PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

ayoga
21.07.2005, 21:34
ne bileyim 3,5lik flemensenin federasyona olan borcunumu ne silecekmisiz. hem önemli degil artik nede olsa rum kesimine geçemeyecegiz.

ula belki bizim takayla geçerizsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif

Metin Ural
21.07.2005, 21:35
kahe ponte preta da oynuyo. 13 maçta 7 gol. takimi su anda lider brezilyada.

sanatik
21.07.2005, 21:36
arkadaslar deivid de souza 3 milyon euro'ya sporting lizbon'a transfer olmus az önce uefa'nin sitesinde okudum yazik valla 3,5 milyona bilinmeyen obina'yi aliyoz. gerçi menejeride 1,5 milyon euro almis ne yapalim

3,5 milyon dollar isteniyor obina icin - ufak ama önemli fark yinede cunkü yaklasik 2,9 milyon euro yapiyor eger bizim 3 milyon dollar teklifi kabul görmez 3,5 ödememiz gerekirse. Yukarda birde benimde ilettigim deivid icin 3 milyon ? yanlis bilgi olmali. Bazi yerlerde 3 ile 4 arasi ve 3,8 milyon ? deniliyor.

>TRANSFER konusuyla ilgili durumumuzu ele alan ferat sahin son yazisi (http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=896)

Metin Ural
21.07.2005, 21:37
arada dün ponte preta 4-2 kaybetti deplasmanda. takiminin 2. gölünü atmis kahe. 2-1 öne geçirmis takimi. sonra 9 kisi kalmislar, 4-2 olmus.

Barış
21.07.2005, 21:37
Yine Kahe ye döndük demeyin.smileys/smiley11.gif

Özkan Erdem
21.07.2005, 21:38
Kardesler, garalahana'nin yazdigiobina da pürüz çikti haberini okuyunca hemen ibrahim sahin'e telefon açtim. Kendisi akçaabatta yemekteymis, bugün kulüpte böyle bir söylenti çikti dedi, ömer sari flemengo yönetimiyle obinayi oynatmamalari konusunda takismis.. Kesin bir sey yok.. kanal mavi nin bu haberi bu kadar çabuk almasi inanilir sey degil dedi...

Bilginize..

nuri45
21.07.2005, 21:38
bu garalahana dorumu sölüyo yoksa ortaligi karistirmak icinmi cikti piyasaya

Çagman
21.07.2005, 21:40
ya Deivid Gercekten iyi Maclarini tv8 de izledim ayrica fifa2005 tede Cok güclü..

Ama Ben bu elleri izledim Batum macinda inanin ilk mac olmasina ragmen umutsuzum adam markaji yok adamlar atak yapio ellere baktim adam forvette birilerini ellemeyemi gitti ne smileys/smiley36.gif,

ama yonetim bosda para vermez dimi insallah cok cok iyi olurda ben yanilmis olurum ayrica youngboys da oynayan ferhat ta bizim macimizda süperdi o niye olmasin yeni tolga smileys/smiley2.gif

sanatik
21.07.2005, 21:40
Sok Sok Sok.....

kahe transferi yarina kadar bitmesi bekleniyor....

yine kanal mavismileys/smiley11.gif

ben bütün gün kanal mavi izledim. saat kacda gördün bu halusinasyonu ?

cınar#7
21.07.2005, 21:41
obinanin asil fiyati 3.5 milyon dolar ama biz flamengonun cezasiyla yari fiyatina 1.75 e aliyoduk deniliyodu egerkaheye donduysekgercekten cok kotu olur onun yerine DIEGO TARDELLI yi alalimdaha iyi

ayoga
21.07.2005, 21:44
ya arkadaslar uefa'nin sitesinde okudum haberi iyi ingilizce bilenler girsin okusun. kahe'de ayrica fena degil nobre sanki çok hizli orta sahada kosan adamlarimiz var zaten bize son vuruslari gol yapacak adam lazim. degil mi? USAKLAR

sanatik
21.07.2005, 21:45
kaynakLINKiletirmisin uefa sitesindeki haber icin - tskrlr. Edited by: sanatik

immortal_TS
21.07.2005, 21:46
Yetti artik ya adamlar patir patir futbolcu aliyor.Bizim surda 4,5 gün kalmis sampiyonlar ligine bir tek forvette mehmet yilmaz var oda sakat, yani bu yönetimi anlamak mümkün degil, akli basinda yönetim dedik, çok iyi dedik, samp.ligi bizim için çok önemli onlar bunun farkinda mi bilmiyorum ama suana kadar farkinda degiller bunu biliyorum.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

TrabzonStorm
21.07.2005, 21:46
Arkadaslar bence Kahe, Obina'dan bir -iki gömlek daha iyi..Agir lafi, kulübün son anda fiyat artirmasi nedeni ile söylendi..Yoksa Obina'nin iki kati (8) gol atabilir miydi? Kahe olabileceklerin en iyisi idi, son bir kaç mesajimda da paraya kiyamadiklari için, yöneticilere sitem etmistim..Alpay da defans için en azindan tecrübesiyle güven olusturur.Eller defansta biraz yavas kalacak gibi gözüktü, topa kosmuyor, ikili mücadelelerden kaçiniyor gibi göründü.Ancak, sakin ve isabetli paslarla topu oyuna iyi sokuyor.Umarim Kahe olur..Obina'yi zorla içimize sindirmeye çalisiyorduk aslinda...Kahe için asagidaki linkte isminin üzerine tiklayin.Bir arka sayfada Obina'yi da görebilirsiniz, karsilastirin.Belki biraz sikisti bizim yöneticiler ama unarim bu sefer biraz paraya kiyip aliriz Kahe'yi.Iste o zaman bir-iki yerli takviye hem S.L, hem de lig sampiyonlugu için yeter de artar bile..Her iste bir hayir vardir...

Sayfanin altinda, Arthileiros yazan yerde Kahe ismine tiklayin, alin getirin adami yaa..

http://globoesporte.globo.com/ESP/JogadorFutebol/0,,AAL5394- (http://globoesporte.globo.com/ESP/JogadorFutebol/0,,AAL5394-4274,00.html) 4274,00.html

ayoga
21.07.2005, 21:48
http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=3190 (http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=319011.html) 11.html

kutoz
21.07.2005, 21:51
Kahe mi iyi, Obina mi yoksa David mi. Pardon unutmadan birde Zurowski vardi. Iyi de biz bunlardan hangisini aldik ki. Daha dün Obina için haril haril arastirma yaparken, bugün Kahe'ye döndük. El insanf, transfer komitesi. Tutup bi adami getiremediniz Trabzon'a. Getirinde, Kahe olsun, Obina olsun fark etmez. Yeterki, bir önce takimla çalismalara baslasin.Edited by: kutoz

sanatik
21.07.2005, 21:52
deivid haberi burada 12 saatten beri mevcut nerdeyse kardes - bunu zaten biliyoruz. Adam lisbona gitmis ve bir cok yorum var üstelik konuda bunun hakkinda ama bizim sorunumuz o degil su anda.

garalahana
21.07.2005, 21:54
sanetik her aksam haberler sonra spor programi var onda izllerken alt yazida verdi...ok..

cınar#7
21.07.2005, 21:55
DIEGO TARDELLI dievid den de obinadan da kaheden de zurawski den de iyi brezilyada gelecegin ronaldinhosu olarak goruluyo onu alsak cok iyi olur ama bizimkiler beceremez

ayoga
21.07.2005, 21:56
arkadaslar kusura bakmayin kafam allak bullak oldu 50. sayfada zurawski'nin karsilanma olayini yaziyoduk, simdi üstünden 5 forvet geçti ve biz hala kimin transfer edilecegini bilmiyoruz her haberden medet umar olduk. BIZI BU HALE GETIRENLER UTANSIN

nuri45
21.07.2005, 21:57
bazi arkadaslar güncel yazilari pek takip edemiyolar galiba.

isin kolayina kacmiyalim ltf okumadigimiz sayfalardan itibaren sona doru okursak transfrein ne asamada oldugunu görürüz lütfennnnnnnnnnnnnnnnn.

immortal_TS
21.07.2005, 22:02
ne asamadaymis abi transfer güncel haberleri ben aktariyim istersen dievid de sona yaklasildi bitti.dievid de pürüz çikti almiyoruz.obina ile anlasildi bugün trabzona gelicekti.Obinada pürüz çikti, Sira geldi kahe ye bakalim bunda ne pürüzü çikacak iste bundan baska transfer gelismesi yok oke Nuri.

My
21.07.2005, 22:03
Hoppalaa! smileys/smiley5.gifBu ne tutarsiz bi transfer politikasi böyle ya.

ayoga
21.07.2005, 22:04
ESPIRILI OLDUGUN KADAR DA KIBARSIN DA

MERAK YOK. BI DAHA TRANSFER YAZARKEN BENI GÖREMEYECEKSINIZ

ALMANYA'DAKI KEMAL ABIYE SELAMLAR

cınar#7
21.07.2005, 22:06
obina cumartesi geliyomus diyo radyospor

TrabzonStorm
21.07.2005, 22:07
Kahe: http://globoesporte.globo.com/ESP/JogadorFutebol/0,,AAL5394- (http://globoesporte.globo.com/ESP/JogadorFutebol/0,,AAL5394-4274,00.html) 4274,00.html

Obina:

http://globoesporte.globo.com/ESP/JogadorFutebol/0,,AAL3464- (http://globoesporte.globo.com/ESP/JogadorFutebol/0,,AAL3464-4274,00.html) 4274,00.html

Yönetici hatalari ve sikayetleriniz için:

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3216& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3216&PN=1&TPN=314) amp;PN=1&TPN=314

TrabzonStorm
21.07.2005, 22:10
Ayoga, alinganliga gerek yok, iyi niyetlisin ama Sanatik de uzun zamandir herkese haber yetistirmekten bikti.O da son haberle sarsildi..Herkesin birbirine ihtiyaci var, birbirimizi kirmayalim

sanatik
21.07.2005, 22:19
ESPIRILI OLDUGUN KADAR DA KIBARSIN DA

MERAK YOK. BI DAHA TRANSFER YAZARKEN BENI GÖREMEYECEKSINIZ

ALMANYA'DAKI KEMAL ABIYE SELAMLAR

kardes ben konuya gelipde hemen yazi birakilmasina karsiyim sadece. Yazi birakilmasininda bir anlami olmasi gerek. Konuyu takip edenlerin bildiklerini yeni diye akdarmanin anlami yokki. Üzerinde durmam bundan kaynaklaniyor. önemli Bir yazi ekliyorsun kayip oluyor gidiyor digerleri arasinda, yeni gelenler gerilere gidip okumalari gerekiyor.

Beytullah
21.07.2005, 22:21
Yetti artik ya adamlar patir patir futbolcu aliyor.Bizim surda 4,5 gün kalmis sampiyonlar ligine bir tek forvette mehmet yilmaz var oda sakat, yani bu yönetimi anlamak mümkün degil, akli basinda yönetim dedik, çok iyi dedik, samp.ligi bizim için çok önemli onlar bunun farkinda mi bilmiyorum ama suana kadar farkinda degiller bunu biliyorum.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

adamlar patir patir topcu aliyorsun diyonda fb 1 t ane adam aldi gs 2 tane adam aldi ..nasil patir patir transferler oluyor anlamadim

Aniketus
21.07.2005, 22:22
<t>
</t><table cellpadding="8" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
<td>
<t>
</t><table cellpadding="4" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
<td ="article_baslik" colspan="100" align="center" bgcolor="#336699">Alpay, Trabzon formasi giyecek</td></tr>
<tr>
<td rowspan="2">http://images.internethaber.com/haber/16070.jpg</td>
<td ="black10" align="right" valign="top" width="100%">21 Temmuz 2005 20:56
<hr noshade="noshade" size="1" width="100%">
</td></tr>
<tr>
<td ="black14" align="left">Trabzonspor, sezonun flas transferini
gerçeklestirmek üzere. Bordo-mavili kulüp uzun süredir pesinde oldugu
Alpay'la ilgili tüm sorunlari giderdi. Imzaya çok az kaldi..</td></tr>
<tr>
<td colspan="100" background="images/dot_black.gif" height="1" width="100%">

</td></tr></t></table></td></tr>
<tr>
<td>
Japon'ya'nin Urawa takiminda forma giyen eski Milli futbolcu Alpay Özalan'la Trabzonspor uzun süredir ilgileniyordu. Hatta Trabzonspor, menajer Ahmet Bulut'a Alpay'la anlasma saglamasi için yetki vermisti.

Trabzonspor'un bu transferi noktaladigi söylendi. Alpay'in Istanbul'a gelecegi ve ardindan imza için Trabzon'a hareket edecegi söyleniyor...

Alpay Özalan'in önümüzdeki günlerde imza atacagi da gelen bilgiler arasinda.... </td></tr></t></table> http://www.internethaber.com/mays/article_view.php?aid=30553 (http://www.internethaber.com/mays/article_view.php?aid=305534) 4

bu haberlerin klasik menejer mahreçli, kamuoyu yoklama amaçlı kurmaca haberlerden biri olduğunu umuyorum..

böyle salakça bir işe imza atarak, mevcut kadronun mayasını bozacak bir hataya mevcut yönetimin düşeceğini sanmıyorum.

trabzonspor'un transferlerine şenol güneş mi, yoksa fatih terim mi karar veriyor!?..

bu zeka yaşı gelişmemiş "EMBESİL" futbolcu bozuntusuna bedavaya bile
olsa imza attırıp, takımın ahengini bozmaya ve bir çuval incir berbat
etmeye yeltenecek herhangi bir yönetici varsa - öyle bir yöneticimiz
olduğunu sanmıyorum - kesinlikle alpaydan yada menejerinden el altından
komisyon aldığına adım kadar emin olurum..

herşey mükemmel işlerken, adı kim olursa olsun, yönetimdeki mevkisi ne
olursa olsun hiç kimse ve hiçbir yönetici bu tür bir şerefsizliğe
kalkışmasın sakın...

bu kulubün gerçek sahipleri ve trabzonspor taraftarları olarak, mevcut
yönetimin tüm artı puanlarını bir kalemde siler, dünyayı başlarına
yıkarız..

acilen yapılması gereken şey şudur: Trabzonspor yönetimi derhal bir
basın açıklaması yaparak TRABZONSPOR'un büyük bir kulüp olduğu, ALPAY,
EMRE AŞIK ve bu türden istanbul artığı problemli futbolcularla uzaktan
yakından ilgilenmediği, bu tür haberlerin menejerler tarafından
uydurulup basına sızdırıldığı açıklanmalıdır..

eğer bu açıklama yapılamıyorsa o halde açıklanması gereken tek bir şey
kalıyor geriye... o da, adı geçen futbolcuların ve menejerlerinin
ŞAMPİYONLAR LİGİ nde oynayabilmek için hangi yöneticilerimize
transferleri için komisyon teklif ettiğinin açıklanmasıdır..

zahido
21.07.2005, 22:29
Bilmem farkedebiliyomusuz ama takimin kesinlikle bi tane stopere ihtiyaci var Alpayda gayet iyi bir futbolcudur onun gibi iyi bi oyuncuyu trabzonsporumuzunun becerikli yöneticileri türkiye içinden bulamaz Bulsalar bile alamazlar Türkiye içinden diyorum çünkü yabanci hakkimiz doldu Simdi bazi arkadaslar gensler ne güne duruyor diyebilirler ama kabul etmeliyizki sl için tecrübe gerekir:...... Edited by: zahido

nuri45
21.07.2005, 22:31
benim bu transfer döneminde de eskilerde oldugu gibi gözlemledigim yabanci futbolcularin türkiye ye transferlerinde maalesef son tercihlerinde degerlendiriyolar. Diger takimlarda da asagi yukari hep ayni sorunlar cikabiliyor.

insallah ligimizin kalitesi artarda türkiyeye yabanci kaliteli futbolculari getirmek kolay olur.

immortal_TS
21.07.2005, 22:37
[QUOTE=immortal_TS]Yetti artik ya adamlar patir patir futbolcu aliyor.Bizim surda 4,5 gün kalmis sampiyonlar ligine bir tek forvette mehmet yilmaz var oda sakat, yani bu yönetimi anlamak mümkün degil, akli basinda yönetim dedik, çok iyi dedik, samp.ligi bizim için çok önemli onlar bunun farkinda mi bilmiyorum ama suana kadar farkinda degiller bunu biliyorum.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

adamlar patir patir topcu aliyorsun diyonda fb 1 t ane adam aldi gs 2 tane adam aldi ..nasil patir patir transferler oluyor anlamadim

aldiklari oyunculara bak ozaman belki anlarsin.Adamlar kaliteli ve tecrübeli oyuncu aliyorlar, bizimkiler napiyo gelecege yatirim yerim gelecege yatirimi yaaa sampiyonlar liginde gelecege yatirim sökmüyo tecrübe konusuyor.Ne aldi bizimkiler defans ve kaleci acil ihtiyacimiz ne forvet hani nerde daha çok bekleriz bu genç oyuncu alma fobisi bitene kadar.

Medallion
21.07.2005, 22:43
Arkadaslar, bir 20 sayfa once forvet transferine 4-5 milyon dolar paraayirdigimizi yazmistiniz. Yok mu Avrupa'da o fiata bir forvet?Nasil cikacagini,nerede ne yapacagini bilmedigimizbirini almaktansa, hafif kalburustu, yasi kemale ermis bir forvet bu sene bize daha fazla yarar getirebilir. Kolay gelsin.

cınar#7
21.07.2005, 22:53
saviolaya ne oldu alabilirmiyiz acaba

akdin
21.07.2005, 22:56
Arkadaslar gerçekci olalim,

sanatik
21.07.2005, 23:04
http://www.alriyadh.com/2005/01/23/img/231167.jpg

smileys/smiley1.gif

TRABZONLU_TS
21.07.2005, 23:04
acaipsiniz ha.. destek olun bu noktadan sonra takima. ben bu yönetime güveniyorum. bunlar bos adam almazlar. hele bi ligler baslasin o zaman bu yönetimin transfer politikasini kötüleyenleri burda görecegim. birakin artik surat asmayi destek zamanii

garalahana
21.07.2005, 23:09
¿¿¿

immortal_TS
21.07.2005, 23:16
sanatik bu dievid olmali herhalde

Özkan Erdem
21.07.2005, 23:17
obina'nin arabistan a transferindeki fotografi smileys/smiley36.gif

immortal_TS
21.07.2005, 23:19
abi ne bileyim hepsi birbirine benziyosmileys/smiley4.gif

Utku061
21.07.2005, 23:23
Yerel kanallarda Obine trasnferinde sorun çiktigi ve Kaheye yöneldigi yazdi..

