PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

emuly
19.07.2005, 23:27
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ee ortam güzel olunca zevkli oluyor aslinda eskiden aktiftim.bilmem taniyan varmi taksimde diyarbakirspor macini beraber izledigimiz parmak kaldirsin:)</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

sanatik
19.07.2005, 23:29
Sanatik iyiki paparazzi olmamissin ha. kim kiminle nerde nasil hemen herkes ogrenirdi. unluler yatip kalksin dua etsinsmileys/smiley36.gif

ya ben hanima hergün firca atiyorum - ucan kusdan cikmiyor diye - simdi ona habermi yetisdir diyorsun smileys/smiley1.gif

neyse konuda kalalim.

takip ettigim siteler sunlar:

1) TIKLA (http://br.esportes.yahoo.com/futebol/indice.html)

2) TIKLA (http://esportes.terra.com.br/ultimas/0,,EI1137,00.html)

3) TIKLA (http://noticias.uol.com.br/ultnot/esporte/index.jhtm)

t-mac
19.07.2005, 23:30
beyler yerel kanallarimizdan mavi tvde alt yazi geçiyor diyorum siz hala almadik daha kesin degil diyosunuz. sizede transfer begendiremiyoruz:)

Trabzonspor obina ile brezilyada sözlesme imzaladi, obina yarin gece geç saatlerde Trabzon da olacak.. aynen alt yazi da bu yaziyordu

emuly
19.07.2005, 23:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">t-mac büyüksün tamam baba sende iyi haber yaziyosunsmileys/smiley36.gifsaka bi yana sevindim.bu adamla iyi isler yapicaz gibi geliyo hadi hayirlisi</TD></TR>

bobmarley
19.07.2005, 23:37
her zaman olmasa bile gereken durumlarda tersten ümitlenmenin sart oldgunu ögrendim bu yil...gereken durumlaru bilmek içinde sarraflik gerekiyo tabi..oda henüz yeterince yok...neyse..burasi bi tecrübe oldu...smileys/smiley1.gif

gerçekefsane
19.07.2005, 23:37
ntv spor haberlerinde,

obina ile trabzonspor'un 3 yillik sözlesme imzalandigini, bonservisi nin 1.750.000 dolar oldugunu söyledi,

ntv spor haberlerinde , flamengo'nun resmi sitesinde Obina haberinin verildigini söyledi.

nuri45
19.07.2005, 23:38
az önce ccntürkde spor haberlerinde flamingo klübü obinayi 1.750.000 dolara trabzonspora verdik diyor.

Bu arada jefferson ve eller e trabzonda sevinc gösterilerinde bulunulmus tv de gösterdi. Taraftarlara bu sene alex ve nobreden gol yememe sözü vermisler.

emuly
19.07.2005, 23:39
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">flamengonun ödü patliyo taraftarlardan zaten düsecekler kümeye:)</TD></TR>

sanatik
19.07.2005, 23:40
istanbul medyasi sagolsun - bu hale getirdi bizi. Ne yapalim artik. Inanmak icin noter tastikli haber ciksada kurtulsak.

tv da altyazi gecdiyse - hem cnntürk hem mavi-tv de tamamdir artik diyelim ama henü 300 sayfa olmadi 3 transfer icin yaa. Su resmi haber yazisi biraz gec gelsede her transfer icin 100 sayfa desek smileys/smiley1.gifsmileys/smiley5.gif

bu arada bir arkadas bir az önce bahsetmisdi yine:

jefferson geldi - botafogo karisti, antrenör istifa etti ( tek o sebeb degil ama yinede )

eller geldi - antrenör - brezilyada transfer kanunlarini degistirmesini istiyor - halende atlatmis degil ellerin eksikligini - yerini dolduracak adam bulmakda zorlaniyor - yok diyor

ääää simdi obina da neler olacak dersiniz ?

uyEdited by: sanatik

gerçekefsane
19.07.2005, 23:42
arkadaslar, forumda yeri degil ama, özür diliyorum yazdigim için

tv8'de samba futbol diye futbol programi basladi.

Barış
19.07.2005, 23:42
Yurtiçinden transfer düsünülüyo mu acaba bilgisi olan var mi?

TSlimetin08
19.07.2005, 23:44
obinayi aldik heralde emin degilim ama heryerde öyle yaziyor ama

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR OBINA'NIN TRANSFERINI BITIRDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor, anlasma sagladigi Brezilyali futbolcuyu beklemeye basladi. Iki gün içinde Türkiye'ye gelecek Flamengolu forvetle 5 yillik sözlesme yapilacak

Bordo - Mavililer'in her konuda anlasmaya vardigi Obina için artik geri sayim basladi. Yöneticiler, Deivid de Souza'nin menajerinin transferi sürekli yokusa sürmesi ve Ispanyol kulüplerinden beklentisinin oldugunun ortaya çikmasiyla birlikte Obina'yla ilgili görüsmeleri tamamladi.
Iki kulüp karsilikli anlasmaya varirken Flamengolu futbolcunun iki gün içinde Trabzon'a gelecegi ögrenildi. Yönetici Murat Bozoglu'nun transferini bizzat bitirdigi Obina'ya ilk yil 400 bin dolar verilecek. Bu paranin her yil 50 bin dolar artirilarak 5 yillik sözlesme yapilacagi bildirildi.
Trabzonspor, sambacinin kulübü Flamengo'ya 1 milyon 750 bin dolar ödeyecek, bu futbolcunun bonservisinin yüzde 50'sini elinde bulunduran menajeri Rodrigo'ya da 500 bin dolar verilecek</TD></TR></T></TABLE>

sanatik
19.07.2005, 23:44
Trabzonspor'un forvet oyuncusu transfer ettikten sonra da çalismalarina devam edecegini kaydeden Bozoglu, sunlari vurguladi:

''Forvet oyuncusu aldiktan sonra da eksik buldugumuz noktalara oyuncu alacagiz. Her an her sey olabilir. Türkiye'de en iyi yerli futbolcular Trabzonspor'da. Biz takimda dogrudan oynayacak oyuncular ariyoruz. Onun için de Türkiye'den düsük bedelli gelecek vaat eden futbolcular ariyoruz.''

kaynak (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=11624)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emuly
19.07.2005, 23:45
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Neyse beyler hadi hayirli olsun kaç gündür burda deli olduk birilerinden haber ciksin diye sonunda pespese geldi herkezden hadi hayirli olsun camiamiza.Ben baska takim olsam heyecanlanirim bee su tabloya bakin yabanci bir takim için ne kadar gizemli bir kadro:

1.Jefferson

2.Erdinç

3.Emrah

4. Eller

5.Volkan

6.Gökdeniz

7.Szymkowiak

8.Hüseyin

9.Yattara

10.Fatih

11.Obina T.D.(Senol Gunes)</TD></TR>

Barış
19.07.2005, 23:47
Saka maka Deivid i vermediler yani.

Özkan Erdem
19.07.2005, 23:50
Trabzonspor'un forvet oyuncusu transfer ettikten sonra da çalismalarina devam edecegini kaydeden Bozoglu, sunlari vurguladi:

''Forvet oyuncusu aldiktan sonra da eksik buldugumuz noktalara oyuncu alacagiz. Her an her sey olabilir. Türkiye'de en iyi yerli futbolcular Trabzonspor'da. Biz takimda dogrudan oynayacak oyuncular ariyoruz. Onun için de Türkiye'den düsük bedelli gelecek vaat eden futbolcular ariyoruz.''

kaynak (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=11624)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

düsük bedel mi ? Yönetim kasasindaki transfer için ayirdigi paradan 5 kurus harcamadan 3 yabanci aldi tolga sayesinde.. Simdi git al hamit i.. halil i.. Ne yapacagiz parayi ya? Kaz gelecek yerden tavuk esirgiyoruz resmen..

sanatik
19.07.2005, 23:56
deivid santosda kardes. iki sayfa önce kaynak ilettim. bordeaux ile santos anlasmis. hem deivid hem antrenörü ( yönetimide ) kalmasini istediler bonservisini alarak. Rubinho gitmesi ( antrenmanlara katilmiyormus - madride gidebilmek icin - hatta santos parasini kesmis simdi ) deividinde gitmesi ile diger gidenler sanirim toplam 5 oyuncu olacakdi. bu adami alsaydik kesin trabzona gelir kacirirdilar onu taraftari. ne yapsin adamlar yarisigitti gidiyor takiminsmileys/smiley4.gif.

Öncede brezilyadan transferler yasi ilerlemis en az 27 / 28 / 29 yasindakiler ile olurdu ama zaman degisti ve herkes erken kapmaya bakiyor iyi oyunculari. baksana obina 20/21 yasinda arabastina gitmis ve ardindan flamengoya gelmis ( parasini alamadigi icin - kontrattada hatalar mevcutmus ).

NOT:
ya bu haberdeki (http://esportes.terra.com.br/interna/0,,OI597148-EI1877,00.html)ailton nezaman istanbula gitmisde antrenmanda sergen ile resmi cikmis brezilyan sitesinde. beyaz donlusu ailton - siyah sergen olmali - degilmi ? yoksa benim tercüme yanlismi oldu smileys/smiley9.gifsmileys/smiley1.gif

bobmarley
19.07.2005, 23:58
düsük bedelli denmesi gerçekten saçma..ama ankaragücünden emreyi kayserispordan mehmet topuzu düsük bedelli olarak görüyolarsa orasi farkli tabi...paramiz çok oldugu içinsmileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
19.07.2005, 23:58
NOT:
ya bu haberdeki (http://esportes.terra.com.br/interna/0,,OI597148-EI1877,00.html)ailton nezaman istanbula gitmisde antrenmanda sergen ile resmi cikmis brezilyan sitesinde. beyaz donlusu ailton - siyah sergen olmali - degilmi ? yoksa benim tercüme yanlismi oldu smileys/smiley9.gifsmileys/smiley1.gif

Ya yüzü tam görünmüyor, öndekinin sergen olduguna eminmisin smileys/smiley36.gifsmileys/smiley17.gif

sanatik
20.07.2005, 00:01
bunlarin formalarida ne böyle - paralari yok anladik ama bukadarda olmaz yaw ayip smileys/smiley1.gifbaska kim olabilirki öndeki ? ahmet dursun smileys/smiley17.gif

-----------------

saka bir yana. Bizim kadroda gercek eksikler nerede ? Kimler olabilir nereye ? kac transfere ihtiyacimiz var daha obina haric ?

Edited by: sanatik

CECEN61
20.07.2005, 00:04
obina bu bina derken aldik bi brezilyali hayirlisi olsun. abicim ben size dedim para toplayalim interden marthinsi alalim diye. abi o çocuk gibi biri çikar insallah.smileys/smiley2.gif

Ali Bektaş
20.07.2005, 00:09
hayirlisi olsun

akdin
20.07.2005, 00:15
Emrah in pozisyonuna adam lazim,

sanatik
20.07.2005, 00:16
TIKLA (http://www.karadenizgazete.com/gazete/2005/read/today/spor.htm)karadenizgazete.com
Ve Obina yarin Trabzon'da...!

<TABLE height=100 cellSpacing=4 cellPadding=4 width=611 bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width=1420>

http://www.karadenizgazete.com/gazete/2005/read/today/spor01.jpgBrezilyali golcü santraforun külübü ile de anlasma saglandi. Ömer Sari, Lemi Çelik ve Obina bugün Rio'dan Istanbul'a gelecek, yarin siyahi oyuncu, Senol Günes'e teslim edilecek.

VE BITTI
Trabzonspor'un Brezilya çikartmasi 3 net transferle noktalandi. Önceki gece Trabzonspor As Baskani Ömer Sari ile Lemi Çelik, Obina ve menajeri ile görüserek futbolcu ile menajer cephesindeki anlasmalari yapti. Dün gece saatlerde de Obina'nin kulübü ile masaya oturuldu ve anlasma saglanarak genç golcünün isi bitirildi.

3'LÜ RIO'DAN AYRILIYOR
Trabzonspor As Baskani Ömer Sari Lemi Çelik ve Obina bugün yerel saatte öglene dogru Rio'dan aktarmali olarak Istanbul'a hareket edecekler. Ayni gün Istanbul'a geç vakit gelecek olacak heyet bugünde Trabzon'da olacak. Sari "Tek üzüntüm sezon açilisina Obina'yi yetistirememek oldu. Yetistirseydik Obina'yi taraftarlarimizda görecekti" dedi

ILK IDMANI DA YARIN
Obina'a takim ile ilk idmanina da yarin çikacak. Teknik direktör Senol Günes Obina'nin takima katilmasi ile transferde genel hatlari ile amaçlarina ulasmis olacaklarini belirtti. Günes Obina'nin uyum sürecinde Brezilyali iki takim arkadasi ile birlikte kisa sürede adaptasyonu için özel tedbirler uygulayacaklarini belirtti.

--------------------------

hayirli ugurlu olsun smileys/smiley1.gif

bem-vindo obina</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: sanatik

AyhanPe
20.07.2005, 00:18
simdi gercekten üc transferide tolganin parasiyla yaptilar.demekki
tolgayi satmaya dünden raziymislar.insallah ücüde basarali olur
brezilyalilarimizin.altintoplarida alirsak kadro yapmakta zorlaniriz
arkadaslar.acaba almasakmismileys/smiley1.gifsuan pekte
eksigimiz kalmadi bi stoper daha alalim yerli birde emraha alternatifte
lazim zaman zaman cok formsuz oluyor.bu sene bence volkan cok basarili
olacak.bize kaleye dogru drüst sut ceken biriside lazim.sanirim obina
frikikte atiyor dimi arkadaslar.

gerçekefsane
20.07.2005, 00:20
hayirlisi olsun,

My
20.07.2005, 00:22
Sanatik, dostum emein için çok tesekkür ederiz smileys/smiley32.gifValla medyadan daha ii çalistiin kesin smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifBu arada yeni transferlerimiz hayirli olsun smileys/smiley32.gif

CECEN61
20.07.2005, 00:22
arkadaslar ben hisseleri bozduracam. baksana bunlarin parasi falan yok bizim paramizda batmasin. smileys/smiley36.giftolgayi satmasak transfer yapmayacaktik demekki durum onu gösteriyor. allahim neydi günayim.

baho61
20.07.2005, 00:25
EVET BEYLER SIMDI LIG TV DE MURAT BOZOGLU AÇIKLADI OBINA TRABZONSPORDA....

yakup midi
20.07.2005, 00:26
hayirli olsun...

AyhanPe
20.07.2005, 00:29
haber ajani gibisinizsmileys/smiley1.gifee artik bu kadar
emege sampiyonluk yakisir.ben hic bu kadar inanmadim sampiyonluga.iki
sezondur ligi ikincikle bitirecegiz dedim.hele gecen sene o kadar puan
farki oldugunda ikinci olacagiz dedigimde güldü bizim burdaki istanbul
takimlarini tutan arkadaslar.simdi bu sene sampiyon olacagiz diyorum
yine gülüyorlar ama onlarda biliyor sampiyonlugun en büyük adayinin
trabzonun oldugunu.bu sene artik sampiyonlar liginde en az bi ceyrek
final yasayalim dimismileys/smiley1.gif

TheCrow
20.07.2005, 00:34
Zaten bir çok medya kurulusu haberleri Sanatik'ten aldismileys/smiley36.gif..Metin gerçekten sagolasin,eksik olma kardesim...

