PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

My
18.07.2005, 01:57
Ajansspor'da Obina'nin bi resmi ;

http://www.ajansspor.com/resim/Obina_Flamengoidman01.jpg

sanatik
18.07.2005, 01:59
Shote msn yok ancak skype var !!

Özkan Erdem
18.07.2005, 02:00
Bizimkiler Szymkowiak'i aldiklari zaman Wisla yöneticileri bizimkilere demis ki,"Szymek'i alirsaniz ikinci olursunuz,ama Zurawski'yi alirsaniz sampiyon olursunuz..."

"Bu sezon bile alinsaydi Trabzon kesin sampiyon olurdu" dedi...

Bunu önceden sölemislerdi de artik bunu düsünmeye gerek yok yani.. O defter kapanali çok oldu bizim için..

Dogru diyorsun,ama bu sene ayni hatayi yapmamaliyiz,Sampiyonlugun yaninda 3 Milyon Euro'nun lafi mi olur be...Az önceki maçta golü atan eleman orta saha,75 dogumlu...

Ah be kardes tabiki haklsin aklim almiyor zaten benimde.. madem 5 milyon ayrilacakti neden zurawski alinmali.. Bu deivid nedir böyle bu kadar pahali.. Ortada bir sürü isim dönüyor, ömer sari kalkmis elimiz bos da dönebilirz diye saçma sapan bir taktik ortaya atiyor..

Elbette kimsenin gelip de sampiyon yapacak diye bir garantisi yok ama3 sezondur büyükçikistayizve para olmadigi için bir türlü tam olarak istedigimiz yere gelemedik.. Bu sezon para sikintimiz da yok simdi sorun ne? Ister sanssizlik deyin ister beceriksizlik.. 2side kabulümdür..

Eddy
18.07.2005, 02:01
asiri kilolu gibi,baksaniza gögüsleri baya büyük...hayir saka etmiyorum,belki de yelektendir ama bi baksaniza...

TheCrow
18.07.2005, 02:02
Usaklar bu Jean denen adam bu sene sadece 1 gol atabilmis...Obina ligde 4, kupada 1 gol atmis...

sanatik
18.07.2005, 02:04
ya buraya gelip kimi alacaklarki ?

mallorcada tatilde olanbir sarhos polonyaliyimi getirecekler simdi ?

hayret birsey.

3,5 milyon obinayi simdi 3 yapmak icin ugrasiriz bir hafta daha ve buraya bos gelirler belkide. öffyaaa.

ha birde deividí beklerler tabiiki. oda var daha.Edited by: sanatik

Özkan Erdem
18.07.2005, 02:05
asiri kilolu gibi,baksaniza gögüsleri baya büyük...hayir saka etmiyorum,belki de yelektendir ama bi baksaniza...

yok be o kadar da degil baksana iste.. Yapili adam ama agir olabilir.. http://img.terra.com.br/i/2005/06/25/241531-3380-cp.jpg

My
18.07.2005, 02:07

smileys/smiley36.gifO kadar da diil Eddy smileys/smiley36.gif

Harun-61
18.07.2005, 02:08
taktiniz adamlarin kilosuna ha smileys/smiley5.gif

sanatik
18.07.2005, 02:09
ya birde bu fluminesede ellerín önerdigi TUTA nasil biri ?

sambafootball sitesinde takimin yildizi olarak gösteriliyor.Edited by: sanatik

My
18.07.2005, 02:10
Eddy baslatti, biz masumuz AvniAker smileys/smiley36.gif Edited by: Gölge Oyunu

TheCrow
18.07.2005, 02:11

smileys/smiley36.gifKardes o yelektendir,o kadar gögüs olsa adam futbolcu degil sumocu olurdu...

Özkan Erdem
18.07.2005, 02:11
Eddy baslatti, biz masumuz smileys/smiley36.gif

Ya kilosu boyundan fazla ya simdi bi sasirdik haliyle ama resimleri görünce tamam dedim ben.. bu arada izleyen yok mu obinayi

sanatik
18.07.2005, 02:14
bu haber dünki takagazete spor kismindan. Birazdan update yaparlar sayfayi. Yeni haber eklenir:
Obina'da sorun yok
http://www.takagazete.com/haberresim/17.07.05/obina.jpg
http://www.takagazete.com/ok.gif Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Murat Bozoglu, Deivid'in transferi gerçeklesmedigi taktirde kadroya katmayi düsündükleri Flamengo'nun 22 yasindaki santrforu Obina'da pürüz olmadigini söyledi. Bozoglu, "Obina kaliteli bir oyuncu. Kimse Deivid'in alternatifi olarak düsünmesin" diye konustu. Obina'nin menajerligini, Fabiano'nun menajeri Rodrigo'nun yaptigini belirten Bozoglu, "Biz Rodrigo'yla da anlastik. Obina 41 maçta 19 golü olan ve gelecek vadeden bir futbolcu. Deivid olmazsa muhtemelen pazartesi ya da Sali günü Obina'yi transfer edecegiz" dedi.

CECEN61
18.07.2005, 02:14
yemin ediyorum bu transfer yüzünden gözlerim bozuldu onu bosverdim kanser olacam böyle giderse. kardesim sag gösterip sol mu vuracaksiniz ne yapacaksaniz yapin bi tane alin daa. ben s.l maçlarina tam 1000 km den kalkip gelecem.ya bizede yaziktir. geredeye bilem gittik eregliden kalkip. yani alinda bizde sokakta havamizi atalim. ya siz alin biz onu ne olursa olsun ronaldo gibi anlatir avunuruz yeter daha haksizmiyim arkadaslarsmileys/smiley19.gif

zahido
18.07.2005, 02:19
Obina is not really good, last season he was in Al-Ittihad in Saudi and he failed !
The guy is lazy and slow. He's an ok striker but needs a good playmaker behind him.

Evet beyler galiba agir birine benziyo bu adam Yabanci bi forum sitesinde onun için yazilan bi yazi....

Harun-61
18.07.2005, 02:20
Bozoglu, "Obina kaliteli bir oyuncu. Kimse Deivid'in alternatifi olarak düsünmesin" diye konustu.
---------------
gelde gülme abi yaaaa,

niye onu almiyorsunda onu aliyorsun ozaman ????

resmen balon haberrrrrrrrrrrrr

My
Ya kilosu boyundan fazla ya simdi bi sasirdik haliyle ama resimleri görünce tamam dedim ben.. bu arada izleyen yok mu obinayi

Bana yinede boyuna göre kilosu fazla gibi geliyor. Bi hantallik olmasinda hani!

Bora Sönmez
Ya arkadaslar artik insanlarin resimlerine ve boy-kilo özelliklerine
bakip elestirmeye basladik farkindamisiniz..Tamam herkes daha iyi bir
Trabzonspor ve daha kaliteli futbolcular görmek adina elestiri yapmakta
hür de ... Biz bu elestirme isinde biraz ileri gittik gibi geliyor..Yok
kilolu yok boyu kisa..Weah ta kiloluydu,Ailton ve Martens'inde boylari
kisa ama sanirim nasil forvet olduklarini burda oturup tartisacak adam
yoktur..Biraz daha insafli olalim..Ayrica aksam digitürk'ü izledim
bahsedilen isimlerden önce Baskanimiz Deivid de Sauza' nin isini
bitirmek için son bi girisim de bulunulmasini ve fiyat arttirilmasini
5milyon euroluk ek bir kaynak bulundugunu bu paraninda Deivid'in
transferinde kullanilabilecegini söylemis..

TheCrow
18.07.2005, 02:23
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #dddddd 1px dashed; BORDER-TOP: #dddddd 1px dashed; BORDER-LEFT: #dddddd 1px dashed; BORDER-BOTTOM: #dddddd 1px dashed" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=right>
<TABLE =texto8 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>

Sanatik:

Dados gerais</TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%" bgColor=#efefef>Nome: </TD>
<TD align=left width="62%" bgColor=#efefef>Tuta </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="33%">Nome completo:</TD>
<TD align=left width="62%">Moacir Bastos </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="33%" bgColor=#efefef>Origem: </TD>
<TD align=left width="62%" bgColor=#efefef>Araçatuba-SP, passou por Atlético-PR, Venezia (ITA), Vitória-BA, Palmeiras, Flamengo, LG Sansung (COR) e Coritiba. </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%">Posição: </TD>
<TD align=left width="62%">Atacante </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%" bgColor=#efefef>Altura:</TD>
<TD align=left width="62%" bgColor=#efefef>1,87 m </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%">Peso:</TD>
<TD align=left width="62%">90 kg </TD></TR>
<TR bgColor=#efefef>
<TD align=left width="33%">Nascimento:</TD>
<TD align=left width="62%">20/06/1974 </TD></TR>
<TR>
<TD align=left>Anos no clube: </TD>
<TD align=left>2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2> </TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =texto8 style="BORDER-RIGHT: #dddddd 1px dashed; BORDER-TOP: #dddddd 1px dashed; BORDER-LEFT: #dddddd 1px dashed; BORDER-BOTTOM: #dddddd 1px dashed" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>Dados do jogador no Campeonato Carioca 2005</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" bgColor=#efefef>Partidas:
</TD>
<TD vAlign=top width="70%" bgColor=#efefef>13 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%">Gols :
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD bgColor=#cccccc height=1></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="70%">7 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" bgColor=#efefef>Média por partida: </TD>
<TD vAlign=top width="70%" bgColor=#efefef>0.54 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%"></TD>
<TD vAlign=top width="70%"></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" bgColor=#efefef>Cartões amarelos: </TD>
<TD vAlign=top width="70%" bgColor=#efefef>2 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%">Cartões vermelhos: </TD>
<TD vAlign=top width="70%">1 </TD></TR></T></TABLE>

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #dddddd 1px dashed; BORDER-TOP: #dddddd 1px dashed; BORDER-LEFT: #dddddd 1px dashed; BORDER-BOTTOM: #dddddd 1px dashed" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR =texto8>
<TD colSpan=2>Dados gerais do jogador como atleta do Fluminense F.C.</TD></TR>
<TR =texto8>
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR =texto8 bgColor=#efefef>
<TD vAlign=top width="30%">Partidas:</TD>
<TD vAlign=top width="70%">16 </TD></TR>
<TR =texto8>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD bgColor=#cccccc height=1></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="70%">12 </TD></TR>
<TR =texto8 bgColor=#efefef>
<TD vAlign=top width="30%">Média por partida: </TD>
<TD vAlign=top width="70%">0.75 </TD></TR></T></TABLE>

FERO61
18.07.2005, 02:23
obina kilolu felan göstermiyo ayrica kilolu ve süratli olsa bence daha iyi rakibi ezer gecer.....

beyler daha genis bilgi yokmu bunlar hakkinda .....

kac mac kac gol, bu sene gecen sene gibi......

obina kurnaz gibi gözüküyo , acik gözlü kalecinin elinden topu yürüten cinslerden....

jean soru isareti gözler cakir sanirim, esrarengiz bi adama benziyo, sorun cikarta bilir

ben adami gözünden tanirim, gözünü cek resmini koy sana ne mal oldugunu söylim:))

My
18.07.2005, 02:26
Bora Sönmez kardesim, farkindaysan daha çok sohbet ortaminda geçiyor tartismalar/elestiriler. Kimsenin insaf sinirlarini zorladiini düsünmüyorum sahsen.

FERO61
18.07.2005, 02:26
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #dddddd 1px dashed; BORDER-TOP: #dddddd 1px dashed; BORDER-LEFT: #dddddd 1px dashed; BORDER-BOTTOM: #dddddd 1px dashed" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="texto8"><T>
<T>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>

Sanatik:

Dados gerais</TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%" bgColor=#efefef>Nome: </TD>
<TD align=left width="62%" bgColor=#efefef>Tuta </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="33%">Nome completo:</TD>
<TD align=left width="62%">Moacir Bastos </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="33%" bgColor=#efefef>Origem: </TD>
<TD align=left width="62%" bgColor=#efefef>Araçatuba-SP, passou por Atlético-PR, Venezia (ITA), Vitória-BA, Palmeiras, Flamengo, LG Sansung (COR) e Coritiba. </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%">Posição: </TD>
<TD align=left width="62%">Atacante </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%" bgColor=#efefef>Altura:</TD>
<TD align=left width="62%" bgColor=#efefef>1,87 m </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%">Peso:</TD>
<TD align=left width="62%">90 kg </TD></TR>
<TR bgColor=#efefef>
<TD align=left width="33%">Nascimento:</TD>
<TD align=left width="62%">20/06/1974 </TD></TR>
<TR>
<TD align=left>Anos no clube: </TD>
<TD align=left>2005</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2> </TD></TR></T></T></TABLE>

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #dddddd 1px dashed; BORDER-TOP: #dddddd 1px dashed; BORDER-LEFT: #dddddd 1px dashed; BORDER-BOTTOM: #dddddd 1px dashed" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="texto8"><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>Dados do jogador no Campeonato Carioca 2005</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" bgColor=#efefef>Partidas:
</TD>
<TD vAlign=top width="70%" bgColor=#efefef>13 </TD></TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#cccccc height=1></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="70%">7 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" bgColor=#efefef>Média por partida: </TD>
<TD vAlign=top width="70%" bgColor=#efefef>0.54 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%"></TD>
<TD vAlign=top width="70%"></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" bgColor=#efefef>Cartões amarelos: </TD>
<TD vAlign=top width="70%" bgColor=#efefef>2 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%">Cartões vermelhos: </TD>
<TD vAlign=top width="70%">1 </TD></TR></T></T></TABLE>

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #dddddd 1px dashed; BORDER-TOP: #dddddd 1px dashed; BORDER-LEFT: #dddddd 1px dashed; BORDER-BOTTOM: #dddddd 1px dashed" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR ="texto8">
<TD colSpan=2>Dados gerais do jogador como atleta do Fluminense F.C.</TD></TR>
<TR ="texto8">
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR bgColor=#efefef ="texto8">
<TD vAlign=top width="30%">Partidas:</TD>
<TD vAlign=top width="70%">16 </TD></TR>
<TR ="texto8">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#cccccc height=1></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="70%">12 </TD></TR>
<TR bgColor=#efefef ="texto8">
<TD vAlign=top width="30%">Média por partida: </TD>
<TD vAlign=top width="70%">0.75 </TD></TR></T></T></TABLE>

bu adam da kim böyle yarma gibi istatistik süper bence ama dana gibi masallah agir kalabilir

peki bu adamin adi nerde kim tarafindan telafuz edildi ben duymadim hic bi kanalda

sanatik
18.07.2005, 02:27
o zaman obina mobina ile ugrasmasinlar direkt adamlara 5,5 versinler alsin gelsinler deividi ancak o da ben santosda mutluyum brezilyada kalmak istiyorum diyor ( daha bir kac gün önceki haberlerde yer aliyor bu sözleri ).

Bence deivid transferi baya bir risk olacak. Adam bordeauxda cani istemeyince ( bordeaux forumunda tercüme ederek hakkinda söylenenleri okudum dün ) savasmamis ve arrogant bir hal almis 3 gol ile sezonu bitirmis brezilyaya kiralanmis.

bir arkadas bordeauxda baska sorun vardi demisti ama forumda taraftarla böyle söylüyor. Neyse adami daha oynarken dogru dürüst görmeden böyle konusmamda dogru degil. Icimdekileri bir döküyüm dedim.

