
22.06.2005, 00:22
saganowski hakkinda bilgisi ya da izlemis olan var mi?

saganowski de çok iyi oyuncuymus fakat bir kaç yil önce motorsiklet kazasi geçirmis o kazadan sonra yeni yeni toparlanmis

Özkan Erdem
22.06.2005, 00:22
Bakalim.. artik bir transfer gerçeklestirsek su hücum hattina.. deivid, saganowski.. hergün yeni isimler..Edited by: QuakeviL61

Berat
22.06.2005, 00:52
ya beratcim, senin aran szymek ile iyi, bi tel. acda-zurayi vazgecirsin :-)

smileys/smiley4.gif

Zaten Szymeke her havaalani karsilamasinda soruyodum Zurawski olayini.. her seferinde "clubs speaking, money is problem, we are waiting" diyodu.. En son Istanbul maçina geldiklerinde; "yeter Szymek, 6 aydr sürekli bekliyoruz" dedim,güldüm. o da 2 elini yana açti ben ne yapabilirim der gibilerinden. Yani o da vazgeçiremez kardesimsmileys/smiley4.gif

Utku061
22.06.2005, 01:13
HALIL ALTINTOP

GÜNES SÖYLEDI
Trabzonspor'un gizli transferi Kaiserslauternli Halil Altintop... Bordo-Mavili ekibin teknik direktörü Senol Günes'in dün yaptigi basin toptantisinda "Bize gelmeyi isteyen yerli bir oyuncu var. Ancak kulübü ile 1 yillik daha sözlesmesi var. Kulübü ile görüsmelerimiz sürüyor" dedigi futbolcunun Kaiserslautern'de forma giyen milli oyuncu Halil Altintop oldugu ögrenildi.
BONSERVIS PAZARLIGI
Bordo-Mavili yöneticiler, Halil'in kulübü Kaiserslautern ile görüsmelerini sürdürürken, Milli oyuncunun sözlesmesinin gelecek yil sona ermesi, Trabzonspor için pazarliga daha avantajli kiliyor. Bonservisi 3 milyon Euro olan milli oyuncu için pazarliklarini sürdüren Bordo-Mavililer, 2 milyon Euro teklif ederken, Alman kulübünün transfere sicak baktigi ögrenildi.
AKTUG: OLABILIR
Trabzonspor Baskani Atay Aktug ise, Halil'in transferi ile ilgili net bir açiklama yapmazken, "Olabilir, kendisi hocamizin Milli Takim'dan ögrencisidir" diyerek, transfer için açik bir kapi birakti. Halil'in ise Günes ile yaptigi görüsmede, kendisine Galatasaray'in da talip oldugunu, ancak Trabzonspor'a gelmek istedigini söyledigi ögrenildi.

yukardaki söyledigim oyuncu demek halil mis!

The Londoner
22.06.2005, 01:15
Bugunku Konfederasyon Kupasi macinda Tunus`a karsi Avusturalya`nin kalesini koruyan Petkovic yine cok kotu bir gol yedi. O golu gorunce tuylerim diken diken oldu. Bu kaleciyle buyuk hedeflere kosmamiz zor.

Zaten Senol Hoca`da kaleci konusunda cok israrci. Insallah daha iyi bir kaleci bulunur.

Tunga
22.06.2005, 01:19
Bir süredir baglanamadigim için yazamadiklarim, ama çok söylemek istediklerim var. Gün geldi yönetime çok kizdim, gün geldi burada yazilanlara. Ancak kullanici adimdaki Türkçe karakterler sayesinde baglanamayip, düsünme ve sakinlesme sansim oldugu için bir kaç tespitte bulunmak istiyorum.

1- Bir önceki sayfada TSunami'nin söylediklerine katiliyorum. Evet Trabzonspor iki senedir Transferde hata yapmiyor, ama bunun sebebi Fazla Transfer yapmamalari. Emorfo'ya da katiliyorum, gerçi Volkan, Celaleddin, Tolga, Simek iyi transferlerdi ama mesela Simek Sampiyonlar Ligi maçinda yoktu. Sözün özü, yanlis yapmadan transfer yapmak en dogrusu da, yeterli kadroyu (hem kalite hem sayi bakimindan) olusturmak da önemli. Yani yanlis transfer yapmayacagiz diye çekinerek hiç transfer yapmamak da dogru degil. Madem 6 aydir takipte tutulan futbolcular var, o zaman bugüne kadar onlarin yanlis transferler olmadigina kani olmus olmamiz gerekiyor.

2- Yönetim'i transfer dönemleri disinda çok basarili buluyorum. Klüple az - çok iliskisi olan biri olarak, son üç yildaki (özellikle de bu son senedeki) kurumsallasmayi, Türkiye'de birakin futbol klüplerini, pek çok sirketin dahi yakalayamadigini görüyor ve bununla gurur duyuyorum. Pekçogunuz kiziyor ama Özkan Sümer'in o dönem cesaretle bayrak açarak basladigi mücadelenin ne kadar basarili ve dogru oldugunu gösteriyor.

3- Tolga: Çok begendigim basarili bir savunma oyuncusu. Kesinlikle eminim ki Stam, Hyppia, gibi birkaç adam disinda Avrupa'nin da en basarili göbek oyuncularindan biri oldugunu düsünüyorum. Bu nedenle fiyat arttirimi da yapmadan en azindan bir sene daha oynatilmasini gerekli görüyorum. Gerçi bu dönem sonunda önemli bir kaybimiz olacak ama önümüzdeki sene de Sampiyonlar Ligi'ne katilacagimizin bir garantisi var mi? Bununla beraber Tolga'nin çok zeki olmadigini düsünüyorum. Bunun sebebi de, Shaktar gibi dandik bir takima transfer olmak istemesi. Bence bir ya da iki yil daha Trabzonspor'da kalir ve milli olursa, son transferi oldukça görkemli olur. Bunu mutlaka düsünmeli.

4- Fatih; Takimimizin harikasi. Bence transfer konusunda en zekisi de o. Helal olsun kaptan. Ne diyor; gideceksem Avrupa'nin en kralina giderim. Dogrusu ve ona yakisani da bu. Varken takima katkisi büyük, gidecek olsa da!

Hepinize selamlar....

mahir_kuzey
22.06.2005, 01:47
Biz zurawski transferi için girisimlerde bulunurken pazartesiydi yok çarsambaya sarkti yok amanda cumaymis yok kaza olmus falan derken celtic 3 günde aldi gitti dedi bi çok arkadas. pazartesi imza atilacak dendi iste sali oldu hala imza yok. Bu celtic bizim gibiyse yasadik desenize. Bu sene zurawski gene kalacak wisla da .

Colakoglu
22.06.2005, 03:08
Biz zurawski transferi için girisimlerde bulunurken pazartesiydi yok çarsambaya sarkti yok amanda cumaymis yok kaza olmus falan derken celtic 3 günde aldi gitti dedi bi çok arkadas. pazartesi imza atilacak dendi iste sali oldu hala imza yok. Bu celtic bizim gibiyse yasadik desenize. Bu sene zurawski gene kalacak wisla da .

abi ben bu zurawski olayindan baya bi süpheleniyorum ya.celticin ihtiyacimi var böyle bi oyuncuya anlamiyorum hem 29 yasinda bi adama acil ihtiyaclari olmadan o parayi verirlermi onuda bilmiyorum.. ne diyimki zurawski gidersede insallah yedek kalirda görür gününü.. yada 2.ön elemede celtic rakibimiz olurda bunlari bi duman ederiz...smileys/smiley36.gif

selcjK
22.06.2005, 07:31
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Stopere hücum! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Tolga Seyhan'in gidisinin önünün tam açilmasi için daha önce tesbit edilen stoperlerle yogun bir sekilde görüsme baslatildi</TD></TR></T></TABLE>

Stoper için de Polonya pazarina yönelen yönetim, Wisla Krakow?un stoperleri Thomazs Klos ve Arkadiunzs Glawaski?yi listenin basina aldi. Bu oyuncularin yanisira Botafogolu Rafael Marquez Pinto, Sao Paulo?nun Uruguayli stoperi Diego Lugano Mareno gibi isimlerle görüsmelerin basladigi ve bir iki gün içinde biriyle sözlesme yapilabilecegi ifade edildi. Yerli piyasadan ise, Istanbulspor?dan Yalçin ve Serhat Akyüz?den biri ile Ankaragücü?nden Emre alternatif olarak düsünülüyor.

ihsallah su yalçini hemen alirlar, gs de pesinde, inaniyorum bu cocuk büyük topcu olacak

$FIRTINA61$
22.06.2005, 09:31
Bugunku Konfederasyon Kupasi macinda Tunus`a karsi Avusturalya`nin kalesini koruyan Petkovic yine cok kotu bir gol yedi. O golu gorunce tuylerim diken diken oldu. Bu kaleciyle buyuk hedeflere kosmamiz zor.

Zaten Senol Hoca`da kaleci konusunda cok israrci. Insallah daha iyi bir kaleci bulunur.

aynen berbatdi nerdeyse bizde ligde yedi ayni golü yediydi aklima hemen geldi biz bunlan nasil sampyionlar liginde oynayacagiz capik yeni bir kaleci lazim bize

Erinç
22.06.2005, 10:12
Transfer konusunda benim için milad olan 20 Haziran tarihi de geçti ve en ufak olumlu bir gelisme olmadigi gibi olumsuzluklari izliyoruz günlerdir. Mutlaka bir stopere ihtiyacimiz var derken Tolga yi kaybettik, Emrah da direkten döndü. Fatih e alternatif ararken Fatih dedikodulari da hat safhaya çikti. Eger Fatih giderse iddia ediyorum takimin yüzde ellisi yok olmus demektir. Gökdeniz+Fatih kozunu bilen digerleri de habire fazla para koparabilmenin hesabi içinde (Hüseyin,Erdinç...)

Son üç yila bir bakalim. Ne badireler atlatti takim, kaç baskan kaç teknik direktör degisti. Bütün bu olumsuzluklara ragmen son iki yilda kazanilan iki ikincilik büyük bir basari ve takimimizin ne kadar güçlü oldugunun bir göstergesi.

Mevcut yönetim büyük bir boslugu doldurdu, üç yil gibi uzun bir süre klübün basinda olarak en azindan istikrari saglayacaklar. Ama hepimizin beklentisi zaten kismen basarili olmus takimin çitasin yükseltmek, yeni degerler kazandirmak ve en önemlisi kimseyi oyalamadan aldiklari kararlari ve verilen sözleri ilkeli biçimde hayata geçirmek yönetimin asli görevi olmalidir. A plani yoksa B plani vardir, hatta C,D planlari da olabilir, çünkü her zaman mazaretler bulunabilinir.

Zararin neresinden dönsek kardir diye düsünerek en azindan B Planinin tutmasi dileklerimle...

metehan
22.06.2005, 10:20

abi ben bu zurawski olayindan baya bi süpheleniyorum ya.celticin ihtiyacimi var böyle bi oyuncuya anlamiyorum hem 29 yasinda bi adama acil ihtiyaclari olmadan o parayi verirlermi onuda bilmiyorum.. ne diyimki zurawski gidersede insallah yedek kalirda görür gününü.. yada 2.ön elemede celtic rakibimiz olurda bunlari bi duman ederiz...smileys/smiley36.gif

Zurawski olayini takip etmeye devam ediyorum ben. Burada bunu dile getirmeyecektim ama bu yorumlar yapilinca birseyler söyleme ihtiyaci hissettim. Dün Celtic resmi sitesinde konu ile ilgili bir haber çikti. Celtic menajerinin bu konudaki açiklamalarina yer verildi. Olay tahmin ettigim gibi. Celtic menajeri Zurwaski konusunda henüz bir imza olmadigini çünkü bu transferin kolay bir transfer olmadigini söylüyor. Basinda çikan haberlerin aksine daha önceden anlasilmis bir fiyat olmadigini belirtiyor. Görüsmelerin olumlu geçtigini ama henüz kesin bir anlasma olmadigini söylüyor.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Olay tahmin ettigim gibi oldu. Kisacasi Celtic, bizim yöneticiler Krakow?a gitmeden bu oyuncuya talip oldugunu söyleyerek fiyatini sordu. Bunun üzerine de görüsme yapmak için oyuncuyu Iskoçya?ya davet etti. Krakow yönetimi bu davet üzerine Celtic?in istenilen bonservisi kabul ettigi yorumunu yapti. Ama ortada kesin bir anlasma yoktu, sadece zaman kazanmis oldular. Celtic gibi önemli bir klüpten teklif almak da Zurawski?yi memnun etti ve görüsmeye gitti dogal olarak. Ama anladigim kadariyla Celtic, Zurawski?ye deger veriyor. Anlasma ihtimalleri yüksek ama az da olsa bu transferin yatma ihtimali de var.

Punisher-61
22.06.2005, 10:43
Teknik direktör Senol Günes dün düzenledigi basin toplantisiyla bir çok konuya açiklik getirdi: Iki takviye yaparak transferi kapatacaklarini kaydeden Günes, Futbol A.S.nin basina geçmeyi düsünmedigini açikladi

kaynak:Fanatik

Sadece 2 Takviye?? smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifGenis Kadro böyle mi oluyor yani???

simdi kimse gelib yönetimin bi bildigi var demesin..cünkü iki takviye cok az bunu herkes biliyor

TheCrow
22.06.2005, 10:49
Umarim yatmaz,bu Zurawski imza atmadan bize huzur yok kardesim,kime giderse gitsin artik,sabir sinavina mi tabi tutuluyoruz,kamera sakasi midir nedir yav?..Ne bitmez sikintiymis...

metehan
22.06.2005, 10:53
Umarim yatmaz,bu Zurawski imza atmadan bize huzur yok kardesim,kime giderse gitsin artik,sabir sinavina mi tabi tutuluyoruz,kamera sakasi midir nedir yav?..Ne bitmez sikintiymis...

