PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

HerYerde
13.07.2005, 11:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>CAFER52 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

Su anda Yönetim Transfer felan yapmamistir kimse kendini kandirmasin

Kaleci Petkoviçin yerine geldi-Tolganin yeri simdilik hala bos hadi diyelimki ELLER alindi yapilacak takviyeler nerde nerde 2,3 tane kaliteli ses getirecek taransfer.? Nerde SIMKOWIAK gibi oyuncular bize en az 3 tane Simkowiak lazimdi 1 defansa 1 orta saha 1 forvet ama su anda hiç birisi alinmadi.ve 15 gün sonra maçimiz var 20 gün sonrada ligler basliyor.

ELLER in transferi dogru ise tam yönetime uygun bir isim olmus Cepte akrep var gibi ELLER cebe gitmiyor.Bu da kendi ceplerinden olmayacak bari Tolga yi satiginiz para ile bir seyler yapsaydiniz.

Kim ne derse desin ben Memnun degilim.Sampiyonlar ligine katilamayacak Bir Trabzonsporun vebali ATAY AKTUGA aiitir.Bunun altindan kalkabilrimi bilmiyorum.Simdiden söylüyorum Takim basarisiz olursa tek sorumlusu ATAY AKTUG dur SENOL GÜNES zerre kadar sorumlu degildir.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Devam abi...Az kaldi...Biraz daha yazarsan Atay AKTUG gibi degerli biri Istifa eder...Yaz abi...Yönetime Çapulcular gelsin...Yaz abi...Gene takima kilit vurulsun...Yaz abi...Distaki düsmanlar göbek atsin...Yaz abi...Yaz sen de böyle yaparsan elin adami neler yapar& nbsp;& nbsp;& nbsp; KONUS ABI ARKANDAYIMsmileys/smiley32.gif

Salih61
13.07.2005, 11:05
1kere breziliya milli takiminda oynamis oda Guatemalaya karsi. Adam olana Fazla bile...smileys/smiley2.gif

HerYerde
13.07.2005, 11:06
1 kere milli olmus düsün marco aurelio hiç olmadismileys/smiley36.gif

Emorfo
13.07.2005, 11:06
Dos Santos iyi adamdir. Tolga'dan çok çok kaliteli diyebilirim.

TheCrow
13.07.2005, 11:07
Yaklasik söyle diyor:

Defans oyuncusu Fabiano Eller'in Türkiye'de futbol oynayip oynamayacagi bu çarsamba belli olacak.Futbolcunun menajeri Eduardo Uram, futbolcunun gelecegini belirlemek üzere Fluminense yönetimiyle görüsmelere basladi.Eller,bu transfer teklifinin kariyerinde aldigi en iyi transfer teklifi oldugunu ve üç yillik anlasma içerdigini,Fluminense kulübünün teklifi reddetmedigini ama inceleyecegini belirtti...

"Trabzonspor'un bir yöneticisi 5 aydir Rio'da ve benim futbolumu begenmis ve almak içim girisimde bulunmus,yarin (çarsamba) gelecegimle ilgili cevabi alacaksiniz" diyen defans oyuncusu,Katar'da yasadigi olumsuzluklari Türkiye'de yasamayacagina inandigini da belirtti...

Eller'in yakin çevresine,"Günümüzde her sey bir risk.Pek çok kulüpde oynadim,parami alamadigim da oldu.Fluminense'de ise ödemelerde hiç gecikme yasamadim,Fakat,yurtdisina gitmemi kimse yanlis olarak düsünmemeli,Felipe de Türkiye'de 3 ay boyunca parasini alamamis,ama o zamanki ücreti simdikine göre çok daha fazlaymis," dedigi iddia edildi...

------------------------------------------------------------ ------

"Yakin çevre" ve "iddia edildi"yi ben ekledim ki,bizim medya yazilarina uysunsmileys/smiley2.gif...

HerYerde
13.07.2005, 11:09
yaw artik bu hafta sonu çarsamba laflari bende panik atak yapmaya basladi

Salih61
13.07.2005, 11:10
Dos Santos iyi adamdir. Tolga'dan çok çok kaliteli diyebilirim. Eller mi yoksa baska bir adam mi bu Dos Santos?

andrei07
13.07.2005, 11:10
Transfer gerçeklesmisse sizin bu sekil dalga geçer gibi yazmaniz sadece terbiyesizliktir.Trabzonspor formasini giymeyi kabul eden her futbolcu kim olursa olsun basimizin tacidir artik.Bunu ayirdina varamayan insanlar varsa artik anlasinlar..Geldikten sonra yapilmasi gereken tek sey desteklenmesidir.Elestiri ayri düzeysizce saldirmak ayri birsey lütfen..Burasi eziklerin sitesi degil..

BIZ BIRIZ BIZ HEPIMIZIZ BIZ TRABZONSPORUZ!!!!

Tekke
13.07.2005, 11:11
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD ="bold">CAFER52 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">

Kaleci Petkoviçin yerine geldi-Tolganin yeri simdilik hala bos hadi diyelimki ELLER alindi yapilacak takviyeler nerde nerde 2,3 tane kaliteli ses getirecek taransfer.? Nerde SIMKOWIAK gibi oyuncular bize en az 3 tane Simkowiak lazimdi 1 defansa 1 orta saha 1 forvet ama su anda hiç birisi alinmadi.ve 15 gün sonra maçimiz var 20 gün sonrada ligler basliyor.

ELLER in transferi dogru ise tam yönetime uygun bir isim olmus Cepte akrep var gibi ELLER cebe gitmiyor.Bu da kendi ceplerinden olmayacak bari Tolga yi satiginiz para ile bir seyler yapsaydiniz.

Kim ne derse desin ben Memnun degilim.Sampiyonlar ligine katilamayacak Bir Trabzonsporun vebali ATAY AKTUGA aiitir.Bunun altindan kalkabilrimi bilmiyorum.Simdiden söylüyorum Takim basarisiz olursa tek sorumlusu ATAY AKTUG dur SENOL GÜNES zerre kadar sorumlu degildir.</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Devam abi...Az kaldi...Biraz daha yazarsan Atay AKTUG gibi degerli biri Istifa eder...Yaz abi...Yönetime Çapulcular gelsin...Yaz abi...Gene takima kilit vurulsun...Yaz abi...Distaki düsmanlar göbek atsin...Yaz abi...Yaz sen de böyle yaparsan elin adami neler yapar& amp; nbsp;& amp; nbsp;& amp; nbsp; KONUS ABI ARKANDAYIMsmileys/smiley32.gif

Çevredeki herkesin özellikle FB ve GS lilerin bir yorumu var,bunu hep söylerler bana.

RUSYANIN BASINA PUTIN TRABZONUN BASINA DA ATAY AKTUG GELMESEYDI IKISI DE SIRADANLASACAKTI. BUNA KATILMAYANLAR YA KÖRDÜR YA DA 3 SENE ÖNCE 4.LÜGE OYNANDIGINI UNUTMUSTUR. YÖNETIMIN HATALARI OLABILIR AMA FARUK ÖZAK DÖNEMI BILE GEÇILMISTIR,HALKA AÇILMAK HER YIGIDIN HARCI DEGILDIR.

Salih61
13.07.2005, 11:12
Çevredeki herkesin özellikle FB ve GS lilerin bir yorumu var,bunu hep söylerler bana.

RUSYANIN BASINA PUTIN TRABZONUN BASINA DA ATAY AKTUG GELMESEYDI IKISI DE SIRADANLASACAKTI. BUNA KATILMAYANLAR YA KÖRDÜR YA DA 3 SENE ÖNCE 4.LÜGE OYNANDIGINI UNUTMUSTUR. YÖNETIMIN HATALARI OLABILIR AMA FARUK ÖZAK DÖNEMI BILE GEÇILMISTIR,HALKA AÇILMAK HER YIGIDIN HARCI DEGILDIR.

Ellerine saglik...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emorfo
13.07.2005, 11:14
Dos Santos iyi adamdir. Tolga'dan çok çok kaliteli diyebilirim. Eller mi yoksa baska bir adam mi bu Dos Santos?

Fabiano Eller dos Santos

HerYerde
13.07.2005, 11:16
smileys/smiley7.gifbenim bildigim kadariyla zaten basindan beri santosd diye bildigim adam eller.istanbul basini ya sanki farkli bi adam almisiz gibi ilk adini kullanmaya basladilarsmileys/smiley7.gif

Salih61
13.07.2005, 11:17
Ellenmek hoslarina gidiyor ya kardes...O yüzden ELLER yaziyorlar...smileys/smiley2.gif

HerYerde
13.07.2005, 11:21
smileys/smiley32.gifhaklisin

t-mac
13.07.2005, 11:25

borsaya açilmak atay aktugun tek basina basarasi degildir bu birincisi,

ikinciside febe veya geyselilerin ne dedigi bizi hiç alakadar etmez ve hatta atay aktug da bundan önceki yöneticiler gibi vazgeçilmez degildir !

son olarakda kim ne derse desin Elleri alsak da almasak da transferde Trabzonspor yönetimi sinifta kalmistir. verdigi sözleri zamaninda yerine getirememistir!

Emorfo
13.07.2005, 11:26
ATAY AKTUG, TARAFTARLARDAN RAHAT OLMASINI ISTEDI...
- TRABZONSPOR KULÜBÜ BASKANI ATAY AKTUG:
- "TRABZONSPOR SAMPIYONLUK MÜCADELESINDE YINE TEPELERDE OLACAKTIR"
- "MUTLAKA YENI TRANSFERLER YAPACAGIZ VE TRANSFERLERIMIZ BREZILYA'DAN OLACAK"
- "BREZILYA'DA SADECE BIZ DEGIL, BÜTÜN AVRUPA KULÜPLERI TRANSFERDE SIKINTI YASIYOR"
- "BEN RAHATIM, TARAFTARIMIZ DA RAHAT OLSUN"
- "FATIH TEKKE'YE TRABZONSPOR'UN IHTIYACI VAR, FATIH'I BIRAKMAYI DÜSÜNMÜYORUZ"

TRABZON - Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, ellerinde deneyimli ve iyi bir kadronun bulundugunu belirterek, yapacaklari kaliteli takviyelerle sampiyonluk mücadelesinde yine tepelerde olacaklarini söyledi. Baskan Aktug, mutlaka yeni transferler yapacaklarini, bu transferlerin Brezilya'dan olacagini kaydetti.
Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, yeni çekilen lig fikstürü ve transfer çalismalari ile ilgili degerlendirmede bulundu. 2005-06 sezonunda bütün takimlara basarilar dileyen Baskan Aktug, "Fikstürde bizim için bir degisiklik yok. Geçtigimiz sezon Besiktas disinda diger Istanbul takimlariyla ilk yari hep kendi evimizde oynadik. Ikinci yarida ise rakiplerimizle Istanbul'da oynadik. Simdi bunun tersi oldu. Fikstüre göre Galatasaray'i takip ediyoruz. Galatasaray'in oynayacagi rakiplerle oynayacagiz. Trabzonspor'da geçmis yillara bakildigi zaman basarilara imza attigi tarihlerde kendi sahasinda çok az puan kayiplari yasayarak sampiyonluklar elde etti. Bu sezon buna çok dikkat etmeliyiz. Kendi sahamizda mümkünse hiç puan kaybi yasamamaliyiz. Çünkü Trabzonspor dis sahada çok daha iyi futbol oynuyor" diye konustu.
Ellerinde çok deneyimli ve iyi bir kadronun bulundugunu kaydeden Baskan Aktug, "Ben rahatim, taraftarimiz ve camiamiz da rahat olsun. Yapacagimiz kaliteli takviyelerle sampiyonluk mücadelesinde yine tepelerde olacagiz" dedi.
Her takimin transferde sikintilar yasayabilecegini ancak Trabzonspor'un mutlaka yeni transferler yapacagini belirten Aktug, "Her takimin transferde sikintisi var. Brezilya'da Avrupa takimlari oyuncu alirken sikinti yasiyorlar. Bu ülkede futbol dünyasi bir baska, oyuncular sadece kulüplerine bagli degil, menajerleri var. Bonservislerini ellerinde olan sirketler var. Sokaktaki insanlarin bile yüzde olarak paylari var neredeyse. Fenerbahçe de Brezilya'dan Alex'i transfer ederken birçok sikinti yasadi. Bizim transferlerimiz Brezilya'dan olacak. Bizim sikintimiz sadece oyuncularin kamp süresine yetistirilememesidir. Brezilya'da israr etmemizin nedeni ise orada liglerin devam etmesi ve oyuncularin kondisyon ve fizik olarak hazir olmalari. Yeni gelecek olan transferlerin sikintisi takima uyum saglamalari olur. Bunu da 10-15 gün içinde asarlar" dedi.
Fatih Tekke'nin sürekli transfer haberleriyle gündeme gelmesinden rahatsizlik duymadiklarini belirten Baskan Aktug, "Artik buna alistik. Sürekli Fatih Tekke'yi vermeyecegimizi söylememize ragmen, oyuncumuzun adi sürekli transfer haberleri ile gündeme geliyor. Bize Fatih için resmi olarak bir basvurada bulunan yok. Bana böyle bir teklif de gelmedi. Fatih'e gelecek sezon Trabzonspor'un ihtiyaci var. Bu oyuncumuzu birakmayi düsünmüyoruz" dedi.

HerYerde
13.07.2005, 11:35
ayay aktug dediyse yapar bu adam bizi iyi yerlere getirecek tabi federasyon bi i.nelik yapamazsa(gerçi yapmayacagini sanmiyorum ama neyse)

HerYerde
13.07.2005, 11:38
atay olacakti kusura bakmayinsmileys/smiley9.gif

Emin
13.07.2005, 11:38
Fabiano'da mutlu son

Trabzonspor uzun süredir aradigi stoperi buldu. Yöneticiler yogun pazarliklar sonunda 28 yasindaki Fabiano Eller için kulübü Fluminense ile anlasmaya vardi

ADNAN SUNGUR/DHA

Tolga Seyhan'in Shakhtar Donetsk'e gitmesinden sonra stoper arayislarina baslayan Bordo - Mavili yönetim, Fabiano Eller'in isini bitirdi. Idareciler, 28 yasindaki tecrübeli defans oyuncusu ve kulübü Fluminense ile el sikisti.
Karadeniz ekibi yöneticilerinin önceki gün saatler süren görüsmeler sonunda Eller için Fluminense'li idarecilerle her konuda anlasmaya vardigi ögrenildi. Daha önce Katar'da da forma giyen Eller'in zaman zaman Brezilya Milli Takimi kadrosuna çagrildigi belirtildi.
Stoper transferini çözen yöneticiler Ömer Sari ve Murat Bozoglu'nun rotayi golcüye çevirdikleri vurgulandi. Sari ve Bozoglu'nun, Flamingolu Brrito Filho ve Atletico Mineirolu Junior Pereira'nin üzerinde durdugu kaydedildi. Bordo - Mavili idarecilerin, golcü transferini de bitirdikten sonra iki Brezilyali futbolcu ile birlikte Türkiye'ye dönecekleri ifade edildi.

metehan
13.07.2005, 11:42
Eller'in yakin çevresine,"Günümüzde her sey bir risk.Pek çok kulüpde oynadim,parami alamadigim da oldu.Fluminense'de ise ödemelerde hiç gecikme yasamadim,Fakat,yurtdisina gitmemi kimse yanlis olarak düsünmemeli,Felipe de Türkiye'de 3 ay boyunca parasini alamamis,ama o zamanki ücreti simdikine göre çok daha fazlaymis," dedigi iddia edildi...

Iste su an Türk futbolunun ve takimlarinin önündeki en büyük sorunlardan biri bu. Bir yandan yönetime kizarken bir yandan da bu aci gerçekleri dile getirmemizlazim.

Bakin bugünkü Milliyet'te BJK'dan ayrilan Ronaldo ne diyor : "Bu profesyonellikle Türkiye'ye hangi yabanci oyuncu gelir?". Devre arasi Zurawski'yi kiralamak istedigimizde www.wislakrakow.com (http://www.wislakrakow.com) sitesinde daha önce Diyarbakir ve Denizli'ye oyuncu sattiklarini ama paralarini alamadiklari için Türk takimlarina süpheyle baktiklarini söylemislerdi. Tüm bunlarin üstüne bir de Ribery olayi isin tuzu biberi oldu. Artik yabanci oyuncular, Türkiye'yi "gittiklerinde paralarini alip alamayacaklari belli olmayan bir ülke" olarak görüyorlar. Bu TS gibi diger tüm takimlarin önünde büyük bir engel.

HerYerde
13.07.2005, 11:43
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=758 align=center>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#ffffff></TD>
<TD =metin width=588 bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Fabiano Eller dos Santos Trabzonspor?da
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130705eller.jpgYabanci oyuncu transferi çalismalarini sürdüren kulübümüz Brezilyali stoper Fabiano Eller dos Santos'u kadrosuna dahil etti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Dün gece TSI 05.00?de anlasmaya varilan yeni oyuncumuz ilerleyen günlerde kendisini 3 yilligina Trabzonspor?a baglayan imzayi atmak için Türkiye?ye gelecek.

Fabiano Eller dos Santos kimdir?

Dogum Tarihi: 16.11.1977
Boy: 183
Kilo: 77
Mevkii: Stoper

Oynadigi takimlar:
1994-1995: Linhares Sport Club-ES
1995-2001: Vasco de Gama-RJ
2001-2002: Palmeiras-SP
2002-24/08/2004: Flamengo-RJ
24/08/2004-01/2005: Al-Wakrah - Qatar
01/2005: Fluminense-RJ

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>RESMI SITEDEN HADI HAYIRLI OLSUN HEPIMIZE

selçukabi
13.07.2005, 11:43
Resmi sitemizde de bu transfer az önce yayinlandi arkadaslar hayirli ugurlu olsun insaallah takimimiza intibaki kisa sürer.Bu arada takimimiza yerli transferlerin de gerektigi yedek agirlikli çiktigimiz hazirlik maçlarindagözüktü.Beni asil düsündüren Lee Eul Young, Ibrahim Ege ve Hasan Üçüncüden bu sene faydalanamazsak bir tek Adem Koçakla yedek kulübesi gitmez.Ayrica stoper mevkiinde de Erdinçin yaptigi hatalari gördükçe derin düsüncelere daliyorum acaba sayin yönetim kurulumuzda benimle ayni düsüncelere daliyor mu?smileys/smiley18.gif

The Londoner
13.07.2005, 11:45
Arkadaslar, her konuda illa siyah ve beyaz olarak zit kutuplarda ayrismak mi gerekiyor.

Atay Aktug, iyi bir baskandir, basarilidir. Hele goreceli olarak bakarsak oldukca basarilidir. Hatta takimin onun donemindeki istatistiklerine bakarsak (Samet Aybaba ve Ziya Dogan`in da kadronun ve sistemin oturmasinda gosterdikleri emegi goz ardi etmemek kaydiyla)lig tarihimizin en basarili baskanlarindan biridir.

Lakin o da bir insandir, sadece bir insandir! Bugune kadar insandi, bundan sonra da insan olarak kalacaktir! Hayati boyunca bircok hata yapmisdir (hepimiz gibi) ve bundan sonrada bircok hata yapacaktir. Mesela, transferde onun doneminde cokca hata yapilmistir ve bu hatalar gecen yil sampiyonlar ligine, devre arasinda da muhtemel lig sampiyonlugumuza mal olmustur. Bu yil da transferler cok gecikmistir. Insallah, yeni transferler bir an once kadroya katilir ve en kisa zamanda uyum saglarlar. Bu yil da sampiyonlar ligine kalinamazsa bize maliyeti gecen yilla birlikte en az 20-25 milyon USD`dir ve bunun sorumlusu baskan Atay Aktug ve yonetimi olacaktir. Nasil basari da aslan payini kendilerine veriyorsak, basarisizlikta da fatura kendilerine cikacaktir. Bugun kayitsiz sartsiz yonetimi detsekleyerek, onlara hatalarini devam ettirme firsati veren arkadaslar, bu faturaya ortak olacaklar mi acaba? Bu tur savunma mekanizmalarin, mevcut problemlerin daha da derinlesip, kok salmasindan baska bir islevi yoktur. Ve kimse "gecmiste soyleydik, bu yonetim bizi buralara getirdi" gibi kisirkarsilastirmalara gimesin. Trabzonsporumuz`un yeri daha yukseklerdir. Trabzonsporumuz daha yukseklere layiktir. Gecmise takilmayalim, gelecegikaybetmemeye bakalim!