@ the crow - update

tuta yi fabiano eller önermis brezilyada anlasirken.Edited by: sanatik

Özkan Erdem
18.07.2005, 02:27
obina kilolu felan göstermiyo ayrica kilolu ve süratli olsa bence daha iyi rakibi ezer gecer.....

obina kurnaz gibi gözüküyo , acik gözlü kalecinin elinden topu yürüten cinslerden....

jean soru isareti gözler cakir sanirim, esrarengiz bi adama benziyo, sorun cikarta bilir

ben adami gözünden tanirim, gözünü cek resmini koy sana ne mal oldugunu söylim:))

Fero gözünden tanidin be adamlari.. bunu üstüne ne denir bilemiyorm ama içimde saçma bi obina sevgisi olusuyo

Özkan Erdem
18.07.2005, 02:29
o zaman obina mobina ile ugrasmasinlar direkt adamlara 5,5 versinler alsin gelsinler deividi ancak o da ben santosda mutluyum brezilyada kalmak istiyorum diyor ( daha bir kac gün önceki haberlerde yer aliyor bu sözleri ).

Bence deivid transferi baya bir risk olacak. Adam bordeauxda cani istemeyince ( bordeaux forumunda tercüme ederek hakkinda söylenenleri okudum dün ) savasmamis ve arrogant bir hal almis 3 gol ile sezonu bitirmis brezilyaya kiralanmis.

bir arkadas bordeauxda baska sorun vardi demisti ama forumda taraftarla böyle söylüyor. Neyse adami daha oynarken dogru dürüst görmeden böyle konusmamda dogru degil. Icimdekileri bir döküyüm dedim.

Bende bordeux da kasten kötü oynadigini isteksiz tavirlar sergiledigini okumustum.. Hatta bu yüzden bordeux yönetimi transferinde zorluk çikarir diyordu..

FERO61
18.07.2005, 02:30

Fero gözünden tanidin be adamlari.. bunu üstüne ne denir bilemiyorm ama içimde saçma bi obina sevgisi olusuyo

dost,

bendede öyle sacmaliklar hissetmeye basliyorum yavas yavas..herifin adida brezilyaliya benzemiyo, obina daha cok afrikayi andirdi bana...rakipler sasira bilirler amaaaann bu dana da kim diyip önlem almayan rakipler kalelerinde üst üstte görecekleri gollerden sonra onun bir siyah brezilyali oldugunu anlicaklardir ama is isten gececek:)))

TheCrow
18.07.2005, 02:35
Bizim yöneticilerin izledigi maçta Obina Jean'in yerine girmis...Iyi iyi pek bi sevindim,ikisini birden izlediler de,digerini de izleyelim diye bir hafta daha beklemekten kurtulduk,verilmis sadakamiz varmis be...

Özkan Erdem
18.07.2005, 02:35
dost,

bendede öyle sacmaliklar hissetmeye basliyorum yavas yavas..herifin adida brezilyaliya benzemiyo, obina daha cok afrikayi andirdi bana...rakipler sasira bilirler amaaaann bu dana da kim diyip önlem almayan rakipler kalelerinde üst üstte görecekleri gollerden sonra onun bir siyah brezilyali oldugunu anlicaklardir ama is isten gececek:)))

smileys/smiley36.gifKeske diyelim.. Kimin adini ansak aksilik çikiyor yani.. Bu transfer döneminde de bir çok brezilyali oyuncuyu tanidik yönetimimiz sayesinde.. iyi kötü artik çogumuz brezilya ligi seyreder, takimlar topçulari bilir oldu.. Bakalim devre arasinda hangi ülke futbolunu ögrenecez..

sanatik
18.07.2005, 02:36

Bende bordeux da kasten kötü oynadigini isteksiz tavirlar sergiledigini okumustum.. Hatta bu yüzden bordeux yönetimi transferinde zorluk çikarir diyordu..

antrenörlen anlasmazlikmi olmus, öyle bir yazi vardi dün yada bir önceki gün bu konuda. Bordeaux taraftari birde beklenti acisindan degerlendirmesi gercekleri yansitmayabilir elbette. 5,1 milyon euroya forvet aliyorlar adam 3 gol atiyor tüm sezon. Bak smiley yapmiyorum simdi. Gülme komsuna .... ( bordo komsu sayilir - mavinin komsusu :-) simdi yapdim smileyi ama )

ammada uzadi bu is artik ama her iste birde hayir vardir diyelim.

Özkan Erdem
18.07.2005, 02:39
uzun zaman sonra ilk defa bizde pahali transfere niyet ettik.. Allah korusun kardesler, bu deivid isi olmazsa da çok üzülmemek lazim..

FERO61
18.07.2005, 02:40
ya beyler transfer nezaman netlik kazaniyor bilen varmi .....

arkadasin biri demiski obina , jeanin yerine girmis bu sayede ikisinide izlemis oldu transfer komitemiz, ya bunlarin ikiside yedek ozaman, biri birinin yerine giriyorsa:))

ulan söyle parlamamis manyaaaak bi topcu bulamiyoruz yaaa....mesela adriano gibiolacak ronaldinho gibi olacak üc bes sene sonra

FERO61
18.07.2005, 02:43
neyse burasi chat ortamina girdi, ya beyler öneri sunuyorum ..adamlar brezilyaya gidip futbolcu aliyor büüyük bi is tabii

ee bizim adminlerde burda chat ortami yaratsinlar chat istiyoruz CHAT

Özkan Erdem
18.07.2005, 02:45
Tardelli var iste.. Yeni ronaldinho.. Ancak satmiyorlar..

cınar#7
18.07.2005, 02:46
Herkese merhabasmileys/smiley1.gif

bence Diego Tardelli yi de dusunmemiz gerek 20 yasinda,cok buyuk gelecek vaad ediyo brezilyada ama tabi parasindan haberim yok eger alinabilirse bence obina dan daha iyi olur

sanatik
18.07.2005, 02:47
ergun ata yeni yazisini okuyorum - TIKLA (http://forum.ajansspor.com/forum_posts.asp?TID=46&amp;PN=1&amp;get=last#171947)

tardelli icin 3 ay bekleriz daha, belkide 3 sene. ona 10 / 15 milyon istemezlermi ? sanirim gündeme gelmemeside bu acidandir.

FERO61
18.07.2005, 02:49
starda da david diyorlar yine haydaaaaa eski habermi yoksa .....

onun boyuda cok kisa be kardesim ama hizli biseye benziyo gözlerini göremedim :))

neyse ben kacar artik sabah kalktigimda obinami , davidmi tardellimi görecez....

en iyisi bi kac cocuk kacircaksin brezilyanin sokaklarindan kumsallarindan getircen kardesim memlekete yetistircen okutacan beslicen , adamlar zaten dogustan futbolcu , üc bes tane icinden garanti iyi biri cikar

TheCrow
18.07.2005, 02:50
neyse burasi chat ortamina girdi, ya beyler öneri sunuyorum ..adamlar brezilyaya gidip futbolcu aliyor büüyük bi is tabii

ee bizim adminlerde burda chat ortami yaratsinlar chat istiyoruz CHAT

Var zaten sohbet odasi...

E bu Deivid bu kadar problemli bir dönem geçirdiyse Bordeaux'da,simdi ne yapacak Bordeaux?..Adam gitmek istiyorum diyor,ama 6 milyon Eurodan bahsediyorlar,o paraya en kral forveti aliriz Avrupa'dan,kimse o parayi vermez Deivid'e,bu sezon da 3 gol atar,yatar Bordeaux'da...

AyhanPe
18.07.2005, 02:55
deivid bana görede biraz riskli.obina iki sezonda 45 mac mi ne oynamis
ve 19 gol atmis.fakat gecen sezon daha iyiymis.neyse bence bu
futbolcuyu alcaz.bu yönetimin yaptigi her iste bi hayir vardir.bunda da
olur.kimbilir adam daha 22 yasinda bizde sampiyonlar liginde star olur
cikarsmileys/smiley1.gif

sanatik
18.07.2005, 03:01
Varsa yoksa Deivid

Trabzonspor, Brezilyali golcü için tüm imkanlarini seferber etti. Bordo - Mavililer, sambacinin kulübü Bordeaux'a 4 milyon 250 bin dolar bonservis bedeli önerdi

ADNAN SUNGUR/DHA

Trabzonspor, golcü listesinin ilk sirasindaki Deivid de Souza'ya en kisa süre içinde resmi imza attirmak için kesenin agzini sonuna kadar açti.
Bonservisi Bordeaux Kulübü'nde olan Brezilyali golcünün isini bitirmek üzere günlerdir geceli gündüzlü çaba harcayan Bordo - Mavili yöneticiler, Fransiz ekibine en son olarak 4 milyon 250 bin dolar teklif etti. Bordeaux'un geçen sezon Brezilya'nin Santos takiminda kiralik oynayan ve birçok kulüpten resmi teklif alan Deivid için yapilan bu teklifi az buldugu belirtildi. Trabzonspor'a gelmek isteyen yildiz futbolcu ise Bordeaux'lu idarecilerle görüserek transfere izin vermelerini talep etti. Deivid'in, Fransiz kulübü yöneticilerine büyük baski uyguladigi vurgulandi.
Trabzonsporlu yöneticiler kisa süre içinde imzalarin atilacagini vurguladilar. Bordo-Mavililer, "Transfere bitti gözüyle bakiyoruz. Ispanya'nin Deportivo kulübünden de Deivid'e teklif gelmis. Ancak yabanci kontenjani sorunlari var. Deivid bu nedenle teklifi kabul etmedi ve Trabzonspor'a gelmek istedigini bize iletti" dedi.

------------------------------------------------------------ ---

Deivid üzerine yogunlasan Trabzonspor, bu futbolcunun menajerinin pürüz çikarmasi nedeniyle anlasma sagladigi Obina'yi yedekte tutuyor karadenizhaber.com
Aktug, Deivid'i istiyor
TRABZONSPOR yönetim kurulu üyesi Murat Bozoglu, Deivid'i kadrolarina katma çalismalarinin sürdügünü belirterek, ''Ispanyol kulüpleri de bu oyuncuyu istiyor, ancak en iyi teklifi biz veriyoruz'' dedi. Baskan Aktug'un da Deivid'in transferini istedigini ve maddi olarak da özveride bulunduklarini belirten Bozoglu, ''Menajeri daha iyi bir teklif bulmaya çalisiyor. Süre kaybedemeyiz. Olmazsa bu oyuncunun alternatifini almaya çalisacagiz'' dedi.
Zamanimiz kalmadi
FABIANO Eller Dos Santos'un da Deivid ile konustugunu kaydeden Bozoglu, ''Fabiano ona burada nasil karsilandigini, Trabzon'un nasil bir futbol sehri oldugunu anlatti. Deivid de artik gelmeyi daha çok istiyor. Ancak bu oyuncunun bonservisinin yüzde 40'i menajerinde bulunuyor. Menajeri ?Futbolcu Trabzonsporlu'dur' demesine karsin zaman kazanmaya çalisiyor. Ama bizim zamanimiz yok'' diye konustu.
Obina ile anlastik
DEIVID'in menajerinin tutumu karsisinda Flamengo'nun 22 yasindaki forvet oyuncusu Obina'nin transferini ön planda tuttuklarini belirten Bozoglu, "Obina'nin bonservis ücreti 3.5 milyon dolar. Flamengo ile pazarliklar sürüyor. Transferin olumlu biçimde sonuçlanacagini düsünüyoruz" ifadelerini kullandi. Öte yandan Obina ile 5 yillik sözlesme imzalanacagi ve transferin gerçeklesmesi halinde oyuncunun 20 Temmuz'daki sezon açilisina katilacagi bildirildi
Sampiyonluk için 2067'yi bekleyemeyiz!
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Bozoglu, 2006 yilinin sampiyon Trabzonspor'un yili olacagini kaydederek, "Istanbul'un 3 büyük kulübü gibi biz 100. yilimizi bekleyemeyiz. Biz sampiyon olmak için 2067 yilini bekleyemeyiz. Bu kampanyayi baslatip 2006 yilinda sampiyon olacagiz" seklinde konustu Edited by: sanatik

AyhanPe
18.07.2005, 03:05
hayirlisi ama olmasada üzülmeyelim

TheCrow
18.07.2005, 03:17
Deivid olmadi
Teknik direktör Senol Günes, sakatligindan dolayi Fatih Tekke?nin aralarinda olamadigini hatirlatarak, ?Fatih?siz bir Trabzonspor düsünemiyorum. Bir golcüye ve bir de Fatih?e acilen ihtiyacimiz var. Fatih ne kadar gecikirse isimiz o kadar zorlasir? dedi. Bordo-mavililerde önceki gece masaya oturulan Deivid De Souza transferi tamamen kapandi. Futbolcunun maliyetini çok yüksek bulan yönetim, Deivid?den vazgeçildigini açikladi. Asbaskan Ömer Sari bugün Atletico Mineiro?nun golcüsü Fabio Junior?la masaya oturacak. Aksi halde bordo-mavililer Flamingo?nun golcüsü Obina ile görüsecek. ¥ M.Tahir Kum
(Türkiye)

Aman diyim,korkularimiz gerçek olmasin......

sanatik
18.07.2005, 03:22
aman aman aman aman aman aman.

bare jefferson ile eller´e sorsunlar hangisi ise yarar diye. Junior hakkinda daha bir sey yazmam artik. Keske hic yazmasaydim ama korktugumuz basimiza gelmez inschallah.

iyi geceler.

My
18.07.2005, 03:35
Deivid olmadi
Teknik direktör Senol Günes, sakatligindan dolayi Fatih Tekke?nin aralarinda olamadigini hatirlatarak, ?Fatih?siz bir Trabzonspor düsünemiyorum. Bir golcüye ve bir de Fatih?e acilen ihtiyacimiz var. Fatih ne kadar gecikirse isimiz o kadar zorlasir? dedi. Bordo-mavililerde önceki gece masaya oturulan Deivid De Souza transferi tamamen kapandi. Futbolcunun maliyetini çok yüksek bulan yönetim, Deivid?den vazgeçildigini açikladi. Asbaskan Ömer Sari bugün Atletico Mineiro?nun golcüsü Fabio Junior?la masaya oturacak. Aksi halde bordo-mavililer Flamingo?nun golcüsü Obina ile görüsecek. ¥ M.Tahir Kum
(Türkiye)

Aman diyim,korkularimiz gerçek olmasin......

Gün içerisinde hiç böyle bi açiklama duyan oldumu? Yönetimin böyle bi açiklamasini ben duymadim bugün sahsen. Her bi gazete ayri bi telden çaliyor ya hade hayirlisi.

Bora Sönmez
18.07.2005, 03:36
Iyi geceler Junior KISA OLAN MI??smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

My
18.07.2005, 03:38
smileys/smiley36.gifEvet, kilolu olan Obina'ydi he unutmayasin smileys/smiley2.gif

Bora Sönmez
18.07.2005, 03:40
O diilde bende TV8 izliyom gercektende gol kralligina giden herif niye
yok,oynamiyo..Yoksa Deivid bi uçakta Trabzon'a dogrumu geliyodur nedirsmileys/smiley36.gif

My
18.07.2005, 03:42
Uçaklari karistirmis, su anda Fransa'da ama ilk teyyareyle gelcam Trabzon'a diyomus smileys/smiley17.gif

Bora Sönmez
18.07.2005, 03:48
Ne isi varmis Fransa'da

TheCrow
18.07.2005, 06:02
Adam Bordeaux'un mali,Fransa'da olmayacak da nerde olacak?..

Junior'u Jean ile karistirmayalim.Junior Atletico Minerio'da,Jean Flamengo'da...