Simdi bir yerli stoper (Ankaragücü'nden Emre olabilir) bir de sagbek...Zaten transferleri bedavaya kapatmis olduk,almamiz lazim...

CECEN61
20.07.2005, 00:34
arkadaslar bende inaniyorum trabzonumuzun sampiyon olacagina. bizimkilerde o ruh varken eminimki sampiyon olacaklar. yeterki içimizde yanan bu özlemi dindirelim. gökyüzü delinecek sampiyon olursak. allahim sen 14 lüme zeval verme o gün.

AyhanPe
20.07.2005, 00:38
ben iki yasinda sampiyonluk yasamistimsmileys/smiley1.giftek
sampiyonlugum.en son rüyamda gördüm cok güzel bi duygu ama bu sene
gercek olacak.istermisiniz 22 yilin acisini sampiyonlar ligini
kazanarak alalim.

cınar#7
20.07.2005, 00:43
defansin saginda sorun yok bir genc stoper ve sol kanat alinmasi gerek aslinda forvete alinsa iyi olur butun takimlarda 4 forvet var bizde obinayla 3

Özkan Erdem
20.07.2005, 00:47
Bir santrafor daha , birtane de sag bekvestopere alternatif olabilecek bir oyuncu olsa iyi olur..

AyhanPe
20.07.2005, 00:48
aslinda pekte futbolcuya ihtiyacimiz yok gibi görünüyor.forvette zaten
ergin keles var altyapidan u20 genc milli.sanirim o kadarda fazla eksik
yok.beni endiselendiren sey kaleye dogru dürüst sut ceken birisinin
olmamasi eh biraz symek.kapanan defanslari bu sekilde asabiliriz ve
trabzonda istanbul takimlarida dahi her takim 10 kisiyle defans
yapacaktir bu sene.acaba obina uzaktan sut cekebiliyormu.

sanatik
20.07.2005, 00:49
en önemlisini atlattik ya - gecde olsa. polonya, avusturya, iskocya, fransa, ispanya, brezilya tanimadigimiz site ve oyuncu kalmadi artik smileys/smiley1.gif

1) Oliveira Galvao Jefferson (Botafogo)

2) Fabiano Eller Dos Santos (Fluminense)

3) Manuel de Brito Filho - Obina (Flamengo)

rahatladim artik smileys/smiley2.gif

@ ölümüne_ts
ergin akcabaatda kiralanmadimi ?

obina topu gördügü yerde kaleye yapistiriyor smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

TRABZONLU_TS
20.07.2005, 00:50
hayirli olsun isn iyi olurrr Trabzonsporumuz icin

CeSS
20.07.2005, 00:50
DIKKAT !...

SON DAKIKA HABERIDIR

Az önce sitemiz yönetici gurubu üyelerinden Oguz'la telefonda görüstük. Kendisi suan Trabzon'da ve bugün Avniaker'e gidip yeni transferimiz Fabiano Eller ve Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi SAyin Murat Bozoglu ile görüsme imkani bulmus .

Sayin Bozoglu'nun agzindan ilginç açiklamalar ;

Pazartesi günü son transferimiz geliyor. Ilk etapda Deivid ile anlasma saglanacak. Deivid'de problem çikarsa Obina'ya imza attiralacak. ( Hangisi bize daha faydali olacaksa o olsun)

Ayrica bordomavi.net'i yakindan takip ettiklerini söylemis. (Telef olduk burda bitirin su transferleri artikhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif)

Fabiano Eller'i 6 aydir izlediklerini söylemis. Oguz'un söyledigi sempatik bi topçuymus.

Artik bizi ters köseye yatirirlarmi bilmiyorum, ya Deivid ya Obina...

Sayin Bozoglu ;Pazartesiyi bekliyoruz http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Hayirli olsunnn..

Özkan Erdem
20.07.2005, 00:53
aslinda pekte futbolcuya ihtiyacimiz yok gibi görünüyor.forvette zaten ergin keles var altyapidan u20 genc milli.sanirim o kadarda fazla eksik yok.beni endiselendiren sey kaleye dogru dürüst sut ceken birisinin olmamasi eh biraz symek.kapanan defanslari bu sekilde asabiliriz ve trabzonda istanbul takimlarida dahi her takim 10 kisiyle defans yapacaktir bu sene.acaba obina uzaktan sut cekebiliyormu.

Kardes haberin yok sanirim.. Ergin Keles bu sezon Sebatta oynayacak.. kiralik verildi..

Muhalif
20.07.2005, 00:55
arkadaslar bende inaniyorum trabzonumuzun sampiyon olacagina. bizimkilerde o ruh varken eminimki sampiyon olacaklar. yeterki içimizde yanan bu özlemi dindirelim. gökyüzü delinecek sampiyon olursak. allahim sen 14 lüme zeval verme o gün.

ozon tabakasi ile gökyüzü delindi zaten.. 14 lüye gerek yok yahu.. hem gökyüzü delineli beri yildizlari daha kolay görür olduk.. özlemi dindirmek isine gelince.. belki de özlem büyüdükçe ask daha da kuvvetlenir penceresinden bakmak gerekebilir.. herseye hazirlikli olmak lazim derim ben..

AyhanPe
20.07.2005, 00:55
hm hayir böyle bisey duymadim olabilirde emin degilim.forvete zaten
adam gerekmez artik.söyle bakarsaniz yattara bile forvet
oynabilir.mehmet yilmazimizda var.su bayern münchen seneye gökdenizi
alsada gidip yeni statta onu izlemeye gitsem.sanirim fatihi
istiyorlar.belki seneye fatih bayernde.

BDiler61
20.07.2005, 01:00
hayirli olsun

murat
20.07.2005, 01:05
oh be transferlerimizi yaptik simdlik, hepimize hayirli ugurlu olsun. Artik transferleri sonuna kadar desteklemek biz taraftarin gorevi. Yok su olsaydi yok bu niye olmadi muhabbetinden kacmak lazim.

Artik maclari izledikce futbolcu hakkinda yorum yapariz.

smileys/smiley32.gif

FERO61
20.07.2005, 01:10
22 takimli brezilya liginde 17. sirada bulunan FLAMENGODAN OBINAYI aldik hayirli ugurlu olsun

buda diyarbakirli sinan maloglu gibi olmasin sakin?

Colakoglu
20.07.2005, 01:15
eger obinayi aldiysakki resmi sitede görmeden inanmam cok iyi is yaptik
bence hem genc hem yetenekli maliyetide okadar yüksek degil.. ve
golleri pes pese atacak.. ve sundanda kesinlikle eminimki bizim
brezilyalilar fenerinkilere 5 cekecek.... en hosuma giden transferse
jefferson oldu...

buyrun iste, bu kaleci tam bi karizma yaa..

http://img135.imageshack.us/img135/2292/190705idman17ry.jpg

sanatik
20.07.2005, 01:18
samba| horon mix

smileys/smiley1.gif

allahima 3 gündür dua ediyorum bize junior pereira nasip olmasin diye.

obinha yi tartismaya hic girmem smileys/smiley1.gif

AyhanPe
20.07.2005, 01:19
flamengo oldukca köklü bir takim.bu takimdan futbolcu almak her zaman
ayricaliktir.ben acikcasi memnun oldum.bence obina fatihle daha iyi bir
ikili olusturur deivid fatih gibi bir futbolcu özellikleri cok benziyor
zurawskide ayni sekilde.ama obinanin farkli özellikleri var.ayni
özelliklekteki futbolcular iyi uyum saglayamabilir.fatih-obina belki
nihat-kovacevic gibi olur bence.yani ikisi toplam 50 gol atsin yetersmileys/smiley17.gif

murat
20.07.2005, 01:20
22 takimli brezilya liginde 17. sirada bulunan FLAMENGODAN OBINAYI aldik hayirli ugurlu olsun

buda diyarbakirli sinan maloglu gibi olmasin sakin?

Aurellio sanirim 2. ligden gelme, artik birakalim elestiriye destek olalalim. Eger kotu cikarsa elestirir herkes zaten....

Colakoglu
20.07.2005, 01:20
samba| horon mix

smileys/smiley1.gif

allahima 3 gündür dua ediyorum bize junior pereira nasip olmasin diye.

obinha yi tartismaya hic girmem smileys/smiley1.gif

bu junioru taniyomusun anlatta bizde bilelim ?

gerçekefsane
20.07.2005, 01:23
KARiYERi nasil
OBINA, 2001'in 6. ayindan 2003 sonuna kadar Vitória'da, 2003-2004 yillari arasinda Fluminense'de, 2004'te yine Vitória'da, 2004'ten 2005'in 3. ayina kadar da Suudi Arabistan liginde El-Ittihad takiminda forma giydi. Obina, 2005'in 4. ayindan itibaren de Flamengo'da forma giyiyor.
LiGDE KAÇ golü var
12 MAÇTA 12 gol atip 18 gol yiyen ve 12 puanla 17. sirada yer alan Flamengo'nun en çok gol atan oyuncusu. Ligde de 8 gol atan Palmeirasli Marcinho, 7 gollü Kahe, 6 gollü Roger, 5 gollü Deivid gibi isimlerin ardindan 4 golle siralaniyor.
kaynak. takagazete.com
OBINA hangi maçta ne yapti
1. hafta: Flamengo 1-Cruzeiro 1 (Yerini Geninho'ya birakti, gol atamadi)
2. hafta: Figueiurense 0-Flamengo 1 (90 dakika oynadi, gol atamadi)
3. hafta: Internacional 1- Flamengo 0 (Yerini Geninho'ya terk etti, gol atamadi)
4. hafta: Flamengo 2- Santos 1 (90 dakika oynadi, 1 gol atti)
5.hafta: Sao Caetano 1- Flamengo 0 (90 dakika forma giydi)
6.hafta: Flamengo 0- Fluminense 0-0 ( 90 dk. forma giydi)
7.hafta: Corinthians 4- Flamengo 2 (Bu karsilasmada forma giymedi)
8.hafta: Flamengo 1-Atletico PR 1 (Yerini Bruno'ya birakti)
9.hafta: Flamengo 3-Brasiliense 4 (90 dakika oynadi, 2 gol atti)
10.hafta: Atletico MG 3- Flamengo 1 (90 dakika oynadi, bir gol atti)
11.hafta: S.Paulo 2- Flamengo 0 (90 dakika oynadi)
12.hafta: Flamengo 1- Vasco 0 (Sakatligi nedeniyle ilk 45 dakika oynadi)
kaynak takagazete.com

Colakoglu
20.07.2005, 01:26
e eger bu yazidigin istatistikler dogruysa okadarda iyi bisey degil
neyse bekleyelim görelim... ön eleme macina bi hafta kaldiiiiismileys/smiley5.gif

My
20.07.2005, 01:27
buyrun iste, bu kaleci tam bi karizma yaa..
http://img135.imageshack.us/img135/2292/190705idman17ry.jpg

Ohoo! Buda bisiimi. Bide bu resime bi bakin hele smileys/smiley36.gif

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190705idman9.jpg

Colakoglu
20.07.2005, 01:32
diyorumya bu adam bi harika.. ama futbolcular gol atinca bu hareketi yapar bu nezaman yapicak acabasmileys/smiley36.gif

sanatik
20.07.2005, 01:35
I haven't seen to much of Obina this season but last season he scored 29 goals for Vitoria.His playing style is like Adriano's, strong and physical and a good scorer.
His real name is Manuel de Brito Filho,but he is nicknamed Obina after a former Nigerian player that his coach said he looks like Obinaeric. I have information that it is not official yet but it could be official soon.

-----------------------------

Obinayi bu sezon pek göremedim ancak gecen sezon vitoria icin 29 gol atmisdi. Tipi, tarzi adriono gibi, Sert, phisigi saglam ve iyi golcü.

Gercek ismiManuel de Brito Filho fakat LAKABI Obina. Bir antrenörü Nijeryali Obinaeric oyuncusuna cok benzediginden kullanmis bu ismi.

smileys/smiley1.gif

Edited by: sanatik

gerçekefsane
20.07.2005, 01:37
http://www.takagazete.com/haberresim/20.07.05/mans_et.jpg
http://www.takagazete.com/haberresim/20.07.05/obina.jpg
Flamengo'nun 22 yasindaki forveti ile her konuda anlasan Trabzonspor, futbolcunun 3,5 milyon dolar olan bonservisine Brezilya kulübünün cezasi nedeniyle yari fiyatini ödeyecek
kaynak. takagazete.com

AyhanPe
20.07.2005, 01:38
tabi yirtici özelliginin yanisira hücüm presi iyi yaparsa gol atmasada olur digerleri yeterine atarsmileys/smiley1.gifbence
tam aradigimiz tipte bir oyuncu.fatih kafa golleride atiyor ama bu
adamin hava hakimeyeti cok daha iyidir.belki bazi maclarda tek forvette
oynayabilir.bence en hayirlisi oldu gibi zurawski deivid derken.fatihle
cok iyi ikili olacaklar bundan eminim.

Colakoglu
20.07.2005, 01:39
I haven't seen to much of Obina this season but last season he scored 29 goals for Vitoria.His playing style is like Adriano's, strong and physical and a good scorer.
His
real name is Manuel de Brito Filho,but he is nicknamed Obina after a
former Nigerian player that his coach said he looks like Obinaeric. I
have information that it is not official yet but it could be official
soon.

smileys/smiley1.gif

evet simdide anlayacagimiz dilden.. ya almanca yada türkce kardesim smileys/smiley36.gif

sanatik
20.07.2005, 01:42
His real name is Manuel de Brito Filho,but he is nicknamed Obina after a former Nigerian player that his coach said he looks like Obinaeric. I have information that it is not official yet but it could be official soon.

Obinayi bu sezon pek göremedim ancak gecen sezon vitoria icin 29 gol atmisdi. Tipi, tarzi adriono gibi, Sert, phisigi saglam ve iyi golcü.

Gercek ismiManuel de Brito Filho fakat LAKABI Obina. Bir antrenörü Nijeryali Obinaeric oyuncusuna cok benzediginden kullanmis bu ismi.

smileys/smiley1.gif

update yapdim - ama farkedilmez diye alinti yapiyim.

takagazetede resim süper - haha smileys/smiley1.gif

ben Obinaeric hakkinda hemen bir arama yapiyim Edited by: sanatik

AyhanPe
20.07.2005, 01:43
burda 29 golden bahsediyor ama haberlerde hep 19 gol atti
deniliyor.adrianoya benzetiyor yazan arkadas.fizik gücü olan skorer bir
oyuncuymus.aslinda obina takma adiymis nijeryali efsane oyuncu
obina eric e benzedigi icin

Emiroğlu
20.07.2005, 01:45
Sanatik(abi),gollerini bulabilecegimiz bir site varmi,Eger bulabilirsen çok sevinirm.Ben hiç izleyemedim de smileys/smiley19.gif

sanatik
20.07.2005, 01:45
29 gol dogru. toplam gol rakami bu. ben dün istatistiklerine bakmisdim. Lig maclari galiba 19 olmali.

