PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38

The Legend
31.07.2005, 19:20
Ikisene önceki Türkiye kupasi finalmaçimizda (G.Birligini 4-0 yendigimiz)El Sakanin M.Yilmazi bile nasil tutamadigini izledikten sonra bu adama eller den daha iyidir diyemem.

Ayrica simdi daha yasli.

Özkan Erdem
31.07.2005, 19:30
Ikisene önceki Türkiye kupasi finalmaçimizda (G.Birligini 4-0 yendigimiz)El Sakanin M.Yilmazi bile nasil tutamadigini izledikten sonra bu adama eller den daha iyidir diyemem.

Ayrica simdi daha yasli.

smileys/smiley32.gif

kutoz
31.07.2005, 19:37
El Saka ilk geldigi yillar, üst düzey onuyorda. Ama son bir yildir performansindan gerileme var. Öyle olmasa Ziya Hoca sattirmazdi onu. Gittigi takim da, belli zaten...

Eller'i ne eller istedi vermediler. smileys/smiley2.gif

Bekleyip görecegiz...

AyhanPe
31.07.2005, 19:42
daha ikinci macina cikmis bir adamin elestirilmesi oldukca tuhaf
gercekten.eller in tek bir golde hatasi yok ve rezalet oynamis orta
saha ile defans zaten cok kopuktu. defans da az cok diri kalan tek
adamdi.evet biraz yavas bende katiliyorum ama iyi bir futbolcu.üstelik
iyi yada kötü brezilya milli takimina cagrilmis bir futbolcu bi kac
kere de olsa hazirlik macinda da olsa o formayi giymis biri.kim ne
derse desin adamin kumasi iyi.adam birakin trabzonu belki ilk kez
türklerle tanisti.birde öyle bir oyun bekleniyorki zaten öyle oynasa
hemen brezilya milli takimina cagrirlardismileys/smiley36.gif

iki kupa maci finalinde de el saka büyük takimda forma giyemecegini
gösterdi.zaten o kadar cok isteyini vardiki adam konyayi tercih etmissmileys/smiley36.gif

bizim mehmet yilmaz da adami rezil etmisti hemde iki final macinda dasmileys/smiley4.gifo kadar aciz kaldiki sinirden gökdenizi bogazlamastismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Edited by: ölümüne_ts

murat
31.07.2005, 20:54
Ya kardesim bu ISaac i gencler nezaman nasil aldi ya ? Bu cocuk nigerya U-20 milli takimiyla final oynadi. Muthis futbolcu buyuk kulupler talipti. Hayret ya gercekten muthis yetenek bu sezonun flas transferi olacak...

Bizim transfer komitesi herhalde hep tatilde..

Harun-61
31.07.2005, 21:05
Ya kardesim bu ISaac i gencler nezaman nasil aldi ya ? Bu cocuk nigerya U-20 milli takimiyla final oynadi. Muthis futbolcu buyuk kulupler talipti. Hayret ya gercekten muthis yetenek bu sezonun flas transferi olacak...

aldigim duyumlara göre Cavcav afrikanin ünlü menejerleri ile anla$mi$, onlara para veriyor, onlarda gelecegin yildizlarini Cavcav'a veriyorlar. adam i$i biliyor...2 sene icinde birkac milyon Euro'ya satar birisine...(geremi-mo$e ve digleri...)

AyhanPe
31.07.2005, 22:20
Ya kardesim bu ISaac i gencler nezaman nasil aldi ya
? Bu cocuk nigerya U-20 milli takimiyla final oynadi. Muthis futbolcu
buyuk kulupler talipti. Hayret ya gercekten muthis yetenek bu sezonun
flas transferi olacak...

ona bakarsan bi sürü genc yetenek var.bizim aldigimiz jun da bunlardan
biri.nijerya - brezilya u20 macini izlemistim.orda ismini
hatirlamiyorum ama cok iyi bir nijeryali futbolcu vardi belkide isaac
di bilmiyorum birde bizim de talip oldugumuz martinsi begenmistim

#10 Fietra
31.07.2005, 22:34
Transfer bitmesin yerli oyuncu istiyoz

AyhanPe
31.07.2005, 22:39
yerli alirlar kesin güveni alacaklar denizliden bence.bakalim zaten ligler yeni bitti daha oldukca zaman varsmileys/smiley4.gif

İleli
01.08.2005, 00:07
hayirdir transfer bitmedimi daha?

lazkaya
01.08.2005, 00:22

Harbiden bu sene iyi yerli oyuncu niye almiyoruzki?

Ustaalioğlu
01.08.2005, 00:31
Beyler iskoc is arkadaslarim trabzona gidecek arkadaslari icin gezilecek yerlerin listesini istiyor smileys/smiley4.gif, Sumela, Uzungol, Camburnu geliyor aklima ilk planda, sizin baskatavsiyeniz varmi, dogal guzelligin cok anlamli olacagin sanmiyorum bunlar icin, kendi ulkeleri cok benziyor trabzona...

gerçekefsane
01.08.2005, 00:34
Beyler iskoc is arkadaslarim trabzona gidecek arkadaslari icin gezilecek yerlerin listesini istiyor smileys/smiley4.gif, Sumela, Uzungol, Camburnu geliyor aklima ilk planda, sizin baskatavsiyeniz varmi, dogal guzelligin cok anlamli olacagin sanmiyorum bunlar icin, kendi ulkeleri cok benziyor trabzona...

gayda ve tulum ortak bir yöndür

sanatik
01.08.2005, 00:41
faithus sen onlara en iyi birahane nerde oldugunu göster, oradan cikmazlar birdaha. smileys/smiley1.gif

ancak transfer konusunda böyle bir yazi biraz offtopic.Edited by: sanatik

vizarian
01.08.2005, 01:00
trasnferdeki politika bence yanlis su ana kadar alinmasi gerekiyordu yani alinacak oyuncular önce den belirlenmeliydi ve simdi belkide bu durumda olmazdik smileys/smiley5.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

AyhanPe
01.08.2005, 01:51
bence mactan sonra anlastiklari oyuncularla sözlesme imzalayacaklar.bombalar bir bir patlayacak bizde bayram edecegizsmileys/smiley4.gifkesin
transfer var yani bu demek oluyorki bu hafta icinde bu topicteki
sayfalarda büyük bir artis olacak.bence cok iyi iki futbolcu daha
alacaklar biri yerli biride yabanci

gerçekefsane
01.08.2005, 01:58
Türkiye konusacak
Ömer Sari, tüm Türkiye'nin 2-3 hafta sonra Fabiano ve Jefferson'u konusacagini iddia etti
TRABZONSPOR Asbaskani Ömer Sari, Famagusta ile oynanan Sampiyonlar Ligi ilk maçinda elestirilen yeni transferler kaleci Jefferson ile Fabiano Eller'in Türkiye'ye gelmis en iyi yabanci oyuncular oldugunu iddia etti. 2 maç sonra tüm Türkiye'nin bu oyunculari konusacagini dile getiren Sari, "Bu futbolcular öyle basit alinmadi" dedi.

ÖZELLIKLE Fabiano'nun çok yetenekli bir futbolcu oldugunun altini çizen Sari, "Trabzon'a bir daha Fabiano gibi bir oyuncu gelmesi çok zor. Yetenekleri tartisilmaz bir oyuncu. 2-3 hafta sonra tüm Türkiye Fabiano ve Jefferson'u konusacak. Trabzonspor bu sezon en iyi transferlerini gerçeklestirmistir" diye konustu
takagazete.com

vizarian
01.08.2005, 01:58
kaynagin varmi kardes nerden biliyon

bide söylim bizim kilere güven olmaz deyvid,obina,kahe,zurovski,alpayHANIIIIII

tunganyan
01.08.2005, 02:16
yabanci(buyuk olasilikla Lee)futbolcu disinda yerli futbolcular da gonderilebilirmis. bu da demektir ki bir yabanci,en az bir tane de yerli tranfer var.belki de anorthosis macinin boyle bitmesi iyi 2 yada 3 transfere vesile olacak.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

owenank
01.08.2005, 09:35
Mac ozetini cumartesi gunu seyrettim galiba ama mac ne zaman oynandi bilmiyorum. Muhtemelen gecen haftasonu S.L. eleme macindan once. Bahsettgim mac Celtic-Fulham hazirlik maci. Galiba tarafsiz sahada oynandi. Belki benden once birileri yazmis olabilir ama transfer basliginda okumadim boyle bir haber. Macin 2. yarisi Celtic bir penlti kazandi. Topun basinda Zura gecti. Yine yavas yavas geldi ve ters kose yapacam diye kalecinin sagina plase yapti ama kaleci topu cikardi. Hani su adamin gol ozelerinde penaltilari hep ters kose attigi gosteriliyordu ya! Kimbilir nasil goller de kacirmistir bu adam.Bakin alamadigimiz için kotulemiyorum. Bence zaten o parayi verip almadik. Neyse cok guldum penaltiyi kacirdigini gorunce. Bir deburda duran toplara vuran penalti atan bir adam almis olcaz diyen yorumlar vardi aklima onlar geldi.Adam penalti bile atamiyormus aslinda.Keyiflendim vallasmileys/smiley36.gif

LazY_61
01.08.2005, 09:46
Ilk önce herkese Günaydin

Su Transfer konusunu artik kapatasak diyorum çünkü sanirim yönetim daha transfer yapmaz

TrabzonStorm
01.08.2005, 09:55
Anladigim kadari ile Senol Günes bazi takviyeler isiyor, ama sali aksami bunlar degerlendirilecekmis, maç öncesi konsantrasyon problemi nedeni ile...Zaten yavas yavas maç havasina girdik, bizde de pek transfer konusma istegi yok, ancak maçtan sonra tekrar gündeme gelir tahmin ediyorum, çünki onlari elememiz herseyin güllük gülistanlik oldugunu göstermez

kamil
01.08.2005, 10:42
Arkadaslar hala transfer yapilacagini zannediyor.Bu imkansiz gibi bir sey.su an transfere baslasak ilk yari sona erer.Bizim yönetimimizdeki bu hiz varken biz her seyi yapariz.Dün Fanatik gazetesinde sn Bozoglunu resmine baktinizmi.Pesin satan bezirganlar gibi poz vermis.Yapmis olduklari bunca transferler!!!! için ancak bu poz verilir.Ne diyelim Allah çok versin.

TrabzonStorm
01.08.2005, 10:50
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=758 align=center>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#ffffff></TD>
<TD =metin width=588 bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Basindan Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Karadeniz'de sular dalgali
Radikal

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>ADNAN SUNGUR

Çarsamba gecesi Sampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turu rövans maçina çikacak olan Trabzonspor'da Yattara'yla yollar ayriliyor. Bordo-Mavililer Mehmet Yozgatli ve Serhat Akin'la da anlasma zemini ariyor.

Trabzonspor önemli bir operasyona hazirlaniyor. Karadeniz ekibinde yönetimin, iyilestirme yapmak istedigi ama rakamda anlasamadigi Ibrahima Yattara ve Anorthosis maçinda bekleneni veremeyen ve büyük tepki alan Mehmet Yilmaz ile yollarini ayirmayi düsündügü iddia edildi. Bu iki ismin yerine de Mehmet Yozgatli ve Serhat Akin gündemin ön planindaki oyuncular. Bu iddialar yönetime çok yakin kaynaklar tarafindan dile getirilirken, Bordo-Mavili yetkililer, iddialari dogrulamaktan kaçiniyorlar.
Yetenekleriyle taraftarin adeta sevgilisi olan, ancak disiplinsiz ve agresif tavirlariyla takimi sürekli zor durumda birakan Gineli futbolcu Ibrahima Yattara için iyilestirmede anlasmaya varilamamasi nedeniyle Fransa'nin Nantes kulübüyle masaya oturuldugu belirtildi. Yönetimin, yillik 500 bin dolar önerdigi ancak, "1 milyon dolardan asagi imza atmam" diyen Yattara'nin Anorthosis karsilasmasinda kirmizi kart görmesi nedeniyle bardagi tasirdigi ve menajer Adnan Demir'e yetki verildigi dile getirildi. Demir'in Fransa'nin Nantes kulübü ile görüstügü ve 4 milyon avro civarinda bir fiyat aldigi ileri sürüldü. Trabzonspor yöneticilerinin, Fenerbahçeli Mehmet Yozgatli ile de görüstügü ve bu takimda yedek soyunan basarili sag kanat oyuncusuyla her konuda anlasmaya vardigi vurgulandi. Fenerbahçe yönetiminin, Mehmet Yozgatli'yi vermesi halinde Yattara ile yollarin ayrilacagi ifade edildi.
Fenerbahçe'den Anderlecht'e transfer olan Serhat Akin'in yedek soyunmasi nedeniyle moralinin bozulmasi Trabzonspor yönetiminin harekete geçirdi. Serhat'in Trabzonspor'a gelmeyi kabul etmesi ve Anderlecht'in de transfere onay vermesi halinde yeni bir senaryonun hayata geçirilecegi vurgulandi. Buna göre Serhat gelirse, Bordo-Mavililer ile sezon sonunda sözlesmesi sona erecek olan Mehmet Yilmaz, Anarthosis maçinda bekleneni verememesi ve büyük tepki almasi nedeniyle gönderilecek. Gençlerbirligi'nin israrla istedigi Mehmet Yilmaz'in 1.5 veya 2 milyon dolar karsiligi baskent ekibine satilabilecegine isaret edildi. Mehmet Yilmaz'in da, "Sürekli oynamak istiyorum. Bu nedenle Gençlerbirligi'ne gidebilirim" dedigi ileri sürüldü.