Bize bu asamada dusen, dinlerler veya dinlemezler, kendimizce dogru bildigimiz uyarilari yapip, gucumuz yettigince hatalara gerceklesmeden mani olabilmektir. Bu nedenle de buradaki (duzeyli) elestirileri, koru korune defans gostererek bastirmaya calismakyerine, testi kirilmadan yapilan birer uyariolarak algilamak gerekir. Dogrulari takdir etmek, yanlislar icin uyarmak erdemli insanlarin isidir!

HerYerde
13.07.2005, 11:47
lee ve hasan üçüncü için bi sey diyemeyecegim ama ibo için çok ümitliyim.2 hazirlik maçi izledim ikinsinde de iyi oynadi tabi bu benim fikrim ama zaten orya bi de muhammed gedi

melrok
13.07.2005, 11:50
eller takimimiza hayirli olsun. umarim cl'ye girdikten sonra lee'nin yerinede iyi bir yabanci alinir.

Tmac61
13.07.2005, 11:50
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/sol_kvr.gif

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</div>

<table bgcolor="#9f3944" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">

<t><tr>
<td ="general2" width="568">Haberler</td>
<td>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</td>
</tr>
</t>
</table>

Fabiano Eller dos Santos Trabzonspor?da</font>

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130705eller.jpgYabanci oyuncu transferi çalismalarini sürdüren kulübümüz Brezilyali stoper Fabiano Eller dos Santos'u kadrosuna dahil etti.

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</div>

Dün gece TSI 05.00?de anlasmaya varilan yeni oyuncumuz ilerleyen
günlerde kendisini 3 yilligina Trabzonspor?a baglayan imzayi atmak için
Türkiye?ye gelecek.

Fabiano Eller dos Santos kimdir?

Dogum Tarihi: 16.11.1977

Boy: 183

Kilo: 77

Mevkii: Stoper

Oynadigi takimlar:

1994-1995: Linhares Sport Club-ES

1995-2001: Vasco de Gama-RJ

2001-2002: Palmeiras-SP

2002-24/08/2004: Flamengo-RJ

24/08/2004-01/2005: Al-Wakrah - Qatar

01/2005: Fluminense-RJ

Resmi web sayfasinda...

Etti 2...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Tmac61
13.07.2005, 11:51
Biribire girdi postlar idare edin...

Yahu ilerleyen günlerde gelecek demis ne is anlamadim...

Daha nereye ilerlesin günler....

Yollayin hollandaya ....smileys/smiley5.gif

#10 Fietra
13.07.2005, 11:51
Tmac61 etti 3smileys/smiley1.gif

Emorfo
13.07.2005, 11:53
Yeni transfere burdan devam edelim.

Fabiano Eller dos Santos Trabzonspor?da (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3847&amp;PN=1)

Emin
13.07.2005, 12:07
Biz transfer yapmadik da rakiplerimiz çok büyük transferler mi yapti... FB-GS-BJK ne aldi da biz geri kaldik. Taktik böyle bekle fiyati düsssün.

Biraz daha sakin olup sabredelim diyorum. Yönetim kadroyu koruyup bir iki takviye yapacaktir. Yapmazssa ondan sonra degerlendiririz.

The Londoner
13.07.2005, 12:08
Resmi sitemizde de bu transfer az önce yayinlandi arkadaslar hayirli ugurlu olsun insaallah takimimiza intibaki kisa sürer.Bu arada takimimiza yerli transferlerin de gerektigi yedek agirlikli çiktigimiz hazirlik maçlarindagözüktü.Beni asil düsündüren Lee Eul Young, Ibrahim Ege ve Hasan Üçüncüden bu sene faydalanamazsak bir tek Adem Koçakla yedek kulübesi gitmez.Ayrica stoper mevkiinde de Erdinçin yaptigi hatalari gördükçe derin düsüncelere daliyorum acaba sayin yönetim kurulumuzda benimle ayni düsüncelere daliyor mu?smileys/smiley18.gif

Sevgili Selcuk, senin de cok iyi bildigin gibi, bizim gecen yilki en buyuk sorunlarimizdan biri (Fatih`in alternatifsiliginden sonra) Tolga ve Erdinc`in alternatifsizligidir. Hatta sampiyonlar ligi de sirf bu sebepten kacmistir. Bu iki oyuncudan birininsakat ve cezali oldugu maclarda buyuk sikintilar yasadik. Tayfun`un da sakatlik ve istikrarsizliktan kaynaklanan verimsizligi, koca bir sezon D`Haene`ye alternatif olarak sarilmaktan baska birsecenek birakmamistir. Simdi hem Tolga`nin kaybi hem de D`Haene`nin (mecburen) gidecek olmasiyla bu mevkiide acigimiz artmistir. Alinacak bir forvetle, yabanci kontenjanimizi da dolduracagimizi varsayarsak, senin de vurguladigin gibistoperpozisyonuna en az bir tane kaliteli ve tecrubeli yerli oyuncu transferi yapmamiz gerekmektedir. Cok kulvarda yarisacaksak bu zarurudir.

Orta sahaya gelince, bu alanda her ne kadar sayisal acidan alternatif sorunu yasamasakta, gecen yil yaptigimiz top kayiplarinin buyuk kisminin orta saha oyuncularimizdan kaynakladigini dikkate alirsak, burayada bir transfer ihtiyacimiz var. Huseyin`in canla basla kazandigi toplari cok ucuz sekilde kaybettigini bir dusunelim. Imkan olsa, iyi top saklayip, dagitan;hucuma donuk ve oyunkuran yerli bir orta sahanin (bulunabilirse)transfer edilmesi takima katki saglar.Hele hele Avrupa`da ust turlara cikmak gibi bir hedefimiz varsa bu transfer daha da fazla zaruret arz eder.Aksi halde, kadromuz mevcut haliyle Turkiye liginde zaten basa oynar.

CAFER ÖZER
13.07.2005, 12:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="bold">CAFER52 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">

Kim ne derse desin ben Memnun degilim.Sampiyonlar ligine katilamayacak Bir Trabzonsporun vebali ATAY AKTUGA aiitir.Bunun altindan kalkabilrimi bilmiyorum.Simdiden söylüyorum Takim basarisiz olursa tek sorumlusu ATAY AKTUG dur SENOL GÜNES zerre kadar sorumlu degildir.</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Devam abi...Az kaldi...Biraz daha yazarsan Atay AKTUG gibi degerli biri Istifa eder...Yaz abi...Yönetime Çapulcular gelsin...Yaz abi...Gene takima kilit vurulsun...Yaz abi...Distaki düsmanlar göbek atsin...Yaz abi...Yaz sen de böyle yaparsan elin adami neler yapar& amp; amp; nbsp;& amp; amp; nbsp;& amp; amp; nbsp; KONUS ABI ARKANDAYIMsmileys/smiley32.gif

Birbirimizi anlamakta niye zorluk yasiyoruz ben onu anlamiyorum.ATAY AKTUG a bu güne kadar destek veren bizleriz.ATAY AKTUG geçen sene Sampiyonlar ligini kaçirinca Sampiyonlar ligine girmemekle 10.milyon usd kaybimiz var dedi.Halbuki geçen sezon 5 milyon usd trnafer yapilsa idi biz sampiyonlar ligindeydik ve ligde sampiyonduk.tamam geçen sene acemelige geldi ama bu sezon körmüsününüz ayni hatayi tekrarliyorsunuz.Lig basliyor sampiyonlar ligi geldi çatti hala ortada transfer yok.Transfer istemek en dogal hakkimiz degilmi ya.Geçen sezon hangi maçta sakatlanan adamin yerine adam bulabildik yada zorlandigimiz maçalrda takimi atesleyecek oyuncumuz var diyebildik.

GENE TEKRARLIYORUM BU SEZONDA ayni firsatlar kaçarsa ATAY AKTUG tek sorumludur.kendisini affettiremez.bu kadar basit.

melrok
13.07.2005, 12:17
geçen sene devre arasinda özgür defansa alindi. yani bir transfer yapildi. ama haklisin bencede defansa bir yerli transferi gerekli. genede ilk etapta (forwet ve stoperden sonra) sol kanat ihtiyacimiz var.

tunganyan
13.07.2005, 12:19
Birbirimizi anlamakta niye zorluk yasiyoruz ben onu anlamiyorum.ATAY AKTUG a bu güne kadar destek veren bizleriz.ATAY AKTUG geçen sene Sampiyonlar ligini kaçirinca Sampiyonlar ligine girmemekle 10.milyon usd kaybimiz var dedi.Halbuki geçen sezon 5 milyon usd trnafer yapilsa idi biz sampiyonlar ligindeydik ve ligde sampiyonduk.tamam geçen sene acemelige geldi ama bu sezon körmüsününüz ayni hatayi tekrarliyorsunuz.Lig basliyor sampiyonlar ligi geldi çatti hala ortada transfer yok.Transfer istemek en dogal hakkimiz degilmi ya.Geçen sezon hangi maçta sakatlanan adamin yerine adam bulabildik yada zorlandigimiz maçalrda takimi atesleyecek oyuncumuz var diyebildik.

GENE TEKRARLIYORUM BU SEZONDA ayni firsatlar kaçarsa ATAY AKTUG tek sorumludur.kendisini affettiremez.bu kadar basit.

+1

gecen senenin aynisini yasamayalim goz gore gore..

Salih61
13.07.2005, 12:36
Defansta tamam...Simdi Forvet kaldi...Atletico Minerio Takiminda Pereria ile temasdaymisiz...Bu adam hakkinda pek birsey bulamadim...Bilen var mi?...

Salih61
13.07.2005, 12:53
<TABLE =font2 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-TOP: 5px" vAlign=top width=517>
<TABLE =font2 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=362>
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 4px">http://www.atletico.com.br/imagens/subtit_interna_jogadores.gif</TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 4px; PADDING-TOP: 16px">
<TABLE =font2 cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=148>http://www.atletico.com.br/imagens/foto_jog_fabiojunior_g.jpg</TD>
<TD style="PADDING-RIGHT: 5px" vAlign=top width=220><B =font3>Fábio Júnior[/B]
Fábio Júnior Pereira
20/11/1977
Manhuaçu, MG
Atacante
1,86 m - 76 kg
Apresentado em 10/02/2005

Carreira
1993 a 1997 - Democrata de Governador Valadares-MG
1997 a 1998 - Cruzeiro
1999 a 2000 - Roma-ITA
2000 - Cruzeiro
2001 - Palmeiras
2002 - Cruzeiro
2003 - Vitória de Guimarães-POR
2003 - Atlético
2004 - Kashima Antlers-JAPÃO

Fábio Júnior no Galo em 2003
38 jogos e 16 gols </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

HerYerde
13.07.2005, 13:33
bence hala defansa yerli biri alinmali.bunun için simdilik aklima sadece a.gücünden emre geliyor.keske alinsa...

bobmarley
13.07.2005, 13:42
bu formun tek haneli sayilarinda geçiyodu ismi ankaragüçlü emrenin...iyi bi oyuncu...umarim alinir...ama...smileys/smiley5.gif...

Salih61
13.07.2005, 13:43
bence hala defansa yerli biri alinmali.bunun için simdilik aklima sadece a.gücünden emre geliyor.keske alinsa... Gerek kalmadi...Bakalim bu sezon Eller ne yapacak?...

Tmac61
13.07.2005, 13:47
Bu adama bi isim bulmamiz lazim yoksa bu Eller'i her yere çekerler...smileys/smiley4.gif

HerYerde
13.07.2005, 13:48
<TABLE =PX11333333 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>ELLER...ELLER,ELLERRRR......
devbey
</TD>
<TD vAlign=top align=right>13.07.2005 06:14:23</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>Katar dan Fluminenseye Nisan ayinda dönen Eller, carioca mahalli ligi finaliyle brezilya liginin ilk 6 haftasinda takimda yer almis 11.haftasi biten Br. liginin haziran ve temmuz aylarindaki son 5 haftasinda kadroya bile giremeyen F.Eller i bizim acar(!) yöneticiler nasil izleyipde begenmis acaba.</TD></TR></T></TABLE>

BUNU FANATIK'IN YORUMLARINDAN BULDUM DOGRULUK PAYI NEDIR BULABILECEK BIRI VAR MI?

Oruç
13.07.2005, 14:01
eller eller diyoruz umarim nobre'yi de ellersmileys/smiley36.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Salih61
13.07.2005, 14:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center ="PX11333333"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>ELLER...ELLER,ELLERRRR......
devbey
</TD>
<TD vAlign=top align=right>13.07.2005 06:14:23</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>Katar dan Fluminenseye Nisan ayinda dönen Eller, carioca mahalli ligi finaliyle brezilya liginin ilk 6 haftasinda takimda yer almis 11.haftasi biten Br. liginin haziran ve temmuz aylarindaki son 5 haftasinda kadroya bile giremeyen F.Eller i bizim acar(!) yöneticiler nasil izleyipde begenmis acaba.</TD></TR></T></T></TABLE>

BUNU FANATIK'IN YORUMLARINDAN BULDUM DOGRULUK PAYI NEDIR BULABILECEK BIRI VAR MI? Tek kelime ile YALAN!!!...Adami 10 maç oynamis bu sene 1 gol atmis...Isteyen googledan bakabilir...

HerYerde
13.07.2005, 14:08
hiimm simdi ben de buldum ohhh be rahatladim.ama bunu yapan i.ne niye yapmis acaba

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #dddddd 1px dashed; BORDER-TOP: #dddddd 1px dashed; BORDER-LEFT: #dddddd 1px dashed; BORDER-BOTTOM: #dddddd 1px dashed" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="23%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>http://www.canalfluminense.com.br/jogadores/imagens/semfoto.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=bottom align=right>
<TABLE =texto8 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>Dados gerais</TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%" bgColor=#efefef>Nome: </TD>
<TD align=left width="62%" bgColor=#efefef>Fabiano Eller </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="33%">Nome completo:</TD>
<TD align=left width="62%">Fabiano Eller dos Santos </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="33%" bgColor=#efefef>Origem: </TD>
<TD align=left width="62%" bgColor=#efefef>Vasco, Palmeiras, Flamengo e Al Wakrah-Qatar </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%">Posição: </TD>
<TD align=left width="62%">Zagueiro </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%" bgColor=#efefef>Altura:</TD>
<TD align=left width="62%" bgColor=#efefef>1,83 m </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="33%">Peso:</TD>
<TD align=left width="62%">75 kg </TD></TR>
<TR bgColor=#efefef>
<TD align=left width="33%">Nascimento:</TD>
<TD align=left width="62%">16/11/1977 </TD></TR>
<TR>
<TD align=left>Anos no clube: </TD>
<TD align=left>2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2> </TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =texto8 style="BORDER-RIGHT: #dddddd 1px dashed; BORDER-TOP: #dddddd 1px dashed; BORDER-LEFT: #dddddd 1px dashed; BORDER-BOTTOM: #dddddd 1px dashed" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>Dados do jogador no Campeonato Carioca 2005</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" bgColor=#efefef>Partidas:
</TD>
<TD vAlign=top width="70%" bgColor=#efefef>10 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%">Gols :
<T>
<TR>
<TD bgColor=#cccccc height=1></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="70%">1 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" bgColor=#efefef>Média por partida: </TD>
<TD vAlign=top width="70%" bgColor=#efefef>0.10 </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%"></TD>
<TD vAlign=top width="70%"></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" bgColor=#efefef>Cartões amarelos: </TD>
<TD vAlign=top width="70%" bgColor=#efefef>- </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%">Cartões vermelhos: </TD>
<TD vAlign=top width="70%">- </TD></TR></T></TABLE>

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #dddddd 1px dashed; BORDER-TOP: #dddddd 1px dashed; BORDER-LEFT: #dddddd 1px dashed; BORDER-BOTTOM: #dddddd 1px dashed" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR =texto8>
<TD colSpan=2>Dados gerais do jogador como atleta do Fluminense F.C.</TD></TR>
<TR =texto8>
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR =texto8 bgColor=#efefef>
<TD vAlign=top width="30%">Partidas:</TD>
<TD vAlign=top width="70%">15 </TD></TR>
<TR =texto8>
<TD vAlign=top width="30%">Gols :
<T>
<TR>
<TD bgColor=#cccccc height=1></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="70%">1 </TD></TR>
<TR =texto8 bgColor=#efefef>
<TD vAlign=top width="30%">Média por partida: </TD>
<TD vAlign=top width="70%">0.07 </TD></TR></T></TABLE>

Tmac61
13.07.2005, 14:18
<t>
<t>
</t></t><table style="width: 490px; height: 36px;" ="PX11333333" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0"><t>
<tr>
<td colspan="1">

</td></tr></t></table>

BUNU FANATIK'IN YORUMLARINDAN BULDUM DOGRULUK PAYI NEDIR BULABILECEK BIRI VAR MI? Tek kelime ile YALAN!!!...Adami 10 maç oynamis bu sene 1 gol atmis...Isteyen googledan bakabilir...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bunu yazan fb,gs,bjk linin biridir...

CAFER ÖZER
13.07.2005, 14:27
<T><T></T></T>
<TABLE style="WIDTH: 490px; HEIGHT: 36px" cellSpacing=0 cellPadding=0 align=center ="PX11333333"><T>
<T>
<TR>
<TD>
</TD></TR></T></T></TABLE>

BUNU FANATIK'IN YORUMLARINDAN BULDUM DOGRULUK PAYI NEDIR BULABILECEK BIRI VAR MI?

Tek kelime ile YALAN!!!...Adami 10 maç oynamis bu sene 1 gol atmis...Isteyen googledan bakabilir...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bunu yazan fb,gs,bjk linin biridir...

10 maçta 1 gol atmasinin neyi kötü alinan Santrafor degilki Stoper Tolganin yerine Karistirmayin

sanatik
13.07.2005, 14:52
Gaysee yi nimetden mi sayiyoruz arkadaslar...Bir de ELLER umarim ilk olarak Alexi ELLER...smileys/smiley2.gif

parmak nobrenin dil uzatmalarini unutmadik daha.

Faik Yılmaz
13.07.2005, 15:34
ya arkadaslar egri oturalim dogru konusalim. zurawskiyi alamadik bu kadar uzatmasak geçen senede alirdik... sonra davidi alamadik. gerçekten iyi ibr futbolcuydu... sonra kaheyide alamadik.... en sonra kimi alacagimiz belli degil..defanstaki problemi geçici olarak atlattik ama uyum süresi gözönünde bulundurulursa iyi oynamayabilir... simdiye kadar çoktan yapilmasi gerekirdi... bide transferi basarili bulan arkadaslara sasiriyorum dogrusu.... bankada milyonlarca dolar paramiz duruyor tolganin transferindende nakit 3.750milyon dolar geldi ama bizimkiler uyuyor.. bu gidisle vergi rekortmeni ama sampiyonluk ve sampiyonlar liginin hayallerini kurmaya devam eden bir klüp olmaya devam edecegiz... bu takima sag kanatta dahil olmak üzere en az 4 futbolcu gerekiyordu..... smileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley11.gif

Faik Yılmaz
13.07.2005, 15:40
hemde bu futbolcularin kaliteli isimler olmasi lazimdi. ben maça gitmeyecegim dedim yanlis anlayanlar olabilir... takima su anki futbolculara tabiki kizmiyorum ama maçlari stres içinde i&lt;zliyorum...ama fatihe bisey olmasin aman gökdeniz sakatlanmasin symeke bi seymi oldu diye ödüm patliyor.... çünkü biliyorumki bu takimda alternatif yok.....

bu arada simdiki yönetimin yaptiklari (borsa filan) ortada ama bu tranferdeki basarisizliklarini örtmez... bu takim böyle alternatifsiz ancak 2. ile 4. arasindaki yerlere oynar..kalitelerine bir sey demiyorum ama hasan üçüncünün oeta sahada alternatif oldugu bi trabzonspor ancak bu hedeflere oynar.... (kendisine lafim yok efendi bir insan ama elinizi vicdaniniza koyun ve söyleyin bizden baska hangi takimda oynayabilir )

bobmarley
13.07.2005, 15:58
sebatsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley1.gif..