Haklisin, yatarsa tekrar bize gelmesi gündeme gelir ki bu stresi kaldirabileccegimizi sanmiyorum smileys/smiley1.gif

baho61
22.06.2005, 10:58
BIZIMKILERIN ADAM ALACAGI YOK YAA BAHANE UYDURUYOLAR. CELTIC'IN ZURAWSKI'YE TALIP OLDUGU SIRALARDA WISLA MENEJERI BASALAJ TRABZONSPOR BIZLE SU AN GÖRÜSMÜYOR DEDI.. NIYE GÖRÜSMÜYOR ÇÜNKÜ BEDAVA ADAM ARIYOLAR. O PARAYI VERECEKLERI YOK DA ONDAN. CELTIC ZURAWSKIDEN VAZGEÇECEK BENCE... YERINE DYER DIYE BI ADAM VAR NEWCASTLEDEN ONUN FIYATINI INDIRIRSELER ONU ALACAKLARMIS. FORUMLARINDA ÖYLE YAZIYODU..

EmrahYalçınalp
22.06.2005, 11:01
Teknik direktör Senol Günes dün düzenledigi basin toplantisiyla bir çok konuya açiklik getirdi: Iki takviye yaparak transferi kapatacaklarini kaydeden Günes, Futbol A.S.nin basina geçmeyi düsünmedigini açikladi

kaynak:Fanatik

Sadece 2 Takviye?? smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifGenis Kadro böyle mi oluyor yani???

simdi kimse gelib yönetimin bi bildigi var demesin..cünkü iki takviye cok az bunu herkes biliyor

Tamam yönetim bir sey bilmiyor... Yeterki kimse bundan sonra gelip "kimse yönetimin bir bildigi vardir demesin" demesin...

angaralits
22.06.2005, 11:13
of offfff

Özkan Erdem
22.06.2005, 11:15
Senol günes en az 2 yildiz oyuncu alinacak dedi.. Basinin çarpitmalarina kanmayalim..

Analyzer
22.06.2005, 12:00

Haklisin, yatarsa tekrar bize gelmesi gündeme gelir ki bu stresi kaldirabileccegimizi sanmiyorum smileys/smiley1.gif

Hakkaten ömür törpüsü oldu bu transfer hikayesi. Geçen hafta çarsamba günü Polonya'ya gidip Zurawski'yi alip gelecegiz diye açiklama yapmisti yönetim. Tam o sirada araya Celtic'in girdigi, Zurawski'yi o aksamki Polonyakupasi maçinda Celtic Menajeri Gordon Strachan'in izleyecegi söylendi. Bence o gün biz resti çekmeliydik. Bizim zamanimiz yok ya teklifimizi bugünkabul edersiniz ya da teklifimizin geçerlilik süresi bugün dolar demeliydik. Diyemedik. Simdi hala Celtic'e imza atmadan pesini birakmiyoruz. Bu transfer kulübümüzün itibarini iyice zedelemeye basladi. Celtic'e imza atmadan da kurtulamayacagiz bence. Ne Zurawski'ymis be. Maradona sanki.

TSunami
22.06.2005, 12:12
?imek, tolga , celalettin, volkan ne oluyor peki.
tolga , celo, volkan i zaten ziya dogan aldirdi ve gelirken bu kadar iyi olacaklarini yönetimi birakin ziya hoca bile tahmin etmiyordu. neticede faydali oldu ama yönetim bunlari uzun bir takip neticesinde almadi. bi tek simek o da tolga gibi devre arasinda is isten geçtikten sonra alindi. su ana kadar on küsür ülkede yüzlerce kisi takip edildi ve bunlarin isini bitirmek piyasanin kizistigi döneme birakildi. takip etmek sadece oyuncuyu izlemek iyi mi kötü mü oldugunu anlamak ise basarililar ama is bitirmek ise basarisizlar.
yanlis anlasilmasin yönetime güvenimiz destegimiz tam ancak bazi seyleri de söylemek gerekir. bu sezon transfer yapilmadan geçer SL girilmez ve ligde iddiali olamazsak 3-4 yillik hamle biter 10 yil geriye döneriz.

TSunami
22.06.2005, 12:40
Saganowski mi o da kim oluyor?

Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, gazetelerde yer alan ve "transferi imza asamasina geldi" denilen Polonyali oyuncu Saganowski ile ilgilenmediklerini söyledi. Polonya'dan sadece Zurawski ile ilgilendiklerini ifade eden Günes, "Zurawski'nin transferi de gerçeklesmeyince bu ülkede hiç bir arayisa yönelmedik. Kendisi bizim trannsfer listemizde bile yok. Listede olsa bile 7. 8. silalarda olabilirdi" diye konustu.

Punisher-61
22.06.2005, 13:02
Saganowski mi o da kim oluyor?

Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, gazetelerde yer alan ve "transferi imza asamasina geldi" denilen Polonyali oyuncu Saganowski ile ilgilenmediklerini söyledi. Polonya'dan sadece Zurawski ile ilgilendiklerini ifade eden Günes, "Zurawski'nin transferi de gerçeklesmeyince bu ülkede hiç bir arayisa yönelmedik. Kendisi bizim trannsfer listemizde bile yok. Listede olsa bile 7. 8. silalarda olabilirdi" diye konustu.

simdi kafam karistismileys/smiley5.gif... daha gecen gün Legiakendi sitesinde yazmisti trabzonsporun bu futbolcuyla ilgilendigini

metehan
22.06.2005, 13:23

Hakkaten ömür törpüsü oldu bu transfer hikayesi. Geçen hafta çarsamba günü Polonya'ya gidip Zurawski'yi alip gelecegiz diye açiklama yapmisti yönetim. Tam o sirada araya Celtic'in girdigi, Zurawski'yi o aksamki Polonyakupasi maçinda Celtic Menajeri Gordon Strachan'in izleyecegi söylendi. Bence o gün biz resti çekmeliydik. Bizim zamanimiz yok ya teklifimizi bugünkabul edersiniz ya da teklifimizin geçerlilik süresi bugün dolar demeliydik. Diyemedik. Simdi hala Celtic'e imza atmadan pesini birakmiyoruz. Bu transfer kulübümüzün itibarini iyice zedelemeye basladi. Celtic'e imza atmadan da kurtulamayacagiz bence. Ne Zurawski'ymis be. Maradona sanki.

www.wislakrakow.com (http://www.wislakrakow.com) sitesinin son haberine göre, Zurawski'nin menajeri, Celtic ile olan görüsmelerin iyi gitmedigini söylemis. Mukavele süresi basta olmak üzere bazi sorunlar varmis. Krakow, yakinda bizimkileri görüsmeye davet ederse sasirmayin smileys/smiley1.gif

selçukabi
22.06.2005, 13:26
Ben istemiyorum bu saatten sonra Zurowskiyi si..tirsin gitsin iskoçyada mi oynayacak Avusturyada mi oynayacak.

Ömer SEVİNÇ
22.06.2005, 13:36
Yine mi Zurawski ya. Yeter artik biktim bu heriften. Olursa olur olmazsa olmaz bu ne biçim istir

Emorfo
22.06.2005, 13:40
Ben istemiyorum bu saatten sonra Zurowskiyi si..tirsin gitsin iskoçyada mi oynayacak Avusturyada mi oynayacak.

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

EmrahYalçınalp
22.06.2005, 13:45
Ben de bu adam yüzünden bundan sonra Polenezköy'e bile ugramamsmileys/smiley4.gif

The Londoner
22.06.2005, 13:47
Evet o haberin bir benzeri biraz once Ingiliz Sky Sports kanalinin web sitesinde cikti. Haber asagida:

Hem Zurawski`nin Menejeri hem de Gordon Strachan`a gore gorusmeler beklenildigi gibi gitmiyor ve olumsuz bir hava var. Celtic henuz Wisla Krakow ile anlasmis degil (Su asamada sadece Zurawski`yle gorusuyorlar). Ayrica sozlesmenin suresi de bir baska anlasmazlik noktasi.

Haberde, oyuncuyla daha once ilgilenen Trabzonspor`un bu transferi sabote etmek amaciyla verdigi teklifi yukseltebilecegi iddia ediliyor (?) (Yani Trabzonspor`un hayaleti halaZurawski`nin uzerinde. Tabi tersi de soz konusu: Zurawski`nin hayaleti de Trabzonspor`un uzerindesmileys/smiley36.gif)

Zurawski ise bu transferin gerceklesmesi icin can atiyor. Yarin birseyler olabilecegini umid ediyor. "Celtic cok buyuk kulup. Muhtesem bir stadyumlari var" diyor. (Bu zavalli Polonyalilarda bir stad kompleksi var. Kulupleri stadlarinin buyuklugu ve guzelligi ile degerlendiriyorlar)

Maciej Zurawski's agent says that talks with Celtic have not gone as well as they had hoped.

Bhoys boss Gordon Strachan said that talks with the Polish striker were going slowly as he unveiled the signing of Mo Camara.

The Wisla Krakow front man was expected to seal his move to Parkhead as he travelled to Glasgow on Tuesday, but the deal seems to have stalled.

Turkish side Trabzonspor have previously been interested in Zurawski, and they could now increase their offer in a bid to hijack the move to Celtic.

Zurawski's British representative Raymond Sparkes says that talks with The Bhoys did not go as smoothly as they had expected.

"The talks haven't gone as well as we had hoped," said Sparkes.

"Celtic have still to reach an agreement with Wisla Krakow but we are hopeful it can all come together.

"Length of contract is one issue to be debated."

Zurawski was happy with his trip to Parkhead, and still hoped that a deal could be agreed upon.

"Maybe something can happen tomorrow," said Zurawski. "It is a great club with a great stadium." Edited by: The Londoner

Colakoglu
22.06.2005, 13:57
Abi ben demistim zaten bu zurawski isinde bi is var celtic bu adama okadar para vermez. Bence olay söyle celtic okadar iyi bir teklif yapmasaydi bizimkiler zurawskiyi almislardi,dolayisiyla celticin amaci cok iyi bir teklif yapip diger rakipleri ortadan yok etmek ve sorada fiyati baya bi asagiya cekmek.. bence mantikli walla becerirselerde helal olsun adamlar ne diyim artik..

ama buradan zurawskiyi artik istemiyorum diyen arkadaslara bende katiliyorum, bende istemiyorum yan cebime koyun smileys/smiley2.gif

The Londoner
22.06.2005, 14:03
Arkadaslar duygusal davranmaya gerek yok. Zurawski`nin Trabzonspor`a transferinin gerceklesme ihtimali su anki durumda en fazla % 5. Fakat bu kadar gundem olusturup, emek verilip para harcandiktan sonra bu transferin gerceklesmesi mi yoksa gerceklesmemesi mi kulubumuzun menfaatlerine olur? Bu saatten sonra bu transfer lehimize sonuclanirsa kulubumuzun prestiji artmaz mi?

Bir de bu acidan bakalim!smileys/smiley2.gif

Emorfo
22.06.2005, 14:05
Polonyaya giden yöneticilerimizin uçak masraflari ile Özkan Sümer adi duyulmamis ama enaz Zuro kadar kaliteli bir forvet bulup getirmisti :) Edited by: Emorfo

Mollasalihoğlu
22.06.2005, 14:13
d'haene'yi kim getirdi ya abi smileys/smiley1.gif

saka bi yana bizim yöneticiler polonya'da kaybolmaz artik

Analyzer
22.06.2005, 14:15

www.wislakrakow.com (http://www.wislakrakow.com) sitesinin son haberine göre, Zurawski'nin menajeri, Celtic ile olan görüsmelerin iyi gitmedigini söylemis. Mukavele süresi basta olmak üzere bazi sorunlar varmis. Krakow, yakinda bizimkileri görüsmeye davet ederse sasirmayin smileys/smiley1.gif

<DIV>Geçen hafta çeksek resti, alip gelecektik Zurawski'yi bence. Devre arasinda bize imza atti bu adam. Sonra kulübü bonservisini vermeyince kös kös Polonya'da oynadi. Bu adam bilmiyo mu simdi kendi ne yaparsa yapsin imza bile atsa kulübü bonservisini vermedikçe hiçbir yere gidemez? Eee o zaman "3 milyon euro kim biz kim?" diyen Austria Wien'in misafiri olarak Viyana'da ne isi vardi bu adamin? Akil mantik alan birsey mi bu? Çok açik bi sekilde futbolcunun piyasasini yükseltmek için oynanan bir oyun yani net olarak belli, baska açiklamasi yok bunun. Benzer durum Celtic için de geçerli. Celtic Wisla ile anlasmadan Zurawski'nin Glasgow'a gitmesinin ne faydasi var? Kulüp bonservisini vermedigi sürece Zurawski Celtic menajeriyle ayni yatakta yatsa ne olacak? Olay tamamen bizim gözümüzü boyamak için yapilan bir manevra. Bence bu adama bizim verdigimiz paranin yakinini bile veren yok. Bir de Szymek'i bize ucuza verdikleri için onun zararini da bizden çikartmaya çalisiyorlar hepsi bu. Su an yapmamiz gereken sudur: teklifimizi 1.5 milyon euroya indiriyoruz. bu aksama kadar da süre veriyoruz, verdiniz adami verdiniz, vermediniz o zamantursusunu kurun demek. Gelmesin istiyorum zaten, su saatten sonra su adama 2.8 milyon euro verirsek yazik olur. Bu transfer hikayesiyle birlikte zedelenen itibarimiz kaç milyon euro eder acaba? </DIV>Edited by: Analyzer

geronimo_61
22.06.2005, 14:17
çildirmayacagim ve sabredecegim, olacak heralde transferama sunu da söyleyeyim senol hoca da çok rahat yönetimde insallah bizde rahatlayacagiz

Erinç
22.06.2005, 14:22
Emrah olayini unutmadan sabirla bekleyelim derim smileys/smiley2.gif

Colakoglu
22.06.2005, 14:24
sizi bilmem ama bu saatten sorada olsa ben zurawskinin gelmesinden
yanayim, biz ona o celtic macerasini cabuk unuttururuz merak etmesin osmileys/smiley36.gif
bence Analyzer iyi analize etmis konuyu bunlar sadece bi oyundan ibaret
olabilir.. bide olayin su tarafi var wislakrakow un sitesine bi bakin
adamlar adim adim zurawskinin transferini yaziyolar sanki onlarda biran
önce transfer olmasinimi bekliyo ve cogu haberlerinde trabzonspor bizi
aramadi falan diyolar,, transfer olur biter ve haberini verirsin sanki
birilerine bakin transfer oldu olucak ona göre elinizi cabuk tutun iyi
fiyat verin der gibi bi tavirlari var.. bütün yazdiklari haberlerdede
bizim adimizin gecmesi beni düsündürüyo...