Analyzer
21.07.2005, 23:26
<T> </T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=8 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD><T></T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=4 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#336699 colSpan=100 ="article_baslik">Alpay, Trabzon formasi giyecek</TD></TR>
<TR>
<TD rowSpan=2>http://images.internethaber.com/haber/16070.jpg</TD>
<TD vAlign=top align=right width="100%" ="black10">21 Temmuz 2005 20:56
<HR width="100%" noShade SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD align=left ="black14">Trabzonspor, sezonun flas transferini gerçeklestirmek üzere. Bordo-mavili kulüp uzun süredir pesinde oldugu Alpay'la ilgili tüm sorunlari giderdi. Imzaya çok az kaldi..</TD></TR>
<TR>
<TD width="100%" background=images/dot_black.gif colSpan=100 height=1>
</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
Japon'ya'nin Urawa takiminda forma giyen eski Milli futbolcu Alpay Özalan'la Trabzonspor uzun süredir ilgileniyordu. Hatta Trabzonspor, menajer Ahmet Bulut'a Alpay'la anlasma saglamasi için yetki vermisti.

Trabzonspor'un bu transferi noktaladigi söylendi. Alpay'in Istanbul'a gelecegi ve ardindan imza için Trabzon'a hareket edecegi söyleniyor...

Alpay Özalan'in önümüzdeki günlerde imza atacagi da gelen bilgiler arasinda.... </TD></TR></T></T></TABLE>

http://www.internethaber.com/mays/article_view.php?aid=30553 4 (http://www.internethaber.com/mays/article_view.php?aid=305534)

bu haberlerin klasik menejer mahreçli, kamuoyu yoklama amaçli kurmaca haberlerden biri oldugunu umuyorum..

böyle salakça bir ise imza atarak, mevcut kadronun mayasini bozacak bir hataya mevcut yönetimin düsecegini sanmiyorum.

trabzonspor'un transferlerine senol günes mi, yoksa fatih terim mi karar veriyor!?..

bu zeka yasi gelismemis "EMBESIL" futbolcu bozuntusuna bedavaya bile olsa imza attirip, takimin ahengini bozmaya ve bir çuval incir berbat etmeye yeltenecek herhangi bir yönetici varsa - öyle bir yöneticimiz oldugunu sanmiyorum - kesinlikle alpaydan yada menejerinden el altindan komisyon aldigina adim kadar emin olurum..

hersey mükemmel islerken, adi kim olursa olsun, yönetimdeki mevkisi ne olursa olsun hiç kimse ve hiçbir yönetici bu tür bir serefsizlige kalkismasin sakin...

bu kulubün gerçek sahipleri ve trabzonspor taraftarlari olarak, mevcut yönetimin tüm arti puanlarini bir kalemde siler, dünyayi baslarina yikariz..

acilen yapilmasi gereken sey sudur: Trabzonspor yönetimi derhal bir basin açiklamasi yaparak TRABZONSPOR'un büyük bir kulüp oldugu, ALPAY, EMRE ASIK ve bu türden istanbul artigi problemli futbolcularla uzaktan yakindan ilgilenmedigi, bu tür haberlerin menejerler tarafindan uydurulup basina sizdirildigi açiklanmalidir..

eger bu açiklama yapilamiyorsa o halde açiklanmasi gereken tek bir sey kaliyor geriye... o da, adi geçen futbolcularin ve menejerlerinin SAMPIYONLAR LIGI nde oynayabilmek için hangi yöneticilerimize transferleri için komisyon teklif ettiginin açiklanmasidir..

Aynen katiliyorum. Trabzonspor artikçi degildir. Ne Alpay'i yahu?

sanatik
21.07.2005, 23:27
obinayi imza atarken görmedik demeyin artik. smileys/smiley1.gif

bu yil iki imza atti bile obina, ücüncü olurmu artik bakalim.

ben ancak yatiyorum arkadaslar, transfer mransfer umrumda degil bugün.

rüyamda görürüm artik smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

immortal_TS
21.07.2005, 23:30
iyi geceler sanatik allah rahatlik versin yarin gene bekliyoruz bomba haberlerini yönetimden bile hizlisin be abim.smileys/smiley4.gif

Harun-61
21.07.2005, 23:32
Kocaelispor, Sebat'in da pesinde kostugu Muhammet Reis'i renklerine bagladi. Kocaelispor yardimci antrenörü Fethi Türkoglu, üç gün önce gittigi Trabzon'dan, genç futbolcuyu kaçirarak, dün Abant kampina getirdi...

SEBAT'TAN KAÇIRILDI
Trabzonspor'un genç orta saha oyuncusu Muhammet Reis daha önce açiklandigi gibi Kocaelispor'a geldi. Trabzonspor alt yapisinda yetisen, geçtigimiz sezon Erzurum'da kiralik oynayan Muhammet'in yildizi Akdeniz oyunlarinda Olimpik Milli Takim ile parladi. Ispanya'da 5 maçta 90 dakika forma giyen Muhammet, performansiyla tam not alirken diger takimlarin da dikkatini çekti. Özellikle Sebat'in pesinde oldugu futbolcu, Trabzon'da adeta kaçirildi.

http://www.korfez.org/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2739

immortal_TS
21.07.2005, 23:42
muhammet kiralik olarak gitti dimi yanilmiyorum herhalde.

Tahsin Armutcu
21.07.2005, 23:42
alpay icin artikci futbolcu diyen arkadaslara katilmiyorum.bence senol gunese saygisi ve sevgisi buyuk olan bu futbolcudan yararlanabilecegimizi dusunuyorum

Özkan Erdem
21.07.2005, 23:45
Artik biktik be kardesler.. Biraktimbugünlük ben.. kim gelirse gelsin basim üstüne.. obina bubina kahe mahe.. Size bol sans.. Saygilar..

kelkitli29
21.07.2005, 23:48
bence alpay gelirse cok yararli olur. karakterli futbolcu alpay

gerçekefsane
21.07.2005, 23:49
immortal_TS

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #2d5569 1px solid; PADDING-RIGHT: 0px; BORDER-TOP: #2d5569 1px solid; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #2d5569 1px solid; PADDING-TOP: 0px; BORDER-BOTTOM: #2d5569 1px solid" cellPadding=0 width=750 align=center>
<T>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; HEIGHT: 20px; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">ADI SOYADI</TD>
<TD width="25%">MUHAMMETREIS</TD>
<TD width="25%">UYRUK</TD>
<TD>TC</TD></TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; HEIGHT: 20px; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">YABANCI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">TC VAT.GEÇ.TARIHI</TD>
<TD width="25%"> </TD></TR>
<TD width="25%">KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%">000154</TD>
<TD width="25%">KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">TRABZONSPOR </TD></TR>
<TD width="25%">BÖLGE ADI</TD>
<TD width="25%">TRABZON</TD>
<TD width="25%">LISANS TÜRÜ</TD>
<TD width="25%">3</TD></TR>
<TD width="25%">DOGUM YERI</TD>
<TD width="25%">TRABZON</TD>
<TD width="25%">DOGUM TARIHI</TD>
<TD width="25%">27/10/1984</TD></TR>
<TD width="25%">SÖZLESME
BASLANGIÇ TARIHI</TD>
<TD width="25%">06/07/2005</TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
BITIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">31/05/2010</TD></TR>
<TD width="25%">FESIH GEC.
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
NOTER TARIHI</TD>
<TD width="25%">06/07/2005</TD></TR>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%">000016</TD>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">ERZURUMSPOR</TD></TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">KIRALIK GITTIGI
KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">KIRALIK GITTIGI
KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%"> </TD></TR>
<TD width="25%">AMATÖRE DÖNÜS
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">PROFESYONELE
GEÇIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">28/08/2004</TD></TR>
<TD width="25%">FORMA NO</TD>
<TD width="25%">0</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%"></TD></TR></T></TABLE>

tff.org/

immortal_TS
21.07.2005, 23:51
bencede alpay iyi bir transfer olur.Bazi arkadaslarin sitemi oluyo ama adam bayadir yurtdisinda ve kendine çok sey katmistir,profosyonellik konusunda, oyun tarzi konusunda vs vs.Tabi bu bir söylenti ama olursada çok iiii olur.

immortal_TS
21.07.2005, 23:53
gerçek efsane sagolasin smileys/smiley4.gif

Colakoglu
22.07.2005, 00:17
abi ben alpaya karsiyim verilecek her kurusa yazik olur..

AyhanPe
22.07.2005, 00:21
ben karsi degilim.trabzonda istanbuldaki ortam yok.adamda kac senedir
istanbul takimlarinda oynamadi yani istanbul cürügü sayilmaz.bence
oldukca basarali olur.ee olmazsada korsun yedege biter olay.olay
olursada gider ve futbol hayati biter.arkadaslar adamin son sansi
trabzonspor ama emre asigi istemiyorum o istabul cürügüsmileys/smiley4.gif

CeSS
22.07.2005, 00:44
Hangi Yerel kanal obina'nin transferinde sorun çiktigini söyleyen ?

Tolgaa6161
22.07.2005, 00:51
arkada$lara aldigim son habere gore Deivid de souzabu seneUEFA kupasini alansporting portugal takiminaimza atti.

buna gore Deivid de souzakonusu kapanabilir

gerçekefsane
22.07.2005, 00:59
<DIV align=center>
Trabzonsporlu yöneticilerin ?Transferini bitirdik' dedigi Flamengolu Obina'da son dakika pürüzü çikti, futbolcunun ismi ise UEFA'ya henüz bildirilmedi </DIV>
Moraller bozuldu
TRABZONSPOR'da son dakikada yasanan Obina pürüzü moralleri bozdu. Açilis töreninin yapildigi aksam bir yemekte bir araya gelen Bordo-Mavili yöneticilere, Brezilya'da bulunan Asbaskan Ömer Sari'dan ulasan haber her seyi alt üst etti. Sari, Obina'nin transferinde pürüz çiktigini dile getirirken, Brezilya'da yayin yapan Radio Globo'nun internet sitesi ve Flamengo siteleri de Obina ile ilgili haberlere genis yer verdi.
Sari da dogruladi
ASBASKAN Ömer Sari, daha önce her konuda anlastiklari Flamengo Kulübü'nün dün kendilerine, "Obina'yi birakmak istemiyoruz. Ligdeki konumumuz geregi bu futbolcuyu veremeyiz" dedigini belirtti. Kulüp yöneticisi Gérson Biscotto ve Obina'nin menajeri Eduardo Uram'in sürekli fiyat yükselttigini belirten Sari, "Bu aksam (dün) tekrar ugrasacagiz. Sonucun ne olacagini bilemiyorum" diye konustu.
UEFA için de sorun!
BU ARADA Brezilyali futbolcuda yasanan pürüz, Trabzonspor'un UEFA'ya Sampiyonlar Ligi için isim listesini bildirmesine de engel oluyor. 26 Temmuz'daki maçtan 24 saat öncesine kadar isim bildirme hakki bulunan Trabzonspor'un, Obina transferi bitmedigi için henüz son ismi UEFA'ya bildirmedigi belirlenirken, 25 Temmuz aksamina kadar transfer netlesmezse Trabzonspor maça forvet sikintisiyla çikacak.
takagazete.com/

garalahana
22.07.2005, 01:00
Cess&gt;&gt;&gt;&gt;kanal mavi kanali....

TrabzonStorm
22.07.2005, 01:00
<DIV align=center>
Trabzonsporlu yöneticilerin ?Transferini bitirdik' dedigi Flamengolu Obina'da son dakika pürüzü çikti, futbolcunun ismi ise UEFA'ya henüz bildirilmedi </DIV>
Moraller bozuldu
TRABZONSPOR'da son dakikada yasanan Obina pürüzü moralleri bozdu. Açilis töreninin yapildigi aksam bir yemekte bir araya gelen Bordo-Mavili yöneticilere, Brezilya'da bulunan Asbaskan Ömer Sari'dan ulasan haber her seyi alt üst etti. Sari, Obina'nin transferinde pürüz çiktigini dile getirirken, Brezilya'da yayin yapan Radio Globo'nun internet sitesi ve Flamengo siteleri de Obina ile ilgili haberlere genis yer verdi.
Sari da dogruladi
ASBASKAN Ömer Sari, daha önce her konuda anlastiklari Flamengo Kulübü'nün dün kendilerine, "Obina'yi birakmak istemiyoruz. Ligdeki konumumuz geregi bu futbolcuyu veremeyiz" dedigini belirtti. Kulüp yöneticisi Gérson Biscotto ve Obina'nin menajeri Eduardo Uram'in sürekli fiyat yükselttigini belirten Sari, "Bu aksam (dün) tekrar ugrasacagiz. Sonucun ne olacagini bilemiyorum" diye konustu.
UEFA için de sorun!
BU ARADA Brezilyali futbolcuda yasanan pürüz, Trabzonspor'un UEFA'ya Sampiyonlar Ligi için isim listesini bildirmesine de engel oluyor. 26 Temmuz'daki maçtan 24 saat öncesine kadar isim bildirme hakki bulunan Trabzonspor'un, Obina transferi bitmedigi için henüz son ismi UEFA'ya bildirmedigi belirlenirken, 25 Temmuz aksamina kadar transfer netlesmezse Trabzonspor maça forvet sikintisiyla çikacak.
Kaynak; TAKA gazetesi

CeSS
22.07.2005, 01:02
Bir bu eksikti , Maç öncesi hiç iyi bir haber degil , umarim hersey yoluna girer biran önce...

TrabzonStorm
22.07.2005, 01:09
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="96%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =textoBranco>

Sondan bir önceki haber:

21/07/2005</TD></TR>
<TR>
<TD =subtitulo>Biscotto reage com indignação a tentativa dos turcos</TD></TR>
<TR>
<TD =textoBranco></TD></TR>
<TR>
<TD =textoBranco>http://www.flamengorj.com.br/fotos/21122004210_Gérs&#111;n%20Biscotto.jpgEnquanto o vice-presidente de futebol do Flamengo, Gérson Biscotto, afirmava na Gávea que o atacante Obina não seria negociado, representantes do Trabzonspor, da Turquia, anunciavam o pagamento da multa rescisória de 3 milhões de dólares (aproximadamente R$ 7 milhões) e a contratação do jogador.

À tarde, num discurso enfático, Gérson Biscotto reagiu com indignação à tentativa dos turcos de levar o artilheiro do time rubro-negro. ?Eles manifestaram o interesse. Mas não fizeram proposta oficial. E, se fizerem, nem iremos ouvi-la?.

O vice-presidente argumentou também que o momento do Flamengo é de contratar e não de se desfazer dos principais jogadores. ?Estamos nos empenhando para reforçar a equipe. Buscamos reforços pelo mundo afora. Logo, não iríamos liberar nosso principal atacante?.

Lembrado que o empresário Eduardo Uram detém metade do passe de Obina e que poderia negociar a saída do jogador através do pagamento da multa rescisória, Biscotto se mostrou incrédulo. ?Duvido que ele faça isso. Não acredito que Eduardo Uram apele, pois ele tem outros negócios com o Flamengo. É nosso parceiro?.

A parceria a que se refere Biscotto envolve outros 17 jogadores que Uram mantém no clube. ?Repito. Não acredito que ele negociará o Obina e aviso: nenhum outro jogador do clube que esteja nos planos da comissão técnica está à venda?, assegurou o rubro-negro.

Além de Obina, outro que poderá deixar a Gávea é o lateral-direito Leonardo Moura. O jogador também está sendo pretendido pelo futebol turco, e o empresário Eduardo Uram, que tem participação no passe do jogador, está intermediando a negociação. ?Não penso em sair. Acabei de chegar?, despista Leonardo.
</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =textoBranco>Fonte: Ataque - O Dia (http://www.odia.com.br/)</TD></TR>
<TR>
<TD =textoBranco></TD></TR></T></TABLE>

TrabzonStorm
22.07.2005, 01:10
Son haber;

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="96%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =textoBranco>21/07/2005</TD></TR>
<TR>
<TD =subtitulo>Obina pode fazer despedida do Fla</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =textoBranco>http://www.flamengorj.com.br/fotos/27520053822_Obina%20nova.jpgRIO DE JANEIRO - A passagem de Obina pelo Flamengo pode terminar nesta quinta-feira. Há pouco mais de três meses na Gávea, o atacante está na mira de empresários ligados ao futebol turco e pode fazer contra o Juventude, nesta quinta-feira, sua última partida pelo Rubro-Negro.

A multa rescisória do jogador é de 3,5 milhões de dólares. Enquanto o vice-presidente Gérson Biscotto segue incrédulo em relação à saída do jogador, os representantes europeus anunciaram que vão pagar o valor pedido para liberá-lo.

Se a negociação for confirmada, o centroavante deve jogar no Trabzonspor, que recentemente contratou o goleiro Jefferson e o zagueiro Fabiano Eller.

Destaque do Campeonato Brasileiro de 2004, pelo Vitória, Obina foi negociado no início deste ano para o Al Ittihad, da Arábia Saudita. Sem receber o que lhe fora prometido, conseguiu sua liberação na Fifa e acertou com o Flamengo. Em 14 jogos, marcou cinco gols.

A negociação tem por trás o empresário Eduardo Uram, que agencia outros 17 jogadores flamenguistas. No início deste ano, Uram entrou em rota de colisão com a diretoria e conseguiu tirar o volante Ibson do Rubro-Negro.

Posteriormente, o empresário colocou na Gávea quatro jogadores: os laterais Leonardo Moura e Leonardo Matos e os atacante Obina e Alessandro. Este último foi dispensado e seguiu para a Bélgica. </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =textoBranco>Fonte: Pelé.net (http://www.pele.net/)</TD></TR>
<TR>
<TD =textoBranco></TD></TR></T></TABLE>

My
22.07.2005, 01:12
Ne diyor buralarda? Iiden iiye iskenceye döndü bu transfer isi ha! smileys/smiley11.gif

TrabzonStorm
22.07.2005, 01:22
Portekizce bilmiyorum ama Ingilizce yardimiyla son haber anladigim kadari ile söyle (yanilabilirim):

Obina kirmizi siyahli takimla son maçina çikiyor, gerisi hikaye...

