PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Harun-61
06.06.2005, 23:51
Seiditaridis mi ne var onu da alalim bari

cska moskau ile 5 yillik mukavele imzaladi...hem emrah ondan iyidir...

#10 Fietra
06.06.2005, 23:57
Hayir o adamin kökeni de Trabzonlu da ondan söyledim

Berat
07.06.2005, 00:02
Sadece Trabzon kökenli oldugu için alionmasini düsünmedigimi belirtmek için özellikle "2004 Avrupa Sampiyonasi'nin en iyi kalecisi" seçildigini belirtmistim... Ayrica begenmediginiz Seyitaridis te 10 milyon euro ya transfer oldu..

BDiler61
07.06.2005, 00:09
Biraz önce senol günes konustu trt1de bu sartlarda zurawski yi almamizin mümkün olmadigini aldigimiz taktirde hem transfer bütçesini bitirip hemde trabzonspoe un gelecegini sikintiya sokacagimizi söyledi.

Gerçekten transfr bütçemiz o kadar darsa bizim sl ne girmemiz yine zor gözüküyor

BDiler61
07.06.2005, 00:12
Zurawski konusunun Tolga dan ne farki var. Adamlar da bir yildir istiyor Tolgayi ama fiyattan dolayi almiyorlar.

Bence de tolga olayi ile ayni .Tolga da zurawski kadar olmasada gitmek istiyor.Yani gözüken biz fiyat yükseltmedikçe bu transfer olmayacak.Bizde yükseltmiyecegimize göre...

Utku061
07.06.2005, 00:18
Arkadaslar futbolu birazda ticari gözle bakarak olaya yaklasin,Senol Hoca da çok güzel söylemis. Yani Ziro'nun bundan sonra yapacagi bu son transferi olacaktir.Sonra bu vatandasa 2mil.Avro ve kendisine yillik 1 mil. avro verecen! Bence de Brezilyada yetenekli topçulara yönlenmede fayda var.

Özkan Erdem
07.06.2005, 00:36
Trt 1 de senol günes zurawskiden vazgeçildigini söyledi.. iyi bir oyuncu, çok yetenekli ancak maliyeti çok yüksek dedi.. Fiyat düsürme amaçli olabilir.. Ama bana ciddi gibi geLdi.. Edited by: QuakeviL61

zinos_zon
07.06.2005, 00:56
nikopolidis konusunda berat'a katiliyorum. trabzonlulugu bir yanai adam harika bir kaleci..bize uyar..

Mollasalihoğlu
07.06.2005, 01:02
Sadece Trabzon kökenli oldugu için alionmasini düsünmedigimi belirtmek için özellikle "2004 Avrupa Sampiyonasi'nin en iyi kalecisi" seçildigini belirtmistim... Ayrica begenmediginiz Seyitaridis te 10 milyon euro ya transfer oldu..

rüstü'de 2002 dünya kupasi'nda en iyi kaleci seçilmisti smileys/smiley36.gif

anti-berat akimina aynen devam.....

Hasan Cubukcu
07.06.2005, 01:03
her babasi trabzonlu olan bizde oynasa zaten tozunu attiririz ligin..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ANLAYAN ANLAR

KALECI TRANSFERI BIZE GEREKMEZ BENCE HASAN SÖNMEZ COK IYI BIR KALECI,ÖZGÜVENINI KAZANDIMI TAMADIR BU ISVE YEDEK KALECI DE TOLGA!!!!!!!!!!!!!!!!!

hER KALECI IYIDIR O KORKUYU VE STRESSI ÜSTÜNDEN ATTIMI O BIR DEV OLUR AMA ATAMADIMIDA BIR BOKA YARAMAZ; BEN HASANa COK GÜVENIYORUM ; DÜSÜNÜN RÜSTÜ IYI KALECO OLMASINA RAGMEN BARCELONADAKI YAPTIGI HATALARIGÖRMÜSÜNÜZDÜR, tam bir rezil gibi vallahi.

mesut61
07.06.2005, 01:48
ya ne zaman biz de adi sani duyulmus bi transfer yapicaz. millet figo ile ilgileniyo bilmem kimi aliyo biz kume dusmus takimdan oyuncu aliyoruz. bu taraftarin artik sampiyonluga ihtiyaci var . gecen sene de savun ma oyuncusu almadik sampiyonlar ligini kil payi elimizden kacirdik. 5 paralik tasarruf etcez dediler 15 paralik gelirden oldular. artik bunu sokaktaki cocuk anliyo.

sampiyonlar ligine gidiyoz beyler . boru degil. GS uefa kupasini alirken borcu yokmuydu. eeeeee .devlet sildi hepsini. borc yapmaktan niye kaciyoz ki. yeterki devlet e borcumuz olsun. hep ist takimlarinin borcunu sildiler biz catir catir borc odedik. bu sefer onlarinkini silerseler bizim kinin de zike zike silecekler. olay bu kadar yani. artik Trabzonspor da buyuk futbolculara talip olmali. hatta ist takimlarinin futbolcularina.maksat almamak olsa bile. onlar yapiyolar ya. bizde bu sekilde onlarin sampiyonlugu icin futbolcu yetistiren diger anadolu takimlari gibi olmayiz. ''''''''!

mahir_kuzey
07.06.2005, 01:49
Seiditaridis mi ne var onu da alalim bari

Seyit ali ogullarindan ...

sanatik
07.06.2005, 02:37
ILLE DE DEIVID...!

TEMASLAR HIZLANDI
Trabzonspor, yabanci oyuncu transferinde rotasini Brezilya'ya çevirdi. Bordo-Mavililer'de sezon basindan beri takip edilen ve Santoslu Deivid Cruzeiro, transferdeki öncelikli isim oldu. Kendisini izleyenlerin Brezilyali golcü hakikinda olumlu rapor vermesinden sonra Teknik Direktör Senol Günes'in transfer edilmesini istedigi Deivid ile temaslar hizlandirildi.
PAZIRLIK BASLIYOR
Yeni sezon öncesindeki kamp dönemine kadar transferi bitirmek isteyen Bordo-Mavili yönetim, golcü oyuncu Deivid'in transferinde büyük mesafe katetti. Bordo-Mavili yöneticilerin, "Zurawski'den daha iyi bir golcü" dedigi Deivid ise, Türkiye'ye gelip gelmeme konusunda kararsiz. Bezilya'ya giden Trabzonsporlu yöneticilerin ise bugün Santos kulübü ile pazarlik masasina oturacagi ögrenildi.
HER MEVKIYE 5-6 OYUNCU
Trabzonspor'un transfer çalismalariyla ilgili konusan Bozoglu, "Trabzonspor olarak transferde arastirma sürecini bitirdik. Her mevki için elimizde 5-6 alternatif oyuncu var. Trabzonspor, tarihinde en genis çapli arastirmayi gerçeklestirdik. Menajerler vasitasiyla degil kendimiz bizzat oyuncularla gidip görüstük ve izledik. Kimse bize oyuncu önermedi. Görüstügümüz oyunculara da sözlesme imzayacakmisiz gibi teklifler ve öneriler sunduk" dedi.

-------------------------

Güney Amerika çikarmasi

EN IYISI IÇIN
Trabzonsporlu yöneticiler, Güney Amerika ülkeleri ile Türkiye arasinda edeta mekik dokuyor. Brezilya, Uruguay, Arjantin gibi ülkelerde belirlenen oyunculari takip eden Bordo-Mavili yöneciler, önümüzdeki günlerde tekrar bu ülkelere gitmeye hazirlaniyor. Bu ülkelerde tesbit ettikleri oyunculari teknik direktör Senol Günes'e sunduklarini söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozoglu, "En iyisini almak için ugrasiyoruz" dedi.
7. KEZ GIDIYOR
Sezon ortasindan beri Güney Amerika?ya 6 kez gittigini ifade eden Murat Bozoglu, "Hocamizin istedigi transferleri gerçeklestirmek için önümüzdeki günlerde 7. kez Güney Amerika?ya gidecegim. Bu ülkelerde ok kaliteli oyuncular tespit ettik. Transferde hata yapmamak için ugrastik. Bu ugraslarimizin da karsiligini görmek istiyoruz" diye konustu.

----------------------------------

Zuro'da geri adim atildi

OYUNCU TAMAM AMA
Trabzonspor yönetimi, Polonyali oyuncu Zurawski'nin transferinde beklemeye geçti. Bordo-Mavili yönetim, uzun süredir pesinde oldugu Zurawski ile her konuda anlasma saglamasina ragmen, kulübü ile anlasamamasi nedeniyle transferde geri adim atti. Trabzonsporlu yöneticiler, bu sartlarda Zurawski'nin transferini gerçeklesmesinin kulübün menfaatleri dogrultusunda olmayacagini söyledi.
6 MILON AVRO LÜKS
Zurawski?nin bugüne kadar Avrupa?da transfer yapamadigina dikkat çeken Bordo-Mavili yöneticiler, "Zurawski için su anda bizden istenen bonservis bedeli 3 milyon Avro. Futbolcuya da her yil 1 milyon Avro vermemiz halinde trnasferin gerçeklesme olasiligi va. Dolayisizla 29 yasinda son transferini yapacak bir futbolcu için 3 yilligina 6 milyon Avro vermek lükstür" dediler.

karadenizgazete.com | 07.06.2005

----------------------------------------------------

gunebakis.com.tr

Forvete Santos takiminin golcü futbolcusu Deivid, Sao Pauli?nin basarili futbolcusu Grafide, Brezilya?nin Juventude takimindan Ze Carlos ve Visla Krakow?dan Zurawski ile Legia Warszawa ya da Saganowski isimlerinden biri üzerinde karar verilerek gerekli girisimlerin hizlandirilmasi kararlastirildi.

Kaleye yapilacak takviye konusunda Botafogo?nun file bekçisi Jefforson De Oliveria Galveo, Brezilya?nin Flamengo takiminin kalecisi Nascimento, Danimarka ekiplerinden Brondy takiminin kalesini koruyan Casper Ankergren ve Sao Paoli kalecisi Rogerio Ceni alternatifleri degerlendirmeye tabi tutuldu.

Savunmaya yapilacak takviye için yine Flamengo takimindan C.Henrigue ve Botafogo takiminda forma giyen Rafael Marguez Pinto için de birkaç gün içinde karar verilmesi bekleniyor. Edited by: sanatik

peja
07.06.2005, 03:34
Bu nedir simdi?Borç batagi içinde yüzen kargalar bir futbolcuya el atiyorlar öbürsü gün sözlesme imzaliyorlar.
Bizimkilerse geçen sezonun devre arasindan beri ugrastiklari adama hala sözlesme imzalatamadilar.Hergün hergün ayni haber Zurawskide sona yaklasildi! Ne oldu simdi? her firsatta bize gelmek istedigini söyleyen adam 2milyon euro istiyormus!! Okadar zamandir futbolcunun alacagi para söz konusu edilmedide simdi transfer isi yatincami ortaya çikiyor.
Transferi bitiremeyen yönetim futbolcunun yüksek para istedigini öne sürerek tepkilerden kurtulmakmi istiyor yoksa???

melrok
07.06.2005, 09:11
önemli olan transferi ederi üzerinden mümkün oldugunca çabuk yapmaktir. gs-bjk zamaninda çuvala para ödedide ne oldu adi sani duyulmus oyuncu getirdide ne oldu yok fran yok de boer hiç biri tutmadi. yönetim sirf bu yüzden bir yildir adam izliyo ve yapilmasi gerekende budur. avrupada da sistem bu sekilde çalisir gerekirse bir kaç yil oyuncu izlenir. zurawski hepimiz için kapali kutu symko çok iyi diye ona bu para verilmezmi diyoruz. peki ederi nedir hangimiz biliyoruz? sonuçta transfer sezonu daha yeni basladi ve bu sene adam gibi transfer yapilacagina inaniyorum

CaMoKa
07.06.2005, 09:31
gazetede Rui COsta haberini okudum ve müthis heyecanlandim demekki istenince yildizlarada kanca takilabiliyormus

ayrica Güven ve YAlçinda takima kazandiriliyormus yanilmiyorsam

Tmac61
07.06.2005, 09:38
KImse daha dogru dürüst transfer yapmadi acele etmeyelim derim...Ki
bizim alacagimiz oynucular zaten bize gelmekten yana...Unutmayalim ki
MAdrid Ronaldoyu transferin son gününde aldismileys/smiley4.gif

Zuraw in bence fiyatini düsürmeye çalisiyorlar...2.500 dan 800 e
düstüklerine göre 3.000 den 1000 e iner...Ben güveniyorum yönetime
geçen sene bjk topladi yoldan geçen topçulari da ne oldu korayin
parasini kredi çekip yolladilar..smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

halil ibo
07.06.2005, 09:39
Sevgili Melrok'a katilmamak mümkün degil.Arkadaslar sabir lütfen.Trabzon tarihinin en uzun soluklu transfer arastirmasi yapilmis.Isini bilen bir yönetimimiz var.Kulübüzün maddi menfaatlerini lütfen gözardi etmeyelim.Geçmis yillardaki pahali ve fos transferleri unutmayalim.Dikkat edilmesi gereken 2 nokta:

1-Yapilacak transferler mutlaka sezon basi kampinayetistirilmeli.

2-Bu kadar arastirmadan sonra alinacak oyunculardan maksimum verim alinamamasi halinde hesap sorma hakkimiz olacaktir.

BLUE-RED KIT
07.06.2005, 09:43
Zurawski yasli diye vazgeciliyor. Senelerdir adami transfer edemezsen adam tabiki yaslanacak. Biz daha cok okuruz 8. brezilya seferi 9. brezilya seferi bu seferler uzar gider. Yonetimden tek ricam bu sefer transferi elinize yuzunuze bulastirmayin.

Tmac61
07.06.2005, 09:49
En sabirsiz Taraftar anketi yapilsa açik ara kazaniriz herhalde.....smileys/smiley5.gif

Cemalettin Taşkın
07.06.2005, 09:57
bunun sabirsizlikla alakasi yok daha ligin bitimine 3 hafta varken baskan çikip 10-15 gün içinde transfer bitecek dedi. su ana kadar aldigimiz bir güven var birde emrah tekrar sözlesme yeniledi. sezonu haziranin sonunda açiyoruz galiba. hazirlik kampina gelmezse transferler ne ise yarar? o pahali geldi su pahali geldi diye herkesten vazgeçtik. büyük takimsak büyük transfer yapalim. herkesin borcu var. besiktasin borcu yok mu adamlar hala transfer yapiyor. taraftar olarak somut seyler görmek istiyoruz. devamli brezilyaya git gel sanki 1 saatlik yol.

