PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38

Firtina28
26.07.2005, 23:35
Bende sanatike katiliyorum. Yedigimiz butun goller gidebilecegi en kotu yerlere gitti. ilk gol mesela adam sert ve cok guzel yere vurdu. keza ikinci ve ucuncu golde oyle. ellere gelince, adam yavas ama oyle hata falan yapmadi. Biraz daha dikkatli olalim arkadaslar. yazdiklarimiza dikkat edelim. 1 macla adamlari gonderemeyizya

baho61
26.07.2005, 23:35
ya su ellerin oyundan çikarilarak tayfunun oyuna alinmasinin mantigi neydi arkadaslar ben anlamadim valla.. mehmet yilmaz iskencesi geçen seneki gibi kaldigi yerden devam ediyor....

demiahme
26.07.2005, 23:36
kaleci iyi

eller ise dökülen bir takimda oda döküldü.kim iyiydiki.....

biraz metanetli olalim

baska TRABZON yok

Özkan Erdem
26.07.2005, 23:36
ellerin ilk golde sucu neydi ?

ikinci ve ücünce golde sahadamiydi ?

jeffersonun hatalarindan dolayimi golleri yedik ?

kimse bu konuda suclari yeni transferlerde aramasin.

Esas sorun geri kalan oyunculardi !

ikisininde bariz hatasi yoktu ama eller kesinlikle bir tolga degil.. Hata, hüseyinde - m.yilmaz da - volkanda - celoda -emrahta- szymekde-gökdenizde... Yattara'nin hayati hata.. Nerden çikardi bu kart görme isini yaptiklari yetmezmis gibi.. Erdinç defansta ayakta kalan tek isimdi.. Fatih Tekke pahabiçilmezsin.. Jefferson'nun gollerde yapacagi ne vardi.. ilk golde defansin çikarmasi gereken topu o çikardi.. 2. golde tayfun o topa önde olmasina ragmen vuramadi.. 3. golde o kademe ve pashatasini yapan bi takimsan kaleye adam koymasan da farketmez

nuri45
26.07.2005, 23:39
yeni transferlere bende hata bulamiyorum.

ilk resmi maclari.

maalesef diyer oyuncularimiz bugün tel tel döküldü

Ustaalioğlu
26.07.2005, 23:40
biz bu turu herseye ragmen geceriz.. ref. trabzon-bursa kupa maci... dunyanin bir ucunda seyredemedim maci, nasil hic umut vermedi mi trabzon, bu mehmet yilmaz olayi nedir, sakat haliyle fatih tekkenin yaptigini saglam haliyle yapamiyor mu, stoper kesin lazim gibi gorunuyor...

Colakoglu
26.07.2005, 23:42
ya kaleciye bisey diyenmi oldu yaaaaa allah allah ama burdakalkipta
fabiano elleri savunanlar futbolcudan harbi anlamiyolar adam tam bi
facia yaaa tolganin yerini bumu doldurucak....?????? bi adamin
futbolculugu topa vurmasindan kosmasindan belli olur bu ellermidir
nedir bunu nerden bayan ligindenmi aldilarsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

pacos_bill
26.07.2005, 23:46
Bu saatten sonra gelecek adam ne ise yarayacak. Bu saate kadar savundum yönetimi, elbet 21 yasinda bir gencin düsündügünü düsünüyorlardir Trabzonspor kulübünün basindaki insanlar diye. Ben bazi seyleri görüyorsam onlar haydi haydi görüyordur dedim. Hep bir sürpriz bekledim bugüne kadar. Artik bekleyecekgücüm sabrim kalmadi, zaten bu gidisle beklenecek bir sey de kalmadi bugünkü maçtan sonra. Kapali bir Rum savunmasini kim açacak Trabzon'da? Fatih'in ameliyat olacagi belliyken bu mevkiye adam simdi mi aliniyor. Ne zaman oynayacak ne zaman alisacak takima? Tolga'yi sattiniz yerine gelen adama bak. Tek mantikli transfer Jefferson oldu ama onun da gücü yetmedi sonucu degistirmeye. Bakalim simdi nasil bir açiklama gelecek yönetimden bekliyorum.

gerçekefsane
26.07.2005, 23:47
yarin acil olarak lee gönderilmeli

stoper alinmali

Colakoglu
26.07.2005, 23:48
jeffersonun gollerde hatasi var diyen ciksin karsima burda tartisalim o konuyu....

Keleşoğlu
26.07.2005, 23:49
1 transfer degil hertarafa bi adam lazim,durum vahim

Colakoglu
26.07.2005, 23:51
hüseyinin hali neydi öyle onuda anlamadim emrah desen ayni resmen dökülüyoruz bu ne hal yaaa nebicim hazirlandik sezona...smileys/smiley7.gif

nuri45
26.07.2005, 23:53
bizimkileri sicak carpti valla

cogu taninmayacak kadar kötüydü

Keleşoğlu
26.07.2005, 23:54
ben diyorum ki cok ii bi kaleci degil yan toplarda ne yapacagina karar veremiyo, toplari tutabilecegi yerde celmeyi tercih ediyo

hamsirium
26.07.2005, 23:56
futbolculara yilligi yüzbin dolarlar, milyon dolarlar verirsen nasil milli heyecan bekliyebilirsin onlardan? nasil bir ruh vardir bu adamlarda?

sen politik yönü bu kadar güçlü bir maçta yenil sonra utanmadan transfer taksidini iste, onu iste, bunu iste...

ben olsam takimdaki türk futbolcularin 2 ser taksidini keserim. dini imani para olmus bunlarin. anca öyle anlarlar..

yabancilara sözüm yok onlar anlamaz zaten Türk'den rumdan..

uyuyamiyorummm kahrimdan...

Colakoglu
27.07.2005, 00:02
futbolcularin bizim kadar yenilgilere üzüldüklerini hic sanmiyorum

sanatik
27.07.2005, 00:20
ellerin ilk golde sucu neydi ?

ikinci ve ücünce golde sahadamiydi ?

jeffersonun hatalarindan dolayimi golleri yedik ?

kimse bu konuda suclari yeni transferlerde aramasin.

Esas sorun geri kalan oyunculardi !

ikisininde bariz hatasi yoktu ama eller kesinlikle bir tolga degil.. Hata, hüseyinde - m.yilmaz da - volkanda - celoda -emrahta- szymekde-gökdenizde... Yattara'nin hayati hata.. Nerden çikardi bu kart görme isini yaptiklari yetmezmis gibi.. Erdinç defansta ayakta kalan tek isimdi.. Fatih Tekke pahabiçilmezsin.. Jefferson'nun gollerde yapacagi ne vardi.. ilk golde defansin çikarmasi gereken topu o çikardi.. 2. golde tayfun o topa önde olmasina ragmen vuramadi.. 3. golde o kademe ve pashatasini yapan bi takimsan kaleye adam koymasan da farketmez

topu orta saha forvet elinde tutamiyorsatopgeri gelir sürekli defansini zorlarsin. Onlar kendi oyununu kurabildi oynayabildi ancak biz ne yapdik ? Oyunlarini bozabildikmi ? Kendi oyunumuzu oynayabildikmi ? Niye oynayamadik ?

Edited by: sanatik

AyhanPe
27.07.2005, 00:24
biz hic bir seyin kiymetini bilmiyoruz

neyse dostlar bir gün anlariz ama

yazacak bisey yok artik haftaya kadar ama gelecek hafta farkli olacak

bu yönetimin bu futbolcularin bize yasattigi sevincleri ne kadar cabuk unuttuk.

CeSS
27.07.2005, 00:30
Iyi bir Yönetim (Hedefinin Sampiyonluk olmasi tercih sebebidir.)

Iyi bir Transfer Komitesi (Futboldan anlamasi tercih sebebidir.)

Transfer edilmesini istiyorum.

bumepaf
27.07.2005, 00:37
ARKADASLAR BU ISI BITIRMEK IÇIN AVNIAKERE. ILK ÖNCE MAÇI KOPARTALIM SONRA YÖNETIME ÖZELLIKLER TRANSFER KOMITESINE IYI BIR DERS VEREEEELIM

yakup midi
27.07.2005, 00:37
bu futbolculari unutmadikta bu yönetim in yasattigi sevinçleri hatirlayamadim..çöyle bi se olsa da unutmam tabiki...

Ali Bektaş
27.07.2005, 00:39
simdi isin yoksa bir hafta stres içinde bekle

CECEN61
27.07.2005, 00:41
NEDE OLSA KARADENIZLI DEGILMIYIZ ... ahhh mehmet yilmaz bizi bu gece tek bitiren adamimiz sensin beee.. BEN TEK SUNU DERIM ARKADASLAR TRABZONSPOR BU TURU GECECEKTIR we dert yapmaya gerek yokk.. takimimizz tam olarak oturmadi we zamana ihtiyacimiz war. tabiki daha ne zamani diyeceksiniz sampiyonlar ligi gidiyor fakat röwans bizimdir buna tum kalbimizle inanmaliyiz KARDESLERIM.. birde soylemeden gecemeyecegim bu bir topcu degil bu bir kral SULTAN FATIH TEKKEE sana canimiz feda her ne olursa olsun ..

Utku061
27.07.2005, 01:18
Yahu benim anlamadigim bu sicak sadece bize mi etki yapiyor..Rakip de oynuyor ayni kosullarda da..

vega
27.07.2005, 01:23
Yönetim defansa adam almaz sl. nden elenirsek istifa etsin

sanatik
27.07.2005, 02:03
biroyun kurucu hans
birde defans.
DERHAL.
uyuma yönetim sampiyonluk yoksa hayal.

NOT: bunlardan sonrada Jun dan haric bir yeni forvet ve bir yeni hocada gerekibilir. bu macdan sonra hocamiza güvenmemeye basladim. Umarim yanilirim.Edited by: sanatik

The Londoner
27.07.2005, 02:08
Burada yonetimin transfer politikasi elestirilirken,tahammulsuzluk gostererek elestirileri bogmaya calisip"yonetim, hic transfer yapmasanda arkandayiz", "yonetiminbir bildigi vardir, her zaman en iyisini yapar", "daha iyisini biliyorsaniz siz yapin" vb. seklinde ahkam kesenlerin ve hatta Trabzonspor taraftarina Trabzonspor propagandasi yapanlarin, daha ilk yenilgide, o yere goge sigdiramadiklari yonetimi en agir sekilde suclamalari nekadar aci ve ironik degil mi?

Insanlar ikiye ayrilir: 1) Olacaklari onceden sezebilenler 2) Testi kirildiktan sonra ortaya cikanlar.Edited by: The Londoner

gerçekefsane
27.07.2005, 02:10
Arkadiusz Glowacki--in

lee--out

vizarian
27.07.2005, 02:10
sanatik kardesim

Yaw senol hocanin ne sucu var

Mehmet Yilmaz ise , Anorthosis maçinda gol atmanin kendisi için önemli olmadigini söyleyerek, "Eger hocam bana görev verirse bunu en iyi sekilde yapmaya çalisirim, bu arada gol atarsam çok mutlu olurum? dedi.

Bu adama mecbur sans veriyor baskasi yok ki senim oynatsin??

sanatik
27.07.2005, 02:14
senol hocayi suclamamin en önemli sebebi karsi takimim antrenörü senol hocadan isini cok daha iyi yapmasidir elindeki emekli kadro ile.

ayricaoyuncu degisikliklerindehataliydi hocamiz.

gerçekefsane
27.07.2005, 02:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=15 width="100%" align=center border=0 valign="TOP">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Jun?un imza günü</DIV>
27 Temmuz 2005 Çarsamba</DIV>
<DIV =>Golcü arayislarinda Çek Cumhuriyeti?nden Tomas Jun?da karar kilan Trabzonspor, dün genç oyuncuyla 5 yillik ön protokol imzaladi. Trabzon?a gelerek sehri ve tesisleri gezen, yönetim kurulu ile 3.5 saat pazarlik masasinda oturan Çek golcünün bugün saglik kontrolünün ardindan resmi sözlesmeyi imzalayacagi açiklandi. Tomas Jun?un, ?Esimle gidip görüseyim sonra kararimi veririm? teklifi bordo-mavili yönetim tarafindan reddedildi. Trabzonspor yönetiminin ?Ya simdi imzala ya da git. Çünkü böyle bir zamanimiz yok? resti üzerine 22 yasindaki futbolcu tesislerde ön protokol imzaladi. Futbolcunun bonservisine 2.7 milyon, kendisine de yillik 500 bin euro verilecegi belirtildi. Çek futbolcu 21 numarali formaiyi giyecek.</DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =>turkiyegazetesi.com.tr</DIV>
<DIV =></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#ffd972></TD></TR></T></TABLE>

vizarian
27.07.2005, 02:18
gerçekefsane

Ne has yazdin yaa ben hep diyorum imzaa atilmadan kimse inanmasin..

AyhanPe
27.07.2005, 03:24
evette senol günes nerden bilecek tayfunun amatörce oynayacagini
arkadaslarim.ama takimi motive edemedi derseniz sonuna kadar katilirim

orhan 61
27.07.2005, 03:51
bunlara trabzonda 5 atmamiz lazim. bu ne yaa amatörce goller yedik resmen takimin kendine güveni yoktu. kral golü atti tamam dedim toparlaniyoruz. derken 2 ve 3. bu yattaraya ne demeli bu adamin kulaginin çekilmesi lazim bi an önce en önemli maçta takimi eksik birakiyo.

Ustaalioğlu
27.07.2005, 04:52
yahu fenerliler ne cok sevindi bu skora, simdi 1 hafta agizlarini dinle, trabzondaki macta 1000 kisilik yer ayirmak lazim valla bunlara, rumlar jest yapti kibris turklerine biz de onlara yapalim...

sanatik
27.07.2005, 05:06
öneleme oynayacaklar diye ötleri mochlarina karisan tavuklar, simdiötmesini iyi bilirler. Kendi kendilerini hakli cikarmak icin tipki yönetimleri gibi hertülü imkani kullanirlar. Kümeslerinde birbirilerinin b*klarini yemekden bikmazlar hic, hoslarina gider avrupada bizim kadar basarili olamayan tavuklarin. Bu macin sonucuna göre afgurup dururlar. Neyse bunlara akil vermeye degmez, kus beyinleri almaz. Onlari yillarca depresyona sokariz yine. anlarlar.Edited by: sanatik

Firtina28
27.07.2005, 07:15
öneleme oynayacaklar diye ötleri mochlarina karisan tavuklar, simdiötmesini iyi bilirler. Kendi kendilerini hakli cikarmak icin tipki yönetimleri gibi hertülü imkani kullanirlar. Kümeslerinde birbirilerinin b*klarini yemekden bikmazlar hic, hoslarina gider avrupada bizim kadar basarili olamayan tavuklarin. Bu macin sonucuna göre afgurup dururlar. Neyse bunlara akil vermeye degmez, kus beyinleri almaz. Onlari yillarca depresyona sokariz yine. anlarlar.

birakin sunlari ya. adammi onlar allah askina. 10 tane baslik var forumlarinda 9 u bizle ilgili. namustan sereften bahsediyolar. hepsi aciz birer yaratik. kiclarina kina yaksinlar simdi.