Colakoglu
22.06.2005, 14:25
belki biraz fantazi oldu ama neysesmileys/smiley36.gif

Salih61
22.06.2005, 14:36
Turcy nie chcą SaganowskiegoŚroda, 2005-06-22 01:08
<DIV =live align=justify><BT>Na początku tygodnia pojawiła się informacja, że wicemistrz Turcji (klub Mirosława Szymkowiaka zagra od razu w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów) jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Marka Saganowskiego. Tymczasem, okazuje się to nieprawdą. - Trener Gunes nie widzi Saganowskiego jako opcji zastępczej dla Macieja Żurawskiego, którego straciliśmy na rzecz Celticu - mówi na łamach "Gazety Wyborczej" rzecznik prasowy tureckiego klubu.

Gunes miał o tym powiedzieć na wtorkowej konferencji prasowej. - Ja nic o tym nie wiem. Dla mnie sprawa jest, bo rozmawiałem bezpośrednio z kierownictwem Trabzonsporu. Marek wraca do Polski z wakacji i wszystko rozstrzygnie się zapewne na początku przyszłego tygodnia - stwierdził menedżer zawodnika.

Sam Saganowski był zdziwiony zamieszaniem.

- Jestem w tej chwili na wakacjach na wyspie Rodos. Ze zdziwieniem przeczytałem w telegazecie, że przechodzę do Trabzonu, że podobno ustaliłem nawet warunki indywidualnego kontraktu. Dzwonił do mnie mój menedżer, coś tam opowiedział i nie protestowałem. Co chwila słyszę co innego. Albo że trener mnie chce albo, że nie chce. Chcą Maćka Żurawskiego, a nie mogą go mieć, to zwalnia się miejsce i ja od razu tam pędzę?! Powoli. Na razie z nikim nie rozmawiałem. W sobotę wracam do Polski, na chrzciny synka, a potem melduję się w Warszawie. Pod koniec miesiąca treningi zaczyna przecież Legia - powiedział wczoraj "Gazecie".</DIV>
<DIV =live align=justify></DIV>
<DIV =live align=justify>KAYNAK:www.legia.net</DIV>
<DIV =live align=justify>Ya yönetim yalan söylüyor ya da bu polonyalilar bizimle dalga geçiyorlar...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif</DIV>

angaralits
22.06.2005, 14:38
ne yazar ki orda biri tercüme etsin

Colakoglu
22.06.2005, 14:43
ya abi madem öyle forvet araniyo zurawski isi olmassa gelsinler FC
Baselin arjantinli forveti Cristian Gimenez i alsinlar adam harbi golcu
kacmiyo ayagindan tabi aklima suda geliyo türkiye ligi isvicre ligine 5
ceker acaba turkiyedede atabilirmi okadar gol ?

oflum61
22.06.2005, 14:43
ARKADASLAR,

BU YÖNETIM SUANA KADAR BIZI COSTURACAK SEKILDE TRANSFER YAPMASA BILE, BEN ÜMITLIYIM. YINE IYI 2-3 FUTBOLCU ALACAKLAR.

BUKADAR SÜRMESININ NEDENI
1. Bir Türk Taktigi ile is yapiyorlar. Yanipazarlik ederken milleti halinden bezdiriyorlar. Bunu bilende var bilmeyende onagöre bence zaman zaman basarili oliyoruz.

2. CESARETLERI YOK. Siz transfer yapin, sonra sampiyonlar ligiön eleyekatilma. Bunun sonu sponsorlarin azalmasi demektir ve dolyasiyla ekonomik kriz.

HIC UNUTMAM BAYERN MÜNIHLI YÖNETICILER SÖYLEMISTI, ONLAR BILE KAFA SALLAYARAK ANLATTILAR:
"YILLAR ÖNCE GS YÖNETICILERI BIZE KÜLÜP ISLETME VS. HAKKINDA BILGI ALMALARI ICIN BASVURDU. BIZ DAVET ETTIK. ADAMLAR BIZDEN MEHMET SCHOL ICIN PAZARLIGA OTURMAK ISTEDI. DERSIMIZ HEMEN BITTI..."

alone_61
22.06.2005, 14:47
bence krakow yöneticileri kesinlikle ruh hastasihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif.ne bu yaaa. ya verirsin ya vermezsin. bizim yöneticiler polonyada ev tutup, bi de küçük uçak alsalar hem daha az para harcardik hem de en azindan yatirim yapmis olurdukhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Colakoglu
22.06.2005, 14:48
normal onlar gs lismileys/smiley4.gif

tsmaniac
22.06.2005, 15:03
2-3 transfer yaparlar evet istanbulspordan yalçin musspordan haci dogan
elbistan idmanyurdundan zebelenko ooooh yarasin bide mehmet yilmaz var
bu kadroyla sampiyonlar ligini alt üst ederiz oooof oooofff yine geçen
seneki kiev faciasii biktim artik biktiiiiiiiiiiiiimmm

İleli
22.06.2005, 15:06
aldikmi zurawskiyi ?smileys/smiley36.gif

angaralits
22.06.2005, 15:10
wislakrakow un sitesinde bol miktarda Trabzonspor kelimesi geçmekte

Erinç
22.06.2005, 15:10
aldik aldik....

tsmaniac
22.06.2005, 15:26
evet ALDIK ama zurwskiyi degil

alone_61
22.06.2005, 15:28
adamlar simek'in acisini çikartiyorlar bizden. baska birsey degil yani. o degil de bi de alirsak zurawskiyi, bizim yöneticiler transfer böyle yapilir diye her yil ayni politikayi sürdürürlerse vay anam halimizehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhepimiz sinir hastasi oluruz benden söylemesihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

alone_61
22.06.2005, 15:36
http://norwid.waw.pl/~ghost/wisla/index.php?mecz=90

burada wislanin bütün golleri var. gerçi transfer büyük ihtimalle olmayacak amahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif...

halil ibo
22.06.2005, 15:37
Sevgili alone 61 sen hala olmadin mi? Ben su anda Bakirköy'den yaziyorum.Beynim uyustu,suursuzca saldiracak yer ariyorum.Hay ben böyle transfer politikasinin taaa........

Burhan61
22.06.2005, 15:41
adamlar simek'in acisini çikartiyorlar bizden. baska birsey degil yani. o degil de bi de alirsak zurawskiyi, bizim yöneticiler transfer böyle yapilir diye her yil ayni politikayi sürdürürlerse vay anam halimizehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhepimiz sinir hastasi oluruz benden söylemesihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ula millet hepten siyirdismileys/smiley36.gif

Erinç
22.06.2005, 15:58
Kaleciden ne haber bilen var mi? Viera süper bir kaleciymis duyduguma göre ama zor gözüküyor. Ben Mhyre yi hatirlayamadim iyimiydi besiktasda?

Murat'
22.06.2005, 16:03
ya biler dün viera nin maçlarini seyrettim süperdi walla yaa

TheCrow
22.06.2005, 16:12
Viera'yi ben de seyrettim Eurosport'ta,Dünya Kupasi 2006-Güney Amerika Eleme Grubu maçlarinda,hiç 22 yasinda demezsin,çok sogukkanli,etkili ve saglam bir kaleci.Kalede çok güven veriyor.Almak zor tabi...

selcjK
22.06.2005, 16:20
marcos veya viera nin alinmasi gerek, bu oyuncular daha genç özellikle viera 22 yasinda marcosta sanirim 26 yasinda oyunculari alinca gelecekte satip para kazanma sansida olur simdi, zurawskiyi satamayiz diye almayan/alamayan yönetim 32 yasinda ki rogerio ya 2 milyon euro verirse gülerim.

Reha
22.06.2005, 16:21
evet ALDIK ama zurwskiyi degil

Ulan sana helal olsun!!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

yattara11
22.06.2005, 16:40

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ula millet hepten siyirdismileys/smiley36.gif

ula bi sakin olsun herkes... Trabzon sehri resmen timarhaneye döndü smileys/smiley17.gifyakinda sokakta agzindan'bili bili bili' diye sesler çikartan taraftarlar görürseniz sasirmayin... mesela ben pazar günü bulusmaya öyle bi durumda gelebilirim... smileys/smiley17.gif

Murat'
22.06.2005, 16:44
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

metehan
22.06.2005, 17:01
Celtic resmi sitesinde ve wislakrakow.com 'daki haberlere göre Zurawski sözlesme imzalamadan Polonya'ya döndü. Iki taraf da görüsmelerin sürdügünü ve transferin olumlu sonuçlanacagina dair inançlarini dile getiriyor ama ortada bir sonuç yok. Eger bize yaptiklari inadi onlara da gösterirlerse bu is olmaz. Yakinda kapimizi çalarlar smileys/smiley1.gifEdited by: metehan

grandiose
22.06.2005, 17:06
saka bi yana bizim yöneticiler polonya'da kaybolmaz artik

koptum ulen http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Murat'
22.06.2005, 17:14
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bordoomavii
22.06.2005, 17:19
en iyisi de souza bence ilk onun alinmasi lazim.

Murat'
22.06.2005, 17:21
http://www.celticfc.net/graphics/top_story/players_carling/zurawski/Zurawski2.jpgCeltic?s quest to bring Polish striker Maciej Zurawski to Glasgow moved forward today with the tabling of a bid to Wisla Krakow and the offering of terms to the player himself

biri çevirsin zahmet

UluLaz
22.06.2005, 17:24
Celtic cephesinden transferle ilgili ilk düzgünaçiklama geldi.

Celtic face delay in striker deal

Celtic manager Gordon Strachan has revealed that the club have as yet agreed nothing with either Polish club Wisla Krakow or striker Maciej Zurawski about the proposed signing of the player.

Zurawski arrived in Glasgow on Monday evening and held talks with Celtic officials on Tuesday, when he was also given a tour of Parkhead.

Reports had suggested that Celtic had agreed a £2m deal for the 28-year-old hitman, and that the Poland international had also accepted the club?s offer over those of Austria Vienna and Trabzonspor.

However, Strachan insists that no agreement has been reached on either a fee or personal terms.

He said: ?He?s not signed yet because it?s not that easy. A lot of things have gone well but when you are doing big transfer deals I don?t think anyone expects them to be done right away.

"Before he got here, contrary to the reports in the papers, there wasn?t an agreed fee, there weren?t any personal terms done, he was coming across here to have a look first and he?s excited about signing for Celtic.

"But, on the business side of it, it just takes a wee bit longer."

Celtic menejeri Gordon Strachan simdiye kadar Zurawski'nin transferi ile ilgili olarak ne kulübü ile ne de futbolcu ile anlastiklari bir konu olmadigini açikladi.

Zurawski Pazartesi aksami Glasgow'a gelmis, Parkhead stadinin kendisine gezdirildigiSali günü Celtic yetkilileri ile görüsmüstü.

28 yasindaki forvet için Celtic'in 2 milyon pounda anlastigi, ayrica Polonyali milli futbolcunun Trabzonspor ve Austria Wien'in tekliflerininüzerinde Celtic'in teklifini kabul ettigi haberleri çikmisti.

Ancak Strachan ne bonservis ne de kisisel sözlesme olmadigi konusunda israrci. "Simdiye kadar imzalamadi çünkü o kadar kolay degil. Pek çok sey iyi gitti fakat büyük transfer anlasmalari yaparken kimsenin hemen yapilmasini bekledigini sanmiyorum. Haberlerin aksine buraya gelmeden önce anlasilan bir bonservis ücreti ya da kisisel sözlesme yoktu. Buraya önce bir görmek için geldi ve Celtic ile anlasmaktan çok heyacanlandi." dedi.

"Fakat olayin is tarafi çok daha fazla zaman aliyor."

UluLaz
22.06.2005, 17:29
Zurawski'nin Celtic'e transferi Wisla Krakow'a ve futbolcuya yapilan teklifle asama kaydetti.

demek oluyor.

halil ibo
22.06.2005, 17:32
Su Zurawski konusunu kapatalim.Sinirlerimiz yeterince harap oldu.LÜTFEN !

Utku061
22.06.2005, 17:39
Evet arkadaslar hem zurawski hemde polonya defterini kapatalim artik.smileys/smiley7.gif

Dünyada baska sporcu mu yok da elin polenine kalacaz biz..

Ömer SEVİNÇ
22.06.2005, 17:57
Hosçakal Zurawski.

Her zaman hatirlanacaksin Trabzon'da. Artik bir efsane oldun.

Emorfo
22.06.2005, 17:59
Senol Günes gerçekten bir filozof gibi konusuyor...

?Medya oyun oynuyor?
?Fatih ile ilgili bir transferin söz konusu oldugunu düsünmüyorum. Gazeteler yaziyor. Ne yazik ki Istanbul medyasi bizim oyuncularimizin gitmesinin yarar getirecegini yaziyor, çiziyor. Alex?in, Rüstü?nün gitmesinin yararli olacagini neden yazmiyorlar? Besiktasli, Galatasarayli futbolcularin gidisinin yararlarini yazsinlar. Onlari gönderin. Ne yazik ki onlar bir oyun oynuyor, biz de bu oyuna geliyoruz. Trabzonspor camiasi olarak bu tür oyunlara gelmememiz gerekiyor.?