Faik Yılmaz
13.07.2005, 16:01
çok dogru söyledin gönüldasim.....

sebatta oynayabilir....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Burçak
13.07.2005, 16:10
vallahi elimizden sampiyonlugun alinip ezikbahçeye peskes çekilmesinden sonra , yönetiminde biz taraftarlar gibi daha bi hirsli olup çok daha alternatifli bi trabzonspor yaratacaklarini düsünüyodum. buna çokta inaniyodum. ama gel görki
tolgayi yolladik. dogru yada yanlis yolladik. ama geçenseneki takima kimi kimleri kattik?? beklentilerimiz neydi simdi kimler geldi. ben bu sezon sonuda yaa keske forvette fatihin yaninda ii bi forvetimiz daha olsaydidabütün yük fatihe binmeseydi. olasi bi sakatlik ceza alma durumunda fathsiz gökdenizsiz yada simkovyaksiz ne yapacagiz. yine keske ii alternatiflermi alsaydik diycektik. ben yine bunlari söylemek istemiyorum. ama ne yazikki yine uyutulmus gibi olduk. hkadromuz çok ii olabilir türkiyedeki en ii yerli futbolcularda bizde. ama yetmezki. çünkü 3 kulvarda iddialiyiz diyoruz ya.
kim hangi maça konsantre olacak. demek istedigimi anlayan vardir umarim... uzatmiyorum

andrei07
13.07.2005, 17:02
Arkadaslar biliyorsunuz bende transferler konusunda yönetimi en çok elestirenlerin basinda geliyorum.

Ancak sizlerdende ricam artik bu elestirilere bir ara verebilmektir.

Neredeyse ligler baslayacak ve SL maçlari.Zaman destek zamanidir.

Iütfen..

Bartuğ13
13.07.2005, 17:05
ben hala bekledigim transferleri gerçeklestirdiklerini,takima katki yaptiklarini düsünmüyorum.hatta katki yapmayi birak gidenlerin yerini bile dolduramadik daha

$FIRTINA61$
13.07.2005, 17:21
bir tek forvet kaldi deivid ve kahe cokistemisdim olmayacak her halde

kamil
13.07.2005, 17:27
Arkadaslar Hemen Transferlerimizi niçin elestiriyorsunuz.Tolga dediginiz adam yedi yil önce Kaymakamlik kupasinda bizim köyümüzün takiminda forvet olarak oynamis iki gol atmisti.Nerden nereye geldi.Biz Brezilya liginde oynayan bir oyuncu için ileri geri konusuyoruz.Bu kadarda olmaz.Almisiz hayirli olsun ellemeye baslayalim artik.Kesinlikle bize uyum saglar buna inaniyorum.Hemen birde forvet alip gelelim ne olur.

kamil
13.07.2005, 17:34
Insallah yarina da forvetimiz gelir.Ben Alpayi hala isteyenlerdenim.Bonservisi elindeyse tecrübeli uyuncu olarak defansi belki toplar.Hemen Klavyeye asilmayin.Benim görüsüm.Ilhan mansizi ankaragücü aldi.Bizde alabilirdik.Kendini ispatlamak için biraz asilirdi belki.

Hüseyin Kurt
13.07.2005, 20:08
arkadaslar defansa bir tanede yerli lazim bence.buda ya ankaragücünden emre yada kayseriden ali turan.ayrica bi ara antalyasporlu burak yilmazlada ilgilendigimiz söyleniyordu o ne oldu aceba???bide ergin kelesi niye sebata kiraladik anlayamadim.iyi bir yedek olabilirdi.

andrei07
13.07.2005, 20:10
arkadaslar defansa bir tanede yerli lazim bence.buda ya ankaragücünden emre yada kayseriden ali turan.ayrica bi ara antalyasporlu burak yilmazlada ilgilendigimiz söyleniyordu o ne oldu aceba???bide ergin kelesi niye sebata kiraladik anlayamadim.iyi bir yedek olabilirdi.

+1967

Hüseyin Kurt
13.07.2005, 20:13
su transferleri bir yapsak:1.ali turan-emre(ankaragücünden)-alpay..2.deivid..3.fahri..4.burak yilmaz..

süper olur.ama desenize birtane transferi ikina ikina yapan yönetim bunlari nasil yapcak.nerdeeee

Hüseyin Kurt
13.07.2005, 20:15
andrei07 +1967???nedir

Harun
13.07.2005, 20:16
Biz hep forvet ve defansi düsünüyoruz ama bana göre atladigimiz önemli bir konu var.Takimda hâlâ Hüseyin ve Simek'in alternatifi yok.Ne Adem ne Hasan nede I.Ege bunlarin yerini dolduramaz.bence burayada transfer sartsmileys/smiley5.gif

kobra_61
13.07.2005, 20:19
ya zaten sürekli söyledigimiz bisey var alternatif alternatif alternatif

ama bizi duyan yok galibasmileys/smiley5.gifadem hasan ibrahim ege szymkowiakin yerini tutabilecek adamlar mi yaa smileys/smiley7.gif

Hüseyin Kurt
13.07.2005, 20:24
ya senol hoca niye orta sahada fuybolcuya ihtiyacim yok diyor anlamiyorum.eller in yerine alpayi alsa geri kalan yabanci kontenjandanda iyi bir orta saha alinabilirdi bence.

bordoomavii
13.07.2005, 20:29
çok sansliyiz böyle bir yönetime sahipoldugumuz için gerçekten yine en iyi transferi yaptilar.bide kahe yi alirsak süper olur.

Harun
13.07.2005, 20:31
çok sansliyiz böyle bir yönetime sahipoldugumuz için gerçekten yine en iyi transferi yaptilar.bide kahe yi alirsak süper olur.

Ciddimisin .sakami yapiyorsunsmileys/smiley11.gif

Hüseyin Kurt
13.07.2005, 20:34
bence saka yapiyor harunsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ne kadar sansliyiz aceba.smileys/smiley11.gifsmileys/smiley5.gif

bordoomavii
13.07.2005, 20:40
yaw daha ne yapsinlar tolga gitmek istedi sattilar.güzel bir kaleci yine güzel bir defans aldilar.trabzonsporu a.s yaptilar.borsaya açildik.takimin borçlarini bitirdiler.transferdede geçmisteki gibi parayi çöpe atmamak için biraz geç kalindi ama yinede en iyisini yacaklar.

andrei07
13.07.2005, 20:47
Bende yönetimi elestiriyorum saniyordum..Kimse hiçbirseyi begenmiyormus..Biraz olumlu olalim artik.Biz Trabzonsporuz Bordo Mavi forma yeter rakiplere..

sanatik
13.07.2005, 20:49
sorunumuz halen ayni maalesef. giden oyuncular icin gelen oyuncularin yerini dolduramadikki daha.

santrofor eksik
d´haene gidiyor ?

mevcut 11 alternativi düsününmeye degmezmi simdiden ?

sezon arasini beklemeye gerek varmi ?

yönetimin gelecek sezon hakemler ile ugrasmaya hakki yok. Artik bu ugrasmalar takimin oyununu etkiliyor hernekadar hakli olsakda. Mesele kendi futbolunu gelistirmek daha iyi bir takim kurmak olmali. Hakemide yendik diyebilmeliyiz. Senol günes isini en iyi sekilde yapdigini gözlemliyorum simdiden ve iyi gidisi transfer hatalari ile durdurmaya hic kimsenin hakki yok.

#10 Fietra
13.07.2005, 21:22
Defansa bir tane yerli oyuncu lazim ve D'heane de giderse bi oyuncu daha eklenmesi gerekecek.

metehan
13.07.2005, 21:34
sorunumuz halen ayni maalesef. giden oyuncular icin gelen oyuncularin yerini dolduramadikki daha.

santrofor eksik
d´haene gidiyor ?

Yapmayin Allah askina ! "D'haene oynayacagina bir kisi eksik oynayalim" demiyor muyduk? Simdi degere bindi, öyle mi?

Arkadaslar, bosuna nefes tüketmeye gerek yok. Belki yerli bir oyuncu alinabilir defans için ama sanmiyorum. Bu sezon defansin ortasi Erdinç, Fabiano Eller ve Özgür üçlüsüne teslim edilecek, bu net olarak belli. Duruma göre ikisi oynayacak. Muhtemelen Eller-Erdinç ikilisi oynar. Yok bir yabanci, bir yerli daha falan bunlari unutun. Olabilecek seyleri konusalim.

sanatik
13.07.2005, 21:44
metehan bende ayni görüsteyim. gitmesin degil, yerine oyuncu gelmiyecek anlaminda ve gidecekse bir eksik daha olusacagi icin.

bordoomavii
13.07.2005, 22:14

Ciddimisin .sakami yapiyorsunsmileys/smiley11.gif

harunkaptan her seye burnunu sokucan dimismileys/smiley4.gif

üstekini kuzen burun olayini ben yazdim. Özgür.

Çagman
13.07.2005, 22:56
dhaene Zaten Oynamiyor..

Abi Kimse Sag Kanadi Gormuyormu allah askina!!!!

Yattara SakatLansa Kim Oynayacak??

Emrah SakatLansa Bir tayfun var?O Cocugunda Nerede oynadigi belli degil..

Sag Acik a Adam Lazim Forveti Soylemeye Gerek yok zaten..

FeLipe Gibi Bir Adamimiz oLmasini istemem Cokmu oLur Sizce smileys/smiley9.gif

Emir BAYRAK
14.07.2005, 00:01
dhaene Zaten Oynamiyor..

adem ve i.ege sag kanatta oynayabiliyor...

Gökdenizin asil yeri sag kanat...

Çagman
14.07.2005, 00:09
dhaene Zaten Oynamiyor..

Adem Sagda Çöküyor Ege de ayni sekiLDe onLar Orta sahada Oynuyor..

Gokdenize GeLince Evet Asil yeri Sag Kanat Ama Oynamak istemiyor..

ShadoW
14.07.2005, 01:54
Sag kanat ve diger önerileriniçin 124312389041234780478238974 isimle irtibat halindeyiz, o da olmazsa alternatif olarak düsündügümüz 2394234897239847 isim daha var. Merak etme

Emir BAYRAK
14.07.2005, 01:55
dhaene Zaten Oynamiyor..

Adem Sagda Çöküyor Ege de ayni sekiLDe onLar Orta sahada Oynuyor..

Gokdenize GeLince Evet Asil yeri Sag Kanat Ama Oynamak istemiyor..

Adem sagda oynar...ki gokdenizde sagda oynar yattaraya bi sakatlik olursa..Zaten Yönetimin Sag kanat aLmayacagini adim gibi biLiyorum...

sanatik
14.07.2005, 02:03
Senol Günes'in, Santos'un yildizi Deivid De Souza'daki müthis israri nedeniyle, anlasma saglanan forvet oyuncularinin beklemeye alindigi belirtildi

HER SEY O'NA BAGLI
2 SAMBACIYI pes pese transfer ederek kadrosunu önemli oranda güçlendiren Trabzonspor'da sira forvet transferine geldi. Bordo-Mavili kulübün yönetim kurulu üyeleri Murat Bozoglu ve Ömer Sari'nin, uzun süredir Brezilya'da sürdürdükleri pazarliklar sonucunda henüz forvet konusunda net bir sonucun çikmamasinin en önemli sebebinin, Senol Günes'in Santoslu Deivid De Souza'daki israri oldugu ögrenildi.

ALTERNATIFLER HAZIR
FORVETTE bazi alternatif isimleri de Deivid için geri plana iten Trabzonspor'un Obina, Leandro, Fabio Junior Pereira ve Filho, gibi isimlerle de temaslarini sürdürüyor. Bordo-Mavililerin, Deivid De Souza ile ilgili gelismeleri bir süre daha takip edecegi, bu futbolcudan olumsuz yanit gelmesi halinde de alternatif isimlerden biri ile anlasma saglayarak kadroya katacagi belirtildi.

takagazete.com | 14.07.2005

#10 Fietra
14.07.2005, 02:28
Abi yeter alternatif lafindan bezdik.Anladik alternatif var.

The Londoner
14.07.2005, 02:31
..... Flamengo?nun genç forveti Maruel de Breto Filho ile her konuda anlasmaya varan yöneticiler simdi de Tuta?yi gündemine aldi.....

(hurriyet)

Utku061
14.07.2005, 02:39
Nihayet,zataliler! transfer yapti..Osman'in da dedigi gibi defansa bir kisi daha lazim zira Erdinç de pek güven vermiyor. Ben mesela Sakaryadan Aytaç Ak'i (Akdeniz Olimpiyatlarinda idi) defansa bir seçenek olarak sunuyorum..

#10 Fietra
14.07.2005, 02:47
Bende Denizlispor'dan Güveni öneriyorum Giray Bulak referansli!

Muhalif
14.07.2005, 02:50
Bende Denizlispor'dan Güveni öneriyorum Giray Bulak referansli!

isin içinde Giray Bulak ve Osman varsa bize alkis düser smileys/smiley32.gif

TheCrow
14.07.2005, 03:18
Abi yeter alternatif lafindan bezdik.Anladik alternatif var.

Biz kadroda alternatif istedikçe adamlar transferde alternatif yaratiyorlar.Yav transfere degil kadroya alternatif dediydik biz,aloo,bak dinliyolar mi...

#10 Fietra
14.07.2005, 03:19
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifAlem adamsinsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sanatik
14.07.2005, 05:16
Forvet icin son olarak bahsedilen isimler:

- Deivid
- Obina
- Leandro
- Fabio Junior Pereira
- Maruel de Breto Filho
- Tuta

CAFER ÖZER
14.07.2005, 08:33
Alternatifler bence hazir gene beklesinler seneye lazim olur.Bu sezon nasil olsa ligler baslar ilk 6-7 hafta kolay onlari geçersek o zaman alternatiflere gerek kalmaz o zamana kadara da SL giderse o zaman hiç alternatifle isimiz olmaz bu kadro kaliteli devam edelim diye lig sonuna kadar devam ederiz.Bu filmleri geçen senelerde de seytettik.

Su ana kadar 2 oyuncu alindi onlarda Gidenlerin yerine bize lazim olan 3 tane kaliteli takviye hala yapilmadi artik su ZO planina geçsek iyi olacak

CAFER ÖZER
14.07.2005, 08:51
Takimin Teknik Direktörü de bu kadro ile isimiz zor diyor.bizde ayni seyi söylüyoruz bu kadro Ile isimiz zor.Yöneticilere sorsak onlarda bu kadro ile isimiz zor diyorlar.Köse yazarlari bu kadro ile isimiz zor diyor ama Transfer konusuna geldimi lig basliyor SL basliyor ortada hala takimla beraber çalismis kampa katilmis yeni oyuncu yok.Bunlari söyledimi yanlis yaptigimizi söyleyenler var.Neticede ortak nokta takima takviye yapilmasinda bulusuyoruz.bunu yapmasi gereken kim Yönetim.Yönetim bu isi su ana kadar yapmadigina göre elestirmek en dogal hakkimiz diye düsünüyorum.

'Bu kadroyla isimiz zor'

Thun maglubiyetini degerlendiren Senol Günes, "Takimda dirençsizlik görüyorum. Mevcut kadromuz ile basariya ulasmamiz güç. Takviyeye ihtiyacimiz var" diye konustu

http://www.milliyet.com.tr/2005/07/14/spor/resim/spo04.jpg
Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, Thun maçini degerlendirdigi dünkü basin toplantisinda mevcut kadroyla basariya ulasmalarinin zor oldugunu söyledi.
Fiziksel olarak her geçen gün daha iyiye gittiklerini vurgulayan Günes, "Ancak zihinsel olarak ayni seyi söyleyemem. Oyuncularimda yorgunluga bagli bir dirençsizlik görüyorum. Mevcut kadromuzla Trabzonspor'un basarili olmasi zor gözüküyor. Uzun zamana ihtiyacimiz var. Dis transferde alacagimiz oyuncularla ve gerekirse yapacagimiz diger takviyelerle kadromuzu genis tutacagiz. Defansa ve forvete transferler yapildigi takdirde Trabzonspor ligde ve Avrupa kupalarinda rahatça yarisacak bir konuma gelecektir. Su asamada sayisal bir takviyeye ihtiyaç oldugu kesin" dedi.
Thun karsisinda aldiklari 3-1'lik yenilginin nedeninin yorgunluk oldugunu belirten Günes, özellikle ilk yarida rakibe göre daha fazla pozisyon yakaladiklarini ifade ederek, "Ancak buna ragmen hücuma çikislarda top kayiplari oldu ve kötü goller yedik. Ikinci yarida da oyuncularimizin biraz yoruldugunu gözlemledim. Bu maglubiyet neden oldu dersek, bunu yorgunluga baglayabiliriz" diye konustu.
Oyuncular üzerinde bir gerginlik ve yorgunluk hissettigini belirten tecrübeli hoca "Özellikle Yattara ve Szymkowiak'in sinirli olmalari hos degil. Bunlari hazirlik döneminde oldugu için hos görüyorum ama bir daha asla tekrarlanmasini istemiyorum. Kendileriyle görüsecegim" ifadelerini de kullandi.
Bu arada sabah takima hafif bir çalisma yaptiran Senol Günes, futbolcularinin yorgunlugunu göz önüne alarak aksam idmanini iptal etti.

Iddiali geliyor

Trabzon'un üç yillik imza attirdigi Eller, "Transfer oldugum kulüplerin çogunda sampiyonluk gördüm. Umarim Türkiye'de de yasarim" dedi

BERKUK ÜNYAY

Bordo - Mavili yönetimin uzun ugraslar ve kiran kirana geçen pazarliklar sonunda önceki gün Brezilya'da 3 yillik resmi imza attirdigi Fabiano Eller taraftarlara iddiali mesajlar yolladi. 28 yasindaki tecrübeli defans oyuncusu Trabzonspor'a transferi nedeniyle çok büyük mutluluk yasadigini belirtti.

Yeni sayfa açtim
Karadeniz ekibine sampiyonluk için geldigini belirten yildiz futbolcu, "Gittigim çogu takimda sampiyonluk yasadim. Kisaca ugurlu bir futbolcuyumdur. Umarim Trabzonspor'a da ugurlu gelirim" dedi.
Yönetimin teklifini kabul etmeden önce Fenerbahçe'de oynayan Brezilyali futbolculardan bilgi aldigini da kaydeden Eller, "Trabzonspor ve Türkiye hakkinda çok olumlu bilgiler anlattilar. Jefferson'u da yakindan taniyorum. Ayrica imzadan önce kulübün internet sitesine girerek oyuncular hakkinda bilgiler topladim" diye konustu.
Sambaci, "Taraftarin atesli oldugunu da ögrendim. Esim de Türkiye'de oynamami çok istiyor. Kariyerimde yeni bir sayfa açtim. Basarili olmak için elimden geleni yapacagim" ifadesini de kullandi.

Brezilya'yi karistirdi!

Fabiano Eller'in Trabzonspor'a transferi Fluminense kulübünde sok etkisi yaratti. Tecrübeli futbolcuya, Brezilya'da üç yillik imza attiran yönetici Murat Bozoglu, "Brezilya'nin en iyi savunma oyuncularindan birini aldiklarini söyledi. Bozoglu, "Milli takima da çagirilan bir isim. Bu oyuncu hakkinda Real Madrid Teknik Direktörü Lüksemburgo ile de konustum. Ayrica Parreira'nin da takdir ettigi bir futbolcu. Fluminense Eller'i göndermemek için çok direndi. Zaten bu transferin uzamasinin tek nedeni de bu. Fluminense Teknik Direktörü, Eller'in gönderilmesine tepki gösterdi. Menajeri ise neredeyse vatan haini ilan edildi. " dedi.