Volkan Albayrak
27.07.2005, 08:56
BIRAKIN FENERI YA BIRAKIN YEMIN EDIYORUM BEN HAYATIMDA 96 DAN BERRI BÖYLE ÜZÜLMEDIM YA BIZI REZIL EDENLER BUNUN HESABINI VERMELI.........

owenank
27.07.2005, 09:06
Arkadaslar,biz bu takimi eleriz sakin olalim eter. Ofkeyle kalkip zararla oturmaya gerek yok. Yeni transferimiz de gayet iyi bence, iyi ki Cek golcu aldik. Ya o da bir Brezilyali olsa hem de 1. sinif! Gerçi ben yeni gelen transferlere zaman verilmesinden yanayim. Sonuçta Eller çikinca 2 gol yedik. Defans kaleci uyumu henuz oturmamis. Bizim takimin zamana ihtiyaci var ama transferde gec kalan yonetim ve disiplin konusunda eksik kalan bir Senol Gunesin ve topcularimizi 3 kurusa oynuyorsunuz milyon dolarlar almaniz lazim diye gaza getiren ve ayni zamanda oynayacagimiz takimi cantada keklik gosteren Istanbul basininn da skorda cok buyuk payi var.Her zaman bunlari gorebilmek onemlidir. Bir butun olarak gercekleri gorur ve ona gore tek yurek olursak yine kimse tutamaz bizismileys/smiley2.gif

CAFER ÖZER
27.07.2005, 09:06
Transfer yapmadilar diye yönetimi eseltirdigimizde bize kizanlar nerdesiniz.Bu takim Tranfer yapmadi Petkoviç gitti Yerine Jeffeson geldi-Tolga gitti yerine Eller geldi su ana kadar taranfer yapilmadi SL maçi var forvet yok,dedigimizde bizlere kizanlar nerdesiniz.

Reha yi küstürmeye kalkan,Rehanin taraftarligini sorgulamay kalkanlar nerdesiniz.Ne yapmisti REHA transfer yapmadilar diye yönetimi elestirmisti.

Bu saatten sonra yapilacak tansferin SL maçlarina faydasi olmaz dedigimizde Yönetimi basarili gösterenler nerdesiniz.

YÖNETIM geçen seneki yaptigi beceriksiz basiretsizligin aynisini yapmis Sokaga atacak para yok diyerek bizleri degil Tüm Türkiyeyi Üzmüstür.Hala da ayni hatada israr edilmekte hala YAZIKLAR OLSUN BECEREIKSIZLER DEFOLSUN GITSIN ATAY AKTUG BU TRANSFER OLAYININ SORUMLUSU SENSIZN DEFOL GIT YETER ARTIK YA SABIRLARIMIZI DAHA NE KADAR ZORLAYACAKSINIZ

kamil
27.07.2005, 09:22
Bu geceyi bize yasatan kisileri kiniyorum.Yönetimin tutumu çok yanlisken ya futbolculara ne demeli.Gökdenizin o maçi tek basina almasi gerekirdi.Nerdeydi gökdeniz.Hüseyin 1,5 tirilyonu begenmeyen arkadasimiz helal sana beh ne futbol oynadi.Avni Akerde bu takima besden az atilirsa bu ayibi trabzonumuz ömür boyu tasiyamaz.Sen tarihinde ilk kez rumlarla oynayacaksin ve maçta böyle duyarsiz olacaksin.Bunu kime anlatacagiz.Yavru vatanimizdan bizi izlemek için Rum kesimine giden taraftarlarimizin boynu bükük birakilmasina kimsenin hakki yok.Hele yildönümümüzde.Bu pisligi nasil temizlerler bilemiyorum ama temizlemeleri lazim.Yoksa bu takimdan fatih tekke hariç yönetimde dahil kimsenin kalmamasi lazim.Birakin ligi migi,sampiyonlugu bu rezilligin bitirilmesi lazim.Yoksa elveda gelecegimiz diyebilirim.Ben bunu tarihçi kimligimle söylüyorum.

Tmac61
27.07.2005, 09:29
Yazik...

Bu saatten sonra kimi alsak ne fayda...

CECEN61
27.07.2005, 09:56
valla bende söyleyecek söz bulamiyorum.bizimkiler ruhlarini kaybetmisler.paranin gesine düsmüsler.eger bunu trabzonlu olup trabzonsporda oynayanlar yaparsa elin oglu ne yapsin tabi para ister.arkadaslar hiç kusura bakmayin trabzonsporu hep o ruhu sampiyon yapti.avrupanin dev takimlarini hep o ruh sayesinde yendik.ama simdi o ruh yok. 1,5 trilyon para isteyen adamlara bakiyorumda topu yere indirmekten aciz.kafa vurmaktan aciz.diyecem bi baski vardi ondan böyle oldu ama ben trabzondaki maçta pek farkli olacagini sanmiyprum.defansimiz bitmis.kaleciye bi suç bulmuyorum.çünkü biraz sabretmek lazim. valla mehmet yilmazi araklispora versinler belki orada biseyler yapar.abicim bide 1 trilyon para istiyor hangi akla hangi mantiga sigar.yattaraya gelince mehmet yilmaza 1 trilyon verirsen de yattaraya 200 bin dolar bende o adamin yerinde olsam bende attiririm kendimi.o paraya ancak ilk yari oynanir.bizimkiler ölü ...ikici. gökdeniz abicim bi adamin son vuruslari bukadarmi kötü olur. yaa sinirden ikinci yariyi izlemedim. ne varya köylümde var allah için. bir tek o ruhunu kaybetmemis.fatih tekke.benim gözümde dünyanin en iyisi gerisi yalan.simdi bizim yöneticiler bi tutustu anlatamam.bakin nasil transferler geliyor.demedi demeyin.hemde kendi ceplerinden karsilayacaklar. smileys/smiley7.gif

akdin
27.07.2005, 10:01
evet arkadaslar sapka düstü kel göründü,biz bunlar1 trabzon da eleyebiliriz,as1l sorun yönetimin vizyon sahibi olamamas1d1r,haziranda bitmesi gereken transfer hala bitmedi,1.s1n1f brezilyal1lar1 da gördük,bize 1.s1n1f olacak degil,1.s1n1f oynayacak futbolcu laz1m,zurawski ye yasl1 diyenler,37 yas1ndaki ketsbaia y1 gördüler mi acaba avutma uyutma taktiklerinin sonucudur bu.is bilmezlikdir bu prestij kayb1d1r bu inan1n h1rs1mdan üzüntümden k1zg1l1g1mdan sabaha kadar uyuyamad1m eger elenirsek bunun verilecek hesab1 da yok hepiniz sagl1cakla kal1n allah sab1r versin

CECEN61
27.07.2005, 10:07
arkadaslar lütfen bide hayal kurmayalim sizden ricam biz bizim ligimize bakalim sampiyonlar ligine gitmek kolaymi bu kadroyla.mehmet yilmaz,tayfun bilmem kim.transfer yapti bizimkiler öylemi.la maçlara gidersem adiyimçben bu kadar beceriksiz bi transfer politikasi görmedim.alsaydi zamaninda zurawskiyi zaten glovaçkiyide alirdi daha transfer gerekmezdi.ama bizmkiler kayserili tüccar zihniyetinde.kaliteli futbolcuyu ucuza birakin ucuza bedavaya almak için ne pazarliklar yapti.ben bu yöçnetime sasiyorum baska diyecek biseyim yok.ta o zamanda ahmet agaoglunu istiyordum simdide baskan olarak görmek istedigim tek kisi.

Taner Uykuçeken
27.07.2005, 10:09
Insanlar ikiye ayrilir: 1) Olacaklari onceden sezebilenler 2) Testi kirildiktan sonra ortaya cikanlar.

evet aynen öyle önceden sezenler yönetimi elestirdi bu takima transfer lazim diye bas bas bagirdi ama suçlu yine onlar oldu yönetim düsmani oldu siz u takimi nasil destekliyosunuz bu takimi desteklemek için ne yapiyorsunuzda elestiriyorsunuz diye saçma sorulara maruz kaldi ama simdi testi kirildi ogün yönetimi savunanlar simdi kendi elestiriyorlarsmileys/smiley11.gif

kamil
27.07.2005, 10:11
Arkadaslar Trabzonda olan kardeslerimiz bizlerden bir parça daha rahat.Hiç olmazsa etraflarinda Fener-Bjk-Gs taraftarlari yok.Bizim çevremizde oldugu için inanin disari çikamiyoruz.Ey yönetimimiz bize bundan daha kötü ne yasatabilirsiniz acaba.Sizi Allaha havale ediyorum.Yazik beh..

gultekin61
27.07.2005, 11:07
ARKADASLAR

gerçekefsane
27.07.2005, 11:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =yBaslik>

Ferat SAHIN

Bunun üzerine ne yazilir?!</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Bugünki maç için gerçekten tereddütlerim vardi fakat 3-1?lik bir skoruda beklemiyordum açikçasi. Bu skor üzerine ne yazilir diye çok düsündüm çünki bu sonucu getiren sebepleri buradan yazip durduk hep. Herhalde birilerinin söyledikleri planlardan baska gizli planlari var.

Kime kizalim sasirdim gerçekten:

Transfer isini acemi ve koordinasyonsuz kisilere birakan baskana mi?

Sözde futboldan sorumlu müdür olan ve sanki deneyimsiz bir teknik adam gibi kimi transfer ederseniz oynatirim diyen Senol Günes?e mi?

Yoksa her firsatta para konusunu ortaya çikaran fakat maçlarda ciddiyetsiz davranip kirmizi kart gören amatör Yattara?ya mi?

Brezilya?da tatil yapiyormus gibi daha vaktimiz var deyip sayisiz isim ortaya atip iyi hiç bir oyuncu transfer edemeyen sayin Sari ve sayin Bozoglu?na mi?

Polanya?da sözüm ona üst kurup alti ay önce anlastiklari futbolcuyu transfer edemiyen sayin Akbasoglu?na mi?

Kisacasi artik söyleye söyleye agzimizda tüg bitti.

Sevgili okurlar ve sevgili Trabzonspor taraftari ne yazalim ?

Isterseniz simdilik bekleyelim ve ikinci maçtan sonra yazayim su anda içimden geçenleri. Belki bu Trabzonspor?u uyandiracak bir kazadir. Belki rövans maçinda bu ayibi örterler. Aksi takdirde ne olacagini sizde, bende, yönetimde, ve yukarida adi geçen insanlarda biliyor.

Söyleyin ne yazalim.

Yazik oluyor bu takima, yazik oluyor muhtesem taraftara. Gerisi bos.

Sevgi ile ve umutla kalin.
</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>internetspor.com
</TD></TR></T></TABLE>

akdin
27.07.2005, 11:16
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =yBaslik>Bunun üzerine ne yazilir?!</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Bugünki maç için gerçekten tereddütlerim vardi fakat 3-1?lik bir skoruda beklemiyordum açikçasi. Bu skor üzerine ne yazilir diye çok düsündüm çünki bu sonucu getiren sebepleri buradan yazip durduk hep. Herhalde birilerinin söyledikleri planlardan baska gizli planlari var.

Kime kizalim sasirdim gerçekten:

Transfer isini acemi ve koordinasyonsuz kisilere birakan baskana mi?

Sözde futboldan sorumlu müdür olan ve sanki deneyimsiz bir teknik adam gibi kimi transfer ederseniz oynatirim diyen Senol Günes?e mi?

Yoksa her firsatta para konusunu ortaya çikaran fakat maçlarda ciddiyetsiz davranip kirmizi kart gören amatör Yattara?ya mi?

Brezilya?da tatil yapiyormus gibi daha vaktimiz var deyip sayisiz isim ortaya atip iyi hiç bir oyuncu transfer edemeyen sayin Sari ve sayin Bozoglu?na mi?

Polanya?da sözüm ona üst kurup alti ay önce anlastiklari futbolcuyu transfer edemiyen sayin Akbasoglu?na mi?

Kisacasi artik söyleye söyleye agzimizda tüg bitti.

Sevgili okurlar ve sevgili Trabzonspor taraftari ne yazalim ?

Isterseniz simdilik bekleyelim ve ikinci maçtan sonra yazayim su anda içimden geçenleri. Belki bu Trabzonspor?u uyandiracak bir kazadir. Belki rövans maçinda bu ayibi örterler. Aksi takdirde ne olacagini sizde, bende, yönetimde, ve yukarida adi geçen insanlarda biliyor.

Söyleyin ne yazalim.

Yazik oluyor bu takima, yazik oluyor muhtesem taraftara. Gerisi bos.

Sevgi ile ve umutla kalin. FERAT SAHIN INTERNETSPOR
</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
</TD></TR></T></TABLE>

gultekin61
27.07.2005, 11:36
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley7.gifBEN YÖNETIMDE OLSANSU MEHMET YILMAZ I TAYFUN U DERHAL A.SEBATA GÖNDERIRIM ANCAK 2 LIG A VEYA B DE OYNAR BU IKISIsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

orhanaydin1969
27.07.2005, 11:37
akbasoglu benim babamin oglu degil ama o iki ay önce zurawski ve stoperle anlasti paranin bir kisminida cebinden karsiladi ama nedendir bilinmez senol hocadan onay alamadi dikkatinizi cekmiyormu o günden beri sesi cikmiyoradami küstürdüler arkadaslar anlayacaginiz transferde yönetimin kaprisine kurban gittik eger polonyalilar alinsaydi brezilya gündemi bu kadar uzamayacakti oradaki arkadaslarda basin önüne hergün cikma firsati bulamayacakti isin özü bu kokusu yakinda cikar hiç merak etmeyin ikinci maci bekleyin inspallah düsündügüm olmaz INSALLAH

gerçekefsane
27.07.2005, 11:49
akbasoglu'nun küsmesinin nedeni Güven'in transferi ile ilgili, küstürdüler Edited by: gerçekefsane

melrok
27.07.2005, 11:52
ben daha önce defansa takviye lazim dendiginde durun bir görelim demistim. simdi bu düsüncemde ne kadar yanildigimi ve ne yaziki bu arkadaslarin hakli oldugu gözükmekte. sakin yanlis anlamayin burada yazik olan sezonun baslamasi ve sampiyonlar liginde agir bir yara almis olmamiz. acil olarak defansa tecrübeli zamanlama hatasi yapmayan hizli bir stoper gerekiyor. gerçi eller dün çokta kötü durmadi ama yedekte bu yükü kaldircak kim var derseniz soru isareti. ayrica sol kanat oyuncusuna acil ihtiyacimiz var. tüm ataklar sagdan yapilmaya çalisiyor. yatara da olmayinca bu kanata duruyor. lee gönderilsin ve kaliteli bir kanat oyuncusu alinsin. bunun yaninda birde oyun kurucu iste dün gökdeniz ve symek durunca neler oldugunu gördük. dünkü takima inanamadim nasil bu kadar kötü oynayabildiler hala soktayim

kamil
27.07.2005, 11:59
Evet katiliyorum,transferdeki kirli çamasirlar ortaya çikacaktir.Yani kisi cebinden fark kapatarak futbolcu alamiyor.Hiç transfere gerek yoktu.Tolgayi tutacak zurawskiyi alacaklardi.Transfere hiç gerek kalmayacakti.Ama nedendir bilinmez takimin dislilerini karistirdilar ortaya bu sonuç çikti.Eger elenirsek bunu düsünmek bile istemiyorum.Bu bize çok pahaliya mal olacak.Ülkemizin kibris politikasindaki seyrinde bile trabzon ayagi söz konusu olacak.Bunun sehrimize ne türlü yansiyacagini hiç düsündünüzmü acaba? vallahi çok kötü.

gerçekefsane
27.07.2005, 12:00
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin"><T>
<T>
<TR>
<TD>Tomas Jun?un imza töreni
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270705imza.jpgTransfer çalismalarini sürdüren kulübümüz, Çek Ligi'nin Gol Krali Tomas Jun'u kadrosuna dahil etti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Bu sabah saglik kontrolünden geçen 22 yasindaki genç yildiz, saat 11.00?de Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde kendisini 5 yilligina Trabzonspor?a baglayan sözlesmeyi imzaladi.