?Zurawski bize lükstü?
?Zurawski o fiyatlarla bizim için lükstü. Adamlar bu futbolcuyu bir yil önce daha ucuza veriyorlardi, simdi daha pahali sattilar. Bizde ise bir yil önce daha pahali vermek istedigimiz oyuncuyu, simdi ucuza elden çikarmak istiyoruz. Aramizdaki en önemli fark bu olsa gerek. Güven konusunda çok spekülasyon yapildi. Ben, ?Güven?i istemiyorum? demedim. Sadece ?Önceligimiz degil? dedim. Güven?i begenirim. Eger mali külfet olmayacaksa da alinabilir, buna herhangi bir itirazim olamaz.?

hasanzihni
22.06.2005, 18:07
trabzonsporumuz istanbul amatör küme takimlarindan bilenkoç spor külübünden Köksal purtuloglu'yla anlasmis.hepimize hayirli olsun.

tsmaniac
22.06.2005, 18:11
senol hocam çook iyi söylemis ama zurawski bize nasi lüx? sanki dünya
çapinda bi topçu ayrica fiyatinin sampiyonluga oynayacak bir takim için
pek fazla gelecegini hiç sanmiyorum istanbulsporlu yalçinmi bizim
dengimiz allahaskina eger öyleyse kiev faciasini daha çoook yasariz
motorsiklet ehliyeti olan adamlarin kamyonun basina geçirmek gibi
bisey uefa maçlarini evlerinde çekirdek yiyerek seyreden adamlar
samp. liginde intere liverpoolami kafa tutacak

metehan
22.06.2005, 18:16
Bence Zurawski defterini kapatmayalim. Zurawski'yi önerdigimiz (hatta belki de altinda) bir fiyata alabiliriz. Bu transferde oyuncunun fazla bir suçu yok. Devre arasi bize imza bile atti. "Git görüs" diyorlar O da gidiyor, cinligi yapan klübü. Biz fiyati kesinlikle artirmadan son bir teklif yapabiliriz ama fazla uzatmadan. Oldu oldu, olmadi baska oyuncu almaliyiz.

oflubektas
22.06.2005, 18:21
uefa maçlarini evlerinde çekirdek yiyerek seyreden adamlar samp. liginde intere liverpoolami kafa tutacak

Senol,Ali Kemal,Cemil,Necati,Kadir ve digerleri de Liverpool'u de en iyi döneminde yenerlerkendaha önce bunlari evinde çekirdek yiyerek bile izlememislerdi.Tabi ki transferde tecrübesi olan adamlarin alinmasi iyi olur ama bir SL maçinda alinacak bir yabancinin mi yoksa Ergin Keles'in,Hasan Üçüncü'nün veya bir baska yetenegmizin kahraman olmasini tercih edersiniz?

metehan
22.06.2005, 18:24
senol hocam çook iyi söylemis ama zurawski bize nasi lüx? sanki dünya çapinda bi topçu ayrica fiyatinin sampiyonluga oynayacak bir takim için pek fazla gelecegini hiç sanmiyorum istanbulsporlu yalçinmi bizim dengimiz allahaskina eger öyleyse kiev faciasini daha çoook yasariz motorsiklet ehliyeti olan adamlarin kamyonun basina geçirmek gibi bisey uefa maçlarini evlerinde çekirdek yiyerek seyreden adamlar samp. liginde intere liverpoolami kafa tutacak

Arkadaslar yazilanlari lütfen dikkatli okuyun. "O fiyatla bize lükstü." diyor. Yani lüks olan futbolcu degil fiyati. 3 milyon Euro bonservis az para degil. 5 trilyon eder, oyuncak degil bu isler.

Hünkar
22.06.2005, 18:31
polonyaya gidip gelirken harcadimiz paralarla simdi birak zurawskiyi ronaldinho yu almistik insallah su elemeleri geceriz yoksa transferde bu kadar etkisiz kalmak birilerinin ipinin cekilmesine neden olacak eger elenirsek

TSunami
22.06.2005, 18:36
yok be polonya hava yollarinda kampanya varmis. 1 bilet alana 1 bedava. ondan uzadi pazarliksmileys/smiley4.gif. nasil olsa bedava, git gel.

Cengiz Çubukcu
22.06.2005, 18:43
arkadaslar bizim kendi degerlerim olsun birakin bu zurawski geyigini....celtic sanki bizden büyük kulüp.....ne o öyle enine çizgili formalari var..igrenç:))))

TSunami
22.06.2005, 18:46
arkadaslar bizim kendi degerlerim olsun birakin bu zurawski geyigini....celtic sanki bizden büyük kulüp.....ne o öyle enine çizgili formalari var..igrenç:))))
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifçok iyi yasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Egemen
22.06.2005, 18:46
ahhahaha heee çizgi dedigin dikine olur ahahhah

My
22.06.2005, 18:53
senol hocam çook iyi söylemis ama zurawski bize nasi lüx? sanki dünya çapinda bi topçu ayrica fiyatinin sampiyonluga oynayacak bir takim için pek fazla gelecegini hiç sanmiyorum istanbulsporlu yalçinmi bizim dengimiz allahaskina eger öyleyse kiev faciasini daha çoook yasariz motorsiklet ehliyeti olan adamlarin kamyonun basina geçirmek gibi bisey uefa maçlarini evlerinde çekirdek yiyerek seyreden adamlar samp. liginde intere liverpoolami kafa tutacak

Arkadaslar yazilanlari lütfen dikkatli okuyun. "O fiyatla bize lükstü." diyor. Yani lüks olan futbolcu degil fiyati. 3 milyon Euro bonservis az para degil. 5 trilyon eder, oyuncak degil bu isler.

Ve bu sadece kulübe verilecek olan para. Bide futbolcuya verilecek parayi hesaplayin!

baho61
22.06.2005, 18:57
zaten liglerinde iki takim var.... birincinin 91 ikincinin 90 üçüncünün 60 smileys/smiley4.gif. Zurawski çok gol atmayi seçti heralde... Zor ligle alakasi yok... Bizim lig iskoç liginden 10 gömlek üstün.. Diger takimlari ikinci lig A da oynatmazlar bizim burada valla..

imported_cagatay
22.06.2005, 19:46
ne olursa olsun zurawski olsa ii olacakti belkide yeni bi sotamiz olacakti ama olmadi can sagolsun

The Londoner
22.06.2005, 20:29
Turcy nie chc? SaganowskiegoŒroda, 2005-06-22 01:08
<DIV align=justify ="live"><BT>Na pocz?tku tygodnia pojawi³a siê informacja, ¿e wicemistrz Turcji (klub Miros³awa Szymkowiaka zagra od razu w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów) jest powa¿nie zainteresowany pozyskaniem Marka Saganowskiego. Tymczasem, okazuje siê to nieprawd?. - Trener Gunes nie widzi Saganowskiego jako opcji zastêpczej dla Macieja ¯urawskiego, którego straciliœmy na rzecz Celticu - mówi na ³amach "Gazety Wyborczej" rzecznik prasowy tureckiego klubu.

Gunes mia³ o tym powiedzieæ na wtorkowej konferencji prasowej. - Ja nic o tym nie wiem. Dla mnie sprawa jest, bo rozmawia³em bezpoœrednio z kierownictwem Trabzonsporu. Marek wraca do Polski z wakacji i wszystko rozstrzygnie siê zapewne na pocz?tku przysz³ego tygodnia - stwierdzi³ mened¿er zawodnika.

Sam Saganowski by³ zdziwiony zamieszaniem.

- Jestem w tej chwili na wakacjach na wyspie Rodos. Ze zdziwieniem przeczyta³em w telegazecie, ¿e przechodzê do Trabzonu, ¿e podobno ustali³em nawet warunki indywidualnego kontraktu. Dzwoni³ do mnie mój mened¿er, coœ tam opowiedzia³ i nie protestowa³em. Co chwila s³yszê co innego. Albo ¿e trener mnie chce albo, ¿e nie chce. Chc? Maæka ¯urawskiego, a nie mog? go mieæ, to zwalnia siê miejsce i ja od razu tam pêdzê?! Powoli. Na razie z nikim nie rozmawia³em. W sobotê wracam do Polski, na chrzciny synka, a potem meldujê siê w Warszawie. Pod koniec miesi?ca treningi zaczyna przecie¿ Legia - powiedzia³ wczoraj "Gazecie".</DIV>
<DIV align=justify ="live"></DIV>
<DIV align=justify ="live">KAYNAK:www.legia.net</DIV>
<DIV align=justify ="live">Ya yönetim yalan söylüyor ya da bu polonyalilar bizimle dalga geçiyorlar...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif</DIV>

Bu haberde ters bir taraf yok ki. Hatta Senol Gunes`in bu oyuncuyla ilgili soylediklerini dogrular nitelikte. Saganowski Rodos adasinda tatil yapiyormus. "Benle transfer konusunda gorusen olmadi. Ben de gazetlerden duydum, sasirdim" demis (?)smileys/smiley1.gif

Anlasilan birileri bize zorla bir Polonyali daha pazarlamaya calisiyor. Hatta Tolga`ya alternatif olarakta Wisla`li Klos ve Glowacki`nin adlari geciyor. Edited by: The Londoner

Firtina28
22.06.2005, 20:44
ya sonunda girebildim suraya. o neydi ya bmn siz zaman gecmiyo. bizim transferler hala gelmedi. bi duzunleme daha yapin su bmn yede belki o zaman buraya geldigimde birisini almis oluruzsmileys/smiley17.gif

Çagman
22.06.2005, 20:50
Deivid De Cok iyi smileys/smiley2.gif

CanLi 2 Macini izLedim..

Beytullah
22.06.2005, 21:03
bu zurawski konus ne zaman kapanacak merak ediyorum 108 sayfa oldu yarisinda cogu transfer olacakmi olmayacakmisina gitti.

Cenkhan
22.06.2005, 22:31
Zurawski'yle çok oyalandik. Kaleci'nin morali yerlebir; kaleci alinmadi, defansta alternatif arayacagimiza adam yolluyoruz, sol açik yok...

NoPain-NoGain
22.06.2005, 23:55
trabzonsporumuzu yeniden sahlandiran yönetime karsi bu güvensizligi hala anlamis degilim...

bütün gazetelerdeki kötüleme, trabzonu inanilmaz sorunlarin icinde gösterme uydurma haberlerinin altinda bizim sözde taraftarlarimizin yönetime hakaretlerini, güvensizliklerini okudukca icim sizliyor. bu sacma sapan medyanin sanki diger istanbul takimlari cok müthis isler yapmis, hic bir derdi yokmus da trabzon batiyormus gibi yaptigi karalama anlayisina bizler de burada prim verir olmusuz...

aklimiza basimiza toplayip, destegimizi esirgemeden sabirla beklememiz lazim.. biz burda on dertleniyorsak, onlar orda 1000 dertlenip trabzon icin uzun vadeli en mantikli cözümü bulmak icin ugrasiyorlar emin olun... sokaga para sacmadan en dogru transferler yapilacaktir, kimsenin süphesi olmasin...

Egemen
23.06.2005, 00:30
aga aylkardir bekliyoruz yaa bi hamle yapsinlar artik...

Keleşoğlu
23.06.2005, 00:39
bence de cok gec olmadan transferlerin yapilmasi lazim ön eleme maçlarina kadar yetissin..

a wolf
23.06.2005, 00:59
gs en önemli oyuncusunu hem de para ödeyemedigi için elinden kaçiriyor.medya fazla üzerine gitmiyor, balon haberlerle yok figo yok davids diye olayi kapatiyorlar.ts yönetimi ise sürekli olumsuz olarak lanse ediliyor.acaba yerler degisik olsaydi tepkiler nasil olurdu?

senol hocaya hak veriyorum.neden tuncay, marco gitmiyor da sürekli gökdeniz,fatih tolga gidiyor medyamiza göre?bunun amaci ne?

ts büyük paralarla aldigi oyunculardan hayir gçrmemistir.örn. lange, olsen vb. dudak bükülen, ismi duyulmamis oyuncularla basari gelmistir.örn.sota,arçil,petko,yattara,simek... bizim takim karakterimiz bu.biz ajax gibiyiz.ve böyle olmaliyiz.takimdaki her oyuncunun kadroya girerek üst düzey performans sergilemesine gerek yok.bazen takim karakterine katkida bulunabiliyorsa kadroda yer almali.hasan gibi,mehmet gibi...her sey cm5 teki gibi olmuyor -ki orada da yapilan yabanci transferler yasam tarzina uyum saglayamiyorlar bir süre-

bu sne alt yapidan en az bir kisi kadroya girmeli.ibrahim,adem, volkan, özgür,tayfun ve ali ilk onbiri zorlarlar.iki yada üç transferle sezon kapatilmali.kalrci büyük ihtimalle viera olacak pahali da olsa alinacak.forvettte sürpriz ismler olabilir, zura'da olur, ismi duyulmamis biris de.önemli olan kimin geldigi degil kimin ne yaptigidir...

yönetim ince eleyip sik dokumalidir.geçmiste yapilan savurganligin nelere yol açtigini hepimiz yasadik.takimimiz neredeyse küme düsecekti.tabiki parayi hesap edecekler.edemeyenleri görüyorsunuz ne hallere düsüyorlar-gs, yakinda bjk- sl ye katilacagimizn gharantisi mi var? ya m.united, liverpol, madrit gibi takimlar çikarsa sansimiz ne olur? bunlar hesap edilmelidir...

bu arada alinan ali gayet yetenekli bir oyuncudur.takima katkisi büyük olur.kivrak,top hakimiyeti iyi, oyun zekasi gelismis bir oyuncudur..

