PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Cengiz Çubukcu
23.05.2005, 21:25
galatasarayin alt yapisindan yetisme genç milli onur çubukcu var..safi trabzonlu ve trabzonsporlu onu alalim...smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifkendisi amcaoglu olur da...

zinos_zon
24.05.2005, 02:38
santos'un maçini ben de izledim..ilgilendigimiz david disinda ricardinho ve robinho gibi "süper" oyuncular var, ki biri alex 'e 5 basar..fiyatlari muhtemelen el yakar...ama, süperler..

sanatik
24.05.2005, 03:25
Ya bitecek ya da bitecek

Trabzonspor'da transferi düsünülen golcü oyuncu Zurawski'nin durumu bu hafta içerisinde belli olacak. Golcü oyuncunun "Trabzonspor'dan baska bir takima gitmem" resti üzerine eli kolu baglanan W.Karakow kulübü ile yönetici Metin Akbasoglu yarin masaya oturacak. Akbasoglu, Zurawski ile daha önce her konuda anlasma sagladiklarini belirtirken, "Ancak kulübü ile sorunlarimiz var" dedi.

Akbasoglu, Zurawski'nin Trabzonspor'a katki yapacak yetenekte bir oyuncu oldugunu da belirtirken, "Szymkowiak'in da bizde olmasi nedeniyle Zurawski, Trabzonspor'a gelmeyi çok istiyor. Trabzonspor'a gelmesi kafasina koydugu için kendisine talip olan A.Wien takiminin teklifini de geri çevirdi. Öyle zannediyorum ki bu kez kulübü de transferde yumusayacaktir" diye konustu.

karadenizgazete.com

tigin
24.05.2005, 10:14
Bu baslikta gelecek sezon için yapilacak transferler konusuluyor.Konu disi yazilar silinmistir.

Özkan Erdem
24.05.2005, 10:36
bugün bir gazete okan yilmaz i yaziyordu.. senol günes in konfederasyon kupasndaki yildizi ve saire.. okan yükselecegine alçaldi.. bence daha iyi tercihler yapilmali

mr.fa
24.05.2005, 12:24
Son Dakika

Su dakikalarda Murat Bozoglu Çek Koller'in isini bitirmek üzere Istanbul'da görüsmeler sürüyor. Menejer ikna edilmis ama Koller ikna edilmeye çalisiliyor.Edited by: mr.fa

Ferşat Balcı
24.05.2005, 12:38
Son Dakika

Su dakikalarda Murat Bozoglu Çek Kohler'in isini bitirmek üzere Istanbul'da görüsmeler sürüyor. Menejer ikna edilmis ama Kohler ikna edilmeye çalisiliyor.

iyi de kardes sen bu haberi nerden elde ettin. Kohler tamam da bu durumda zurawski ne olacak.

mr.fa
24.05.2005, 12:41
Murat Bozoglu'nun is arkadasi benim yakin dostumdur. Kendisinden aldim haberi konu henüz basina yansimamis. Zurawski'nin bonservis sorununu bir türlü çözememisler ve her geçen fiyat artiriyorlar. Koller'in bonsevisi de elindeymis. Ama Trabzon'a gelmeye pek sicak bakmiyormus ama ugrasiyorlar. Insanlah olur

$FIRTINA61$
24.05.2005, 12:56
hangi kohler ya?

Zafer Keskin
24.05.2005, 12:59
su bir aralar B.dortmont DA OYNAYAN KOHLER ama adam türkiyeye ayak uydurabilirmi bilmem bize yaramaz derim ben...

mr.fa
24.05.2005, 12:59
Kohler yanlislikla yazildi.

Çek Koller

Ferşat Balcı
24.05.2005, 13:00
hangi kohler ya?

Çek' lerin golcüsü...Benim kafam karisti yaa...Kohler miZurawski mi..smileys/smiley24.gif

mr.fa
24.05.2005, 13:00
Su dev adam Koller yok mu? Çek Cumhuriyetinin golcusü. O iste

Zafer Keskin
24.05.2005, 13:02
ewet ama türkiyede oynayamazki bu adam yaw hakan sükür gibi uzun ama teknik yok bana göre.....

mr.fa
24.05.2005, 13:04
Bu Koller iste

http://zumma.dk/weblog/menu/images/uploads/koller.jpg

$FIRTINA61$
24.05.2005, 13:05
tamam biliyom onu bende onu sandetdim önce ama kohler yazilinca dedim o degil her halde ondanda bir boy var masalah bonservisi elindeyse iyiy gelsin zurawskidealiriz forveti tamamlariz

grandiose
24.05.2005, 13:05
zurawski de fiyat indirebilmek için yapilmis bir hamle... koller olmaz..olsa iyi olur ama gelmez...

mr.fa
24.05.2005, 13:06
Bence olursa mükemmel bir transfer olur.. Adamin ismi yeter. sonra dünyanin en iyi futbol oynayan ülkesinin (Çek Cum.) golcusü.. Bence iyi transfer olur. Yattaranin yaptigi ortalardan bir sezonda sadce kafa ile 25 gol atar valla

$FIRTINA61$
24.05.2005, 13:07
adam 32yasinda anderlechtden 10bucuk milyon dolar gelmis 2.02 boy alsak 3 sene oynar bizde

BDiler61
24.05.2005, 13:25
iyi olur ama zor bir transfer gibi gözüküyor

Salih61
24.05.2005, 14:18
Umarim olur...Kohler iyi bir Golcüdür...Faydali olur...

Saygilarimla...

gerisiyalan
24.05.2005, 14:19
Koller olursa iyi olur, Portekizde çok iyi oynamisti, tank gibi adam.

Bu arada 2.lig A grubunda haftanin oyuncusu seçilen Tolgahan Trabzonsporluymus. smileys/smiley1.gif sariyere 3 gol atmis. Nasil bir oyuncu bilmioyrum ama yeteri kadar gelistiyse geri alinabilir. Istanbul takimlarina 3 gol atmaya baslamis bile, darisi seneye 1. ligdeki istanbul takimlarina insallah.

-------------------------------------------------------
NTVden haber:
Tolgahan (Yimpas Yozgat): Trabzonspor?dan gelen 20 yasindaki genç oyuncu, Sariyer maçinda kendisine verilen firsati attigi üç golle iyi degerlendirdi.
-------------------------------------------------------

Murat'
24.05.2005, 15:09
ewt yozgatin basindada ekrem al war zaten.eger iyi bir oyuncuysa zaten ekrem al bize önerecektir.

__________________________________________________ ________

da bu koller isi benim kafama pek yatmadi

Trapzone
24.05.2005, 17:57
Zurawskiyle anlasma saglandi sanirim forvet hattinda hiçbi sikintimiz yok iyi bi orta saha ve defansla seneye sampiyonuz...

The Londoner
24.05.2005, 20:03
Koller fiyasko olur. Yasini basini da almis durumda. Onun yapacagi isi Mehmet Yilmaz da iyi kotu yapabilir...

Mayls
24.05.2005, 20:04
<DIV>insallah dogru secimleri yapar senol hoca</DIV>

zedboysts
24.05.2005, 20:12
Yav Kayseriden GÖKHAN ÜNAL süper bi forvet Istanbul takimlarinin hepsine dehset goller atti geçmisi de baya bi iyi...smileys/smiley17.gif

baris_aykan
24.05.2005, 23:26
ben hocamizin tercihlerine sonuna kadar guveniyorum o bilir isini

#10 Fietra
24.05.2005, 23:44
Kayseri'den Gökhan ve Mehmet Topuz Denizli'den Güven transfer edilebilir.

Kollerkötü bir transfer olur bence

Berat
24.05.2005, 23:48
Koller oyun yapimiza uygun olmaz diye düsünüyorum.. Biz çok hizli oynayan bir takimiz,Koller'i her ne kadar çok begendigim futbolculardan biri olsa da takimimizin temposuna ayak uyduramaz bana göre.. En iyisini Senol Hoca bilir tabi.. Bu olyin Zurawski transferini bitirebilmek için bi misilleme olma ihtimali de bana göre var...

Harun-61
24.05.2005, 23:52
beyler, Koller almisizda sizde begenmiyorsunuz behhh....

1) koller, Tr ye gelmez

2) dortmund onu satmayacak ! keske satsada alsak...!

3) 2,00 boyuna ragmen, herzaman en az 15 gol atan, asist yapan, defansa yardima gelen bir adam...müthis bir oyuncu...

3 maca bakipda yorum yapmayin...klas adam...smileys/smiley32.gif

Çagman
24.05.2005, 23:57
Okan Buruk,Fatih Sonkaya,Murat Hacioglu yada herhangi bir istanbul artigi kasar futbolcu Trabzonsporuma gelemez !!! Adam olmayanlarin yürekli olmayanlarin dansözlerin paraya satanlarin aramizda yeri olamaz.

Okan oLmaya biLir ama Fatih Sonkaya Ve MURAT HACIOGLU bence aLinmaLi. Cok YararLi oLur..smileys/smiley32.gif

Berat
24.05.2005, 23:58

1) koller, Tr ye gelmez

3) 2,00 boyuna ragmen, herzaman en az 15 gol atan, asist yapan, defansa yardima gelen bir adam...müthis bir oyuncu...

Kardes süper adam,ben de çok sviyorum ama dedigim gibi bence bizim oyun yapimiza uygun bi adam degil..bize hizli,yirtici bi forvet lazim..

selçukabi
25.05.2005, 08:15
Bence olursa mükemmel bir transfer olur.. Adamin ismi yeter. sonra dünyanin en iyi futbol oynayan ülkesinin (Çek Cum.) golcusü.. Bence iyi transfer olur. Yattaranin yaptigi ortalardan bir sezonda sadce kafa ile 25 gol atar valla

IMZAsmileys/smiley2.gif

oflubektas
25.05.2005, 09:40
Jan Koller o kadar uzun boyuna ragmen yerden de çok iyi oynayabilen,tempolu takimlarda kontraatak futboluna da yabancilik çekmeyecek bir oyuncudur.Son Avrupa Sampiyonasi'ndaki Çekler'in Danmarka ve Hollanda ile oynadigi maçlari hatirlarsak kontralarda Milan Barros'a çok iyi bosluklar hazirlayipatilan paslara da çok iyi kaçtigini görebiliriz.(Zaten Çekler'in CEM PAPILA'SI COLLINA OLMASA Yunanistan Çekler'i rüyasinda bile yenemezdi) Hem Trabzon'a gelse arkasinda Thomas Rosicky terine Szymek,Baros yerine Gökdeniz olacaktir.Ancak Koller'in Trabzonspor'a gelecegini pek zannetmiyorum.

SiNo
25.05.2005, 10:24
bize yattara hizinda kivrak forvet ile simek gibi orta saha adami gerek

$FIRTINA61$
25.05.2005, 10:54
KOller in sözlesmesi bitdi dortmund karisamiyor

Punisher-61
25.05.2005, 10:58

1) koller, Tr ye gelmez

Kardes süper adam,ben de çok sviyorum ama dedigim gibi bence bizim oyun yapimiza uygun bi adam degil..bize hizli,yirtici bi forvet lazim..

Koller iyi olabilir ama bizim isimize yaramaz cünkü trabzonspor hizli top oynuyor ve cok iyi bir kontra atak oynayan bir takim..Koller bu takima ayak uyduramaz kendisi cok yavas

hauptstrasse
25.05.2005, 12:11
koller almanya liginde cok iyi top oynayan bir oyuncu ve dortmund onu ancak bir nedenden dolayi elden cikarabilir ode onlarin icinde bulundugu maddi durum! ve koller eger bir takima gidecekse bu ya italya ligi olar yada ingiltere! onu turkiyeye getirebilmek demek en az haginin gs ye gelmesi kadar buyuk bir olay olur!

onu begenmeyen arkadaslara soylenecek bir sey yok! futbolu bilmiyorlar desem darilacaklar bana! ancak onun o iri cussesine ragmen takimi adina yaptiklarini su anda turkiyede hic bir oyuncu yapamiyor! cok hareketli bir oyuncu alman liginde ortalama 14-15 golle oynuyor ve uyumlu bir futbolcu! yani alinabilmesi gercekten cok buyuk bir olay olabilecek bir oyuncu ancak tek dezavantaji ilerlemis yasi! onun icin odenecek bonservis ve kendisine odenecek para bizim takimin butcesini asar! ben ozunde zurawskinin transferine bile karsiyim! cunku brezilyadan buliunabilicek genc ve yetenekli bir golcu ki cogu brezilyali bir sekilde iyi oyuncu cikiyor yani adamlarin hamuru iyi! bizi sampiyonlar liginde sikintidan kurtracagi gibi oyuncunun yapacagi pazarlada avrupada futbolcu pazarlayan bir konuma gelebiliriz!

alone_61
25.05.2005, 12:36
selamlar

az önce bir internet sitesinde okuduguma göre ki umarim dogru degildir ajax forvet mevkiisi için 3 kisi düsünüyormus.