Futbolcular bugün kampa giriyor
Trabzonspor bir yandan Anorthosis'le oynayacagi rövans maçina hazirlanirken, diger yandan da kadroyu güçlendirmek için transfer girisimlerini sürdürüyor. Almanya'da bulunan yönetici Önder Bübüloglu, Werder Bremen'den Barthosz Bosaçki, Hannover 96'dan Dariusz Zuraw ve Kaiserslautern takiminin Kamerunlu stoperi Lucien Mettemo'yu gündemine aldi. Trabzonspor birkaç gün içinde bu isimlerden transfer etmek bitirmek ve lige yetistirmek istiyor. Bir yabanci transferinin gerçeklesmesi halinde Lee Eul Yong'un sözlesmesi karsilikli olarak feshedilecek</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Özkan Erdem
01.08.2005, 11:31
Serhat ve Mehmet Yozgatli'yi toplasan anca Yarim Yattara eder... O pis formayi giymis adamlari getirmeyin buraya sakin..

CECEN61
01.08.2005, 11:32
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'DA TRANSFER HAREKATI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor'un Anorthosis'le oynadigi karsilasmada yeni transfer Eller'in gösterdigi düsük performans yönetimi yeni stoper arayisina itti. Karadeniz ekibi Brezilya'dan sonra bu kez transfer rotasini Almanya ve Isviçre olarak belirledi.

Bordo-mavili yönetimin stoper mevkiine ilk adayi, Kaiserslautern'de forma giyen Kamerunlu Lucien Mettomo. Geçen sezon devre arasinda Kaiserslautern'e giden 28 yasindaki Kamerun Milli Takimi'nin stoperi 15 maçta forma giydi. 1.86 boyunda olan Mettomo 84 kilo agirliginda. Yönetimin bu futbolcu için de Alman ekibiyle pazarliklara basladigi, birkaç gün içinde transferin netlik kazanacagi ögrenildi.
</TD></TR></T></TABLE>

TrabzonStorm
01.08.2005, 11:40
Arkadaslar bence de Yattara gibi yerini doldurmamizin mümkün olamayacagi bir oyuncuyu Istanbul basininin da destegi ile bu kadar kolay harcamayalim...Bu konuda daha önce yazdigim bir hazirlik maçinda Fatih in hakeme tokat atma olayini hatirlatmak isterim...Maçtan sonraki kizginligi anlayabiliyorum, ama gösterilen iki sari karti toplasaniz degil kirmizi bir sari kart etmez...Kötü niyetli bir oyuncu kesinlikle degil...Satilirsa hücum gücümüz % 30-40 azalacaktir...Kaybetmeye degil kazanmaya ihtiyacimiz var su dönemde...Her futbolcu hata yapar, ama takima katkilarina genel olarak bakmakta fayda var...

sanatik
01.08.2005, 11:44
Türkiye konusacak
Ömer Sari, tüm Türkiye'nin 2-3 hafta sonra Fabiano ve Jefferson'u konusacagini iddia etti

TRABZONSPOR Asbaskani Ömer Sari, Famagusta ile oynanan Sampiyonlar Ligi ilk maçinda elestirilen yeni transferler kaleci Jefferson ile Fabiano Eller'in Türkiye'ye gelmis en iyi yabanci oyuncular oldugunu iddia etti. 2 maç sonra tüm Türkiye'nin bu oyunculari konusacagini dile getiren Sari, "Bu futbolcular öyle basit alinmadi" dedi.

ÖZELLIKLE Fabiano'nun çok yetenekli bir futbolcu oldugunun altini çizen Sari, "Trabzon'a bir daha Fabiano gibi bir oyuncu gelmesi çok zor. Yetenekleri tartisilmaz bir oyuncu. 2-3 hafta sonra tüm Türkiye Fabiano ve Jefferson'u konusacak. Trabzonspor bu sezon en iyi transferlerini gerçeklestirmistir" diye konustu.

TAKA

TrabzonStorm
01.08.2005, 11:53
Sanatik hazir seni yakalamisken, bu kadar çok topic açilmasi olaylari takip etmemizi engelliyor..Bu konuda biseyler yapmak lazim...Birbirinin ayni konulari farkli basliklarla ayri yerlerde konusuyoruz...Ben bunu belirtirsem çok etkili olmaz ama senle benzer seyler düsünüyoz genelde su ise bi el at kardesimsmileys/smiley4.gif..Bu arada bu topicte bunu yazmanin ne geregi var diyenlere:...transfer bitmedi daha...maçtan sonra yni bir transfer taarruzu baslayacak..Kaynak: tecrübeler...

Bu arada yeni topic açmak isteyen arkadaslara topic önerilerim:

1-Topic in de enflasyonu olur mu?

2-Simdi hangi topic i açicaz?

3-Benim topicim senin topicini topa tutar.

4-Fazla topic göz mü çikarir hiç?

5-Topitopic topicler

6-Topic in iyisi burda geel vatandas...

7-2005-2006 yaz sezonu topic less topic yarismasi

sanatik
01.08.2005, 12:01
hahaaha smileys/smiley4.gifkardes benimde dikkatimi cekiyor, ancak sitede yetkililer gecde olsa gereksiz konulari kapatiyorlar. Bende senin gibi bir üyeyim smileys/smiley1.gif

macdan sonra topic üstüne topic acilacagini bende tahmin ediyorum.Bircogu yazim mevcut konu icinde kayipolmasin yeterince ilgi görsün diye topic acmayi tercih ediyor. Oysa konularda yazdiklarimiza dikkat etsek, gerekmedigi sürece yazmasak ( bir satirlik, kisa kisa yazilar ) ayni konu hakkinda yeni yeni konu acilmasinida önleyebiliriz.

-----------------------------

Yönetim toplaniyor

Yönetim, yarin ki toplantida transferleri ve gelecegi degerlendirecek
TRABZONSPOR yönetimi Sali günü genis çapli bir toplanti yaparak gelismeleri degerlendirecek. Anorthosis Famagusta ile oynanacak maç için il disindaki yönetim kurulu üyelerinin Trabzon'a gelecek olmasi nedeniyle düzenlenen toplantida transferlerin ve yeni sezon öncesi yapilan icraatlarin masaya yatirilacagi bildirildi. Yapilacak olan toplantida transfere nokta koyulup koyulmayacagi da karara baglanacak.

TAKA

a wolf
01.08.2005, 12:17
yattara 'ya hiçbir avrupa kulübü su asamada 4 milyon avro vermez.kendi milli takiminda bile yer bulamayan bu oyuncu o kadar para etmez...

melrok
01.08.2005, 12:36
yattara ile ilgili herkesin görüsüne saygiliyim ama bir futbolcuyu tek maçla degersiz kilmak anlamsiz bir yaklasim olsa gerek. istanbul basininin amaci ortadayken bunlarin gaziyla yattarayi harcacmamak gerekiyor. adamin aldigi para ortada tabiki huzursuz olacak topu topuda 1 trilyon istiyor degmez diyebilenimiz varmi, diger futbolcularin istedigi ve aldigi ücret düsünülürse. bu adami kaybetmek degil kazanmamiz lazim. yattara gönderilip basarisiz olunursa ne senol hoca nede yönetim bunun altindan kalkabilir. tabiki bunlar benim düsüncemsmileys/smiley1.gif

gerçekefsane
01.08.2005, 12:52
herkesin görüsüne saygiliyim, fakat trabzonspor kurumsal bir kimlik kazandiktan sonra atacagi adaimlarda dikkatli davranmak zorundadir. ve atacagi adimlardan dolayi Trabzonspor hisselerini alan yatirimcilarin varliginida gözönünde bulundurmak zorundadir.

bir futbolcu benim ücretim artirin diyemez ve bu onun profesyonel olmadigini gösterir.üstelik bu futbolcunun sözlesmesinin bitmesine iki yil gibi süre kalmissa, ayrica diger futbolcularin ücretlerini emsal göstermek ise karsilastirmak bile hatadir. Trabzonspor kulubu futbolcusuna olan görevlerini yerine getirmisse, futbolcu da kulubune karsi sorumluluklarini yerine getirmelidir.ortada yapilan bir sözlesme var. iddia edildigi gibi futbolcu huzursuzluk çikariyorsa kurallar çercevesnde her türlü cezaya karsi hazirlikli olmalidir..

bu bir elestiridir.

tunganyan
01.08.2005, 12:58
biraz yattara topigine dondu ama koca sezon hicbisey yapmadan yattaradan 4 kat fazla para alanlar varsa yattara hic olmazsa takima katki sagliyor ve istedigi parayi hakediyor bence.ama bu konu kapansin artik.serefsiz medyanin uydurmalari istesmileys/smiley7.gif

melrok
01.08.2005, 13:00
profeyonelik çerçevesinde dediklerin dogru gerçekefsane. lakin iyilestirme lafi futbolculardan degil yönetimden çikti. e bu durumda bizim yönetim çoktan kulaga karpuz kaçirdi.

AyhanPe
01.08.2005, 13:19
yattara gecen sezon cogu macta oynamadi.oldukca sorunlu bi adam.dört
tane teknik direktörle calisti sonuc hep ayni.bize bir mac
kazandiriyorsa on mac yatiyor bunu da herkes biliyor ama bu sene
faydali olabilir iyide havaya girerse neden olmasin.eger 4 mil.euro
veren bi takim olursa gözü kapali satsinlar onu.onun yerine de o
paraya hamit altintopu alabiliriz gercekefsaneyle bu tranferi bitirmeye
karar verdiksmileys/smiley4.gifhamit den sonra hallil de transfer listemizde.yönetime baski yapalim bu iki futbolcu bize gelmeli.milli takim oluruzsmileys/smiley36.gif ayrica ugur ve güvenide almaliyiz

worldmaster
01.08.2005, 13:26
Harbiden bu sene iyi yerli oyuncu niye almiyoruzki?

En iyileri zaten bizde alacak yerli oyuncu yok ki

sbay
01.08.2005, 13:27
bana göre 4miyon euro ideal bi rakam satisi düsünülebilir.yattaranin 2 yilda trabzonspora maliyeti 1 milyon euro gibi bisey dir cok karli bi transfer olur

vizarian
01.08.2005, 13:44
yapilan trasferlerin yeterli oldugunu dusun muyorym en az 2 defans 1 de ortasa gerk lee ve yattara'nin da takimda yeri olmadigini dusunuyorum bunlarin yerine kaliteli isim ler gerek

zahido
01.08.2005, 13:45
Bence yattara satilmamali ama ilk 11 dede oynatilmamali Yattara sikisan oyunu çok iyi açabilen bi futbolcu Alirsin son 30 dakikada koyarsin hem karsi takimda yorulmus olur o vakit , bi güzel oyununu oynar Sol kanadabence ugur yildirim alinabilir böylece frikik atabilen bi futbolcumuzda olur Leeyi gönderip bide defans alirsak süper oluruz smileys/smiley17.gif

melrok
01.08.2005, 13:46
yaw kar kar nereye kadar bu adami göndersek diyelim 4 mil. euroya, bizim yönetim bu parayi harcayip kaliteli bir kanat oyuncusu alirmi sizce? daha tolganin parasini yeni harcayabildiksmileys/smiley36.gifyönetimde bu parayla zor duruma düser onla pazarlik bu olmaz derken vala biter transfer sezonu

sanatik
01.08.2005, 13:47
vizarian tüm yazilarini niye büyük,bold ve bordo yazman gerekiyor ?

yattaranin takimda yeri yok diyen sanirim bize kac mac kazandirdigini kac gol attirdigini unutmus olmali.

melrok
01.08.2005, 13:54
sanatik agzina saglik.

zanoylu
01.08.2005, 13:58
Yattaraya yine buradan övgüler yagdiracagiz.Yakin zamanda, takimin birçok galibiyetin de hep onun ismi öndeydi.( golleri ve asistleri )

Ömer SEVİNÇ
01.08.2005, 13:59
Millet ne oluyo yaa?

Yattara bu takimdan silinmesi gereken son kisilerden biridir. Anorthosis maçinda ilk yarida tüm Trabzonsporun ataklarini kim baslatmis bir bakin. Kirmizi karttan sonra tek bir atak yapamadik.

Maçin kaybedilmesinin nedeni Yattara degil. Takimin rakibi küçümsemesi ve Tayfunun bireysel yaptigi 2 hata.

Istanbul medyasinin gazina gelmeyin.

Not: Oooooo Oo Ibrahim Yattara

vizarian
01.08.2005, 13:59
kardes buyuk yazidan rahatsiz olduysan allll kucuk yaziyorum yattaraya gelince tama iyi topcu bize tabiki faydasi oldu am inan bana

faydasidan cok zararivar

KeLLoO
01.08.2005, 14:04
kardes buyuk
yazidan rahatsiz olduysan allll kucuk yaziyorum yattaraya gelince tama
iyi topcu bize tabiki faydasi oldu am inan bana </font>

faydasidan cok zararivar</font>

alll nedir ya?

dogru söylüyor sanatik.herkes öyle yazinca sirke dönüyor sonra forum.

biraz daha dikkatli

Özkan Erdem
01.08.2005, 14:06
Faydasndan çok zarari mi var? Evet bir kirmizi gördü valla bittik, yattara 2 sezondur ts'de kaç kere atildi kardes yapma, yaptigi asistleri, attigi golleri, çevirdigi maçlari unutuyorsun da bir kirmizi karta mi takiliyorsun. Çok para istiyor diyorsunuz, 200 bin dolaraliyor ya, saka gibi.. Hasan üçüncü 600 milyar aliyor bu takimda, niyetim hasani yermek degil ama bi kiyaslayin.. 2sinin faydasini teraziye vurun bi.. Neyse zaten belli ki basinin yalani bu Nantes olayi, yok serhat yok m. yozgatli.. Geçelim bunlari ya..