Muhalif
18.07.2005, 10:06
Gece sohbet bayagi koyuymus yahusmileys/smiley36.gifAllah'tan Kaan vahsi yasam belgeselinde sunucunun Trabzonspor'un transferlerinden bahsettigini iddia etmeden yatmissmileys/smiley36.gif

Transfere gelince.. bu kadar beklemisken artik en iyisini alip gelsinler.. obina bu bina ugrasmayalim.. madem parayi da gözden çikardilar sart midur brezilya.. avrupaya yönelsinler artik.. partizanda mesela bir zigic vardi benim bildigim Ibrahimoviç stilinde bir çocuk 22-23 yasinda falan olmasi lazim.. bence 3-4 milyon euro verilecekse partizan takla atarak verir onu...

ya da arjantine geçsinler avrupa uzak geliyorsa brezilyaya.. ne bileyim iste dedigim gibi artik zaten çok geç oldu.. açilisa yetistirecegiz diye tuttuklarini getirmesinler diyorum...

selçukabi
18.07.2005, 10:14
Bu kadar parayi gözden çikarmislarsa ben baska bir isim öneriyorum Deportivolu PANDIANI

Muhalif
18.07.2005, 10:19
Ben de aynen imzaliyorum selçukabismileys/smiley17.gif

TSlimetin08
18.07.2005, 10:26
Ya MSV Duisburgdan Ahanfouf yada Nürnberg den Marek Mintali alsak nasil
olur adam iki sesondur gol krali oldu hem birinci hem ikinci ligde
Mintallan Fatif cok deli bir forvet olur bence

Özkan Erdem
18.07.2005, 10:31
Bu brezilya artik gurur meselesi oldu da, bakalim bugün belli olur artik.. ömer sari dün gece telefonda öyle dedi trt ye

selçukabi
18.07.2005, 10:42
Deportivo bu oyuncu için 4 m.sterlin gibi bir ücret belirlemis.Bu oyuncuyu ingiliz kulüpleri istiyor ve Birmingham 3m.sterlini gözden çikarmis.Kaynak:

http://www.worldfootballers.com/player.php?ID=232&amp;Crumb= (http://www.worldfootballers.com/player.php?ID=232&amp;Crumb=country) country

CECEN61
18.07.2005, 10:57
s.a arkadaslar ben yeni katildim aslinda çok eski bi üyeyim ama sifremi yazarken 12 yi geçmisti galiba unutmusum :)) sizlerle geredede görüstük beraber resim falan çektik. ben kdz.eregli den murat. sizleri görünce tüylerim diken diken oldu.ben kendimi fanatik saniyordum sizleri görünce baya eksigim oldugunu anladim. transfer isine gelince bizimkiler mehmet yilmazi boyayip tr ye getirsinler bence bi boya parasina al sana felaket bi futbolcu. bu arada gerede kampinda mehmet yilmazla çekindigimiz resim takvim gazetesine çikmis meshur olduk. beni alsinlar abicim kurus parada istemem süper amatör ligde attigim golleri ben sayamadim smileys/smiley36.gifbence trabzonspor aurelloyu geri almak için elinden ne geliyorsa yapsin.

Faik Yılmaz
18.07.2005, 11:29
ya madem bu kadar parayi verecektik zuroyu neden almadik....

hem symekle iyi anlasiyordu. hemde takima çoktan isinmisti.....

Salih61
18.07.2005, 11:44
Deportivo bu oyuncu için 4 m.sterlin gibi bir ücret belirlemis.Bu oyuncuyu ingiliz kulüpleri istiyor ve Birmingham 3m.sterlini gözden çikarmis.Kaynak:

http://www.worldfootballers.com/player.php?ID=232&amp;Crumb= country (http://www.worldfootballers.com/player.php?ID=232&amp;Crumb=country) Obina geliyor...Obina...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bordoomavii
18.07.2005, 11:44

hem symekle iyi anlasiyordu. hemde takima çoktan isinmisti..... o yastaki futbolcuya okadar para verilmez.simdi alcagimiz oyuncu hem futboluyla hemde satilirken degeriyle bize kazanç saglayacak birisi olacak.zurowski ye okadar para verirsek en fazla 2 sene daha oynar.ama yetenekli genç bir futbolcu aldik mi bizde degeri katlanir takimada yarari olur.satarkende güzel bir ücret elde edebiliriz.

Oruç
18.07.2005, 12:00
Tabzonspor Deivid'te israrli

Trabzonspor, Brezilyali golcü için tüm imkanlarini seferber etti. Bordo - Mavililer, sambacinin kulübü Bordeaux'a 4 milyon 250 bin dolar bonservis bedeli önerdi

Trabzonspor, golcü listesinin ilk sirasindaki Deivid de Souza'ya en kisa süre içinde resmi imza attirmak için kesenin agzini sonuna kadar açti.

Bonservisi Bordeaux Kulübü'nde olan Brezilyali golcünün isini bitirmek üzere günlerdir geceli gündüzlü çaba harcayan Bordo - Mavili yöneticiler, Fransiz ekibine en son olarak 4 milyon 250 bin dolar teklif etti. Bordeaux'un geçen sezon Brezilya'nin Santos takiminda kiralik oynayan ve birçok kulüpten resmi teklif alan Deivid için yapilan bu teklifi az buldugu belirtildi. Trabzonspor'a gelmek isteyen yildiz futbolcu ise Bordeaux'lu idarecilerle görüserek transfere izin vermelerini talep etti. Deivid'in, Fransiz kulübü yöneticilerine büyük baski uyguladigi vurgulandi.

Trabzonsporlu yöneticiler kisa süre içinde imzalarin atilacagini vurguladilar. Bordo-Mavililer, "Transfere bitti gözüyle bakiyoruz. Ispanya'nin Deportivo kulübünden de Deivid'e teklif gelmis. Ancak yabanci kontenjani sorunlari var. Deivid bu nedenle teklifi kabul etmedi ve Trabzonspor'a gelmek istedigini bize iletti" dedi.

Milliyet

FATIH SULTAN TEKKE

Volkan Albayrak
18.07.2005, 12:10
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>17 Temmuz 2005 11:18

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor, Brezilya?dan almak istedigi son isim olan Santos?ta kiralik oynayan Bordeaux?un forveti De Souza ile anlasma noktasina geldi. Iste ayrintilar...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor, Brezilya?dan almak istedigi son isim olan Santos?ta kiralik oynayan Bordeaux?un forveti De Souza ile anlasma noktasina geldi. Bu oyuncunun yarina kadar Trabzonsporlu olmasina kesin gözüyle bakilirken, transferin toplam maliyetinin 5 milyon dolari buldugu vurgulandi. Souza?da beklenmedik bir sorun çikmasi halinde ise Flamingo?nun 22 yasindaki genç forveti Obina?yi hafta basinda Trabzon?a getirilebilecegi dile getirildi.

Ayrica Obina?nin gelmesi halinde Trabzonspor?a 4 milyor dolara malolacagi da ögrenildi. Karadeniz ekibinin listesindeki son isim ise Sao Paulo?nun 21 yasindaki golcüsü Roger Rodrigues Da Silva. Brezilya?da yildizi yeni parlayan bu futbolcuyla ilgili girisimlerin De Souza ve Obina?da bir sorun çikmasi halinde hizlandirilacagi vurgulandi. Yöneticilerin Da Silva?nin menacerleriyle bir görüsme yapip prensip anlasmasina vardigi da iddia edildi.

Öte yandan Bordo-Mavililer?in Atletico Mineiro?nun formasini giyen Fabio Junior Pereira ile her konuda anlastigi Brezilya gazetelerine yansidi. Bu futbolcunun da forvet için dördüncü alternatif olarak listede yer aldigi dile getirildi. Baskan Atay Aktug transfer çalismalarinin sürdügünü dile getirip, ?Amacimiz gelecek sezon ses getirecek bir ekip olusturmak. Adimlarimizi bu yönde atiyoruz. En iyi transferi yapacagimizdan kimsenin süphesi olmasin'' dedi.</TD></TR></T></TABLE>www.internetspor.com

Salih61
18.07.2005, 12:11
5 milyon dolar...Arkadaslar biz nerden nerelere gelmisiz haberimiz yok...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

HerYerde
18.07.2005, 12:12
bu ne yaw her yerde trabzonla ilgili olumsuz haberler var.bu takimin bi aya ihtiyaci var falan bence bosa ugrasmayalim.gidelim brezilyadan alalim bi forvet sonra gidip feridunu geri alalim tamam.bunlarin üstüne bi de burak yilmazi alirsak kaymali kadayif olur

falcon61
Trabzonsporlu yöneticiler çikiyor diyor ki 'gelecege yatirim yapiyoruz sokaga atacak paramiz yok yasli oyuncu alamayiz' yahu bu takim 20 küsür yildir sampiyon olmamis ve milyonlarca taraftari trabzonspor yönetimi artik duyun taraftarin sesini paraya kiyin sampiyon olalim sonra taraftar size gereken maddi destegi fazlasiyla verir yeterki yillardan sonra bi sampiyonluk görelim yaziktir bu özlemle yasayan insanlara..

Oruç
Artik alalim alacaksak,neredeyse elemeler baslayacak!

FATIH SULTAN TEKKE

TSunami
18.07.2005, 12:17
yerli oyuncu transferi düsünülmüyormu bu kadro çok dar. en az 3-4 tane daha iyi yedek lazim. bu konudan bahseden yok yönetimden

Tmac61
18.07.2005, 12:22
Taraftarin üzerinde beklentisi olan bir oyuncuyu alamadik bu sahis m.z....

Simdi de Deivid için sabirsizlaniyoruz...Eger bu da alinmaz ise ikinci yariya kadar kombineler zor satilir...

Oğuzhan Görkan
18.07.2005, 12:25
bence bu deivid en iyisi benimgönlüm andan yana bakalim ne olacak bu arad yöneticiler hep bugün bitti yarin bitecek diolar ama ben fazla inanmiyorum kacinci söyleyisleri

CECEN61
18.07.2005, 12:27
abicim bende brezilyali futbolculara pek isinamadim. bence avrupadan alsinlar ii bi golcü. madem 4-5 milyon dolari gözden çikardilar. frankovski var vislakrakowda. koller alinamazmi 2 sene daha oynar o adam valla koller gibi bi forveti olsun trabzonspor kimse duramaz. kule gibi adam vurdugunu yikiyor.

HerYerde
18.07.2005, 12:31
yok ya ne olur kollerden ben sevmiyorum onu zaten o tipte bi oyuncumuz var(m.yilmaz)ama frankovski olabilir.bu arada metin akbasoglu güven transferinden sonra iyice elini çekmis bu transfer isinden artik sadece bozoglu ve sari ilgileniyomus transferle

owenank
18.07.2005, 12:31
DunAtay Aktug'da TRT'de transferin bu kadar zor olacagini tahmin etmemistik itirafinda bulundu ve golcu transferi icin eli kulaginda dedi. TV8 de canli yayina katilan Omer Sari ise, bugun olursa olacak yoksa Brezilya'dan donuyoruz dedi. Iki aciklama celisiyor gibi. O yuzden her gaztenin farkli haber vermesi de normal. Daha bizim yoneticilerin soyledikleri birbirini turmuyor ki!

Faik Yılmaz
18.07.2005, 12:32

hem symekle iyi anlasiyordu. hemde takima çoktan isinmisti.....

o yastaki futbolcuya okadar para verilmez.simdi alcagimiz oyuncu hem futboluyla hemde satilirken degeriyle bize kazanç saglayacak birisi olacak.zurowski ye okadar para verirsek en fazla 2 sene daha oynar.ama yetenekli genç bir futbolcu aldik mi bizde degeri katlanir takimada yarari olur.satarkende güzel bir ücret elde edebiliriz.

sevgili arkadasim o dedigin türkiyede geçerli.adam daha 28-29 yasindaydi.3-4 yil çok rahat oynardi.deportivoda donato vardi 41 yasinda futbolu biraktiginda kendisi istedigi için birakmisti.klübü onu hala birakmiyordu.bir örnek daha hagidem adam zurodan 4 yas daha ihti yardi ama 4 yil daha oynadi....

Volkan Albayrak
18.07.2005, 12:32
taktik bi kere ya brezilya ya brezilya ne varsa brezilyada yönteim brezilyada transfer zor diyor 2 aydir. zorsa oradan yapmak zorundamisin gel türkiyeye bak avrupadan zaten geç kaldik.

Faik Yılmaz
18.07.2005, 12:34
naklovvvv gönüldasima ayne katiliyorum.....

Volkan Albayrak
18.07.2005, 12:36
Trabzonspor'un yeni kalecisi Jefferson, Bordo Mavililerin Brezilya'dan transferi Stoper Eller'e övgü yagdirdi.. Iste Jefferson'un açiklamalari..

Brezilyali kaleci Jefferson, yeni transfer Fabiano Eller'i öve öve bitiremedi. Teknik direktor Senol Günes'in, "Fabiano'yu tanimiyorum. Ama genç olmasi bizim için sans" dedigi yeni stopere Jefferson, "10 üzerinden 10" verdi. Siyahi oyuncu, "Fabiano'yu çok iyi biliyorum. Çok iyi bir oyun tarzi var. Takim oyununda mükemmel. Savunma oyuncusu olarak da her türlü yetenegi var. Trabzonspor iyi bir seçim yapmis" dedi.
fabioano kaç yasinda 28 degilmi nasil gensç oluyor. zuro 29 yasinda bu yastaki futbolcuya o kadar para verilmez dendi fabiona geldi 28 yasinda genç oldu. bu nasil is ben anlamadim

TSunami
18.07.2005, 12:38
smileys/smiley36.gifpolonya mi daha zor brezilya mi.smileys/smiley36.gif

eger takim da bu transfer muhabbetini bizim kadar takip ediyosa vay halimize. bu kafa karisikliligiyla 3 ayda toparlanamaz.

Hüseyin Kurt
18.07.2005, 12:39
arkadaslar ne alaka diyeceksiniz ama size süper bi futbolcu söylüyüm defansin solunda oynuyor geçen gece izledim santos-sao paulo maçinda.carlinho muydu neydi.söylemedi demeyin 1-2seneye kadar avrupayi pesinde kosturur.hah buraya yazdim iste.

Salih61
18.07.2005, 12:40
Arkadaslar bugün son gün bakalim yönetim kimi alacak...Almadiklari zaman konusuruz...Bu yüzden biraz sabir diyorum...

Volkan Albayrak
18.07.2005, 12:42
Polanyada bu kadar zor degil sayin yöntecilerimiz sezon sonu kaç kere polanyaya gittiler..yok sahibinin kizi trafik kazasi p.tesi gidecez yok sahibinden onay sali gidecez dediler dediler sonrada brezilyaya gittiler. dogru dürüst wislali yöneticilerle yüz yüze görüsmediler bile eger bu brezilyada kaldiklarinin yarisi kadar polanyada kalsaydilar klos ve zuroyu alirlardi.

bobmarley
18.07.2005, 12:44
wislada oynayan frankowski devre arasinda alternatif olarak alinabilir...fatihin yaninada deivid..obina...hangisi daha iyi bilmiyorm ama.deivide verilen para fazla gibi geldi bana..obinami deividmi? bu 1.soru isareti.ikinci bi söylemde..senol günes forvet isini hallettikten sonra defansada bi yerli oyuncu alabiliriz demis...son olarak bisey söylemek istiyorum..dün aksam tv8 deki santos- sao paulo maçinda santosda 3 numara giyen oyuncuya dikkat ettinizmi..ortasahanin solunda oynuyodu..!!

Volkan Albayrak
18.07.2005, 12:47
mükemmel bir oyuncu bi iki sene sonra r.carlosun yerini alir bence.