1 koller

2 zurawski

3 hatirlamiyorum:)

sotayi da almislardi bizden nedir bunlardan çektigimizhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

bi daha bakayim siteyi bulp adresi de yollarim..

alone_61
25.05.2005, 12:40
az önceki adresi veriyorum

http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=30819&amp;idSez=2 (http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=30819&amp;idSez=20) 0

Emir BAYRAK
25.05.2005, 12:54
Koller hiç tartismasiz Trabzonspora faydali olucak bi futbolcu.Ayrica Senol hoca takimin oyun prensibini degistirmedi aynen Ziya hoca gibi devam ettirdi..Fakat bu ara dönemde taktiklerin az da olsa yeni gelecek transferlere göre degisecegini düsünüyorum...Senol hocayada bu konuda güveniyorum...

selçukabi
25.05.2005, 13:10
Zurowski kalitesi taraftarin kafasinda soru isareti olusturmayacak düzeyde.Koller de öyle, ancak koller hem (Zurowskiye göre bile) bayagi yasli hem de Trabzona uyum saglar mi sorusu var.Muhtemelen de isteyecegi para fatih ve gökdenizden pahali olur.Brezilyali alinsa bile özellikle szymekle zurowski kadar uyum saglayabilecegini sanmiyorum.Brezilyaliyi forvete degilde Lee Youngun yerine almaliyiz diye düsünüyorum.

$FIRTINA61$
25.05.2005, 13:20
zurawskiyi bir an önce bitirsinler transferdönemi baslamadan yoksa baska takimlar bosuna fiyat cikaracaklar

ShadoW
25.05.2005, 14:04
TrabzonHaber.Com'dan

Sampiyonlar Ligi'ne kalma umudunun artmasi, Trabzonspor Yönetimi'ni atesledi. Ön elemeleri geçerek büyük bir mali kaynaga sahip olmayi Avrupa'da ve basariya kosmayi düsünen Bordo - Mavililer, dünyanin dört bir yaninda futbolcu arayisina girdi.
Menajerlerin önerdigi isimleri çiplak gözle izleyip karar vermeye çalisan Trabzonspor teknik heyeti, Brezilya'nin Sao Paulo takiminda forma giyen Grafite'yi liste basi yapti. 26 yasindaki 1.96'lik futbolcuyu Parreira, Brezilya Milli Takimi'na davet etti.

2.4 1979 dogumlu. Son 3 sezondur super performans gosteriyor. Cok macini seyretme firsatim oldu.Cok guclu bir oyuncu.Birebirlerde cok etkili.Surati ve gucu inanilmaz. Yattara'nin cok guclu olanini dusunun. Yine de bitirici vuruslari o kadar iyi degil...Ama son 2 sezondur kendini inanilmaz gelistirdi.Daha once Kore'nin Seoul takimina transfer olmustu. 10-15 mac civarinda oynamis ama gol atamamisti.Bu onun piyasasini dusuruyor.Ayrica su anda Irkci saldirilara maruz kaldigi icin huzursuz!Alex de daha once parmaya gidip basarili olamadigi icin piyasasi dusmustu simdi ise hepimiz goruyoruz.Tribunleri costuracagindan eminim. Ayrica beklenen performansi gosterirse Zurawski'nin bize saglayacagi katkinin 5 katini saglar. Hem Et hem sut meselesi. Bu adami avrupanin bir cok kulubu takip ediyor. Ama cekingenler. Yani biraz da kumar bir transfer olabilir. CUnki brezilyali futbolcular ne kadar yetenekli olurlarsa olsunlar her zaman kumardirlar...

ShadoW
25.05.2005, 14:14
selamlar

az önce bir internet sitesinde okuduguma göre ki umarim dogru degildir ajax forvet mevkiisi için 3 kisi düsünüyormus.

1 koller

2 zurawski

3 hatirlamiyorum:)

sotayi da almislardi bizden nedir bunlardan çektigimizhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

bi daha bakayim siteyi bulp adresi de yollarim..

3. isim de ROSENBERG. neden biz dusunmuyoruz ki? Isvec liginde gectigimiz sezonun gol krali. Muthis bir teknik, inanilmaz bir oyuncu. CSKA Moskova ona cok para teklif etti ama o reddetti.Kalip pismek istiyormus. Milanin da kendisini takip ettigini duydum. CSKA nin talip oldugu oyuncuya biz de talip olabiliriz diye dusunuyorum. Marcus Rosenberg'i devre arasinda antalyada oynana gs spartak moskova ve malmonun falan katildigi turnuvadan hatirlayabilirsiniz...

The Londoner
25.05.2005, 14:33
onu begenmeyen arkadaslara soylenecek bir sey yok! futbolu bilmiyorlar desem darilacaklar bana! ancak onun o iri cussesine ragmen takimi adina yaptiklarini su anda turkiyede hic bir oyuncu yapamiyor! cok hareketli bir oyuncu alman liginde ortalama 14-15 golle oynuyor ve uyumlu bir futbolcu! yani alinabilmesi gercekten cok buyuk bir olay olabilecek bir oyuncu ancak tek dezavantaji ilerlemis yasi! onun icin odenecek bonservis ve kendisine odenecek para bizim takimin butcesini asar! ben ozunde zurawskinin transferine bile karsiyim! cunku brezilyadan buliunabilicek genc ve yetenekli bir golcu ki cogu brezilyali bir sekilde iyi oyuncu cikiyor yani adamlarin hamuru iyi! bizi sampiyonlar liginde sikintidan kurtracagi gibi oyuncunun yapacagi pazarlada avrupada futbolcu pazarlayan bir konuma gelebiliriz!

Kendi adima futbolu iyi bildigimi dusunuyorum.Kendimizle ayni bakis acisina sahip olmayan herkesi futbol cahili olarak yaftalamaya kalkarsak burasi cuhela cennetine doner.

Koller su an futbolunun sonbaharinda ve Avrupa`nin ikinci sinif liglerinden Almanya liginde oynuyor. Gercekten cok iyi olsaydi Italya, Ingiltere ve Ispanya liglerinden birinde (yani birinci sinif liglerde) coktan oynardi. Bu saatten sonra Ingiltere veya Italya`da oynar mi? Evet oynar: Premier Lig`de dusmemeye oynayan takimlarda veya Ingiltere 1. liginde (Championship) oynayabilir. Italya`da ise Serie B`de oyanayabilir. Ayrica, bu yastan sonra bu kadar parayi ona kimse vermez. Kendisini bu kadar abartmaya gerek yok.

Koller kotu futbolcudur demiyorum ama kendisi-ihtiyaclarimiz baglaminda dusundugumuz zaman-bizim aradigimiz klasta bir adam da degildir. Benim bildigim Koller, cok caliskan olmasinaragmen bir gol kacirma rekortmendir. Hafizamda attigi gollerden cok kacirdiklari var nedense? 14-15 gol atiyor ama 5 katini da kaciriyor. Bizim golculerimiz de bazen cok acemice goller kaciriyor. Bu da bizim en onemli sorunlarimizdan biri zaten. Hal boyle olunca bize gol yapma yuzdesi yuksek bir adam gerekiyor.

Ayrica bizim yapiya uyma meselesi var. Daha once benzeri kaygilarla ustelik genc yaslarinda transfer edilen Kevin Campbell ve Rune Lange`nin performanslarini hatirlatmakta fayda var. Ikisi de iyi oyunculardi. Kacar tane gol (hatta kafa golu)atabildiler? Trabzonspor hizli ve yerden oynadigi icin uyum ve verim saglayamadilar.

Son olarak, Fatih Tekke gibi bugun (abartisiz) Avrupa`nin en iyi5 forvetinden birine sahibiz. Bizim Fatih`in yukunu hafifletecek ve ona yakisacak cok yonlu bir partner`a ihtiyacimiz var. Fatih-iyi pazarlanamadigi icinbugun Turkiye liginde oynuyor. Ayni sekilde cok yetenekli olmasina ragmen-ozellikle kulubunden kaynaklanan hatalardan dolayi-Zurawski`de iyi pazarlanamamis bir adam. O da Fatih gibi futbolunun enolgun donemini yasiyor ve stil olarak takimimiza hemen uyum saglar. Maliyeti-2-3 milyon Euro-bence cok yuksek degil. Sampiyonlar ligine kalirsak fazlasiyla cikaracagimiz bir para bu. Kendi alacagi ucrete gelince, Fatif ve Gokdeniz`in altinda bir ucret alacaktir. Kulup dengelerini bozmaz...Edited by: The Londoner

mahir_kuzey
25.05.2005, 14:40
Kayseri'den Gökhan ve Mehmet Topuz Denizli'den Güven transfer edilebilir.

Kollerkötü bir transfer olur bence

gökhan ünal mükemmel bi golcü arkadaslar. alinmasi farz bi futbolcu. Ayni sekilde mehmet topuz da öyle. bu ikisi özellikle bize çok çok lazim.

mahir_kuzey
25.05.2005, 14:47
.Ayrica su anda Irkci saldirilara maruz kaldigi icin huzursuz!Alex de daha once parmaya gidip basarili olamadigi icin piyasasi dusmustu simdi ise hepimiz goruyoruz.

simdi hepimiz görüyoruz derken neyi kastettigini anlayamadim. alex için tribünler doluyor haklisin ama az çok futboldan anlayan bi adam alex i birak ilk 11 de oynatmayi kadroya bile almaz. simdi bunun tartismasini yapmayalim ama illa kiyaslayacaksak alex ve syzmkoviak kiyaslamasi yapalim. kim isini daha ahlaki yapiyor kim daha inançli kim daha yetenekli ona bakalim. zuravski transferinde bizim için referans syzmek ise ona güvenimiz tam. ancak bu söyledigin brezilyali için alex referans olacaksa düsünmek gerek. sahsen ben alex gibi bir oyuncuyu istemezdim takimimizda.

ShadoW
25.05.2005, 15:10
Mahir Kuzey, haklisin tartismaya girmeyelim...haklisin sen.

Özkan Erdem
25.05.2005, 16:10
koller yerine zurawski olsa bence daha iyi olur, brezilyali oyuncular tercih edilebilr.. Grafite'yi bende seyrettim.. stilini adriano'ya benzetiyorum

Atmaca
25.05.2005, 16:17
Bence önce kaleci alinsin.En iyiside Asper.Gecen sene bi hazirlik macinda seyrettim, gercekten cok iyi.

geronimo_61
25.05.2005, 16:24
zuravski ve defansin sagina çok ii bir adam ayni zamandan defansin ortasina erdinç ve tolgayla savasacak çok kaliteli bir adam orta sahada bence probllem yok

geronimo_61
25.05.2005, 16:26
kaleciyi de unutmamak lazim çok ii ve çok ii ayni zamanda çokiyi bir kaleciye ihtiyacimiz var.

BDiler61
25.05.2005, 18:04
Umarim bu sene transfer erken biter ve geçen seneki gibi sorun yasamayiz.Geçen sene yanlis hatirlamiyorsam bolu daki kampa yeni olarak sadece celaleddin katilmisti.

andrei07
25.05.2005, 18:45
Kim alinacaksa alinsin ligler biter bitmez imzalar atilmis olsun.Zurawski mutlaka diyorum.Simkonunda performansi artacaktir onun gelisiyle.Ve Mehmet Topuz,Güven ve Bilal alinmali genç transfer olarak ve sonra kafamizi vurmamak için.Illa Zurawski

Mayls
25.05.2005, 18:52
bencede Szymek'in performansi artar eski takim arkadasi gelirse

sanatik
25.05.2005, 19:32
az önceki adresi veriyorum

http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=30819&amp;idSez=2 0 (http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=30819&amp;idSez=20)

ajax in zurawski ile ilgilendigini bu haberde ilk defa okudum.

Su ana kadar bizden haric 1.fc köln, austria wien ve leverkusen ve everton dan bahsedildi.

ZURAWSKI BUGÜN | karadenizhaber.com
Öte yandan yurt disi transferinide sürdüren Trabzonspor'da yönetici Metin Akbasoglu Zurawski için dün Polanya'ya gitti. Akbasoglu, bugün tecrübeli forvet oyuncusu için Wisla Krakow yönetimi ile yeniden görüserek anlasma zemini arayacak.

------------------------------------------------

http://img284.echo.cx/img284/2258/ahmetagaoglu7uw.jpg

Transfer müjdesini Agaoglu verdi! | karadenizhaber.com

EN AZ 5'I IMZALAR
Trabzonspor eski baskan yardimcilarindan Ahmet Agaoglu, Bordo-Mavili takimin mevcut kadroyu muhafaza ederek 4-5 yeni transferle ligin en iddiali takimi olacagini belirterek, "Lig gelecek yil bu seneki gibi olursa Trabzonspor 3-4 hafta kala sampiyonlugunu ilan edebilir.
Önümüzdeki sezon altin yil olacaktir. Görüsmeleri devam eden 2-3 yabanci, 2-3 yerli futbolcu var. Haziran sonuna dogru bunlarin en az 5'i ile mukavele imzalayacaktir" dedi.
ISLER RAYINA OTURDU
Trabzonspor'un gelecek sezon sampiyon olacagini iddia eden Agaoglu, Bordo-Mavili takimin bu sezon iyi bir mücadele verdigini ifade ederek, "Ziya hocanin ayrilmasi en büyük handikapti. Senol Günes'in göreve gelmesiyle isler rayina oturdu. Trabzonsporlu futbolculari kutluyorum. Onurlari ile mücadele verdiler. Hiçbir rakip futbolcunun alin terine, emegine saygisizlik göstermeden mücadele ettiler" diye konustu.
Edited by: sanatik

mr.fa
25.05.2005, 19:38

1) koller, Tr ye gelmez

Oyun yapimiza uygun degil dedigin adam bence yattara oynadigi bir takimda sadece kafa ile bir sezonda 15 gol atar. 10 golde ayakla atsa daha ne istiyoruz anlamadim ki. Zaten bende gelecegine pek inanmiyorum. Gerçi bonserviside elindeymis ama hadi hayirlisi olsun..

sanatik
25.05.2005, 19:51
mondragon gs den ayrilmak istiyor haber dogrumudur (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=9307)?

mr.fa
25.05.2005, 19:58
mondragon gs den ayrilmak istiyor haber dogrumudur (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=9307)?