Burçak
01.08.2005, 14:07
bizim yattaragibi bi oyuncuyu kaybetme lüksümüz yok. eger hatali hareketleri varsa bunlari ne sekilde düzeltebiliriz bunlarin hesabi yapilmali. yattarayi yollayinca kimi alacaz. yada alacagin adamlar onuin gibi olurmu. yattarayi kazanmamiz gerek.

hakanh
01.08.2005, 14:09
Yattara, futboluyla ve futbol teknigiyle tartisilmaz bir futbolcu. Biraz daha takim savunmasina da yardimci olursa zaten dört-dörtlük olacak..

Fakat son zamanlarda oldukca agresif. Mactan once sakinlestirici birseyler mi verseler ? smileys/smiley1.gif

Ama bu adamda da sakinlesek goz var mi ? Gozlerine bir baksaniza.. Adam CIN gibi.. Eee zaten bu yüzdende, cogu zaman rakipleri, arada bir de bizi carpiyor.. smileys/smiley1.gif(Ama bunu hangi futbolcu yapmiyor ki ?)

zahido
01.08.2005, 14:10
Faydasndan çok zarari mi var? Evet bir kirmizi gördü valla bittik, yattara 2 sezondur ts'de kaç kere atildi kardes yapma, yaptigi asistleri, attigi golleri, çevirdigi maçlari unutuyorsun da bir kirmizi karta mi takiliyorsun. Çok para istiyor diyorsunuz, 200 bin dolaraliyor ya, saka gibi.. Hasan üçüncü 600 milyar aliyor bu takimda, niyetim hasani yermek degil ama bi kiyaslayin.. 2sinin faydasini teraziye vurun bi.. Neyse zaten belli ki basinin yalani bu Nantes olayi, yok serhat yok m. yozgatli.. Geçelim bunlari ya..

smileys/smiley5.gifHasan gerçekten 600 milyarmi aliyor smileys/smiley5.gifÖöööh beee smileys/smiley18.gif

sanatik
kardeº buyuk yazidan rahatsiz olduysan allll kucuk yaziyorum yattaraya gelince tama iyi topcu bize tabiki faydasi oldu am inan bana

faydasidan cok zararivar

alll nedir ya?
dogru söylüyor sanatik.herkes öyle yazinca sirke dönüyor sonra forum.
biraz daha dikkatli

vizarian sana az önce mesaj attim, henüz cevap göndermedin. Belki görmemis olabilirsin.

Yazilari büyük yazmakla dikkat cekmekle eline ne geciyor anlamiyorum ?

korkuyormusun yazim okunmayacak diye ?

Herkes gibi normal yazarsan kayip olup gidecekmi yazin ?

Dogru yapmadigini kendinde biliyorsun.

Yattaraya tartismayi birakalim arkadaslar. Rakiplerin adami nasil alacaklarinin hesaplarini yaparken, böyle bir uydurma haber/yaziyla ne amaclandigini anlayalim artik.

BU TOPIKINDE TRANSFER KONUSU OLDUGUNU UNUTMAYALIM

vizarian
arkadas tamam az para aliyo ama kendini böylesine önemli bir maçtan attiracak kadar hakli degil adam gibi söylesin oynamak istemiyorum desin ne bu yaptihi simdi eleyemezsek ne olcak smileys/smiley7.gif

kamil
01.08.2005, 14:11
Yattaranin trabzondan gitmesi taraftarlarini inanin anlayamiyorum.Siz trabzonda tek taraftar arasinda maçlari izliyorsunuz.Ama bizim gibi diger taraftarlarla maç izledinizmi hiç.O taraftarlarin agizlarindan yattarayi izlerken salyalar akiyor.Bu oyucuyu sirf üçbes kurus fazla vermemek için diger takim taraftarlarinin agizi medyanin karalamasiyla satmanin hiç bir mantigi yok.Bize zevkle maç izletiyor.Bütün taraftarlarimizin yüzde doksaninin agzinda yattara var.Onun sayesinde genç çocuklar trabzon sempatisi kazaniyor.Faydasindan çok zarari oluyor diyen arkadaslara soruyorum onun bes kati fazla para alan futbolcularimizdan fatih hariç hangisi onun kadar faydali oldu geçen yil.Ceza sahasina attigi her top tehlike yaratiyor.Diz kapagiyla top stop etmeye çalisan hüseyin onun kaç kati para aliyor.Birakin Allahinizi severseniz bu konuyu birak tartismak,abesle istigal görüyorum.

worldmaster
01.08.2005, 14:12
Daha ön elemeyi geçmedik ne grubu

sbay
01.08.2005, 14:13
bana göre yattara gitmemeli ama 4 milyon euro da fena bi rakam diil herkesin bi degeri var degerini verirlerse düsünülebilir.

Burçak
01.08.2005, 14:17
bana göre yattara gitmemeli ama 4 milyon euro da fena bi rakam diil herkesin bi degeri var degerini verirlerse düsünülebilir.

yok kardesim 4 de olsa o adam yollanamaz. tarbzonspora kazandirdigi sempati ortada. yasi genç . onu yola getirmenin hesaplari yapilmali. yattara gerçek performani sahaya yansitsa 10 milyon dolarda eder. iste bunlara çözüm bulunmali sorunu ne. bunuda yönetim yapmali hoca yapmali.

sanatik
Yönetim toplaniyor

Yönetim, yarin ki toplantida transferleri ve gelecegi degerlendirecek

TRABZONSPOR yönetimi Sali günü genis çapli bir toplanti yaparak gelismeleri degerlendirecek. Anorthosis Famagusta ile oynanacak maç için il disindaki yönetim kurulu üyelerinin Trabzon'a gelecek olmasi nedeniyle düzenlenen toplantida transferlerin ve yeni sezon öncesi yapilan icraatlarin masaya yatirilacagi bildirildi. Yapilacak olan toplantida transfere nokta koyulup koyulmayacagi da karara baglanacak.

Takagazete.com

-------------------------

lütfen buraya istanbul medyasindan YALAN/UYDURMA haberler akdarmayin.

vizarian
gökdenizin form dusuklugunun sebebi yattaradir ona ver digimiz destegi gökdenize versek veya baska bir oyun cuya her sey daha farkli olur cok abartiyoruz

Burçak
01.08.2005, 14:20
gökdenizin form dusuklugunun sebebi yattaradir ona ver digimiz destegi gökdenize versek veya baska bir oyun cuya her sey daha farkli olur cok abartiyoruz

tamamda o biraz futbolcunun elindedir. yattara sempatik yalanmi. tribünle arasindaki iletisim hangi futbolcuda varki? gökdenizde en az onun kadar seviliyo yani.

kamil
Bir Ersen martinin 1 milyon avro + Hüseyin Kartal oldugu bir Türkiyede Yattaraya besyüz vermek ayiptir.Maçtan önce bu yakisiksiz teklifi yaparsan adam agresif oynar kafasi karisik oynar.Bunu düsünemiyorlar mi acaba?.Yattarayi satsinlar stadi hasan üçüncü doldurur.

vizarian
bende okudum insallah bazi sorunlara cözüm bulunur

sbay
01.08.2005, 14:21

yok kardesim 4 de olsa o adam yollanamaz. tarbzonspora kazandirdigi sempati ortada. yasi genç . onu yola getirmenin hesaplari yapilmali. yattara gerçek performani sahaya yansitsa 10 milyon dolarda eder. iste bunlara çözüm bulunmali sorunu ne. bunuda yönetim yapmali hoca yapmali.

yollansin demedik zaten düsünülebilir dedik 4milyon euro da milli takim da oynamayan avrupa pazarin da taninmayan bi futbolcu icin fena bi rakam diiil

TrabzonStorm
01.08.2005, 14:22
Evet arkadaslar Yattara tartisilacak bir oyuncu degil, lütfen bu konuyu kapatalim...Ola ki yönetim böyle bir sey yapmaya kalkar o zaman da tepkimizi koyalim...Yattara yi elestirenler bana dünyada elestirilemeyecek futbolcu göstersinler..Sol kanadimiz zaten yok, sag kanadimizi da kirip ortayerde birakmasinlar bizi...Tartisilmasi bile komik..O paraya da ihtiyaci yok bu takimin...

Cemalettin Taşkın
01.08.2005, 14:24
posta gazetesinde fenerbahçeden mehmet yozgatli ve eski fenerli serhat akinin alinabilecegi haberi vardi. bilgisi olan var mi?

sanatik
01.08.2005, 14:25

abartiyoruz degil abartiyorsun.

niye 180 derece dönüs yapdin simdi ?

sana az önce mesaj attim. Almanyanin neresinde kaldigini sordum.

halen cevap göndermedin.

sbay
01.08.2005, 14:26
yattara gitmek istedigi zaman zaten TS ye yarai olmaz aksine zarali da olabilir ama nantes trabzonspordan büyük diil o yüzden yattara gitmez

sbay
01.08.2005, 14:28
posta gazetesinde fenerbahçeden mehmet yozgatli ve eski fenerli serhat akinin alinabilecegi haberi vardi. bilgisi olan var mi?

bu haberi lig tv de duydum yattara satilirsa ikisinden biri alinabilirmis ama serhat gelemez yilda bi transfer yapmak zorunda

BDiler61
01.08.2005, 14:28
Yattara nin su anda tartisilmasi çok yanlis geldiginden beri yanlis hatirlamiyorsam 2. kirmizi karti oldu 2 side haksizdi.Yattara satilamaz çevirdigi maçlarin yaptigi asistlerin yaninda su anda trabzonspor a taraftar kazandiriyor.Zamaninda sota nin yaptigi gibi.Çocular sokakta top oynarken ben yattariyim ben fatih tekke yim diyerek top oynuyor.

vizarian
01.08.2005, 14:30
ben kendi görüsümü soyluyorum arkadas bence daha iyi oynaya bilir ama neden oynamadigini bilmiyorum zaman zaman diyoruz ama bu adam birturlu %100 le onayamadi 2 sene oldu yeter burasi buyük bir camiya gecen maçta yaptigi terbiyesizlik af edilemezdi kulübun pirensipleri vardir ne kadar buyuk bir yildiz da olsan yine de alttan alinamaz bize yakismaz. ben istemez miyim oynasin?

sanatik
01.08.2005, 14:31
vizarian yattara gecen macda terbiyesizlik yapmadi, kiskirtildi.

almanyanin hangi sehirindesin ?

Nihat Güneş
01.08.2005, 14:33
ya arkadaslar siz dalgami geçiyosunuz ya...yattara yi satalim falan...adam geçen sezon size en az 15 maç aldi asisstleriyle.....her maç 15 top kaybi yapan bi gkdeniz satilsin dendiginde ortaligi yikarsiniz...ama fatihle beraber takima en çok maç kazandiran oyuncu satilabilir veya yedek kalsin diyorsunuz....benim bu takima banko yazicaim 3 oyuncu var sonra gerisini yazarim...fatih yattara simek.....saygilar

Ömer SEVİNÇ
01.08.2005, 14:33
Yattaranin %50 ile oynamasi Trabzonspora maç kazandirmak için yeterli. Zaten %100 ile oynarsa Real Madridde oynayacak. Trabzonspor dahilinde düsünürsek bu adam kalmalidir. Sunu akliniza sokun. Trabzonspor Milan degil. Yattarayi begenmiyorsak kimi almaliyiz onun yerine. Cristiano Ronaldo'yu mu?

vizarian
01.08.2005, 14:34
neresinden oldugum önenli degil

Nihat Güneş
01.08.2005, 14:36
ayrica yattara nin anartosis maçinda hiçbir günahi yok..ilk pozisyonda temasi bile yok sari yedi...ikinci pozisyonda saniye içinde topa vurdu...topu sürse eyvallah....yattara nin hiçbir günahi yooooooooook

melrok
geçen maç nasil bir terbiyesizlik yapti? ilk sari kart yattaranin hiçbir suçu yok, ikincisi düdükle vurus arasinda saniye var (ben yinede vurmamaliydi diyorum) gelelim diger futbolcularimiza, erdinç geçen sene basinda halisaha maçinda kendini sakatladi aylarca takimi yanliz birakti, canimiz cigerimiz fatih hazirlik maçinda hakem tokatladi 5 maç yalniz birakti. bu mantikla bizde oyuncu kalmaz yattara ihanet etmismis takima yapmayin yaw doldurusa gelmeyin elinizi vicdaniniza koyup öyle yazin. %100 verimli degilmis, hüseyinmi %100 verimli oynuyo, gökdenizmi, erdinçmi, symek mi diger takiimda buna dahil adam elestirecez diye insafsizca yüklenmeyelim lütfen

sanatik
neresinden oldugum önenli degil

Niye birbirimize yakin oturuyoruz belki ?

Hic sevinmezmisin öyel olursa ?