Obinaeric degil Eric Obina ya benziyormus.

gerçekefsane
20.07.2005, 01:46
mission_61,

tercümeden bir bölüm

bu sezon obina'yi fazla göremedigini akat geçtigimiz sezon vitoria için 29 gol kaydettigini, adriano stiliyle oynamaktan hoslandigini, güclü ve fizikli ve iyi bir skorer.

TrabzonStorm
20.07.2005, 01:46
Geçen sezon lig disinda da golleri var, kupa vs..toplam 29...

sanatik
20.07.2005, 01:49
video görüntüleri icinsite linkiBU TIKLA (http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/0,,4449,00.html)YIN ( sag listede flamengo tiklayin sonra ) ve ardindan sag altta liste aciliyor. Tüm flamengo ile ilgili videolar siralanmis. Bunlardan resimlerin üzerinde sadece PASSE LIVRE yazanlar izleyebiliyorsunuz ( free ). digerlerinde login penceresi aciliyor !!!

Obina 9 numara !

siyah kirmizi trikot olanlar.

Colakoglu
20.07.2005, 01:50
abi obina bu anlattiginiz gibiyse olay tamamdir ya bunun takma adi
varda bizde bi takma isim bulalim bunlara yaaa ama söyle sonu robinIO
ronaldinIO gibi olsun mesela ellere ELINIO </span>obinaya OBINIO</span> jeffersona JEFFERINIO</span>smileys/smiley36.gif saka yapmiyorum brezilyali dedinmi isimleri böyle olacak kardesim... hadi jeffersonunki uymadi ama digerleri bence süper oldu

ELINIO ve OBINIO

Emiroğlu
20.07.2005, 01:51
Tesekkürler,BI TANESIN BI TANEEEEEEEE abimiz beasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley17.gif

sanatik
20.07.2005, 01:53
abi obina bu anlattiginiz gibiyse olay tamamdir ya bunun takma adi varda bizde bi takma isim bulalim bunlara yaaa ama söyle sonu robinIO ronaldinIO gibi olsun mesela ellere ELINIO obinaya OBINIO jeffersona JEFFERINIOsmileys/smiley36.gif saka yapmiyorum brezilyali dedinmi isimleri böyle olacak kardesim... hadi jeffersonunki uymadi ama digerleri bence süper oldu

ELINIO ve OBINIO

gercek ismini kullanalim.

BRITO FILHO

[QUOTE=sanatik]

TERCÜME

AyhanPe
20.07.2005, 01:53
5 yillik mi yoksa 3 yillik mi imzaladik.az önce cnn türkte alpayi alacamizdan bahsediyordu.sanirim almasak daha iyi

Colakoglu
20.07.2005, 01:59
abi bunlarin 10 numarasi harika bunu alsaydik keske

AyhanPe
20.07.2005, 02:13
bence yönetim oldukca basarili.hem kaliteli transferler yaptilar gecte
olsa hemde takimimizin gelecegini ipotek altina almadilar.

Colakoglu
20.07.2005, 02:16
yönetimin basarili oldugunu atay aktugun uzun yillardir aradigimiz
baskan oldugunu hep söylüyodum ve söylüyorum.. tabi ister istemez
transfer gecikince tepkimizi gösterdik ve gösterecegizde ama sonu
hayirli oldu bizde bunu bekliyoduk zaten.. bu arada tolgayi satip
yerine 3 tane futbolcu aldik iyimismileys/smiley36.gif

TheCrow
20.07.2005, 02:18
abi obina bu anlattiginiz gibiyse olay tamamdir ya bunun takma adi varda bizde bi takma isim bulalim bunlara yaaa ama söyle sonu robinIO ronaldinIO gibi olsun mesela ellere ELINIO obinaya OBINIO jeffersona JEFFERINIOsmileys/smiley36.gif saka yapmiyorum brezilyali dedinmi isimleri böyle olacak kardesim... hadi jeffersonunki uymadi ama digerleri bence süper oldu

ELINIO ve OBINIO

Serbest Kürsüde bununla ilgili baslik açmistim,bir baksana Mission_61, sonuna -inho ekleyince "küçük" anlamina geliyor...Robinho=Küçük Rob gibi...Yav bu Obina'ya küçük pek uymaz gibi ne dersin??smileys/smiley36.gif

gerçekefsane
20.07.2005, 02:32
Son Sambaci Obina

Bordo-Mavililer'in, Brezilya'daki transfer çikartmasi golcü oyuncu Obina'nin isinin resmen bitirilmesiyle noktalandi. Genç oyuncuyla dün resmi mukavele yapildi. Obina'nin Asbaskan Ömer Sari'yla birlikte cuma günü Trabzon'a gelecegi bildirildi

BUGÜNKÜ AÇILISA YETISEMEYECEK
Bu sezon yabanci tercihlerini Brezilyali oyunculardan yana kullanan Trabzonspor son Sambaci Obina'yi da renklerine bagladi. Karadeniz ekibi daha önce Brezilya'dan kaleci Jefferson ve Fabiano Eller'i almisti. Obina'nin da yarin Asbaskan Ömer Sari'yla birlikte Brezilya'dan hareket etmesi ve cuma günü Trabzon'da olmasi bekleniyor.

MURAT BOZOGLU: BIZI IZLEMEYE DEVAM EDIN
Trabzonspor Transfer Komitesi Üyesi Murat Bozoglu, bundan sonra da transferlerin devam edecegini söyledi. "Bizi izlemeye devam edin" diyen Bozoglu, "Trabzonspor'da transfer bitmez. Bundan sonra da görüsmelerimiz olacak. Trabzonspor'u sampiyonluk hedefine ulastiracak yildizlari kadromuza katmayi sürdürecegiz" seklinde konustu.

GENÇ VE ISTIKBAL VAAT EDEN OYUNCU
Kariyerine 2001-2003'te Vitoria'da oynayarak baslayan Manuel de Brito Filho (OBINA), daha sonra Fluminense'de oynadi. Ardindan Al Ittihat takiminda forma giyen Obina daha sonra Flamingo'ya transfer oldu. Bugüne kadar 18 golü bulunan Obina özellikle uzaktan sert sutlariyla ve sol ayagini çok iyi kullanmasiyla taniniyor.

kaynak. tercumangazete.com

Özkan Erdem
20.07.2005, 02:33
MURAT BOZOGLU: BIZI IZLEMEYE DEVAM EDIN
Trabzonspor Transfer Komitesi Üyesi Murat Bozoglu, bundan sonra da transferlerin devam edecegini söyledi. "Bizi izlemeye devam edin" diyen Bozoglu, "Trabzonspor'da transfer bitmez. Bundan sonra da görüsmelerimiz olacak. Trabzonspor'u sampiyonluk hedefine ulastiracak yildizlari kadromuza katmayi sürdürecegiz" seklinde konustu.

Ne yildizi be ?smileys/smiley5.gif

Firtina28
20.07.2005, 02:35
ulaaaa aldikmii ohhh be dunya varmis bee. buraya gelip bunu gormekte varmis. her gun husranla gelip husranla gidiyoduk. nasil rahatladim bilemezsiniz. insallah hayirli olur takimimiz icinsmileys/smiley17.gif

gerçekefsane
20.07.2005, 02:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510>
<T>
<TR>
<TD =hurnewstitle align=left>Obina bilmecesi</TD>
<TD vAlign=bottom align=right></TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>

Adnan SUNGUR / DHA

Brezilya kulübü, futbolcusunu 1 milyon 750 bin dolara sattigini resmen duyururken, bordo mavililer, ?Bu is henüz bitmedi? dedi. Trabzonspor?un, Souza ve Antonoli?den cevap bekledigi için Obina?yi beklemeye aldigi belirtiliyor.

BREZILYALI forvet oyuncusu Maruel de Breto Filho?nun (Obina) transferi konusunda Trabzonspor ve futbolcunun forma giydigi Flamengo?dan çeliskili haberler geliyor. Brezilya kulübü, Obina?yi bordo mavili kulübe verdigi resmen açiklarken, Trabzonsporlu yöneticiler bu transferin henüz bitmedigini bildirdi. Obina konusunda Flamengo?nun resmi internet sitesinde yapilan açiklamada, ?Trabzonspor ile anlastik. Obina için bize 1 milyon 750 bin dolar ödeyecekler. Bunun 750 bin dolarini pesin aldik, kalanini da taksitlendirdik. Obina, Trabzonspor ile 3 yillik sözlesme imzaladi? ifadesi kullanildi. Trabzonlu yöneticiler ise, ?Obina ile anlastik ama resmi imza atmadik? açiklamasini yapti.

Antonoli de gündemde

Bordo mavili yöneticilerin Obina?nin yani sira Brezilya?nin bölgesel liglerinde mücadele eden Ituano takiminin 23 yasindaki golcüsü Ramulo Marcos Antonoli ile de anlastigi kaydedildi. Diger yandan Santos?un forvet oyuncusu Deivid Souza ile görüsmelerini sürdüren Trabzonspor?un, bu oyuncunun transferinin gerçeklesmemesi durumunda Obina veya Antonoli?den birini renklerine baglayacagi belirtildi.

Bu arada, savunmaya takviye yapmayi kararlastiran yönetim, Japonya?nin Urawa Reds takimindan ayrilan Alpay Özalan ve Besiktas?in gözden çikardigi Emre Asik?a yöneldi.

</TD></TR></T></TABLE>kaynak. hurriyet.com.tr

Colakoglu
20.07.2005, 02:38
ulaaaa aldikmii ohhh be dunya varmis bee. buraya gelip
bunu gormekte varmis. her gun husranla gelip husranla gidiyoduk. nasil
rahatladim bilemezsiniz. insallah hayirli olur takimimiz icinsmileys/smiley17.gif

panik yapma, heyecanlanma, sakin olsmileys/smiley36.gif olay %100 bitmis degil. daha formayi giymedi,bayragi öpmedi,ve imzayida atmadi ama atacak...

Özkan Erdem
20.07.2005, 02:40
emre asik alinmasin ya.. Stoper ikilimiz çok imali olur arkadaslar..

Emre Asik Eller ? smileys/smiley17.gif

sanatik
20.07.2005, 02:41
altinda hürriyet yaziyorsa bir kelimesine bile inanmam o haberin. yarisi dogru oldugu halde inanmiyorum. cunkü hürriyet yalanci uydurmaci serefsiz bir gazetedir. Isi gücü trabzonu engellemekdir. Alsin o gazetesinlen k.. s... !

---------------------------

takagazetede zekeriya duran yazarimizin bi yazisindan son kismi:

"Ben, hala iddia ediyorum, iki yildir bu takimin kalesi emin bir ele teslim edilebilse idi iki yil üst-üste sampiyonluk kaçinilmaz olacakti. Simdi yeni alinan kaleci Jefferson denildigi gibi iyiyse Trabzonspor bu sezon bir çok basariya imza atabilir."

Colakoglu
20.07.2005, 02:42
ALINTI YAPMAYAYIM BAYA UZUN..

GERCEK EFSANENIN YAZDIKLARINA CEVAP

o habere inanma sacmalik böyle haberciler iste cikip ortaligi
karistiran haberciler bölgesel liglermis antonioliymis yok daha neler..
ya OBINIO smileys/smiley36.gif

yada DEIVID

Colakoglu
20.07.2005, 02:46
-

"Ben, hala iddia ediyorum, iki yildir bu takimin kalesi emin bir ele
teslim edilebilse idi iki yil üst-üste sampiyonluk kaçinilmaz olacakti.
Simdi yeni alinan kaleci Jefferson denildigi gibi iyiyse Trabzonspor bu
sezon bir çok basariya imza atabilir."

ÖRNEK:

iki sezon önce yer kadiköy sükrü saracoglu

Efsaneler eziklere karsi 1-2 geride maci cevirmek icin bastiriyoruz ve
oldu olacak nerdeyse, sorada bizim petko topa rezil bi hamle yaparak
sanirim nobrenin önüne pas gibi birakiyor ve macta 1-3 geriye düsüyoruz
smileys/smiley7.gif cevir cevirebilirsen simdi

AyhanPe
20.07.2005, 02:46
belgi anadoluya uygun olsun diye yazmislardismileys/smiley17.gif

sanatik
20.07.2005, 02:50
-

"Ben, hala iddia ediyorum, iki yildir bu takimin kalesi emin bir ele teslim edilebilse idi iki yil üst-üste sampiyonluk kaçinilmaz olacakti. Simdi yeni alinan kaleci Jefferson denildigi gibi iyiyse Trabzonspor bu sezon bir çok basariya imza atabilir."

ÖRNEK:

iki sezon önce yer kadiköy sükrü saracoglu

Efsaneler eziklere karsi 1-2 geride maci cevirmek icin bastiriyoruz ve oldu olacak nerdeyse, sorada bizim petko topa rezil bi hamle yaparak sanirim nobrenin önüne pas gibi birakiyor ve macta 1-3 geriye düsüyoruz smileys/smiley7.gif cevir cevirebilirsen simdi

gecen sezon sampiyonlar ligi kiev revönsundaki macdaki golleri hatirlatmama gerek varmi ? kaleci gözü acik olur - neler olacagini kestirebilmesi gerek. petko ayakda uyudu - yedik - oldu bitti. 2 metrelik adam ceza sahasina gelmis ta nerelerden topu bekliyor üstüme gelecek tutacagim diye. Tamam tek suc onun degil dogrudur ama kaleci faktörü iste böyle golleri yememekde faydali olur. Inschallah yüzümüzü güldürür jefferson.

gerçekefsane
20.07.2005, 02:55
Yeni rota Emre Asik

Teknik direktör Senol Günes'in, "Savunmada bazi zaaflarimiz var. Eksikler bulunuyor ve bunlari gidermeliyiz" demesinin ardindan harekete geçen Bordo - Mavili yönetim, Besiktas'in gözden çikardigi Emre Asik'in transferini bitirmek için dügmeye basti.
Isviçre'nin Young Boys takiminda oynayan Ferhat için de girisimlerde bulunan, ancak kulübünün "Su anda bu oyuncuyu satmak istemiyoruz" demesi üzerine yeni arayislara giren Trabzonsporlu yöneticilerin Emre Asik'in isini bitirmek için gizli bir çalisma baslattigi ögrenildi. Tecrübeli futbolcunun Trabzon'a gelmeye sicak baktigi ancak bu konudaki son karari Senol Günes'in verecegi belirtildi.
Trabzonspor, Emre'nin transferinin bitirilememesi durumunda rotayi Japonya defterini kapatan ve Avrupa'da da hiç bir kulüple anlasamayan Alpay'a çevirecek.

kaynak milliyet.com.tr

Colakoglu
20.07.2005, 03:02
ya abi ne EMRA ASIGI ne ALPAYI ya birakin böyle haberleri bunlari
gördünüzmü görmezden gelin gülün gecin ya yalan hepsi hem dogru olsa ne
yazar bu adamlar bize gelmez gitsinler kunduracilar caddesinden BAKKAL
MEHMET MANAV HÜSEYINI alsinlar koysunlar defansa daha cok is
yapar bunlar ne ya... istanbulda oynayipta trabzona gelip basarili olan
topcu yoktur kardesim trabzonda oynayipta istanbula giden bi topcu
icinde ayni seyler gecerli... trabzonun futbolculari istanbula
istanbulunkiler trabzona haram bu böyle bilinsin... ve bu konu
kapansin..