Sanmiyorum dogru olacagini, ama dedigin gibiyse yani ayrilacaksa kesinlikle kaçirilmamasi gereken bir kaleci. Adamin hirsi bir takima bedel

tsmaniac
25.05.2005, 20:29
YETER ARTIK YA SU ZURAWSKIYI ALSINLAR

tsligenc
25.05.2005, 21:21
ARkadaslar bu Bronby nin kalecisi Casper i izleyen var mi??

Nasil bir kalecidir? Bence Senol Gunes kaleciyi kafasinda aldi ama basina sölemiyor. Sezon bitince alacak.

Bence Casper veya Asper 2sinden biri olacak...

Bi de Rafael Benitez kimdir bilen var mi? Botafogoda öle bi topcu var mi stoper??

Mayls
25.05.2005, 21:32
Mondragon gidecekse mutlaka almamiz lazim

Sahsen sevmiyorum adami ama iyi kaleci

Nytre
25.05.2005, 23:25
BOSVERIN BENCE BOS BU KONULAR DEDIKODU.

mahir_kuzey
26.05.2005, 01:12
ARkadaslar bu Bronby nin kalecisi Casper i izleyen var mi??

Nasil bir kalecidir? Bence Senol Gunes kaleciyi kafasinda aldi ama basina sölemiyor. Sezon bitince alacak.

Bence Casper veya Asper 2sinden biri olacak...

Bi de Rafael Benitez kimdir bilen var mi? Botafogoda öle bi topcu var mi stoper??

RAFAEL BENITEZ BUGÜN SAMPIYONLAR LIGI SAMPIYONU OLANLIVERPOOLUN UN TEKNIK DIREKTÖRÜ. DAHA ÖNCEDEN VALENCIANIN TEKNIK DIREKTÖRÜYDÜ.

BIZDE TOP OYNAMAZ YANI. ÇOK YASLI...

mahir_kuzey
26.05.2005, 01:14
Mondragon gidecekse mutlaka almamiz lazim

Sahsen sevmiyorum adami ama iyi kaleci

MONDRAGON ÜSTE PARA VERSE ALMAMAMIZ GEREKEN BIR OYUNCU. KISILIK OLARAK BIZE YAKISMIYOR. AHLAKSIZ PIS BIR HERIFIN TEKI. HER TÜR PISLIK MEVCUT ADAMDA. BIZIM BÖYLE FUTBOLCUYA IHTIYACIMIZ YOK.

ASPER DEDIGINIZ BI ARA BESIKTASTA OYNAYAN ASPER SE SASARIM VALLA. MILLET TEKME TOKAT KOVMUSTU ONU. NE ISI VAR BIZDE.

BEN DUDEK DIYORUM. HEM ZURAWSKI ILE BIRLIKTA 3 POLONYALIMIZ OLUR...

mr.fa
26.05.2005, 09:57
Aksam Dudek'i izledim bana pek sarmadi. Penaltilarda iyiydi ama 2-3 pozisyonda top sektirdi ki Trabzonda olsa yüregimiz agzimiza gelirdi. Ayrica bir tane yan topa çikmadi. Yine Senol Hoca bu konuda hepimizden bilgilidir ve gerekeni yapacaktir.

Akin-61
26.05.2005, 10:18
bende pek sevmedim dudek i birkaç hatasi vardi.. hem dudek in bize gelecegini hiç sanmiyorum ama bellide olmaz.

andrei07
26.05.2005, 10:28

+++ÇILDIRTMAYIN TARAFTARI ALIN SU ADAMI!!

tsligenc
26.05.2005, 11:47
Brezilya israri
Dis transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Iskandinav ülkelerindeki incelemelerinin ardindan rotayi yeniden Brezilya?ya çevirdi. Bordo-mavililerin, Botafogo?nun stoperi Rafael Benitez?in transferinde sona yaklastigi, forvet konusunda da Sao Paolo?nun golcüsü Grafite?nin listeye girdigi ögrenildi. Bröndby?nin savunma oyuncusu Marten Skoubo da Senol Günes?in izledigi isimler arasinda bulunuyor

İsmail Çavuşoğlu
26.05.2005, 11:49

+++ÇILDIRTMAYIN TARAFTARI ALIN SU ADAMI!!

evet zurawskinin kesinlikle alinmasi lazimm.

tsligenc
26.05.2005, 11:51
Brezilya israri
Dis transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Iskandinav ülkelerindeki incelemelerinin ardindan rotayi yeniden Brezilya?ya çevirdi. Bordo-mavililerin, Botafogo?nun stoperi Rafael Benitez?in transferinde sona yaklastigi, forvet konusunda da Sao Paolo?nun golcüsü Grafite?nin listeye girdigi ögrenildi. Bröndby?nin savunma oyuncusu Marten Skoubo da Senol Günes?in izledigi isimler arasinda bulunuyor

Efrasiyab
26.05.2005, 12:03
beyler sakin olun daha transfer sezonu acilmadi hangi takim transfer yapti ki durun yahu lig bitsin hele dimi yaaa bu ne acelecilik hemen isyan BASKANIMIZ VE SENOL HOCAMIZ ISINI BILIR SICAK PARAMIZ VAR AKILLI YONETICI VE TEKNIK DIREKTORUMUZ VAR ISMIMIZ VAR SAMPIYONLAR LIGINE GIDECEZ TEK KURUS BORCUMUZ YOK HAKKIMIZDAKI REFERANSLAR COK IYI ZURAWSKI YI ALIRIZ MERAK ETMETYIN SADECE PAZARLIKLAR SURUYOR PARAYI CARCUR ETMENIN ALEMI YOK BIRAZ SABIRR

Sacit
26.05.2005, 12:38
yaa su dudegi almayalimda mondragon olur ama dudegi almayalim smileys/smiley2.gif

İ.Öztel
26.05.2005, 12:54
Arkadaslar ASPER i beenmiosunus. Acaba neden ? smileys/smiley4.gifAdamin ilk oynadigi mac bisim macti ve besiktas onun sayesinde elimisden kurtulmustu. Adamda muhtesem reflex var. Bence alincaksa o veya ona benser bi kaleci olsun.Süper bi kaleci.Ben onu beenmeyen arkadaslarima katilmiorum

saygilarimla

DJ Ofkopathttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

mahir_kuzey
26.05.2005, 12:56
Resmi imzalarin atilabilecegi tarih 1 HAZIRAN 2005...

Berat
26.05.2005, 13:00
Bence Zurawski ile Glowacki'yi alalim. Bu oyunculari izlemedeim ama gerek medyadan gerekse Polonyadan gelen referanslar çok olumlu. gese en basarili döneminde Rumen ekolüne sahipti,tüm yabancilari rumendi.Febe su andaki basarisini yabancilarin uyumuna, olusturduklari Brezilya ekolüne borçlu.. Bence biz de bu dogrultuda Polonya ekolü olusturmaliyiz..ilk 11 de oynayan 3 oyuncumuz Polonyali olursa yabancilarin verimi daha iyi olur diye düsünüyorum..

Ferşat Balcı
26.05.2005, 13:29
Bence Zurawski ile Glowacki'yi alalim. Bu oyunculari izlemedeim ama gerek medyadan gerekse Polonyadan gelen referanslar çok olumlu. gese en basarili döneminde Rumen ekolüne sahipti,tüm yabancilari rumendi.Febe su andaki basarisini yabancilarin uyumuna, olusturduklari Brezilya ekolüne borçlu.. Bence biz de bu dogrultuda Polonya ekolü olusturmaliyiz..ilk 11 de oynayan 3 oyuncumuz Polonyali olursa yabancilarin verimi daha iyi olur diye düsünüyorum..

tamam o zaman kaleye de dudek i alalim.tam olsun.defansa Glowacki otra sahada syzimek, forvette zurawski.

Hüseyin Çümen
26.05.2005, 13:48
Arkadaslar ASPER i beenmiosunus. Acaba neden ? smileys/smiley4.gifAdamin ilk oynadigi mac bisim macti ve besiktas onun sayesinde elimisden kurtulmustu. Adamda muhtesem reflex var. Bence alincaksa o veya ona benser bi kaleci olsun.Süper bi kaleci.Ben onu beenmeyen arkadaslarima katilmiorum

saygilarimla

DJ Ofkopathttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

doru bi tesbit o gün maçi asper kazandirmisti çok iyi bi kaleci ben öle reflex görmedim

hasannuhoglu
26.05.2005, 15:31
polonya olayini abartmiyalim.sadece zurawski alinsa yeterli bence.cünkü brezilya pazarindan da aurelio gibi iki tane yetenekli oyuncu alinabilir.o aurelio ki bence feneri bu sene sampiyon yapan adam,ya nasil biraktik biz bu adami be....!!!!!!

sanatik
26.05.2005, 16:45
Çingene pazarligi! | karadenizgazete.com

Polonya'ya giden Yönetici Akbasoglu, 3 milyon EURO'da direten Krakow'a 2 milyon EURO teklif etti. Pazarliklarda bugün sonuç alinabilir

INMIYORLAR
Trabzonspor Zurawski'nin isini bitirmeye kararli. Szymkowiak'in basarili performansi nedeniyle Zurawski için devre arasi oldugu gibi sezon sonu öncelikli hedefi olarak belirlerken, Polonya'ya giden Yönetici Metin Akbasoglu W.Krakow ile pazarliklari sürdürüyor. 3 milyon EURO'da direten Krakow'a 2 milyon EURO teklif edildi. Bugün taraftarlar bir kez daha biraraya gelecek.

ACAIP BIR KULÜP
Akbasoglu, transferi 1-2 gün içerisinde bitirmeyi umduklarini ifade ederek, "Para konusunda acaip bir kulüp Krakow. 50-100 bin EURO bile çok büyük onlar için. En büyük kozumuz Zurawski'nin bizi istemesi. 1-2 gün daha görüsecegiz ve inaniyorum ki Szmykowiak'tan sonra Zurawski'yi alacagiz. Çünkü bize büyük güç katacagina inaniyoruz. Bu nedenle üzerinde fazla duruyoruz"" dedi.

Özkan Erdem
26.05.2005, 16:56
sikiLmaya basladim ama..

FANATIK52
26.05.2005, 17:50
bence yerli topcular da aalinmali ve liste murat hacioglu

mehmet al

okan yilmaz (bursadan ayrilacakmis)

samsundan adnan ve caner bence hepside yetenekli ve yerli olmasi cok önemli yabanci ya oynuyo ya oynamiyo dilinden anlamiyosun yok uyum sorunu oluyo

UğurB
26.05.2005, 18:35
Ben yönetimimiz belki okur ve yardimci olur diye her mevkiiye yabancilar arastiriyorum. Kalecilerden baslayacagim.

Not: Trabzonsporumuza gelecek kalecinin mutlaka milli takim tecrübesi bulunmasi gerektigine inandigim için listeyi ona göre hazirladim. Mesela yönetimin listesinde olan Casper Angerken hiç milli takimda oynamamis.

Iste adaylar:

* Igor Akinfeev : 19 yasinda. Rus. CSKA Moskova'da oynuyor. 1 kez A Milli (Not: Bu sene yildizi çok parladi, üstelik Abramovich baglantili takimda oynuyor maliyeti yüksek olabilir) Listemde 7 oyuncu arasinda 6. sirad

* Rogerio Ceni : 32 yasinda. Brezilyali. Sao Paulo'da oynuyor. 12 kez A Milli olmus. Listemde 4. sirada (Su anda Brezilyali kaleciler arasinda 4. sirada sayiliyor 1. Dida , 2. Julio Cesar (bu sene Inter'e transfer oldu), 3. Marcos (2002 Dünya kupasi kalecisi)

* Andreas Isaksson : 24 yasinda. Isveçli. Fransa'da Rennes takiminda oynuyor. 26 kez A Milli olmus. Listemde 1. sirada. Çünkü hem maliyeti fazla degil, hem de Avrupa Sampiyonasi'nda oynadigi oyun çok iyiydi. Rennes'den bize gelmesi zor olmaz.

* Stipe Pletikosa : 26 yasinda. Hirvat. Shaktar Donetsk'te oynuyor ama ayrilmak istiyor (yerini Çek Jan Lastuvka'ya kaptirdi). 42 kez A Milli. Listemde 3. sirada

* Espen Johnsen : 25 yasinda. Norveçli. Rosenborg'ta oynuyor. 9 kez A Milli. Listemde 7. sirada. Çünkü fazla bilgim yok.

* Fabian Carini : 25 yasinda. Uruguayli. Inter'in kadrosunda. Daha önce Juventus'ta oynadi. Tek handikapi forma sansi bulamamasi. 40'tan fazla A milli olmus. 2002 Dünya Kupasi'nda kalede o vardi. Simdilerde yerini Viera'ya kaptirmis durumda. listemde 5. sirada

* Sebastian Viera : 22 yasinda. Uruguayli. Uruguay'da Nacional takiminda oynuyor. Gelecegin en iyi 5 kalecisinden biri olacak deniyor. 8 kez A Milli. Maliyeti yüksek olabilir ama beklendigi gibi olursa ileride çok yüksek rakamlara satilabilir. Listemde 2. sirada.