Imza törenine katilan Yönetim Kurulu Üyemiz Önder Bülbüloglu, son transferin Tomas Jun oldugunu söyledi. Bülbüloglu sözlerine söyle devam etti: ?Bir haftalik bir ugrasin neticesinde bu isi sonuçlandirmis bulunmaktayiz. Oldukça iyi ve güçlü bir futbolcu transfer ettigimize inaniyorum. Transferi gerçeklestirdigimiz için Kulübüm ve sehrim adina mutluyum. Bundan sonra Türkiye liglerinde 21 numarali formasiyla Jun?u izleyecegiz. Kendisine basarilar diliyorum, kulübümüze de hayirli olsun? dedi.

Sparta Prag takimdan transfer edilen Tomas Jun ise duygularini söyle dile getirdi: ?Sparta Prag güçlü bir takim ama Trabzonspor daha güçlü bir takim ve Türkiye Ligi Çek Ligi?nden daha zor. Buda benim için büyük bir firsat. Her seyimi Trabzonspor?a vermek için geldim. Genç yasta iyi bir transfer yaptigima ve daha da iyi olacagima inaniyorum.?

Tomas Jun Kimdir?

Adi: Tomas Jun
Yas: 22 (17.01.1983)
Boy: 1.77
Kilo: 67
Mevki: Forvet

Sparta Prag formasi altinda 102 maçta 36 gol atan Jun geçen sezon 14 gol ile gol krali olmustu.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270705imza1.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270705imza2.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270705imza3.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270705imza4.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>27.07.2005 11:43:00</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right>trabzonspor.org.tr</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Edited by: gerçekefsane

kamil
27.07.2005, 12:04
Su defansta Türkiyenin en hizli adami erman güraçari samet hocanin kaprisi yüzünden gönderdik.Tayfunlarla bu isi örtmeye çalisiyoruz.Tayfun maç içerisinde nerede duracagini sasirdi.Senol hocanin onu golcü olarak düsünebilirim sözü herhalde onun kafasini karistirdi.Bir stoper bes dakika içerisinde üç ölümcül hata yapmaz.Adam yükselmeden kafa vuruyor bizimki yükselerek onun omuzuna vuruyor.Ne güzel bir manzara.Senol hoca M.Yilmazi defansa çekse daha iyi olurdu.

kamil
27.07.2005, 12:06
Insallah Tomas bize ilaç olur.Acaba Ikinci maçta oynama ihtimali varmi? Arkadaslar arastiran varmi acaba?...

vizarian
27.07.2005, 12:14
aynar diyorlar

vizarian
27.07.2005, 12:16
insallah istedigimiz adam budur. artik sabrim kalmadi

Visitor
27.07.2005, 12:22
insallah kisa sürede uyum saglar

gerçekefsane
27.07.2005, 12:23
M.Yilmaz'dan iyidir enazindan

avrupali oyuncu yakaladigini atar

bizimkiler kaçirir,birini atar

Edited by: gerçekefsane

zahido
27.07.2005, 12:24
Defans lazim hemde bi tane degil 2 tane sag kanada adam lazim sol açiga adam lazim Orta sahada göbege YILDIZ bii oyuncu sart Takimi yönlendirecek ve zor durumda kalinca topun hakimiyetini bizden yana saglayabilecek TECRUBELI bi futbolcu olmasi lazim Bu takimdan volkanmis mehmetmis leemis tayfunmus özgürmüs hasanmisyani mis mus müssssbu adamlarin topunun gitmesi lazim Ona göre elimizdeki defansin ve alternatiflerin kimler olabilecegi görülür YÖNETIM LÜTFEN DEFANSA ÜST DÜZEY 2 TANE ADAM ALIN YALVARIYOM SIZE YOKSA BU TAKIMDAN BI HALT OLMAZ Fenerin yedek kulubesindekilerin hepsi ümit milli futbolcular bizimkilere bak bide...

sbay
27.07.2005, 12:25
benim bildigim uefa ya verilen oyuncu listesi disinda oyuncu oynatamiyoruz.jun ancak 3.ön elemeye gecersek oynayabilir

gultekin61
27.07.2005, 12:30
arkadaslar kimse kusura bakmasin ama bizi yani tüm trabzonspor lulari keriz yerine koydular.utaniyorum utaniyoruz. bu ne kardesim karsilarinda çoçukmu var bunlarin.defolsunlar cehenme kadar yollari var bu yönetimin.artik bardak tasti.kimi kandiriyorsunuz ey yönetim.transfer kömitesi üç bes güya herseyi bilen her konuya hakim saklabandan olusuyo.tutmusuz bunlardan madet brekliyoz.keriz yerine konduk.özür dilerim ama dayacak sabrimiz kalmadi.biraz gururunuz varsa birakin beceremedik deyin. transfer yaptik yapacagiz geldi gelmedi kus uçtu dal sallandi salla babam salla.yerizya.turu geçsek ne olur.rezillik diz boyu.bir iki lafimda futbolculara var.bu maç normal bir maç olmadiginin farkinda degillermiydi acaba.bizi nasil rumlara rezil edersiniz.hiçmis milli duygunuz yok.hersey para olmussa konusacak lafim yok.allaha havale ediyorum onlari.ya sabir.

Visitor
27.07.2005, 13:06
Thomas Jun is in Turkey to seal a move to Trabzonspor, after deciding on a move away from Sparta Prague.

The move will upset English duo Fulham and Birmingham, who have both shown an interest in the Czech striker, who finished on top of the scorer's chart in the Czech top flight last season

İleli
27.07.2005, 13:29
hmm ingiliz takimlarinin elinden kaptik jun'u bak sen bizim yonetime vay vay vaysmileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
27.07.2005, 13:37
bi gün önce alamadilar su adami..

kamil
27.07.2005, 13:54
Kuzenimin kibristan bildirdigine göre,Rumlar söyle derlermis,Trabzonu gözümüzde fazla büyütmüsüz.Onlardan çok daha iyi bir takimiz ve onlari Trabzon yerine Istanbul da da rahat yeneriz,gibi laflar.Ne günlere kaldik.Üçbuçuk soysuza rezil olduk.Sayin Baskan küplere binmis.Insallah ordan asagi inmez.Hiç olmazsa baskanin nerede oldugunu ögrendik.Yoksa iki haftadir kendisinden haber alinamiyordu.Küpün üzerinde iyi durur artik.

Bartuğ13
27.07.2005, 13:56
hakkaten ha.1-2 gün ya yazik.oynasa süper olurdu.

hala transfer lzaim tolgayi geri alalimsmileys/smiley19.gif.

iyi bir stoper lazim yeter artik.tayfunu niye oyuna aldi ki?????

manomat
27.07.2005, 13:57
Yeni tarnsferin oynayip oynayamayacagini soran arkadaslar var. Benim bildigim kadaryiyla rovans macinda oynama sansi yok. Hem oynama sansi olsa bile o macta onu oynatmak cok buyuk bir risk olur. Oncelikle takima alismasi gerekir. Gerci alinanlar ne kadar takima alismis ki oynadilar...

AyhanPe
27.07.2005, 14:01
rumlari böyle düsünsün bu iyi bence.zaten adamlari göbekten delmek cok
kolay.zayif bir takim.biz dün amatör bi takimda yenerdi.ilk on dk ya
bakin.gelsinler bakalim neler olacak

melrok
27.07.2005, 14:03
haydi çabuk çabuk geçsinde su çarsamba gelsin yerimde duramiyorum sinirden

demiahme
27.07.2005, 14:05
dünde söyledim yine söyleyeyim.rum takimi kolay bir takim degil.gayet iyi bir takim.türkiye ligindeilk 5-6 takim arasina girer.ama eleyecez o ayri...

gerçekefsane
27.07.2005, 14:09
Güney Kibris Rum Kesimi temsilcisi Anorthosis Famagusta ile oynanan ve Trabzonspor'un 3-1 maglubiyetiyle sonuçlanan Sampiyonlar Ligi 2. ön Eleme maçi ile ilgili de degerlendirmede bulunan Jun, "Çok iyi oynamamasina ragmen Trabzonspor, Anorthosis'den çok daha iyi bir takim. Trabzon'da 3-0 veya 4-0'lik skorla tur atlayacagina inaniyorum. Fatih Tekke de attigi golle kalitesini gösterdi" ifadelerini kullandi.

internetspor.com

AyhanPe
27.07.2005, 14:10
dünde söyledim yine söyleyeyim.rum takimi kolay bir
takim degil.gayet iyi bir takim.türkiye ligindeilk 5-6 takim
arasina girer.ama eleyecez o ayri...

arkadaslar büyütmeyin su takimi gözünüzde yaaa.ben macta önce her
yazimdan orda cok zor bi mac olacagini hatta yenilebilecegimizi
söyledim rumlarida biraz daha iyi bekliyordum.sizce böyle oynasaydik biz ikinci olabilirmiydik ligde.rum
takimini sebat olsa dün yenerdi.bizim orta saha dogru durüst oynadigi
zaman adam gibi pres yaptiginda adamlar resmen dagildi yaaa göbekten deliniyor bu takim.korkmayin
bu takimi evire cevire yenecegiz.futbolcular alinlarindaki kara lekeyi
SILMEK ZORUNDA,eger kendilerine saygilari varsa

Edited by: ölümüne_ts

owenank
27.07.2005, 14:16
Yeni yapilan transferlere zaman tanimak lazim. Oyle hemen kolay adapte olamazlar. Bizden Avrupaya gidenler de ayni sikintiyi yasiyorlar. Tum yabanci transferlerimizin kumasi iyi ama gecen sene Simek gibi hemen verimli olmalarini bekleyemeyiz. Burda hatanin buyugu transferde maalesef gec kalan yonetimde. Simdi yapilmasi gereken panik yapmadan defansa en azinda alternatif olabilecek birini bulmak ve Lee'nin yerine kaliteli bir yabanci transferi için çalismalara baslamaktir.

61trabzonomer
27.07.2005, 14:17
bu yeni transfer kesinlikle oynamali 2.maçta ....golcu sikintisi çekiyoruz forveti, zengin tutmaliyiz orta sahayi bile geçmemeliler ayrica bu adam nasil bilen var mi?sahsi yorum...

falcon61
27.07.2005, 14:20
Sahsi yorumumca Çeklerin ligi bizimkinden kaliteli degil adam çok genç tecrübe eksikligi var ama iyi forvet yinede jeffersonun geri paslarda bile tereddüt etmesi gösterirki takima alismamis daha takimi görmemis bi forveti nasil oynaticaz

AyhanPe
27.07.2005, 14:23
kaleci bence cok iyi.en azindan rüstüden cok daha üstünsmileys/smiley1.gifama
ortas aha o kadar berbattiki özellikle hüseyinin cöküsüyle defansla
orta saha koptu.defans da bozukluk kaleci yide cok etkiledi
konsantresini bozdu.cok iyi bir kaleci.eller icinse bizim lazutlardan
daha iyi oynadi defansta.adam cikti cöktük on dakkada tayfun un süper
defans yapmasiyla.bu takimin en az bir ay zamana ihtiyaci var.cok iyi
bir takimimiz var ne olur degerini bilelim.eksiklerde cok.ben yönetimin
uyanmasi icin 2:1 yenilmemizi istedim acikcasi am 3 tane fazla oldu
tayfun o hatayi yapmaya hakki yok hemde sampiyonlar ligi
elemelerinde.tüm sene en azindan ikinci olmak icin cirpindik.daha güclü
bir takimla karsilassaydik elenirdik kesin.gecen senenin emegine yazik
olurdu

manomat
27.07.2005, 14:29
Yillardir takimimiz Zurawski tipinde bir golcuye ihtiyaci var iken, adamla devre arasinda anlasmisken, neden alinmaz anlayamiyorum. Senol Gunes gelirken tek yetkiliyken, transfer sezonunda her zaman oldugu gibi reklam sevdalisi yoneticiler tarafindan son plana itilmis. Alinacak futbolculari yoneticiler secmeye baslamis sanki sahaya kadroyu onlar surecek...

Dikkatimi cekenleri yaziyorum...

Guven transfer ediliyor ama Senol Gunes'in haberi yok.. Guvene imzayi attiran yoneticimiz bu isi kendi ofisinde yaptigini duydum. Eger anlasma kendi ofisinde yapilmis ise insanin aklina su soru geliyor. Kendi is yerine mi elaman aliyor. Imzalarin atilacagi yer Trabzonspor'a ait bir resmi yer olmasi gerekir ozel ofisler degil. Bu yoneticimiz Zurawskiyi transfer edebilmek icin cebinden extra olarak para vermek istedigini yazan arkadaslar oldu. Peki kulubun parasi var iken neden bu yoneticimiz cebinden para versin? Eger birilerinden para alirsaniz o kisiye mahkum olursunuz....

Brezilya dizilerinin bas kahramani icin de dikkatimi ceken de su. Tamamen sov amacli hareket edilmis. Orda Trabzonspor'un cikarlarini korumaktancok kendi reklamini yapmistir yani Trabzonspor'u kullanmistir. Nasil kullandigini yaziyorum. Eller transfer edildiginde resimler cekilmis ve bu resimler TS nin resmi sitesinde yayinlandi. Dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama benim dikkatimi ceken bir resim oldu. Resimlerin arasinda transferle hic ilgisi olmayan bir resim vardi. Bozoglu ile sanirim Real Madrid'in teknik direktörüyle cekilmis bir resmi: Bu resmin Eller ile cekilmis resimlerin arasina yerlestirilmesinin anlamini cozmeye calistim ama Eller ile olan baglantisini bulamadim.. Tamamen reklam amacli olduguna inaniyorum. Adam ben buyum demeye calisiyor yani istersem Real'in teknik direktörünü de getirebilirim mi mesajini mi vermek istedi???