Volkan Albayrak
18.07.2005, 12:50
Bu arada obinayi izleyen hiç kimse yokmu nasil bir futbolcu

Özkan Erdem
18.07.2005, 12:50
Gol atti iyi güzel de kaç kere adam kaçirdi arkasina dikkat ettin mi

TSunami
18.07.2005, 12:52
o parayi eder mi etmez mi kiyasi neye göre yaptiginiza bagli. crew 7,8 milyon? ederse deivid bence 15 milyon ? eder. bu isler biraz tutturabildigine. yönetimde oyuna gelmek istemiyor ama geç kaldi. transferlerde geç kalindigina katiliyorum ama gelismeleri tam bilmedigimiz için acimasizca beceriksizlik ilgisizlik gibi ithamlara girmiyorum.
brezilyadan tavsiye ettiginiz topçularla ilgili debrezilyada her maç bir iki oyuncu ön plan çikip muhtesem oynayabiliyor. sonra bir daha adini duymuyorsunuz. sezon içindeki genel durumuna bakmak gerekli.

Özkan Erdem
18.07.2005, 12:52
Trabzonspor'un yeni kalecisi Jefferson, Bordo Mavililerin Brezilya'dan transferi Stoper Eller'e övgü yagdirdi.. Iste Jefferson'un açiklamalari..

Brezilyali kaleci Jefferson, yeni transfer Fabiano Eller'i öve öve bitiremedi. Teknik direktor Senol Günes'in, "Fabiano'yu tanimiyorum. Ama genç olmasi bizim için sans" dedigi yeni stopere Jefferson, "10 üzerinden 10" verdi. Siyahi oyuncu, "Fabiano'yu çok iyi biliyorum. Çok iyi bir oyun tarzi var. Takim oyununda mükemmel. Savunma oyuncusu olarak da her türlü yetenegi var. Trabzonspor iyi bir seçim yapmis" dedi.
fabioano kaç yasinda 28 degilmi nasil gensç oluyor. zuro 29 yasinda bu yastaki futbolcuya o kadar para verilmez dendi fabiona geldi 28 yasinda genç oldu. bu nasil is ben anlamadim

Zurawski 29 yasinda ve degeri 3 milyon euro civarindaydi, fabiano 28 yasinda ve deger 1 milyon dolar.. Ayrica ts nin defansta tecrübeli bir oyuncuya ihtiyaci var, forvette ise bu isiminverilecek fiyata oranla tercihen birgenç olmasi daha mantikli..Hemgünükurtarmak hemgelecegeyatirim..

Hüseyin Kurt
18.07.2005, 13:00
zaten hosuma giden özelligi ofansif özelligi.dikine muhtesem.türkiyede hangi defansif kanat var öyle.

CECEN61
18.07.2005, 13:05
bence frankowskinin pesini birakmasin trabzonspor. mükemmel bi çocuk.kollerde süper abi yani adam beton gibi mehmet yilmazin ben kafayla top indirdigine sahit olmadim birak kafa vurdugunu görmedim.koller kafayla top indirip pas verebilen bi oyuncu. kaleye sirti dönükken iyi paslar çikarabilen biri.ayrica son vuruslarida mükemmel.bide celticte bi oyuncu vardi. ayni koller gib hatirlamiyorum simdi oda süper. ben brezilyadan forvet istemiyorum. avrupadan alsinlar forveti.

bobmarley
18.07.2005, 13:05
celaleddinle uyumlu olurlarsa çok güzel olur sol taraf..yattara geldi geleli ataklarin geneli hep sag taraftan gelisiyo..sol taraf fazla kullanilmiyo..daha çok defansif görevi görüyo..ama iki kanadida kullanirsak rakip kim olursa olsun gol atmak için terihlerimiz,alternatiflerimi çogalir..kapali ve akontrollü defans sikintisi çekmeyiz..

Özkan Erdem
18.07.2005, 13:11
Deivid transferi gerçeklesirse saten sol açik gibi oynadigi için soldan hücum konusunda epey gelisiriz gibi geliyor bana.. Ancak bu saatten sonra Lee gönderilip yerine baska bir adam alinacak fikrine sadece gülerim.. Yanlis anlamayin fikrin dogruluguna yada yanlisligina gülmem.. Yönetime gülerm..

sbay
18.07.2005, 13:21
frankowski31 yasinda hatirlatirim

bobmarley
18.07.2005, 13:22
deivid forvette oyniycak..ortasahaya gelip top alicak,soldan atak gelistiricek...tam randimanli oynayamaz o zaman..sol tarafa gerçekten iyi bi adam lazim..maximi göndermeseydik keske..lee den iyiydi en azindan..neyse..gerekli takviyeleri eninde sonunda yaparlar die düsünüyorm..sampiyon olmadikça gökdenizle fatih gitmiycek çünki..bu kesinlesti artik..

Colakoglu
18.07.2005, 13:25
bence forvet transferi bidahaki haftanin basina dogru ancak sonuclanicak bakinda görün..

Özkan Erdem
18.07.2005, 13:26
hiç seyrettin mi deivid i ?

sürekli orta alanda top aliyor ve tasiyor.. Deivid uç eleman degil daha çok sol açik veortasahaya dönük bir adam benim izledigim.. Bunun yaninda golcülük özelligi var..

metinulusoy
18.07.2005, 13:27
bence yönetim transferde deç kalmis sayilmaz.ne çabuk unuttunuz eziklerin alexi 1 yilda,nobre ve lucinoyu 3 ayda transfer edebildigini.biz yine onlardan daha becerikli çiktik.unutmayalimki yöneticilerde bizim gibi is güç sahibi.adamlar islerini güçlerini birakip oralarda futbolcu almaya çalisiyorlar.o yüzden elestirilerde biraz daha dikkatli olalim derim.

selçukabi
18.07.2005, 13:28
bence solda Volkan çok iyi yerine adam bakmak fazla lüx gibi geliyor.Bizim asil stoper mevkiini düsünmemiz lazim. Eger CL'ye girersek bu bölgede çok sik cezali oyuncu veririz, formsuzluklar sakatliklar derken...benim söyle bir fikrim var, bejeke türkiyedeki nerdeyse bütün yerli stoperleri topladi (toraman, çagdas, zan, adem dursun, kürsat, mus.dogan, koray,emre) bunlardan mutlaka 4 tanesini kadroda tutacaktir.Mustafa dogan ve emre disinda bunlardan birtanesini alsak nasil olur??? hem sampiyonlar liginde oynamak kim istemezki? bejeke de bize jest yapmis olur.smileys/smiley5.gif

sbay
18.07.2005, 13:29
bildigim kadariyla lemi mart ayindan beri brezilyada

bobmarley
seyrettim..fatih tekkeyle benzer özellikleri çok..ilerde top dagitma..ortasahadan top alma..birebir..vs..ama bu adam forvet için alinicak..öyle yapmasina izin vermez senol hoca sanmiyorm..izin vericekse forvete baska bi oyuncu daha alsinlar o zaman..fatih yine ilerde tek basina kalicak o zaman..

CECEN61
frankowski 31 yasinda olmasi biseyi degistirmez. nedved kaç yasinda vede yuventus 2008 e kadar sözlesmesini uzatti. trabzonsporun iskeleti zaten çok genç. bu gençleri oyuna katilimini saglayacak tecrübeli ortasaha oyuncularina ihtiyaci var. top gelmezse adrianu bile bisi yapamaz mühim olan topun forvet hattina tasinabilmesi. zurawskiyi nasil alamadilar arkadas para toplayip biz alsaydik adami.lanet olsun. glowacki var wislanin defansinda o çocukta süper.mesela ben bu sene erdinçten pek yarar gelecegini sanmiyorum. insallah yanilirim ama durum bunu gösteriyor. sol kanada lee çok çaliskan ama bal yapmayan ari gibi. volkan süper twknigi var ama biraz agir. birebirde adam aksiltmesi biraz zayif. vuruslari iyi. volkanin biraz daha kilo vermesi gerek. sol kanada volkan favorim. bize gelecek forvet fatihinüzerindeki baskiyi biraz da olsa hafifletecek biri olmasi lazim yerinde durmayan bi adam lazim boyuna çapraz kosular yapabilen defansin aklini karistirabilen bi forvet lazim gol atmasinada gerek yok. golü atacak adam çok.

Tolgaa6161
18.07.2005, 13:30
bordeaux radyosundan aldigim habere gore Deivid bordeaux ya geri donmeyecek

ama nerye gidecegi daha belli degil in$allah bize gelir

Özkan Erdem
18.07.2005, 13:31
tamam güzel bende bu fikirdeyim de bu is güç sahibi adamlar islerinin basinda olmadan da isleri yürüyebilecek adamlar.. Adamlar dükkanini kapayip transfer yapmaya gitmedi.. Elestirmek istemiyorum, destekten yanayim ancak transfer politikamizda çuvalladigimiz bir gerçek.. Gelen oyuncular kötü demiyorm ama zamanlama kötü oldu, ayrica forvet transferi bu hafta bitmek zorunda çünkü bildigim kadariyla Sampiyonlar ligi ön eleme maçlarinda oynayacak kadroyu belirleyip yetkilileregöndermemiz gerekiyor...

selçukabi
18.07.2005, 13:32
hiç seyrettin mi deivid i ?

sürekli orta alanda top aliyor ve tasiyor.. Deivid uç eleman degil daha çok sol açik veortasahaya dönük bir adam benim izledigim.. Bunun yaninda golcülük özelligi var..

bizim fatih gibi yani...ikisi harika bir ikili olur, rakip defans hangisini tutacagini sassiracak.O yüzden Senol hoca çok istiyor onu???

sbay
18.07.2005, 13:34
2.5 milyon euro verip 2yil oynadiktan bedava elden cikmasi ts icin kötü olur ama deivide 4 milyon dolar verip oynatmak daha karli olur ki deivid 25-26 yasinda bildigim kadariyla

selçukabi
18.07.2005, 13:34

baba senin oradan bize bire-bir haber vermen lazim yaa.TV5 gibi çalis bizi aydinlatsmileys/smiley2.gif

CECEN61
18.07.2005, 13:35
yine söylüyorum bizim almamiz gereken forvet oyuncusu çok hareketli birisi olmasi lazim.hizli olmasi lazim. gol atmasina gerek yok sadece yaptigi kosularla koridorlar açmasi yeter fatih bu tipte bi oyuncu degil.fatihin isi gol atmak ve attirmak.üzerinde baski olmadigi zaman çok raat gol atabilen bi golcü. o yüzden fatihe gökdenisze symek e koridor açabilen kosulariyla defansi allak bullak edebilen biri lazim. interli marthins :)

Özkan Erdem
18.07.2005, 13:36

baba senin oradan bize bire-bir haber vermen lazim yaa.TV5 gibi çalis bizi aydinlatsmileys/smiley2.gif

Hakkaten ya, bizim haberlerin yarisi yalan burda.. hatta yarisindan da fazla.. oldu olmadi geldi gitti..

metinulusoy
18.07.2005, 13:36
leminin orda olmasi normal.o yönetici degil.futbolcu izleme komitesinde görevli.onun her zaman yurt disinda olmasi normal.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley9.gif

zanoylu
18.07.2005, 13:37
Söylediklerinin çoguna katiliyorum ama zamaninda çuvalla alinan topçulari antrönörün kucagina birakip sonrada sans uyum saglayamadilar diyen yönetimlerde gördük.

Evet forvet için geç kaliyoruz ama alinanin da faydali olacagini düsünüyorum.

CECEN61
18.07.2005, 13:41
ya bu interli marthins için para toplayalim bi hesap açalim valla benden 3 milyar arkadaslar. kaç milyon dolardir ki. abi manya bi adam. yemin ederimki trabzonu tek basina sampiyon yapar. :) ee abi hayal kurmadan da olmuyor

sbay
18.07.2005, 13:41
sonucta bi alt yapi olusturuldu brezilyada ki yöneticiler 6 ay polonya yolunu asindirdilar ama zuraw dahil glowacki klosgibi adamlari da alamadilar

Utku061
18.07.2005, 13:43
Bence Sezon açilisina forvet transferi yabi Devid'i yetistirirler insallah,çünkü hiç biryönetim sezon açilislarinda protestolarla karsilasmak istemez gibi me geliyor! smileys/smiley2.gif

Berat
18.07.2005, 13:45
bence yönetim transferde deç kalmis sayilmaz.ne çabuk unuttunuz eziklerin alexi 1 yilda,nobre ve lucinoyu 3 ayda transfer edebildigini.biz yine onlardan daha becerikli çiktik.unutmayalimki yöneticilerde bizim gibi is güç sahibi.adamlar islerini güçlerini birakip oralarda futbolcu almaya çalisiyorlar.o yüzden elestirilerde biraz daha dikkatli olalim derim.

Ben de diyorum ki yönetici agzindan çikmis cümlelerle onusmasak, yönetimin avukatligini yapmasak da kendi düsünelerimizi dile getirsek..

8 gün sonra maçimiz var ve sen diyorsun ki yönetim geç kalmis sayilmaz?? Hangi mantikla söylüyorsun bunu Allah askina çok merak ediyorum..atay Aktug, Ibrahim Sahin taraftardan özür diliyorlar, geç kaldiklarini kabul ediyorlar..Kendinde suç görmeyen sahislar Ömer Sari ve Murat bozoglu.. Sen de burada onlari savunuyorsun, hem de onlarin agzindan çikan cümlelerle.. POLLYANNACILIK'A SON!!!

Akın NAZİFOĞLU
18.07.2005, 13:45
arkadaslar ne alaka diyeceksiniz ama size süper bi futbolcu söylüyüm defansin solunda oynuyor geçen gece izledim santos-sao paulo maçinda.carlinho muydu neydi.söylemedi demeyin 1-2seneye kadar avrupayi pesinde kosturur.hah buraya yazdim iste.

haklisin adam daha 18 yasinda ve sol kanati tek basina sürüklüyor.

bu adami simdi al çok degil seneye en az 3 misline sat.

zanoylu
18.07.2005, 13:46
Yönetim 1 ay önce Fatihe 10 milyon euro fiyat biçmisti getiren alir demisti,tabii yurt disina,o adamlarinda kendilerine göre prensipleri vardir.Talip olunan futbolcuyu mutlaka alinacak diye bir sey yokki kardes......!

Oruç
18.07.2005, 13:46
Bence de sezon açilisina yetistirilmesi lazim deivid'in veya baska bir forvetin!

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

Berat
18.07.2005, 13:48
sonucta bi alt yapi olusturuldu brezilyada ki yöneticiler 6 ay polonya yolunu asindirdilar ama zuraw dahil glowacki klosgibi adamlari da alamadilar

Alamadilar diye birsey yok..Sorumlu yöneticimi aliyordu ama "dengeler"(!) gerekçesiyle bazilari aldirmadilar..Simdi forvet için konusulan rakam 5 Milyon dolar.. Bu ne perhiz, bu ne lahana tursusu..Edited by: Berat Tekke

sbay
18.07.2005, 13:48
obina da olabilir 3.5 milyon dolara

CECEN61
18.07.2005, 13:49
bence golcüyü polonyadan almalari lazim çünkü symek yanliz kalacak.bu zaman olmasa bile devre arasinda trabzonspora polonyali bi futbolcu sart çünkü symek kendini mutsuz hissedebilir. abi glowaçki. defansa. orta sahayada frankowski. alsinlar birini.