Iste liste bu. Daha sonra Stoper, Orta Saha Sol ve forvet önerilerim olacak. Ama Zurawski için her okudugum site ve makale övgü dolu sözler yaziyor.

mr.fa
26.05.2005, 18:43
Bu zurawski'nin gollerini görebilecegimiz bir kamera kaydi yok mu ya. Adami yere göge sigdiramiyoruz ama taraftar için tam bir kapali kutu.

#10 Fietra
26.05.2005, 19:20
Igor AkinfeevAndreas Isaksson

Stipe Pletikosa

Sebastian Viera

$FIRTINA61$
26.05.2005, 19:47
okan yilmaz ayirlcakmis kezin alirsak tam daha formunda degilokan forma getirmek lazim alalim

Özkan Erdem
26.05.2005, 19:51
kardes o kadar da iyi degil okan yilmaz.. Bursaspor da bin kereizledim çok kaçiriyor adam.. Bir tek düsüncem Senol hocanin zaman zaman milli takimda yer verdigi oyuncudur, bir de ailesi trabzonlu..

$FIRTINA61$
26.05.2005, 20:09
iate forma sokariz yedekde dursun sidmilik fazla para da istemez

lovehakan
26.05.2005, 23:12
bursadan orhan ve okan alinsin zaten okan trabzonlu benim çocukluk arkadasim kendisi hasta ts lidir. bide kaleye asper emre aygunde geri alinsin derim ben....

Ts52
26.05.2005, 23:36
TRANSFER SU AN BIZIM IÇIN OLMAZSA OLMAZ BENDE KATILIYORUM 1 DEFANS 1 ORTASAHA VE 1 FORVET AYRICA BIZIM YEDEK OYUNCULARIMIZDADA KALITE SEVIYESI TARTISILIR TAKIMDA BIRI SAKATLANSA HOCAMIZ KARA KARA DÜSÜNÜYO YERINE KIMI KOYSAM DIYE O YÜZDEN YEDEK OYUNCULARIDA KALITELENDIRMEK LAZIM HELE SIMDI AVRUPAYA HORON TEPMEYI ÖGRETME YOLUNDAYKEN

BENIM DÜSÜNCEM SU SAATTEN SONRA ZURAWSKI KESIN OLARAK ALMAMIZ GEREKEN OYUNCULARDAN BIRI..

ORDU KAPLANI ONB_52

Ts52
26.05.2005, 23:38
BENIM BILDIGIM KADARIYLA BIZ BIRAKMADIK O GITTI BU YÜZDEN ONA KARSI BI KINIM WAR AMA YANLIS BILIYORSAM DÜZELT

#10 Fietra
27.05.2005, 00:39
Glowacki isi baslamadan bitmistir.Kaynak saglam.

Szymek Haber Ajansismileys/smiley1.gif

Berat
27.05.2005, 00:47
Glowacki isi baslamadan bitmistir.Kaynak saglam.

Szymek Haber Ajansismileys/smiley1.gif

+Zurawski için gelecek hafta baskan da görüsme yapacakmis.. Dudek'in transferi de gündemde degil...

BDiler61
27.05.2005, 01:12
Bu sene de geç kalinmasin transferde 2 ön eleme oynayacagiz.Fatih'inde ilk kampa katilamayacagini düsünürsek transfer erken bitirilmeli ve alternatifli olmali.Özellikle zurawski isi bitirilmeli

ftunsal
27.05.2005, 02:04
YA BU BIZIM TRANFER ISLERIMIZ HEP YILAN HIKAYESINE DÖNÜYOR.
ELIN OGLU SELAM VERIP ALIP GELIYOR.

BIZ BI KERE TALIP OLUYORUZ,FIYATI PAHALI GELIYOR,PAZARLIK FALAN, VAZGEÇILIYOR,SONRA TEKRAR BASLIYOR UZADIKÇA UZUYOR .
SEZON BASI IDMANLARI BASLIYOR ORTADA BISEY YOK SONRADAN SONRAYA TAKIMA TAKVIYELER GELMEYE BASLIYOR .
BU SEFERDE UYUM SORUNU...

Özkan Erdem
27.05.2005, 02:15
Aslinda diger takimlarda bu sekilde, yakindan takip edince her takimda benzer sorunlar yasaniyor, büyütmemek lazim..

sanatik
27.05.2005, 02:23
TRANSFER SONRA
Takimdan kimseyi birakmayacagini bir kez daha vurgulayan Günes, ''Alacagimiz oyunculari ise maçtan sonra söylerim. Transfer çalismalarimiz kamp zamani da transfer sezonunun son anina kadar da sürebilir. Su anda gündemimizde transfer, gelecek yilin kamp programi ve planlamasi yok. Sadece Istanbulspor maçi var'' diye konustu.

karadenizgazete.com | 27.05.05

Salih61
27.05.2005, 15:58
Mezahiri almisiz dogru mu?....

Barış BAKIRTAŞ
27.05.2005, 16:41
Zurawoski isi zor dün aksam kafile baskanimiza sordum istedigimiz fiyata br türlü inmiyorlar ve cok zayif bir ihtimal inmeleride dedi. Insallah yanilir..

Özkan Erdem
27.05.2005, 16:56
Mezahiri almisiz dogru mu?....

???

Berat
27.05.2005, 17:04
Mezahir Hiçam dan bahsediyor arkadas. Cezayir Milli Takiminin 1,94lük kALECISI..Hani su Afrika'da yilin kalecisi falan seçilmis.. Hayirli olacaksa olur insallah..

$FIRTINA61$
27.05.2005, 17:56
aldikmio kaleciyi`?

Tansu Onur Erdoğan
27.05.2005, 18:46
yaw onlar inmiyosa biz cikalim yaw yeter artik bi kerede hovardalik yapalim su transferde

deliadam61
27.05.2005, 19:07
konyaspordan altan zuravski ve ali tandogan in alimnmasi lazim

tsligenc
28.05.2005, 00:46
ZUraWski alinsa da Hem samp liginde hem ligde farkli bir 11 cikarabilmek için OkanYilmaz düsük maliyetli bi oyuncu olarak alinabilir...

Unutmyain ki TS futbol cennetidir. HEr gelen seHrin kokusundaN topçu kesiLIr. Okan Yilmaz da gollü yillArina Geri doncektir...

OrtaSahaya bursadan orhan gercekten mantikli. ilerde Bi yilDiz olabilr.

Bu Arada Erdince de tebrikllerr milliye girmisS. Yunana karsi Tolgayla birlikte Siper alirlar ins.

Vektra58
28.05.2005, 00:56
Yahu bu ZURAWSKI'nin Transferi yilan hikayesine döndü. Alinacaksa Alinsin Artik. Bizim Bu Futbolcuya Ihtiyacimiz Var. Hemen Alalim.

Hüseyin Çümen
28.05.2005, 02:24
1 milyon euro da biz toplayalim alsinlar suadami wallaha yeter yaa alinmassa içimizde kalacak bukadar uzatilmaz bi is ortasini bulsunlar buadam trabzonsporumuza kazandiralim trabzonspor taraftari olarak mail atalim biz 1 nilyon euro yu toplariz siz alin zurawski yi diye smileys/smiley36.gifama cidden düsünüorum böle bi mail atmayi!!

okan yilmazi da alsak güzel olurdu ii bi yedek birisi sakatlaninca maç boka sarinca sok okani al maçi

Emiroğlu
28.05.2005, 05:14
Gelecek allahin izniyle,Sabirli olun arkadaslar

$FIRTINA61$
28.05.2005, 12:02
DENIZLI SPORDAN GÜVEN BEGENIYORDUM MILLI TAKIMIDA CAGIRLDI ALALALIM BENCE BIZDE DAHA IYI OLUR HAZIR FIYATI DÜSÜK KEN

bordoomavii
28.05.2005, 12:47
1-Zurawoski

2.hamit altintop

3.güven varol

4.faruk bayar

5.gökhan kaba

#10 Fietra
28.05.2005, 13:03
Denizlispor'dan dedigim Güven Milli Takima seçilmis

sametaydin
28.05.2005, 13:27
güven iyi ama henüz cok genc alinsa bile hemen oynatilmaz bence. bize önümüzdeki sene yararli olacak futbolcu lazim.

mr.fa
28.05.2005, 13:38
güven iyi ama henüz cok genc alinsa bile hemen oynatilmaz bence. bize önümüzdeki sene yararli olacak futbolcu lazim.

Adam milli takima seçilmis. Sen çok genç bizde oynayamaz diyorsun.

kaze
28.05.2005, 13:53
zurowski alinsan lütfen yaa, simek referans veriyor demek ki kaçirilmamali.

sonra ah vah fayda etmiyor, o adam olmali ki sampiyonlar ligine ELENMEDEN, girebilme umutlarimiz olsun.

Oruç
28.05.2005, 13:56
zurowski alinsan lütfen yaa, simek referans veriyor demek ki kaçirilmamali.

sonra ah vah fayda etmiyor, o adam olmali ki sampiyonlar ligine ELENMEDEN, girebilme umutlarimiz olsun.

AYNEN KATILIYORUM BUNA EK OLARAK BIR KALECI BIRDE STOPER ALMALIYIZ GEÇEN SENE MALUM TOLGA-ERDINÇ IN SAKATLANMASI BIZE PAHALIYA MAL OLDU!

FATIH SULTAN TEKKE !

BDiler61
28.05.2005, 14:24
1 milyon euro da biz toplayalim alsinlar suadami wallaha yeter yaa alinmassa içimizde kalacak bukadar uzatilmaz bi is ortasini bulsunlar buadam trabzonsporumuza kazandiralim trabzonspor taraftari olarak mail atalim biz 1 nilyon euro yu toplariz siz alin zurawski yi diye smileys/smiley36.gifama cidden düsünüorum böle bi mail atmayi!!

okan yilmazi da alsak güzel olurdu ii bi yedek birisi sakatlaninca maç boka sarinca sok okani al maçi

Sorun 1 milyon euro ise yapalim 6-7 milyon taraftarimiz var diyoruz herkes bir seyler versin ama daha önce sota için yapilmisti böyle bir sey ve ortaya komik rakamlar çikmisti sonra orhan a.villa ya son dakikada golü atinca ordan gelen parayla almislardi sotayiEdited by: madheart17

Oruç
28.05.2005, 15:14
katiliyorum!

FATIH SULTAN TEKKE !

zanoylu
28.05.2005, 15:23
Sahsim olarak bomba degil adam gibi trasfer lazim. 3 oyuncu yeter.defans orta saha forvet. Petkoviç,miroslav ve yattara hariç yabancilar gitmeli

#10 Fietra
28.05.2005, 16:13
Çok genç çok genç diye diye elimizden ne futbolcular kaçti veya kaçacak Hasan Kabze'de ayni sekil olmadi mi

Akın NAZİFOĞLU
28.05.2005, 18:00
hasan kabze transferinde pek sayin dardanel baskani bizden sadece hasan kabze için 600 bin euro isterken gs'ye kaleci fevzi ile beraber ikisini 400bin dolar üstelik bonus karta 24 taksitle satti...

BDiler61
28.05.2005, 20:02
su 45 dakikada bitsin transferde de atak yapar takim

$FIRTINA61$
28.05.2005, 21:33
artik zurawski yi bekliyoruz

andrei07
28.05.2005, 22:04
Zurawski,Güven Altan ,ve 2 yabanci daha alinmali vede Petko Dhane Lee tesekkür edilerek gönderilmeli.Ayrica Ibrahim Ege ve Mehmet Yilmaz kesinlikle kalmali Hasan Üçüncüde kalmali.

mahir_kuzey
28.05.2005, 22:09
MONDRAGON CANLI YAYINDA DEDI KI SAMPIYONLAR LIGINDE OYNAMAYI ISTIYORUM. O YÜZDEN BU SBELKIDE SON MAÇIMDI.

NE DERSINIZ BIZIMKILER MONDRAGONLA ISI BITIRDIMI YOKSA.

mahir_kuzey
28.05.2005, 22:20
http://img91.echo.cx/img91/1102/dirk6kp.jpgEdited by: mahir_kuzey

mahir_kuzey
28.05.2005, 22:26
Bu Dirk KUIJT denilen çocuk tam bir gol makinasi. Ve yasi daha 24. Hollanda liginde geçen hafta itibariyle 29 golü vardi. Avrupa gol kralliginda katsayi olayi olmasaydi FATIH TEKKE BIRINCI bu dirk denilen usak ta ikinci olacakti. Bence düsünülebilir. Gerçi kontrati devam ediyor ama iyi pazarlik yapilirsa alinabilir. Hollandadaki arkadaslarada bi sormak lazim tabii.

mahir_kuzey
28.05.2005, 22:32
http://img228.echo.cx/img228/1982/kamburov1hs.jpg

Zurawski
28.05.2005, 22:32
oldu bi de Tsigalkoyu alalim:)

mahir_kuzey
28.05.2005, 22:34
Bu martin kamburov denilen arkadas 23 yasinda daha ve bulgar plovdiv takiminda oynuyor. ve bu sezonu 26 golle bitirmis. daha dogrusu geçen hafta 26 imis. bu hafta attimi bilmiyorum. Bu usagin istatistikleride hiç fena degil.