Ya baskana ne demeli. Gecen yildan ders almisa benzemiyor. Transfer komitesi yerine transfer komedisi kurmus, Trabzonspor'u kucuk dusurmustur. Simdi basarisizliginin adresini baska yerler de ariyor.

Hicbir futbolcuyu suclamayalim cunku onlarin kapasitesi bu kadar bunu herkes biliyor. M. Yilmaz'a guvenmiyorsan oynatmayacaksin yerine adam alacaksin..Yattara icin, alindiginda Avusturya'nin Kapfenberg kasabasinda Dortmund'a karsi oynarken seyrettigimde begenmemistim ama kendisini cok gelistirmis fakat belliki sorunlari var ve bu sorunlar mutlaka cozulmelidir. Ziya Dogan zamaninda bu adam cok mac cevirdi bunu unutmayalim. Sorumsuz gibi gösterilmesinin arkasindaki sorunlar cözülmelidir.. Adam hakketigi parayi almali ayrica sahada nasil davranmasi gerektigini ögretecek ilk kisi de egitmen olan Senol Günes olmalidir...

AyhanPe
27.07.2005, 14:34
ya olabilir biraz sov yapmis olabilirler ama niyetleri kötü degil buna
inancim tam.hem kac tane oyuncu alacaklardi.tek hata forvet
alimininda bu kadar gecikilmis olmasi.ama her iste bi hayir
vardir.yeni golcümüz bakarsiniz takimimiz icin en hayirli transfer olur.

rum takimini eleyelim hersey cok daha güzel olacak.

manomat
27.07.2005, 14:42
Arkadasim sov yapmalarina karsi degilim fakat 6-7 ay futbolcu takip ediyorsun ve transferi bitiremiyorsun. Transfer komitesi kendi aralarinda ikiye bolundu. En buyuk yanlis Tolga'nin satilmasiydi. Brezilya'dan aldiklari defans oyuncusu listenin en son sirasindaki kisiydi. Kaleci icin birseyler soylemek icin daha cok erken fakat madem cok iyi bir kaleciydi Cruzeiro onu neden 1. kaleci olarak oynatmadi? Belki cok iyi bir kaleci olacak, bilemiyorum ama cepheden gelen toplarin nerdeyse tümünü celmeye calisti, biraz tereddutlerim var..

Golcu konusuna gelince, Zurawskinin alinmasindan yanaydim cunku bize mac cevirecek adam lazim..

Çagman
27.07.2005, 14:46
Demekki Daha Takima Oyuncu Lazim Gordukki Takimdan nbir Kisi eksiLdiginde Veya Takim Kotu Oynadiginda Skoru Oyunu degistirecek Oyuncular eLimizde Mevcut degiL.smileys/smiley7.gif

vizarian
27.07.2005, 14:52
Uluslar arasi musabakalar uluslara mensup milletlerin uzerinde muazzam tesir yaratir. Ozellikle zaman zaman ana vatan tarafindanyeterince korunamadigini vesatilmak uzere oldugunu dusunen adalisoydaslarimiz için Trabzonda ki maç çok büyük birmana tasimaktadir. En az akdenizde yapilacak bir kapsamli askeri tatbikat kadarda rumlar üzerinde caydirici ve yildirici bir etki yarata biliriz.

smileys/smiley32.gif HAYDI TRABZONUM GAZAN MÜBAREK OLSUNsmileys/smiley32.gif

AyhanPe
27.07.2005, 15:07
Demekki Daha Takima Oyuncu Lazim Gordukki Takimdan
nbir Kisi eksiLdiginde Veya Takim Kotu Oynadiginda Skoru Oyunu
degistirecek Oyuncular eLimizde Mevcut degiL.smileys/smiley7.gif

evet cok dogrusmileys/smiley19.gif

ama bugün jun un imza töreninde artik transfer yapilmayacagi söylendi umarim sadece yabanci oyuncu transferini kastetmislerdirsmileys/smiley5.gif

gerçekefsane
27.07.2005, 15:19
Demekki Daha Takima Oyuncu Lazim Gordukki Takimdan nbir Kisi eksiLdiginde Veya Takim Kotu Oynadiginda Skoru Oyunu degistirecek Oyuncular eLimizde Mevcut degiL.smileys/smiley7.gif

evet cok dogrusmileys/smiley19.gif
ama bugün jun un imza töreninde artik transfer yapilmayacagi söylendi umarim sadece yabanci oyuncu transferini kastetmislerdirsmileys/smiley5.gif

sadece yabanci oyuncu transferini kapattilar

Caan
27.07.2005, 15:31
neymis eller topu oyuna cok iyi sokuyormus. bi defans oyuncusunun asli vazifesi kesiciliktir. adam onunden gecen topa mudahale etmedi, edemedi. cok yavas. erdinç de zaten hizli bi adam degil. cabuk forvetler bu defasi kevgire cevirir.

jefferson'i gozum tuttu. altipasa hakim bi kaleci olmasini sevdim. sadece gelen toplari kontrol etmek yerine celmeyi tercih etti. bunu da hata yapma endisesine bagliyorum ilk maci oldugu icin.

mehmet yilmaz bundan daha fazlasini zaten veremez. tayfun'u oynatan zihniyeti hic anlamiyorum. nerede duracagini bilmeyen bir defans oyuncusu olabilir mi?!

Yönetime ise soylemek istediklerimi burada soylemem yakisik almaz, ayip olur. yahu bu takimin mayis ayinda sampiyonlar ligi on eleme oynayacagi belli olmus, eksiler belli. borsadan ve tolga'dan saglam para gelmis. 6 aydir da brezilya'da adam izliyorlar. 3 ayda transferi yapamadilar!! Eller'i izleyip de begenen bu kulupten defolup gitsinn! o kadar parayla bu takima adam gibi transfer yapamayan cekip gitsin! bize bu utanci yasatanlara lanet olsun! yaziktir gunahtir! bbu takim icin cekmedigimiz cefa kalmadi! her sene sampiyon olalim da demiyoruz. ama hic mi yuzumuzu guldurmeyecekler!! dunku mactan sonra insanlara makara olduk isyerinde.

yok uefa kriterlerine uyacaz, tek borsuz kulubuz, yok kasamizda para var! alin o paralari bi tarafiniza sokun ya! yeter artik!

Caan
27.07.2005, 15:41
akillari fikirleri, dinleri imanlari para! pazarli pazarlik pazarlik! bir kere de basin parayi alin ya! 500bin euro fazla verin n'olur ki!

takim ici dengelerden bahsediyorlar. dunyada baska nerede var bu takim ici denge mevzusu?! fatih o kadar aliyorsa ben de su kadaristerim diyen futbolcunun cehenneme kadar yolu var! herkesin bir bedeli vardir! sozlesmesinde iyilestirme isteyen oyunculara adam gibi cevap da veremiyorlar! kivirip duruyorlar cunku ezikler!

bi de tutturdular genc alalim diye. tamam biz de demiyoruz ki 35 yasinda adami getirin diye. ama bi adam 29 yasindaysa (zurawski)ve sana faydali olacagina inaniyorsa al getir ya! nedir bu! biz genclerbirligi degiliz topcu yetistirip satacak. bize pismis, olmus adam da gerek.

owenank
27.07.2005, 16:02
Bugun imza toreninde, Tomasin son transfer oldugunu soyledi yoneticimiz. Bu açiklama dagru da olabilir, blof de.

Dogru ise açiklamasi sudur: Biz Tomasin bonservisineo kadar cok para verdik ki (2.7 milyon euro), bundan sonra bir kurus daha bonserviz parasi veremeyiz. Bitti paraciklar....

Dogru degilse;Ozellikle Brezilyadaki menejer mafyasinin Turk basinin takip ettigini ya da almaya amaçladigimiz genc yeteneklerin kluplerine aslinda o kadar da transfer meraklisi olmadigimiz imaji vererek fiyat düsürmek.

Sizce hangisi dogru acaba?smileys/smiley5.gif

Ycandan
27.07.2005, 16:05
BENCE EN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN TRANSFER IS BITIREN VE FUTBOLCUDAN ANLAYAN YÖNETICI TRANSFER EDILMELI.

SORUN KÖKÜNDEN HALLEDILIR.

AyhanPe
27.07.2005, 16:06
Caan karderdim ben ellerin o kadar kötü bir oyuncu oldugunu sanmiyorum
ama oynamasi gerektigi adam erdinc olmamali.bu ikilli beraber
oynayamaz.bence ellerin yanina ondan iki kat hizli bir lazimki bu acik
kapansin.yalniz eller topu iyi oyuna sokuyor bu da önemli bir
özelliktir.neyse kaleceyi cok begendim ama orta sahanin kötü olmasi
defansi,defansin kötü olmasi kalecemizi de etkiledi.konsantresi
bozuldu.mehmet yilmaz a gelince.bence bu izledigim mac en kötü
maciydi,cünkü bayagi bi stresli oynadi.takimda yer bulmasi cok zor
zaten,ama türkiye kupasi maclarida var bu sene gruplu sistemle.bazi
maclarda ise yarayabilir.hep söylüyorum iyi bir orta saha oyuncusu
lazim hem oyunu SIKIstigi zaman oyunu rahatlatabilecek oyunu
yönlendirebilecek,surt atabilecek,iyi frikik kullanabileceksmileys/smiley1.gifya
hagi gibi yani.ama herkes böyle bir futbolcu ariyor bulmasi cok
zor.brezilya da 6 ay böyle bi futbolcu aradiklarini düsünmüstüm.lee yi
gönderip iyi bir orta saha alinmasi sart,cünkü adam zaten kadroya
giremiyor ama belki dün volkanin yerine oynasaydi daha iyi olurdu.

bu takima yerli iki stoper lazim ve yine genc yetenekli forvetler.dünkü
macta ihtiyacimiz vardi.böyle gencleri bu tür maclarda oyuna sokmazsan
ne zaman sokacaksin ne zaman kazanacaksin.

ilk on dk rumlar göbekten dagittik,cünkü adamlarda teknigin t si
yok.sonra ne olduysa oyun sogudu daha toparlanamadik.bence bu mac bizim
icin iyi bir firsat olmustur ve yönetimde elinden geleni
yapacaktir.rumlari elicez zaten ve hersey daha iyiye gitcek.dün gece
senol hoca cok pasif kaldi.ayni letonya ya karsi deplasmanda yaptigi
hatalari yapti.umarim oda ders almistir

hakanh
27.07.2005, 16:10
1 transfer degil hertarafa bi adam lazim,durum vahim

Arkadaslar,

Sacmalamaya basladik...

Isterseniz buradaki transfer tartismalarini 3 Agustos'tan sonraya birakalim....

AyhanPe
27.07.2005, 16:10
Caan karderdim ben ellerin o kadar kötü bir oyuncu oldugunu sanmiyorum
ama oynamasi gerektigi adam erdinc olmamali.bu ikilli beraber
oynayamaz.bence ellerin yanina ondan iki kat hizli bir lazimki bu acik
kapansin.yalniz eller topu iyi oyuna sokuyor bu da önemli bir
özelliktir.neyse kaleceyi cok begendim ama orta sahanin kötü olmasi
defansi,defansin kötü olmasi kalecemizi de etkiledi.konsantresi
bozuldu.mehmet yilmaz a gelince.bence bu izledigim mac en kötü
maciydi,cünkü bayagi bi stresli oynadi.takimda yer bulmasi cok zor
zaten,ama türkiye kupasi maclarida var bu sene gruplu sistemle.bazi
maclarda ise yarayabilir.hep söylüyorum iyi bir orta saha oyuncusu
lazim hem oyunu SIKIstigi zaman oyunu rahatlatabilecek oyunu
yönlendirebilecek,surt atabilecek,iyi frikik kullanabileceksmileys/smiley1.gifya
hagi gibi yani.ama herkes böyle bir futbolcu ariyor bulmasi cok
zor.brezilya da 6 ay böyle bi futbolcu aradiklarini düsünmüstüm.lee yi
gönderip iyi bir orta saha alinmasi sart,cünkü adam zaten kadroya
giremiyor ama belki dün volkanin yerine oynasaydi daha iyi olurdu.

bu takima yerli iki stoper lazim ve yine genc yetenekli forvetler.dünkü
macta ihtiyacimiz vardi.böyle gencleri bu tür maclarda oyuna sokmazsan
ne zaman sokacaksin ne zaman kazanacaksin.

ilk on dk rumlar göbekten dagittik,cünkü adamlarda teknigin t si
yok.sonra ne olduysa oyun sogudu daha toparlanamadik.bence bu mac bizim
icin iyi bir firsat olmustur ve yönetimde elinden geleni
yapacaktir.rumlari elicez zaten ve hersey daha iyiye gitcek.dün gece
senol hoca cok pasif kaldi.ayni letonya ya karsi deplasmanda yaptigi
hatalari yapti.umarim oda ders almistir

kamil
27.07.2005, 16:22
Arkadaslar Transferlerimiz için kötümser olmaya gerek yok.Onlar ülkelerinin üst seviyelerinde top oynamislar.Kaleci bence çok iyi.Kalesine hakim.Uzak toplari tutmaya çalismak zaten iyi kalecilik degildir.O toplari en uzaga çelmek güzeldir.Ben kalecinin bize fayda saglayacagina inaniyorum.Diger Transferlerde iyi.Bizi asil hayal kirikligina ugratanlar kendi futbolcularimiz.Yerlerinde yeller esiyor,biz ellere takiliyoruz.O degisiklik sartmiydi senol hoca tayfunu oyuna soktu,neler oldugunu gördük.Defansi toplamak için ya emre asik,ya alpay gibi oyunculari almamiz lazim.Yoksa bu defansla tarihimizin en çok golünü yiyebiliriz.

gerçekefsane
27.07.2005, 16:28
smileys/smiley32.gif

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270705imza.jpg

?Trabzonspor?a gelmeden önce hangi kulüplerden teklif aldin?? sorusuna Jun: "En ciddi teklif Fulham?dan geldi. Fulham ile görüsmeler sürerken Trabzonspor daha çabuk davrandi. Trabzonspor?un Fulham?dan daha iyi bir takim olduguna inandigim için buraya geldim.?

?Fatih Tekke?yi izlediniz mi?? sorusuna Tomas: ?Fatih Tekke?yi isim olarak biliyordum ama kendisini aksam izleme firsati buldum. Oyuna girip attigi gol ile de kalitesini ortaya koydu. Bir golcü için en güzel sey gol atmaktir. Birlikte güzel isler yapacagimiza inaniyorum. Çok kosan bir futbolcuyum, gol atmak için her seyimi veririm.?

trabzonspor.org.tr

Önder Bülbüloglu'ya

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEdited by: gerçekefsane

kamil
27.07.2005, 16:35
Vallahi Tomas güzel konusmus."Gol atmak için her seyimi veririm " diyor.