My
07.06.2005, 09:58
Lütfen kimse bizimle Istanbul kulüplerini kiyaslamasin burada. Bizim üç-üç buçuk trilyonluk vergi borcumuzun pesine düsen devlet onlarin milyonlarca dolarlik borçlarini hasir alti yapiyor. Adalet diyoruz, hakkaniyet diyoruz, neden acaba bi düsünün!

Istanbul kulüplerinin transferde har vurup harman savurmasina olanak saalicak bütçeleri var. Biz ise kisitlibütçemizleaz ve öz transfer yapabiliriz. Ince leyip sik dokumaliyiz. Bu yüzden sabir arkadaslar. Yönetimimize, hocamiza güvenmek zorundayiz.

mr.fa
07.06.2005, 10:00
Bende 29 yasinda bir sporcuya 6 milyon avro verilmemesi taraftariyim. Bizde 2-3 yil top oynasa daha sonra bu sporcuyu satarakparakazanma ihtimalimiz yok. O yüzden 6 milyon avroyadaha genç ve yetenekli topçu veya gerçekten yildiz sayabilecegimiz (Rui Costa, Recoba gibi) takimimizi tek basina sampiyon yapabilecek kapasitede sporcu almak kesinlikle daha mantikliEdited by: mr.fa

TSunami
07.06.2005, 10:02
zurawski bile biz alana kadar yaslandi besmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

TSunami
07.06.2005, 10:06
zurawski konusunda gerçekten tek olumlu yani simek ile uyumu. yoksa o yastaki adama o para verilmez. brezilya pazari daha cazip. ama kaliteli isimler olmali. yönetim çok üzerinde durdu. iyi seyler olacak gibi geliyor bana. daha vakit var ama alinacaklarin kesinlikle kampa yetismesi lazim. hele tekke nin ön elemelerde oynayamayacagini düsünürsek mutlaka kampa gelmeli transferler.

Punisher-61
07.06.2005, 10:19
3 yilligina 6 Milyon cok fazla..

Muhalif
07.06.2005, 10:19
7. brezilya seferismileys/smiley17.gifviyana kapilarina gidip gidip dönmemiz gibi bir sey oldu bu is de yahu... millet neden sabirsizlaniyor? geçen sene ziya hoca yi daha 2. yarinin 5-6. maçindan sonra gezdirmeye baslamislardi.. o pahali, bu yakismaz, su uymaz diye diye thijs i alip geldiler sonunda.. bu sene de 7. brezilya, bilmem kaçinci polonya seferleri yapiliyor 2-3 aydan beri.. hikayenin gidisati ayni olunca insanlar dogal olarak ayni sonu beklemeye basliyorlar.. dua edelim de gökten üç elma düssün bari hikayenin sonundasmileys/smiley36.gif

peja
07.06.2005, 10:20
Kargalarin yapmis oldugu transferlerin takima fayda saglamamasi degil olay.Adamlar istedimi aliyolar.Hanginiz Fran sezon basinda gelirken kötü transfer diyebilirsinizki yada bir carew alin simdide ali tandogan.Kalitesini ispatlamis oyuncular bunlar.Ali bize gelse sokaktan adam topluyolarmi diyecegiz yoksa yerinde bir transfermi yaptik dicez?

Ama biz hala el attigimiz oyuncuyu kadromuza katmayi beceremiyoruz.Önceki senelerde böyleydi simdide böyle.Daha önce para yoktu hadi anladik simdi parada neden olmuyor bu transferler.

Para yok,takim içinde denge bozulmasin ayaklari hiç bir ise yaramaz.Yoksa yeni sezondada geçen sezon oldugu gibi önemli maçlari kaybedip 'tecrübesizligin kurbani olduk' açiklamalarini sikça duyariz.

CaMoKa
07.06.2005, 10:30
bizim sokaga atilacak paramiz yok yerinde ve zamaninda kaliteli adamlara paralarimizi yatirmaliyiz bu nedenle biraz daha sabir arkadaslar hersey güzel olacak, olacak

umraniye
07.06.2005, 10:38
arkadaslar geçen sene gibi 10 futbolcu listede olupta hiçbirini alamayip iki dandik adam alipta sezonu kapatmayalimda ne olursa olsun... insallah beceripte bi kaleci aliriz ...

UğurB
07.06.2005, 10:39
Szymek 1 sene izlenildi alindi. Ben Zurawski'nin gelmesini isteyenlerdenim. Ama 3 sene 4 mio ? ya oynarsa (bonservis dahil). Yoksa sonra satamayacagin oyuncu için bu para çok fazla. Diger taraftan Brezilyali oyuncular gelecektesatip para kazanma sansin olan futbolcular. Trabzonsporum bugün Yattara'yi satsa en az3 mio ? alir. Biz ne kadara aldik: 200 bin ?. Bizim aslinda yapacagimiz her transferin genç, gelecek vaadeden olmasi lazim. Sadece 1 oyuncu tecrübeli ve yildiz olabilir ki o da oyuna gerçekten etki etmesi lazim.

Zurawski gerçekten oyuna bu kadar etki edebilir mi? Biz sadece Polonya ligindeki basarilarini biliyoruz.

peja
07.06.2005, 11:00
bizim sokaga atilacak paramiz yok yerinde ve zamaninda kaliteli adamlara paralarimizi yatirmaliyiz bu nedenle biraz daha sabir arkadaslar hersey güzel olacak, olacak

Devre arasindan beri israrla alinmak istenen bir futbolcu için verilecek para sokaga atilir demek yanlis.Madem aradilar buldular iyisini biraz fedakarlik sart.

Kaldiki bonservisi için 3milyon euro istenen bir futbolcu nun senelik 2milyon euro istedigine inanmiyorum ben.Tek sezonda bu parayi alabilecek bir futbolcu için klubü 7milyon eurodan az bonservis talep etmez.

Bizim istedigimiz biraz fedakarlik hazir para varken buyilda sampiyonlar liginin kapisindan dönemyelim.

JoNTuRK
07.06.2005, 11:06
Zurawski ye verilecek para bo$a gitmez.. gercekten kaLiteLi bir oyuncuymu$... kendi uLkesinde hep gundemde oLan bir isim ..

29 ya$inda oLsa biLe profesyoneL bir futboLcu 33 ya$Ina kadar oynar.. ya$I da probLem ediLmemeLi...

hatIrLatIrIm ki "Hagi" de GS ye geLdiginde genc deuLdi..

Defansa takviye $art .. sonra dier mevkiLer geLir...

Trabzon Spor umuza $ampiyonLar Liginde ba$arILar..

saygILar..

mahir_kuzey
07.06.2005, 11:07
Lütfen kimse bizimle Istanbul kulüplerini kiyaslamasin burada. Bizim üç-üç buçuk trilyonluk vergi borcumuzun pesine düsen devlet onlarin milyonlarca dolarlik borçlarini hasir alti yapiyor. Adalet diyoruz, hakkaniyet diyoruz, neden acaba bi düsünün!

Istanbul kulüplerinin transferde har vurup harman savurmasina olanak saalicak bütçeleri var. Biz ise kisitlibütçemizleaz ve öz transfer yapabiliriz. Ince leyip sik dokumaliyiz. Bu yüzden sabir arkadaslar. Yönetimimize, hocamiza güvenmek zorundayiz.

Aramizdaki farki arkadas çok güzel özetlemis. Adamlar 7-8 oyuncu alirlar senede 1 tanesi iyi çiksa yeter onlara. Ama bizim böyle bir lüksümüz yok. Son yapilan transferlerden hersey ortaya çikiyor iste. Bakin Syzmek'e Yattara'ya ne demek istedigimi anlarsiniz. Dhaane'nin son hatamiz olmasi dilegiyle...

Sabir sabir ya sabir...Gün olacak devran dönecek...

CaMoKa
07.06.2005, 11:11
ben zurawski kousunda sokaga atilacak parayi kullanmadim bir arkadasimiz istanbul kulupleri düsünmedenaliyor falan demisti ona cevaben yazdim onu Zurawskinin alinmasina bende karsi degilim bence alinmali ancak yinede 3 yil için 6 milyon euro fazla bir para özelliklede son zamanlarda kulubun futbolcular için yapilacak iyilestirmelerden sonra bu maddi kulfetin altina girmesinin zor oldugunu düsünüyorum

$FIRTINA61$
07.06.2005, 11:16
adamin 26 olsa ok amma öbürtürlü cok fazla brezilyada da iyi oyuncular var 200.000binverip ordan da yildiz bulabiliz

CaMoKa
07.06.2005, 11:23
adamin 26 olsa ok amma öbürtürlü cok fazla brezilyada da iyi oyuncular var 200.000binverip ordan da yildiz bulabiliz

kesinlikle katiliyorum dogan slx fiyatina adam alip milyon dolarlara adamlari satanlarin basarisi ortada birde parayi döküp en kaliteli görünümlüsünü alanlar var onlarinda durumu ortada hangi tarafta olmaliyiz......................................... .......... .........

Mollasalihoğlu
07.06.2005, 11:24
ben zurawski kousunda sokaga atilacak parayi kullanmadim bir arkadasimiz istanbul kulupleri düsünmedenaliyor falan demisti ona cevaben yazdim onu Zurawskinin alinmasina bende karsi degilim bence alinmali ancak yinede 3 yil için 6 milyon euro fazla bir para özelliklede son zamanlarda kulubun futbolcular için yapilacak iyilestirmelerden sonra bu maddi kulfetin altina girmesinin zor oldugunu düsünüyorum

3 yil için 6 milyon euro bonservisi de dahil.

yani kendisi 1 milyon euro alacak,yanlislil olmasin..

zedboysts
07.06.2005, 11:51
Ben sahsen Zurawski'nin alinmasina karsi degilim ama Wisla'nin istedigi ücret çok gülünç bence. Bu yasina gelmis oyuncuo tkimda bence 3 milyon euro dan fazla etmez amaçok kaliteli bi futbolcu...

Özkan Erdem
07.06.2005, 12:30
Zurawski'ye bonservis+ yillik ücretleri 3 sezonda 6 milyon ? olacak, belki bu paraya deger ama bir garantisi yok kardesler, gelse kampta bir sakatlik geçirse trabzonspor büyük bir parayi riske atmis olacak, bana sorarsaniz alinmasi taraftariyim aslinda ama bu kadar yüksek bir maliyet ile degil.. Büyük takim büyük transferler yapar, büyük paralar harcar dogru söylüyorsunuz ancak bizim stad gelirimiz, reklam ve diger sponsorlarimizdan çok büyük bir gelir elde ettigimiz yok, bu yüzden trabzonspor sampiyonlugu yakalayana kadar kaliteli futbolculari ucuza maletmek zorunda.. Bu yüzden Brezilya'ya yönelinmesini dogru buluyorum.. Zurawski'ye ödeyecegimiz bonservis ücretiyle brezilyadan ihtiyacmz olan her mevkiye transfer yapabilirz gibime geliyor..

TSunami
07.06.2005, 12:33
bu zurawski yi kaç kisi izledi ben hiç izlemedim. tarzi nasil kime benziyo. son vuruslari iyimi.

BDiler61
07.06.2005, 13:29
Zurawski wisla krakow da yillik 200 bin euro aliyormus.Polonya dan bir arkadas söyledi bende onun yalancisiyim.Zurawskininde 200 bin euro dan 1 milyona çikmasi biraz fazla

Mollasalihoğlu
07.06.2005, 13:50
iyi de adam köln'e bilmem nereye gitse zaten alir asagi yukari 1milyon,onun amaci szymek ile samp.ligini kasip kavurmak sanirim..

#10 Fietra
07.06.2005, 14:10
Zurawskiye o kadar para verecegimize biraz geri adim atmak daha iyi olur.

Kaleci konusunda Jefferson tercihimdir

Mollasalihoğlu
07.06.2005, 14:12
Güney Amerikali oyuncular alacaklarini ancak bu konuda son kararin Senol Günes'e ait oldugunu vurgulayan Bozoglu "Isim açiklayip da fiyatinin yükselmesini istemiyoruz. Eger hocamiz derse ki su isimleri istiyorum. Hemen gidip imza attiracagiz. Bu açidan bir sorunumuz yok. En geç 1 hafta içerisinde transferi noktalayacagiz. Bize yakisir oyuncular alacagiz" diye konustu.

<DIV align=right>07.06.2005 13:44:00</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right>ula senol hoca demek ki sen he desen milletin hevesi kursaginda kalmayacak sabah girdiginde internete smileys/smiley17.gif</DIV>
<DIV align=right>hadi hayirlisi </DIV>

sanatik
07.06.2005, 14:41
iyi de adam köln'e bilmem nereye gitse zaten alir asagi yukari 1milyon,onun amaci szymek ile samp.ligini kasip kavurmak sanirim..

transfermarkt.de alman sitesinde bir krakau konusu var sürekli update yapilan. Bunda zurawskinin esas hedefi ispanya ligi oldugu söylendi. Kimin hedefi degil diyecegim simdi ama sanirim esas önemli olan öncelikle sampiyonlar ligidir.

Yönetimin 3 milyon bonservis ödememesini dogru buluyorum. 2 ile 2,5 arasi bir mikdar sözkonusu olur sanirim yakinda.

Zafer Keskin
07.06.2005, 14:47
insallah baska takima gitmez diyorum ben.....

UğurB
07.06.2005, 14:59
Eger duyduklarim dogruysa (gerçi ben pek inanmadim ama) Jeffersonve Rafael Marquez Pintoile kesin anlasilmis. Ikisi içinBotafogo takimina 1.5 mio $ ödenecekmis. Senol Günes'in ilk tercihi tecrübesinden dolayi Rogerio Ceni'ymis. O olursa maliyet 2 mio $ oluyormus. Deivid de Souza için Bordeaux 2 mio ? istiyormus. Bunu 1.5 mio ? seviyelerine çekerlerse toplam 3 oyuncu için max. 3 mio ? ödenecekmis. Yönetime cazip gelen taraf buymus.

Eger bu 3 oyuncu için toplam bu para ödenecekse ve bu oyuncular gerçekten kaliteli ise o zaman hemen alip gelsinler.

ama yukarida söyledigim gibi ben pek inanmadim.