Koyuncu'ya afisli vefa

Trabzonspor 1967 Taraftarlar Dernegi, bir süre önce vefat eden sanatçi Kazim Koyuncu'nun resmi bulunan bir afis hazirladi. Afiste, "En büyük taraftar, Trabzonspor'umuz varoldukça seni asla unutmayacagiz" ve "Sayin Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan, Karadeniz'de kanser taramasi istiyoruz" yazisina yer verildi. Afislerin açilis töreninde taraftarlara da dagitilacagi açiklandi.

Son aday Tuta

Kaleci ve stoper sorununu çözen Trabzonspor, santrfor konusunda da çalismalarini sürdürüyor. Flamingo'nun genç forveti Maruel de Breto Filho ile hemen hemen her konuda anlasmaya varan yöneticiler simdi de Fluminense'den Leandro Tuta'yi gündemine aldi. Fluminense ile sambaci konusunda pazarliklarin devam ettigi, transferin bir kaç gün içinde netlik kazanacagi bildirildi. Bu arada Bordo - Mavili yöneticiler uzun süre pesinde kostuklari fakat almayi basaramadiklari Souza için de temaslarini sürdürüyor. Yönetici Murat Bozoglu'nun Souza için tüm sartlari zorladigi, olumlu bir gelisme yasanabilecegi öne sürüldü.

CAFER ÖZER
14.07.2005, 09:00
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/header_trabz&#111;nspor.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width=10 rowSpan=4></TD>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2 height=284>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.pasfotomac.com.tr/2005/07/14/im/A39A3EC8989C894083177217b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Futbol casusu</TD></TR></T></TABLE>

Ayip ettin Aurelio
Kulagima gelenlere göre, basta Aurelio olmak üzere F.Bahçe'nin Brezilyalilari, Trabzonspor'un yoluna tas koyuyormus. Hatta koymuslar bile. Nicedir Brezilya diyarlarinda yetenekli futbolcu arayan Trabzonlu yöneticiler, kimin kapisini çalsa önce olumlu yanit aliyorlar ancak daha sonra bilinmeyen bir nedenden dolayi adamlar "Hayir, Trabzon'a gelmeyiz" diyorlarmis... Tabii bizim Laz usaklari da bu duruma sasirip "Ula biz nerede hata yapiyoruz" deyip duruyorlarmis... Isin asli sonradan çikti ortaya.. Meger Trabzon'un talip oldugu Brezilyalilar, teklif alir almaz hemen telefona sariliyor, epeydir Türkiye'de olan ve Trabzon'da da forma giyen Aurelio'ya akil danisiyorlarmis... Aurelio da F.Bahçe'nin rakibi olan Trabzonspor'un güçlenmesini istemedigi için yalan-yanlis aklina gelen her seyi söyleyip "Yaa iste böyle. Bu yüzden sakin Trabzon'a gitmeyin" diyormus. Adamlar da bu findik faresinin sözlerine inanip Trabzonspor'a "hayir" diyormus... Sadece Aurelio degil, F.Bahçe'deki Brezilyalilar da Trabzonspor'un isini bozmayi kendilerine vazife edinmisler... Pismis asa su katan bu adamlar yüzünden Trabzonspor epeyce zarar etmis.. Yaa iste böyle.. Bakalim daha neler görecegiz... </TD></TR></T></TABLE>

Ne derece dogru bilmiyorum ama eger dogru ise Düpedüz serefsizlik bu.Fotomaç gazetesinden

oflubektas
14.07.2005, 09:21
Kaleci Jefferson da Trabzonspor için Aurelio'dan olumlu referans aldigini söylemisti. At yarislarinda da sucuk olmak üzere olan atlari insanlar yazsin diye böyle ''hipodrom casusu'' vs. gibi aklievvellerin yazilari çikardi.Fotomaç ta bunu futbola yansitmis.

sanatik
14.07.2005, 09:43
oflubektas aurelio ya danistigini jefferson kendi agzinla imza atarkenmi söylemisdi ?

banabu daha fazlayinebiristanbul medya uydurmasi gibi geliyor. Fenerbahce olmasa alamazdi trabzon demek isteniyor.

Hangisi dogru bilemem ama istanbul medyasi aklina ve isine geleni yazdigi icin jefferson agzindan böyle bir sey söyledigini ögrenmekde fayda var derim.

sanatik
14.07.2005, 10:13
Fabiano Eller if fired to the Inhabitant of the state of Rio de Janeiro in this Wednesday, during the trainings of the morning in the Laranjeiras. The player was to the center of the field to say good bye to the club colleagues, if he moved and until he cried when complimenting the group. The Turkish club did not pay the rescissory fine for complete. Eller disclosed that it indicated one of the friends of the Inhabitant of the state of Rio de Janeiro to the Turks, but did not say who is. The zagueiro, that still has difficulties in pronouncing the name of the new teams, played and guaranteed that it would learn the hymn of the club during the airplane trip.

http://www.futebolnews.com/noticias/vernews.asp?id=22441

-----------------------------

Eller Isminin aciklamasini istemedigi bir oyuncu arkadasinitavsiye etmis anladigim kadariyla. ?!?! ve sanirim buda Leandro e Tuta olmali

Tmac61
14.07.2005, 10:42
<table ="PX10333333" align="center" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="466">
<t><tr><td style="font-weight: bold; color: rgb(255, 0, 0);" rowspan="9" width="6">

</td>
<td>Adamlar bizden de dertli yahu... Vay hallerine...</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(255, 0, 0);">
<br style="font-weight: bold; color: rgb(255, 0, 0);">
Bu Gs lilerin isyanlari...</span>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif

</td>
<td rowspan="9" width="6">

http://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/trans.gif</td>
</tr>
<tr>
<td valign="top">

<table ="PX11333333" align="center" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr><td height="20">Aslan Piresi bitiriyor</td></tr>

<tr><td>http://www.e-kolay.net/news/images/trans.gif</td></tr>

<!--
<tr bgcolor="" ="if (of(this.style) != 'undefined') this.style.backgroundColor = '#FFFFFF'" ="if (of(this.style) != 'undefined') this.style.backgroundColor = ''">
-->
<tr bgcolor="">
<td>
<table ="PX11333333" align="center" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
<td valign="top">
fasafiso...smileys/smiley36.gif

selim

</td>
<td align="right" valign="top">14.07.2005 10:34:29</td>
</tr>
<tr><td colspan="2">22
yasindaki fransiz ribery kaçiran galatsaray arsenal in piresi ni
alacakmis sadece gülüyorum burdan beni güldüren tüm galatasaray
yönetimine tesekkür ediyorum :)</td></tr>
</t></table>
</td>
</tr>
<tr><td>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</td></tr>
<tr><td bgcolor="#c6c6c6">http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</td></tr>

<!--
<tr bgcolor="" ="if (of(this.style) != 'undefined') this.style.backgroundColor = '#FFFFFF'" ="if (of(this.style) != 'undefined') this.style.backgroundColor = ''">
-->
<tr bgcolor="">
<td>
<t><tr>
<td valign="top">
oooo hadi artik...smileys/smiley36.gif

yasin sas

</td>
<td align="right" valign="top">14.07.2005 09:24:08</td>
</tr>
<tr><td colspan="2">hadi alin piresi görün seyirciyi
kily dediniz yok insuza yok
davids yok ama piresde gelmezse ben fanatik yaso yönetim önetim degil dicem her galatasarayli gibi yeter
</td></tr>
</t></table>
</td>
</tr>
<tr><td bgcolor="#c6c6c6">http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</td></tr>

<!--
-->
<tr bgcolor="">
<td>
<table style="width: 454px; height: 92px;" ="PX11333333" align="center" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<t><tr>
<td valign="top">
yeter...smileys/smiley36.gif

</td>
<td align="right" valign="top">14.07.2005 07:49:42</td>
</tr>
<tr><td colspan="2">Bu yönetimin çektirdikleri yeter artik ya bu isi adam gibi yapsunlar yada çekip gitsinler bu taraftarin yüzü gülsün artik</td></tr>
</t></table>
</td>
</tr>
<tr><td>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif

Bu da kargalarin ki...</span><br style="color: rgb(255, 0, 0); font-weight: bold;">
<br style="color: rgb(255, 0, 0); font-weight: bold;">
Bunlarin da vay haline..</span>.</span>

<table ="PX10333333" align="center" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="466">
<t><tr><td rowspan="9" width="6">

</td>
<td>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</td>
<td rowspan="9" width="6">http://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/trans.gif</td>
</tr>
<tr>
<td valign="top">

<t><tr><td height="20">Seyfo Soley Kartal gibi!</td></tr>

<tr><td>http://www.e-kolay.net/news/images/trans.gif</td></tr>

<!--
-->
<tr bgcolor="">
<td>
<t><tr>
<td valign="top">
Hadi Ordan...

Yavuz

</td>
<td align="right" valign="top">14.07.2005 10:32:13</td>
</tr>
<tr><td colspan="2">Arkadaslar
aldigim bir istihbarata göre Seyfo nun babasu erzurumlu türk bir
arkadas. Seyfo da Seyfettin in kisaltilmisi. Ileri görüslü yönetim
Seyfo yu Türk statüsünde oynatacakmis. Bence herkes için bu kadar
yeter. Yönetime HADI ORDAN kampanyasi baslatalimmi ne dersiniz</td></tr>
</t></table>
</td>
</tr>

<!--
-->
<tr bgcolor="">
<td>
<t><tr>
<td valign="top">
transfer komitesi!...

Hakan Tezel

</td>
<td align="right" valign="top">14.07.2005 09:40:24</td>
</tr>
<tr><td colspan="2">Tamam
avrupadan her oyuncu Türkiyeye olumlu bakmiyor gelmek istemiyor ama
transfer komitesi bi dünya yer gezdi gene Riza hocanin tabiriyle canli
izlemedikleri oyuncu bulunmus,Kivanç Oktay inceeliyoruz falan diyorda
önlibero yada defansif ortasaha sorunu luceden beri mevcut..demek
hersey biscana göre planlanmis.. neyseki önliberoya kesici topa basan
hava hakimiyeti olan fizikli oyuncu lazim ama istikrarlimi olur
turistikmi olur bakalim..</td></tr>
</t></table>
</td>
</tr>

<!--
-->
<tr bgcolor="">
<td>
<t><tr>
<td valign="top">
Kim Bu???...

The Developer

</td>
<td align="right" valign="top">14.07.2005 09:14:03</td>
</tr>
<tr><td colspan="2">Ilhan
Mansiz'i tercih etmeyip, yildiz oyuncu almayip küçük düsünmeye devam
eden ve büyük kulüp olma hayali kuran yöneticiler... Ne diyebilirim ki,
kafa olarak bir adim ileri gidemiyoruz...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifÇok sükür halimize...

Onca parayla çektiklerine baksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

</td></tr>
</t></table>
</td>
</tr>
<tr><td>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</td></tr></t></table></td></tr></t>
</table>

</td></tr></t></table></td></tr></t>
</table>

The Londoner
14.07.2005, 10:45
?Alternatif gerekli?
Isviçre?nin Spiez kasabasinda bir basin toplantisi düzenleyen Senol Günes gündemdeki sorulara yanit verdi. Yöneticiler tarafindan izlenen futbolculari tanimadigini söyleyen Trabzonspor Teknik Direktörü, ?Izlememe de gerek yok. Yöneticilerimiz ellerinden geleni yapiyor. Ligde ve Avrupa?da yarisi kaldirabilecek bir kadro yapisina sahibiz. Ancak mutlaka elimizde alternatif olmali. Yoksa sikinti çekeriz? dedi.

...............................

Senol Hoca bunlari gercekten soyledi mi bilmiyorum ama birseyler yanlis yuruyor galiba...

The Londoner
14.07.2005, 10:51
Ergun Ata`nin bugunku yazisindan bir kesit. Burada yazilanlari okumaya devam ediyor anlasilan.smileys/smiley2.gif

...

Ancak bütün bunlari da gerekçe göstererek Trabzonspor?daki sikintilari görmezden gelme yanilgisina düsmeyiz.

Siralayalim: Bu takimin savunmasi iyi degil. Merkezinde çok ciddi arizalar var. Tek basina Tolga?nin gidisiyle de ilgili degil bu durum. Buraya Fabiano Eller?in alindigi biliniyor. Yetmez, 3 kulvarda mücadele edecek olan Trabzonspor?un mutlaka iyi bir stopere daha gereksinimi söz konusu. Thun karsisinda da gördük, takimin santraforu yok. Sampiyonlar Ligi Ön Elemeleri geldi, Günes aylardir istiyor, transfer gerçeklesmedi.

Senol Günes, dünkü basin toplantisinda, önce 13-14 olarak açikladigi, bu yükü kaldirabilecek oyuncu sayisini, sonradan belli ki ?ayip olmasin? diye 15-16?ya çikardi. Bize göre 13 iyi bir sayi. Thun takiminin kadrosu 26 kisi. 1-1 baslayan ikinci yariya 7 oyuncu degistirerek girdiler ve Trabzonspor?a iki gol daha attilar. Onlar da Sampiyonlar Ligi?nde Ön Eleme oynayacaklar Trabzonspor da. Üstelik Isviçre Ligi?yle Türkiye Süper Ligi?nin arasinda güç olarak inanilmaz fark var.

Günes, bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak yönetimini de korumayi bir görev olarak sayiyor belli ki. Ama bu kadroyla Trabzonspor?un, Sampiyonlar Ligi Ön Elemelerinin ikisini birden rahat asmasini beklemek fazla iyimserlik olur. Transferler yetisir de, Fatih kadroya girerse hadi oldu diyelim. Ama bu dar kadroyla uzun soluklu bir yaristan sonuç beklemeyi izah edecek tek kelime hayalciliktir.

sanatik
14.07.2005, 11:18
Senol Hocanin dün böyle bugün böyle aciklamasina sasirdim. Ergun ata gercekden su anki durum tespitini dogru buluyorum. Forumdada ayni düsünceler hakim ve sorun mevcut kalacak gibi gözüküyor.

Sanki Daha az, daha fazladir? anlayisina göre hareket ediyoruzama bunuda su ana kadar gerekdigi gibi yerine getiremiyoruzvegecen sezondan tarafdar ve bazi yazarlardan haric kimse ders almamis.

Zurawski sezon ortasinda gelse idi su anda transferler eller´in gelmesiylebitmismi olacakdimi yoksa bendemi anlamak istemiyorum ?

orhanaydin1969
14.07.2005, 11:29
arkadaslar aksam tv8 de izledim bu eller stoper degil orta saha oyuncusu zaten stoper olarak oynamaya bu yil baslamis sol ayakli ama teknik bir oyuncu topu oyuna sokmasi mükemmel bu özelligi ile faydasi olur çünkü bizim savunmacilarin topu oyuna sokmalari sifir ama stoper olarak alindigina göre savunmasi nedir bilemiyoruz bizim önceligimiz iyi savunmacimi yoksa iyiorta sahami bekleyip görecegiz

Özkan Erdem
14.07.2005, 11:38
adam ortasaha da oynayabiliyor, takiminda zaman zaman ön libero da da oynamis ama gittigi tüm takimlarda stoperde görev yapmis..

Tmac61
14.07.2005, 11:39
Tolga da forvet di Ziya dogan Malatyadayken Stoper oynatmaya baslamis...

No problem...Ondan Stoper olduysa....

halil ibo
14.07.2005, 11:42
Takimimiza yerli takviyelerde lazimdi.Sezon sonuna dogru bazi isimler vardi.Birkaç tane yerli takviyeyede ihtiyaç oldugu çok kesin.Bazi arkadaslar PAF'tan gelecek oyunculara sans verilmesini istiyor.Bu oyuncularimizin yeterli görülmeyenlerikiralik olarak veriliyor.Kalanlardanda ne kadarindan verim alinabilir bilemiyorum.Üç kulvardada basari isteyen bir takim içinsayisal yetersizlik sözkonusu.Üçünden biri derseniz yillarin hasreti sebebiyle bu sene için Sampiyonlik bize yetebilir.Fakat Avrupa'da basari için daha çoook çalismamiz lazim.

bordoomavii
14.07.2005, 11:49
forvete iyi bir yabanci .ortasaha ve defansada türkiye ligindekikaliteli oyunculardan 2 tane alirsak3 kulvardada çok basarili oluruz.

Muhalif
14.07.2005, 12:03
?Alternatif gerekli?
Isviçre?nin Spiez kasabasinda bir basin toplantisi düzenleyen Senol Günes gündemdeki sorulara yanit verdi. Yöneticiler tarafindan izlenen futbolculari tanimadigini söyleyen Trabzonspor Teknik Direktörü, ?Izlememe de gerek yok. Yöneticilerimiz ellerinden geleni yapiyor. Ligde ve Avrupa?da yarisi kaldirabilecek bir kadro yapisina sahibiz. Ancak mutlaka elimizde alternatif olmali. Yoksa sikinti çekeriz? dedi.

Bu açiklama umarim yöneticilere inceden tas atma manasinda yapilmistir.. izlememe gerek yok lafi baska türlü izah edilemez..

transfere gelince en acil ihtiyacimiz olan forvet en sona birakildi.. kaldi ki ilk 11 disinda ibrahim-adem-özgür-m.yilmaz-lee-tayfun gibi yedeklemiz ne kadar yeterlidir tartisilir..(sahsen içlerinde bir adem i begeniyorum)tek hedefi olan bir takim içi yeterlidir belki..

anlamadigim bazi seyler var.. tamam bir fatih-gökdeniz gibi oyunculari bir e bir yedekleyemezsiniz belki amauefa ya kaldigimizi var sayarsak, kupa da bu sene gruplu olacak ve ligde de 34 maç var.. mesela gökdeniz e alternatif bir altan alinmis olsaydi, fatih e alternatif bir okan yilmaz alinmis olsaydi çok mu para harcardik? okan i malatya, altan i parasiz dedigimi gs aldi yahu.. haydi hiç biri olmadi psv nin bile pesinden kostugu ergin keles i sebat a vermek ne akla hizmettir?

gerçi hep ayni seyleri yaziyoruz...

ozcan_asanoglu
14.07.2005, 12:08
takviyeyi de abartmamak lazim..tamam direk oynayabilecek defans ve forvet lazim, iyi kaleci de sartti o halledildi diye umuyoruz...ama dogrudan katki yapabilecek,ismi olan daha fazla oyuncu aldiginda ne yapacaksin onu..kimi kesecek...alternatif diye yedek mi tutacaksin...mehmet yilmaz bile yedek kalinca sorun oluyor...bjk bu sorunu yasadi...gs.o kupalari alirken iki tane hagi'si yoktu...bir hagi, bir sükür, bir emre, bir popescu, bir okanyetti..gerisi vasat ve degisken futbolculardi...

önemli olan bir sakatlik,ceza durumunda takim oyunu içinde bir iki maç idare edebilecek oyuncu bulunmasi..bunlar da -iki takviyeden sonra- bizde var bence....

kadroya bakiyorum; orta saha ve ileride 6 kisi oynayacak, simek,gökdeniz,hüseyin,fatih, brezilyali (alinirsa),yattara etti alti...geri dörtlüde erdinç, elle,emrah,volkan...celo, tayfun,özgür, mehmet yilmaz, lee, ege, üçüncü,adem, ali ve bizim diger gençler...bu kadar adamdan herhalde zor durumlarda idare edebilecek bir kaç kisi çikar...üçüncü veya ege'den daha iyi,kaliteli yerli bulunursa alinabilir tabi ama o zaman da digerlerini göndermek lazimdi...kadro 30 kisi olmayacak...

sonuç; zaferler mutlaka 3-4 kisinin omuzlarina binecek...bu türkiyede de dünyada da böyle oldu..bazen biri,bazen öbürü maçi koparacak...

Emorfo
14.07.2005, 12:23
Özcan abi o konuda haklisin devre arasinda da tavkiye olabilir.

Forvet için tekrar David De Souza ismi gündeme geldi. Insallah alinir. Obina deniyor büyük oranda anlasmaya varilmis. jeferson obina için olumlu görüs bildirmis.