Bazi oyuncular da "gol atmak için her seyi alirim" diyor.Iste fark burada

kamil
27.07.2005, 16:37
Forma da çok güzel yakismis.Insallah sanimiza yakisir bir top oynar da bizi yüceltir.

Ahmet AYDIN-28
27.07.2005, 17:16
Önder Bülbüloglu yönetici abimiz daha önce transfer islerinde yok muydu? Yokdu ise neden yoktu. 6 ayda forvet alamayan brezilya ve polonya gruplarinin aksine 3-5 günde forvet isini bitiren bir adam neden daha önce aktif degildi?

Tmac61
27.07.2005, 17:57
Demek ki ""Isteyince"" aylar beklemek zorunda kalinmiyormus...smileys/smiley7.gif Edited by: tigin

vizarian
27.07.2005, 18:00
Bu maçya oynarmi acaba?

gerçekefsane
27.07.2005, 18:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=355>
<T>
<TR>
<TD align=middle>http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/UCL/239772_MEDIUMLANDSCAPE.jpg</IMG> (java&#115;cript fnOpenWindow'/multimedia/NewPopup.htmx?Height=400&amp;Width=600&amp;Secti&#111;n=home&amp;st rUrl=/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/UCL/239772_BIGLANDSCAPE.jpg','AAA','no','no','no','no' ,'no','no','no',599,459,'','')</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=355>
<T>
<TR>
<TD =PicCapti&#111;n>Tomá? Jun (left) in action for Sparta (©AFP)</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD =NewsTitleBig>Jun gun joins Trabzonspor
Wednesday, 27 July 2005</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
Czech Republic forward Tomá? Jun has joined Trabzonspor from AC Sparta Praha. The 22-year-old has signed a five-year deal with the Turkish side, and moves for a reported fee of around ?3m.
Champions League challenge
Trabzonspor's new recruit will not be eligible for the second leg of their UEFA Champions League second qualifying round tie against Anorthosis Famagusta FC, in which they must overturn a surprising 3-1 deficit. Czech champions Sparta secured direct qualification to the group phase.
Hot-shot Jun
Jun top-scored for Sparta last season with 14 league goals, and hit the target in Champions League action against Lyon. He also registered his first international strike in a friendly against Slovenia in February.
Golden generation
He forms part of a talented generation of Czech youngsters that took silver at the 2000 UEFA European Under-17 Championship and won the 2002 UEFA European U21 Championship. National coach Karel Brückner has assured Jun that his move to Turkey will not affect his chances of selection.
Sparta call on Heinz?
Sparta coach Jaroslav Høebík has already added FC Slovan Liberec striker Miroslav Slepicka to his squad, but is expected to bring in another new face, possibly VfL Borussia Mönchengladbach's Czech international Marek Heinz</TD></TR></T></TABLE>uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=320614.html

akdin
27.07.2005, 18:25
arkadaslar daha sakin kafayla düsününce,sinirlerim yatisti:BASKA TRABZONSPOR YOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arakop
27.07.2005, 18:31
Aranizda SALAZAR'i hatirlayan varmi.Hani Peru lu stoper.Ö.Sümer almis fakat yetersiz görüp hemen göndermisti.Bence Eller aradigimiz özelliklerdeki oyuncu kesinlikledegil..Hemen tedbirini alalim yoksa yine hüsran olur..smileys/smiley18.gif

Cengiz Çubukcu
27.07.2005, 18:49
arkadaslar acele etmeyin 1-2 maç daha oynasin anlariz bu eller nasil bir topçu

Medallion
27.07.2005, 18:59
Bir fikir: Defansa Alpay'i alalim. Mac basi antlasma yapalim. Eller'i de orta sahaya cekelim. Alternatif cogalmis olur. Yattara'ya mac basi yeni sozlesme yapalim. Sonra nasil olsa cezalarla geri aliriz o paralari.

AyhanPe
27.07.2005, 19:12
ya zaten lig baslayacak haftaya hala hazir olamadik.bir an önce bi
transfer olmali defansa bunu tüm arkadaslar söylüyor yönetimde
biliyor.yaa madem öyle alsinlar alpayi.gelirse faydali olur.umarim
agresiv tavirlarini birakmistir.bu yönde aldiginiz net bi haber varmi
arkadaslar bu stoper transferi konusunda.

gerçekefsane
27.07.2005, 19:25
duyumlara göre (stoper)

2 yerli,1 yabanci futbolcuyla görüsülecekmis

Edited by: gerçekefsane

Colakoglu
27.07.2005, 19:44
simdi forvet transferi bittimi yani forvete adam alinmicakmi artik ?

TrabzonStorm
27.07.2005, 20:05
Arkadaslar bugün Ö.Bülbüloglu bu son transferimiz, transferikapattik dedi, bu nasil is yaa?

bobmarley
27.07.2005, 20:13
devre arasinda mutlaka defansa ve ortahsahayaalirlar gibime geliyo..ama devre arasinda..simdi degil..smileys/smiley1.gif..

baris_aykan
27.07.2005, 21:16
orta sahaya mutlaka adam rumlardan sonra acik olarak belli oldu

Keleşoğlu
27.07.2005, 21:23
spor haberlerinde imza törenini gösterdi,Trabzon transferi kapatti dedi?! bu defansa ve orta sahaya takviye sart deyilmi?

The Legend
27.07.2005, 22:10
Trabzonspor un Alman bir futbolcuyla ilgilendigi eger alinirsa lee nin gönderilecegi son gelen haberler arasinda siz bakmayin onlarin transferi kapattik demelerine bu takima takviyenin sart oldugunu son maçtan sonra herkes gördü sanirim.

Alman futbolcunun kaynagi kanal maviden ...

sanatik
27.07.2005, 22:16
almanyada ise bunlari takip etmek iyi olur. tercüme sorunu kalmaz smileys/smiley36.gif

umarim dogrudur.

metehan
27.07.2005, 22:19
Trabzonspor un Alman bir futbolcuyla ilgilendigi eger alinirsa lee nin gönderilecegi son gelen haberler arasinda siz bakmayin onlarin transferi kapattik demelerine bu takima takviyenin sart oldugunu son maçtan sonra herkes gördü sanirim.

Alman futbolcunun kaynagi kanal maviden ...

Yedek yabanciya gerek yok. Mutlaka Lee'nin yerine iyi biri alinmali.

gerçekefsane
27.07.2005, 22:41
duyumlara göre

hafta basina kadar gelmesi bekleniliyor

The Londoner
27.07.2005, 22:48
Almanya`dan Turk futbolcu da alinabilir.smileys/smiley2.gifBen hala Halil Altintop`tan umitliyim. Umarim yonetim paraya kiyip bu oyuncuyu getirir.

sanatik
27.07.2005, 23:02
londoner halil altintop hakkinda transfermarkt.de sitesinde üyelerin nerdeyse yarim senedir görüstügü piyasa degeri topikine bakdim bende bugün.

1,5 ile 3 milyon arasi deger biciliyor halile. Milli takima girmesi ile 3 e yakin görenler cogalmis durumda.

gerçekefsane
27.07.2005, 23:09
duyumlara göre

bu oyuncudefansaalinacak

Halil Altintop alinmayacak

immortal_TS
27.07.2005, 23:21
arkadaslar bu arada kanal mavi istanbulda çekiyormu ya dijitalde varmi

AyhanPe
27.07.2005, 23:42
kimi neyi ve nasil aliyoruz.ne oluyorrrrr burdasmileys/smiley4.gifbiri anlatsin ne almani neyin nesi kimin fesismileys/smiley1.gif

arkadaslar diger topice de yazdim ama burda ki arkadaslarin da icini rahatlatmak icin buraya kopilim

arkadaslar maalesef kibris bayragimiz stad ta dalgalanamicak.uefa nin
kesin talimati var.onlara da pankart yasakti.gördünüz mü tek bi
kelime.herkesi aramislar.ama su yapilabilir.kibris bayrakli tshrtler
giyelebilir belki yani ona da karismazlaryasmileys/smiley4.gif

bisey dicem hepinizin ici coook rahatlicaksmileys/smiley1.gifagustos ayi rumlara ve soysuzdaslarina pek yaramiyor biliyorsunuz.bu ayi iyi degerendirmek lazimsmileys/smiley1.gif30 agustos birde 3 agustos simdi aradaki baglantiya bakin birinde tek bir sifir eksiksmileys/smiley1.gifya bu turdan sonra panathinakos u istiyorum hazir agustosken iyi degerlendirmek lazimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

</span>

AyhanPe
27.07.2005, 23:44
o sifir da artik 7:0 da olsun diyelimsmileys/smiley4.gif

Berat
27.07.2005, 23:45
Konuyla dogrudan baglantisi yok ama yine de belirtmek istedim (daha önce yazildiysa özür)

Sampiyonlar Ligi 2. önleme karsilasmasi: Petrzalka:5 Zurawski-Celtic:0

Sampiyonlar Ligine de katilamazlar bir muvize olmazsa..Zurawski tüm sene rahat rahat alisveris yapabilir begendigi alisveris merkezlerindesmileys/smiley1.gif(Zurawski'yi kötülemek,dalga geçmekiçinsöylemiyorum)Tabi 1 ay önce yöneticilerimizden bir tanesi alip getirecekken bazilari engellemeseydi dün 5.dakikada 1-0 öne geçer,biz de maglup olmazdik muhtemelen ya, neyse.. Hayirlisi..

hakanh
27.07.2005, 23:47
duyumlara göre

bu oyuncudefansaalinacak

Halil Altintop alinmayacak

Bence isabetli karar olur, defans karari. (Ama bir Tolga, Glowaski, vs. nin futbol karakterinde ve kaliteli ise).

Halil'in seneye anlasmasi bitiyor ve bonservisi elinde olacak. O'nun isiniseneye birakabilirler. Ama bu durumu Kaiser.'de biliyor ve uygun bir teklifte sunabilir bizimkilere, bilmem ki...

AyhanPe
27.07.2005, 23:48
Konuyla dogrudan baglantisi yok ama yine de belirtmek istedim (daha önce yazildiysa özür)

Sampiyonlar Ligine de katilamazlar bir muvize olmazsa..Zurawski tüm
sene rahat rahat alisveris yapabilir begendigi alisveris merkezlerindesmileys/smiley1.gif(Zurawski'yi
kötülemek,dalga geçmekiçinsöylemiyorum)Tabi 1 ay önce
yöneticilerimizden bir tanesi alip getirecekken bazilari engellemeseydi
dün 5.dakikada 1-0 öne geçer,biz de maglup olmazdik muhtemelen ya,
neyse.. Hayirlisi..

niye biz alsaydik 1-0 öne gecipte maglup olmaktan kurtulurduk.celtic aldida ne oldu 1-0 öne gecipte kurtuldularmi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

KuĞu
27.07.2005, 23:49
Olay su arkadaslar yerel kanal mavi tv spor hatti programinda, Atay Aktugun özellikle ilgilendigi bir alman futbolcu oldugu ve stoper olma ihtimalinin kuvvetli oldugu söylendi. Kulübune teklif yapilmis oyuncu istekliymis kulübüne cumaya kadar süre verilmis. Yöneticilerim bile futbolcunun kim oldugu konusunda habiri yokmus. Haber böyleydi.

AyhanPe
27.07.2005, 23:52
halil alman degil ama almanya yerine alman diye duymuslardir.birde
madem halilse gariban kardesi yalniz kalmasin Bundesliga da hamitide alalim dimi
arkadaslar

Mustafa Enez
27.07.2005, 23:54
abi zurawski nedir yaw kesinlikle daha iyisi lazim.bakalim jun nasil çikacak? dikkat ettiniz mi bizim yabanci transferleri bir dönemde hep ayni ülkeden oluyor.sotadan sonra gürcüler moda oldu,yattara dan sonra belçikalilar.bu yil da varsa yoksa brezilya.bence yönetimimizin transfer politikasi yanlis...

hakanh
27.07.2005, 23:57
Olay su arkadaslar yerel kanal mavi tv spor hatti programinda, Atay Aktugun özellikle ilgilendigi bir alman futbolcu oldugu ve stoper olma ihtimalinin kuvvetli oldugu söylendi. Kulübune teklif yapilmis oyuncu istekliymis kulübüne cumaya kadar süre verilmis. Yöneticilerim bile futbolcunun kim oldugu konusunda habiri yokmus. Haber böyleydi.

Haber, Alman diye mi geciyor ?

Yoksa Almanya'da oynayan bir futbolcu diye mi ?

gerçekefsane
27.07.2005, 23:58
abi zurawski nedir yaw kesinlikle daha iyisi lazim.bakalim jun nasil çikacak? dikkat ettiniz mi bizim yabanci transferleri bir dönemde hep ayni ülkeden oluyor.sotadan sonra gürcüler moda oldu,yattara dan sonra belçikalilar.bu yil da varsa yoksa brezilya.bence yönetimimizin transfer politikasi yanlis...

en azindan M.yilmaz'dan iyidir

AyhanPe
27.07.2005, 23:58
niyeki sadece iki brezilyali var.gürcü döneminde ki o zaman yabanci hakki kisitliydi daha cok hepsi gürcüydüsmileys/smiley4.gifsimdi takim birlesmis milletlere döndüsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sanatik
27.07.2005, 23:59

Sampiyonlar Ligine de katilamazlar bir muvize olmazsa..Zurawski tüm sene rahat rahat alisveris yapabilir begendigi alisveris merkezlerindesmileys/smiley1.gif(Zurawski'yi kötülemek,dalga geçmekiçinsöylemiyorum)Tabi 1 ay önce yöneticilerimizden bir tanesi alip getirecekken bazilari engellemeseydi dün 5.dakikada 1-0 öne geçer,biz de maglup olmazdik muhtemelen ya, neyse.. Hayirlisi..

5:0 yenilen celtic evinde 6 atmasi gerekiyorki zurawskinin orada oynama kararida sampiyonlar ligine yakin olmalari degilmiydi ?

simdi mecburen 6 tane atip takimini sampiyonlar ligine tasimasi gerek ama bir bakarsin bizimle eslesirler ve bizi sonratv-dan takip eder evinde - ach ulen ach !

sanirim onlarin maci gelecek hafta sali günü bizimkide carsamba olur.

AyhanPe
28.07.2005, 00:02
zurawski bizde olsaydi 1 tane atmasi yeterdi ama o cok daha iyi bir takima gittiya o yüzden 6 atmalismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

KuĞu
28.07.2005, 00:04
bence jun olmasi çok iyi oldu gencecik çocuk fatihin sarisini gibi geliyor banasmileys/smiley36.gifbir de bacaklari çapraz bu çocukta is varsmileys/smiley36.gif

sanatik
28.07.2005, 00:04
neyse bakalim deivid ne yapacak smileys/smiley1.gif yine tüm sezon 3 gol atarsa birdaha avrupaya giremez smileys/smiley1.gifsmileys/smiley4.gifEdited by: sanatik

AyhanPe
28.07.2005, 00:06
evet abi hepsi seneye ne olur bizi trabzona alin dicekler ama cook gec olacak o zamansmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

AyhanPe
28.07.2005, 00:07
istermisiniz simdi zurawski ciksin ben symek olmadan gol atamam desinsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifonu alin mutlaka diye yada birakin trabzona gideyimsmileys/smiley1.gif

sanatik
28.07.2005, 00:10
bence besiktasa gitsin zurawski.