AyhanPe
22.07.2005, 01:39
benim ispanyolca var ama yine anlamiyorum bu illet portekizceyi.biraz
benziyor ama neyse artik kimi alirsa alsinlar o kadar izlediklerine
göre hepsi iyidir

TrabzonStorm
22.07.2005, 01:39
Arkadaslar tahmin ediyorum Obina isi tamam. Bu arada adi saklanan orta saha oyuncusu da yine tahmin ediyorum Vitoria nin 20 yasindaki oyuncusu Ze Roberto, ancak o da Botafogo ile anlasmis heralde..

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=617>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=617>
<T>
<TR>
<TD =texto_geral_12 style="PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-TOP: 8px" vAlign=top width=617>

Chegando aqui, com certeza terá que andar na linha. Trata-se de um jogador de qualidade, rápido, habilidoso, que tem bom passe e sabe finalizar, mas não há nada de oficial ainda- disse o treinador do Botafogo.

O meia de 20 anos pertence ao Kashiwa Reysol do Japão e está emprestado ao Vitória. O presidente Paulo Carneiro disse que não vê problema em liberá-lo.

Zé Roberto foi afastado pelo técnico do clube baiano, Renê Simões, pelo resto da temporada, por indisciplina. O meia faltava seguidamente os treinamentos, fora outros comportamentos pouco profissionais.

O Botafogo quer o jogador por empréstimo até o fim do ano, oferecendo luvas e um aumento considerável em relação ao que o meia recebia no Vitória.

Além do Botafogo, Zé Roberto tem propostas do Trabzonspor da Turquia e de um clube árabe, mas pretende continuar no Brasil até o fim deste ano. </TD></TR></T></TABLE>

</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#f1f2f2 colSpan=2>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>http://image.ig.com.br/ultimosegundo/site/us_pub.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

TrabzonStorm
22.07.2005, 01:46
Pardon adam 24 yasindaymis. 13 ve 14 temmuz haberlerinde adi Trabzonsporla geçiyor ancak bugün Botafogo ile anlastigini açiklamis.

Obina ile ilgili haberleri flamengorj.net adli siteden aldim, Flamengonun sitesi ancak resmi degil

Colakoglu
22.07.2005, 01:48
isler karisti yine golcüye kesin ihtiyacimiz var yaaasmileys/smiley5.gif

Avinci
22.07.2005, 02:54
arkadaslar bence tekrar meksikali &gt;LOS GARPOS a yönelmekte fayda var

Berat
22.07.2005, 03:10
arkadaslar bence tekrar meksikali &gt;LOS GARPOS a yönelmekte fayda var

Sen o "aslan" li mail adresinle baska yerleri karistirmaya bak..

Admin arkadaslar; gündüz yabanci haberleri, özel isimlerini "Trabzonspor,Jefferson,Obina" seklinde degistirerek Meksikali sol açik Trabzonspor yolunda!" seklinde Los Pargos bomba(!)sini patlatan "avulot" isimli üyenin Avnici ismiyle ürmeye devam ettigini belirteyim..Gözünüzden kaçmistir belki..Edited by: l-m

Avinci
22.07.2005, 03:13
ayip ediyorsun ama cok kiricisin farkindamisin

l-m
22.07.2005, 04:38
Avinci isimli üye küfür ettigi gerekçesiyle forumdan 2 hafta süreyle uzaklastirilmistir(Ceza Bitis : 5 Agustos 2005).

orhan 61
22.07.2005, 07:05
biktim artik yaaa sabir kalmadi su transferler bitsede artik bu saatlere kadar uykusuz kalmasam

Metin Ural
22.07.2005, 07:58
obina dün gece oynamis bir de asist yapmis...

CAFER ÖZER
22.07.2005, 08:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/feratsahinBanner.gif (ferat@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>20 Temmuz 2005 Çarsamba</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Garip Transfer Politikasi: Horon'a Devam</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Trabzonspor yönetimi büyük bir basari!! örnegi göstererek sattiklari Tolga?nin parasi ile üç tane genç Brezilya?li futbolcu aldilar. Aman ne büyük basari, nerede ise kar edecekler. Yani kaz gelecek yerden tavuk esirgenmistir ve daha öncede belirttigim gibi sabah aksam bu futbolcularin basarisi için dua etmek zorundalar. Baska çareleri yok. Obina?nin belli bir alisma dönemi geçirecegini düsünürsek Trabzonspor sampiyonlar ligi ön elemesine neredeyse forvetsiz çikacak. Elde olan Mehmet Yilmaz ve Yattara. Her ikiside büyük maçlarin adami degil. Mehmet birde sakatlikla bogusuyor. Yattara aklina esince oynuyor, cani istemezse gezinip duruyor. Allah korusun Güney Kibris Rum Kesimi sampiyonuna elenirsek iste o zaman kaçacak delik arar bizim Brezilya ahalisi. Bir buçuk ayda ettikleri C,D,?,Z plani transferleri ile beraber sandiga gömülürler. Ama isterseniz isin kötü ihtimalini belirttikten sonra iyi olma ihtimaline bakalim.

Kaleci Jefferson kuskusuz alinan en iyi Brezilya?li. Gerçekten kumasi iyi eger ilk ön eleme maçi atlatilirsa kalede sorun pek olmaz. Tolga ve Jefferson bu sene Trabzonspor kalesini saglama alirlar çok rahatlikla.

Gelelim defansa. Tolga?nin gidisi Erdinç?i etkiledi ama onun kalitesinde bir oyunucunun baska bir oyuncuya dayanmasi bana kendi formsuzlugunu kapatmaya çalismak gibi geliyor. Zaten Erdinç hiç bir sezon basi forma girememistir. Geçen sene hali sahada maç yapip kendini sakatlamis ve takimi yanliz birakmistir. Eger defansa bir adam daha alinirsa kendisini yedek kulübesinde görmesi çok sürmez. Sonuçta Tolga defans blogundaki dört kisiden birisi idi. Yani yüzde 25?i. Onun gidisi ile defans çöktü yorumlarinin defans adamlarindan gelmesi onlarin kendilerine güvensizlikleri ve basarisizliklara kilif aramaktan baska bir sey degildir. Eller aslinda orta saha futbolcusu olarak futbola baslamistir. Alindigi takimda ihtiyaçtan defans oynuyordu. Bu yüzden hücüm yönü Senol hocaya uyabilir fakat savunmadaki performansi ne olur biraz tartismali. Gerçi gölcülerin çok iyi oldugu bir ülkede defans oynayan bir futbolcu Türkiye?de basarili olur fakat Sampiyonlar Liginde oynayabilirmi orasi tartisilir. Sonuç itibari ile defansa iyi bir Türk oyuncu alinmasi sart oldu. Bu Emre?mi olur Alpay?mi olur yoksa baskasimi onu bilemem ama tecrübeli birisi olmasi sart. Bu bölgede aslinda futbolcu var fakat Senol hocam onlarin performanslarini bir türlü yükseltemedi. Aslinda büyük ugraslar sonucu alinan Özgür iyi bir defans oyuncusu. Ona öz güven kazandirmak ve tecrübesini arttirmak Senol hocaya düsüyor. Yani defansa biraz zaman lazim. Kazasiz bir sekilde ön elemeler geçilirse isler yoluna girer.

Ortasahaya gelince. Burada sorun yok gibi görünüyor ama sol kanat ve ortanin solunda form sorunu var. Bu bölgede alternatif çok ama saglam ve formu yerinde oyuncu sayisi sinirli. Ortasahaya alinabilecek bir çok Türk oyuncu vardi: Altan, Celil, Kürsat, ve hatta Güven. Ama akil almaz bir sekilde hep dis transfere yüklenen yönetim iç transferde sinifta kaldi. Simdi milletin artigina razi olmak zorundalar. Celil için hala sanslari var, umarim degerlendirirler.

Forvet konusu en hassas konu Trabzonspor için çünki kral sakat ve tam verim vermeye ne zaman baslar supheli. Yeni alinan Obina daha 23 yasinda. Bu futbolcu Türk olsa Trabzonspor?da zor oynardi herhalde. Gerçi görmeden karar vermemek lazim. Ama en azindan Fatih ayarinda bir forvet alinmaliydi o kadar ugrastiktan sonra. Yahu o kadar para nereye gitti. Transfere harcamiyorsunuz, takima harcamiyorsunuz, stada harcamiyorsunuz, alt yapiya harcamiyorsunuz. Peki ne yaptiniz bu parayi. Duyduguma göre az para dagitmak için borsadan bir kisim hisseleri geri almis bizim yönetim. Yahu madem öyle yapacaktin niye halka açildin. Öyle yapacagina yaptigin transferler ile ve gelecek basarilar ile degerini artirsaniza kulübün. Tamam Trabzonspor bir sirket ama amaci sadece kar olan bir sirket degil. Ona bakarsaniz Gençlerbirligi?ninde kasasi dolu ama ne ise yariyor. Millet sampiyonluk ve basari bekliyor baska bir sey degil. Neyse forvet konusuna dönelim. Bu bölge içinde Türkiye içinden bir kaç isim alinabilirdi. Mesela Okan Yilmaz. Hemde hiç bonservis ücreti ödemeden. Bunun yaninda genç yetenek Sezer alinabilirdi mesela. Bu futbolcu çok gelecek vaad ediyor ve geçen sene anlasma imzalanmisti. Bu sene gerekli çaba gösterilmedi ve oyuncu baska bir Avrupa takimina gitti.

Sonuç itibari ile Trabzonspor, Özkan Sümer dönemindeki gibi üç tane genç Brezilya?li futbolcu transfer ederek transfer sezonunu kapatmistir. Hiç olmazsa Özkan Sümer aldigi futbolculari Brezilya?nin birinci sinif futbolculari diye lanse etmemisti. Bunlar genç yetenekler birisi iyi çikarsa bize katkisi çok olur demisti ve nitekim Aurelio iyi çikmisti. Tabi, onuda Fenerbahçe?ye kaptirarak yaptigi çok iyi isin içine etmisti. Ama en azindan taraftari ve kendisini kandirmamisti bunlar birinci sinif futbolcu diye. Herhalde yönetim taraftari akilsiz ve bilgisiz zannediyor. Bu futbolcularin basarili olmasi baska bir sey birinci sinif olmalari baska birsey. Fenerbahçe?deki Aulerio ve Nobre bile birinci sinif Brezilya?li degil. Sadece Jefferson?un birinci sinif kaleci olma ihtimali var. Digerleri Brezilya birinci liginde oynayan siradan futbolcular. Tabi Brezilya liginin kaliteli olmasi sebebi ile bu futbolcular Türkiye?de basarili olabilirler. Bunun örnekleride mevcut ama bunlar en iyileri demek milleti uyutmaya çalismaktan baska bir sey degildir.

Sonuç itibari ile alinacak 3-4 iyi futbolcu ile çok güçlenebilecek Trabzonspor, bir anlamda kumar oynamis ve basarili olma ihtimalleri yüzde 50 olan üç futbolcu alarak transferi kapamistir. Yani Tolga?nin gidisini sayarsak bu takima sadece iki takviye yapilmistir. Bunun yeterli olmadigini 6 yasindaki çocuk bile biliyordur. Ama cesaretsiz yöneticiler belli bir risk alarak büyük düsünememislerdir. Birde utanmadan baska takimlarin çok kombine bileti sattigini söylüyorlar. Yahu borç içinde yüzen takimlar bile yildiz transfer edip onu kombine ve ürün satislarindan çikarmaya çalisiyor. Sizin yaptiginiz çalismadan taraftardan destek beklemek. Taraftarlikta bir yere kadar. Takim iyi olacak ki, taraftar stada geldiginde iyi seyler görecegine inanacak ki elindeki avuncundakini kombineye yatirsin. Kimse yanlis anlamasin. Ben kulübü borca sokun ne olursa olsun oyuncu alin demiyorum. Sadece olan paranizin yüzde 25?ini transfere ayirin diyorum çünki harcanan para size kombine ve ürün satislari ile geri döner diyorum. Borç içinde yüzülmesini kimse istemiyor tabiki.

Aslinda bu anlattiklarimin hepsini yönetimde biliyor ama onlar ?biz risksiz ve yavas büyüyelim? diyorlar. Sadece ufak bir seyi unutuyorlar. Bu taraftar sizi üç yildir bekliyor. Artik yeter. Büyük bir takimi yönettiginizi hatirlayin ve akilli ama biraz risk alarak, büyük düsünerek isinizi yapin.

Sevgi ile kalin</TD></TR></T></TABLE>

CAFER ÖZER
22.07.2005, 08:17
Ferhah Sahin kimdir nedir bilmem ama gerçekten çok güzel yazilar yaziyor bana göre alkislanacak bir yazi daha yazmis dogru söylenen söze alkis gerekir.

Volkan Albayrak
22.07.2005, 08:42
yani sonuç olarak en basa döndük devid le zuro imzalari atti elde kahe iler obina kaldi ha bide junior vardi(insallah fiyat arttirir da alamazlar)

BLUE-RED KIT
22.07.2005, 09:43
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Nihat Güneş
22.07.2005, 09:51
<DIV align=center>
Moraller bozuldu
Sari da dogruladi
ASBASKAN Ömer Sari, daha önce her konuda anlastiklari Flamengo Kulübü'nün dün kendilerine, "Obina'yi birakmak istemiyoruz. Ligdeki konumumuz geregi bu futbolcuyu veremeyiz" dedigini belirtti. Kulüp yöneticisi Gérson Biscotto ve Obina'nin menajeri Eduardo Uram'in sürekli fiyat yükselttigini belirten Sari, "Bu aksam (dün) tekrar ugrasacagiz. Sonucun ne olacagini bilemiyorum" diye konustu
arkdaslar yeter artik buramiza geldi..bu nasil saçma sapan bir transfer politikasidir....yeter...ama burada biraz yönetimi elestirsek..bazi üstün akili arkadaslar bizi fenerli ilan ettiler...hala yönetimi destekliyolar....zura isi deivid isi simdi de obina hepsini ellerine gözlerin bulastirdilar...simdi bu satirlardan sonra yine fenerli ilan edilicez...smileys/smiley19.gif

BLUE-RED KIT
22.07.2005, 10:02
Istanbullurin aldigi adamlara bak. Adamlar 32 yasindaki adama 3 milyon euro veriyor. Biz hala kahemi ,obinami, soganmi , patatesmi hala bunlarla ugrasiyoruz. Bu yonetimin transfer politikasindan ancak fenerliler memnun olur.

Harun
22.07.2005, 10:04
Ne zaman gelecekte, ne zaman takimi taniyip alisacakta, nezaman forma giyecek,ölme essegim ölme...

tiglat
22.07.2005, 10:14
Kim ne ilan ederse etsin, her sey ortada. Para var, Sampiyonlar ligi kapisi burnumuzun dibinde ama 3 aydir bi forvet alip getiremiyor bizim müthis yöneticilerimiz.

Helal olsun; bu taraftari paraonayak yapan, bir-iki iyi takviye ile sampiyon olmasi nerdeyse kesin olan 10 yilda bir toplanacak kadroya sahip bu takimin gelecegini sansa birakan yöneticilere tebrikler...smileys/smiley7.gif

arakop
22.07.2005, 10:16
Ben buFerhat Sahin'i pek duymadim.Bu siteden duydum adini.iyi hos yazmis genelde ama su önerdigi isimlere bak 'Celil,Kürsat ne bunlar.Biri bizde oynamis bir halt olmamis biri istanbulda sürünmüs isi bitmis samsunda hep problem olmus adam..Sorarim size simdi Celilmi Volkanmi?

immortal_TS
22.07.2005, 10:19
Zaten bu senede giremezsek gruplara kendilerine söyle bir baksinlar biz nerede hata yaptik diye, herkes biliyordu fatih in ameliyat olup öneleme maçlarina yetisemeyecegini eeeeee elde mehmet yilmaz kaliyor du bi tek. Ve bu durumu göremeyen yada görmek istemeyen degerli büyüklerimiz hala bir forvet alamadilar simdi alsalarda önümüzdeki maçta oynayamaz zaten Tamam onlarda bu isi birakmiyorlar gece gündüz çalisiyor olabilirler ama 2,3 aydir bi forvet alinmazmi bu benim çok tersime ve zoruma gidiyor yani.Takimin durumu açik bagiriyor bana forvet alin diye ama ANLAYANA. Umarim sonunda aldigimiz adam bunca tartismalari ve polemikleri bosa çikaracak birisi olur. Edited by: immortal_TS

BLUE-RED KIT
22.07.2005, 10:28
Yonetim ve transfer ikisi nekadar zit anlamli kelimeler oldu. Yonetim Turkcemize yeni bir esanlamsiz deyim daha katti.

immortal_TS
22.07.2005, 10:31
Yonetim ve transfer ikisi nekadar zit anlamli kelimeler oldu. Yonetim Turkcemize yeni bir esanlamsiz deyim daha katti.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

nuri45
22.07.2005, 11:02
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Obina 1 gün rötar yapti </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor'un, Brezilya?da 5 yillik sözlesme imzalattigi Obina?nin gelisi bir gün ertelendi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>22.07.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Flamengo?nun bu oyuncuyu Trabzonsporlu yöneticilerin izni dogrultusunda kupa maçinda oynattigi ve bu nedenle de Obina?nin rötar yaptigi bildirildi. Obina?nin bugün Trabzon?a gelip saglik kontrolünden geçecegi ve daha sonra da resmi sözlesmeyi imzaladiktan sonra idmana çikacagi ögrenildi.