Bulgar futbolcularin Türkiyeye uyumlari gözönünde bulundurulursa alinabilir bir oyuncu bence. En azindan takip edilebilir, arastirilabilir...

mahir_kuzey
28.05.2005, 22:57
oldu bi de Tsigalkoyu alalim:)

Ne alaka simdi. Bu adamlarin bu sene attiklari golleri yazdim ( okuduysan tabii ) biri 29 biri 26 gol atmis. Bu adamlar sanal adamlar degil etiyle kemigiyle takir takir oynuyorlar futbollarini. Yarin gider fener alirsa biz agzimizi yukari açar seyrederiz artik.

Bu arada Tsigalko kardeslerin ikiside iyidir haa smileys/smiley4.gifEdited by: mahir_kuzey

mahir_kuzey
28.05.2005, 22:57
http://img228.echo.cx/img228/6788/hicham8rl.jpg

mahir_kuzey
28.05.2005, 22:59
Bu kaleci de bi önceki sayfada arkadaslarin bahsettigi 1.94 lük kaleci. Beratin dedigi gibi afrikada yilin kalecisi seçilmis. yas 29...

Profili bence çok iyi. En azindan Petkodan iyi...Edited by: mahir_kuzey

phoenix
28.05.2005, 23:08
Mehmet Yilmaz ilgili yazmak istemezdim ama son dönemde oynadigi maçlarda iki hareketinden biri rakibe faul adamin ve top ayagina geldimi dikine oynayacagina gerisingeri oynamaz mi topu iste o zaman deli oluyorum (bi çok maçta böyleydi) takimi çok maçta yavaslatti bilmem düzelirmi ama zor gibi ? yada çok çalismasi lazim...

bide okan yilmaz olayini anlamadim..? yeterince gol kaçiran adam var diye düsünüyorum bizde.ben çok gereksiz bi transfer olur.

Gökdeniz'in kesinlikle son vurus çalismasi lazim. bakin arkadaslar çok gol kaçiriyoruz bu bence çok tehlikeli (çok gol kaçirmak için çok iyi oynamak gerekir diyebilirsiniz ama) zaten bildim bileli gol kaçirmakta üstümüzde yok.

Kaptan kaçirdiklarini atsaydi (tabiki her kaçirdigini demiyorum gol kaçirmak atmak kadar normaldir bazen ama taktir edersinizki çok kolay gollerde kaçirdi) 50 gol atardi bu sene.

sanirim sol kanatta bu sene Volkan düsünülüyo Senol Hoca seviyor O'nu. ama ben derimki transfer sol kanata sart transfer.

Tolga gitmezse çok iyi olur.Ancak bizde satip alamayi ögrenmeliyiz iyi satip iyi almaliyiz diyorum. Bu konuda tutucu bi klüp oldugumuzu düsünüyorum bi adamin gitmesinden çok yerinin doldurulamiyacagi korkusu var hepimizde oysa iyioyuncu her zaman bulunabilir.Birde bizim kulüpte bir futbolcunun basarili olmasi için çok sey var bencegelen kisi için büyük sans bu (Örnegim Sommers, D Haene bizde iyi futbolcu oldular, Agustini sormayin valla onu bende anlamadim)

BIRDE SON OLARAK EKLEMEK ISTERIMKI ARKADASLAR BU SEZONA BAKARSAK ZAHMETSIZ BIR TANE GOLÜMÜZ YOK. SERBEST VURUSTAN GOL ATTIGIMIZI HATIRLAYAN VAR MI SON YILLARDA ? YA BU VURUSLARI YAPAN BIRI ALINMALI YADA POTANSIYELI OLAN BIR FUTBOLCUMUZ BU IS IÇIN ÖZEL ÇALISTIRILMALIDIR DIYORUM. Serbest vuruslarda herkesin topun basina geçip kimin vuracagi konusunda hiç bir önsezi yapamamamaktanve topun barajdan dönmesinden nefret ediyorum artik.

PENALTILARI OYUNDA OLDUGU SÜRECE YATTARA ATMALI

mahir_kuzey
28.05.2005, 23:10
http://img165.echo.cx/img165/5110/mintal7nl.jpg

mahir_kuzey
28.05.2005, 23:11
bu marek mintal ise avrupa gol kralliginda 3. siradaki arkadas. ayrica kendisi ortasaha oyuncusu. Almanyada yilin futbolcusu seçilmesi muhtemel.

Özkan Erdem
28.05.2005, 23:15
kardes fm den yapistirma sunlari, bu yazdigin özellikler her zaman ayni açilmaz, adam iyi yapilmistir kötü oynar, örnegin okan yilmaz a bir bak istersen yada bizim augustine ye gerçekte oradakinin yarisi degiller, cm 3 den beri oynarim yani buraya bir döktürsem yer kalmaz.

mahir_kuzey
28.05.2005, 23:27
kardes fm den yapistirma sunlari, bu yazdigin özellikler her zaman ayni açilmaz, adam iyi yapilmistir kötü oynar, örnegin okan yilmaz a bir bak istersen yada bizim augustine ye gerçekte oradakinin yarisi degiller, cm 3 den beri oynarim yani buraya bir döktürsem yer kalmaz.

Oyunun datasiyla oynamadim. yeni açilmis oyundan kopyaladim. dedigin gibi herkes birebir ayni olmak zorunda degil ama ön fikir olmasi açisindan yaptim. Niye rahatsiz etti ki. ne zarari var sana. Millet chat yapar gibi yazinca bu kadar tepki veriyomusun acaba. Neyse önemli degil.

Özkan Erdem
28.05.2005, 23:34
o bahsettigin adamlar her oyunda olabilen süpriz adamlar ondan data ya bakarsan oradaki bir çok özelligin 0 oldugunu görürsün bu 0 olan özellikler açtigin oyuna göre degisen rastgele degerlerdir, rahatsiz olmaktan degil bilen bilmeyen gerçek istatistiki veriler sanabilir.. Kimsenin düsüncesine falan da karistigim yok kardes,niyetim bilgilendirmede hata olmasin

#10 Fietra
28.05.2005, 23:52
Quakevil61 bunlar gerçek veriler degil ama gerçege yakin verilerdir.

Neyse mahir abi sagolasin ama bu dedigin adamlardan hiçbirini almayiz gibime geliyor ama kalecinin özellikleri hosuma gitti istersen bide Lastuvka'ya baksmileys/smiley2.gif

mahir_kuzey
29.05.2005, 00:01
Bu bahsettigim adamlar derken kimi kastettin anlamadim. Adamlarin bu sezonki istatistiklerinide verdim farkindaysan. Görmediysen tekrar edeyim. Mintalbu sezon bundesligadagol krali oldu. Avrupada altin ayakkabi da henry ve etoo nun pesine 3. sirada. Hicham afrikada yilin kalecisi seçildi. Ayni zamanda milli takimin kalecisi. Avrupanin birçok takimi izlemede. Martin kamburov 23 yasinda ve sezonu 26 golle kapatti. Dirk denilen genç feyenoord gibi bir takimda oynuyor yasi 24 ve 29 gol atmis hollandada.

Bu adamlara sürpriz oyuncular mi yani.

Oyunu her açtigimda datada oynamalar olur ama senin kastettigin gibi abartili oynamalar olmaz. üç assagi bes yukari gerçege yakin veriler çikar.

Ayrica senin niyetin bilgilendirmede hata olmasin , benim ki ne , milleti yanlis bilgilendirmek mi. Bunumu dedin.

mahir_kuzey
29.05.2005, 00:05

Neyse mahir abi sagolasin ama bu dedigin adamlardan hiçbirini almayiz gibime geliyor ama kalecinin özellikleri hosuma gitti istersen bide Lastuvka'ya baksmileys/smiley2.gif

osman haklisin almayiz bunlari. Zurawski isi namus meselesi oldu çünkü. Muhtemelen aliriz zurawski yi. o zaman bi forvet daha alinmaz. ihtiyaç kalmaz yani. Ama dedigin gibi kaleci iyi görünüyor. Milli takimdada iyimis. Geçen senelerde besiktas istiyordu bu kaleciyi.

Latsvuka da 22 yasinda boylu poslu ve çok gelecek vaadeden bir oyuncu. shaktar donetskte idi. ama kalecilikte yas önemli . ben hala kale konusunda tolgaya sans verilebilecegini düsünüyorum...Edited by: mahir_kuzey

Emir BAYRAK
29.05.2005, 00:13
Zurawski Szymekden daha kaliteli diyolardi...Szymek buysa Zurawski smileys/smiley5.gifalalalala bi yanlislik olmasin smileys/smiley36.gif

Alirsak cok faydali olacaga benziyor...

#10 Fietra
29.05.2005, 00:38
Zurawski Szymekden daha kaliteli diyolardi...Szymek buysa Zurawski smileys/smiley5.gifalalalala bi yanlislik olmasin smileys/smiley36.gif

Yoksa bu Zurawski mismileys/smiley36.gif

mahir_kuzey
29.05.2005, 01:02

Yoksa bu Zurawski mismileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley17.gif

saka bi yana syzmek ile kan uyustu bu zuravski ilede uyusabilir. transferde bu çok önemli.

kabus84
29.05.2005, 01:24
nürnbergli marekte çok iyi oyuncu yapilabilirse bu transfer trabzona faydali olacagina inaniyorum. trabzon sporum elindeki oyunculari tutmasi lazim yabancilardan avusturyali ve belçikali gitmeli kaleye kritik maçlarda iyi olacak birisi lazim avrupa tecrübesi olan güvenilir.

Özkan Erdem
29.05.2005, 01:29

bu verileri bir ekip topluyor ve bu ekipten insanlarla fuarda sohbetimiz olmustu yanilmiyorsam 2003 tü.. Bu verilerin bir kisminin tahmini olmasi, ancak müthis sekilde tutturduklari, parlayacak oyunculari önceden kesfettikleri de bir gerçek..

Neyse bu konu bir yana da Szymek in performansi Zurawski için istah kabartiyor, indirdigim golleri falan da harika, insallah transfer ederizEdited by: QuakeviL61

antagonist
29.05.2005, 01:34
Uche-Saffet Akyüzsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Berat
29.05.2005, 01:39
Saglam bir kaynaktan aldigim istihbaratlar;

Lemi 3 tane Brezilyali bulmus,ortalama 20 yasinda. bonsrvisleri kelle basi 250-300 bin dolarmis.. Lemi Hoca israr ediyomus; 30 yasinda Zurawskiye o kadar para vereceginize bunlari alin, bunlar ondan daha iyiler diye.. ama zannimca yönetim böyle bir riski göze almaz..

Kaleci konusunda da ; büyük ihtimalle Danimarka'da oynayan Kophenhag'in kalecisi geliyormus..

#10 Fietra
29.05.2005, 01:58

bu verileri bir ekip topluyor ve bu ekipten insanlarla fuarda sohbetimiz olmustu yanilmiyorsam 2003 tü.. Bu verilerin bir kisminin tahmini olmasi, ancak müthis sekilde tutturduklari, parlayacak oyunculari önceden kesfettikleri de bir gerçek..

Neyse bu konu bir yana da Szymek in performansi Zurawski için istah kabartiyor, indirdigim golleri falan da harika, insallah transfer ederiz

Quak senin anlatmak istedigini iyi biliyorum merak etme

sanatik
29.05.2005, 02:03

Lemi 3 tane Brezilyali bulmus,ortalama 20 yasinda. bonsrvisleri kelle basi 250-300 bin dolarmis.. Lemi Hoca israr ediyomus; 30 yasinda Zurawskiye o kadar para vereceginize bunlari alin, bunlar ondan daha iyiler diye.. ama zannimca yönetim böyle bir riski göze almaz..

Kaleci konusunda da ; büyük ihtimalle Danimarka'da oynayan Kophenhag'in kalecisi geliyormus..

kellemi buldu smileys/smiley36.gif

gece yarisi iyi güldürdün beni berat. allahda seni güldürsün smileys/smiley1.gif

en iyisin alsin gelsin lemi yaw. 3 üde birbirinden iyimi yoksa smileys/smiley1.gif

#10 Fietra
29.05.2005, 02:05
Ya Lemi o kadar bastiriyorsa deneme getirilsin

andrei07
29.05.2005, 10:08
Bence Zurwaskiile birlikte bu 3 brezilyali alinsin nasilsa kontenjani bosaltiriz( Petko karel Lee ) birde yerli kaleci bulunmasi gerekir o zaman ,

olmazsa brezilyalinin birini geri göndeririz!!

$FIRTINA61$
29.05.2005, 11:22
kalecialmayalim süper olmadikdan sonra hasan cok süper adam koymadilar lig sonuna dogru koydular oh be fark etdiseniz vuruslarin hic biri auta gitmedi petkonunki gibi

#10 Fietra
29.05.2005, 11:34
Brezilya'dan bi sol açik bulsun biz Lemi hoca bi de Italyadan sol beksmileys/smiley1.gif

$FIRTINA61$
29.05.2005, 11:35
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510>
<T>
<TR>
<TD =hurnewstitle align=left>Yalçin ve Cem Can Trabzon?a geliyor</TD>
<TD vAlign=bottom align=right></TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>

Adnan SUNGUR

Bordo mavili yönetim, Istanbulspor?un iki savunma oyuncusuyla anlasti. Sari siyahli kulübün sahibi konumundaki TMSF de ?evet? derse, imzalar atilacak.

TRANSFER çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Istanbulspor?un genç stoperi Yalçin ile el sikisti. Daha önce de ayni takimdan Cem Can ile söz kesen bordo mavili yöneticiler, dün Yalçin?in menajeriyle bir araya geldi ve prensip anlasmasina vardi. Trabzonsporlu yöneticiler, önümüzdeki günlerde Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu yetkilileriyle bir araya gelerek, iki futbolcunun bonservis bedelleri için pazarlik yapacak.