Insallah David De Souza alinir... Gerçekten süper bir golcü.

The Londoner
14.07.2005, 12:35
Arkadaslar karsilastirma yaparken sadece kendi sartlarimizi baz alarak hareket etmeyelim. Eger bir yarisin/iddianin icindeysek; sampiyonlar ligi eleme turlarini gecip, gruplara kalmaktan bahsediyorsak oradaki rakiplerimizi de birazcik (!) olcu almamiz gerekiyor. Lutfen FB, GS ve BJK`yi de baz almayalim. "Kadromuz Turkiye liginin uzerinde" diyen Fener`in gecen yil 6`lari, 4`leri nasil yedigini hepimiz gormedik mi?

Bu nedenle Polyannacilik yapip kendimizi kandirmayalim. Alinacak Brezilyali forvetten sonra, yine hem defansa, hem orta sahaya, hem de forvete (koca bir sezon kulubede Mehmet Yilmaz`a bel baglamayacagiz herhalde) en az birer nitelikli takviye yapmamiz lazim. Gercekten buyuk dusunuyorsak eger!

HerYerde
14.07.2005, 12:55
arkadslar oyle ya da boyle bizim transfere ihtiyacimiz oldugu kesim ama surda yaniliyoruz biz tolda gitti diye defans yapamayacagiz diye bi sey yok untmatin biz d.kiev ti,oldasiz erdinçsiz yendik yine bi ara tolda takimda yedek kalmisti.tolda bu sene bizde kalsaydi buna inanin yararli olmazdi.bana kalirsa bizim takim zaten iyi defans yapiyo oyle bakmayin hazirlik maçi olduguna siz profosyenel olsaniz bi uyduruk hazirlik maçi var diye topa riskli girermisiniz ben olsam girmem.üstelik defansa takviye de yaptik bize simdi iyi penalti ve duran top atan forvet lazim

bobmarley
14.07.2005, 13:08
ihtiyaç çok...defansa gelicek olan yabanci hariç yerli bi adam daha alinmasi gerekiyo bence.,forvetede öyle ergini göndermeseydik keske...sonra ortasaha...sol tarafa özellikle adam lazim..defansada keza öyle..fenerin 5-6 yemesine gelince..bel bagladiklari adam büyük maçlarda silik bi görüntü çiziyosa ve DAHI dedikleri adam biseyler yapamiyosa..defansta ümit özat gibi 3.lig futbolcusu..luciano gibi bi defans..ve servet gibi afedersiniz KAZMA bi adam duruyosa bence çok normal o kadar yemeleri...aurelioyla tuncay olmasa utanç kaynagi olmamasi için sahadan çekebilirlerdi yöneticiler feneri..

yabgu61
14.07.2005, 13:20
yavas yavas da olsa bir seyler, hareketlenmeler olmaya basladi. hadi hayirlisi

halil ibo
14.07.2005, 13:26
Onun bunun eksigini birakalim da kendimize bakalim.Gidenlerin yerini zar-zor doldurabilen (O da ne ölçüde doldurdugunu ilerleyen günlerde görecegiz)bu yönetimi birilerinin uyandirmasi gerekiyor.Bu kesin.

CAFER ÖZER
14.07.2005, 13:26
1-Jefferson-Tolga-Hasan +

2-Emrah-Alternatif

3-Erdinç-Tayfun

4-Eller-özgür

5-Hüseyin-Ibrahim ege

6-Simkoviak-Hasan

7-Gökdeniz-Ademe koçak

8-Yattara-alternatif yok

9-Celalettin-Lee-Volkan

10-Belli degil-M.yilmaz

11-Fatih-Alternatif Yok

Bana göre bize 3 tane adam lazim 1 defansa ,1 orta saha Sag kanat,1 golcü bana göre böyle

Edited by: CAFER52

halil ibo
14.07.2005, 13:28
Kardes milli Hüseyin'i unuttun ya!

HerYerde
14.07.2005, 13:33
cafer 52 ithafen altta transfer yapmayan yönetim çeksin gitsin yazmissin.biz degilmiydik özkan hocayi bi dünya transfer yapiyo brezilya koyunden adam aliyo geliyo diyen yine biz degilmiydil MAY(o büyük baskanismileys/smiley36.gif)campbell satti diye elestiren bu camia antranmana çikmadan giden sporcular gordu(azizi)futbolcu diye alinip boksör çikanlar gordu(shaka)birakinda az ama öz transfer yapalim çok transfer yapan takim iyi takim degildir örnek besiktas

zanoylu
14.07.2005, 13:47
Dag gibi hüsoyu yok ettin be kardes....smileys/smiley36.gif

calypso
14.07.2005, 13:59
Bir ölçü degil tabii ki ama, transfer ettigimiz futbolcularin takimlarinin dünya siralamasinda ki yerini bilmek faydali olabilir.

<TABLE>
<T>
<TR>
<TD =normal>57.</TD>
<TD =normal>(79.)</TD>
<TD =normal>Fluminense FC Rio de Janeiro</TD>
<TD =normal>Brasil/4</TD>
<TD =normal>147,0</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE>
<T>
<TR>
<TD =normal>60.</TD>
<TD =normal>(57.)</TD>
<TD =normal>Trabzonspor K Trabzon</TD>
<TD =normal>Türkiye/3</TD>
<TD =normal>144,5</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE>
<T>
<TR>
<TD =normal>150.</TD>
<TD =normal>(151.)</TD>
<TD =normal>Botafogo FR Rio de Janeiro</TD>
<TD =normal>Brasil/4</TD>
<TD =normal>94,0</TD></TR></T></TABLE>

kamil
14.07.2005, 14:04
cafer Kardes Hasan Simkovyakin ne dehsetli Alternatifi olur beh.Tadindan yenmez.Hasani Alternatifin disinda birakin.

#10 Fietra
14.07.2005, 14:10
Altan'i begenmedik almadik su an da Galatasaray'in kamptaki en iyi oyuncusu attigi paslar beni tv basinda costuruyor resmen Trabzonspor bu futbolcuyu alacakti!

Hasan Kabze ismini söylemistik yönetimde sanirim izliyordu almadi simdi GS'de yine arkasindan bakariz!

Güven Kocabala Istanbulspor'dan falan diye begenmedik etmedik ama ona da muhtaç kaldik BJK aldi keske diyorum alsaydik da en azindan alternatif(Ne kadar bu kelimedensikilmaya baslasam da kadromanasinda kullaninca bi güzel oluyor)olurdu!

Yalçin'a da burun kivirdik GS'de hadi neysediyip geçelim.

Hüseyin'in yedegi yok diyoruzön libero olan ve eski TS'li Ragip düsünülebilirdi!

AhhAhh

ShadoW
14.07.2005, 14:13
cafer 52 ithafen altta transfer yapmayan yönetim çeksin gitsin yazmissin.biz degilmiydik özkan hocayi bi dünya transfer yapiyo brezilya koyunden adam aliyo geliyo diyen yine biz degilmiydil MAY(o büyük baskanismileys/smiley36.gif)campbell satti diye elestiren bu camia antranmana çikmadan giden sporcular gordu(azizi)futbolcu diye alinip boksör çikanlar gordu(shaka)birakinda az ama öz transfer yapalim çok transfer yapan takim iyi takim degildir örnek besiktas

Insanlarin elestirdigi sey yönetimin az transfer yapmasi degil sayin her yerde. Bu takimin ihtiyaçlari konusunda herkes hemfikirdi transfer sezonundan önce. Yönetim,taraftar ve medyadaki trabzonsporlular. Ama ne olduysa, transfer sezonuna girildikten sonra sanki transfer sezonu gelmeden konusan yönetim degildi de, baskalariydi. MZ bizde dediler, sunla anlastik bunla anlasiyoruz dediler, Reklam yapmaktan öteye gidemediler. Rezil oldular kisacasi. Özellikle de taraftarin suraya yazdigi 250 sayfa mesajin içerigi özetle herseyi açikliyor

Biz yönetimden çok transfer beklemedik ki? Ihtiyaçlarimiz belliydi, sözleri belliydi, taraftarin istekleri pek tabii ki kulübün menfaatleri içindi. Ama nedense dedigim gibi her sey tersine dönüverdi. Gene ayni martavallarla bizi uyutma çalismalari basladi, seneye yine 2. olup sampiyonlugu kil payi kaçirdiktan sonra ayni masallarla bir seneye daha gireriz gibime geliyor. "Çok iyi iki isimle anlastik mayis ayi olmadan takimda..."sanirim transferlerimizi 2011 mayisi için yapiyoruz.

Saygilarimla

Salih61
14.07.2005, 14:18
cafer 52 ithafen altta transfer yapmayan yönetim çeksin gitsin yazmissin.biz degilmiydik özkan hocayi bi dünya transfer yapiyo brezilya koyunden adam aliyo geliyo diyen yine biz degilmiydil MAY(o büyük baskanismileys/smiley36.gif)campbell satti diye elestiren bu camia antranmana çikmadan giden sporcular gordu(azizi)futbolcu diye alinip boksör çikanlar gordu(shaka)birakinda az ama öz transfer yapalim çok transfer yapan takim iyi takim degildir örnek besiktas Bu yazi ALKISLANMAZDA ne yapilir...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

$FIRTINA61$
14.07.2005, 14:37
forvetimizi de alalim önce bir rahatliyilim

Onur
14.07.2005, 14:43
forvete kesinlikle fatihe ayak uydurabilecek birini almamiz lazim

Yunus Emre AYAZ
14.07.2005, 14:59
cafer Kardes Hasan Simkovyakin ne dehsetli Alternatifi olur beh.Tadindan yenmez.Hasani Alternatifin disinda birakin.

lol walla haklisin smileys/smiley4.gif

Oğuzhan Görkan
14.07.2005, 15:05
hala bise yok gecen pazartesi yarin bitio dediler ol madi hafta sonu dediler ses yok 2 hafta oldu nerdeyse kamp bitti eleme maci geldismileys/smiley11.gif

HerYerde
14.07.2005, 15:15
bence ikimizden biri yaniliyo cafer arkadas transfer yapmayan yönetim
istemiyo yoksa ben seninle ayni fikirdeyim.ama burda
dikkattenkaçirdigimiz bir sey var tamam biz 244 sayfa transferyazdik
ama 3 oyuncu aldik yönetimi elestiriyoruz ancak diger takimlarin
taraftarlari da kendi kuluplerini çatir çatir elestiriyo özellikle
cinconlular.üstelik altangibi türkiyenin en iyi futbolcularindan birini
almalarina ragmen

İleli
14.07.2005, 15:24
yedekte oturacak oyunun kaderini degistirecek bi adamimiz yok yanarim!!!

Salih61
14.07.2005, 15:26
Arkadaslar Forvet konusunda büyük ihtimalle Fábio Júnior Pereiraalinacak...

İleli
14.07.2005, 15:29
manuel de breta filho var leandro tuta var tabi bunlar alternatif once deivide bakiyoruzsmileys/smiley36.gif

sametaydin
14.07.2005, 15:31
usaklar bize su an bi forvet bi defans daha lazim. bide hüseyin in yerine bi adam daha.

HerYerde
14.07.2005, 15:32
bo pareira var ya adam ülkesininde gezgin diye biliniyomus adam japondan romaya kadar her yere gitmis biraz kari kiz davasi da varmis gelirse yattarayla iyi eküri olurlar

Salih61
14.07.2005, 15:33
usaklar bize su an bi forvet bi defans daha lazim. bide hüseyin in yerine bi adam daha. La 2 tane transferi zor yaptik...Bi de bunlari alalim desen mutlak 1 yil daha bekleriz...smileys/smiley1.gif

Salih61
14.07.2005, 15:34
bo pareira var ya adam ülkesininde gezgin diye biliniyomus adam japondan romaya kadar her yere gitmis biraz kari kiz davasi da varmis gelirse yattarayla iyi eküri olurlar Nerden duydun abi ya...Samimi arkadasinda bizden mi sakliyorsun...Saka bi yana öyleyse Trabzonda geceler çok SICAK olacak...smileys/smiley36.gif

sametaydin
14.07.2005, 15:35
usaklar bize su an bi forvet bi defans daha lazim. bide hüseyin in yerine bi adam daha. La 2 tane transferi zor yaptik...Bi de bunlari alalim desen mutlak 1 yil daha bekleriz...smileys/smiley1.gif

sende haklisin. ne diyim.

HerYerde
14.07.2005, 15:38
abi çok güvenilir yerden duydum zaten abi tipe bak o tipten ne beklersin

Oruç
14.07.2005, 15:47
hadi be yönetim bir de forvet transfer et de umutsuz olmayalim yeni sezon için...

FATIH SULTAN TEKKE

HerYerde
14.07.2005, 15:47
neyse çatir çatir gol atsinda ne yaparsa yapsin.gol kraki olsun ona ben bulacam en kralinismileys/smiley36.gif

bobmarley
14.07.2005, 15:49
nerden nereye...su konumdaki en iyi forvet transferi deivid olur..umarim alirlar..alternatifleri devre arasinda hallederler..geçen yilki gibi..mecburlar çünki.

angaralits
14.07.2005, 15:51

nerden biliyorsun...

Oruç
14.07.2005, 15:53
deivid adi yine geçmeye basladi bu aralar bi alsa su yönetim kendini biraz olsun affettirir hani...

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

Salih61
14.07.2005, 15:55

nerden biliyorsun...

Içime dogdu...smileys/smiley36.gif

Ayrica Heryerde dogru diyorsun adam da tam BALICI TINERCI tipi var...smileys/smiley36.gif

HerYerde
14.07.2005, 15:58
ya abi deivid forver degilki ya bu adam sol açik oynuyo yattaranin sol ayaklisi ya da ben oyle anladim izledigim maçta

Oruç
14.07.2005, 16:06
yok ya hiç öyle görünmüyordu.gayet iyi oynuyor üstelik dikine çalim atabilen bir oyuncu...

FATIH SULTAN TEKKE

Salih61
14.07.2005, 16:10
yok ya hiç öyle görünmüyordu.gayet iyi oynuyor üstelik dikine çalim atabilen bir oyuncu...

FATIH SULTAN TEKKEDeivid alinsaydi iyi olurdu ama olmadi...Bakalim yerine kim gelecek...

Tekke
14.07.2005, 16:20
Senol Hoca Deivid için bastiriyor,olmasi için yönetim herseyi yapiyor o OLMAZSA diger alternatifler degerlendirilecek.

Çagman
14.07.2005, 16:34
Forvet icin son olarak bahsedilen isimler:

- Deivid
- Obina
- Leandro
- Fabio Junior Pereira
- Maruel de Breto Filho
- Tuta

Bu Tuta Tita nin FarkLi Versiyonumu smileys/smiley36.gif

Uluhan
14.07.2005, 16:57
Iyi valla Tuta'yida alalim

"Tuta tutar Fabiano Eller" smileys/smiley4.gif

Seyrine doyum olmaz

Oruç
14.07.2005, 17:00
simdi de tuta mi çikti:)

allah sonumuzu hayirli etsin ne diyim:)

FATIH SULTAN TEKKE

TheCrow
14.07.2005, 17:02
Önce çok iyi bir forvet alinmali,daha sonra Sampiyonlar Ligi'ne katilabilirsek ordan gelen parayla en az iki tane daha yerli ve kaliteli adam almaliyiz.Ama su asamada yönetim cimriligi birakip parayi bastirip forveti almali...Tolga'dan 3.750 bin$,Petko'dan da gelmistir 250-300 bin $.Su ana kadar harcanan 1.5 milyon $. Transfer bütçemiz 5 milyon $ oldugunu varsayalim sezon basinda,elimizde 7.5 milyon $ kalir forvet için...Adi sani duyulmamis adam alacagimiza verelim parayi alalim kariyeri belli bir adam...Büyük düsünmeliyiz artik...

Salih61
14.07.2005, 17:05
simdi de tuta mi çikti:)

allah sonumuzu hayirli etsin ne diyim:)

FATIH SULTAN TEKKE Isme bak TUTA...smileys/smiley36.gifGetir bakem ordan bir Elmali TUTA...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TheCrow
14.07.2005, 17:08
Spor medyamiz bayram eder,yeni mansetleri hazir olur:

"Trabzon'u TUTAbilene askolsun!..."

angaralits
14.07.2005, 17:21
flamengo lu obina..

birisi bi zahmet milliyetin son dakika sitesinde bi haber var,onu buraya indirebilirmi..

FEDAİ
14.07.2005, 17:25
Trabzonspor Kulübü Asbaskani Ömer Sari, sezon baslarken birinci sinif 3 Brezilyali oyuncuya sahip olacaklarini söyledi.
Sari, Brezilya'nin Cruzio takimindan kaleci Jefferson Oliveira Galvao ile Flumeninse takimin stoper oyuncusu Fabiano Eller Dos Santos'u renklerine kattiklarini ve son olarak da Flamengo Kulübü'nün 22 yasindaki genç oyuncusu Obina'yi transfer etmek istediklerini belirterek, ''3 birinci sinif Brezilyali oyuncuya sahip olacagiz'' dedi.
Jefferson'un transferiyle kiralik oynadigi Botafogo Kulübü'nün karistigini ve taraftarlarin kulüplerine tepki gösterdigini dile getiren Sari, ''Botafogo'nun teknik direktörü bu futbolcuyu aldiktan bir maç sonra istifa etti. Simdi Flumeninse teknik direktörü de Fabiano'nun transferinden dolayi oldukça kizgin'' dedi.

FLUMENINSE KIZGINLIGI
Sari, Brezilya gazetelerinde bugün Flumeninse teknik direktörü Abel Braga'nin açiklamalarinin yer aldigini ve bu transferden dolayi kizginligini dile getirdigini söyledi.
Braga'nin Brezilya'daki futbol yasalarinda degisiklige gidilmesi gerektigi biçiminde gazetelere demeç verdigini ifade eden Sari, ''Bu oyuncuyu transfer yasasindaki bir bosluktan yararlanarak az bir ücrete aldik'' dedi.
Sari, Braga'nin tepkisini, ''Fabiano, çok ucuza gitti. Yarin öbür gün 20-30 milyon avroya Avrupa'ya gidecek oyuncuyu kanunlardaki bosluklardan yararlanarak 3 kurusluk cezayi ödeyerek aldilar. Fabiona, gittiginden sonra defans çökecek'' diye dile getirdigini kaydetti.
Sari, Jefferson'un da oynamaya basladiginda herkese kendisini gösterecegini kaydederek, ''Jefferson ve Fabiano iyi transferler olduklarini gösterecekler. Biz bu futbolculari sezon ortasindan beri takip ettiriyorduk. Bu transferde Lemi Çelik'in de payi büyük oldu. Kendisine transferlerden dolayi tesekkür ediyoruz'' dedi.
Fabiano'nun herhangi bir sakatliginin bulunmadigini ifade eden Sari, bu futbolcunun bölge liginde sampiyon olan takiminda yer aldigini ve forma giydigini kaydetti.
Sari, Fabiona'nin Brezilya'nin en iyi 5 santrforu içinden biri oldugunu ve zaman zaman milli takima çagrildigini da belirtti.

SIRADA OBINA
Trabzonspor'un forvet oyuncusu konusunda Flamengo takimin santrfor oyuncusu Obina'nin transfer görüsmelerine bugün baslayacagi bildirildi.
Obina'nin sözlesmesinde bonservisine 3,5 milyon dolar verildigi zaman futbolcunun serbest kalacagi yönünde bir maddenin bulundugunu, Trabzonspor Kulübü'nün Flamengo Kulübü ile görüserek bu sorunu daha düsük bir ücrete çözmeye çalisacagi kaydedildi.
Brezilya'da kalan Sari'nin bu transferi her an gerçeklestirebilecegi ve transferden sonra futbolcuyla Türkiye'ye dönmeyi planladigi ögrenildi.