Hatta telefonlasabiliriz birazdan. Bana telefon numarini iletirsin mesajkutuma. Zamanin olursa ararim biraz görüsürüz.

tskrlr.

vizarian
01.08.2005, 14:37
ben onun gecen maçta kendini bilerk attidigina inaniyorum böylesine önemli bir maçta bu yapilmaz bu benim kendi görüsüm

sbay
01.08.2005, 14:38
yattara gitmek istemedikten sonra kimse satamaz ama oda tolga gibi gitmek isterim diye tutturursa kimse bi sey diyemez

worldmaster
01.08.2005, 14:38

Gökdeniz ne zaman form tuttu ki.Ayrica kendisine daha çok deger verilmesini istiyorsa parasinin hakkini versin.Ise bak Yattara 200 bin dolar Gökdeniz 2 trilyon .Haksizlik çok açik bir sekilde ortada

kamil
01.08.2005, 14:40
Bize yatattara 2 senedir ne yapti deniliyor.O zaman 21 senedir hangi oyuncu sana ne verdi.Sampiyonluk mu gösterdi.O zaman bütün bu futbolculari kötüleyelim öylemi.Kafayi yiyecegim artik bindigimiz dali da kesmeye basladik helal olsun bize.Ciddi olarak yönetimimiz versin Febe anelkayi yattaranin yerine bize vermezse ben bir sey bilmiyorum.Allah askina arkadaslarimiz yattarayi sanalmi tartisiyorlar.

vizarian
ben suan TRABZON'dayim benimle msn de konusa bilirsin istersen tamam kardesimsmileys/smiley1.gif

TrabzonStorm
Arkadaslar bahane arayip ta satarsaniz Yattara yi

Bulamazsiniz pabucunu degecek adami gezseniz Sam i Buhara yi

Eger bir gafletle satilirsa Yattara

Ümitler kalir hep sonraki bahara

TBZ-61
01.08.2005, 14:43
Yattara satilirsa Trabzon batar

gerçekefsane
01.08.2005, 14:47
yattara, kulubun sözlesmeli futbolcusudur. diger futbolcularin aldiklari ücretleri kiyaslamak hatalidir. yattara'nin alacagi ücret konusunda yapilacak iyilestirmeler bu yilin degil gelecek yilin gündemi olsa gerek, yattara ve diger oyuncularin ücretlerinde iyilestirme yapilmasi kulubun yetkisi altindadir. bu iyilestirme futbolculara verilen ödüldür. fakat dikkat edilmesi gereken kulubun iyi niyetinin suistimal edilmemesidir. diger futbolcularin ücretlerinde yapilan iyilestirme de sanirim i.ege haric sözlesmelerine bir yil kalmis olan oyuncular ve sözlesmeleri uzatilmasi konusunda teklif yapilmis oyunculardir. m.yilmaz'in sözlesmesinde indirime gidilmistir.

dikkat edilmesi gereken esas nokta yönetimin iyi niyetinin suistimal edilmemesidir. yoksa yattara'nin futbolculuk yönüne elestrimiz olamaz. kulübümüzun her futbolcusu bizim için ayri bir degerdir.

vizarian
01.08.2005, 14:48
herkez bir birinin görüslerine saygi dumali benim görüslerimi dogru bulmaya bilir siniz ama bana tepki göstermeniz yanlis.bencede iyi oyuncu ama diger topcularin pisikolojisini bozuyo gibime geliyo

metehan
01.08.2005, 14:49
Yattara konusunda benim görüsüm net. Kesinlikle takimda kalmasi gerekir. Çünkü artik Dünya'da bu tarzda oyuncu çok fazla yok.Kaldi ki bizim bu tarz bir oyuncuyu bulma sansimiz belki de hiç yok.O nedenle sorunlari halledilip takima faydali olmasi için çaba sarfedilmeli. Elbette sorun oluyorsa ve bu çözülemiyorsa son çare bellidir. Ama bizim henüz herseyi denedigimizi ve son çare noktasinda oldugumuzu sanmiyorum.

murat
01.08.2005, 14:52
Yatarayi kimse satamaz, satanda benim gozumde bir hic olarak kalir.... tabi 10 milyon euro verirseler dunuzuruz ama bu haliyle 2-3 milyon euroya satacaklarsa(ki buna inanmiyorum)artik birakip gitsinler..

vizarian
yattara, kulubun sözlesmeli futbolcusudur. diger futbolcularin aldiklari ücretleri kiyaslamak hatalidir. yattara'nin alacagi ücret konusunda yapilacak iyilestirmeler bu yilin degil gelecek yilin gündemi olsa gerek, yattara ve diger oyuncularin ücretlerinde iyilestirme yapilmasi kulubun yetkisi altindadir. bu iyilestirme futbolculara verilen ödüldür. fakat dikkat edilmesi gerek kulubun iyi niyetinin suistimal edilmemesidir. diger futbolcularin ücretlerinde yapilan iyilestirme de sanirim i.ege haric sözlesmelerine bir yil kalmis olan oyuncular ve sözlesmeleri uzatilmai konusunda teklif yapilmis oyunculardir. m.yilmaz'in sözlesmesinde indirime gidilmistir.

dikkat edilmesi gereken esas nokta yönetimin iyi niyetinin suistimal edilmemesidir.

sbay
yattaranin bana göre sözlesmesindeki iyilestirme yapilacaksa yapilsin yoksa zarar vermeye baslar

vizarian
01.08.2005, 14:55
evet katiliyorumsmileys/smiley32.gif

sbay
01.08.2005, 14:58
bu gün lig tv de m.yilmazin gençlere satilabilecegi söylen di 1.5-2 milyn dolara mehmet icin iyi para

vizarian
01.08.2005, 15:00
insallah yarinki toplantida takimin eksikleri için transfer yapilmasi karalastirilirsmileys/smiley19.gifcunku bence cok eksimiz var (avrupa için) bu kadro 2-3 hafta sonra toparlanir ve önünde durulamaz haline gelir.

Harun
01.08.2005, 15:01
bu gün lig tv de m.yilmazin gençlere satilabilecegi söylen di 1.5-2 milyn dolara mehmet icin iyi para

Habere bak be ! Insallah dogrudur.Sadece haber olmasi bile sevindirdi benismileys/smiley4.gif

vizarian
01.08.2005, 15:02
bence gitmesi yanlis olur cunku forvet oyuncumuz yok tabi o gidip baskasi gelcekse baska

melrok
01.08.2005, 15:03
yönetim gel iyilestirme yapalim ve sözlesmeni uzatalim dedikten sonra absürb miktar önererek adamin huzurunu bozmus siz suistimalden bahsediyorsunuz. ayrica bir sirkete çalismaya basladin ve performansin çok üst düzeyde ve çok önemli bir pozisyondasin senin altindakiler bile senin iki katin ücret aliyor profesyonelce davranabilirmisin? hiç sanmam. bu adam takim ücret ortalamasinin çok altinda para aliyor hadi kazansa 900 milyar filan bende diyecem ne yüzsüz adam ama hepimiz aldigi miktari biliyoruz

sbay
01.08.2005, 15:03

Habere bak be ! Insallah dogrudur.Sadece haber olmasi bile sevindirdi benismileys/smiley4.gif

ama gencler veririmi o parayi oda ayri mesele tabi belki ziya civcivi ikna ederse olbilir bence

sbay
01.08.2005, 15:05
yönetim gel iyilestirme yapalim ve sözlesmeni uzatalim dedikten sonra absürb miktar önererek adamin huzurunu bozmus siz suistimalden bahsediyorsunuz. ayrica bir sirkete çalismaya basladin ve performansin çok üst düzeyde ve çok önemli bir pozisyondasin senin altindakiler bile senin iki katin ücret aliyor profesyonelce davranabilirmisin? hiç sanmam. bu adam takim ücret ortalamasinin çok altinda para aliyor hadi kazansa 900 milyar filan bende diyecem ne yüzsüz adam ama hepimiz aldigi miktari biliyoruz

benim bilidigim m.yilmaz ve erdinc yillik 1 trilyona anlasmaisti yönetimle

TrabzonStorm
01.08.2005, 15:09
Bundan sonra böyle çikacam araniza...

melrok
01.08.2005, 15:17
sbay, ben yattara için yazmistim. araya baska yazilar girince güme giti

gerçekefsane
01.08.2005, 15:17

benim bilidigim m.yilmaz ve erdinc yillik 1 trilyona anlasmaisti yönetimle

mehmet yilmaz ilk önce 900 milyar ile anlasildi sonra sözlesme bitim tarihi 2006 olunca 750 milyar da anlasma saglandi. ( basinda okudugum haberler dayanarak )

61trabzonomer
01.08.2005, 15:23
ya birakin mehmet i yahu bir yere gittigi yok gitmesinde...

Oruç
01.08.2005, 15:26
Bu topicMehmet Yilmaz topici degil hatirlatirim!

FATIH SULTAN TEKKE

FERO61
01.08.2005, 15:29
al bide burdan yak

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>YATTARA'YA TEKLIF
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Fransa'nin Nantes kulübünün Gineli futbolcu Yattara'yi istedigi, bordo-mavililerin Fransiz yetkililerle bu konuda görüsme yaptiklari da iddia edildi. Disiplinsiz hareketleri ile sivrilen Yattara'nin durumu birkaç gün içinde kesinlesecek. Gelismeler trabzonhaber'de. </TD></TR></T></TABLE>

owenank
01.08.2005, 15:29
Istanbul basini kuyuya tas atiyor sonra cikar cikarabilirsen burda. Boyle haberlere itibar etmeye gerek yok. Her zaman yaptiklari gibi sonuca gore haber yazip bizleri gaza getiriyorlar. Yattaranin disiplinsiz hareketlerinin ucreti ile ne alaksi var onu anlamadim. Adam kendini ne kadar cok gosterirse o kadar pazarlik sansi olur. Biz solda da bir yattara lazim derken nerden cikiyor boyle haberler. Takimda huzursuzluk cikiyo hareketlerinden diye bir yorum okudum. Bu da dogru degil cunku Rum macindan sonra Fatih Tekke ve Senol Gunes sahip ciktilar ona. Demek ki oyle bir sey de yok.Dedigim gibi bunlar skora gore haber uretip huzurumuzu bozmak isteyen Istanbul basini haberleri. Itibar edip burda konusmaya bile degmez.Konu ile ilgili cok yorum gorunce yazma ihtiyaci hissettim. Bir de Yattara yerine M. Yozgatli, Serhat Akinci.... Bu Istanbul basini da cok komik. Masa basinda iyi senaryo yaziyorlar. Bilmem belki su ana bu sitede dolasip bu yorumlari okuyup keyif bile aliyorlardir. Hatta yarin biri cikip sorar bizim yoneticilere Yattaranin Nantes satisi ne oldu diye. Sonrada yalan yaptiklari heber icin ikinci bir haber yapmis olurlar. Trabzon Yattariyi brakmiyor diye.Dikkatli olmakta fayda varsmileys/smiley2.gif

AyhanPe
01.08.2005, 16:00
ya simdi eger erdinc veya mehmet yilmaz 1 trilyon aliyorlarsa onada
esit davranilmasi lazim kesinlikle.umarim bu hata düzeltilir de oda kendini maclara verir.yine de bu yattara bir cok teknik
direktörün basini yakti.ziya dogan final maclarini kazanamama nedenide
yattarayi yanlis kullanmasi oldu.oynatmasi gerektigi maclarda
oynatmadi.oynatmamasi gerektigi macta da oynattismileys/smiley36.gifyattara
cok sorunlu biri ben baska takimda bu kadar tahammül edilecegini
düsünmüyorum.üstelik taraftarda ona sahip cikiyor.bu macta kirmizi kart
görmesinde sucu yoktu ama yinede dikkatli olmasi gerekirdi.zaten
hazirilk maclarinda da hircinligiyla huzursuzluk yaratiyordu.

hamit i almamiz lazim.yönetim biraz daha para ayirsa su transfer
yapilsa.adam fenerasyona giderse futbolu unutur.biz alalim türk
futboluda faydalansin bizde faydalanalimsmileys/smiley4.gif

Özkan Erdem
01.08.2005, 16:06
Schalke'nin Hamit'i verecegini hiç sanmiyorum.

sanatik
01.08.2005, 16:11
herkez bir birinin görüslerine saygi dumali benim görüslerimi dogru bulmaya bilir siniz ama bana tepki göstermeniz yanlis.bencede iyi oyuncu ama diger topcularin pisikolojisini bozuyo gibime geliyo

sende benim pisikolojimi bozuyorsun.

benim görüsümde bu.

NOT: Almanyanin neresinde kaliyorsun ?
Birbirimize yakin olabiliriz. Gidip gelebilir, telefonlasabiliriz.Mesaj kutumacevap yazarsin. Bekliyorum.Edited by: sanatik

AyhanPe
01.08.2005, 16:13
verirler eger bonservisini ödersen.almanlar para karsliginda her adami satarsmileys/smiley4.gifama
4-5 mil euro istiyorlar sanirim.zaten hemit te trabzona gelmezdi galiba
bilmiyorum.gerci gelse onun icin daha iyi olur.trabzonspor schalkeden
daha iyi bir vitrsin.

