PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38

Özkan Erdem
29.07.2005, 00:22
Murat hacioglu gibi adami alamadikya yuh bize

Bu adamin ismini burda görünce kan beynime siçriyor.. Adam diyarbakir'i ts'ye tercih ederek gitti unutmayin ya..

tunganyan
29.07.2005, 00:34
Murat hacioglu gibi adami alamadikya yuh bize esas haciogluna yuh.febe onu aldigi sene biz de istiyoduk.o febeye gitti.simdide surunsunhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

AyhanPe
29.07.2005, 00:40
oraya giden herkesin kaderi bu.ya futbolu unutup geri geliyorlar yada futbolu unutmus halde orada oynuyorlarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif
trabzona gelen tüm oyuncular nerdeyse star diye lanse ediliyor ama bunu
görecek göz kimde var.bi kac kurus daha fazla veriyorlar diye
kariylerinin icine ediyorlar aman her koyun kendi bacagindan
asilir.benim asil endise ettigim konuysa hamit altintopu almalari,cünkü
bu futbolcuya milli takimin cok ihtiyaci var.eger giderse futbolu
unutur hele o malum takimasmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Edited by: ölümüne_ts

vizarian
29.07.2005, 00:50
Bizim acele bi trasver daha yapmamiz gerekiyo defas bu haldey ken biz seneye ilk 5 zor gireriz alpay'i alamadik bari emre yi alalimyoksa olcak gibi degil

vizarian
29.07.2005, 00:52
Bu takim bu elemeyi gecemezse yönetimin istifayi düsün mesi gerek

AyhanPe
29.07.2005, 00:56
sen bence bunlari düsünmesen daha iyi olur arkadasimsmileys/smiley36.gif yönetim istifa etse gecen seneki gibi en kötü ikinci olabilecekmiyiz sence??

vizarian
29.07.2005, 01:00
bosa heveslen me kardes bu kafayla biz zor sanpiyon oluruz bazi seyleri deyistirmek lazim boyle olmuyo iste belli

vizarian
29.07.2005, 01:03
baksana defas dökuluyo forvette adam yok ama trasferde yok mac günü trasfer yapiyorlar defas yetersiz olmaz boyle yani adam alcak larida yok senol hocada bisey diyemiyo yani kisa casi bu kafayi deyistirmek gerek

AyhanPe
29.07.2005, 01:05
ama degistirince daha iyi olacagina inaniyormusun.evet bence de
degismeli ama bence yönetim degil taraftarin zihniyetin degismesi öazim.sakin
yanlis anlama sözüm trabzonda maca gidip rakibi baski altina alacagina
kendi takimimizi baski altina alan örümcek kafalilara.

bak gör özellikle bu jun müthis bir yetenek.bu adam cek cumhuriyeti
milli takimin degismez futbolcusu olacak simdiden belli bu.aldiklari
yabancilar ilk macta elestiri yagmuruna tutuldu.jefferson hayatimda
gördügüm en kaleci bu mactaki performansini kastetmiyorum cok
heyecanliydi.defansa ellerin yanina hizli bir adam korsak takimda yavas
yavas bibirine alisirsa yeniler eskiler bu takimi kimse
tutamaz.karamsar olacak bi durum yok ortadasmileys/smiley2.gif

vizarian
29.07.2005, 01:07
yönetim içi demiyorum trabzon halkinin trabzonlunun huyu bu herkez antronor olmus görmuyonmu her kez yattara diye bagriyo gurup lasma var daha sayamadigim bir cok sey yani sorun bizde asiri baski var olmaz boyle

vizarian
29.07.2005, 01:09
biraz daha mantikli ve dusunceli (ca-gil) gibiyiz

vizarian
29.07.2005, 01:11
dogru soyluyorsun ama 21 yil oldu ve her sene ayni sey yeeeeteeeeerrrrrrrrr

sanatik
29.07.2005, 01:12
ama degistirince daha iyi olacagina inaniyormusun.evet bence de degismeli ama bence yönetim degil taraftarin zihniyetin degismesi öazim.sakin yanlis anlama sözüm trabzonda maca gidip rakibi baski altina alacagina kendi takimimizi baski altina alan örümcek kafalilara.
bak gör özellikle bu jun müthis bir yetenek.bu adam cek cumhuriyeti milli takimin degismez futbolcusu olacak simdiden belli bu.aldiklari yabancilar ilk macta elestiri yagmuruna tutuldu.jefferson hayatimda gördügüm en kaleci bu mactaki performansini kastetmiyorum cok heyecanliydi.defansa ellerin yanina hizli bir adam korsak takimda yavas yavas bibirine alisirsa yeniler eskiler bu takimi kimse tutamaz.karamsar olacak bi durum yok ortadasmileys/smiley2.gif

karamsar olma zamaniydi tam simdi. halen daha onu bunu tartisiyoruz maalesef ancak bu isaretledigim taraftar sorunu cok önemli bir sorunumuz ve cözümü zaman isteyen sürekli gündeme gelmesi, degismesi icin ele alinmasi gerek konu.

bu carsamba gününe kadar olumsuz hava yaratma yerine, bundan kacinsakda herkes inansa cokmu zor bunu yaratmak. Cok mu zor birilerine suclamamak ?

Suclamayi önce kendimizde baslasakda bir ilerleme kaydetsek.

@ vizarian.

TRANSFER KONUSUNDAYIZ !

21 sene bekleyebildiysen bir kac gün daha bekleyebilirsin.

@ ölümüne_Ts
tamam o zaman smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

AyhanPe
29.07.2005, 01:12
bende diyorum ya iste bu degismeli yönetim degisse ne olacaksmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

ama olsun insanlar yavas yavas bilincleniyor.bence bu özlenen
sampiyonlugun etkisi yüzünden de oluyor.insanlar bekleye bekleye
sabirsiz oldular hakli olarak.kac senedir özlemleri var.bence bi
sampiyon olursak gerisi corap sökügü gibi gelir,ama bu yönetim is
basinda kalirsa olur yoksa hic sansimiz yok

AyhanPe
29.07.2005, 01:15
oldu tamam simdismileys/smiley36.gif

vizarian
29.07.2005, 01:19
oyle ama türkiyenin tek borcu olmayan takimiz ve az cok parada var neden trasfer yap miyorlar daha kaliteli ve tecrubeli hersene gec aliyoruz halbuki bizim alt yapimiz türkiyenin en iyisi bunuda her kez biliyo neden onlara sans verilmiyo da baska adam aliniyo ben ona kiziyorum alt yapimizdan ne topcular cikiyo ama oynat maya korkuyorlar sunu anlamalari gerekiyor ki bizim bizden baska dostumuz yok bak yattara ya satti bizi ama o adam trabzonlu olsa oylemi yapardi heeesmileys/smiley2.gif

AyhanPe
29.07.2005, 01:22
sanatik abi sana niye mesaj gönderemiyorum.

yok dogru gec kaldilar ama bu yaptiklari tek hata.süper adamlar aldilar
ve bi kac yerli takviyesiyle cok rahat sampiyonluga oynariz.buna
yürekten inan bizim gibi vizarian kardesim

vizarian
biliyorum bunlar yazismakla bitmez ama öyle doluyumki anlatamam insallah su rum lari eze eze yeneriz

vizarian
birazolsun rahatlarim

Emiroğlu
Güzel kardeslerim,yönetimin istifa etmesi sizce bizi ne kadar geriye götürür? Kisa bi hesap yapin,seçim olacak,senol hocayla anlasilacak(manevi anlamda)yerinden oynayacak kisacasi taslar ve gelen yeni yönetimle bu oynayan taslar tekrar yerine oturacak.Ister istemez futbolcularda etkilenip toparlanmalari belli bir süreç alacak.Bu bütün yazdiklarim bittiginde ligin kaçinci haftasinda olucaz? Daha da önemlisi bu olaylar bittiginde ligda kaçinci sirada oluruz?Bi düsünün.Bence gitmesi gereken varsa o da transfer komitesidir.!

Neyse arkadaslar bunlari gerçekten konusmayalim.Hele sü çarsambayi allahin izniyle bi atlatalim.O zamana kadar lütfen herkesin aklinda TUR olsun ve Kiinimizi o zamana kadar kusmayalim.LÜTFEN !

sanatik
29.07.2005, 01:25
vizarian kardes ben carsamba gününe kadar hic bir seyi tartismak istemiyorum.

o bunu yapmis su bunu yapmis umrumda degil.

maca kadar yapilabilecek en büyük hata simdi birilerini suclamak.

bekle bir kac gün daha sonra konus istedigin kadar.

@ ölümüne_ts
gelmedi mesaj maalesef. nedendir bilemem. Edited by: sanatik

vizarian
29.07.2005, 01:26
eyyahlah kardesim haklisin sun lari eleyelim baska bisey istemiyorum smileys/smiley18.gifsen de saol biraz olsun içimi doktum tabi senin de dedigin gibi su aralar bun lars konusmak yanlis olursmileys/smiley1.gif

sanatik
29.07.2005, 01:28
üstelik defansa almanyadan oyuncu gelecek deniliyor. Transferler bitmedi denildi.

bekleyelim görelim. tskrlr.

vizarian
29.07.2005, 01:29
Dogru söyluyorsun...smileys/smiley32.gif ben inaniyorum biz bunlari elicezsmileys/smiley2.gif

Özkan Erdem
29.07.2005, 01:31
bu alman oyuncuda isim belli mi ? Ayrica lee gönderilecek yerine sol kanada nasil bir takviye düsünüyor merak ediyorm.. Belki de katilacak defans oyuncusnun hem sol hem göbekte oynayabilme özelligi vardir..

AyhanPe
arkadas degindigi icin söylüyorum atay baskan gibi bir baskan zor
bulunur.hayatimda gördügüm en olgun ve futboldan anlayan bir
degerimiz.tartismak icin söylemiyorum ama onun degerini bilelim
lütfen.acikcasi benim hicbir süpem yok rumlari eleyecegimizden ve
inanin cook rahatim.ben böyle rahat oldugum her mac öncesi takim
yenmistir.ve bu sene sampiyon olacagiz bundan kimse zerre kadar süpe
duymasin.ben iki sene puan farki oldugu halde ikinci olacagiz dedim.hele su 20 bin insan yürüdügünde.bize bu sene ikincilik
verecekler suzmamiz icin ve seneye sampiyon olmamiza önceki seneler
gibi engel olmayacaklar özellikle hakemler bu sene bize karsi cok adil
oalcak.cünkü eger yine elimizden hak ettigimiz sampiyonlugu alirsalar
artik trabzon ayaklanir.bunun bilincinde hepsi.bu yüzden kimse bu sene
önümüzde duramaz futbol federasyonu bile.birlikten güc dogar.

vizarian
in sallah kardes 1_2 iyi adam yeter ozaman kimse tutamaz bizbide sunlar iyi ciksin(yeni trasferler) ozaman vay fb-gs-bjk nin halineEdited by: vizarian

tunganyan
29.07.2005, 01:33
@ vizarian

kardes duzelt tusuyla bi onceki mesajina ekleme yaparsan sayfalar daha duzenli olur.smileys/smiley2.gifEdited by: tunganyan

vizarian
29.07.2005, 01:36
aslinda her sene ayni duyguri hisediyorum ama busene sanki biseyler var sansta yanimizda olur vesahibe olmazsa busene cok farkli olucak bunu hisediyorum busene biraz daha gario seyler hisediyorum hadi bakalim görücez in sallah bi aksilik cikmazsmileys/smiley32.gif

sanatik
29.07.2005, 01:40
@ QuakeviL61

henüz isim, takim hic bir info yok. Isim olmadanda nerde oynayacagini söyleyebilmek biraz zor smileys/smiley1.gif

ha bizim eksiklerimiz daha nerde dersen, tabiiki defans sorunu derhal cözülmesi gerek fakat orta sahada bir oyun kurucu özelliklerin sahib, topu tutan, firsat gördügü an gidip kendide gol atabilen birine gerek görüyorum.

vizarian
29.07.2005, 01:41
evet ben cede arkadas ayni dusunuyorum

Emiroğlu
29.07.2005, 01:55
Ya arkadaslar bu alman futbolcu haberini nerden aldiniz?Bi kaynak verebilirmisiniz bizde okuyalim.(yalnis anlamayin güvensizlikten asla degil,sadece okumak istedim)

Eddy
29.07.2005, 02:07
jun için son transfer demislerdi ama...

Emiroğlu
29.07.2005, 02:12
walla yaa,simdi de bitmedi mi deniyo ?

baris_aykan
29.07.2005, 02:15
artik bu konuya ne yazdim nereye yazdim hangi sayfada onu bile hatirlayamaz oldum birisi su konunun ucundan tutsun

TBZ-61
29.07.2005, 02:28
Aktug, transfer süresinin bitimine kadar da transferin sürecegini sözlerine ekledi.

www.trabzonhaber.com

AyhanPe
29.07.2005, 02:28
biliyorsunuz bizim bi yöneticimizin ne dedigi digerini tutmuyor.transfer bitmedi hala daha ömer sari transferi kapatmadismileys/smiley36.gifoda
mutlaka kendini affettirmek icin bi orta saha oyuncusuyla dönecek.bence
jun transfere daha önce planlanmis bi mesele basin aldatildi is oldu
bittiye getirildi.simdi transfer bitti diyorlar kimse transfer
yapilmicak beklerken is oldu bittiye getirip gercekten cok kaliteli bi
orta saha oyuncusu getircekler brezilyali.defansa da yerli adamlar
alirlar.türkiyede cok kaliteli defans oyunculari var.

Utku061
29.07.2005, 03:07
427 sayfa..vay mübarek sanki chat topici.smileys/smiley32.gif

MSN Mesenger ne güne duruyor bari oradan yazisin..Hem bu kadar uzun uzadiya sayfa da olmazdi..

Edited by: Utku61

AyhanPe
29.07.2005, 03:21
427 sayfa..vay mübarek sanki chat topici.smileys/smiley32.gif

MSN Mesenger ne güne duruyor bari oradan yazisin..Hem bu kadar uzun uzadiya sayfa da olmazdi..

usta herkes fikirlerini söylüyor burda.ben rahatsiz edici birsey
görmüyorum.önceki sayfalarda böyle hatta burda ki bütün topicler de
ayni seye rastladim.bence cok güzel tartisiyor arkadaslar.zaman zaman
espirili yaklasimlar da oluyor.ha 427 sayfa ha 127 ne fark ederki.

chat topici ni andiracak cok fazla birse yok burda

orhan 61
29.07.2005, 05:42
<BLOCKQUOTE dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">

arkadas degindigi icin söylüyorum atay baskan gibi bir baskan zor bulunur.hayatimda gördügüm en olgun ve futboldan anlayan bir degerimiz.tartismak icin söylemiyorum ama onun degerini bilelim lütfen.acikcasi benim hicbir süpem yok rumlari eleyecegimizden ve inanin cook rahatim.ben böyle rahat oldugum her mac öncesi takim yenmistir.ve bu sene sampiyon olacagiz bundan kimse zerre kadar süpe duymasin.ben iki sene puan farki oldugu halde ikinci olacagiz dedim.hele su 20 bin insan yürüdügünde.bize bu sene ikincilik verecekler suzmamiz icin ve seneye sampiyon olmamiza önceki seneler gibi engel olmayacaklar özellikle hakemler bu sene bize karsi cok adil oalcak.cünkü eger yine elimizden hak ettigimiz sampiyonlugu alirsalar artik trabzon ayaklanir.bunun bilincinde hepsi.bu yüzden kimse bu sene önümüzde duramaz futbol federasyonu bile.birlikten güc dogar.