FABIANO'NUN IMZA GÜNÜ
Trabzonspor, Brezilya'da 3 yillik ön protokol imzaladigi Fabiano Eller Dos Santos ile basin huzurunda yarin sözlesme imzalayacak.
Bu gece kulüp yönetim kurulu üyesi Murat Bozoglu ile birlikte Trabzon'a gelecek olan Brezilyali oyuncunun, yarin sabah saglik kontrolünden geçtikten sonra Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde kendisini 3 yilligina bordo-mavili takimin renklerine baglayan sözlesmeyi imzalayacagi açiklandi.

Hüseyin Kurt
14.07.2005, 17:33
arkadaslar ben hala deivid diye israr ediyorum.yedek olarak burak yilmaz ve ankaradan emre yada kayseriden ali turan....

Hüseyin Kurt
14.07.2005, 17:36
bu arada kamp bitiyormus galiba bu futbolcular ne zaman hazirlik maçi yapip kaynasicak anlamadim

Oruç
14.07.2005, 17:37
bunlar zaten kaynasmis kaynasacagi kadar brezilya da!

onlar burda en fazla kaynarlar...smileys/smiley36.gif

FATIH SULTAN TEKKE

bobmarley
14.07.2005, 17:39
aldigimiz her transferi övücekmiyiz?..kimi alsak övüyoruz..formlarda olumsuz yazilan yazilarin transfer olduktan sonra yerini övgülere biraktigini gördümben jefferson transferinde..ayni kisiler deil tabiiki..poliannacilikmi oynuyoruz nedirsmileys/smiley1.gif..kötü demiyorm tabiiki alinanlar için ama bu dikkatimi çekti o yüzden yaziyim dedim....saygilar...

ShadoW
14.07.2005, 17:40
Jefferson'un transferiyle kiralik oynadigi Botafogo Kulübü'nün karistigini ve taraftarlarin kulüplerine tepki gösterdigini dile getiren Sari, ''Botafogo'nun teknik direktörü bu futbolcuyu aldiktan bir maç sonra istifa etti. Simdi Flumeninse teknik direktörü de Fabiano'nun transferinden dolayi oldukça kizgin'' dedi.
Neremle gülmeliyim bu haberlere yahu?

The Londoner
14.07.2005, 17:42
Sari, Braga'nin tepkisini, ''Fabiano, çok ucuza gitti. Yarin öbür gün 20-30 milyon avroya Avrupa'ya gidecek oyuncuyu kanunlardaki bosluklardan yararlanarak 3 kurusluk cezayi ödeyerek aldilar. Fabiona, gittiginden sonra defans çökecek'' diye dile getirdigini kaydetti.
...................................
Sari, Fabiona'nin Brezilya'nin en iyi 5 santrforu içinden biri oldugunu ve zaman zaman milli takima çagrildigini da belirtti. (???)

Ya bu haber asparagas, ya da Omer Sari`nin basina gunes gecmis!Bizim bildigimiz kadariyla Eller 28 yasinda vesu ana kadar tek yurtdisi transferini Katar`a yapmis bir oyuncu. Kimse kesfedemedigi icin de bizim isbilir yoneticilerimiz kesfetti. Daha yasi da genc sayilir. Besleyip, buyutup iki yil sonra20-30Milyon dolara Real Madrid veya Chelsea`ye satariz (!!!) Cok karli is yaptiniz tebrik ederiz.

Ayrica biz bu adami stoper biliyorduk, daha sonra orta sahada da oynadigini duyduk. Simdi ise Brezilya`nin en iyi 5 forvetinden biri oldugunuogrendik!!! Bravo!

Yahu bu demecleri verenlerin, bu haberleri yapan muhabirlerin Trabzonspor taraftarina hic mi saygisi yok? Bizi birak kendilerine de mi saygilari yok? Ayiptir...

ShadoW
14.07.2005, 17:43
Yakinda OTA ve BOKA adli oyuncularla da anlasabiliriz.

Emorfo
14.07.2005, 17:49
Sari, Fabiona'nin Brezilya'nin en iyi 5 santrforu içinden biri oldugunu ve zaman zaman milli takima çagrildigini da belirtti.

Haber yalan aldigimiz defans oyuncusu ne zamandan beri santrafor olmus :) Yoksa baska futbolcudan mi bahsediliyor. Bana pek öyle gelmedi.

Muhalif
14.07.2005, 17:51
Isi iyice kelime esprilerine dökmüssünüz yahusmileys/smiley17.gifhayret Tuta için kimse Batistuta falan dememissmileys/smiley36.giftita diyenler çikmis mesela tatu diyen çikmamissmileys/smiley36.gifeksik gördügüm noktalari tamamlayayim dedim.. Bu arada OTA Bokajunyirs da mi oynuyormus Shadowsmileys/smiley36.gif

Oruç
14.07.2005, 17:51
bana da...

FATIH SULTAN TEKKE

angaralits
14.07.2005, 17:52
...................................
Sari, Fabiona'nin Brezilya'nin en iyi 5 santrforu içinden biri oldugunu ve zaman zaman milli takima çagrildigini da belirtti. (???)

Ya bu haber asparagas, ya da Omer Sari`nin basina gunes gecmis!Bizim bildigimiz kadariyla Eller 28 yasinda vesu ana kadar tek yurtdisi transferini Katar`a yapmis bir oyuncu. Kimse kesfedemedigi icin de bizim isbilir yoneticilerimiz kesfetti. Daha yasi da genc sayilir. Besleyip, buyutup iki yil sonra20-30Milyon dolara Real Madrid veya Chelsea`ye satariz (!!!) Cok karli is yaptiniz tebrik ederiz.

Ayrica biz bu adami stoper biliyorduk, daha sonra orta sahada da oynadigini duyduk. Simdi ise Brezilya`nin en iyi 5 forvetinden biri oldugunuogrendik!!! Bravo!

Yahu bu demecleri verenlerin, bu haberleri yapan muhabirlerin Trabzonspor taraftarina hic mi saygisi yok? Bizi birak kendilerine de mi saygilari yok? Ayiptir...

orda santrafor la stoper i bence karistirmislar,yani yazim hatasi olmus olabilir.bide bu haber milliyetin sitesinde çikti asparagas olduguna inanmiyorum.yani ömer sari ne dediiyse yazmislardir,yani salllayan ömer saridir.neyse hayirlisi.

Oruç
14.07.2005, 17:53
(edit) bu yazinin aynisi az yukarida varEdited by: murat

Hüseyin Kurt
14.07.2005, 17:56
ota 1-2 gün içinde trabzonda boka ylada anlasmak üzereyiz

Oğuzhan Görkan
14.07.2005, 18:06
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TheCrow
14.07.2005, 18:08
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR>
<TD noWrap height=15></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="90%" align=center bgColor=#cc0000>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD bgColor=#000000 colSpan=2>
<T>
<TR>
<TD noWrap colSpan=2 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle width=100>http://www.flamengorj.com.br/fotos/4420053842_img_Obina%202.jpg</TD>
<TD =tituloInterno>
<DIV align=center>Obina</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD noWrap colSpan=2 height=10></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR =textoBrancoTab>
<TD bgColor=#000000 height=20>Nome Completo:</TD>
<TD bgColor=#000000 height=20>Manuel de Brito Filho </TD></TR>
<TR =textoBrancoTab>
<TD width="35%" bgColor=#000000 height=20>Data de Nascimento:</TD>
<TD width="65%" bgColor=#000000 height=20>31/01/1983</TD></TR>
<TR =textoBrancoTab>
<TD width="35%" bgColor=#000000 height=20>Local de Nascimento:</TD>
<TD width="65%" bgColor=#000000 height=20>Vera Cruz-BA</TD></TR>
<TR =textoBrancoTab>
<TD bgColor=#000000 height=20>Último Clube: </TD>
<TD bgColor=#000000 height=20>Vitória-BA</TD></TR>
<TR =textoBrancoTab>
<TD bgColor=#000000 height=20>Posição: </TD>
<TD bgColor=#000000 height=20>Atacante</TD></TR>
<TR =textoBrancoTab>
<TD bgColor=#000000 height=20>Contrato:</TD>
<TD bgColor=#000000 height=20>Dezembro/08</TD></TR>
<TR =textoBrancoTab>
<TD bgColor=#000000 height=20>Direitos Federativos:</TD>
<TD bgColor=#000000 height=20>Flamengo</TD></TR>
<TR =textoBrancoTab>
<TD bgColor=#000000 height=20>Gols na temporada:</TD>
<TD bgColor=#000000 height=20>5</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Brito Filho ile Obina ayni adammis...5 gol atmis 12 maçta...22 yasinda,Aralik 2008'e kada sözlesmesi var...

vigor
14.07.2005, 18:35
Isi iyice kelime esprilerine dökmüssünüz yahusmileys/smiley17.gifhayret Tuta için kimse Batistuta falan dememissmileys/smiley36.giftita diyenler çikmis mesela tatu diyen çikmamissmileys/smiley36.gifeksik gördügüm noktalari tamamlayayim dedim.. Bu arada OTA Bokajunyirs da mi oynuyormus Shadowsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley4.gif

Çagman
14.07.2005, 18:51
Eller i Transfer Ettik Ama Cok zorLuk yasayacagimiz Gibime GeLiyor ismi Sakat Adami eLLer Meller Vallahi bu adami eller Topcularida smileys/smiley36.gif

birde Tuta Turta Pasta Oh yanindada Cola TurkaEdited by: GiresunLuTs

UluLaz
14.07.2005, 19:02
Tuta denen adam 31 yasinda. Fluminense'den alinabilecek adamlar Leandro veya Beto. Ikiside 25 yasinda, Leandro 1,73 Beto 1,65 boyunda. Edited by: UluLaz

bobmarley
14.07.2005, 19:46
o zaman ikiside alinmaz..fatih tekkeye kisa adam yakistirmasini yapanlar bu adamlar alindigi takdirde ne dicekler bilemiyorm..youla tipi bi adam alsalar kafi..fatih tekkefazlasiyla çalisiyo zaten...

#10 Fietra
14.07.2005, 19:49
Su Fabiano dedikler forvet olan Fabiano Junior Pereira olmasin???

bobmarley
14.07.2005, 19:53
bizim aldigimiz fabiano ..fabiano eller...ama senin dedigin evet ..o forvet oyuncusu..almadik...umarimda almayiz!!smileys/smiley1.gif..

XhAn
14.07.2005, 21:00
Ben Memnunum Transferlerden. Çok iyi yoldayiz.

Medallion
14.07.2005, 21:11
Batistuta nerede oynuyor? Shatkar feshetmis sozlesmesini?

UğurB
14.07.2005, 21:25
Bugün Fransa'da yasayan lise arkadasim bana bir mail atti. Lisede karsilikli maç yaptigimiz benim saglikli Trabzonsporlu oldugumu bilen bir arkadasim, uzun ugraslar sonucu benim mailimi bulmus ve asagidaki maili atmis:

Sevgili xxxxxxx,

Nasilsin? Bilmiyorum biliyor musun ben 4 senedir Fransa'da Paris'te yasiyorum. ..............(Arada önemsiz detaylar var....)...... Burada epey suredir Trabzonspor'un ismi geciyor. Her gectiginde seni hatirliyorum. Biliyorsundur Deivid de Souza olayi. Ben Bordeaux'yu fazla takip etmiyordum. Bu konu olunca takip etmeye basladim. (Koyu bir Lyon taraftari oldum, bir GS li olarak gecen sene Lyon-FB macina gittim ve Lyon'u destekledim tabiii:))))) Brezilyali teknik direktor israrla de Souza yiistiyor. Ama kulup satip para kazanmak istiyor. Dusunulen rakam 4.5 - 5 milyon Euro gibi.Ispanyol kuluplerinden Deportivo istiyor ama de Souza sampiyonlar liginde oynayan bir takima gitmek istiyor. Bordeaux ya o da donmek istemiyor. Yine samp. ligi meselesi. Trabzonspor ismi son gunlerde azalmisti ama bugun tekrar artti. Eller transferi ile birlikte de Souza'nin ismi gecti. de Souza icin Trabzonspor'un bir teklif daha yaptigini soyledi TF1. Teklif3 yonluymus. 1. Bonservisi icin 2 milyonu pesin, 3 milyon Euro onerilmis. 2. Bonservisin %50 si icin 2 mlyon Eurogelecek sezon TS memnun kalirsa 1.5 milyon Euro daha, eger kalmazsa 1.5 milyon Euro'ya %50 lik bonservis geri verilecek. 3. 1 sezon kiralik 1 milyon Euro gelecek yil satin alma bedeli 2.5 milyon Euro. Yonetiminiz oldukca akilli teklifler yapmis. Benim dusuncem eger 2 milyon Euro pesin 4 milyon Euroya cikarsaniz kesin alirsiniz. Sizde bu kadar para var mi?:)))) Gerci Tolga'yi iyi paraya sattiniz yanilmiyorsam. Biz hala Ilic milic ugrasiyoruz. Ribery'i de satti salaklar.Burada yilin en onemli transferi olarak konusuluyor. Bir de Anelka FB'nin elinde patlayacak benden soylemesi. Alirsaniz de Souza'yi iyi is yaparsaniz sanirim, keske GS alsa. Burada ki bir yorumdaSL de oynayacak ortalama bir takima gidip oranin yildizi olup buyuk bir takima gitmeyi hedefliyor diye soyleniyor. Bol sans.Fransa'dan bir haber istersen bana yaz.

Kendine iyi bak.

Selamlar xxxxxxxx

Bu haber dogruysa çok akillica davraniyorlar demektir. Bir de Obina (nam-i diger Manuel De Brito Filho) iyi bir oyuncu izlenim veriyor bana. Neden bilmiyorum sadece bir his...

bobmarley
14.07.2005, 21:29
insallah diyelim...sen haber almaya devam edersen iyi olur bence..smileys/smiley2.gif..

UğurB
14.07.2005, 21:31
Bir de gelecekte yildiz olabilecek bir oyuncudan bahsetmek istiyorum. Bu sene alirsak tecrübesizligi sorun olabilir ama Sao Paulo takiminda oynayan Roger adinda bir oyuncu var. 1985 dogumlu ve bu sezon 6 gol atmis. Amoroso, Grafite ve Luisao gibi forvet oyuncularinin oldugu bir takimda 20 yasinda forma giymek ve 6 gol atmak basari. Bence en geç gelecek yil Avrupa'da sanirim PSV'de olur. Çünkü PSV nin böyle yildizlari bulmada üstüne yok. Romario, Ronaldo...

bobmarley
14.07.2005, 21:38
ya brezilya liginde iyi oyuncu sayisi çok fazla..yada biz kesemize göre olanlari ariyoruz ihtiyacimiza göre olanlari degil..televizyondan izledigimde bile gözüme çarpan fakat transfer komitemizin gündeminde olmayan futbolcular görüyorm..insallah yanilirim..nediyim..smileys/smiley1.gif

perfectstorm
14.07.2005, 21:56
hüseyinin yanina bi adam birde santrafor sart

sag ve sol kanadada birer takviye olabilir,banko oynamasi sart degil m.yilmazla bu is gitmez gol atmadan maç kazanilmiyor.forvet çok iyi olmali..ah zurawski ahhhhhhhh.

perfectstorm
14.07.2005, 21:57
symekle birlikte bu isin bitmesi gerekirdi is uzadimi ,sarpasariyo.

CAFER ÖZER
14.07.2005, 22:17
Ya neticede Bu takima su andan itibarenELLER den sonra 3tane takviye lazim1 golcü Bir Orta saha sag kanat 1 de defans

Armağan Dere
14.07.2005, 22:53
1 futbolcuyla olmaz aha fatihde ameliyatli bakalim ne olacak ön eleme yaklasiyor

Salih61
14.07.2005, 23:12
Batistuta nerede oynuyor? Shatkar feshetmis sozlesmesini? Batistutayi napacam arkadasim ya...Eger Findik toplatacaksan Amenna ama Futbol için diyosan Artik ondan ne köy olur ne de kasaba...smileys/smiley2.gif

Özkan Erdem
14.07.2005, 23:27
Batistuta nerede oynuyor? Shatkar feshetmis sozlesmesini?

Batista olmasin o... 31 yasina geldi ve öyle bir oyuncuya ihtiyacimiz oldugunu sanmiyorum..

Emir BAYRAK
14.07.2005, 23:42
aslinda avrupada o kadar topcu varki bonservisi elinde olan hepsi birbirinden kaliteli ama ne yapicaksin trabzona gelmiyorlar...

Colakoglu
14.07.2005, 23:43
ya millet biraz ac gözlülük yapmiyormuyuz ?yönetim 3 transfer dedi 2 sini hallettikki TS KINGS Arkadasa fransadan gelen e-maile bakilirsa yönetimimiz,uzun sürüp bizi bunaltsada gercekten cok akillica bir transfer politikasi izliyo, 1 forvete daha ihtiyacimiz var ve onuda büyük olasilikla alacagiz ama biz hale daha hüseyinin yanina adam defansa alternetif falan diyoruz... yani 6-7 transfer bekliyoruz smileys/smiley5.gifbence cok fazla.

Fazla transfer delikanli takimi bozar smileys/smiley1.gif

bobmarley
15.07.2005, 00:00
alternatifli bi kadro büyük düsünen takim için herzaman sart..ideal 11 le bu isin olmadigini geçen sene gördük..hüseyinin yattaranin veya baska birinin kaliteli ve hirsli alternatifleri olsa bu kadro her anlamda zenginlesir..görmek istedigimz bu...

tunganyan
15.07.2005, 01:26
alternatifli bi kadro büyük düsünen takim için herzaman sart..ideal 11 le bu isin olmadigini geçen sene gördük..hüseyinin yattaranin veya baska birinin kaliteli ve hirsli alternatifleri olsa bu kadro her anlamda zenginlesir..görmek istedigimz bu...

+1967

hep ayni yere geliyoruz.cunku gecen senenin tekrarini yasamak istemiyoruuuuuzzzz...

61trabzonomer
15.07.2005, 01:35
yönetime güvenmeliyiz yapilan transferler çok iyi sira forvette onuda en iyi sekilde yapacaklarina inaniyorum.........

hakantpl
15.07.2005, 01:43
hadi hayirlisi bakalim... sampiyonlar ligi eleme maçina sunun surasinda kaç gün kaldi.. Manuel De Brito Filho hakkinda bilgisi olan varmi acaba ?

sanatik
15.07.2005, 01:53
ya millet biraz ac gözlülük yapmiyormuyuz ?yönetim 3 transfer dedi 2 sini hallettikki TS KINGS Arkadasa fransadan gelen e-maile bakilirsa yönetimimiz,uzun sürüp bizi bunaltsada gercekten cok akillica bir transfer politikasi izliyo, 1 forvete daha ihtiyacimiz var ve onuda büyük olasilikla alacagiz ama biz hale daha hüseyinin yanina adam defansa alternetif falan diyoruz... yani 6-7 transfer bekliyoruz smileys/smiley5.gifbence cok fazla.

Fazla transfer delikanli takimi bozar smileys/smiley1.gif

Biz giden oyuncularin yerine oyuncu aldik daha ancak.

Yeterince bu konuda iletildi ama gecen sezon ile su an arasinda hangi farkimiz olacak ?

1) Senol Günes
2) yeni forvet
3) petkovic yerine jefferson ( iyi kötü olaca bilemeyiz - ayni durum tolga / eller icinde gecerli )

Haydi Sampiyonlar liginde gruplara girebildik ardindan neler olabilecegini kestirmek cokmu zor ?

ShadoW
15.07.2005, 01:57
Sözler neden verildi? Takimimizin ilk 11'inin temel yapitaslarindan olan bir oyuncu bu takimdan ayrilmadan evvel takimimizin güzide yöneticileri 3 transfer yapacaklarini söylüyorlardi. Hatta bunu söylemek bir yana isimlerin belli oldugunu ve transferin mayis ayinda bitecegini söylemislerdi.

Mission61, o sebeple söyledigin sözlerdeki mütevaziliga saygi göstermekle birlikte fazla iyimser davrandigini da söylemeden geçemeyecegim.