Colakoglu
23.06.2005, 01:58
benim korkum bikac hafta sora cikipta forvet transferinden vazgectik
sadece bir kaleci alacagiz derler.. ya gercekten sinir sistemlerim alt
üst oldu saka yapmiyorum,, ya millet bi düsünün zurawski gelse bide su
kaleci viera gelse ve takimdan kimse gitmese abi düsündümmü aglicak
gibi oluyorum ya...smileys/smiley36.gif neyse isvicre kampina az kaldi burdan fotolar ve hatta videolar yollayabilirim size....

Utku061
23.06.2005, 02:29
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Tolga'nin yerine Klos</DIV>
23 Haziran 2005 Persembe</DIV>
<DIV =>Alternatif bulundu
Dis transferde istedigi sonucu bir türlü elde edemeyen Trabzonspor, ilk olarak Polonya Milli Takimi?nin tecrübeli stoperi Tomasz Klos ile el sikisti. 31 yasindaki stoper konusunda görüsmeleri yönetici Ömer Sari?nin sürdürdügü belirtilirken, Trabzonspor yönetimi bu anlasmanin ardindan Tolga?nin kulüpten ayrilmasina izin verdi. Polonyali futbolcuyla her konuda anlasan bordo-mavili yönetim, futbolcunun evraklarinin eksik olmasi nedeniyle ön protokolü bugüne birakti. Klos?un transferine kesin gözüyle bakan yönetimin, alternatif olarak da Groclin takiminin stoperi iÜüIgor Kozio??u tuttugu belirtildi.

Kaleci de Polonya?dan
Uruguayli file bekçisi Sebastian Vieri?nin Trabzonspor?dan süre istedigi, ancak bordo-mavili yönetimin bunu kabul etmeyerek diger alternatiflere döndügü açiklandi. Yönetimin Polonyali kaleci Artur Boruc?un menajeriyle bugün bir araya gelecegi açiklandi. Bordo-mavililerin kaleci adaylari arasinda yer alan Sunderland?in file bekçisi Myhre ise 1 milyon 250 bin paund karsiliginda kulübüyle sözlesmesini uzatti. Tolga?nin yerini yabanci futbolcuyla dolduracak olan yönetim, yabanci kontenjaninda sikintiya düsülmesinden dolayi forvet konusunda Halil Altintop?u ilk alternatif olarak gündemine aldi. Tolga yeni kulübü Shakthar?a imza atmak için dün aksam Ukrayna?ya gitti.
&gt; M.Tahir Kum
</DIV>

The Londoner
23.06.2005, 02:38
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV ="subject">Tolga'nin yerine Klos</DIV>
23 Haziran 2005 Persembe</DIV>
<DIV ="">Alternatif bulundu
Dis transferde istedigi sonucu bir türlü elde edemeyen Trabzonspor, ilk olarak Polonya Milli Takimi?nin tecrübeli stoperi Tomasz Klos ile el sikisti. 31 yasindaki stoper konusunda görüsmeleri yönetici Ömer Sari?nin sürdürdügü belirtilirken, Trabzonspor yönetimi bu anlasmanin ardindan Tolga?nin kulüpten ayrilmasina izin verdi. Polonyali futbolcuyla her konuda anlasan bordo-mavili yönetim, futbolcunun evraklarinin eksik olmasi nedeniyle ön protokolü bugüne birakti. Klos?un transferine kesin gözüyle bakan yönetimin, alternatif olarak da Groclin takiminin stoperi iÜüIgor Kozio??u tuttugu belirtildi.

Kaleci de Polonya?dan
Uruguayli file bekçisi Sebastian Vieri?nin Trabzonspor?dan süre istedigi, ancak bordo-mavili yönetimin bunu kabul etmeyerek diger alternatiflere döndügü açiklandi. Yönetimin Polonyali kaleci Artur Boruc?un menajeriyle bugün bir araya gelecegi açiklandi. Bordo-mavililerin kaleci adaylari arasinda yer alan Sunderland?in file bekçisi Myhre ise 1 milyon 250 bin paund karsiliginda kulübüyle sözlesmesini uzatti. Tolga?nin yerini yabanci futbolcuyla dolduracak olan yönetim, yabanci kontenjaninda sikintiya düsülmesinden dolayi forvet konusunda Halil Altintop?u ilk alternatif olarak gündemine aldi. Tolga yeni kulübü Shakthar?a imza atmak için dün aksam Ukrayna?ya gitti.
&gt; M.Tahir Kum
</DIV>

Bildigim kadariyla Tolga`nin gidisi son anda tehir edildi.

Artur Boruc`u Celtic`de istiyordu. Iyi bir kaleci olsa gereksmileys/smiley2.gif

The Londoner
23.06.2005, 02:43
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510>
<T>
<TR>
<TD =hurnewstitle align=left>Halil'de sona dogru</TD>
<TD vAlign=bottom align=right></TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>

TRABZONSPOR, Halil Altintop ile her konuda anlasmaya varirken kulübü Kaiserslautern ile de isin bitme asamasina geldigi belirtildi. Halil?in bonservisinin 2 milyon Euro oldugu açiklandi.(Hurriyet)</TD></TR></T></TABLE>

Colakoglu
23.06.2005, 03:45
<t>
</t><table cellpadding="2" cellspacing="0" width="510">
<t><tr>
<td ="hurnewstitle" align="left">Halil'de sona dogru</td>
<td align="right" valign="bottom">

</td></tr>
<tr>
<td colspan="2" align="left">

TRABZONSPOR, Halil Altintop ile her konuda
anlasmaya varirken kulübü Kaiserslautern ile de isin bitme asamasina
geldigi belirtildi. Halil?in bonservisinin 2 milyon Euro oldugu açiklandi.(Hurriyet)</font></td></tr></t></table>

abi halile 2 milyon verilirmi ya ben sahsen halili begenmiyorum...

bu arada bizim uzun süre yabanci transferi polonyadan gerceklesecek galiba smileys/smiley36.gif

Colakoglu
23.06.2005, 03:50
Beyler celticin sitesinde zurawskiyle ilgili bi haber cikti girsin birisi baksin..

Colakoglu
23.06.2005, 03:56
Ya wislakrakowun sitesindede cikti haber Londoner davran, transfer olmadi galiba ...

mahir_kuzey
23.06.2005, 09:04
<T> </T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510><T>
<T>
<TR>
<TD align=left ="hurnewstitle">Halil'de sona dogru</TD>
<TD vAlign=bottom align=right>
</TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>

TRABZONSPOR, Halil Altintop ile her konuda anlasmaya varirken kulübü Kaiserslautern ile de isin bitme asamasina geldigi belirtildi. Halil?in bonservisinin 2 milyon Euro oldugu açiklandi.(Hurriyet)</TD></TR></T></T></TABLE>

abi halile 2 milyon verilirmi ya ben sahsen halili begenmiyorum...
bu arada bizim uzun süre yabanci transferi polonyadan gerceklesecek galiba smileys/smiley36.gif

Ben sahsen halil'i çok begeniyorum. Bizde is yapar yani.

seyyahali
23.06.2005, 09:22
halil degilde galiba tolga transfer ertelendi bugün donetks sitesine baktim ancak celtic sitesindede zurawski için beklemede olduklarini yaziyordu. dün itibariyle

mahir_kuzey
23.06.2005, 09:44
Zurawski pazartesi imzayi atmayacakmiydi. Bizim yönetimi elestiren arkadalar celtic geldi 3 günde bitirdi diyorlardi isi. Celtic devreye gireli 10 gün oldu nerdeyse. Pazartesi imza atacakti bugün persembe. Hayirlisi olsun diyelim...

aka5
23.06.2005, 09:55
ARKADASLAR YONETIME BASKI YAPMALIYIZ EGER BU TAKIMLA S.LIGINE GITCEKSEN HAVAYI ALIRIZ OKADAR SOZDE ZURAWSKI GELIYORDU NEOLDU AYNI SEKILDE TOLGA KALIYORDU NEOLDU ODA GITTI ELIMIZDEN BBAKIN SEZON BASLIYASNA KADAR FATIHTE GÖKDENIZDE GIDECEK BU GIDISLE SÖZDE TAKIMA GÜVENIN DIYOR TRANSFERLERI YAPCAZ DIYOR BIZIM TAKIM S.LIGINE GIDIYOR ALLAHIN K...ÇI KIRIK BJK SI 34 TANE ADAM ALDI HEPSIDE IYI ISIM BIZIM ALDIMIZ ISE BAKIRKÖYDEN ALI!!!!!!!EGER YÖNETIM ADAM GIBI YILDIZ ISIM BULAMIYACAKSA 3.SINIF TOPCULARI HALA GETIRCEKSE BU BTAKIMA BU SAATEN SONRA BENIM HIÇ UMUDUM YOK BUSENEDE BISEY CIKMAZ BIZDEN BU TAKIM AVRUPADA IYI IS YAPMAK IÇIN DEFANSA 2 TANE ORTA KANATA 2 KALEYE 1 FORVETE 1 TANE ADAM LAZIM TABI ELDEKIKER GITMEZSE FATIH GÖKDENIZ GIBI BUNLARDA GIDERSE TS DAHA COK TOPCU ALMAK ZORUND ALDIGI TOPCULAR BUNLARIN AYARINDA YADA DAHA IYI OLMALI!!!!SÖZDE TRANSFER HEMEN HALLEDILCEKTI NERDE HANI NERDE YÖNETIM S.LIGI MACINA NEKALDI!!!!!GELCEK TOPCUNUN UYUM SORUNU VAR KENDINI HAZIRLAMASI VAR EEE BU TRANSFERLER ENGEÇ 1 HAFTADA BITMEMLI AVRUPADAKI KAMPA ILK GÜNDEN KATILMALI YÖNETIM UYUMA BIZ ONU BUNU SATIN ELINIZDEKINI KACIRIN ISTEMIYORUZ BIZ 20 YILLIK SAMPIYONLUK ÖZLEMINE DUR DEMEK ISTIYORUZ YETER ARTIK YA YETEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! Edited by: Emorfo

Guests
23.06.2005, 10:17
ufak yazsanda bizde rahatca okusak.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Zurawski bize kaldi</TD></TR></T></T></TABLE>

Celtic ile anlasamayan Polonyali oyuncu için yönetim yeniden harekete geçiyor.

<DIV align=center>***</DIV>

Zurawski'de son perde: Celtic'le anlasamadi!

SAMPIYONLAR Ligi için iyi bir kadro olusturmayi hedefleyen Trabzon, Wisla Krakow'un golcüsü Maciej Zurawski için yeniden umutlandi. Önceki gün Iskoçya'nin Celtic kulübüyle yaklasik 8 saat görüsen Polonyali futbolcu, teklifi begenmeyip Polonya'ya döndü. Menajer Sparkes, hayal kirikligina ugradiklarini itiraf etti.

SPARKES, iki kulübün bonservis bedeli konusunda da henüz anlasamadigini belirtti. Daily Record gazetesi ise transfer görüsmelerini fiyat yükselten Trabzonspor'un bozdugunu iddia etti. Celtic kulübü de yaptigi resmi açiklamada Zurawski ile anlasamadiklarini ancak görüsmelerin gelecek hafta da sürecegini bildirdi.

AH VARYA KUZENLE KONUSUYORDUK ZURAWSKI BIZE GELSE NOLUCAK DIYE, INSALLAH GELIR YORUMLARI MERAK EDIYORUMsmileys/smiley4.gif

---

BU ARADA HALIL TRABZONSPORA ZATEN GELMEK ISTIYOR - EGER YÖNETIM ANLASIRSA GELICEK. BEN BEGENIYORUM HALILI.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

mr.fa
23.06.2005, 10:28
Bu arada Lucescu milli takimimizla anlasabilir ve bir ihtimal Tolga bizde kalacak. Yani Lucescu Shaktar'dan ayrilirsa tolga'yi almayabilirler.

Ycandan
23.06.2005, 10:47
AYLARDIR YÖNETICILER DÜNYANIN HER KÖSESINI GEZIYORLAR.KAMPA YETISEN BIR FUTBOLCU YOK.BU KADAR AY BOSUNA GEZILMIS HERHALDE MASRAFLARA YAZIK

Ferşat Balcı
23.06.2005, 10:47
noluyor yaa ZURAWSKI yine mi hortladi... bi kurtulamadik bu adamdan en büyük korkumda tekrar külübünde kalmasi. o zaman tam film olur iste...smileys/smiley1.gif

selcjK
23.06.2005, 10:48
abi ya takimi gençlestiriken 31 yasindaki tomas klos ne ya umarim asparagas haberdir, zurawksiyi 28 yasinda yasli diyen elimizde kalir diyen yonetim 31 yasindaki adama 2 milyon euro mu vercek? gülerim.. bu arada HALIL haberi dogruysa muhtesem olur genc yetenekli gelecek vaad ediyor, hem 4-5 yil sonra muthis parayada satabiliriz. ihsallah olur aferin yönetimi takdir ettim.

Utku061
23.06.2005, 10:49
yahu ne o öyle biraz daha büyük yazsaydin yazilari..

BU arada kaleci konusuda 1-2 gün içierinde bitebilir.Dün Marcos'u izleyen oldu mu brezilya-japonya maçinda nasildi performansi.

olimpus
23.06.2005, 10:51
" aka5 " yine çapindan büyük yazmissin. Bize ne bjk nin aldigi
futbolculardan !!! BMN de TRABZONSPOR ile baska takimlari kiyaslama yapmiyoruz...

Ne istiyorsun campeller (ingiliz yamyami) alinarak gereksiz
borçlanma mi yapilsin? onlarca futbolcu alinip sonra Erzurum'a Rize'ye
v.s. beles mi verilsin? Beles futbolcu verdigin takimlardan paran ile futbolcu almayi
istediginde sana sirt çevrilmesi mi?