Düzenleyen ölümüne_ts 29-Temmuz-2005 Saat 22:32

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

senle ayni düsüncedeyim ölümüne ts</BLOCKQUOTE>

orhan 61
29.07.2005, 05:43
bu sene sampiyon olamiziengellemeye ne medyanin ne fenerasyonun ne de baskalarinin gücü yetmeyecek

arakop
29.07.2005, 09:20
bu alman oyuncuda isim belli mi ? Ayrica lee gönderilecek yerine sol kanada nasil bir takviye düsünüyor merak ediyorm.. Belki de katilacak defans oyuncusnun hem sol hem göbekte oynayabilme özelligi vardir.. Stopere iyi bir savasçi alinsin.Çok sikistinmi ELLER i yollarsin sola .Adam eski bir orta saha oyuncusu ve solak üstelik.Ayrica dünyada sol ayakli stoperlerin basarili oldugu istisnadir...

Hekimoğlu
29.07.2005, 09:37
arkadaslar bugün sampiyonlar ligi 3.ön eleme kuralari çekiliyor.rum lari eleyecegimizden süphem yok.rakip insallah disimize göre olur da sampiyonlar ligi heyecani yasariz.eger sl ye girersek lig usulü olacagi için basarili olabilecegimizi düsünüyorum.tabi defans problemini çözmek sartiyla.

Cemalettin Taşkın
29.07.2005, 10:42
transferi bitirdik sanirim 3 futbolcu aldik yeter bu kadar sokaga atacak paramiz yok.

gultekinsurul
29.07.2005, 10:47
bu sene sampiyon olamiziengellemeye ne medyanin ne fenerasyonun ne de baskalarinin gücü yetmeyecek

evet sayin yönetim tek basina bu takimi engelleyecekler, baska hiç bir dis etkene gerek kalmayacak

orhanaydin1969
29.07.2005, 10:55
bu takimdan bi cacik olmaz takim ileri gidecegine gerilemis sezonda iki maç oynayan iyilestirme istiyor para beyenmiyorlar burda yönetimde sucu var kardesim sanki takimi sampiyon yaptilarda iyilestirmeye gidiyorsunuz BU TOPCULAR RUMLARI ELEYIP SEREFIMIZI KURTARMAK ZORUNDA YOKSA AKSI BIR SONUCDA ONLARIDA KIMSE KURTARAMAZ

te4cher
29.07.2005, 10:56
bir defans daha lazim...

orhanaydin1969
29.07.2005, 10:58
BIZE DEFANS DEGIL RUH LAZIM BIRDE IYI YÖNETICI BUNA TEKNIK KADRODA DAHIL

melrok
29.07.2005, 10:59
artik biraz sakin olalim takimi toptan çöpe atmaya basladik bir is kazasidir oldu. çarsambaya kadar bence transfer konusmayalim biz konussakda yapilacagi yok zaten

CECEN61
29.07.2005, 11:01
sabir ya sabir

orhanaydin1969
29.07.2005, 11:07
SABIR SABIR TANSIYON HASTASI OLDUK

demiahme
29.07.2005, 11:13
Arkadaslar affiniza siginarak Bogaziçi Üniversiteliler Forumuna attigim yaziyi diger forumlarada atmak istiyorum.Trabzon Spor olarak üniversitelerdeki organizasyonlarimiz az(istisnalar hariç diyeyimde tepki almayayim simdi<?:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /> smileys/smiley17.gif</v:shape>) bunu artirmak adina ne yapilabilir düsüncesi ile yazilan bir yazi;<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

"Arkadaslar size bir fikir vereyim.Kaynasmak konusmak açisindan hali saha maçlari ayarlamak güzel olabilir.Okuldaki turnuvalara katilma durumuda olabilir.Mesela Spor kulübünün duzenledigi futbol turnuvalarina Trabzon Sporu çagristiran bir isimle katilabilirsiniz.BMN forum olayini yeni ögrendigim ve organizasyon özürlü oldugum için benim bunu yapma imkanim olmadi ama genç nesilden daha aktif Trabzonsporlular insallah bunu yaparsmileys/smiley17.gifIzlemeye gelirim bende"

russ
29.07.2005, 11:27
herkese selamlar....

birkac gundur forumda yazilanlari okuyorum ve acikcasi mantikli yazilardan cok sacmalik var.

-aurelio geri donsun:niye?cok mu iyi topcu?tek yaptigi mal gibi kosmak.bizim degerini bilemedigimiz ibrahim ege de adem kocak da aurelio'dan iyi....

-murat hacioglu alinsin: sacmaligin daniskasi....hicbir ozelligi olmayan, yasi gecmis, siradan bir futbolcu...samsunlu caner bin basardi....

-yonetime edilen laflar:nedir bu panik arkadaslar?bu takim hic mi yenilmeyecek?bizans taraftari gibi her kotu mactan sonra yaygara yapacaksaniz gidin bizansi tutun. taraftar takimini kayitsiz sartsiz destekler.bence atay aktug gibi bir baskanimiz oldugu icin cok sansliyiz. mehmet ali yilmaz 'in icine ettigi klubun, ozkan sumer 'le baslayan duzeltme cabalari bu yonetim zamaninda sonuclandi ve guclu bir kadromuz, kasamizda paramiz, senol gunes gibi cok yetenekli olmasa da caliskan, hirsli, durust bir teknik direktorumuz var. benim gordugum kadariyla en zayif tarafimiz bilincli bir taraftar toplulugunun eksikligi.

futbola donecek olursak, benim dusuncelerim:

yattara ilk 11 baslamamali. adamda yedek girdiginde etkili olabilecek ozellikler var.senol hoca ilk 11 oynatarak hata yapiyor bence.

mehmet yilmaz bir turlu futbolu ogrenemedi. gerci bunda fatih tekke gibi muhtesem birf futbolcunun yedegi olmasinin yarattigi psikolojik bir etki de var bence.zavalli myilmaz fatih 'in yaptiklarini gordukce depresyona giriyor bence.daha fazla beklenmeden satilmali bence.

ibrahim ege &amp; adem kocak:kesinlikle daha cok yer bulmali takimda.

lee:kesinlikle gitsin...en luzumsuz yabanci

volkan:bu arkadas da olmayacak gibi geliyor bana...yedek beklemeli.

jefferson:ilk resmi macinda bende biraz hayalkirikligi yaratti. cok urkekti. gerci cocuk daha 22 yasinda ve kesinlikle daha iyi olacaktir.acmilan 'daki dida 5 yilda pisti ancak.ilk zamanlar bacak arasindan gol yiyordu, simdi dunyanin en iyi 5 kalecisinden biri.sans taninmali, sabirli olunmali....

eller:galiba kotu transfer...ne yer tutusu, ne mudahaleleri, ne de topla hareketleri bana umit vermedi. fakat unutmamaliyiz ki adaptasyon - ozellikli defansin ortasinda - uzun sure alabilir. insallah duzelir. ben yonetimimizin olcup bicmeden oyuncu tranfer edecegine inanmiyorum.illa ki bir isik gorulmustur ki alinmistir.

jun:en iyi transferimiz olacagini dusunuyorum. oyununu hic gormedim ama cekoslovaklardan genelde disiplinli, caliskan ve yetenekli adamlar cikiyor.bu cocuk da gecen senenin cek sampiyonun en cok gol atan futbolcusu...kesin iyidir. brezilyalidansa cek futbolcu her zaman yegdir. trabzon 'a adaptasyonu da zor olmaz.

lutfen yonetimi ve takimi tek macta yargilamayin. rumlara elensek bile takimi desteklemeliyiz.

vizarian
29.07.2005, 11:33
evet kardes tamamen haklisin ama!

seyyahali
29.07.2005, 11:40
bu hiçbir zaman dünyanin sonu degil hepimiz üzüldük kahrolduk ama ne yapalim bende fark bekliyordum ama olamdi ne yapalim saglik olsun rövasnta insallah bu turu grçecegiz ama ben hala bir defans alinmasini istiyorum

antagonist
29.07.2005, 11:43
transferi bitirdik sanirim 3 futbolcu aldik yeter bu kadar sokaga atacak paramiz yok.

valla simdiki transferlerde parayi sokaga attik zaten...Bari simdi adam gibi 1-2 tane alalim...

vizarian
29.07.2005, 11:58
bencede simdilik trasferler için bisey söylemek erken ama yinede 1-defans 1 de ortasag lazim ilk 11 de oyniyabilcek

antagonist
29.07.2005, 12:22
Bence Lee'nin yerine Wederson alinmali...Uyum sorunu vs.yasamaz,takima çok da afaydali olur...

Özkan Erdem
29.07.2005, 12:37
kanat oyuncusundan çok stopere ihtiyacimiz var..

LazY_61
29.07.2005, 12:38
Transfer bitmedi mi hala yawssssmileys/smiley2.gif

Keleşoğlu
29.07.2005, 12:45
hayret uzun zamandir a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n planlarini duymuyoruz transferde... harfler bitti heraldesmileys/smiley36.gif

İleli
29.07.2005, 12:49
dun brezilya maclarina bakiyodum gustavo neri diye bi topcu gol atti spiker demezmi Trabzonsporun transfer listesinde yeraliyordu gulmekten yerlere yattim budami alternatifsmileys/smiley36.gif

AyhanPe
29.07.2005, 13:12
herkese selamlar....

birkac gundur forumda yazilanlari okuyorum ve acikcasi mantikli yazilardan cok sacmalik var.

-aurelio geri donsun:niye?cok mu iyi topcu?tek yaptigi mal gibi
kosmak.bizim degerini bilemedigimiz ibrahim ege de adem kocak da
aurelio'dan iyi....

-murat hacioglu alinsin: sacmaligin daniskasi....hicbir ozelligi
olmayan, yasi gecmis, siradan bir futbolcu...samsunlu caner bin
basardi....

-yonetime edilen laflar:nedir bu panik arkadaslar?bu takim hic mi
yenilmeyecek?bizans taraftari gibi her kotu mactan sonra yaygara
yapacaksaniz gidin bizansi tutun. taraftar takimini kayitsiz sartsiz
destekler.bence atay aktug gibi bir baskanimiz oldugu icin cok
sansliyiz. mehmet ali yilmaz 'in icine ettigi klubun, ozkan sumer 'le
baslayan duzeltme cabalari bu yonetim zamaninda sonuclandi ve guclu bir
kadromuz, kasamizda paramiz, senol gunes gibi cok yetenekli olmasa da
caliskan, hirsli, durust bir teknik direktorumuz var. benim gordugum
kadariyla en zayif tarafimiz bilincli bir taraftar toplulugunun
eksikligi.

burda bahsettigin seyler sadece bi kac arkadasin yorumu ama öyle
gösteriyorsunki sanki herkes bunlari söylemis.madem okudun yazilanlari
o zaman bir cok kisinin ortak görüslerini tekrarladigini anlardin.ama olsun yine olumlu düsünmen güzel bir seyde cok cin
fikirli bi arkadassin galiba amerikayi ilk senin kesfettigini düsünüyorsunsmileys/smiley36.gifyazilarinin
aynisi cok SIK yazilan olumlu görüsler.herkesin senin kadar futbol
zekasi var burda.diyecek olursan yarasi olan kocunur.o zaman önce
yazdiklarimi okuman yeterlidir.taraftar bilincsizlikten cok
sabirsizdir.bu hem yöre insanin bi özelligi hemde özlenen sampiyonlugun
hasretinden kaynaklanan bir baski.buda bir cok kisiyi olumsuz
etkiliyor.rakip takimi baski altina alacagimiza kendi takimimizi baski
altina aliyoruz.bundan kurtulmak gerekir.insanlar bunun takima zarar
verdigini düsünmek zorunda,cünkü trabzonda bu yüzden bütün final
maclarini kaybediyoruz.o bahsettigin bilincsiz seyirci meselesini döner
bicaklariyla birbirini kovalayan istanbul holiganlarinda daha cok
görebilirsin.yada futbolcusunu döven ve onlari sampiyon yapan teknik
direktöre tartaklayan zihniyet.bizim seyircimiz arasinda da cürük
elmalar olabilir mesela 3-0 öndeyken bile sadece yanlis pas atan
futbolcumuza ana avrat küfreden kus beyinliler gibi.ee tabi buda türkiyenin
yarayan kanasi ve sozioekonomik etkilerden kaynaklanan bi durum....ama
neyse birde buralara girmeyelim

herkes birbirinin görüsüne saygi duysun.kimse de baskasinin görüsüne sacmalik demeye hakki yoktur.</span></span>cok
degerini bilemedigimiz ibrahim ege ve ademide o kadar cok övdügün
teknik direktörümüz oynatmadigini göre celiskili düsünüyorsun,cünkü bu
futbolcularin performansini en iyi o tartabilir.teknik direktörümüzün kararlarinada saygi duymalisin o zaman.

birde söylemeden gecemeyegim vefasiz insanlar cok fazla var.bugün
mehmet yilmazi asanlar yarin fatihi gökdenizi ascaklar.ama taraftarin
degil bu insanlarin kisiliklerinden kaynaklanan bi durum.</span></span>

rus kardes bu sana degildi

</span>

Visitor
29.07.2005, 13:42
BRAGA'NIN ELLER ISYANI!..

<DIV align=center></DIV>Trabzonspor'un renklerine bagladigi Brezilyali yildiz Eller'in eski hocasi Braga, Brezilya gazetelerine yaptigi açiklamada, oyuncusunu kaptirdigi için adeta isyan etti.. Iste Detaylar..

Yildizlar bedava!
Eller'in eski hocasi Braga, Brezilya'nin ünlü spor gazetesi Lance! O Diario Dos Esportes'e ilginç açiklamalarda bulundu. Futbolcusunun Brezilya'dan kopusunun sorumlusu olarak lisans yönetmeligini gösteren Abel Braga, "Bu sistemde oyuncularimizi bedavaya kaptiriyoruz" diye isyan etti.

Yasaya degismeli
Lisansa eklenen cezalar ve bu cezayi yatiranin futbolcuya sahip olmasinin hata oldugunu belirten Braga söyle konustu: " Trabzonspor, Eller'i bedavaya aldi. Simdi 1 yil oynatip isterse Inter'e Milan'a 15-20 milyon dolara satip büyük para kazanacak. Bu yasa mutlaka degismeli."

russ
29.07.2005, 13:50
@olumune_ts:

senin mantigina gore ben bazi fikirlere sacma dememeliyim ama sen bana hic alakasiz cin fikirli diyebiliyorsun???

benim yazdiklarimin amerikayi kesfetmekle ve cinfikirlilikle ne alakasi oldugunu anlayamadim ama dedigin gibi senin yazdiklarini okudum ve genelde ayni fikirde oldugumuzu gordum....

teknik direktorun kararlarina saygi duyuyorum tabii ki ama bu kendi dogru bildiklerimi soyleyemeyecegim anlamina gelmez. ayrica senol gunes 'i cok yetenekli bulmadigimi da belirtmistim. senol gunes 'in trabzonspor 'un hocasi olmasini degil bazi uygulamalarini elestiriyorum ki buna celiski denemez.

mehmet yilmaz hakkinda yazdiklarin bana cevapsa ben de seni cevaplayayim. konunun vefa ile ilgisi yok.gerekli randiman alinamiyorsa futbolcu tabii ki gonderilir. eger sozun kufur edenlere ise tamamen katiliyorum.

zanoylu
29.07.2005, 14:03
Yeni oyunculardan çiktiklari ilk maçta kimse süper performans bekleyemez. Bence oynayan iki yeni oyuncuda çok iyi.Brezilyali oyuncularin türk takimlarina adaptasyonu çabuk oluyor,en fazla 2-3 maça ihtiyaçlari var.