Akın NAZİFOĞLU
18.07.2005, 13:51
OBiNA DA iSLEM TAMAM...!
<TABLE height=100 cellSpacing=4 cellPadding=4 width=611 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width=1420>

http://www.karadenizgazete.com/gazete/2005/read/today/spor01.jpgYeni sezonda Süper Lig'de Samba rüzgari estirmeyi planlayan Trabzonspor yönetimi, her konuda anlasmaya vardigi Flamengo'nun golcü oyuncusu Obina'yi Trabzon'a getirmeye hazirlaniyor

19 GOL ATTI

Trabzonspor yönetimi, Brezilya'da ki golcü oyuncu arayislarini sonuçlandirdi. Golcü oyuncu transferinde önceligi Deivid De Souza'ya veren Bordo-Mavili yönetim, Sambaci'nin menajerinin isi yokusa sürmesi nedeniyle Flamengolu Obina'nin isini bitirdi. Yaklasik 5-6 aydir izlenen oyuncular arasinda yer alan Obina, bu sezon oynadigi 11 maçta rakip filelere 4 gol gönderdi. Obina geçtigimiz sezon ise Brezilya Ligi'nde 19 gole imza atti.
O DA ÇOK ISTEDI

Brezilya Ligi'nde süratli stili ve uzaktan attigi sert sutlarla isminden söz ettiren Obina ise Jefferson ve Fabiano Eller'in Trabzonspor'a gelmesi nedeniyle transferinin bir an önce resmiyete dökülmesini bekliyor. 22 yasinda olan ve gelecekte kendisinden çok sey beklenen Obina'nin transferi için tüm imkanlarini kullanan Trabzonspor yönetimi, bonservis ücreti olarak Flamengo Kulübü'ne 3.5 milyon dolar ödeyecek.
EN IYILERINI ALDIK

Brezilya'da bulunan Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari, transferde iyi isler yaptiklarinin altini çizerken, "Brezilya Ligi'nin en iyi futbolcularini aldik. Bu oyuncularin Trabzonspor'a kisa sürede uyum saglamasi bizim sampiyonluga giden yolda isigimiz olacaktir. Yeterki Bordo-Mavili taraftarlar desteklerini arttirarak sürdürsünler. Trabzonspor camiasi tek yukmuk oldugu zaman, bu güçlü kadromuz ile sampiyonluga daha kolay ulasiriz" diye konustu.

Deivid?in hikayesi!

Oyuncunun menajeri, daha fazla para kazanma hirsiyla, Ispanya kulüplerini de devreye soktu. Menajerin tüm isteklerini yerine getiren Trabzonspor yönetimi ise bu transferde daha fazla israr etmiyor
ISPANYA DEVREDE Trabzonspor'da yilan hikayesine dönen Deivid'in transferi, Bordo-Mavili takimin gündemindeki yerini korurken, Sambaci oyuncunun menajeri isi yokusa sürmeye devam ediyor. Uzun süredir Brezilya'da karargah kuran Bordo-Mavili yönetim, transferdeki en büyük bütcesini golcü oyuncu için ayirirken, Deivid De Souza için tüm sartlar zorlandi. Ancak oyuncunun %40 hissesini elinde bulunduran Deivid'in menajeri, sambaci oyuncudan daha fazla para kazanmak için bazi Ispanya kulüpleriyle de görüsüp fiyat arttirmaya çalisiyor.
FAZLA PARA IÇIN Menajerin daha daha fazla para kazanmak için Deivid'i kullanmasi golcü oyuncuyu da kizdirirken, Sambaci golcü, her firsatta Trabzonspor'a gitmek istedigini yineliyor. Özellikle Fabiano Eller'in Deivid'i arayip, "Rüyada gibiyim. Trabzonspor taraftari beni havalimaninda muhtesem bir sekilde karsiladi. Burasi çok büyük bir kulüp. Senin de burada olmasi isterim" demesi, Deivid'i Trabzonspor'a baglayan baska bir etken oldu. Deivid, menajerini ikna etmek için her türlü yolu denerken, Trabzonsporlu yöneticiler ise golcü oyuncu transferini daha fazla uzatmayi düsünmüyor.
</TD></TR></T></TABLE>kaynak karadeniz gazetesi

metinulusoy
18.07.2005, 13:53
bence 6 gün sonraki rakibi katar maçindaki kadroyla bile geçeriz.o yüzden transferde geç kalinmamistir dedim. önemli olan 10-24 agustosta karsilasacagimiz rakip. o zamana kadar transfer biter ve takima uyum saglarlar.

zanoylu
18.07.2005, 13:54
Yaaw Arkadaslar italyan takimi bologna da galiba LOCATELLI diye bir topcu vardi.Adam süperdi alicisi falan çikmadi galiba hayretsmileys/smiley5.gif

sbay
18.07.2005, 13:56
locatelli 10 milyon euroya fiorentinaya gitti

selçukabi
18.07.2005, 13:56
Yaaw Arkadaslar italyan takimi bologna da galiba LOCATELLI diye bir topcu vardi.Adam süperdi alicisi falan çikmadi galiba hayretsmileys/smiley5.gif

Fiorentina'ya gitti kendileri smileys/smiley2.gif

metinulusoy
18.07.2005, 13:58
obina interli martins stilinde bir oyuncu gibi.bi ara izlemistim hatirladigim kadariyla öyle.ondan bira uzun.okudugum haberlerdende bu sekilde birsey sezdim.izleyen varsa bana katilir.

sbay
18.07.2005, 13:59
evet martin se benziyo ama daha uzun

bobmarley
18.07.2005, 14:02
o zaman iyi..forvete böyle bi oyuncu gerekiyo zaten...son vuruslarida iyiyse çok güzel olur..deivid ikilemde birakiyo insani ama..gerekn bu..bu arada..symek in tekbasina kalmamasi gerekiyo..bu görüse katiliyorum..

Berat
18.07.2005, 14:08
Dün bir arkadas Brezilya forumlarindan alinti yapmisti, simdi bulmaya üseniyorum ama Brezilyali bir vatandasin yorumunu yazayim;

"Geçen sene Al-Ittihad'a gitti..Iyi bir striker,son vuruslari iyi..Ona iyi pozisyonlar hazirlanirsa çok gol atar..ama çok tembel, hiç kosmuyor..Kendini çok gelistirmesi lazim"..

Tamam,bizim ihtiyacimiz olan golcü tipi "striker" yani son noktada bitirici hamleyi yapacak adam olabilir..Ama lütfen az önce "stili Martinse benziyor zaten" diyerek adami öven arkadaslar, simdi "zaten bize striker lazimdi" seklinde yorumlar yapmasinlar..

Bir de kaç sayfadir herkes Obina hakkinda yorum yapiyor da; Allah askina bu adami kim izledi dogru düzgün yaa smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifEdited by: Berat Tekke

Oğuzhan Görkan
18.07.2005, 14:12
bence golcüyü polonyadan almalari lazim çünkü symek yanliz kalacak.bu zaman olmasa bile devre arasinda trabzonspora polonyali bi futbolcu sart çünkü symek kendini mutsuz hissedebilir. abi glowaçki. defansa. orta sahayada frankowski. alsinlar birini.

kardes ne alaka yaw o zaman szymek futbolu birakir illa polonyali olmasi gerekmez ki olsa iyi olurdu ama...........simdi brezilyalilar warsmileys/smiley36.gif

zanoylu
18.07.2005, 14:13
Sbay ve selçukabi açilamalar için tesekkür kaçirmisizsmileys/smiley9.gif

sbay
18.07.2005, 14:13
berat tekkearkadasim ben lig tv den izledigim 15 saniyelik bi obina nin golün den esinlenerek söyledim ki orda gördügümobinanin tarzi martinse benziyodu ama daha uzun tipli.

metinulusoy
18.07.2005, 14:18
ben bundan 2-3 ay önce tv8de flamengonun bi maçini izlemistim.sanirim sao paolo ile maçlari vardi.hatirladigim kadariyla martinse benziyor dedim.ayrica süratliydi.flamengonun forum sayfalarina girilmiyor.çünkü üyelik istiyor.(okumak için bile)

61trabzonomer
18.07.2005, 14:25
eger martinse benziyo sa hiç kaçirmayalim bilgim yok bu oyuncuyla ilgili ama martins gibi ise oy oy david falan hiç gerek yok ........

Altan 61
18.07.2005, 14:29
locatelli 10 milyon euroya fiorentinaya gitti

Locatelli degil Luca Toni dur Palermo dan .Locatelli Bologna da oynuyor ve ikinci lige dustuler.

zahido
18.07.2005, 14:30
Bi forvettir gidiyo burada sol kanattaki ve defanstaki aksakliklarida yazmaliyiz Bence yönetim suan lee yi gönderip yerine yurtiçinden kulubeye adam alabilir nassi olsa leede oturuyor gelecek adamda oturur Açikta olan yabanci kontenjaninada bi tane daha defansayabanci transfer yapilir böylece Defansa kesin adam lazim yarin öbürgün basimizi duvara çok vurcaz gibime geliyo...

EmrahYalçınalp
Dün bir arkadas Brezilya forumlarindan alinti yapmisti, simdi bulmaya üseniyorum ama Brezilyali bir vatandasin yorumunu yazayim;

"Geçen sene Al-Ittihad'a gitti..Iyi bir striker,son vuruslari iyi..Ona iyi pozisyonlar hazirlanirsa çok gol atar..ama çok tembel, hiç kosmuyor..Kendini çok gelistirmesi lazim"..

Tamam,bizim ihtiyacimiz olan golcü tipi "striker" yani son noktada bitirici hamleyi yapacak adam olabilir..Ama lütfen az önce "stili Martinse benziyor zaten" diyerek adami öven arkadaslar, simdi "zaten bize striker lazimdi" seklinde yorumlar yapmasinlar..

Bir de kaç sayfadir herkes Obina hakkinda yorum yapiyor da; Allah askina bu adami kim izledi dogru düzgün yaa smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Bu adami izleyip yorum yapanlarin sayisi ile Zurawski'yi izleyip yorum yapanlarin sayisi arasinda uçurum oldugunu sanmiyorum.

(Hiç degilse TV8 var, o da ayri bir konu tabi...)

bobmarley
martins gibi olsa santos,sao paulo,corinthias gibi takimlarda olur...sanmiyorm ben öyle oldugunu...

sbay
18.07.2005, 14:33
zahido düzelltigin icin saol bi karisiklik olmus

metinulusoy
18.07.2005, 14:35
flamengo brezilyanin en büyük ve en çok taraftara sahip kulübü.180 bin kisilik maracana stadi bu takima ait.bu sezon kötü durumda olabilir ama büyük bir takim.

bobmarley
18.07.2005, 14:38
hmm..bilmiyodum..ok...milli formayi giymismi hiç peki..

sbay
18.07.2005, 14:39
ya bu martinse benzeme konusunu uzatmaya gerek yok eger TRABZONSPORumuza katkisi olacaksa önemli bi transfer olabilir

zahido
18.07.2005, 14:41
jeferson

emrah& nbsp; erdinç eller& nbsp; celo

yattara&nbsp ;hüseyin&nbs p;&nbs p; semak& nbsp; volkan

fatih& nbsp; gelecek olan yabanci

Simdi bu kadroya baktigimiz zaman ben gökdenize yer bulamiyorum açikçasi Ilk önce defansa transfer olmasi lazim Bu sene gsyi gördünüz arka 4lüyü saglama aldi az daha o kadroyla sampiyon oluyodu Burda fotvetten çok defansa ihtiyacimiz var bence ve bide sol açiga alternatif isim....

metinulusoy
18.07.2005, 14:50
bence gökdeniz ya yattaranin yerinde oynar.yada solda volkanin yerinde oynar.bende senin gibi düsündüm ama gökdenizsiz olmaz tabiki.

Berat
18.07.2005, 14:50

Bir de kaç sayfadir herkes Obina hakkinda yorum yapiyor da; Allah askina bu adami kim izledi dogru düzgün yaa smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Bu adami izleyip yorum yapanlarin sayisi ile Zurawski'yi izleyip yorum yapanlarin sayisi arasinda uçurum oldugunu sanmiyorum.

Istatistik bilimine basvuralimsmileys/smiley1.gif

Zurawski; 218 maç 109 gol 29 yasinda olmasina ragmen Celtic'e transfer yapti..

Obina; 21 yasinda Suudi Arabistan'a transfer olmus..ve ertesi sene geri dönmüs..Sahsen benim için olumsuz bir referans..Ama tabii ki iyi çikmasini istiyoruz..Ben sadece adami izlemeyen arkadaslarin sayfalari doldurmalarindan duydugum rahatsizligi dile getirdim..

Son olarak; Zurawski hakkinda yeterince referansim da var..Polonyadan..smileys/smiley2.gif

Bu arada Emrah birsey söyledi yazdigimla ilgili, ben de cevap yazdim..Lütfen Zurawskiyi gündemin ilk maddesine oturtmayalim tekrarsmileys/smiley4.gif

AyhanPe
18.07.2005, 14:51
ya duran toplari iyi kullanan birinede ihtiyacimiz var.orta saha
oyuncsusu symegin yaninda yükünü alan biri.hüseyin cok yavas
kaliyor.alinacak iki forvet adayida iyi.bu yüzden kafayi buraya
yormayalim.bizim aslinda defansada yerli bi kac futbolcu almamiz
lazim.bu arada altyapidan cikanlarada daha fazla sans verilmeli.neyse
bu sene ayri bi hava var.sanirim sampiyon olcazsmileys/smiley1.gifsadece rüyamda göre göre biktim

metinulusoy
18.07.2005, 14:52
http://www.spor3.com/images/Tolga_Seyhan_1.JPGTolga ilk sinavini verdi
Shaktar?a transfer olan Tolga Seyhan ilk maçinda tam puan aldi.

Trabzonspor'dan teknik direktörlügünü Lucescu'nun yaptigi Shaktar Donetsk'e transfer olan Tolga Seyhan ilk maçinda begenildi. Ukrayna Birinci Ligi'nin 2. haftasinda Dnipro karsisina çikan Shaktar sahadan 2-0 galip ayrildi.

Ilk 11'de sahaya çikan Tolga, 49. dakikada Vorabey'in attigi ilk golün pasini verdi. Shaktar'in ikinci golü 80'de Zadson'un penalti vurusundan geldi. Tolga Seyhan'in arkadaslariyla oldukça uyumlu oldugu ve takimina alistigi gözlendi.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

insallah daha basarili olur ve gögsümüzü kabartir.insallah bizde onu aramayiz

< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=66">

irfanköse276
18.07.2005, 14:56
ziya hoca da çift forwet çiktigi maçlara(1-2 maç) gökdenizi sola koyuyordu we hiçte fena oynamiyordu.

hauptstrasse
18.07.2005, 14:58
ya berat arkadasim! burda herkese laf yetisterecigim diye kendini baya bir paraladin sen iyi hos guzel de bu neye benziyor biliyor musun! mactan once girtlagini yirtarcisina bagiran seyirciye! mac baslayinca sesi solugu cikmiyor sonra... senden ricam biraz daha sakin olman! germe bizi boyle!

seni anliyorum! yonetimle herhangi bir sebepten dolayi sorunun var hele brezilyadaki yoneticilerden hic hazetmedigin cok belli oluyor! diger kimiarkadaslar icinde bu soyedigimgecerli! yani sizin yaptiginiz vurun abaiya misali transfer geciktikce bu insanlara yukleniyorsunuz oturdugunuz klimali odalardan yada internetcafelerden! sahi biraz olsun haksizlk yaptiginizi dusunmuyor musunuz bu insanlara! yani birazcik dahi de mi ?

hele bazilarini hic anlamiyorum! oyuncuyu izlemeden gozlemeden karar vermeler hakkinda kotu konusmalar,hakarete varan tavirlar! hazirlik maclarina gore takimi osuruan teyyare yorumlarla degerlendirme meraki! gazetecilerin yazilarina gore pozisyon alma huyu! laf lsun torba dolsun diye foruma yazi yazmalar! yani bilmiyorum! yazsam daha bir cok sey cikaracagim da sonra bizi assagiliyorsuna getiriyor kimileri olayi!

yani sozun kisasi bu kadar bekledik biraz daha bekleyin en fazla uc gun sonrasi zaten sezon acilisi,yeni transferler yeni bir yil yeni umutlar! yasama pozitif bakamiyorsaniz birakin pozitif dusunenler bari yasamin tadini cikarsin! sanirim bu istedigim cokta buyuk bir sey degil sizlerden ???

ya da bunu da cok m goruyorsunuz bize!