Erdem Keser
07.06.2005, 15:09
beyler zurawskiden ziyade alinabilecek cok kaliteli isimler var ornegin GRAFITE buadam hem genc hem gelecegin yildizi hemde ülkesinde 36 macta 26 gol atmis olmazsa okan yilmaz gibi hem gol krali hemde trabzonlu bi golcü var alinabilecek ayrica ALISEN KANDIL busene atakima alinmali

Mollasalihoğlu
07.06.2005, 15:20
alisen ile ilgili çok sey var hem simardigi yönünde hem bahis isinde oldugu yönünde.allah sonunu hayir etsin,yoksa çok yetenekli bir oyuncu..

Emir BAYRAK
07.06.2005, 15:37
3 futbolcuyu 3 mil? ya alirsak bedavaya gelmis olur Zurawskiye gerek yok o zaman....

mr.fa
07.06.2005, 15:57
Wisla Krakov bizden alacagi 3 milyon euro ile koca bir sezonunu geçirecek. Yok öyle herkes hak ettigi kadar para alacak. Szymek 700 bin euro ise Zurawski de 1.5 milyon euro anca eder. Bizim yönetim 2 milyon euro verdiyse o bile çok.

FANATIK61
07.06.2005, 16:08
Zurawski'den vazgecildi galiba. Brezilyali Futbolcular ön planda su an. Dün Meltem TV'de Murat Bozoglu vardi dediki 2 Hafta icinde Kampa kadar bombalari patlatacagiz. Ona inaniyoruz...smileys/smiley2.gif

Murat'
07.06.2005, 16:21
ya birakin bu zurawski yi alalim bi kaç brezilyali yeter ya bize

Hüseyin Çümen
07.06.2005, 16:45
tek korkum breziyadan tineri getirmeleri ama bu paralarada az para degil o paralara çok iyi futbolcular getirilibiliyor febe alexi 5milyon$ aldi bu adam brezilya milli takiminda oynayan bi adam üstelik eger yönetim diyosa ii futbolcu kesin süperlerdir bunlar

ama geldiklerinde yildizlari hemen parlar febe bunlara biraz fazla para verir .ötleri kalakar giderler oyüzden trabzona tranfer olunca 10 milyon dolardan assa transfer olamazlar die ömadde konulmalismileys/smiley2.gifEdited by: murat

worldmaster
07.06.2005, 16:52
Bence Zurawski de israr etmek lazim.FATIH-GÖKDENIZ den sonra yeni bir ikili daha olustururuz,ZURAWSKI-SZYMKOWIAK diye

Mollasalihoğlu
07.06.2005, 17:05
husolee basarsin brezilyalilara5 yillik imzayi fb ...ümüzde dolanir durur(gerçi gökdeniz saolsun alisigizsmileys/smiley36.gif),bana da oradan çok sekil bi adam alacaz gibi geliyo ya hadi hayirlisi.

bu arada gs'nin yeni hocasi fahri'yi istemiyorum dedigi için transfer iptal olmus.bence kaçirilmamasi gereken bir oyuncu..Edited by: oflee61

Emorfo
07.06.2005, 18:08
GÖKDENIZ'IN ESI SERRA: "BIZ BURALIYIZ, TRABZONLU'YUZ VE HIÇ BIR YERE GITMIYORUZ"

Trabzonsporlu Milli futbolcu Gökdeniz Karadeniz'in esi Serra Karadeniz, kimsesiz çocuklara hamburger ve çesitli yiyeceklerden olusan bir ziyafet verdi.

Gazetecilerle sohbetinde transfer sezonu gelince gazetelerde çikan bazi haberlerden çok rahatsiz oldugunu da kaydeden Serra, " Bilhassa 'Gökdeniz Trabzonspor'dan ayriliyor' seklindeki haberlerden dolayi sehirde rahat gezemiyoruz. Bu bizi üzüyor. Su anda bu tür haberlerden daha çok etkileniyorum. Biz Trabzonlu'yuz, buraliyiz ve hiçbiryere gitmiyoruz" diye konustu.
------------------------------------------------------------ -----

Murat'
07.06.2005, 18:09
fahri bence de olabilir iyi ve genç bir oyuncu

ftunsal
07.06.2005, 22:33
zurawski isi fos çikacak gibi.. smileys/smiley5.gif kivirmalar basaldiya hadihayirlisi

murat
07.06.2005, 22:38
ya kardesim bazi seyleri benmi anlatamiyorum sizmi anlamak istemiyorsunuz ? bizene ya Genclerbirliginin kimi transfer etmesinden ?? msglari siliyorum....

Nytre
07.06.2005, 23:09
yönetim ilk direge carpti hatta tosladi..

hadi hayirlisi..

yattara gibi ama ondan daha çok mücadeleci bir adam olsa takimin her maçi full çeker..

bize futbol ziyafeti lazim basiri zaten gelir.

Erinç
07.06.2005, 23:24
yattara gibi ama ondan daha çok mücadeleci bir adam olsa takimin her maçi full çeker..

Sen De Souza yi tarif etmissin. Insallah olur transferi

Özkan Erdem
07.06.2005, 23:27
Evet deivid de souza gerçekten harika bir oyuncu, tek düsündüren bordeux da tutturamamasi..

Harun-61
07.06.2005, 23:35
Evet deivid de souza gerçekten harika bir oyuncu, tek düsündüren bordeux da tutturamamasi..

kimdir bu abi ? ismini ilk kez duydum ? izledinizmi hic ?? merak ettim simdi ?

Özkan Erdem
07.06.2005, 23:41
Fenerdeki Nobre buDeivid inyedegiydi yaziyor gazetede.. Edited by: QuakeviL61

Colakoglu
08.06.2005, 00:26
Beyler wislakrakowun sitesinde Zurawskinin trabzonspora transferiyle
ilgili biseyler yaziyo HASANCAVIT arkadas yine tercümelere baslasin
yada anlayan varsa bi girsin baksin bakalim neymissmileys/smiley5.gif

www.wislakrakow.com

Emir BAYRAK
08.06.2005, 00:32
<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =tit2>Upadł transfer Żurawia do Trabzonsporu(?) (http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&amp;id=8735)</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawskim2.jpg</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =txt2>Okres transferowy zbliża się wielkimi krokami i już trwają pierwsze przymiarki dotyczące tego, co będzie się działo w lipcu i sierpniu. O planowanych wzmocnieniach już informowaliśmy, przyjrzyjmy się teraz po krótce przeciwnemu kierunkowi. (http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&amp;id=8735)</DIV></TD></TR></T></TABLE>olmus diyo olmus smileys/smiley36.gifCidden ne yaziyor burada?

sanatik
08.06.2005, 00:39
transfermarkt.de sitesinde bir polonyali krakau konusunda trabzonspor 3 milyonluk zurawski yerine saganowski ile ilgilendigini polonya gazeteleri yazdigini iletmis.

Belki bu haberlerden bahsetmisdir. Saganowski kelimesini göremedim ancak icinde.

bu arada dünki kupa macinda resim galerisinde - szymek de resimler arasinda. galeriyi doldurmuslar resimlerinle smileys/smiley1.gif:

http://www.wislakrakow.com/?akcja=galeria&amp;id_galeria=136

http://www.wislakrakow.com/?akcja=galeria&amp;id_galeria=137

http://www.wislakrakow.com/?akcja=galeria&amp;id_galeria=138

http://www.wislakrakow.com/?akcja=galeria&amp;id_galeria=139

http://www.wislakrakow.com/?akcja=galeria&amp;id_galeria=140

http://www.wisla.krakow.pl/pages/gallery.php?id=183#dol

http://www.wislakrakow.com/pictures/mecze/20050606zaglebie/mecz/DSC00749.jpg

http://www.wislakrakow.com/pictures/mecze/20050606zaglebie/mecz/DSC01060.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/pages/fotos/gall_5398_008.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/pages/fotos/gall_5420_024.jpg

http://www.wislakrakow.com/pictures/mecze/20050606zaglebie/mati/Obraz%20093.jpgEdited by: sanatik

sanatik
08.06.2005, 00:42
Fenerdeki Nobre buDeivid inyedegiydi yaziyor gazetede..

hehe yedek nobre. hosuma gitti bu haber smileys/smiley2.gif

TSunami
08.06.2005, 09:10
nobre ile kiyaslamayin çok farkli. daha uzun daha hareketli daha teknik. forvet de oynuyo forvetin arkasinda da. top teknigi de gayet iyi. top sürebiliyor. belesçi forvet degil
smileys/smiley32.gifbordeux da tutturamamis ama BORDO-MAVI de tutturur.smileys/smiley32.gifEdited by: TSunami

$FIRTINA61$
08.06.2005, 09:32
hadi gelsin artik transferlerimis smileys/smiley1.gif

TSunami
08.06.2005, 09:37
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468 ="mspot"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/M&#111;ndrag&#111;n_Manset_1.JPG?Senol hoca beni al !?
Mondragon'un Senol Günes'e Trabzon'a gelmek istedigini söyledigi öne sürüldü </TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>http://www.spor3.com/image/temp.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2 height=1>Trabzon cephesinden, G.Saray kalecisi Mondragon'la ilgili sok iddia. Kolombiyali file bekçisinin sezon bitmeden önce Trabzon'a transfer olmak için çalistigi öne sürüldü. Sezonun son maçinda "Taliplerim var. Belki seneye G.Saray'da olmayabilirim" ifadesini kullanan Mondragon'un G.Saray-F.Bahçe Türkiye Kupasi final maçindan önce Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes'i arayarak "Beni alin" dedigi, Günes'in de "Kulübünle tüm meseleleri halledersen bu mümkün olabilir" yanitini verdigi iddia edildi.

Vatan </TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: tigin

Erinç
08.06.2005, 10:25
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468 ="mspot"><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>Mondragon'un Senol Günes'e Trabzon'a gelmek istedigini söyledigi öne sürüldü </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2 height=1></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Küçük bir balon bence çabuk söner smileys/smiley5.gif

Cenkhan
08.06.2005, 10:29
Mukavelesi varken parasal nedenler yüzünden kulübünden ayrilmak isteyen adam bize yaramaz.

Emir BAYRAK
08.06.2005, 11:15
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468 ="mspot"><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>?Senol hoca beni al !?
Mondragon'un Senol Günes'e Trabzon'a gelmek istedigini söyledigi öne sürüldü </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2 height=1>Trabzon cephesinden, G.Saray kalecisi Mondragon'la ilgili sok iddia. Kolombiyali file bekçisinin sezon bitmeden önce Trabzon'a transfer olmak için çalistigi öne sürüldü. Sezonun son maçinda "Taliplerim var. Belki seneye G.Saray'da olmayabilirim" ifadesini kullanan Mondragon'un G.Saray-F.Bahçe Türkiye Kupasi final maçindan önce Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes'i arayarak "Beni alin" dedigi, Günes'in de "Kulübünle tüm meseleleri halledersen bu mümkün olabilir" yanitini verdigi iddia edildi.

Vatan </TD></TR></T></T></T></TABLE>

Gelirse faydali olur bana gore Gaysenin 2.olmasindaki en buyuk faktordur...Ayrica Balon dicem ama keske gercek olsa

Emir BAYRAK
08.06.2005, 11:26
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=600 align=center>
<T>
<TR>
<TD>Rota kaleci Galvao</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=600 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=600>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=390 colSpan=3>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=590>
<T>
<TR>
<TD>

Trabzonspor yönetimi, Günes'in 'Alinirsa 10 yil oynar' dedigi Botafogo'nun 22 yasindaki file bekçisi için temaslara basladi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=390>
<T>
<TR>
<TD>http://www.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<DIV align=left>01.06.2005</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor'da Petkoviç'in yeterli performansi gösterememesi nedeniyle kaleci arayislari sürerken, transferde ilk sirayi Brezilyali'nin Botafogo takiminda oynayan 22 yasindaki file bekçisi Jefferson de Oliveira Galvao'nun aldigi ögrenildi. Botafogo'nun ligde lider olmasinda büyük payi bulunan Galvao'yu, Mehmet Kulaksizoglu, Ihsan Derelioglu ve Lemi Çelik'e izleten Senol Günes'in "Alinirsa 10 yil kaleci sorunu yasamayiz" dedigi ögrenildi. Yönetici Murat Bozoglu da genç kaleci ile temasa geçti

buda VATAN
</TD></TR></T></TABLE>

barchu
08.06.2005, 11:26
Mondragon'a ben de sevinirim. Bildigimiz iyi bir kaleci olmasinin
yaninda, gs'nin kalecisini elinden almak da beni ayrica sevindirir.
Karakter zafiyeti tartismasi ise ayri konu. Yillardir para almadan
gayse'de oynayan bir adam çok da paragöz degildir bence. Hem o is o
kadar önemliyse d'haene'yi gecirseydik kaleye. Efendi, akilli,
karakterli aslan gibi cocuk(tu).

Keske olsa o transfer ama balondur.

TSunami
08.06.2005, 11:30
mondragon a kim para verse oraya gider. çok iyi bir kaleci ama ahlaki zaafiyeti var. sorunlu adamlarla isimiz olmaz. ben sadece alinti yaptim. ama olay gerçek olabilir yani mondinin gelmek istemesi.

Emir BAYRAK
08.06.2005, 11:45
mondragon a kim para verse oraya gider. çok iyi bir kaleci ama ahlaki zaafiyeti var. sorunlu adamlarla isimiz olmaz. ben sadece alinti yaptim. ama olay gerçek olabilir yani mondinin gelmek istemesi.

ne kadar taniyosun ki adami..bu adam gayse den zam almadan hatta para almadan oynadi...Eee o kadar da degil..Sabirtasi olsa çatlar...

Şahinoğlu
08.06.2005, 12:42
Ya su söylenen Santoslu Deivid iyi bir adam zurawski gelseydide olurdu ama deivid'de çalim ve teknikte var zurawskiyi azerbeycan maçinda kardesim izlemis fazla begenmemis tek top forveti tipinde çok az kosuyomus brezilyadan adam almak bence daha mantikli .

zanoylu
08.06.2005, 14:25
Bir kere kimse birakilmamali.

Takimin sagbek mevkii sakat. EMRAH ne yaptigi belli olmayan biri.Koca sezon ilk kez bi ortasi gol oldu.

Emrah mükemmel bir futbolcu...

Emrahin gitmesi biz için dezavantaj olurdu. Yerine gelecek oyuncu uyum saglayana kadar ilk yari biter ki bence kaliteli bir oyuncu kaldigi iyi oldu

zanoylu
08.06.2005, 14:30
Bir kere kimse birakilmamali.

Takimin sagbek mevkii sakat. EMRAH ne yaptigi belli olmayan biri.Koca sezon ilk kez bi ortasi gol oldu.