Önümüzdeki rum engelini geçtikten sonra,herkez onlarin gerçek gücünü görür ve övgüler pes pese gelir.

worldmaster
29.07.2005, 14:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Lee Yong?a yol göründü </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Savunmaya bir takviye daha yapmak isteyen Trabzonspor?un Lee Yong ile yollarini ayirma ihtimali belirdi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>29.07.2005</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Yöneticilerin, yeni transfer için yurt disinda temaslarini sürdürdügü ögrenilirken, Güney Koreli futbolcunun takimdan ayrilmasi için menaceriyle de görüsüldügü bildirildi. Bu arada Lee Yong?un da yedek kalmak istemedigi ve ayrilma fikrine sicak bakabilecegi açiklandi.

Fanatik.com.tr</TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/lee2907.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center></DIV>Edited by: worldmaster

LazY_61
29.07.2005, 14:07
Leenin gönderilip Savunmaya bir adamin alinmasini gerçekden olumlu buluyorum umarim asparagas degildir

zanoylu
29.07.2005, 14:11
Yine onu takima çagirmak zorunda kalmayalinda.Biliyorsunuz gönderdik sonrada geri almak için o kadar ugrastik da o bakimdansmileys/smiley36.gif

owenank
29.07.2005, 14:15
Bu arada Glasgow Rangers ile oynuycaz Rumlari eledikten sonra. Bence tam disimize gore.Lee'yi gonderip daha kaliteli bir transfer yapilabilir artik.SL bence çok yakinsmileys/smiley17.gif

Volkan Albayrak
29.07.2005, 14:42
YINE II KURA ÇEKTIK TABIIIIII SU SEREFSIZ MILLETI ELEYEBILIRSEK

kamil
29.07.2005, 14:54
Transfer yapmakta bir ilimdir.Ticari yöndenmi,oyun yönündenmi,görsel olusundan mi,vs.vs.iste ne yönden bakarsak bakalim trabzona yeni transfer sart.Bu turu geçersek ki insallah geçecegiz,Glaskow takimi tam disimize göre ama 10 milyon dolar hesabini yapanlar bu takimla olmayacagini bilmeliler.Ilerisi görüldü artik kasayi açin iki iyi direk oynayacak oyuncu alalim.Sampiyonlar ligine katilalim.Allah bize ne yardimlar yapiyor.Iki senedir iste size sampiyonlar ligi diyor ama bizim isbilmez yönetimimizin yüzünden ellerimizden uçup gidiyor.Böyle firsatlari her zaman kazaya birakmak olmaz.Hiçbir hedefi olmayan ankara spor Ersen martini Hüseyin+1 milyon avroya transfer ediyor.Biz ne yapiyoruz,Sampiyonlar ligi bize göz kirpiyor biz olmadik seylerle mesgulüz.Bu yöneticiler hiç bir araya gelmezlermi bu bizim düsündüklerimizi düsünmezlermi bu ne vurdum duymazlik allahaskina.Enosis fikirleri bir maglubiyetle tekrar hortladi.Bizim Ibrahim Sahin panige gerek yok diyor.Hala utanmadan yorum yapabiliyorlar.Ben yorum degilde bu durumu nasil düzeltiriz hesaplarini bekliyorum onlarin ama nerede.yok yok yok yok yok.....

The Legend
29.07.2005, 14:57
Lee nin yerine iyi bir yabanci futbolcu almamiz lazim.(Su analmamiz biraz zor)

Ayrica Yedek Kulübesinde oturan veya yatan yabanci futbolcuyu daistemiyorum.Ona verecegimiz parayla alt yapiya yatirim yapariz da gökdeniz, fatih gibi yetenekleri yetistiririz.

kamil
29.07.2005, 15:00
Denildigi gibi Lee gönderilsin.Bosuna yabanci kontenjanini doldurmasin.Ne ise yarar o.Allah askina onun gibi oyuncuyu Trabzonun her ilçesinden bulabilirsiniz.Ama Bizim Senol hoca onu kurtarici olarak oyuna sokuyor.Ne zaman bizi kurtarmis.Bir arkadas söylemisti hatirlamiyorum ama katiliyorum onun yerine alin wedersonu hiç olmazsa serbest atisçimiz olur bir tane.Hamiden sonra koca bir sezonda yanilmiyorsam bir firikik gölü attik.Ama 7 tane yedik.

ÖmerFarukYılmaz
29.07.2005, 15:06
wederson bizde gelirse baska ne isteriz herif top çaliyor serbest vurustan gol atiyor hücuma çikiyor 90 dakika sol kulvari otobana çeviriyor bundan iyisi madridde carlos valla

zanoylu
29.07.2005, 15:10
M. Gökçek s....sizi onu Trabzona vermez adamin bize karsi büyük bir antipatisi var.Fiyatida 2 milyon mis uçmus bunlar ya....!

Hüseyin Kurt
29.07.2005, 15:12
lee eger gönderilirse sol kanata da bi takviye lazim.o da bence gençlerden ugur boral olmali.defansada almanyadan futbolcu alinacakmis eger yalan degilse bence iyi bir tercih.

AyhanPe
29.07.2005, 15:21
@olumune_ts:

senin mantigina gore ben bazi fikirlere sacma dememeliyim ama sen bana hic alakasiz cin fikirli diyebiliyorsun???

benim yazdiklarimin amerikayi kesfetmekle ve cinfikirlilikle ne
alakasi oldugunu anlayamadim ama dedigin gibi senin yazdiklarini okudum
ve genelde ayni fikirde oldugumuzu gordum....

teknik direktorun kararlarina saygi duyuyorum tabii ki ama bu kendi
dogru bildiklerimi soyleyemeyecegim anlamina gelmez. ayrica senol gunes
'i cok yetenekli bulmadigimi da belirtmistim. senol gunes 'in
trabzonspor 'un hocasi olmasini degil bazi uygulamalarini elestiriyorum
ki buna celiski denemez.

mehmet yilmaz hakkinda yazdiklarin bana cevapsa ben de seni
cevaplayayim. konunun vefa ile ilgisi yok.gerekli randiman alinamiyorsa
futbolcu tabii ki gonderilir. eger sozun kufur edenlere ise tamamen
katiliyorum.

mehmet yilmaz konusunda sana cevap yazmadim.ordada belirttim.sadece
burda hickimse kimsenin düsüncesine sacma demeye hakki yok onu
söylüyorum.cok zor anlasilabilecek bisey demedim. ordada aynisini
yazdim burda bircok arkadasimiz bizimle ayni fikirde.bu sevindirici
birsey,ama kimse suana kadar baskasinin düsüncesine sacma demedi.her
görüs saygi duyulmaya deger.marco nun bizde yaptiklari malum.yalniz
fenerasyonda bizim gibi oynama olanigi bulamiyor o kadar.suanki
eksikligimizi giderebilir orta sahadar.bu fikri savunan arkadaslar
neden sacma düsünecekmis onu anlamiyorum.yalniz ondan iyisinide
alabiliriz tabi.

ÖmerFarukYılmaz
29.07.2005, 15:23
BILMIYORUM UGUR BORAL RAKIP CEZASAHASININ IÇINE RAHAYÇA GIRIP TOPU FATIHLE JUN A BIRAKABILIRMI BENCE SOLA EN AZ YATTARA KADAR KLAS BIR KANAT LAZIM

gultekinsurul
29.07.2005, 15:26
evet wederson alinabilirse çok iyi bir transfer olur

AyhanPe
29.07.2005, 15:29
evet wederson alinabilirse çok iyi bir transfer olur

wedorson iyide cok yüsek bonservisi.o paraya brezilyadan daha kaliteli
biri alinilabilir.bizimkilerde birini getirecek mutlaka.bence orta saha
oyuncusu olacak.defansa yerli alirlar.istemiyorum gerci ama emre asigi
bile alabilirler.

zanoylu
29.07.2005, 15:36
Yan toplardan çok çekiyoruz.Jeferson'un yan toplari çok iyide birde uzun boylu bir defans oyuncusu olabilir.Emre bu takima islemez

ÖmerFarukYılmaz
29.07.2005, 15:37
VALLA bu saatten sonra emre asiga bile raziyim belki bir ihtimal defansi toplar

bu arada alternatif alpay köln e gitti

AyhanPe
29.07.2005, 15:38
evet hem uzun hemde eller den iki kat daha hizli biri lazim ki ordaki
acik kapansin.emre asik degilde belki alpay daha iyi olurdu.ya mutlaka
baska yeteneklerde var.bence dafansa cek oyuncu da alinilabilir ama
onlarin hepsini vestel manisa kaptismileys/smiley36.gif

ÖmerFarukYılmaz
29.07.2005, 15:45
ah su defansta stam gibi biri olacakti suan uefayi garantilemistik

Volkan Albayrak
29.07.2005, 15:55
su alman futbolcu muhabbeti ne bu arada lemi ile sari ne oldu gelecek sene için futbolcumu bakiyolar....onlar bakmaya devam etsinler &lt;anca 10 sene sonra transfer yaparlar..

Hüseyin Kurt
29.07.2005, 16:08
bide su dikkatimi çekti;brezilyaya gittik 2ayda 2 futbolcu aldik.çek cumhuriyetinde ise 1haftada futbolcuyu bitirdik.madem bu kadar kolay niye ugrastik ve zaman kaybettik anlamadim.

kaliteyi uzaklarda aramayalim ey yöneticiler.

ÖmerFarukYılmaz
29.07.2005, 16:09
beyler bütün bizans takimlari 10 numara diye bagiriyor

sizce bizim polonyalinin yanina 10 numara lazimmi?

AyhanPe
29.07.2005, 16:12
lazim her takima lazim ama bize aslinda hami gibi bi futbolcuda yeterli yani jun fatih önde hami arkadasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

melrok
29.07.2005, 16:14
yeni transferleri çok çabuk harcadiniz arkadaslar biraz sabir eller geleli kaç gün oldu daha, jefforson desen oda öyle alin uefa.com bile jefferson'a yer ayiriyo ve röportajini yayinliyor. bu röportajin bir kismindada neden biraz dahasabredip avrupanin daha büyük bir klubüne transfer olmayi beklemedin diye soru sormus. alin size linki;

http://www.uefa.com/magazine/news/Kind=16/newsId=320829.html

Volkan Albayrak
29.07.2005, 16:14
ya ne on numarasi sol problemli stoper problemli orta sahayi bence symekle ibrahim egeyi oynatsin hiç bi sorun kalmaz

Hüseyin Kurt
29.07.2005, 16:15
hayir bence 10 numara gerekli degil.bizde var.misal szymek,fatih.

bize 4 numara lazimsmileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
29.07.2005, 16:24
Ya saçmalamayin kardesler, bu adamlari böyle yerden yere vurmayin.. Daha 1 kez izledik, insaf..

lazyilmaz
29.07.2005, 16:30
Inanin bu yeni kaleci ileride cok iyi olacak, yanliz biraz zamana
ihtiyaci var. Eller'de cok guvenilir bir isim olacak, adam daha yeni
geldi biraz sapir. Simdi tek sorun bu oyuncularin gec alinmasi, alisana
kadar trabzon hem avrupa kupalarindan elenebilir hemde sampiyonluk
sansini yidirir. Onemli olan bu oyuncularin cok tez takima alismasi,
birde gecen seneki takim tatil bittiginin farkina varip adam gibi
oynamalari.

Volkan Albayrak
29.07.2005, 16:41
kalciye yedigi gollerde hiç kimse bisey diyemez sadece bi iki topu sektirdi oda olur o kadar keleci çok ii fakat biraz zaman geçmesi lazim

smertkan
29.07.2005, 16:48
Agustos ayinda 7 maçimiz var Hem SL hem Süper Lig; 3 Agustos Farmagusto, 6 Agustos kayseri,10 Agustos Rangers ve 13 Agustos Konya (D), 21 Agustos Ankaragücü,24 Agustos Rangers(D),28 Agustos Malatya(D)

Bu durumda; Lee Young gidecekse eger yerine Wederson en akilli transfer olur yeni transfer türkiyeye takima alisana kadar 1-2 ay geçer bizim okadar vaktimiz kalmadi.Bu durumda stoperi Türk bulmak lazim ki bu da mantikli alman olsun ingiliz olsun alismasi gerekir bizim zamanimiz kalmadi.Yönetim nasil El Saka ve Bouazzi seçeneklerini atladi Tolganin gidecegi belliydi(Yine de delikanliymis, para hesabi yapip ikinci yari takimi yalniz birakmadi).Gitmese bile 1 stopere daha ihtiyacimiz vardi.

Haftada 2 maç Allah Yardimcimiz olsun!Artik bir ay boyunca Play of oynayacagiz ve 3 agustosisin baslangici ve biz3:1 dezvantajla basliyacaz.Bu Turu Ya geçecegiz Ya da Geçecegiz!

akdin
29.07.2005, 16:54
wederson bize uymaz,o da agir

Hasan Ayvenli
29.07.2005, 16:58
ellerin topu oyuna sokmasi fena degil ama pozisyon hatalari yapti bi kaç kez

jeffersonda sanki panik yapiyo geri paslarda sola bi adam lazim ayni sekilde saga da lazim

ÖmerFarukYılmaz
29.07.2005, 16:59
bence sola(parasi ne olurssa olsun)wederdon

defansada bouazizi yani demek istedigim smertkan a katiliyorum

CECEN61
29.07.2005, 17:05
arkadaslar bakin size bi kaç futbolcu diyecegim. begenecekmisiniz. defansa el-saka, orta sahaya skoko, yordanov,antepli bulgar hatirlayamadim, forvete ersen martin, sol kanada wederson, defansa yine boazizi, bence yapilmasi vede alinmasi gereken bunlardi saygilar

akdin
29.07.2005, 17:14
arkadaslar isimlerini yazdiginiz futbolcular,küçük takimin büyük futbolculari;Emre Asik i istemiyorsunuz ama Avrupa stresini kaldiracak bir futbolcu

Hasan Ayvenli
29.07.2005, 17:23
ersen martini ankaraspor aldi

#10 Fietra
29.07.2005, 17:27
Yönetim sakin ha sakin transfer bitti sanmasin.

Lee Young gönderilip Wederson alinabilir benim bildigim Wederson sol açik ve sol bekte oynayabilme özelligine sahip.

Onun disinda Denizlispor'dan Güven defansin sagi ve ortasinda oynayabiliyor bildigim.Süper bi oyuncu degil evet.Ancak genç yasina ragmen Milli Takima seçildi ve Giray Bulak onun için iyi bir oyuncu olacak yorumunu yapti.Hatta BJK'ye giden su stoper Güven mi ne ondan daha iyi demisti.Alinmali.

Aslinda stopere transfer yapmak yerine Mehmet Yilmaz'i stoper yapabiliriz.Samsundayken bi ara ön libero oynuyor diye duydum ben?

Ve forvete yerli olarak Zafer Biryol&amp;Okan Yilmaz ikilisinden biri yedek olaraktan.

Berat
29.07.2005, 17:33
Osman hakli.. Mehmet Yilmaz rakibin stoperi olarak oynayabiliyorsa bizim defansta da denenebilirsmileys/smiley17.gif Edited by: Berat Tekke

ÖmerFarukYılmaz
29.07.2005, 17:33
aslinda brezilyalarda 2 ay duracagimiza türkiyeden zafer biryolu 2 günde alirdik hem fatihle iyi anlasirdi

smertkan
29.07.2005, 17:37
Giray Hoca Mehmet Yilmaz + Lee Yong'a Güveni verirmi acaba! Sanmam ama olursa 1 tasla 8 yildizlik is olur . Biri Güven gelir , Biri Lee yong gider Biri Yabanci stopere yer açilir diger 5 yildizlik is ise M YILMAZIN gidisi olur.