Colakoglu
20.07.2005, 03:05
IYI GECELER BMN HER NEREDE YASANIYOR VE YASATILIYORSANsmileys/smiley36.gif

arahna
20.07.2005, 03:08
arkadaşlar

bu emre alpay gibileri ts yi kullanarak prim yapmaya calısıyor.yazmayın
su istanbul artıklarını buraya lütfen.ne alpayı ne emresi degil paf
takım genc takımdan alalım daha iyidir.

ama bence yonetim brezilyadan bir topcu daha alabilir.ama bilerek
gizliyorlar olmazsa diye.yöresel ligdeki adı geçen topçu çok ucuz
olarak ilave olabilir.antalaylı burak iyi oluyor da neden brezilyadaki
kötü olsun.izlenmisse iyidir bence alınsın.

arahna
20.07.2005, 03:15
kimsenin dikkat etmediği birşeyi yazacağım.kimse kızmasın.fatih tekke
iyi bir golcü ama abrtıldığı kadar değil.arkasında çok başarılı bir
takım var bu takımla çok gol atmak daha kolaydır.bir zamanlar nasıl
hakan şükür cincan takımıı iyiyken daha çok gol atıyordu onun
gibi.bence fatihin yerine brezilyadan kıvrak bi golcü alsaydık
geçen sene yöresel ligden bile olsa daha çok gol atabilirdi.fatih
tekkeyi seviyorum iyi bir oyuncu ama takılıp kalacak kadar
değil.fatihin önemi motive olmuş olması takıma alışması ve havaya
girmiş olması.yeni alacağımız her futbolcuda başarılı olamama ihtimali
vardır.uyum falan meselesi.

yattaranın asistleri obina ile buluşursa çok iyi olacak.fatih de daha rahat edecek.

tabiki bence...

arahna
20.07.2005, 03:30
bence de emrahın alternatifi olmalı.emrah hücuma çok iyi katılıyor ve
galiba yattaranın arkasında oynamasından olsa gerek ona benzer
hareketler yapmaya çalışıyor ama savunmda yetersiz.emrahla etkili bir
forvet karşılaştığında eyvah ne olacak acaba demiyormusunuz.emrahı zor
durumdan hep takımın yardımlaşması kurtarıyor.tek kaldığında sağlam
değil.ama tolgadan faydalı bence.ben tolganın satıldığına memnunum
bence çok eksiği olan her kornerde rakip alana gidip hep topu dışarı
gönderen buna rağmen hücumda etkili denen vasat bir oyuncu şaktar niye
takıldıysa.ellerin yarsı etmez bence hem elleyemiyordu da.ama volkan
bence bu sene daha iyi ve sol ileride daha faydalı o da yattaradan ders
alıyor gibi.

iyi ki varsın yattara

avulot
20.07.2005, 03:34
yok yaa

FERO61
20.07.2005, 03:49
[QUOTE=FERO61]

dost,

bendede öyle sacmaliklar hissetmeye basliyorum yavas yavas..herifin adida brezilyaliya benzemiyo, obina daha cok afrikayi andirdi bana...rakipler sasira bilirler amaaaann bu dana da kim diyip önlem almayan rakipler kalelerinde üst üstte görecekleri gollerden sonra onun bir siyah brezilyali oldugunu anlicaklardir ama is isten gececek:)))

ya ben demistim bu herifin adi brezilyalidan cok afrikaliyi andiriyo diye :)))

FERO61
20.07.2005, 03:54
beyler , has futbolcularimizin papucunu dama atmayalim ne dersiniz bi fatih bi gökdeniz, yattara vs.

adamlar brezilyadan geldilerde daha fol yok yumurta yok, fazla yüz verip tepemize binmesinler.....ayrica bu brezilyalilar ve arjantinlilerin allahi paradir unutmayin, kim basarsa parayi oraya giderler, bu bi gercek.... bizim da silva , marco gibi...yani bu sezon bi patlama yapan brezilyaliyi seneye bizde göremeye biliriz

avulot
20.07.2005, 04:00
adamlarin senelik aldiklari paralar cok ilginc

Eller 1.sene icin 350bin$

Obina 450 bin $

smileys/smiley32.gif

sayet basarili olacak olurlarsa medya dört gözle bekliyor yok su kadara oynuyor yok sözlesmesi ne zaman bitiyor diye yazip cizeceklersmileys/smiley7.gif

arahna
20.07.2005, 04:03
bu sene şampiyon olalım da gerisini olunca düşünelim yeterki patlama yapsınlar patlasınlar da sonuç gelsin.

yerlilerimiz tabiki kıymetli ama yıllardır besliyoruz patladıkları falan yok

elin oğlu brezilyada 20 yaşında patlıyor

hem bizimkilerde biraz yıldız olsa uçup gidiyor.

tolga niye gitti bunu kim adam etti

para için gitmedimi?

fatih gökdeniz gibi gurur duyduğumuz bizim uşaklar bile gidecek diye
milletin ödü kopuyor.fatih ilk bu sene patladı onu da zor tutyoruz

bir de gitmeli hakediyor demiyorlar mı?

ula bu uşak süperdi de niye başka takımda patlaymadı.

zaten giderse avrupada erir kendi için de takım için de kalmalı.

artık yönetim de brezilyayı tanıdı

öyle yerlilerin nazına da ihtiyaç kalmadı

zaten bu sene kısmetse avrupada özenilen takım olacağız

Shota
20.07.2005, 05:21
Arkadaslar,iyi güzelde,ama bir konuya hicbirimz dikkat etmedik.Bu Brezilyalilar genelde sorunlu olurlar.Misal Yillik izinlerine cikinca ben daha vakti ilen döneni görmedim.Bunun bir cok örneklerini gördim ben Bundesligadaki Brezilyalilarda.Tabiki amacim burda kimseyi karamsarliga itmek degil,ama bunlarida göz önüne almak lazim.Insallah Yönetim simdiden bunlari düsünüp,önlemini almaya calisir(büyük miktarda para cezasi,vs....)&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p; Alpay yada Emre konusuna gelince,bence bize en azi 1-2transfer daha gerekli,bunlardan birini alirsikneden olmasin derim,cünkü ikiside tecrübeli,ve anladigim kadari ile bonservisleri elinde.Yani kaybedecegimiz bisey yok.Alirsin,mac basina anlasirsin,baktin istedigin gibi cikmadi,devre arasinda,herhangi bir Süperlig takimina satarsin.

orhan 61
20.07.2005, 06:06
ne alpay ne de emre bence bize yarayacak oyuncular degiller. bize basariya aç adamlar lazim bu adamlar bizim takimi da bozarlar be

orhan 61
20.07.2005, 06:08
kariyerlerini tamamlamis adamlarin bizde isi yok gitsinler a kategorisinde bi takimda oynasinlar

KUYMAK
20.07.2005, 07:34
Arkadaslar bütün gazeteler obina yi transfer ettigimizi söylüyor.Bu adam hakkinda hersey asagidaki sitede;

http://globoesporte.globo.com/ESP/JogadorFutebol/0,,AAL3464- (http://globoesporte.globo.com/ESP/JogadorFutebol/0,,AAL3464-4274,00.html) 4274,00.htmlhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Cengiz Çubukcu
20.07.2005, 07:49
emre gelirse faydali olur emin olun..uzun yillardir bu ligde oynuyor..tecrübesi yeter

dinceraydogan
20.07.2005, 08:29
Flamengonun resmi sitesinde Obinayi transfer ettigimizi yazmis gazeteler ancak ben böyle bir habere rastlamadim. Brezilya gazetelerinden böyle bir haber yazisi bulan arkadaslar linki verebilir mi?

dinceraydogan
20.07.2005, 08:42
<DIV ="tx_red pT10 tx_22">Obina recebe sondagens para deixar o Fla</DIV>
<DIV ="pT6 tx_vrd tx_14">Atacante diz que prioridade é permanecer, mas não descarta transferência</DIV>
<DIV ="pT6 tx_vrd tx_14">
<DIV align=left>

RIO - O atacante Obina recebeu sondagens de empresários ligados a clubes da Turquia, Alemanha e França, mas, por enquanto, diz que não sairá do Flamengo. O empresário de Obina, Eduardo Uram, é o mesmo que operou as saídas de Ibson, do Fla, e Fabiano Eller, do Flu, ambas este ano.

Embora diga que nada de oficial chegou até ele, Obina não descarta totalementa a hipótese de uma negociação.

- Se for bom para o Flamengo e para mim, pode até ser. Mas sou jogador do clube, estou concentrado no Brasileiro. Meu empresário não me passou nada de oficial, não estou sabendo de nada certo - contou.

Uma transferência para a Europa é vista com bons olhos pelo jogador, embora ele mesmo reconheça que sua única passagem pelo exterior não foi positiva.

- Eu estava no futebol árabe, antes de vir para o Flamengo. E lá, fiquei sem receber salário, por isso voltei - declarou.

Na semana passada, Obina foi poupado de alguns treinos por causa de dores no púbis, mas o atacante não deverá ser problema para o jogo desta quinta-feira, contra o Juventude, na Arena Petrobras.

en son global sportta çikan yazi :

Obina bazi menajerlerin kenidisini istedigini duydugunu ancak su an için Flamengodan ayrilmayi düsünmedigini belirtmis. Menajeri Eduardo Uramin bu sene 2 futbolcusunu baska takimlara transfer ettirtmis .Yazida dikkat ettigimin en ilginç nokta da Obianin da Eller gibi bir Arap Ligi tecrübesi var. Ancak maasini alamadigi için geri dönmüs. Daha 22 yasinda olan bir futbolcunun paradan baska hiçbir ilgi çekici yönü olmayan Arap liglerinr yönelmesi menajerlerin ne kadar para gözlü olduguna ispatlar sekilde.

So olarak yazida ufak bir sakatlik problemi oldugunu ama gelecek maçta oynamasi için bir sorun teskil etmedigini belirtmis. Haber 18/07/2005 21:41 menseili

Bu arada Flamengo ligde 12. sirada ( durumlari çok da iyi degil )</DIV></DIV>Edited by: ANJINSAN

dinceraydogan
20.07.2005, 09:08
http://jbonline.terra.com.br/ (http://jb&#111;nline.terra.com.br/)

Bugünkü gzete haberi :
Sem acordo - Obina, que tinha proposta para se transferir para um clube da Turquia, ficará no Flamengo. O atacante foi observado por empresários no clássico contra o Vasco, mas estes consideraram alto o valor de sua multa rescisória, estipulada em US$ 1,75 milhão. Obina tem contrato com o Flamengo até 2009.
Burda da bir teklifin varligindan bahsetmekle beraber bir anlasmanin olmadigini eger sözlesmenin futbolcu tarafinda tek tarafli feshi halinde 1,75 milyon Amerikan Dolari tazminat ödemesi gerektigi yaziyor. Gazetelerde 1,75 milyon dolara anlasmaya varildigi haberleri sanirim ödenecek tazminatla baglantiliEdited by: ANJINSAN

Nihat Güneş
20.07.2005, 09:08
arkadaslar gece saat 2 de murat bozoglu lig tv ye baglandi...obina yla 5 yillik sözlesme imzaladiklarini açikladi...deivid in managerinibu haberi duyunca kendilerini aradigini ve deivid i kendilerine verebileceklerini söyledi...ama kendileri kabul etmemis bu öneriyi..inslh obina iyi çikar...aksi halde smpynlar ligine giremezsek o yönetimi orda kimse tutamaz...en akilli kulüp biz miyiz maddem bu oyuncular bu kadar kaliteli..toplam maliyetleri 2,5 milyon dolar nasil olur...inslh ii çikarlar..haydi hayirlisi

Tmac61
20.07.2005, 09:24
Neden Obina ve Deivid beraber alinmasin...

Ikisi çok iyi katki yapar takima...

Obinayla Deivid'i forvette yanyana kullanabilir Fatih geldigi zaman Deivid sol kanatta kullanilabilir...

Iste o zaman kombineler patlar...

Insalla birazda web sayfamizda Deivid'in de alindigini yazar yok sa tek forvet takviyesi ile zor...

Deivid sol kanat için birebir...

selçukabi
20.07.2005, 09:25
Yönetim transferlerde -bence- basarili sayilabilir.Tek eksik yanlari isin uzun sürmesi ve 2-3 haftalik gecikme.Bu (uyum sorunu ) ön eleme maçlarina yansirsa o zaman yönetim elestirilebilir.Maddi yönden de çok kazançli transferler yapildi.Öyle saniyorum ki yerli de 1-2 oyuncu alinacak.Hele CL'ye girebilirsek o zaman yerli piyasadan kadro zenginligini saglamak için transfer de gerekir.Zaten gelecek taze para da buna zemin hazirliyor.Bu noktada stoper mevkii ön plana çikiyor.Hadi hayirlisi...unutmadan bu lige mahalli liglerden gelen diger brezilyalilarin türkiyede ne kadar prim yaptigini unutmamak lazim.smileys/smiley17.gifEdited by: selçukabi

halil ibo
20.07.2005, 09:49
Sevgili Selçuk eger dedigin gibi olursa yani 1-2 tanede yerli alinirsa yönetim basarili sayilabilir.Ama bizim paflar seviyesinde 1-2 oyuncu alinirsa ? Çünkü dün Bozoglu'nun o yönde açiklamalari vardi.

BIR DEBANA ÖYLE GELIYORKIBIZ EGER TOLGA'YI SATMASAYDIK TRANSFER YAPAMAYACAKTIK!. NE DERSINIZ ???????????