Emir BAYRAK
18.07.2005, 14:58
http://www.spor3.com/images/Tolga_Seyhan_1.JPGTolga ilk sinavini verdi
Shaktar?a transfer olan Tolga Seyhan ilk maçinda tam puan aldi.

Trabzonspor'dan teknik direktörlügünü Lucescu'nun yaptigi Shaktar Donetsk'e transfer olan Tolga Seyhan ilk maçinda begenildi. Ukrayna Birinci Ligi'nin 2. haftasinda Dnipro karsisina çikan Shaktar sahadan 2-0 galip ayrildi.

Ilk 11'de sahaya çikan Tolga, 49. dakikada Vorabey'in attigi ilk golün pasini verdi. Shaktar'in ikinci golü 80'de Zadson'un penalti vurusundan geldi. Tolga Seyhan'in arkadaslariyla oldukça uyumlu oldugu ve takimina alistigi gözlendi.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

insallah daha basarili olur ve gögsümüzü kabartir.insallah bizde onu aramayiz

&lt; = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=66"&gt;

insallah smileys/smiley19.gif

sbay
18.07.2005, 14:59
gökdeniz hem sagdahem solda oynar.ayrica yattara da hem sag hem solda oynayabilir

tunganyan
18.07.2005, 15:06
gökdeniz hem sagdahem solda oynar.ayrica yattara da hem sag hem solda oynayabilir

+61

bende aynisini yazacktim.usendim yazmaya. hatta sag bek bile oynar.smileys/smiley17.gif,zaten orda baslamisti.

zahido
18.07.2005, 15:07

Tabii oynayabilir bende oynayamaz demedim ama görüldügü gibi forvetten çok iyi bir defansa ihtiyacimiz var bence Forvette gökdenizi oynatabilirsin veya yattarayi forvetin sagina kaydirabilirsin gökdenizede yattaranin yerine alabilirsin Yaniii yine alternatif olusturulabiliyo Bne demiyomki forvete oyuncu alinmasin ama öncelikli olarak defansa takviye lazimdi Sezona baslamadan önce tolganinda kalacagini varsayarak mutlaka defansa bi adam alinacak demistiler Tolga gitti sayi 2ye çikti ama alinan futbolcu sayisi 1 neyazikki......

EmrahYalçınalp
18.07.2005, 15:10

Istatistik bilimine basvuralimsmileys/smiley1.gif

Zurawski; 218 maç 109 gol 29 yasinda olmasina ragmen Celtic'e transfer yapti..

Obina; 21 yasinda Suudi Arabistan'a transfer olmus..ve ertesi sene geri dönmüs..Sahsen benim için olumsuz bir referans..Ama tabii ki iyi çikmasini istiyoruz..Ben sadece adami izlemeyen arkadaslarin sayfalari doldurmalarindan duydugum rahatsizligi dile getirdim..

Son olarak; Zurawski hakkinda yeterince referansim da var..Polonyadan..smileys/smiley2.gif

Bu arada Emrah birsey söyledi yazdigimla ilgili, ben de cevap yazdim..Lütfen Zurawskiyi gündemin ilk maddesine oturtmayalim tekrarsmileys/smiley4.gif

Ne Zurawski'si, ben Zurawski mi dedim ? smileys/smiley4.gifsmileys/smiley35.gif

Ben genel anlamda bir seyler söylemeye çalistim Beratcim, yoksa Lehçe dersleri aldigimiz günleri unutmadik daha smileys/smiley2.gifSenin belli bir altyapinin olmasi genel anlamda çok seyi degistirmiyor yani...

Basari-basarisizlik konusu su asamada çok görece bir konu Beratcim. Bence de Avrupa'nin göbeginde yasayan bir topçunun, hem de böyle süper istatistiklere sahip bir topçunun 29 yasina kadar transfer yapamamasi bir basarisizlikken, 21 yasindaki Güney Amerikali bir çocugun (neredeyse ayni paraya) Avrupaya gelmesinin gündemde olmasi basaridir mesela...

Neyse, sonuçta Trabzonspor basarili olsun da, kimle olursa olsun. Bu konuda hemfikiriz sanirim.

Emiroğlu
18.07.2005, 15:16
zaman daraliyor,umarim saglam bir forvet(STRIKER)buluabilir bizimkiler.

Berat
18.07.2005, 15:18
Haupstrasse; benim rahatsiz oldugum konular belli.. Medyada adi geçen insanlari hemen hemen hiçkimse izlememis ama herkes sayfalarca yorum yaziyor.. "insallah iyi çikar" tarzinda yorum yapsalar raziyim ama futbolcuyla ilgili yorumlar yapiyorlar.. Bu bana saçma geliyor, ben de bunu dile getirdim..

diger konu; Brezilyadaki yöneticilere tabii ki kizginim, 8 gün sonra maçimiz var hala transfer bitmemis..Hala forvet ariyor bizimkiler..daha önce de yazdik, Reha Abiler de ayrintili bir sekilde açiklamak için transferin bitmesini bekledilr..Ben su kadarini birkez daha söyleyeyim; 1 ay önce Zurawski+klos gelecekken, "dengeler" gerekçesiyle"almadan dön" diyen, su anda ise bir forvet için 5 milyon dolari gözden çikaranzihniyeti kinamak ,elestirmek en dogal hakkim.. O 2 futbolcu kampin ilk gününden itibaren takimda olsalardi uyum sürecini çoktan atlatmis olurlardi ve biz de burada kanser olmaktan kurtulurduk..

Yasama pozitif bakmak demissiniz bir de..Yasama pozitif bakmakla Pollyannacilik arasinda ince bir çizgi vardir..Onu ayirt edebildiginizde bu forumdaki arkadaslarin çogunun Pollyannacilik oynadiklarini görürsünüz..ama sanirim siz de o oyunun içinde oldugunuz için göremiyorsunuz..

Son olarak birkez daha vurgulayayim; transfer komitesini sevmiyorum diye transferlerin kötü çikmasini ummuyorum tabii ki.. Geç oldu ama insallah hepsi uyum sürecini çarçabuk atlatirlar ve takimin eksik mevkiilerine "cuk" otururlar..Ve basarili oluruz.. Takimi sevmek demek herseye pozitif bakmak demek degildir, gördügümüz yanlislari elestirmemiz lazim..Atay Aktug ve Ibrahim Sahin transferdeki beceriksizligi kabul ederken siz devam edin Pollyannaclik oynamaya..

Ayrica; ya futbolcuyu izlemeden olumlu yorum yapanlara da anlam veremediginizi belirtin, ya da olumsuz görüs belirtenlere saygi gösterin.. Edited by: Berat Tekke

zahido
18.07.2005, 15:20
Beyler biz uefaya kadro bildirimini en son nezamana kadar yapabiliriz Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi????

Berat
18.07.2005, 15:22
Çok güzel özetlemisin,Isin özeti bu Emrahcim.."sonuçta Trabzonspor basarili olsun da, kimle olursa olsun."Bu kadar basit aslindasmileys/smiley1.gifBurada tartismalarimizin, karsilikli fikir alisverisi yapmamizin temel amaci da Trabzosporu daha iyi yerlere getirmek zaten.. Edited by: Berat Tekke

Emiroğlu
18.07.2005, 15:26
Ortada yapilan bir hata oldugu dogru.Bunlari yönetimin de kabullendigi dogru.Bizimde elestirmeye hakkimizin oldugu dop dogru.Bütün bu haklari bizim elimize veren yine yönetimdir ! Kalkip mayis sonunda transfer bitecek dersen,üstüne üstük Beratin dedigi gibi gündemde olan futbolculari " aman dengeler bozulacak,yok baski olacak " diyerek almayip(ki 1 yila yakin zamandir izliyorlar ! )simdi kalkip : " forvet transferine 5 milyon ayirdik " demeyi herkes elestirme hakkina sahip.Çünkü Bu büyük bir BECERIKSIZLIK ! Ya zamaninda konusmayin mayista trnsfer bitecek diye,ya da sölediginizi yapin.Eger Alinacak olan forvet,Harikalar yaratacak birisi olmazsa bu yönetim ÇOOOOOOOK laf yer ! Hele de gol sikintisindan S.L ve Sampiyonluga veda edersek YÖNETIME ISTIFA KAPISI GÖRÜNÜR ! Basarisiz olduklarindan degil ! Ellerindeki firsati akillica kullanamadiklarindan !!!!!!

sanatik
18.07.2005, 15:31
Le FC Girondins de Bordeaux a le plaisir de vous annoncer les arrivées d'Edixon Perea, attaquant, et d'Alejandro Alonso, milieu offensif droit, pour une durée de quatre ans.

Bordeaux Santrofor Edixon ve Offensiv ortasaha Alonsoyu transfer etmis. Dün Deividi Santosunistedigifiyata vermiyecekleri haberi geciyordu ve Fransadaki Tolga61 arkadasda bordeaux deividi kadrosuna almayacagini, iletti bugün.

Biz ve santosdanharic deportivo ve atletico madrid istiyor deividi deniliyor. Bordeaux kulübunlen anlasdigimizi okudum ancak managerinin oyuncunun bonservisinde 40 % payi olmasiyla daha fazla istemisi sözkonusu.

Obina ile anlasildi söyleniliyor 3,5 mil. $ a.

deivid hakkinda sambafoot sitesindeki forumda bir yazi - fred, Grafide verobinhodan sonra brezilyada en iyi santrofor diyor. Uyum sorunu asilirsa ( asabilecekmi acaba ?) cok iyi isler yapar:

Auteur:R7Magia (http://www.sambafoot.com/fr/profil/1109/)
Date:2005.07.18

Yes he is one of the best forwards playing in the Brasilian league at the moment but he has played in France before and struggled to adapt. He is quality in front of goal and usually makes opponents pay for mistakes with goals but sometimes he misses easy goals.
But if he adapts to the country there is no question he can become a great player there but the question is can he adapt.The only forwards in the Brasilian league I can think of of the top of my head that I believe are better then him at this moment are Fred (Cruzeiro) Grafite who is injured (São Paulo) and of course Robinho if he stays in Brasil. Right now Deivid is 3rd in Scoring behind Fred and Robinho.

TIKLA (http://www.sambafoot.com/forums/read.php?f=7&amp;i=605&amp;t=604#reply_605)

-----------------

Ayrica ayni forumda fransizca kisminda ( TIKLA (http://www.sambafoot.com/forums/read.php?f=6&amp;i=8635&amp;t=8635#reply_8635) ) bordeaux brezilyada Monaconundaistedigi ( bir süre kuwait´te oynayip dönen ) Forvet -&gt; 24 yasinda Denis Marques ( Atletico Paranaense ) ve Defans icin -&gt; Fabao (Sao Paulom)ve -&gt; Naldo (Juventude) ile ilgilendigini yaziyor birisi.

Denis marques

http://www.asmfoot.org/upload/denis11_373.jpg

http://img.terra.com.br/i/2005/02/16/205963-0191-ga.jpgEdited by: sanatik

Oruç
18.07.2005, 15:37
Evet ben de okudum obina tranferi bitti deniliyor,haydi hayirlisi...

FATIH SULTAN TEKKE

halil ibo
18.07.2005, 15:38
Bu saatten sonra artik hangisi ugurlu,hayirli,uyumlu ise o olsun diye dua etmekten baska yapabilecegimiz birsey yok herhalde ...

metinulusoy
18.07.2005, 15:45
Deportivo La Coruna move for Bordeaux's Deivid
tribalfootball.com - June 24, 2005
http://www.tribalfootball.com/images/spacer.gif
Deportivo La Coruna have registered their interest with Bordeaux for striker Deivid.

The Brazilian has spent the last two seasons on-loan with Santos and came close to joining Atletico Madrid last January.

Depor president Augusto Cesar Lendoiro is considering Deivid as an alternative for Fernando Baiano after negotiations stalled this week.

Along with Depor, Real Betis and Espanyol are also keen on Deivid, who Bordeaux rate at £2.5 million.

deportivo,espanyol ve betis deivid e 2.5 milyon avro vermis

sanatik
18.07.2005, 15:51
mega 61

2,5 milyon pound sterling = 3621749,88 ? = 4366183,14 $Edited by: sanatik

metinulusoy
18.07.2005, 15:53
sanatik (£) bu avro isareti degilmi?

metinulusoy
18.07.2005, 15:55
pardon.pound http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley9.gif

Özkan Erdem
18.07.2005, 15:56
Euro degil o.. 2.5 milyon pound önermisler.. Yani bu para3,6 milyoneuro eder..

metinulusoy
18.07.2005, 15:57
tamam arkadaslar pardon dedik.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley9.gif

owenank
18.07.2005, 15:57
Ayrica bu parayi fransiz klubu istemis. Ispanyol kluplerindenbu parayi teklif eden var dememis.

Berk Akçay
18.07.2005, 16:00
smileys/smiley2.gif

Atalay
18.07.2005, 16:00
bunlarada alacaklari topçuyada inançim kalmadi...... ne çernobili bizi kanser eden bu yönetimdir.....insallah futbolcu piyangosu bize gülerde bizde utanir özür dileriz.....amma birde kötü çikar sl ginden elenir ligdede tökezlersek allah korusun...o zaman ne yönetim kalir nede baskan......berat kardesime köküne kadar hak veriyorum...ayiptir maçlar baslayacak hala transfer yapacaklar....artik bu futbolcularin uyumu ligin ortasini bulur....saygilarimla.... yazmayacaktim amma artik dayanamadim resmen transfer iskencesi geçen senenin kopyasi ders almadilar yine ayni seylere tekrar tjist falan....filan resmen çildiracagim....

Nihat Güneş
18.07.2005, 16:26
arkadaslar bende foruma yeni katildim aslinda 2 senedir üyeyim ama bi türlü kismet olmadi...herkese saygi ve sevgiler..arkadaslar öncelikle transfer yaparken oyuncu kalitesi yaninda bunun taraftar üzerindeki etkisini de belirtmek lazim.

..simdi eger biz deivid i alirsak bu taraftar üzerinde bence pozitif anlamda bi etki yapicak..sonuçta bu oyuncu tv 8 de çogumuz tarafindan izlenmis bi oyuncu.ve kalitesi tartisilmaz(... 3 maçini izledim 90 dk..özelliklerini merak eden arkadaslar için hizli çabuk birebir adam geçebilen asist özelligi olan..ayrica frikikleri hami tarzinda kullanan bir oyuncu..yani fatihin biraz hizli ve çabuk olanini düsünün)....buda kombine ve ts ürün satisinda bence bi patlamaya sebep olucak...bunlarida gözardi etmeyelim..ama eger obinayi alirsak- ki iyi bir oyuncu olabilir-..bunun taraftar üzerinde olumlu bir etki birakacagini zannetmiyorum..bu nedenle kombine ve ts ürünlerinde fazla gelir olacagini zannetmiyorum..bu nedenle yönetim transferi yaparken bu unsurlari da gözönünde bulundurmali..

ayrica deivid i pahali bulan arkadaslar için izledigim kadariyla fatih e yönetimiz 10 milyon euro istiyosa bu adam 15 milyon euro eder..saygilar

Volkan Albayrak
18.07.2005, 16:26
yeterrrrr artik her disari çikip döndügümde surada bir forvet transferi umuduyla dönüyorum ama hala tik yok brezilyada forvet olatak ilgilenmedigimiz oyuncu kaldimi??eger kaldiysa bi iki ay daha ömer sari oradadir herhalde

Nihat Güneş
18.07.2005, 16:32
ya arkadaslar ayrica su lee meselesini de bi türlü anlyamadim...elimizde celo var volkan var..ayrica sol açikta yattara ve gkdeniz de oynayabilir..neden hala bu adami elimzi de tutuyoruz...stoper erdinç sik sik sakatlana bi oyuncu..duydugum kadariyla eller de öyle..bu raya bi transfer sart..zaten geçen seneden farkimiz yok..tolga gitti eller geld..petko gitti jefi geldi..yani simdi biz transfer mi yaptik..bunu oyuncu kalitesi anlminda solemiorum..sayisal anlamda yani...ayrica emrah in hala bir alternatifi yok..katar maçinda öldük öldük dirildik dizi döndü diye..mesala cem can i labilirdik..ama adam sivasa gitti..simdi emrahin bni sakatlandigini düsünün kimi oynaticaz o bölgede.

yani su lee meselesini bi türlü aklim almiyo..kulübede oturacak yabanciya hayir....smileys/smiley7.gif

irfanköse276
18.07.2005, 16:33
geçen sene de ziya hoca izledi izledi symek'le zurawski'yi. kiew'e elendik aklimiz basimiza geldi. ocakta aklimiz basimiza geldi. olacagi bu sene de bu.