ÖmerFarukYılmaz
29.07.2005, 17:46
ULAN ZAMANINDA SAADETTIN SARAN DAN ALMAK IÇIN PARA ARADIGIMIZ MEHEMT IÇIN NELER DIYORUZ VAY BEEE

bumepaf
29.07.2005, 17:47
Abi gerçekten size gülüyorum ve kafayi yemek istiyorum. ya 2 ay geçmis alacagi 3-4 kaliteli oyuncuyla sampiyon olacak takim bu saatten sonra yok güveni almis yok onu almis ne olacak. Ya anlamiyor musunuz birakin baska oyunculari fatih kadar para isteyenelerin sahadaki halleri. ya yine ayagimiza kadar gelen firsati tepiyoruz. kafayi yiyecem ya. Ben AKILLI YÖNETIM VE TARAFTAR ISTIYORUM

arahna
29.07.2005, 17:52
antep teki lazarov bence türkiyedeki en iyi sol kanat oyuncusu.ve ucuza alinabilir.uyum sorunu da yasamaz.orta saha için skoko çok iyi olur alinabilirse.celaleddinin de çok iyi bulmuyorum.eldekilere göre iyi sayilabilir.ancak daha iyisi gerekir.wederson bazi maçta iyi bazisinda çok kötü.bizim m yilmazi oldum olasi begenmiyorum.ne buldular bunda anlamadim.topa vurmayi bilmeyen golcü mü olur.artik gelecek vadeden topçu degil hazir topçuya ihtiyacimiz var.yasli bile olsa bugünü kurtaracak topçu gerek su an.

çünkü gelecek geldi.

CECEN61
29.07.2005, 18:12
arkadaslar bence biz bosuna kendimizi yipratmayalim bekleyelim ve görelim.ben trabzonspor yönetiminin bu sayfalari okuyupta transfere yön verdigini sanmiyorum. anlasilan herkes ben gibi hayal kurmayi seviyor.bi kere olsun gerçekçi davranacagim vede bekleyecegim.

BDiler61
29.07.2005, 18:37
Osman hakli.. Mehmet Yilmaz rakibin stoperi olarak oynayabiliyorsa bizim defansta da denenebilirsmileys/smiley17.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Murat'
29.07.2005, 19:05
oynasin walla bakarsiniz o zamn gol atar belki kendi kalesine

AyhanPe
29.07.2005, 19:31
t r a b z o n s p o r'' luysan konus örnek alsinlar; fener''lIysen sus adam sansinlar!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

evet takimin iki üc tranfere hala ihtiyaci var ve zafer biryolda
trabzonda cok basarili olabilicek bir isim.ama biz bu takimla nerdeyse
sampiyon oluyorduk.kaleceyi verdik yerine gercekten cok yetenekli
birini aldilar.defansta sadece tolga gitti ama biz gecen sezon tolgasiz
da cok mac kazandik.ellerin yanina ondan iki kat daha hizli ve kafa
toplarina hakim bir adam lazim.ve adam gibi duran toplari
kullanabilecek biriside lazim.birde gökdeniz in orta yapmayi ögrenmesin
zamani geldi smileys/smiley36.gif iyi bir takimimiz
var.ben sampiyonlar ligine katilacagimiza yüzde yüz eminim zaten tam
disimize göre bir takim cikti.yönetimin tek hatasi forvet transferinin
gecikmesi oldu ama insallah brezilyadaki yöneticiler getirecekleri
süper bir orta saha oyuncusuyla kendilerini affettireceklerdir.bu orta
saha oyuncusu sol acik olsa fena olmaz yani söyle bir roberto carlos
cinsinden olsa fena gitmez.stoperede iki yerli tamamdir bu is.

KuĞu
29.07.2005, 19:52
ben almanyadan gelecek futbolcuyu bekliyorum.

Özkan Erdem
29.07.2005, 19:56
ben almanyadan gelecek futbolcuyu bekliyorum. Kim getiriyor, ne zamangeliyor, kim bu adam ya ? Edited by: QuakeviL61

KuĞu
29.07.2005, 19:59
ben almanyadan gelecek futbolcuyu bekliyorum. Kim getiriyor, ne zamangeliyor, kim bu adam ya ?

baskan ilgileniyorya, kulübünden yanit bekliyorlar futbolcu kimse gelmeye hazir, bir saat içinde ayrintili haber yazarim kanal mavi spor hattinda söylerler.

gerçekefsane
29.07.2005, 20:22
sonunda Tff'da ali güzeldal'in lisans islemleri yapilmis, sözlesme baslangiç20.07.2005'te bitis 31.05.2010

KuĞu
29.07.2005, 20:23
ISLERKÖTÜ MILLET;

HABER 1 : IKI YÖNETICI BIRBIRIYLE KONUSMUYOR BIRI DIGERINE KÜFÜR ETMIS, TRANSFERDE GÖREVLI BIR YÖNETICI DE JUN KÖTÜ ÇIKSIN GÖREYIM ONLARI FALAN GIBI BIR IFADE KULLANMIS. YÖNETICILER ARASINDA YEN YAPTIN BEN YAPTIM KAVGASIYLA GERGINLIKLER BASLAMIS, ISIMLERI BELLI AMA VERMEDILER. BUNA DEVAM EDERLERSE HERSEYI AÇIKLAYACAGIZ DIYORLAR.

DIGER HABERLERE GEÇINCE ONLARIDA YAZACAGIM. HER HABER SONRASI YORUM FALAN OLUYO SÜRÜYOR BIRAZ.

NoPain-NoGain
29.07.2005, 20:40
ya su turu gecelim de yönetim de bi durulur kenetlenir yine, bu cocukca tartismalari uzatacaklarini sanmiyorum.inanilmaz bir stres var bütün caminanin üzerinde.

KuĞu
29.07.2005, 20:42
HABER 2 :

Almanyadaki futbolcu Hamit Altintopmus kulübü bu saatten sonra yerini dolduramayiz, futbolcumuzdan memnunuz veremeyiz demisler. Kamerunlu bir futbolcuya dönmüsler stopermis. Isviçreli thundaki kamerunlu olabilir armondi dahuni mi nedir adi. oradaki hazirlik maçinda bizi 3-1 yenmislerdi oradan begenmisler zamaninda.

AyhanPe
29.07.2005, 21:39
TS_ilverTS_wan

arkadasim falmi bakiyorsunsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif
ya nerden aliyorsun haberleri mavi tvden mi. ama sagol verdigin
bilgiler icin.ne yani iki aydir forvet alamiyorlar sonra 3 günde olmus
jun transferi kötü cikarsa gösteririm falan.yaa baskanin el atmasi
lazim bu ise.

halil mi hamit mi? herhalde halil olacakti ama ikisini de alsak iyi olursmileys/smiley36.gif

</span>

bumepaf
29.07.2005, 22:49
Abi ne anlamiyorum. Geçen sene uzunsokakta fener maçinda hakkimiz yendi 20.000 kisi toplanmadi mi? bu yönetim feryadi basmadi mi? hakkimiz yendi diye. Biz rövansta maçi aliriz diyoruz ama bence kazin agayi öyle degil. Deplasmanda gördük ve bu takimin hala kurtaricisi Fatih. elde olan futbolculara takviye lazimdi birakin takviyeyi eldeki futbolcular kazmalasmis. hadi bu turu geçtik Glasgow Rangersi hiç izleyen birisi var mi? Adamlar Fagamustadan 10 kat hizli futbol oynuyorlar ve akillariyla oynuyorlar. Bizim kaleyi nerdeyse pas atcagi yeri bagirarak söyleyen hüseyin yada erdinç mi savunacak? Merak ediyorum 4 agustos sabahi bu takim elenirse neler olacak? Aslinda persembenin gelisi çarsambadan belliydi. Yani 2 senede birakin yabanci forvet bari okan yilmazi falan alsaydiniz. Ben artik Eski Selahattine bile tavim.

immortal_TS
29.07.2005, 22:53
Abi ne anlamiyorum. Geçen sene uzunsokakta fener maçinda hakkimiz yendi 20.000 kisi toplanmadi mi? bu yönetim feryadi basmadi mi? hakkimiz yendi diye. Biz rövansta maçi aliriz diyoruz ama bence kazin agayi öyle degil. Deplasmanda gördük ve bu takimin hala kurtaricisi Fatih. elde olan futbolculara takviye lazimdi birakin takviyeyi eldeki futbolcular kazmalasmis. hadi bu turu geçtik Glasgow Rangersi hiç izleyen birisi var mi? Adamlar Fagamustadan 10 kat hizli futbol oynuyorlar ve akillariyla oynuyorlar. Bizim kaleyi nerdeyse pas atcagi yeri bagirarak söyleyen hüseyin yada erdinç mi savunacak? Merak ediyorum 4 agustos sabahi bu takim elenirse neler olacak? Aslinda persembenin gelisi çarsambadan belliydi. Yani 2 senede birakin yabanci forvet bari okan yilmazi falan alsaydiniz. Ben artik Eski Selahattine bile tavim.

Kardesim sen bu maçi ölçü olarak mi aliyosun yani nedir bu ya bi asagilamadigin kaldi takimi herkes stresi yavas yavas atmisken ortaligi tekrar germe glasgowda kimmis havada karada ezeriz Biz TRABZONUZ kimse karistirmasin.Bir maçta ..çtik diye bütün maçlar böyle geçicek degil.

bumepaf
29.07.2005, 22:59
Insallah dediginiz gibi olur. Sorun sadece rumlardir onlarida eleriz olur biter. Kimsenin sinirlenmemesi lazim ama yasananlari da konusarak çözmeliyiz. Çünkü takimda ilerleme yok. Bakin göreceksiniz INSALLAH olmaz ama bu takim turu kaybedecek. Aslinda firtinalar kopuyor ama kimse gazete mi okumuyor bu isin içindekilerin köse yazilarini mi okumuyor anlamiyorum. Rövansta kizdigimiz Mehmet Yilmaz forma giymeyecek mi sanki? Ya da Yattaranin yaptiklari sadece profesyonel olmayan davranislar miydi? Böyel bir olayin yasanacagi Isviçrde belli degil miydi? Ben o zaman bunlari yazarken herkes transfer pesindeydi. Bugünde herkes rövans pesinde. bakalim 10 gün sonra ne olacak?

vizarian
29.07.2005, 23:13
smileys/smiley32.gifBORDO--MAVIsmileys/smiley32.gif

immortal_TS
29.07.2005, 23:16
SAMPIYON-TRABZON

vizarian
29.07.2005, 23:19
BUTAKIM BU KADROYLA DEGIL SANOIYONLAR LIGI TR LIGINDE BILE IS YAPMAZ OYNANAN FUTBOL ORTADA AMA YINEDE 1-2 AYLIK SUCTE DÜZELECTIR ÖNEMLI OLAN BU SUREÇTE EN AZ SEKILDE ZARAR GÖRMEK ZARARIDA AZA INDIRMEK IÇIN TAKIMA DESTEK OLMAMIZ GEREKIYO CARSANBAYA KADAR OLUMSUZ BI HAVA OLUSTURMAYALIM

vizarian
29.07.2005, 23:24
smileys/smiley32.gifSANPIYON TRABZONsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley20.gifCARSANBA GÜNÜ TRABZONU ONLARA DAR EDELIMsmileys/smiley20.gif

vizarian
29.07.2005, 23:35
smileys/smiley10.gifTRABZON smileys/smiley27.gifSPORsmileys/smiley10.gif

gultekinsurul
29.07.2005, 23:52
Hayde Trabzonum yine bas kaldir bu düzene. yine bas kaldir seni sindirmek karalamak isteyenlere. göster o bitmek tükenmek bilmeyen inadini ve gücünü. sana dil uzatabilenlerin dilleri bogazina takilsin.kir kanatlarini karga kuslarinin.hayde Trabzonum hayde.

Tek büyüksün bu alemde.

bin kere dünyaya gelsem her seferinde desendenbaska sevdam olmaz.

son nefeste de bordo mavi

CECEN61
30.07.2005, 00:25
arkadaslar insallah bu sene trabzonspor vede bizler için hayirli bi sene olsuyn.bitsin artik bu özlem.

baris_aykan
30.07.2005, 00:59
bu ozlem biter insallah benimde temennim o bazen eski golleri maclari seyrediyorum helede trabzonsporumuzun tanitim filmini her seyrettigimde biraz daha duygulanip bir o kadar hircinlasiyorum ne olur bir sampiyonluk cokmudur bu beklenti

Muhalif
30.07.2005, 01:30
Transfer kapandi anlasilan... sampiyonluk hikayelerine geçilmissmileys/smiley17.gif 6 ay boyunca dünyayi arsinlayarak, 2 direkt oynayan adam yollayip 3 direkt oynayacagi söylenen adam alan transfer komitesine saygilarimi sunmadan edemeyecegim... 6 ay Brezilya'da kamp kurulup 6 günde Çek Cumhuriyeti'nden oyuncu alinmasi da muhtesem dogrusu... Size bir sey söyleyim mi... bizim iyi çiksin diye dua ettigimiz transferlerimiz için bazi yöneticiler kötü çiksin diye dua etmiyorsa ben de Iktidar olayim...

Özkan Erdem
30.07.2005, 01:34
Bu transfer döneminde sürekli sag gösterip sol vurduk, insallah yumruk dönüp dolasip suratimiza patlamaz.. Hayirlisi olsun diyelim..

KuĞu
30.07.2005, 01:41
TS_ilverTS_wan

arkadasim falmi bakiyorsunsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif ya nerden aliyorsun haberleri mavi tvden mi. ama sagol verdigin bilgiler icin.ne yani iki aydir forvet alamiyorlar sonra 3 günde olmus jun transferi kötü cikarsa gösteririm falan.yaa baskanin el atmasi lazim bu ise.

halil mi hamit mi? herhalde halil olacakti ama ikisini de alsak iyi olursmileys/smiley36.gif

smileys/smiley4.gifFal falan degil ya bu mavi tv dekilerin kulaklari delik oluyo, herbiseyden haberleri oluyor yönetimde adamlarimi var nedirsmileys/smiley4.gifbende sürekli takip ediyorum. Yanlis degil Hamiti almaya çalismislar adamlar zaten fenerde istedi vermedik gibi laf etmisler, defansa adam ariyorlar.Ama su yöneticilerin çocukça isleri canimi sikti bunun arkasi gelir, açiklamadiklari çok sey var TS için açiklmaiyoruz diyorlar. Yönetimde sikintili durumlar var insaallah takima yansimaz.

gerçekefsane
30.07.2005, 02:11
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Trabzon basa döndü</DIV>
30 Temmuz 2005 Cumartesi</DIV>
<DIV =>Kesenin agzi açildi
Trabzonspor yönetimi hazirlik maçlarinda ve Anorthosis karsilasmasinda oynanan kötü futbolun ardindan çareyi transferde buldu. Uzun ugraslar sonrasi alinan Fabiano Eller?in iyi sinyal vermemesinin ardindan panige giren bordo-mavililer, kapanan transfer defterini yeniden açti. Teknik Direktör Senol Günes?in verdigi rapor dogrultusunda hareket eden yönetim, Günes?in istedigi, Isviçre?nin FC Thun takiminin ön liberosu 26 yasindaki Kamerunlu Armand Deumi için bir heyet olusturdu. Trabzonspor?a karsi da forma giyen bu oyuncuyu begenen teknik kadronun yönetimden ayrica yerli bir stoper daha istedigi belirtildi. Gelisme üzerine baskan Atay Aktug ?Bu sezon hedeflerimize varmak için ne gerekiyorsa yapacagiz. Trabzonspor için transfer defteri kapanmaz. Transfer mevsiminin son gününe kadar transfer yapabiliriz? dedi.