Kaynak: Fanatik

Tekke
22.07.2005, 11:08
Ben buFerhat Sahin'i pek duymadim.Bu siteden duydum adini.iyi hos yazmis genelde ama su önerdigi isimlere bak 'Celil,Kürsat ne bunlar.Biri bizde oynamis bir halt olmamis biri istanbulda sürünmüs isi bitmis samsunda hep problem olmus adam..Sorarim size simdi Celilmi Volkanmi?

sAMSUNA NE VERDI cELIL DE BIZE VERECEK,vOLKAN 3 TANE cELIL EDER. AYRICA obina dün OYNADIGINA GÖRE bize gelmeyecek gibi,hayirlisi bakalim.

orhanaydin1969
22.07.2005, 11:12
arkadaslar ben bu yönetimi elestiricem bunu saygisizlik olarak algilamayin ben bildigimi söyleyeyim transferdeki basarisizligin bas nedeni istanbul trabzon arasindaki ayirimdir baska bir deyisle bazi yöneticilerin daha ön plana cikarilmasidir bu iste bas sucluda senol günestir daha önce izlenen olumlu görüs verilen polonyali oyunculari METIN AKBASOGLU birde stoper oyuncuyla beraber anlasma yaptigi halde senol hocadan veto yemistir smkoviakin iyi cikmasiakbasoglunu öne cikardi butrabzonda kabul görmedi nedir bu trabzondaki sen ben kavgasi su anda bunlar su yüzüne cikmiyor ama gönlüm asla istemez ufak bir sendelemede bu isler su yüzüne cikacak akbasoglu güveni aldi parasinida kendi karsiladigi halde senol günes istemedi adami küstürdüler ben inaniyorum ki akbasoglunun gönlünü alsinlar 24 saat icinde en iyi santraforu trabzona getirir hemde maliyetini kendi karsilayarak

CECEN61
22.07.2005, 11:19
smileys/smiley7.giflanet olsun. bukadar beceriksiz i yönetim olmaz. aslinda transferi yapmak için orada bulunanarin beceriksizligi. abi istanbul zübbelerine bakarmisin adamlar tuttugunu kopaiyor. bizimkiler hem kaliteli olacak hem ucuz olacak lanet olsun. bu sene ne formalarini alirim nede kombine. lanet olsun. ya bunlarin kafasi çalismiyor. ya sen al adam gibi bi futbolcu bak sen formasindan parasi çikmiyoprumu. bunlari anlayabilmeleri için ne gerekiyor bilmiyorum. fener alexe verdigi parayi formalarindan çikardi.yaa eger bu yönetim taraftari atesleyecek bi oyuncu almayacaksa seneye ben bu yönetimi görmek istemiyorum. bize sov yapacak yönetim lazim. kahvede orda burda havamizi atabilecegimiz bi yönetim. bunlardan ne köy olur ne kasaba. yeter abi artik biçak kemige dayandi. ne uyku var ne bisey. isi gücü biraktik bilgisayar basinda haber bekliyoruz. daha çok bekleri. bu rio karnavali ne zaman yakin tarihteyse acaba onumu bekliyorlar. bir iki dansçi kiz alacaklar hherhalde taraftari ateslemek için. maçtan önce. allahim sen büyüksün yarabbi.ömrümüz vites kolu allahim sen bizi koru. YETERRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

arakop
22.07.2005, 11:20
Ben bu iki baslilik olayina pek inanmak istemiyorum ama sanki yasananlar ve Akbasoglunun sessiz kalmasi,güven olayi bana EYVAHH!! dedirtiyor

dinceraydogan
22.07.2005, 11:28
bence herkes Obina konusundapazartesine kadar sussun. Insanlar konuyla ilgili yeterli bilgi olmaksizin konusuyorlar. Pazartesine kadar her sey netlesir. Ondan sonra dileyen istedigi gibi konusur.

Sikti bu is....Edited by: ANJINSAN

Emin
22.07.2005, 11:37
Fanatik bugün gelip imza atacagini yaziyor. Bir ali cengiz oyunu var bu iste ama hayirlisi. Bence de Pazartesiye kadar susmak ve beklemek en dogrusu...

Oruç
22.07.2005, 11:40
Tv'deki haberlerde de Obina'nin 1 gün geçikebilecegi söyleniyor.Ayrica takimi Obina'yi 1-2 maç daha oynatmayi düsünüyormus,böyle olmasi durumunda da yöneticilerin tekrar Kahe'ye yönelecegi de söyleniyor.

Kaynak:TRT 2

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

Salih61
22.07.2005, 11:42
Fanatik bugün gelip imza atacagini yaziyor. Bir ali cengiz oyunu var bu iste ama hayirlisi. Bence de Pazartesiye kadar susmak ve beklemek en dogrusu... Artik beklemeye tahammülümüz yok...

AyhanPe
22.07.2005, 11:45
bizim yöneticiler yalana cok alismis gibi görülüyor.neden deividden
vazgecmirlerdi dediler.simdi bu adamin gelisi uzadi.gerci ben deivid
istemiyordum zaten,ama yalan söylemelerine sinir oluyorum bizi uyutmak
istediklerine.smileys/smiley7.gif

Ofaruk61
22.07.2005, 11:46
TAMAM OBINADA SUSALIM AMA ALPAY GELIYOR

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/alpay.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>22 Temmuz 2005 08:39

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor, sezonun flas transferini gerçeklestirmek üzere. Bordo-mavili kulüp uzun süredir pesinde oldugu Alpay'la ilgili tüm sorunlari giderdi. Imzaya çok az kaldi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Trabzonspor'un bu transferi noktaladigi söylendi. Alpay'in Istanbul'a gelecegi ve ardindan imza için Trabzon'a haretek edecegi söyleniyor...

Alpay Özalan'in önümüzdeki günlerde imza atacagi Ögrenildi...
</TD></TR></T></TABLE>

Oruç
22.07.2005, 11:50
Birak ya arkadasim baska adam mi kalmadi memlekette de Alpay'i aliyorlar!!!

Kaynagi ne bu haberin???

FATIH SULTAN TEKKE

Salih61
22.07.2005, 11:52
Arkadaslar son dakika haberi:Deivid Sporting Lizbonda....smileys/smiley7.gif

CECEN61
22.07.2005, 11:56
abi biraksinlar bu ayaklari yok çarsamba yok cuma simdide pazartesi. kemal sunalin isne döndük

pazartesi perisanlik sali sallanir. çarsamba çarsafa dolanir. abi yeter vallahi usandim artik. ben utaniyorum sokaga çikmaya valla bunlarda ne yüz var. bunlar nasil kendi islerinde basarili oluyor anlamis degilim. yaa ticaret yaparken bile is kesinlesmeden kimsenin haberi olmaz. bunlar daha dereyi görmeden bizleri ümitlendiriyorlar sonra fos. yeter artik. bizede yazik. ben bu yönetimi beceriksizlikle ödüllendiriyorum. kimse kusura bakmasin.hala bu takimda sen ben kavgasi oldugu sürece bu takim 2. olmayi mumla arar haberiniz ola. içimizdeki heyecan atesi söndümü o zaman ne yapacaklar bakalim.daha ne kadar yanacak. ölene kadar mi?

Ofaruk61
22.07.2005, 12:04
www.internetspor.com (http://www.internetspor.com) burada alpayin yani sira emre asikida alacagimiz yaziyor

TSunami
22.07.2005, 12:10
www.internetspor.com (http://www.internetspor.com) burada alpayin yani sira emre asikida alacagimiz yaziyor o site tam bir hikaye. hep sallama haber.bu emre ve alpay meselesi tamamen gündemi degistirmek için. bu haberlerle oyaliyorlar. ya gerçekten iyi bir transfer pesindeler yada gerçekten beceriksizler.

andrei07
22.07.2005, 12:15
arkadaslar ben bu yönetimi elestiricem bunu saygisizlik olarak algilamayin ben bildigimi söyleyeyim transferdeki basarisizligin bas nedeni istanbul trabzon arasindaki ayirimdir baska bir deyisle bazi yöneticilerin daha ön plana cikarilmasidir bu iste bas sucluda senol günestir daha önce izlenen olumlu görüs verilen polonyali oyunculari METIN AKBASOGLU birde stoper oyuncuyla beraber anlasma yaptigi halde senol hocadan veto yemistir smkoviakin iyi cikmasiakbasoglunu öne cikardi butrabzonda kabul görmedi nedir bu trabzondaki sen ben kavgasi su anda bunlar su yüzüne cikmiyor ama gönlüm asla istemez ufak bir sendelemede bu isler su yüzüne cikacak akbasoglu güveni aldi parasinida kendi karsiladigi halde senol günes istemedi adami küstürdüler ben inaniyorum ki akbasoglunun gönlünü alsinlar 24 saat icinde en iyi santraforu trabzona getirir hemde maliyetini kendi karsilayarak

Maalesef su an için arkadasa katilmaktan baska çaremiz yok.Gerçekten olanlarin tüm özeti bu yazida sakli.Sana tesekkür ederim olanlari sinirlenmeden hakaret etmeden gayet temiz olarak açiklamissin.Bizede alkislamak düser.

+1967

Ofaruk61
22.07.2005, 12:37
smileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
22.07.2005, 12:39
mademtransfer yapamayacaklarErgin Keles'i geri çagirsinlar..

UluLaz
22.07.2005, 12:42
Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari Obina ya da alterntifini Anorthosis maçina yetistirmeye çalistiklarini, transferin çarsamba gününe kalmasi durumunda oyuncuyu parasütle Lefkose Makaryo Stadyumuna indireceklerini açikladi.

Ofaruk61
22.07.2005, 12:44
alpayi alacagimiz trabzonhaber.com dada yaziyorsmileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
22.07.2005, 12:45
Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari Obina ya da alterntifini Anorthosis maçina yetistirmeye çalistiklarini, transferin çarsamba gününe kalmasi durumunda oyuncuyu parasütle Lefkose Makaryo Stadyumuna indireceklerini açikladi. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

Tekke
22.07.2005, 12:46
smileys/smiley11.gifÖLDÜM BITTIM BITTIM BEN...smileys/smiley11.gif

nuri45
22.07.2005, 12:49
smileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

dinceraydogan
22.07.2005, 13:35
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="96%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD ="subtitulo">Obina pode fazer despedida do Fla</TD></TR>
<TR>
<TD ="textoBranco"></TD></TR>
<TR>
<TD ="textoBranco">

http://www.flamengorj.com.br/fotos/27520053822_Obina%20nova.jpgRIO DE JANEIRO - A passagem de Obina pelo Flamengo pode terminar nesta quinta-feira. Há pouco mais de três meses na Gávea, o atacante está na mira de empresários ligados ao futebol turco e pode fazer contra o Juventude, nesta quinta-feira, sua última partida pelo Rubro-Negro.

A multa rescisória do jogador é de 3,5 milhões de dólares. Enquanto o vice-presidente Gérson Biscotto segue incrédulo em relação à saída do jogador, os representantes europeus anunciaram que vão pagar o valor pedido para liberá-lo.

Se a negociação for confirmada, o centroavante deve jogar no Trabzonspor, que recentemente contratou o goleiro Jefferson e o zagueiro Fabiano Eller.

Destaque do Campeonato Brasileiro de 2004, pelo Vitória, Obina foi negociado no início deste ano para o Al Ittihad, da Arábia Saudita. Sem receber o que lhe fora prometido, conseguiu sua liberação na Fifa e acertou com o Flamengo. Em 14 jogos, marcou cinco gols.

A negociação tem por trás o empresário Eduardo Uram, que agencia outros 17 jogadores flamenguistas. No início deste ano, Uram entrou em rota de colisão com a diretoria e conseguiu tirar o volante Ibson do Rubro-Negro.

Posteriormente, o empresário colocou na Gávea quatro jogadores: os laterais Leonardo Moura e Leonardo Matos e os atacante Obina e Alessandro. Este último foi dispensado e seguiu para a Bélgica.

Burda da Obinanin persembe günü son maçina çiktigini transferin gerçeklestigi yaziyor.

Flamengo resmi sitesi

Isteyenler oldu link :

http://www.flamengorj.com.br/</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: ANJINSAN

akdin
22.07.2005, 13:37
Ben kurumlasmadan,islerin daha sistemli yürüyecegini anlamistim.Yanilmisim,yöneticilerin dogru dürüst icraatlar yapmasini bekliyorum.Yoksa herzaman Istanbul'daki Fener maçindaki olaylar basimiza gelir.Benim yasim 40 bugüne kadar hep bunlari yasadim,yönetimin taraftara güven vermesi ve layik olmasi lazim,güçlerinin yetmedigi yerde yardim alsinlar.Bu durumdan sonra Obina gelse ne olur?Taraftar o kadar çok kandirildi ki.........

Oruç
22.07.2005, 13:37
Bizi bilgilendirdigin için çok saol!smileys/smiley5.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Tmac61
22.07.2005, 13:42
<t>
</t><table align="center" cellpadding="0" cellspacing="0" width="96%">
<t><tr>
<td ="subtitulo">

</td></tr>
<tr>
<td ="textoBranco">

</td></tr>
<tr>
<td ="textoBranco">

http://www.flamengorj.com.br/fotos/27520053822_Obina%20nova.jpgSe a negociação for confirmada, o centroavante deve jogar no Trabzonspor, que recentemente contratou o goleiro Jefferson e o zagueiro Fabiano Eller</span>.

</font> </td></tr></t></table>

Bizden bahsetmis...Aferin, yola gelin bakim..smileys/smiley32.gif

owenank
22.07.2005, 13:52
Flamengo resmi sitesinde ciktigi soylenen haber için link koyabilir miyiz?Ayrica Obina dun oynanan macta 51. dakikada mactan cikmis. Gecen haftasonu macinda da 2. yari oynamamisti. Acaba sakatligi mi var yoksa kendi takiminda banko oynayamiyor mu?

Salih61
22.07.2005, 13:56
Burda da Obinanin persembe günü son maçina çiktigini transferin gerçeklestigi yaziyor.

Flamengo resmi sitesi

Resmi Site bunu diyorsa neden bizim resmi sitede birsey yazmiyor...smileys/smiley5.gif

UluLaz
22.07.2005, 14:05
Flamengo kulübü resmi web sitesi http://www.flamengo.com.br

Bu siteler (flamengonet.com.br (http://www.flameng&#111;net.com.br/)ve flamengorj.com.br (http://www.flamengorj.com.br/)) resmi web sitesi degil.

Ayrica futbolcunun ayrildigini degil ayrilabilecegini yaziyorlar.

selçukabi
22.07.2005, 14:07
Obina bavulunu hazirladi..!

Anorthosis'e bir ihtimal
Trabzonspor'un 5 yillik sözlesmede anlastigi golcüsü Obina yola çikiyor. Bugün Brezilya'dan ayrilacak olan Obina, yarin Istanbul'da olacak. Obina'nin Sampiyonlar Ligi ikinci tur ön eleme maçinda forma giymesi için ise bütün bürokratik islemler konusunda çalismalara hiz verildi.
Günes istiyor
Teknik Direktör Senol Günes Obina'yi Anorthosis maçinda oynatmayi düsünüyor. Zira Obina'yi rakip takimin izlemedigini bir avantaj olarak degerlendiren Günes, yarin Obinayi takim ile idmana baslatacak. Obina, Trabzon'da olmasi halinde Anorthosis maçi için kullanilma ihtimali var.

karadeniz gazetesinden, ama hala resmi sitede bir haber yok.

Oruç
22.07.2005, 14:09
Resmi sitenin haberi yok ki!smileys/smiley4.gif

FATIH SULTAN TEKKE

cınar#7
22.07.2005, 14:11
flamengonun dunku macini http://gmc.globo.com/burdan izleyebilirsiniz obina flamengonun ilk golunde asist yapiyor

Salih61
22.07.2005, 14:12
Resmi sitenin haberi yok ki!smileys/smiley4.gif

FATIH SULTAN TEKKENerdeyse Aksam olacak Bizim Resmi site Hala uyuyor...Ne ise kadlik yaw...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

cınar#7
22.07.2005, 14:15
obinanin asisti cok guzel spikerin bi goooollll demesi var

owenank
22.07.2005, 14:16
Obina soku

Trabzonspor'un ön protokol imzalayarak anlastigi Obina'nin transferinde son dakika krizi herkesi hayal kirikligina ugratti. Dün gece takimi ile lig maçina çikan Obina muhtesem bir futbol ortaya koydu.Flamengo taraftarlari Obina'nin transferine izin veren yönetimi uzu süre protesto edince yönetim taraftar baskisindan ürkerek transferi askiya aldi.

Karadeniz gazetesinin ayni sayisinda bu haber de var. Cok komiksmileys/smiley36.gif

selçukabi
22.07.2005, 14:18
Karadeniz gazetesinin ayni sayisinda bu haber de var. Cok komiksmileys/smiley36.gif

o da dünkü haber, papatya fali gibismileys/smiley36.gif

sanatik
22.07.2005, 14:18
Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari Obina ya da alterntifini Anorthosis maçina yetistirmeye çalistiklarini, transferin çarsamba gününe kalmasi durumunda oyuncuyu parasütle Lefkose Makaryo Stadyumuna indireceklerini açikladi.

smileys/smiley36.gif

uyyyy

ya arkadaslar nedir bu birbirine girmis herkes nerdeyse. Son gelismeler iste bizim halen birlik olmadigimizi gösteriyor. Özeti budur. Ben sadece sunu söylerim. Senol hoca Deivid gelsin dedi sanirim ve saygi duyuyorum sonucda futbol bilgisi tartisilmaz.

Colakoglu
22.07.2005, 14:20
ya bai az sabredin ya adam yarin geliyo iste amma panik yaptiniz ha...

BDiler61
22.07.2005, 14:23
bir adami alip gelemedilersmileys/smiley7.gif

gerçekefsane
22.07.2005, 14:25
FERIDUN YUVAYA DÖNÜYOR
Bordo-Mavili takimin alt yapisindan yetisip A takima kadar yükselen ancak daha sonra farkli takimlarin formasini giyen Feridun yuvasina dönmeye hazirlaniyor. Geçen sezon 2 lig A kategorisinde Elazigspor?da oynayan genç futbolcu için menajeri Süleyman Arslan dün Trabzonsporlu yöneticilerle bir görüsme yapti. Görüsmede taraflar her konuda anlasmaya varirlarken, tek sorunun Elazigspor oldugu belirlendi. Ancak genç oyuncunun bugün sözlesme imzalayabilecegine isaret edildi.

gunebakis.com.tr

Ömer SEVİNÇ
22.07.2005, 14:31
Vallahi sikildim yaa.smileys/smiley7.gif

Istemiyorum adam madam. Vazgeçtim ben transfer istemektensmileys/smiley19.gif

sanatik
22.07.2005, 14:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="96%" align=center><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="subtitulo">Obina pode fazer despedida do Fla</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD ="textoBranco">

http://www.flamengorj.com.br/fotos/27520053822_Obina%20nova.jpgRIO DE JANEIRO - A passagem de Obina pelo Flamengo pode terminar nesta quinta-feira. Há pouco mais de três meses na Gávea, o atacante está na mira de empresários ligados ao futebol turco e pode fazer contra o Juventude, nesta quinta-feira, sua última partida pelo Rubro-Negro.

Posteriormente, o empresário colocou na Gávea quatro jogadores: os laterais Leonardo Moura e Leonardo Matos e os atacante Obina e Alessandro. Este último foi dispensado e seguiu para a Bélgica.