Burçak
01.08.2005, 16:24
suana kadar alamadikda bu saatten sonrami alacak bizim yönetim hamiti . hiç inandirici degil. bunlara takilipda kalmayin .

pEjMuRdE
01.08.2005, 16:26
YAW MEHMET YILMAZ 1 TRILYONA ANLASIYOSA YATTARAYADA EN AZ ONUN KADAR VERILMELI... ELLER YORUMU YAPMAK IÇIN DAHA ERKEN ADAM YENI GELDI VE 45 DERECE SICAKTA BIR MAÇ OYNADI EN AZ 5 MAÇ SONRA ELLER IÇIN YORUM YAPILMALI ARKADASLAR

AyhanPe
01.08.2005, 16:58
kimsenin takilip kaldigi yok ama bize hamit gibi biri lazim bence.

Akın NAZİFOĞLU
01.08.2005, 17:01
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>
</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Viera'yi Juventus'a vererek güç kaybeden Arsenal, Viera ile anlasmaya vardiklarini dogruladi. Viera ise Arsenal'le anlastigi için mutlu oldugunu söyledi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Haftalardir görüsmelerini sürdüren iki kulüp yöneticileri ve Viera'nin menajeri Daniel Fonseca, sonunda 22 yasindaki kalecinin Arsenal'e transferi konusunda anlasmaya vardi.

Bir rüyanin gerçege dönüstügünü söyleyen Viera, çok mutlu oldugunu kaydetti. Kariyerine katkilarindan dolayi Nacional'e çok sey borçlu oldugunu söyleyen Viera, kendisine destek olan Nacional Teknik Direktörü Santiago Ostolaza ve kulüp yetkililerine de çok tesekkür etti. Viera, Uruguay Milli Takim formasini 10 kez giydi. </TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
</TD></TR></T></TABLE>

bizim alamadigimiz kaleci...(alternatif no 1)

Atinuri
01.08.2005, 17:08
satalim mehmet yilmaz'i yerine daha iyi bir yerli oyuncu alalim

gerçekefsane
01.08.2005, 17:14
satalim mehmet yilmaz'i yerine daha iyi bir yerli oyuncu alalim

denizlispor'dan güven ve burak,

gençlerbirliginden ugur boral

olabilir mi ?

ÖmerFarukYılmaz
01.08.2005, 17:19
yav zaten hiç ilk tercihlerimizi alamadikki

biz izliyoruz begeniyoruz medya o adami havalara uçuruyor

sonra biz teklif yapiyoz medyadan görenlerde bizden iyi teklif yapiyo

herif oraya gidiyo

bizede son alternatif kaliyo

al vierayi vur deivid'e

hasanzihni
01.08.2005, 17:22
arkadaslar neyin hesabini yapiyosunuz anlamis degilim.kisa bir süre önce nakley yayin gelirleri paylasiminda anadolu takimlarinin tavirlarindan dolayi dört büyük takim anadolu kulüplerinden futbolcu transfer etmeme karari almis.farkindaysaniz yapilan transferlerde sezonun hemen bitiminde yapilmis.yani anlayacaginiz anadoludan transferi unutun.bence bunuda hak ediyolar....

ÖmerFarukYılmaz
01.08.2005, 17:30
bence türk liginin daha önemli bir lig olmasi için federasyonun yaptigi dogru bir is

ama transfer cezasi dogru bir karar aslinda onlarin lehine ama

The Legend
01.08.2005, 17:32
Yeni Transferlerimizi5-6 maç izledikten sonra yorum yaparsak dahadogru olur.smileys/smiley2.gif

Özkan Erdem
01.08.2005, 17:46
Ver Mehmet Yilmaz'i al Zafer Biryol'u..

Emin
01.08.2005, 17:49

Süper teklif hatta üstüne bir miktar para da veririz. Ama nerdeeeeee

ÖmerFarukYılmaz
01.08.2005, 17:54
biz almazsak zafer biryolu

alicak bizansin basi

gerçekefsane
01.08.2005, 17:54

olurmu hiç, zurawski 29 yasinda diye almadik zafer biryol'u mu alacagiz.

ama eller 28 yasinda degil mi ?

dr_phantom
01.08.2005, 17:55
thomas jun birine benziyor.

Egemen
01.08.2005, 17:55

üstüne bide leeyi veriyorum. :))) ve bir miktar daha para:))))))

ÖmerFarukYılmaz
01.08.2005, 18:04
keske ama Nerdeeeeee

ÖmerFarukYılmaz
01.08.2005, 18:35
BENCE ATRIK TRANSFER YAPMAZLAR ARTIK ELDEKILERI IYI KULLANMA VAKTI AMA ELDEKILERE KIRALANDI

BASIMIZDA BÜYÜK DERT VAR

arakop
01.08.2005, 18:47

Süper teklif hatta üstüne bir miktar para da veririz. Ama nerdeeeeee 6 kisilik kombine grubumuz var.Sürekli tartisiriz.Geçen yil karar verdik bizde oynayacak yerli futbolcularda birinci adayimiz ERSEN MARTIN.Ama biz 700 bin EURO verip onu alacagimiza 2.8 Milyon EUROya JUN 'u aldik.Belki JUN daha genç daha iyi de olabilir.Ama Ersen bizim aradigimiz hava toplarina hakim ayaklari yere saglam basan top kontrolü iyi yipratici ve FATIH'le iyi bir ikili olabilecek,adaptasyon sorunu en az olan bir santrafordu.Ama Musa Büyük te oldugu gibi onuda B.B.ANKARA aldi.

JUN61
01.08.2005, 19:24
mehmet gitsin

Harun
01.08.2005, 19:27

üstüne bide leeyi veriyorum. :))) ve bir miktar daha para:))))))

+ Ibrahim Ege ve Hasan Üçüncü'yü verelim.Amaç Zafer Biryol'u almaktan çok, Mehmet Yontulmaz'i göndermek degilimi?

CECEN61
01.08.2005, 19:42
Mehmet Yontulmaz'i göndermek degilimi?

abi süpersin smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

m_ok
01.08.2005, 20:27
yattarayi satarlarsa taraftarlarin çok büyük tepkisini çeker yönetim bu yüzden satamaz... hem yattara tribüne oynuyor arkasinda koskoca trabzonspor var göndermeleri çok zor...

AyhanPe
01.08.2005, 20:36
arkadaslar sanirim bu naklen yayin gelirlerinin daha adil dagitilmasi
sayesinde anadolu takimlari daha kaliteli transferler yapmaya
basladilar.bu is cok güzel oldu bence lige heyecan gelecek.

bizim bir zamanlar istedigimiz batista donetsk ayrilip konya yla anlasmissmileys/smiley36.gifsakin bizim tolga ninda sonu böyle olmasinsmileys/smiley4.gif

bizimkilerin vieraya talip olduklarindan süpe duyuorum.üstelik zaten
adama bi sürü teklif yapan avrupa klübü vardi.arsenal almis ama
jefferson un ondan asagi kalir bi tarafi yok.bence artik ne viera
konusulsun ne zurawski nede deivid.biz bu alternatifler icinde en
azindan basina yansiyanlar icinden en iyilerini aldik.jun deivid den
daha iyi.adam in oyun stili rakibiacayip bunaltiyor.rakip defansi sürekli
hataya zorluyor.fener macinda rüstü gününde olmasaydi maci tek basina
döndürüyordu.üstelik prag rezalet oynamasina ragmen.jefferson un
reflexleri cok hosuma gidiyor.topu cokda güzel celiyor.yedigi golleri
her kaleci yerdi.eller de defansi tek ayakta tutan adamdi zaten üstelik
orta saha varmiydi yokmuydu belli degilid.adamlar her aldiklari topla
defansa elini kolunu sallaya sallaya girdi.sonra da yok yeni
transferler vasatti falan.

yarinki macta mehmet yilmaz iki gol atacak insallah.formda bir
mehmet e bbizim her zaman ihtiyacimiz var, ama iyi para
veriliyorsa satilabilir.genclerbirligi hic bir futbocuya o kadar para
vemez yalan haberdir

gerçekefsane
01.08.2005, 20:39
ölümüne_ts

skoko desem,

AyhanPe
01.08.2005, 20:42
olabilir derim,

cünkü adam heryerde oynayabilir vede kaleye isabetli sutlari var.bizim
mehmet yilmaz imizi almak kolay degil öyle.ugur+ skoko + para smileys/smiley4.gif

coskun61
01.08.2005, 20:42
arkabaslar,benim gorusum mehmet yilmazin kapasitesi belli,trabzonsporda top oyniyacak adam degil,golcu dedigin adam gol atar mehmet yilmaz kac senedir trabzonda oynuyor kapasitesi belli abi yeterli degil,kucuk takimlarda oynar

AyhanPe
01.08.2005, 20:49
arkabaslar,benim gorusum mehmet yilmazin kapasitesi
belli,trabzonsporda top oyniyacak adam degil,golcu dedigin adam gol
atar mehmet yilmaz kac senedir trabzonda oynuyor kapasitesi belli abi
yeterli degil,kucuk takimlarda oynar

mehmet bize geldigi ilk yillarda güzel seyler yapti.fatih bir cok mac
tek forvet oynadi.arkasinda da ona destek olan hücüma iyi cikan bir
orta saha vardi.böyle bir takimda zaten mehmet yilmaz in sans bulmasi
zordu.eger baska bir oyun sitimiz olsaydi daha cok sans
bulabilirdi.onun attigi bazi golleri insan öyle kolay kolay unutamiyor.

neyse bence cok iyi bir futbolcu ama suan takima girmesi cok zor.junda
geldi.satilmasina karsi cikmiyorum,cünkü kendisi icin en hayirlisi
takimdan ayrilmasidir,ama bunu söylerkende insan üzülüyor.

gerçekefsane
01.08.2005, 20:50
.genclerbirligi hic bir futbocuya o kadar para vemez yalan haberdir

gençlerbirligi skoko'yu yüksek bir fiyat ile transfer etmisti.

ama mümkünse m.yilmaz-ugur boral yada m.yilmaz- güven yada m.yilmaz- burak takasi olabilir.

m.yilmaz'in sözlesmesi gelecek yil bitecek oldugunu düsünürsek.seneye bedavaya gitmesin degil mi ?Edited by: gerçekefsane

AyhanPe
01.08.2005, 20:52
ölümüne_ts</span>

skoko desem,

hm bende skoko yu alsak nasil olur diye anladimsmileys/smiley36.gifevet
skoko ya sanirim 2 mil. dolar veripte aldilar.adam cok faydali bir
oyuncu her yerde oynayabilir.ama hicbir türk futbolcusuna cavcav o
kadar para vererek almaz eger onu bi kac sene sonra üc mislisine satma
ümidi yoksasmileys/smiley4.gif

AyhanPe
01.08.2005, 20:55
bence denizli eger mehmedi istiyorsa bize hem güveni hemde burak i vermeli.birazcik da üstüne para verir bizimkilersmileys/smiley4.gifeger
gencler istiyorsa hem ugur hem skoko versinler.ama skoko nun sözlesmesi
sürüyor dimi?hem cavcav ondan kar yapmak ister vermez skoko yu kolay
kolay

gultekinsurul
02.08.2005, 10:29
skoko bencede çok iyi bir futbolcu alinmasi iyi olur.ancak öncelikle su defansta ki ve sag kanattaki sorunlarimizi çözebilecek oyuncular almaliyiz. Yoksa bu takim çok gol yer bu ligde

Atinuri
02.08.2005, 10:38
gençlerden ugur boral'i mutlaka almaliyiz adam ankara'daki maçta yattara'yi tek basina durdurmustu.

owenank
02.08.2005, 11:22
Dun aksam TRT1 de sporvizyon programinda Lemi vardi.Ben ortalarda bir yerde yetistim. Yattara ile ilgili konusuyordu. Acaba Brezilya macerasi ile ilgili bir açiklama yapti mi ? Izleyen varsa bir zahmet bilgi versin.

gerçekefsane
02.08.2005, 11:31
owenank

lemi'ye brezilya'da iki kulupten teklif geldigini söyledi,

fabiano eller, transfer edilmeden bir ay önce sakatlik probleminden söz etti bu arada ,fabiano'nun Tolga'nin gitmesinden sonra gündeme geldigini söyledi

jefferson'un iki maçini izledigini, mehmet kulaksizoglu'nun son kez izlemesiyle transfer edildigini söyledi

owenank
02.08.2005, 11:43
Tesekkur ederim gercekefsane, ama anlasilan Lemi etliye sutluye dokunmamis. 6 aydir Brezilyada bunlari mi yapmis kendileri. Hakkaten tatil mi yaptilar bunlar orda ne?

melrok
02.08.2005, 12:01
lemi 7 ayin 5 ayini brezilyada geçirdigini ve bu oyuncularin sürekli izlendigini ve listede oldugundan bahseti. yani anlik karar verilmemis. tolga satildiktan sonra defans için aranan oyuncu özeliginin degistigi ve eller'i ilk siraya aldiklarini brezilya milli takiminda oynayan bir oyuncunun özel maç bile olsa kalbur üstü oyuncu olacagini ima eti. ayrica jeff'in gelecegin kalecisi olarak görüldügü ve 2006'dan sonra kaleyi devralabileceginden bahseti zaten lemi'yi çok konusturmadilar yok telefon, kanatsiz seref yoksunu araya çok girdi anorthosis maçinin mili dava oldugunu trabzonun çok büyük yanlis yaptigini filan söyledi seref yoksunu sürekli smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifben daha fazla dayanamayip kapatim tv'yismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

gerçekefsane
02.08.2005, 12:01
owenank

toplam brezilya da arastirmalarinin yedi ay sürdügünü, defans bölgesi için tolga transfer olmadan önce baska oyuncular izlendigini söyledi. tolga'nin transferinden sonra fabiano gündeme gelmis.

arakop
02.08.2005, 12:15
FATIH i GÖKDENIZ I biraktilar simdi yok YATTARA yok M.YILMAZ gidiyor haberleri...Bu istanbul medyasi bizim yinede sampiyonlugun en güçlü adayi oldugumuzun farkinda ve olasi bir ön eleme faciasindan sonra bizim kadromuzu dagitmanin pesinde

Colakoglu
02.08.2005, 12:26
M.Yilmaz bencede gitsin hem tomas junu aldik mehmet artik kadroya hic
giremez ama yattarayi gönderemezler ve göndermezler bence eger öyle
bisey varsada sadece yattaranin aklini basina toplamasi icin bi taktik
olabilir...