Emrah mükemmel bir futbolcu...

Barış
08.06.2005, 14:36
Geçen sene Olimpiyat Stadindaki Gs maçimizi hatirlayin.Mondragon un hareketleri...Gokdeniz le surtusmesi...smileys/smiley7.gifBu tip adamlarin bizde isi ne.

Özkan Erdem
08.06.2005, 14:41
nobre ile kiyaslamayin çok farkli. daha uzun daha hareketli daha teknik. forvet de oynuyo forvetin arkasinda da. top teknigi de gayet iyi. top sürebiliyor. belesçi forvet degil
smileys/smiley32.gifbordeux da tutturamamis ama BORDO-MAVI de tutturur.smileys/smiley32.gif

Boyu 1.80 ve nobreden kisa.. Ancak ondan çok daha iyi oldugu kesin, insallah anlasiriz..

Egemen
08.06.2005, 15:58
alalim artik su adamlari yaa gene kampa yetisemicekler..

#10 Fietra
08.06.2005, 16:40
Deivid için bi arkadas yavas ve agir dedi?

Alptuğ
08.06.2005, 16:48
gec kalmayalim yerinde ve zamaninda yapalim transferlerimizi

TSunami
08.06.2005, 16:51

ne kadar taniyosun ki adami..bu adam gayse den zam almadan hatta para almadan oynadi...Eee o kadar da degil..Sabirtasi olsa çatlar...

sen ne kadar taniyosun mondiyi. 1. sözlesmesi devam ederken baska kulüplerle iliski kurmasi bu kulüp biz de olsak bir hatadir.2. ahlaki zaafiyeti parasal konuda degil saha içindeki davranislari için söyledim. ilk cümlede tüm g.amerikalilar için geçerli. aurelilo gençlerbirliginde bile oynamaya razi idi. hatta imzayi atmisti. dasilva neden gitti. suçlama degil adamlarin anlayisi bu profesyonel düsünüyorlar o anlamda. TS ye de hayranligindan gelmiyor. ayni problemi seneye biz yasariz.Edited by: TSunami

baho61
08.06.2005, 17:50
beyler zurawski transferinde bir gelismeler var sitesinden takip ettigim kadariyla

The Londoner
08.06.2005, 20:03
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=589>
<T>
<TR>
<TD align=middle>http://www.uefagames.com/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/UEFACup/167855_MEDIUMLANDSCAPE.jpg</IMG> (java&#115;cript fnOpenWindow'/multimedia/NewPopUp.htmx?Height=600&amp;Width=400&amp;strUrl=/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/UEFACup/167855_BIGPORTRAIT.jpg','BBB','no','no','no','no', 'no','no','no',400,670,'','')</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=589>
<T>
<TR>
<TD =PicCapti&#111;n>Deivid De Souza (soldaki)</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=589>
<T>
<TR>
<TD =News>

2003 yilinda 4,5 Milyon Euro karsiliginda Bordeaux`ya transfer olan Deivid, kulubunun ifadesiyle "omuzlarina yuklenen sorumlulugu kaldiramadigi" gerekcesiyle geldikten 14 ay sonra Temmuz 2005`e kadar Brezilya`ya (Santos FC) kiralik olarak gonderilmis. Pauleta`nin yerine buyuk umitlerle alinan Deivid oynadigi23 macta sadece 3 gol atabilmis.</TD></TR></T></TABLE>

Emiroğlu
08.06.2005, 20:41
Deivid De Souza oynadigi 110 karsilasmada 43 gol sahibi

Ben kendini sene içinde çok izledim.Ts ilgilenmezken bile Tv8 geceleri brezilya ligi maçlarini veriyodu.Kaçirdigim maç sayisi çok azdir.Benim fikrim iyi bir futbolcu,denilen kadar hizli degil,denilen kadar agirda degil.Bana sorarsaniz bizim aradigimiz(hani deriz ya 18 de ayagina top gelmesin gelirse gol diye bagir)tarz bi adam degil.Emin olun bu adami çook izledim.

Ayrica 110 maçta 43 gol de tuhafima gitti.Sonuçta Sultan 33 haftada 31 gol atti.Degerlendirme sizin.

Beytullah
08.06.2005, 21:05
walla bu adamin ismini ilk defa duydum insallah transferlerde fiyasko yasamayiz.

Mollasalihoğlu
08.06.2005, 22:07
ya babalar en az izledigimiz adami 1,5 yildir izliyoruz diyo yönetim,daha ne desin???(bkz,szymkowaik)

BDiler61
09.06.2005, 00:04
Yönetimimize güveniyoruz.Ayni hatayi iki kere yapmazlar bu sene isi siki tutuyorlar.

murat
09.06.2005, 00:06
acikcasi brezilyali istemiyorum ben, Brezilyali futbolculara bir antipati olustu bende. Ama kimi alirsak alalim destek vermek lazim. Biz destegimizi verelim basarili olamazsa yeni transferler suc bizde olmasin.

Mollasalihoğlu
09.06.2005, 00:20
bu arada arjantinli insua'da bi yerlere gidecek,ilgilenilebilir...

#10 Fietra
09.06.2005, 00:23
Insua falan hikaye birakin

Emir BAYRAK
09.06.2005, 00:28
Vestel manisanin prensipte anlastigi adamdan ne beklersiniz..Insua sezon ortasinda 7mil? denlen adam V.Manisayla 1mil? ya anlasmis...Olacak ismi (!!!)

sanatik
09.06.2005, 00:57
acikcasi brezilyali istemiyorum ben, Brezilyali futbolculara bir antipati olustu bende. Ama kimi alirsak alalim destek vermek lazim. Biz destegimizi verelim basarili olamazsa yeni transferler suc bizde olmasin.

Bendede Belcikalilara karsi bir antipati olustu murat smileys/smiley1.gif

Egemen
09.06.2005, 00:59
beyler zurawski aradigimiz adam bence. 3milyonu verip alsinlar yaa. hem szymekin kardesi gibi :):):)

zinos_zon
09.06.2005, 01:14
zurowsky konusu ile tolga konsuu benzes..

shaktar israrla istiyor; bizim kulüp 4.5 milyondan asagi inmiyor; böyle bakinca bizim de 3 milyondan asagi inmeyen krakov'u anlammiz gerekiyor. bu is, "piyasa" isi..ama senol hoca basta olmak üzre; yönetim ve teknik kadromuzun dirayetli oldugunu düsünüyorum. bekleyelim derim..

Egemen
09.06.2005, 01:16
oké abicim bekleyelim de fiyasko olmasini istemiyoruz. gerci szymek örnegi var neyse yönetime güvenelim. destegimizi de kesmeyelim.

sanatik
09.06.2005, 01:17
1 NUMARALI HEDEF...!

Futbol A.S yöneticileri ve Günes'in Istanbul'daki bulusmasinda, golcü kalecinin transferi için dügme basilmasi fikri benimsendi. Forvet için artik Deivid 'IN' Zurawski 'OUT'
AKTUG'DA KATILDI
Trabzonspor'da transfer için dün aksam Istanbul'da yapilan kapsamli zirveden 1 numarali hedef için Ceni'nin ismi çikti. Futbol A.S yöneticileri Ömer Sari, Murat Bozoglu, Metin Akbasoglu, Önder Bülbüloglu ile Teknik Patron Senol Günes'in biraraya geldigi transfer zirvesine Baskan Atay Aktug da katilirken, Sao Paulo'nun golcü kaleci olarak ünlenen file bekçisi Rogerio Ceni'nin transferinin bitirilmesi için dügmeye basilmasi fikri benimsenirken, alternatifleri için de nabiz yoklanmasi kararlastirildi. Ceni'nin alternatifinde Galvao ve Uruguayli Viera var.
ZURO IÇIN SON KEZ
Zirvede forvet transferi de masaya yatirilirken, Zurawski için son kez Wisla Krakow ile görüsülmesine karar verildi. Bordo-Mavililer, fiyati 2.5 milyon EURO'ya çikartarak 3milyon EURO'da israrci olan Polonya Kulübü'nden son sözünü söylemesini isteyecek. Eger Krakow indirime gitmezse Zurawski'den vazgeçilerek, Santoslu Deivid'in transferi için dügmeye basilacak. Defansa takviye için arayislar Tolga Seyhan'in durumuna göre belirlenecek.

Günes'in Hamit aski

SARTLAR ZORLANACAK
Trabzonspor'da Teknik Direktör Senol Günes, Schalke'deki Milli oyuncumuz Hamit Altintop'un transferi için yönetimden girisimlerin yeniden baslamasini istedi. Günes'in yöneticilere "Orta sahada ve kanatta tam aradigimiz özellikte bir isim. Takima büyük güç katar" dedigi belirtildi. Yönetimin de bu dogrultuda Alman kulübü ile yeniden temasa geçerek, bonservis konusunda pazarliklarin baslatilacagi belirtildi.
SEVE SEVE GELIRIM
Günes'in Milli takimdan ögrencisi olan Hamit Altintop ile görüstügü kendisini Trabzonspor'da görmek istedigini söyledigi belirtildi. Hamit'in de tecrübeli hocaya, "Kulübümle anlasilirsa sizin takiminizda seve seve oynarim hocam" dedigi ögrenildi. Schalke'nin Hamit için 3 milyon EURO bonservis istedigi, Trabzonspor'un 2 milyon EURO vermeyi düsündügü belirtildi.

---------------------------------

Biz zuro icin 2,5 dersek onlarda 2,75 diyeceklerdir.

Hamit gecen alman tv sinda tr ye simdi gelmek istemem önce schalkede basari olmak istiyorumsonra düsünebilirimdemisti. 2 milyonada schalke ile anlasilacagini sanmiyorum. Onlar 2,8 vermislerdi hamit icin. Edited by: sanatik

Egemen
09.06.2005, 01:26
en hayirlisi gelsin. yeni bir lange istemiyoruz...

Mollasalihoğlu
09.06.2005, 01:38

kaç maçini izledin??

#10 Fietra
09.06.2005, 01:47

kaç maçini izledin??

0

Mollasalihoğlu
09.06.2005, 01:49
klasik trabzonspor taraftari smileys/smiley17.gif

iyi futbolcu ben bayadir takip ediyorum ama alinmasi zor öyle 1 milyon dolara falan da gelmez..

Egemen
09.06.2005, 01:52
aslinda fena topcu deil. gerci fazla izlemedim ama. bi ara gayse de istiyodu. kumasi iyi olabilir ama oynarmi ??

Szymek61
09.06.2005, 01:54
Arkadaslar wisla krakow un taraftar sitesindeki habere gore bizim yoneticiler 2.8 milyon euro yu gozden cikarmislar ama polonyalilar daha da diretiyorlarmis. Bu aradada polonyali yoneticiler Zurawski nin yerini doldurmak icin 33 yasinda baska bir forvet len,temasa gecmisler. Adamlar 33 yasindaki adami aliyorlar biz 29 yasindaki Zurawski yasli diyoruzsmileys/smiley5.gif!!!!!Galiba bunlar ne kadar fazla koparirsam kardir diye bizi oyaliyorlar ama en sonunda Zurawski yi sattacaklar!!!!!!!!! Insallah gelirde bizde bidaha maclarda o sayisiz gol pozisyonlarinda sac bas yolmayiz!!!!!!!!!!!!

Egemen
09.06.2005, 01:57
isallah isallahhhhhhhhh. formaya sindiden adini yazdirayimmi diye düsünmüyo deilim :)))

Mollasalihoğlu
09.06.2005, 01:58
bunlar 2.8milyon vermeyecektir ama 33 yasindaki adama muhtemelen....

Egemen
09.06.2005, 02:00
yani. belki stada yeni bisey yaparlar ondan fazla istiyolardir :))) loca falan :):):)

İleli
09.06.2005, 04:09
zurawski ismini gorunce aklima devre arasi transfer sezonu geliyo ha geldi gelecek ha geldi gelecek son saniya haberler geldi gelmedi az canimiz cikmamisti burda girgir samata o neydi beahhsmileys/smiley36.gif

Ts52
09.06.2005, 08:46
neyse dedigimiz gibi ilk defa hazirlik dönemine transfer yapilmils sekilde girecez insallah bu sene hasret biter

kudu_61
09.06.2005, 09:36
forumun konusu olmamasina ragmen buraya yazmak istedigim bir konu var geçmis dönemde federasyonu istifaya çagirdigimizi unutmayalim bir anda yanip sönen alev gibi olmayalim atesimiz devam etsin bizim ugradigimiz haksizliga su an orduspor ugramakta hep peraber orduspora destek verelim ordusporun yaninda oldugumuzu herkese gösterelim sessiz kalmak bize yakismaz ordusporla ayni rakibe sahibiz federasyon mücadelemezi destegimizle sürdürelim...

Transfere gelince baskanima ve yönetimime sonsuz güvenim var en iyisini yapacaklarina eminim endisem yok en iyileri zaten bizde onlar gibileri ile takviye yapacaklarina eminim...

mr.fa
09.06.2005, 10:05
forumun konusu olmamasina ragmen buraya yazmak istedigim bir konu var geçmis dönemde federasyonu istifaya çagirdigimizi unutmayalim bir anda yanip sönen alev gibi olmayalim atesimiz devam etsin bizim ugradigimiz haksizliga su an orduspor ugramakta hep peraber orduspora destek verelim ordusporun yaninda oldugumuzu herkese gösterelim sessiz kalmak bize yakismaz ordusporla ayni rakibe sahibiz federasyon mücadelemezi destegimizle sürdürelim...

Transfere gelince baskanima ve yönetimime sonsuz güvenim var en iyisini yapacaklarina eminim endisem yok en iyileri zaten bizde onlar gibileri ile takviye yapacaklarina eminim...