Flamengo resmi sitesi

Isteyenler oldu link :

http://www.flamengorj.com.br/</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>

bu haber DÜNbrezilya saati 13:13 den beri uol.com.br sitesinde mevcut. Oradan alinti !Edited by: sanatik

vizarian
22.07.2005, 14:38
Yönetimi küçük düsürüyorlar diye bazi arkadaslar bu siteden uzaklastirma cezasi aliyor.Yönetimi küçük düsürmek bile yönetime iyilik yapmaktir.Sn. bozoglu gece lig tv ye çikiyor obina transfer edildi diyor,simdiki durum ne oluyor.Herkes Sn. bozogluna gicik oldu bu kadar da yalan söylenmez.Isi tam olarak halledersin ondan sonra konusursun.Hergün artist gibi televizyona çikacagina is yapsin.

Oflumehmet
22.07.2005, 14:41
Valla arkadaslar bu transfer isi tam temel fikralarina konu olacak cinsten.Zaten bahane ariyorlar temelliligimize,bizde ellerine koz veriyoz çok sevenlerimize......

tsmaniac
22.07.2005, 14:41
bu saatten sonra ronaldo gelse ne isimize yarar

cınar#7
22.07.2005, 14:43
bu saatten sonra ronaldo gelse ne isimize yarar

cok isimize yarar hemen karamsarliga dusmeyin obina olmazsa bizde ALTERNATIF cok brezilyada bilmem kac professional oyuncu var hepsini isteriz biz merak etmeyinsmileys/smiley2.gif

dinceraydogan
22.07.2005, 14:45
bu haber DÜNbrezilya saati 13:13 den beri uol.com.br sitesinde mevcut. Oradan alinti !

biraz bayat haber demek bu..

yönetim sayesinde brezilya gazetelerinin ve internet sayfalarininmüptelasi olduk ya helal olsun..

Bu transferin gerek yazili ve görsel basinda gerekse trabzon muhabirlerinde bu kadar ilgi görmedigine bahse girerim

cınar#7
22.07.2005, 15:04
IBRE DÖNDÜ TARDELLI'YE

Brezilya'daki bu sok gelisme üzerine Trabzonspor hayeti C planini devreye sorarak hemen Obina'nin alternatifi Tardelli'ye döndü. Sari, Flamengo kulübünün son anda ortaya çikardigi krizin maliyetle alakali olmadigini belirterek *Sadace taraftar baskisi korkutuyor. Dün geceki tribündeki protestolar ve Obina'ya gösterilen ilgi Flamengo yöneticilerini korkutuyor"seklinde konustu.
kaynak:karadenizgazetesi

eger dogruysa tardelli obinadan daha iyi 20 yasinda sao paolada oynuyo

Mustafa OK
22.07.2005, 15:09
ARTIK TRANSFER YAPSALARDA EN ERKEN PAZARTESI GELIR ODA ISIMIZE YARAMAZ O YÜZDEN ACELE EDIP KÖTÜ TRANSFER YAPMASALAR BARI. OBINADA BELIRSIZ BARI ADAM GIBI ADAM ALIP GELSELER AMA NERDEEEEEEE...

sbay
22.07.2005, 15:13
yönetim bu zamana kadar o adama orda imza attirip getiremediyse ne diye o koltukta oturuyolar.yok adam in dün aksam macinda baski cok olmus.hani acilisa yetisiyodu hadi yetismedi bari alinda gelin yaaaa!!!

Mustafa OK
22.07.2005, 15:14
SAMPIYONLUGA BU KADAR YAKLASMISKEN YÖNETIMIN YAPTIGI TRANSFERLERE BAKIN BU TRANSFERLERLE MI SAMPIYONLUK KOVALAYACAGIZ BENCE ÇOK ZORR... BU KADAR GÜZEL OTURMUS KADRO VARKEN ADAM GIBI BIR KAÇ TRANSFER YAPSALAR DIREK OYNAYACAK DAHA IYI OLMAZMIYDI SIMDI DUA EDIYORUZ INSALLAH IYI ÇIKAR DIYE ... BU FIRSATI DA KAÇIRIRSAK ARTIK SAMPIYON OLMAMIZ ÇOK ZORLASIR HEM KIMSENIN 100. YILIDA DEGIL TAM FIRSATIYDI. INSALLAH TRANSFERLER IYI ÇIKAR DUA EDELIM... BASKA BIRSEY YAPAMIYORUZ...

CECEN61
22.07.2005, 15:15
obinayi alamayanlar tardelliyyi nasil alacaklar. allah askina güldürmeyin beni.biz bu sene yine hüsrana ugrayacaz sayelerinde. insallah yanilirim.

sanatik
22.07.2005, 15:22
bende tahmin etmiyorum diego tardelliyi alabileceklerini.

tardelli hakkinda bilgiler &amp; resimler: burda (http://www.sambafoot.com/en/players/988_Diego_Tardelli.html) &amp; burda (http://www.futebolthebrazilianwayoflife.com/new_diegot.asp)

"Tardelli is quick, displays excellent movement and above all, has an instinctive eye for goal."Edited by: sanatik

Oğuzhan Görkan
22.07.2005, 15:24
cik haklisin ne olacak sa olsun sikildim

orhanaydin1969
22.07.2005, 15:24
yanilmzsin merak etme sampiyonluk rüyasi görmeyin biz bu kabiliyetteki yöneticilerle masa basinda hayatta yarisamayiz zidani figoyu alsan ne yazar kaldiki bonuslarini alamiyoruz

akdin
22.07.2005, 15:26
bence kimseyi almayip, parayi saklayacaklar,sampiyonlar liginden umutlari yok........

Özkan Erdem
22.07.2005, 15:27
Tardelli'yi satmayacaklarini açikladi kulübü.. Ancak yüksek bir fiyat önerirsek bir ihtimal dogabilir.. O da çok zor.. Obina defteri sanirim kapandi.. Kahe ve Tardelli adaylar.. Perreira ya dönüs olmaz umarim..

Tekke
22.07.2005, 15:28
smileys/smiley19.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley11.gif

ne zamansmileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifolacak

Nihat Güneş
22.07.2005, 15:30
arkadaslar trabzonumuz geçmiste olduu gibi simdide ayni kronik hastaliklar karsi karsiya...yani yönetim içten yavas yavas kaynamaya basladi...sen ben kavgasi basladi anliyacaginiz...metin akbasoglu nu zurawski transferinden bu yana ekranlarda göreniniz var mi...ya bu trabzon insani veya karadeniz insani nekadar merakli biribirini yemeye...ALLAH yardimcimiz olsun...anartosis maçinda bir beklen medik sonuç herseyi açigpa çikarir...yönetim istifaya kadar gider..anlamiyorum trabzon beli de tarihinin en iyi kadrosunu yakalamis....fb gs ve bjk nin durumu belli...3 saglam transferle bize rakip bile olamazlar..inanilmaz bi firsat var önümüzde smpyonlar ligi...ama hala 2 milyon dolarlik transfer yaptik..buna da transfer denebilise sadece gidenlerin yeri doldu okadar...neyse canim biz aslinda 5-10 transfer yaptik dimi fatih i satmadik szymek i satmadik ...gkdeniz kaldi..yani bunlar da birer transfer..yönetime kalirsa...ya aslinda biz 24 kisi transfer ettik nedersiniz...kadro 24 kisi ya....

Oruç
22.07.2005, 15:31
Tardelli dediginiz oyuncu iyi mi bari?

Bir de bu hangi plan,X'mi Yoksa Z'mi...

FATIH SULTAN TEKKE

FERO61
22.07.2005, 15:36
alinacak son transfer ön elemede oyniyamicak..uefa ya listeyi verdik ama ortada transfer yok mehmet yilmaza kaldi bütün is

obina isi olmadi, yönetim tekrar kaheye döndü, bencede iyi oldu kahe 8 gol atmis ligde, obina ise 4-5 .....

yönetimin son karari ise söyle obina istesede menejerleri istesede obinayi artik düsünmüyoruz

akdin
22.07.2005, 15:38
Obina'yi alamayan,Tardelli'yi alamaz.........

sbay
22.07.2005, 15:41
obina dan vazgeç deivid den vazgeç zurawskiden wazgeç kaheden vazgeç bunun sonu pek hayir diiil ama hadi hayirlisi

CAFER ÖZER
22.07.2005, 15:44
Aklin yolu birdir.Bu günlerde TV de yapilan spor programlarinda söylenen ortak görüs.

"Trabzonspor iyi transferler yapti ama yaptigi transfer yeterli degil.su anda Petkoviç gitti.yerine Jefferson geldi.Tolga gitti yerine Eller geldi.Birde Golcü alacaklarmis ama Trabzonsporun Transfer yapmakta geç kalmistir.yakinda (4 gün sonra)SL maçi var Fatih sakat Fatihin yerine oynatilacak forvet yok.Trabzonsporun tek avantaji kadrosunun fazla bozulumamis olmasi."

Türünden görüsler söylenmektedir.bende aynen katiliyorum.Transferde bu sene fazla bir sey yapilmadi.Tolga dan gelen para ile Transfer yapmaya çalistilar ve Obina da alinirsa cepten kurus çikmadan Tolgadan gelen para ile tarsnferi kapatmak neyse bakalim insallah Basarili oluruz.Yoksa bunun hesabini ödemeye güçleri yetmez diye düsünüyorum.

CeSS
22.07.2005, 15:47
Obina'daki problem belli oldumu ?

Salih61
22.07.2005, 15:48

FATIH SULTAN TEKKE Kardes biz de plan bol...Obina olmazsa Tardelli O olmazsa KaheO da olmazsa Artik seni forvete alacaklarmis...smileys/smiley36.gif

sanatik
22.07.2005, 15:48
kahe nin oynadigi ponte preta kulubündeki yedek forveti kayserispor almak istiyor 1 milyon dollar teklif yapmislar ama 1,5 isteniyor. dün buraya brezilyan sitesinden haber eklemistim.

akdin
22.07.2005, 15:51
Büyük firsat kaçiriyoruz,kaçirdik..smileys/smiley6.gif

Hekimoğlu
22.07.2005, 15:57
taraftar sampiyonluga ilk defa bu kadar inanmisken , kadromuz sampiyonluk için sadece bir kaç takviyeye ihtiyaç duyuyorken ve biz 22 sezondur sampiyonluga hasretken bu olanlara inanamiyorum,inanmak istemiyorum.smileys/smiley19.gif

sanatik
22.07.2005, 15:59
07.temmuz 2005

Bozoglu, Kahe?nin transferi konusunda görüsme halinde olduklarini belirterek, ?Bu transfer konusu da her an sonuçlanabilir. Persembe gününe kadar olumlu bir biçimde transferin noktalanacagini düsünüyoruz?

HerYerde
22.07.2005, 16:00
yooo ben ilk baslardaki transferleri yapsak bile bizi sampiyon yapacaklarina inanmiyordum zaten basindan beri.benim için onemli olan CLye girmek.(allahim insallah yanilirim da kiçimi basimi açip meydanda dolasirim)

sbay
22.07.2005, 16:02
aslinda cok karamsar olmamliyiz su an forvet alinmasa bile (ki öyle bisey düsünmek istemiyorum)türkiyenin en oturmus kadrosu bizdesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kuzey_lee
22.07.2005, 16:03
tardelli mi?siz aklinizi mi kaçirdiniz?brezilyanin gelecekteki yildizi olarak bakiliyor ve klubu simdiden 10 milyon dolardan asagi tekliflere bakmiyor bile..tardelliyi kim sallamissa iyi sallamis

HerYerde
22.07.2005, 16:06
ya bu en oturmus! ne demek insanin aklina kotu seyler geliyosmileys/smiley36.gif

Emorfo
22.07.2005, 16:06
Bozoglu ve Sari birkasinlar bu isleri. Sirf kendi reklamlari ve ön planda olma çabalari yüzünden hem Akbasoglku küstürüldü hemde Zurawskinin transferinden olduk... Bu isi ya adam gibi yapsinlar ya da defolup gitsinler. 3 gün sonra maç var hala transfer yapilacak, 3 ay boyunca ne is yapiyorlardi merak ediyorum.

Trabzonspor reklam kapisi degildir bu amaçla yönetici olanlar derhal istifa etmelidir ya da ettirilmelidir. Yillar sonra sampiyonluk için hersey kivama gelmis beceriksiz yöneticiler yüzünden ugrastigimiz seylere bakin yok anlastik yok pürüz çikti diye diye 2 ay geçti yeter be kardesim insanda utanma duygusu olur biraz... Sonunda benide çildirttilar.

Yanarim yanarim Senol Günes hocama yanarim adami resmen atese attilar.... Muhtemel bir basarisizlikta sorumlu asla Senol Günes ve futbolcular degil transferde beceriksiz ve çapsiz olan yönetimdir.

Muhalif
22.07.2005, 16:12
Yürü be Faruksmileys/smiley2.gifhep Muhalif'ler mi konusacak sonunda iktidari da çileden çikardilarsmileys/smiley36.gifsenden önce de murat isyan etmisti.. hadi bakalim Çakir, osman, hasan,kaya sizlerden de bekliyoruzsmileys/smiley17.gif

saka bir yana sair bana mutlulugun resmini çizebilir misiniz diyordu ya.. onu bilmem de transfer komitesindeki bazilarinin fotografini çekseniz beceriksizligin resmi olurdu dogrusu.. yazik...

HerYerde
22.07.2005, 16:15
ya resmi sitede obinayla ilgi hiç bir sey olmuyo.bari vazgeçtik kaheye donduk falan yazin be adamlar.bu arada gunebakis feridun bugünj imzayacak yaziyodu a,onlada ilgili bi sey yok.bi günebakis de iyi sallamaya basladi bu aralar

Taner Uykuçeken
22.07.2005, 16:16
Yürü be Faruksmileys/smiley2.gifhep Muhalif'ler mi konusacak sonunda iktidari da çileden çikardilarsmileys/smiley36.gifsenden önce de murat isyan etmisti.. hadi bakalim Çakir, osman, hasan,kaya sizlerden de bekliyoruzsmileys/smiley17.gif

saka bir yana sair bana mutlulugun resmini çizebilir misiniz diyordu ya.. onu bilmem de transfer komitesindeki bazilarinin fotografini çekseniz beceriksizligin resmi olurdu dogrusu.. yazik...

harbiden ya bugüne kadar yönetimi elestirenleri susturan faruk sonunda patladi bravo bizim yönetime ya adminleri bile çildirttilar

sultantekke
22.07.2005, 16:20
sl ye sadece 4gün kaldi ama rtnsfr bitmedi isi ras gitmeyen sadece bizim kulupmü....

Hüseyin Çümen
22.07.2005, 16:20
emorfo çok hakli yöneticiler artistlik pesinde elleri getirdiler kasilmaktan çatlayacakti bozoglu trabzonspor rant yapilcak bi kurum olamaz trabzonspor üzerinden rant saglamaya çalisanlar için hiç güzel seyler düsünmüyoruz söylemiyoruzda..

bütün kis brezilyada kamp kurdular sonuç 1 oyuncu alamiyolar merak ediorum oraya rio karnavalini izlemee mi gittiler

Lazrail_76
22.07.2005, 16:22
Aynen katiliyorum Emorfo sana, bastan beri böyle yalanlar olmaz,
böyle oyunlar yapilmaz. Bu ne kardesim yaa, siraliyalim yapilan
oyunlari :

- sezon ortasindan beri Brezilya Lemi tarafindan didik didik taraniyor

- alinacak oyuncular tespit ediliyor

- sezon kapanmadan oyuncularla anlasiliyor kampa yetistirmek icin

- sonra basliyor a planlari b planlari c planlari d planlari

- sonra deivide 5 milyonluk butce ayriliyor

- deivide 4,5 milyon bonservis teklif edildigi söyleniyor

- deivid 3 milyona S lissabona satiliyor

Simdi sorarim:

Hani alinacak oyuncular belliydi, hani sezon kapanmadan önce oyuncular
trabzonda olacakti, hani hep anlastiginiz oyuncular tmm di.
Deivid tmm di, sonra guya menejer problem yapmis !!! Kahe tmm di
ama sonra agir bulundu !!! Simdi de Obina tmm da taraftar baskisi var
haaaa !!! Sorarim size ya TOLGA satilmasaydi ne
yapacaktiniz??? Senol gunes mevcut kadroyu koruyup fazla transfer
degilde 3 tane SÜPER transfer alirsak daha faydalidir
dememismiydi!!! Senol Hocayi da kandirdiniz, bizi de
hersene oldugu gibi kandirdiniz, ne de olsa koyunuz !!! Meeleyip
duruyoruz zaten. Ve sizi kollayan size hak veren
taraftarlar var onlar da sizin gibi isi bilmeyen UFKU dar
olan taraftarlardir. YAZIK BE BU GERCEK TARAFTARA
YAZIK ( oh bee rahatladim smileys/smiley1.gif)

nuri45
22.07.2005, 16:23
bende patlicam valla ne bu ya cocuk oyuncagini döndürdüler olayi.

bu islerle ugrasinlar millete ne hesap verecekler merak ediyorum.

pes yüzbindefa pesssssssssssssssssssssss!

akdin
22.07.2005, 16:26
emorfo, YAZDIKLARININ ALTINA IMZAMI ATIYORUM,TESEKKÜRLER......Küçük olsun benim olsun anlayisi terk edilmelidir

Lazrail_76
22.07.2005, 16:26
Arkadaslar gercek taraftarlara sesleniyorum, biz sustukca onlar
bildigini okuyacak. Gelin yönetimi FAX VE MAIL yagmuruna
tutalim. Türkcesi guzel olan bir arkadasimiz sesimizi duyuracak
guzel bir metin olustursun. Biz geregini yapalim.smileys/smiley7.gif

Nihat Güneş
22.07.2005, 16:28
arkadaslar transfer konusunda tek suçlu senol hocadir..bu bole biline...eger senol hoca isteseydi zura ve deivid simdiye trabzondaydi..senol hoca kraldan daha fazla kralci davranmistir...masaya yumrugunu vurmamistir...trabzonun gelecegini düsünmüstür...çünkü zura ya 500 bin dolar verseydik gelecegimiz ipotek altina alinacakti..paramizi sokaga atmis olacaktik..karanliklara gömülecekti trabzonumuzun gelecegi500 bin dolar nedeniyele...yönetimin hiç günahi yok bütün suç senol hocada...