Trabzon karisti
Bu Trabzonspor?da yapilan transferler yönetimi ikiye böldü. Bordo-mavililerde transfer çalismalarini yürüten Sportif A.S.?de yasanan huzursuzluk sebebiyle baskan Atay Aktug, Tomas Jun?un alinmasiyla ilgili kararini kendi basina verdi. Emrah Eren?in olayiyla baslayan David de Souza ile devam eden tartismalar Kahe konusuyla ayyuka çikti. Idarecilerin ayni futbolcu konusunda tam tersi fikirler belirtmesinin ardindan transfere el koyan Aktug, herkesi saf disi birakti ve bu da huzursuzluga sebep oldu</DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =>turkiyegazetesi.com.tr</DIV>

baget55
30.07.2005, 02:17
tomas jun u henuz gormedik tanimadik bilmiyoruz ama bence yapilan transferler fiyasko .... defansa tank gibi adam almislar ...

6 aylik brezilya macerasi tam bir brezilya dizisi olmus anlasilan

neyse bekleyelim gorelim insallah yaniliyorumdur....

sanatik
30.07.2005, 02:21
Isviçre?nin FC Thun takiminin ön liberosu 26 yasindaki Kamerunlu Armand Deumi (http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=4873)Sampiyonlar Ligi maclarindaoynayabilecekmi ?

Dynamo Kiev / Thun karsilasmasi vardi ve rövans macida oynanacak daha !

Transfermarkt.de sitesinde Defansin heryerinde ( Defensiv-Allrounder )oynayabilir ve 1 milyon euro piyasa degeri belirtilmis. ( Boy 1,76 ! )

NOT:ikihafta önce Armand Deuminin kiz arkadasi ( 3 aylik cocuklari varmis ) kamerunda bir infektion yüzünden vefat etmis. ( TIKLA (http://gczforum.ch/phpBB2/viewtopic.php?p=58278&amp;) )Edited by: sanatik

TBZ-61
30.07.2005, 02:28
Trabzonspor Çagdas?i istiyor
Hürriyet

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Defans oyuncusu arayisini sürdüren Trabzonspor, Alpay Özalan?in Köln?le anlasmasi üzerine Besiktasli Çagdas?a yöneldi.

Bu futbolcunun menajeriyle bir görüsme gerçeklesrken, Çagdas, kulüplerin anlasmasi halinde bordo mavili takima gelebilecegini söyledi.

Öte yandan Trabzonspor Yönetim Kurulu, Cola Turka firmasi ile 300 bin dolarlik sponsorluk anlasmasi yapti. Anlasmaya göre bordo mavililer bundan sonra formalarinin kollarinda Cola Turka reklami tasiyacak. Ayrica Avni Aker Stadi ve antrenman sahalarinda da ayni sirketin reklamlari yer alacak.

yakup midi
30.07.2005, 02:28
<DIV ="subject">Trabzon basa döndü</DIV>
30 Temmuz 2005 Cumartesi</DIV>
<DIV ="">Kesenin agzi açildi
Trabzonspor yönetimi hazirlik maçlarinda ve Anorthosis karsilasmasinda oynanan kötü futbolun ardindan çareyi transferde buldu. Uzun ugraslar sonrasi alinan Fabiano Eller?in iyi sinyal vermemesinin ardindan panige giren bordo-mavililer, kapanan transfer defterini yeniden açti. Teknik Direktör Senol Günes?in verdigi rapor dogrultusunda hareket eden yönetim, Günes?in istedigi, Isviçre?nin FC Thun takiminin ön liberosu 26 yasindaki Kamerunlu Armand Deumi için bir heyet olusturdu. Trabzonspor?a karsi da forma giyen bu oyuncuyu begenen teknik kadronun yönetimden ayrica yerli bir stoper daha istedigi belirtildi. Gelisme üzerine baskan Atay Aktug ?Bu sezon hedeflerimize varmak için ne gerekiyorsa yapacagiz. Trabzonspor için transfer defteri kapanmaz. Transfer mevsiminin son gününe kadar transfer yapabiliriz? dedi.

Trabzon karisti
Bu Trabzonspor?da yapilan transferler yönetimi ikiye böldü. Bordo-mavililerde transfer çalismalarini yürüten Sportif A.S.?de yasanan huzursuzluk sebebiyle baskan Atay Aktug, Tomas Jun?un alinmasiyla ilgili kararini kendi basina verdi. Emrah Eren?in olayiyla baslayan David de Souza ile devam eden tartismalar Kahe konusuyla ayyuka çikti. Idarecilerin ayni futbolcu konusunda tam tersi fikirler belirtmesinin ardindan transfere el koyan Aktug, herkesi saf disi birakti ve bu da huzursuzluga sebep oldu</DIV>
<DIV =""></DIV>
<DIV ="">turkiyegazetesi.com.tr</DIV> atay baskan ve senol hocayi yediler bence....

baget55
30.07.2005, 02:30
http://partner.news.ch/img/400/88783-thun.jpg

iste klubümüzün ilgilendigi kamerunlu oyuncu Armand Deumi Tchami

12.03.1979 dogumlu; 179 cm ; 74 kg

kelkitli29
30.07.2005, 02:36
yaw bu ne kac yabanci alma hakkimiz varki. anlasilan lee gidecek bu gelirse

gerçekefsane
30.07.2005, 02:37
<H2>FC Thun spielt 2:2 in Kiev</H2>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=278>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV>DYNAMO KIEW - THUN 2:2 (2:1)</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD width=278>
<DIV></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD width=278>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=278>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<DIV>Lobanowski-Stadion. -- 18 000 Zuschauer (ausverkauft). -- SR Delevic (Ser). -- Tore: 19. Gusew 1:0. 39. Rodolfo (Eigentor) 1:1. 44. Schazkich 2:1. 66. Aegerter 2:2. </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<DIV>Dynamo Kiew: Schowkowski; Gavrancic, Rodolfo, Nesmatschni; Gusew, Yussuf, Leko (68. Aliew); Rotan, Belkewitsch (55. Rincon), Rebrow; Schazkich (55. Verpakovskis). </DIV>
<DIV></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<DIV>Thun: Jakupovic; Pallas, Hodzic, Deumi, Leandro Vieira (87. Bernardi); Ferreira, Aegerter, Milicevic, Adriano (29. Gonçalves); Gerber (85. Gelson); Lustrinelli.</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV></DIV></TD></TR></T></TABLE>

fcthun.ch/d/aktuelles/news/?oid=37444 (http://www.fcthun.ch/d/aktuelles/news/?oid=37444)

dinamo kiev macinda oynamistir Deumi

sanatik
30.07.2005, 02:49
kurallar nasil bu durumda. adam kiev macinda oynamis. Rövansdadaoynayacagina göre bizde oynayabilecekmi SLiginde ?

kamerunca tercüme eden site varmi smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

baget55
30.07.2005, 02:53
insallah bu oyuncuyu alirlar bence cok etkili bir oyuncu ...

baget55
30.07.2005, 02:55
sanirim bizde oynayabilecek alinirsa cunku her mactan sonra takim kadrolari veriliyorr.

61trabzonomer
30.07.2005, 03:14
mevkisi ne stoper mi?

gerçekefsane
30.07.2005, 03:19
avrupa kupalarinda oynayan bir futbolcu, transfer oldugu takimin avrupa kupalari macinda oynayamaz. sadece transfer oldugu ülkenin liginde oynayabilir.

IX MARKURIS
30.07.2005, 03:32
Arkadaslar aranizda Corinthias-Cruzeiro macina bakan oldu mu??

Corinthias'in sol kanadinda ROGER adinda bir so kanat futbolcusu var tam bize göre adam manyak oynuyoo..

AyhanPe
30.07.2005, 03:36
evet arkadaslar bütün sezon avrupa kupalarinda oynayamaz.korktugum
basima geldi sonunda.bi afrikaya el uzatmadiklari kaldi o da oldu simdismileys/smiley4.gifya
orasi cok karisik arkadaslar brezilya gibi degil.simdi orda 40 tane
ülke var.yarin fildisi sahillerinden oyuncu alinmak istenirse ne
yapacagiz.saka bi yana bence bu futbolcuyu almayacaklar.brezilyadan
getirtecekler.sadece basina sizmasini önlemek istiyorlar.ömer sariyla
lemi ancak bir futbolcuyla beraber dönerler.yoksa ordan
gelmezler,cünkü bunu gurur meselesi yaptilarsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifama bence gercekten brezilyali olmasi muhtemel.hem dil sorunu azalmis olur defansa bir brezilyali alinirsa.

AyhanPe
30.07.2005, 03:41
fluminensenin sol kanat oyuncusu gabriell de oldukca iyi yani yattara
nin bi verziyonu.top ayaginda oldugu zaman bir anda hizlaniyor üc
kisiyi birden oyundan düsürüyor.bence cok yararli olur bizde hemde cok
kosuyor.bizim kaheye karsi oynadiklari berbat macta en iyi oydu.ya
gercekten orda cok kaliteli kanat oyunculari var.

Beytullah
30.07.2005, 03:52
bakalim insllah transfer sezonu bitmeden transferler yapariz..

Utku061
30.07.2005, 04:03
Benim bildigim o oyuncu takimiyla Sl maçina çikmissa bize gelirse o zaman o Sl maçlarinda oynayamaz..ma yanila bilirim de..

hakanh
30.07.2005, 04:45
Deivid de Souza'nin, bugunSporting ile yaptigi hazirlik maci;

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 bgColor=#c0c0c0>
<T>
<TR>
<TD =goalTt width=233 height=20>Sporting</TD>
<TD></TD>
<TD =goalTt width=233 height=20>Middlesbrough</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD bgColor=#ffffff>4</TD>
<TD></TD>
<TD bgColor=#ffffff>0</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3 height=4><SPACER height="4" ="block"></TD></TR>
<TR>
<TD =goalTt colSpan=3 height=18>GOALS</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f9>http://www15.soccerstand.com/images/evImg1.gifFabio Rochemback </TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#f9f9f9>17</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#d6d9d0>http://www15.soccerstand.com/images/evImg1.gif Deivid </TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#d6d9d0>76</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f9>http://www15.soccerstand.com/images/evImg1.gif Manoel </TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#f9f9f9>78</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#d6d9d0>http://www15.soccerstand.com/images/evImg1.gifFabio Rochemback (pen)</TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#d6d9d0>84</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD></TD>
<TD vAlign=top>
<T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3 height=4><SPACER height="4" ="block"></TD></TR>
<TR>
<TD =goalTt colSpan=3 height=18>RED CARDS</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T></T></TABLE></TD>
<TD></TD>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f9>http://www15.soccerstand.com/images/evImg11.gifGeorge Boateng </TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#f9f9f9>42</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Ustaalioğlu
30.07.2005, 05:30
Trabzona sol kanat oyuncusu gerektigini sanmiyorum, stoper ve forvet lazim bence, Jun u aldiklari gibi sessiz sedasiz, sova kacmadan, Bozoglu nerdeyse bogazina asacakti alinan brezilyalilari...

arakop
30.07.2005, 07:35
Bu transfer konusunda benim bildigim ise samp.ligi nde gruplara kalirsak yani rangers i de elersek yeni bir liste verilecek uefa ya.Bu durumda alinan oyuncular oynar.Ama bu deumi olurmi bilmem.Sonra Thun takimida lige girmeye niyetli.Gerçi bu kiev geçen yil bizede arefeyi göstermistiya

AyhanPe
30.07.2005, 07:36
evet eger volkan daha iyi olursa gercekten sol kanat lazim degil ama
eger olursa.brezilyada yukarda belirttik cok iyi sol kanat oyuncalari
var.hizli ve birbirde etkili.ama stoper bi yabanci oyuncu arayislarinda
da olasilgi
belki daha kuvvetlidir.alinsa bile brezilyadan alinmali,cünkü ellerl bi
brezilyaliyla anlasma olasiligi herhalde bi kamerunluyla anlasma
olasilgindan daha yüksektir.kaleci de rahatlar.dil sorunu yasiyorlar bu
kesin.gecen sene tüm defans yerliydi

ts@dc
30.07.2005, 08:00
Kamerun'da Afrika dil grupuna dahil 24 farkli dil konusuluyormus. Ingilizce ve Fransizca'nin resmi dil olmasi yaninda. Toplam dil sayisi is 286. (Beti, Basaa, Ewondo, Fulfulde, Adamawa, Ghomálá', Fe'fe' vs).smileys/smiley5.gif

Bu nedenle tercume isine pek ugrasmayin derim. Bence karnaval uclusunu geri gonderelim Brezilya'ya. Portekizce'yi yeni soktuk. Zaten alacaklari adamin Afrika'lidan daha kotu cikma sansi yok. Eldekilerden daha kotu ne olabilir ki? Gerci evet daha erken ama balik bastan koymuyor mu? Szymek nasil? mis gibi!

Birakiniz bu isleri Yonetim. Bu yil da cuvalladiniz!

Forma morma para pul yapma islerine de bir son verin artik. (Gitti guzelim Kappa'lar bu arada. Bravo!) Iyi hos borcumuz yok felan ama elde var sifir gibi gozukuyor gene. Genclerbirligi'ne dondurmeyin su takimi. Anadolu'nun en zengin klubu olup ta ne yapacaginiz? GS en borclu ama UEFA kupasi var. Fener 100 milyonlarca dolar harcadi bu isin altinda kalmamak icin ama tik yok.

Yoksa bizim bilmedigimiz kisisel hedefler mi var ortada? smileys/smiley7.gif

Yahu Senol Hoca'nin herseye dili yetisiyor. Iyi, guzel konusuyor ama takimin sadece antrenoru gibi. Ben bunu da anlamiyorum? Nerede ben bu adamlari istiyorum. Su mevkiye bu isim gerek yoksa bu... Biz mi hicbir sey bilmiyoruz?

Otuz senedir anlayamadigim, aciklayamadigim bir cok sey var bu takim hakkinda. Ozellikle niye tuttugum konusunda. Ama gonul di mi bu? Simdi bir de ota konma meselesi var ama forumun alinganlarini ayaga kaldirmayalim.

Bu takim hasta eder adami. Surekli depresyonda ve kaprisli; bir o kadar da beceriksiz bir kadina asik gibi hissediyorum kendimi. Omrumun otuz yili gitti. Daha ne kadar gider bilmiyorum. Hep bu saatten sonra ayrilmanin anlamsiz oldugunu dusundum. Ama hep ben aci cekiyorum taraftar bir taraftar olarak.

Artik yetmiyor bana dandik serefli ikincilikler, TR kupalari. Sampiyonluk da istemiyorum. SL'de en iyi dereceyi alin. Bize saygi duysunlar. Ismimiz duyulsun. Su kadarlik takim Milan'i Madrid'i United'i hapsetti desinler yeter. Bana ne FB, GS ya da BJK'dan yada TFF'nun para ve dolap uzerine kurulu liginden?

Biktim profosyonel olmayan yonetimlerden. Kariyer pesinde, TS'yi deneme tahtasi olarak kullanan insanlardan. Klupten gecim saglamaya calisanlardan. Say say bitmez...