Zurawski ve Viera gündemde

Bordo mavililer ayrica, Senol Günes?in listesindeki yabanci oyuncularla görüsmelerini sürdürüyor. Yöneticilerden Metin Akbasoglu Polonyali Zurawski?nin transferi için çalismalarini yogunlastirirken, Murat Bozoglu Uruguay Milli Takimi?nin kalecisi Sabastian Viera için Uruguay?a gitti. Bozoglu, Viera ile görüstükten sonra Brezilya?ya geçerek, listedeki diger oyuncularla temasa geçecek. </TD></TR></T></TABLE>hürryetden

#10 Fietra
29.05.2005, 11:42
Vallaha her gün ayni Zurawski haberi sikildim ya bi gelisme yok mu

Hüseyin Çümen
29.05.2005, 11:50
smileys/smiley36.gif

özkan sümerde öyle 4 tane tinerci getirmisti bize yeni tinercilermi gelio yoksasmileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
29.05.2005, 11:54
aurelio olmasa fb sampiyon olamazdi yaf.bi de özkan hoca gitti aldi geldi,lemi rio karnavalinda bile oralardaydi smileys/smiley36.gif

kol_ay
29.05.2005, 12:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="98%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width="97%" height=3>Maciej ¯urawski
http://wisla.krakow.pl/pages/eng/images/przezroczysty.gif

<T>
<TR>
<TD align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="99%">
<T>
<TR>
<TD =tekstnewsy vAlign=top align=right width="42%">

PLAYING POSITION:
NUMBER:
HEIGHT:
WEIGHT:
DATE OF BIRTH:
PREVIOUSCLUB:
1 team games/goals:
International team/goals:</TD>
<TD =tekstnewsy vAlign=top width="13%"></TD>
<TD =s&#111;nda vAlign=top width="45%">

Forward
9
182 cm
76 kg
12.09.1976

Lech Poznañ

218/109

37/9</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Photo gallery
http://wisla.krakow.pl/pages/eng/images/bialykwadrat_13.gif

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>http://wisla.krakow.pl/pages/fotos/player_galsm_116_006.jpg (http://wisla.krakow.pl/pages/eng/kadra_eng.php?id=27#) http://wisla.krakow.pl/pages/fotos/player_galsm_117_1.jpg (http://wisla.krakow.pl/pages/eng/kadra_eng.php?id=27#) http://wisla.krakow.pl/pages/fotos/player_galsm_118_2.jpg (http://wisla.krakow.pl/pages/eng/kadra_eng.php?id=27#) http://wisla.krakow.pl/pages/fotos/player_galsm_119_040.jpg (http://wisla.krakow.pl/pages/eng/kadra_eng.php?id=27#) http://wisla.krakow.pl/pages/fotos/player_galsm_120_039.jpg (http://wisla.krakow.pl/pages/eng/kadra_eng.php?id=27#) </TD></TR></T></TABLE>
</TD></TR></T></TABLE>
</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=100> </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="31%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://wisla.krakow.pl/pages/eng/images/nastepnymecz_12.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE height=385 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="78%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://wisla.krakow.pl/pages/fotos/player_gal_27_maciej_zurawski.jpg </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

sametaydin
29.05.2005, 13:42
yabu zurawski de gelecekse gelsin artik. bence çok oyalandi yönetim bu transferde. önümüzdekisenenin kadrosunu erken kurmamiz her bakimdan cok iyi olacaktir. bu bakimdan transferlr bir an öncebitmeli. ama transferlerde hedeflerde tam onikiden vurulmali.

Özkan Erdem
29.05.2005, 14:07
artik transfer epeyce hiz kazanir kardesler, yönetim istanbuLspor maçinin kazasiz belasiz atlatilmasini bekledi.. Insallah hafta basindan itibaren transferlerimiz kesinlesmeye baslar

tsmaniac
29.05.2005, 14:15
zurawski ilaç gibi gelecek forvete ama bu cem canmis yalçinmis haci
ömermis aliymis veliymis bunlar kim yaa takimin iskeletini bozacaklar
üç tane alsinlar ama maç kurtarabilecek adam alsinlar yahu dilimizde
tüy bitti

BDiler61
29.05.2005, 14:22
Dün baskanimiz atay aktug transferde yönetim olarak büyük fedakarlik yapacaklarini ve sampiyon ligine girebilmek için borçlanmayi da göze alacaklarini söyledi.6 aydir oyuncu izlediklerini alinacak oyuncularin alternatifleriyle birlikte hazir oldugunu söyledi.Umarim bu sene bir kaza olmaz ve sampiyonlar ligine kaliriz

Ferşat Balcı
29.05.2005, 14:34
evet artik o muhtesem geceden sonra icraat zamani. Yönetimimizin bazi seyleri göze alarak transfer yapmalidir. Yani sampiyonlar liginde mücadele edebilecek bir kadro kurulmalidir.

sanatik
29.05.2005, 14:42
Transfer Zirvesi | karadenizgazete.com

Trabzonspor'da, Sampiyonlar Ligi vizesinin alinmasinin ardindan gözler transfere çevrildi. Bu dogrultuda Teknik Patron Senol Günes ve Futbol A.S yöneticileri bugün Istanbul'da biraraya gelerek durum degerlendirmesi yapacak. Kaleye, defansa, orta sahaya ve forvete en az 4 futbolcu transfer etmeyi planlayan Bordo-Mavililer, Zurawski'nin transferini bitirerek ise baslamak amacinda. Yurt içinden A.Gücülü Emre, Konyasporlu Altan ve G.Birligi'nden Ugur listedeki isimler.

Crazy_OfLu61_
29.05.2005, 14:44
Geçen seneki gibi sampiyonlar ligini kilpayi kaçirmak istemiyosak mutlaka kale orta saha 2 ve forvete en az 1 kaliteli transfer yapmamiz sart...

$FIRTINA61$
29.05.2005, 15:32
http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/tepe02.jpg
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/guncelts.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZON 2 FUTBOLCU ILE ANLASTI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor Yönetimi, Istanbulspor'un basarili savunma oyuncusu Yalçin'la anlasmaya vardi. Idareciler dün pazarlik masasina oturduklari genç futbolcunun menajeriyle el sikisti. Daha önce de ayni kulüpte forma giyen basarili oyuncu Cem Can'la prensip anlasmasina varan Karadeniz ekibi idarecileri su an Istanbulspor'un sahibi durumunda bulunan TMSF yöneticileriyle görüserek iki futbolcunun bonservislerini isteyecek.</TD></TR></T></TABLE>

Zafer Keskin
29.05.2005, 16:51
walla öle diyorlar ama sonuç ne olcak bekliyorum ben geçen seneki gibi rehavete düsmemek için imzaya kadar böle seylere inanmicam ......insallah dedikleri gibi alirlar ama emrahi sakin birakmasinlar.......

Zurawski
29.05.2005, 17:18
Geçen sene alacagimiz Jan Polak diye bir adam vardi çok genç bir yetenek anlasmis Nurnbergle.Bu arada bi de Brezilyadan Ricardinho vardi gerçi imkansizdi almamiz ama adi geçiyodu o da Realle anlasmis.

Mollasalihoğlu
29.05.2005, 17:41
zurawski ilaç gibi gelecek forvete ama bu cem canmis yalçinmis haci ömermis aliymis veliymis bunlar kim yaa takimin iskeletini bozacaklar üç tane alsinlar ama maç kurtarabilecek adam alsinlar yahu dilimizde tüy bitti

tolga'yi aldigimizda kim taniyodu ya da volkan'i erdinç'i...

böyle görmeden etmeden sallamayin...Edited by: oflee61

bordoomavii
29.05.2005, 18:29
genis bi kadro kurmaliyiz.3-4 tane banko oynayabilecek adamlar ve 2-3 tanede gelecek vaadeden oyuncular alirsak bence takim çok iyi olur.ama kimseyide satmamamiz lazim..

SDanışmaz
29.05.2005, 19:03
KaLiteLi oyuncuLar aLacagimiza inaniyorum.Buna sizde inanin...

mahir_kuzey
29.05.2005, 20:03

bence Zurawski alinacak, bitirdiler yani isini. Ama yanina brezilyali alirlarsa hayir demeyiz yani. Ama en önemli eksigimiz KALECI. Kaleci bi takimi rezilde yapar vezirde. Sampiyonda yapar 5. de. Hele ki sampiyonlugun 2 senedir kil payi kaçtigini düsünürsek kalecinin önemi dahada artiyor. Geçen sene 1-0 yenildigimiz fb maçi hooijdonk atmisti mesela. Bu seneki bi çok maç, aklima ilk BS. Belediye maçi geldi. Acil ihtiyaç kaledir.

unyelimetin
29.05.2005, 22:35
TRABZON 2 FUTBOLCU ILE ANLASTI

Trabzonspor Yönetimi, Istanbulspor'un basarili savunma oyuncusu Yalçin'la anlasmaya vardi. Idareciler dün pazarlik masasina oturduklari genç futbolcunun menajeriyle el sikisti. Daha önce de ayni kulüpte forma giyen basarili oyuncu Cem Can'la prensip anlasmasina varan Karadeniz ekibi idarecileri su an Istanbulspor'un sahibi durumunda bulunan TMSF yöneticileriyle görüserek iki futbolcunun bonservislerini isteyecek.

trabzonhaber.com
__________________________________________________ __________ _

Dogrulugu tartisilir bu transfer haberinde adi geçen Yalçin bence kesinlikle alinmasi gerken bir futbolcu.Kisa vadede takima istenilen katkiyi saglayamayacak olsa bile uzun vadede çok kaliteli bir isim olacagina eminim.Zaten bizim maçta da tek basina ayakta kalan isimdi.Cem Can ise bence iyi bir futbolcu degil.

Transfer döneminde sadeceüç kisi alacagiz diye bir sinirlama içine girilmemeli diyor ama bize lazim olan kaliteli üç isim zaten.Önce bu isimler takima kazandiirlmali.

Gerçekten yillar sonra çok iyi bir kadro kurduk.Bu kadro 96 kadrosundan daha iyi bence.Insallah kadro bozulmadan onbire direkt katki saglayacak üç en üç isim ile takviye edilir.Bu yapilirsa bu kadronun bize özledigimiz sampiyonlugu getirecegine inaniyorum.

$FIRTINA61$
29.05.2005, 22:39
yalcin bir defans oyuncusu 23yasinda 1.93 boyunda boy abyavar

#10 Fietra
29.05.2005, 22:40
Basta kaleci sonra forvet sonra sol açik olursa sol bek sag bek defans ortasmileys/smiley1.gif

Berat
30.05.2005, 01:20
Besiktas'tan Emre Asik ... Bana göre mutlaka alinmasi gerekn bir oyuncu...

mahir_kuzey
30.05.2005, 01:38
Transferde bi deyim var alinan oyuncu için. Kimisi için 11'e alindi denir , kimi içinde kulübeye transfer. Simdi hep 11 e transferden bahsediyoruz. Acil olanda bu zaten. Ama kulübede unutulmamali. Kayseriden Gökhan ve Mehmet TOPUZ ilk etapta 11 için olmasada saglam bir yedek kulübesi için elzem oyunculardir. 2 sene sonra bu futbolculari almaya kalksak su anki fiyatlarinin en az 5-6 kati edecektir. Transferde akilli davranilacagina ve bu iki oyuncunun alinacagina inaniyorum. Mehmet TOPUZ'u herkes taniyor artik. Ümit millinin yildizi. Gökhan ise bana göre2 sene sonra Türkiyenin en iyi santraforu olmaya aday bi genç...

yadi55
30.05.2005, 01:47
Bana göre en az 3 kaliteli yabanci alinmali.Petko,DHone,Lee kesinlikle gönderilmeli.Kaleci,10 Numara ve Forvet (Zurawski süper olur) 2-3 yerli genc yetenek ve seneye sampiyonluk garanti tabi sampiyon ligi kesin. Insallah.........smileys/smiley20.gifEN BÜYÜK TRABZONSPORhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley27.gif

Bunu herkes görsün ve böyle bilsinsmileys/smiley32.gif

sanatik
30.05.2005, 01:58
@ ünyelimetin

trabzonhaber.com sitesinde yayinlanan haberler ordan burdan copy paste yapilan haberler ve dogruluk ihtimali düsük.

karadenizhaber ve karadenizgazete sitelerinden takip edebildigim kadar 4 veya 5 transferden bahsediliyor sürekli. En önemli transfer olarak kaleci, ortasaha, ve santrofor deniliyor ve bende bu düsünceye katiliyorum artik. Sampiyonlar Ligi eleme maclari icin umarim eksiklerimizi kapatabilir ve gücümüze güc katabiliriz. Umarim son transfer dönemindeki hatalardan ders alinmisdir artik ve hem sampiyonlar ligini hem süperligine uygun kadro kurabiliriz. Önelemeleri bu sefer gecebilecegimi düsünüyorum ama sampiyonlar ligi grup maclari yüzünden süperligde puan kayiplari olabilirmi diyede süphelenmeye basladim biraz.

#10 Fietra
30.05.2005, 02:55
Besiktas'tan Emre Asik ... Bana göre mutlaka alinmasi gerekn bir oyuncu...