Külünkoğlu
22.07.2005, 16:29
Tolga oldugu zamanda defans oyuncusuna ihtiyacimiz vardi. Hatirlayin geçtigimiz seneyi ve kendi sahamizdaki anormal puan kayiplarini? Yönetim derhal lee young?i gönderip 4?li 3?lü defans oynayabilecek bir oyuncu almadikça ve kalitesi herkesçe bilinen bir golcü almadikça hep süphe ile bakacagim transfer politikalarina.
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>
Bu klübün verig borcu dahil hiçbir borcu kalmadi CL kalinmasi durumunda en 10-15 milyon $ gelir bekleniyor. 7-8 milyon dolar bu transferler için neden verilmez ? Binbir zorluklarla olusturulmus su takim bagiriyor 4 kaliteli oyuncu ile ben bariz bir sekilde sampiyon olurum diyor. Sen ne yapiyorsun içimize sinen tek transfer yapiyorsun. Olacak is degil
<O:P></O:P>Güzelim kadro CL katilamazsak, sampiyon da olamazsak seneye bu kadronun yildizlarini tutamazsiniz. Bagira bagira firsat kaçiyor. Edited by: Külünkoglu

Berat
22.07.2005, 16:30
Son dakika gelismesi;

Z planindan da sonuç alamayan Trabzonspor Türk Alfabesinde baska harf kalmamasi üzerine Yunan Alfabesine geçti..Ilk olarak Alfa Planini uygulamaya koyan yönetim sonuç alinamamasi halinde Beta, daha sonra Teta,... seklinde alternatifler üzerinde durmayi planliyor.

Not: Yunan alfabesi 24 harften olusuyor..

Taraftardan umutsuzluga kapilmamalarini isteyen bozoglu konusmasini su sekilde sürdürdü: " Yunan alfabesi de olmazsa Dünya kadar alfabe var alternatif üretmek için..1 Eylül'e kadar vaktimiz var..En iyi oyuncularlaTürkiye'ye dönecegiz"

Bunu yazali 106 sayfa olmus ama degisen hiç birsey yok..Pek muhterem transfer komitesi transferi hala bitiremedi..Bitiremedigi gibi utanmadan, sikilmadan "alternatif" kelimesini kullanmaya dadevam ediyorlar.. Ne diyeyim; Allah affetsin..

tunganyan
22.07.2005, 16:30
yaa arkadaslar hala resmi sitede bisey yok diyosunuz. adi ustunde resmi site. henuz resmen transfer gerceklesmedi. mactaki bi sakatlikta vazgecilecegi soylendi zaten. bu sartlarda resmi sitede olmamasi da gayet normal...

Ofaruk61
22.07.2005, 16:39
fotorgrafi çekildi imza atarken ama.....
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Brezilya'da Obina krizi</TD></TR></T></TABLE>

Bugün Türkiye'ye gelecegi söylenen Obina'yi Flamengo'nun dünkü Juventude maçinda oynatma israri kriz yaratti. Asbaskan Ömer Sari "Sakatlanir" diye oynatmak istemeyince Flamengo'lu yetkililer "Biz daha onu size satmadik düsünecegiz" dediler. Sari, "Baskasini alir giderim" tehdidinde bulununca kriz sürdü
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.pasfotomac.com.tr/2005/07/22/im/90379972A230B94890AFA940b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley7.gif

Mustafa OK
22.07.2005, 16:39
ARKADASLAR SENEYE YINE IKINCI OLURUZ SAMPIYONLAR LIGINE GIDEMEYIZ BU BÖYLE BILINE ... BU TRANSFERLER ANCAK GIDENLERIN YERINI DOLDURUR VE TABIKI YÖNETIMIN ....

Lazrail_76
22.07.2005, 16:42
Arkadaslar fla resmi sitesinde Trabzonsporla ilgili bir haber
var. Inglizceye tercume ettirdim. Bizimkiler 3 milj dan
fazla vermek istemiyorlarmis. Fla 3,5 milj da diretiyor.
Isin ilginc yani pazarliklar okuz dogusu arenasinda
gerceklesiyormussmileys/smiley17.gif

Hasan Ayvenli
22.07.2005, 16:43
geçen sene bittiginde sampiyonluk için baya umutluydum bu seneden ama sayin yönetimimiz yine transferde cimri davraninca dogru dürüst transfer olmadi ve en gerekli mevkideki adami yolladi artik çok umudum kalmadi sampiyonluk için sezon baslasin görürüz ne olacagini

FERO61
22.07.2005, 16:44
[QUOTE=Ofaruk61]

fotorgrafi çekildi imza atarken ama.....
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Brezilya'da Obina krizi</TD></TR></T></T></TABLE>

Bugün Türkiye'ye gelecegi söylenen Obina'yi Flamengo'nun dünkü Juventude maçinda oynatma israri kriz yaratti. Asbaskan Ömer Sari "Sakatlanir" diye oynatmak istemeyince Flamengo'lu yetkililer "Biz daha onu size satmadik düsünecegiz" dediler. Sari, "Baskasini alir giderim" tehdidinde bulununca kriz sürdü
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.pasfotomac.com.tr/2005/07/22/im/90379972A230B94890AFA940b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE>smileys/smiley7.gif

[/QUOTE

ben imza atilirken görmedim..zaten bi pürüz olacagini tahmin etmistim...bozoglu trabzona dönüyo ama yaninda 3. brezilyali olmadan..yani neden gelditr ye...yine gittimi bilmiyorum.....yabenim icimde yine kötü bi his var ....cl biraz hayal olacak gibi yine, insallah gireriz yaaaaa.......bu arada BANA ÖYLE GELIYORKI HIC GÜNDEMDE OLMAYAN BIRI GETIRILECEK TRABZONA

Nihat Güneş
22.07.2005, 16:47
arkadaslar ya...biliyosunuz transfer çok önemli bir istir.....transfer kadar transferi yapacak olan kisi nin karakteri huyu suyu..nebilim özellikleri falan çok önemlidir...ben ömer sari yi bu yüzden kinamak istemem ..ama ömer sariyi bir kez stv de bir kez de lig tv de izledim...inanin toplam 2 saat konustu ama diyo onu bi türlü anlayamadim...yani insan iliskilerinde yeterli bi yönetici gibi gelmedi...yani bu isi yapacak olan yöneticilerin biraz daha özenle seçilmesi gerekmez mi...en çok parasi olan trnsfer görüsmelerinde bulunacak degil ya...özetle benim anladigim kadariyla ömer sari transfer grüsmelerinde bulunmasi gereken en son kisidir..çabuk sinirlenebilen, otoriter bi yapisi var gibi geldi bana...

Ofaruk61
22.07.2005, 16:48
bizim yönetim hiçbirsey beceremiyor.fener 4 günde appiah gibi bir yildizi aldi.besiktas 2günde ailton'u aldi. biz haftalardir ugrasiyoruz .bir obina yi alamadik .obina hiç önemli bir isim degilsmileys/smiley7.gif

Nihat Güneş
22.07.2005, 16:53
arkadaslar biz bu kafayla daha çok yürüyüs yapariz ben den solemesi...

Lazrail_76
22.07.2005, 16:54
YA NE OLUYORUZ YA

SIMDI DE BU OBINA BIR 500 000 DOLAR ICIN MI YATTI, AYNI ZURA DAKI GIBI ??? smileys/smiley5.gif

melrok
22.07.2005, 16:57
fener apiah'ida alsa zidanida alsa o formayi giyen futbolcudan daha hayir gelmez. ailtonu alan besiktasa zaten söylicek bisey bulamiyorum besiktasin transferde ne kadar basarili bir talim oldugunu önceki senelerden biliyoruz. hata besiktas forvete ailtonun yaninda tanjuyuda alsin tam mükemel bir ikili olustururlar.smileys/smiley36.gif kisacasi bizene milletin transferinden biz sadece kendi ilgilendigimiz oyunculara bakalim. bu arada simdi kimle ilgileniyoruz obina mi, tardelli mi yoksa kahe mi?smileys/smiley7.gif

angaralits
22.07.2005, 16:57
bizim yönetim hiçbirsey beceremiyor.fener 4 günde appiah gibi bir yildizi aldi.besiktas 2günde ailton'u aldi. biz haftalardir ugrasiyoruz .bir obina yi alamadik .obina hiç önemli bir isim degilsmileys/smiley7.gif

ÇOCUGUM SEN DANGALAKMISIN,BI YÜRÜ GIT...

Nihat Güneş
22.07.2005, 17:02
ya arkadaslar bizim yönetim bence ince bi taktik izliyo nedersiniz....zura dediler 1 ay ugrastilar...illet ettiler bizi nalet olsun dedik bari deivid i alin...onda da 1 ay ugrastilar illet ettiler bizi nalet olsun yaw bari obinayi alin dedik obina ya razi ettiler bizi....simdide obina da ugrasiyolar...yaw heralde nalet olsun ya bari pareira yi alin birini alin da dememeizi bekliyolar..yaw ince taktik dogru su...farkinda olmadan zura yi deivid i, unutturdular bize herkes obina yi istiyo..simdi bu adami alinca herkez memnun kalcak ya....ince taktik ne dielim...

emuly
22.07.2005, 17:03
Son dakika gelismesi;

Z planindan da sonuç alamayan Trabzonspor Türk Alfabesinde baska harf kalmamasi üzerine Yunan Alfabesine geçti..Ilk olarak Alfa Planini uygulamaya koyan yönetim sonuç alinamamasi halinde Beta, daha sonra Teta,... seklinde alternatifler üzerinde durmayi planliyor.

Not: Yunan alfabesi 24 harften olusuyor..

Taraftardan umutsuzluga kapilmamalarini isteyen bozoglu konusmasini su sekilde sürdürdü: " Yunan alfabesi de olmazsa Dünya kadar alfabe var alternatif üretmek için..1 Eylül'e kadar vaktimiz var..En iyi oyuncularlaTürkiye'ye dönecegiz"

Bunu yazali 106 sayfa olmus ama degisen hiç birsey yok..Pek muhterem transfer komitesi transferi hala bitiremedi..Bitiremedigi gibi utanmadan, sikilmadan "alternatif" kelimesini kullanmaya dadevam ediyorlar.. Ne diyeyim; Allah affetsin.. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

UluLaz
22.07.2005, 17:04
Bozoglu ve Sari birkasinlar bu isleri. Sirf kendi reklamlari ve ön planda olma çabalari yüzünden hem Akbasoglku küstürüldü hemde Zurawskinin transferinden olduk... Bu isi ya adam gibi yapsinlar ya da defolup gitsinler. 3 gün sonra maç var hala transfer yapilacak, 3 ay boyunca ne is yapiyorlardi merak ediyorum.

Trabzonspor reklam kapisi degildir bu amaçla yönetici olanlar derhal istifa etmelidir ya da ettirilmelidir. Yillar sonra sampiyonluk için hersey kivama gelmis beceriksiz yöneticiler yüzünden ugrastigimiz seylere bakin yok anlastik yok pürüz çikti diye diye 2 ay geçti yeter be kardesim insanda utanma duygusu olur biraz... Sonunda benide çildirttilar.

Yanarim yanarim Senol Günes hocama yanarim adami resmen atese attilar.... Muhtemel bir basarisizlikta sorumlu asla Senol Günes ve futbolcular degil transferde beceriksiz ve çapsiz olan yönetimdir.

Elestrilen konulara katilmakla beraber kullanilan ifadeler son derece agir ve degil bir forum yöneticisine bir Trabzonsporluya yakismiyor.

emuly
22.07.2005, 17:09
eee transfer gerçeklesmeden basarsan yaygarayi obinayi aldik diye iste böyle yaparlar adami.Adam gibi bir transfer politikasi olup agizlarini kapatsalardi böyle olmazdi.Futbolcuya imza attirmadan basina cikip bas bas bagirmayacaksin.Sen bu açiklamayi yapinca ya para yukseltme oyununa gelirsin yada baskalari oyuncuya talip olur Yazik!Gereksizlerle ugrasiyoruz!!

Berat
22.07.2005, 17:10
Ululaz Farukun yazisinda Tranzonspor taraftarina yakismayan kisim neresi? Orayi bi alintilasan da bilsek..

Açiksözlü olmak da mi suç oldu artik? Faruk kardesimin yazdiklarina tamamen katiliyorum..Bunlariftira degil gerçekler..

Lazrail_76
22.07.2005, 17:12
Simdi de elestirdigimiz zaman FENERLI mi oluyoruz. Iyi ozaman
yani yönetim tum takimi satsin, birinci ligden cekilsin ve biz yönetimi
yaptigi icraatlardan dolayi kutluyalim hep destek tam destek
olalim. Bazi taraftarlarin kisa ufuklu olduklari belli
oluyor. Biz istiyoruz ki Trabzonspor avrupada bir Barcelona bir
real madrid gibi anilsin bilinsin. Siz diyorsunuz ki hayir
Trabzonspor bir pendikspordur??

unyelimetin
22.07.2005, 17:13
Yirmi yildir oyaliyorlar bu taraftari.Geçen süreçte yöneticilik yapmis kisilerin esas amaçlarinin Trabzonspor'a yedinci sampiyonlugu kazandirmak olmadigini düsünüyorum.Bizler taraftar olarak yöneticilerin makamlari itibariyle saygi sinirlarini asip elestiri yapmak istemiyoruz ama onlar en agir sözleri kendilerine içten içe söyletiyorlar.

Yirmi küsür sene sonra ortaya sampiyon olabilecek bir kadro çikti.Bu kadroya üç iyi adam katilarak hedefler gerçeklesebilecek iken,onlar resmen dalga geçiyorlar.Utanmadan halen alternetif diye bilmem ne plani diye konusuyorlar ya sasiyorum da sasiyorum.

Bu tarftarin sesini en iyi BMN duyurur.BMN'yi tarihi bir göreve davet ediyorum.Beceriksizlikleri gün gibi ortada iken onlara gerekli uyariyi yapmasini istiyorum.Basin bildirisi ile sesimizi duyurmaliyiz.

Bilmem forum yöneticisi kardeslerimiz ne düsünürler?

emuly
22.07.2005, 17:14
Simdi de elestirdigimiz zaman FENERLI mi oluyoruz. Iyi ozaman yani yönetim tum takimi satsin, birinci ligden cekilsin ve biz yönetimi yaptigi icraatlardan dolayi kutluyalim hep destek tam destek olalim. Bazi taraftarlarin kisa ufuklu olduklari belli oluyor. Biz istiyoruz ki Trabzonspor avrupada bir Barcelona bir real madrid gibi anilsin bilinsin. Siz diyorsunuz ki hayir Trabzonspor bir pendikspordur?? haklisin da biraz agir saçmaladin kardes...

sanatik
22.07.2005, 17:15
ömer bozoglunun bütün transfer aciklamalarini liste halinde buraya eklesek hic kimse emorfo yazisina karsi gelemez.

deividin bir cok alternativin sirlamis ve HEPSI ile anlasma saglandigini söyledi bir cok defa. Anlasma sagladiysa neden gelmediler ?

önce kahe
sonra obina

hep ayni hatalari yapdi.Edited by: sanatik

zahido
22.07.2005, 17:18
Yaaa lanet olsun daha transfer filan istemiyom bu kadroyla girelim Mehmet yilmaz bu sene bayaa istekli Zaten transferinde mehmet yilmazdan daha iyi biri olacagina inanmiyom Yaninada ali güzeldali yedek koyariz ooooohAma sunu bilinki bu yönetim artik en küçük bi basarisizlikta gider Bence oalganüstü kongre yapalim ve atay baskan yeni bi kadro olustursun ve transferden sorumlu adamida ahmet agaoglu yapsin...

bumepaf
22.07.2005, 17:20
bence medyada çikan haberlerden analadigim kadariyla trabzonspor yönetimi eski tas eski hamam. transferde yasanalari yönetim gururla anlatiyormus (isteyenler fanatikteki ergun atanin yazisini inceleyebilirler). trabzonspor her yönde eline geçen tarihi firsati kaçiriyor. bu kadro bir daha kimsenin eline geçmez. biz belki karamsariz ama bu takimin türk futbolcularinin hemen hemen hepsi milli takim düzeyinde. bir celaleddin bir emrah bakin bakalim türkiyede kimde var ama yönetim farkinda degil. degil 5 milyon 15 milyon dolar bile harcanir. çünkü süper bir firsat var elimizde. bu takim eger uefa kupasini dahi kaldirir adam gibi takviye olsa. hatirlatirim gs uefa kupasini kaldirirken türk futbolculari daha mi kaliteliydi bizim kadrodan? ama yabancilari müthisti ve takima büyük katki yapmislardi. bence yönetim degil bizim iyi düsünmemiz lazim. gerekirse yine 20000 kisi uzunsokakta yürümeli. çünkü ele geçe firsat kimsenin göremedigi kadar büyük.

Nihat Güneş
22.07.2005, 17:21
arkadaslar bazi arkadaslar sirf yönetimi elestiriyolar .....senol hoca garibim nepicak diyolar..bu da beni hasta ediyo...ne yalan söyliim...ya vursun kardesim yumrugunu masaya almiyo mususnuz kardesim adam...ozaman benden bu kadar...siz yolunuza ben yoluma....ama senol hoca ne yapti...aman trabzonun gelecegini karatmayalim...zurawski yasliy mis... okadar etmezmis...ya senin 1 yas küçük fatihin 10 milyon ediyo da birakin da zura da etsin 3 milyon euro...deivid çok paraymis...falan da filan...tek suçlu senol hocadiiiiirrr....

Oruç
22.07.2005, 17:22

Kardes biz de plan bol...Obina olmazsa Tardelli O olmazsa KaheO da olmazsa Artik seni forvete alacaklarmis...smileys/smiley36.gif

Valla oynarim ben gerçek söylüyorum.Nedir ya bu surda 4-5 gün kalmis öneleme maçlarina ama ''bazi'' beyefendiler(!) hala ne yapiyor aklim almiyor dogrusu.Tak etti artik ya kardesim bu kadar mi zor bir forvet almak-sheva'yimi aliyoruz- yaw 6-7 milyon taraftari oyalayip,duruyorsunuz!!!