Harun
20.07.2005, 09:59
Geçte olsa ilk 11 için kadro tamam.Simdi yedek Kadromuzu güçlendirmemize geldi.Önceliklr savunmaya mutlaka bir futbolcu daha alinmali.Sonra sirasiyla ortasahanin ortasina ve defansin sagina birer futbolcu alinirse bu is tamamdirsmileys/smiley2.gif

inter
20.07.2005, 10:20
DEIVID KAÇTI OBINA 'YI ALIYORMUSUZ.FLAMENGODAN.smileys/smiley5.gif

inter
20.07.2005, 10:25
SEZON BITTIKTEN SONRA YATTARA-GENÇLERBIRLIGI ANLASTI DIYE HABERLAER DOLASMISTI .HAPSI YALAN .RAKIP KLÜPLERIN BIZI YARALAMAK IÇIN UYDURDUKLARI YALANLARsmileys/smiley32.gif

inter
20.07.2005, 10:28
GÜNAYDIN TRABZONSPORLU KARDESLERIM.smileys/smiley4.gif

Ofaruk61
20.07.2005, 10:29
Dogru diyosun çikti böyle haberler gerçeklik payida var aslinda cavcav gördü yattarayi gene paraya satmak için alirdi onu

Nihat Güneş
20.07.2005, 10:32
arkadaslar galiba yönetim su an transferi yerli bir oyuncu alabilirse kapatacak...yalniz eger smpiyonlar ligine katilirsak lee yi gnderip çok iyi bir defans veya orta alan oyuncusu almaliyiz...sonuçta tolgadan gelen para yapmis oldugumuz transferler yetti...yani hesapta olmayan bir parayi kullanmis olduk..geçen sene yönetim 5 milyon dolar bir bütçe trnsfere ayrilacagini söylemisti...insallah smpyonlar ligine girerizve bu para ozaman bir transfer de kullanilir...eger saglam bi trnsfer gerçeklestirebilirsek...kombine de forma satisinda patlama olur zaten yapilacak olan trnsferin bütçesi de burdan karsilanmis olur...saygilar ve sevgiler...

Nihat Güneş
20.07.2005, 10:40
arkadaslar kesin bilgisi olan var mi..simdi obinani maliyeti 3,5 milyon dolar mi yoksa 1,75 milyon dolar mi...?

cınar#7
20.07.2005, 10:41
emre asigi bilmemde alpay gelirse bize yararli olur genclerin arasinda tecrubesiyle cl liginde iyi bir yedek olur

cınar#7
20.07.2005, 10:42
obinayi yari fiyatina yani 1.75 milyon dolara aldik

Zafer Keskin
20.07.2005, 10:44
alpay ingiltereye gitti de emre burda fulyada çalisiyor benim 50 metre uzagimda serefsiz her ne kadar sevmesemde kisiligini alirsak yararli olur derim ben ama bizler tabii kendi aramizda böle muhabbet yapiyoruz...

dinceraydogan
20.07.2005, 10:48
Obinayi herkes aldik diyor ama resmi sitede bununla ilgili hiçbir haber yok. Sakin bu Deividi almak için bir blöf olmasin . Aklima bir anda bu geldi.

cınar#7
hazir para varken bir brezilyali daha alalim bu oyuncu deivid de olabilir

inter
FLAMENGOLU OBINAYI ALDIK!!!!!!!PIRES ARSENALLE MASAYA OTURDU PIRES HAFTALIK 40.000 PAUND(93 MILYAR) ISTEDI ARSENAL ÜCRETI ÇOK BULDU VE PIRESLE ANLASAMADI.PEKI BU ÜCRETI ARSENAL BILE ÖDEYEMIYORSA CIMBOM NASIL ÖDEYECEK!!!APPIAH FENER LE 5 YILLIK ANLASMIS!!!

Tmac61
20.07.2005, 10:50
Alternafiler...

Ugur Boral ==&gt; Solbek den forvete kadar o kulvari müthis kullanan bir oyuncu...</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 255);">
<br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 255);">
Emre==&gt; Ümit milli ve Ankaragücünde banko oynayan bi oyuncu...</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 255);">
<br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 255);">
Hakan Aslantas==&gt; Almanya dogumlu ama Trabzon kökenli ugur gibi o da sag kanadin her mevkiinde oynayabiliyor...</span>

Edited by: Tmac61

inter
20.07.2005, 10:51
WWW.FANATIK.COM.TR (http://www.FANATIK.COM.TR) 'YE GIRIN BÜTÜN HABERLER YAZIYOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!s mileys/smiley5.gif

selçukabi
20.07.2005, 10:51
Obinayi herkes aldik diyor ama resmi sitede bununla ilgili hiçbir haber yok. Sakin bu Deividi almak için bir blöf olmasin . Aklima bir anda bu geldi.

Sanmiyorum, brezilya basininda da haberler çikmis bu yönde, resmi site bu gün açiklamayi yapar, hatta sezon açilisinda dabu haber duyurulur.smileys/smiley2.gif

inter
20.07.2005, 10:53
SELÇUK ABI OBINAYI ALDIK. FANATIKIN SITESINDE YAZIYOR.INANMIYOSAN AÇ BAKsmileys/smiley36.gif

Ofaruk61
20.07.2005, 10:55
aldik aldik obina artik bizim NASIL BIR OYUNCU OLDUGUNU BILEN VAR MI?

Ofaruk61
20.07.2005, 10:56
Bu sezon kadrosuna 2 Brezilyali oyuncu katan Bordo-Mavililer, Flamengo'nun genç forvetiyle de 3 yillik mukavele imzaladi. 22 yasindaki Obino, Bordo-Mavili kulübün 59. yabancisi oldu KAYNAK:TERCUMAN.COM.TR

cınar#7
20.07.2005, 10:57
eger 1 gun daha zamanimiz olsaydi deividi aliyoduk ama uefa kadrolari gonderilecekmis o yuzden hemen obinayi aldik

Salih61
20.07.2005, 10:59
FLAMENGOLU OBINAYI ALDIK!!!!!!!PIRES ARSENALLE MASAYA OTURDU PIRES HAFTALIK 40.000 PAUND(93 MILYAR) ISTEDI ARSENAL ÜCRETI ÇOK BULDU VE PIRESLE ANLASAMADI.PEKI BU ÜCRETI ARSENAL BILE ÖDEYEMIYORSA CIMBOM NASIL ÖDEYECEK!!!APPIAH FENER LE 5 YILLIK ANLASMIS!!!Ayakli gazete gibisin yaws...smileys/smiley36.gif

inter
20.07.2005, 10:59
OFARUK OBINA IKI AYAGINI KULLANABILEN HIZLI FRIKIK ÇI VE KAFA TOPLARINDA HAKIMIYETI OLAN BIR OYUNCUYMUS.TV'DE DUYDUM...

cınar#7
20.07.2005, 11:08
artik sira lee de onuda gonderelim artikkk!

Colakoglu
karel d`haenenin takim buldugunu sevindim nede olsa emegi gecti bize insallah basarili olur...

dinceraydogan
RÜSTÜ CELTIC YOLUNDA KAYNAK:FANATIK.COM.TR

Dostum Türkiye Ligindeki transferleri Türk ve Dünya Futbolu içersinde yazsan daha iyi olmaz mi..

Buraya sadece Trabzonsporla ilgili transferleri yazalim.

Arkadaslar tekrar tekrar mesj yazmak yerine düzelt tusu ile beraber yazdiginizin altina ilave etmek istediginiz yazilari koyabilirsiniz bu konuda adminlerden yardim bekliyoruz.Edited by: ANJINSAN

Özkan Erdem
20.07.2005, 11:11
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488><T>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Körfez?de deprem </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Yesil-Siyahli yönetim kamptan ayrilan Kaan Dobra ve disiplinsiz davranislar sergileyen Haydar?i süresiz olarak kadro disi birakti </TD></TR></T></T></TABLE>

KAYNAK:FANATIK

kAan dobrayi biz alsak bari !!!!!!!</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

sen trabzonsporla sebati karistiriyorsun galiba..

cınar#7
20.07.2005, 11:12
tek kelimeyle SACMALAMAsmileys/smiley11.gif

inter
RÜSTÜ MILLI FUTBOLCU ONUN GITTIGI YER TÜRKIYENIN KARIYERINI ETKILERsmileys/smiley5.gif

Ofaruk61
inter kardes burda dünya transfer piyasasindan bahsetmiyoruz trabzonumuzun transferlerinden bahsediyoruzhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

inter
20.07.2005, 11:14
LEE GITSEDE PARA GELSE FUZILI YABANCI KONTENJAN KAPLIYOR.TAKIMDADA YER BULAMIYOR

t-mac
20.07.2005, 11:16
2005-2006 sezonu transferlerimiz yaziyor baslikda!

rüstü celtice gitmis ya da, körfezde zelzele olmus bize ne kardesim!

bos bos yazilarla doldurma burayi!

inter
20.07.2005, 11:17
AKÇAABATA VERDIGIMIZ ALISENE N'OLDU?BILEN VARMI?smileys/smiley5.gif

Ofaruk61
20.07.2005, 11:18
beyler uefa.comda trabzonsporun transfer ettgi ellerden bahsediyor fabiano elleri merak eden girsin

inter
20.07.2005, 11:19
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
<T>
<TR>
<TD width=12>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Obina bitti </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor Flamengo?nun golcüsü Obina?yla 5 yilligina anlasti. Bonservisi 3.5 milyon dolar olan Brezilyali, yillik 600 bin dolar alacak </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>20.07.2005</TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley4.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/obina2007.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley4.gif

Özkan Erdem
20.07.2005, 11:20
AKÇAABATA VERDIGIMIZ ALISENE N'OLDU?BILEN VARMI?smileys/smiley5.gif

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifBak kardesim.. Bu saçma sapan mesajlarincan sikiyor artik.. Git konusunu bul ona yaz.. Bunun yeri iç transfer mesela, forumuokursan bosa mesaj yazmazsin.. Tekrarlaman halinde ceza almanmuhtemeldir bildireyim.. AyricaAli Sen kocaelisporda kiralik bu yil..

Ofaruk61
20.07.2005, 11:20
hatta trabzon bütün haberlerinden bahsediyor

dinceraydogan
20.07.2005, 11:30
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=355><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.uefa.com/images/All/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/WorldCup/318464_MEDIUMLANDSCAPE.jpg</IMG> (java&#115;cript fnOpenWindow'/multimedia/NewPopup.htmx?Height=400&amp;Width=600&amp;Secti&#111;n=home&amp;st rUrl=/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/WorldCup/318464_BIGLANDSCAPE.jpg','AAA','no','no','no','no' ,'no','no','no',599,459,'','')</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=355><T>
<T>
<TR>
<TD ="PicCapti&#111;n">Fabiano Eller prior to his Brazil debut in April 2005 (©Getty Images)</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD ="NewsTitleBig">Trabzonspor take on Fabiano
Tuesday, 19 July 2005</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
Turkish UEFA Champions League contenders Trabzonspor have signed Brazilian international defender Fabiano Eller from Fluminense FC on a three-year contract.
Tolga replacement
The 27-year-old player will join his compatriot goalkeeper Jefferson, who moved to Trabzonspor earlier this month, and a Brazilian striker could also be signed in due course. Board member Murat Bozoglu said: "We have been tracking him for nearly six months. Following the departure of Turkish international defender Tolga Seyhan our club were in search for an experienced defender with leadership capabilities. Fabiano is a player who possesses those qualities and I can assure you it was not easy to bring him over here."
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=135 align=right border=0 valign="top"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 border=0 valign="top" ="BorderBgQuotes"><T>
<T>
<TR>
<TD width=103>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=133 bgColor=white><T>
<T>
<TR>
<TD ="NewsQuotes">http://www.uefa.com/images/all/quotes_start.gifhttp://www.uefa.com/images/all/spacer.gifI believe we will win every competition we enter this yearhttp://www.uefa.com/images/all/spacer.gifhttp://www.uefa.com/images/all/quotes_end.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=133><T>
<T>
<TR>
<TD align=middle ="FixturesTitleQuotes">Fabiano Eller</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
Confident words
Fabiano, who began his career at Linhares Sport in 1994/95 and played for CR Vasco da Gama and Al-Wakrah of Qatar before joining Fluminense in January, made his debut for Brazil in a friendly against Guatemala in April. He said: "I believe we will win every competition we enter this year. I have joined Trabzonspor because I have a dream of playing for a European side and now it have come true."
Duo depart
Meanwhile, Trabzonspor have cancelled the contract of Belgian defender Karel D'Haene while Australian goalkeper Michael Petkovic has signed a two-year contract with Turkish Superleague newcomers Sivasspor. Second in 2004/05, Trabzonspor will tomorrow find out if they are to meet Anorthosis Famagusta FC or FC Dinamo Minsk in next week's second qualifying round first leg trip.</TD></TR></T></T></TABLE>

http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=3184 (http://www.uefa.com/competiti&#111;ns/UCL/news/Kind=1/newsId=318463.html) 63.htmlEdited by: ANJINSAN

tigin
20.07.2005, 11:41
inter isimli kullanicinin hesabi uygunsuz mesajlari nedeniyle süresizaskiya alinmis ve bir kisim mesaji silinmistir.

selçukabi
20.07.2005, 11:42
tiginin müdahelesiyle mesajimi siliyorum.Edited by: selçukabi

$FIRTINA61$
20.07.2005, 11:42
emre askigi senol günes ister se alincakmis dogrumu bu?

Ofaruk61
20.07.2005, 11:43
beyler inter atildi artik üyeligi yok yazik oldu

HEEE BU ARADA DEIVID IÇIN HALA BIZIMKILER BASTIRIYORMUS

cınar#7
20.07.2005, 11:47
deivid de alinsin obinada fazladan zarar cikmaz

Tmac61
20.07.2005, 11:52
KARiYERi nasil

OBINA, 2001'in 6. ayindan 2003 sonuna kadar Vitória'da, 2003-2004
yillari arasinda Fluminense'de, 2004'te yine Vitória'da, 2004'ten
2005'in 3. ayina kadar da Suudi Arabistan liginde El-Ittihad takiminda
forma giydi. Obina, 2005'in 4. ayindan itibaren de Flamengo'da forma
giyiyor.

<br style="font-weight: bold;">
LiGDE KAÇ golü var
</span>

12 MAÇTA 12 gol atip 18 gol yiyen ve 12 puanla 17. sirada yer alan
Flamengo'nun en çok gol atan oyuncusu. Ligde de 8 gol atan Palmeirasli
Marcinho, 7 gollü Kahe</span>, 6 gollü Roger, 5 gollü Deivid</span> gibi isimlerin
ardindan 4 golle siralaniyor...

Gel deivid geeeeelsmileys/smiley24.gif

</span>

Özkan Erdem
20.07.2005, 11:59
Arkadaslar ilk olarak yabanci kontenjanimiz obina'nin transferi iledoldu, ayrica dün deivid santos ile anlasti tekrardan. Bilgilerinize

emuly
20.07.2005, 12:05
ya birakin artik su deivid ayaklarini aa yeter ya.Ne oldugunu nerden biliyorsunuz herifin?

cınar#7
20.07.2005, 12:07
deivid kesin olarak santosla anlasmadiki kontenjan olarakta lee yi satarsan sorun kalmaz

zaranbula
20.07.2005, 12:15
obina geldiyse yabanci olayi tamamdir. lee yi veremezler sol tarafa alternatif lazim.

sevgiler

cınar#7
20.07.2005, 12:17
sol tarafta ufuk yokmu ya neden lee genclerin onunu kapatiyosmileys/smiley7.gif

zaranbula
20.07.2005, 12:26
ufuk hazir oldugunda senol günes onu oynatacaktir merak etme...

gerçekefsane
20.07.2005, 12:30
ufuk a.sebatspor'a kiralik olarak verildi.

bobmarley
20.07.2005, 12:31
lee gençelerbirligiyle takasta kullanilabilir...ziya dogan istiyodu sanirm...ugur boral karsiliginda..hem kontenjan açilir..hem alternatif bi türk futbolcu almis oluruz..hemde deividi(alicaklarsa)alabilirler..

tigin
20.07.2005, 12:31
arkadaslar burasi transfer basligi konuyla alakasiz mesajlar yazmayin lütfen.

cınar#7
20.07.2005, 12:33
bobmarley:

lee gençelerbirligiyle takasta kullanilabilir...ziya dogan istiyodu sanirm...ugur boral karsiliginda..hem kontenjan açilir..hem alternatif bi türk futbolcu almis oluruz..hemde deividi(alicaklarsa)alabilirler..