Murat'a: Yazdiklarimin konuyla alakasi olup olmadigini incelersen sevinirim.

sanatik
15.07.2005, 02:04
Senol günes mevcut kadro ile zamana ihtiyacimiz oldugunu ve yetersiz buldugunu iletmis.

yönetim bu tespite göre hareket etmesi gerekmiyormu ?

devre arasinimi bekliyecegiz yeterince puan kayipettikden sonra ?

Tedirgin olma zamani tam simdi - sezon basladikdan sonra is isden gecmisdir. !

Bu sezon Trabzonsporlu yollara basarilar yüzünden düsmesi gerekiyor. Gecen sezonki gibi hakeme yenildik diye degil. Bu sezonun önemini anlatmaya gerek varmi daha ?

Sampiyonlugu iki yildir kaciriyorsun - KADRO yüzünden ve simdi yine ayni sorunlari göz göre göre gidermiyorsun.

olacak is degil bu. Alternativleri yetersiz bulmak, güvenmek istiyorum elbette ama son iki sezon inandiramiyor !Edited by: sanatik

The Londoner
15.07.2005, 02:12
Golcü haftaya kaldi
Dis transfer çalismalarini Brezilya?da sürdüren Trabzonspor?da kalan tek yabanci kontenjanini doldurmak haftaya kaldi. Brezilya?da kalan asbaskan Ömer Sari ve antrenör Lemi Çelik, hafta sonunda izleyecekleri maçlardan sonra golcü konusunda son karari verecek. Bordo-mavililerde Fluminense?nin santrforu Leandro?nun birinci tercih oldugu belirtildi. Bu arada bordo-mavililerin teklifte bulundugu Santos?un yildiz oyuncusu Deivid, Brezilya basinina yaptigi açiklamada, kulübü Bordeaux?nun bazi kulüplerle görüsmeler yaptigini, ancak tercihinin Ispanya veya Türkiye olacagini açikladi. 26 yasindaki golcü, yakin oldugu kulüplerin Deportivo ve Trabzonspor oldugunu söyledi. (turkiye gazetesi)

sanatik
15.07.2005, 02:22
12.07

SAINTS - the negotiations between Santos and Bordeaux, of France, to define the future of more difficult Deivid are if becoming each day. The vice-president Norberto Moreira Da Silva travelled to talk personally with French controllers and offered to USS 2,5 million to acquire 50% of the federative rights of the athlete. But the French club asked for to USS 4 million and the impasse continues (http://globoesporte.globo.com/ESP/Noticia/0,,AA994127-4404,0 0.html).

--------------------

bu arada transfer etmek istedigimiz LEANDRO takimin yeni kaptani olmus (http://globoesporte.globo.com/ESP/Noticia/0,,AA995807-4276,00.html)!!!Edited by: sanatik

ShadoW
15.07.2005, 02:28
Golcu Haftaya kaldi diyor yonetim, dikkat edilmesi gereken nokta bizim
yonetimimizin zamanin akis hizina yaklasimi zaman mantalitesi cok
farkli Londoner. Eger verdikleri diger sozleri baz alarak bir yorum
getirirsek bu konuya bu is baya uzayacak gibi. Genclerbirligi kadar
olamadik. Gittiler, 20 yas alti sampiyonasinin yildizi Nijeryali
Isaac'i Ankaraya getirdiler. Umit fakirin ekmegi, en kisa zamanda
yonetimimizden forvet mevkiine transfer istegimizi yineliyor, tum iyi
niyetimizle takimimiza hayirli olacak bu transferin, bir an once
tamamlanmasini diliyoruz.

#10 Fietra
15.07.2005, 02:46
Golcu Haftaya kaldi diyor yonetim, dikkat edilmesi gereken nokta bizim yonetimimizin zamanin akis hizina yaklasimi zaman mantalitesi cok farkli Londoner. Eger verdikleri diger sozleri baz alarak bir yorum getirirsek bu konuya bu is baya uzayacak gibi. Genclerbirligi kadar olamadik. Gittiler, 20 yas alti sampiyonasinin yildizi Nijeryali Isaac'i Ankaraya getirdiler. Umit fakirin ekmegi, en kisa zamanda yonetimimizden forvet mevkiine transfer istegimizi yineliyor, tum iyi niyetimizle takimimiza hayirli olacak bu transferin, bir an once tamamlanmasini diliyoruz.

Abicim o turnuvanin yildizi bi kere Leo Messismileys/smiley1.gifAncak Gençlerbirligi mükemmel transfer yapti!!!

ShadoW
15.07.2005, 02:51

abi gece gece evdekileri uyandirdim gulmekten yahu... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sanatik
15.07.2005, 02:55
Bu arada bordo-mavililerin teklifte bulundugu Santos?un yildiz oyuncusu Deivid, Brezilya basinina yaptigi açiklamada, kulübü Bordeaux?nun bazi kulüplerle görüsmeler yaptigini, ancak tercihinin Ispanya veya Türkiye olacagini açikladi. 26 yasindaki golcü, yakin oldugu kulüplerin Deportivo ve Trabzonspor oldugunu söyledi. (turkiye gazetesi)

12.07 deki deividin aciklamasinda asagidaki tercümeye göre santos da oynamak istiyorum anlami cikiyor. Bahsettikleri haberi göremedim, bulamadim.

Saints do not obtain to contract Deivid (http://globoesporte.globo.com/ESP/Noticia/0,,AA994127-4404,00.html)

"I adore the city of Saints and total am adapted in the club. Already I completed seven games in the Brazilian Championship and nor I can act in another Brazilian club. Now the direction of the Saints fits to make an effort to materialize my act of contract - Deivid affirmed."

sanatik
15.07.2005, 04:03
YUNANLILAR DA ISTIYOR

http://www.takagazete.com/ok.gif BU ARADA Ispanya'nin Deportivo, Atletico Madrid ve Espanyol kulüplerinden sonra Yunanistan'in Olimpiakos Kulübü ile Japonya'dan bir kulübün Deivid'e talip oldugu ögrenildi. Futbolcunun geçen yil kiralik oynadigi Santos Kulübü'nün de Deivid'i yeniden kiralamak için Bordeaux Kulübü ile temasi sürüyor. Ancak Trabzonsporlu yöneticilerin Deivid için büyük asama kaydettikleri ögrenildi
ALTERNATIF ISIM OBINA
http://www.takagazete.com/ok.gif TRABZONSPOR, Deivid'in alternatifi olarak da önceligi Flamengo'nun santrforu Obina'ya veriyor. Asbaskan Sari, Obina'nin sözlesmesinde bonservisine 3,5 milyon dolar verildigi zaman futbolcunun serbest kalacagi yönünde bir madde bulundugunu, Flamengo ile görüserek bu sorunu daha düsük bir ücrete çözmeye çalisacamklarini belirtti. Obina için de görüsmeler dün basladi. Diger alternatifler ise, Tuta, Filho ve Pereria.
-------------------------------------------------------
FRANSIZCA KONUSAN VARMI ?
bordeaux forumunda deivid topici var. (http://forum.gir&#111;ndins.com/ftopic3473-0-asc-100.php&amp;sid=16ed39f18571d1bdd59a459298e6110c)Edite d by: sanatik

Firtina28
15.07.2005, 05:46
Su anda 1 forvet alirsak, bu transfer sezonunu 1 transferle kapatmis olucaz. gerci bunu herkes biliyo ama bide ben solim dedim benim basim kel degilyasmileys/smiley9.gifalacagimiz forvetobina olacaga benziyo. tabi bu benim tahminim. kimi alarsak alalim ama en kisa zamanda alalim bari 1 transfer yapmis oluruz

canavar
15.07.2005, 07:26
Ne yapacaksiniz o kadar transferi Onlar iki kafta sonra Ben yedek kalmam Öbürü bende oyniyacagim demeye basladimi Asil Mesele BIZANS Mediasi nin kiskirtmasi Sonra Bi okadar daha problem.

Arkadaslar Bu Takima Transfer Lazim Ama En Az Benimkadar TRABZONSPORLU Olmasi Lazim Yarin Bir mac iyi oynadimi Yönetimden degisik istekleri Olmiyacak.

SONRA GENCLERIMIZ BIZIM GELECEGIMIZ onlari unutmayalim onlarin hepsi Birer alternatif Ve Bu takimin Asil Oyuncularidir.

CAFER ÖZER
15.07.2005, 08:13
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 height=36>http://img.sabah.com.tr/i/bolum_header_yazarlar.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top height=10>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD width=100>
<DIV align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=100>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://img.sabah.com.tr/i/y/51.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD =yazarbaslik align=right height=25>http://img.sabah.com.tr/i/y/yi/51.gif </TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_yazar_email.gif (ig&#111;nen@fotomac.com.tr)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#cccccc height=1>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_cikis_al.gif (http://www.sabah.com.tr/print_p.php)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#cccccc height=1>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_yaziyi_g&#111;nder.gif (http://www.sabah.com.tr/yaz51-80-123.html#)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_yazar_arsiv.gif (http://www.sabah.com.tr/arsiv/ars,yaz,51,100,80,1.html)</TD></TR></T></TABLE></DIV></TD>
<TD width=10></TD>
<TD width=358>
<T>
<TR>
<TD>

Kadro yetersiz

Trabzonspor'un Isviçre'de yaptigi hazirlik maçlarini televizyondan seyrettim. Görünen o ki, geçen sezondan degisen fazla bir sey yok. Yine her zaman oldugu gibi belirli oyunculara, büyük yük düsecek. Kadroya takviye yapilmadigi düsünülürse, üç kulvarda mücadele edecek bir takimin isi bir hayli güç. Özellikle savunmada, Tolga'nin ayrilmasiyla büyük bir bosluk var. Erdinç'in yaninda görev verilen Özgür ve Tayfun hiç de yeterli görünmüyor.
Özgür rakip ataklarda duracagi yeri bilmiyor ve ilk toplara sürekli zamanlama yanlisi yapiyor. Arkasina atilan toplarda da agir.

Volkan firtina gibi
Tayfun ise beklenen asamayi bir türlü yapamadi. Brezilya'dan transfer edilen Eller, istenilen düzeyde çikmazsa bu sezon Trabzonspor'un basi çok agrir.
Hüseyin ve Szymkowiak orta alanin yükünü tasiyacak isimler olarak gözüktüler. Yalniz bu oyuncularin yoklugunda Trabzonspor'un önemli dezavantajlari olacagi düsüncesindeyim.
Gözüme çarpan oyuncular ise Volkan ve Mehmet Yilmaz oldu. Özellikle Volkan oynadigi maçlarda Trabzonspor'un en iyi oyuncularinin basinda geliyor. Eger su anki temposunu korursa, bu sezon katkisi fazla olur.
Mehmet Yilmaz ise yine her zaman oldugu gibi hirsli ve mücadeleci oyununu sahaya yansitiyor. Gol noktalarinda ise kendine olan güvenini kazandigini gösterdi. Bir de genç oyunculardan Muhammet ve Ali yarinlar için ümit verdiler. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

CAFER ÖZER
15.07.2005, 08:32
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/feratsahinBanner.gif (ferat@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>15 Temmuz 2005 Cuma</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Bomba mi? Samba mi?</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>

Bomba mi? Samba mi?

Transferde çok çalisiyor gibi görünen fakat pek bir sey üretemeyen Trabzonspor sonunda bir kaç transfer yapabildi. Kim ne derse desin transferde geç kalindi ve bunun cezasini herkes çekecek. Sonuçta bu kadro ile sampiyonlar ligi hayalden baska bir sey degil. Geçen sezonki kadro yapabileceginden fazlasini yapmistir. O kadro korunup en az üç kaliteli isim alinacak iken gidenin yerine alinanlarin bile nasil futbolcu olduklari çok açik degil.

Trabzonspor su anda kasasinda parasi olan ve borcu bulunmayan nadir kulüplerden birisi. Fakat, nasil oldugunu anlayamadigim bir cimrilik ile alinabilinecek iyi oyunculari ellerinden bir bir kaçirdilar. Celtic ile anlasan Zurawski?de bile yöneticilerin bosvermisligi ve transfere asilmamalari yüzünden basarisiz olundu. Yöneticiler aralarinda Brezilyalilar ve Polonyalilar olmak üzere ikiye ayrildilar. Anlasilmaz bir sekilde bir degil tam üç yönetici ve bir sürüde eski futbolcu transfer yapmak için ugrasiyor. Buraya kadar güzel fakat isin kötü tarafi bu kisiler arasinda görüs farkliliklari olmasi ve baslarinda birisinin olmamasi. Burada en büyük suç futboldan sorumlu müdür olan Senol Günes?indir. Elini tasin altina sokup transfer konusunu yönlendiremedi. Tamam belki takima zaman ayirmak istemis olabilir ama taransfer edilecek oyuncularda bir o kadar önemlidir. Transfer edilecek oyuncuyu izlemesemde olur demesi hepten bir sorun kanimca. Sonuçta bir basarisizlikta ben almadim bunlari diyemez artik çünki kendisi ?görmeme gerek? yok diyerek son noktayi koydu.

Simdi gelelim bomba diye sunulan futbolculara. Arastirmalarima göre bu iki futbolcuda kapali kutu. Jefferson basarili maçlar çikartan bir kaleci fakat çok genç olusu, tamamiyle tecrube isi olan sampiyonlar liginde Trabzonspor?un isini çok zorlastiracak. Sonuçta Petkoviç ile karsilastirildiginda ondan 10 gömlek üstün bir kaleci degil. Bir kaç maçi kurtaramadi denen Petkoviç?ten daha çok maç kurtaracagindan emin degilim. Tabi bu dediklerim ilk 6 ay için geçerli çünki gençligi uyumunda handikap olabilir. Trabzonspor icin önümüzdeki iki ay çok önemli. Eger bu iki ayda basari yakalanirsa ara transferde takim tekrar güçlendirilebilinir. Benim tahminin yönetimin saglam oynayip bu yolu takip ettigidir. Burada yöneticilerin gözden kaçirdigi çok büyük bir gerçek var: Ara transferde çok iyi Türk futbolcusu almak imkansiza yakin. Bu sebeple eger takimi simdi güçlendiremezlerse takimdaki bir yabanci daha yollanmak zorunda kalinacak.

Gelelim Eller?e. Bu oyuncu futbola orta sahada baslamis ve basarili olmus bir kisi. Ilk dis transferinde de basina çok is gelmis bir futbolcu. Trabzonspor?un daha önceki Brezilyalilar ile yasadigi sorunlari hatirlayinca umutlanmak zorlasiyor. Insaallah yönetim akillanmis ve bu futbolcularinin menejerlerini peslerinden getirmelerine izin vermemislerdir. Oyuncu kalitesi olarak iyi denebilecek bir kisi fakat Tolga?nin yerini ilk 6 ay doldurabilmesi gercekten mucize. Birde sakatliktan yeni çikiyor olmasi bu endiseyi kuvvetlendiriyor. Yas olarak ve fizik olarak Tolga?nin nerede ise kopyasi. En büyük özelligi ise topu oyuna çok iyi sokabiliyor olmasi. Bu Tolga?nin en zayif yönüydü. Fakat Tolga gibi gol bölgelerinde de etkili olabilecegi süpheli çünki Tolga futbola golcü olarak baslamis bir futbolcu idi. Yinede 1 milon dolar verilen bir futbolcunun kötü çikmamasi için bütün Trabzonspor taraftarinin dua etmesi gerekecek.
Simdi sirada forvet oyuncu var ve üç kurus için artik ikinci sinif forvetler ile ilgileniliyor. Eger sampiyonlar ligine yarim Fatih ile gidebileceklerini ümit ediliyorlarsa vah halimize. Alinacak forvetin en az Fatih kadar yetenekli olmasi gerekir. Sonuç itibari ile Jefferson ve Eller toplamda yaklasik 2 milyon dolara alindi. Sadece Tolga?dan gelen para 3.75 milyon dolar. El insaf yani transfere hiç mi para ayirmadiniz. Tolga?nin bonservisinden artan para 1.75 milyon dolar. En kötü ihtimalle transfere 2-3 milyon dolar ayirilmis olmasi gerektigine göre su anda Trabzonspor?un 4-5 milyon dolarlik bir forvet almamasi için hiç bir sebep yok. Iç dengeler iddiasida tamamen bir safsatadir çünki bonservise verilen para futbolcunun alacagi paradan ayridir. Yeni gelen futbolcuya Fatih ve Gökdeniz kadar yada biraz asagisini verseniz hoplaya ziplaya gelir. Zaten bu yüzden bonservisinin yüksekligi yüzünden alinamayan Kahe ile yeniden ilgileniliyor. Sonuçta yönetim transfer için ayrilan paraya hiç dokunmamis durumda ve bu futbolcu için yeterli parasi mevcut ama bu cesaret bu yönetimde mevcut degil. Yahu iyi bir forvet alirsaniz satacaginiz formalardan zaten bonservisin en az yarisi çikar. Hatta bir yorumcumuz eger 2-3 kaliteli oyuncu alinmis olsa kisisel katkida bulunacagini bile belirtmis bir önceki yazima. Kimbilir onun gibi kaç Trabzonspor taraftari var. Önemli olan onlari kazanmak ve takima destek olmalarini saglamak. Üstüne üstlük sampiyonlar ligi kapisinida kolay açip çok yüksek gelirlere sahip olabilirsiniz. Ama bu is cesaret ister çünki az da olsa bir basarisizlik ihtimali var. Iste bu korku yönetimi daha büyük bir hataya itiyor. Az para harcayip sampiyonlar liginden sonra oyuncu almak istiyorlar. Ondan sonra güya övünecekler. Hersey sampiyonlar ligi ile bitmiyor. Sonuç itibari ile taraftar Süper lig sampiyonlugu istiyor sizden öncelikle.

Yazinin basliginda belirttigimiz gibi su andaki transferlerin bomba mi yoksa sadece samba mi olduklarini kestirmek hakikaten çok zor. Su anki görünüsleri bomba?ya daha yakin ama o bombanin elde patlama ihtimalide bayagi yüksek. Borç içinde yüzen Galatasaray?in 2-3 milyon Euro vererek futbolcu aldigini görünce kasasi para dolu olan Trabzonspor taraftarina üzülmemek elde degil. Yahu bu taraftar degil mi sizleri buralara getiren. Güldürün artik bu taraftarin yüzünü. Bu taraftar kadar takimina asik taraftar var mi? Sizden 5 milyon Euro?luk oyuncu istemiyorlar. Sadece alacagiz dediginiz futbolculari alabilseydiniz yeterdi. Simdi bu sansinizi en azindan forvet oyuncu alarak kullanin yoksa Avni Aker?i büyütmeniz sadece ihaleyi alan insaat sirketine yarar. Istanbul?da Olimpiyat stadini dolduran o muhtesem taraftarida rüyanizda görürsünüz.

Sevgi ile kalin

smileys/smiley32.gif</TD></TR></T></TABLE>

sanatik
15.07.2005, 08:50
kesinlikle EL INSAF !

yeterde artar bile.

BLUE-RED KIT
15.07.2005, 09:27
Bu sozlerin ustune soyleyecek lafim yokhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif.

andrei07
15.07.2005, 09:54
Son dakika haberlerine göre yönetim forvet transferi için 5 milyon dolari gözden çikarmis.Duyurulur..

Muhalif
15.07.2005, 09:59
Ben herseyden bihaber! bir taraftar olarak su soruyu sormak isterdim bir muhattap bulabilsem.. Madem 5 milyon dolar gözden çikarilacakti 3 milyon euro verip Zurawski'yi niye almadik?

Herhangi bir yöneticiisi piskinlige vurup'Az veren candan çok veren maldan verir' deyip smileys/smiley4.gifyapsa da sasirmazdim dogrusu...