Bu yazdiklarini forumda bir baslik altinda yazarsan daha güzel olur. Ordospor'a tam destek adi altinda bir sayfa olabilir

TSunami
09.06.2005, 10:08
iyi futbolcu ben bayadir takip ediyorum ama alinmasi zor öyle 1 milyon dolara falan da gelmez..
insua iyi futbolcu olabilir ama sakatligi baya ciddiymis o yüzden elden çikarmaya çalisiyorlarmis seklinde bir haber vardi. gayse de zaten ondan tirsmis. sezon içinde 7milyon simdi 1milyona inmis. Edited by: TSunami

kudu_61
09.06.2005, 10:10
yazicam ama nasil konu açacagimi bilmiyorum

The Londoner
09.06.2005, 10:33
Zurawski Avusturya Wien`le gorusmek uzere dun Viyana`ya gitmis (wislakrakow.com`dan)

TSunami
09.06.2005, 10:49
Günes'in Hamit aski

SARTLAR ZORLANACAK
Trabzonspor'da Teknik Direktör Senol Günes, Schalke'deki Milli oyuncumuz Hamit Altintop'un transferi için yönetimden girisimlerin yeniden baslamasini istedi. Günes'in yöneticilere "Orta sahada ve kanatta tam aradigimiz özellikte bir isim. Takima büyük güç katar" dedigi belirtildi. Yönetimin de bu dogrultuda Alman kulübü ile yeniden temasa geçerek, bonservis konusunda pazarliklarin baslatilacagi belirtildi.
SEVE SEVE GELIRIM
Günes'in Milli takimdan ögrencisi olan Hamit Altintop ile görüstügü kendisini Trabzonspor'da görmek istedigini söyledigi belirtildi. Hamit'in de tecrübeli hocaya, "Kulübümle anlasilirsa sizin takiminizda seve seve oynarim hocam" dedigi ögrenildi. Schalke'nin Hamit için 3 milyon EURO bonservis istedigi, Trabzonspor'un 2 milyon EURO vermeyi düsündügü belirtildi -KARADENIZ GAZETESI-

TSunami
09.06.2005, 10:51
yazicam ama nasil konu açacagimi bilmiyorum

konu açmak için 50 mesaja ulasman gerekir

Burçak
09.06.2005, 10:57
bende diyodum neden konu açamiyorum. ama simdi denedim açabiliyorum artik konu. smileys/smiley1.gif

kol_ay
09.06.2005, 11:06
ya arkadaslar zurowski de indirim yapmadiklari için senol hoca bunun yerine brezilya dan bir oyucuyla adini hatirlayamiyacam(david gibi biseydi) bileniniz var mi?

baho61
09.06.2005, 11:19
BEYLER ZURAWSKI YI DE UNUTUN TRANSFERI DE UNUTUN BÖYLE BEKLE GÖRLE TAKTIGIYLE FALAN FILAN BU IS YÜRÜMEZZ.. TAMAM BIZ BIRAZ ACELECI TARAFTAR OLABILIRIZ AMA BUNLARIN DA BISEY YAPACAGI YOK... ZURAWSKIYI UNUTUN ÇÜNKÜ ZURAWSKININ KULÜBÜ WISLAKRAKOW BÜYÜK ÖLÇÜDE AUSTRIA WIENLE ANLASTI HADI GEÇMIS OLSUN BIZEE smileys/smiley11.gif

burhantosun
09.06.2005, 12:56
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height="100%" id=HB_Mail_C&#111;ntainer width="100%" UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD background="" height=250 id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" UNABLE="off">usaklar aylardir hep butun takimlarin resmi sitesine giriyorum.hel o bir kaleci varrogerio ceni diye brezilyali bu adam varsa tek kelimeyle haminijn kuzeni sanki adamin 3 sezonda elli golu varmis .keski bunu alsak zurawski konusunda bunu acayip uzattilar herif herdefasindas gelmek istiyor kulubu yollamiyor oradaki wisla krakow sitesine girdim bizim szymkowiak in bunlarim bu haftaki maclarini seyretmeye gitmis bizim icin ugrasiyor insallah hayirlisiyla gelecek.bize bence bu tarafin adamlari daha cok yarar.brezilya bize gelmez.bir hafta icinde netlik kazanir umarim su transferler</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD height=1 style="FONT-SIZE: 1pt" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Egemen
09.06.2005, 13:20
aga parmak uçlarimda tüy bitti yazmaktan. zurawski ise yarar. brezilyalilar uyum saglayamayabilir. öyle birden sicak havadan günesten kumdan yagmura ormana kayaliklara gelemezler. (aurelio hariç) :):):)

Oruç
09.06.2005, 13:22
yaw aylardir su zurawskinin pesindeydik bir alamadik gitti bence bu saatten sonra da artik alamayiz! adamlarin herhalde satmaya niyetleri yok!smileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

burhantosun
09.06.2005, 17:40
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bu olay kiz istemeye gidersin naz yapar ailesi onu isterim bunu isterim suda olsa olur derler eninde sonunda kiz gelmek ister ama ailesi hep fazlasini alalim ister ama sonunda erkek tarafi yani biz gider kizi kaciririz.sonra aile gelir ortam aramaya ya biz hat yaptik gelin su isi cozelim sonucta olan kizlarina ve ailesine olmustur.bu benziyor buna eninde sonunda vereceklerrrrr.

ya oyle ya boyle alacazzzz.bir karadenizliyiz sonucta sosyeteden kiz almiyoruz </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">

Emorfo
09.06.2005, 17:43
Hamit, Kaleci Ceni, Zurawski alinsin Trabzonspor %90 sampiyon. Bu futbolcularin toplam maliyeti 10 milyon avroyu geçiyor. Yönetim kumar oynar mi oynamaz. smileys/smiley4.gif

sanatik
09.06.2005, 18:13
FC Köln, Scabicz ( vfb stuttgart ) forveti ile iki yilligina anlasti.

Zurawskiden vazgecdiler anlamina geliyor fakat Zurawski, Frankowski ve Kosowski ile Fiorentinada ilgileniyormus.

Bir yerde bizim zurawski icin 2,5 baska biryerdede 2,8 önerdigimiz deniliyor.

andrei07
09.06.2005, 18:14
HOSGELDIN UMUTSUZLUK HOSGELDIN HÜZÜN!! AZ YAZMAYIN BAKALIM NE OLACAK!!

The Londoner
09.06.2005, 18:25
Asagidaki haber wislakrakow.com`da dun cikmisti. Bizim yonetimin 2.8 Milyon Euro teklif etmeyi planladigini soyluyor ama bana pek inandirci gelmedi. Bizimkiler asla bu parayi vermeyecektir. Ben 2 milyon Euro`nun uzerine cikacaklarina inanmiyorum. Vermis olsalar Wisla bu teklife baliklama atlayacaktir. Transfer henuz gerceklesmedigine gore bu rakam gercegi yansitmiyor.

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawskim5.jpg</TD>
<DIV =tit1>To transfer the strikers</DIV>
<DIV =txt1>Contrary to yesterday?s news from the Turkish newspapers, the Trabzonspor managing directors have met today to discuss Maciej Zurawski?s transfer again. Now they are said to be ready to pay about 2,800,000 euro. Wisla still wants more, so it seems to be impossible to predict whether both sides will manage to reach some agreement. </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
<CENTER>

</CENTER>
<DIV =txt1>Wisla has already started to search for a man able to replace Maciej Zurawski. One of the candidates is Andrzej Kubica. However, in this case there is no agreement either between Wisla and Kubica?s current club, Gornik Leczna. To everybody?s surprise Gornik?s directors decided to raise the price for their striker (33) soon after Wisla had made an initial offer.

Kubica signed with Gornik in winter after coming back from abroad. He must have thought it would be the final contract of his career and didn?t predict he might be offered a chance to play for the Polish Champions. Otherwise he would certainly have negotiated the conditions enabling him to leave Gornik.</DIV></TD></TR></T></TABLE>

sanatik
09.06.2005, 18:32
bencede gercek olamaz 2,8.
Ilk olarak 1,8 ve ardindan 200.000 artirarak 2 milyon önerdik biliyorum. Simdi bunu 800.000 artirmak mantiksiz geldi. O paraya biz Szymeki aldik smileys/smiley5.gifsmileys/smiley1.gif

Üstelik fiorentina ilgilenmesi dogruya onlarinda 3 vereceklerini sanmiyorum. Zaten yukarda ilettigim gibi 3 oyuncu ile ilgileniyorlarmis ve toplam fiyat belki 3 olabilir kimbilir smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

andrei07
09.06.2005, 18:36
Sonunda transferler yüzünden BMN camiasi kafayi yiyecek demistim bakin yukariya.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

BDiler61
09.06.2005, 18:38
Zurawski isi bence yatti yönetim 3 tane g. amerikali oyuncu alacak

Sacit
09.06.2005, 19:33
yaa su g.amerika dan alsin da ne olursa olsun ama tecrubeli http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif23 26 yaslarin da

BDiler61
09.06.2005, 19:40
yarindan sonra herhalde bir seyler olur transferde

Beytullah
09.06.2005, 20:21
bencede 2 milyon eur fazlasi abarti olur zuraswki için abi adam zaten gelmis 29 yasina bir futbolcu içino kadar lüks olur.

tamer__61
09.06.2005, 20:48
yönetici abilerim yeter artik bunaldik vallahi yapin artik su nokta atislarinida görelim ne kadar isabetli olduklarini

sanatik
09.06.2005, 21:18
bencede 2 milyon eur fazlasi abarti olur zuraswki için abi adam zaten gelmis 29 yasina bir futbolcu içino kadar lüks olur.

öyle düsünürsen bayern münichteki Michael ballack´ida real madrid 28 yasinda diye almaz artik.

Beytullah
09.06.2005, 21:23
senin dedigin futbolcu isim yapmis bir oyuncu dikkatini cekerim.biliyosun isim yaptinmi paranda katlaniyor

Guests
09.06.2005, 21:25
Sitede yazilan her Zurawski kelimesiiçin yönetim bir dolar zam yapip polonyalilar da 1 dolar düsseydi simdiye orta noktayi bulup anlasmislardi anasini satiim...

Beytullah
09.06.2005, 21:37
Sitede yazilan her Zurawski kelimesiiçin yönetim bir dolar zam yapip polonyalilar da 1 dolar düsseydi simdiye orta noktayi bulup anlasmislardi anasini satiim...

bunlarin zurawski için bu kadar pahali demelerinin sebebi szymek.cünkü szymek ne kadar iyi oldugu tartisilmasiz.belkide onlar trabzonda basarili olacagina inanmiyorlari ama yanildilar.simdide zurawskiyi ucuza kaptirmamak istiyorlar eee szymek süper ya ondan.

Nytre
09.06.2005, 21:37
10gün dediler kaç gün oldu...

takimimizin herzaman yanindayiz sadece sözlerinizi yerinize getirin yeter.

#10 Fietra
09.06.2005, 21:38
Beyler bu Deivid 43 gol atmis oysa kaleci 50 gol falan ilginç degil mi kaleciyi onun yerine koysak Pancuyu da kaleye koysak tamamdirsmileys/smiley17.gif

Muhalif
09.06.2005, 21:41
Beyler bu Deivid 43 gol atmis oysa kaleci 50 gol falan ilginç degil mi kaleciyi onun yerine koysak Pancuyu da kaleye koysak tamamdirsmileys/smiley17.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

baho61
09.06.2005, 22:15
HIÇ KIMSEYI ALMAZ BU YÖNETIM... KADRO YETERLI DIYECEKLER GEÇEN SENEKI GIBI....

ShadoW
09.06.2005, 22:23
Deivid De Souza, Cok buyuk umutlar baglanan bir oyuncu... 2 sezon once
Bordeaux, Pauleta'yi (Portekizin golcusu) PSG'ye sattiginda yerini
ancak o doldurur diyerek bu adami aldilar. Hatta bu haber UEFA.Com'a
kapak olmustu. Ama Deivid bu lige gelip uyum saglayamayan guney
amerikalilardan biri oldu. Kendi ulkesi de kendisinden buyuk seyler
bekliyor. Su anda Robinho'nun Santos takimindaki Partneri...Sirasiyla oynadigi takimlar;

- 2004 - Santos 41 macta 15 gol

- Bordeaux (2003 - 2004) 21 Macta 4 gol.Bekleneni veremeyince eski takimlarindan Santos'a kiralandi.

</span>- Cruzeiro ( 2002 - 03 ) 49 macta 28 gol</span></font>
<div style="color: rgb(0, 0, 0);" align="left">- Corinthians ( 2001 - 02 ) 52 macta 16 gol

</font></div>

<div style="color: rgb(0, 0, 0);" align="left">- Santos FC ( 1999 - 01 ) 4 macta 2 gol

</font></div>

<div style="color: rgb(0, 0, 0);" align="left">- Joinville Esporte Clube ( 1998 - 99 )</font></div>

<div style="color: rgb(0, 0, 0);" align="left">- Nova Iguaçu ( 1993 - 98 )

</font>Kisacasi benim Deivid De Souza'yi alacagimiza dair bir inancim yok...Bordeaux birakir mi?...
Eminim iyi transferler yaparlar ama her oyuncu Szymek gibi cikmaz...
Bunu da belirteyim.

</span></font>

</div>

ShadoW
09.06.2005, 22:38
Vladimer Dvalishvili, bir futbolcu da biz onerelim... 19 yasinda. Dinamo Tiflis'de Oynuyor...

http://www.fcdinamo.ge/plimg/dvalishvili.jpg

61trabzonomer
09.06.2005, 22:47
yönetim en iyilerini yapacaktir..

ShadoW
09.06.2005, 22:49
Ne yaparsa yapsin, en iyisi budur mu diyecegiz? Yoksa umid mi edecegiz?

Barış
10.06.2005, 00:03
Szymkowiak gibi 2 adam bulsalar ne ala....

Emir BAYRAK
10.06.2005, 00:17
Yonetimde de bizim gibi dusunen adamlar coktur...Szymek'ide tranwsfer eden onlardi sanirim kaliteli futbolcu aliyorlar...ince eleyip siki dokuyolar :D

Ibo61
10.06.2005, 00:25
Kaleci konusunda biraz tereddüt ediyorum. Hep Güney amerikadan kaleci aliniyor deniliyor. Güney amerikadan kaleci alinacaksa Petkovic kalsin daha iyi.

Bana Güney Amerikali iyi bir kaleci söyleyebilirmisiniz? Ben acikcasi bügüne kadar saglam iyi bir kaleci göremedim. Bir tek Dida iyi. Baskada yok!

Özkan Erdem
10.06.2005, 00:27
Marcos da çok iyiydi bence..

Barış
10.06.2005, 00:29
Marcos da çok iyiydi bence..

Brezilya Milli Takimi nin kalecisi olan Marcos mu?smileys/smiley4.gif

Özkan Erdem
10.06.2005, 01:01
ewt eski kalecisi.. su an da dida.. arjantinli cavallero da çok ii bi kaleci mesela..