Nihat Güneş
18.07.2005, 16:44
gel deiiiviiiid geeeeeellll....smileys/smiley19.gif

owenank
18.07.2005, 16:49
Bir insanin boy-kilo orantisi bence onemlidir ve cevikligini gosterir.Mesela bir Uche vardi Fener defansinda. Gerci o iyi yer tutup acigini kapatiyordu ama bir forvet icin agir olmak cok daha kotu bir seydir. Benim bu futbolcuyu herhangi bir sekilde izlemisligim yok ama bu bilgilerden bakarsak agir cikma ihtimali cok kuvvetli bir Lange gibi. O da bizi maddi-manevi gocereten baska bir oyuncu idi. Umarim korkularimda haksiz cikarim eger alinir ise. Arabistan maceresinin kotu gecmesi o kadar onemli degil. 21 yasinda Arabistan gibi bir ulkede birakin top oynamayi ben adim bile atmam (cok sicak) ki bu adam Brezilya gibi rahat-sosyal bir ortamdam gelmis. Adamin basarisiz olmasi gayet dogal ama kafalarda soru sareti birakmasi gereken, gercekten kaliteli bir Brezilyali futbolcunun Avrupa hayali kurmadan bu genc yasinda Arabistan macerasi yasamasi. Ya kendine guvenmiyor ya hakkaten muazzam bir para aldi ve atlayiverdi. Deivid icin referanslar daha olumlu gibi. En azindan adami Ispanyol klupleri de istiyor. Zuroyu bile bu kadar isteyen yoktu. Demek adamda birseyler varsmileys/smiley2.gifKahe icin Mehmet Yilmaz tipinde diyorlar. O yuzden bence gerek yok ama eger o Cafer gibi takim takim gezen FAbionayi alacaklar ise hiç almasinlar daha iyi. Takimin huzurunu bile bozar oyle adamlar.Adam cv de bile cok is degistirmisligini yazmaz ki aman uyumsuz imaji vermeyeyim diye ama aslinda uyum sorunu vardir. Forumda eksik olmasin bir arkadas Fabiona icin link vermis Romada attigi goller icin. Hiç bir golunde yaraticilik yok ve hepsi cok beles goller.Zaten o kadar iyi topcu olsa ligin dibine demir atmis bir takimda oynamaz.Bizim için en iyi secenek Deivid gibi gozukuyor.Bence hiç maceraya gerek yok.Simdi vermek istemiyecegimiz bir kac yuz bin dolar,yanlis bir transfer halinde 3-5 milyon dolar olarak bizde patlayacaktir.O yuzden zaten gec kaldik. Aman acele ile yanlis bir transfer yapmayalim!smileys/smiley5.gif

Nihat Güneş
18.07.2005, 16:57
owenank kardes sana sonuna kadar katiliyorum...heralde 1,83 boyunda 87 kilo birinin martins gibi hizli olmasi bekenemez..en iyi tercih deivid...yeter artik kiyin paraya da alin...7 gün kaldi surda maça hala forvet yok yaw..nasi is bu...smileys/smiley7.gif

Atinuri
18.07.2005, 16:59
yeter safak sayiyom artik deivid için safak 1

owenank
18.07.2005, 17:09
Yonetimlerin taraftarin gazina gelerek transfer yapmasi aslinda dogru degil ama eger Deivid transferinde gercekten ufak paralar yuzunden geri adim atacak isek cok yazik olur. Bizim yonetim vermek istemedigi paranin 3-5 katini taraftarlardan forma satisi,kazi kazan,reklam... ile zatangeri dondurebilir.Taraftar arasinda yaratacagisinerji de isin cabasi tabiki klas bir topcu ile rating de artacak haliyle. Taraftar stada gidereken ne kadar inanmis giderse o kadar fazla destekler takimi.Zuroya cok uzulmemistim ama bu adam bir de genc. Umarim bu sefer seviniriz.

Egemen
18.07.2005, 17:14
dün aksam santos sao paulo maçi vardi. ikinci yarisina yetistim ama santosun sol bekine hayran oldum. bu ne enerji bu ne calimlar. aman allahim deivid yerine santostan 3 numarayi mi alsak. :):):):):)

sanatik
18.07.2005, 17:21
<DIV align=left>18Temmuz2005 11:01</DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>Eksiklere ragmen takimin geçirdigi kamp döneminden memnun oldugunu ifade eden Baskan Aktug, "Eksiklerimze ragmen takimin geçirdigi kamp döneminden memnunum, yeni transferleri yetistirememize ragmen gelen bilgiler ve izledigim maçlar itibariyla genç oyuncularimizin performanslari beni mutlu etti. Takimi iyi buldum" diye konustu. </DIV>

Brezilya'da transfer çalismalarinin sürdügünü ifade eden Baskan Aktug, "Büyük Brezilya liginden çok iyi transferler yaptik. Brezilya ligi mücadelenin üst düzeyde oldugu bir lig, o ligden hangi oyuncuyu alirsaniz alin is yapar. Trabzonspor olarak Brezilya liginin en kaliteli üst düzey oyuncularini aldik. Forvet oyuncusunu da transfer ettikten sonra daha güçlü bir Trabzonspor'u izletmek istiyoruz. Forvetde önceligimiz Deivid De Souza ve Jeane Obina, bu oyuncularla görüsmelerimz sürüyor. Bugün veya yarin bu transferler sonuçlancak" dedi. Edited by: sanatik

Ofaruk61
18.07.2005, 17:24
Ilk Önce Bizim Gelecek vaadeden Ilerde para yapacak oyunculara ihtiyacimiz var. Mesela 1)Evandro Roncatto(brazil)&n bsp;&n bsp; 2)toledo(catanzaro(brazil))&nb sp;&nb sp; 3)todorov(litex(bulgaristan))4)temur altunhan(yalovaspor)&nbs p; 5)oskitz(real sociedad(spain))6)gökhan senol 7)kakalov(litex(bulgaristan))

gerçekefsane
18.07.2005, 17:26
bizim yönetimi anlamak gerçekten güç,

sampiyonlar ligi elemelerine ve Türkiye liginde 25 kisilik kadro bildirilecek.

ayrica altyapidan 2 kisinin 25 kisilik kadroda olmasi gerekir.

ayrica a.sebatspor'da bizden ali, muhammed, enis ve tayfun'u istedigine göre,

a.sebatspor'da tayfun'u neden istedigine anlam veremedim. Trabzonsporumuzun defansindaki eksikligi göremiyorlar herhalde

kaç kisilik kadro ile lige girmeyi düsünüyor.

Berat
18.07.2005, 17:31
Ilk Önce Bizim Gelecek vaadeden Ilerde para yapacak oyunculara ihtiyacimiz var. Mesela 1)Evandro Roncatto(brazil)&a mp;n bsp;&a mp;n bsp; 2)toledo(catanzaro(brazil))&am p;nb sp;&am p;nb sp; 3)todorov(litex(bulgaristan))4)temur altunhan(yalovaspor)&amp ;nbs p; 5)oskitz(real sociedad(spain))6)gökhan senol 7)kakalov(litex(bulgaristan))

Maxim Tsigalko'yu yazmayi unutmusun..smileys/smiley11.gif

Hey Allahim sen bize sabir ver yaa...

Özkan Erdem
18.07.2005, 17:32
Ilk Önce Bizim Gelecek vaadeden Ilerde para yapacak oyunculara ihtiyacimiz var. Mesela 1)Evandro Roncatto(brazil)&a mp;n bsp;&a mp;n bsp; 2)toledo(catanzaro(brazil))&am p;nb sp;&am p;nb sp; 3)todorov(litex(bulgaristan))4)temur altunhan(yalovaspor)&amp ;nbs p; 5)oskitz(real sociedad(spain))6)gökhan senol 7)kakalov(litex(bulgaristan))

Kardes bu adamlarin kaçini izledin.. Yoksa Fm den mi yazdin

dinceraydogan
18.07.2005, 17:34
ya arkadaslar ayrica su lee meselesini de bi türlü anlyamadim...elimizde celo var volkan var..ayrica sol açikta yattara ve gkdeniz de oynayabilir..neden hala bu adami elimzi de tutuyoruz...stoper erdinç sik sik sakatlana bi oyuncu..duydugum kadariyla eller de öyle..bu raya bi transfer sart..zaten geçen seneden farkimiz yok..tolga gitti eller geld..petko gitti jefi geldi..yani simdi biz transfer mi yaptik..bunu oyuncu kalitesi anlminda solemiorum..sayisal anlamda yani...ayrica emrah in hala bir alternatifi yok..katar maçinda öldük öldük dirildik dizi döndü diye..mesala cem can i labilirdik..ama adam sivasa gitti..simdi emrahin bni sakatlandigini düsünün kimi oynaticaz o bölgede.

yani su lee meselesini bi türlü aklim almiyo..kulübede oturacak yabanciya hayir....smileys/smiley7.gif

ben valla Ali TAndogani nasil kaptirdik ona yanarim

tam bize göre bir futbolcuydu. Sag taraf için ilaçti..Edited by: ANJINSAN

Özkan Erdem
18.07.2005, 17:37
Ilk Önce Bizim Gelecek vaadeden Ilerde para yapacak oyunculara ihtiyacimiz var. Mesela 1)Evandro Roncatto(brazil)&a mp;a mp;n bsp;&a mp;a mp;n bsp; 2)toledo(catanzaro(brazil))&am p;am p;nb sp;&am p;am p;nb sp; 3)todorov(litex(bulgaristan))4)temur altunhan(yalovaspor)&amp ; ;nbs p; 5)oskitz(real sociedad(spain))6)gökhan senol 7)kakalov(litex(bulgaristan))

Maxim Tsigalko'yu yazmayi unutmusun..smileys/smiley11.gif

Hey Allahim sen bize sabir ver yaa...

smileys/smiley36.gifSola da bierofka falan yazicaklar..

Hadi artik bittik tükendik burda.. Kaldi7 gün.. Bu hafta içersinde bildigim kadariyla listeyi vermemiz gerek.. Tahminimce bugün ya da yarin deivid isi netlesir, olmazsa obina gelir bu konu da kapanir..
Yerli Transfer olarakta yönetimin Ankaragücünden Emre ve Elazigdan Feridun Sungur ile görüstügünü biliyorum sadece, 2sinden 1i transfer edilebilir.. Belki ikiside alinir..

gerçekefsane
18.07.2005, 17:39
lee ile ugur boral takasi olsa ne güzel güzel olurdu.

z.dogan istemisti lee'yi. bu futbolcu salt kademe'ye gidiyor baska bir özelligi var mi, bilen varsa söylesin.

Ofaruk61
18.07.2005, 17:45
anjinsan sana son zerresine kadar katiliyorumsmileys/smiley32.gif

inter
18.07.2005, 17:45
bence daha iyi futbolcular bulmaliyiz.örnegin:leonardo pishkolichi-demetrius williams-de la cuesta-kakalov-cicinho (cicinho menejerde nasil oynuyo bilmiyom)smileys/smiley36.gif

inter
18.07.2005, 17:48
smileys/smiley32.giflee takimda fuzuli yabanci kontenjan kapliyor.derhal iyi bir oyuncuyla takas edilmeli

gerçekefsane
18.07.2005, 17:49
dün gece tv8 'de ve goooll programinda Trabzonsporumuza kimi tavisye ettiler biliyormusunuz,

gülermisiniz, aglarmisiniz bilemiyorum

emre asik

insaallah duymaz bizim yönetim. yoksa saffet sancakli gibi 4 büyük kulübte oynayan ikinci veya üçüncü kisi olacak ( sergen varmi bilemiyorum)

inter
18.07.2005, 17:51
bence eller iyi birsey çikmayacak.önümüzdeki sezon yattara eski formundan uzak oynayacak.miroslawdan da umutsuzumsmileys/smiley19.gif

kelkitli29
18.07.2005, 17:54
inter kardes sen hayattan bikmissin galibasmileys/smiley17.gif

inter
18.07.2005, 17:54
bence alpay alinmaliydi ham taniyoruz(oyun stilini)hem türk. kontenjan doldurmaz. Ellerden iyidir.

sanatik
18.07.2005, 17:55
santos 5 milliona yakin bir yeni teklif yapmis bordeaux´a deivid icin !

girondins forumundaki deivid topikinden "holden33" yazisi. TIKLA (http://forum.gir&#111;ndins.com/sutra71538.php&amp;sid=e0f0eef75677b7df7e5f95b1db3d06b d#71538)

adamlar robinho icin dünyanin parasini alacaklar. Santos deividi alir bence herkesden fazla ödeyerek.Edited by: sanatik

Emir BAYRAK
18.07.2005, 17:55
bence eller iyi birsey çikmayacak.önümüzdeki sezon yattara eski formundan uzak oynayacak.miroslawdan da umutsuzumsmileys/smiley19.gif ????

Ölmüssün agliyanin yok.

gerçekefsane
18.07.2005, 17:56
deivid de souza alinmayacak ama alinirsa yattara ilk 11'e zor girer,

oynayacaksa volkan yedek olacak,

volkan solbek, celaleddin solkanat ta oynarsa daha yararli olur.

inter
18.07.2005, 17:57
FATIH TEKKE DAHA FAZLA TUTULMAMALI .YAV BIRAKIN ADAM AVRUPAYA GITSIN.AVRUPADA ÇOK AZ TÜRK OYUNCU VAR(ÜNLÜ )smileys/smiley19.gifGIDERSE NIHAT GIBI OLUR.

sanatik
18.07.2005, 17:59
hey inter. lütfen bos bos yazmayi birak artik. konuda önemli yazilarin okunmamasina sebeb oluyor bir satirlik yazilarin.

mod arkadaslardan lütfen rica ediyorum - geregi yapilsin.

inter
KELKITLI kardes içime öyle doguyor

Özkan Erdem
bence eller iyi birsey çikmayacak.önümüzdeki sezon yattara eski formundan uzak oynayacak.miroslawdan da umutsuzumsmileys/smiley19.gif

Bütün bunlari neye dayanarak söylüyorsun merak ettim.. Bu tarz fikirlerimizi kendimize saklayalim..

selçukabi
18.07.2005, 18:00
[/QUOTE]

Yerli Transfer olarakta yönetimin Ankaragücünden Emre ve Elazigdan Feridun Sungur ile görüstügünü biliyorum sadece, 2sinden 1i transfer edilebilir.. Belki ikiside alinir..

[/QUOTE]

Emre'yi nerden duydun kardes ya....smileys/smiley5.gifInsallah olur.