Berat abi sen misin aklin yerinde mi sinavlara çalismaktan mi böyle oldunsmileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
30.05.2005, 03:48
smileys/smiley36.gif

Firtina28
30.05.2005, 05:09
Geliyor geliyor zurawski geliyor. muhahahhahaha bu sefer geliyor istesmileys/smiley2.gif

Zurawski tamam

Bordo-mavililerin Polonyali futbolcusu Szymkowiak, Trabzonlular'a müjdeyi verdi: Zurawski'nin transferinde sona yaklasildi. O büyük futbolcu, burada gol sov yapar.

Bu haberin dogru oldugu kanisina soyle vardim. smykonun muhabirle beraber resmi var. zaten baskanda 15 gun icinde yabanci gelcek demisti hazir olun bu hafta zurawski trabzondasmileys/smiley4.gif

antagonist
30.05.2005, 08:48
<TABLE =mspot style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2 height=1>Gençlerbirligi transfer görüsmelerinin ilk gününde Ali Tandogan, Ümit Bozkurt, Mustafa Özkan ve Atilla Birlik ile yollarini ayirdi. </TD></TR></T></TABLE>

Ümit&amp;Mustafa 'ya ne dersiniz?

andrei07
30.05.2005, 08:52
Berat

kesin ders çalismaktan yazdin Emre Asigi!! Ne isi olur o serefsizin?? Adimizi bile onun adi ile yan yana yazmaman lazim

mr.fa
30.05.2005, 09:37
Aksam Kanal D zurawski'nin gollerini verdi. Izleyen var mi?

$FIRTINA61$
30.05.2005, 10:07
el sakalan sözlesme olmayacakmis cav cavin kendisi dediiyi bir oyuncu sade kötü tarafi 32 yasinda alsakmi? saten alacakdik bi ara

Ferşat Balcı
30.05.2005, 10:16
dün Tv8 de ve gool programina FilozofSENOL HOCAtelefonla baglandi. Transferler hakkinda beklenen açiklamalariyapti. Kesinlikle bi forvet alinacak ama MEhmet yilmaz dakalacak. Defensin ortasina bi oyuncu alinacak. Petkovicten daha iyisibulunursa kaleci de alinacak...iki brezilyalidan bahsetti alinabilecek...bi de yerli takip edilen 2-3 oyuncu varmis...

Baskan Atay AKTUG da lig tv de... gözü dönmüs gibiydi...artik bizde çok kaliteli oyuncular almaliyiz, gerekirse borçlaniriz gib açiklamalarda bulundu.

Akin-61
30.05.2005, 10:18
nasildi golleri mustafa abi? bu sirada ali tandogan bizde ise yarar isterim alinmasini..

selçukabi
30.05.2005, 10:57
Baskan Atay AKTUG da lig tv de... gözü dönmüs gibiydi...artik bizde çok kaliteli oyuncular almaliyiz, gerekirse borçlaniriz gib açiklamalarda bulundu.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifGeçen seneki hatalari yapmayacak gibi gözüküyorlar hadi hayirlisi, bu arada transferde elimizi siki tutmaliyiz.Ön eleme maçlari çok erken basliyor dolayisiyla kampa yetistirmek lazim alinan oyunculari.

mr.fa
30.05.2005, 11:10
nasildi golleri mustafa abi? bu sirada ali tandogan bizde ise yarar isterim alinmasini..

Benim sahsen kendisi ile ilgili bir bilgim yoktu. Ilkkez dün aksam izledim. Mükemmel bir golcü. Alinirsa iyi olur.

TSunami
30.05.2005, 11:43
ne emresi ya. asik mi oldunuzsmileys/smiley4.gif. saka yaptiniz dimi. sakacilar sizi. hadi ahmetyildirim deseniz neyse.

#10 Fietra
30.05.2005, 11:44
El Sakaya,Mustafa Özkan,Ümit Bozkurt bu futbolcular bizde oynayacak oyuncular degil su anki kadro da ancak yedek olurlar.

Ali Tandogan'dan geçen sene bahsetmistim alinmadi bu sene gelsin mi bence gelmesin.

Senol Hoca tam istedigim açiklamayi yapmissmileys/smiley1.gifGerçi Mehmet Yilmaz'in gitmesi kendisi için daha hayirli olurdu ama

$FIRTINA61$
30.05.2005, 12:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/1476trabz&#111;n32.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>30 Mayis 2005 10:38

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor gelecek sezonun planlarini yapiyor. Üç kulvarda mücadele edebilecek bir takim kurmak isteyen Senol Günes izleyecekleri transfer politikasini açikladi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonpor Teknik Direktörü Senol Günes, transferde 3-4 oyuncu almayi düsündüklerini söyledi. Günes, yaptigi açiklamada, gelecek sezon bordo-mavili takimin
Avrupa Sampiyonlar Ligi, Lig ve Türkiye Kupasi'nda mücadele verecegini ve bu nedenle 21 kisilik kadrolarini yükselteceklerini belirterek,

''Yedek kulübesini güçlendirecegiz. Kadroyu da 26 kisiye çikaracagiz. Su anda transferde 3-4 oyuncu almayi düsünüyorum. Kiralik oyuncularidan veya alt yapidan da oyuncu takima katabiliriz'' dedi.

Forvette Fatih'e yardimci olmak için oyuncu arayislarinin bulundugunu dile getiren Günes, ''Zurawski ile ilgileniyoruz. Bonservisi yüksek ancak görüsmelerimiz sürüyor. Alirsak Szmykowiak ile
de iyi bir uyum saglayacagini düsünüyorum'' diye konustu.

-KALECI ARAYISLARI-

Kaleci Petkoviç'in bu sezon genelde iyi performans sergiledigini ancak kritik hatalar yaptigini dile getiren Günes, Petkoviç'den daha iyi bulunabilmesi halinde kaleci transferi gerçeklestirebileceklerini
belirtti.

Günes, Hüseyin'in Türkiye'nin en iyi orta alan oyuncularin biri oldugunu da kaydederek, ''Bu oyuncuya alternatif degilde yardimci olacak Adem Koçak, Ibrahim Ege gibi oyuncular var. Ibrahim Ege, sansiz olaylar yasadi, bize yardimci olacagi sirada da sakatlandi. Bu sezon ondan çok daha yararalanabiliriz'' diye konustu.</TD></TR></T></TABLE>

$FIRTINA61$
30.05.2005, 12:08
ALI TANDOGAN SATEN BJK ANLASIYORDU ADAM 1MILYON DOLARISTIYORONDAN OLMADI BIZ ISTESEK GENE AYNI PARAYI ISTER ONDAN OLMAZ BU

Ömer SEVİNÇ
30.05.2005, 12:29
Daha transfer sezonunun basindayiz.Yönetimin sözlerine ne kadar sadik kalacagini görecegiz..

antagonist
30.05.2005, 13:54
Bence Ümit Tolga-Erdinç'e alternatif olarak düsünülebilir..D Haene'den daha iyidir,ayni zamanda çok efendi bir futbolcudur..Takimda abilik de yapabilir...

trabzonspor1
30.05.2005, 13:59
bugünkü gazetede mondragon gayse ile yollarini ayirdigini duyurmus. senol hocada meneceri ile görüsmeye baslamis. bence alirsak bu sene nin en yararli transferi olabilir

Salih61
30.05.2005, 14:04
bugünkü gazetede mondragon gayse ile yollarini ayirdigini duyurmus. senol hocada meneceri ile görüsmeye baslamis. bence alirsak bu sene nin en yararli transferi olabilir Gaysee nin mondiyi birakacagini sanmiyorum...

Saygilarimla...

BDiler61
30.05.2005, 15:23
<CENTER>Trabzonspor: Zurawski?nin transferi yarin netlik kazanabilir... </CENTER>

http://www.milliyet.com.tr/2005/05/30/s&#111;n/resim/s&#111;nspo27.jpg Trabzonspor?un dis transferde kadrosuna katmayi istedigi Polonyali oyuncu Zurawski?nin transferinin yarin netlik kazanabilecegi bildirildi.
Kulüp yönetim kurulu üyesi Metin Akbasoglu, Zurawski?nin transferinin bitirilmedigini ve yarin olabilecek gelismelere göre bu transferin netlesebilecegini söyledi.
Polonya?nin Wislaw Krakow kulübünün futbolcusu olan Zurawski?nin transferinin bitirilecegini ümit ettigini kaydeden Akbasoglu, her iki tarafinda bu konuda iyi niyetli oldugunu belirtti.
Zurawski?nin Szmykowiak ile birlikte Trabzonspor formasini giymeyi çok istedigi, Austria Wien ve Köln gibi takimlarin teklifini reddettigi ögrenildi.
Bu futbolcunun transferinin büyük olasilikla da olumlu biçimde sonuçlanacagi ögrenildi.
Bu arada, Trabzonspor?un Belçikali oyuncusu Karel D?Haene?ye Kayseri Erciyesspor?un talip oldugu bildirildi. D?Haene?nin ise Kayseri Erciyesspor?un teklifine sicak bakmadigi ve Avrupa?da bir takimda oynamak istedigi ögrenildi

son dakika haberi

BDiler61
30.05.2005, 15:55
bugünkü polonya gazetelerinde trabzonsporun zurawskiden vazgeçip legia warsovanin forveti saganowski ile ilgilendigini yaziyormus.bizimkiler taktik geregi yapiyor olabilir

Tmac61
30.05.2005, 16:34
Yaw yakinda Lehçeyi de çözecez gibi...

Adamlarin forumlarina bile üye oldum yaw...Var mi arttiran smileys/smiley4.gif

Yönetimin taktik herzamanki gibi az ama kaliteli...Altyapidan da takviye....

Geçen sezon Celaleddin-Adem-Lee//Özgür-Szymkowiak Kaliteleri ve kattiklari ortada...

Bu sene de Zuro+Ugur Boral+Hakan(61 numara giyiyor)bir de sol kanat alirlar diyorum...

gerisiyalan
30.05.2005, 16:36
Gençlerbirligi kaptani Ümit Bozkurt klübüyle ipleri kopardi diye haber çikti milliyet gazetesinde.
Ben onu hemen hemen hiç izlemedim, ne futbolunu ne de karakterini bilmiyorum, bize uyar mi dersiniz...

Tmac61
30.05.2005, 16:39
He bu arada Tvlerde Zuro'nun attigi bi golü gösteriyor...Izleyen var
mi.Dikkat edin tam usta isi vurmus hem sert hem asirtmak için dibine
daliyor...Helallll.O golün ayninda geline istanbul takimlarina yaglar
insallah...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

a wolf
30.05.2005, 18:38
arkadaslar ve huzurlarinzda zurawski basligini tikliyorum, göstercek bir sey yok diyor, SEBEBI NE OLABILIR

Mollasalihoğlu
30.05.2005, 18:38
Gençlerbirligi kaptani Ümit Bozkurt klübüyle ipleri kopardi diye haber çikti milliyet gazetesinde.
Ben onu hemen hemen hiç izlemedim, ne futbolunu ne de karakterini bilmiyorum, bize uyar mi dersiniz...

özgür'den tayfun'dan iyi degil yasi da geçmis,gereksiz olur bence..

Tmac61
30.05.2005, 19:02
Bu yönetim kaliteli kardesler...

Istese 1milyon dolar verip youlayi da alirdi...

Avrupa tecrübeli daha kaliteli ve Ts ye yakisacak Zuroyu almaya ugrasiyor...

Bu yönetime cidden saygi duymak gerek Szymek+Adem+Celaleddin+Özgür daha ne olsun....smileys/smiley4.gif

Berat
30.05.2005, 19:02
Emre Asik ismine gelen tepkileri vallahi hala anlamadim.. Nobreyi elledi diye mi istemiyorsunuzsmileys/smiley36.gif saka bir yana bence iyi bir stoper... Edited by: Berat Tekke

grifztr
30.05.2005, 19:05
ZURO TRABZONSPOR. 2.5 MILYON EUROYA ANLASMA SAGLANMIS. MILLI MAÇLARDAN SONRA ISTANBULA GELIP IMZA ATICAKMIS.

GOOOOOOOOOOOL 10 NUMARALI FORMASIYLAAAAAAAAA ZURRRRRRRRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ömer SEVİNÇ
30.05.2005, 19:15
Yav kardesim bu adam nasil 10 numara giyecekki. 10 numara Mehmette ve ondan formayi almak gibi bir saçmalik yapacagimizi sanmam.

Sunu adam gibi yazsaniz da nedir ne degildir ögrensek...

grifztr
30.05.2005, 19:17
konu kapatilmis neyse söyle özetleyim. 1 saat önce karadeniz gazetesinde yönetime yakin olan bir arkadasim telefon etti ve müjdeyi verdi. metin akbasoglu yaptigi görüsmelerde 2 milyon diye diretmis. wisla 3 ten asagi inmemis, görüsmeler tikanirken son olarak 2.5 milyon son fiyat olarak önermisiz. ve is hallolmus , milli maçlardan sonra istanbula gelip imzayi aticak zurawski. KESIN DIYORUM ALDIK ARTIK ZURAWSKIYI SEVININ ULEYN... ZUROM BU SENE 30 GOL 23 ASIST YAPTI YAWVRUMM BENIM.

grifztr
30.05.2005, 19:18
daha nasil anlatayim olanlarla ilgili 10 tane msg attim anlamadiniz mi ? hala aldik iste 4 haziranda azarabaycan maçindan sonratrabzonlu olucak artik .6 haziranda istanbula gelip resmi imzayi aticak ve trabzonsporlu olucak. rahat olunEdited by: grifztr

Ömer SEVİNÇ
30.05.2005, 19:19
kesin mi???