Dedigin olursa cok iyi olur

owenank
20.07.2005, 12:34
Simdi Obina transferi ile ilgili cikan haberlerin cogunda, bonservisinin Flamengo klubunun cezasindan oturu yari fiyatina alindigi soyleniyor.Yani 3.5 degil de 1.75 milyon dolar. Bu ceza olayi nedir bilen varsa bir zahmet aciklayabilir mi?

cınar#7
20.07.2005, 12:35
fabiano eller hakkinda menejerler tolganin anca 4 te 1 i olabilir diyomus yani siradan futbolcu deniliyo

cınar#7
20.07.2005, 12:39
radyosporda obina hakkinda canli baglantida fatihe yardimci olabilecek arkasi donukkuen cok cabuk donebilen oyuncu diye yorum yapiliyo

cınar#7
20.07.2005, 12:41
zaten obina olmasaydi fabio junior veya diego tardelli den biri alincakmis

EmrahYalçınalp
20.07.2005, 12:43
fabiano eller hakkinda menejerler tolganin anca 4 te 1 i olabilir diyomus yani siradan futbolcu deniliyo

Nebüyük topçuymusTolga da 29 yildir kimsenin haberi yokmus... Menajerler Tolga Trabzonspor'a gelinceye kadar niye hiç onun hakkinda konus(a)madilar acaba ? Dogmamis çocuga don biçmenin anlami yok, ama benim kisisel fikrim Tolga'yi aramayacagimiz... Giden gider !

cınar#7
20.07.2005, 12:45
fabianohakkinda yorumu yapan brezilyali menajerler turk deil o yuzden dogru diyolar bence defansa takviye sart

bobmarley
20.07.2005, 12:47
duygusal veriler aramamizi emrettigi için aramayiz diyoruz belkide..parayi kulübüne tercih eden(size para kazandiriyorm bahanesiyle)bi futbolcuyu bu taraftar hiçbizaman aramadi..suan bunu kim yaparsa yapsin yine aranmaz..

cınar#7
20.07.2005, 12:51
tamam tolga aranmasin da eger fabiano kotu cikarsa onun yerini kim doldurcak ben tolga geri donsun demiyorum tolganin gitmesi iyi oldu ama defansta yasadigimiz eski sorunlari yasamak istemiyorum bu yuzden emre asik alinabilir yada baska turk stoper

cınar#7
20.07.2005, 13:00
bugun saat 22.30 da showtv de fabiano elleri gorucez bakalim nasil oyuncu bence ofansif yonu defansin iyidir yani kornerdenkafa toplarina cikabilir biraz lucianoya benziycek gibi ama iyi oyun kuruyomus

gerçekefsane
20.07.2005, 13:00
posta gazetesinin haberidir. alpay konusunda,

alpay bordeaux kulubuyle görüsme halinde, Türkiye'ye gelme konusunda ikna edilirse, kendisiylehemen sözlesme imzalanacak.

Murat'
20.07.2005, 13:01
bence devid daha iyi olurdu hem avrupa tecrübesi vardi vbence obina denen oyuncu olmaz bence defansada alpay alinmali

Salih61
20.07.2005, 13:02
Obina iyi bir adam...Amokachi stilinde bir adam...Hayirli olsun...

Oruç
20.07.2005, 13:07
Hayirli olsun da Avrupa da mesela bir Saviola vardi neden O'na teklif götürülmedi anlamis degilim! Iyi bir oyuncu oldugunu herkes biliyor takimimiza yararli olurdu büyük ihtimalle,CL tecrübesi bile vardi adamda maalesef yönetim hiç bir girisimde bulunmadi!

Bakin bejekeye adamlar Ailton'u getirdiler!smileys/smiley7.gif

Bizimkiler de girmisler Brezilya pazarina ne oldugunu bilmedigimiz Obina'yi transfer ettiler!

Hayirlisini dilemekten baska yapilacak bisey yok!

FATIH SULTAN TEKKE

cınar#7
20.07.2005, 13:08
butun genclerimizi a.sebatami kiraladik biz selim defansta iyi oynuyodu odami gitti acaba

Salih61
20.07.2005, 13:13
Bakin bejekeye adamlar Ailton'u getirdiler!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Bosfor Öküzü Ailton...Bizim Ailton da...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

gerçekefsane
20.07.2005, 13:14
forumda yeri degil ama özür dliyorum yazdigim için,

yazili medyada okudugum kadari ile

a.sebatspor, ayrica , tayfun cora, ali güzeldal, enis, muhammed'i istiyor. yönetim 4 tane oyuncu sözü vermis.

fakat a.sebat ise tayfun cora konusunun geçmedigini bildirdi.

ortadabir gerçek var,uefa'nin yeni aldigi kararlara göre 25 kisilik kadro da altyapidan gelen iki oyuncu'nun bulnmasi gerekiyor.

Tolgaa6161
20.07.2005, 13:15
nerde cokluk orda ............

bunuda unutmayalim arkada$larEdited by: tigin

cınar#7
20.07.2005, 13:31
fazla oyuncu almak o kadar iyi degil gecen sene besiktasi gordunuz en cok parayi onlar verdiler doldurdular gereksiz oyuncularida ne oldu cok yerine az ve öz transfer yapmak daha akillica olur bence bize stoper ve sol kanat gerek oraya transfer edilmesi yeterli olabilir anadolu takimlari cok para istiyo ozellikle genclerbirligi ugur u onlardan almamiz biraz zor lee+para=ugur olabilir

gerçekefsane
20.07.2005, 13:32
trt2'deki spor haberlerinde

trabzonspor'un obina disinda ismi gizli tutulan bir orta sahaoyuncusu ile anlasmak üzere oldugu, bu futbolcu ile anlasilmasi durumunda lee ile yollarin ayrilacagini ,

söylendi.

Nihat Güneş
20.07.2005, 13:37
arkadaslar gerçek efsane nin bahsettigi haber...acab yönetime veya trabzondaki yerel gazetelere...(gunebakis,takagazete) yakin olan arkadaslar...ne kadar dogru acaba..insallah dogrudur...bilgisi olan arkadaslar bizi bilgilendirirse bu konuda çok iyi olur

cınar#7
20.07.2005, 13:40
gercekefsanenin dedigi dogruysa super otesi manyak olur smileys/smiley17.gif

Salih61
20.07.2005, 13:43

trabzonspor'un obina disinda ismi gizli tutulan bir orta sahaoyuncusu ile anlasmak üzere oldugu, bu futbolcu ile anlasilmasi durumunda lee ile yollarin ayrilacagini ,

söylendi. Acaba FIGO mu?...

Beytullah
20.07.2005, 13:46

söylendi.

bencede en süper olur su lee ne bulurlar anlamiyorum nerden gei aldilar yerine bir tane iyi orta saha alinabilir.insallah gerçeklesir

worldmaster
20.07.2005, 13:50
A ha bi de bu eksik ti Nobre ye parmak atan adam dan ne hayir gelir bi ze yawsmileys/smiley7.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>http://www.ajansspor.com/images/turler/2.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD bgColor=#000033 height=2>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=7 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>20Temmuz2005 09:42</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/emreasik01.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Trabzon'da Emre Asik gündemde!</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes'in stoper istemesi üzerine bordo-mavililer, Besiktas'in gözden çikardigi Emre Asik'i listesine aldi..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER>
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt=0139554786">
</CENTER></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes'in stoper istemesi üzerine bordo-mavililer, Besiktas'in gözden çikardigi Emre Asik'i listesine aldi. Trabzonsporlu yöneticiler, Günes'in kabul etmesi halinde siyah-beyazli kulüple Emre Asik'in transferi için masaya oturacaklarini bildirdiler.

Yönetici Murat Bozoglu, transferde tercihlerinin ilk sirasindaki isimleri aldiklarini söyledi. Bozoglu "En üst düzey isimlere talip olduk Yani alabilecegimiz degil, Brezilya'daki en iyi oyunculari transfer ettik. Forvetteki eksigimizi de büyük ihtimalle Obina ile gidecegiz. Sonra da gerekli görülen yerlere oyuncu alabiliriz" dedi.

Açilis D.Batum'la
Bu arada bordo-mavili takim bugün Avni Aker Stadi'nda yapilacak görkemli törenle yeni sezonu açip, 21.00'de D.Batum'la oynayacagi özel maçla taraftarlariyla bulusacak .

(Vatan) </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

melankoli
20.07.2005, 13:57
yok kardesim bosuna ümitlenmeyin...bence türk oyuncu lazim bize...iyi bi solkanat ve iyi bir defans daha...bu defans zorlanacak...

Caan
20.07.2005, 13:58
Arkadaslar merhaba. ben yeni üyeyim. tüm gün haberleri yerli-yabanci sitelerden takip etmeye calisiyorum.

su an Obina ile ilgili teknik bilgi toplamaya calisiyorum. hangi takimda ne kadar gol attigi, ne kadar oynadigi gibi bilgilerle karsilasiyorum heryerde ama asil istedigim oyun stili.

anladigim kadariyla fizik gucu ust duzeyde, mucadeleci bi adam. son vuruslarinin etkili olduguve uzaktan sert sut atabilen bi adam oldugu soyleniyor.

worldmaster
20.07.2005, 14:01
Merak etme bizim takima gelen sut atmayi unutuyor o da buraya bi gelsin oda sut atmayi unutur

AyhanPe
20.07.2005, 14:10
ya seneye yabanci sayisinin 5 e düsmesi büyük olasilik.belki leeyi
kontrati da seneye bitecek diye tutuyor olabilirler,ama bir orta saha
oyunucusu alinsa da fena olmazdi hani.ben öncede söyledim iyiki
zurawski ve deivid almadik diye,cünkü bunlarin icinde en fatihle en iyi
uyumu saglayacak kisi obinadir belki bir nihat-kovacevic gibi bir ikili
olurlarda söyle toplam 50 gol atarlarsa bayagi iyi olursmileys/smiley17.gifyönetim yerli transferde yapacaktir mutlaka.

Özkan Erdem
20.07.2005, 14:12
Yabanci sayisi 5 e düssede kontrati süren yabancilar devam edecek.. Lee'nin gönderilip yeni bir yabanci alinmasi süper fikir..

bobmarley
20.07.2005, 14:12
en az 3 takviye daha sart die düsünüyorum...6 yi geçmemeli..ama en az 3 tane futbolcu sart...

İleli
20.07.2005, 14:14
su deivid meselesi transferi cok aksatti onun yuzunden bu hallere dustuk!!!

Akın NAZİFOĞLU
20.07.2005, 14:17
inter isimli kullanicinin hesabi uygunsuz mesajlari nedeniyle süresizaskiya alinmis ve bir kisim mesaji silinmistir.

bu adamin trabzonsporlu oldugundan süpheliyim.

istanbulun eniklerinden olmasi bana göre kuvvetle muhtemel

AyhanPe
20.07.2005, 14:18
belki orta sahayada cok kaliteli bir oyun kurucuda alinabilinir söyle
bir 10 numara,ama bunu bulmakta cok zor.simdi herkes bir 10 numarada
haginin özelliklerini ariyorsmileys/smiley4.gifbazi maclarda kaleye tek bi sutumuz bile yok.bu sene herkes kapanacak bize karsi.kapali defanslari asmakta zorlanabiliriz

Caan
20.07.2005, 14:19
Fatih& nbsp; Obina

Gökdeniz Yattara

Szmkowiak

Hüseyin

Celo Emrah

Eller Erdinc

Jefferson

su anda volkan'a yer gorunmuyor. gokdeniz'in de savunmaya daha cok yardim etmesi gerekecek. yoksa genel takim savunmasinda zaafiyet yasariz.

Colakoglu
20.07.2005, 14:20
yattara varken kapali defansda neymissmileys/smiley36.gif

Caan
20.07.2005, 14:21
Fatih& nbsp; Obina

Gökdeniz Yattar a

Szmkowiak

Hüseyin

Celo Emrah

Eller Erdinc

Jefferson

Emorfo
20.07.2005, 14:23
Brezilya'da uzun süredir transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Jefferson ve Fabiano Eller'den sonra Flamengolu forvet oyuncusu Obina ile de anlasmaya vardi.
Trabzonspor Futbol A.S. Baskan Yardimcisi Murat Bozoglu, Brezilya'nin Flamengo takimin forvet oyuncusu Obina ile anlasmaya vardiklarini belirterek, "Brezilya'da uzun süren transfer çalismalarimizin sonucunu aldik. Jefferson ve Fabiano Eller'den sonra forvette Obina ile anlasarak bu sezon Brezilya'daki transferlerimizi tamamlamis olduk. Obina ile yapilan görüsmeler sonrasi oyuncu ile anlasmaya vardik. Is sadece imzalara kaldi. Obina, bir aksilik çikmazsa cuma günü Türkiye'ye gelecek" dedi.
__________________________________________________ ____

Kaynak IHA Hayirli Olsun

AyhanPe
20.07.2005, 14:24
aslinda kurdugun kadro fena degil ama symek hem forvete dönük hemde
defensa dönük oynayabilir.ya biraz sanki bayagi hücüm futbolu
olur.defans zaaflari olusabilirde bu kadroyla,ama yine de trabzona
gelecek takimlara karsi bu kadro uygundur.belki sampiyonlar liginde
bazi maclarda tek forvetlede cikabiliriz.ya söyle tam bi 10 numaramiz
yok

Akın NAZİFOĞLU
20.07.2005, 14:26
Fatih& amp; nbsp; Obina

Gökdeniz Yattar a

Szmkowiak

Hüseyin

Celo Emrah

Eller Erdinc

Jefferson

su anda volkan'a yer gorunmuyor. gokdeniz'in de savunmaya daha cok yardim etmesi gerekecek. yoksa genel takim savunmasinda zaafiyet yasariz.

birde yedek kulübesine bakalim

tolga(hasan)

volkan

lee

adem

hasan 3.

tayfun

mehmet

aslinda çokta kötü degil bence

siz ne dersiniz?