AyhanPe
28.07.2005, 00:12
evet besiktas da ailton la iyi bir ikili olurlardismileys/smiley36.gif

abdulkadir_gg
28.07.2005, 00:12
Arkadaslar jun'u bende arastirdim. mükemmel bir futbolcu ama bence gözümüzde bu kadar da büyütmeyelim. Sonra adamin küçük bir yanlis herketinde yerin dibine sokuyoruz. Insallah Trabzonsporumuza hayirlar getirir. Ömür boyu bir sampiyonluk göremedik be Trabzon bu yil bare yüzümüzü güldür ya.

Medallion
28.07.2005, 00:13
Ya adam bir macta gol atamamis diye boyle yazilar yazmayin. Bence iyi bir golcu. Celtic'e gitmesinin sebebi de, bizim bir golcu icin 3 milyon Avro cok dememiz. Bu sene artik bizde oynayamaz. En azindan Avrupa maclarinda. Seneye artik.

AyhanPe
28.07.2005, 00:18
Ya adam bir macta gol atamamis diye boyle yazilar
yazmayin. Bence iyi bir golcu. Celtic'e gitmesinin sebebi de, bizim bir
golcu icin 3 milyon Avro cok dememiz. Bu sene artik bizde oynayamaz. En
azindan Avrupa maclarinda. Seneye artik.

iyide celtic onu niye aldi o zaman.yani neden üc mil. euro verdide
aldi.adamlar gözü kapali ya sampiyon oluyorlar yada ikinci oluyorlar
kendi liglerinde.o halde bu adami sampiyonlar ligi icin
aldilar.bosverin siz hep diyorum ne deivid ne zurawski en hayirlisi
oldu bizim icin.jun cok faydali olacak bizi iyiki digerlerini degilde
onu aldik diyecegiz

sanatik
28.07.2005, 00:28
evet besiktas da ailton la iyi bir ikili olurlardismileys/smiley36.gif

ailton yuvarlana yuvarlana toplan birlikde ( yada topsuz ) girer kaleye. Kimbilir önündeki oyuncularida alip götürür. Bence kafasi sorun dolu ailton besiktasdan ayrilir bir süre sonra. Neyse biz kendi isimize bakalim. Onlarda bizim transfer hakkinda olumlu konusmuyorlar. Önce cok iyi, dünden beri kötü filan. iyi olsa cekemezlik ve suskunluk.

en büyük sorunumuz defans, onu derhal cözmemiz gerekiyor. Ayrica orta sahadan oyun kurabilecek birine ihtiyacimiz var degilmi ?

AyhanPe
28.07.2005, 00:31
orta saha oyuncusu brezilyada olabilir bizimkiler hala orda yada yunanistan üzerinden gizlice geldilersmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

sanatik
28.07.2005, 00:32
sanmiyorum brezilyadan artik ancak coluk cocuk yetistirir ilerde getiririz demisdi ya birisi. kimbilir onlari ariyordurlar halen orada. Plajda hayat var ya iyibir sebep bulmuslar anlasilan dolasmak icin. vay suna bak öff buda neeee. smileys/smiley1.gif

AyhanPe
28.07.2005, 00:38
suanda ya plaj da mac yapiyorlardir yada ordaki arkadaslariyla hali saha maci.bayagi yakinlik kurmuslardi yerli halklasmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif
beach voleyball da oynuyor olabilirlerde.abi baksana bir nerdeler .belki
hallettikleri bi kac kisi vardir bakalim kimmis yeni adaylarsmileys/smiley4.gif

CECEN61
28.07.2005, 00:43
bu alman da nereden çikti allah askina.ya bisey soracam ben sinirden ikinci yariyi izlemedim. eller size göre nasil bi topçu. yani çokmu kötü allah askina

gerçekefsane
28.07.2005, 00:45
CECEN61

yorumsuz

AyhanPe
28.07.2005, 00:47
ilk maciydi ve adamin zamana ihtiyaci var.bence yanina ondan iki kat
hizli bir adam korsak bu acigi kapatilir yoksa top ayagindayken ne
yapcagini bilen birisi.ama asil sorun ayaginda olmadiginda ortaya
cikiyorsmileys/smiley4.gifzaman zaman toplari iyi kesiyor
ama agir davrandigi bi kac pozisyonda var.bence gollerin hicbirinde
hatasi yok.ilk gol emrahin hatasiydi!!! adamin hicbir golde hatasi yok
direkt ama daha uyum sorunlari var bizim defansdaki lazutlarla

The Londoner
28.07.2005, 00:51
Son duyumlarima gore, Omer Sari ve Lemi Celik Brezilya`dan gizlice donmusler. Fakat utanclarindan bir yere cikamiyorlarmis (!)

CECEN61
28.07.2005, 00:52
yani bizmi bir anda çok sey bekliyoruz. veya bize gelen futbolcularin insanüstü varliklar oldugpunumu saniyoruz. bi kere futbol oynayanlar bilir libero çik diye bagirdimi bütün defans blok halinde çikar.mesalaa bunun gibi bir çok sey. arada iletisim bozuklugu var.ayrica daha yerleri oturmadi.symek te ilk geldiginde bir iki maç alisamammisti ama nasil futbolcu oldugunu hepimiz gördük. degilmi bence sabrerdelim.kaleciye gelince o golleri dida olsa kurtaramazdi.kalecininde bi suçu yok bence

sanatik
28.07.2005, 00:52
eller bence rakibini top ile cok oynattiriyor. müdahele etmesini gec buluyorum.

dün oda pas hatasi yapdi ama ilk mi ikinci yarimi simdi bilmiyorum.

rumlar yeni forvet degisisince hocanin elleri cikarip yerine tayfunu almasi ile gelen iki gol ne kadar eller kalsa bu golleri yemezdik anlamina gelir bilemem.

Ben kararsizim dogrusu. Gelecek macda ancak hersey netlesir.

KuĞu
28.07.2005, 00:53
ben yanlis görmediysem ts nin trabzona döndügü havaalani görüntülerinde ömer sari vardi

sanatik
28.07.2005, 00:55
Son duyumlarima gore, Omer Sari ve Lemi Celik Brezilya`dan gizlice donmusler. Fakat utanclarindan bir yere cikamiyorlarmis (!)

aciklama yapma geregide duymuyorlar anlasilan. Senin bu konuda yazini iyi biliyorum ve cok uygun buluyorum. Simi bunlari konusmak istemiyorum gelecek hafta macda yüzümüz gülsün istiyorum ancak bu konuda unutulup gidilmesi yenilenmesini saglar maalesef.

su son haftalarda cekdigimiz izdirabi düsünmek bile istemiyorum.

AyhanPe
28.07.2005, 00:56
kaleci nin konstresi bozuldu ama uzanislari cok güzel.biraz daha zamana
ihtiyaci var sonra da insan üstü kurtarsilar yapar bu adam acayip
zipliyor.ikinci gol tam 90 a gitti ama adam kurtariyordu nerdeysesmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifaz kalmisti parmaklari deyseydi cikardi top.

ömer sariyla lemi dönmedi yahu daha isleri var orda.bir forvet
bir orta saga oyuncusu ve bi tane stoper daha bakiyorlar 3-4 sene sonra
gelipte bakmayalim diye.hemen gidip alcaklar.böylelikle zaman kaybi
olmayacaksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

KuĞu
28.07.2005, 00:59
Jefferson konusunda biraz tedirginligim var o da her topu yumrua çikarmaya çalismasi, totabilecegi topu bile yumruklayip uzaklastirmaya çalisiyor ve dönen top rakip te kalabiliyor. batum maçinda da ayniydi taraftara show yapiyor sandim ama son maçta da benzer seyler yapti topu tutma konusunda kendine güveni yok mu anlamadim, zamana ihtiyaci var belki ama bizim okadar zamanimiz var mi bilmiyorum valla bu hantal defansla isler daha da zorlasir.

The Londoner
28.07.2005, 00:59

aciklama yapma geregide duymuyorlar anlasilan. Senin bu konuda yazini iyi biliyorum ve cok uygun buluyorum. Simi bunlari konusmak istemiyorum gelecek hafta macda yüzümüz gülsün istiyorum ancak bu konuda unutulup gidilmesi yenilenmesini saglar maalesef.

su son haftalarda cekdigimiz izdirabi düsünmek bile istemiyorum.

Ne soyleyecekler ki? Elimize, yuzumuze bulastirdik, ozur dileriz" diyecek medeni cesaretlerimi var?

CECEN61
28.07.2005, 01:00
arkadaslar birakalim bizim basiretsiz transfer komitesini. ne aradiklarini bile bilmiyorlar.bence bütün hata senol hocada. ne aradigini ondan iyi kimse bilemez. böyle bi sey olurmu kimi alirsa alsinlar ben kadroya koyarim.ya senol hoca bizzat gidip ilgilenseydi vede bastirsaydi bu halde olmazdik. arkadaslar trabzonspor transfer için su hesaba para yatirin dese hangi birimiz yatirmayiz söyleyin bana valla elimde ne varsa verirdim. mesele para meselesi degil. senol hoca böyle bi açiklama yaptiysa anlayin ki yönetim içinde kutugplasmalar var.ben bunu bilir bunu söylerim yakinda da çikar meydana

gerçekefsane
28.07.2005, 01:00
brezilya burada ofis aciyor, bizimkilerorada smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

sanatik
28.07.2005, 01:01
jefferson hakkinda sambafoot sitesinde bir brezilyali yada o ligi iyi tanidigini tahmin ettigim biri ( bir cok konuda degerlendirmeleri var futbolcular hakkinda ) "kaleciligin sadece atlamak, ziplamak olmadigini ögrenmeli" demisti !

globo.com media kisminda jefferson ile arama sonucu olarak oynadigi maclardan gördügüm cok iyi kurtarislar yapdigi idi. Hatta onunla repörtaj yapilmisdi mac arasi yada sonrasi.

AyhanPe
28.07.2005, 01:03
Jefferson konusunda biraz tedirginligim var
o da her topu yumrua çikarmaya çalismasi, totabilecegi topu bile
yumruklayip uzaklastirmaya çalisiyor ve dönen top rakip te kalabiliyor.
batum maçinda da ayniydi taraftara show yapiyor sandim ama son maçta da
benzer seyler yapti topu tutma konusunda kendine güveni yok mu
anlamadim, zamana ihtiyaci var belki ama bizim okadar zamanimiz var mi
bilmiyorum valla bu hantal defansla isler daha da zorlasir.

yok inan süper bi kaleci.sadece cok heyacanli.ilk defa yurt disinda
oynuyor ve cokta genc.biraz alissin görürsünüz.ve duygusal bir arkadas
bence.kendine gelirse görecegiz onu.

AyhanPe
28.07.2005, 01:05
jefferson hakkinda sambafoot sitesinde bir brezilyali
yada o ligi iyi tanidigini tahmin ettigim biri ( bir cok konuda
degerlendirmeleri var futbolcular hakkinda ) "kaleciligin sadece
atlamak, ziplamak olmadigini ögrenmeli" demisti !

evet bende okumustum onu.ama ayni zamanda cok iyi bir kaleci oldugunu
biraz kendini gelistirirse brezilyanin en iyi kalecesi olur da demisti
sanatik abi

The Londoner
28.07.2005, 01:06
jefferson hakkinda sambafoot sitesinde bir brezilyali yada o ligi iyi tanidigini tahmin ettigim biri ( bir cok konuda degerlendirmeleri var futbolcular hakkinda ) "kaleciligin sadece atlamak, ziplamak olmadigini ögrenmeli" demisti !

Jefferson top tut(a)miyor, sadece celiyor. Bu cok tehlikeli. Boyle giderse kalemiz donen toplarda cok tehlike yasar. Edited by: The Londoner

sanatik
28.07.2005, 01:06
tamamgerisini okuyamadim o zaman yada ayni yazida iletilmisse anlamadim tercümeden dolayi.smileys/smiley1.gif

tek hosuma gitmeyen durum topu elinle tutmamasi !!!!Edited by: sanatik

AyhanPe
28.07.2005, 01:11
jefferson hakkinda sambafoot
sitesinde bir brezilyali yada o ligi iyi tanidigini tahmin ettigim biri
( bir cok konuda degerlendirmeleri var futbolcular hakkinda )
"kaleciligin sadece atlamak, ziplamak olmadigini ögrenmeli" demisti
!

Jefferson top tut(a)miyor, sadece celiyor. Bu cok tehlikeli. Boyle giderse kalemiz donen toplarda cok tehlike yasar.

ya acayip heyecanliydi.hata yapmaktan korktu.kendini göstemeye
baslayinca bunu asar kesin.ama toplari celmesi bile cok güzel.toplar
rakiplere gitmiyor genellikle dikkat edin.uzaga celiyor toplari ceza
alanini disina.bazi kaleciler cok sert gelen toplari celerken topu ceza
alani disana celemiyor mesela rüstüsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif
teknigi harika topa uzanisi falan.senol günes anlar bu islerden.kalede
sorun olmayacak.forvette sorun olmayacak.orta saha ya aurelio gerekiyor
yada onun ayarinda biri

CECEN61
28.07.2005, 01:11
arkadaslar bi dahaki kongrede yönetime aday biz olalim baskanimiz sanatik.varmisiniz kongreyi basalim smileys/smiley36.gif

AyhanPe
28.07.2005, 01:14
yok ya baskanimiz atay aktug asbaskan sanatik olsun.valla ben ömer
sarinin görevini istiyorum.brezilya cok güzel.orda günümü gün
etcem.nasil olsa bedava.ohhh gel keyfim gel.ara sira mac izlicem diye
baska yere giderim diye sizi kandiririm.nerden bileceksinizki.sanki
brezilya tvleri beni
cekecek mactasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

CECEN61
28.07.2005, 01:18
basbakan leminin görevinide bana versinler hem beraber takiliriz sen nereye ben oraya smileys/smiley36.gif

sanatik
28.07.2005, 01:28
baskan meselesine girmeyelim simdi. Benide hic karistirmayin beyler. Yazik olur takima smileys/smiley1.gif

CECEN61
28.07.2005, 01:34
arkadaslar söyle bi uygulama baslatsak.trabzonspor için devre arasinda yailacak transfer için para toplayalim. bankada bi hesap açtiralim o parayi bloke ettirelim.taraftarin istedigi futbolcu alinacaksa serbest biraksinlar parayi. yani kimse alamasin parayi.devre arasinda biz alalim bi futbolcu. bizde yogoslavyadan aliriz zuahha.arkadaslar bide smöyle oluyormus.para issi tamam biz daha beter pazarlikçi çikiyormusuz. smileys/smiley36.gif

Vektra58
28.07.2005, 01:46
http://img107.imageshack.us/my.php?image=s4fu.gif

Zuro Suskun Kalmissssssssssssssssssss.........................