AyhanPe
02.08.2005, 12:40
bende katiliyorum bu saatten sonra birde onun yerine oyuncu arayamazlar

Tahsin Armutcu
02.08.2005, 20:36
ilhan mansiz in transferi hakkinda yorum yapan arkadaslara sorum var ilk macta mehmetin yerine ilhan olsaydi su an biz avantajli olup belki de turu orada garantileyecektik.yaniliyorsam beni uyarin ama ersen martin ankaraspora cok pahali bir ucrete gitmedi afer birytol neden olmasin en azindan unvani var saygilar...

Sacit
02.08.2005, 20:44
sezon boyunca en iyisini yapacaklardir inslh.ilhan mansizin daha ögrenecekleri var

gerçekefsane
02.08.2005, 20:47
mehmet yilmaz ve denizlispor'lu burak olabilir

her iki futbolcunun sözlesmesi 2006 da bitiyor.

yada

m.yilmaz- ugur boral takasi olabilir

bobmarley
02.08.2005, 20:48
mehmet bu yil gitmemeli..en azindan simdilik..seneye yollasinlar ...mehmetle birlikte 3 forvet var zaten suanda..koskoca lig..tek kulvarda müsadele etmiyorz..o yüzden durmali..ama seneye yollayabilirler..ergini geri alirlar..baska yerli bi cocuk alirlar(umut,caner..vs...)....benim fikrim bu ...

gerçekefsane
02.08.2005, 20:52
bobmarley,

m.yilmaz sözlesmesi 2006 'da yani seneye bitiyor

manomat
02.08.2005, 21:14
Arkadaslar, Istanbul basininin uydurma heberlerini buraya tasiyarak neden tartisiyoruz. Trabzonspor hangi hedefine ulasti da futbolcu satiyor? Yaklasik son 20 yil icinde sampiyonlugumuz mu var? Ya da Avrupa kupalarinda final ya da yari final mi oynadik? Bunlarin hangisi gerceklesti de yoneticilerimiz futbolcu satacak? Tolga'nin satilmasi, 5 metre onunu göremeyen, günlük yasayan siradan yöneticilerin isidir? Bu takimi sahaya süren baskan ya da onun adamlari mi, yoksa Senol Gunes mi? Yöneticilerin futbolcu izlemesi ne kadar saglikli? Alinacak ve satilacak oyuncularin tespiti senol Gunes'e birakilsaydi daha saglikli olmaz miydi? Bunu yapmadilar cunku vitrine cikmak icin transfer sezonunu bekleyen yoneticilerimiz vardi. Ne zaman Trabzonspor hedeflerine ulasir ve de satilacak oyuncu ne zaman mevkisinde 2. adam konumuna düser ancak o zaman satilabilmeli. Yoksa en iyi futbolcunu sat. Gelen parayla da gostermelik transfer yap ve koltugunu saglamlastir. Boyle bir mantigi sahsen kabul edemiyorum. yaklasik 20 yildir sampiyon olamamizin nedeni bu tip yoneticiler tarafindan TS yonetiligindendir..

Kisaca hicbir futbolcunun satilmasindan yana degilim..

Barış
02.08.2005, 21:18
Yine basladilar.Yönetimde kavga varmis istifalar arka arkaya gelebilirmis...Onun takip ettigi yerden adam alinmamis da digerinden alinmis..smileys/smiley7.gifYattara satilabilirmis...smileys/smiley7.gifYarin maçimiz var ve basin bizi desteklemek yerine yaptigi ise bakin.smileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gif

andrei07
02.08.2005, 21:20
Herkes isine baksin!!Bizans basinina bakip burada yorum yapmayin

AyhanPe
02.08.2005, 22:04
bizimkiler isini bilir kimseden korkmuyoruz ne yazarsa yazsinlar.biz ne
olursa olsun takimimizi destekleyecegiz.küme düsmeye oynasalarda
destekleyecegiz.bu yönetim bu teknik kadro uzun yillar bize hizmet
edecek.herkes görevini yapmali,ama herseyden önce taraftar
yapmali.eskisi oldugu gibi bize gelen rakipler orta sahayi bile
gecememelilersmileys/smiley4.gifbasini yaniltmaya
calisiyorlar artik transfer olmayacak diye.göreceksiniz su mac bitince
ertesi gün anlasilmis oyunculara imza attiracaklar.

ya ben yarin trabzona geliyorum yani maci izleme sansim yok.siz avni akere inletin bana gelir sessmileys/smiley36.gif

gerçekefsane
02.08.2005, 23:18
bugün lemi çelik, bir tv kanalinda

fabiano eller ve jefferson ile ilgili sorusuna verdigi cevap

fabiano eller, robinho ile tevez ile oynamis bir oyuncu oldugunu, bundan 1.5 ay öncesi avrupali oyuncularin olmadigi brezilya milli takiminda oynadigini söyledi.çok iyi oyuncu oldugundan bahsetti.

Edited by: gerçekefsane

AyhanPe
02.08.2005, 23:20
evet bencede ama biraz yavas ama olsun dört dörtlük olacak diye bir
kural yok.zamanla daha iyi olacaktir.yinede yanina ondan iki kat daha
hizli bir olmaliki olusan acik kapansin.

vizarian
02.08.2005, 23:21
Emre veya Alpay' da israrciyim. Alpay henuz anlasamamis

AyhanPe
02.08.2005, 23:25
bende alpayi istiyorum acikcasi emre yi istemiyorum.olmazsada cok bisey
kaybetmeyiz.türkiyede cok iyi stoperler var gec yetenekler.alpay la
eller iyi birer ikili olurdu.emre de cok emin degilim.sonucta istanbul
takimdan gelecegi icin biraz istemiyorum onu ama alpay uzun seneler
yurt disinda oynadi.biraz daha professionel olmustur.birde bize gelirse
milli takima kolayca yükselir tekrar.köln e giderse hayatinin en büyük
hatasini yapar.her koyun kendi bacagindan asilir.bizim ona
ihtiyacimizdan cok onun bize ihtiyaci var.

gerçekefsane
02.08.2005, 23:27
alpay köln'e gitti.

alpay konusu kapanmistir.

bilginize

AyhanPe
02.08.2005, 23:30
evet alman gazeteleride imzaladi falan diye yazmisti.teletexte de
okudum ama ben böyle bir aptallik yapacagina ihtimal veremedigimden
herhalde son anda olmaz diye düsündüm.madem gitmis pisman olacagi
günler yakindir diyelim.bizi istemeyeni biz hic istemeyiz

hakanh
02.08.2005, 23:33
Mac Sonucu: Celtic 4-0 PetrzalkaEdited by: hakanh

AyhanPe
02.08.2005, 23:48
bakin ne kadar sansliyiz iki sifircik yetiyor bize.simdi celtic bizim yerimizde olmak isterdi.sükretmek lazim halimizesmileys/smiley4.gif

Keleşoğlu
03.08.2005, 00:09
gol yemedigimiz surece gececez bu turu

AyhanPe
03.08.2005, 00:29
orta sahaya bile gelmez bu herifler.baskiya karsilik hicbir tepki
veremiyorlar gördük ilk 15 dk ordaki macta.baski yapmaliyiz 90 dk hatta
5-0 önce bile olsak baski yapmayiliz.orta sahaya gelirler ara sirasmileys/smiley4.gif

AyhanPe
03.08.2005, 01:08
iki hafta oldu üye olali sagolsun bu transfer konusu sayesinde 500 mesaj göndermisimsmileys/smiley4.gif iyiki trabzona ucuyorum yoksa kalsam bizimkiler transferi bitirene kadar bin bile olabilirdismileys/smiley36.gif umarim bu mactan sonra arka arkaya imzalar atilir

Cenkhan
03.08.2005, 02:20
Istanbul eskisinin Trabzonspor'da ne isi var yahu? Israrla, bizans medyasiyla agiz birligi edilmis gibi açikta kalmis, sünepe futbolcu isimleri tartisiliyor..

Sadece sol açiga alternatif stopere ihtiyaç var, yönetim de bu bölgelere adam ariyor zaten. Ama 500 sayfadir ayni senaryo.. Açigi herkes görür; yönetime, transfer komitesine sallar; istenen, izlenen alininca begenmez.. Kendimizi ve burayi okuyanlari geriyoruz sadece, Ama böyle güzel... Aynen devam..

gultekinsurul
03.08.2005, 08:57
arkadaslar trabzon spor denenme tahtasi degil. mehmet yontulamaza gösterilen sabir kimseye gösterilmedi.

iki olumsuz yapan hüseyine, biraz performansi düsen gökdenize bu taraftar çok saldirdi. ve hatta su anda basimizin taçi olan Fatih Sultan Tekke yi gençlik yillarinda çok aglattik biz o yillarda maça gidenler bilir.

o yüzden bu mehmet yontulmaz 3 sezondur kendini gösteremedi ben ona kizmiyorum. bu adamin kapasitesi bu kadar. asil ondan bir seyler bekleyenlere kiziyorum.

bu yüzden tiz gönderile......

m_ok
03.08.2005, 10:34
ARKADASLAR KESIN OLARAK ILGILENDIGIMIZ BIR FUTBOLCU VARMI ?

ISTANBUL MEDYASININ SALLADIGI TRANSFER DEDIKODULARI GERÇEK MI ?

melrok
03.08.2005, 11:15
bugün için transfer konusmayalim arkadaslar. tüm enerjimizi dikkatimizi anorthosis maçina verelim

orhanaydin1969
03.08.2005, 11:47
bu cek oyuncudan haberi olan varmi nerededir bir haftadir tek bir kare fotografi bile yayinlanmadi idmana cikiyormu durumu nedir bilenlr yazsin lütfen

Ömer Aydın
03.08.2005, 11:55
trabzonspor.org.tr ye göre Pazar gününden itibaren idmanlara cikiyor...

BORDOOOOOOOOOOO??</font>

Özkan Erdem
03.08.2005, 12:01
bu cek oyuncudan haberi olan varmi nerededir bir haftadir tek bir kare fotografi bile yayinlanmadi idmana cikiyormu durumu nedir bilenlr yazsin lütfen

pazardan beri idmana çikyor..

orhanaydin1969
03.08.2005, 12:02
maviiiiiiiiiiiien büyük trabzon&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;

Egemen
03.08.2005, 12:07
uy uy uy trabzon vur vur vur trabzon...

Keleşoğlu
03.08.2005, 17:22
SAMPIYON&nbs p; TRABZON

U.Sadıkoğlu
03.08.2005, 17:42
OOOOOOOOOOOOO

SAMPIYONNNNNN

TRABZONNNNNNNNNNNNNNNN

Taner Uykuçeken
03.08.2005, 22:15
tam 447 sayfa ve yapilan 3 transfer bizim yönetim kuruluna ceza olarak yarin bu 447 sayfayida okutucan anlasinlar neler çektigimizi neler issetigimizi tabi kafakari alirsa 6 ay brezilyada kal transferleri yetistirme dar yükümlülükten yaralanip gelir vergisinden yitmak içinmi 6 ay kaldinizsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
03.08.2005, 22:19
Brezilyada 6 aykalmis ve bu üçlü klübün kasasindan konaklama yeme içme derken 150 bin dolar para harcamislar..

gerçekefsane
03.08.2005, 22:20
kadro revizyonu

mehmet yilmaz---- out

lee-----out

volkan-----out

yattara iyi para verilirse hemen satilsin,

senol günes futbol A.S'nin basina

yeni bir teknik direktör gerekli

Özkan Erdem
03.08.2005, 22:25

Bu maç yattara olsa çok farkli olurdu bence.. Takimin en iyi kanat oyuncusunu satmak isteyen zihniyeti anlamiyorum

Firtina28
03.08.2005, 23:49
ya Allah askina yattarayi nereye satiyosunuz??? gormedinizmi yattarasiz ne hallere dusuyoruz. tamam biliyoruz disiplinsiz ama aldigi paraya bakin ya.bu adam bizim gibi trabzonspor askiyla yanmiyo ve tek amaci para kazanmak. E bende baska bi ulkede top oynasam para kazanmak icin oynarim. bu adama para vereceksinki oynayacak. O parayi baska bi futbolcuya versen antremana bile cikmaz. Bu adami kazanmamiz icin hak ettigi parayi vermeliyiz o zaman bize cok yarari olur. YATTARA satilamaz.

yakup midi
03.08.2005, 23:51
bizim bu kadro çok sahane aman yattara satilmasin bu sene biz bu kadroyla sampiyon olacagiz çünkü....