BLUE-RED KIT
15.07.2005, 10:03
5 milyon dolara futbolcu bulsalar bile 4.999.000 olsun diye iki ay pazarlik yaparlar.

sanatik
15.07.2005, 10:06
Son dakika haberlerine göre yönetim forvet transferi için 5 milyon dolari gözden çikarmis.Duyurulur..

bordeaux deivid 6 mil. ? diyor okudugum son yazinin birinde !

forumlarinda deivid topiginde bordeaux da pek savasmadi ve arrogant yapisi var deniyor. Birisi Trezeguet ye benzetmis. Ikinci bir sans verilmesi isteyenler 100 de 75 topikte.Edited by: sanatik

dinceraydogan
15.07.2005, 10:10
[QUOTE=CAFER52]

Tolga hücümda etkiliydi de bizde oynadigi sürece kaç gol atmis. Insanlar elestirirken biraz insafli ve arastirmaci olmali. Tamam Tolga iyi futbolcuydu ama hücümda etkiliydi dersen koca bir yanlis olur. Petkoviçi hala nasil övüyorlar anlamiyorum. Fener maçlarini seyretmemis bu arkadas anlasilanEdited by: ANJINSAN

selçukabi
15.07.2005, 10:10

bordeaux deivid 6 mil. ? diyor okudugum son yazinin birinde !!

ya akil karistirmayin usaklar en son 4,5 milyon USD olur demedi mi Bordo bu usak içinsmileys/smiley7.gif

sanatik
15.07.2005, 10:14

bordeaux deivid 6 mil. ? diyor okudugum son yazinin birinde !

forumlarinda deivid topiginde bordeaux da pek savasmadi ve arrogant yapisi var deniyor. Birisi Trezeguet ye benzetmis. Ikinci bir sans verilmesi isteyenler 100 de 75 topikte.

selcukabi 4,5 mil $ bir baska haberde bende okudum ama talipler az degil su anda. Bordeaux kolumbiali bir santrofor getiriyormus ve kadroda oynatmayacagi kesinlesti. En cok kar yapacagi takimi sececekler. Ancak Deivid bizde uyum sorunu yasarmi bordeauxdaki gibi kestirmek kolay degil ama bizim icin hayati önem tasiyor !

ozcan_asanoglu
15.07.2005, 10:17
5 milyon dolar, önceden ayrilar transfer ödenegine ek olarak çikarilmis..yani en az 7-8 milyon dolar verebilecek duruma geldik...geç kalindi ama artik çok iyi bir forvet alinmasi lazim...

obina hakkinda bilgisi olan var mi bu arada, nasil bir topçuymus..

Cemalettin Taşkın
15.07.2005, 10:18
3 transfer bizi sampiyon yapacak mi? aldigimiz oyuncularin yeri bostu zaten yani fazla oyuncu alinmamis oldu. sampiyonlar ligine kalirsak çarsamba-pazar maçlar oynayacagiz ayni kadro ile ne kadar oynayabiliriz. bu sene türkiye kupasinin formati da degisti kesinlikle 6-7 maç yapacagiz yani bütün sezon haftada 2 maç olacak.

andrei07
15.07.2005, 10:23
KAYNAK (http://www.milliyet.com.tr/2005/07/15/spor/spo04.html)

arkadaslar lütfen tam sayfa büyüklügündeki alinti yapmaktan vazgeçelim lütfen.Biraz dikkatli olun bu konuda.

sanatik
15.07.2005, 10:34
bordeaux forumunda (http://forum.gir&#111;ndins.com/ftopic4016-0-asc-40.php&amp;sid=78610e4a3fe7487fc4ee7556588823b5)brezil yadan deivid 17 sinde dönmesi gerekdigini yaziyorlar ama bu 2 hafta ( tatil) gecikme süresi santosda devam kalmak istemesinden yasanmis gibi durum var. Edited by: sanatik

Tmac61
15.07.2005, 10:51
Bekliyoruz insallah Deivid olur ama medyada hiç ismi geçmeyen bi isim çikacak tahminim...

Gün gelecek de hakkinda bilgi edinmek için ecnebi forumlarinda dolasmayacagimiz bir oyuncu alabilecek miyiz bakalim...

Saviola, Guti gibi...smileys/smiley32.gif

yakup midi
15.07.2005, 11:03
ferat sahin bence çok iyi bir yazi yazmis sonuna kadar hakli...

Tmac61
15.07.2005, 11:10
Gel deivid geeeeeeeeeeel...

http://www.eurosport.fr/imgbk/footbl/all/big_md-i114209.jpg

Harun
15.07.2005, 11:12
Hâlâ anlamis degilim bu yönetimin tavrini ya ! Burda yazmaktan gina geldi artik.Biz Tolga varken bile defans oyuncusuna ihtiyaç duyuyor iken Tolga gittikten sonra sadece onun yerine transfer yaparak defans problemimiz çözülmüstür demek nedemektiranlamadim gitti.Yani biz simdi sadece bir forvet alip transferi kapatacakmiyiz?Simdi alternatiflerimiz çogalmis mi oldu?Kadromuz mu genisledi?Üstüne basa basa söylüyorum hâlâ bir Simek ve Hüseyin'in alternatifi yok,hâlâ bir Emrah'in alternatifi yok,hâlâ birdefans alternatifimiz yok.Yok yok yok yok oglu yok.

sanatik
15.07.2005, 11:21
harun andrei07 nin yukarda milliyet haberindeki linkde son olarak su yaziyor !?!?!

Feridun harekâti
Trabzonspor Yönetimi, Bordo - Mavili takimin alt yapisindan yetistikten sonra önce Akçaabat Sebat'ta ardindan Elazigspor'da forma giyen Ümit Milli futbolcu Feridun'u yeniden renklerine baglamak için harekete geçti. Teknik Direktör Senol Günes'in istegiyle kollari sivayan idarecilerin, 21 yasindaki basarili futbolcu için kulübüyle görüsmelere basladigi vurgulandi. Antalyasporlu Burak'in da listede oldugu ifade edildi.

---------------------------

ve el-aziz.com sitesinde alt kisimda "Kisa... Kisa... Kisa..."da bu yazili (http://www.el-aziz.com/spor.asp):

Ümit Milli Feridun?a G. Saray, Trabzon ve Malatyaspor resmen talip oldu.

-----------------------------------
Elazigspor?un basarili savunma oyuncusu Feridun Sungur, dün oynanan Türkiye-Malta maçinda 60 dakika forma giyerken milli takimin ilk golüne imza atti.

Ispanyada yapilan Akdeniz oyunlarinda sergiledigi oyunla basta süper lig takimlari olmak üzere bir çok takimin transfer listesine giren Feridun Sungur Malta maçinda 60 dakika forma giydi. Olimpik milli takim kadrosunda bulunan elazigspor?un basarili savunma oyuncusu Faridun Sungur 60 dakika forma giydi. Ilk yarida sergiledigi performansla maç sunucusu tarafindan sürekli övgüler alan bordo beyazli oyuncumuz; maçin 45. dakikasinda rakibine yaptigi hareket sonrasinda sari kart görürken; 47. dakikasinda attigi golle milli takimin ilk golüne imza atti. Karsilasmanin 3?te ikisinde oynadigi oyunla göz dolduran Feridun 61. dakikada yerini Ertan?a birakti. Malta maçinda sergiledigi performansla otoritelerden iyi puan alan Feridun olimpik milli takimin en önemli oyuncusu oldugunu gösterdi. Olimpik milli takimimiz aldigi bu sonuçla 15. Akdeniz Oyunlari'nda, B Grubu'nu birinci sirada tamamladi ve çeyrek finale yükseldi.

HABER: AHMET ERTEM (http://www.kanaletv.com.tr/spor_haberler/haber_detay.asp?haber_id=234)
Edited by: sanatik

Tmac61
15.07.2005, 11:23
Harun ne bu sinir güzel kardesim...smileys/smiley4.gif

Geçen seneyi bir gözünün önüne getir...

Neredeyse bütün aldigimiz oyunculari kamptan çagirdik...

Sezon baslamadan futbolcular indirime giriyor (%50 Sale olayi) o zaman
tahminim Ugur,Emre gibi genç yetenekli oyunculardan 3-4 tane
alacaklar...

Ne olursa olsun güveniyorum bu yönetime...smileys/smiley32.gif

Edited by: Tmac61

Harun
15.07.2005, 11:27
Sanatik, biz öyle her gazetetde yazan futbolcuyu kesin aldik diye yorumlarsak bizden iyisi yok demektirsmileys/smiley1.gif
Tmamac61 ,dostum bizim amacimiz Sl ligi degilmiydi peki buna sezona baslaken yapilacak transferler ne gibi fayda getirebilirsmileys/smiley2.gif

ümit
15.07.2005, 11:28

Yahu nerden aliyorsunuz bu haberleri anlamiyorum.Dogrumu degil mi daha o belli degil.Kaynak nedir yani...

orhanaydin1969
15.07.2005, 11:33
bu alinan oyuncularin gercek fiyatini bilen varmi eller için 2.8 milyon dolar verilmis dogrumu bu eger dogruysa bu paraya zurawskiyi neden almadilar trabzon halka acik bir kulüp degilmi alinanlarin fiyati resmi sitede bile neden yayinlanmaz arada menejer adi altinda birileri birseylermi götürüyor

sanatik
15.07.2005, 11:33
Sanatik, biz öyle her gazetetde yazan futbolcuyu kesin aldik diye yorumlarsak bizden iyisi yok demektirsmileys/smiley1.gif
Tmamac61 ,dostum bizim amacimiz Sl ligi degilmiydi peki buna sezona baslaken yapilacak transferler ne gibi fayda getirebilirsmileys/smiley2.gif

07.07.05

Burak Yilmaz'a bitti gibi...

Besiktas, yabanci transferinde çalismalarina devam ederken, yerli transferinde arayislarini sürdürüyor. Son olarak Antalyaspor ve Genç Milli Takim?in önemli oyuncularindan Burak Yilmaz ile anlasmaya vardi. Güney ekibi bu transferden 200 bin dolar bonservis bedeli isterken, Kartal?in biraz inidirim yapilmasi halinde Burak?a imza attirip, Avusturya kampina çagirmasi bekleniyor.

Burak Yilmaz Kimdir?
Adi: Burak
Soyadi: Yilmaz
Dogum Tarihi: 15.07.1985
Önceki Kulübü: Altyapi
Milli: 42 kez (A Genç)
Performansi
2003/04: 13 maç 0 gol
2004/05: 29 maç 8 golEdited by: sanatik

Aslıhan
15.07.2005, 12:01
deived için tekrear harekete geçmisiz

hadi hayirlisi

Tmac61
15.07.2005, 12:08
Biraz da Gülelim...

Bu da tavuklarin Hayranligi.... zuhaaaaaaaaaaaaasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Tolga ve Hüseyinin tavuklara trasferi hk. yazilan bir yorum

<div style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 255);" ="smallfont">

Ynt: Tolga ve Hüseyin
</div>

<hr style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 255);" size="1">

<div style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 255);">walla mumkunsee..trabzondan kimseyi almiyalim...

alinacak biri varsa ts den oda..syzmek tir...</div>
Edited by: Tmac61

halil ibo
15.07.2005, 12:10
Alinacaksa zaten Deivid alinmali yoksa gelecek forvetin Mehmet Yilmaz'inBILE ALTERNATIFI olabilecegini düsünmüyorum.Biliyorum göze ve kulaga pek hos gelmeyecek söyleyecegim sey ama;bence Deividolmazsa tekrar Polonya pazarina dönüp Zuro'nun milli takimdanda ekürisi Frankowski'ye yönelmemiz mantikli olur.(Hücumda Simek-Frankowski-Kalecinin önünde Brezilyali dil ve uyum sorunu daha kolay halledilir.) Fakat yönetimimizde mantik olmadigi için! Frankowski'yi yasli bulanlar olabilir,ama Eller'de 28 yasinda.Hemde Frankowski Zurawski'den daha çok gol atmis ve maliyetide çok daha az olacak.Sevgili Atay Aktug ve korosuda paraciklarindan ayrilmamis olur.

kelkitli29
15.07.2005, 12:11
ya bu Feridun Sungur zaten bizim altyapidan cikti. malatyaya satip gerimi alacagiz adami?

Tmac61
15.07.2005, 12:13
Tmamac61
,dostum bizim amacimiz Sl ligi degilmiydi peki buna sezona baslaken
yapilacak transferler ne gibi fayda getirebilirsmileys/smiley2.gif

Harunum asil maça daha var...

2. turdaki rakip önemli...Man.Utd çikarsa Ronaldinho gelse kurataramaz bizi...smileys/smiley11.gif

Salih61
15.07.2005, 12:14
yönetime güvenmeliyiz yapilan transferler çok iyi sira forvette onuda en iyi sekilde yapacaklarina inaniyorum......... Bu yönetimi elestirenler yarin elestirdikleri bu yönetimi ayakta ALKISLAYACAKLAR...

yakup midi
15.07.2005, 12:16
insallah utandirsinlar bizi...

halil ibo
15.07.2005, 12:37
Sevgili Forza 61 yönetimi elestirenlerin alkislamaya hakki yok mu arkadasim?Su transfer politikasina bakip alkislamak mümkün mü?

El cevap HAYIR.

Ama aldiklari adamlar iyi çikarsa tabii ki alkislayacagiz.Demekk ki adamlar isi biliyormus diyecegiz.Insallah öyle olsa avuçlarimiz patlarcasina alkislariz,Trabzonspor için.Çünkü biz TRABZONSPOR ASIKLARIYIZ.Hiçbir yönetime sevgi duymadim,duymayacagimda. Görevini en iyi sekilde yapani takdir ederiz,karsiliginida Trabzon halkindan alirlar.

Örnegin alkislanacak bir örnek vereyim : Eller içinbizim baskan Ocak'tan beri takip ettigimiz bir oyuncuydu diyor !

Salih61
15.07.2005, 12:40
Halil ibo kardesim sözüm sana degil YÖNETIM ISTIFA diyenler ve bilip bilmeden konusanlara lafim...Ben de yönetimi elestirdim Transfer konusunda ama bazilari öyle laflar diyor ki insanin sinirleri zipliyor...

Saygilarimla...

andrei07
15.07.2005, 12:47
Halil ibo kardesim sözüm sana degil YÖNETIM ISTIFA diyenler ve bilip bilmeden konusanlara lafim...Ben de yönetimi elestirdim Transfer konusunda ama bazilari öyle laflar diyor ki insanin sinirleri zipliyor...

Saygilarimla...

Yönetimi bende elestiriyorum.Ancak kimse seviyeyi bozmasin lütfen.Elestirmek demek kör olmak degildir.

Salih61
15.07.2005, 12:51

Saygilarimla...

Yönetimi bende elestiriyorum.Ancak kimse seviyeyi bozmasin lütfen.Elestirmek demek kör olmak degildir. Bazilari kör oluyor ama...

bordoomavii
15.07.2005, 12:54
suana kadar alinan adamlar çok kaliteli.jefferson ve eller brezilyada kendilerini ispat etmis oyuncular zaten.ali güzeldal da gelecek için yerinde bir transfer.bir forvet daha aldikmi kaliteli bizi kimse durduramaz.kadro genisligi içinde 2 tane türkiye liginden transfer yaparsak 3 kulvardada hedefe ulasiriz.

Özkan Erdem
15.07.2005, 13:08
Golcü transferi için 5 milyon dolar ayiracakmisiz.. Simdi mi akliniz basiniza geldi... Zurawski kaçti, Deivid de isler karisti.. Neyse bosver susayim daha iyi..

bobmarley
15.07.2005, 13:37
politikalari bu demekki..kaleciyle defansi ucuza kapatip forvete iyi bi adam almak..deividi alsinlar..alternatif olarakda wislada oynayan frankowskiyi alsinlar..forvette sorun olmaz bi 3-4 yil..smileys/smiley1.gif..gerçekten bazi adamlar alternatifsiz bu kadroda.hatta çogu adam.kadronun zenginlik açisindan 25-29 arasinda degismesi lazim...neyse..bu yilda tecrübe oldu en azindan..seneye eger bi düsüs yasamazsak çok daha iyi olur umarim...saygilar..

Tolgaa6161
15.07.2005, 13:56
arkada$lar ben bordeaux takiminin sitesine her gun girip bakiyorum

deividi santos takimi almak istiyor 2 million dolara ama bordeaux takimi bu rakam ile satmayacagini soyluyor.

bordeaux takimi perea adli bir forvetin pe$inde bu oyuncuyu alabilirlerse deividi kesin satacaklar

bu oyuncu imza atar atmaz size haber vericem

bu pazar gunu deivid fransaya gelicek diyolar bakalim neler olacak bence bizim yoneticiler deivid icin bordeaux takiminin transfer yapmasini bekliyor

burhantosun
15.07.2005, 14:06
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

evgili tolga kardesim bizi bu konuda bilgilendirirsen cok sevinirim.ama klubun fiyati arttirdigi gercek ama nekadar oldugunu bilmiyorum arkadas

larin yazdigi dogruysa bu isi bitririz allahin izniyle.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=fa3bc974>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">s</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

geronimo_61
15.07.2005, 15:24
offff offf kamplarda bitiyor hala ne oldu ne bittig tam belli degil ama ben bu takima çok güveniyorum

#10 Fietra
15.07.2005, 15:35
Off Off Zurawskiye 3 milyon ? vermeyenler simdi 4 milyon $ koyuyorlar ortaya of Allahim of

tsmaniac
15.07.2005, 15:47
is isten geçtiiii degil 5,10 milyon dolar ayirsalar bu saatten sonra
nafile üstelik o yazida süper olmus onun üzerine konusmaya gerek yok
brazilyadan getirdiklari yeni yetmelerle bizi misil misil uyutuyorlar
adam gönderip adam almayla transfermi olur bundan daha büyük risk
aldilar keske geçen seneki kadro korunsaydi transfer yapmasaydik bile
sampiyonluktan ümitli olurdum neyse umarim haksiz çikarim

bordoomavii
15.07.2005, 15:48
Off Off Zurawskiye 3 milyon ? vermeyenler simdi 4 milyon $ koyuyorlar ortaya of Allahim of yanlis bilmiyorsam zurowskiye yasi ilerlemis diye o parayi vermediler.ama deivid de öyle bir sorun yok.

CAFER ÖZER
15.07.2005, 15:50
Yönetim Transferde basarili diyenler Bence Yönetim Transferde basarili degildir.

1-Transferde çok geç kalindi,Simdiye kadar alaincak oyuncular alinip SL maçina hazir olmamiz gerekirdi.

2-Yapilan Transfer ler JEFFERSON-PETKOVIÇ yerine,ELLER-TOLGA yerinene su anda baska alinan oyuncu varmi yok. ozaman ne transferi yaptik biz ben onu anlayamadim.Geçen sezon herkes yönetimde dahil bize 3-4 oyuncu lazim dediler kim alindi söylermisiniz.

3-Yönetimin geçen sene yaptigi israrli tutum SL girelim taransferi öyle yapalim mantigi degilmidir bize SL,Sampiyonluk,uefa kupasi,Türkiye kupasindan eden,su anda bu film aynen tekrarlanmiyormu bunlari görmüyormusunuz da yönetimi elestirenlere tas atiyorsunuz

Kimse Yönetim Istifa etsin demiyor eger beceremeyeceklerse bu senede hayal kirkiligi yasatilacaksa Simdiden gitsinler söylenilen budur.

Tüm köse yazarlari israrla kadro yetersiz diyor,Traftarin büyük çogunlugu öyle diyor Yönetim öyle diyor Teknik Direktör Kadro yetersiz diyor nedense bizler söyleyince bazi arkadaslar aliniyor.Bende bunu anlamiyorum Yönetime küfür etmedik hakaret etmedik sadece Görevlerini yapma telkininde bulunuyoruz.BECEREMEYN ÇEKER GIDER bu kadar basit

selçukabi
15.07.2005, 15:52
Off Off Zurawskiye 3 milyon ? vermeyenler simdi 4 milyon $ koyuyorlar ortaya of Allahim of yanlis bilmiyorsam zurowskiye yasi ilerlemis diye o parayi vermediler.ama deivid de öyle bir sorun yok.

Manyak olayi burada açikliyorum, Deived de Souza'yi yönetim bu sene 4,5milyon USD'ye alacak seneye 10 milyon USD'ye satacak.Adamin CL'de bir boy gösterdigini düsünün.Vay vay vay ondan sonra da ondan gelecek parayla 4 transfer daha yapacaz ( BKN. Tolga Seyhan transferi )