(Dost aci soyler. Elestiri hakkim var ve kimseye hakaret etmiyorum, kisilik haklarina saldirmiyorum.)

CECEN61
30.07.2005, 10:14
daglar duman halimiz yaman way bize way. bizim halimizi en güzel bu türküyle özetleyebildim. allah sabir versin bu taraftara.

gerçekefsane
30.07.2005, 10:44
ölümüne_ts

Ömer sari Trabzon'a döndü, fakat Lemi konusunda herhangi bir bilgi yok, kamerun'lu oyuncuyu transfer edeceklerini zannetmiyorum

Emiroğlu
30.07.2005, 11:08
Lemi belki seçimlere kalip,ordaki basbakanlik mevkiinede aday olmayi düsünüyodur?Olur mu olur walla smileys/smiley2.gif

orhanaydin1969
30.07.2005, 11:22
arkadaslar bundan 10 gün önce trabzonun yöneticilerin cekismesine kurban g,ttigini senol hocaninda bu iste bir taraf oldugunu gönlüm istemez ama kötü bir neticede bu islerin su yüzüne cikacagini belitmistim dedigim cikti diye mutlu oldugumu da sanmayin ama gercek bu trabzon yönetici arkadaslarin basinda görülüp reklem yapma kaprislerine kurban gitmistir

orhanaydin1969
30.07.2005, 11:23
yakinda herkes etegindeki taslari döker

orhanaydin1969
30.07.2005, 11:26
yazik oluyor trabzonuma düsün trabzonumun yakasinda trabzonspor yöneticilerin egolarini tatmin mekani degildir

zahido
30.07.2005, 12:29
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Heinz faturasi: 2.7 milyon Euro </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Galatasaray?in gündemindeki Çek yildiz Heinz, yillik 700 bin Euro istedi. Kulübü M?Gladbach da bonservisi için 2 milyon Euro talep etti </TD></TR></T></TABLE>

Beyler gs heinz a 2 milyon avro veriyo adam sol kanattada oynuyo keske biz kapsaydik Bizim aldigimiz jun 3 milyon avroydu

gerçekefsane
30.07.2005, 12:38
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Heinz faturasi: 2.7 milyon Euro </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Galatasaray?in gündemindeki Çek yildiz Heinz, yillik 700 bin Euro istedi. Kulübü M?Gladbach da bonservisi için 2 milyon Euro talep etti </TD></TR></T></T></TABLE>

Beyler gs heinz a 2 milyon avro veriyo adam sol kanattada oynuyo keske biz kapsaydik Bizim aldigimiz jun 3 milyon avroydu

bi oyuncu, oldukça hizli ve golcü özellige sahip bir oyuncu, sparta prag

tomas jun'un yerine bu oyuncuyu transfer etmeye çalistigini okumustum.

owenank
30.07.2005, 12:40
Istanbul basinin uydurma haberlerine atlamayalim lutfen. Onlar taraftari gaza getirmek, kombine satislarini artirmak için yapilan asparagas haberler.Ama iyiyse biz alabiliriz o ayri. Bir de bizim Omer Sari Brezilyada cok genc yasta futbolcularla anlasma yapip,Brezilya liglerinde oynayip pistikten sonra alacaz demisdi gelecege yatirim olarak. Acaba Lemi o amacla mi hala Brezilyada. Yanlis biliyorsam lutfen duzeltin.

CECEN61
30.07.2005, 13:40
öyle gençlere yatirim yapacaklarsa çiksinlar yaylalara baksinlar nasil çoicuklar var.alsinlar yetistirsinler.

AyhanPe
30.07.2005, 14:30
cek stoperde alinilabilinir,ama önce lee nin sözlesmesi karsilikli
olarak fesh edilmesi gerekir yada satip biraz para kazansalar iyi olurdu aslinda .madem bir yabanci hakki doguyor bunu da en
iyi sekilde degerlendirmeleri gerekir.suana kadar ki transferler gayet
iyi.umarim yeni yabancidinda faydasi dokunur.yinede türkiye de sampiyon
olmamiz icin iki transfer daha yaparsak yeterde artar bile.sampiyonlar
ligine girersek trabzon grup maclarinda tur atlar.bu takim bence eleme
maclarindan cok grup maclarinda basarili olur,cünkü her macin telefasi
oldugu icin elemasyon maci stresi olmaz o kadar.üstelik mükemmel bir
deplasman takimiyiz su rum deplasmanini saymiyorum.beni düsündüren
sampiyon liginde grup maclarindan sonraki final maclarismileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

tunganyan
30.07.2005, 15:37

Corinthias'in sol kanadinda ROGER adinda bir so kanat futbolcusu var tam bize göre adam manyak oynuyoo..

tv8'de izledim....mütis bi oyuncu bari bunu alsalar biz burdan görüyoruzz onlar 6 ayda göremediii.....ROGERI alisak süper olur

gerçekefsane
30.07.2005, 16:04

tv8'de izledim....mütis bi oyuncu bari bunu alsalar biz burdan görüyoruzz onlar 6 ayda göremediii.....ROGERI alisak süper olur

herhalde yazili basinda okumadiniz herhalde, bu oyuncuya da talip olduk, obina transferi gündemdeyken. hatta ayni takimdan, gustavo nery, ve anderson'a talip olduk.

vega
30.07.2005, 16:10
DefansIn ortasIna mutlaka takviye sart

Keleşoğlu
30.07.2005, 16:16
Transfer forumu baya yavasladismileys/smiley1.gif

zanoylu
30.07.2005, 16:48
Konu öncelikle rumlara yöneldi kardes,ortalik toz duman

The Londoner
30.07.2005, 17:08
Bu tur gecilmeden yonetim yeni bir transfer yapmayacaktir. Bosuna kendinizi yormayin!smileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
30.07.2005, 18:01
Bu tur gecilmeden yonetim yeni bir transfer yapmayacaktir. Bosuna kendinizi yormayin!smileys/smiley1.gif
Bende bu görüsteyim.. Politikamizi bu tur belirleyecek..

gultekin61
30.07.2005, 18:52
ARKADASLAR OBINA REAL MADRIT ILE 3 YILLIGINA ANLASMA IMZALADI....BUYRUN YÖNETIME SÖNMEYIN

coskun61
30.07.2005, 19:00
alpayi alsaydilar daha iyi olurdu bence hemde turk bonservisi elinde bi futbolcu bizim defansi toparlardi elleride huseyinin yerinde denenebilir

kutoz
30.07.2005, 19:09
Hüseyin? Alpay?

Yapma güzel kardesim, eziklerde oynamis birini, Hüseyin'in yerine koymak yakismaz bize. Kaldi ki, Alpay eski performansinda olsaydi, Milli Takima girerdi, Hüseyin'in yerine. Ha, defansa Alpay demis olsaydin, amenna. Tartisalabilirdi. Ama Hüseyin'in yerinde, tartismaya gerek bile yok bence. Tabi benim görüsüm bu. smileys/smiley2.gif

TrabzonStorm
30.07.2005, 19:32
Arkadaslar transferde yapilanlar ve yapilamayanlarla ilgili tespitlerimi paylasmak istiyorum:

1-Takimimizda Fatih ve Yattara disinda topla adam geçip iyi pas yapabilecegine güvenebilecegimiz baskaoyuncu yok..Son rum maçinda da bu durum çok açik görüldü..Öncelikle bu takimda orta sahada topu ayaginda tutan, adam geçen, baski altindayken topu saklayabilen bir 10 numara ihtiyaci var..Szymek tabii ki çok iyi ama bu özellikte degil..Gökdeniz sanki cepten yiyor gibi, kendine pek birsey katmiyor..Böyle bir oyuncuya nasil ihtiyacimiz oldugunu, Fatih ve Yattarain oyunda oldugu ve olmadigi dakikalara bakarak anlamak mümkün..

2-M.Yilmaz sanki tüm maçlarinda atardi da rum maçinda mi atamadi?.Maça forvetsiz çiktigimizi maçtan sonra farkettik..Günes neden Fatih i riske etmek zorunda kaldi?Yönetim kendini sorgulasin...

3-Jun tam isabet...Güçlü rakiplere karsi Jun ileride,Fatih de ileri dönük orta saha oynarsa takim daha etkili labilir..Bu durumda yukarida bahsettigim sorun kismen giderilmis olur..Ancak gol kralinizi böyle kullanacaginiza orta sahayi takviye etmek tabii ki en mantiklisi.

3- Sol kanat bos.. Isviçredeki hazirlik maçinda Lee ye karsi sonradan oyuna giren bir Lee vardi..Fizigi kuvvetli, adam geçen, hirsli, gole kadar uzanan..O bile olsa olur...

4- Defans kurgumuzu sil bastan yaptik, iki küçük hamleyle..Zaten yillar sonra zar zor bulmustuk...Basarinin yolu defanstan baslamiyor mu?Jefferson çok yetenekli ve ileri dönük çok iyi bir transfer, bunu simdiye kadar gösterdiama bu gün için yetecek mi?Hele önündeki defansin dengesi bozulmusken...Eller ile ilgili yorum yapmak için biraz daha zamana ihtiyaç var...Ama bizim zamanimiz var mi?Yöneticilerimizin saatleri bizimkinden farkli mi çalisiyor? Defansa 1-2 takviye sart...Bu takim son maçtaki onbiri ile kaç maç yapti daha önce? Neden basarisizligi futbolcularimiza yikiyoruz?

5- Görünen takimin en az 2 veya 3 kaliteli ve tecrübeli ( genç demiyorum, yeterince gencimiz var) oyuncuya daha ihtiyaci oldugudur...Önemli bir maç öncesi neden bunlari yaziyorum?..Her zaman mantikli düsünmeye devam etmek gerekiyor...

6-Bunlar elestiri olarak algilanmamali...Yapilanlarin ve ortadaki durumun bir analizidir...Keske haydi koçum aslanlarim demekle olsaydi hersey...iki günde samp. ligi ne de girerdik, sampiyon da olurduk..

7- Maçin sonucu 7-0 israr ediyorum...(mantikli düsünüyorumsmileys/smiley2.gif)Edited by: TrabzonStorm

Can Yüce
30.07.2005, 20:15
israrinda son derece haklisin dosrum , maçin bitis düdügü çaldigi andan itibaren aklimdan geçen tek skor buydu 7-0 !!!!</font>

Özkan Erdem
30.07.2005, 20:17
ARKADASLAR OBINA REAL MADRIT ILE 3 YILLIGINA ANLASMA IMZALADI....BUYRUN YÖNETIME SÖNMEYIN

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Robinho olmasin o ?

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sanatik
30.07.2005, 20:20
rövans macimiz ile konumuz var arkadaslar. orada skor tahminlerinizi ve mac ile görüslerinizi iletebilirsiniz.

------

obina = robinho demek

50 milyon dollarlik adami alamadik gitti yaw. neyse smileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
30.07.2005, 20:28
obina = robinho demek

50 milyon dollarlik adami alamadik gitti yaw. neyse smileys/smiley1.gif

abi okunusu öyleydi dimi smileys/smiley36.gifPardon ya.. Enayi reaL, biz nerdeyse 2 milyon euro'ya aliyoduk.. Müsrif adamlar..

sanatik
30.07.2005, 20:30
hehe, cok benziyor isimler haklisin.

robinhonun fiyatini 2 ye indirecegiz diye bize gelmemisti, bak simdi reale gitti.

tüch yaa

gerçekefsane
30.07.2005, 20:30
futbolcu izleme komitesinde bulunan bir ekib üyemiz devre arasinda robinho'yu farketmisti.

sanatik
30.07.2005, 20:32
zuhuhu ya onu tüm dünya farketti zaten bizim komitede devre arasi görmüs demek. Yoksa sen obinadanmi bahsediyorsun ?

smileys/smiley1.gif

gerçekefsane
30.07.2005, 20:37
zuhuhu ya onu tüm dünya farketti zaten bizim komitede devre arasi görmüs demek. Yoksa sen obinadanmi bahsediyorsun ?

smileys/smiley1.gif

evet robinho , hatta kendileri bir televizyon kanalinda brezilya'da szymek'ten daha kaliteli oyuncular oldugunu söyledi. szymek ve zurawski'nin transferlerinin gündemde oldugu dönemi hatirlarsanizEdited by: gerçekefsane

FANATIK61
30.07.2005, 20:55
Arkadaslar ne Robinhosu bizim ilgilendigimiz Oyuncu Obinho idi.smileys/smiley5.gif

AyhanPe
30.07.2005, 21:13
brezilya transfer macerasi bizi belliki bir bunalima sokmus acilen
saglik kontrölüne girmemiz sart arkadaslar.benim aldigim bilgilere göre
bizimkiler ronaldinho adli bir brezilyaliyla ilgileniyormus.imza
asamasina gelinmis ancak futbolcunun menejeri sürekli fiyat
arttirdigindan ronaldo adinda bir futbolcuya yönelinmis.ordaki brezilya
komitesi haril haril böyle gelecek vaad eden gencleri takima katmaya
kararlismileys/smiley4.gif

bumepaf
30.07.2005, 21:20
4 Agustosu bekleyin!

gerçekefsane
30.07.2005, 21:24
bumepaf

transfer konusnda bilgin varsa bildiklerini paylasirsan sevinirim.

yoksa arkasi yarinlari dinleyecek halimiz kalmadi,

yoksa 4 agustos'to rio ferdinand mi gelecek

kutoz
30.07.2005, 21:38
Bende ismini vermek istemedigim bir kanalda, transfer komitesinde görevli olan Lemi'yi dinlemisti. Mart ya da Nisan ayi idi sanirim. Lemi, brezilya da hem Zurowskiden daha kaliteli, hem de maliyeti yari yariya bir futbolcu ile görüstüklerini söyledi.

Tam da Rio karnavali zamaniydi. Sanirim karnavalde onu kaybetti Lemi. Olsun, Lemi bizim Lemi... Yine de seviyoruz onu. Çünkü yüregi çok temiz Lemi'nin.

immortal_TS
30.07.2005, 21:42
Bende ismini vermek istemedigim bir kanalda, transfer komitesinde görevli olan Lemi'yi dinlemisti. Mart ya da Nisan ayi idi sanirim. Lemi, brezilya da hem Zurowskiden daha kaliteli, hem de maliyeti yari yariya bir futbolcu ile görüstüklerini söyledi.

Tam da Rio karnavali zamaniydi. Sanirim karnavalde onu kaybetti Lemi. Olsun, Lemi bizim Lemi... Yine de seviyoruz onu. Çünkü yüregi çok temiz Lemi'nin.

sana katiliyorumerkan abi aslinda hepsini seviyoruz ama sadece biraz kizginlik yüzünden arkadaslar sitemde bulunuyor.Edited by: immortal_TS

baget55
30.07.2005, 21:57
bu transfer politikasi yillardir hep ayni bizim klüpte...

her zaman yildiz adayi alma ve ucuza getirme cabasi ..

borc yok deniyor.. al o zaman su takima isim bir oyuncu artik ya alin

eller elimizde patladi bence heyirli olsun ... jun dan bihaneriz ... kaleci eh iste ... hepsi buuu

AyhanPe
30.07.2005, 22:18
ya ücü de cok kaliteli futbolcu eller dahil.adam birazcik yavas o
kadar.jefferson brezilya nin sayili kalecilerinden.onun alinmasi büyük
basari.uefa nin resmi sitesinde hem jefferson a hemde jun a övgüler
yagdiriliyor.bence lemi nin begendigi futbolculari ömer sari
begenmedi.yada o zaman maaliyeti ucuz gibiydi ama sonra giderek fiyat
yükseltmislerdir.