gerçekefsane
03.08.2005, 23:53
oyunu okuyamayansenol günes Futbol A.S'nin basina

orta saha da alternatifim var diyen senol günes Futbol A.S nin basina

maca adem'le baslama hatasi yapan senol günes Futbol A.S'nin basina

Yani asli görevine dön Senol günes

mehmet yilmaz-- out

Lee-- out

volkan---out

vizarian
04.08.2005, 00:09
HANI TAKIM RUHU NERDE AYIPTIR ARKADASLAR NEKADAR UTAN DIGIMI ANLATAMAMsmileys/smiley7.gifYERIN DIBINE GIRDIM

Muhalif
04.08.2005, 00:33
Seneye Anarthosis i de eleyebilecek bir kadro kuracagiz... (Ibrahim Sahin maçtan sonra böyle demediyse sasarim)

gerçekefsane
04.08.2005, 01:09
bu macta m .yilmaz'in yerinde ERGIN KELES oynasaydi bu maçta yildiz olurdu.

belki güleceksiniz , belki kizacaksaniz forvet te alternatifim yok diyen sevgili senol günes bir kez olsun ergin keles'e sans verdinmi ?

bakiniz dortmund bile genç milli oyuncu Nuri Sahin ilk onbirde oynatmaya düsünüyor.

m.yilmaz'in bu takima artik yararli olamayacagini herkes biliyor ve siz hala m. yilmaz'a sans vermeye devam ediyorsunuz. ne yapiyorsunuz tecrübe kazansin diye A. sebatspor'a kiralik veriyorsunuz.

alternatifiniz hasan üçüncü, i.ege ve adem koçak

ama unutulan baska bir aci gerçek yönetimin ergin keles'in sözlesmesinin bittigini unutmasi ve kampa giderken sözlesmesinin bittiginin ögrenilmesi. asil aci gerçek bu olsa gerek.

futbolcusunun sözlesmesinin bittiginin unutan bir yönetimden transfer beklenebilir mi ?

vega
04.08.2005, 01:20
adam gibi transfer yapmayan terbiyesiz yönetim

The Legend
04.08.2005, 01:26
BU SENE SAMPIYON YINE TARAFTAR.

sanatik
04.08.2005, 01:37
sampiyon trabzon

smileys/smiley32.gif

Firtina28
04.08.2005, 05:09
burda bazi arkadaslar transfer sampiyonlar ligine endeksli demisti yanlis hatirlamiyosam. Simdi transfer yapilmayacakmi sl gidemedik diye?? Birisi aydinlatirsa beni bu konuda sevinirim

Volkan Albayrak
04.08.2005, 09:40
ya adamlar s.l. umudu varken transfer yapmadilar simdi hiç yapmazlar maç sonucunu bekliyolardi...yarin kayseriyi yenerler bizim kadromuz lig için yeteri derler paralariyla rahat rahat uyur karaktersizler

owenank
04.08.2005, 10:29
Artik lige konsantre olmaliyiz. Bu maç geride kaldi. Transferlerimizi de ilk macta yerin dibine sokan arkadaslarimiza sitemlerimi iletiyorum. Eller bence iyi bir oyuncu ve kesinlikle agir degil. Hava toplari de iyi. Teknigi ve oyun kurmasi da mukemmel. Kaleci ile uyumu super. Kaleci de zamanla daha iyi olacak buna emin olun.Ben Trabzonda oturmuyorum ama haftasonu macta herkes Trabzonu daha yurekten desteklesin. Artik lig basliyor ve eldeki futbolcu kadrosu bu. Sorun yeni transferlerin adaptasyonu ve takimin fizik olarak guclenmesi.Bizim yoneticilerin Brezilyali transferlerin fizik olarak hazir gelecegi yorumlari da dogru cikti. Eller sakatliktan yeni cikmasina ragmen fizik olarak diri gozukenlerdendi.

Transfer olarak da orta sahaya sol ayakli hucuma yonelik bir futbolcu alinabilir. Genclerden Ugur Boral var galiba yerli olarak.Yabanci bir suru adam vardir zaten.Tomas Jun boyle bir adammidir onu bilmiyorum.Defans için Erdinç ile uzun bir lig maratonuna girilmez. Ama yerine adam almaya gerek yok. Huseyin zaten oyun kuramiyor. Sadece kesici. Gerekirse stoperde oynar Erdinc'in yoklugunda. Milli macta gayet iyi idi bu mevkide. Bir de sanki sag kanatta Emrah ile isimiz zor gibismileys/smiley5.gif

Keleşoğlu
04.08.2005, 18:16
bu takimla ligede cok gecmeden havlu atariz

gerçekefsane
04.08.2005, 18:33
Artik lige konsantre olmaliyiz. Bu maç geride kaldi. Transferlerimizi de ilk macta yerin dibine sokan arkadaslarimiza sitemlerimi iletiyorum. Eller bence iyi bir oyuncu ve kesinlikle agir degil. Hava toplari de iyi. Teknigi ve oyun kurmasi da mukemmel. Kaleci ile uyumu super. Kaleci de zamanla daha iyi olacak buna emin olun.Ben Trabzonda oturmuyorum ama haftasonu macta herkes Trabzonu daha yurekten desteklesin. Artik lig basliyor ve eldeki futbolcu kadrosu bu. Sorun yeni transferlerin adaptasyonu ve takimin fizik olarak guclenmesi.Bizim yoneticilerin Brezilyali transferlerin fizik olarak hazir gelecegi yorumlari da dogru cikti. Eller sakatliktan yeni cikmasina ragmen fizik olarak diri gozukenlerdendi.

Transfer olarak da orta sahaya sol ayakli hucuma yonelik bir futbolcu alinabilir. Genclerden Ugur Boral var galiba yerli olarak.Yabanci bir suru adam vardir zaten.Tomas Jun boyle bir adammidir onu bilmiyorum.Defans için Erdinç ile uzun bir lig maratonuna girilmez. Ama yerine adam almaya gerek yok. Huseyin zaten oyun kuramiyor. Sadece kesici. Gerekirse stoperde oynar Erdinc'in yoklugunda. Milli macta gayet iyi idi bu mevkide. Bir de sanki sag kanatta Emrah ile isimiz zor gibismileys/smiley5.gif

bir yöneticimizinIstanbulspor'dan güven'le önprotokol yapmasindan sonrai senol günes 'in açiklamasi aklima geldi

i.ege, hasan üçünçü ve adem koçak bizim alternatif oyuncumuzdur.demisti

biz bu filmi çok gördük

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 19:02
BU SENE SAMPIYON

TRABZONSPOR

ofli_fan
04.08.2005, 20:46
kadro revizyonu

mehmet yilmaz---- out

lee-----out

volkan-----out

senol günes futbol A.S'nin basina

yeni bir teknik direktör gerekli

giray hoca is basina..

bize heycani olan adam lazim ,

Medallion
04.08.2005, 20:55
Gelecege bakmak lazim:

Yattara ve Lee uygun bir fiata satilsin. Yerine bir yabanci 10 numara, bir tane de yerli genc stoper acilen. Diger yabanci hakki da devre arasinda kullanilabilir.

Yeni takim:

Jun Fatih

Volkan Huseyin Syzmek Gokdeniz

Celaleddin Erdinc Eller Emrah

Jefferson

Alinacak yabanci Huseyin'in yerine monte edilebilir. Solda Ugur a daha cok sans verilir.

Medallion
04.08.2005, 20:58
Yukarida yazdigim olursasonuna kadar destek verilir mi verilmez mi?

zahido
04.08.2005, 20:59
Yaaa beyler bizim paf takimda hiçmi sol kanat oyuncusu yok Bu is volkanla olmiycak belli En azindan paftan gelen tüm yüregini koyar ortaya ...

zahido
04.08.2005, 21:06
Gelecege bakmak lazim:

Yattara ve Lee uygun bir fiata satilsin. Yerine bir yabanci 10 numara, bir tane de yerli genc stoper acilen. Diger yabanci hakki da devre arasinda kullanilabilir.

Yeni takim:

Jun Fatih

Volkan Huseyin Syzmek Gokdeniz

Celaleddin Erdinc Eller Emrah

Jefferson

Alinacak yabanci Huseyin'in yerine monte edilebilir. Solda Ugur a daha cok sans verilir.

Bikere gökdeniz sagdan bindirip orta yapacak adam degil Sol kanada kesin takviye lazim Bence yattara kalsin takimda kilit adam azligi var zaten. En önemlisi bi tanede defansa takviye lazim Gidecekler veya gitmesi gerekenler : Volkan, hasaan, özgür, tayfun, lee, mehmet yilmaz Biz büyük düsünüyosak yola büyük futbolcularla devam etmeliyiz Heryerde fatih kalitesinde futbolcu almaliyiz ki hedeflerimize ulasalim Simdi bu saydigim adamlar gidince bakin daha altarnatif kaliyomu Iste en büyük hatamiz bu takimda alternatif olarak gördügümüz futbolcular neyazikki yetersiz Aldigimiz basarisizliklarin temel nedenide bu

gerçekefsane
04.08.2005, 21:06
zahido

Ufuk BAYRAKTAR vardi, A.sebatspor'a kiralik verildi.

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 21:23
BEN BU YÖNETIMIN TARAFTARI VEYA TEKNIK DIREKTÖRÜ TATMIN EDECEK TRANSFER YAPACAGINA HIÇBIR INANMAYACAGIM BU YÖNETIM OLDUGU SÜRECE BIZLERE GÜLMEK HARAM OLUR BU KADAR ISBILMEZ BASIRETSIZ YÖNETIM TRABZONSPORA YAKISMIYOR YATTARAYA TURU GEÇEMEMENIN FATURASINI ÇIKARIYORLAR SIMDIDE. BEYLERIMIZIN HIÇ KABAHATI BÜTÜN KABAHAT M.YILMAZIN 1/4 FIYATINA OYNAYAN YATTARANIN KESINLIKLE BU TAKIMI ILERIYE TASIYABILECEK BIR VIZYONA SAHIP DEGIL YÖNETIMIMIZ

Keleşoğlu
05.08.2005, 18:48
bu saatten sonra transfer beklemiyorum cunku para sikintisi oldugu kesin avrupadan para gelseydi belki yaparlardi ama simdi yapmazlar

Çagman
05.08.2005, 18:51
bu saatten sonra transfer beklemiyorum cunku para sikintisi oldugu kesin avrupadan para gelseydi belki yaparlardi ama simdi yapmazlar

smileys/smiley36.gifYonetim daha gecen Ay 30-40 Milyon $ GeLdi borsadan Borcu olmayan kar eden Tek Klübüz Vs. Diyordu ee Bu paraLar Ne oLdu?yastik altindami?

Keleşoğlu
05.08.2005, 19:04
o kadar para olsaydi bi kac yüzbin dolar icin transferler bu kadar gecikmezdi!!demekki yok öle bi para

gerçekefsane
05.08.2005, 19:12
borsa dan gelen paranin transferde kullanilmamasi karari alinmis. Borsa dan gelen para yatirimlarda kullanilacak

delihamsi
05.08.2005, 19:28
Daha tam çözemedim ama bu baskandan da yildiz beklemememk lazim zaten.

The Legend
05.08.2005, 22:21
Hangi yatirimda kullanilacak.Para 6 aydir yatirimda kullanilacak yalaniyla ceplerinde duruyor.Sanki babalarinin paralari.bide yattarayi satacakmis aktug.kimi satiyosun sen öyle babanin mali gibi.

gerçekefsane
05.08.2005, 22:45
Borsadan gelen paranin

birkismi yöneticilere olan borçlar ödendi ( ödendiyse )

bankalara olan borçlar ödendi.

para nin bir kismi gelecek sene ödenecek temettü ödemeleri için ayrildi.

kalan para yaklasik 12 trilyon civarinda, bakalim neler olacak

Ali Bektaş
05.08.2005, 23:27
Arkadaslar transferden umudu kesmis anlasilan kimse bisey yazmamis

Visitor
06.08.2005, 15:15
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="100%" bgColor=#f0f0f0>
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" align=center bgColor=#f7f7f7>
<T>
<TR>
<TD =b7 align=middle bgColor=#ffcc66>Jefferson Farfan</TD></TR>
<TR>
<TD =normal vAlign=top align=left width="100%" bgColor=#f7f7f7 height="100%">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=550 align=center bgColor=#f7f7f7>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="50%"></TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1>
<T>
<TR>
<TD =b3 width=150>Dogum Tarihi</TD>
<TD =b3 width=8>:</TD>
<TD =t3>26.10.1984</TD></TR>
<TR>
<TD =b3 width=150>Uyrugu</TD>
<TD =b3>:</TD>
<TD =t3>http://www2.mackolik1.com/img/bayrak/kucuk/PERU001.gif(Peru)</TD></TR>
<TR>
<TD =b3 width=150>Pozisyon</TD>
<TD =t3>Forvet</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="100%" rowSpan=5>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=left>
<T>
<TR>
<TD =normal align=middle>
< = src="http://www.zapad.com/ad/adx/get3.aspx?k=546" =text/>
</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle height=25></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=white>
<TABLE =tblDetail cellSpacing=1 cellPadding=1 width="100%" align=center>
<T>
<TR style="FONT-WEIGHT: bold" bgColor=#ffcc66>
<TD style="FONT-WEIGHT: bold" colSpan=7>Transferler</TD></TR>
<TR =er>
<TD width="16%">Tarih</TD>
<TD align=middle width="24%">Takim</TD>
<TD width="24%">Önceki Takimi</TD>
<TD align=middle width="36%">Durum</TD></TR>
<TR bgColor=#eaf0ea>
<TD align=left>28.06.2005</TD>
<TD align=left>Trabzonspor (java&#115;cript showTakimDetay4,'undefined')</TD>
<TD align=left>Botafogo (java&#115;cript showTakimDetay1379,'undefined')</TD>
<TD align=left>kontrat</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<T>
<TD style="FONT-WEIGHT: bold" colSpan=7>Futbolcu Geçmisi</TD></TR>
<TR =er>
<TD width="55%">Sezon</TD>
<TD align=middle width="10%">Maç</TD>
<TD width="10%">Ilk 11</TD>
<TD align=middle width="10%">Süre(dk.)</TD>
<TD align=middle width="5%">http://www2.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/GOAL.gif</TD>
<TD align=middle width="5%">http://www2.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/yellow.gif</TD>
<TD align=middle width="5%">http://www2.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/red.gif</TD></TR>
<TR bgColor=#eaf0ea>
<TD style="FONT-WEIGHT: bold">2004/2005 (java&#115;cript &#100;ocument.locati&#111;n.href='default.asp?Id=21698&amp;yil=2 004/2005')</TD>
<TD align=middle>12</TD>
<TD align=middle>11</TD>
<TD align=right>907</TD>
<TD align=middle>7</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>arkadaslar bizimkiler bir oyuncunun bonservisini almislar ama takimda oynatmiyolar mi acaba

TrabzonStorm
06.08.2005, 15:20
Forvet isinde o kadar son dakika olaylari oldu ki, bir kaç oyuncuyu aldiklari halde baslari döndügü için getirmeyi unutmus olabilirler...