Yönetimimiz ince eleyip sik
dokuyacak kadar bilinçlidir...

HEP DESTEK, TAM DESTEK...

Admin arkadaslar; yanilmiyor isem Forum içerisinde büyük karakterler ile yazi yazmak
cezayi gerektiriyordu. Kendisini ön plana çikartmayi amaçlayan bu arkadas için gerekli cezanin uygulanmasini taleb ediyorum...</span>
Edited by: olimpus

mahir_kuzey
23.06.2005, 10:54
Admin arkadaslar; yanilmiyor isem Forum içerisinde büyük karakterler ile yazi yazmak cezayi gerektiriyordu. Kendisini ön plana çikartmayi amaçlayan bu arkadas için gerekli cezanin uygulanmasini taleb ediyorum...

Bende ayni seyi talep ediyorum. Ne o adama söver gibi öyle. Ayni seyi daha önce de yapmisti sanirim. Lütfen özen gösterelim.

Ferşat Balcı
23.06.2005, 11:05
yahu ne o öyle biraz daha büyük yazsaydin yazilari..

BU arada kaleci konusuda 1-2 gün içierinde bitebilir.Dün Marcos'u izleyen oldu mu brezilya-japonya maçinda nasildi performansi.

25 metreden üzerine gelen sutu çikaramadi ve süper bir gol yedi...

The Londoner
23.06.2005, 11:31
Bugunku Milliyet`ten...

Senol Günes bir duayen

Bordo - Mavililer'in genç yöneticisi, transferde en büyük sanslarinin teknik direktörleri oldugunu söyledi, "Yurt disinda onun isminin geçmesi bile isimizi kolaylastiriyor" dedi

http://www.milliyet.com.tr/2005/06/23/spor/resim/spo04.jpg
Babasi Utku Bozoglu'ndan aldigi yöneticilik bayragini, Atay Aktug ile birlikte devam ettiren Trabzonspor'un basarili ismi Murat Bozoglu, Milliyet taktik'e Bordo - Mavili ekibi anlatti:
* Fatih Tekke, Trabzonspor camiasi için çok çok önemli bir futbolcu. Takim içindeki etkinliginin yani sira ideolojik açidan da kritik bir konumda. Onu Deportivo'nun istedigi söyleniyor. Deportivo, Ispanya gibi üst düzey bir ligin takimi ama Trabzonspor'dan da degerli degil. Bizin gözümüzde Fatih'in gidebilecegi takimlar Milan, Juventus, Real Madrid, Barcelona, Manchester ve Arsenal olmali.
* Tolga'nin gitmesini elbette istemezdik. Ancak 28 yasina gelmis. Böyle ekonomik anlamda da oldukça cazip bir teklif gelince önünü tikamak haksizlik olurdu. Kulüp açisindan da fazla zarar ettigimiz inancinda degilim. Sonuç itibariyla 3 milyon 750 bin dolar kasamiza girdi.
* Kale için su an Uruguay Milli Takimi'nda mücadele eden Viera en güçlü aday. Ancak 22 yasinda ve talibi fazla. Kaleci konusunda fazla hassasiz. Petkoviç eger iki maçi bize çevirebilseydi sampiyon olurduk.
* Senol Günes'in kelimenin tam anlamiyla bir futbol duayeni oldugunu söyleyebiliriz. Transferlerimizde de isminin geçmesi islerimizi kolaylastiriyor. Çünkü dünya çapinda taniniyor.
* Zurawski, son transferini yapacak bir futbolcu olmasina ragmen çok ciddi rakamlari gözden çikardik. Fakat son anda fikir degistirdi ve tercihini Iskoç temsilcisi Celtic'ten yana kullandi. Tabi ki bu onun özgür seçimiydi, ama Trabzonspor ve A.Wien'i kullanarak biraz da piyasa yaptiklari inancindayim.
* Ikili iliskilerime güvenerek Emre'nin yurt disinda devam edecegini söyleyebilirim. Geçen sezon ortasinda Emre'nin isini bitirmistim. Emre, Inter'de teknik direktörü ile kavga edip menajerine "Ayrilmak istiyorum" mesaji yollamisti. Ben de hemen devreye girdim ve hem kulüple hem de Emre ile sezon sonuna kadar anlastim. Ancak teknik direktör bir anda onun gönderilmesine karsi çikti ve o is yatti.

Altintop pazarligi

Trabzonspor, forvet bölgesine takviye için kollari sivadi. Halil Altintop'u listenin basina çeken yönetim, Kaiserslautern ile yapilan görüsmelerde olumlu adimlar atti

Bordo - Mavililer'in rotayi yerli forvete çevirdigi, gündemin ilk sirasina da Halil Altintop'u çektigi bildirildi.
Kaiserslautern'de forma giyen bu oyuncu için Alman kulübüyle görüsme yapan yönetici Murat Bozoglu'nun, kulübün istedigi 3 milyon Euro'luk bonservis bedelini 2 milyon Euro'ya kadar çektigi, taraflarin büyük ölçüde anlastigi ögrenildi. Bozoglu, Halil Altintop ile de görüserek, anlasma zemini aradi. Teknik Direktör Senol Günes'in de, milli takimdan ögrencisi olan Halil'i çok istedigi bildirildi.
Iskoç Celtic'e imza atmasi beklenen Wisla Krakow'un golcüsü Zurawski'de pürüz çiktigi ögrenildi. Polonyali futbolcunun, Celtic'in anlastigi rakamda indirime gitmek istememesi nedeniyle imza atmadigi, bu durumun Trabzonspor'u yeniden harekete geçirdigi iddia edildi.

hasanzihni
23.06.2005, 11:31
bence petkovic ondan onkat daha iyi eger o alinacaksa petkoviç kalsin derim

Mollasalihoğlu
23.06.2005, 11:44
besiktas söyle yapmis fener böyle yapmis.

biz TRABZONSPOR'uz.Tarzimiz belli,rengimiz belli.Besiktas geçen sene o kadar adam almis ta ne yapmis??

Elestirirsin,sikayet edersin ama bunun da bir haddi vardir.Sen 20 yillik özlemi dindirmek istiyosun da o yöneticiler ne istiyor?Bakirköy'den Ali dedigin adam bu forumu okuduktan sonra nasil çikip oynayacak,nasil iki top yapacak heyecanlanmadan,direk ezin adami...Bunu hep söylüyorum Senol Günes'i nereden almistik biz ya da Ali Kemal'i?Wisla Krakow'dan mi yoksa Santos'tan mi??

Ha begenmiyorsan da kimse zorla tutmuyor seni.Trabzonspor'lu olmak sana yetmiyorsa birakirsin.

Sözüm meclisten disari...

Erinç
23.06.2005, 11:50
Viera disinda istenen tüm kaleciler Petko dan iyi degil. Umarim Viera olur gerçi Juventus da ilgileniyormus ne derece dogru bilmem.

Ferşat Balcı
23.06.2005, 11:50
Piyango gibi!
Takvim

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Trabzon'un çok istedigi Polonyali yildiz, Iskoç kulübüyle yaptigi 8 saatlik görüsmede uzlasmaya varamayarak ülkesine geri döndü. Bordo-Mavililer hemen harekete geçiyor.

Parada sorun çikti
Trabzonspor'a Zurawski müjdesi... Bordo-Mavili kulüp, Polonyali yildizi transfer edebilmek için büyük sans yakaladi. Zurawski, Iskoç kulübü Celtic ile önceki gün yaptigi yaklasik 8 saatlik görüsme sonunda maddi konularda anlasma saglayamayinca ülkesine geri döndü.

KULÜPLER DE ANLASAMADI
Golcü futbolcunun Ingiliz menajeri Raymond Sparkes, görüsmede hayal kirikligina ugradiklarini söyledi. Sparkes, ayrica iki kulübün de henüz anlasamadigini, bonservis bedeli konusunda sorun bulundugunu bildirdi. Bu haber üzerine, Trabzon yönetimi, Zurawski için hemen harekete geçme karari aldi.

GÜNES: ACELE EDIN!
Bu arada Bordo-Mavili takimin hocasi Senol Günes, transfer konusunda yönetimin elini çabuk tutmasini istedi. Tecrübeli çalistirici, "Sampiyonlar Ligi'ne katilmak istiyoruz. Bunun için ön eleme maçlarini geçmeliyiz. Ancak hala takima gereken takviyeler yapilmis degil" ifadesini kullandi.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

tAM BIR KOMEDI YAA...

Emorfo
23.06.2005, 11:57
Görüldügü üzere Krakow yönetimi kolpa yapiyor emekliligi yaklasan Zuro'yu satabildigi kadar yüksek fiyata satmak için yirtiniyor. Insallah ellerinde patlar :)

selcjK
23.06.2005, 11:58
abi dedim ya film gibi.

imported_Tandogan
23.06.2005, 11:58
Kale için düsündügümüz ilk isim olan Viera'nin çesitli maçlardan olusan yaklasik 10 dakikalik görüntüleri geçen aksam yerel tv'lerde yayinlandi.Görüntüler oldukça etkileyici.Çok çabuk,seri ve iyi yer tutan kaleci görüntüsü veriyor.Ama tabii sadece tuttuklarini gösteriyorlar,yediklerini gösteren yok...

UluLaz
23.06.2005, 12:18
Zurawski pazartesi imzayi atmayacakmiydi. Bizim yönetimi elestiren arkadalar celtic geldi 3 günde bitirdi diyorlardi isi. Celtic devreye gireli 10 gün oldu nerdeyse. Pazartesi imza atacakti bugün persembe. Hayirlisi olsun diyelim...

Aynen öyle. Celtic forumuna baktim onlarin taraftarlari ne diyor diye. Adamlar da kendi yönetimlerine sövüyorlar. Ama onlarin transfer bütçesi 20 milyon pound arkadaslar. Zurawski'ye haftalik ?20.000 teklif ettikleri söyleniyor. Bu rakama bizim ulasmamiz mümkün degil.

Ben de Halil'i pek begendigimi söyleyemem ama hangi taktiklene oynadigi belli olmayan Milli Takimdayer aldigikisa bir süre disinda pek izleyemedim. Gençler sampiyonasinda bizim takimdantek begeendigimErgin Keles'ti. O da fazla birsey yapamadi (rakip kaleyegidemedikki)ama iyi bir futbolcu oldugu anlasildi. Eger siradan bir forvet alinacaksa, hiç alinmasin. Bu çocuga sans verelim daha iyi.

Berat
23.06.2005, 12:21
Zurawski'ye haftalik ?20.000 teklif ettikleri söyleniyor. Bu rakama bizim ulasmamiz mümkün degil.

eger bunun disinda garanti para vermiyorlarsa biz bundan daha fazla teklif ettik.. Haftada 20,000 ayda 80,000 euro yapar.. 9ay dan hesaplarsak; senelik 720.000 euro teklif etmisler..Bizim Zura'ya teklifimiz daha yüksekti..

UluLaz
23.06.2005, 12:25
?(pound). euro isareti klavyemde yok. yaklasik 30.000 euro yapiyor. Ne kadar süre maas aldiklarini bilmiyorum ama bildigim kadariylasözlesme süresince (yazlar da dagil) para aliyorlar. Tek fark vergiden çikar ortaya. Ne de olsa burasi Yabanci furbolcular için vergi cenneti.

mr.fa
23.06.2005, 12:28
Çok çabuk,seri ve iyi yer tutan kaleci görüntüsü veriyor.Ama tabii sadece tuttuklarini gösteriyorlar,yediklerini gösteren yok...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

The Londoner
23.06.2005, 12:34
Celtic bu transferi bitirmek istese hemen bitirirdi. Bu yilki transfer butceleri 30 Milyon Euro. Zurawski`ye verilecek bonservis bedeli bu butcenin sadece % 10`u ama yine de bu tur manevralarla fiyat kirmaya calisiyor olabilirler. Ne koparirsak kardir anlayisiyla...

Zurawski`nin ise anlasamamak gibi bir derdi yok. Alacagi para Wisla`da aldigi paranin en az 3 kati. Para problem olamaz. Bildigim kadariyla aralarindaki tek puruz, sozlesmenin suresi.

Bence transferin gecikmesindeki tek neden kiralik oynayan Bellamy`nin durumunun netlesmemesi. Celtic Bellamy`yi Newcastle`dan bonservisi ile birlikte almak istiyor. Alabilirse Zurawski`den vazgecerler. Bunun yaninda baska adaylarin da adi geciyor. Tahminime gore Celtic hizli davranip hata yapmak istemiyor. Ama son haberlere gore Bellamy Newcatsle`in kampina katilacakmis. Boyle olursa Celtic Zurawski`ye agirlik verecektir.

Sonuc olarak tekrar soyluyorum. Strachan Zurawski`yi bitirin derse Celtic bitirir.

Oruç
23.06.2005, 12:39
bence bu satten sonra bu transferden dönüs yok diye düsünüyorum.celtic zurawskiyi bize kaptirmamak için elinden geleni yapti.zurawski isi %99 celtic lehine sonuçlanacaktir!

FATIH SULTAN TEKKE

The Londoner
23.06.2005, 12:39
Zurawski'ye haftalik ?20.000 teklif ettikleri söyleniyor. Bu rakama bizim ulasmamiz mümkün degil.

eger bunun disinda garanti para vermiyorlarsa biz bundan daha fazla teklif ettik.. Haftada 20,000 ayda 80,000 euro yapar.. 9ay dan hesaplarsak; senelik 720.000 euro teklif etmisler..Bizim Zura'ya teklifimiz daha yüksekti..