CAFER ÖZER
30.07.2005, 23:48
TRANSFER KOMITESI Brezilya daki karnavallari begendigi için gelecek senegene gidebilmek için daha Z planina geçemedi. sahi biz hangi planda kalmistik ZO plani bitmismiydi.

2005-2006 sezonu için Tranferde geç kalinmistir.ve takima gerekli takviyeler yapilmamistir ayrica gelenlerin gidenleri aratma durumu vardir.

Atinuri
31.07.2005, 00:41
arkadaslar imzalardan anladigim kadariyla transfer konusunda yönetime kizginliginiz var ama rövans maçindan önce insanlarin sinirlerini gerecek seylerden bahsetmeyelim.tamam burada bizbize konusuyoruz ama maça gidecek insanlar burada yazilan yazilardan etkilenebilir ve negatif düsüncelerle maç izlerler.halbuki maç günü herkes olumlu düsünmelive takimini sonuna kadar desteklemeli.adminlere bu konunun 4 agustos'a kadar kilitlenmesini rica ediyorum.

AyhanPe
31.07.2005, 00:48
gecen sene tüm olumsuzluklara ragmen yapilamayan transferlere ragmen
takimimiz eger trabzonda kaybettigi puanlarin yarisini kaybetmeseydi
sampiyon olurdu.demekki sorun sirf takimda degil arkadaslar bu mesele
cok önemli ve bir cok arkadasim benim gibi bunu gündeme getirmeye
calisiyor.önceki yazilarimi tekrar etmek istemiyorum.evet
elestirilerinizin cogunda hakli olabilirsiniz ama bu takimin basarali
olmasinda bize de cok önemli rol düsüyor.öyleki sanirim taraftar
görevlerini eksik yerine getiriyorki takim kendi sahasinda yillarca
baski altinda maca cikip kaybetmemesi gerek puanlari kaybediyor ve
sampiyon olamiyor.bu takim cok iyi bir takim.bi kac takviye gerekli ama
buda sert elestiri yapmayi gerektiren bir durum degil.sadece gec
kalindi o kadar.

gerçekefsane
31.07.2005, 02:13
<DIV =subject>Transfer harekâti </DIV>
31 Temmuz 2005 Pazar</DIV>
<DIV =>Anorthosis karsilasmasindaki kötü oyun ve alinan yenilginin ardindan çareyi transferde bulan Trabzonspor?da yönetim üç koldan harekete geçti. Bordo-mavililer, pazartesi günü Isviçre, Polonya ve Almanya?ya birer heyet gönderecek. Yönetimin Besiktasli Emre Asik ve Çagdas için yaptigi teklife yarin cevap alacagi buna göre de yabanci transferini sekillendirecegi ögrenildi. Trabzonspor, Werder Bremen?den Tim Borowski ve Hannover 96?dan da Darisuz Zuraw?i da gündemine aldi.</DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =>turkiyegazetesi.com.tr</DIV>

hakanh
31.07.2005, 03:06
sanatik,

gerçekefsane'nin yazdigi Almanya'da oynayan bu iki isim hakkinda bilgin, yorumun var mi? (hem olabilirligi konusunda, hem de kaliteleri hakkinda)

AyhanPe
31.07.2005, 03:13
dün demistim sana gercekefsane yüzde yüz borowskidir diyesmileys/smiley36.gif

bi zuraw eksiktismileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif
borowski iyi oyuncu ama gecen macta öyle bir gol kacirdiki insanin akli
hayali durur.bombos kale kimse yok kaleci bile.sadece üc direk birde
kendi birde topsmileys/smiley4.gif disari vurdu.genelde cok
kosan ve hizli biri bence tam yerinde transfer olur.zuraw i
tanimiyorum.tanimak ta istemiyorum.artik kina geldi bu zurawskilerden

Özkan Erdem
31.07.2005, 03:36
kaynak nedir bilmiyorum ama borowski ile ilgilenildigi yaziyor. Harika bir transfer olur..

o_SaRal
31.07.2005, 03:40
yabanci kontenjani dolu kim gönderilecekk....

Özkan Erdem
31.07.2005, 03:42
Lee Eul Yong gidecek..

AyhanPe
31.07.2005, 03:44
cok komik yaa dün gercekefsane yazmisti bana almanya dan dogu blogu kökenli diyede.bende attim sakin borowski olmasin diyesmileys/smiley36.gifama
ben acikcasi sanmiyorum onu satacaklarini.gerci parayi verirsen alirsin
almanlar icin satilmicak adam yoktur para verdikten sonradasmileys/smiley4.gif

o_SaRal
31.07.2005, 03:45
borow"ski" ile "zuraw" ancak zurawski ediyo...smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

AyhanPe
31.07.2005, 03:46
bilinc altina yerlesmis illede zurawski diye.olmayinca bu yola basvuruldusmileys/smiley36.gif

sanatik
31.07.2005, 03:47
sanatik,

gerçekefsane'nin yazdigi Almanya'da oynayan bu iki isim hakkinda bilgin, yorumun var mi? (hem olabilirligi konusunda, hem de kaliteleri hakkinda)

ben bakarim, info eklerim buraya smileys/smiley9.gif

Tim Borowski Profil (http://www.werder-&#111;nline.de/bundesliga/kader/borowski.php)( &amp; websitesi (http://www.timborowski.de/index.php) )

Darisuz Zuraw Profil (http://www.hannover96.de/CDA/zuraw__dariusz,719,0,,de.html)Edited by: sanatik

AyhanPe
31.07.2005, 03:50
bence zahmet etmeyin ikisinide almayacaklar.

AyhanPe
31.07.2005, 03:54
borowski aslinda hüseyin gibi biriside bilmiyorum ya bana kalirsa daha cok defans oynuyor burda ama orta saha diye geciyor

bu zuraw demek hannoverde oynuyor.bu takim satabilir.zaten paraya ihtiyaclari var

sanatik
31.07.2005, 04:01
Owomoyela-----Naldo--------Pasanen------Schulz/Van Damme

-------------------Andreasen---------------------------

-----Frings--------------------------Borowski----------

--------------------Micoud------------------------------

----Klasnic--------------------------Klose--------------

FC Hansa Rostock ? Werder Bremen

FC Hansa Rostock Schober ? Lapazcinski (46. Stein), Kondé, Madsen (85. Pohl), Maul (63. Löw) ? Rydlewicz (75. D. Rasmussen), Gaede (87. Shapourzadeh), Sebastian, T. Rasmussen (80. Arvidsson) ? Di Salvo (35. Keller), Schied (46. Prica).

Werder Bremen:Wiese (42. Reinke) ? Owomoyela, Andreasen (46. Fahrenhorst), Naldo, van Damme - Lagerblom, Vranjes ? Hunt, Borowski ? Valdez (46. Klasnic), Zidan.

Tore: 0:1 (51.) Klasnic, 0:2 (88.) Borowski. Edited by: sanatik

AyhanPe
31.07.2005, 04:02
FC Hansa Rostock ? Werder Bremen

FC Hansa Rostock
Schober ? Lapazcinski (46. Stein), Kondé, Madsen (85. Pohl), Maul (63.
Löw) ? Rydlewicz (75. D. Rasmussen), Gaede (87. Shapourzadeh),
Sebastian, T. Rasmussen (80. Arvidsson) ? Di Salvo (35. Keller), Schied
(46. Prica).

Werder Bremen:Wiese (42. Reinke) ?
Owomoyela, Andreasen (46. Fahrenhorst), Naldo, van Damme - Lagerblom,
Vranjes ? Hunt, Borowski ? Valdez (46. Klasnic), Zidan.

Tore: 0:1 (51.) Klasnic, 0:2 (88.) Borowski.</font>

ben baktim o maca.birde acayip bi gol kacirdi.onu gören mehmet yilmazi bi daha elestirmezdismileys/smiley4.gif
adam lee nin yerinde oynuyormus demek.kacirdigi golü unutmak cok zorsmileys/smiley36.gifo zaman da defansa güveni
alsinlar oldu bittiiii.ne basit ya iki transfer yeter.haftay bitmeli

hazir almisken micaududa alalim bremden adamlar küme düssünsmileys/smiley4.gif

sanatik
31.07.2005, 04:09
transfermarkt sitesinde 6,5 milyon degerden bahsediyorlar.

yok daha neler - TIKLA (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?nr=692)

yilbasi 2008 e kadar anlasmasini uzatmis.

bunu unut.Edited by: sanatik

AyhanPe
31.07.2005, 04:11
6.5 milyon ytl dir o abi sorun degilsmileys/smiley4.gifama jun ada orda 4 mil euro yaziyordu.satmazlar onu ya

sanatik
31.07.2005, 04:13
1,94 boyunda orta saha oyuncusu smileys/smiley5.gifoyunu kafasinla kuruyor anlasilan?

ölümüne_ts bize gelecegini sanmiyorum dogrusu. 6,5 milyon deniliyor orada ve genelde yüksek rakamlar ancak biraz indirsen bile( haydi yariya inelim 3 milyon diyelim )bu transferin gerceklesecegini sanmiyorum.

3 milyonluk birimi ?Edited by: sanatik

AyhanPe
31.07.2005, 04:22
yok ya adam türkiye ye gelmez bence.belki haberin aslida yoktur.kim bu
transferle görevlendirilmis ona bagli tabi.ömer sariysa bilmiyorum artiksmileys/smiley4.gif

bence bremende micoud dan sonra en önemli oyuncudur.ikiside bize lazim aslindasmileys/smiley36.gif

ömer sari nin web sitesi yokmu.direkt ordan bakardik

AyhanPe
31.07.2005, 04:31
http://www.internetspor.com

bu sitede bi bora bilmem ne diye biri var.atip tutuyor benim canimi SIKMayin diye.iserseniz okuyun ama fazla küfretmeyinsmileys/smiley36.gif

sanatik
31.07.2005, 04:41
bizim rövans macinda iletmisdim bu besiktslininson iki yazisini ölümüne_ts.

son yazilar ile biraz geriye düstü.

canimi sikmayin yazisindan önce tepemi attirmayin yazisi vardi ve buna bunada gs li necati satana cevap yazmis ardindan bu son yaziyi yayinladi ona cevap olarak.

ömer sarinin websitesi - haha - online günlük defteri olsa sahane olurdu smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

vizarian
31.07.2005, 10:16
Yaww boyle olmuyor yine aclik gravimi yapsam....!!!!

Uzunsokakta oturup grev yapalimmi...????

Belki yonetimden bi musluman duyar sesimizi..

CECEN61
31.07.2005, 11:04
FLAS FLAS FLAS
KAYNAGINI SORMAYIN.TRABZONSPOR ALMANYANIN BAYERN MÜNIH TAKIMINDA OYNAYAN BREZILYALI FUTBOLCU LUCIO YU ALMAK IÇIN HAREKETE GEÇTI.AYNI TAKIMDA OYNAYAN SOL KANAT OYUNCUSU SWENSTAIGER (DOGRU YAZMADIGIM KESIN) IÇIN KIRAN KIRANA PAZARLIK YAPTIGI VEDE 10 MILYON £ YU GÖZDEN ÇIKARDIGI VEDE ALMADAN DÖNÜLMEYECEGI BILDIRILDI. HAYIRLISI OLSUN. BU ZXQ PLANIDIR.

andrei07
31.07.2005, 11:14
FLAS FLAS FLAS
KAYNAGINI SORMAYIN.TRABZONSPOR ALMANYANIN BAYERN MÜNIH TAKIMINDA OYNAYAN BREZILYALI FUTBOLCU LUCIO YU ALMAK IÇIN HAREKETE GEÇTI.AYNI TAKIMDA OYNAYAN SOL KANAT OYUNCUSU SWENSTAIGER (DOGRU YAZMADIGIM KESIN) IÇIN KIRAN KIRANA PAZARLIK YAPTIGI VEDE 10 MILYON £ YU GÖZDEN ÇIKARDIGI VEDE ALMADAN DÖNÜLMEYECEGI BILDIRILDI. HAYIRLISI OLSUN. BU ZXQ PLANIDIR.

Iskembeden Sallamayi Birak Istersen!! Dalga Geçiyor Gibisin.

CECEN61
31.07.2005, 11:17
ne yapalim bu transfer politikasi yüzünden artik kimse kimseye inanmaz oldu.bizim yöneticiler bunlari almalari için 10 sene staj görmeleri lazim. valla ben bilem inanacalktim neredeyse kendime. ne yapalim bizde böyle avunuyoruz. smileys/smiley36.gif

zahido
31.07.2005, 12:41
<TABLE borderColor=#c0c0c0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%">
<T>
<TR align=top>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top width="100%" bgColor=#00004a>
LEE'nin yerine Armand geliyor </TD></TR>
<TR align=top>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="100%">
<DIV align=center>
<TABLE borderColor=#c0c0c0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#336699>
<T>
<TR>
<TD width="1%" bgColor=#c0c0c0> </TD>
<TD width="95%" bgColor=#c0c0c0>http://www.aksam.com.tr/kalici/resim5/yazdir_but&#111;n.gif (http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2005/07/31/spor/sporprn6.html)</TD>
<TD width="4%" bgColor=#c0c0c0></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff colSpan=3> </TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR>
<TR align=top>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top width="100%" height=514>http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2005/07/31/images/s9.jpg Yabanci oyuncu arayislarini sürdüren Trabzonspor, Güney Koreli futbolcusu Lee'nin yerine iyi bir stoper almayi hedefliyor. Eller, Tomas ve kaleci Jefferson ile kadrosunu güçlendiren Bordo-Mavili ekibin gündeminde Lee'nin gönderilip yerine Armand Deumi'nin getirilmesi var. Bordo-Mavili yöneticiler, Kamerunlu futbolcunun oynadigi Isviçre'de temaslarini sürdürüyorlar.

Isviçre'nin FC Thun 1898 takiminda görev yapan Kamerunlu stoper Armand Deumi 1979 dogumlu. 2007 yilina kadar sözlesmesi olan Armand'in ilk etapta bonservis ücretini düsürmeye çalisacak olan Trabzonsporlu yöneticiler, Isviçre kulübüyle de anlasma saglarlarsa Armand'i Türkiye'ye getirip resmi imzayi attiracaklar. Daha sonra da Lee'ye yol verilecek</TD></TR></T></TABLE>

Özkan Erdem
31.07.2005, 13:12
W.Bremen'den ilgilendigimiz oyuncu Tim Borowski degil, Valerien Ismael'mis. Günebakis Gazetesine göre 29 yasinda 1,91 boyundaki oyuncuyla her konunda anlasilmis.