Bu tür haberleri devre arasinda istemedigim kadar gördüm. Artik inanasim gelmiyor...

Mollasalihoğlu
30.05.2005, 19:21
Emre Asik ismine gelen tepkileri vallahi hala anlamadim.. Nobreyi elledi diye mi istemiyorsunuzsmileys/smiley36.gif saka bir yana bence iyi bir stoper...

toptan bu kadar anliyon iste emre asik dio yaf smileys/smiley36.gif

sanatik
30.05.2005, 19:21
Emre Asik ismine gelen tepkileri vallahi hala anlamadim.. Nobreyi elledi diye mi istemiyorsunuzsmileys/smiley36.gif saka bir yana bence iyi bir stoper...

gelecek fener macinda fena olmazdi bu emre. nobreyi elleyecek biri gerek smileys/smiley1.gif

grifztr
30.05.2005, 19:23
bu arada emre asik türkiyenin en kötü stoperlerinden ve futbolda doymus denilen kavramda artik onun futbola verecegi birsey yok bize aç futbolcu gerek. aynisi okan içinde geçerli bi ara takas gündemdeydi umarim okani almayiz.

grifztr
30.05.2005, 19:24
kesin mi???

Bu tür haberleri devre arasinda istemedigim kadar gördüm. Artik inanasim gelmiyor...

KESIN KARDES % 12311231231231 RAHAT OL HABER TEMIZ YERDEN

Barış
30.05.2005, 19:26

Ümit'i ben de isterim.Tecrübeli ve kaliteli bi defans..ama...karakter ...???

BDiler61
30.05.2005, 20:11
arkadas kesin dedigine göre zurawski hayirli olsun

Utku061
30.05.2005, 20:15
Berat yoklamaya adam lazimdi bize zaten alinsa iyiy olur smileys/smiley36.gifdermisim.

sanatik
30.05.2005, 20:15
la durun hemen kapilmayin.

devre arasindada böyle 95 tane topic acilmisdi. smileys/smiley4.gif

eger dogruysa zaten bu gece karadenizhaber.com sitesinde haberi olur.

TSunami
30.05.2005, 20:18
türkcell tribünden gelen habere göre istanbulspordan güven ile anlasmaya varildi imza hafta içi

sanatik
30.05.2005, 20:20
Geliyor geliyor zurawski geliyor. muhahahhahaha bu sefer geliyor istesmileys/smiley2.gif

Zurawski tamam

Bordo-mavililerin Polonyali futbolcusu Szymkowiak, Trabzonlular'a müjdeyi verdi: Zurawski'nin transferinde sona yaklasildi. O büyük futbolcu, burada gol sov yapar.

Bu haberin dogru oldugu kanisina soyle vardim. smykonun muhabirle beraber resmi var. zaten baskanda 15 gun icinde yabanci gelcek demisti hazir olun bu hafta zurawski trabzondasmileys/smiley4.gif

bu yaziyi yeni okuyorum. sabah 6 da yazilmis.

hayret smileys/smiley1.gif

My
30.05.2005, 21:22
daha nasil anlatayim olanlarla ilgili 10 tane msg attim anlamadiniz mi ? hala aldik iste 4 haziranda azarabaycan maçindan sonratrabzonlu olucak artik .6 haziranda istanbula gelip resmi imzayi aticak ve trabzonsporlu olucak. rahat olun

Ne adamlar geliyorduda kulüp kapisindan geri döndü gözel kardesim benim smileys/smiley9.gifHele hele BMN bu konuda bayaa bayaa bi tecrübeli. Hey gidi hey heeyyy!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif Hele bi devre arasi Zurawski konu baslii var idiki oy neneu oyy smileys/smiley36.gifBordo Mavi DIrenis bayraamiizi öpmeden kimse inanmaz burda smileys/smiley2.gif

Nytre
30.05.2005, 21:26
bakalim insallah güzel olur..

atay baskan açiklamasinda bu dönem mutevazi takimimiza iki üç flas transfer yapacagiz dedi..

ayni zamanda fedekarlikta yapacagiz dedi..

bu demek oluorki trabzonspor yönetimi istiyor!..

o zaman bizde isteyecegiz ve inanacagiz

Özkan Erdem
30.05.2005, 21:34
kardesler hakkaten kesin mi??

BDiler61
30.05.2005, 21:46
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/guvenkocabal_sivil.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Güven Kocabal Trabzon'da..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor, ilk transferini yapti.. Bordo mavililer, Istanbulsporlu Güven Kocabal ile prensipte anlasmaya vardi.. 26 yasindaki oyuncuyla hafta içinde sözlesme imzalanacak.
<T>
<TR>
<TD>Dis transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, ilk olarak Istanbulsporlu Güven Kocabal ile prensipte anlasmaya vardi.

Bordo-mavili kulüpten alinan bilgiye göre, Istanbulspor ile sezon sonu sözlesmesi biten Güven ile her konuda anlasmaya varildigi ögrenildi.

26 yasindaki orta alan oyuncusunun bu hafta içinde sözlesme imzalayacagi bildirildi. </TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

#10 Fietra
30.05.2005, 21:59
Kimdir bu Güven ve nedir bu Istanbulspor hastaligi yok Yalçin yok Cem Can yok Güven?

ahmet75
30.05.2005, 22:02
Trabzon - Dis transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, ilk olarak Istanbulsporlu Güven Kocabal ile prensipte anlasmaya vardi.

Bordo-mavili kulüpten alinan bilgiye göre, Istanbulspor ile sezon sonu sözlesmesi biten Güven ile her konuda anlasmaya varildigi ögrenildi.

26 yasindaki orta alan oyuncusunun bu hafta içinde sözlesme imzalayacagi bildirildi. (mackolik.kom)

bordoomavii
30.05.2005, 22:11
güven iyi adam ayagi kirilmadan önce çok iyiydi.hemde trabzonlu.hayirli olsun.

Mollasalihoğlu
30.05.2005, 22:22
güven ortasaha'da is yapar hem teknik hem savasçi.

bence geç kalinmis bi transfer..

#10 Fietra
30.05.2005, 22:28
Ben baska bi Güven diyorum Denizlispordan Güven

Cengiz Çubukcu
30.05.2005, 22:41
benim merak ettigim birsey var ..bu sene de A takima altyapidan hiç oyuncu katmayacagiz galiba!!!

$FIRTINA61$
30.05.2005, 22:41
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/guvenkocabal_sivil.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Güven Kocabal Trabzon'da..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor, ilk transferini yapti.. Bordo mavililer, Istanbulsporlu Güven Kocabal ile prensipte anlasmaya vardi.. 26 yasindaki oyuncuyla hafta içinde sözlesme imzalanacak..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="50%">
< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=35">

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD bgColor=#eeeeee>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD width=13>http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gif</TD>
<TD>CANLI SONUÇLAR (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=96&amp;z=35)</TD></TR>
<TR>
<TD =normal10siyah colSpan=2>40 ülkeden tüm skorlar dakikasi dakikasina, "Ajansspor Tribünde" (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=96&amp;z=35). </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=45>http://www.ajansspor.com/gundemdekiler/top.gif (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=96&amp;z=35)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="50%">
< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=36">

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD bgColor=#eeeeee>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD width=13>http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gif</TD>
<TD>IDDAA BÜLTENI (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=79&amp;z=36)</TD></TR>
<TR>
<TD =normal10siyah colSpan=2>Iddaa oyunun maç programinini görmek istiyorsaniz tiklayiniz (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=79&amp;z=36). </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=45>http://www.ajansspor.com/images/iddaabulteni.gif (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=79&amp;z=36)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Dis transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, ilk olarak Istanbulsporlu Güven Kocabal ile prensipte anlasmaya vardi.

26 yasindaki orta alan oyuncusunun bu hafta içinde sözlesme imzalayacagi bildirildi. </TD></TR></T></TABLE>

$FIRTINA61$
30.05.2005, 22:42
btün istanblbize gelyior

bordoomavii
30.05.2005, 22:45
istanbulda faruk bayar da iyi sol kanat hemde genç adam.

Özkan Erdem
30.05.2005, 23:17
zurawski'den haber yok mu...

bordoomavii
30.05.2005, 23:27
<CENTER>Trabzonspor: Zurawski?nin transferi yarin netlik kazanabilir... </CENTER>

http://www.milliyet.com.tr/2005/05/30/s&#111;n/resim/s&#111;nspo27.jpg Trabzonspor?un dis transferde kadrosuna katmayi istedigi Polonyali oyuncu Zurawski?nin transferinin yarin netlik kazanabilecegi bildirildi.
Kulüp yönetim kurulu üyesi Metin Akbasoglu, Zurawski?nin transferinin bitirilmedigini ve yarin olabilecek gelismelere göre bu transferin netlesebilecegini söyledi.
Polonya?nin Wislaw Krakow kulübünün futbolcusu olan Zurawski?nin transferinin bitirilecegini ümit ettigini kaydeden Akbasoglu, her iki tarafinda bu konuda iyi niyetli oldugunu belirtti.
Zurawski?nin Szmykowiak ile birlikte Trabzonspor formasini giymeyi çok istedigi, Austria Wien ve Köln gibi takimlarin teklifini reddettigi ögrenildi.
Bu futbolcunun transferinin büyük olasilikla da olumlu biçimde sonuçlanacagi ögrenildi.
Bu arada, Trabzonspor?un Belçikali oyuncusu Karel D?Haene?ye Kayseri Erciyesspor?un talip oldugu bildirildi. D?Haene?nin ise Kayseri Erciyesspor?un teklifine sicak bakmadigi ve Avrupa?da bir takimda oynamak istedigi ögrenildi.

sanatik
31.05.2005, 00:08
Zurawski bitiyor Viera yolda

O'DA ÇOK ISTIYOR
Trabzonspor, hedefindeki isimlerden Zurawski ve kaleci Viera transferinde sona yaklasti. Uzun süredir gündemde olan W.Krakowlu Zurawski'nin transferi bitme asamasina gelirken, bugün aradaki pürüzlerde giderilirse golcü oyuncunun persembe veya cuma günü Trabzon'a gelip imza atacagi belirtildi. Yönetici Metin Akbasoglu, Zurawski'nin Trabzonspor gelmek için en az kendileri kadar ugrastigini ifade ederek, "1-2 gün içerisinde bu isi bitirip Zurawski'ye imza attiracagiz" dedi.

ROTA URUGUAY'DA
Zurawski ile birlikte Trabzonspor kaleci içinde Urugay Milli Takim'in 23 yasindaki file bekçisi Sabastian Viera'yi öncelige alirken, transferinde de önemli mesafe katetti. Viera'nin transferinin gerçeklesmesi durumunda Yönetimin, kaleci Petkoviç ile masaya oturarak sözlesmesini feshetmek için sartlari görüsecek. Konyasporlu Altan'in G.Saray devreye girmesiyle sikinti yasayan Bordo-Mavililer, Denizlisporlu Güven içinde kulübünün kapisini çalmaya hazirlaniyor.

karadenizgazete.com | 31MAYIS 2005 SALI

------------------------------------------------------------ ---------

Sebastián Vieira haberi uydurmami ?Edited by: sanatik

Mollasalihoğlu
31.05.2005, 00:12
berat abinin güvenilir kaynagi basinda çikan kalecilerin yalan oldugunu söylemisti..

#10 Fietra
31.05.2005, 00:17
Yönetim beni dinliyor herhalde ki Denizlispor'dan Güven'in kapisini çalacak ya da gazete mi beni dinliyorsmileys/smiley36.gif

tsmaniac
31.05.2005, 00:26
güveni müveni birakinda zurawski dogru mu?

phoenix
31.05.2005, 00:44
zurawski olayini abarttik ama yaa.. alamazsak ne olacak yani baska transfer yapamayiz mi veya herseyin sonumudur bizim için? Bu transfer isi alamassiniz alamassiniz o konu kapanir baskasi gündeme gelir. Tabiki uyum sorunu fazla yasamaz eski takim arkadasida bizde ve yeteneklide sözüm yok ama ne bileyim bizde küçük bir klüp degiliz.Bütün umutlari baglamisiz zurawski ye sanki.10 numara oalyinada deginmeden edemiyecegim sayet gelirse (ki bende çok istiyorum) ona verilmelidir diyede düsünüyorum. M.Yilmaz'a gelince10 numaranin biraz meziyet isi oldugunu düsünüyorum. Yani yedek kulubesinde oturan bir 10 numara ?

Berat
31.05.2005, 00:48
karadenizgazete.com un haberinin bir kismi bana çok saçma geldi... Polonyanin Cumrtesi günü Azerbaycanla deplasmanda maçi var.. Akil var mantik var; anlassak bile milli takim yetkilileri persembe ya da cuma imzaya gelmesine izin verirler mismileys/smiley1.gif?

Özkan Erdem
31.05.2005, 00:48
trt 1 de az önce trabzonspor'un mondragon ile ilgilendigini söyledi, bonservisini alacaklarina karsilik alacakmis mondi.. Yasli ama bence fena degil..

Berat
31.05.2005, 00:50
Mondragon gibi bir çirkefin gelmesini asla istemem,isterse Dünya'nin en iyi kalecisi olsun...

My
31.05.2005, 01:11
Aynen, Gökdeniz'e yaptiklarini unutmadik daha. Bana kalirsa sallama haber. Gerçi bellide olmaz ya.

#10 Fietra
31.05.2005, 01:16
Atay Aktug'da söyledi Mondragon ile ilgilenmiyoruz