BDiler61
10.06.2005, 01:23
Kaleci avrupadanda olabilir

burhantosun
10.06.2005, 08:50
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">aslinda herkes benim kadar cok sabirsiz .arkadaslar para kolay kazanilmiyor ki .bahsettigimiz milyon dolarlar.sonucta alirsiniz adami cikar problemi ondan sonraatariz yonetime kabahati hocaya herkese sonucta bu insanlar gidip bunu canli canli seyrediyor en az 10-15 kere bakiyor bence bizden daha iyi anladiklari dogru ama sonucta canimizi sikan su son nokta atisi artik bunu atmalarini istiyoruz ama onemli olan tek atista vurmak bence nasil szym kowikak tek atista bitti dillenmeden olay bitti bence bizim yoneticiler dogru yolda sadece zurawski meselesi dillendi belki buda klubunun duymasi axcisindan iyidir verecek insan zaten verir o adamlarda nokta atisi yapmak istiyor.eger bu adama talip cikmazsa daha ucuza bitiririz isi.</TD></TR>

burhantosun
10.06.2005, 08:51
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bu arada su arkadaslistesine nasil eklicez trabzonlu arkadaslsari

</TD></TR>

$FIRTINA61$
10.06.2005, 08:58
nezman gelecek transferlerimiz hadismileys/smiley4.gif

BLUE-RED KIT
10.06.2005, 09:56
Istanbulspor macindan sonra baskan Atay aktug maratona canli telefon baglantisi yapmisti " Bu sene paraya kiyip iyi futbolcular alacaz ve gerekirse borclanacagiz" diye soz vermisti. Baskanin sozunu tutmasini bekliyoruz. Transfer komitesi neden kurulur? gelecek sezonlarin kadro yapilanmalarina yonelik takimin yapisina uygun futbolculari tespit edip gereken yerlere gerekli adamlari uygun zamanda alip getirebilmek icin transfer komitesi kurulur. Bizim de transfer komitemiz var adamlar koca bir sezon o ulke senin , bu kita benim hic erinmeden geziyorlar. Elde ne var koca bir sifir. Benim tavsiyem hic bir ise yaramayan transfer komitesinin lav edilmesi ve onlara yapilan masraflarla ( ucak ve konaklama ) her sene iki kaliteli adam alinmasi.

Zurawkiye yasli diye karsi cikan tuccar terzi kafali taraftara soyleyecek bir sozum yok. Sizin icin kaliteli ama yasli olduguda tartisilacak bir adamin takima katki yapmasi onemli yoksa ucuza adam alip iki sene yetistirelimde sonra iyi paraya satariz mantigimi onemli. Iki senedir izlenen bir adam simdi neden bi iki sene daha baska bir adamin pesine takilalim.

Yonetimden elini cabuk tutmasini istiyoruz. Herzaman kacan balik buyuk olur.

The Londoner
10.06.2005, 10:16
Ibre tekrar Zurawski`ye donmus (haber dogruysa). Papatya fali gibi oldu bu is. Bir gun Brezilyali bir gun Polonyali. Insallah biz karar verene kadar Transfer sezonu bitmez!

Trabzonspor Yönetimi'nin yaptigi 7.5 saatlik toplantida transferin rotasi çizildi. 50'ye yakin futbolcuyu masaya yatiran Bordo - Mavililer, Polonyali golcü Zurawski'yi ilk siraya aldilar

http://www.milliyet.com.tr/2005/06/10/spor/resim/spo04.jpg
Yeni sezonda Süper Lig'de sampiyonluk ve Devler Ligi'nde basarili olmanin hesaplari yapan Trabzonspor, transfer harekatina basliyor. Baskan Atay Aktug, Teknik Direktör Senol Günes ve Futbol A.S.'deki yönetcilerden Murat Bozoglu, Metin Akbasoglu, Ömer Sari ve Önder Bülbüloglu'nun önceki aksam Istanbul'da yaptiklari 7.5 saat süren transfer zirvesinde önemli kararlar alindi.
Güney Amerika ve Avrupa'da takip edilen 50'ye yakin futbolcunun durumunu masaya yatiran yöneticiler, kadroya dahil edilecek isimleri belirledi. Yönetici Murat Bozoglu, "Ihtiyacimiz olan futbolcular tespit edildi. Futbol A.S'deki yöneticiler olarak belirlenen yerlere giderek, transferleri yapacagiz. 3-4 oyuncu almayi planliyoruz" dedi. Bozoglu, Ukrayna'nin Shakthar Donetsk Kulübü'nün istedigi Tolga Seyhan'i da kadroda tutma karari aldiklarini söyledi. Yönetimin, Polonya'nin Wisla Krakow takiminda forma giyen golcü Zurawski'yi listenin basina aldigi ögrenildi. Yönetici Murat Akbasoglu'nun, Polonya'ya giderek, tecrübeli forvetin kulübüyle bir kez daha masaya oturup, transferi bitirecegi vurgulandi.

Berat
10.06.2005, 10:35
Ya hep Metin Akbasoglu gidiyor, bir kere de Murat Bozoglu gitsin, belki o bitirir su transferismileys/smiley17.gif

Hüseyin Kurt
10.06.2005, 10:44
ya arkadaslar alsinlar artik birinide sustursunlar bizi.olmuyo böyle.ariycaz bulucaz en iyisini yapicaz diyip oyaliyolar.sonra geçen seneki gibi 2-3tane yedek oyuncu alicaklar bunlar galiba.

Emorfo
10.06.2005, 10:58
Ya arkadaslar ne kadar sabirsiniz... Henüz kimse transfer yapmadi durun daha yeni basliyor Trabzonspor'un transfer harekati gazetelerin haberlerine bakip gaza gelmeyin. Yönetim Trabzonspor'un eokonomik durumunu da düsünüp en iyisini yapacaktir. Kimsenin süphesi olmasin..

Cemalettin Taşkın
10.06.2005, 11:08
20 haziranda çalismalar baslayacakmis. acelemiz ondan. yoksa yine ligte ilk yari bitince mi transfer yapacagiz?

bu arada Zurawski transferini fenerin alex transferine benzetiyorum adamlar 2 yil pesinde dolastilar sonunda getirdiler v fenere çok katkisi oldu bizde eninde sonunda Zurawski yi alacagiz ve bizi sampiyon yapacak insallah.

kamil
10.06.2005, 12:02
SAYIN ARKADASLAR.TRANSFERIN ILK GÜNÜNDE ESKI HESAPLAR BIZIM IÇIN AYNEN UYGULANIYOR.DEMISTIM.BAZI ARKADASLAR BANA SABIRSIZLANMA HENÜZ ÇOK ERKEN GIBI SÖZLER SÖYLEMISTI.BUNU ÜZERINDEN IKI HAFTA GEÇTI GÖZLE GÖRÜLÜR BIR SEY VARMI.HAYIR.ILK ELEME MAÇINA BIR AY KALDI.BIRAK TRANSFERI BIRDE AS OYUNCUMUZU BU MAÇTA OYNATAMAYACAGIZ.FATIH AMELIYAT OLACAK.SAMPIYONLAR LIGI+10 MILYON £ DIYENLER ÇOK GÜZEL TICARI KAFAYA SAHIPLER HERHALDE.DIGER KULÜPLER TÜRKIYE DE ELE AVUCA DOKUNUR TOPÇULARI TOPLADILAR.BIZ HALE SEYAHAT PESINDEYIZ.SULTAN MAHMUTUN HINDISTAN SEFERINI GEÇTI BIZIM YÖNETIMIN GÜNEY AMERIKA SEFERLERI.YAPTIKLARI BU BOSA HARÇAMALARLA TÜRKIYE DE ÜÇ DÖRT TANE ALTERNATIF OYUNCU ALABILIRLERDI.YAZIK BIZE BIR HAFTADIR ULUSAL TV'LERDE SPOR HABERLERINDE TRABZONUMUZUN BIR ESAMESI OKUNMUYOR.BASKANIMIZ DAHA LIGIN BITTIGI GÜN SAMPIYONLAR LIGI IÇIN BORÇLANMAYA DEGER DEMISTI.DÜN DÜNDÜR BU GÜN BU GÜNDÜR FELSEFESI IYI VALLAHI......BRAVOOOO

Burçak
10.06.2005, 12:02
zurawski eger dedikleri kadar kaliteli takima % 100 katki yapacak birisi oyun çevirebilecek bi yetenekse bi sekilde alinmali. tabi ki bekle gör taktigi etkili. fiyati düsürebiliriz . ama son asamada elimizden kaçirmamaliyiz dedikleri gibi bi oyuncuysa. futbol birazcikta risk degilmidir. belki bugün 500 bin dolar fazla verirsin ama sampiyonlar liginde onun ve onun gibiler sayesinde takimin alacagi galibiyetlerle hem onlar degerlerini artirirlar hemde klüp iyi gelirler elde etmis olur. ve fazladan verdik diye düsündügümüz paralar önemsiz rakamlar olurlar.

ahmetturk
10.06.2005, 12:04
aliskanliklar kolay terkedilmez. Bizde de var bir aliskanlik kimse Eylülden önce transfer beklemesin. O kadarsmileys/smiley36.gif

Barış
10.06.2005, 12:06
Su Zurawski biraz daha genç olsaydi çok iyi olurdu.6 milyon dolar bence de çok.Brezilya dan daha genç ve daha ucuza adam almak bence daha mantikli.Ama Szymek - Zurawski ikilisinin durumu da Zurawski den tamamen vazgeçememize neden oluyor.

ahmetturk
10.06.2005, 12:11
Flas, Flas, Flas.....

Yönetim Gururla sunar iste

ilk transferlerimiz;

araç parki mevkiine 2 takviye yapmisiz.smileys/smiley36.gif

kamil
10.06.2005, 12:15
ARKADASLAR BIRAKALIM BU TRANSFER TRAJEDISINI.OLMAYACAK DUAYA AMIN DEMENIN ANLAMI YOK.ZATEN KIMSEYI ALMAYA NIYETLERI YOK.ZAMANIMIZ ÇOK NASIL OLSA BAK DAHA LIGLER DE BITMEDI.ORDU SPOR HALA MAÇ OYNAYACAK.TRANSFER YAPILDIGINDA (!) YORUMLARIMIZI YAPARIZ.DIGER FORMLARA YÖNLENELIM BARI.BAKSANA 72 SAYFAYI BULDU TRAFIK ÇOK YOGUN.AH KALBIM NERDEN SEVDIN BU ZALIMI...

Barış
10.06.2005, 12:18
ARKADASLAR BIRAKALIM BU TRANSFER TRAJEDISINI.OLMAYACAK DUAYA AMIN DEMENIN ANLAMI YOK.ZATEN KIMSEYI ALMAYA NIYETLERI YOK.ZAMANIMIZ ÇOK NASIL OLSA BAK DAHA LIGLER DE BITMEDI.ORDU SPOR HALA MAÇ OYNAYACAK.TRANSFER YAPILDIGINDA (!) YORUMLARIMIZI YAPARIZ.DIGER FORMLARA YÖNLENELIM BARI.BAKSANA 72 SAYFAYI BULDU TRAFIK ÇOK YOGUN.AH KALBIM NERDEN SEVDIN BU ZALIMI...

Yanlissin Kamil pozitif düsün biraz...Ne demek olmayacak duaya amin demek...

Tandogan
10.06.2005, 12:18
Ben sahsen hazirlik kampi baslayana kadar transferde yönetimi elestirme taraftari degilim.Sezon öncesi hazirlik kampi basladiginda hala daha transferde somut adimlar atilmamissa o zaman elestiriye baslarim.Ama yönetimin önümüzdeki günlerde transferde somut adimlar atacagina inaniyorum.

Bu arada takim içi dengeler gerçekten de çok önemli.Geçen sezon Fatih ve Gökdeniz'in aldigi rakamlar dolayisiyla bu yil bir çok oyuncunun geçen yil aldigi rakamin iki katini talep ettigini hepimiz biliyoruz.O yüzden bu konudaki titizligi anlayabiliyorum.

Ferşat Balcı
10.06.2005, 12:22
Dügmeye bastik hiç merek etmeyin...smileys/smiley1.gif

saka bi yanada ben simdiye kadar bu kadar ciddi Transfer çalismasi görmemistim.Yönetime bu konuda çok güveniyorum. Yakinda bombalar patlar...

Barış BAKIRTAŞ
10.06.2005, 13:05
Ben sahsen hazirlik kampi baslayana kadar transferde yönetimi elestirme taraftari degilim.Sezon öncesi hazirlik kampi basladiginda hala daha transferde somut adimlar atilmamissa o zaman elestiriye baslarim.Ama yönetimin önümüzdeki günlerde transferde somut adimlar atacagina inaniyorum.

Bu arada takim içi dengeler gerçekten de çok önemli.Geçen sezon Fatih ve Gökdeniz'in aldigi rakamlar dolayisiyla bu yil bir çok oyuncunun geçen yil aldigi rakamin iki katini talep ettigini hepimiz biliyoruz.O yüzden bu konudaki titizligi anlayabiliyorum.

Çok güzel özetlemissin nedir bu acelelik anlamiyorum daha kamp baslamdan hem kendimiz hemde burada yazi okuyan diger arkadaslari strese sokuyor transfer elestirileri.

oflubektas
10.06.2005, 13:16
Sampiyonlar Ligi ön elemelerinde oynayacagimiz için sezon hairliklarina 20 Haziran'da baslayacak tek takim biziz.Bu tarihe kadar dogru dürüst bir adam alabilirsek ne ala.Yönetimin iyi niyetinden süphem yok ama ben bu hususta kötümser cenahtayim.En basiti madem iyi bir kaleci alacaklar o halde Petkoviç'in sözlesmesi niye feshedilmiyor?..Çünkü dogru dürüst bir transfer yapamama endisesi onlarda da var.