Taner Uykuçeken
18.07.2005, 18:01
hey inter. lütfen bos bos yazmayi birak artik. konuda önemli yazilarin okunmamasina sebeb oluyor bir satirlik yazilarin.

Evet evet mod arkidisler farketmistir gerçi ama biz yinede dikkat çekelim bu bizden!!!!!!! arkadasa

Özkan Erdem
18.07.2005, 18:02
Servet özkara var günebakis yazari, ondan duydum.. Bencede insallah olur, bence tolga seyhan ile beraber en iyi türk stoperdi geçen sezon, hiç bir takimin farketmemesine hayret ettim..

inter
18.07.2005, 18:02
GERÇEKEFSANE .YATTARA TRABZONSPORUMUZUN MASKOTU YEDEK KALMAZ.smileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
18.07.2005, 18:03
Bu arada gençlerbirligi Skoko'yu birakacakmis.. Bari Lee ile takas etsek..

gerçekefsane
18.07.2005, 18:04
selçukabi,

dün gece tv8'de ve gooll programinda göktug sevinçli söyledi, trabonspor'a bir öneri dedi,

emre asik besiktas'ta düsünülmüyorsa, tecrübesi var dedi,

fakat ahmet çakir ile adnan aybaba, ne olursa olsun besiktas ta kalmak istedigini söyledi.

bu arada ahmet çakir. çok begendim dedi trabzonspor'u

Nihat Güneş
18.07.2005, 18:05
inter kardes umudunu yitirme yaw..bana kalsa fatih i satar deivid + zurayi alirdim..ama..nerde bizde o cesaret...ayrica deivid isi zor sanatik in dedigi gibi..adamlar dünyanin parasini kaldiracaklar robinho dan..bize birakmazlar deivid i...ma inslh tersi olur..bu saatten sonra deivid den baskasi yalansmileys/smiley19.gif

inter
18.07.2005, 18:06
BIR GAZETEDE OKUDUM TRABZONSPOR ALVARO RECOBA ILE ILGILENIYORMUS.RECOBA ÖNERDIGIMIZ ÜCRETIN ÇOK AZ OLDUGUNU SÖYLÜYORMUS.SIZCE DOGRUMUsmileys/smiley5.gif

gerçekefsane
18.07.2005, 18:06
yanlis yazdim düzeltiyorum

trabzonspor'a bir öneri dedi

Nihat Güneş
18.07.2005, 18:10
ya quakevil ALLAH razi olsun senden ya...lee yerine skoko gerçekten süper olur... ya..nedense bu hüsein e bi türlü kanim isinmadi ya..süper oynar çogu maç yaw..ama nedense isinamadim bi türlü..sut atamayan topçu mu olur yaw...skoko +szymek kosan pres yapan sutör bi ikili olurlar...ALLAH vere de alalar...ama nerde...lee nin tususunu kurarlar...

ayrica bu takimda en son yedek kalicak adam yattar dir..gkdeniz kulubeye...gkdeniz takimin en çok top kaybeden oyuncusu...5- 6 pas yapiyo takim ona geldiinde takiliyoz yaw..beslik sevdasina....

inter
18.07.2005, 18:10
BIZIM TAKIMIMIZIN AVRUPA KÜLÜPLERINDEN HIÇBIR EKSIGI YOK TEK SORUN KONSANTRE VE SAKATLIKLAR

Nihat Güneş
18.07.2005, 18:12
inter kardes çok çabuk mod degistirion yawsmileys/smiley4.gif....

gerçekefsane
18.07.2005, 18:14
nihat,

yattara yedekligi konusunda düsünçemin nedeni , hazirlik maclarindaki agresifligi,

ayrica devid de souza forvet arkasi bir oyuncu oldugnu düsünürsek.

santos ta santrafor ricardinho

inter
18.07.2005, 18:14
INSALLAH QAKEVIL INSALLAH.AMA GENÇLERBIRLIGININ LEE'YI ISTEYECEGINI PEK SANMAMsmileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
18.07.2005, 18:15
ya quakevil ALLAH razi olsun senden ya...lee yerine skoko gerçekten süper olur... ya..nedense bu hüsein e bi türlü kanim isinmadi ya..süper oynar çogu maç yaw..ama nedense isinamadim bi türlü..sut atamayan topçu mu olur yaw...skoko +szymek kosan pres yapan sutör bi ikili olurlar...ALLAH vere de alalar...ama nerde...lee nin tususunu kurarlar...

ayrica bu takimda en son yedek kalicak adam yattar dir..gkdeniz kulubeye...gkdeniz takimin en çok top kaybeden oyuncusu...5- 6 pas yapiyo takim ona geldiinde takiliyoz yaw..beslik sevdasina....

Valla kardes Ziya Doganhala Lee yi istiyosa gözümü kirpmadan veririm, skoko da kendi açiklamis zaten gençlerbirliginde kalmayacagim diye.. Zaten ziya dogan o bölgede Ayman i tercih etmek gibi bir saçmalik pesinde.. Skoko hem yetenekli hem tecrübeli hemde bir çok mevkide oynayabilecek kapasitede bir adam.. Kesinlikle düsünülmeli..

inter
18.07.2005, 18:18
NIHAT KARDES NE YATTARA NE GÖKDENIZ BIZI YAVASLATAN VOLKAN.RECOBA GELSEDE BARI FATIHI AVRUPAYA GÖNDERSEK.

emuly
18.07.2005, 18:19
inter trabzonsporluysa bende fenerliyim

Özkan Erdem
18.07.2005, 18:20
NIHAT KARDES NE YATTARA NE GÖKDENIZ BIZI YAVASLATAN VOLKAN.RECOBA GELSEDE BARI FATIHI AVRUPAYA GÖNDERSEK.

Recoba konusu yaklasik 1 ay önceydi ve açildigi gibi kapandi.. Recoba 3 milyon dolar yillik ücret istiyor ve sorunlu bir adam.. Bu sebeple vaz geçildi..

Emir BAYRAK

Evet evet mod arkidisler farketmistir gerçi ama biz yinede dikkat çekelim bu bizden!!!!!!! arkadasa

smileys/smiley5.gifAfedersiniz ama bu adam çok saçma yaziyor...

avulot
arkadaslar icimde bir his var DEIVID geliyor gibi!!!

Dün gece rüyasini gördüm hayir olsun

Ofaruk61
ya beyler biz taraftar olarak bukadar yazip çiziyoruz insallah yönetici abilerimizde bizim gibi ortak sevdamiz trabzon için gecelerini gündüzlerine katarak transfere son noktayi bizi güldürerek koyarlar

gerçekefsane
18.07.2005, 18:21
inter,

volkan ve celalleddin'in yerleri degismeli,

celalleddin'in ofansif yönünden yararlanilmali, volkan ilk yilinda solbek oynamisti.

Özkan Erdem
18.07.2005, 18:21
Ya dahabugün üye olmus, gerçi ilk günden böyleysesmileys/smiley17.gifamaaan neyse biz transfere bakalim kardesler.. Yok mu bi gelisme?

inter
18.07.2005, 18:22
INSALLAH YÖNETICILERDE BIZI DUYARDA TAKIMIMIZ IÇIN DAHA ÇOK UGRASIRLAR.TEK ÇIKIS YOLU DEIVID. DEIVID GELMEZSE DAHA KIMSE GELMAZ

Nihat Güneş
18.07.2005, 18:23
gerçekefsane dediginde haklisin ama;

bence bu agesiflgin sebebi yönetim...yattara geçen sezon fatih szymekle beraber takima en çok maç kazandiran oyuncudur...bunun yaninda aldigi para komik tir..bence bu sorun halledilmeli..gkdeniz vaya yattara kim yedek kalicak..gerçekten zor bir karar...ama galiba bi çözüm var..bu oyuncularin oyun karakterlerini degismesi..yani adem hüsein szymek veya i.ege kadar olmasa da takim savunmasina katkida bulunmalari...mesala gkdeniz milli maçlarda hamit in önünde hücum kadar savunmaya da katkida bulundu..aksi takdirde fatih deivid(inslh alinir) gkdeniz yattara li bir takim içerde zayif rakiplere sov yapar ama avrupada bu oyuncularin tümünü oynatmak intihar olur.

bu nedenle gkdeniz ya da yattaraya savunma yapicaklar yada kulubeye....

gerçekefsane
18.07.2005, 18:23
ya arkadaslar,

yönetim söylemi

bizler büyük brezilya liginden transfer yapiyoruz.

derlerse daha çok bekleriz

emuly
18.07.2005, 18:24
ya ne deivid i o defter kapandi deivid bitti artik hala ne ruyasi goruyorsunuz ??

inter
18.07.2005, 18:25
smileys/smiley7.gifULAN EMULY SENSIN LAN FENERLI .KOLUMUZU KESSEN BORDO MAVI AKAR .DOGUSTAN TRABZONLUYUZ BIZ KARDESIM (LLLLLLLLLLLÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜTTTTTTTTTFFFFFFFFEEEEEEN)

Nihat Güneş
18.07.2005, 18:26
ya arkadaslar recoba haberi nerden çikti ya biraz gerçekçi olun adam milano da yasiyo trabzon a gelir mi...adam oturdugu yerde 3,5 milyon euro aliyo...

ayrica trabzon a yakismaz...ben sahsen begen mem kendisini bencilin tekidir..

Nihat Güneş
18.07.2005, 18:27
ya arkadaslar inter kardese yüklenmeyin ya...fikirleri size hos gelmeye bilir ..ama fenerli damgasi vurmak çok acimasizca..

Özkan Erdem
18.07.2005, 18:29
smileys/smiley7.gifULAN EMULY SENSIN LAN FENERLI .KOLUMUZU KESSEN BORDO MAVI AKAR .DOGUSTAN TRABZONLUYUZ BIZ KARDESIM (LLLLLLLLLLLÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜTTTTTTTTTFFFFFFFFEEEEEEN)

Bak kardes bugün üye olmussun tamam ancak buranin kurallari var, herkes ayni amaç için burda.. Uslubuna dikkat et aksi takdirde BMN yönetimi seni cezalandiracaktir..

inter
NIHAT KARDES TRABZONUMUZUN NE EKSIGIVAR .BU KLÜBE GELEN ZATEN BAZI SARTLARI KABÜLLENEREK GELECEK. INTERDEKI GIBI SIMARIRSAN TOPU AYAGINDAN ALIRLARRRRRRRRRRRRRR

Tmac61
Az evvel LIg TV de Jefferson ile Fabiano nun görüntülerini gösterdi...</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
<br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
Milli takimdaki maçlarini falanda dahil etmisler video hazirlamislar...</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
Jefferson: </span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
Bu kaleci dünyanin en iyileri arasina girer...Yan top, frikik,
penalti.... Öyle bir boy ancak bu kadar elastik kullanilabilir...Bu
kaleciyi nasil vermisler ya da nasil almisiz hayret...Dida, buffon
hikaye aklinizdan silin bunlari...</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
...:::J E F F E R S O N:::...</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
Fabiano:</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
Onun da genelde milli takimdaki maçlarini gösterdi...Defans old. için
pek bise göremedim..Ama top çalmasi ve birebirde markaji çok saglam...</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">

Edited by: Tmac61

Nihat Güneş
emuly kardes ya dogru mu vaz mi geçtik deivid den....off allahim oooofff offf...smileys/smiley19.gif..yine bize hüsran yine bize hasret...

murat

Inter, daha yeni uye oldun msg in 10 u gecmis ve hepsi karamsar veya gereksiz denilebilir. Forumda yazi yazarken daha dikkatli olmak lazim. Burda kim daha cok msg yazacak yarismasi yapmiyoruz.

Kisisel tartisma olmasin lutfen, bugun cok yeni uye geldigi iin buraya yaziyorum bu uyariyi ve her yeni uyenin kurallari okumasini tavsiye ediyorum(yeni eski uye ayirmiyorum sadece foruma ayak uydurmalarini istiyorum).

gerçekefsane
18.07.2005, 18:30
bu arada yönetim antalyaspor'a burak yilmaz için teklif yapmis,

burak'i bize verin fakat bu yil sizde oynasini gelecek sene bizde oynasin.

burak'in babasi fikret yilmaz teklife olumlu yaklasmis.

Emir BAYRAK
18.07.2005, 18:30
Sanirim üye alimi açildi bu kadar saçma insan geldi aramiza...Bu kisiler gs,fb takimlarinin sömürdügü kisilerdir.smileys/smiley7.gif

Bu arada Galatasaray RAGIP'in sözlesmesini feshetmis...Bence çok iyi adam alinmasinda fayda olur...

inter
18.07.2005, 18:31
SAGOL NIHAT ABI

Nihat Güneş
18.07.2005, 18:31
inter kardes yanlis anlama trabzonun eksigi yok fazlasi var..ama adam alismis tir gece hayatina..lüx yasama...latin amerikali nede olsa yapamaz trabzonda oaçidan soledim yanii..

sanatik
18.07.2005, 18:32
arkadaslar az önce önemli bir gerlismeden bahsettim. Kimse okuyamadi bir sürü bir satirlik yazi yüzünden.

santos yeni bir teklifde bulundu deivid icin. Rakam 5 milyona yakinmis denildi. Santosun robinho icinde madrid ile pazarligi sürüyor. 25 milyona razi olmayan santos madridi geric cevirdi. satarmi satmazmi bilemeyiz ama eline gececek olan parayi düsünecek olursak deividi kimseye kaptirmaz derim.

61viya
18.07.2005, 18:33

Burak saglam adamdir bu arada =)

inter
JEFFERSON BREZILYANIN EN IYI 4. KALECISIYMIS

Nihat Güneş
sen de saol..kardes...sen fikirlerini özgürce sole....kardes...önemli olan bu öneriler arasindan trabzonumuz için en faydali olanini yakalayabilmektir.....hersey trabzon için.....

geelll deivd geeelllllsmileys/smiley19.gif

61viya
18.07.2005, 18:34

Burak saglam adamdir bu aradasmileys/smiley17.gif

bobmarley
deivid transferinin tamamen bittigini nerden duydunuz.(olumsuz yönde)...kaynak?....

Emir BAYRAK
arkadaslar az önce önemli bir gerlismeden bahsettim. Kimse okuyamadi bir sürü bir satirlik yazi yüzünden.

santos yeni bir teklifde bulundu deivid icin. Rakam 5 milyona yakinmis denildi. Santosun robinho icinde madrid ile pazarligi sürüyor. 25 milyona razi olmayan santos madridi geric cevirdi. satarmi satmazmi bilemeyiz ama eline gececek olan parayi düsünecek olursak deividi kimseye kaptirmaz derim.

Forumda adamin birinin yazdigi mesajlar hareket edecek degiliz herhalde...Resmi sitede haber olmusmu?Hayir..smileys/smiley5.gif

Nihat Güneş
18.07.2005, 18:36
arkadaslar jefi gerçekten çok iyi bi kaleci...

bence en önemli özelligi lider vasfi var..daha ilk maçta defansa firçayi basti..helal olsun ...ayrica topu oyuna sokmasi falan harika..bunun yaninda tolgayi unutmayin....yaw eçen sene nerdeydi bu çocuk....valla 2 kaleci de harika...zor karar hangisi oynasin..ama jefi önde....

gerçekefsane
18.07.2005, 18:36
burak yilmaz için antalyaspor nasil cevap verir bilemiyorum,

antalyaspor'un koordinatörü yilmaz vural, bakalim cevabi ne olacak.

arakop
18.07.2005, 18:37
5 milyona deivid alinirmi bilmem.Ama çok para geliyor bana..Zuravskiyi alsaydik daha iyi ve ucuz olurdu.Geçti bor'un pazari,sür esegi nigdeye simdi.