Caan
20.07.2005, 14:26
bu takim zaten savunma takimi degil. olamaz. ama gobekte hüseyin ve szmkowiak'a cok is düsecek. yattara'dan zaten savunma yapmasi beklenmiyor. Gökdeniz onlara biraz yardim ederse, Obina'da rakip hucuma cikarken bozan, pres yapan bi oyuncuysa gercekten bu takim tutulmaz.

Lee'nin bu takimda yeri yok. ama su an sol kanada yapacagimiz bi transfer yukaridaki takima bakilirsa kulbeye oturur. (kulübede de adama ihtiyacimiz var o ayri.)

Nihat Güneş
20.07.2005, 14:31
arkadaslar hala obinayi aldigimiza dair resmi site de bi haber yok...bir is var bu isin içinde...kesin anlasma yok mu ..yoksa deivid meselesi hala devam ediyo..saglam kaynaktan haberi olan var mi...

cınar#7
20.07.2005, 14:34
caanin verdigi kadro su ana gore en iyisi. galiba ismi sir gibi saklanan orta saha oyuncusu brezilyadan bence alinacaksa sol kanata alinabilir brezilyada cok iyi sol kanat ve 10 numara niteliginde oyuncular var brezilyadan alinmasi iyi olur transfer komitesi brezilyadan donmediyse eger obinayla birlikte 2 oyuncuyla donebilirler

bobmarley
20.07.2005, 14:37
10 numara denilip duruyo..ne 10 numarasi ya..symek ne için alindi..ortasahada 10 numaranin yapmasi gerekenleri yapiyo zaten adam..top dagitiyo..oyun kuruyo..zamanzaman rakibin oyununu bile bozuyo..10numaramiz zaten var...sol kanada ,defansa adam lazim..alternatif takviye sart..

Emorfo
20.07.2005, 14:38
ismi sir gibi saklanan futbolcu balon olsa gerek :) sirri mi kaldi transfer sezonu bitiyor.

kutoz
20.07.2005, 14:39
TRT'nin teleteksinde de, gizlice bir orta saha oyuncusu ile görüsmeler yapildigi, anlasma saglanirsa Obina ile birlite getirilecegi haberi var.

Gerçi TRT.ye de güvenimiz yok ama, hayirlisi artik.

dinceraydogan
20.07.2005, 14:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD =sUcHaberDevam1haber id=UcHaberDevam1_tdhaber width=468 colSpan=2>HABER</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =sUcHaberDevam1baslik id=UcHaberDevam1_tdbaslik width="60%">SPOR (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/spor.aspx)</TD>
<TD =sUcHaberDevam1yayin id=UcHaberDevam1_tdyayin align=right width="40%">20.07.2005 12:48</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD width=256 height=192>http://www.trt.net.tr/haber/2005/07/19/resim/obina_b.jpg</TD>
<TD width=3>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD>
<TD vAlign=center>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=1>
<T>
<TR>
<TD =sUcHaberDevam1manset id=UcHaberDevam1_tdmanset>Trabzonspor Obina'da Karar Kildi</TD></TR>
<TR>
<TD =sUcHaberDevam1aciklama id=UcHaberDevam1_tdaciklama>Trabzonspor, Brezilyali forvet oyuncusuyla 5 yilligina anlasti.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tdtumhaber align=right width=468 colSpan=2>TÜM HABERLER (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/tumhaber.aspx)</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=5 width=468>
<T>
<TR>
<TD =sUcHaberDevam1devam id=UcHaberDevam1_tddevam width=468>Trabzonspor dis transferde Brezilyali kaleci Jefferson ve savunma oyuncusu Fabiana Eller'den sonra yine ayni ülkeden 22 yasindaki forvet oyuncusu Obina'yi da ranklerine bagladi.

Brezilya'da bulunan Asbaskan Ömer Sari ve izleme komitesi üyesi Lemi Çelik'in izleyip begendigi ve kulübüyle de anlastigi 22 yasindaki forvete 5 yillik sözlesme imzalatildi.

Obina'nin Türkiye'ye gelecegi ve saglik kontrolünden geçtikten sonra Bordo-Mavili takimla resmi sözlesme imzalayacagi bildirildi.

Trabzonspor'un ayrica çok gizli tuttugu bir Brezilyali orta saha oyuncusu ile de anlasmak üzere oldugu ve bu futbolcunun da transferinin gerçeklesmesi durumunda Obina ile birlikte Türkiye'ye gelerek sözlesme imzalayacagi, Güney Kore'li Lee Young ile de yollarin ayrilacagi kaydedildi.

Öte yandan Trabzonspor bugün Hüseyin Avni Aker stadyumunda 2005-2006 futbol sezonunu açacak.

Saat 16.30'da baslayacak açilis törenini taraftarlar ücretsiz olarak izleyebilecek. Törende bazi ses sanatçilari konser verecek.

Açilis töreni, Trabzonspor ile Dinamo Batum arasinda oynanacak maç ile sona erecek.

Bu arada Trabzonspor'un Sampiyonlar Ligi'ndeki rakibi bugün (20.07.2005) oynanacak Anartosis Famagusta-Dinamo Minsk maçindan sonra belli olacak.

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/hdevam.aspx?hid=128002&amp;k=4</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

cınar#7
20.07.2005, 14:45
obinayla 5 yillikmi yoksa 3 yilliginami anlastik basinda bir yerde 3 bir yerde 5 diyo bu ne celiski ya acaba 3+2=5 hesabimismileys/smiley23.gif

Özkan Erdem
20.07.2005, 14:46
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468><T>
<T>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tdhaber width=468 colSpan=2 ="sUcHaberDevam1haber"></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tdbaslik width="60%" ="sUcHaberDevam1baslik"> (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/spor.aspx)</TD>
<TD id=UcHaberDevam1_tdyayin align=right width="40%" ="sUcHaberDevam1yayin"></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468><T>
<T>
<TR>
<TD width=256 height=192></TD>
<TD width=3>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD>
<TD vAlign=center></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tdtumhaber align=right width=468 colSpan=2> (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/tumhaber.aspx)</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=5 width=468><T>
<T>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tddevam width=468 ="sUcHaberDevam1devam">

Trabzonspor'un ayrica çok gizli tuttugu bir Brezilyali orta saha oyuncusu ile de anlasmak üzere oldugu ve bu futbolcunun da transferinin gerçeklesmesi durumunda Obina ile birlikte Türkiye'ye gelerek sözlesme imzalayacagi, Güney Kore'li Lee Young ile de yollarin ayrilacagi kaydedildi.</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

????? Kim bu adam

Muhalif
20.07.2005, 14:47
Belki 18-19 yasinda bir genç bulmuslardir.. ilerde iyi olur umuduyla alip gelirler.. eger yetenkli bir gençse alip gelsinler tabi.. 30 yasinda lee yedekte oturacagina o çocuk otursun.. yoksa ismi sir gibi saklanan falan filan deyip de adi sani duyulmus birini getireceklerini sanmiyorum..

bir de su yukaridaki kadrolar disinda yedek kadro iyi gibi görünsede yedek kadrodaki en büyük sikinti maçi çevirecek adamin olmamasi.. yine gökdeniz-fatih gibi adamlara alternatif olabilecek altan-okan gibi adamlar yok.. en iyi alternatif tolga olur jeferson a.. hos kim kimin alternatifi olur onu da sezon içre görürüz o konuda.. tolga disinda bir de ortasahada adem iyi alternatif.. i.ege ve volkan idare eder.. ama dedigim gibi bunlarin hiç birinden girip de maçi çevirmesini bekleyemeyiz..

worldmaster
20.07.2005, 14:49
Gökdeniz sol kanatta oynarsa yanariz vallahi iyi oyuncu ama orta yapma gibi bi aliskanligi yok.Caan'in verdigi kadroyla bi avrupa yada derby maça çikarsak dagilabiliriz.O yüzden hem orta yapabilen emde sürekli savunmaya yardim eden bi sol kanat oyncusuna ihtiyaç var yoksa caan'in verdigikadro anca anadolu takimlarina isler avrupada kanatsiz takimi yerler ortadan hücum edemedigimiz kapali takimlar Yattara yi da durdurunca hiç bir atak organizasyonu yapamayip orta sahadan dikey ortalar ve dan dun toplarla çikmak zorunda kaliriz bu da bizim sonumuz oluur Bakiniz geçen sene Avni Akerde ki Dinamo Kiev maçi.3 sol kanat oyuncusu nun lig boyunca onlarin yarisi kadar maça çikan bir Yattara kadar orta yapamadigi ve sol ayagini kullanamayan gökdenizin (kötülemek anlaminda söylemiyorum)bulundugu bir takimda acilen bir sol kanat oyuncusuna itiyaç vardir.EMERGENCYsmileys/smiley21.gif

Jefferson

Emrah& nbsp; Fabiano&nbsp ; Erdinç Celaleddin

I.Yattara&nb sp; Hüseyin Szymkowiak -----------

Gökdeniz&nbs p;Fatih Tekke

[Obina]

Edited by: worldmaster

arakop
20.07.2005, 14:50
Deminden beri susuyorum.Bazi arkadaslar israrla deivid te alinsindiyor.Daha neler....savunmanin sagina emrahin yerine adam alinsin deniyor..sorarim size 3 yildir emrah bizde oynuyor geçen yilki G.saray maçindaki (trabzondaki0-1) yanlis hamlesi disinda takima yedirdigi bir gol var mi?.geçen yil bir sakatlandi koridor olduk kiymetini hala anlamadinizmi?.Sirf yazi yazmak için yazan arkadaslar sayfalari kirletiyor.Lee nin yerine bir adam alinmasini benimserim ama bu kesinlikle bir stoper olmali.Ben bu savunmada Erdinç e (istikrara olarak) güvenmiyorum.Eller in iyi çikmasi halinde bile bu bölgede eksigiz.Tolga dan önce bir stoper lazimdi o gitti iki lazim.Bu dogrultuda görüslerimiz yogunlastirsak daha iyi olur.

cınar#7
20.07.2005, 14:58
gokdenizin sol kanattan baska kadroda oynayacagi yer yok biz obinayiforvette gokdenizin yedegi olsun diye almadik bu yuzden gokdeniz sol kanattan baska yerde oynayamaz sag kanatta yattara gokdenize gore cok daha iyicaanin verdigi kadro worlmasterin verdigi kadrodan daha iyi eger sol kanata transfer yapilirsa gokdeniz ile ilk 11 için cekisirler bence seneye gokdenizi avrupaya gonderme zamani geldi

arakop
20.07.2005, 15:00
Kardesim birakinda kadroyu SENOL GÜNES yapsin.Sanki bizim dedigimiz olacak ve sanki o kadro hiç degisime ugramayacak.Bu kadar seviyorsaniz kadro yapmayi gidin cm oynayin.yada play station..

worldmaster
20.07.2005, 15:01
Deminden beri susuyorum.Bazi arkadaslar israrla deivid te alinsindiyor.Daha neler....savunmanin sagina emrahin yerine adam alinsin deniyor..sorarim size 3 yildir emrah bizde oynuyor geçen yilki G.saray maçindaki (trabzondaki0-1) yanlis hamlesi disinda takima yedirdigi bir gol var mi?.geçen yil bir sakatlandi koridor olduk kiymetini hala anlamadinizmi?.Sirf yazi yazmak için yazan arkadaslar sayfalari kirletiyor.Lee nin yerine bir adam alinmasini benimserim ama bu kesinlikle bir stoper olmali.Ben bu savunmada Erdinç e (istikrara olarak) güvenmiyorum.Eller in iyi çikmasi halinde bile bu bölgede eksigiz.Tolga dan önce bir stoper lazimdi o gitti iki lazim.Bu dogrultuda görüslerimiz yogunlastirsak daha iyi olur.

Erdinç'e istikrarsiz diyen adamin futbol anlayisindan süphe ederim .Erdinç bu takima Tolga Seyhan dan 1,5 yil önce geldi ve Tolga nin geldigisezonun ilk yarisinda (yani tolga enüz gelmemisken)milli takima seçildi .Ayni hafta sanssizliktan ötürü Denizlispor maçinda kolu kirildi.Ayrica Emrah ilk geldiginde yarim sezon yedek bekledi ve oynadigi maçlarda da çok ekili olamadi Hatta senin deigin eksik kaldi sadece Gayse maçi degil Besiktasa istanbulda 5-0 kYBETTIGIMIZ MAÇTAortasaha lara kadar gelip çalim atmaya kalkinca kaptirdigi gereksiz top sonucu ilk golü yememize sebep oldu.Emrah kendini gelistirdi ama Emrah'a asil deger kaan Trabzonspor dur.Bu ayrintilari unutmayalim

worldmaster
20.07.2005, 15:04
gokdenizin sol kanattan baska kadroda oynayacagi yer yok biz obinayiforvette gokdenizin yedegi olsun diye almadik bu yuzden gokdeniz sol kanattan baska yerde oynayamaz sag kanatta yattara gokdenize gore cok daha iyicaanin verdigi kadro worlmasterin verdigi kadrodan daha iyi eger sol kanata transfer yapilirsa gokdeniz ile ilk 11 için cekisirler bence seneye gokdenizi avrupaya gonderme zamani geldi

Geçen seneki on kisilik Dinamo maçini deplasmandaki Atletico Bilbao maçlarini izlemedin sen galiba kardes smileys/smiley32.gif

AyhanPe
20.07.2005, 15:05
bence yattara yine bi mac kazandirip on mac yatacak.hepimiz onu cok
seviyoruz ama sanirim brezilyalilar papacunu dama atacak.bence onun
yerine de istirarli bi futbolcu alsak iyi olur tolga gibi satabilirsek
onu karli bi fiyata.onun yerine iyi bir 10 numara almaliyiz.volkan bu
sene cok basarili olur bence.birde emrah in futboluculugunu tartisan
yok,ama oda sakatlanabilir ve o bölgede alternatif yok!!!

sanatik
20.07.2005, 15:06
brezilyansitelerinde henüz brito filho ile anlasildi haberine rastlamadim.
ihlas ajans az önce emorfo ekledigi yazida hersey tamam deniliyor ancak. brito filho hakkinda birde sunu eklemek isterim, dün okudugum. filho yu flamengo alirken bu oyuncunun yeri arabistan degil avrupa oldugunu dile getirmislerdi.

deivid hakkinda ise santos ile bordeux 3,8 milyon ? civarinda anlasildi deniliyor son haberlerde ancak bunlarin hepsi santos un ( ve menajeride iceren )aciklamalarindan kaynaklaniyor. Bordeaux dan gelen bir aciklama yok henüz. deivid in santosdan ayrilmak istememesi ve santosunda oyuncu kayibina artik tahamüllü kalmadigi ve deivide ihtiyaci oldugundan birakmak istemiyor. bordeaux santosdan gelen tekliflerde taksitli ödemeleri red etmisdi. Bordeux santosdan bir defans oyuncusu alma ihtimali var deniliyor girondins.com forumunda.