Hüseyin Kurt
31.07.2005, 13:34
asparagastir eminim herzaman oldugu gibi.imza atilmadan iki dünya bir araya gelse inanmam.

neye inanip neye inanmiyacagimizi sasirdik yaa

sanatik
31.07.2005, 13:37
W.Bremen'den ilgilendigimiz oyuncu Tim Borowski degil, Valerien Ismael'mis. Günebakis Gazetesine göre 29 yasinda 1,91 boyundaki oyuncuyla her konunda anlasilmis.

valerien Ismael bayern müniche transfer oldu. werder Bremende yerine brezilyadan Naldo alindi ( fcjuventude kulübunden (http://www.transfermarkt.de/news/news_text.php4?id=8719) )

Hüseyin Kurt
31.07.2005, 13:40
ahanda cevap

bravo sanatiksmileys/smiley32.gif

AyhanPe
31.07.2005, 13:51
yine dünya turuna cikacagiz galibasmileys/smiley36.gif
almanya dan alsalar stoperi iyi olur.kaliteli defans oyunclulari var
burda.bence yine basinda cikan hicbir futbolcu alinmak isteyenler
degil.diger yabancilar da son anda duyulmustu.neyse
birazcik bekleyecegiz artik.su güvenide alsak denizliden iyi olacak

kutoz
31.07.2005, 13:58
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'DA TRANSFER ÇALISMALARI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Defansa takviye düsünen Trabzonspor'un, Isviçre'nin Thun takiminda top kosturan Deumi'yi takibe aldigi ögrenildi. Isviçre'de oynanan hazirlik maçinda Senol Günes tarafindan begenilen Kamerunlu stoper için arastirma baslatildigi belirtildi. Bu arada Sampiyonlar Ligi kura çekimi için Isviçre'ye giden yönetici Önder Bülbüloglu'nun Almanya'ya geçerek Hannover 96'da oynayan Zuraw ve W.Bremen'de forma giyen Bosacki için arastirma baslattigi vurgulandi</TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">

Surda maça kalmis sayili gün elestirmeyelim diyoruz ama... neyse 3 Agutostan sonraya birakiyorum, bütün elestirilerimi...</BLOCKQUOTE>

AyhanPe
31.07.2005, 14:03
3 agustostan sonra da 9 agustos varsmileys/smiley4.gifböyle
giderse elestiri yapmak zor olacak.neyse yaa eksikler var ama takimin
ne olursa olsun 5-6 maci kayipsiz atlamasi gerekir.ondan sonra cok sey
daha farkli olur.simdi bahsedilen futbolcuyu yeni yenimi izlemeye
basladilar.o zaman en az yarim sene takip edilecegine göre demekki
devre arasi alinacaklarsmileys/smiley36.gifiki transfer yeter aslinda.cabuk davranmalilar

kutoz
31.07.2005, 14:06
BASKAN YARDIMCISI MURAT BOZOGLU'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Eller ve Jefferson haketmedikleri elestirilere maruz kaldilar. Çünkü biz onlari alirken çok titiz davrandik. Ikisi için de çapraz izleme sistemi gelistirdik, ayni futbolculari transfer komitesindeki birkaç farkli kisi izledi. Bence tek sorun henüz Türk futboluna adapte olamamalari. Eller ve Jefferson için önemli referanslarimiz vardi. Hatta Brezilyada bindigimiz taksilerin soförlerine dahi onlari taniyip tanimadiklarini, kaliteli oyuncular olup olmadiklarini sordum. Eller büyük hedefleri olan bir oyuncu. Ülkesinde de ayni parayi almasina ragmen Avrupaya açilip Sampiyonlar Liginde oynamak için bizi seçti. Jeffersona da Parreira kefil oldu... Simdi onlar da rövansi dört gözle bekliyor.

Yorumsuz... smileys/smiley25.gif

Fidel
31.07.2005, 14:07
ts_fan kardesimin dedigi gibi TTK denenaksiyon özürlü hareket kabiliyeti sinirli mahluklarilk öncenasil transfer yapilirin kursuna gidecek, sonrada yanlis diyarlarda topçu aramamayi ögrenecek...topçu aradilar 2 ay kamp kurdular ama yanlis yerde bu isi yapacaklari en verimli ülke tangocularin mekani Arjantin'di, tamam gidip Maradona gibi birini bulamayabilirlerdi ama en azindan teknikleri, mücadele güçleri, süratleri ve sicakkanli yapilari ile forvet, defans ve kaleci tercihleri buradan yapilabilirdi...

AyhanPe
31.07.2005, 14:14
ya tercihlerde hata yok arkadaslar forvet oyuncusu cok iyi futbolcu görecegiz onu zamanla,ama
bu adamlar ilk maclarina ciktilar ve macin hangi sartlarda oldugu
malum.zaman tanimak lazim.özellikle jefferson ve jun cok iyi
futbulcular.eller de fena degil

falcon61
31.07.2005, 14:27
Ya Tabiki hepsi iyi ama keske diyor insan 1 ay önce alinsaydida su hayati önem tasiyan maçlarda oynasalardi eller ve jefferson daha 1 hazirlik maçina çiktilar gördük kaleci geri paslarda bile tereddüt ediyor ama bunlar zamanla asilicak inaniyorumki bu adamlar trabzondan giderken yildiz olacaklar çünki onlar giderken trabzon sampiyon olmus olacak

AyhanPe
31.07.2005, 14:30
yok artik en az bi uefa kupasini almaliyizki 21 senenin acisi ciksin
yada sampiyonlar liginde ceyrek final oynamaliyiz.sampiyonluk bizi
kesmez artik

hakanh
31.07.2005, 14:38
3 agustostan sonra da 9 agustos varsmileys/smiley4.gifböyle giderse elestiri yapmak zor olacak.neyse yaa eksikler var ama takimin ne olursa olsun 5-6 maci kayipsiz atlamasi gerekir.ondan sonra cok sey daha farkli olur.simdi bahsedilen futbolcuyu yeni yenimi izlemeye basladilar.o zaman en az yarim sene takip edilecegine göre demekki devre arasi alinacaklarsmileys/smiley36.gifiki transfer yeter aslinda.cabuk davranmalilar

ölümüne_ts,

3 Agustos'tan sonra, Rangers macinin kadrolari UEFA'ya bildirilene kadar, sonuna kadar elestiri ve tavsiyelerde bulunacagiz, Insallah.. (Rum macini 10-0 kazansak bile..)

Özkan Erdem
31.07.2005, 14:52

valerien Ismael bayern müniche transfer oldu. werder Bremende yerine brezilyadan Naldo alindi ( fcjuventude kulübunden (http://www.transfermarkt.de/news/news_text.php4?id=8719) )

Valla gazete haberi ne diyim..

gerçekefsane
31.07.2005, 15:01
az önce bir tv kanalinda bir futbol menajerine tomas jun hakkinda ne düsünüyorsunuz sorusuna, menajerin verdigi cevab, tomas jun , genç bir futbolcu, fatih ile iyi bir ikili olusturabilirler, gol vuruslari iyi olan bir futbolcu, adaptasyon sürecini asmasi gerekiyor dedi,

olumsuz sözü olarak maç kurtarabilecek bir oyuncu olmadigini, Türkiye'de maç kurtarabilecek oyuncularin az oldugunu, isim olarak fatih, alex ve carew'den( gitti ) bahsetti. fakat iyi bir oyuncu dedi tomas için

jefferson dan ise bahsederken, jefferson iyi bir kaleci, fakat uyum süreci en az alti ay sürer fakat adaptasyon sürecini asarsa kendi performansini ulasir. dedi

Muhalif
31.07.2005, 15:09
Tebrikler... 6 ay brezilyada kalip ön elemeye zorla 2 oyuncu yetistirdiler, sonra hiç alakamiz olmayan Çek Cumhuriyetinden bir çocuk aldilar.. eh baktilar stoper s.o.s veriyor simdi de tekrar stopere ve yine basindan beri alakamiz olmayan ülkelere döndüler.. hazirlik kampini isviçre de degil fildisi sahillerinde yapsak eminim orada da 1 maçta begendikleri bir adamin pesine düserlerdi.. thun la hazirlik maçi yapmasak bu adami nereden izlemis olacaklardi acaba? ya da 6 aydir haybeye niye adam izliyorlar...

saçmalik yahu hepsi..

AyhanPe
31.07.2005, 15:35
Tebrikler... 6 ay brezilyada kalip ön elemeye zorla
2 oyuncu yetistirdiler, sonra hiç alakamiz olmayan Çek Cumhuriyetinden
bir çocuk aldilar.. eh baktilar stoper s.o.s veriyor simdi de tekrar
stopere ve yine basindan beri alakamiz olmayan ülkelere döndüler..
hazirlik kampini isviçre de degil fildisi sahillerinde yapsak eminim
orada da 1 maçta begendikleri bir adamin pesine düserlerdi.. thun la
hazirlik maçi yapmasak bu adami nereden izlemis olacaklardi acaba? ya
da 6 aydir haybeye niye adam izliyorlar...

saçmalik yahu hepsi..

cek cumhuriyetinden alindigini söyledigin cocuk cek genc millilerde
nerdeyse dünya
sampiyonu olmus ümit millilerde avrupa sampiyonu olmus cek liginde gol
krali olmus ve suan cek milli takiminda oynayan birisi.son zamanlarda
cek milli takiminda ilk 11 de sahaya cikiyor.bu transfer atay aktug un
istegiyle yapildi.nasil alabildiler hala hayret ediyorum.müthis bu
futbolcu ve forvet adaylari arasinda en iyisiydi zaten.oyun tarzi
rakibi cok rahatsiz ediyor bi sekilde hataya zorluyor.fener-prag
macinda cok kötü oynayan prag da biraz sansi olsaydi maci
cevirebilirdi.sadece o zorladi feneri.

jeffersonda
adaylar arasinda bence en iyisiydi basinda duyrulan adaylardan.eller
biraz yavas ama neden bu kadar elestiriliyor anlamis degilim.golllerde
zerre kadar hatasi yok.üstelik bence rezalet oynayan orta saha ve kopuk
defansi tek ayakta tutan adamdi.emrah hayatinda belki bu macta yaptigi
kadar hata yapmamistir.biraz insaf arkadaslar acimasiz
elestiriyoruz.transfer gec kalindigi icin herkes hakli olarak
elestiriyor ama en azindan yeni transferleri su asamada elestirmek
biraz fazlasiyla garip

Harun-61
31.07.2005, 15:50
hepsi BALON haber, ayip'tir !!!

borowski hayatinda birkere bile defans da oynamadi, hüseyin in pozisyonunda oynuyor ve bizim hüseyin onun kadar iyi bir futbolcu.

hakanh
31.07.2005, 16:33
Tebrikler... 6 ay brezilyada kalip ön elemeye zorla 2 oyuncu yetistirdiler, sonra hiç alakamiz olmayan Çek Cumhuriyetinden bir çocuk aldilar.. eh baktilar stoper s.o.s veriyor simdi de tekrar stopere ve yine basindan beri alakamiz olmayan ülkelere döndüler.. hazirlik kampini isviçre de degil fildisi sahillerinde yapsak eminim orada da 1 maçta begendikleri bir adamin pesine düserlerdi.. thun la hazirlik maçi yapmasak bu adami nereden izlemis olacaklardi acaba? ya da 6 aydir haybeye niye adam izliyorlar...

saçmalik yahu hepsi..

cek cumhuriyetinden alindigini söyledigin cocuk cek genc millilerde nerdeyse dünya sampiyonu olmus ümit millilerde avrupa sampiyonu olmus cek liginde gol krali olmus ve suan cek milli takiminda oynayan birisi.son zamanlarda cek milli takiminda ilk 11 de sahaya cikiyor.bu transfer atay aktug un istegiyle yapildi.nasil alabildiler hala hayret ediyorum.müthis bu futbolcu ve forvet adaylari arasinda en iyisiydi zaten.oyun tarzi rakibi cok rahatsiz ediyor bi sekilde hataya zorluyor.fener-prag macinda cok kötü oynayan prag da biraz sansi olsaydi maci cevirebilirdi.sadece o zorladi feneri.
jeffersonda adaylar arasinda bence en iyisiydi basinda duyrulan adaylardan.eller biraz yavas ama neden bu kadar elestiriliyor anlamis degilim.golllerde zerre kadar hatasi yok.üstelik bence rezalet oynayan orta saha ve kopuk defansi tek ayakta tutan adamdi.emrah hayatinda belki bu macta yaptigi kadar hata yapmamistir.biraz insaf arkadaslar acimasiz elestiriyoruz.transfer gec kalindigi icin herkes hakli olarak elestiriyor ama en azindan yeni transferleri su asamada elestirmek biraz fazlasiyla garip

Muhalif ve ölümüne_ts arkadaslar,

Ikinizinde transferler ve transfer calismalari hakkinda yaptiginiz yorumlarda son derece hakli oldugunuzkonularbulunmakla beraber, bana gore gozden kacirdiginiz cok onemli bazi noktalar da var..

Ama kesinlikle, bunlarin ne olduguna 4 Agustos'a kadar girmeyecegim..

3 Agustos'tan sonra ise, yogun bir sekilde, bu konuya girecegim sadece.. (Insallah, o gun huzurlu ve icimiz rahat bir sekilde ve Rumlari elemis olmanin rahatligiyla yapacagiz o elestiri ve tartismalarimizi.)

Edited by: hakanh

AyhanPe
31.07.2005, 16:41
tabiki olacaktir gözden kacirilan noktalar

bu adamlar gec alindiklari icin dogru dürüst hazirlik dönemi geciremediler ama su 5-6 maci atlatsalar daha güzel olacak hersey

hakanh
31.07.2005, 16:50
tabiki olacaktir gözden kacirilan noktalar
bu adamlar gec alindiklari icin dogru dürüst hazirlik dönemi geciremediler ama su 5-6 maci atlatsalar daha güzel olacak hersey

ölümüne_ts,

Kirmizi ile belirttigim son cumlene,TUMUYLE katiliyorum ve bunun gercek olacagina (sahsim adina konusuyorum) HERSEYIMLE INANIYORUM...

Biz Sampiyonlar Ligine Girecegiz ve Turkiye Sampiyonu Olacagiz...

Edited by: hakanh

Harun
31.07.2005, 18:49
Suan TRT'de Konyaspor-Gençlerbirsligi maçi var.Konya nasil aldi bilmiyorum ama Elsaka'yi transfer etmis.Eller'i oynadigi maçlardan sonra hiç elestirmedim ama bir Elsaka'nin Eller'den kat kat iyi oldugunu düsünüyorum.Peki neden Konyaspor gibi siradan bir ekip bu tranfseri gerçeklestirebiliyorda bizimkiler yapamiyor.

CECEN61
31.07.2005, 18:51
INSALLAH

sanatik
31.07.2005, 18:53
Suan TRT'de Konyaspor-Gençlerbirsligi maçi var.Konya nasil aldi bilmiyorum ama Elsaka'yi transfer etmis.Eller'i oynadigi maçlardan sonra hiç elestirmedim ama bir Elsaka'nin Eller'den kat kat iyi oldugunu düsünüyorum.Peki neden Konyaspor gibi siradan bir ekip bu tranfseri gerçeklestirebiliyorda bizimkiler yapamiyor.

cok erken konusuyorsun harun. Elleri daha bir macda izledin. El SAKA yida kac sezondur biliyorsun.

Hem öyle begendigim birisi degil el sakal.Edited by: sanatik

CECEN61
31.07.2005, 19:12
el-saka ya bizde istedik ama isteyen biz olunca fiyatida o derece artti o yüzden bizde vazgeçtik.nedense ankara belediye,gençlerbirligi, gaziantep ten biz futbolcu alamiyoruz.istedigimiz zaman fiyati ikiye katlaniyor.bu isin içinde bi is var ama ....

Harun
31.07.2005, 19:14

cok erken konusuyorsun harun. Elleri daha bir macda izledin. El SAKA yida kac sezondur biliyorsun.

Hem öyle begendigim birisi degil el sakal.

Tabiki begenmeyebilirsin saygi duyarim o senin düsüncendir.Ama dedigim gibi Elsaka göz önünde olan bir futbolcu bencede kaliteli bir futbolcu.Eller için erken olabilir ama demek istedigim bomba gibi elimizde de patlayabilir.Bu riski almak yerine Elsaka tercihi yapilabilirdi.smileys/smiley2.gif