Berat Ingiltere`de haftaliklar yilin 52 haftasi boyunca odenir. Dolayisiyla alacagi rakam1 Milyon Euro civarlarina gelir. Yine de bu rakam Fatih ve Gokdeniz`in ucrelerinin altinda kalir. Yani Trabzonspor`un isterse odeyebilecegi bir meblag. Trabzonspor ise 3 yilligina 2,5 Milyon Euro teklif etmisti diye biliyorum.

UluLaz
23.06.2005, 12:45
Orakam euro degil pound arkadaslar.

Yani 1.5 milyon euro eder. Dedigim gibi buradaki tek avantaj vergi mevzusu olabilir.

bu arada ben alinti yapamiyorum. Niye acaba?

$FIRTINA61$
23.06.2005, 13:01
zurawski anlasmamis celticlen bonservisdedeanlasamamislarama daha pazarlik yabacaklarmis

UluLaz
23.06.2005, 13:01
Kusura bakmayin aslinda£ isareti kullanacaktim.

Özkan Erdem
23.06.2005, 13:22
kapatalim zurawski konusunu be kardesler.. Çok oyalandik bu konuyla, yönetimden bir ses yok onu merak ediyorum sadece, tolga hakkinda olsun, yapilacak transferler hakkinda olsun bir resmi açiklama yok.. Merakla bekliyoruz.. Daha geç olmadan transferin halledilmesi ümidiyle..

sultantekke
23.06.2005, 13:29
trabzonspor+zurawski+taraftar+zurawski+yönetim+zur avski+wisl a+zuraski+celtik=zuravski zuravski isteböyle&nb sp;&nb sp;

Colakoglu
23.06.2005, 13:30
ya bu transfer sözlesme süresiymis sorun olan e bu adami kac yilligina yada kac ayligina almak istiyolar bileniniz varmi ?

UluLaz
23.06.2005, 13:35
4 yilligina herhalde

aydingursoy
23.06.2005, 13:41
ne zurawski yi aldik. ne de saun pauldan oyuncu , bakalim ne olacak hayirlisi

Colakoglu
23.06.2005, 13:43
4 yilligina herhalde

4 yilliginaysa sorun nerde anlamiyorum bende dedim 1 senelik falan yapmak istiyolarda sorun cikariyo zurawski bey ...

UluLaz
23.06.2005, 13:50
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =text width="63%" colSpan=2>
mission_61</TD></TR>
<TR>
<TD =text width="63%" colSpan=2>
4 yilliginaysa sorun nerde anlamiyorum bende dedim 1 senelik falan yapmak istiyolarda sorun cikariyo zurawski bey ...
</TD></TR></T></TABLE>

3 milyon euro bonservis vermeyi düsünen takim 1 yillik mukavele yapar mi?

Nazlaniyorlar. Pazarligin son sahneleri.

FANATIK61
23.06.2005, 13:51
Turkey not for Saganowski?Tuesday, 2005-06-22 22:14
<DIV =live align=justify><BT>http://www.legia.net/img/saganowski_marek.jpgAt the beginning of the week the Polish papers informed about Trabzonspor?s interest in Legia forward Marek Saganowski. This, however, turned out to be untrue. ? Coach Gunes does not see Saganowski as a substitute for Maciej Zurawski whom we lost in favour of Celtic ? said Trabzonspor?s spokesman, Turker Tozar for Gazeta Wyborcza.

- I do not know anything about it. I talked directly to the Trabzonspor?s management and for me the case is still actual. Marek goes back to Poland from holidays and everything will be known probably at the beginning of the next week ? claims the player?s manager.

Saganowski himself was very surprised with the whole media excitement.

- Currently I'm spending my time on the island of Rhodes. I was astonished to read that I?m going to Trabzon, and that I agreed on the terms of my individual contract. Every now and then I get different news. The coach either wants me or does not want. They want Maciek Zurawski, but cannot have him, so I rush to fill in the gap?! Not so quickly. I haven?t spoken with anyone as yet. I?m going back to Poland on Saturday, for my son?s christening party, and then I have to appear in Warsaw since Legia resume their training sessions at the end of the month ? said Saganowski for Gazeta Wyborcza.</DIV>
<DIV =live align=justify>Flash Flash Haber....</DIV>
<DIV =live align=justify>Halil'de Trabzon?a dogru
Trabzonspor yönetimi Halil Altintop ile her konuda anlastigini açikladi. Trabzonspor, Halil Altintop ile her konuda anlasmaya varirken kulübü Kaiserslautern ile de isin bitme asamasina geldigi belirtildi. Halil?in bonservisinin 2 milyon Euro oldugu açiklandi.
</DIV>

Colakoglu
23.06.2005, 13:53
ya ingilizce haberleri aktaran tercümesinide aktarsin bisey anlamiyoruz !! yada birisi tercüme etsin iste

Colakoglu
23.06.2005, 13:57
Halilden konu acilmisken söyliyeyim Denizlispor Kaiserslauternin forvet
oyuncusu Selim Teber i transfer etmis darisi bizim basimiza..

FANATIK61
23.06.2005, 14:00
Hemserim sen Isvicrede yasiyorsun hic okulda Ingilizce ögrenmedinmi ???

Saganovski diyorki: Benim hic birseyden haberim yok su an rodos'da Tatildeyim. Hafta sonu veya Pazartesi netlik kazanacagini acikladi.

alone_61
23.06.2005, 14:01
yukardaki haberde polonya gazetelerinde yazan saganowski Trabzon'a gidiyor haberlerinin dogru olmadigi anlatiliyor. Senol hocanin da bunu yalanladigini, oyuncunun tatilde haberi gazetelerden okudugunu falan filan yaziyor..pek kayda deger birsey yok yani....

The Londoner
23.06.2005, 14:01
Zurawski Celtic`den 4 yilligina 6 Milyon Euro alacakmis. Bonservisi icin istenilen 3 Milyon Euro Wisla`nin hesabina yatarsa Zurawski tekrar gidip sozlesme imzalayacakmis (wislakrakow.com).

The Londoner
23.06.2005, 14:03
Turkey not for Saganowski?Tuesday, 2005-06-22 22:14
<DIV align=justify ="live"><BT>http://www.legia.net/img/saganowski_marek.jpgAt the beginning of the week the Polish papers informed about Trabzonspor?s interest in Legia forward Marek Saganowski. This, however, turned out to be untrue. ? Coach Gunes does not see Saganowski as a substitute for Maciej Zurawski whom we lost in favour of Celtic ? said Trabzonspor?s spokesman, Turker Tozar for Gazeta Wyborcza.

- I do not know anything about it. I talked directly to the Trabzonspor?s management and for me the case is still actual. Marek goes back to Poland from holidays and everything will be known probably at the beginning of the next week ? claims the player?s manager.

Saganowski himself was very surprised with the whole media excitement.

- Currently I'm spending my time on the island of Rhodes. I was astonished to read that I?m going to Trabzon, and that I agreed on the terms of my individual contract. Every now and then I get different news. The coach either wants me or does not want. They want Maciek Zurawski, but cannot have him, so I rush to fill in the gap?! Not so quickly. I haven?t spoken with anyone as yet. I?m going back to Poland on Saturday, for my son?s christening party, and then I have to appear in Warsaw since Legia resume their training sessions at the end of the month ? said Saganowski for Gazeta Wyborcza.</DIV>
<DIV align=justify ="live">
<DIV align=justify ="live"> </DIV></DIV>

Haberin Turkceozeti108. sayfada. Bu haber coktan bayatladi bile!smileys/smiley2.gifEdited by: The Londoner

Colakoglu
23.06.2005, 14:06
Zurawski Celtic`den 4 yilligina 6 Milyon Euro
alacakmis. Bonservisi icin istenilen 3 Milyon Euro Wisla`nin hesabina
yatarsa Zurawski tekrar gidip sozlesme imzalayacakmis
(wislakrakow.com).

ben bu transferin gerceklesiceni sanmiyorum.... bekleyelim ve görelim
ve icimden bi ses bidahaki hafta transfer yapicaz diyo hayirlisi..

angaralits
23.06.2005, 14:10
MERAK ETTIM HANGI YÖNETICI AÇIKLAMIS HALIL ALTINTOP UN BIZE GELDIGINI.YADA NERDE YAZIYOR...?

Guests
23.06.2005, 14:11
Gazete Trabzonsporun Saganowskiyi transfer etmek istedigi haberinin yalan oldugunu yazmis.Senol Günes'in Maciej Zurawskinin yerine Saganowskiyi istemedigini söylüyor.

Oyuncunun menejeri Trabzonspor yönetimiyle görüstügünü,herseyin çok güncel oldugunu ve önümüzdeki haftabasinda herseyin netlesecegini söylemis.

Oyuncu da tatilde oldugunu,Trabzonspora gidiceginigazetelerden okuyuncaçok sasirdigini ama daha sonra farkli haberler aldigini,Trabzonspor menejerinin kendisini isteyip istemediginin net olmadigini söylemis.Zurawskiyi istediler alamadilar simdi benimle onun yerini doldurmak mi istiyolar diyo.

En son da hayirlisi olsun diyorum( bunu ben diyorum smileys/smiley17.gif )

hauptstrasse
23.06.2005, 14:13
gazetelerde son günlerde halil altintop transferi konusuluyor ve transferde son a yaklasildigi beliritiliyor-hos bu sona yaklasmalar hep yasanir ama- benim diyecegimse halil altiontopun futbolcu olarak yeteneklerinin kisitli olmasi! bu adamin mehmet yilmazdan hicbir farki yok ve yonetim zurawski deyip halil´i onumuze sürerse cok buyuk bir hayal kirikligi yassayacagim...

umarim gelmez trabzona...

Salih61
23.06.2005, 14:13
MERAK ETTIM HANGI YÖNETICI AÇIKLAMIS HALIL ALTINTOP UN BIZE GELDIGINI.YADA NERDE YAZIYOR...? Bize mi gelmis?

Guests
23.06.2005, 14:16
Haberin Turkceozeti108. sayfada. Bu haber coktan bayatladi bile!smileys/smiley2.gif

Abi polonyaca yazip birakmis arkadas.Grçi sen de haklisin bu kadar polonyalilardan bahsede bahsede Polish de ögrenmemiz gerekirdi smileys/smiley17.gif

angaralits
sayfa 110 da fanatik 61 yazmis.halil altintop u....

Colakoglu
MERAK ETTIM HANGI YÖNETICI AÇIKLAMIS HALIL ALTINTOP UN BIZE GELDIGINI.YADA NERDE YAZIYOR...? Bize mi gelmis?

gelmemis gelicekmis el sikismisiz

The Londoner
23.06.2005, 14:22
Haberin Turkceozeti108. sayfada. Bu haber coktan bayatladi bile!smileys/smiley2.gif

Abi polonyaca yazip birakmis arkadas.Grçi sen de haklisin bu kadar polonyalilardan bahsede bahsede Polish de ögrenmemiz gerekirdi smileys/smiley17.gif

Hayir o yazinin altina ben kisa bir ozet cikarmistim, onu kastettim.smileys/smiley2.gif

Colakoglu
23.06.2005, 14:25
THE LONDONER sen devre arasi tercümeleri yapan HASANCAVIT degilmisin kardes ?

Emorfo
23.06.2005, 14:34
hehe odur :)

Colakoglu
23.06.2005, 14:35
abi neydi bizim o devre arasi yasadiklarimiz ya transfer haberi gelicek biyerden diye sabaha kadar forumun basindaydiksmileys/smiley36.gif

alone_61
23.06.2005, 14:44
Halil genç, gelecegi olan, yetenkli bundesliga gibiTürkiye ligine göre çok zor ve kaliteli bir ligde oynamis bir topçu. yararli olacagina inaniyorum. hayirlisi diyelim.

bordoomavii
23.06.2005, 15:09
Gaziosmanpasa : Gökhan Senol

Yalovaspor :Temur altunhan

bu 2 oyuncuyu aldik mi kesin sampiyonuz.bencm de aliyorum hep sampiyon oluyorum.:))Edited by: bordoomavii

mahir_kuzey
23.06.2005, 15:22
Gaziosmanpasa : Gökhan Senol

Yalovaspor :Temur altunhan

bu 2 oyuncuyu aldik mi kesin sampiyonuz.bencm de aliyorum hep sampiyon oluyorum.:))

Temur ALTUNHAN ya iste bu adam çok merak ediyorum bunu. Bi maçini izleyen varmi acaba nasil bir oyuncudur. Geçen senelerde forvet oynuyordu bu sene defansta ve ortasahada oynamis.

Özkan Erdem
23.06.2005, 16:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=758 align=center>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#ffffff></TD>
<TD =metin width=588 bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Kaynak : www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr)</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Senol Günes: ?Cumartesi gününe kadar transfer yapabiliriz?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/230605senol.jpgTeknik Direktörümüz Senol Günes, bugünkü idman sonrasi basin mensuplarinin sorularini yanitladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Kampi degerlendiren Senol Günes, hazirliklara 16 sporcuyla devam edildigini, cumartesi gününden sonrada temponun artacaginin söyledi.

Senol Günes, transferlerle ilgili olarak su açiklamada bulundu: "Sampiyonlar Ligi'nde oynayacagimiz müsabakada rakibimiz yarin belirlenecek. Bunun için yönetim kurulundan arkadaslar Isviçre'ye gitti ve buradanda bazi görüsmeler yapmak için baska ülkeye gidecekler. Yapilacak bu görüsmelerden olumlu netice bekliyoruz. Cumartesi gününe kadar transfer yapabiliriz."

Ersun Yanal'in görevine son verilmesinin daha önce konusulan bir olay oldugunu ifade eden Senol Günes, "Sadece laf olsun diye konusmak istemiyorum. Milli Takim hocasinin gelisi ve gidisi düzgün olmalidir. Bu kisilere göre degil, herkes için geçerli olmalidir. Çünkü bu tepede bir olay. Tepede olan bir olayin o kuruma ve kisiye yakisir bir sekilde olmasi gerekir. Kurumlari korumak çok önemli ama kisileri yanlis sekilde yipratarak görevine son vermekte dogru degil. Ülke futbolunun gelismesi için bu tür yerlerde islerin düzgün baslayip, düzgün bir sekilde bitmesi gerekiyor." dedi.