Edited by: Vektra58

sanatik
28.07.2005, 01:50
ula www.imageshack.us (http://www.imageshack.us) sitesine upload yap sonra resmi ekle buraya.

kendi bilgisayarindan olmayi öyle smileys/smiley1.gifgöremiyoruz.

@ CECEN61

su 3:1 lik yenilgi son günlerde az biraz yerine gelen nesemi iyice bozdu. cok gec kaldilar cok. oysa cok daha erken sorunlari cözebilirdik. pazarlik yapilmasi gayet dogal ve olmasi gerekir ancak zurawskiye güvenip brezilyada isini dogru dürüst yapamayinca, güvenimiz sarsildi. Ne yapalim son yenilgiden sonra gülemiyorum. BEkliyorum sadece.Edited by: sanatik

Vektra58
28.07.2005, 01:58
http://img107.imageshack.us/my.php?image=s4fu.gif

Sanatik Kardes Yukaridaki Link senin Için..........

AyhanPe
28.07.2005, 01:59
elbette sende güleceksin birgün asbaskanimsmileys/smiley4.gif

sanatik
28.07.2005, 02:01
tesekkkürler vektra58

ya bu siyah beyazlilarda baya uzun adamlar resimdekiler. Zurawski ufak kaliyor yanlarinda.

AyhanPe
28.07.2005, 02:05
su alman oyuncu kim acaba.transfer yürütecek kim kaldi baska.acaba ömer
sariyla lemi yi buraymi sürdüler.yani cok yakinimizda olabilirlersmileys/smiley4.gif

gerçekefsane
28.07.2005, 02:47
tv8'decorinthias-cruizero maci var. corinthias'tangustavonery ve andersonizlenmisti

tunganyan
28.07.2005, 04:09
yaw arkadaslar bi ara young boys'taki orta sah gokhani soruturuyodu senol gunes. noldu o is.adam hem teknik,hem sogukkanli,hem oyunu rahatlatiyo;hem de TÜRK.neden kayboldu gitti.su an takimda gereksiz oyuncular var.onlardan birinin yerine alinabilir.

sanatik
28.07.2005, 04:19
tunganyan hatirlatman iyi oldu. Macda pek dikkatimi cekmedi benim bizimkilere dikkat etmemden dolayi ancak bu transfer ile defans sorunumuz cözülebilirmi dersin ? Bir macini izledikden sonra alinma karari ne kadar dogru olabilir ? Üstelik genc yasi ve daha yeni kadroya alinmasindan dolayi az tecrübesi olmasi,bu girisimin cok erken oldugunun göstergesi degilmidir ?

Ustaalioğlu
28.07.2005, 04:24
su macta m.yilmazin yerine shota olacakti, ah ulan ah... sampiyonlar ligine mi girmezdik, kombineler mi satilmazdi patir kutur, formaydi, uye sayisiydi.. doldurdular 22 yasindaki yabanci futbolculari, adam mi yetistirecez bu sene yoksa taraftarin bekledigi hedefleri mi tutturacaz..

hakanh
28.07.2005, 05:28
yaw arkadaslar bi ara young boys'taki orta sah gokhani soruturuyodu senol gunes. noldu o is.adam hem teknik,hem sogukkanli,hem oyunu rahatlatiyo;hem de TÜRK.neden kayboldu gitti.su an takimda gereksiz oyuncular var.onlardan birinin yerine alinabilir.

Yanlis hatirlamiyorsan Ferhat'i soruyorsun Young Boys'daki.

Young Boys, bu sene O'na ihtiyaclari oldugunu ve satmayi dusunmediklerini soylemis.

AyhanPe
28.07.2005, 09:41
bonsevis bedeli fazla gelmistir bence.simdi ne olacak bakalim
birilerini alacaklar ama bunu hep birlikte görecegiz.ya ben tam mac
günü gelecekmisim arkadaslar.maci izleyemicem bilesmileys/smiley19.gif

immortal_TS
28.07.2005, 10:05
bonsevis bedeli fazla gelmistir bence.simdi ne olacak bakalim birilerini alacaklar ama bunu hep birlikte görecegiz.ya ben tam mac günü gelecekmisim arkadaslar.maci izleyemicem bilesmileys/smiley19.gif

kardesim senin adina üzüldüm ama sadece gökyüzüne bakman yeterli olacak, maç basladiktan sonra her yanip sönen yildizda TRABZONUMUZ bitane çakacakrumlara, Ve sonunda toplu bir yildiz grubu görünce onlar bizleriz ve Turu kutluyoruz.smileys/smiley2.gifEdited by: immortal_TS

Volkan Albayrak
28.07.2005, 10:45
almanyada futbolcumu aliyoruz

kamil
28.07.2005, 11:16
Arkadaslar su anda ne yazsak Sali gününün etkisinde kalarak yazmis olacagiz.Bir parça depresyonda gibiyiz.Çarsambayi bekleyecegiz.Insallah Rumlari kendilerine getiren bir skorla maçi aliriz.Bu arada rüyamda Rövans maçini 6-1 almisiz.Bu arada rüyalarim genelde olumlu çikar.Bizdeki bu depresyon durumu eger yönetimimizde de varsa iste o zaman yandigimizin resmidir.Bu arada 2 yerli transfere ihtiyacimiz var.Biri orta sahaya,digeri de Emre asik olabilir.O zaman defansimiz daha güvenli olacaktir.

kamil
28.07.2005, 11:21
Bu arada Yunan televizyonlari maç sonu görüntülerini verirken hep taraftarlarimizin üzgün durumlarini yansitti.Inanin insanin kanini donduran görüntüler vardi.Bu görüntüleri ve rum televizyonlarin kritiklerini rövans maçi öncesi bütün futbolcularimiza seyrettirmek lazim.Hiç olmazsa kendilerine gelirler ve bu ayiplarini temizlerler.

ÖmerFarukYılmaz
28.07.2005, 11:38
yaa bisiy sorcam jun ön eleme maçinda oynayacakmi

tigin
28.07.2005, 11:42
Jun oynayamayacak.Önemlide degil.Her halükarda RumlarinCL rüyasi Çarsamba günü kabusa dönüsecek.

ÖmerFarukYılmaz
28.07.2005, 11:46
insallah insallah

akdin
28.07.2005, 12:06
Alpay Köln ile anlasmis

İleli
28.07.2005, 12:47
oha o ne be celtic 5 taen yemis cuss filan oldum simdi :)

owenank
28.07.2005, 12:50
ALmanyadan ilgilendigimiz topcu Alpay mi yoksasmileys/smiley36.gif

Mesut AKYILDIZ
28.07.2005, 13:21
2004-2005 sezonu bittiginde takimi hiç bozmadan yapilacak direk oynayabilecek 3-4 tane transfer takimimizin her iki kulvarda basarili olabilmesi için yeterli görülüyordu bütün otoriteler tarafindan. Maalesef yönetimimiz 3-4 transfer yapmak bir yana mevcut kadronun en öenmli futbolcularindan tolga gibi milli takim ve trabzonsporun en önemli defans oyuncusunu para için satmis bulunmaktadir. Bence tolganin satilmasi çok büyük ve yeri doldurulmasi çok zor bir kyiptir.Çünkü tolgayi sattiginizda onun yerini doldurabilecek ne mevcut kadroda nede türkiyede alabilecegin yerli bir futbolcu var üsteliktolganin yerine alinan futbolcu yabanci oldugundan yabanci kontenjaninizdan 1 kisi eksilmis oluyor.&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;

Gelelim yeni transferlere eller bana ilk mactaki görüntüsü ile tolganin yerini doldurabilecek kapasitede bir oyuncuymus gibi gelmedi tolganin yerine alindigi içinde mevcut kadroya alternatif olarak düsünülemez direk oynamak zorunda yani kisaca yeni bir transfer saymiyorum tolganin yerine alindigindan kalecimizde zaten petkoviçin yerine alinmisti oda yeni bir transfer sayilmaz ben yinede yeni bir transfer olarak sayayim.Üstelik kacemizin de tecrübeli oldugu söylenemez çok top sektiriyor cok iyi bir kaleci izlenimi birakmadi bende acikcasi. Eller ise tam bir muamma biraz bana agirmis gibi geldi zaten erdinçte agir defansimiz ilerleyen günlerde bize sorun cikarmaya gebe bir yapidaymis gibi geldi bana. Jun transferi ise çok olumlu geldi bana hem genç hem de bizim en önemli sorunumuz olan kapali defanslari acma zaafiyetimizi giderecek yapida bir oyuncu oldugu söyleniyor aldigimiz ilk duyumlara göre.

Kisacasi yönetimizi suan için 1,5 bilemediniz 2 tane transfer yapmis gibigörüyorum ben mevcut kadronun istenen basarilari elde edebilmesi için en az 2 tane kaliteli transfer ile takviye edilmesi gerekiyor insallah bu transferler en kisa sürede yapilir ve senol hocamizda bu konuda pasif kalmamali yönetim üzerinde baski kesinlikle kurmalidir yoksa sonuç yine trabzonspor taraftari için hüsran olur ve yine bir transfer fiyaskosu ile taraftar basbasa birakilmis olur sorumlular sonuçlarina katlanmak zorunda kalir.Yetti artik her transfer sezonu bu taraftar cekmedi kendi yönetiminden cektigini adam gibi transfer kesinlikle yapilmali yoksa benim bu kadrodan hiç ümidim yok rum takimini kesinlikle eleriz ama ya ondan sonrasi ondan sonrasi çok zor geliyor bana cünkü bizim gol atmak gibi bir problemimiz yok bizim problemimiz defansta defansin en önemli isimleri agir bu bizim basimiza cok is acar ilerleyen zamanlarda. Insallah hersey trabzonsporumuz için hayirli olur.

kamil
28.07.2005, 13:39
Ilgileniyoruz,alacagiz,alternatif,görüsüyoruz,birk aç gün içerisinde tamam v.s. gibi lütfen biraksinlar hemen 2 futbolcu alsinlar ne uyusuk bir transfer komitemiz var yahu.....

kamil
28.07.2005, 13:42
alin su emre asigi bonservisi falan da yok bal gibi gelir trabzona.Niçin bekliyorlar anlamiyorum.Tayfunun düzelmesinimi bekliyorlar acaba.o kronik vaka düzelme sansi bile yok.Nerde duracagini bilmeyen bir defans oyuncusu var türkiye de o da tayfundue vesselam.

Egemen
28.07.2005, 13:50
emre kaç senedir top oynuyo allahinizi severseniz. takima emre gibi bi adam lazim deil bence...

CECEN61
28.07.2005, 14:01
abicim emre asik benim gözümde türkiyedeki en iyi stoperdir.emrenin avrupa tecrübesi milli takim tecrübesi vardir. hizli, hirsli, korkusuz bi defans oyuncusu.lütfen duygusal düsünmeyelim.proofosyonel düsünelim bence ellerin yerine emreyi alsaydilar çok daha iyiydi. görürsünüz emre trabzonspora glsin milli takimda banko oynayacaktir.

demiahme
28.07.2005, 14:26
emre'nin maç içerisinde nobre'ye yaptigi hareket(taciz) insanlik sinirlarinin disindaydi.biz ibrahim ege'yitam olarak neoldugunu bilmedigimiz bir olaydan sonra 8 ay kadro disi birakmisken emre gibi bir serefsizi takimimiza nasil alirizsmileys/smiley7.gif

coskun61
28.07.2005, 16:20
transferi kapatmadilarmi arkadaslar

Keleşoğlu
28.07.2005, 16:25
nasi kapatirlar transferi takimi izlemedilermi sali gunu!!!

Berat
28.07.2005, 16:26
transferi kapatmadilarmi arkadaslar

yabanci transferini kapattik dediler ama haberlere bakilirsa alman bir stoperle görüsüyolarmis..Zannimca Anorthosis faciasindan sonra transfer yapacaklardir..

CECEN61
28.07.2005, 16:30
emre'nin maç içerisinde nobre'ye yaptigi hareket(taciz) insanlik sinirlarinin disindaydi.biz ibrahim ege'yitam olarak neoldugunu bilmedigimiz bir olaydan sonra 8 ay kadro disi birakmisken emre gibi bir serefsizi takimimiza nasil alirizsmileys/smiley7.gif

bunu fenerbahçeye karsi yapmasi bence çok dogal.helal olsun insallah emre asik trabzonsporda oynar.vede çok basarili olacagina hiç süphem yok.

yabgu61
28.07.2005, 16:33
bu anorthosis maçinda sonra gerçektende Senol Hocamiz'in belirttigi gibi bir defans oyuncusuna ihtiyaç duydugumuz belli. Tayfun arada sirada böyle hatalar yapardi ama bu hatanin yapilacagiyer bu maç degildi. hele hele 2 hatanin olmasi çok kötü.2 basit hatadan 2 gol.diyecek baska birsey yok. acilen defans alinmali...

CECEN61
28.07.2005, 16:36
trabzonspora daha fazla oyuncu lazim bence.sadece defans degi.yani transfer komitemiz kimin ellerinde bakarmisiniz lemi basbakan.özkan sümerin açiklamasini okudunuzmu futbolcuyken futboldan anlamayan biri transfer için görevlendirilirse olacagi budur diyor valla hakli adam.

Mesut AKYILDIZ
28.07.2005, 16:40
EN AZ 1 TANE STOPER TAKIMA ALLAHIN EMRI GIBI SART BIZ DEFANSLA BIRAKIN SAMPIYONLAR LIGINE GIRMEYI TÜRKIYE LIGINDE ILK 4 E GIREMEYIZ BIZIM DEFANS OYUNCULARIMIZ RUM TAKIMINDA ILK 11 E DAHI GIREMEZ BÖYLE REZALET OLMAZ SEN SAT TOLGAYI SEN YATTARAYI MEHMET YILMAZIN DÖRTTE BIR FIYATINA OYNAT SONRA BU MAGLUBIYET ONUN ÜZERINE KALSIN

Volkan Albayrak
SU. S.L. DEN ELENSINLERDE SONRA TRANSFER YAPAR BUNLAR GEÇEN SENE SYMEKI ALSALAR S.L. YE GIRMISTIK AMA ALMADILAR YINE HELALOLSUN SIZE REZIL ETTINIZ BIZI HELAL OSUN ATAY AKTUGA KURUMSALLASSIN BAKALIM DEVAM KURUMLASMA YA AFERIN

gagulik
Arkadaslar Emre Asik bu takima ilac gibi bence anladigim kadariyla cok pahali da degil en azindan tayfun gibi tecrübesiz degil kesinlikle alinmasi lazim (Alpay dan daha iyidir.)