Visitor
06.08.2005, 15:21
kaynak www.mackolik.com

Visitor
06.08.2005, 15:21
burda sadece resmi imza atanlar bulunuyor

falcon61
06.08.2005, 15:25
Garip valla bende anlamadim çabuk çabuk bisilermi karistirdilar yine yoksa buda düzmecemi inanmasi zor napalim bizi bu hale getirenler utansin

Visitor
06.08.2005, 15:26
imza tarihi 28 haziran

arakop
06.08.2005, 15:32
Maçkolik bu transferin ismini karistirmis.Kaleciyi aldigimizda yanlislikla bunu yazmisti.Demek hala düzeltmemis.Farfan yanilmiyorsam PSV de oynuyor.Maçkolik tam bir komedi.Bakin maçkolikte bizim jefferson a öyle biri yok diyor site.smileys/smiley11.gif ..Imza tarihide zaten bizim Jef e uyuyor

Visitor
06.08.2005, 15:33
onu ayri yaziyor

<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="100%" bgColor=#f0f0f0>
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" align=center bgColor=#f7f7f7>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#417162 height=16></TD></TR>
<TR>
<TD =b7 align=middle bgColor=#ffcc66>Jefferson Oliveira Galvao</TD></TR>
<TR>
<TD =normal vAlign=top align=left width="100%" bgColor=#f7f7f7 height="100%">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=550 align=center bgColor=#f7f7f7>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="50%"></TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1>
<T>
<TR>
<TD =b3 width=150>Dogum Tarihi</TD>
<TD =b3 width=8>:</TD>
<TD =t3>01.01.1983</TD></TR>
<TR>
<TD =b3 width=150>Uyrugu</TD>
<TD =t3>http://www2.mackolik1.com/img/bayrak/kucuk/BRAZ001.gif(Brezilya)</TD></TR>
<TR>
<TD =b3 width=150>Pozisyon</TD>
<TD =t3>Kaleci</TD></TR>
<TR>
<TD =b3 noWrap width=150>Son Kulübü</TD>
<TD =t3>Trabzonspor (java&#115;cript showTakimDetay4,'undefined')</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="100%" rowSpan=5>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=left>
<T>
<TR>
<TD =normal align=middle>
< = src="http://www.zapad.com/ad/adx/get3.aspx?k=546" =text/>
</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle height=25></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<T>
<TD style="FONT-WEIGHT: bold" colSpan=7>Transferler</TD></TR>
<TR =er>
<TD width="16%">Tarih</TD>
<TD align=middle width="24%">Takim</TD>
<TD width="24%">Önceki Takimi</TD>
<TD align=middle width="36%">Durum</TD></TR>
<TR bgColor=#eaf0ea>
<TD align=left>07.07.2005</TD>
<TD align=left>Trabzonspor (java&#115;cript showTakimDetay4,'undefined')</TD>
<TD align=left>Cruzeiro (java&#115;cript showTakimDetay788,'undefined')</TD>
<TD align=left>kontrat</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=white></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=white></TD></TR></T></TABLE>

Visitor
06.08.2005, 15:34
imza tarihi 07 temmuz

Visitor
06.08.2005, 15:36
<TABLE =tblDetail cellSpacing=1 cellPadding=2 width="98%" align=center bgColor=#cccccc>
<T>
<TR =alt2 =highlight(this) style=": #ffeedd" =highlight(this)>
<TD align=left>Jefferson O. Galvao (java&#115;cript showOyuncuDetay22859)</TD>
<TD align=left>Trabzonspor (java&#115;cript showTakimDetay4)</TD>
<TD align=left>Cruzeiro (java&#115;cript showTakimDetay788)</TD>
<TD align=left>kontrat</TD>
<TD align=left>07/07/2005</TD>
<TD align=left>07/07/2009</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =tblDetail cellSpacing=1 cellPadding=2 width="98%" align=center bgColor=#cccccc>
<T>
<TR =alt1 =highlight(this) style=": #ffeedd" =highlight(this)>
<TD align=left>Jefferson Farfán (java&#115;cript showOyuncuDetay21698)</TD>
<TD align=left>Trabzonspor (java&#115;cript showTakimDetay4)</TD>
<TD align=left>Botafogo (java&#115;cript showTakimDetay1379)</TD>
<TD align=left>kontrat</TD>
<TD align=left>28/06/2005</TD>
<TD align=left>28/06/2010</TD></TR></T></TABLE>

TrabzonStorm
06.08.2005, 15:48
Ben de bir anlam veremedim, önceki yillarda adi geçti gibi hatirliyorum, ancak ayni sitede Musa Büyük ün de adi geçiyor

gerçekefsane
06.08.2005, 16:27
werderbremen'in maçi var ntv'de

talip oldugumuz borowski ilk onbir de 24 numarali oyuncu,

bakalim nasil oyuncu

Sacit
07.08.2005, 19:38
neler oluyo bir anlasam smileys/smiley5.gif

Keleşoğlu
07.08.2005, 20:00
smileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
07.08.2005, 20:02
yönetim çalkantida kardesler, transfer isi zor görünüyor artik.. Gönderilmesi düsünülen Lee de yeni mevkiinde 2. maçinda da etkili oldu.. Bir yerli stoper almak lazimdi ama kaynayacak gibi geliyor bu is..

SDanışmaz
07.08.2005, 20:10
Ben bise anLamadim.Biri su isi çözsün da...

selçukabi
07.08.2005, 20:24
yönetim çalkantida kardesler, transfer isi zor görünüyor artik.. Gönderilmesi düsünülen Lee de yeni mevkiinde 2. maçinda da etkili oldu.. Bir yerli stoper almak lazimdi ama kaynayacak gibi geliyor bu is..

Yerli olarak transfer edilecek oyuncu Ankaragücünden Emre'dir. Geçen sene Ümit Milli takima seçildeginden beri izliyorum.Son olarak Ankaradaki 4'lü turnuvada mükemmel oynadi.Hatasiz ve kendinden çok emin istanbul sülükleri uyanmadan bu oyuncuyu almaliyiz.Tolganin yeri de anca böyle dolar.

Nytre
07.08.2005, 20:33
trabzonsporun defansi ve ortasahasi kayserispor maçinda s.o.s verdi..

defans geri gelmede zorlandi. hizli forvetlere karsi atak yaptigimiz dakikalarda rahat gol yiyebiliriz.. eger bu takim üç maçta 4 gol yediyse bu kalecinin degil defansin hatasidir!..

erdinç volkan hüseyin dün maçin kötüleriydi.. gökdenizi saymiyorum.

fatih yorgundu. yattara ve simek ile lee iyiydi..

ancak kesin ve kesin olarak defansa 2 (erdinç ve volkan) ortasahaya bir oyuncu daha alinmalidir..

ayrica hoca kendine çeki düzen versin..

Özkan Erdem
07.08.2005, 21:17

Yerli olarak transfer edilecek oyuncu Ankaragücünden Emre'dir. Geçen sene Ümit Milli takima seçildeginden beri izliyorum.Son olarak Ankaradaki 4'lü turnuvada mükemmel oynadi.Hatasiz ve kendinden çok emin istanbul sülükleri uyanmadan bu oyuncuyu almaliyiz.Tolganin yeri de anca böyle dolar.

Emre benim de dikkatimi çeken bir oyuncu, özellikle adam markaji konusunda çok etkili buluyorum, ancak boyu pek uzun degil, bu açigini siçrama kabiliyetinin yüksekligiyle kapatsada uzun santraforlara karsi etksiz kalabiliyor..

Taner Uykuçeken
08.08.2005, 14:39
Mehmet pazarligi

Bordo - Mavili takimin golcüsü Mehmet Yilmaz'a, Gaziantepspor talip oldu. Pazarligi bizzat yürüten Baskan Atay Aktug'un, Kirmizi - Siyahli kulübün baskani Celal Dogan'la masaya oturdugu ögrenildi. Genç forvet için önce 900 bin euro isteyen Aktug'un daha sonra 1 milyon dolara düstügü belirtildi. Bu arada Gençlerbirligi'nin de Mehmet'i, Bordo - Mavili kulüpten istemeye hazirlandigi vurgulandi.

Verin su adami gençlere Ugur u isteyin karsiliginda forvet sikintimiz olursa devre arasinda ERGIN i geri çagiririz

selçukabi
08.08.2005, 14:51

Emre benim de dikkatimi çeken bir oyuncu, özellikle adam markaji konusunda çok etkili buluyorum, ancak boyu pek uzun degil, bu açigini siçrama kabiliyetinin yüksekligiyle kapatsada uzun santraforlara karsi etksiz kalabiliyor..

Uzun santraforlara karsi elinde kullanabilecegin adam var zaten hizli ve kademeye çabuk-dogru giden bir adam lazim.

Oruç
08.08.2005, 14:59
Yaw bu yönetim bir transfer yapana kadar 6-7 ay bekliyor.Bundan sonra transfer falan hayal...

sbay
08.08.2005, 15:02
bundan sonra yapilacak transfer ancak 6. 7. haftada takima uyum saglar bizim yöneticiler az akilli olsalar sezon acilmadan transferi bitirirlerdi

U.Sadıkoğlu
08.08.2005, 15:20
ulan SATIN GITSIN MEHMET YILMAZI NE YAPACAK

Cemalettin Taşkın
08.08.2005, 15:23
artik transfer devre arasinda olur.

devre arasi transferlerimiz hep iyi oluyor.

U.Sadıkoğlu
08.08.2005, 15:25
BARI MEHMET I SATALAIMDA KURTULALIM SUNDAsmileys/smiley7.gif

#10 Fietra
08.08.2005, 16:12
Tim Borowski hayalleri kurmayalim derim ben sahsen.Önceden de bu adami biliyorumdum.Hüseyin'in mevkisinde oynuyor.Alinsa nasil olur derseniz bence çok iyi olur derim.Ancak bu bizim için uzak gözüküyor.Simdilik yerli transfere bakmaliyiz ancak yönetim kendi kendine kaos ortami yapmasin.

Mehmet Yilmaz'i satalim ancak takas+para verirseler.Olmazsa yine forvetsiz kalmayalim.

Özkan Erdem
08.08.2005, 16:20
Gençlerbirligi ve G. Antep de takas yapilabilecek kalitede bir forvet gelmiyor aklima, gitmesi taraftariyimancak M.Yilmaz gönderilip yerine forvet alinmayacaksa saçma bir is yapilmis olur..

U.Sadıkoğlu
08.08.2005, 16:25
Gençlerbirligi ve G. Antep de takas yapilabilecek kalitede bir forvet gelmiyor aklima, gitmesi taraftariyimancak M.Yilmaz gönderilip yerine forvet alinmayacaksa saçma bir is yapilmis olur.. smileys/smiley20.gif

#10 Fietra
08.08.2005, 16:34
Gençlerbirligi ve G. Antep de takas yapilabilecek kalitede bir forvet gelmiyor aklima, gitmesi taraftariyimancak M.Yilmaz gönderilip yerine forvet alinmayacaksa saçma bir is yapilmis olur..

Isaacsmileys/smiley1.gif

Taner Uykuçeken
08.08.2005, 16:41

Isaacsmileys/smiley1.gif

LAZAROV

#10 Fietra
08.08.2005, 16:44
Isaac yazdigima bakmayin zaten 6 yabancimiz var nereye yabanci aliyoruzsmileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
08.08.2005, 17:09
smileys/smiley2.gifYerli forvetleri kastettim zaten bende

zanoylu
08.08.2005, 17:12
Bu saatten sonra zor

perfectstorm
08.08.2005, 17:21

hüseyinin boyu uzunda hava topumu alabiliyor