Geçen sezon oldugu gibi listelerinde öncelik verdikleri isimler alinamazsa ''dostlar alisveriste görsün'' anlayisiylaBernd Thijs gibiSehir Hatlari Vapurumisali oldugu yerden yarim saatte dönebilen bir adam alirlarsa hiç almasinlar daha iyi.

burhantosun
10.06.2005, 13:31
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">slm sehir hatlari vapuru dedigin adamin oynadigi oyun tarzina bakarsan gökdenize attirdigi gollere ve attigi arapaslarina dikkat etmen lazimdi tabi burdaki hata bizimkiler bunu alirken adamin tarzina bakmadilar bu adamin tarzi bu sergen nasil kosmuyor bu da oyleydi.ama ben simdiki izleme komitesine guveniyorum sonucta kendini onlarin yerine koy adam almak cok kolay baskasinin parasiyla bence de sik eleyip ince dokumalari lazim eldeki kusu urkutmeden baska kisileri almak lazim diye dusunuyorum</TD></TR>

Özkan Erdem
10.06.2005, 13:54
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">slm sehir hatlari vapuru dedigin adamin oynadigi oyun tarzina bakarsan gökdenize attirdigi gollere ve attigi arapaslarina dikkat etmen lazimdi tabi burdaki hata bizimkiler bunu alirken adamin tarzina bakmadilar bu adamin tarzi bu sergen nasil kosmuyor bu da oyleydi.ama ben simdiki izleme komitesine guveniyorum sonucta kendini onlarin yerine koy adam almak cok kolay baskasinin parasiyla bence de sik eleyip ince dokumalari lazim eldeki kusu urkutmeden baska kisileri almak lazim diye dusunuyorum</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Thijs konusunda katiliyorum, gerçekten çok klas asistler yapti oynadigi sürece.. D.kiev maçinda yattara'ya verdigi pas da çok iyiydi.. Yanlis herde kullanildi, daha dogrusu trabzonspor'un sisteminde ona yer yoktu..

kamil
10.06.2005, 15:24
OFLU 144 KARDES OLMAYACAK DUAYA AMIN DEMEK DERKEN BAZI YÖNETICILERIMIZIN ILGINÇ AÇIKLAMALARI OLUYOR.BIZI TRANSFERDE GÖRÜN DIYEREK BASLIYORLAR ONDAN SONRA IÇ DINAMIKLER,YAS SORUNU VB. GIBI NEDENLERLE SANKI ÇARK EDILIYORMUS GIBI GELIYOR BANA.BELKI ÖYLE DEGILDIR AMA ÖYLE GIBI GÖRÜLÜYOR.YÖNETIMIMIZ BIZ HIÇ TRANSFER YAPMIYACAGIZ ARKADAS DESE INANIN BU BENIM IÇIN DAHA RAHATLATICI OLUR.AMA BÜTÜN BUNLAR SAMPIYONLUK YOLUNDA HEPIMIZIN ÇOK ISTEKLI OLUSUNDAN KAYNAKLANIYOR.NE YAPALIM KARADENIZLILIK ISTE BIRAZ SABIRSIZ OLABILIYORUZ .

Reha
10.06.2005, 17:19
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifSiz bu yönetimden transfer mi bekliyorsunuz bekleyin bekleyin......smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

İleli
10.06.2005, 17:42
liglerin baslamasina kadar bu topic 200 sayfayi bulur!

cavenaghi
10.06.2005, 18:05
arkadaslar sanirim bizim bir hafta icinde gerceklestirecegimiz transferler

GOLCU KIMLIGIYLE GUNEY AMERIKADA COK KONUSULAN FRIKIKCI KALECI ROGERIO CENI.. gecen bi macini izledim bu sao paolonun 4-0 yendiler iki golu bu frikikten atti bi penalti kacirdi.Alirsak CHILAVERT gibi bi kalecimiz olcak bi de frikikci tabii.. :)

diger forvet de kesinlikle zurawski olcak her ne kadar yonetim ikinci plana attik diyorsa da fiyat dusurme politikasi izliyorlar szmek de oldugu gibi ... sanirim onu biz 2.5 milyon euroya baglariz.

ucuncu bi transfer yapilacak deniyor ama nerey yapilacak orta saha mi defans mi bu kimse bilmiyor. benden size iki tane garanti transfer iste

cavenaghi
10.06.2005, 18:09
aslinda en iyisi var yaa hazir river plate den spartak moskovaya gelmis yakindir da FERNANDO CAVENAGHIYI baglamak Hayatim boyunca gordugum gorebilecegim en buyuk forvet !!!... 5 senedir adamin hayraniyim RIVER in onun yuzunden hic macini kacirmadim MOskovada DA AVRUPA MACLARINI izledim !... yok boyle bi yetenek ama onu ordan almak hic kolay degil... imkansiz.. Farkindamisiniz bilmem ama RUS FUTBOLU BUYUK YUKSELISTE PETROL ZENGINLERI butun yetenekleri parasini basip aliyorlar

SDanışmaz
10.06.2005, 18:14
Geçen açiLan bu konu 80 sayfaya uLasmisti,2 oyuncu aLinmisti.Ha gayret biraz daha yazin smileys/smiley4.gifEdited by: ThE_s2d

cavenaghi
10.06.2005, 18:24
uzar uzar

Burçak
10.06.2005, 18:39
Geçen açiLan bu konu 80 sayfaya uLasmisti,2 oyuncu aLinmisti.Ha gayret biraz daha yazin smileys/smiley4.gif

yani bu konuya 160 sayfa yazilsa 4 oyuncumu alacazz smileys/smiley36.gif

SDanışmaz
10.06.2005, 19:03
Bu orantiya göre bu sonuç çikiyor smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kaplande
10.06.2005, 19:04
vallahi bizim takim hep böyle son ana kadar bekliyor gecen tranfer komitesi bi toplanti yapmis tam 7.5saat sürmüs e artik dogru dürüst bi iki adam alirlar yani.....

mr.fa
10.06.2005, 20:13
En az 3 tane takima direk katki yapacak sporcu alinacak panik yapmayin arkadaslar

zahido
10.06.2005, 20:25
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>10. June 2005, 13:38 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=270&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawskim14.jpg</TD>
<DIV =tit1>Zurawski agreed the terms of his contract with Austria Vienna</DIV>
<DIV =txt1>Maciej Zurawski did not appear in Poznan yesterday ? contrary to the expectations. Janusz Basalaj confirmed that Maciej headed for Vienna to hold the negotiations with Austria bosses whereas the ?Gazeta Wyborcza? informs that Trabzonspor directors are coming to Krakow on Friday.
</DIV></TD></TR></T></TABLE>Maciej Zurawski has been to Vienna to negotiate. However, even if he fixed the conditions of his personal contract it does not mean the transfer is done. To my knowledge no final decisions have been made so far- said Janusz Basalaj.

Wisla is waiting as apart from Vienna and Trabzonspor also some other clubs are involved (West Ham and Portsmouth). Janusz Basa³aj denied having received any offers from Italian Fiorentina and Spanish Pampeluna.

Trabzonspor looks determined to get Zurawski after Miros³aw Szymkowiak?s spectacular career in Turkey. They would like to finalize Zurawski?s transfer as soon as possible since Wisla striker is expected to play a key role in Trabzonspor?s ambitious plans.

zahido
10.06.2005, 20:31
Ahaaa bu adam gidiyo valla hos açiklamada klub yönetimi hangi takim daha iyi para verirse oraya veririz diyo ama zurawski ile viena anlasmis Trabzonspor yönetimi israrla bu oyuncuyu istiyo diyo açiklamada Bide bizimkiler bizden baska hiçbiyere gitmez diyip duruyolarsmileys/smiley7.gif

selcjK
10.06.2005, 21:58
bizim yöneticilerde bu zihniyet devam ederse çok ahh çekeriz biz daha sen basarili olmak için hiçbirsey yapma sonra niye sampiyon olmadi niye sampiyonlar ligine katilamadik diye agla..

kutoz
10.06.2005, 22:04
umutsuzuga kapilmayalim arkadaslar, bu yil ince eleyip sik dokuyor yönetim. geçmis yillara nazaran yanlis yapmak istemiyorlar.

selcjK
10.06.2005, 22:11
kutoz bu dedigine kendin inandin mi ? su ana kadar kazak örmeleri gerekirdi ince eleyip sik dokusalar bile. üzülüorum bu adam austira viene giderse off

baho61
10.06.2005, 22:16
http://www.sports.pl/gazety/iso/05_zurawski_mb.jpg

BUYRUN BEYLER SÜPER IKILI... AZ KALDII .. SU AN WISLA KRAKOWLA GÖRÜSMELER BASLAMIS.. HAYIRLISI..

kutoz
10.06.2005, 22:22
Selçuk merak etme, Zuro bizde bu yil... Emrah olayini bir düsün, gerisini merak etme...

Emir BAYRAK
10.06.2005, 22:30
Zuroawski olmazsa De souza olur o olur bu olur bi transfere baglanmiyalim..

Beytullah
10.06.2005, 22:35
http://www.sports.pl/gazety/iso/05_zurawski_mb.jpg

BUYRUN BEYLER SÜPER IKILI... AZ KALDII .. SU AN WISLA KRAKOWLA GÖRÜSMELER BASLAMIS.. HAYIRLISI..

insallah bu sene trabozunumuzda görürüz bunlari böyle.

Tansu Onur Erdoğan
10.06.2005, 22:47
of szymek deki bakisa war aslanim benim

The Londoner
10.06.2005, 23:30
Sicagi sicagina!

Yonetim gorusmelere baslamis, yarin da devam edeceklermis. Austria Wien`de israrci bu arada...

<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>10. czerwca 2005, 22:06 | skomentuj (java&#115;cript displayWindow'/inc/komentarze.php?id=8776&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawskim.jpg</TD>
<DIV =tit1>Trwaj¹ rozmowy z wys³annikami Trabzonsporu</DIV>
<DIV =txt1>Zgodnie z zapowiedziami w Polsce pojawili siê dzisiaj wys³annicy Trabznosporu, którzy negocjowali z zarz¹dem Wis³y sprawê transferu Macieja ¯urawskiego. Prezes Janusz Basa³aj nie chcia³ komentowaæ wyników rozmów. - Konkretów brak, jeste?my w trakcie rozmów. Jutro ci¹g dalszy. </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
<CENTER>

</CENTER>
<DIV =txt1>Prezes zapewnia, ¿e oprócz oferty Trabzonsporu, na dzieñ dzisiejszy propozycja dla ¯urawskiego jest tylko z Austrii Wiedeñ. Pe³nomocnictwo ze strony Wis³y na rozmowy z tym klubem ma Adam Mandziara.

¯urawski jest jedynym pi³karzem Wis³y, który na chwilê obecn¹ ma konkretn¹ ofertê z klubu zagranicznego.
</DIV></TD></TR></T></TABLE>Edited by: The Londoner

sanatik
10.06.2005, 23:36
sport1.at

zurawskinin persembe wiyanaya Takim baskani stronach´a ait özel-jet ile gidip austria wien ile görüstügünü yaziyor ( polonya basininda bildirildigini ekliyor ). 3 milyon euro bonservis yüzünden anlasma yok henüz.

Transfer olmasa austria wienalternativ olarak --&gt; Atiba Hutchinson ( 22 yasinda kanadali ( 11 kez milli olmus ) Isvec liginde 3üncü olmus Helsingborg takiminda oynuyor ) düsünüyormus. degeri 50.000 ?smileys/smiley1.gif

Cuma, yani bugün bizim ile görüsecegi bildirmis burdada.

Edited by: sanatik

The Londoner
10.06.2005, 23:43
sport1.at

zurawskinin persembe wiyanaya Takim baskani stronach´a ait özel-jet ile gidip austria wien ile görüstügünü yaziyor ( polonya basininda bildirildigini ekliyor ). 3 milyon euro bonservis yüzünden anlasma yok henüz.

Transfer olmasa austria wienalternativ olarak --&gt; Atiba Hutchinson ( 22 yasinda kanadali ( 11 kez milli olmus ) Isvec liginde 3üncü olmus Helsingborg takiminda oynuyor ) düsünüyormus.

Cuma, yani bugün bizim ile görüsecegi bildirmis burdada.

bu haber dun wislakrakow.com`da cikmisti.Oyuncuyla anlasmak mesele degil de (o zaten sagolsun onune gelenle anlasiyor!) bu wisla yonetimi var ya!!!

Özkan Erdem
10.06.2005, 23:47
hadi bakalim.. isler yine karisik gibi görünüyor.. kismet..

sanatik
10.06.2005, 23:48
haketten ne gicik yönetim uyuz olduk yine.

yukarda bahsettigim isvecde oynayan atiba hutchinson transfer degeri --&gt; Euro 50.000,- smileys/smiley1.gifhehe

austria wien sitesinde geziniyorum. bakalim ne var ne yok.

zurawskiye yilligina 1 milyon önermisler. Alternativ olaraköncellikle Marek Mintal (http://www.fcn.de/index.php?id=768) varmis. ( Nürnberg ).Edited by: sanatik

Mollasalihoğlu
10.06.2005, 23:58
szymek zurawski'yi öldürür wien'e imza atarsa smileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
10.06.2005, 23:59
Bizim yönetimin o kadar verecegini sanmam.. 1 milyon fazla degilmi ya..

Tahsin Armutcu
10.06.2005, 23:59
zurawskiymis kaleciymis hic onemli degil takima uysun sisteme uysun yeter bunlari diyorum ama icimden olacakmis gibi gelmiyor umarim yoneyicilerimiz beni yaniltirlar

The Londoner
11.06.2005, 00:03
Bizimkiler de Zurawski`ye yillik 1 milyon Euro verecek bildigim kadariyla. Fatih ve Gokdeniz duzeyinde bir ucret yani...

Szymek ise yillik 500 bin euro aliyor diye hatirliyorum.Edited by: The Londoner

sanatik
11.06.2005, 00:22
austria 2,5 million veriyormus zurawskiye. Biz 2,8 e cikarmisiz.

niye birden 2,8 oldugunu cakmamisdim. sebeb austria imis demek.

The Londoner
11.06.2005, 00:24
austria 2,5 million veriyormus zurawskiye. Biz 2,8 e cikarmisiz.

niye birden 2,8 oldugunu cakmamisdim. sebeb austria imis demek.

Bu bilgi saglam mi?smileys/smiley2.gif

Eddy
11.06.2005, 00:27
zurawski iyi forvet ama yasi fazla bu adam en fazla 1 milyon euro yu hakeder...ama gelirse gerçekten szymek ile iyi ikili olurlar...

sanatik
11.06.2005, 00:38
Forumlarinda öyle deniliyor. Saglam degil bu acidan

yeni bir yazi var wisla sitesinde --&gt; TIKLA (http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&amp;id=8779)( tercüme icin http://www.poltran.com)Edited by: sanatik

Zurawski
11.06.2005, 00:38
Zurawski Trabzonda.Az önce Metin Akbasogluyla görüstüm telefonda muhabbet ettik baya dedim nasil gidiyor transfer, dedi arada 5000 Euro fark var ,dedim sorun degil ben gönderim2 saatönce teminat mektubu gönderdim Polonya bankasi kabul etmemis.Bunun üzerine aradim Krakow baskani Basileji dedim baskan yapma olmaz falan tamam ulen dedim susun verdim kartin sifresini visadan çekin bari diye haber gönderdim ve transfer sonuçlandi.Hayirli olsun.