CECEN61
28.07.2005, 16:48
arkadaslar bakin bu olaya ii dikkat çekmenizi istiyorum.trabzonsporda yildizi parlayip en üstlere çikipta trabzonspordan ayrilip tekrar basarili olan kaç tane futbolcu var. KÜÇÜK ORHAN, ABDULLAH,OGÜN,OKTAY ... vs. ama trabzonsporun aldigi yerli oyuncular gerçekten çok basarili oluyor. MESELA; TOLGA, OKTAY, VOLKAN, EMRAH, vs. buna örnek gösterecek çok futbolcu var. o yüzden diger takimalrda mutsuz olan futbolcular aradigi huzuru trabzonda buluyor. trabzonspor türk futbolcusu için parlama, siçrama yapabilecegi bi klub. o yüzden emre insallah trabzonsora gelir çok yakin zamanda tekrar eski günlerine dönecektir hiç süphem yok.

Mesut AKYILDIZ
28.07.2005, 16:51
BENCEDE EMRE ALINSA FAYDALI OLUR CÜNKÜ ONUN TECRÜBESINDE BIR FUTBOLCU YOK TAKIMIMIZDA HEM HAVADAN HEMDE YERDEN COK ETKILI BIRDE BIRSEY SORUCAM BU ELLER YAPI OLARAK BIRAZ AGIRMI YOKSA AGIRLIGI 10 GÜN KADAR ANTREMAN YAPMAYISINDANMI KAYNAKLANIYOR ÇÜNKÜ BENIM AÇIKÇASI PEK HOSUMA GITMEDI O TIP OYUNCU ALMAK IÇIN BREZILYALARDA KAMP KURMAYA GEREK YOK TÜRKIYEDE ÇOK VAR ELLER TIPINDE OYUNCU

CECEN61
28.07.2005, 17:00
arkadaslar okadar kamp kurdular keske brezilyali lucio yu alsaydilar.

Barış
28.07.2005, 17:09
Adam artik transfer yok dedi bitti.Tartismaya da gerek yok artik.O olsaydi bu olsaydi laflari gereksiz.

demiahme
28.07.2005, 17:11
alman defans oyunculari genelde iyi çikiyor.alman olsun çamurdan olsunsmileys/smiley17.gif

worldmaster
28.07.2005, 17:12
Konununda kapanma vakti gelmistir.Devre arasinda Transfer olursa tekrar açilir

The Legend
28.07.2005, 17:14
Ne emre si yaaa...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley13.gif

o adam tam bi kasap....

hem artik bi de üstüne üstlük yasli....

Brezilyadan defans oyuncusu alcaklarsa juventude de oynayan naldo yu önerebilirim.Adam son izledigim maçindasüper bi firikik golü atti.Hem frikik atan oyuncumuzda olur.

worldmaster
28.07.2005, 17:17
Iyi savunma yapsin yeter

Hüseyin Çümen
28.07.2005, 17:18
eller takima uyum sorunu yasiyo olabilir ama erdinçin yaptii hatalar çok fazlaydi biz bu defansla çok zor günler yasariz gerçi o aksam kimse bise oynayamadi insallah havadn olmustur

CECEN61
28.07.2005, 17:19
Brezilyadan defans oyuncusu alcaklarsa juventude de oynayan naldo yu önerebilirim.Adam son izledigim maçindasüper bi firikik golü atti.Hem frikik atan oyuncumuzda olur.

basbakan 6 aydir izliyor.brezilyada o göremedimi acaba o stoperi.smileys/smiley7.gif

melrok
28.07.2005, 17:25
özkan sümerin lemi ile ilgili yorumu vardi bi yerlerde, futboldan anlamayan adamin seçtigi oyunculardan hayir gelmez diye umarim özkan sümer yanilirsmileys/smiley19.gif

Emre7
28.07.2005, 17:28
Bilmiyorum 1-2 yorum okudum abi siz burda transfermi tartisiyonuz.

yanlis yapiyosunuz gözünüzü yiyim 1 maça adamlari ezmeyin önümüzde almamiz gereken bir maç var yok o kötü bunu alsaydik demeye gerek yok eller ve erdinç yan yana kaç maç oynadi. cevap 0

ozaman tartismaya gerek yok. hem biten maçin arkasindan aglansa simdi dalen d.kiev maçina aglamamiz gerekirdi. yapmamiz gereken biletimizi alip stattaki yerimizi almak. bu kadar takim destek bekliyo.

su formlarda yazi yazan trabzonlular hadi görelim sizi stata yürüyün.

statada homurdanmak için gelmeyin.bellikibu adamlar kapanacak yapmamiz gereken 90 dk deil.adamlar sahayagirdigi gibi sesimizi ögle bir gösterecezki bizimkiler bizden destek alacak onlarin ayaklari titricek. yoksa kimse piyasada ben trabzonsporluyum diye gezmesin bence onun febeliden geseliden farkil yoktur.OLAMAZ

Visitor
28.07.2005, 18:14
Transfer bitmedi

''Aktug, transfer süresinin bitimine kadar da transferin sürecegini sözlerine ekledi''

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=1203 (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=12033) 3

Harun
28.07.2005, 18:30
Gözümüzün önündeki futbolcuyu göremiyoruz ki Brezilyadakini görelim.Ersan Martin gibi adam gitti Ankarasporla anlasti.Simdi alamadikya bu futbolcuyu kimse begenmez alsaydik göklere sigdiramazdik.

sanatik
28.07.2005, 19:40
Werder BremenbrezilyaliNaldo (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=32213) ile anlasmak üzere.

22 yasindakiFC Juventude defans oyuncusu, defansin göbeginde oynayan ve bayern müniche transfer olan valerien ismael icin düsünülüyor.

Bizim gündemimizdemiydi bu oyuncu ? Taniyan varmi bunu aramizda ?Edited by: sanatik

kelkitli29
28.07.2005, 19:46
eller takima uyum sorunu yasiyo olabilir ama erdinçin yaptii hatalar çok fazlaydi biz bu defansla çok zor günler yasariz gerçi o aksam kimse bise oynayamadi insallah havadn olmustur

hüseyin bu sorunun cevabi hazir aslinda. Düsünsenize Otelden cikmak yasak, Telefon görüsmesi yasak. kesin uykuda uyutmadilar bizimkilerine. yoksa bütün takim ayni günde bu kadar kötü oynarmi? Trabzonda mac 5-0 insallah. uyku uyutmamaliyiz adamlara

Emiroğlu
28.07.2005, 19:59
Zannetmiyorum abi,ben bu adamin listede olduguna dair en ufak bisy duymadim.Ama Bremin defansindaki eksik için alindiysa fena degildir heralde.smileys/smiley4.gif

manomat
28.07.2005, 20:48
Arkadas gündemimizde transfer var mi?

KuĞu
28.07.2005, 21:29
SON HABER...SON HABER...SON HABER...SON HABER...

Trabzonsporun almanyada yaptigi transfer çalismasindan bugün itibariyle önemli bir sonuç çikmamis.

Marco Aurello Jun için ;

onlarla yaptigimiz iki maçta da onu tutmakla görevlendirilmistim hayatimda tuttugum en zor oyuncuydu, çok hizli çabuk adam geçebilen agresif ve hizli bir oyuncu Trabzonspor süper bir transfer yapti demis, ayrica;

Jefferson için arnortosis maçinda çok heyecanliydi çok iyi bir kaleci biraz zaman verin demis, Eller için ise onun için brezilyada asla adam geçemez deniyordu onlara biraz zaman tanisinlar traftarin sevgilileri olurlar. demis

KuĞu
28.07.2005, 21:31
Bu marco nun futboldan sonraki isi hazir, fanatikte trabzonspor köse yazari, habire yorum yapiyor arkadas yaasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

KuĞu
28.07.2005, 21:33
Marco açikalamasi EK :

O dönemde Fenerbahçe de Jun u transfer etmek istemisti ama basarili olammasti. demis

kutoz
28.07.2005, 21:47
Marco seneye gelecek ya, simdiden zemin yapiyor smileys/smiley36.gif

Medallion
28.07.2005, 22:03
Adamlarin bizimkilere yaptiklari bile yetmesi lazimdi, motivasyon icin.Etkilenmedilerse bizimkilerin eksikligi.Biz de ayni seyleri yapip, adamlari daha da mi motive edelim?

KuĞu
28.07.2005, 22:03
Marco seneye gelecek ya, simdiden zemin yapiyor smileys/smiley36.gif

haklisin yaa bu aklima gelmemisti sira yavas yavas ona geliyor yazarlari basladi aurello yetersiz demeye.

TrabzonStorm
28.07.2005, 22:10
BIZIMKILER HALA BREZILYA DA MI?

GELMEDILERSE NE YAPIYOLAR?

GELDILERSE NE YAPIYOLAR?

AyhanPe
28.07.2005, 22:54
arkadaslar bi spor sitesinde buldum fenerasyonun avrupayi sarsacak yeni bombasiyla ilgili.yorumu size birakiyorumsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifözellikle liedson la ilgili habere bakin.tanidik bi simanin ismide orda

Alem transfer görecek

Liedson da müthiş..</span>.

Kanarya'nın, Anelka'ya alternatif olarak üç golcü üzerinde durduğu
vurgulandı. Bunlar, Liverpool'un Çek golcüsü Milan Baros, Sporting
Lizbon'lu Liedson ve Cruzeiro'lu Fred. Liverpool, 24 yaşındaki Baros'u
satmak istiyor. Çek yıldızın maliyeti 7 milyon pound. Sporting ise 25
gol atarak gol kralı olan Liedson'un yerine Santos'tan Deivid'i
transfer etti. Portekiz ekibi, Brezilyalı golcüyü gözden çıkardı</span>.
Cruzeiro'lu Fred'i ise Daum'un 2 yıldır izlediği belirtildi.

Milan Baros

1981 yılında doğdu. 39 kez Çek Milli Takımı forması giyip 25 gol attı.
1998-2002 arası Çek Ligi'nde Banik Ostrava takımında 76 maçta 23 gol
kaydetti. Dört sezondur görev yaptığı Liverpool'da 66 maçta 19 gol
attı. Teknik direktör Rafael Benitez tarafından Dudek ile birlikte
satış listesine konuldu.

sanatik
28.07.2005, 23:18
ya ölümüne_ts birak su tavuklari, ne yaparsa yapsinlar. medya zaten sisirip duruyor, siradan oyunculari bile yildiz yapmislar.

biz kendimizle ugrasalim.

KuĞu
28.07.2005, 23:32
Cruzeiro'lu Fred bizim bir zamanlar listede olan futbolcu degilmiydi lemi begenmeyip almadiysa fener alsin yahu smileys/smiley36.gif

AyhanPe
28.07.2005, 23:32
ya ölümüne_ts birak su tavuklari, ne yaparsa yapsinlar. medya zaten sisirip duruyor, siradan oyunculari bile yildiz yapmislar.

biz kendimizle ugrasalim.

yok ya sanatik abi buna bakilirsa biz kral futbolcularla
ilgiliniyoruz.bana göre jun un barostan bi eksigi yok.hatta fazlaligi
varsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifböyle haberleri görünce bizim transferlerin bomba olduguna inaniyorumsmileys/smiley36.gifportekizler bizim deivid i aldi ve kendi oyuncularini gözden cikardilar.bu süper yildizida onlar istiyorsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Colakoglu
28.07.2005, 23:41
milan barosumu istiyolarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif
hic gülesim yoktu.. beyler bunlar cürümüs avrupada is yapamayan,
avrupanin büyük takimlarinin bile aldiktan sora biz bunu niye aldik
acaba diye pisman olduklari futbolculari,en büyük örnek (appiah)
alirlar ancak appiah juventusta yedek klubesini koltuklari asindirdi
otura otura ve tam bi kazma kendileri

kaynak: juventus taraftari olan italyan bi arkadasim...

sanatik
28.07.2005, 23:43
alman oyuncu hakkinda bir ilerleme, infoyokmu ?

AyhanPe
28.07.2005, 23:47
o herif juventus da ilk 18 e giriyormuydu yaasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif milanda oynayan mohammed baa diye bi futbolcu vardi.milyon dolarlar verip bi istanbul takimi aldii.akibeti malumsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifbuda öyle olacak

arkadaslar saka bi yana bunlara bakarsak iyi transfer yaptik.su bizim jun
u o paraya almak cok büyük basari bence ama inaniyrorum bizim jun a istanbul u mayasi
bozuk takimlarindan en bozugu talip olsaydi 7 mil eurodan asagi ya
vermezdiler.yani yonulmamis gazi yonmak hikayesismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif ama bu gaz cokta yonulmus yaaa

Colakoglu
28.07.2005, 23:52
istanbul takimlarina atay baskanin futbolcu verecegini hic sanmiyorum... ben o yönünü cok begeniyorum baskanin smileys/smiley32.gif

AyhanPe
28.07.2005, 23:52
bu mavi tv kac seneden beri var ya.ben iki sene önce gittigimde
böyle bi kanal yoktu.bütün haberler ilk olarak ordan
geliyor.trabzondaki arkadaslar varsa onlarin gece haberlerini
dinleyenler bize mutlaka yeni haberler ulastirir bu konuda.gazetelerden
en iyi haberleri taka gazetesi veriyor.

bu arada alpay köln le anlasmis.valla ordan direkt alman milli takimina secilir bencesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Colakoglu
28.07.2005, 23:53
söz marco aurelio dan acilmisken bencede trabzondan gittigine pisman
oldu o adam ve seneye gelebilir sampiyon olmak hersey demek degildir...

AyhanPe
28.07.2005, 23:53
istanbul takimlarina atay baskanin futbolcu
verecegini hic sanmiyorum... ben o yönünü cok begeniyorum baskanin
smileys/smiley32.gif

yok yanlis anladin pragdan almaya calissaydilar diyorumsmileys/smiley36.gifbizim civimizi alamazlar.

Colakoglu
28.07.2005, 23:55
ve bence bu jun cok iyi bi adama benziyo bir an önce oynasada görsek sunu ya sabirsizlandim..

Çagman
28.07.2005, 23:57
Yoneticilerde Transfer Bahanesi iLe Rio SahiLLErinde Manita Kovaliyor Anlasilar smileys/smiley36.gif

AyhanPe
29.07.2005, 00:00
uefa nin resmi sitesinde bile adama övgüler yagdiriyorlar.okumak istersen bakabilirsin tomas jun diye aratirsan

bobmarley
29.07.2005, 00:00
saka bi yana..marco gelirse süper olur ortasaha...

AyhanPe
29.07.2005, 00:05
valla gecen sene niye satmadilar anlamadim.baska bir takim en iyi
futbolcusunu satsa sasirirdim,ama futbolun z sini anlamayan taraftar
toplugunun takimi marco yu satsaydi hic sasmazdim.niye satmadilar cok
hayret ettim.insallah bu hatayi düzeltirler,ama bize satmazlar.onu
ancak sözlesmesini karsilikli olarak fesh ederseler alabiliriz

Çagman
29.07.2005, 00:10
Murat hacioglu gibi adami alamadikya yuh bize