NOT:
yattara satma düsüncesini sampiyon oldukdan sonra düsünülebilir ancak. zaten istanbul sülükleri rüyalarinda göre göre dayanamiyorlar artik almaya ancak onlara kim satiyorki yattarayi smileys/smiley1.gif.Edited by: sanatik

arakop
20.07.2005, 15:07
Futbol anlayisimdan süphe etmemen için senin gibi düsünmem mi gerek.Erdinç in oynadigi maçlar degil oynamadigi maçlar benim derdim.Istikrar derken bu adam sanssiz talihsiz sakatliklar cezalar hastalik vs. kadroda sürekli olamiyor.Erdinçle Tolga yi mukayese etmek te sanirim pek mümkün degil.Ben bu sitede karsilikli atisma taraftari degilim.

Caan
20.07.2005, 15:09
abi transferleri de yonetim yapiyor zaten. onu da mi konusmayalim? hicbirsey konusmayalim o zaman.

ben worldmaster'a bi anlamda katiliyorum. bu takim derbilerde ve avrupa maclarinda savunmada sikinti yasayabilir. o maclarda obina-yattara ikilisinden biri for durumuna gore yedek cikabilir.

gokdeniz'in sol kanatta oynamasini ben de kesinlikle istemem tuncay ornegi onumuzde dururken. ama obina'nin direk oynayacagini varsayarsak gokdeniz'in yanayacagi tek yer sol acik-sol ic.

cınar#7
20.07.2005, 15:09
worlmaster, izledim o maclari kaybetmemizin nedeni gokdenizin sol kanatta oynamasi deil forvetlerin gol atamamasi(agustine,mehmet yilmaz) özellikle dinamo kiev maci biz forvet aldik ilk 11 de oynasin diye bu sorunlari cozsun diye sende gokdenizin forvette oynadigi maclari izlemedin galibasmileys/smiley32.gifkaleciyle karsi karsiya kacirdigi sinirsiz poziyonlari

arakop
20.07.2005, 15:13
Bizim takima yapilacak transferleri tartismak baçka sey yapilan kadroyu kurmak baska sey.Hele bu kadroyu herkes kurmaya kalkarsa kesinlikle bir sonuca varamayiz.yada ona ts 11 i diye bir forum açin meraklilari kadroyu orda yapsin.

bobmarley
20.07.2005, 15:14
gökdenizin asil yeri sag iç...kendisi bile röpörtajlarda söyledi..sag kanatta oynadigim zaman kendimi kisitlanmis hissediyorm,asil yerim sag iç dedi....siz hala neyin tartismasini yapiyosunuz anlamadim..sagkanat yattara sag iç gökdeniz..!!bu takima sol kanat lazim..alternatif lazim..üstelik bi futbolcu 5 mevkiidede oynayabilir (kirmizi kart,cezali..vs)buna senol hoca karar vericek..biz burda transferleri konusuyoruz gökdenizin nerde oynamasi gerektigini degil...bide elektriklenmesin hava yasmileys/smiley1.gif..olgunca herkes yazisiyo zaten..germeyelim ortami..

worldmaster
20.07.2005, 15:19
Gökdenizin kaleciyle karsi karsiya gol kaçirma hobisini pardon fobisini biliyorum ve sana katiliyorum ama Dinamo ve Bilbao maçlarini kaybetmemizin nedeni forvetlerin gol kaçirmasi degil forvetlere destek verecek kanat oyuncularinin gerekli performansi göstermeyisidir.Allah askina söylermisiniz Gökdeniz sol kanatta oynadigi maçlarda kaç tane orta yapti.?Bu arada bazi arkadalar Obina yi yedek beklesin diye almadik diyorlarda sevgili arkadaslarim iyi oynarsa elbette kadroya girecek unuttugunuz bi nokta var Gökdeniz'in ilk11 de oynamasini gerektirecek bir kanun yok Eger aldigimiz oyuncular mevcut kadrodan birilerini kesemeyecekse yedek kadro nasil oyunu çevirebilecek oyuncularla dolsun

worldmaster
20.07.2005, 15:23
Tesekkürler Bobmarley .smileys/smiley32.gifZaten gökdeniz sol kanatta oynarsa demekki dünyanin sonu yaklasiyor demektir Sol ayagini kullanamayan oyuncularin sol açik oynadigi nerde görülmüssmileys/smiley2.gif

cınar#7
20.07.2005, 15:24
dinamo kiev macinda en onemli sorun kanatlar deildi agustinenin kacirdigi pozisyonlari bir hatirla. gokdenizin sol kanat oyuncusu olmadigi gorusune bende katiliyorum ama senin verdigin kadrodaki gokdenizi forvete koymussun sadece onda hata var diyorum obinanin nasil olacagini bende bilmiyorum forvet icin iyi olan ve senol hocanin gozune giren kazansin diyip artik gercek konuya transfer konusuna gelelim diyorum

daedalus
20.07.2005, 15:26
Bence Gökdeniz bu sene serbest adam olarak oynamali. Bunun için yeterli futbol zekasi var. Gerektigi zaman sag kanatta Yattara'yla show yapar, gerektigi zaman sol kanada yardimci olur, gerektigi zaman da ortadan Szymek'le beraber dalarlar. Gökdeniz'de bu kapasite ve fizik yeterlilik var. Bu sekilde oynarsa bence bu sene patlar.

Onun disinda SL 3. elemesinde muhtemelen Avrupa'nin devlerinden biriyle oynayacagiz. Yönetim bu yüzden çok pahali bir transfer yapmiyor olabilir diye düsünüyorum. Umarim yanlis düsünüyorumdur. Ben de isterim ki, yönetim gerçekten iyi arastirmalar yapmis olsun, takimimiza yildiz adayi olan futbolcular transfer etsin. 1-2 sene sonra da bize kar getirecek sekilde satalim.

3 Brezilyali transferinden sonra bence hala 1 defans, 1 sol açik, 1 sag açik transferine ihtiyacimiz var. Yalniz yine bence bu transferlerin hepsi genç gelecek vadeden isimler olmali ve kulubede oturtulup küstürülmemeli.

Sag açigi Yattara'nin alternatifi olarak yazdim.Oynadigi zaman bizi costuruyor ama yine pek çok maçta yedek kalabilir. Geçen sezon az problem yaratmamisti. Yattara'nin yedekliginde Gökdeniz sagkanatta, Volkan sol kanatta olacaktir. Bu durumda da sol kanata yine alternatif bir isim gerekiyor. Defans ise Erdinç veya Eller'in sakatlik ceza gibi durumlarinda bize onlarin eksikligini hissettirmeyecek bir adam olmasi gerektigi için alinmali. Hatta defansa iki adam olsa ne güzel olur.

Ayrica Trabzonspor'un Brezilya'ninalt liglerinden birinde oynayan kulüplerden birini satin almasi gerektigini düsünüyorum. Böylece genç yildiz adaylarini önce bu kulüpte oynatip, takip edip uygun olanlarini bünyemizekatabiliriz. Ayni zamanda bizim ihtiyacimiz olmayan oyunculari da millete satip para kazanabiliriz. Ayrica Uruguay ve Meksika pazarlarini da göz ardi etmememiz gerektigi düsündügümü söyleyip. Uzun mesajimi bitiriyorum...

Saygilar.

worldmaster
20.07.2005, 15:27
Bundan sonra NO COMMENT .Asil konuyu biraz çarpittik galiba smileys/smiley2.gif

cınar#7
20.07.2005, 15:34
daedalusun uzun yazisina bir eksik disinda katiliyorum sag kanat yerine 18-22 yaslarinda turk forvet alinsa daha iyi olur gibi bana geliyo brezilyada klup kurma fikri cok iyi olur hemdesatamadigimiz kimsenin istemedigikadromuzdaki oyunculari(agustine) kisa surede bu klube satariz kontenjan derdi kalmaz

metehan
20.07.2005, 15:36
....

Bir de su yukaridaki kadrolar disinda yedek kadro iyi gibi görünsede yedek kadrodaki en büyük sikinti maçi çevirecek adamin olmamasi.. yine gökdeniz-fatih gibi adamlara alternatif olabilecek altan-okan gibi adamlar yok.. en iyi alternatif tolga olur jeferson a.. hos kim kimin alternatifi olur onu da sezon içre görürüz o konuda.. tolga disinda bir de ortasahada adem iyi alternatif.. i.ege ve volkan idare eder.. ama dedigim gibi bunlarin hiç birinden girip de maçi çevirmesini bekleyemeyiz..

Sevgili Cenk yorma kafani sen. Yazdiklarini okurken Ziya hoca geldi aklima. Demek ki adam Yattara'yi bu amaçla yedek birakiyordu da biz anlayamadik smileys/smiley1.gifBirakiriz Yattara'yi yedek, al sana maçi çevirecek adamin krali smileys/smiley4.gif

worldmaster
20.07.2005, 15:41
Unutmayalim ki bu takimdan Samet de Ziya da Yttara yi oynatmadigi için kovuldu Ben istatistik biliminin yalancisiyimBakiniz.Geçen sene Ziya hoca döneminde ilk yaridaki 17 maçin sadece 4 ünde Yattara ilk 11 de baslarken Senol hoca döneminde bu sayi 3 katina çiktismileys/smiley2.gif

andrei07
20.07.2005, 15:42
Gene döndük dolastik herkes bir anda teknik direktör oldu.Sorarim size kampin yildizi kimdi???

Emorfo
20.07.2005, 15:44
Hocam cevap veriyorum.

Mehmet Yilmaz, Tolga, Volkan,

arakop
20.07.2005, 15:46
vOLKAN in performansini unutmamak gerek

cınar#7
300.sayfa oldu elde var 3 transfer benim önerim:

LEE YONG:OUT

KALITELI BIR YABANCI SOL KANAT:IN

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

worldmaster
Gene döndük dolastik herkes bir anda teknik direktör oldu.Sorarim size kampin yildizi kimdi???

Bu takima faydali olacak elestiriler yapmazsak yeni fikirler ortaya atmazsak nediye burada yaziyoruz. Sürekli takimi överek olmaz

daedalus
20.07.2005, 15:50
Yattarashow genç türk forvet olarakErgin var diyedüsündüm.Gençfutbolcular oynadikça gelisiyor. Bu yüzdenyetenekligenç biri gelse yinekiralik vermek gerekecek. Bu yüzden Mehmet/Obina'dan birisi yedek için yeterli bence. Gerektigi zaman Fatih tek forvet arkasinda Gökdeniz ve Szymek'le de oynayabiliriz.

Sag açigi da aslinda Gökdeniz serbest oynar, Yattara da oyundan düserse diye istemistim.

arakop
20.07.2005, 15:51
Birakin sagi solu ortasi delik savunmaninnnn

arakop
20.07.2005, 15:54
FALCO-STUMP

UCHE-HÖGH

TOMAS-SONG

ELLER -?????

cınar#7
20.07.2005, 15:54
evet dogru soyluyon arakop acil stoper gerek

WANTED

turkish sweeper hemde 2 dane

andrei07
20.07.2005, 15:58
Kampin yildizi GÖkdenizdi bencede.

daedalus
20.07.2005, 15:59
Alpay &amp; Emre

Iki tane türk isi defans adami. Eger uygun fiyatli olursa, ikisi de takima katki saglayabilir... Su asamada Türkiyeden baska adam alabilmemiz zor...

bobmarley
20.07.2005, 16:04
aliriz aliriz...yeterki istesinler..para var..brezilyada bence tecrübe de kazandilar bu konuda..(pazarlik)..alinmasi düsünülüyo zaten..insallah olur..bakalim..

61trabzonomer
20.07.2005, 16:13
FALCO-STUMP

UCHE-HÖGH

TOMAS-SONG

ELLER -????? erdinç....

61trabzonomer
20.07.2005, 16:14
300.sayfa oldu elde var 3 transfer benim önerim:

LEE YONG:OUT

KALITELI BIR YABANCI SOL KANAT:IN

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif bizim sol kanat müthis ya ne geregi var .....

bobmarley
20.07.2005, 16:15
Obina iyi yatirim
Star

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Brezilya Ligi?nin güçlü takimlarindan Flamengo?da forma giyen 22 yasindaki oyuncunun Bordo-Mavili takima golleriyle büyük katki saglayacagini belirten Sari, ?Bu futbolcudan iki yil içinde büyük para kazanacagiz? dedi

Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari, son Sambaci?yi öve öve bitiremedi

BAVULU TOPLADI

TRABZON hem bugünü hem gelecegi düsünüyor. Transferde Brezilya?yi mesken tutan Bordo-Mavili yöneticiler, Fabiano Eller ve kaleci Jefferson?dan sonra, forveti de Obina ile takviye etti. Bordo-Mavili kulübün Asbaskani Ömer Sari, Brezilya Ligi?nin güçlü ekiplerinden Flamengo?da forma giyen Obina?nin bir aksilik olmazsa, bugün Trabzon?a gelecegini açikladi.

EN DOGRU TERCIH

FORVETE önce, Santos?ta forma giyen Deivid de Souza?yi almak istediklerini, menajerinin fiyat yükseltmek için kendilerini oyaladigini belirten Sari, ?Böylesi daha iyi oldu. Obina 22 yasinda ve gelecegi çok parlak. Bu oyuncu hem ligde golleriyle takimina puan, hem de iki-üç yil içinde satarsak bonservisiyle kulübe para kazandiracak? dedi.

LIGDE IS YAPAR!

BREZILYALI forvetin golcü özelliginin yani sira, rakip savunmayi yipratici bir oyun tarzina sahip oldugunu da belirten Ömer Sari, ?Obina bu özellikleriyle günümüzde öne çikan futbolcu tipine de uyuyor. Ayrica genç olmasi büyük bir avantaj? diye konustu. Trabzonlu yönetici, Latin Amerika?da oyuncu arayisinin devam edecegini de açikladi.

Akın NAZİFOĞLU
20.07.2005, 16:16
lee out olsun ama sol kanata degilde bence defansa 1 tane daha adam alinsin

cınar#7
20.07.2005, 16:17
trabzonomer:

bizim sol kanat müthis ya ne geregi var .....

ciddi olamazsin lee muthisse yattara ronaldinhodan 1000 kat daha iyidir ayni hesaba geliyo

TSunami
20.07.2005, 16:31
sol kanat bence de müthis o yüzden lee ye gerek yok smileys/smiley36.gif

iyi bir defans lazim ama ne emre ne de alpay. ilk 11 gayet iyi 2-3 adet yedek gerekli. lee nin yerine biri alinacaksa sol degil sag kanat savunucusu alinmali

bu arada sayfa 300 ve forvet alindi. hayirli olsun

tsmaniac
20.07.2005, 16:35
ya bu obina kimdir maçini izleyen varmi?jefferson,eller,obina kim
bunlar yahu bir de bu adamlarda fizik mizik yok hepsi ciliz kisa sinek
gibi boy ortalamasi kisa ve fizik gücü iyi olmayan bir takim ?birde bu
futbolcular adi sani duyulmamis adamlar yani en azindan kendilerini
kanitlamis birileri degiller sadece vasatlar zaten yapilan transferler
eli bos dönmemek için alinan adamlar