FATIH SULTAN TEKKE

gerçekefsane
22.07.2005, 17:22
arkadaslar,

ali güzeldal ile resmi sözlesme imzalandi mi?

resmi sitede ali güzeldal ile resmi sözlesme imzalandigina dair herhangi bir haber ve fotograf yok. Tff resmi sitesinde oyuncular bölümündeali güzeldal haricinde diger oyuncularimizin lisans islemleri tamamlanmis gözüküyor. mustafa besir ve burak keskin adinda iki genç oyuncumuz var. bu oyuncularimizin biri paf takimina digeri a.sebatspora kiralik verildi.

ali güzeldal konusunda bilgisi olan, bildigini paylasabilir mi ?

sanatik
22.07.2005, 17:23
burasi zaten transfer döneminde doldu tasti bir cok TAVUK ile !

yavuzselim_61
22.07.2005, 17:24
Anlamadigim Tolga'dan o kadar para geldi, iki transferden sonra para artti. Bizim transfere ayirdigimiz para yok muydu? O kadar parayla bir adam alamadilar. Besiktas sipsak bitirdi Ailton'u. Tamam yönetimin sonuna kadar arkasindayiz ama bu sene gerçeketen Sampiyonluga ve Sampiyonlar Liginde bu kadar umutluyken, yönetimin de bazi fedakarliklar yapip isbitirici olmasi lazim.

Vektra58
22.07.2005, 17:25
burasi zaten transfer döneminde doldu tasti bir cok TAVUK ile !

Evet haklisin... Aramizda bir çok ezik dolasiyor...

unyelimetin
22.07.2005, 17:29
arkadaslar bazi arkadaslar sirf yönetimi elestiriyolar .....senol hoca garibim nepicak diyolar..bu da beni hasta ediyo...ne yalan söyliim...ya vursun kardesim yumrugunu masaya almiyo mususnuz kardesim adam...ozaman benden bu kadar...siz yolunuza ben yoluma....ama senol hoca ne yapti...aman trabzonun gelecegini karatmayalim...zurawski yasliy mis... okadar etmezmis...ya senin 1 yas küçük fatihin 10 milyon ediyo da birakin da zura da etsin 3 milyon euro...deivid çok paraymis...falan da filan...tek suçlu senol hocadiiiiirrr....

Senol Hoca zamaninda masaya yumrugunu vurmamayarak tarihi firsatin kaçmasinda sorumludur.Ancak tek suçlu o degildir.

Yönetim,Senol hoca ve bugüne kadar sesini çikarmayan taraftardir!

Oflumehmet
22.07.2005, 17:31
karamsarliga kapilmayalim obina olmazsa baska bina olur

UluLaz
22.07.2005, 17:31
Sevgili Berat,

defolup gitsinler ve çapsiz yeterli herhalde.

Vektra58
22.07.2005, 17:32

Senol Hoca zamaninda masaya yumrugunu vurmamayarak tarihi firsatin kaçmasinda sorumludur.Ancak tek suçlu o degildir.

Yönetim,Senol hoca ve bugüne kadar sesini çikarmayan taraftardir!

Kardesler biraz sakin olalim. Hepimiz basarili ve Sampiyon bir Trabzonspor Istiyoruz. Ve Bundada hakliyiz. Çünkü Sampiyonluga açiz. Ancak Yinede sakin olalim. Öfkeyle kalkan zararla oturur. Takimimiza Sahip çikalim.

kelkitli29
22.07.2005, 17:33
valla ben sizler kadar istemiyorum transfer. hatta gercekten bak her transfer sezonunda ihtiyacimiz oldugu kadar transfer ypaalim istiyorum. ve bu aldigimiz iki oyuncu benim icin cok yeterli. ben nedense hic sinirlenmiyorum sizin kadarsmileys/smiley1.gif. FORZA TRABZON

Muhalif
22.07.2005, 17:33
Kim ne derse desin artik farz oldu.. BMN nin diger taraftar gruplari arasinda yönetim nezdinde epey bir sayginligi var... ama su da bir gerçek BMN hür, bagimsiz bir olusumdur.. biz bedava bilet alip da yönetimin davulunu çalmadigimiz gibi örnek kampanyalar baslatiyoruz her konuda.. bir hediye kombine bilet, bir tff ye protesto v.b.. hepsi olumlu isler.. simdi bence de olumlu islere bir olumlu is daha eklemenin vakti geldi.. dedigim gibi elimizi kolumuzu baglayan bir sey yok.. söyleyecek sözü olan hürdür.. ve artik yönetime bir çift sözümüz olmali diye düsünüyorum... ha niye bir transfer yapamadiniz diye degil.. genel itibariyle transfer politikasini yanlis buldugumuzu kamuoyuna deklare edebiliriz... yanlis oyunculari aliyoruz da degil mevzuu... mevzuu yöneticilerin sözleri ve icraatlari arasindaki uyumsuzlugu vurgulamak ve Trabzonspor'un büyük bir kulüp oldugunu, yöneticilerin her konuda son derece tutarli davranmalari gerektigi görüsünü gündeme tasimaktir..

bunun için 2 seçenek düsünülebilir... kendisi isin teknik-taktik kisimlarina pek girmese de Momentus gibi kalemi güçlü bir yazarimiz var bmn yönetici kadrosunda.. o bir bildiri kaleme alabilir, katki yapacak diger arkadaslarda olursa tartisilip düzenlenir ve direkt yönetime iletilebilir.. hatta kamuoyu ile de paylasilabilir...

2. seçenek mi? mayis ayindan bu yana yöneticilerimizin yaptiklari açiklamalari gazetelerden alintilayip alt alta yapistirirsiniz ve altina koskocaman bir YORUMSUZ ibaresi eklersiniz olur biter zaten...

ama tabii bizde muhalefet kültürü bile tam yerlesik degildir... yarin alir gelirler bir adam herkes dün dediklerini unutup saksaklamaya baslar... ve bu bildiri isi de rafa kalkar... ha sonra transferde geç kalinmasindan dolayi yasanabilecek uyumsuzluklardan ve kadro zaafindan sampiyonlar ligi treni kaçar suçlu kader, sans, talih olur... ve tüm basarisizliklar talihsizligin hesabina yazilir.. talih de üzerine yüklenen her yükü tasir...

kafa yorup yorum yapmaya degdi mi bilmem.. ama transfer de yapilsa bence böyle bir girisim olmali diye düsünüyorum... BMN her yapilan dogru isin arkasinda oldugu gibi yanlisi da kamuoyunun dikkatine sunmali derim ben...

unutmadan kisisel fikrim ama bence büyük bir talihsizlik eseri bu sene de sl ye katilamayacagiz...

kelkitli29
22.07.2005, 17:35
ve hatta forvet transferi olmamasi beni daha cok sevindirecek. sonunda Mehmet Yilmazi her macta ilk 11 de oynatiriz insallah. Göreceksiniz ne deivid ne obina. Mehmet hepsinden kaliteli oyuncu. Insallah her macta oynar Mehmet

Taner Uykuçeken
22.07.2005, 17:38
Yeni bir metne bile gerekyok Cenk bu metni bile yayinlasak yetersmileys/smiley32.gif

zahido
22.07.2005, 17:38
Kim ne derse desin artik farz oldu.. BMN nin diger taraftar gruplari arasinda yönetim nezdinde epey bir sayginligi var... ama su da bir gerçek BMN hür, bagimsiz bir olusumdur.. biz bedava bilet alip da yönetimin davulunu çalmadigimiz gibi örnek kampanyalar baslatiyoruz her konuda.. bir hediye kombine bilet, bir tff ye protesto v.b.. hepsi olumlu isler.. simdi bence de olumlu islere bir olumlu is daha eklemenin vakti geldi.. dedigim gibi elimizi kolumuzu baglayan bir sey yok.. söyleyecek sözü olan hürdür.. ve artik yönetime bir çift sözümüz olmali diye düsünüyorum... ha niye bir transfer yapamadiniz diye degil.. genel itibariyle transfer politikasini yanlis buldugumuzu kamuoyuna deklare edebiliriz... yanlis oyunculari aliyoruz da degil mevzuu... mevzuu yöneticilerin sözleri ve icraatlari arasindaki uyumsuzlugu vurgulamak ve Trabzonspor'un büyük bir kulüp oldugunu, yöneticilerin her konuda son derece tutarli davranmalari gerektigi görüsünü gündeme tasimaktir..

bunun için 2 seçenek düsünülebilir... kendisi isin teknik-taktik kisimlarina pek girmese de Momentus gibi kalemi güçlü bir yazarimiz var bmn yönetici kadrosunda.. o bir bildiri kaleme alabilir, katki yapacak diger arkadaslarda olursa tartisilip düzenlenir ve direkt yönetime iletilebilir.. hatta kamuoyu ile de paylasilabilir...

2. seçenek mi? mayis ayindan bu yana yöneticilerimizin yaptiklari açiklamalari gazetelerden alintilayip alt alta yapistirirsiniz ve altina koskocaman bir YORUMSUZ ibaresi eklersiniz olur biter zaten...

ama tabii bizde muhalefet kültürü bile tam yerlesik degildir... yarin alir gelirler bir adam herkes dün dediklerini unutup saksaklamaya baslar... ve bu bildiri isi de rafa kalkar... ha sonra transferde geç kalinmasindan dolayi yasanabilecek uyumsuzluklardan ve kadro zaafindan sampiyonlar ligi treni kaçar suçlu kader, sans, talih olur... ve tüm basarisizliklar talihsizligin hesabina yazilir.. talih de üzerine yüklenen her yükü tasir...

kafa yorup yorum yapmaya degdi mi bilmem.. ama transfer de yapilsa bence böyle bir girisim olmali diye düsünüyorum... BMN her yapilan dogru isin arkasinda oldugu gibi yanlisi da kamuoyunun dikkatine sunmali derim ben...

unutmadan kisisel fikrim ama bence büyük bir talihsizlik eseri bu sene de sl ye katilamayacagiz...

smileys/smiley32.gifAynen katiliyorum smileys/smiley32.gif

TrabzonStorm
22.07.2005, 17:39
Senol Hoca, o günki sartlarda (Henüz Tolga satilmamisti ), 3-5 milyon euro ya olacaksa ( Zuraw için ) bunu veremeyiz demisti..Hiçbir zaman Zuraw'i istemiyorum demedi..Üstelik Zuraw yilbasindan beri 1. öncelikte idi..Bence transferde masaya yumrugunu vurmama nedeni klüpteki huzuru bozmak istememesi idi.Yurtdisi kamplardaki demeçleri takip edenler biliyodur bunlari, ancak tüm sabrina ragmen transferler gecikince basin mensuplarina siz benden daha iyi biliyosunuzdur gelismeleri dememis miydi?Üstelik Zuraw olayindan beri olaylari internetten takip edenler yöneticilerin bizi nasil avuttuklarinin farkindadirlar.En son örnek; M.Bozoglu gece yarisi TV lere Obina'yi aldik derken bu forumda ben dahil bazi arkadaslar çeliskili haberleri aktarmis, resmi sitelerde neden yok demeye baslamistik..Senol Günes'i suçlamaya kalkismak bu klube yapilacak en büyük kötülüktür.Son 30 yilda onun yerini tutabilecek baska birini çikarabildik mi? Milli takimlardayken bile Istanbul medyasina uyan hainler görmedik mi? On defa finale kaldik dünya sampiyonasinda ya..4 kez dünya sampiyonu olduk..Senol Günes bu takimin gelecegidir, o biterse hersey biter..Üstelik tam da mesleginin en olgun döneminde meyveleri toplamaya baslayacakken..Alex'i, Hagi'yi,Hoijdonk'u verdiniz de eline ikinci mi yapti takiminizi?Elindeki kadroyu dünyada (Türkiye'de demiyorum) en iyi kullanabilen hocalardan birisi o..Zannediyorum Akbasogu Polonyadayken, ya uzatalim isi gerek yok forvet ihtiyacim da yok dedi...Brezilyadakilere de ya bulun biseyler topcu olsun yeter, fazla yormayin kendinizi, 3-4 ay kalacaksiniz zaten orda karnavala falan gidin, bozmayin keyfinizi, taraftari falan bosverin demistir.

Yahu insaf adam transfer sezonunun basindan beri forvet de forvet diye tutturan tek kisiydi, hiçkimse forvetten bahsetmezken..Zannediyorum onu da ''Ya naapalim sakatsa Fatih, M.Yilmaz var , o da olmazsa çikar ben oynarim '' dedi seklinde algilayanlar var..Elindekinin kiymetini bilmeyene daldaki kustan hayir gelmez..Taraftarin görevi bu yönetim giderken ( böyle giderse öyle) bile gelecek yönetimi Senol Günes le birlikte getirmektir...

Nihat Güneş
22.07.2005, 17:40
kalkitli kardes bende siranliyim...ama mehmet konusunda anlasamicaz galiba....ama bu mehmet önce ayaginda top tutmayi ögrensin...o kadar boy var bi kafa topu indir dide gol mü oldu....ayrica ha rakibin stoperi ha mehmet yilmaz ikisi de topu geldigi yere gnderiyo...geçen sene de kampin yildiziydi..zaten her kampin yildizi o olur genelde...

Nihat Güneş
22.07.2005, 17:46
10-15 milyon dolar gelecek yerden senol hoca nin 500 bin dolar fazla diye yaptigi beyanatlar yüüznden mahrum kalacaksak kusura bakmayin degil senol hoca babamin oglu olsa gene elestiririm...senol hoca isteseydi ve diretseydi bu trnsferlerin hepsi olurdu...sonuçta her istedigin yapilacak denilerek göreve nerdeyse zorla getirildi....ayrica kimse geçmisteki basarilarindan dolayi elestirilemez diye bi kanun yok...ozaman dünya kupasinda saban i her maç oynatan nihati kenara mahkum eden...ingilter maçinda 2002 öncesi mili takima medyanin gazina gelerek sergen i alan....2004 avrupa sampiyonasin na letonya ya elenerek gidemeyen takimin basinda olan da senol hocadir....

Emorfo
22.07.2005, 17:48
Sevgili Berat,

defolup gitsinler ve çapsiz yeterli herhalde.

Defolup gitsinler ---&gt; Evet isini düzgün yapmayan defolup gidecek Trabzonspor reklam ve rant kapisi degildir. Enaz taraftar kadar bordo mavi asigi yöneticiler görmek istiyoruz. Zaten o cümlemde baglaç vardi.

Çapsiz ----&gt; Bir yönetim düsünün ligler bitmeden transferleri yapacagiz diyor, hakemleri de yenen bir kadro kuracagiz diyor, transfe ryapacagina Tolga'yi gönderiyor. Gelelim günümüze liglerin baslamasina kaldi 15 4 gün sonra Sk ön elem maçimiz var. Yönetim transfer yapacagina kendi içinde sen ben kavgasina girip transfer edilecek olan futbolcularin transferleri gerçeklesmedi. Tv'lere çikip yarin tamam anlastik diyorlar ama nasil istir anlamadik o yarinlar bitmek bilmiyor.

Sabir dedik olacak dedik geç olacak ama temiz olacak dedik maç geldi çatti hala sabir diyecek halim kalmadi. Transferde bu kadar geciken taraftari bu kadar oyalayan en önemlisi Trabzonspor'un gelecegini ve muhtemel basarilarini bilerek ya da bilmerek engelleyen yöneticiler çapsizdir Trabzonspor kulübünden her sekilde defolup gitmelidirler.

Trabzonspor taraftarlari koyun degildir, futbolu ve futbolcuyu yöneticilerden çok daha iyi bilmektedirler. Kimseyi kandiramazlar. Uyanin diyoruz bu kadro bi daha gelmez diyoruz dinleyen yok. 22 sene sampyonkluga hasret kalmak hele de sapiyonluk denen seyi tatmadan hasret kalmak nedir hissediyor musunuz bilmiyorum...

Taraftarimizin malesef en büyük eksigidir tribünden hep birden tezahürat etmek ve olaylara ve durumlara hep birden tavir almak. Tribünler yönetim yikip kendi istedigi yönetimi getirirken bizim tribünler çekirdek çitlatmaya devam etsin. Takimin sahibi taraftardir, deri koltuklarda oturan gravatli adamlar degildir. Ben Trabzonsporu düsünürüm ordaki yöneticiyi degil. Göz göre göre sampiyonluk kaçiyor hala taraftara yalan söylüyorlar...

CECEN61
22.07.2005, 17:49
arkadaslar ben dayanamiyorum. fax çekiyorum klübe.sizlerde fax yagmuruna tutun bence.agziniza geleni yazin ama terbiyeli olalim.

ne yazaacgimizida söylüyoru.

saygi deger trabzonsporun beceriksiz vede vasifsiz yönetimi.bizler trabzonsporu cani gönülden destekleyen taraftarlari olarak bizim ilgimiz karsisinda sizin ilgisizliginiz bizleri çileden çikarmistir. bu yüzden kombine vede forma almayacagiz. diger klüplerin transfer yapan yöneticilerini görünce sizlerin birakin trabzonspor gibi büyük bi camiada yöneticilik yapmayi araklispora yöneticilik yapamazsiniz.araklisporu küçümsedigimden degil sizin çapiniz yetmediginden.kimse kusura bakmasin ama bize kan kusturdunuz yeter.

abicim ben yolluyorum yeter yemin olsun kan kusturdular.allah eger bu camiayi reklam vede kendi çikarlari için kullanan yöneticileerin en yakin zamanda belasini versin.

IX MARKURIS
22.07.2005, 17:54
kendimi bildim bileli Trabzonsporun kadrosunda herzaman yetersizlik var hic bir zaman söyle dolu dolu bir kadromuz olmadi ilk 11 yeterli degil hadi yeterli desekte yedek kadro vasat. Mesela su anki kadromuzda Hasan Ücüncü diye bir futbolcumuz genelde macin ikinci yarilarinda oyuna dahil oluyor Allah askina olacak is mi bu? Adamin sucu günahi yok iyi niyetinle bir seyler yapmaya calisiyor ama nafile.

uzun lafin kisasi kadro zenginligi icin en büyük firsati yakaladigimiz bu sene yine hüsran yine hüsran Allah yardimcimiz olsun

Özkan Erdem
22.07.2005, 17:56
adini soyadini falan iyice yaz da kardes rahat rahat dava etsinler seni.. Çapiniz yetmediginden.. beceriksiz.. vasifsiz.. ellerine yazili belge yolluyorsun bir de.. birak ne yaparlarsa yapsinlar.. kahabat onlarin degil onlari seçenlerin..

CECEN61
22.07.2005, 18:00
valla beni dava ederlerse yemin ediyorum bunu meydayay tasirim kendileri rezil olur.

metehan
22.07.2005, 18:00
Saglayacagi faydayi su an kestirememekle birlikte Cenk'in önerisine olumlu bakiyorum. Transferde izlenen yöntemin herkesi rahatsiz ettigi ortada. En azindan "BMN üzerinde düseni yapti" diyebilmek adina böyle bir bildiri hazirlanabilir. Cenk'in de belirttigi gibi transfer yapilir yapilmaz o ayri bir konu. Ama beyanlar maalesef hep çeliskili oldu.

Tabi önemli olan TS'un yakaladigi bu büyük firsati kaçirmamasi. Yöneticilere uygulanacak yaptirimlar çok da önemli degil benim için. Mesele x yöneticinin gidip yerine baskasinin gelmesi de degil. Önemli olan gelen yöneticinin iyi seyler yapmasi. Ama karar mekanizmasi biz olmadigimiz için su an yapabilecegimiz sadece tepki göstermek.

Ama sunu da unutmayalim ki bagirip çagirmakla birsey halledilmez. Ne olursa olsun sakin davranmayi bilmeliyiz. Aksinin bir fayda getirmeyecegi asikar. Lütfen herseye ragmen kullandigimiz ifadelere dikkat edelim.Edited by: metehan

vigor
22.07.2005, 18:05
yaaa beyler tamam hepimiz trnasferin geciktigini ve bazi beceriksizliklerin oldgunu kabul ediyoruz ama biraz sakin olalim.andre07 ilerleyen zamanda sana bi özür borçlu olabilme ihtimali beni üzüyo abi.neyse biraz daha sakin olalim

CECEN61
22.07.2005, 18:07
smileys/smiley19.gifartik aglamak istiyorum. baska bisey degil. abartisiz tam bir aydir yemin ediyorumki hergün her saat televizyon internet gazeteye bakmaktan gözlerim bozuldu. yeter almiyoruz diyin bizde rahatlayalim. bu sayede gidisinizde kolay olur. yeter daa!!!

Tekke
22.07.2005, 18:07
SU ANA DEK KIMSE YÖNETIME BASARISIZ DIYEMEZ, YÖNETIMI ELESTIRENLERE BAK:

KONYADAN KOKAINCI VE ALEMCI DIYE KOVULAN CENKI ÖNERENLER,

YATTARA GECE HAYATINA DÜSKÜN GITSIN DIYENLER VS...

YÖNETIMIN BASARI ORANI S.L NE KALIP KALAMAMA SONUCU BELLI OLUR,S.L YE KALINIRSA BU SAÇMALIKLARIN HEPSINI YALAYACAK BURADAKILER.

ELI OLAN YAZIYOR ARKADAS...

UluLaz
22.07.2005, 18:08
Sevgili Faruk,

Ben yazdiklarinin içerigine itiraz etmedim, bilhakis destekliyorum.

Ifadelerasiri diyorum. Ayni sertlikte baska ifadelerle yazilabilirdi. Gerçi bu duruma sinirlenmemek elde degil ancak yine de bir yönetici olarak seçtigin kelimelere dikkat etmelisin.

yavuzselim_61
22.07.2005, 18:09
sanatik arkadasimizin da diger topicler de bahsettigi gibi forumuzda ezikler cirit atmaktadir. Adminlere duyrulur

Tekke
22.07.2005, 18:11
SU ANA DEK KIMSE YÖNETIME BASARISIZ DIYEMEZ, YÖNETIMI ELESTIRENLERE BAK:

KONYADAN KOKAINCI VE ALEMCI DIYE KOVULAN CENKI ÖNERENLER,

YATTARA GECE HAYATINA DÜSKÜN GITSIN DIYENLER VS...

YÖNETIMIN BASARI ORANI S.L NE KALIP KALAMAMA SONUCU BELLI OLUR,S.L YE KALINIRSA BU SAÇMALIKLARIN HEPSINI YALAYACAK BURADAKILER.

ELI OLAN YAZIYOR ARKADAS...

ILGINÇ BEN OLSAM EZIK SITESINE HIÇ GIRMEM , NE RATING YAPTIRACAM. ADAMLAR BIZDE NE ARIYOR ANLAMADIM???

gerisiyalan
22.07.2005, 18:22
hakemleri de yenecek kadro kuracagiz denilmisti, bu sekilde demeçler sayesinde bir beklenti olustu ama sözler tutulamadi malesef.

Herneyse, olan oldu...

Ben de bos sözler yüzünden sinirliyim ve hayal kirikligi yasiyorum. Ama önümüzdeki sezon için umutsuzluga kapinilmasina bir anlam veremiyorum !!!

Kalede Cafere, forvette Mehmet Yilmaz'a ve diger oyunculara güveniyorum. Ibrahim Egeye güveniyorum. Celalettine güveniyorum, kisaca bütün oyunculara güveniyorum ve tabii ki Senol Hocaya güveniyorum.

Bu takim Trabzonspor, bu sene ikinci altin çagimizin miladi olacak. 11 kisi sahaya çikacak, isimler degil, yürekler önemli. Buna taraftar inanacak, yoksa su bu o alinamadi diye Trabzonspor amacina ulasamayacak degil. Taraftar olarak inanacagiz, sonuna kadar.

Hamsi kavaga çikacak. O kadar!!!

Lazrail_76
22.07.2005, 18:23
Yönetimin yanlislarindan ve bizi cocuk gibi kandirdiklarini ve
beceriksizliklerini dolayli yollardan örtmeye calistiklarini her
halukarde cogumuz hemfikiriz. Peki, ben yine istegimi
yeniliyorum. BMN bu ise el atmali, bukadar taraftarin ve BMN
üyenin isteklerini ve kaygilarini komuoyu ya da fax yoluyla yönetime
ulastirmak zorundadir. Bilmem baskalari ne dusunuyor???

akdin
22.07.2005, 18:29
ARKADASLAR,SORUN YÖNETIMIN GITMESIYLE ÇÖZÜLMEZ.PROFESYONEL YARDIM ALSINLAR.TRABZONSPORU IYI TEMSIL ETSINLER.TRANSFER KOLAY DEGIL,SORUMLULUK ISTER.BIRLIKTEN SASMAMALI!!!!!!Edited by: tigin

Tmac61
22.07.2005, 18:30
Su topici daha büyük kargasaya neden olmadan birisi kilitlesin artik...

Oruç
22.07.2005, 18:34
Eli kulagindadir!smileys/smiley2.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Muhalif
22.07.2005, 18:39
Ne kargasasi yahu... ne diye kilitlenecekmis konu? 83 gün olmus bu konu açilali.. görüntülenme sayisi an itibariyle 106834.. günde ortalama 1287 kere görüntüleniyor demektir bu.. kendi adima ortalama 10 kez bu konuya bakiyorum.. sadece bakiyorum ama... 83 günde gelen 2+1 giden 2+1 (karel ve ali güzeldal +1 konumunda) bu 83 gün içre günde ortalama 2 demeçten 166 demeç vermistir büyüklerimiz.. daha önce adini sanini duymadigimizbazi yöneticileriboy boy resilerle gazetelerde tüm Türkiye tanidi beylik laflar ederken... yagmasalar da gürlediler iste..

Burada birbirine girecek bir durum yok... sonuçta biz tribünüz.. tribünün de en çok ilgisini çeken konu transfer... hadi kapatalim bu konuyu... daha baska bölümlerde yine dönüp dolasip laf transfere gelecektir... yönetim transferi kapattigini ilan edince kapatiriz...

The Londoner
22.07.2005, 18:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="96%" align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="textoBranco">

Asagidaki haber www.flamengorj.com.br/ (http://www.flamengorj.com.br/) adli sitede Brezilya saaatiyle 09.33`de cikmis.Turkiye`yle 7 saat civarinda bir fark olduguna gore haber cok yeni.

......................

22/07/2005</TD></TR>
<TR>
<TD ="subtitulo">Problems for the game against the Coritiba</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD ="textoBranco">

http://www.flamengorj.com.br/fotos/27520053822_Obina%20nova.jpgBeyond critical of the torcedores and the part of the direction rubro-black, the technician Celso Roth will have problems to scale the Flamengo in the game of the next sunday, is of house, against the Coritiba. In the defeat of yesterday for Youth, the lateral-right Leonardo Moura was still banishes in the first time and the Obina aggressor left the field feeling many pains. (dunku macta Obina sahayi acilar icinde terk etmis!)

Normally an optimistical player quanta to its participation in the departures, Obina seemed fearful in relation to its exploitation against the paranaense teams.

With pains in the pubiana region and also in the left thigh, the player admitted in the dressing room that hardly will have conditions to face the Coritiba. On the game, the aggressor remembered that, despite the negative result, Rubro-Negro always fought inside of field.

- I am a player who never does not give up. I fought and I obtained to give to the pass it Bahian Júnior to mark one of ours gols. Respect for the twisted one, while it will have disposal I will fight - it remembered.

The player still commented on its possible transference for the European soccer.

- I talked with the president of the Turkish club. The Flamengo did not accept the proposal of them and I accept the decision of the club. I continue working here to help the teams to leave this situation (Obina transferiyle ilgili sunlari soyluyor: Turk kulubunun baskaniyla (!) gorustum. Flamengo tekliflerini kabul etmedi. Ben de kulubun kararina uyarim. Burada oynamaya devam edecegimve kulubu icinde bulundugu durumdan kurtarmaya calisacagim.)

..............

Bu site ne kadar guvenilir bilmiyorum ama oyuncunun ifadelerinden bu transferin kesin olarak kapandigi anlasiliyor. Yoneticiler de durustluk ornegi gosterip - aldik, alacagiz demek yerine - bu transfer su nedenden olmadi dese kendi adlarina cok daha akillica olmaz mi?

</TD></TR></T></T></T></TABLE>Edited by: The Londoner

worldmaster
22.07.2005, 18:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%">
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=center colSpan=18 height=2></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=1 width=770>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE =ana_haber_alt cellSpacing=2 cellPadding=2 width=600>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle colSpan=3>
<DIV align=left>http://www.showtvnet.com.tr/spor/img2005/trabz&#111;nspor/obina_bi.jpg OBINA TRANSFERI ÇIKMAZA GIRDI

Trabzonspor'un Brezilya'nin Flemengo takimindan daha önce anlasmaya varildigi açiklanan 22 yasindaki forveti Obina transferinde pürüz çiktigi ifade edildi.

Brezilya'da bulunan Bordo-Mavili takimin asbaskani Ömer Sari, 'Biz her konuda hem oyuncuyla, hem menajeriyle hem de kulübüyle anlasmaya varmistik. Hatta bes yillik ön protokol dahi imzalamistik. Fakat simdi problem çikariyorlar' dedi.
</DIV></TD></TR></T></TABLE>Kaynak: AKSAM</TD></TR></T></TABLE>

halil ibo
22.07.2005, 18:43
KAYNAK. KAYNAK. KAYNAK. TAKIMA GELIR GETIRICI KAYNAKLAR LAZIM SAYIN YÖNETIM BORSA'DAN GELEN PARAYLA YATIRIM YAPACAGINI SÖYLEMISTI.BU KONU DA NE YAPTI ? NE YAPACAK BILEN VAR MI ? AYRICA RESMI SITEDE SPONSORLARA BAKTIM IKI ELIN PARMAKLARINI GEÇMIYOR.VE DAHA ÜNLÜ SPONSORLAR LAZIM BUNLAR IÇIN ÇALISMA YAPILIYOR MU ? KULÜBÜMÜZ SIRKETLESTI DE NE OLDU ? YARARINI NE ZAMAN GÖRECEGIZ ? YÖNETIMIN TARAFTARI AYDINLATMASI GEREKMEZ MI ? BU KONULAR EN AZ TRANSFER KADAR ÖNEMLI VE GELECEKTEKI TRANSFER YAPAMAYISIMIZIN SEBEPLERI DE BURADA SAKLI !

ts@dc
22.07.2005, 18:46
Neden kimse Zurawski'nin biz daha fazla para versek de Turkiye'ye gelmek istemedigini (-miyebilecegini) anlamak istemiyor? Bu adam Avrupa'da oynamak yolunda tercihini yapmis. Artik bu konuyu kaptmak gerek. Bence 5 de versek gelmeyecekti. Gelse bile bizi yorardi. Sampiyonlar ligi tutmazsa da kesin Christmass tatili diye kacardi buradan. Zaten konu para olsa BJK'ya giderdi.

Evet Bozoglu ve saz ekibi biktirdilar. Nerdeyse 6 aydir suren transfer calismalari C vd D plani cercevesinde sonuclanmak uzere ve buradaki herkesin de dedigi gibi sadece gidenlerin yerine adam alindi. Sonucta degisen pek bir sey yok. Yattara'nin simarikliklarina ve lackaliklarina, Gokdeniz'in ve M. Yilmaz'in inanilmaz gol kacirmalarina, inanilmaz savunma hatalarina daha cok katlanmak zorunda kalicagiz.

Ama bekleyip gorecegiz. Takimdaki genc arkadaslar umut veriyor. Acilista yuruyen genc takimlari gorunce cok heyecanlandim. Onlarin arasindan kimbilir daha kac tane Ulusal Takim yaratacagiz. Trabzon TR'ye futbolcu uretmeye devam ediyor. Istanbul'dakiler utanmaya devam etsinler. Milyonlarca dolar harcayip yarattiklari takimlar hakem itelemesiyle, ancak Digiturk-Televole liginde sampiyon olabiliyorlar. Iteleme olmazsa bir koca sezonu aglamakla geciriyorlar. Hoca degistiren, kisitli kadrosuyla sampiyonlugu gasp edildigi icin ikinci olan TS'a da gonullerin sampiyonu diyerek resmen hakaret ediyorlar. Turk futboluna hicbirkatkilari yok.

Acilis torenindeki rezalet nedeniyle klup aciklama yapmak zorunda kalmis. Bence cok uzuntu verici.

Bu forumda baziuyelerin birbirlerine hitap sekli de cok uzuntu verici. Cok yanlis.

Biz klubumuzle ve taraftarlarimizla daha uygar olmaliyiz digerlerinden. Farkimiz ve degerimiz "insan"da olmali. Nasil yetistirdigimiz futbolcularla, kendi yagimizda kavrulmamizla ovuluyorsak, taraftarimizin efendiligiyle, her kosulda takim ve yonetimi desteklemesiyle de ovgu almamiz gerek. Bize bu yakisir. Bence.

nuri45
22.07.2005, 18:47
SEN ISINI SAGLAMA ALMAZSAN ELIN OGLU TABI NE KOPARIRSAM KAR MISALI ISI YOKUSA SÜRER.

BECERIKSIZLER BASKA BI SEY DEMIYOM.

arakop
22.07.2005, 18:53
Obina gelseydi sanirim bu kadar kirici olmazdi kimse.Bu kadar hassas olmamali yönetimi karalamak.Bir arkadasimiz onlari seçende kabahat diyor.Kimi seçseydik? Daha iyi bir ekip vardida seçmedik mi?..Hersey tamam derken menejer çikip bende kulübe verdiginiz 1.750 000 $ kadar isterim diyor.Ne yapsa yöneticiler biz kamuoyuna bildirdik artik vazgeçemeyiz tamam alin mi dese.Ha onlarda isi tam bitirmeden açiklamasaydi.Ama elin gavurunuda karadeniz insani gibi mert saniyoruz.Adam sabaha baska bir sey diyor.Pazarlari var çünkü.Trabzonspor 5 taksitli toplam 60 ytl olan biletleri satilamazken milyon dolarlari sokaga atmak dogrumu.Biraz daha beklemekten baska çaremiz yok.Sonunda sirf almis olmak için adam alinmasina hepimiz karsiyiz.Bu yazdiklarim sanki bir yönetici savunmasi gibi oldu ama biraz daha sakin kafa ile düsünmek gerek.Kimse kendine küfrettirmek istemez............

gerçekefsane
22.07.2005, 18:59
<CENTER>Trabzonspor, Elazigsporlu Feridun ile 5 yillik sözlesme imzaladi </CENTER>
Trabzonspor, Elazigsporlu Feridun Sungur ile 5 yillik sözlesme imzaladi.
Yönetim kurulu üyesi Nejdet Birinci, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ndeki imza töreninde yaptigi konusmada, 21 yasindaki Feridun'un altyapilarinda yetisen bir futbolcu oldugunu belirterek, ''Geçmis yillarda Akçaabat Sebatspor, Karsiyaka ve en son da Elazigspor'da oynadi. Ayni zamanda Ümit ve Olimpik Milli Takim'da forma giyen Feridun'un Trabzonspor'a faydali olacagina inaniyorum'' dedi.
Feridun ise geçmiste Trabzonspor'dan buruk ayrildigini ifade ederek, ''Forma giydigim takimlarda çok çalisarak, tekrar Trabzonspor formasina kavustum. Formaya layik olmaya çalisacagim. Beni transfer edenleri mahcup etmeyecegim'' dedi.

milliyet.com.tr

tigin
22.07.2005, 19:02
mustiok isimli kullanicinin hesabi askiya alinmistir.
herkes yazdiklarina dikkat etsin.Burasi dingonun ahiri degil.

t-mac
22.07.2005, 19:04
bu transferle gücümüze güç kattik!

Guests
22.07.2005, 19:06
feridunun tekrar gelmesi iyi oldu - sag kanatta tayfundan daha basarili bence. tayfunda stoperde oynar.

Guests
22.07.2005, 19:10
bu transferle gücümüze güç kattik!

kimi bekliyordunuz sag kanat için söylermisin?

bu transfer basligi gerçekten adami deli eder. kimseyi begenmiyorsunuz. feridunu izleyen varmiydi acaba. neyse buraya sin bakisim yarin aksam son sayfaya bakar saçmaliklari okurum gene.

tigin
22.07.2005, 19:24
t-mac,worldmaster ve arakop yazdiklariniza dikkat edin.Edited by: tigin

t-mac
22.07.2005, 19:29
kimi bekliyordunuz sag kanat için söylermisin?

bu transfer basligi gerçekten adami deli eder. kimseyi begenmiyorsunuz. feridunu izleyen varmiydi acaba. neyse buraya sin bakisim yarin aksam son sayfaya bakar saçmaliklari okurum gene.

96 dan beri sampiyonluga bu kadar yaklasmisken ben sag kanada oyuncu alacaksam avni akerde sahaya çikip hata yaptigi zaman tribünden ugultularin yükselecegini düsünerek baska bir alternatif alirdim. haa feridunuda alirim ama ilk olarak alternatif olarak düsünmem sevgili arkadasim. bu arada feridunu da taniyorum maçlarinida izlemisligim var ama ben bu sehri de çok iyi taniyorum...

bordoomavii
22.07.2005, 19:34
feridun en fazla 3 sene içinde milli takimin degisilmezi olur.adam bizde oynarken daha o yasinda süperdi.bir hata yapti diye takimdan kesildi.ben unutmustum feridun u ama milli maçlarda görünce hatirladim.gerçekten muhtesem bir yetenek.