Bir basin mensubunun Milli Takim hocasi için Fatih Terim'in ismi gündeme geldigini ve bunu nasil degerlendirdigiyle ilgili soruya Günes, "Burada simdi isimler çok önemli degil. Önemli olan milli takim ve ülke futboludur. Bizde oralarda görev yaptik. Görev yapanlarinda haklari ve kisilikleri korunmali. Yanlis yapan kisi ve kurumda cezasini çekmeli." yanitini verdi.

Tolga ile çalismak istedigini bir kez daha yenileyen Günes, bu oyuncunun takimda kalmasi durumunda da herhangi bir sorun yasmayacagini vurguladi.

Ayrica Senol Günes, yarin yapilacak olan Tanjant yolunun açilisi için bu aksam Trabzon?a gidecegini sözlerine ekledi.

<DIV align=right>23.06.2005 15:29:00</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Muhalif
23.06.2005, 16:50
Biz ne cumartesi ler gördük yahusmileys/smiley36.gifhadi bakalim pazar günü gerede de farkli bir sima görürüz belki.. yani umarim.. yani insallah..

objek
23.06.2005, 17:08
halil altintop almanyada golcu degil gol attiran bir oyun sergiliyor ama trabzonspora kurnazbir golcu lazimergin keles su anda adi gecen bazi oyunculardan cok daha kaliteli hollanda A- milli takiminda 17 yasindaki babel.e nasil guvenip oynatiyorsa trabzonspordada ergine guvenilmeli ama bizimkilirin bahanesi hazirdir daha genc hazir degil tecrubesmileys/smiley1.gif kazanmasi lazim ama ergin gibi oyuncular otura otura degil oynaya oynaya kazanilir ergin hem santroforayni zamanda sol acik oynatilabilir

The Londoner
23.06.2005, 17:20
hehe odur :)

Maalesef! smileys/smiley1.gifYanarim onca emege!!!smileys/smiley5.gif

Muhalif
23.06.2005, 17:23
Olsun abi.. o vakit müthis bir sinerji olusturduyduk forumda yahu.. reting rekorlarini alt üst ettiydi sitesmileys/smiley17.gifemegin ziyan olmadi tasalanma... bazen kaybettikçe büyürsünüz demisti ya senol hoca.. aynen öyle oldu bizim is..

The Londoner
23.06.2005, 17:26
Olsun abi.. o vakit müthis bir sinerji olusturduyduk forumda yahu.. reting rekorlarini alt üst ettiydi sitesmileys/smiley17.gifemegin ziyan olmadi tasalanma... bazen kaybettikçe büyürsünüz demisti ya senol hoca.. aynen öyle oldu bizim is..

O sinerjiyi bir de yoneticilere gecirebilseydik... Kendimiz caldik kendimiz oynadik!smileys/smiley1.gif

Senol Hoca`da arada bir filozofvari takilmasa bu taraftar coktan catlardi zaten!!!smileys/smiley36.gif

Ferşat Balcı
23.06.2005, 17:30
bu topicin ilk sayfalarini okuyun çok komik yaa...100 sayfayi geçti bi arpa boyu ilerleyemedik. smileys/smiley1.gif

Guests
23.06.2005, 17:35
Berat yönetimle görüsmüs. 200. sayfada bir süprizimiz olucak size demisler. Hadi parmaklara kuvvett smileys/smiley36.gif

Benden 1 sayfa çalisir smileys/smiley17.gif

Erinç
23.06.2005, 17:40
Bu arada bir fihrist yapsak hiç fena olmaz bu transfer forumu için. Hangi balonlar hangi sayfada daha rahat bulurduk smileys/smiley36.gif

selçukabi
23.06.2005, 17:42
Simdi Senol hoca Cumartesi filan dedi ya ben ilk önce uyanamadim.Bugünün persembe oldugu konusunda yani.Hocam sana1 cumartesi daha süre.Sn. Murat Bozoglu gazetelere demeç vermekten transfer yapabilirse seni utandirmaz.Ben de forumda özür topici açacam.Ama öyle anlasatik manlastik demeçleri beni sarmaz adam formayi giyip imza atacak.smileys/smiley4.gif

UluLaz
23.06.2005, 17:45
<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski8.jpg</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =tit1>Zurawski: I have to sleep on it</DIV>
<DIV =txt1>Maciej Zurawski came back from Glasgow yesterday. Now the clubs have started to negotiate. ?Zuraw? said to interia.pl that he needs a few days before making a final decision about moving to Celtic. He admitted it would be a turning point in his life.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
<CENTER></CENTER>
<DIV =txt1>Andrzej Lukaszewicz (Interia.pl): Are you happy about the talks with Celtic?

Maciej Zurawski: - I have received a very good, satisfying offer. Nonetheless, I have decided to give myself a few days to think about it. The decision I have to make is not easy although it may look so. It is the decision of a lifetime. I am thoroughly satisfied with what I have been offered but ? as I say ? I must think about every aspect of a possible move. I have to consider things in peace before signing anything. I do not want to do this while being in the middle of the chaos which is around. me

Have the clubs agreed the deal yet?

- To my knowledge there are still some details to settle. I believe they will manage to reach an agreement.

What about your impressions after a brief visit to Glasgow?

- The best possible. Obviously I did not have any time for the sightseeing, but I saw the city centre. Looks great. I liked the stadium too ? it?s huge and very impressive. All in all ? I couldn?t be happier about the visit. Celtic is a giant club, based on a wonderful tradition, with ambitious aims. One gets the feeling they want to build a mighty team and are determined to succeed.

Aren?t you afraid of the physical style common on the British Isles?

- I am not. But we talked about it. As far as I know there are very few teams who rely on strength only. I was told I would be a sort of a ?variety? in the offensive line. That?s what they expect from me.

You?ve talked to Austria, Trabzonspor and Celtic. Which of them would you like to play for next season?

- Do not make me answer this question. It?s too difficult. That?s why I need a few days to think things over.

When will you be ready to answer?

- In three, four days. I just need some peace and quiet.
____________________________________</DIV>
<DIV =txt1>Zurawski'nin birPolonya internet sitesine verdigi röportaj Wisla Krakow'un sitesinde yer aldi.</DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1>Kisaca Celtic'in büyük klüp oldugunu, stadinin devasa oldugunu, fakat sözlesme imzalamadan önce hayatinin kararini verecegi için birazdüsünmek istediginifilan söylemis. En önemli bölüm son iki soru-cevap. Aynen çevireyim.</DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1>Avusturya Wien, Trabzonspor ve Celtic'le görüstün. Gelecek sezon hangisinde oynamak istersin?</DIV>
<DIV =txt1>Bunu cevaplamak durumunda birakmayin beni.Bir kaç gün düsünmeye bu yüzden ihtiyacim var.</DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1>Cevap vermeye ne zaman hazir olacaksin?</DIV>
<DIV =txt1>Üç, dört gün içinde. Sadece birazhuzura ve sessizlige ihtiyacim var.</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Madem sessizlige ve huzura ihtiyaci var, bizim yaylalardan birine çikaralim arkadasismileys/smiley36.gif

zanoylu
23.06.2005, 17:48
bu topicin ilk sayfalarini okuyun çok komik yaa...100 sayfayi geçti bi arpa boyu ilerleyemedik. smileys/smiley1.gif

Aynen katiliyorum ani yerde dönüp duruyoz beeesmileys/smiley36.gif

Tmac61
23.06.2005, 17:55
<t>
</t><table style="width: 490px; height: 1px;" cellpadding="0" cellspacing="4">
<t><tr>
<td valign="top">

</td>
<td style="text-align: justify;" valign="top">

</td></tr>
<tr>
<td style="text-align: justify;" colspan="2" valign="top">

</td></tr></t></table>

Madem sessizlige ve huzura ihtiyaci var, bizim yaylalardan birine çikaralim arkadasismileys/smiley36.gif

Birinin buna huzur islamda demesi lazim...

Ah zuro 2dk atlayip gelsen su sehre görecen anyayi trabzonu amasmileys/smiley4.gif

The Londoner
23.06.2005, 17:59
<T> </T>
<TABLE style="WIDTH: 490px; HEIGHT: 1px" cellSpacing=4 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
</TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
</TD></TR></T></T></TABLE>

Birinin buna huzur islamda demesi lazim...

Ah zuro 2dk atlayip gelsen su sehre görecen anyayi trabzonu amasmileys/smiley4.gif

Bizim hatamiz bu zaten. Adami bir turlu Trabzon`a indiremedik. Viyana`ya gitti, Glasgow`a gitti lakin bir turlu Trabzon`a inmedi. Gelse zaten biraz zor cikardi sehirden!smileys/smiley36.gif

baho61
23.06.2005, 18:04
SZYMEK SIKISTIRYO HERALDE ONDAN GERI DÖNDÜ smileys/smiley36.gif...

Erinç
23.06.2005, 18:08
BU ADAMI BI ÇUVALA KOYUP KAÇIRSAK MI NAPSAK smileys/smiley17.gif

MAY DÖNEMINDE MODAYDI YA TÜRKIYEDE FUTBOLCU KAÇIRMAK smileys/smiley36.gif

Fatih Ersoy
23.06.2005, 18:13
BU ADAMI BI ÇUVALA KOYUP KAÇIRSAK MI NAPSAK smileys/smiley17.gif

MAY DÖNEMINDE MODAYDI YA TÜRKIYEDE FUTBOLCU KAÇIRMAK smileys/smiley36.gif

smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

bobmarley
23.06.2005, 18:13
ya symek in hiçbi etkisi yokmu bu zurawski konusunda..hiçmi konusmuyolar fikir vermiyo..burda gayet hos bi hava oldugunu,hedeflerin büyük oldugunu....?...

Cengiz Çubukcu
23.06.2005, 18:19
evet bu smek çekiniyo galiba zuravskiden smileys/smiley1.gif..çuvala koyup kaçirma fikrine ise katiliyorum...ama dikkat etmek lazim, çuvalin içinden baska futbolcu çikmasin...

Guests
23.06.2005, 18:19
<T> Birinin buna huzur islamda demesi lazim...

</T>
<TABLE style="WIDTH: 490px; HEIGHT: 1px" cellSpacing=4 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif smileys/smiley32.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

murat
23.06.2005, 18:23
arkadaslar transfer konusuyoruz lutfen biraz ciddiyet, geyik yapmak istiyen serbest kursuye buyursun smileys/smiley2.gif

Guests
23.06.2005, 18:24
Abi böyle bir transfer döneminde nasil ciddi olabiliriz ki?

Hersey saka gibi ....

bordoomavii
23.06.2005, 18:26
yaa birakin su zurowski yi adami dünya yildizi yaptik walla.daha 1 maçini bile izlemedik çogumuz.ama david de sauza alinsa daha iyi onu hiç olmassa 4 maçini izledim.

Fatih Ersoy
23.06.2005, 18:28
Transfer bizim lugatimiza ters ne transferi ya bunlar bir takim medyanin uydurmalari !!...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bobmarley
23.06.2005, 18:44
bu formu gördügümden beri hergün fellik fellik transfer haberi varmi die bakiyorum gerek buraya gerek gazetelere..bu zurawski konusu bu yüzden içimde ukte oldu..gazetelerde yazilanlardan daha hararetli büyütüldü ve tartisildi burda bu futbolcu...smileys/smiley5.gif...

selcjK
23.06.2005, 18:58
abi harbi ya adam trabzona bi gelmedi gelse göndermezdik imza atmadan havaalanina sokmazdik gidemezdi bi yere :)

yattara11
23.06.2005, 19:03
arkadaslar transfer konusuyoruz lutfen biraz ciddiyet, geyik yapmak istiyen serbest kursuye buyursun smileys/smiley2.gif

abi sakanin en büyügünü bizim yönetim yapti bizim günahimiz ne? smileys/smiley17.gifama tabi konu sapti gerçekten... smileys/smiley4.gif

Özkan Erdem
23.06.2005, 19:18
Tüm BMN olarak tedaviye ihtiyacimiz var artik.. psikolojimiz bozuldu.. transfer dedilermi bi titreme aliyo beni..

murat
23.06.2005, 19:24

abi sakanin en büyügünü bizim yönetim yapti bizim günahimiz ne? smileys/smiley17.gifama tabi konu sapti gerçekten... smileys/smiley4.gif

valla sizde haklisiniz, ama ilk transferden sonra ciddiyet bekliyoruz smileys/smiley1.gif

tunganyan
23.06.2005, 19:37
hele bitransfer yapalim...ondan soora artik bayram yapacaam.hiç bi sezonda bu kadar transfer beklememistim....insallah hayirlisi olrr...yanliz yönetim haalaa transferde aceleci olmiicazz diyo ...cok sinir bozucu bir laff olmaya basladii..zaten geç bile kalindi kamp basladi acelesi mi var artik..ama yine deher iste bi hayir vardir umarim trabzonsporumuz için ennn hayirlisi olur...

ts_fan
23.06.2005, 19:44
Baskan dedi ki 'transfer dedigin nedir, istedigimiz zaman yapariz, taraftarimiz biraz anlayisli olsun'...

arkadaslar çok ayip, koskoca Trabzonspor yönetiminden daha iyi miyiz, daha mi çok biliyoruz???lütfen hatta, LÜTFEN...

selcjK
23.06.2005, 19:48
bari lütfen de ;

LütFen

bordoomavii
23.06.2005, 19:52
biraz bekleyin eger 2. ön eleme maçina kadar transfer yapilmassa ozaman konusuruz.ilk turda bizi eleyebilecek takim yok zaten.yedek kadro bile eler o rakipleri.