Akın NAZİFOĞLU
11.06.2005, 00:50
ojgeldin beya zurom

Akın NAZİFOĞLU
11.06.2005, 00:55
ben transfere transfer demem forumda yüzlerce sayfa tertisilmadiktan sonra...

ben transfere transfer demem günlerce geldi gelmedi deyip bir sevinip bir üzülmedikten sonra...

ben transfere transfer demem aylarca izleyip, pesinde kosup, çok siki pazarliklar sonunda son dakikada takima katilmadiktan sonra...

toshiba
11.06.2005, 07:15
ben transfere transfer demem forumda yüzlerce sayfa tertisilmadiktan sonra...

ben transfere transfer demem günlerce geldi gelmedi deyip bir sevinip bir üzülmedikten sonra...

ben transfere transfer demem aylarca izleyip, pesinde kosup, çok siki pazarliklar sonunda son dakikada takima katilmadiktan sonra...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TheCrow
11.06.2005, 09:41
Bence frikikçi kaleci almamaliyiz.Niye derseniz,adam her frikikde "Aha frikik" diye kalesinden kosup gelecek,tabi ki Gökdeniz veya Fatih kullanacak atisi,hem kale bos kalacak hem de her frikikte ileri-kaleye kosmaktan hasat olacak... Edited by: TheCrow

selcjK
11.06.2005, 09:43
Bizim yönetimin o kadar verecegini sanmam.. 1 milyon fazla degilmi ya..

1 milyon euro su an fatih ile gökdenizin aldigi para hakeder mi dersin ? bence sonuna kadar hakeder zuro da o parayi

Ömer SEVİNÇ
11.06.2005, 12:20
Bence frikikçi kaleci almamaliyiz.Niye derseniz,adam her frikikde "Aha frikik" diye kalesinden kosup gelecek,tabi ki Gökdeniz veya Fatih kullanacak atisi,hem kale bos kalacak hem de her frikikte ileri-kaleye kosmaktan hasat olacak...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ayrica Zurawskinin Ts'de oldugu haberine inanmiyorum. Çok saçma. Visadan 3 milyon Euro mu çekmisler??

alone_61
11.06.2005, 12:24
zurawski isi o kadar uzadi ki artik hedef sampiyonluk degil zurawskiyi almak oldu.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif. gelse simekle iyi anlasirlar, zaten fatih, gökdeniz, yattara var hücumda durdurulamaz bir takim oluruz ama zuraski transferinden önemlisi tolganin kalmasi.umarim petko, karel hariç kadro korunur ve zurawski, stoper, ve gelecek vaad eden solaçik, sagbek, vb transferler yapilir. cem can yalçin transferlerini elestiren arkadaslar, bence bu transferler çok önemli. zaten ucuza alinan genç oyuncular kendilerini kanitlamak için çok çalisirlar ve hem biz hem onlar kazanir. unutmayin, tolunay, cengiz, osman, abdullah, ibrahim ege, erdinç geldiklerinde kimse tanimiyordu ama bize çok faydalari dokundu ve dokunuyor da...hayirlisi diyelim..

The Londoner
11.06.2005, 12:26
Forumlarinda öyle deniliyor. Saglam degil bu acidan

yeni bir yazi var wisla sitesinde --&gt; TIKLA (http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&amp;id=8779)( tercüme icin http://www.poltran.com)

Evet Zurawski`yle yapilmis bir roportaj bu. Biraz veda ropartaji havasinda. Gidecegi takimin Austria Wien veya Trabzonspor olacagi, bunun da yonetimin yaptigi gorusmelerden sonra belli olacagini soyluyor. Zurawski her iki kuluple de ilgili pozitif konusuyor. 2 gun once Austria Wien baskaniyla ve teknik direktoruyle yemek yemis... bundan memnuniyetle bahsediyor. Turkiye liginin Avusturya liginden guclu oldugu da roportaj da deginilen konulardan biri. Fakat Zurawski bu konuda yorum yapmaktan kaciniyor.

Bu iki takim disinda, Fiorentina, West Ham ve Osasuna`nin da oyuncuyla ilgilendigi bilgisi var.

................................................

Ayni sitede bugun cikan yeni bir haberde ise Austria Wien`in Zurawski`nin maliyetinden dolayi ayni takimdan Frankowski`yi almayi dusundugu bildiriyor. 31 yasindaki Frankowski`nin maliyeti sadece 800.000 Euro imis....Edited by: The Londoner

alone_61
11.06.2005, 12:31
sitede kayitli kisi 6747. zurawski transferindeki 500.000 avroluk farki bi bölsek adam basi ne kadar düser. 500.000/6747= 74,1 avro.. ne dersiniz?http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

TSunami
11.06.2005, 12:35
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR, ZURAWSKI IÇIN BASTIRIYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor'un uzun süredir transfer gündemindeki Zurawski için Polonya'ya giden Yönetici Metin Akbasoglu, bu kez transferi gerçeklestireceklerine inandigini söyledi. Szymkowiak'tan sonra Zurawski'yi de Trabzonspor'a kazandirmak istediklerini ifade eden Akbasoglu, "Gelinen noktada Ronaldo'yu alsak, taraftari Zurawski kadar mutlu etmeyecek gibi görünüyor. Bunun için bu kez Zurawski'nin transferini gerçeklestirmek için sartlari sonuna kadar zorlayacagiz" dedi.
OLMAZSA ROTA DEIVID
Akbasoglu, Zurawski transferine bu kez olumlu veya olumsuz nokta koyacaklarini ifade ederek, "Çünkü kampa kadar transferi bitirmek istiyoruz. Zurawski olmasini çok istiyoruz ama transferde olumsuz için de hazirlikli olmalisiniz. Onun için Zurawski'nin alternatifleri için girisimlerde bulunacagiz" dedi. Akbasoglu, W.Krakow ile bugün pazarliklara girisirken, Yönetici Murat Bozoglu'da Polonya'da kötü haber gelirse Santoslu Deivid'in isini bitirmek için harekete geçecek</TD></TR></T></TABLE>

Burçak
11.06.2005, 12:37
o yazilar tercüme edilirmi yaa smileys/smiley4.gif

TSunami
11.06.2005, 12:37
alalim su zoro'yu da bizanslilari kiliçtan geçirsin artik.

Burçak
11.06.2005, 12:40
top zurawskideee kaleciyle karsi karsiyaaa... harika bi bilek hareketiii.. vuruuuuuus ve GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL..!!!

ezikbahçe 0 TRABZON 3 oluyorr zurooo takiyorr.

Alistirmalara baslayalim ufaktan smileys/smiley4.gif smileys/smiley2.gifEdited by: forever61

Tmac61
11.06.2005, 12:51
Millet lakabini da bulduk:Süper oldu yawsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Zuro</span>GOL

</span></font>

Muhalif
11.06.2005, 12:52
Bence frikikçi kaleci almamaliyiz.Niye derseniz,adam her frikikde "Aha frikik" diye kalesinden kosup gelecek,tabi ki Gökdeniz veya Fatih kullanacak atisi,hem kale bos kalacak hem de her frikikte ileri-kaleye kosmaktan hasat olacak...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley17.gif

bu yönden bakinca haklisin.. ama bir de osman demisti ya bu kaleciyi forvet e alalim kaleye de bjk den pancu yu alalim diyesmileys/smiley36.gifo da hakliydismileys/smiley17.gif

Mollasalihoğlu
11.06.2005, 13:18
Zurawski Trabzonda.Az önce Metin Akbasogluyla görüstüm telefonda muhabbet ettik baya dedim nasil gidiyor transfer, dedi arada 5000 Euro fark var ,dedim sorun degil ben gönderim2 saatönce teminat mektubu gönderdim Polonya bankasi kabul etmemis.Bunun üzerine aradim Krakow baskani Basileji dedim baskan yapma olmaz falan tamam ulen dedim susun verdim kartin sifresini visadan çekin bari diye haber gönderdim ve transfer sonuçlandi.Hayirli olsun.

smileys/smiley36.gif smileys/smiley32.gif

TSunami
11.06.2005, 13:31
Millet lakabini da bulduk:Süper oldu yawsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

ZuroGOL

smileys/smiley4.gif
güzel ama ZORO daha iyi.
1.bildigimiz ZORRO
2. zor o (transferindeki zorlukdolayisiyla)smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Edited by: TSunami

Zafer Keskin
11.06.2005, 13:31
heheheh bu kadar kolaydi madem bu zamana kadar neden bizi oyaladin yaw demedinmi....smileys/smiley32.gif

Tmac61
11.06.2005, 13:38
Zuro gelince iyi bi firçalayalim "lem geberdik beklemekten nereleydeydin"...

My
11.06.2005, 13:47
Herkes çok sartlandi Zurawski transferine. Eer mazallah olmazsa vay buralarin haline smileys/smiley5.gif

$FIRTINA61$
11.06.2005, 13:50
ribery gidiyormus gs den parazini vermiyo diye biz bir el atalim iyi olmazmi?

TSunami
11.06.2005, 14:08
ribery gidiyormus gs den parazini vermiyo diye biz bir el atalim iyi olmazmi?

celo onusamiyendeöyle bi kitlediki idmanda bile celo yu görmek isteyecegini sanmiyorum

The Londoner
11.06.2005, 14:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>11Haziran2005 13:51</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/MaciejZurawski01.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Zurawski'de sona dogru!</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor'un kadrosuna katmayi istedigi fakat maliyeti sorun olan Polonya Milli Takimi ve Wisla Krakow'un golcüsü Majiej Zurawski'nin transferinde sona dogru yaklasildigi belirtildi...</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="50%">
< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=35">
</TD>
<TD width="50%">
< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=36">
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Kulüp yönetim kurulu üyesi Metin Akbasoglu ile birlikte Polonya'da bulunan yönetici Önder Bülbüloglu yaptigi açiklamada, Zurawski konusunda Wisla Krakow Kulübü ile yaptiklari görüsmelerinin sürdügünü söyledi.

Görüsmelerin iyi bir havada sürdügünü kaydeden Bülbüloglu, ''Pazartesi günü bu transferin olumlu sonuçlanacagini düsünüyoruz. Epeyce bir yol aldik'' diye konustu. </TD></TR></T></TABLE>

BDiler61
11.06.2005, 14:51
simdi pazartesiye kadar nasil bekleyecegiz

tunganyan
11.06.2005, 14:58
yaw zurawski iyi ama yasli onun yerine brezilyadan deividi alsak daha iyi olmazmiydiii ama ne olursA OLSUN HAYIRLISI OLCAK 27 HAZIRANI HEYECANLA BEKLIYORUM SIMDIDEN HAZIRLANMAYA BASLADIM BU SEFER GIDECEZ INSALLAH SAMPYNLR LIIGINE ALLAHIN IZNIYLE...TÜM KARADENIZLILERE SELAMLAR

poetricus
11.06.2005, 15:00
Bu iste bir tuhaflik var: Zuravski'nin fiyatinin da yasinin da yüksek olusundn behsediliyor. herifi transfer etmeye karar verdigimizde neredeyse paf liginde oynuyordu. Böyle giderse biz transferi bitirene kadar adam jübile yapacak!

Bu arada oflee61 arkadasimiza da yaptigi maddi fedakarlik için tesekkürler!

peja
11.06.2005, 15:01
Ya yönetim bizi deli etmeye çalisiyor yada yalanci medya.Bu nedir allah
askina son 2 hafta içinde kaçinci sona yaklastik hikayeleri.Alirsin
adami çikar açiklama yaparsin futbolcuyla beraber yada alamadin çikar
olmadi kapattik bu transferi dersin.Ne alemi var bukadar tantananinsmileys/smiley7.gif

Mollasalihoğlu
11.06.2005, 15:02
yaf fedakarligi zurawski adli arkadas yapti kendi transferine kendi para yollayip.ben sadece saksakçilik yapip alkisliyodum.smileys/smiley36.gif

selcjK
11.06.2005, 15:04
inanmiyorum ya hala pazartesi felan diyorlar ya. ben yönetici olsam varya aynen söyle. çavul dolu parayla wisla klübüne giderim, söyleyin layynnn kaç para istiyosunuz. 3 milyon euro abiijiiim.. al lan it istedigin para olsun suratina atarim paralari alir gelirim zuromu :p yok ya veya kafalarina bosaltirim parayi veya yarisini kafadan asagi bosaltirim, yarisinida yüzlerine atarim. offz

Oruç
11.06.2005, 15:09
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD width=468 height=5></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>
<TABLE =mspot style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2>
< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=40">
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2>http://www.spor3.com/image/temp.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/Zurawski_1.JPGZurawski'nin transferinde sona dogru
Trabzonspor Polonyali Zurawski inadini sürdürüyor.</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=39">
</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2 height=1>Trabzonspor'un devre arasindan beri kadrosuna katmayi planladigi Polonya Milli Takimi ve Wisla Krakow'un golcü oyuncusu Majiej Zurawski'nin transferinde sona dogru yaklasildigi bildirildi.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Metin Akbasoglu ile birlikte Polonya'da bulunan yönetici Önder Bülbüloglu, AA muhabirine yaptigi açiklamada, Zurawski konusunda Wisla Krakow Kulübü ile yaptiklari görüsmelerinin sürdügünü söyledi.

Görüsmelerin iyi bir havada sürdügünü kaydeden Bülbüloglu, ''Pazartesi günü bu transferin olumlu sonuçlanacagini düsünüyoruz. Epeyce bir yol aldik'' diye konustu</TD></TR></T></TABLE></DIV>

FATIH SULTAN TEKKE

İleli
11.06.2005, 15:23
hagi gsye gittiginde 30 yasindaydi 4 sampiyonluk kazandirdi yas muhabetti yersiz!!!

sanatik
11.06.2005, 16:57
transfermarkt forumunda bu haberde

http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,1112059,dyscyplina.html (http://sport.&#111;net.pl/1020297,0,0,wia,1112059,dyscyplina.html)

austria zurawskinin bizi daha enteresan buldugundantransfer chanci düsdügünden,yerine frankowskiye 700. ile 800 bin ? bonservis arasi talip oldugunu biri kisaca tercüme olarak aciklamis.

objek
11.06.2005, 17:20
Teknik olarak frankowski yabana atilacak bir futbolcu degil zuro olmazsa neden olmasin?

Tmac61
11.06.2005, 17:26
sanatik Lehçeyi söktük sayende...

Yahu bizim kadar takip eden varmidir transferleri..smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif